PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18

Emiroğlu
20.12.2009, 22:43
papila varken Tekke vardi Gokdeniz vardi golcu vardi her sey vardi, 1 gol attik ama biri ofsayt oburu penalti ama bize olsa 10defa verilmeyecek olan bir penalti ile yenilen gol, o zaman ne diyordunuz meraaaaal ediyorum !!!!!!

yahu bu kadar da olmaz yaaaa, bu durumu kabullenebiliyorsunuz ya, HELAL olsun beeeeeeeeeeeeeeeeeee

O zaman cırlıyordum doğal ve haklı olarak.
Elimizden gelen hepsini yapmıştık.

Şu an hakeme bağlamayı mantıklı görmüyorum.
Hakeme gelene kadar çok sıkıntı var daha..

Cafer Bulur
20.12.2009, 22:44
Ceyhun bu macta oynamaliydi,alanzinho yanlis tercihti.

Senol hocanin bunda ikinci yari bile israr etmesini anlayamadim.

Ayrica macin basindan beri savunmamizin arasina atilan toplara önlem alamayisimiz yenilgimizi hazirladi...

Emre7
saka mi bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:eek:

o zaman bize ne serbest vurus ne penalti ne kose vurusu verilsin, nasil olsa kaçiracagiz :eek:

AFERINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:)

o pozisyondan daha netlerini üstelik gol yemeden kaçırdın.
1 pozisyona ağlama.

bkandil
Barış'a sallayan bile var ya ne yapsın çocuk..
Maçtan önce maratonmu koştu? Yürüyecek mecali yoktu oyuna girdiğinde...

Erdem Keser
Hani vizyon nedir misyon nedir anlamam...Ama bu akşam için öyle Şenol hoca'ya giydirecek durum göremiyorum...Bu takıma 3-4 adam lazım....fb ye kaç adam lazım? 1....
Katılıyorum Erdal abi.Bu takım iki tane büyük usta lazım.Biri Fatih, diğerinide bulup getireceksin.

mk.esen35
konu dışı ama carsamba macı hangi kanal veriyor

yorumsuz6117
biz 2 milyon euroya aldık galiba ama şu an 1 milyon bile kimse vermez

3 gün önce 5 milyon euro teklif vardı..

Kalkinmali
Barış çalım atıyor sonra geri dönüyor şaka gibi

o baris afedersin bir b*k deyilmis :(..

bu arada Tekke gelecek 2.inci yari.. hayde usaklar.. gecmis olsun.. malubiyeti hak etmedik! :(

asimetrik
Bence de tartışmayalım Gürcan abi :)...Barış'tan bir şey olmaz...Umut tan olur mu ? GÖkhan dan olur mu? Elde ne varsa değerlendirirsin...Elde Barış var çizgide oynayabilecek Gabriç yoruldu bence makul bir değişiklik....

Gabriç'in yorulduğu fikrine kesinlikle katılmıyorum. Öyle bir fikir edinecek pozisyon görmedim. Kaldı ki Gabriç'in yorgun halini bile Barış'a değişmem.
Bir arkdaş yazmış tamam gerideyiz hücümculazım Barış girdi. Dünyada ki 1000 hocanın 990 ı zaten öyle yapar. Geriye kalanı da başka şeyler yapar ve o 10 hoca kahraman olur.
Mesela , neden Ceyhun'u forvetin arasına sokmayı denemedik?
Neden kanatları kullanmaktan vazgeçtik ? Alex'i durdurmak dünyanın en kolay işi. Neden biz beceremedik. Bana hocanın bir dehasını gösterin. Neydi giden hocalardan farkı?

Muhammet Hacısalihoğlu
20.12.2009, 22:45
yan hakeme suç bulacam tabi kime suç bulacam. 5 metre arkadan geliyor ofsayt veriyor..

maçı fenr sanki 5-0 almış gibi konuşuyo bazıları. hakem golü yiyor hala oyunculara suç atıyolar.. napsın amuda mı kalksın..

hep aynı senaryo..

aldığın para haram olsun yan hakem.. kamyonun altında kalırsın inş..

Hasan ZAİMOĞLU
http://www.htspor.com/2009/07/01/resim/haber_ic_156388.jpg
Incinsen de sözün düzünü diycigem
Acayip hayvanlara benziyirsen

Men senin bu emellerine nece dözüm
Sirf sifatindan su içmeyir gözüm
Cinlere seytanlara benziyirsen
Acayip hayvanlara benziyirsen

A bu ne kafiyedir açip gelmisen
Gözlerin gene od saçip gelmisen
Sanki cehennemden kaçip gelmisen
Devlere hortlaklara benziyirsen
Acayip hayvanlara benziyirsen.......

bu şarkı sana gelsin bülent (aziz) yıldırım !!!!

bordoylamavi
evet o yan haysiyetsiz yan hakem semih ni eliyle aldığı topu da es geçti. ama yine de 1 gol atamıyorsak bu kadar kolay pozisyon veriyorsak hakemin arkasına sğınmsaylım. derbi maçlarında hep böyle sümsük oynuyoruz. nerde o eski cesur trabzon

Mustafa GÜLAY
taraftara kmse bişey demesin iyiydiler sadece onlardan istediğim ooo el hareketlerini yapan taraftarların ooo ellerini kırıolarmı napıolar artık

mustafaction
Beyler bakın taraftara sebepsiz yere yükleniyorsunuz Türkiye'de görevim gereği maç seyretmediğim stad yoktur.Ve her yerde kısa aralıklarlada olsa rakip taraftarın sesi daha baskın çıkar.Bunu engellemenin yolu yoktur Bu inönüdede böyle bursadada böyle.

Taraftar birçok maça göre takımı iyi destekledi.Bunu kimsenin görüşüne karşı söylemiyorum gözlemlerim bu şekilde

Ahmet Başkaya
Marotandaki adamları toplasan o kale arkasındaki çocukların tek biri kadar taraftar etmezler ...

Yazıklar olsun onlara da ...

Alkışlayın ulan ib..ler diye bağırıyor 1000 kişi biri de kalkıp susturalım demiyor ...

Param olsun oranın tamamını kombine alıp her hafta sadece pankart asmazsam ...

Görsel zevk olur bari ...

Salih Kara
Tamam ofsayt belki de golümüzü yediler ama hakem hatasının arkasına sığınmaya gerek yok.Daha 2 gün önce bursa deplasmanda hakemin hediyesiyle 2 gol yemesine rağmen kazandılar.Büyük takımsan büyük maçları kazanacaksın bu bir.İkincisi de bu ülkede şampiyon olmak istiyorsan hakemleri de yeneceksin.

cihatöztürk
tarafta berbat ötesi

colman rezalet

barışı savunmayın sanki savaştan çıkmış maça gelmiş

Sefa Murat Dokuz
Tff sağlam küfür yedin benden!
harekete geçmek şart arkadaşlar. Organizasyonları ayarlayalım. Federasyon binalarına yürüyelim.

yorumsuz6117
O bayrağı kasıtlı kaldırdı..

Erdal
20.12.2009, 22:46
Gabriç'in yorulduğu fikrine kesinlikle katılmıyorum. Öyle bir fikir edinecek pozisyon görmedim. Kaldı ki Gabriç'in yorgun halini bile Barış'a değişmem.
Bir arkdaş yazmış tamam gerideyiz hücümculazım Barış girdi. Dünyada ki 1000 hocanın 990 ı zaten öyle yapar. Geriye kalanı da başka şeyler yapar ve o 10 hoca kahraman olur.
Mesela , neden Ceyhun'u forvetin arasına sokmayı denemedik?
kanatları kullanmaktan vazgeçtik? Alex'i durdurmak dünyanın en kolay işi. Neden biz beceremedik. Bana hocanın bir dehasını gösterin. Neydi giden hocalardan farkı?

Dahi hoca mı arıyoruz? Kim mesela?

littlebighorn
Hakem kötü idi. Aleyhimize idi. Ama biz de çok kötü idik. Oyuncu kalitemizin ortalaması Fenere göre çok düşük. Özellikle forvet ve defansımızın.

Erdem Keser
3 gün önce 5 milyon euro teklif vardı..
Şu söylediğinize kendiniz inanıyor musunuz? Hangi üstün zekalı takım verecekmiş 1 milyon avrodan fazlasını?Şu takımın adınıda bi öğrenelim.Ödedikleri parayı çıkarsalar anında satacaklar; rüya görmeye gerek yok.

metinbay61
bu futbolla çarşamba gübü galatasaray duman eder bizi
yavaş etsin...ne oldu da bu kadar yerin dibine sokuyoruz takımı...hakem ofsayt çalmasa 1-0 öndeydik colman atsa yine öndeydik umutun topu direkten dönmese...bu kadar kötü oynarken böyleyse iyide oynarız illaki bi ara...

cihatöztürk
hakemlerin ayaklarına sıkmamız lazım wallaa birinin bunu yapması lazım

Tayfun Aydın
Son yarım saat televizyondan fenerlilerin bağırmalarını dinledim.Allah wipeout var açtım da sinirim yatıştı.
Konuşacak çok bişey yok kendi sahanda 1-0 mağlupken rakip taraftarın sesi seninkinden fazla çıkıyorsa ne galibiyeti ne hakemi.Takıma destek mağlupken lazım önde oldunmu bağırması kolaydır.

Serdar A
Ceyhun bu macta oynamaliydi,alanzinho yanlis tercihti.

Senol hocanin bunda ikinci yari bile israr etmesini anlayamadim.

Ayrica macin basindan beri savunmamizin arasina atilan toplara önlem alamayisimiz yenilgimizi hazirladi...

Cafer abi , geç olsun ama güç olmasın :)

Ceyhun'un oynatılmaması Trabzonspor'un da ötesinde Türk milli takımına yapılan bir kötülüktür .

Mehmet Topal'ın 7-8 milyon euro ettiği bu ülkede Ceyhun bir sezon oynarsa değeri 10 milyon euronun üzerinde ifade edilir .

krdnz
20.12.2009, 22:47
harekete geçmek şart arkadaşlar. Organizasyonları ayarlayalım. Federasyon binalarına yürüyelim.

Federasyondan takımımıza forvet mi isteyeceğiz?

Sefer A.
Biz maçı haketmedik ama bugün yan hakemin o bayrağından çok iyi anladım ki haketsek de yenemeyecektik. Engellenecektik.Aynı yan hakem maçın sonlarına doğru semihin resmen elle almasına da ses çıkarmadı.

Bizim maçı alabilmemiz için rakibi baya baya ezmemiz lazım ki hakem de etki edemesin.Ama biz o seviyeden çoooooook çok uzağız :(

geçen sene bizim osn hafta kaybettigimiz fb karsilasmasi'nda vardi bu serefsiz bulent yildirim, antalyaspor'u 0-1 yendigimiz'de de vardi, dogramaya çalismisti olmadi, biz haala ne diyelim : sorun olacaginiz zannetmiyoruz

vaaaayyyyyyyyyyyy, bak sen Baskan gordun mu sorunu bu aksam !!!!

arifberkay
tek acıdığım ,üzüldüğüm gece vakti o statta yağmur çamur da birşeyler sunabilmek için didinen arkadaşlar,bu ruhsuzlar için söylenecek birşey yok aldıkları paralar haram olsun

Cafer Bulur
Bu maci hakem yüzünden kaybettik dersek arpa boyu yol alamayiz.

Bursa yedigi haksiz 2 gole ragmen bjk yi yendi.

Igneyi kendimize cuvaldizi hakeme batirmak lazim.

Erdal
Yapmayın Gürcan abi...Giden hocayı bir kez bile eleştirmeyen siz bu akşam Şenol hocayı eleştiriyorsunuz....:)

Kalkinmali
Marotandaki adamları toplasan o kale arkasındaki çocukların tek biri kadar taraftar etmezler ...

Yazıklar olsun onlara da ...

Alkışlayın ulan ib..ler diye bağırıyor 1000 kişi biri de kalkıp susturalım demiyor ...

Param olsun oranın tamamını kombine alıp her hafta sadece pankart asmazsam ...

Görsel zevk olur bari ...

Katiliyorum!

adamlar birkez bagirmiyor.. sadece cekirdek :mad:.. o cekirdekleri siz alinda biryerinize .... :mad:

emre81
20.12.2009, 22:48
Allah belanı versin hakem.

http://img163.imageshack.us/img163/6905/asdop.png

Bu pozisyona ofsayt veren hakemin

Bu pozisyona ofsayt veren hakemin iyi maç yönettiğini iddia eden yorumcunun (Ömer Üründül ve Hakan Şükür) ben ta...

Bu arada en kötü maçımızı oynadık bu senede gitti hiç uğraşmaya gerek yok.

Song, Sylva, Tjikuzu, Gökhan direk gönderilmeli Yattara da iyileşince 3-5 neyse satılmalı.

Bruls, Papy ve Göksu takıma alınıp bu yıl takıma ısındırılmalı performanslarına göre bir dahaki yılın kadrosunda tutulmalılar.

Sezon sonunda da kesinlikle defans ve forvet kurgusu yeniden yapılandırılmalı.

cihatöztürk
bugün eleştirilmeyecek tek isim şenol güneş bence

maxim
Çok ciddiyim, bizim kadroyla taktikle falan değil derbi maçlarıyla sorunumuz var.Bu da pek çözülecek bişey değil.Derbilerde beraberliğe oynamalıyız.Anadolu takımlarına karşı kaybettiğimiz puanları minimuma indirmeliyiz. Ancak o şekilde şampiyon olabiliriz.Kadro madro hikaye, sahada formaları değişsinler bugün yine yenilirdik biz.

metinbay61
şenol güneş abi...ben anlamıyorum adam sanki ne zaman geldi de ne yapacaktı...maçta ne yaptı da o yüzden kaybettik...bu kadar kötü oynadık da niye herkes hakemden şikayetçi...

yorumsuz6117
Şu söylediğinize kendiniz inanıyor musunuz? Hangi üstün zekalı takım verecekmiş 1 milyon avrodan fazlasını?Şu takımın adınıda bi öğrenelim.Ödedikleri parayı çıkarsalar anında satacaklar; rüya görmeye gerek yok.
Matrix'in yalancısıyım...

İsa
Hani vizyon nedir misyon nedir anlamam...Ama bu akşam için öyle Şenol hoca'ya giydirecek durum göremiyorum...Bu takıma 3-4 adam lazım....fb ye kaç adam lazım? 1....
Maçın başından beri ne yapılması gerektiğini düşünüyorum hala bir sonuç üretemedim.Ama bundan sonrası için yapılacaklar basit Colman,Alanzinho,Gökhan için verilenler kurtarılmaya çalışılacak.
Song,Slyvia,Tjıkuzu,Egemen,Engin,Barış,Ferhat,Yatt ara'ya verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkkür edilecek.
Kalan sağlar bizimdir.

arifberkay

geçelim bu işleri aziz başkan lonuştu etkisini gösterdi azizin önünde el pençe duran başkanlar utansın

Emre Çömez
20.12.2009, 22:49
bugün eleştirilmeyecek tek isim şenol güneş bence

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

Emiroğlu
Bayrağı kasıtlı kaldırdı.Kesinlikle katılıyorum.Şerefsizlik yaptı resmen.

Sana sormazlar mı başka ne yaptım olm sen diye ?

Colmanın kaçırdığı neydi ?
Umut'un 2 kafa topu neydi ?

Al sana 3 %100 lük gol pozisyonu !

13 şut yahu 13 !!!!!!!!!!!! kaleyi tutan 00000000000000000000000000000 !

1 pozisyona bu kadar sığınılmaz ki , gol olup olmayacağıda belli değil.Verilmemiş bir gol değil.Olası gol pozisyonu sadece.

Hürgün Aygün
Türkiye Futbol Federasyonu - İstinye

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 İstinye / İstanbul
Telefon : 0-212-362 22 22
Faks: 0-212- 323 49 50
E-Mail: tff@tff.org (tff@tff.org)

raul30
halem bence cok kotu degıldı bızım umut gıbı bı fırvetımız colman gıbı bı orta saha oyuncumuz varken hakeme gerek yokkı onlar yedıyo yaten

asimetrik
Art niyetli bir yazı bu bence..

Şenol hoca bugun doğruları yaptı.. Senin kadrondaki oyuncu her gol atamadığında hem takım depresyona giriyor hemde seyircin..

Alexi iddaa ediyorum bukadar oynatmayan başka bir türk takımı yoktur!!!

Ayrıca Özerinde ne oldugunu gördük o sebeplende sevinçliyim..,

,Golden soora sevinmeler.. Dışarı alınırken yavaş yürümeler...

Hayırlı uğurlu olsun fenere anca onlara yakışır o!! (Bişey yapamayacağını zaten daha önce söölemiştim)

Ne demek istiyorsun. Art niyet derken. Haddini bil.

Cafer Bulur
Cafer abi , geç olsun ama güç olmasın :)

Ceyhun'un oynatılmaması Trabzonspor'un da ötesinde Türk milli takımına yapılan bir kötülüktür .

Mehmet Topal'ın 7-8 milyon euro ettiği bu ülkede Ceyhun bir sezon oynarsa değeri 10 milyon euronun üzerinde ifade edilir .
Ceyhun oyuna girdikten sonra hemen kendisini belli etti.

Adam eksiltti,orta yapti,hücuma bile zenginlik kazandirdi.

Alanzinho 89 da oyuna girecek adam degil ama sürekli ilk 11 oynayacak oyuncu da degil...

Erdal
20.12.2009, 22:50
Ertuğrul Sağlam iki stoperden santrfor yaptı...O esnada iki net pozisyon verdi...Ben dahi hoca falan istemiyorum...Bir sistem istiyorum...Şenol hoca ile olur bu...Olabilir...
Tek endişem stoper...

yorumsuz6117
http://video.ntvmsnbc.com/?471150#v04513024420500900008709224419014814501123 3192077

28TS61
Son yarım saat televizyondan fenerlilerin bağırmalarını dinledim.Allah wipeout var açtım da sinirim yatıştı.
Konuşacak çok bişey yok kendi sahanda 1-0 mağlupken rakip taraftarın sesi seninkinden fazla çıkıyorsa ne galibiyeti ne hakemi.Takıma destek mağlupken lazım önde oldunmu bağırması kolaydır.

katiliyorum resmen onlarin sesi duyuldu dakikalarca:mad:

savas avci
Bence Şenol hocanın gabriç dışında bütün değişiklikleri doğruydu bi de kimse songtan bahsetmiyor eziklerin attığı gole iyice bakın nasıl hata yapıyor Bide yazık giray harcanıyor bunun arkasında

The Legend
boşuna kimseye kabahat bulmayın bu kadroyla bu kadar..

serkanholep
şimdi özetleri izledim hiç fena oynamamışız

ama forvet şart

birde iyi bir yabancı defans

Sefa Murat Dokuz
20.12.2009, 22:51
20 bin konuşma engelli koysak daha ii bağırırdı stadda.Böle taraftarlık olmaz.

Ahmet Başkaya
Ertuğrul Sağlam iki stoperden santrfor yaptı...O esnada iki net pozisyon verdi...Ben dahi hoca falan istemiyorum...Bir sistem istiyorum...Şenol hoca ile olur bu...Olabilir...
Tek endişem stoper...

Bir sağlam stoper .. Bir de sağlam forvet ...

bkandil
...hakem ofsayt çalmasa 1-0 öndeydik colman atsa yine öndeydik umutun topu direkten dönmese...

"-se, -sa" ile olacak iş değil bu...

antagonist
Şu pozisyonun arkasına sığınmamalıyız diye düşünüyorum.

Şampiyonluk adayı olduğunu iddia eden bir takım , kendi sahasında şampiyonluk yolundaki rakiplerinden birisiyle oynadığı maçı kaleyi bulan şutu olmadan bitiriyorsa şapkayı önüne koyması laızm..

Cafer Bulur
Hersey bir tarafa takim ve taraftarin 80 den sonra yenilgiye direnmeyisini kabullenemiyorum....

zahido
Ne demek istiyorsun. Art niyet derken. Haddini bil.

Yaşınıza saygım sonsuz ama kimse bana haddini bil diyemez!!

Yorumunuza bidaha bakın.. Yenilgi halinde sinirli olabilirsiniz ama kabul edin bende Trabzonsporluyum ve bende sinirliyim!!!!!

Mehmet Fırat
Golü yedikten sonra yapılan 'Colman-Ceyhun' değişikliğine şaşıran var mı?

Bu adam daha önce geldiği 3 dönemde de oyunu okumayı bilmiyordu, şimdi de bilmiyor!

Soner

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 İstinye / İstanbul

birakin bu isleri arkadaslar. Hergun oraya yurusenizde bu takimdan bise olmaz. Tesislere yuruyun.

Erdal
20.12.2009, 22:52
İkinci yarı bu takım top oynar...Umarım Colman ın talibi çıkar :) Benim fikrim katılmayabilirsiniz tabi...

Sefa Murat Dokuz
Sadece bu pozisyon mu ya rakip ceza sahasına her girişimize faul çaldı bu adam.Alanzinho ya aynılarını yaptılar çalmadı. Neyden bahsediyorsunuz allah aşkına.

asimetrik

Erdal, dikkat edersen maçın gidişatını çevireceğiz demedim. Sadece bende hayal kırıklığı oluştu. Ben Şenol hocadan deha bekliyordum. Hayal kırıklığı yaşadım. Haklısın o da sıradan bir hoca imiş.

raul30
guvenc kurtar fatıhı alamazlar dedı acaba bı bıldıgımı var

MetiN08
http://img63.imageshack.us/img63/8900/ofsayt1.jpg

Luganoyu birakinda Gökhan bile ofsayti bozuyor resmen gülmede ne yap bu ise ya :D:D:D

ts_tuncay_ts
20.12.2009, 22:53
geçelim bu işleri aziz başkan lonuştu etkisini gösterdi azizin önünde el pençe duran başkanlar utansın

bizim başkan nerelerde o niye konuşmuyo...bi kere vursun elini masaya...

erolizmts
Hakemler iyi maç yönetmedi. Maçın sonucuna etki edebilecek 2 ciddi hata vardı. Birisi ofsayt gerekçesiyle kesilen atak; diğeride Volkan'ın kontrolsüz bir şekilde Umut'u kucaklayıp düşürdüğü pozisyon.

Ama hakem hatalarını bahane etmekten de sıkıldım artık. Bu takımın oyuncuları bu yarışı kaldırabilecek oyuncular değil. Ofsayt ile kesilen pozisyonda bile içeride boş olan adam Umut'tu sanırım. Atabilirmiydi allah bilir. Yani bizim takımın kalitesi bu. Fenerbahçe'de bu tip büyük maçları kaldırabilecek ve alıp götürebilecek oyuncu sayısı daha fazla. Bizim takımda ise büyük maçların adamı diyebileceğimiz 1 tane bile futbolcu yok.

Benim için bu maçın tek artısı ve takım için tek kazancımız Onur olmuştur. Oynadıkça milli takımada adım adım gideceğini düşünüyorum.

İskender Çakmak
hoca bizi 2.dakika da kilitledi şerefsiz o bayrağı nasıl kaldırdı anlamıyorum bu kadar kansız olur bir hakem
onur 'u tebrik ediyorum toplar ona geldiğinde hiç korkmadım helal olsun
kaleye doğru dürüst gidemedik colman yokları oynadı ve çıkartıldı alanzinho da ısrar etmemek gerekirdi..
yine yine yine kilit bir maçı alamadık

Erdal

Bu adam daha önce geldiği 3 dönemde de oyunu okumayı bilmiyordu, şimdi de bilmiyor!

Bence tam tersi..."Bu adam" oyunu okuyor...Değişikliğe golden önce karar vermişti...Ama Colman bekletir...Forumu da bekletiyor mesela...

wien_ts

nasil yani degisikligi yanlis mi buluyorsunuz dogru mu ,anlayamadim..

bence hocanin degisiklikleri cok olumluydu,belki colmani daha onceden cikartabilirdi,aslinda hic oynatmasa daha iyidi bence ama kazanan takimi bozmak cok mantikli degil..

metinbay61
"-se, -sa" ile olacak iş değil bu...
yazının bir kısmını alıp yazınca yanlış anlaşılıyor..orda demek istediğim o kadar yerin dibine girecek gs nin bizi darma duman edeceği bir durum yok ortada...

antagonist
20.12.2009, 22:54
Zahido, Gürcan abi,

Lütfen...

Cafer Bulur
Transfer yapmak icin oyuncu satmamiz gerekiyorsa satmaliyiz,anasini sattigimin topunu bir türlü kaleye dürtükleyemiyoruz...

Ahmet Başkaya

Çok beğendiğim bir hamle idi organize atak yok ...

Ne yapabilirsin ya şut ya kafayla atarsın ya da duran top uzaktan şut ..

3 'ü de Ceyhun'da fazlası ile var ayrıca defansif ve vücutsal özelliği de had safhada ...

Colman da çok kötü idi ...

Eee değişiklik yapmak için başka ne gerek ?

serkanholep
Bir sağlam stoper .. Bir de sağlam forvet ...

kesinlikle

İsa
İkinci yarı bu takım top oynar...Umarım Colman ın talibi çıkar :) Benim fikrim katılmayabilirsiniz tabi...
Aman abi aman!Geçen gün Colman'ı 5 milyona sattım,forum ahalisinin beni dövmediği kaldı.

Emre Çömez
20.12.2009, 22:55

kimi alıcaktı abi oyuna ?

Ali Tunahan Güllü
Biz şampiyon olamayız bu hakemlerle bi halt olmaz!!!

Serdar A
Tek endişem stoper...

Mesele ligimizde en iyi ön direk koşusu yapabilen uzunlardan biri Ceyhun . Kanatları kullandığımız sürece Ceyhun'un her ön direğe koşusu rakip için sıkıntı olur .

Bu adam ön libero bile değildir , orta alan ortasıdır ve tam da sizin izah ettiğiniz handikapları aşmak için bire birdir .

Eğer liberosuz 4-4-2 ise artık benim ideal orta alan ortam Selçuk ve Ceyhun'dur . -Kanatlarında iki seri hızlı futbolcu olması kaydıyla -

Erdal
Yaşasın istikrar kahrolsun Şenol hoca :)...Farkındamısınız kişilere göre pozisyon alıyoruz ?

Mehmet Fırat
Bence tam tersi..."Bu adam" oyunu okuyor...Değişikliğe golden önce karar vermişti...Ama Colman bekletir...Forumu da bekletiyor mesela...

Değişikliği devre arasında yapması gerekmez miydi? :)

nasil yani degisikligi yanlis mi buluyorsunuz dogru mu ,anlayamadim..

Cevabı yukarıda.

unique

EEEEE, ne yapalım?

bkandil

Bence kaç haftadır yapması gerekeni yaptı, bu mçta Colman'ın topu fenerlilere vermekten ve bomboş topu dışarı atmasından başka bir özelliğini göremedim...

MehmeTS_ADANA
valla bence bize forwet kadar colman kazmasının yerinede bi adam lazım.

Sefa Murat Dokuz
Evet, Lugano görünmez olsa Gökhan bile bozuyor ofsaytı yani 1 değil 2 kez ofsayt değil.

zahido
20.12.2009, 22:56
Bu yorum art niyetli diyebiliyorsun ben haddini bil diyemiyorum. Art niyeti izah et.

Senol güneşin altından girip üstünden çıkmışsınız.. Ben bmaçta böyle bir durum göremedim.. Ayrıca "bence" diye bir kelime kullanmışım orda.. Yanlış bişi söylemişsem düzeltirsiniz.. Haddimide biiliyorum ne konuşup ne yazdıgımıda biliyorum..

asimetrik
Art niyetin izahını bekliyorum. Trabzonspor'a art niyetli yorum yaptım. Bunun izahını bekliyorum. Sen benim artniyetimi nereden ölçtün.
Süleyman art niyetin izahını bekleyeceğim.

Mehmet Fırat
Yanlış anlaşıldım.

Colman'ın devre arasında çıkması gerekiyordu. Golü yedikten sonra değil.

Cafer Bulur
Senol hoca aradigimiz kandir ama bu aksam hatasi olmustur bence.

Sonuna kadar senol hocanin yaninda olmaliyiz ama yapici elestirilerden hickimseye zarar gelmez...

Ahmet Başkaya
Yanlış anlaşıldım.

Pardon Mehmet'im ...

Jackdaniels
Bugün gerçekler birkez daha görüldüki gücümüz fenere yetmedi kadro kalitemiz yetersiz yabancılarımız kesinlikle üst düzey oyuncular değil yerlilerin çoğuda buna dahil....

raul30
20.12.2009, 22:57
evet dostum katılıyorum sana hakem fılan hıkaye bu kadroyla bu kadar kımse hakeme fılan kızmasın

Ali Tunahan Güllü
Maçın özetini 2 kere izledim evet ilk yarıda kötü oynamışız ama ikinci yarı maçı sonuna kadar haketmişiz kötü oynamadık sadece beceriksizlik ve yanlış seçimler.

Ben inanıyorum ikinci yarıda düzelecek bu takım..

ÖmerFarukYılmaz
Ceyhun bu maçta oynamalıydı gerisi yalan..

Ortasahada çok ezildik..

Erdal
Valla Mehmet bana göre orta sahada basmayan takımlar haricinde Colmanla başlamamak gerekir...Colman kimse ona baskı yapmadığı sürece muhteşem bir oyuncu...

bkandil
Yanlış anlaşıldım.

Pardon, yanlış anlamışım.

Emre Çömez
Yanlış anlaşıldım.

Pardon bende yanlış anlamışım

Sefer A.
Sadece bu pozisyon mu ya rakip ceza sahasına her girişimize faul çaldı bu adam.Alanzinho ya aynılarını yaptılar çalmadı. Neyden bahsediyorsunuz allah aşkına.

YA HELAL BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
YA BIRI ANALDI BENI YAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

YAAA VALLAHA GOZLERIM NEREDEYSE YASARDI YAAAAAAAAAAA

RENKDASIM BENIM BEEEEEEEEEEEE

ALLAH BELANIZI VERSIN serefsiz hakemlerrrrrrrrrrrrrrrrrr

Mert Oğuzlu61

elinde drogba ibrahimovic varda sokmuyor oyuna haklısın !!! sahada dökülen colmanı dahada ezilmeden çıkarması en iyisiydi !

şenol hocanın bu maçta hiçbir suçu yok, ondan başka herkes suçlu, bunu açıkça söyleyebilirim !!!!!:mad:

M.Kılıç50
20.12.2009, 22:58
Mehmet Heidelbergin neresindensin?

heidelberg´a 20 km... hirschhorn kasabasindan ;)

emre81
Bu adamlar Trabzonspor yöneticisimi ya bu kadar eziklik olur mu sen nasıl kendine bunu yaptırırsın ya bunu herhangi bir FB yöneticisine yapabilir mi o adi herif siz nasıl yöneticisiniz nasıl cevabını vermezsin kınamakta ne demek ya...

"Yıldırım bana yumruk atmaya kalkıştı"
Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, maç sonrası hakem Bülent Yıldırım'ın kendisine yumruk atmaya çalıştığını söyledi.

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşma sonrası sinirler gerildi. Bordo - mavili cephede maçın hakemi Bülent Yıldırım'a sert tepkiler geldi. Başkan Sadri Şener, maç çıkışında Yıldırım'a tepki göstererek, "Ofsayt olmayan pozisyonlarda gollerimizi kesti. Bütün tercih haklarını Fenerbahçe'den yana kullandı" dedi. Maçın ardından hakemlerin yanına giden Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, Bülent Yıldırım'a maçı çok kötü yönettiğini söyledi. Aksu, hakem Yıldırım'ın bunun üzerine yaka kartını görmesine karşın kendisine, "Taraftar mısınız? Siz kimsiniz" tepki gösterdiği söyledi.

Aksu olayı şöyle anlattı:

"Hakem maç içerisinde çok net gol pozisyonlarımızı ofsayt diye kesti. Bende kendisine yardımcılarıyla birlikte maçı çok kötü yönettiğini söyledim. Ancak o bana hiç ummadığım bir tepki gösterdi. Bülent Yıldırım bana önce, 'Siz kimsiniz?' dedi. Daha sonra kimliğimi göstermeme rağmen kendisine hiç yakışmayacak bir harekette bulundu. Gayet masumane bir şekilde ve kibarca Trabzonspor'un hakkını savunmaya çalışırken, Bülent Yıldırım gibi devlet memuru bir insanın çok çirkin davranışı beni deyim yerindeyse şoke ederken, 'Çekil karşımdan' şeklindeki sözü ve sağ yumruğunu havaya kaldırıp bana vurmaya yönelik yaklaşımı son derece yakışıksızdı. Ben oraya sadece maçın yönetimi hakkında görüşlerimi bildirmeye gitmiştim. Oysa Bülent Yıldırım çok öfkeliydi. Bir kulüp yöneticisine böyle davranmaması gerekiyor. Bana karşı hitap şekli, yumruk atmaya çalışmasını şiddetle kınıyorum."

Canİlker
şenol hocayı çok severim ama hep söylediğim birşey var. broos ile takım çok güzel oynuyordu ama yönetim arkasında durmadı. broos gelebilecek en ,iyi hocaydı ve asıl broosta istikrar sağlamalıydık. işte o zaman bu takım kafaya oynayacaktı. ben iddia adiyorum fatihli gökdenizli symekli kadro broosta olsaydı bizi şampiyon yapaardı.

b_m_61
kimi alıcaktı abi oyuna ?

Ceyhun en başından sahada olmalıydı da ondan daha önemlisi çıkan oyuncun Colman olmamalıydı. Hem geridesin hemde gole en yakın, şutları en düzgün ve takımdaki en kreatif oyuncuyu oyundan çıkartmak hatadır bana göre. O pozisyonu kaçırmış olmasına rağmen en önemli silahımız olduğu için sahda kalmalıydı. Bana göre Ceyhun girerken Selçuk çıkabilirdi Colman'ın yerine. Ki bu adam bir önceki derbide gs'ye 2 gol atmış vasat oynamasına rağmen.

Cafer Bulur
Ben de bu takimin ikinci yarida düzelecegine inaniyorum.

Bursa ve kayseriyi gecip kupayi alirsak senol hocami sirtimda havaalanindan tesislere götürürüm.:)

asimetrik
Yaşasın istikrar kahrolsun Şenol hoca :)...Farkındamısınız kişilere göre pozisyon alıyoruz ?

Daha açık yaz Erdal, belli ki sözün bana. Benim burada her hangi birisi için istifa mesajımı bulursan haklısın. Bulamazsan ama ben senin bu hocayla olmayacak sözünü çok bulurum.
Ben yine Şenol hoca diyeceğim ilerleyen günlerde kim ne der görürürüz.

Erdal
Ceyhun bu maçta oynamalıydı gerisi yalan..

Ortasahada çok ezildik..

Bunu mçtan önce kaç kişi söylerdi? :)

magicyattara
Semih'in açıkça eliyle aldığı pozisyonu devam ettiren yan hakemin Allah belasını versin.
Serkan'ın pozisyonunda ofsayt kaldıran yan hakemin Allah tekrar belasını versin.

Bizim takımda bir şey yok,boş bir takım.Kadro kalitesiz.
Alanzinho bugün fiyaskoydu.Colman-Selçuk ve Egemen'e hiç değinmiyorum.

Bizim takım bir şey değil,fener hiç bir şey değil.

Bu takımlardan şampiyon olmaz.
Şampiyon kim olacak merak içindeyim.

Yıllardır derbi maç izlerim,böylesine futbolsuz,acemice bir maç izlemedim.

Futbol önlenemez bir şekilde geriye gidiyor.
Futboldan soğuyorum.

wien_ts
20.12.2009, 22:59
Değişikliği devre arasında yapması gerekmez miydi? :)

Cevabı yukarıda.

devre arasinda dusundum,kendimi senol hoca nin yerine koydum,colmani simdi cikartirim yoksa 60 larda felan mi diye..bende colmana bi 15 dakika daha verirdim dedim,senol hoca da aynisini yapti..colmana bir 15 dakika daha verdi ama maalesef colman bende tam bir hayal kirikligi..yanlis anlasilmasin belki bazi oyuncularimizdan iyidir ama colmanin takimdaki gorevi cok kritik,orayi cok daha iyi bir oyuncuyla doldurmaliyiz..

takim formasyonu icin farabiyle hem fikirim ortada ceyhun-selcuk..solda gabric,sagda serkan iyi goturuyor simdilik..forvete fatih tekke ama su 6.oyuncu alnazinho olur mu acaba..

krdnz
Ölmüşü diriltmekte üzerimize yok.

Dana Guiza'dan gol yedik.

Sefer A.
Bugün gerçekler birkez daha görüldüki gücümüz fenere yetmedi kadro kalitemiz yetersiz yabancılarımız kesinlikle üst düzey oyuncular değil yerlilerin çoğuda buna dahil....

alistik yukari'da oynamaya, ne kadar yukarilar denir bilmem de, o zaman senin anlayisina gore zayif takimlar bahane aramamali, bu kadro ile bu kadar demeli oyle mi !!! ??? tuh sana:mad:

SALDIRAY
20.12.2009, 23:00
Şanssız günündeydi takım. Alanzinho ve Colman biraz etkili olabilseydi sonuç böyle olmazdı. Umut'un net pozisyonları falan var. Maçın hemen başında ki ofsayt fiyaskosu zaten tam bir komedi. Yazıklar olsun böyle yönetilen maçlara. Ağzımı bozmak istemiyorum. Kimse takımı ve hocayı eleştirmesin.

ÖmerFarukYılmaz
Kimse söylemezdi abi ama ikinci yarı başlarken bunu çok söyleyen olmuştur..:)

Kalkinmali
habu cok hosuma gitti yaa...:)

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3217-5T2E4O5Q.jpg

Soner
valla bence bize forwet kadar colman kazmasının yerinede bi adam lazım.

farkindamisiniz, colman kac haftadir kotu oynuyor, bu haftayla 4, alanzinho kac haftadir ilk onbirde, bu macla 4
Bilmiyorum belki biraz sacma olabilir ama alanzinho oynamaya basladigindan beri colman yok, ondan once takimi tek basina cekiyordu.

mustafaction
Bu takım 2. yarının en flaş ekibi olur inancım sonsuz

Mustafa Ayazoğlu
Erman Toroğlu, yan hakemin ofsayt verdiği pozisyonda biraz geç kaldığını 1-2sn de ona verilen görevi düşünüp ofsayt kararı verdiğini belirtti.

Bir nevi bu maçta özel görev aldığını yan hakemin takipçisi olacağını söyledi.

İskender Çakmak
20.12.2009, 23:01
Ceyhun en başından sahada olmalıydı da ondan daha önemlisi çıkan oyuncun Colman olmamalıydı. Hem geridesin hemde gole en yakın, şutları en düzgün ve takımdaki en kreatif oyuncuyu oyundan çıkartmak hatadır bana göre. O pozisyonu kaçırmış olmasına rağmen en önemli silahımız olduğu için sahda kalmalıydı. Bana göre Ceyhun girerken Selçuk çıkabilirdi Colman'ın yerine. Ki bu adam bir önceki derbide gs'ye 2 gol atmış vasat oynamasına rağmen.

colmanın çıkması gerekiyordu çok komik toplar kaybettirdi ve ofansta da hiç bir şey yapmadı

raul30
bence colmanı seonel guneş gonderek takımım 10 numarası en cok top kaptıran olur mu yaaa

Emre Çömez

:)1-2 gün önce bu sayfalardada yazdım Colmanın yerine Tjikuzu veya Ceyhun oynasa nasıl olurdu diye
Colman bir türlü istikrar sağlıyamadı
:mad:

metinbay61
herkes suç atacak birini arıyor birini eleştiriyor bende ne değişti takımda 2 hafta öncede böyleydi diyorum...şenol hocayı eleştirenlere sormak istiyorum bu adamın bu takıma ladırdığı bi tane oyuncu var mı kamp dönemi geçirdi mi...bence herşey yoluna girecek bu maçı kazansak belkide devre arası boş geçecekti 3 puan alacaktık ama bizi kandıracaktı...belkide hayırlı olmuştur böylesi...

Erdal
20.12.2009, 23:02
Gürcan abi evet kasdettiklerim arasında siz de varsınız :)...Hala haklı olduğumu düşünüyorum. Hani ben teknik adam hatalarını pek konuşmam...Ama bu sezon hoca hatası ile verilmiş bir maç varsa bu gs mçıdır...Siz o maçtan sonra bile eleştirmediniz Hugo Broos u ...Bu akşam Şenol hocalık bir durum yok bence...

turkish0061
coolman dogru durust oynasaydi belkide gol atabilirdik berbat i colman, bizide yakti forvetlerden bisey olmaz !

Cafer Bulur

Alanzinho nun bu macta ilk 11 de baslarsa etkili olacagini düsünmüyorum.

Bence onun yerine ceyhun ilk 11 e alinmali ve orta sahayi 5 lemeliyiz.

Orta saha hakimiyeti bizde olursa bu sekilde kazanmaya daha yakin oluruz bence.Yani söyle:

----------------------------------onur----------------------------------------------

ömer aysan-------------song----------------------egemen-------------------cale

serkan---------------------ceyhun-------------selcuk--------------gabric

---------------------------------colman---------------------------------------------

-----------------------------------------umut-----------------------------------

wizard
arkadaşlar baktım şöle bi yorumlara şenol hacayı eleştirenler var .. neymiş yanlış kadro çıkarmış... yahu son 3 maçı kazanan kadronun aynısıydı el insaf bee siz bırakın hakemi şenol hacayı falan.. kendi sahasında alkışlayın ulan i..neler diye bağırtan taraftara bakın
YAZIKLAR OLSUN!!!

Murat'
Maçın hakkı beraberlikti bana göre.Topla daha fazla oynayan ve daha az top kaybı yapan da bizdik.Posizyonlar da bulduk ama bir türlü golü atamadık.Fatih Tekke alınsın ve Umut her maç bu seviyede oynasın bu takım iyi işler yapar.

zafercalikoglu
maca her iki takımda kontrollü başladı ,doğrusuda buydu,yalnız mactan önce dediğimiz gibi kilit adamlarımız colman-selçuk-alenzinho üçlüsünün normal oynaması yeterliydi,malesef,colman cok kötüydü bütün topları ezdiği gibi,takımın hızını yavaşlatdı,şenol hocam onunla 2.yarıya başlamamalıydı,top yine sevmedi,adamlar yine ballı ,taçtan golü yedik,artık egemenin yerine başka alternatifler denenmesi lazım,colman da böle oynamaya devam ederse ilk 11 zor girmesi lazım,

seyirci müthişti,el alem seyirci centilmen seyirci görsün,gidenlerin ayagına agzına sağlık,

hakkeme gelince maca en buyuk etkisi alenzinho nun ofsayt pozisyonu adam 1-2 metre geride nasıl ofsayt olur,azi yıldırm yorumlasın

desteğimize devam herşey yavaş yavaş daha iyi olacak

Sefer A.
Erman Toroğlu, yan hakemin ofsayt verdiği pozisyonda biraz geç kaldığını 1-2sn de ona verilen görevi düşünüp ofsayt kararı verdiğini belirtti.

Bir nevi bu maçta özel görev aldığını yan hakemin takipçisi olacağını söyledi.

ayrica soy adi fidan oldugu için " sen fidan iken boyle isen hiç agaç olma abi" :)

Koray10
20.12.2009, 23:03
bu takimlan sampiyon falan hikaye derbileri kazanamayan hakki yok

Hasan ZAİMOĞLU
"Yıldırım bana yumruk atmaya kalktı"

Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, (http://fanatik.ekolay.net/Yildirim-bana-yumruk-atmaya-kalkti_3_Detail_35_157434.htm)maç (http://fanatik.ekolay.net/Yildirim-bana-yumruk-atmaya-kalkti_3_Detail_35_157434.htm) sonrası hakem Bülent Yıldırım'ın kendisine yumruk atmaya çalıştığını söyledi. (http://fanatik.ekolay.net/Yildirim-bana-yumruk-atmaya-kalkti_3_Detail_35_157434.htm)

magicyattara
Özer Hurmacı'nın alınmamasına sevindim.
Böyle lastiklerin bu takımda işi yok.

Elle almalar,hakeme itirazlar,aldatmaya yönelik düşmeler...vb
Karakter sıfır,futbol sıfır,hayalkırıklığı..

Yiğit SARI

Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, (http://fanatik.ekolay.net/Yildirim-bana-yumruk-atmaya-kalkti_3_Detail_35_157434.htm)maç (http://fanatik.ekolay.net/Yildirim-bana-yumruk-atmaya-kalkti_3_Detail_35_157434.htm) sonrası hakem Bülent Yıldırım'ın kendisine yumruk atmaya çalıştığını söyledi. (http://fanatik.ekolay.net/Yildirim-bana-yumruk-atmaya-kalkti_3_Detail_35_157434.htm)

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Soner
şenol hocayı çok severim ama hep söylediğim birşey var. broos ile takım çok güzel oynuyordu ama yönetim arkasında durmadı. broos gelebilecek en ,iyi hocaydı ve asıl broosta istikrar sağlamalıydık. işte o zaman bu takım kafaya oynayacaktı. ben iddia adiyorum fatihli gökdenizli symekli kadro broosta olsaydı bizi şampiyon yapaardı.

al bende o kadar. Yönetim kendini kurtarmak icin Broosu gonderdi. Bu takimin basina morinho gelse bise yapamaz. Sezon basi Broos 4 futbolcu istiyor sadece gabric aliniyor, forvet diye kendini yirtti adam para yok diye almadilar. Sonra suclu broos kovun.

Erdal
20.12.2009, 23:04
Kimse söylemezdi abi ama ikinci yarı başlarken bunu çok söyleyen olmuştur..:)

Ben söyledim mesela...Dahi falan da değilim...Ama aynı zamanda Colman ı bekleyen hocaya ve taraftara da sıradan diyemem...Bu Şenol hoca'nın oyunu okumadığının işareti olamaz...

arifberkay
Bu adamlar Trabzonspor yöneticisimi ya bu kadar eziklik olur mu sen nasıl kendine bunu yaptırırsın ya bunu herhangi bir FB yöneticisine yapabilir mi o adi herif siz nasıl yöneticisiniz nasıl cevabını vermezsin kınamakta ne demek ya...

"Yıldırım bana yumruk atmaya kalkıştı"
Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, maç sonrası hakem Bülent Yıldırım'ın kendisine yumruk atmaya çalıştığını söyledi.

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşma sonrası sinirler gerildi. Bordo - mavili cephede maçın hakemi Bülent Yıldırım'a sert tepkiler geldi. Başkan Sadri Şener, maç çıkışında Yıldırım'a tepki göstererek, "Ofsayt olmayan pozisyonlarda gollerimizi kesti. Bütün tercih haklarını Fenerbahçe'den yana kullandı" dedi. Maçın ardından hakemlerin yanına giden Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, Bülent Yıldırım'a maçı çok kötü yönettiğini söyledi. Aksu, hakem Yıldırım'ın bunun üzerine yaka kartını görmesine karşın kendisine, "Taraftar mısınız? Siz kimsiniz" tepki gösterdiği söyledi.

Aksu olayı şöyle anlattı:

"Hakem maç içerisinde çok net gol pozisyonlarımızı ofsayt diye kesti. Bende kendisine yardımcılarıyla birlikte maçı çok kötü yönettiğini söyledim. Ancak o bana hiç ummadığım bir tepki gösterdi. Bülent Yıldırım bana önce, 'Siz kimsiniz?' dedi. Daha sonra kimliğimi göstermeme rağmen kendisine hiç yakışmayacak bir harekette bulundu. Gayet masumane bir şekilde ve kibarca Trabzonspor'un hakkını savunmaya çalışırken, Bülent Yıldırım gibi devlet memuru bir insanın çok çirkin davranışı beni deyim yerindeyse şoke ederken, 'Çekil karşımdan' şeklindeki sözü ve sağ yumruğunu havaya kaldırıp bana vurmaya yönelik yaklaşımı son derece yakışıksızdı. Ben oraya sadece maçın yönetimi hakkında görüşlerimi bildirmeye gitmiştim. Oysa Bülent Yıldırım çok öfkeliydi. Bir kulüp yöneticisine böyle davranmaması gerekiyor. Bana karşı hitap şekli, yumruk atmaya çalışmasını şiddetle kınıyorum."

adam olsanız da ezilmeseniz

Kaan
2 transfer yapılmadı diye düştüğümüz hallere bakın.

Yazık oldu..

Bir sezon boşuna gitti..

AYYILDIZ
Şenol Hoca ne yapsın.Forvet yok geleni kaçırıyorlar,Colman bir iyi bir kötü.Bu takıma acilen 2 takviye şart.Biri Tekke olmak üzere.

Erdal
20.12.2009, 23:05
Özer mi çok kötü idi Ömer mi çok iyi idi? Ünal Karaman ın tercihlerine güveniyorum...Devam...Olacak...

MehmeTS_ADANA
farkindamisiniz, colman kac haftadir kotu oynuyor, bu haftayla 4, alanzinho kac haftadir ilk onbirde, bu macla 4
Bilmiyorum belki biraz sacma olabilir ama alanzinho oynamaya basladigindan beri colman yok, ondan once takimi tek basina cekiyordu.
valla en tehlikeli oyuncu istikrarsız oyuncudur.colman geldiğinden beri bir çizgi yakalayamadı bence kapasitesi bu.ayrıca bu adamın yaptığı çok tehlikeli bi işte her maçta çok tehlikeli yerlerde riskli hareketler yapması.takım atağa çıkacak öyle yerlerde top kaptırıyorki takım eksik adamla yakalanıyor.buda günümüz futbolunda hiçbir hocanın kabul edeceği bir durum değil

krdnz
@magicyattara,

Futboldan soğumamızdaki sebep Trabzon'un kötü oluşu olabilir mi?

"Gümbür gümbür hücum yapan Trabzonspor efsanesi çok geride kaldı" diyor Rıdvan Dilmen.Biz bunu istiyoruz,bunu bekliyoruz ve saha da ezilen bir Trabzonspor görünce kahroluyoruz.

hodlu
Yine derbi maç,kazanmamaız gereken maç,yine mağlubiyet.Sahada Serkan-Song biraz da Gabriç hariç yokları oynadık.Kahroluyorum ama malesef şansımız da yok.Hakem ofsaytı çekerek maçın seyrini değiştirdi.Üzülme Şenol hocam canın sağolsun...

Zurawski
20.12.2009, 23:06
Şu maçı İstanbula taşı ve bu akşamki formaları değiştir.Hakemin kararları nasıl olurdu çok merak ediyorum.Şu maçları objektif yönetin başka birşey istemiyoruz.Bir tane yan hakem işi bitirebiliyor ,Fenerbahçeyi buhrandan çıkarabiliyor.Elbette takım mükemmel bir top oynamadı ama ortada giden bir maçta ince ince kıydılar bizi .Şerefsizler.Allahınız yok mu sizin.Çok sinirliyim.

AYYILDIZ
herkes suç atacak birini arıyor birini eleştiriyor bende ne değişti takımda 2 hafta öncede böyleydi diyorum...şenol hocayı eleştirenlere sormak istiyorum bu adamın bu takıma ladırdığı bi tane oyuncu var mı kamp dönemi geçirdi mi...bence herşey yoluna girecek bu maçı kazansak belkide devre arası boş geçecekti 3 puan alacaktık ama bizi kandıracaktı...belkide hayırlı olmuştur böylesi...

Aynen katılıyorum.Şenol Güneş ne yapsın.Capello-Morinho gelse bu takım bu kadar.

asimetrik
Senol güneşin altından girip üstünden çıkmışsınız.. Ben bmaçta böyle bir durum göremedim.. Ayrıca "bence" diye bir kelime kullanmışım orda.. Yanlış bişi söylemişsem düzeltirsiniz.. Haddimide biiliyorum ne konuşup ne yazdıgımıda biliyorum..

Şenol Güneş'in altından girip üstünden çıkmadım. Demek sen mesajı önyargılı okumuşsun. Maçı kaybettik diye hoca hatalı gibi bir ifade bulursan özür dileyeceğim. Dikkatli okursan sıradan işler yaptığına dikkati çektim ve Alex'i rahat oynattığına ve bunu becerebilen hocaların da olduğunu söyledim. Sonuç ne olursa olsun hocaları eleştiririm kendimce ama istifa asla demem.
Mesajları dikkatli okuyun anlamazsanız ne demek istedin diye sorun önce..

zahido
Özer Hurmacı'nın alınmamasına sevindim.
Böyle lastiklerin bu takımda işi yok.

Elle almalar,hakeme itirazlar,aldatmaya yönelik düşmeler...vb
Karakter sıfır,futbol sıfır,hayalkırıklığı..

Geçen feNER in ankaragucuyle yaptıgı maçtan sonrada söylemiştim hatırlarsanız..

Youtube futbolcusu.. Okadar parayı heba ederdik alsaydık..

b_m_61
20.12.2009, 23:07
Bu takıma lider oyuncu lazım hemde 2 tane. Biri Fatih olucak Allah'ın izniyle. Ama zor maçlarda sorumluluk alabilen ve stresi yüksek maçlarda oyunu çözebilen bir oyuncu daha lazım onunla birlikte. Bana göre ancak böyle oyuncularınız olduktan sonra derbilerde üstünlük kurabiliriz veya şampiyon olabiliriz. Bu sene için zor artık önümüzdeki sene için söylüyorum.

Harun-61
kareografiyi göstermeyen Lig Tv'yi kiniyorum...!

Canİlker
arkadaşlar volkanın umuta girdiği pozisyon penaltı değilmiydi özetleri izleyemedim ama maçta bana penalt gibi gelmişti.

hodlu
Ayrıca haftalar sonra Colman efsanesine son verdiği için Şenol hocamı ayakta saatlerce alkışlıyorum...

Trabzonizm
mac hakkinda bisey de4myecem yenildik zaten beklemiyodum galibiyet o yüzden hic sasirmadim
ama eger su eziklerin taraftar serefsizleri o stadda yaptiklari yanina kar kalirsa eger yuh olsun bize
Trabzondan cikis yok diyoruz her halti yiyip gidiyolar serefsizler

Sefer A.
bugun Avni Aker'de boyle yonetilen bir karsilasma, istanbul'da son hafta NASIL YONETILIR ?????

SORUYORUM HEPINIZEEEEEEEEEEEEE
NASIL ??????????????????????

magicyattara
20.12.2009, 23:08
Şimdi gole bakıyorum,Egemen Guiza ceza sahasına girmeden müdehale edebilirdi.Maçta da öyle gördüm şimdi de tv'den öyle gördüm.
Egemen maalesef boş adam..
Bizde oynayacak adam değil bunlar.

Soner
Şenol Hoca ne yapsın.Forvet yok geleni kaçırıyorlar,Colman bir iyi bir kötü.Bu takıma acilen 2 takviye şart.Biri Tekke olmak üzere.

Broos ne yapsaydi ayni kadro ile... Yonetim artik gitmeli. Bu takimi ne senol hoca nede broos kurdu, bu takim yonetimin eseri...

Sümeyye Şahin
Yan hakemi konuşmam, maçın kader pozisyonu da olsa 'Trabzonspor'sak sığınmamalıyız.

Umut'u, Gökhan'ı, Colman'ı, onu, bunu, şunu konuşmam. Bu forma altında çok konuşturacak zaten onlar.

Şenol Hoca'yı da konuşmam.

Şenol Hoca konuşur, yan hakem konuşur, Aziz Yıldırım konuşur ben konuşmam.

Hiç gelmiyor içimden. Gömülmek istiyorum bordo mavi yastığıma, uyanmak üzere yorucu, yoğun, sıkıcı bir yarına.

Sefa
20.12.2009, 23:09
Ya ne yazsam ne etsem bilmiyorum. Bildiğim tek çey var bu takımdan hiçbirşey olmaz.

Defans yok, Orta saha yok, Forvet hiç yok.

Ayrıca Colman berbattı. Hele o golü nasıl kaçırır aklım almıyor.

hodlu
Bjk ve fener maçı '0' gol ile tamamlanmış.Yönetim bu rezaletin tek sorumlusudur...

Kaan
Maç oynanırken düşündüm de; stoperi Stepanov'lu, orta sahası Gökdeniz'li Szymek'li Yattara'lı, forveti ise Tekke'li olan bir takım.. Diğer oyuncuları ise bu kadrodan seçebiliriz.

Nasıl olurdu acaba.. :rolleyes:

metinbay61
kareografiyi göstermeyen Lig Tv'yi kiniyorum...!
ha işte bu eleştiriye varım...bu gece bence en çok eleştiriyi ve kızgınlığı hakeden olay buydu...

ÖmerFarukYılmaz
20.12.2009, 23:10
Ben söyledim mesela...Dahi falan da değilim...Ama aynı zamanda Colman ı bekleyen hocaya ve taraftara da sıradan diyemem...Bu Şenol hoca'nın oyunu okumadığının işareti olamaz...

Yok abi zaten daha Şenol Güneş'in bu kadar haftada takıma tutacağı ışık anca bu kadardır..

Serdar A
Özer'in ayağında iki tane platin var . Aylarca sahadan uzak kaldı . Mutlaka bu çocuğa sallamak zorundamıyız ? O halde onu ortada bırakan , Türkiyede ona sadece Aykut Kocaman'ın sahip çıkmasına sebep olanlara da sallayın bir zahmet .

MehmeTS_ADANA
Şimdi gole bakıyorum,Egemen Guiza ceza sahasına girmeden müdehale edebilirdi.Maçta da öyle gördüm şimdi de tv'den öyle gördüm.
Egemen maalesef boş adam..
Bizde oynayacak adam değil bunlar.
bence o pozisyonda song egemenden en az 5 kat daha hatalı

b_m_61
colmanın çıkması gerekiyordu çok komik toplar kaybettirdi ve ofansta da hiç bir şey yapmadı

Gs maçında da öyleydi ama 2 gol attı yani demek istediğim bu. Colman kötü oynar ama bir şutuyla bir pasıyla sonucu etkileyebilir. 1-0 gerideyken daha çok defansif özellikleri olan Selçuk'u çıkartıp Ceyhun sokman; Colman'ı alıp Ceyhun'u sokmandan daha mantıklı bence. Colman hata yapsada tahammül edilmesi gereken bir oyuncu heleki şu kadro yapımızda sahada kalmalıydı.

Aker
20.12.2009, 23:11
Maç oynanırken düşündüm de; stoperi Stepanov'lu, orta sahası Gökdeniz'li Szymek'li Yattara'lı, forveti ise Tekke'li olan bir takım.. Diğer oyuncuları ise bu kadrodan seçebiliriz.

Büyük ihtimal ligi yerinden oynatırdık nedeni ise rakiplerimizin hiçbiri istikrarlı değil ve güçlü değil.

Soner

iste boyle sadece dusunuruz, bunlada bir arpa boyu yol alamayiz.

sonimp
neden yaa neden? sebep ya da suçlu aramıyorum.neden bir kez de tersi olmuyor, şu adilere karşı kötü oynayıp kazanamıyoruz? neden bu kadar basit hatalarla gol yemek zorundaymışız gibi yiyoruz? bi bacaksız alexe engel olamıyoruz,hjer maç aynı şey. ya o ofsayt barağını kaldıran hakeme ne demeli? yeter artık kaldıramıyorum ya,telefonumu kapattım,yarın da açmayı düşünmüyorum.aynı aşağılayıcı,dalga geçen lafları duymak istemiyorum.yoruldum artık yoruldum bittim ya! hele o statta bu adi takımın bayramını gördüm ya bir kez daha ve hatta "giren Trabzon'a çıkan Trabzon'a" seslerini duydum ya daha da kendime gelemem. Allah'ım ben ya da bizler ne kadar kötü kullarınmışız ya da onlar ne iyi kullarınmış da biz bilememişiz! biraz daha devam edersem tutamıycam ağlıcam...

Muhammed
Song'un golde hatalı olduğu felan yok. Kafa topuna tam çıkacaktı onun yerine Selçuk çıktı ve Alex'e kafayı vurdurdu. Herkes sadece Colman'dan bahsetmiş ama Selçuk'ta çok kötüydü. Colman çok kötü oynuyordu ama malesef kadroda alternatifi yok bence.

Serdar A
20.12.2009, 23:12
Song'un golde hatalı olduğu felan yok. Kafa topuna tam çıkacaktı onun yerine Selçuk çıktı ve Alex'e kafayı vurdurdu. Herkes sadece Colman'dan bahsetmiş ama Selçuk'ta çok kötüydü. Colman çok kötü oynuyordu ama malesef kadroda alternatifi yok bence.

Ceyhun , Colman'a alternatiftir .

Sefer A.
volkan serefsizinin sakatlandigi an'da, nasil da korktu hakem devami gol olacak diye, hemen de dudugu çaldiiiii, hiç bir sey yoktu devam karari dogru olurdu !!!!!

biz haaaaaaallllaaaaaaaaaaa kadorumuz elestirelim, 5 Fatih Tekkemiz olsa yine yenilirdik 3-4 fln, bize adam geçirmeyen savunmaci ve 2yonlu orta saha, 2 de muthis golcu laazzzimmmm ki hakemleri yenelim, yoksa bos'a konusuruz...

Kubilay ŞAHİN

Yavaşşşşş Severler..

Yanlız Mahmut Aksu gibi birisinin bunun karşısında tepkisinin böyle olacağını sanmam..:)

Harun-61
bence o pozisyonda song egemenden en az 5 kat daha hatalı

Alex o boyu ile kafaya cikiyor ve indiriyor topu :o

----

.http://www.haber61.net/images/gallery/277/29.jpg

zahido
Şenol Güneş'in altından girip üstünden çıkmadım. Demek sen mesajı önyargılı okumuşsun. Maçı kaybettik diye hoca hatalı gibi bir ifade bulursan özür dileyeceğim. Dikkatli okursan sıradan işler yaptığına dikkati çektim ve Alex'i rahat oynattığına ve bunu becerebilen hocaların da olduğunu söyledim. Sonuç ne olursa olsun hocaları eleştiririm kendimce ama istifa asla demem.
Mesajları dikkatli okuyun anlamazsanız ne demek istedin diye sorun önce..

Ben çok iyi okudum yazınızı..

Benim iddaam şu: Bana Alexi bukdar etkisiz kılan başka bir türk takımı gösterebilir misiniz?

Hocanın istifasını istediğiniz yönündede bişi söylemedim.. Hocaya kızmış olabilirsiniz, aleyhine yorum yapabilirsiniz.. Ama dogru birdir! Hoca elindeki kadroya göre hem dogru şablonda oyuna başlamıştır.. Hemde değişiklikleri yerindedir.. (Bana göre tabi)

Yaşınıza istinaden sizden özürde dilerim.. Hernekadar yazdıklarınız (bana göre) yanlış olsada sizden özür dilerim..

Sümeyye Şahin
20.12.2009, 23:13
ha işte bu eleştiriye varım...bu gece bence en çok eleştiriyi ve kızgınlığı hakeden olay buydu...
Kesinlikle.

Televizyon başında, oyana buyana kıvrıldım biraz ucundan görebilmek için.

Futbolun güzelliklerinden bahsedilirken her fırsatta, böyle bir maçtaki bu görüntülerin yeterince yansıtılmaması..

Tuhaflar.

hodlu
Song'un yanına daha kaliteli bir stoper lazım.Alanzınho,Umut,Selçuk,Colman sahada ruh gibi dolandılar.Ama benim kızım 4 yaşında ağladı ben ağlayamadım çünkü artık alıştıkmı ne...

Trabzonizm
suçlu tabii... suçluu golü yedik pınarbaşımı kalmadı en büyük fenermi kalmadıı.. Pankartlar vs utandımm ya utandımm.. bizim varkımız nerde biz trabzonluyduk hanii bizim stada kimse gelemezdi kolay kolay utanın utanınnn

sonuan kadar katiliyorum güzel kardesim geride kaldi onlar yol gecen hani
isteyen el kol hareketlerini yapiyo bizim stadda maglubiyeti gecim o serefsizler istedigini yapti ya dyecek bisey yok

AYYILDIZ
Song 35 yaşına geldi yine de Egemen'den falan çok daha iyi oynuyor.Bu takımın forvete,stopere,Colman yerine çok iyi bir orta sahaya ihtiyacı var.Colman ne zaman gününde olcak diye bekleyemeyiz.

asimetrik
20.12.2009, 23:14
Gürcan abi evet kasdettiklerim arasında siz de varsınız :)...Hala haklı olduğumu düşünüyorum. Hani ben teknik adam hatalarını pek konuşmam...Ama bu sezon hoca hatası ile verilmiş bir maç varsa bu gs mçıdır...Siz o maçtan sonra bile eleştirmediniz Hugo Broos u ...Bu akşam Şenol hocalık bir durum yok bence...

Evet eleştirmeden, direk bu hocayla olmaz mesajlarından bolca bulabilirim Erdal.
Şenol hocalık bir durum olmadığını defalarca söyledim. Dikkatini çekmeye çalıştığım konu zaten hocalık işimiz olmadığıdır.
İkincisi Ersun hocayla ilgili çok eleştirimi bulabilirsin. İkinci yarıdan sonra. Hugo Bross'la ilgili oynattığı geniş alan futboluyla ofansta iyi ama takım savunmasında zaaflar olduğunu belirttiğim mesajlarımı bulurum istersen.
Kimin kişiye göre pozisyon aldığı konusunu tartışmaya gerek yok, ilgili başlıklardaki mesajlarımıza bakarsak çok net ortaya çıkar zaten.

batugol
ben ikinci yarı bu takımdan ümitliyim
bu seneki ve önümüzdeki bir kaç seneki hedef şampiyonluk değil derbi maçlarını kazamak olmalı
bu maçları alınca şampiyonluk gelir zaten

Canİlker
arkadaşlar volkanın umuta girdiği pozisyon penaltı değilmiydi özetleri izleyemedim ama maçta bana penalt gibi gelmişti.

???????????????

raul30
20.12.2009, 23:15
colman bu takımın orta sahaasında oldugu surece ıddaa edıyorum bu takım hıc bırsey yapamaz kım sne edersen desın

asimetrik
Ben çok iyi okudum yazınızı..

Benim iddaam şu: Bana Alexi bukdar etkisiz kılan başka bir türk takımı gösterebilir misiniz?

Hocanın istifasını istediğiniz yönündede bişi söylemedim.. Hocaya kızmış olabilirsiniz, aleyhine yorum yapabilirsiniz.. Ama dogru birdir! Hoca elindeki kadroya göre hem dogru şablonda oyuna başlamıştır.. Hemde değişiklikleri yerindedir.. (Bana göre tabi)

Yaşınıza istinaden sizden özürde dilerim.. Hernekadar yazdıklarınız (bana göre) yanlış olsada sizden özür dilerim..

İbb.......

Muhammed
Ceyhun , Colman'a alternatiftir .

Ben daha çok Ceyhun'un Selçuk'a alternatif olduğunu düşünüyorum. Colman daha iyisi alınmadığı sürece sahada kalmalı. Üretkenlikten çok uzak bir takım oluyoruz o olmayınca.

magicyattara
20.12.2009, 23:16
@magicyattara,

Futboldan soğumamızdaki sebep Trabzon'un kötü oluşu olabilir mi?

"Gümbür gümbür hücum yapan Trabzonspor efsanesi çok geride kaldı" diyor Rıdvan Dilmen.Biz bunu istiyoruz,bunu bekliyoruz ve saha da ezilen bir Trabzonspor görünce kahroluyoruz.

Sahada futbola ihanet vardı.
Böyle rezilce oyun oynayanlara bu paralar verilmemeli.
Sadece biz değil,rakipte rezildi.

Futbol maalesef gerçek yeteneklerden uzak insanların mesleği haline geliyor.Küçükken başlıyorsun,futbolcu oluyorsun.
İki pas yapmaya cesareti olmayanlar sahaya çıkarılmasın.

Kaan
İbb.......

Tjikuzu oynamalıydı anlamı çıkartıyorum ben bu mesajdan. :p

Scyll4
Arkadaşlar o nasıl bi karaeografi hiç tvde çıkmadı.Hiç dikkat çekici,değişik,farkLı bir şey değil cıkmamasına da o kadar şaşırmamak lazım.Keşke daha farklı bişe olsaydı bayrak falan dikkat çekmezmiydi?Boşuna uğraşılmış.

b_m_61
neden yaa neden? sebep ya da suçlu aramıyorum.neden bir kez de tersi olmuyor, şu adilere karşı kötü oynayıp kazanamıyoruz? neden bu kadar basit hatalarla gol yemek zorundaymışız gibi yiyoruz? bi bacaksız alexe engel olamıyoruz,hjer maç aynı şey. ya o ofsayt barağını kaldıran hakeme ne demeli? yeter artık kaldıramıyorum ya,telefonumu kapattım,yarın da açmayı düşünmüyorum.aynı aşağılayıcı,dalga geçen lafları duymak istemiyorum.yoruldum artık yoruldum bittim ya! hele o statta bu adi takımın bayramını gördüm ya bir kez daha ve hatta "giren Trabzon'a çıkan Trabzon'a" seslerini duydum ya daha da kendime gelemem. Allah'ım ben ya da bizler ne kadar kötü kullarınmışız ya da onlar ne iyi kullarınmış da biz bilememişiz! biraz daha devam edersem tutamıycam ağlıcam...

Bu takıma lider oyuncu lazım hemde 2 tane. Biri Fatih olucak Allah'ın izniyle. Ama zor maçlarda sorumluluk alabilen ve stresi yüksek maçlarda oyunu çözebilen bir oyuncu daha lazım onunla birlikte. Bana göre ancak böyle oyuncularınız olduktan sonra derbilerde üstünlük kurabiliriz veya şampiyon olabiliriz. Bu sene için zor artık önümüzdeki sene için söylüyorum.

Katılırsınız katılmazsınız ama bence nedeni bu. Alex'i çıkart fb'den atakları sayısı yarı yarıya düşerdi. Golün pasını da o verdi gol olabilicek birkaç tane daha pas verdi. Derbilerde maçı yıldızlar etkiliyor.

şenolköz
bircok renktasıma katılmıyorum.bugun cok ta kötü değildik.5.dk da ofsaytı kaldıran yan hakem cok kötüydü ve kırılma anlarında sans bizimle değildi.unutmayalımki kadere imanda imanın sartlarından biri.
takımın 2.yarıdaki oyun fena değildi.cok sut attık ama hiçbiri kaleyi bulmadı maalesef.baskımı dersiniz rakibin sutör oyuncularımızı rahatsız etmesimi dersiniz.gecen haftada söyledim hucumdada defanstada reboundlarda cok zayıfız.yay civarında coğalmanın bir yolunu bulamazsak golde atamayız cokta gol yeriz(bu hafta böyle yemedik golü ama).

hodlu
20.12.2009, 23:17
Colman ile Selçuk bence bizleri aldatıyor çünkü derbi maçlar orta saha ve forvet ile kazanılır ancak bizim orta saha ve forvet kurgumuz ne yazıkki facia...

TSezgin61
ya bizim taraftara salliyoruzda, benim duyduguma göre ezikler "herzaman heryerde..." bagirirken bizimkiler komple araya girdi ve "herzaman heryerde en i... fener" diye bagirdi"

sonunda fener sesi ciktigi icinde herkes ezikler bagirdi sandi...

yanlismi farkettim

Canİlker
Arkadaşlar o nasıl bi karaeografi hiç tvde çıkmadı.Hiç dikkat çekici,değişik,farkLı bir şey değil cıkmamasına da o kadar şaşırmamak lazım.Keşke daha farklı bişe olsaydı bayrak falan dikkat çekmezmiydi?Boşuna uğraşılmış.

çok biliyosun sen bu işleri healde. hey yarabbim ya millet yedi kafayı.

Paksoy
egemen eski azim hırs kalmamış. devre arasında takasda kullanılmalı bence elden çıkarılmalı,giray ona verilen şansı iyi kullanacaktır,

magicyattara
20.12.2009, 23:18
Serkan ve Umut'u alınlarından öpüyorum.

Serdar A
Ben daha çok Ceyhun'un Selçuk'a alternatif olduğunu düşünüyorum. Colman daha iyisi alınmadığı sürece sahada kalmalı. Üretkenlikten çok uzak bir takım oluyoruz o olmayınca.

Ceyhun oldukça üretken bir futbolcudur . Sürekli oynatılırsa futbol zekasını herkese gösterir . Ayrıca Colman kadar hızlıdır . Ayrıca pozisyon bulduğunda Colman'dan çok daha iyi bir şut tekniğine sahiptir .

Colman oynamasın demiyorum , Ceyhun ve Selçuk her maçta sahada olmalı diyorum .

arifberkay
colman bu takımın orta sahaasında oldugu surece ıddaa edıyorum bu takım hıc bırsey yapamaz kım sne edersen desın

bunu söyleye söyleye dilimiz de tüy bitti ama neymiş efendim colman 6 gol atmışmış golleri batsın ben ts de orta saha oynasam colman denilen adamadan daha fazla mücadele etmezsem en şerefsiz adamım

winner
Maçın skoru normal.Kendimizi kandırmayalım iki takım kadrosu arasında ciddi kalite farkı var ve zaman zaman çok sırıttı bu durum.Maçı kazanabilirdikte ama bu ayrı bir şey.Günü kurtarmak olur sadece. Pozisyona giremedik ofsaytla kesilen hariç, epeycede pozisyon verdik. Gabriç birazda Alanzinho dışında etkili olmaya çalışan oyuncu yoktu.Colman çok top kaybı yaptı, kötüydü.Bu nedenle orgnize atak yapamadık. Yediğimiz golde top taçtan geldi ve yere inmeden Guiza karşı karşıya kaldı.Önce song, sonra guizaya kaleye kadar refakat eden Egemen hatalıydı.Sonuç olarak çok anormal bir mağlubiyet değil.Takıma takviye lazım.

Alperen Çakıroğlu
20.12.2009, 23:19
lig tv yii kınıyorum sadecee bir avuç febe linin kıçlarını dönmelerini gösteriyoda güzel o kadr uğraşılmış gösteriyi gostermıyolar ya olur da bu kadar olmaz yaa siz sevmesenizde çekemesenizde BİZE HER YER TRABZON ve TRABZONSPOR hak ettiği yerlere yukselecektir...

Ali Tunahan Güllü
Serkan ve Umut'u alınlarından öpüyorum.

Aynen öyle abi futbolculuk budur işte takıma bağlılık budur..

Erdem Keser
Colman neyi üretiyormuş Allah rızası için?

b_m_61

Kardeş ona bakarsan ligtv.com.tr'de" Song ne yapıyor" diye videolu haber yapmışlar, Song'un güizaya yaptığı faul'u gösteriyorlar ama Volkan'ın Umut'a cezasahası içinde yaptığı hemde daha sert olan faulu göstermiyorlar. Üstelik o cezaalanı içi ve skoru etkileyen bi olayken :mad:

Cafer Bulur
Senol hocanin basari kriterini derbi maclari yaparsak hata ederiz.

Onu anadolu takimlarina karsi alacagimiz sonuclarla degerlendirmek lazim.

2 anadolu takimiyla oynadi ve 4 gol atip hic gol yemedi.

Bu cizgi devam ederse istenen yerde oluruz.

Erdal
Gürcan abi, bu akşamın ilk eleştirisi Şenol hoca mı olmalıydı?

zafercalikoglu
20.12.2009, 23:20
iki eski dost mehmet ali yılmaz ile ali şen macı yorumluyorlar,izleyin tv8n de

asimetrik
Zahido
ısrarla anlatamadığım bir şey var. Hoca kötü demiyorum ki. Başlangıç kadrosu da çok doğru. Erdal'ın hocanın yapabileceği bir şey var mıydı sorusuna, evet yapabileceği bir kaç şey vardı dedim. Üstelikte maçı çeviremeyebilirdi bir önemi de yok gibilerinden bir şey yazdım. Sadece oyun içinde sıradan hocaların yapabileceklerini yaptı dedim. Gol lazım Barış'ı almak gibi. Ve Barış'ın oyuna etki edemeyeceğini ben bile zavallı bir taraftar olarak biliyorum hoca niye bilmiyor dedim.
Ne olur bir daha izah etmek zorunda bırakma.
Kırıldığın her sözüm için kusura bakma.
Ama Şenol hocayı eleştirmek niçin bu kadar tepki gördü anlamadım.Bir tuhaflık var..

zahido
İbb.......

Ozaman bizde ikinci siradayız!

hodlu
Arkadaşlar bırakın artık o oynamalıydı bu oynamalıydı.Oynaması gereken herkes oynadı.Yok kardeşim adamlar bu kadar işte.G.Ünal ve Barış her maç sahaya giriyorlar ve sanki 90 dakika yorulmuş şekilde giriyorlar.Kovun gitsin bu tip adamları...

Muhammed
20.12.2009, 23:21
Ceyhun oldukça üretken bir futbolcudur . Sürekli oynatılırsa futbol zekasını herkese gösterir . Ayrıca Colman kadar hızlıdır . Ayrıca pozisyon bulduğunda Colman'dan çok daha iyi bir şut tekniğine sahiptir .

Ceyhun-Colman ikilisini oynatalım o zaman. Galatasaray maçındaki performansları gayet iyiydi. O maçı stoperler ve sağ bekimiz yüzünden kaybetmiştik.

Turan AKYILDIZ

tek kelimeyle haklısın...başka söze gerek yok...

Hüseyin İlkin
Maçta karşı kalede ki ofsayt pozisyonunu görememiştim.
Yuh!
Bu kadar net ofsayt olmayan bir pozisyonu duruş pozisyonuda iyi olmasına rağmen göremeyen yan hakeme selamlar.
Hayatında sende benim kadar üzülürsün inşallah. Gülmek nasip olmaz sana.
Sizin gibi hakemlere yazıklar olsun. Düşün futbolun yakasından.
Ya da bu gidişle ben futbolun yakasından düşeceğim, yeter artık.

Bilica denen Sivas'tan çıkma çirkefin yerde yatmaları.
Milli takımın artist kalecisi Volkan'ın gevşek hareketleri.
Lugano'nun pörtlek gözleri.
Güiza'nın elleri kolları.
Özer'in yalandan yere yatıp, hakeme dönmeleri.
Emre'nin tipi.

Bizim takım zaten kötü.
Ama sinirime giden, şu Fener'e yenilmek arkadaş.
Yok, yok, yok.
Bunlarda da bir şey yok.
İnşallah şampiyon şu takım olmaz, olmamalı.
Hele de son maçta kutlama filan!
Tiksiniyorum Fener'den de, taraftarından da, Sefa'sından da, Azizesindende.

Hakem, cart, curt.
Colman sende at be kardeşim.
Bulmuşsun at.
Haftalardır kötü oynuyorsun.
Kendini affettirmek için at.
Tabii bana değil, kaleye.

Egemen! , ne desem boş.
Teğet geçiyorum seni kardeşim.
Geçen senenin hatrına, bilesin.

Gökhan, kardeşim, üzme beni daha.
Vallahi billahi seni gördükçe takımdan soğuyorum.
Olmadı.
Kan uyuşmazlığı oldu diyelim, sen yoluna biz yolumuza.

KTÜ'de artık ciddi bir oluşumda şart.

Erdal
Hakem konuşmak yersiz doğrudur...Ama 1 metre geriden gelen adama ofsayt kaldıran adamla topu resmen elle düzelten futbolcuyu görmeyen adam aynı ise düşünürüm ben

metinbay61
asıl iş şimdi başlıyor devre bitti...giden kalan herşey belli olur...ama takımımız kötü değil bence çok iyi olacak...

sonimp
evet lig tv yi ben de kınıyorum! koreografinin yerine 4. hakemi soktu gözümüze.bununla da kalmadı ofsayt diye kesilen pozisyonumuzun tekrarını nedense bir daha veremedi. maçta da maçtan sonra da.maçtan sonra selçuk'un eline çarpan topu ise defalarca gösterdi fenerin penaltı beklediği pozisyon diye. bu gibi şeyleri gördükçe ireniyorum bunlardan...

mhayri
20.12.2009, 23:22
Herkese geçmiş olsun...
Böyle mala böyle sonuç ne bekliyordukki...

zahido
Zahido
ısrarla anlatamadığım bir şey var. Hoca kötü demiyorum ki. Başlangıç kadrosu da çok doğru. Erdal'ın hocanın yapabileceği bir şey var mıydı sorusuna, evet yapabileceği bir kaç şey vardı dedim. Üstelikte maçı çeviremeyebilirdi bir önemi de yok gibilerinden bir şey yazdım. Sadece oyun içinde sıradan hocaların yapabileceklerini yaptı dedim. Gol lazım Barış'ı almak gibi. Ve Barış'ın oyuna etki edemeyeceğini ben bile zavallı bir taraftar olarak biliyorum hoca niye bilmiyor dedim.
Ne olur bir daha izah etmek zorunda bırakma.
Kırıldığın her sözüm için kusura bakma.
Ama Şenol hocayı eleştirmek niçin bu kadar tepki gördü anlamadım.Bir tuhaflık var..

Tamam abi yenildik ya o yuzden biraz alınganlık yapmış olabilirim bende senden özür dilerim..

asimetrik
Tjikuzu oynamalıydı anlamı çıkartıyorum ben bu mesajdan. :p

O kısmını bilemem. Yapan takım var mı dediler var dedim.Ben maçta agresif olmadığımız için kaybettiğimizi düşünüyorum. Gözümde en yumuşak olan takım fb idi biz daha yumuşak oynadık. Barış'la da agresifleşemeyeceğimiz kesindi.

Serdar A
20.12.2009, 23:23
Mesela bu gün oynayan Lugano'yu , acil stopere ihtiyacım olmasına rağmen asla takımıma koymam .

Demek istediğim ; başımıza gelenler biraz da mantığı olmayan transfer tercihlerinden . Stoper mi lazım ? Tamam , ama nasıl bir stoper ? İlk soruyu sık sık soruyoruz da , ikincisin bir haberiz .

Trabzonspor 61
Arkadaş kim derse desin, FB bu ligde en çok nefret ettiğim takım! GS ve BJK bunların yanında melek yahu melek!

Erdal
Şenol hoca Colman ile alakalı bir karar vermeli...Serdar a katılıyorum...Ceyhun sahada olmalı bence de...

raul30
tek kelimeyle haklısın...başka söze gerek yok...
bı takımı 10 numrası encok top kaptıranı olurmu bı bakım otekı takımlara

POYRAZ
Lig tv serefsizi göstermedi kale arkasini.
Saha kenarindaki insanlari gösterirken arka taraftan biraz göründü sadece.

Onur Şeref
Hiçbir şeyin yorumunu,kritiğini yapmaya gerek yok.Maç 5.dakika'da bitmiştir.Orda o pozisyon gol olsa maçın bütün şekli değişicek,üstümüze gelen fenere karşı hızlı adamlarımızla pozisyonlar bulcaktık ki izin verilmedi.

Ali Tunahan Güllü
20.12.2009, 23:24
Takım kötü oynamıyor ikinci yarı herşey iyi olucak..

Erdal
Ama bizim forvetten de acil stopere ihtiycımız var...Orası olmadan hiç bir yer olmazzzzzzzz

metinbay61
şu barış işine bi çözüm bulmak lazım daha önce ali şen kandiller erginler söndü gitti...şimdi fatih tekke için o kadar sevgi gösterip illa gelsin diyosak bunun genç yaşında bi sürgün yemesinden dolayı olduğunu düşünüyorum...

Muhammed
Sadri Şener maç öncesi Şenol Güneş bütün yerlilerin kalmasını istiyor dedi. Burdan bazı yabancıların gönderilmesini istediğini anlayabilirmiyiz?

hodlu
20.12.2009, 23:25
Bu maç Ömer Aysan kardeşimizin de sıradan olduğunu ortaya çıkardı malesef...

Turan AKYILDIZ
Colman neyi üretiyormuş Allah rızası için?

valla bende merak ettim neti üretiyor...üreteceğine sahadaki diğer arkadaşlarının ürettiğini mahvediyor tam tersi..

Erdal

Aynı fikirde değilim....

Kaan
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65656

Başlığa bak; "Song ne yapıyor?"

Alex'in kendini yere attığı pozisynu koyup "Alex ne yapıyor?" da yazın bakalım. :):)

Hatta sitenize koyduğunuz ofsayt görüntülerinin başlığına da "Bu mu ofsayt!?" veya "Ofsayta bak!" gibisinden şeyler yazın, olmaz mı ?

Haberin içeriği;

Trabzonspor'un kaptanı Song'un Fenerbahçe maçının ikinci yarısında Güiza'ya yaptığı hareket hakemlerin gözünden kaçtı ama televizyon başındaki milyonlarca izleyicinin gözünden kaçmadı. İşte Song'un Güiza'ya attığı diz!

Ali Tunahan Güllü
20.12.2009, 23:26

Abi ne bekliyorduk ki ligden çekilen bir takımın sağbeki en fazla bu kadar oynar..

Serdar A
Ama bizim forvetten de acil stopere ihtiycımız var...Orası olmadan hiç bir yer olmazzzzzzzz

Trabzonspor şampiyon olacaksa , "yemeyerek" şampiyon olacak . Bunu başaramadıkça talih dönmeyecek .

metehan
Gürcan abi, bu akşamın ilk eleştirisi Şenol hoca mı olmalıydı?

İllaki öyle olmalı ! Şenol Güneş ağzıyla kuş tutsa bu taraftara yaranamaz. 96'da şampiyonluğu kaçırmanın sorumlusu olarak gösterilir Şenol Güneş ama TS'u o duruma, bu taraftara rağmen getirdiğini kimse hatırlamaz ! Hoş, kim yaranabilir ki? Bugün Umut'a kızıyoruz da Barcelona'daki İbrahimoviç'e bakıyorum, Allah'ın sevgili kuluymuş ki bizde oynamıyor, madara ederdik adamı valla !

metinbay61
Mesela bu gün oynayan Lugano'yu , acil stopere ihtiyacım olmasına rağmen asla takımıma koymam .

Demek istediğim ; başımıza gelenler biraz da mantığı olmayan transfer tercihlerinden . Stoper mi lazım ? Tamam , ama nasıl bir stoper ? İlk soruyu sık sık soruyoruz da , ikincisin bir haberiz .
sokak diliyle dan dun cu olmayan stoper istiyorum ben...

hodlu
Abdurrahman Dereli ve Farih Tekke alınmalı.Ama asıl Cale-Colman-Silva Kovulmalı...

İsa

Kadro için en ideal ikli bu isim ancak ikisi aynı mevkinin oyuncusu.Ceyhun Selçuk'un iyi bir yedeği olur.Yanlarında bir defansif birde ofansif iki orta saha oyuncusu lazım.

Turan AKYILDIZ
20.12.2009, 23:27
Aynı fikirde değilim....

evet bende asynı fikirde değilim bence yerli oyuncularımız gayet iyi durumdalar...bizim sorunumuz yabancı topçularımızda 8 tane var ama hiç birinden adam gibi verim alamıyoz...bide en çok parayı onlar alıyor...ee siz yerli toçu olsanız bu ortamda ne yapardınız...

Erdal
20.12.2009, 23:27
Gürcan abi, senin mesaj "vizyon misyon" mesajıyla üst üste geldi...O yüzden gerildik...Eyvallah :)

Emre7
20.12.2009, 23:28

küme düşürülen bir takımdan son anda aldığın bir oyuncudan nasıl birşey bekliyorduk abi?

üst düzey değil ama yokluktan ötürü iş görüyor o kadar

maxim
Hakem konuşmak yersiz doğrudur...Ama 1 metre geriden gelen adama ofsayt kaldıran adamla topu resmen elle düzelten futbolcuyu görmeyen adam aynı ise düşünürüm ben

Sabahtan beri bunu söylemeye çalışıyorum. Biz bugün yenemezdik. Yenmemiz için ezmemiz lazımdı o da mümkün değil....

Travelair
Alex'e nasıl kafa vurdurulur diyoruz. Bizde kafaya çıkan oyuncu var mı? Ya çıkmıyorlar, ya rakip yakınsa çıkar gibi yapıyorlar (Lütfediyorlar), ya da rakip yakında değilse de çıktılarsa yine lütfedip vuruyorlar nereye giderse (Rakibe)

Bir gün cezasının kesileceği belliydi

Paksoy
Ceyhun fiziğine göre çok teknik ve çok akıllı bir futbolcu, oynaması gerek artık...

sonimp

hak veriyorum size, aynı adam bu kadar bariz iki hata ve ikisi de bir takımın aleyhine ve sonucu etkileyecek derecede! Allah'a havale ediyorum,ne yapayım günaha mı gireyim bir vicdansızın yüzünden?

magicyattara
Bu takım büyük maçlarda daha doğrusu önemi büyük maçlarda "ürkek" oynuyor.
Takım halinde siniyorlar.
Bir Umut bir Serkan,başka adam yok.
En büyük desteği verdiğim Alanzinho sahada yok.Aldığı topu kaptırdı.Ne çalım atabildi ne dripling yapabildi.

Yok kardeşim yok.
Yahu şu feneri sahasına kıstırıp 90 dakika çıkarmadığımız zamanları özlüyorum.

Nerdesiniz Efsaneler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Kahroluyorum,oynamadan yenilince....

Yasin T.
kadıkoyde oturuyorum ve yarın okula nasıl gideceğimi düşünüyorum

Kaan
20.12.2009, 23:29
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65656

Başlığa bak; "Song ne yapıyor?"

Alex'in kendini yere attığı pozisynu koyup "Alex ne yapıyor?" da yazın bakalım. :):)

Hatta sitenize koyduğunuz ofsayt görüntülerinin başlığına da "Bu mu ofsayt!?" veya "Ofsayta bak!" gibisinden şeyler yazın, olmaz mı ?

Haberin içeriği;

Lig TV tarafından yazılan
Trabzonspor'un kaptanı Song'un Fenerbahçe maçının ikinci yarısında Güiza'ya yaptığı hareket hakemlerin gözünden kaçtı ama televizyon başındaki milyonlarca izleyicinin gözünden kaçmadı. İşte Song'un Güiza'ya attığı diz!

Son mesaja denk geldi. Arkada kalmasın.

Fatih Özkan

Katılmıyorum...

hodlu
Ömer ile ilgili tespitim zorluk derecesi yüksek maçta sahada yok gibiydi ve asıl bizlerin değerlendirmesi gereken böyle maçlar.

Ömer TOPAL
olmayan ofsaytı verip o golü kestiler ya...bu maçı kaybetcegimizi o zaman anladım..sonucada şaşırmadım

miaksoy
20.12.2009, 23:30
Bu macin katili yan hakem Fidan'dir. 6. dakikada one gecseydik ki ofsayt ile kesmeseydi %100 gececektik, mac cok farkli olurdu.

TuAF2007
bugün fenerbahçenin karşısında başka bir anadolu takımı olsaydı feneri rahat yenerdi bence.çünkü fenerde çok kötü oynadı.Trabzonsporumuzda ruh kalmamış.Taraftar her şeyi yapıyor,yönetim 3-5 para verio parasız bırakmıyor.bu nasıl iş anlamadım ya.bi futbolcuda hiçmi hırs olmaz,adam gibi pas yapamadık.bütün hücum oyuncuları sahada bi cacık yapamadı.bu maç sabaha kadar sürseydi bizim forvetler 1 tane bile gol atamazlardı beceriksizlikleri yüzünden.

Muhammed
Ben kendimi bildim bileli Fenerbahçe bizi yeniyor. Ama ististiklere göre onlar bizi 38 biz onları 35 kere yenmişiz bu maç ile beraber. Demekki zamanında baya yenmişiz onları.

Turan AKYILDIZ
Abdurrahman Dereli ve Farih Tekke alınmalı.Ama asıl Cale-Colman-Silva Kovulmalı...
abdurrahman ve fatih işini bilmem ama diğer söylediğin iki isma katılıyorum...bunları bize yabancı tpçu diye yutturanlara hayret ediyorum...yemin ediyorum biz taraftarlar çıksak sahaya bunlardan daha çok mücadele ederiz...etliye sütküye karışmıyorlar ya...diğer takımlarda mutlaka bir iki yabancı tppçu öne çıkıyor ama bizde...nerdeeeee... asıl sorunumuz bu bence adam akıllı bilinçli bir yabancı transferi politikamız yok...

raul30
20.12.2009, 23:31
adri Şener müjdeyi verdi, kötü haber gecikmedi !.. Trabzonspor-Fenerbahçe maçını Lig TV için yorumlarken; Fatih Tekke ile hafta içinde konuştuğunu söyleyen Güvenç Kurtar, bu transferin gerçekleşmesinin çok zor olduğunu dile getirdi

jacek cyzıo
20.12.2009, 23:31
umutu severim yırtındı çocuk parçaladı kendini ama gol vuruşları zayıf eğer forvetiniz umut ise hiç bir maçta favori olamazsınız iş şansınıza kalmıştır.tek kale oynarsınız yine yenilirsiniz.yada hiç ummadığın maçı kazanırsınız.malesef bu iş böyle kimse şenol hocaya saldırmasın.bu takıma üç tane kaliteli adam al sonra korkmadan maç izle şampiyonluğa oynadığımız tüm senelere bakın hep sivrilen golcülerimiz olmuştur.fatih tekke,şota,hami o tarz yakaladığını atacak adam lazım.orta sahaya çok iyi bir adam lazım.koşacak top dağıtacak.birde stopere iyi bir adam lazım.blica tarzı o zaman bir şeyler olur.hepinize iyi geceler.belkide bu yenilgi yönetimi fatihi almaya zorlar.şunuda söyleyeyim oynadığımız futbol fena değildi.gs maçından UMUT luyum.