PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 17.Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

mete61bordomavi
20.12.2009, 22:10
Bu takıma sadece Fatih asla yetmez!
20 milyon avro ayrılıp, Fatih le beraber çok çok kaliteli bir golcü Trabzon'a şart!
Onun haricinde burda ne konuşursak konuşalım FASA FİSO!

Aker
takımımızda 2 tane forvet var gerçi forvet demeye bin şahit lazım..
bu böyle olmucak başkanımız alır artık Kralı

Tekkenin yanına da iyi bir forvet lazım bence.

Abdülkadir Kılıç
Bir de maçta fenerli taraftarların sesini duydum ya.. Yazıklar olsun o tribündekilere.

Kubilay ŞAHİN
Ne Şenol Güneş Hataları..
Ne Takımın Hataları..
Ne de Hakem Hataları..

Maçı kaybettik ama sanırım bir kişiyi kazandık ve kazandırdık.

Onur Recep Kıvrak..

türkiyem61
gabrici iyidi sag kanatta bi yattara olsaydi cok daha farkli olabilirdi

futbalski60
20.12.2009, 22:11
Sadri Şener : Hakemler beni arasın !

Mustafa Ayazoğlu
Galatasaray puan kaybetseydi Fenerbahçe de kayberderdi. Galatasaray'ın kazanması ile ümidim azaldı.

Fenerbahçe mutlaka kazanmak için oynayacak. Fenerbahçe kazanırsa fark 10 olur.

Şampiyonluk hayali seneye kalır.

"Bu futbolculara sahip çıkacağız. Bu futbolcular ile yola devam edeceğiz."

Şenol Güneş umarım ilk geldiğinde söylediğinden vazgeçer. Ayrıca, Beşiktaş'ın uyguladığı tuzağa düştük.

Aker
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs066.snc3/13333_212124972973_645612973_3034325_2783008_n.jpg

her şey bundan ibaretti !!!!! geriye kalanı fıssss

Güzel olmuş umarım sivas maçında tüm stad yapabiliriz bu görüntüyü.

albatros
maçın yıldızı benim için Onur'du.

yorumsuz6117
allah belanı versin yardımcı hakem fidan mısın neysen işte..

Cem Akyüz
Forveti umut ve gökhan olan bir takım ne büyük maç kazanır nede birşey yapar..2 tane forvetsiniz be kardeşim nasıl forvetsiniz ya..Hava topu 0,adam geçme 0,çalım atma 0 nasıl forvetsiniz anlamıyorum..Ayrıca yediğimiz golde onur'u suçlayanlara sadece gülüyorum ne yapacaktı..3 tane net gol pozisyonu kurtardı onları görmediniz bir gol yedi onu gördünüz bu kadar mı körsünüz art niyetlisiniz..alex gibi yerden bitme adam gelip bize kafayla asist yapıyor olacak iş değil..herşeye rağmen umutluyum..Bir Tekke transferi ve iyi bir orta saha transferi ile ligin 2.yarısında iyi işler yapacağız

Oktay AKKUŞ
Bir gün Fenerbahçe'yi yeneceğiz.
Bir gün kritik maçlarımızdan birini, olmazsa olmaz maçımızı kazanacağız

İnanıyorum

Celil Köse
20.12.2009, 22:12
Teşekkürler Onur Recep Kıvrak..

Artık iyi bir kalecimiz var diyebiliriz..

aurora
Ben Hugo Broos gonderildikten sonra Trabzonsporun hiçbir maçını canlı izlememe kararı aldım. Ve bu surecte oynadıgımız maçlardaki özetleri izledikten sonra ve yorumları okuduktan sonra ne kadar haklı oldugumu goruyorum. BJK maçında bile 2-0 yenildik ama BJK sanki barcelonayla oynuyor gibi çekingen çıkmıştı, nobre bile stoper oynuyordu. Hatta arkadaşın biri geçen sezon ile bu sezondaki ilk 13 haftaları karşılaştırmıştı ve oyun oalrak geçen sezona gore iyi oynadıgımız maç sayısı açık farkla çok fazlaydı. Takım çok pas yapıyor rakibi eziyordu. Tabi Futbolcularımızın kasıtlı oynamadıgı son haftaki Kasımpaşa maçını saymassak.O oyunla bir gun şasnsımız lehimize mutlaka donecekti. Şenol Hoca insan olarak degerli birisi olabilir ama Buyuk maç alacak vizyon ve misyon yok. Daha once 3 kez geldi buyuk maç alamadı 4,kez geldi aynı film. Bıktık. Hatalar bir kez tekrarlanırsa gaflettir. Defalarca tekrar edilirse başka bişeydir.

Ozan Yazıcı
Takımda alınacaklardan ziyade gönderileceklerle ilgili bir planlama yapmak lazım, kadro tapon topçu dolu

Mustafa Ayazoğlu
Bir gün Fenerbahçe'yi yeneceğiz.
Bir gün kritik maçlarımızdan birini, olmazsa olmaz maçımızı kazanacağız

İnanıyorum

Hep bu hayallen yaşıyoruz. :)

Hasan ZAİMOĞLU
Güzel olmuş umarım sivas maçında tüm stad yapabiliriz bu görüntüyü.
90 dk böle olması gerekirdi .( sözüm yanlış anlaşılmasın ) 56. dk dan sonra ne oldu anlamadım . saraçoğlunda mı oynuyoruz diye bi an duraksadım ! yazık !!

Emre7
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs066.snc3/13333_212124972973_645612973_3034325_2783008_n.jpg

yorum yapmayacağım dedim ama buna ciddi anlamda gülüyorum.
Erdoğduların geçen seneki bayrak üzerine yazıları daha güzeldi, bu kadar uğraşmaya gerek yoktu.

Yazının gereği anlamı açıklaması ne bilim özelliği neydi. Bu yazı maraton tribünündeki çekirdekçilerimiydi anlamadım. iç saha ve bize heryer trabzon. saçma !

yorumsuz6117
Fener taraftarını her zaman her yerde en büyük Fener diye bağırtan taraftarımıza da yazıklar olsun..

Aker
Onur'a teşekkür ediyorum . Kaleciyi bulduk .

Selçuk'a teşekkür ediyorum , ortasaha ortasındaki bir futbolcumuz hazır .

Ceyhun'a teşekkür ediyorum , hiç moralini bozmadı , oynatılırsa Selçuk'un partneri olacak .

Serkana ve Gabric'e de özverileri için teşekkür ediyorum . Bu takımda her zaman yeri olan evlatlar .

Bende sana teşekkür ediyorum bu güzel yorumun için:)

Enes Ünal Kaya
allah belanı versin yardımcı hakem fidan mısın neysen işte..
AYNI görüşteyim ama Allahsız o

mete61bordomavi
Forveti umut ve gökhan olan bir takım ne büyük maç kazanır nede birşey yapar..2 tane forvetsiniz be kardeşim nasıl forvetsiniz ya..Hava topu 0,adam geçme 0,çalım atma 0 nasıl forvetsiniz anlamıyorum..Ayrıca yediğimiz golde onur'u suçlayanlara sadece gülüyorum ne yapacaktı..3 tane net gol pozisyonu kurtardı onları görmediniz bir gol yedi onu gördünüz bu kadar mı körsünüz art niyetlisiniz..alex gibi yerden bitme adam gelip bize kafayla asist yapıyor olacak iş değil..herşeye rağmen umutluyum..Bir Tekke transferi ve iyi bir orta saha transferi ile ligin 2.yarısında iyi işler yapacağız

Kesinlikle doğru

Eren Karaahmetoğlu
Ne demek adamların bağırması çok normal? Ne demek? Tamam bizim taraftarımız veya seyircimiz golü yedikten sonra sustu. Ama ben bile evde o kadar heyecanla izlerken sesim soluğum kesildi, bir garip oldum. Hep aynı şey değil mi? İnanıyor musunuz siz taraftar destek verse golü yedikten sonra takımın bundan ateşleneceğine? Ben inanmıyorum. Ben 19 yaşındayım. Eskiyi çok net bilmiyorum yaşamadığımdan dolayı. Ancak bildiğim kadarıyla fenerli galatasaraylı beşiktaşlı seyirciler Avni Aker'e kolay kolay adım bile atamazlardı. Nasıl oluyor da bu elemanlar şuan Trabzon Avni Aker Stadı'nda koydulu moydulu dalga geçen küfür içeren tezahuratlar yapabiliyorlar? Ve ellerini kollarını sallaya sallaya çıkabiliyorlar oradan. Ben eminim ki seneye fenerliler bin kişi gelecekler. Neredeyse doluydu bugünkü tribünleri.. Hiç hoşuma gitmiyor bu durum. Hem takım olarak hem de bu yönden sıradanlaşıyoruz. Evet sıradanlaşıyoruz. Futbol hakkında konuşmak bile istemiyorum.. Ayrıca taraftarların golü yedikten sonra susmasını herşeye rağmen yadırgıyorum.

wien_ts
20.12.2009, 22:13
Onur'a teşekkür ediyorum . Kaleciyi bulduk .

Selçuk'a teşekkür ediyorum , ortasaha ortasındaki bir futbolcumuz hazır .

Ceyhun'a teşekkür ediyorum , hiç moralini bozmadı , oynatılırsa Selçuk'un partneri olacak .

Serkana ve Gabric'e de özverileri için teşekkür ediyorum . Bu takımda her zaman yeri olan evlatlar .

ayrica sag ve sol beklerimizde bence ihtiyacimizi karsilar.Gabrici her gecen gun daha cok begeniyorum,adam tam bir kanat oyuncusu..serkanda cok iyi oynadi bugun..ama alanzinhoyla ilgili bazi supheler olustu bu macta,birde gs macina bakalim insalah orda daha cok sorumluluk alir ve fizik olarak bu kadar zayif kalmaz..

BAHADIR33
20.12.2009, 22:13
En/tek gerçekçi hedefimiz olan Ziraat kupasında oynayacağımız GS maçına çok iyi hazırlanmamız lazım.

Sinem Yılmaz61
20.12.2009, 22:14

:alkış::alkış:Macin en güzel Görüntüsü iste, helal olsun size Arkadaslar, sizlen gurur duyuyorum!!!

genç61
yetti artik taraftar artik tepki koymali istanbul takimlarina bu kadar yeniliyoruz en iyi tepkiyi gs macinda koymaliyiz artik boyle olmuyor

bizi bu kadar siradanlastiranlar utanmali artik

Mustafa GÜLAY
ooo fener taraftarı trabzondan elini kolunu sallayarak çıkarsa yazık bizim taraftara

Enes Ünal Kaya
Her Zaman Her Yerde En Büyük Fener...

Dar Acında Olsak Bile Son Sözümüz Fenerbahce ... ;) YazıııkkLarrr oLsuuuunnnn.....

Erdal
Takımın omurgası zayıf...Onur için çok sevindim...Egemen olmayacak...Bence de Colman da olmayacak...Kaleci hariç göbekten bir çizgi çizelim...Sıkıntı orda...

mete61bordomavi
Ya hala bu forumda sağı solu tartışıyoruz!
Aklımı kaçırcam!
Bu takımın forvetleri yok!
Bize harbiden çok kaliteli iki forvet lazım!

Toraman
Arkadaşlar, ben takıma hiç kızmıyorum. Ellerinden geleni yaptılar. Kabul etmemiz lazım ki kapasitemiz bu kadar. Bizim takıma mutlaka usta bir oyuncu gerekiyordu. Burada Fatih diye az yırtınmadık. Artık söyleyecek bir şeyimiz de yok maalesef.

leavemealone
Bizim kaderimiz bu demek . Umutlanip is büyük maca geldiginde yenilmek .

Gordon Freeman
Bayaa bi kazanılacak adam yediği golde saolsun topa öle şaşkın şaşkın baktı evet bayaa iyi bi kaleci kazandık...Şenol güneş kadar iyi bi kaleci Maşşallah

haklısın haklısın..1 sanıye içinde hemen yere eğilim topu kurtarıp sektirmeden kucağına almalıydı...sen de haklısın...

wien_ts
20.12.2009, 22:15
yorum yapmayacağım dedim ama buna ciddi anlamda gülüyorum.
Erdoğduların geçen seneki bayrak üzerine yazıları daha güzeldi, bu kadar uğraşmaya gerek yoktu.

Yazının gereği anlamı açıklaması ne bilim özelliği neydi. Bu yazı maraton tribünündeki çekirdekçilerimiydi anlamadım. iç saha ve bize heryer trabzon. saçma !

Allah askina bir tanede olumlu bir mesajinizi gorelim yahu..cok mu zor tebrik etmek,bir seyide takdir etmek..

Talha.YILMAZ
Allah Belanı versin HAKEM 3 lüsü !

Armağan Dere
suan sadece gülüyorum ve futbol bilginden süphe ediyorum. Insallah saka yapiyorsundur.

Maşşallah sen bayaa bi futbol bilginisin heralde.....anlat da aydınlat beni... 2 top geldi birini yedi birini çıkardı...tabi golde song'un da hatası vardı..ancak kaleci olarak kalenin ne kadar olduğunu kestiremedi..ve golü yedik bu maçlarda atanın ve tutanın iyi olacak bu kadar basit

Muhammet_61
Olmuyor arkadaş olmuyor..
Ne yapsak olmuyor
Kötü haldeyken olmuyor
İyi haldeyken olmuyor
Baskı altında, rahat kafayla..
Rakip eksikken, tam kadroyken..
Şampiyonluğa yürürken, 5.lik kovalarken..
Yeni hoca gelince olmuyor
Eskiyle hiç olmuyor
Stadı bordo maviye boyasak olmuyor
Takımımza küssek olmuyor.
Olmuyor arkadaş olmuyor
Fenerbahçe' ye karşı olmuyor..

KERİM
susturun şu güvenç kurtarı
sinirden kappattım tv'yi. Ne diyor bu G.Kurtar?

ilk yarı bitti.ilk yarının özeti:bize kodumu oturtan 2 santrafor lazım
Aynen öyle. Şu touluse takımında bi oyuncu vardı, hatırlayamadım ismini. Bize gol atmıştı. Aynen dediğin gibi bir futbolcu lazım

UmutBaykan
Bizim kasımpaşadan eskişehirden veya kök söktüren ankaragücünden neyimiz eksik baylar bayanlar !!!!

hamucera
ikinci yarı hoca defansı öne çekince daha etkili olmaya başladık ama Trabzonspor taç atışından gol yememeli

biltrabzon
20.12.2009, 22:16
alanzinho ve gökhan ünal devre arasi sutlansin.alanzinho yattara nin kesip attigi tirnak olamaz.2 tane iyi santrafor alinsin bu takima.

yorumsuz6117
çok klasik bi cümle olucak yine ama Fatih Tekke olsa kazanırdık bu maçı..

Barış Mayda
gökhan'ı alana umut bulut bedava duyrulurrrrrrrrr

matalar
umut'suz gittim ve umut'suz döndüm

yorumsuz6117
Yediğimiz gol Song'un hatası..

krdnz
Bizim kasımpaşadan eskişehirden veya kök söktüren ankaragücünden neyimiz eksik baylar bayanlar !!!!

M.Kılıç50
20.12.2009, 22:17
senol hoca degisiklikleri ile beni cok sasirtti....
beklemezdim ondan böyle bir hamle...

macin en iyisi serkan´di...
öylesine bir mücadele örnegi sergilediki herkese ders olsun....

Emre7
Allah askina bir tanede olumlu bir mesajinizi gorelim yahu..cok mu zor tebrik etmek,bir seyide takdir etmek..

tebriğimi gerekli sayfada ettim.
sadece yazının gereksiz olduğunu söyledim.

Erdal
Bir stoper, etkili bir orta saha ve iki forvet...

KERİM
Ne yapsak olmuyor
Kötü haldeyken olmuyor
İyi haldeyken olmuyor
Eskiyle hiç olmuyor
Olmuyor arkadaş olmuyor

dediğin gibi, NE YAPARSAK YAPALIM. OLMUYOR !!!!!!!!!

Kamil Çakmak
Ben Hugo Broos gonderildikten sonra Trabzonsporun hiçbir maçını canlı izlememe kararı aldım. Ve bu surecte oynadıgımız maçlardaki özetleri izledikten sonra ve yorumları okuduktan sonra ne kadar haklı oldugumu goruyorum. BJK maçında bile 2-0 yenildik ama BJK sanki barcelonayla oynuyor gibi çekingen çıkmıştı, nobre bile stoper oynuyordu. Hatta arkadaşın biri geçen sezon ile bu sezondaki ilk 13 haftaları karşılaştırmıştı ve oyun oalrak geçen sezona gore iyi oynadıgımız maç sayısı açık farkla çok fazlaydı. Takım çok pas yapıyor rakibi eziyordu. Tabi Futbolcularımızın kasıtlı oynamadıgı son haftaki Kasımpaşa maçını saymassak.O oyunla bir gun şasnsımız lehimize mutlaka donecekti. Şenol Hoca insan olarak degerli birisi olabilir ama Buyuk maç alacak vizyon ve misyon yok. Daha once 3 kez geldi buyuk maç alamadı 4,kez geldi aynı film. Bıktık. Hatalar bir kez tekrarlanırsa gaflettir. Defalarca tekrar edilirse başka bişeydir.

Şenol hocalık ne vardıki bu maçda. Senin futbolcu kaliten bu kadar.
Şenol hoca yanlış yıptın be hocam. Golleri oyuna girip sen atsaydın.

Şahin_53
Tek bir pozisyonda bile heyecan yaşamadığım bir maç izledim...Bu futbol'la işimiz ilk 5'teki takımlara karşı maç sonuçları fiyasko olur..Artık devre arası transfer haberlerini bekliyorum merakla.

Süleyman Sofu
yazık oldu yazık

kahvede boğazlamaya kalktığım şerefsiz fenerliye inat

Tek Büyüksün Fırtınam...

Fenerliler harbiden tokatladı bizimkileri ne diyim ya sahada ruhumuzu yansıtacak bir adam göremedim yönetim gördümü acaba...

Serdar A
Bence , bu gün aradığımız futbolcu Fatih'ten çok Gökdeniz'di .

Hani şu yıldız olmayan .

Cem Akyüz

Çok kolay soru...Forvetimiz yok..2 tane yalandan yere oynayan adam var orda

yorumsuz6117
Bu forvetlerle olmayacağını söyledik başkan sana sezon başı...

mete61bordomavi
Ne yapsak olmuyor
Kötü haldeyken olmuyor
İyi haldeyken olmuyor
Eskiyle hiç olmuyor
Olmuyor arkadaş olmuyor

Olmaz tabii!
Senin maça çıkarken'' aha işte bu adamımız bu maçta kesin bir gol atar'' diyecek adamın var mı?

Öbür takımın var işte!
Guiza!
Adam kaçırsa bile elbet bir tane ya atıyor ya attırıyor!
Aynı Baros gibi!
Duracağı yeri biliyor!

AKSOY_61
Bu takımın forvetine makukula gibi yırtıcı mehmet yılmaz gibi sert ve çirkef adam lazım.
stopere ferrari gibi lugona gibi her topa yetişen sağlam adamlar lazım.
bu takıma başarının istikrarla geleceğini kavrayacak, hoca göndermekle elimize bişey geçmediğini anlayacak taraftar lazım.

Bartuğ13
onur adam olacağının sinyallerini verdi iyi kurtarışlar yaptı fakat ayaklarına hakim olması lazım.bir de oyun kuracaksan elinle topu alır almaz başlatacaksın.rakip geri dönerken arkadaşına verirsin 5 adam arasında kalıp top kaptırır.ona rağmen bugün takımın en iyisiydi.

colman kötüydü.umut beni deli ediyor ya.kardeşim arkadaşına pası veriyorsan kaleye doğru koşacaksın.arkadaşına doğru koşarsan gol atamazsın.guiza bile bizim stoperimiz gibi altı pasımızdan top çıkarsa da,bizim forvetimiz olsa şu anda gol kralı olabilirdi.adam kaleye hep çok yakın,sürekli koşu yapıyor.umut gibi sağa sola anlamsız koşmuyor.

serkan da en iyi dönemini geçiriyor.kalan oyuncular çok vasattı.

tek bir derdim var.bu takım iyi oynayınca kazanıp,kötü oynayınca kaybetmesin.bıktım,sıkıldım bundan.yetti ya canıma.ilk yarı rakibin 3 net pozisyonu var atamadılar.ikinci yarı topu biz oynadık 6-7 pozisyonumuz var,direkten dönen topumuz var ama golü biz yedik.yine golleri biz kaçırdık.yetti valla.bu durum sıktı.

tüm takım topluca yıkansın artık yeter bişey olsun.ne bu şansızlık ya.

Mustafa Ayazoğlu
Takımın omurgası zayıf...Onur için çok sevindim...Egemen olmayacak...Bence de Colman da olmayacak...Kaleci hariç göbekten bir çizgi çizelim...Sıkıntı orda...

Song, Alex ile oynadı, Egemen Guiza ile eşleşti. Guiza'nın bir topu direkten döndü 6 pastan dışarı attı. Bir de golü var.

Egemen iyi bir stoper değil kesinlikle !

Soner
Broos gidince hersey duzeldi diyenlere sorarim bu maci, Sanirim sorunun broosta olmadigini bu macta gormussunuzdur. Yonetim istifa.
Alanzinhoyu 3 haftadir elestiriyorum ama benim goremedigim seyler var diye elestirenler sanirim bu macta alanzinhoyu gormuslerdir

Erdal
Şenol hoca ne yapmalıydı?

omermk
20.12.2009, 22:18
ben fb nin bu sene bu kadar rahat oynadığı başka bir maç hatırlamıyorum. fb' yi yenmenin formülü belli, alex'e adım attırmayacaksın alex elini kolunu sallaya sallaya oynadı. ben iddia ediyorum beğenmediğimiz eski td müz olsaydı maçın 20. dk sında colman'ı çıkartıp ceyhun'u alırdı. hadi ilk yarı bunu yapamadık 2.yarıya da aynı 11 le başlamak büyük bir teknik direktör hatasıdır. geldiğinde de söyledim yine söylüyorum, şenol hoca adam gibi adamdır, çok da severim ama iyi bir teknik direktör değildir, hiçbir zaman olmadı, biraz umudum vardı olur mu diye ama bu maçta gördük ki 96 daki şenol hoca neyse 2009 da da aynı şenol hoca. sakın ola bu maçı şenol güneş yüzünden katbettik dediğimi sanmayın, bi fb nin kadrosuna bakın bi de bizim kadroya bu kadroyla bu kadar.
bizim takımın en büyük sıkıntısı çok yumuşak bir takım olmamız.bu ortasaha ceyhun suz olmaz, olursa böyle herkes elini kolunu sallaya sallaya girer ceza sahamıza.
bu maçta sevindiğim tek şey onur'un iyi performansı oldu.
artık geçmişi bırakıp radikal kararlar alma zamanı. sylva, song ve gökhan'ı, bu 3 adam da trabzon'da olmaktan mutlu değil bu yüzlerinden belli. .bu adamları ne kadar iyi futbolcu olursa olsun devre arasında göndermemiz gerekiyor.barış, yattara gibi sorumsuzların da bu takımda yeri yok. bu sene bitti artık, 25 senedir aynı şeyi söylüyoruz ama bu yıl bitti önümüzdeki yılın hazırlıklarına başlamak zorundayız.
bu takımda hata yapan da olur, gol kaçıran da ama bu takımda oynamak istemeyen adama burada yer yok, olmamalıda.
25 sene değil 75 sene de bekleriz ama benim canımı sıkan kendi sahamızda rakibi hapsedemiyoruz.seyirci desen fyadası hiç yok zararı çok. 2.000 kişi lik rakip taraftar stadı inletti.
sonuç olarak hala umudu şenol hoca'da arıyoruz , bence yanlış ama bu yanlışa rağmen ben kişisel olarak desteğe sonuna kadar devam edeceğim ama bu yönetimin acil bir operasyonla önümüzdeki yılın yapılanmasını gerçekleştirebilmek. bizi bekleyen bir başka tehlike de maddi zorluklar. artık 20 kişiyi gönder yeni 20 kişi al lüksümüz yok. cephanemiz çok az hatta hiç yok, bakalım doğru atışları yapabilecekmiyiz...

SeRHaD
Her zaman her yerde en büyük fener... Bunuda Duyduk'ya...maç yenilgi hiç bir şeyi düşünmüyorum bundan başka...

Bravo Büyük Taraftar...

Kayser,Sivas,Denizli yi geçtik tribünde oturma konusunda..

10-20 trabzonlunun vur, kır parçala bu macı kazan.. diye bagırısları kamera o tarafa yaklastıgında duyuldu..

Tebrikler.. takımın hiç bir sucu yok..suç bizim

İsa
Egemen gerçekten olmuyor.Selçuk kendisinin yarı boyundaki Alex'e kafa vurduruyor,Egemen marke etmesi gereken adamın 3 metre arkasında.

UmutBaykan

sadece avatarımdaki isime mi danışayım?

ÇaGaTaY
Şu taraftara yazıklarr olsun.. Sesleri hiç duyulmadı ara ara kopuk kopuk olan sesler dışında.. Seslerini sadece "ibne hakem" diye bağırırlarken duydum en güzel koro halinde yapabildiğimiz tezahurat bu bence.
Şu Fener taraftarlarının sesini maç içinde daha çok duydum.. Trabzonun Cehennem denilen atmosferi bu mu yani? Şu uyuz olduğum Bursaspor taraftarından bi ders alsınlar bence stad nasıl gerçek deplasman haline getirilir.

Maça gelince de artık isyan ediyorum bu duruma. Ne oluyo bu fener maçlarında anlamıyorum. En kötü zamanlarında yine bizi yeniyolar. Biz de aksine fener maçlarında neden oynayamıyoruz hiçbir gerekçe bulamıyorum.Neden her büyük takım kötü zamanında bizi yenip çıkışa geçiyo artık isyan ediyorum bu duruma teknik taktik konuşmak istemiyorum.

Erbay
Bize Gerrard,Puyol ve İbrahimoviç lazım. Başka türlü olmayacak. Şakaydı.

Celil Köse

Abi bir stoper sence yeterli mi??

biltrabzon
2.yariya baslarken alanzinho ve colman yerine ceyhun ve engin baytar girse cok farkli olurdu,ama engin baytar, baris tan kötü futbolcu diye 18 kisilik kadroya alinmiyor cok komik.

Erbay
20.12.2009, 22:19

İkinci yarının başında Colman'ı çıkarmalıydı.

Emre Çömez
hiç üzgün değilim belliydi zaten 2 tane forvetle bukadar olur

Muhammet_61
Olmaz tabii!
Senin maça çıkarken'' aha işte bu adamımız bu maçta kesin bir gol atar'' diyecek adamın var mı?

Öbür takımın var işte!
Guiza!
Adam kaçırsa bile elbet bir tane ya atıyor ya attırıyor!
Aynı Baros gibi!
Duracağı yeri biliyor!

Fatih Tekke de vardı bir zamanlar..
Gökdenizler, Yattaralar..
Onlarla da olmuyor, olmadı
Son adam gibi Fb galibiyetimizde golü Hami atmıştı..

Olmuyor arkadaş..

Soner
onurun yapacagi fazla bise yoktu. Alexi kim tutuyorsa onun hatasi bu alex gibi bir adam kafa topuna cikip topu indiriyor. Yok boyle bise ya

zahido
20.12.2009, 22:20
bu takım 4-5-1 oynayacaksa tjikuzu-colman gider 2 tane deli danalar gibi koşan teknik oyuncu alınır..

Artı forvete bir değil iki tane adam gerekli.. Biri fatih tekke ötekisini yönetim bulucak..

Defansta tek tük hata yapıyoruz oda gol oluyo.. Atılan gol tamamen sogun hatasından.. Bence hem egemen hemde song gitmeli defansta revizyona gidilmeli.. Oraya sene sonuna kadar giray monte edilmeli..

vaslat
ne bekliyorduk ki maçın skoru belliydi zaten fener bizi oynatmayıp 1-2 pozisiyonla gol bulup maçı bitirecekti hep aynı olmuyormu zaten .malesef durum bundan ibaret.bir uğursuzluk var bu takımın başında 25 yıldır anlamadım gitti.

bekir61
Allah Belanı versin HAKEM 3 lüsü !

katiliyorum

Mellih
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=3661&stc=1&d=1261340312

Kaynak: LigTv

Ahmet Başkaya

Bence yapacağının maximumu buydu ...

Şunu yapsaydı diyen biri var mı ciddi olarak soruyorum benim kaçırdığım bir şey oldu mu ?

Emiroğlu

Belki Colman ' ı daha erken alabilirdi.
O kadar bence.

Çoook açık bir şekilde görüldü ki , takımın kapasitesi bu.
Bundan ötesini yapamaz.

Yapacak adam yok çünkü.

Sadece Fatih ile falanda düzelmez bu takım.

1 stoper 2!!!!!(kesinlikle bir değil) forvet şart oğlu şart.
Çapımız yetecekse Colman'ın yerine de iyi bir ortasaha.

Ve bu 3 ününde Türkiye ligini az biraz fazla futbolcular olması lazım.

DNA-TS
colman ve egemen maçı katletti. okadar çaresizdikki barışdan medet umduk..yazık oldu.

Ozan Yazıcı

sağ tarafa da önlü - arkalı iki adam lazım..

mustafaction
20.12.2009, 22:21
klasik sonuç oyna oyna salakça bir gol ye

Hasan ZAİMOĞLU
sinirden kappattım tv'yi. Ne diyor bu G.Kurtar?

aç tavuk kendini buğday ambarında zanneder ya öle konuşuyor işte

mete61bordomavi
hiç üzgün değilim belliydi zaten 2 tane forvetle bukadar olur

Bunu göremeyip hala ona buna suç bulanlar var ya...

sametaydin
Söylenecek çok şey yok. Maçın başındaki ofsayt faciasına rağmen hakeden maçı kazandı. Ofansif anlamda birşeyler beklediğimiz yabancı oyuncularımız inanılmaz berbat performans sergiledi. En çok tuttuğum adam colman rezaletti. Alanzinho ise takımı batırdı diyebilirim. Forvetler her zamanki gibi zaten. Herşeye rağmen birşeyler yapmaya çalışan 2 tane oyuncumuz vardı. Gabriç ve serkan. Kanatlardan çok zorladılar.

Oyun anlayışımız da çok kötüydü. Alex gibi bir oyuncu bu kadar boş bırakılmaz. Defans oyuncularımız uyudular ve çok ağır kaldılar. Goldeki hata yeter zaten. Guiza gibi ezik bir oyuncu bile tüm topları aldı savunmamızdan. Selçuk sahada yoktu pas tercihleri çok yanlıştı. Oyun anlayışı bakımından da hiçbişey yapmadık sadece izledik. Sadece pres yapsak yine berabere kalabilirdik. 2. yarı bu pres sorununu şenol hocanın telkinleriyle çözeceğimizi sanıyordum fakat yanılmışım. Şenol hoca o kanatta çok etkili olan serkanı beke çekerek adam akıllı kullandığımız tek kanadı da öldürdü. Serkan geri geldikten sonra zaten barış hiçbirşey yapamadı orada.

Travelair

Kıran kırana oynayan futbolcumuz yok. Takım ruhu yok. Takımı sahiplenme yok. Sümsüklük diz boyu. Trabzonspor'un varoluş sebebi futbolda başkaldırının önderi olması. Bunlar daha başlarını kaldırmaya tenezzül etmiyorlar. Kaybeden değil kazanan futbolculara ihtiyacımız var. Ofsayt olmayan pozisyon ofsayt diye kesiliyor, kimseden tepki yok. Faul verilmiyor tepki yok. Birbirlerine tepki yok. Nedir bu? Ne biçim iş bu? Ama at sahibine göre kişner. Yönetim iftihar edin. Saçmalıklarınıza devam edin

Mustafa GÜLAY
ben fb nin bu sene bu kadar rahat oynadığı başka bir maç hatırlamıyorum. fb' yi yenmenin formülü belli, alex'e adım attırmayacaksın alex elini kolunu sallaya sallaya oynadı. ben iddia ediyorum beğenmediğimiz eski td müz olsaydı maçın 20. dk sında colman'ı çıkartıp ceyhun'u alırdı. hadi ilk yarı bunu yapamadık 2.yarıya da aynı 11 le başlamak büyük bir teknik direktör hatasıdır. geldiğinde de söyledim yine söylüyorum, şenol hoca adam gibi adamdır, çok da severim ama iyi bir teknik direktör değildir, hiçbir zaman olmadı, biraz umudum vardı olur mu diye ama bu maçta gördük ki 96 daki şenol hoca neyse 2009 da da aynı şenol hoca. sakın ola bu maçı şenol güneş yüzünden katbettik dediğimi sanmayın, bi fb nin kadrosuna bakın bi de bizim kadroya bu kadroyla bu kadar.
bizim takımın en büyük sıkıntısı çok yumuşak bir takım olmamız.bu ortasaha ceyhun suz olmaz, olursa böyle herkes elini kolunu sallaya sallaya girer ceza sahamıza.
bu maçta sevindiğim tek şey onur'un iyi performansı oldu.
artık geçmişi bırakıp radikal kararlar alma zamanı. sylva, song ve gökhan'ı, bu 3 adam da trabzon'da olmaktan mutlu değil bu yüzlerinden belli. .bu adamları ne kadar iyi futbolcu olursa olsun devre arasında göndermemiz gerekiyor.barış, yattara gibi sorumsuzların da bu takımda yeri yok. bu sene bitti artık, 25 senedir aynı şeyi söylüyoruz ama bu yıl bitti önümüzdeki yılın hazırlıklarına başlamak zorundayız.
bu takımda hata yapan da olur, gol kaçıran da ama bu takımda oynamak istemeyen adama burada yer yok, olmamalıda.
25 sene değil 75 sene de bekleriz ama benim canımı sıkan kendi sahamızda rakibi hapsedemiyoruz.seyirci desen fyadası hiç yok zararı çok. 2.000 kişi lik rakip taraftar stadı inletti.
sonuç olarak hala umudu şenol hoca'da arıyoruz , bence yanlış ama bu yanlışa rağmen ben kişisel olarak desteğe sonuna kadar devam edeceğim ama bu yönetimin acil bir operasyonla önümüzdeki yılın yapılanmasını gerçekleştirebilmek. bizi bekleyen bir başka tehlike de maddi zorluklar. artık 20 kişiyi gönder yeni 20 kişi al lüksümüz yok. cephanemiz çok az hatta hiç yok, bakalım doğru atışları yapabilecekmiyiz...
2 bin kişi varmıydı yah ben göremedim

Erdal
İkinci yarının başında Colman'ı çıkarmalıydı.

Ben kendi takımımda Colman ı oynatmam...Hiç oynatmam ama bunu maçtan önce söylesem herkes kızardı...Colman ı kaçıncı dakika da çıkardı hoca?

Cüneyt Canlıca
çok klasik bi cümle olucak yine ama Fatih Tekke olsa kazanırdık bu maçı..

Şu oyunla Fatih Tekke pozisyona bil girmeden tamamlardı maçı... O kazanamadığımız 16 maçın çogunda Fatih Tekkede sahadaydı...

yorumsuz6117
20.12.2009, 22:22
Şenol hoca napsın Bu Umut - Gökhan Şenol hocayı birak Mourinho'yu bile yakar..

TS-FAN

Bir de gol yeyince susmayan,inadına bağıran taraftar..

Erbay
Ben kendi takımımda Colman ı oynatmam...Hiç oynatmam ama bunu maçtan önce söylesem herkes kızardı...Colman ı kaçıncı dakika da çıkardı hoca?

Golü yedikten sonra. :eek:

Emre Çömez
Bence yapacağının maximumu buydu ...

Şunu yapsaydı diyen biri var mı ciddi olarak soruyorum benim kaçırdığım bir şey oldu mu ?

Hocamız daha napabilirki ?
takımda 2 tane forvet var
hayrettin emiceye slm olsun 5 forvetimiz var diyordu..

sametaydin
Bu maçtaki tek kazanım kaleci onur. Onura seviniyorum. Çünkü gerçekten de adam gibi bir kaleci kazandık.

wien_ts
20.12.2009, 22:23
bence daha cok orta sahada top alacak verecek oyuna yon verecek,hucumu sekillendirecek bir oyuncu gerek..colman la gercekten olmuyor bu is..en azindan ceyhunu ,selcukun yerine alip selcuku ileri cikartabiliriz..ayrica alanzinhonun fizik gucu yetersiz kaldi bu macta,son 2 macta baya diriydi ama bu mac fenerlilerden topu geciremedi bir turlu..

Mert Oğuzlu61
trabzondaki taraftarlarımıza sesleniyorum

HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN.

Serdar A
sağ tarafa da önlü - arkalı iki adam lazım..

Bana göre Gabric sağda daha fazla umut veriyor .

Sağ öne alınacak futbolcu , Serkan'dan farklı olarak ters kanatta oynayabilme özelliğine sahip olmalı .

ve artık lütfen 1.80m. altında kanat futbolcusu transfer etmeyelim .

28TS61
20.12.2009, 22:24
avni akerde fb nin seyircisinin sesini duymaktan utandim :(

asimetrik
Mesela Alex'i parkta geziyor gibi rahat oynatmamalıydı. Mesela Barış'tan medet ummamalıydı.
Hani maçı almak için değil ama ikili pozisyonlarda daha agresif olup, kapanan takıma hiç bir şey yapamayacağını benim gibi zavallı bir taraftar biliyorken o da bunu bilmeliydi. Bir şeyler bildiğini göstermeliydi.

antagonist
G. Gönül taç atacak adam bulamayıp topu mecburiyetten Alex'e attı, sonrası gol...

Böyle maçta böyle gol yemeyeceksin...

Hoş yemesek de atamazdık ya...

TS-FAN
İstanbul'daki fb maçında da taçtan bir gol yemiştik.
Tek fark orda golü Alex atmıştı.
Bu maçta asisti o yaptı.

Onur Rcep Kıvrak beni şaşırttı.
Böyle devam Onur:alkış:

krdnz
Forvet ,forvet,forvet..............................

yorumsuz6117
20.12.2009, 22:25
Fb taraftarını her zaman her yerde en büyük Fener diye bağırtan taraftarlarımıza yazıklar olsun..

ts_tuncay_ts
Egemen gerçekten olmuyor.Selçuk kendisinin yarı boyundaki Alex'e kafa vurduruyor,Egemen marke etmesi gereken adamın 3 metre arkasında.

peki aziz gibi hakemi terbiye edebilen bi başkanımız oluyomu?

Mustafa GÜLAY
taraftar süper başladı golü yiyince herkes oturdu

Serdar A
bence daha cok orta sahada top alacak verecek oyuna yon verecek,hucumu sekillendirecek bir oyuncu gerek..colman la gercekten olmuyor bu is..en azindan ceyhunu ,selcukun yerine alip selcuku ileri cikartabiliriz..ayrica alanzinhonun fizik gucu yetersiz kaldi bu macta,son 2 macta baya diriydi ama bu mac fenerlilerden topu geciremedi bir turlu..

2 forvetle oynayabilmemiz için , yukarıdaki açıkladığınız görevleri kanat futbolcularının yerine getirmesi gerek .

Ahmet Faruk
Selçuk, Gabriç, Ceyhun ve Serkana çok çok teşekkür ediyorum. Şenol Güneş Gabriçi niye çıkardı onu anlamak zor. Alan en güvendiğimiz oyuncuydu çuvallayınca olmadı.

Volkan Taş
20.12.2009, 22:26
biz hakemleri yenmeden büyük maç kazanamayız. ne zaman ki ard arda büyük maçlardan puan alırız o zaman lig gerçekten dürüst bir lig olur. aziz yıldırım acaba ne diyecek şimdi bu kadar hakem hatalarından sonra..

adam topu eliyle alıyor görmüyor. ofsayt olmayan pozisyona ofsayt veriyor. her halta düdük çalıyor.
haftanın hakemi seçerler birde tam olur :)

cihatöztürk
ya ne desem bilmiyorummm.....

colman berbattı

biz iyi oynamadık,fenerde iyi oynamadı

biz şasnsızdık

vev hakemler ellerinden geleni yaptı yine yokları oynuyoruz

Sefa Murat Dokuz
Taraftar istifa etsin o kadar yazık gidip oraya sesi kısılanlara yazık!

Emre Çömez
peki aziz gibi hakemi terbiye edebilen bi başkanımız oluyomu?

hakemlerimize güveniyoruz diyor daha ne desin..

wien_ts
Bu maçtaki tek kazanım kaleci onur. Onura seviniyorum. Çünkü gerçekten de adam gibi bir kaleci kazandık.

onur oynadigi son 3 macta guven verdi,buna bende seviniyorum ama lutfen oyuncularimizi birden boyle yuceltmeyelim, oyle olunca en ufak bir hatada bile yerin dibine sokuyoruz..insallah onur boyle devam eder ve yillarca kalemizi basariyla korur..

Soner
Kimsede suc yok, ne futbolcularda, ne senol hocada, nede bu takimdan kovulan Hugo Broosta, tek suclu YÖNETIM. Sezon basi hugo broos diyor bu forvetlerle olmaz diye, para yok alamayiz diyorlar, bularla idare edecez. Al sana idare

Onur
Toplam Şut:13
Kaleyi Tutan Şut: 0

Yorumsuzdur.

metinbay61
avni akerde fb nin seyircisinin sesini duymaktan utandim :(
yine seyirci suçlu...:mad:

Erdal
Mesela Alex'i parkta geziyor gibi rahat oynatmamalıydı. Mesela Barış'tan medet ummamalıydı.
Hani maçı almak için değil ama ikili pozisyonlarda daha agresif olup, kapanan takıma hiç bir şey yapamayacağını benim gibi zavallı bir taraftar biliyorken o da bunu bilmeliydi. Bir şeyler bildiğini göstermeliydi.

Hepimiz biliyoruz ki Gabriç 60 da bitiyor...Zorlayınca 70...Ben de denerdim orda Barış ı...

Alex i rahat oynatmamak demek orta sahada bir kişinin eksik olması demek...Kimle yapardık bunu?

Erdem Keser
Kabahat Şenol hocanın falan değildi.
Kendi kendimizi kandırmaya gerek yok.Bu takımın önde oynayacak bitirici topçusu yok.En az iki tane, çok kaliteli, ofansif oynayabilen bitirici bir ortasaha bir de Fatih Tekke'ye ihtiyacımız var.

F.Tütüncü
İkinci yarı Selçuk serbest vuruş kullancak. O sırada yaklaşık bir dakika maraton tribününü net görme fırsatı buldum. Uzaktan bakarken bile yüzlerce kişinin aynı anda bir elini diğer eline götürüp sonra ağzına götürdüğünü gördüm. Senkronize çekirdek yemek böyle birşey. Gerçekten çekirdek satışı yasaklanmalı.

Emiroğlu
Yahu bırakın şu hakemleri.

Bu maçı bu gece 3 defa daha oynasak gol atabilecek miydik ?

Ozan Yazıcı
Bana göre Gabric sağda daha fazla umut veriyor .

Sağ öne alınacak futbolcu , Serkan'dan farklı olarak ters kanatta oynayabilme özelliğine sahip olmalı .

ve artık lütfen 1.80m. altında kanat futbolcusu transfer etmeyelim .

sol ayaklı iyi sayılabilecek üç kenar adamımız var, ama sağda ömer - tayfun - serkan ve yattara, ya o yerin adamı değiller, ya yoklar, ya da yetersizler. sağa da sola çektiğimiz ayarın aynısını çekmeliyiz bence.
ama Erdal hocamın da dediği gibi bu takımın sorunu omurgada..

msukas
20.12.2009, 22:27
ne bekliyorduk ki maçın skoru belliydi zaten fener bizi oynatmayıp 1-2 pozisiyonla gol bulup maçı bitirecekti hep aynı olmuyormu zaten .malesef durum bundan ibaret.bir uğursuzluk var bu takımın başında 25 yıldır anlamadım gitti.
Hep aynı seneryo

Kalkinmali
Fb taraftarını her zaman her yerde en büyük Fener diye bağırtan taraftarlarımıza yazıklar olsun..

o avni aker'e gidenlere sesleniyorum..

Heyy, Maraton'daki ler oyle oturup cekirdek citlarak mac kazanilmiyor :mad: Utandim!!! YAZIK!

bmtr
Bence Senol Gunes'in tek hatasi, Baris konusundaki yanilgisi idi. Baris, maci cevirmek bir tarafa, bu mac ayarinda bir futbolcu bile degi. Yani Gabric devam etmeliydi. Bu arada ben bundan once Gabrici buradan elestrimistim, fakat son 3 mactaki oyunu ile, cok faydali bir futbolcu ve iyi bir transfer oldugunu kanitladi.

mk.esen35
bence orta hakem çok iyi maç yönetti.kimse kusura bakmasın.ama fidan denen öküz o ofsaytı nasıl verdi.hersey orda koptu.o pozisyondada orta hakemin yapacağı bisey yok

savas avci
Arkadaşlar ne yazıkki yine hüsran yaşadık.Eve gelene kadar sırılsıklam oldum hiç kimse taraftara kabahat bulmasın bundan sonra bence tek sorumlu var o da yönetim o kadar adam aldılar bir gabriç tuttu.Golde defansımız çok kötüydü hele song un goldeki hatası daha da kötüydü bu song mong hikaye bir tek gabriç var takımda gerisi fasafiso şenol hoca nın değişiklikleri güzeldi ama kapasitemiz bu kadar acı ama gerçek birde Onur gelecekte milli takımın kalecisi olur

Abdülkadir Kılıç
Sıralamak yaparsak takımın en iyisi
Onur
Serkan
Umut

Enes Ünal Kaya
yine seyirci suçlu...:mad:

suçlu tabii... suçluu golü yedik pınarbaşımı kalmadı en büyük fenermi kalmadıı.. Pankartlar vs utandımm ya utandımm.. bizim varkımız nerde biz trabzonluyduk hanii bizim stada kimse gelemezdi kolay kolay utanın utanınnn

Erdal
Kaldı ki rahat değildi Alex...Başında 3 kişi vrken ekarte etti...

Emre Çömez
20.12.2009, 22:28

http://img63.imageshack.us/img63/8900/ofsayt1.jpg
al burda maç 1-0 olucaktı...

Cem Akyüz
Hepimiz biliyoruz ki Gabriç 60 da bitiyor...Zorlayınca 70...Ben de denerdim orda Barış ı...

Alex i rahat oynatmamak demek orta sahada bir kişinin eksik olması demek...Kimle yapardık bunu?

Tjikuzu bence yapabilirdi

İsmail ALİOĞLU
Esas sen cok Biliyorsun Utanmıyorsunuz dimi bir grup Fenerliyi bağırttırmaya 20-25 Bin Kişissiniz be arkdş Göztepe Karşıyaka kadar Olamıyormusunuz ? Göztepe diye takım var bilmem duydunmu Futboldan anlamadığın ortada neyse.İŞte bi izle adamlar 90 dakika bağırıyor hemde düşün artık amatördeydi !!!

çok biliyorsan bağır, bağırttır. sen suçu taraftarda değil taraftarı bağırtmayanda ara.. kendi takımını öv başkalarınınkini değil. ki övülecek neyimiz kaldı!!!

hem utanmıyorsunuz derken sen hangi takıma hizmet ediyorsun? 40-50 bin kişi içindede bizim sesimizin çıktığıda çok olmuştur.

maxim
Anlamıyorum arkadaş böyle önemli bir maçta, (sadece bugün değil her sene fb maçlarında) rakibin en önemli silahı alex nasıl böyle rahat oynar. Orta alan nasıl bu kadar boş bırakılır.

Ben bugün artık iyice kanaat getirdim, biz derbi maçlarında tamamen oynatmamaya yönelik takım halinde savunma yapmalıyız.Beraberliğe yatmalıyız.Acı ama gerçek.Başka türlü hep kaybederiz, hep kaybederiz.... :(

cihatöztürk
taraftar için berbat kelimesi az kalır

utandım yerin dibine girdim böyle rezillik olmaz neyin taraftarlığı

krdnz
20.12.2009, 22:29
Suçlu aramaya gerek yok.

Forvetsiz bir takım ilk yarıyı 27 puanla 6. sırada bitirdik.

30 Gol barajını aşabilen 4 takımdan biri olduk.Üstelik sadece iki forvetimiz vardı ve attıkları toplam gol 6..

Armağan Dere
Sıralamak yaparsak takımın en iyisi
Onur
Serkan
Umut

umut mu şaşırdın heralde sen...gabriç ya da alanzinho desen tamam derim de

metinbay61
abi barış ı alması yanlış diyelim e peki bu adam orta saha çıkarıp orta saha mı soksun gol bulman lazım hücumcu başka oyuncu yok kenarda...bu maçta kimseye suç bulmaya gerek yok bence...herşey alehimize gelişti bugün...rüzgar bile...

aylin_61
cok sınırlıyım cok üzgünüm yazık ya her sey bı kenara o taraftar o stadda nasıl o kadar ses cıkarabılır ya aklım almıyo bı ara stada donup haykırmak geldı ıcımden ya bı avuc ınsanı dınledık hele golden sonra bence takıma hıc sahıp cıkmadık ısteyen bana kızsın ısteyen katılsın ama benım dusuncem bu taraftar olarak kötüydük...

Emiroğlu
al burda maç 1-0 olucaktı...

Yavaşşş...

Serkan topu içeri çevirecekti , umut tribüne atacaktı.

1 pozisyona sığınacak kadar aciz duruma düşürmeyin takımıda kendinizi de.

bmtr

Atamayabilirdik. Fakat su bir gercekki, hakem Feneri ezdirmemek icin kendini sartlandirmis. Feneri hic ezdirmedi, ve Trabzonspor futbolcularini yildirdi. Hep onlarin lehine duduk caldi. Biz iyi oynamadik, ama bu hakemi elestirmeye engel degil. Hakem art niyetli idi.

yorumsuz6117
3.bölgede tıkanıp kalıyoruz..

genç61
bu takimin tekrar tekrar diyorum en az 6 tane kaliteli adama ihtiyaci var bu kadro yapisi ile olmaz

ayrica bu ist takimlarina surekli yeniliyoruz artik trabzondaki seyircinin tepki koymasi lazim gs macinda guzel bir tepki koymali istanbuldaki taraftar topculari cagirmamali tribune

Emre7
20.12.2009, 22:30
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=3661&stc=1&d=1261340312

Kaynak: LigTv

pası veren colmandı. colmanı doğru yerinde oynatırsan sorun yok. adam çıkana kadar topla en çok oynayan adam. adama tam saha alan veriyorsun iş görecek. büyük oyuncu denilen alex kaç kere geri geldi. colman hüseyin ile aynı mevki de önce adam kesiyor sonra oyun kuruyor. bence colman bu takımdan gönderilecek son adamlardan biri.

Kaan
Suçlu aramaya gerek yok.

30 Gol barajını aşabilen 4 takımdan biri olduk.Üstelik sadece iki forvetimiz vardı ve attıkları toplam gol 6..

Var mıdır acaba daha böyle takım. :D

DURAS
sevgili arkadaşlar ne zaman anlayacaklar merak ediyom, takımın derdi td değil ki, klasik bir söz olacak ama oluşturulan takımın kimyası bozuk ,2 maçlığına dünyanın en iyi td si kim diyosanız o gelsin oynanan oyun bundan farklı olmaz. geçen senede bu takım oluşturulurken söyledik, selçuk ve colmanla aynı anda olma, ikiside bir virtuoz değil ,netice; temposuz bir ortasaha!
bu arada serkana bi parantez açmak istiyorum helal olsun, adamı sağ açık oynattılar oynadı, göbeğe çektiler oynadı, sağbeke çektiler oynadı, helal olsun.
bu arada 30 yıllık mirası yedik bitirdik bence. artık tarihimiz dışında büyüklük olarak sergilediğimiz hiç bir aksiyon yok. ne sahada ne saha dışında. eğer kıpırdamazsak bizim göreceğimiz son yüksek miktarlı yayın ihalemiz olur. he hayırlımı olur. kim bilir!!

wien_ts
2 forvetle oynayabilmemiz için , yukarıdaki açıkladığınız görevleri kanat futbolcularının yerine getirmesi gerek .

bence 2 forvetle oynamaya gerek yok..bugun buyuk takimlarin hangisi 2 forvetle oynuyor..orta saha oyuncularina duvar olacak,onlara gol pasi verecek,ilerde gerektiginde topu tutacak bir forvet oyuncusuyla cok daha basarili olabiliriz..

su gabricten bir tane daha olsa,serkan -selcuk ikilisi orta 4 lunun ortasinda olsa,ilerde de fatih tekke..su 6.oyuncu alanzinho olabilir mi acaba,kucuk maclarda iyidi ama bugun cok ezildi,insallah gs macinda yine bize bir isik gosterir ilerisi icin..

hyasin61
o maçın başındakı pozısyonu kesen yan hakem degıl mı ?bızdende bırılerı cıksa hakem hakkında konussa boyle olmazdı

yaranozlu
umutla sahaya çıkmak başlı başına hata ama yapacak bi şey yok, gökhan dda kötü. Devre arası bu sıkıntımızı gidermeliyiz. Bir de Colman o golü atmalıydı. Umut boş kale kaçırma olayını herkese bulaştırdıysa, takımı full değiştirelim. Colman gibi adam o golü kaçırmazdı.

Enes Ünal Kaya
Maç Saraçoğlundamıydı ? Radyodan Dinleyen Bi Arkadaşım Soruyorda ??

bmtr
Yavaşşş...

Aynen. Bu gol olmazdi muhtemelen. Ama hekemler cok sinsi ve art niyetli idiler. Ben boyle gordum.

Serdar A
Bir görüştür ,

İkinci yarı göbekte Selçuk Ceyhun ikilisini "sürekli oynatarak" playmakerı Gabric ile birlikte kanatlarda oynatmalı .

Bu arada , az evvel atladım , Ömer'e de teşekkür ediyorum . Bir kaç haftadır sağ önde oynayan futbolcularımızın ileride etkili olabilmesinin en büyük sebeplerinden biri de sağ bekimizdir .

vaslat
biz bence güçlü bir başkan lazım futbolcular vasat olsa da olur maçın hakemine federasyona bağıracak onları etkileyecek korkutacak bir başkan şart yoksa bu lige barselona gelse ne yazr hakemler ve federasyonlar aynı.3 kız kardeş oynar diğer takımlarda figüran olarak iş yaparlar.bu böyle sürer gider.Ne diye kendimizi parçalıyoruz bağırıp çağırark.Malesef durum bundan ibaret..

antagonist

Katılıyorum...

Hatta 3 gece az bile...

Armağan Dere
Yavaşşş...

hoca o alanzinhoydu ve kendi de atardı...sanmıyorum umuta vermezdi

yorumsuz6117
20.12.2009, 22:31
Yavaşşş...

Sen bu pozisyonu izlemedin galiba kaleciyle karşı karşıya kaldı %99.99 goldü ama hakem bırakmadı..:mad:
Ayrıca Serkan değil Alanzinho idi..

Aker
Suçlu aramaya gerek yok.

Böyle bakarsak aslında çok çok iyi bir takımız sadece forvetimiz yok ki bence öyle.

Süleyman Sofu
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65647

iyi bir haber

omermk
hakem iyi değil çok iyi bir maç yönetti.
maçın tek hatası!!! yan hakemin kaldırdığı ofsayttı ama bence bu hata değildi gördü kasıtlı kaldırdı.

Emre Çömez
Yavaşşş...

1= Serkan değil Alanzinho
2= Umut boş kaleye atardı

(gerçi atamazdı ama okadarda k.zma değilya bu adam)

61viya
Hazır yanıbaşında Şenol Güneş gibi bir adam varken, ondan maksimum düzeyde faydalanırsın umarım.

Çok uzun yıllar Trabzonsporumuzun kalesini koruyacak bir adam kaznmış olalım diye dua ettim bugün. Şükür! Çok sıkı sarıl o formaya Onur. Geldiğin gün dediğin gibi, Şenol'u ol bu takımın. Şen olalım seninle uzun yıllar.

Maça gelince.. Ne diyim ki..

Abdülkadir Kılıç
umut mu şaşırdın heralde sen...gabriç ya da alanzinho desen tamam derim de

Hop Gabric'i unuttum. Alanzinho falan hikaye. İlk yarı kaybettiği topun haddi hesabı yok. Evet Umut. Adam top indirdi. Vurdu attı tuttu her şeyi yaptı. Bence sen şaşırmıssın. Sırf karizması var diye Alanzinho'nun peşinden koşacağına şu takım için çabalayan adamlara bak.

Mustafa Ayazoğlu
20.12.2009, 22:32
maçın tek hatası!!! yan hakemin kaldırdığı ofsayttı ama bence bu hata değildi gördü kasıtlı kaldırdı.

Kesinlikle yan hakemin bilerek yaptığını düşünüyorum. Orta hakem iyiydi.

Şenol Altunsoy
Onuru kazandık kısa günün karı böyle teselli edelim kendimizi bari birde Alexle Serkanı birebir oynatsaydı Şenol Hoca daha mı iyi olurdu acaba pas trafiğini o kadar iyi yapamazdı fener o zaman

hyasin61
pası veren colmandı. colmanı doğru yerinde oynatırsan sorun yok. adam çıkana kadar topla en çok oynayan adam. adama tam saha alan veriyorsun iş görecek. büyük oyuncu denilen alex kaç kere geri geldi. colman hüseyin ile aynı mevki de önce adam kesiyor sonra oyun kuruyor. bence colman bu takımdan gönderilecek son adamlardan biri.

dünkü gs maçındakı yardımcı hakemin adam gıbı yonetımı gordukten sonra bu posizyona dıyecek bır sey bulamıyorum ,daha dogrusu bu kendını bılmez adama

İsa
Ordaki pası bastonlu dedemi getirsem,bastonuyla bile atardı!

Emiroğlu
Bende diyorum ki , hakem işini geçelim.Belli zaten görüntülerde.

Biz ne yaptık peki ?
Ne yapmadık daha doğrusu ?

Bu yukardaki görüntü kadar net pozisyon yakalanmadı mı başka ?
Umutun dağa taşa vurduğu 2 net kafa topu var , kimsenin rahatsız etmediği hemde.

Bu takımla bu kadar olur.
Pozisyon üretirsin , atarsın.
Defansında elbet hata yapar gol yersin.
Sen 13 şut atıp kaleyi tutturan sayısı 0 ! ise , bırak git zaten.
Defansa da hakemlere de ağlama.
Derdine ağla.

metinbay61
suçlu tabii... suçluu golü yedik pınarbaşımı kalmadı en büyük fenermi kalmadıı.. Pankartlar vs utandımm ya utandımm.. bizim varkımız nerde biz trabzonluyduk hanii bizim stada kimse gelemezdi kolay kolay utanın utanınnn
yav bakın bu işi anlamıyorum...bu seyirciye laf edenler hayatlarında kaç kez maça gittiler 90 dk susmadan bağırmak nedir bilirler mi...100 ün üzerinde maça gittim daha hiç 90 dk susmadan bağıran taraftar görmedim...ha bi dk o süper bjk seyircisi vardı di mi 90 dk bağıran onları duydum avni akerde ama sinan başkan bizi kurtar burdan çıkar bizi diye bağırıyolardı...

taraftar insan değil mi gol yiyince üzülemiycek mi küsemiycek mi...

yorumsuz6117
Kaleci masrafından kurtulduk iyi..

28TS61
bence orta hakem çok iyi maç yönetti.kimse kusura bakmasın.ama fidan denen öküz o ofsaytı nasıl verdi.hersey orda koptu.o pozisyondada orta hakemin yapacağı bisey yok

cok iyi yönetti dimi ?
macin sonlarina dogru volkan umuta carpiyor ama hakem faulu febeye veriyor?
1-faul varsa o zaman umuta olmasi gerekir
2-hakem umutun kaleciye faul yaptigini söylüyor. ama pozisyon kale sahasi icinde degildi

mustafaction
Ya bırakın taraftarı suçlamayı gidinde siz bağırın o zaman

savas avci
Bu arada bir kötü haber de Güvenç Kurtar verdi maçtan önce Fatih Tekke kendisi söylemiş transferim çok zor diye o transferede
yattı diyebiliriz kabus üstüne kabus

Mustafa Önal
20.12.2009, 22:33

erdal abi 60 gabriç in bittiğine inanmıyorum gabriç in ölüsü sahadaki bir çok oyuncudan daha faydalıdır. zira gördük ki ölüsü bile barıştan 100 kat iyi.
gabriç i oyundan alarak aanzinhoyu da sol kanada çekip takımı 2 kişi daha eksik oynamak zorunda bıraktı hocamız. alanzinho çizgide kaybolduğunu hepimiz görüyoruz.

son 10 dakika resmen duman olduk ne şişirebildik nede top yapabildik. ertuğrul hoca bjk maçında golcüsünü çıkardı son 15 dk uzun topa döndü ve 2 yüksek topla maçı aldı. bizdede aynı şey yapılabilidi. ceyhun yada giray 3. forvet olarak top indirmek için bilica lugana arasına sokulabilirdi. eşleşme problemi yapılabilirdi. çok yavaş pas yapan bir takım olarak organize gol atmamız çokkk zor fener takımına. helede bu golcülerle. devre arasında 4 tane adam gibi adam şart. sağlam 2 stoper 1 orta saha bir golcü.

Emre7

katılıyorum, ofsayt bayrağı haricinde hatası yok gibiydi. onuda yardımcı aldattı.
hakem bence gayet iyi maç yöneltti.

msukas
Şunu söyleyim maç oynanırken tespitlerim. fener bizden daha derli toplu nasıl oynamsı gerektiğini biliyiyor Bizimkiler kopuk kopuk topu alan deli danalar gibi gidiyor taki kaptırana kadar. sanki halı sahada mübarekler top oynuyor kaç tane top ezdiler . bunlar aslın bunlara tek tek gösterilmeli bak şurda şöyle yapmalıydın şurda pas vermeliydin gibi. Futbol 11 kişliyle oynanır takım oyunudur hatlar arasında iyi bağlantı olmazsa güzel futbol ortaya çıkmaz sahada kim ne yapıyor belli değil böyle futbol olmaz. son olarak birkaç futbolcu hariç diğerlerinin kapastesi bu takımda oynayacak değil umut 30 sene daha oynasa yine umuttur değişmez bize gelişmeye açık futbol zekası olan futbolcular lazım gabriç gibi böyle gençleri bulup geleceğin takımını şimdiden yaratmamız lazım

TSercaN
olmayinca olmuyor iste maalesef. ne diyeyim ki artik

Kubilay ŞAHİN

Evet Katılıyorum.. !

O Ofsayt (!) Olmasa Kesin İki Kişi Bomboş Pozisyonda Kaçırırdık..!

yorumsuz6117
Colman'a 5 milyon euro teklif varsa anında satılmalı 1 maç oynuyor 5 maç yatıyor..

Murat'
Neden iyi oynadığımız maçlardan sonra bir beraberlik bile alamıyoruz.

Serdar A
bence 2 forvetle oynamaya gerek yok..bugun buyuk takimlarin hangisi 2 forvetle oynuyor..orta saha oyuncularina duvar olacak,onlara gol pasi verecek,ilerde gerektiginde topu tutacak bir forvet oyuncusuyla cok daha basarili olabiliriz..

su gabricten bir tane daha olsa,serkan -selcuk ikilisi orta 4 lunun ortasinda olsa,ilerde de fatih tekke..su 6.oyuncu alanzinho olabilir mi acaba,kucuk maclarda iyidi ama bugun cok ezildi,insallah gs macinda yine bize bir isik gosterir ilerisi icin..

Bu gün büyük takımların çok büyük çoğunluğu üç forvet ile oynuyor . İçlerinde biri santrafor oluyor , hatta zaman zaman santaforsuz çıkıyorlar .

Colman ve alan ile alakalı fazla yorum yapmıyorum . Geçmişte lafımızı söyledik , bizimle dalga geçenler düşünsün .

Fiziksel olarak var olamaz isen , sahip olduğun yeteneklerin pek bir önemi yoktur .

bmtr
20.12.2009, 22:34

Olmadi iste. Maci ya izlemedin, ya da Fener taraftarisin.

Hqmi
Allah belanı versin hakem.

http://img163.imageshack.us/img163/6905/asdop.png

asimetrik

Erdal yapma. uzun tartışmalara girmeyelim. Ortada bir futbol zekası dehası göremedim ben. Hele Barış'tan medet ummak seyrettiği maçı hiç bir şekilde anlamamış olmak demek. Tabi ki benim için. Yılmaz Vural nasıl beceriyorsa, Adullah Avcı nasıl beceriyorsa sen de becereceksin Alex'i oynatmamayı. Alex'in içinde olmadığı bir pozisyon gösteremezsin. Becereceksin, iddialıysan ben bu işi biliyorum diyorsan sahada olanı göreceksin. Burada ne zamandır Barış'tan bişey olmaz diyorum. Hoca bunu göremiyorsa görememişse ben futbol bilgisinden şüphe ederim.

Hasan ZAİMOĞLU
yuhh !!! :confused::confused::confused::confused: imkanımız olsada gitsek !!! gittikde bağırmadık mı !!!

Muhalif
Klasik bir büyük maç yaşayacağımızı düşünüyorum. Zira kimse Daum'dan bu haftaki gibi hücum gücü yüksek kadro beklemesin. Aynı Mustafa Denizli taktiğiyle oynayacaktır Daum. Alex, Guiza ve belki de Mehmet Topuz olabilir 3. hücuma yönelik eleman. Kalan 8-9 kişi ortaalanı kalabalık tutacak ve savunma direnci yüksek oyuncu olacaktır. Duran toplar ve kontralardan gol arayacaklardır ki ben duran toplardan gol atma ihtimallerini çok yüksek görüyorum. Yüksek gördüğüm bir diğer ihtimal de Alex'in yıldızlaşması.

Sonuç bu hafta izlediğiniz Umut'a veya Gökhan'a mı güveneceğiz gol atmak için? Her zaman şans topu düşer mi Gabric'in önüne? Ya da Alanzinho sizce elini kolunu sallayarak şut çekebilir mi Fb kalesine? Ben bunların hiç birinin olmayacağını düşünüyorum ve atamayacağımız için yememeliyiz diyorum. Kısaca 0-0 a razıyım maç oynanmadan.

Şenol Güneş'e muhalif olduğumu saklamıyorum. Şenol Güneş'e karşı bazı fikirlerimin değişmesi için tek bir şart koyuyorum ortaya. Gerek takım içi hava, gerek sahamızda oynayacak olmamız gerek Fb'nin formsuzluğu gibi tüm şartlar lehimize olduğu halde bu maçı yenilmeden tamamlayabilirse Şenol Güneş hakkındaki tüm olumsuz görüşlerimi bir kenara bırakacağım sene sonuna kadar ve eleştiren tek kelam etmeyeceğim forumda :)

Ama kaybedeceğini düşünüyorum yine. Çünkü yenile yenile yenmeyi öğrenirsin mantığında hareket edecektir. Zira en az bizim kadar o da 96'da takılı kaldı. Oysa yenile yenile yenilmemeyi öğrenmeli insan önce. Daha sonra yenilmeye yenilmeye yenmeyi öğrenir.

Gökhan ve Umut gibi forvet hattına sahip olup da Fb'ye baskı kurup yenmeye çalışırsanız yenilirsiniz. Oysa onlar önce savunacaklar ve gol gelmedikçe gireceğimiz stresten yararlanacaklar. Duran toplardan veya orta alanda kaptıkları topları Alex vasıtasıyla çabuk oynayarak ani ataklarla gol bulacaklardır. Bu planı Mustafa Denizli de uygulayıp başarılı olmuştu, eh Daum'un da onun kadar kafası çalışır herhalde. Fenerbahçe bu sene 13 maçtır üst üste galip gelen Hollanda ligi lideri Twente'yi benzer oyun tarzıyla deplasmanda 1-0 yendi unutmayalım.

Devre arasında Fatih'in de geleceğini hesap edersek 2. yarıdaki Anadolu takımlarıyla olan maçları daha rahat kazanan bir takım oluruz ve Bursa ve Kayseri dışında zorlanmayız. Bu yüzden bu maçta yenilmemek ve aradaki 7 puan farkı korumak çok önemli.

Hadi Şenol hocam... şaşırt beni ve bu sefer yenilme...

Maçtan önce yazdıklarıma ilave edecek bir şeyim yok maçla ilgili...

Bilâl ÇOBAN

iyi bir haber

soksunlar gözlerine.

yorumsuz6117
Bu arada bir kötü haber de Güvenç Kurtar verdi maçtan önce Fatih Tekke kendisi söylemiş transferim çok zor diye o transferede
Kime söylemiş Fatih Tekke..:)

Sinem Yılmaz61

iyi bir haber

Insallah bu Is olur artik, hayirlisi...

yaranozlu
cok sınırlıyım cok üzgünüm yazık ya her sey bı kenara o taraftar o stadda nasıl o kadar ses cıkarabılır ya aklım almıyo bı ara stada donup haykırmak geldı ıcımden ya bı avuc ınsanı dınledık hele golden sonra bence takıma hıc sahıp cıkmadık ısteyen bana kızsın ısteyen katılsın ama benım dusuncem bu taraftar olarak kötüydük...

yıllardır böyle ki, orda ibb taraftarını bile(yalan tabi) dinledik biz ekrandan. Maratonda bir kişi bile susmayacak, ayakta maçı izleyecek ve takımla birlikte ataklara katılacak, ancak o zaman bu iş olur. yaşlı başlı adamlarla maç izlenirse, oyuncu da motive olmaz. bakın yıllardır geriye düştüğümüz maçlarda geri dönüşler yapamıyoruz, çünkü taraftar morali bozuk, yaşının verdiği şekilde oturuyor, tepki vermeden.

Bir de mağlupken 61 dk nın bir anlamı yok, bu konuda karar alınmalı. Hiç bir anlamı yok gibi geliyoe bana

mehmet83
Bu macta Omer'i tek ben mi begendim? Bence Omer'de iyi oynayanlar arasindaydi.

zahido
takımda heyşeyden öte kondisyon yok!!!!!

Murat'
20.12.2009, 22:35
Bende diyorum ki , hakem işini geçelim.Belli zaten görüntülerde.

Biz ne yaptık peki ?
Ne yapmadık daha doğrusu ?

Bu yukardaki görüntü kadar net pozisyon yakalanmadı mı başka ?
Umutun dağa taşa vurduğu 2 net kafa topu var , kimsenin rahatsız etmediği hemde.

Bu takımla bu kadar olur.
Pozisyon üretirsin , atarsın.
Defansında elbet hata yapar gol yersin.
Sen 13 şut atıp kaleyi tutturan sayısı 0 ! ise , bırak git zaten.
Defansa da hakemlere de ağlama.
Derdine ağla.

Dağa taşa dediğin pozisyonlardan bir tanesi direkten dışarı gitti.

vaslat
Güvenç Kurtarı adam yerine koyup haber yapmayalım o kim oluyormuş ya

bmtr
Evet Katılıyorum.. !

O Ofsayt (!) Olmasa Kesin İki Kişi Bomboş Pozisyonda Kaçırırdık..!

Birde tersten bakalim. Biz agzimizla kus tutsakta hakemler aynen boyle engelleyecekti. Hakemler art niyetli ve sinsi idiler. Yapacaklarini yaptilar fakat caktirmadilar. Yeni procedure bu herhalde.

savas avci
20.12.2009, 22:36
Ya hep suçlu taraftar hep taraftar taraftar daha ne yapsın kardeşim taraftarmı boyle rezil bir futbol oynuyor taraftar mı golleri kaçırıyor taraftar mı transfer yapıyor yeter yaa sırılsıklam geldim eve donuma kadar ıslandım ne için tekrara hayal kırıklığı yaşamak için burada suçsuz olan bir tarafatar var kimse kusurabakmasın

28TS61
Allah belanı versin hakem.

http://img163.imageshack.us/img163/6905/asdop.png

macin bittigi an.
tamam belki pozisyon gol olmicakti ama bir hakem göz göre göre bir maci nasil katleder anlamam mümkün degil

Emiroğlu
1= Serkan değil Alanzinho
2= Umut boş kaleye atardı

(gerçi atamazdı ama okadarda k.zma değilya bu adam)

Sen bu pozisyonu izlemedin galiba kaleciyle karşı karşıya kaldı %99.99 goldü ama hakem bırakmadı..:mad:
Ayrıca Serkan değil Alanzinho idi..

Pozisyonu izledim , çokta küfür ettim de , sonrasında gerek yok diye düşündüm.

Serkan yada Alanzinho.
Önemli değil.

Hakemin rezaleti belli zaten.Üstünde durmaya gerek yok.
Sen bu rezil fb yi yenemiyorsun , hiçbirşeyin üstünde durmaya gerek yok.

Forvetlerinin Lugano kadar golü yok yahu.

mk.esen35
cok iyi yönetti dimi ?
macin sonlarina dogru volkan umuta carpiyor ama hakem faulu febeye veriyor?
1-faul varsa o zaman umuta olmasi gerekir
2-hakem umutun kaleciye faul yaptigini söylüyor. ama pozisyon kale sahasi icinde degildi
koca macta bula bula o pozisyonu söyleyebildin.simdi biz macı o pozisyon yüzünden kaybettik dimi

Sefer A.

yaaaa baslatma simdi hakemine haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yahu gormediniz dikkat etmediniz mi ne zaman ceza sahasi'nda hava topu mucadelesi olsa fener'e faul veriyor boku bokunaaaaa, bilica kendini yer'e atiyor hem de alex'ten daha belirgin bir sekilde, ama hakem biz faul yaptik diyoorrr, alex kendini yer'e attiginda sari verdiginde herkes bu hakem iyi aferin demistir ama siz yine yeyin aldanin sakin dikkat etmeyin, kendi alanimizda oldu o, faul verse gol atacak fener ama zaten halletmisler bir gol atip bizim gol atmamizi engelleyecekler(hakemler) ama biz bura'da sanki gizli fenerliymisiz gibi hakem iyi idi diyelim o bayrak hariç hata yok diyelim, baskalari yanlis taç için kiyameti koparirkenn........:mad::mad:

AFERIN HEPINIZEE AFERINNNNNNN:alkış:

hyasin61
katılıyorum, ofsayt bayrağı haricinde hatası yok gibiydi. onuda yardımcı aldattı.
hakem bence gayet iyi maç yöneltti.

resimde hakem tam fb oyuncuyla aynı hizada ,resmen kasıtlı olarak kaldırmıs bayrağı

Erkin

Usta 3-5 kisi bagirinca bana burda seni mi dinleyecez diyen bir taraftarimiz var o yuzden pek savunulacak yanlari yok..

İsa
Bu gün büyük takımların çok büyük çoğunluğu üç forvet ile oynuyor . İçlerinde biri santrafor oluyor , hatta zaman zaman santaforsuz çıkıyorlar .

Colman ve alan ile alakalı fazla yorum yapmıyorum . Geçmişte lafımızı söyledik , bizimle dalga geçenler düşünsün .

Fiziksel olarak var olamaz isen , sahip olduğun yeteneklerin pek bir önemi yoktur .
Ama Colman'ın en etkili hücum elamınımız olduğunu unutuyorsun ölüsü bile yeter!

maxim
20.12.2009, 22:37
Serkan çok iyiydi. Kaç haftadır oyunuyla takımın en değerli oyuncularından biri haline geldi bence. Nerdeyse hiç hata yapmıyor sürekli olumlu katkı sağlıyor.Ofansta defansta üstelik...

Erdal
Bence de tartışmayalım Gürcan abi :)...Barış'tan bir şey olmaz...Umut tan olur mu ? GÖkhan dan olur mu? Elde ne varsa değerlendirirsin...Elde Barış var çizgide oynayabilecek Gabriç yoruldu bence makul bir değişiklik....

ts_tuncay_ts
orta hakem iyiydi diyonuz ama skora pek etkisi olmasada 5-6 kere elle oynadılar onları neden vermedi ayrıyetten alanzinhoyu kaç kere düşürdüler faul vermedi buna ne diyeceksiniz....

M.Kılıç50
Serkan sahanin en iysiydi, okadar....

yorumsuz6117
macin bittigi an.
tamam belki pozisyon gol olmicakti ama bir hakem göz göre göre bir maci nasil katleder anlamam mümkün degil
Nasıl gol olmayacaktı ya %100 goldü..

Kamil Çakmak
Bizim 4-5 tane çok kaliteli ftbolcuya ihtiyacımız varken şu borçlarıda düşündüğümde karamsar olmaktan kendimi alamıyorum.
bizim iyi bir takım olmamız uzun bir zaman alacak gibi görünüyor. Bir taraftanda geide kalan 25. yıl.

savas avci
Kime söylemiş Fatih Tekke..:)

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65648

TheRapZoNe
Beklediğim sonuç çıktı. Trabzonspordan derbi maçları kazanmasını beklemek çok büyük hayalkırıklığına uğramaktan başka bir şey değil..

Bugün hem 3lü hakem müsveddelerine , hemde şanssızlığımıza yenildik. Takımdan gökhan ve umut'u kovup yerlerine forvet almayan hacısalihoğlu'na kapak olsun

metinbay61
beyler bende çok sinirliyim artık sabrım kalmadı ama dikkat edelim eleştitip duruyoruz ama unutmayalım bu takım devre arasına kadar böyle olacaktı neyse oydu yani...şenol hocayı eleştirenler adam bi takımla kamp yapsın sonra eleştirelim...şimdi bize düşen nedir...bütün programlarda heryerde büyüklüğümüz tartışılacak artık büyük takım değildir trabzon deplasmanı artık zor değildir diyilecek yerden yere vuracaklar hatta konuşmayacaklar bile bizi...bende diyorum ki trabzon o kadar büyüktür ki 10 dk yerlerde yatıp zaman geçirirsin hakemle beraber anca 1-0 yenersin üstelik hiç beğenmedikleri bu futbolcularla oynarız ama yinede zar zor kazanırsın...

bu takıma ve şenol hocama güveniyorum ve hep arkasında olacağım...

Süleyman Sofu
20.12.2009, 22:38
Başkan derki FATİH TEKKE ikinci yarı bizimle olacak

ne diyeyim zamanında almadın bizi yaktın

ve colman kardeşim o gol kaçarmı kaçarsa tabi yenilirsin o topa öyle vurmak yakıştımı hatırlayın ikinci yarı çaprazdan kaçırdığı top

wien_ts

evet benimde demek istedigim tek santrafor 2 forvetti.aslinda yattara eski yattara olabilse 4-3-3 de denenebilinir ama ne zaman sahalara donecek ,donse bile eski formuna kavusabilecekmi..bence gabricten bir tane daha bulup 4-4-1-1 oynayabiliriz simdilik..

Sefer A.
Pozisyonu izledim , çokta küfür ettim de , sonrasında gerek yok diye düşündüm.

Serkan yada Alanzinho.
Önemli değil.

Hakemin rezaleti belli zaten.Üstünde durmaya gerek yok.
Sen bu rezil fb yi yenemiyorsun , hiçbirşeyin üstünde durmaya gerek yok.

Forvetlerinin Lugano kadar golü yok yahu.

papila varken Tekke vardi Gokdeniz vardi golcu vardi her sey vardi, 1 gol attik ama biri ofsayt oburu penalti ama bize olsa 10defa verilmeyecek olan bir penalti ile yenilen gol, o zaman ne diyordunuz meraaaaal ediyorum !!!!!!

yahu bu kadar da olmaz yaaaa, bu durumu kabullenebiliyorsunuz ya, HELAL olsun beeeeeeeeeeeeeeeeeee

Hürgün Aygün
Türkiye Futbol Federasyonu - İstinye

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 İstinye / İstanbul
Telefon : 0-212-362 22 22
Faks: 0-212- 323 49 50
E-Mail: tff@tff.org (tff@tff.org)

yorumsuz6117
Barış'a sallayan bile var ya ne yapsın çocuk..

arifberkay
hakem işini geçelim biz de bu forvet hattı ve colman denilen futbolcu müsvettesi varken ancak bu kadar olur

Gordon Freeman
20.12.2009, 22:39
Maç Saraçoğlundamıydı ? Radyodan Dinleyen Bi Arkadaşım Soruyorda ??

İşte bugünün en acı şeyi bu bana göre...
Ey gidi Avni Aker Ey...sen böyle taraftar da mı görecektin..

zahido
Erdal yapma. uzun tartışmalara girmeyelim. Ortada bir futbol zekası dehası göremedim ben. Hele Barış'tan medet ummak seyrettiği maçı hiç bir şekilde anlamamış olmak demek. Tabi ki benim için. Yılmaz Vural nasıl beceriyorsa, Adullah Avcı nasıl beceriyorsa sen de becereceksin Alex'i oynatmamayı. Alex'in içinde olmadığı bir pozisyon gösteremezsin. Becereceksin, iddialıysan ben bu işi biliyorum diyorsan sahada olanı göreceksin. Burada ne zamandır Barış'tan bişey olmaz diyorum. Hoca bunu göremiyorsa görememişse ben futbol bilgisinden şüphe ederim.

Şenol hoca bugun doğruları yaptı.. Senin kadrondaki oyuncu her gol atamadığında hem takım depresyona giriyor hemde seyircin..

Alexi iddaa ediyorum bukadar oynatmayan başka bir türk takımı yoktur!!!

Ayrıca Özerinde ne oldugunu gördük o sebeplende sevinçliyim..,

,Golden soora sevinmeler.. Dışarı alınırken yavaş yürümeler...

Hayırlı uğurlu olsun fenere anca onlara yakışır o!! (Bişey yapamayacağını zaten daha önce söölemiştim)

Erdal
Hiç kimsenin ölüsü yetmez...Fatih dahil...Ben ölüsü yetecek adam istemiyorum takımımda :) Diri adam lazım...Colman bu değil...

Ben olsam Ceyhun'da ısrar ederdim...

Ama en kötüsü stoper...

mustafaction
Barış çalım atıyor sonra geri dönüyor şaka gibi

Cafer Bulur
20.12.2009, 22:40
Bakiyorum yine baslik üstüne baslik acilmis,sanki sampiyonluk kaybettik.

Yan hakem 6.dakikada o bayragi kaldirmasaydi simdi neler konusuyor olacaktik ya da colman zoru basarmasa.

Eksiklerimiz belli,yapilmasi gerekenler belli,bu eksiklerde bugün belli olmadi gecen sezondan beri vardi.

Senol hocayi cok severim ama bugün yanlis tercih yapti bence...

arifberkay
Türkiye Futbol Federasyonu - İstinye

Adres : İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3 İstinye / İstanbul
Telefon : 0-212-362 22 22
Faks: 0-212- 323 49 50
E-Mail: tff@tff.org (tff@tff.org)

geçelim bu federasyon işlerine ne yaptık ki ne isteyelim eğer arayacaksak tesisleri arayalım

Sefa Murat Dokuz
Harekete Geçelim. Federasyon binalarına yürüyelim. Tepkimizi koyalım. Gerekirse yakıp yıkarız. Yatarak olmıcak bu.

yorumsuz6117
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65648
İnanma kardeş inanma..
Fatih İstanbul'da arkadaşlarıyla geziyormuşta tesadüfen denk gelmiş konuşmuş geçin bunları ya..:D

Emre7

gülizarın 6 pas önünde kaçırdığı golden daha şık bi gol kaçardı merak etmeyin

Emre Çömez
hakem işini geçelim biz de bu forvet hattı ve colman denilen futbolcu müsvettesi varken ancak bu kadar olur

yaf abi neden hakem işini geçiyoruz ?
maç 1-0 olucaktı avantaj bizde olucaktı
bütün suç hakemin

Emiroğlu
Dağa taşa dediğin pozisyonlardan bir tanesi direkten dışarı gitti.

E tabi , o kadar boş pozisyonda yapabileceğinin en iyisi direkti.

Gol yapacaksın onu arkadaşım.Gol !

Tek başına kafa topuna çıkıyorsun , rahatsız eden yok seni.Olsa bile forvetsin , o kadar müsait pozisyonu gol yapacaksın.

Ama direğe vurdu , gibi fakir avuntusuna gerek yok.
Atamadı.Bitti işte,bu kdar.

krdnz
Bi ara Umut topu aldı çaprazdan kavisli vurup doksana asacaktı,şöyle bi baktı tribünler susmuş...Vuramadı,dizlerinin bağı çözüldü....Suçlu taraftardır(!)

vaslat
bence bu hakem hatası değil yüzde yüz kasıt.Duygusal konuşan biri değilimdir bence tamamen kasıt arkadaşlar.fener ağaları sağa sola sallamaya başladıktan sonra 2 maçıda hakemlerle aldı.Ama helal olsun adama takımını savunuyor onun görevi o.Darısı bizimkilerin başına.Bizim başkanda Erman beni arasın diyor .Afedersiniz Erman kim oluyor töbe töbeee

bmtr
20.12.2009, 22:41
Bence Umut gitsin. Gokhan Unal ile konusulsun. Ne yapmak istiyor. Kalmak istiyorsa adam gibi olacak, ve calisacak. Yok gitmek istiyorsa, yolu acik olsun. Bir tane iyi bir forvet lazim. Ben Fatih Tekke konusunda da emin degilim. Yani Fatih yasli ve yavas. Zaten Trabzon'daki son zmanalarinda iyi maclar cikaramiyordu.

İsa
Alanzinho'nun bu maçta Alex'i bile geçemediğine şahit oldum bugün. Takımın en etkili oyuncusu!

bekir61
taraftar geublari ellerinden geleni yapti takima desteklerini verdi bence

1-2 saniyelik fener taraftarini sesini duyup da burda taraftara suc atmayin##

KERİM
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65652

uemit
bencede 4 taze kan lazi (forvet) gerekirse cenk(kasimpasali, 35 lik gelsin) ama 4 tane yeni alinmali

wizard
Yavaşşş...

arkadaşım pozisyondaki serkan değil alanzinho ...
ayrıca pozisyonun devamını izlersen alanzinhonun kaleciyle karşı karşıya kaldığını görürsün!!!
ama sana şu konuda hak veriyorum 1 pozisyona sığınmamalıyız . biz kötü oynadık ama fener de iyi oynamadı şanssızdık... haaa bide forvetsiz :mad:

bordo61
Bi ara Umut topu aldı çaprazdan kavisli vurup doksana asacaktı,şöyle bi baktı tribünler susmuş...Vuramadı,dizlerinin bağı çözüldü....Suçlu taraftardır(!)

Colman topu aldı kaleciyle karşı karşıya baktı herkes ayakta vurdu topu dışarı

Suçlu taraftardır.

Erdal
Hani vizyon nedir misyon nedir anlamam...Ama bu akşam için öyle Şenol hoca'ya giydirecek durum göremiyorum...Bu takıma 3-4 adam lazım....fb ye kaç adam lazım? 1....

arifberkay
20.12.2009, 22:42
Colman'a 5 milyon euro teklif varsa anında satılmalı 1 maç oynuyor 5 maç yatıyor..

biz 2 milyon euroya aldık galiba ama şu an 1 milyon bile kimse vermez

Mustafa Ayazoğlu
Takım 1967 de kuruldu ilk şampiyonluk 1976 da geldi.

Sıfından yapılanmalıyız. 13-14 yaşında çocukları yetiştirmeye başlasak 8-9 yıl sonra takım ruhunu tekrar kazanırsak belki şampiyon oluruz. Trabzonlu olmayan futbolcularla böyle çok yıllar daha dertleniriz.

28TS61

mesela topu alirken düsebilirdi falan filan.
tabiki hepimiz gol beklesindeydik.
benim demek istedigim bu pozisyonu bir hakem nicin iptal ediyor ?

Yiğit SARI

Görün , gösterin . Kasıtlı değilde ne

MehmeTS_ADANA
ben bu maçtada anladımki 2-3 oyuncumuz dışında vasatın üzerinde topçumuz yok.bundan dolayı derbilerde başarısız.
bu arada songun goldeki büyük hatasını unutmamak lazım.guizayı tutan adam varken yerini bırakması bize pahalıya mal aldu

cihatöztürk
alanzinhonun pozisyonunda hakem oyuna şerefsizce müdahale etmeseydi biz bu maçı almıştık

maxim
Biz maçı haketmedik ama bugün yan hakemin o bayrağından çok iyi anladım ki haketsek de yenemeyecektik. Engellenecektik.Aynı yan hakem maçın sonlarına doğru semihin resmen elle almasına da ses çıkarmadı.

Bizim maçı alabilmemiz için rakibi baya baya ezmemiz lazım ki hakem de etki edemesin.Ama biz o seviyeden çoooooook çok uzağız :(

Lumcera
Bugun anladım ki umut ve gökhanla bu iş kesinlikle olmayacak.Forvete dair hiç bir aksiyon yoktu maçta.

Yoklukları varlıklarından daha belirgindi.

Süleyman Sofu
İnanma kardeş inanma..
Fatih İstanbul'da arkadaşlarıyla geziyormuşta tesadüfen denk gelmiş konuşmuş geçin bunları ya..:D

bu hafta herşey belli olur kuru kuruya inanmak yok öleee

Sefer A.
gülizarın 6 pas önünde kaçırdığı golden daha şık bi gol kaçardı merak etmeyin

saka mi bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:eek:

o zaman bize ne serbest vurus ne penalti ne kose vurusu verilsin, nasil olsa kaçiracagiz :eek:

AFERINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:)

cihatöztürk
20.12.2009, 22:43
bu futbolla çarşamba gübü galatasaray duman eder bizi

Yiğit SARI
20.12.2009, 22:43
Trt'de özet var