PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Yeni Yıl Özel Hediye Paketi (Üçü Bir Arada)

Sayfa : [1] 2

Çakır
11.12.2009, 12:03
Değerli üyelerimiz,

2010 yılına girmemize az bir zaman kala, bizler de boş durmadık, bordomavi.net Yönetim Kurulu olarak siz değerli üyelerimiz için bir "Yeni Yıl Hediye Paketi" oluşturmayı uygun bulduk :)

Tüm bordomavi.net üyelerinin sahip olması gereken bordomavi.net atkısı, bordomavi.net şapkası ve ilk kitabımız olan Bize Her Yer Trabzon'a kısa bir süre için tek bir paket halinde ve yalnızca 15 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Yeni Yıl Paketleri için sipariş vermek isteyen üyelerimiz, paket ücreti olan 15 TL'yi aşağıdaki hesap numarasına yatırdıktan sonra (açıklama kısmına bordomavi.net üye adınızı belirtmeyi unutmayın) adreslerini bana ve Ahmet abiye (Badaloğlu) özel mesaj atarak bildirebilirler.

Paketleriniz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Kargo ücretini paketiniz kapınıza geldiğinde ödeyebilirsiniz (Kargo ücreti 3,5 TL'dir).

BMN Yeni Yıl Paketleri için Hesap Numaramız:

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Şube Kodu: 651
Hesap No: 6696909
Çakır Kakışım adına...

Haydi BMN, bu fırsatı kaçırma, bir "ilk" olan tribünlerin kitabı Bize Her Yer Trabzon'a, oluşumumuzun sembolü iki özel ürün olan BMN atkısı ve BMN şapkasına en uygun fiyatla sahip ol!

Yeni Yıl Hediye Paketi isteyen üyelerimiz için listemize başlayabiliriz...

~~~~

Not 1: Kampanyamız stoklarla sınırlıdır :)

Not 2: Hayde! Atkısız, şapkasız, "Bize Her Yer Trabzon"suz BMN üyesi kalmasın!

~~~~

BMN Yeni Yıl Özel Hediye Paketi (Liste)

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 1 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) ....
16) ....
17) ....

[ Paket ücretini havale eden üyelerimizin ismi listede mavi renk ile belirtilmektedir. ]

Çakır
11.12.2009, 12:04
http://img7.imageshack.us/img7/9788/bmn2010.png

Berberoğlu
11.12.2009, 12:06
Ben 1 paket almak istiyorum...
Doğrudan Ahmet abi'den alabilirim..

Burak
11.12.2009, 12:09
Çakır abı bu kampanya ne zamana kadar acaba ? Bır de bordo ıle mavı paket arasındakı farktan bahsedebılır mısın lutfen

Dursun Kaplan
11.12.2009, 12:11
Bordomavi.net yazılı olan atkı hangi pakette acaba ? Ona göre alalım. :)

Çakır
11.12.2009, 12:11

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet

Listemizi başlatalım. Yeni yıl paketlerinden almak isteyen üyelerimiz isimlerini ekleyebilirler.

Sadece kendimiz için değil, yeni yılda sevdiklerimize hediye etmek için daha güzel bir seçim olamaz diye düşünüyorum.

Atılay
11.12.2009, 12:13
Ben de 1 adet alacam

Çakır
11.12.2009, 12:14
Çakır abı bu kampanya ne zamana kadar acaba ? Bır de bordo ıle mavı paket arasındakı farktan bahsedebılır mısın lutfen

Burakcım, Bordo ile Mavi paket işin esprisi :) Aralarında bir fark yok.

Bordomavi.net yazılı olan atkı hangi pakette acaba ? Ona göre alalım. :)

Poyraz'ım, hangi atkıdan istediğini belirtirsen ona göre göndeririz. Siparişi önce verenin tercih ettiği atkıyı alma olasılığı artar, elimizdeki atkılardan göndereceğiz çünkü :)

Recep Alkan
11.12.2009, 12:44
Kitabı almıştım, atkıyı almıştım, bir şapka yoktu...

Neyse kardeşim yaz bana da bir paket, maksa gönüller şen olsun.

T.B_1461
11.12.2009, 12:53
Bir pakette bana yazar mısınız? Trabzon'da elden alma şansımız var mı?

Rasim YILMAZ
11.12.2009, 13:09
Paketsiz kimse kalmasın:)

1 adet paket alacağım...

Birde Çakır kardeş ürünlerin resimlerini koyarsanız , daha bir hızlanır satışlar..

Reklam...Reklam...:)

Salih Edip
11.12.2009, 13:12
parayı ne zamana kadar yatırmamız lazım ben de almayı düşünüyorum

Çakır
11.12.2009, 13:26
Kitabı almıştım, atkıyı almıştım, bir şapka yoktu...

Neyse kardeşim yaz bana da bir paket, maksa gönüller şen olsun.

Recep, teşekkürler kardeşim. İkincilerini de sevdiklerine hediye edersin artık :)

Bir pakette bana yazar mısınız? Trabzon'da elden alma şansımız var mı?

Tolga, daha önceki teslimatlarımızda olduğu gibi il temsilciliği olan illere yine toplu gönderim yapmayı düşünüyoruz.

İl temsilcisi arkadaşlarımız, kendi illerine ait listeleri yakından takip eder ve güncellerlerse paketleri onların kanalıyla toplu olarak daha hızlı ulaştırabiliriz.

Paketsiz kimse kalmasın:)

1 adet paket alacağım...

Birde Çakır kardeş ürünlerin resimlerini koyarsanız , daha bir hızlanır satışlar..

Reklam...Reklam...:)

Haklısın kardeşim. Resimler geliyor birazdan :)

parayı ne zamana kadar yatırmamız lazım ben de almayı düşünüyorum

Paket ücretini havale edip, adresinizi bize bildirdiğiniz gün içinde kargonuzu adresinize göndermekteyiz. Havaleyi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Elimizdeki ürünler tükenene kadar teslimatlara devam edeceğiz.

a f s
11.12.2009, 13:38
http://img217.imageshack.us/img217/2336/atki004.jpg
http://img258.imageshack.us/img258/4309/atki005.jpg
http://img44.imageshack.us/img44/4456/atki006.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs191.snc1/6410_161352750328_724080328_3865414_838074_n.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/9584/atki1a.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/1341/atki4.jpg
http://img43.imageshack.us/img43/7342/sdc13945.jpg

Süper Kampanya!

Serdær
11.12.2009, 13:39
Resimler için teşekkürler.

Serdær
11.12.2009, 13:40
Bir pakette benim için eklermisiniz.

Teşekkürler

Çakır
11.12.2009, 13:41
"BMN Yeni Yıl Özel Hediye Paketi" İçeriği:

1) Kendi alanında bir ilk olan "Bize Her Yer Trabzon" Kitabımız:

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/791-2R9C1M2O.jpg

2) 1 adet Yeni Sezon Bordomavi.net Atkısı:

http://img217.imageshack.us/img217/8294/atki001.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/518/atki002.jpg

3) 1 adet Bordomavi.net Şapkası

http://www.bordomavi.net/images/ts/urunbmn/10.jpg
http://www.bordomavi.net/images/ts/urunbmn/11.jpg
http://www.bordomavi.net/images/ts/urunbmn/12.jpg

Hasan Habip Özbay
11.12.2009, 13:42
tebrikler iyi fikir

Serdær
11.12.2009, 13:46
Bordo pakette bordo şapka var ise :) ( Parçalı olmayan )

Paket bordo olsun bi zahmet .

Atılay
11.12.2009, 13:48
Bordo pakette bordo şapka var ise :) ( Parçalı olmayan )

Paket bordo olsun bi zahmet .

Mavi pakette mavi şapka varsa benimki de mavi olsun :D

Sefa
11.12.2009, 13:53
Banka hesabı yok. Havale yapınca kesinti oluyor mu ?

Çakır
11.12.2009, 13:57
Kardeşim herhangi bir tanıdığının banka hesabından havale yapabilirsin. Aynı bankadan, aynı bankaya para gönderirken havale kesintisi olmaz.

Garanti Bankası hesabı olan tanıdığın yoksa herhangi bir banka hesabından EFT yaptırman mümkün, onun da masrafı 2,5 TL civarında diye biliyorum.

O da olmadı; listeler olgunlaştığında il temsilcilerimizden teslim alabilirsin.

İskender66
11.12.2009, 13:58
Benide listeye yazın. Fırsat bulup alamamıştım. Bordo şapka, bordomavi.net yazılı atkı ve o müthiş kitabı almayı istiyorum. Haftaya Ankarada kahvaltı var. Orada bu ürünleri alabilirsek süper olur. Parasını da orada peşin veririz. :)

Sefa
11.12.2009, 14:03
Kardeşim herhangi bir tanıdığının banka hesabından havale yapabilirsin. Aynı bankadan, aynı bankaya para gönderirken havale kesintisi olmaz.

Garanti Bankası hesabı olan tanıdığın yoksa herhangi bir banka hesabından EFT yaptırman mümkün, onun da masrafı 2,5 TL civarında diye biliyorum.

O da olmadı; listeler olgunlaştığında il temsilcilerimizden teslim alabilirsin.
Teşekkürler bilgi için. Listeye yazın beni de.

Banka olayına bir bakarım olmazsa İl Temsilcileriyle hallederiz.

Recep Alkan
11.12.2009, 14:35
Banka havalalerinde ücret 1,5 Lira, bugün para gönderdim kesilen 1,5 lira idi.

Bu arada çakır, daha il temsilcisi olmadık ama toplu istesem arkadaşlara sorup, belki almak isteyen falan çıkar, halledebilir miyiz ?

Bu arada benimkiler,

Atkı bordomavi.net yazılı.

Şapka da lacivert bir zahmet.

Şimdiden ayrılsın da :)

antagonist
11.12.2009, 14:53
Alacağım şapka lacivert,atkı bordomavi.net yazılı olursa sevinirim.

Arkadaşlar bu fursat kaçmaz. Sevdiklerinize, dostlarınıza armağan edebileceğiniz .ok değerli ürünler var karşınızda...:)

antagonist
11.12.2009, 14:54
Değerli üyelerimiz,

2010 yılına girmemize az bir zaman kala, bizler de boş durmadık, bordomavi.net Yönetim Kurulu olarak siz değerli üyelerimiz için bir "Yeni Yıl Hediye Paketi" oluşturmayı uygun bulduk :)

Tüm bordomavi.net üyelerinin sahip olması gereken bordomavi.net atkısı, bordomavi.net şapkası ve ilk kitabımız olan Bize Her Yer Trabzon'a kısa bir süre için tek bir paket halinde ve yalnızca 15 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Yeni Yıl Paketleri için sipariş vermek isteyen üyelerimiz, paket ücreti olan 15 TL'yi aşağıdaki hesap numarasına yatırdıktan sonra (açıklama kısmına bordomavi.net üye adınızı belirtmeyi unutmayın) adreslerini bana ve Ahmet abiye (Badaloğlu) özel mesaj atarak bildirebilirler.

Paketleriniz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Kargo ücretini paketiniz kapınıza geldiğinde ödeyebilirsiniz (Kargo ücreti 3,5 TL'dir).

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

Haydi BMN, bu fırsatı kaçırma, bir "ilk" olan tribünlerin kitabı Bize Her Yer Trabzon'a, oluşumumuzun sembolü iki özel ürün olan BMN atkısı ve BMN şapkasına en uygun fiyatla sahip ol!

Yeni Yıl Hediye Paketi isteyen üyelerimiz için listemize başlayabiliriz... Paket ücretini havale eden üyelerimizin ismi listede mavi renk ile belirtilecektir.

~~~~

~~~~

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 1 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
18) Ahmet Pulusoğlu, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Serdær, 1 adet
21) Murat Erdem, 1 adet
22) Faik Çelikoflu 1 adet

a f s
11.12.2009, 14:55

Sefa
11.12.2009, 15:03
Bende atkı bordomavi.net, Şapka da lacivert olandan istiyorum.

Kitap'ta Bize Her Yer Trabzon olsun :p

Oktay AKKUŞ
11.12.2009, 15:03
+18 Olmayanlar da havale yapabilir değil mi sorun yok :)

EyüpKILIÇ61
11.12.2009, 15:38
Bende bir paket alıyorum :)

Ne kitabım ne atkım ne de şapkam var :D ve eminim ki bunları da birileri hediye olarak alacaktır benden :D

Çakır
11.12.2009, 15:45
Banka havalalerinde ücret 1,5 Lira, bugün para gönderdim kesilen 1,5 lira idi.

Bu arada çakır, daha il temsilcisi olmadık ama toplu istesem arkadaşlara sorup, belki almak isteyen falan çıkar, halledebilir miyiz ?

Bu arada benimkiler,

Atkı bordomavi.net yazılı.

Şapka da lacivert bir zahmet.

Şimdiden ayrılsın da :)

Tabi ki kardeşim, hallederiz. Kaç tane istiyorsanız, o kadar paketi bir kerede Balıkesir'e gönderebiliriz. Senden haber bekliyorum ben.

Atkı ve şapkayı da istediğin gibi ayarlarız :)

+18 Olmayanlar da havale yapabilir değil mi sorun yok :)

Oktay'ım, banka hesabın yoksa (17 yaşında olduğuna göre olmaması lazım) boş yere yüksek havale parası ödersin. Tavsiyem; ya bir büyüğüne rica edip onun banka hesabından gönderebilirsin ya da, nasıl olsa İstanbul'dasın, biz elden teslim ederiz sana.

Fatih BALTA
11.12.2009, 15:46
Bende istiyorum.Seçme şansımız varsa özellikle şapka lacivert olandan,atkı BMN yazılı olandan olursa sevinirim.Ücretini pazartesi göndereceğim.

Halit Aydın
11.12.2009, 15:49
Az önce ilgili hesaba 15 TL gönderdim.

Bordomavi.net yazılı atkı ve lacivert şapka olursa güzel olur :)

Oktay AKKUŞ
11.12.2009, 15:51
:)

Oktay'ım, banka hesabın yoksa (17 yaşında olduğuna göre olmaması lazım) boş yere yüksek havale parası ödersin. Tavsiyem; ya bir büyüğüne rica edip onun banka hesabından gönderebilirsin ya da, nasıl olsa İstanbul'dasın, biz elden teslim ederiz sana.

Peki , stoklarla sınırlıdır dendi de:)
En yakın zamanda halletmeye çalışırım olmadı elden alırım artık teşekkürler

irfanb
11.12.2009, 16:39
Hazir Üçü Bir Aradayken

http://www.load-it-up.de/100321/3CrTmH.jpg

Hediye paketinin icine ilave edilebilir bence. Kitap okurken icerdik sicak sicak.:)
Yurtdisina gönderme imkaniniz varmi ?
Varsa bende almak isterim.

Doğan Şahin
11.12.2009, 17:12
1 pakette ben alayım, Lacivert şapka, bordomavi.net yazılı beyaz atkı ve de kitap lütfen.

Hesap sahibinin Tc kimlik numarasını biliyorsak banka atm'sinden kartsız olarak para yatırabiliyoruz diye biliyorum. Ben YapıKrediden eft yapacağım için ücretini pazartesi göndereceğim ama yapıkredi hesap no verebilirseniz hemen gönderebilirim.

SDanışmaz
11.12.2009, 20:20
Çakır Abi benide yazar mısın? Yarın parayı yatırıyorum.

Bu arada atkı hangisi olacak, BMN yazan mı, BordoMavi.Net yazan mı?

Burak laz mısın nesin, gülmekten öldürdün beni ççç

Hotaman
11.12.2009, 21:14
Bende istiyorum.
Nasipse gelecek hafta içinde ücreti göndereceğim.
Yine nasipse Fenerbahçe maçı hazırlıkları için ve oluşturacağımız ikinci orman içinde bir nebze olsun katkı yapacağım.
Mümkünse; bordomavi.net atkısı ve lacivert şapkalardan gönderin.
Teşekkürler.

Cem Zırıh
11.12.2009, 22:56
bende 1 paket almak istiyorum fakat 24 aralikda istanbulda olacagim o zaman ucreti iletebilirim ve kitap var elimde paketi 2 sapka bi atki olarak degisemezmiyiz ?:D

Ahmet Pulusoğlu
12.12.2009, 00:07
bende 1 paket alacağım. bordomavi.net yazan atkıyla siyah şapka olursa çok mutlu olurum.

Recep Alkan
12.12.2009, 01:32
Çakır kardeşim, benim siparişler aynısından toplamda üç oldu (benimki de dahil)

Bilgin olsun, parayı stersen hemen gönderirim ama, bakarsın daha çıkar diye biraz daha bekliyorum.

Erdogan
12.12.2009, 01:59
Yurt disi nasil olacak, bizi unutmayin...

Hüdai Pervaneli
12.12.2009, 02:50
Yani bu hediye Paket i kacmaz

Ömer SEVİNÇ
12.12.2009, 07:01
1 paket de ben alayım abi.

Şapka lacivert, atkı bordomavi.net yazandan olsun mümkünse:)

Bir de parayı yatırabileceğim bir iş bankası hesabı mümkünse özelden alabilirsem çok makbule geçer.

Serdær
12.12.2009, 10:41
Paraya yatırdığımız zaman hemen kargo yapılıyormu ?

Yoksa toptan belli bir gün mü kargo yapılacak ?

Bu arada lacivert şapka , atkı bordomavi.net mümkünse .

Murat Erdem
12.12.2009, 11:09
Çakır kardeş, ilgili hesaba 15 TL yatırılmıştır.
Bana da Lacivert şapka ve BordoMaviNet yazan atkıdan gönderirmisiniz lütfen...

faik celikoflu
12.12.2009, 11:52
ben de 1 adet...

şapka farketmez ama atkı bordomavi.net yazılı olursa güzel olur..

Badaloğlu
12.12.2009, 12:52
Bende istiyorum.Seçme şansımız varsa özellikle şapka lacivert olandan,atkı BMN yazılı olandan olursa sevinirim.Ücretini pazartesi göndereceğim.

Seçme şansınız var tabi, istediğiniz renkten alabilirsiniz.

Az önce ilgili hesaba 15 TL gönderdim.

Bordomavi.net yazılı atkı ve lacivert şapka olursa güzel olur :)

Bu kampanyanın ilk paketi eline ulaşacak isim sen oldun Halit.Dün kargoya verdim, muhtemelen bugün elinde olur.Güle güle kullan.

Peki , stoklarla sınırlıdır dendi de:)
En yakın zamanda halletmeye çalışırım olmadı elden alırım artık teşekkürler

Elden almayı düşünüyorsanız haberim olsun.haberleşir ona göre size elden teslim ederim.

Hazir Üçü Bir Aradayken

http://www.load-it-up.de/100321/3CrTmH.jpg

Hediye paketinin icine ilave edilebilir bence. Kitap okurken icerdik sicak sicak.:)
Yurtdisina gönderme imkaniniz varmi ?
Varsa bende almak isterim.

Hediye paketlerinin içine nescafe koymuyoruz ama küçük bir hediyemiz var.Yurt dışına tabiki göndermek isteriz ama tek tek olursa hem size çok masraflı olur hemde bu kampanya amacından sapmış olur.Bunun için şöyle bir şey yapabiliriz.Daha öncede yaptığımız gibi Almanya'dan 1 arkadaşımıza gelen talebe göre bu hediye paketlerini toplu göndeririz.O arkadaşımızda Almanya posta servisi ile sizlere paketlerinizi ulaştırabilir.Ancak bunun için öncelikle 1 gönüllü (daha önce Vural kardeşimiz sağolsun bu konuyla ilgilenmişti) ve maliyet çıkarmamız lazım (burdan Almanya'ya toplu gönderim ve Almanya içindeki posta masrafları)

1 pakette ben alayım, Lacivert şapka, bordomavi.net yazılı beyaz atkı ve de kitap lütfen.

Hesap sahibinin Tc kimlik numarasını biliyorsak banka atm'sinden kartsız olarak para yatırabiliyoruz diye biliyorum. Ben YapıKrediden eft yapacağım için ücretini pazartesi göndereceğim ama yapıkredi hesap no verebilirseniz hemen gönderebilirim.

Yapı Krediden EFT yapacaksanız neden Yapı Kredi hesap numarası istiyorsunuz ki? Eğer Yapı Krediden, Yapı Krediye havale yapmak istiyorsanız şu an için böyle bir imkanımız yok.Havale yapamıyorsunuz ama internet bankacılığı ile çok cuzi bir miktar masrafla EFT yapabilirsiniz

Selami, istediğini tercih edebilirsiniz... Hangisi istersen onu gönderirim...

Bende istiyorum.
Nasipse gelecek hafta içinde ücreti göndereceğim.
Yine nasipse Fenerbahçe maçı hazırlıkları için ve oluşturacağımız ikinci orman içinde bir nebze olsun katkı yapacağım.
Mümkünse; bordomavi.net atkısı ve lacivert şapkalardan gönderin.
Teşekkürler.

İlgi alakanıza teşekkürler.Katkılarınızı bekliyoruz.

bende 1 paket almak istiyorum fakat 24 aralikda istanbulda olacagim o zaman ucreti iletebilirim ve kitap var elimde paketi 2 sapka bi atki olarak degisemezmiyiz ?:D

Cem hallederiz, nasıl istersen o şekil yaparız.istanbul'a geldiğinde bir Alo de, yeter...

bende 1 paket alacağım. bordomavi.net yazan atkıyla siyah şapka olursa çok mutlu olurum.

Sizi mutlu etmek kolaymış :)

Çakır kardeşim, benim siparişler aynısından toplamda üç oldu (benimki de dahil)

Bilgin olsun, parayı stersen hemen gönderirim ama, bakarsın daha çıkar diye biraz daha bekliyorum.

Tamam Recep, toplu göndereceğiz sana anlaşılan...

Yurt disi nasil olacak, bizi unutmayin...

Yukarda da yazım, öncelikle belli bir rakama ulaşırsak daha öncede yaptığımız gibi Almanya üzerinden dağıtımı yapabiliriz.

Paraya yatırdığımız zaman hemen kargo yapılıyormu ?

Yoksa toptan belli bir gün mü kargo yapılacak ?

Bu arada lacivert şapka , atkı bordomavi.net mümkünse .

Hayır, parayı gönderdikten sonra hemen kargonuzu gönderiyoruz.Tabi araya hafta sonu girmezse...

Çakır kardeş, ilgili hesaba 15 TL yatırılmıştır.
Bana da Lacivert şapka ve BordoMaviNet yazan atkıdan gönderirmisiniz lütfen...

Tabi, ne istiyorsanız onu göndereceğim.Tercih sizlerin...

ben de 1 adet...

şapka farketmez ama atkı bordomavi.net yazılı olursa güzel olur..

Nasıl isterseniz...

Badaloğlu
12.12.2009, 12:55
Bu arada ücretini gönderen arkadaşlarım bana özelden Ad, Soyad, kargoyu teslim almak istediği adresi ve telefon numaralarını özelden gönderirseler, kargolarınızı çok çabuk bir şekilde adreslerinize gönderirim.

Burak
12.12.2009, 16:32
Ben de kitap, bordomavi.net yazılı atkı, ve bordo şapkadan oluşan pakedi istiyorum ... yarın maça giderken yatıracağım parayı :)

Halit Aydın
12.12.2009, 17:09
Bu kampanyanın ilk paketi eline ulaşacak isim sen oldun Halit.Dün kargoya verdim, muhtemelen bugün elinde olur.Güle güle kullan.

Ahmet abi kargo sabah geldi çok teşekkürler bayağ hızlı yahu :):)

a f s
12.12.2009, 17:12

Ali Can
13.12.2009, 11:55
Eğer mümkünse bende bordımavi.net yazan atkı ve lacivert şapka olanını istiyorum akşama doğru iligili hesaba para aktarmış olurum

Emorfo_55
13.12.2009, 11:57
Tahminen kac gün daha sipariş etme şansımız olablir

Recep Alkan
13.12.2009, 20:18
Çakır kardşeim, bize toplamda 5 paket gönderebilir misin ?

5 pakette aynı olacak.

Atkılar bordomavi.net yazılı, şapkalar mavi olandan, kitap da Bize her yer Trabzon olsun :D

Para yarın sabahtan verdiğiniz hesap numarsında olur.

Göndereceğiniz adresi ben özelden yollarım sana kardeşim.

Mustafa
14.12.2009, 00:33
Şapkam eskimişti.Bordomavi.net yazılı atkıdan kalmadığı için alamadım Ankara'da.Kitabıda artık birine hediye ederim.1 adette bana yazar mısınız paketten.

Hüdai Pervaneli
14.12.2009, 00:41
Avrupaya siparis geliyor mu

Recep Alkan
14.12.2009, 09:25
Çakır kardşeim, bize toplamda 5 paket gönderebilir misin ?

5 pakette aynı olacak.

Atkılar bordomavi.net yazılı, şapkalar mavi olandan, kitap da Bize her yer Trabzon olsun :D

Para yarın sabahtan verdiğiniz hesap numarsında olur.

Göndereceğiniz adresi ben özelden yollarım sana kardeşim.

Çakır kardeşim 5 paket parası az önce vermiş olduğun hesaba yatırılmıştır.

Badaloğlu
14.12.2009, 09:30
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

Yeni Yıl Hediye Paketi isteyen üyelerimiz için listemize başlayabiliriz... Paket ücretini havale eden üyelerimizin ismi listede mavi renk ile belirtilecektir.

~~~~

~~~~

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Serdær, 1 adet
21) Murat Erdem, 1 adet
23) Burak Zihni 1 adet
24) Ali Can 1 adet
25) Mustafa 1 adet
26)

Rasim YILMAZ
14.12.2009, 10:12
15 TL hesaba yatırılmıştır.

Ali Can
14.12.2009, 10:55
15 tl yi şimdi hesaba yolladım

T.B_1461
14.12.2009, 11:44
Elden alacaklar için il temsilcilerine teslim edildi mi paketler?

Badaloğlu
14.12.2009, 11:58
Elden alacaklar için il temsilcilerine teslim edildi mi paketler?

Tolga, Trabzon'dan şu ana kadar toplu bir talep gelmedi.O yüzden şu anda Trabzon'a toplu bir gönderim olmadı.

Çakır
14.12.2009, 12:52
Atılay, Ali Can, Rasim Yılmaz, Recep Alkan, Şakoğlu, Murat Erdem ve Selami Danışmaz'ın havaleleri elimize ulaştı. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar. Kargolarınızı gün içinde tarafınıza göndereceğiz.

Recep, Ali Can ve Selami... Kardeşler, adres bilgilerinizi henüz göndermemişsiniz. Adreslerinizi, Ahmet abiye (Badaloğlu) özel mesaj olarak gönderirseniz biz de kargolarınızı yola çıkarabiliriz.

Selami'm, senin bir de sipariş detayların eksik. Atkı hangisinden, şapka hangisinden olsun? :)

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Serdær, 1 adet
21) Murat Erdem, 1 adet
23) Burak Zihni 1 adet
24) Ali Can, 1 adet
25) Mustafa, 1 adet
26) SDanışmaz, 1 adet
27) ....

Murat Erdem
14.12.2009, 13:21
Paketim az önce geldi...Emeği olanlara teşekkür ederim.

Murat Erdem
14.12.2009, 13:28
Çakır kardeş, Ahmet abi bana kıyak geçip Cumartesi'den kargoyu vermiş.

Recep Alkan
14.12.2009, 13:29
Çakır, ben Ahmet abiye kargo adresini özel mesaj yolu ile yolladım, bugün kargoya vereceğiz dedi ahmet abi.

Yağızhan Sağnak
14.12.2009, 15:28

1. Paket ile 2. Paket arasına ne gibi bi fark var, şahsen ben göremedim =)

Çakır
14.12.2009, 15:40
İşin esprisi orada Yağızhan :) Bordo ile Mavi arasında bir fark yoktur, ama ikisi bir araya gelince dünyanın en güzel takımının renklerini oluştururlar.

Çakır
14.12.2009, 15:41
Çakır, ben Ahmet abiye kargo adresini özel mesaj yolu ile yolladım, bugün kargoya vereceğiz dedi ahmet abi.

Tamamdır kardeşim, iyi günlerde kullanın...

Badaloğlu
14.12.2009, 16:20
15 TL hesaba yatırılmıştır.

15 tl yi şimdi hesaba yolladım

Rasim (1), Ali Can (1), Selami (1), Recep(5) ,Halit Doğan Şahin (1) kargolarınızı az önce teslim ettim... Yarına elinizde olur arkadaşlar... Güle güle kullanın...

Atılay, seninkinide birazdan ya da iş çıkışı teslim ederim, seninde gözün kargocuda olsun :)

Recep Alkan
14.12.2009, 16:24
Eyvallah Ahmet abi,

Ali Can
14.12.2009, 17:14
Teşekkürler Ahmet abi...

SDanışmaz
14.12.2009, 17:16
Çakır Abi ben detaylarıı özel mesaj ile Ahmet Abi'ye dün bildirmiştim. Sadece şapkayı söylemeyi unutmuşum onun için de Ahmet Abi sağolsun aradı :)

Rasim YILMAZ
14.12.2009, 17:32
Teşekürler ,

Barış BAKIRTAŞ
14.12.2009, 17:37
Ahmet abiye bilgileri yolladım

Badaloğlu
14.12.2009, 18:50
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Serdær, 1 adet
21) Murat Erdem, 1 adet
23) Burak Zihni 1 adet
24) Ali Can, 1 adet
25) Mustafa, 1 adet
26) SDanışmaz, 1 adet
27) Barış Bakırtaş 2 adet
28) Emorfo_55
29) 4EVRTS 1 adet
30)

Barış BAKIRTAŞ
15.12.2009, 10:57
Ahmet abi teşekkürler dün 5 de haber vermeme rağmen bugün şu saat itibarıyla elime geçti kargom :) Aynı adrese bir paket daha siparişi alıyım lütfen eft yapıyorum parayı şimdi.

Rasim YILMAZ
15.12.2009, 11:11
Kargom şu an geldi...
Bu paket aslında 3'ü 1 arada değil. 4'ü bir arada :) Şık BMN rozeti için teşekürler...

Herkese tavsiye ederim , çok şık bir 4 lü ...

Hayden BMN... Yeni yılda paketsiz(şapkasız,atkısız,rozetsiz ve Bize her yer Trabzonsuz) üye kalmasın.. :)

Atılay
15.12.2009, 11:48
Kargo elime ulaştı teşekkürler

Recep Alkan
15.12.2009, 11:54
Paketim geldi, teşekkürler.

Bu arada küçük hediyeler için ayrıca teşekkürler...

Doğan Şahin
15.12.2009, 14:39
Kargoyu teslim aldım, paketten sürpriz olarak çıkan çok şık rozet için ayrıca teşekkürler...

Sefa
15.12.2009, 14:51
Ya Banka işi olmayacak gibi İl Temsilcisine verebilirmiyim parayı ?..

Gökçebey
15.12.2009, 14:58

Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

Sefa
15.12.2009, 15:03
Hangi şehirde yaşıyorsunuz?
Trabzon :)..

Ali Can
15.12.2009, 17:08
paket elie ulaştı herşey için çok teşekkürler

Emorfo_55
15.12.2009, 17:08
Yarın Parayı Babama yatırttırıyorum . bordomavi.net atkısı ile mavi sapka rica edebilirmyim :)

Oktay AKKUŞ
15.12.2009, 17:44
Sadece garanti bankasına yatırmamız gerekiyor sanırım ,
En yakın zamanda haber vericem

Kaan
15.12.2009, 23:39
4EVERTS (Halil İbrahim Boz), 15.oo TL yatırılmıştır.

bordomavi.net yazılı atkı ve bordo şapka olsun lütfen. :rolleyes:

Mustafa
15.12.2009, 23:58
Unuttum bugun yatırmayı yarın sabah ilk işim yatırmak olacak.

Sefa
16.12.2009, 00:04
Sanırım o da olmayacak..

Fatih BALTA
16.12.2009, 01:36
Garanti bankası 25 lira havale ücreti kesiyor.Daha ucuz bir para yatırma yöntemi varsa bankalarla arası fena olan bana birisi yol gösterebilir mi?

hakankutlu
16.12.2009, 02:05
Garanti bankası 25 lira havale ücreti kesiyor.Daha ucuz bir para yatırma yöntemi varsa bankalarla arası fena olan bana birisi yol gösterebilir mi?

Bankaya girmeden paramatikden yatır.herhangibir ücret kesilmiyor

Barış Bağcıoğlu
16.12.2009, 02:27
1 paket te ben alayım
bu paketlerin üstünde sağlığa faydalıdır yazıyor değilmi?
Bordo şapka
Bordomavi.net atkı

Not iş bankası hesabı yokmu?

Çakır
16.12.2009, 10:54
Barış Bakırtaş'ın 2, 4EVERTS'nin 1 ve Burak'ın (Akın Onur adına) 1 adet hediye paketi için havaleleri elimize ulaşmıştır. İlgi ve desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar.

Adres ve sipariş detayı bilgilerini göndermeyenler bana ya da Ahmet abiye (Badaloğlu) konuda mesaj atabilirler. Burak, bir ses ver :)

Not iş bankası hesabı yokmu?

İş Bankası hesabı olan üyelerimiz aşağıdaki hesap numarasına da havale yapabilirler.

Türkiye İş Bankası
Yıldız Şubesi
Şube Kodu: 4279
Hesap No: 0393641
Çakır Kakışım adına...

Gökçebey
16.12.2009, 11:01
Sanırım o da olmayacak..

Olur olur merak etme ;) Haberleşelim, parayı bana ver, ben Çakır'ın iş bankası hesabına ücretsiz gönderirim.

Fatih, sen de bana verebilirsin parayı. Ben iş bankasına ücretsiz havale yapabilirim.

Başka var mı Trabzon'dan para yollama konusunda sıkıntı çeken?

Fatih BALTA
16.12.2009, 11:03
Garanti Bankası hesabına 10:55 civarı yatmış olması lazım benim ücret.

Gökçebey
16.12.2009, 11:04
Fatih inşallah havale masrafı vermedin :D

İyi bari :D

Fatih BALTA
16.12.2009, 11:06
Yok vermedim.:) Arkadaşım bankada çalışıyor onu aradım yatırdı.

Çakır
16.12.2009, 11:08
Garanti Bankası hesabına 10:55 civarı yatmış olması lazım benim ücret.

Doğrudur Fatih, 10 dakika önce baktığımda yoktu, havale biraz önce elimize ulaşmış.

Adres ve paket detaylarını bana ya da Ahmet abiye bildirirsen gün içinde paketi yola çıkarabiliriz. Güle güle kullan şimdiden :)

Gökçebey
16.12.2009, 11:09
Sanırım o da olmayacak

Olur olur merak etme ;) Haberleşelim, parayı bana ver, ben Çakır'ın iş bankası hesabına ücretsiz gönderirim.

Başka var mı Trabzon'dan para yollama konusunda sıkıntı çeken?

Mesajı güncelleyelim :)

Recep Alkan
16.12.2009, 11:10
Çakır paketleri aldık dün itibari ile.

Sağolasınız istediğimiz gibi gelmiş hepsi.

Küçük hediyeler de ayrı bir güzel :)

Fatih BALTA
16.12.2009, 11:11
Doğrudur Fatih, 10 dakika önce baktığımda yoktu, havale biraz önce elimize ulaşmış.

Adres ve paket detaylarını bana ya da Ahmet abiye bildirirsen gün içinde paketi yola çıkarabiliriz. Güle güle kullan şimdiden :)
Teşekkürler. Hepsinden vardı zaten bende.Hediyelik aldım:)
Adresi ve diğer detayları yolluyorum hemen.

Çakır
16.12.2009, 11:19
Çakır paketleri aldık dün itibari ile.

Sağolasınız istediğimiz gibi gelmiş hepsi.

Küçük hediyeler de ayrı bir güzel :)

Kardeşim, güle güle kullanın. Daha güzel günlerde, şampiyonluklarda da atkılarımızla, şapkalarımızla boy gösterelim inşallah.

Otrifikasyon
16.12.2009, 11:26
Bugün Havalemi Yapıyorum.

2 Paket Rica Edeceğim.

İkiside "Bordomavi.net" Yazılı Atkı Ve Bordo ve Mavi 2 Şapka Rica Ediyorum.

Badaloğlu
16.12.2009, 11:33
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Serdær, 1 adet
21) Murat Erdem, 1 adet
23) Burak Zihni 1 adet
24) Ali Can, 1 adet
25) Mustafa, 1 adet
26) SDanışmaz, 1 adet
27) Barış Bakırtaş 2 adet
28) Emorfo_55 1 Adet
29) 4EVRTS 1 adet
30) toksoy61
31) Oktay Akkuş
32)

Ömer SEVİNÇ
16.12.2009, 12:44
İş bankasının işgüzarlığı yüzünden internetten yatıramadım parayı. Ama 1-2 saat içinde bankamatikten yatırmış olacağım Çakır abinin iş bankası hesabına. Yavaştan paketimin hazırlanmasını rica ederim:))

Badaloğlu
16.12.2009, 12:59
İş bankasının işgüzarlığı yüzünden internetten yatıramadım parayı. Ama 1-2 saat içinde bankamatikten yatırmış olacağım Çakır abinin iş bankası hesabına. Yavaştan paketimin hazırlanmasını rica ederim:))

Paket hazır merak etme, sen bana özelden adresini yolla, yeter ;)

Otrifikasyon
16.12.2009, 15:52
15.31.22 İtibariyle 30 TL yi Havale Etmiş Bulunmaktayım.

Fenerbahçe Maçı Tarihine Kadar Elime Geçerse Gerçekten Çok Müteşekkir Olurum. :)

Burak
16.12.2009, 17:09
Ahmet abi çok teşekkür ederim arkadaşıma ulaşmış paket, cok sevındı kendısı (fenerlı olmasına ragmen :p), bmn ye de ayrıyetten tesekkurler ... Seviyorum burayı :D

Oktay AKKUŞ
16.12.2009, 17:14
Barış Bakırtaş'ın 2, 4EVERTS'nin 1 ve Burak'ın (Akın Onur adına) 1 adet hediye paketi için havaleleri elimize ulaşmıştır. İlgi ve desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar.

Adres ve sipariş detayı bilgilerini göndermeyenler bana ya da Ahmet abiye (Badaloğlu) konuda mesaj atabilirler. Burak, bir ses ver :)

İş Bankası hesabı olan üyelerimiz aşağıdaki hesap numarasına da havale yapabilirler.

Türkiye İş Bankası
Yıldız Şubesi
Çakır Kakışım adına...

İş bankasından yatırıcağım Allah'ın izniyle ,
Yatırma da para kesilmiyor sanırım

Burak
16.12.2009, 17:20
İş bankasından yatırıcağım Allah'ın izniyle ,
Yatırma da para kesilmiyor sanırım

Hayır kesılmıyor oktay

Oktay AKKUŞ
16.12.2009, 17:31
Hayır kesılmıyor oktay

Teşekkür ederim yarın Allah'ın izniyle babama yatırtacağım parayı,

antagonist
16.12.2009, 18:58
Çakır abinin İş Bankası hesabına ücreti yatırdım.

bordomavi.net atkısı ve lacivert şapka lütfen. :)

Sinem Yılmaz61
16.12.2009, 19:04
Peki bu Yurtdisinda yasiyanlar icin de gecerli mi??

Badaloğlu
16.12.2009, 19:12
Peki bu Yurtdisinda yasiyanlar icin de gecerli mi??

Sinem,

Daha önceki sayfalarda da yazmıştım ama gözden kaçmış galiba... BU hediye paketlerinden yurt dışınada tabiki göndermek isteriz ama tek tek göndermeye kalktığımızda hem size çok masraflı olur, hemde bu kampanya amacından sapmış olur.

Bunun için şöyle bir şey yapabiliriz.Daha öncede yaptığımız gibi Almanya'dan 1 arkadaşımıza gelen talebe göre bu hediye paketlerini toplu gönderebiliriz.O arkadaşımızda Almanya posta servisi ile sizlere paketlerinizi ulaştırabilir.Ancak bunun için öncelikle 1 gönüllü (daha önce Vural kardeşimiz sağolsun bu konuda bizlere ve haliyle sizlere yardımcı olmuştu) lazım.Sonrada gelen talebe göre Almanya'ya ne kadara gönderebilirsek bir maliyet çıkarmamız lazım (burdan Almanya'ya toplu gönderim ve Almanya içindeki posta masrafları) gibi...

Ama Türkiye'de akrabalarınız varsa onlar sizin adınıza alıp, daha sonra da ilk fırsatta sizlere bu paketleri ulaştırabilirler.

Sinem Yılmaz61
16.12.2009, 19:19
Affedersiniz önceki Sayfalarda bulamamistim. Cevap icin cok tessekür ederim, ben bunu iyi bi düsünim ozaman ve akrabalarima bi sorim. Eger Akrabalarim tamam diyorlarsa, size haber veririm...Saygilar...

Burak_52
16.12.2009, 19:33
siparişimi verdim, çakır abiye özel mesajla yolladım adresimi, bu aralar net e pek giremiyorum o yüzden gecikti

Gökçebey
17.12.2009, 13:01
toksoy61 kardeşimize de bir yılbaşı paketi hazırlayalım.

Atkı; bordomavi.net
Şapka; lacivert

Çakır, toksoy61 için 15 lirayı kendi hesabımdan havale yaptım. Kendisi mesai arkadaşımdır. Adres bilgileri ve paketin içeriğini özel mesajla yolluyorum.

Serdær
17.12.2009, 14:49
Çakır Abi,

Hesabına EFT yaptım.

Lacivert Şapka Bordomavi.net yazılı atkı bir zahmet.

Kargo adresinide özelden bildiriyorum ..

Soytürk
17.12.2009, 15:09
1 paket de ben alcam listeye yazbilrsiniz ücreti çıkardıgımda hberdar ederim adresle birlikte

faik celikoflu
17.12.2009, 15:19
parayı bugün yatıracam....adres bilgilerimi özelden yolluyorum...

Oktay AKKUŞ
17.12.2009, 15:43
Ben de babama yatırsın diye banka hesabını verdim yatırmıştır büyük ihtimal ,
Şimdiden söyleyeyim de
Bordomavi.net
Laci şapka olursa memnun olurum

Nidai Akkuş ya da Oktay Akkuş diye büyük ihtimal yatırılıcaktır ,

Emorfo_55
17.12.2009, 16:28
Listeyi güncellermisiniz :)

Oktay AKKUŞ
17.12.2009, 17:20
Benim para yatırılmış mı acaba bir bilginiz varsa bana da söyleyin de ona göre adres bırakayım yatırılmamış ise şimdiden adres vermenin anlamı yok,
Bakabilirseniz zor değilse memnun olurum

Külünkoğlu
17.12.2009, 17:24
Benim para yatırılmış mı acaba bir bilginiz varsa bana da söyleyin de ona göre adres bırakayım yatırılmamış ise şimdiden adres vermenin anlamı yok,
Bakabilirseniz zor değilse memnun olurum
Oktaycım sen yine de Ahmet abine gönder adresini büyük ihtimal yatmıştır ücretin.

Melek
17.12.2009, 17:27
Yeni yıl için düşünülmüş harika bir kampanya,ürünlerin hepsi elimde mevcut ama bu kampanya kaçmaz sevdiklerimize hediye etmek lazım..

1 Adet bende istiyorum ücretini yarın havale eder, adresimi yollarım.

Otrifikasyon
17.12.2009, 17:31
Özel Mesaj Yolladım Ancak Cevap Alamadım. Yatıp Yatmadığını Tam Bilmiyorum.

Külünkoğlu
17.12.2009, 17:33
Evet Memnun Olurum.
Buyrun o zaman. :)

Oktay AKKUŞ
17.12.2009, 17:34
Oktaycım sen yine de Ahmet abine gönder adresini büyük ihtimal yatmıştır ücretin.

Peki abi, ben Ahmet abiye mesajı attım inşallah unutmamıştır babam yatırmayı da mahçup olmayız,

ufukayaz
17.12.2009, 18:14
benıde yazarmısnz .bordomavınet atkı mavı sapka ıstıyorum ...

Kaan
17.12.2009, 18:39
Kargo bugün elime ulaştı. Çok teşekkürler. :)

Çakır
17.12.2009, 19:10
Arkadaşlar, listeyi ancak güncelleyebildiğim için kusuruma bakmayın. Bugün işimle ilgili ekstra bir durum olduğundan böyle bir gecikme yaşandı.

Bugün, gün içinde Garanti ve İş Bankası'ndaki hesaplarımıza havaleleri ulaşan üyelerimiz; Otrifikasyon (2 paket), Emorfo55, Uluç, Serdær, Ömer Sevinç, Süleyman Tutar ve Toksoy61 (Gökçe) birer paket... İlginize ve desteğinize teşekkürler arkadaşlar. Oktay, havale için acele etmene gerek yok kardeşim, yarın da gelse olur, sonraki hafta da. Sıkıntı değil. Biz paketi çıkarıyoruz yola, bilgin olsun.

Buna göre listemiz aşağıdaki gibi oluştu:

~~~~~~~~~~

Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Murat Erdem, 1 adet
21) Faik Çelikoflu 1 adet
22) Burak Zihni 1 adet
23) Ali Can, 1 adet
24) Mustafa, 1 adet
25) SDanışmaz, 1 adet
26) Barış Bakırtaş 2 adet
27) Emorfo_55 1 Adet
28) 4EVRTS 1 adet
29) toksoy61 1 Adet
30) Oktay Akkuş 1 Adet
31) Lazangel 1 Adet
32) Otrifikasyon, 2 adet
33) Uluç, 1 adet
35) Barış Bağcıoğlu 1 adet
36) Atakan Öztürk
37)

Çakır
17.12.2009, 19:35
Hatırlatma: Kargolarınızı teslim edebilmemiz için, havale yapan üyelerimizin -eğer halen göndermedilerse- bana ya da Ahmet abiye (Badaloğlu) aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak vermeleri gerekmektedir:

- Ad, Soyad
- Adres
- Telefon Numarası
- Sipariş Detayı (hangi şapka, hangi atkı)

Barış Bağcıoğlu
17.12.2009, 19:48
benide yazarmısınız demiştim ama listede yokum
Barış Bağcıoğlu
1 adet bordomavinet. atkı bordo beyaz şaka

Soytürk
17.12.2009, 20:38
ya arakdaşlar işbankamtikten hangi hesaba gönderiyoduk?

Atakan
17.12.2009, 20:46
Listeye beni de ekleyin.En yakın zamanda parayı yatıracağım.

Gökçebey
17.12.2009, 21:08
Sefa, paket ücretini az önce Çakır'ın iş bankası hesabına havale ettim. Çakır veya Ahmet abiye yukarıda istenilen bilgileri içeren mesaj atabilirsin. Güle güle tak, kullan, oku şimdiden. :)

Gökçebey
17.12.2009, 21:10
ya arakdaşlar işbankamtikten hangi hesaba gönderiyoduk?

Bu hesaba :)

Türkiye İş Bankası
Yıldız Şubesi/Ankara
Çakır Kakışım adına...

Sefa
17.12.2009, 21:17
Sefa, paket ücretini az önce Çakır'ın iş bankası hesabına havale ettim. Çakır veya Ahmet abiye yukarıda istenilen bilgileri içeren mesaj atabilirsin. Güle güle tak, kullan, oku şimdiden. :)
Teşekkürler Abi.. :)

Oktay AKKUŞ
18.12.2009, 06:48
Oktay, havale için acele etmene gerek yok kardeşim, yarın da gelse olur, sonraki hafta da. Sıkıntı değil. Biz paketi çıkarıyoruz yola, bilgin olsun.

Şimdi hesap noyu aldım abi bugün mutlaka yatıyor:D

AdemS
18.12.2009, 07:34
Öncelikle böyle güzel bir hizmetten dolayı herkese teşekkürler.. Ben de Çakır Hocam'ın İşbankası hesabına parayı yatıracağım inşAllah..

Şapka Mavi, atkı ise bordomavi.net olsun.. İletişim bilgilerini özelden yolluyorum..

.....
18.12.2009, 07:55
Teşekkür ediyoruz BMN!!!

Seviyoruz SENİ!!! :)

Soytürk
18.12.2009, 11:32
Bu hesaba :)

tamamdır en kısa zamnda göndercem tşkurler

Mesut
18.12.2009, 12:39
http://img43.imageshack.us/img43/7342/sdc13945.jpg
habu atkıyla
lacivert şapka
bide kitap
benıde ekleryebilirsınız

Fatih BALTA
18.12.2009, 12:58
Kargo kaç günde ulaşır elimize acaba.Evden çıkacam gelir mi acaba diye kararsız kaldım.

Oktay AKKUŞ
18.12.2009, 14:22
Parayı saat 13.03 te yatırmış bulunmaktayım,
Oktay AKKUŞ olarak yatırdım

Çakır
18.12.2009, 16:35
Teşekkürler Abi.. :)

Parayı saat 13.03 te yatırmış bulunmaktayım,
Oktay AKKUŞ olarak yatırdım

Sefa ve Oktay, havaleleriniz hesabımıza ulaştı. Teşekkürler, güle güle kullanın ve okuyun :)

Kargo kaç günde ulaşır elimize acaba.Evden çıkacam gelir mi acaba diye kararsız kaldım.

Kargonuz teslim edildikten bir gün sonra adresinizde olur.

Çakır
18.12.2009, 16:37
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Murat Erdem, 1 adet
22) Burak Zihni 1 adet
23) Ali Can, 1 adet
24) Mustafa, 1 adet
25) SDanışmaz, 1 adet
27) Emorfo_55 1 Adet
28) 4EVRTS 1 adet
29) toksoy61 1 Adet
30) Oktay Akkuş 1 Adet
31) Lazangel 1 Adet
32) Otrifikasyon, 2 adet
33) Uluç, 1 adet
36) Atakan Öztürk
37) Adem Söylemez
38) Mesut
39)

[[ Paket ücretini havale eden üyelerimizin ismi listede mavi renk ile belirtilmektedir.]]

Atakan
18.12.2009, 17:12
Türkiye İş Bankası hesabı olsa benim için daha kolay olacaktı.

Dedim ama varmış galiba.

Türkiye İş Bankası
Yıldız Şubesi/Ankara
Çakır Kakışım adına...

Badaloğlu
18.12.2009, 17:47
Emorfo-55, burak52, Serdaer, Uluç, Toksoy61, Ömer Sevinç, Otrifikasyon, Tsmania, Oktay Akkuş, Sefa

Kargolarınızı bugün teslim ettim, yarın elinizde olur. Güle güle kullanın...

Badaloğlu
18.12.2009, 17:48
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Murat Erdem, 1 adet
22) Burak Zihni 1 adet
23) Ali Can, 1 adet
24) Mustafa, 1 adet
25) SDanışmaz, 1 adet
27) Emorfo_55 1 Adet
28) 4EVRTS 1 adet
29) toksoy61 1 Adet
30) Oktay Akkuş 1 Adet
31) Lazangel 1 Adet
32) Otrifikasyon, 2 adet
33) Uluç, 1 adet
36) Atakan Öztürk 1 adet
37) Adem Söylemez 1 adet
38) Mesut 1 adet
39) Burak52 1 adet
40)

[[ Paket ücretini havale eden üyelerimizin ismi listede mavi renk ile belirtilmektedir.]]

Oktay AKKUŞ
18.12.2009, 18:26
Teşekkür ederim Ahmet abi

Sefa
18.12.2009, 18:38
Emorfo-55, burak52, Serdaer, Uluç, Toksoy61, Ömer Sevinç, Otrifikasyon, Tsmania, Oktay Akkuş, Sefa

Teşekkürler Ahmet Abi..

Atakan
18.12.2009, 23:47
Bu yakınlarda yatıracağım.:)

LazAnisT
19.12.2009, 00:28
Bu kampanyanın bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum.Elimizi çabuk tutalım arkadaşlar.Üyelerden talep geldiğini biliyorum ama üçü bir arada beşi bir arada görünüşte pek şık durmuyor.

İskender66
19.12.2009, 00:29
Ankara'da Pazar günkü yapılacak olan kahvaltıda bu üründen almak istiyorum. İnşallah Çakır kardeşimiz getirir. Bence orada iyi satış olur.

Atakan
19.12.2009, 10:26
İş bankası hesabına 10.15 itabarıyla yatırmış bulunmaktayım.

AdemS
19.12.2009, 12:46
İş bankasına yatıracaktım ama maalesef yatıramadım.. Atm ve Btmleri maalesef haftasonu olduğu için para yatırma işlemini yapmıyor.. Bir de derler ki 7/24 çalışıyoruz.. Sahtekarlar..

Şimdi Garanti Hesabını aldım Çakır Bey'in 10 dk ya kadar o hesaba yatıracağım inşAllah.. Kargonun ev adresime gönderilmesini istiyorum.. Çakır Bey'e mesaj atmıştım adresimi..

faik celikoflu
19.12.2009, 15:04
Ankara'da Pazar günkü yapılacak olan kahvaltıda bu üründen almak istiyorum. İnşallah Çakır kardeşimiz getirir. Bence orada iyi satış olur.

çakır abi getirecekse kahvaltıya, o zaman parayı yatırmayayım ben.orda alırım...

AdemS
19.12.2009, 15:05
Garanti Hesabına saat 13:06 itibariyle 15 TL yatırdım.. Yalnız kartsız işlem yaptığım için adım gözükmez.. İşlem Nosu: 79792

Bu bankalar kadar milleti sömüren başka bir kurum yoktur.. 15 liralık havale için bir de 4 liralık havale ücreti aldılar.. Haram zıkkım olsun..

Çakır Bey, kargoyu size özel mesajda yazdığım ev adresime gönderirseniz sevinirim.. Selametle..

Oktay AKKUŞ
19.12.2009, 15:09
Ne zaman gelir acaba sabırsızlıkla bekliyorum:)

Barış Bağcıoğlu
19.12.2009, 15:20
bende henüz yatırmadım bende orada olacam orada alabilirim

Emorfo_55
19.12.2009, 15:22

Fener Maçına kadar gelmesi iyi oldu bekliyorum bakalım evde :) :) :)

Oktay AKKUŞ
19.12.2009, 19:31
Sabırsızlıkla kargo yolları bekliyorum :D

Atakan
19.12.2009, 19:42
Bende beklemeye başladım.:)

İskender66
19.12.2009, 20:46
çakır abi getirecekse kahvaltıya, o zaman parayı yatırmayayım ben.orda alırım...
Çakır kahvaltıya gelecek. Listede adı var. İnşallah ürünleri getirir orada alırız. Olurda getirmezse haftaya bankaya parayı yatırır kargoyla alırız mecburen :)

KUTADGU
19.12.2009, 20:57
Pazartesi günü havalem hesaplarda olacak inşallah...

Kaç gündür evde yatak döşek yatıyorum...

Yeni yeni iyileşmeye başladım.

Bu hediye paketi benim olmalı....

antagonist
19.12.2009, 23:49
Paketimi aldım.

Teşekkürler...

:)

faik celikoflu
19.12.2009, 23:52
Pazartesi günü havalem hesaplarda olacak inşallah...

Kaç gündür evde yatak döşek yatıyorum...

Yeni yeni iyileşmeye başladım.

Bu hediye paketi benim olmalı....

çok geçmiş olsun hocam...

Dursun Vural
20.12.2009, 00:59
ya ben de almak istiyorum yarın stada gidecem stadın orda elden alma şansım warmı acil cevap yazabilirseniz çok sevinirim atkılarınızı çok beğeniyorum

Atakan
20.12.2009, 11:35
Paketler ne zaman verilcek kargoya ? Bu konuda bir bilgi alabilir miyim ?

Oktay AKKUŞ
20.12.2009, 15:54
Cuma günü yatırmıştım hala gelmedi ya:D Gözlerim yollarda kaldı

Serdær
20.12.2009, 18:09
Dün kargo ulaşmış.

Ben izinli olduğum için arkadaşım teslim almış.

Bugün açma şansım oldu .

Kampanyayı yapandan kargoyu gönderen herkeze teşekkürler .

Bu arada rozet için de teşekkürler :)

the king
21.12.2009, 10:03
Kampanya çok iyi olmuş ..uzun zamandır bir firsat olsada kitabı alsam diye düşünüyordum..
Kampanya hala devam ediyorsa 1 pakette ben istiyorum. İstanbul temsilcisinden alma imkanım varsa daha iyi olur.. hem tanışmış oluruz.. olmazsa banka havalesini yaparım.. listeye ismimi eklemenizi rica ediyorum..
Bordo Mavi günler diliyorum hepinize..

Fatih BALTA
21.12.2009, 17:45
Paketim az önce geldi.Teşekkürler emeği geçenlere.

Sefa
21.12.2009, 17:58
Ve beklenen paket elimize ulaştı. Kampanya için ve şık rozet için tekrar teşekkürler. :)

Yeliz
21.12.2009, 18:09
Hala sipariş verebiliyorsak lacivert şapka beyaz renk bordomavi.net yazan atkıdan olsun mümkünse.Ücreti haftaiçi yatırıp buradan haber veririm.
Ayrıca kampanaya içinde teşekkürler..

Badaloğlu
21.12.2009, 19:09
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Murat Erdem, 1 adet
22) Burak Zihni 1 adet
23) Ali Can, 1 adet
24) Mustafa, 1 adet
25) SDanışmaz, 1 adet
27) Emorfo_55 1 Adet
28) 4EVRTS 1 adet
29) toksoy61 1 Adet
30) Oktay Akkuş 1 Adet
31) Lazangel 1 Adet
32) Otrifikasyon, 2 adet
33) Uluç, 1 adet
36) Atakan Öztürk 1 adet
37) Adem Söylemez 1 adet
38) Mesut 1 adet
39) Burak52 1 adet
40) Alptuğ Baykal
41) The Kıng 2 adet
42) Yeliz 1 adet
43) glİdalİ_61+1
44) kumoĞlu_61
45) kuafÖr_61
46) mercan_61
47) tiqerm
48) Soytürk
49) Özgenç 61
50)

AdemS
21.12.2009, 19:11
Bizim kargolar yola çıktı mı acaba Ahmet Abi.. Çakır Hocam bugün senin yollayabileceğini söyledi :) Parayı Çakır Beyin Garanti Hesabına yatırmıştım dün..

İskender66
21.12.2009, 19:18
Dünkü kahvaltıda Çakıra parayı elden verdim. Az önce de özel mesajla açık adresimi ve telefonumu bildirdim.
Merak ve heyecanla bekliyorum paketi :)

Atakan
21.12.2009, 19:22
Paketler ne zaman verilcek kargoya ? Bu konuda bir bilgi alabilir miyim ?

?
................

Alptuğ
22.12.2009, 09:12
şu an itibariyle paketim geldi dün yapmıştım havaleyi
herkese tavsiye ediyorum bu fırsat kaçmaz
ahmet abi,çakır abi ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum

Badaloğlu
22.12.2009, 09:44
Bizim kargolar yola çıktı mı acaba Ahmet Abi.. Çakır Hocam bugün senin yollayabileceğini söyledi :) Parayı Çakır Beyin Garanti Hesabına yatırmıştım dün..

?
................

Bugün elinizde olur...

Atakan
22.12.2009, 17:32
Paket gelmiş.Bizim komşu almış.:)
Öncelikle bu kampanya için çok teşekkürler.
Bence kimse kaçırmasın bu fırsatı.

Rozet için ayrı bir teşekkür ediyorum.:)

Ömer SEVİNÇ
22.12.2009, 18:11
Paketimi dün aldım. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler:)

Seda
22.12.2009, 18:17
Buraya da gönderme imkani var midir acaba?

Oktay AKKUŞ
22.12.2009, 19:45
Kargo ulaşmış teşekkür ederim rozet için:)

Burak_52
22.12.2009, 20:05
kargo ulaştı tşkkürler

Tiqerm
22.12.2009, 22:15
1 pakette ben istiyorum.

Bordo şapka ve bordomavi.net atkı olan paketten 1 adet.

yatırdım:)

glidali_61
23.12.2009, 16:59
Bİzde İstİyoruzz
1:glİdalİ_61+1
2:kumoĞlu_61
3.kuafÖr_61
4:mercan_61

Soytürk
23.12.2009, 17:02
biraz geç oldu ama bu akşam ücreti çıkarıyorum ..çıakrdığımda tekrar yazarm

bordo paket lütfen:)
atkı:bordomavinet yazan
şapka bordo
kitap aynen:)

glidali_61
23.12.2009, 22:30
Bİzde İstİyoruzz
1:glİdalİ_61+1
3.kuafÖr_61
5.özgenc_61

Tolga
24.12.2009, 16:59
Teşekkür ederek bir Bordo Paket'te ben alayım o zaman =))

Erdogan
24.12.2009, 17:08
bende istiyorum ancak almanyada yasiyorum.

???

Mustafa ÖZDEMİR
24.12.2009, 18:15
burda garanti bankası yok .ptt ye yetırsak parayı olurmu?...

Soytürk
24.12.2009, 19:16
abi aksilik oluyo parayı çıkaramıyorum delircem atm ye gitmeye fırsat olmuyo gidiyorum para yatrma yeri olmuyo kadnırmıyorum sizi yani:D1 haftadır cıkarcam üçkagıtcı hisettim kendimi:D

Soytürk
24.12.2009, 19:17
burda garanti bankası yok .ptt ye yetırsak parayı olurmu?...

iş bankası en kolayı forumavm git direk çıkar uğraşma postaneyle

İskender66
24.12.2009, 19:22
Bugün paket elime ulaştı. Bordo şapkayı, bordomavi.net atkısını ve Bize her yer Trabzon kitabını ve rozeti çok beğendim. Çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

glidali_61
24.12.2009, 19:37
Bİzde İstİyoruzz
1:glİdalİ_61+2
3.kuafÖr_61
5.özgenc_61

Badaloğlu
24.12.2009, 20:02
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Murat Erdem, 1 adet
22) Burak Zihni 1 adet
23) Ali Can, 1 adet
24) Mustafa, 1 adet
25) SDanışmaz, 1 adet
27) Emorfo_55 1 Adet
28) 4EVRTS 1 adet
29) toksoy61 1 Adet
30) Oktay Akkuş 1 Adet
31) Lazangel 1 Adet
32) Otrifikasyon, 2 adet
33) Uluç, 1 adet
36) Atakan Öztürk 1 adet
37) Adem Söylemez 1 adet
38) Mesut 1 adet
39) Burak52 1 adet
40) Alptuğ Baykal 1 adet
41) The Kıng 2 adet
42) Yeliz 1 adet
43) glİdalİ_61+2
44) kumoĞlu_61 1 adet
45) kuafÖr_61 1 adet
46) mercan_61 1 adet
47) Özgenç_61 1 adet
48) tiqerm 1 adet
49) Soytürk 1 adet
50) Özgenç 61
51) Cemil KOÇ 1 adet
52) Tolga M.Bayram 2 adet
53) Zekeriya 1 adet
54) Sortom 1 adet
55) Berk Akçay 1 adet
56)

AdemS
24.12.2009, 20:23
Emeği geçen herkese teşekkürler.. Hepsi birbirinden güzel.. Özellikle de kitabı çok beğendim :) Ayriyeten rozet için de teşekkürler..

Tiqerm
25.12.2009, 16:39
Teşekkürler kargo ulaştı ayrıca rozet için teşekkürler:))

Tolga
25.12.2009, 19:34
Ben 1 adet bordo paket istemiştim siparişi değiştirdim.bir bordo bir mavi paket istiyorum 30 tl'yi hesaba internetten yatırdım bekilyorum

Mustafa ÖZDEMİR
25.12.2009, 19:48
çakır kardeşimize neden özel mesaj atamıyorum ...

Badaloğlu
25.12.2009, 19:50
çakır kardeşimize neden özel mesaj atamıyorum ...

Mesaj kurusu dolmuş olabilir ;)

Mustafa ÖZDEMİR
25.12.2009, 19:52
Mesaj kurusu dolmuş olabilir ;)
msn si falan varmı ona ulaşmam lazım...

Soytürk
25.12.2009, 22:12
sonunda parayı işbankası hesabına çıkardım :) adresi nereye bildiriyorum arkdaşlar?

İskender66
25.12.2009, 23:37
sonunda parayı işbankası hesabına çıkardım :) adresi nereye bildiriyorum arkdaşlar?
Adresi Badaloğlu abimize özel mesajla bildiriyorsun.

Soytürk
26.12.2009, 01:20
Adresi Badaloğlu abimize özel mesajla bildiriyorsun.

teşekkür ederim bildirdim:)

Seda
26.12.2009, 12:54
Buraya da gönderme imkani var midir acaba?
Cevapsiz sorular ... :)

Soytürk
26.12.2009, 13:47

orası neresi ?trabzon sa bende istedim bana gelirken sanada göndeririler:)

Seda
26.12.2009, 14:56
"Yer" kismina aldanmamak lazim tabi, orasi su an icin "hayallerimdeki yer" sadece ... :rolleyes:
Burasi Avusturya :(

Yusuf ÇOBAN
26.12.2009, 16:44
bende istiyorum şapka,atkı ve kitabı ...??

İskender66
26.12.2009, 17:49
"Yer" kismina aldanmamak lazim tabi, orasi su an icin "hayallerimdeki yer" sadece ... :rolleyes:
Burasi Avusturya :(
Yurt dışında şu aşamada gönderilmiyor bildiğim kadarıyla. Çok masraflı oluyor denmişti önceki sayfalarda yetkililer tarafından.

Yusuf ÇOBAN
26.12.2009, 17:56
yaa nasıl sipariş edicez bunları nasıl alıcaz bi bilgi veririmisiniz..?

İskender66
26.12.2009, 17:58
yaa nasıl sipariş edicez bunları nasıl alıcaz bi bilgi veririmisiniz..?
Sayfanın üstünde 202 nolu mesajda Badaloğlu abimiz açıklamış nasıl sipariş edileceğini. Her sayfada bu mesajdan var. Biraz okuyalım lütfen..

zekeriyya
26.12.2009, 18:05
merhabalar bende 1 adet paket istiyorum pazartesi havale ederim

Tayfun Aydın
26.12.2009, 19:15
Bana da bir paket pazartesi havale işlemini gerçeleştircem.Teşekkürler.

Badaloğlu
26.12.2009, 23:11
Ben 1 adet bordo paket istemiştim siparişi değiştirdim.bir bordo bir mavi paket istiyorum 30 tl'yi hesaba internetten yatırdım bekilyorum

Pazartesi elinde olur

Pazartesi elinde olur

Seda, sen okuyan birisin, bari sen yapma! Birazcık bu başlığı kurcalarsan sorduğun sorunun cevabını bulursun.

orası neresi ?trabzon sa bende istedim bana gelirken sanada göndeririler:)

Haksızlık yapma, sen bile kendi sorumluluğunu daha yeni yerine getirdin.Bugün kargoya verildi.

Sayfanın üstünde 202 nolu mesajda Badaloğlu abimiz açıklamış nasıl sipariş edileceğini. Her sayfada bu mesajdan var. Biraz okuyalım lütfen..

Eyvallah İskenderim...

Badaloğlu
26.12.2009, 23:24
Sinem,

Daha önceki sayfalarda da yazmıştım ama gözden kaçmış galiba... BU hediye paketlerinden yurt dışınada tabiki göndermek isteriz ama tek tek göndermeye kalktığımızda hem size çok masraflı olur, hemde bu kampanya amacından sapmış olur.

Bunun için şöyle bir şey yapabiliriz.Daha öncede yaptığımız gibi Almanya'dan 1 arkadaşımıza gelen talebe göre bu hediye paketlerini toplu gönderebiliriz.O arkadaşımızda Almanya posta servisi ile sizlere paketlerinizi ulaştırabilir.Ancak bunun için öncelikle 1 gönüllü (daha önce Vural kardeşimiz sağolsun bu konuda bizlere ve haliyle sizlere yardımcı olmuştu) lazım.Sonrada gelen talebe göre Almanya'ya ne kadara gönderebilirsek bir maliyet çıkarmamız lazım (burdan Almanya'ya toplu gönderim ve Almanya içindeki posta masrafları) gibi...

Ama Türkiye'de akrabalarınız varsa onlar sizin adınıza alıp, daha sonra da ilk fırsatta sizlere bu paketleri ulaştırabilirler.

Seda, bu konuda daha önce Sineme yazdığım cevap.Şimdilik elimden ancak bu geliyor.

Seda
27.12.2009, 01:00
Seda, sen okuyan birisin, bari sen yapma! Birazcık bu başlığı kurcalarsan sorduğun sorunun cevabını bulursun.
Ahmet abicim cok özür dilerim,
Sinem'in sordugunu biliyordum ama cevap gözümden kacmis,
affina siginarak konuyu kapatiyorum :)

Dipnot: Yalniz hala atkim yok, sonra herhangi bir macta Metin abi beni atkisiz görüp de 'azarlamaya' (:cool:) kalkarsa bu basligi öne sürecegim bu da böyle biline :):)

Berk Akçay
27.12.2009, 11:03
Bende istiyorum şimdi hesaba parayı yatırdım. Adresi Ahmet abi özel mesaj ile atıyorum sana şimdi...

Badaloğlu
27.12.2009, 15:09
Ahmet abicim cok özür dilerim,
Sinem'in sordugunu biliyordum ama cevap gözümden kacmis,
affina siginarak konuyu kapatiyorum :)

Dipnot: Yalniz hala atkim yok, sonra herhangi bir macta Metin abi beni atkisiz görüp de 'azarlamaya' (:cool:) kalkarsa bu basligi öne sürecegim bu da böyle biline :):)
Bir daha Türkiye'ye geldiğinde haberim olsun.Senin atkını ayırıyorum.

Bende istiyorum şimdi hesaba parayı yatırdım. Adresi Ahmet abi özel mesaj ile atıyorum sana şimdi...

Berk, şimdiden hayırlı teskereler...

Yusuf ÇOBAN
27.12.2009, 21:00
ben parayı bu hesap numarasına yatırdım çakır kakışım adına adresi birine vermemizmi gerekiyo ?

Yusuf ÇOBAN
27.12.2009, 21:05
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Murat Erdem, 1 adet
22) Burak Zihni 1 adet
23) Ali Can, 1 adet
24) Mustafa, 1 adet
25) SDanışmaz, 1 adet
27) Emorfo_55 1 Adet
28) 4EVRTS 1 adet
29) toksoy61 1 Adet
30) Oktay Akkuş 1 Adet
31) Lazangel 1 Adet
32) Otrifikasyon, 2 adet
33) Uluç, 1 adet
36) Atakan Öztürk 1 adet
37) Adem Söylemez 1 adet
38) Mesut 1 adet
39) Burak52 1 adet
40) Alptuğ Baykal 1 adet
41) The Kıng 2 adet
42) Yeliz 1 adet
43) glİdalİ_61+2
44) kumoĞlu_61 1 adet
45) kuafÖr_61 1 adet
46) mercan_61 1 adet
47) Özgenç_61 1 adet
48) tiqerm 1 adet
49) Soytürk 1 adet
50) Özgenç 61
51) Cemil KOÇ 1 adet
52) Tolga M.Bayram 2 adet
53) Zekeriya 1 adet
54) Sortom 1 adet
55) Berk Akçay 1 adet
56)
57-) Yusuf ÇOBAN 1 adet

Oktay AKKUŞ
27.12.2009, 21:07
ben parayı bu hesap numarasına yatırdım çakır kakışım adına adresi birine vermemizmi gerekiyo ?

Evet Ahmet abiye gönderebilirsin özelden
Ahmet Badaloğlu'na adresini ad soyad tel numaranı göndermen gerek

Badaloğlu
28.12.2009, 08:25
Değerli üyelerimiz,

Türkiye Garanti Bankası
İstinye Park Şubesi
Çakır Kakışım adına...

1) Çakır, 2 adet
2) Berberoğlu, 1 adet
3) Atılay61, 1 adet
4) alkan61, 5 adet
5) Tolga Başman, 1 adet
6) Rasim YILMAZ, 1 adet
7) Serdær, 1 adet
8) TSefa.1967, 1 adet
9) Süleyman, 1 adet
10) İskender 66 , 1 adet
11) Poyraz_28 , 1 adet
12) EyüpKILIÇ61 1 adet
13) Halit AYDIN , 1 adet
14) tsmania , 1 adet
15) Şakoğlu, 1 adet
16) Hotaman, 1 adet
17) Cem Zırıh, 1 adet
19) Ömer Sevinç, 1 adet
20) Murat Erdem, 1 adet
22) Burak Zihni 1 adet
23) Ali Can, 1 adet
24) Mustafa, 1 adet
25) SDanışmaz, 1 adet
27) Emorfo_55 1 Adet
28) 4EVRTS 1 adet
29) toksoy61 1 Adet
30) Oktay Akkuş 1 Adet
31) Lazangel 1 Adet
32) Otrifikasyon, 2 adet
33) Uluç, 1 adet
36) Atakan Öztürk 1 adet
37) Adem Söylemez 1 adet
38) Mesut 1 adet
39) Burak52 1 adet
40) Alptuğ Baykal 1 adet
41) The Kıng 2 adet
42) Yeliz 1 adet
43) glİdalİ_61+3
44) kumoĞlu_61 1 adet
45) kuafÖr_61 1 adet
46) mercan_61 1 adet
47) Özgenç_61 1 adet
48) tiqerm 1 adet
49) Soytürk 1 adet
50) Cemil KOÇ 1 adet
51) Tolga M.Bayram 2 adet
52) Zekeriya 1 adet
53) Sortom 1 adet
54) Berk Akçay 1 adet
55) Yusuf Çoban 1 adet
56) Mehmet Bal 1 adet
57) Ayvaz 1 adet
58) Musa Kalkuz 1 adet
59) Hakkı 1 adet
60)
61)

Badaloğlu
28.12.2009, 08:26

Badaloğlu
28.12.2009, 08:38
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs191.snc1/6410_161352750328_724080328_3865414_838074_n.jpg
http://img258.imageshack.us/img258/4309/atki005.jpg

Badaloğlu
28.12.2009, 08:39
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/791-2R9C1M2O.jpg
http://www.bordomavi.net/images/ts/urunbmn/10.jpg
http://www.bordomavi.net/images/ts/urunbmn/11.jpg
http://www.bordomavi.net/images/ts/urunbmn/12.jpg

ayvaz
28.12.2009, 08:57
bende bordo paket istiyorum eft yapıldı

Yeliz
28.12.2009, 15:17
Ücreti yatırdım merakla paketi bekliyorum :)

glidali_61
28.12.2009, 19:45
Bİzde İstİyoruzz
1:glİdalİ_61+3
3.kuafÖr_61
5.özgenc_61

yarın para yatırıyoruz 8 paket aynı adrese..ilhan gürdalllll

Soytürk
28.12.2009, 20:33
paketi aldım emeği geçenlere tşkkürler

glidali_61
28.12.2009, 21:19
mavi şapka olcak hepsii

the king
28.12.2009, 21:32
cumartesi günü aldım paketlerimi. Badaloğlu kardeşimlede tanıştım. hayatlarında ilk defa karşılaşan iki insanın hemen hemen hiç durmadan sevdikleri takımları hakkında konuşması ancak Trabzonspor sevdalısı olmalarıyla açıklanır sanırım. İnşallah diğer bordomavi kardeşlerimle - abilerimle en kısa zamanda tanışırız.
şimdi 16 aylık oğluma bize her yer Trabzon kitabındaki muhteşem anıları okuyorum ve bordo-mavi demeyi öğretiyorum. uzun kelimelere dili dönmeye başladığında en büyük Trabzon'la tamamlayacağım ilk dersimizi.
tekrar teşekkür ederim yeniyıl hediye paketlerini hazırladığınız için..

Mehmet BAL
29.12.2009, 09:56
bende 1 paket istiyorum (atkı bmn olursa sevinirim)

Mehmet BAL
29.12.2009, 10:35
ücreti çakır kakışım adına eft yapıldı

Badaloğlu
29.12.2009, 15:42
Ücreti yatırdım merakla paketi bekliyorum :)

Yarın elinde olur, sende merakından kurtulursun...

Bİzde İstİyoruzz
1:glİdalİ_61+3
3.kuafÖr_61
5.özgenc_61

yarın para yatırıyoruz 8 paket aynı adrese..ilhan gürdalllll

İlhancığım, adresini tam olarak bana özelden gönderirsen, ürünlerinizi gönderebilirim. BU arada atkılarınız BMN yazandan mı, yoksa bordomavi.net yazandan mı olsun?

cumartesi günü aldım paketlerimi. Badaloğlu kardeşimlede tanıştım. hayatlarında ilk defa karşılaşan iki insanın hemen hemen hiç durmadan sevdikleri takımları hakkında konuşması ancak Trabzonspor sevdalısı olmalarıyla açıklanır sanırım. İnşallah diğer bordomavi kardeşlerimle - abilerimle en kısa zamanda tanışırız.
şimdi 16 aylık oğluma bize her yer Trabzon kitabındaki muhteşem anıları okuyorum ve bordo-mavi demeyi öğretiyorum. uzun kelimelere dili dönmeye başladığında en büyük Trabzon'la tamamlayacağım ilk dersimizi.
tekrar teşekkür ederim yeniyıl hediye paketlerini hazırladığınız için..

Süleymanım, bende seninle tanıştığıma çok memnun oldum.İnşaallah arayı fazla açmadan buluşur eksik kalan muhabbetimize kaldığı yerden devam ederiz.İlk defa tanıştığım biriyle, sanki yıllardır tanıdığım bir arkadaşımış gibi, oturup saatlerce muhabbet etmektir Trabzonsporluluk.Bebişi öpüyorum, Allah bağışlasın...

Mehmetciğim, bugün kargoya veriyorum yarın alırsın...

Bu arada Oğuzhan BAĞCI kim?

Tolga
29.12.2009, 18:17
banada dün kargo geldi =)) ama pakedi alamadım =)) kurye 4 tl kargo bedeli var dedi içeri para almaya gittim =)) adam dedi bunda bi yanlışlık olması lazım 4 tl olduğunu zannetmiyorum dedi vermedi pakedi =)) Allah'ım bi işimde hayırlı olsun =)))

Badaloğlu
29.12.2009, 19:02
banada dün kargo geldi =)) ama pakedi alamadım =)) kurye 4 tl kargo bedeli var dedi içeri para almaya gittim =)) adam dedi bunda bi yanlışlık olması lazım 4 tl olduğunu zannetmiyorum dedi vermedi pakedi =)) Allah'ım bi işimde hayırlı olsun =)))

Ulan bu kargocuları tobe tobe :mad: Ne demek: ''yanlış bir şey var bunda'' diye? Ulan en büyük yanlış sizin gibi iş güzarların ukalalık yapmasıdır.

Tolga, ben şimdi gönderici şubemle görüştüm.O da sana paketi getiren şubeyi arayacak ve paketi sana getirecekler.Ancak, ''şubeden alınacak'' diye bir not düşülmüş oraya, ben adrese teslim gönderdim paketi.Onlar paketi sana teslim etmek zorundalar! senin şubeye gitmemen gerekir:mad:

Tolga
29.12.2009, 22:15
Ulan bu kargocuları tobe tobe :mad: Ne demek: ''yanlış bir şey var bunda'' diye? Ulan en büyük yanlış sizin gibi iş güzarların ukalalık yapmasıdır.

Tolga, ben şimdi gönderici şubemle görüştüm.O da sana paketi getiren şubeyi arayacak ve paketi sana getirecekler.Ancak, ''şubeden alınacak'' diye bir not düşülmüş oraya, ben adrese teslim gönderdim paketi.Onlar paketi sana teslim etmek zorundalar! senin şubeye gitmemen gerekir:mad:

yok biliyorum ben gidip alıcam zaten ama bugünde kimliğimin olduğu montu bulamadım =))) ya zaten max. verecekleri fiyat 5 tl olur onuda veririm sadece bi işimde daha şanssızlık olması komik geldi bana =)) yoksa sorunum yok ilgilendiğiniz için sağolun yinede

zekeriyya
30.12.2009, 08:11
merhabalar kargoyu dün teslim aldım teşekkürler
iyi bir organizasyon olmuş. iyi birer hediye olacaklar

Musa KALKUZ
30.12.2009, 09:20
Hesaba eft yaptım.Organizasyon için teşekkür ederim.

Mehmet BAL
30.12.2009, 10:30
kargom geldi teşekkürler

Yeliz
30.12.2009, 13:11
Kargoyu teslim aldım.Rozet içinde ayrıca teşekkür ediyorum.Kardeşim için en güzel yeni yıl hediyesi olacaklar :)

Berk Akçay
30.12.2009, 15:27
Bende ücretimi havale yaptım kontrol edermisiniz...

Tolga
30.12.2009, 18:25
paketi 17:20 sularında aldım =)) şimdi yalan söylüyosun dersin çakır abi'de kargo'da yine sorun çıktı =)) paketin faturasını bulmak için bütün şube seferber oldu =)) yarın sana geri yollayacaklarmış =) iade faturalarına mı ne atmışlar =)=) 16:50 gibi şubeye girdim 30 dk boyunca fatura aradık ama sonunda pakedime kavuştum =)) ilk önce kitabı açıp fotolara baktım daha bi gururlandım walla tekrar tekrar teşekkür ediyorum =))