PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF 2. Lig 3. Grup | 20. Hafta | Bugsaşspor 2 - 1 T. Karadenizspor

Gökçebey
09.12.2009, 16:15
Takımımıza başarılar diliyorum.

UğuR
09.12.2009, 16:37
Çok önemli bir maç....

Başarılar....

Canİlker
09.12.2009, 17:27
bu maçıda alamazsak işimiz bitti bu sene demektir :(

macka61
09.12.2009, 17:59
mutlak kazanmamız gereken maç inşallah kazanırız

SDinc
09.12.2009, 18:50
Ne önemlisi ya... Bitti işte anlamıyonuz mu ? Sezon sonunda Göksu ve bir kaç tane daha önemli oyuncular as takıma veya paf takıma gönderilip Karadeniz satılıp biraz kaynak oluşturmamız lazım olduğunu düşünüyorum.

.....
11.12.2009, 20:39
Bu maçıda alalım artık :)

Bekir
12.12.2009, 00:20
Bu maçı alamazsak Yukselme grubuna kalmak,mucize..
Gerçi alırsak da mucize...

Kazım Uzunboy
12.12.2009, 14:58
'3 Puan Bize İlaç Olur'

TFF 2. Lig 3. Grup'ta hafta sonu deplasmanda Bugsaşspor ile karşılaşacak Trabzon Karadenizspor'un yönetim kurulu üyesi Münir Koçhan, rakipleri karşısında galip gelerek, takım üzerindeki baskıyı da yenmek istediklerini söyledi.

Koçhan, son haftalarda takımda bir düşüşün yaşandığını belirterek, ''3 haftadır galip gelemiyoruz. Deplasmanda Çorumspor'a mağlup olduk, Kırşehirspor ile berabere kaldık. Geçen hafta da sahamızda Pursaklarspor'a yenildik. Takım üzerinde bir kazanamama baskısı oluştu. Bugsaşspor deplasmanında galip gelerek, moral bulmak istiyoruz. Alacağımız 3 puan, adeta bize ilaç olacaktır'' dedi.

Bir galibiyet alarak kötü günleri geride bırakmayı arzu ettiklerini ifade eden Koçhan, ''Bugsaşspor karşısında galip gelerek, takım üzerindeki baskıyı da yenmek istiyoruz. Kazanırsak, oyuncuların kendilerine güveni de yerine gelecektir. Futbolcularımız, bu sınavı kayıpsız atlatacaklardır. Ligin ilk yarısında sahamızda rakibimizi nasıl farklı yenmeyi başardıysak, deplasmanda da galip geleceğimize inanıyoruz'' diye konuştu

www.spor61.net (http://www.spor61.net)

Sefa
12.12.2009, 17:06
Ne önemlisi ya... Bitti işte anlamıyonuz mu ? Sezon sonunda Göksu ve bir kaç tane daha önemli oyuncular as takıma veya paf takıma gönderilip Karadeniz satılıp biraz kaynak oluşturmamız lazım olduğunu düşünüyorum.
Ne Bitti ?

Karadenizspor 2 yıllık bir proje değil. 2 yılda adam çıkmadı aa çıkmayacak diyip kapatılacak veya satılacak bir kulüp'te değil.

Karadenizspor asıl politikasına bu yıl başladı seneye daha oturacak. Farklı takımlardan Trabzonspor'a geldiğini zannedip 3. Lige gönderilen adamlardan zaten bi'şey beklemek zor.

Şuanda Trabzonspor Altyapısı'ndan ve bölgeden çıkan futbolcularlar Karadenizspor'a gönderildi, gönderiliyor. Zamanında Paftan çıkıp Trabzonspor'da oynama seviyesine ulaşamayan ve farklı takımlara dağılan çok futbolcu oldu. Şimdi olmayacak.

Göksu oraya gönderilmeseydi kulübemizde hapsolacaktı. Daha mı iyi olacaktı ?

Karadenizspor çok önemli bir projedir.

Siz de haklısınız 'Sabır' diye birşey yokki bizde..

Ali Tunahan Güllü
12.12.2009, 21:35
Hiç ümidim yok ama.:(?

_SeRKaN_
12.12.2009, 23:21
Bari bu maçı alalım...

Mustafa
12.12.2009, 23:54
Bugun kaleci Zeki'yi gördüm.Trabzonspor taraftarından Ankara daki maçta destek beklediklerini söyledi.

Alibeyoglu
12.12.2009, 23:55
pilot takim amacindan cok uzak

Hüseyin İlkin
13.12.2009, 13:25
Çok önemli bir maç. Başarılar Karadeniz'e.

Hasan ZAİMOĞLU
13.12.2009, 13:44
inşallah alırız buna ihtiyacımız var toparlanın artık !!

Hotaman
13.12.2009, 13:59
Malup durumdayız. Bu hafta 3 puan alırsak son haftaya çıkma ümidi ile gireceğiz.
Bu maçı alın çocuklar.
Son şansımız bu maç.

Burçak
13.12.2009, 14:04
Malup durumdayız. Bu hafta 3 puan alırsak son haftaya çıkma ümidi ile gireceğiz.
Bu maçı alın çocuklar.
Son şansımız bu maç.
Hocam bu oyunla Yükselme gurubuna kalamayııız.
kalsakta orda hiç bi varlık gösteremeyiiiz.
takım tecrübesiz çok genç.
diye diye klavyemde tüy bitti :)

Hotaman
13.12.2009, 14:08
Hocam bu oyunla Yükselme gurubuna kalamayııız.
kalsakta orda hiç bi varlık gösteremeyiiiz.
takım tecrübesiz çok genç.
diye diye klavyemde tüy bitti :)
Canım kardeşim ben sana bu tecrübe konusunda hiç itiraz etmedim ki.
Bu bizim ortak paydamız.
Ben takımı da izlemedim hani. Senin izlediğin maçlar var sen daha iyi gözlemlersin.
Benim izlediğim bir Çorumspor maç özeti.
Stadda aşağı yukarı 10000 kişi var. Bizim takım topu oynuyor. Özeti verende Çorum televizyonu.
Tecrübe kazanıyorlar. Eğer bu gruptan çıkarlarsa o moralle play off da daha başarılı olurlar.
Benim kanaatim bu yönde...
Heder etmeyelim klavyeleri.:)

Murat'
13.12.2009, 14:09
Takım tecrübesiz, hoca tecrübesiz kısacası bu takımdan fazlasını beklemek çok büyük hata olur.

Bence Trabzonspor ara takımı İstanbul'da kurmalıydı.

Hotaman
13.12.2009, 14:16
Mucizelere kaldı.:(

Orhan Aydın
13.12.2009, 14:18
1 sene daha gitti.

Atılay
13.12.2009, 14:20
Pursaklar maçını kaybetmeyecektik ki bu maçın anlamı olsun o maçtan sonra zaten her şey belli olmuştu

Murat'
Artık bu takımın hedefi grupta kalmak olur.

Bence seneye daha değişik bir yapılanmaya gidilmesi lazım.

Bu takımın yapılanması zaten çok ama çok saçma.

Paf takımdan bedaya gönderdiğimiz oyuncuları milyarlar vererek geri almak ne kadar mantıklıdır.

Misal Fahrettin, bu adamı Pazarspor bedava aldı bizden biz de onlardan almak için para ödedik.

Burçak
ama moralde bi yere kadar.
bir kaç maç asla referans olamaz bence
çorumspor maçı nı örnek verdin ama o çorumspor şuan karsspora 1- 0 yeniliyor. karssporda ligin dibindeki takımlardan..

Karadenizspoun tek eksiği tecrübe.
2 sene sonra o oyuncuların üzerinde durulsun en gözde elemanlar bizde. ama şuan için bu yükü kaldırracak tecrübeleri yok.

bence,söyulediğin gibi bile olsa yan, yükselme gurubuna kalabilmiş olsak moral felan orda sökmez.
geçen seneki basketbol takımıda aynıydı moral işe yaramadı tecrübeli takımlar geldi çatır çatır elediler bizi.
bhele burada yükselme gurubunda çokdaha iyi takımlar şehir takımları olacak..

2-0 da olmuş bu arada..

Cihad Varlı
13.12.2009, 14:26
Boşa geçen bir sene daha . Artık zaman kaybına tahammül yok . Biran önce pilot takım gelebileceği en üst seviyeye gelmeli .

Ömer TOPAL
13.12.2009, 14:27
habu uşaklara ne oldu ya :(

Hotaman
13.12.2009, 14:28
Bizim grup en zor grup Burçak.
Bunu play offlarda daha iyi göreceğiz. Geçen yıl terfi eden takımların hemen altındaydı Çorum ve Tokat.
Karsspor içerde zaten kolay maç vermiyor.
Bir hoca değişikliği yaşadılar, o sıralarda bizim rakiplerle oynadılar. Bizim şansızlığımız bu oldu.
Tokat'ı, Buğsaş'ı içerde yendik.
Çorum'u kupadan eledik.
Etimesgut deplasmanından puan alan iki takımdan biri olduk.
Bunları yapan takım içerde dışarda Pursaklara yenildi,
Çorum'un içerde malup edemediği Kırşehir bizden puanı 94 de attığı gol ile aldı.
Evet, elbette ki tecrübesiziz. Takımın yaş ortalaması 20 zaten.
Ancak kalitemizde diğer takımlardan üstün. Kesinlikle üstün.

asimetrik
13.12.2009, 14:40
Önemli olan saha sonuçlarından çok, takımınTrabzonspor'a oyuncu verebilecek yapılanmada olup olmadığı.
Yetenekli oyuncular bulunabiliyor mu?
Oyuncuların sadece saha içi değil saha dışı eğitimleriyle de bilimsel bir metod ile ilgileniliyor mu?
Ümit veren oyuncuların fiziksel gelişimi için bir program uygulanıyor mu?
Her oyuncu için bir kariyer programı yapılıyor mu?
vs..
Korkum, takımın amacından uzaklaşıp oyuncusuyla, hocasıyla (kendini ispatlama çabasıyla) sadece başarıya kilitlenen bir yapıya dönüşmesi. Hepimizin malumu, iyi eğitilmeyen gençler zamanla futbol dünyasından silinip gidiyorlar.

Cihad Varlı
13.12.2009, 14:41
Karadenizspor'a harcanan net para ne kadardır ?

Murat'
13.12.2009, 14:44

Bir bilsek...

Mustafa K. Demirbaş
13.12.2009, 14:44
bu takımda ki amatör ruhu bozmayacaktılar

asimetrik
13.12.2009, 14:45

Kuruluşunda 10-15 trilyon harcandı diye laflar dolaşıyor. (futbolcu transferleriyle)
Bu yıl taktik değişikliği oldu, doğrusu da buydu. Ucuz ve yetenekli oyunculara yöneldiler.

Hotaman
13.12.2009, 14:45
Gürcan abi benim gözümde Karadenizspor bu grupta uzun yıllar kalmalı.
Üst lige çıksalar öylesine gelip giden bir oyuncu topluluğu olacaklar.
Şu anda ise bir amaçları var ve onun için mücadele ediyorlar. Üzerlerinde başarılı olmalarını gerektiren bir baskı da mevcut.
Bana göre her sene çıkmayı kıl payı kaçırsınlar onlar için daha iyi.
Ancak taraftarın plot takıma bakış açısı sence söylediğin gibi mi?
Taraftar plot takımdan 17 yaşında geçen yıl Trabzon amatörde oynayan oyuncunun oynamasını değil kupa istiyor.

asimetrik
13.12.2009, 14:50
Gürcan abi benim gözümde Karadenizspor bu grupta uzun yıllar kalmalı.
Üst lige çıksalar öylesine gelip giden bir oyuncu topluluğu olacaklar.
Şu anda ise bir amaçları var ve onun için mücadele ediyorlar. Üzerlerinde başarılı olmalarını gerektiren bir baskı da mevcut.
Bana göre her sene çıkmayı kıl payı kaçırsınlar onlar için daha iyi.
Ancak taraftarın plot takıma bakış açısı sence söylediğin gibi mi?
Taraftar plot takımdan 17 yaşında geçen yıl Trabzon amatörde oynayan oyuncunun oynamasını değil kupa istiyor.

Doğru söylüyorsun. Bu takım kurulurken başarı kriterimiz üst lige çıkması değil, Trabzonspor'a ilk 18 hatta ilk 11 oyuncusu kazandırmaktı.
Hedeften sapmamak lazım. Ligin zorluk derecesi de düşük değil bence. Üst lig genç yetenekli yabancı oynatabilme açısından faydalı olabilir fakat mvv de bu işi yapıyoruz.
Ancak play off lara katılabilmek tecrübe açısından fayda getirebilir.

Ali Tunahan Güllü
13.12.2009, 14:51
Gitti okadar para:(

Mustafa ÖZDEMİR
13.12.2009, 14:56
karadenizde gemiler batmış...

Berat
13.12.2009, 14:57
Deplasman klasiği..

Hotaman
13.12.2009, 14:59
Birde tutturulmuş bir ikincil ligin en zengin takımı muhabbeti gidiyor.
Karadenizspor bu yıl itibari ile rakiplerinden hatta altında ki çoğu takımdan daha az maliyete sahip.
Çocuklarla mücadele ediyorlar yahu. Kadronun oynayan iskeleti liseyi yeni bitirmiş talebe yaşında. Birde bu çocukların mücadele ettiği takımlara bakın.
İç saha maçlarını yaptığı stada bir de deplasman maçlarında ki stadlara, taraftarlara bakın.

Geçen yıl yapılanlar ciddi yanlışlardır.
Zaten geçen yıl takımın iskeleti alt yapıdan değil 25 yaşlarında transfer ettiğimiz oyunulardan oluşuyordu.
Sonuç olarak Karadenizspor'un yanlış bir biçimde kurulmuş olması faydasız olacağı anlamına gelmez.
Şu anki yönetim şansıyla Trabzonspor için büyük bir şanstır.

mashal61
13.12.2009, 15:19
Karadenizspor'a karşı olduğumu söyleyip şimşekleri hep üzerime çeksem de yine söylüyorum. Ben bu takıma da bu takımın yükselmesine de karşıyım!

Murat'
13.12.2009, 15:41
Maç bitti.

Yine hüsran.

Ozan Yazıcı
13.12.2009, 15:58
Rezillik, atıl yatırım..

muratt
13.12.2009, 16:17
Bu takim Bank Asya'ya ciktigi zaman faydasi fazlasiyla gorulecek.. Papy gibi genc yabancilar oynayacak orda, Goksu gibi alttan gelen gencler pisecek.. Sabirli olmak lazim, harcanan her kurusa degecek.. Yonetimin yaptigi en dogru icraatlardandir.. Iki basarisiz sonuc alindi diye hemen umidi kesmemek lazim..

Dogan
13.12.2009, 18:12
Ahmet Özen işi değil bu iş... Metin Diyadin hocaya teslim etsek takımı kabul eder mi acaba?

Uğurtan
13.12.2009, 18:33
Bozma moralini Karadeniz..

Değerin elbet anlaşılacak..

Desteğe devam..

macka61
13.12.2009, 19:20
aynen renkdaş desteğe devam

Harun-61
13.12.2009, 19:25
hüsran devam ediyor...

Özge
13.12.2009, 20:48
Yine mi ya:(Kötü kötü kötü.

Hasan Habip Özbay
13.12.2009, 21:00
desteğedevam lakin bu takımın asıl amacı trabzonsporumuza futbolcu yetiştirmek

BURAK DOGU
14.12.2009, 14:48
bu takımda ki amatör ruhu bozmayacaktılar

Önemli olan saha sonuçlarından çok, takımınTrabzonspor'a oyuncu verebilecek yapılanmada olup olmadığı.
Yetenekli oyuncular bulunabiliyor mu?
Oyuncuların sadece saha içi değil saha dışı eğitimleriyle de bilimsel bir metod ile ilgileniliyor mu?
Ümit veren oyuncuların fiziksel gelişimi için bir program uygulanıyor mu?
Her oyuncu için bir kariyer programı yapılıyor mu?
vs..
Korkum, takımın amacından uzaklaşıp oyuncusuyla, hocasıyla (kendini ispatlama çabasıyla) sadece başarıya kilitlenen bir yapıya dönüşmesi. Hepimizin malumu, iyi eğitilmeyen gençler zamanla futbol dünyasından silinip gidiyorlar.

Bu takim Bank Asya'ya ciktigi zaman faydasi fazlasiyla gorulecek.. Papy gibi genc yabancilar oynayacak orda, Goksu gibi alttan gelen gencler pisecek.. Sabirli olmak lazim, harcanan her kurusa degecek.. Yonetimin yaptigi en dogru icraatlardandir.. Iki basarisiz sonuc alindi diye hemen umidi kesmemek lazim..

çok güzel tespitler... Başarıya olan açlığımızdan kaynaklı olarak bazı arkadaşlarımız sinirleriyle mesajlar yazabiliyorlar bunlara bende dahilim... ancak yukarıdaki tespitler gerçekten çok hoşuma gitti... bu takım herşeyden önce Trabzonspora kaliteli futbolcular yetiştirmeli ancak bir üst lige de çıkarak taraftarını da sevindirmeli diye düşünüyorum...