PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TS Club Ürünleri ve Ürün Önerileri

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

ÇaGaTaY
07.02.2006, 09:26
genel e nasil aliniyor bu baslik?kimin yetkisi var onunla görüssem?

Emre B.
07.02.2006, 17:36
Adminlerin yetkisi var diye biliyorum

Nytre
07.02.2006, 19:18
ürünler konusunda gerçekten profesyonel kisiler ve komiteler çalismali...

o zaman gerçkten ürün satisi olur.

Tmac61
08.02.2006, 09:18
Millet yeni çikan bereleri görmeniz lazim eski gugullara göre çag
atlamis Nike lardan daha saglam bunu yirtmayi basaramadimsmileys/smiley1.gif

Saka bi yana çok siki yapmislar bu sefer...

Aslinda ürün müdürü demisti bu sene hazirliksiz yakalandik, takim
kiyafetlerinin 1 sene öncesinde hazirlanmasi lazim diye...Su anda
birdahaki senenin giysiler bitmek üzeredir büyük ihtimal...

Ferhat'in kafasindakinden aldim manyak bisi...

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/050206mac1.jpg

ÇaGaTaY
11.02.2006, 10:05
admin kim?kimin yetkisi var?çakir mi?

Emre B.
11.02.2006, 12:19
Yöneticilerin yetkisi var.Berat Tekke, Kaya, yanlis hatirlamiyosam Külünkoglu

Egemen
11.02.2006, 17:26
biblo olayi manyak olur su nba oyuncularininkilerden..

bide adam gibi atki yapsinlar. sekilli mekilli yazilarin fontlari ilginc olan...

ne biliim lacivert ve acik bordo atkilardan biktim... bide kaplan resmi koymasinlar mümkünse...

gidip atletico madrid atkisini aldirtcaklar bana...

calypso
13.02.2006, 10:30
Çagatay selam, ben açtim konuyu, hatta ana sayfadaydi ama admin ler buraya tasidilar, burada olmasi daha mantikli aslinda..

biblolar konusuna gelince, evet çok iyi fikir ama biz sadece burada öneri getirebiliriz, yaptirma gücümüz yok..trabzonspor yöneticileri gerçekten profesyonel yönetici olsaydilar burayi zaten onlardi izlerdi.. adamlara bunlari yaparsaniz satilir diyoruz..aliriz diyoruz..daha ne diyelim?

bu konuyla kimse ilgilenmiyor demissin, sagolsun çok kisi den öneri geldi ilgilenenler var merak etme.. sanirim bu baslikla FB,GS yöneticileri de ilgileniyor :) burdaki önerileri yakinda onlarin magazalarinda görürsek sasirmayalim :) zira biblolari çikarttilar..bizim yöneticiler de uyusun ne diyelim..

ÇaGaTaY
24.02.2006, 12:12
bu öneri verildi yani ts club müdürüne öylemi?onlardan cevap alindi mi?su biblolari bmn forumdaki insanlarin yarisinin alacagina inaniyorum ben.Gereken yapilip yetkililerle temasa geçildiyse diyecek biseyimiz yok,bekleyelim...

ayrica yazilarima cevap verdigin için çok sagol,en sonunda isyanima birisi cevap verdi smileys/smiley17.gifçok mutluyum artik smileys/smiley17.gif

La_Brujita
24.02.2006, 14:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>kuzey_lee Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

bahsettiginiz biblolara bi kaç örnek

http://www.campusroll.com/biblo/nedved.jpgnedved

http://www.campusroll.com/biblo/raul.jpgraul gonzales

http://www.campusroll.com/biblo/cissedepl.jpgdjibril cisse

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>gercekten cok hos duruyor umarim güzel ürnler cikarirlar</TD></TR></T></TABLE>

Faik Yılmaz
24.02.2006, 14:31
20 YTL YE ORJINAL FORMALAR YAPILSIN....

KAPIS KAPIS GIDER....

HEMDE STAD BORDO-MAVI OLR GÖKKUSAGI GIBI DEGIL...

Külünkoğlu
24.02.2006, 17:12
gökkusagina da raziyim en azindan renk çümbüsü olur. Gri ve kahverengi tonlarini görmekten biktim. Tribunlere bakasim gelmiyor. Maça giden insan üzerinemaçla ilgilisey alir da gelir ama nerdeee...

Mustafa Önal
24.02.2006, 17:58
bu konuda benimde sikintim var bizim taraftarin formasi yok dicem ama herkesin en azindan korsanda olsa bi formasi var insan kazak üstüne giyer gelir maça tv den maraton tirübüne bi bakiyoruz. bi kaç tane bordo mavi forma o kadar.

hamucera
24.02.2006, 18:18
valla kisin forma zor oluyo. mont alacamda fiyat olarak bir anda 110 ytl vermek zor oluyo. birde sezon sonu yeni montlar çikar heralde.

hamucera
24.02.2006, 18:27
masa saati, kalem, ben bunlari istiyorum valla. ama güzel bi tasarim yapilmasi lazim. söyle kullanisli bisi.

birde Ts Club sitesinin bir an önce düzeltilmesini

ÇaGaTaY
24.02.2006, 20:22
vay bu sayfa birden bire cosmus bugün smileys/smiley17.gifiyiye isaret bu...resimdeki biblolar çok güzel,calypso arkadasimizin dedigine göre temasa geçilmis,ins.biblolar yakinda çikar,hadi hayirlisi...

CaMoKa
25.02.2006, 13:05
ya denizli maçinda ömer rizanin kafasinda bni berre gördüm ama ne internette nede ts club da bulabildim neden ürünlerin dagitimi yapilmiyor

ÇaGaTaY
25.02.2006, 14:28
evet su anda internette özellikle çok az ürün var,hepsi verilmiyo mu nedir anlamadim..

Uğurtan
25.02.2006, 17:26
o bereler çikti Trabzon tsclub da var nike gibi hiphop tarzi gayet hossmileys/smiley2.gif

Ama benim istegim baska polar çikarmislar yeni ama cix olmamis ben hala o kappa daki tarzdaki polarlardan istiyorum ya önden sonuna kadar fermuarli arkasinda trabzonspor yazan polarlardan çikarin alalim ya..Bide arkasinda yazisiz forma digil fatih tekke 9 yattara 11 gibi formalar yapin orjinal yaziyla ama gidip biyerde yazdirilmadan bide formalar ilk sene üretimi kumaslarini begenmemistim busene daha iyi yapilsin tasarimda sorun yok güsel desenler kumasta sorun 70 ytl veriliyosa en azindan kappa kalitesine yaklassin yaws..

drss
26.02.2006, 23:17
biblolarmutlaka olmali

birde söyle iyi bir markaya rengi bordo mavi arkasindatrabzonsporumun amblemi bulunan halisaha ayakkabilari ve krambonlar yaptirilsasüper olur( çok mu uçtum)

ÇaGaTaY
02.03.2006, 14:20
biraz uçtun galiba smileys/smiley36.gifburda en basit seyi yaptiramiyoz smileys/smiley4.gif

hamucera
02.03.2006, 17:36
bence en iyi ürün ts club sitesinin tam anlamli çalismasi ilk etapta

Burçak
05.03.2006, 11:51
ürünlerimizden bazi konularda sikayetim var. örnek verecek olursak esofmanlarimizdaki reklamlar. AVEA COLATURKA reklamlari esofmanlara baski yapildigi için bi kaç yikama sonra sökülüyor. bu reklamlarin daha saglam yapilmasinin yolu bulunmali. bu reklamlar sökülünce esofmani berbat bi hale sokuyor. sirf bu yüden sevdigim esofmani yada baska ürünü almiyorum. benim gibi düsünen çok fazla kisi var. yada bilmeden alanlardan aldigina pisman olanlar.

Emre B.
05.03.2006, 19:15
Spor ayakkabi filan yapilabilir

Lokman
06.03.2006, 19:27
ben tüm sampiyonluklarimizin ve basarilarimizin mevcut oldugu yildiz olmus ve uzun süre takima hizmet etmis futbolcularimizin içinde oldugu bir dvd yada vcd istiyorum lütfen alabilecegim biryer yazin simdiden tsk.

Lokman
06.03.2006, 19:29
birde kiz çocuklari içinde yelfaze genisletilmeli mesela etek yada küpe bilezik ne bilim birsürü sey kizima bordo mavi askini simdiden asilamam için sart yoksa adi dayisi fener tulumlarini almis gelmis yeminle çok güzel isitiyorlar sobada müthis yandilar :)

Punisher-61
07.03.2006, 00:03
sezon basinda almanyadan bir is adami 20.000 forma siparis etmisti almanyadaki cesitli magzalarda satisa sunulacak diye...ne oldu simdi?? bilgisi olan var mi?

corleone
10.03.2006, 03:11
bir bere yaptilar, çubuklu olan bereden bahsediyorum, gittim almaya kalmadi dediler,abartisiz benden sonra gelen en az 6-7 kisi bereyi sordu ben içerdeyken, hepsine yok dediler, üretilmez mi dedik, yok artik üretilmez dediler, sonra istanbulda bulurum dedim, iki gün önce cevahire gittim, orada da yok dediler üretilmez dediler, bu ne istir anlamadim, bu kadar tutulan ve satacagi kesin olan bir ürünün devami niye gelmez, anlasilir sey degil, tamamen bir vurdumduymazlik, ondan sonra beklersin ki taraftar gelsin ts cluptan alisveris yapsin, aklim almiyor böyle bir olayi...

#10 Fietra
10.03.2006, 15:04
bir bere yaptilar, çubuklu olan bereden bahsediyorum, gittim almaya kalmadi dediler,abartisiz benden sonra gelen en az 6-7 kisi bereyi sordu ben içerdeyken, hepsine yok dediler, üretilmez mi dedik, yok artik üretilmez dediler, sonra istanbulda bulurum dedim, iki gün önce cevahire gittim, orada da yok dediler üretilmez dediler, bu ne istir anlamadim, bu kadar tutulan ve satacagi kesin olan bir ürünün devami niye gelmez, anlasilir sey degil, tamamen bir vurdumduymazlik, ondan sonra beklersin ki taraftar gelsin ts cluptan alisveris yapsin, aklim almiyor böyle bir olayi...

Belki futbolculara özeldirsmileys/smiley5.gif

Tmac61
10.03.2006, 16:27
Sormayin yaw kirk yilin basi bi güzel bere yaptilar onu da bulamiyoruz...

Ahan da yaz geldi saklasinlar bi dahaki sene yedirirler nasilsasmileys/smiley7.gif

corleone
10.03.2006, 19:32

Belki futbolculara özeldirsmileys/smiley5.gif

yok yaw Trabzonda sagda solda görüyordum insanlarda, olay hiç satilmadi degil, satiliyordu kalmadi ve üretilmiyor olayi, aklim almiyor böyle bir fiyaskoyu...

oflubektas
14.03.2006, 10:52
Leekens zamanindan kalma mavi üzerine bordo lekeli forma! O kadar makbule geçer ki... Habu formadan elinde olup tasatmak isteyen olursa lütfen özel mesaj göndersin. (Yok eger açiktan yazarsa ihaleye çikar da pahaliya gelir maazallahsmileys/smiley4.gif)

Edited by: oflubektas

Tmac61
16.03.2006, 09:44
Bakalim seneyeki takim koleksiyonu nasil olacak insallah formalari
adidas yada nike alir diger ürünler zaten güzel ama çesitleri
artirmislar çizimlere de baslamislar çoktan geçen seneki gibi
hazorliksiz olmayacak diyoredular...

hamucera
16.03.2006, 16:42
ben kupa bardak diyorum.

ama siradan kupa bardak degil. disi siyah. normal olarak siyah kaliyor. içine sicak su koyunca bardak içine konulan resim meydana çikiyor. bardak soguyunca yine eski siyah halini aliyor.

düsünün her futbolcunun takimin ve degisik photosop uygulamali Trabzonspor resimleri ile bunun yapildigini. bence çok iyi bir hediyelik esya olur

Nytre
16.03.2006, 17:58
bu kis bere üretti|er dikine cizgi|i.. c0k güze|di..mavi üzerine b0rd0 cizgi|i ... gittim ki tükenmis.. tükenmesi bi|e mut|u etti beni as|inda

corleone
21.03.2006, 20:26
bere hakkinda geçen gün bahçelievler ts club ile görüstüm, 700 tane üretildigini ilk basta hiç tutulmadigini fakat futbolcular kullaninca çk rabet gördügünü ve bittigini, üretimin bu sene kis sezonu kapandigindan yapilmayacagini, fakat seneye kesinlikle yapilacagini söylediler..

artik kis sezonu geçtigine göre yaz sezonu için sapka istiyoruz, 10 senedir kaliteli sapka hatirlamiyorum, söyle taklit bile olsa adidasin nike'in sapkalarini taklit edip güzel bir sapka yapsalar çok iyi olacak...

schumi
21.03.2006, 20:43
söyle taklit bile olsa adidasin nike'in sapkalarini taklit edip güzel bir sapka yapsalar çok iyi olacak...

aman enis taklit deme bunlar yanlis anliyorlar, geçenlerde eziklerin taraftar sapkasini taklit etmislerdi yanilmiyorsam bayagi bir ugrasmistik..

bu arada bere konusunda sana bilgi veren çalisanlarin Trabzonspor klübünde artmasi dilegiyle.

Nytre
21.03.2006, 21:46
evet sapka konusunda zayifiz.. ancak bere çok güzeldi bencede gittigimde bitmisti.

Hüseyin Çümen
21.03.2006, 22:27
bence anlasma yapsinlar ülkerle falan trabzonspor kolasi çikolatasi bisküvisi olsun bunlar hepimizin çok tükettigi ürünler kim trabzonspor kolasin dan çikolatasindan baska sini alirki belki ufak seyler ama çok tüketiliyor sürümden oldukça para kazanilabilir

61-firtina
21.03.2006, 22:45
bence efsanelesen maçlarin t shirtleri hiç fena olmaz

Nytre
22.03.2006, 00:00
güzel fikir..

adam gibi tisörtlerimiz yok yani tatilde disarida giyeblecegimiz tarzda..

ÇaGaTaY
31.03.2006, 23:13
Arkadaslar site magazasindaki lacivert sweatshirt ün M bedeni hiç biryerde yok,Müsteri hizmetleri ile temasa geçtim...Bütün türkiye deki magazalari aramis ama bulamamis.Bu nasil istir ya?Almak istiyorum ama adamlar tüm türkiye yi tariyo bulamiyo smileys/smiley11.gif

kutoz
31.03.2006, 23:17
Çekirdek yiyen taraftar için; "Çekirdek Yemenin Sagliga Zararlari" adli brosür yaptirmasi.

Çekirdek Saticisi Için; "Bir Yillik Maraton Bileti"

Çekirdek Üreticisi Için; Onlar için birsey yok, nasilsa istanbul takimlarini tutuyorlardir. Karadenizde Ayçiçegi yetistiricisi yok.

Burçak
04.04.2006, 19:48
geçen gün ts club den ayakkabi boyasi aldim. kasadaki görevli yanindaki arkadasina dediki 2 aydir ilk defa ayakkabi boyasi satiyorum.

böyle ürünlere ilgisizlik fazla. aslinda günlük hayatta kullanilan seyler. disardan alacagimiza magazadan alalim iste.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.04.2006, 06:28
gümüs ya da beyaz altindan sik tasarimli klüp armali
yüzükler süper olur hatta bu yüzükler sadece klüp üyelerine satilarak üye olmak da tesvik edilebilir bence
bi kaç örnek resim ekliyorum
üyelik tarihi islenebilir yüzügün üzerine... tabii ki amblemle beraber...

http://www.alumni.msstate.edu/ring-cy4.jpg http://www.abohn.org/downloads/ABOHN%20Ring.jpghttp://www.ulm.edu/universityrelati&#111;ns/news/oct04/tiltright.jpg

kacandan
16.04.2006, 15:19
giyisi konusunda sunu unutmamak lazim - illa ts amblemli bordo mavi birsey olmak zorunda degil. her türlü günlük giyinebilicek tekstil üzerine üretilmeli.

aynen katiliyorum giysi modaya uygun seyler üretilmeli trabzonsporu anlatan giysilerin disinda anlatmayanlar da yapilmali sadece markadan anlasilmali etikete bakildiginda tsclub ...

keramiya
23.04.2006, 19:32
giyisi konusunda sunu unutmamak lazim - illa ts amblemli bordo mavi birsey olmak zorunda degil. her türlü günlük giyinebilicek tekstil üzerine üretilmeli.

aynen katiliyorum giysi modaya uygun seyler üretilmeli trabzonsporu anlatan giysilerin disinda anlatmayanlar da yapilmali sadece markadan anlasilmali etikete bakildiginda tsclub ... guest nickli arkadasin yazisini 1. sayfada okudum iste dedim benim düsüncelerimi aynen anlatiyor..budur kardesim illa bordo mavi mi olacak,hadi bordo mavi yaptin araya ille turuncuyu sokmak zorunda misin,çingene isi gibi..birakin ALLAHINIZI severseniz..beni getirin bu isin basina ben taliplisiyim..yemin ediyorum ts club'un senelik geliriyle her sene dünya yildizlarindan birini transfer ederim..su taraftara bakin millet kulube katki yapacak bise alip ama para bu sokaga atilmaz ki..yapin adam gibi ürün alalim..illa fenerin ürünlerini mi koyalim siteye ondan sonra akliniz basiniza gelir baslarsiniz yapmaya..talibim göreve verin bana..smileys/smiley7.gif

Samsa
25.04.2006, 13:29
geçen gün ts club den ayakkabi boyasi aldim. kasadaki görevli yanindaki arkadasina dediki 2 aydir ilk defa ayakkabi boyasi satiyorum.

böyle ürünlere ilgisizlik fazla. aslinda günlük hayatta kullanilan seyler. disardan alacagimiza magazadan alalim iste.

evet yani baska yerden alacagimiza oralardan almak lazim.

Talhaosman
25.04.2006, 14:39
Bence gömlek pantolon türü giysilere de agirlik verilmelidir. her yerde t-shirt türü spor giysiler giyemiyoruz

Talhaosman
25.04.2006, 14:46
birde illa bordo mavi olmak zorunda degil.ts club dan alis verisin amaci bi bakima o renkleri tasimak bi bakimada klübe destek olmaktir. Toplantilarda, dügünlerde vs. bordo mavimi giyelim. dedigim gibi gömlek ve pantolona da agirlik verilmelidir .

keramiya
03.05.2006, 16:19
ya birsey merak ettim bordomavi.net in sanirim üyeler için ürettigi t-shirtler var.. bazi resimlerde gördüm..ben de istiyorum nasil temin edebilirim..

#10 Fietra
03.05.2006, 20:33
Futbolcularin minik biblolari olsa.

oooffff offf Hasan... Ben bu forumun kim bilir hangi kösesinde "karikatürize edilmis futbolcu biblolarindan takim kurmak istiyoruuummmm, NBA'de yapmislar, UK'da futbol için deyapmislar, hem de degisik formalarla degisik seriler yapmak istiyorum" diye yazmistim. Allah bilir o zamanlar daha internet bile icat edilmemisti, o kadar zaman geçti, hala ses yok http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

bahsettiginiz biblolara bi kaç örnek

http://www.campusroll.com/biblo/nedved.jpgnedved

http://www.campusroll.com/biblo/raul.jpgraul gonzales

http://www.campusroll.com/biblo/cissedepl.jpgdjibril cisse

Fatih abi bu karikatürizeler hep ilgimi çekmistir.Bunlardan gerçekten yapilmali

su biblolardan isteyen varsa bulabilirim..bunlarin disinda rooney-okocha-scholes-drogba-bellamy-silvestre ve baska bir adet nedved var..fiyatlari 10 ytl..satilmamissa yardimci olabilirim

Bir zamanlar bu muhabbet geçmisti.GeçenFenerium'a gittim bir de ne göreyim bu biblolardan var.1 hafta sonra bizim oradaki bir kirtasiyede Fenerbahçe-Galatasaray-Besiktas için yapilmis bu biblolardan var.

Yapan sirket BobbleDobbles.Fiyatlar 12,50 ytl civarinda.

http://www.fenerium.com.tr/media/img_product/large/6524002_b.jpg

http://www.fenerium.com.tr/media/img_product/large/6524006_b.jpg

http://images.hepsiburada.com/gs/500/gs944658.jpg

Simdi oturup bunlara bakalim böyle.Edited by: #10 Fietra

Faik Yılmaz
04.05.2006, 09:27
Bence gömlek pantolon türü giysilere de agirlik verilmelidir. her yerde t-shirt türü spor giysiler giyemiyoruz

evet bence gömlekte olmali.....

sweetrose
06.05.2006, 13:30
Su giysi isini anlayan birilerine biraksalar Ts-CLUB parayi götürecek walla. Giysilerin kreasyonu tamamen rezil bence... taklit edilerek çiziliyor. biraz paraya kiyip adamakilli birine verseler su isi deli gibi para götürecekler...

hamucera
07.05.2006, 15:10
yeni projeler lazim çok degisik seyler olmali. mesela elektronik isine bi el atabilseler küçük çapli da olsa mesela mp3 çalar falan

Colakoglu
07.05.2006, 15:11
Orjinal ZIPPO cakmak yapilmalidir üzerinde TS logosu olucak... cok güzel olur.

keramiya
07.05.2006, 19:53
Su giysi isini anlayan birilerine biraksalar Ts-CLUB parayi götürecek walla. Giysilerin kreasyonu tamamen rezil bence... taklit edilerek çiziliyor. biraz paraya kiyip adamakilli birine verseler su isi deli gibi para götürecekler...

aynen daha önce bende dedim walla hersene iyi bi transfer yapariz ts clubun geliriyle..

keramiya
07.05.2006, 19:54

aynen ya söyle üstüne güzelce islenmis bir ts logolu zippo harika olur

Colakoglu
10.05.2006, 04:06

aynen ya söyle üstüne güzelce islenmis bir ts logolu zippo harika olur

neredeyse her takimin var,gerci bizimde var ama orjinal degil 4-5 sigaralik zippo smileys/smiley1.gif

Burçak
10.05.2006, 10:06
su biblo isi baya güzel bence. ama dahada iyi olabilir. NTV de ki bi basketbol programinda sunucunun masasinin üzerinde var böyle basketci biblolari . çok hos görünüyorlar. yapilsa bayada ilgi görür bence..

sweetrose
12.05.2006, 18:27
Ürünler kaliteli olsun.... Futbolcularin maskotlari yapilabilir...

Mayls
12.05.2006, 20:31
<DIV>Bence günlük giyilebilecek seyler üretilmeli ne biliim kot pantolon falan</DIV>

Hüseyin Çümen
12.05.2006, 23:14
<DIV>Bence günlük giyilebilecek seyler üretilmeli ne biliim kot pantolon falan</DIV>

giyim isine girilmeli ama abartmadan

simdi kim gidip alir ts kotu gömlegi kazagi herkes te marka takintisi var azolsada o yüzden kimse markalar varken ts kotu almaz o is yas

ama giysi olayina nasil girilir mesela polarlar yapilmali igneleyici t shirtler pijama altlari evde giyilicek sortlar vs. bunlarin üstünden gidilmeli günlük yasantimizda giyilcek ürünlerin çok tutucagini sanmam

keramiya
13.05.2006, 03:01
simdi dogruya dogru ts kotu almam..niye almam yaptiklari mallar ortada kim bilir kotu nasil yapar bunlar..o kadar zengin degiliz malesef..

Esra Yıldırım
13.05.2006, 08:21
Biblo gerçekten çok güzel olur ve ilgi görür kesinlikle...

Sevgi
13.05.2006, 09:14
Biblo gerçekten çok güzel olur ve ilgi görür kesinlikle...

bir bayandanda baska teklif gelemezdi herhalde smileys/smiley1.gifben sevmem biblo incik boncuk (temizligi zor oluyordasmileys/smiley9.gif) ama güzel fikir biblo.Sik aksesuarlar yparlarsada hos olur smileys/smiley1.gif

Esra Yıldırım
13.05.2006, 09:36
iyi oynadiklari zaman temizleriz onlari sevgi ... :)

TSezgin61
13.05.2006, 13:42
ya bizimkiler söyle adam akli t-shirt yapsa neler olur satislar sicrar...

örnegin:

"61&gt;34 matamatik yalan söylemez"

"DELIKANLI OLMANIN ILK ADIMI,TS LI OLMAKTAN GECER, BASKA YOLA SAPAN KÖTÜ YOLA DÜSER"

YADA BUNA BENZER; PANKART OLARAK YAPILAN SEYLERI; T-SHIRTLERIN ÜSTÜNE BASILABILIR...AMA NERDEEEEEE

Colakoglu
14.05.2006, 15:50
Gecen sene olimpiyattan acilan Fatih sultan tekke pankartini t-shirt
lere basmislar galiba ts-clubta gördüm,böyle seyler cogaltilmali..

Badaloğlu
17.05.2006, 14:46
Gecen sene olimpiyattan acilan Fatih sultan tekke pankartini t-shirt lere basmislar galiba ts-clubta gördüm,böyle seyler cogaltilmali..

Iyide biraz geç kalmadilarmi?Olimpiyat stadina 50.000 kisi geldi ama biz bu tisörtlerden kaç tane sattik?Yaraticilik çok önemli, bazi seyleri önceden hesap etmek gerekir.

Bülent Bayraktar
17.05.2006, 15:19
haklisin ahmet abi sana katiliyorum

calypso
05.06.2006, 11:05
teknik direktorle anlastigi gun (sanki muthis bir yildiz transfer etmis gibi) lazaroni 61 isimli formalar bastirip bunlarin satilmasini!!!! dusunen muthis vizyona sahip insanlar tarafindan yonetilen TSCLUB maalesef bu mantalite ile gelisemeyecek. Bu baslik altinda ki onerilerin hepsi birer hayalden oteye gitmeyecek..

Bizim onerilerimiz sanirim rakiplerin daha cok ilgisini cekiyor. En azindan bizim onerilerinonlar tarafindan yapildigini uzulerek goruyoruz.Edited by: calypso

Ycandan
14.06.2006, 14:20
Biraz geçde olsa aklima geldi.Biz neden ürünlerimizde 12 rakamini kullaniyoruz.Izmirdeki bjk maçinda tirdan ogluma sapka ve t-shirt aldim hep 12 rakami kullanilmis.Bizim sembolümüz 61 neden baska bir takim gibi 12 yi kullaniyoruz. 61 rakaminin formalarimizda oldugu gibi diger ürünlerdede kulanilmasi için gerekeni yapalim.

macka61
14.06.2006, 15:58
senin dediginde olur ama 12 daha genel bir sey oldugu için kullaniliyor 12 adam taraftar olarak biliniyor ya ondan biz büyük bir kulübüz sadece trabzonlu tartarimiz yok ondan dolayi

Gürkan
24.06.2006, 10:02
simdi amaç fazla ürün satmakmi yoksa sadece egomuzu tatmin etmek mi.

bir kere eger senin amacin fazla ürün satmak ve pazarini gelistirmekse,her üründe 61 tsc veya trabzonspor gibi amblem yazi veya sekilleri esek gözü gübü yaparsn bunu ancak tarftar alir ve sadece belirli zamanlarda veya maçlarda giyer.buda satisi düsürür.bunlar olmasin demiyorum tabiki de olacak.ama iki tür üretim yapilmali birinci si taraftar için mesela bordo üzerinde kocaman trabzonspor yazan bir tisort vs.

ikincisi takim tutmayan diger kisiler veya fanatik olmayanlar için.

mesela düz bordo bir tisort veya mavi.gögüsünde ufak bir tsc yazisi bordo da mavi yazi.bu herkesin giyebilecegi bir tisort fakat acik acik bagiriyor trabzonspor diye.

bence klup marka yaratmali mesela "1967", "tsc", "61", "67".bunlar daha artirila bilir.mesela sarar ccs diye marka yaratti onuda satiyo neden pazari ni genisletmek ama ayni zamanada hazirdaki musterisni kaybetmemek. ve sadece bordo ve mavi degil diger renklerdede üretmeli bunuda tsclub larda degil tüm giyim magzalarinda satmali.boyner mesela. yoksa sadece ts taraftarina yonelik urunyaparsan baskasina satamazsin. turki 70 milyon buna mi daha cok mal satarsin yoksa ts taraftarina mi(sakin havaya girip biz on tane alir arayai kapariz muhabbeti yapmayin)

bunu anlatmamim sebebi gecen cevahir ts cluba gittim.urunlerin tamamina yakini bagiriyordutrabzonspor diye.konumum geregi her zaman ole giysilar giyemem.ancak tatillerde veya maclarda. ama bahsettigim urunler olsa gunun her saati giyileblir.is yerine bile gidilebilir. amapatronlarin kocaman trabzonspor yazili tisortlerlecalisanlarinin gezmesine(ts i degil se ozellikle) izin verecegini sanmiyorum.

mesela her adidas urununun uzerinde kocaman bir yazi yada puma da kocaman bir kaplan isareti yok.

Gürkan
05.07.2006, 20:06
araclar icin bir sey uretilmeli

mesela dikiz aynasina aslin kokulu kart

cama yapistrirma maskot(tabi belirlenmeli)

arka cama koymak icin plaka (61 TS 1967)

vs.

macka61
05.07.2006, 20:59
evet güzel yatagin basina plaka asiliyor avrupa yakasinda volkanin odasida vardi

Nytre
08.07.2006, 15:59
arka cama koymak icin plaka (61 TS 1967)

bunu bende ve bir çok arkadas yazmıştır ama yönetim uyuyor sanırım..

bu plaka 34 TS 1967 - 06 TS 1967 türevleride olabilir.

çokta satılır.

hamucera
08.07.2006, 18:09
ben bardak diyorum kupa bardak. üzerine güzel resimkler konulup yapilabilir. ama siradan bisi deil. disi normalde siyah olup sicak herhangi birsey dökünce bardak baskili halini aliyor daha sonra tekrar sogutulunca siyah a dönüyor. güzel bir hediyelik esya olur

tsmaniac
09.07.2006, 00:11
plaka olayi iyi fikir

kutoz
09.07.2006, 00:28
1967'yi iyi kullanmazi gerek. Ama malesef kullanamiyoruz. 61 Trabzon'u olan Trabzonspor'lular için önemlidir. Ama 1967, bütün taraftarlar için bir milattir. Rakiplerimiz, Osmanli döneminde kurulmusken, biz Cumhuriyet döneminin ve ilkelerini bünyesinde barindirarak kurulmus, sampiyonluklar yasamis tek takimiz...

Gürkan
10.07.2006, 20:41
bakalim bunca yazilan fikirler ts cluba fikir verdimi.

macka61
12.07.2006, 14:29
40 yilimiiza özel t-shirtler yapilmali mesela t-shirt kazandigimiz kupalar yillara göre yazilabilir yani 40 yla özel bir sey yapilmali

Nytre
12.07.2006, 14:37
iki kere türkiye kupasi aldik ve bu kupalara özel bir tisört yaptiramadik...

simdi 40. yilda bu konuda da acizlik olursa bu konuda görevli olan maasli yöneticilere neden yönetici olduklarini sormak lazim

kutoz
12.07.2006, 20:18
Özünde, pazarlamak bile profesyonelce yapilmasi gereken bir istir. gs.nin uefa kupasini kullanamamalarinin, onlara nelere mal oldugu asikar. Bu tür kupa seronomisi resimleri, 40 nci yil anilari vb. özel günlere ait, kesinlik ürünler yapilmalidir.

Hep mi insaatçi çikiyor bizden. Hiç tekstilcimiz yok mu ya... Biz çizelim onlar yapsin...

Emre B.
14.07.2006, 10:39
Her üründe turuncu kullanmasınlar.Gökkuşağı gibi duruyo

Ayşe Aygün
14.07.2006, 12:21
Ya bayan ürünelri çıkarmışlar bizleri manken sanmışlar herhalde.Bizlerin tereyağla beslendğimizi bilmiyolar herhalde. Glen ürünler çoğu bayana uymuyomuş yenileri dikilecekmiş.böle işmi olur boy boy neden yapmazlar bunları.

laz_hayri_61
14.07.2006, 12:51
arkadaşlar bizim mağazalarımızda ürün çeşitliliği yeni yeni oluşmaya başladı...Ancak bence şu anki durumda çok yetersiz....birde açılan mağazlarla birlikte cafe tipi bir şeyler açılamaz mı...pendikte ezik fb nin mağazasanın üstü mağazaya ait ve cafe olarak çalışıyo

Nytre
14.07.2006, 19:04
burada ts club ürünleri için önerileri olan kendince bir şeyler çizen arkadaslar var mı

Gürkan
19.07.2006, 23:45
cafe ısı guzel olabılır tabıı ole kırahathane gıbı bır yer degıl.

Burçak
20.07.2006, 16:38
BİR ŞAPKA 20 EURO4 KAT
Açıkgöz Alman girişimci, Türkiye'de 10 YTL'den satılan Trabzonspor şapkalarını hazırlık maçlarının oynandığı her stada getirdi ve bir şapkayı 20 Euro'dan satışa sundu. Alternatifsizlik üzerine gurbetçiler bu şapkalara adeta hücum etti ve bir şapkaya yaklaşık 40 YTL para ödemek zorunda kaldı
www.karadenizgazete.com (http://www.karadenizgazete.com)

Nytre
21.07.2006, 15:31
kendince tişört tasarımı yapan arkadaslar var mı acaba?

Punisher-61
21.07.2006, 18:00
Hürriyetin arastirmasina göre Türkiyede Takiminin resmi ürünlerini en cok alan trabzonspor taraftaridir..taraftralar ürünler icin ortalama 250-500 ödüyorlar

Nytre
21.07.2006, 20:34
yeni bir haber mi bu?

Emre B.
22.07.2006, 08:46
Güzel ayakkabılar veya pantalonlar yapılabilir

Cengiz Çubukcu
22.07.2006, 10:45
bence son yapılan hamlelerle ürün gamı çok genişledi, ayrıca burada ne önerdiysek ürün olarak karşımıza çıkıyor...helal olsun diyorum..
en son trabzondaki ts club'ı gezdiğimde bazı ürünleri satış görevlilerinin üzerinde gördüm ve acaip hoşuma gitti...bayanların üzerindeki t-shirt'lerden birini eşime hediye aldım...hatta erkek çalışanlardan biri kendi üzerlerinden bakarak en az 10 kişinin böyle alışveriş yaptığını söyledi...
ayakkabıda ise yapılan ayakkabılar rengi bordo mavi olduğu için bence sadece spor yaparken giyilebilir o kadar da kaliteli gelmedi açıkçası ...komiğime giden mağazaya gelen müşterilerden birisi illada oğluna 46 numara ayakkabı almak istedi, satış görevlisi her ne kadar "beyefendi 45'den sonra kalıp yokmuş, son numara bu " dese de adamcağız tatmin olmadı..belki de fabrikayı aramıştır

Nytre
26.07.2006, 17:37
kendince tişört tasarımı yapan arkadaslar var mı acaba?

böyle bir çalışma yapan var mı

Cengiz Çubukcu
26.07.2006, 17:59
t-shirt yok ama pantolon isteyen varsa olabilir.

fanatik_zuzu
26.07.2006, 18:19
Güzel ayakkabılar veya pantalonlar yapılabilir
bencede.ayrıca günlük dışarda giyilebilen kıyafet yapabilirler ama amblemi bütün eşya kaplamak zorunda değil yani koskocaman olmaz zorunda değil olunca kötü oluyo zaten ancak maçlarda giyilir!!ts amblemi küçük olabilir normal markalar gibi hem daha karizma durur;)ama gerekli önem verilmiyo ts clup a.o yüzden yapamaz bunlar..

LazAnisT
28.07.2006, 19:16
fenerium mağazasına gidip baksınlar taraftar ürünü nasıl olur diye.çok fazla uzatmaya gerek yok.her yeni ürün eskisini aratıyor.

attagümüshane
30.07.2006, 20:42
neden kazım koyuncu baskılı TS ürünleri fikrine yanaşılmıyor...bu mudur yani!!??
bu konu gündemin ilk sıralarına yükselmeli bence...küçük bi başlıkta,üç beş kişi yazıyor hepsi bu..olmaz ama:-(!!!????????????

degok
31.07.2006, 01:43
fenerium mağazasına gidip baksınlar taraftar ürünü nasıl olur diye.çok fazla uzatmaya gerek yok.her yeni ürün eskisini aratıyor.

Bence oraya gitmesinler. Ayrıca bazı ürünleri oldukça güzel. Asıl problem üretilen ürünlere talebin olmaması.

Nytre
31.07.2006, 07:47
güzel ürün üretirsen herkes alır.. ama uyduruk ürünler üretirsen kimse almaz..
ayrıca bir tişörtün fiyatının 31 ytl olması ne kadar mantıklı bilmiyorum...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.07.2006, 10:50
bere ve şapka kalitesini ve tasarımını kaliteli yaparlarsa çok kazanırız..
hem de şık birer şapkamız beremiz olur
ayrıca prestijli kalem, kravat iğnesi, kravat gibi hediyelik olabilecek şeyler de satılabilir...

AtalaY_BuğrA
31.07.2006, 11:32
Bence ürünlerde kalite genel anlamda düşük ama bence en cok önem verilmesi gereken Tişört yapımı muhakkak kalite gerekli bunda cünkü forma herzman giyilemesede tişörtler günlük hayatın ayrlmaz bir parçası bunun için modaya da uygun bakıldığın da vay be dizayna bak denilecek birseyler yapılmalı. olmadı zaten calısmalara basladı tişört dizaynı hakkında ben yollucam desenleri bakarsınız begenirler bir tanesini basarlar :)

Onur Muhcu
31.07.2006, 11:50
:) heps, güzel fikirler

Nytre
31.07.2006, 15:57
kendince bir çalışma yapan var mı

Tunga
01.08.2006, 03:30
http://img172.imageshack.us/img172/258/emanetyh0.jpg

Nytre
01.08.2006, 08:55
başka tasarımlarınız varsa paylaşabilir misniz?

Emre B.
01.08.2006, 11:32
Güneş gözlüğü yapsınlar

Ayşe Aygün
01.08.2006, 12:35
Bebekler için emzik , biberon ,şapka, patik. vs ne güzel olur.

sheva
01.08.2006, 12:38
T-shirt istiyorum. örnek vermek gerekirse beşiktaşın kupa finalinden önce ya da hazırlık maçları için yaptırdıkları gibi ince ince dokunduran bir t-shirt tasarlansın bence.

Nytre
01.08.2006, 12:55
61>34

bunu yazabilsek sadece tişörtün üstüne.. işte sana msg.

sheva
01.08.2006, 12:57
benim için yeterli bir mesajdır :) bassınlar kaliteli bir kumaşa üstümden çıkarırsam ne olayım:)

ersints
01.08.2006, 13:14
sarı lacivet tuvalet kağıdı (umarım abest olmamıştır)

Colakoglu
01.08.2006, 13:31
bunu ende düsünmüstüm neden abes olsunki... :D

Murat GENEL
01.08.2006, 13:32
bence hiç de abes değil ama bakalım dğer arkadaşlar ne dicek

ersints
01.08.2006, 13:35
düşünsenize trabzon fener maçı başlarken konfeti yerine sarı lacivert tuvalet kağıdı atacaksın fenerkahpe sahaya çıkarken.bence harika olurdu

Berk Akçay
01.08.2006, 14:13
nereden gelıyor aklınıza bunlar ama bir yanlışlık var bu sefer bizim stad sarı lacivert olucak ;) buda olmazz

Berk Akçay
01.08.2006, 14:14
http://img172.imageshack.us/img172/258/emanetyh0.jpg

her zamanki gibi süpersin

ersints
01.08.2006, 14:35
nereden gelıyor aklınıza bunlar ama bir yanlışlık var bu sefer bizim stad sarı lacivert olucak ;) buda olmazz
ıslatırız biz de tuvalet kağıtlarını her yer sarı lacivert kan gölüne döner :)

attagümüshane
01.08.2006, 16:31
neden kazım koyuncu baskılı TS ürünleri fikrine yanaşılmıyor...bu mudur yani!!??
bu konu gündemin ilk sıralarına yükselmeli bence...küçük bi başlıkta,üç beş kişi yazıyor hepsi bu..olmaz ama:-(!!!????????????
kardeşlerim kazım koyuncu ruhani taraftar ve ruhani başkan saylılır..o bizimle özdeşleşti..ben ve çevremde birçok taraftar arkadaşım kazım koyuncu fikrine sıcak bakıyor..hayde ama???
ve bşimal yıldızı arkadaşın yolladığı atatürk baskısı da bence çok hoş...
ve elbette bir de bi arkadaşın dediği gitsinler feneriuma baksınlar orda ürün bol lafı da tamamen haklı..yani iş icraattadır..o da ne yazıkkli bizde yok...

tuncii
02.08.2006, 17:00
ben 14 senedir antalya'dayım ve buraya bir tsclub acilmasini istıyorum ve lisanslı ürünlerinin kolay bulunacagı bir yer olsun...

tuncii
02.08.2006, 17:07
sadece tsclub istiyorum antalay'ya

Erkin
02.08.2006, 23:17
Satış sorunu yaşamayacağımız en garanti ürün olur..

Beytullah
03.08.2006, 00:46
Satış sorunu yaşamayacağımız en garanti ürün olur..

ondan sarsana bana 1 paket işyerinede alcam:D:D

Beytullah
03.08.2006, 00:48
Bence ürünlerde kalite genel anlamda düşük ama bence en cok önem verilmesi gereken Tişört yapımı muhakkak kalite gerekli bunda cünkü forma herzman giyilemesede tişörtler günlük hayatın ayrlmaz bir parçası bunun için modaya da uygun bakıldığın da vay be dizayna bak denilecek birseyler yapılmalı. olmadı zaten calısmalara basladı tişört dizaynı hakkında ben yollucam desenleri bakarsınız begenirler bir tanesini basarlar :)

atalay sendende ne tasarımcı olur he:D

hamucera
03.08.2006, 00:53
ah ah daha yeni yeni oturmaya başladı. inşallah iyi ürünler çıkarırlar.

Ayşe Aygün
04.08.2006, 12:32
Arkadaşlar aldığım ürünü bir kez yıkayışta ağzı burnunu birbirnie geince. neden kalitesiz ürün yapıyorusnuz diye bir mail yolladım ve hemen cevabını bana yoladılar.paylaşmak istedim sizlerle sizde şiakyetleriniz bildirn kein cevap veriyorlar.

SAYGI DEĞER TARAFTARIMIZ BU GÜNE KADAR TRABZONSPOR İÇİN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER İÇİN VE FANATİK TARAFTARLIĞINIZ İÇİN SİZLERE TEŞEKKUR EDERİM FAKAT TRABZONSPOR KÜLÜBÜ TAKLIT MAL YAPMAZ VE SATMAZ ÜRÜN KALITESİNİ EN ÜST DÜZEYDE TUTMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ FAZLASIYLA YAPMAYA KARARLIYIZ

BİZ BİR TARAFTARIMIZI KAYBETME DEĞİL KAZANMA BİLİNCİ İÇERİSİNDE OLDUĞUMUZU BİLDİRİR VE BİLGİ VE GÖRÜŞLERİNİZE AÇIK OLDUĞUMUZU SİZLERİN ÖNERİLERİNİZİ DİKKATE ALACAĞIMIZI UNUTMAYIN İNSAN HATALARINI TEKRARLAR BU OLMAZ FAKAT HATA OLAZ DEMEM HATAYI DÜZELTIR BİZDE SİZİN GİBİ

CANDAN TARAFTARIMIZI KÜSTÜRMEYİ VE TRABZONSPORDAN KÜSTÜRMEYİ DEĞİL AKSİNE DAHA FANATİK TARAFTARLAR TOPLAMAYI BEKLERİZ

ŞİMDİDEN SİZLERDEN GELECEK OLUMLU CEVAP VE GÖÜŞLERİNİZE AÇIĞIZ ÜRÜNÜNÜZ YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLECEKTİR BİR SORUN ÇIKARSA BANA ULAŞABİLECEDĞİN NUMARALAR AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

SİZELİ KAYBETMEK DEĞİL ARAMIZDA GÖRMEYE DEVAM ETMELİYİZ....... İYİ GÜNLER

TRABZONSPOR TİCARİ ÜRÜNLER TİC A.Ş.
İsmail Hakkı VARLI
Tekstil üretim Sorumlusu
Gsm :555 716 6161
Tel :212 452 5261 (121)

Faks:212 451 5461

Miraç Atalay Çiftçi
04.08.2006, 12:36
Evet T.S Clup bu yönden çok iyi.
Ben her internetten sipariş verdigimde mail yolu ile sohbet ediyoruz.
Her soru ve sorunu göz önüne alıyorlar.
Ama degerlendiriyorlar mı ? bilemiyorum...

goldeneye61
04.08.2006, 12:37
ben o tıp bıleklıklerden aradım hatta ts cluba bıl esordum yok dedıler.olsa gercekten cok ıyı olur.dıger takımların var..sızın bu gorusuunuze katılıyom..

@FLU
05.08.2006, 18:23
son pumanın açık mavi yakalı tişörtleri çok güzel bir de reklam olmasa onlarda colu turka falan gibi çok daha güzel olacak

tuncii
06.08.2006, 13:49
telofon kapakları olabilir veye kılıflar güzel olur

calypso
06.08.2006, 23:06
ben o tıp bıleklıklerden aradım hatta ts cluba bıl esordum yok dedıler.olsa gercekten cok ıyı olur.dıger takımların var..sızın bu gorusuunuze katılıyom..

buraya bircok guzel urun onerisi geldi.. bazilari maaliyet yonunden de cok dusuk tu (bileklik gibi) ama nedense kimsenin dikkatini cekmiyor. Diger urunlere de maaliyeti yuksek pahali olur kimse almaz mantigiyla yaklasiliyor. Tekstil urunleri konusunda son derece BASARISIZIZ. Tshirtler cok siradan. Burada cok guzel tasarimlar vardi oysaki.
Muthis bir armamız var..Bence birakin Turkiyeyi dunyada ki futbol kluplerinin hepsinden daha guzel.. sırf bunu çeşitlendirerek bile ürün yelpazesi genişleyebilir. Oysa sadece urunlerin uzerine basılıyor.

Akın_61
12.08.2006, 20:05
geçen gün aklıma geldi arabaların yan arka çamlarına güneş gelmesindiye yapışkanlı günşlikler asıyoruz ya (uzun yolda baya işe yarıyor),bu güneşliklerde farklı resimler falan oluyor..bu resimler yerine armamızın olduğu bir güneşlik müthiş olur bence...arabası olan herkes bence alır...maliyetide düşük bence süper olur.....

TSKara61
12.08.2006, 20:20
Benim çok iyi bi önerim var. ÇUBUKLU FORMA!!!!

Orhan_Gazi
12.08.2006, 21:59
galiba Puma genellikle cubuklu forma üretmiyor...

macka61
13.08.2006, 00:10
enerji içeçekleride yapılsa ii olur eziklerin var bizim yok

Nytre
13.08.2006, 17:19
enerji içecekleri sence sağlıklı mı? ...
ben tsclub ürünlerini tasarlayan hazırlayan ekibi merak ediyorum aslında.

ÇaGaTaY
16.08.2006, 16:12
ısrarla söylüyorum tsclub da en iyi gidecek şey "FUTBOLCU BİBLOLARI" dır...

Burçak
16.08.2006, 16:18
ısrarla söylüyorum tsclub da en iyi gidecek şey "FUTBOLCU BİBLOLARI" dır...
Kesinlikle katılıyorum. bi basketbol spor programı var. ntv de ç veriyodu. sunucunun masasının üzerinde var basketbolcu bibloları okadar güzel görünüyolarki. en çok ilgiyi biblolar çeker. kim istemez masasının üzerinde futbolcularımızın biblolarını.

Burçak
16.08.2006, 16:36
http://www.fansedge.com/Images/Product/33-36/33-36362-P.jpg http://i.walmart.com/i/p/00/87/12/33/00/0087123300194_215X215.jpg http://www.awardsco.com/images/upload/items/thumbnails/4236.jpg

Del Piero
http://trus.imageg.net/graphics/product_images/pTRU1-2868600dt.jpg

ÇaGaTaY
17.08.2006, 12:13
abi biblolar süper... yukarıdaki arkadaşın yazıştığı tsclub idarecilerinin maili nedir?şu biblo isteğimizi bi iletsek ne dersiniz?

Ozan
17.08.2006, 13:20
evet bencede biblo süper olur yaptırrlar bence iyi tutar o biblolar. süper olur inşallah yapılır .

ahmetansu61
17.08.2006, 16:18
ben en cok eski formaların satılmasını istiyorum. dönemin yıldızlarının formalarını. en cok rabet gören olur heralde.
bide tsclub ın daha cok cocuklara hitap etmesini istiyorum. oyuncaklar ın oldugu cocuk kısmı olmaası lazım bence. ne biliyim asker oyuncaklar yerine futbolcular olabilir.
geçen seneye göre cok fazla çeşit yapmışlar. pumayla anlaşmalarıda cok ii oluş bu yüzden. hepsi birbirinden güzel. yani dün girdim mağzaya. kesinlikle insanın eli boş cıkması mümkün değil.

Burçak
17.08.2006, 16:57
abi biblolar süper... yukarıdaki arkadaşın yazıştığı tsclub idarecilerinin maili nedir?şu biblo isteğimizi bi iletsek ne dersiniz?

TS CLUB MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Çalışma Saatleri: Hafta içi her gün 08:30-17:30 arasıdır.
Telefon: +90(212)4525261
Faks: +90(212)4515461
E-posta: shop@trabzonspor.com.tr

Trabzon için:
Merkez TS ClubKemerkaya Mahallesi Halkevi Sokak / Trabzon0462 326 20 77

Emre B.
17.08.2006, 22:40
Göğüs kısmında TSC yazan t-shirtler güzel

Emre B.
17.08.2006, 22:46
Sinan Yılmaz 4 Trabzonspor şakısından oluşan bir kaset hazırlamış.Bunlardan birinde de kolbastıyı TS'ye uyarlamış.Bu şarkı Manisa maçından öncede çalınmıştı.Kolbastıya birde klip çekmiş.Klip büyük ihtimalle Kral TV'de yayınlancak.Bu klibi izleme imkanı buldum.Klip maç görüntüleri ve kolbastıdan oluşuyor.Klibi görürseniz kolbastı oynayan kız akrabamdır

Burçak
18.08.2006, 11:33
o klip baya bi zaman önce kral tv de yayınlanıyodu zaten. son zamanlar göremedim ama.
birde ben klibi beğenmemiştim açıkcası. görüntüler okadarjızlı değişiyoduki. klipte oyunu ön plana çıkarmaları gerekirdi.

okan6161
18.08.2006, 17:18
gün içinde giyeceğimiz ürünler olsa ama ts club çıkardığı bişiye benzemeyen tasarımlar gibi değil adam akıllı bir şeyler izmirde ki puma mağzalarında bekliyorum çıkmasını

Emre B.
18.08.2006, 21:20
o klip baya bi zaman önce kral tv de yayınlanıyodu zaten. son zamanlar göremedim ama.
birde ben klibi beğenmemiştim açıkcası. görüntüler okadarjızlı değişiyoduki. klipte oyunu ön plana çıkarmaları gerekirdi.
Bu klip yeni olabilir.Çünkü bu sene çıkan t-shirtleri giyiyolardı.Mavi üzerine TSC yazanlardan

Halit Aydın
18.08.2006, 21:28
ben bi cubuklu forma tasarladım ve shop@trabzonspor.com.tr adresine yolladım umarım begenirler de dikkate alırlar inşallah

Orhan_Gazi
18.08.2006, 22:06
evet forman cok güzel. Insallah senin gibi yaparlar...

ÇaGaTaY
18.08.2006, 22:28
TS CLUB MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Çalışma Saatleri: Hafta içi her gün 08:30-17:30 arasıdır.
Telefon: +90(212)4525261
Faks: +90(212)4515461
E-posta: shop@trabzonspor.com.tr

Trabzon için:
Merkez TS ClubKemerkaya Mahallesi Halkevi Sokak / Trabzon0462 326 20 77

teşekkürler...bu isteğimizi kibar bir dille ilettim.İnşallah değerlendirmeye alınır..

Halit Aydın
18.08.2006, 22:37
teşekkürler...bu isteğimizi kibar bir dille ilettim.İnşallah değerlendirmeye alınır..

inşallah...

Remzi
18.08.2006, 22:42
bence bu tür ayakkabı çantaları günümüzde moda olmaya başladı artık herkes okula giderken bile sırt çantası yerine bunlardan kullanmaya başladı.TS CLUß eğer böyle bişi üretmeye kalkarsa iyi olacaağı düşüncesindeyim.bu arada bunlardan bende kullanıyorum.Adidas olandan:Dbu arada puma ayakkabı çantası değildir.onu sadece örnek olarak verdim.

http://img227.imageshack.us/img227/3200/it015814du0.jpg (http://imageshack.us)

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-78507158105148_1912_2926603 (http://[IMG)

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-78507158105148_1912_232161037

http://www.zappos.com/images/720/7206492/2249-218564-5.jpg

trapesus
21.08.2006, 04:09
faruk kanca biblosu satılabilir bence ts club da.

Burçak
21.08.2006, 17:57

:D :D

aynısı. tek farkı daha uzun . adamlar avea reklamını bile baskı yapmışlar sol bacağına. marka olarakta tsclub yazılan yerte taraftar club yazıyordu.

Gürkan
21.08.2006, 18:18
:D :D

aynısı. tek farkı daha uzun . adamlar avea reklamını bile baskı yapmışlar sol bacağına. marka olarakta tsclub yazılan yerte taraftar club yazıyordu.
taraftar club bıde tutarsa.

Burçak
22.08.2006, 09:25
aklıma ne geliyo biliyomusunuz. profesyonellerin düşünemediği cinlikleri başkaları düşünüyor. adamlar yeni çıkan bi ürünün aynısını bazen farkedilmeyecek şekilde taklit edip satabiliyolar. diyorumki böyle iki kişi alsak bu işin başına daha mı ii pazarlarız ürünlerimizi :)

yalnizsimitci
23.08.2006, 10:12
gercekten ama gercekten nefis oneriler,projeler,fikirler...gurur duydum

TSKara61
27.08.2006, 06:40
Yaa TSClubın geçen sezön için ürettiği kısa kollu antreman tişörtü niye satılmıyor? Ve bu yılın antreman tişörtleri satışa çıkacakmı. Ben formalan gezmeyi sevmiyorum ama antreman tişörtleri şık ve her yerde giyilebilir bence.

k@ndemir
27.08.2006, 12:36
Yaa TSClubın geçen sezön için ürettiği kısa kollu antreman tişörtü niye satılmıyor? Ve bu yılın antreman tişörtleri satışa çıkacakmı. Ben formalan gezmeyi sevmiyorum ama antreman tişörtleri şık ve her yerde giyilebilir bence.

satılıyor ahmet

TSKara61
27.08.2006, 18:37
İnternet sitesinde bulamadım

cikrikci_61
06.09.2006, 14:37
bence cocuk urunlerine biraz daha onem verilmesi lazim kucuk bir yigenim var onu goturdum bir turlu begenemedi urunleri :o ben de bardak aldim ona

Uluhan
07.09.2006, 00:42

abi çok şirin olur, ben kesin alırım bitane

ÇaGaTaY
07.09.2006, 12:42

isteğimize herhangi bir cevap bile gelmedi ts club dan... duyurulur...

Turan Bebek
07.09.2006, 13:46
Bu seneki formalarımızı hiç beğenmiyorum. Geçen yılki çubuklu formayla çıksınlar yada tez elden adamakıllı doğru düzgün bir tasarım yapsınlar ki ağırlığımızı ortaya koyalım.

Selman
07.09.2006, 13:51
Ya bırakın arkadaşlar ne ürün önerisi.Bir kulübün en önemli maddi kaynaklarından olan formayı bile doğru dürüst yaptırıp satamıyorlar.Hiçbir yerde forma yok.

Egemen Yılmaz
11.09.2006, 18:15
faruk kanca biblosu diyorum başka bişe demiyorum...

calypso
11.09.2006, 23:52
en çok satılacak ürünlerden biridir şapka. tsclub cevahir de bir gözattım..
şapkalarımız kalitesiz..renkleri bordo değil vişne çürüğü..hatta kırmızı ile pembe arası olan bile var...resmi ürünlerden bahsediyoruz..sen daha resmi ürünlerde rengini tutturamıyorsun..şapka yapmak o kadar zor bir iş mi?
eminönü altgeçitteki seyyar satıcılarda bile daha güzel şapkalar var yahu.. sadece biraz kalite istiyoruz..12 ytl değil 20 ytl olsun yeterki alınabilir birşeyler olsun. işportada ki 5 ytl lik şapkalar bile daha iyi.

ÇaGaTaY
12.09.2006, 14:52
aynen katılıyorum...Acı ama gerçek fenerdeki şapkalara bakıp ders alsınlar biraz

Ali Özcan
12.09.2006, 17:11
Beşiktaş maçıyla ilgili mavi tabanlı bordo yakalı T-shirtler yaptırılsın ve üzerinde

"Gittim - Gördüm - Yendim"

YAZSIN...

1 milyar olsa alırım o T- shitlerden...

Remzi
12.09.2006, 17:30
@ıloveyouszymek
abi sana katılıyorum keşke öyle bişe olsa peynir ekmek gibi satar valla.Mesela cincon feneri 5-1yendiğinde şamp olamamıştı ama o tsihrtler satmıştı.Güzel fikir.

macka61
12.09.2006, 19:47
daha takımın giydiği çubuklu formayı satışa koyamayanla süper bir ürün üretilebilir mi

Emre B.
12.09.2006, 23:11
Çubuklu bir forma çok güzel olurdu.

tsakrep61
17.09.2006, 01:04
tsclup malesef cok basarsız vede hıc atak yapmıyor ne forma konusunda nede bay bayan gıyım konusunda ınsan bıraz guzel gıyılebılır bıseyler yapar ne zaman bır sey almaya gıtsem hıc bısey begenemıyorum ama takı olayı guzel gercı oda tsclubun degıl quıcksılverın basarısı

Egemen Yılmaz
17.09.2006, 12:12
adam gibi bir çubuklu forma

Remzi
17.09.2006, 12:16
40.Yıla özel forma T-shirtler vs.

Halit Aydın
17.09.2006, 12:23
hiç bi şey yaptıkları yok ki yaw.:D
hep aynı ürünler her maç sonrası güzel o güne özel her gün giyebileceğimiz t-shirtlerimiz olmalı

bordoylamavi
17.09.2006, 12:30
kaliteli kravatlar üretebilir

ÇaGaTaY
22.09.2006, 17:28
Arkadaşlar hiç boşuna kendimizi yormayalım.Bu başlığa aylardır(belki 1 yılı aşkın bilmiyorum) bişeler yazıyoruz.1 tanesinin gerçekleştiğini gördünüzmü?Benim tsclub a güvenim kalmadı... Çubuklu formayı çıkartsınlar yeter bana

Mollasalihoğlu
22.09.2006, 19:32
TS Club'a Allah'tan akıl ihsan etmesini öneriyorum..

macka61
22.09.2006, 20:27
amin kardeşim ts clubın başına ben geçsem daha iyi

Bartuğ13
22.09.2006, 22:23
ya çubuklu formamı alayım arkasına 13 numara bartuğ yazdırayım başka bişey istemiyorum bu ts clubten

Misina
23.09.2006, 02:50
adam gibi Günlük hayatta forma yerine giyilebilecek t-shitler.kappa formaları çok güzel olduğu için t-shirt gibide giyilebiliyordu.ama puma formalar naylon gibi parladığı için biraz kürt işi gibi görünüyo.

Gürkan
23.09.2006, 08:44
40.Yıla özel forma T-shirtler vs.

40.yıla özel olarak çizgili satılmayacak yeni ürünlerde çıkmayacak galiba.ama sadece 40.yıla özel.

AtalaY_BuğrA
23.09.2006, 10:04
Dün CEvahirdeki Tsclub da 1,5 veya 2 hafta içinde çubuklu formanın geleceğini söylendi.

macka61
23.09.2006, 11:05
ölme eşeğim ölme görende fizandan geldiğini sanır altı üstü bir forma

Burçak
23.09.2006, 14:07
yeni sezona yetişir heralde..

umraniye34
23.09.2006, 15:43
nerden çıktı bu lanet olası puma yaa

Tuğba ÖZTÜRK
23.09.2006, 17:05
1- ÇUBUKLU FORMALAR HALA ÇIKMADI
2-bu tsclupleri çoğaltmak lazım istanbulda topu topu 2 tane var biri kadıköyde biride karşıda bağcılarda

#10 Fietra
23.09.2006, 17:09
Doğan Ertuğrul hangi işlerle uğraşıyor bilmiyorum ama istifa başlığı açmak lazım galiba.

macka61
23.09.2006, 18:15
kadiköyde ve bağcılarda ts club varmı benim bildiğim mecideköy ve bahçelievler

hüseyin toraman
23.09.2006, 19:19
ankara da TS CLUB yok farklı yerlerden almak zoruna kalıyoruz oda istediğimizi bulamıyorum nkara ya TS CLUB açılmasını istiyorum

Remzi
23.09.2006, 22:20
Gs MaÇina Özel Forma T_shİirt Vs: Cikarilsin

calypso
09.10.2006, 23:11
arkadan ışıklandırılmış saydam armalar yapılabilir.duvara asılabilir cinsden.. arma üzerine biraz çalışılsın..

calypso
23.02.2007, 23:11
kapanan TSCLUB lerin vitrinine albayrak posteri asılsın...

WERTHeR
23.02.2007, 23:14
Benim önerim madem satılıyor tırlardan birine talibim:)

Fatih Efe
24.02.2007, 00:12
cevahirdeki TS club kapatıldı
yerine anti nuri ts club adında mağaza açılsın hiç de fena omaz

Sarıalibey
26.02.2007, 17:35
2 avans 3 te biter yazılı tişört kapış kapış giderdi...ama karanlık beyinli ts clubcularımız herzamanki gibi uyumaya devam ediyor

macka61
26.02.2007, 17:55
aynen vallah süper olurdu böyle t-şört güzel giderdi

WERTHeR
26.02.2007, 18:09
bence haşim ve ibrahim maketleri çok güzel olurdu. Şöyle elele tutmuş olsunlar. hem birlik beraberlik mesajıda verirler:)

Adem Erdoğan
26.02.2007, 18:12
onlar anca don yapsınlar:D

tsmaniac
27.02.2007, 17:39
2 avans 3te biter tişörtü iyi fikir , mail falan yollayalım bence tsclup sitesine ama ipleyen olurmu onu bilmem

Halil Atalay
27.02.2007, 19:17
ArkadaŞlar Daha Kalİtelİ Takilmak Lazim Daha Öncelerİ YazdiĞim Gİbİ İlk Olarak YÖnetİmİn BakiŞ AÇisi DeĞİŞmesİ Lazim Tsclup MaĞzalarina HİÇ Bakmiyorlar Yenİ ÜrÜn Çikaralim İmza TÖrenİ Yapalim Yada BaŞka BİrŞey Ne Yapalim Dİye Sabah Tan AkŞama Kafalarini Yorsalar Bİz Burada Bunlari Yazmayiz Ama YÖnetİm Bu Konuda Bana Kalirsa Çok GeÇ Kaliyor Ve İyİ Bİr YÖnetİÇİ Getİrmİyor Tsclup BaŞina Bu Senenİn Formalari Daha Yenİ BaŞladi Belkİde Tsclup MaĞzalarinda Ama HİÇ GÜzel DeĞİl Formalar Almak İstİyorum Ama BeĞenmİyorum Benİm Kappa Zamaninda AldiĞim Forma Daha GÜzel Ve HİÇ Bozulmadi ArkadaŞa Tsclupden Forma Aldik Ama Hemen Pamuklandi Kalİtelİ Olsun 5 Lİra Fazla Olsun Amam İyİ Olsun Bunun Ben Her Zaman SÖylÜyorum Galatasaray MaÇindan Önce Tsclup Cevahİrde Oturma Eylemİ Yapalim Ama Ses Getİrecek TÜrde Olsun

Yavuz Hasan
01.03.2007, 18:10
2 avans 3te biter tişörtü iyi fikir , mail falan yollayalım bence tsclup sitesine ama ipleyen olurmu onu bilmem
katılıyorum gercekten çok gusel olur

forza61ts
01.03.2007, 18:28
kappadan baskası yalan abi kımne derse desin....

Adem Erdoğan
01.03.2007, 20:09
yattara gökdeniz maketleri yapsalar çok ii olur.

Ba®ış
02.03.2007, 20:45
3-2 lik beşiktaş maçıyla alakalı ,hicivli ürünler yapılabilir gs,fb,bjk yaptı bu tür şeyler bizim neyimiz eksik onlardan

oflubektas
05.03.2007, 14:06
Ön tarafında Trabzonspor amblemi olan boks eldivenleri. Ekonomi ve kullanım açısından TEK satılmalı. Tribünde bir elinde bu eldivenlerden bulunan yüzlerce kişinin tezahurat yaptığını düşünsenize...

aysegul61
19.03.2007, 14:09
TS club ürünleri çok kısıtlı,fazla bir seçenek yok.
Özellikle bayan ürünleri yok denecek kadar az..
Tshırtların baskıları çok küçük vede biraz basit..
Renkleriyse solgun..Canlı renkler tercih edilmiyor
Bence daha çok mizahi yönü ağır basan ürünler tasarlanmalı,tasarımlarda taraftarın istekleride göz önünde bulundurulmalı..eminim bu konuda çok ilginç fikirleri olan arkadaşlarımız çıkacaktır.

Misina
19.03.2007, 14:18
kulübe ts club la ilgili attığım eleştiri mailine gelen cevapta ts clubların yeniden yapılanmaya girdiği ve nisan da yepyeni mağazalarla hizmet vereceğiz denildi.10 gün kaldı nisana merakla bekliyorum ne değişecek

Gamze
19.03.2007, 14:21
TS club ürünleri çok kısıtlı,fazla bir seçenek yok.
Özellikle bayan ürünleri yok denecek kadar az..
Tshırtların baskıları çok küçük vede biraz basit..
Renkleriyse solgun..Canlı renkler tercih edilmiyor
Bence daha çok mizahi yönü ağır basan ürünler tasarlanmalı,tasarımlarda taraftarın istekleride göz önünde bulundurulmalı..eminim bu konuda çok ilginç fikirleri olan arkadaşlarımız çıkacaktır.

'Al beni'si yok gerçekten de.

Ben bir ürün aldığımda TS club'dan,isterim ki dışarıda giydiğimde bakan desin ki ''Trabzonsporlu''.Ama öyle ürünler var ki TS'la alakası yok.Muhakkak ki illa bordo ya da mavi olacak değil ürünler fakat saçma sapan solgun renkler üzerinde doğru düzgün bir amblemi bile olmayan polarları,t-shirtleri ne yapayım ben Allah aşkına?

Bayanlar için gerçekten de çok kısıtlı seçenekler.Şöyle adam akıllı t-shirtler,polarlar,şapkalar,çantalar,ne bileyim işte takılar falan yok!..Bu kadar zor olmasa gerek yau birazcık şık ve çeşitli ürünler ortaya koymak!..Kalitesi biraz daha artttırılsa ve çeşit fazlalaşsa TS Club'dan giyinirim sadece!..Ama nerdee?

hamdi bey
19.03.2007, 16:20
Tsclub mı kaldı artık, akıllarını kullansalardı şimdi eziklerden çok rağbet görürdü ama züccaciyeci mantığıyla yönetildiği için bitti

m@rdi
20.03.2007, 13:18
Her yaş grubuna hitap edebilecek cıvıl cıvıl,ben burdayım diye bağırmadan varlığını hissettirecek,soluk benizli olmayan ,kadrosu geniş bir TS_Clup serisi hazırlanmalı. Bunun içinde işinin ehli,vizyonu geniş kişilerle çalışılması katkı sağlayacaktır. bayan serisinin şimdiye kadar nasıl ,kimler tarafından hazırlanıyordu bilmiyorum ama lütfen biraz daha ÖZENLİ olsun!!!!

Recep Alkan
20.03.2007, 17:36
benım ıstedıklerım ıse bol mıktarda penye ve tısortt cesıtlerı. bızım urunler bu bakımdan dıgerlerıne gore cok az.

Misina
20.03.2007, 18:48
t-shırt gibi forma istiyorum.reklam panosu gibi forma istemiyorum.

Özkan
21.03.2007, 23:03
Futbolcularin minik biblolari olsa.Bu, benim aklıma daha parlak bir fikir getirdi. Resmî lisanslı kum torbaları. Üstlerine Ziya Doğan, Mustafa Keçeli, Ferhat Çökmüş, Nuri Albayrak resimleri baılabilir. Ya da bunların lastikten modelleri yapılsa (birebir olmasını tercîh ederdim hani) yok satacaktır. Ben birkaç adet alırdım. :D

Şaka bir yana, takımımın lisanslı ürünlerine daha kolay ulaşabilmek dahî şimdilik yeterli olacaktır.

forza61ts
21.03.2007, 23:47
ben istedğim tek şey.. kappa ya tekrar dönmek.. kappadan baskası yalan..

Bartuğ13
22.03.2007, 01:20
Bu, benim aklıma daha parlak bir fikir getirdi. Resmî lisanslı kum torbaları. Üstlerine Ziya Doğan, Mustafa Keçeli, Ferhat Çökmüş, Nuri Albayrak resimleri baılabilir. Ya da bunların lastikten modelleri yapılsa (birebir olmasını tercîh ederdim hani) yok satacaktır. Ben birkaç adet alırdım. :D

Şaka bir yana, takımımın lisanslı ürünlerine daha kolay ulaşabilmek dahî şimdilik yeterli olacaktır.

aslında yazılan mantıklı:D
şimdi biblo konusu çok güzel olablir de aslında ama şu var şimdi atıyorum o kadar para bayıldık aldık diyelim.kadrodan 3-5 adam.
umut efendi maçta gitti her zmanki gibi altıpastan karşı karşıya dışarı vurursa o biblonun kulağından tuttuğumuz gibi yere atıp kırmaz mıyız?

tişört konusundaki eleştiriler de çok mantıklı.çok uygun fiyatlara çok çeşit bulunursa alan çok olur.

Yavuz Hasan
25.03.2007, 17:39
şık ve kaliteli olması yeterli herşey illa bordo mavi olmak zorunda değil gunluk kullanımda işimize yarayacak urunler olsun

Kalkinmali
28.03.2007, 11:43
TS Club ve Urun icin, Trabzonspor.com 2004-05 formalirini da satisa sunsa.. O formalari cok ozledim.. :(

TSKara61
05.04.2007, 07:29
onlar anca don yapsınlar:D

https://www.trabzonspor.com.tr/img/products/v_camasir_01.jpg :D :D :D

POYRAZ
19.04.2007, 19:18
Bu konuyu düsünmek lazim. Öyle bir seyler üretmek lazimki insanlar satin almak istesinler. Hic bir kulüpte olmayan bir seyler. Ama ne ???:confused:

Naim
19.04.2007, 19:54
Bu konuyu düsünmek lazim. Öyle bir seyler üretmek lazimki insanlar satin almak istesinler. Hic bir kulüpte olmayan bir seyler. Ama ne ???:confused:

Hem Hiç Bir kulupte olmayan Hemde Her Trabzonspor Taraftarının almak isteyeceği Şey

Nuri Albayrak Voodoo Bebekleri üretelim
yanında Hacıosman ,Kanca, Haşim Bebeklerde olsun
Milyonlarca Satacaktır emin olabilirsiniz

Ertuğrul ATALAY
19.04.2007, 20:39
katılıyorum
futbolcu bibloları (kurşun askerlşer gibi)
tabii bide utanç bibloları (anladınız siz onları......)
bordo ve mavi renkler günlük kullanımada çok uygun tişort kazak vb...
sarıydı kırmızıydı lacivertti gibi cırtlak değil..

ama bırakın bu ürünleri çıkarmayı yönetimimiz bu ürünleri satacak yerleri kapatıyo...

Erman
19.04.2007, 20:40
Şu anda takımımızı yöneten zihniyeti göz önüne aldığımızda TS logolu takunya üretilebilir aslında.

antagonist
19.04.2007, 20:46
Üzerinde M.Keçeli posteri olan hedef tahtası (Gavurcası dartboard :) )...

POYRAZ
19.04.2007, 21:10
Gerci su anda ilgi cekici ürünler olsa bile takimin icinde bulundugu durumdan ötürü satilmaz. Kimsede heves yok. Ürün satilmasi takimin basarisi ile orantili.

ulatwilight
21.04.2007, 15:42
pumanın ürünleri hem çok kullanışlı hem de çok güzel oluyor. fakat kulüp ürünlerinde hiç çeşitlilik yok. neden güzel tişörtler şortlar(özellikle diz altı şort) şapkalar yapmıyorlar anlamıyorum. pumanın kulüp için ürettikleri sınırlı. bu ne biçim sponsorluk anlamadım ben. sırf bu yüzden pumanın ürünleri güzel olduğu halde hala bu markadan alışveriş yapmıyorum. önce Trabzonspor'a da güzel ürünler hazırlasınlar sonra biz de onlara para kazandıralım, değil mi ama?

Kalkinmali
22.04.2007, 22:53
Vallaha, ne olursa olsun kardeslerim.... Ben kendim ve sizler gibi ve butun trabzon taraftari olarak insallah seneye Kappa ile devam etmek!

:)

Hu3|Y4
22.04.2007, 22:59
belki de kizlar icin bisiler... tshirt felan varda... ama daha cesitleri...

Misina
22.04.2007, 23:24
Ts Club un başına girişimci pratik zekalı insanların gelmesi lazım.3 senedir aynı t-shirtler satılıyor ayıptır yahu

Hu3|Y4
22.04.2007, 23:37
hehehehehe bence de yahu ayip^^
ama su anki t-shirt beyazi cok hos, ve bendeeeeee var o :P
Birazcik büyük geliyo iste, ondan kizlara da birazcik daha derim!

Mehmet Fatih Yavuz
22.04.2007, 23:57
bana da böyklerinden lazım..
kardeşim herkes normal beden değil..
biraz da böyük insanlara göre ürün..:D:D:D

Hu3|Y4
23.04.2007, 00:05
hehehehe yaziiiiiiiiiiiiiiiiiik!
bakin aci lar icinde abi :D böyük örün lazimmis :D
belki de oyuncularin resimlerini tshirt lere felan... bisiler bisiler...
ya bizmi düsüncegiz ... bu düsünceler icin meslekler var!!!

Mehmet Fatih Yavuz
23.04.2007, 00:46
6 senedir üzerimize forma giyemeduk bu ürünler yüzünden..:D

Yavuz Hasan
03.05.2007, 16:36
yaptığımız önemli maçalrdan sonra o maçlarla ilgili tshirtler yapılsa güzel olur

Burçak
03.05.2007, 18:13
daha öncede gündeme gelmişti. hatta fotolar eklenmişti.
Futbolcu Bibloları çok güzel olurdu. NTV de Basket programı olduğunda masanın üzerinde oluyo hep. onlar gibi Biblolar. çok hoş görünüyolar. bence yok satar. hatıra olarak alınabilir . hediyelik alınır. ama hepsinden önce bunları icraata geçirecek sorumlular transfer etmeliyiz.. Ts Club leri kapatanların yapacağı işler değil hiçbiri.

Özgür Öztürk
03.05.2007, 18:18
Futbolcu Bibloları çok güzel olurdu. NTV de Basket programı olduğunda masanın üzerinde oluyo hep. onlar gibi Biblolar. çok hoş görünüyolar. bence yok satar. hatıra olarak alınabilir . hediyelik alınır. ama hepsinden önce bunları icraata geçirecek sorumlular transfer etmeliyiz.. Ts Club leri kapatanların yapacağı işler değil hiçbiri.

Aslında çok iyi bir fikir. :yattara:
İlk üretimde Hami - Şenol - Şota gibi yıldızlarımız yok satardı.

Misina
03.05.2007, 18:57
6 senedir üzerimize forma giyemeduk bu ürünler yüzünden..:D

niyeki 6 yıl içinde zaman zaman kaliteli formalar yapıldı

Gürkan
03.05.2007, 19:05
ts clubı kapatn zihniyet gider sadece keçelinin biblosunu yapar. sonrada satılnadı diye taraftara çatar.

Burçak
03.05.2007, 19:12
çok haklısın :):):)

Burçak
03.05.2007, 19:21
http://sgfm.elcorteingles.es/SGFM/01/31/8/97903901318/97903901318000g01011.jpg

http://www.fenerium.com.tr/media/img_product/large/6524006_b.jpg

Yapan nasıl yapıyor.
http://www.bobbledobbles.com/html/disney_nfl.html
bu siteden örneklerde görülebilir.

A.Alper
03.05.2007, 20:31
stad maketi olabilir...

Sefa Murat Dokuz
03.05.2007, 21:03
Önemli galibiyetlerimizin üzerine yapılacak ürünler en çok satılacak olanlardır mesela fb nin 6-0 lık ürünü 1 milyon dan çok sattı
bjk nin kadıköy panteri t-shirt de keza öyle
gs nin 20:45 şampiyon gs t-shit i bile gs formasının 3 de 2 si kadar satılmış yani taraftarlar başarıları allıyor forma her zaman satılıyor ama bizimde böyle şeyler yapmamız lağzım
bu olmasa da bile bir örnek veriyim mesela 7 dk da 3 gol attık bjk ye diyelim şampiyonluk yolunda önemli bir maç olsaydı 2 avans 3 te biter t-shit leri o zaman çok ii olurdu bu sezon iddiamız yok satmayabilir ama böyle enterasan ilgi çekecek şeyler her zaman çok satılıyor
fb nin 2002 deki 6eşmiş 0lsun t-shirtleri müthiş satmıştı ayrıca fiyatları ucuz da tutmuşlardı arkadşım almıştı 17 milyon u neydi hatırlamıom tam ama şimdi de o tarz ürünler 25 ytl civarı falan

Murat Aydın
03.05.2007, 21:17
ts clup mağazalarının artması gerktiği zamanda biz var olanların kapandığını görüyoruz kendi ürünlerimizi bile satamıyoruz daha nasıl başarılı olacağız bende çok merak ediyorum

Nytre
05.05.2007, 16:46
ts clubun tüm sorumluluğunu ve ürün tasarımını üstlenmek için ne yapmam lazım ? korsan mı çalışayım ? ...

bmn.den 5 arkadas kafa kafaya versek krallar gibi ürün yelpazesi oluştururz.

A.Alper
06.05.2007, 20:15
https://www.trabzonspor.com.tr/img/products/v_camasir_01.jpg :D :D :D

süper :D :D :D :D

benim ciddi bir önerim var bordomavi pipo..