PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kartalspor | Bank Asya 1.Lig

Tolunay Abdioğlu
03.12.2009, 19:14
Bank Asya 1.Lig'de mücadele eden Kartalspor'un başında efsane futbolcularımızdan Kadir Özcan bulunmaktadır.

Forumda eksikliğini gördüğüm için başlığı açma ihtiyacı hissettim.

Kartalspor bu sene evinde yaptığı yedi Lig maçında kalesinde sadece 1 gol gördü.

Evindeki yedi maçta hiç puan kaybetmedi.

Tolga
17.12.2010, 10:07
Sezon sonunda yolları ayrılan Kartalspor ve Kadri Özcan 2010-2011 sezonunun ikinci yarısı için yeniden anlaştı.Adının bile mantıklı bir anlamı olmayan Altınok Öz adlı belediye başkanı koyu bir gese taraftarı olduğu için sezon başında kendine tt arenadan 110 bin $'lık loca almasının yanı sıra Kartalspor teknik direktörlüğüne eski geseli futbolcu Ergün Penbe getirilmişti.

Bu sezon kendi sahasında ne galibiyeti nede golü bulunan takım küme düşme hattına girince Ergün Penbe istifa etme gereği duymuş ve kulübü Allah'a emanet etmiştir.Geçen sezon onca zorluk ve yokluklara rağmen iyi bir sezon geçiren Kartalspor'un başına Efsane Futbolcularımızdan Kadri Özcan yeniden gelmiştir.Vatana ve millete hayırlı uğurlu olsun.

Tolga
31.05.2012, 19:17
Semtimin takımı :D Yok mu aramızda Kartal'lı bayanlar baylar ?

Yılmaz
31.05.2012, 19:24
kartalspor kombinem var , kaçırmam maçlarını

Tolga
31.05.2012, 19:55
Güzelmiş renktaş, ne alemde takım, 9-10 bişey bitirdiler ama Besim Durmuş vardı en son.Bende bu sezona kadar sık sık giderdim izlemeye ama 1 senedir doğru düzgün takip etmiyorum bile.Şikeye devam mı ? :D

.....
16.06.2012, 17:24
Tribun Dergi ‏@tribundergi
Kartalspor'da yapılan seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında yeni başkan Hamza Tozkoparan oldu.