PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 15. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

__S__e__S__
06.12.2009, 21:26
arkadaşlar trt stadyum'da maçımız verildi mi henüz?
ayrıca Erdoğan Arıkan niye yok acaba bu hafta?

yok reklamlardan sonra vericekler

Gecekondu_Erkan
06.12.2009, 21:28
trabzonsporu tebrik ederiz bu sezon izleyebildiğim kadarıyla sivastan sonra en güzel topunu oynadı trabzon bundada bizim silik futbolumuzun etkisinin olduğunu düşünüyorum..

şenol güneşin taktiği çok güzeldi solda Alanziho Sağda İyi bi Yattara ve Tabi söylentiler doğruysa önünde bi fatih tekke bu ligin tozunu dumanına katar.. şenol güneşle başarı illaki gelecektir trabzona biraz sabır gösterilirse kendisine ama bu maç oynanan güzel futbol sizleri yanıltmasın..

kendi yönetimimize yazıklar olsun diyorum 10 otobüs insan 1800 km yol yapıyor gidip gelmek için ama stada giremeden geri dönüyolar.. o cefayı çekip oralara giden insanlara sahip çıkmayan yönetime yazıklar olsun..

Trabzonada kalan maçlarında başarılar ikinci yarıda 32. hafta oynanacak maçta inşallah ankaragücü tribünleri bu sene şampiyon anadoludan nidalarıyla inler trabzon için...

ayrıca sarı lacivert ve ankaragücü die bağırdığınız için teşekkür ederiz.... maç içinde bağırmıştınız seviyoruz sizi die bizde sizi seviyoruz ikinci yarıdaki maça bekliyoruz...

albatros
06.12.2009, 21:29
sağolun renktaşlarım.

albatros
06.12.2009, 21:30
trabzonsporu tebrik ederiz bu sezon izleyebildiğim kadarıyla sivastan sonra en güzel topunu oynadı trabzon bundada bizim silik futbolumuzun etkisinin olduğunu düşünüyorum..

şenol güneşin taktiği çok güzeldi solda Alanziho Sağda İyi bi Yattara ve Tabi söylentiler doğruysa önünde bi fatih tekke bu ligin tozunu dumanına katar.. şenol güneşle başarı illaki gelecektir trabzona biraz sabır gösterilirse kendisine ama bu maç oynanan güzel futbol sizleri yanıltmasın..

kendi yönetimimize yazıklar olsun diyorum 10 otobüs insan 1800 km yol yapıyor gidip gelmek için ama stada giremeden geri dönüyolar.. o cefayı çekip oralara giden insanlara sahip çıkmayan yönetime yazıklar olsun..

Trabzonada kalan maçlarında başarılar ikinci yarıda 32. hafta oynanacak maçta inşallah ankaragücü tribünleri bu sene şampiyon anadoludan nidalarıyla inler trabzon için...

ayrıca sarı lacivert ve ankaragücü die bağırdığınız için teşekkür ederiz.... maç içinde bağırmıştınız seviyoruz sizi die bizde sizi seviyoruz ikinci yarıdaki maça bekliyoruz...

eyvallah kardeş.bize bir adım atana biz üç adım atarız.
Ankaragücü'ne bundan sonraki maçlarında başarılar.

Yasin T.
06.12.2009, 21:32
renkdaşlar bizim takım nasıl oynadı.maçı izleyemedim dersanede olduğum için.kaleci onur nasıldı en çok onun performansını merak ediyorum

Erdogan
06.12.2009, 21:33
Kayseri maci oldugunu bilmezsem, avrupa liginde bir derbi maci izlyiorum sanirdim.

Kayseri taraftarini tebrik ediyorum.
Bizim mac sanki dersin sahamiz ceza yedi taraftar yok. Ilk kez hakemin dediklerini duyabildim.
Tribündeki bosluklar vs. Bu gidisle biz kendimizi siradan takim yapariz. Kimse mac gündüz dü diye demesin, kayseride bizden önce oynadi.

__S__e__S__
06.12.2009, 21:35
veriliyor açın trtyi

Salih Edip
06.12.2009, 21:35
Kayseri maci oldugunu bilmezsem, avrupa liginde bir derbi maci izlyiorum sanirdim.

Bizim mac sanki dersin sahamiz ceza yedi taraftar yok. Ilk kez hakemin dediklerini duyabildim.
Tribündeki bosluklar vs. Bu gidisle biz kendimizi siradan takim yapariz. Kimse mac gündüz dü diye demesin, kayseride bizden önce oynadi.

maç biletlerini 1-2 lira yapıp pasta çörek dağıtırsan millet işini bırakır yine gelir :)

Mustafa Ağaoğlu
06.12.2009, 21:36
Arkadaşım Kayseri'nin bilet fiyatlarından haberin var mı ?

Dediğin gibi tam bir Avrupa maçı gibiydi... Hem saha görüntüsü iyiydi hem oyun..

Alp Yavuz 13
06.12.2009, 21:40
ya evde değilimde maçıda izleyemedim net üzerinden izleyebilirmiyim trt1 i bilginiz varmı.......

Harun-61
06.12.2009, 21:41
bizim maci veriyor Stadyum...

BiZe HeR YeR 61
06.12.2009, 21:42

Sıradanlık senin dediğin gibi bir maçta olmuyo...Biletleri 1-2 lira artı pasta dağıtıp taraftar çekmeye çalışan bir takımı kıyaslama ..:)

Alp Yavuz 13
06.12.2009, 21:43
off ya bir maçı izleyemedim bari şu özet videosu düşsede izlesem ya herkese soruyorum nasıl oynadık diye mükemmeldi dio ya :( :( off ya nasıl kaçırdım maçı ya......

Fatih
06.12.2009, 21:44
Şenol hocanın enerjisi hoşuma gitti.. ayrıca maç sonrası açıklamalarında kendisini çok heyecanlı gördüm.. takıma aferim.. serkan ve gabriçi çok beğendim.. gittikçe daha iyi olacak bu şablonla devam edersek.. alanzinho yerine 2 forvete dönmek güzel olur ama 2. forvet gökhan olmaz.. sıkıntılı işler. devre arası transfer şart.. Tekke şart..
Alanzinho yerine niye anlamadım ilk 11'de olması takıma çok olumlu yansıyor.Fatih gelirse Alan-Tekke çok iş yapar diye düşünüyorum.

ilhan
06.12.2009, 21:46
Kim nasıl oynamış, hoca nasıl taktik vermiş, kim nerede hata yapmış, hakem maçı nasıl yönetmiş umurumda değil. Çok keyif aldım. Ankaragücü'nü diri ve istekli oyunundan dolayı tebrik ediyorum.

Benim için çok keyifli bir maçtı. Futbolcuları özellikle Song'u çok istekli gördüm. Her maç böyle keyif alırız umarım.
:)

SEDAT
06.12.2009, 21:47
Bu alanzinho daha ne yapsın anlamadım ya adam çalım atmaktan alda at demekten yoruldu bizim taraftarkulp takmaktan yorulmadı az rahat bırakın şu adamı ya...

İlyas Onat
06.12.2009, 21:53
1-1 oldu GS maçı. : )

asimetrik
gs ibb 1-1
dakika 93

mhayri
Ahanda belediye attı...
Nooluyo yaaaww...

magicyattara
06.12.2009, 21:55
Kulakların çınlasın Olcay:)

Sezon başı,"Her şey bir sağ bek almakla başlayacak" dedin,pek çoğumuz tebessüm ettik sana.
İki haftadır takımda bir uyum var.
Bakıyorum değişen tek şey sağ bek.

Kesinlikle Ömer Aysan'ın katılımı,yani hakiki bir sağ bekin katılımı bile takımı,takım olma yoluna sokmuş.

Pro-TS
06.12.2009, 21:56
maçta bitti eyi oldu gsninde puan kaybetmesi

Mehmet
06.12.2009, 21:56
Bu günTrabzonsporumuzun Kalesi Onur'lu sahası Güneş'li idi.

Erdogan
06.12.2009, 21:57
Sıradanlık senin dediğin gibi bir maçta olmuyo...Biletleri 1-2 lira artı pasta dağıtıp taraftar çekmeye çalışan bir takımı kıyaslama ..:)

Arkadaslar kiyaslama yapmiyorm ben sadece gördügümü diyorum. Ve macta olan taraftar hakkindada yorum yaptim. Seyirciyiz, taraftarligi zor yapiyoruz.

Neyse, keske bizde pasta cörek dagitsakta stat öyle dolsa bari...

asimetrik
06.12.2009, 21:57
Kulakların çınlasın Olcay:)

Sezon başı,"Her şey bir sağ bek almakla başlayacak" dedin,pek çoğumuz tebessüm ettik sana.
İki haftadır takımda bir uyum var.
Bakıyorum değişen tek şey sağ bek.

Kesinlikle Ömer Aysan'ın katılımı,yani hakiki bir sağ bekin katılımı bile takımı,takım olma yoluna sokmuş.

Demek Hugo'ya boşuna sallamışsın :)

Erdal
06.12.2009, 21:58
Al eline fikstürü Erdal :)

İsa
06.12.2009, 22:00
Belediye'nin golüne bugün bizim gollerden daha cok sevindim.

Gün itibariyle liderle puan farkı 7.Başarıcaz bu sezon.

magicyattara
06.12.2009, 22:01
Demek Hugo'ya boşuna sallamışsın :)

Hugo da kim:)

Uğurtan
06.12.2009, 22:01
Erdal abi sahneye.. Lütfen abi..

Gese'de puan kaybetmiş.. Bizleri bu gece huzurla yataklarımıza yollamak için gerekli cümleler senden gelmeli..

Erdal abi bunu da görmezlikten gelme lütfen :)

SüRMeNe_6161
06.12.2009, 22:02
Güzel Oynadık Ama Umutu Artık Bu Takımda Oynamaz Yeter Artık...

A.T.R
06.12.2009, 22:04
2. Yarısı insana keyif veren ama totalde 3 puanla sevindiren bir maç oldu.
Naçizane tüm yerel ve ulusal basına herkesle aynı olabilecek manşet yerine

" GÜNEŞ AVNİ AKER'İ SELAMLADI"

kullanmalarını tavsiye ederim.

Bir çiçekle bahar olmaz ama bizler öyle bir taraftar topluluğuna sahibiz ki tek bir galibiyete şampiyon olmuş gibi sevinip, tek bir malubiyete küme düşmüş tepkisi verebiliyor. Benim Trabzonspor camiası içinde en çok değer verdiğim kişidir Şenol Güneş. İşte bu yüzden geri dönmesi istemiyordum bu takıma çünkü olayın sonunu görebiliyorum. Yine kan kusacak (kusturacaklar) ama kızılcık şerbeti içtim diyecek. Çünkü o gerçekten bir Trabzonspor sevdalısı. Biliyorum burada bugün övgü düzenlerin pek çoğu ileride sövmek için sıraya bile girmeden saldıracaklar sevgili hocama. Bunun olmamasını canı gönülden dilerim ama bu olmayacak duaya amin demek gibi bir şey.

Maça gelirsek çok fazla bir şey söylemeye gerek yok ama bazı arkadaşların hakikaten vicdansız olduğunu düşünüyorum. Evet Umut'tan bahsedeceğim. Vicdansızlık ona karşı yapılıyor. Neymiş BOŞ KALEYE GOLÜ ATAMAMIŞ. Ya hu insaf! Adam hangi pozisyonda topu aldı? Nasıl vurdu? Top kaleciyi geçti mi? Topu son anda içeri girerken Hürriyet çıkarmış. Ama yooo hayırrr Umut BOŞ KALEYE GOLÜ ATAMAMIŞ. Günah kavramına inançlarınızda yer veriyorsanız eğer ya da kul hakkına bu vebal yeter Umut'a hakketmediği bunca şeyi söyleyenlere.

Bu takıma gelmezden önce hakkında " keşke bizim futbolcumuz olsa" dediğim Gökhan, maalesef bu takımı kafasında bitirmiş. Yoksa Gökhan kesinlikle sezon başına 20 golün altına düşecek bir futbolcu değil. İnanılmaz kaabiliyetli ama kesinlikle kafasında bir şeyler kapanmış Trabzonspor için. İnşallah iyi bir takıma ve iyi bir bedelle gider hem kendisi, hem biz hem de Türk futbolu kazanır.

Not: Fatih'i tribünde görmek bile insanın içini ısıtıyor. İnşallah Yönetim bu sefer ipe un sermez de kaptan Tekke geri döner.

Not2: GS uzatmanın son dakikasında ( hatta saniyelerinde ) gol yedi ve maç 1-1 bitti. Gözümüz aydın.

Not 3: Ne maç oldu Kayseri Bursa maçı. Bayıldım vallahi. Tek kötü tarafı ( aynı bizim maçta olduğu gibi) hakemdi. Zırt düdük pırt düdük. Oyunun insicamını bozdu. Böyle aptal aptal düdüklerle oyunu kesmeyen hakemler istiyoruz.
Tebrikler Tolunay Hoca.

Erdal
06.12.2009, 22:07
Uğurtan ne huzuru...Tam tersi yahu...Stres oldum ben şimdi....

UmutBaykan
06.12.2009, 22:11
Nerde kasımpaşa karşısındaki takım...nerde bu iki haftada oynanan oyun.süper mücadele devamını diliyorm.

Şenol Altunsoy
06.12.2009, 22:13

Erdal huzur iyidir ya ben Şenol Hocanın konuşmasını dinledim ve çok umutlandım müthiş bir Şenol Güneş geliyor her şeyin farkında ve çok sakin sadece sorunları saptamamış çözümlerini de biliyor bence sanırım ben aradığım huzuru bulacağım

Anıl Caner
Allah bu ligin belasını versin ya. Yahu ne yapıp edip sokmayın bizi şu yarışın içine. Olur da girersek de kazanıp gidelim. Yeter bu zulüm. Kazanın yahu bütün maçlarınızı kazanın. Bir yeniyoruz hepsi puan kaybediyor.

Uğurtan

Abi 1 gecelik güzel bir uyku işte.. :)

Merak etme Takva'ya uygun.. Bu hafta güzel bi hafta..

Haftalarca uykusuz geçen akşamlara inat.. Bu gece güzel bir uyku uyuyalım..

Belki rûyamızda "Güneş" bir kez daha ısıtır bizi..

Bugün doyamadıkta.. :)

Fatih
06.12.2009, 22:14
Hugo da kim:)
Çok ince çook.:)

Erdal
06.12.2009, 22:16
Şenol abi ben Şenol hocadan çok mecburiyetimizden ümitliyim...Mecbur kalınca en doğruyu yapmak gibi garip bir huyumuz var bizim...Mecbur kaldıkları için kurmuşlar amcalarımız bu takımı :)...O gün bu gündür öyle gidiyor...

Şimdi mecburuz....:)

erik
şu maçtan somra bile umut bulutu acımasızca eleştirenler varya hayret ediyorum.

umitçebi
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nerde takıma sallayan şampiyonluğa inanmayan futbol dehaları......

herşeye ragmen futbolcularımıza inanan onlara küsmeyen taraftarlarımızın gözlerindne ve ellerindne öpüyürum...

işte öve öve bitiremediğiniz istanbul takımları....
işte ezdiğimiz bursa ve kayseri....

hala neden inanmıyosunuzz???????

ben..................İNANIYORUM....777777777777777 777777

KUTADGU
06.12.2009, 22:17
Yalnız futbolu çirkinleştirmeden oynamaya çalıştıkları için Ankaragücü takımına da teşekkür etmeliyiz bence. Senecky hariç :)

Jester
06.12.2009, 22:18
Ligin boyu kısaldı ama üzerimizde eritmemiz gereken 33 puanlık bir fark var.
Olacak iş değil.

Uğurtan
Yalnız futbolu çirkinleştirmeden oynamaya çalıştıkları için Ankaragücü takımına da teşekkür etmeliyiz bence. Senecky hariç :)

Barbaros yoktu sahada ondandır..

mkmsas
Maçtan çok, maç sonu Şenol Güneş'in açıklamaları mutlu etti beni...

Hoca, sezon başı gelmeyi kabul etmeyerek, kargaşalı dönemden ve kesin şampiyonluk beklentisinden kendini korumayı başardı.. Karanlığın en yoğun döneminde, çok büyük bir çoğunluğun kayıtsız şartsız desteği ile çok büyük bir güçle takımın başına geçti..

Maç sonu açıklamaları ile inanılmaz bir özgüvenle bütün sorunları açıkyüreklilikle anlattı..Takımın ve şehrin içinde bulunduğu durumu çok güzel özetledi.. Belli ki dersine çalışmış.. Belli bir programla gelmiş.. Ders çıkarmış.. Ders verecek.. Kontrol tam anlamı ile elinde..

Yönetime düşen hocanın arkasında dimdik durabilmek ve hocayı özellikle futbolculara karşı mahcup edecek yanlışlara düşmemek olacaktır..

Erdal
Takımın hala eksikleri var. Üstelik bunların bana göre bir kısmı içeriden tamamlanamayacak eksiklikler...Sinir olmuyor da değilim. Tam iki yeni stoper şart diyorsun Song çıkıyor günün en iyisi oluyor....Ne bileyim zor işte...

Şahinoğlu
06.12.2009, 22:19
Geliyoruz 2 maçı alıp devre arası Fatih Tekke'mizde gelirse Güneş'li günler bizi bekliyor inşallah şu 2 maçı alalım önümüz açık , çok ümitliyim artık .

Ustaalioğlu
bence nisanda lideriz...

Dursun Kaplan
Bu galibiyeti Ankaragücü futbolcusu olan Barboros'a armağan ediyorum ! :)

Egemen
06.12.2009, 22:20
Alanzinho yerine niye anlamadım ilk 11'de olması takıma çok olumlu yansıyor.Fatih gelirse Alan-Tekke çok iş yapar diye düşünüyorum.

benimki tamamen kişisel problem Fatih..

sevmiyorum Alanzinhoyu.. haa katkı sağlarsa kadroda olmasına tabiki saygı duyarım ama benim aklımdaki takımda yer bulamaz :)

Muhammed
Şenol Hoca Song'la sözleşme yenilenmesini isteyebilir mi?

isaatay
Maçtan iki görüntü fatih tekkede ordaymış
http://img143.imageshack.us/img143/7641/trt1noevent200912062134.jpg
Buda bordomavinet
http://img229.imageshack.us/img229/7641/trt1noevent200912062134.jpg

Fatih
06.12.2009, 22:21
benimki tamamen kişisel problem Fatih..

sevmiyorum Alanzinhoyu.. haa katkı sağlarsa kadroda olmasına tabiki saygı duyarım ama benim aklımdaki takımda yer bulamaz :)
Şenol Hocanın aklına güveniyorum.:)

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 22:22
Maçtan çok, maç sonu Şenol Güneş'in açıklamaları mutlu etti beni...

Hoca, sezon başı gelmeyi kabul etmeyerek, kargaşalı dönemden ve kesin şampiyonluk beklentisinden kendini korumayı başardı.. Karanlığın en yoğun döneminde, çok büyük bir çoğunluğun kayıtsız şartsız desteği ile çok büyük bir güçle takımın başına geçti..

Maç sonu açıklamaları ile inanılmaz bir özgüvenle bütün sorunları açıkyüreklilikle anlattı..Takımın ve şehrin içinde bulunduğu durumu çok güzel özetledi.. Belli ki dersine çalışmış.. Belli bir programla gelmiş.. Ders çıkarmış.. Ders verecek.. Kontrol tam anlamı ile elinde..

Yönetime düşen hocanın arkasında dimdik durabilmek ve hocayı özellikle futbolculara karşı mahcup edecek yanlışlara düşmemek olacaktır..

Harfiyen ....

Süleyman Sofu
istanbulun ezikleri hakeme sallıyor şimdi harbi ezik bunlar yaa

Tunay ERDEM
Abi yapmayın, etmeyin Allah aşkına yaa... Sokmayın kendinizi şu psikolojiye, tehlikeli işler bunlar. Tek çiçekle bahar gelmez. Mükemmel bir takım değiliz. Uçmaya başlamayın Allah'ınızı seversiniz yaa..

Erdal
Liderlik şampiyonluk...Konuşmanın zararı yok elbette...Ama olmayınca yerle bir ediyoruz her şeyi...Bu takım pekala haftaya pozisyon bile bulamayabilir...gs o eksik Belediye ye bulamadı işte...Hiç rezervimiz yok...Hal böyle iken evet ben de iki haftadır fikstüre bakıyorum ama korkuyorum da:)

Egemen
06.12.2009, 22:23
Şenol Hocanın aklına güveniyorum.:)

benden akıllı olduğu aşikâr :)

Şahinoğlu
06.12.2009, 22:24
Takımın hala eksikleri var. Üstelik bunların bana göre bir kısmı içeriden tamamlanamayacak eksiklikler...Sinir olmuyor da değilim. Tam iki yeni stoper şart diyorsun Song çıkıyor günün en iyisi oluyor....Ne bileyim zor işte...

Takımın eksikleri var tabiki ama bu eksiklerin başındada hava geliyordu yeni hocayla hem takıma hem şehre yeni bir hava geldi inşallah o hava 2 maçıda kazanıp Fatih Tekke transferiyle dahada artacak ve oyuncuların kişisel performanslarınıda olumlu olarak yansıyacak.

ilhan
06.12.2009, 22:24
Gabriç'in golünde, pankartımız daha güzel gözüküyordu. O kareyi yakalayabilen varsa, paylaşırsa süper olur. :)

Muhammed
06.12.2009, 22:25
Kötü olunca yazdık iyi oluncada yazalım bari. Selçuk,Gabric,Alanzinho bu ligin üstünde performans gösteriyorlar beraber. İyi günündeki Colmanda bunlara katılırsa tadından yenmez. Fizik üstünlüğü ile Ceyhun'u da ekleyebiliriz.

Şahinoğlu
06.12.2009, 22:26
Abi yapmayın, etmeyin Allah aşkına yaa... Sokmayın kendinizi şu psikolojiye, tehlikeli işler bunlar. Tek çiçekle bahar gelmez. Mükemmel bir takım değiliz. Uçmaya başlamayın Allah'ınızı seversiniz yaa..

Teek çiçekle bahar gelmez doğru, mükemmel takımda değiliz doğru ama rakiplere bakınca lider olan kayseriye bakınca ümitlenmemek eldemi biraz doğru işler yaparsak neden olmasın Trabzonspor taraftarıyız şampiyonluk düşünmemizden doğal bişey olamaz.

Süleyman Sofu
kim ne derse desin bize azize gibi dik duran konuşabilen federasyona akıllı olsunlar diyebilecek bir başkan gerek ama yinede devre arasına kadar şenerle istikrar

devilkid
yine garip bir lig yaşıyoruz...bu sefer akıllı olup fırsatları sonuçlandırmalıyız...

Erdal
Bundan tam iki sene önce idi...Ziya Doğan gitmiş Ersun hoca ile anlaştık ama Kayseri de takımı sahaya Ahmet hoca çıkarmıştı...İlk o gündür sanıyorum Kayseri Tribünlerinin "Tolunay istifa" diye bağırması...Sonra da sumadı o sesler...Ama Kayseri yönetimi dinlemedi o sesleri...Şimdi liderler...Üstelik en önemli iki oyuncuyu 15 milyon Euro ya iki sene içinde satarak....İbret tablosu sahiden...

Ahmet Kuru
06.12.2009, 22:27
Uzun zaman sonra çok keyifli bir haftasonu geçirdim...
Rakiplerin hepsi puan kaybetti,biz ise güzel futbol ve net bir skor ile galipa geldik...
Sahada sağ bekinden sol açığına defansından ortasahasına kadar herkes birşey yaptı...
En azından istekliydi her biri...
Sezona erken havlu attık derken,bizdeki kan değişikliği,rakiplerin kötü performansları derken tekrar lige ortak olduk.
7 puan fark kaldı.Son iki haftayıda kazanıp aradaki farkı azaltarak devrearasına moralli girmek lazım...
Transfer açısından da aradaki farkın kapanması çok önemli...

Fatih Tekke'nin de maçta olmasına ayrı bir sevindim...
İnşallah Ocaktan sonra sahada da olacaktır...

gerenimo
06.12.2009, 22:27
şenol güneşi istekli ve heycanlı görüyorum. kendisinden emin ve kararlı bir hali var. henüz kore ligi yeni bitmişken, dinlenmeden soluklanmadan, takımın başına geçti. sanki o bize biz ona hazırmışız. camianın havasını değiştirdi. umarım şevkini kırmayız gereken sabırı gösteririz.

Muhammed
06.12.2009, 22:28
Kayseri için sene sonunda ilk 4 çok büyük başarı olur bence.

.....
Şenol hocam. Teşekkür ederiz.

Seviyoruz seni.

Egemen
Bundan tam iki sene önce idi...Ziya Doğan gitmiş Ersun hoca ile anlaştık ama Kayseri de takımı sahaya Ahmet hoca çıkarmıştı...İlk o gündür sanıyorum Kayseri Tribünlerinin "Tolunay istifa" diye bağırması...Sonra da sumadı o sesler...Ama Kayseri yönetimi dinlemedi o sesleri...Şimdi liderler...Üstelik en önemli iki oyuncuyu 15 milyon Euro ya iki sene içinde satarak....İbret tablosu sahiden...

izle, otur, ağla cinsinden hemde :)

KUTADGU

Buradan benim çıkardığım sonuç, senin istediğin sonuç değil gibi duruyor Erdal Abi.

"Tribünlerin sesini dinlememek" vurgusu ağır basıyor benim okumamda.

Anıl Caner
06.12.2009, 22:29
Ben hala sezon sonunda ilk 3te yer alacağımıza inanmıyorum. Ancak Şenol Güneş olayı ne kadar özümsemiş, bu gidiş geliş ile ne kadar çok şey katmış hakikaten muazzam.

Dilerim en kötü ihtimal ile 3.5 yılını harcar bizimle. Her skora ve duruma rağmen.

Tunay ERDEM
06.12.2009, 22:30
Teek çiçekle bahar gelmez doğru, mükemmel takımda değiliz doğru ama rakiplere bakınca lider olan kayseriye bakınca ümitlenmemek eldemi biraz doğru işler yaparsak neden olmasın Trabzonspor taraftarıyız şampiyonluk düşünmemizden doğal bişey olamaz.

Öyle olmuyor işte. Daha 3 gün önce düşündüklerimize bir bakın, bir de şimdi kurduğumuz hayallere... Bizim en büyük sorunumuz dünü unutmak. Bunu daha önce sayısız kere yaşamadık mı? Bu taraftar çok kırılgan bir taraftar. Hafif sallanmaya gelmiyor, sallansa kayıp düşüyor. Denge problemimiz var.

isaatay
06.12.2009, 22:31
Gabriç'in golünde, pankartımız daha güzel gözüküyordu. O kareyi yakalayabilen varsa, paylaşırsa süper olur. :)
Şİmdi Yakalarım o captureleri

mkmsas
Gabriç, iki maçtır sağ kanatta da çok verimli oynuyor.. Gittikçe uyum sağlıyor, ileride çok faydalanacağımızı düşünüyorum..

Umut savruk.. Yine de etkili bence.. Fatih gelene kadar vazgeçilmez .. Fatih'ten sonra da çok değerli bir yedek olacaktır..

Selçuk gittikçe iyi oluyor.. Bu sene geçen seneye oranla çok daha faydalı ve istikrarlı.. Tolunay ve Ünal'dan sonra en önemli yerli orta saha oyuncumuz oldu..

Colman kötü gözükse bile 3 golün de içinde var.. 3.golde topu kazanıp atağı başlatması Alex'ten fazlalılığı... Ama ilk adımının ağırlığı kademe atlamasını engelliyor..

Song ve Egemen çok iyiydi.. Ama Egemen en az Umut kadar savruk.. Bu savrukluğu başımıza her ana yeni belalar açabilir..

Alanzinho sezonun en iyi maçını oynadı.. İStikrarlı bir şekilde böyle oynarsa tartışmalara son verir, biz çok maç kazandırır..

Takım ilk yarı çok etkisiz, ikinci yarı istediğimiz gibiydi..

Önümüzdeki 2 hafta bizi tekrar umutlandırabilir.. Bana kalırsa her halükarda önümüzdeki sezonun hazırlıkları yapılmalı

asimetrik
Ligin boyu kısaldı ama üzerimizde eritmemiz gereken 33 puanlık bir fark var.
Olacak iş değil.

İyi tarafından bakarsak,
geçen hafta 43 idi. Bir haftada 10 kazandık:) Üsttekiler ile 7 maçımız var.Haydi 15 de oradan erittik diyelim, kalır 18. Kalanı da kendi aralarındaki maçlarda halletsinler:)

Nereden bakarsak üsttekilere iki maçtan fazla kaybedersek olmaz. Maç kaybetmemek lazım ki zor :)

Fatih
8'de 8 yapan mükemmel takım Fb son 3 maçını kaybetti.7 puan fark olmasına rağmen şanslar eşit.Yarışın içinde biz de varız Kayseri de var Bursa da var.Tek yapmamız gereken adım adım yürümek.

irfanb
06.12.2009, 22:32
Ya Trabzonspor yönetimi taraftarin tepkisini dinlemeyip Samet Aybaba ile anlassaydi ?

magicyattara
06.12.2009, 22:33
Benim sağ bek açılımım pek itibar görmedi galiba:)
Makina gerçek parçasını bulunca daha iyi çalışmaya başladı.

Erdal
Buradan benim çıkardığım sonuç, senin istediğin sonuç değil gibi duruyor Erdal Abi.

"Tribünlerin sesini dinlememek" vurgusu ağır basıyor benim okumamda.

Bir fark var...Önemli bir fark bu bence....Anlık tepki ile sürece yayılan talepler farklı şeyler...Demek istediğini ben anladım herkes anlasın Cihan; Fatih konusunda direnmelerini kasdediyorsun....Aynı şey değil...Aynı şey hangisi biliyormusun? Transferin son günü görüşmek...Dönmeyelim eskiye...:)

.....
Şimdi baktım gs maçı berabere bitmiş ne kadar sevindim anlatamam :)

Muhammed
06.12.2009, 22:34
Colman'dan hiçbir hoca vazgeçmiyor farkındamısınız? Hatta Eriksson maç kasetlerini izledikten sonra en çok Colman'ı beğenmiş. Bunu da başkan söylemişti.

SüRMeNe_6161
06.12.2009, 22:34
Ryhun Yeter Şenol Hocam Seviyoruz Seni Kitap Gibi Yorum Yapıyo:)

asimetrik
06.12.2009, 22:35
Anıl imzanı bir güncelle de keyfimiz gelsin tekrar:)

Anıl Caner
06.12.2009, 22:36
Anıl imzanı bir güncelle de keyfimiz gelsin tekrar:)

tamam mıdır :)

Şahinoğlu
Öyle olmuyor işte. Daha 3 gün önce düşündüklerimize bir bakın, bir de şimdi kurduğumuz hayallere... Bizim en büyük sorunumuz dünü unutmak. Bunu daha önce sayısız kere yaşamadık mı? Bu taraftar çok kırılgan bir taraftar. Hafif sallanmaya gelmiyor, sallansa kayıp düşüyor. Denge problemimiz var.

İmzamdada yazdığı gibi bunca ölümden dönülmez bu kadar sevmeyince be kardeş, geçen sene bjk taraftarı ilk yarı ne düşünüyodu ikinci yarı şampiyon oldu, bu iş biraz hava ve biraz doğru işler yapma işi kalan 2 maçıda alalım Tekke'de gelirse o hava fırtınaya dönüşücek inşallah.

asimetrik
Ya Trabzonspor yönetimi taraftarin tepkisini dinlemeyip Samet Aybaba ile anlassaydi ?

Farketmezdi. Akacak kan damarda durmaz:)

İlyas Onat
GS' den sonra en çok gol atan ikinci takımız. Ligin liderinden 4 gol fazla atmışız. Ama tam iki katı da gol yemişiz, 20 gol.
Gol yemeden kazanmamız güzel. Song'u kazanmamız güzel...

_SeRKaN_
Tebrikler...İnşallah bu çıkışımız devam ederde sene sonunda bunu şampiyonlukla taçlandırırız...

Tunay ERDEM
8'de 8 yapan mükemmel takım Fb son 3 maçını kaybetti.7 puan fark olmasına rağmen şanslar eşit.Yarışın içinde biz de varız Kayseri de var Bursa da var.Tek yapmamız gereken adım adım yürümek.

Fener o maçları kazanırken hangimiz mükemmel futbol oynuyorlar diyorduk Allah aşkına? Herkes biliyordu ki bir yere kadar gidecek ve düşüşe geçecektiler. Şişirilmiş bir balondular, sonunda patladılar. Bizi en iyi Serkan anlattı bu gün "biz ne zaman hesap yapsak puan kaybediyoruz", bu cümle bizi tarif ediyor zaten. Aklımıza bunları getirmeden, öyle 3-5 maç sonrasını hesap etmeden hareket etmeliyiz.

irfanb
Colman'dan hiçbir hoca vazgeçmiyor farkındamısınız? Hatta Eriksson maç kasetlerini izledikten sonra en çok Colman'ı beğenmiş. Bunu da başkan söylemişti.

Hüseyin`den de hicbir hoca vazgecmiyordu.
Ta ki Bursaspor`a gidene kadar.
Bu hafta kadroda göremedim.:)

Selçuk Demircioğlu
06.12.2009, 22:37
kasımpaşa,diyarbakır,belediyeye puan kaybedildiği sürece bu lig çok su kaldırır..
en garanti maçlar sürprizlerle sonuçlandı..

şansımız var ama oyun ve istek böyle devam etmeli...

bir de defansa sağlam bir oyuncu gerekli...egemene ben yine güvenemiyorum..

zafercalikoglu
ne oldu tam istediğimiz gibi bir galibiyet,zirveye az kaldı geliyoruz bıkmadan usanmadan yavaş yvaş

Cihan
Barbaros'la olan muhabbet ne? ne gibi bi sorun var ya ? :D

Anıl Caner
Serdar Bali bile vazgeçti yahu Hüseyin'den.

Geçen hafta 6 pas programında "eğer Hüseyin'den iyisi varsa o oynasın derim ben hep. Trabzonspor'da yoktu. Bursa'daki Kirita daha iyi. Çok severim ama yedek otursa da olur" dedi.

Erdal
Fatih i almamanın hiç bir izahı yok Cihan:)...Yok....Tek izahı var; Daha iyisini yada hadi alttan alalım ona yakınını alırsın...TRT yi izleyen arkadaşlar görmüştür 98 dünya kupasından Şili İtalya maçında Şili golü verdiler....Golü seyrederken bu ülkede o golü kim atar acaba diye düşündüm...Denk gelir herkes atar da en çok kim atar? :)

Muhammed
06.12.2009, 22:39
Sahiden Erdal abi Trabzonspor kaptanı Bursaspor'da yedeğe düştü. Bir diğeri Giresunspor'dan gönderildi. Bank Asya'da bile tutunamadı yani. Özevlatçılar açısından kötü bir hafta oldu sanırım :D

asimetrik
tamam mıdır :)

Sen yaparsın da olmaz mı:)
Dediğim gibi eskilerini kaybetme de, 2009-2010 sezonu Trabzonspor özeti yapalım.

Mollasalihoğlu

Sonucu da gördün mü :D

Süleyman Sofu
06.12.2009, 22:40
Fatih i almamanın hiç bir izahı yok Cihan:)...Yok....Tek izahı var; Daha iyisini yada hadi alttan alalım ona yakınını alırsın...TRT yi izleyen arkadaşlar görmüştür 98 dünya kupasından Şili İtalya maçında Şili golü verdiler....Golü seyrederken bu ülkede o golü kim atar acaba diye düşündüm...Denk gelir herkes atar da en çok kim atar? :)
Kim atacak abi tabiki Fatih Tekke atar...:alkış::alkış::alkış:

Erdal
Bize bir golcü daha lazım...Bize Fatih Tekke lazım :) Bu tepki değil mesela Cihan.....Analiz:)

KUTADGU
Bir fark var...Önemli bir fark bu bence....Anlık tepki ile sürece yayılan talepler farklı şeyler...Demek istediğini ben anladım herkes anlasın Cihan; Fatih konusunda direnmelerini kasdediyorsun....Aynı şey değil...Aynı şey hangisi biliyormusun? Transferin son günü görüşmek...Dönmeyelim eskiye...:)

Dönmeyelim!

Benim derdim şu ya da bu değil Erdal Abi.

Trabzonspor iyi olsun da.

Bu arada sen bilmezsin ama benim buzdolabımda dahi Fatih Tekke'nin magneti var.

Öyle deli severim Fatih'i.

Ek : Bu arada bilmeden okumamış olduğum mesajına da cevap vermiş oldum.

Egemen
06.12.2009, 22:41
Dönmeyelim!

Benim derdim şu ya da bu değil Erdal Abi.

Trabzonspor iyi olsun da.

Bu arada sen bilmezsin ama benim buzdolabımda dahi Fatih Tekke'nin magneti var.

Öyle deli severim Fatih'i.

ne gada deliii :)

mkmsas
06.12.2009, 22:42
Bu arada tam haftası galiba..

Geçen seneyi, Galatasaray ile Fenerbahçe'nin ligde olmamasına bağlayıp, "bu sene geri döndüler, ak koyun kara koyun ortaya çıktı" tespitini yapanlar, bu haftaki puan barajını geçen sene ile karşılaştırabilirler mi, acaba?

Geçen seneki başarıyı azımsayanların keli göründü bence..

Erdal
Hüseyin, konusunda diğer taraftan bak....Bizim beğenmediğimiz iki adamla topladı Bursa o puanları:)...Hüseyin gitmeliydi...Gitti....Tayfun da gitmeli...Barış kiralık gitmeli...Kaptan geri dönmeli...:)

Adem Erdoğan
Kralın tahta çıkmasına son 2 hafta, Gs ile kupa maçında oynayabilirmi acaba?

Sever AliSamiYeni.

asimetrik
06.12.2009, 22:43

Bu sonuçtan sonra haftaya görürsün:)

Cafer Bulur
Heyt beee,enol günes ve a.gücü galibiyetihatirina cezam da kaldirilmis.

Merak etmeyin,olumlu seyler söyleyecegim.....:)

magicyattara
Gabriç müthiş oynamaya başladı.
Alanzinho takımın gaz pedalı oldu.
Ömer Aysan 40 yıldır bu takımda gibi rahat oynuyor,onun önünde Serkan çok verimli olmaya başladı.
Selçuk takımın eli ayağı oldu.
Umut'a saygı duymamak imkansız.Bu kadar özveriyle oynayan kaç oyuncu vardır.

Erdal
Bu puan tablosu yayın ihalesinde işe yarar mı Jester? Bizim açımızdan demiyorum genel olarak?

İsa
Bize bir golcü daha lazım...Bize Fatih Tekke lazım :) Bu tepki değil mesela Cihan.....Analiz:)
Bize golcü değil Fatih Tekke lazım!

KUTADGU

Ünal Karamanvari bir analiz oldu sanki.

Ünal Karaman "Bize Teknik Direktör değil, Şenol Güneş Lazım"

Erdal Hoş "Bize golcü değil, Fatih Tekke lazım"

Seviyorum ben burayı yahu...

KUTADGU
06.12.2009, 22:44
ne gada deliii :)

Tam olarak şu kadar.

Biber gazı yemeyi göze alacak desem ne dersin :)

magicyattara
Sahiden Erdal abi Trabzonspor kaptanı Bursaspor'da yedeğe düştü. Bir diğeri Giresunspor'dan gönderildi. Bank Asya'da bile tutunamadı yani. Özevlatçılar açısından kötü bir hafta oldu sanırım :D

İyi de Bursa 3 yedi Kayseri'den.
Haftaya 11'dedir Hüseyin:)

Erdal
Ömer Aysan 40 yıldır bu takımda gibi rahat oynuyor,onun önünde Serkan çok verimli olmaya başladı.

Bu gün adına Song u da ekleyelim listeye....

Egemen
06.12.2009, 22:45
Tam olarak şu kadar.

Biber gazı yemeyi göze alacak desem ne dersin :)

o bu değil de acayip yakıyo gözleri, burnu :)

Bilâl ÇOBAN

abi dediğin gibi;

3-4 sene sonra, Şenol Güneş başkan, Tolunay hoca teknik direktörümüz olur inşAllah :)

Süleyman Sofu
Bu hafta Songda deli top oynadı bence vuvuzelayı hakediyor bu adam ne dersiniz?;) avni akerede sokalımmı bu güzel düdüğü Kamerunlu kaptanın varsa vuvuzelanda olacak dimee ama:D:D:D

irfanb
06.12.2009, 22:46

Cafer hosgeldin.
Nerelerdeydin yahu özlettin kendini :)

Anıl Caner
İşaret edilmesi gereken en güzel nokta Onur Recep ama kimsenin pek hevesi yok gibi :).

Dilerim Şenol Hocam onu hakettiği yere getirir. Eğer getirmeyecekse de herhangi bir anadolu takımına verelim. Volkan Demirel'in ismi altında ezilmese banko milli takımın kalecisi olur.

Erdal
Ama Colman üzüyor beni...Siz ne derseniz deyin üzüyor...Bazen tercihleri çok savruk....Bazen çok ağır...Yine bu gün yaptı o meşhur boş hamlelerini...Yahu oğlum gitme rakibin üzerine bekle o gelsin :)

magicyattara
Bu gün adına Song u da ekleyelim listeye....

Bunlar bankolarım:)
Yoksa Egemen de iyi oynadı bugün.

Bugünün kötüsü Colman'dı maalesef.

isaatay
06.12.2009, 22:47
Maçta BordoMavinet pankartları
http://img689.imageshack.us/img689/21/trt1noevent200912062134q.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/3432/trt1noevent200912062134d.jpg
http://img143.imageshack.us/img143/2166/trt1noevent200912062134g.jpg
http://img697.imageshack.us/img697/7641/trt1noevent200912062134.jpg
http://img697.imageshack.us/img697/7641/trt1noevent200912062134.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/7641/trt1noevent200912062134.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/7641/trt1noevent200912062134.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/7641/trt1noevent200912062134.jpg
http://img229.imageshack.us/img229/8941/trt1noevent200912062134f.jpg
http://img229.imageshack.us/img229/8762/trt1noevent200912062134s.jpg
http://img697.imageshack.us/i/trt1noevent200912062134w.jpg/

Fatih
Cale de hatasız oynadı gibi.

cyberentalpi
Gol yollarında haklı olarak sikayet ediyruz. Ama ilgincdir ki biz en cok gol atanda ikinci takımız.
Defansada biraz el atmalı.

KUTADGU
06.12.2009, 22:48
o bu değil de acayip yakıyo gözleri, burnu :)

Bilirim bilirim Egemen.

Diyorum ki dörtlü defans iyiydi bugün. Kademe anlayışı falan.

Gazi mahallesinde ne işin vardı yahu?

Kanat organizasyonlarımızda da gözle görülür düzelme var.

İzmir işi ne oldu senin?

Gabriç'in golü de güzeldi.

Cafer Bulur
Cafer hosgeldin.
Nerelerdeydin yahu özlettin kendini :)
Bir ara kadrodisi kaldim.:)

Yasandi ve bitti,araniza katilmak icin sabirsizlaniyordum,iyi oldu.

Erdal
Ama istatistiklere bakıyorsun Colman en üretken adam :)....Ben bu takımda Alex istemiyrum abi...Katılmayana aygı duyarım eyvalllah:)

Muhammed
Ama Colman üzüyor beni...Siz ne derseniz deyin üzüyor...Bazen tercihleri çok savruk....Bazen çok ağır...Yine bu gün yaptı o meşhur boş hamlelerini...Yahu oğlum gitme rakibin üzerine bekle o gelsin :)

Onu zorlayacak bir oyuncu çok iyi olur. Sezer ismi özellikle çok iyi olur bence tamda kulübünde kadro dışı kalmışken.

magicyattara

Cafer hoşgeldin.

zafercalikoglu
06.12.2009, 22:49
ligin en cok gol atan 2.takımıyız,ve ve yediğimiz gol sayısı ile denizliden sadece 5 gol eksik yemişiz,defansımıza kesinklikle bir çare bulmalıyız,bir macla bahar gelmeyecegi gibi,kışda gelmez,3 maclıkn seriyi dediğim gibi en az 7 puanla kaptırsak,2 .yarı ilk 4 deyiz,kesinlikle 7 puanı aşağı düşmemmeiz lazım,aynı konstre ile denizli maçınıda almalıyız,

Barış Kaptanoğlu
06.12.2009, 22:50
harika bi hafta oldu bizim için...Bundan sonra hep böyle olsun

Muhammed
Ama istatistiklere bakıyorsun Colman en üretken adam :)....Ben bu takımda Alex istemiyrum abi...Katılmayana aygı duyarım eyvalllah:)

2. gol onun kullandığı kornerden geldi. 3. golde topu hem kaptı hemde golüde kendisi attı zaten. İlk golde payı var mı pek hatırlayamadım?

irfanb
Sonucu da gördün mü :D

Hüseyin olsaydi yenilmezdi diyorsun.:)

Cafer Bulur
Cafer hoşgeldin.
Sagol abi,herkese selamlar saygilar.

Senol günesin gelisi,broosun gidisi cok iyi olmustur.

Cikisa gececegiz insallah,önümüzü aydinlik görüyorum.

Barış Kaptanoğlu
ligin en cok gol atan 2.takımıyız,ve ve yediğimiz gol sayısı ile denizliden sadece 5 gol eksik yemişiz,defansımıza kesinklikle bir çare bulmalıyız,bir macla bahar gelmeyecegi gibi,kışda gelmez,3 maclıkn seriyi dediğim gibi en az 7 puanla kaptırsak,2 .yarı ilk 4 deyiz,kesinlikle 7 puanı aşağı düşmemmeiz lazım,aynı konstre ile denizli maçınıda almalıyız,
aman nazar" değmesin bu hafta defans ta iyiydi

Fatih
06.12.2009, 22:51

Cezanız cuma günü kaldırıldı.

İlhan sandığınız kadar boş adam değildir.:rolleyes:

irfanb
Bir ara kadrodisi kaldim.:)

Yasandi ve bitti,araniza katilmak icin sabirsizlaniyordum,iyi oldu.

Senol Günes`e dua et.
Tüm kadro disi kalanlar onun yüzü suyu hürmetine affedildi.:)

Anıl Caner

Ben de istemiyorum.

Colman enteresan adam. Çok iyi oynadığı maçlarda misal Galatasaray maçı yaptığı tek hata ile maçı veriyor. Çok kötü oynadığı maçlarda istatistiklerde zirvede oluyor misal bugünkü maç.

Ama her şeye rağmen Arjantinli ateşli bir taraftar gibi bağlı Trabzonspor'a. En azından ben öyle hissediyorum. Bir şeylere kırgın belli. Ama çok seviyor.

Ben yabancı kontenjanımızı Colman gibi bir oyuncunun doldurmasından çok memnunum. Her yönüyle.

Orhan Aydın
Denizli edasıyla yazayım bu 3 puanın kıymetini önümüzdeki haftalarda anlayacağız:D

İsa
Colman'ı neden hiç bir hoca kesmiyor?Gerçekten merak ediyorum bu sorunu cevabını.
Ben olsam Ceyhun'u oynatırdım.

Egemen
06.12.2009, 22:52
Bilirim bilirim Egemen.

Diyorum ki dörtlü defans iyiydi bugün. Kademe anlayışı falan.

Gazi mahallesinde ne işin vardı yahu?

Kanat organizasyonlarımızda da gözle görülür düzelme var.

İzmir işi ne oldu senin?

Gabriç'in golü de güzeldi.

takım iyiydi.. kademe anlayışı Ömer Aysanla daha da düzeldi..

kuzen burda kalıyo da :)

gabriç kendine gelmeye başladı, serkan doğru yerde kullanılmaya başladı..

şubata kadar dönmem zor gözüküyor izmire..

gol harikaydı ;)

krdnz
06.12.2009, 22:53
Belediye'nin golüne bugün bizim gollerden daha cok sevindim.

Gün itibariyle liderle puan farkı 7.Başarıcaz bu sezon.

Evet 7

İnanıyoruz 7;)

h@msi61

Bize golcu degil Fatih Tekke lazim :)

Erdal
Kabul edelim arkadaşlar "gurbet iyi geliyor bize"...Şenol hocaya da iyi gelmiş...Barış da gitsin...Hatta Hasan Ahmet de gitsin...Bu gurbet işini sistemtiğe bğlamak lazım galiba:)

Muhammed
06.12.2009, 22:55
Mesela Galatasaray maçındaki mağlubiyeti kabullenemeyen tek adam Colman'dı. Maç sonunda Galatasaraylı bir oyuncuya 5 metre öteden uçarak bir kayışı vardı ki hayatta unutamam. En azından mağlubiyeti yediremediği belliydi. Takıma çok bağlı olduğunu düşünüyorum bende. Geçen sene Antalyaspor maçından sonra galibiyet hırsı ile elini kanatana kadar soyunma odası kapısını yumrukladığını okumustum mesela.

Anıl Caner
Kabul edelim arkadaşlar "gurbet iyi geliyor bize"...Şenol hocaya da iyi gelmiş...Barış da gitsin...Hatta Hasan Ahmet de gitsin...Bu gurbet işini sistemtiğe bğlamak lazım galiba:)

Hayırlısıyla Tekke'yi de bir izleyelim de sonra sisteme bağlarız çalışıyorsa :)

magicyattara

Oldu olacak takım olduğu gibi gurbete gitsin.Ama komple özevlatlarla kurulduktan sonra:)

Ömer TOPAL
şaşırmadım..bekledigim bir sonuc ve bekledigim bir takım :) olacak olacak..daha güzel olacak

Cafer Bulur
Ilk yari kötüydük ama ikinci yaridaki futbolla rahat bir galibiyet aldik.

Senol hoca da sorunun saha icinde degil disinda oldugunu bu aksam acikladi.

Iste bunun icin senol hoca bize lazimdi,broos bunu asamadi....

Erdal
06.12.2009, 22:56
Şehir boğuyor bir süre sonra...Artık kanaat getirdim....Boğuyor şehir...Git geller işe yarıyor....Bunu üzerinde durayım ben :)

İlyas Onat
06.12.2009, 22:56
Sagol abi,herkese selamlar saygilar.

Senol günesin gelisi,broosun gidisi cok iyi olmustur.

Cikisa gececegiz insallah,önümüzü aydinlik görüyorum.

Bu cümleniz, evveliyatını bilmediğimiz ayrılık hikayesinin sonunda tevbe istiğfar gibi olmuş. : )

GERONIMO35
06.12.2009, 22:57
ne bereketli bir hafta oldu yaw bir seri yakalrsak bu iş gayet güzel olur:)

necmiati61
06.12.2009, 22:59
yerel medyadan futbolcuları ve hocayı koruyabilsek başarı gelir ne çekiyorsa takım yerel medyadan çekiyor bir hafta trabzonda durup yerel medyayı izleyen inanın kafayı yer

Erdal
Başkan ya da yöneticiler açıklama yaptı mı mçtan sonra?

Süleyman Sofu
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64909
Şenol Hoca harbiden iyi konuşuyor ya desteği sonuna kadar hakediyor...

Egemen
06.12.2009, 23:00

ben görmedim.. iyi ki de görmedim :D

jako13
06.12.2009, 23:00
Arkadaşlar colman tartışılmaz.Böyle zeki bir futbolcu bulunmaz. Colman-Selçuk aynı tarzda adamlar bence..Yok gibiler ama onların yokluğunu ancak oynamadıkları zaman anlıyoruz.Bross Selçuğu kesti, sırtımız yerden kalkmadı... Şenol Hoca akıllı adamdır, tercihlerine saygı göstereceğiz. Hocamıza kolay gelsin....Şenol Güneşle gelecek bir şampiyonluk çok anlamlı olacaktır...

Mustafa Calik
06.12.2009, 23:01

Hayir yapmadilar.

iso_4939
iyi oldu valla bıraz yuzumuz gulsun...

Erdal
Bize golcü değil Fatih lazım...Fatih bu takımda olsun Umut çok gol atar desem çok mu iddialı olur:)

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:02
Senol hocaya hosgeldin diyor,basarilar diliyorum.

Her zaman senol günes Trabzonspor icin en iyisidir diyen birisi olarak aradigimiz kan bulunmustur kanimca.

Yönetim de hatalarindan ders cikartip futbolu senol hocaya emanet ederse bu is olur.

iso_4939
06.12.2009, 23:02
benım korktugum ınş.senol hocayıda harcamayız...

Muhammed
06.12.2009, 23:03
Bize golcü değil Fatih lazım...Fatih bu takımda olsun Umut çok gol atar desem çok mu iddialı olur:)

Fatih gelirse bu sistemde Umut yerine Fatih ile oynayarak devam etmez miyiz?

POYRAZ
06.12.2009, 23:03
Güzel basladik.
Umarim böyle devam ederiz hep.
Tebrikler.

Eren Karaahmetoğlu
06.12.2009, 23:04

Yapmadı kimse açıklama. En azından ben hiçbir yerde görmedim. Gelişme var..:) Bu arada fikstür fikstür dedin Erdal abi içim dışım fikstür oldu. Habire puan durumunu ve fikstürü inceliyorum... Çok ciddi oynayıp şu 2 maçı kazanırsak, ikinci yarıya müthiş bi şekilde başlarız.. Yeter ki şu 2 maçı alalım.. Hatta Denizli'yi yenelim, fenerle iyi oynayıp berabere kalalım o bile yeter..(Tamamen kendimi şartlandırıp, olası bir malubiyette kendimi harap etmemek ve etrafa zarar vermemek için kurdum bu cümleyi.)

Hotaman
06.12.2009, 23:05

Değerli kardeşim inanın bizde sizi çok seviyoruz.
Elimden geldiğince maçlarınıza gitmeye çalışıyorum. Gökçek gidene kadar bir süre ara vereceğim.:)
Ben sizlerin yanında Ankarada formamla maçımı seyrettim. Maçı da kazandık. En ufak bir taciz görmedim.
Ankaragücü taraftarı benim gözümde adamdır. Heryerde bu anımı anlatmaktan da büyük keyif alırım.
Allah yolunuzu açık etsin.

Paksoy
06.12.2009, 23:05
Colman'ı neden hiç bir hoca kesmiyor?Gerçekten merak ediyorum bu sorunu cevabını.
Ben olsam Ceyhun'u oynatırdım.

cevap sorunun içindde

İsa
06.12.2009, 23:06
Bize golcü değil Fatih lazım...Fatih bu takımda olsun g
Umut çok gol atar desem çok mu iddialı olur:)
Gökhan'ı gözden çıkarmış gibisin Erdal Abi.

Mehmet Sarigül

Ne dersin Erdal, bizim yöneticileride mi gurbete göndersek? :) Bir yil Chelsea veya Real Madrid eminim iyi gelirdi bizim yöneticilere...

krdnz
Sabredeceğiz,destekleyeceğiz,şampiyon olacağız.

Cafer Bulur
Erdal abinin bir sözü var cok dogru.

Krizden cikariz ama sonrasi daha önemli diyordu.

Gercekten öyle kasimpasa krizini cabuk atlattik ama devre arasindaki gelismeler cok daha önemli.

Inat edilip fatih tekke alinmazsa yönetimi kimse kurtaramaz...

Erdal
06.12.2009, 23:10
Gökhan'ı gözden çıkarmış gibisin Erdal Abi.

Yok yahu...Song u çıkarmıştım gözden ama baksana:)..Herkes beğenmiş ama ben Egemen i beğenmedim bu gün...

Gabriç vurmadan Rıdvan a özendim gol olur dedim oldu...O gazla Gökhan vurmadan da dedim olmadı...Ama orda vurulur:) En azından Gökhan vurur...

Umut vurması gereken topu vurmadı, vurmaması gereken topu vurdu...Barış kendinle be çocuk barış...Başkası olma kendin ol...Kendisi olsa ilk pozisyonu atardı Umut...

Mehmet Sarigül
06.12.2009, 23:11

Fatih Umut'a kac mac dayanabilir bilmiyorum...baksaniza Gökhan'a futbolu unutmus Umut'un yaninda.:)

Erdal
Ne dersin Erdal, bizim yöneticileride mi gurbete göndersek? :) Bir yil Chelsea veya Real Madrid eminim iyi gelirdi bizim yöneticilere...

Bayern, ve Milan olur tercihim :)....Hadi Barça da olsun :)

jako13
Artık şampiyonluk yarışında bizde varız, fark kapanıyor, Feneri mutlaka yenmeliyiz....

ardasali
06.12.2009, 23:12
Evet, Trabzonsporu çalıştırabilecek (Bu ahval ve Şerait'te) tek teknik direktör ŞENOL GÜNEŞ'tir.
Dolayısıyla yukarıda da görüldüğü gibi sabır istikrarı her zaman getirir.
Onun için diyeceğim ve Talep edeceğim şey şudur...
Ne olursa olsun herkes 1,5 sene kayıtsız destek olsun ve hatta söz versin bu sayfalarda (veya başlık açılsın) söz veriyorum diye...
Ben SÖZ VERİYORUM, Şenol Güneş aleyhinde bir satır bile menfi ifadeler kullanmayacağım...
Herkes SÖZ VERSİN sürekli destek için... (Hatta bide Sayaç Tutalım :))

Süleyman Sofu
06.12.2009, 23:13
http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/46D4F285CB38E149BF6A70BCp.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=3&galerisec=4804#gal)

http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/551623003D4D43439F00273Ep.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=6&galerisec=4804#gal)

http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/5BAC88EB6C8A914FA1A0B702p.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=7&galerisec=4804#gal)
alemsin yunus:)
http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/664DFEC5D9392445B7AFF54Ep.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=8&galerisec=4804#gal)

http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/6B755CBCAC9433468E0D4308p.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=9&galerisec=4804#gal)
hoşgelmişsin KRALIM

http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/9E2A7B3E524AD84685E4DC72p.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=15&galerisec=4804#gal)

http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/37F5AD239732694292F5CD55p.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=2&galerisec=4804#gal)
Şenol Güneş Büyüksün....

Sefa
Yok yahu...Song u çıkarmıştım gözden ama baksana:)..Herkes beğenmiş ama ben Egemen i beğenmedim bu gün...

Gabriç vurmadan Rıdvan a özendim gol olur dedim oldu...O gazla Gökhan vurmadan da dedim olmadı...Ama orda vurulur:) En azından Gökhan vurur...

Umut vurması gereken topu vurmadı, vurmaması gereken topu vurdu...Barış kendinle be çocuk barış...Başkası olma kendin ol...Kendisi olsa ilk pozisyonu atardı Umut...
Egemen'i bende beğenmedim. Kafası sahada değildi..

OLCAY ÇAKIR
Maç hakkında görüşüm;

Ankara ve gücünün oluşturduğu çok sağlam bir takım var.

Hikmet hocadan beri ibreleri yukarı doğru idi..

Ben kora kor bir maç bekliyordum ve öyle de oldu...

Kora kor,dişe diş maçlardan çekinmiyorum..

Beni endişelendiren BJK maçı gibi maçlar..

En baştan demiştik;bu takım ligin en iyi ve alternatifli takımı...

Gol üretsin yeter..

Bugün kaç pozisyon var bilmiyorum ama 3 güzel gol var.

Bu takım Feneri ve hakemi o gece yener ve şampiyon olur...

Taraftarımız sabırlı olmalı...

Burçak
06.12.2009, 23:14
dangalak şaban şükür trt de yorum yapıyor.
3 büyük takım diyor lige başlarken %33 şans ile başlıyormuş.
torinonun şabanı seniiii

zahido
06.12.2009, 23:15
Hani Ünal çıkıp bize hoca lazım değil Şenol Güneş lazım demişti ya..

Şimdi bize golcü değil Fatih Tekke lazım demesi lazım bence :)

Mehmet Sarigül
Bayern, ve Milan olur tercihim :)....Hadi Barça da olsun :)

Erdal, bana kalirsa Hoffenheim bile olur.:)

irfanb
Senol Günes ve Fatih Tekke gibi gurbetciler revacta.
Gökdeniz`in günahi ne?
Herkes yuvaya dönüyor da onu Ruslarin eline mi birakalim.:?
O da gelsin devre arasinda.
Istemezmisiniz? :)

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:16
Bundan sonra gerekli olan bir forvet ve orta saha transferidir bence.

Devre arasinda fatih tekke ve murat ceylan transferleriyle bu takim sampiyonluga oynar,kalede onur olsa bile.....

yorumsuz6117
Şu yukarda ki resimde başkanın omzuna Trabzonspor atkısı atan adam kim..:)

Mustafa Calik
Gökdeniz`in günahi ne?

Gökdeniz ilk önce 30 yasina gelsin sonra onu 2 milyon €'ya aliriz :D

jako13
06.12.2009, 23:17
Evet, Trabzonsporu çalıştırabilecek (Bu ahval ve Şerait'te) tek teknik direktör ŞENOL GÜNEŞ'tir.
Dolayısıyla yukarıda da görüldüğü gibi sabır istikrarı her zaman getirir.
Onun için diyeceğim ve Talep edeceğim şey şudur...
Ne olursa olsun herkes 1,5 sene kayıtsız destek olsun ve hatta söz versin bu sayfalarda (veya başlık açılsın) söz veriyorum diye...
Ben SÖZ VERİYORUM, Şenol Güneş aleyhinde bir satır bile menfi ifadeler kullanmayacağım...
Herkes SÖZ VERSİN sürekli destek için... (Hatta bide Sayaç Tutalım :))

Kardeşim aynen sözlerine iştirak ediyorum. Ama ayıptır söylemesi "tavuk götü tövbe tutmaz" derler. Bizler bu sözü tutabilecekmiyiz.....!Malum konuşmazsak,yerden yere vuramazsak çatlarız ))

Egemen
Gökdeniz`in günahi ne?

açık söyleyeyim ben istemem :)

Erdal
Burçak be...Geçen shov da bizim müdür de dedi...Serdar Bali de her seferinde düzeltti:)...Takmayalım artık böyle şeylere...Hatta tamam ulan 3 büyük diyelim...3 büyük ve tek büyük....

magicyattara

Yerel kanalda Başkan'ın maç sonrası açıklamalarını dinledim.

Kapalının merdiveninden aşağı güleç bir yüzle inerken kendisini bekleyen basın mensuplarına "3-0 yendiniz neler söyleyeceksiniz,diyeceksiniz di mi" dedi.
Başkan neşeliydi.
Şenol Güneş'in desteklenmesini istedi,her şey çok güzel olacak dedi.
Fatih konusunda gelen soruya ise "Fatih'in askerlik problemi var.Halletsin alırız" dedi.

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:18
Cezanız cuma günü kaldırıldı.

İlhan sandığınız kadar boş adam değildir.:rolleyes:
Sagolsun, pek anlasamayiz ama severim onu,ts li olusundan dolayi.

Gökdeniz`in günahi ne?
Dalgakiran hüseyin de yuvaya dönsün.:)

Burçak
06.12.2009, 23:19
ismini unuttum .
Trabzonsporda Güvenli Görevlisi .
Ts Club da çok görüyordum onu bi dönem.

Mollasalihoğlu
06.12.2009, 23:20
Hüseyin olsaydi yenilmezdi diyorsun.:)

"Hüseyin giderse şampiyon oluruz" demiyorum en azından :)

Süleyman Sofu
Hayret ya Fatihten başka herkes askerliği tartışıyor aksine oda gelmek içn yırtınıyor neyse arkadaşlar iyi geceler ben yatar iyi sohbetler...

irfanb
Dalgakiran hüseyin de yuvaya dönsün.:)

Cafer biz yurtdisina giden gurbetcileri topluyoruz takima.
Yurt ici transferi gurbet sayilmaz.:)

Mehmet Sarigül
Artık şampiyonluk yarışında bizde varız, fark kapanıyor, Feneri mutlaka yenmeliyiz....

Bir galibiyet...fazla degil, sadece bir galibiyet aldik.
Yanils hatirlamiyorsam bir sonraki macimiz Fb degil...Denizli deplasmani.:)

İsa
06.12.2009, 23:23
Tjikuzu kesin olarak gözden çıkarıldı heralde.
Devre arası Tony ve Tjıkuzu kesin yolcu mu şimdi?

Erdal
06.12.2009, 23:24
Askerlik muhabbeti başka talipler ( yurt içinden) çıkmsın diye dillendiriliyor gibi bir şey duydum. Bu iş bu kez hallolur gibi geliyor bana...

Adem Erdoğan
Aykut Kocaman ne iş yapar diye soruyor Ömer Üründül.:)

Napoli
Haftaya Hayden Denizliye

Mustafa Calik
06.12.2009, 23:25

Dün aynisini Erman Toroglu'da sordu Maraton'da.

Napoli
06.12.2009, 23:26
Artık inanıyorum

Cafer Bulur
Senol günesi begenen biri olarak bu aksamki oyuncu degisikliklerine anlam veremedim.

Gökhan i kazanmak istemesi güzelde umutu cikarmasi dogru degildi.2-0 önde olan takim olarak umut-gökhan i denemesini beklerdim.

Ayrica gabric de cikmamaliydi bence,colman daha kötü oynuyordu.

Trabzonsporluyuz iste,hic tatmin olmuyoruz...

Burçak
Askerlik muhabbeti başka talipler ( yurt içinden) çıkmsın diye dillendiriliyor gibi bir şey duydum. Bu iş bu kez hallolur gibi geliyor bana...
Erdal abi, ağzın Bal yesin.
Hemde Anzer bali :)

Egemen

sportif direktör değil mi? ççç

bi iş yapmaz onlar bu ülkede..

yorumsuz6117
06.12.2009, 23:27
Başkan yine askerlik problemi var falan demiş ya askerlik sorunu olsa adam niye can atsın gelmek için..

İsa
Haftaya Hayden Denizliye
Kaç saat sürüyor Denizli istanbul arası?

yorumsuz6117
Senol günesi begenen biri olarak bu aksamki oyuncu degisikliklerine anlam veremedim.

Gökhan i kazanmak istemesi güzelde umutu cikarmasi dogru degildi.2-0 önde olan takim olarak umut-gökhan i denemesini beklerdim.

Ayrica gabric de cikmamaliydi bence,colman daha kötü oynuyordu.

Trabzonsporluyuz iste,hic tatmin olmuyoruz...

Alkışlatmak için çıkardı hepsini..

devilkid
06.12.2009, 23:29
tony gitsin zaten...maçlarda toplam 2 veya 3 defa top kaleye geliyor...yiyecekse bizim cocuk yesin golleri...

Tjikuzu kesin olarak gözden çıkarıldı heralde.
Devre arası Tony ve Tjıkuzu kesin yolcu mu şimdi?

Mollasalihoğlu
Ben değişiklikleri beğendim..
Colman'ı çıkarmaması tahminimce önde olan takımda alıp gidecek bir Gabriç yerine yerden ayağa oynayabilecek Colman'ı sahada tutmak maksatlıydı..
Gökhan'ı alırken de risk almanın manası yoktu çift forvete dönüp dönmeme açısından..

jako13
Şenol Hoca, Tijukuzuda şu takıma kazandır! Ancak senin gibi "Baba" adam yapar bunu....! Bu çoçukta iş varr...!

Napoli
Kaç saat sürüyor Denizli istanbul arası?

bilmıyorumda uçaktan ben rezervasion yaptım,karayolu ile bılmıyorum :S

asimetrik
Artık inanıyorum

İnşallah orada olacağım. Denizlide..

Onur Şeref
06.12.2009, 23:30
http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/551623003D4D43439F00273Ep.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=6&galerisec=4804#gal)

Song'un yardımcı hakeme gülüşüne bakın ççç

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:30
Alkışlatmak için çıkardı hepsini..
Mac sonunda da alkislanabilirdi bu oyuncular.;)

Ayrica senol hocami bu aksam cok tedirgin gördüm,bu aksam puan kaybina ugramasinin cok kötü olacagini bildigindendi herhalde.

İlyas Onat
06.12.2009, 23:31
Şenol Hoca hep tedirgindir.

T.B_1461
06.12.2009, 23:32
Uzun zamandır böyle zevkli bir Trabzonspor maçı seyretmemiştim.
Sefalar getirdiniz Şenol hocam.

Beni rahatsız eden bir husus ilk golden sonra klübede Şenol Güneş'ten başka kimsenin atraksiyon göstermemesiydi.
Şenol hoca sakinleştirme amaçlı hareketlerde bulundu fakat zaten kimsenin sesi soluğu çıkmıyordu. Garipsedim.

İlyas Onat
06.12.2009, 23:32
Song'un yardımcı hakeme gülüşüne bakın ççç

Gabriç de yan hakeme bakıyor. Aralarında bir dialog mu geçti acaba. : )

jako13
06.12.2009, 23:34
Rahat kazandık,rahat kazanmak ne güzelmiş...! Unutmuşuz ))))

Erdal
06.12.2009, 23:35
İlhan, uzat Cafer in cezasını sen uzat :)

zendit
şimdi bakıyorumda şenol hocamızla ilgili gayet güzel yorumlar yapılıyo merak ediyorum 1..2 kötü mactan sonra trabzon şehrinin ortasında sende trabzonpor lumusun denecekmidir.yada buda hocamı mı dır denecektir.ve yine merak ediyorum kötü sonuçlar gelmeye başladığında sabretmek yerine o sabah karadeniz ve trabzon basının sür manşetlerini .aslında tahmin etmek hicte zor değil .trabzonda güneş sönmek üzere yada durun bakalım şuda olabilir güneşin batışını izliyoruz.baskılar acıklamalar ve sonuç?
sonuçmu yönetim güneş in arkasındayız vs..vs..sonuçmu gelecek sezon ikinci yarısı istifa sesleri ve son haftalara kala istifa gelir ve hoca gider.kimse kızmasın kırılmasın tahammül ve sabır yok bizde basında yönetimde ve sorumluluk taşıyan herkezde artık elimizi taşın altına koyalım ve hep beraber diyelim tek beraber değil..bu yazımı not edin ve gelecek yıl başlık olarak acın...saygılarımla....

hopalı muti __

Cafer Bulur
İlhan, uzat Cafer in cezasını sen uzat :)
Ne yaptim abi?:)

Muhammed
06.12.2009, 23:37
Şenol Hoca'nın maç sonu konuşması o kadar rahatlatıcı ki anlatılmaz yaşanır :) Herkes izlesin mutlaka. LigTv'nin sitesinde var.

Aker
06.12.2009, 23:38
Yeri değil ama Barcelona THY ile sponsporluk anlaşması için masaya oturacakmış.
http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=13124323
Kaynak hürriyet acaba doğrumudur :D

Selçuk Demircioğlu
Şaka falan değil kadromuz geniş yahu..

umut çıkıyor gökhan giriyor...gabriç çıkıyor ceyhun giriyor...serkan çıkıyor ferhat giriyor..

daha dışarda tijikuzu var giray var ..barış var... sakat bir zafer yelen ve yattarayı buna eklersek..bir de tayfun tabiki..
gelecek fatih tekkeyi saymadım bile..bir defans istiyorum egemenin yerine:)

Adem Erdoğan
Uzun zamandır böyle zevkli bir Trabzonspor maçı seyretmemiştim.
Sefalar getirdiniz Şenol hocam.

Beni rahatsız eden bir husus ilk golden sonra klübede Şenol Güneş'ten başka kimsenin atraksiyon göstermemesiydi.
Şenol hoca sakinleştirme amaçlı hareketlerde bulundu fakat zaten kimsenin sesi soluğu çıkmıyordu. Garipsedim.

Zevki bir yana en son ne zaman bu kadar rahat maç izlemiştim hatırlamıyorum.

jako13
06.12.2009, 23:39
şimdi bakıyorumda şenol hocamızla ilgili gayet güzel yorumlar yapılıyo merak ediyorum 1..2 kötü mactan sonra trabzon şehrinin ortasında sende trabzonpor lumusun denecekmidir.yada buda hocamı mı dır denecektir.ve yine merak ediyorum kötü sonuçlar gelmeye başladığında sabretmek yerine o sabah karadeniz ve trabzon basının sür manşetlerini .aslında tahmin etmek hicte zor değil .trabzonda güneş sönmek üzere yada durun bakalım şuda olabilir güneşin batışını izliyoruz.baskılar acıklamalar ve sonuç?
sonuçmu yönetim güneş in arkasındayız vs..vs..sonuçmu gelecek sezon ikinci yarısı istifa sesleri ve son haftalara kala istifa gelir ve hoca gider.kimse kızmasın kırılmasın tahammül ve sabır yok bizde basında yönetimde ve sorumluluk taşıyan herkezde artık elimizi taşın altına koyalım ve hep beraber diyelim tek beraber değil..bu yazımı not edin ve gelecek yıl başlık olarak acın...saygılarımla....

hopalı muti __

Çok doğru şeyler söylemişsin!Bu oyunu,kısır döngüyü biz bozabiliriz...Yeterki taraftar olarak akıllı,uyanık olalım.... Yoksa bu senaryo bitmez...!

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:40
Zevki bir yana en son ne zaman bu kadar rahat maç izlemiştim hatırlamıyorum.
Belediye macinda.;)

Uyy,ne güzelde taktilar gsye son saniyede degil mi?:):):)

Mustafa Ayazoğlu
06.12.2009, 23:42
Bu haftaki sonuçlardan sonra havlu atmadık, en azından heyacanımız devam edecek şampiyon olamazsak bile !

Fatih Tekke şart !

Uğurtan
06.12.2009, 23:42

İsmail abi..

Trabzonspor Güvenlik Şefidir..

10 numara da adamdır.. ;)

Erdal
06.12.2009, 23:43
Hayırlı haftalar...Hayırlı geceler...Klasik evet ama gerçek bu: Bu ligde her maç zor...Denizli dahil ...

Adem Erdoğan
06.12.2009, 23:43
Belediye macinda.;)

Uyy,ne güzelde taktilar gsye son saniyede degil mi?:):):)

Unutmuşuz o maçı.:) Yalnız bugünkü futbol daha iyiydi.

İlyas Onat
06.12.2009, 23:44
Şaka falan değil kadromuz geniş yahu..

umut çıkıyor gökhan giriyor...gabriç çıkıyor ceyhun giriyor...serkan çıkıyor ferhat giriyor..

daha dışarda tijikuzu var giray var ..barış var... sakat bir zafer yelen ve yattarayı buna eklersek..bir de tayfun tabiki..
gelecek fatih tekkeyi saymadım bile..bir defans istiyorum egemenin yerine:)

Baytar'ı da unutmayalım. Bakalım ne olacak uşağın hali.
İşler bir ters gitmeye başladı mı çorap söküğü gibi geliyo arkası. Bir düğüm attık söküğe. İlmek ilmek işlemek lazım şimdi, sabır lazım.

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:46
Unutmuşuz o maçı.:) Yalnız bugünkü futbol daha iyiydi.
Daha da iyi olacagiz,bundan kimsenin süphesi olmasin.:)

Bu takim ligde cogu takima oyununu kabul ettirecektir,bunu görecegiz insallah...

Güzel günler görecegiz,günesli günler....:)

Hotaman
06.12.2009, 23:46
Acayip bir camiayız.
Çabuk dağılıp çabuk toparlanıyoruz.
Kalan iki maçı da alırsak liderle eşit puana sahip takımla aramızda ki puan farkı 4'e düşecek.
Kötü bir sezon geçiriyoruz.
Acayip bir camiayız.

Muhammed
06.12.2009, 23:49
Bencede yeterince geniş bir kadroya sahibiz. Sadece 2-3 adet nokta transfere ihtiyaç var. Fatih Tekke, Stoper, Sağ açık.

Burçak
06.12.2009, 23:49

Güzel dileklerin için,
Samimiyetin Teşekkür ederim.
Ankaragücüne Gönülden başarılar.

Adem Erdoğan
06.12.2009, 23:50
Bencede yeterince geniş bir kadroya sahibiz. Sadece 2-3 adet nokta transfere ihtiyaç var. Fatih Tekke, Stoper, Sağ açık.

Yattara'yı transfer edelim bence; psikolojik bir transfer olsun.

10 numara
06.12.2009, 23:51
fatih devre arasında gelirse bir kanat oyuncusu şart oldu, sağ sol farketmez ah ah barış ah ah özer ah.......

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:52
Stoper ve sagaciga gerek yok bence.Serkan ve cok sayida stoperimiz var.

Orta sahada cabuk ve direncli bir önliberoya ihtiyacimiz daha fazla.

Erol Uludoğan
06.12.2009, 23:55
Haydee egede yaşayan serhat boyu bekçisi trabzon sevdalıları denizlide buluşalım.. sevdama birkez daha kavuşacağum çok heyacanlıyım.

Hotaman
06.12.2009, 23:55
Yattara'yı transfer edelim bence; psikolojik bir transfer olsun.
O da olur tabii. Ancak Barış'ı transfer edersek ayrı birşey olur.:)

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:57
Yönetim senol günesi getirerek kendisini kurtarmak istiyor deniliyordu.

Evet,bence de kendilerini kurtardilar ama sanirim takimda kurtuldu.

Senol günesi getirerek yönetim bir tasla birden fazla kus vurmustur.

Yalniz tam yetki deyip de yan cizerlerse ben de onlari vururum...:D

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2009, 00:02
Senol Gunes camiya nasil olumlu bir hava yarattiysa Fatih Tekke transferi ile tavan yapar bu takim.

Hic bir futbolcu kusturulmemeli Gokhan, Giray, Alanzinho ..

Muhammed
07.12.2009, 00:02
Orta sahada ilk adımı sorunu var bütün orta saha oyuncularımızda. Hepsinin ilk adımı yavaş başta Colman olmak üzere. Faty Papy'i direk çağırıp oynatmaya başlasak ne kaybederiz ki?

İsa
07.12.2009, 00:03
Tekke gelirse belkide Tekke-Gökhan muhteşem bir ikili olur.

Atiba gelirse belkide Ernst kadar katkı yapar.O zaman bizi kim tutar?

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2009, 00:05
Tekke gelirse belkide Tekke-Gökhan muhteşem bir ikili olur.

Atiba gelirse belkide Ernst kadar katkı yapar.O zaman bizi kim tutar?

Evet Fatih ve Gökhan mükemmel olabilir. Yanlız Gökhan Ünal küsmüş sanki

Yattara'da dönecek , Ernst gibi duvar oyuncuya ihtiyaç var

Cafer Bulur
07.12.2009, 00:05
Orta sahada ilk adımı sorunu var bütün orta saha oyuncularımızda. Hepsinin ilk adımı yavaş başta Colman olmak üzere. Faty Papy'i direk çağırıp oynatmaya başlasak ne kaybederiz ki?
Bunun icin cabuk ve direncli bir orta sahaya ihtiyac vardir.

Murat ceylan in bu eksigimizi kapatabilecegini düsünüyorum,antep astronomik para istemezse,ki isteyemezler bu is olabilir.

Mehmet Sarigül
07.12.2009, 00:07

24 futbolcunun bulundugu bir kadroda sadece iki forvet varsa, genis bir kadrodan söz edebilirmiyiz?:)

Orhan Kahraman
07.12.2009, 00:09
Güzel bir galibiyet. Genelde türkiye liginde hoca değişikliğinden sonraki ilk maçta furbolcular daha fazla efor sarfeder ve doğrultusunda maç kazanılır. Bu maçtaki fazla mücadele bana bunu gösterdi. ama sitenin girişinde de gördüğüm gibi birden havalandık sanırım. 7 7 7 7 sesleri, kim tutar bizi deyişleri bana fazla abartılı geliyor. Çabuk gaza gelen yapıya sahip insanlarız hemen rengimizi belli ederiz. Şu yorumları 3 sonucada açık fener maçından sonra görebilecek miyim? ve tabiki de haklı olarak rakiplerimizin puan kaybettiği haftada puan kazandırmak şenol hocayla kazanmak mücadeleci bir takım görmek ve hepsinden önemlisi fatih tekkeyi o stadın sınırları içirisinde görmek çok hoştu ama bir eleştiri yada yorum daha yapacağım bence fatihin yanına ne gokhan ne umut...

Erbay
07.12.2009, 00:10
http://img46.imageshack.us/img46/87/13936105670412780948100.jpg (http://img46.imageshack.us/i/13936105670412780948100.jpg/)

İnşallah dönersin kaptan.