PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 15. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

hodlu
06.12.2009, 18:53
Can Karyağdının Fatih ile ilgili sorusuna Şenol hoca ne cevap verdi orayı kaçırdım.Bir arkadaş yazabilirmi...

Tolunay Abdioğlu
06.12.2009, 18:54
Arkadaşlar Şenol hoca takımı soyunma odasından alıp alkışlattımı orayı göremedimde?

Evet alkışlattı.

Sümeyye Şahin
'Çok gol kaçırdık.' :) ; maçın özü.

Kazanmak güzel. Şenol Hocayı canlı olarak dinleme fırsatı sonunda bulabildim. Şenal Hoca'nın bizden olması sevindirici gerçekten, istediklerimizi biliyor. Ve çok şeyi bildiği halde bu görevi istedi. Layığıyla inşallah..

Fatih Tekke'yi stadda görmek çok güzeldi. Bu sahada da görürüz umarım.

Şenol Hocanın gelişinin üstüne, veya Hugo Broos'un gidişinin üstüne ne taraftan yorumlarsak yorumlayalım iyi bir Trabzonspor izledik.

Daha iyileriyle..

Hasan ZAİMOĞLU
ya 7 haftadır bu statta maç oynanıyor kimse kapıda kalmadı da ankaragücünü'mü kasten kapıda bırakacaklar . kendi hataları işte bas baya

isimsiz_61
fatih tekke maçtamıydı öyle duyumlar aldım

Adem Erdoğan
06.12.2009, 18:55
Can Karyağdının Fatih ile ilgili sorusuna Şenol hoca ne cevap verdi orayı kaçırdım.Bir arkadaş yazabilirmi...

Keşke sahada olsaydı demiş.

hodlu
Acaba kalede kimi kullanacak hoca, çünkü bu gece Silva istememiş oynamayı...

UğuR
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Futbolcularımızla ilgili anasayfamızda değerlendirme yapabilirsiniz.....

olcay_61
Anadolu takımı olan A.Gücü'ne Rakibi olduğumuz İst. takımları gibi davranmışız.Çok yanlış olmuş bence, sorumlular özür dilemeli acilen...
kimseden özür dilemeye gerek yok kimseye ayrıcalık da göstermemliyiz. sezon başından beri bilet fiyatları bellidir zaten

Atakan
06.12.2009, 18:56
Yendik ve mutluyuz.:D

kursat1313
bir ara ilk yarı ankaragücündeydi top hep o sırada şenol hoca serkanı ortaya gabrici sağa alanıda sola aldı bu değişiklik bitirdi hayran oldum taktik bilgisine inşallah böyle devam edersin şenol hocam bu arada uzun zamandan beri seyrettiğimiz en rahat maçtı

İsa
Buraya kadar gelmiş çıkıp oynasaydı bari diye espri yaptı.

Murat Erdem
Bütün spor ve haber sitelerinde manşet aynı : Trabzon'da güneş doğdu !

Gecekondu06
kusura bakmada bilet fiyatlarını belirleyen taraftar değil kardeş.bu bir.ikincisi ise Trabzonspor taraftarı deplasmana gitmek için en fazla kilometre yapan taraftardır.800 gidiş 800geliş kolay mı dedin de o yüzden söyledim.ha tabiki yapılan ayıp,fakat onu gelip burada taraftara değil,siz kendi yönetiminize ve bizim yönetime söyleyeceksiniz.taraftarın burada yapabilecek birşeyi yok.biz sadece 'gerçekten yazık olmuş' diyebiliriz.

Benim zaten sizi llafım yokki yonetiminize diyorum arkadaslarınında dedigi gibi bi baskanınızın lafına bakardı + dagın basında ki bletlere bicilen fiyatın bizle alakası ne tartısma yaratılıyo ki nse eyvallah Ankara'da bunların yasanmaması dilegiyle. ;)

Gamze

Abi ankara taraftarına bir ayıp yok ortada. Ben de severim Ankaragücünü. Ama acemilik etmişler. Ha geri dönmemeleri için bir şey yapılabilir miydi? Muhakkak. Yapılsaydı hoş olurdu, ama yapılmaması ayıp değil. Öyle bir pozisyon yani..

Şenol hoca buraya kadar gelmişken sahaya inseydi keşke, sahada da görmek isteriz inşallah gibi sözler söyledi.

Adem Erdoğan
'Çok gol kaçırdık.' :) ; maçın özü.

Kazanmak güzel. Şenol Hocayı canlı olarak dinleme fırsatı sonunda bulabildim. Şenal Hoca'nın bizden olması sevindirici gerçekten, istediklerimizi biliyor. Ve çok şeyi bildiği halde bu görevi istedi. Layığıyla inşallah..

Fatih Tekke'yi stadda görmek çok güzeldi. Bu sahada da görürüz umarım.

Şenol Hocanın gelişinin üstüne, veya Hugo Broos'un gidişinin üstüne ne taraftan yorumlarsak yorumlayalım iyi bir Trabzonspor izledik.

Daha iyileriyle..

Broos'a haksızlık etmeyelim adama resmen komplo kuruldu.

Kimse Trabzonspor'dan daha büyük değildir diyerek sineye çekicez artık bunları.

Hasan ZAİMOĞLU
06.12.2009, 18:57
fatih tekke maçtamıydı öyle duyumlar aldım
maçtaydı bi ara hazırlanıyordu ama 3 0 olunca forvete ihtiyaç kalmadı ferhat girdi sonra ççç

TSercaN
06.12.2009, 18:57
Acaba kalede kimi kullanacak hoca, çünkü bu gece Silva istememiş oynamayı...

Istememis ise bence cok guzel olmus. Ben kalede Turk bir kaleci gormek istiyorum. Sylva ya herzaman destek vermis birisiyimdir fakat hatali goller yedi (artik nedeni neyse bilmiyorum).

Simdi Onur yavas yavas kendine guven gelerek Trabzonsporun kalesini korumali. Senol hoca ona yardimci olmali ve milli takimin kalecisini kaybetmemeliyiz.

Emrah Akcagöz
06.12.2009, 18:58
Ankaragücü taraftarına yapılanlar bize yapılsaydı görürdüm o zaman burdaki yorumları rakibe çok büyük yanlış yapılmış. Yazık..

Salih Kara
Ankaragüçlülerin yanlış anlaması bile olsa onca taraftar oradan geri dönmek zorunda bırakılmamalıydı.Nerde kaldı misafirperverlik.Neyse Ankaragücünün cefakar taraftarına geçmiş olsun diyorum.
Maça gelirsek 2. yarısı mükemmele yakın top oynadık.Takımı ve Şenol hocamı tebrik ediyorum.Haydi şimdi çaktırmadan şampiyonluğa koşalım:))

hodlu
Ünal KARAMAN şuan bence tarihi sorumluluk aşamasında.Şenol Güneş eğer ona yardımcım ol dediyse ve o da kabul etmedi ise onu affetmem.Kişisel gurur yeri değil orası çünkü.Yardımcılığa gel 2-3 yıl sonra tek yetkili ol.Yıllardır 2. bir Şenol Güneş yetişmedi işte Ünal için fırsat...

Doğan Şahin
Biz Gese maçına 50, K.paşa maçına 30 ödedik fiyatlar gayet normal. Bari 500 kişi geri döneceğinize paraları birleştirip 250niz içeri girseydiniz. Ya da internetten isme bilet alıp girseydiniz.

Hasan ZAİMOĞLU
06.12.2009, 18:59
Ankaragücü taraftarına yapılanlar bize yapılsaydı görürdüm o zaman burdaki yorumları rakibe çok büyük yanlış yapılmış. Yazık..
ya adamlara bişi yapılmadı ki . kendi hataları .

hodlu
06.12.2009, 18:59
Buraya kadar gelmiş çıkıp oynasaydı bari diye espri yaptı.

Her espiri de vardır bir hayır...

Emirhan Ömeroğlu
06.12.2009, 19:00
İyiye gidiyoruz Alanzinho faktörünü gördük nasıl top oynadı ve oynattı.

Emirhan Makul
Kardeşiiiiimmmmmmmmm, Ya kardeşler arasında paranın lafı mı olur bugün siz 30 yarın biz 35 ( 5 Lira sayaç parası )

Emrah Akcagöz
ya adamlara bişi yapılmadı ki . kendi hataları .
Yahu 500 kişi de aynı hataya mı düşer..?

Hasan ZAİMOĞLU
06.12.2009, 19:01
yooo bu olayı organize edenlerin hatası .500 kişi olup olmadığıda ayrı bir muammadır

Süleyman Eruyar
06.12.2009, 19:01
ankaragücü taraftarına yapılanları tam anlamadan konuşan renkdaşlar, herhalde yazılanları okumuyorsunuz ki hala özür bekliyorsunuz...

zahido
06.12.2009, 19:02
İyiye gidiyoruz Alanzinho faktörünü gördük nasıl top oynadı ve oynattı.

İkinci yarı çok etkili oynadı gerçekten..

Broosa bişey söylemek istemiyorum ama oynatamadı şu adamı..

Diyarbakır, manisa, kasımpaşa lige yeni çıktılar 3 maglubiyet aldık..

O kaybettiğimiz 9 puanla şuan lider bizdik..

Murat Erdem
06.12.2009, 19:03
15 TL fark için batarmıydık ?
Yönetim insiyatif kullanıp, o insanları stada aldırmalıydı !
Ne kaybederdik ?
İşin insani yönüne bakalım.
Aynı şey bizim taraftarın başına gelseydi, yıkılıyordu şimdi buralar.

Süleyman Sofu
Ambiansı düşünsene
Stat hapörlerinden bir anons eski oyuncumuz Fatih Tekke bugünkü maçta bizi yanlız bırakmamıştır kendisine hoşgeldiniz diyoruz diye.
Valla taraftar sahaya iner zorla sözleşme imzalatır :D
Ben demiştim İbrahimmmm
Tekke gelirse stat inlerr...

h@msi61

Yonetimden ne bekliyorsun, kendi taraftarimiza 30TL ye satilan bileti rakibe 15TL ye vermesini mi? Misafirperverligi biraz fazla abartiyorsunuz sanki...

SDinc
06.12.2009, 19:04
Bütün spor ve haber sitelerinde manşet aynı : Trabzon'da güneş doğdu !

Bana göre "Ankaragücü'ne Güneş çarptı" deseler daha iyi olucaktı.

Bu arada Ankaragücü gerçekten boş bir takım değil. Çok iyi pas yapıyorlar birbirleriyle. Bu arada Aydın Karabulut'u takip eden varsa sadece bize karşımı iyi oynadı yoksa bu adam gerçekten iyi mi ?

zaferyıldız
çok güzel bir başlangıç oldu...herkes için.. ilk kez rahat bir ikinci yarı seyrettim iki senedir...

yalnız fatih tekke gecenin süprizi oldu..gözlerinin içini anladı herkes,, eminim benim kadar...bu yıl trabzonspor allahın izniyle şaşırtacak bizi ,eskişehir maçından beri oyle bir his var içimde bakalım

Murat Erdem
Yahu ! ne kaybederdik ? bence yücelirdik.

hodlu
06.12.2009, 19:06
Fatih askerlik olayını açıklasa da rahat etsek...

pReN@_61
06.12.2009, 19:07
Ne yapılmış hayırdır?

Cafer KILIÇSOY
06.12.2009, 19:07
biletler 15 tl iken biletixde yayınlandı kac gun onceden biletleri mac saatında 30 tlye cıkarıp 10 otobus taraftarımızı geri yollamak ne demek
Arkadaşım Avni Aker stadının misafir bölümü Maraton Tribündedir. Maraton tribününün de fiyatı 30TL dir. Yalnışlık varsa bu biletix'tedir.

Tabiki de onca yoldan gelmişsiniz takımınıza destek için. Bunu takdirle karşılıyor ve sizi çok iyi anlıyorum. Ama dediğim gibi, bizim tarafımızdan size bir yalnışlık yok.

Haa, yıllardır bütün rakiplerimiz bize kıytırık kalearkalarını reva görürken bizim rakip taraftarları Maratonda ağırlamamız da bir hatadır orası ayrı.

hodlu
06.12.2009, 19:08
Colman yine arada kötü oynadığı maçlardan birini oynadı.Adam kafasına göre 2 iyi,1 kötü ne zaman ne oynayacağı belli değil...

Tolunay Abdioğlu
Fatih askerlik olayını açıklasa da rahat etsek...

Abicim Fatih askerlik sorununu dert etse sezon başlarında anlaşmak için gelmezdi.

zahido

Biletin bir fıyatı vardır..

Yücelmek için bilet fiyatına indirim yapıcaksak kendi taraftarımıza yaparız..

Trabzon taraftarı 30 tlye giricek rakip 15 tlye..

Bunun adı yücelmek değil düpedüz enayilik olurdu :)

hamibasoglu
06.12.2009, 19:09
Takım belirli dönmelerde iyi oynadı.Yine gol organizasyonlarında beceriksizdik.5lik 6 lık bir maç olabilirdi.
Tv Den izlediğim kadarıyla Seyirci zayıftı.Sanırım FEBE maçında böyle olmaycak.
Futbolcularla Taraftar arasında belli ki bir sinerji oluşmamış ki, Kolbastı oynanmadı,Şenol hoca da buna deyindi zaten.
Umarım Denizliden sonra Fbe yi de yenerek asıllı bir kolbastı oynanır :)

Sefa
06.12.2009, 19:09
Güzel bir oyunla ve net bir skorla kazandık maçı..

Colman çok kötüydü bugün. Colman formda olsaydı daha farklı biterdi maç ;)

Umut ilk golü çok iyi hazırladı ama o golü de atacak. Boş kaleye gol atamamak ne yahu ?

Gabric kesinlikle iyi bir transfer.

Son olarak Egemen'in kafası maçta değildi. Hataları da oldu bu sebeple. Maç sonu bir 3'lü çektirse kendine gelirdi :)

Ankaragücü fena bir takım değil 2. yarı şişkinlikten kurtulup iyi bir Hoca bulurlarsa daha iyi olurlar.

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 19:10

Yönetime gidilip bizi içeri alın mı demişler ?

Murat Abi sana katılmıyorum ... lafa göre 500 kişi bir otele gidiyoruz ...Otelin gecelik fiyatı 30 lira sen gidiyorsun , daha ucuz odaya bakıyorsun kendi hatanla sana ayrılan yere değilde ...

Sonra gidiyorsun yanlış yapmışsın ... Yanlış anlamışsın ... Ya 15 lira daha çıkar herkes kalır ya da paşa paşa hepsi geri döner kimse kusura bakmasın ...

Ankaragücü taraftarı hakkındaki görüşlerim olumludur merak eden başlıklarına bakabilir ...

Ama bilet fiyatlarında oynama yapmak cezadır ...

Bir jest yapılabilirdi ki hala diyorum yönetimin burda tek bir hatası yoktur...

Hata senin milleti suçlamanın anlamı ne ?

winner
06.12.2009, 19:10
Diri dirençli ve istekli olmak dışında aslında değişen bir şey yoktu.Sonuçta futbolcular aynıyken çok değişen bir şey olmaz.Buna benzer iyi maç çıkarıp gol atamadığımız için kaybettiğimiz en az 3 maç hatırlıyorum.Ankaragücünün düşük fizikli takımı ve orta sahaya hiç yardım etmeyen 4 tane hücum oyuncusu ile oynaması bu skoru getiren bir etken oldu.Ama takımın moralinin yükseldiği ve yeni bir hava yakalandığı inkar edilemez.

Gabriç'i çok beğendim, onun iyi oynaması, yapılan yatırım ve gelecek açısından çok önemli.Onun dışında tüm takım iyiydi.Umut verici bir akşam oldu.

Emirhan Makul
06.12.2009, 19:11
Ah Be kardeşim başına ne geldiiii :D :D :D

http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ankaragucu-trabzonspordan-korkmuyor-2009-12-03

zaferyıldız
adamlar bi şekilde maça alınsa daha şık olur du ama neyse...zaten girmediklerine sevinmiş de olabilirler bu durumda :)

hodlu
Colman-Gabriç-Alanzınho'lu kadroda sahaya 2 forvet çıkmak biraz zor bence de,şimdilik kadro seçimi doğru.

Süleyman Eruyar

:alkış::alkış:

Tolunay Abdioğlu
Kaç yıldır bu takımın misafir tribünü maraton tarafında.

Ben bile biliyorum hiç gitmediğim halde Avni Aker'e.

AYYILDIZ
06.12.2009, 19:12

Aynen katılıyorum.

Metin Ural
06.12.2009, 19:12
insan bir merak edip bakar bu avni aker'de deplasman taraftari nerede oturur diye.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=Stad

ilk kez boyle birsey duyuyorum bu stada o kadar deplasman taraftari gelmis olmasina ragmen. organize olamamis, odevini yapmamis bir taraftar grubunun sucu baskalarinda aramasini dogru bulmuyorum.

Cafer KILIÇSOY
06.12.2009, 19:13
Ya biz ingilizce mi konuşuyoruz, yoksa siz anlamak mı istemiyorsunuz? Hataymış, ne hatası.

Trabzonda rakip takım taraftarlarının bölümü maraton tribündedir. Bu sadece Ankaragücü maçı için alınan bir karar da değildir, yıllardır böyledir. Misafir takım taraftarını ya Kapalıda ağırlamışızdır ya da Maratonda. Haliyle de Maraton tribünün fiyatı 30 TL dir. Hata misafir takım tribününü 15TL olarak sunan biletixtedir.

Şimdi burada anlayamadığınız nokta neresi?

Sümeyye Şahin
06.12.2009, 19:15

Hugo Broos 6 aya gider Şenol Hoca gelir sözlerinin bugün doğru çıkmasından sonra ciddi şekilde şaşırdım, komplo konusunda buna bağlı olarak ciddi şekilde Hugo Broos'a karşı haksızlık hissi var bende de.

Sonuç olarak neye bağlarsak bağlayalım; iyi bir Trabzonspor. İstediğimiz de bu 'Trabzonspor' önceliğiyle bir şeyleri hiçe saymak zorunda olarak.

:)

Onur Şeref
06.12.2009, 19:16
1 deli kuyuya taş attı 40 tane akıllı taşı çıkarmaya çalışıyor misali oldu bu olay.

En iyisi yapılmış.Enayilik yapmanın ne anlamı var? 30'sa 30'dur,100'se 100.Verirsen girersin bu kadar basit.

UğuR
06.12.2009, 19:16
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Futbolcularımızla ilgili anasayfamızda değerlendirme yapabilirsiniz.....

Serdar Ersoy
06.12.2009, 19:17

yahu ! uzatmaya gerek yok kendi bilgisizliklerinden dolayı stada giremediler, ne bu misafirlik duygunuz mu kabardı kendi hataları abi neden dert oldu anlamadım ben...

barto33

ne komplosu kardesim.broos özürlü bir teknik adamdı kendi kendinin ipini çekti.her hafta yanlış bi karara imza attı.her mac gol yedik.yeteneklerimizi köreltti.örnekmi istiyorsan alanzinho örneği yetermi.bu adamı övmeyin duasını gönderi yeter

Hasan ZAİMOĞLU

http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ankaragucu-trabzonspordan-korkmuyor-2009-12-03
ççç ççç ççç

olcay_61
Ya biz ingilizce mi konuşuyoruz, yoksa siz anlamak mı istemiyorsunuz? Hataymış, ne hatası.

Trabzonda rakip takım taraftarlarının bölümü maraton tribündedir. Bu sadece Ankaragüçü maçı için alınan bir karar da değildir, yıllardır böyledir. Misafir takım taraftarını ya Kapalıda ağırlamışızdır ya da Maratonda Haliyle de Maraton tribünün fiyatı 30 TL dir. Hata misafir takım tribününü 15TL olarak sunan biletixtedir.

Şimdi burada anlayamadığınız nokta neresi?
biletixte de öyle bi ibare yok zaten. arkadaşların hatası açık tribün bilet fiyatına bakıp orda oturacaklarını sanmalarıdır. ayrıca bu traftar geçen sene avniakere gelmedimi maratonda izlemedimi?

Talat YAVUZ
Ben palavra attım Ya DERNEK YONETİMİ
taraftarımız trabzondan geri dönüyor
trabzonspor yönetimi tarafından 15 T.L. olarak açıklanan bilet fiyatları gişelerde 30 T.L. ye satışa çıkarıldığından yaklaşık 10 otobüs taraftarımız maça girmeden ankaraya dönüş yoluna geçmişlerdir..
DERNEK YÖNETİMİ
10 otobus deildiler 1 otobus 3 minibüs onuda geçtim acıklanan bilet fiyatları15 deildir.. 30 tl dir

hakankutlu
06.12.2009, 19:18
Bu galibiyet çok güzel oldu işte zirveye son 7 puan.Haftaya Denizli galibiyeti son haftada fenere atılacak 3 gol.ve 4 puan farkla girilen zirve yarışı.Olacak bu sene bu lig çok zevkli olacak.;)

Gamze
Çok uzadı bu mevzu :)

Aziz Yıldırım gibi galibiyete gölge düşürüyoruz kendi kendimize yahu. :)

Ciddi bir acemilik yapmış Ankaralı dostlar. Tribün geleneğindeki yerini iyi biliyoruz Güçlülerin, hakkaten beklenmedik bir durum, pek de yakışmadı doğrusu.
Ama her şerde bir hayır olduğunu unutmayalım. Tribüne girememeleri yaptıkları bu haayı tekrarlamamalarını sağlayacaktır sanırım. ( Dalga geçmiyorum valla, yanlış anlaşılmasın. )
Ama onca yola da yazık.. Organize edenlerin ciddi bir hatası var görünüyor.
Tekrar geçmiş olsun.

Biz işimize bakalım.

Ahmet Başkaya
http://www.biletix.com/static/images/live/eventimages/trabzonspor.gif
Trabzonspor A.Ş. - MKE Ankaragücü
tarih : -
mekan : Hüseyin Avni Aker Stadyumu (http://www.biletix.com/perfList.htm?id=TR&pst=VENUE)

http://www.biletix.com/static/images/tr/addthis_button.gif (http://www.addthis.com/bookmark.php) http://www.biletix.com/static/images/tr/event_s01_onsale.gif (https://www.biletix.com/sales/sales.htm;jsessionid=5C134586488B3384C993C0F7E83B4 B84.www2?id=KFDA8)
http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gifbilet fiyatları
Deniz Tarafı: 15,00 TL
Kapalı Orta Bloklar (B-C-F-G): 80,00 TL
Kapalı Yan Bloklar (A-D-E-H): 60,00 TL
Maraton: 30,00 TL
VIP ÖZEL: 250,00 TL
VIP: 150,00 TL

Yol Tarafı: 15.00 TL

http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gif
http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gifön bilgi
- 02 Aralık 2009 Çarşamba Saat 11:00 itibari ile, sadece Trabzonspor Kart sahiplerine ve 1 kişiye en fazla 4 bilet satışı yapılacaktır.

- 03 Aralık 2009 Perşembe Saat 11:00 itibari ile genel satış başlayacaktır. Kişi başı en fazla 2 bilet satılacaktır.

---------------

Hala kafası basmayan varsa buyursun ....

Misafir takım 15 lira mı yazıyor ?

Ne hatası ?

500 Kişiden bir kişi daha önce gelmemiş mi veya o derneğin başındakiler ilk kez mi geliyo Avni Aker'e kimse sorun yaratmasın ....

Ayıp eden sizsiniz...

İftira etmeyin ...

Süleyman Sofu
Trabzonspor, yeni teknik direktörü Şenol Güneş yönetiminde çıktığı ilk maçında Ankaragücü'nü 3-0 yendi.
Maçı tribünde izleyenler arasında Trabzonspor'un eski golcüsü Fatih Tekke'de vardı. Halen Zenit Petersburg forması giyen Tekke'nin devre arasında yeniden Trabzonspor forması giyebileceği konuşuluyor.
http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//598120091206060344992.jpg (javascript:pick('598120091206060344992.jpg','http ://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//598120091206060344992.jpg'))
http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//661720091206060439783.jpg (javascript:pick('661720091206060439783.jpg','http ://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//661720091206060439783.jpg'))

Süleyman Sofu
06.12.2009, 19:20
çok güzel maçtıı çokkkk

Emre7
ne olursa olsun, Trabzon'a kadar gelmiş o taraftarlar stada alınmalıydı. Batmazdık 15 tl fark için. Başkanın bir sözüne bakardı.
İmajımızı zedeliyoruz gereksiz yere.
Bizim yönetimin insiyatif kullanması gerekirdi.
Aynı şey bizim başımıza gelse yıkılıyordu şimdi buralar.

Yönetim Ş.Güneş'i getirdik her şeyi çözdük havasına girmemeli, futbolcuların gönlü alınmalı...iş vakti şimdi, çalışmaları gerek.

ne olursa olsun, Trabzon'a kadar gelmiş o taraftarlar stada alınmalıydı. Batmazdık 15 tl fark için. Başkanın bir sözüne bakardı.
İmajımızı zedeliyoruz gereksiz yere.
Bizim yönetimin insiyatif kullanması gerekirdi.
Aynı şey bizim başımıza gelse yıkılıyordu şimdi buralar.

Şenol Güneş :
Takım içerisinde sorunlar var, bunları ortadan kaldırmalıyız. Futbolcuların ne sorunları varsa çözmeliyiz. Şikayetçi değil sorun çözücü olmalıyız.

Yönetime mesaj var.

En büyük tehlike, Şenol hocanın verdiği garantileri yerine getirmeyip, futbolcularla kurmaya çalıştığı güven bağını zedelemektir.
Hoca muhakkak topçulara telkinlerde bulunmuştur. Hocanın imajını, inanırlılığını korumak gerek, topçulara karşı.

son 5 mesajın 4 dünde yönetim kelimesi var.
Başlığa bakıyorum: TSL 15. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2810987#post2810987). Acaba yönetim sana ne yaptı ????

tsk61_24
Süper bir maç oldu tüm oyunculari tebrik etmek lazim ve Senol hocaya güzel bir hediye oldu insallah böyle devam eder bundan baska denilecek birsey olmadigini düsünüyorum.

Kubilay ŞAHİN
06.12.2009, 19:21

Demekki HiçBir Zaman Büyük Konuşmamak Gerekirmiş..

Süleyman Sofu
gabriçin golü gökhanın asisti umutun nadiren attığı kafa gollerinden biri mücadelee kalede onur herşey çok güzeldi hele bir görüntü vardıki bizi mestt etiii
el salla kaptan el salllaaaaa

Emirhan Makul
Çok uzadı bu mevzu :)

Aziz Yıldırım gibi galibiyete gölge düşürüyoruz kendi kendimize yahu. :)

Ciddi bir acemilik yapmış Ankaralı dostlar. Tribün geleneğindeki yerini iyi biliyoruz Güçlülerin, hakkaten beklenmedik bir durum, pek de yakışmadı doğrusu.
Ama her şerde bir hayır olduğunu unutmayalım. Tribüne girememeleri yaptıkları bu haayı tekrarlamamalarını sağlayacaktır sanırım. ( Dalga geçmiyorum valla, yanlış anlaşılmasın. )
Ama onca yola da yazık.. Organize edenlerin ciddi bir hatası var görünüyor.
Tekrar geçmiş olsun.

Biz işimize bakalım.

Aynen ya neden bu konuya bu kadar takıldık ki galibiyeti konuşmak varken.

Ayrıca Güçlü Kardeşlerime ben küsüm, İnsan hiç kardeşinin stadını bilmez mi gerçekten çok darıldım.:(:S

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 19:22
son 5 mesajın 4 dünde yönetim kelimesi var.
Başlığa bakıyorum: TSL 15. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2810987#post2810987). Acaba yönetim sana ne yaptı ????

Asıl sana ne yaptı derler adama :)

Veya harbiden sorun bu , bu sezon ne yaptı derler ...

uzunhakan
06.12.2009, 19:22
trabzonsporun bu sene izlediğim tek rahat macıydı inanılmaz güzel bi futbol inş basarının dewamı gelir

Sümeyye demir
06.12.2009, 19:23
egemenin moralinin bozuk olmasına çok moralim bozuldu yaa =(( .çok seviyodum egemeni

olcay_61
06.12.2009, 19:23
http://www.biletix.com/static/images/live/eventimages/trabzonspor.gif
Trabzonspor A.Ş. - MKE Ankaragücü
tarih : -
mekan : Hüseyin Avni Aker Stadyumu (http://www.biletix.com/perfList.htm?id=TR&pst=VENUE)

http://www.biletix.com/static/images/tr/addthis_button.gif (http://www.addthis.com/bookmark.php)http://www.biletix.com/static/images/tr/event_s01_onsale.gif (https://www.biletix.com/sales/sales.htm;jsessionid=5C134586488B3384C993C0F7E83B4 B84.www2?id=KFDA8)
http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gifbilet fiyatları
Deniz Tarafı: 15,00 TL
Kapalı Orta Bloklar (B-C-F-G): 80,00 TL
Kapalı Yan Bloklar (A-D-E-H): 60,00 TL
Maraton: 30,00 TL
VIP ÖZEL: 250,00 TL
VIP: 150,00 TL

Yol Tarafı: 15.00 TL

http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gif
http://www.biletix.com/static/images/tr/trans.gifön bilgi
- 02 Aralık 2009 Çarşamba Saat 11:00 itibari ile, sadece Trabzonspor Kart sahiplerine ve 1 kişiye en fazla 4 bilet satışı yapılacaktır.

- 03 Aralık 2009 Perşembe Saat 11:00 itibari ile genel satış başlayacaktır. Kişi başı en fazla 2 bilet satılacaktır.

---------------

Hala kafası basmayan varsa buyursun ....

Misafir takım 15 lira mı yazıyor ?

Ne hatası ?

500 Kişiden bir kişi daha önce gelmemiş mi veya o derneğin başındakiler ilk kez mi geliyo Avni Aker'e kimse sorun yaratmasın ....

Ayıp eden sizsiniz...

İftira etmeyin ...
yani bunu anlatmaya çalışıyoruz ama hala yok ayıp edilmiş yok misafirperverlik falan. araştırcaksın ona göre gelip izliceksin ben 30 veriyosam sende 30 vericeksin. neyse baya uzadı konu umarım anlamıştır ankaragüclü arkadaşlar ve bizim misafirperver arkadaşlar :)

Koray
06.12.2009, 19:24
Trabzonspor Yönetimi bilet fiyatlarını 15 tl. diue açıklamadı, yanlışlığı biletix yaptı biz değil, sezon başından beri bilet fiyatları aynı, biz ne ödüyorsak misafir takım taraftarıda aynısını ödüyor...

Ayrıca sanki de Lig'e geri döndük :))

Süleyman Sofu
06.12.2009, 19:25
bence sankisi yok lige döndükkkk

Harun-61
06.12.2009, 19:25
cok sükür rahat bir mac izledik...

iste bu !

Mehmet Fırat
06.12.2009, 19:26
Ayrıca Güçlü Kardeşlerime ben küsüm, İnsan hiç kardeşinin stadını bilmez mi gerçekten çok darıldım.:(:S

G.Birliği maçında o kadar da Ankaragücü diye bağırmıştık. :S

Bundan sonra Gençler diye mi bağırsak? :rolleyes:

Muhalif
Bugün takım olarak iyi işler yaptık. Şenol Güneş'e muhalif biri olsam da kabul etmeliyim ki ele aldığı takımlar genelde iyi ve bol pas yaptırıyor. Bugün bunu iyi yaptık.

Ama bu takımın hala daha bir yıldız oyuncusu yok. Büyük maçlarda galip gelmemiz çok zor. Üstelik Bursa-Kayseri-Gençlerbirliği gibi iyi takımlara karşı da galip gelmemiz zor. Bir Alex lazım bizim takıma. Tabi bir de bitirici, top tutucu forvet.

Ben hala daha gelecek yılın takımının kurulmasından yanayım. Devre arasında da ona göre kalitesiz yabancılarla yollarımızı ayırmalı, en azından Papy ve Brüls'ü denemeliyiz.

Gamze
egemenin moralinin bozuk olmasına çok moralim bozuldu yaa =(( .çok seviyodum egemeni

Egemen'in moralinin bozuk olması kadar doğal bir şey yok maalesef.

Ben Engin'i merak ediyorum..

komdere
Şenol Güneş'e tekrar hoş geldin diyorum.
A.Gücü ilk pozisyolarında kalecimizi geçselerdi, tahminimce maç çok eziyetli olurdu.
Zira öne geçmemize rağmen bir türlü hakimiyet kuramadığımız bir ilk yarı yaşadık.
Hocanın maç sonu demecine katılıyorum. Ortada psikolojik sorunlar var. Futbolcular mevcut kalitelerini sahaya yansıtamıyorlar.
Bu tür durumları aşmanın en kolay yolu bir kaç galibiyettir. O yüzden önümüzdeki haftai deplasman ve Fener maçı bizim için daha önemli hale geldi. İkisini de alırsak, havlu attığımız lige nara atarak döneriz ki ara transfer başlı başına olay olu o zaman.
Futbolcular, kafalarını verdikleri sürece bugün iyi işler yaptılar. O yüzden hemen hepsi kopuk kopuk oynadı.
Umarım bu bizim için yeni ve güzel bir başlangıç olur.
(Bu arada A.Gücü'ndeki Aydın bana "maaşallah" dedirtti.)

Hürgün Aygün
ya ankaragüçlüler kesin 15 tl az ya kesin orayı bize verirler düşüncesiyle gelmiş buraya anlaşılan ama 30 tl çnkü misafir tribünü maratonda

pReN@_61
06.12.2009, 19:27

http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ankaragucu-trabzonspordan-korkmuyor-2009-12-03Büyük lokma ye büyük konuşma ;)

Can AYDIN
06.12.2009, 19:27
1 deli kuyuya taş attı 40 tane akıllı taşı çıkarmaya çalışıyor misali oldu bu olay.

En iyisi yapılmış.Enayilik yapmanın ne anlamı var? 30'sa 30'dur,100'se 100.Verirsen girersin bu kadar basit.
Fırtınayı 15 TL ye izlemek isteği abesle iştigaldir en basitinden..

Hasan ZAİMOĞLU
06.12.2009, 19:28
yeni haftaya fırtınalı giriyoruz (:

Emre7
Asıl sana ne yaptı derler adama :)

Veya harbiden sorun bu , bu sezon ne yaptı derler ...

sadri şeneri tartılmamalı veya başarılı- başarısız diye yorum yapmadım.
alıntısını yaptığım abi. sabahtan beri bütün yazılarında sadri şenere laf atıyor.
yok hayır derdi zoru varsa söylesin biliym. yok sorunu yoksa da derdini açıklayabileceği mevcut başlık var. takım 3 tane gol atmış. Fena da oynamamış. Dalen Ankaragüclü taraftarın yanlışlığını yönetim bizim ismimizi zedeleyici işler yapıyor diyor.

Emirhan Makul
G.Birliği maçında o kadar da Ankaragücü diye bağırmıştık. :S

Bundan sonra Gençler diye mi bağırsak? :rolleyes:

Et tırnaktan ayrılır mı ve Mehmet sen şu şarkıyı hiç mi dinlemedin ?

"Bir can ikiii sayılamazz bizi kimse ayıramaz"

Ne para ne pul kimse aramıza giremez maratonu bulamasınızda kale arkasını bilemesenizde yinede kardeşimizsiniz Güçlüler.

Serdar A
06.12.2009, 19:29
Hele şükür ...

Colman-Selçuk ile modern 4-4-2 ye geçişe cesaret edebildik .

Bana göre bu sezon yapılan en büyük gelişme budur . Gabric tam manasıyla liberosuz ortasaha düzeninin kanat oyuncusu , kurgu oturdukça Gabric'in değeri yükselir .

Sol tarafa bir tane daha "kanat futbolcusu" bulursak bazı şeylerin rayına oturmaya başladığından söz edebiliriz .

Alanzinho için tek şey söyleyebilirim ; Yıldıray Baştürk .

Onur zaten bir süre daha imzamda kalmaya devam edecek :)

Şu çok kritik haftada Ankaragücü gibi toplama bir topçu kalabalığına denk gelmemiz de iyi oldu .

pReN@_61
Bi ara A.gücü tezahuratları yapıldı bizim taraftar mı yaptı yoksa A.gücü taraftarları mı?

Murat Erdem
İyilik yapmanın, ''Anadolunun abisi'' olarak kendimizi görürken 1600 km yol gelmiş insanlara ''jest'' yapmanın adı ne zamandan beri ''enayilik'' oldu ?
Ne kaybederdik ? sorusunun cevabı, insanlığımızı kaybettik olmazdı, hiç değilse.
''Bir jest yapsaydık'' keşke, şanımıza yakışırdı fikrindeydim. Vatan hainliği yada Trabzon düşmanlığı teklif etmedim.

Gamze
...
(Bu arada A.Gücü'ndeki Aydın bana "maaşallah" dedirtti.)

BJK taraftarı Aydın için boşuna o kadar mücadele etmedi.
Gerçekten çok sağlam bir topçu. Ve henüz 21 yaşında.

Mehmet Fırat
Et tırnaktan ayrılır mı ve Mehmet sen şu şarkıyı hiç mi dinlemedin ?

"Bir can ikiii sayılamazz bizi kimse ayıramaz"

Ne para ne pul kimse aramıza giremez maratonu bulamasınızda kale arkasını bilemesenizde yinede kardeşimizsiniz Güçlüler.

Tamam pes ediyorum. ççç

Mustafa K. Demirbaş
06.12.2009, 19:30
biz stada gittiğimizde Ankaragücü tarftarı oradaydı ve biletleri yoktu biraz muhabbet ettik onları biletleri 15 tl biliyomuş filan sonra hepsi otobüse bindirilerek geri döndürüldü içeri girenlerle karşılıklı tezahüratımızı yaptık alkışlarla yolladık geri dönenlere bende üzüldüm açıkcası

bu arada taraftar nasıldı bu maç?

maç sonu sağolsunlar yine yaptılar yapacaklarını güvenlikçiler+yönetim

Tunay ERDEM
06.12.2009, 19:31

Öyle mi söyledi?

Sefa
Bi ara A.gücü tezahuratları yapıldı bizim taraftar mı yaptı yoksa A.gücü taraftarları mı?
Bizim taraftar.

irfanb
Aydin Ankaragücü`nde kiralik mi ?

İlyas Onat
06.12.2009, 19:32
Şu maçta dahi sahaya çakmak fırlatan seyircinin zoru ne? Dingil herif!

asimetrik
06.12.2009, 19:32
Bugün Kayseri maçını ve bizim maçı izledim. Bana ilginç gelen bir tesadüf oldu.
Makukula (doğru mu yazdım bilmiyorum) taçtan gelen topu marke vaziyette ceza sahası içinde vurabileceği gibi kontrol etti hemen döndü vurdu gol.
Hemen hemen aynı pozisyonda (0-0 iken) Umut kontrol etmeye çalışırken ortalık karıştı. Pozisyon öldü.
Yine Makukula ikinci golde boş kaleye yatan adamın ters tarafına sakince vurdu gol oldu. Aynı pozisyonda Umut yatan adamın üzerine vurdu.
Umut'un eksiklerini görmek için enteresan bir tesadüftü.
Yine aynı Umut, nefis bir pasla Serkan'ı kaçırıp gol için müthiş bir koşu yapıp yine güzel bir vuruşla gol yaptı.
Gerçekten alem adamsın Umut..

zahido
06.12.2009, 19:33
Hele şükür ...

Colman-Selçuk ile modern 4-4-2 ye geçişe cesaret edebildik .

Bana göre bu sezon yapılan en büyük gelişme budur . Gabric tam manasıyla liberosuz ortasaha düzeninin kanat oyuncusu , kurgu oturdukça Gabric'in değeri yükselir .

Sol tarafa bir tane daha "kanat futbolcusu" bulursak bazı şeylerin rayına oturmaya başladığından söz edebiliriz .

Alanzinho için tek şey söyleyebilirim ; Yıldıray Baştürk .

Onur zaten bir süre daha imzamda kalmaya devam edecek :)

Şu çok kritik haftada Ankaragücü gibi toplama bir topçu kalabalığına denk gelmemiz de iyi oldu .

Fakat colman ve selcuklu orta saha ile ilk yarıda pek bişi yapamadık..

Nezaman ki serkanı ortaya kaydırdı hoca ozaman oyunun hakimiyetini ele alabildik..

Bence solda alanzinho sagda gabric ortada yine üçlü olması lazım yoksa orta sahamız duman oluyor..

Murat Erdem
06.12.2009, 19:33
Bu arada Emre7 abi, kardeş, bey...evet bu yönetimle zorum var ! rahatladın mı ? duymak istediğin buydu ! oldu mu ?

Metin Ural
06.12.2009, 19:34

ankaraspor'dan kiralandi diye biliyorum.

Gamze
biz stada gittiğimizde Ankaragücü tarftarı oradaydı ve biletleri yoktu biraz muhabbet ettik onları biletleri 15 tl biliyomuş filan sonra hepsi otobüse bindirilerek geri döndürüldü içeri girenlerle karşılıklı tezahüratımızı yaptık alkışlarla yolladık geri dönenlere bende üzüldüm açıkcası

bu arada taraftar nasıldı bu maç?

maç sonu sağolsunlar yine yaptılar yapacaklarını güvenlikçiler+yönetim

Özellikle Gole kadar çok sinir bozucu bir atmosfer vardı Mustafa. Ekrana yansıyan yani...
Takımla birlikte taraftar da ikinci yarı toparladı.

Fatih Tekke tezahüratını ise ilk defa bekledim yapılsın diye.
Hep tepki içindi ve kim olursa olsun dışarıdan bir ismin tezahürata yansımasını kabul etmiyordum. Fakat bu akşamki tam bir sevgi gösterisiydi, hoş bir mesajdı.
Bence yerine gitti.

Farabi diğer başlıkta güzel söylemiş;

"bahaneler tükenmiştir."

hooligans61
denizliyi dağıtırız kac haftadır galibiyet alamıyolar bnce o mac dahada rahat gecicek insallah trabzonum

Emre7
06.12.2009, 19:35
Bu arada Emre7 abi, kardeş, bey...evet bu yönetimle zorum var ! rahatladın mı ? duymak istediğin buydu ! oldu mu ?

küçüğüm abi senden küçüğüm öğrenecem .

hodlu
İyilik yapmanın, ''Anadolunun abisi'' olarak kendimizi görürken 1600 km yol gelmiş insanlara ''jest'' yapmanın adı ne zamandan beri ''enayilik'' oldu ?
Ne kaybederdik ? sorusunun cevabı, insanlığımızı kaybettik olmazdı, hiç değilse.
''Bir jest yapsaydık'' keşke, şanımıza yakışırdı fikrindeydim. Vatan hainliği yada Trabzon düşmanlığı teklif etmedim.

Kesinlikle katılıyorum sana, kaybedilen hiçbir şey olmazdı...

barto33
Şu maçta dahi sahaya çakmak fırlatan seyircinin zoru ne? Dingil herif!
çok doğru söylüyorsun.yönetimden kurtulmaya çalıştığımız kadar bu kadar gereksiz hareketler yapan çakma taraftarlardanda kurtulmalıyız.

hasannuhoglu
06.12.2009, 19:36
Hoşgeldin şenol hocam..sevgili herşeyi çok bilen taraftarlarımıza rağmen umarım uzun yıllar bu takımın başında kalcaksın ve cogunlukla yüzümüzü bu akşamki gibi güldürceksin..galibiyetimiz hayırlı olsun.güzel futbol ve güzel bir galibiyet vardı bu akşam,kazanılmış futbolcular vardı.hala kazanılamayanlar da(egemen gibi) sanırım futbolcuların ödenmeyen maaş sorunu hala gcerli.şenol hocanın teminat verdigini sanıyorum ama yönetimin de bir an önce bu teminatı yerine getirmesini bekliyorum.Burası profesyonel büyük bir klüp diyosak ona göre hareket etmeliyiz.

Emrah Akcagöz
Kesinlikle katılıyorum sana, kaybedilen hiçbir şey olmazdı...
Para herşeyin önüne geçmiş abi bu devirde..

zahido

Olmaz abi olsaydı o maratondaki Trabzonspor seyircisine maç sonunda teker teker 15 tl verilmesi lazımdı..

Aksi takdirde Trabzonspor taraftarına ayıp edilmiş olurdu..

Senin bi işyerin var buzdolabı satiyorsun.. dier illerden duymuşlar 100 tlye sattıgı ama sen 200 tlye satıyorsun..

Ne yani gelen 10 kişiye dolapları 100tlden mi satıcaksın?

Oktay AKKUŞ
ankaraspor'dan kiralandi diye biliyorum.

Ankaraspor kiralık değil de bonservisiyle vermiş olması lazım, Ankaraspor diye takım kalmadı gibi

Mustafa K. Demirbaş
06.12.2009, 19:37
Özellikle Gole kadar çok sinir bozucu bir atmosfer vardı Mustafa. Ekrana yansıyan yani...
Takımla birlikte taraftar da ikinci yarı toparladı.

Fatih Tekke tezahüratını ise ilk defa bekledim yapılsın diye.
Hep tepki içindi ve kim olursa olsun dışarıdan bir ismin tezahürata yansımasını kabul etmiyordum. Fakat bu akşamki tam bir sevgi gösterisiydi, hoş bir mesajdı.
Bence yerine gitti.

Farabi diğer başlıkta güzel söylemiş;

"bahaneler tükenmiştir."
gole kadar tezahüratın öyle olmasının sebebi bizim grubun bikaç abisini karaborsacı sanıp polisler aldı çoğu arkadaşımız dışarda kaldı olay aydınlatılınca herke içeri girdi ve tezahürata başladık.Fatih Tekke tezahüratınıda biz yaptık:)
ama tekrar yazıyorum maç sonu bize yanlış yapıldı

Serdar A
Fakat colman ve selcuklu orta saha ile ilk yarıda pek bişi yapamadık..

Nezaman ki serkanı ortaya kaydırdı hoca ozaman oyunun hakimiyetini ele alabildik..

Bence solda alanzinho sagda gabric ortada yine üçlü olması lazım yoksa orta sahamız duman oluyor..

Bir yerden başlamak gerekiyor . Ankaragücü maçı iyi denk geldi . "Selçuk Colman ile sonsuza dek" durumu yok . Elinde ceyhun var , İyileştiğinde Zafer var , yetişmekte olan Papy var . Hiç biri olmazsa transfer opsiyonunun var . Ancak bir yerden başlamak gerek , Trabzonspor sürdürülebilir ve Avrupa'da netice üretebilir bir kurguyu benimseyip adım adım geçişi gerçekleştirmeli .

Hatırlarsın Türkiye liginin 3lü savunmadan 4'lü savunmaya geçişi çok eski değil . Lig tarihinin en çok defans futbolcusu kıyımının olduğu yıllardı .

Gecekondu06

Kiralık sezon sonunda alınacak

Koray
Aydın kendini Messi sanıyor valla boşversenize, oldum havalarında gördüm kendilerini tanıdığım Ankaragüçlü arkadaşlar fena saydırıyor ona :))

Gamze
06.12.2009, 19:38
gole kadar tezahüratın öyle olmasının sebebi bizim grubun bikaç abisini karaborsacı sanıp polisler aldı çoğu arkadaşımız dışarda kaldı olay aydınlatılınca herke içeri girdi ve tezahürata başladık.Fatih Tekke tezahüratınıda biz yaptık:)
ama tekrar yazıyorum maç sonu bize yanlış yapıldı

Açıklaman iyi oldu Mustafa keza hakikaten doğal olmayan ve oldukça sinir bozucu bir sessizlik vardı ilk dakikalarda.

Maç sonu ne oldu?
Sahada Jan başkanla atletli bir abi gördük. Bnunla mı alakalı?

asimetrik
sadri şeneri tartılmamalı veya başarılı- başarısız diye yorum yapmadım.
alıntısını yaptığım abi. sabahtan beri bütün yazılarında sadri şenere laf atıyor.
yok hayır derdi zoru varsa söylesin biliym. yok sorunu yoksa da derdini açıklayabileceği mevcut başlık var. takım 3 tane gol atmış. Fena da oynamamış. Dalen Ankaragüclü taraftarın yanlışlığını yönetim bizim ismimizi zedeleyici işler yapıyor diyor.

Algılamanda haklısın.
Fakat küçük bir not vereyim, bahsettiğin abi (Murat Erdem) sezon başı Davras kapmına gelen (ben de dahil aç kalmış) taraftarı doyurarak bahsettiği jesti bize yapmıştı. Yani samimi bir abi:)

pReN@_61
Kazanmak güzel.Moralimiz yerine geldi valla, tebrikler uşaklar.

Metin Ural
06.12.2009, 19:39
Ankaraspor kiralık değil de bonservisiyle vermiş olması lazım, Ankaraspor diye takım kalmadı gibi

kalmadi dediginiz takim bu sene kupada mucadele etti, seneye bank asya 1.lig'de oynayacak. hos ankaragucu duserse ne olacagini cok merak ediyorum.

hooligans61
girayında morali cok bozuktu gol atınca dahi yüzünde kücük bir gevseme bile yoktu mac bitip soyunma odasına giderken de yüzü asıktı...

Erdal
Bugün Kayseri maçını ve bizim maçı izledim. Bana ilginç gelen bir tesadüf oldu.
Makukula (doğru mu yazdım bilmiyorum) taçtan gelen topu marke vaziyette ceza sahası içinde vurabileceği gibi kontrol etti hemen döndü vurdu gol.
Hemen hemen aynı pozisyonda (0-0 iken) Umut kontrol etmeye çalışırken ortalık karıştı. Pozisyon öldü.
Yine Makukula ikinci golde boş kaleye yatan adamın ters tarafına sakince vurdu gol oldu. Aynı pozisyonda Umut yatan adamın üzerine vurdu.
Umut'un eksiklerini görmek için enteresan bir tesadüftü.
Yine aynı Umut, nefis bir pasla Serkan'ı kaçırıp gol için müthiş bir koşu yapıp yine güzel bir vuruşla gol yaptı.
Gerçekten alem adamsın Umut..

Aynı şeyleri aynı pozisyonlar için düşünmüşüz...Ama tam bunları düşünürken öyle bir pozisyon oluyor ki mesela e buraya da Umut tan başka kimse koşmaz diyorum :)

devilkid
aldığımız galibiyete böyle bilet işleriyle gölge düşürüldü ya bravo taraftara...

Jester
06.12.2009, 19:40
Trabzon'daki seyircilerimizin asli görevlerinin ne olduğunu anlayıp gereğini yapacakları güne dek, Avni Aker'in rakipler için en zor deplasman haline gelmesi imkansız.

Tribünlerin heyecanının kaçmış olmasını anlamak mümkün ama oyuncularımızın kırgınlıklarını alnlayamamalarını anlamak mümkün değil.

Yönetimin hatalar yapması bir mazeret olamaz.

Oyunculara kendilerini evlerinde hissettirecek, düşük omuzlarını kaldıracak bir taraftar lazım, gol atınca bağıran seyirci değil.

hodlu
06.12.2009, 19:41
Takım iyi mücadele ediyor,pozisyon buluyor ama futbol oyununda gol bulamassan her şey boşa gidiyor.Mazimizdeki kaçan şampiyonluklar,bu yıl ve geçen sene giden hocalarımız hep forvetteki oyuncuların kurbanı oldular.Beşiktaş ve Antep maçlarını hatırlayın çok gol kaçtı ama tarih ne yazdı bunu biliyoruz.İşte Şenol hocam devre arası bu sorunu çözmesse onunda bizimde işimiz zor...

Mustafa K. Demirbaş
Açıklaman iyi oldu Mustafa keza hakikaten doğal olmayan ve oldukça sinir bozucu bir sessizlik vardı ilk dakikalarda.

Maç sonu ne oldu?

Bu maçtada 90 dakika boyunca takımımızı destekledik hiç susmadık herzaman olduğu gibi iyi bi tribün yaptığımızı düşünüyorum buraya kadar herşey güzel ama

maç sonrası yaşananlar bizler çok üzdü ve yaraladı maç sonunda takım soyunma odasına girdi bütün stad takımı tribünlere çağırdı neyse sonuçta takım geldi bu sırada bizde Jan abinin sahaya inip üçlü çektirmesini istedik güvenlik zorda olsa kapıyı açtı jan abi sahaya indi futbolcularla beraber el ele tutarak tribüne doğru geliyorken güvenliğin müdahalesiyle karşılaştı müdahale fiili değildi fakat jan abiyi tribüne göndermek istediler tüm stad tepki gösterdi ama nafile Jan abiye bi üçlüyü bile çok gördüler ve Jan abi tribüne geri döndü iş paraya gelince taraftarın yanından ayrılmayan yöneticiler ortada yoktu bu tribünlere yıllarını veren emek gösteren Jan abiye yapılan bizce çok büyük bi saygıslıktır ayıptır bu olayı kınıyoruz

fb maçında o tribünlerde yöneticiler ve güvenlikçiler beraber bağırır artık

Can AYDIN

Maç sonu ne oldu?
O atletti çok kötü bir görüntü oluşturdu.Ne işi vardı orada anlamadım..

Uğurtan
06.12.2009, 19:42

Abi,

Saygıda kusur asla etmem ama bence önce biraz sakinleşmelisin..

Uzunca bir süredir ne olumlu bir mesaj, ne de seninle üslubu uygun şekilde alıntı yapıp fikir tartışması yapmaya çalışan arkadaşlara tavrın hep bu şekilde..

Bence yönetimden ziyade dünyayla sorunlu gibisin abi..

Affına sığınıyorum ama böyle de olmaz sinirlerine yazık..

10 numara
06.12.2009, 19:43
şimdi colman'a kızacağım ama adamın 7 golü var alan çok iyiydi birde şu son paslarda yada şutlarda iyi olsaydı 4*4'lük olurdu.gabriç ve selçuk bu takımın değişmezleri artık...

Aker
06.12.2009, 19:43
Bazı futbolcularımızın morali epey düşük ve sanırım yönetimden kaynaklanıyor. Trabzon'da ki renkdaşlarım antrenmana gidip onlara moral vermeyi düşünüyorlar mı?

Murat Erdem
06.12.2009, 19:44
Gürcan abi, şimdi o arkadaşın mantığına göre, Alanya'dan kalkıp 7 aylık hamile eşimle 350 km yol gidip masa, sandelye Isparta'ya taşınıp, hayatımda ilk defa gördüğüm insanlara bir jest ve ikram yapabilirmiyimin heyacanını yaşayan bende ''enayiyim''

Uğurtan
Trabzon'daki seyircilerimizin asli görevlerinin ne olduğunu anlayıp gereğini yapacakları güne dek, Avni Aker'in rakipler için en zor deplasman haline gelmesi imkansız.

Tribünlerin heyecanının kaçmış olmasını anlamak mümkün ama oyuncularımızın kırgınlıklarını alnlayamamalarını anlamak mümkün değil.

Yönetimin hatalar yapması bir mazeret olamaz.

Oyunculara kendilerini evlerinde hissettirecek, düşük omuzlarını kaldıracak bir taraftar lazım, gol atınca bağıran seyirci değil.

Kesinlikle katılıyorum abi..

Şenol Hoca'da buna bayağı bir şekilde vurgu yaptı maçtan sonra zaten..

Özge
Güzel bir galibiyet aldık.3 puan sadece 3 puan değildi.Daha bir anlamlıydı.2. yarı müthiş top oynadık.Şenol hocanın oyuna müdahaleleri yerinde ve zamanındaydı.Tebrikler ve teşekkürler.

Erdal
Ankaragücü ile ile alakalı hemen her Trabzonspor lu aynı şeyi düşünür...İyi olsun isterler...İsteriz...İsteyeceğiz....

Yalnız sevgili başkentliler unutmayın ki ne sizin ne bizim ne de x takımın yöneticileri meseleye "taraftar" gibi bakmıyor bakamıyor...Gitmemiş ki adam hayatında o şartlarda deplasmana...Hatta eminim ne işi var bunların burda diyordur....Hiç bir Trabzonspor lu Ankaragüçlülerin mağdur olmasın sevinmez...Çoğumuz nötr bile kalmaz üzülürüz...Bırakın sizi fb li bile o kadar kilometre yol yapsın giremesin üzülürüm...Ama bunda bizim dhlimiz yok...Yöneticiler? Onlar sahiden tarafatar gibi bakmaz...Bakamaz....

Birtan Karaman
06.12.2009, 19:45
Alanzinho Hoca'nın En Büyük Kozu Olacak !

:) Verilen Fırsatı İyi Değerlendirdi Topu Aldığında Tedirgin Oluyor Rakip Oyuncular.

hooligans61
06.12.2009, 19:46
gs macını izlesemmi yoksa menejerlik mi oysanam :D karar veremedim bi türlü macda ole güzel olmaza benziyor

hodlu
06.12.2009, 19:47
Bu yapılan olayı aslında fenere yapmalıyız.Onlara ne yapsak yine bana az gelir...

Selçuk Demircioğlu
06.12.2009, 19:47
maç sonunda kim olursa olsun ne amaçla inerse insin tarftarın sahaya girmemesi gerekir..

hiç güzel bir görüntü değildi..futbolcu kendi gelemiyor mu tribüneki elinden tutup tribün önüne getirmeye çalışyorsun..
gereksiz işler geçiniz efendim...

Hüseyin Çümen
06.12.2009, 19:48
golleri şimdi izledim ilk golde umut inanılmaz bi azim gösterip yükseliyor ve topu indiriyor serkana ardından ortaya geçip gene inanılmaz yükselip çok güzel gol atyıor çok müthiş bi azim gerçekten bukadar çalışkan bi forvet olamaz zaten biraz daha yetenekli olsaydı avrupada oynayabilirdi

zahido
Gürcan abi, şimdi o arkadaşın mantığına göre, Alanya'dan kalkıp 7 aylık hamile eşimle 350 km yol gidip masa, sandelye Isparta'ya taşınıp, hayatımda ilk defa gördüğüm insanlara bir ikram yapabilirmiyimin heyacanını yaşayan bende ''enayiyim''

Abi bak..

Sen Trabzonspor taraftarısın maratona bilet aldın 30 tl verdin..

Sonra duydun ki ankaragücü taraftarı aynı yere 15 tlye girmiş..

Kendini enayi gibi hissetmez misin? Ben hissederim açıkçası..

Herşeyden önce kul hakkı o 15tl..

Okadar Trabzonspor taraftarı 30tlye girmişse sen zaten bilet fiyatını düşüremezsin..

Yoksa Trabzonspor tribünlerinin 2 tl oldugu zamanlarıda hatırlıyoruz..

Doğan Şahin
Tamam pes ediyorum. ççç

Bu yapılan olayı aslında fenere yapmalıyız.Onlara ne yapsak yine bana az gelir...
O maçta VIP tribününü misafir tribününü yaparız o zaman :)

mehmets61
biz 3 0 lık hükmen galibiyeti hakettik hem ankaragücünü yendik hemde ankaraspor lu futbolcularla dolu ankaragücünü:)

Erdal
İlk yarının sonunda canım çok sıkıldı...İkinci yarı da acayip keyiflendim...Yalnız Serdar, ( farabi) Ceyhun girince orta sahanın rahatlamasının skorla mı ilgili olduğunu düşünüyorsun?

hodlu
06.12.2009, 19:51
Aslında hücumcu orta saha anlamında çok iyi bir kadromuz var.Fakat gol noktasında çok kötü bir forvet hattımız var.Dengeyi biraz kurabilsek neler olur aslında...

Mustafa K. Demirbaş
06.12.2009, 19:52
maç sonunda kim olursa olsun ne amaçla inerse insin tarftarın sahaya girmemesi gerekir..

hiç güzel bir görüntü değildi..futbolcu kendi gelemiyor mu tribüneki elinden tutup tribün önüne getirmeye çalışyorsun..
gereksiz işler geçiniz efendim...
yaşına saygım var ama laflarınıza dikkat edin

İlyas Onat
06.12.2009, 19:53
Fatih Tekke ne düşündü acaba yukarıdan? Bir 15 gol rahat çıkarırım bu takımla sezonda demiş midir?

EGN
Bıraksanıza, yurdumun insanını bilmiyor muyum ben! Bu gün sever sayarsınız Şenol hoca yarın üst üste maçlar kaybeder adamın anasına avradına kufredersiniz. Gerçekleri görmüyorsunuz değil mi? Aynı kaseti durmadan sarıp sarıp başa alıyorsunuz! İstisnalar elbette hariçtir ama şenol hoca'ya yarın ne taraftar ne de yönetim sahip ÇIK MA YA CAK!

Serdar A
İlk yarının sonunda canım çok sıkıldı...İkinci yarı da acayip keyiflendim...Yalnız Serdar, ( farabi) Ceyhun girince orta sahanın rahatlamasının skorla mı ilgili olduğunu düşünüyorsun?

Hayır abi , orta alan ortasını iki oyuncu ile kurmakta zorlanıyoruz . Bu gün Ankaragücü değilde daha sert bir orta alana karşı mücadele verseydik sonuç farklı olurdu .

Benim sevindiğim konu , bir yerden başlanması . Liderlik , böyle bir şey .

Can AYDIN
Bu bilet olayı ne kadar uzadı.Artık "kabak tadı vermeye başladı"
Biz Anragücünü severiz bu böyle biline..
800 km yol gelipte stada giremiyorsan birazda bunun hatasını kendinde aramalısın..Yanlış yapıldığını düşünüyorsunuzda bu durumu o anda Ts taraftarlarına söylediniz mi?Taraftarımız bu durumu bilseydi muhakki yardım ederdi,buna adım gibi eminim.Durumdan kimsenin haberi yok, yok biz hata yapmışız.Geçin kardeşim bu işleri..
Galibiyeti bile yaşayamıyoruz..

Murat Erdem
06.12.2009, 19:55
''büyük camia'' ''anadolunun abisi'' söylemlerinin içini doldurmak adına güzel bir fırsatdı bence...bir sefere mahsus yapılan bir jest, hem de böyle bir dönüm noktamıza denk gelmiş iken güzel olacaktı. Ama genel kanaat ''enayilik'' olurdu ise...bana da bi şeyler yemek düşer.

Sümeyye Şahin
Ne kadar yıpranmışız :) :

'Kazandık.'

?

barto33
biz 3 0 lık hükmen galibiyeti hakettik hem ankaragücünü yendik hemde ankaraspor lu futbolcularla dolu ankaragücünü:)
bu güzel yoruma ben küçük bi ilave yapmak istiyorum.mactan önce saçma sapan iddalarla komik duruma düşen i.melih gökçeki de yendik

Serdar A
06.12.2009, 19:56
Alanzinho Hoca'nın En Büyük Kozu Olacak !

:) Verilen Fırsatı İyi Değerlendirdi Topu Aldığında Tedirgin Oluyor Rakip Oyuncular.

Biraz tartınca Birtan'ın saptamasının doğruluğu da ortaya çıkıyor .

Bir evvelki Şenol Güneş geldi gelecek tartışmalarında hatırlarsınız hocanın öncelikli isteklerinden biri Yıldıray idi .

Alanzinho gelecek sezon takım savunmasını ilk başlatan isim olacak seviyeye gelirse , ufak çapta bir çağ atlamış oluruz .

Jester
İlk yarı baya baya kötü futbol oynadık.
İkinci yarı yanıltıcı olmasın, herkes A.Gücü gibi hocasız değil.
Haftaya da Denizli'yi defans yapamayan bir takım oldukları için muhtemelen öyle ya da böyle yeneriz.
Ama Fb maçı için fazla hayale kapılmasın kimse, onların kötü bir gününe denk gelirse şansımız olur, yoksa fbyi yenebilecek bir halimiz yok.

Burçak
stad bombos.bu trabzon halkina trabzonspor cok fazla.

Bütün biletler satılmış stad boş diyenler artık stadlara 30 dakika kala geliniyor 2-3 saat öncesinden değil...
eskiden koca maratona girmek için 3 kapı vardı. saatler öncesinden kuyruğa girer üst üste stata girömeye çalışırdık..
artık o devirler eskide kaldı. maça 15 dk kala insanlar stata girip bi anda orayı doldurabiliyorlar. bu maçta olduğu gibi.. ;)

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/live_match_images/800_091206155303.jpg
habu ziniyanın ne işi var oraya. ?

la aveanın kampanyasına üyeyim gol başına kontör geliyo 2 tane daha atın.
:=)

biletler 15 tl iken biletixde yayınlandı kac gun onceden biletleri mac saatında 30 tlye cıkarıp 10 otobus taraftarımızı geri yollamak ne demek

Trabzonspor - Ankaragücü karşılaşmasını izlemek için Trabzon'a giden 500 kadar Ankaragücü taraftarı maça girmeyerek Ankara'ya dönüyor.
http://www.klasspor.com/arayuz/klasspor/images/down.jpg Haber Detayı 6 Aralık 2009 | 15:44 | Paylaş4 (http://www.facebook.com/sharer.php?u=http%3A%2F%2Fwww.klasspor.com%2Ftr%2F haber%2F11060-SokAnkaragucu_taraftari_Trabzondan_donuyor.html&t=Klasspor%20-Haber%20-%20%C5%9Eok...Ankarag%C3%BCc%C3%BC%20taraftar%C4%B 1%20Trabzon%27dan%20d%C3%B6n%C3%BCyor&src=sp)
http://banner.agb.net.tr/www/delivery/lg.php?bannerid=43&campaignid=28&zoneid=30&channel_ids=,&loc=http%3A%2F%2Fwww.klasspor.com%2Ftr%2Fhaber%2F1 1060-SokAnkaragucu_taraftari_Trabzondan_donuyor.html&referer=http%3A%2F%2Fwww.klasspor.com%2F&cb=f619f79c0d
http://banner.agb.net.tr/www/delivery/avw.php?zoneid=30&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE&n=a0f61e63 (http://banner.agb.net.tr/www/delivery/ck.php?n=a0f61e63&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE)

Trabzonspor - Ankaragücü karşılaşmasını izlemek için Trabzon'a giden 500 kadar Ankaragücü taraftarı maça girmeyerek Ankara'ya dönüyor.
Maçtan önce bilet fiyatlarının 15 TL olarak açıklanmasının ardından bugün bilet fiyatlarının 30 TL'ye çıkarılması ve Ankaragücülü taraftarlara maraton trübününde yer gösterilmesi üzerine Ankaragücülü taraftar temsilcileri konuyu başkan Ahmet Gökçek'e ilettiler ancak, Gökçek'in taraftarlarla ilgilenmemesi üzerine yaklaşık 500 taraftar yönetim kurulunu protesto ederek maçın başlama saatine 1 saat kala Ankara'ya geri döndüler.

800 gelis 800 gidis 1600 kilometre kolaymı sanılıyo???? O mactaki 3 5 kısıde ucakla giden trftarımızdı cok yazık trabzon dedik yapılmamalıydı bu Trabzon gelse bi anda bilet fiyatları aynen boyle olsa adamlar cebinden para verir izlemeleri icin yapmadıgımız seyde deqil ;)

500x30TL=15000 (eski parayla 15 milyar)
bu parayı hiç bir taraftar hadi dışarda kalmayın sizde girin diye toplayamaz.. hele maçayarım saat kalmışken..

Ortada Bariz bi Hata var pa$am,Yönetim ile alakalı yada Biletix'in yanlışı.
Deplasmana gelen Ankaragucu Taraftarına samimiyetimle söylüorum Üzüldüm ama Mutlaka birileri çıkıp anlatmalı sorunun kaynağını.
İyi niyetinizden Şüphemiz kesinlikle yok ama sizde bilmelisiniz ki Trabzonspor Taraftarı size herzaman sempati ve Kardeşçe yaklaşmıştır.

Unutulmamalıi ; Avni Akerde Trabzonspor Taraftarı ile Karşılıklı Sarı Lacivert Çeken Tek Taraftarsınız.
bunları görün bence..

Ankaragüçlü taraftarlarınki biraz acemilik olmuş.
Bilmediğiniz tribün müdür Trabzon?

Açık tribün dediği kale arkası 15 TL. Ama bizim tribünde misafir seyirci maçı maratondan izliyor. Ve maraton da 30 TL.

Bunun neresinde hata var? Neresinde ayıp var?

Eğer açık tribünü baz alarak hareket etmişlerse bunun adı acemiliktir.
Ortada bir ayıp da yoktur.

Eğer gerçekten stada girmeyip geri dönmüşlerse, geçmiş olsun diyebilirim sadece.
Kendi hataları olmuş...

...

Arkadaşım Avni Aker stadının misafir bölümü Maraton Tribündedir. Maraton tribününün de fiyatı 30TL dir. Yalnışlık varsa bu biletix'tedir.

Tabiki de onca yoldan gelmişsiniz takımınıza destek için. Bunu takdirle karşılıyor ve sizi çok iyi anlıyorum. Ama dediğim gibi, bizim tarafımızdan size bir yalnışlık yok.

Haa, yıllardır bütün rakiplerimiz bize kıytırık kalearkalarını reva görürken bizim rakip taraftarları Maratonda ağırlamamız da bir hatadır orası ayrı.
bence yeterli bi açıklama bunlar

10 otobus deildiler 1 otobus 3 minibüs onuda geçtim acıklanan bilet fiyatları15 deildir.. 30 tl dir
doğrusuda budur. bahsi geçen sayı 500 değil yani..

ve kısacası biletix mi her kim yapmışsa hatayı bunu Trabzonspora maletmeye kimsenin hakkı yok.
suçlu önce gideceği statın üstelik her maçı canlı yayınlanan bir takımın deplasman tribününün maratondamı kale arkasındamı olduğunu bilmeyen Ankaragücü taraftarında..
ve önemli bir suçta araştırmadan bu yanlış bilet fiyatı bilgisini taraftar sitelerinde duyurup insanları yanlış yönlendirenlerde..
ve deplasmanda taraftarına sahip çıkmayan Ankaragücü takımının yönetiminde..
dedimya sizin söylediğiniz 500 kişilik taraftarınıza maça yarım saat kalmışken 30 liradan 500 bilet parsı yani 15 milyarı toplamak mümkün değil.
Bizim dernekler bile maçlara kombineyle giriyor. bu nedenle araya kaynatıp içeri alma durumuda mümkün değil yani..
Resmi sitemizde bilet fiyatları duyurulmuştu.
misafir takım hangi tribünde bilseydiniz bu hataya düşmezdiniz. dedimya her maçımız canlı veriliyor..
Biletler satışa çıktı (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3080)
insanları daha fazla yanlış yönlendirmeden doğruları öğrenip yorumlarınızı buna göre yapın bence..

Samet Yildirim
Daha zor takimlara karsi selcuk-colman olmaz ama selcuk-Ceyhun(Tjikuzu) olur...

hasannuhoglu
ya hakkaten nekadar uzattınız bu ankaragücünün bilet olayını.önce galibiyeti kutlayın ona sevinin bi yahu.ikinci yarıdaki güzel futbolu konuşalım..hatta futbolu konuşalım.yeter yahu !!

demiahme
06.12.2009, 19:57
bir sekilde ortami germekte ustumuze yok... rahat olalim atalim ustumuzdeki stresi golge etmeyelim takimin ustunde

Mikail Oner
Böyle devam eder İnşaallah

Can AYDIN
''büyük camia'' ''anadolunun abisi'' söylemlerinin içini doldurmak adına güzel bir fırsatdı bence...bir sefere mahsus yapılan bir jest, hem de böyle bir dönüm noktamıza denk gelmiş iken güzel olacaktı. Ama genel kanaat ''eneyilik'' olurdu ise...bana da bi şeyler yemek düşer.
Kime neden jest yapılacak?Kimin bu olaydan haberi var?
Aslında olay hakkında kimsenin tam haberi yok herkes kafasına göre yazıyor...

Erbay
İlk yarı kötüydük, ikinci yarı pas yapmaya ve iyi oynamaya başladık. Bu takım pas yaparsa çok zor yenilir. Yapamazsa da çok kolay yenilir.

Fatih Tekke ekranda gözüktüğünde gözlerim doldu valla.

Selçuk Demircioğlu
06.12.2009, 19:59
yaşına saygım var ama laflarınıza dikkat edin

hayırdır arkadaşım???

Mustafa K. Demirbaş
06.12.2009, 20:02
hayırdır arkadaşım???
yok bişe tamam uzatmaya gerek yok ne deseniz ne yazsanız haklısınız...

Erdem Keser
06.12.2009, 20:04
Şenol hocanın değişiklikleri yerinde sayılırdı.Ceyhun hamlesiyle ortasahayı tamamen eline aldı.
Yanlız Colman'a 90 dakika nasıl bir sabırla tahammül etti anlayamadım.

Halil Atalay
06.12.2009, 20:04
galibiyet ben buna terim çok rahat izledim maçı böyle gitsin allah bozmasın

Burçak
06.12.2009, 20:05
şenol hocanın açıklamaları

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64909

Erdal
Niye herkes gergin böyle...Bundan iyi ne olabilirdi? :)

İsa
Ankaragücü'nün hocası maça başlaması gereken düzene 2.golü yedikten sonra ancak geçebildi.Takım olmanın cok uzağında bir futbolcu yığını vardı karşımızda.

Yinede şu takım kalan iki maçı kaznaıp Egemen-Colman-Umut yerine 3 adam alabilirse şampiyonluğun en ciddi adayıdır.

Murat Erdem
Gerçekten zamanında kendimize biçtiğimiz elbise, artık bol geliyor bize.

800 km yol gelmiş bir avuç insana yapılabilecek bir jest den ne anlamlar çıktı !

İş ''enayilikten'' başladı, ''oh olsuna'' kadar gitti.

İsa
06.12.2009, 20:06
Bu arada Song'a kaptanlık yaramış arka tarfı sildi süpürdü!

Muhammed Ayaz
helal olsun şenol hocya ve futbolculara özellikle şenol hocaya o ruhun yeter pankartını aynen uyguladı,:D:D:D

Erdal
Colman giderek bizim Aleximiz olma yolunda ilerliyor...Ben bir Alex istemiyorum o ayrı :)

matrix5782
kendi adımıza güzel bir galibiyet aldık ama bloglar arası kopukluk vardı son 2 sezondur aynı sorun yine devam ediyor

oyuncular açısından ömer aysan , gabriç ,serkan,alanzinho ve selçuk un form durumları ben gerçekten sevindiriyor.her maç üstüne koyuyolar.

Erdal
06.12.2009, 20:08
Gerçekten zamanında kendimize biçtiğimiz elbise, artık bol geliyor bize.

800 km yol gelmiş bir avuç insana yapılabilecek bir jest den ne anlamlar çıktı !

İş ''enayilikten'' başladı, ''oh olsuna'' kadar gitti.

Yahu kaç kişi "oh olsun" dedi Murat? Allah aşkına makul ol sen de biraz :)

Muhammed
06.12.2009, 20:09
Şenol Hoca Selçuk'u baya tutmuş anlaşılan hep iletişim halinde.

YaKuP ATEŞ
06.12.2009, 20:09
La nerdeyse yendiğimize üzülecem en son 2 sayfaya baktım tartışmalarla Dolu... Yendik Arkadaşlar Hemde 3-0 :) Hemde o 3 Golden Bir Tanesinin Sahibi Umut Bulut :D

Şenol Güneşle Beraber Daha Büyük Zaferlere İnşallah.

semihkilic61
06.12.2009, 20:10
iyi bir galibiyet oldu iyi destek ve yatırımlarla iki üç sene içerisinde şahane bir klüp olacağımıza inanıyorum sadece birbirimizi yemeyel,im yeter arkadaşlarım.galibiyet hayırlı olsun..

Egemen
06.12.2009, 20:10
Şenol hocanın enerjisi hoşuma gitti.. ayrıca maç sonrası açıklamalarında kendisini çok heyecanlı gördüm.. takıma aferim.. serkan ve gabriçi çok beğendim.. gittikçe daha iyi olacak bu şablonla devam edersek.. alanzinho yerine 2 forvete dönmek güzel olur ama 2. forvet gökhan olmaz.. sıkıntılı işler. devre arası transfer şart.. Tekke şart..

oguzhann
06.12.2009, 20:11
başkanın atkısı nedir?bir bilgisi olan var mı?

Volkan
06.12.2009, 20:12
kendi adımıza güzel bir galibiyet aldık ama bloglar arası kopukluk vardı son 2 sezondur aynı sorun yine devam ediyor

oyuncular açısından ömer aysan , gabriç ,serkan,alanzinho ve selçuk un form durumları ben gerçekten sevindiriyor.her maç üstüne koyuyolar.

ewt bloklar arası kopuklugu bros ilk geldigindede söylemişti

hodlu
06.12.2009, 20:13
Ünal otobüse bindi Şenol hocanın yanına değil de karşı koltuğa oturdu, acaba kötüye yormalımıyız bu işi.Belki saygıdan oturmadı belki düşünmek istemediğimiz o duygudan dolayı ne dersiniz.

Can AYDIN
06.12.2009, 20:13
Şenol hocanın değişiklikleri yerinde sayılırdı.Ceyhun hamlesiyle ortasahayı tamamen eline aldı.
Yanlız Colman'a 90 dakika nasıl bir sabırla tahammül etti anlayamadım.
Şenol hocanın işine karışmak istemem ama bence Selçuk veya Colman'ın yerine Tijikuzu'yu oyuna alabilirdi.Aslına bakarsan Selçuk,colman'ın yerine ikinci yarı Ceyhun,Tijikuzu olmalıydı ama sonuna kadar Şenol hocanın arkasındayım o ne yaparsa doğrusunu yapar..

Can AYDIN
06.12.2009, 20:15
Ünal otobüse bindi Şenol hocanın yanına değil de karşı koltuğa oturdu, acaba kötüye yormalımıyız bu işi.Belki saygıdan oturmadı belki düşünmek istemediğimiz o duygudan dolayı ne dersiniz.
Böyle bir durum varsa kısa sürede ortaya çıkar.Eğer düşünmek istemediğimiz bir duygudan yapmışsada ünal gider,o kadar!

asimetrik
06.12.2009, 20:15
Colman giderek bizim Aleximiz olma yolunda ilerliyor...Ben bir Alex istemiyorum o ayrı :)

Üretkenlik anlamında evet. Ama benim tercihim her zaman oyunu iki yönüyle oynayan orta saha oyuncularıdır.
farkındaysan hiç bir hoca Alex ile 4-4-2 oynamayı cesaret edemiyor. Ama Colman'la rahatlıkla oynayabilirsin. Bir Gabriç'imiz daha olursa işte o zaman 4-4-2 nin en iyisini oynarız.

Enes Başkaya60
06.12.2009, 20:17
Şenol hoca ve takımımızı bu güzel oyunundan dolayı canı gönülden kutluyorum....

Serdar A
06.12.2009, 20:17
"Eğer iyi bir kanat futbolcusu daha kazanabilirsek" , Fatih , Alanzinho ikilisi potansiyelde şampiyonluğa götürecek bir forvet ikilisi olabilir .

Muhammed
06.12.2009, 20:19
Yattara'yı bir bekleyelim bence gerçekten sakatlığı bir geçsin.

Erdal
06.12.2009, 20:20
"Eğer iyi bir kanat futbolcusu daha kazanabilirsek" , Fatih , Alanzinho ikilisi potansiyelde şampiyonluğa götürecek bir forvet ikilisi olabilir .

Kim var yerli Gabriç? Ya da yakınlarda yabancı? Manisadaki uşak o mevkide mi oynuyor? Neydi adı?

Koray
06.12.2009, 20:20
Şenol Hoca Alanzinho'yu tam benim kafamdaki şekilde oynattı, öyle de devam edecek galiba, güzel de olur, bence...

Şenol Hoca Alanzinho'yu zamanında Gökdeniz'i oynattığı pozisyonda oynatıyor şuan...

Serdar A
06.12.2009, 20:21

Yattara daha çok forvet elemanı . Kadro içinde sağlıklı bir Yattara her zaman faydalanabileceğiniz bir eleman ancak bizim daha çok bir orta alan futbolcusuna ihtiyacımız var .

Lemi başkanın yeğeni oraya tam otururdu . Artık başka çözümler bulmak durumundayız .

Tunay ERDEM
06.12.2009, 20:21
Abartmaya başladık. Bakın bir malubiyetle takımı kümeye gönderme potansiyeline sahibiz. Ayaklarınız az yere bassın.

hodlu
06.12.2009, 20:22
Ben şimdiden fener maçının gerilimine girdim.Günlerdir su içmeyen birisi gibi derbi galibiyetine susadık...

onur-ts
Şenol hoca farkını gösterdi.benim güvenimi ve desteğimi kazandı bu maçla.yaptığı değişiklikler, maç düzeni ve her şeyden önemlisi ALANZİNHO'yu kullanmasını bilmesi...
Alanzinho budur işte.tek başına dağıtır...

Serdar A
Kim var yerli Gabriç? Ya da yakınlarda yabancı? Manisadaki uşak o mevkide mi oynuyor? Neydi adı?

Gabric'den çok daha iyileri avrupanın çeşitli liglerinde Trabzonspor imkanları menzilinde futbol yaşantısına devam ediyor .

Umuyorum bu defa izleme sorumlulularımız doğru iz üstünde olacak ve kulüp yetkililerince bu emekler dikkate alınacak .

matrix5782

daha çok bekleriz yattaranın sakatlığı kronik artık onu unutup yerine kimi koyabiliriz ona bakmalıyız bia boukari gibi.....

Muhammed
06.12.2009, 20:23
Yattara daha çok forvet elemanı . Kadro içinde sağlıklı bir Yattara her zaman faydalanabileceğiniz bir eleman ancak bizim daha çok bir orta alan futbolcusuna ihtiyacımız var .

Lemi başkanın yeğeni oraya tam otururdu . Artık başka çözümler bulmak durumundayız .

Lemispor'da oynar artık o da. Hani çocuk iken tuttuğu takım Lemispormuş ya. Trabzonspor'luydum demeye utandı resmen röportajda umarım bu şehire ayak basmaz.

U.Sadıkoğlu
06.12.2009, 20:23
Allah'ım sana şükürler olsunnnnn..

hodlu
06.12.2009, 20:24
Kesinlikle Fatih alınmalı ama 'B' planı varmıdır acaba yönetimin forvet transferi için...

Adem Erdoğan
06.12.2009, 20:25
Kesinlikle Fatih alınmalı ama 'B' planı varmıdır acaba yönetimin forvet transferi için...

Vardır muhakkak; "elimizdeki forvetleri para versek alamayız."

Muhammed
06.12.2009, 20:25
Fatih-Alanzinho ikilisi kısa vadeli çözüm gibi görünüyor. Gökhan satılmalı, Umutta yedek beklemeli 2. yarıda.

hodlu
06.12.2009, 20:26
Lemispor'da oynar artık o da. Hani çocuk iken tuttuğu takım Lemispormuş ya. Trabzonspor'luydum demeye utandı resmen röportajda umarım bu şehire ayak basmaz.

Yahu şimdi Lemi'den ne istiyorsunuz.Ayıp oluyor onların hepsi bizim değerlerimiz.Kendi öz evladımız, istanbuldan gelenler gibi sahte Trabzonsporlu değil en azından...

melâl
06.12.2009, 20:27
maçı izleyemedim ama sonucu duyduğumda benim de yüzüme koca bir gülümseme yayıldı :)

Tebrikler Tebrikler Tebrikler :)

nice galibiyetlere...

İsa
06.12.2009, 20:28
Üretkenlik anlamında evet. Ama benim tercihim her zaman oyunu iki yönüyle oynayan orta saha oyuncularıdır.
farkındaysan hiç bir hoca Alex ile 4-4-2 oynamayı cesaret edemiyor. Ama Colman'la rahatlıkla oynayabilirsin. Bir Gabriç'imiz daha olursa işte o zaman 4-4-2 nin en iyisini oynarız.
Gabriç'ten bir tane daha modası başlamış şimdide.

Eldeki Serkan'ın Gabriç'ten eksiği nedir?

hodlu
06.12.2009, 20:28
Nonda Umut BULUT'u izlemiş belli ki karşı karşıya atamadı...

Hotaman
06.12.2009, 20:30
Bence Gabric Trabzonspor gerçekleri ile bağdaşan bir sporcu.
Oyunu iki yönlü oynaması en beğendiğim özelliği.
Sağ kanat için ise sadece hücum yapan bir Yattara yerine o kulvarı defansif olarak da kullanan Serkan'ı tercih ederim.

Şenol Hoca ilk maçında kanat futboluna verdiği önemi açıkça göstermiştir. Ancak defansif olarak yine zayıf gördüm takımı. Şenol Hoca'mın en büyük sorunu, takımın hücum yaparken "vatan millet Sakarya" mantığını gütmesi. Bugün Ankaragücü'nde son pasları yapabilen bir oyuncu yoktu. Ancak yarın karşılaşacağımız rakiplerde olacak.

Yine de iyi başlangıç iyidir.:)
Teşekkürler.

Serdar A
06.12.2009, 20:31
Yahu şimdi Lemi'den ne istiyorsunuz.Ayıp oluyor onların hepsi bizim değerlerimiz.Kendi öz evladımız, istanbuldan gelenler gibi sahte Trabzonsporlu değil en azından...

Kaçıncı dereceden evlat olduğu beni ilgilendirmiyor da , Lemi başkanın bu derece yakışıksızca genç arkadaşlarımızın diline dolanması beni de üzüyor . Başka taraftan , 25 yıldır büyüklüğünün sağlamasını arayan bir kulüpte yeni jenerasyon bazı kulüp kültürü özelliklerinden mahrum yetişmesi de önüne geçemediğimiz önemli bir sorun . Gittikçe ucuzluyoruz .

Her neyse , vereceğim örneğin bu tarafa çekileceğini düşünemedim . Söylemez olaydım .

Muhammed

Ben Lemi'ye bişey demedim ki yeğeni olacak şahsiyete dedim. Bir röportajda kendisine tuttuğu takım soruldu. Çocuk iken dayımın oynadığı takımı tutardım dedi o takımın adı ne diye soruldu Trabzonspor demeye utandı resmen evirdi çevirdi Lemispor dedi. Alın size öz evlat. Fenerbahçe'de oynamak her futbolcunun hayali diyen Özer ile bizi Fenerbahçe'ye tercih eden Selçuk İnan. Sahi sizin için hangisi öz evlat? Boşuna soruyorum gerçi kafa kağıdından Özer tabiki...

E. Cumur61
anket baslamamis macin yildizi kim diye. benim oyum senol hoca'ya yaptigi degisiklikler ve oyuna mudahaleleriyle harika bir giris yapti

Jester
Valla biz öyle iki adamla şampiyon falan olamayız ama eğer Kayseri devre arası 2 nokta transfer yapabilirse işin rengi değişebilir.

asimetrik
06.12.2009, 20:32

Bence yok. Doğru yerde kullanılınca oluyor işte. Yeter ki hep böyle oynasın. Tekniği biraz daha iyi olsa Gabriç'ten de iyi olurdu.

Mustafa Ayazoğlu

Bu ligin en çok gol atan 2. takımıyız. Gol atmadan ziyade defans problemi var.

Song-Egemen bugün oynadıkları gibi oynasın, kalecide değişti artık takım çok daha iyi olacak.

Fatih Tekke transferi ile uçurur Şenol Güneş bu takımı.

Muhammed
Yahu ben tamamen Özer'e yönelik konuştum Lemi ile ilgili birşey demedim...

Miraç Atalay Çiftçi
06.12.2009, 20:33
Bu ligin en çok gol atan 2. takımıyız. Gol atmadan ziyade defans problemi var.

Song-Egemen bugün oynadıkları gibi oynasın, kalecide değişti artık takım çok daha iyi olacak.

Fatih Tekke transferi ile uçurur Şenol Güneş bu takımı.

Şu andaki liderin yediği ve attığı gol sayısı ile bizim sayılarımızı karşılaştırmak gerek.
Geçen sene iyiydik. Çünkü; Song ve Egemen üst düzey oynadılar.
Bu sene iyi değiliz. Çünkü; aşırı derecede kolay goller yiyoruz.

Muhammed
06.12.2009, 20:34
Valla biz öyle iki adamla şampiyon falan olamayız ama eğer Kayseri devre arası 2 nokta transfer yapabilirse işin rengi değişebilir.

Aynı Kayseri neden Trabzon'da dağıldı peki?

asimetrik
06.12.2009, 20:35

Şimdilik hücum yönünü konuşuyoruz:)
Defans sorunları devam ediyor.

Serdar A

Soruyu şöyle genişletelim ; Serkan'ın transfer başlığının popüler simalarından Murat Ceylan'dan farkı nedir ?

Serkan , Gabric'ten eksiğini bu gün kendi dile getirdi . "Komple bir kanat futbolcusu değilim" diyor .

Murat Erdem
ikinci devre çok zor deplasmanlarımız var, BJK-FB-Kayseri-Bursa-Antep...şampiyonluk kelimesini yasak kabul etmeliyiz bu sene...
önceliklerimiz çok farklı olmalı bence.

Jester
Aynı Kayseri neden Trabzon'da dağıldı peki?

O gün çok kötü bir günlerindeydiler.

Muhammed
06.12.2009, 20:37
O gün çok kötü bir günlerindeydiler.

Kayseri'den Makukula dışında kimi alıp bu takımın ilk 11'ine koyarsın peki abi?

Hasan Habip Özbay
06.12.2009, 20:38
bu takım iki iyi takviyeyle ikinci yarı coşar bakın görün

Serdar A
06.12.2009, 20:39
Kayseri isterse ligin alt yarısına gerilesin . Kayserispor camiasının yapması gereken tek şey ekibine ve uygulamalarına iki yıl daha inanmak .

Bu gün ligin zirvesine kurulan takımın omurgası 23 yaş altı isimler tarafından oluşturulmuş . O isimler aynı zamanda çeşitli milli takım seviyelerinde de sorumlulukları artarak gelişmeye devam ediyor .

Mustafa Calik

Ali Turan, Eren Güngör, Mehmet Eren ve Cangele .. bu oyunculari ben mesela düsünürdüm.

Uğurtan
Kaçıncı dereceden evlat olduğu beni ilgilendirmiyor da , Lemi başkanın bu derece yakışıksızca genç arkadaşlarımızın diline dolanması beni de üzüyor . Başka taraftan , 25 yıldır büyüklüğünün sağlamasını arayan bir kulüpte yeni jenerasyon bazı kulüp kültürü özelliklerinden mahrum yetişmesi de önüne geçemediğimiz önemli bir sorun . Gittikçe ucuzluyoruz .

Her neyse , vereceğim örneğin bu tarafa çekileceğini düşünemedim . Söylemez olaydım .

Serdar sana saygımdan bir önceki mesajı alıntılayıp birşey yazmak istemedim ama benden önce davranmış üslup farklı olsa da düşüncemle özde aynı şeyler söylemiş..

O da bizden bu da bizden Allah aşkına bırakın bu hümanist düşünce tarzlarını..

Bana en kritik dönemeçlerde saf belli etmeyen adamdan hayır gelmez..

Lemiymiş Lemi'ye saygı duyarsam eğer gerçekten bu değeri hak eden insanlara benim dünya görüşüme göre büyük haksızlık etmiş olurum..

Jester

İlk aklıma gelenler Suleymanou, Aydın, Ali Turan, Toledo, Mehmet Eren.

Uğurtan
06.12.2009, 20:40

Abi herşeyi geçtim o suleymanou kaleye alınır mı Tolga'yı tercih ederim..

D.Not: Bunu diyeceğimi hiç sanmazdım.. :)

Tunay ERDEM
06.12.2009, 20:40
Makukulayı da koymam ben bu takıma. O adam büyük takımda oynayamaz.

Berat
06.12.2009, 20:43

Sebep ????

Muhammed
06.12.2009, 20:43

Suleymanou'yu şu kaleci sıkıntısı çektiğimiz dönemde anlarımda diğer oyuncuların bu takımdakilerden bir artısı yok. Belki Cale'nin formsuzluğunda zorlarsak Toledo birde.

Tunay ERDEM
06.12.2009, 20:46
Sebep ????

Çok araştırdım o adamı. Sebebi Benfica'dan ayrılma sebebiyle aynı.

Kendi örneklerimizi de hatırlayın. Bushiler, Agustineler....

Şahin_53
06.12.2009, 20:47
Bilhassa ikin devre oynadığımız futbolla çok çekindiğim rakibimizi farklı yendik.. Bu sonuç bizi ilerisi için (Umut)landırdı...Bu anlamda hocamız ve talebe'lerine sonsuz teşekkürler,bundan sonra'ki maçlarda ''ALLAH'' yar ve yardımcı'ları olsun.

Sefa
Takımımızın Ankaragücü ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 3 – Ankaragücü: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 22 - Ankaragücü: 11
İsabetli Şut: Trabzonspor: 9 - Ankaragücü: 3
İsabetli Orta: Trabzonspor: 7 - Ankaragücü: 2
Faul: Trabzonspor: 22 - Ankaragücü: 15
Korner: Trabzonspor: 5 - Ankaragücü: 0
Ofsayt: Trabzonspor: 2 - Ankaragücü: 4
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 50 - Ankaragücü:% 50

Alihan Ertürk

Umut'tan da Gökhan'dan da çok daha iyi oynar '' büyük takımda ''.

Serdar A
06.12.2009, 20:48
Serdar sana saygımdan bir önceki mesajı alıntılayıp birşey yazmak istemedim ama benden önce davranmış üslup farklı olsa da düşüncemle özde aynı şeyler söylemiş..

O da bizden bu da bizden Allah aşkına bırakın bu hümanist düşünce tarzlarını..

Bana en kritik dönemeçlerde saf belli etmeyen adamdan hayır gelmez..

Lemiymiş Lemi'ye saygı duyarsam eğer gerçekten bu değeri hak eden insanlara benim dünya görüşüme göre büyük haksızlık etmiş olurum..

Benim benimsediğim dünya görüşü hümanizm değildir .

Sen sahip çıkmazsan başkası senin aleyhine kullanacak şekilde sahip çıkar .

Kapsayıcılıktır benim peşinde olduğum ancak söylediğim salt doğrudur iddiasında da değilim . Sebebi , mutlak bir doğrunun yahut ortak bir doğrusallık değerine giden mutlak bir yolun varlığına inanmamamdır . Çözüm için bir birinden tamamen farklı fonksiyonlar var edilebilir .

Payda ortak olduktan sonra tam karşısında olduğum fikirle de müzakere edebilirim . Ancak burada kullanılacak "usul" medeniyet(kulüp kültürü) seviyesiyle doğrudan ilişkilidir . Sitemimde kulüp kültürü adına bir birikim sahibi olamamızdır , olanı da kaybediyoruz .

asimetrik
06.12.2009, 20:49
Golcülerimizin formsuzluğuna rağmen (yetersizliği de olabilir:)) gol pozisyonuna girmekte ve gol bulmakta zorlanmıyoruz. Veriler çok açık.
Pozisyon kısırlığı çektiğimiz maç yok gibi. Fatih'in geleceğini varsayarak, takım savunmasını geliştirdiğimiz zaman (kanat,stoper transferi) bu ligde şampiyonluğa oynarız. Hem de bu tablo ile..

İsa
06.12.2009, 20:51
Soruyu şöyle genişletelim ; Serkan'ın transfer başlığının popüler simalarından Murat Ceylan'dan farkı nedir ?

Serkan , Gabric'ten eksiğini bu gün kendi dile getirdi . "Komple bir kanat futbolcusu değilim" diyor .
Murat Ceylan Serkan'a göre daha teknik ve oyun zekası daha iyi.

Serkan iki haftalık performansıyla komple bir kanat oyuncusunun yapması gereken birçok şeyi Gabriç'e oranla fazlasıyla yerine getirdi.Oyun içerisinde topu kullanma becerisinin zayıflığı en büyük handikapı gibi gözüksede Alanzinho,Gabriç,Colman gibi isimlerden daha çok top kaybetmiyor.
4-4-2 lik bir şablonda Türkiye ligi için Sekan ve Gabriç yeterli düzeydeler.Ön,orta ve arka taraftaki ikililerde kaliteyi artırabilirsek Serkan-Yattara döşümüyle sağ kanattan istediğimiz verimi alabiliriz.

wien_ts
06.12.2009, 20:51

Serkani gobekte degerlendirmek cok daha fayda kazandiracaktir takima bugun de gorduk gobege gecince oyunun ustunlugunu ele aldik..gobegi 3 lu dusunursek selcuktan sonra orda kullanabilecegimiz 2.adam olabilir.bence transfer etmemiz gereken pozisyon gobegin ortasi yani bugun colmanin oynadigi yer ve fatih tekke..

bu arada farabi colman hakkinda ne dusunuyorsun..2 senedir izledigim butun maclardan sonra bu adamin ne kadar yavas oldugunu soyluyorum..bir turlu gelistiremedi kendini,ara sira bazi maclarda uzaktan goller atip maci rahatlatiyo ama pek con seferde yavas olmasindan dolayi pozisyonlari harciyor..

Koray
06.12.2009, 20:55

Cangele ve Makukula'yı anlarımda diğerlerine akıl sır erdiremem, bizde oynayabilecek futbolcu değil hiç biri...

Jester
06.12.2009, 20:58
Cangele ve Makukula'yı anlarımda diğerlerine akıl sır erdiremem, bizde oynayabilecek futbolcu değil hiç biri...

Demek ki farklı görüyoruz.
Sağlık olsun.

Serdar A
06.12.2009, 20:59
Serkani gobekte degerlendirmek cok daha fayda kazandiracaktir takima bugun de gorduk gobege gecince oyunun ustunlugunu ele aldik..gobegi 3 lu dusunursek selcuktan sonra orda kullanabilecegimiz 2.adam olabilir.bence transfer etmemiz gereken pozisyon gobegin ortasi yani bugun colmanin oynadigi yer ve fatih tekke..

bu arada farabi colman hakkinda ne dusunuyorsun..2 senedir izledigim butun maclardan sonra bu adamin ne kadar yavas oldugunu soyluyorum..bir turlu gelistiremedi kendini,ara sira bazi maclarda uzaktan goller atip maci rahatlatiyo ama pek con seferde yavas olmasindan dolayi pozisyonlari harciyor..

Colman savunma önünde daha başarılı olacağını sanıyorum . Daha ayrıntılı kişisel fikrim ilgili sayfada mevcut . Futbolcumuzun olumsuzlukları hakkında iki cümle yazmaya çalıştığınızda verilen tepkiler futbolcuyu kapının önüne koymuşçasına öfke dolu oluyor .

Bu gün orta alanımızın yüksek top zaafı dikkatinizi çekti mi ? Bu yönüyle denklemlerimizin içerisine Ceyhun'da güçlü bir eleman olarak girmek durumunda kalıyor .

Orta sahamızın belki sürat diyemem ama , çeviklik-ilk adım konusunda gelişim göstermesi gerek . Colman kadar olmasa da Selçuk'ta bu yönüyle eleştirilmesi gereken bir futbolcumuz .

Süleyman Sofu
06.12.2009, 21:06
1.Bundan böyle bu sitede kadro kurmamamız lazım
2.Herşeye rağmen Şenol Hocaya tam destek verip yanında dimdik durmak lazım
3.Fatih Tekke bu takıma kazandırılarak Şenol Hocanın sahadaki gözü kulağı olması lazım
4.Taraftarlarımızın artık daha akliselim olup günlük tepki ve başarılardan sıyrılıp geleceğe odaklanması lazım
5.Sahada oynayan herkim olursa olsun bu saatten sonra ona sahip çıkıp iliklerine kadar desteği hissettirmemiz lazım
6.Hernekadar yönetimlerini beğenmesemde Başkanada destek vermek lazım
Kendi fikrimce taraftarlar olarak daha dikkatli olmamız gereken günler var önümüzde bir galibiyetle elbette bahar gelmez ama şu gerçekte hiçbirzaman değişmez
AÇAN HER ÇİÇEK BAHARI MÜJDELER....

wien_ts
06.12.2009, 21:08
Colman savunma önünde daha başarılı olacağını sanıyorum . Daha ayrıntılı kişisel fikrim ilgili sayfada mevcut . Futbolcumuzun olumsuzlukları hakkında iki cümle yazmaya çalıştığınızda verilen tepkiler futbolcuyu kapının önüne koymuşçasına öfke dolu oluyor .

Bu gün orta alanımızın yüksek top zaafı dikkatinizi çekti mi ? Bu yönüyle denklemlerimizin içerisine Ceyhun'da güçlü bir eleman olarak girmek durumunda kalıyor .

Orta sahamızın belki sürat diyemem ama , çeviklik-ilk adım konusunda gelişim göstermesi gerek . Colman kadar olmasa da Selçuk'ta bu yönüyle eleştirilmesi gereken bir futbolcumuz .

selcuk konusunda da hemfikirim..eksikleri var ama mac izlerken colmana top gelince topu kaptirda gol yermiyiz mi diye dusunurken,selcuka gelince inanilmaz bir rahatlik oluyor,olumlu pas atacagina inaniyorum veya o uzun toplarindan birini atip umutu kaleciyle karsi karsiya birakirmi diye dusunurken buluyorum kendimi..

ceyhun da kendini gelistirebilse o sut yetenegiyle ,o boyuyla inanilmaz bir silah olur..dusunsenize barcelona modeli gibi..
toure-xavi-iniesta-messi-henri-ibrahimovic
ceyhun-selcuk-......-alanzinho-gabric-fatih tekke

bu bosluga bir oyuncu bulmaliyiz..serkan,engin,yattara,baris,tjikuzu ve umutta bu 6 linin yedekleri..

İlyas Onat
06.12.2009, 21:10
Şenol Hoca Selçuk'u baya tutmuş anlaşılan hep iletişim halinde.

Bundan böyle Çavuş diyelim Selçuk'a. : )

Teklifimdir. Ne dersiniz? Gider mi?

Jester
06.12.2009, 21:11
Devre arası Sezer'i kadroya katabilirsek Colman'daki bu Alex'leşme sendromunu büyük ölçüde engelleriz.

kimyager
06.12.2009, 21:13
ne demişti büyük üstad Bross: Alanzinhoya bnm oyun sistemimde yer yok...insanın neler diyesi geliyor ama neyse kapak olsun ona

Jester
06.12.2009, 21:15
ne demişti büyük üstad Bross: Alanzinhoya bnm oyun sistemimde yer yok...insanın neler diyesi geliyor ama neyse kapak olsun ona

Ben kapak olacak herhangi bir şey göremiyorum.

ip_siz
06.12.2009, 21:17
http://img130.imageshack.us/img130/2577/senolgunes.gif

zekeriyya
06.12.2009, 21:18
şenol hocadan kore alışkanlıkları takımın trübin selamlaması ne dedi yensede yenilsede maç sonu takım trübünleri selamlar tribünler alkışlar destek tam olur böylece birlik pekişir futbol 3 sonuç gibi şeyler söyledi bence çok iyi bir açılım :) trübünede açılım

zekeriyya
06.12.2009, 21:20
Şenol Hoca Alanzinho'yu tam benim kafamdaki şekilde oynattı, öyle de devam edecek galiba, güzel de olur, bence...

Şenol Hoca Alanzinho'yu zamanında Gökdeniz'i oynattığı pozisyonda oynatıyor şuan...

alan daki farkı görmüşsündür hareketini yapıyor hemen ayağından topu çıkarıyor yapmadığı şeylerdiş bunlar geçen haftadan itibaren halısaha oyununu bırakmış gibi

İsa
06.12.2009, 21:23
ALanzinho-Gabriç sol kanat Serkan-Yattara sağ kanat oyuncularımız form durumlarına ve rakibe göre değişmeli çok farklı kombinasyonlar üretilebilir.Sorun orta ikili ve önlerinde oynayan ikilide.
Orta ikilide Selcuk-Ceyhun(Atiba)
Önlerinde Colman(Sezer) ve ilerde Tekke ile birçok sorunu halledilmiş bir kadro yapısına sahip olabiliriz.

albatros
06.12.2009, 21:24
arkadaşlar trt stadyum'da maçımız verildi mi henüz?
ayrıca Erdoğan Arıkan niye yok acaba bu hafta?