PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 15. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

salihismet
06.12.2009, 02:26
Trabzonspor tercumaninin gol sevincindeki o smimiyeti ve o ictenligi herkes gördü galiba, hangi mac oldugunu simdi hatirlayamiyorum,
acaba o sevinci Trabzonsporun baskanina veya hocasina göremi yasadi, yani istedigi yönetim ve istedigi hoca orada var diyemi bu
kadar samimi ve icten sevindi? Hic sanmiyorum, sirf kendi tuttugu takim gol atti diye o zevki yasadi o an.

Bence sirf Senol Günes geldi diye, atilan gol zevginden, hatta yenilen golün üzüntüsünden bile kimse kendini mahrum birakmasin, yoksa
takim tutmanin hic bir anlami olmaz ki. Cünkü taraftar oldugumuz icin bizi futbolun bu taraflari daha fazla ilgilendirmesi gerekir diye düsünüyorum.

Fatih Özkan
06.12.2009, 02:32
Beşiktaş ardından Fenerbahçe'nin puan kaybından sonra Galatasaray'ında puan kaybı bekliyorum.

Bursa maçını kazanırsa Yeni lider Kayserispor!

Devreye 4-5 puan farla girebilirsek ki zor değil, eksikleri tamamlarsak geçen yıl Beşiktaş'ın yaptığını yapabilriz.
Çok düşük bir ihtimal ama düşünmesi bile güzel!

Bu takım yıllarca bize şampiyonluğu düşündürdü...
Hatta şaka yapar gibi yaklaştı da...
Buna rağmen vazgeçmedik!
Benim hala umudum var...

BDiler61
06.12.2009, 02:51
Bu maci mutlaka kazanmaliyiz.Vur kir parcala bu maci kazan tamemen o moddayiz.

Anıl Caner
06.12.2009, 03:59
1-1 biter.

Gecekondu_Erkan
06.12.2009, 04:30
öncelikle bizlere sitenizde yamamız için müsade ettiğiniz için teşekkür ederiz.

iki zorlu deplasmanımız var bu hafta trabzon gelecek fenerbahçe.. bu iki deplasmandan en az 3 puan almamız lazım ki 100.yılımızda sıkıntılı haftalar yaşamayalım.. ama bugünkü fener maçından sonra aziz yıldırımın açıklamaları bizim bu maçtan kesin ve kesin galibiyetten başka bişey düşünmemize sebeb verdi. çünkü gelecek hafta fenerle oynuyoruz it gibi asılırlar bizim maça..

şenol güneş defansı önde kurarsa bence kendisi için hiç de güzel bi başlangıç olmaz 4 tane hızlı ve yetenekli ileri uç oyuncumuz var vassell, meye, aydın, mehmet çakır...

uzun lafın kısası güzel maç olur zevkli maç olur inşallah puanlarla döner takımımız ankaraya..

hemen hemen tribündede 100 150 kadar ankaragüçlü olur o da bana göre trabzon şartlarına göre mükemmel rakam:)

bi de takip ettiğim kadarıyla şenol güneşe muhalefet arkadaşlar var sizin kendi iç işleriniz bize karışmak laf söylemek düşmez ama trabzonun şampiyon olduğu senelerde kadrosu öp öz trabzonlu karadenizli insanlarla doluydu trabzonun başarıyı yakalaması için önce sabıra ihtiyaç var daha sonra 2 sene üst üste dünya şampiyonu olan trabzon lisesinin o jenerasyonunu kaybetmemek lazım.. şenol güneşin veya başka bi trabzonlu hocanın topçunun yetenekleri sorgulanabilir belki ama bence trabzon için başarınun yolu öze dönüştür onun içinde sabır gereklidir..

tekrar tekrar kalan maçlarınızda başarılar umarım ALLAH gönlünüze göre verir...

Uğurtan
06.12.2009, 04:45
Yarınki maçla ilgili skor veriyorum..

Genelde yapmadığım birşeydir..

2-0 galip geleceğiz.. Not düşüyorum..

Emirhan Makul
06.12.2009, 05:07
Hemende Altına Ben yazayım 3-1 diyorum bende kaydi hayırlısı. :)

sametaydin
06.12.2009, 06:30
Önümüzdeki 3 lig maçını alırsak neden olmasın.

Gecekondu06
06.12.2009, 07:56
oldum olası ankaragücünü sevmişimdir ama sizde artık bırakın bu bursa işini ölenle ölünmez kardeşim..

o Şehİt! ;)

mkmoglu
06.12.2009, 08:24
iyi birer atan ve tutanımız olmadıktan sonra her maç zor ve stresli olur

ispela61
06.12.2009, 08:32
arkadaşlar maç maç düşünmek lazım önümüzde 3 maç falan dersek alamıyoruz o maçları bugünkü maç çok önemli eminim ki çok pozisyon bulacağız adına forvet dediğimiz futbolcular gerçek forvet gibi bir maç çıkarırsa ilk yarıda gelir goller ama yine bol sıkıntılı bir 90 dakika bizi bekliyor.

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 09:13
Rüyamda maçı maçkolikten takip ediyordum ...

Yaklaşık 40.dakikalarda 3-0 öndeydik :) ....

Allahım rüyamı gerçeğe çevir :) ...

Serdar Ersoy
06.12.2009, 09:19
Amin ahmet,

Ben öncelikle ilk 11'i merak ediyorum... Sonra maç sonucunu :)

.....
06.12.2009, 09:43
Allah Yar ve Yardımcımız olsun.

3 puanın değeri daha da arttı. 1-0 olsa bile almalıyız bu maçı.

agasaro
06.12.2009, 09:58
Maçın hakemi Yunus Yıldırım son iki yıldır bizim maçlarımızı bir şekilde beraberliğe bağlıyor. Ben bu maçta Ankaragücü'nün bize bir hayli direnç göstereceğini maçın kolay geçmeyeceğini düşünüyorum. Kazanacağımıza olan inancım tam ama Yunus Yıldırım'ın maça müdahil olmaması lazım.

Hasan ZAİMOĞLU
06.12.2009, 10:10
güzel bir maç sabahı havada 3 puan kokusuu (:

legorakiss
06.12.2009, 10:38
bizimkiler ş. güneşin gözüne girmek için maça deli gibi asılacaklar bu nedenle bu maçı zorda olsa yenebileceğimizi düşünüyorum.

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 10:40
Amin ahmet,

Ben öncelikle ilk 11'i merak ediyorum... Sonra maç sonucunu :)

Kaleci ve Alan tercihi nasıl olacak ben de merak ediyorum ...

crazyman_61
06.12.2009, 10:41
galibiyet zamanı hadi bakalım

Orhan Aydın
06.12.2009, 10:47
Önceki sayfalara baktım şampıyonluk felan geçiyor.Biz geçen sene şampıyon olamamış takımız.Bu sene 4'e girelim.Bu takım maksimum başarıyı yakalamış olur bana göre.

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 10:54
Önceki sayfalara baktım şampıyonluk felan geçiyor.Biz geçen sene şampıyon olamamış takımız.Bu sene 4'e girelim.Bu takım maksimum başarıyı yakalamış olur bana göre.

Çabuk gaza gelen bir yapımız var ...

champions
06.12.2009, 10:58
-------------------Onur-------------------
--Ömer-----Giray--------???------Cale-----
--------------Tjikuzu----Ceyhun-----------
--Alanzinho---------Selçuk--------Gabric---
----------------Umut----------------------

Calenin yerine Ferhat da olabilir.En doğru kadromuz budur bence.
Onur ve Ömer kesinlikle oynamalı, Gökhan ise kesinlikle oynamamalı.
Serkan ve Hasan Ahmet mutlaka oyuna girmeli.
Bakalım, Şenol Güneş ilk maçında nasıl kararlar verecek?
Merakla bekliyoruz.

ÖmerFarukYılmaz
06.12.2009, 11:00
Hoca inşallah kalede Onur ile devam edersin..Ömer'de sağda gayet iyi idi..

Hürgün Aygün
06.12.2009, 11:01
güzel bir maç sabahı havada 3 puan kokusuu (:
inşallah :) trabzonda artık zaten kötü sabah olmaz güneş daha güzel doğuyor artık trabzona :)

yorumsuz6117
06.12.2009, 11:02
Stad full çekicek..:)

Hürgün Aygün
06.12.2009, 11:03
Stad full çekicek..:)
o kesin :) bizim taraftar şenol hocaya güzel bi hoşgeldin yapar

Birtan Karaman
06.12.2009, 11:04
İlk 11 aslın belli ama merak etmiyor değilim. :) Belki süpriz yapar Şenol Hoca ama sanmıyorum.

Umut - Gökhan - Alanzinho 3'lüsü oynarsa Hiç ihtimal vermiyorum ama skora Katkı edecekler içime doğdu :)

Gerçi Alanzinho'ya Güveniyorum ama Diğer ikili Meçhul :cool:

mehmetali61_55
06.12.2009, 11:07
-------------------Onur-------------------
--Ömer-----Giray--------???------Cale-----
--------------Tjikuzu----Ceyhun-----------
--Alanzinho---------Selçuk--------Gabric---
----------------Umut----------------------

Calenin yerine Ferhat da olabilir.En doğru kadromuz budur bence.
Onur ve Ömer kesinlikle oynamalı, Gökhan ise kesinlikle oynamamalı.
Serkan ve Hasan Ahmet mutlaka oyuna girmeli.
Bakalım, Şenol Güneş ilk maçında nasıl kararlar verecek?
Merakla bekliyoruz.
evimizde oynıyacağımız maç için çok defansif olmadımı bu kadro bence şenol hoca 2 önliberelo oynamıyacak çift forvet yapacak ve bunlar gökhan umut ikilisi olacak kaptanlığı songa vermesinden ötürü ilk 11de oynıyacaktır yanındada büyük ihtimalle egemen oynar
ama herkesin bekldiği gibi bende ilk 11'i merakla bekliyorum

Hürgün Aygün
06.12.2009, 11:08
artık bence risk alıp tek ön libero oynamalıyız
-------------Onur------------
Ömer--Song-------Giray--------Cale
----------------Ceyhun-----------
Serkan---------Alanzinho----------Gabriç---
----------Umut--------Gökhan--------
bu da çok mu ofansif oldu :D

yorumsuz6117
06.12.2009, 11:08
Şenol Güneş UEFA sitesinde
06 Aralık 2009 / 10:37
Trabzonspor'daki 4. dönemine başlayan Teknik Direktör Şenol Güneş, UEFA'ya konu oldu.

Kurumun internet sitesi uefa.com'da yer alan �Haftanın Seçimi� bölümünde, bordo-mavili teknik adamın yeniden göreve gelmesi konu edildi.

Yazıda, �Dördüncü sefer şans getirecek mi? Şenol Güneş, tek kelimeyle Trabzonspor'a doyamıyor. Türk Milli Takımı'nın eski Teknik Direktörü, Hugo Broos'un kovulmasını takiben dördüncü kez kulübe geri döndü� şeklinde ifadelerin kullanılması dikkat çekti.

Güneş kararlı

Şenol Güneş'in Karadeniz ekibinin 453 kez kalesini koruduğu 1975 ile 1987 yılları arasında, Trabzonspor'un 6 şampiyonluk kazandığının vurgulandığı yazıda, 1988-89, 1993-97 ve 2005-06 sezonlarında da takımın başında olan deneyimli teknik adamın �şerefli günleri geri getirmeye kararlı olduğu� yorumu yapıldı. 57 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı, 2002 Dünya Kupası'nda A Milli Takım ile elde ettiği başarının bir sonucu olarak, her yıl geleneksel olarak UEFA'nın internet sitesi üzerinden yapılan oylama sonucunda belirlenen �Yılın Takımı� anketinde �Yılın Teknik Direktörü� olarak seçilmişti.

Güneş'ten revizyon

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, geçen hafta Eskişehirspor'u 2-1 mağlup eden takımdan 4 futbolcuyu saha kenarına çekerek, yerlerine kendisinin affettiği 5 futbolcudan dördünü monte edecek. Kalede Onur'un yerine Sylva, savunmada Giray-Ceyhun ikilisinin yerine Song ve Egemen'e görev vermeyi düşünen Güneş, ileride ise Gökhan'ı görevlendirmeyi planlıyor. 4-4-2 sistemine dönecek olan Güneş'in, rakip takım hakkında da yardımcısı Turgut Kural'dan önemli bilgiler aldığı belirtildi.

Haber61

yorumsuz6117
06.12.2009, 11:10
Ceyhun varken Tjikuzu'yu 11'e koyuyorsunuz ya birşey demiyorum..

Hürgün Aygün
06.12.2009, 11:14
Ceyhun varken Tjikuzu'yu 11'e koyuyorsunuz ya birşey demiyorum..
doğru ya unutmuşum düzelttim

İskender Çakmak
06.12.2009, 11:15
Şenol hoca takımı iyi irdelediğini düşünüyorum hatta ilk geldiğinde avni akerde idman maçı yaptırması da bunun en büyük göstergesi benimde en çok merak ettiğim kaleci ve alan maçı değiştirecek fark yaratacak futbolcu da alan ankaragücü bastıracaktır alan ile güzel pozisyonlar bulabiliriz

Muhammet Kurt
06.12.2009, 11:21
Ya halen nedir bu sizde kadro yapma meraki, birakin artik bu isi hocalara! Önceleri bende hep ayni hataya dustum ama anladimki bu oyuncularin performansini ancak 7 gune 7 gun yaninda bulunan ve 30 senedir profesyonel olmus insanlar daha iyi bilir.

Ertan 51
06.12.2009, 11:25
Yenelim bir hava yakalayalım diyeceğim ama tavşan yamaca geçmeyi bırak ülke sınırını geçti.Sadece yeni hocamızın futbolcu tercihleri beni meraklandırıyor,eskiye rağbet mi olacak geleceğe yönelik sinyaller mi alacağız.
Tek önemli maç febe maçı kaldı benim gözümde,en sıradan takımların bile 3 bacıları yenebildiği ligde bizim bunu yapamıyor olmamızı sonlardırma maçı olması ve malum sebepler,yoksa ligin ne tadı var ne tuzu.

Ankaranın gücü ve Es Es lig de en sevdiğim takımlar,Es Es i yendik Güçlülüleri de yenelim ama onlar hep bu ligde olsunlar,ne diyim.;)

erol taha
06.12.2009, 11:27
Ben Ankarada yaşadığım için Ankaragücünün hemen hemen her maçına giderim.En beğendiğim futbolcu Hürriyet tam bir dinamo bana göre Aurello dan fazlası var eksiği yok bu maçta dikkat edilmeli diye düşünüyorum.

poetricus
06.12.2009, 11:29
Yenelim bir hava yakalayalım diyeceğim ama tavşan yamaca geçmeyi bırak ülke sınırını geçti. Sadece yeni hocamızın futbolcu tercihleri beni meraklandırıyor, eskiye rağbet mi olacak geleceğe yönelik sinyaller mi alacağız.
Tek önemli maç FB maçı kaldı benim gözümde, en sıradan takımların bile 3 bacıları yenebildiği ligde bizim bunu yapamıyor olmamızı sonlandırma maçı olması ve malum sebepler, yoksa ligin ne tadı var ne tuzu.

Ankara’nın gücü ve Es Es ligde en sevdiğim takımlar, Es Es'i yendik Güçlüleri de yenelim ama onlar hep bu ligde olsunlar, ne diyeyim?
Bana yazacak bir şey bırakmamışsın Abi.
Eline sağlık.

champions
06.12.2009, 11:29
evimizde oynıyacağımız maç için çok defansif olmadımı bu kadro bence şenol hoca 2 önliberelo oynamıyacak çift forvet yapacak ve bunlar gökhan umut ikilisi olacak kaptanlığı songa vermesinden ötürü ilk 11de oynıyacaktır yanındada büyük ihtimalle egemen oynar
ama herkesin bekldiği gibi bende ilk 11'i merakla bekliyorum
Haklısınız fakat oyuncularımızın sahip olduğu ve olmadığı özelliklere bakarsak böyle olmak zorunda.Ortasaha oyuncularımızın defansif yönleri yeteri kadar gelişmiş değil.Dahası geçen sezonun ilk yarısında sahip olduğumuz oturmuş bir defans 4'lüsü de yok artık elimizde. İşte bu sebeple ortasahayı 3 oyuncudan oluşturmak durumundayız.Bu noktadaki problemi ancak transfer yolu ile çözebiliriz.

Hem, defansif gücü düşürmeden, hücum gücü daha yüksek bir takım yapma şansımız var mı ki? Gökhan deniyor mesela, bugün sahaya çıkarsa ondan "iyi oyun" bekleyenimiz var mı aramızda?Hani tüm ektra görevlerini geçtim daha en basit işleri bile elini yüzüne bulaştıran bir oyuncu olup çıktı.

Engin ve Barış'ın katkıları ise en büyük özelliği koşup mücadele etmek olan Serkan kadar olamıyor, öyle değil mi?

Ha, birde Yattara diye bir oyuncumuz var. Var mı yok mu belli olmayan.:confused:

Sonuç olarak bu bir tercih değil, mecburiyet.

Tolunay Abdioğlu
06.12.2009, 11:32
Nasıl çıkacak acaba ilk 11.

Emre ÖZTÜRK
06.12.2009, 11:32
Şenol hoca 4-4-2 sistemi ile maça başlayacakmış.Kadro birçok yerde şu şekilde;

Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Alanzinho
Selçuk
Colman
Gabriç
Umut
Gökhan

.....
06.12.2009, 11:37
Sylva - Song - Gökhan -Tjikuzu filan inşallah oynamaz.

Gencecik oyuncularımız Eskişehir gibi bir takımı yenebiliyorsa Ankaragücünü de yener. Önemli olan onlara inanmak ve güvenmektir.

Benim kadrom

Kalede ; Onur

Defans ; Ömer - Giray - Egemen - Ferhat

Orta Saha ; Alanzinho - Selçuk- Colman -Ceyhun -Gabric

Forvet ; Umut

Ertan 51
06.12.2009, 11:38
Bana yazacak bir şey bırakmamışsın Abi.
Eline sağlık.
Est.Hocam,
selamlar saygılar yüreğimizin attığı şehire,yine de iyi haberlerinizi bekliyoruz akşam evde gerilip ev halkını da germemek huzurlu bir hafta sonu geçirmek adına.

Akif Gür
06.12.2009, 11:44
.......................................Onur....... ...............................

.Ömer.....................giray...............song .....................cale.

.................................ceyhun........... ...............................
..............................................tjik uzu..........................
..........colman.................................. ..........gabriç............
.......................alanzinho.................. .............................
:.........................................umut.... .............................

erkankoc
06.12.2009, 11:49
bence gokhanin ve digerlerinin oynatilmasi sebebi patlama yaparlarsa devre arasinda satilmak icin elimiz guclenecek

bordo61
06.12.2009, 11:54
Şenol Hocam'dan Onur'u kaleye koymasını istiyorum

.....
06.12.2009, 11:56
Şenol Hoca işini bilir. Onur u kaleye koyar.

Orhan Aydın
06.12.2009, 11:56
Evet Onur'u kazanabilmemiz önemli.Şenol hocaya güveniyorum.

Murat Erdem
06.12.2009, 11:57
Kaleye Ivesa, stopere Nadarevic nasıl olur.

ilhan
06.12.2009, 11:58
Şenol hoca 4-4-2 sistemi ile maça başlayacakmış.Kadro birçok yerde şu şekilde;

Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Alanzinho
Selçuk
Colman
Gabriç
Umut
Gökhan

Açıkcası benim beklediğim kadro.

Bu maçta Sylva, Song, Egemen ve Gökhan'ın perforsmanlarına dikkat edeceğim. Maç umurumda değil. Bu adamların neler yapacağını çok merak ediyorum.

UğuR
Şenol Güneş UEFA sitesinde

Trabzonspor'daki 4. dönemine başlayan Teknik Direktör Şenol Güneş, UEFA'ya konu oldu.

Kurumun internet sitesi uefa.com'da yer alan “Haftanın Seçimi” bölümünde, bordo-mavili teknik adamın yeniden göreve gelmesi konu edildi.

Yazıda, “Dördüncü sefer şans getirecek mi? Şenol Güneş, tek kelimeyle Trabzonspor'a doyamıyor. Türk Milli Takımı'nın eski Teknik Direktörü, Hugo Broos'un kovulmasını takiben dördüncü kez kulübe geri döndü” şeklinde ifadelerin kullanılması dikkat çekti.

Güneş kararlı

Şenol Güneş'in Karadeniz ekibinin 453 kez kalesini koruduğu 1975 ile 1987 yılları arasında, Trabzonspor'un 6 şampiyonluk kazandığının vurgulandığı yazıda, 1988-89, 1993-97 ve 2005-06 sezonlarında da takımın başında olan deneyimli teknik adamın “şerefli günleri geri getirmeye kararlı olduğu” yorumu yapıldı. 57 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı, 2002 Dünya Kupası'nda A Milli Takım ile elde ettiği başarının bir sonucu olarak, her yıl geleneksel olarak UEFA'nın internet sitesi üzerinden yapılan oylama sonucunda belirlenen “Yılın Takımı” anketinde “Yılın Teknik Direktörü” olarak seçilmişti.

Güneş'ten revizyon

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, geçen hafta Eskişehirspor'u 2-1 mağlup eden takımdan 4 futbolcuyu saha kenarına çekerek, yerlerine kendisinin affettiği 5 futbolcudan dördünü monte edecek. Kalede Onur'un yerine Sylva, savunmada Giray-Ceyhun ikilisinin yerine Song ve Egemen'e görev vermeyi düşünen Güneş, ileride ise Gökhan'ı görevlendirmeyi planlıyor. 4-4-2 sistemine dönecek olan Güneş'in, rakip takım hakkında da yardımcısı Turgut Kural'dan önemli bilgiler aldığı belirtildi.

Tayfun
Alanzinho oynatırsın inşallah Şenol Hocam :)

Soytürk
06.12.2009, 11:59
artık yükselişe gecme zamanımız geldi diye düşünüyorum benim düşünmemle olmuyo tabi:) yapılan kadrolara baktım hala gokan hala umut ne umduunuz var bu beceriksizlerden halaaa anlamadım..umut cok guzel kosuyomus koşacak işi ne?bence koşmasada gol atma becerisi olsaydı daha iydi boşa koşuyo cünkü dilerim ikiside oynatılmaz..topla oynamayı bilmeyen ruhsuz adamları almayın su kadroya artık..

..........................onur.................... ..
.............song.................egemen........
ömer........................................ferhat
......................ceyhun......................
.........colman.................engin...........
gabriç....................................alanznho
...................hasan ahmet..................

song/giray.......gabriç/barış......serkan,zafer, gerisi yalan

fincher
06.12.2009, 12:00
Rakiplerin kaybettiği haftada kazanırsak az da olsa içimizde bir ümit ışığı doğar.Liderle fark 7 ye iner...

Birtan Karaman
06.12.2009, 12:01
Şenol Hoca'nın İlk Maçı Önemli. Oyuncular'da Ellerinden Gelen Yapıp Hoca'ya Beğendirmeye Çalıştıracak Kendisini.

Hoca İdmanlar'da Alanzinho'yu Forvet Arkasında Oynatmış. Oyunu Kurma Görevi Vermiş Alanzinho'dan Çok Faydalanacak Hoca İnşanlah :)

bordo61
06.12.2009, 12:03
Onur'u oynat hocam.

Bu kaleciyi kazanalım :)

Buraya yazıyorum hata yapacak,belkide hatalı gol yiyecek ama bugunku hataları geleceğimizi kurtaracak belkide.

Adam çürüdü yedek kulubesinde

Ahmet Faruk
06.12.2009, 12:04
Kaleye Ivesa, stopere Nadarevic nasıl olur.

Bence biraz hafif olur.

.....
06.12.2009, 12:05
Onur
Ömer-Giray-Egemen-Ferhat
Barış-Ceyhun-Selçuk-Gabric
Umut-Hasan Ahmet Sarı

Ben olsam böyle bir kadro çıkardım ya neyse :)

Süleyman Sofu
06.12.2009, 12:06
fenerin yenildiği 8jknin berabere kaldığı kayseri veya bursanında puan kaybedeceğini düşündüğümde bu haftanın kazananı olmak zorunda olduğumuzu düşünüyorum.Bugün alıncak bir galibiyet sade bir galibiyetten çokdaha fazlası demek...

Hürgün Aygün
06.12.2009, 12:08
fenerin yenildiği 8jknin berabere kaldığı kayseri veya bursanında puan kaybedeceğini düşündüğümde bu haftanın kazananı olmak zorunda olduğumuzu düşünüyorum.Bugün alıncak bir galibiyet sade bir galibiyetten çokdaha fazlası demek...
kesinlikle gs de akşam puan kaybetse ne şahane olur hem hiçbir şey bitmiş değil bizim daha fb le maçımız var rakiplerimiz birbiriyle oynuyo

Samet KILIÇ
06.12.2009, 12:09

evet aynen öyle bu hafta alınacak bir galibiyet moral açısındanda önemli...

Soytürk
06.12.2009, 12:11
gecen yılı hatılrayın ılk yarının sonuna kadar cok iy gidiyoduk sonra düşşüşe gectik şimdide kötü gidiyoruz ilk yarının sonu geldi denklem gibi oldu ama neden olmasın şampiyonluk diye düşünüyorum umut la gökan geliyo aklıma:)

Samet Yildirim
bana göre böyle kadro olur

----------------Sylva----------------
Serkan------Song----Egemen---Ferhat
---------------Selcuk--------------
-------Colmn-----------Gabric--------
--------------Alanzinho--------------
--------Umut-----------Gökhan-------

Avni Akerdeki macina göre böyle olur bence...

iboandibo
.......................................Onur....... ...............................

.Ömer.....................giray...............song .....................cale.

.................................ceyhun........... ...............................
..............................................tjik uzu..........................
..........colman.................................. ..........gabriç............
.......................alanzinho.................. .............................
:.........................................umut.... .............................

kadro güzel ama bence ya ceyhun ya tjıkuzu olmalı ikisindn biri selçukla değişirse güzel kadro bence

Emre7
06.12.2009, 12:14
Açıkcası benim beklediğim kadro.

Bu maçta Sylva, Song, Egemen ve Gökhan'ın perforsmanlarına dikkat edeceğim. Maç umurumda değil. Bu adamların neler yapacağını çok merak ediyorum.

son 3 mermi.
ya vuracaklar yada gidecekler.
Gökhanın oynayacağını hatta istekli olacağını düşünüyorum.

Süleyman Sofu
06.12.2009, 12:15
Kadro kurmak konusunda hevesli olan arkadaşlarıma nacizane bir öneride bulunsam bana alınmazsınız dimi.
Başkanın kadro kurma noktasında hocaya akıl vermesine ne kadar karşıysam taraftarında burda kadro kurmasına o denli karşıyım.Sahada maçı isimler kazanamaz öle olsa reali kimse yenemezdi bakın fenerin haline isimler birer objedir o objeleri bir araya getirmesi gerekende ŞENOL GÜNEŞ bizim vazifemiz stadları inletmektir.Evet transfer sezonunda transfer istemek bence normaldir ama kadro kurmak bizim işimiz olmamalı hayali bile olsa O.L.M.A.M.A.L.I!!!! Bana kızıp sallamak isteyen arkadaşlar şunu unutmamalı sizin kadroya koyupta normalde giremeyen adamlarda bu sitelerde geziyor bizim bu yaptığımızda onlara bence artı değil eksi yönde moral olur karar sizin yinede...
TARAFTARLIK FORUMLARDA KADRO KURMAK DEİL STADLARDA SESİ KISILANA DEK DESTEK VERMEKTİR...
takdir sizin...

ilhan
06.12.2009, 12:16
son 3 mermi.
ya vuracaklar yada gidecekler.
Gökhanın oynayacağını hatta istekli olacağını düşünüyorum.

Hat-trick yaparsa şaşırmam Gökhan. :)

Bu arada Ömer Aysan'da umarım oynar. İş var, üzerinde durmak lazım. Yaşı geçmiş sayılmaz. İnşallah kadroda görürüz.

lazoli__61
06.12.2009, 12:16
İnşallah uzun soluklu bir maratona başlıyoruz hocam sen bizi herkesten iyi tanırsın o yüzden taraftarımız sana herkesten çok güveniyor bu sezonluk saha sonuçları çok önemli olmamalı ama trazbzonspor a yakışır mücadeleci futbolunuda bize izlet hocam maçın bitiş düdüğü çaldığında oyuncuların enerjilerinin bitmesini görmek istiyoruz maçtan sonra yorgunluktan kolbastı dahi oynamasın futbolcular kısacası trabzonlu olmasalarda trabzonspor ruhunu taşiyan bir takım istiyoruz senden hocam şimdilik kısa vadede dileğim bu bugunku karşilaşmada da Allah yardımcınız olsun.BORDO MAVİ FORMANIN HAKKINI VERMELİ OYUNCULAR...

Emre7
06.12.2009, 12:22
Hat-trick yaparsa şaşırmam Gökhan. :)

Bu arada Ömer Aysan'da umarım oynar. İş var, üzerinde durmak lazım. Yaşı geçmiş sayılmaz. İnşallah kadroda görürüz.

2 yorumunda da hem fikirim.
Ömer Aysanı geçen hafta canlı izlemiş biri olarak, Sağ bekimizi doğrultabileceğini düşünüyorum.

Sadece Gökhan değil Umutta gol atmak isteyecektir.
sanırım transfer listesinde 2 forvet var. Biri de yabancı.

Soytürk
06.12.2009, 12:24
Kadro kurmak konusunda hevesli olan arkadaşlarıma nacizane bir öneride bulunsam bana alınmazsınız dimi.
Başkanın kadro kurma noktasında hocaya akıl vermesine ne kadar karşıysam taraftarında burda kadro kurmasına o denli karşıyım.Sahada maçı isimler kazanamaz öle olsa reali kimse yenemezdi bakın fenerin haline isimler birer objedir o objeleri bir araya getirmesi gerekende ŞENOL GÜNEŞ bizim vazifemiz stadları inletmektir.Evet transfer sezonunda transfer istemek bence normaldir ama kadro kurmak bizim işimiz olmamalı hayali bile olsa O.L.M.A.M.A.L.I!!!! Bana kızıp sallamak isteyen arkadaşlar şunu unutmamalı sizin kadroya koyupta normalde giremeyen adamlarda bu sitelerde geziyor bizim bu yaptığımızda onlara bence artı değil eksi yönde moral olur karar sizin yinede...
TARAFTARLIK FORUMLARDA KADRO KURMAK DEİL STADLARDA SESİ KISILANA DEK DESTEK VERMEKTİR...
takdir sizin...

haklısın kardeşim ama dayanamıyorum beceriksizler oynatılınca tarftar sadece bagırmalımıdır?takımdaki kötü gidişe yonetim dur demezze hoca dogru kadro kurmazsa tarftarda koyun gibi tepkisiz kalırsa 25 yıldır oldugu gibi husran yaşarız..genel konsuyorum kimseye kastım yok hepimiz trabzonsporun başarısını istiyoruz dimi ama görüyoruzki gökan oynayamıyo yani bunun ustunde diretmenin anlamı nedirki böyle olunca kadro kurasımız gelio:)

Süleyman Sofu
06.12.2009, 12:25
Bugünki maça gidecek arkadaşlar oturmadan önce sağlarına sollarına iyi baksınlar kimbilir belki Krala rastlarlar...

Süleyman Sofu
06.12.2009, 12:26
Kadro noktasında ben fikrimi söyledim karar siz arkadaşlarımın abilerimin...

Yunus Emre SEYHAN
06.12.2009, 12:30
Başkan "ben olsam takımı çift forvet oynatırım" diyor. Ayrıca Alanzinho'nun oynatılması gerektiğini savunuyor.
Çok nadir gol atabilen çift forvet ve Alanzinho. Tutarsa iyi bir seri yakalarız.....

Ahmet Kuru
06.12.2009, 12:32
biletler tükenmiş mi?
Bilgisi olan var mı?

Jester
06.12.2009, 12:33
Kadro tercihleri nedeniyle Broos'u sürekli eleştiren, hatta aşağılayan, son bir haftadır da Şenol Güneş'e peşinen övgüler yağdıran arkadaşların bugünkü kadro tercihleri sonrasında yorumlarını merakla bekliyor olacağım.

yaranozlu
06.12.2009, 12:34
slyva
serkan(ömer) giray ceyhun egemen
selçuk tjikuzu
colman alanzinho ferhat
gökhan

bu da benim 11im

Emre7
06.12.2009, 12:34
biletler tükenmiş mi?
Bilgisi olan var mı?

fanatik (http://fanatik.ekolay.net/Tum-biletler-satildi_3_Detail_35_155448.htm) bitti diyo...

yorumsuz6117
06.12.2009, 12:38
Tekke Trabzonda'mı acaba maçı izlemeye gelir mi..?

Soytürk
06.12.2009, 12:38
havada bi güzel ki resmen güneş doğdu

Samet Berber
06.12.2009, 12:39
Muhtemel 11'lerde neden Ömer Aysan yok ?

Geçen hafta bence gayet iyi bir performans göstermişti , Serkan'ın o bölgede olmadığını ve olmayacağını bildiğimiz halde neden sürekli aynı hatayı yapıyoruz .

ilyskm
06.12.2009, 12:40
bu maçta ceyhun' u oynatmayanın aklına şaşarım...

kimyager
06.12.2009, 12:42
FARK atıcaz gibi laflar kullanmayalım arkadaşlar.ne zaman öyle desek hezimetle sonuçlanıyor ma. o yüzden 1-0 olsun ama bizim olsun.ben hocamıza ve takımımıza güveniyorum.bu devreyi 9 puanla kapatırsak adam akıllı 2 3 transferle ikinci dönem herşeyi değiştirebiliriz.bugün şölen havasında bir maç dileğiyle tutacağım stadın yolunu.HAYDİ TRABZONUM...

firidin61
06.12.2009, 12:45
Tek temennim kalede Onur'un başlaması .. Ne galibiyet ne de iyi başlamak umrumda değil . Biz '' ah '' alınca yakamız 5 sene beladan kurtulmuyor . Hak edene hak ettiğini ver Şenol hoca ! O zaman seninle değişim yaşayacağımıza inanırım . Yoksa herkes Sylva ile başlar ! .. Herkessen burada işin yok !

Soytürk
06.12.2009, 12:50
Tek temennim kalede Onur'un başlaması .. Ne galibiyet ne de iyi başlamak umrumda değil . Biz '' ah '' alınca yakamız 5 sene beladan kurtulmuyor . Hak edene hak ettiğini ver Şenol hoca ! O zaman seninle değişim yaşayacağımıza inanırım . Yoksa herkes Sylva ile başlar ! .. Herkessen burada işin yok !

aynen:alkış::alkış:brosta geldi kadroda bsy değişmedi seni görelim hocam

Volkan
06.12.2009, 12:53
ömerin bu macta oynaması lazım

Murat Hızal
06.12.2009, 12:57
Tekrar havaya girmemiz için çok çok önemli bir maç.Ne olursa olsun, kim oynarsa oynasın şu maçı alalım.

İlk yarıyı üst sırayla 4 puanlık bir farkla kapama şansımız var elimizde,bundan sonra kısır çekişmeleri bırakıp son üç hafta üç galibiyet almamız lazım.

altinkaya08
06.12.2009, 13:07
ben bu takımda sezon başından buyana oynadıkları futbolla gökan,slyva ve gabric in olmaması gerektiğini düşünüyorum.bu kadar açık ne net!!

altinkaya08
06.12.2009, 13:11
olurki bu oyuncular bu maçta oynama şansı elde ederlerse vede beni ve tüm trabzonsporluları şaşırtacak bir oyun oynarlarsada ben bu oyuncuların samimiyetinden şüpe ederim

.....
06.12.2009, 13:12
ömerin bu macta oynaması lazım

Bence de...

Orhan Aydın
06.12.2009, 13:13
Bu kadar dandik bir ligde bu kadar az puan toplamamız acı verici.Bugün 3 puanla biraz daha zirveye yaklaşmış oluruz.Kesinlikle kazanmak lazım.

alioglua
06.12.2009, 13:14
bu adamlar değil mi geçen hafta tel tel dökülen şimdi ne değişti de kadroya giriyorlar anlamadım

sylva artık hata yapmayacak mı şenol hoca var diye adam bile bile mi hata yapıyordu yani :D

Erbay
06.12.2009, 13:16
2 forvet ve orta sahada Gabriç-Alanzinho-Colman birlikte oynarsa olan Selçuk'a olur :)

Volkan
06.12.2009, 13:16
Bence de...
senin burda ne işin var bugün sahada olman gerek :D

cngz
06.12.2009, 13:17
ben bu takımda sezon başından buyana oynadıkları futbolla gökan,slyva ve gabric in olmaması gerektiğini düşünüyorum.bu kadar açık ne net!!

gabriç'in oynamaması fikrine katılmıyorum. geçen hafta gayet iyi maç çıkarmıştı bence

Murat Erdem
06.12.2009, 13:19
Yattara, Zafer Yelen ve Tayfun sakatlıkları sebebiyle kadroda yoklarmış.

Orhan Aydın
06.12.2009, 13:21
Yattara, Zafer Yelen ve Tayfun sakatlıkları sebebiyle kadroda yoklarmış.

Yattara pek sakatlanmazdı hayırdır inşallah.Yanılmıyorsam kariyerindeki 2. sakatlık hadisesi.

OFLU
06.12.2009, 13:21
Yattara yi gormedikki zaten bu sezon..

Volkan
06.12.2009, 13:22
Yattara yi gormedikki zaten bu sezon..
belkide göremicez bidaha aradöneme bişey kalmadı

yorumsuz6117
06.12.2009, 13:23
Fatih Tekke nerde....???

devilkid
06.12.2009, 13:24
su yattara fifanın yaş kuralına takılmadan gitseydi bi iyi olacaktı...

Atakan
06.12.2009, 13:27
İnşallah kazanacağız.3 puan önemli.

.....
06.12.2009, 13:27
senin burda ne işin var bugün sahada olman gerek :D

:) :) :)

maça çıkmadan önce uğradım :)

pReN@_61
06.12.2009, 13:34
Şenol hocanın sahaya nasıl bir kadro süreceğini merak ediyorum.

Süleyman Sofu
06.12.2009, 13:37
Tekke Trabzonda'mı acaba maçı izlemeye gelir mi..?
Valla bende yazmıştım demin, kaptan 4 gündür Trabzonda bu yüzden maça giden herkes bence sağına soluna 2kez baksın ne olur ne olmaz Tekkeyi gören benim yerimede öpsün olurmu :)

Murat Erdem
06.12.2009, 13:41
Kayseri attı...gol 9.dk Ömer Şişmanoğlu

Hürgün Aygün
06.12.2009, 13:41
fatih tekke maçı izlemeye geldiyse bugün trabzon ayağı kalkar :D

Hürgün Aygün
06.12.2009, 13:42
kayseri de attı bu hafta bize yaarıyacak trabzonum hadi

.....
06.12.2009, 13:43
Maç skorundan çok maç kadrosunu merak ediyorum :)

GERONIMO35
06.12.2009, 13:44
Kesin kazanmalyıyız kazanıp zirve le puan farkımızı indirmeliyiz ikinici yarıya umutla girmemiz için ilk yarıyı maximum punala kapatmamız lazım Şenol güneşede güzel bri hoşgeldin demeliyiz Haftaya denizlide nasılsa galibiz Bmn izmir olarak maça gidiyoruz:)) Maisa maçını hatırlatanı yakarım :D

Süleyman Sofu
06.12.2009, 13:46
fatih tekke maçı izlemeye geldiyse bugün trabzon ayağı kalkar :D
Ambiansı düşünsene
Stat hapörlerinden bir anons eski oyuncumuz Fatih Tekke bugünkü maçta bizi yanlız bırakmamıştır kendisine hoşgeldiniz diyoruz diye.
Valla taraftar sahaya iner zorla sözleşme imzalatır :D

Murat Erdem
06.12.2009, 13:50
İkinci devre fikstürümüz çok zor, BJK-FB-Kayseri-Bursa-Antep deplasmanlarımız var.

Süleyman Sofu
06.12.2009, 13:51
murat abi boşverrr bu takım deplasman sever...

yorumsuz6117
06.12.2009, 13:52
Ambiansı düşünsene
Stat hapörlerinden bir anons eski oyuncumuz Fatih Tekke bugünkü maçta bizi yanlız bırakmamıştır kendisine hoşgeldiniz diyoruz diye.
Yönetim böyle bi anonsa izin vermez zaten..:)

evranosbey61
06.12.2009, 13:55
içimde bir his var. bu maç alanzinho nun maçı olacak

Hürgün Aygün
06.12.2009, 13:56
Ambiansı düşünsene
:D tahmin edemiyorum stada geldiğini müthiş olur

SEDAT
06.12.2009, 14:01
Ben kalede onurun oynamasını istiyorum varsın hep hatalı gol yesin ama hem biz hem Türk futbolu Türk kaleci kazansın sylvayı kalede görünce sinirlerim oynuyor..valla söylüyorum sylva gene dandik goller yerse bunun sorumlusu şenol güneştir hiçte kusura bakmasın...

Dip.Ing.Mag.
06.12.2009, 14:02
su bursadaki volkan sen , bide kayserideki makakula bizde olsun bu sene kesin sampiyon olurz.. volkan harika bir oyuncu özellikle

Dip.Ing.Mag.
06.12.2009, 14:02
suan oynanan kayseri - bursa macini izlemenizi tavsiye ederim cok zevkli

esra61
06.12.2009, 14:03
bu maçı kazanıcaz başka yolu varmı ya................
hadi hep birlikte üçlü çekelim...........maç havasına girmek için...........

ŞİİİİİİİİİİTTTTTTTTTTT..................

Murat Erdem
Fikstürü hatırlatmamda ki amaç, şampiyonluk kelimesi telafuz edenler var ! FB yi yenersek puan farkı şu olacak, bu olacak diyenler var. Bu sene tren kaçtı ! realite bu ! lige çıkan takımlara 9 puan vermişsin, daha devre bitmeden iç sahada iki mağlubiyetin var !
şampiyonluğun formulü bu değil.
''Şampiyonluk'' kelimesi bizim için ''tabu'' olmalı, yasak olmalı. Beklenti yükselirse, hayal kırıklığı sonrası yıkım büyük oluyor.
Ben şampiyonluk istemiyorum.
Ben iç sahada yenilmeyen, iç sahayı kalesi yapan bir takım ve örnek gösterilen, gıpta edilen kulüp istiyorum, bana yeter.

Erol Uludoğan
Bu kadroyla şampiyonluk nasılki 61 hayal pröje vad edip belediye başkanlığını seçimi kazananlar kadar ""hayalll "" ise Tek gerçek eğerki 6-7 kişi takımdan gönderilip (tayfun.cale,song,gabriç,serkan,umut,gokhan,ve enişte yattara) yerlerine adam gibi 3-4 topçu alınmasıdır. eğer bunları şenol hoca yaptıramassa oda kredisini bitirecek. Bizim gözlerimdeki yaş kurumuyacak kalbimiz acımaya devam edip kanser olup öleceğizzz...

ilhan
Arkadaşlar,

Kayserispor-Bursaspor maçı hakkındaki yorumları lütfen şu başlıkta yapalım;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16413&page=185

Teşekkürler.

Murat Erdem
06.12.2009, 14:04
Kayseri ikiledi, Makukula.

Dip.Ing.Mag.
06.12.2009, 14:04
makakula gene atti golunu 2-0 yapti kayseri . harika top oynuyor kayseri . ayrica bizim umut a tsl nin en cok kosan oyuncusu diyenler, sadece makakulayi izleyin diyorum adam hem kosuyor hem teknigi var hemde bitiricilik , 11. golunu atti adam..

demiahme
06.12.2009, 14:09
Ben kalede onurun oynamasını istiyorum varsın hep hatalı gol yesin ama hem biz hem Türk futbolu Türk kaleci kazansın sylvayı kalede görünce sinirlerim oynuyor..valla söylüyorum sylva gene dandik goller yerse bunun sorumlusu şenol güneştir hiçte kusura bakmasın...

birakalimda hoca kim hakediyorsa onu oynatsin...onur hatali goller yerse sorumlusu senmi olacaksin. yine sorumlusu senol gunes olacak.

GERONIMO35
06.12.2009, 14:15
iki gundur güzel zevkli iki maç seyrediyorum uamrım bizim maç daha güzel olur biz kazanırız çok zevk alırtım:)

ÇaGaTaY
06.12.2009, 14:23
Kimi oynatırsa oynatsın ama Gökhanı sahada görmek istemiyorum.. Onun o bitkin halini görünce cinlerim tepeme çıkıyo.. Ayrıca kalede Onur devam ederse daha hayırlı olur bizim için

Mustafa Önder
06.12.2009, 14:25
Alanzinho-Gökhan-Umut aynı 11 de bakalım nasıl olacak:D

My
06.12.2009, 14:27
Madem aldığımız genç futbolcuları oynatmaya cesaretimiz yok neden bu kadar paraları genç futbolculara yığıyoruz. Bugün hocamızın normalde kaleyi Onur'a teslim etmesi lazım. Ama yine her zamanki gibi işin kolayına kaçıcaz. Sonra neden futbolcu yetiştiremiyoruz.

asimetrik
06.12.2009, 14:28
Şenol hoca her zaman tecrübeden yanadır.Şampiyonluk ihtimalimiz devam ediyor.

Halit Aydın
06.12.2009, 14:28
Bu maci ve diger iki macimizi kayipsiz atlatirsak ikinci yarida birkac transferle zirveye oynariz. Bu kapasite bu takimda mevcut. Yeterki motivasyon ust seviyelerde tutulsun. Her sey oyun ruhunda bitiyor.

Terzioğlu
06.12.2009, 14:29
Kimi oynatırsa oynatsın ama Gökhanı sahada görmek istemiyorum.. Onun o bitkin halini görünce cinlerim tepeme çıkıyo.. Ayrıca kalede Onur devam ederse daha hayırlı olur bizim için
Asagi yukari ayni seyleri yazmak icin girmistim. Aynen katiliyorum.

Emre7
06.12.2009, 14:29
http://img267.imageshack.us/img267/9307/adszyr.jpg (http://img267.imageshack.us/i/adszyr.jpg/)

taraftar galibiyete inanmış

Mustafa Ayazoğlu
06.12.2009, 14:30
Turkcell Süper Lig
1 Kayserispor 31
2 Fenerbahçe 31
3 Beşiktaş 31
4 Bursaspor 29
5 Galatasaray 29
10 Trabzonspor 21

Yeni lider Kayserispor. Puan farkı 7 diye düşünüyorum. Bursa, Kayseri ve Eskişehir'in üst sıralarda olması Trabzonspor'un lehine.

4-5 puan farkla girersek, 1-2 transfer ile 2. yarı çok farklı olabilir.

altinkaya08
06.12.2009, 14:30
gabriç'in oynamaması fikrine katılmıyorum. geçen hafta gayet iyi maç çıkarmıştı bence
tamamda başka bi maç daha örnek verin bende sizin fikrinze katılıyım 15 maçta 1 maç oynamış pekte önemli olmasa gerek öyle değilmi??

Volkan
06.12.2009, 14:32
tamamda başka bi maç daha örnek verin bende sizin fikrinze katılıyım 15 maçta 1 maç oynamış pekte önemli olmasa gerek öyle değilmi??
ilk oyanagı 4 haftanın 3 de götümüydü hatırlarsan gabricin bu sezonun eniyi transferlerinde deniyordu ?

altinkaya08
06.12.2009, 14:32
aynen katılıyorum miskin miskin oynuyo gökhan sinir oluyorum :D

hakankutlu
06.12.2009, 14:33
Haydi Tabzonum yen şu Ankaraspor'u.
Hem BJK hem Fener Puan kaybetmişken.Hele birde Bursa ikinci yarıya 2-0 yenik girmişken.Kaçmaz bu fırsat.Ligin 2. devresine az da olsa umutlu girmek istiyorsak.3 Puan şart.

altinkaya08
06.12.2009, 14:34
ilk oyanagı 4 haftanın 3 de götümüydü hatırlarsan gabricin bu sezonun eniyi transferlerinde deniyordu ?
gabric nasıl başladıysa öyle devam ediyor aynı oyunu ferhat ta oynar orada gabric e ne gerek var??

Mustafa Ayazoğlu
06.12.2009, 14:35
Geçen yıl Beşiktaş 31 puan ile devreyi 6 puan farkla 6.sırada tamamladı. 5 Puan farkla şampiyon oldu.

Orhan Aydın
06.12.2009, 14:36
Kimliğinde Fatih Tekke yazanlar maça alınmayacakmış:D

cngz
06.12.2009, 14:41

diğer yazdığın oyuncular için tamam ama kardeş gabriç için böyle düşünme. son maçta sağ kanatta bence gayet iyi oynadı. önceki maçlardada sol kanatta iyi işler yaptı, bana göre takımda genel performansın üstünde oynayan bir oyuncu. kötü olduğu maçlarda vardı ama iyide olmasa ben oynatılmasından yanayım. çünkü onu yerine ondan daha iyi oynayacak oyuncu olmadığı düşüncesindeyim

kimyager
06.12.2009, 14:46
KAYSERİ 3ledi.stad full dolu.helal olsun tolunay hocaya.bizde böyle seviniriz inşallah bugün.birazdan yola çıkıyorum.bekle beni avni aker..

__S__e__S__
06.12.2009, 14:46
Makakula attı 3-0 oldu

Hürgün Aygün
06.12.2009, 14:47
KAYSERİ 3ledi.stad full dolu.helal olsun tolunay hocaya.bizde böyle seviniriz inşallah bugün.birazdan yola çıkıyorum.bekle beni avni aker..
iyi bağır he :D iyi maçlar

Hürgün Aygün
06.12.2009, 14:49
1.061. mesajımıda yazmış oldum dademin :)

Süleyman Sofu
06.12.2009, 14:52
helal olsun Tolunay Kafkasa 3-0 olmuş valla helal

yorumsuz6117
06.12.2009, 14:53
Kimliğinde Fatih Tekke yazanlar maça alınmayacakmış:D
:D......................:D

Mert Oğuzlu61
06.12.2009, 14:53
___________________onur_________________

____ömer______song______egemen______cale

____________selçuk______colman

___gabric_____________________alanzinho

____________umut_______gökhan

bu kadroyla çıkacağız galiba, inanamıyorum :D:D

not : ceyhununda oynamasını isterim ama song yada egemenden birinin yerine oynayacaksa oynasın, orta sahada onu yetersiz buluyorum :S selçuk colman ceyhun üçlüsünün yerine böyle bir sistemde bu oyuncularla çıkılmasını daha doğru buluyorum... acayip ofansif bir kadro ama olsun yürü be trabzon :D

.....
06.12.2009, 14:54
Tolunay hocaya helal olsun!

.....
06.12.2009, 14:56
Kadroyu bekliyoruz heyecanla :)

__S__e__S__
06.12.2009, 14:57
Kadroyu bekliyoruz heyecanla :)

kadro değilde maçı bekliyorum heyecanla :D

İlyas Onat
06.12.2009, 15:00
Bu Ömer Şişmanoğlu'nu nerden aldı Tolunay Hoca? Baştan ayağa futbolcu çocuk.
Saidou tecrübesi de çok önemli. Tji'nin ondan aşağı kalır yanı yok ama tutmadı bizde. Keşke Tji yerine Saidou için zorlasaydık.

Talat YAVUZ
06.12.2009, 15:01
saat 13:00 civarında 1 otobus ve 3 minibüs ankaragücü taraftarıı trabzona giriş yaptı:)

Uğur Ö.
06.12.2009, 15:03
Kadro açıklanmadımı maçtan daha çok merak ediyorum :)

İlyas Onat
06.12.2009, 15:04
Neyse Tolunay Hoca iyiden iyiye pişiyor; dibi tutmadan veliahtı olur inşallah Güneş'in.

Erdal
06.12.2009, 15:08
Bu Ömer Şişmanoğlu'nu nerden aldı Tolunay Hoca? Baştan ayağa futbolcu çocuk.
Saidou tecrübesi de çok önemli. Tji'nin ondan aşağı kalır yanı yok ama tutmadı bizde. Keşke Tji yerine Saidou için zorlasaydık.

Semih, ve Furkan ı da unutma :)...Bizim forumu takip etseydi sevgili yöneticilerimiz yeterdi...

Salih Edip
06.12.2009, 15:10
ya bu sağda solda yazan kadrolar doğru mu , kalede slyvanın forvette gökhanın olduğu kadrolar :S

Samet Yildirim
06.12.2009, 15:11
Maraton.com.tr ye göre http://www.maraton.com.tr/canli_anlatim/index.php?match_id=800

Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Colman
Selcuk
Alan
Gabric
Umut
Gökhan

Hürgün Aygün
06.12.2009, 15:12
Maraton.com.tr ye göre http://www.maraton.com.tr/canli_anlatim/index.php?match_id=800

Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Colman
Selcuk
Alan
Gabric
Umut
Gökhan
lig tv de de bu var

futbalski60
Kadrodan çok dizilişimiz önemli.

Samet Yildirim
Bana göre dizilis 4-3-1-2 olur...

futbalski60
06.12.2009, 15:13
Bana göre dizilis 4-3-1-2 olur...

Ben de öyle bekliyorum Gabric-Selçuk-Colman ortanın üçlüsü olur Alanzinho serbest oynar.

İlyas Onat
06.12.2009, 15:14
Semih, ve Furkan ı da unutma :)...Bizim forumu takip etseydi sevgili yöneticilerimiz yeterdi...

Neyse ki emin ellerdeler. Yanısıra gelirler Kafkas'ın. Tesellimiz bu olsun.

.....
06.12.2009, 15:14
Gerçek kadro mu tahmini mi ?

Hürgün Aygün
06.12.2009, 15:16
ya size diyorum hep diyorum çift forvet oynadığımız da alanzinho da oynıyınca ya sağ kanat ya sol kanat boş kalıyo o yüzden şu gökhan oymasın diyorum hep

Samet Yildirim
06.12.2009, 15:16
Gerçek kadro mu tahmini mi ?
Sanirim gercek ama bakalim

Salih Edip
06.12.2009, 15:20
Neyse ki emin ellerdeler. Yanısıra gelirler Kafkas'ın. Tesellimiz bu olsun.

onu bunu bırakında şu makukulayı alsak devra arası bir de tekke . çok kral olur

Atakan
06.12.2009, 15:21
Kadrolar belli değil daha.

İlyas Onat
06.12.2009, 15:23
onu bunu bırakında şu makukulayı alsak devra arası bir de tekke . çok kral olur

: ))
Başka bir isteğiniz efendim!

Olmaz mı, müthiş olur. Ama ben tek Tekke'ye razıyım şimdilik.

isimsiz_61
06.12.2009, 15:25
şuan camı açtım stadı dinliyorum :D

Ali Tunahan Güllü
06.12.2009, 15:26
Açıklandımı kadrolar?

Hürgün Aygün
heyecan bastı iyice beni :)

Ahmet Faruk
Hala daha kadro belli değil mi. Ilginç. 45 dakika önce belli olmalıydı.

Ali Tunahan Güllü
06.12.2009, 15:27
şuan camı açtım stadı dinliyorum :D

Sesler nasıl:D?

İlyas Onat
06.12.2009, 15:30
Murat Hocam ne oldu sizin şu hocaya muz gönderme meselesi?
Maçı alsın Şenol Hoca, bi kasa elma benden. Halis muhlis Amasya elması, misket. : ))

yatara
06.12.2009, 15:31
hadi be trabzonum
ilk onbirimiz bellimi

cngz
06.12.2009, 15:31

katılıyorum

tuncay1984
06.12.2009, 15:32
bizim maca baglanmadilar daha

alioglua
06.12.2009, 15:33
e bağlanın bi zahmet

Uğur Ö.
30 dk kaldı ama başlık çok durgun nedense

yorumsuz6117
Bu maratonda ki kadro doğru mu bilmiyorum ama doğruysa Serkan'ın yerine Ömer Song veya Egemen'in yerine de Ceyhun oynamalıydı.

leavemealone
06.12.2009, 15:34
Kadroda insallah ömer ve onur olur .

tuncay1984
06.12.2009, 15:34
ögüz tongsir bakti zaman yok bütün takimi bir anda canli yayinja aldi sevdim onu:)

hodlu
06.12.2009, 15:36
Cihan T.Direktörü Şenol Güneş bugünden itibaren serüvene başlıyor.Allah yar ve yardımcısı olsun.Bizler ve tüm camia uzun yıllar ona gönülden destek vereceğimize söz veriyoruz.Onun başarısı-sevinci-üzüntüsü hepimizin başarısı-sevinci-üzüntüsü olacak.Hayde millet hedeflere koşmaya hazırmıyız...

irfanb
06.12.2009, 15:36
Lider Kayserispor`dan 1 gol fazla attik.
Kayseri 10 puan önümüzde.
Olacak is mi ? :)

biltrabzon
06.12.2009, 15:37
Lider Kayserispor`dan 1 gol fazla attik.
Kayseri 10 puan önümüzde.
Olacak is mi ? :)

yediklerimize bakacan.ligin en fazla gol yiyen takimlarindaniz.

hodlu
06.12.2009, 15:39
Son 3 hafta 9 puan ile devreye girersek ben 2.Yarı için umutlanacağım...

biltrabzon
06.12.2009, 15:41
stad bombos.bu trabzon halkina trabzonspor cok fazla.

hodlu
06.12.2009, 15:42
Güvenç Kurtar kim ki bizi yorumluyor Allahımm...

uemit
aynen öyle ozaman yaklasik birinciyle aramizda 6 puan olur..

sonra gelsin fatih yanina bir golcu daha umutu sat parayla :D

Murat Erdem
Makukula'nı attığı ilk golü, süper ligde atabilecek başka futbolcu yok.

biltrabzon
alaanzinho-oynuyor serkan sagda solda gabric

hodlu
06.12.2009, 15:43
Şenol hocam yanına Ünal hocayı da al ne olur bunu hepimiz istiyoruz...

biltrabzon
umut tek forvet oynuyor

Atakan
Birisi kadroyu yazsa.:D

yorumsuz6117
alaanzinho-oynuyor serkan sagda solda gabric
Ömer'de sağ bekte o zaman..:)

Hürgün Aygün
06.12.2009, 15:44
-------Selçuk----------Colman------
Serkan---------Alanzinho----------Gabriç
---------------Umut-------------
orta sahamız ve forvet bu kesin lig tv söledi şimdi

Hasan ZAİMOĞLU
bu adam mı yine yorumluyor

savas avci
Kadro fena değil iş yapar

Doğan Şahin
Serkan Selçuk Colman Gabriç
------------Alan-----------------
-----------Umut-----------------

hodlu
06.12.2009, 15:45
Kelede kim oyunuyor bilmiyorum ama bana göre 3 kaleci de birbirinden beter(Onur geçen meç çok acemiydi belki ona yormalıyız)...

yigits
06.12.2009, 15:45
Tamam bu işte oynat Alanzinho'yu sağ kanatta Serkan'ı.Büyük ihtimal sağ bek de Ömer çıkacak.Şuana kadar çıkardığımız en iyi kadro...

Paksoy
06.12.2009, 15:46
biletler tükenmiş ama stad boş dolar herlade 15 dk ya kadar

Scyll4
Yine umut oynuyor mu ya :O

Uğur Ö.
Geçen haftaki kadro mu yoksa :)

asimetrik

Tüm biletler satılmış..

Salih Edip
06.12.2009, 15:47
Makukula'nı attığı ilk golü, süper ligde atabilecek başka futbolcu yok.

bobo nun uzmanlık alanına giriyo .

hodlu
Güvenç Kurtar oleeey...

biltrabzon
abdurahim albayrak macta ne is yav

Hasan ZAİMOĞLU
biletler tükenmiş ama stad boş dolar herlade 15 dk ya kadar
bizim taraftar alıyor bileti o biletle kahveye giriyor ççç hem takım hem kahveci kazanıyor ççç

Serdar Ersoy
06.12.2009, 15:48
Bütün biletler satılmış stad boş diyenler artık stadlara 30 dakika kala geliniyor 2-3 saat öncesinden değil...

Doğan Şahin
----------Onur---------
Ömer-Song-Egemen-Cale
Serkan-Selçuk-Colman-Gabric
---------Alan----------
---------Umut---------
Kaynak : Trabzoncell Haber Sms

.....
Allah rızası için birisi kadroyu yazabilir mi ? :)

İlyas Onat
06.12.2009, 15:49
abdurahim albayrak macta ne is yav
Şenol Hocamızı pek sever.

Paksoy
bizim taraftar alıyor bileti o biletle kahveye giriyor ççç hem takım hem kahveci kazanıyor ççç

ekonomiye can vermek bu olsa gerek :D

ilhan
Kadro için teşekkür ederim Şenol hocam.
:)

İşte şimdi gider izlerim.

Maçtan sonra görüşmek üzere.

kogale

Bütün biletler satılmış stad eminim dolucaktır

__S__e__S__

:d ççç ççç ççç ççç ççç

biltrabzon
----------Onur---------
Ömer-Song-Egemen-Cale
---------Alan----------
---------Umut---------

ceyhunu kesmek ne is anlamadim.her hoca birilerine takiyor demekki.

hodlu
06.12.2009, 15:50
Colman biraz daha defansif oynayabilir...

CarListon
Biri kadroyu yazabilir mi bana çok acil:D

Uğur Ö.
Geçen haftaki kadro sadece song-egemen girmiş fazladan giray-ceyhun çıkmış

leavemealone
----------Onur---------
Ömer-Song-Egemen-Cale
---------Alan----------
---------Umut---------

Allah allah simdi gökhan ve umut beraber oynayacak dediler yayinda..

Hasan ZAİMOĞLU
ekonomiye can vermek bu olsa gerek :D
aynen ölee :D ççç ççç

hodlu
06.12.2009, 15:51
Silva oynamak istememiş onun için kalede Onur var...

Paksoy
ceyhunu kesmek ne is anlamadim.her hoca birilerine takiyor demekki.

takmak değil o ya, selçuk colman dan birini kesicekti ozaman

__S__e__S__
STAT: Avni Aker
SAAT: 16.00
YAYIN: Lig TV
HAKEMLER: Yunus Yıldırım, Serdar Akçer, Serhan Malkoç

TRABZONSPOR: Ömer Aysan, Song, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Serkan, Gabriç, Alanzinho, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

biltrabzon
engin baytar kadroda yok.tolga.baris,ferhat,gökhan,ceyhun.giray,tijikuz u yedekler.

Anıl Caner
Zor maç. Farklı bir sistem. Ve hiç bize göre olmayan bir sistem.

Hürgün Aygün
06.12.2009, 15:52
kadromuz müthişşşşş
-------------Onur---------
Ömer---Song-------Egemen---Cale---
---------Selçuk----Colman------
Serkan--------Alanzinho-------Gabriç
----------Umut-----------------

leavemealone
----------Onur---------
Ömer-Song-Egemen-Cale
---------Alan----------
---------Umut---------

Kadro dogruymus helal senol hocaya :alkış:

asimetrik
Aslında alıştığımız kadro. Tek önemli konu, Gökhan, Umut çift forvet mi? Alan'lı tek forvet mi?
Sanıyorum Şenol hoca'da bir kaç maç sonra kararını verir.
4-1-4-1 Şenol hocanın sevdiği yöntem.

hodlu
Şenol hocanın şansına kötü de oynasak kazanalım inşallah ne olur...

Eren Karaahmetoğlu
06.12.2009, 15:53
Ceyhun 11de değil. Üzüldüm. Umarım Şenol hoca ne yapar ne eder Ceyhun'u ilerde oluşturulacak 11'de kesin olarak oynatır.

hodlu
06.12.2009, 15:53
Haydi Fırtına esmeye başla ki herkes seni bekliyor...

SEDAT
06.12.2009, 15:54
Silva oynamak istememiş onun için kalede Onur var...allah razı olsun bide onu istemiyoruz zaten...

Murat Erdem
06.12.2009, 15:54
Galibiyeti şampiyonluk için falan değil, Şenol hocam için istiyorum. Daha ilk maçtan kötü gitmesin kaderi.

hodlu
06.12.2009, 15:55
Ceyhun bu takımda oynayamaz zaten bence de her şey yerinde olmuş.devre arası buluşmak dileği ile....

biltrabzon
ankaragücü isim isim bakarsak iyi futbolculardan kurulu.eskisehir macindan daha zor olacak.

cihayan
Hadi bakalim. Soz bitti. Kazanacagiz ya da kazanacagiz.

Uğur Ö.
Para istemeye gelince istiyor ama oynamaya gelince yok hadi bakalım

cngz
arkadaşlar özelden ulaşabilirmisiniz bana şey lazım

Paksoy
06.12.2009, 15:56
stad dolmadı ya sinerji yaratıp beyaz sayfa açmak lazımdı :(

savas avci
06.12.2009, 15:56
Ceyhun 11de değil. Üzüldüm. Umarım Şenol hoca ne yapar ne eder Ceyhun'u ilerde oluşturulacak 11'de kesin olarak oynatır.
aslında paragöz egemenin yerine rahatlıkla oynatılabilirdi geçen hafta iyi ydi o bölgede

Murat Erdem
06.12.2009, 15:57
Slyva doğru olanı yapmış, demekki kendi de farkında duygu bütünlüğünün bittiğinin.

asimetrik
Şenol hocanın şansına kötü de oynasak kazanalım inşallah ne olur...

Aynen.
Ben iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Kötü de başlasak Şenol hoca doğru müdahaleler yapacaktır.

biltrabzon
sans yanimizda olur insaallah

yorumsuz6117
Engin Baytar yedeklerde neden yok..

Doğan Şahin
Bu tek forvetli kadroya göre Fatih Tekke gelecekse Gökhan devre arası gidici demektir.

cihayan
06.12.2009, 15:58
allah razı olsun bide onu istemiyoruz zaten...

Ama bu yaptigi bir jest. Yani, Onur kaleyi benden daha fazla hakediyor bu anda deyip boyle bir tavir sergiledi. Olumsuz bir sey yapmadi.