PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 15. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

KOSİFOĞLU
04.12.2009, 22:38
bu maçta şüphesiz sayısız pozisyon bulacağız, ama değerlendirebilecekmiyiz?

Ahmet Faruk
04.12.2009, 22:42
Ben zaten cezanın sadece Ankaraspora verilmesini yadırgamıştım.
Bu kulübü çıkmaza sürükleyen Melih Gökçek istediğini anladı. Suçlu serbest, mağdur altta... İlginç...

Yönetimden bir karşı açıklama almamız lazım.
Ankaragücü başkanı, Trabzonspor kelimesini istediği gibi kullanmamalı.

İsa
04.12.2009, 22:56
Devre arasına 3'te 3 yaparak girebilirsek en azından 2.lik için iddalı olabiliriz.
Öncelikle 3 'te 3 yapılsa arkasından tam isabet 3 transfer devre arasında yapılsa...

Fatih Özkan
04.12.2009, 23:00
Gökçek yine başlamış o yana bu yana vurmaya...
Devam etsin bakalım!
Allah büyük!

Erdal
04.12.2009, 23:16
Zor maç...Kaldı ki Belediye yi saymazsak kolay maçımız olmadı...Bu fark sesleri nerden geliyor?

Ilelioglu
04.12.2009, 23:21
Zor maç...Kaldı ki Belediye yi saymazsak kolay maçımız olmadı...Bu fark sesleri nerden geliyor?

Senol Hocadan...;)

Özkan
04.12.2009, 23:24
melih başkan konusunda doğru söylüyor eskiden kötü maçlar yönetti ama illaki her kötü yöneten hakem maçtan mı çekilicek burda hatalıYunus Yıldırım'ın bizi de yaktığı olmuştu. Rahat olun, kendisinin Ankaragücü'ne özel bir nefreti yok. Hattâ bu maçta bizi doğrayabilir.

sessizkral_1
04.12.2009, 23:26
Futbolcular Şenol güneşin gözüne girmek için daha fazla saldıracaktır kuşkusuz.Şenol güneşin futbolcularla yaptığı pozitif iletişiminde buna katkısı olacaktır.Maçı alacağımıza inanıyorum.Eğer 3te 3 yaparsak gerçekten ilginç bir tablo ortaya çıkabilir.Üstümüzdeki takımların birbirleri arasında maçları var çünkü.bursa-bjk kayseri-bursa vs.

Erdal
04.12.2009, 23:26
Ankaragücü kimden fark yedi?

Kenan Berber
04.12.2009, 23:28
:) :)
Gökhan'ın patlamasını beklersek çok bekleriz gibi geliyo bana.
2 tane atar umutlandırır sonra haftalarca yine kaybolur ortadan.
atacağı o 2 gol kimbilir kime denk gelir. :)

gokhan patlamasın bi zahmet... iyice göze batsın şu eksiklik de forvet kacınılmaz olsun alanznho atsın colman atsın ya da diğerleri...

Adem Erdoğan
04.12.2009, 23:29
berabere bitecek gibi geliyor bana.

Ahmet Faruk
04.12.2009, 23:30
Ankaragücü kimden fark yedi?

Bizim maça kadar İBB de fark yememişti :)
O önemli değil.

Ben çokca pozisyon buluruz diyorum. Ama ne kadarı tabelaya yansır bilmiyorum.

Oemer61
04.12.2009, 23:33
beşiktaşın puan kaybetmesiyle, puan farkını 6 ya indirme şansı elimizde

7'ye ;), ama yinede cok iyi olurdu yine bir toparlanma sürecine girerdik. Ben kazanacagimiza inaniyorum, olacak hersey güzel olacak insallah..

Dursun Ali Bahçekapılı
04.12.2009, 23:34
Bizim forvetlerimizin gol yollarındaki yeteneksizliginin yanında Ankaragücü'nün 2 kalecisinin de ligin kalburüstü kalecilerinden olması dolayısıyla, gol sayımızın maksimum 2 olacagını düşünüyorum.. Her maç gol yeme alışkanlıgımız umarım bu maçta da devam etmez

mehmets61
04.12.2009, 23:40
gökhan ancak 3 0 olan maçtan sonra 2 gol atar onun dışında gol bile atamaz. ancak rahatlar ve pozisyona girmeye çalışır.yoksa pozisyona girip kaçırmaktan korkuyor...

erik
04.12.2009, 23:55
3-1
umut-Gökhan ve ALAN atacak.

hos_cocuk61
04.12.2009, 23:57
Ankaragünü'nün zaafları belli ortasahada direçsiz bir takım, Şenol hoca inşallah iyi etüt etmiştir.

Bu maç Alanziho'nun maçı olabilir. Alanzinho'nun yapması gereken ise pas verilicek yerde pas vermesi, dribling yapılıcak yerdede topu iyi şekilde sürmesi bunu eksiksiz yapar ise kazanan biz oluruz.

Bazen gereksiz driblinglere giriyor, bunu az yapar gereken yerde o özelliğini kullanır ise kazanırız. Çünkü dirençsiz bir orta sahaları var.

yozgatlı1910
05.12.2009, 00:14
Ben zaten cezanın sadece Ankaraspora verilmesini yadırgamıştım.
Bu kulübü çıkmaza sürükleyen Melih Gökçek istediğini anladı. Suçlu serbest, mağdur altta... İlginç...

Yönetimden bir karşı açıklama almamız lazım.
Ankaragücü başkanı, Trabzonspor kelimesini istediği gibi kullanmamalı.
Ankaragücü başkanı değildir,Ankaragücüne gönül vermiş biridir.

Ahmet Faruk
05.12.2009, 00:15
Ankaragücü başkanı değildir,Ankaragücüne gönül vermiş biridir.

Gördüğümüz o...
Ama sezdiğimiz ve anladığımız benim dediğim gibi :)

OnOuR
05.12.2009, 00:19
Yukarıdaki takımlar, onlara yaklaşabilmemiz ve yarışa yeniden ortak olmamız için ellerinden geleni yapıyorlar bu ikramı geri çevirmemek lazım bence... ;)

futbalski60
05.12.2009, 00:48
İlk 11'i merak ediyorum açıkçası Song ve Sylva'nın tekrar ilk 11'de olacağını düşünüyorum basına göre Tjikuzu da forma giyebilirmiş bu maç bizim açımızdan ligin açılış maçı olabilir seyirci desteğiyle ve iyi bir oyunla kazanacağımızı düşünüyorum.

erkankoc
05.12.2009, 00:48
ankarayi bu sene dusurmesse iyi bu gokcek..allah boyle sahtekarlarin hesabini verir illaki..sampiyon olcaklarmis ya..kume dusmezlerse iyi.yazik ankara gucune

Mustafa Ayazoğlu
05.12.2009, 00:50
ankarayi bu sene dusurmesse iyi bu gokcek..allah boyle sahtekarlarin hesabini verir illaki..sampiyon olcaklarmis ya..kume dusmezlerse iyi.yazik ankara gucune

Ne demiş atalarımız "Büyük lokma ye büyük söz söyleme"

Hürgün Aygün
05.12.2009, 01:11
3-1 alıcaz gibi bir his var içimde

r9emre
05.12.2009, 01:20
karşımızda kapalı bir defans görmeyeceğimizden maçın gollü geçeceğini düşünüyorum 3-2 yada 4-2 alırız maçı inş..

pReN@_61
05.12.2009, 01:24
Bilet satışları ne alemde acaba

yozgatlı1910
05.12.2009, 02:27
cemal aydın gibi bir beladan kurtulacaksak ben küme düşmeye razıyım.

MuratB.
05.12.2009, 03:05
inşallah kazanıcaz..

elturca61
05.12.2009, 03:37
alicaz bu maci alllahin izniyle....biletler ne alemde acaba...

sametaydin
05.12.2009, 07:18
Bu sene ankaragücünün hiç maçını izlemedim ama kötü takım değiller kadroları itibariyle. Çok zor maç olucak. Anakragücü eskişehir ile denk bir takım biraz daha iyi olabilir eskişehirden. Şenol hocanın gelmesiyle takım hava yakaladı. İnşallah bu bozulmaz. Forvetlerimiz gol kaçırma konusunda cömert olursa bu maçı alamayız.

Serdar Ersoy
05.12.2009, 10:01
Bilet satışları ne alemde acaba

Kesin full dolar stad merak etme :D

Hürgün Aygün
05.12.2009, 10:03
varya bi de bu hafta fb yenilse biz yensek demeyin keyfime :)

.....
05.12.2009, 10:12
istanbul takımları puan kaybeder biz kazanırız Allahın izniyle :)

Hürgün Aygün
05.12.2009, 10:17
şenol hoca tji'yi oynatmayı düşünüyomuş

umitçebi
05.12.2009, 10:36
-[ooD;2806021']bi taraflarinizida yirtsaniz , bizim cekirdekci taraftari yerinden kipirdatamaz ve bagirttiramazsiniz, bu böyle gelmis böyle gider herhalde. nefet ediyorum o taraftar profilinden... resmen cenazedeymis gibi mac izliyorlar.

ya yönetimle bir görüşme yapılabilir ve kale arkasındaki bağıran taraftarlar o bölgeye çekilebilir BJK NİN ÇARŞISI gibi...

UğuR
05.12.2009, 10:40
http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket

Şenol Güneş'in göreve getirilmesi takımı nasıl etkiler?

ana sayfamızda ki ankete katılmayı unutmayın....

Semih58
05.12.2009, 10:48
Artık Şenol Hoca'nın kıymetini bilelim.

SABREDELİM SABIRLI OLMAK DAİMA İYİDİR.

Bu maçı farklı yeneriz.

vaslat
05.12.2009, 11:24
Bizim forvetlerimizin gol yollarındaki yeteneksizliginin yanında Ankaragücü'nün 2 kalecisinin de ligin kalburüstü kalecilerinden olması dolayısıyla, gol sayımızın maksimum 2 olacagını düşünüyorum.. Her maç gol yeme alışkanlıgımız umarım bu maçta da devam etmez
bize iyi bir forvet lazım gökhan yerine bence ara transferde karabüksporlu
Emmanuel Emenike i almamız lazım bence geleceğin yıldızı şimdiden özel seyircisi var duyurulur.

Hürgün Aygün
05.12.2009, 11:25
tji oynuyo

tsk61_24
05.12.2009, 11:39
Ankaragücü ideal kadroyu bu olmali,

Kaleci: Onur veya Tolga

Defans: Tayfun - Song - Egemen - Cale

- Tjikuzu -
Orta : Serkan - - Gabriç
- Colman -

Forvet : Hasan Ahmet Sari - Umut (Gökhan)

Umut ile gökhan ayni havada olduklari için mecburiyetten ikisinden biri olmali veya A2 takimindan bir genç daha almali. Haydi Hayirlisi.
En iyisini Senol hoca bilir.

aktan61
05.12.2009, 11:42
baskılı oynadık,80 lerde bulduğumuz golle 1-0 kazandık
gece'den...

Hürgün Aygün
05.12.2009, 11:42
baskılı oynadık,80 lerde bulduğumuz golle 1-0 kazandık
gece'den...
rüyaların tersi çıkar derler aman allah korusun golü kim attı gördün mü :D

umitçebi
05.12.2009, 12:04
şampiyonluga inanmayanlara kazanırsak 24 oluyoruz..ve üstümüzdeki takımlar birbirleriyle oynuyorlar...17.hafta sonunda liderle sadece 4 puan kalmış vaziyette olabiliriz..lütfen takıma inanın ve destek verin...istanbul medyasının ağzıyla konuşmayın...

hala kaleye tolgayı koyanlarada bravo yani..slywanın ölüsü tolgadan daha iyidir..

Dip.Ing.Mag.
05.12.2009, 12:27
gecen lige havlu attik diyorduk , simdi senol hoca geldi bakiyorum herkes sampiyon olma hayallerinde,.. tamam olabiliriz matematiksel olarak boyle ihtimal var lig daha bitmedi ... ama daha dun takima söverken , ligi ilk 5 te bitersek yeter diyenler simdi sampiyon olabiliriz diyorlar ... ne degisti kadro mu yook ayni kadro , ee senol hocada buyucu olmayacagina gore sadece bekleyip giorecegiz.. bakin yeni hocamiz geldi ,, bizim sadece takima destek olmamiz lazm birakin sampiyonluk hayalleri kurmayi.. realist olarak bu sezondan gecti derim ben.. ama sizin simdiden boyle hayallere kapilmaniz demek , o hayalleriniz gerceklesmedigi zaman hocasin dan tutun da futbolcu ve yonetimini kinamaya , hatta istifalara kadar gider ... her seferinde bunu yapiyorsunuz , sonra hoca dayanmiyor bize.... sadece destek verelim .... basari gecelekse gelecektir zaten

TS61_NL
05.12.2009, 12:29
Ankaragucu ile Trabzonda, ardindan Denizli ile Denizlide, akabinde fb ile Trabzonda, 2.ligin ilk macinda Sivas ile Trabzonda. Biliyorum Trabzonda olmadik puanlar kaybettik fakat ben bu fiksturu gorunce her ne hikmetse zirveye tekrar ortak olobilecegimiz inancini tasiyorum, ozelliklede Senol hocamiz ile bir hava yakalayacagimizi dusunursek. Bu maci alalim yeter ki lakin bu lig daha cok surprizlere gebe....

Sümeyye Şahin
05.12.2009, 12:36
Şenol Hocayla her yönden başlangıç yapacağız. İyi bir başlangıç beklentimiz.

İlk dönemin bitmesine az kalmışken üst sıralar arasında maçların oynanacağı haftalarda iyi bir konum için mutlak 3 puan rahatlatacaktır camiayı bir nevze.

3 puanlı bir başarı temennisiyle, başarılar..

umitçebi
05.12.2009, 12:37
-[ooD;2807200']gecen lige havlu attik diyorduk , simdi senol hoca geldi bakiyorum herkes sampiyon olma hayallerinde,.. tamam olabiliriz matematiksel olarak boyle ihtimal var lig daha bitmedi ... ama daha dun takima söverken , ligi ilk 5 te bitersek yeter diyenler simdi sampiyon olabiliriz diyorlar ... ne degisti kadro mu yook ayni kadro , ee senol hocada buyucu olmayacagina gore sadece bekleyip giorecegiz.. bakin yeni hocamiz geldi ,, bizim sadece takima destek olmamiz lazm birakin sampiyonluk hayalleri kurmayi.. realist olarak bu sezondan gecti derim ben.. ama sizin simdiden boyle hayallere kapilmaniz demek , o hayalleriniz gerceklesmedigi zaman hocasin dan tutun da futbolcu ve yonetimini kinamaya , hatta istifalara kadar gider ... her seferinde bunu yapiyorsunuz , sonra hoca dayanmiyor bize.... sadece destek verelim .... basari gecelekse gelecektir zaten

robin kardeş valla ben kendi adıma hep şampiyonluğa inandım ve destek verdim..
nedenmi senin gibi realist yaklaştımda ondan realist diyorsun bjk fb gs nin kadrosu çokmu iyi bizden? ya herşeyi geçtim diyarbakırın kadrosu bizden çokmu iyiydide puan aldı bjk den yada manisanınkı iyimiydide gs den puan aldı...
realist düşündüğümde mücadelede edersek ligi götürebileceğimizi görüyorum...

Gecekondu06
05.12.2009, 12:43
''Ankaragücü-Trabzonspor Cebeci İnönü Stadı ankaragücü 1-0 Yenik Ankaragücü Lehine Bir Frikik 0 Anda Teknik Direktör Nazmiyi Oyuna Alır ve Nazmi Golü Atar Şenol Güneş Golün Ardından Nazmiyi Alkışlar...
O günlerde Bile Dostluk Gösterileri Varmış. :)

Dip.Ing.Mag.
05.12.2009, 12:44
robin kardeş valla ben kendi adıma hep şampiyonluğa inandım ve destek verdim..
nedenmi senin gibi realist yaklaştımda ondan realist diyorsun bjk fb gs nin kadrosu çokmu iyi bizden? ya herşeyi geçtim diyarbakırın kadrosu bizden çokmu iyiydide puan aldı bjk den yada manisanınkı iyimiydide gs den puan aldı...
realist düşündüğümde mücadelede edersek ligi götürebileceğimizi görüyorum...

diyorum ya bende matematiksel olarak sansimiz var , ayrica kadro yapisi olarak istanbul takimlari bizden daha iyiler tabiki, ama iyi olmalari demek , bize üstün olacaklar manasina gelmez... motivasyon inanmak azim calismak basariya direk etki eden faktörlerdir... ama benim endisem yine havaya giripte takima ve özellikle senol hocamiza zarar vermeyelim hemen... biz en iyi sekilde takimimizi desteklemekle meshuluz... birakalim hesap kitap isini hocamiz , yönetim yapsin...

Napoli
05.12.2009, 12:44
üstekilerin futbolu iç açıcı değil seri galibiyetlerle aradaki farkı max devre arasında liderle 5 indirebilriz.

Salih Edip
05.12.2009, 12:51
önemli olan rakiplerimizin ne yaptığı değil , bizim ne yaptığımız . eğer üst üste 4 galibiyet alırsak ligde , ortalık fena karışır :)

bbyanik
05.12.2009, 13:05
şampiyonluga inanmayanlara kazanırsak 24 oluyoruz..ve üstümüzdeki takımlar birbirleriyle oynuyorlar...17.hafta sonunda liderle sadece 4 puan kalmış vaziyette olabiliriz..lütfen takıma inanın ve destek verin...istanbul medyasının ağzıyla konuşmayın...

hala kaleye tolgayı koyanlarada bravo yani..slywanın ölüsü tolgadan daha iyidir..

aynı fikirdeyim:alkış:

Burçak
05.12.2009, 13:10
ilk konuşan eleman spikeride güldürdü :)
http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ankaragucu-trabzonspordan-korkmuyor-2009-12-03

bordo61
05.12.2009, 13:15
http://www.holigan.com.tr/v.php?n=ankaragucu-trabzonspordan-korkmuyor-2009-12-03

Ne demiş o öyle ya :)

Komedi

umitçebi
05.12.2009, 13:40

eheh harbiden spiker trabzonsporluymuş demekki :D:alkış:

Napoli
05.12.2009, 13:49
http://www.holigan.com.tr/v.php?n=besiktasin-yaptigini-yapabiliriz-2009-12-04

bu insan nediıyor ya,sezon başında avrupa kupalarına katılmayı hedeflemiştik sıkıntılar oldu vs vs.. Ne avrupa kupası efendi demıyormuydunuz biz Şampiyonluğa oynıyacaz diye..
Neymiş hedefleri Avrupa Kupalarıymıs,Boyle zihniyeti Ufak insanlarla Dar insanlarla Hiç bir cacık olmaz,adam kendi inanmıyor bizde kalkmışız burda bla bla bla Konusuyoruz...İnançız vizyonsun insan!!!!

Dursun Kaplan
05.12.2009, 13:57
Mikrofon uzatıyolar adama konuşuyo abisi işte. :)

Ilelioglu
05.12.2009, 14:05
Insallah kazaniriz...;)

slmn
05.12.2009, 14:10
Tamam beyler adamın üstüne gitmeyin : ) 3.cü konusan barbarosmu o adam çok hoşuma gidiyor tjnin yerinde onun olmasını istrdim

Gecekondu06
05.12.2009, 15:15
Uğraşmayın ßarßaRos'La :)

Emirhan Makul
05.12.2009, 15:23
Ooo Barbaros Hayrettin konuşmuş.

Çok iyi bilirim çok iyi Trabzonspor'a olan zıtlığını çok iyi bilirim. Bizden nefret babında tiksinir.

Geçen sene ki Anvi Aker'de ki 2-1 lik maçta attığı golden sonra kendi söyledi bunu kameralara.

Bu Röpörtajıda kasti veriyor,hep böyle konuşmuştur kolay maç :)

yozgatlı1910
05.12.2009, 15:47
kadroları karşılaştırdığımızda hemen hemen denk gibi,HÜRRİYET derim kenara çekilirim bir adam bu kadar koşar ya hastayım bu adama.

KUTADGU
05.12.2009, 15:54
kadroları karşılaştırdığımızda hemen hemen denk gibi,HÜRRİYET derim kenara çekilirim bir adam bu kadar koşar ya hastayım bu adama.

Güzel kardeşim kadroların hemen hemen denk olduğunu söylemek futbola ihanet etmek demektir.

Bizimkiler daha çok koşar daha fazla isterse maçı kazanabiliriz demek farklı kadrolar hemen hemen denk demek farklı bir bakış açısıdır.

Birinci bakış açısını önemser ve takdir ederim ama ikinci bakış açısı benim inandığım futbol gerçeklerine de futbol değerlerine de aykırıdır.

Gecekondu06
05.12.2009, 15:55

Hürriyet'é ReaL MadRiD YaKısıR..!

Tolunay Abdioğlu
05.12.2009, 15:55

Hocam Allah aşkına kadroların neresi denk. ?

Gecekondu06
05.12.2009, 15:59
Hocam Allah aşkına kadroların neresi denk. ?

Hürriyer,Mehmet Çakır,Vassell,Ediz,El Yasa,Aydın, Bunlarla mı denk değil..? KArdesim.

__S__e__S__
05.12.2009, 16:03
Trabzonspor'un Ankaragücü karşısına Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Gabriç, Alanzinho, Umut ve Gökhan 11'i ile çıkması bekleniyor.

ligtv.com

Özkan
05.12.2009, 16:06
Ankaragücü'nün çok iyi kadrosu var ve ligde bulundukları yeri hak etmiyorlar. Bence çok iddialı konuşuyoruz burada. Maç çok zor geçecek.

.....
05.12.2009, 16:08
Ankaragücü maçını kazanırsak iki takımı birden yenmiş oluruz :) Allahın izniyle kazanacaz.

Koray
05.12.2009, 16:12
Hürriyer,Mehmet Çakır,Vassell,Ediz,El Yasa,Aydın, Bunlarla mı denk değil..? KArdesim.

Valla kardeş moralini bozmak istemem ama bu saydığın isimlerden Aydın ve Hürriyet-onunda yaşı ilerlemiş- dışında elle tutulur kimse yok Vassell dahil...

Özkan
05.12.2009, 16:14
Valla kardeş moralini bozmak istemem ama bu saydığın isimlerden Aydın ve Hürriyet-onunda yaşı ilerlemiş- dışında elle tutulur kimse yok Vassell dahil...Öyle deme Koray, buradaki Mehmet Çakır hayranları seni forumdan attırmaya çalışır. :D

Harun
05.12.2009, 16:17
Takımda moral ve motivasyon üst düzeyde.Bazen bu bile bir maçın kazanılmasında etken olabiliyor.Belki istenilen futbolu sahaya yansıtmada sıkıntı yaşayabiliriz.Ben ilk etapta takımın güven kazanması,Şenol Güneş'in iyi bir başlangıç yapması adına sahada oynanan futboldan çok alınacak 3 puana bakarım.

Gecekondu06
05.12.2009, 16:18
Valla kardeş moralini bozmak istemem ama bu saydığın isimlerden Aydın ve Hürriyet-onunda yaşı ilerlemiş- dışında elle tutulur kimse yok Vassell dahil...

Eyvallah, yorum yok !!

yozgatlı1910
05.12.2009, 16:51
Hürriyetin yaşı 28 fazlada geçmiş sayılmaz,bu hafta onu izle,bence hayran kalırsın

İlyas Onat
05.12.2009, 17:04
"Bu Sevda Kalbime Bir GéCéKoNdU"

İfade şahsınıza mı ait yoksa Güçlü taraftarlarca bilindik bir ifade midir bilmiyorum. İtiraf edeyim çok hoş.

Futbol-siyaset, futbol-ekonomi, futbol-magazin...

Futbolla şiirin irtibatı üzerine var mı önerebileceğiniz bir yazı, yorum arkadaşlar?

Zarifoğlu'nun "Stad" şiiri geldi benim aklıma:

"...

Dünyanın döne devrile geldiği noktada
Hıncahınç bir stadda
Bitiverdi eşya
Ve dünya dostluğu

..."

Murat Erdem
05.12.2009, 17:11
Şenol hoca Slyva ile maça çıkar ve Slyva'da klasikleşen dandik gollerinden birini yerse sıkıntı olur...kazanan takımı bozmasın.

Onur Şeref
05.12.2009, 17:14
Ankaragüçlü taraftarlar neden istila edip bi şeyleri kanıtlamaya çalışıyorlar anlamakta zorlanıyorum.Yöneticiler ilgilenirse sevinirim.

Enes Ünal Kaya
05.12.2009, 17:16
bizğim oyunculara bireysel olarak bakarsan denk olması mümkün değil.. ama moral motivasyon futbol bu ... o gün ki form durumu vs.. ankaragücünün kadrosu kötü demiyorum yanlış anlama ancak Trabzon'un Nin Kadrosu Belli Yani Sonuçda..

Gecekondu06
05.12.2009, 17:19
Ankaragüçlü taraftarlar neden istila edip bi şeyleri kanıtlamaya çalışıyorlar anlamakta zorlanıyorum.Yöneticiler ilgilenirse sevinirim.

Hic bisey kanıtlamaya calısmıyoruz. nse uzatmayalım.!!!

Koray
05.12.2009, 17:22
Gecekondu06, Öyle sürekli ünlem işaretli mesajlar atıp durmazsan iyi olur, belki kötü niyetli kullanmıyorsun o işareti ama karşındaki insan için hoş görünmüyor...

Paksoy
05.12.2009, 17:22
şenol hoca bu maçda sılva yı oynatırsa üzülürüm

Barış Kaptanoğlu
05.12.2009, 17:31
''Ankaragücü-Trabzonspor Cebeci İnönü Stadı ankaragücü 1-0 Yenik Ankaragücü Lehine Bir Frikik 0 Anda Teknik Direktör Nazmiyi Oyuna Alır ve Nazmi Golü Atar Şenol Güneş Golün Ardından Nazmiyi Alkışlar...
O günlerde Bile Dostluk Gösterileri Varmış. :)
Trabzonspor Ankaragücüne hep sempati duymuştur...ben de Ankarada oturab bi Trabzonlu olarak en Ankaragücü taraftarını çok severim...Fakat siZ şu Bursayı neden seversiniz anlamam:)

Mustafa ÖZDEMİR
05.12.2009, 17:32
ben takımımdan 4-0 gibi bir fark bekliyorum...

Barış Kaptanoğlu
05.12.2009, 17:33
ben takımımdan 4-0 gibi bir fark bekliyorum...
ben de rahat bi maç geçeceğini düşünüyorum...şu an takımın motivasyonu iyi...son maçlarımızı alırsak ikinci yarı her şey yeniden başlar

Enes Ünal Kaya
05.12.2009, 17:38
Bu Olumlu Hava Sahaya Yansırsa Deme Keyfimize.. Tabi Takım Birazda Korkutuyor Beni :)

İskender66
05.12.2009, 17:40
Zor maç olacak. Hadi hayırlısı..

Gecekondu06
05.12.2009, 17:42
trabzonspor ankaragücüne hep sempati duymuştur...ben de ankarada oturab bi trabzonlu olarak en ankaragücü taraftarını çok severim...fakat siz şu bursayı neden seversiniz anlamam:)

;) Şehİdİn emanetİ..

Onur Şeref
05.12.2009, 17:47
Hic bisey kanıtlamaya calısmıyoruz. nse uzatmayalım.!!!

Ok bye.....

LECOSSEEMRE
05.12.2009, 17:49
Bu Maçta Tamamen Stad Full ve Herkez Bağırmalı Ankaragücü Taraftarının sesini umarım duymayız Eskişehir maçındaki Gibi Gerçekten üzüldüm..

KOSİFOĞLU
05.12.2009, 17:55
tüm tribünler hep bir ağızdan şu sözleri sözlemeliler bence

Trabzon'um seni sevdik ölümüne,
Geberdik aşkından biz döndük deliye,
Bordo Mavi atan bu kırık kalplere,
Şampiyonluk sevinci tattırın yine

Tam Ortasında kalbimin,
Bir yer açtım senin için.
İstersen sonsuza kadar,
Şampiyon olmanı beklerim...

Mustafa ÖZDEMİR
05.12.2009, 17:56
Bu Maçta Tamamen Stad Full ve Herkez Bağırmalı Ankaragücü Taraftarının sesini umarım duymayız Eskişehir maçındaki Gibi Gerçekten üzüldüm..
eses maçında taraftar hiç susmadıki ,sen nasıl duydun onların sesini hemde onlar doğru dürüst tezahurat yapamadıki...

Enes Ünal Kaya
05.12.2009, 17:57
tüm tribünler hep bir ağızdan şu sözleri sözlemeliler bence

Trabzon'um seni sevdik ölümüne,
Geberdik aşkından biz döndük deliye,
Bordo Mavi atan bu kırık kalplere,
Şampiyonluk sevinci tattırın yine

Tam Ortasında kalbimin,
Bir yer açtım senin için.
İstersen sonsuza kadar,
Şampiyon olmanı beklerim...

son 4 lük çok güzel aslında

Barış Kaptanoğlu
05.12.2009, 18:00
;) Şehİdİn emanetİ..
ne şehidi?

danger00
05.12.2009, 18:05
@ LECOSSEEMRE

Arkadaşım bu konuya epey takılmışsın, her başlıkta buna benzer düşüncelerini yazıp çiziyorsun; hakta veriyorum sana ancak bunun önüne geçilmesi pek olası gözükmüyor.
Maçları maraton tribününden izliyorum, geçen hafta Eskişehir taraftarının sesini bir kere duydum-duymadım ancak eve gelip tvde maçın tekrarını izlediğimde durum farklıydı.

Kalearkasında bulunan taraftarlarımız stadı inlettiğinde bile desteklerinin tvye dörtte birinin ancak yansıdığı kanısındayım.
Ligtv mikrofonları tam kalearkasında, ancak tribündeki camlar taraftarla mikrofon arasında set görevi görüyor.
Rakip takımlar ise maraton tribünün avantajlarından faydalanıyorlar.
Ancak taraftarımız bu kadar dezavantajlı durumda olmasına karşın iyi işler çıkarıyor, bunu statta bulunursanız daha iyi anlayabilirsiniz.

Bu saatten sonra maraton tribününde taraftar grupları olmayacağına göre ne yapıp edip kalearkalarındaki o camlara bir çözüm bulmak gerekiyor.

KemalEROĞLU5961
05.12.2009, 18:07
ne şehidi?

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=bursaspor+ve+ankaragucu+tribun+kardesli gi

Hikaye burda kısaca Ankaragüçlü arkadaşların şehitten kastı Abdül Ankara'da okuyan bir Bursaspor taraftarıdır, okul bittikten sonra Mardin'de şehit düşmüştür. Ankara'da okuduğu dönemde Ankaragücü maçlarına gitmesiyle ve Ankaragücü tribününün önde gelen isimleriyle tanıştığı ve Bursaspor'un Ankaragücü taraftarlarınca sevilmesine neden olduğu için Ankaragüçlüler Bursa'daki cenazesine 1000'e yakın kişiyle katılmışlar ve bu iki takım arasındaki dostluğun başlangıcı olmuş. Anlayacağınız üzücü bir olay iki takım taraftarlarını kardeş yapmış.

Burak Aksoy
05.12.2009, 19:01
-[ooD;2807200']gecen lige havlu attik diyorduk , simdi senol hoca geldi bakiyorum herkes sampiyon olma hayallerinde,.. tamam olabiliriz matematiksel olarak boyle ihtimal var lig daha bitmedi ... ama daha dun takima söverken , ligi ilk 5 te bitersek yeter diyenler simdi sampiyon olabiliriz diyorlar ... ne degisti kadro mu yook ayni kadro , ee senol hocada buyucu olmayacagina gore sadece bekleyip giorecegiz.. bakin yeni hocamiz geldi ,, bizim sadece takima destek olmamiz lazm birakin sampiyonluk hayalleri kurmayi.. realist olarak bu sezondan gecti derim ben.. ama sizin simdiden boyle hayallere kapilmaniz demek , o hayalleriniz gerceklesmedigi zaman hocasin dan tutun da futbolcu ve yonetimini kinamaya , hatta istifalara kadar gider ... her seferinde bunu yapiyorsunuz , sonra hoca dayanmiyor bize.... sadece destek verelim .... basari gecelekse gelecektir zaten
:alkış::alkış::alkış:

İlyas Onat
05.12.2009, 19:04
Günün ilk ışığı vurur yarın sahaya. : )

Burçak
05.12.2009, 19:05
manşetler belli. Trabzona Güneş doğdu. :)

oguzhann
05.12.2009, 19:10
manşetler belli. Trabzona Güneş doğdu. :)
inşallah:alkış::alkış::alkış:

Turgay ATEŞ
05.12.2009, 19:26
İnşallah yeneriz

Haydi şenol hoca

Gecekondu06
05.12.2009, 19:31
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=bursaspor+ve+ankaragucu+tribun+kardesli gi

Hikaye burda kısaca Ankaragüçlü arkadaşların şehitten kastı Abdül Ankara'da okuyan bir Bursaspor taraftarıdır, okul bittikten sonra Mardin'de şehit düşmüştür. Ankara'da okuduğu dönemde Ankaragücü maçlarına gitmesiyle ve Ankaragücü tribününün önde gelen isimleriyle tanıştığı ve Bursaspor'un Ankaragücü taraftarlarınca sevilmesine neden olduğu için Ankaragüçlüler Bursa'daki cenazesine 1000'e yakın kişiyle katılmışlar ve bu iki takım arasındaki dostluğun başlangıcı olmuş. Anlayacağınız üzücü bir olay iki takım taraftarlarını kardeş yapmış.

Anladın mı Simdi :) Bizim ki diğerlerinden cok farklı.

yorumsuz6117
05.12.2009, 19:31
2000 - 2001 Sezonu

14. Hafta Trabzonspor 2 - 2 Ankaragücü

31. Hafta Ankaragücü 2 - 4 Trabzonspor

2001 - 2002 Sezonu

7. Hafta Trabzonspor 2 - 2 Ankaragücü

24. Hafta Ankaragücü 4 - 2 Trabzonspor

2002 - 2003 Sezonu

14. Hafta Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü

31. Hafta Ankaragücü 2 - 0 Trabzonspor

2003 - 2004 Sezonu

8. Hafta Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü

25. Hafta Ankaragücü 1 - 2 Trabzonspor

2004 - 2005 Sezonu

12. Hafta Ankaragücü 0 - 2 Trabzonspor

29. Hafta Trabzonspor 3 - 1 Ankaragücü

2005 - 2006 Sezonu

3. Hafta Trabzonspor 3 - 1 Ankaragücü

20. Hafta Ankaragücü 1 - 2 Trabzonspor

2006 - 2007 Sezonu

8. Hafta Ankaragücü 2 - 2 Trabzonspor

25. Hafta Trabzonspor 0 - 1 Ankaragücü

2007 - 2008 Sezonu

5. Hafta Trabzonspor 0 - 0 Ankaragücü

22. Hafta Ankaragücü 0 - 2 Trabzonspor

2008 - 2009 Sezonu

2. Hafta Ankaragücü 1 - 2 Trabzonspor

19. Hafta Trabzonspor 2 - 1 Ankaragücü

Mustafa K. Demirbaş
05.12.2009, 19:49
3 gün hasta yattım daha iyleştim sayılmaz ama aşk dedikleri bu olsa gerek yarın yine tribünlerde olacağım inşallah harbiden Trabzonspor sevgisi herşeyin önüne geçiyor inşallah 3 puanı alıp yola devam edeceğiz
dostane bir havada geçmesi dileğiyle ankaradan gelecek olanlarada kazasız belasız hayırlı yolculuklar başımızın üstünde yerleri var...

İHSAN
05.12.2009, 19:55
Trabzon'da olsaydım, herhalde Şenol Hoca nasıl oynatacak diye bakmak için maça giderdim. Büyük ihtimalle bir çok kişi bu sebeple gidecek maça.

Mustafa ÖZDEMİR
05.12.2009, 19:58
Trabzon'da olsaydım, herhalde Şenol Hoca nasıl oynatacak diye bakmak için maça giderdim. Büyük ihtimalle bir çok kişi bu sebeple gidecek maça.
mesela alanzinhoyu serbest mi oynatacak diye çok merak ediyorum .geçen hafta serbest oynadı ,güzel oynadı...

.....
05.12.2009, 20:07
son maçlarda üstünüz. inşalalh yarında öyle biter :)

.....
05.12.2009, 20:10
Takımımız ile Ankaragücü, yarın Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacakları maç ile ligde 63. kez karşı karşıya gelecekler.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 62 maçta, Bordo-Mavili ekibimizin galibiyetlerde 32-15 üstünlüğü bulunuyor. 15 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldılar.

Takımımız, 95 kez rakip fileleri havalandırırken, kalesinde 58 gol gördü.

Bordo-Mavili ekibimiz, Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki maçlarda da rakibine karşı bariz bir üstünlük kurdu.

Sahasındaki 31 maçın sadece 2'sinde yenilen takımımız, 21 maçtan galibiyetle ayrıldı, 8 maçta ise rakibiyle berabere kaldı.

Bordo-Mavili ekibimiz, sahasında 57 gol atarken, 16 gol yedi.

Takımımız, Ankaragücü karşısında en farklı galibiyeti 1991-92 sezonunda ve 1994-95 sezonunda 4-0'lık sonuçla almıştı.

Semih Aydın
05.12.2009, 20:11
Benim için önemli olan takımın üç puanı alması değil, güzel oynaması.
Kötü bir futbol ile 3 puan alsak da sevinmem.
Ama iyi futbol ile puansız ayrılırsak sevinirim.
En güzeli güzel oynayıp güzel kazanmak. Yarın için de takım'dan zaten bunu bekliyorum ;)

Enes Ünal Kaya
05.12.2009, 20:49
Maç neden 4de ya.. her hafta neden dershaneden kaçmaya teşvik ediyorlar :D

Ünüversiteyi kazanamıcaz Maçları İzlemekden : )

Timur
05.12.2009, 21:03
Offf nasil bir gün, nasil bir mac bizi bekliyor acaba....
4 olur mu?
En cok bunu merak ediyorum...

Jester
05.12.2009, 21:20
Aynı defans ve forvet oyuncularıyla oynayacağımıza göre yine sıkıntılı bir maç olacaktır.

erkankoc
05.12.2009, 21:40
fenerde yeniliyo..bu maci mutlaka almaliyiz

erkankoc
05.12.2009, 21:40
eskisehir 2 yapti:)

__S__e__S__
05.12.2009, 21:41
2-0 oldu es es :D:D:D:D:D haydi Kaplanım

zafercalikoglu
05.12.2009, 21:44
ilk yarı 3 macımızı alalım fener le puan farkı en kötü 4 e düşer,haydi trabzonum hazır üstekiler puan kaybı yaşadı,coşma zamanı bi,zde,

Birtan Karaman
05.12.2009, 21:45
Yarın ki Maçın Önemi Biraz'daha Büyüdü. Yukarılara Biraz Daha Yaklaşmak İstiyorsak Yarın ki Maçı Kayıpsız Geçmeliyiz.

Hürgün Aygün
es es :D:D:D

İlyas Onat
Es-Es'in Sarı'ları çalışıyor bugün, darısı yarın bizimkinin başına diyelim.

Eren Karaahmetoğlu
05.12.2009, 21:46
Hiç heyecan meyecan kalmamışken yeniliyor ha bu istanbullu uşaklar.:) Gene bir heyecan sarmaya başlıyor beni, hadi kazanalım şu maçı.:)

Hürgün Aygün
05.12.2009, 21:54
geçen hafta sordum yine soruyorum çoğu kişi hayır demişti şimdi şampiyonluğa inan var mı şahsen ben inanıyorum

Fatih
Şimdilik iyi futbol yerine galibiyete ihtiyacımız var.Bu şansları iyi değerlendirip devre arasına 5-6 puan farkla girmeliyiz.

KUTADGU
Yine sıkıntı çekeceğiz. Yine elimiz kalbimizde bir maç izleyeceğiz.

Sinirleneceğiz, sıkılacağız, darlanacağız, dua edeceğiz.

Ama öyle bir duruma geliyor ki bu lig ne olursa olsun kazanacağız, kazanmalıyız.

Fark beklemiyorum zaten, zor bir maç olacağının da farkındayım.

Ama 1-0 olsun bizim olsun, kötü oynasak da biz kazanalım diyeceğimiz maçlar başladı artık.

Doğan Şahin
05.12.2009, 21:58
İkramlar bu sene de devam ediyor. Son maçımız febeyle olduğundan onları da yenersek büyük avantaj yakalayacağımızan yarınki fırsatı tepmesek bari.

Semih
05.12.2009, 21:59
Çarklar bir nebze de olsa lehimize dönmeye başladı.

Çok önemli bir maç olacak Ankaragücü karşılaşması.
Şu virajı sağlam alın be!

Lütfen!

Punisher-61
ankaragücünü yenmek Sampiyonluktan Kopmadik ve yine yarisin icindeyiz demek...

umitçebi
Trabzonspor'un Ankaragücü karşısına Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Gabriç, Alanzinho, Umut ve Gökhan 11'i ile çıkması bekleniyor.

ligtv.com

ya varya bu kadro tamamıyle benım yazdıım kadroydu helal olsun şenol güneş oda benim gibi düşünmüş.....

hala şampiyonlua inanmayanlar fb yenıldı yenrsekfark yedıye ınıo naberrr????

not:ben asla bu takımdan bir cacık olmaz deyip dönmedim sorun antrenördeydi vede oda gitti..ezdiğimiz bursa yarın kayseriyi yenrse lider...yani neymiş kadromuzz yetrliymiş..:alkış:

biltrabzon
fener bizi yener düzlüge cikar.bir biz bu haramileri yenemiyoruz ne hikmetse.ayrica hakem bilica yi atmamak icin ne gerekiyorsa yapti ve atmadi.volkan in yediklerini görünce insan tony svyla haksizlik yapildigini anliyor.

Uğurtan
Eveeett şimdi yarını daha bir başka bekleyeceğiz..

Yine stress dolu bir maça çıkacağız..

Kaderin cilvesi mi bilinmez ama en rahat olacağımız maçlar nedense sürekli zorlaşıyor.. :)

Kazanmalıyız artık.. Kazanacağız da..!

Doğan Şahin
05.12.2009, 22:03
3 hafta 9 puan alırız. Zaten camiada hava olumluya döndü mü ister istemez herşey iyiye, olumsuza döndü mü de herşey kötüye gider. bakınız bejeke. şimdi bizde yükselme sırası..

Yunus Emre SEYHAN
05.12.2009, 22:04
Keşke Gs maçından sonra Broos ile yollar ayrılsaydı

Mustafa Ayazoğlu
05.12.2009, 22:06
Şampiyonluk hayali mi kursak ne ! Fatih Tekke transferi ile zirveye oynar bu takım.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray daha kötü olacaklardır.

OnOuR
05.12.2009, 22:09
Gelde bu hafta yenme Ankaragücünü şimdi... :D

Erbay
Sakin olmakta fayda var.

Doğan Şahin
Bu seneki rakiplerimiz bursa, kayseri, bejeke. Devre arası bursa oyuncu satarsa zayıflar. Bejekede de kongre var. Febeyi son maç yenersek onlar da karışır. Gese zaten karışık gidiyor.
Arkadan gelmenin avantajıyla şansımız yok değil yani.

Sefa Murat Dokuz
05.12.2009, 22:12
Dediklerim bir bir çıkıyor, buralarda benle Fb şöyle böyle Gs Bjk Şöyle böyle diyenler acaba nerelerde. İşte kendi kendimizi yarışın dışında bırakırken kendi kendimizi yarışa sokma fırsatı geçiyor elimize. Burda bizim golcümüz yokta Fb nin Bjk nin Baros'suz Gs nin forveti mi var diyordum. Vay efendim Alex tek başına yetermiş de.3 maçtır nerde bu Hz.Alex? Bizim Hocasız yendiğimiz Es-Es'e diş geçiremiyor.Yok efendim Bross npsın geçen sene Fb Gs çok güçsüzmüş o başarılar tesadüfiymiş. Halen daha iddia ediyorum o zaman da iddia ediyordum her zaman ediyorum. Yattarasız Fb den geri olmayan sadece Gs den geri bir kadromuz var. Yattara dönerse bu ligin en iyi kadrosu bizde olur Gs den hiç bir geriliğimiz kalmaz.

Mehmet Ç.
05.12.2009, 22:13
Yarin kaybedersek, aglamaya bile baslaya bilirim!! Bu tablo Sampiyonluk yolu bile gösteriyor!!

Fener'le farkimiz 10!! Yarin 3 ve onlara karsi 3 = 4 FARK

4 puan farki yakalariz isterse son haftaki mac olsun!!

Fatih Özkan
05.12.2009, 22:17
Şartlar o hale geldi ki...
Yarın kesinlikle kazanmamız lazım!
Genellikle bu tür fırsatları değerlendiremiyoruz ama madem Şenol Hoca çok farklı bir dönüş yaptı, bu hava ile kazanmamız lazım!
Lütfen!
Allah yardımcımız olsun!
Yoksa bunalıma girecem!

Sefa
05.12.2009, 22:19
Kalede Slyva olduğu sürece zor maç kazanırız..

Mehmet Ç.
05.12.2009, 22:21

Senol Hoca Onur'a güveniyor galba :)

Nede olsa kendisi de kaleciydi!

Yarin Onur var galiba kalmizde

.....
05.12.2009, 22:24
Genç bir kadro ile çıkalım alırız maçı.

sylva song filan oynarsa zor alırız gibime geliyor.

Sefa
Senol Hoca Onur'a güveniyor galba :)

Nede olsa kendisi de kaleciydi!

Yarin Onur var galiba kalmizde
En doğrusu bu.. :)

Sefa Murat Dokuz
Olsun Fb de Volkan olduğu sürece onlar zaten kazanamayacak;) Bizim alternatifimiz Onur var.

wien_ts
05.12.2009, 22:27
bu maci alirsak puan farki 7 yemi dusuyor fb yle..

mehmetali61_55
05.12.2009, 22:31
bu maçı alırsak fb ile fark 7ye düşüyor ve son hafta onlarla oynuyoruz onları yenersek lig bizim için yeni başlıyor olacak önemli olan bizim galibiyet serisi yakalamamız gerisi gelecektir

Berat
05.12.2009, 22:31
"Umut" çok acı veren birşey gerçekten, özellikle de biz Trabzonsporlular için.

yorumsuz6117
05.12.2009, 22:33
bu maci alirsak puan farki 7 yemi dusuyor fb yle..
Evet......

Semih
05.12.2009, 22:36
"Umut" çok acı veren birşey gerçekten, özellikle de biz Trabzonsporlular için.

Ne de güzel söylediniz.

:)

savas avci
05.12.2009, 22:36
Herşey yeniden başlıyor inşallah alacaz maçı ve zirveye yaklaşacağız.

Abdülkadir Kılıç
05.12.2009, 22:39
Boşuna ümitlenmeyin. İçiniz de kararmasın. Olayları akışına bırakmak lazım. Sonra hayal kırıklığına uğramanın gereği yok.

Ahmet Faruk
05.12.2009, 22:40
Kazanırız diye inanıyorum. Ilk defa böyle bir inanç var içimde bu sene...

biltrabzon
05.12.2009, 22:44
aziz yildirim agliyor suan .kulüpler birligi baskanligindan istifa etti.fedarasyona ve hakemlere yükleniyor fenerbahcenin önünde bundan sonra kimse duramazmis vay vay vay .ulan bu kendini ne zannediyor

Hüseyin İlkin
05.12.2009, 22:44
Dibe vurmaya başladığımız dönemlerde, rakiplerin üst üstte puan kayıpları iyi oldu. Özellikle Şenol hocanın gelişi ile birlikte iyi bir hava yakalamanın tam zamanı. Devre arasına da bir şey kalmadı zaten. Orada da acil eksiklerimizden ikisini tamamlayabilirsek, kötü başlayan sezon iyi bir noktada bitebilir en azından.

yaranozlu
05.12.2009, 22:46
zorla potaya sokmaya çalışıyorlar bizi am bizim çocuklar bu tuzağa düşmez elinin tersiyler iterler bu isteklerini. Umutlarla, Calelerle yola çıkılmaz. Güneş'in yeniden doğması tek ümidim, yarın ki maçın önemi kat kat arttı, bakalım ne olacak. Benim düşüncem devre arasına kadar her puan altındır :) (biraz abarttım ama güvensizlik böyle bir şey)

Engin Koltuk
05.12.2009, 22:47
önce bu maçı alalım iyi oynayarak ondan sonra bakarız yolumuza

Ahmet Karadeniz
05.12.2009, 22:49
kalan maçlarımızı tümünü kazanırsak 4 lüge bile cıkma ihtimalimiz cok artıyor aman traftarımız bu heyecana kapılıp erkenden gol isticektir buda futbolcuları stres sokar rahat olalım sakin olalım

savas avci
05.12.2009, 22:55
Azize ağlıyo yenilgilere kılıf hazırlayacak ya ilk yarının sonunda youlaya grekromenden örnekler sergiledi kel bilica penaltı ve kırmızı kart olması lazım ama hakem devam ettiriyo oan birşey demez tabii azize

Emre ÖZTÜRK
05.12.2009, 22:56
Hayırlısıyla alacağiz.
Yarın güzel günlerin başlangıcı olacak inşallah

Burçak
05.12.2009, 22:58
Dediklerim bir bir çıkıyor, buralarda benle Fb şöyle böyle Gs Bjk Şöyle böyle diyenler acaba nerelerde. İşte kendi kendimizi yarışın dışında bırakırken kendi kendimizi yarışa sokma fırsatı geçiyor elimize. Burda bizim golcümüz yokta Fb nin Bjk nin Baros'suz Gs nin forveti mi var diyordum. Vay efendim Alex tek başına yetermiş de.3 maçtır nerde bu Hz.Alex? Bizim Hocasız yendiğimiz Es-Es'e diş geçiremiyor.Yok efendim Bross npsın geçen sene Fb Gs çok güçsüzmüş o başarılar tesadüfiymiş. Halen daha iddia ediyorum o zaman da iddia ediyordum her zaman ediyorum. Yattarasız Fb den geri olmayan sadece Gs den geri bir kadromuz var. Yattara dönerse bu ligin en iyi kadrosu bizde olur Gs den hiç bir geriliğimiz kalmaz.
Söylediklerinde haklı olduğun yanlarda var.
ama unutlmaması gereken en önemli nokta bizim Trabzonspor olarak budurumlara düşmememiz gerektiği..
şimdi biz gerçek Trabzonspor gibi oynuyor olsak beleşten maçlar kaybetmesek puan farkı yapmıştık.
en kötü ihtimalle şuan arada 9 puan fark olmazdı.
anlatmak istediğim, bizler Trabzonspor olarak rakiplerimizin kayıplarıyla değil kendi gücümüzle potaya girmeliyiz..

Alihan Ertürk
05.12.2009, 22:59
.....................Onur.....................
......Ömer......Song......Giray......Cale
............Ceyhun.....Colman.............
...Serkan..........Selçuk...........Alanzinho
......................Gökhan.....................

Bu hafta Gabriç dinlense iyi olacak.

Onur Şeref
05.12.2009, 23:02
.....................Onur.....................
......Ömer......Song......Giray......Cale
............Ceyhun.....Colman.............
...Serkan..........Selçuk...........Alanzinho
......................Gökhan.....................

Bu hafta Gabriç dinlense iyi olacak.

Geçen haftaki o mükemmel oyunundan sonra mı? :)

sanatik
05.12.2009, 23:02
Senol Günes ile ilk macimiza cikiyoruz üstelik trabzonda.

Esecek Firtina yarin Esecek sert Rüzgar.

3 puan almak süper olacak. Inschallah.

Mehmet Ç.
05.12.2009, 23:05
----------------- Onur ----------------
Ömer ---- Song --- Giray ---- Cale
-------- Selcuk ----- Ceyhun -------
Serkan ---- Alanzinho ----- Gabric
--------------- Gökhan ---------------

Alihan Ertürk
05.12.2009, 23:07
Geçen haftaki o mükemmel oyunundan sonra mı? :)

Gabriç haftalardır oynuyor.
Biraz da Alanzinho'yu izlemek istiyorum :) Eğer illa Gabriç oynasın diyorsan ;

.................Ceyhun..........Colman........... ....
..........Serkan.........Selçuk.............Gabriç ....
..........................Alanzinho............... ........

hücum hattıyla çıkabiliriz Ankaragücü maçına.

Onur Şeref
05.12.2009, 23:13

Sana kadroyu yazıyorum yarın bu kadroyla maça çıkıcaz.

Sylva,Serkan,Egemen,Song,Cale,Selçuk,Colman,Alanzi nho,Gabriç,Gökhan,Umut.

Farklı bir kadro beklemenin anlamı yok.Şenol Hoca riske girmeyip eldeki en iyi kadroyu maça sürücektir.

Burçak
05.12.2009, 23:16
Senol Günes ile ilk macimiza cikiyoruz üstelik trabzonda.

Esecek Firtina yarin Esecek sert Rüzgar.

3 puan almak süper olacak. Inschallah.
Hocam sen yapma bari :rolleyes:

ALİ FATİH
05.12.2009, 23:17
İnşallah, Trabzonsporumun şampiyonluk yürüyüşü yarın başlayacak!

KUTADGU
05.12.2009, 23:19
Şampiyonluk sözünü bu aşamada sıkça tekrarlamak ya da hafiften hafiften dile getirmek baskının boyutunu arttıracağı gibi, hayalkırıklığının dozajını da arttıracaktır.

Beklemek de fayda var.

Bekliyorum.

Mehmet Ç.
05.12.2009, 23:19

Colman dinlensin ;)

gecen hafta gördük :)

yorumsuz6117
05.12.2009, 23:20

Farklı bir kadro beklemenin anlamı yok.Şenol Hoca riske girmeyip eldeki en iyi kadroyu maça sürücektir.
Ceyhun 11'de olmayı hakediyor..

sonimp
05.12.2009, 23:24
evet arkadaşlar,hepimiz ayağımıza gelen fırsatın farkındayız.sanırım hocamız da futbolcular da farkındadır.genelde bu tip fırsat maçlarını çeviremediğimiz de bir gerçek ama bu kez tersi olur inşaallah,bu maçla birçok şey değişmeye başlar. Umut'suz olur belki ama ümitsiz olmaz arkadaşlar,sinerji oluşturalım gönülden gönüle ve bunu kaybetmeyelim,güçlendirelim. yarın taraftar o statta boş yer bırakmamalı ve susmamalı,ekran başında izleyen ben ve benim gibi milyonlarcasını kahretmemeli. ben Fener maçına gitmenin planlarını yapmaya başladım bile.Allah yardımcımız olsun,hayırlısı olsun...

savas avci
05.12.2009, 23:27
Şampiyonluk sözünü bu aşamada sıkça tekrarlamak ya da hafiften hafiften dile getirmek baskının boyutunu arttıracağı gibi, hayalkırıklığının dozajını da arttıracaktır.

Beklemek de fayda var.

Bekliyorum.
Ne hayal kırıkları yaşadık antremanlıyız yani hiçbirşey olmaz

Emre ÖZTÜRK
işte benim kadrom ; ( herkesin bunu beklediğini biliyorum :D )

Onur
Ömer Aysan
Tayfun
Song
Cale
Selçuk
Colman
Ceyhun
Gabriç
Alanzinho
Hasan

Ahmet Faruk

Ben de Serkanin yerine Ömeri koyarak bu kadroyu bekliyorum.

ALİ FATİH
05.12.2009, 23:32

Beklemek de fayda var.

Bekliyorum.

Şampiyonluk sözünü kısa vade için kullanmadım. Bu sezon için asla kullanmadım.Aslında şampiyon olup olamamak da çok mühim değil! Önemli olan her zaman kendi karakterimizle, kendi duruşumuzla yaşamak! Ha unutmadan burası Türkiye, sezon sonu her şey olabilir!Belki de şampiyonluk!!!Neden olmasın???

Onur Şeref
05.12.2009, 23:35
Ben de Serkanin yerine Ömeri koyarak bu kadroyu bekliyorum.

Ömer'in olmasını bende canı gönülden istiyorum fakat geçen haftaki Serkan'ın formundan sonra ümidim yok.

danger00
05.12.2009, 23:39
Ömer'in olmasını bende canı gönülden istiyorum fakat geçen haftaki Serkan'ın formundan sonra ümidim yok.

Ancak Serkan o formunu orta sahada gösterdi.
Serkan sağ bek olarak Tayfun ve Ömerden sonra 3. tercihim olur.

Bu maçta Ömer ile önlü arkalı oynayacakları kanaatindeyim.

Mert
05.12.2009, 23:49
Şenol Hoca kredin sonsuz. Ne yapsan arkandayız.
Ama özel bir istek, lütfen!
11'e ilk olarak Onur'u yazalım...

SüRMeNe_6161
05.12.2009, 23:53
işte benim kadrom ; ( herkesin bunu beklediğini biliyorum :D )

Onur
Ömer Aysan
Tayfun
Song
Cale
Selçuk
Colman
Ceyhun
Gabriç
Alanzinho
HasanTayfun Sakat..

Anıl Caner
05.12.2009, 23:58
Allah aşkına ne şampiyonluğu yahu :). Gelecek on maç için hanemize daha oynamadan 30 puan yazsınlar ben gene şampiyonluktan söz etmem. Hayal kırıklığı yaşamayın sonra. Yeniden yapılanma senesi olsun bu.

Emre ÖZTÜRK
05.12.2009, 23:59
Tayfun Sakat..

o zaman o bölgede başka bir stoperimize şans verilebilir.Mesela Egemen yada Giray gibi.

Burçak
06.12.2009, 00:00
komik:)
fener gs bjk puan kaybetti diye biz 10 puan geriden şampiyonluk konuşmaya başladık yine.
bilsem ki takım takır takır top oynuyor 10 puan fark bişe değil kapanır diyeceğim.
ne biz dört dörtlük top oynuyoruz gol yollarında becerikliyiz nede rakipler sürekli bu şekilde puan kaybeder.
kendini kandırmasın kimse.
hayal kırıklığı oluyor sonra..

KUTADGU
06.12.2009, 00:02
Şampiyonluk sözünü kısa vade için kullanmadım. Bu sezon için asla kullanmadım.Aslında şampiyon olup olamamak da çok mühim değil! Önemli olan her zaman kendi karakterimizle, kendi duruşumuzla yaşamak! Ha unutmadan burası Türkiye, sezon sonu her şey olabilir!Belki de şampiyonluk!!!Neden olmasın???

Zaten direk size karşı yazmadım yazımı.

Temkinli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

Hürgün Aygün
06.12.2009, 00:02
heycan bastı xd

Cihad Varlı
06.12.2009, 00:04
Sylva tercihi ne kadar doğru olur bilemiyorum . Umarım kendisini affettirir .

LECOSSEEMRE
06.12.2009, 00:06
Fenerde yenildi Yenersek 7 Puan kalıcak fenerle aramızda son haftada fenerle maçımız kalır 4 Puan hadi Trabzon al son 3 maçıda..dolduralım stadı Eskişehirspor tam özenti feneri yendiler bizim gibi oynadılar sahanın ortasında :)

sonimp
06.12.2009, 00:06
tamam şampiyonluktan bahsetmeyelim de bu kadar da ümitsiz olmayalım. nereden biliyoruz üç haftadır kaybeden fenerbahçenin kaybetmeye devam etmeyeceğini ya da iki haftadır kazanamayan gs nin iki hafta daha kazanamayacağını? lig başında ne deniyordu:"fener ile gs kopar gider". evet kopacaklar ama böyle giderse yarıştan kopacaklar.(abartılı oldu ama anladınız demek istediğimi) ben hiç bir maç için rahat kazanırız demeyi doğru bulmadığım gibi oynanmamış hiçbir maça da kaybederiz gözüyle bakmam. hele ki şu son birkaç haftada olanlardan sonra bu ligde herşey ama herşey olabilir. bilmem yanılıyor muyum?

Ahmet Faruk
06.12.2009, 00:07

Serkan her sene bir tane böyle maç çıkartıyor :)
Geçen sene konya, bu sene eskişehir maçları.
Artık kulübeye geçebilir gönül rahatlığı ile.
Gabriç ve Alanzinho kanatlarda değişe değişe oynarlar.

LECOSSEEMRE
06.12.2009, 00:08
Arkadaşlar seri Galibiyetler alırsak neden şampiyonluk olmasınki ? Bjk geçen sene nerden geldi şampiyon Oldu istemek başarmanın yarısıdır.

Mert Oğuzlu61
06.12.2009, 00:08
şenol hocanın çıkaracağı 11 i çok merak ediyorum :)

sonimp
06.12.2009, 00:10
Fenerde yenildi Yenersek 7 Puan kalıcak fenerle aramızda son haftada fenerle maçımız kalır 4 Puan hadi Trabzon al son 3 maçıda..dolduralım stadı Eskişehirspor tam özenti feneri yendiler bizim gibi oynadılar sahanın ortasında :)

evet oynadılar ve dikkatimi birşey çekti,bizim kolbastı şovlarımızı reklam aralarına sıkıştıran lig tv bir reklam dahi girmedi maçtan sonra.hatta üçlü çektirmelerini bile sonuna kadar gösterdi. ha eskişehirin şovu hoşuma gitmedi değil,biz örnek olmuşuz ne güzel işte. biraz da bu işin keyfini almak lazım.bandoları da gayet iyiydi. sonuçta feneri yendiler,sevindim elbet.

Mustafa Önder
06.12.2009, 00:20
Yarın kazanırız gibi. Şenol Hoca'nın ilk maçı ve futbolcular bi gazla oynayacaklardır. Ama ben galibiyetten daha çok ileriye dönük futbol bekliyorum. Şenol Hoca'nın gelişinin saha içi etkilerini görmek gerek.

orhan42
06.12.2009, 00:20
1-0'a razıyım..Şenol Hocanın kötü başlamasını istemem..

Cihad Varlı
06.12.2009, 00:21
Yarın kazanırız gibi. Şenol Hoca'nın ilk maçı ve futbolcular bi gazla oynayacaklardır. Ama ben galibiyetten daha çok ileriye dönük futbol bekliyorum. Şenol Hoca'nın gelişinin saha içi etkilerini görmek gerek.

Abi yarın bu futbolu beklemek yanlış olur bence . Henüz çok erken . Kendi takımını bir kursun , kendi sistemini bir otursun ondan sonra izleriz o futbolu inşallah .

Erdal
06.12.2009, 00:31
Alın şu maçı.....Ne yapın ne edin alın şu maçı....

Cihad Varlı
Alın şu maçı.....Ne yapın ne edin alın şu maçı....

Erdal abi , maç için baskıyı bahane etmesinler ? :)

DNA-TS
ben, oynarsa g.ünaldan patlama bekliyorum.

erkankoc
06.12.2009, 00:33
yarin taraftarin gucunu gosterme gunudur...ayrica bu takimin lodosu birak firtinayla bile yikilmayacaginin resmini gostermeliyiz herkese...inatla desteklemeliyiz..yarin yenilsekte senol gunesi omuzlara almaliyiz..

Erdal
06.12.2009, 00:34
Bence tam tersi....Baskıyı hissetsinler...Baskı kursunlar...Olmaz ise olmaz eyvallah...Ama baskıyı göreyim....

Burçak
06.12.2009, 00:34
ya yok bekleme. patlayacağı yok bu gökhanın

Cihad Varlı
06.12.2009, 00:36
Muhtemel 11'lere baktığımızda bu sene çıkacağımız en ofansif kadro olarak gözüküyor . Kurarız herhalde o baskıyı Erdal abi . :)

10 numara
06.12.2009, 00:37
inş. iyi bir kadroyla çıkarız özellikle selçuk ,ceyhun ve gabriç olmazsa olmazlarım....

Erdal
06.12.2009, 00:37
Ankaragücünde Ceyhun un durumunu bilen var mı?

Cihad Varlı
06.12.2009, 00:38
Ankaragücünde Ceyhun un durumunu bilen var mı?

Kadro dışı abi hala , affedilmedi henüz .

erkankoc
06.12.2009, 00:39
Bence tam tersi....Baskıyı hissetsinler...Baskı kursunlar...Olmaz ise olmaz eyvallah...Ama baskıyı göreyim....

besiktasada baskinin babasini kurduk ama:) sonuc 0..bence yenmek daha onemli..sistemi yavas yavas kursak daha mantikli..

Yunus Emre SEYHAN
Gereksiz bir havaya girme olur.
Havaya girmeden sinsi sinsi aradaki farkı kapatabiliriz :)

Erdal
inş. iyi bir kadroyla çıkarız özellikle selçuk ,ceyhun ve gabriç olmazsa olmazlarım....

Her kadro kadroyu yapana göre iyidir :)

Adem Erdoğan
ben, oynarsa g.ünaldan patlama bekliyorum.

İnşallah oynamaz; patlayacağı varsa da kendi içinde patlasın bize bulaşmasın.:)

Can AYDIN
06.12.2009, 00:41
Anladın mı Simdi :) Bizim ki diğerlerinden cok farklı.
Oldum olası Ankaragücünü sevmişimdir ama sizde artık bırakın bu bursa işini ölenle ölünmez kardeşim..

Erdal
İyi haber...Yarın Colman....

10 numara
Her kadro kadroyu yapana göre iyidir :)inş. şenol hoca kadro yapmaya çalışmaz diyerek düzeltelim...

Berat
Umut atsın..Sever Ankaragücü maçlarını da.. En azından 2 tane Ankaragücü maçı hatırlıyorum gol attığı.. Geçen sene 90 + 'daki kafası unutulmaz zaten..

Erdal
06.12.2009, 00:43
inş. şenol hoca kadro yapmaya çalışmaz diyerek düzeltelim...

Niye? Şenol hoca kadro yapamıyor mu?

Cihad Varlı
06.12.2009, 00:43
Umut atsın..Sever Ankaragücü maçlarını da.. En azından 2 tane Ankaragücü maçı hatırlıyorum gol attığı.. Geçen sene 90 + 'daki kafası unutulmaz zaten..

http://static.guncel.net/archive/8204/qnPnPR0fjEq.jpg

. :)

Adem Erdoğan
06.12.2009, 00:45
Kadroyu kim yapacak başka.:D

futbalski60
06.12.2009, 00:46
Klasik 4-4-2 bizim için büyük risk olur sağbekte Serkan önünde de Alanzinho oynarsa o kanattan çok açık veririz eski düzenle devam etmek daha mantıklı.

10 numara
06.12.2009, 00:47
Niye? Şenol hoca kadro yapamıyor mu? "maceraya girmez" anlamında söyledim.bu hafta 3 puan alalmım gerisi önemli değil.O yüzden kadroyla oynamaması iyi olur gibi geliyor.

Erdal
06.12.2009, 00:48
10 numara, Abi sizi duyan da bizim oturmuş bir kadromuz var sanacak? Başılığı takip eden kaç kişi var? 24...20 farklı kadro çıkar....

Erdal
06.12.2009, 00:50
Yok henüz bizim bir kadromuz....

Diğer taraftan Kasımpaşa maçını çıkaralım son haftlarda oyun tutturma yolunda olan bir takım var....

Muhammed
06.12.2009, 00:50
Basında yazan haberlere göre 4-4-2 çıkacağız sanırım. kadro büyük ihtimal

alan-selçuk-colman-gabric
-----gökhan-umut-------

Şeklinde olacaktır. Nasıl olacağını bende merak ediyorum Alanzinho + 2 forvetin.

Erdal
06.12.2009, 00:51
Kayeri, Beşiktaş, Eskişehir....Oyun tatminkar mı?

Berat
Aydın Karabulut'a dikkat.. Bence Aydın Karabulut, geçen haftaki gibi Ömer Aysan'ın sağ bekte başlaması, Serkan'ın da onun önünde oynaması için başlı başına bir sebep.

10 numara
10 numara, Abi sizi duyan da bizim oturmuş bir kadromuz var sanacak? Başılığı takip eden kaç kişi var? 24...20 farklı kadro çıkar....neyse erdal abi boşver :) !şenol hocaya karşı bir antipatimde yok! olabilir ama yok! sadece aaaa! bu oyuncunun sahada ne işi var diyebileceğim bir kadrodan korkuyorum! sadece bir yorum...

Napoli
06.12.2009, 00:52
Arkdaslar bi soru sorucam,Fenerbahçe maçı pazar gunu 20:00 başlıyor,Bütün hava yolları şirketlerine baktım Trabzondan son uçak 22:05

maç günleri ek uçak koyuyorlarmı? yardımcı olursanız sevınırım.

Cihad Varlı
06.12.2009, 00:53
Muhtemelen Sylva çıkıcak 11'de . Ne düşünüyorsunz ?

ceserdar
06.12.2009, 00:53
Bu hafta kazanırsak, lig farklı olur bizim için. Çok kritik bir hafta bence.

Erdal
06.12.2009, 00:54
Basında yazan haberlere göre 4-4-2 çıkacağız sanırım. kadro büyük ihtimal

alan-selçuk-colman-gabric
-----gökhan-umut-------

Şeklinde olacaktır. Nasıl olacağını bende merak ediyorum Alanzinho + 2 forvetin.

Göbekten çok deliniriz gibime geliyor...Gökhan ın yerine Ceyhun u koyardım ben....Üstelik 4-1 in olduğu yere de Selçuğu koyar Ceyun u ikinci 4 ün olduğu yere koyardım....Bak bu mcera :) Ama sonuç alır bence :)

Fatih
06.12.2009, 00:54
Şenol Hoca ''Ünal Hocadan saha içi ve dışından yararlanacağım'' demişti o yüzden geçen haftaki kadrodan fazla değişiklik olmayacak bence.

Erdal
06.12.2009, 00:55
neyse erdal abi boşver :) !şenol hocaya karşı bir antipatimde yok! olabilir ama yok! sadece aaaa! bu oyuncunun sahada ne işi var diyebileceğim bir kadrodan korkuyorum! sadece bir yorum...

Şenol hoca'nın en sevmediğim huyudur...Tıpkı Ersun hoca gibi aaaa dedirtmez...İnsan bzen aaaaa demek istiyor yahu :)

Berat
06.12.2009, 00:55
Arkdaslar bi soru sorucam,Fenerbahçe maçı pazar gunu 20:00 başlıyor,Bütün hava yolları şirketlerine baktım Trabzondan son uçak 22:05

maç günleri ek uçak koyuyorlarmı? yardımcı olursanız sevınırım.

Maalesef hayır.. Beşiktaş maçına gelen bir arkadşaım devre arasında çıkmak zorunda kaldı.

Napoli
06.12.2009, 00:56
Maalesef hayır.. Beşiktaş maçına gelen bir arkadşaım devre arasında çıkmak zorunda kaldı.

Hadi ya...Başka zaman Pazar Gunler 19:00 başlar biz gidecez ya 20:00'da..Bu Fenerbahçe ne ile donecek ki.

Fatih
06.12.2009, 00:57
Şenol hoca'nın en sevmediğim huyudur...Tıpkı Ersun hoca gibi aaaa dedirtmez...İnsan bzen aaaaa demek istiyor yahu :)
Vahid Hoca o yönden çok farklıydı Erdal Abi.Her maçta aaa! diyorduk nerdeyse.:)

cellchook
06.12.2009, 00:58
bursa ve gs puan kaybedip biz kazanırsak fark 7 olacak.fb ıle son hafta macımız var.

bu mac oldukca muhim..devre sonunda spor kamuoyunun hıc tahmın etmedıgı bır tablo cıkabılır.

10 numara
06.12.2009, 00:59
mesela ben yarın slyva,egemen ve tjiyi kadroda görürsem uzun bir aaaaaaaaaa çekerim hatta acıklı olsun diye sonuna ahhhhhhhh derim , ama dediğim gibi sadece yorum...

Berat
06.12.2009, 00:59
Hadi ya...Başka zaman Pazar Gunler 19:00 başlar biz gidecez ya 20:00'da..Bu Fenerbahçe ne ile donecek ki.

Özel uçakla dönüyorlar..

Pegasus'un sabah 6 uçağı var eğer mesaiye yetişeceksen. ;)

Selçuk Demircioğlu
06.12.2009, 01:00
şehirde maça olan ilgi nasıl acaba bilet satışları nasıl gidiyor..bilgisi olan var mı?

Berat
06.12.2009, 01:00
Vahid Hoca o yönden çok farklıydı Erdal Abi.Her maçta aaa! diyorduk nerdeyse.:)

Vahid Hoca 1 taneydi! :)

10 numara
06.12.2009, 01:01
bursa ve gs puan kaybedip biz kazanırsak fark 7 olacak.fb ıle son hafta macımız var.

bu mac oldukca muhim..devre sonunda spor kamuoyunun hıc tahmın etmedıgı bır tablo cıkabılır.önümüzdeki 5 takımın puan kaybetmelerini beklemekte çok zor yahu..
not:bursa puan kaybederse tehlike daha büyük çünkü kayseri kazanmış oluyor;)

Napoli
06.12.2009, 01:01
Özel uçakla dönüyorlar..

Pegasus'un sabah 6 uçağı var eğer mesaiye yetişeceksen. ;)

Evet baktım ona ama uyanmam o satte:)

neyse artık bekliyecem bir umut ek uçak,boyle saçmalıkmı olur,birsürü insan gelıyor istanbuldan maça,22:05 değilde yap sunu 23:05

Ahmet Kuru
06.12.2009, 01:24
bjknin ardından fbnin de puan kaybetmesi bu haftaki maçın önemini arttırdı..
Alalım üç puanı iki hafta sonrada feneri yenelim,ligin rengini komple değiştirelim...
Hadi Bismillah....

kocaman61
06.12.2009, 01:28
2 farklı galibiyet alacağımızı düşünüyorum

Adem Erdoğan
06.12.2009, 01:30
Genelde rakipler kaybedince biz de kaybediyoruz; bu sefer inşallah kazanırız.

Forvetlere her zamanki gibi güvenmiyorum; Colman iyi oynarsa rahat kazanırız; Alanzinho forvet arkası oynamalı.

cellchook
06.12.2009, 01:33
önümüzdeki 5 takımın puan kaybetmelerini beklemekte çok zor yahu..
not:bursa puan kaybederse tehlike daha büyük çünkü kayseri kazanmış oluyor;)

suankı sıralama ıcın konusmuyorum 3 byuklerın gercek rakıp oldugnu dusunuyorum.

bur-kay-genc onlar zamanla duseceklerdır zaten.

KERİM
06.12.2009, 01:48
bjknin ardından fbnin de puan kaybetmesi bu haftaki maçın önemini arttırdı..
Alalım üç puanı iki hafta sonrada feneri yenelim,ligin rengini komple değiştirelim...
Hadi Bismillah....
Aynı görüşteyim. Fb-gs-bjk ile yaptığımız maçları kazanırsak çok iyi olacak.

zaryoz
06.12.2009, 01:52
Geçen hafta kazanmış olmamız takıma bir güven getirdi ayrıca Teknik Direktör değişikliği ile oluşmuş olan mükemmel hava ile seyircimiz önünde kazanacağımızı düşünüyorum.Kendisine şans verilen her oyuncu kendini göstermek için ekstra bi çaba sarf edecektir.Kazanan TRABZONSPOR'UMUZ olacaktır.:alkış:

Ahmet Kuru
06.12.2009, 01:54
Ayrıca,rakiplerin puan kaybetmesi takımın moral ve motivasyonunuda arttırmıştır...
Buna ek olarak Şenol Hoca'nın gelmesinide katarsak,yarın taraftarın müthiş desteğiyle mükemmel bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

r9emre
06.12.2009, 01:57
çok fazla hayalci gibi gelebilirim size ama eğer ankaragücünü ve denizlispor maçlarını puansız kapatırsak fenerbahçeyle oynayacağımız dönemin son maçı bizi tekrar zirve yarışına sokar ve şampiyonluk şansımız ciddi bir şekilde gündeme gelebilir çünkü gördüğümüz gibi rakiplerimiz çok kötü futbol oynamakla beraber çok puan kaybediyorlar bizim sene başına yaşadığımız düşüşü fb şuan yaşıyor bence şu son 3 haftayı kesinlikle 9 puanla kapatabilirsek neden şampiyonluk yarışına ortak olmayalım..

Mustafa Önder
06.12.2009, 02:00
Şenol Hoca işini bilir;
Ama maç esnalarında bazen Şenol Hoca acayipleşiyordu. Stoper çıkarıp stoper almalar falan:D

Mustafa Ayazoğlu
06.12.2009, 02:06
Beşiktaş ardından Fenerbahçe'nin puan kaybından sonra Galatasaray'ında puan kaybı bekliyorum.

Bursa maçını kazanırsa Yeni lider Kayserispor!

Devreye 4-5 puan farla girebilirsek ki zor değil, eksikleri tamamlarsak geçen yıl Beşiktaş'ın yaptığını yapabilriz.
Çok düşük bir ihtimal ama düşünmesi bile güzel!

zaryoz
06.12.2009, 02:08
Ama maç esnalarında bazen Şenol Hoca acayipleşiyordu. Stoper çıkarıp stoper almalar falan:D[/QUOTE]

Huylu huyundan vazgeçmez (:

Metin Ural
06.12.2009, 02:11
suankı sıralama ıcın konusmuyorum 3 byuklerın gercek rakıp oldugnu dusunuyorum.

bur-kay-genc onlar zamanla duseceklerdır zaten.

bursaspor'un kolay kolay asagilara dusecegini sanmiyorum. yarinki mac seyir acisindan cok guzel olacaktir (ligtv) ve umarim beraberlikle sonuclanir. sanirsam bursa yenerse liderlige yukseliyor.