PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 15. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

champions
07.12.2009, 00:11
Tekke gelirse belkide Tekke-Gökhan muhteşem bir ikili olur.

Atiba gelirse belkide Ernst kadar katkı yapar.O zaman bizi kim tutar?

Yoksa siz Trabzonspor'un "kendi kendini tutma" konusundaki maharetlerinden bihaber olanlardan mısınız?:) Mutlaka birileri bulunur, endişe etmeyin.

Soytürk
07.12.2009, 00:13
maşşallah sayfaların sonu görünmüyo:)bana geliyoki tum futbolcular her macta ama her maçta aynı istek hırs ve azime oynasalar cok daha guzel yerlere gelcez..tabi beceride önemli:)

Soytürk
07.12.2009, 00:14
sıradakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

bordox
07.12.2009, 00:16
Bugün ortalama ve kulüp sorunları olmayan bir takım bizi ilk yarıda bitirirdi.Ankaragücü ile oynamak şans oldu bir nevi.
İlk yarı çok kötü,ikinci yarıda biraz canlanma yetti.
İnşallah devam eder ama Hocasını göndermek için bilerek oynamayan karakterdeki adamlara fazla güvenmemek lazım.
Şenol Hoca önce ayağına yer yapsın,sonrası Allah kerim.

TS-FAN
07.12.2009, 00:20
Genelde ikinci yarılarda dökülen takım bugün ikinci yarı döktürdü.

İsa
07.12.2009, 00:25
Gökhan kafasında bizi bitirdiyse eğer Tekke ile birlikte Pektemek gelecek adına muhteşem bir kazanım olur.
Yakın gelecekte Tekke'nin alternatifi olarak gördüğüm Pektemek bu takıma bir şekilde kazandırılmalı.
Kendisi için 9 milyon euro gibi rakamlardan bahsedilen Sercan'dan iki gömlek üstündür Pektemek.

asimetrik
07.12.2009, 00:26
Genelde ikinci yarılarda dökülen takım bugün ikinci yarı döktürdü.

Bana biraz da açık oynayan takımlara döktürüyoruz gibi geliyor. Hele skoru yakalayıp psikolojik baskıyı atlatınca. Bu takımın daha iyi olması için başarılara ihtiyacı var. Keşke Avrupa'da guruplara kalabilmiş olsaydık. Güvene ihtiyaçları var.
Şenol hocanın en çok uğraşacağı nokta bu sanırım..

asimetrik
07.12.2009, 00:32
Önümüzdeki dönemde bize her zamankinden çok ihtiyaçları var. (Büyük oranda) İstediğimiz hoca da geldi artık. Sonuçlar ne olursa olsun ısrarla oyunculara sahip çıkmak gerek. Bunlar bizim oyuncularımız, her birinden faydalanmak gerekiyor. Küskünlükler, sinirler unutulmalı, Şenol hocanın dediği gibi sonuç ne olursa olsun her maçı sonu sevgimizi ve desteğimizi hissettirmemiz lazım. Gerisini Şenol hoca halleder inşallah.

Cafer Bulur
07.12.2009, 00:34
Mactan önce ligtv spikeri biletler tamamen tükendi dedi ama stadda cok bosluklar vardi.

Sanirim 2 haftada 2 mac bizim taraftara agir geldi.

İskender66
07.12.2009, 00:35
Bu maç gerçektende çok güzel oynadık. Derli toplu ayağa pas yaparak kontrollü oynadık. Fazla bir pozisyon vermedik. Bu hafta çok güzel geçti. Biz iyi oynayıp kazandık. Rakiplerimiz puan kaybetti.

TS-FAN
07.12.2009, 00:35
Bana biraz da açık oynayan takımlara döktürüyoruz gibi geliyor. Hele skoru yakalayıp psikolojik baskıyı atlatınca. Bu takımın daha iyi olması için başarılara ihtiyacı var. Keşke Avrupa'da guruplara kalabilmiş olsaydık. Güvene ihtiyaçları var.
Şenol hocanın en çok uğraşacağı nokta bu sanırım..

Bugünkü maçtan hareket edersek Ankaragücü 2.golden sonra açıldı.Yani 2 golü kapanmışlarken bulduk.Onun için katılamıyorum:)
Yorumunuzun ikinci bölümüne katılmamak mümkün değil.

İsa
07.12.2009, 00:38
Bugünkü maçtan hareket edersek Ankaragücü 2.golden sonra açıldı.Yani 2 golü kapanmışlarken bulduk.Onun için katılamıyorum:)
Yok yanlışınız var 2. golden sonra kapandılar!
Vassell-Theo Weeks değişikliği 2. golü yedikten sonra yapıldı!

asimetrik
07.12.2009, 00:39

Bjk, Diyarbakır maçlarına bakarsan A. Gücüne haksızlık etmiş olursun. Oyunu hiç çirkinleştirmediler 2 forvetle oynadılar.

İsa
07.12.2009, 00:41
Bjk, Diyarbakır maçlarına bakarsan A. Gücüne haksızlık etmiş olursun. Oyunu hiç çirkinleştirmediler 2 forvetle oynadılar.
Bunlara ilave olarak Mehmet Çakır ve hiç savunma yapmayan Aydın eklenebilir.

TS-FAN
07.12.2009, 00:42
Yok yanlışınız var 2. golden sonra kapandılar!
Vassell-Theo Weeks değişikliği 2. golü yedikten sonra yapıldı!
Theo'nun nerede oynatıldığına bakalım...

Bir ekleme daha yapayım:bjk bu sezon oynadığı maçlarda en defansif oyununu bize karşı oynadı.
Sonuçta biz buna rağmen birçok pozisyona girdik.Ama maçı şanssız bir şekilde kaybettik.
Sözün özü;biz kapalı takımlara karşı da yaratıcı oynayabiliyoruz.
Son vuruşlardaki sorunumuz sonuca etki ediyor.

Tolga Okumuş
07.12.2009, 00:44
Bana göre bu maçta da çok belli oldu. Sağlam bir ön libero eksikliği.

Aslında tam Aurelio 'luk.

Cafer1978 'e kesinlikle katılıyorum.

Murat Ceylan 'da olur tabi ama benim oraya aradığım adamın özelliği daha fizikli olması.

Elimizde Ceyhun var ama daha hareketlisi lazım gibi.

Birde, gerek attığımız ilk goldeki görüntüden gerekse Trabzonspor soyunma odasına girerken ki, Giray 'ın görüntüsü hiç hoşuma gitmedi...

EK: Aydın 'a hayran kaldım. Bu sezon gözüme kestirdiklerim,
Kayserispor 'da ki sol bek Hakan Aslantaş
Gaziantepspor 'da ki Ahmet Arı

özellikle takip ediyorum...

TS-FAN
07.12.2009, 00:44
bjk den on kat daha futbol gibi futbol oynadıklarına katılıyorum.:)

Mehmet Sarigül
07.12.2009, 00:45
Gabric'i özellikle sag kanatta cok begendim, her iki ayagini kullanabilmesi ve sol ayagi ile ice kat etmesi ile...
Alanzinho rakip cezasahasina yaklasdikca cok daha tehlike oluyor...
Ömer sagbekde güven veriyor, topu oyuna sokmasi iyi...

İsa
07.12.2009, 00:47

Bir ekleme daha yapayım:bjk bu sezon oynadığı maçlarda en defansif oyununu bize karşı oynadı.
Sonuçta biz buna rağmen birçok pozisyona girdik.Ama maçı şanssız bir şekilde kaybettik.
Theo defansif ortasaha oyuncusu.
Belirtmek istediğim Ankaragücü bugün açık futbol oynadı 2. golü yiyene kadar.
Pozisyon üretmekte sıkıntımız yok bunl ilgili bir şey söylemedim.

Mehmet Sarigül
07.12.2009, 00:48
Bunlara ilave olarak Mehmet Çakır ve hiç savunma yapmayan Aydın eklenebilir.

Baki'nin de bize az faydasi olmadi, özellikle Umut'un golünde...:)

TS-FAN
07.12.2009, 00:50
Ben maçta bir şeye dikkat ettim..Sizlerin fikirlerini öğrenmek istiyorum.
Şenol Güneş, 1.golden sonra yedek kulübesinden çıkan oyuncu ve diğer bütün görevlileri içeri soktu.
Onlar da o sevinci yaşamak için çıkıyorlardı.Bunu sizce neden yaptı?

İsa
07.12.2009, 00:52

Theo defansif ortasaha oyuncusu.
Belirtmek istediğim Ankaragücü bugün açık futbol oynadı 2. golü yiyene kadar.
Pozisyon üretmekte sıkıntımız yok bunla ilgili bir şey söylemedim.

İsa
07.12.2009, 00:54
Baki'nin de bize az faydasi olmadi, özellikle Umut'un golünde...:)
Abi golü sadece Umut'a verelim birazda Serkan'a haksızlık etmeyelim.Muhteşem bir goldü.

asimetrik
07.12.2009, 00:57
Gabric'i özellikle sag kanatta cok begendim, her iki ayagini kullanabilmesi ve sol ayagi ile ice kat etmesi ile...
Alanzinho rakip cezasahasina yaklasdikca cok daha tehlike oluyor...
Ömer sagbekde güven veriyor, topu oyuna sokmasi iyi...

Katılıyorum, solda da çok verimli oynuyor ama içeri katedemiyor doğal olarak. Ancak sağdan gelen ortalarda da doğru yer alıyor. Yani altyapı iyi. Geldiği takımda daha çok sağda oynuyordu. Milli takımlarında sol diye biliyorum.
Bence sağda oynamasının bir nedeni de Cale'nin çakılı oynaması ve Alan'ın solda top kayıplarına tedbir olması. Yoksa Alan sağda Gabriç solda olsa , Ömer'in çıkışları başımıza iş açardı gibi geliyor bana.
Özetle Gabriç'in sağa geçmesi ofansif olduğu kadar defansif olarak da tedbir gibi geliyor bana.

Fatih
07.12.2009, 00:59
Şenol Güneş, 1.golden sonra yedek kulübesinden çıkan oyuncu ve diğer bütün görevlileri içeri soktu.
Ziya Doğan'ı hatırladım sadece.:)

faik celikoflu
07.12.2009, 01:00
tertemiz bir 3 puan, hoşgeldin şenol hocam...

firidin61
07.12.2009, 01:00
SULTANI , Hüseyin Avni Aker'de gördüğüm anda ilk aklıma gelen '' KAPTAN , Takasını ( Trabzonspor'unu ) Devralmaya Gelmiş '' oldu . Nedendir bilinmez duygulandım :) Özlemişiz be hemde çok özlemişiz :) Kendi adıma gün sayıyorum ...

Bu maçta 3 puandan çok Onur'a sevindim ..

Hadi bakalım hayırlısı .

asimetrik
07.12.2009, 01:01

Bir tercih, bir duruş tercihi. Saygı duymak lazım. Ben olsam coşkuya engel olmazdım. Hatırladığım kadarıyla Ersun hocada engel olmuyordu.
Ama ben taraftarım:)

Mehmet Sarigül
07.12.2009, 01:02
Abi golü sadece Umut'a verelim birazda Serkan'a haksızlık etmeyelim.Muhteşem bir goldü.

Baki'ye haksizlik etmeyelim...zamanlamasi ve pozisyon almasi güzeldi.

Keske her hafta Baki'nin oynadigi bir takimla oynayabilsek...mesela bu hafta Denizli'ye transfer olsa. :)

TSercaN
07.12.2009, 01:03

Az once maraton da gosterdiler sizin sordugunuz soruyu.
Abartilacak hicbirsey yok, herseyin altinda birsey aramayalim.

TSMareNero
07.12.2009, 01:05

bencede tuhafti, banada ziya yi hatirlatti bide gollerden sonra futbolcular hocaya kosmadilar galiba hic :S

asimetrik
07.12.2009, 01:05

Keske her hafta Baki'nin oynadigi bir takimla oynayabilsek...mesela bu hafta Denizli'ye transfer olsa. :)

Umut'tan başka kimse o golü (hem hazırlayıp hem) atamazdı bu ligde. Baki'ye rağmen. Serkan'ın ortasına da ayrıca alkış.

TSMareNero
07.12.2009, 01:07
SULTANI , Hüseyin Avni Aker'de gördüğüm anda ilk aklıma gelen '' KAPTAN , Takasını ( Trabzonspor'unu ) Devralmaya Gelmiş '' oldu . Nedendir bilinmez duygulandım :) Özlemişiz be hemde çok özlemişiz :) Kendi adıma gün sayıyorum ...

Bu maçta 3 puandan çok Onur'a sevindim ..

Hadi bakalım hayırlısı .

kaptan resmen boy gösterdi orda :D

OLCAY ÇAKIR
07.12.2009, 01:07
Giray'ın bu asık suratı ve sorunlu görüntüsü KABAK tadı vermese..

Onun adına endişeliyim.

Şenol hoca nasılda ilgiliydi onunla..

Giray,bence az akıllı ol.

İşine odaklan..

Şenol hoca,çocuğunu teselli eder gibiydi..

Uyumsuz imajı bünyene bir yerleşirse vay haline..

Aman dikkat.

Mehmet Sarigül
07.12.2009, 01:11
Umut'tan başka kimse o golü (hem hazırlayıp hem) atamazdı bu ligde. Baki'ye rağmen. Serkan'ın ortasına da ayrıca alkış.

Kusura bakma abi, ben mac icinde zaman zaman Baki'yi ve Umut'u ayirt etmekte zorlandim. Iyi ki Baki'nin basinda sac yok...:)

Yorumuna katiliyorum, böyle bir golü ancak Umut atar...:)

İsa
07.12.2009, 01:12

Eskişehir'de vardı mesela.Denizli'de de vardır mutlaka, yeterki Serkan öyle ortalardan bol bol yapsın.

TS-FAN
07.12.2009, 01:13
Az once maraton da gosterdiler sizin sordugunuz soruyu.
Abartilacak hicbirsey yok, herseyin altinda birsey aramayalim.

Altında bir şey aramıyoruz.Sadece merak;)

Bir tercih, bir duruş tercihi. Saygı duymak lazım. Ben olsam coşkuya engel olmazdım. Hatırladığım kadarıyla Ersun hocada engel olmuyordu.
Ama ben taraftarım:)

Ben de engel olmazdım.Zira ben de taraftarım.:)

bencede tuhafti, banada ziya yi hatirlatti bide gollerden sonra futbolcular hocaya kosmadilar galiba hic :S

Bence golden sonra koşmasınlar hocaya.Kendi aralarında ve hatta taraftarla paylaşsınlar.
Ama coşkusunu insanın içine hapsetmemek lazım.Yoksa adamlar gidip evlerinde mi bağıracaklar goooll diye...

Ziya Doğan'ı hatırladım sadece.:)

:)

umitçebi
07.12.2009, 01:17
Colman'ı neden hiç bir hoca kesmiyor?Gerçekten merak ediyorum bu sorunu cevabını.
Ben olsam Ceyhun'u oynatırdım.

e yuh artık diyorum....
ceyhun aynen şenol hocanın yaptıgı gıbı altmışdan sonra yorulan orta sahaya takvıye sokulur..çıkanda serkan balcı yada selçuk falan olur colman takımın herşeyı nasıl onu kesıp ceyhunu oynatıosun yaa :alkış:

Selçuk Demircioğlu
07.12.2009, 01:17
yahu illaki takıma girip girmemesi ile ilgili olmayabilir sıkıtısı..belki başka bir derdi var adamın..
sonuçta profesyonel oyuncu...yedekliğe takıldığını sanmıyorum..dünyada yedek kalmayan oyuncu var mı?

asimetrik
07.12.2009, 01:18

Onun adına endişeliyim.

İşine odaklan..

Aman dikkat.

Bir buçuk yılda 3 hoca da kulübeye oturtuyorsa bir düşünmesi gerek. Şenol hocanın kazanacağına eminim Giray'ı.

Emirhan Makul
07.12.2009, 01:19
Trabzonluyuz Biz, İstemez Para Pul, Her zaman Her Yerde , Anti İstanbul, Anti İstanbul. . . . . . . .

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61675F62635F6361616A5162696B63656B666383A263A179.j pg (http://forum.bordomavi.net/5.html#galeri)

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61675F62635F6361616A5162686B64666B66629598769B7C.j pg (http://forum.bordomavi.net/12.html#galeri)

asimetrik
07.12.2009, 01:19
yahu illaki takıma girip girmemesi ile ilgili olmayabilir sıkıtısı..belki başka bir derdi var adamın..
sonuçta profesyonel oyuncu...yedekliğe takıldığını sanmıyorum..dünyada yedek kalmayan oyuncu var mı?

Ersun hocaya , sana hakkımı helal etmiyorum demesi bizde öyle bir izlenim bıraktı.
Dediğin gibi de olabilir.

OLCAY ÇAKIR
07.12.2009, 01:24
Giray'ı hepimizi seviyoruz.

Ama,imaj denen şey bir oturdumu,alimallah çıkmaz bi daha..

Sonra üzülürüz.

Yazık olur.

Allah'tan Şenol hoca orda..

yorumsuz6117
07.12.2009, 01:25
Engin Baytar neden kadroda yoktu..

umitçebi
07.12.2009, 01:32
Ya arkadaŞlar egemen gİtsİn dİyenler sİze sÖylÜyorum egemen bu takimin kaptaniydi halada kaptani ama 4.kaptani(kendİ İstteĞİyle)
afedersİnİz ama sİzİn bu yaptiĞiniz adami satmaktir..daha dÜn ÜÇlÜ Çektrt bÜyÜk kaptan de bugÜn egemen gİtsİn..ne gÜzel dÜnya yaa bumu trabzonspor taraftarliĞi...egemen gİdİcek yerİne nesta gelcek ya sİzde haklisiniz nedİyeyİm..

bbyanik
07.12.2009, 01:33

evet bende farkettim neden acaba

yorumsuz6117
07.12.2009, 01:35
Evet bende farkettim Şenol hoca ilk golden sonra sevinmek için kulübeden çıkanları çıkartmadı hatta Ceyhun'da şaşırdı biraz..:)

Paksoy
07.12.2009, 01:36
evet bende farkettim neden acaba

maratonda gösterdi onu öyle bişey yok ,hoca yedek oyuncularıyla sevincini paylaştı bende öyle sanmıştım ama değilmiş;)

bbyanik
07.12.2009, 01:38
Evet bende farkettim Şenol hoca ilk golden sonra sevinmek için kulübeden çıkanları çıkartmadı hatta Ceyhun'da şaşırdı biraz..:)

evet o şaşkınlık ifadesini hatırlıyorum :)

bbyanik
07.12.2009, 01:39
maratonda gösterdi onu öyle bişey yok ,hoca yedek oyuncularıyla sevincini paylaştı bende öyle sanmıştım ama değilmiş;)

maraton da ne dediler

Dip.Ing.Mag.
07.12.2009, 01:39
galibiyet cok güzeldi ama önemli olan Senol hocanin su kisa suredeki analizleri ve aciklamalariydi... Takimda ki asil sorun, taktiksel ve fiziki anlamdan ziyada piskolojik anlamdadir dedi.. bu cok önemliydi... futbolcularin özellikle taraftara kirginligi var... bu bariz.neden mi cunku biz hata yaptigi zaman futbolcusuna ana avrat küfreden bir taraftara sahibiz.. bunu genellemiyorum ama bazi azinliklar var bunu yapan... hic bir taraftar hic bir suretle klubunun formasini tasiyan futbolcusuna küfretmemeli.. bu takimi en cok yipratan budur... oyuncuyu elestirirsin bu taraftarin en dogal hakkidir... ama küfür ve hakaret kesinlikle olmamali... trabzonspor un camia olarak butunlesmeye ihtiyaci var eger buna en buyuk destegi biz taraftarlar veripte bu butunlesmeyi saglayamazsak , yine eskisi gibi devam edersekkk.. harika bir hoca oldugunu dusundugum senol hocaya da yazik ederiz,. trabzonspor u da cok yipratmis oluruz.... hep destek tam destekkk, kesinlikle basariyi getirecektir... sizden ricam, stadyum da küfür etmeyin , ettirmeyin...

Paksoy
07.12.2009, 01:43
maraton da ne dediler

bir izleyici mesaj yollamış şenol hoca neden izin vermedi sevşnmelerine falan göeüntüye baktılar hoca hepsiyle 5den çaktı :D
yanlız erman toroğlıu ısrarla konuşmak istemiyo gibiyddi ,takımı övdü ama isteksizdi, güzeldi ,iyi futbolcu gibi basit kelinelerle geçiştirdi,

Dip.Ing.Mag.
07.12.2009, 01:44
Ya arkadaŞlar egemen gİtsİn dİyenler sİze sÖylÜyorum egemen bu takimin kaptaniydi halada kaptani ama 4.kaptani(kendİ İstteĞİyle)
afedersİnİz ama sİzİn bu yaptiĞiniz adami satmaktir..daha dÜn ÜÇlÜ Çektrt bÜyÜk kaptan de bugÜn egemen gİtsİn..ne gÜzel dÜnya yaa bumu trabzonspor taraftarliĞi...egemen gİdİcek yerİne nesta gelcek ya sİzde haklisiniz nedİyeyİm..

satar abi bu taraftar icabinda takimida satar, evet daha dun gibi hatirliyorum burada yazilanlari... egemen tam bizim karakterimizi yansitiyor yok egemen savasci ruhlu... bursalilarin kaptanini aldik ellerinden flalan filan simdi oldu usak vatan haini.... sunu yapmayin kim yapiyorsa, az tutarli olun, az kalibinizin adami olun, kimseyi ikki gunde satmayin, biz trabzonluyuz, adam satmayiz... su takima zarar vermeyin artik.. takim icin oynayan kim varsa nefret etseniz bile onu kucaklayin .. yoksa sittin sene bu takim sampiyon falan olamaz... son olarakta beni deli etmeyin... bu takimi ben sorunlariyla degil, basarilariyla anmak istiyorum

My
07.12.2009, 01:48
Sabah 6.45 olur mu şimdi ya :) Maç tekrarı 6.45'miş. Sadece golleri izleyebildim. Alan'i çok övüyorsunuz :) Meraktan çatlayacam.

Dip.Ing.Mag.
07.12.2009, 01:50

Onun adına endişeliyim.

İşine odaklan..

Aman dikkat.

renkdas ister profesyonel olsun ister amator ligte olsun hic bir takimda oynama firsatin oldu mu? olduysa hic hafta ici antremanlarini yapip , hafta sonundaki mac icin heyecanla beklerken, kadro aciklandiginda isminin yedek klubesinde oldugunu gördün mü`? gördüysen giray i anlarsin.. bu cok normal bir olay , yani girayin suratinin asik olmasi.. empati kurmayip, sakin kimse hakkinda pesin hukum vermeyin, cok yanlis bir tutum... ben giray i cok iyi anlayabilirim , cunku ben o cocukla empati kurabiliyorum..

Paksoy
07.12.2009, 01:51
Sabah 6.45 olur mu şimdi ya :) Maç tekrarı 6.45'miş. Sadece golleri izleyebildim. Alan'i çok övüyorsunuz :) Meraktan çatlayacam.

ikinci yarıyı izle bence alanzınho resital vardı

umitçebi
07.12.2009, 01:51
-[ooD;2812894']satar abi bu taraftar icabinda takimida satar, evet daha dun gibi hatirliyorum burada yazilanlari... egemen tam bizim karakterimizi yansitiyor yok egemen savasci ruhlu... bursalilarin kaptanini aldik ellerinden flalan filan simdi oldu usak vatan haini.... sunu yapmayin kim yapiyorsa, az tutarli olun, az kalibinizin adami olun, kimseyi ikki gunde satmayin, biz trabzonluyuz, adam satmayiz... su takima zarar vermeyin artik.. takim icin oynayan kim varsa nefret etseniz bile onu kucaklayin .. yoksa sittin sene bu takim sampiyon falan olamaz... son olarakta beni deli etmeyin... bu takimi ben sorunlariyla degil, basarilariyla anmak istiyorum

ya herşyi geçtim egemen abi bu satırları okuyo şuan...ve ben kimlerle muhatabım dyede düşünüyor...oda bilir az kasıp parayı almasını...ama sahada yüreğni koyan kaç kişi var onun gibi ya kasımpaşa maçında yerden yere vurdunuz adamı gözümğn önünde çırpındı golden sonra..yazık ya harbi yazıkk..

Dip.Ing.Mag.
07.12.2009, 01:59
ya herşyi geçtim egemen abi bu satırları okuyo şuan...ve ben kimlerle muhatabım dyede düşünüyor...oda bilir az kasıp parayı almasını...ama sahada yüreğni koyan kaç kişi var onun gibi ya kasımpaşa maçında yerden yere vurdunuz adamı gözümğn önünde çırpındı golden sonra..yazık ya harbi yazıkk..

ümit kardesim , sen istedigin kadar bir sey anlatmaya calis, karsindakine böyle yapiyorsun ama yanlis diye diret, eger muhatabinin fikirleri kaliplasmissa hic bir ise yaramaz , iste bizim icimizdede maalesef fikirleri kaliplasmis, bakar körler, sirf kendi egolarini tatmin etmek icin , baskalarini inciterek onlara zarar vermekten zevk alan insanlar var... asil bizim icin gelecek en iyi transfer iste bu karaktere sahip olanlari temizlemekle olacak, bu konuda cok ciddiyim ve halen daha bazi kendini bilmezlerin bu takima zarar verdigini savunuyorum,... senol hoca da dolayli yönden vurgulamaya calisti özellikle mactan sonraki röportajinda ama iste anlayana... bu butunlesmeyi saglamamiz lazim yoksa olmaz.... bir gün önce göklere cikardigini, ertesi gün , yerin dibine sokan bir zihniyet kimse kusurabakmasin hasta bir zihniyettir, böyle davranan kim varsada hepsini kiniyorum,..

Bir_Bilen
07.12.2009, 02:02
Merhaba,

Ankaragücü maçında aldığınız galibiyetten ötürü kutlarım.

Eskişehirspor maçı öncesi yorumlarınızı okumuştum. "Gabriç'in tekniği sıfır" gibi ifadeler vardı. Hem bizim maçta harika hareketler yaptı.Hem de bugün mükemmel bir gol attı. Benim gördüğüm en az Alanzinho kadar teknik bir oyuncu... Geleceği parlak.. Umarım Stepanov gibi hemen satılmaz..

Dip.Ing.Mag.
07.12.2009, 02:04
Merhaba,

Eskişehirspor maçı öncesi yorumlarınızı okumuştum. "Gabriç'in tekniği sıfır" gibi ifadeler vardı. Hem bizim maçta harika hareketler yaptı.Hem de bugün mükemmel bir gol attı. Benim gördüğüm en az Alanzinho kadar teknik bir oyuncu... Geleceği parlak.. Umarım Stepanov gibi hemen satılmaz..

sagol kardes.. evet o ertesi gündü yani gabric in teknigi sifirdi ya.. dün o teknik harika oldu,... yarin ne olur bilemem ama...

umitçebi
07.12.2009, 02:18
-[ooD;2812916']ümit kardesim , sen istedigin kadar bir sey anlatmaya calis, karsindakine böyle yapiyorsun ama yanlis diye diret, eger muhatabinin fikirleri kaliplasmissa hic bir ise yaramaz , iste bizim icimizdede maalesef fikirleri kaliplasmis, bakar körler, sirf kendi egolarini tatmin etmek icin , baskalarini inciterek onlara zarar vermekten zevk alan insanlar var... asil bizim icin gelecek en iyi transfer iste bu karaktere sahip olanlari temizlemekle olacak, bu konuda cok ciddiyim ve halen daha bazi kendini bilmezlerin bu takima zarar verdigini savunuyorum,... senol hoca da dolayli yönden vurgulamaya calisti özellikle mactan sonraki röportajinda ama iste anlayana... bu butunlesmeyi saglamamiz lazim yoksa olmaz.... bir gün önce göklere cikardigini, ertesi gün , yerin dibine sokan bir zihniyet kimse kusurabakmasin hasta bir zihniyettir, böyle davranan kim varsada hepsini kiniyorum,..
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

bitirim
07.12.2009, 02:51
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64909 şenol hocanın maçtan sonraki röpörtajı

Ahmet Başkaya
07.12.2009, 06:28
Rüyamda maçı maçkolikten takip ediyordum ...

Yaklaşık 40.dakikalarda 3-0 öndeydik :) ....

Allahım rüyamı gerçeğe çevir :) ...

Allahım sağolasın :) ....

Tam olmasada sonucun bu denli uyması çok güzel :) ...

Ömer Kaya
07.12.2009, 08:29
Kötü Oynadık RAhat Kazandık büyük Takım Oldugumuzu hatırladık yahu:)

CAFER ÖZER
07.12.2009, 08:40
İlk yarı Golü attıktan Sonra Çok kötü Oynayan Bir takım,
2.yarı çok daha iyi oynayan bir takım
Şenol Hocanın gelişi ile Bir çok şeyin değiştiği ve bundan sonrada değişeceği muhakkak,
En azından Arıza adam Hogo gibi Alanzinho Takıntısı Yok,Alanzinho oynadı ve maçın en iyisi idi,
Sezon Başından beridir söylüyoruz,Alanzinho Bu takımda Oynamalı,Ama nerden bulup getirdilerse Bir hoca bulmuşlar,Adam takımın en iyilerinden birisi olan Alanzinhoyu Sistemimin adamı değil diye Oynatmadığı gibi Basın Toplantısı İle milletin önüne atıyordu,
Şükür o günler geride kaldı,
Fakat Ben Şenol Güneşe ne kadar güveniyorsam Yönetimede O kadar güvenmiyorum,
Fatih Tekkeyi kimse Ocak ayında beklemesin,Bedava almanın yollarını arayacaklar,
Bedava olursa alacaklar Yoksa almazlar,Alamazlar,
Kalan Son 2 maçı kazanalım,Devre arası sadece Golcü takviyesi Yapalım Bu takım yeniden Şampiyonluğa Oynar.

Kamil Çakmak
07.12.2009, 08:40
Kötü Oynadık RAhat Kazandık büyük Takım Oldugumuzu hatırladık yahu:)

Çokda kötü oynamadık. Maçın 65 dakikasını çok güzel oynadık bence. Sadece bi 25 dk lık bölümde bocaladık. Şenol GÜneş ruhu sahaya yansıdı bence dün akşam. İlerki zamanlarda daha iyi olacağız gibi görünüyor. Bu sezon ilk defa rahat ve keyifli bir maç izledim. :)

Recep Alkan
07.12.2009, 08:42
Trabzonspor çok iyi oynadı diyemem. Daha iyi maçlarımızı seyretmiştim.

Maç içinde en çok hoşuma giden konu Onur'un kaleye geçmesi ve tonynin ilk 18 de dahi olmaması. Egemen ve Gökhanda inanılmaz moral bozukluğu hemen göze çarpıyor. Gökhan benim için çok önemli dğeil ama egemenin gönlü alınmalı kesinlikle. (Yapılmışken kadro dışı 5 oyuncuda dahil olsun bari :))

Maç sonundaki hocanın röportajı mükemmeldi, Şenol Güneş bayağı yol katetmiş, hele ki takımı soyunma odasından çıkarıp yeniden taraftar ile buluşturması sanırım ondan başkası yapmazdı, yapamazdı, ne demek olduğunu anlayamazdı.

Güzel bir galibiyet oldu, denizli maçı da kazanılırsa Fener maçı mükemmel geçer. İlk yarı kayıpsız kapatılırsa ikinci yarı herşey değişir.

Ömer Kaya
07.12.2009, 08:43
Çokda kötü oynamadık. Maçın 65 dakikasını çok güzel oynadık bence. Sadece bi 25 dk lık bölümde bocaladık. Şenol GÜneş ruhu sahaya yansıdı bence dün akşam. İlerki zamanlarda daha iyi olacağız gibi görünüyor. Bu sezon ilk defa rahat ve keyifli bir maç izledim. :)
İlkyarı 2 top yapamadık Kamil abi

İkinci yarı birazdaha iyiydi takım :)

Sevindirici olan kısım Gol yemememiz ve çok posizyon vermememiz:alkış:

Hüseyin Bağdat
07.12.2009, 08:46
İlk yarı özellikle 30. dakikadan sonra kötüydük. Top sürekli Ankaragücü'ndeydi. İkinci yarı daha istekli daha derli toplu oynadık. Çok iyi oynamasakta futbolcularda geçen seneki hırsı isteği görmek güzel. Takım zamanla daha iyi olacaktır buna inanıyorum. Orta sahamız oyundan erken düşüyor buna çare bulmak gerekli.

Recep Alkan
07.12.2009, 08:54
Maç sonundaki hocanın röportajı mükemmeldi, Şenol Güneş bayağı yol katetmiş, hele ki takımı soyunma odasından çıkarıp yeniden taraftar ile buluşturması sanırım ondan başkası yapmazdı, yapamazdı, ne demek olduğunu anlayamazdı.

simavii
07.12.2009, 08:56
aylardır alanzinho diye bağırıyoruz hugo dalga geçer gibi adamı uzatmalarda oyuna alıyordu şenol hoca geldi gerçeği gördü alanzinho forvet arkası toplara sahip oluyor.oynamalı umut yetersiz çok istekli oynuyor ama etkisiz eleştirilen gökan daha iyi gökhan bencil davranmanın acısını çekti ve aklı başına geldi.

Mehdi
07.12.2009, 08:56
Üşenmedim başlığı maçın başlangıç anından sonuna kadar okudum.
Televizyondan daha mı farklı görünüyordu bilmiyorum ama ilk yarının sonları haricinde müthiş top oynadık.Sahada futboldan zevk almayan tek kişi Colman gibi görünüyordu,golü bile zorla attırdılar gibi hissettim.Onun dışından henüz ikinci maçını oynayan Ömer Aysan da dahil takımda aksayan yer yoktu sanırım.
En önemlisi de iyi de kötü de oynasan tribünde yakalanan hava çok önemliydi.İyi günler bizi bekliyor inşaallah.
Yukardaki takımların yerinde olup puan kayıplarına şuan başlamaktansa,onların puan kaybettiği zamanda moral bulup yukarı çıkmak bizi daha çok motive edecektir.
Ayrıca tribünü ateşleyen ve hiç susmayan Trabzonlu Gençleri tebrik ediyorum.Harikaydınız.
Ekleme;
Futbolcuların küsüp gitmelerine,maç sonundaki isteklere karşılık vermemelerine anlam veremiyorum.Moralsiz olabilirsin,yorgun olabilirsin,bir önceki maç tepki görmüş olabilirsin.Ama çağırdığımızda geleceksin.Alkışlayacağız,ısırmayacağız.

magicyattara
07.12.2009, 09:07
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3060-2J9V1E2G.jpg

Bu sezon ilk defa maç başlığı açıyorum sanırım.

Alihan veya Serdar nette değiller herhalde. Yoksa onlar çoktan açardı.

Tesadüfe bakar mısınız:)
İsmi okunanlar Colman,Gabriç ve Umut.Gollleri atanlar.
Alanzinho ise maçın yıldızı benim der gibi havaya sıçramış..

Gökhan Döner
07.12.2009, 09:15
Bana göre maçın kırılma anı maçın başlarında yanlış hatırlamıyosam
10 dakikaya kadar kaleci onurun kurtardığı iki top onlardan birisi gol
olsaydı maçın gidişatı böyle olmayabilirdi.Alanzinyo ve selçuk çok iyiydiler
bence.Umutun ilk goldeki hazılayışıda güzeldi.3 puan ve 3-0 gibi net bir skor.
İnşallah kalan maçlarımızda böyle geçer.

Doruk
07.12.2009, 09:18
Yürekten oynadıkları için futbolculara.

Trabzonspor'u iyi yerlere getirmek için gelen Şenol Hocam'a.

Ve ellerinden gelenin en iyisini yapan taraftara.

Teşekkürlerimi iletiyorum.

Teşekkürler Trabzonspor'um.

Dursun Kaplan
07.12.2009, 09:20
İlk yarı çok kopuk oynadık. İkinci yarı çok daha derli toplu,rakip kaleye çok cabuk giden bir takım görüntüsü çizdik. Yine çok gol pozisyonu harcadık. Nitekim 3 golle güzel bir galibiyet aldık.

Unutmadan, bu galibiyeti Ankaragüç'lü Barbaros'a armağan ediyorum. :)

6_DenizhaN_1
07.12.2009, 09:28
Beklediğimiz bir galibiyetti..
Şenol hoca kendini gerçekten geliştirmiş.
Oyunda otlayan sağa sola boş koşular yapıp boş kaleye gol atamayan Umut'u gördü ve çıkarttı.
Serkan'ı alkışlatması da çok güzeldi.

Orhan Aydın
07.12.2009, 09:42
http://galeriimg.sabah.com.tr/4804/551623003D4D43439F00273Ep.jpg (http://galeri.fotomac.com.tr/index.php?resimsira=6&galerisec=4804#gal)
Songun gülüşü çok güzel:D

Cemalettin Taşkın
07.12.2009, 09:43
3-0 kazanılmış bir maçtan sonra kötü oynadık diyenler yenildiğimiz maçlarda ne diyordu acaba?

tabi süper top oynamadık ama skoru hakettik diye düşünüyorum.

gol atmasına rağmen umut bulut yine çok dağınıktı. colman havaya girememişti ama alanzinho süper oynadı gabriçte mükemmeldi serkan kendini bulmuş selçukta iyiydi alanzinhonun pasının gol yapsaydı süper olacaktı.

affedilen songla egemenin birden forma giymeleri bence doğru değildi birinin yerine giray oynamalıydı.

hakeme iş düşmedi karşılıklı birer sarı kartı göstermedi.

ama halen daha faul alamıyoruz en son istatistik 25-12 gibi birşeydi rakibin 2 katı faul yapmışız

Adem Erdoğan
07.12.2009, 09:46
Bu maçın faullü geçmesi normaldi; rakip bizden fiziki olarak üstündü çünkü.

Ali İhsan
07.12.2009, 09:49
İlk yarıda çok baskı yedik, takım ikili ortasahaya alışamadı ve Colman, Selçuk etkisiz gözüktü. Şenol hoca eskinin aksine beklemedi, hamlesini 40. dakikaya doğru yaptı; Alan'ı sola aldı Serkan ortasahaya geldi, Gabriç sağa geçti, bir anda A.Gücü sahadan silindi gitti. İkinci yarı müthiş bir tempo ve ne yaptığını bilen bir Trabzonspor çıktı sahaya, yani devre arası da Şenol hoca takıma gerekli uyarıları yapmış.

Hocaya en büyük teşekkürüm Alan için. Maçı izlemeye giderken aklımda tek düşünce vardı, umarım Alan sahada olur, zaten gerisi gelir. Bu küçük adama güvenildiğinde sahada yeterli özgürlük verildiğinde özellikle bu tip maçları çok rahatlıkla aldırabildiğini geçen sene görmüştük. Hoca doğruyu yaptı ve Alan'a takımın liderliğini verdi, o da hocanın güvenini boşa çıkartmadı.

Hocanın kazanması gereken çok daha oyuncu var, teknik direktörlüğünden çok insanlığına güveniyorum. Gökhan bile asisti yaptıktan sonra sahada bir anda canlandığına göre Barış, Giray, Engin, Tjikuzu gibi isimler hala kazanılabilir, Zafer de iyileştikten sonra kullanılabilir. Bu durumda devre arası sadece Tekke transferi ile bu takım şanssızlıklar harici rahatça potaya girer. Girmezse canları sağolsun son iki haftadaki gibi oynansın, takımda hakedenler forma bulsun bu taraftar hocaya ve takıma haklarını teslim edecektir...

Recep Alkan
07.12.2009, 09:54
3-0 kazanılmış bir maçtan sonra kötü oynadık diyenler yenildiğimiz maçlarda ne diyordu acaba?

tabi süper top oynamadık ama skoru hakettik diye düşünüyorum.

gol atmasına rağmen umut bulut yine çok dağınıktı. colman havaya girememişti ama alanzinho süper oynadı gabriçte mükemmeldi serkan kendini bulmuş selçukta iyiydi alanzinhonun pasının gol yapsaydı süper olacaktı.

affedilen songla egemenin birden forma giymeleri bence doğru değildi birinin yerine giray oynamalıydı.

hakeme iş düşmedi karşılıklı birer sarı kartı göstermedi.

ama halen daha faul alamıyoruz en son istatistik 25-12 gibi birşeydi rakibin 2 katı faul yapmışız

Yendildiğimiz maçlardan sonra da ne oynadıysak onu söyledik. Mesela GS ve BJK maçlarından sonra futbol şanssızlığından bahsettim, beceriksizlikten ama çok da güzel top oynadığımızdan, manisa maçından sonra çaresizlikten, isteksizlikten ve berbat top oynadığımızdan bahsettim, Diyarbakır maçından sonra rakibi küçümsediğimizden bahsettim, her galibiyet sizce iyi futbol mudur ? Yada her mağlubiyet kötü futbol mudur ? Biz bu senenin en iyi topunu BJK maçında oynadık.

Yanı kısacası sonuca göre değil, futbola göre konuşuyoruz.

Saygılar;

Süleyman50
07.12.2009, 10:02
çokta güzel oynamadık ama farklı galip geldik...

afsbahar
07.12.2009, 10:03
Güzel sonuç, iyi futbol, 3 puan .. moraller bir nebze olsun yerine geldi. Kadro dışı kalan oyuncuların takıma kazandırılmasının da takımımız için faydalı olacağına inanıyorum. Şenol Hoca iyi başladı. İnşallah iyi futbol ve güzel sonuçlarla lig bitiminde istediğimiz yerde oluruz. Ne olursa olsun bu takımın Fatih Tekke'ye ihtiyacı var.

winner
07.12.2009, 10:11
Özellikle ikinci yarıdaki oyun çok keyif verdi. Ankaragücü'nün dirençsiz takımı maçı çok kolay yaptı.Çok geniş alan bıraktılar, bize karşı son yapılacak şey bu.Kazanmak ve küçükte olsa bir seri elde etmek güzel oldu.

EmrahYalçınalp
07.12.2009, 10:43
Çok kısa;

Bu ortasaha ile işimiz zor. Colman o elbisenin terzisi değil. Selçuk çok koşuyor diye birşey söyleyemiyorum ama, o da sürekli oyunun içinde değil. Şenol Hoca'nın tercihi miydi bilmiyorum ama, Serkan'ın ortaya kaydığı 20-25 dakikalık dönemde top oynar gibi gözüktük.

Ve son olarak, Gökhan kötü, kabul. Ama biz ona girdiği girişimlerde başarısız oluyor diye kızıyoruz. Umut topu alınca ne yapıyor Allah aşkına. İnsan bir fake dener, çalım girişiminde bulunur... Ne bileyim... Umut'un topla muhabbeti Japon restaurantında ilk kez yemek yiyen adamın hashi (yemek yedikleri çubuklar) ile muhabbeti gibi...

Ben motivasyonla gelen iyi bir skor bekliyordum. Bu beni şaşırtmadı. Ama bu kadroda ısrar edilir ve paraya falan bakılmadan çok sağlam 3-4 adam alınmazsa Şenol Hoca da bu işin altında kalır.

Serdar Ersoy
07.12.2009, 10:54
Şunu söylemek istiyorum bütün gollerimiz organize gollerdi bu beni çok sevindirdi.

Ayrıca bir sözüm umut'a olucak. Top sana geliyor bazen asist düşün hep bana hep bana olmaz ki.
Son golde gökhan kaleyede vurabilirdi ama garantiye aldı boş durumda ki colmana verdi tebrikler teşekkürler gökhan.

Birde gabriç vurdu kaleciden döndü umuta geldi boş kaleye vurdu savunma oyuncusu çıkarda sonra döndü gabriçe kızdı, top önüne gelmese kız ama top önünde düzgün vur gol yap top sana geldikten sonra gabriçe kızmanın anlamı ne ?

Gabriç çok güzel gol attı ayak içi ile tam köşeye saat'de 104 KM. hız ile gitmiş top. Tebrikler teşekkürler Gabriç.

Serkan formunu her maç arttırıyor bu sevindirici.

Saygılar...

BAHADIR33
07.12.2009, 11:08
Sorun oyunu soğutacak oyuncularımızın olmaması bence..
Rakip takım 7-8 kişiyle bizim yarı alanımızdayken , savuşturduğumuz topları 2 pasla ileriye gönderiyoruz. Ortasahada pişirmiyoruz. Rakibin kendi sahasına çekilmesine fırsat kalmadan top pinpon topu gibi geri dönüyor ve hop adamlar yine pozisyona giriyor...
Hızlı hücum bize göre değil..Yaptığımız hızlı hücüm girişimlerinin çoğunda karşı atak oluşuyor.

Kapanan takımlara karşı pozisyon üretme sıkıntımız yok .örneğin bjk ile oynanan maçta adamlar hayatlarının defansını yaptılar ama sayısız pozisyona girdik.
Oyunu böyle hızlı oynamaya çalışıp , beceremediğimiz sürece bol pozisyon verir her maçta gol yeriz..
Topu ortasahada dinlendirecek ve ilerde saklayabilecek oyuncumuz olmadığı için her maçta hop oturup hop kalkıyoruz. Bize zaman kazandıracak oyuncu lazım ya da bu oyuncularla daha farklı bir sistem lazım.
Üzerimize gelen takımlar bizden genellikle puan alıyorlar..Oynadığımız sistem bizim oyuncularımıza uygun değil.
Daha kotrollu çıkan ve atakları daha yavaş olgunlaştıran bir sistemle oynamalıyız.

mhayri
07.12.2009, 11:26
Hızlı oynamalıyız,özellikle defans ve orta saha oyuncuları topu ayaklarında daha az tutmalı...
İyi olacak daha iyi olacak ...
Şenol hocadan 96 da ezbere oynayan takımı istiyoruz...
Kazma stoperlerden milli takım oyuncusu çıkaran Şenol Güneş'ten bu takımı işlemesini,
oyuncularına eğiterek sınıf atlatmasını bekliyorum...
Engin , Barış ,ceyhun ve Colman'dan 1.sınıf oyuncular çıkarmasını bekliyorum...
Zaman lazım, çalışmak lazım, desteklemek lazım saha sonuçlarına bakmadan...
Ve tabiiki saha dışında sağlam bir yönetim bekliyorum ve farkında mısınız bilmem ama
bu takımın en zayıf halkası yönetim maalesef...

Tunay ERDEM
07.12.2009, 11:27
Futbolcular, taraftara karşı çok derin bir tavır sergiliyor artık. Bu, farklı skorla öndeyken Tekke'ye yapılan tezahüratla doruğa çıktı. Sahaya da çıkmak istemediler, hoca zorla getirdi.

Napoli
07.12.2009, 12:07
Merhaba,

Aynı düşünmekle beraber katılmadım yon ise,sdece tek ayağını kulanabiliıyor bu sıkıntı,artık gunumuz futbolunda topçu iki yağaınıda kulanacak.. he iki ayağınıda mükembel kulansa zaten çok büyük rakama primer lige veririz o ayrı:)

UğuR
07.12.2009, 12:10
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Futbolcularımızla ilgili anasayfamızda değerlendirme yapabilirsiniz.....

Travelair
07.12.2009, 12:13
Futbolcuların küsüp gitmelerine,maç sonundaki isteklere karşılık vermemelerine anlam veremiyorum.Moralsiz olabilirsin,yorgun olabilirsin,bir önceki maç tepki görmüş olabilirsin.Ama çağırdığımızda geleceksin.Alkışlayacağız,ısırmayacağız.

Maçı izlemedim. Ama yazılanlara bakılırsa futbolcuların bütünleşmesini takdir ettim. Taraftara kırgınlıkları bunu sağlıyorsa burda bir yanlış var. Taraftarla da bütünleşmeliler. Şenol hocam futbolcuları sahaya çağırarak taraftarı selamlatarak doğru yaptı.

Umarım futbolcularımız da aynı hedefe yürüyünce, bir bütün olmayı başarınca nasıl işleri kolaylaştırdıklarının farkına varmışlardır. Aynı bütünlüğü ileriki maçlarda da görmek dileğimle, teşekkürler

Mustafa Önder
07.12.2009, 12:26
Dikkatimi en çok çeken nokta Alan'ın sola Gabriç'in sağa Serkan'ın ortaya geçtikten sonra takımın bir anda ritim tutması oldu. Pas yüzdesi her geçen dakika arttı.

Zaman zaman yine değişimler olacaktır. Ama Serkan kendine gelmeye başladı. Çünkü orta olanda daha yaratıcı daha yırtıcı. İkili orta sahaya geçme süreci biraz sancılı olabilir. Çünkü kanatlarınız da Gabriç gibi basan, koşan ve yaratıcı adamlarınız olmak zorunda. Ancak Şenol Hoca'yla beraber bu dizilimin sancılarını en kısa zaman da atacağımız kaanatindeyim.

Fatih Özkan
07.12.2009, 12:28
Güzel bir maçtı...
Hava bile güzeldi (:
Maçı almak farz olmuştu...
Şenol Hoca'nın geldiği belli oldu...
Herkese teşekkür ediyorum...
İlk yarı golden sonra bocalasak da 2. yarıdaki oyunumuz beni mutlu etti...
Avni Aker'de rahat maç izlemeyi özlemişim (:
Teşekkürler Trabzonspor...

Tolunay Abdioğlu
07.12.2009, 12:28
İyilik yapmanın, ''Anadolunun abisi'' olarak kendimizi görürken 1600 km yol gelmiş insanlara ''jest'' yapmanın adı ne zamandan beri ''enayilik'' oldu ?
Ne kaybederdik ? sorusunun cevabı, insanlığımızı kaybettik olmazdı, hiç değilse.
''Bir jest yapsaydık'' keşke, şanımıza yakışırdı fikrindeydim. Vatan hainliği yada Trabzon düşmanlığı teklif etmedim.

Abicim;

Maraton'a giren Trabzonspor taraftarı 30 tl verip girmiyor mu stada.

Bu taraftara yapılacak ayıp olurdu.

Ayrıca Ankaragücü'lü taraftarlar yönetime böyle bir istekte bulundu mu ?

Buda ayrı bir muamma!

Kara deniz
07.12.2009, 12:32
Şenol Güneş, inanılmaz bir ruh katmış takıma. Daha ilk maçdan belli oldu bu. Yenilseydik de önemi yok, önemli olan takımın mücadele etmesi. Bizim kadromuz kötü değil arkadaşlar, en azından biz ilk ikiye oynarız bu kadroyla.

Alanzinho'yu kazandık, adamım harikaydı. İnşallah her hafta ileriye gideceğiz, ama en önemlisi kaybetsek bile Şenol Hoca'ya destek vermeliyiz. Şenol hocamızın da dediği gibi, biraz sabır uşaklar.

Burçak
07.12.2009, 12:33
değerlendirme yapılmıştır. :)
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Burçak
07.12.2009, 12:40
İyilik yapmanın, ''Anadolunun abisi'' olarak kendimizi görürken 1600 km yol gelmiş insanlara ''jest'' yapmanın adı ne zamandan beri ''enayilik'' oldu ?
Ne kaybederdik ? sorusunun cevabı, insanlığımızı kaybettik olmazdı, hiç değilse.
''Bir jest yapsaydık'' keşke, şanımıza yakışırdı fikrindeydim. Vatan hainliği yada Trabzon düşmanlığı teklif etmedim.
Hocam rahat olun yaa. bu kadar germeyin kendinizi.
sizin yazdıklarınızı okuyan sanacak ki Trabzonspor taraftarı Ankaragüçlü taraftarın biletlerini elinden aldı otobüse doldurup geri gönderdi!

50 kişi anlattı açıkladı durumu. ben yine açıklamak ihtiyacı duyuyorum belki budefa anlarsınız....

Öncelikle Ankaragücü taraftarının dışarda kalması üzücü bir durum kabul. keşke yardım edilebilse onlarda içeri girseydi kabul.

ama maça yarım saat kalmışken bahsi geçen 500 kişi için (hadi yarı paraları var diyoruz) 30 liradan 7,5 milyar toplayamaz taraftar.

en büyük kabahat kimde tekrar söyleyeyim.
anlamadan bilmeden kendi taraftar sitelerinde orda burda biletlerin 15 lira olduğunu duyuran kişilerde. okadar kişiyi yanlış yönlendirdiler.
o haberleri yapanlar misafir tribünün maratonda olduğunu bilse yada dikkat etse 15 değil doğru fiatı 30 lira olarak yazardı herkes ona göre gelirdi.

diğer hata Ankaragücü yönetiminde. taraftarından haberi yok. ama onlarada kızmaya hakkı yok Ankaragüçlü arkadaşların. 500 kişigeldik yanlış anladık biletlerin yarı parası var bizde derseniz yönetici orda bi durur sanırım.

kısacası bizle alakalı bi durum yok.
dediğin gibi insanlıksa sonunakadar yapalım. ama taraftarın yapabileceği bişi yok. TS yönetiminin bu konudan haberi bile olmamıştır. ki olsada ne yapabilir. rakip yöneticilerin tlebi olmadıktan sonra..

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 12:41
Colmanın performansı kötüydü ama yine golünü attı bence iyi oynadık heleki ikinci yarıdaki oyun süperdi..

Alanzinho müthişsin:)

Murat Keçeci
07.12.2009, 12:49
Güzel bir galibiyet oldu.13 puanlık farkı çok kısa sürede 7 ye indirmemiz umut verici ilk yarıyı 5 puan civarında kapatabilirsek ikinci yarı yine şampiyonluk yarışına katılabiliriz.

Onur bu maçta kalede daha sağlam görüntü verdi maç oynadıkça güvenini kazanıyor ısrar etmek lazım.Defansif olarak bu senenin en iyi oyununu oynadık ama dahada iyi olmalı baki mercimekin altıpastan vuruşu eksi puan.

Gabriç çok faydalı işler yaptı.Anladığım kadarıyla sol açıktayken ortaları daha kaliteli oluyor.Sağ açıktaykende gol vuruşları daha kaliteli oluyor.Alanzınho çabuk oyuncu olduğu için rakip savunmanın dengesini çok iyi bozuyor bide son vuruşlarını geliştirse bize çok daha fazla katkı verecek.Selçuk her zamanki gibi iyi mücadele etti ikincı yarıda ceza yayı üzerinden çektiği şutu atması lazımdı çünkü o vuruşları 10 keren vursa 9 unu atabılecek bir şut yeteneği var.Colman kötü oynadı diyemeyiz çünkü biraz daha geride oynuyor basit oynaması gereken bir mevkide oynuyor ve oda o işi yaptı bence ayrıca fırsatını bulup gidip golünüde attı.Serkanın performansı mutluluk verici böyle devam eder inşallah.Umut bir iki basit gol kaçırsada görevini iyi yaptı golünü attı mücadelesi alkışa değerdi.Gökhanda güzel işler yaptı.

Birinci attığımız golde güzel organizasyon vardı.İkinci gol Gabricin usta işi vuruşu.Üçüncü golde basit oynamanın ödülü gibiydi.Üçüncü goldeki doğru tercihleri bundan önceki maçlardada yapabilseydik fazladan 7-8 golümüz daha vardı şimdi.

Kiminin oynamamasından dolayı kiminin kırgınlıktan dolayı suratlarının asık olması maçtaki tek üzücü şey diyebiliriz.

Şenol hocanında güzel bir başlangıc yapması mutluluk verici inşallah uzun yıllar hizmet eder.

UĞUR DURTAŞ
07.12.2009, 12:50
takım çok iyidi yanlız maça hızlı başlıyamıyoruz,şenol hocamızın bunu düzelteceğini düşünüyorum.yazılan yorumlara bakarken gözden kaçırmış olabilirim belki, giray geçen hafta iyi oynadı bu hafta hocamız yedek beklenti gollerimizden sonraki girayın yüz ifadelerini görmüştürsünüz herhalde girayın yaptığı doğrumu kesinlikle hayır,ama birazda hak vermek gerekir diye düşünüyorum.dün egemenin yerinde oynayabilirdi...

Murat Erdem
07.12.2009, 12:52
800 km yol gelmiş bir avuç insana yapılacak bir ''jest'', şanımıza yakışırdı. Hiç bir şey kaybatmezdik ! ''enayi'' hiç olmazdık !

Ağzımızı açınca Trabzon insanının ''yüksek değerlerinden'' ''hoşgörüsünden'' ''misafirperverliğinden'', Trabzonspor'un ''Anadolunun abisi'' olduğundan, dem vuruyoruz...

O insanları, stada alırsınız, almazsınız. Benim yapabileceğim bir şey yok.

Benim garibime giden, bunun ''enayilik'' olarak görülmesi.

Zamanında kendiğimize biçtiğimiz elbise, üzerimize bol gelmeye başladı artık.

Bunun en somut örneği de, büyük camia olarak yapılacak bir ikramın ''enayilik'' adledilmesiyle ortaya çıktı.

Burçak
07.12.2009, 12:57
Murat Erdem (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19443)

anlamak istemiyorsunuz. aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz.
bir lafa takılmış kalmışsınız.
bir çok kişinin dediği ''keşke Ankaragücü seyircisi içeri alınabilseydi bir şekilde'' lafını değilde, tek bir kelimeyi örnek gösterip duruyorsunuz..
bizde siizn gibi diyoruz keşke alınabilseydi.
ama bu taraftarın elinde olan birşey değil anlayın artık.
bu Ankaragücü yönetiminin vurdumduymazlığı. Trabzonspor yönetiminin bu durumdan haberi dahi yoktur.
dedimya, haberi olsaydı bile ANkaragücü yönetimince bir talep gelmedikten sonra yapabileceği bişi de yok.

Kazım Uzunboy
07.12.2009, 13:02
Ankaragücü taraftarları ile yapılan karşılıklı tezahüratlarda harikaydı. :alkış:

Murat Erdem
07.12.2009, 13:04
Yahu ! bende ''alınsaydı keşke'' noktasından ileri gitmedim, dün akşam ilk saatlerde...ama bu düşüncemi foruma geçince, 50 ayrı kişiden cevap geldi, ''enayilik olurdu'' ''oh olsun'' dalga geçenler bile çıktı Ankaragücü taraftarları ile...benim isyanım bu nokta da başladı, ne demek yahu ''enayilik'', biz bir ''iyilikten'' bahsettik, olay nerelere gitti.
Uzatan ben değilim ayrıca, ben bu gün daha foruma mesaj geçmemişken, bir baktım dün akşamüstünden kalma mesajlarım alıntılanmaya başlamış gene...uzatan sizsiniz.

Burçak
07.12.2009, 13:10
binlerce mesaj içinden sadece sizin yazdığınız mesaj alıntı yapılıyor cevap veriliyorsa, demek ki size düşüncelerinizden dolayı katılmamışlar.
kısacası Ankaragücü taraftarının dışarıda kalmasına herkes üzüldü.
bütün Ankaragüçlü arkadaşlar bunu böyle bilsin.

Cagdas Topal
07.12.2009, 13:12
Lige tekrar hosgeldin Trabzonum :p

2 haftadır macımızı izlemiyorum 2 haftadır da kazanıyoruz :rolleyes: :confused: :o

Tunay ERDEM
07.12.2009, 13:16
Şenol Güneş, inanılmaz bir ruh katmış takıma. Daha ilk maçdan belli oldu bu. Yenilseydik de önemi yok, önemli olan takımın mücadele etmesi. Bizim kadromuz kötü değil arkadaşlar, en azından biz ilk ikiye oynarız bu kadroyla.

Alanzinho'yu kazandık, adamım harikaydı. İnşallah her hafta ileriye gideceğiz, ama en önemlisi kaybetsek bile Şenol Hoca'ya destek vermeliyiz. Şenol hocamızın da dediği gibi, biraz sabır uşaklar.

Bu tür yorumları okuyunca aklıma lazaroni'den sonra gelen ziya'nın çıktığı bjk maçından sonra yaptığımız yorumlar geliyor. :)

Cagdas Topal
07.12.2009, 13:17
Bu tür yorumları okuyunca aklıma lazaroni'den sonra gelen ziya'nın çıktığı bjk maçından sonra yaptığımız yorumlar geliyor. :)

İmzamı atarım :cool: :alkış:

BAHADIR33
07.12.2009, 13:21
Ankaragüçlü arkadaşların maça girmemesini ,kendi başkanlarına durumu bildirdiklerinde ilgisiz kalmasından dolayı yapılan bir protesto olarak değerlendiriyorm.

Kendi aralarında bu işi çözerek, biraz fedakarlıkla, 500 arkadaş yerine 250 arkadaş maça girebilirlerdi. Ben olsam öyle yapardım. 800 km yol gidip bilet pahalıymış diye dönmez ,bilet paramı arkadaşıma verip en azından onun izlemesini sağlardım.

Sefa
07.12.2009, 13:25
Bu maçta Giray'ı kesmesini beklemiyordum. Yazık oldu epeyde üzüldü. Morali hayli düşüktü.

Maçsonu teselli ediyordu ama Şenol Hoca onu..

Adem Erdoğan
07.12.2009, 13:26
Ankara'dan Trabzon'a gelip 15 ytl daha fazla verip maça girememişlerse kusura bakmasınlar yemişim öyle taraftarlığı.

AKSOY_61
07.12.2009, 13:36
Takıma ruh katılmış felan değil.
Her t.d değişiminden sonra yaşanan şeyler bunlar.

Bazıları şenol hoca geldi takımın oyunu değişti felan diyorlar bu daha da komik.
1 maçta bunu yaptıysa helal olsun derim, demekki hocanın elinde gerçekten sihirli deynek var.

Bunlar uzun süreçte değişecek şeylerdir arkadaşlar bi t.d 1..2 maçta ne fark yaratabilir ne de kendi oyununu oturtabilir.
Nyse ne düşündüğünüz çok önemli değil yeterki daha sonraki haftalar da yeni t.d havası gidince ''şenol hocayla değişen bişey yok sıradakini alalım demeyelim de''.

Erdal DİLEK
07.12.2009, 15:47
fatih tribünde iken 3 tane attık demek sahada olsa ne olurdu!!!

sulo61gun
07.12.2009, 18:11
Bu maçta Giray'ı kesmesini beklemiyordum. Yazık oldu epeyde üzüldü. Morali hayli düşüktü.

Maçsonu teselli ediyordu ama Şenol Hoca onu..

üzülme üzülürsün ama hiçbir futbolcunun kapris yapmaya hakkı yok.ilk gol sonrası kulübedeki sevince bakın bir de girayın yüz ifadesine.Alanzinyo ondan çok daha kötü durumlara düştü adamı kaç maç 89 . dakikada oyuna aldı hatta oyuna sokup çıkardı alay edercesine bross.ama adam röportajında ne dedi yılmadan çalışıyorum ve çalıştım dedi formayı kapabilmek için.Aynı şeyi giraydan da bekliyoruz.Songun burda kalacağı en fazla 6 aydır ondan sonra zaten sana gelecek forma sen yeterki kendini hazır tut mücadeleni ver küsme, küsmeye de hakkın yok zaten.

champions
07.12.2009, 18:19
Ankaragücünün, Meye-Vassell-Mehmet ve Aydın'dan oluşan lig ortalamasının üzerindeki hücum hattıyla oynadığını düşünürsek bu maçta iyi sonuç almak istiyorsak iyi savunma yapmak zorundaydık.Takım olarak hem geride -bilhassa Song'un geçen dönemin ilk yarısını hatırlatan oyunuyla -rakibin tehlikeli olabilecek pozisyonlarını savuşturduk hem de ileride Gabric-Umut ve Serkan'ın pres gücüne Alanzinhonun şaşırtıcı düzeydeki defansif performansı eklenince Colmanın son derece kötü oyununa rağmen hem futbol hem de skor anlamında sezonun en rahat maçını oynadık.

Özellikle, önde olmamıza rağmen topu rakibe teslim etmeyip,pas yapabilmek önemli.Bu anlamda Colmanda geçen sezondan bu yana olumlu anlamda hiçbir değişim olmazken halen yeterli olmamakla birlikte Selçukta ciddi bir gelişim var ki bu bizim için çok önemli. Tjikuzunun oynamaması ise umarım devre arası gözden çıkarıldığı ve bu bölgeye transfer yapılacağı anlamına geliyordur, aksi halde ortada garip bir durum var.Ankaragücü hücum olarak ne kadar güçlü bir kadroyla oynadıysa savunma olarak da zayıf bir takımla oynadı.Buna rağmen Hürriyetin oyunu ilgi çekiciydi.Buradan yola çıkarsak bu maç ortahamız ve hücum gücümüzü değerlendirmek açısından doğru seçim değil.

Kadromuzun geniş olduğunu söyleyenlere katılmıyorum, yok yani şayet bizim kadro genişse Ankaragücünün kadrosu daha geniş.Ne işe yarıyor?Yattara-Barış-Engin-Zafer kağıt üzerinde Trabzonsporun zengin(!) hücum gücünü oluşturanların bir kısmı. Peki nerede bu adamlar? Hadi Zaferi sakatlığı nedeni ile istisna kabul edelim fakat diğer 3'ü hatta gözden çıkarılan Tjikuzuyu da ekleyip en kısa zamanda uygun şartlarda elden çıkarılmalılar. Kadromuz geniş olduğu kadar dar anlayacağınız. Peki ilk 11'imiz çok mu kaliteli? Dün Colman'ın yerinde Hürriyet oynasa mesela? Ya da Umut'u çıkarıp Vasselle hatta Meye'yi koysak? Gökhan'ın yaptığı asist bonservisini mi yükseltti bilmiyorum ama Hasan Ahmetin oynamasını tercih ederim.

Sonuç olarak kadromuz ne söylendiği kadar geniş ne de abartıldığı kadar kaliteli. Daha geçen sezon en iyi futbolcumuz olan Egemenin geldiği noktaya bakarsak futbolcu harcama konusunda ne kadar yetenekli bir kulüp olduğumuzu görebiliriz.Bu noktadan, dahası aylar evvelinden yapılması gereken devre arasına kadar kadro içinden transfer yapmak, çürük olanları iyice belirledikten sonra ciddi bir temizliği başlatmamız olacaktır.

Kulübün içinde bulunduğu mali durum ve yabancı kontenjanını düşündüğümüzde Onur ve Ömer'in şans bulmaya devam etmeleri ve bunu iyi kullanmalarının bizim için ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Şenol Güneş'e teşekkürler bu konuda.

Yeni hocamızın heyecanlı olması güzel, umarım bu heyecanını önce futbolculara ve sonra da taraftara geçirir fakat başarılı olması için doğruları yapması yetmeyecek, aşması hatta çiğnemesi gereken bir yönetim tarafından göreve getirildiğinin farkında olması gerek.Umuyorum öyledir.

isaatay
07.12.2009, 18:36
skor tahminim 3-0 aliriz :) rahat mac olcak gibi bu sefer
Banada msnde demişti :D
gelecek maç hakkında tahminlerin varmı

orhan42
07.12.2009, 21:56
Maçın ikinci yarısı ile ilgili yorumcular hep olumlu yorunlar yaptılar ve de yazdılar...Bne şampiyonluk beklemiyorum
adam gibi çatır çatır top oynasın bu takım yeter

a_g1910
07.12.2009, 22:02
Ankara'dan Trabzon'a gelip 15 ytl daha fazla verip maça girememişlerse kusura bakmasınlar yemişim öyle taraftarlığı.

arkadasım deplasmana gidiyorsan bilmen gerekir deplasmana gidilirken hiç uyunmadığı için yolda biter para sadece bilet paranla dönüşte çorba paranı ayırırsın. kaldıki bu taraftarın hatası değildir biletix 15 lira olarakm açıklamada bulundu yani biletix in hatası. orda neden olanlar girmedi diyebilirsiniz oda yönetime tepki olarak çünkü o kadar yol gitmiş taraftar o kadar yolu halasını teyzesini görmeye gitmedi armanın peşinden gitti. yönetiminde ilgisiz tavırları böle bi karar alınmasına neden oldu.
trabzonsporu tebrik ederim.

RepLay
07.12.2009, 23:02
Güzel sonuç son 20-30 dakika güzel futbol. İnşallah daha güzel olucaz...

wizard
07.12.2009, 23:28
fatih tribünde iken 3 tane attık demek sahada olsa ne olurdu!!!
kesinlikle:alkış::D:D:D

Metin Ural
07.12.2009, 23:35
arkadasım deplasmana gidiyorsan bilmen gerekir deplasmana gidilirken hiç uyunmadığı için yolda biter para sadece bilet paranla dönüşte çorba paranı ayırırsın. kaldıki bu taraftarın hatası değildir biletix 15 lira olarakm açıklamada bulundu yani biletix in hatası. orda neden olanlar girmedi diyebilirsiniz oda yönetime tepki olarak çünkü o kadar yol gitmiş taraftar o kadar yolu halasını teyzesini görmeye gitmedi armanın peşinden gitti. yönetiminde ilgisiz tavırları böle bi karar alınmasına neden oldu.
trabzonsporu tebrik ederim.

biletix hangi noktada misafir seyircisi 15 tl'dir seklinde bir aciklamada bulundu?

Paksoy
07.12.2009, 23:42
çok uzun zaman sonra maçın bitmesini istemedim , ama zaman su gibi aktı, ibb maçını kaçırmıştım bitek 1-6 :D

OZDEN61
07.12.2009, 23:50
macın 2. yarısı güzeldi. ilk yarı colman tutuktu. 2. yarı daha ileriye dönük oynadı. onur un topa vurusları güven vermedi. alanzinho forvet arkası serbest oynadı, güzel oynadı. bazen fantaziye kactı. ömer aysan sırıtmadı. sag bek olarak görevini yaptı. selcukta iyiydi.

taraftar olarak yine bayagı bir süre kötüydü. ilk yarı nın bir bölümü sessizlik oldu stadda. bunun sebebi de birbirinden bagımsız hareket eden gruplar. her grup ayrı ayrı söylüyor. her grup diğer tribünü yönlendirmey calısıyor. bu tribün organizasyonunu bir türlü yapamıyoruz. sebebide hep benim sesim çıksın, dediğim olsun mantığı. hele mac sonu 2 kişinin sahaya girmesi bize yakısmadı. kim oluyorki bunlar. canlı yayınlanan bir maçta rezil oluyoruz. daha sonra da basını cektikleri grupla güvenlikçilere küfür etmeler. ne yapmaya çalıştıkları belli.

Ilelioglu
08.12.2009, 19:20
Maci izleyemedim cünkü Cumartesi günü cok sevdigim bir yakinimi kaybettim.

Kendimi yeni yeni toparlamaya basladim.

Kaybettigim kisi müthis bir Trabzonspor fanatigidi, onun herseyi Trabzonspordu. Herseyden cok severdi Trabzonspor'u.
Trabzonspor'a laf söyletmezdi, söyleyen oldugu zaman tartisir yeri geldigi zaman kavga ederdi cünkü Trabzonspor onun icin bambaska idi.

Malesef böyle biri aramizdan ayrildi, Allah rahmet eylesin ve Mekani Cennet olsun. Allah geride biraktiklarina sabir versin.

Trabzonspor'un bu galibiyeti ona armagan olsun. Onu cok özleyecegim.

Bunlari paylastigim icin Forum Yöneticileri bana kizmasinlar, Konu ile bir alakasi var aslinda ama Mac ile bir alakasi yok.

Bundan sonra her Trabzonspor maci bana onu hatirlatacak.

Canİlker
08.12.2009, 19:46

Kaybettigim kisi müthis bir Trabzonspor fanatigidi, onun herseyi Trabzonspordu. Herseyden cok severdi Trabzonspor'u.
Trabzonspor'a laf söyletmezdi, söyleyen oldugu zaman tartisir yeri geldigi zaman kavga ederdi cünkü Trabzonspor onun icin bambaska idi.

Malesef böyle biri aramizdan ayrildi, Allah rahmet eylesin ve Mekani Cennet olsun. Allah geride biraktiklarina sabir versin.

Bunlari paylastigim icin Forum Yöneticileri bana kizmasinlar, Konu ile bir alakasi var aslinda ama Mac ile bir alakasi yok.

başın sağolsun dostum, çok üzücü :(

ilhan
08.12.2009, 19:49
TsIleli61,

Başın sağolsun. Allah mekanını cennet eylesin.

A.Ali Karanis
08.12.2009, 19:55
TsIleli61,Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun..

asimetrik
08.12.2009, 19:55

Şahsında Trabzonspor'un ve Trabzonspor'luların başı sağolsun. Baziları için ölüm bir son olsa da mutlak bir başlangıçtır.

Ilelioglu
09.12.2009, 00:10
TsIleli61,

Başın sağolsun. Allah mekanını cennet eylesin.

Sende sagol.

Anlayisiniz icin tesekkürler, belki mac ile bir alakasi yok ama Trabzonspor'u cok sevdigi icin bunlari sizlerle paylastim.

Ilelioglu
09.12.2009, 00:12
başın sağolsun dostum, çok üzücü :(

Sende sagol dostum. Hala inanamiyorum...

Ilelioglu
09.12.2009, 00:16
Şahsında Trabzonspor'un ve Trabzonspor'luların başı sağolsun. Baziları için ölüm bir son olsa da mutlak bir başlangıçtır.

A. Ali Karinas sende sagol.

Asimetrik sende sagol, ölümü her canli tadacaktir evet ama beni en cok üzen bu genc yasta vefat etmesi oldu.

Bugün(Sali) ögleden sonra Trabzon'un Akcaabat ilcesi Derecik Beldesinin Ugurlu Köyünde topraga verildi...Allah rahmet eylesin, mekani Cennet olsun.

Cem Balcı
09.12.2009, 00:18
sonunda rahat bir nefes aldık...hoşgeldin hocam...

pReN@_61
09.12.2009, 00:20

Bundan sonra her Trabzonspor maci bana onu hatirlatacak.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...Başınız sağolsun.

Cafer Bulur
09.12.2009, 00:24
Tsileli,basin sagolsun.

Allah rahmet eylesin,mekani cennet olsun.

MetiN08
09.12.2009, 01:08
allah rahmet eylesin, mekani cennet olur ins. orda
geri kalanlari icin allah sabir versin

Fatih Özkan
09.12.2009, 01:10
TsIleli61 başın sağolsun...
Allah rahmet eylesin...

yorumsuz6117
09.12.2009, 01:10
Allah rahmet eylesin...

Paksoy
09.12.2009, 02:31
http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?atype=AnketGiris

Paksoy
09.12.2009, 02:33
TsIleli61, başın saolsn şuan olsa çok mutlu olurdu, çok üzüldüm

Fatih Özkan
09.12.2009, 03:19
http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?atype=AnketGiris

Ben kadromu akşam üzeri kurmuştum (:
Bence güzel bir olay...

AdemS
09.12.2009, 18:07
TsIleli61 başın sağolsun.. Rabbim mekanını cennet eylesin inşAllah..

Emrah Akcagöz
09.12.2009, 18:10

Fatih başın sağolsun kardeş mekanı cennet olur inşallah..

Ali Tunahan Güllü
09.12.2009, 18:15
Allah rahmet eylesin başınız sağolsun..

Hürgün Aygün
09.12.2009, 18:17
allah rahmet eylesin sabırlar

Ilelioglu
10.12.2009, 19:10
Taziyede bulunan Arkadaslar sizde sagolun!

.....
10.12.2009, 19:34
TsIleli61

Başın sağolsun kardeşim. Mekanı cennet olsun...

irfanb
10.12.2009, 21:46
TsIleli61
Allah sabirlar versin basiniz sagolsun.

albatros
10.12.2009, 22:34
başın sağolsun renktaşım

matalar
10.12.2009, 23:05
başın sağolsun kardeş mekan-ı cennet olsun

Ilelioglu
11.12.2009, 23:54

Saltuk Buğra
12.12.2009, 21:36
başın sağolsun

Mustafa Calik
12.12.2009, 22:24
TsIleli61 basin sagolsun ve bu arada basligin kapatma zamani geldi..

mashal61
12.12.2009, 22:33
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.

TsIleli61, başın sağolsun...

Ilelioglu
12.12.2009, 23:02

Cafer KILIÇSOY
12.12.2009, 23:07
Başlık güncelliğini yitirdiği için kapatılmıştır.

Denizlispor başlığından devam edelim arkadaşlar:)