PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Faik Yılmaz
23.11.2012, 14:52
Bir sohbet esnasında Trabzonsporun geçen seneki yöneticisi ve halen daha yönetim kurulu yedek üyesi,şimdi Ofspor kulüp başkanı olan Olcay Sarala Jajanın gönderilme mevzusunu sormuştum.Jajanın ayrılma talebi olmamış.Şenol hocanın yönetime verdiği raporda gönderilmesi talep edilmiş.

Evet gerçek olan bu....

Sonrada geri dönmek isteyince takımın yarısı dağıtılırken ses çıkartmayan Şenol Güneş hayatında ilk sefer " Onu alırsanız ben yokum " demişti.....

benim eleştirdiğimde Ona bunu demesi değil diğerlerinde bunu neden dememesi....

bunda mantıksız ne var anlamıyorum....

Yiğit Gayretli
23.11.2012, 14:57
Jaja alkolikti...
Umutu taraftar sevmiyordu...
Burak karaktersizdi.....
Teofilo kabadayıydı....
Egemen para canlısıydı....
Ceyhun yetersizdi...
Engin kavgacıydı....
Song yaşlıydı
TonY Silva çok para istiyordu...
Brozekler uyumsuzdu.....

Hepsinin bir bahanesi bir sorunu var....

Bir tek kişi var sadece....

Hiç bir hatası olmayan olsada mutlak geçerli bir mazereti olan tek isim var....

ŞENOL GÜNEŞ.....

Jaja alkolikti evet...

Umut, Şenol Güneş olmasaydı taa Liverpool maçından önce ipleri koparmıştı...

Burak gideceğini sezon başından beri söylüyordu. Ben demedim tv'de "Trabzon için ölürüm." diye...

Teofilo'nun deli olduğunu anlatmaya hacet yok herhalde. Adam gidip 2 gece havaalanında koltuk üstünde uyudu.

Egemen para için Bursa'yı sattı bize geldi. Bizi sattı bjk'ye gitti. bjk'yi sattı fener'e gitti. Bizden gidiş mevzusunda yönetimin de kabul ettiği ciddi hataları da var ama...

Ceyhun gittiği takımda süre alamıyor...

Engin'in bizde yaşadıkları ve yeni takımında yaşamaya devam ettikleri ortada.

Song bizden sonra futbolu bırakmak zorunda kaldı!

Arkada Onur ve Tolga gibi iki kaleci varken Tony Sylva'yı istememesi normal hocanın.

Brozekler'den özellikle Piotr'ın yeteri süre almadığını düşünüyorum. Kalabilirdi.

Yeter mi? Var mı daha? Selçuk'u sormayı unutmuşsun...

Emirhan Makul
23.11.2012, 14:58
Faik abi çoğu noktada anlaşırız fakat bu isimlerin gitmesinin sebebinin Şenol Güneş olduğuna bende inanmıyorum.

Ha geldiği andan itibaren futbolcular ile arasında ki diyalogların süt liman olduğuna inanmıyorum orası ayrı, şuanda bile bir çok futbolcu ile kavgalı olduğunu düşünüyorum.

Hüseyin Başoğlu
23.11.2012, 14:59
Yeter mi? Var mı daha? Selçuk'u sormayı unutmuşsun...

onun cevabı tapelerde zaten onuda sorarsa iyice bell ieder kendini

Faik Yılmaz
23.11.2012, 15:00
Abicim daha geçen gün Sadri hazretleri buyurmuşlar zaten.vay efendim borç yapmadan büyüme olurmuymuş.kulübün gelir kalemlerinide sıralamış beyefendi.alacakla borç arasında yarı yarıya olan farka hiç değinmemiş bile.elinde para edecek oyuncu sayısı çok az.neyine güvenipte bu kadar cesur konuşabiliyor anlamıyorum.anasını satayım bende 10 seneden fazladır şirket çalıştırıyorum borç yapıyorum yapmasınada bide alacaklarıma ve yaptığım işe bakıyorum ipin ucunu biraz kaçırdımmı aylarca kendime zor geliyorum.bu yönetimden hiç bir halt olmaz.onca kaos ortamı oluşturdular kendi kendilerine. eminimki dua ediyorlardır yanımızda Şenol hoca varki camianın belli kısmı hocanın hatırına sesini yükseltmiyor diye.

Seninkide işmi be Fatihim....

Mevzuat uygun değil der 20-25 milyon dolara 1461 i satarız.....

Sonra Colman gitmek istiyordu zorlamı tutacaktık deyip Onuda 6-7 milyon dolara satarız olur biter....

bir kaç sene daha idare ederiz....gerisi Allah kerim...

Şenol Güneşte bu arada iskeletini kurmaya çalıştığı için bir kaç senecik daha zaman ister....sesini çıkartmaz.....

Biz Başkandan hocadan dahamı iyi bilicez canım bu işleri....

120 milyon borçta neymiş şampiyonluğa oynuyacaksan en az 320 milyon olmalı kayyuma düşecek hale gelmelisin.....

ne kadar borç o kadar başarı.....

Faik Yılmaz
23.11.2012, 15:10
J
Egemen para için Bursa'yı sattı bize geldi. Bizi sattı bjk'ye gitti. bjk'yi sattı fener'e gitti. Bizden gidiş mevzusunda yönetimin de kabul ettiği ciddi hataları da var ama...

..

Egemen bizde kaldığı süre boyunca parasını en çok hakeden oyuncularımızdan biri idi.....

Ve sezon sonu gelmeden alacağı ücrete 200 bin euro civarı zam istedi.sözleşmesinide bir kaç yıl uzatmak istemişti..... Yönetimin yapacağı şeyi kendisi yapmış sezon bitmeden temasa geçmişti....

Ancak Yönetim değil zam yapmak görüşme bile yapmamıştı. Resmen git demişlerdi adama.

bu konuda suç kendisiyle 1 kere bile görüşmeyen yönetime aittir....

Emirhan : Kardeşim Şenol Güneş bu camiada çok sözü dinlenen bir insan... Kadro dağıtılırken neden ses çıkartmadı diyorum. Neden engel olmadı , yönetimdeki ağırlını kullanmadı diyorum...

Jajaya karıştıda Egemene niye karışmadı diyorum mesela....

Yiğit Gayretli
23.11.2012, 15:14
Egemen bizde kaldığı süre boyunca parasını en çok hakeden oyuncularımızdan biri idi.....

Ve sezon sonu gelmeden alacağı ücrete 200 bin euro civarı zam istedi.sözleşmesinide bir kaç yıl uzatmak istemişti..... Yönetimin yapacağı şeyi kendisi yapmış sezon bitmeden temasa geçmişti....

Ancak Yönetim değil zam yapmak görüşme bile yapmamıştı. Resmen git demişlerdi adama.

bu konuda suç kendisiyle 1 kere bile görüşmeyen yönetime aittir....

Emirhan : Kardeşim Şenol Güneş bu camiada çok sözü dinlenen bir insan... Kadro dağıtılırken neden ses çıkartmadı diyorum. Neden engel olmadı , yönetimdeki ağırlını kullanmadı diyorum...

Jajaya karıştıda Egemene niye karışmadı diyorum mesela....

Eee burada Şenol Güneş'in suçu ne?

Faik Yılmaz
23.11.2012, 15:21
Eee burada Şenol Güneş'in suçu ne?

Yönetime :

Takımın en iyi defans oyuncusunu neden yolluyorsunuz ,

gönderirken bana neden sormadınız...

ben burada neci başıyım

,ne yapmaya çalışıyorsunuz....

ya da benden başarı isterseniz benim istediğim kadroyu bana vermelisiniz "
diyebilirdi mesela.....

çok mu zordu bu.....

Yiğit Gayretli
23.11.2012, 15:24
Yönetime :

Takımın en iyi defans oyuncusunu neden yolluyorsunuz ,

gönderirken bana neden sormadınız...

ben burada neci başıyım

,ne yapmaya çalışıyorsunuz....

ya da benden başarı isterseniz benim istediğim kadroyu bana vermelisiniz "
diyebilirdi mesela.....

çok mu zordu bu.....

En azından kameralar karşısında 5 sefer söylediğine ben şahit oldum...

Yönetime de muhakkak gitmesini istemiyorum demiştir. Ya da kameraların karşısına çıkıp "Hiç bir zaman gitmelerini istemedim." diyerek yalan söylüyor.

Hatta Hoca şunu da diyor; "Ben hiç bir oyuncumun gitmesini istemem."

Ama gel gör ki biz işimize geleni işitiyoruz.

cem1990
23.11.2012, 15:32
Transfer de hep şenol güneş suçlu tamam
Şu sorulmaz mi peki transfer komitesi ne işe yarar?
Şahsi kanaatimdir bende hoca olsam transferle ilgilenmem ben ilgileneceksem transfer komitesine gerek yoktur o zaman.
Şu şu şu yeteneklerde oyuncu istiyorum denilir Türkiye ligine uygunsa oyuncu alınır,
Transfer komitesi bulamazsa hoca ne etsin.Elindeki malzeme budur.
Henrike nie çok para ödedik,adrian pahalı aldık falan değil biz istedik mi pahalılaşiyor oyuncu(Makukula basit bir örnektir bizden daha aşağı fiyata almiştir manisaspor)

Faik Yılmaz
23.11.2012, 15:34
En azından kameralar karşısında 5 sefer söylediğine ben şahit oldum...

Yönetime de muhakkak gitmesini istemiyorum demiştir. Ya da kameraların karşısına çıkıp "Hiç bir zaman gitmelerini istemedim." diyerek yalan söylüyor.

Hatta Hoca şunu da diyor; "Ben hiç bir oyuncumun gitmesini istemem."

Ama gel gör ki biz işimize geleni işitiyoruz.

"Ben hiç bir oyuncumun gitmesini istemem." ifadesi işin kolayına kaçmaktır.....

Bir hoca herkesi isteyemez.. Sözgelimi kalesini Tiryaki Hasan Paşa gibi canla başla savunan Onur ile 3 senedir yattığı yerden para kazanan Tayfunu aynı kefeye nası koyar... ? bunu söyleyen hocanın inanırlığı sorgulanmazmı ?

Yok eğer Bunları yönetime söylemişse de yönetimdekilerde tabiri caizse takmamışlarsa zaten sözünün hiç bir şekilde dinlenmediği anlamı çıkar... O zamanda o yönetimin emri altında neden çalışıyor diye sormak lazım hocamıza ?

her iki durumdada hocanında birince dereceden olmasada 2.dereceden sorumludur anlamı çıkıyor bana göre....

cakalkerem
23.11.2012, 15:44
geri gelmek istemiş bu seferde yönetim istememiş

Yiğit Gayretli
23.11.2012, 15:49
"Ben hiç bir oyuncumun gitmesini istemem." ifadesi işin kolayına kaçmaktır.....

Bir hoca herkesi isteyemez.. Sözgelimi kalesini Tiryaki Hasan Paşa gibi canla başla savunan Onur ile 3 senedir yattığı yerden para kazanan Tayfunu aynı kefeye nası koyar... ? bunu söyleyen hocanın inanırlığı sorgulanmazmı ?

Yok eğer Bunları yönetime söylemişse de yönetimdekilerde tabiri caizse takmamışlarsa zaten sözünün hiç bir şekilde dinlenmediği anlamı çıkar... O zamanda o yönetimin emri altında neden çalışıyor diye sormak lazım hocamıza ?

her iki durumdada hocanında birince dereceden olmasada 2.dereceden sorumludur anlamı çıkıyor bana göre....

Şenol Güneş kimsenin emri altında çalışmıyor. Önce burada anlaşalım.

Orada bir Trabzonspor taraftarı olarak, Trabzonspor için duruyor ve yönetime de sadece Trabzonspor'a zarar vermemek adına katlanıyor.

Trabzon'da hangi teknik direktör hangi yönetime laf dinletmiş ki? Eğer varsa öyle bir hoca, hemen bugün başımıza geçsin. Bunu çok ciddi söylüyorum. Ama öyle 5 ay sonra kaçıp gitmek yok. Kalacak ve mücadele verecek bu camia içerisinde...

cakalkerem
23.11.2012, 16:02
Dün Trabzon'a geldim akşamında döndüm, memleketimi özlemişim.Trabzon forum hoşuma gitti.Ts clup'tan birkaç parça eşya aldım...Tanıdık birkaç yere uğradık konu konuyu açtı söz Trabzonspor'a geldi....

Sanki şehirde ki herkes yönetim ile Hoca'nın arasının iyi olmadığı, dışarıdan gözükmeyen bir sürü sıkıntı olduğunu dile getirdiler....

Fatih Öztürk
23.11.2012, 16:03
Geçmişi sürekli kurcalamak istemiyorum.fakat kadron yönetim tarafınan dağıtılırken sesin soluğun çıkmıyorsa yada sözünü yönetime geçiremiyorsan istifa edecektin.bu normal olanı.normal olmayan tarafıda sürekli yönetimin dağıttığı kadroyu gündeme getirip vay efendim ben elimdekilerden memnundum yapacak bir şey yok giden gittiğiyle kalır önümüze bakalım demektir.bu kadar boş beleş yabancı transferi Trabzonspor tarihinde görülmemiştir.Trabzonspor her geçen gün zarara uğramaktadır.

Hüseyin Başoğlu
23.11.2012, 16:10
Geçmişi sürekli kurcalamak istemiyorum.fakat kadron yönetim tarafınan dağıtılırken sesin soluğun çıkmıyorsa yada sözünü yönetime geçiremiyorsan istifa edecektin.bu normal olanı.normal olmayan tarafıda sürekli yönetimin dağıttığı kadroyu gündeme getirip vay efendim ben elimdekilerden memnundum yapacak bir şey yok giden gittiğiyle kalır önümüze bakalım demektir.bu kadar boş beleş yabancı transferi Trabzonspor tarihinde görülmemiştir.Trabzonspor her geçen gün zarara uğramaktadır.

ediyorduki.....sadri şener tuttu....sadri şenerin hocayı bu kadarda tutmasının nedeni bence hocanın baskanlıga aday olcagı için olabilir...en azından bu secim için sadri başkan senol hocayı rakip istemiyor kendine oyüzden naptı etti adamı istifa ettirtmedi...

hatta sadri başkan dedi kendi gaziantep maçı sonrası hoca beni aradı konusabilirmiyiz dedi moralide bozuktu trabzonda yokum dedim sonra görüşürüz moralini bozma dedim geçiştirdim istifa felan kabul etmezdim felan demişti ....

cakalkerem
23.11.2012, 16:12
başkan bu seçimlerde aday olmayacak diye duyumlar aldım ben...bilemiyorum gerçekliliğini ama çok yıprandı diyorlar

Fatih Öztürk
23.11.2012, 16:13
ediyorduki.....sadri şener tuttu....sadri şenerin hocayı bu kadarda tutmasının nedeni bence hocanın baskanlıga aday olcagı için olabilir...en azından bu secim için sadri başkan senol hocayı rakip istemiyor kendine oyüzden naptı etti adamı istifa ettirtmedi...

hatta sadri başkan dedi kendi gaziantep maçı sonrası hoca beni aradı konusabilirmiyiz dedi moralide bozuktu trabzonda yokum dedim sonra görüşürüz moralini bozma dedim geçiştirdim istifa felan kabul etmezdim felan demişti ....

Kabullenemiyorum Hüseyin.hadi Selçuk şerefsizin önde gideniydi.Egemen,Yattara,Engin,Jaja neden gönderildi.yahu sığır dediğimiz Ceyhun Gülselamı bile zaman zaman aradık.hatta Caleyi bile.bunları patavatsızca savuran kimse uzaklaştırılmalıydı kulüpten.bir insan ayağına bir kere kurşun sıkar.defalarca sıkarsa ya kasıt yapıyordur yada aptaldır abicim.

farozlufatih61
23.11.2012, 16:16
http://www.spor61.net/farki-farkedildi-13326h.htm Enteresan bir takımız yöneticimiz,t.heyetimiz,taraftarımız,seyircimiz birde yerel medyamız varki evlere şenlik

Bir bakıyorsun başarısızlığı beceriksizliği formanın uğursuzluğuna bağlar

Bir bakarsın bir hafta önce yerin dibine ittiği oyuncuları bir hafta sonra kahraman ilan eder

Kahraman ilan ettiği oyuncularıda bay şenol güneşin sihirli değneğine ve farklılığına bağlar

En komedi tarafıda haberin altındaki yalan

En başta dediğim gibi enteresan bir takımımız dünyanın hiçbir yerinde örneğimiz yoktur sanırsam

El oğlu tarihinde ilk cl şampiyonluğunu kazandırdığı adamın başarısızlığına 4 maç katlanamaz

Biz başarısızlığına beceriksizliğine rağmen milli KAHRAMAN ilan ederiz

İskelet kadroyu 1.5 senede darma duman eder meşhur basınımızdan ses gelmez

Videoton anortosis gibi köy takımlarına elenirken neden elendiğini sorgulayacağına hemen ne o cl liginimi uefa avrupa liginimi kazanacaktık kılıfı uydurulur bay şenol güneşe sonuna kadar destek destek estek köstek

Fatih Öztürk
23.11.2012, 16:18
Seninkide işmi be Fatihim....

Mevzuat uygun değil der 20-25 milyon dolara 1461 i satarız.....

Sonra Colman gitmek istiyordu zorlamı tutacaktık deyip Onuda 6-7 milyon dolara satarız olur biter....

bir kaç sene daha idare ederiz....gerisi Allah kerim...

Şenol Güneşte bu arada iskeletini kurmaya çalıştığı için bir kaç senecik daha zaman ister....sesini çıkartmaz.....

Biz Başkandan hocadan dahamı iyi bilicez canım bu işleri....

120 milyon borçta neymiş şampiyonluğa oynuyacaksan en az 320 milyon olmalı kayyuma düşecek hale gelmelisin.....

ne kadar borç o kadar başarı.....

Görecez Faik dostum.mali kongre yaklaşıyor.etekdeki taşlar tek tek dökülecek.

Hüseyin Başoğlu
23.11.2012, 16:25
Kabullenemiyorum Hüseyin.hadi Selçuk şerefsizin önde gideniydi.Egemen,Yattara,Engin,Jaja neden gönderildi.yahu sığır dediğimiz Ceyhun Gülselamı bile zaman zaman aradık.hatta Caleyi bile.bunları patavatsızca savuran kimse uzaklaştırılmalıydı kulüpten.bir insan ayağına bir kere kurşun sıkar.defalarca sıkarsa ya kasıt yapıyordur yada aptaldır abicim.

egemenin bjk ye gitmesinde egemen son derece haklı idi...150-200 bin euro idi yanlıs hatırlamıyorsam anlasamadıkları nokta....

ama yattara engin jaja ortada yani naptıkları...disiplinsizlerdi ve bu gittikleri her takımda ortada....yattarayı mersinde kaç kere izledin ?? engin cüneyt çakıra nasıl girdi gördün...jaja okadar yetenekli ve genç ama kadroya giremiyor brezilyada bile....alkol tedavisi felan...

burda sorun yerin dolmaması ile alakalı mesela adrian geçen sene 10 gol 15 asist yapmıs olsaydı aklımızda jaja kalırmıydı ? selçuk un yerini zokora ile kapatmaya calısmak bir aptallıktı mesela vs.vs. uzar gider giden futbolcudada yönetimdede hepsinde hata var....

ama bu hataların karsılığı kelle olmamalı biz asıl orada kaybedyoruz işi insanlara hatasını anlayıp düzelticek zaman vermiyoruz mesela ben bu seneki transferlerimizde yüzde yüz başarı görüyorum en basitinden bambadan sonra egemeni arayan varmı ?

Fatih Öztürk
23.11.2012, 16:36
Taş yerinde ağırdır Hüseyin.Yattara,Jaja,Engin Trabzonsporda bir çizgi yakalamıştı.giden oyuncuların disiplinsizliği tarışılıyorda işe yaramayan fakat disiplinli olan Alanzinhonun ne işi var takımda?yabancı oyuncu satın alırken çok büyük paralar veriyoruz.Allahını seversen Bamba dışında Trabzonsporun yabancı oyuncusu diyebileceğin başka oyuncu varmı takımda?bir Colman diyebilirsin.başka?alıp Trabzonsporu sürüklesin diyebileceğimiz yabancı oyuncumuz yok.ha iyi işler yapılmıyorumu.Soner Aydoğdu çok çok iyi bir transfer.yöneticilere ve hocaya şans veriliyorki hala görevlerinin başındalar.bir taraftar olarak istikrardan yanayım fakat yönetim her gün kendi kendilerini kaosa sürüklüyorlar.dışardan müdahale bile gelmediği halde birbirlerini düdüklüyorlar.söyle Allah aşkına bu insanlara daha ne kadar şans verilsinki.

Hüseyin Başoğlu
23.11.2012, 16:42
Taş yerinde ağırdır Hüseyin.Yattara,Jaja,Engin Trabzonsporda bir çizgi yakalamıştı.giden oyuncuların disiplinsizliği tarışılıyorda işe yaramayan fakat disiplinli olan Alanzinhonun ne işi var takımda?yabancı oyuncu satın alırken çok büyük paralar veriyoruz.Allahını seversen Bamba dışında Trabzonsporun yabancı oyuncusu diyebileceğin başka oyuncu varmı takımda?bir Colman diyebilirsin.başka?alıp Trabzonsporu sürüklesin diyebileceğimiz yabancı oyuncumuz yok.ha iyi işler yapılmıyorumu.Soner Aydoğdu çok çok iyi bir transfer.yöneticilere ve hocaya şans veriliyorki hala görevlerinin başındalar.bir taraftar olarak istikrardan yanayım fakat hala yönetim her gün kendi kendilerine kaosa sürükleniyorlar.dışardan müdahale bile gelmediği halde birbirlerini düdüklüyorlar.söyle Allah aşkına bu insanlara daha ne kadar şans verilsinki.

alanzinho iyi bir yedek..sağlam bir çıkış yapamadıgı doğru ona bir lafım yok ama..

bamba,colman,janko,celustka şuan için bu takımın oyuncusu diyebileceğim kaliteli oyuncular...sonra şampiyonlar ligi açısındanda iyiki transfer etmişler dediğim zokorada bence başarıdır...

transferde geçen seneki hatanın aynısını bu sene yapmadılar ben buna bakıyorum ders alıyorlar ve kendilerini geliştiriyorlar..bu takıma selcuk u colman ı egemeni engini getirenlerde bunlar sonuçta...

Travelair
23.11.2012, 17:38
herşeyin başı emek, mücadele ve aidiyet. saha belirleyici olsaydı sadece sahada başarılı takımların taraftarı olurdu. eskişehir, göztepe olmazdı mesela. avrupada kasaba takımları alt liglerde bile dolu türbüne oynarken biz trabzonda boş türbüne oynuyoruz.

Taraftarın yanlışları yok değil. Ama burda en az hata taraftardadır. Taraftar gol arar, galibiyet arar, lider arar... Ayrıca Göztepe, Eskişehir gibi kulüplerin taraftarlarıyla Trabzonspor'un taraftarının motivasyonları bir değil. Trabzonspor taraftarı 28 yıldır her sene şampiyonluk motivasyonuyla yola çıkıyor, 28 yıldır hüsrana uğruyor. Bunun altından kalkmak kolay değil. Örnek verdiğiniz takımların taraftarında şampiyonluk motivasyonu yok, o yüzden hüsranları çok daha az oluyor, beklentileri karşılandığı için daha birler, daha coşkulular.

Bu takım 1.5 sene önce şampiyon olmadı mı? Destek verilmesi için ne yapılması gerekiyor?

Futbolun beşiği denen İngiltere'de 50 yıldır 2. ligde oynayan kulüplerin dahi tribünleri tıklım tıklım.

Gelişmiş ülkelerde kahraman aramama çabasını buradan ayırıp örnek gösterirken, taraftarların skora endeksli yaklaşımını öne sürerek onu haklı görme ve gösterme çabanız ağır bir çelişki.

1.5 sene olunan şampiyonluğunu alabildin mi? Bu da şu anda hüsran taraftar için. Aynı şeyleri tekrarlamamak için diğer yazdıklarınıza üstte Gerenimo'ya yazdığım yazıyı okumanızı isterim

Ergin Varlibas
23.11.2012, 17:49
1.5 sene olunan şampiyonluğunu alabildin mi? Bu da şu anda hüsran taraftar için. Aynı şeyleri tekrarlamamak için diğer yazdıklarınıza üstte Gerenimo'ya yazdığım yazıyı okumanızı isterim

Bu da bence Senol Gunesin sucu

farozlufatih61
23.11.2012, 18:06
Kaçan şampiyonlukların tek sorumlusu avni akerdeki top toplayıcısı çoçuklar zaman çaldıkları için en masumuda şenol güneş

artvints
23.11.2012, 18:23
alanzinho iyi bir yedek..sağlam bir çıkış yapamadıgı doğru ona bir lafım yok ama..

bamba,colman,janko,celustka şuan için bu takımın oyuncusu diyebileceğim kaliteli oyuncular...sonra şampiyonlar ligi açısındanda iyiki transfer etmişler dediğim zokorada bence başarıdır...

transferde geçen seneki hatanın aynısını bu sene yapmadılar ben buna bakıyorum ders alıyorlar ve kendilerini geliştiriyorlar..bu takıma selcuk u colman ı egemeni engini getirenlerde bunlar sonuçta...

ben de hatalardan ders alındığını düşünüyorum.bu sene kötü diyeceğim bi transfer yok.yurt içinden ilgilenilen oyuncular da memnun edici.eskiden en iyi yerli oyuncuları alma kapasitemiz yoktu.ama şimdi iyi transferler yapabiliyoruz.özellikle şenol hocayla iyi bir istikrar içinde olduğumuz için oyuncular trabzonsporu tercih edebiliyorlar.ayrıca ödemelerde de sıkıntı olmuyor.iyi kötü bi şekilde istikrar yakalamışız, bunu bozmamak ve yanlış tarafları da düzelterek devam etmek gerekir.herşeyi sil baştan yapmaya ne zaman ne de güç var.bi değişiklik yapılacaksa kökten değil, devam niteliğinde olmalıdır.şenol hoca t.direktörlüğü bıraktığı gün, yanında atıyorum en az iki sene çalışmış olan yardımcı hoca göreve gelmeli.ya da bu klübü iyi bilen ünal, tolunay shota gibi isimlerle devam edilmeli.

gerenimo
23.11.2012, 18:24
Taraftarın yanlışları yok değil. Ama burda en az hata taraftardadır. Taraftar gol arar, galibiyet arar, lider arar... Ayrıca Göztepe, Eskişehir gibi kulüplerin taraftarlarıyla Trabzonspor'un taraftarının motivasyonları bir değil. Trabzonspor taraftarı 28 yıldır her sene şampiyonluk motivasyonuyla yola çıkıyor, 28 yıldır hüsrana uğruyor. Bunun altından kalkmak kolay değil. Örnek verdiğiniz takımların taraftarında şampiyonluk motivasyonu yok, o yüzden hüsranları çok daha az oluyor, beklentileri karşılandığı için daha birler, daha coşkulular.

mtivasyonu şampiyonluk olan taraftar gasp edilen şampiyonluğu için türbünde bağırmıyor bile. politik olmuş iktidar fetişi olmuş. ama en az suç taraftarmış :) kendi üzerine düşeni yapmayan taraftat kimden neyin hesabını soracak.

eskişehir göztepe ya da başkası taraftar taraftardır. sahaya bakıyorsanız tabelacısınızdır taraftar değil.

artvints
23.11.2012, 18:26
Kaçan şampiyonlukların tek sorumlusu avni akerdeki top toplayıcısı çoçuklar zaman çaldıkları için en masumuda şenol güneş

şampiyonlukların nasıl çalındığı hakkında bizle hemfikir değilsen, tartışacak pek bişey yok demektir.

farozlufatih61
23.11.2012, 18:47
şampiyonlukların nasıl çalındığı hakkında bizle hemfikir değilsen, tartışacak pek bişey yok demektir.

10/11 haricinde hangi şampiyonluk çalınmış anlatta bilelim

farozlufatih61
23.11.2012, 18:50
mtivasyonu şampiyonluk olan taraftar gasp edilen şampiyonluğu için türbünde bağırmıyor bile. politik olmuş iktidar fetişi olmuş. ama en az suç taraftarmış :) kendi üzerine düşeni yapmayan taraftat kimden neyin hesabını soracak.

eskişehir göztepe ya da başkası taraftar taraftardır. sahaya bakıyorsanız tabelacısınızdır taraftar değil.

Bencede bu kadar kötü futbola bu kadar kötü kadroya bu kadar beceriksiz t.heyete hala tahammül ediyorsa bu taraftar üzerine düşen görevi yerine getirmiyor demektir

Yaşar
23.11.2012, 18:51

Cem Papila renktaş.
Yatacak yeri yok adi herifin.

artvints
23.11.2012, 18:53

96 da çok farklı değildi.

farozlufatih61
23.11.2012, 19:01
04/05'de şikecilere TRABZONDA'da yenildik 96'da antep ve van maçlarında gol attında vermedimi hakemler cem papilanın yatacak yeri yok evet ama sadece sorun o ş....sizde değil 94/95'te bir tane bjk maçını kazanmış olsaydık şampiyonduk (ikisinide ne yazıkki kaybettik) 96 daki 1 şikeçiler maçını kazansak yine şampiyonduk 04/05 yine bir tane en azından evimizde oynadığımız şikeçiler maçını alsak şampiyonduk olmadı 10/11 sezonu içinde bay şenol güneş bugüne kadar şampiyon TRABZONSPOR'dur demedi daha neyi tartışıyoruz

Hüseyin Başoğlu
23.11.2012, 19:16

96 dakini ali şen anlattı
06 dakini cem papilaya sor .....

Armağan Dere
23.11.2012, 19:36
Van maçında gitti o Şampiyonluk çalınmayla alakası yok.
Hatta Şampiyonluk gittikten sonra Ş.G Ali Şen'le görüşerek anlaşma sağlanmıştır.
Ancak Rıdvan sportif direktör olması şartı olduğu için Ş.G kabul etmemiştir.

Oruç
23.11.2012, 19:40
'96 uzmanı'mız konuşuyor.

Armağan Dere
23.11.2012, 19:42
Valla o seneyi yaşayan herkes söylüyor.
96 uzmanlığıyla alakası yok.
hatta dalga geçmeye de çalışmanın manası yok

Berke6198
23.11.2012, 19:56

Cem Papila'yi bilirsiniz belki ?

Mollasalihoğlu
23.11.2012, 20:23
2010 - 2011'de efsane kadro muhteşem top oynarken "ben sıkıldım Brezilya'ya dönüyorum" diyen, hocanın bire bir görüşmesini sallamayan, son anda "hadi kalayım bari" modunda kalan Jaja'nın gidişi sayfalarca konuşuluyor..

Çok beklersiniz başarıyı..

Travelair
23.11.2012, 21:09

Kızınla ilgilenmiyorsan ya davulcuya ya zurnacıya kaçar.

Taraftar stadyuma kazanan takımı izlemek için gider. Tabelacılıkla alakası yok. İyi futbolcular getirin, iyi futbol izletin önce

Emrah KabuL
23.11.2012, 21:12
Hoca'nın dönemindeki koşullarla diğer teknik direktörlerin dönemlerindeki koşulları karşılaştırırsanız büyük oranda hüsrana uğrarsınız...

2002/03 Samet Aybaba'nın Trabzonspor ile ilk sezonu ve ligin ilk maçında ki kadromuz aşağıda ki gibidir.

Trabzonspor » Petkovic,Serkan Özsoy,Erman Güracar,Mehmet Kahriman,Mustafa Yalçınkaya,M.Aurelio,Hasan Üçüncü,Hakkı Daş,Gökdeniz,Bushi,Mehmet Yılmaz

Oyuna girenler ise Feridun Sungur,Lee Young,Selahattin

Fenerbahçe » Rüştü,Ogün,Ü.Özat,Mirkovic,F.Akyel,Abdullah,Johnso n,Revivo,Ortega,Serhat,Washington

Oyuna girenler Cem Karaca,Ali Güneş ve Rapaic

Aybaba'lı Trabzonspor bu kadroyla 51 puan topluyor.

Türkiye Kupasında finalde Gençlerbirliği'ni mağlup ederek kupayı müzemize götürüyoruz.

Umarım dönemin koşulları içerisinde futbolcu kadroları da mevcuttur.

Zira Şenol Güneş ömrü boyunca yukarıda ki kadro gibi 2 hatta 3.sınıf kadrolarla hiç bir zaman çalışmamıştır.

Ne hikmetse hocamız her zaman Trabzonspor tarihinin en iyi futbolcu kadrolu dönemlerinde görev yapmıştır.

serdaracıl
23.11.2012, 22:13
2002/03 Samet Aybaba'nın Trabzonspor ile ilk sezonu ve ligin ilk maçında ki kadromuz aşağıda ki gibidir.

Trabzonspor » Petkovic,Serkan Özsoy,Erman Güracar,Mehmet Kahriman,Mustafa Yalçınkaya,M.Aurelio,Hasan Üçüncü,Hakkı Daş,Gökdeniz,Bushi,Mehmet Yılmaz

Fenerbahçe » Rüştü,Ogün,Ü.Özat,Mirkovic,F.Akyel,Abdullah,Johnso n,Revivo,Ortega,Serhat,Washington

Türkiye Kupasında finalde Gençlerbirliği'ni mağlup ederek kupayı müzemize götürüyoruz.

Zira Şenol Güneş ömrü boyunca yukarıda ki kadro gibi 2 hatta 3.sınıf kadrolarla hiç bir zaman çalışmamıştır.

Ne hikmetse hocamız her zaman Trabzonspor tarihinin en iyi futbolcu kadrolu dönemlerinde görev yapmıştır.

Samet hocayı neden göndermiştik. Yeteneksiz miydi, beceriksiz mi? Yoksa oyuncu değiştirmeyi mi bilmiyordu? Belki de derin Trabzonspor'un işidir.

oflubektas
23.11.2012, 23:45
Van maçında gitti o Şampiyonluk çalınmayla alakası yok.
Hatta Şampiyonluk gittikten sonra Ş.G Ali Şen'le görüşerek anlaşma sağlanmıştır.
Ancak Rıdvan sportif direktör olması şartı olduğu için Ş.G kabul etmemiştir.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım lütfen. 95-96 sezonundan sonra da Şenol Hoca görevine devam etmiştir. Fener'de ise Parreira kalmaya ikna edilememiş, yerine Lazaroni gelmiştir. 96-97 sezonunun ortasında Şenol Hoca 2-0 yenildiğimiz bir beşiktaş maçı sonrası kovulmuş, (ligde 2 veya 3.idik) , sezon bitene kadar başka takım çalıştırmamıştır. Fener ise Lazaroni gittikten sonra televizyon ve lobisiyle yıldızı parlayan Rıdvan'ı 97-98 sezonunda takımın başına getirmek istemiştir. Ancak Rıdvan'ın teknik direktör lisansı yoktur, bu nedenle Ali Şen Rıdvan'ın yanına başka bir hoca aramış ve ilk teklifi Şenol Güneş'e getirmiştir. Şenol Hoca teklifi reddetmiş,daha sonra feneri 2 kez şampiyon yapmış Todor Veselinoviç, Rıdvan'la beraber takımın başına getirilmiştir. Rıdvan-Veselinoviç ikilisi de fenerbahçe macaristan'ın MTK takımına elendikten sonra kovulmuşlardır.

Ayrıca o dönem kulüplerimizde "Sportif Direktörlük" diye bir makam yoktu. 1996'da şampiyonluğu oldukça olaylı ve dramatik bir şekilde vermiş takımın hocası, hemen sonrasında Ali Şen'in feneriyle nasıl anlaşır ? Lütfen her zırvaya balıklama atlamayınız...

Adem Erdoğan
23.11.2012, 23:56

O kadroda Fatih Tekke yok.
Samet Aybaba'nın takımı Fatih Tekke geldikten sonra gol atmaya başladı.

Travelair
24.11.2012, 00:03
Ben o olayı Şenol Güneş'in feybe ile görüşmeye gittiği ama Rıdvan'ın altında çalışmak istemediği için reddettiği şeklinde hatırlıyorum

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 00:09

Şenol Güneş de en az taraftar kadar mağdur değil mi?

Tabi bunu Şenol Güneş'in de bir taraftar olduğu gerçeğini bir kenara bırakarak yazıyorum...

annttiigs
24.11.2012, 00:12
ben bu taraftara inat olsun diye olsa kızar takımı tutarım. şurada teknik direktöre edilen laflara, ithamlara bak. Allah'ım ben utanıyorum okurken. Beyler; birisi "Şenol Güneş 10/11 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur dedi mi?" diyor. el insaf, Allah'tan korkmadınız korkmadınız bari azıcık kuldan utanın.

eloğlu şikecisini sahiplendi arkasında dağ gibi durdu. Bir de bize bak. Peehhh!

Emrah KabuL
24.11.2012, 00:14
O kadroda Fatih Tekke yok.
Samet Aybaba'nın takımı Fatih Tekke geldikten sonra gol atmaya başladı.

Hatta ilk maçında Adanaspor'a karşı sonradan oyuna girerek maçı 1-0 kazanmamızı sağlamıştı.

Fatih geldi gelmesini de savunma hattı Erman,M.Yalçınkaya,Erdinç,Serkan Kılıç,Tayfun Cora,Oumar Dieng,M.Kahriman,Macit,Feridun ve Serkan Özsoy'dan oluştu.

Orta saha Aurelio,Gökdeniz,Hüseyin,Erman Özgür,Hasan,Ali Şen,Somers,Muzaffer,Lee,Hakkı

Forvet F.Tekke,M.Yılmaz,Selahattin ve Bushi

Böyle bir takım çalıştırmış mi hiç Şenol Güneş ?

Hani bizlerden daha iyi Trabzonspor'lu olduğu söylenen Şenol Güneş,2000'li yılların başında M.A.Y'dan sonra dibe vuran Trabzonspor'un imdadına koştu mu ?

Şenol Hoca sürekli enkaz devralır diyorsunuz ya,2000'li yılların başında ki gibi bir enkaz yaşamış mıdır bu camia ?

Sadi,Briegel,Samet,Ziya cefasını çekerken Şenol Güneş her zaman ki gibi sefa sürülecek zamana denk geldi.. nedense..!

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 00:31
İnsanlar öyle şeyler yazıyor ki kanım donuyor taraflılıklarından...

Sanki Samet Aybaba'nın elinde o kadro varken fener'de Totti, bjk'de Ronaldo, gs'de de Rivaldo vardı...

Bahsettiğimiz dönemlerde ligin kalitesi ve kulüplerin mali yapıları itibariyle bu kadro şampiyon olmazdı belki ama Türkiye Kupası alırdı işte.

Fatih, Gökdeniz, Aurelio, Lee Young, Erman Özgür, Bushi, Erman ve Erdinç o dönemin ligi için "iyi" sınıfındaki futbolculardı.

Misal Lee'den daha iyi sol bek hala daha gelmedi bu takıma. Fatih gibi santrafor bulamadık. Aurelio gitti, şov yaptı. Gökdeniz efsane oldu. O dönem ligin en iyi stoperiydi... Erman Özgür ligin kıymetli sol ayaklı oyuncularından biriydi. Bushi ligin en gözde forvetlerindendi.

Kimi kandırıyorsunuz ya da kandırmaya çalışıyorsunuz ben anlamıyorum. Bu şekilde anca kendinizi kandırırsınız. Hatta onu da yapamazsınız.

Edit: Erdinç konusunda bir anlık dalgınlıkla yanlış bilgi verdim...

Travelair
24.11.2012, 00:32
Şenol Güneş de en az taraftar kadar mağdur değil mi?

Tabi bunu Şenol Güneş'in de bir taraftar olduğu gerçeğini bir kenara bırakarak yazıyorum...

Taraftar almadan veriyor. Şenol Güneş ise kulübün çalışanı. Mağdurluktan kasıt yönetime söz geçirememesi ise katılmıyorum. Futbolcu seçimi konusunda sorumluluk almıyor ki. Gidenler var. Gelenler var. İstemedin ama alındı diyelim. Tepki olarak istifa da etmiyor. Mağdur sayılır mı bilemiyorum

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 00:43
Taraftar almadan veriyor. Şenol Güneş ise kulübün çalışanı. Mağdurluktan kasıt yönetime söz geçirememesi ise katılmıyorum. Futbolcu seçimi konusunda sorumluluk almıyor ki. Gidenler var. Gelenler var. İstemedin ama alındı diyelim. Tepki olarak istifa da etmiyor. Mağdur sayılır mı bilemiyorum

Şampiyonluğu çalındı diyorum. 3. kez hem de... Mahkeme tescillendi yine verilmedi. Evine, ocağına hırsız dadandı adamın.

Şu para meselesi de başka yere gitmeye başladı artık. Bugüne kadar bu kulübün başına geçen her teknik direktör sözleşmesinde yazan maaşı aldı. Şenol Güneş de alacak... Hayatını bu şekilde idame ettiriyor. Mesleğinden para kazanıyor olması onu mağdur olmadığı anlamına gelmez.

Yarın bir gün Şenol Güneş başkan olsa ve cebinden para verse durumu eşitlemiş mi olacak? Ya da şu an ki halinden daha büyük bir Trabzonspor'lu olarak mı kabul edeceğiz onu?

Emrah KabuL
24.11.2012, 00:43
İnsanlar öyle şeyler yazıyor ki kanım donuyor taraflılıklarından...

Sanki Samet Aybaba'nın elinde o kadro varken fener'de Totti, bjk'de Ronaldo, gs'de de Rivaldo vardı...

Bahsettiğimiz dönemlerde ligin kalitesi ve kulüplerin mali yapıları itibariyle bu kadro şampiyon olmazdı belki ama Türkiye Kupası alırdı işte.

Fatih, Gökdeniz, Aurelio, Lee Young, Erman Özgür, Bushi, Erman ve Erdinç o dönemin ligi için "iyi" sınıfındaki futbolculardı.

Misal Lee'den daha iyi sol bek hala daha gelmedi bu takıma. Fatih gibi santrafor bulamadık. Aurelio gitti, şov yaptı. Gökdeniz efsane oldu. Erdinç milli takıma gitti ve Shaktar'a transfer oldu. O dönem ligin en iyi stoperiydi... Erman Özgür ligin kıymetli sol ayaklı oyuncularından biriydi. Bushi ligin en gözde forvetlerindendi.

Kimi kandırıyorsunuz ya da kandırmaya çalışıyorsunuz ben anlamıyorum. Bu şekilde anca kendinizi kandırırsınız. Hatta onu da yapamazsınız.

Yok artık.

Ayrıca Shaktar'a giden Erdinç değil Tolga idi.

Neyse şu bahaneyi de gördüm ya artık bu başlıkta yazmamın bir anlamı kalmadığını anladım.

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 00:47
Yok artık.

Ayrıca Shaktar'a giden Erdinç değil Tolga idi.

Neyse şu bahaneyi de gördüm ya artık bu başlıkta yazmamın bir anlamı kalmadığını anladım.

Doğru bu kısmını yanlış hatırladım bir an. Ama haricinde ne söylediysem kelimesi kelimesine arkasındayım.

Erdinç konusunda hafızamın azizliğine uğradım.

Emrah KabuL
24.11.2012, 01:03
Bir takım düşünün ki savunma hattı Erdinç,Erman Güraçar,Oumar,M.Kahraman,Serkan Özsoy,Macit

bekler » M.Yalçınkaya,Tayfun,Serkan Klıç,Feridun

Orta saha » Aurelio,Gökdeniz,Hüseyin,Erman,Hasan,Ali Şen,Somers,Lee,Hakkı Daş

Forvet » F.Tekke,Selahattin,M.Yılmaz,Bushi

Şu kadroyu şampiyonluğa oynayan takımlarla bir tutarak,onlardan fazla bir eksiği yoktu demeye getirebilecek kadar gözünüz dönmüş ne yazık ki.

Yaşar
24.11.2012, 01:27
Bjk kadrosunda Fernandes ve Hilbert dışında bizim takımda oynayabilecek hiç bir oyuncu yokken, hele yedek kulübesi çoluk çocuk ile doluyken, maç fazlası ile de olsa lider durumda olmaları Samet Aybaba başarısıdır.

Not. Şenol Güneş'i eleştiri yazısı değil, Samet Aybaba'yı övme yazısıdır.

Adem Erdoğan
24.11.2012, 01:40
Samet Aybaba hakkındaki olumlu yorumlara katılıyorum. Kıymeti ancak yoklukta bilinen bir hoca oldu hep.
Yalnız şunu da unutmayalım ki Hugo Bross'tan önce bu takıma getirilecekken yer yerinden oynadı Trabzon'da ve bu forumda.

@Emrah Kabul
Şampiyonluğa oynayan takımlardan fazla bir eksiği yoktu demeye kim getiriyor onu anlamadım.
Şampiyon olan bjk ile 30'dan fazla puan farkı ile ligi 7. bitirmişti o takım. Bunda ligi boşverip Kupaya odaklanmanın da etkisi olmuştu tabi. Başarı mı sence?

Uğur Ö.
24.11.2012, 01:58
Siftah benden galiba.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun Şenol Hocam

Emrah KabuL
24.11.2012, 02:00
@Emrah Kabul
Şampiyonluğa oynayan takımlardan fazla bir eksiği yoktu demeye kim getiriyor onu anlamadım.
Şampiyon olan bjk ile 30'dan fazla puan farkı ile ligi 7. bitirmişti o takım. Bunda ligi boşverip Kupaya odaklanmanın da etkisi olmuştu tabi. Başarı mı sence?

Misal Lee'den daha iyi sol bek hala daha gelmedi bu takıma. Fatih gibi santrafor bulamadık. Aurelio gitti, şov yaptı. Gökdeniz efsane oldu. O dönem ligin en iyi stoperiydi... Erman Özgür ligin kıymetli sol ayaklı oyuncularından biriydi. Bushi ligin en gözde forvetlerindendi.

.

Armağan Dere
24.11.2012, 02:58
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım lütfen. 95-96 sezonundan sonra da Şenol Hoca görevine devam etmiştir. Fener'de ise Parreira kalmaya ikna edilememiş, yerine Lazaroni gelmiştir. 96-97 sezonunun ortasında Şenol Hoca 2-0 yenildiğimiz bir beşiktaş maçı sonrası kovulmuş, (ligde 2 veya 3.idik) , sezon bitene kadar başka takım çalıştırmamıştır. Fener ise Lazaroni gittikten sonra televizyon ve lobisiyle yıldızı parlayan Rıdvan'ı 97-98 sezonunda takımın başına getirmek istemiştir. Ancak Rıdvan'ın teknik direktör lisansı yoktur, bu nedenle Ali Şen Rıdvan'ın yanına başka bir hoca aramış ve ilk teklifi Şenol Güneş'e getirmiştir. Şenol Hoca teklifi reddetmiş,daha sonra feneri 2 kez şampiyon yapmış Todor Veselinoviç, Rıdvan'la beraber takımın başına getirilmiştir. Rıdvan-Veselinoviç ikilisi de fenerbahçe macaristan'ın MTK takımına elendikten sonra kovulmuşlardır.

Ayrıca o dönem kulüplerimizde "Sportif Direktörlük" diye bir makam yoktu. 1996'da şampiyonluğu oldukça olaylı ve dramatik bir şekilde vermiş takımın hocası, hemen sonrasında Ali Şen'in feneriyle nasıl anlaşır ? Lütfen her zırvaya balıklama atlamayınız...

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2012/09/17/ali-senden-kocaman-icin-sok-sozler
Ali Şen kendisi açıkladı bunları
Sportif direktör derken Ş.G'nin üstünde bir makamda olacağı için Ş.G reddetmiştir.
Ş.G'de bunları yalanlamadığına göre,
İstemiş mi istememiş mi buna bakalım
Bu konuşmadan Rıdvan olmasaydı Ş.G'nin Fb'ye gideceğini anlıyorum ben.
2 ay sonra da demek istemedim.Yalnız 1 yıl sonra oluyor sanırım.
Hatta Ogün'ü dövdüler Trabzon'da.
Abdullah Yuhalandı.
Ama bunlar hiç ortaya çıkmadı.Ya da çıkarılmadı

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 03:01
Bir takım düşünün ki savunma hattı Erdinç,Erman Güraçar,Oumar,M.Kahraman,Serkan Özsoy,Macit

bekler » M.Yalçınkaya,Tayfun,Serkan Klıç,Feridun

Orta saha » Aurelio,Gökdeniz,Hüseyin,Erman,Hasan,Ali Şen,Somers,Lee,Hakkı Daş

Forvet » F.Tekke,Selahattin,M.Yılmaz,Bushi

Şu kadroyu şampiyonluğa oynayan takımlarla bir tutarak,onlardan fazla bir eksiği yoktu demeye getirebilecek kadar gözünüz dönmüş ne yazık ki.

Anlamamak için ciddi çaba sarf ediyorsunuz ama ben ısrar edeceğim, kararlıyım.

O dönem Türkiye Ligi'nin ve Trabzonspor'un durumu buydu. Ligi bir süre domine etmiş ve çaptan düşmüş gs, 100. yılında ite kaka şampiyon yapılmış bjk ve sürekli yalpalayan bir fb vardı.

Hatta öyle ki biz kupa finalini iki sene üst üste Gençlerbirliği ile oynamıştık. Aynı zamanda Antep, Denizli, Gençlerbirliği gibi takımlar ligde de fena gitmiyorlardı. Bu kadro da o zamanın şartlarında "çok da ölü olmayan" bir kadroydu. Samet Aybaba teknik direktörlük yetenekleriyle o kadroyu en verimli şekilde kullandı ve kupayı aldık.

Bu kadro şampiyonluğa oynaması imkansız bir kadroydu. Ama doğru şekilde oynarsa Türkiye Kupası alabilirdi. Samet Aybaba da bu kadroyu doğru oynattı.

He bu arada ikidir yazacağım unutuyorum; bir teknik direktörün çalışma şartlarını sadece kadro kalitesiyle değerlendireceksek, hiç konuşmayalım.

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2012/09/17/ali-senden-kocaman-icin-sok-sozler

Ali Şen kendisi açıkladı bunları
Sportif direktör derken Ş.G'nin üstünde bir makamda olacağı için Ş.G reddetmiştir.
Ş.G'de bunları yalanlamadığına göre,
İstemiş mi istememiş mi buna bakalım
Bu konuşmadan Rıdvan olmasaydı Ş.G'nin Fb'ye gideceğini anlıyorum ben.

Armağan, Hoca'ya kişisel olarak ulaşıp bu soruları sormak aslında çok da zor değil. Bu konuya biraz mesai harcarsan cevabı direk muhatabından alabilirsin bence. Herkes de öğrenmiş olur bu vesileyle.

Armağan Dere
24.11.2012, 03:07
Hocaya sormak istediğim o kadar çok soru var ki
Cevap veremeyip salonu terkedeceğini düşünüyorum.
O reddederse kime inanacağız.Yüzleştirmek en mantıklısı o zaman bu konuda
Ya da şöle sorarım
''Rıdvan Olmasaydı Fenerbahçe'ye gidecek miydiniz''?

Emrah KabuL
24.11.2012, 03:08
@Yiğit Gayretli

Kadro kalitesini bile şampiyonluğa oynayan diğer takımlarla neredeyse denk tuttuğunuz için diğer şartlara girmeye hiç gerek yok.

Maşallah Şenol Güneş hakkında yazılanlara türlü türlü bahaneleriniz mevcut olup sürekli hocayı savunma telaşı içerisindesiniz.

İnanın hoca bile şu foruma girme imkanı olup bizlere cevap verebilseydi eğer eminim sizler kadar efor sarfetmezdi.

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 03:11
Hocaya sormak istediğim o kadar çok soru var ki
Cevap veremeyip salonu terkedeceğini düşünüyorum.
O reddederse kime inanacağız.Yüzleştirmek en mantıklısı o zaman bu konuda
Ya da şöle sorarım
''Rıdvan Olmasaydı Fenerbahçe'ye gidecek miydiniz''?

Ali Şen'e inanabiliyorsan bu tarz hususlarda, Hoca'ya hiç sorma zaten Armağan. Direk Ali Şen'in dediğine inan.

@Yiğit Gayretli

Kadro kalitesini bile şampiyonluğa oynayan diğer takımlarla neredeyse denk tuttuğunuz için diğer şartlara girmeye hiç gerek yok.

Maşallah Şenol Güneş hakkında yazılanlara türlü türlü bahaneleriniz mevcut olup sürekli hocayı savunma telaşı içerisindesiniz.

İnanın hoca bile şu foruma girme imkanı olup bizlere cevap verebilseydi eğer eminim sizler kadar efor sarfetmezdi.

Sizin çabanız da tekdire şayan.

"Yarın hava yağışlıymış, pü sana Şenol Güneş!"

Armağan Dere
24.11.2012, 03:13
Hoca bu konuyu neden gündeme getirmiyor.
Hoca'nın bu konunun gündeme gelmesinden korktuğunu düşünüyorum
Yeri gelince ''Aykut ve öğrencileri şike yapmamıştır''. da diyor ama.
Nası yapalım şimdi Yiğit.
Ali Şen neden yalan söylesin
Adam açık açık ben Aygün'ün kafasını sardırdım da diyor.
O doğru bu mu yalan.

Emrah KabuL
24.11.2012, 03:19
Ali Şen'e inanabiliyorsan bu tarz hususlarda, Hoca'ya hiç sorma zaten Armağan. Direk Ali Şen'in dediğine inan.

Sizin çabanız da tekdire şayan.

"Yarın hava yağışlıymış, pü sana Şenol Güneş!"

O yüzdendir ki 2 sene önce hoca hakkında yazmış olduğum övgü dolu mesajlar halen daha bu konu başlığında bulunmaktadır.

''Hava da çok iyi bu aralar,yağmur falan yok bunu da Şenol Güneş'e yorun''

Travelair
24.11.2012, 07:51
Şampiyonluğu çalındı diyorum. 3. kez hem de... Mahkeme tescillendi yine verilmedi. Evine, ocağına hırsız dadandı adamın.

Şu para meselesi de başka yere gitmeye başladı artık. Bugüne kadar bu kulübün başına geçen her teknik direktör sözleşmesinde yazan maaşı aldı. Şenol Güneş de alacak... Hayatını bu şekilde idame ettiriyor. Mesleğinden para kazanıyor olması onu mağdur olmadığı anlamına gelmez.

Yarın bir gün Şenol Güneş başkan olsa ve cebinden para verse durumu eşitlemiş mi olacak? Ya da şu an ki halinden daha büyük bir Trabzonspor'lu olarak mı kabul edeceğiz onu?

Anlatamıyorum galiba, en az taraftar kadar mağdur değil midir diye sordun, ben de onun cevabını verdim, yoksa aldığı parayı sorgulamadım

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 12:40
Anlatamıyorum galiba, en az taraftar kadar mağdur değil midir diye sordun, ben de onun cevabını verdim, yoksa aldığı parayı sorgulamadım

Benim sorduğum sorunun cevabını vermiyorsunuzki ama...

Travelair
24.11.2012, 12:53
Taraftarın görevi ayrı, hocanın görevi ayrı. Mağdurluk konusunu açtınız diye dedim. Mağduriyet seviyesini paraya bağlamadım, tespit yaptım, cebinden para versin de demedim. Herkes görevini layıkıyla yaparsa sorun kalmaz. Ama ilk önce sahada futbolcu ve futbol görülmeli ki taraftar da canlansın. Oksijen, su gibi birşey bu taraftar için. Taraftarı inandırmadan olmaz. Taraftarı kandırarak da olmaz. Her sene aynı oyun tutmaz. Sonra taraftar gelmiyor denirse kimse inanmaz

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 12:56
Taraftar daha önceki dönemlerde de bu sınavı veremedi. Bu Şenol Güneş'e özel bir durum değil. Kimsenin arkasında duramadı.

Trabzonspor taraftarı şimarık ve ukala çocuk gibidir. Hep elinde şeker olsun ister.

ESER
24.11.2012, 13:00

en masumu aziz. tek suclu hoca;)

Travelair
24.11.2012, 13:04
Arkasında duramayan değil, arttırıyorum, durmayan taraftar değil, yönetimlerdir. En yakın örneği de Broos ve Ersun Yanal'ın gönderilişlerinde gizlidir

canna52
24.11.2012, 13:11
Taraftar daha önceki dönemlerde de bu sınavı veremedi. Bu Şenol Güneş'e özel bir durum değil. Kimsenin arkasında duramadı.

Trabzonspor taraftarı şimarık ve ukala çocuk gibidir. Hep elinde şeker olsun ister.

bu karanlığa sövmekten başka bir şey değil.

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 13:19
bu karanlığa sövmekten başka bir şey değil.

Şenol Güneş'e sövmekten daha gerçekçi.

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 13:23
Arkasında duramayan değil, arttırıyorum, durmayan taraftar değil, yönetimlerdir. En yakın örneği de Broos ve Ersun Yanal'ın gönderilişlerinde gizlidir

Samet Aybaba'nın gelişini engelleyen taraftar, Ersun Yanal'ın veya ondan öncekilerin -kalmasını istedikleri herhangi bir teknik direktörün- gidişine neden mani olmadı?

Kendimizi kandırmayı bırakalım artık. Hepimiz kahvede söven amcaların nesilleriyiz.

Yine burada yazmıştım, tekrarı olsun. Kimden dinlediysem de adını bir türlü hatırlayamadım, hakkını helal etsin...

Bir penaltı kazanıyoruz. Topun başına bizimkilerden birisi geçiyor, topa vuruyor; gol!

Yan sandalyede oturan amca; "Az galsun ataydi oni dişari. Goyaym o gafay!"

Trabzon memnuniyetsizlikler şehridir...

ESER
24.11.2012, 13:35
O yüzdendir ki 2 sene önce hoca hakkında yazmış olduğum övgü dolu mesajlar halen daha bu konu başlığında bulunmaktadır.

''Hava da çok iyi bu aralar,yağmur falan yok bunu da Şenol Güneş'e yorun''

ben de bunu anlayamiyorum, iki sene once ovguler hakedecek kadar iyi isler yapmis adamin 2 sene sonra hocaligini asagilamak neden? iki sene once de ayni hocaydi. hocanin iyi kadrolar uzerine konan mirasyedi oldugunu isler kotu gidince mi farkettiniz?

Travelair
24.11.2012, 13:38
Samet Aybaba'nın gelişini engelleyen taraftar, Ersun Yanal'ın veya ondan öncekilerin -kalmasını istedikleri herhangi bir teknik direktörün- gidişine neden mani olmadı?

Kendimizi kandırmayı bırakalım artık. Hepimiz kahvede söven amcaların nesilleriyiz.

Yine burada yazmıştım, tekrarı olsun. Kimden dinlediysem de adını bir türlü hatırlayamadım, hakkını helal etsin...

Bir penaltı kazanıyoruz. Topun başına bizimkilerden birisi geçiyor, topa vuruyor; gol!

Yan sandalyede oturan amca; "Az galsun ataydi oni dişari. Goyaym o gafay!"

Trabzon memnuniyetsizlikler şehridir...

Öyle insanlar olabilir. Doğrudur. Peki neden o insanı gösterip biz buyuz diyoruz? Neden içselleştiriyoruz, dışlayalım? Sen senelerini üniversite okumak için veriyorsun. Başkası üniversiteyi es geçiyor. Sana birisi gelse dese bak sen bu adamsın, ne dersin? Kabul eder misin? Hayır ben üniversite bitirmek için 4 senemi harcadım dersin. O halde kötü huylu insanların davranışlarını içselleştirmeyelim, dışlayalım ki toplum düzelsin

Samet Aybaba'nın da gelişini engelleyen yine benim bahsettiğim manada olan taraftar değildi. Derin Trabzonspor istemedi. Söz dinlemez, üstüne başarılı olur, çıkarları bozulur diye korktular. Vurun kahpeye türünde bir propoganda yaptılar, gazete, medya her ne ise, taraftarın bazısı da yedi bu numarayı, bazı taraftar ise zaten kontrollerinde...

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 13:47
Öyle insanlar olabilir. Doğrudur. Peki neden o insanı gösterip biz buyuz diyoruz? Neden içselleştiriyoruz, dışlayalım? Sen senelerini üniversite okumak için veriyorsun. Başkası üniversiteyi es geçiyor. Sana birisi gelse dese bak sen bu adamsın, ne dersin? Kabul eder misin? Hayır ben üniversite bitirmek için 4 senemi harcadım dersin. O halde kötü huylu insanların davranışlarını içselleştirmeyelim, dışlayalım ki toplum düzelsin

Samet Aybaba'nın da gelişini engelleyen yine benim bahsettiğim manada olan taraftar değildi. Derin Trabzonspor istemedi. Söz dinlemez, üstüne başarılı olur, çıkarları bozulur diye korktular. Vurun kahpeye türünde bir propoganda yaptılar, gazete, medya her ne ise, taraftarın bazısı da yedi bu numarayı, bazı taraftar ise zaten kontrollerinde...

Daha Samet Aybaba'nın adı geçmesiyle bu forumda neler yaşandığını çok iyi hatırlıyorum.

Bu arada gerçekliği kabul etmekle içselleştirme kavramları yer değiştirmesin. Bu adamları hepimiz tanıyoruz. Bizim taraftar profilimiz bu...

canna52
24.11.2012, 13:51
taraftarın yönetimin aldığı kararlar üzerinde etkisi %0.0001 bile değildir. eğer öyle olmasaydı sadri şampiyonluğu 6 ay sonra yarım ağız istemezdi.

Travelair
24.11.2012, 13:54
Daha Samet Aybaba'nın adı geçmesiyle bu forumda neler yaşandığını çok iyi hatırlıyorum.

Bu arada gerçekliği kabul etmekle içselleştirme kavramları yer değiştirmesin. Bu adamları hepimiz tanıyoruz. Bizim taraftar profilimiz bu...

Hayır ben onları taraftar saymıyorum. Ben de taraftarım, onlara benzemiyorum. Meydanı onlara bıraktığımız için görünürde onlar var. Ulusal medya da yıllar yılı Trabzonspor'a işte siz busunuz diyerek bizi vahşi, agresif, barbar gösterdi. İstanbul takımlarının kat be kat yaptıkları gündemden çabucak düşürüldü. Onların iyi yönleri, bizim kötü yönlerimiz abartılarak bir algı yaratıldı. İnsanlar iyi gördüğüne mi gider kötü gördüğüne mi? O yüzden ben de diyorum ki hiç olmazsa biz iyi taraftarı yüceltelim ki bu insanları camiamızdan dışlamış olalım. Biz buyuz deyip karşıya geçmeyelim

Samet Aybaba konusunda forum olumsuz yaklaştı. Çünkü dünyaca ünlü bir isim bekliyorlardı. Bu beklenti içerisine soktuğunuz bir camiayı kandırmak çok kolay. Taraftarın bilinçlenmesi lazım. Ama bunu kendimizi kötüleyerek de yapamayız. Şuna inanıyorum bu kulüp sürekli manipülelerle sömürüye açık hale getiriliyor

Yiğit Gayretli
24.11.2012, 14:28
Hayır ben onları taraftar saymıyorum. Ben de taraftarım, onlara benzemiyorum. Meydanı onlara bıraktığımız için görünürde onlar var. Ulusal medya da yıllar yılı Trabzonspor'a işte siz busunuz diyerek bizi vahşi, agresif, barbar gösterdi. İstanbul takımlarının kat be kat yaptıkları gündemden çabucak düşürüldü. Onların iyi yönleri, bizim kötü yönlerimiz abartılarak bir algı yaratıldı. İnsanlar iyi gördüğüne mi gider kötü gördüğüne mi? O yüzden ben de diyorum ki hiç olmazsa biz iyi taraftarı yüceltelim ki bu insanları camiamızdan dışlamış olalım. Biz buyuz deyip karşıya geçmeyelim

Samet Aybaba konusunda forum olumsuz yaklaştı. Çünkü dünyaca ünlü bir isim bekliyorlardı. Bu beklenti içerisine soktuğunuz bir camiayı kandırmak çok kolay. Taraftarın bilinçlenmesi lazım. Ama bunu kendimizi kötüleyerek de yapamayız. Şuna inanıyorum bu kulüp sürekli manipülelerle sömürüye açık hale getiriliyor

Bu kulüp sürekli manipüle ediliyor zaten. Bunu da yıllardır önleyemiyoruz.

Ama memnuniyetsiz olduğumuzu görmek için medya gazlamasına maruz kalmaya gerek yok. Taraftar Samet Aybaba'yı bilinçsizce ama "isteyerek" bu kulüpten içeri sokmadı. Belki o gün ben de tepki gösterdim, hatırlamıyorum şimdi ama ben de hata yapmışım eğer tepki gösterdiysem. Trabzon halkının genel yapısı memnuniyetsizlik üzerine kurulu. Sadece Trabzonspor değil ki...

Travelair
24.11.2012, 14:48
Şenol hocaya naçizane şu öğüdü salık veriyorum:

Adamın biri, hasta olan arkadaşını çok soğuk bir kış gününde ziyarete gitmeye karar verdi.
Adam bir an "Yollar buz tutmuş, yürümek olanaksız" diye düşündü; ama yoluna devam etti. Hasta olan arkadaşının yanına vardı ve hiç zaman kaybetmeden buzlu yollardan yakınmaya başladı:
"Bir adım ileri gidiyorsan iki adım geri kayıyorsun"
Hasta oldukça şaşkındı ve dayanamayıp şöyle dedi:
"Her adımda iki adım geri kayıyorsan buraya nasıl gelebildin peki?"
Adam bu soruyu şöyle yanıtladı:
"Yarı yolda sana gelmenin olanaksızlığını anladım ve evime dönmeye karar verdim"

Ergin Varlibas
24.11.2012, 16:30
2010 - 2011'de efsane kadro muhteşem top oynarken "ben sıkıldım Brezilya'ya dönüyorum" diyen, hocanın bire bir görüşmesini sallamayan, son anda "hadi kalayım bari" modunda kalan Jaja'nın gidişi sayfalarca konuşuluyor..

Çok beklersiniz başarıyı..

Iste bu herseyi ozetliyor aslinda. Hala arkasindan agliyorlar bu oyuncun. Farkinda olmadan sirke falanmi girdik? Komedyenlerle dolu burasi hahah

Mehmet Fatih Silik
24.11.2012, 20:16
Ögretmenler gününüz kutlu olsun Hocam...

Emrah KabuL
24.11.2012, 21:04
ben de bunu anlayamiyorum, iki sene once ovguler hakedecek kadar iyi isler yapmis adamin 2 sene sonra hocaligini asagilamak neden? iki sene once de ayni hocaydi. hocanin iyi kadrolar uzerine konan mirasyedi oldugunu isler kotu gidince mi farkettiniz?

Öncelikle aşağılamak ile eleştirmek çok ayrı şeyler.

Ve benim hiç bir yazımda hocayı aşağıladığım mesajlar bulamazsınız.

Kaleciden teknik adam olur mu gibi ya da hocanın aldığı parayı dile getirmek gibi vs.

Bahsettiğiniz gibi hoca 2 sene önce de aynı hocaydı.

Fakat göze hoş gelen bir futbol olduğu için de hocaya övgü dolu sözler sarfetmemiz gayet de normal değil mi ?

Eleştirilerimin sebebine gelirsek eğer 2 sezon önce ki futbolun saha da olmayışıdır.Benim tek derdim futbol.Sonuçları umursamam bile.Fakat bazıları kötü futbolun,2 sezondur halen daha takım olamamamızın sebebini türlü türlü bahaneler ile dile getirdiği için de ne yazık ki olayın iç yüzünün bahsedilen gibi olmadığını ortaya koymak adına bu tür cevaplar vermek zorunda kalıyoruz.

Misal bir insan 2 senedir takım olamamızı bir yana bırakıp başka şeyleri yazmaya başlarsa elbette konu ister istemez derine iniyor.

Örnek olarak hoca her defasında enkaz almıştır denilirse ben de bunun aksini belirtirim.

Hoca yokken özellikle derbi maçlarında halimiz içler acısı bir durumdaydı denilirse ben de bu durumun doğru olmadığını belirtirim.

Hoca'nın elinde ki imkanlarla diğer teknik adamların imkanlarını karşılaştırmayın zararlı çıkarsınız denilirse yine aynı şekilde bu durumun gerçeği yansıtmadığını belirtirim.Gerçi belirtiyoruz da ne oluyor ? Altta kalmamak adına hemen başka bir bahane önümüze geliyor.

Yani sonuç olarak ortada bir başarısızlık var ise bunu kabulleneceğimiz yerde olaylar sürekli saptırılıyor.

Dediğiniz gibi 2 sene önce işler yolunda gittiği zaman neden hocanın hazır kadroya geldiğini neden ima edelim ?

Bunu ifade edersek işte o zaman Şenol Güneş düşmanı oluruz.

Takım başarılıyken bu başarının sebebi hoca değil diyen bir insan artniyetli olmaz mı ?

İşte bende takım başarılıyken hocaya övgü dolu sözler sarfettim.

Fakat başarısız olduğu zaman da bırakın eleştiri yapma hakkına sahip olalyım.

Sonuçta her iki durumda da hocayı eleştiren birisi değilim.

ESER
24.11.2012, 21:31
Öncelikle aşağılamak ile eleştirmek çok ayrı şeyler.

Ve benim hiç bir yazımda hocayı aşağıladığım mesajlar bulamazsınız.

Kaleciden teknik adam olur mu gibi ya da hocanın aldığı parayı dile getirmek gibi vs.

Bahsettiğiniz gibi hoca 2 sene önce de aynı hocaydı.

Fakat göze hoş gelen bir futbol olduğu için de hocaya övgü dolu sözler sarfetmemiz gayet de normal değil mi ?

Eleştirilerimin sebebine gelirsek eğer 2 sezon önce ki futbolun saha da olmayışıdır.Benim tek derdim futbol.Sonuçları umursamam bile.Fakat bazıları kötü futbolun,2 sezondur halen daha takım olamamamızın sebebini türlü türlü bahaneler ile dile getirdiği için de ne yazık ki olayın iç yüzünün bahsedilen gibi olmadığını ortaya koymak adına bu tür cevaplar vermek zorunda kalıyoruz.

Misal bir insan 2 senedir takım olamamızı bir yana bırakıp başka şeyleri yazmaya başlarsa elbette konu ister istemez derine iniyor.

Örnek olarak hoca her defasında enkaz almıştır denilirse ben de bunun aksini belirtirim.

Hoca yokken özellikle derbi maçlarında halimiz içler acısı bir durumdaydı denilirse ben de bu durumun doğru olmadığını belirtirim.

Hoca'nın elinde ki imkanlarla diğer teknik adamların imkanlarını karşılaştırmayın zararlı çıkarsınız denilirse yine aynı şekilde bu durumun gerçeği yansıtmadığını belirtirim.Gerçi belirtiyoruz da ne oluyor ? Altta kalmamak adına hemen başka bir bahane önümüze geliyor.

Yani sonuç olarak ortada bir başarısızlık var ise bunu kabulleneceğimiz yerde olaylar sürekli saptırılıyor.

Dediğiniz gibi 2 sene önce işler yolunda gittiği zaman neden hocanın hazır kadroya geldiğini neden ima edelim ?

Bunu ifade edersek işte o zaman Şenol Güneş düşmanı oluruz.

Takım başarılıyken bu başarının sebebi hoca değil diyen bir insan artniyetli olmaz mı ?

İşte bende takım başarılıyken hocaya övgü dolu sözler sarfettim.

Fakat başarısız olduğu zaman da bırakın eleştiri yapma hakkına sahip olalyım.

Sonuçta her iki durumda da hocayı eleştiren birisi değilim.

Ben de tam bunu sordum, neden?

Neyse tesekkurler , vakit harcayip, emek harcamissin

Emrah KabuL
24.11.2012, 21:36
Ben de tam bunu sordum, neden?

Neyse tesekkurler , vanity harcayip, emek harcamissin

Dedim ya ağabey.

Şenol Güneş düşmanı olsaydık takım iyi giderken de bu başarının tesadüf olduğunu,şans olduğunu vs. gibi bahaneler uydururduk.

Ama yok biz ne yaptık ? Hocayı övdük,teşekkür ettik.

Fakat şu an yapılan ise başarısızlığı kabul edemememek,türlü türlü bahaneler üretmek.

ESER
24.11.2012, 21:51
Dedim ya ağabey.

Şenol Güneş düşmanı olsaydık takım iyi giderken de bu başarının tesadüf olduğunu,şans olduğunu vs. gibi bahaneler uydururduk.

Ama yok biz ne yaptık ? Hocayı övdük,teşekkür ettik.

Fakat şu an yapılan ise başarısızlığı kabul edemememek,türlü türlü bahaneler üretmek.

gozden kacirdigin olay senol hocayi savunanlar suan basarili oldugunu , durumun iyi oldugunu savunmuyor. Sadece bize bircok basarili yasatmis oldugu tecrubeyle sabit olan hocalada israr edilmesi gerektigini dusunuyor ,en azindan ben oyle dusunuyorum.

Gurpas
24.11.2012, 22:12
Iste bu herseyi ozetliyor aslinda. Hala arkasindan agliyorlar bu oyuncun. Farkinda olmadan sirke falanmi girdik? Komedyenlerle dolu burasi hahah

Arkadaşım bırak Şenol Güneşide Akyazı stadına bi el atsanız Varyap lar olarak internette resimleri dolaşan Trabzon için yapılması düşünülen şu ucubeyi yaptırtmayın şanlı takımımıza

cakalkerem
24.11.2012, 23:21
acaba es es maçında nasıl bir kadro göreceğiz acaba

Ergin Varlibas
25.11.2012, 18:04
Arkadaşım bırak Şenol Güneşide Akyazı stadına bi el atsanız Varyap lar olarak internette resimleri dolaşan Trabzon için yapılması düşünülen şu ucubeyi yaptırtmayın şanlı takımımıza

:)

Samet Yildirim
25.11.2012, 21:04
Seviyoruz seni Hocam...

canna52
26.11.2012, 00:37
Şenol Güneş'e sövmekten daha gerçekçi.

yine karanlığa sövüyorsun..

eğer bu mesajı atıyorsan benim şenol hocaya sövdüğüm mesajı da göstereceksin. ama karanlığa sövmek iyidir, kolaydır.

Emirhan Çorumlu
26.11.2012, 02:16
Hocam neden Jaja ile Yildizin Barismadi? :)

Faik Yılmaz
26.11.2012, 08:17
" Herkes aynı şekilde düşünüyorsa aslında kimse yeterince düşünmüyor demektir " Hz. Mevlana

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 10:36
Hocam neden Jaja ile Yildizin Barismadi? :)

jajanın al ahlide yada brezilyada internacionalde felan nie yıldızı barışmadıysa ondan....

Yiğit Gayretli
26.11.2012, 11:27
yine karanlığa sövüyorsun..

eğer bu mesajı atıyorsan benim şenol hocaya sövdüğüm mesajı da göstereceksin. ama karanlığa sövmek iyidir, kolaydır.

Tamam.

Fatih Öztürk
26.11.2012, 12:01
jajanın al ahlide yada brezilyada internacionalde felan nie yıldızı barışmadıysa ondan....

Hüseyin hocayı savunacaksın diye göbeğini çatlatacaksın ama nafile çabaların:)
Kardeşim o disiplinsiz bu alkolik şu şerefsiz diye diye takımda doğru dürüst oyuncu bırakmadılar.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 12:10
Kardeşim o disiplinsiz bu alkolik şu şerefsiz diye diye takımda doğru dürüst oyuncu bırakmadılar.

abi ısıtıp ısıtıp aynı konulara geliyoruz...benim derdim savunmak felan değil ben doğru bildiğimi konuşurum....giden butun futbolculara bakalım hocanın bir suçu yoktur...ve hocanın gönderme gerekçelerinin hepsindede haklı çıkmıştır istediğin futbolcuyu sor söylerim....

alper*
26.11.2012, 12:43
Futbolda saha dışı ahlak çok önemli ise tutun 11 tane hafız imam ermiş vs. sürün sahaya. :)

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 12:47
Futbolda saha dışı ahlak çok önemli ise tutun 11 tane hafız imam ermiş vs. sürün sahaya. :)

mesele sadece ahlak değil....futbolcunun saha dışı yaşamı disiplini görev bilinci vs.vs.vs.

jaja bilmem ne felan geçtim hepsini bana göre bireysel yetenekte ronaldoyuda messiyide cebine koyucak tek futbolcu ronaldinho dur....

ronaldinhonun akibeti ne oldu ?? disiplinsizlik yüzünden ronaldinho bile harcandı katlanılmadı öyle bir yeteneğe jajalara enginleremi katlanılıcak ?

ESER
26.11.2012, 12:47

jaja'yi kim gonderdiyse cok iyi etti. benim sampiyonlugum catir catir calinirken aga gidip bilica ile alemlere akacak, kafasina gore kendine izin verip cani ne zaman isterse ulkesine gidecek sonra ona aferin mi denilecek.

jaja sadece Trabzonspordan kovulmus olsa eyvallah ama bu adami kim aldiysa kovmus. herkes haksiz bir jaja mi hakli?

Emrah Akcagöz
26.11.2012, 12:51
Vay be Jaja'nın takıma katkılarını bilmesek Barış Özbek gibi bi futbolcu sanıcaz.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 12:52
bugün başkan çıksa lugano,emre belezoğlu vs. o tarzda çirkef futbolcu transfer edicez dese ben eminimki burda herkes öyle ahlaksız futbolcu istemeyiz der...

sadece gözleri 1-2 futbolcu gördü die göz yummak istiyorlar okadar...

alper*
26.11.2012, 12:52
Örnek verdiğin Ronaldinho Milan , Flamengo gibi takımlarda oynayip her sene 20-25-30 gol ve asist yapıyor. Böyle harcanıyorsa Jaja da bizde harcansın. Ama sana göre futbol La Liga Barça, Premier Lig ManU eksenindeyse tamam. Trabzonspor bunların hiçbiri değil. :) Jaja her türlü oynar. İsterse.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 12:53
Vay be Jaja'nın takıma katkılarını bilmesek Barış Özbek gibi bi futbolcu sanıcaz.

burda jaja takıma katkısızdı diyen varmı dostum ???

burda denilen her ne kadar sahada muhteşem olsada bu adam disiplinsizdi sen şampiyonluk için bir tarafından kan gelirken bu adam fenerli futbolcu ile alem yapyıordu kameralara istanbulda işte istediğim hayat bu diyordu hersey sahada oynanan futbol mu ???

yeri geldimi trabzonspora yakışır şekilde oynamalı diyoruz aynı şekilde trabzonsporada yakışır şekilde yaşıcak bize gelen...

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 12:56
Örnek verdiğin Ronaldinho Milan , Flamengo gibi takımlarda oynayip her sene 20-25-30 gol ve asist yapıyor. Böyle harcanıyorsa Jaja da bizde harcansın. Ama sana göre futbol La Liga Barça, Premier Lig ManU eksenindeyse tamam. Trabzonspor bunların hiçbiri değil. :) Jaja her türlü oynar. İsterse.

bak hocam kendin diyorsun bu adam her sene 20-25-30 gol asist yapıyor dimi ??

ama her gittiği takımdan neden kovularak gönderildi ??

çünkü gece hayatına düşkündü disiplinsizdi attığı gollere asistlere bakılmadan yollandı ...

bunu barcelonada yaptı milanda brezilyadaki kıçı kırık takımda....

biz barça milan la liga derken kıyas yapmıyoruz örnek veriyoruz anlayın diye ama anlamamak istediğiniz için aaaa bak la liga ile türkiyeyi karşılastırıyorlar trabzonla barçayı bir tutuyorlar diye kıvırmaktan başka bişi yapmıyorsunuz...

Emrah Akcagöz
26.11.2012, 13:04
burda jaja takıma katkısızdı diyen varmı dostum ???

burda denilen her ne kadar sahada muhteşem olsada bu adam disiplinsizdi sen şampiyonluk için bir tarafından kan gelirken bu adam fenerli futbolcu ile alem yapyıordu kameralara istanbulda işte istediğim hayat bu diyordu hersey sahada oynanan futbol mu ???

yeri geldimi trabzonspora yakışır şekilde oynamalı diyoruz aynı şekilde trabzonsporada yakışır şekilde yaşıcak bize gelen...
Benim ya da senin bir tarafından kan gelirken bu futbolcu sahada işini yapmıyorsa o zaman aşırı derecede yüklenirsin, gitmesi doğrudur dersin hak veririz. Ancak bu adam yine sahada işini yaptı. Mesela Alanzinho gibi de yapabilirdi. Ne saha içinde ne saha dışında hiçbir iş yapmadan da durabilirdi.

Ayrıca yanlış anlama da Trabzonspor'un baş harflerini büyük yazsan daha iyi olur.

Mollasalihoğlu
26.11.2012, 13:08
Jaja ile ilgili olay Trabzonspor'da iken disiplinsiz olmasından ziyade, Trabzon'da olup olmayacağının muallak olması.

Ne zaman Trabzon'da olacağı belli olmayan adamla yola çıkılır mı yahu?

unaLhso
26.11.2012, 13:10
Hâlâ Jaja konuşuluyor :) Adamın yemediği nane kalmadı ama hâlâ konuşuluyor :)

Fatih Öztürk
26.11.2012, 13:12
Jaja ile ilgili olay Trabzonspor'da iken disiplinsiz olmasından ziyade, Trabzon'da olup olmayacağının muallak olması.

Ne zaman Trabzon'da olacağı belli olmayan adamla yola çıkılır mı yahu?

5 senedir Alanzinho,2 senedir Henrique ve Adrian Trabzonda yaşıyorlarda noluyor:)

alper*
26.11.2012, 13:14
bak hocam kendin diyorsun bu adam her sene 20-25-30 gol asist yapıyor dimi ??

ama her gittiği takımdan neden kovularak gönderildi ??

çünkü gece hayatına düşkündü disiplinsizdi attığı gollere asistlere bakılmadan yollandı ...

bunu barcelonada yaptı milanda brezilyadaki kıçı kırık takımda....

biz barça milan la liga derken kıyas yapmıyoruz örnek veriyoruz anlayın diye ama anlamamak istediğiniz için aaaa bak la liga ile türkiyeyi karşılastırıyorlar trabzonla barçayı bir tutuyorlar diye kıvırmaktan başka bişi yapmıyorsunuz...

Futbola bakış açısı TV'yi açınca TRT 3'te NTV'de gördüğü özetlerden başka bir şey olmayan biriyle ne konuşayım :) Flamengo kıçı kırıkmış. Ağzını açarak izlediğin yıldızların büyük çoğunluğu o kıçı kırık takımlardan çıkıyor. Hadi git kumda oyna sen :) Benimle futbol tartışma.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 13:18
Futbola bakış açısı TV'yi açınca TRT 3'te NTV'de gördüğü özetlerden başka bir şey olmayan biriyle ne konuşayım :) Flamengo kıçı kırıkmış. Ağzını açarak izlediğin yıldızların büyük çoğunluğu o kıçı kırık takımlardan çıkıyor. Hadi git kumda oyna sen :) Benimle futbol tartışma.

tövbe tövbe...tamam çok bilmiş beyfendi flamengo barcelonanın milanla kıyaslanınca dünya starı bir takım .....

Fatih Öztürk
26.11.2012, 13:18
jaja'yi kim gonderdiyse cok iyi etti. benim sampiyonlugum catir catir calinirken aga gidip bilica ile alemlere akacak, kafasina gore kendine izin verip cani ne zaman isterse ulkesine gidecek sonra ona aferin mi denilecek.

jaja sadece Trabzonspordan kovulmus olsa eyvallah ama bu adami kim aldiysa kovmus. herkes haksiz bir jaja mi hakli?

Jaja alemlere akarken şampiyonluğumuz henüz çalınmamıştı.adam vatandaşıyla takılıyor napsın kardeşim Ofa götürüp icazetmi aldırmalıydık hocalardan hacılardan.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 13:20
Jaja alemlere akarken şampiyonluğumuz henüz çalınmamıştı.adam vatandaşıyla takılıyor napsın kardeşim Ofa götürüp icazetmi aldırmalıydık hocalardan hacılardan.

abi sana 2 sorum var

1-emre belezoğlunu şuan bizim takımda oynamasını istermisin ?

2-emre belezoğlu futbolu yine böyle ama şerefsiz bir kişilik değil düzgün kimseyle atışmayan biri olsa bizim takımda oynamasını istermisin ?

alper*
26.11.2012, 13:20
Her gittiği takımdan kovuluyor ama ne hikmetse üzerine 4 m euro para veriliyor. :)

Faik Yılmaz
26.11.2012, 13:22
5 senedir Alanzinho,2 senedir Henrique ve Adrian Trabzonda yaşıyorlarda noluyor:)

Ya da yerli olup yine alem işlerinin müdavimi olanları ben biliyorum da yönetim neden bilip onları da göndermiyor acaba....

İçki ve kadın zaafından gönderilmek sadece Jajaya mahsus bir durum mu acaba merka ediyorum...

yerlilerden başka sözgelimi 7 sene Çömlekçide elektronik eşya bakan ( ? ) Yattaraya neden kimse bir şey dememiş....

Yani Kıstas kesinlikle ahlaksızlık değildir....

Ahlaksızlık sadece bu işin bahanesidir...... Şenol Hoca istememiştir Jajayı O da gönderilmiştir....

Yerine daha iyisinimi almıştır peki hayır..... 14 gol 8 asisti beğenmeyen taraftarımız Adrianın attığı 3 gole bayram eder hale getirilmiştir....

Fatih Öztürk
26.11.2012, 13:25
abi sana 2 sorum var

1-emre belezoğlunu şuan bizim takımda oynamasını istermisin ?

2-emre belezoğlu futbolu yine böyle ama şerefsiz bir kişilik değil düzgün kimseyle atışmayan biri olsa bizim takımda oynamasını istermisin ?

Hüseyin kardeşim tabiki Emre gibi şerefsizi takımımızda görmek istemem.ama Gökhan Gönül gibi karakterli fenerliyi takımımızda görmek isterim.

Burda Jaja disiplinsizliğinin yanında şerefsizmi oluyor.dünyanın her yerinde büyük yıldız oyuncular genelde sorunlu oluyor.Jaja zaten biraz disiplinli olsa bizde değil dünyanın en büyük kulüplerinde oynardı.böyle oyuncular kolay bulunmuyor.hazır fırsatı yakalamışsın bazı şeylerine göz yumacaksın.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 13:31
Hüseyin kardeşim tabiki Emre gibi şerefsizi takımımızda görmek istemem.ama Gökhan Gönül gibi karakterli fenerliyi takımımızda görmek isterim.

Burda Jaja disiplinsizliğinin yanında şerefsizmi oluyor.dünyanın her yerinde büyük yıldız oyuncular genelde sorunlu oluyor.Jaja zaten biraz disiplinli olsa bizde değil dünyanın en büyük kulüplerinde oynardı.böyle oyuncular kolay bulunmuyor.hazır fırsatı yakalamışsın bazı şeylerine göz yumacaksın.

bak abi baskasındaki olunca şerefsiz ahlaksız oluyor bizim takımımıza yakışmaz oluyor....ama bizim takımımızdaki olunca göz yumacaksın oluyor....ben buna kızıyorum işte...emre sevmesemde şerefsiz desemde türkiyenin en iyi orta sahası bence belkide gelmiş geçmiş...ama ırkçı olmasından dolayı sahada şerefsiz olmasından dolayı istemiyorum takımıma yakıştıramıyorum onu...aynı şey bende jaja içinde geçerli alemlerden çıkmıcak gidicek orda burda yatmadığı kadın kalmıcak hadi bunları geçtim kameralarada sarhoş şekilde istediğim hayat bu dicek....sonrada gelicek ben sıkıldım brezilyaya gidiyorum dicek....

kusura bakma ama ben emre yi nasılki bizim takıma yakıstıramıyorsam aynı şekilde jajayıda yakıştıramıyorum...

Faik Yılmaz
26.11.2012, 13:32
Yahu akıl var mantık var.....

Jaja bu yeteneğinin yanında disiplinli olsaydı muhtemelen Milanda , Madridde oynardı....Rivaldo gibi....

Bizde ne işi var.....

Aslında bize Jaja gibi alemci değilde Messi gibi mütevazı adamlar lazım..... :)

ESER
26.11.2012, 13:33
bir kamyon para alan bir adamin kafasina gore takilmasi , disiplinsizce takilmasi maruz gorenlere sunu sormak istiyorum. kendi isletmenizde sorumsuzca davranan , sirketin prensiplerini kurallarini hice sayan bir adama ne kadar tahammul edersiniz ? adam gittigi her takimdan kovulmus ve bunun sorumlusu kendisi degilken nasil oluyorda onu bir kez daha kovanlar oluyor? iyi futbolcu olmak her yapilanin maruz gorulmesine yeterli sebep mi? bjk noumayi bir haraketi yuzunden kovmadi mi , formasini yere attigi icin kovulan kadro disi birakilan futbolcular olmadi mi ki kafasina esince ucaga atlayan adama toz kondurmayip onun bu sorumsuzluklarindan bunalip gonderenlere fatura cikariyoruz? hani bizim degerlerimiz falan vardi , Trabzonsporlu durusu , formamiza saygimiz falan. yoksa onlar sadece beylik laflar mi ? topu cizgiden gecirsin diye her turlu soytariliga eyvallah mi etmemiz gerekiyor???

ESER
26.11.2012, 13:36

takim 9 puan ondeyken devre arasi yasattigi kriz bile gonderilmesi icin yeterli sebep.

onu kovan her takimin hocasi baskani suclu bir tek jaja mi masum ?

Fatih Öztürk
26.11.2012, 13:37
bak abi baskasındaki olunca şerefsiz ahlaksız oluyor bizim takımımıza yakışmaz oluyor....ama bizim takımımızdaki olunca göz yumacaksın oluyor....ben buna kızıyorum işte...emre sevmesemde şerefsiz desemde türkiyenin en iyi orta sahası bence belkide gelmiş geçmiş...ama ırkçı olmasından dolayı sahada şerefsiz olmasından dolayı istemiyorum takımıma yakıştıramıyorum onu...aynı şey bende jaja içinde geçerli alemlerden çıkmıcak gidicek orda burda yatmadığı kadın kalmıcak hadi bunları geçtim kameralarada sarhoş şekilde istediğim hayat bu dicek....sonrada gelicek ben sıkıldım brezilyaya gidiyorum dicek....

kusura bakma ama ben emre yi nasılki bizim takıma yakıstıramıyorsam aynı şekilde jajayıda yakıştıramıyorum...

Hüseyinim Emre iti çok başka bir şerefsizdir.yeni doğmuş çocuğunun ölüsünü öpeyim diyecek kadar namussuz vicdansız ahlaksız bir şerefsizdir.o güzelim bebeğinin üzerine ettiği yemin yalan çıkmadımı?
Milli takım taraftarına ana avrat küfür eden,senin gibi ekmeğinin peşinde olan rakip oyuncularının emeğinde gözü olup maç ayartan kitapsız şerefsiz biriyle uçkuruna düşkün Jaja bir kefeye konulamaz.düşünüyorum deliriyorum arkadaş yeni doğmuş çocuğunun ölüsü diyor yahu.benimde evladım var evladı olanlar iyi anlar bu kelimenin ne anlama geldiğini.

Fatih Öztürk
26.11.2012, 13:39
takim 9 puan ondeyken devre arasi yasattigi kriz bile gonderilmesi icin yeterli sebep.

onu kovan her takimin hocasi baskani suclu bir tek jaja mi masum ?

Benzer krizi Colmanda yaşattı defalarca kez.kovalım gitsin anasını satayım ne güzel.

ESER
26.11.2012, 13:43
Benzer krizi Colmanda yaşattı defalarca kez.kovalım gitsin anasını satayım ne güzel.

kim yapiyorsa gitsin tabi ki. milyon dolarlar alan adamlara birde dadilik mi yapmak gerekiyor?

Fatih Öztürk
26.11.2012, 13:51
kim yapiyorsa gitsin tabi ki. milyon dolarlar alan adamlara birde dadilik mi yapmak gerekiyor?

Eser kardeşim dadılık yapmamıza gerek yok.idman ve maçına çıkmıyorsa uyarırsın olur biter.şimdi ben işyerimde elemanımın verimine bakıyorum.özel hayatında ne yaparsa yapsın banane.

ESER
26.11.2012, 13:56
Yahu akıl var mantık var.....

Jaja bu yeteneğinin yanında disiplinli olsaydı muhtemelen Milanda , Madridde oynardı....Rivaldo gibi....

Bizde ne işi var.....

Aslında bize Jaja gibi alemci değilde Messi gibi mütevazı adamlar lazım..... :)

milan kendine milan, benim milanim Trabzonspor . milanin realin formasi degerli benimki pacavra degil;)

milanda oynayan para Trabzonsporda oynayan cakil tasi almiyor . milanda oynamaya yetenek olarak layik fakat profesyonel olarak layik gormuyorsaniz kusura bakmayin da bu tuttugunuz kulube hakarettir herseyden once.

Faik Yılmaz
26.11.2012, 14:10
milan kendine milan, benim milanim Trabzonspor . milanin realin formasi degerli benimki pacavra degil;)

milanda oynayan para Trabzonsporda oynayan cakil tasi almiyor . milanda oynamaya yetenek olarak layik fakat profesyonel olarak layik gormuyorsaniz kusura bakmayin da bu tuttugunuz kulube hakarettir herseyden once.

Ben defansta Chelliniyi , orta sahada Pirloyu forvette Cavaniyi layık görüyorum....

ama sorun şu ki bu oyuncular ne şehri tanıyorlar , ne de tanıdıktan sonra gelmek isteyeceklerini sanmıyorum ayrıca bu konuda takımın hocası da çok önemli faktördür....

Şenol Güneş Trabzonun başında diye bu takıma gelecek bir yıldız ya da yıldız adayı tanımıyorum ben....

Varsa siz söyleyin isteyelim....

Yiğit Gayretli
26.11.2012, 14:11
Eser kardeşim dadılık yapmamıza gerek yok.idman ve maçına çıkmıyorsa uyarırsın olur biter.şimdi ben işyerimde elemanımın verimine bakıyorum.özel hayatında ne yaparsa yapsın banane.

İş yerine zil zurna sarhoş gelirse ne yaparsın peki Fatih abi?

Fatih Öztürk
26.11.2012, 14:30
İş yerine zil zurna sarhoş gelirse ne yaparsın peki Fatih abi?

İşini sarhoş yapmadığı sürece sıkıntı yok kardeşim:)

Adem Erdoğan
26.11.2012, 14:37
Aynı projede bulunduğum adam ne kadar bilgili olursa olsun işini sallamıyorsa kafasına göre takılıyorsa ben arıza çıkartırım arkadaş.:)

ESER
26.11.2012, 14:46

. sence uyarilmamamis midir? yada bu kadar yetenekli ve onemli bir adami bir kalemde silmis midir hoca yada yonetim?

bu adamin sezonun son maci yaptigi hareketi yazdi cizdi tum medya. hani jaja forma ve Trabzon askiyla yanip tutusuyordu da zorla onu sevdigi Trabzonsporundan kopardilar romantizmi yapiliyor.

Yiğit Gayretli
26.11.2012, 14:54

Allah işine gücüne zeval getirmesin abi :)

Fatih Öztürk
26.11.2012, 15:08
. sence uyarilmamamis midir? yada bu kadar yetenekli ve onemli bir adami bir kalemde silmis midir hoca yada yonetim?

bu adamin sezonun son maci yaptigi hareketi yazdi cizdi tum medya. hani jaja forma ve Trabzon askiyla yanip tutusuyordu da zorla onu sevdigi Trabzonsporundan kopardilar romantizmi yapiliyor.

Kardeşim 1 senedir Jaja olayını tartışıyoruz.kesin olan bir şey varki Jaja çok büyük bir yetenekti bizim için.vede çok yararlı oyuncuydu.bize verdiği katkı çok büyüktü.idare edecektik Jajayı.ben şampiyonluğa koşarken Jaja gibi oyuncuları istiyorum.Adrian,Alanzinho yada ne bileyim işe yaramaz yabancı oyuncularla şampiyonluğa gidemeyiz.başarı yakalayamayız.

Allah işine gücüne zeval getirmesin abi :)

Eyvallah Kardeşim cümlemizin inşallah:)

Mollasalihoğlu
26.11.2012, 15:10

Ya da yerli olup yine alem işlerinin müdavimi olanları ben biliyorum da yönetim neden bilip onları da göndermiyor acaba....

İçki ve kadın zaafından gönderilmek sadece Jajaya mahsus bir durum mu acaba merka ediyorum...

yerlilerden başka sözgelimi 7 sene Çömlekçide elektronik eşya bakan ( ? ) Yattaraya neden kimse bir şey dememiş....

Yani Kıstas kesinlikle ahlaksızlık değildir....

Ahlaksızlık sadece bu işin bahanesidir...... Şenol Hoca istememiştir Jajayı O da gönderilmiştir....

Yerine daha iyisinimi almıştır peki hayır..... 14 gol 8 asisti beğenmeyen taraftarımız Adrianın attığı 3 gole bayram eder hale getirilmiştir....

Her zaman yaptığınız gibi daha önce anlatılan olayı işinize gelmediği için bilmezden geliyorsunuz.

Tekrar anlatayım..

Jaja'ya güvenilmemesinin sebebi disiplinsiz olması değil.. Durduk yerde dönmemek üzere gitmek istemesi..

2010-2011 gibi muhteşem bir sezonun, 2. yarısının daha başında "ben sıkıldım" diyerek gitmek istemesi ve futbolcular tarafından "en azından sezon sonuna kadar kalması için" zor ikna edilmesi.

Yattara neden gönderilmemiştir. Cuma gecesi Çömlekçi'de takılıyorsa C.tesi Avni Aker'de maça çıktığı için gönderilmemiştir.

Takım şampiyonluğa giderken ve parasını pulunu geçtim, transfer dönemi kapalı olduğu için yerini doldurmanın imkansız olduğu bir dönemde "sıkıldım gidiyorum" diyebilen bir adamın neden gittiğini iki yıldır konuşan sizler, Şenol Güneş'in kişiliğine laf ediyorsunuz zaman zaman..

Ne diyeyim?

2 sayfa sonra yine Jaja da Jaja yazacaksınız ama 23423324. sefer yine cevap vermiş olayım elimden geldiğince bu konuya..

ESER
26.11.2012, 15:11

sarhos olarak ise gelirse isini de sarhos yapmasi kacinilmaz bir durum:)

ESER
26.11.2012, 15:14
Ben defansta Chelliniyi , orta sahada Pirloyu forvette Cavaniyi layık görüyorum....

ama sorun şu ki bu oyuncular ne şehri tanıyorlar , ne de tanıdıktan sonra gelmek isteyeceklerini sanmıyorum ayrıca bu konuda takımın hocası da çok önemli faktördür....

Şenol Güneş Trabzonun başında diye bu takıma gelecek bir yıldız ya da yıldız adayı tanımıyorum ben....

Varsa siz söyleyin isteyelim....

senol gunes yildiz savar mi ? yildiz alirsaniz hocalik yapmam mi diyor?

Fatih Öztürk
26.11.2012, 15:15
Kardeşim ben Jajanın durduk yere gidiyorum dediğine inanmıyorum.buda kesin yönetimden birinin yalanıdır.nasılki Sadri Şener Jajayı dövdü yalanı attılarsa ortaya buda başka çeşidi bana göre.2 senedir palavradan başka bir şey dinlemiyoruz.kulüp içinde herkes birbirine madik atmanın peşinde.otorite yok.hocada ne verirseniz oynatırım düşüncesinde.ben hocada fazla kabahat bulmuyorum.

Fatih Öztürk
26.11.2012, 15:17
sarhos olarak ise gelirse isini de sarhos yapmasi kacinilmaz bir durum:)

Elemanımı ailemden biri olarak görürüm.sıkıntısıyla ilgilenirim.insanlar hatalarıyla vardır:)

ESER
26.11.2012, 15:18
Kardeşim ben Jajanın durduk yere gidiyorum dediğine inanmıyorum.buda kesin yönetimden birinin yalanıdır.nasılki Sadri Şener Jajayı dövdü yalanı attılarsa ortaya buda başka çeşidi bana göre.2 senedir palavradan başka bir şey dinlemiyoruz.kulüp içinde herkes birbirine madik atmanın peşinde.otorite yok.hocada ne verirseniz oynatırım düşüncesinde.ben hocada fazla kabahat bulmuyorum.

devre arasi kafasina gore kacip giden , kendine kafa izni veren bir adamin gitmek istedigine inanmak bana pek zor gelmiyor.

Fatih Öztürk
26.11.2012, 15:20
devre arasi kafasina gore kacip giden , kendine kafa izni veren bir adamin gitmek istedigine inanmak bana pek zor gelmiyor.

O zaman Sadri ağa Jajayı dövdü :D

Tolga
26.11.2012, 15:23

Yemin ediyorum bekliyordum bunu Fatih Abi :) :) Tam beklediğim cümleyi yazdın :)

Fatih Öztürk
26.11.2012, 15:25
Yemin ediyorum bekliyordum bunu Fatih Abi :) :) Tam beklediğim cümleyi yazdın :)

Tolgacım başka düşünecek seçeneğim kalmadıki :D

Tolga
26.11.2012, 15:28
Tolgacım başka düşünecek seçeneğim kalmadıki :D

Onun için yazdım abi bende :) Kesin başkan dövdü yazacak dedim yazmışsın :)

Faik Yılmaz
26.11.2012, 15:30
Her zaman yaptığınız gibi daha önce anlatılan olayı işinize gelmediği için bilmezden geliyorsunuz.

Tekrar anlatayım..

Jaja'ya güvenilmemesinin sebebi disiplinsiz olması değil.. Durduk yerde dönmemek üzere gitmek istemesi..

2010-2011 gibi muhteşem bir sezonun, 2. yarısının daha başında "ben sıkıldım" diyerek gitmek istemesi ve futbolcular tarafından "en azından sezon sonuna kadar kalması için" zor ikna edilmesi.

Yattara neden gönderilmemiştir. Cuma gecesi Çömlekçi'de takılıyorsa C.tesi Avni Aker'de maça çıktığı için gönderilmemiştir.

Takım şampiyonluğa giderken ve parasını pulunu geçtim, transfer dönemi kapalı olduğu için yerini doldurmanın imkansız olduğu bir dönemde "sıkıldım gidiyorum" diyebilen bir adamın neden gittiğini iki yıldır konuşan sizler, Şenol Güneş'in kişiliğine laf ediyorsunuz zaman zaman..

Ne diyeyim?

2 sayfa sonra yine Jaja da Jaja yazacaksınız ama 23423324. sefer yine cevap vermiş olayım elimden geldiğince bu konuya..

Şu kişiliğine laf ediliyor sözünü bir türlü anlamıyorum...

Ücreti mukabili teknik direktörlük yapıyor diyorum bunun neresi hakaret... bende maaş karşılığı çalışıyorum... para vermezlerse 1 dakika çalışmam diyorum bu hakaret oluyor...

aslında hakaret filan değilde siz Şenol Güneşi veli , alim insanüstü bir varlık olarak gördüğünüzden en ufak eleştiri hakaret oluyor. kişiliğine saldırı oluyor...

Şenol Güneşte senin benim gibi insan yahu kanatları filan yok....

Jaja kötüydü istemedi Şenol Güneş.... Tabiki istemediği oyuncuyu sevmeme onunla çalışmam deme hakkıvar... Ama klüp yol geçen hanı olmuş..Gelen giden belli değilken sadece jajaj transferine karışması " o gelirse ben yokum " demesi enteresan....

Sadri Şener döneminde yaklaşık 100 oyuncu geldi gitti.....

Yaklaşık 500 tanesi Şenol Güneşle yapılmıştır bu transferlerin.... ( gelen ve giden )

Kaç tanesi Ona sorulmuş... sorulmuşsa bu sirkülasyon neden...

sorulmamışsa Jajaya ettiği gibi neden müdahale etmemiş.gücü bir tek Onamı yetmiş....

Barış Özbekler, Ferhatlar , Tayfunlar , Brozekler senelerdir yattıkları yerden trilyonları kazanırken Şenol Hoca ne yapmış mesela....

neden bu klübün parasını boşuna yedirmem dememiş....

Fatih Öztürk
26.11.2012, 15:35
Faik yorma kendini boş yere.su akıp yolunu buluyor.güzel örnekler verdin yine.hocayı savunma mekanizması devreye girince sen ben yada hocayı eleştirenler yine çırak çıkarılacak:)

Faik Yılmaz
26.11.2012, 15:36
[QUOTE=Fatih Öztürk;1918800920]Kardeşim ben Jajanın durduk yere gidiyorum dediğine inanmıyorum.bner J

Evet Egemen içinde aynı yalanı söylemişlerdi kalmak istemiyor demişlerdi...

Sonrada öğrendik ki...

200 bin euro gibi bir zam istemiş.. Ama yönetim onunla görüşme zahmetine bile katlanmadı. 1 kere bile görüşmedi....

Sezon sonuda "gitmek istiyordu gitti bizle görüşmedi " dediler.....

ESER
26.11.2012, 15:36

Donyalidur , yapar :D

Fatih Öztürk
26.11.2012, 15:38
Donyalidur , yapar :D

fenerli Semihe nasıl girişmişti ama:D

Mollasalihoğlu
26.11.2012, 15:48
Valla Jaja haklı çıktı..

Pes..

Fatih Öztürk
26.11.2012, 15:51
Mekanizmadada bir dişli kırılmıyor arkadaş.pesmi Hesmi? :)

Yaşar
26.11.2012, 16:01
Valla Jaja haklı çıktı..

Pes..

Eninde sonunda Şenol Güneş ve savunucuları haklı çıkar.
Eleştirenler bence boşuna eleştiriyorlar .
Bence haklı olan çoğu şey diğer kişiler tarafından okunma bile okunmadan dalga geçer tarzda yorumlanıyor.
Hocanın insan olduğunu, hata yapabileceğini bilmeyen insanlara, birşey anlatmaya çalışmaktan yoruldum.

FC-ST-PAULI-61
26.11.2012, 16:07
Bugün coskulu,baskili Futbol istiyoruz,eskisehiri ezen bir Takim istiyoruz.
Gol atarsak ikinci,ücüncü Golü bulmaya calisan bir Takim görmek istiyoruz.

Fatih Öztürk
26.11.2012, 16:07
Eninde sonunda Şenol Güneş ve savunucuları haklı çıkar.
Eleştirenler bence boşuna eleştiriyorlar .
Bence haklı olan çoğu şey diğer kişiler tarafından okunma bile okunmadan dalga geçer tarzda yorumlanıyor.
Hocanın insan olduğunu, hata yapabileceğini bilmeyen insanlara, birşey anlatmaya çalışmaktan yoruldum.

Forumda çok değerli abilerimiz vardı bir zamanlar.şimdi hiç biri yok.çoğuda hocayı sürekli eleştirirdi.onların burdan kaçarcasına gitmesinin sebebi ''yılmaz'' Şenol Güneşcilerdir.

Faik Yılmaz
26.11.2012, 16:08
Evet buradaki bir kaç kişinin haricinde herkes hocanın takımı muhteşem oynattığına inanıyormuş......

Onun içindir ki 10 bin kombinesi olan bir takımda toplam 5-6 bin kişi maçlara gidiyor...

Kombinelilerin bile maçlara gitmediği bir takımımız var bilmem farkındamısınız....

Fatih Öztürk
26.11.2012, 16:09
Evet buradaki bir kaç kişinin haricinde herkes hocanın takımı muhteşem oynattığına inanıyormuş......

Onun içindir ki 10 bin kombinesi olan bir takımda toplam 5-6 bin kişi maçlara gidiyor...

Kombinelilerin bile maçlara gitmediği bir takımımız var bilmem farkındamısınız....

Çünkü gitmeyenler Şenol Güneş düşmanı.sor bak öyle diyecekler.

Yiğit Gayretli
26.11.2012, 16:13
Forumda çok değerli abilerimiz vardı bir zamanlar.şimdi hiç biri yok.çoğuda hocayı sürekli eleştirirdi.onların burdan kaçarcasına gitmesinin sebebi ''yılmaz'' Şenol Güneşcilerdir.

İsim verir misin abi? Hem savunanları hem de bırakıp gidenleri...

Yaşar
26.11.2012, 16:17

Mesela Poetricius gibi kalemiyle herkesi ezebilecek bir adam forumda yazmıyor artık.
Ama iki kelimeyi bir araya getiremeyen onca kişi yazmaya devam ediyor.
Adam başlığın birinde bana beyinsiz diyecek cüreti kendinde buluyor.

Faik Yılmaz
26.11.2012, 16:21
Mesela Poetricius gibi kalemiyle herkesi ezebilecek bir adam forumda yazmıyor artık.
Ama iki kelimeyi bir araya getiremeyen onca kişi yazmaya devam ediyor.
Adam başlığın birinde bana beyinsiz diyecek cüreti kendinde buluyor.

Ömer Hocamın işleri vardır...

Zaten sık sık yazabilen birisi değil....

Muhtemelen işleri icabı giremiyordur.....

ESER
26.11.2012, 16:23
Senol Gunes'i elestirenlere izdirap cektiriyorlar argumani 3 temmuzdan beri dograniyoruz argumanina benziyor.

elestiri yaptigi icin kovulan bir adam oldu mu forumdan ??

Adem Erdoğan
26.11.2012, 16:24
Şenol Güneş'i savunanlar var diye foruma girmemek. :)

Ergin Varlibas
26.11.2012, 16:28
Bir tane yazi vardi unuttum kimin yazdigini, eskiden Trabzonda dozer cemillerin idol oldugu yerde simdi Jajalar idol, bu herseyi ozetliyor gibisinden guzel bir yazi vardi, onu bilen varsa yapistirsin buraya.

Ayrica bence Jaja Trabzonspora gelmis gecmis en kaliteli yabanciydi tartismasiz, hatta Turkiye liginde bile.

Ama bu konuda hocaya ve yonetime hak vermeyerek gunah topluyorsunuz bence. Sorunlu bir futbolcuydu, hazir teklif gelmisken satildi. Kacarak bedava da gidebilirdi..

Fatih Öztürk
26.11.2012, 16:28
İsim verir misin abi? Hem savunanları hem de bırakıp gidenleri...

Cyzio,Poetricus,Deep blue gibi.savunanlar belli zaten.her gün aralıksız laf yetiştirenler:)

Fatih Öztürk
26.11.2012, 16:31

Sen var işine geldiği gibi anlamak:)

Yaşar
26.11.2012, 16:46

Şenol Güneş'i savunanlar var diye değil keyfi bir uygulamaya maruz kaldığı için girmiyor olabilir.
Ben de birkça kez banlanmayı hakettim ama banlanmadım, ayrım yapılıyor diyemem ama ben babamdan bile işitmediğim bazı lafları burada bazı üyelerden işittim; sonuç mesaj silme oldu.

Yiğit Gayretli
26.11.2012, 16:58
Cyzio,Poetricus,Deep blue gibi.savunanlar belli zaten.her gün aralıksız laf yetiştirenler:)

Cyzio Hoca foruma sadece salı günleri günü girebiliyor yoğunluğundan dolayı. Poetricus geçenlerde yazdı. Canı isterse gelir yine yazar.

Deep Blue denen terbiyesiz kişi hakkında yorum yapmayacağım. Muhakkak takip ediyordur burayı. Sevindirmeyelim...

Ben şimdi buradaki dozajı kaçık eleştirilerden, karalama ve hakaretlerden dolayı bırakıp gitsem ne olacak? Birileri gitmesin diye insanlar düşündüklerini söylemesin mi? Bu mu özgür platform? Bu bildiğin şiddet... Psikolojik şiddet.

Ben birilerine Şenol Güneş'i eleştirme demiyorsam/diyemiyorsan, savunanlara da savunma demem/diyemem. Siz olayı iyice bir cepheleşmeye götürdünüz. Yok böyle bir şey.

Yaşar
26.11.2012, 17:03
Cyzio Hoca foruma sadece salı günleri günü girebiliyor yoğunluğundan dolayı. Poetricus geçenlerde yazdı. Canı isterse gelir yine yazar.

Deep Blue denen terbiyesiz kişi hakkında yorum yapmayacağım. Muhakkak takip ediyordur burayı. Sevindirmeyelim...

Ben şimdi buradaki dozajı kaçık eleştirilerden, karalama ve hakaretlerden dolayı bırakıp gitsem ne olacak? Birileri gitmesin diye insanlar düşündüklerini söylemesin mi? Bu mu özgür platform? Bu bildiğin şiddet... Psikolojik şiddet.

Ben birilerine Şenol Güneş'i eleştirme demiyorsam/diyemiyorsan, savunanlara da savunma demem/diyemem. Siz olayı iyice bir cepheleşmeye götürdünüz. Yok böyle bir şey.

Bir üyeye ''beyinsiz'' demenin cezası nedir Yiğidim?

Adem Erdoğan
26.11.2012, 17:05
Şenol Güneş'i savunanlar var diye değil keyfi bir uygulamaya maruz kaldığı için girmiyor olabilir.
Ben de birkça kez banlanmayı hakettim ama banlanmadım, ayrım yapılıyor diyemem ama ben babamdan bile işitmediğim bazı lafları burada bazı üyelerden işittim; sonuç mesaj silme oldu.

8 yıldır bu forumdayım; en ağır hakaretleri Şenol Güneş'i savunduğum için işittim.
Tek taraflı değil yani. :)

oflubektas
26.11.2012, 17:10
Eğitimsiz değil, "tahammülsüz" diyelim Ergin kardeşim. Ayrıca kimileri diğerlerini yalancılık, Güneşçilik, müritlik, hatta biatçılıkla itham ediyorsa karşı görüşü savunanlar da diğerlerini fenerlilikle, hainlikle itham ettiği oldu.

Şanol Güneş babamın oğlu değil, sadece başarılı buluyor ve iyi hoca olduğunu düşünüyorum. Ancak her iki görüşü savunanlardan pek çoğu için mesele Şenol Güneş ve Trabzonspor olmaktan çıktı, "ego savaşı" na, fikirlerini karşı tarafa dikte ettirmeye döndü. Bir de neyin cephesi bu arkadaş ? Trabzonspor iyi olsun, başarılı olsun da hoca kim olursa olsun. Sıçmışım cephesine !

Yiğit Gayretli
26.11.2012, 17:16
Bir üyeye ''beyinsiz'' demenin cezası nedir Yiğidim?

Hocam kişisel gerilimleri forumun ve yönetimin sorunu gibi algılamak bizi bir yere ulaştırmaz.

Fatih abinin verdiği yanlış ve yetersiz örnek ortada. 3 kişi sayıyor, ikisi halen yazmakta bir diğerinin nasıl bir insan olduğunu bütün forum gördü.

Bazen konuları daha fazla büyütmemek için "ceza vermeme" yolunu da seçiyoruz. Ama bunu "taraf" gözeterek yapmıyoruz. Zira öyle bir ihtimal de yok... Ortada zaten bir taraf yok. İki ayrı kutup yok. Bu forumdaki herkes Trabzonspor'lu, hepsi bu. Gerisi Trabzonspor'a bakış açısı. O da kişiden kişiye değişiyor haliyle...

Travelair
26.11.2012, 17:19
Şenol hocanın Trabzonspor'a gelişleri önceleri hangi hocalar çalışıyordu hatırlayan var mı?

Yaşar
26.11.2012, 17:33
Eğitimsiz değil, "tahammülsüz" diyelim Ergin kardeşim. Ayrıca kimileri diğerlerini yalancılık, Güneşçilik, müritlik, hatta biatçılıkla itham ediyorsa karşı görüşü savunanlar da diğerlerini fenerlilikle, hainlikle itham ettiği oldu.

Şanol Güneş babamın oğlu değil, sadece başarılı buluyor ve iyi hoca olduğunu düşünüyorum. Ancak her iki görüşü savunanlardan pek çoğu için mesele Şenol Güneş ve Trabzonspor olmaktan çıktı, "ego savaşı" na, fikirlerini karşı tarafa dikte ettirmeye döndü. Bir de neyin cephesi bu arkadaş ? Trabzonspor iyi olsun, başarılı olsun da hoca kim olursa olsun. Sıçmışım cephesine !

Alakası yok üstad.
Benim yalancı dediğim şahıs kaybedilen bir maç sonrası ''Ali Dürüst'ten aldığım bilgiye göre Sadri Şener fbliymiş'' yalanını söylediği için o ithamı sonuna kadar haketmekte.
Aynı şahıs O'nun ZOkora konusunda yazdığı mesajı beğenmediğim için bana ''beyinsiz'' diyen bir kişilik.
Olduğum ve o yazdığı sürece bunu kendisine hatılrlatacağım, bir daha bir yerinden birşeyler uydurup yazamayacak.

Ergin Varlibas
26.11.2012, 17:41
Alakası yok üstad.
Benim yalancı dediğim şahıs kaybedilen bir maç sonrası ''Ali Dürüst'ten aldığım bilgiye göre Sadri Şener fbliymiş'' yalanını söylediği için o ithamı sonuna kadar haketmekte.
Aynı şahıs O'nun ZOkora konusunda yazdığı mesajı beğenmediğim için bana ''beyinsiz'' diyen bir kişilik.
Olduğum ve o yazdığı sürece bunu kendisine hatılrlatacağım, bir daha bir yerinden birşeyler uydurup yazamayacak.

Bak sana ozel olarak ta mesaj attim uzatma diye, eger yazimi dogru okusaydin orda sana beyinsiz dememistim ama senin yarin varki ustune alindin. Eger cidden biseyler cozmek isteseydin OZEL'den konusursun ama isin olay cikarmak.

Evet tekrar burda yinelerim istiyorsan. Ali Durust bir muhabbet ortaminda "Sadri Sener deli gibi fenerliydi, sen neden bahsediyorsun" gibisinden birsey dedi bulundugum ortamda. Bende inanmadim, inanmak istemedim. Ben sana duydugumu soyluyorum, ister inanirsin ister inanmazsin. Hatta ben dedimki ulan fenerliyse neden o kadar ugrasiyo adam kupa icin falan dedim, orasini bilmem dedi. Artik onceden tanisiyorlarmiydi nedir bilemicem! Ama sirf inanmasi zor diye beni yalancilikla suclayamazsin. Ben sadece duydugumu soyluyorum.

Ayrica benim Senol Gunes ile de yazdigim cogu bilgide direk kendi agzindan cikan laflar. Inanip inanmamak sana kalmis. Ama burda olayi buyutmeye calisiyorsun sen baska birsey degil.

Bana once tahrik edici mesajar atip ondan sonra terbiyeli adam moduna girmeye falan calisma. Tartismak istiyorsan ozelden yaz. Burasi bunun yeri degil!

"Don't shoot the messenger"

oflubektas
26.11.2012, 17:43
Alakası yok üstad.

Aranızdaki meseleyi bilmiyorum, ben genel bir değerlendirme yaptım ve tespitlerimin oldukça "alakalı" olduğunu düşünüyorum.

Açıkçası aranızdaki meseleyle ilgilenmesem de hoş şeyler değil bunlar. Yine de "durun, siz kardeşsiniz !" demekten kendimi alamadım :)

Yaşar
26.11.2012, 17:45
Bak sana ozel olarak ta mesaj attim uzatma diye, eger yazimi dogru okusaydin orda sana beyinsiz dememistim ama senin yarin varki ustune alindin. Eger cidden biseyler cozmek isteseydin OZEL'den konusursun ama isin olay cikarmak.

Evet tekrar burda yinelerim istiyorsan. Ali Durust bir muhabbet ortaminda "Sadri Sener deli gibi fenerliydi, sen neden bahsediyorsun" gibisinden birsey dedi bulundugum ortamda. Bende inanmadim, inanmak istemedim. Ben sana duydugumu soyluyorum, ister inanirsin ister inanmazsin. Hatta ben dedimki ulan fenerliyse neden o kadar ugrasiyo adam kupa icin falan dedim, orasini bilmem dedi. Artik onceden tanisiyorlarmiydi nedir bilemicem! Ama sirf inanmasi zor diye beni yalancilikla suclayamazsin. Ben sadece duydugumu soyluyorum.

Ayrica benim Senol Gunes ile de yazdigim cogu bilgide direk kendi agzindan cikan laflar. Inanip inanmamak sana kalmis. Ama burda olayi buyutmeye calisiyorsun sen baska birsey degil.

Bana once tahrik edici mesajar atip ondan sonra terbiyeli adam moduna girmeye falan calisma. Tartismak istiyorsan ozelden yaz. Burasi bunun yeri degil!

"Don't shoot the messenger"

Amacım forumda şirin görünmeye çalışan seni deşifre etmek ve nasıl birisi olduğunu göstermek.
Bu kadar kötü niyetli olmak istemezdim ama sen kaşındın.
Ben yerinde olsam bir daha yazmazdım.
Her yazdığın mesajdan sonra yaptığını hatırlatacağım ve bunu 2 kişi de görse kardır benim için.
Kendin diyorsun ben de inanmadım diye, o zaman gelip burada her duduğun şeyi söyleyemezsin, söylersen benim gibi bir deliyle uğraşmak zorunda kalırsın.

Yiğit Gayretli
26.11.2012, 17:52
Bundan sonra bu tarz ikili tartışmalara devam edenlere ceza vermek mecburiyetinde kalacağım.

Mesajları silmiyorum...

Ergin Varlibas
26.11.2012, 17:53
Amacım forumda şirin görünmeye çalışan seni deşifre etmek ve nasıl birisi olduğunu göstermek.
Bu kadar kötü niyetli olmak istemezdim ama sen kaşındın.
Ben yerinde olsam bir daha yazmazdım.
Her yazdığın mesajdan sonra yaptığını hatırlatacağım ve bunu 2 kişi de görse kardır benim için.
Kendin diyorsun ben de inanmadım diye, o zaman gelip burada her duduğun şeyi söyleyemezsin, söylersen benim gibi bir deliyle uğraşmak zorunda kalırsın.

Ne sirin gozukmesi neden bahsediyorsun sen? :) Harbi delisin sanirim sen. Ama sana bi haberim var ben senden de deliyim. Olayi buyutmek istiyorsan daha da fazla buyuturum ben, benimle bire bir mesajlastigin ilk gune lanet edersin. Kes sesini ve otur oturdugun yerde simdi.

Yeterince sirin gozuktummu acaba?

Ergin Varlibas
26.11.2012, 17:54
Benim burda kimseye sirin gorunmeye ya da arkadas edinmeye ihtiyacim yok burdaki amacim, bir Trabzonspor ve Trabzon delisi olarak yorumlarimi paylasabilmem. Sen beni sirin gormussun kotu gormussun hiic umrumda degil. Beni bilen biliyor.

En azindan adam oldugumu biliyor.

Yaşar
26.11.2012, 17:55
Ne sirin gozukmesi neden bahsediyorsun sen? :) Harbi delisin sanirim sen. Ama sana bi haberim var ben senden de deliyim. Olayi buyutmek istiyorsan daha da fazla buyuturum ben, benimle bire bir mesajlastigin ilk gune lanet edersin. Kes sesini ve otur oturdugun yerde simdi.

Yeterince sirin gozuktummu acaba?

Beni korkutabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun, yemezler.
Senin gibi klavye delikanlılarını çok gördüm de, icraatları ancak klavyenin harflerine basmak oluyor.

Külünkoğlu
26.11.2012, 18:03
http://a1211.hizliresim.com/13/u/g9dzb.jpg

Hocam senin adına kütüphaneye de verilecek olsa bu formanın ellerimin arasından kayıp gitmesi... öyle böyle değil.
Biraz daha durursa vermeyeceğim formayı. :) En iyisi bu akşam başka bir arkadaşıma vereyim bu formayı. :)

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 18:05

Hocam senin adına kütüphaneye de verilecek olsa bu formanın ellerimin arasından kayıp gitmesi... öyle böyle değil.
Biraz daha durursa vermeyeceğim formayı. :) En iyisi bu akşam başka bir arkadaşıma vereyim bu formayı. :)

allah sabır versin :)

Yiğit Gayretli
26.11.2012, 18:10

Ben zevkle saklarım abi. Ama sakladığım yeri unutma ihtimalim de yok değil hani :D

must61
26.11.2012, 19:20
Top oynasın bu akşam bu takım artık.

Skor mühim değil.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 19:32
Top oynasın bu akşam bu takım artık.

Skor mühim değil.

aksine skor önemli zerre umrumda değil takımın top oynaması...leş gibide oynasak biz yenelim...

Emrah Akcagöz
26.11.2012, 19:45
aksine skor önemli zerre umrumda değil takımın top oynaması...leş gibide oynasak biz yenelim...
2 kere sıçradık Hüseyin bu kez iyi oynamamız gerek.

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 19:51
2 kere sıçradık Hüseyin bu kez iyi oynamamız gerek.

valla desinlerki 2-0 yeniceksiniz ama dünyanın en iğrenç maçını izliceksin ben okeyim ya o derece diyorum....

ben guardiolanın o temposuz barçasını izlemiş adamım bunumu izleyemicem arkadaş galip gelelim gerisi valla umrumda değil ...

Emrah Akcagöz
26.11.2012, 19:53
valla desinlerki 2-0 yeniceksiniz ama dünyanın en iğrenç maçını izliceksin ben okeyim ya o derece diyorum....

ben guardiolanın o temposuz barçasını izlemiş adamım bunumu izleyemicem arkadaş galip gelelim gerisi valla umrumda değil ...
O temposuz Barça rakibi ilk 18'e gömüyor biz ise tam tersi. İğrenç oynasak da keşke öyle iğrenç oynasak.

ESER
26.11.2012, 20:04
Elemanımı ailemden biri olarak görürüm.sıkıntısıyla ilgilenirim.insanlar hatalarıyla vardır:)

Bu mesajini yeni farkettim. Helal kardesim, Senin gibi patronum olsun Kovsa gitmem bi yere. Is varsa hemen geleyim yarin:D benim de ickim var, soyliyeyim. :)

61_Serhat_61
26.11.2012, 20:40
Hocam??
Halil?? Serkan?? Olcan??
Neye oynuyorsun??
Fqrk yemezsek iyi hocam... bakalim mactan sonra hangi hakemleri suclican...
Gerci yine baslarsin sen ADALET ADALET dersin...

Armağan Dere
26.11.2012, 20:50
Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar.
Eskişehir kaçırmayabilir söliyim.

Bu takımı Rezil ettiğiniz için hepinize teşekkürü ayrı bir borç bilirim.

Uğur Ö.
26.11.2012, 20:52
Bu maçta kızdığımız şey ne.Takım büyük takım gibi oynamaya çalışması mı.İlk kez seri duvarpasları tek paslı kanat organizasyonlu takım gördüm ben.Böyle oynarsak bir yeniliriz iki yeniliriz ama diğer maçları alırız.Hocam böyle oynatmaktan korkma takımı.Büyük takım gibi oynatmaktan.Şimdiye kadar okadar çok korktunki takım oynamayı unuttu böyle oynamayı

MuratJ
26.11.2012, 20:55
Sen ciddi anlamda futbolu bilmeyen, kalitesiz, kötü bir teknik direktörsün. Halil'in futbolcu olduğunu düşünmen bile futboldan zerre anlamadığını gösterir. 5 yıl daha bu takımda kalsan bu takım 5. yılda bile şampiyonluğa oynayamaz. Geçen senenin Mayıs ayından beri söylüyordum bu adamdan kurtulmadığımız sürece bulaştığı her sezon kafadan kayıp olacak diye. Bu sene çoktan gitmişti. Yakın gelecekte ayrılmazsa önümüzde ki sezondan da hiçbir şey beklemeye kalkmasın kimse. He kalırsa elde ne kadar kaliteli futbolcu kaldıysa onlarda gidecek. Takımı eskiden de 5. sınıf takıma dönüştürüp anca o zaman kaçacak.

Yukarıda yazdıklarım futbolun gözler önüne serdiği gerçeklerdir. Bir takım Şenol Güneş sevicilerinin tuhaf düşünceleri bu gerçekleri değiştirmez.

must61
26.11.2012, 20:55

. . . :alkış:

MuratJ
26.11.2012, 21:02
maçtan önce maç başlığına yazmıştım ki eskişehir hücum anlamında çok etkili bir takım. buna rağmen defans hattı olarak komple hataya meyilli bir takım. yani zokora ile başlamak şart hücum etkinliğini azaltmak için anca hücumda emre janko ikilisi adrian ve olcan(yasin) ile desteklenmeli diye düşünüp yazmıştım. gayet kötü bir teknik direktör olan şenol güneş bunu algılayamadı akhisar maçına zokora ile başlayan hoca eskişehir maçına zokora'sız başladı. hücuma yine halili koyarak hücum bölgesinde takımı eksik oynattı. ve bu skor kaçınılmaz oldu. ersun yanal kaliteli, futbolu bilen hoca nedir bugün gösterdi. karşısında futbolu bilmeyen kötü bir teknik direktör olunca bunu göstermesi daha da kolay oldu kendisi adına.

alper*
26.11.2012, 21:03
0-2 ?

SEDAT
26.11.2012, 21:03
* Hocam 2-0 geriye düşünce değilde pardon ama daha ne zaman müdahele edeceksiniz takıma 0-4 olunca mı ?

canna52
26.11.2012, 21:07
dünyanın en hızlı pas organizasyonuna sahip takımı da temposuz ilan edildi ya la şu forumda..

alper*
26.11.2012, 21:09
Zincirleme isim tamlamasına örnek:

Guardiola'nın temposuz Barça'sı.

:D

Arkadaşlar güldürmeyin insanı yahu, şu forumda o kadar boş mesaj var ki inanın artık cımbızla seçiyoruz okunabilir analizleri.

Çoğu zaman da böyle boş beleş mesajların arasında kayboluyor o mesajlar.

must61
26.11.2012, 21:12
dünyanın en hızlı pas organizasyonuna sahip takımı da temposuz ilan edildi ya la şu forumda..

Hadi onu geçtim oynadığımız şu rezil futbol da bunun üstünde görüldü ya diyecek hiçbirşey yok.

Ben bu arkadaşların sadece dalga geçme amacıyla mesaj yazdıklarına artık eminim.

Uğur Ö.
26.11.2012, 21:13
Halil bitirdin bizi bitirdin

Remzi
26.11.2012, 21:14
Hocam çıkar şu halili oyundan yeter artık her atağı bitiriyor

61_Serhat_61
26.11.2012, 21:25
Tak kelime : DEFOL

alper*
26.11.2012, 21:27
İstifa etmeli. Bu skor kelle götürür.

canna52
26.11.2012, 21:28
sanatçılara sorulur ya 'neden müzik' diye..

ibrahim
26.11.2012, 21:28
Yeter artik Senol Günes!!!!!!! Senin takimin servet denen kazmadan nasil seri calim yer???????????

ophius
26.11.2012, 21:33
sana diyecek kelime yok...bas git şu takımdan defol !

Bülent Bayraktar
26.11.2012, 21:36
Şimdi daha bir gür sesle Şenol Güneş istifa

61_Serhat_61
26.11.2012, 21:37
Ersun Yanal ders verdi sana senol bey...
Örnek al örnek...
Kazma servet bile sana gol atiyorsa bu takim bitmistir...

Uğur Ö.
İlklere geçtin.Bursa ve şikeciler kaybederek

Remzi
Rakip takımlara İlkleri yaşattın hoca bravo sana

Bahadır Şimşek
Halil hala sahada, Adrian yine dışarda.

Şimdi Adrian iyi oynadı falan demiyorum ama, NEDEN HALİL ÇIKMIYOR be ADAM!!!

canna52
26.11.2012, 21:40
halil yığılıp kalacak en sonunda

surmnli
26.11.2012, 21:40
ne oldu şimdi ....... .!!!! al işte bu takımın ortaya kouduğu bu kadar emarelerden ve belirtilerden sonra ,sonunda kendine de küfür ettirerek bu takımdan gidersin şenol hoca dedik , şimdide iş tamamıyla karıştı , bundan sonra kalırsan bizler için cok cok daha kötü olacak , artık o makamda seni burada , ölümüne savunurken hikayeler romanlar yazan arkadaşlarda daha tutamaz

ibrahim
26.11.2012, 21:46
Artik sana efsane gözüyle bakmiyorum. Kazma servetten seri calim yiyen takimin basit bir antrenörüsün artik benim icin.

Kalbimdeki Senol Günesi kendi ellerinle öldürdün. Yaziklar olsun!

Kadir Aydın
26.11.2012, 21:48
Bize ilkleri yasatiyorsun Senol Günes!

Armağan Dere
26.11.2012, 21:50
Para hesapta tabii.
Rahatsın.
Ama özellikle İstanbul'daki taraftara şikecilere kaybederek en büyük kötülüğü yaptınız.
İlklerin hocasından ilklerin takımına herkese teşekkürler.

ophius
26.11.2012, 21:52
kaleciden hoca olmaz...olamaz...sen hiçbirşeysin şenol güneş...hiç !

istifa etmeyeceksin biliyorum ama insanda biraz gurur olur

[KAPLAN]
26.11.2012, 21:56
Adam olan coktan istifa etmişti zaten. Çiftlik senin. Rahat takil. Felsefe yap.

delikoyun
26.11.2012, 21:58
istifa et artık yeter

AYYILDIZ
26.11.2012, 21:59
Bu zamana kadar hep destek oldum ama artik yeter.Trabzonspor boyle kisiliksiz oynayamaz.Istifa artik kacinilmazdir.

FC-ST-PAULI-61
26.11.2012, 21:59
Insallah Istifa edersin Dua ediyorum.Bizi Rezil ettin.
Yaziklar olsun.Simdi konusursun Filozof gibi.Bos bos konusursun.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2012, 22:01
Karakterinden dolayı nefret ettiğimiz Ersun Yanal tarafından çok fena bir ders aldı...

Bekir
26.11.2012, 22:02
Tövbe ya sizi tanımasam çok kötü şeyler düşüncem,Halil'e bu kadar sabretmek de nedir?

Herkes çıkıyor,sahada dökülen futbolla alakası olmayan Halil çıkartılmıyor,insan karısına bu kadar musamaha göstermez.

Oldu olacak boşanıp Halil'i alın bu nedir ya

Bekir
26.11.2012, 22:03
Bu arada 3-0'dan sonra skoru korumaya yönelik hamleleriniz mükemmeldi,1 Nisan şakası gibisiniz hocam.

alper*
26.11.2012, 22:04
Şenol Hoca'nın kadrosu dağıtıldı vs. argümanlarını bir kenara bırakalım, samimi olalım :)

Alper hariç Eskişehir'in hangi oyuncusunu bizim takımda görmek istersiniz ?

Şenol Hoca'yı savunanlar cevap verebilir mi?

Bekir
26.11.2012, 22:06
Şenol Hoca'nın kadrosu dağıtıldı vs. argümanlarını bir kenara bırakalım, samimi olalım :)

Alper hariç Eskişehir'in hangi oyuncusunu bizim takımda görmek istersiniz ?

Şenol Hoca'yı savunanlar cevap verebilir mi?

İsim isim gidersek ligin en iyi oyuncuları bizdedir,Şenol Hocanın yanlış transfer politikaları ve komedi sistemiyle bu hallerdeyiz.

İbrahim CİHAN
26.11.2012, 22:07
hocalık bi durum yok. herkesin ortak düşündüğü kadroya çok yakın bi kadroyla çıktı hoca sahaya. oyuncu değişiklikleri de gol içindi gayet yerindeydi belki çıkan oyuncular değişik olabilirdi bu da tercihtir halile ben de katlanamıyorum mesela olcanı çok seviyorum ama ona ve colmana da katlanamadım bu maç mesela ama tercihtir. hocaya sallayıp ruhsuz topçuları savunmayın.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.11.2012, 22:07
Umarım lüzumsuz hezeyanlara kapılıp da istifa etmez.
Daha uzun yıllar hizmet etmelidir Ferguson misali.

15 dakika takım süper oynuyor,
iki gol yiyene kadar taraftar çekirdekte,
2 gol yedikten sonra hoca istifa....
Yok öyle yağma...

Son olarak bir soru: Düşene saldırmak kimin meziyetidir...

alper*
26.11.2012, 22:08
Başka bir soru daha sorayım, genelde şehrin takıma desteğinden ve Trabzonspor'un futbol ekonomisinin büyüklüğünden bahsediyordunuz.

Eskişehir bu anlamda bizle boy ölçüşebilir mi? Ya da rastlantı sayılamayacak 0-3'lük hezimeti yaşatacak kadar büyük bir fark var mı aramızda?

jojuk
26.11.2012, 22:12
trabzonsporu batıran adam şenol güneş ben bunu haftalar önce söledim ama şenol güneşi savunanlar açıklama yapmasını bekliyorum

SALDIRAY
26.11.2012, 22:13
İnsan olarak çok iyi bir adamsın Hocam. Seni hep savundum ancak laz inadından vazgeçmiyorsun. Böyle olmaz. Serkan,Halil,Emerson gibi oyunculara nasıl tahammül ediyorsun. Kaldı ki kaç maç tribünden izledin taraftar gözüyle baktın ama yok gene aynı şeyleri yapmaya devam ediyorsun. At topu Burak'a laylaylom zamanları iyiydi tabi. Madem felsefe yapıyorsun,yönetime diş geçiremiyorsan,transfer yaptıramıyorsan istifa edeceksin. Aslında bu mağlubiyet yönetime iyi kapak oldu. Sen Ersun Hoca'yı gönderirsen ,el oğlu gelir böyle rezil eder seni.

jojuk
26.11.2012, 22:14
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2012/11/26/632x314/792662328120.jpg bursa ve eskişehire ilk yenilgilerimiz tattırdıgı için şenol beye haram zıkkım olsun aldıgı paralar

alper*
26.11.2012, 22:14
Liderle aramızda 6 puan var diyerek savunmayalım lütfen.

Düşecek takımlardan biriyle 7 puan fark var aramızda.

ucubergin
26.11.2012, 22:17
Hocam tek hayal kirikliklari Halil ve Serkan denen su iki oyuncu. Insallah takimi birakmazsin. Ama haftaya radikal degisiklikler yapmalisin. Ruhsuz butun oyunculari kadro disi birakip oynmyanlara sans vermen lazim.

Emerson da futbolcu degil bu arada

grigandalf1967
Hoca bir kere daha misyonunu tamamladı...

jojuk
şenol güneş kendisi bilse naptıgını bilmiyo

MuratJ
26.11.2012, 22:23
Hocam tek hayal kirikliklari Halil ve Serkan denen su iki oyuncu. Insallah takimi birakmazsin. Ama haftaya radikal degisiklikler yapmalisin. Ruhsuz butun oyunculari kadro disi birakip oynmyanlara sans vermen lazim.

2 senedir bir hayalkırıklığı varsa oda Şenol Güneş'tir. Futbolcu olmayan Serkan, Halil, Emerson haftalardır en fazla forma giyen oyuncularsa, Alan, Henrique, Volkan 18lerde bile olmuyorsa hayalkırıklığı Şenol Güneştir.

MuratJ
26.11.2012, 22:25
Sen ciddi anlamda futbolu bilmeyen, kalitesiz, kötü bir teknik direktörsün. Halil'in futbolcu olduğunu düşünmen bile futboldan zerre anlamadığını gösterir. 5 yıl daha bu takımda kalsan bu takım 5. yılda bile şampiyonluğa oynayamaz. Geçen senenin Mayıs ayından beri söylüyordum bu adamdan kurtulmadığımız sürece bulaştığı her sezon kafadan kayıp olacak diye. Bu sene çoktan gitmişti. Yakın gelecekte ayrılmazsa önümüzde ki sezondan da hiçbir şey beklemeye kalkmasın kimse. He kalırsa elde ne kadar kaliteli futbolcu kaldıysa onlarda gidecek. Takımı eskiden de 5. sınıf takıma dönüştürüp anca o zaman kaçacak.

Yukarıda yazdıklarım futbolun gözler önüne serdiği gerçeklerdir. Bir takım Şenol Güneş sevicilerinin tuhaf düşünceleri bu gerçekleri değiştirmez.

maçtan önce maç başlığına yazmıştım ki eskişehir hücum anlamında çok etkili bir takım. buna rağmen defans hattı olarak komple hataya meyilli bir takım. yani zokora ile başlamak şart hücum etkinliğini azaltmak için anca hücumda emre janko ikilisi adrian ve olcan(yasin) ile desteklenmeli diye düşünüp yazmıştım. gayet kötü bir teknik direktör olan şenol güneş bunu algılayamadı akhisar maçına zokora ile başlayan hoca eskişehir maçına zokora'sız başladı. hücuma yine halili koyarak hücum bölgesinde takımı eksik oynattı. ve bu skor kaçınılmaz oldu. ersun yanal kaliteli, futbolu bilen hoca nedir bugün gösterdi. karşısında futbolu bilmeyen kötü bir teknik direktör olunca bunu göstermesi daha da kolay oldu kendisi adına.

* uzatmaya gerek yok olay bu yazdıklarımdan ibarettir.

Son olarak eklemek istediğim şike sürecinden bugüne kadar Şenol Güneş yaptıklarıyla şikeci babaların ekmeklerine bir güzel yağ sürmüştür. Sürekli olarak bunu yapmıştır. Trabzonspor'un bu zor dönemde kolunu kanadını kırmaktan başka birşey yapmayarak şikecilerin ekmeklerini birbir yağ sürmekten başka birşey yapmamıştır.

MuratJ
26.11.2012, 22:29
demiş ki jaja varsa ben yokum eğer başkan olsam gerekirse senin adını kulüp tarihinden siler yinede jajayı göndermezdim. istifa da etmezsin tabikide daha yiyeceğin onur colman var. ondan sonra kaçıp gideceksin. acaba kaç sezonu daha başlamadan bitireceksin.

Bayundur Han
26.11.2012, 22:33
Senol hoca iyi hoca buyuk hoca falan filan ama nedir bu Halil Altintop sevgisi ya? Nedir bu ya? Her hafta bir takim degistirilirmi? Takim iki pas yapamiyor. Janko gittigi her takimda 10-15 gol atan bir ftubolcu. Top gelmiyor adama, adami cikartiyor. Ona pas yollarini ayarla. Ne bilim ya. Artik Sota Arveladze, Hami Mandirali veya baska birinin bu takimi calistirmasi lazim. Yeni cesur bir teknik direktor gerekiyor yada Senol Hoca kendine bir ceki duzen vermesi gerekiyor.

MuratJ
26.11.2012, 22:35
bu adam gitmeyecek kovulmazsa. benim için gönülden Trabzonsporlu yada efsane falan değil. paraya bakıyor. aklında tazminat var yoksa sonrası muhtemel işsizlik veya kore seferleri falan var. yemiyor işte. hala ilk 20dakikanın güzelliğinden bahseder.

Murat'
26.11.2012, 22:39
Yolun sonuna geldin maalesef hocam.

ophius
26.11.2012, 22:43
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Eskişehirspor karşısında aldıkları mağlubiyetin ardından bordo-mavili taraftarlardan özür diledi. Eskişehirspor hiç de hesapta olmayan bir mağlubiyet aldıklarını ifade eden Güneş, "Taraftarımız bugün buraya kazanan bir takımı seyretmek için geldi ancak bunu başaramadık. Onlardan özür diliyoruz" dedi.
Eskişehirspor karşısında ilk golü yedikten sonra kırılma yaşadıklarını belirten Güneş, "Öncelikle kötü bir mağlubiyet, kazanmak istiyorduk ancak olmadı. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. İlk golü yiyene kadar her şey iyi gidiyordu ancak yediğimiz golden sonra takım olarak önemli bir kırılma gösterdik. Gayretimiz vardı ancak rakibimizin oynamasına tamamen izin verdik. Eskişehirspor haklı bir galibiyet aldı ancak bir gol bulabilseydik her şey değişebilirdi. Savunma kurgusunda özellikle bire birlerde çok basit hatalar yaptık." ifadelerini kullandı.
Eskişehirspor karşısında savunmada önemli hatalar yaptıkları üzerinde duran Güneş, "Zokora'nın bir hastalığı var, bundan dolayı bu maçta forma giymedi. Bu mağlubiyeti Zokaro'nun olmayışına bağlamamak gerekir. Zokaro da olsaydı aynı skoru alabilirdik. Rakibin en ağır oyuncuları karşısında bile bire birde mutlu olamadık. Oyunun ofansif yönünü düşünmemiz iyi ancak aynı şekilde savunmada da bu performansı göstermeliyiz." şeklinde konuştu.

ophius
26.11.2012, 22:44
yani ?
ne gibi bir çözüm düşünüyorsun?
şimdi kim kaç maç kadro dışı kalcak? kadro dışılardam kimleri oynatacaksın haftaya ?
nedir gizli planlarn super mario?

seyduna_efil
26.11.2012, 22:45
Saçmalamaya devam ediyor,tam gaz...
Samet Aybaba yı örnek göstermek isterim gençlere verdiği şanstan dolayı

cakalkerem
26.11.2012, 22:48
3 kere ceza aldım bu forumda 3 üde hocaya yazdıklarımdan dolayıydı.....O zaman Şenol'cular çıktı fikir fırtınası yaptık MAY cılıkla suçlandık...ama kimseyi takmadık...Kaleciden hocamı olur dedik bir sürü velet çıktı karşımıza...Şimdi bakıyorumda hocasını savunanları göremiyorum....

Yazıklar olsun...Artık hoca 1 saat bile durmamalı kulüpte....

Tuğrul
26.11.2012, 22:53

Bu iki oyuncu değişince takır takır işleyen futbol mu oynayacağız

Renktaş zannedersem sen fazla hayaller kuruyorsun.

Hoca modern futbol'dan bihaber olduğunu örneklerle sık sık tekrarladım.

Bu takımı ihya edecek tek radikal değişiklik hoca'nın gitmesi olacaktır

Sefa
26.11.2012, 22:56
Arada 3 puan var Beşiktaş ile farkımız yok diyenlerin sorunumuzun puan değil oyun olduğunu anlamış olduklarını umuyorum.

Takımın 2 senede oynadığı 60-70 maçta toplasan bir elin parmakları etmeyecek güzel oyunu var.

Takım 2 senedir yerle bir oldu hala polyanacılığa devam.

Yaptığı iş yeteneksizlere sabredip bizi kanser etmek. Yetenekli futbolcular gönderilidi/kaçırıldı elde ne kadar yeteneksiz var kaldı Hoca izledi izlemeye devam ediyor. Gitsin terapi merkezi kursun bizi de kurtarsın..

Şenol Güneş gitsin kim gelecek sorularını da duyar gibiyim eğer Şenol Güneş'in yerine birini bulamıyorsa koca Trabzonspor yazıklar olsun takımın adını da Şenol Güneş SK yapıp ömürlük imza atalım..

erolizmts
26.11.2012, 22:57
Trabzonspor'un orta saha üçlüsünün başına 2 oyuncu diken her takım Trabzonspor'u rahatlıkla alt edebilir ve ediyorda. Bu gerçeği göremeyen tek kişi Şenol hoca sanırım. Gerçi görse bile tedbir alabileceğini sanmıyorum çünkü oyunu okuyamıyor. Okuyamadığı için de iş doğal olarak futbolcuların yeteneğine kalıyor. İşte burada kadro kalitesi yok denebilir ama puan cetvelinde üzerimizdeki takımlara bakınca olayın kadro kalitesine de bakmadığınıda görüyoruz.

Bence bariz şekilde TD yetersizliği var. Kendi sahanda yenilmek var bir de ezilerek yenilmek var. Hiç bir şey üretemiyor hoca. Oyuncular tamamen ezbere oynuyor. Yani TD yokmuş gibi. değişik varyasyonlar yok, 20 dakika sistem şuydu ama tutmayınca sistemimiz şuna döndü diyebileceğimiz bir atraksiyon yok. Birinci dakika neyse 90. dakikada aynı topu oynuyor takım. Oynamaya çalışıyor. Yani her zaman da 2010/11 kadrosu olmayabilir elinde. En azından ilk 4'e oynayabilecek iradeyi ve istikrarı gösteremiyorsan ne anladım ben bu işten.

Murat'
26.11.2012, 22:57
Liderin 6 puan gerisindeyiz, o kadar da kötü değiliz !

Yerseniz!