PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Faik Yılmaz
20.11.2012, 15:08
Bu Mollasalihoğulları bizim Cufaruksali olanlardanmı acaba:)

Zannetmeyrum.... öyle olsa akraba bile çıkaruk olarlan......:D

benim anne tarafımda çufaruksali Mollaslihoğlullarından.....

ama Akçaabattada var o soyadı bildiğim kadarıyla...

Adem Erdoğan
20.11.2012, 15:09
Şenol Güneş'in Trabzonspor Hariç Türkiyedeki Teknik Direktörlük Kariyeri......
--------------------
Boluspor :

Oynadığı : 81

Galibiyet : 26
Beraberlik : 27
Mağlubiyet : 28
----------------------
Antalya :

Oynadığı : 34 maç

Galibiyet : 10
Beraberlik : 11
Mağlubiyet : 13
----------------------

Sakaryaspor :

Oynadığı : 10

Galibiyet : 2
Berbaerlik : 3
Mağlubiyet : 5

----------------------

Başkalarının kurduğu kadrolardır onlar. :)

Emrah KabuL
20.11.2012, 15:09
Jose Mourinho'nun Leira kariyerinde ne varmış ki ?

20 maç da 11 galibiyet,5 beraberlik ve 4 yenilgi alarak devre arasında Porto'nun başına getirilmiş.

Mourinho gittikten sonra Leira takımı 2 kere küme düşmüş ve şu an 2.ligde mücadele ediyorlar.

Sanırım Leira gibi bir takım da üstelik de hocalık deneyimin ilk yıllarında Mourinho'dan 20'de 20 falan mı bekliyordunuz ?

Neyse.. bu örnek olmamış.

alper*
20.11.2012, 15:12
Merak ettim, burada Şenol Güneş'i eleştiren her lafa mecburmuş gibi cevap yetiştirenler Audili resimlerin olduğu haftalarda nerelerdeydiler?

Siz Şenol Güneş'i savunmuyosunuz. Gelip burada sidik yarıştırıyorsunuz bence. Başka açıklaması yok.

Adem Erdoğan
20.11.2012, 15:12
Şotadır, videotondur benficadır zaten yeterince kavram kargaşası yaşanıyor kimin neyi savunduğu belli olmuyor, şimdi bir de leiria girmesin olaya. :)

Fatih Öztürk
20.11.2012, 15:13

Faik bunlar kesin Cufaruksalıdır.bu kadar dediğim dedik sadece bizim oralardan çıkar:)

Yiğit Gayretli
20.11.2012, 15:16
Şenol Güneş'in yaptığı iş karşılığında "doğal olarak" para almasıyla, Trabzonspor'un başında para için kalması söylemleri arasında karınca ile fil kadar fark var.

Bence sen kendini söylediklerini çarpıtmaya çalışıyorsun Faik abi kusura bakma.

Bu arada Audi mevzusunda Şenol Hoca'ya söyleyeceğimi de söyledim. Kendi adıma rahatım yani...

Yaşar
20.11.2012, 15:22
Merak ettim, burada Şenol Güneş'i eleştiren her lafa mecburmuş gibi cevap yetiştirenler Audili resimlerin olduğu haftalarda nerelerdeydiler?

Siz Şenol Güneş'i savunmuyosunuz. Gelip burada sidik yarıştırıyorsunuz bence. Başka açıklaması yok.

Ben bıraktım kardeş.
Sen de bırak, takip et başlığı, daha eğlenceli.

Emrah KabuL
20.11.2012, 15:25
Şotadır, videotondur benficadır zaten yeterince kavram kargaşası yaşanıyor kimin neyi savunduğu belli olmuyor, şimdi bir de leiria girmesin olaya. :)

Dünya 3.lüğünü görmezden gelip Boluspor kariyeri ile nitelemek de haksızlığın daniskasıdır.
Mourinho'yu União Leiria kariyeri ile eleştirmek ne ise bu aynısıdır.

Leira örneği Şenol Güneş'i savunmak adına Halit M. MOLLASALİHOĞLU tarafından verilmiştir.

Fakat bahsedilen durum hiç de öyle değildir.

Yanlış anons.

GÖKDENİZ61
20.11.2012, 15:28
forumda terim'e, yanal'a düzülmedik methiye bırkamayanlar, onların karşına şenol güneş'i alıp onları birinci şenol'u üçüncü sınıf hoca yapanlar varya işte onlar alınlarından öpülesi çok güzel insanlardır zannımca... terimin elindeki kadro şenol'un elinde olsa; hocanın istediği bütün iyi adamları hemde rakiplerimizin elinden s(ö)ke s(ö)ke aldık ama; hala neden bu kadroyla en yakın rakibimizle aramızdaki puan farkı 10 değilde 3, oysa bu kadroyla gelene gidene üç atıp zevkten dört köşe olmamız lazımdı diyerek şenol'u yerin dibine sokardınız...haklısızınızda çünkü sizin manager oynarak 2. lig den çıkarıp açık ara şampiyon yaptığınız takımlarınız var.. bu arada bunu bende becerebilirim ama edep yahu, bari adamı kendinizle karşılaştırıp çoşmayın bu kadar...

Faik Yılmaz
20.11.2012, 15:30
Şenol Güneş'in yaptığı iş karşılığında "doğal olarak" para almasıyla, Trabzonspor'un başında para için kalması söylemleri arasında karınca ile fil kadar fark var.

Bence sen kendini söylediklerini çarpıtmaya çalışıyorsun Faik abi kusura bakma.

Bu arada Audi mevzusunda Şenol Hoca'ya söyleyeceğimi de söyledim. Kendi adıma rahatım yani...

Evet parası için Teknik Direktörlük yapıyor....Para almazsada görevini yapmaz....

bu Trabzonsporlulukla ilgili değil insanın doğasıyla ilgili bir durum.....çok doğal bir şey...

Doğal olmayan ;

parası için mesleğini yapmaya çalışan bir adama olmayan payeler , makamlar vermeye çalışmak....

-O GİDİNCE KLÜBÜN İFLAS EDECEĞİNİ DÜŞÜNMEK.....

Burada Mourinyoyla , Fergusonla aynı paragrafta yer alabilmesi bile bunu gösteriyor zaten....

Yiğit Gayretli
20.11.2012, 15:35
Evet parası için Teknik Direktörlük yapıyor....Para almazsada görevini yapmaz....

bu Trabzonsporlulukla ilgili değil insanın doğasıyla ilgili bir durum.....çok doğal bir şey...

Doğal olmayan ;

parası için mesleğini yapmaya çalışan bir adama olmayan payeler , makamlar vermeye çalışmak....

-O GİDİNCE KLÜBÜN İFLAS EDECEĞİNİ DÜŞÜNMEK.....

Burada Mourinyoyla , Fergusonla aynı paragrafta yer alabilmesi bile bunu gösteriyor zaten....

Kimse Şenol Güneş giderse Trabzonspor kepenk kapatır. Kapıya kilidi vurur demiyor.

Muhakkak o koltuğu birileri doldurur. Ama kim Şenol Güneş gibi doldurur? Onu soruyor insanlar.

Ergin Varlibas
20.11.2012, 16:06
Bana delikanlılıktan dem vuran adam ''aldığım duyuma göre Sadri Şener fbliymiş'' diye bir yalan söyleyerek, maç başlığındaki insanları tahrik eden, küfür ettirtip banlatan, sonra da sesini çıkarmayan adam.
Sen hala yazıyorsun ama senin yüzünden ceza alanların hiçbiri yok şuanda forumda delikanlı bey.
Sen yazdıkça benim sinirlerim tepeme çıkıyor.

Kardes istersen sana delikanliligi cok guzel anlatirim ama dedigim gibi burasi yeri degil. Dedigimin arkasindayim hala, benim aldigim duyum boyle bende inanmiyorum ama bana soylenenler budur. Ister inanabilirsin ister inanamazsin, yalan soyluyormusum.. Neden yapiyim boyle birseyi? Ali Durustun soyledigi budur. Bende bilmiyorum ne kadar dogru ama olma sansi da cok yuksek bence. Senin neye inanip inanmadigin da yemin ederim umrumda degil. Ha sinirlerin tepene cikiyormus o hic umrumda degil. Benimle konusucaksan saygili konusucaksin yoksa alinti yapma.

Ergin Varlibas
20.11.2012, 16:12
forumda terim'e, yanal'a düzülmedik methiye bırkamayanlar, onların karşına şenol güneş'i alıp onları birinci şenol'u üçüncü sınıf hoca yapanlar varya işte onlar alınlarından öpülesi çok güzel insanlardır zannımca... terimin elindeki kadro şenol'un elinde olsa; hocanın istediği bütün iyi adamları hemde rakiplerimizin elinden s(ö)ke s(ö)ke aldık ama; hala neden bu kadroyla en yakın rakibimizle aramızdaki puan farkı 10 değilde 3, oysa bu kadroyla gelene gidene üç atıp zevkten dört köşe olmamız lazımdı diyerek şenol'u yerin dibine sokardınız...haklısızınızda çünkü sizin manager oynarak 2. lig den çıkarıp açık ara şampiyon yaptığınız takımlarınız var.. bu arada bunu bende becerebilirim ama edep yahu, bari adamı kendinizle karşılaştırıp çoşmayın bu kadar...

Iste bu, Fatih Terimin elindeki imkanlar Senol Guneste olsa yemin ediyorum arada daglar kadar fark olurdu(bana gore zaten varda)

Adam kisitli imkanlarla neler yapiyor gormuyorlar, yok neden su oynamamis ta bu oynamis diyorlar. Sonra gelde cildirma

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
20.11.2012, 16:34

Muhakkak öyle,

Biz Lega'lıyız, Ulusoy'un okulunun arkasındadır bizim evler.

Ve Şenol Güneş Trabzonsporun Efsanesidir. :)

Alican Altunbaş
20.11.2012, 16:44
Yahu birbirimize sataşmadan yazamıyoruz.Şenol Güneş başlığı sataşma başlığı gibi oldu. Hedefin sapıyor bu başlık az sakin olalım. Birbirimizi kırmaya gerek yok arkadaşlar.

alptug_kd
20.11.2012, 16:46
Arkadaşlar bizim şenol hocanın maç konuşmaları var mı? Demek istediğim futbolcularla devre arası soyunma odası konuşmaları vs. Fatih terim'in youtube'da bir dolu konuşması var. Az önce izlerken aklıma geldi acaba bizim hocamızın var mıdır diye. Ben bulamadım ama belki bilen arkadaşlar vardır?

Faik Yılmaz
20.11.2012, 16:47
Muhakkak öyle,

Biz Lega'lıyız, Ulusoy'un okulunun arkasındadır bizim evler.

Ve Şenol Güneş Trabzonsporun Efsanesidir. :)

Bak demedimmi akraba çıkacağız diye...... :D

Tam dediğin yerde seninle aynı soyadı taşıyan akrabalarım var...sizinde kökeniniz Çufaruksa aslında.....

neyse özele girdi konu biraz galiba....

Yiğit Gayretli
20.11.2012, 17:02
Burada, birbirimize tehdit mi savuruyoruz, yoksa fikir mi tartışıyoruz?

Tahrik etmeyelim birbirimizi lütfen.

Tuğrul
20.11.2012, 17:47
12.hafta'da bitti.
Oyun olarak dip noktada olsak da puan tablosunda liderin 3 puan gerisinde olmamız mutluluk verici.
Fakat geriden kalan süreçte teknik ekip ve futbolcular üstünden ezikliği ve sıradanlığı atlatabilmiş değil.
Futbol olarak üstüne koyamadığımız maçlardan biri. Değerlendirme yapmıyorum. Olcan'nın kişisel becerisi kazandırdığı goller dışında söylenecek birşey yok.

Antrenmanlarda bilhassa ilk 11 oyuncuları mahalle tabiri ile ortada sıçan çalışması yapmalı. Oyuncuların sorumluluk almaları ve olumlu pas atmaları konusunda ivedilikle ikaz edilmeli.

Bamba ve Giray'ın topu gelişigüzel savurmaları ve uzaklaştırmaları önlenmeli.
Serkan Balcı kadro dışı bırakılmalı.
Sapara yedek bekletilmeli.

Emrah Akcagöz
20.11.2012, 17:49
Yalnız hoca maçtan sonra fena konuşmuş. Ayrıca takımın şu anki halini kendisi de beğenmiyor. Bir şeyler olacak ama ne zaman olacak kestirmek çok güç.

Son olarak bazı arkadaşlar müthiş derecede tahrik edici konuşuyor. İnsanın hocaya diyeceği olumsuz bir şey yoksa bile bu arkadaşlar sayesinde olumsuz konuşabiliyorlar.

Armağan Dere
20.11.2012, 19:06

Alper nerdesin ya:)..
aynen öle köylüm

MuratJ
20.11.2012, 19:10

Kendisinin surat ifadesi hırssız, munzurlar asık, isteksiz, zorla durur gibi uzun zamandır. Ama surat ifadesi doğal ve içten şekilde gülümseyerek ilk defa Audili resimlerde görüldü. Benimde dikkatimi çekmişti.

Takıma gelirsek hala yol almış değiliz. Çok başarısız dönem geçiriyor. Takımın hakkını veremiyor. Umutla beklemek istiyorum ama yapmayacağım bunu her hafta aynı şey. Normal şartlar altında iyi bir teknik yönetim altında şuanda puan farkıyla lider durumdaydık Avrupa Ligi gruplarında da 1.lik mücadelesi veriyorduk. Çok başarısızdır kendisi. 2 yıldır bırakın takım oturtmayı ne yaptığı belli değil. Ama bekliyoruz ne yapalım.

Fatih Öztürk
20.11.2012, 19:27
Yılmaz savunucu Ergin Varlıbaş:)

Mollasalihoğlu
20.11.2012, 19:44
Kendisinin surat ifadesi hırssız, munzurlar asık, isteksiz, zorla durur gibi uzun zamandır. Ama surat ifadesi doğal ve içten şekilde gülümseyerek ilk defa Audili resimlerde görüldü. Benimde dikkatimi çekmişti.

Takıma gelirsek hala yol almış değiliz. Çok başarısız dönem geçiriyor. Takımın hakkını veremiyor. Umutla beklemek istiyorum ama yapmayacağım bunu her hafta aynı şey. Normal şartlar altında iyi bir teknik yönetim altında şuanda puan farkıyla lider durumdaydık Avrupa Ligi gruplarında da 1.lik mücadelesi veriyorduk. Çok başarısızdır kendisi. 2 yıldır bırakın takım oturtmayı ne yaptığı belli değil. Ama bekliyoruz ne yapalım.

Vay anasını..

Audi'lere tapıyormuş hoca hatta(!) milletin ineğe taptığı gibi..

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 19:48
Vay anasını..

Audi'lere tapıyormuş hoca hatta(!) milletin ineğe taptığı gibi..

sabahta dedim.....açık şekilde isim vererekte sölerim...muratj,faik yılmaz,deep blue 1-2 kişi daha .....

oynanan kötü futbol felan umurlarında değil...amaçları kötü futbolu bahane ederek hocayı linç etmek hain ilan etmek.....gözleri bu derece nasıl büründü ben anlamıyorum açıkcası....

Yaşar
20.11.2012, 21:35
sabahta dedim.....açık şekilde isim vererekte sölerim...muratj,faik yılmaz,deep blue 1-2 kişi daha .....

oynanan kötü futbol felan umurlarında değil...amaçları kötü futbolu bahane ederek hocayı linç etmek hain ilan etmek.....gözleri bu derece nasıl büründü ben anlamıyorum açıkcası....

Mollasalihoğlu, Hamsi, Adem Erdoğan ve sen de ne olursa olsun hocanın yılmaz savunucuları olacaksınız gibi.
Allah sonumuzu hayır ede.
Bölünmeye başladık sanki.
En büyük Trabzonspor.

Tolga
20.11.2012, 21:42

İşte bu yorumda art niyet var . . .

Sefa
20.11.2012, 21:51
Hoca'nın hayalindeki tırsak ve ruhsuz takım olduk..

Cyzio
20.11.2012, 21:52
Ben kişisel olarak bu tür maçlarda iyi futbol beklemem (3 puan alındıysa). Dünkü maç bizim için çok önemli ve zor bir maçtı. Ters bir sonuçla, her ne kadar liderle hâlâ sadece 6 puan fark olacaksa da, ligden çok erken kopabilirdik. Belki inanmayacaksınız ama, ben şu süreç içinde Orduspor maçından, Fenerbahçe ve Beşiktaş deplasmanlarından daha fazla korkuyordum.

Öyle ya da böyle bu zor deplasmandan 3 puanla dönülmüştür. Dünkü maç için kazanan haklıdır. Şenol Güneş'i bu hafta eleştiremem.

.

Mollasalihoğlu
20.11.2012, 21:56
Mollasalihoğlu, Hamsi, Adem Erdoğan ve sen de ne olursa olsun hocanın yılmaz savunucuları olacaksınız gibi.
En büyük Trabzonspor.

İki üç sayfa geriye giderseniz hocaya eleştirilerimi okursunuz.

Ama nereye giderseniz gidin hocanın bir tarafı kırık bir araba için sırıtacağını okuyamazsınız benden.. Bunu diyen adamla bölünmekten de gurur duyarım..

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 22:13
En büyük Trabzonspor.

sen benim hamsinin mollanın hiç kötü futbola karşı bir savunma yaptıgımızı gördünmü ??? bir tek ben kötü futbol umrumda değil kazandıgımız sürece dedim...

bende hamside ademde mollada senol hocanın aldıgı paraya laf edilmesi taraftarlıgının sorgulanması noktasında karsı durduk....arada fark war...

Yaşar
20.11.2012, 22:40
sen benim hamsinin mollanın hiç kötü futbola karşı bir savunma yaptıgımızı gördünmü ??? bir tek ben kötü futbol umrumda değil kazandıgımız sürece dedim...

bende hamside ademde mollada senol hocanın aldıgı paraya laf edilmesi taraftarlıgının sorgulanması noktasında karsı durduk....arada fark war...

Benim için her yorum değerlidir.
Yeter ki tahrik olmasın, yalan bilgi olmasın.
Ben olması gerekenleri haddimi bilerek yazar, söylerim.
Bana göre olması gerekenler başkasına göre doğru olmak zorunda değildir.
Saygı çerçevesinde görüşleri dile getirmek bizlere zenginlik katar.
O nedenle isim vermeden doğrularımızı yazmak gerektiğini düşünüyorum.

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 22:45
Benim için her yorum değerlidir.
Yeter ki tahrik olmasın, yalan bilgi olmasın.
Ben olması gerekenleri haddimi bilerek yazar, söylerim.
Bana göre olması gerekenler başkasına göre doğru olmak zorunda değildir.
Saygı çerçevesinde görüşleri dile getirmek bizlere zenginlik katar.
O nedenle isim vermeden doğrularımızı yazmak gerektiğini düşünüyorum.

abi eyw. sana bir lafım yok zaten....dediğin gibi haddini bilerek eleştiri yapılırsa şenol güneşe tek bir lafım olmaz....katılmadıgım noktası olur onu tahrik etmeden söylerim...

ama işi başka yere çekenleri bende başka yere çekerim napıyım dayanamıyorum....

artvints
20.11.2012, 22:48
hocam takımın defanstan topla çıkmayı öğrenmesi gerek, bu topa bomba muamelesi yapmak ne kadar daha sürecek merak ediyorum.artık dayanılmz hale geldi.topu ortasahaya sorunsuz getirebilirsek, büyük bi sorunumuzu halletmiş olıcaz,ayrıca öndeyken de bu kadar baskı yememizi engellemiş oluruz.bu konu üzerinde çok çalışmak lazım.

Fatih Öztürk
20.11.2012, 22:51
Ola sakin olun bi yedunuz birbirunuzi.

Yaşar
20.11.2012, 22:54
Yaklaşık 1,5 sezondur ön liberolu oynayan ve bu formata alışmış bir takımın sadece 1 maç oynadığı ön liberosuz sistem ile güzel futbol oynamasını beklemek doğru olmaz.
Her ne kadar Soner' ön libero oynamaya çalışsa da bunu yanlış bir tercih olduğunu düşünüyorum.
Ortasahadaki defansif ve ofansif görevler oynayacak ikiliye (Soner- Colman) eşit şekilde dağıtılır ise daha iyi işler görebiliriz.
O nedenle bu sistemde ısrar edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yiğit Gayretli
20.11.2012, 23:44
"Sahada yine hiç bir aşama kaydetmemiş Trabzonspor izledik. Bir arpa boyu yol gitmemişiz." diyen taraftarlarımıza bir soru;

Büyük bölümünü iyi kötü domine ettiğimiz ikinci yarıda televizyonu mu kapattınız?

Ergin Varlibas
21.11.2012, 03:28
"Oyuncu idmana çıkıyorsa gidene kadar bizim oyuncumuzdur." Cok onemli

Faik Yılmaz
21.11.2012, 08:51
Bir Roma atasözü idi sanırsan....

"Galip her zaman haklıdır." der..

Bu açıdan bakarsak haklıyız. Oyunun 2.yarısında topla toplam 59 saniye oynayan Olcanın katkılarıyla birazda oyunu rakip alana yıkarak 3 puan aldık....

çok anlamlı bir 3 puan oldu....

Ancak liderin sadece 3 puan gerisinde deyip kötü giden şeyleri görmezlikten gelmeye devam edersek 2 hafta önceki durumumuza dönmemiz işten bile değil....

Puan tablosuna baktığımızda 11. sıradaki Sivassporun 16 puanı var.. Yani liderle aralarında sadece 6 puan var.....

Yani ligin 18 takımının 11 i bizim durumumuzda ya da bize çok yakın....

sıradan ligin sıradan bir yerindeyiz sadece....

Bu bizim kalitemizimi gösteriyor yoksa aradan sıyrılamadığımızı siz karar verin.... ?

Benim oyunun ilk yarısındaki kötü ötesi futbolumuzu...

1-0 dan sonraki anlamsız geriye yaslanışımızı

oyunu ileriye taşımadaki sıkıntılarımızı görüyorum ve söylüyorum....

Şenol Hocanın şahsıyla bir sıkıntım yok zaten şahsen tanımam etmemde.... Takımı 1996 lardaki ya da 2004 lerdeki o güzel futboluyla oynatırsada desteğim tamdır.....

ancak rakilerimizin kötü durumu her zaman devam etmeyecek.. onlar toplarlanırken biz hala böyle 2 ileri 1 geri gitmeye devam edersek hoca değişikliğini istemeden doğal bir durum olamaz.....

not : kendimde en başta dahil olmak üzere lütfen uslubumuza biraz dikkat edelim. burada kimse kimsenin düşmanı değil.....

Kıvanç Çuvalcı
21.11.2012, 09:41
Bir Roma atasözü idi sanırsan....

"Galip her zaman haklıdır." der..

Bu açıdan bakarsak haklıyız. Oyunun 2.yarısında topla toplam 59 saniye oynayan Olcanın katkılarıyla birazda oyunu rakip alana yıkarak 3 puan aldık....

çok anlamlı bir 3 puan oldu....

Ancak liderin sadece 3 puan gerisinde deyip kötü giden şeyleri görmezlikten gelmeye devam edersek 2 hafta önceki durumumuza dönmemiz işten bile değil....

Puan tablosuna baktığımızda 11. sıradaki Sivassporun 16 puanı var.. Yani liderle aralarında sadece 6 puan var.....

Yani ligin 18 takımının 11 i bizim durumumuzda ya da bize çok yakın....

sıradan ligin sıradan bir yerindeyiz sadece....

Bu bizim kalitemizimi gösteriyor yoksa aradan sıyrılamadığımızı siz karar verin.... ?

Benim oyunun ilk yarısındaki kötü ötesi futbolumuzu...

1-0 dan sonraki anlamsız geriye yaslanışımızı

oyunu ileriye taşımadaki sıkıntılarımızı görüyorum ve söylüyorum....

Şenol Hocanın şahsıyla bir sıkıntım yok zaten şahsen tanımam etmemde.... Takımı 1996 lardaki ya da 2004 lerdeki o güzel futboluyla oynatırsada desteğim tamdır.....

ancak rakilerimizin kötü durumu her zaman devam etmeyecek.. onlar toplarlanırken biz hala böyle 2 ileri 1 geri gitmeye devam edersek hoca değişikliğini istemeden doğal bir durum olamaz.....

not : kendimde en başta dahil olmak üzere lütfen uslubumuza biraz dikkat edelim. burada kimse kimsenin düşmanı değil.....

Iyi de Sait kardesim senin soylediklerini zaten Senol Gunes de soyluyor hic adami dinlemiyormusunuz,herkes kotu futbol oynadigimizi bu futbolun bize yakismadigini cok daha iyi olmamiz gerektigini soyluyor en basta hoca sonra da topcular.Ama bu isler sizin dusundugunuz kadar o oynamasin bu oynasin sunu cikar bunu sok kadar basit degil,takim olmak kolay degil,ustuste 2 mac ayni kadroyla oynayamamis,ayni anda 4 formda oyuncuya bile sahip olamamis bir takimdan bahsediyoruz burda.

Faik Yılmaz
21.11.2012, 09:46
Iyi de Sait kardesim senin soylediklerini zaten Senol Gunes de soyluyor hic adami dinlemiyormusunuz,herkes kotu futbol oynadigimizi bu futbolun bize yakismadigini cok daha iyi olmamiz gerektigini soyluyor en basta hoca sonra da topcular.Ama bu isler sizin dusundugunuz kadar o oynamasin bu oynasin sunu cikar bunu sok kadar basit degil,takim olmak kolay degil,ustuste 2 mac ayni kadroyla oynayamamis,ayni anda 4 formda oyuncuya bile sahip olamamis bir takimdan bahsediyoruz burda.

Abicim bu sene 4 transfer yapıldı...

Onun dışında geçen seneki kadromuzla oynuyoruz ..kadro istikrarımız var....

bu anlamda daha iyi olmamız gerektiğini düşünüyorum....

kaldıki oynuclar formsuz diyorsunuz onların forma sokmakta Şenol Hocanın görevi değilmi?

not : Abicim bu arada ismimi yanlış yazmışsınız önemli değil ama Sait dayımın ismidir :)

Travelair
21.11.2012, 09:53
Futbolcuların topla ilişkisi daha iyi olmalı. Bu konuda özel idman yapılmalı

Kıvanç Çuvalcı
21.11.2012, 10:14

kaldıki oynuclar formsuz diyorsunuz onların forma sokmakta Şenol Hocanın görevi değilmi?

not : Abicim bu arada ismimi yanlış yazmışsınız önemli değil ama Sait dayımın ismidir :)

Pardon Faik kardesim daha uyanamamisim.4 yeni transfer var ama sezon basindan beri orta sahamiza bir bak nasil kadro istikrari var? kac defa ayni ortasahayla maca cikmisiz,bir kere senin en iyi orta saha oyuncun(Colman)daha yeni yeni oynamaya baslamis.Senol Gunes de daha iyi olmamiz gerek bu yetmez diyor zaten,yani herkes sorunlarin farkinda ben onu soylemeye calisiyorum.

Tolga
21.11.2012, 10:21
Futbolcuların topla ilişkisi daha iyi olmalı. Bu konuda özel idman yapılmalı

Aynen katılıyorum.

Takımın eleştirilemeyen 3 tane mevkisi var ki bana göre de şu ana kadar sorunsuz sıkıntısız giden tek yer 2 stoper ve kalemiz.Geri kalan her yer tartışma konusu.

Genel olarak savunma anlamında bir sıkntı yaşayamıyoruz ancak topla oynamayı beceremiyoruz.Bu futbolcu kalitesinden midir, oyun mantalitesinin neyin üzerine kurulduğundan mıdır bilmem ama kimse sorumluluk almıyor.Akhisar'a Ordu'ya bile müsaade ettik.

Herhangi bir hücum varyasyonumuz yok, ancak oyuncularımızın herhangi bir bildiği de.Sahada güzel güzel oynuyoruz, kardeş kardeş :)

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 11:21
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2012/11/21/marc-janko-gunese-minnettar

"Mecbur kaldığı için" teşekkür etmiş olabilir :)

Faik Yılmaz
21.11.2012, 11:27

Bu sezonki ilk deplasman galibiyetimizi elde ettik diyor açıklamasında.....

Aslında geçen yıl marttan beri ilk deplasman galibiyetimizi kazandık.....

Koskoca Trabzonspor 260 gündür deplasmanda herhangi bir takımı yenemiyordu yani....

Bizde teşekkür ediyoruz bu üstün başarısı nedeniyle......

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 11:29
Bu sezonki ilk deplasman galibiyetimizi elde ettik diyor açıklamasında.....

Aslında geçen yıl marttan beri ilk deplasman galibiyetimizi kazandık.....

Koskoca Trabzonspor 260 gündür deplasmanda herhangi bir takımı yenemiyordu yani....

Bizde teşekkür ediyoruz bu üstün başarısı nedeniyle......

Faik abi, benim ne demek istediğim sen de çok çok çok iyi anladın :) O yüzden konuyu değiştirmeye çalışma boşuna. (:D)

Sonuna sırıtan ifade koymayı unuttum. Alınma :)

Faik Yılmaz
21.11.2012, 11:36
Faik abi, benim ne demek istediğim sen de çok çok çok iyi anladın :) O yüzden konuyu değiştirmeye çalışma boşuna.

Janko meselenin sadece küçük bir kısmı Yiğit Can........

Ayrıca haftalarca oynamasa da dert etmeyecek bir kişi.....

Kaldıki ben Şenol Hocanın dünyadan haberi yok , nasıl oyunu yetiştireceğini bilmiyor demedimki....

tabiki bazı yetenekleri ve meziyetleri vardır.ayrıca iyide bir insandır bunlar ayrı konular....

İnşallah jankoyuda takımıda takır takır oynatır her şey yoluna girer.....

Takım iyi olduğu sürece kimseyle sorunum olmaz....

ama yine bir 260 gün daha bekleyecek durumumuz yok onuda anti parantez içinde belirteyim....

Hüseyin Başoğlu
21.11.2012, 11:38

saygı duyduğu için desek daha doğru olur sanki.....

nasıl olsa sevmek zorunda değil iş icabı saygı duydugundan öyle demiştir...

alper*
21.11.2012, 11:40
Bu Chelsea de istikrardan, futboldan hiç anlamıyor :)

6 ayda 2 kupa alan adamı kovmuşlar :)

http://skorer.milliyet.com.tr/chelsea-di-matteo-ile-yollarini-ayirdi/-/detay/1630536/default.htm

Hüseyin Başoğlu
21.11.2012, 11:44

http://skorer.milliyet.com.tr/chelsea-di-matteo-ile-yollarini-ayirdi/-/detay/1630536/default.htm

o adam 2 kupayı da tek basına almadı ama :)

matteo chealsea ye geldiğinde chealse gruptan çıkmış elemeleri oynuyordu zaten...fa cupdada ilerlemişti baya chealsea.....sadece akıllılık yaptı katı savunma ile gidebileceği yere kadar gitti ekstra bişi katmadı chealseaye.....arada fark var...

not=ama dediğinde haklısın istikrardan ve futboldan anlamadıklarını mourinho yu kovarken belli ettiler zaten..

Adem Erdoğan
21.11.2012, 11:46
260 günü saate çevirelim de biraz daha bol gözüksün. Maç sayısı yokmu arkadaş ? :)

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 11:50
Janko meselenin sadece küçük bir kısmı Yiğit Can........

Ayrıca haftalarca oynamasa da dert etmeyecek bir kişi.....

Kaldıki ben Şenol Hocanın dünyadan haberi yok , nasıl oyunu yetiştireceğini bilmiyor demedimki....

tabiki bazı yetenekleri ve meziyetleri vardır.ayrıca iyide bir insandır bunlar ayrı konular....

İnşallah jankoyuda takımıda takır takır oynatır her şey yoluna girer.....

Takım iyi olduğu sürece kimseyle sorunum olmaz....

ama yine bir 260 gün daha bekleyecek durumumuz yok onuda anti parantez içinde belirteyim....

Burada bu konu üzerinden Şenol Güneş'e laf edildiğini hatırlıyorum abi. O yüzden belirttim.

Zaten bir 260 gün daha beklemeyiz. Şunu kabul edemiyoruz. 2 sene de sürse bu bir süreç. İnşallah yakın zamanda sonlanacak. Ki iki haftadır galip geliyoruz. Özgüven anlamında bir aşama katettiğimizi düşünüyorum. Eskişehir maçını da alırsak bazı şeyler ciddi bir dönüşüme girer.

Abramovic ile gelen "tüketim" zihniyetinde, başarıdan başka hiç bir şeyden anlamıyor Chelsea. Kaç yılda kaç hoca değişmiş bir bakalım :)

Futbolculara milyon milyon €'lar ödeyince başarılı olunacak sanılıyor.

Hüseyin Başoğlu
21.11.2012, 11:51
260 günü saate çevirelim de biraz daha bol gözüksün. Maç sayısı yokmu arkadaş ? :)

6240 saat

yeeetmeeezzz

374400 dakika

ee yuuuhhh amaaa

22464000 saniye

şenol güneş istifa

Faik Yılmaz
21.11.2012, 12:06

16.03.2012 Gençler - Trabzon 1-1
21.03.2012 Antalya-Trabzon 2-1 ( Türkiye Kupası )
25.03.2012 GS-Trabzon 1-1
15.04.2012 Fener-Trabzon 2-0 ( Süper final)
02.05.2012 Gs-Trabzon 0-0 ( süper final)
11.05.2012 Bjk-Trabzon 1-1 ( süper final)
18.08.2012 Karabük-Trabzon 1-1
02.09.2012 Antep-Trabzon 1-0
24.09.2012 Fener-Trabzon 0-0
21.10.2012 Beşiktaş-Trabzon 1-1
05.11.2012 Antalya-Trabzon 2-1

Yani türkiye kupası, süper final ve ligde toplam 11 maçta ve mart ayından beri ilk galibiyetimizi almışız.....

ister güne vurun ister saate bu başarısız tabloyu kapatamazsınız....

Fenere zaten yeniliyoruz.... Beşiktaş büyük takım..... Antalya ters takım deseniz bile geriye bir sürü takım kalıyor......

Kaldki bu sürede kendi sahamızda yenildiğimiz fener maçlarınıda yazmadım.... bunlar deplasman karnemiz sadece....

Faik Yılmaz
21.11.2012, 12:08
Burada bu konu üzerinden Şenol Güneş'e laf edildiğini hatırlıyorum abi. O yüzden belirttim.

Zaten bir 260 gün daha beklemeyiz. Şunu kabul edemiyoruz. 2 sene de sürse bu bir süreç. İnşallah yakın zamanda sonlanacak. Ki iki haftadır galip geliyoruz. Özgüven anlamında bir aşama katettiğimizi düşünüyorum. Eskişehir maçını da alırsak bazı şeyler ciddi bir dönüşüme girer.

.

İnşallah öyle olur Yiğitim......

Bunu senin kadar bende isterim......

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 12:14
04.03.2012 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.

Yukarıdaki bizim (Ordu maçına kadar) son deplasman galibiyetimiz... Ligin 29. haftası. Sonrası ise Play-off. 3 tane İstanbul deplasmanı.

Sonrası yaz tatili. Biraz uzun tutsalar 260'ı 365'e tamamlarlarmış ama olmamış :)

Son deplasman galibiyetimizden sonra toplamda, play-offlar da dahil 11 maç yapmışız deplasmanda. Play-off'tan önce mağlubiyet yok, 3 beraberlik var. Play-off'ta fener'e yenilmişiz 2 beraberlik 1 mağlubiyet olmuş.

Bu sezon ise 5 deplasman maçı var (Ordu hariç). 2 yenilgi ve 3 beraberlik. Sayıya vurunca 11 maç. Normalin üstüne eklenen play-offlar da dahil buna. Normali 8 maç. Biz yine de 11 maç diyelim istatistik öyle çünkü.

260 günü maç sayısına oranlarsak komedi bir rakam ortaya çıkıyor. Onu ben yazmaya utandım :) Siz hesaplayınız.

Emrah Akcagöz
21.11.2012, 12:31
16.03.2012 Gençler - Trabzon 1-1
21.03.2012 Antalya-Trabzon 2-1 ( Türkiye Kupası )
25.03.2012 GS-Trabzon 1-1
15.04.2012 Fener-Trabzon 2-0 ( Süper final)
02.05.2012 Gs-Trabzon 0-0 ( süper final)
11.05.2012 Bjk-Trabzon 1-1 ( süper final)
18.08.2012 Karabük-Trabzon 1-1
02.09.2012 Antep-Trabzon 1-0
24.09.2012 Fener-Trabzon 0-0
21.10.2012 Beşiktaş-Trabzon 1-1
05.11.2012 Antalya-Trabzon 2-1

Yani türkiye kupası, süper final ve ligde toplam 11 maçta ve mart ayından beri ilk galibiyetimizi almışız.....

ister güne vurun ister saate bu başarısız tabloyu kapatamazsınız....

Fenere zaten yeniliyoruz.... Beşiktaş büyük takım..... Antalya ters takım deseniz bile geriye bir sürü takım kalıyor......

Kaldki bu sürede kendi sahamızda yenildiğimiz fener maçlarınıda yazmadım.... bunlar deplasman karnemiz sadece....
E madem kupa dahil 1 maçta benden olsun. Videoton'u da deplasmanda yenemedik.

Maç sayımızı bir Kasımpaşa'ya bir Ordu'ya, bir Antalya'ya falan kıyaslarsak bu bizim için pek önem teşkil etmez. Zor rakiplerdi der geçeriz. Ancak konu Trabzonspor olunca iş değişiyor.

Faik Yılmaz
21.11.2012, 12:39
04.03.2012 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.

Yukarıdaki bizim (Ordu maçına kadar) son deplasman galibiyetimiz... Ligin 29. haftası. Sonrası ise Play-off. 3 tane İstanbul deplasmanı.

Sonrası yaz tatili. Biraz uzun tutsalar 260'ı 365'e tamamlarlarmış ama olmamış :)

Son deplasman galibiyetimizden sonra toplamda, play-offlar da dahil 11 maç yapmışız deplasmanda. Play-off'tan önce mağlubiyet yok, 3 beraberlik var. Play-off'ta fener'e yenilmişiz 2 beraberlik 1 mağlubiyet olmuş.

Bu sezon ise 5 deplasman maçı var (Ordu hariç). 2 yenilgi ve 3 beraberlik. Sayıya vurunca 11 maç. Normalin üstüne eklenen play-offlar da dahil buna. Normali 8 maç. Biz yine de 11 maç diyelim istatistik öyle çünkü.

260 günü maç sayısına oranlarsak komedi bir rakam ortaya çıkıyor. Onu ben yazmaya utandım :) Siz hesaplayınız.

hesaplayın hesaplayın.....

Bu arada Gsye madara olup 4 yediğimizi....

ona yenildik ne suçu var kanaryanın deyip Fbdende kendi sahamızda 3 yediğimize hesaplayın.....

Videoton gibi kıytırık takıma 210 dakikada bir gol atamadığımızı.....

içerde mersinle berabere kalıp bursaya kaybettiğimizi de yazında başarılı tablonuz taçlanmaya devam etsin....

bunlarla birlikte bütün sene başarısızlıklarımıza bahane olarak kullandığımız inter galibiyetinden sonra Eindovenin 18 lik uşaklarından 4 yediğimizede saymazsak geçen yıldan beri Jose Mourinyodan daha başarılı bir hoca olduğunuda hesaplayabilirsiniz........

Ha tarihi başarılarda kazanmıştır hakkını verelim mesela bizi tarihi boyunca Trabzonda yenemeyen Bursasporada o şerefide kazandırmıştır teşekkür etmek lazım....onuda hesaba katalım....

güzel oluyormuş bu hesap işleri....

ama genellikle bizim adımıza değil rakipler adına....

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 12:47
hesaplayın hesaplayın.....

Bu arada Gsye madara olup 4 yediğimizi....

ona yenildik ne suçu var kanaryanın deyip Fbdende kendi sahamızda 3 yediğimize hesaplayın.....

Videoton gibi kıytırık takıma 210 dakikada bir gol atamadığımızı.....

içerde mersinle berabere kalıp bursaya kaybettiğimizi de yazında başarılı tablonuz taçlanmaya devam etsin....

bunlarla birlikte bütün sene başarısızlıklarımıza bahane olarak kullandığımız inter galibiyetinden sonra Eindovenin 18 lik uşaklarından 4 yediğimizede saymazsak geçen yıldan beri Jose Mourinyodan daha başarılı bir hoca olduğunuda hesaplayabilirsiniz........

Ha tarihi başarılarda kazanmıştır hakkını verelim mesela bizi tarihi boyunca Trabzonda yenemeyen Bursasporada o şerefide kazandırmıştır teşekkür etmek lazım....onuda hesaba katalım....

güzel oluyormuş bu hesap işleri....

ama genellikle bizim adımıza değil rakipler adına....

27 sene üstüne de şampiyon yapmış. :)

Hep başarısızlıkları. Futbol dediğimiz şey sadece sahada oynanıyor zaten. Geçen sene ve bu sene olanlarda sadece Hoca'nın yanlış taktik vermesi, futbolu bilmemesi gibi konular etken zaten.

Yahu kimi kandırıyorsunuz Allah aşkına? :) Bursa'ya tarihimizde ilk defa iç sahada yenilmişiz. Sonsuza kadar öyle kalması lazımdı. Haklısın abi.

Faik Yılmaz
21.11.2012, 12:55
27 sene üstüne de şampiyon yapmış. :)

Hep başarısızlıkları. Futbol dediğimiz şey sadece sahada oynanıyor zaten. Geçen sene ve bu sene olanlarda sadece Hoca'nın yanlış taktik vermesi, futbolu bilmemesi gibi konular etken zaten.

Yahu kimi kandırıyorsunuz Allah aşkına? :) Bursa'ya tarihimizde ilk defa iç sahada yenilmişiz. Sonsuza kadar öyle kalması lazımdı. Haklısın abi.

Evet şike sürecinde takımın yarısın resmen kaçan başkanları cezaevinde yatan Fenerbahçe takımı uganda liginde oynuyordu maçlarını değilmi..... Onlar oynadılar bizse sadece bahane bulduk şike sürecini .....

bu arada Şenol Güneşte takımını futbol oynatacak yerde felsefe dersleri vermekle meşguldu...

bol bol verdi ve vermeye devamda ediyor zaten....

Evet hocaların hocası takımı yaklaşık 10 yıl çalıştırıp 1 kere şampiyon yapmış....

Helal olsun Ona....

(Oda yönetimin resmi sitesinde dahi göstermeye çekindiği bir şampiyonluk.....)

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 13:02
Evet şike sürecinde takımın yarısın resmen kaçan başkanları cezaevinde yatan Fenerbahçe takımı uganda liginde oynuyordu maçlarını değilmi..... Onlar oynadılar bizse sadece bahane bulduk şike sürecini .....

bu arada Şenol Güneşte takımını futbol oynatacak yerde felsefe dersleri vermekle meşguldu...

Evet hocaların hocası takımı yaklaşık 10 yıl çalıştırıp 1 kere şampiyon yapmış....

Helal olsun Ona....

Şu an ikinci ligde olması gereken fener'in lehine her türlü adımı atabilen bir federasyon varken şampiyon olmasını bekliyordum ben. Olmadı...

Ayrıca fener'in o salak taraftarının, koyun zihniyetinin haksızlığa verdiği desteğin 10000000000000000000000000000000000000000000000000 000'de 1'ini sen kulübüne ve Şenol Güneş'e vermediysen bu eleştirilere de hakkın yok. Kusura bakma.

Bir not daha; Şenol Güneş'in bu takımın başında 3 şampiyonluğu çalınmıştır. Biri Ali Şen tescilli. Biri Cem Papila tescilli. Diğeri de "mahkeme" tescillidir.

Bunu söylemekten korkmayın. ŞENOL GÜNEŞ BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPMIŞTIR!

Şimdi yine hazır kadro muhabbetleri başlar...

M.S.SOFU
21.11.2012, 13:20
barca taktiği derken tam anlayamadım, bizim zaten en büyük sorunumuz pas yapamamak, geriden pas yaparak çıkamamak,ee nerde kaldı o zaman barça taktiği?barçalılar bunlar bizim taktikle oynuyomuş bi izleyelim deseler, dalga mı geçiyosunuz derler.şu an en ufak alakamız yok o takımla ama zamanla olacak inşallah.

yani öyle bir olay var ya
bizim yardımcı antrenör filan demiş barça taktiği oynamaya çalışıyoruz diye
hakkatende şöyle baktın mı öyle oynamaya çalışıyoruz
ya da ben objektif bakamıyorum bu işlere
yani barça gibi sürekli araya atılan toplarla gitmeye çalışıyoruz filan(gerçi son maçlarda işler değişmeye başladı gibi)
ben bu taktiği hem sevmiyorum hm de takıma uygun olmayacağını düşünüyorum
yavaş yavaş değişmeye başladı taktik
bunda janko gibi bir forvetimizin olması önemli bir etken

ha şunuda söyleyeyim
illa 4-4-2 olsun 4-4-3 olsun diye bir inadım yok benim
4-4-2 de olur 4-4-2 de hatta 4-2-3-1 de
zaten bizim gibi büyük takımlar bir kaç taktiği oynayabilir
benim derdim temel olarak ara pası oyununa dayalı yapı,çok pas yapmaya dayalı yapı.
yine pas yapalım ama rakip yerleştikten sonra açması çok zor oluyor
çoğumuz maç içinde kanatlara giden topların nasıl sıkıştığını ve oradan çıkamadığımızı görüyordur
bu biraz oyuncu biraz hocayla alakalı
biraz daha varyasyon gerekiyor

Travelair
21.11.2012, 14:36
Bazen toplara müdahelede öyle yetersiz kalıyoruz ki. Gerisin geri çekiliyoruz. Sonra hamle yapmaya kalkınca da ya topu ıskalıyoruz, ya rakibe faul yapıyoruz, ya vücut çalımı yiyoruz, ya topa takılıyoruz... Trabzonspor için çok kötü sahneler oluyor. Sonra seyirci neden gelmiyor deniyor. Sanki atların arasına futbol topu atmışsında çiftelemeye çalışıyorlar gibi

gerenimo
21.11.2012, 14:50

Helal olsun Ona....

olumsuz yazmak için bu kadar kasmaya gerek yok. kısa ve öz şenol hocaya giydirebilirsiniz.
3 yılda, 1 süperlig bir türkiye kupası, 1 süper kupa şampiyonluğu, şampiyonlar ligi mücadelesi güzel istatistikler.

10 yıl çalışıp 1 yıl şampiyon olmuş diye küçümsenen adam kazanılan her kupada emek vermiş, trabzonsporu 27 yıl sonra şampiyon yapmış.

şenol hocayı anlayamamak felsefe yapıyor diye küçümsemeye çalışmak 3 cücük taraftarının ve bizim bazı arkadaşların da en büyük espirisi. ancak şenol hoca gerçekten bir futbol adamı verdiği demeçlerin futbol ilkeleri, kültürü üzerine olması normal. felsefe bizim gibi geri kalmış toplumlarda alay konusu olan, ileri toplumlarda da ciddiye alınan bir olgu zaten

Emrah Akcagöz
21.11.2012, 15:10
Hep aynı yazılar: 3 yılda 3 kupa. Sanki her yıl 1 kupa kazanmışız gibi. :)

Ancak bu takım geçtiğimiz sezondan beridir doğru düzgün futbol oynamıyor. Bu takımın üstlerde bulunmasının tek nedeni adının "Trabzonspor" olması.

gerenimo
21.11.2012, 15:13

Ancak bu takım geçtiğimiz sezondan beridir doğru düzgün futbol oynamıyor. Bu takımın üstlerde bulunmasının tek nedeni adının "Trabzonspor" olması.

zaten her yıl kupa kazanamadığımız için 3 yılda 3 kupa diyoruz. yalnız isimle olsaydı 13. lük 6.lık 5. lik gibi sıralamalarımız olmazdı. saçmalayacaksınız bari sağlam dayanaklarınız olsun.

Travelair
21.11.2012, 15:18
Bu arada "Ekibim çağırılmadı" diyerek 500. maç töreni başarı ödüllerine gitmeyen Şenol Güneş'in aksine Fatih Terim katıldı. Burda da hocamızı tebrik etmemiz gerek

Faik Yılmaz
21.11.2012, 15:29

Evet aynen öyle......

1 tanesi tek maçta kazanılan bir kupa.....

1 tanesi Samet Aybaba kısıtlı oyuncularla bile kazanabiliyor dediğimizde bir kupa dediğimizde 3-5 maçta kazanılan diye küçümsenen bir kupa.........

1 tanesi henüz yönetimin bile resmi siteye koymaya çekindiği bir kupa.....

Kaldı ki kupaları tamam aldık ama 2 yıldır top oynamayı bekliyoruz..... Bir kaç istisna dakika dışında doğru dürüst top oynadığımız yok diyorum vatandaşlar Şenol Güneşin kaleciliğine kadar iniyorlar....

Emrah Akcagöz
21.11.2012, 15:31
zaten her yıl kupa kazanamadığımız için 3 yılda 3 kupa diyoruz. yalnız isimle olsaydı 13. lük 6.lık 5. lik gibi sıralamalarımız olmazdı. saçmalayacaksınız bari sağlam dayanaklarınız olsun.
Önceki cümleyi okumamışsınız sanırım. Bu takım 2 sezondur top oynamıyor, bir gol atarsak ne ala yemeyelim de ne olursa olsuna oynuyor. Akhisar karşısında geriye çekilen takımdan bahsediyoruz. Ordu karşısında 3 pas yapamayan takımdan bahsediyoruz. Takım berbat bir vaziyet içerisinde siz hala 3 senede 3 kupa diyorsunuz. Kim bunun sorumlusu ? Kime hesap soracak bu taraftar ?

Evet ben saçmalıyorum. Bu takımın yukarılarda olmasının tek nedeni adıdır.

Siz savunadurun elin oğlu Şampiyonlar Ligi kupasını kazandıran hocasıyla yollarını ayırıyor.

Eee ne demiş şair :

"Eller aya biz yaya,
Gülmedik doya doya."

Selametle .

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 15:33

Sezonu 14. bitirdiğimiz zamanlar adımız Çemişkezekspor'muydu?

Faik Yılmaz
21.11.2012, 15:38
Ş
Bir not daha; Şenol Güneş'in bu takımın başında 3 şampiyonluğu çalınmıştır. Biri Ali Şen tescilli. Biri Cem Papila tescilli. Diğeri de "mahkeme" tescillidir.

..

Evet Vanspor maçındaki 30 net pozisyonumuzu Ali Şen engellemiş....

Fenerbahçe maçında 1-0 önce ikende Ali Şen sürekli deli gibi saldırın demiştir bizimkilere.....

Her şeyi Fenere atmak işi kolayda ; klübün haklarını arayamayan dönemin yöneticilerine ve 2 maçtada takımın yenilmesine mani olamayan bizzat Şenol Güneşe sakın toz kondurmayın aman aman....

ilk maç 3-1
ikinci maç 2-1 yenilgimizle sonuçlanmıştı...

Ve sadece bir tanesinden berabere kalsaydık şampiyonduk zaten.....

bunları hiç konuşmayın....tabudur yasaktır....

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 15:51

Fenerbahçe maçında 1-0 önce ikende Ali Şen sürekli deli gibi saldırın demiştir bizimkilere.....

Her şeyi Fenere atmak işi kolayda ; klübün haklarını arayamayan dönemin yöneticilerine ve 2 maçtada takımın yenilmesine mani olamayan bizzat Şenol Güneşe sakın toz kondurmayın aman aman....

ilk maç 3-1

Bir teknik direktörün sezonu mağlubiyetsiz ve hatta puan kayıpsız kapatması mecburidir sanırım :)

Yok eğer öyle değilse Gs'nin Uefa kupasını aldığı yıl adamlara 5 tane attık. Söyleyelim de gidip geri versinler :)

Bu nasıl bir mantıktır yahu? Artık kusur bulmak için ne diyeceğinizi şaşırıyorsunuz. O gün 1-0 öndeyken ileri çıkın dedi diye eleştirdiğiniz adamı, bugün 1-0 öndeyken takımı geri yaslamakla "kötü teknik direktör" ilan ediyorsunuz.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

Kabul edin; bu adamın bu takımın başında defalarca şampiyonlukları çalındı! Ve hiç kimse bir kere bile arkasında durmadı, duramadı.

Ortaya yere çıkıp şehre dümdüz sövse hakkı var...

gerenimo
21.11.2012, 15:52
Evet aynen öyle......

1 tanesi tek maçta kazanılan bir kupa.....

1 tanesi Samet Aybaba kısıtlı oyuncularla bile kazanabiliyor dediğimizde bir kupa dediğimizde 3-5 maçta kazanılan diye küçümsenen bir kupa.........

1 tanesi henüz yönetimin bile resmi siteye koymaya çekindiği bir kupa.....

Kaldı ki kupaları tamam aldık ama 2 yıldır top oynamayı bekliyoruz..... Bir kaç istisna dakika dışında doğru dürüst top oynadığımız yok diyorum vatandaşlar Şenol Güneşin kaleciliğine kadar iniyorlar....

şenol hocayı itibarsızlaştırmak için kupaları küçümsemek neden?
süper kupa tek maçta kazanılan kupa tüm dünyada gelenek haline gelen bir kupa. süper kupa kazanmak için lig ya da kupayı kazanmış olmak gerek. bizim daha bir defa oynama hakkımızın olduğu kupa. bizim aklı evveller küçümsese de hocanın da, klübün de oyuncunun da kariyerine yazılır her platformda söylenir.

türkiye kupası ise her ülkede ligden sonra düzenlenen en büyük 2. kupa organizasyonudur. önemini söylemeye gerek yok, zira urfadaki maç sonunda yaşananlara bakarsak şehrin camianın sevincine bakarsak ne kadar önemli olduğunu at gözlüklüler hariç anlayabilir.

gelelim son şampiyonluğa siteye yazamadığımız şampiyonluğa :) eğer bir trabzonspor taraftarı 2010-2011 sezonu şampyonluğu için siteden, siyasetten, icaretten dernekden cemaatten icazet bekliyorsa yuh ona.

Önceki cümleyi okumamışsınız sanırım. Bu takım 2 sezondur top oynamıyor, bir gol atarsak ne ala yemeyelim de ne olursa olsuna oynuyor. Akhisar karşısında geriye çekilen takımdan bahsediyoruz. Ordu karşısında 3 pas yapamayan takımdan bahsediyoruz. Takım berbat bir vaziyet içerisinde siz hala 3 senede 3 kupa diyorsunuz. Kim bunun sorumlusu ? Kime hesap soracak bu taraftar ?

Evet ben saçmalıyorum. Bu takımın yukarılarda olmasının tek nedeni adıdır.

Siz savunadurun elin oğlu Şampiyonlar Ligi kupasını kazandıran hocasıyla yollarını ayırıyor.

Eee ne demiş şair :

"Eller aya biz yaya,
Gülmedik doya doya."

Selametle .

evet rakiplerimiz süper oynuyor ama biz kötüyüz. böyle üst düzey bir ligde mücadele ediyoruz.
elin oğlu uzun sürdir hiç başarı kazanamamış arsen wengerle hala çalışıyor. neden bu bu örnekten yola çıkmıyoruz

gerenimo
21.11.2012, 15:57

ilk maç 3-1

lig tek maçla sınırlı olsa,biz vana yenilirken, aykutun antalyaya elle attığı golün bir önemi olmazdı. o gol olmasa trabzonda fb nin kazanması da yetmezdi. 34 haftanın her biri lig sonuna doğrudan etki eder.neden lig uzun maratondur derler anlayamamış üyeler var ve forumlarda futbol yazıyor.

Faik Yılmaz
21.11.2012, 15:58
Bir teknik direktörün sezonu mağlubiyetsiz ve hatta puan kayıpsız kapatması mecburidir sanırım :)

Yok eğer öyle değilse Gs'nin Uefa kupasını aldığı yıl adamlara 5 tane attık. Söyleyelim de gidip geri versinler :)

Bu nasıl bir mantıktır yahu? Artık kusur bulmak için ne diyeceğinizi şaşırıyorsunuz. O gün 1-0 öndeyken ileri çıkın dedi diye eleştirdiğiniz adamı, bugün 1-0 öndeyken takımı geri yaslamakla "kötü teknik direktör" ilan ediyorsunuz.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

Kabul edin; bu adamın bu takımın başında defalarca şampiyonlukları çalındı! Ve hiç kimse bir kere bile arkasında durmadı, duramadı.

Ortaya yere çıkıp şehre dümdüz sövse hakkı var...

Öne geçince illa şuursuzca şampiyonluğu kaçırma uğruna saldırsın da demiyorum.....

şimdi olduğu gibi 1-0 öndeyken neredeyse yedek oyuncuları da oyuna sokup defans yapsında demiyorum.....

defans yapmak başka şey defansa gömülüp rakibin ataklarını beklemek başka şey.....

Şenol Hocanın senelerdir tutturamadığı işte budur....

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 16:04
Öne geçince illa şuursuzca şampiyonluğu kaçırma uğruna saldırsın da demiyorum.....

şimdi olduğu gibi 1-0 öndeyken neredeyse yedek oyuncuları da oyuna sokup defans yapsında demiyorum.....

defans yapmak başka şey defansa gömülüp rakibin ataklarını beklemek başka şey.....

Şenol Hocanın senelerdir tutturamadığı işte budur....

Hala bir şeyleri eleştirmek için çırpınıyorsun Faik abi. Pes! :)

Yürekli olup başarılarını söyleyemedikçe, harici her şeye maksatlı gözüyle bakacağım maalesef.

Hüseyin Başoğlu
21.11.2012, 16:14
Bunu söylemekten korkmayın. ŞENOL GÜNEŞ BU TAKIMI ŞAMPİYON YAPMIŞTIR!

bazı taraftarlarımız inancını kaybetmiş bunu anlayabiliyorum hakta veriyorum ama bazıları inancını kaybetmektende öteye gitti ateist oldu dicem dediğimi anlatmak için yanlış anlaşılacak :)

işte ben böyle ileri bir düşmanlık sergilemelerinin gözlerini hırs bürümelerinin ana nedenlerinin bu cümle olduğunu düşünüyorum....

bu derece kelle isteyen zihniyetin bu derece eleştirmek için yer arayanların hırsının temel nedeni şampiyon olamamızı şenol güneşin suçu olarak görüyor....mesela şike davası olmasa idi hiç şuan konuscagımız 2 temel başlık olucaktı....
1-şenol güneşte şike yaptırtsaydı olucaktı...
2-doğru transfer yapsaydılarda şikeye rağmen şampiyon olsaydık olucaktı...

şike davası çıktığı için şuan bunları konusmuyoruz ama geçmiş maçların yazılarına baksak bizde yapalım bunlarla başka türlü başa çıkamayız yazıları vardı....

trabzonspor tarihinde 96/06/11 travmalarının asıl suçlusun şenol güneş ve yönetimin olduklarını düşündükleri için bu kadar kulp bulup bu kadar hırslı bazıları....kötü futbol felan umurlarında değil....

artvints
21.11.2012, 16:27
bazı taraftarlarımız inancını kaybetmiş bunu anlayabiliyorum hakta veriyorum ama bazıları inancını kaybetmektende öteye gitti ateist oldu dicem dediğimi anlatmak için yanlış anlaşılacak :)

işte ben böyle ileri bir düşmanlık sergilemelerinin gözlerini hırs bürümelerinin ana nedenlerinin bu cümle olduğunu düşünüyorum....

bu derece kelle isteyen zihniyetin bu derece eleştirmek için yer arayanların hırsının temel nedeni şampiyon olamamızı şenol güneşin suçu olarak görüyor....mesela şike davası olmasa idi hiç şuan konuscagımız 2 temel başlık olucaktı....
1-şenol güneşte şike yaptırtsaydı olucaktı...
2-doğru transfer yapsaydılarda şikeye rağmen şampiyon olsaydık olucaktı...

şike davası çıktığı için şuan bunları konusmuyoruz ama geçmiş maçların yazılarına baksak bizde yapalım bunlarla başka türlü başa çıkamayız yazıları vardı....

trabzonspor tarihinde 96/06/11 travmalarının asıl suçlusun şenol güneş ve yönetimin olduklarını düşündükleri için bu kadar kulp bulup bu kadar hırslı bazıları....kötü futbol felan umurlarında değil....

şöyle başlığın ilk sayfaları karıştırılırsa bu daha rahat anlaşılır.sevmeyen hiç sevmemiş zaten, kötü futbol hikaye.bu nefretin kaynağı, herşeye rağmen takımı şampiyon yapamaması gibi duruyo.özellikle de 96 da.

Gökhan BAYRAK
21.11.2012, 16:29

son orduspor maçında çıkan kadro:

Bamba + Emerson + Soner + Yasin + Janko + Emre Güral + Sapara (yeni sayılır) = 4 !

Emrah Akcagöz
21.11.2012, 16:37
Sezonu 14. bitirdiğimiz zamanlar adımız Çemişkezekspor'muydu?
Hayır değildi. Yine Trabzonspor'du. Ligden çekilme kararı ile başladığımız sezon ilk 3 maç kazanılmış ve 3. maçta Hami'nin kolunun kırılması ile seri puan kayıpları başlamıştır. Sonrası ise malum tarihimizin en kötü sezonu. Sizin adınıza sevindirici iyiki bu sezon var.

Ayrıca sizin gözünüzden de olaya bakabiliriz. 5. ile aramızda 8 puan vardı. :) Böyle daha güzel durdu değil mi ?

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 16:37
son orduspor maçında çıkan kadro:

Bamba + Emerson + Soner + Yasin + Janko + Emre Güral + Sapara (yeni sayılır) = 4 !

Zeki de yeni transfer sayılır.

Faik Yılmaz
21.11.2012, 16:44
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_eb_SenolGunes002.jpg

"Türkiye'ye dönüyorum"

4 yıldır Güney Kore'nin başarılı ekiplerinden FC Seul'ü çalıştıran Şenol Güneş, Türkiye'ye dönüş hazırlığında.

Güney Kore defterini 1.5 ay sonra kapatacağına dikkat çeken ünlü teknik adam, 'Burayı tercih etmemdeki neden, biraz kafa dinlemekti. Türkiye'deki gelişmelerden uzak durmak istedim. Aslında üçüncü yılın sonunda dönmeyi planlamıştım. Ancak çok ısrar ettikleri için, bir sezon daha kaldım. Bundan sonra yoluma, Türkiye'de devam edeceğim' dedi.

BANA TEKLİF GELMEDİ
ADI sıkça A Milli Futbol Takımı ve Trabzonspor için geçen Şenol Güneş, teklifin olmadığını söylese de açık kapı bırakmaktan kendini alamadı. Türkiye'de sezon sonuna kadar bir takım çalıştırmayı, sezon ortasında bir takımda göreve başlamayı düşünmediğinin altını çizen Güneş, sözlerine şöyle devam etti: 'Ancak şartlar ne getirir, onu şimdiden söyleyemem. Ama özellikle Milli Takım'da yerli bir teknik direktörün görev yapması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü, daha başarılı olacağına inanıyorum. Bu zor görevi yapabilecek, birçok yerli teknik adamımız var. Bana bir teklif gelmedi. O nedenle başka bir şey söylemem yanlış olur.'
KULÜPLERİN SAHİBİ OLMALI
TÜRKİYE liglerini ancak internet ortamında takip edebildiğini de ifade eden Şenol Güneş, 'Fazla detaylı inceleme fırsatım olmadı. Trabzonspor'da yaşananları ve gelişmeleri de o nedenle pek bilmiyorum. Aynı Milli Takım gibi Trabzon için de adım geçmiş ama bana gelen bir teklif yok' dedi. Kulüplerin dernekler statüsünde yönetilmesinin hantal bir yapı getirdiğini belirten Güneş, şunları söyledi: 'Kulüplerin birer sahibi olmalı. Yani Fenerbahçe'nin sahibi Aziz Yıldırım, keza Galatasaray'ın Adnan Polat, Trabzonspor'un da Sadri Şener olmalı. Başarıda veya başarısızlıkta hesabı, bu kulüplerin sahipleri vermeli.'
TEK SIKINTISI YEMEK
GÜNEY Kore mutfağının Türkiye'ye benzememesinden yakınan Şenol Güneş, midesindeki rahatsızlık nedeniyle de her şeyi yiyemediğini söyledi. Seul'de zaman zaman Türk lokantalarına giden teknik adam, özlediği damak tadını burada gidermeye çalışıyor. Türkiye'den dostlarının gönderdiği ekmek ve Trabzon simidi ise Şenol Güneş'in yüzünü güldürmeye yetiyor.

LigTV

Şenol Güneşimiz geliyorrrr......

Anlaşıldı tamam...

Bross gidecek Şenol HOca gelecek.....

Bakalım sonumuz ne olacak...

hayırlısı.....

müneccimmmiyim neyim ben takımın başarısız olacağını bildim hemde başına Şenol Güneşin geleceğini.....

Güle Güle brosss....

Bir başka bahara istikrar...

Evet durumu anlayan bir arkadaş daha var..... Şenol Güneş gelicem diyorsa yeride hazırdır..... adı Hugo Bross ta olsa farketmez Jode mourinyoda....

Bu da Hugo Broos'u istifaya zorlama taktiklerinden biri midir acaba?

taktik o değil..taktik arkasında durmayalım kendi gider nasılsa....

Yerel basının istediği oluyor..Şimdi her zaman başlık atarlar..Broos yolcu Güneş doğacak diye

dediğimin gerçekliğini buradanda anlayabilirsiniz.....

------------------------------------------------------
Yukarda Şenol Güneşin Türkiyeye dönüyorumla 2009 daki ilk açıklamasını ve sonrasını aldım.....

Bakın Sizin anlamadığınız ya da bilhassa anlamak istemediğiniz şu.......

Ben Şenol Güneş daha Türkiyeye ayak basmadan 1,5-2 ay önce takımın başına geleceğini söyledim....üstelik o tarihlerde hocanın görevi yeni başlamış başarılı olup olmayacağını bile bilmiyorduk....

bunu nerden biliyordum.....

Trabzonun yapısı bu....

Önce bir hoca alınır iyi ya da kötü olduğuna bakılmaksızın.... arkasında hiç durulmaz..takımın içi boşaltılır..... yerel medyada destek olmaz...

bu durumda hocanın başarılı olmasına mkan varmı tabiki yok.....

başarısızolur ve büyük kurtarıcı Şenol Güneş tekrar takımın başına getirilir.....

olanca destek verilir kendisine nispeten daha başarılı bir ortam olur doğal olarak.....

olay budur.....

şimdi diceksinizki madem gelmesini istiyorlar neden gönderiyorlar.....

Şenol Güneş her gelince takım baştan aşağı değiştiriliyor milyonlarca dolarlık rant kapıları çıkıyor....

alın verin ekonomiye can verin hesabı.....

olansa masum taraftarlara oluyor....

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 16:55
Hayır değildi. Yine Trabzonspor'du. Ligden çekilme kararı ile başladığımız sezon ilk 3 maç kazanılmış ve 3. maçta Hami'nin kolunun kırılması ile seri puan kayıpları başlamıştır. Sonrası ise malum tarihimizin en kötü sezonu. Sizin adınıza sevindirici iyiki bu sezon var.

Ayrıca sizin gözünüzden de olaya bakabiliriz. 5. ile aramızda 8 puan vardı. :) Böyle daha güzel durdu değil mi ?

Benim adıma sevindirici öyle mi? :)

İyi akşamlar.

gerenimo
21.11.2012, 16:57
Şenol Güneşimiz geliyorrrr......

müneccimmmiyim neyim ben takımın başarısız olacağını bildim hemde başına Şenol Güneşin geleceğini.....

Evet durumu anlayan bir arkadaş daha var..... Şenol Güneş gelicem diyorsa yeride hazırdır..... adı Hugo Bross ta olsa farketmez Jode mourinyoda....

taktik o değil..taktik arkasında durmayalım kendi gider nasılsa....

dediğimin gerçekliğini buradanda anlayabilirsiniz.....

------------------------------------------------------
Yukarda Şenol Güneşin Türkiyeye dönüyorumla 2009 daki ilk açıklamasını ve sonrasını aldım.....

Bakın Sizin anlamadığınız ya da bilhassa anlamak istemediğiniz şu.......

Ben Şenol Güneş daha Türkiyeye ayak basmadan 1,5-2 ay önce takımın başına geleceğini söyledim....üstelik o tarihlerde hocanın görevi yeni başlamış başarılı olup olmayacağını bile bilmiyorduk....

bunu nerden biliyordum.....

Trabzonun yapısı bu....

Önce bir hoca alınır iyi ya da kötü olduğuna bakılmaksızın.... arkasında hiç durulmaz..takımın içi boşaltılır..... yerel medyada destek olmaz...

bu durumda hocanın başarılı olmasına mkan varmı tabiki yok.....

başarısızolur ve büyük kurtarıcı Şenol Güneş tekrar takımın başına getirilir.....

olanca destek verilir kendisine nispeten daha başarılı bir ortam olur doğal olarak.....

olay budur.....

şimdi diceksinizki madem gelmesini istiyorlar neden gönderiyorlar.....

Şenol Güneş her gelince takım baştan aşağı değiştiriliyor milyonlarca dolarlık rant kapıları çıkıyor....

alın verin ekonomiye can verin hesabı.....

olansa masum taraftarlara oluyor....

brossdan önce şenol hoca teklifi kabul etmedi, seul de ayrılmasına izin vermedi. bross ayrıldıktan sonra şenol hoca başa geçti. trabzonspor her teknik direktör aradığında mutlaka şenol hocanın adı zikredilmiştir. kaldı ki öyle bile olsa şenol hocanın trbazonsporada çalışmak istemesi bunu beyan etmesi değil etmemesi tuhaf olur.

brossdan önce de sonra da takımın içi boşaltılmamış, ersun hocayla kurulan iskelet kadro devam etmiştir. o kadro 3. yılında zirve yapmıştır, 3 yıllık bir süreçde başarı gelmiştir.

trabzonspor şenol güneşle hep ilk üçde yer almış, şampiyonluğa oynamış avrupa kupalarında mücade etmiştir. onun her ayrılışından sonra, takım bozuşmuş, sıradanlaştırılmış, yönetim değişmiş ve kaos olmuştur.

Faik Yılmaz
21.11.2012, 17:00
18.Kasım 2009 ' da Şenol Güneş Türkiyeye döneceğim diyor.....

23 Kasım 2009 ' da da Hugo Broos kovuluyor.....

Ne büyük tesadüf değil mi?

Üstelik Kasımpaşadan 3 tane yiyen oyuncularımız Broos kovulduktan sonra aslan kesiliyor....

Eskişehire 2 , Ankaragücüne 3 tane sallıyor yetmiyor Denizliyide deplasmanda 1-0 yeniyorlar....

İstatistiklere bakarsanız Hugo Broos kötü Hoca....

Şenol Güneşse gelmeden rüzgarıyla takımı kurtaran teknik taktik abide ve kutsanmış adam oluyor......

Emrah Akcagöz
21.11.2012, 17:07
Şenol hocanın yardımcı eksikliği var. Fatih Tekke gelsin yanına. Değişik olur, güzel olur. :)

Alican Altunbaş
21.11.2012, 17:11
Benim anlamadığım şu neye göre başarısız neye göre başarılı?

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 17:26
18.Kasım 2009 ' da Şenol Güneş Türkiyeye döneceğim diyor.....

23 Kasım 2009 ' da da Hugo Broos kovuluyor.....

Ne büyük tesadüf değil mi?

Üstelik Kasımpaşadan 3 tane yiyen oyuncularımız Broos kovulduktan sonra aslan kesiliyor....

Eskişehire 2 , Ankaragücüne 3 tane sallıyor yetmiyor Denizliyide deplasmanda 1-0 yeniyorlar....

İstatistiklere bakarsanız Hugo Broos kötü Hoca....

Şenol Güneşse gelmeden rüzgarıyla takımı kurtaran teknik taktik abide ve kutsanmış adam oluyor......

Teknik direktörlerin kalıp gitmesi muhakkak 1 gecede mi gerçekleşiyor?

Yönetim telefon açar hocaya. "Biz mevcut hocamızla yollarımızı ayırmayı planlıyoruz/ayırıyoruz hocam. Bizim takımın başına geçmeni istiyoruz." der. Hoca da kabul eder/etmez.

Ergin Varlibas
21.11.2012, 20:50
Senol Hoca Trabzonsporun basina geldiginde(Broostan sonra), muhaberler, futbolcularin Senol Gunes geldikten sonra, "Icimiz acildi Senol Gunesle calismak cok guzel" vs gibi beyanlarindan bahsetti. Senol Gunes ise ozel bir paragraf acarak bunun yanlis oldugunu onunda Trabzonspora birseyler kattigini, boyle soylemlere katilmadigini, kim dediysede yanlis konustugunu belirtti.

Senol Gunes sizin dusundugunuz gibi bir adam degil. O bir futbol adaminda da fazlasi. Siz sevmeyin ya da sevin o Turkiyenin Ferguson'u, Trabzonspor'a yakisan en guzel isim. Taktik bilmiyormus vs soylemlerine de kesin katilmiyorum! Tarihi belli.

Su takimin arkasinda durun, adami rahat birakin takim oturuyor siz goremesinizde gidisat iyi yonde. 2. yari goreceksiniz bu takimi, takir takir top oynayinca.

Yeterki taraftar gorevini yapsin, takima destegini gostersin, futbolcular sirf bu yuzden, gol attiktan sonra geri cekiliyor, cunku takimin kendine guveni yok ve buyuk baski yasiyor.

Artik birlik olup Trabzonsporun basarisi icin kenetlenmeliyiz.

Ancak kaybedince anliyacaz degerini Sir Senol Gunes'in :(

Samet Yildirim
21.11.2012, 21:02
Senol Günes 1 numara

farozlufatih61
21.11.2012, 21:47
Kore liginde oynayan F.C SEUL takımına bir bakmanızı öneririm sizlere ey şenol güneş hayranları F.C SEUL şenol güneş gittikten sonra 3 sezonda 2 lig şampiyonluğu 1de 3lük elde etmiş ya şenol güneşle ne yapmış dersiniz bir kere averajla 2.olmuş yani FC SEUL şenol güneşten sonra 20 yıldır özlediği şampiyonluğa ulaşmış

cakalkerem
21.11.2012, 21:51
Kore liginde oynayan F.C SEUL takımına bir bakmanızı öneririm sizlere ey şenol güneş hayranları F.C SEUL şenol güneş gittikten sonra 3 sezonda 2 lig şampiyonluğu 1de 3lük elde etmiş ya şenol güneşle ne yapmış dersiniz bir kere averajla 2.olmuş yani FC SEUL şenol güneşten sonra 20 yıldır özlediği şampiyonluğa ulaşmış

imza......kaleciden antrenör olur mu?

cakalkerem
21.11.2012, 21:52
dünyada kaç tane kalecilikten sonra teknik direkötlük yapan futbolcu-futbol adamı var bilen var mı acaba?

farozlufatih61
21.11.2012, 21:59

Olmaz.

cakalkerem
21.11.2012, 22:00
yazık ya yazmak istemiyorum da birileri bana hocanın maç esnasında tuttuğu notlar hakkında bilgi verebilir mi?

Ne yazıyor ne çiziyor...eğer bu kadar yazdıklarını okusa prof olurdu okulda

artvints
21.11.2012, 22:01

yeni gelen t.direktör ş.güneşin kurduğu kadroyla şampiyon olmuş, hazıra konmuş yani.

cakalkerem
21.11.2012, 22:02
yeni gelen t.direktör ş.güneşin kurduğu kadroyla şampiyon olmuş, hazıra konmuş yani.

ne alaka?

Emrah KabuL
21.11.2012, 22:04
Pardon ama.. Şenol Güneş ve kadro kurmak ? ?

farozlufatih61
21.11.2012, 22:11

dabi dabi yeni gelen hazıra konmuş sezon boyu hiçbir maça çıkmadan bu takımı bay şenol güneş kurmuş demiştir kore futbol federasyonuna onlarda haklısınız sizin oynamanıza gerek yok sizi şampiyon ilan ediyoruz demişlerdir

artvints
21.11.2012, 22:11
ne alaka?

siz şenool güneşi bu şekilde eleştirmiyomusunuz, başkasının kurduğu takımla şampiyomluğa oynadı diye.ben de şenol hoca yı böyle savunuyorum.sonuçta o kadronun temelini hoca attı.sonra da şampiyon oldular.ordan, ne kadar saçma eleştiriler getirdiğinizi hesap edin işte.

cakalkerem
21.11.2012, 22:13
ben Şenol Güneş ile kaçan 2 şampiyonluğa bakarım başka da birşey demiyorum

farozlufatih61
21.11.2012, 22:15

Aynen öyle imza......

Yiğit Gayretli
21.11.2012, 22:16
Şenol Güneş'e adeta tapan Kore'liler de gerizekalı zaten. Tamam.

artvints
21.11.2012, 22:21

temel nokta burası işte, o şampiyonluklar kazanılsaydı her şeye rağmen kazanılmış olacaktı,olmadı sağlık olsun, ama sizin anlayışınızla şampiyonluğa oynamamak şampiyonluk kaçırmaktan iyidir gibi bi durum ortaya çıkıyo.çünkü en çok eleştirdiğiniz kişi en başarılı t.direktörümüz.

Ergin Varlibas
21.11.2012, 22:25
Yine her zamanki gibi kendi degerlerimize saygi duymamak ta ustumuze yok. Alin iki video yu izleyin bakalim

https://www.youtube.com/watch?v=VFXZ-yyRPbc

https://www.youtube.com/watch?v=3Rqijr_xDGc

FC Seoul a bakin dedi adam ya, utanmasalar ordan kovuldu diyecekler

Emrah KabuL
21.11.2012, 22:29
Tabi ya..

Ceyhun Eriş gibi bir yeteneği Kore futboluna sunmuştu Şenol Güneş :)

Yetmemiş Sivas,Rize,Eskişehir formalarını giyen Brezilyalı gol kralı Anderson'u da Seoul'e getirmiş.

Kiki Musampa'yı da unutmamak gerek.

Bu arada Şenol Güneş'in yerine gelen Portekiz'li Nelo Vingada o sezon 12-13 oyuncu transfer ettirerek yepyeni bir takım yaratmış ve malesef o sezon şampiyon olmuşlar.

Durun bazıları yazmadan ben yazayım..

Evet Nelo Vingada hayranıyım ben :(

farozlufatih61
21.11.2012, 22:31
şimdi kadrosunuda inceledim FC SEOUL'un şampiyonluğundaki oyuncuların %80'i 2010-2011-2012 sezonunda takıma katılanlar yani o 2 şampiyonlukta pay sahibi değil maalesef

farozlufatih61
21.11.2012, 22:32
Tabi ya..

Yetmemiş Sivas,Rize,Eskişehir formalarını giyen Brezilyalı gol kralı Anderson'u da Seoul'e getirmiş.

Bu arada Şenol Güneş'in yerine gelen Portekiz'li Nelo Vingada o sezon 12-13 oyuncu transfer ettirerek yepyeni bir takım yaratmış ve malesef o sezon şampiyon olmuşlar.

Evet

Emrah KabuL
21.11.2012, 22:35
Korelilerin Türk insanına karşı olan sevgi ve saygıları yıllar öncesine dayanmıyor mu ?

Malum Güney Kore'nin yanında savaşa katılmıştık.

Biraz mantıklı olun.

Hüseyin Başoğlu
farozlufatih61,Emrah Kabul

beni haklı çıkardığınız için teşekkürler...

alper*
Yine her zamanki gibi kendi degerlerimize saygi duymamak ta ustumuze yok. Alin iki video yu izleyin bakalim

https://www.youtube.com/watch?v=VFXZ-yyRPbc

https://www.youtube.com/watch?v=3Rqijr_xDGc

FC Seoul a bakin dedi adam ya, utanmasalar ordan kovuldu diyecekler

Zayıf yerimden yakaladın :) :) Güzel görüntüler :)

h@msi61
21.11.2012, 23:07
Korelilerin Türk insanına karşı olan sevgi ve saygıları yıllar öncesine dayanmıyor mu ?

Biraz mantıklı olun.

Bir cok Koreli arkadasim var ve bu konuda ya bilgileri yok, ya da umrunda bile degil Turkler, emin olabilirsin :)

Senol Gunes'in kazandigi sevgi tamamen kendi eseridir...

UgurAk61
21.11.2012, 23:23
siz benimle alaymi ediyorsunuz
seoul senol hoca gitmeden siradan takimdi
senol hoca kurumsallastirdi
bu hale getirdi bilmeden konusmayin adami hasta etmeyin

senol hoca ts gelmeden nerelerdeydik hatirlayin

su an türkiyenin en iyi oyunculari
burak selcuk onur tolga egemen giray soner bunlar
kiminle bu günlere geldi
bunlarda öyle olacak yeterki sabr edelim
ve sakin olalim bizim kadromuz ligin acik ara en kaliteli kadrosu iki pozisyon haric!

Kıvanç Çuvalcı
22.11.2012, 00:09
Su lafi eden biriyle futbol konusmak,tartismak...!!!!!

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 02:43
Arkadaşlar lütfen bu hakaretvari söylemleri bırakalım artık. Rica ediyorum ve son kez uyarıyorum...

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 02:45
Tabi ya..

12-13 transferi mecburen yaptılar.

Çünkü Şenol Hoca'nın "altyapıdan" çıkardığı ve oynatıp parlattığı oyuncuların bir kısmı Avrupa pazarına açıldı.

Faik Yılmaz
22.11.2012, 08:04
Şenol Güneş'e adeta tapan Kore'liler de gerizekalı zaten. Tamam.

Koreliler Allah ( cc) hariç her şeye tapıyorlar zaten...... :D

Külünkoğlu
22.11.2012, 08:24

Biraz mantıklı olun.
Şenol Güneş'in Seul takımını bıraktıktan sonraki stadda asılan pankartları, bir yıl aradan sonra gittiğinde Seul'de sadece kendisi adına yapılan törenleri, Ankara'da sadece Şenol Güneş'i görmeye gelen ve Bize Her Yer Trabzon kitabınında fotografı ve anısı bulunan Kore'lilerin sevgisini görmezden gelelim öyle mi ?

Faik Yılmaz
22.11.2012, 08:40
Fc Seul.....

Tarihinde 2 kere şampiyon olmuş.....

2006 ve 2010 da.....

Şenol Güneş ne zaman çalıştırmış bu takımı 2007-2009 arası.....

Yani O gelmeden şampiyon olmuşlar ( Buda Şenol Güneş takımı şampiyon yapan kadroyu kurdu tezini baştan çürütüyor zaten )

birde O gittikten sonra.....

ne hikmetse O varken hiç şampiyon olamamışlar...

İnsanların birilerini sevmesi için illa başarı kazanması gerekmiyor ayrıca.... Trabzon şehrinde son 3 senesinde neredeyse topa ayağını değdirmemesine rağmen hala binlerce Yattara fanatiği bulabilirsiniz mesela....

Travelair
22.11.2012, 08:45
Bence Şenol Güneş ne günahsız ilan edilmeli, ne de günahların hepsi ona yüklenmeli. Benim kanaatim çok iyi bir hoca olmadığı yönde. Hocalık dışında da bir takım yanlışları olduğunu düşünüyorum. Ama doğruları da çok vardır

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 09:05
Fc Seul.....

Tarihinde 2 kere şampiyon olmuş.....

2006 ve 2010 da.....

Şenol Güneş ne zaman çalıştırmış bu takımı 2007-2009 arası.....

Yani O gelmeden şampiyon olmuşlar ( Buda Şenol Güneş takımı şampiyon yapan kadroyu kurdu tezini baştan çürütüyor zaten )

birde O gittikten sonra.....

ne hikmetse O varken hiç şampiyon olamamışlar...

İnsanların birilerini sevmesi için illa başarı kazanması gerekmiyor ayrıca.... Trabzon şehrinde son 3 senesinde neredeyse topa ayağını değdirmemesine rağmen hala binlerce Yattara fanatiği bulabilirsiniz mesela....

fc seoul 2006'da şampiyon falan olmadı, uydurmayalım...

şenol hoca geldi, 3 sene takımda kaldı, her sene kafaya oynamaya başladı takım ve 2010'da da şampiyon oldu.

Faik Yılmaz
22.11.2012, 09:08
fc seoul 2006'da şampiyon falan olmadı, uydurmayalım...

şenol hoca geldi, 3 sene takımda kaldı, her sene kafaya oynamaya başladı takım ve 2010'da da şampiyon oldu.

http://www.mackolik.com/Takim/1408/FC-Seoul

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 09:12
http://www.mackolik.com/Takim/1408/FC-Seoul

verdiğiniz linki kaldırın bence, aksi takdirde üzülürsünüz :)

Faik Yılmaz
22.11.2012, 09:17
verdiğiniz linki kaldırın bence, aksi takdirde üzülürsünüz :)

Oranın tarihçe kısmından aldım......Kafamdan uydurmadım......

ben niye üzüleyimki ayrıca....

Şenol Günein takımı hiç bir şekilde şampiyon yapmadığını biliyorum mesela....

Onunkurduğu kadroya tam 13 takviye yapılarak şampiyon olunabildiğinide......

Şenol Güneş sadece eline çok iyi bir kadro verildiğinde bunu oynatan klasik bir hocadır o kadar.....

Kişsel meziyetleri çok iyi olabilir iyi bir insan olabilir ama bundan bize ne.... Eşine çocuğuna bağışlasın Rabbim....Uzun ömürler versin der geçerim....

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 09:20
Oranın tarihçe kısmından aldım......Kafamdan uydurmadım......

ben niye üzüleyimki ayrıca....

Şenol Günein takımı hiç bir şekilde şampiyon yapmadığını biliyorum mesela....

Onunkurduğu kadroya tam 13 takviye yapılarak şampiyon olunabildiğinide......

Şenol Güneş sadece eline çok iyi bir kadro verildiğinde bunu oynatan klasik bir hocadır o kadar.....

Kişsel meziyetleri çok iyi olabilir iyi bir insan olabilir ama bundan bize ne.... Eşine çocuğuna bağışlasın Rabbim....Uzun ömürler versin der geçerim....

bir gün de hatanı kabul et de kıvırma mesela :)

oranın tarihçe kısmında ne yazıyormuş mesela ?

hep aynsın hep...

Faik Yılmaz
22.11.2012, 09:26
Lig Şampiyonları

1983: Hallelujah FC
1984: Busan I'Park

1985: FC Seoul

1986: Pohang Steelers
1987: Busan I'Park
1988: Pohang Steelers
1989: Jeju United FC

1990: FC Seoul

1991: Busan I'Park
1992: Pohang Steelers
1993: Seongnam Ilhwa Chunma
1994: Seongnam Ilhwa Chunma
1995: Seongnam Ilhwa Chunma
1996: Ulsan Hyundai Horang-i
1997: Busan I'Park
1998: Suwon Samsung Bluewings
1999: Suwon Samsung Bluewings

2000: FC Seoul

2001: Seongnam Ilhwa Chunma
2002: Seongnam Ilhwa Chunma
2003: Seongnam Ilhwa Chunma
2004: Suwon Samsung Bluewings
2005: Ulsan Hyundai Horang-i
2006: Seongnam Ilhwa Chunma
2007: Pohang Steelers
2008: Suwon Samsung Bluewings
2009: Jeonbuk Hyundai Motors

2010: FC Seoul

2011: Jeonbuk Hyundai Motors

Kusura bakmayın maçkolik kurbanı olmuşum.....

ama hayırlı oldu bu durum....

Bazı arkadaşlar Seulun daha önce bir başarısı olmadığını Şenol Güneşle kurumsalllaşıp şampiyon olduğunu iddia etmişlerdi.... Bende maçkolikten aldığım bilgilerle 2006 da 1 kere şampiyon olduğunu söylemiştim....

Bu bilgi yanlışmışççç özür dilerim....

Ama Seul 1 kere değil tam 3 kere şampiyon olmuş....... Şenol Güneş takımı çalıştırmadan önce....

Daha önce şampiyonluk yaşamadı değil yani.....

Daha önce şampiyonluğa alışık olmayan kurumsallaşmamış bir klüp değildi yani.....

1983 yılında kurulan Kore liginde şimdiye kadar 4 şampiyonluk yaşamış Seul......

Ve hiç birinde takımı 3 yıl boyunca istikrarlı biçimde çalıştıran Şenol Güneşin ismi yok....

Gerçek bu....

Keşke hiç karıştırmasaymışsınız.....

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 09:33
Lig Şampiyonları

1983: Hallelujah FC
1984: Busan I'Park

1985: FC Seoul

1986: Pohang Steelers
1987: Busan I'Park
1988: Pohang Steelers
1989: Jeju United FC

1990: FC Seoul

1991: Busan I'Park
1992: Pohang Steelers
1993: Seongnam Ilhwa Chunma
1994: Seongnam Ilhwa Chunma
1995: Seongnam Ilhwa Chunma
1996: Ulsan Hyundai Horang-i
1997: Busan I'Park
1998: Suwon Samsung Bluewings
1999: Suwon Samsung Bluewings

2000: FC Seoul

2001: Seongnam Ilhwa Chunma
2002: Seongnam Ilhwa Chunma
2003: Seongnam Ilhwa Chunma
2004: Suwon Samsung Bluewings
2005: Ulsan Hyundai Horang-i
2006: Seongnam Ilhwa Chunma
2007: Pohang Steelers
2008: Suwon Samsung Bluewings
2009: Jeonbuk Hyundai Motors

2010: FC Seoul

2011: Jeonbuk Hyundai Motors

Kusura bakmayın maçkolik kurbanı olmuşum.....

ama hayırlı oldu bu durum....

Bazı arkadaşlar Seulun daha önce bir başarısı olmadığını Şenol Güneşle kurumsalllaşıp şampiyon olduğunu iddia etmişlerdi.... Bende maçkolikten aldığım bilgilerle 2006 da 1 kere şampiyon olduğunu söylemiştim....

Bu bilgi yanlışmışççç özür dilerim....

Ama Seul 1 kere değil tam 3 kere şampiyon olmuş....... Şenol Güneş takımı çalıştırmadan önce....

Daha önce şampiyonluk yaşamadı değil yani.....

Daha önce şampiyonluğa alışık olmayan kurumsallaşmamış bir klüp değildi yani.....

1983 yılında kurulan Kore liginde şimdiye kadar 4 şampiyonluk yaşamış Seul......

Ve hiç birinde takımı 3 yıl boyunca istikrarlı biçimde çalıştıran Şenol Güneşin ismi yok....

Gerçek bu....

Keşke hiç karıştırmasaymışsınız.....

sırf özür diledin diye, bu durumdan dikkatleri uzaklaştırmak adına başka şekilde kaptırmaya çalışmak :)

bırak bu işleri dostum...

(maçkolikte de senin verdiğin linkte aynı bilgiler vardı ayrıca...)

Emrah KabuL
Kiki Musampa diyorum..

Ceyhun Eriş diyorum..

Sivas,Rize,Eskişehir'de oynayan Anderson diyorum..

Şenol Güneş bu adamları Seoul'e getirmedi mi ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Ayrıca madem hocanın altyapıdan çıkarıp parlattığı ve daha sonra da Avrupa'ya açılan oyuncular söz konusu iken neden bu ülkeden tek bir oyuncu için bile transfer girişimimiz olmuyor ?

Hoca oyuncuları tanıyor,

E oyuncular da Avrupa'ya açılıyor,

Bu pazardan neden yararlanamıyoruz ?

Faik Yılmaz
bir gün de hatanı kabul et de kıvırma mesela :)

oranın tarihçe kısmında ne yazıyormuş mesela ?

hep aynsın hep...

Açın bakın ne yazıyor..... Ben gerektiğinde özür dilemesini bilirim merak etmeyin..... Ama azıcık bilgisayar kullanamsını biliyorsanız açında görün öyle yazıp yazmadığını.......

İşte şunlar yazıyor....

Kore Halk Cumhuriyeti Lig Kupası - 2 kere
2010, 2006

Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası - 1 kere
1997

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 09:42
Açın bakın ne yazıyor..... Ben gerektiğinde özür dilemesini bilirim merak etmeyin..... Ama azıcık bilgisayar kullanamsını biliyorsanız açında görün öyle yazıp yazmadığını.......

İşte şunlar yazıyor....

Kore Halk Cumhuriyeti Lig Kupası - 2 kere
2010, 2006

Kore Halk Cumhuriyeti FA Kupası - 1 kere
1997

Kore Halk Cumhuriyeti Lig Kupası ne demek, hiç sordun mu kendine :)

Faik Yılmaz
22.11.2012, 09:47
Kore Halk Cumhuriyeti Lig Kupası ne demek, hiç sordun mu kendine :)

Meseleyi çarpıtmaya çalışmayın lütfen....

Bu adamlar Şenol Güneşten önce şampiyon olmuşlarmı olmuşlar hemde 3 kere....

Futbol dehası ve uleması Şenol Güneş Güneşle 1 kere bile olmuşlarmı olamamışlar....

Şenol Güneş gittiken sonra tekrar olmuşlarmı.... evet olmuşlar...

Yani sözleri ne kadar çarpıtmaya çalışırsanız çalışın Şenol Güneş başarısız bir hocadır sonucu değişmeyecek....

Bir küçük yanlış sizin külliyen yanlışlarınızı doğru göstermez göstermeyecek...

Konuştuğumuz şeye bakın yahu.... 3.sınıf bir ülkede teknik direktörlük yapmışta takımı 2. yapmışta büyük hoca olmuş....

Fatih TERİM Milana gitmiş mesela Fiorentinayıda çalıştırmış.... İstemiş adamlar.. Şenol Güneşi değil Milan Videoton bile istemişmi bırakın Allah aşkına olmayan insanlara olmayan payeler vermeyi...

Trabzon özelinde iyi bir td dir o kadar....

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 09:55
Meseleyi çarpıtmaya çalışmayın lütfen....

Bu adamlar Şenol Güneşten önce şampiyon olmuşlarmı olmuşlar hemde 3 kere....

Futbol dehası ve uleması Şenol Güneş Güneşle 1 kere bile olmuşlarmı olamamışlar....

Şenol Güneş gittiken sonra tekrar olmuşlarmı.... evet olmuşlar...

Yani sözleri ne kadar çarpıtmaya çalışırsanız çalışın Şenol Güneş başarısız bir hocadır sonucu değişmeyecek....

Bir küçük yanlış sizin külliyen yanlışlarınızı doğru göstermez göstermeyecek...

Konuştuğumuz şeye bakın yahu.... 3.sınıf bir ülkede teknik direktörlük yapmışta takımı 2. yapmışta büyük hoca olmuş....

Fatih TERİM Milana gitmiş mesela Fiorentinayıda çalıştırmış.... İstemiş adamlar.. Şenol Güneşi değil Milan Videoton bile istemişmi bırakın Allah aşkına olmayan insanlara olmayan payeler vermeyi...

Trabzon özelinde iyi bir td dir o kadar....

olayı çarptıran sensin, ben sadece 2006'da şampiyon oldular söylemine cevap verdim.

ben seninle ne Şenol Güneş'i tartışırım, ne futbol konuşurum ne de başka birşey yaparım.

diğer konularda seninle sid.k yarışına girmem, çünkü sana ne anlatsam boş.

yalan, yanlış bilgiler verirsen yazarım sadece sana.

misal dün bir arkadaş takım bir arada oynamayan yeni oyuncularla oynuyor dediğinde sen sadece 4 transfer yapıldığını söylemişsin. ben de ordu maçında yeni transfer edilmiş 7 oyuncu saydım, ilk 11 de sahaya çıkan. ama bunlara cevap vermezsin, gider saçma sapan şekilde birilerine birşeyler giydirmeye çalışırsın. (kıt futbol bilginle)

Mehmet Ç.
22.11.2012, 09:55
Senol Günes gitsin, ondan sonra baska biri gelsin, yine Senol Günes diye aglayanlar simdi sallayanlar..

Travelair
22.11.2012, 09:59
Şenol Güneş ile Trabzonspor arasında çarpık bir ilişki var. Şenol Güneş teknik direktör ama Trabzonspor için herşey deniyorsa ya da teknik direktörlükten çok daha fazla manalar taşıyor deniyorsa burda sağlıklı bir ilişkiden söz etmek zor

Faik Yılmaz
22.11.2012, 10:23
misal dün bir arkadaş takım bir arada oynamayan yeni oyuncularla oynuyor dediğinde sen sadece 4 transfer yapıldığını söylemişsin. ben de ordu maçında yeni transfer edilmiş 7 oyuncu saydım, ilk 11 de sahaya çıkan. ama bunlara cevap vermezsin, gider saçma sapan şekilde birilerine birşeyler giydirmeye çalışırsın. (kıt futbol bilginle)

Tabiki her şeyi bildiğimi idda etmiyorum....

Ama siz Engin futbol bilginizle şunu anlamıyor olabilirsiniz mesela.....

Benim için 7 tane yaptığını iddia ettiğiniz transferlerden 4 tanesini doğru transfer olarak görüyorum.. diğerlerini tabiri caizse futbolcudan saymıyorum....

transfer yapmış olmak için transfer yapılanları saymıyorum olabileceğim aklınıza gelmemiştir muhtemelen gelse şaşarım zaten....

Mesela bir örnek vereyim Barış Özbek takıma alındığında 1 transfer yaptık demem.... 2.oyuncu alındıktan sonra 1.transferimiz oldu derim.....

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 10:45
Tabiki her şeyi bildiğimi idda etmiyorum....

Ama siz Engin futbol bilginizle şunu anlamıyor olabilirsiniz mesela.....

Benim için 7 tane yaptığını iddia ettiğiniz transferlerden 4 tanesini doğru transfer olarak görüyorum.. diğerlerini tabiri caizse futbolcudan saymıyorum....

transfer yapmış olmak için transfer yapılanları saymıyorum olabileceğim aklınıza gelmemiştir muhtemelen gelse şaşarım zaten....

Mesela bir örnek vereyim Barış Özbek takıma alındığında 1 transfer yaptık demem.... 2.oyuncu alındıktan sonra 1.transferimiz oldu derim.....

tamam kıvırmak da bir marifettir ama sen onu da beceremiyorsun daha :)

artık farklı farklı şeyler düşünmeye başladım.

isterse odun olsun, o takımda sahada 7 tane yeni oyuncu vardı dimi? konu kapanmıştır.

saçmalamanın daniskasını yapıyorsun, sabah sabah güldürdün beni :)

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 10:46
burada iddia ediyorum, şenol güneş'i eleştirenler arasında, akıl sahibi, mantık sahibi adam sayısı bir elin parmaklarını geçmez :)

kaldı ki eleştiri ben de yapıyorum, bu bir elin parmaklarının dışında kalanların yaptığı şeyler çok daha farklı birşey.

bence sadece küfür, hakaret vs. ile ceza verilmemeli forumda. misal foruma üye olabilmek için belli bir IQ seviyesinin üzerinde olma şartı aranmalı, üye adayları bazı testlere tabi tutulmalı, zaman içerisinde yeterlilikler sorgulanmalı, atılan mesajlardan çıkarımlar yapılmalı, falan filan :)

adam belki küfür etmiyor olabilir ama konuştukları, bahsettikleri, kafasında kurdukları genel itibariyle bir küfürün ana temasını teşkil ediyor olabilir...

Faik Yılmaz
22.11.2012, 10:57
Bir gün Hz. Lokman'a: " Edebi kimden öğrendin?" diye sormuşlar. "Edepsizlerden" demiş ve şöyle izah etmiş. " Onlarda görüp de beğenmediğim hareketlerden çekindim. "

Şaka yollu söylenen sözlerden bile akıllı insan ibret alır. Cahile yüz türlü hikmetten söz etsen de kaval dinler gibi dinler.

Emrah KabuL
22.11.2012, 10:57
@Gökhan BAYRAK

Aynı şey Şenol Güneş'e toz kondurmayanlar içinde geçerli değil mi peki ?

gerenimo
22.11.2012, 11:06
@Gökhan BAYRAK

Aynı şey Şenol Güneş'e toz kondurmayanlar içinde geçerli değil mi peki ?

eleştiri yapıyorum diye
adamın aldığı kupalara çamur atılmaz
ligde elde ettiği sıralamalar küçük görülmez
milli takım kariyeri karalanmaz
saygınlılığıyla oynanmaz.
şenol hocanın en azılı muhalifi bile olsanız, önce vicdanlı olacaksınız. hakedene hakettiği değeri vereceksiniz ki sözünüze itibar edilsin.

şenol hoca eleştirilmelidir kimse de bundan rahatsız olmamalıdır, kaldı ki kendisi bile eleştiri olması gerektiğini belirtiyor. ne toptan bir yüceltme, ne de toptan bir inkar ve küçümseme ciddiye alınır değil.

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 11:12
edepsizliğin daniskasını yaparken, daha ne yaptığının farkında olmamak da acınası bir durum olsa gerek.

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 11:13
@ Emrah Kabul

herkes için geçerli dostum...

farozlufatih61
22.11.2012, 11:18
Şenol güneş'i eleştirmek yada onu istememek mantık dışı bir düşünce oluyor bazılarına göre ve bu bazılarıda kendi fikirlerini söylerken kendisi gibi düşünmeyenleride hakaretvari biçimde eleştirebiliyor bunuda IQ seviyesine dayandırıyor

başarısızlığı eleştirmek IQ seviyesiyle oluyorsa varsın IQ seviyemiz düşük olsun bundan gocunmam kendi adıma

Ama merak ettiğim senin başarı kriterin ne

o....tan teyyare türkiye kupası ve tek maçlık süper kupa ise A.sebatspor bile alabilir o kupayı kaldıki o kupayı altay sakarya g.birliği v.s v.s takımlarda aldı hatta ne takımlar final oynadı k.erciyes gibi

Ben başarısızlığı travmalara bağlarım hangi birini sayayım sana geçmişten günümüze bir çok travma yaşadık ve neredeyse hepsinde aynı isim göze çarpar ama eleştirilince IQ seviyesi düşük olur her eleştirenin

Siz takım mı tutuyorsunuz yoksa şahıs mı bir karar verin artık

Başarısızlığıda başarı görmeyin yeter artık uyanın bu takımın ismi 1461 trabzon değil tarihi başarılarla dolu anlı şanlı TRABZONSPOR'dur

Gökhan BAYRAK
22.11.2012, 11:24
burada iddia ediyorum, şenol güneş'i eleştirenler arasında, akıl sahibi, mantık sahibi adam sayısı bir elin parmaklarını geçmez :)

kaldı ki eleştiri ben de yapıyorum, bu bir elin parmaklarının dışında kalanların yaptığı şeyler çok daha farklı birşey.

bence sadece küfür, hakaret vs. ile ceza verilmemeli forumda. misal foruma üye olabilmek için belli bir IQ seviyesinin üzerinde olma şartı aranmalı, üye adayları bazı testlere tabi tutulmalı, zaman içerisinde yeterlilikler sorgulanmalı, atılan mesajlardan çıkarımlar yapılmalı, falan filan :)

adam belki küfür etmiyor olabilir ama konuştukları, bahsettikleri, kafasında kurdukları genel itibariyle bir küfürün ana temasını teşkil ediyor olabilir...

burada eleştiri yapmayın, yapamazsınız, eleştiri yapanların IQ seviyesi düşüktür gibi birşey yazıyor mu ?

Şenol güneş'i eleştirmek yada onu istememek mantık dışı bir düşünce oluyor bazılarına göre ve bu bazılarıda kendi fikirlerini söylerken kendisi gibi düşünmeyenleride hakaretvari biçimde eleştirebiliyor bunuda IQ seviyesine dayandırıyor

başarısızlığı eleştirmek IQ seviyesiyle oluyorsa varsın IQ seviyemiz düşük olsun bundan gocunmam kendi adıma

o....tan teyyare türkiye kupası ve tek maçlık süper kupa ise A.sebatspor bile alabilir o kupayı kaldıki o kupayı altay sakarya g.birliği v.s v.s takımlarda aldı hatta ne takımlar final oynadı k.erciyes gibi

Ben başarısızlığı travmalara bağlarım hangi birini sayayım sana geçmişten günümüze bir çok travma yaşadık ve neredeyse hepsinde aynı isim göze çarpar ama eleştirilince IQ seviyesi düşük olur her eleştirenin

Başarısızlığıda başarı görmeyin yeter artık uyanın bu takımın ismi 1461 trabzon değil tarihi başarılarla dolu anlı şanlı TRABZONSPOR'dur

saygısızlığa varmadan, hakaret etmeden, küçük görmeden, adamlığını sorgulama cüretini göstermeden, futbol bilgisi dahilinde herkes Şenol Güneş'i eleştirebilir.

benim o mesajımı yeniden okuyun, anlatmak istediğim şey farklı birşey...

Faik Yılmaz
22.11.2012, 11:27
Bazı arkadaşlar kendilerine kapasitelerine tek kelime etmediğim halde ısrarla meseleyi kişiselleştirmeye çalışıyorlar...

Onların tuzağına düşmeyeceğim.....

benim aklım çok şükür bana yetiyor.... Başkalarının aklını sorgulamaya çalışmayacak kadar akıl sahibiyim çok şükür....

Uzun Hasan Fatihe küçümsemek için içinde yılanlar , çıyanlar dolu sandıklar yollamış...

Cevap olarak Fatih... Ballar , şerbetler dolu sandıklar yollamış...

Neden böyle yaptın soranlarada :

-Herkes yediğinden gönderir demiş.....

gerenimo
22.11.2012, 11:28

şimdi bu eleştiri sınıfında mı :)

farozlufatih61
22.11.2012, 11:33
şimdi bu eleştiri sınıfında mı :)

Ben öyle bir iddiada bulunmadım sadece yazılana cevap verdim eleştiri farklı bişeydir

Kıvanç Çuvalcı
22.11.2012, 11:36
Takim iki sene once ucarken,herkes Turkiye nin Barcelonasi diye methiyeler duzerken millet Senol Hoca Senol hoca diye bitaraflarini yirtarken hocanin bir lafi var hic unutmam...Beni simdi kral yapmayin yarin obur gun de hain yaparsiniz demisti...Yani hoca akilli adam vesselam insanini taniyor basina gelecekleri biliyor... Turkiye de hele hele Trabzon da basarinin tek kistasi sampiyonluk gerisi bos....Seyircin maca gelmez,gelsede bolunmustur stadda bir atmosfer yaratamaz,sehir bolunmus kimse birbirini sevmez,cekemez herkes herseyi en iyi kendisinin bildigini sanir,istanbul takimlari senin iki kat butcene sahip istedigi oyuncuyu senin elinden bile cekip alir,medyasi baska bir alem ama sen yinede herseye ragmen iki uc senede bir sampiyon olmalisin yoksa iste boyle olur coluk cocuk bile gelir futbolu senden iyi bildigini savunur,bir kere idman seyretmemis adam gelir su oynasin bu niye oynuyor diye adami cahillikle suclar vs bu liste boyle uzar gider....Bazi taraftarlarimiz bizi istanbul takimi zannediyor hala....Bu arada hocanin hatalari yok mu elbette var bunlari da elestiririz,elestiriyoruz o ayri ama onyargi oldu mu tartismanin da bir zevki kalmiyor.

oflubektas
22.11.2012, 12:17
Şenol Güneş'in Seul takımını bıraktıktan sonraki stadda asılan pankartları, bir yıl aradan sonra gittiğinde Seul'de sadece kendisi adına yapılan törenleri, Ankara'da sadece Şenol Güneş'i görmeye gelen ve Bize Her Yer Trabzon kitabınında fotografı ve anısı bulunan Kore'lilerin sevgisini görmezden gelelim öyle mi ?

Metin Abi aslında tüm Seul ahalisi takımlarını mahveden Şenol Hoca'yı taşlamak, ana avrat sövmek istiyordu ama şu gelenekleri yok mu ? Ah töreler ah ! :) Trabzon'a gelsinler de biraz medeni cesaret (!) öğrensinler ....

Soner Albayrak
22.11.2012, 12:46
Soner
Mühendise ön yargı yakışmıyor.
Baba yapma gözünü seviyim.
Niye ondan iyisi gelmiyor.
Konya ve Denizli maçlarını kaybeden
Ersun Yanal'ın takımı 10 kat daha Trabzonspor'du.
O adamın günahı neydi.
Neden onunla bir yapılanmaya daha gidilmedi.
Çünkü susmazdı,susmayacaktı.
Takım olmuş Eskişehir.
10 kişi kalsana bir Eskişehir maçında ne oluyor?.
Sow,Kuyt gibi adamın da yok.
almayan kadar,aldırmayanın da suçu vardır.

ya baba ön yargı değil bu ben gördüğümü söylüyorum.

Ersun Yanal'ın teknik direktörlüğünü beğenmiyorum ya sizi de anlamak güç bizim gördüğümüz bütün başarıları Ersun Yanal'a bağlıyorsunuz sizce de saçma değil mi?

Şenol hocanın hiç mi katkısı yok yani.

Ersun hoca bence sabırsız bir adamdı kurduğu ve kurmaya çalıştığı kadrolarda sadece hücumu önemsiyordu ve bu anlayışla takım kurulmayacağını biliyoruz.

Bir de olayın şu boyutu var biz daha Şenol hocanın iyi hoca olduğunu kabul etmez iken elin Gs'lisi adama saygı duyuyor.

Aga Allah aşkına söyler misin bu şehrib kimyasını Şenol hocadan iyi bilen var mı?

Velhasıl ben yaşadığım süre içersinde başarı denilebilecek şeyleri Şenol hocanın zamanında gördüğüm için Şenol hocaya saygı duyuyorum ve ondan iyisi gelmeyecektir bu takıma diyorum ısrarla. Ön yargı ile alakası yok.

Travelair
22.11.2012, 13:05
Şehrin kimyası neden bu halde kimse sormuyor

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.11.2012, 13:08
Ersun Yanal ayrılıyor;
üstüne bir Belçikalı daha gelip ayrılıyor;
Güneş gelip şampiyon oluyor apoleti Ersun Yanal'a takıyorsunuz.
"Ersunun gadrosuynan şampiyon oldi; gadro guramaz" oluyor.

Güneş'in 3 yıl çalıştığı ve hep yarışan takımı Seul FC Güneş'ten sonra şampiyon olunca
"Güneş başarısızdır" oluyor...

Çelişkili beyanlarınız sizi de yormuyor mu... :)

Umarım sezon sonunda 5 yıllık bir sözleşme imzalar da polemikler son bulur..

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 13:10
Şehrin kimyası neden bu halde kimse sormuyor

çünkü bu sorunun cevabı için taraftarın kendini sorgulaması lazım...

ee haliyle kimsenin işine gelmiyor kendini eleştirmek...

Onur Civelek61
22.11.2012, 13:14
Şenol hocayı göndermeye çalışmayın.O gideceği zamanı bilir...

Onur Akyüz
22.11.2012, 13:15
Şenol Hoca'yı eleştirebilirsin, ben de eleştiriyorum fakat bunu kendine görev edinip, ilgili ilgisiz her mevzuuyu bir şekilde Hoca'nın başarısız olduğu teziyle birleştirmeye çalışırsan yanlış anlaşılırsın, şık olmaz.

Hoca'yı geçen sezon için eleştirebilirsiniz, bu sezon için eleştirebilirsiniz fakat bunu bütün hocalık kariyerine yaymak, yaymaya çalışmak hiçbir şey değilse insafsızlıktır.

Yaklaşık 20 yıldır bilinçli futbol izlerim, bu takımı kafaya oynatan 3 adam biliyorum; Şenol Hoca,Ersun Yanal, Samet Aybaba (Ziya Doğan'ı sayamayacağım zira benim gözümde hoca değildir,bunu da tartışabiliriz).

Ersun Yanal gese ve şb'nin olmadığı ligde bjk ve sivas'la yarışmış ve 3. olabilmiştik, oynanan kötü futbol ve sivas faciası ve Türkiye Kupası hezimeti kaldı aklımda.

Samet Aybaba benim her zaman beğendiğim bir teknik direktördür ve eminim Bross öncesi anlaştığımızda o yaygara koparılmayıp kendisiyle anlaşılsaydı şu an belki de Şenol Hoca'yı değil Samet Hoca'nın başarılarını konuşuyor olurduk. Beşiktaş'ta yaptıkları da ortada.(bunu da tartışabiliriz)

Ve Şenol Hoca. Bilmem kaç kupa, bilmem kaç 2.lik, mahkeme kanıtlı şampiyonluk, çalınan 2 şampiyonluk vs.

Yapmayın etmeyin, Hoca'nın bütün kariyeri bence tartışmaya açık değil.

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 13:20
Şenol Hoca'yı eleştirebilirsin, ben de eleştiriyorum fakat bunu kendine görev edinip, ilgili ilgisiz her mevzuuyu bir şekilde Hoca'nın başarısız olduğu teziyle birleştirmeye çalışırsan yanlış anlaşılırsın, şık olmaz.

Hoca'yı geçen sezon için eleştirebilirsiniz, bu sezon için eleştirebilirsiniz fakat bunu bütün hocalık kariyerine yaymak, yaymaya çalışmak hiçbir şey değilse insafsızlıktır.

Yaklaşık 20 yıldır bilinçli futbol izlerim, bu takımı kafaya oynatan 3 adam biliyorum; Şenol Hoca,Ersun Yanal, Samet Aybaba (Ziya Doğan'ı sayamayacağım zira benim gözümde hoca değildir,bunu da tartışabiliriz).

Ersun Yanal gese ve şb'nin olmadığı ligde bjk ve sivas'la yarışmış ve 3. olabilmiştik, oynanan kötü futbol ve sivas faciası ve Türkiye Kupası hezimeti kaldı aklımda.

Samet Aybaba benim her zaman beğendiğim bir teknik direktördür ve eminim Bross öncesi anlaştığımızda o yaygara koparılmayıp kendisiyle anlaşılsaydı şu an belki de Şenol Hoca'yı değil Samet Hoca'nın başarılarını konuşuyor olurduk. Beşiktaş'ta yaptıkları da ortada.(bunu da tartışabiliriz)

Ve Şenol Hoca. Bilmem kaç kupa, bilmem kaç 2.lik, mahkeme kanıtlı şampiyonluk, çalınan 2 şampiyonluk vs.

Hocanın bütün kariyeri tartışılmıyor zaten. Sadece söven var sövmeyen var. Pardon seven var sevmeyen var :)

Travelair
22.11.2012, 13:22
Bazıları, sözüm meclisten dışarı, kahramanları istiyor. Kahraman gelsin kurtarsın. Kahraman ancak kurtarabilir bizi. Böyle birşey var mı? Yoksa suni bir oluşum mu bu? Böyle bir algı yaratılıyor. Neden? Menfaatler icabı. Neden başkalarına başarılı olma şansı verilmiyor? Hep aynı isimler, yöneticisi, futbolcusu, antrenörü. Başka bilen yok mu? Ama kahramanların efsanesi yıkılırsa birilerinin menfaatleri de yıkılacak. Gelişmiş futbol ülkelerinde var mı böyle kahramanlar? Giderse ne yaparız o kalsın bu kalsın diyenler? Sanmıyorum, mantığa aykırı. Ama bizi bu mantığa itenler bundan çıkar elde edenler, bizi uyutanlar

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.11.2012, 13:25
Bazıları, sözüm meclisten dışarı, kahramanları istiyor. Kahraman gelsin kurtarsın. Kahraman ancak kurtarabilir bizi. Böyle birşey var mı? Yoksa suni bir oluşum mu bu? Böyle bir algı yaratılıyor. Neden? Menfaatler icabı. Neden başkalarına başarılı olma şansı verilmiyor? Hep aynı isimler, yöneticisi, futbolcusu, antrenörü. Başka bilen yok mu? Ama kahramanların efsanesi yıkılırsa birilerinin menfaatleri de yıkılacak. Gelişmiş futbol ülkelerinde var mı böyle kahramanlar? Giderse ne yaparız o kalsın bu kalsın diyenler? Sanmıyorum, mantığa aykırı. Ama bizi bu mantığa itenler bundan çıkar elde edenler, bizi uyutanlar

Hocam Kahraman olarak tarif ettiğiniz kişi Güneş ise
"gitmesini menfaati yıkılmasın diye istemeyen" diye tanımladıklarınız da ben ve benimle benzer fikirdekiler oluyor.

Acaba sizce ne gibi bir menfaatim olabilir benim ve bu insanların Şenol Güneş'ten?

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 13:28

türkiye için futbolda kişilere bağlanmış menfaatler var bu doğru buna laf yok....ama bunun konuylada alakası yok....alex ferguson arsene wenger vs. o giderse naparız diyenlerde var gitsin artık kurtulalım diyende var mesela....her yerde bunun örnekleri var....

bizim asıl sorunumuz geçmişten ders alamamak....

geçmiştede sizin gibi düşünüldü ya bu yapamadı yapacak baskası yokmudur dendi tonlarca kişiler geldi başarısız oldu gitti....ondan sonra bu efsanelere sarılanlarda efsaneleri yollanlar oldu...bu bir gerçek....

kaldıki bu bir tek bizde yok gs dede görüyoruz....bjkdede ufak bir sıkıntıya girdilermi hemen fatih terime sarılırlar...bjk eski bir efsanesine sarılır futbolcu yada t.d. farketmez....

bunun temel nedeni ülkede adam akıllı ne futbolcu ne teknik adam nede yönetici çıkması yetişmesidir....bu işi ya başaran başarıyor yada kaybolup gidiyor ötesi olmuyor asla...

Travelair
22.11.2012, 13:36
Hocam Kahraman olarak tarif ettiğiniz kişi Güneş ise
"gitmesini menfaati yıkılmasın diye istemeyen" diye tanımladıklarınız da ben ve benimle benzer fikirdekiler oluyor.

Acaba sizce ne gibi bir menfaatim olabilir benim ve bu insanların Şenol Güneş'ten?

Sözüm meclisten dışarı demiştim. Menfaat grupları var Trabzon'da. Maddi, mevki çıkar sağlıyorlar. Bizi de böyle kullanıyorlar

Faik Yılmaz
22.11.2012, 13:39

Her gelen oyuncu birilrine tonla para kazandırıyor.....

sadece Zokoranın menejeri 2,2 milyon tl kazandı.....

Her gelen ve giden oyuncuda bu kadar fazla olmasa da birilerine rant sağlıyor.....

Şenol Hocada kadrolara pek karışan bir teknik direktör değil..... Onlarca oyuncu alındı onun döneminde onlarcası da gitti.....

Dolayısıyla birileri de milyon dolarları cebine indirdi.....

Yani Şenol Hocanın hocalığı bir yana belki iyiniyetini kullanmak isteyenlerinde olduğunu düşünüyorum....

Yani Şenol Hocanın 3 kere gidip 4 kere gelme mevzusunu sadece futbol olarak düşünürsek yanlış yaparız diye düşünüyorum.....

Onur Akyüz
22.11.2012, 13:43
Hocanın bütün kariyeri tartışılmıyor zaten. Sadece söven var sövmeyen var. Pardon seven var sevmeyen var :)

Tartışanlar da var, Sakaryaspor'dan girip, Seul'den çıkanlar filan.

Dediğin gibi sevmediği için de nereden giydireceğini şaşıranlar da.

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 13:45
Tartışanlar da var, Sakaryaspor'dan girip, Seul'den çıkanlar filan.

Dediğin gibi sevmediği için de nereden giydireceğini şaşıranlar da.

bir eklemede benden olsun...

kaleciden teknik direktör olurmu diyende var....

bunu diyen adamla ne konuşucaksınki yani ??

Mollasalihoğlu
22.11.2012, 13:51
Her gelen oyuncu birilrine tonla para kazandırıyor.....

sadece Zokoranın menejeri 2,2 milyon tl kazandı.....

Her gelen ve giden oyuncuda bu kadar fazla olmasa da birilerine rant sağlıyor.....

Şenol Hocada kadrolara pek karışan bir teknik direktör değil..... Onlarca oyuncu alındı onun döneminde onlarcası da gitti.....

Dolayısıyla birileri de milyon dolarları cebine indirdi.....

Yani Şenol Hocanın hocalığı bir yana belki iyiniyetini kullanmak isteyenlerinde olduğunu düşünüyorum....

Yani Şenol Hocanın 3 kere gidip 4 kere gelme mevzusunu sadece futbol olarak düşünürsek yanlış yaparız diye düşünüyorum.....

Ersun Yanal dönemi ile paralel konuşulan "Alanzinho Villaları"ndan haberdar mısınız?

Faik Yılmaz
22.11.2012, 13:52
Şenol Güneşin teknik direktörlüğü savunmak isteyenler kalecilik zamanlarındaki başarılarına inerse ister istemez bizde Sakaryaspora iniyoruz........ :) :)

Faik Yılmaz
22.11.2012, 13:57
Ersun Yanal dönemi ile paralel konuşulan "Alanzinho Villaları"ndan haberdar mısınız?

Ben Şenol Güneş yaptı demiyorum.... Ya da Ersun Yanal daha az trtansfer yaptıda da demiyorum....

ama ne adar çok teknik direktör gelip giderse o kadar fazla oyuncu alınacak o kadar fazla komisyon , menejerlik ücreti mevzubahis olucaktır....

Sadri Şenerin 5 yıla yaklaşan başkanlık döneminde gelen ve giden oyuncuları yazabilme imkanımız olsa ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız....

Manchesterda 20 yıldır oynayan oyuncular vardı çok yakın zamana kadar , İnterde , Milanda gençleştirme yapılana kadar aşağı yukarı 10 yıl aynı akımla oynadılar......

Oysa bizim değil 10 yıl..... 2 yıl önceki kadromuzdan 4-5 isim kalmış....

bu oyuncular nereye gidiyor.....

giderken gelirken komisyonlarını kimler yiyor.....

nedne her yıl 10 tane oyuncu alıp 10 tane satıyoruz.....

Nedne oyuncular bir hoca gittiğinde tel tel dökülürken 5 gün sonra aslan kesliliyor neden.....

bir çok soru var.........sorun var.....

Travelair
22.11.2012, 14:10
Kulüp çok amatörce yönetiliyor

Çimler neden bu halde? Böcek girdi
Adrian neden kadroda yok? Son idmanda sakatlandı
Neden Demirören'e oy verdin? Söz verdi
Neden bu futbolcuyu transfer ettin? Herkes tanıyor
Neden bu futbolcuyu transfer etmedin? Şehir küçük
Neden futbolcu izleme komitesinde revizyon yapmıyorsun? Sonra arkadaşlarıma ne derim?
Neden bol garanti ücret veriyorsun? Başka türlü gelmiyorlar
Öne geçtik ne yapalım? Nerde Aykut? Nerde Barış? Çabuk çabuk!

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 14:13

Neden futbolcu izleme komitesinde revizyon yapmıyorsun? Sonra arkadaşlarıma ne derim?

Tüm bunlardan bizim elde ettiğimiz çıkar nerede?

Faik Yılmaz
22.11.2012, 14:16
Sadri Şenerin yaklaşık 5 yılllık yönetimi süresince ( 10.02.2008-den günümüze kadar ) 1461 e alınıp verilenler ile kiralık verilenler hariç tam 96 tane oyuncu hareketi olmuş....

Yani 96 oyuncu ya alınmış , ya satılmış....

senede ortalama 10 oyuncunun gelip 10 oyuncunun gittiği bir yapıda takımın teknik direktörü olanlara karışmıyorsa ya da sözü dinlenmiyorsa ;

bunun sonucunda takımın borcu hem 100 milyon tl artıyor hemde çekirdek kadro bozuluyorsa bunda bir numaralı suç yönetimin iki numaralı şuçta olanlara karışmayan teknik direktöründür....

Yaşar
22.11.2012, 14:27
Başlıkta çok yanlış şeyler konuşuluyor.
Bu başlık insanların ''adamlığının veya geçmişinin konuşulduğu'' bir başlık haline geldi.
Mevcut takımın sahada ne oynadığı, nasıl oynadığı, hocanın hataları, yapması gerekenler, Yapamadığı transferler, oynamayan oyuncular, formsuz oyuncular konuşulmalı.
Hocanın adamlığı veya geçmişi konuşularak bu tarz eleştiri yapacak olan arkadaşların da önünü tıkıyorsunuz.
İnanın bu başlıkta yazasım kalmadı artık.
Bence hoca yetersiz, yetersizliklerini yazacağım ama karşılaşacağım tepkilerin benim yazdıklarımla alakası olmayacak, konu uzayacak.
Hocanın adamlığı ve geçmişi önüme koyulacak.
Gerek olmadığını düşünüyorum birşey yazmaya.

Onur Akyüz
22.11.2012, 14:34
Şenol Güneşin teknik direktörlüğü savunmak isteyenler kalecilik zamanlarındaki başarılarına inerse ister istemez bizde Sakaryaspora iniyoruz........ :) :)

Gösterir misin 1 tane örnek, Şenol Hoca çok iyi kaleciydi dolayısıyla çok iyi de teknik direktördür diyen birini?

Ergin Varlibas
22.11.2012, 14:51
Bu sene YINE sampiyon oldugumuzda, ne denilecek cok merak ediyorum simdiden :)

Adem Erdoğan
22.11.2012, 14:52
1 Haziran 2013'te Şenol hoca 61 yaşına girecek. Bu da mı tesadüf ? :)

Travelair
22.11.2012, 14:56

Biz bir çıkar elde etmiyoruz menfaat çevreleri bu amatörlüğü kendi hesaplarına kullanıyorlar

Ergin Varlibas
22.11.2012, 14:56
1 Haziran 2013'te Şenol hoca 61 yaşına girecek. Bu da mı tesadüf ? :)

ataeistler aciklasin bakalim bunu simdi

bestrafer
22.11.2012, 15:10
Sadri Şenerin yaklaşık 5 yılllık yönetimi süresince ( 10.02.2008-den günümüze kadar ) 1461 e alınıp verilenler ile kiralık verilenler hariç tam 96 tane oyuncu hareketi olmuş....

Yani 96 oyuncu ya alınmış , ya satılmış....

senede ortalama 10 oyuncunun gelip 10 oyuncunun gittiği bir yapıda takımın teknik direktörü olanlara karışmıyorsa ya da sözü dinlenmiyorsa ;

bunun sonucunda takımın borcu hem 100 milyon tl artıyor hemde çekirdek kadro bozuluyorsa bunda bir numaralı suç yönetimin iki numaralı şuçta olanlara karışmayan teknik direktöründür....

Karışanı da yolladık zamanında. Bunun bir ortası var mı Faik abi?

ESER
22.11.2012, 15:11

kaleciden hoca olmaz diyen bile var :)

doga kanunuymus gibi..

İsmail52
22.11.2012, 15:13
Şenol güneşten iyisi geldimi yada gelenler ne yaptı acaba..

Emrah KabuL
22.11.2012, 15:15
Daha iyisi geldi mi diye sorgulamayın.

Hangi teknik adam hangi şartlar da bu takım da görev yapmış ? Önceliğiniz bu olsun.

Alican Altunbaş
22.11.2012, 15:16

Bunun amatörlükle ne ilgisi var?
Sürekli hocaya bu konuda vuruluyor.Önde olduğunuzda orta sahayı güçlendirmek adına defansif bir orta saha adamını oyuna almak hata değildir.Tercihtir.Kime göre neye göre yanlış olduğuna hep kendimiz karar veriyoruz.

Ergin Varlibas
22.11.2012, 15:16
Sonrada Senol Gunesin elindeki imkanlarla Fatih Teriminkileri falan karsilastirin.

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 15:19
Biz bir çıkar elde etmiyoruz menfaat çevreleri bu amatörlüğü kendi hesaplarına kullanıyorlar

İki önceki mesajında "savunanların bir çıkarı olduğunu düşünüyorum" demiştin. Onu soruyorum...

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 15:21
Hoca'nın dönemindeki koşullarla diğer teknik direktörlerin dönemlerindeki koşulları karşılaştırırsanız büyük oranda hüsrana uğrarsınız...

Travelair
22.11.2012, 15:26
Bunun amatörlükle ne ilgisi var?
Sürekli hocaya bu konuda vuruluyor.Önde olduğunuzda orta sahayı güçlendirmek adına defansif bir orta saha adamını oyuna almak hata değildir.Tercihtir.Kime göre neye göre yanlış olduğuna hep kendimiz karar veriyoruz.

Büyük kulübün hocası öne geçtik diye bundan başka adım atmıyorsa o zaman bu amatörlüktür bence

Travelair
22.11.2012, 15:27
İki önceki mesajında "savunanların bir çıkarı olduğunu düşünüyorum" demiştin. Onu soruyorum...

Mesajımı alıntılarsanız net cevap verebilirim

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 15:28

...

Kıvanç Çuvalcı
22.11.2012, 15:30

Taraftar nerde?Bizlerde hic mi suc yok peki?Ben sahsen taraftar olarak daha iyi seyler hakettigimizi dusunmuyorum, iyi gun dostu ve iki yuzluyuz.

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 15:32
Duygusalız; ama sevmeyi ve sahiplenmeyi beceremiyoruz. Bu!

Travelair
22.11.2012, 15:34

Koyulttuğum yere dikkat edin.

"savunanların bir çıkarı olduğunu düşünüyorum" Aslında böyle birşey yazmadım. Yazdığım yukarıda.

Kıvanç Çuvalcı
22.11.2012, 15:37

Hangi teknik adam hangi şartlar da bu takım da görev yapmış ? Önceliğiniz bu olsun.

Hangi teknik direktore bu sehir ve taraftar ne kadar sabir gosterebilir ve cevresinde bir birlesme yasayabilir onceliginiz bu olsun,bence.

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 15:37
Koyulttuğum yere dikkat edin.

"savunanların bir çıkarı olduğunu düşünüyorum" Aslında böyle birşey yazmadım. Yazdığım yukarıda.

Aynı soruyu Halit abi de sormuştu... Şöyle anlatayım; eleştiri taraftar bazlı mı, yönetim bazlı mı?

Travelair
22.11.2012, 15:38
Taraftar nerde?Bizlerde hic mi suc yok peki?Ben sahsen taraftar olarak daha iyi seyler hakettigimizi dusunmuyorum, iyi gun dostu ve iki yuzluyuz.

Türkiye'de taraftarın doğasında var. 3 ukala taraftarı 2 sezon şampiyon olamasın kuduruyorlar. Hatalı atılan Caner'in üzerine yürütülen linç kampanyası ortadayken, onların yaptıklarının yanında bizim 28 yıldır taraftarın beklentisi son derece makul. Ama 28 yıldır bu taraftara layık olamıyorlar, alay ediyorlar. Taraftar işin gariban tarafı. Taraftarı maça çağırıp yıldız transferler diye takozları seyrettirirsen o taraftar da maçlara gelmez. İkiyüzlü bence burada başkaları. Taraftar suitimale uğruyor, zamanla yanlış işlere sapıyor

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 15:38

en basitinden ersun yanala verilen şartlar senol gunese veriliyormu ??

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 15:39
Türkiye'de taraftarın doğasında var. 3 ukala taraftarı 2 sezon şampiyon olamasın kuduruyorlar. Hatalı atılan Caner'in üzerine yürütülen linç kampanyası ortadayken, onların yaptıklarının yanında bizim 28 yıldır taraftarın beklentisi son derece makul. Ama 28 yıldır bu taraftara layık olamıyorlar, alay ediyorlar. Taraftar işin gariban tarafı. Taraftarı maça çağırıp yıldız transferler diye takozları seyrettirirsen o taraftar da maçlara gelmez. İkiyüzlü bence burada başkaları. Taraftar suitimale uğruyor, zamanla yanlış işlere sapıyor

28 yılda çalınan 3 tane sampiyonlugun faturasını gidip futbolcu teknik adamlara keserlerse takımı dağılmasına göz yumarsa doğruyu göremezse bu taraftar tabikide hiç bir şeyi hak etmez...

Travelair
22.11.2012, 15:40
Aynı soruyu Halit abi de sormuştu... Şöyle anlatayım; eleştiri taraftar bazlı mı, yönetim bazlı mı?

Eleştirim genel olarak menfaat gruplarına. Ama buna çanak tutan da kötü idari ve teknik yönetimlerdir. Bizi uyutuyorlar

Tolga
22.11.2012, 15:41
Menajerlik sistemi Trabzonspor'a getirilsin :)

Travelair
22.11.2012, 15:41
28 yılda çalınan 3 tane sampiyonlugun faturasını gidip futbolcu teknik adamlara keserlerse takımı dağılmasına göz yumarsa doğruyu göremezse bu taraftar tabikide hiç bir şeyi hak etmez...

Taraftarda ortak bilinç yok. En başta birliktelik sağlanmalı. Bu da sahada futbol oynayarak başlar

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 15:46
Taraftarda ortak bilinç yok. En başta birliktelik sağlanmalı. Bu da sahada futbol oynayarak başlar

başlamaz işte.....önce taraftar bilinci olucak iyi futbol için...kötü oynarken kendi takımını ateşleyip karsı takımı ve hakemi etki altına alabilicek oyunun içinde olucak taraftar olucak....

ben şuna inanıyorum....futbol felan hikaye trabzonda taraftar bilinci olduğu zaman her şey kendiliğinden düzelicek...

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 15:47

Bu eleştirinin dayanak noktası da zaten bu. Top oynamadığımız hiç bir dönemde bu taraftar takımın elinden tutmaya çalışmadı.

Bir belgesel izlemiştim son şampiyon olduğumuz döneme ilişkin. Amcaya soruyor muhabir; "Şampiyon olmak nasıl bir duygu?", amca cevap veriyor; "Her sene oluyoruz zaten. Normal yani. Sıkıldık..." .

Ne denli bir şimarıklık boyutunda bu noktalara geldiğimiz, sürecin neresinde taraftar var neresinde yok aslında -özellikle başlangıç evresini- çok net ortaya koyan bir örnek.

Tolga
22.11.2012, 15:47

Şampiyon olduğumuzda da JM başbakana çiçek veriyordu, hâlâ veriyor :)

Kıvanç Çuvalcı
22.11.2012, 15:48

Valla ben kendi adima konusabilirim ben takimimi yildiz oyuncu olsun da,oynasinda,sampiyon olsun da diye sevmedim ayrica hic de umurumda bile degil.benim askim renklerine ve o renklerin temsil ettigi Trabzonsporluluk durusunadir.Ayrica demek istedigimi anliycak kadar zeki oldugunuzu biliyorum bu taraftar iyi gun dostu kardesim en azindan ben oyle oldugunu dusunuyorum gercek taraftar gormek isteyen ingilterenin koy takimlarina bile bakabilir.Ama sizin soyledikleriniz de kesinlikle dogru o ayri mesele.

Tolga
22.11.2012, 15:49
Bu eleştirinin dayanak noktası da zaten bu. Top oynamadığımız hiç bir dönemde bu taraftar takımın elinden tutmaya çalışmadı.

Bir belgesel izlemiştim son şampiyon olduğumuz döneme ilişkin. Amcaya soruyor muhabir; "Şampiyon olmak nasıl bir duygu?", amca cevap veriyor; "Her sene oluyoruz zaten. Normal yani. Sıkıldık..." .

Ne denli bir şimarıklık boyutunda bu noktalara geldiğimiz, sürecin neresinde taraftar var neresinde yok aslında -özellikle başlangıç evresini- çok net ortaya koyan bir örnek.

Üzerimizdeki karabulutlar o amcanın laneti o zaman :) Atalarımızın işlediği suçları Zeus bize ödetiyor :D :D

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 15:51
Üzerimizdeki karabulutlar o amcanın laneti o zaman :) Atalarımızın işlediği suçları Zeus bize ödetiyor :D :D

hay jupiterin .....

tanrılan sonunda ....... .....

spartacus repliklerini getirdin aklıma tolga olmadı bu yapmıcaktın bunu :D:D:D

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 16:00
Zeus'un değneğine... Getirtmesin beni oraya :)

Babamın anlatıp durduğu efsane bir hocası varmış lisedeyken. Dersten öğrenci kovup, peşine doğu aksanıyla "Dersten sonra beni görsün, gelirse 10 dayak gelmezse 20 dayak..." dermiş.

Zeus'tan krem peynire kadar tüm mitolojik öğelere gitsin. Ya adam gibi gelirsiniz ya da sonuçlarına katlanırsınız...

gerenimo
22.11.2012, 16:30

taraftarlık sahayla oyunla olsaydı o zaman es-es bursa karşıya-göztepe vs. olmazdı. avrupada ya da ülkemizde sıra takımlarının tutkulu tirbünlerinden bahsedilmezdi.

taraftarlık sahadan bağımsızdır. karşılıksızdır. paraya ve başarıya endeksli değil, karşılıksız sevmeye bağlıdır.

bunu anlayamadığı, saha sonucuna, lig sıralamasına ve türbünden nemalanmaya bağlı trabzonspor taraftarı şımarık çocuk gibi, onu istemeyiz o kötü bunu istemeyiz diye mızıldar.

o kadar şımarmıştır ki küçük bir şehirde yapacak birşeyi yokken avm de aylak aylak gezmeyi, maça gitmeye tercih eder. takım istanbulda zulümpiyatta 60 bin kişiye oynarken 20binlik stadın yarısı boştur.bahanesi hazırdır yıldız transferi yok, hoca başarısız.... tirbün grupları bedava kombine peşinde koşar siyasilere yaltaklanır.

şike davasında kendi şehrinde temiz futbol eylemine gitmez, kupasını hakkını gasp edenleri havaalnında karşılayıp boynuna atkı atmak için koşturur. türbünlerde hep bir ağızdan şike protestosunda bile bulunamaz. bursanın açtığı pankart bile açamaz,

hep sövdüğü yerdiği istanbul takımlarına öykünür, onların taraftarı gibi "küçükleri" hor görür, alay eder ama öykündüğü 3 istanbullu gibi olmaya ne takımın misyonu ne de bütçesi izin verir. bunun bile farkında değildir. 4 büyük 4 büyük diye riyakarca mızıldar.

Travelair
22.11.2012, 17:17
Siz sahada futbol izletemezseniz, taraftar da zamanla yanlış işler yapmaya başlar bunu söylemiştim. Bunlar bence hep sahadaki iyi futboldan başlıyor. Ama sahada Trabzonspor'u rezil ederseniz, saha dışında da kan emicilere fırsat veriyorsunuz. Taraftarlığı masa gerisinden işadamı gibi yapanlar çıkıyor ortaya. Ondan sonra olmaz tabi eski taraftar. Çıkar gruplarına teslim çünkü o da

Herşeyin başı sahada güçlü futbol. Aciz, gölgesinden korkan fuıtbolla Trabzonspor büyümez, aksine küçüldükçe küçülür. İster kazan o futbolla, ister kaybet...

gerenimo
22.11.2012, 17:33
Siz sahada futbol izletemezseniz, taraftar da zamanla yanlış işler yapmaya başlar bunu söylemiştim. Bunlar bence hep sahadaki iyi futboldan başlıyor. Ama sahada Trabzonspor'u rezil ederseniz, saha dışında da kan emicilere fırsat veriyorsunuz. Taraftarlığı masa gerisinden işadamı gibi yapanlar çıkıyor ortaya. Ondan sonra olmaz tabi eski taraftar. Çıkar gruplarına teslim çünkü o da

Herşeyin başı sahada güçlü futbol. Aciz, gölgesinden korkan fuıtbolla Trabzonspor büyümez, aksine küçüldükçe küçülür. İster kazan o futbolla, ister kaybet...

herşeyin başı emek, mücadele ve aidiyet. saha belirleyici olsaydı sadece sahada başarılı takımların taraftarı olurdu. eskişehir, göztepe olmazdı mesela. avrupada kasaba takımları alt liglerde bile dolu türbüne oynarken biz trabzonda boş türbüne oynuyoruz.

farozlufatih61
22.11.2012, 18:13
herşeyin başı emek, mücadele ve aidiyet. saha belirleyici olsaydı sadece sahada başarılı takımların taraftarı olurdu. eskişehir, göztepe olmazdı mesela. avrupada kasaba takımları alt liglerde bile dolu türbüne oynarken biz trabzonda boş türbüne oynuyoruz.

Sadece bizde olmuyor o boş tribünler ülkenin her yerinde bu böyle

Tribünün dolmasını yöneticiler ve teknik heyet sağlar yada sağlamak zorunda

Sen sezona sıradan oyuncuları transfer edip başlarsan kadromuz yederli dersen olacağıda budur

Yönetici ve teknik heyet öncelikle gerçekçi olmak zorunda taraftarını kandırmamak zorunda ama bizde mümkün değil kandırmamak aldatmamak 90'lardan beri süre gelen hastalık hangi yönetici gelse hep aynı terane başka birşey duymadık

Hepten tarafarı suçlamak işin kolayına kaçmaktır

Yiğit Gayretli
22.11.2012, 18:29

Bu takım 1.5 sene önce şampiyon olmadı mı? Destek verilmesi için ne yapılması gerekiyor?

Futbolun beşiği denen İngiltere'de 50 yıldır 2. ligde oynayan kulüplerin dahi tribünleri tıklım tıklım.

Gelişmiş ülkelerde kahraman aramama çabasını buradan ayırıp örnek gösterirken, taraftarların skora endeksli yaklaşımını öne sürerek onu haklı görme ve gösterme çabanız ağır bir çelişki.

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 18:37
Zaten tek masum taraftar burda canına yanıyım.....

hiç batırmayın iğneyi kendinize...

hiçbir şeyi sölemesem bursa maçında gelen 2-3 otobüs bursa taraftarının sesini bastıramamışız

o saatten sonra neyin taraftarlığı kimin taraftarlığı...

Tolga
22.11.2012, 19:05
Akın Abi'nin söylediklerine şu açıdan bakmak istedim.Seyircisi olan kulüpler ve taraftarı olan kulüpler.Ne yazık ki Trabzonspor seyircisi fazla olan bir takım.Lisanslı Çekirdek satan bir kulüpte herhangi bir teknik adamdan sürekli başarı beklenilmemeli.

Armağan Dere
22.11.2012, 19:21
13 Aralık 2010
Belediye-Trabzon maçından sonra açıklamaları,
Uzun vadede neler olacağı belli olmaz. Zaman zaman sıkıntılar olabiliyor. Sıkıntıları yaşayabiliyoruz. Seyirci yoğunluğu ile onları destekleriyle kalan maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Kazandığımız puandan çok oynadığımız kalite önemli. Ünal Karaman’ın Arjantin’de olduğundan haberim yok. Ünal hocanın nereye gittiğinden. Rutin yapılan işler bunlar. Bir oyuncu alınacaksa alınır şu anda gündemimizde transfer yok.

zaten bu açıklamalardan sonra Brozekler,Mehmet Çakır vs'yi aldınız?

Bu sene de aynı diil mi?
Senle alakası yok yine
Ey gidi koçum benim!

M.S.SOFU
22.11.2012, 20:34

kesinlikle katılıyorum

Bu takım 1.5 sene önce şampiyon olmadı mı? Destek verilmesi için ne yapılması gerekiyor?

Futbolun beşiği denen İngiltere'de 50 yıldır 2. ligde oynayan kulüplerin dahi tribünleri tıklım tıklım.

Gelişmiş ülkelerde kahraman aramama çabasını buradan ayırıp örnek gösterirken, taraftarların skora endeksli yaklaşımını öne sürerek onu haklı görme ve gösterme çabanız ağır bir çelişki.

destek verilmesi için takımın iyi top oynaması gerekiyor
çünkü takım bütün maçlarını kötü oynayarak kazansa ya da 3. olsa bile(ki böyle bir ihtimal dahi vermiyorum) trabzon taraftarı bunu eleştirir

ingiltere olayına girersek bence oradaki 2.lig maçları bile zevkli ama tabi kendi görüşüm bu

bizim sonuç olarak taraftarı değiştirme imkanımız olmadığımıza göre (sonuçta ölümüne destekleyen bir taraftar grubumuz yok,bizim taraftarı stada çekmemiz için ya güzel top oynamamız,ya da şampiyonluk mücadelesi vermemiz gerekiyor) takımı değiştirmemiz gerekiyor.

geçen burada tartışırkende benim anlatmak istediğim buydu
eğer bu şekilde devam ederse kulübün en büyük gelir kaynaklarından biri olan tribün geliri azalacak ve küçülerek yola devam etmek zorunda kalacağız
tercih yapmak durumunda kalmayız umarım.

farozlufatih61
22.11.2012, 21:20
Şenol güneşi tanıyorsak kazanan takımı hiçbir zaman bozmaz iyide oynasa kötüde oynasa geçen hafta kimler vardı ise bu haftada aynı şekil çıkar

onur

zeki giray bamba ?

zokora

volkan colman soner adrian
(emre)
janko

4+1+4+1

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 21:22
hala volkandan umut eden var...

farozlufatih61
22.11.2012, 21:25
Volkan kötü oyuncu değil sadece aşırı şımarık

Hüseyin Başoğlu
22.11.2012, 21:28
Volkan kötü oyuncu değil sadece aşırı şımarık

haklısın volkan kötü , oyuncu değil....oyüzden onu artık unutalım aldıgı sansları kullansaydı...

Emrah KabuL
22.11.2012, 22:19
Beyler :(

Ne demiştik ?

Grupta bir tek formda olan Genk vardı e ona da deplasman da 3-0 yenildiler demiştik.

Bu gece de kendi evlerinde Genk'e 1-0 kaybettiler.

Sporting'i 3-0 yendiklerinde burayı bayram yerine çevirenler vardı :p

Biz de dedik ki Sporting bu sene tarihinin en kötü dönemini yaşıyor bu galibiyeti bu kadar abartmayın.

İşte o Sporting bugün Basel'e de 3-0 kaybetti.

Üstelik Basel 1-0 önde olduğu maçta 60.dakika da 10 kişi kalmasına rağmen maçı 3 farkla kazanmasını bildi.

Şu an ki puan sıralaması,

Genk 11 puan
Basel 8 puan
Videoton 6 puan
S.Lizbon 2 puan

Grupta son maçlar ise, Genk-Basel ve S.Lizbon-Videoton şeklinde.

Videoton'un gruptan çıkması için Lizbon'u deplasman da mağlup edip Genk'in de Basel'i yenmesi gerekiyor.

Neyse sonuç olarak buradan da malzeme çıkmaz artık.

Bildiğiniz köy takımına elendik işte.

Nokta.

Faik Yılmaz
23.11.2012, 08:48
Beyler :(

Ne demiştik ?

Grupta bir tek formda olan Genk vardı e ona da deplasman da 3-0 yenildiler demiştik.

Bu gece de kendi evlerinde Genk'e 1-0 kaybettiler.

Sporting'i 3-0 yendiklerinde burayı bayram yerine çevirenler vardı :p

Biz de dedik ki Sporting bu sene tarihinin en kötü dönemini yaşıyor bu galibiyeti bu kadar abartmayın.

İşte o Sporting bugün Basel'e de 3-0 kaybetti.

Üstelik Basel 1-0 önde olduğu maçta 60.dakika da 10 kişi kalmasına rağmen maçı 3 farkla kazanmasını bildi.

Şu an ki puan sıralaması,

Genk 11 puan
Basel 8 puan
Videoton 6 puan
S.Lizbon 2 puan

Grupta son maçlar ise, Genk-Basel ve S.Lizbon-Videoton şeklinde.

Videoton'un gruptan çıkması için Lizbon'u deplasman da mağlup edip Genk'in de Basel'i yenmesi gerekiyor.

Neyse sonuç olarak buradan da malzeme çıkmaz artık.

Bildiğiniz köy takımına elendik işte.

Nokta.

Yahu Emrah ülkemizde 100 kişiden 99 unun adını dahi bilmediği bir takım Videoton.....

Birilerinin Onu yüceltmesi çalışması Şenol Güneşin tarihi rezilliğini örtme çabasından başka bir şey değil......

Sen Videoton gibi 3.sınıf bir takıma 2 maçta 210 dakikada tek gol dahi atamayıp rezil biçimde elenirken...

Şikebahçelilerin Angut Gocamanı bile Avrupada 9 maç oynayıp 5 galibiyet 3 beraberlik alabiliyor.....

Güya ligde dökülüyorlar ama onca maç oynamalarına ligdede kötü sonuçlar almalarına rağmen hala puan olarak önümüzdeler....

Gs liler şampiyonlar liginde 5 tane üst düzey maç oynamasına ve 3 puan önümüzde olmasına rağmen üstelik grubundadan çıkma şansıda devam ediyorken Terimi neredeyse topa tutuyorlar.......

Biz sadece ligde mücadele etmek zorunda kalan , alması gereken puanların sadece yarısı alabilen ( 36 nın 19 u ) Şenol Güneşi yere göğe sığdıramıyoruz.....

bu ne perhiz ne lahana turşusu anlamıyorum....

Mollasalihoğlu
23.11.2012, 09:24
Sporting'i 3-0 yendiklerinde burayı bayram yerine çevirenlerle(!) maytap geçenlerin, en az Trabzonspor kadar Videoton'u takip etmesi ve her yenilgisinde detaylı bilgiler vermesi de çok manidar..

Kıyaslandığımız diğer bir takım GS'nin iskeletini ise beceriksiz bazı yöneticiler nedeni ile elimizden aldığını, takım değerinin neredeyse iki katımız olduğunu, oyuncu maaş bütçesinin ise iki kattan bile fazla olduğunu söylemeye ise gerek duymuyorum.. Çünkü olay bilmemek ya da anlamamak değil, işine gelmemek..

Selçuk-Burak- 2'lisini 5 milyon €'ya kaptır, o paraya sadece Zokora'yı al, ama hoca başarısız yeaaaaaaa"

Neye göre başarısız..

Emrah KabuL
23.11.2012, 09:50
Seoul'e Ceyhun Eriş,Anderson,Musampa gibi adamları getiren Şenol Güneş'in Selçuk'un yerini dolduramaması gayet normal.

Kıyaslama yaptığınız Ferguson'un elinden Cristiano Ronaldo gibi bir oyuncu ayrıldı.

Biz ise world class Selçuk İnan'ın yerini dolduramamışız.

Tabi burda ki sorumluluk da masör Şefik'in.

Teknik adam transfere karışırmıymış.

Faik Yılmaz
23.11.2012, 09:53
Kıyaslandığımız diğer bir takım GS'nin iskeletini ise beceriksiz bazı yöneticiler nedeni ile elimizden aldığını, takım değerinin neredeyse iki katımız olduğunu, oyuncu maaş bütçesinin ise iki kattan bile fazla olduğunu söylemeye ise gerek duymuyorum.. Çünkü olay bilmemek ya da anlamamak değil, işine gelmemek..

Selçuk-Burak- 2'lisini 5 milyon €'ya kaptır, o paraya sadece Zokora'yı al, ama hoca başarısız yeaaaaaaa"

Neye göre başarısız..

Takımın iskeleti dağıtılırken takımını oynatacak olan Hocası da benim gibi izliyorsa bir şey yapmıyorsa onunda beceriksiz yöneticiler kadar suçu vardır....

"Jaja bir daha gelirse ben yokum " demeyi bilen Şenol Hoca "Selçuk giderse Burak satılırsada ben yokum " deme dirayetini göstermeliydi..... göstermediyse -ki göstermedi suçludur...

ama gösterecek bir yapıda değil.zaten çok sevilme nedenlerinden biride bu.....

Mesela Muorinyoya Ronaldoyu , Pepeyi , Benzemayı ve takımda direkt oynayan 4 oyuncuyu daha satacağız deseler o saniye istifa eder siz benimle dalgamı geçiyorsunuz diye...

Ama Şenol Hoca kalır.... kaldıda zaten.....

gerenimo
23.11.2012, 10:21
Takımın iskeleti dağıtılırken takımını oynatacak olan Hocası da benim gibi izliyorsa bir şey yapmıyorsa onunda beceriksiz yöneticiler kadar suçu vardır....

"Jaja bir daha gelirse ben yokum " demeyi bilen Şenol Hoca "Selçuk giderse Burak satılırsada ben yokum " deme dirayetini göstermeliydi..... göstermediyse -ki göstermedi suçludur...

Mesela Muorinyoya Ronaldoyu , Pepeyi , Benzemayı ve takımda direkt oynayan 4 oyuncuyu daha satacağız deseler o saniye istifa eder siz benimle dalgamı geçiyorsunuz diye...

ciddi ciddi videltonun uefa performansını takip edip, şenol hocaya vurmak için kullananlar var. kasmayın bu kadar. şenol hoca kalır, kalmalıdır da br ziya doğan, bross, yılmaz vural, istanbul artığı brezilyalı ingiliz hoca gelmesin diye kalmalı.

Emrah KabuL
23.11.2012, 10:36
Kasanlar belli.

Köy takımına elendik dediğimiz de hayır efendim bakın adamlar Lizbon'a 3 attı diyerek 3-5 kişi burada makarasını geçti.

O zaman neredeydiniz ?

Ayrıca bizi eleyen bir takımın Uefa performansını takip etmek çok mu abes ?

Hele ki 210 dakika da 1 gol bile atamadığımız bir takım söz konusuyken.

Faik Yılmaz
23.11.2012, 11:08
ciddi ciddi videltonun uefa performansını takip edip, şenol hocaya vurmak için kullananlar var. kasmayın bu kadar. şenol hoca kalır, kalmalıdır da br ziya doğan, bross, yılmaz vural, istanbul artığı brezilyalı ingiliz hoca gelmesin diye kalmalı.

Yahu ne kasması ne takip etmesi...

Videoton kimki takip edeyim....?

2.sınıf hatta 3.sınıf bir takım....

yeminle bizimle oynayana kadar adını hiç duymamıştım.....

sadece Uefada maç sonuçlarıına bakarken algıda seçicilik adına maçları gözüme takılıyor o kadar.....

Şenol Güneş'in takip etmesi lazım asıl böyle kıytırık bir takıma 210 dakikada 1 gol bile nasıl atamadım diye.....

Yiğit Gayretli
23.11.2012, 11:26

Takımdan kaçıp gittiği dönemde "Dönerse yine bizim oyuncumuzdur." dedi mi hem Jaja hem de Colman için. Colman döndü, Jaja dönmedi...

İhanet içerisinde keyfi davranan alkolik bir Jaja'yı risk alıp takımında görmek istememesi çoooook doğal. Ayrıca alkolik ve sexomanyak Jaja'yı el üstünde tutup da Şenol Güneş'e onun üzerinden giydirme çabası ise aşırı zorlama. Ve kusura bakmayın ki; dışarı art niyet ürünü havası veriyor.

Onur Akyüz
23.11.2012, 11:36

Ronaldo'yu Real aldığı zaman Ferguson istifa etmişti, Nuri Şahin'i aldığında da Klopp, ya da Barrios Çin'e satıldığında, ya da Arda Atletico'ya gittiğinde sinyör istifa etti..

Binlerce örnek var bu şekilde, oyuncu gitmek isterse gider! Sanki Selçuk'un Burak'ın nasıl gittiğini bilmiyormuşsun, başka bir alemde yaşıyormuşsun gibi konuşuyorsun!

Real dünyanın en büyük 2-3 takımından biri, oyuncuları nereye gitmek isteyecek uzaya mı? Mourinho anında istifa edermiş, breh breh!

Kulübün paraya ihtiyacı varsa iyi oyuncusunu satar, oyuncu daha fazla para almak istiyorsa transfer yapar, ya da daha büyük bir kulübe gitmek istiyorsa.

Burak ve Selçuk daha fazla paraya, İstanbul'da oynamak istedikleri için buldukları fırsatı değerlendirmişlerdir, bunda da Şenol Hoca suçlu oldu ya daha ne diyeyim, laf ola beri gele!

Faik Yılmaz
23.11.2012, 11:55
Takımdan kaçıp gittiği dönemde "Dönerse yine bizim oyuncumuzdur." dedi mi hem Jaja hem de Colman için. Colman döndü, Jaja dönmedi...

İhanet içerisinde keyfi davranan alkolik bir Jaja'yı risk alıp takımında görmek istememesi çoooook doğal. Ayrıca alkolik ve sexomanyak Jaja'yı el üstünde tutup da Şenol Güneş'e onun üzerinden giydirme çabası ise aşırı zorlama. Ve kusura bakmayın ki; dışarı art niyet ürünü havası veriyor.

Sahada görevini yapıyorsaki şampiyon olduğumuz dönemde en büyük paylardan biriside JAJA ya aitti....

forvet oyuncusu Umuttan daha fazla gol atmış ve asist yapmıştı

ister alkolik olsun ne olursa olsun....

özel hayatı bizi ilgilendirmez....

sahada görevini yapmaya mani olursa çekersin kulağını......

Ayrıca Yattaranın ve daha bir çok oyuncunun ( içinde öz trabzonlularda var ) ne haltlar yediğini bilmiyoruz sanki

Onlar dururken sadece suçu Jajaya atmak vurun abalıya demek ne kadarda kolay değilmi....

Faik Yılmaz
23.11.2012, 11:58
Ronaldo'yu Real aldığı zaman Ferguson istifa etmişti, Nuri Şahin'i aldığında da Klopp, ya da Barrios Çin'e satıldığında, ya da Arda Atletico'ya gittiğinde sinyör istifa etti..

Binlerce örnek var bu şekilde, oyuncu gitmek isterse gider! Sanki Selçuk'un Burak'ın nasıl gittiğini bilmiyormuşsun, başka bir alemde yaşıyormuşsun gibi konuşuyorsun!

Real dünyanın en büyük 2-3 takımından biri, oyuncuları nereye gitmek isteyecek uzaya mı? Mourinho anında istifa edermiş, breh breh!

Kulübün paraya ihtiyacı varsa iyi oyuncusunu satar, oyuncu daha fazla para almak istiyorsa transfer yapar, ya da daha büyük bir kulübe gitmek istiyorsa.

Burak ve Selçuk daha fazla paraya, İstanbul'da oynamak istedikleri için buldukları fırsatı değerlendirmişlerdir, bunda da Şenol Hoca suçlu oldu ya daha ne diyeyim, laf ola beri gele!

satar ama daha iyisini alır....

peşinden kadrom dağıldı bana 2-3 sene daha verin takımın oturması için demez....

aynı anda bir yılda 5-6 tane takımda direkt oynayan as oyuncusu satılan ve bizden başka büyük varmı ayrıca çok merak ediyorum.....

Yiğit Gayretli
23.11.2012, 12:01
Sahada görevini yapıyorsaki şampiyon olduğumuz dönemde en büyük paylardan biriside JAJA ya aitti....

Ayrıca Yattaranın ve daha bir çok oyuncunun ( içinde öz trabzonlularda var ) ne haltlar yediğini bilmiyoruz sanki

Onlar dururken sadece suçu Jajaya atmak vurun abalıya demek ne kadarda kolay değilmi....

Anlamak bu kadar zor mu? Jaja gitmeyi kendi seçti!

Ayrıca bir futbolcunun özel hayatının düzensiz olması başkadır, alkolik olması başkadır. JAJA ŞU AN ÜLKESİNDE ALKOL TEDAVİSİ GÖRÜYOR!

Bu nasıl bir Şenol Güneş nefretidir yahu?

Yiğit Gayretli
23.11.2012, 12:06
Arkadaşlar Trabzon'un sosyolojik, ekonomik ve fiziki şartlarından kaynaklanan durumları yekten Şenol Güneş'in omzuna yüklemeye kalkarsanız ancak alay konusu olacak cümleler sarf etmiş olursunuz.

Bir kardeşiniz olarak uyarmak ihtiyacı hissettim.

Onur Akyüz
23.11.2012, 12:07
satar ama daha iyisini alır....

peşinden kadrom dağıldı bana 2-3 sene daha verin takımın oturması için demez....

aynı anda bir yılda 5-6 tane takımda direkt oynayan as oyuncusu satılan ve bizden başka büyük varmı ayrıca çok merak ediyorum.....

Demin satmıyordu, şimdi daha iyisini alırsa satıyor, demin satılırsa istifa ediyordu, şimdi şunu demez bunu demez..

Neyse arkadaş senin herhangi bir fikri savunduğunu göremiyorum, nerden eserse oraya göre pozisyon alıyorsun.

Kolay gelsin.

Faik Yılmaz
23.11.2012, 12:48
Demin satmıyordu, şimdi daha iyisini alırsa satıyor, demin satılırsa istifa ediyordu, şimdi şunu demez bunu demez..

Neyse arkadaş senin herhangi bir fikri savunduğunu göremiyorum, nerden eserse oraya göre pozisyon alıyorsun.

Kolay gelsin.

Yahu ben size aynı anda 5-6 oyuncu satılırmı diyorum siz sadece ronaldo satıldı ferguson bir şey demedi diyorsunuz...

ronaldo gibi 5 oyuncu aynı anda satılsa demeyecekmiydi varmı böyle bir örneğiniz varsa sunun.....

tabiki büyük takımsan oyuncunu SAT-MA-YA-CAK-SIN....

helede acemice hatalarla bedava göndermeyeceksin....

bir şekilde gittimi daha iyisini alıcaksın........

gönderirsen işte Videoton gibi kıyrıtık takıma elenir cümle aleme rezil olursun....

gönderirsen senini iki katın maç oynamış bir takımdan 3 puan az topladın liderle aramda sadece 3 puan var der teselli bulursun....

gerçi size göre Videotonda Real Madrid gibi bir takım elenmemiz çok normal ya neyse...

Faik Yılmaz
23.11.2012, 12:57
Anlamak bu kadar zor mu? Jaja gitmeyi kendi seçti!

Ayrıca bir futbolcunun özel hayatının düzensiz olması başkadır, alkolik olması başkadır. JAJA ŞU AN ÜLKESİNDE ALKOL TEDAVİSİ GÖRÜYOR!

Bu nasıl bir Şenol Güneş nefretidir yahu?

Jaja gitmedi.... Gönderildi.....

Daha sonra gelmek istedi yinede izin verilmedi.....

tamam Hoca çalışacağı oyunculara kendi karar verir istemediklerini oynatmaz diyelim....

Peki 2010 yılındaki kupa kaldıran 24 kişilik kadronun bugün 18 tanesi giderken ya da gönderilirken bunların hiçbirine neden ses çıkarmadı....

Yani Şenol Hoca transfer konusunda pısırık bir adamdır ve bu yüzdende çok sevilmektedir..... Meselenin özü budur....

Ayrıca Trabzonsporda alkol konusunda Jajanın eline su dökemeyeceği bir çok isim tanıyorum....

Onların ne işi var o zaman bu klüpte....

Adam alkolik haliyle 16 gol atıp 8 golde atıyorsada helal olsun adama......

Umut Bulutun ayık kafayla yapamadıkları alkolik haliyle yapıyordu demekki :)

ilhan
23.11.2012, 12:59
Jaja gitmeyi devre arasında kafaya koymuştu. Ama futbolcular ikna etmişti. Sezon sonu Teofilo gibi kaçacaktı. Haliyle satıldı.

Yiğit Gayretli
23.11.2012, 13:04
Jaja gitmedi.... Gönderildi.....

Daha sonra gelmek istedi yinede izin verilmedi.....

tamam Hoca çalışacağı oyunculara kendi karar verir istemediklerini oynatmaz diyelim....

Peki 2010 yılındaki kupa kaldıran 24 kişilik kadronun bugün 18 tanesi giderken ya da gönderilirken bunların hiçbirine neden ses çıkarmadı....

Yani Şenol Hoca transfer konusunda pısırık bir adamdır ve bu yüzdende çok sevilmektedir..... Meselenin özü budur....

Ayrıca Trabzonsporda alkol konusunda Jajanın eline su dökemeyeceği bir çok isim tanıyorum....

Onların ne işi var o zaman bu klüpte....

Adam alkolik haliyle 16 gol atıp 8 golde atıyorsada helal olsun adama......

Umut Bulutun ayık kafayla yapamadıkları alkolik haliyle yapıyordu demekki :)

Tamam abi her şeyi sen biliyorsun, haklısın. Jaja'yı yaka paça kovdu bu kulüpten Şenol Güneş. Adam gitmemek için ağladı ama yöneticiler falan hep keser sapıyla kovaladılar.

Faik Yılmaz
23.11.2012, 13:07
Jaja gitmeyi devre arasında kafaya koymuştu. Ama futbolcular ikna etmişti. Sezon sonu Teofilo gibi kaçacaktı. Haliyle satıldı.

Jaja alkolikti...
Umutu taraftar sevmiyordu...
Burak karaktersizdi.....
Teofilo kabadayıydı....
Egemen para canlısıydı....
Ceyhun yetersizdi...
Engin kavgacıydı....
Song yaşlıydı
TonY Silva çok para istiyordu...
Brozekler uyumsuzdu.....

Hepsinin bir bahanesi bir sorunu var....

Bir tek kişi var sadece....

Hiç bir hatası olmayan olsada mutlak geçerli bir mazereti olan tek isim var....

ŞENOL GÜNEŞ.....

Onur Akyüz
23.11.2012, 13:14
Yahu ben size aynı anda 5-6 oyuncu satılırmı diyorum siz sadece ronaldo satıldı ferguson bir şey demedi diyorsunuz...

ronaldo gibi 5 oyuncu aynı anda satılsa demeyecekmiydi varmı böyle bir örneğiniz varsa sunun.....

tabiki büyük takımsan oyuncunu SAT-MA-YA-CAK-SIN....

helede acemice hatalarla bedava göndermeyeceksin....

bir şekilde gittimi daha iyisini alıcaksın........

gönderirsen işte Videoton gibi kıyrıtık takıma elenir cümle aleme rezil olursun....

gönderirsen senini iki katın maç oynamış bir takımdan 3 puan az topladın liderle aramda sadece 3 puan var der teselli bulursun....

gerçi size göre Videotonda Real Madrid gibi bir takım elenmemiz çok normal ya neyse...

Neyse arkadaş kolay gelsin.

Fatih Öztürk
23.11.2012, 13:33

Bir sohbet esnasında Trabzonsporun geçen seneki yöneticisi ve halen daha yönetim kurulu yedek üyesi,şimdi Ofspor kulüp başkanı olan Olcay Sarala Jajanın gönderilme mevzusunu sormuştum.Jajanın ayrılma talebi olmamış.Şenol hocanın yönetime verdiği raporda gönderilmesi talep edilmiş.

ilhan
23.11.2012, 13:38
Bir sonraki sohbetinizde "Antalyaspor maçı dönüşü Jaja ülkesine uçacakken onu Trabzon uçağına binmesi için ikna edenler kimdi?" diye sorarsanız çok sevinirim @Fatih Öztürk.

Fatih Öztürk
23.11.2012, 13:40
Bir sonraki sohbetinizde "Antalyaspor maçı dönüşü Jaja ülkesine uçacakken onu Trabzon uçağına binmesi için ikna edenler kimdi?" diye sorarsanız çok sevinirim @Fatih Öztürk.

Sorarım tabi.başka bir sorunuz varmı?

gerenimo
23.11.2012, 13:45

şampimyon olduğumuzda demişsin ikna oldun mu şampiyon olduğumuza :) şenol hoca başarısız derken şampiyon olmadığımızı daha bunu söyleyemediğimizi belirtiyordun, jajanın ne kadar iyi futbolcu olduğunu anlatmak için de şampiyon olduğumuzda katkılarını...

şimdi biz şampiyon olduysak şampiyon hoca da şenol güneş midir?

gerenimo
23.11.2012, 13:52
Jaja alkolikti...
Burak karaktersizdi.....
Teofilo kabadayıydı....
Ceyhun yetersizdi...
Engin kavgacıydı....
Song yaşlıydı
Brozekler uyumsuzdu.....

ŞENOL GÜNEŞ.....

elbette her şeyin bahanesi var.
şenol hocayla her zaman kafaya oynadık ---- hep hazır kadrolar aldı
sürekli avrupaya kaldık ---- videltonu bile eleyemedik
ilk Cl tecrübesinde başarılıydık-----????(bahane bulamayan taraftar)
türkiye kupası aldık---- samet aybaba bile aldı o kupayı
süper kupa aldık---- tek maçlık kupa o
şampiyon olduk---- daha sitemizde bile yayınlamadık
kadromuz şike ve yaltakçıları tarafından dağıtıldı--- fener kadrosunun yarsını kaybetti (10 milyonluk sow 7 milyonluk krasic meireles topal, 5milyonluk hasan ali, egemen ve diğer transferleri unutan taraftar bakışı)
hoca ünü sınırları aşmış saygı gören biri---koreliler herşeye tapar zaten
bahane listesi uzar gider.....

Tolga
23.11.2012, 13:54
Fatih Abi eğer görürsen benim için "Bulunduğu kadroda herhangi büyük bir hedef, bir vizyon" var mıymış ? Sorar mısın ? Çok ciddiyim, mesela ilk toplantılarda kulübü ticarethane şeklinde bir başarıya ulaştıracaklarını düşünmüşler ve bunda başarılı olmuşlar.Başarılı olduktan sonra ne gibi bir hedef konulmuş yönetimde diye :) Çok ciddiyim abi . . .

ESER
23.11.2012, 13:54
Jaja alkolikti...
Burak karaktersizdi.....
Teofilo kabadayıydı....
Ceyhun yetersizdi...
Engin kavgacıydı....
Song yaşlıydı
Brozekler uyumsuzdu.....

ŞENOL GÜNEŞ.....

digerlerini tartisilir da umutun gitmesini en cok isteyenlerden birisi olarak onun gidisini uzerinden senol gunes'i elestirmek pek olmamis.

Fatih Öztürk
23.11.2012, 14:02
Fatih Abi eğer görürsen benim için "Bulunduğu kadroda herhangi büyük bir hedef, bir vizyon" var mıymış ? Sorar mısın ? Çok ciddiyim, mesela ilk toplantılarda kulübü ticarethane şeklinde bir başarıya ulaştıracaklarını düşünmüşler ve bunda başarılı olmuşlar.Başarılı olduktan sonra ne gibi bir hedef konulmuş yönetimde diye :) Çok ciddiyim abi . . .

Abicim daha geçen gün Sadri hazretleri buyurmuşlar zaten.vay efendim borç yapmadan büyüme olurmuymuş.kulübün gelir kalemlerinide sıralamış beyefendi.alacakla borç arasında yarı yarıya olan farka hiç değinmemiş bile.elinde para edecek oyuncu sayısı çok az.neyine güvenipte bu kadar cesur konuşabiliyor anlamıyorum.anasını satayım bende 10 seneden fazladır şirket çalıştırıyorum borç yapıyorum yapmasınada bide alacaklarıma ve yaptığım işe bakıyorum ipin ucunu biraz kaçırdımmı aylarca kendime zor geliyorum.bu yönetimden hiç bir halt olmaz.onca kaos ortamı oluşturdular kendi kendilerine. eminimki dua ediyorlardır yanımızda Şenol hoca varki camianın belli kısmı hocanın hatırına sesini yükseltmiyor diye.

Adem Erdoğan
23.11.2012, 14:19
Jaja alkolikti...
Burak karaktersizdi.....
Teofilo kabadayıydı....
Ceyhun yetersizdi...
Engin kavgacıydı....
Song yaşlıydı
Brozekler uyumsuzdu.....

ŞENOL GÜNEŞ.....

Bu adamların hiçbirinin gitmesinin nedeni Şenol hoca değil.

Hüseyin Başoğlu
23.11.2012, 14:22

Kolay gelsin.

:alkış::alkış::alkış::alkış: