PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

10 numara
27.10.2012, 13:03
takım 3 pas yapamıyor , hala şenol güneş'in ne kadar iyi bir hoca olduğundan bahsediliyor , dün beğenmediğimiz aybaba'nın takımının attığı 2. gole bakın maalesef Şenol Güneş'le hiç bir zaman öyle gol atamayacak bu takım...2012 deyiz 2002 bitti...Ama side haklısınız Şenol hoca da hala orada...

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 13:07
Tabi, Sadri baskan belediye parkýnda geziyordu, birden Jaja ve Colman'ý gördü. Çelik çomak oynuyorlardý. Çok beðendi, paket yaptýrýp getirdi. Ersun hocanýn listesindeki iki ismin Lucas Biglia ve Colman olduðunu bilmeyen kaldý mý halen bu gezegende.

Egemen de birsey yapmamýþtý zaten. Görevini yapmasý yetmiyordu, bir de bakýrcýlar çarþýsýnda çekiç sallamasý lazýmdý. Ersun hocanýn Glowacky pazarlýðýný yaparken ki telefon konusmalarýna þahit olduðunu iddia eden Cevat Kol'un yazýlarý arþivlerde duruyor hala. Teofilo'yu bulan(!) baþkan, ne hikmetse bir süre sonra canlý yayýnda "Þenol bana geldi ve dedi ki, baþkan, bu Teofilo tam bomba" diyen baþkan degil mi? Adama, Yusuf Şimşek'i çok görüp şampiyonluğu Beşiktaş'a altın tepside sunanlar becerikli, Ersun hoca kofti! Biraz dürüst olun be kardeþim.

senin dayanagın ne bilmiyorum ama benim dayanagımı söyliyim sana colman trabzonspor dergisinde verdiği roportajda dediki teknik direktörümüz takımımdaki bir arkadasımızı begenmis onu izlemeye gelmisti baskan ve yardımcılarından biri..o mactaki performansımı begenınce baskan benim içinde pazarlık yaptı benim için anlasıldı ama arkadasım için anlasma olmadı ben tek basıma geldim dedi ben bunu bilip konusuyorum oyüzden oturdugun yerden sallama...
egemen ise ilk zamanlarında kelimenin tam manasıyla kalastı sadece kesiciliği vardı senol gunes geldikten sonra nasıl gelişim gösterdiği ortada...tamam hadi ben glowackiyi yanlıs biliyorumdur belki bişi demiyorum o konuda...yazının devamındada bişiler yazmıssın ama senden baska kimse anlamıyor yazında sorun var...

bahadır2561
27.10.2012, 13:07
tabi tabi biz zaten sampiyonluga 35 yasındaki kaleciyle gittik...ya bi bırakın senol gunesi elestiricem baskasını övücem die bu kadar kasmayın kendinizi ya..

Sen ne saçmalaıyorsun Senol Güneş'i nerede eleştirmişim
O zaman ki durum buydu sen ne yazarsan ne hikaye anlatırsan anlat durum bundan ibaretti.
Asıl sen kasma bu kadar

:)

Onur 1,5 yaş büyüyünce muhteşem bir kaleci oldu herhalde..

Onur'un transferinde Ersun Yanal'ın payı büyük, aksini söyleyen yok.. Bu konunun açılma sebebi Onur'a bu takımın kalesini Şenol Güneş'i emanet etmediği yönündeki iddiaydı.. Şenol Güneş'ten önce kaç maç oynadığını iddia sahipleri bulsun. Hocadan sonra, 2010-2011 sonuna kadar sakat olmdığı dönemde oynanan 59 maçın 55'inde (ikisi kupa finali) Onur'u oynatan hoca için "Onun ilk tercihi her zaman Tolga'dır" denildiğinde neden rahatsız olmuyorsunuz? Ersun Yanal'ın payından çok mu az bu pay?

Hepinizin hemfikir olduğu "mecbur Onur'u oynatacaktı" sözüne gelelim.. Nerdeyse "kova" dediğiniz Tolga ne durumda peki hocanın gelişinden sonra? Önceki hocalarımızdan en azından kaleci yetiştirmek konusunda bir adım önde olduğunu kabul edebilir miyiz yani? Yoksa Alper Boğuşlu olmasa Ş.G. (böyle yazınca daha önemsiz oluyor) ne anlar kaleci yetiştirmekten mi diyeceğiz? Kaldı ki Tony'yi oynatsaydı ya da yabancı kaleci aldırsaydı ne diyebilirdiniz? Onur hiç oynamamış, Tolga'nın kova olduğunda(!) hemfikir durumdasınız ve Tony'yi saymıyorsunuz bile.. Aldıramaz mıydı bir yabancı?

2010-2011 Şampiyonluğu'nda Ersun Yanal'ın payı olduğu yadsınamaz. Ancak Onur, Giray, Engin, Jaja, Burak Yılmaz ve Teofilo Ersun Yanal'ın kadrosunda olmayan ya da varsa da Şenol Hoca döneminin 3'te 1'i kadar performans vermeyen adamlar. Yani ne yapalım bu durumda.. Şampiyon kadronun Teknik Direktörü kısmında parantez içinde Ersun efendinin adını da mı yazalım?

Ben o dönemdeki oyuncu/performans durumlarıyla ilgili herhangi bişey yazmadım.
Kaldı ki Senol Güneş'in hocalığı hakkında da birşey yazmadım
Yukarıda dedğim gibi o zaman ki şartlar onu gerektiyordu
Şenol hocanın yerinde sizde olsaydınız Mourinho'da olsaydı Onur'u oynatacaktı
Haa Onur ondan sonra zirve yaptı TÜrkiye'nin en önemli kalecisi oldu ona da karşı çıkacak halim yok
Görünen köy kılavuz istemez illa ki Şenol hocada bişeyler vermiştir

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 13:12
Sen ne saçmalaıyorsun Senol Güneş'i nerede eleştirmişim
O zaman ki durum buydu sen ne yazarsan ne hikaye anlatırsan anlat durum bundan ibaretti.
Asıl sen kasma bu kadar

Ben o dönemdeki oyuncu/performans durumlarıyla ilgili herhangi bişey yazmadım.
Kaldı ki Senol Güneş'in hocalığı hakkında da birşey yazmadım
Yukarıda dedğim gibi o zaman ki şartlar onu gerektiyordu
Şenol hocanın yerinde sizde olsaydınız Mourinho'da olsaydı Onur'u oynatacaktı
Haa Onur ondan sonra zirve yaptı TÜrkiye'nin en önemli kalecisi oldu ona da karşı çıkacak halim yok
Görünen köy kılavuz istemez illa ki Şenol hocada bişeyler vermiştir

Şenol Hoca ve Mourinho Onur'u oynatacaktı madem, Broos neden oynatmadı? Kaldı ki tartışılan konuyu koca koca yazdım.. İlk kim teslim etti? Neden teslim ettiği ayrı tartışma konusu.

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 13:29
takım 3 pas yapamıyor , hala şenol güneş'in ne kadar iyi bir hoca olduğundan bahsediliyor , dün beğenmediğimiz aybaba'nın takımının attığı 2. gole bakın maalesef Şenol Güneş'le hiç bir zaman öyle gol atamayacak bu takım...2012 deyiz 2002 bitti...Ama side haklısınız Şenol hoca da hala orada...

Beşiktaş'a attığımız gole bak o zaman. Bir daha düşün.

Dün bjk maçını tirübünden izledim. Övdüğün o paslaşmayı bir kez daha yapamadılar. Saçma bir kıyas içindesin.

bahadır2561
27.10.2012, 13:32
Şenol Hoca ve Mourinho Onur'u oynatacaktı madem, Broos neden oynatmadı? Kaldı ki tartışılan konuyu koca koca yazdım.. İlk kim teslim etti? Neden teslim ettiği ayrı tartışma konusu.

Anlamamakta ısrar ediyorsunuz

Mollasalihoğlu

Dün bjk maçını tirübünden izledim. Övdüğün o paslaşmayı bir kez daha yapamadılar. Saçma bir kıyas içindesin.

İşin komiği geçen hafta "ölü Beşiktaş'a bir puan kaptırdık" deniliyor; bu hafta "Beşiktaş'a bak ne top oynuyor ama" deniliyor.

Mollasalihoğlu
Anlamamakta ısrar ediyorsunuz

Siz daha tartışılan konuyu anlamadığınız için normaldir anlaşamamamız.

bahadır2561
27.10.2012, 13:36
Siz daha tartışılan konuyu anlamadığınız için normaldir anlaşamamamız.

:) Yaa abicim niye böyle yapıyorsunuz anlamıyorum.
Onur'a ilk formayı veren Ersun Yanal'dır
Dönemin şartları gereği sürekli 11 oynatması imkansızdı.
ŞEnol Güneş zamanında düzenli forma giydi ona diyilecek bişey yok, Çünkü görünen köy kılavuz istemez.

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 13:40
:) Yaa abicim niye böyle yapıyorsunuz anlamıyorum.
Onur'a ilk formayı veren Ersun Yanal'dır
Dönemin şartları gereği sürekli 11 oynatması imkansızdı.
ŞEnol Güneş zamanında düzenli forma giydi ona diyilecek bişey yok, Çünkü görünen köy kılavuz istemez.

Ben de Onur'u ilk düzenli oynatan, tabiri caiz ise kaleyi teslim eden Şenol Güneş'tir diyorum.. Senin kılavuzsuz gördüğün köyü GPS ile göremeyenler var :)

Yaşar
27.10.2012, 13:43
Sene 2012.
2002'Nin üzerinden 10 sene, 2009'un üzerinden 3 sene geçti.
Takım 2 senedir ne top oynuyor, ne de oynayacağına dair ışık veriyor.
Bırakında ağzımızın tadıyla hocayı eleştirebilelim, Trabzonspor'un futbol olarak bundan daha kötü olacağını düşünmüyorum.

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 13:47
Sene 2012.
2002'Nin üzerinden 10 sene, 2009'un üzerinden 3 sene geçti.
Takım 2 senedir ne top oynuyor, ne de oynayacağına dair ışık veriyor.
Bırakında ağzımızın tadıyla hocayı eleştirebilelim, Trabzonspor'un futbol olarak bundan daha kötü olacağını düşünmüyorum.

düşünmüyormusunuz ?? geçmişi bu kadar kolay unutmak :) 2 senedir dediğiniz daha bu sene 8 hafta oldu geçen sene ise senol gunes elinden geleni yapmadımı gecen sene o takım baska sistemde sizce oynayabilirmiydi ? gecen sene bocalama devrimizdi hem kadro hem şike olaraktan ve buna ragmen 3.bitirdik..

ağız tadıyla elestirelim derkende asıl niyetiniz belli zaten elestirmek için kösede beklediğinize bizim lafımız ...

10 numara
27.10.2012, 13:47

Dün bjk maçını tirübünden izledim. Övdüğün o paslaşmayı bir kez daha yapamadılar. Saçma bir kıyas içindesin.beşiktaş'a attığımız golü siz biraz düşünün isterseniz...En azından 1 kere yaptılar bu arada forumda yönetici olmanız herkese laf yetiştirmenizi gerektirmiyor..."saçma" biraz daha dikkatli olmanızı bekliyorum gerçi son dönem yöneticileri sayesinde forumda futbolu bilen , seven ve yazdıkları gerçekten okunası üyeler sayenizde uçup gitti...

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 13:49
beşiktaş'a attığımız golü siz biraz düşünün isterseniz...En azından 1 kere yaptılar bu arada forumda yönetici olmanız herkese laf yetiştirmenizi gerektirmiyor..."saçma" biraz daha dikkatli olmanızı bekliyorum gerçi son dönem yöneticileri sayesinde forumda futbolu bilen , seven ve yazdıkları gerçekten okunası üyeler sayenizde uçup gitti...

masallah masallah....en azındaın avatarınızdaki tsubasa kadar futbol bilip dürüst olsaydınız belki konusulabilirdi sizinle :)

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 13:50
beşiktaş'a attığımız golü siz biraz düşünün isterseniz...En azından 1 kere yaptılar bu arada forumda yönetici olmanız herkese laf yetiştirmenizi gerektirmiyor..."saçma" biraz daha dikkatli olmanızı bekliyorum gerçi son dönem yöneticileri sayesinde forumda futbolu bilen , seven ve yazdıkları gerçekten okunası üyeler sayenizde uçup gitti...

Neden gitmişler? burada bana kıvırıyorsun diyen adam sırf ben yönetici olduğum için ceza almıyor, sana dese ceza alacak..

kaldı ki misal Fatih ve Serdar da yönetici, eleştiriyorlar hocayı.. Sıkıştığınız yerde yöneticilere vurup topu taca atmayın..

Yaşar
27.10.2012, 13:57
düşünmüyormusunuz ?? geçmişi bu kadar kolay unutmak :) 2 senedir dediğiniz daha bu sene 8 hafta oldu geçen sene ise senol gunes elinden geleni yapmadımı gecen sene o takım baska sistemde sizce oynayabilirmiydi ? gecen sene bocalama devrimizdi hem kadro hem şike olaraktan ve buna ragmen 3.bitirdik..

ağız tadıyla elestirelim derkende asıl niyetiniz belli zaten elestirmek için kösede beklediğinize bizim lafımız ...

Her edilen lafa, her söylenen söze laf yetiştirme çabasına anlam veremiyorum.
Ben sahada gördüğüme bakarım ve yaklaşık 6 aydır Şenol Güneş'İn bizimle kafa bulduğunu düşünüyorum.
Çünkü ne yaparsa yapsın biat edildiğini o da biliyor.
Transfere karışmaz, transfer kötü çıkınca yönetime saldırılır.
Sahada takım kötü de top oynasa ''yönetim bunları aldı, eldelkiler de gitti, bu adamlarla b kadar'' denileceğini biliyor.
Kimse çıkıp demiyor ki '' . Bu kadro kağıt üzerinde iyi kadro. Bu kadro bu kadr kötü top oynayamaz, Videoton gibi bir takıma elenemez''
Bu arada Uefa'dan elendikten sonra lig diyenler, ligde kötü gidince ne diyecekler merak ediyorum.

10 numara
27.10.2012, 13:57
Neden gitmişler? burada bana kıvırıyorsun diyen adam sırf ben yönetici olduğum için ceza almıyor, sana dese ceza alacak..

kaldı ki misal Fatih ve Serdar da yönetici, eleştiriyorlar hocayı.. Sıkıştığınız yerde yöneticilere vurup topu taca atmayın..kıvırmak ile taca atmak birbirine yakın,bak sende ceza almıyorsun! yorum yapan birine bir üye yada yönetici "saçma" diyemez kusura bakmayın...onur konusunda düzenli olarak formayı Şenol Güneş verdi diyorsunuz , ben hatırlamıyorum ama baktığımda ersun yanal zamanında son 3 maçta 90 dk oynamış.Düzenli derken ki kastınız 3 maç değilse eğer..adrian geçen sene 3 maç üst üste 90 dk oynamış mı bir bakın.

Emrah KabuL
27.10.2012, 14:01
Hala mı aynı konu ?

Benim temennim de Onur'a yatırım yapmamız yönünde.. Tolga da Süper Lig'de bir takım bulacaktır kendisine..

Bu mesajı 2 sene önce yazmışsınız.

Şenol Güneş göreve geldiğinde Ersun Yanal döneminde ilk kez forma giyerek bulduğu şansı iyi değerlendiren,U21'de kaleyi koruyan ve gelecek vaadeden Onur dururken neden Tolga'yı seçsin ?

Kaldı ki sizin düşünceniz bile bu yöndeydi.

Yoksa o yorumu siz yapmadınız mı ?

Geçen sezona kadar Tolga'ya güvenen,Trabzonspor'un kalesini korumasında herhangi bir sakınca görmeyen kaç kişi bulabilirdiniz ?

Ha ne olur Onur'u o dönem kendi transfer ettirir,kimsenin kendisinden haberdar olmadığı bir dönem de forma şansı verir anlarız.

Ama o sezon ki gibi ligin henüz başları olmasına rağmen havlu atan bir takımın kaleyi Onur gibi gelecek vaadeden bir kaleciye emanet etmesi gayet de normal.

Yani bunun altında başka bir şey aramaya gerek yok.

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:04
Hala mı aynı konu ?

Bu mesajı 2 sene önce yazmışsınız.

Şenol Güneş göreve geldiğinde Ersun Yanal döneminde ilk kez forma giyerek bulduğu şansı iyi değerlendiren,U21'de kaleyi koruyan ve gelecek vaadeden Onur dururken neden Tolga'yı seçsin ?

Kaldı ki sizin düşünceniz bile bu yöndeydi.

Yoksa o yorumu siz yapmadınız mı ?

Geçen sezona kadar Tolga'ya güvenen,Trabzonspor'un kalesini korumasında herhangi bir sakınca görmeyen kaç kişi bulabilirdiniz ?

Ha ne olur Onur'u o dönem kendi transfer ettirir,kimsenin kendisinden haberdar olmadığı bir dönem de forma şansı verir anlarız.

Ama o sezon ki gibi ligin henüz başları olmasına rağmen havlu atan bir takımın kaleyi Onur gibi gelecek vaadeden bir kaleciye emanet etmesi gayet de normal.

Yani bunun altında başka bir şey aramaya gerek yok.

Cımbızla çekmeye gerek yok ki..

keşke süper lig'de bi takıma kiralayabilseydik hele ki senegalli de gelecekse..çok üzücü oynatamamamız..

Ben Tony'nin gelmesini bile istemiyordum, direkt Onur'un oynamasını istiyordum ona kalırsa..

Bak aynı dönemde sen ne demişsin ben Onur oynamalı derken:

Onur'u kazanmakta kaybetmek te bizim elimizde. Eğer bu sezon olur da 3-4 maçta hatalı gol yeyip önemli puan kayıplarına sebeb olursa daha da kendini toparlayamaz ve moralmen çöker hem Trabzonspor kaybeder hem de Onur.. Onun için bu sorumluluğu alabilecek , eğer hedefte şampiyonluk varsa tecrübesiyle bu yükü taşıyabilecek bir kaleci kesin alınmalıdır. Ha hedefimiz şampiyonluk olmaz o zaman stress de olmaz taraftar da beklenti de olmaz koyarsın kaleye Onur'u hatalı gol yese de toparlayabilir sonradan.

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:06
kıvırmak ile taca atmak birbirine yakın,bak sende ceza almıyorsun! yorum yapan birine bir üye yada yönetici "saçma" diyemez kusura bakmayın...onur konusunda düzenli olarak formayı Şenol Güneş verdi diyorsunuz , ben hatırlamıyorum ama baktığımda ersun yanal zamanında son 3 maçta 90 dk oynamış.Düzenli derken ki kastınız 3 maç değilse eğer..adrian geçen sene 3 maç üst üste 90 dk oynamış mı bir bakın.

Kıvırmak, taca atmak tabirinin dalga geçme/hakaret içeren biçimidir.. Adrian geçen sene düzenli oynadı diyen var mı burada?

Şenol Güneş'ten sonra 59 maçta 55 kere oynamış diyorum sen 3 kere oynamış diyorsun, biz de hala laf anlatmaya çalışıyoruz.

Emrah KabuL
27.10.2012, 14:08
Hatırlatma baabında:
Halen UEFA sitesinde görebilirsiniz....

http://b1210.hizliresim.com/12/v/fb9jy.jpg

Şu fotoğrafın altında yer alanların çoğu futbolu bıraktı.

Siz hala orada mı kaldınız ?

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:09
Şu videonun altında fotoğrafı olanların çoğu futbolu bıraktı.

Siz hala orada mı kaldınız ?

Bir sene önce ya da sonra da Mourinho seçilmişti.. Onda da kalmamak lazım o zaman :)

10 numara
27.10.2012, 14:09
masallah masallah....en azındaın avatarınızdaki tsubasa kadar futbol bilip dürüst olsaydınız belki konusulabilirdi sizinle :)dürüstlük mü :) hayal gücünüze hayranlık duydum...

Emrah KabuL
27.10.2012, 14:14
Bir sene önce ya da sonra da Mourinho seçilmişti.. Onda da kalmamak lazım o zaman :)

Mourinho'dan banane.

Emrah KabuL
27.10.2012, 14:19
Cımbızla çekmeye gerek yok ki..

Ben Tony'nin gelmesini bile istemiyordum, direkt Onur'un oynamasını istiyordum ona kalırsa..

Bak aynı dönemde sen ne demişsin ben Onur oynamalı derken:

Doğru olanı söylemişim zaten.

Ne var ki bunda ?

2 sezon önce Onur'u Tolga'ya karşı tercih eden bir yorumun varken Şenol Güneş'in de bu tarz bir seçim yapması normal değil mi ?

Dedim ya hani o sezon Broos'un yerine kim gelirse gelsin kaleyi Onur'a teslim ederdi.

Sylva ilk sezonu gibi iyi değil,performansı düşüşte.

Tolga desen kimseye güven vermiyor.

E geriye bir tek Onur kalıyor.

Gelecek vaaden,Milli takım kalesini koruyan birinin tercih edilmesi çok da enteresan bir durum değil.

Neyse bu konuda son yazım budur.

DEEP BLUE
27.10.2012, 14:21
Trabzonspor'da yönetimin ısrarla kaleci transfer etmek istemesine rağmen teknik direktör Ersun Yanal, Tolga ve Onur'un yeterli olduğunu söyleyerek bu bölgeye transfer yapılmasını istemiyor. Yönetimin Trabzon'a getirdiği ancak daha sonra anlaşma sağlanamayan Alman Simon Jentzh'e sıcak bakmayan Yanal, bu kez de İngiltere'nin Manchester City takımında forma giyen İsveç Milli Takımı'nın kalecisi Andreas Isaksson'u veto etti. Yönetim, Ersun Yanal'ı bu kalecinin transferi konusunda ikna etmeye çalışırken, tecrübeli teknik adamda mevcut kalecilerin yeterliliği konusunda direniyor. Isaksson'dan buna rağmen vazgeçmeyen yönetim, Yanal'ı ikna etmek için çabalarını sürdürüyor.

Yorum yok.

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:21
Doğru olanı söylemişim zaten.

Ne var ki bunda ?

2 sezon önce Onur'u Tolga'ya karşı tercih eden bir yorumun varken Şenol Güneş'in de bu tarz bir seçim yapması normal değil mi ?

Dedim ya hani o sezon Broos'un yerine kim gelirse gelsin kaleyi Onur'a teslim ederdi.

Sylva ilk sezonu gibi iyi değil,performansı düşüşte.

Tolga desen kimseye güven vermiyor.

E geriye bir tek Onur kalıyor.

Gelecek vaaden,Milli takım kalesini koruyan birinin tercih edilmesi çok da enteresan bir durum değil.

Neyse bu konuda son yazım budur.

Son yazın buysa cevap yazmaya gerek yok.

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:22
Trabzonspor'da yönetimin ısrarla kaleci transfer etmek istemesine rağmen teknik direktör Ersun Yanal, Tolga ve Onur'un yeterli olduğunu söyleyerek bu bölgeye transfer yapılmasını istemiyor. Yönetimin Trabzon'a getirdiği ancak daha sonra anlaşma sağlanamayan Alman Simon Jentzh'e sıcak bakmayan Yanal, bu kez de İngiltere'nin Manchester City takımında forma giyen İsveç Milli Takımı'nın kalecisi Andreas Isaksson'u veto etti. Yönetim, Ersun Yanal'ı bu kalecinin transferi konusunda ikna etmeye çalışırken, tecrübeli teknik adamda mevcut kalecilerin yeterliliği konusunda direniyor. Isaksson'dan buna rağmen vazgeçmeyen yönetim, Yanal'ı ikna etmek için çabalarını sürdürüyor.

Yorum yok.

Kaç kere oynatmış toplamda Onur ve Tolga'yı.. Yorum yok..

DEEP BLUE
27.10.2012, 14:23
Rihanna'ya da cevap verecegiz, kafası dumanlı yine. Şu an teknede. dumansız hava sahasında keyif yapmakla mesgulum. Vaktimi kendisine veremiycem. Sallayanı göreceğiz.

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 14:25
Her edilen lafa, her söylenen söze laf yetiştirme çabasına anlam veremiyorum.
Ben sahada gördüğüme bakarım ve yaklaşık 6 aydır Şenol Güneş'İn bizimle kafa bulduğunu düşünüyorum.
Çünkü ne yaparsa yapsın biat edildiğini o da biliyor.
Transfere karışmaz, transfer kötü çıkınca yönetime saldırılır.
Sahada takım kötü de top oynasa ''yönetim bunları aldı, eldelkiler de gitti, bu adamlarla b kadar'' denileceğini biliyor.
Kimse çıkıp demiyor ki '' . Bu kadro kağıt üzerinde iyi kadro. Bu kadro bu kadr kötü top oynayamaz, Videoton gibi bir takıma elenemez''
Bu arada Uefa'dan elendikten sonra lig diyenler, ligde kötü gidince ne diyecekler merak ediyorum.

nasılki siz her şeye mantıklı yanlıs demeden elestirmeye kendinizde hak buluyorsanız bende kendımde savunmaya hak buluyorum siz elestirince iyi ben savununca neden kötü oluyorum ?
videotona elenen o takım interi yendi gruptan çıkmayıda direkler yuzunden kacırdı ben bunları görüyorum sizse illa boş tarafı goruyorsunuz...manchster city gibi bir takım gecen sene cl de gruplarda 3.oldu avrupadada sporting lisbona elendi m.unitedta aynı sekilde 3.oldu avrupada atletic bilbao ya elendi chalse barcelonayı yenip sampiyon oldu bunlar cl ve avrupa ligleri için normal bu tarz kupalarda iyi defans yapan kazanıyor bizimde sanssızlıgımız karsımızda videotonun olması idi olmayınca olmaz bazen ..

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 14:27
dürüstlük mü :) hayal gücünüze hayranlık duydum...

haklsınız sizin dürüst olmanızı istemek büyük bir hayal gücü gerektiriyor...

DEEP BLUE
27.10.2012, 14:28
Kaç kere oynatmış toplamda Onur ve Tolga'yı.. Yorum yok..

Komisyon icin aldırmıştır o zaman. Emre Güral'ı aldırıp oynatmayan Şenol beyle ne farkı var. Kaleci bu, yetenekli adamdır alır yavaş yavaş ısıtırsın. Tarihin en büyük transfer hamlesini yap, Karşıyaka'dan aldıgın 20 yasındaki çocuga bir sezon kaleyi ver ve yerinde kal. Maaşallah size, maaşallah.

Hüseyin Başoğlu
27.10.2012, 14:28
Rihanna'ya da cevap verecegiz, kafası dumanlı yine. Şu an teknede. dumansız hava sahasında keyif yapmakla mesgulum. Vaktimi kendisine veremiycem. Sallayanı göreceğiz.

sen buna gülmüşşündür bide ... bende kediye cevap vermek istemiyorum ama işte kum gördüğü yere napmaya calıstıgı ortada...

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:31
Komisyon icin aldırmıştır o zaman. Emre Güral'ı aldırıp oynatmayan Şenol beyle ne farkı var. Kaleci bu, yetenekli adamdır alır yavaş yavaş ısıtırsın. Tarihin en büyük transfer hamlesini yap, Karşıyaka'dan aldıgın 20 yasındaki çocuga bir sezon kaleyi ver ve yerinde kal. Maaşallah size, maaşallah.

Ben tercihi yanlıştı demiyorum.. Kendine göre doğrudur..

Bu, hangi sebeple olursa olsun Onur'u düzenli olarak ilk oynatan kişinin Şenol Güneş olduğunu değiştirmiyor..

Bir de paylaştığınız haber ile savunduğunuz olay çelişiyor..

ekleme: Yeri gelince dünyanın en büyük kulübüyüz ama 20 yaşında adamı da kaleye koyamıyoruz.. :)

Emrah KabuL
27.10.2012, 14:35
Şenol Hoca Onur'u Trabzonspor kariyerinde ilk defa 11'de oynatırken Tolga sakat mıymış acaba?

Sormuş olduğun bu sorunun cevabını 2-3 sene önce vermişsin zaten.

Tolga'ya oranla hatalı "yemediği" onlarca gol var şimdilik kredisini yaratan..

kesinlikle kiralık olarak bi süper lig takımına vermeliyiz slyva'da gelecekse..3. kaleci yapmak çok büyük haksızlık olur tolga'dan iyi olduğunu düşünürken kendisini..

Tolga eline geçen onlarca fırsatın çoğunun hakkını veremedi..

Artık gitmeli.. Sözleşmesi hangi akla hizmet uzatılıyor anlamak mümkün değil..

Demek ki Onur,Tolga'dan iyiymiş ve bu yüzden Şenol Hoca Onur'u tercih etmiş.

Emrah KabuL
27.10.2012, 14:38
ekleme: Yeri gelince dünyanın en büyük kulübüyüz ama 20 yaşında adamı da kaleye koyamıyoruz.. :)

23 yaşında gelecek vaadeden bir oyuncuyu forvete koyabiliyor muyuz ?

Tabi adamın önünde Henrique,Halil gibi iki formda oyuncu var.

Haklısınız.

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:39
Sormuş olduğun bu sorunun cevabını 2-3 sene önce vermişsin zaten.

Demek ki Onur,Tolga'dan iyiymiş ve bu yüzden Şenol Hoca Onur'u tercih etmiş.

:) Ben de diyorum ki, Onur'un Tolga'dan da, Tony'den de iyi olduğunu ilk gören Şenol Güneş..

Yüreği o yaşta bir adama Trabzon'da kaleyi vermeye yeten ne Ersun Yanal, ne Hugo Broos; ŞENOL GÜNEŞ..

Diyorum ki, Ersun gibi yabancı kaleci aldırabilecekken 2010-2011'e Onur ile başlayan da Şenol Güneş..

ama hocanın ilk tercihinin her fırsatta Tolga olduğunu iddia edenler var.. Onlara anlatacaksın bu dediklerini ;)

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:40
23 yaşında gelecek vaadeden bir oyuncuyu forvete koyabiliyor muyuz ?

Tabi adamın önünde Henrique,Halil gibi iki formda oyuncu var.

Haklısınız.

Zeki yavru'dan bahsetme sakın :)

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 14:41

Söylediklerinin saçma olduğunu düşünüp söylemekte, yönetici olmakla olmama farkını açıklar mısın?

Bence siz yönetici sıfatına vurmak için bahane arıyorsunuz.

Hakaret yok, küfür yok, sataşma yok, dalga geçme yok, aşağılama yok. Sadece saçma bulduğumu söylüyorum.

Bu arada gölü bir daha düşündüm de... Evet okullarda ders olarak okutulabilir.

http://www.ligtv.com.tr/goller/spor-toto-super-lig#video

bahadır2561
27.10.2012, 14:44
'' Ersun gibi yabancı kaleci aldırabilecekken 2010-2011'e Onur ile başlayan da Şenol Güneş..''

Birisi ''Şenol gibi'' yazsa kıyamet kopar

Emrah KabuL
27.10.2012, 14:45
Zeki yavru'dan bahsetme sakın :)

Zeki Yavru düzenli olarak forma giymeye devam etsin hocayı tebrik ederim.

Bundan da hiç gocunmam yani.

Nasıl ki 2 sezon önce Şenol Güneş için yaptığım olumlu yorumlar halen daha forum da yer alıyorken Zeki için de hocayı tebrik ederiz.

Sizler gibi 10 sene önce kazanılan başarılarla kendimizi avutmadığımız için halen daha laf anlatmaya çalışıyoruz şurada.

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:47
'' Ersun gibi yabancı kaleci aldırabilecekken 2010-2011'e Onur ile başlayan da Şenol Güneş..''

Birisi ''Şenol gibi'' yazsa kıyamet kopar

Bir üst cümlede Ersun Yanal yazmışım, muhtemelen gözümden kaçmış..

Biz şampiyonluğa koşarken Selçuk İnan'ın fb'ye pazarlamaya çalışan adam ile Şenol Güneş'i kıyaslamak, aynı saygıyı görmelerini beklemek tabi enteresan ama ben aşağılamak gibi bir niyetle öyle yazmadım.. Öyle olsa aynı yazı içinde üstte Ersun Yanal yazmazdım.

Ama aferin, takipçiliğin fena değil ;)

bahadır2561
27.10.2012, 14:49
Bir üst cümlede Ersun Yanal yazmışım, muhtemelen gözümden kaçmış..

Biz şampiyonluğa koşarken Selçuk İnan'ın fb'ye pazarlamaya çalışan adam ile Şenol Güneş'i kıyaslamak, aynı saygıyı görmelerini beklemek tabi enteresan ama ben aşağılamak gibi bir niyetle öyle yazmadım.. Öyle olsa aynı yazı içinde üstte Ersun Yanal yazmazdım.

Ama aferin, takipçiliğin fena değil ;)

O aferini al kendi boynuna as ;)

Ekleme: ''Aykut ve öğrencileri şike yapmadı diyen bi td'miz var bunu da unutmayın ''

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 14:50
O aferini al kendi boynuna as ;)

Forumu bilgi ve fikre boğdun :)

Biraz daha çalışırsan başka açıklar da bulabilirsin.. ;)

bahadır2561
27.10.2012, 14:53
Forumu bilgi ve fikre boğdun :)

Biraz daha çalışırsan başka açıklar da bulabilirsin.. ;)

Senin kadar olmasa da biraz katkıda bulundum ;)

Erbay
27.10.2012, 15:57
Onur'u tartışıyorsunuz da Tolga'yı ıskalıyorsunuz. Tolga da Şenol Güneş zamanında "Tolga" oldu.

Bu seneki futbolun elle tutulur hiçbir yanı yok ama Şenol Güneş'i tamamen yeteneksiz ve hiçbir başarısı olmayan biri olarak görüyorsunuz resmen. Biz öyle mi dedik? diyeceksiniz şimdi. El insaf.

Tuğrul
27.10.2012, 16:55
Basın toplantısında halen gidenlerin arkasında ağlamasına, evhamlara kapılmasına anlayamıyorum.

Kendi başarısızlığını bunun gibi sudan bahanelerle örtbas edeceğini düşünüyorsa yanılıyor. Olanlarla yetinebilmesini kavraması ve önüne bakması gerekir.

Gidenlerin arasında Selçuk İnan dışında oturup efkarlanacağım, kafamı duvarlara vuracağım bir oyuncu yok. Jaja'yı bu listeye katabilirim ama Şenol hoca'nın planlarında olmadığı için ismini telaffuz bile etmiyorum.

Fazla uzatmayayım ama demek ki Şenol hoca'ya Porto gibi kadrosunda her yıl futbolcu sirkülasyonu yaşayan bir takımı emanet etsek yandık.

Şenol hoca'nın sitemlerinde haklılık payı yok. Aksine bu serzenişleri takımda olan sistemsizliğe işaret ediyor. Eğer bir sistemimiz ve oyun anlayışımız olsa gidenlerle gelenler arasında bir fark olmaz. Kalite farkı elbette gözetilmeli. Ama gidenlerle gelenlere baktığımız zaman kadromuzun zayıf olduğunu düşünmüyorum. Hatta 2010-2011 sezonuna nazaran daha kaliteli bir kadroya sahip olduğumuza inanıyorum.

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 16:55
Şenol Güneş ile 1,5 sezondur iyi top oynamadığımızı herkes kabul ediyor. Ama bu onun maaşını, adamlığını, geçmiş başarılarını sorgulama hakkı vermez kimseye. Oynanan kötü futbolu ve taktiksel tecihleri eleştirmek yerine, yetersiz futbolu kılıf olarak kullanıp hocanın şahsına vurmaya kalkmak ancak fırsatçılıktır.

Yukarıda saydıklarımı kasıtlı şekilde yapan insanın vicdani muhasebesini hakkıyla yapması gerekmektedir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
27.10.2012, 17:16
Ayrıca öyle bir hava yaratılıyor ki sanki Şenol Güneş'i savunan camia Ersun Yanal'ın gönderilmesine neden olmuş...

Tam aksine yine kelle avcıları karşısında savunanlar kimlermiş açıp baksınlar.
Ersun Yanal ve Vahid Halilodzic Güneş'in dışında takıma birşeyler verebilmiş hocalarıdır.
Her ikisinin de kalmasını gönülden istedik, mücadele verdik ama malum ulemaların saldırılarına dayanamadılar.
Aslında direnmediler bile;

neden dirensin ki adam senin kentinin takımında bir şeyler yapmak için;
niye dirensin ki Şenol Güneş gibi senin için sana rağmen...

Şenol Güneş'i göndermek için kötü futbol vesvesesine sarılan arkadaşlar acaba yeni gelecek hocanın bu kötü ama skor yapan futbolu bile sağlamak için en az6 ay isteyeceğini, bu sezonu kesinlikle pas geçeceğini, muhtemelen devre arasında ve sezon sonunda kafasına göre bir sistem için mevcut sistemin yapı taşlarını bozup sınırlı ekonomik kaynaklarımızla yeni bir sistem kurmaya çakışacağını, bunu başaramazsa en az 2-3 yıllık bir tahribata ve mücadelesiz yıllara sürükleyeceğini, muhtemelen en geç 2. yılın sonlarına doğru sepeti koluna takıp "sizinle mi uğraşacağı" deyip gideceğini öngörmiyorlar mı?

Yok öngöremiyorlarsa tarihte örnekleri dolu, en azından olardan ders alınsın...

Adam "Uyum sağlayıp, takım haline gelmemiz için herkesten zaman, sabır ve destek istiyoruz" derken siz "ama futbol çirkin- istifaaaa" diyorsunuz...

Tam iyi gün dostusunuz.

annttiigs
27.10.2012, 17:33
Bu MAY ağzı ne ola ki? Çanakkale boğazı tekerlemesinin devamı gibi duruyi.

bir önceki mesajımda belirttiğim koyu alanlardır kastım. farkında olarak ve ya olmayarak o anlam çıkmış en azından ben öyle anlamışımdır.

M.S.SOFU
27.10.2012, 17:50
artık işin iyive toku çıktı
ciddi anlamda kulübün iyiliğini istesek bile önce şenol hocayı eleştirmekle hain ilan edildik
daha sonra iyi gün dostu olduk,kibar kelimelerle bize hakaret edilmesinden ve biz hakaret ettiğimizde (ki bence sizin ettiğiniz lafların 1 km yakınından bile geçemez hakaret anlamında) çat hakaret imasından/ikili atışmadan mesaj siliniyor.
spor toto süper lig başlığında alenen haksızlıklar dönüyor.
buyrun:
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918770574&postcount=49885

madem böyle kamplaşma olacak herkes kendi başlığına taşınmalı
aynı fikirde olan adamlar aynı yere yazmalı
artık forum başlıklarında ikili tartışma görmekten sıkıldım.
hocayı eleştiren yazıları ya da öven yazıları okuyamıyoruz
ya hocanın geçmişinden bahsederler(iyi kötü anlamda) ya ne kadar düzgün insan olduğundan ya da ne kadar kötü insan olduğundan
ilginç bir şekilde süper toto süper lig başlığında da şotanın kayıplarına üzülenlerden biri olarak bizimle dalga geçiliyor ve yazdığımız mesajlar saçma sebeplerle siliniyor.

ya eşit şartlarda tartışma ortamı yaratın,ya da bu tartışan kişileri ayırın.
şenol hocaya saygı duyarım çok da seviyorum ama kötü futbol oynattığını düşünüyorum.
ve bence kan değişikliği iyi gelir diye düşünüyordum.daha sonra hocaının açıklamalarının ardından fikrim değişti ve beklemek gerektiğini düşünmeye başladım.
ta ki süper toto süper lig maçındaki yazıları görene kadar.
öyle bir gıcık giittim ki...
şenol hoca istifa diyorum

hepiniz selametle kalın.

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 17:54
artık işin iyive toku çıktı
ciddi anlamda kulübün iyiliğini istesek bile önce şenol hocayı eleştirmekle hain ilan edildik
daha sonra iyi gün dostu olduk,kibar kelimelerle bize hakaret edilmesinden ve biz hakaret ettiğimizde (ki bence sizin ettiğiniz lafların 1 km yakınından bile geçemez hakaret anlamında) çat hakaret imasından/ikili atışmadan mesaj siliniyor.
spor toto süper lig başlığında alenen haksızlıklar dönüyor.
buyrun:
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918770574&postcount=49885

madem böyle kamplaşma olacak herkes kendi başlığına taşınmalı
aynı fikirde olan adamlar aynı yere yazmalı
artık forum başlıklarında ikili tartışma görmekten sıkıldım.
hocayı eleştiren yazıları ya da öven yazıları okuyamıyoruz
ya hocanın geçmişinden bahsederler(iyi kötü anlamda) ya ne kadar düzgün insan olduğundan ya da ne kadar kötü insan olduğundan
ilginç bir şekilde süper toto süper lig başlığında da şotanın kayıplarına üzülenlerden biri olarak bizimle dalga geçiliyor ve yazdığımız mesajlar saçma sebeplerle siliniyor.

ya eşit şartlarda tartışma ortamı yaratın,ya da bu tartışan kişileri ayırın.
şenol hocaya saygı duyarım çok da seviyorum ama kötü futbol oynattığını düşünüyorum.
ve bence kan değişikliği iyi gelir diye düşünüyordum.daha sonra hocaının açıklamalarının ardından fikrim değişti ve beklemek gerektiğini düşünmeye başladım.
ta ki süper toto süper lig maçındaki yazıları görene kadar.
öyle bir gıcık giittim ki...
şenol hoca istifa diyorum

hepiniz selametle kalın.

Sıkıntı da burada zaten. Buradan çıkan sonuç şu; fikrin yok, tepkin var.

Sürekli ve defalarca eleştirdiğimiz şey de bu aslında. Bu aşamada Şenol Güneş'in istifasını istemek bir fikrin ürünü olmaktan uzak geliyor bana.

Biraz evvel ki iletimde söylediğim gibi, ya hesap işi oluyor ya da bilinçsiz geliştirilen bir tepki. Halit abinin son iletisiyle birlikte şu mesajı okursak toplamda anlatılmak istenen şeyin ne olduğunu kavrarız diye düşünüyorum...

Şenol Güneş ne dedi?

"Bana eleştiri getiriyorlar, 'Gidenin yerinin dolduramadınız!' diye. Nasıl doldurayım? Giden zaten en iyisiydi..."

Yani "Ben bu adamlara aylarca emek verdim. Benden önce de birileri bu noktaya kadar emekler verdi... Bunlar bir gecede mantar olarak topraktan bitmiyor. SABIR mecburi" diyor.

Yeni bir sistem oturtulmaya çalışılıyor. Siz bu sistem oturtulmaya çalışılırken devir daim olsun diyorsunuz. Yeni gelen de sistem oturtma çabalarındayken "olmuyor, takım kötü oynuyor. Gitsin." diyeceksiniz. Söyleyin, "falanca adama, şu sebeplerden mütevellit en az 5 yıl sabredeceğiz." diyin. Ben de eyvallah diyeyim.

Yoksa destek olun arkadaş. Yok onu da beceremiyorsanız susun. Sinekten yağ çıkartmaya çalışmayın. Olmasanız bile maksatlı görünüyorsunuz yahu. Üzerinize etiket yapışması hoşunuza mı gidiyor?

Teknik-taktik eleştiri amacında olanlara tek kelamım yok. Sabaha kadar eleştirebilirler. Ben de eleştiriyorum zaten... İstifa isteyenler veri gelsin.

Bir zahmet anlatır mısınız aklınızdaki 10 yıllık planlamayı. Veyahut mevcut planlamadaki bozuklukları ve önümüze çıkabilecek aksaklıkları. Lütfen, rica ediyorum...

Önümüzde bir Fulham örneği var. Hoca da daha evvel bu örneği vermişti. Hatırlamak isteyene tabi. Araştırın bakın bakalım, neymiş, ne yapmışlar, ne olmuş...

Ayrıca öyle bir hava yaratılıyor ki sanki Şenol Güneş'i savunan camia Ersun Yanal'ın gönderilmesine neden olmuş...

Tam aksine yine kelle avcıları karşısında savunanlar kimlermiş açıp baksınlar.
Ersun Yanal ve Vahid Halilodzic Güneş'in dışında takıma birşeyler verebilmiş hocalarıdır.
Her ikisinin de kalmasını gönülden istedik, mücadele verdik ama malum ulemaların saldırılarına dayanamadılar.
Aslında direnmediler bile;

neden dirensin ki adam senin kentinin takımında bir şeyler yapmak için;
niye dirensin ki Şenol Güneş gibi senin için sana rağmen...

Şenol Güneş'i göndermek için kötü futbol vesvesesine sarılan arkadaşlar acaba yeni gelecek hocanın bu kötü ama skor yapan futbolu bile sağlamak için en az6 ay isteyeceğini, bu sezonu kesinlikle pas geçeceğini, muhtemelen devre arasında ve sezon sonunda kafasına göre bir sistem için mevcut sistemin yapı taşlarını bozup sınırlı ekonomik kaynaklarımızla yeni bir sistem kurmaya çakışacağını, bunu başaramazsa en az 2-3 yıllık bir tahribata ve mücadelesiz yıllara sürükleyeceğini, muhtemelen en geç 2. yılın sonlarına doğru sepeti koluna takıp "sizinle mi uğraşacağı" deyip gideceğini öngörmiyorlar mı?

Yok öngöremiyorlarsa tarihte örnekleri dolu, en azından olardan ders alınsın...

Adam "Uyum sağlayıp, takım haline gelmemiz için herkesten zaman, sabır ve destek istiyoruz" derken siz "ama futbol çirkin- istifaaaa" diyorsunuz...

Tam iyi gün dostusunuz.

M.S.SOFU
27.10.2012, 18:02
Sıkıntı da burada zaten. Buradan çıkan sonuç şu; fikrin yok, tepkin var.

insan olduğum için bu tepkiyi vermem normal değil mi.
fikrim var(futbolun kötü olması,gelecek vaadetmemesi,oyuncuların birbirleriyle anlaşmıyor oluşu),fikrime karşı geliniyor,sayım az,tepki oluşuyor.

(bu kısımı süper toto süper lig başlığınada yazdım)

neyse ya biz olayı kazdıkça konu derinleşecek
zaten ben olayın haksızlık haklılık tartışmasını bıraktım
dediğim gibi iş uzadı
aylarıdr şenol hoca başlığında millet birbirini kırıyor
bu olaya müdahale edilmeli artık
bu hepimiz için hayırlı olacak
tartışmak ve fikir paylaşımı genelde bizi ileri götürür ama bazen ara vermek gerekiyor ve galiba ara vermemiz gerekn zamanlardan birindeyiz
açıkçası bizim için şu an en iyisi beklemek
şenol hocanın gitmesini isteyenler biraz kanaat edecek ve ligin ikinci yarısında futbolu eleştirmeye başlayabiliriz diye düşünüyorum.
bende hocanın gitmesini isteyenlerdenim futbol dolayısıyla ancak iş uzadı ve artık millet birbirinin canını sıkmaya başladı.
sadece bu başlıklarda değil janko,adrian,emre güral,spor toto süper lig,şenol güneş,şenol güneş basın açıklamaları başlıklarıda amacından sapıttı.
görülen o ki iki tarafta anlaşacak gibi değil.
zaten her konuda anlaşılacak diye bir şey yok.

herkesin haklı gerekçeleri var
evet muhtemelen bir çok kişi kendince haklı ama bu takıma ve taraftara zarar vermeye başladı diye düşünüyorum.
forum yönetiminden ricam bu tartışmalara ara verilmesi için gereken şeyleri yapmaları.

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 18:08
fikrim var(futbolun kötü olması,gelecek vaadetmemesi,oyuncuların birbirleriyle anlaşmıyor oluşu),fikrime karşı geliniyor,sayım az,tepki oluşuyor.

dediğim gibi iş uzadı
tartışmak ve fikir paylaşımı genelde bizi ileri götürür ama bazen ara vermek gerekiyor ve galiba ara vermemiz gerekn zamanlardan birindeyiz
şenol hocanın gitmesini isteyenler biraz kanaat edecek ve ligin ikinci yarısında futbolu eleştirmeye başlayabiliriz diye düşünüyorum.
bende hocanın gitmesini isteyenlerdenim futbol dolayısıyla ancak iş uzadı ve artık millet birbirinin canını sıkmaya başladı.
sadece bu başlıklarda değil janko,adrian,emre güral,spor toto süper lig,şenol güneş,şenol güneş basın açıklamaları başlıklarıda amacından sapıttı.

evet muhtemelen bir çok kişi kendince haklı ama bu takıma ve taraftara zarar vermeye başladı diye düşünüyorum.
forum yönetiminden ricam bu tartışmalara ara verilmesi için gereken şeyleri yapmaları.

İnsanları "tartışmayın" şeklinde uyarırsak, burasının doğal yapısını ve gerçekliğini reddetmiş oluruz.

Bunun haricinde tartışmalar kişiselleştiği zaman, zaten gerekli işlemleri yapıyoruz.

İşlem yapamadığımız anlar, forum yöneticileri ve yönetim kurulu üyelerine hakaret edildiği anlar sadece. Çünkü; müdahale ettiğimiz anda konuyu kişiselleştirip, şahsi hırslarımızı ve egolarımızı tatmin etmek için işlem yapıyormuşuz gibi bir tepki alıyoruz. Kasıtlı veya kasıtsız bilemem. Ama bu durum düzeni sağlamak adına bizi zorluyor gerçekten.

Yaşar
27.10.2012, 18:52

dediğim gibi iş uzadı

Ben de aynı şeyleri düşünüyorum.
Şenol Güneş'in gidip gitmemesi gerektiği konusunda herhangi bir fikrim yok.
Ama oynanan futbolu oynayabilmek için de bir Şenol Güneş'e ihtiyaç da yok.
Herhangi bir teknik direktörle de aynı futbol çok rahat bir şekilde oynanabilir.
Hedeflerimiz arasında Uefa Avrupa Ligi vardı ve ayarımızda olmayan bir takıma ciddi teknik direktör hatalarıyla elendik.
Lige ağırlık veririz dedik elimize geçen onca fırsatı değerlendiremedik.
Karabük, Gaziantep ve Fb maçlarında ciddi teknik direktör hataları ile puanlar kaybettik.
Kazandığımız maçlarda da iyi bir görüntü vermedi takım.( benim için kazanmak önemli futbol değil)
Bu şartlarda Şenol Güneş'in eleştirilmesi gayet normaldir çünkü takımdaki futbulcu performansından kondisyona kadar herşey ondan sorumludur.
Her yapılan eleştiriye bir cevap vermeye çalışmak, eleştiri yapmayın baskısı kurmak(imalı şekilde) bu başlığı hiçbir yere taşımadığı gibi tartışmalara ve gruplaşmalara yol açar.
Azınlık olarak 2. Sınıf muamele görmeye başladığımız forumda bundan sonra Şenol Güneş'e eleştiri de yapmayacağım, destek de vermeyceğim.
Ta ki takım maçlarını kazanabilmeye ve ışık vermeye başladığı zaman kadar.

DEEP BLUE
27.10.2012, 19:00
:) Ben de diyorum ki, Onur'un Tolga'dan da, Tony'den de iyi olduğunu ilk gören Şenol Güneş..

Yüreği o yaşta bir adama Trabzon'da kaleyi vermeye yeten ne Ersun Yanal, ne Hugo Broos; ŞENOL GÜNEŞ..

Diyorum ki, Ersun gibi yabancı kaleci aldırabilecekken 2010-2011'e Onur ile başlayan da Şenol Güneş..

ama hocanın ilk terc

ihinin her fırsatta Tolga olduğunu iddia edenler var.. Onlara anlatacaksın bu dediklerini ;)

Ersun hoca yabancı kaleci istemedi değerli kardeşim. Sylva, birilerinin kontenjanından alınıp hocanın kucağına bırakılmış bir bombaydı. Gelişi de gidişi de problemlidir. (idari problemleri kastediyorum)

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 19:02
Ben de aynı şeyleri düşünüyorum.
Şenol Güneş'in gidip gitmemesi gerektiği konusunda herhangi bir fikrim yok.
Ama oynanan futbolu oynayabilmek için de bir Şenol Güneş'e ihtiyaç da yok.
Herhangi bir teknik direktörle de aynı futbol çok rahat bir şekilde oynanabilir.
Hedeflerimiz arasında Uefa Avrupa Ligi vardı ve ayarımızda olmayan bir takıma ciddi teknik direktör hatalarıyla elendik.
Lige ağırlık veririz dedik elimize geçen onca fırsatı değerlendiremedik.
Karabük, Gaziantep ve Fb maçlarında ciddi teknik direktör hataları ile puanlar kaybettik.
Kazandığımız maçlarda da iyi bir görüntü vermedi takım.( benim için kazanmak önemli futbol değil)
Bu şartlarda Şenol Güneş'in eleştirilmesi gayet normaldir çünkü takımdaki futbulcu performansından kondisyona kadar herşey ondan sorumludur.
Her yapılan eleştiriye bir cevap vermeye çalışmak, eleştiri yapmayın baskısı kurmak(imalı şekilde) bu başlığı hiçbir yere taşımadığı gibi tartışmalara ve gruplaşmalara yol açar.
Azınlık olarak 2. Sınıf muamele görmeye başladığımız forumda bundan sonra Şenol Güneş'e eleştiri de yapmayacağım, destek de vermeyceğim.
Ta ki takım maçlarını kazanabilmeye ve ışık vermeye başladığı zaman kadar.

Hocam şunu gönül rahatlığıyla söylüyorum, ikinci sınıf muamele falan görmüyor kimse.

Bunun haricinde Şenol Güneş bu dönemlerin bir geçiş dönemi olduğundan bahsediyor. Eğer bu geçiş dönemi sonunda bahsettiği hedeften uzak kalır ve mevcut görüntüyü devam ettirirse beraberce "olmadı hocam, bırakma zamanı" deriz...

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 19:04
Ersun hoca yabancı kaleci istemedi değerli kardeşim. Sylva, birilerinin kontenjanından alınıp hocanın kucağına bırakılmış bir bombaydı. Gelişi de gidişi de problemlidir. (idari problemleri kastediyorum)

Sylva yönetim transferi mi? Peki bu konuda Ersun Yanal'ı hiç eleştirmişliğiniz var mı?

Hani Şenol Güneş kendi kontrolü dışında transfer yapılınca "Sen nasıl hocasın? Tüüü!" diyorduk ya. Ondan sorayım dedim...

Mollasalihoğlu
27.10.2012, 19:10

Oynatmak zorunda mıydı abi?
Giray'ı kulübe nöbetçisi yapabiliyordu milyonlarca € vermiş olmamıza rağmen.

DEEP BLUE
27.10.2012, 19:13
sen buna gülmüşşündür bide ... bende kediye cevap vermek istemiyorum ama işte kum gördüğü yere napmaya calıstıgı ortada...

Bebeğim, " ben kumum" dersen üzerine birseyler yapacak çok kedi olur.

Not: gülmedim. Bozulursun şimdi.

10 numara
27.10.2012, 19:30
haklsınız sizin dürüst olmanızı istemek büyük bir hayal gücü gerektiriyor...

Yorumsuz..yazık gerçekten yazık bir yorumunu beğenmediğiniz birini dürüst olmamakla suçluyorsunuz.

DEEP BLUE
27.10.2012, 19:31
Sylva yönetim transferi mi? Peki bu konuda Ersun Yanal'ı hiç eleştirmişliğiniz var mı?

Hani Şenol Güneş kendi kontrolü dışında transfer yapılınca "Sen nasıl hocasın? Tüüü!" diyorduk ya. Ondan sorayım dedim...

Medeni ölçüler içinde cevap yazıyorum ama kaydetmiyor sistem Yiğit kardeşim, bilesin. O nedenle kısa kesiyorum, yarın denerim tekrar.

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 19:33
Medeni ölçüler içinde cevap yazıyorum ama kaydetmiyor sistem Yiğit kardeşim, bilesin. O nedenle kısa kesiyorum, yarın denerim tekrar.

Sorumun cevabı zaten kısa. Sonraki günü beklemeye gerek yok bence.

Yaşar
27.10.2012, 19:42
Hocam şunu gönül rahatlığıyla söylüyorum, ikinci sınıf muamele falan görmüyor kimse.

Bunun haricinde Şenol Güneş bu dönemlerin bir geçiş dönemi olduğundan bahsediyor. Eğer bu geçiş dönemi sonunda bahsettiği hedeften uzak kalır ve mevcut görüntüyü devam ettirirse beraberce "olmadı hocam, bırakma zamanı" deriz...

Geçenlerde raporladığım bir mesaj vardı.
Şenol Güneş'İ eleştirenlere aptal, geri zekalı tarzı ithamlar ile doluydu.
Mesaj Canberk kardeşim tarafından editlendi sadece.
Ama bunu ben yapsaydım banlanırdım muhakkak.

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 19:51

Hocam ihtimaller üzerinden gitmeyelim. Şenol Güneş'i takımın başında görmek istemeyen kesimden kimler neler söyledi de sırf "konuşturmuyorlar, ceza veriyorlar" denmesin diye tolore etmek mecburiyetinde kaldık.

Bahsettiğiniz mesajı çok iyi biliyorum. Editlenmesi bana kalırsa doğru bir hareketti. Tadir edersiniz ki içinde bir iki kelime uygunsuz kelime geçtiği için koca paragrafı silmek doğru bir hareket olmaz. Mesajı yazan arkadaş bir serzenişte bulunmuştu. Yazı hakaretlerle ve ithamlarla dolu bir yazı değildi. Sadece bir yerinde uygunsuz bir kelime vardı ve o kısmı editlendi.

Emrah KabuL
27.10.2012, 19:51

Aynı olay benim de başıma geldi.

Demek ki bu olayın şahsımla bir alakası yokmuş.

Canberk'in imzasına aldanarak (Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen raporlayalım) bu eylemi gerçekleştirdim ama sadece bir edit geldi.

Artık ciddi ciddi bu arkadaşların kayırıldığını düşünüyorum.

Yaşar
27.10.2012, 19:58
Hocam ihtimaller üzerinden gitmeyelim. Şenol Güneş'i takımın başında görmek istemeyen kesimden kimler neler söyledi de sırf "konuşturmuyorlar, ceza veriyorlar" denmesin diye tolore etmek mecburiyetinde kaldık.

Bahsettiğiniz mesajı çok iyi biliyorum. Editlenmesi bana kalırsa doğru bir hareketti. Tadir edersiniz ki içinde bir iki kelime uygunsuz kelime geçtiği için koca paragrafı silmek doğru bir hareket olmaz. Mesajı yazan arkadaş bir serzenişte bulunmuştu. Yazı hakaretlerle ve ithamlarla dolu bir yazı değildi. Sadece bir yerinde uygunsuz bir kelime vardı ve o kısmı editlendi.

Yaklaşık 1,5 yıldır bu forumdayım, ne bir mesajım rapor edilmiştir, ne de bir ceza almışlığım vardır.
Çünkü yazarken karşımdaki insanlara hakaret etmemeye özen gösteririm.
Herkes kendi bildiği ve gördüğü şeyler üzerinden yorumunu yapar, bana uymayabilir ama saygı göstermek zorundayım.
Yazarken buna dikkat etmek gerekiyor.
Mesela Poetricus gibi sağlam bir kalem keyfi bir uygulamayla banlandı ve artık yazmıyor.

Yiğit Gayretli
27.10.2012, 20:03
Aynı olay benim de başıma geldi.

Demek ki bu olayın şahsımla bir alakası yokmuş.

Canberk'in imzasına aldanarak (Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen raporlayalım) bu eylemi gerçekleştirdim ama sadece bir edit geldi.

Artık ciddi ciddi bu arkadaşların kayırıldığını düşünüyorum.

Bu forumda adam kayıracak tek bir yönetici yok. Ben kendi kardeşime ceza verdim. Bir başka yönetici abisine verdiğim cezayı eksik bulup artırıma gitti... Yeri geldi en yakın arkadaşlarımıza ceza verdik.

Bu iddianın kabul edilecek tek bir tarafı yok kusura bakma.

Yaklaşık 1,5 yıldır bu forumdayım, ne bir mesajım rapor edilmiştir, ne de bir ceza almışlığım vardır.
Çünkü yazarken karşımdaki insanlara hakaret etmemeye özen gösteririm.
Herkes kendi bildiği ve gördüğü şeyler üzerinden yorumunu yapar, bana uymayabilir ama saygı göstermek zorundayım.
Yazarken buna dikkat etmek gerekiyor.
Mesela Poetricus gibi sağlam bir kalem keyfi bir uygulamayla banlandı ve artık yazmıyor.

Azami dikkat konusunda hemfikiriz hocam. Fakat keyfi uygulama kısmına katılmıyorum. Belki nadiren de olsa hatalı uygulamalar yapılıyor olabilir. Bunu ben de yapıyor olabilirim. İnsanız nihayetinde. Burası da bir forum ortamı. Ses yok, mimik yok... Anladığımız kadarıyla. Ama kimse keyfine göre işlem yapmıyor.

jojuk
28.10.2012, 02:35
Şenol Güneş muhalefet lideri gibi!

Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener ile teknik direktör Şenol Güneş arasında devam eden transfer polemiği iyice kızıştı.

http://fotospor.com/images/content/107000/106292/13513789578.jpg
Şener, "Kadromuz zengin, etkili, yıldızlarımız var. Kadromuz yeterli" sözlerine Güneş, " Yabancı futbolcu sayısı çok fazla" diye cevap verdi. Şener, "Nokta transferler referansla alındı" derken, Güneş ise "Bazı futbolcularım hala hazır değil" ve "Tercihlerimde beni yanıltan futbolcularım var" diyerek başkanı tekzip etti. İkili arasındaki en büyük sorun ise alt yapıyla ilgi. Şener, "Alt yapıdan niye futbolcu çıkmıyor bende bilmiyorum" derken, Güneş ise "Alt yapının bu yapısından futbolcu çıkmaz" diyor. Şener, şike davasının peşini bırakmayıp, 16 Kasım'da CAS'a başvuru için hazırlanırken, Güneş ise "Hala şikeye takıldık kaldık" diyerek adeta Başkan Şener' muhalif gibi çalışıyor. Önümüzdeki kongrede aday olması için büyük baskı yapılan Güneş'in bu açıklamaları başkanlığa adaylık olarak yorumlanıyor.

jojuk
28.10.2012, 02:37
şenol güneş inş yarın istedeğim bir kadro sürer sahaya inşallah

onur

zeki celustka bamba emerson

alanzinho zokora sapara olcan
janko emre

böle düşünüyorum

bahadır2561
28.10.2012, 09:17
....

Tolunay Abdioğlu
28.10.2012, 11:03
Kendisi Trabzonspor efsanelerinden birisidir. Hem futbolculuk, hem teknik direktörlük kariyeri tartışılmaz. Türkiye'nin Uluslararası bağlamda en yüksek dereceli başarısının baş mimarıdır. Kendisini çok sever ve saygı duyarım. Baş tacımdır.

Ama,

Son Beşiktaş maçında göz göre yaptığı hatalar tartışılmaz. Hem ilk 11'de yapılan oyuncu hataları. Sonradan oyuna giren oyuncular ve çıkarılan oyuncular... Bir de tek forvette ki ısrarı. Ayrıca tam olarak santrafor bile olmayan Halil'deki ısrarı. Janko ve Emre'yi klübeye vidalamak hiç de doğru bir tercih değil hocam.

Punisher-61
28.10.2012, 11:34
Futbolcu bitirmede ve futbolcuyu trabzona ve futbola küstürmede en yetenekli teknik adam....

Yasin var ya asker gibi laf dinleyeb ama sahada kötü olan topculara bayiliyor senol günes...

Volkan sen kendi topunu oynamay calistigi icin senol günesin gözünden düstü..

Volkani kazanmaya calissa büyük katki yapar ana nerdeee

Sent from my iPhone using Tapatalk

FC-ST-PAULI-61
28.10.2012, 11:36
Futbolcu bitirmede ve futbolcuyu trabzona ve futbola küstürmede en yetenekli teknik adam....

Yasin var ya asker gibi laf dinleyeb ama sahada kötü olan topculara bayiliyor senol günes...

Aynen öyle.

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 11:39

Yüzüne söven adamı defalarca affetti ama yine de topçuyu kaybeden adam Şenol Güneş oldu öyle mi? :)

İnsaf yahu! Bu kadar olmaz ama. Yok artık yani...

Punisher-61
28.10.2012, 12:37
Yüzüne söven adamı defalarca affetti ama yine de topçuyu kaybeden adam Şenol Güneş oldu öyle mi? :)

İnsaf yahu! Bu kadar olmaz ama. Yok artık yani...

Kim sövmüs yüzünede affetti?? Ben bir tek engin baytari hatirlarim.... Oda bedavaya gitti..

Fatih Öztürk
28.10.2012, 12:45
Ersun Yanalda Şenol Güneşte çok değerli hocalardır.aralarındaki tek fark bizim tahammülsüzlüğümüzdür.acaba hangisinedir?

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 12:46
Futbolcu bitirdiği iddiası da son damladır herhalde :D

Yok artık diyorum sadece...

Ali İhsan
28.10.2012, 12:46
Volkan Şen yüzünden hocaya vuranların samimi olmadığı amaçlarının hoca düşmanlığı olduğu netleşmiştir benim için.

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 12:49
Kim sövmüs yüzünede affetti?? Ben bir tek engin baytari hatirlarim.... Oda bedavaya gitti..

Bütün takım mı sövecekti? Tövbe estağfurullah yahu.

La havle kuvveti...

Kaç sefer Engin'i affetti. Gelir gelmez kadro dışı kalmış bütün futbolcuları affedip o adamlarla şampiyon yaptı bu takımı. Jaja kaçıp gittiğinde bile "Dönerse bizim topçumuzdur." dedi. Colman'ın son hadisesini çözülebilecek en sessiz ve etkili yolla çözdü.

Şenol Güneş'in en önemli özelliği bu tarz krizleri neredeyse harika yönetmesidir. O kadar içi boş bir eleştiri ki senin yaptığın, cevap verirken cümle seçmekte sorun yaşıyorum. Bu kadar olmaz artık.

Hocaya nereden nasıl vuracağınızı şaşırdınız.

Punisher-61
28.10.2012, 13:18
Bütün takım mı sövecekti? Tövbe estağfurullah yahu.

La havle kuvveti...

Kaç sefer Engin'i affetti. Gelir gelmez kadro dışı kalmış bütün futbolcuları affedip o adamlarla şampiyon yaptı bu takımı. Jaja kaçıp gittiğinde bile "Dönerse bizim topçumuzdur." dedi. Colman'ın son hadisesini çözülebilecek en sessiz ve etkili yolla çözdü.

Şenol Güneş'in en önemli özelliği bu tarz krizleri neredeyse harika yönetmesidir. O kadar içi boş bir eleştiri ki senin yaptığın, cevap verirken cümle seçmekte sorun yaşıyorum. Bu kadar olmaz artık.

Hocaya nereden nasıl vuracağınızı şaşırdınız.

Oldu abi ben burda ikili tartismaya girmek istemem.. Bikere sen senol günes hayranisin ben degilim o yüzden bu tartisma sabaha kadar sürer...

Ama kac gutbolcu cekip gitti bi onu düsün... Millet kisa sürede pes pese gitti karaktersiz oldu herkes...

Son kurbanda simdi volkan.. Iyi futbolcu kötü futbolcu hic önemli degil, cünkü bizde performansa göre kadro kurulsa serkanlar barislar yasinler trabzon formalarini ancak TSClublarda görürler

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 13:21
Oldu abi ben burda ikili tartismaya girmek istemem.. Bikere sen senol günes hayranisin ben degilim o yüzden bu tartisma sabaha kadar sürer...

Ama kac gutbolcu cekip gitti bi onu düsün... Millet kisa sürede pes pese gitti karaktersiz oldu herkes...

Son kurbanda simdi volkan.. Iyi futbolcu kötü futbolcu hic önemli degil, cünkü bizde performansa göre kadro kurulsa serkanlar barislar yasinler trabzon formalarini ancak TSClublarda görürler

"Volkan Şenol Güneş yüzünden gidecek." dersen, elinde somut delilin olmak zorunda. "Şenol Güneş takımdaki topçuları bir bir kaçırıyor." dersen de somut delillerin olmak zorunda. Yoksa iftira atmaktan başka bir şey yapmış olmazsın.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 13:23

ya sen gel 1 tane adam söle bana senol gunesin elinde oynayamayıp yada farklı sebeplerden gönderilipde baska takımda yıldız olan ?

talibim
28.10.2012, 13:28
şu sorunun cevabı da oldukça önemli "diğer takımlarda güzel top oynayanlar neden trabzonspor'da kötü veya sorunlu oluyor"..?

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 13:31
şu sorunun cevabı da oldukça önemli "diğer takımlarda güzel top oynayanlar neden trabzonspor'da kötü veya sorunlu oluyor"..?

Örnek?

talibim
28.10.2012, 13:34
şg futbolcusunu korumuyor..
işte şu yazılanlar en büyük misaller!
yok jaja sarhoşmuş,gutierez uyumsuzmuş,volkan küfür etmiş etc...

şu misal bile futbolcusuna verdiği değeri gösterebilir "gazeteler cech için (teşhis edilemeyen bir hastalığa yakalandı futbol hayatı bitiyor) diye haber geçtiler..her ne hikmetse o cech o teşhis edilemeyen(!) hastalıkla turp gibi yaşıyor..futbolcusundan en fazla verimi alan şenol güneş çıkar o yalan haberi yazanlara haddini bildirir..futbolcusunu da ortaya atmaz..

geçiniz o küfür etti vs... iyi artık yakında disiplin koğuşlarına göndersin futbolcuları

M.S.SOFU
28.10.2012, 13:36

bence tek cevabı var
bizim ciddi şekilde iyi bir kondisyonere ihtiyacımız var.
ayrıca çok sağlam bir sağlık ekibine.

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 13:38

şu misal bile futbolcusuna verdiği değeri gösterebilir "gazeteler cech için (teşhis edilemeyen bir hastalığa yakalandı futbol hayatı bitiyor) diye haber geçtiler..her ne hikmetse o cech o teşhis edilemeyen(!) hastalıkla turp gibi yaşıyor..futbolcusundan en fazla verimi alan şenol güneş çıkar o yalan haberi yazanlara haddini bildirir..futbolcusunu da ortaya atmaz..

geçiniz o küfür etti vs... iyi artık yakında disiplin koğuşlarına göndersin futbolcuları

Engin'i Abdullah Avcı'ya, Jaja'yı basına, kadro dışı kalanları yönetime karşı koruduğunu ne çabuk unutmuşsunuz...

Teofilo'yu örnek göstermeniz de ayrıca komik olmuş. Bizden sonra da gittiği her yerde olay çıkartan bir adam. Haza akıl hastanesi kaçkını. Babamın oğlu olsa korumam...

Ayrıca bu yazdıklarınız sorduğum sorunun cevabı değil.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 13:40

jajanın bizden sonraki gittiği takımlarda antremanlara sarhos geldiğinden ve disiplinsizliklerden dolayı kadro dısı kaldıgından haberin varmı ? yok..

volkan kötü oynadıgı mcta çıktıgı için ellerini havaya kaldırıp küfür ettiğini gördünmü ? görsende görmedim dersin
cech içinse napsın yani hoca hastalığı hocamı yerlestirdi cech e neyini savunucak adam hasta ama siz böle haber yapmayın ayıptır günahtırmı demesini bekliyordun ??

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 13:41
jajanın bizden sonraki gittiği takımlarda antremanlara sarhos geldiğinden ve disiplinsizliklerden dolayı kadro dısı kaldıgından haberin varmı ? yok..

volkan kötü oynadıgı mcta çıktıgı için ellerini havaya kaldırıp küfür ettiğini gördünmü ? görsende görmedim dersin
cech içinse napsın yani hoca hastalığı hocamı yerlestirdi cech e neyini savunucak adam hasta ama siz böle haber yapmayın ayıptır günahtırmı demesini bekliyordun ??

Ki bunu son basın toplantısında söyledi. Duymak isteyene...

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 13:43
Jaja ile Teofilo ne yapıyormuş şu an acaba :)

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 13:45
Jaja ile Teofilo ne yapıyormuş şu an acaba :)

herhalde brezilyada şuan gecedir jajanın sağında 1 tane solunda 2 tane kızla alem yapıyordur nasılsa ilk 11 e giremiyor maç sıkıntısı yok :) teofiloda arjantinde galiba silahlarını felan temizliyordur...hakem terso felan yaparsa die...

DEEP BLUE
28.10.2012, 13:46
Ersun hoca Karşıyaka'dan aldığı 20 yaşındaki Onur'u ve Oftaş'tan aldıgı 22 yaşındaki Giray'ı oynatmadı diye 4 yıl sonra bile daragacına çekiliyor burda. Hakikaten kanı donuyor insanın. Bu konuda yorum yapmak bile zuldur benim için.

Benim Şenol Güneş'i istememe nedenlerim hakkında 3 yaşında çocuğun bile anlayacağı türden bir yazı yazdım ama iki defa üstüste kaydetmedi sistem. Yarın tekrar yazarım dedim, yöneticilerin en yiğit olanı yine lafı soktu; sorusunun cevabı çok kısaymış. Tabi hangi uzunlukta yazmam gerektiğini de kendilerine sormam lazımdı, unuttum özür dilerim. Sonra da burasını BMN olmaktan çıkarıp SYP (Standart Yazarlar Platformu) haline getireceksiniz dedigimizde kendileri 57 satır cevap yazıyorlar sabahlara kadar. Bizlere, Şenol hoca muhaliflerine duyduğunuz öfke sağlığınızı bozacak artık. Çok değerli insanlar sizlerden bıkıp terkettiler burayı. Beş on kişi kaldık direniyoruz. BMN Bursa ekibiyle defalarca deplasman yapmış bir taraftar olarak mümkün mertebe uzak olmak istiyorum sizlere artık. Benim Trabzonsporluluğumu tartışacak adam önce beni sorsun öğrensin. Maddi manevi neler yaptığımızı bilenler bilir. Binbir hakaret ve saldırı altında yazmaya çalışıyoruz. Neyse, gün olur devran döner.

Not: Asıl konuda birsey yazmadım, gerek kalmadı artık. 10 yıl önce, yetişmesinde en küçük bir katkısı olmayan futbolcularla oynadığı takımın "Team of the year" seçilmesini, "Trainer of the year" gibi yedirmeye çalışan İngilizce uzmanları resimlerle avunmaya devam etsinler. Benim takımım top oynamıyor kardeşim, bu kadar.

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 13:48
Uefa Yılın Takımı'nın sağbek'i yılın sağbek'i olmuyorsa, teknik direktörü de yılın teknik direktörü değildir, bu doğru..

Mourinho hep yetiştirdiği oyuncularla şu an dünyanın en iyi teknik adamı konumunda zaten; bu da doğru..

talibim
28.10.2012, 13:49
-sercan kaya....... (bucaspor'un yıldızıydı / şg kadroya bile almadı sercan'ı / bu adam süper ligde oynayabilecek kapasitede / yoruma açık)
-jebrin....... (fifa listesinde geleceğin yıldız adayı gösterilen bir futbolcuydu / bir lig maçında oynatılmadı / barış'tan,aykut'tan,zokora'dan ne eksiği var bilemiyoruz.heralde boyu onlardan kısa problem orada!)
-volkan şen......(vaziyet ortada izah etmeye lüzum yok)
-adrian......(bonservis bedeli kadar futbolcu olmadığını söylemekle birlikte bu adam polonya'nın sergen'i gibi görülüyordu geldiğinde / syzmek'in geldiği zaman gazetelere verdiği demeçlerde okuyabiliriz /)

96'da kaybettiğimiz şampiyonlukdan sonra gaziantep'den hasan özer'i aldık ; ama maalesefki bu futbolcu da "yetersizlik" gerekçesiyle çoğu maçta oynatılmadı..trabzon dan sonra gittiği takımların yıldızıydı..!
düzeltiyorum 96 kadrosunda da hasan özer vardı sanırım..çok emin değilim..96 veya 97 sezonu!

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 13:55
Ersun hoca Karşıyaka'dan aldığı 20 yaşındaki Onur'u ve Oftaş'tan aldıgı 22 yaşındaki Giray'ı oynatmadı diye 4 yıl sonra bile daragacına çekiliyor burda. Hakikaten kanı donuyor insanın. Bu konuda yorum yapmak bile zuldur benim için.

Benim Şenol Güneş'i istememe nedenlerim hakkında 3 yaşında çocuğun bile anlayacağı türden bir yazı yazdım ama iki defa üstüste kaydetmedi sistem. Yarın tekrar yazarım dedim, yöneticilerin en yiğit olanı yine lafı soktu; sorusunun cevabı çok kısaymış. Tabi hangi uzunlukta yazmam gerektiğini de kendilerine sormam lazımdı, unuttum özür dilerim. Sonra da burasını BMN olmaktan çıkarıp SYP (Standart Yazarlar Platformu) haline getireceksiniz dedigimizde kendileri 57 satır cevap yazıyorlar sabahlara kadar. Bizlere, Şenol hoca muhaliflerine duyduğunuz öfke sağlığınızı bozacak artık. Çok değerli insanlar sizlerden bıkıp terkettiler burayı. Beş on kişi kaldık direniyoruz. BMN Bursa ekibiyle defalarca deplasman yapmış bir taraftar olarak mümkün mertebe uzak olmak istiyorum sizlere artık. Benim Trabzonsporluluğumu tartışacak adam önce beni sorsun öğrensin. Maddi manevi neler yaptığımızı bilenler bilir. Binbir hakaret ve saldırı altında yazmaya çalışıyoruz. Neyse, gün olur devran döner.

Not: Asıl konuda birsey yazmadım, gerek kalmadı artık. 10 yıl önce, yetişmesinde en küçük bir katkısı olmayan futbolcularla oynadığı takımın "Team of the year" seçilmesini, "Trainer of the year" gibi yedirmeye çalışan İngilizce uzmanları resimlerle avunmaya devam etsinler. Benim takımım top oynamıyor kardeşim, bu kadar.

Ben bana "evet" ya da "hayır" şeklinde cevap vermeniz yeterliydi manasında yazmıştım o cümleyi. Yoksa bir yazının uzunluğuna bugüne kadar karışmadığım gibi bundan sonra da karışmam.

Şahsınıza net bir eleştiri getireyim o vakit. Ama konu dağılmasın. Sırf mevzuyu açtınız diye söylüyorum...

Böyle buluttan nem kapar tavırlarla, her söyleyenin söylediğine kulp takma çabaları içinde sadece itici oluyorsunuz. Makul değilsiniz, makul olmamızı istiyorsunuz. Bu yaştan sonra size makul olmanın nasıl bir şey olduğunu anlatacak insan ben değilim de zaten...

Ben size "bana kısa cevap ver" demedim. "Sorduğum sorunun cevabı kısa" dedim. Uzun uzadıya yazmak sizin tercihiniz. Sorun ben sizi bir şeylere mecbur bırakmışım gibi konuşmanız. Olduk olmadık her yerde yönetim kadrosuna vurmaya çalışmanız. Maksatlı gözüküyorsunuz. İtiyorsunuz. Bilginize...

deadpool
28.10.2012, 13:58
Olcan, Serkan, Henrique, Adrian gibi oyuncuların katkı verememesinin temel sebebi fiziksel, bunun üzerine bazılarının hoca tarafından özgüvenleri kırıldı ve durum ortada. Ben şimdi bunun için başkanı mı suçlayayım, hocayı mı yoksa başkasını mı? Benim mantığıma göre sorumluluk hocanındır, başka ufuk açıcı fikri olan varsa paylaşsın görelim.

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 13:59
-sercan kaya....... (bucaspor'un yıldızıydı / şg kadroya bile almadı sercan'ı / bu adam süper ligde oynayabilecek kapasitede / yoruma açık)
-jebrin....... (fifa listesinde geleceğin yıldız adayı gösterilen bir futbolcuydu / bir lig maçında oynatılmadı / barış'tan,aykut'tan,zokora'dan ne eksiği var bilemiyoruz.heralde boyu onlardan kısa problem orada!)
-adrian......(bonservis bedeli kadar futbolcu olmadığını söylemekle birlikte bu adam polonya'nın sergen'i gibi görülüyordu geldiğinde / syzmek'in geldiği zaman gazetelere verdiği demeçlerde okuyabiliriz /)

96'da kaybettiğimiz şampiyonlukdan sonra gaziantep'den hasan özer'i aldık ; ama maalesefki bu futbolcu da "yetersizlik" gerekçesiyle çoğu maçta oynatılmadı..trabzon dan sonra gittiği takımların yıldızıydı..!
düzeltiyorum 96 kadrosunda da hasan özer vardı sanırım..çok emin değilim..96 veya 97 sezonu!

-Sercan'ın şu an oynadığı futboldan memnun olan tek bir taraftara rastlamadım.
-Jebrin'in fizik olarak Süper Lig için çok yol alması gerektiğini cümle alem kabul ediyor. Geçiniz... Seneye bile zor.
-Volkan Şen konusu muamma. Ayrıca Volkan'ın bir şeyler yaptığı veya yapmaya çalıştığı maçların sayısı bir elin parmaklarını geçmez maalesef.
-Adrian'ı bu forumda en çok savunanlardan biri benim. Geçen sene iyi maçlar da çıkarttı. Süre de buldu. Bu sezon aynı süreyi bile bulamıyorsa hatayı kendinde aramalı.
-Hasan Özer konusunu hatırlamıyorum.

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 14:01
95-96'da Hasan Özer vardı ama Şenol Hoca oynatmadı..

Hami ve Şota varken Hasan Özer nasıl oynatılmaz? :)

gudoz81
28.10.2012, 14:01
4 4 2
biz başka düzelmeyiz arkadaş

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 14:02

-sercan ı goruyoruz mesafe açı vakit tanımadan anca şut çekiyor baska bişi yok..
-jebrinin fizik gücü daha ptt 1.lig i kaldırmıyor her mac 60-70 dk zor oynuyor bide süperligde oynicak olsa batar..
-volkan şen dediğin gibi vaziyeet ortada kalas oynadıgı hicbir macta olumlu katkısı yok
-adrian hakkındada en guzel cevabı u.meleke geldi senden önceki sene jaja 12 gol atmıs sen 12 kere kaleye gidemiyorsan bu adrianın sucudur dedi daha bişi demeye gerek yok yemişim gazete demeçlerini ben takımımda naptıgına bakarım.
hasan özer dediğiniz adamada baktım harbi alt liglerin yıldızıymıs adam...

DEEP BLUE
28.10.2012, 14:03
Uefa Yılın Takımı'nın sağbek'i yılın sağbek'i olmuyorsa, teknik direktörü de yılın teknik direktörü değildir, bu doğru..

Mourinho hep yetiştirdiği oyuncularla şu an dünyanın en iyi teknik adamı konumunda zaten; bu da doğru..

1- Benim de hayranı olduğum Mourinho, Guardiola karşısında madara olup duruyordu, bu da doğru. Aynı Guardiola şimdi nerde... Yorumunuz efendim?

-İlk paragraftaki mantık hatanızı göremeyecek derecede yorgun iseniz, bir süre tatil yapınız.

-UEFA ne düşünür bilmem ve umurumda değil. Benim için pahalı ve faydalı kavramları farklıdır. En iyi hocalar da, Anadolu'nun bin bir köşesinde, üç kuruş on paraya çocuklardan futbolcu yaratmaya çalışan gerçek emekçilerdir.

SEDAT
28.10.2012, 14:04
* Sercan Kaya Yıldız ketgorisindemiymiş ? :) Attığı gol dışındaki hareketlerine dikkatlice bir bakılsın bence...

talibim
28.10.2012, 14:07
-beni taraftardan kabul ederseniz ben sercan'ı beğenen bir taraftarım...
-trabzonspor kadrosunun tamamı kondisyon olarak iyi değil..kondisyon sorununu da teknik direktör çözecek heralde!..ayrıca jebrin'in fizik kondisyonu a takımdaki çoğu oyuncuyla eşdeğer bence..haa fizik derken boyunun uzuması vs..diyorsan o zaman büyük ihtimalle hiçbir zaman fizik olarak hazır olamayacak..!
-volkan'ı zaten trabzonspor daki performans düşüklüğü için misal verdim..ve sende teyit ettin..neden bursa da iyiydi bizde kötü mesela..ertuğrul sağlam mı kabahatli bunda da?..

deadpool
28.10.2012, 14:07
-adrian hakkındada en guzel cevabı u.meleke geldi senden önceki sene jaja 12 gol atmıs sen 12 kere kaleye gidemiyorsan bu adrianın sucudur dedi daha bişi demeye gerek yok yemişim gazete demeçlerini ben takımımda naptıgına bakarım.
hasan özer dediğiniz adamada baktım harbi alt liglerin yıldızıymıs adam...

Uğur Meleke Adrian'ın oynadığı pozisyonu bilmiyorsa bu Adrian'ın suçu değildir. Adrian klasik on numara değil daha çok İniesta tarzı bir oyuncu, hani şu Avrupa Kupasında gol atamamış olmasına rağmen turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen adam varya o işte.

talibim
28.10.2012, 14:09
geldiği takımların yıldızıydılar dedim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

talibim
28.10.2012, 14:10
nasıl anlamak istiyorsan öyle anlıyorsun!

soru soruldu "geldiği takımda yıldız olupda şg'nin elinde körelen futbolcu var mı?" diye..

bizde sercan kaya buca'nın yıldızıydı demişiz...ve cevaben sercan ne yaptı o da yıldız mı diyor...bunu da trabzondaki performansı için söylüyor...ee hemşerim bir aynı şeyi söylüyoruz!...

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 14:13
1- Benim de hayranı olduğum Mourinho, Guardiola karşısında madara olup duruyordu, bu da doğru. Aynı Guardiola şimdi nerde... Yorumunuz efendim?

-İlk paragraftaki mantık hatanızı göremeyecek derecede yorgun iseniz, bir süre tatil yapınız.

-UEFA ne düşünür bilmem ve umurumda değil. Benim için pahalı ve faydalı kavramları farklıdır. En iyi hocalar da, Anadolu'nun bin bir köşesinde, üç kuruş on paraya çocuklardan futbolcu yaratmaya çalışan gerçek emekçilerdir.

Zamanında yan yana oynadığı Xavi'yi, ilk defa Riijkard zamanında oynayan Messi'yi Guardiola yetiştirmiştir evet :) (Son Şampiyon'un da Mourinho'nun Real Madrid'i olduğunu ekleyelim bu arada madara demişken)

İlk paragrafta mantık hatası yok. O oylama her mevki ve teknik direktör için ayrı ayrı yapılıyor.. Teknik direktörlere ilişkin yapılan oylamada Şenol Güneş seçildiği için yılın hocası oluyor.. google'a "Uefa coach of the year 2002" yazmanız yeterli..

Sizin en faydalı hoca seçiminize saygı duyarım. Ama o zaman "ben Ts taraftarıyım, sadece başarıya ve oynanan futbola bakarım" diyenlere de arada cevap verirseniz sevinirim.

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 14:20
-trabzonspor kadrosunun tamamı kondisyon olarak iyi değil..kondisyon sorununu da teknik direktör çözecek heralde!..ayrıca jebrin'in fizik kondisyonu a takımdaki çoğu oyuncuyla eşdeğer bence..haa fizik derken boyunun uzuması vs..diyorsan o zaman büyük ihtimalle hiçbir zaman fizik olarak hazır olamayacak..!
-volkan'ı zaten trabzonspor daki performans düşüklüğü için misal verdim..ve sende teyit ettin..neden bursa da iyiydi bizde kötü mesela..ertuğrul sağlam mı kabahatli bunda da?..

-"Genel" görüşten bahsediyorum.

-Burada Trabzonspor'un kondüsyonunu değil Jebrin'in yapı itibariyle lige henüz hazır olmadığından bahsediyoruz. Bahsettiğimiz konu boyu kısa, bacakları çarpık gibi şeyler değil. Oyunun içinde ne kadar kalabildiği. İkili mücadeleleri ne oranda kazanabildiği. Oyunun hangi bölümlerini ne süreklilikte oynayabildiği vs...

-Volkan'ın Bursa performansını tekrar bir araştırmanızı öneririm. Faydalı olduğu tek sezon Bursa'nın şampiyon olduğu sezon. Koca sezon neredeyse 90 dakikayı tamamladığı maçı yok. Ertuğrul Sağlam'ın neden teneke bağlayıp yolladığı da ayrı bir tartışma konusu tabi.

Sorsak şimdi Ertuğrul Sağlam'ı Şenol Güneş'in yerine herkes ister. Ama kimse Ertuğrul Sağlam'ın Bursa ile şampiyon olduktan sonra ne yaptığını konuşmaz... Bu arada Ertuğrul Sağlam başarılı bir hocadır. Neyse konu bu değil.

DEEP BLUE
28.10.2012, 14:23
Ben bana "evet" ya da "hayır" şeklinde cevap vermeniz yeterliydi manasında yazmıştım o cümleyi. Yoksa bir yazının uzunluğuna bugüne kadar karışmadığım gibi bundan sonra da karışmam.

Şahsınıza net bir eleştiri getireyim o vakit. Ama konu dağılmasın. Sırf mevzuyu açtınız diye söylüyorum...

Böyle buluttan nem kapar tavırlarla, her söyleyenin söylediğine kulp takma çabaları içinde sadece itici oluyorsunuz. Makul değilsiniz, makul olmamızı istiyorsunuz. Bu yaştan sonra size makul olmanın nasıl bir şey olduğunu anlatacak insan ben değilim de zaten...

Ben size "bana kısa cevap ver" demedim. "Sorduğum sorunun cevabı kısa" dedim. Uzun uzadıya yazmak sizin tercihiniz. Sorun ben sizi bir şeylere mecbur bırakmışım gibi konuşmanız. Olduk olmadık her yerde yönetim kadrosuna

vurmaya çalışmanız. Maksatlı gözüküyorsunuz. İtiyorsunuz. Bilginize...

Kardeş, sen benim sevgilim misin ki sana çekici görüneyim. Umurumda bile degil ne düşündüğünüz bilesin.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 14:24

bursadaki son senesinde yine bizdeki volkandı kötüydü zaten ordada...izlemediğiniz için tabi adam akıllı yorum yapmak kolay...
fizin gucune senol gunes vericekse ohooo herseyi bu adam yapıcak zaten futbolcu ağaç gibi dikilcek senol hoca gelicek sulucak buducak kendiliğinden yetişicek zaten...

Uğur Meleke Adrian'ın oynadığı pozisyonu bilmiyorsa bu Adrian'ın suçu değildir. Adrian klasik on numara değil daha çok İniesta tarzı bir oyuncu, hani şu Avrupa Kupasında gol atamamış olmasına rağmen turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen adam varya o işte.

tabi zaten futboldan para kazanan adam bilmiyor biz biliyoruz herşeyi...adrian klasik 10 numaradır sol kanattada oynayabilir gelip senle şimdi bunu tartısmam zaten...bunu anlaman içinse mesela adrianın oynadıgı macları izle bakalım kac defa defansa gelmiş ...

bizde sercan kaya buca'nın yıldızıydı demişiz...ve cevaben sercan ne yaptı o da yıldız mı diyor...bunu da trabzondaki performansı için söylüyor...ee hemşerim bir aynı şeyi söylüyoruz!...

soruyu yanlıs anlamıssınız ozaman yada öyle anlamak istemişşinz biz diyoruzki senol hocanın elinden gecip yıldız olamayıp sonra baska takıma gidip yıldız olan varmı el cevap yok...bucadada yıldız olmak demek trabzonsporda barış özbek olmakla aynı seydir körelme yok ...

DEEP BLUE
28.10.2012, 14:26
Zamanında yan yana oynadığı Xavi'yi, ilk defa Riijkard zamanında oynayan Messi'yi Guardiola yetiştirmiştir evet :) (Son Şampiyon'un da Mourinho'nun Real Madrid'i olduğunu ekleyelim bu arada madara demişken)

İlk paragrafta mantık hatası yok. O oylama her mevki ve teknik direktör için ayrı ayrı yapılıyor.. Teknik direktörlere ilişkin yapılan oylamada Şenol Güneş seçildiği için yılın hocası oluyor.. google'a "Uefa coach of the year 2002" yazmanız yeterli..

Sizin en faydalı hoca seçiminize saygı duyarım. Ama o zaman "ben Ts taraftarıyım, sadece başarıya ve oynanan futbola bakarım" diyenlere de arada cevap verirseniz sevinirim.

Hala mantık hatası. Ne diyeyim, gülüp susalım bari. UEFA coach of the year'ı siz yazmaya devam edin. Anlayamayacağınız konusunda kaniyim artık.

talibim
28.10.2012, 14:26
hasan özer yazdımya karanlık şeytan!

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 14:28
Kardeş, sen benim sevgilim misin ki sana çekici görüneyim. Umurumda bile degil ne düşündüğünüz bilesin.

Umrunda değilse saçma sapan iğneleme çabalarına girmeyiver. Alakasız konulardan, yazılmamış/söylenmemiş şeyler çıkarıp muhatabının başına kakmaya çalışmak, benim lise yıllarımda vardı en son.

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 14:33
Hala mantık hatası. Ne diyeyim, gülüp susalım bari. UEFA coach of the year'ı siz yazmaya devam edin. Anlayamayacağınız konusunda kaniyim artık.

:)

Gülün de susmayacağınıza eminim :)

DEEP BLUE
28.10.2012, 14:38
Umrunda değilse saçma sapan iğneleme çabalarına girmeyiver. Alakasız konulardan, yazılmamış/söylenmemiş şeyler çıkarıp muhatabının başına kakmaya çalışmak, benim lise yıllarımda vardı en son.

Bir de yaşım konusu vardı sahi. Bak kardeş, saklanmışsın bir klavyenin arkasına, tahrik edip duruyorsun. Yöneticilerden birine özelden cep numaramı yazdım, molla mı neydi. Ara beni seninle istedigin sekilde halledelim şu yaş konusunu. Belki yaşın önemsiz oldugu konusunda ikna olursun. Bekliyorum.

anth
28.10.2012, 14:39
Şenol Hoca'nın bu sene çok formsuz olduğunu ve hatta gitmesi gerektiğini düşünenlerdenim...

Ama birini beğenmemek her yaptığına yanlış demeyi, beğenmekte her yaptığına doğru demeyi gerektirmez.(Bence Türk insanının 1 numaralı sorunudur.)

Volkan ne vermiş ki bu takıma şimdiye kadar... Başını öne eğ, çalımlayabildiğin kadar adam çalımla, oldu da başarabilirsen topu rastgele ceza sahasına yolla.. Volkan benim için bundan fazlası değildir...

Şenol Hoca yollarsa da çok doğru karar olur bence...

Çalım atan oyunculara bizim taraftarın ayrı bir sempatisi var her zaman, ama futbol bu kadar basit değil...

Yiğit Gayretli
28.10.2012, 14:41
Bir de yaşım konusu vardı sahi. Bak kardeş, saklanmışsın bir klavyenin arkasına, tahrik edip duruyorsun. Yöneticilerden birine özelden cep numaramı yazdım, molla mı neydi. Ara beni seninle istedigin sekilde halledelim şu yaş konusunu. Belki yaşın önemsiz oldugu konusunda ikna olursun. Bekliyorum.

Bu yönetim kadrosunda "molla mıydı neydi?" diye bir yönetici yok. Yaşına laf etmedim. İkna olmak gibi de bir derdim yok. Bunu daha önce de söyledim. Aramaktan çekinmem fakat, konuşarak anlaşabileceğimiz bir durum yok ortada.

He bu arada klavye arkasına da saklanmadım. Gayet açık seçik ortadayım. Adım sanım belli. Benim de numaram belli. Ben dahil, bilen kimden isteseniz alırsınız.

ÇAĞDAŞ AYDIN
28.10.2012, 15:00
Lütfen Fikirlerinizi iki dakikalığına unutun. Ama Allah rızası için siz şu yazıyı önyargısız okuyun.

1996 yılında şampiyonluğu Fenerbahçe ye ayak oyunları ile kaybetdikten sonra Şenol Güneş e bir sezon daha dayanamadık.
1996-1997 sezonunun 20. haftasında gönderdik.
Şenol Güneş ayrıldığında 20 maç sonunda 42 Puanımız vardı. Lider Fatih Terim li Galatasaray ın 5 Puan arkasındaydık.
Deplasmanda Galatasaray a 1-0, Yine Deplasmanda Fenerbahçe 'ye 1-0 yenilmiştik. Sahamızda Beşiktaş 'la 3-3 berabere kalmıştık.
Ama hatırlatmak isterim ki o sene yani şampiyon oldukları sene GS FB ye kendi sahasında 0-4 deplasmanda 3-2 yenilmişti.
Biz Şenol Güneş i heralde derby performansından dolayı gönderdik. GS Terim ile devam etti.
Yılmaz Vural ı getirdik. Ligi 4. bitirdik.
Ertesi sene 97-98 sezonuna Yılmaz Vural ile başladık. Özkan Sümer ile devam ettik Ali Kemal Denizci ile bitirdik. 3.olduk.
98-99 sezonunu Gordon Milne ve Eski Beşiktaşlı Takoz Recep ile geçirdik. 4.olduk.
99-2000 sezonuna Ahmet Suat Özyazıcı ile başladık. Giray Bulak la bitirdik 6. olduk.
2000-2001 de Sergen Yalçın lı kadromuzla 6 olduk. Giray Bulak la başladık Sadi Tekelioğlu ile bitirdik. .
2001-2002 de Hans Peter Brigel le 5.olduk.
2002-2003 de Samet Aybaba ile 7. olduk.
2003-2004 de Ziya Doğan la 2. olduk ama son nefesde 11 maç üstüste kazanmıştık. Ziya Doğan bile şanslıydık demişti. Şampiyonluğa oynamadık yani.
2004-2005 e Ziya Doğan la başladık. Şenol Güneş le bitirdik. 2. olduk.
2005-2006 sezonunda Şenol Güneş e sadece 7 hafta dayanabildik. Yerine Halilodziç i getirdik. 4. olduk.
2006-2007 ye LAZORONİ ile başladık. (Burda artık sinirlerim bozuldu benim) Ziya Doğan ile devam ettik . 4. olduk.
2007-2008 e Ziya Doğan ile başladık ERSUN YANAL ile devam ettik. 6. olduk.
2008-2009 a büyük umutlarla ERSUN YANAL ile başladık. Ama yine sabredemedik. Ahmet Özen ile bitirdik. Sivas ın ardından 3. olduk.
2009-2010 a Hugo Broos ile başladık. Lig başladıktan 2 ay sonra istifa etti ŞENOL GÜNEŞ ile devam ettik. Bursaaspor Şampiyon oldu. Biz 5.
2010-2011 Şenol Güneş ile Şampiyon olduk.

Şimdi fikirlerinizi yeniden düşünün.

ÇAĞDAŞ AYDIN
28.10.2012, 15:08
Yani demek istediğim 96 faciasından sonra,
Yılmaz Vural (manikür yaptırıyor diye eleştirdik)
Gordon Milne (Niye getirdik hala anlamıyorum,sonu facia)
Giray Bulak (Şimdi Şotayı isteyenler o zamanda Bulak ı istiyordu, sonucu gördük.)
Hans Peter Brigel (5.olduk)
Samet Aybaba (Hiç iyi anım yok. BJK ye 5-0 yenildik)
Ziya Doğan (Şu an nerde bilmiyorum)
LAZORONİ (getirenlerin aklından zoru olmalı)
Bir tek ERSUN YANAL umut vaadiyordu ona da 1 tam sezon bile şans veremedik.

ÇAĞDAŞ AYDIN
28.10.2012, 15:09
Şenol Güneş bizim için şanstır. Lütfen hep beraber tam destek verelim. Hocamızın arkasında duralım.

talibim
28.10.2012, 15:15
samet aybaba ile iyi bir anın olabilir!..
41.türkiye kupasının sahibiydi trabzonspor o zaman..

ayrıca bjk ya 5-0 mağlup olmamıza üzülüyorsan..
şg'nin 7-1 lik bjk mağlubiyetini en baş köşeye koymalıyız...

trabzonspor tarihinin en fazla desteklenen teknik direktörü için sabır ve destek tavsiyesinin içi boş kalıyor...

Burak Sahin
28.10.2012, 15:18
Amma abarttiniz bu volkan sen olayini, ne yapalim Broos begendi aldirtti, Senol Günes milletin artigini oynatmak mecburiyetinde degil, yukarida arkadasin dedigi gibi Volkan sampiyon oldugu seneden sonra hep ayni volkandi, yani buydu...

Burak Sahin
28.10.2012, 15:20
Bjk ye 5-0 maglubiyet > Videoton hezimeti;)

ÇAĞDAŞ AYDIN
28.10.2012, 15:22
BJK ye 7-1 yenildiğimiz sezona Leekens ile başlamıştık.
Sonra 5. hafta gönderip Şenol Güneş i getirdik.
6.maçında da 7-1 yenildik.

Terimde FB ye 6-0 yenildi ama 4 kere üstüste şampiyon yaptı GS yi.
Ben bu bilgiyi vereyim sen yine fikirlerini değiştirme.

samet aybaba ile iyi bir anın olabilir!..
41.türkiye kupasının sahibiydi trabzonspor o zaman..

ayrıca bjk ya 5-0 mağlup olmamıza üzülüyorsan..
şg'nin 7-1 lik bjk mağlubiyetini en baş köşeye koymalıyız...

trabzonspor tarihinin en fazla desteklenen teknik direktörü için sabır ve destek tavsiyesinin içi boş kalıyor...

Burak Sahin
28.10.2012, 15:23
Trabzonspor tarihinin en rezil, en utanc verici maglubiyetleri kesinlikle 1. Ersun Yanal dönemindeki Sivas maglubiyeti, 2. Hugo Bross dönemindeki Kasimpasa maglubiyetidir, bu böyle biline.....

talibim
28.10.2012, 15:45
BJK ye 7-1 yenildiğimiz sezona Leekens ile başlamıştık.
Sonra 5. hafta gönderip Şenol Güneş i getirdik.
6.maçında da 7-1 yenildik.

Terimde FB ye 6-0 yenildi ama 4 kere üstüste şampiyon yaptı GS yi.
Ben bu bilgiyi vereyim sen yine fikirlerini değiştirme.

o zaman neden samet aybaba'nın 5-0 lık mağlubiyetini yazdın?????
sen evvela kendin meseleyi hazmet sonra bize çiğnetirsin!

Ergin Varlibas
28.10.2012, 15:52
Lütfen Fikirlerinizi iki dakikalığına unutun. Ama Allah rızası için siz şu yazıyı önyargısız okuyun.

1996 yılında şampiyonluğu Fenerbahçe ye ayak oyunları ile kaybetdikten sonra Şenol Güneş e bir sezon daha dayanamadık.
1996-1997 sezonunun 20. haftasında gönderdik.
Şenol Güneş ayrıldığında 20 maç sonunda 42 Puanımız vardı. Lider Fatih Terim li Galatasaray ın 5 Puan arkasındaydık.
Deplasmanda Galatasaray a 1-0, Yine Deplasmanda Fenerbahçe 'ye 1-0 yenilmiştik. Sahamızda Beşiktaş 'la 3-3 berabere kalmıştık.
Ama hatırlatmak isterim ki o sene yani şampiyon oldukları sene GS FB ye kendi sahasında 0-4 deplasmanda 3-2 yenilmişti.
Biz Şenol Güneş i heralde derby performansından dolayı gönderdik. GS Terim ile devam etti.
Yılmaz Vural ı getirdik. Ligi 4. bitirdik.
Ertesi sene 97-98 sezonuna Yılmaz Vural ile başladık. Özkan Sümer ile devam ettik Ali Kemal Denizci ile bitirdik. 3.olduk.
98-99 sezonunu Gordon Milne ve Eski Beşiktaşlı Takoz Recep ile geçirdik. 4.olduk.
99-2000 sezonuna Ahmet Suat Özyazıcı ile başladık. Giray Bulak la bitirdik 6. olduk.
2000-2001 de Sergen Yalçın lı kadromuzla 6 olduk. Giray Bulak la başladık Sadi Tekelioğlu ile bitirdik. .
2001-2002 de Hans Peter Brigel le 5.olduk.
2002-2003 de Samet Aybaba ile 7. olduk.
2003-2004 de Ziya Doğan la 2. olduk ama son nefesde 11 maç üstüste kazanmıştık. Ziya Doğan bile şanslıydık demişti. Şampiyonluğa oynamadık yani.
2004-2005 e Ziya Doğan la başladık. Şenol Güneş le bitirdik. 2. olduk.
2005-2006 sezonunda Şenol Güneş e sadece 7 hafta dayanabildik. Yerine Halilodziç i getirdik. 4. olduk.
2006-2007 ye LAZORONİ ile başladık. (Burda artık sinirlerim bozuldu benim) Ziya Doğan ile devam ettik . 4. olduk.
2007-2008 e Ziya Doğan ile başladık ERSUN YANAL ile devam ettik. 6. olduk.
2008-2009 a büyük umutlarla ERSUN YANAL ile başladık. Ama yine sabredemedik. Ahmet Özen ile bitirdik. Sivas ın ardından 3. olduk.
2009-2010 a Hugo Broos ile başladık. Lig başladıktan 2 ay sonra istifa etti ŞENOL GÜNEŞ ile devam ettik. Bursaaspor Şampiyon oldu. Biz 5.
2010-2011 Şenol Güneş ile Şampiyon olduk.

Şimdi fikirlerinizi yeniden düşünün.

Bak buna cevap gelmicek

Burak Sahin
28.10.2012, 15:55
Volkan gidiyor, hoca hakli, vardir bir bildigi. Colman da gider yarin, hoca ne yapsin arkadasim adam capkinin alasi cikti, yakinda allah muhafaza stadda sarkintilik falan yapabilir. Geriye 7.5 luk Onur kaldi, hayirlisiyla Tolga bir iyilessin Alah büyüktür;)

Burak Sahin
28.10.2012, 16:10
Yazinin yazilis bicimi iyi niyetli degil Senol Günes haric diger hocalarin hepsi basarisiz olup gitmis, (lanet olasi ziya doganin takimi 2. yapmasida öyle zoruma gidiyorki mecburan yaziyorum) ama Senol Günese ya dayanilamamis yada yönetimler tarafindan hakki yenmis:) Senol günese hic avni akerde istifa veya hakaret iceren bir protesto veya baskanlardan hic baski geldimi ?????

canna52
28.10.2012, 16:17

şenol güneş olunca kafaya oynadık olur, ziya doğan olunca son nefeste olur.

o zaman şampiyon olan takım kimdi: fb
başkanı kimdi: tescilli şikeci aziz yıldırım

Burak Sahin
28.10.2012, 16:23

lazaroniyle basladik ( yazarin burda sinirleri alt üst maalesef:( ) ziya doganla 4. olabildik diyor.

ama bir önceki sene Senol Hocamiza anca 7 hafta dayanabildik yani sabredemedik diyor bu nasil istir yahu :)

ÇAĞDAŞ AYDIN
28.10.2012, 16:35

Ziya Doğan geldiğinde (20.hafta ) takım liderin 10 puan gerisindeydi.
Evet sonra seri 11 galibiyetle 33.hafta lidere 5 puan kadar yaklaştık.
sezonu da 4 puan farkla 2. bitirdik. Buna Şampiyonluğa oynamak denmez.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.10.2012, 17:09

Numaranı vereceğini söylemiştin, vermedin, iyi ki vermemişsin.
Şu tarzınla muhatap olmamışım.

Yaşınız konusuna çok alınmışsınız;
kusur bakmayın, eğer bu konudan rahatsızsanız lütfen yaşınıza uygun yazın.
Zira sizin oğlunuz olacak yaşta bir çok kardeşimiz akil şekilde forumda gayet de iyi ifade edebiliyorlar kendilerini hatta yönetici kardeşlerimizin bir çoğu sizin yarınız yaşında bile değildir belki.
Bu konudaki atasözünün doğrulu çok bariz şekilde ortaya çıkıyor buradan.

İnsanların fikirleri konusunda saygılı olmadığınız zaten "umrumda değil" tavrınızdan aşikar; lakin siz de unutmayın ki sizin de aynı safsataları tekrar tekrar buraya gark etmeniz de insanların gözünde sizi yaşınıza rağmen dalga geçilebilir duruma düşüren şey.

Size yutturulmaya çalışan bir şey var sanmışsınız bir de..
O resim UEFA resmi sitesinden, eğer bir üç kağıt olduğunu düşünüyorsanız muhatabınız ben değilim, gidin UEFA'ya anlatın derdinizi. Ama onlar da yetkin değillerdi değil mi?

Sizin gibi düşünmeyen herkes ya saçmalıyor, ya fikirleri umursamaya değmez, ya da değersiz insanlar...
Zira değerli insanlar burayı bıkıp terket'miş...

Gerçi yazdıklarınızı görünce buna hak vermemek de elde değil ama kalan 40.000 kişi için de büyük haksızlık.
Sizin Şenol Güneş'in Trabzonspor'luluğunu sorgulama hakkınızın olduğu yerde eleştirildiği zaman da ergen kız çocuğu gibi küsmeniz çok gülünç olmuş gerçekten.
Günün olup devranın döneceği yer yok.
Haklı isen güçlüsün bizim prensibimiz. Yani sizin devranın dönmesinden kastınız neyse bilemiyorum ama biz haklı olduğumuz sürece siz ancak aynı seviyede sızlanmakla kalacaksınız.

Ben hiç bir üyemize "bizden uzak ol" demem, ama bazı üyelerimizin yakınlığı da düşmana ihtiyaç bırakmıyor.

İstediğiniz yere uzak olmak elinizde; ama Allah'a yakın olun, insaflı olun...

Selametle...

Adem Erdoğan
28.10.2012, 17:13
Hocam; Barış Özbek oynayacağına ben oynayayım.

DEEP BLUE
28.10.2012, 17:26
Gerçekten anımsayamadıgım ıçin molla yazmıştım. Sanırım iki tane aynı soyadlı yöneticisiniz. Amacım asagılamak degildi bunu bilesiniz.

Ergen kız çocuğu gibi küstüğümü yazmanız isabet olmuş. Bilinçaltı fantazilerinizi öğreniiyoruz bu sayede. Bu lanet sitede yemedigim hakaret kalmadı. Artık yettiniz ulan! Adım ümit. Cep numaram 0.532.661 67 61

Kimin ne derdi varsa arasın! Nerede derse orada kendimi tanıtacagıma namus sözü veriyorum! Alın sitenizi başınıza çalın zavallı herifler! Silin üyeligimi. Burda bulunmaktan sizin gibi ikiyüzlü seçilmiş aydın bozması tiplerle aynı yerde olmam artık. Hakikaten iğrençsiniz. Allaha yakınım, en azından sizden daha yakın! Kovulduk gidiyoruz! Bu kadar!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.10.2012, 17:29
Gerçekten anımsayamadıgım ıçin molla yazmıştım. Sanırım iki tane aynı soyadlı yöneticisiniz. Amacım asagılamak degildi bunu bilesiniz.

Ergen kız çocuğu gibi küstüğümü yazmanız isabet olmuş. Bilinçaltı fantazilerinizi öğreniiyoruz bu sayede. Bu lanet sitede yemedigim hakaret kalmadı. Artık yettiniz ulan! Adım ümit. Cep numaram 0.532.661 67 61

Kimin ne derdi varsa arasın! Nerede derse orada kendimi tanıtacagıma namus sözü veriyorum! Alın sitenizi başınıza çalın zavallı herifler! Silin üyeligimi. Burda bulunmaktan sizin gibi ikiyüzlü seçilmiş aydın bozması tiplerle aynı yerde olmam artık. Hakikaten iğrençsiniz. Allaha yakınım, en azından sizden daha yakın! Kovulduk gidiyoruz! Bu kadar!

Komiksin. Silmiyorum, kalsın da herkes nasıl birisi olduğunu görsün.

Tolga
28.10.2012, 17:30
Az önce buradan bişey geçti,

Molla mıydı neydi ? ? ?

Göremedim :)

Düşünür şekilde yazmak, enteresan gerçekten . . .

Burak Sahin
28.10.2012, 17:30

Keske @Poetricus arkadasinda mesajlarini silmeseydiniz.....

Burak Sahin
28.10.2012, 17:31
Bu küstürdügünüz kacinci kisi? Amaciniz ne sizin, illa herkes sizin gibi mi düsünecek, yaziklar olsun size....

DEEP BLUE
28.10.2012, 17:34
Komik babandır la! Insanı çileden çikarip sonra artistlik yapmayın! Kim ne görecekse görsün! Adetten yeni kesilmis kasaba karısı gibi sokmadıdığınız laf kalmadı! Yerim sitenizi!

Yaşar
28.10.2012, 17:36
Olmamış, işi bu aşamaya getirmek gerçekten olmamış.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.10.2012, 17:37
Komik babandır la! Insanı çileden çikarip sonra artistlik yapmayın! Kim ne görecekse görsün! Adetten yeni kedilmis kasaba karısı gibi sokmadıdığınız laf kalmadı! Yerim sitenizi!

Kimsenin ailesiyle ilgili yorum yapmazdım yerinizde olsam.

Seviyeniz iyice malum oldu; bakalım daha ne kadar alçalabileceksiniz.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 17:38
küsenin derdi..

burda senol hocayı elestirirken hatta bazıları iyice ileri gidip adamlıgını elestirirken hiçbirinizin canınızın sıkıldıgını görmedim ben..

haa ama ufak bir elestiri aldıgınızda siz kimsinizki benim üstüme geliyorsunuz vay efendim insanları küstürüyorsunuz oluyor...

burda küsüp gidenlerin hepsi yazıcak savunucak hiçbirşeyleri kalmadıkları için gittiklerini biliyorum gördüğünüz gibide deep blue üyemizde aynı sekilde diyeceği ve savunacagı hiçbir şey kalmadıgı için gitti buradan bunu kendide biliyor oyüzden herkesin içi rahat bu konuda..

talibim
28.10.2012, 17:39
bu foruma vakit ayırıp lütfen vaktinizi harcamayın!..
en başta vaktinizi hacayıp yazdığınız makaleler,yorumlar bu forum yöneticilerinin süzgecinden geçmiyorsa silinir..en başta insana,insanın fikrine saygı yok!..

ben okurken utandım...çoğumuzn babası yaşında bir abimize böyle konuşamazsın arkadaş!..
insanlığında bir onuru var!..

kendinize gelin!...

Tolga
Olmamış, işi bu aşamaya getirmek gerçekten olmamış.

Yaşar abi, sana bir maruzatım var :)

Sen imzandaki grubun Trabzonspor kanadında hangi kısmına dahilsin ? ? ?

Cidden bir cevap bekliyorum, konu dışı da değil :)

DEEP BLUE
Kimsenin ailesiyle ilgili yorum yapmazdım yerinizde olsam.

Seviyeniz iyice malum oldu; bakalım daha ne kadar alçalabileceksiniz.

Ne kadar alcalsam senin seviyene inemem avukat efendi! Çukur bile degilsin!

Harun
28.10.2012, 17:40
Bırakın kişisel sorunlarınızı....

Ş.G. sahaya nasıl bir kadro sürecek ve nasıl bir oyun ile oynayacak onu tartışın

Yaşar
28.10.2012, 17:40
küsenin derdi..

burda senol hocayı elestirirken hatta bazıları iyice ileri gidip adamlıgını elestirirken hiçbirinizin canınızın sıkıldıgını görmedim ben..

haa ama ufak bir elestiri aldıgınızda siz kimsinizki benim üstüme geliyorsunuz vay efendim insanları küstürüyorsunuz oluyor...

burda küsüp gidenlerin hepsi yazıcak savunucak hiçbirşeyleri kalmadıkları için gittiklerini biliyorum gördüğünüz gibide deep blue üyemizde aynı sekilde diyeceği ve savunacagı hiçbir şey kalmadıgı için gitti buradan bunu kendide biliyor oyüzden herkesin içi rahat bu konuda..

Sana şimdi öyle bir şey derdim ki....
İnsanlar birbirini kırıyor, sen ellerine odun veriyorsun.
Ben de yazmayacağım artık ama konuşacak şeyim kalmadığından değil, senin gibiler yüzünden.
Sabaha kadar futbol konuşurum seninle ve senin gibilerle.

Burak Sahin
28.10.2012, 17:41
En cok istediginiz sey bu zaten insani cileden cikartip sonrada ahanda sizin gercek yüzünüz bu deyip, buradan dislamak, ince ince kiyim yani...Bu mudur gercek forum yöneticisi yada ne biliyim yönetim kurulunun gercek görevi bu sekilde insanlarla oynamak mi??? Unutmayin ortada bir suc bir ayip bir günah varsa bunun yarisida size aittir.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 17:42
Sana şimdi öyle bir şey derdim ki....
İnsanlar birbirini kırıyor, sen ellerine odun veriyorsun.
Ben de yazmayacağım artık ama konuşacak şeyim kalmadığından değil, senin gibiler yüzünden.
Sabaha kadar futbol konuşurum seninle ve senin gibilerle.

futbol konuş lafım yokki...ama burda eleştirenlerin yüzde 50 si 60 ı futbol konusmuyor bu gerçeğide göz ardı etme...banada istediğini de buyur hakaret etceksen bu zaten beni haklı kılar diyeceğin bir şey kalmadıgı için anca hakaret yada tehdit edersin...

DEEP BLUE
28.10.2012, 17:42
küsenin derdi..

Oglum senin oldugun yerde biz kime ne verelim! Sen verirsin artik ne vereceksen!

Harun
28.10.2012, 17:43
İyi saçmaladınız... Silin şu mesajları, böyle rezillik olmaz.Başka iki üye yapsa çoktan silinmişti bu mesajlar.Yöteci yazdı diye silinmeyeck diye bir şey yok. Bayram bayram bu kadar terbiyesizlik olmaz.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 17:43
Oglum senin oldugun yerde biz kime ne verelim! Sen verirsin artik ne vereceksen!

hahaha çok komiksin ...güyada adamsın şu lafı ederek ...

Yaşar
28.10.2012, 17:46
futbol konuş lafım yokki...ama burda eleştirenlerin yüzde 50 si 60 ı futbol konusmuyor bu gerçeğide göz ardı etme...banada istediğini de buyur hakaret etceksen bu zaten beni haklı kılar diyeceğin bir şey kalmadıgı için anca hakaret yada tehdit edersin...
İnsanların yüzüne söylenemeyecek lafları arkasından söyleme.
45 yaşında(muhtemelen babanla yaşıttır) bir kişiyle konuşurken azıcık saygılı ol.
İki insan burada birbirine hakaret ediyor, gelip yumuşatacağın yerde, odun atıyorsun ateşe.

Hüseyin Başoğlu
28.10.2012, 17:48
İnsanların yüzüne söylenemeyecek lafları arkasından söyleme.
45 yaşında(muhtemelen babanla yaşıttır) bir kişiyle konuşurken azıcık saygılı ol.
İki insan burada birbirine hakaret ediyor, gelip yumuşatacağın yerde, odun atıyorsun ateşe.

ben gördüğümü söylüyorum....kimseyide körüklemeye amacı icinde değilim zaten körüklenen kendi kendini körüklüyor ayrıyetten bana hakaret ediliyor burda ben kime ne haraket yada saygısızlık etmişim ? eğer etmişşem gidin raporlayın yöneticilerdende ricam vursunlar direk cezayı...

jojuk
28.10.2012, 17:48
İyi saçmaladınız... Silin şu mesajları, böyle rezillik olmaz.Başka iki üye yapsa çoktan silinmişti bu mesajlar.Yöteci yazdı diye silinmeyeck diye bir şey yok. Bayram bayram bu kadar terbiyesizlik olmaz.
kimse burda sorumlu oldu diye agzına geleni söleyemez arkadaş tamam mı arkadaş sana katılıyorum bu yazdıklarına

macuka
28.10.2012, 17:53
Vay anasin ne senol gunesmis, kimi ove ove, kimi dove dove bitirememis...

Neyin kavgasi veriliyor burda? Reel hayatta belki kiminiz digerinin yanina girmek icin 5 ayri kapidan gecmek zorunda kalacak. Birbirini kirmak niye?

Kaya
28.10.2012, 17:56
BMN forum üslubunun dışına çıkan iletiler silinecek olup maçın devre arasına kadar başlık kilitlenmiştir.

Başlık açıldıktan sonra lütfen karşı fikriyatlar olarak birbirimize saygılı olacak şekilde paylaşımlarımıza devam edelim...

Sevgiler...

Kaya
28.10.2012, 19:54
Başlık açılmıştır.

Lütfen üslubumuz ile birbirimize saygılı olalım...

Sevgiler...

61_Serhat_61
28.10.2012, 20:27
Başlığı tekrar kapatın bence...
Seninle bi yere varamicaz biz...
Bunu hepimiz anladık...
Ama sende beyin noksanlığı olduğundan sen hala anlayamadın...
Pılını pırtını topla maçtan sonra git artık ya...

must61
28.10.2012, 20:30
1-0 gerideyiz.Takım iyi oynamıyor.Ama bu gece sen eleştiriyi değil övgüyü hakediyorsun bana kalırsa.Değişmezlerin olduğu konusunda eleştiriyordum, bu gece gerek kadro seçimi gerek oyuna müdahale olarak beni şaşırttın hocam.

Mağlup olsak bile kayıp olarak görmem bu maçı.

Trabzonspor 61
28.10.2012, 20:43
Kendisini ayakta alkışlıyorum!!!!:alkış::alkış::alkış:

alper*
28.10.2012, 20:47
Geçiş dönemi bitmedi mi hala Şenol Hocam :)

DeAgLeMaNyAq
28.10.2012, 20:57
Artık bahane kalmadı bu takım zor toparlar...

Burak Sahin
28.10.2012, 20:59
Hocam sözlesmeni sessizce, senin tarzina cok uygun bir sekilde uzattigin icin tesekkür ediyorum, bu sözlesmenin ilk meyvesinide bugün yemis olduk.

İbrahim CİHAN
28.10.2012, 20:59
1-0 gerideyiz.Takım iyi oynamıyor.Ama bu gece sen eleştiriyi değil övgüyü hakediyorsun bana kalırsa.Değişmezlerin olduğu konusunda eleştiriyordum, bu gece gerek kadro seçimi gerek oyuna müdahale olarak beni şaşırttın hocam.

kesinlikle ben de. mesela halilden kurtulduk. bu gayet olumlu benim için. emre formayı vermez artık.

bahadır2561
28.10.2012, 21:00
Bakalım ne diyecek ?

Mollasalihoğlu
Soner'i ve Emre'yi çok geç aldın hocam. Umarım haftaya 11'de oynatırsın.. Halil ve Olcan'ı da iyice askeri idmandan geçirmek lazım..

Harun-61
Janko gol atamadi diye elestiriler gelir hemen...

Bu adamin gol atmasini bekliyorsan Senol Hoca, sagdan soldan ortalar gelmesi lazim-son 15 dakika az da olsa yaptigimiz gibi.

Kac tane orta geldi bugün ?

Bülent Bayraktar
28.10.2012, 21:02
Takım eriyor her hafta dibe batıyoruz Allaha havale ediyorum seni kazanmak kaybetmek önemli değil
Her aksam yatmadan önce gitmen için dua ediyorum belki tutar da gidersin diye

Burak Sahin
28.10.2012, 21:02
Hayatimda Senol Günes kadar sansli bir adam görmedim, simdi kötü futbolu bir kenara birakip, yasinin sayilmayan golünü(ki yüzde 1 milyon goldübana göre) gündeme tasiyip günü kurtarma vakti, haydin gencler is basina....

Mehmet Fatih Silik
28.10.2012, 21:03
Bu macin hakki beraberlikti...Bursa'ya ilk defa yenildigimiz icin üzgünüm sadece...
Hoca gecen haftaki yanli$larini anladi ve bu mac en ideal 18'i cikardi...hic kimse ses etmesin...
Mac icinde Bari$'in 18'de bile olmadigindan haberi olmayanlar sirf hocaya saydirim diye "Kurtaricimiz Bari$i al $enol!" diyebiliyor...
Janko'nun 90 dak. oynamasini...Emre'nin oyuna girmesini hickimse tahmin edemezdi...hoca hepimizi $a$irtti mi? $a$irtti!
Colman ve Giray'da takima katilinca ve Janko ile Emre ilk 11'de oynarsa bu takim rayina oturur...

canna52

aynen katılıyorum.

hoca ilk defa doğru dizilişe yaklaştı bu maç 1,5 sezon sonra.

zokora yerine colman
olcan yerine emre
halil yerine henrique değişiklikleriyle bu iş olur.

zeki......zokora......bamba.......emerson
volkan...colman..............soner....emre
............janko.......henrique...

Mollasalihoğlu
Hayatimda Senol Günes kadar sansli bir adam görmedim, simdi kötü futbolu bir kenara birakip, yasinin sayilmayan golünü(ki yüzde 1 milyon goldübana göre) gündeme tasiyip günü kurtarma vakti, haydin gencler is basina....

Burak, tahrik etmeyi bırak istersen milleti..

Tatar Kemal
28.10.2012, 21:04
acilen istife etmeli. yerine hector cuper gibi kaliteli yabancı bir teknik direktör gelmeli. yerli hocaların hepsi birbirinden berbat. al birini vur ötekine. takım 2 senedir rezilleri oynuyor ve teknik heyet hiçbir hamle yapamıyor. yaptıkları da takımı iyice berbat hale getiriyor.

FC-ST-PAULI-61
28.10.2012, 21:04
Bu Kötü Futbol daha nekadar devam edecek Istifa et artik.

Armağan Dere
28.10.2012, 21:06
Bu gece umarım istifa etmeyi düşünür
yarın istifa edersin
etmen dileğiyle.

[KAPLAN]
28.10.2012, 21:07
Tarih yazmadan gitmek olmazdı elbet.

Tyler Durden
28.10.2012, 21:10

dogru soyluyorsun ama
biz daha rezil oyunlarida gorduk..bence dediginle cok alakali degil.
buradakilerin derdi sahayla degil zaten.kume dussek hocayi savunmaya devam edecek
vekaletsiz avukatlar var burada..

artvints
aynen katılıyorum.

zokora yerine colman
olcan yerine emre

bu kadro kusura bakma ama çok kötü bi kadro hele o henrique yi neye göre oraya yazdın hiç anlamadım.emre nin ordan orta kesmesini bekliyosan daha çok beklersin, volkan zaten kendi başına takılır sağda.

Burak Sahin
Burak, tahrik etmeyi bırak istersen milleti..

4-4-2 güzelde ne olcan nede yasin ileri geri calisabilen kanat adamlari degil, zaten formdada degiller, gördük beklerimiz bu mac rezil oldu maalesef. olcan ve yasinle olmadi, olmuyor, olmayacakta zaten, emre nin kisa metraj performansi bile yetti de artti bile...

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 21:11
4-4-2 güzelde ne olcan nede yasin ileri geri calisabilen kanat adamlari degil, zaten formdada degiller, gördük beklerimiz bu mac rezil oldu maalesef. olcan ve yasinle olmadi, olmuyor, olmayacakta zaten, emre nin kisa metraj performansi bile yetti de artti bile...

Bir şey yazma demiyorum :)

O kadar gerilimin üstüne " günü kurtarma vakti, haydin gencler is basina...." yazmana gerek yok ;)

Onur Şeref
28.10.2012, 21:14
21 senedir okuyorum 1.5-2 sene sonra mühendis olacağım ama senin kadar not almadım. Not almayı biraz bırak ve kafayı çalıştır. Sürekli yazmakla olmuyor yazdıklarından birazda birşeyler çıkar yada bırak ve git...

Bu takımın bu kadar kötü oynamaya hakkı yok.

Burak Sahin
28.10.2012, 21:14
üzüldügüm nokta kötü oyun ve skordan ziyade artik o kötü oyuna ve bu gibi skorlara alismaya basladik bu hic iyi degil...

canna52
28.10.2012, 21:15
bu kadro kusura bakma ama çok kötü bi kadro hele o henrique yi neye göre oraya yazdın hiç anlamadım.emre nin ordan orta kesmesini bekliyosan daha çok beklersin, volkan zaten kendi başına takılır sağda.

volkan bu takımın en etkili kenar oyuncusudur.

Burak Sahin
28.10.2012, 21:18
aynen katılıyorum.

zokora yerine colman
olcan yerine emre

henrique yerine emre, emre yerinede misal (ozan) olsa cok daha sisteme uygun bir takim olur, bu sekilde cok fantastik olmus....

Cyzio
28.10.2012, 21:19
Nöbetçi hakimin önüne bir adam getirip,

-"Efendim bu adamı kümeste yakaladık."

demişler. Hakim adama bir bakmış: Adamın iki elinde üçerden altı tavuk. Üstü başı tavuk tüyü ve tavuk pisliği içinde, cepleri yumurta dolu, yumurtalardan bazıları kırılmış ve paçasından aşağı akıyor. Hakim adama bakarken, adamdan ilginç bir talep gelmiş:

-"Avukatını istiyorum, hakim bey."

-"Oğlum, hersey o kadar belli ki; parana yazık. Avukat bu duruma ne diyebilecek?"

-"İşte ben de onu merak ediyorum hakim bey. Acaba avukat ne diyecek?"

Ben de şimdi heyecanla hocamızın açıklamalarını bekliyorum.

Acaba ne diyecek?

.

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 21:20
Nöbetçi hakimin önüne bir adam getirip,

-"Efendim bu adamı kümeste yakaladık."

demişler. Hakim adama bir bakmış: Adamın iki elinde üçerden altı tavuk. Üstü başı tavuk tüyü ve tavuk pisliği içinde, cepleri yumurta dolu, yumurtalardan bazıları kırılmış ve paçasından aşağı akıyor. Hakim adama bakarken, adamdan ilginç bir talep gelmiş:

-"Avukatını istiyorum, hakim bey."

-"Oğlum, hersey o kadar belli ki; parana yazık. Avukat bu duruma ne diyebilecek?"

-"İşte ben de onu merak ediyorum hakim bey. Acaba avukat ne diyecek?"

Ben de şimdi heyecanla hocamızın açıklamalarını bekliyorum.

Acaba ne diyecek?

.

O avukatları devlet ücretsiz veriyor hocam :)

Artık son 20 dk'daki taktiğe dönmemesinin açıklaması olmaz..

Turgay Atalay
28.10.2012, 21:21
Orta okulda sınıfımızın en uzun bebesine top şişirir, arkadaş kafayı sürter de gol atarsa çılgınlar gibi sevinirdik...Teknik direktörümüz yoktu...Bakıyorum Koskoca Trabzonspor da aynısını yapıyor...Ama teknik direktörü var...Anlamadım ben bu işi...Herkese hayırlı akşamlar.

canna52
28.10.2012, 21:21
henrique yerine emre, emre yerinede misal (ozan) olsa cok daha sisteme uygun bir takim olur, bu sekilde cok fantastik olmus....

fantastik falan değil bu sistemde henrique parlar.

emre de seken ortalara toplara o sihirli dokunuşları yapacak oyuncu diye koydum oraya. ceza sahasına ne kadar çok adam sokabilirsek skor gücümüz o oranda artar

Burak Sahin
28.10.2012, 21:22
Ama suda var o son dakikadaki golümüz verilmeliydi, futbolun adaleti yoktur, ne kadar kötüde oynasak hatta hak etmesekde 1 puanimiz calindi göz göre göre...

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 21:22
fantastik falan değil bu sistemde henrique parlar.

emre de seken ortalara toplara o sihirli dokunuşları yapacak oyuncu diye koydum oraya. ceza sahasına ne kadar çok adam sokabilirsek skor gücümüz o oranda artar

Henrique'de de Umut yok..

Janko-Emre etrafına ve Colman Soner'in yöneticiliğinin etrafına bir kadro kurmalıyız..

canna52
28.10.2012, 21:24
Henrique'de de Umut yok..

Janko-Emre etrafına ve Colman Soner'in yöneticiliğinin etrafına bir kadro kurmalıyız..

şenol güneşte umut var da henriquede yok öyle mi..

bu sistem henrique nin sistemi bence. takımda adam geçebilecek oyuncu eksikliği var.

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 21:27
şenol güneşte umut var da henriquede yok öyle mi..

bu sistem henrique nin sistemi bence. takımda adam geçebilecek oyuncu eksikliği var.

Şenol Güneş ile alakası yoktu pek yorumumun..

Berkay Yılmaz
28.10.2012, 21:27
Trabzonspor'u bu hale düşüren Şenol Güneş mi? Yoksa kahpece oyuncularımızı ayartan İstanbul kulüpleri mi? Ayıptır Biraz mantıklı düşünün..

jojuk
28.10.2012, 21:28
volkan şeni ilk 11 de oynatmayan adrianı oynatmayan şenol güneş emre güralı oynatmayan şenol güneş halile şans vermesi yasin öztekinde ısrar etmesi adaletsiz yapmasından başka bişey değil sahada koşmayan mücadele etmeyen oyuncularda ısrar etmesi şenol güneşi bu takımdan gitmesine sebep olacak şenol güneş bence artık istifa et yoksa rezil olacaksın

Harun
28.10.2012, 21:29
Nereden tutarsan tut elinde kallıyor.Kura ile sahaya bir 11 çıkarsan oynayın bakalım desen,bundan daha kötü oynayamaz.
Ş.G.'e desteğe devam edin.Çünkü gerçekleri ancak zaman gösterebilir.

canna52
28.10.2012, 21:30
Şenol Güneş ile alakası yoktu pek yorumumun..

seni görünce aklıma şenol güneş geliyor o yüzdendir..:D

Cyzio
28.10.2012, 21:30
Maş hakkındaki ve genel durum için görüşlerim:

1-) En tarışılan konu: Son dakika golü bence nizamiydi. Hakem vermemekle hata yapmıştır. Kafa uzatan bir oyuncuya ayak kaldırmak endirekt vuruştur, doğru. Ama Zokora arkasındaki oyuncuyu görmeden o hareketi yapmıştır. Tabir-i caizse, adam ayağa kafa uzatmıştır. Bence cezalandırılmaması gerekir. Tekrarını göremedim ama, galiba hakem de çift vuruş kararını galiba gol olduktan sonra verdi.

2-) Bursaspor golden başka iki de çok net pozisyon kaçırdı.

3-) Organize bir tek atağımız yok.

4-) Allah Onur ve Bamba'yı nazardan saklasın. Onlara birşey olursa, Şenol Güneş'in gerçek oyun gücünü çok acı bir şekilde tecrübe edebiliriz.

5-) "Ne üzülüyorsunuz, liderle puan farkımız açılmıyor." efsanesi bu hafta sona erdi. Çekirge...

6-) Ve en önemlisi: Trabzonspor bu oyunuyla, bu ligde hiç bir maçın (Belki Akhisar istisna.) peşin favorisi değildir. Dikkat edin; "kimseyi yenemez" demiyorum. Belki bazı galibiyetler alabilir, ama maalesef hiç bir maçın favorisi değiliz.

7-) Hafta içinde bu takım ne çalışıyor, onu da cidden çok merak ediyorum.

.

Laz_61
28.10.2012, 21:31
Istifa zamani geldi

Harun-61
28.10.2012, 21:31
Suan Lig TV'de canli yayinda.

Cyzio
28.10.2012, 21:32
O avukatları devlet ücretsiz veriyor hocam :)

Artık son 20 dk'daki taktiğe dönmemesinin açıklaması olmaz..

Biraz eski bir fıkra. Fazla kurcalama, yaşım ortaya çıkıyor :D.

.

Harun
28.10.2012, 21:35
Bu arada hocanın Janko'yu ve Zeki'yi oynatmasını tamamen mahalle baskısına bağlıyorum.Çünkü Janko Ş.G.'in istediklerini yapacak bir oyuncu profiline sahip değil.Zeki' de geleceği parlak ama Serkan direkt kesecek bir oyuncu değil. Bu maç " görün işte oynadı da ne oldu" dedirtecek bir maç oldu hoca için.Yani haksızken haklı duruma getirdiniz adamı :)

Tuğrul
28.10.2012, 21:37
Çift forvet sistemine nihayet döndü. Tebrik ederim.

Oyun olarak sahaiçi organizasyonu yine yok hocam.
Hocam senin bir sistemin var mı ?
Paslarda niye akıcılık yok ?
Neden yavaş pas yapıyorsunuz ?
Oyunu neden geriden başlatamıyorsunuz ?

Bu futbolcular pas hatası yapmaktan niye korkuyor.
Neden sorumluluk almıyorlar.
Artık dilimde tüy bitti.

Şenol hoca artık istifa etmeli. Bu sezon da ziyan olmaması için erdemli bir davranışta bulunarak gereğini yapmalı.

erolizmts
28.10.2012, 21:40
Hani düşünüyorum 82 puan toplayan takımı bu sezon teknik direktörsüz sahaya çıkarsan, eminim şu an 18 puanlı Galatasaray'a en azından 4 fark yapmış ve lider koltuğunda oturmuş olurdu.

O kadro üzerinden 2 sezon geçti ve takım neredeyse dibe vurmak üzere. Eğer yarın şikeciler de kazanırsa Trabzonspor'un hedefi yarından itibaren Uefa kupasına düşebilir. "Kadro çok kötü, 82 puanlık performans mı bekliyorsunuz..." diye düşünenlere sadece puan cetveline bakmalarını öneriyorum. Antalya, Gençlerbirliği, Eskişehir, Orduspor, Kasımpaşa üzerimizdeki takımlar. Ve o takımları zirvede dolaştıran şey kadroları değil oynadıkları futbol, takım oyunu ve sistem.

Takım ciddi anlamda başıboş oynuyor. Yani takımın sistemi budur, dizilişe bakınca oynamak istediği futbol şudur diyebileceğimiz hiçbirşey yok. İlk 11 yazılmış ve çıkın oynayın denmiş. Bariz şekilde görülüyor ki futbolcular teknik direktörsüz oynuyor gibi. 75'den sonra takım kendi sahasında doldur boşalt futbolu oynuyor. Çünkü orta sahayı pas yaparak çıkabilecek durumda değil. Çünkü buna yönelik bir sistem yok sahada. Hani teknik direktör farkı göremiyoruz. Yani "82 puanlı takım nasıl futbol oynuyorsa bugün de aynı futbolu oynuyoruz ama kadro kalitesi çok düşük.." bile diyemiyoruz. Böyle bir bahanemiz dahi yok.

MuratJ
28.10.2012, 21:41
geçen hafta bu saatlerde senin ne kadar futbol olarak yeteneksiz 5 para etmeyen kalitede bir adam olduğunu dile getirirken ceza almıştım. cezam bitti yine buradayım. çizgimi bozmadan neredeyse 1 senedir bu takıma teknik direktörlük yapmadığını söylemeye devam edeceğim. bu takıma şikeci aziz kadar zarar verdiğini söylemeye devam edeceğim. nasıl hocasın sen 2 yıldır kurduğun takımı oturtamadın. bence sen antreman bile yaptırmayı bilmiyorsun. 15 maçtır aynı kabusu izleyip duruyoruz. ama şenol güneş olduğun için işine bir şekilde devam ediyorsun. kalitesiz bir futbol adamısın.

jojuk
28.10.2012, 21:42
Hani düşünüyorum 82 puan toplayan takımı bu sezon teknik direktörsüz sahaya çıkarsan, eminim şu an 18 puanlı Galatasaray'a en azından 4 fark yapmış ve lider koltuğunda oturmuş olurdu.

O kadro üzerinden 2 sezon geçti ve takım neredeyse dibe vurmak üzere. Eğer yarın şikeciler de kazanırsa Trabzonspor'un hedefi yarından itibaren Uefa kupasına düşebilir. "Kadro çok kötü, 82 puanlık performans mı bekliyorsunuz..." diye düşünenlere sadece puan cetveline bakmalarını öneriyorum. Antalya, Gençlerbirliği, Eskişehir, Orduspor, Kasımpaşa üzerimizdeki takımlar. Ve o takımları zirvede dolaştıran şey kadroları değil oynadıkları futbol, takım oyunu ve sistem.

Takım ciddi anlamda başıboş oynuyor. Yani takımın sistemi budur, dizilişe bakınca oynamak istediği futbol şudur diyebileceğimiz hiçbirşey yok. İlk 11 yazılmış ve çıkın oynayın denmiş. Bariz şekilde görülüyor ki futbolcular teknik direktörsüz oynuyor gibi. 75'den sonra takım kendi sahasında doldur boşalt futbolu oynuyor. Çünkü orta sahayı pas yaparak çıkabilecek durumda değil. Çünkü buna yönelik bir sistem yok sahada. Hani teknik direktör farkı göremiyoruz. 82 puanlı takım nasıl futbol oynuyorsa bugün de aynı futbolu oynuyoruz ama kadro kalitesi çok düşük bile diyemiyoruz. Böyle bir bahanemiz dahi yok.
biz ne zaman şenol güneşi eleştirsek trabzonspor düşmanı ilan ediliyoruz bu sayfalarda kimse benim kadar trabzonsporu sevmesin ama şenol güneş yapamıyor artık istifa etmesi lazım

Burak Sahin
28.10.2012, 21:42
Şenol Güneş; ''Zemin bozuklugu, çıkışlarda top kayıplari ve oyunda sonuca gidemedik'', Bursaspor hangi zeminde oynadi diye sorarlar adama ?

Fatih Öztürk
28.10.2012, 21:43
Şenol Güneşi seviyorum diye mesaj yazmışım.hangi forum yöneticisi sildiyse yazıklar olsun.hatta bir kaç kelime söylemek istiyorum kendilerine lütfen benle irtibata geçsin kimse.

Cevap bekliyorum her kimsen yönetici bey

jojuk
28.10.2012, 21:44
Şenol Güneş; ''Zemin bozuklugu, çıkışlarda top kayıplari ve oyunda sonuca gidemedik'', Bursaspor hangi zeminde oynadi diye sorarlar adama ?
şenol güneşden bahaneler bahaneler bahaneler kaçış yolu arıyor :)

Burak Sahin
28.10.2012, 21:44
Senol Günes; '' Kazanamayabilirdik ama kaybetmeyi hak etmedik'' bu iste hocanin mentalitesinin özetidir....

Tuğrul
28.10.2012, 21:45
Maş hakkındaki ve genel durum için görüşlerim:

1-) En tarışılan konu: Son dakika golü bence nizamiydi. Hakem vermemekle hata yapmıştır. Kafa uzatan bir oyuncuya ayak kaldırmak endirekt vuruştur, doğru. Ama Zokora arkasındaki oyuncuyu görmeden o hareketi yapmıştır. Tabir-i caizse, adam ayağa kafa uzatmıştır. Bence cezalandırılmaması gerekir. Tekrarını göremedim ama, galiba hakem de çift vuruş kararını galiba gol olduktan sonra verdi.

2-) Bursaspor golden başka iki de çok net pozisyon kaçırdı.

3-) Organize bir tek atağımız yok.

4-) Allah Onur ve Bamba'yı nazardan saklasın. Onlara birşey olursa, Şenol Güneş'in gerçek oyun gücünü çok acı bir şekilde tecrübe edebiliriz.

5-) "Ne üzülüyorsunuz, liderle puan farkımız açılmıyor." efsanesi bu hafta sona erdi. Çekirge...

6-) Ve en önemlisi: Trabzonspor bu oyunuyla, bu ligde hiç bir maçın (Belki Akhisar istisna.) peşin favorisi değildir. Dikkat edin; "kimseyi yenemez" demiyorum. Belki bazı galibiyetler alabilir, ama maalesef hiç bir maçın favorisi değiliz.

7-) Hafta içinde bu takım ne çalışıyor, onu da cidden çok merak ediyorum.

.

Bu yazının altına imzamı atıyorum. İlave olarak hoca'nın futbolculara ezberlettiği ve uyguladığımız hücum organizasyonu yok. Set oyunumuz yok. Hücumumuz tamamen spontone gelişiyor.

Turgay Atalay

Sonuca gidecek pozisyon mu bulmuş acaba, hangi hayal aleminde yaşıyor, neyin kafası bu?

Harun
Geçen hafta:

Dünyanın hiç bir yerinde liderle arasındaki fark 2 puan olan takım eleştirlmez burda eleştirliyor.

Bu hafta:

Dünyanın hiç bir yerinde liderle arasındaki fark 5 puan olan takım eleştirilmez burda eleştirliyor.

5 hafta sonra:
Dünyanın hiç bir yerinde liderle arasındaki fark 10 puan olan takım eleştirilmez burda eleştirliyor.

Devre arası...

Sezon sonu ....

Bu arada hatılatayım, liderle aramızda 5 puan, küme düşme hattı ile de 6 puan var.

Fatih Özkan
28.10.2012, 21:47
Hocam!
Bişeyler yolunda gitmiyor...
Farkında mısın ?

jojuk
Geçen hafta:

Dünyanın hiç bir yerinde liderle arasındaki fark 2 puan olan takım eleştirlmez burda eleştirliyor.

Bu hafta:

Dünyanın hiç bir yerinde liderle arasındaki fark 5 puan olan takım eleştirilmez burda eleştirliyor.

5 hafta sonra:
Dünyanın hiç bir yerinde liderle arasındaki fark 10 puan olan takım eleştirilmez burda eleştirliyor.

Devre arası...

Sezon sonu ....

Bu arada hatılatayım, liderle aramızda 5 puan, küme düşme hattı ile de 6 puan var.
şenol güneşi savunanların bahanesi hazır hocaya iyi bir kadro sunulmadıki derler şimdi

MuratJ
burada aylardır Trabzonspor'u düşünen futbolu bilen geleceği gören değerli isimler şenol güneş tutkuluları tarafından bezdirildi. takım 15 maçtır her hafta daha rezil hale bürünüyor. hala sakince masallara devam ediyorlar. şenol güneş kalitesiz bir futbol adamıdır. ben bu pişkin açıklamalarından çıldırmak üzereyim. istifa etmekten başka yapacak hiçbirşeyi yok zerre Trabzonspor'luysa. benim için artık şenol güneş efsanesi diye bir efsanede yok.

Harun
28.10.2012, 21:48
şenol güneşi savunanların bahanesi hazır hocaya iyi bir kadro sunulmadıki derler şimdi

Bunu diyecek adam lig tablosuna bakıp ,üstümüzde bulunan takımların kadrosuna bakacak...

M.S.SOFU
28.10.2012, 21:49
Bu yazının altına imzamı atıyorum. İlave olarak hoca'nın futbolculara ezberlettiği ve uyguladığımız hücum organizasyonu yok. Set oyunumuz yok. Hücumumuz tamamen spontone gelişiyor.

kesinlikle aynı fikirdeyim
organizasyon sıkıntımız var

bunun üzerine bir de kondisyon sorunu eklendi mi maç izlemek işkenceye dönüşüyor.

Fatih
28.10.2012, 21:49
Şenol Güneş'in bu sezonki hedefi ne? Şampiyonluk olmadığı kesin.

jojuk
28.10.2012, 21:50
amacı yenilmemek yenmemek bütün maçları berabere kalıp şampiyon olmak :D

Burak Sahin
28.10.2012, 21:51
Bu yeni 3 yillik sözlesme olayini tam olarak nedenini bilen varmi???

Tyler Durden
28.10.2012, 21:52

hedefi baba ocaginda arkasina yaslanip parasini kazanmak.
nasilsa yaptigi ise bakan yok.karakteride duzgun zaten..ohh ne guzel iste.
biz isini dogru yapanlari degil karakteri duzgun adamlari severiz..nufusumuza
alacagiz ya.
bu adama sesini cikarmayan yonetimide allah bildigi gibi yapsin..

Tuğrul
28.10.2012, 21:53
Bazıları tebessüm edecek. Sıradışı ve hayalci bulacak.

Rayo vallaceno'nın teknik direktörü paco jemes tam aradığımız nitelikte hoca.

80'li yılların futbolundan sıyrılıp 2000'li yılların futbolunu oynamamız için aradığımız kan olacaktır.

surmnli
28.10.2012, 21:54
Arkadas bizler trabzonda da yasamiyoruz dagilmisiz dunyanin farkli farkli bolgelerine trabzonsporumuzun hasretiyle cok kucukte olsa bazi mutluluklari yasamak istiyoruz beni avustralyada zaten delirtiyordun simdi ispanyada cildirtiyorsun yapacak oldugun cok basit bir sey cik ve benden bu kadar de yerine baska bir allah kulu gelsin belki biraz bu takimla mutlu oluruz bizede yazik kardesim

Harun
28.10.2012, 21:55

80'li yılların futbolundan sıyrılıp 2000'li yılların futbolunu oynamamız için aradığımız kan olacaktır.

İsim önemli değil ..Neden olmasın

SüRMeNe_6161
niye bu kadar istikrarsız top oynuyoruza anlamıyorum

Cyzio
Bu yeni 3 yillik sözlesme olayini tam olarak nedenini bilen varmi???

Böyle bir şey mi var, gerçekten?

.

DEEP BLUE
28.10.2012, 21:56
Ben hiç bir eleştiri yazmayacagım hocaya. Düşene vurmayacağım. Malumun ilanıdır bu maç ve bu topu oynamak için coach of the year 2002 apoletine ihtiyaç var mıydı diye düşünsün herkes. Zaten her zamanki gibi teslim aldığı miras bitmek üzere. Alacağı ilk maçın ardından son eleştirimi yazıp veda edeceğim bu foruma.

h@msi61
28.10.2012, 21:57
Zokora ile oynadikca bu takimdan nirsey olmayacak hocam, gor artik.

bahadır2561
Böyle bir şey mi var, gerçekten?

.

Alıştıra,alıştıra söyleseydiniz keşke :)

Cyzio

Bu adamın doğum yerini biliyor musunuz?

.

MuratJ
28.10.2012, 21:58
terimin gs ye geldiği sezon ve sonunda şampiyon olan kurduğu kadro: muslera eboue ujfa semih balta engin melo selçuk emre elmander necati
şöyle bir bakarsak gs nin bir önceki sezonundan 10 farklı isim olduğunu görüyoruz. ve bu yepyeni kadroyla terimin elde ettiği başarıyı görüyoruz.

şimdi şenol güneşin takımına bakalım. üzerinde 2 yıldır çalışıyor. başarılı olduğu ekmeklerini yiyip tükettiği ersun yanal hocanın kurduğu kadronun ardından. 2. yılda kurabildiği takım: onur celustka giray bamba emerson zokora colman soner volkan olcan janko. bakarsak bi önceki sezondan 3-4 farklı isim görüyoruz. iskeletin geçmişi 2 yıla dayanıyor. %100 şenol güneş orjinli bir takım ve kadro. elde ettiği başarı nedir diye bakarsak sadece geçen her hafta dahada kötüye giden yerin diplerini delen dahada diplerine giren bir takım görüyoruz. hocanın ve taraftarlarının milli bahanesi takım daha oturmadı. 2 yıldır bir adam takım oturtamıyorsa ben ona teknik direktör bile demem. diğer örnekte 10 yeni isimle çat diye şampşiyon olan hoca var. ha bahsedeyim terimin o seneki kadronun kalitesi tek tek bakınca bizim kadro kalitesinden üstün değil. ama bizim teknik direktör kapasitesi en kötülerden.

evet terime çok karşı dururdum şenol güneşi hep ondan üstün tutar böyle konuşurdum. ama zamanla futbol öyle bir gerçek çarptı ki suratıma neyin ne olduğunu tam anladım. şenol güneş teknik direktörlükte fatih terimin 1000de 1i bile olamaz. o kalitesi yok. futboluda bildiğini düşünmüyorum. şenol güneş artık benim için bir efsane falanda değildir.

Cyzio
28.10.2012, 21:59
Alıştıra,alıştıra söyleseydiniz keşke :)

Öyle ya... Şurada yaşımız gelmiş 50'ye... :D

.

jojuk
28.10.2012, 22:00
niye bu kadar istikrarsız top oynuyoruza anlamıyorum
profil resmine bak ona sor :)

bahadır2561
28.10.2012, 22:01
Öyle ya... Şurada yaşımız gelmiş 50'ye... :D

.

estağfurullah hocam öyle demek istemedim

MuratJ
28.10.2012, 22:02
Mollasalihoğulları şuan çalışıyor sanırım anca yarın teşrif ederler. Zira yeni bahaneler yeni savunma yöntemleri mekanizmaları geliştirmeye çalışıyorlar. Şenol Güneşten daha kötü bir örnek olamaz. en kötünün ellerindeyiz. anca dahada kötüye gideriz böyle.

Cyzio
28.10.2012, 22:03
estağfurullah hocam öyle demek istemedim

Eğleniyoruz şurada. Öyle demek istemediğinizi ben de biliyorum :). Benimki, kendi kendimle dalga geçmek :D.

.

Onur Şeref
28.10.2012, 22:04
Broos dönemi Trabzonspor; 1'i hükmen 5 G, 3 B, 5 M... 2012 Şenol Güneş dönemi Trabzonspor; 3 G, 4 B, 2 M... Aradaki 7 farkı bulun...

Hugo Broos'a neden şans verilmedi o zaman diye sorarlar adama.

Sefa
28.10.2012, 22:04
Halil ile mutluluklar.. 2 seneyi yedin 3 daha yersin 5.. Durmak yok yola devam..

Beraberlikspor yaratmaya çalışıyor korkaklık düz boyu..

Tuğrul
28.10.2012, 22:05
Bu adamın doğum yerini biliyor musunuz?

.

Yok o kadar detaylı araştırma yapmadım:)

Yalnız Barca karşısındaki oyun mantalitesine hayran oldum.

Defansı orta çizgiye çıkaran, hızlı ve coşkulu bir futbol oynatıyor.

Rayo, Barca karşısında topla oynama yüzdesi %46

Bu raddeye çıkabilen takım yok. Buna Real da dahil.

bahadır2561
28.10.2012, 22:06
Eğleniyoruz şurada. Öyle demek istemediğinizi ben de biliyorum :). Benimki, kendi kendimle dalga geçmek :D.

.

Dalga geçilecek o kadar adam varken kendinize haksızlık ediyorsunuz :)

MuratJ
28.10.2012, 22:06
Trabzonsporu karşılıksız çıkarsız harbiden yürekten seven herkes bu takımı bu kalitesiz adamın elinden kurtarmak için elinden geleni yapar. 3 temmuz sürecinden sonra gelişen 2 sezonda şikeci aziz kadar zarar verdi bu takıma futbol bilgisizliği ve kalitesizliğiyle

Fatih
28.10.2012, 22:07
hedefi baba ocaginda arkasina yaslanip parasini kazanmak.
nasilsa yaptigi ise bakan yok.karakteride duzgun zaten..ohh ne guzel iste.
biz isini dogru yapanlari degil karakteri duzgun adamlari severiz..nufusumuza
alacagiz ya.
bu adama sesini cikarmayan yonetimide allah bildigi gibi yapsin..

Hedef şampiyonluk değilse günü kurtarma adına yaptığı işleri bir kenara bırakıp elindeki genç yeteneklere şans vererek gelecek yılların takımını kursun.

jojuk
28.10.2012, 22:09
takım dökülüyo trabzonspor eriyor bitiriyor şenol güneşe laf kondurmayanlara söliyorum artık görün ne yapmaya çalıştıgını şenol güneşin

Fatih Öztürk
28.10.2012, 22:10
Tek suçlu hoca değil.Sadri Şener efendi elinden kaçırdığı iyi oyuncuların hesabını vermeden Şenol hocaya yüklenmenin alemi yok.bencede hoca istifa etmelidir.ama ondan önce yönetici diye ortalarda dolananlar istifalarını vermelidir.

Onur Şeref
28.10.2012, 22:14
Yahu arkadaş ne kaçırılan oyuncusundan bahsediyorsunuz siz? Sözleşme yenilemeyip gittiler zorla mı tutacaklardı bu adamları? Silah mı dayasınlar kafalarına.

O adamlar gideli 2 sene olmuş ve sen 2 senedir ne yapıyorsun ona bak. Kadronun kalitesiz olduğunu falanda düşünmüyorum ben.

Janko > Umut + Burak
Sapara = Selçuk
Olcan, Yasin > Engin
Bamba > Egemen
Emerson > Cale
Soner > Ceyhun

Peki bu takım ne oynuyor? Bu oyuncular neden oynayamıyor? Kim oynatamıyor? Ben mi Sen mi yoksa filozof mu?

Cyzio
28.10.2012, 22:15
Yok o kadar detaylı araştırma yapmadım:)

Yalnız Barca karşısındaki oyun mantalitesine hayran oldum.

Defansı orta çizgiye çıkaran, hızlı ve coşkulu bir futbol oynatıyor.

Rayo, Barca karşısında topla oynama yüzdesi %46

Bu raddeye çıkabilen takım yok. Buna Real da dahil.

Emeklerinize sağlık. Ama doğum yeri Trabzon değilse, yaptığınız bütün bu araştırmaların değeri sıfırla çarpılır. "Baştan uyarayım" dedim.

.

Cyzio
28.10.2012, 22:17
Dalga geçilecek o kadar adam varken kendinize haksızlık ediyorsunuz :)

Teşekkürler.

.