PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Murat Erdem
28.11.2009, 11:58
Şurada ki dalkavukluktan da gına geldi artık !
Hakikaten bu takımın taraftarlığı bize kalmıyor !!!!!!

Erdal
28.11.2009, 11:59
Murat, görmüyormusun...Adamlar bitmiş...Bittiklerinin de farkındalar...Hoca'yı ikna edemeyince bırakmayı düşünecek kadar farkındalar...Kaptan seçiminden kadro dışı bırakılanlardaki gelişmelere kadar ben olayı takımla artık ilgilenmeyecekleri şeklinde okuyorum...Ya da öyle istiyorum...

calypso
28.11.2009, 12:00
Banada biraz öyle geldi Erdal Abi.Ne doğsa fare doğdu dicekmiş intibası bıraktı.

Hoca para konuşsa ''Neden para konuştu?Para Trabzon'dan daha mı önemli?'' denirdi.Konuşmayıncada teslimiyet olmuş garip doğrusu...

aynen oyle..bizim taraftarin kafasi karisik.. ne zamanki yikici elestiri yerine yapici elestiri yapmayi ogrenecegiz o zaman iste birseyler degisecek.

Sabri Kurban
28.11.2009, 12:00
Umarım takımı toparlar. Ocak'ta bekliyorduk daha erken geldi. Yönetimin son hamlesi de Tekke olacaktır. O da olur yine takım iş yapmazsa yönetim gidicidir zaten.

Erbay
28.11.2009, 12:01
Hayırlı olsun.

Murat Erdem
Senin Trabzonla organik bağın var. Objektif olamıyorsun. İstediğin gibi görmek işine geliyor.

U.Sadıkoğlu
Eskişehirspor maçında takımın başında Şenol Güneş mi olacak ?

Erdal
28.11.2009, 12:02
Luzumsuz alınganlık yapıyorsun...Sana göre dağ fare doğurdu...Başkalarına göre değil...Nesi dalkavukluk bunun...

Zidane
Şenol hocamızı yine kurtarıcı olarak aldık.Başı beladayken sarılacak adamı iyi biliyor Trabzonspor.

Bir kerede böyle isimleri doğru zamanda doğru insanlarla buluşturabilesek belkide başarılı olacağız.Şenol Güneş meseleside budur Fatih Tekke meseleside.Doğru zamanda doğru yerde olmalıydılar.Yanlış zamanda kurtarıcı pozisyonuna düşürdük ikisinide.

Oğuzhan Fidan
efsana kadroyu kurmalı.. hayırlı olsunn ben başarısız sonuçlarda alınsa dahi destekliceme söz veriyorum taaki istikrar sağlanana kadar...

Erdal
28.11.2009, 12:03
Senin Trabzonla organik bağın var. Objektif olamıyorsun. İstediğin gibi görmek işine geliyor.

İyi ama Trabzon'la bağım olmakla ne ilgisi var bunun...Yapma Murat :)

Napoli
28.11.2009, 12:03
61 numaraları topla ne yahu. Kaç tane 61 numara şu Trabzonsporda oynayabilir. Yattara da dahil 0.

O senin beğenmediğin 61 numaralrın %75 bugunkü oyunculardan kat ve kat daha iyi oynamaz ise bende futbol konusmam.. Bank asyadan golcu al Gokhan denilen zattan daha çok iş yapar..

albatros
28.11.2009, 12:04
Şenol Güneş'le sözleşme imzalanırsa kaç yıllık olduğunun veya feshedilme halinde ağır şartların olmasının bence hiç önemi yok.teknik direktörlüğünü bir kenara bırakalım, Şenol Güneş'le 10 yıllık sözleşme imzalansa da başarısız sonuçlar alınıp da yönetim Şenol Güneş'i göndermek istese Şenol Güneş'in direneceğini veya klübü fifa'ya şikayet edeceğini düşünmüyorum.yani 3 sene olmuş 5 sene olmuş 10 sene olmuş çok önemli değil bence.

seyyah61
28.11.2009, 12:06
Hayirli olsun.
Ikinci döneminin sonlarini hatirlasam da ücüncü dönemini net olarak hatirliyorum.
Umarim bu sefer seytanin bacagini kirar.

Erdal
28.11.2009, 12:06
Yani...Ne yapacak Şenol hoca tazminat pazarlığı mı yapacak? Sonra başkan olduğunda vurmazmıyız yüzüne :)

Mehmet Fırat
28.11.2009, 12:07
Hayırlısı olsun.

Madem artık resmileşti, arkandayız ŞG. Şu an seni isteyip de seneye 'istifa' diyecek olanlara inat!

Napoli
28.11.2009, 12:09
Yani...Ne yapacak Şenol hoca tazminat pazarlığı mı yapacak? Sonra başkan olduğunda vurmazmıyız yüzüne :)

Erdal abi illaki para konusulmustur,sSenol guneş Maddeler koymustur,basına boyle yansıması normaldir.. Senol Hoca hakkı neyse alıcaktır..Keriz değil kendisi.. ama Basına çıkjıp senol Bukadar istedi vs vs denmez,Ayıp..

Erdal
Hayırlısı olsun.

Madem artık resmileşti, arkandayız ŞG. Şu an seni isteyip de seneye 'istifa' diyecek olanlara inat!

Kimmiş onlar Mehmet? Haksızlık ediyorsunuz Trabzonspor taraftarına...Rejkard tartışılıyor işte gs liler tarafından...Bizim tribünlerden Hugo Broos a yönelik bir şey oldu mu?

mehmets61
hayırlı ve sabırlı yıllar diliyorum...

Murat Erdem
28.11.2009, 12:10
Şenol hoca bir iki sene sabredebilseydi, camia Trabzonspor başkanlığını altın tepside sunacaktı kendisine. Ama bu ''cadı kazanı'' olarak gördüğüm süreçten nasıl çıkacak, o hususta şüphelerim var. Gereksiz bir fedakarlıkla kalacak bence. Bu yönetimim gardı, sizin düşündüğünüz kadar düşmüş değil.

Erdal
28.11.2009, 12:11
Napoli ihtimal üzerine söyledim...Bence de para konuşulmultur...Bütçe konuşulmuştur..Ayrıca Şenol hoca mali durumu sadece yöneticilerden de sormadı...Biliyor şartları...Ha olmaz...Olmayabilir...Ama olur u düşünme günü değil mi bu gün?

Bu şartlarda daha iyi ne olabilirdi merak ediyorum ? Ne olabilirdi Murat?

Mehmet
28.11.2009, 12:12
Trabzonspor için
Hugo Broos mu Şenol Güneş mi
daha iyidir?
sorusuna tercihiniz eğer Hugo Bros ise
aklınızdan şüphe ederim.

Şenol Güneş, Trabzonspor ve tüm taraftarımız için hayırlı olsun.

albatros
28.11.2009, 12:13

ben de onu diyorum abi.bu yüzden sözleşme 5 senelik olmuş 10 senelik olmuş ne önemi var bunu tartışmaya :)

elif dikmen
28.11.2009, 12:14
2 sezondur beklediğim an geldi :) bugün benden mutlusu olamaz :)

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:14
Şenol hoca bir iki sene sabredebilseydi, camia Trabzonspor başkanlığını altın tepside sunacaktı kendisine. Ama bu ''cadı kazanı'' olarak gördüğüm süreçten nasıl çıkacak, o hususta şüphelerim var. Gereksiz bir fedakarlıkla kalacak bence. Bu yönetimim gardı, sizin düşündüğünüz kadar düşmüş değil.
abi eğer biz arkasında durursak bırakın yönetimi kimse harcayamaz şenol hocayı....

Erdal
28.11.2009, 12:16
Şenol Güneş Trabzonspor'un müstakbel başkanıdır....İnşallah...Sahiden kurumsallaşma istiyorsak bu fikre yoğunlaşmak lazım...

Mehmet Fırat
28.11.2009, 12:16
Kimmiş onlar Mehmet? Haksızlık ediyorsunuz Trabzonspor taraftarına...Rejkard tartışılıyor işte gs liler tarafından...Bizim tribünlerden Hugo Broos a yönelik bir şey oldu mu?

Kim Abi biliyor musun?

Ersun Yanal'ın gelişine sevinip, 1 sene sonra istifa diye tutturanlar, bu da yetmezmiş gibi 'Özür Diliyorum' başlığı açanlar...

Hugo Broos ayrıydı, çünkü kimse tanımıyordu onu imza atılana kadar. O yüzden gelmesini isteyen de yoktu doğal olarak. Ama sonra, hazırlık maçları + Sivas galibiyeti ile göklere çıkardılar hocayı. Ardından gelen kötü sonuçlarla da yerin dibine soktular.

Rijkaard ile sözleşme imzalarken GS yönetimi, bu seneyi nasıl bitirirsek bitirelim, Rijkaard takımda kalacak dedi. Bizim yönetim Broos'un arkasında böyle durabildi mi?

Tribün meselesine gelirsek, daha geçen Kasımpaşa maçında 'Broos istifa' diye pankart açıldı. :)

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:17
bu gün çok mutluyum, gerçekten çok mutluyum, belki şenol hocanın elinde sihirli değnek yok ama şenol hoca yavaş yavaş üstesinden gelecek çünkü bu camia artık ona sonuna kadar inanıyo...

karatasof
28.11.2009, 12:18
Yönetim ve Başkan kesinlikle TS'u düşünmediklerini göstermiş oldular.Bu hareket tamamen okları kendi üzerlerinden çekmek adına yapılmış bir operasyondur.Maalesef kendisini takdir ettiğim Şenol Güneş'te bu oyuna alet olmuştur,hemde gönüllü bir şekilde.Umarım yanılan ben olurum ancak bu operasyonun sonunu hayırlı görmüyorum.

Zidane
Hocamız daha gelmeden forumda istifa başlıkları açılıyor ne garib bi kitleyiz biz

Özkan
Kilitlenen başlığın kilitleneceğinden emindim, çünkü kurallara uymuyordu. Aynı konunun tartışldığı bir sürü başlık vardı ama ben de söz vermiştim o başlığı açacağıma. BMN yönetiminden özür diliyorum, kıymetli vakitlerini çaldım.

O başlıktaki iletim:

Son dönemlerde Trabzonspor câmiâsının dilinden düşürmediği sözcük, istikrâr. Teknik direktör istikrârıyla -bundan anlaşılan küme düşsek bile hocanın yollanmaması- başarıya ulaşacağımız düşünülüyor. Trabzonspor târîhine baktığımızda, son 26 yıl içinde kendisinde ısrâr edilen tek teknik direktörün Şenol Güneş olduğunu görüyoruz. Peki mantramız, "hokus pokusumuz" olan "istikrâr" işe yaramış mı? Lig ikinciliği, şampiyonla ligine kalamamak, saçma sapan takımlara elenmek, Hikmet Karaman'ın 2 kere aldığı Türkiye Kupası başarı olarak görülebilirse, evet.

Yalnızca teknik adamda değil, yönetimde, kadrolarda da istikrâr gerekiyor ve bunun için doğru isimleri seçmek gerekiyor. Yönetim ve kadro istikrârını nispeten yakalayabildiğimiz bir dönemde bile Şenol Güneş, 3,5 yıl sonunda yalnızca 2. olabilmiştir. Şampiyonluk, kendi kişisel yanlışları yüzünden kaybedilmiştir. Demek ki doğru isim kendisi değildir.

Daha önce, Şenol Güneş geldiği gün istifâ başlığı açacağımı söylemiştim ve şimdi açtım. Kendisine destek vs. vermiyorum ve o gitmeden Trabzonspor'un herhangi bir maçını izlemeyi düşünmüyorum.

Murat Erdem
Erdal, beni anlamamakta ısrar ediyorsun !

Benim dediklerimin özü : Hasan Yener'in açıklamalarında, teslim olmuş, yetkilerinden Şenol hoca için vazgeçmiş bir yönetim anlamı çıkaramadım.

Bizim umudumuz neydi ?

2 ay dolaşıp bulamayınca, çaresizilikten H.Broos'a sarılan zihniyet aynen duruyor. Ş.Güneş ile H.Broos arasında, göreve getirilişleri biçiminde fark göremiyorum.

Ömer Kibar
28.11.2009, 12:20
tüm camiamıza hayırlı olsun

Ömer Bayrak
Kim Abi biliyor musun?

Ersun Yanal'ın gelişine sevinip, 1 sene sonra istifa diye tutturanlar, bu da yetmezmiş gibi 'Özür Diliyorum' başlığı açanlar...

Hugo Broos ayrıydı, çünkü kimse tanımıyordu onu imza atılana kadar. O yüzden gelmesini isteyen de yoktu doğal olarak. Ama sonra, hazırlık maçları + Sivas galibiyeti ile göklere çıkardılar hocayı. Ardından gelen kötü sonuçlarla da yerin dibine soktular.

Rijkaard ile sözleşme imzalarken GS yönetimi, bu seneyi nasıl bitirirsek bitirelim, Rijkaard takımda kalacak dendi. Bizim yönetim Broos'un arkasında böyle durabildi mi?

Tribün meselesine gelirsek, daha geçen Kasımpaşa maçında 'Broos istifa' diye pankart açıldı. :)
brosla şenol hocayı bir tutmayalım lütfen, şenol hoca senden benden birisi, şenol hoca TRABZONUN yetiştirmiş olduğu en büyük futbol insanı, eğer şenol hocada istikrar sağlayamaz isek kimsede sağlayamayız bunu artık anlamamız gerekir....

Erdal
Mehmet, Ersun hoca' gidişine üzülmeyenlerden biriyim...Hatta yanlış bilmiyorsam gidşi ile hikayelerde o nun hikayesine değil diğerlerinin hikayelerine inandığım için ilk özür dileyen de benim...

Bir teknik adam başarılı sonuçlar alıyorsa övülür, aksi halde yerilir...Sadece futbolda değil hayatın her alanında böyledir. Talat Aydemir darbe yapmayı başaramadı asıldı Kenan Evren başardı Marmariste resim çiziyor....

3 mağlubiyet daha alsın görelim bakalım Rejkard kalıyor mu?

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:21
Hocamız daha gelmeden forumda istifa başlıkları açılıyor ne garib bi kitleyiz biz
nerde açıldı bu başlık????

serdaracıl
28.11.2009, 12:22
Artık huzur istiyorum:)

Erdal
28.11.2009, 12:22
Ayrıca bence Şenol Güneş istifa başlığı kilitlenmemeli...İstikrar başlıkları işe yaramadı istifa başlığı yarayabilir:)

Napoli
28.11.2009, 12:23
şenol hocanın sözleşmesinde büyük tazminat maddeside olsa bir işe yaramayacaktır.
gün gelecek trabzonun evladı trabzondan paramı istiyora gelecektir.
şenol hocanında bu durumda, aman benim tazminat maddem var ben istifa etmem beni kovsunlar düşüncesinde olmayacağını hepimiz biliyoruz.

Zidane
28.11.2009, 12:24
Yani anlayamıyorum Trabzonsporlu oluşunu geçtim,Türk milli takımını en üst seviyeye çıkartmış bir ismi getiriyoruz ve beğenmiyoruz.Beğenin de demiyorum ama kimi getirmemiz gerektiğini de söyleyin de öğrenelim bizde şu durumu.Teknik direktörde de öyle başkanda da öyle.Değişsin diyen,geleni beğenmeyen çok,çözüm veren yok.

Erdal
28.11.2009, 12:24
Şenol Güneş öyle saf, vur kafasına al ekmeğini falan bir adam değil...Bence gelişini iyi hesap etti...Daha fazla kredi bulacağı bundan başka bir ortam bulamazdı...Başkanlığın ilk adımı olur inşallah...Sonra da spordan sorumlu devlet bakanı falan olur herhalde :)

Erdal
28.11.2009, 12:25
Adam federasyonu mehkemeye verdi yahu...Kim cesaret eder buna :)

Emre ÖZTÜRK
Kilitlenen başlığın kilitleneceğinden emindim, çünkü kurallara uymuyordu. Aynı konunun tartışldığı bir sürü başlık vardı ama ben de söz vermiştim o başlığı açacağıma. BMN yönetiminden özür diliyorum, kıymetli vakitlerini çaldım.

O başlıktaki iletim:

Son dönemlerde Trabzonspor câmiâsının dilinden düşürmediği sözcük, istikrâr. Teknik direktör istikrârıyla -bundan anlaşılan küme düşsek bile hocanın yollanmaması- başarıya ulaşacağımız düşünülüyor. Trabzonspor târîhine baktığımızda, son 26 yıl içinde kendisinde ısrâr edilen tek teknik direktörün Şenol Güneş olduğunu görüyoruz. Peki mantramız, "hokus pokusumuz" olan "istikrâr" işe yaramış mı? Lig ikinciliği, şampiyonla ligine kalamamak, saçma sapan takımlara elenmek, Hikmet Karaman'ın 2 kere aldığı Türkiye Kupası başarı olarak görülebilirse, evet.

Yalnızca teknik adamda değil, yönetimde, kadrolarda da istikrâr gerekiyor ve bunun için doğru isimleri seçmek gerekiyor. Yönetim ve kadro istikrârını nispeten yakalayabildiğimiz bir dönemde bile Şenol Güneş, 3,5 yıl sonunda yalnızca 2. olabilmiştir. Şampiyonluk, kendi kişisel yanlışları yüzünden kaybedilmiştir. Demek ki doğru isim kendisi değildir.

Daha önce, Şenol Güneş geldiği gün istifâ başlığı açacağımı söylemiştim ve şimdi açtım. Kendisine destek vs. vermiyorum ve o gitmeden Trabzonspor'un herhangi bir maçını izlemeyi düşünmüyorum.

Dostum senin amacın ne!!

Murat Erdem
Erdal, beni anlamamakta ısrar ediyorsun !

Benim dediklerimin özü : Hasan Yener'in açıklamalarında, teslim olmuş, yetkilerinden Şenol hoca için vazgeçmiş bir yönetim anlamı çıkaramadım.

Bizim umudumuz neydi ?

2 ay dolaşıp bulamayınca, çaresizilikten H.Broos'a sarılan zihniyet aynen duruyor. Ş.Güneş ile H.Broos arasında, göreve getirilişleri biçiminde fark göremiyorum.

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:26
Yani anlayamıyorum Trabzonsporlu oluşunu geçtim,Türk milli takımını en üst seviyeye çıkartmış bir ismi getiriyoruz ve beğenmiyoruz.Beğenin de demiyorum ama kimi getirmemiz gerektiğini de söyleyin de öğrenelim bizde şu durumu.Teknik direktörde de öyle başkanda da öyle.Değişsin diyen,geleni beğenmeyen çok,çözüm veren yok.

kardeş bu eleştirenlerin kendisini getirsek, bir gün sonra unuturlar tekrar istifa diye söylenirler, adamların huyunda var bu ne demişler can çıkar huy çıkmaz....

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:27
Dostum senin amacın ne!!
bence amaçsız, başarıya köstek olan birisi....

Salih Edip
28.11.2009, 12:28
o başlığın daha hocamız gelmeden açılması bana çok dokundu. bu siteyi ziyaret eden başka takım taraftarları da vardır. Trabzonun imajını yerin dibine düşüren , milleti kendine güldürtecek bir başlığı nasıl açabilmişler merak ediyorum

Erdal
28.11.2009, 12:28
Murat, bir görelim bekleyelim...Olmaz ise konuşalım derim ben...Söz konusu Trabzonspor olunca umut hep vardır....

albatros
28.11.2009, 12:29

O başlıktaki iletim:

görüşlerinizi bir şekilde açıklamışsınız, saygı duyuyorum.ama şu sondaki o gitmeden Trabzonspor'un herhangi bir maçını izlemeyi düşünmüyorum kısmını anlamıyorum anlamayacağım da.bazı arkadaşlarımız bunu çok yapıyor.çok üzücü bir durum.istemediğimiz şeyler olunca takıma küsüp destek vermemek çok ama çok yanlış bir şey.
kaldı ki bu sözü söyleyenler ben eminim ki yine maçlarımızı izleyecektir.

Özkan
Dostum senin amacın ne!!Kendisiyle kan dâvâmız var. Dedesinin dedesinin babası bizim evden kız kaçırmış, bizimkiler de vurmuş onu.

Şaka bir yana, Şenol Güneş'i severim. Efsâne takımımızın kaptanıdır, beyefendi bir insândır, kendisini yönetimde görmek istiyorum vs. ama teknik direktörlüğünü beğenmiyorum. Hayâtımdaki en büyük trajedilerden birinde Şenol Güneş'in imzâsı var ve kendisini aynı konumda yeniden görmek istemiyorum.

Zidane
birde o gidene kadar Trabzonsporun maçını seyretmeyeceğim gibi bişe yazmış.Nası bi ruh haline girdi bu şehir ve taraftar

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:30
görüşlerinizi bir şekilde açıklamışsınız, saygı duyuyorum.ama şu sondaki o gitmeden Trabzonspor'un herhangi bir maçını izlemeyi düşünmüyorum kısmını anlamıyorum anlamayacağım da.bazı arkadaşlarımız bunu çok yapıyor.çok üzücü bir durum.istemediğimiz şeyler olunca takıma küsüp destek vermemek çok ama çok yanlış bir şey.
kaldı ki bu sözü söyleyenler ben eminim ki yine maçlarımızı izleyecektir.
isabet olur izlemesin maçları, hocaya küfür etmek için sebep arıcak biri izlemesin maçları daha iyi:D

Salih Edip
28.11.2009, 12:31
isabet olur izlemesin maçları, hocaya küfür etmek için sebep arıcak biri izlemesin maçları daha iyi:D

bence izlesin de biraz günahını alsın hocanın

Özkan
28.11.2009, 12:32
Açtığım, haklı bir gerekçeyle kilitlenen ve kaldırılan başlık bizi küçük düşürüyormuş. Pekiyi, aynı ismi 4. kere teknik direktör yapmak komik değil mi?
birde o gidene kadar Trabzonsporun maçını seyretmeyeceğim gibi bişe yazmış.Nası bi ruh haline girdi bu şehir ve taraftarHer maçta aklıma '96'daki Van ve fb maçları gelecek ve moralim bozulacak. Kendime garezim mi var, neden maç izleyeyim?

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:32
Kendisiyle kan dâvâmız var. Dedesinin dedesinin babası bizim evden kız kaçırmış, bizimkiler de vurmuş onu.

Şaka bir yana, Şenol Güneş'i severim. Efsâne takımımızın kaptanıdır, beyefendi bir insândır, kendisini yönetimde görmek istiyorum vs. ama teknik direktörlüğünü beğenmiyorum. Hayâtımdaki en büyük trajedilerden birinde Şenol Güneş'in imzâsı var ve kendisini aynı konumda yeniden görmek istemiyorum.
senin beğenmediğin hoca fifa tarafından yılın en iyi teknik trektörü seçilen TEK TÜRK hoca biliyomusun????

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:34
Açtığım, haklı bir gerekçeyle kilitlenen ve kaldırılan başlık bizi küçük düşürüyormuş. Pekiyi, aynı ismi 4. kere teknik direktör yapmak komik değil mi?Her maçta aklıma '96'daki Van ve fb maçları gelecek ve moralim bozulacak. Kendime garezim mi var, neden maç izleyeyim?
o kadar geri gittin bari biraz daha geri gitte efsane trabzonsporun efsane kaptanınıda hatırla....

yorumsuz6117
28.11.2009, 12:36
Bize gelebilecek en iyi hoca geldi Şenol Güneş'i istemeyenler Trabzonspor'u tutmasınlar..

Mehmet Fatih Yavuz
28.11.2009, 12:37
Geçmişte yaşamayı, kötü anılarını unutmayı başaramayanlar psikolojik olarak zaten maç izlemek için gereken asgari şarta sahip değil demektir. Zaten kendisi de sürekli 96 senesini hatırlayacağını söylemiş. İzlememesi isabet olmuştur. Kendi teşhisini doğru koyduğun için tebrik ederim. Başarısızlıklara takılıp kalmanın da başarısızlıktan başka getirisi olmayacaktır.

Özkan
28.11.2009, 12:37
o kadar geri gittin bari biraz daha geri gitte efsane trabzonsporun efsane kaptanınıda hatırla....O günleri görmedim ama '96'yı çok net hatırlıyorum. Anorthosis ve Kiev maçlarını da.

Özkan
28.11.2009, 12:38
Bize gelebilecek en iyi hoca geldi Şenol Güneş'i istemeyenler Trabzonspor'u tutmasınlar..Sizin gözünüz dönmüş.

Mehmet Fatih Yavuz
28.11.2009, 12:38
Geri iyi gidiyorsun ama bazı şeyleri yanlış hatırlıyorsun. Kiev maçında ziya doğan vardı.

devilkid
28.11.2009, 12:39
elimizde tescilli hoca varken dısarda bi ton verip ararız...adam bizle çalışmaya can atıyor burun kıvırıyoruz...valla ilginciz...

yorumsuz6117
28.11.2009, 12:41
Sizin gözünüz dönmüş.
Şenol Güneş uzun bir süre bu takımın teknik direktörü olucak istesen de istemesen de..:)

Onur Civelek61
28.11.2009, 12:41
Hoşgeldin güzel insan :)

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:42
O günleri görmedim ama '96'yı çok net hatırlıyorum. Anorthosis ve Kiev maçlarını da.
kiev maçını hatırlıyosun deplasmanda yendiğimizde hocayı yine eleştirdin mi??? yenmekte var yenilmekte futbolda, birde o günleri görmedin diye bilmemen gerekmiyo, yeri gelince bizim 6 tane şampiyonluğumuz var, anadoludan çıkan tek şampiyonuz diyorsundur, senin düşüncen ne olursa olsun bu kimseyi ilgilendirmez ama forumda başlık açarken dikkatli olalaım çünkü bu forumdaki açılan başlıklar iki gün sonra medyada trabzonspor taraftarının sesi olarak olarak yansıyo....

Özkan
28.11.2009, 12:42
Geri iyi gidiyorsun ama bazı şeyleri yanlış hatırlıyorsun. Kiev maçında ziya doğan vardı.Demek ki benim de gözüm dönmüş. Başımıza gelen en kötü şey olan Ziya Doğan'ın sâbıkalarını biler Şenol Güneş'e yıkmaya başlamışım. En iyisi bir süre foruma uğramayayım.

Serdar Ersoy
28.11.2009, 12:43
Hayırlı olsun

mk.esen35
28.11.2009, 12:43
şenol hacaya başarılar.ona güveniyoruz.inşallah adamı rahat bırakırlar da güzel işler yapar(trabzonda zor ama)

Can AYDIN
28.11.2009, 12:44
Bu yönetimin yaptığı en olumlu hamle ama eksiklik var en az 10 sene sözleşme imzalamalıdırlar.Sözleşmeye,eğer gönderilirse Trabzon klübüde resmen fesh edilip tamammen tarih sayfalarında gönderilecektir gibi bir madde de olursa sevinirim..
Bundan sonra kim gelirse gelsin en az 10 sene çalışmalı başka çare yok..

Orhan Aydın
28.11.2009, 12:46
Zaten Şenol hocanın istifasını isteyecek ya da zorlayacak bir yönetime sahip değiliz.Ayrılık olursa topyekün olur bundan sonra

Berk
28.11.2009, 12:46
Hayırlı olsun.Güneş'in geçmişte yaptıklarını veya yapamadıklarını şimdi tartışmam, tartışmanın da bir mantığı yok bana göre.Çekincelerimiz, şüphelerimiz olabilir ancak bu saatten sonra şu içini dolduramadığımız ''tam destek'' sloganının içini doldurma zamanıdır.Şenol Güneş ile 3.5 yıl, kaybettiğimiz 26 yılı düşününce pekte bişey kaybetmiş olmayız bu 3.5 yıl ile aksine çok şey kazanırız.Saygılar..

Özkan
28.11.2009, 12:47
Sözleşmeye tesislerin, kulübün, limanın, çimento fabrikasının mülkiyet haklarının Şenol Güneş'e devri, Trabzon'un adının Güneşili olarak değiştirilmesi de eklenmelidir. Tövbe tövbe.

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:47
Demek ki benim de gözüm dönmüş. Başımıza gelen en kötü şey olan Ziya Doğan'ın sâbıkalarını biler Şenol Güneş'e yıkmaya başlamışım. En iyisi bir süre foruma uğramayayım.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:48
Sözleşmeye tesislerin, kulübün, limanın, çimento fabrikasının mülkiyet haklarının Şenol Güneş'e devri, Trabzon'un adının Güneşili olarak değiştirilmesi de eklenmelidir. Tövbe tövbe.
seni getirelim istersen hoca olarak başa...

mk.esen35
umarım seni trabzonda rahat bırakırlar

Can AYDIN
Demek ki benim de gözüm dönmüş. Başımıza gelen en kötü şey olan Ziya Doğan'ın sâbıkalarını biler Şenol Güneş'e yıkmaya başlamışım. En iyisi bir süre foruma uğramayayım.

Doğru bir tercih olur!

bordo(61)mavi
Hocam yuvana tekrardan hoşgeldin. Bu sene hedef olarak önümüzde en ciddi olarak Türkiye Kupası kaldı. İnşallah seninle birlikte o kupayı alma zevkini yaşarız. Yolun açık, şansın bol olsun. Taraftar olarak her zaman arkandayız...:alkış::alkış::alkış:

Ömer Kaya
28.11.2009, 12:50
Şenol Güneş uzun bir süre bu takımın teknik direktörü olucak istesen de istemesen de..:)
Şenol güneş uzun bir süre bu takımın Teknik direktörü olamaz.
2-3 mağlubiyetten sonra başlıyacağınız oyana buyana saldrmaya

lazzo61
28.11.2009, 12:52
yeterki sabır yeterki sabır kesin başarırılı olur arkadaşlar senol hocamıza sonuna kadar sahip çıkalım olası bi kaç mağlubiyet alısak hemen yüklenmeyelim sonucta sihirli bi değnek yok ama su var senol trabzonsporlu ruhu var sonucta herşeyden önce kesin başarı gelir sabır olursa :alkış::alkış::alkış:

U.Sadıkoğlu
Eskişehir maçında ŞENOL GÜNEŞ TAKIMIN BAŞINDA OLACAK MI ? 19. Soruşum ...

Ömer Bayrak
Şenol güneş uzun bir süre bu takımın Teknik direktörü olamaz.
2-3 mağlubiyetten sonra başlıyacağınız oyana buyana saldrmaya
ömerim senle çok kez konuştuk artık dur demenin zamanı geldi, şimdi ilk gidecek olan bu yönetimdir, artık miladı doldu, şenol hocanın tartışılmak için kredisi çok....

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:54
Eskişehir maçında ŞENOL GÜNEŞ TAKIMIN BAŞINDA OLACAK MI ? 19. Soruşum ...
malesef salı günü trabzona gelecekmiş...

U.Sadıkoğlu
28.11.2009, 12:54
malesef salı günü trabzona gelecekmiş...

Teşekkürler kardeşim..

Ömer Kaya
28.11.2009, 12:55
ömerim senle çok kez konuştuk artık dur demenin zamanı geldi, şimdi ilk gidecek olan bu yönetimdir, artık miladı doldu, şenol hocanın tartışılmak için kredisi çok....
Ara transferde Fatih tekke gelir Takımı sırtlar başarı Haber61'inde Desteğiyle yönetime yaslanır:)

Kazım Uzunboy
28.11.2009, 12:56
Başlık değişmiş, tekrardan hayırlı olsun. :):)

AYYILDIZ
Üstüste kaç mağlubiyet olursa olsun Şenol Güneş sözleşmesi bitene kadar kalmalı.2 sene yapılanma dönemi olarak geçilmeli ne olursa olsun hep destek vereceğim.Bir kez istifa dersem üyeliğimi silin.

Emirhan Çorumlu
Hosgeldin Senol Hoca... Insallah uzun Süre kalip adam edersin bu takimi ve hasan beyin dedigi sadece sözde kalmazda uygulanir Hasan Yener: Uzun vadeli bir Program hazirladik... =) biz biliyoruz o programlari... ^^
Hocam birde Koreden Park gibi Oyunculari getirsen... söyle genc golcüler fln... gelecegin Ji Sung Parklarini ... =)
Bu Arada tüm Renkdaslarimin Bayrami Mübarek ve kutlu olsun...

Ömer Bayrak
28.11.2009, 12:57
Üstüste kaç mağlubiyet olursa olsun Şenol Güneş sözleşmesi bitene kadar kalmalı.2 sene yapılanma dönemi olarak geçilmeli ne olursa olsun hep destek vereceğim.Bir kez istifa dersem üyeliğimi silin.
sen üyelik sildiriyorsun ben trabzonsporu bırakacağım....

Emirhan Çorumlu

katiliyorum bende 1 kez dersem banlayin beni =) :alkış::alkış::alkış:

Orhan Aydın
Ara transferde Fatih tekke gelir Takımı sırtlar başarı Haber61'inde Desteğiyle yönetime yaslanır:)

Bu yönetim Dembele'yi de getirse Pele'yi de getirse gönül ferman dinlemez:)

Zidane
28.11.2009, 12:58
Şenol Güneş bir yönden yanlış bir yönden doğru zamanda bu takımın başına gelmiştir.

Yanlış zaman,herkesin onun elinde sihirli bir değnek var sanmasından kaynaklanıyor.Kulübün bulunduğu bu sıkıntılı ortam onun Korede bulduğu huzuru yokedecektir kesinlikle.Bu yüzden bir teknik direktör için gitmesi zor bir ortama gidiyor.(Trabzonlu oluşunu gözardı ediyoruz tabikide)

Doğru zaman ise,bu kötü durumun içinde kendisinin bulunmamasından dolayı baya bi kredisi olacaktır.Bu takım ne onun takımı ne de bu durum onun başarısızlığı.O yüzden ona olan destek bitene kadar Trabzonspor iki yönetim değişir :)

İnşallah tabi

Ömer Kaya
28.11.2009, 13:00
Trabzonspor ile istikrar olmaz. Bu taraftar başarıya aç 3 mağlubiyetten sonra başlar istifa sesleri

Şenol hocam kendine yazık ediyor 2-3 sene daha beklesinn ferguson yaşlandı belkide ölür Onun yerine Menchestera geçerdi

Kazım Uzunboy
28.11.2009, 13:00
Hani ortalarda gezinip duran bir kelime varya. Umarım o olur. :):rolleyes:

'İstikrar'

Emirhan Çorumlu
28.11.2009, 13:01
Bu yönetim Dembele'yi de getirse Pele'yi de getirse gönül ferman dinlemez:)

Benim üzüldügüm bizim Ucuza iyi futbolcu bulamamamiz... Anadolunun Agabeyiyiz ama Bursa ve Kayseri gibi Takimlar süper Topculari uygun fiyata buluyorlar... biz nasil bulamiyoruz anlamiyorum... en güzel örnek bursasporlu batalla... arjantin liginden gelme 25 yasinda ve ucuz bir miktarda anlasdi bursa takimiyla... batalla ile colman iki arjantinli acayip bir kurgu olurdu ama bizim transfer politikasi yaramaz... Insallah Senol Günes ile Transfer Politikasi da degisir...

Ömer Bayrak
28.11.2009, 13:02
bu yönetim ağzıyla kuş tutsa artık limitini doldurdu, ilk yanlışta onlar var ipin ucunda....

Ömer Bayrak
28.11.2009, 13:03
Trabzonspor ile istikrar olmaz. Bu taraftar başarıya aç 3 mağlubiyetten sonra başlar istifa sesleri

Şenol hocam kendine yazık ediyor 2-3 sene daha beklesinn ferguson yaşlandı belkide ölür Onun yerine Menchestera geçerdi
ömerim sürekli MaNU geçer diyorsun harbiden ciddimisin yolsa şaka mı yapıyosun...

voldamirin
Bir film senaryosu yazılmak istese trabzonspor ve trabzon şehrinden daha iyi bir film çıkacağını hiç sanmıyorum. Yönetimin ilk gelirken düşündğü adamdı şenol güneş. Onu başa getirebilmek için ersun yanalı yediler.

İlk geldiğinde yönetim ersun yenigelmişti ve onu göndermek taraftarın büyük tepkisini alırdı. En uygun zamanı beklediler ama takım iyi gidiyordu :) taki birkaç maç tökezleyene kadar. O zaman ersun sana güle güle diye yolladılar.

Hemen şenola gittiler aman şenol yaman şenol biz gönderdik haydi gel bize şenol. Şenol da bu yönetimle anlaşmıştı ama klüp bırakmadı. Böyle olunca da teknik direktör arama seferine çıktılar. Ne yapsakta söyle azcık kariyeri olan ama istedigimiz zaman gönderebileceğimiz bir adamı bulsak derken hugo amcayı getirdiler. Kimse zaten hugo ile olmayacağını biliyordu. Sözleşme bile 1+1 yani bu kadar mı belli olur amaç :) Sonu bilinen türk filmleri gibi işte :) Adamın işine karışmak çomak sokmak için yer aradılar sakat yattarayı oynat dediler bunu sok dediler derken adamın işine iyice karıştılar.

Bende hugoyu pek sevmedim ama gitmesinden yana da degildim. Simdi düsünüyorum oynadıgımız macları elime vicdanıma koyup sunu diyorum. galatasaray macında 2-2 iken giderken kaleci ile karsı karsıya kalan serkan atamaması bjk macında kaleciyi nisanlamak icin caba sarfeden umutun atamaması keza diger maclar hugo ne yapması gerekirdi kendi cıkıp mı atacaktı?? hep aynı senaryo gol atamayan kısır bir forvetten gol atması beklenmesi atamayınca vay hugom sen ne yaptın :) velhasıl bunu da sepetlediler ama tam zamanında senolun sözlesmesinin bittigi tarihte :) danısıklı dövüs dedikleri bundan daha iyi ne olabilir. Yönetim geldiğinden beri hep şenolu istedi ve en sonunda getirdi. İstedikleri şeyi yapabiliyorlar helal olsun. Birkezde şampiyonluğu isteseler ne güzel olur!!!

Ömer Kaya
bu yönetim ağzıyla kuş tutsa artık limitini doldurdu, ilk yanlışta onlar var ipin ucunda....
Yalan dolanla kulüp yönetiyorlar daha büyük yanlış ne olabilir?

mavikan
şenol hocayı destekliyorum.. bu saatten sonra gidecekse yönetim gitsin!

Ömer Kaya
28.11.2009, 13:05
Bir film senaryosu yazılmak istese trabzonspor ve trabzon şehrinden daha iyi bir film çıkacağını hiç sanmıyorum. Yönetimin ilk gelirken düşündğü adamdı şenol güneş. Onu başa getirebilmek için ersun yanalı yediler.

İlk geldiğinde yönetim ersun yenigelmişti ve onu göndermek taraftarın büyük tepkisini alırdı. En uygun zamanı beklediler ama takım iyi gidiyordu :) taki birkaç maç tökezleyene kadar. O zaman ersun sana güle güle diye yolladılar.

Hemen şenola gittiler aman şenol yaman şenol biz gönderdik haydi gel bize şenol. Şenol da bu yönetimle anlaşmıştı ama klüp bırakmadı. Böyle olunca da teknik direktör arama seferine çıktılar. Ne yapsakta söyle azcık kariyeri olan ama istedigimiz zaman gönderebileceğimiz bir adamı bulsak derken hugo amcayı getirdiler. Kimse zaten hugo ile olmayacağını biliyordu. Sözleşme bile 1+1 yani bu kadar mı belli olur amaç :) Sonu bilinen türk filmleri gibi işte :) Adamın işine karışmak çomak sokmak için yer aradılar sakat yattarayı oynat dediler bunu sok dediler derken adamın işine iyice karıştılar.

Bende hugoyu pek sevmedim ama gitmesinden yana da degildim. Simdi düsünüyorum oynadıgımız macları elime vicdanıma koyup sunu diyorum. galatasaray macında 2-2 iken giderken kaleci ile karsı karsıya kalan serkan atamaması bjk macında kaleciyi nisanlamak icin caba sarfeden umutun atamaması keza diger maclar hugo ne yapması gerekirdi kendi cıkıp mı atacaktı?? hep aynı senaryo gol atamayan kısır bir forvetten gol atması beklenmesi atamayınca vay hugom sen ne yaptın :) velhasıl bunu da sepetlediler ama tam zamanında senolun sözlesmesinin bittigi tarihte :) danısıklı dövüs dedikleri bundan daha iyi ne olabilir. Yönetim geldiğinden beri hep şenolu istedi ve en sonunda getirdi. İstedikleri şeyi yapabiliyorlar helal olsun. Birkezde şampiyonluğu isteseler ne güzel olur!!!
Güzel ve doğru bir şekilde anlatmışsın :alkış:

Birkezde Taraftarın dediğini yapsalar ne olur?

Ömer Bayrak
28.11.2009, 13:07

:alkış::alkış::alkış::alkış: çok güzel özetlemiş olayı tebrik ediyorum...

Ömer Kaya
28.11.2009, 13:07
ömerim sürekli MaNU geçer diyorsun harbiden ciddimisin yolsa şaka mı yapıyosun...
Ben çok ciddiyim

AYYILDIZ
28.11.2009, 13:09

Trabzonspor'un artık son şansları bunlar.Şenol Güneş'te istikrarı yakalamalı.Taraftar yönetimler sahip çıkarsa Şenol Güneş'e istifa diye bağırmazlar.Sadri Şener hatalarından ders alırsa daha iyi başkan bulamayız.Yeter ki danıştığı kişileri doğru seçsin.

serdaracıl
28.11.2009, 13:10
Şenol hoca milli takımdan ayrıldığı ve yerine malum kişi getirildiği zaman nasıl da üzülmüştük. Şenol hocaya haksızlık yapılmıştı, biz haksızlığın karşısındaydık. Şimdi Trabzonspor'un başına geldi Şenol hoca. Ona aynı haksızlığı biz yapmayalım. Ayrıca Şenol kalsın yönetim gitsin diyen arkadaşları da hiç anlamıyorum. Bu nasıl bir istikrar anlayışı. Aynı senaryoları izlemekten bıktım. Güya futboldan anlıyoruz. O gitsin bu kalsın demekten başka ürettiğimiz birşey yok.

Hüdai Pervaneli
28.11.2009, 13:11
HAyde hayirli Olsun

legend_of_61
28.11.2009, 13:12
hayirli ugurlu olsun

Ömer Kaya
Trabzonspor'un artık son şansları bunlar.Şenol Güneş'te istikrarı yakalamalı.Taraftar yönetimler sahip çıkarsa Şenol Güneş'e istifa diye bağırmazlar.Sadri Şener hatalarından ders alırsa daha iyi başkan bulamayız.Yeter ki danıştığı kişileri doğru seçsin.
Kardeşim doğru söylüyorsunda sen dediklerine inanıyormusun gözünü seveyim:)

Zidane
içimden bir ses bu sefer Şenol Hocanın kalıcı olacağını söylüyor cidden

Ömer Bayrak
28.11.2009, 13:14
Şenol hoca milli takımdan ayrıldığı ve yerine malum kişi getirildiği zaman nasıl da üzülmüştük. Şenol hocaya haksızlık yapılmıştı, biz haksızlığın karşısındaydık. Şimdi Trabzonspor'un başına geldi Şenol hoca. Ona aynı haksızlığı biz yapmayalım. Ayrıca Şenol kalsın yönetim gitsin diyen arkadaşları da hiç anlamıyorum. Bu nasıl bir istikrar anlayışı. Aynı senaryoları izlemekten bıktım. Güya futboldan anlıyoruz. O gitsin bu kalsın demekten başka ürettiğimiz birşey yok.
istikrardan yanayız, yönetim son hamlesini yaptı inşallah başarılı olurda biz de onlarda sevinir ama bakın yönetim bu sene tam bir fiyaskoydu inşallah akıllanmışlardır....

Serdær
28.11.2009, 13:14
içimden bir ses bu sefer Şenol Hocanın kalıcı olacağını söylüyor cidden

30 maç çıkarsa benim için büyük başarıdır .

AYYILDIZ
28.11.2009, 13:15
Artık kaç maç yenilirsek yenilelim istikrarda istikrar.Vallahi billahi bir kez istifa demiyeceğim.Başarılar hocam.

Tolga Han
28.11.2009, 13:18
seviyorum şenol hocayı hayırlı ugurlu olsun
Allah utandırmasın...

AYYILDIZ
28.11.2009, 13:19
Kardeşim doğru söylüyorsunda sen dediklerine inanıyormusun gözünü seveyim:)

Hugo Bross'a bile taraftar destek veriyordu.Trabzonspor taraftarı artık olmadı değiştir olmadı değiştire bu sefer son vermeli.Ben büyük çoğunluğun bu fikirde olduğunu düşünüyorum.Ayrıca yönetim göreve geldiğinden beri istediği teknik adamla anlaştı.Yönetim,Şenol hocayı dinlerse kendini kurtarır.

Zidane
28.11.2009, 13:20
30 maç çıkarsa benim için büyük başarıdır .

Ben inanıyorum bu sefer başaracağız bu işi

Ömer Kaya
28.11.2009, 13:20
istikrardan yanayız, yönetim son hamlesini yaptı inşallah başarılı olurda biz de onlarda sevinir ama bakın yönetim bu sene tam bir fiyaskoydu inşallah akıllanmışlardır....
Yönetim Fatih tekkeyi Alırsa(ki alacaklar) bİR Yanlış Daha yapar Sözlerinin Arkasında durmazlar:)

mavikan
28.11.2009, 13:21
yanlış.. bir yolladın,iki yolladın.. 3.yü yollama ve dön bir de aynaya bak diyoruz yönetime.. veya en azından ben öyle düşünüyorum..

Ömer Kaya
28.11.2009, 13:21
Hugo Bross'a bile taraftar destek veriyordu.Trabzonspor taraftarı artık olmadı değiştir olmadı değiştire bu sefer son vermeli.Ben büyük çoğunluğun bu fikirde olduğunu düşünüyorum.Ayrıca yönetim göreve geldiğinden beri istediği teknik adamla anlaştı.Yönetim,Şenol hocayı dinlerse kendini kurtarır.
Evet 2-3 kişi destek veriyorduk ama başaramadık

Mustafa Çolak
28.11.2009, 13:24
şenol hocayı destekliyorum.. bu saatten sonra gidecekse yönetim gitsin!
Renktaş Aynen Katılıyorum. Gerekirse Olmuyor Diyip Gideceksin. :alkış:

highlander
28.11.2009, 13:24
Şenol Güneş'in teknik direktörlük becerisi herzaman tartışılmıştır.Ama Trabzonspor'un simge isimlerinden biri olması önemli bir artısı bizim için. Şenol hoca benim gözleyebildiğim kadarıyla hocalık olarak kendini sürekli geliştiren biri. 96 sezonundaki aceleci ,hatta bana göre panik hali seneler geçtikçe daha sakin,olgun bir tavıra bıraktı kendini.Bunda çok üst düzey turnuvalarda görev yapmış olmasının etkisi büyük elbette. Milli takıma teknik direktör olarak seçilmesi tam olarak bu alandaki kabiliyetindendi dersek yanlış söylemiş oluruz. Çevresinin etkisi çok büyüktü o görevlendirmede.Ama hepten de yabana atılacak bir isim değildi hocalık açısından.Hadi daha açık söyleyelim Trabzonlu değil de mesela Afyonlu olsaydı o göreve gelebilmesi zordu. Ama her Trabzonlu teknik direktör de milli takımda hocalık yapacak seviyede değildir. Dünya Kupasında gösterdiği performans pekçok futbol yazarı tarafından sert şekilde eleştirilmişti.Hatta eleştiriler çirkin saldırılara dönüşmüştü.Buradaki şanssızlığı Haluk Ulusoy federasyonuna olan geniş nefretti bana göre. Tabi bir de İstanbul oligarşisinin dışında bir ismin Milli takımın başında olmasının uyandırdığı sıkıntı da vardı. Milli takım saha sonuçları açısından bakılınca Dünya Kupasında beklenin çok ötesinde işler yapmıştır.Oynadığı oyun çok iyiydi denemez.İnişli,çıkışlı bir oyun kalitesi vardı.Ama Milli takımlar düzeyindeki en önemli başarının altında Şenol Güneş'in imzası vardır.Bu yadsınamaz. Bana göre hoca'nın yaptığı en önemli iş Konfederasyon Kupasındaki sahaya sürdüğü takımlardır. O turnuvadaki takım ve oyuncu tercihleri son derece isabetliydi. Bir revizyon ancak bu kadar iyi yapılabilirdi .Şenol hoca bunu orada yapmıştır. Bu, bana hoca'nın geldiği noktayı göstermesi açısından çok önemli gelmiştir. Çünkü burada önemli bir felsefe değişikliği ve ileri görüş vardır.Daha sonra o başlattığı hamleyi sürdürememesini hiç anlamamışımdır.Tekrar geriye dönüşünün sebepleri nelerdir bunu kendisine sormak lazım.Mutlaka bir açıklaması vardır Şenol hoca'nın.Ama bugün bana Şenol Güneşli Trabzonspor'dan ne kadar umutlusun diye sorsalar, Konfederasyon Kupasındaki takımı ve sistem değişikliğini yapan adamdan her zaman umutlu olurum derim.Dahası, Asya futbolunu bilmesi Trabzonspor gibi parasını çarçur etmemesi gereken bir klüp için paha biçilmez birşeydir.Şenol Güneş bana umut veriyor. Tek bir şartla: Konfederasyon Kupasındaki aklı ve felsefesini Trabzonspor için kullanması ve o turnuvadan sonra hoca'nın geri adım atmasına sebep olan nedenlerin Trabzon'da oluşmasına izin verilmemesi. Özetle Şenol hoca bu ülkenin kalibresi en yüksek 3 hocasından biridir.Başarılı olması için sadece kendi kalibresi maalesef yeterli değildir.Trabzonspor ailesinin de kalibresinin yükselmesi gerekir. Aksi takdir de hoca arayışları devam ederken zaman da akıp gider.

irfanb
28.11.2009, 13:25
Sözlesmesinin son günü, son saatine kadar arkasindayim.
Hep destek,tam destek.

İsa
28.11.2009, 13:28
Hala yönetimin Şenol Güneş'i kendilerini kurtarmak adına yaptığı bir hamle olarak görenler var.Yönetim zaten en başından beri Şenol Güneş'i getirmeye çalışıyordu.
Şenol Hocayla başarılı olabileceklerini düşündükleri için bugün seçim kararı almadılar.Vede en başından beri planladıkları birşeyi gerçekleştirmeden gitmek olmazdı.

vurgun_kiz_61
28.11.2009, 13:29
Hayirli ugurlu olsun...

Ömer Kaya
28.11.2009, 13:29
Hala yönetimin Şenol Güneş'i kendilerini kurtarmak adına yaptığı bir hamle olarak görenler var.Yönetim zaten en başından beri Şenol Güneş'i getirmeye çalışıyordu.
Şenol Hocayla başarılı olabileceklerini düşündükleri için bugün seçim kararı almadılar.Vede en başından beri planladıkları birşeyi gerçekleştirmeden gitmek olmazdı.
Gerçekleştirdiler.
şİMdi gitsinler

esirgolge
28.11.2009, 13:33
Hayirli olsun

Mert67
28.11.2009, 13:37
Hayırlı olsun.Her zaman olduğu gibi hocamız kim olursa olsun destek olacağız.İnşallah yönetim ve takımımızın yeniden yükselişe geçmesi için milat olur.
Başarılar Şenol hocam.

_SeRKaN_
28.11.2009, 13:38
Hayırlı olsun...Nede olsa toprak ..:)

Samet Yildirim
28.11.2009, 13:41
Hayirli olsun..

_SeRKaN_
28.11.2009, 13:43

Hislerimizin tercümanı olmuşsun...Tebrikler mükemmel bir tespit...:alkış:

Kaan
28.11.2009, 13:44
Kendisine güveniyorum. Hayırlı olsun. :)

Hqmi
28.11.2009, 13:48
Hayırlı olsun. Çok sevindim gerçekten. :)

10 yıllık sözleşme imzalasalardı. Küme düşsek bile seninle istikrar hocam!

Bülent AKBULUT61
28.11.2009, 13:48
hayırlı olsun Şenol Hocamıza ben başarılı olacağına sonuna kadar inanıyorum.şimdi sıra Fatih Tekkede fazla gec olmadan yönetim hatalarını düzeltsin artık.

Hürgün Aygün
28.11.2009, 13:50
Oh bee sonunda Şenol gÜneŞ!!!

serturkmen
28.11.2009, 13:50
hem kulübümüze hem de Ş.Güneş'e hayırlı uğurlu olsun.
Umarım sözleşmesi sonuna kadar görev alır.İnşallah derin Trabzon Şenol hocayı da yemek için uğraşmaz,destek olur.Özellikle derin Trabzon'un eski futbolcu ve antrenörler grubu...
bir taraftar olarak Şenol Hoca'ya güveniyorum.Şartsız,koşulsuz (%100) destekliyorum ve sonsuz başarılar diliyorum...

Adil ÖZGÜR
28.11.2009, 13:54
Şenol Güneş Trabzonsporla anlaştı,

Bir taraftar olarak hayırlı uğurlu olmasını can-ı gönülden temenni ederim.

Bir taraftar olarak BAŞARILI olmasını isterim,

Bir taraftar olarak geçmişte yaşadıklarını acilen unutmasını isterim,

Bir taraftar olarak koskoca camiasının umut ışığı olmuş yönetimin miadını doldurmaya RAMAK kalmış durumdayken, Denize Düşmüş yönetimin yılana sarıldığı gibi Şenol Güneş'e sarıldığını hiç unutmamasını tavsiye ederim.

Bir taraftar olarak, camianın tıpkı Nuri ALBAYRAK döneminde olduğu gibi Trabzonda Uzun Kum'dan Değirmendere'ye kadar bir sürü KAZANLARIN kaldırıldığını ve bölünmüşlük yaşandığını, takımın KAOS döneminden geçtiğini bilmesini,

Bir taraftar olarak İşte bu bölünmüşlüğü yönetimin kaldıramayacağı ancak Teknik Direktör olarak kendisinin ortadan kaldırabileceğini, onun için herkesi çok iyi kuçaklaması gerektiğini,

SONUÇ; Bir taraftar olarak şöyle diyorum, dost gibi görünen ancak bir yılan kadar tehlikeli menfaatçıları teşhis etti galiba.

Aksi durum felakettir, zira takımımız gerçekten KONKAKORTA ilan etmek üzere.

Etem Güner
28.11.2009, 13:55
hayırlı ollsun ama :arkadaşlar şeneol hocaya bir yenilgide kızacaksak,fufbolculara türübünden küfür edeceksek üç veya dört yenilgi sonra had istifa diye bağıracaksak ve daha ları olacaksa gelmesin şenol hoca hocamızın arkasında duracaz trabzonlu iyi futbolcuları alacaz takımda 15 tane trabzonlu futbolcu bence şart aldığımız avrupalaı topçular ikinci liğideki futbolcularla aynı olmayacak balkan ülkelerinden alıcaz ve yönetim,teknik kadro,futbolcu ve inanmış taraftar elele verecez istanbulu yeniden fet edecez türkiye trabzonu konuşacak ve ŞAMPİYON TRABZONSPOR

cellchook
28.11.2009, 14:01
hayırlı olmasını dilerim hocaya ve camiaya.

bu yetmeyecektir,devre arası yapılacak her transferin aşısının tutması önemlidir.

Murat Erdem
28.11.2009, 14:04
Hayırlı olsun...

Zidane
28.11.2009, 14:05
kaç yıldır futbolcu çıkartamıyoruz takımı alıp götürecek bir yıldızımız olmadı.Bu tarz bir oyuncuyu 96 dan sonra sadece Gökdeniz Karadenizi çıkartarak gördük sanırım.Gerçi Sadri Şener'e göre o da yıldız değil ya neyse :)

Umarım Şenol Güneş ve Sadi Tekelioğlu bu eksikliği bir an önce giderirler.

KemaL_Ts
28.11.2009, 14:07
hosgeldin büyük Senol GÜnes! seninle umutlarimiz alevlendi tekrar... sirada Fatih tekke arti cok saglam bir ön libero!

Murat Erdem
28.11.2009, 14:08
İstikrar başlığı açmada istikrar...

Birtan Karaman
28.11.2009, 14:08
Kore'den Oyuncu İster Diyorduk Ama Hasan Yener Getirtilmeyeceğini Söyledi.

Güveniyorum Şenol Hoca'ya..

Sinem Yılmaz61
28.11.2009, 14:10
Hos geldin Sefa getirdin Senol Hocam, insallah hayirli ve ugurlu olur hersey...

erolizmts
28.11.2009, 14:10
Artık top tekrar yönetimde. İmza attırıp kenara çekilemezler. Eğer istedikleri şey Şenol hoca ile uzun süreli bir istikrar ise bunu çıkıp açık açık söylemeliler. Öyle imza masasında "hocamız canımız ciğerimiz" hikayelerini anlatmasınlar millete. Çıkıp açık açık Şenol Güneş'le uzun yıllar çalışacaklarını ve ne olursa olsun arkasında duracaklarını söylesinler. Taraftarı buna inandırsınlar. Çünkü taraftar da artık her yıl farklı teknik adamları görmekten bıktı.

Sinem Yılmaz61
28.11.2009, 14:11
Hos geldin Hocam, iyiki geldin :)

Zidane
28.11.2009, 14:15
Kore'den Oyuncu İster Diyorduk Ama Hasan Yener Getirtilmeyeceğini Söyledi.

Güveniyorum Şenol Hoca'ya..

Koreden oyuncu getirilmesine bende karşıyım.Bizim yabancı oyuncu parzarımız belli macera aramaya gerek yok.Kendi coğrafyamızdan olması çok daha iyi olur.

Ömer Bayrak
28.11.2009, 14:17
arkadaşlar şenol hocada belki yeri gelecek hata yapacak ama lütfen şenol hocanın şu sözlerini hiç bir zaman unutmayalım "Görüşmelerimizde hiç para konusu gündeme dahi gelmedi. Hocamız, 'Ben Trabzonspor'a para için hizmet etmem' diyerek bu konuyu açmadı bile" diye konuştu." ve ona göre hocayı eleştirelim....

Enes Ünal Kaya
28.11.2009, 14:21
Uzun vaade de Başarılı Olucağına İnanıyorum.. Hayırlı Uğurlu Olsun..

Egemen
28.11.2009, 14:25
hayırlı uğurlu olsun..

getireceği söylenilen 3 oyuncu da geliyormuymuş?

Yunus Emre SEYHAN
28.11.2009, 14:25
Şimdi destek zamanı.

nakzo
28.11.2009, 14:27
Bu saaten sonra ligde iddamız kalmadı; onun için şenol hocaya sonuna kadar destek destek destek, başka çaremiz DE YOK.! Şenol hocadan tek isteğim bu takımın formasını hakketmeyen sıradan ,amatör futbolcuları tesbit edip derhal kapının önüne koymasıdır. Başka hiçbir isteğim yok bu sezon için.......

Enes Ünal Kaya
28.11.2009, 14:28
hayırlı uğurlu olsun..

getireceği söylenilen 3 oyuncu da geliyormuymuş?

oyuncu getirmeyeceği söylendi.

Sinem Yılmaz61
28.11.2009, 14:28
Cok sevindim bu habere, ve iyiki geldi...Basarili olucana eminim..Sana güveniyoruz Senol Hocam...

Volkan
28.11.2009, 14:30
HAYIRLI OLSUN şenol hocaya başarılar :alkış:

Muhammed
En iyi birkaç yerli teknik direktörden birisi ile anlaştık.

Oğuzhan İnce
hayrılısı olsun,sezon başında belliydi böyle olacağı ama yine de hayırlı olsun
olabileceklerin en iyisiydi

Oemer61
Hayirli ugurlu olsun. Bizi düstügümüz bu yüz kizartici durumlardan kurtarsa kurtarsa Senol hoca kurtarir. Sana sonuna kadar güveniyoruz hocam basarilar...

devilkid
28.11.2009, 14:32
şenol hoca ile ilgili anket olacak mı? taraftarımız genel anlamda nasıl bakıyor görmek lazım...malum ilerisi için ...geçmişteki ifadeleri unutabiliyoruz...

matrix5782
28.11.2009, 14:35
yardımcıları hami ve abdulah mı acaba

anlaşma niye 5 yıl değil de 3.5 yıl

Muhammed
28.11.2009, 14:39
Umarım Hami olmaz yardımcısı. Malesef başarılı olamayacak gibi antrenörlük konusunda.

Zidane
28.11.2009, 14:39
Şuan merak ettiğim büyük bir konu var o da yardımcılarının kim olacağı.

Orhan Çıkrıkçı mı olacak acaba tekrar.Yoksa Hami , Abdullah ikilisinden biri veya her ikiside mi.Gerçekten çok merak ediyorum.Umarım efsane futbolcularımızdan biri olur.

devilkid
28.11.2009, 14:41
ben abdullahın olmasını istiyorum..nedense haminin her an ağızından bizi üzecek laf gelecek gibi...

Semih AYDIN
28.11.2009, 14:44
Kanımca cok hayırlı olucak şenol hoca.

Travelair
28.11.2009, 14:45
Genç arkadaşları üzmek istemem ama niye heyecanlanıyorsunuz yönetimin kafa yapısı değişti mi? Ya futbolcuların? Alt tarafı hoca değişti. Hayırlı olsun

İskender Çakmak
28.11.2009, 14:47
hayırlı uğurlu olsun Şenol hoca bize çok şey katacaktır. Yeter ki sabır edelim

asimetrik
28.11.2009, 14:50
Arkadaşlar, Hami'nin futbolculuğunda toplara çok sert vurabiliyor olması, iyi hoca olabileceği anlamını taşımaz. Ön yargılı olmadan, milli takım hocalığında ne gibi başarıları olmuş ona bakmak gerekmez mi?

İskender Çakmak
28.11.2009, 14:51
Genç arkadaşları üzmek istemem ama niye heyecanlanıyorsunuz yönetimin kafa yapısı değişti mi? Ya futbolcuların? Alt tarafı hoca değişti. Hayırlı olsun
Bu hocanın değişmesi yönetimin kafasını değiştirmesini sağlayacak

asimetrik
28.11.2009, 14:53

Kendi adıma buna inanmayı çok isterdim.

asimetrik
28.11.2009, 14:59
Önemli olan hocalık yeteneklerinden çok getireceği hava değil mi.Hep bahsedilen Trabzonluluk,Trabzonspor ruhu.

En azından kaybettiğimiz bir maçtan sonra ruhsuz oynamayın diye sitem edebilir artık.Öyle bir durum olduğunda

O ruh Metin Diyadin'de daha az değildi. Keşke bu kadar basit olabilseydi.

bordo61
28.11.2009, 15:08
Öz evlat kelimesini ilk kez bu forumda duydum.Bu şehir böyle bir ayrımı yapmaz.Dışarıdan gelene daha çok toleranslıdır,kendi şehrinin futbolcusuna acımasızdır.
Zaten tarihe baktığımız da Trabzonspor kurulduktan sonra,ilk iş olarak İstanbul takımlarının şöhretli fakat bitik futbolcularını transfer etmiş.Olmayınca Trabzon'un mevcut potansiyelinden bir takım kurulmuş,bu kez olmuş.
Şimdi yine ne yapılsa olmuyor,tekrar şehrin potansiyelini değerlendirelim diyen insanlara Öz avlatçı deniyor ve bu büyük bir suçmuş gibi lanse ediliyor.
Şu an haklı olan Öz evlatçılar,karşı tez hala yerlerde sürünüyor.
Trabzonspor için istikrar budur galiba.

Bizede alkışlamak düşer

:alkış::alkış::alkış:

Travelair
28.11.2009, 15:09
Umudu olmayan , geleceği haketmez.

Özellikle yönetimden umutsuzum, gelecekten değil

Şenol hoca yumuşak huylu bir hoca. Bu bazen "Uyumlu olmak" la karıştırılıyor.

"Tomas Jun'u tanıyor musun?"
"Hayır tanımıyorum, o kadar paraya yazık günah, futbolcularımızın taksitlerini ödeyelim yeter tanımadığımız adamı alacağımıza"
"İyi öyleyse gelince tanırsın, alıyoruz"

Buna benzer bir diyalog hatırlıyorum forumda yazılan. Hocayı beğendiklerinden değil, siper olarak alıyorlar, her türlü "Nazlarını" da geçirecek gibiler, ondan bu tedirginliğim

asimetrik
28.11.2009, 15:09
Hami ile Metin Diyadini karşılaştırmam bile.
Hami efsanelerimizde baş sıralarımızı çekenlerden biri bence.Ayrıca 96 yıda yaşamış birisi.Metin Diyadine Fenerbahçede oynadığından mı nedir çoğu taraftarımız çok sıcak olamadı.Yoksa tabikide Metin Diyadin de de o ruh vardır.Ama Hami çok başka be :) .

Ben de karşılaştırmam. Mesela Hami çok daha iyi frikik atardı.
Ruhlara eyvallah da "ruhlar aleminde de yaşamıyoruz" diyor Recep İvedik:)
Şaka bir yana yeterlilik daha önemli değil mi? Mesela (son yıllardaki milli takım görevi gereği) Hami bize genç yetenekler konusunda yardımcı olsa daha iyi değil mi?

Armağan Dere
28.11.2009, 15:10
3.5 yıllık imzaladı yazıyor fanatikte...peki senelik ne kadar alacak? Sportif direktör kim olacak?

Mehmet Fatih Yavuz
28.11.2009, 15:12
Senelik ne aldığından kime ne yahu? Allah allah? Meselemiz adamın ne para alacağı mıdır?

Ömer Bayrak
28.11.2009, 15:14

"Hayır tanımıyorum, o kadar paraya yazık günah, futbolcularımızın taksitlerini ödeyelim yeter tanımadığımız adamı alacağımıza"

Buna benzer bir diyalog hatırlıyorum forumda yazılan. Hocayı beğendiklerinden değil, siper olarak alıyorlar, her türlü "Nazlarını" da geçirecek gibiler, ondan bu tedirginliğim
benim hatırladığım başka bir şey tomas jun GİRAY BULAK zamanında alındı....yanlışsam araştırır düzeltirseniz sevinirim....

Can basten
28.11.2009, 15:15
Senelik ne aldığından kime ne yahu? Allah allah? Meselemiz adamın ne para alacağı mıdır?

Kızma Fatih hocam, kalan parayla transfer yapabilir miyiz diye merak etmişlerdir. :D

Ömer Bayrak
28.11.2009, 15:16
Ben de karşılaştırmam. Mesela Hami çok daha iyi frikik atardı.
Ruhlara eyvallah da "ruhlar aleminde de yaşamıyoruz" diyor Recep İvedik:)
Şaka bir yana yeterlilik daha önemli değil mi? Mesela (son yıllardaki milli takım görevi gereği) Hami bize genç yetenekler konusunda yardımcı olsa daha iyi değil mi?
haminin önerdiği oyuncuları yönetim aldımı????

Can basten
28.11.2009, 15:17
benim hatırladığım başka bir şey tomas jun GİRAY BULAK zamanında alındı....yanlışsam araştırır düzeltirseniz sevinirim....

Giray Bulak ne alaka Ömer kardeş? :D

Fatih
28.11.2009, 15:17
Şenol Hoca Milli takımdayken yardımcısı Ünal Karaman'dı sanırım.Yıl 2009 takımTrabzonspor Ünal Karaman mevki olarak onun üstünde olacak.

Armağan Dere
28.11.2009, 15:18

Yok bu kadar borcu varken bu klubün...Ne kadar para verebileceğini merak ettim..Bi de Şenol Güneş ile İstikrar yapabilecek miyiz?... yoksa sene sonunda yaşanacak bi hüsrana hazırmıyız?...Her türlü olasılığa hazır olmamız gerekir diye düşünüyorum...Bu arada Kasımpaşa'nın Moritz'i İstiyormuşuz duydum bi yerden...

Emrullah
28.11.2009, 15:19
Peki senelik alacağının ne kadarını peşin alacak, ne kadarını taksitle. :)

Tayfun
Hayırlı olsun....

asimetrik
haminin önerdiği oyuncuları yönetim aldımı????

O halde sorunumuz hocalar değil..

Ömer Bayrak
28.11.2009, 15:20
araştırıp dönecem

Murat TONBUL
28.11.2009, 15:20
hayırlı uğurlu olur inşallah.

Travelair
28.11.2009, 15:21

2004/05 Şenol Güneş Teknik Direktör (17 maç)
2005/06 Şenol Güneş Teknik Direktör (7 maç)

Tomas Jun 05/06 başında gelmiş. Yani Şenol hoca zamanında olması lazım

Mehmet Fatih Yavuz
28.11.2009, 15:22
Tepki sert oldu belki ama bu soruya çok feci halde sinirleniyorum. Ersun yanal 1.3 alıyor çok kovun, hugo broos 600 alıyor, ucuz adam bu topçuları nasıl yönetsin. ?????????? Yani???? Bu sorunun sonu muhakkak birileri tarafından başka yerlere çekiliyor. Hep sonucu kovmaya getiriyorlar. Kırılmadan darılmadan, ani tepkinin sebebi budur.

Peleray
28.11.2009, 15:22
hayırlı olsun trabzonsporuma umarım şenol hocadan 1-2 sene içinde şampiyonluk beklenmez daha uzun soluklu projelere imza atar.

futbalski60
28.11.2009, 15:23
Giray Bulak zamanında Lange transfer oldu, Şenol Güneş zamanında ise Tomas Jun transfer olmuştu.

Murat TONBUL
28.11.2009, 15:23
arkadaşlar ben şuan şırnakta askerim de.uzun zamandır TRABZONSPOR u takip edemiyorum.birisi lütfen son gelişmeleri kısaca yazabilir mi? çok acil.komutanın bilgisayarı çok fazla vaktim yok

Özkan Erdem
28.11.2009, 15:25

Sanıyorum Rune Lange ile karıştırdınız. Giray Bulak döneminde alınan santrafor oydu.

Tomas Jun transferi Şenol hoca döneminde yapıldı. Hatta geç alındığı için şampiyonlar ligi ön elemesinde de oynatamamıştık.

Uzun süren Zurawski çalışmalarından sonra şimdi Fb'de oynayan Deivid istenmişti. O da olmayında şimdi Gençler'de oynayan Kahe'ye teklif edilmiş ancak o da alınamamıştı. Daha sonra Brezilya seferinin son hamlesi olarak Obina istenmiş ancak o transfer de neticelendirilemeyince yüklü bir bonservis bedeli karşılığında menejer tavsiyesiyle 14 golle dönemin Çek ligi gol kralı olan Jun kadroya katılmıştı.

asimetrik
arkadaşlar ben şuan şırnakta askerim de.uzun zamandır TRABZONSPOR u takip edemiyorum.birisi lütfen son gelişmeleri kısaca yazabilir mi? çok acil.komutanın bilgisayarı çok fazla vaktim yok

Hugo ve Metin hoca gitti, Şenol hoca geldi. Gerisi eski tas eski hamam.

Ömer Bayrak

evet tomas jun şenol hocanın zamanında alınmış, ben yanlış hatırlamışım özür dilerim yanlış bilgilendirilmeden dolayı....

Serdær

Kızma Fatih hocam, kalan parayla transfer yapabilir miyiz diye merak etmişlerdir. :D

Bak bu güzeldi işte :D

Travelair
28.11.2009, 15:26
2004/05 Şenol Güneş Teknik Direktör (17 maç)
2005/06 Şenol Güneş Teknik Direktör (7 maç)

Tomas Jun 05/06 başında gelmiş. Yani Şenol hoca zamanında olması lazım

Bu arada en son gelişinde de 3,5 senelik sözleşme yapmış

Trabzonspor 2005 (http://tr.wikipedia.org/wiki/2005)'in Ocak ayında Şenol Güneş'i üç buçuk yıllık bir anlaşmayla teknik direktörlüğe geri getirdi. Daha sonra bu görevden istifa etti.

Rica ederim kardeşim

Fatih
28.11.2009, 15:26
Hakikaten öyle mi olacak Gürcan Abi?

Ömer Bayrak
28.11.2009, 15:27
arkadaşlar rune langeyle karıştırmışım ben:(

Murat TONBUL
28.11.2009, 15:27
kadro dışı bırakılan futbolcular vardı.gökhan filan onlar affedildi mi?

Erbay
28.11.2009, 15:28
Tomas Jun, Şenol Güneş zamanında geldi. Atay Aktuğ döneminde yanlış işlerin başladığı dönemde yapılmış bir transferdi. Jefferson transferi de o zaman yapılmıştı. Şenol Güneş, Jefforson için "Tanımıyorum ama iyi oyuncu diyorlar" demişti. Anlatmak istediğim yönetimle arasında sağlıklı fikir alışverişi yoktu. Dönemin gelişmelerine baktığımızda bunu anlıyoruz.

Can basten

Hugo Broos gönderildi. Şenol Güneş 4. defa geldi. Broos'un gönderilme zamanının Şenol Güneş'in sözleşme bitiş zamanına denk gelmesi hoş bir tesadüf olarak görüldü.

Oyuncu kadrodışı bırakmaya çalıştık, beceremedik. Absürd durumlar ortaya çıktı.

Kaptanlık Egemen'den alınıp, önce Tayfun ve Tolga'ya daha sonra Selçuk ve Umut'a verildi.

MAY'a pankartlı destek çığ gibi büyüyor. ççç

Sadri Şener'in yeni hocasına kıyamayıp Fatih Tekke'yi takıma kazandırma büyüklüğünü göstereceği söyleniyor.

Mustafa ÖZDEMİR
kesim anlaşma varmı?...

Ömer Bayrak
28.11.2009, 15:29
Bu arada en son gelişinde de 3,5 senelik sözleşme yapmış

Trabzonspor 2005 (http://tr.wikipedia.org/wiki/2005)'in Ocak ayında Şenol Güneş'i üç buçuk yıllık bir anlaşmayla teknik direktörlüğe geri getirdi. Daha sonra bu görevden istifa etti.
doğru ama şenol hoca kötü gidişten kendini sorumlu görerek istifa etmiştir, sebebide nasıl biz takımımızın kötü gidişiyle kahroluyosak şenol hocada öyle kahrolmuş ve istifa etmiştir, ama inşallah bu sefer uzun vadeli olacak ve başarı yavaş yavaş gelecek...

Murat TONBUL
28.11.2009, 15:30
futbolcular affedildi yani.keşke gökhanı affetmeseydiler :(

Ömer Bayrak
28.11.2009, 15:31
kesim anlaşma varmı?...
kesin amlaşma sağlandı...

yorumsuz6117
Sylva , Song , Gökhan affedilmemeli Egemen ve Engin affedilmeli..

AKSOY_61
Böyle hesapsız iş yapan yönetim ve herşeyi hocaya yükleyen taraftar varken şenol hocanın gelmesine sevinemiyorum ne yazıkki.
Çünkü şenol hocayı çok seviyorum zarar görmesini istemem.

Biliyorum ki hugo broosu yuhlayıp şenol güneş diye bağıranlar zamanı gelince şenol güneşi de yuhlayacaklar.
Çünkü hocaların; yönetim ve futbolcuların yanında en suçsuz kişiler olduklarını, bundan önce hesabın defalarca hep hocalara kesildiğini
elimize 26 senedir bişey geçmediği hala daha anlamıyoruz.

Şenol güneş hayırlı olsun inşallah uzun zaman bu takımın başında kalır diyorum.

Ömer Bayrak
futbolcular affedildi yani.keşke gökhanı affetmeseydiler :(
af konusunda bir açıklama yapılmadı sanırım şenol hoca kendi karar vecekmiş gelince diye biliyorum...

Murat TONBUL
28.11.2009, 15:33
neyse arkadarşlar saolun cevaplarınz için.dualarınızı bekliyorum.herkesin bayramı mübarek olsun.
İnşallah TRABZONSPOR umuz güzel günler görecek.Allah a emanet olun.

Kubilay ŞAHİN
28.11.2009, 15:35
İstikrar Kelimesinin Mümkünse Futboldan En Azından Trabzon'dan Uzak Kalması Gerekir.. Belki Unutursak Yanlışlıkla da olsa Uygulamaya Koyabiliriz..

Ömer Bayrak
28.11.2009, 15:36
Millet kendi platformlarında bahis açmış Şenol Güneş ne zaman kovulacak diye.İnşallah son gelişin olacak bu hocam
kim açmış kardeşim????

Serdar Ersoy
28.11.2009, 15:37
Hani ortalarda gezinip duran bir kelime varya. Umarım o olur. :):rolleyes:

'İstikrar'

Aynen benimde tek isteğim istikrar TD kim olduğu önemli değil. Tabi Şenol Güneşle İstikrar iyidir iyi...

futbalski60
28.11.2009, 15:37
İnşallah bu sefer şeytanın bacağını kırarsın Hocam sen görevde olduğun sürece arkanda oluruz diğer Hocalara yaptığımız gibi, başarılar..

serdaracıl
28.11.2009, 15:38
-TRABZONSPOR'DA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
-DEVLET BAKANI ÖZAK: ''MİLLİ TAKIMDA KİMİN OLACAĞI DEĞİL,
NE YAPACAĞI ÖNEMLİ''
-''TRABZONSPOR'UN EN BÜYÜK EKSİĞİ VE HATASI, ÇOK OYUNCU
ALIP SATIYOR, ÇOK TEKNİK ADAM VE YÖNETİM DEĞİŞİYOR''

TRABZON - 28.11.2009 - Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, (A) Milli Takımın başında kimin olacağının değil, ne yapacağının önemli olduğunu söyledi.
Bordo-mavili kulübün bayramlaşma töreni Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezi'nde yapıldı. Kulüp başkanı Sadri Şener'in yer almadığı bayramlaşma törenine, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Özak'ın yanı sıra Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Trabzon Emniyet Müdürü Feridun Boz, Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, kulüp eski başkanları ve yöneticilerİ, futbol takımı, diğer amatör branş sporcuları ve taraftarlar katıldı.
Bayramlaşma töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Devlet Bakanı Özak, milli takımda kimin olacağının değil, ne yapacağının önemli olduğunu belirterek, ''Bana göre, birincisi yerli hoca olması lazım. İkincisi Türkiye'deki Türk milli takımına gelecek oyuncuların kalitesini, sayısını artırmak lazım. Yurt dışında oynayacak oyuncuların sayısını arttırmak lazım. Yurt dışından alınan oyuncuların sayısını azaltmak lazım'' dedi.
Alt yapıya çok önem verilmesi gerektiğini anlatan Özak, şöyle devam etti:
''Pilot bölgelerle dünyanın en iyi alt yapı hocalarını Türkiye'ye getirerek alt yapı hocalarımızı eğitmek lazım. Mesela bir Hamit Altıntop, Türkiye'de olsaydı böyle bir Hamit Altıntop olabilir miydi, olamazdı. O halde bu ayrımı yapmak lazım. Ankara'daki Hamit ile Bayern'deki niye farklı? Bu farkı tespit edip Türkiye'de bu alt yapı eğitimini verebilirsek ben inanıyorum 35 milyon Türk genci var, bunların arasından 3 tane milli takım çıkar. Onun için A Milli Takımın başına kim gelmiş kim gitmiş önemli tabi ama çok önemli değil. Eğer bunu yapamazsak 20 futbolcu milli takıma bulamayız. Getirip yabancıları Türkleştirip oynarız.''
-TRABZONSPOR DEĞERLENDİRMESİ-
Bakan Özak, Trabzonspor'un büyük bir camia olduğunu, hedeflerinin ve sorumluluklarının büyük olduğunu kaydederek, şunları söyledi:
''O bakımdan büyük sorunlar yaşayabiliyor. Bizim hedeflerimiz büyük olunca, geçmişinde büyük başarılar olunca tabi ki sorunlar yaşıyoruz. Şu anda takım olarak, kulüp olarak zor günler geçiriliyor. Camia bütünleşirse, doğrularda ısrar edilirse, her alandaki politikalarda istikrar sağlanırsa iyileşme olabilir. Trabzonspor'un ikinci ve birinci lig serüveni aşağı yukarı 40 yılı aştı. Deneyimli insanlar var. Ama maalesef zaman zaman da deneyimli arkadaşların yanlışlarının sonuçlarını görebiliyoruz. Gelinen noktada sebep sonuç ilişkisi kurarak nerede hata yapıldı, bundan sonra ne yapmak lazım, buraları masaya yatırarak hiç çekinmeden, duygusal olmadan doğruları söyleyerek ama birbirimizi kırmayarak çözüm aramamız lazım. Bizim gücümüz bu sorunların üstesinden gelebilir. Güçleri birleştirmek lazım. O bakımdan inşallah bu bayram buna bir vesile olur.''
Trabzonspor'un eksikliklerinin olduğunu dile getiren Özak, ''Trabzonspor'un en büyük eksiği ve hatası, çok oyuncu alıp satıyor, çok teknik adam ve yönetim değişiyor. Böyle olunca başarı olmuyor. Bu konuda geçmişte başarılı olduğumuz dönemlerde teknik politikalarda doğru ve süreklilik var. Son 15 seneye bakarsanız kaç teknik adam değişti. Alırken iyi düşüneceksin ve uzun müddet savunacaksın. Geçen yıl Ersun Yanal'ın bırakılması yanlıştı. Takım iyi bir durumda, iyi bir yoldaydı. Daha sonra gelinen nokta bu. Hem çok para harcadık hem teknik adamda hem takımda problemler yaşadık. Takımda çocukların hem o günkü verimleriyle şu andaki verimleri arasında çok fark var. O bakımdan yönetimlerin buna dikkat etmesi lazım. Benim kendi açımdan uygulamam, teknik direktörü iyi düşünün alın, sonra arkasında durun'' diye konuştu.
Bakan Özak, Trabzonspor'da kurumsallaşma olmadığını belirterek, şunları kaydetti:
''Trabzonspor'da kurumsallaşma yok bir kere. Antrenörü alıp bırakırsan, 5 oyuncuyu kadro harici bırakırsan böyle kurumsallaşma olur mu, olmaz. Geliri çoğaldı, marka değeri yükseltilmeye çalışıldı, kadrosu eksikti transfer yapılmalıydı, yapıldı, doğru. Ama yanlış yapılan işleri anlattım. Şimdi borçlu. Dönebilir, dönemeyen borçlar var. ABD'nin çok borcu var dönüyor, Türkiye 50 katrilyon borç ödüyor, dönebiliyor. Beşiktaş'ın Galatasaray'ın da var. Dönebiliyorsanız, uzun vadede borçlanıyorsanız sorun yok. Trabzonspor'un nereye borcu var, ne kadar var, inan bildiğim yok. Borçlanma ile ilgili konuşmaları takip ediyorum. İleriye doğru gelirleri kullandı, orada sorun var. Kadrosu kötü bir kadro değil. Bu kadroyu iyi yönetebilirseniz, marka değerini yükseltip gelirleri artırırsanız, harcarken oyuncu alıp satmada dikkatli olunmalı. İyi oyuncuyu ucuza almak, iyi oyuncuyu satmamak lazım. Gökdeniz, Fatih, Stepanov kalmalıydı. Kalsaydı daha iyi olurdu. Sattığımız yerine iki kat para veriyoruz, onların 4'te bir kalitesinde oyuncu alıyoruz. Bunlar yapılan yanlışlar. Kimseyi eleştirmek için söylemiyorum. Ben de idareci olarak yapmış olabilirim. Bunları yapmamamız lazım.''
-HACISALİHOĞLU'NUN AÇIKLAMASI-
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ise prensipte anlaştıkları Şenol Güneş'in Salı günü takımın başında antrenmana çıkmasını beklediklerini belirterek, ''Şenol hoca zaten Güney Kore'deki ilişkisini noktalamıştı ve bu yıl Türkiye'ye dönmeyi planlıyordu. Kendisi parasal konularda Trabzonspor'a hiçbir şart ileri sürmedi. Bize 'Yönetim ne takdir ediyorsa o şartlar bana uyar. Yeter ki faydamız ve katkımız olsun' dedi. Biz de bunun üzerine, yönetim ve camia olarak takımın başında görmeyi çok arzu ettiğimiz Şenol Güneş ile anlaşma yaptık. Pazartesi yola çıkacak. Salı sabahı Türkiye'ye gelecek ve Salı günü antrenmana katılır diye düşünüyoruz. Şenol hoca teknik direktör olarak gelecek ve bütün spor organizasyonları kendisine bağlı olacak'' ifadelerini kullandı.
Hacısalihoğlu, Şener'in isteği doğrultusunda dinlendirilen ve takımdan ayrı çalışan Song, Sylva, Gökhan, Engin ve Egemen konusunda da Şenol Güneş ile görüştüklerini ifade ederek, ''Şenol hoca bize, 'Prensip olarak ben hiç kimseyi kadro dışı bırakmam. Gelince konuşur, başkandan da rica ederiz ve onları kadroya dahil ederiz' dedi. Bu konuda hocamız geldiğinde açıklama yapacak'' diye konuştu.
kaynak AA

Murat Erdem
28.11.2009, 15:39
Millete gerek yok ! bu gün burada da açıldı aynı başlıklardan kaç tane...

serdaracıl
Hacısalihoğlu: "Şenol hoca teknik direktör olarak gelecek ve bütün spor organizasyonları kendisine bağlı olacak''

Serdær
Trabzonspor, Şenol Güneş’i bekliyor... Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetici Hasan Yener’in el sıkışmak için çıktığı Kore seferinin bu hafta sonu biteceği öğrenildi. Buna göre Bordo-Mavili ekibin teklifine ‘evet’ diyen deneyimli antrenör, Uzakdoğu’daki son işlerini yoluna koyduktan sonra Türkiye’ye ayak basacak. Trabzonspor’un yeni hocasının bilet konusunda bir sıkıntı yaşanmaması halinde büyük olasılıkla pazar günkü Eskişehirspor müsabakasını da Avni Aker tribünlerinde izlemesi hedefleniyor.

TARAFTAR MEMNUN

Hugo Broos’un yarattığı hayal kırıklığının ardından göreve gelmesi artık kesinleşen Şenol Güneş’in ismi Trabzonspor camiasının önemli bir bölümü tarafından olumlu karşılandı. Fanatik.com.tr ve diğer forum sitelerinde Bordo-Mavili taraftarlar bir Türk antrenörün, özellikle de camiayı tanıyan Güneş’in tabloyu pozitife çevirebileceğini düşünüyor.

YUVAYA 3 KEZ GELDİ-GİTTİ

Efsane olduğu Trabzonspor’da Şenol Güneş hoca olarak da hizmet verdi. 1987-1988, 1992-1996’da çalışan deneyimli antrenör, 2005’te yeniden geldiği Trabzonspor’dan bu kez erken ayrıldı, 24 maç sonra istifa etti. Trabzonspor’da bu alanda kupası bulunmayan Şenol Güneş, ayrıca Boluspor, İstanbulspor, Sakaryaspor ve Antalyaspor’da da teknik adamlık görevini üstlendi.

REKORTMEN VE KUPA CANAVARI

Şenol Güneş’in futbolculuk kariyeri kelimenin tam anlamıyla zaferlerle dolu... 1972’de transfer olduğu Trabzonspor’un kalesini 15 yıl başarıyla koruyan Güneş, bin 112 dakika gol yemeyerek bu alanda bir rekora imza attı. 1975-1984 yılları arasındaki 6 şampiyonlukta da görev yapan Fırtına’nın efsane ismi, son 3 Türkiye Kupası dışındaki bütün kupalarda imza sahibiydi.

MİLLİ TAKIMA TAVAN YAPTIRDI

Şenol Güneş, kulüp takımlarının yanı sıra A Milli Takım’da da çalıştı, Türkiye’ye tarihi bir başarı kazandırdı. Güneş önderliğindeki Ay Yıldızlılar, 2002 Dünya Kupası’nda 3. olarak en iyi derecesini elde etti. 2003’teki Konfederasyon Kupası’nda ise yine Şenol Güneş’in öğrencileri aynı başarıya imza attı. Yurt dışında ise sadece Seul’de deneyim yaşayan Trabzonspor’un unutulmaz ismi, Kore ekibine Asya Kupası’nda çeyrek final heyecanı tattırdı. Kendisine Seul’den kalması için büyük baskı yapıldığı ve Japonya’dan da tekliflerin olduğu biliniyor.

MT

asimetrik
Hakikaten öyle mi olacak Gürcan Abi?

Yapısal değişim olmadan hiç bir şey değişmez bence.
Şenol hoca bunu başarsın diye mi getiriliyor, bir iki aya kadar görürüz.
Beklemek ve desteklemek lazım. Ancak bizim desteğimizden çok yönetimin (idari ve teknik yetki vererek ve işine karışmayarak) desteği gerekli. Bu bizim oralarda pek olan bir şey değildir.

Mehmet Fatih Yavuz
28.11.2009, 15:40
Hayırdır ? Boks falan da hocaya mı bağlanacak? Bütün spor organizasyonları. Basket takımı konusunda becerebileceğini sanmıyorum. Yetki vereceğiz derken bile cümle uçmuş.. :) Seviyorum seni hacısalihoğlu. Günümün en neşeli kısmı seni.

Mustafa ÖZDEMİR
28.11.2009, 15:41
inşallah bu sefer kalıcı olur.pek zannetmiyorum ama ...

oflum61
28.11.2009, 15:43
Ah Senol Hoca ah. Senin degerini bilemeyiz. Yillardir Milli Takim yerlerde sürünür 3. yaparsin seni nerdeyse suclarlar. Trabzonsporu sampiyonluga okadar yaklastirirsin yine ayni sey. Varmi daha iyisi??? Yok Yok yok! E daha ne?

Senol Hocam sana basarilar. "Cakallari" kendin den uzak tut.

devilkid
28.11.2009, 15:44
senol hoca yabancı olsaydı bu adam bize gelmez paramız yetmez ifadeleri kullanılırdı..şimdi ise beğenilmiyor..

matrix5782
28.11.2009, 15:45
açıklarmalara bakarsan şenol güneş tek yetkili olacak transfer,teknik alanda vb bütün sportif faaliyetlerden sorumlu olacak

futbolcular affedilecek

koreden oyuncu gelmeyecek

oyuncular transfer lişstesinden seçilecek

inşallah yönetim hiç bir sportif faaliyete müdahele etmez

Ömer Bayrak
arkadaşlar benden bir öneri, eğer şenol güneşi gerçekten destekliyorsak 1-2 günde olsa avatarımıza şenol güneşin resmini koyarak bir mesaj vermiş olabiliriz bence....

owenank
3,5 yıllık sözleşme, ''Şenol hoca bizi kırmadı'', ''Trabzonspor ile para konuşmam''...

Dağ fare doğurdu !

Bu mu kayıtsız, şartsız Şenol hocaya teslimiyet ?

Şenol hoca, yönetime teslim olmuş gibi geldi bana.

Hacısalihoğlu: "Şenol hoca teknik direktör olarak gelecek ve bütün spor organizasyonları kendisine bağlı olacak''

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=48231

Kime neyin teslim edildiği çok açık aslında ama uygulamanın da soylendiği şekilde olması gerek tabi ki.

oguz altinbas
28.11.2009, 15:47
arkadaşlar bügünkü açıklamalardan sonra senol hocanın trabzonun başına geçeceği kesinleşti.bundan sonrası önemli olan klübün senol hocaya zaten ihtiyacı var.zaten senol hocayo tartışmak pek doğru olmaz,basarılı olması için zaman lazım iki-üç sene zaten 92-96 arasında örnek göz önüne alınabilir,bir anda herkesi yenen bir takım kimse ondan beklemesin ayrıca kadro yapımız ve malum yabancılardan alınan verimde ortada,ancak zamanla ve şenol hocanın istedikleri gerçekleşirse beklenen başarının geleceğini düşünüyorum

Murat Erdem
28.11.2009, 15:48
Hacısalihoğlu sözüne itimat edilecek bir şahsiyet mi ?

''Evet'' cevabı verenin, samimiyetinden şüphe ederim.

Mehmet SELEN
28.11.2009, 15:48
Arkadaşlar zihniyet değişmedikten sonra takımın başına kimi getirirsek getirelim sonuç değişmez.İlk önce zihniyetimiz değiştirmemiz gerekiyor.Başarının sırrı burada.Trabzon şehri silkelenecek.Ben nerede yanlış yaptım diye düşünecek .Hatta KATÜ den bilim insanlarına değerlendirilme yaptırılacak.Bu çıkarımlardan sonra başarı gelecektir.Başarı için benimde birkaç önerilerim var.
1-Taraftar iyi gün taraftarı olmayacak.
2-Avni Akerde bzim oyuncuların bacakları değil,rakip oyuncuların bacakları titreyecek.(Taraftar olarak futbolcularımızı ıslıklarla ve yuh çekmelerle stres altına alıyoruz)
3-Kulüp olarak alt yapıdan direk oynayacak en az 5 tane üst düzey futbolcu çıkarmamız gerekiyor,(Bu öz evlatçılıktan değil bonservis parası ödememek için.)
4-Alt yapıdan oyuncu yetiştirisek iyi yabancıları alırız ve istanbul kulüpleri ile ekonomik olarakta yarışabiliriz.
5-Kulüpten beslenen sülükleri uzaklaştırmak

Kubilay ŞAHİN
28.11.2009, 15:52
...

inşallah yönetim hiç bir sportif faaliyete müdahele etmez

Hiç Ama Hiç Sanmıyorum.. Tutamazlar Kendilerini Eminim..:)

asimetrik
28.11.2009, 15:52
Hayırdır ? Boks falan da hocaya mı bağlanacak? Bütün spor organizasyonları. Basket takımı konusunda becerebileceğini sanmıyorum. Yetki vereceğiz derken bile cümle uçmuş.. :) Seviyorum seni hacısalihoğlu. Günümün en neşeli kısmı seni.

Çok güldüm Fatih..
Yalnız ben o kadar iyimser değilim, yarın öbürgün, organizasyonlardan kastım; kamp ve özel maç programlarıydı derse şaşırmam.

oguz altinbas
28.11.2009, 15:53
hayırlı olsun en doğru karar...artık zaman ve sabırla takımın düzelmesi mümkündür.

asimetrik
28.11.2009, 15:59
Çok merak ediyorum, Hayrettin bey acaba Şenol hocaya da şaka yapmış mıdır ?

Oktay AKKUŞ
28.11.2009, 15:59
Hayırlı olsun , umarım en az 1.5 sene takımın başında kalabilir temennim sürekli kalması

serdaracıl
28.11.2009, 16:01
Çok merak ediyorum, Hayrettin bey acaba Şenol hocaya da şaka yapmış mıdır ?

Yeni bir sayfa açalım artık

serdaracıl
28.11.2009, 16:04
Yöneticiler sportif işlere müdahale etmekle aslında kendi sonlarını hazırladıklarını gördü

Onur Akyüz
28.11.2009, 16:05
Şenol hocanın göreve başlamasını müteakip 15 sene süreyle hiçbir yöneticinin

takım hakkında tek kelime etmemesini,takıma burnunun ucunu dahi sokmamasını temenni ediyorum.

herkes önünden yer inşallah.

asimetrik
28.11.2009, 16:05
Yeni bir sayfa açalım artık

Bence de bir şairin dediği gibi;
"Bir çok sayfasını atlayarak bitirdiğimiz kitabın başından başlayalım."

matrix5782
28.11.2009, 16:06
ben inanıyorum ki şenol güneş ve izleme komitesi takıma yararlı ve katkıda bulunabilecek futbolcular takıma katacaktır.

Murat Erdem
28.11.2009, 16:07
Aranızda Hayretin, Hasan ve Dr.Ali beylerin uzatılan mikrofona konuşmayacaklarına, Ş.Güneş'e saygı göstereceklerine, Şenol ve ya Ünal hocanın önerdiği isimleri, ahbab-çavuş takıldıkları menajer tavsiyelerine tercih edeceklerine İNANANIZ VAR MI ?

Tunay ERDEM
28.11.2009, 16:08
Şu ortamda bir halt olmayacağına eminim.

Onur Akyüz
28.11.2009, 16:09
Aranızda Hayretin, Hasan ve Dr.Ali beylerin uzatılan mikrofona konuşmayacaklarına, Ş.Güneş'e saygı göstereceklerine, Şenol ve ya Ünal hocanın önerdiği isimleri, ahbab-çavuş takıldıkları menajer tavsiyelerine tercih edeceklerine İNANANIZ VAR MI ?
inanan yok ama bu durumdan cidden tiksinen var.

AKSOY_61
28.11.2009, 16:10
arkadaşlar benden bir öneri, eğer şenol güneşi gerçekten destekliyorsak 1-2 günde olsa avatarımıza şenol güneşin resmini koyarak bir mesaj vermiş olabiliriz bence....

Eğer rahat bırakırlarsa biz de biraz sabredersek Şenol güneşin başarılı olacağına inanıyorum.

Samet Yildirim
28.11.2009, 16:11
Yardimcilari kim olacak merak ediyorum...

matrix5782

ben inanmak istiyorum artık

yakın çevrelerine çok büyük hata yaptıklarını ve pişman oldukların söylüyolar bunun üzerine bir daha aynı hareketi yaparlarsa kişilklerinden şüphe ederim

Ömer Bayrak
Eğer rahat bırakırlarsa biz de biraz sabredersek Şenol güneşin başarılı olacağına inanıyorum.
:alkış::alkış::alkış:

Ozan Yazıcı
28.11.2009, 16:12
Beğeniriz beğenmeyiz, sonuçta Şenol Hoca hayırlı uğurlu olsun. Yerlinin yerlisi ve bu takımın şampiyonluklarında emeği olanlardan biri olarak kesinlikle arkasında durmalıyız. Gerçi ben bizim yönetimin mevcut mali tablo, saha içi ve dışındaki problemler, transfer bütçesinin bulunmayışı gibi faktörleri göz önüne aldığımızda Şenol Güneş veya muadili bir Trabzonlu hoca dışında kimsenin bu görevi kabul etmeyeceğini düşünüyorum ama, karar budur ve saygı göstermek gerekir. Şenol Hoca'nın da mevcut durumu, en azından bu sezon için toparlaması mümkün değil. Devre arasında öyle aman aman bir transfer falan da beklemesin kimse. Ancak topçulardan birkaçını dışarıya kakalayabilirseler bir veya iki adam alırlar, ama onu da pek sanmıyorum. Bu sezon artık gittiğine göre hocayla başbaşa verip ciddi ve kapsamlı bir 2010 - 2011 planı yapmalılar ve şimdiden harekete geçmeliler. Bundan sonra yapılacak en ufak hata artık yönetimi götürür, Sadri Şener'in Albayrak'ın kötü hatırasından farkı kalmaz. Yani özetle yönetim ve hocanın eldeki sepetleri pazarlaması, ordan gelecek parayı akıllıca kullanarak genç - dinamik bir kadro oluşturması ve borcu öyle veya böyle eritmesi lazım. 25 senedir bekliyorum, sağlıklı bir programın fiiliyata geçirildiği ve malum çakallarca engellenmeden / baltalanmadan uygulandığını görürsem sesimi çıkarmadan beklemeye devam ederim..

matrix5782
28.11.2009, 16:13
Yardimcilari kim olacak merak ediyorum...

hami ve abdullah

Samet Yildirim
28.11.2009, 16:14
hami ve abdullah
Kesin mi ?? Yoksa istek veya gündemdekiler bu isimler mi ??

M.S.SOFU
28.11.2009, 16:14
3 maç kaybettikten sonra ki o zamana şenol güneş ile istikrar başlığıdaaçılmış oluro zaman ortalık yıkılacak
sonrada o istikrar başlığı arkamıza kaçacak..

Ertan 51
28.11.2009, 16:15
Vay bee,
şaka maka Şenol Güneş başlığı açıldığına göre kesinleşmiş bu iş.

Hayırlı uğurlu olsun camiamıza.

Hep dedim çok saygı duyduğum ve sevdiğim bir şahıstır Şenol Güneş,
her yollanışında çok üzülmüşümdür ama artık bu gidişinde(tarih tekerrür den ibarettir huzur bulacağını zannetmiyorum,seni 4. kez yemeleri sürpriz olmaz) bırak üzülmeyi sen istedin hoca sana hak diyeceğim,
hadi bakalım bu kaosun içine balıklama daldığına göre torbanda sihirli değnek var galiba çıkar kullan hep birlikte huzura erelim.

Ömer Bayrak
hami ve abdullah
çok da güzel olur bu isimler....

LECOSSEEMRE
umarım Şenol hoca başarıyı getirir..