PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Adem Erdoğan
27.11.2009, 00:16
Şenol Güneş'le ''istikrar'' :)

İnşallah o "Şenol Güneş'le hoca kovmada istikrar" olmaz.:)

matrix5782
27.11.2009, 00:17
Diyelimki Şenol Güneş sahaya inmedi. Kulübün teknik direktörü kim olacak Ünal Karaman mı?

hami - abdullah

salihismet
27.11.2009, 00:17
Şenol Hocayı beğenmeyenler aklınızı başınıza alın..Artık bu takımın kesinlikle istikrara ihtiyacı var ve bu istikrarı yaşayabileceiğimiz tek adam Şenol Hoca gözükmekte..Eminim aklınıza Bülent Uygun, Lucescu, Ertuğrul, Tolunay vs. geliyor fakat bu adamların hiç birinin Şenol Hoca kadar kredisi olamaz..

-Öncelikle Şenol Hocayı çok küçümseyen yazılar okuyorum. Kim ne derse desin Şenol Güneş bu ülkenin Fatih Terim ile birlikte hatta Fifa' ya ve bana göre en kariyerli teknik adamıdır.
-Portföyünde Famagusta hezimeti olmakla birlikte Lyon ve Aston Villa zaferleri de vardır..
-Bizi çok iyi tanır,
-Disiplinlidir, tavizi yoktur,
-Elindeki oyunculardan en üst düzey performans almasını bilir
-Koredeki kariyerinde bence kendine çok fazla şey katmıştır..Örneğin Manchester United ile Kore de yaptığı maç bile buna en basit örnektir.
-Şenol Hoca ile geçirdiğimiz hiçbir sezonda şu andaki durumumuzdan kötü olmadık ve olmayacağız ve eminim ki elde ettiğimiz 2.liklerden mutlaka daha iyi bir netice alacağız....vs vs vs...

Bize gerekli olan tek şey istikrar için DESTEK DESTEK DESTEK..Yani 26 yıldır yapamadığımız...Şampiyonluk futbolcuların ve yönetimdeki insanların inanması kadar, taraftar yapımızın beyninin değişmesi ile alakalı..
Bunu başarmamız için istikrar için sabretmemiz gerekiyor..Ben şuna da inanıyordum; yukarıda yazdığım teknik adamlar ve Hugo Bross da dahil biz herhangi bir teknik adama güvenip 5 sene destek olursak istediğimizi elde edriz..

Şu anda bu desteği arkasına alabilecek ve camianın uzun süre tahhammül edebileceği tek adam olmasından dolayı ŞENOL GÜNEŞ diyorum...

LÜTFEN SİZ DE 5 sene DESTEK OLUN..DESTEK OLUN..DESTEK OLUN...

Saygılar..

Destek konusunda size katiliyorum, fakat Lyon zaferi Senol hocayla deyil Brems le alindi.

rahmits
27.11.2009, 00:18
şenol güneş gelsin ama rahat bırakılmalı diyorum bir iki mağlubiyette yuhalanıp istifaya çağrılmamalı ya ne olur şu trabzonspor bir hocayla şöyle beş yıl çalışsa bi görsek ne olacak istikrar yok ya
ne takımda ne yönetimde ne taraftarda ne hocada
yeter artık yaa ben izmirde oturuyorum bilirsiniz burada pek az trabzonsporlu var arkadaşlarımın hepsi bizans takımlarını tutuyorlar yemin ederim rezil ediyorlar beni yeter artık ya başarı gelsiiin.

Can basten
27.11.2009, 00:19
Abdullah Avcı örneği çıtayı düşürür Can.:)

Gerçekler acı Fatihim, ne yapalım. :)

Adem Erdoğan
Açık söylüyorum Kayserispor oturttuğu sistemiyle Şampiyonluğa bizden daha yakın.

Bence de.

Bizdeki "taraftar baskısı" onlarda olsaydı eğer bugün bu konu daha ciddi konuşuluyor olurdu.

asimetrik
Bende Gökdeniz'den sonra Trabzonspor'un alt yapısından bir oyuncu çıkardığını hatırlamıyorum Gürcan abi.:)

Bu hengamede kimse oyuncu çıkarsın istemez, herkes başarı ister.

Altyapıyı kastetmedim. Aldırdığı, aldığı, tavsiye ettiği, takımda ama göze batmayan birisini kazandırması vs..

spormania
Destek konusunda size katiliyorum, fakat Lyon zaferi Senol hocayla deyil Brems le alindi.

Benim hatırladığım hami golü attığında Şenol Hocanın paltosuyla kenarda golü kutlamasıydı..yanlış mıyım?

Muhammed
27.11.2009, 00:20
hami - abdullah

Hami ilk teknik direktörlük deneyiminde başarısız gibi görünüyor ama. Abdullah ile ilgili fikir sahibi olmak ise zor U17 çalıştırdı.

Fatih
27.11.2009, 00:20
hami - abdullah
Bu ikiliye ihtimal vermiyorum.Sahada iki hoca bir de Güneş oldu üç yok yok bu yapılanmanın dedikodusu çok olur.:)

Can basten
27.11.2009, 00:21
Açık söylüyorum Kayserispor oturttuğu sistemiyle Şampiyonluğa bizden daha yakın.

Kayseri??? Şampiyonluk???

Başında soru işareti olan ve katıla katıla gülen smileyler.

A.Gökhan AKIN
27.11.2009, 00:22
Geçen Yılki tolunay Kafkasa Trabzonda olsaydı acaba kim müsamaha gösterirdi bunu tartışmalı?. bizim sorunumuz burda zaten. Biz bir teknik direktöre Kayseri'nin Tolunay'a gösterdiği kadar Müsamahayı ne zaman göstermişiz? önce bunu düşünüp sonrada Tolunay ve onun gibileri istemek lazım bu da benim naçizane görüşüm

İsa
27.11.2009, 00:22
Tolunay Kafkas ismi fazla abartılıyor.Hali hazırda Türk futboluna sunduğu bir yetenek yok.Başarılı kabul edilebilecek bir oyun anlayışı ortaya koymadı henüz, Süleyman Hurma tarafından ciddi destek almasına rağmen.
Ligin vasatın altında takımları içerisinde sıradan kabul edilebilecek bir ivme yakaladı sadece.

Fatih
27.11.2009, 00:23
Gerçekler acı Fatihim, ne yapalım. :)

1983-1984 AS Cannes (http://forum.bordomavi.net/wiki/AS_Cannes)
1984-1987 AS Nancy (http://forum.bordomavi.net/wiki/AS_Nancy)
1987-1994 AS Monaco FC (http://forum.bordomavi.net/wiki/AS_Monaco_FC)
1995-1996 Nagoya Grampus Eight (http://forum.bordomavi.net/w/index.php?title=Nagoya_Grampus_Eight&action=edit&redlink=1)(Japon)
1996- Arsenal F.C. (http://forum.bordomavi.net/wiki/Arsenal_F.C.)
Arsene Wenger'in de Arsenal'den önce aman aman bir kariyeri yok Can.Hatta Japonya'ya bile gitmiş.Uzakdoğu dedim de aklıma Şenol Güneş geldi.:)

Sefa
27.11.2009, 00:23
Kayseri??? Şampiyonluk???

Başında soru işareti olan ve katıla katıla gülen smileyler.
Adamlarda 'istikrar' var kaliteyi ve çıtayı gitgide arttırıyorlar.

Adamlar her yıl onlarca para dökmek yerine gençlerden iskeleti oluşturdu ve parayı Makukula gibi nokta transferlere harcıyorlar.

Baktığımız Zaman 5 yıl içerisinde çizgisini bozmazlarsa ve Kayserililer, Kayserispor'a eğilim gösterirse Şampiyon olma ihtimalleri var.

Bizim ise daha seneye ne olacağımız belli değil.

Hangi takım daha yakın ?

:)

spormania
27.11.2009, 00:26
Geçen Yılki tolunay Kafkasa Trabzonda olsaydı acaba kim müsamaha gösterirdi bunu tartışmalı?. bizim sorunumuz burda zaten. Biz bir teknik direktöre Kayseri'nin Tolunay'a gösterdiği kadar Müsamahayı ne zaman göstermişiz? önce bunu düşünüp sonrada Tolunay ve onun gibileri istemek lazım bu da benim naçizane görüşüm

kesinlikle katılıyorum..öenmli olan gelecek adamın görece iyi teknik adam olması değil..bizim gözimizde kredisinin ne olacağı..bu konuda en yüksek kredinin Şenol Hocada olduğuna inanıyorum...

Can basten
27.11.2009, 00:29
Adamlarda 'istikrar' var kaliteyi ve çıtayı gitgide arttırıyorlar.

Adamlar her yıl onlarca para dökmek yerine gençlerden iskeleti oluşturdu ve parayı Makukula gibi nokta transferlere harcıyorlar.

Baktığımız Zaman 5 yıl içerisinde çizgisini bozmazlarsa ve Kayserililer, Kayserispor'a eğilim gösterirse Şampiyon olma ihtimalleri var.

Bizim ise daha seneye ne olacağımız belli değil.

Hangi takım daha yakın ?

Gayet tabi ki Trabzonspor daha yakın.

Sefa bence sen bu şampiyonluk denen şeyi biraz hafife alıyorsun. Şampiyonluk büyüklük psikolojisi gerektirir. O da yaşadığımız her türlü başarısızlığa rağmen bizde halen daha vardır. Bu düşünceye dayanarak geçen sene Sivas'ın, en reklamlı olduğu zamanlarında bile, asla şampiyon olamayacağını söylemiştim. Haklı da çıktım.

Kayseri'ye maça çok gittim. Arkalarında nasıl bir kitle olduğunu, yani büyüklük psikolojilerinin ne düzeyde olduğunu az çok gözlemledim. Kayseridir, Sivastır, şudur budur iki sene kafaya oynar sonra da göçer gider, başkası gelir yerlerine. Merak etmeyin.

Can basten
27.11.2009, 00:31
1983-1984 AS Cannes (http://forum.bordomavi.net/wiki/AS_Cannes)
1984-1987 AS Nancy (http://forum.bordomavi.net/wiki/AS_Nancy)
1987-1994 AS Monaco FC (http://forum.bordomavi.net/wiki/AS_Monaco_FC)
1995-1996 Nagoya Grampus Eight (http://forum.bordomavi.net/w/index.php?title=Nagoya_Grampus_Eight&action=edit&redlink=1)(Japon)
1996- Arsenal F.C. (http://forum.bordomavi.net/wiki/Arsenal_F.C.)
Arsene Wenger'in de Arsenal'den önce aman aman bir kariyeri yok Can.Hatta Japonya'ya bile gitmiş.Uzakdoğu dedim de aklıma Şenol Güneş geldi.:)

Manchester'a gelmeden önce Alex Ferguson'un da hatırı sayılır bir başarısı yok Fatihim. Ama sonraki performansı ortada. Tıpkı Wenger gibi. :)

irfanb
27.11.2009, 00:31
Benim hatırladığım hami golü attığında Şenol Hocanın paltosuyla kenarda golü kutlamasıydı..yanlış mıyım?

Yanlis hatirliyorsunuz.
Lyon maclarinda teknik direktörümüz Urbain Breams`ti.

asimetrik
27.11.2009, 00:32
Mevcut yapıda, mevcut kadroyla, gelecek bir hocanın başarı sağlayabileceğine gerçekten inanan var mı?

Adem Erdoğan
27.11.2009, 00:34
Mevcut yapıda, mevcut kadroyla, gelecek bir hocanın başarı sağlayabileceğine gerçekten inanan var mı?

Ben inanmıyorum. Başarı demek galibiyet demek; galibiyet gol demek; gol golcü demek.
Golcüsü olmayan hiçbir takım başarılı olamaz.

Körlere bunu göstermek lazım herşeyden önce.Hem körler hem sağırlar.

Fatih
27.11.2009, 00:34
Yanlis hatirliyorsunuz.
Lyon maclarinda teknik direktörümüz Urbain Breams`ti.
O zaman Broos geri gelsin.:)

Şenol Hocanın gelmesinde dolayı hiç heyecanlı değilim bu arada.Biliyorum şampiyonluk kısa vadede çok zor sadece kulübün işleyişini değiştirebileceğini küçük de olsa bir devrim yapabileceğini düşünüyorum.

Mehmet Sarigül
27.11.2009, 00:36
Senol Günes'in güzel röportajlarini özledik...

Erdal
Nedir vaziyet? Güneş in doğmasına kaç zaman kaldı :)

Sefa
Gayet tabi ki Trabzonspor daha yakın.

Sefa bence sen bu şampiyonluk denen şeyi biraz hafife alıyorsun. Şampiyonluk büyüklük psikolojisi gerektirir. O da yaşadığımız her türlü başarısızlığa rağmen bizde halen daha vardır. Bu düşünceye dayanarak geçen sene Sivas'ın, en reklamlı olduğu zamanlarında bile, asla şampiyon olamayacağını söylemiştim. Haklı da çıktım.

Kayseri'ye maça çok gittim. Arkalarında nasıl bir kitle olduğunu, yani büyüklük psikolojilerinin ne düzeyde olduğunu az çok gözlemledim. Kayseridir, Sivastır, şudur budur iki sene kafaya oynar sonra da göçer gider, başkası gelir yerlerine. Merak etmeyin.
Kayserispor böyle iyi gittikçe Kayserililerin artık İstanbul takımlarını bırakıp Kayserispor'a destek çıkacaklarını düşünüyorum. Bilmem yanılıyor olabilirimde.

Sivas'ın geçen yıl nasıl gittiğini gördük top filan oynamıyorlardı. Ama Kayseri öyle değil. Kayserispor Sivas'ın aldığı desteği, reklamı alırsa çok daha başarılı olacaktır. Geçen yılki gibi bir sezon düşese Sivas gibi eline altın tepsiyle sunulan fırsatı geri tepmeyeceklerdir diye düşünüyorum.

Ama destek konusunda haklısın mesela şuan Eskişehirspor gibi bir destekleri olsa çok daha başarılı olurlardı.

Fatih
27.11.2009, 00:39
Nedir vaziyet? Güneş in doğmasına kaç zaman kaldı :)
Güneş hergün doğudan doğar Erdal Abi.Bizimkisi Uzakdoğu'dan doğacak bir ihtimal yarın.:)

Erdal
27.11.2009, 00:39
Hemen Gürcan abinin atağını savuşturmakla işe koyulayım

Abi, mevcut şartlarda bizim arzu ettiğimiz yönetim anlayışının kulübe hakim olması imkanız...Mevcut şartlarda mevcut arkadaşların daha iyi bir hoca getirme şansı yok...Şenol Güneş gelebileceği en doğru zamanda geliyor...Şimdi alacağı yetki ve krediyi hiç bir zaman alamazdı...Yazın gelse alamazdı mesela...

Dolayısıyla yönetim mecburen en doğru işi yapıyor....

Adem Erdoğan
27.11.2009, 00:40
Sivas'la Kayseri aynı değil; Sivas bir anda parladı sonra itti gitti.

Kayseri Ertuğrul Sağlam'dan beri çıkış içerisinde.Ligde yerini sağlamlaştırdı.Belli bir çıtanın altına düşmüyor hiç.Asansörlüğü aştılar.

Taraftarı sahip çıksa süpriz olmaz şampiyon olmaları.

Kaan
27.11.2009, 00:40
Güneş hergün doğudan doğar Erdal Abi.Bizimkisi Uzakdoğu'dan doğacak bir ihtimal yarın.:)

O zaman şimdiye doğması lazımdı. Kore saati bizim saate göre 7 saat ilerde çünkü. :cool:

Yani orda saat 07:40 :rolleyes:

A.Gökhan AKIN
27.11.2009, 00:41
bir devrim gerekiyor birilerinin çıkıp Trabzonsporun yönetilmesini adına devrim yapması gerekiyor. eminimki bu taraftar o devrimi yapacak olan ya da olanların arkasında zaten duracaktır.Önemli olan bizlerin birşeye inandırılabilmesidir. Yapılan onca yanlışın bana getirisi hiçbir anımda şampiyon olabileceğimize inanmamak oldu. sadece kendimi kandırmaya çalıştım ve sonra bir rüyadan uyandım o kadar..Birisinin çıkıpta rüyaların gerçek olabileceğine yaptıklarıyla bizi inandırmasını bekliyorum inatlada bekleyeceğim..

irfanb
27.11.2009, 00:42

Hersey degisecek.
Mevcut yapi da ,mevcut kadro da.

Sefa
27.11.2009, 00:42
Şenol Güneş'in DHA'ya yaptığı açıklama doğru ise zaten bugün imzalayacak Şenol Güneş.

salihismet
27.11.2009, 00:43
Bu hoca isini taraftarlar arasinda cok iyi bilenler var galiba, benim anlamadigim, bir hoca daha gelmeden ne zaman kovulacaginin
hesaplari yapilir mi? bunlar dogru seyler degildir. Bu durum dogrudan yönetimlerle alagali olsada taraftarin tutumuda hocalarin kovulmasinda
önemli rol oynuyor.

Senol hocayi istemeyenler vardir mutlaka, fakat bugünkü ortamda hangi hoca Trabzonspora gelir, zamaninda futbolcusunun parasi
ödeyemeyen bir kulüpe siradan bir hocanin disinda kimseyi bulamazsiniz, Senol hoca siradan bir hocadir demek istemiyorum, eger
gelecekse sirf Trabzonsporlulugu agir bastigi icin gelir.

Bakin, yöneticilik yapmis, baskanliga adayligini koymus zat ne diyor; Trabzonsporda oynayan yildiz bir futbolcu Senol hocayi kovdurmak icin,
ikinci baskana, daha hocayi göndermediniz mi, siz bundan sonraki macta görürsünüz diye biliyorsa, o hocanin nasil bir ortamda calistigini düsünün.
Bu sözleri siradan bir taraftar söylemiyor, bu takimda yöneticilik yapmis, baskan adayi olmus kisi söylüyor bunlari, henüz bu adamin söylediklerinie
bir cevap veren olmadi. Bana göre bu gibi kisiler, birakin baskan olmalarini yöneticilik bile yapacak kisiler deyildirler, fakat cok önemli iddialarda
bulunuyor bu kisi, bu adam ciddiye mi alinmiyor, yoksa Trabzonda bu gibi suclamalar normal mi karsilaniyor?

Sefa
27.11.2009, 00:43
Bizi 'Güneş'li günlerim beklediğine bir ben mi inanıyorum ? :)

Ben artık çoğunluğun Şenol Güneş'e istikrar göstereceğine, Şenol Güneş'in tam yetkiyle çok güzel işler yapacağına inanıyorum.

Kısaca Devrim diyorum. :)

Bir de Tekke gelse değmeyin keyfime :cool:

Fatih
27.11.2009, 00:45
Sorunun içinde cevabı gizli Gürcan Abi.Hoca gelecek mevcut yapıyı ve mevcut kadroyu değiştirecek böylelikle başarı sağlanacak.

asimetrik
Erdal farkındaysan Şenol hoca kararını hiç eleştirmedim. Eleştirmeyeceğim. Doğru söylüyorsun, gelinen nokta da yapacak daha iyi bir şey yok. Eğer kulübede oturacaksa hiç bir işe yaramayacağını da ekliyorum. Hatta bu durumda ömrü, umduğumuzdan kısa bile olursa şaşırmam.

Adem Erdoğan
Bu hoca isini taraftarlar arasinda cok iyi bilenler var galiba, benim anlamadigim, bir hoca daha gelmeden ne zaman kovulacaginin
hesaplari yapilir mi?

Yapılır...

Can basten
Sivas'la Kayseri aynı değil; Sivas bir anda parladı sonra itti gitti.

Kayseri Ertuğrul Sağlam'dan beri çıkış içerisinde.Ligde yerini sağlamlaştırdı.Belli bir çıtanın altına düşmüyor hiç.Asansörlüğü aştılar.

Taraftarı sahip çıksa süpriz olmaz şampiyon olmaları.

Adem, ben bu Kayseri'nin o belli çıtanın üstüne çıktığını da görmedim hiç. Oralarda dolanıp duruyor birkaç yıldır. Bu ligde Gaziantep'in, Bursa'nın, Gençlerbirliği'nin, hatta İstanbulspor'un peşpeşe sezonlarda üst sıralarda yer bulduğu zamanlar olmadı mı ki? Kayseri'nin bunlardan ne fazlası var da şampiyonluğu sürpriz olmayacak. Kayserispor yesin pastırmasını otursun aşağa. :)

Erdal
27.11.2009, 00:46
Hava gayet müsait...En sabırsız bildiğim arkadaşlarım 5 kalacaksa gelsin diyor...Kabul edelim ki en zor kovduğumuz hoca Şenol Güneş...İstikrar istiyorsanız en istikrarlı hocamız o oldu...2006 yı söyleyeceksiniz...2006 ekstra bir durum...Gökdeniz vakası var herkes atlıyor bunu....

salihismet

Yanlis hatirliyorsun.

10 numara
son gidişi "gidiyorum bütün aşklar yüreğimde" havasındaydı , inşallah başarılı olur inş. başarılı olacak ortamı bulur inş. başarılı olabileceği ortamı kendi hazırlar. inş....

asimetrik
27.11.2009, 00:47
Hersey degisecek.
Mevcut yapi da ,mevcut kadro da.

Şenol hoca gelince mi? Yoksa yönetim değişikliği mi bekliyorsunuz? Açar mısınız?

A.Gökhan AKIN
27.11.2009, 00:47
Şenol hoca ile birlikte değişmesi gereken çok şey var. Anlaşmanın nasıl olacağını bilmesekte bu çapta bir teknik direktörün duygusal bir bağı bulunsa dahi amatör bir yaklaşımla trabzon gelmemesi gerektiğini ve gelmeyeceğini düşünüyorum..

Sefa
27.11.2009, 00:49
Adem, ben bu Kayseri'nin o belli çıtanın üstüne çıktığını da görmedim hiç. Oralarda dolanıp duruyor birkaç yıldır. Bu ligde Gaziantep'in, Bursa'nın, Gençlerbirliği'nin, hatta İstanbulspor'un peşpeşe sezonlarda üst sıralarda yer bulduğu zamanlar olmadı mı ki? Kayseri'nin bunlardan ne fazlası var da şampiyonluğu sürpriz olmayacak. Kayserispor yesin pastırmasını otursun aşağa. :)
Abi ben geçen yıldan sonra artık çıkışa geçtiğine inanıyorum.

Bu sene ilk 5'te olacaklar büyük bir ihtimal. Hatta ilk 4..

Seneye ilk 4 derken yüksele yüksele destek + reklam ile Şampiyonluk.. Başarı zaten var.

Erdal
27.11.2009, 00:50
Bu kadar kolay kabul etmesini ben de garipsiyorum...Bunu başkanlığın ilk aşaması olarak görüyorum...Sonraki planı da spor bakanı olmaktır herhalde :)

Can basten
27.11.2009, 00:51
Bu kadar kolay kabul etmesini ben de garipsiyorum...Bunu başkanlığın ilk aşaması olarak görüyorum...Sonraki planı da spor bakanı olmaktır herhalde :)

Sonra da başbakan olur. Milletimizi de kurtarır...

Fatih
27.11.2009, 00:52
Tolunay Hocanın Kayseri'de yapmak istediği diğerlerinden farklı.Diğer takımların durumu biraz da yanlış transfer politikasıyla ilgili.Tolunay Hoca tamamen genç oyunculardan kurulu bir kadro oluşturmak istiyor.Şimdiye dek Türkiye Kupasını alarak bir nebze başarılı oldu bundan sonraki dönemde Süper Ligi zorlayabilecek hüviyeti takıma kazandırmak için çalışacak.Önlerindeki en büyük engel Kayseri taraftarı.

salihismet
Yapılır...

Peki niye yapilir, futbolu cok iyi bilmemizin yaninda, macera yasamasinida mi cok seviyoruz acaba?

Can basten
ilk 4 derken yüksele yüksele destek + reklam ile Şampiyonluk.. Başarı zaten var.

Sefa bu formül sence de biraz basit olmadı mı? :)

cellchook
27.11.2009, 00:54
bence şenol güneş için ekmek parası olarak görüyorum bu kabul olayını.

ne kadar para kazansada işin devamlılığı açısından tek piyasasının güney kore oldugunu düşünüyorum,hal böyle iken trabzonsporda görev almak hem işime giderim hem evime giderim mantıgı acısından şenol güneş açısından daha olumlu.

Sefa
27.11.2009, 00:56
Sefa bu formül sence de biraz basit olmadı mı? :)
Bize göre basit evet :)

Ama Tolunay Hoca gençlerden kurulu bir iskelet oluşturmuş.

Bunlar pişecek, daha iyi performans gösterecek.

Elde kalan para ile Makukula gibi nokta transferler yapacaklar.

Sistem çok güzel ve oturuyor.

Reklam + Destek Şampiyonluğu getirir diyorum ben. :)

Ama şu var oldu da Tolunay Hoca 5-10 hafta düşüşe geçti olmayan taraftarları isyan etti Tolnay Hoca'yı gönderdiler. tüm sistem bozulur ve Şampiyonluk artık Kayserispor için hayal olur.

Can basten
27.11.2009, 00:56
Tolunay Hocanın Kayseri'de yapmak istediği diğerlerinden farklı.Diğer takımların durumu biraz da yanlış transfer politikasıyla ilgili.Tolunay Hoca tamamen genç oyunculardan kurulu bir kadro oluşturmak istiyor.Şimdiye dek Türkiye Kupasını alarak bir nebze başarılı oldu bundan sonraki dönemde Süper Ligi zorlayabilecek hüviyeti takıma kazandırmak için çalışacak.Önlerindeki en büyük engel Kayseri taraftarı.

Ben Tolunay'ın Kayserispor'la ilgili böyle bir gelecek vizyonu olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bana Trabzonspor'dan teklif geldiği anda üzerine atlayacakmış görünümü veriyor. :S

Adem Erdoğan
27.11.2009, 00:57
Peki niye yapilir, futbolu cok iyi bilmemizin yaninda, macera yasamasinida mi cok seviyoruz acaba?

Futbol dehasıyız biz dünyaya futbolu biz öğrettik; elin belçikalısı bucalısı bizden dahamı iyi bilecek futbolu.

Ciddi cevabımı vereyim, hoca kovmaya alıştırıldık bu yüzden ne zaman kovulacağını konuşuyoruz.
İnşallah Şenol hoca çok ağır şartlar koyarda kovmak yerine hocaya alışma duygusunu kazanmış oluruz bir 3 sene sonra.

İsa
27.11.2009, 00:57
Her şey güzel olacak.Devre arası iyi bir önlibero ve Fatih Tekke gelecek,Brüls takıma katılıacak sağ kanat onun.Gabriç alışacak heyacanlanmayacak maçlarda.
Bulunabilirse devre arası Song ve Sylvia'nın yerine kaliteli iki isim alınacak bulunmasada sorun değil sene sonuna kadar Onur,Giray,Tayfun halledecek o bölgeyi.
İlkbaharda çiçekler açacak bizimkiler takımı renklendirecek bir kaç isim arayacak bizde heyacanla bekleyeceğiz kim alınacak diye sonra kombineler patlayacak geçen sezon yakalanan hava tekrar yakalanacak...

irfanb
27.11.2009, 00:58
Şenol hoca gelince mi? Yoksa yönetim değişikliği mi bekliyorsunuz? Açar mısınız?

Simdiye kadarki icraatlari,yapmasi gerekip te yapamadiklariyla iyice sallanmaya baslayan yönetimin ayakta kalabilmesi icin can simididir Senol Günes.Yönetimde cok arzu etmeme ragmen bir degisiklik beklemiyorum.
Tek beklentim;Futbol takimiyla alakali ne varsa tüm yetkilerin Senol Günes`e birakilmasi , isine kesinlikle karisilmamasi,arzu ettigi calisma ortamina kavusmasi...
Bu güvenceler de kendisine verilecektir diye düsünüyorum.

Sefa
27.11.2009, 00:58
Ben Tolunay'ın Kayserispor'la ilgili böyle bir gelecek vizyonu olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bana Trabzonspor'dan teklif geldiği anda üzerine atlayacakmış görünümü veriyor. :S
Banada öyle geliyor. :)

Ve böylece Süleyman Hurma ile gelirse tüm sistem Trabzonspor'a kayar. Sabırlı taraftar ile Şampiyonluk çok daha kolaylaşır. :)

Adem Erdoğan
27.11.2009, 01:00
Kayeri'nin tek eksiği taraftar.

Taraftarı bizim gibi olsa beklenti içinde olsa zaten bld. başkanı işadamı birlik beraberlik içerisinde onlar bu takımı şampiyonluğa ciddi ciddi oynatır.

Fatih
27.11.2009, 01:01
Broos'tan önce teklif götürüldü kabul etmedi diye biliyorum.

ozcan_asanoglu
27.11.2009, 01:02

Şöyle olamaz mı abi, artık herşeyiyle çamura batmış yönetimin Şenol Hocanın her isteği ve şartını kabul etmiş olması anlamına gelmez mi acaba..o yüzden de kolay olmuş gözükebilir...

Can basten
27.11.2009, 01:03
Banada öyle geliyor. :)

Ve böylece Süleyman Hurma ile gelirse tüm sistem Trabzonspor'a kayar. Sabırlı taraftar ile Şampiyonluk çok daha kolaylaşır. :)

Trabzonspor'a mı daha yakın şampiyonluk, Kayseri'ye mi? :)

Broos'tan önce teklif götürüldü kabul etmedi diye biliyorum.

Sadri Şener, "Tolunay gelmek için gözümün içine bakıyor" gibi bir laf etmemiş miydi?

Sefa
27.11.2009, 01:04

Tolunay Kafkas'a :rolleyes: :)

Can basten
27.11.2009, 01:06
Tolunay Kafkas'a :rolleyes: :)

Peki Capello'ya mı, Tolunay'a mı? :rolleyes:

erkankoc
27.11.2009, 01:06
Kayeri'nin tek eksiği taraftar.

Taraftarı bizim gibi olsa beklenti içinde olsa zaten bld. başkanı işadamı birlik beraberlik içerisinde onlar bu takımı şampiyonluğa ciddi ciddi oynatır.

yanlisin var direk kumeye oynarlar:)) bu kadar ayak oyunlarinin oldugu yerde kayseri diye bisey kalmaz

Adem Erdoğan
27.11.2009, 01:08
yanlisin var direk kumeye oynarlar:)) bu kadar ayak oyunlarinin oldugu yerde kayseri diye bisey kalmaz

taraftar ayak oyunu yapsa ne olur yapmasa ne olur.

Mehmet Sarigül
27.11.2009, 01:09
Bakiyorum Senol Günes gelmeden bütün yük ona yüklenmeye baslandi...Senol Günes'e ne kadar yetki verirseniz verin, tek basina mevcut düzeni degistirmesi mümkün degil. Yönetimin amacida bu degil mi?

erkankoc
27.11.2009, 01:09
sadece taraftar olarak bakmadim..bu camia olarak dedim..

Fatih
27.11.2009, 01:11

Sadri Şener, "Tolunay gelmek için gözümün içine bakıyor" gibi bir laf etmemiş miydi?
Etmiş miydi?Ben yanlış hatırlıyorum o zaman.:)

asimetrik
27.11.2009, 01:12
Sorunun içinde cevabı gizli Gürcan Abi.Hoca gelecek mevcut yapıyı ve mevcut kadroyu değiştirecek böylelikle başarı sağlanacak.

Fatih, sence yönetim Kore'ye giderken elinde koca bir dosya var mıydı?
Yoksa imzayı atsın nasılsa bildiğimizi yaparız şeklinde mi gitti?

İstediği yetkileri vereceklerini biliyorum. Sorun sözde mi özde mi?

Adem Erdoğan
sadece taraftar olarak bakmadim..bu camia olarak dedim..

Onların camiası bizim gibi egoist insanlarla dolu değil, oldukça mütevazı insanlar, hepsi aynı kafadan.

İsa
Trabzonspor ile ilgili bundan sonra hangi sorunlar ortaya çıkabilir, biz neler yapabiliriz ,nasıl bir kulüp modeli olacak bunları konuşacağız. Yarınki görüşmemiz bu konular üzerinde olacak.Yöneticilerle,her detayı en ince ayrıntısına kadar konuşup planlıyoruz”

Kim ne derse desin hoca oturmuş Kore'de herşeyi planlamış dolu dolu geliyor.

irfanb
27.11.2009, 01:13
Bakiyorum Senol Günes gelmeden bütün yük ona yüklenmeye baslandi...Senol Günes'e ne kadar yetki verirseniz verin, tek basina mevcut düzeni degistirmesi mümkün degil. Yönetimin amacida bu degil mi?

Mevcut düzeni Baskan olunca degistirecek.:)
Simdi takimi düzeltmesini bekliyoruz.

Adem Erdoğan
27.11.2009, 01:14
Trabzonspor ile ilgili bundan sonra hangi sorunlar ortaya çıkabilir, biz neler yapabiliriz ,nasıl bir kulüp modeli olacak bunları konuşacağız. Yarınki görüşmemiz bu konular üzerinde olacak.Yöneticilerle,her detayı en ince ayrıntısına kadar konuşup planlıyoruz”

Kim ne derse desin hoca oturmuş Kore'de herşeyi planlamış dolu dolu geliyor.

İnşallah bakalım.Olması gereken de buydu.1 kişi konuşmalı.

salihismet
27.11.2009, 01:15
Kayseride islerin iyi gitmesinde sirf Tolunayin deyil, Süleyman Hurmanin daha cok payi vardir bence, malisef Hurmayi bize yaramaz diye
kovmustuk. Fakat bu isi Türkiyede en iyi yapan kisi Hurmadir, futbolcu aliminda olsun veya kendi futbolcusunu pazarlama konusunda olsun
kayseriye cok fayda saglamistir.

asimetrik
27.11.2009, 01:19
Simdiye kadarki icraatlari,yapmasi gerekip te yapamadiklariyla iyice sallanmaya baslayan yönetimin ayakta kalabilmesi icin can simididir Senol Günes.Yönetimde cok arzu etmeme ragmen bir degisiklik beklemiyorum.
Tek beklentim;Futbol takimiyla alakali ne varsa tüm yetkilerin Senol Günes`e birakilmasi , isine kesinlikle karisilmamasi,arzu ettigi calisma ortamina kavusmasi...
Bu güvenceler de kendisine verilecektir diye düsünüyorum.

Mesela paraların ödenme güvencesi verilecek mi? Uygulanabilir mi? Transfer yetkisi verilecek diyelim, bunun için para da verilecek mi? En önemlisi doğru bilgiler verilecek mi? Benim şüphelerim var.

Fatih
27.11.2009, 01:20
Fatih, sence yönetim Kore'ye giderken elinde koca bir dosya var mıydı?
Yoksa imzayı atsın nasılsa bildiğimizi yaparız şeklinde mi gitti?

İstediği yetkileri vereceklerini biliyorum. Sorun sözde mi özde mi?
Bence dosyaya gerek yoktu çünkü Şenol Güneş yaşananları ve kulüple ilgili herşeyi biliyordu.Yönetim Kore'ye beyaz bayrakla gitti herşeyiyle teslim olarak gitti ki bunu Sadri Şener'in açıklamalarından anlıyoruz.(Şenol Güneş de olmazsa biz de olmayız)

İstediği yetkileri alacak ama yetkileri ne kadar kullabilecek?Ben bu konuda biraz muallaktayım.Şenol Hoca verilen yetkileri sonuna kadar kullanacak otoriteye sahip midir?

Mehmet Sarigül
27.11.2009, 01:20

Gecen sezonu hatirlayin; Istanbul takimlarinin kötü performans gösterdigi bir yilda ne Trabzon, nede Sivas sampiyon olabildi...yine iclerinden biri olmayi basardi.
Istanbul takimlarinin disina bir sampiyonun cikmasi artik cok daha zor...soruna gelince, sampiyonluk her iki takima cok uzak...

Erdal
27.11.2009, 01:25
Gürcan abi, hoca kulüple alakalı bilgileri sadece yöneticilerden almıyor emin olun...

Erdal
27.11.2009, 01:27
Şöyle olamaz mı abi, artık herşeyiyle çamura batmış yönetimin Şenol Hocanın her isteği ve şartını kabul etmiş olması anlamına gelmez mi acaba..o yüzden de kolay olmuş gözükebilir...

Büyük ihtimal öyledir...Ama yine de çok zor bir süreç başlıyor...Bakalım abi..

asimetrik
27.11.2009, 01:28
Bence dosyaya gerek yoktu çünkü Şenol Güneş yaşananları ve kulüple ilgili herşeyi biliyordu.Yönetim Kore'ye beyaz bayrakla gitti herşeyiyle teslim olarak gitti ki bunu Sadri Şener'in açıklamalarından anlıyoruz.(Şenol Güneş de olmazsa biz de olmayız)

İstediği yetkileri alacak ama yetkileri ne kadar kullabilecek?Ben bu konuda biraz muallaktayım.Şenol Hoca verilen yetkileri sonuna kadar kullanacak otoriteye sahip midir?

Hoca sadece saha sonuçlarını ve son gelişmeleri basından takip ettiğini söylüyor.
Kulübün mali ve idari yapısıyla ilgili açık bilgi verilecek mi?
Yoksa Eriksson'a yapıldığı gibi orada buldukları bir kağıda kadroyu mu yazacaklar:)
Ciddi şüphelerim var.

Mehmet Sarigül
27.11.2009, 01:32
Mevcut düzeni Baskan olunca degistirecek.:)
Simdi takimi düzeltmesini bekliyoruz.

Bence Senol Günes'in ne olarak geldigi o kadar önemli degil.

Cok daha önemli olan sey, camianin mevcut düzeni degistirmeye ne kadar istekli oldugu...bu konuda süphelerim var.
Biz hep bir kurtarici aryoruz ama degismeyi hic düsünmüyoruz.

asimetrik
27.11.2009, 01:32
Erdal, hoca kulübede olmazsa inanacağım. Bıraksın Ünal hoca idare eder durumu.

Erdal
27.11.2009, 01:39
Herkese hayırlı bayramlar...Daha epeyi konuşuruz bu konuları...Güneş bir doğun hele...:)

asimetrik
27.11.2009, 01:42
Herkese hayırlı bayramlar...Daha epeyi konuşuruz bu konuları...Güneş bir doğun hele...:)

Sana da hayırlı bayramlar.
Güneş yarın doğar da nereler gölgede kalacak nereler aydınlanacak? Merak ediyorum.

Mehmet Sarigül
27.11.2009, 01:50
Senol Günes'in farkli yorumlarini özledim,...basarili olmasi elbette önemli ama onun gibi bir insanin tekrar Türk futbolunun icinde olmasi cok daha önemli bence...

"GÜLÜN DİKENİNİ SAKLIYORUZ"

Gurur duyuyorum. Yani bizim doğduğumuz yer belli. Sıkıntı gördük yani. Çocukluğumdaki o mutluluğu yakalayabilsem. Bugün servetin olsa onu yakalayamazsın. Kim deniz kenarında tenekenin üstünde midye pişirip yiyebilir. Tertemiz denize girerken mutlu olabilir. O denizi bile bulamıyorlar şimdi. Küresel ısınma oldu, dünya nereye gidiyor. Çocukluğumda o kadar mutluydum ki ama haberim yoktu. Diyordum ki ya okuyamıyoruz, elbise alamıyoruz, imkanlarımız yok, aç kalıyoruz filan derken, mutluyduk çünkü doğanın içindeydik. Doğanın zenginliğini kullanıyorduk bugün o ekonomiye rağmen o saflığı o temizliği o güzelliği bulamıyoruz. Ne yediğimizin yemekte, ne soluduğumuz havada temizlik yok. Karadeniz’de sahil yok. Benim çocukluğumda kumda oynuyordum. Geçen sene gittim ilk defa Rio’ya aynı kum orada vardı. Benim çocukluğumda olan kum şimdi yok ama Rio sahillerinde duruyor. Adam güzel olan şeyleri koruyor. Biz gülün dikenini saklıyoruz, yapraklarını atıyoruz. Yaptığımız iş o. (Senol Günes)

Herkese hayirli bayramlar...

Mehmet Fatih Silik
27.11.2009, 04:47
Ü$enmedim FC Seoul Resmi Sitesine baktim ve $enol Hoca'nin 23.11.2009'da ki konu$masini dinledim...bazen $enol Hoca ve Tercüman ayni anda konu$tugu icin acikcasi cok zorlandim anlamakta...ama önemli kismi $u ki $enol Hoca gazetelerde yazdigi gibi bu konu$mada Trabzonspor'a dönecegini söylemedi...onun icin ben bazi renkta$lar gibi havaya girmek istemiyorum...zira yerel medyamiz herzaman kendini akilli sanmaya devam ediyor :)

Konu$manin linki:

http://www.fcseoul.com/fcstv/interview/tv_interview_view.jsp?seq=407&tcd=tvinter&pg=1

LazAnisT
27.11.2009, 08:43
Bu kadar basit, Tolunay veya Ertuğrul'u tercih ederdim ben de...Tolunay olabilir ama Ertuğrul hoca bizde Bursa'da olduğu kadar cesaretli olacağını düşünmüyorum.

Beşiktaşın başındayken Manchester maçı vardı.Batuhan ilk 18 de vardı.Bence maç içerisinde ona ihtiyacıda oldu.Oyuna alsaydı aynı zamanda şampiyonlar ligi tarihinde oynayan en genç oyuncu ünvanınıda bir türk oyuncunun olacaktı.Ama o hiç birini yapmadı yapamadı.

Ama dediğin gibi Tolunaya sonuna kadar evet.Hatta Şenol Güneş'e bile tercih ederim.

Serdar Ersoy
27.11.2009, 08:57
Ben başarılı olucağını düşünüyorum yani bi tecrübe kazanmıştır 4 senedir korede gelsin o tecrübeleri göstersin burda hayırlısı olsun...

SüRMeNe_6161
27.11.2009, 09:11
Gel Hocam Bekliyoruz Dört Gözle..

Cyzio
27.11.2009, 11:23
bu pozisyonda şenol güneş teklifi kabul ettiğinden elini öpmek lazım . yoksa bu takıma bu kaos ortamında teknik direktör olmak akıllı işi değil

Haklısınız.

Ben de hep Şenol için bunu iddia ederim, ama sizin kadar açık sözlü olamıyorum :D.

.

Hqmi
27.11.2009, 11:31
Gelsin bakalım. :)

Travelair
27.11.2009, 11:36
Şenol hocayı hep öyle kandırırlar. Tamam gel. Ne istiyorsan yapacağız, hangi futbolcuyu istiyorsan alacağız... Yeter ki gel bizi kurtar. Ama gelince olmazlar, yoklar başlar. Şenol hoca da başlar taraftara birlik öğütleri vermeye

serdar avcı
27.11.2009, 11:39
aynı film tekrar ekranlarda 3 maç kaybetsin şenol güneş i kimse tutamaz hemen gönderirler.

Murat Erdem
27.11.2009, 11:41
Bir iki sene sabretseydi, camia Trabzonspor başkanlığını altın tepside sunacaktı Şenol hocaya, ama o kendini feda etti.

Cyzio
27.11.2009, 11:56
aynı film tekrar ekranlarda 3 maç kaybetsin şenol güneş i kimse tutamaz hemen gönderirler.

Hiç üzülmeyin, en geç 2012'de de gene alırlar.

Şu söz çok hoşuma gider:

-"Ancak aptallar aynı çukura iki defa düşer."

Aynı çukura dört defa düşenlere ne demek gerekir, gerçekten bilemiyorum.

.

Fatih
27.11.2009, 11:57

Şu söz çok hoşuma gider:

.
Çukurun ismi Trabzonspor olunca düşmemek olmaz.Biz 25 senedir aynı çukurun içindeyiz.:)

cihatöztürk
27.11.2009, 12:03
o çukura 4 defa deyil bi kere girdik ve halen daha çıkamadık...

delikoyun
27.11.2009, 12:06
bence tolunayı çok abartmayın bu sene tek fark makukula tek başına adam uçuruyor ligde ondan daha iyi bir santrafor var mı yok makukula olmasın tolunay çoktan giderdi

Emrullah
27.11.2009, 12:21
Kayseride islerin iyi gitmesinde sirf Tolunayin deyil, Süleyman Hurmanin daha cok payi vardir bence, malisef Hurmayi bize yaramaz diye
kovmustuk. Fakat bu isi Türkiyede en iyi yapan kisi Hurmadir, futbolcu aliminda olsun veya kendi futbolcusunu pazarlama konusunda olsun
kayseriye cok fayda saglamistir.

Süleyman Hurma hakkındaki fikirlerinize katılıyorum.

Emrullah
27.11.2009, 12:25
Şenol Güneş en büyük hatayı Atay Aktuğ'un teklifini kabul etmeyerek yaptı. Neydi bu teklif. Atay Aktuğ Şenol Hoca'ya Futbol A.Ş.'nin başına tek yetkili olarak geçmesini teklif etti, gerekirse kendine yeni bir TD alırsın dedi. Şenol bu sorumluluğu kabul etmedi. Hatta Atay Aktuğ şöyle bir pişmanlığını da belirtir. "Keşke bu teklifi kabul etmediği zaman gönderseydim" demiştir.

ALİ FATİH
27.11.2009, 14:37
Yil 1997, ankara'da bİr kafede bjk-ts maÇini İzledİkten sonra Çok sİnİrlİ bİÇİmde, 'Şenol hoca gİtmeden bİr daha ts maÇi İzlemeyeceĞİm.' demİŞtİm.İÇİmden de bu sÖzÜm nedenİyle trabzonsporum'dan ayri kalacaĞima ÜzÜlÜyordum... Eve gİdİnce m.alİ yilmaz tarafindan gÖrevden alindiĞini ÖĞrendİm...zaman geÇtİ...Çok Şey gÖrdÜk...kendİ İnsanimin kiymetİnİn anladim...Şİmdİ Şenol hoca'nin en makul ÇÖzÜm olduĞunu dÜŞÜnÜyorum!!!

OFLU
27.11.2009, 14:50

Şu söz çok hoşuma gider:

.

Her kacan sezon sonu sampiyonluk icin de tum takimi mi degistirmeli?
Her defasinda ayni futbolcularla girdigimiz cukurlarda var.
Fatih Tekke nin ayni cukura dusmesi icin neler vermeyiz?

aaahmet61
27.11.2009, 14:58
şenol güneş trabzonspora geldiği zaman ne olacak.umut bulut ve gökhan ünala gol atmayı mı öğretecek.hikaye.aslında teknik direktörün başarısı kaliteli oyuncadan geçer.hamiyle fatih tekkeyi düşünün forvet olarak birde şimdiki forvetleri düşünün.kim gelirse gelsin bu kadroyla iş çok zor.sezon sonuna kadar değişen birşey olmaz.

Oğuzhan Fidan
27.11.2009, 15:45

Şu söz çok hoşuma gider:

.
dayı çukura girenler olmasa acaba şuan ne konuşuyorduk!

seyyah61
27.11.2009, 15:51
Çukurun ismi Trabzonspor olunca düşmemek olmaz.Biz 25 senedir aynı çukurun içindeyiz.:)
Bence Cyzio hocam cukur olarak Senol Günes'i kastetti. :)

Serdar Ersoy
27.11.2009, 15:58
ne zaman dönüyormuş acaba bi bilgisi olan var mı ?

bordo61
27.11.2009, 16:02
Şenol Güneş'in Trabzonspor Karnesi

MAÇ__GALİBİYET__BERABERLİK__MAĞLUBİYET__BAŞARI %

166____103________34__________29______%78.03
NOT: Beraberliği ne başarı ne de başarısızlık sayarsak

NOT(2): Sadece lig maçları kaale alınmıştır.

Alıntının değiştirilmiş halidir

166____103________34__________29______62.05
NOT: Beraberlik, başarısızlık sayılmıştır.
NOT(2): Sadece lig maçları kaale alınmıştır.

Not: Everts kardeşim özelden uyardı beni bir önceki mesajımda 75.5 yazmıştım 78.03 olacaktı :)

Mustafa Calik
27.11.2009, 16:03
Trabzon'da hava artık 'Güneş'li!

Trabzonspor'da Kasımpaşa maçının ardından başlayan belirsizlik artık son buluyor. Şenol Güneş'le Hasan Yener'in yaptıkları görüşmede prensipte anlaştılar.Trabzonspor'da Şenol Güneş'le masaya oturmak için Güney Kore'ye giden Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile Genel Sekreter Hasan Yener önemli aşama kaydetti.

Öte yandan Şenol Güneş'le görüşen Lig TV Trabzonspor muhabiri Can Karyağdı, tecrübeli teknik adamın bordo mavili ekiple büyük ölçüde anlaştığını ve Trabzonspor'un yeni hocasının Şenol Güneş olacağını belirtti.

VideoHaber: http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64490

bordo61
27.11.2009, 16:05
Cyzio Hocam gözler sizi aradı

Nerelerdesiniz.

Hoş geldiniz

Bu arada Şenol Güneş'te hoş geldi :)

Atmaca
27.11.2009, 16:06
Şenol Güneş en büyük hatayı Atay Aktuğ'un teklifini kabul etmeyerek yaptı. Neydi bu teklif. Atay Aktuğ Şenol Hoca'ya Futbol A.Ş.'nin başına tek yetkili olarak geçmesini teklif etti, gerekirse kendine yeni bir TD alırsın dedi. Şenol bu sorumluluğu kabul etmedi. Hatta Atay Aktuğ şöyle bir pişmanlığını da belirtir. "Keşke bu teklifi kabul etmediği zaman gönderseydim" demiştir.

Senin bu Atay Aktug un neymis baba yav. Habu bayramlik agzimi actiracaksin. Adam olmuslarda adam kovuyorlar ...

Ömer Bayrak
27.11.2009, 16:18

Şu söz çok hoşuma gider:

.

hocam ne yapsın şenol hoca trabzonsporu silsin mi??? biz silebiliyoz mu ki o silsin, şenol güneş hepimizden daha daha fazla bir trabzonsporludur....

h@msi61
27.11.2009, 17:39

Adam teknik direktorluk yapmak istiyorsa bu neden hata olsun ki? Demek ki mali islerle, diger sorunlarla ugrasmak degil, esofmaniyla sahada olmak istiyor...

Uğur Ö.
27.11.2009, 19:51

166____103________34__________29______%78.03

3 maçın birinde puan kaybı tablo iyi değil bence

tslionur
27.11.2009, 20:05
Tek istediğim şenol güneşle küme düşsekte şampiyonluğu son anda kaçırsakta en azından sözleşmesi boyunca takımda tutulması. O zaman takımda hareketlenmeler kıprdanmalar olur.

seyyah61
27.11.2009, 20:15
34 mac olarak oranlarsak 70 puan eder.
Son 25 sezonda kac kez 70 puani gectik acaba?

Oruç
27.11.2009, 20:15

Kusur arayan çok kişi gördüm ama böylesini de ilk defa görüyorum "3 maçın birinde puan kaybı."

Varsa dört yahut beş maçın birinde puan kaybeden ya da olmadı tüm maçları kazandıran bir hoca, buyrun sizi dinliyorum.

Kaan
27.11.2009, 20:20

Şöyle demiştim,

166 maçın 5 sezona denk geldiğini düşünelim. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un son 5 sezondaki toplam mağlubiyet sayısı:

Beşiktaş: 36
Fenerbahçe: 27
Galatasaray: 29
Trabzonspor: 49

166 maçta mağlubiyet sayısı 10 falan olmasını bekliyorsan, Trabzonspor'a gelmesini bekleme o zaman. :cool:

Beraberliklerini de ekleyelim,

Beşiktaş: 37
Fenerbahçe: 32
Galatasaray: 34
Trabzonspor: 34

cem arin
27.11.2009, 20:55
Şöyle demiştim,

Beraberliklerini de ekleyelim,

Beşiktaş: 37
Fenerbahçe: 32
Galatasaray: 34
Trabzonspor: 34

ve ben bir adim daha ileri giderek diyorum ki bu bes sezonda diger üc takimla aramizda olan diferens onlarla oynadigimiz maclarda eskiye oranla daha basarisiz bir görüntü cizmemiz! örnegin gs ile kendi sahamizda oynadigimiz son on mactan ancak bir beraberlik cikarmisiz sanirim!

Uğur Ö.
27.11.2009, 21:01
Kusur arayan çok kişi gördüm ama böylesini de ilk defa görüyorum "3 maçın birinde puan kaybı."

Varsa dört yahut beş maçın birinde puan kaybeden ya da olmadı tüm maçları kazandıran bir hoca, buyrun sizi dinliyorum.

Tamam kötü değil ama iyide değil kusur aramıyorum ben şenol hocanın gelmesini en çok isteyenlerdenim çünkü eğer istikrar arıyorsak tek adam o

titanic
27.11.2009, 21:58

Şu söz çok hoşuma gider:

.
Her gelişinde o çukuru doldurmak için toprak atanlara saygı duymak lazım

erkankoc
27.11.2009, 22:21

Şu söz çok hoşuma gider:

.

sen kesin daha iyi anliyosundur futboldan..senol gunesin yerine senimi getirseler takimin basina

Koray
27.11.2009, 22:45
Neymiş Şenol Güneş denenmiş, ayar oluyorum bu lafa...

Elin herifi gelecek(yabancı) ne yapabileceğini bimiyoruz ama illede istikrar diye tutturuyoruz, mevzu bahis Şenol Hoca olunca, o denemiş oluyor ben bu mantığa bi türlü akıl sır erdiremedim, istikrar istiyorsak bunu Şenol hocayla yakalamalıyız, geçmiş sezonlarda da başarırız olduğunu düşünmüyorum...

Muhammed
27.11.2009, 22:51
Şu prensipte anlaştı, büyük ihtimal gelecek vb laflardan nefret ediyorum. Aynısını sezon başındada yaşamıştık. Olacak ise olsun olmayacak ise de olmasın ama lütfen uzamasın böyle süreç.

Sefa
27.11.2009, 22:53
Plan dediği takmın başına hangi görevle geleceğiyle alakalıdır. Mesela Ben göreve geliyorum fakat genel menejer olarak veya teknik diektör olarak.. Şu şu şu yapılnmalar yapılack gibidir..

futbalski60
27.11.2009, 22:54
Şenol Hoca sahada olacak mı olmayacak mı her kafadan bir ses çıkıyor.

KUTADGU
27.11.2009, 22:55
Şenol Hoca'nın yine yeniden gelmesine sıcak bakmıyorum açıkcası.

Diyelim geldi.

Ersun Yanal ve Hugo Broos için gösterdiğim istikrar samimiyetini Şenol Güneş için de göstereceğimi taahhüt ediyorum.

Artık teknik adamlardan ziyade anlayışın değişmesi gerektiğine inanıyorum

bordo61
27.11.2009, 22:56

Çok ilginç :confused:

Yüzde 78.03 beğenmeyebilirsin

Ama Gerçekten bu söylediğin çok ilginç

yorumsuz6117
27.11.2009, 22:59
Şenol Güneş kesinlikle teknik direktör olarak gelmelidir bu takıma ve öyle olucağınada eminim..

Serdar A
27.11.2009, 23:02
Şenol hocanın disiplin zaafları var . Takımımızdaki bir kısım futbolcular bunu affetmeyecek kadar profesyonel(!) .

Ömer Bayrak
27.11.2009, 23:11
arkadaşlar ilk başından beri diyorum bu takımın başarılı olmasını hepimizden çok isteyen bir insan şenol güneştir arkasında biz durmalıyız, eğer biz arkasaında olursak o zaman kimse disipsinsizlik yapamaz, yapacak olan gider çünkü....

yorumsuz6117
27.11.2009, 23:13
Şenol hocanın disiplin zaafları var . Takımımızdaki bir kısım futbolcular bunu affetmeyecek kadar profesyonel(!) .
Broos çok mu disiplinliydi..?
Bişey olmaz..:)

Emrullah
27.11.2009, 23:15
Şenol Güneş denenmiş? Evet denenmiş. 96'da büyük bir talihsizlik sonucu 82 puanla ikinci olduk, son gelişinde 2005 yılında 77 puanla Cem Papila'nın yüzünden 2. olduk. Eee çok mu kötü bir tablo var ortada merak ettim. Son 15 seneye bakın. Şenol Hoca'dan daha iyi bir hocamız oldu mu? Olduysa kimdir bu? Tamam Şenol Hoca mükemmel bir hoca değil ama bize gelebilecek en iyi hoca. Çok kızacağımız anlar yine olacaktır ama kabul edelim ki daha iyisi bize gelmez. Bu yüzden hatalarıyla sahip çıkalım, mükemmeli aramayalım. Sittin sene bulamayız çünkü. Bizim için mükemmel Şenol Hoca'dır. Bu kafayla gidersek Şenol Hoca gider, başkası gelir, anaynı tantana aynı tantana. Şenol Hoca gitti de ne elimize geçti. Keşke istifa etmeseydi veya istifaya zorlanmasaydı da 4-5 sene başımızda kalsaydı.

Tunay ERDEM
27.11.2009, 23:16
Şenol Güneş'in bu yumuşak karnını bilen profesyonel yöneticilerimiz de az sayıda değil hani.

magicyattara
27.11.2009, 23:24
Mesela paraların ödenme güvencesi verilecek mi? Uygulanabilir mi? Transfer yetkisi verilecek diyelim, bunun için para da verilecek mi? En önemlisi doğru bilgiler verilecek mi? Benim şüphelerim var.

Şenol hocanın önceki gelişinde ilk koştuğu şart paraların gününde ödenmesiydi.Bunu yine şart koşacaktır.

Serdar A
27.11.2009, 23:26
Broos çok mu disiplinliydi..?
Bişey olmaz..:)

Broos'a hiç bir şey olmamıştı zaten .

Ömer Bayrak
27.11.2009, 23:29
Şenol hocanın önceki gelişinde ilk koştuğu şart paraların gününde ödenmesiydi.Bunu yine şart koşacaktır.

evet bencede şenol hoca zaten trabzonsporun başına para için geliyo, adam para için gelirmi bu şehre bırakın allah aşkına para için yapıyo olsa seulden ayrılmaz, hem parasını alamıcak hem sıkıntıya girecek şenol hoca bunları TRABZONSPOR sevdasından yapıyo...

SDanışmaz
27.11.2009, 23:31

Şu söz çok hoşuma gider:

.

Cyzio Hocam doğru yazmışsın.

Sanki Şenol Hoca'ya sınırsız imkan ve iyi bir transfer bütçesi verecekler de takımı kurtaracak. Şu an yönetim kendini kurtarmak için hamleler yapıyor. Tabi biz yersek!

magicyattara
27.11.2009, 23:40
evet bencede şenol hoca zaten trabzonsporun başına para için geliyo, adam para için gelirmi bu şehre bırakın allah aşkına para için yapıyo olsa seulden ayrılmaz, hem parasını alamıcak hem sıkıntıya girecek şenol hoca bunları TRABZONSPOR sevdasından yapıyo...

Kendi alacağının değil,futbolcu alacaklarının gününde ödenmesini ister.2005 yılında sadece bunu istemişti yönetimden.
*
Şenol hoca extrem bir yönetim iş başına gelmezse uzun yıllar takımın başında kalır.Ayrılırsa bu sadece taraftarın tavrından olur.İstifa seslerine fazla direnmez.

Barış Kaptanoğlu
27.11.2009, 23:43
Şenol Güneş teknik direktörümüzken iki defa ikinci olduk birinde hakem hataları yüzünden şampiyon olamamıştık diğerinde ise 82 puan almıştık yanlış bilmiyorsam...evet şenol güneş denenmiştir ve başarılı olmuştur bence

MahmutHSO
27.11.2009, 23:47
Şenol Güneş teknik direktörümüzken iki defa ikinci olduk birinde hakem hataları yüzünden şampiyon olamamıştık diğerinde ise 82 puan almıştık yanlış bilmiyorsam...evet şenol güneş denenmiştir ve başarılı olmuştur bence

Böyle şeyler yazma arkadaşım.Burada başarı sadece şampiyonluktur.
Sana katılıyorum sonuna kadar

magicyattara
27.11.2009, 23:55
Bu kulübün öz evlatları var ise üvey evlatları kimlerdir ?
Güç nedir , bir kulüp başkanı gücünü nereden almalıdır ?
İstikrar nedir , istikrar Trabzonspor'da ne anlama gelmektedir ?

Öz evlat kelimesini ilk kez bu forumda duydum.Bu şehir böyle bir ayrımı yapmaz.Dışarıdan gelene daha çok toleranslıdır,kendi şehrinin futbolcusuna acımasızdır.
Zaten tarihe baktığımız da Trabzonspor kurulduktan sonra,ilk iş olarak İstanbul takımlarının şöhretli fakat bitik futbolcularını transfer etmiş.Olmayınca Trabzon'un mevcut potansiyelinden bir takım kurulmuş,bu kez olmuş.
Şimdi yine ne yapılsa olmuyor,tekrar şehrin potansiyelini değerlendirelim diyen insanlara Öz avlatçı deniyor ve bu büyük bir suçmuş gibi lanse ediliyor.
Şu an haklı olan Öz evlatçılar,karşı tez hala yerlerde sürünüyor.
Trabzonspor için istikrar budur galiba.

futbalski60
28.11.2009, 00:13
Bana göre öz evlatçılık çoğunluğunu alt yapıdan yetiştirdiğin oyuncuların oluşturduğu bir takım kurmaktır ve ben Trabzonspor'un bu şekilde başarılı ve istikrarlı bir takım olacağını düşünüyorum şu an üretici değil tüketici konumundayız ne yazık ki. Ama Trabzonspor'un alt yapısı resmen fiyasko tüm oyuncular Trabzonlu Genç Milli Takımlara verdiği oyuncu sayısı çok çok az bunun yanında A Takıma oyuncu da kazandırmıyor. Şampiyonluğa oynayan bir takım Trabzonlu, Karslı, Burundili ayırt etmeden kadrosuna gelecek vaad eden kaliteli oyuncular kazandırmalıdır kaderimiz 1 Milyon nüfuslu bir şehire bağlı kalmamalı. Kısacası öz evlatçılık kimlik politikası haline gelirse sıradan bir şehir takımı oluruz.

Ilelioglu
28.11.2009, 00:17
Insallah seninle tekrar istedigimiz yerlere gelecegiz

ama tabiki Taraftara büyük is düsüyor bu durumda (Sabir!!!)...;)

Samet Yildirim
28.11.2009, 00:22
2002 Dünya Kupasina ilk katilisimizda 3.oldu.
2003 Konferedasyon Kupasinda 3.oldu (Genclerle)
2008 FC SEOUL ile 2.lik (Son Sampiyonluk sene 2000, en son 2.lik 2001 di)(7 yil aradan sonra ilk 2 ye girdiler)
ASYA Sampiyonlar ligine katildi ilk defa tarihilerinde ve ceyrek Finalde elendiler.
2006 Kore Kupasini kazandi.(Tarihlerinde bir ilk)
2007 Finalde kaybetti.
Senol Günes futbolcu olarak sadece kendisi 6 Sampiyolukda vardi.
2002 UEFA tarafindan En iyi Hoca secildi.

Lig Tablosu:

FC Seoul 2009: Lig 3. 53 Puan...lig 2. 53 Puan..lig Lideri 57 Puan..en az gol yiyen takim...3. en fazla gol atan takim..15 takimli bir lig
2008: Liderle ayni puan 54 en az maglubiyeti olan takim (2)..14 takim li bir lig
2007: Lig 7. si...Sadece 16 gol yemis..en az gol yiyen takim..14 takimli bir lig
2006 ilk senesi: Lig 4. si.. En az gol yiyen 2.takim(1 gol fazla yemis)..En az maglubiyeti olan 2.takim(2 takim daha var ayni sayida)..14 takimli bir lig

Sunlari da unutmamak lazim Senol Günes bir devrim yaratmistir oda ilk defa Korede 4 lü bir savunma oynatmasidir bu bir ilk...
Bu konuda uyarilmisti hatta !! http://www.ligtv.com.tr/LigTvComTrOzel.aspx?r=1&hid=12226 (http://www.ligtv.com.tr/LigTvComTrOzel.aspx?r=1&hid=12226)

Kisa:

Hong Lee Won (Dong A Ilbo Gazetesi):
Şenol Güneş 4-4-2 sistemini oturtmaya çalışıyor. Bu sistem diğer takımlar içinde çok tehlikeli, Şenol Güneş için de tehlikeli. Diğer takımlar böyle bir sisteme alışık değil. Bizim geleneksel 3’lü defans sistemimiz var. Bu diğer takımlar için sorun yaratacak ama Dick Advocaat 2006 Dünya Kupası’nda bunu denedi ama başarılı olamadı. Sonra tekrar 3-5-2’ye dönmek zorunda kaldı. Bu Şenol Güneş için çok tehlikeli bir macera."

Jae Ho Park (Sports Chosun Gazetesi):
10 yıldır Kore’de sistem 3-5-2. Seoul de 3-5-2 oynuyordu ama Şenol Güneş 4-4-2’ye döndü. Bu sistemde daha agresif, daha ofansif tarz benimsedi. Seoul taraftarı bu sezon daha çok gol izleyecek."

Trabzonspor:
2004-2005: Ilk 14 hafta Ziya Dogan, 9 galbiyet, 3 beraberlik 2 Maglubiyet, 27 atmis, 12 yemis, 30 puan toplamis lig liderine 7 puan geride ve 3.siradayiz..Ihsan derelioglu geldi 3 haftada 7 puan topladi..18.hafta ile 34.hafta Senol Günes var 13 galibiyet, 1 beraberlik, 3 maglubiyet yani 40 Puan Toplamis ilk 17 haftaya göre daha basarali...73 gole ligi bitirmisiz yani ilk yariya göre 3 gol fazla..29 yemisiz yani 3 gol fazla yemisiz..lig liderine 3 puan oda Cem Papilali skandal yönetim sonrasi...ligi 2 yarisi ilk yariya göre daha zordur herzaman fakat ona ragmen daha iyimisiz..Futbol olarak en keyifli dönemlerindendir (Istikrarsiz Yattara bile istikrarli olmutu 16 macta ilk 11 birtanesinde yedek ondada FB Ye karsi son macta oyuna dahil oldu)(4 lü hucum gökdeniz, szymek, tekke, ibo)

2005-2006: 7 mac görev yapti ve istifa etti...3 galibiyet 2 beraberlik 2 maglubiyet 11 puan topladik yani..lig 6.si..lidere 8 puan...Tomas jun u son saniyede aldigimiz sezon...kibris takimina elenmemiz cok etkilemisti..

1993-1994: Ilk 4 mac Leekens var daha sonra Senol Günes..ilk 4 mac sadece 5 puan..8.sirada..5 atmisiz, 2 yemisiz..Senol Hoca gelmis 3.bitirmis...62 gol onun döneminde yani 67 gole ligi bitirdik...26 gol onun zamaninda yedik yani 28 gole ligi bitirdik...11 puan lig liderine..en az maglubiyet olan 3. takimdik...16 takimli bir lig...

1994-1995: 18 takimli bir lig. lig 2.si...tam tamina 76 Puan..en cok gol atan takim BJK la beraber 80...en az gol yiyen takim siralamasinda 2. (28 gol)..4 maglubiyetle 2.siradayiz...

1995-1996: geldik entrikalarla dönen bir lig bitimine...tam 82 Puan..79 gole en cok gol atan takim...24 gole en az gol yiyen 2.takim..34 macta 26 galibiyet...4 berabelik...4 maglubiyet...

Son 3 sezonda büyük cikisla gittigimiz ortada sadece sonucu getiremedik..malesef..

1996-1997: ilk 20 mac Senol Günes var sonra istifa mi yoksa kovuldu mu bilmiom...42 puanla 4.siradayiz...lig liderine sadece 5 puan...3.bjk oda 42 puan...2. FB 44 Puan..Lider GS 47 Puan...Niye ayrilma olmus anlamadim ?!?!...
daha sonra ligi 4.bitirdik 72 puanla..Lidere 10 Puan...3. 73 Puan..2. 74 Puan..(Son 14 mac Yilmaz Vural vardi)

Daha öncede geldi tabi ama cok geride artik :)

LazAnisT
28.11.2009, 01:06
Özkan Sümerin maaşını vermeye devam ettirilip kulüpten uzaklaştırılmalı.Şenol Hocanın rahat çalışması için gerekli altyapının hazırlanmasına şimdiden başlanılmalı.

TheRapZoNe
28.11.2009, 01:24
Şenol Hoca umarım uzun yıllar takımın başında kalacak şekilde sözleşme imzalar. Kovulmaması için tazminatınıda maksimum düzeyde yapmalı.
Gidecekse yönetimler gitsin kendisi değil..

Çünkü Trabzonspor artık yapılanmalı, yıllardır aynı hatalarını tekrarlayıp duruyoruz.Yeter...

My
28.11.2009, 01:31
...Ayrılırsa bu sadece taraftarın tavrından olur.İstifa seslerine fazla direnmez.Aklıma Ersun Yanal geldi. Yanında olmayan yoktu işler braz sarpa sarınca arkaya geçiverdik. Bence hocadan evvel profesyonel başkan ve yöneticiler şart. Dön baba dönelim... Artık benim başım döndü.

Ahmet Kuru
28.11.2009, 02:01
Şenol Güneş bu klüpten içeri adımı attığı her dönem bir başarı göstermiştir,
ikinci olmak ne zamandan beri başarıdır diyenlere diğer hocaların yaptıklarını göstermek yeterli diye düşünüyorum.
Eğer ki Şenol hocaya sabır gösterip,Yönetim+Taraftar+Medya arkasında durup,ne olursa olsun Şenol Güneş ile yollarımız asla ayrılmayacak,her zaman arkasındayız denirse eğer,bu takım fazla değil 2 bilemedin 3 sene sonra şampiyondur...
Ama işte,sabır...
Yıllardır yapamadığımız şeyi belki yapabiliriz....

Fanatik34
28.11.2009, 02:03
Bu Yönetimin basinda oldugu Trabzonspor´a dönme Hocam..yazik edersin kendine!

Miraç Atalay Çiftçi
28.11.2009, 02:04
Yönetim+Taraftar+Medya arkasında durup,ne olursa olsun .......... ile yollarımız asla ayrılmayacak,her zaman arkasındayız denirse eğer,bu takım fazla değil 2 bilemedin 3 sene sonra şampiyondur...

Bırak Şenol Güneş'i o noktalı olan yere kimin adını yazarsan bu takım en kötü ilk üçte yer alır. Eger ki şöyle eger ki böyle ile başlayan cümlelerle bir gelecek beklemek ne kadar makul?

Ahmet Kuru
28.11.2009, 02:11
Bırak Şenol Güneş'i o noktalı olan yere kimin adını yazarsan bu takım en kötü ilk üçte yer alır. Eger ki şöyle eger ki böyle ile başlayan cümlelerle bir gelecek beklemek ne kadar makul?

Eğer düzen değişmeyecekse,Ersun Hoca'nın Hugo Broos un başına gelenlerin aynısı Şenol Güneş'in de yine,yeniden başına gelecek ise,neyin mücadelesi,neyin tartışmasını,neyin sevdasını yapıyoruz ki?
Bazı şeylerin değişmesi gerektiğini söylemek,geceğe umutla bakabilmenin anahtarıdır bence.
3-5 kişi Trabzonspor üzerinden rant,nam ve para kazacak diye,kendilerine oyuncak etmediler mi koca klübü?
Şahsi çıkarları için,bu değirmende sayısız kişileri öğütmediler mi?
Noktalı yere kimin adını yazarsak yazalım,isim önemli değil.Şuan gündemde olan kim ise eğer onu konuşuyoruz,yukarıda saydığım şartların gerçekleşmesi halinde amatör klüp hocasının da bu klübü şampiyon yapacağı söyleyip,Şenol Güneş ismini bu derece küçültmeye hiç gerek olmadığını düşünüyorum.

Sezer Soykan
28.11.2009, 02:21
şenol hocaya bıraz sabır gosterelım ınanıyorum bıçok şey değişecektır

Fanatik34
28.11.2009, 02:27
Niye gelme, cünkü kendi yaptigi hatalari bir Teknik Direktöre mal eden bir Yönetim sana güven verebilir mi?

Bu takimin sezonbasi 3 transfere ihtiyaci varken, mesela gönülhatir iliskileriyle Engin transfer edildi. Hemde Genclerde kazandiginin 3 katina!
Tjikuzu ise zaten belliydi ne olacagi(tabi görebilenler icin)...
Takimin az cok bir Agabeyi vardi, Hüseyin, o da gönderildi. Yani Defansla ortasahayi birbirine baglayan kisi!
Cale aldigi transfer teklifi karsisinda gitmek istedi!
Song´la yollar ayrilmak istendi...

Bu ve buna benzer bircok faktör!!! Sonra bekle ki yabanci bir ülkeye gelmis bir Teknik Direktör basarili olsun...

iste bunlari yapan bu Yönetim...

dahasini yazayim...sayin Hacisalihoglu Mehmet Yildiz icin nabiz yoklarken, hala nasil F.Tekke´nin bu takima gelmesini engellerim diye düsünürken...lütfen sen gelme...kendine yazik etme!!!

Muhammed
28.11.2009, 10:37
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=48218

Hayırlı olsun.

Miraç Atalay Çiftçi
28.11.2009, 10:39
Doğan Haber Ajansı'nın kendi kaynaklarına dayandırarak servis ettiği habere göre Şenol Güneş salı günü imza atacak.

A.Ali Karanis
28.11.2009, 10:47
Haber7'de Şenol Hoca'nın salı günü işbaşı yapacağını duyurmuş.Hayırlı olsun hocam.tekrar hoşgeldin.bir daha uzun yıllar gitmemen şartıyla tabi.

Miraç Atalay Çiftçi
28.11.2009, 10:49
http://img114.imageshack.us/img114/2338/trabzonspor205an0.jpg

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Şenol Güneş ile görüşmek için gittikleri Kore'den dönüşte havalimanında basına yaptığı açıklamada Şenol Güneş ile her konuda anlaşıldığını Güneş'in Salı günü 3,5 yıllık mukaveleye imza atacağını söyledi.

Takımımızda başlayan benim bildiğim 4. Güneş devri camiamıza hayırlı olsun.

http://images2.wikia.nocookie.net/trabzonspor/tr/images/thumb/c/cd/SenolGunes.jpg/300px-SenolGunes.jpg

Murat Erdem
3,5 yıl...dağ fare doğurdu ! kayıtsız şartsız teslimiyete bak !!!

Mustafa Önder
Bir teknik adamla ilk kez 3,5 yıl sözleşme yapacağız herhalde.

ilhan
28.11.2009, 10:50
Sadece haber7 değil, bütün ajanslarda var haber. Hayırlı olsun.

antagonist
28.11.2009, 10:51
Hayırlı olsun.

Mert Oğuzlu61
28.11.2009, 10:52
SON DAKİKA... Trabzonspor, Şenol Güneş ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı. Güneş, salı günü göreve başlıyor. (http://www.ntvmsnbc.com/id/25025868/)

eeevvveettttttttt işte buuuu çok sevindim :D:D

Mustafa Önder
28.11.2009, 10:53
Hayırlı uğurlu OLsun

Aker
Hayırlı olsun.

Miraç Atalay Çiftçi
Hayırlı olsun camiamıza.
Güneş'in karşısında duracak değiliz, ki biz kişiler üstü seven bireyleriz takımımızı. Umarım eski hatalardan ders alınmış bir yapıdadır Şenol Güneş ve umarım bu sefer şeytanın bacağını kırar.

Akif Gür
28.11.2009, 10:54
Bir teknik adamla ilk kez 3,5 yıl sözleşme yapacağız herhalde.

şenol güneş'le 2004 yaptığımız sözleşmede 3.5 yıllıktı

Birtan Karaman
Haydi Hayırlı Olsun. Uzun Ömürlü Bi Başlık Olması Dileğiyle.

Kadir
Hayırlı olsun.

Punisher-61
28.11.2009, 10:55
insallah hayirli olur..

Kadir
Umarım güzel günler başlar artık. Hayırlı olsun.

UğuR
Hayırlı olsun.....

Ali Can
28.11.2009, 10:56
hayırlı olsun
inş. takımımız yeni bir hava yakalar

İsmail Çavuşoğlu
28.11.2009, 10:57
Hayırlı uğurlu olsun eğer hocamız rahat çalışma imkanı bulabilirse başarı çok uzak değildir..

karatasof
28.11.2009, 10:58
Hayırlı olsun.

Orhan Aydın
28.11.2009, 10:58
Hayırlı olsundan başka diyecek bir şey yok

ilhan
28.11.2009, 10:59
Her ne kadar gelmesine karşı biri olsam da, artık yapacak bir şey yok. Hocamız Şenol Güneş ve ona sahip çıkmamız gerekiyor.

Bazı tabuların yıkılması ve Şenol Güneş'in görev süresi boyunca takımın başında her halükarda olmasını bekliyor, umuyorum.

Hayırlı olsun.

İsmail Çavuşoğlu
28.11.2009, 11:00
Hayırlı Uğurlu olsun bence 3.5 yıllık sözleşme az olmuş ancak opsiyonu vardır heralde.

Mert Oğuzlu61
28.11.2009, 11:01
istikrar şart artık o kadar laf ettiler alex fergusonumuz olacak istikrar bu kez olacak hep arkasında duracağız çok önemli yetkilerle donatacağız felan, attırdılar 3.5 yıllık imzayı, bu ülkede fifa tarafından yılın teknik direktörü seçilmiş tek türk hocadır şenol hoca, onu çok seviyorum zaten yerli olarak bu ülkede 3 teknik direktör bilirim terim güneş denizli, ne mutlu bize güneş yeniden doğdu ama eminimki bu kez ''çok sağlam'' doğuyor güneşimiz, hayırlı olsun

Mustafa Önder
şenol güneş'le 2004 yaptığımız sözleşmede 3.5 yıllıktı

Pardon o zaman.
Özkan Sümer meselesine gelince. Ben Şenol Hoca'nın geniş donanımlarla bu görevi kabül ettiğini umuyorum. Kesinlikle Şenol Hoca işine kimseyi karıştırmayacaktır.

ilhan
Sözleşmenin içeriğini Şenol Güneş açıklayacakmış. Sözleşme şartlarını görelim, ilerisi için fikir sahibi olabiliriz. Açıkcası çok merak ediyorum sözleşmedeki maddeleri ve Şenol Güneş'in yetkilerini. :)

poetricus
Hayırlı uğurlu olsun hem Şenol Hoca'ya hem Trabzonspor'a hem de Cyzio Üstâd'a.

Mustafa K. Demirbaş
28.11.2009, 11:02
Hayırlı olsun ,bu sefer olacak inşallah...

alioglua
28.11.2009, 11:02
Şenol Güneş salı günü göreve başlıyor (http://www.haber7.com/) http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/16357.jpg (http://www.haber7.com/)
28 Kasım 2009 10:20

Spor (http://www.haber7.com/categories.php?cID=10)
3 yorum

945 okunma

A (http://javascript<b></b>:void(0);) A (http://javascript<b></b>:void(0);) A (http://javascript<b></b>:void(0);) A (http://javascript<b></b>:void(0);) A (http://javascript<b></b>:void(0);) A (http://javascript<b></b>:void(0);)

Bu haberi yazdır (http://javascript<b></b>:void(0);)
http://image.haber7.com/v3/images/social_email.png (http://javascript<b></b>:void(0);) http://image.haber7.com/v3/images/social_facebook.png (http://javascript<b></b>:void(0);) http://image.haber7.com/v3/images/social_google.png (http://javascript<b></b>:void(0);) http://image.haber7.com/v3/images/social_twitter.png (http://javascript<b></b>:void(0);) http://image.haber7.com/v3/images/social_myspace.png (http://javascript<b></b>:void(0);) http://image.haber7.com/v3/images/social_digg.png (http://javascript<b></b>:void(0);) http://image.haber7.com/v3/images/social_delicious.png (http://javascript<b></b>:void(0);)
Favorilerine Ekle (http://www.haber7.com/uye-islem.php?cmd=favmanage&action=add&id=457421)
Trabzonspor'da Şenol Güneş belirsizliği çözüldü. Trabzonspor genel sekreteri Hasan Yener, Şenol Güneş'le 3,5 yıllığına anlaştıklarını ve salı günü gelip göreve başlayacağını söyledi

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, Güney Kore'nin FC Seul takımı ile sözleşmesi bu ay sonunda sona erecek olan teknik direktör Şenol Güneş ile prensipte anlaşmaya vardıklarını ve deneyimli teknik direktör ile hafta içinde 3,5 yıllık sözleşme imzalayacaklarını açıkladı.
Hafta içinde Güney Kore'ye giderek Şenol Güneş ile görüşen kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ile kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Trabzon'a döndüler.
Yener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Şenol Güneş ile Kore'de yaptıkları görüşmelerin olumlu noktalandığını belirterek, ''Güneş ile anlaşmaya vardık. Salı günü Trabzon'a gelerek göreve başlayacak'' dedi.
Güneş ile maddi konularda hiç konuşmadıklarını ifade eden Yener, ''Takımda çalışma şekliyle ilgili her şeyi konuştuk. Ama ekonomik konuda isteği olmadı. Yönetim ne uygun görürse onu kabul edeceğini söyledi. Trabzonspor'da hiçbir zaman para konuşmam dedi. Görüşmelerimiz iyi geçti ve olumlu noktaladık, bizi kırmadı'' dedi.
Güneş'in Pazartesi akşamı Türkiye'ye geleceğini kaydeden Yener, ''Salı günü Trabzon'da olacak ve basın toplantısı düzenleyecek. Büyük olasılıkla da Çarşamba günü Güneş ile 3,5 yıllık sözleşme imzalayacağız. Trabzon'da çalışma şekliyle ilgili kendisi düzenleyeceği basın toplantısında bilgi verecek'' diye konuştu.
Yener, istatistiklere bakıldığı zaman Trabzon'a gelen bütün yabancı hocaların başarısız olduğunu anlatarak, şunları söyledi:
''Trabzonspor, en başarılı dönemlerini, Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş gibi hocalar döneminde yaşamıştır. Yönetim olarak tüm camiada Şenol Güneş ile eski başarılı günlere kavuşacağımıza inanıyoruz. Sabırlı olacağız. Uzun vadeli bir programla yapılanma gerçekleştireceğiz. Her geçen gün ile daha iyiye gideceğimizi umuyoruz.''

kaynak haber 7.com

kırmızıya boyadığım kısım transfer olayı mı yoksa kendi alacağı ücret mi bilmiyorum ama istediği olmadı demek abes geldi bana

Miraç Atalay Çiftçi
28.11.2009, 11:04
İlk 5 hafta çok önemli, izleyip görelim.

Erdal
28.11.2009, 11:05
Güneş, Trabzon'a başkan olmalı!http://medya.zaman.com.tr/2009/11/28/gunes.jpgbelçikalı Hugo Broos'un ardından rotayı, 'yangında ilk başvurulacak kişi' konumundaki Şenol Güneş'e çeviren Trabzonsporlu yöneticiler, deneyimli hocayla her konuda anlaştı.
Yakın bir zamanda Bordo-Mavililerde 4. Şenol Güneş dönemi başlayacak. Yönetimin son 6 aydır yaşadığı erozyon göz önüne alındığında Şenol Güneş isminin tercihten öte zorunluluk olduğu sonucuna varmak mümkün. Kadronun yetersizliği, ekonomik sorunlar, yönetimin azalan kredisi gibi dezavantajlar düşünüldüğünde de Şenol Hoca için bu görevin ateşten gömlek olduğu aşikâr. Bu anlamda görevi kabul etmekle ismini riske edecek olan Güneş'in hangi yetkilerle takımın başına geçeceği konusu geçmişin muhasebesi yapıldığında çok önemli görünüyor. Şampiyonluk hasretinin dinmediği son 25 yılda özellikle 1993-96 ve 2001-2005 dönemleri Trabzonspor'un izlemesi gereken yol haritasına ışık tutuyor. Bu iki tarihin ortak özelliği, başkanlık veya asbaşkanlık düzeyinde direksiyonun başında kulüpte daha önce futbol oynamış kişilerin yer alması. Yüksek bütçeli transfer harcamaları, sayısız yerli ve yabancı futbolcu transferi, ihmal edilen altyapı sonrası gerek 93 gerekse 2001'de enkaz halinde devralınan kulüp, Faruk Özak, Özkan Sümer ve Atay Aktuğ gibi futbolun içinden gelen yöneticilerin el atmasıyla düze çıkmıştır. Son 25 yılda Trabzonspor'un şampiyonluğa en çok yaklaştığı zamanların bu süreçlere denk gelmesini tesadüf olarak değerlendirmek pek mümkün görünmüyor. Keza her üç isim, kendilerinden sonra gelen yönetimlere, futbolcu kadrosu değerli, bütçesi artıda olan bir kulüp devretmiştir. Bugün gelinen nokta 1993 ve 2000'den pek farklı değil. En iyimser bakışla 100 milyon lirayı bulan borç, demoralize olmuş futbolcu kadrosu ve geleceğe dair ümitsizlik... Bu açıdan bakıldığında Şenol Hoca'nın futboldan gelen bir isim olarak pratikte yönetici olmamakla birlikte teknik direktörden çok daha öte yetkilerle göreve gelmesi beklenebilir. Üstelik bu adım, futbolcu-başkan geleneğinin sürmesi adına bir anlamda Güneş başkanlığındaki bir Trabzonspor'un habercisi de olabilir. İşler yolunda gider ve geçmişte eksik bırakılan son hamleler tamamlanırsa 1980'lerin şimdilerde hafızalardan silinmek üzere olan sloganı da yeniden hatırlanabilir belki de: "Şenol'la Trabzon şen ola". Erdal Hoş / Zaman

karatasof
28.11.2009, 11:05
Hayırlı olsun.
Demek ki yurt dışında çalışmak Şenol Hoca'nın kendine güvenini arttırmış.
Bu Yönetim ve Başkan ile anlaşmak büyük bir cesaret işiydi.
Bunca olumsuzluklara rağmen anlaşmış olması başka şekilde izah edilemez.
Umarım kısa sürede pişman olmaz........

Mehmet Zeki
28.11.2009, 11:07
Hayirli olsun. Insallah gerekilen calisma alani saglanmistir. 3,5 yil bence az olmus. Ben 5 yil bekliyordum.

semih YETİM
28.11.2009, 11:08
işler yolında gitmese de şenol güneş trabzonda yıllarca kalmalı 3 yıl 4 yıl eminim ki yanında bir tugay veya hami mandıralı da alındığı taktirde yapılacak trabzon havasına uyumlu trabzon atmosferini kaldıracak transferlerle çok iyi yerlere oynarız.bundan sonra 1 yıllığına değil her yıl şampiyonluğa oynarız...

seyyah61
28.11.2009, 11:14
Hayirli olsun.

Kubilay ŞAHİN
Hayırlı Uğurlu Olsun..

Ömer Kaya
Hayırlı uğurlu olun

Emrullah
28.11.2009, 11:16
Hayırlı olsun, mukavelenin süresi önemli değil. Umarım taraftar ne olursa olsun istifaya asla davet etmez kendisini.

Şenol Hoca'nın en büyük şansızlığı mevcut yönetimle çalışacak olması ve ekonomik durumun feci olması.

yorumsuz6117
28.11.2009, 11:16
Hayırlı olsun Egemen ve Engin affedilmeli. . .

Ahmet Faruk
28.11.2009, 11:18
Hasan Yener, Şenol Güneş bizi kırmadı demiş. Bu hiç iyi değil. Ben anlaşmamız çok zor oldu gibi birşey beklerdim ki şartların ağırlığını, sözleşmenin yerini tahmin edelim.

Kubilay ŞAHİN
28.11.2009, 11:19
Hayırlı Uğurlu Olsun..

Bende Diğer Arkadaşlar Gibi Sözleşme Yetkilerini Merak Edenlerdenim.. Umarım Sert Maddeler Vardır..

Ahmet Faruk
28.11.2009, 11:21
3.5 yıl iki yıl süre istemek demek anladığım kadarıyla. 2 yıl sonra 3. Yıl iyi bir takım ortaya çıkaracağına inanıyor demekki Şenol Hoca. Umarım istediklerinin hepsini almıştır.

alioglua
28.11.2009, 11:22
bizi kırmadı dediklerine göre brossla arasında pek bir fark olmayacakmış gibi sözleşme şartları bakımından onun dışında yetki konusunda birşey diyemem tabi

poetricus
28.11.2009, 11:23
Yönetim gelecek kurban bayramında kimi keseceğini şimdiden belirledi. Allah kabul etsin!
Tabiî bir yıl sabredebilirse...
Dilerim bir yıl sonra yanılan ben olurum. Kıymalısına iddiaya giren var mı?:)

Emrullah
28.11.2009, 11:23
Ünal'ın durumu ne olacak?

poetricus
28.11.2009, 11:25
Ünal'ın durumu ne olacak?
Acaba takımın durumu ne olacak?

Hüseyin İlkin
28.11.2009, 11:25
Hayırlı olsun.

lzfy
28.11.2009, 11:26
Hayırlı olsun.

irfanb
28.11.2009, 11:29
Yener, istatistiklere bakıldığı zaman Trabzon'a gelen bütün yabancı hocaların başarısız olduğunu anlatarak, şunları söyledi:
''Trabzonspor, en başarılı dönemlerini, Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş gibi hocalar döneminde yaşamıştır. Yönetim olarak tüm camiada Şenol Güneş ile eski başarılı günlere kavuşacağımıza inanıyoruz. Sabırlı olacağız. Uzun vadeli bir programla yapılanma gerçekleştireceğiz. Her geçen gün ile daha iyiye gideceğimizi umuyoruz.''

kaynak haber 7.com

Bu istatistikleri Broos`a imza attirirken hic okumadinizmi?
Şenol Güneş `i getireceginiz gün gibi aşikarken, 55 gün arayip da 55 gün sabredemediginiz adama harcanan paralarin hesabini kim verecek?

Mustafa Önder
28.11.2009, 11:30
Şenol Hoca gelmişken yanına Abdullah-Ogün-Hami den oluşan bir ekip toplasa nasıl olur.?

Emre ÖZTÜRK
28.11.2009, 11:30
Şenol Hocam sana güvenim tam.

Büyük başarılar yakalayacağiz seninle.

Allah ım o günleri bizlere gösterecek buna inanıyorum

Erdal
28.11.2009, 11:31
İyi olur inşallah...

Serdær
Ne yazık ki bu saatten sonra ''hayırlı olsun'' demekten başka şansımız yok .

poetricus
Şenol Hoca gelmişken yanına Abdullah, Ogün, Hami den oluşan bir ekip toplasa nasıl olur?
Kan, ihtiras, gözyaşı, gizem, büyü, nantazi, entrika ve aksiyon dolu; gişe rekorlarını altüst edecek müthiş bir film olur.

irfanb
28.11.2009, 11:33
Gişe rekorları kıracak bir gerilim ve macera filmi olur.

Hocam toplanacak paralar borcumuzu kapatacaksa denemeye degmezmi? :)

Erdal
28.11.2009, 11:33
Yahu daha iyi ihtimal nedir? Bu gün olabilecek olanın en iyisi olmuştur....Terar toparlanırız...Asıl sorun toparlandıktan sorna...

poetricus
28.11.2009, 11:34
Yahu daha iyi ihtimal nedir? Bu gün olabilecek olanın en iyisi olmuştur....Tekrar toparlanırız...Asıl sorun toparlandıktan sorna...
Kıymalısına iddiaya girelim mi Erdal Abi?

28TS61
28.11.2009, 11:34
hayirli olsun.

irfanb
28.11.2009, 11:35
Erdal ne dersin formayi Fatih Tekke mi daha erken giyer yoksa ben mi? :)

macuka
28.11.2009, 11:36
Senol Hoca hayirli olsun, onun en iyi yonu 2. olmasidir. Umarim bizi 2. yapar bu sene:)

Paksoy
28.11.2009, 11:37
bu saatten sonra bize hiçbir td gelmezd sükredelim sahiip çıkalım şenol hocaya;)

Erdal
Bu iddia işi bana yaramıyor Ömer hocam...Ama bu günün şartlarında bundan iyi ne bekleniyordu ki...İyi olur...Asıl sorun takım tekrar 2. olduğu zaman...O zaman ne yapacağız onu düşünmek zorundayız...Çünkü rahat olduğumuz zaman sorun üretiyoruz...Mecbur kalınca çare buluyoruz...

macka61
hayırlısı olsun

Serdær
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_sr_SenolGunes001.jpg

VE GÜNEŞ DOĞUYOR!

Trabzonspor'da Şenol Güneş operasyonu tamamlandı !.. 3,5 yıllık anlaşmaya varılan Güneş'in salı günü göreve başlayacağı açıklandı !.. Güney Kore'den dönen Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Şenol Güneş ile anlaştıklarını söyledi.

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Güney Kore'nin FC Seul takımı ile sözleşmesi bu ay sonunda sona erecek olan Şenol Güneş ile prensipte anlaşmaya vardıklarını ve deneyimli teknik direktör ile hafta içinde 3,5 yıllık sözleşme imzalayacaklarını açıkladı.

Hafta içinde Güney Kore'ye giderek Şenol Güneş ile görüşen kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ile kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Trabzon'a döndüler. Yener, Şenol Güneş ile Kore'de yaptıkları görüşmelerin olumlu noktalandığını belirterek, ''Güneş ile anlaşmaya vardık. Salı günü Trabzon'a gelerek göreve başlayacak'' dedi.

Güneş ile maddi konularda hiç konuşmadıklarını ifade eden Yener, ''Takımda çalışma şekliyle ilgili her şeyi konuştuk. Ama ekonomik konuda isteği olmadı. Yönetim ne uygun görürse onu kabul edeceğini söyledi. Trabzonspor'da hiçbir zaman para konuşmam dedi. Görüşmelerimiz iyi geçti ve olumlu noktaladık, bizi kırmadı'' dedi.

Güneş'in Pazartesi akşamı Türkiye'ye geleceğini kaydeden Yener, ''Salı günü Trabzon'da olacak ve basın toplantısı düzenleyecek. Büyük olasılıkla da Çarşamba günü Güneş ile 3,5 yıllık sözleşme imzalayacağız. Trabzon'da çalışma şekliyle ilgili kendisi düzenleyeceği basın toplantısında bilgi verecek'' diye konuştu.

Yener, istatistiklere bakıldığı zaman Trabzon'a gelen bütün yabancı hocaların başarısız olduğunu anlatarak, şunları söyledi: ''Trabzonspor, en başarılı dönemlerini, Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş gibi hocalar döneminde yaşamıştır. Yönetim olarak tüm camiada Şenol Güneş ile eski başarılı günlere kavuşacağımıza inanıyoruz. Sabırlı olacağız. Uzun vadeli bir programla yapılanma gerçekleştireceğiz. Her geçen gün ile daha iyiye gideceğimizi umuyoruz.''

LigTV

Erdal
28.11.2009, 11:38
İrfan abi, Sivas maçında beraber giyersiniz inşallah ne diyeyim :)

UmutBaykan
Şenol hocayı severim,üzüldüğüm nokta ise onun da başını yiyecekler...Hayırlı olsun.

macuka
Bu takimin yoneticileri 2.lige zaten razi geldiklerinden beri... Senol Hoca yi ondan getirdiler zaten...

aaahmet61
görünen o ki sezon sonuna kadar bir ileri 2 geri gideceğiz.forvetler ve kalecilerimizi değiştirme şansımız sıfır.şenol hocanın elindeki malzeme bu.şenol hoca büyük risk aldı kariyeri açısından.daha büyük sorun acaba taraftar sabırlı olabilecek mi ? buda düşük bir ihtimal .hadi hayırlısı.

Napoli
Evet Şenol Hocada oyle bir sorrun var,asla final maçlarını kazanamıyor,Korede'de oyle oldu,Dunya kupasında,96'da...

İnsallah seytanın bacağını kırar.. hayırlı uğurlu olsun,yanlız hiç sıkıntı çıkarmaması,canımı sıktı,yoracaksın biraz yonetimi.

Serdær

Yukarıda ki durum ile ilgili olarak her ne olursa olsun Şenol Güneş'i tebrik ediyorum . :alkış:

Serdær
28.11.2009, 11:39
Bu takimin yoneticileri 2.lige zaten razi geldiklerinden beri... Senol Hoca yi ondan getirdiler zaten...

Şampiyonluk görmeyenler için 2.Lig'te şampiyon olma hedefi var zaten .

En azından şampiyonluk görürler . Lig farketmeksizin.

Zidane
28.11.2009, 11:40
eğer Trabzonspor 2. olursa kulübün buna vereceği reaksiyon ne olacak çok merak ediyorum

fatihaltun08
28.11.2009, 11:41
valla sevındım desem bırazda yalan olur nedenmı cunku sabretmesını bılmıyoruzda ondan sımdı geldı 3 mac kaybettıkmı taraftar arkasından yuhlarsa o zaman sorun olur bız bunu basarırsak arkasında durmayı ınanın 2 3 sene ye kalmadan sampıyon oluruz ornegın ersun yanal bu kadroyu uzun sure lıder gturdu ıkı mac keybettık yuhladık bu sene de olsaydı belkıde neredeydık sunuda soyleyeyım ersun yanalı bende begenmıyorum ama sımdıye gelınen noktada katkısı acıkca bellı keske destek olsaydık kımbılır nerdeydık....................

irfanb
28.11.2009, 11:41
eğer Trabzonspor 2. olursa kulübün buna vereceği tepki ne olacak çok merak ediyorum

Bu yil ikinci olursa göbek atarlar.:)

mehmets61
28.11.2009, 11:43
Bir oyuncunun trabzonspor'a gelmesini istemeyebilirsiniz ya da bir hocanın ama trabzspor ile antlaşma imzaladıgı anda destek vermek gerekir...

Kubilay ŞAHİN
Bu Habere En Çok Sevinenlerden Biri de Kardeşim Oldu.. Küçüklerde Çok Büyük Etkisi Var Şenol Hocanın..:)

Onur Şeref
Hayırlı uğurlu olsun..

İnanıyorumki başarılı olacaksın Şenol Hocam.

poetricus
Hocam toplanacak paralar borcumuzu kapatacaksa denemeye değmez mi? :)
Şairin dediği gibi abi; "İhtimaldir padişahım gün ola derya tutuşa!"
Şair demişken, bana öyle geliyor ki yeni şiirler için elinizi kaleme atacağınız günler pek de uzak değil.

Ahmet Faruk
28.11.2009, 11:44
Umarım disiplin zaafiyeti yaşamayız. Şu anki takımın ihtiyacı olan hocanın taktik deha, usta hoca olmasına gerek yok. Disiplinli, topçularına laf geçirebilecek birisi yeter. Şenol Güneş en son ayrılırken futbolcular bayağı rahattı.

Napoli
28.11.2009, 11:45
eğer Trabzonspor 2. olursa kulübün buna vereceği reaksiyon ne olacak çok merak ediyorum

pek utanma yok kendilerinde,Kendilerini eleştirmezler,nekadar buyuk bir iş yaptık diye ovunurler..bardağın,oteki tarfına hep baktılar kendileri...

bestrafer
28.11.2009, 11:45
Ben uğurlu olsun demiyorum çünkü çok kişiye onu söyledim

Ben sadece kontratındaki 3,5 seneyi doldurursun inşallah diyorum. Alacağımız sonuçlar ne olursa olsun şu takımda bir teknik direktör 2-3 sene kalsın şu takımın başında. Ki, oyuncu istemeyince teknik direktörün yapabileceği bir şey olmuyor. İnşallah Şenol hoca Broos'a olan gibi, oyuncular yüzünden zor duruma düşmez.

ilyskm
28.11.2009, 11:47
yapma şenol hoca bu yönetime nasıl evet dersin?

Erdal
2 sene sonra Şenol hoca başkan olur inşallah...Hocamız da Tolunay Kafkas olur...Yaşasın öz evlatlar :)

efulim67
valla sevındım desem bırazda yalan olur nedenmı cunku sabretmesını bılmıyoruzda ondan sımdı geldı 3 mac kaybettıkmı taraftar arkasından yuhlarsa o zaman sorun olur bız bunu basarırsak arkasında durmayı ınanın 2 3 sene ye kalmadan sampıyon oluruz ornegın ersun yanal bu kadroyu uzun sure lıder gturdu ıkı mac keybettık yuhladık bu sene de olsaydı belkıde neredeydık sunuda soyleyeyım ersun yanalı bende begenmıyorum ama sımdıye gelınen noktada katkısı acıkca bellı keske destek olsaydık kımbılır nerdeydık....................

Bu noktada herşeyden memnunum. Biz Trabzonuz biz Trabzonsporuz. Bize her kan uymaz.
3-5 maç sonra bende homurdanacam. O yüzden bugünden o günlerin hesabını yapıp sözleşmeyi en az 2 katına çıkarmalıyız. Şenol GÜNEŞ ile 8 yıl, 10 yıllık bir sözleşme yapılmalı.
Artık bu saatten sonra altyapıdan çok daha fazla genç çıkacağını ümit ediyorum.
Hayırlısı ...

Napoli
28.11.2009, 11:48
İşe yaramayan 7 yabanı yerine,Takımı sırtlayan 4 yabancı oyuncu alıcaksın..

20 milyon euro 7 yabancıya vereceğine 4 yabancıya ver onu isim al

61 numraları topla,Öze dönüş acilen olmalı,çok acil şekilde,kadro dışı kalanlar (egemen) hariç hepsine yolu ver,yok efendim bukadar para verdik sonuna kadar yararlanalım dersen, ciddiyetliğin kalmaz,artık terör yapma zamanı geldi.

iyi Scot oluştır,alt yapı için,Hami,Lemi,abdullah gibi eski topçuları bu gorevi ver...
Zaten sonrası senol hocaya sadece arabayı sürmek kalır

Murat Erdem
28.11.2009, 11:49
3,5 yıllık sözleşme, ''Şenol hoca bizi kırmadı'', ''Trabzonspor ile para konuşmam''...

Dağ fare doğurdu !

Bu mu kayıtsız, şartsız Şenol hocaya teslimiyet ?

Şenol hoca, yönetime teslim olmuş gibi geldi bana.

Erdal
28.11.2009, 11:49
yapma şenol hoca bu yönetime nasıl evet dersin?

Ortada bir yönetim falan yok bence...Onlar da farkında ne takım ne de taraftar üzerinde inandırıcılıklarının kalmadığının...Hepimizin hayal ettiği profesyonel kadro yönetimine herhangi bir planlama olmadan kavuşavbiliriz...Kadro dışı muhabbeti bunun göstergesi bence...

Serdær
28.11.2009, 11:51
Güneş tamam!
Trabzonspor'da Şenol Güneş operasyonu tamamlandı.

1,5 yıllık anlaşmaya varılan Güneş'in salı günü göreve başlayacağı açıklandı !.. Güney Kore'den dönen Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Şenol Güneş ile anlaştıklarını söyledi.

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Güney Kore'nin FC Seul takımı ile sözleşmesi bu ay sonunda sona erecek olan Şenol Güneş ile prensipte anlaşmaya vardıklarını ve deneyimli teknik direktör ile hafta içinde 3,5 yıllık sözleşme imzalayacaklarını açıkladı.

Hafta içinde Güney Kore'ye giderek Şenol Güneş ile görüşen kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ile kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Trabzon'a döndüler. Yener, Şenol Güneş ile Kore'de yaptıkları görüşmelerin olumlu noktalandığını belirterek, ''Güneş ile anlaşmaya vardık. Salı günü Trabzon'a gelerek göreve başlayacak'' dedi.

Yener, istatistiklere bakıldığı zaman Trabzon'a gelen bütün yabancı hocaların başarısız olduğunu anlatarak, şunları söyledi: ''Trabzonspor, en başarılı dönemlerini, Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş gibi hocalar döneminde yaşamıştır. Yönetim olarak tüm camiada Şenol Güneş ile eski başarılı günlere kavuşacağımıza inanıyoruz. Sabırlı olacağız. Uzun vadeli bir programla yapılanma gerçekleştireceğiz. Her geçen gün ile daha iyiye gideceğimizi umuyoruz.''

Habertürk

Üstte 1,5 alta 3,5 yazıyor ilginç :)

Ahmet Faruk
61 numaraları topla ne yahu. Kaç tane 61 numara şu Trabzonsporda oynayabilir. Yattara da dahil 0.

Erdal
3,5 yıllık sözleşme, ''Şenol hoca bizi kırmadı'', ''Trabzonspor ile para konuşmam''...

Dağ fare doğurdu !

Bu mu kayıtsız, şartsız Şenol hocaya teslimiyet ?

Şenol hoca, yönetime teslim olmuş gibi geldi bana.

10 yıl mı olacak sözleşme Murat? Trabzonspor'la para konuşmaması neden sorun oluyor?

Valla sen farenin doğacağına öyle eminsin ki doğan ne olsa fare diyeceksin sanki :)

yorumsuz6117
Yardımcısıda Hami olursa iyi olur veya Ogün..

irfanb
28.11.2009, 11:52
Şairin dediği gibi abi; "İhtimaldir padişahım gün ola derya tutuşa!"
Şair demişken, bana öyle geliyor ki yeni şiirler için elinizi kaleme atacağınız günler pek de uzak değil.

Hocam Geri Döndü Efsane`de ufak bir rütuş yapariz olur biter.:)

Trabzon kalktı şaha, bak koşuyor dört nala
Tek gündem biziz artik, baksan hangi kanala
Arkasında tüm şehir, Ayşe, Fadime hala
Teşekkürler Şener'e, teşekkürler Şenol'a

Tarihdeki başarı, ders mevzusu okula
Geri döndü efsane, korku saldi dört kola
Trabzon`a engel olmak, Istanbul`a dert ola
Teşekkürler Şener`e, teşekkürler Şenol'a

Deplasmanda şenlik var, Avni Aker`de gala
Bize her yer Trabzon, uçarız daldan dala
Şampiyonuz bu sene, bitime aylar kala

Kenetlendi camia, eski yeni kolkola
Hedefti şampiyonluk, böyle çıkıldi yola
Çok uzun geldi bize, yirmibeş yıllık mola
Teşekkürler Şener'e, teşekkürler Şenol'a

Trabzonsporlu olmak, nasip olmaz her kula
Kafa tutan tek şehir, milyonluk Istanbul`a
Değişilmez bu sevda, ne paraya ne pula

Fener, BJK, Cimbom, olduk onlara bela
Bu yıl bitik işleri, okunur tezden sala
Biz 7`ye talibiz,onlardan kıt imkânla

Kolbastı, horonuyla, Trabzonlular şen ola
Federasyon,Tahkimle, engel koysada yola
Yedirilmez hakkımız, ferman bu sağa sola
Teşekkürler Şener`e, teşekkürler Şenol'a.

poetricus
28.11.2009, 11:53
Bir şaire böyle mesaj yazarsak olacağı budur.
Eyvallah İrfan Abi.

Onur Şeref
28.11.2009, 11:54
10 yıl mı olacak sözleşme Murat? Trabzonspor'la para konuşmaması neden sorun oluyor?

Valla sen farenin doğacağına öyle eminsin ki doğan ne olsa fare diyeceksin sanki :)

Banada biraz öyle geldi Erdal Abi.Ne doğsa fare doğdu dicekmiş intibası bıraktı.

Hoca para konuşsa ''Neden para konuştu?Para Trabzon'dan daha mı önemli?'' denirdi.Konuşmayıncada teslimiyet olmuş garip doğrusu...

Murat Erdem
28.11.2009, 11:56
Erdal, hepimiz neden umutluyuz ? Yönetim futbolla ilgili bütün ipleri Şenol hocaya bırakacak diye !
Ben açıklamalardan, bırakılan ip falan göremiyorum !

Mustafa Çolak
28.11.2009, 11:57
Hayırlı Olsun, Tekrar Hoşgeldin Şenol Hoca

Özge
28.11.2009, 11:58
Hayırlı olsun.Umarım öncekilerden farklı olur bu sefer.