PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

blackrain61
02.05.2011, 23:08
Ayrica niye söyle düsünmüyoruz Senol Hoca Paweli gol atacak düzeye geldikten sonra ilk 11 oynatmaya basladi.

Ilginc ve güzel bir yorum, ama gercekci bulmuyorum. Madem öyle, gol atacak düzeyde olmayan diger futbolcularimiz icinde lütfen uygulansin. Arti Pawel gol atacak düzeyde degilse, ne diye alindi? Adam futbola yeni baslamiyor ki, gol atmayi yeniden ögrensin. (Bu arada topa nasil kafa vurulur ilgili de güzel ders verdi) Adaptasyon desek koskaca bir devre bitti. Diger taraftan, dikkat ettiniz mi, gol atinca nasil sevindi? (Bana nedense Teofilo´nun ilk golünü attigindaki sevincini hatirlatti) Sizce niye bu kadar sevindi? Hayatinin ilk golü müydü ki? Yoksa kirk yilda bir oynadigi macta kendini göstermenin sevinci miydi?

Yavuz Hasan
02.05.2011, 23:32
bakmakla görmek farklı şeyler de ondan

hocanın da dediği gibi futbolu şenol hocadan daha iyi bilen ama kaderin cilvesiyle td olamamış bi sürü gizli cevher var burda

umuttan tayfundan tolgadan giraydan daha iyi olabileceklerini iddia edenlerin olduğu gibi

hayat adil değil

iyi ki de değil
ayrıca futboldan çok anlayanlarımız pawel in umut yerine değil umut un yanına oynayabileceğini de anlasalar keşke

takımın sistemi komple değişmediği sürece pawel umut u kesip oynayamaz

pawel in bu zamana kadar oynayamamasının en büyük nedeni burak ın insan üstü performansı olmuştur

pawel umut yerine değil yanına dahil olur ancak ve ancak

tayfa_61>34
03.05.2011, 01:00
şampiyonluk gitti, selçuk'la egemen'de gitti... şenol hocam nerdesin nerdeeeeeee.... şu kulüpte aklı başında ender adamlardan birisin, sen de böyle yapma hocam...

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 01:03
şeno hocanın sonuna kadar arkasındayım çünkü o varken trabzonspor şampiyonluga heycan veren bir takım haline geliyor...

erolizmts
03.05.2011, 01:05
Şampiyonluk gelmezse sezon sonunda takımdan ayrılacağını düşünüyorum.

HH_52
03.05.2011, 01:15
umutu savunmuyorum bencede kenara cekilebilirdi haftalarca gol atmadigi zamanlarda ama trabzona 2006 dan beri gelen hangi hoca adaletliydi o zaman hepsi gol atma rekoru kiran umutu oynatti.

LigTV Ersun Yanal zamanında Trabzonsporun antrenmanını çekmişti. Hazırlık dönemimiydi bilimiyorum. O Videoyu keşke çekseydim. Antrenmanda Umut Topu Kalenin metrelerce üstünden outa atıyor. O sırada Ersun Yanal Umutun yanına gidip bağırıyor çığırıyor. Umut sen bu işi ciddiye almıyorsun. Biraz ciddi ol ciddi. Senin yerine doğru dürüst golcü alsalardı böyle davranmazdın demişti.

Tatar Kemal
03.05.2011, 10:25
şampiyonluk gitti, selçuk'la egemen'de gitti... şenol hocam nerdesin nerdeeeeeee.... şu kulüpte aklı başında ender adamlardan birisin, sen de böyle yapma hocam...

renktaş müneccim misin yoksa falcı mı? şampiyonluğun, egemenin ve selçuk'un gittiğini nereden biliyorsun? istiareye mi yattın.

unutmayın ki geleceği yalnız ve yalnız Hz. Allah c.c. bilir. sadece ve sadece Hz. Allah'ın bildiği bir konuda kesin konuşmak, farkında olmadan Hz. Allah c.c.'ne hakaret etmek demektir ki çok tehlikeli bir durumdur. bu noktada yapacağımız tek şey var; Hz. Allah c.c.'ne imanı ve Hz. Peygamerber efendimize sevgisi tam olan kim olursa olsun herkesin dua etmesi... kimin duasının kabul olacağına da sadece Hz. Allah c.c. karar verir. o sebeple bol bol dua edelim.

geçen sezon bursa son maçta şampiyon olduysa biz de olabiliriz. çünkü çok iyi biliyoruz ki karşı tarafın yöneticileri ahlaksız ve şikeci. medyayı, mhk'yi ve federasyonu satınaldıkları ortada. biz bileğimizin hakkıyla bu noktadayız. Hz. Allah c.c. doğru ve dürüst olanın yanındadır. yani bizim...

Erkin Ekşi
03.05.2011, 14:41
eyvah eyvah...

Ilelioglu
03.05.2011, 15:49
Senol Hocam,

Egemen ile Selcuk bizler icin önemli Futbolcular, lütfen gitmelerine izin verme, ne istiyorlarsa verin.

:cool:

tayfa_61>34
03.05.2011, 16:36
renktaş müneccim misin yoksa falcı mı? şampiyonluğun, egemenin ve selçuk'un gittiğini nereden biliyorsun? istiareye mi yattın.

unutmayın ki geleceği yalnız ve yalnız Hz. Allah c.c. bilir. sadece ve sadece Hz. Allah'ın bildiği bir konuda kesin konuşmak, farkında olmadan Hz. Allah c.c.'ne hakaret etmek demektir ki çok tehlikeli bir durumdur. bu noktada yapacağımız tek şey var; Hz. Allah c.c.'ne imanı ve Hz. Peygamerber efendimize sevgisi tam olan kim olursa olsun herkesin dua etmesi... kimin duasının kabul olacağına da sadece Hz. Allah c.c. karar verir. o sebeple bol bol dua edelim.

geçen sezon bursa son maçta şampiyon olduysa biz de olabiliriz. çünkü çok iyi biliyoruz ki karşı tarafın yöneticileri ahlaksız ve şikeci. medyayı, mhk'yi ve federasyonu satınaldıkları ortada. biz bileğimizin hakkıyla bu noktadayız. Hz. Allah c.c. doğru ve dürüst olanın yanındadır. yani bizim...

mübarek renktaş kendi ağzınla söylüyorsun adamlar orayı burayı satın almış biz hala şampiyonluktan bahsediyoruz. hem bana din üzerinden dem vuruyorsun hem de kendin müneccimlik ya da falcılık yapıyorsun. madem bu kadar dini bütünsün, suçladığın kurumların satın alındığını hatta ve hatta şikeci olduklarını nerden biliyorsun ? senin de yaptığın iftira olmuyor mu ? suçladığın yerlerin günahını almıyormusun ? hadi beni müneccim yaptın, falcı yaptın, Allah'a hakaret edenlerden saydın, istiarelere yatırdın peki sen kendini nereye yatırdın merak ettim doğrusu renktaş ?

lütfen din üzerinden olayları farklı boyutlara çekmeyelim. yoksa hepimiz zararlı çıkarız.

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 00:15
Can Karyağdı: "Hocam tebrik ediyorum 3 puan 3 golle. Uzun süre sonra Trabzon üç farklı bir galibiyet kazandı ve şampiyonluk yarışında da emin adımlarla yoluna devam ediyor. Nasıl değerlendirirsiniz bu maçı?

Şenol Güneş: "Tek farklı da olsa, üç farklı da olsa bir fazla atan 3 puan alıyor ben zannediyorum, ligde öyle olması gerekiyor..." :)

Sen bütün herkesi zekanla yenersin hocam! Hayranım şu verdiğin cevaplara :)

Tatar Kemal
04.05.2011, 11:51
mübarek renktaş kendi ağzınla söylüyorsun adamlar orayı burayı satın almış biz hala şampiyonluktan bahsediyoruz. hem bana din üzerinden dem vuruyorsun hem de kendin müneccimlik ya da falcılık yapıyorsun. madem bu kadar dini bütünsün, suçladığın kurumların satın alındığını hatta ve hatta şikeci olduklarını nerden biliyorsun ? senin de yaptığın iftira olmuyor mu ? suçladığın yerlerin günahını almıyormusun ? hadi beni müneccim yaptın, falcı yaptın, Allah'a hakaret edenlerden saydın, istiarelere yatırdın peki sen kendini nereye yatırdın merak ettim doğrusu renktaş ?

lütfen din üzerinden olayları farklı boyutlara çekmeyelim. yoksa hepimiz zararlı çıkarız.

merak etme fenere iftira attığım falan yok. anladığım kadarıyla fenerlilere sataşmamız seni üzmüş. fenere sempatin olabilir tabi birşey diyemem. fenerin şike yaptığını ben söylemiyorum kendileri açık veriyor zaten. nasıl mı? bak dinle:

- aykut kocaman açıklama yapıyor "Trabzonsporun penaltıları irdelenmeli" diyor ve ligin ikinci yarısında Trabzonspor'un tüm penaltıları es geçiliyor (antep maçına kadar"

- aziz yıldırım hakem odasını basıyor "aklınızı başınıza alın yoksa ben yapacağımı
bilirim" diyor ve bir de bakıyoruz ki ligin ikinci yarısında fener aleyhine hakem hatası hiç yok. üstelik luganoya verilmesi gereken 3 kırmızı kart gösterilmiyor, fenere verilen penaltılar tam bir fiyasko.

- fener antep maçı gol atılana kadar uzatılıyor, fener gol atar atmaz maç bitiriliyor, saha karışıyor, fenerli taraftarlar sahaya iniyor antep yedek kulübesine saldırıyor (maç devam ederken) ve buna rağmen fenere saha kapatma cezası verilmiyor. Trabzonspor sivas maçında maçı Trabzonspor aleyhine 3-0 veren federasyon fener-antep maçına hiç ceza kesmiyor sadece aziz yıldırıma 45 gün hak mahrumiyeti veriyor onu da olası bir şampiyonluk kutlamasında sahada olsun diye 21 güne düşürüyor.

- fener-eskişehir maçında bülent uygun kanatlara ve alex'e hiç önlem almıyor, alex elini kolunu sallaya sallaya orta sahayı geçiyor maçı çok rahat kazanıyorlar sonra maçı bileğimizin hakkıyla kazandık diyorlar.

- bucaspor 3-1 öndeyken fener lehine verilen ve penaltıyla uzakan yakından alakası olmayan bir pozisyonda penaltı veriliyor ve maçın kaderi bir anda değişiyor.

şimdi bunları ve bunun gibi nicelerini görüp de fener şike yapmıyor diyebilmek için insanın ahmak olması lazım.

Tatar Kemal
04.05.2011, 11:54
din üzerinden yorum yapmayın demişsiniz. Elhamdülillah bizler müslümanız hayatımızın her anında müslümanlığımızı kullanmak zorundayız. çünkü bizim dinimiz sadece cami içinde yaşansın diye gönderilmiş bir din değildir. elbette dua edeceğiz haramzadelere de beddua edeceğiz. çünkü Hz. peygamber efendimiz meşru konularda her zaman dua etmemizi emretmiştir.

örnek vereyim hatta: Hz. Peygamber efendimiz dönemin arapları arasında çok yaygın olan at ve deve yarışlarında bizzat kendi devesini yarışlara sokarmış. bir keresinde peygamber efendimizin devesi yarışı kazanamamış ve bu duruma Hz. Ebu Bekir efendimiz çok üzülmüş bunu gören Hz. Peygamberimiz (ki canımız ona feda olsun) Hz. Ebu bekir efendimize gülümseyerek "üzülme ya Eba Bekr, inşallah bir sonraki sefere biz kazanırız" diyerek teselli etmiştir. tabii ki Hz. Peygamberimiz bu yarışlara para karşılığında katılmazdı. sadece yaygın olan meşru bir eğlenceye iştirak etmiş ve dua buyurmuştur.

bizler de meşru dairede Trabzonspor'umuzu canı gönülden destekliyoruz. dua etmek zorundayız. inancı olmayan da dua etmesin gitsin totem yapsın bir işe yaramaz ama birşey diyemeyiz. ama biz müslümanız ve dualar bizim en büyük gücümüzdür.

Erkin Ekşi
04.05.2011, 15:08
27 yildir yeteri kadar dua etmedigimiz yada imanimiz yeteri kadar kuvvetli olmadigi icin sampiyon olamiyormusuz demekki.
sagolasin Kemal aydinlattin bizi.

tayfa_61>34
04.05.2011, 20:19
din üzerinden yorum yapmayın demişsiniz. Elhamdülillah bizler müslümanız hayatımızın her anında müslümanlığımızı kullanmak zorundayız. çünkü bizim dinimiz sadece cami içinde yaşansın diye gönderilmiş bir din değildir. elbette dua edeceğiz haramzadelere de beddua edeceğiz. çünkü Hz. peygamber efendimiz meşru konularda her zaman dua etmemizi emretmiştir.

örnek vereyim hatta: Hz. Peygamber efendimiz dönemin arapları arasında çok yaygın olan at ve deve yarışlarında bizzat kendi devesini yarışlara sokarmış. bir keresinde peygamber efendimizin devesi yarışı kazanamamış ve bu duruma Hz. Ebu Bekir efendimiz çok üzülmüş bunu gören Hz. Peygamberimiz (ki canımız ona feda olsun) Hz. Ebu bekir efendimize gülümseyerek "üzülme ya Eba Bekr, inşallah bir sonraki sefere biz kazanırız" diyerek teselli etmiştir. tabii ki Hz. Peygamberimiz bu yarışlara para karşılığında katılmazdı. sadece yaygın olan meşru bir eğlenceye iştirak etmiş ve dua buyurmuştur.

bizler de meşru dairede Trabzonspor'umuzu canı gönülden destekliyoruz. dua etmek zorundayız. inancı olmayan da dua etmesin gitsin totem yapsın bir işe yaramaz ama birşey diyemeyiz. ama biz müslümanız ve dualar bizim en büyük gücümüzdür.

Öncelikle kullanmış olduğum ifadeler son derece anlaşılır, vermiş olduğum örnekle kasteddiğim tutarsızlık ayan beyan ortadayken, düşüncelerimi çarpıtmanızdan son derece rahatsız olduğumu belirtmek isterim. Hakkınızda üzülerek (malesef) şu yargıya vardım.
Verdiğiniz izlenim neticesinde söylenenleri işine geldiği gibi anlayan şahsına münhasır birine benziyorsunuz. Dinden imandan bahsedip demagoji yapıyorsunuz.

Tekrar ifade etmem gerekirse; (gerçi anlayan ne demek istediğimi çok iyi anlamıştır) gönül ister ki bu sezon çok istediğimiz şampiyonluğa kavuşalım ama bu şartlar altında şampiyon olamayacağımızı düşünüyorum. Aynı şekilde sezon sonunda hiç istemesemde görünen o ki Selçuk ve Egemen'in takımdan ayrılacağı kanısındayım. Siz de vermiş olduğunuz bazı verilerle (ki ben de öyle düşünüyorum) fener'i ve yöneticilerini şikeci, medyayı, mhk'yi ve federasyonu satın aldıkları kanaatindesiniz. Bahsettiğiniz şike ve satın alma gibi olayların şampiyonluğa olan etkileri ortadayken nasıl oluyorda müneccimlik ya da falcılık yapmış oluyorum? Üstüne üstlük bu ikilemi, tutarsızlığı dile getirince ''Fener Sempatizanı'' gibi haddini aşan, bir o kadar yakışıksız ve bence bir Trabzonspor'lu için hakaret adledilecek şık olmayan bir yakıştırma yapılıyor. Yetmiyor ahmaklıkla itham ediliyorum.

Verdiğim örneği işine geldiği gibi yorumlayıp, çarpıtarak ''Fener sempatizanı'' gibi son derece tatsız yakıştırmalar yapmak en hafif tabirle laf cambazlığıdır.

''Fener sempatizanlığı'' yakıştırmasında bulunarak Trabzonspor'luluğuma laf etme cüretini ve cesaretini nerden aldığınızı da merak etmekteyim!!!???

Müneccimlik, falcılık, Allah'a hakaret edenlerden saymak, ahmaklık, fener sempatizanlığı gibi saçma sapan, ipe sapa gelmez hakaret içeren ifadelerinizi, laf giydirmelerinizi ''kötü söz sahibine aittir'' sözünden yola çıkarak aynen size iade ediyorum.

Yaşantısını dinine göre sürdürdüğü iddiasında olan birine yakışmayacak tarzda hakaretlerin bini bir para sözler sarf edilmesini, olayların kişiselleştirilmesini eshefle ve hayretle izlemekteyim.

Allah dinimizi kullanarak çok konuşup, boş konuşan, yol, yordam, kural bilmeyen ahmaklardan bizleri ve Trabzonspor'umuzu korusun.

Erkin Ekşi
05.05.2011, 15:03
Allah dinimizi kullanarak çok konuşup, boş konuşan, yol, yordam, kural bilmeyen ahmaklardan bizleri ve Trabzonspor'umuzu korusun.

isin ozeti budur.

atf61
05.05.2011, 15:26

tatar valla damardan girmişin...ne denirki...eyvallah:):):)ama cenabı allah insanoğluna akıl vermiş...insanın ileriye dönük akıl yürütmeside allahın büyüklüğündendir:):)tabi biz en iyisini yaptık ama ermeni rum takımı çok üstün performans sergiledi!!!!

h@msi61
05.05.2011, 18:06
Hocam sana kurban olayim, Allah seni kulubemizden eksik etmesin...

sametaydin
07.05.2011, 02:54
Hocam senin hiç gitmeni istemiyorum.

Ama eğer selçuk ve egemen giderse saniye durma. Çünkü olası başarısızlıkta ihale yine sana kalacak. Bundan dolayı hemen istifa et. Bu yönetime prim tanıma. Senden bu şekilde faydalanmalarına sakın ama sakın izin verme.

Tatar Kemal
07.05.2011, 11:54
27 yildir yeteri kadar dua etmedigimiz yada imanimiz yeteri kadar kuvvetli olmadigi icin sampiyon olamiyormusuz demekki.
sagolasin Kemal aydinlattin bizi.

çok şükür ki Trabzonspor'umuzun senin ve senin gibilerin duasına ihtiyacı yok. siz kendi kafanıza göre takılmaya devam edin. eminim ki şampiyon olsak da sizi fazla alakadar etmeyecek bu.

başlık Şenol Güneş başlığı olduğu için konuyu uzatmayacağım. Şenol Güneş gibi bir teknik direktör başımızda olduğu sürece her sezon ilk ikinin içinde oluruz. çünkü Şenol Hocamızın çok büyük bir farkı var. oda normal bir oyuncuyu alıp üst klasman futbolcu seviyesine çıkarmasıdır. böyle bir özellik her teknik direktörde yoktur. örnek verecek olursak ersun yanal döneminde vasatı geçemeyen selçuk ve serkan, kadrı dışı kalan egemen korkmaz, kadroya bile giremeyen onur, alanzinho, engin, fenerbahçeden işe yaramaz diye gönderilen burak yılmaz, kaleci kumaşı yok denen tolga zengin... bu futbolcuların hepsi Şenol Güneş sayesinde üst klasmana yükselmiş isimler. zaten takımımızın başarısının da sebebi bu. bazı istisna isimler de yok değil tabi. mesela yattara ve umut... bu iki isim bir türlü istenen formu yakalayamıyor. Şenol hoca, bunun sebebini de bulup bu isimleri de üst klasmana taşıyabilse zaten şu an takımımız 12 puan farkla şampiyonluk turu atıyor olacaktı.

sonuç olarak bu sezon şampiyon olamasak bile Şenol Güneş takımın başında kalmalı ve önümüzdeki 15 sezon boyunca bu takımın tek patronu olmalı. alex ferguson gibi...

Erkin Ekşi
07.05.2011, 17:13
Sen kimsin ki Trabzonspor adina konusuyorsun ahkam kesiyorsun, Kimin dusasina ihtiyac var kiminkine yok senin gibi bir kara cahil mi karar verecek? Emin oldugun her seyi bir daha gozden gecir, halen daha insanlarin taraftarligina ve utanmadan birde dinine imanina dil uzatmaya devam ediyorsun...hadi klavye basinda tamamda disarda boyle konusursan o dili agzindan sokup alirlar Kemal uzulursun.

esra61
07.05.2011, 19:55
istikrardan yanayım.7 gelicekse şenol hocayla gelicek.........

talsuv61
07.05.2011, 20:42
erkin konuyu kapatsan, Kemal söyledikleri hakedecek bişe söylemedi. Çok bilmişlik yapan da sensin sus artık. Ve bence de sen dua işini boşver, orası seni ve senin gibileri alakadar etmez.

Erkin Ekşi
07.05.2011, 21:32
bak sende aynisini yapiyorsun...dua isi seni senin gibileri alakadar etmez diyorsun. Bu lafinda ne demek oldugunu sen bilmiyorsan ben acik acik yazayim istersen?

ustteki mesajim aynen senin icinde gecerli. Kimin ne ile alakadar oldugunu sen bilemezsin.

talsuv61
08.05.2011, 22:06
Çömez diye küçümsediğin, kocamana şampiyonluğu hediye ettin. Mutlu musun?Hani sen çok iyiydin, çok süperdin. Takım top mu oynuyor, küme düşmüş takımı bile çok zor yendik. Ne kadar oynatsa oynasın kadro aynı. Niye değiştirmezsin ki.
Umutcuğunla, Luganoyu kıyaslamayı da unutma!
Umutcuğun gol atmış ama neye yarar iş işten geçti. Tek umudumuz takıma istemediğin oyuncular kaldı.

bahadır2561
08.05.2011, 22:10
kötü bi performans, pawel-barış değişikliğini ben şahsen anlayamadım.

Sefa
08.05.2011, 22:10
Sağlam oyuna devam.. ;)

erolizmts
08.05.2011, 22:13
Şanslısın hocam çok şanslısın.

Bülent Bayraktar
08.05.2011, 22:19
tebrik ediyorum şenol güneş Sana rağmen şampiyon olursak çok büyük iş başarmış olacaz ama ümidim azaldı...

macuka
08.05.2011, 22:20
Sahada o kadar cok kotu oyuncu vardi ki Senol Hoca bile kimi degistirecegini falan sasirdi.
Alanzinyo yu aldi saga koydu adamin Allahi sasti orda:) sanki topu ilk defa gormus gibi oynadi:)

Fatih
08.05.2011, 22:21
Hocam şu futbol cidden yakışmıyor...

Erbay
08.05.2011, 22:22
İkinci yarıda top oynamıyoruz kimse kendini kandırmasın.

Harun CAN
08.05.2011, 22:34
Korkak, oyuna hükmedemiyor, zihni güçsüz, futbolculardan daha çok stresli, maçın stresiyle beraber teknik direktör olduğunu unutup seyirci gibi izliyor. Geçmişinde de vardır böyle örnekleri yüzüp yüzüp kuyruğuna gelir ama bi türlü çıkamaz karaya.!

Erkin Ekşi
08.05.2011, 22:37
1-0 ken defansa kapanirsan yersin golu sonra ciakracak adam araki bulasin.

inanilmaz sansli bir insansin allah korudu baskada bisey demiyorum.

Ozan Yazıcı
08.05.2011, 22:58
Hocam defalarca söyledim, has adamsın, iyi bir insansın ama vallahi Allah sana hoca olarak şampiyonluk yazmamış.
Vermeyince Mabud neylesin Mahmud..

Birtan Karaman
08.05.2011, 23:30
Bitmişsin hocam malesef, üzülerek söylüyorum bunu...

mda61
08.05.2011, 23:44
Bu oyun bize yakışmıyor hocam. Bucaspor'a 2.golü atıp rahatlayamayacak takım mı Trabzonspor ? 1-0ın üzerine yatmaktan bir gün başımız çok ağrıyacak ama dur bakalım ne zaman.

serdaracıl
08.05.2011, 23:48
elinden geleni yaptın hocam.

SEDAT
09.05.2011, 00:00
- Hocam sizi eleştirmek haddime değil , ama bu geri yaslanmalar , yüzünüzdeki negatif enerji nedir hiç anlamıyorum , sizi seviyoruz...

nesta61
09.05.2011, 00:05
Kanser olduk kanserrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu ne yaaaaaaaaaaa ,

Armağan Dere
09.05.2011, 00:24
Hoca,Pawel Brozek-Barış Ataş değişikliğinin amacı ney..Ceyhun niye kadroda yok..Şampiyon olacak takım,küme düşen takıma böle mi oynamalı...

balli_kuymak
09.05.2011, 00:29
ikinci yarıdaki aciz oyunumuzu seyrettin hocam oyuna müdahalelerin yanlıştı..

Harun-61
09.05.2011, 00:32
Pawel-Baris degisikligine anlam veremedim...

Senol Hoca'da bayaa bi stresli, Final maclari sendromu :(

Sefa
09.05.2011, 00:47
Hoca'nın yanlışı bence oyuncuların yerini sık sık değiştirmesi. Umut bir forvet bir sol açık bir sol bek Pawel bir orta da bir solda Alanzinho giriyor sağ açık oynuyor ve sonuç bu oluyor..

Yaşar
09.05.2011, 01:01
1-0 ken defansa kapanirsan yersin golu sonra ciakracak adam araki bulasin.

inanilmaz sansli bir insansin allah korudu baskada bisey demiyorum.
ALlah sevdiği insanları korur ve ''sevgili'' kulu olduğu için Şenol Güneş'i koruyor olabilir. Bence biz de çok şanslıyız böyle bir teknik direktörümüz olduğu için. Kesinlikle teknik konulara girmiyorum çünkü hataları vardı. Fakat, Trabzonsporluluk duruşu varsa bu duruşu Şenol Güneş getirmiştir. Çünkü çoğumuz burada kupalardan çok, adamlıktan bahsediyoruz.

Erkin Ekşi
09.05.2011, 01:09
Benim fikrim Senol Hoca cok sansli...Trabzonspor gibi sevdimi tam seven baglandimi siki sikiya sarilan bir camiaya mensup oldugu icin.
Kendisinin gelip gelebilecegi en iyi takim Trabzonspordur otesi yoktur.

Onumuzdeki sezonda genc yenilige acik yabanci dil bilen ve icimizden cikmis bir teknik direktorle devam etmemiz gerektigini dusunuyorumsampiyon olsakta olmasakta.

evet evet Sotayi diyorum:)

talsuv61
09.05.2011, 01:35
Tolunay Kafkası, Şotaya tercih ederim.
Diyorum ki seneye de takımın başında dursun ama, adam 15 sene önce neyse gene aynı. 1. haftada neyse 34. haftada da aynı. 15 sene evvel 4 puan öndeyken şampiyonluğu verdik bu sene de 9 puan öndeyken vereceğiz. Kimi arkadaşlar buna da şükür diyorlar ama böyle olacağına hiç böyle olmasaydı daha iyiydi.
Türkiye kupasından niye elendik boşu boşuna. Belediyenin rakibi biz olsaydık hiç ihtimal vermiyorum ki ligde fenere yatacak olsunlardı. Bunları da düşünecektin.
Arada oyuncu da değiştireceksin taktikte.
3 hafta maç kazanamıyoruz ama kadroda bi değişiklik yok. 92. dk da forvet sokuyorsun.
Gelecek sene de olsa olsan bu senenin kopyası olur. Bence gitmelisin.

AYYILDIZ
09.05.2011, 01:37
Turkiye kupasi,Super Kupa,fb'den oc alma herseyi yaptik.Sira sampiyonluga geldiginde saibeler,pis oyunlar oynaniyor rakip tarafindan.Yapacak birsey yok hocam keske ilk 3 mac o kayiplari yapmasaydik diyoruz artik.Bundan sonra iyi bir kadroyla Uefa'da basari hedeflenmeli.

28TS61
09.05.2011, 01:40
sezon sonu birakacak gibi geliyor bana :(
bu adaletsiz ortamda daha fazla durmak istemez

talsuv61
09.05.2011, 03:15
Turkiye kupasi,Super Kupa,fb'den oc alma herseyi yaptik.Sira sampiyonluga geldiginde saibeler,pis oyunlar oynaniyor rakip tarafindan.Yapacak birsey yok hocam keske ilk 3 mac o kayiplari yapmasaydik diyoruz artik.Bundan sonra iyi bir kadroyla Uefa'da basari hedeflenmeli.

Şaibe almış başını yürümüş ama şu da var. Sahamızda A.gücünü yenemedik antalyayı yenemedik kayseriyi yenemedik. Bunları kötü hakemle dahi yenmemiz lazımdı sayısız da gol kaçırdık.
Fener maçında katı defans yapsaydık, öyle olsaydı imkanı yok yenilmezdik.
Kazanmasını seviyorsun ama rakipten alınan beraberlik iyidir

Lanet olsun ki, şaibe olur da kadarı da olmaz. Ne demek 17 maçta 16 galibiyet.

Emre EFENDİOGLU
09.05.2011, 03:16
tebrik ediyorum şenol güneş Sana rağmen şampiyon olursak çok büyük iş başarmış olacaz ama ümidim azaldı...

Sizin gibilere rağmen bir gün şampiyon olucaz.

Canberk
09.05.2011, 03:19
Yakışmıyor bu yorumlar kimseye beyler . Sana rağmen şampiyon olacağız ne demek ya sen bu takımın başında olsan küme düşerdik yaa ...

ThePatriot61
09.05.2011, 04:41
Senol hoca 2.yaridan beri formsuz. Baris-pawel degisikligini ben de anlayamadim. Bu korkaklik neden? Düsmüs bir takimla oynuyoruz 1-0 bitirmeye calisiyoruz. Ikinci golü bul at rahatla iste. Umut olmasa az daha pahaliya mal oluyordu. Bazen anlamiyorum seni hocam. Yinede seviyoruz seni. Bu takimi bir gün sampiyon yapacak biri varsa buda Senol Günestir!

Jackdaniels
09.05.2011, 04:41
Hocam sen daha iyi bilirsin ama kalmış şurda 2 maç bırak şu kontrollü futbolu saldır gitsin barış ataş nedir yaa....

Ali İhsan
09.05.2011, 09:06
Oh my! Rağmenciler gene gelmiş.

Rağmencilere rağmen ...

Ozan Yazıcı
09.05.2011, 13:10
sezon sonu birakacak gibi geliyor bana :(
bu adaletsiz ortamda daha fazla durmak istemez

Asıl adaletsizliği yapan maalesef Şenol Hoca'nın kendisidir. Hiçbir adalet sistemi Umut ısrarını açıklayamaz bana.

talsuv61
09.05.2011, 14:27
Asıl adaletsizliği yapan maalesef Şenol Hoca'nın kendisidir. Hiçbir adalet sistemi Umut ısrarını açıklayamaz bana.

Umutun yanına, jajayı da ekleyebiliriz.
Ne bilim bence onun yerinde Mehmet Çakır oynasa, jajadan kötü oynamaz. En azından hırslı olur. Jajanın futbolu, devlet memurunun çalışması gibi.

Yaşar
09.05.2011, 14:34
Jaja ile M. Çakır'ın karşılaştıralacağı zamanları da gördük ya. Hay çok yaşayın.

Mehmet Sarigül
09.05.2011, 19:41
Teknik taktik hicbir konuya girmeyecegim...sadece sunu sormak isterdim Senol Günes'e...

Mac sonu basin toplantilari nicin yapilir hocam?

Karsilasmanin ilk dakikasindan son saniyesine kadar sahadaki futbolcularin sagligini koruyacak bir tek düdük calamayan hakeme deginmeyecekseniz o basin toplantilarin ne degeri var?...

Fatih ÖZDEMİR
09.05.2011, 19:49
Biz biliyoruz hocam;

Çok iyi futbol oynayıp puan kaybı olduğunda burada "bırakın iyi oyunu puan lazım!" diyenleri, sen maç sonu hakemlere, federasyona saydırdığında "senin işin o değil! oyununa bak!" diyenleri, maç 1-0 devam ederken hücum hamlesi yaptığında "adama bak sen! puan elden gidiyor!" diyenleri. Ve daha nicesi hocam.

Kimse demiyor ki bu adam bir şey biliyor da bu kadar puan toplandı. Kadrosu, maaş bütçesi bizden kat kat üstün olan Fenerbahçe ile kafa kafaya giderken bile ona saydıranlar merak ediyorum da ligin 10. haftası önümüzdeki sezonun planlarını yaptığımız yılları mı özledi?

Sibel
09.05.2011, 21:06
Trabzon'a Güneş'i getir hocam..Şampiyonluğu getir...

Erman Aydın
09.05.2011, 22:44
Biz biliyoruz hocam;

Çok iyi futbol oynayıp puan kaybı olduğunda burada "bırakın iyi oyunu puan lazım!" diyenleri, sen maç sonu hakemlere, federasyona saydırdığında "senin işin o değil! oyununa bak!" diyenleri, maç 1-0 devam ederken hücum hamlesi yaptığında "adama bak sen! puan elden gidiyor!" diyenleri. Ve daha nicesi hocam.

Kimse demiyor ki bu adam bir şey biliyor da bu kadar puan toplandı. Kadrosu, maaş bütçesi bizden kat kat üstün olan Fenerbahçe ile kafa kafaya giderken bile ona saydıranlar merak ediyorum da ligin 10. haftası önümüzdeki sezonun planlarını yaptığımız yılları mı özledi?

teşekkür ederim hemşerim gerçekleri gösterip doğru bi yorum okutuğun için

Yavuz Hasan
09.05.2011, 22:49
Oh my! Rağmenciler gene gelmiş.

Rağmencilere rağmen ...
güzeldi:alkış:

Yavuz Hasan
09.05.2011, 22:53
Biz biliyoruz hocam;

bakmak ayrı görmek ayrı renkdaş

şenol hoca gider yerine vasat altı biri gelir uefa ya gittitik gideceğiz derken yıllar geçip gider

h@msi61
09.05.2011, 22:55
Sen bize fazlasin hocam, cok fazlasin....

Armağan Dere
10.05.2011, 00:30
Merak ediyorum,Umut inadınız yüzünden şampiyonluk giderse ne cevap vereceksiniz taraftara?...Seneye Bjk,Gs yeni yapılanmayla döndüğünde bakalım kaçıncı olacağız..bakalım sezon sonu transferleri nasıl olacak..Susmaya devam Sayın Güneş..

talsuv61
10.05.2011, 10:27
Bizim insanlarımız kişileri ilahlaştırmaya neden bu kadar meraklı ? Şenol Güneşi eleştirmek neden suç olarak görülüyor.
Sizler 9 puan gerideki takıma şampiyonluğumuzu verdiğimizde de sevinirsiniz ki Şenol Güneş olmasaydı 2. de olamazdık diye... 2. olmayı başarı olarak görmeyi bırakın.
Şimdi Şenol Güneşin hiç hatası yok mu yani ?

Ali İhsan
10.05.2011, 14:08
Kusursuz insan şaibelidir, Şenol hocanın tabi ki kusurları var. Bardağın boş tarafı yüzünden bu camianın en değerli ismini yıpratmaya uğraşmak bence ayıptır. Şu anda Şenol hocaya en ufak bir eleştiri bile bence hakarettir. Çünkü o adam Trabzonspor'un efsane kalecisi, Trabzonspor'un son 20 yılında en başarılı hocasıdır. Sezon sonu düzgün bir üslupla hep beraber eleştirmek başka bir şey, hocanın beş yaşında çocukmuş gibi kulağını çekmeye uğraşmak başkadır.

Ama boşuna yazıyoruz, anlamak istemeyen anlamıyor.

Celil Köse
10.05.2011, 15:29
Hala 9 puan farkın kapanmasından ağlayanlar var yahu ne yapacaktı hoca ve takım. Açın büyük liglerin puan durumuna bakın, zirvede ki takımların puan ortalamalarına bakın. Liglerin ikinci devrelerinde oluşan puan kayıplarını hesaplayın göreceksiniz kaybedilen puanlar normal seviyede belki de altında.

Bugün dünyanın en iyi takımı olarak gösterilen Barca bile ligde ikinci devre 9 puan kaybı yaşamış.

Siz hala rakibimiz olağanüstü puan toplamasını görmezden gelip burda hocaya 9 puandan şampiyonluğu verdin. Gibi fütursuzca cümleler kuruyorsunuz.

Acaba gözleriniz görmüyor mu rakibimizin bu puanları nasıl toplandığını.

Eğer gözleriniz kör değilse sadece iki pozisyona bakın. 2 hafta önce Burak'ın Eskişehir'de attığı gole ve bu hafta dakika 15 de Selçuk Şahin'in rakibini düşürmesine pozisyonlar tıpa tıp aynı hatta Burak'ın teması daha hafif diyebiliriz ama aynı hakem 2 pozisyona farklı yorumlar yaparak ligin kaderi ile rahatça oynayabiliyor.

Sonrada Şenol hoca 9 puandan şampiyonluğu vermiş oluyor hadi canım szide...

slmn
10.05.2011, 15:49
32 haftada 76 puan ve sana rağmen muhabbeti :) Size sadece gülünür.

Yaşar
10.05.2011, 15:59
Hala 9 puan farkın kapanmasından ağlayanlar var yahu ne yapacaktı hoca ve takım. Açın büyük liglerin puan durumuna bakın, zirvede ki takımların puan ortalamalarına bakın. Liglerin ikinci devrelerinde oluşan puan kayıplarını hesaplayın göreceksiniz kaybedilen puanlar normal seviyede belki de altında.

Bugün dünyanın en iyi takımı olarak gösterilen Barca bile ligde ikinci devre 9 puan kaybı yaşamış.

Siz hala rakibimiz olağanüstü puan toplamasını görmezden gelip burda hocaya 9 puandan şampiyonluğu verdin. Gibi fütursuzca cümleler kuruyorsunuz.

Acaba gözleriniz görmüyor mu rakibimizin bu puanları nasıl toplandığını.

Eğer gözleriniz kör değilse sadece iki pozisyona bakın. 2 hafta önce Burak'ın Eskişehir'de attığı gole ve bu hafta dakika 15 de Selçuk Şahin'in rakibini düşürmesine pozisyonlar tıpa tıp aynı hatta Burak'ın teması daha hafif diyebiliriz ama aynı hakem 2 pozisyona farklı yorumlar yaparak ligin kaderi ile rahatça oynayabiliyor.

Sonrada Şenol hoca 9 puandan şampiyonluğu vermiş oluyor hadi canım szide...
Bakmanın şekli ile alakalı. Sırf Umut düşmalığı yüzünden bu eleştiriler. İlk yarıda 3 derbiyi içeride oynayıp, 42 puan alan; 2. yarıda 3 derbiyi dışarıda oynayıp 40 puan alma ihtimali olan bir takım bu takım. 2. yarı başlamadan 40 puan versek ister misiniz? deseler istemeyen olur muydu acaba? Merak ediyorum.

h@msi61
10.05.2011, 16:59
Bu taraftara sampiyonluk heyecani yaramiyor gercekten, heyecandan ne soyledigini bilmiyor cogu kimse. Simdiden sezonun ikinci yarisina iddiasiz girme durumlari ozlenmis herhalde, heyecan bizim neyimize...

mancester
11.05.2011, 13:22
Babam ve annem okuma yazma bilmiyordu... Benim üniversite okumam için çok çalıştılar... 15 yaşında hayata başladım... 5 kardeştik... 15 yaşında aileme bakan bir kişiydim... Ortaokulda mahalle arasında oynarken , büyüklerin baskısıyla kaleye geçtim... 24 yıl kaleciliği sevmeyerek yaptım...

Ben o zaman fakir bir ailenin çocuğu olarak , denizde yüzüyordum , kumsalda geziyordum , özgürdüm , organik meyve yiyordum... Bugün ekonomik durumu iyi olan bir baba olarak çocuğumu yüzmeye götüremiyorum , organik meyve yediremiyorum...

Ben hiç kaleci eldiveni giymedim... Zonguldak maden işçilerinin eldivenleriyle toprak sahada antrenman yapıyordum... Eskiden fakirler oynuyordu , zenginler seyrediyordu... Yani açlar oynarken , toklar seyrediyordu... Şimdi ise toklar ve zenginler oynuyor , fakirler seyrediyor...

Sadece sonuçsal kaygı ve ekonomik beklenti var... O zaman olmaz... Eskiden yokluktan çıkarırken , şimdi eskisi gibi başarılı sporcular çıkaramıyoruz...

Türkiye Spor Yazarları Derneği’nde yaptığı konuşmadan...

Hocamizi cok seviyorum ve gurur duyuyorum.

Turgut Çelik
11.05.2011, 15:41
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7294#Icerik

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencilerinin katılımı ile yapılan ankette ‘yılın en’leri belirlendi. 4730 öğrencinin oy kullandığı ankette, Yılın En İyi Teknik Direktörü Şenol Güneş seçildi.

Cihat K
11.05.2011, 15:48
yakışır ŞENOL HOCAMA...ALLAHINA KURBAN

MARVEL
12.05.2011, 19:48
Merak ediyorum,Umut inadınız yüzünden şampiyonluk giderse ne cevap vereceksiniz taraftara?...Seneye Bjk,Gs yeni yapılanmayla döndüğünde bakalım kaçıncı olacağız..bakalım sezon sonu transferleri nasıl olacak..Susmaya devam Sayın Güneş..

Merak ediyorum, sezon basındaki Onur inadı için ne dusunuyosun..

Ya taraftarın buyuk cogunlugunu karsısına aldıgı Burak ınadı ıcin..

Yada sezonbası hic kisenin sans vermemesine ragmen halan suren Sampiyonluk inadı için..

Oğuz B.
12.05.2011, 20:17
Bilgi, güçtür. Biz sizin sayenizde daha da güçlüyüz hocam.
Işık, aydınlıktır. Biz sizin sayenizde daha da aydınlığız hocam.
Umut, direnmektir. Biz sizin sayenizde daha da dirençliyiz hocam.
Cesaret, yürekliliktir. Biz sizin sayenizde daha da yürekliyiz hocam.
Başarı, meydan okumaktır. Biz sizin sayenizde bir kez daha meydan okuduk hilekara, düzenbaza, namerde, İstanbul'a.
Ligin bitimine 2 hafta kala şampiyon olsak da olmasak da teşekkürler Şenol hocam teşekkürler.

macuka
12.05.2011, 20:50
Yaslari genc olan arkadaslar bu takimin son 10-15 senesinde neler cektigimizi bilemezler.
Bilseler bu takimin sampiyonluga oynamayi becerdigi sezonlarin 25 senede 4-5 kezi gecemedigini gorurlerdi.
Gecen sene surunen takimin 2.ligi bile basaridir herseye ragmen, Senol hoca ile en az 4 sene daha devam etmek gerekir ki, oyuncular takimin patronunun degismedigini idrak etsinler ve ona gore oynasinlar...

Armağan Dere
12.05.2011, 23:51
Merak ediyorum, sezon basındaki Onur inadı için ne dusunuyosun..

Ya taraftarın buyuk cogunlugunu karsısına aldıgı Burak ınadı ıcin..

Yada sezonbası hic kisenin sans vermemesine ragmen halan suren Sampiyonluk inadı için..

Zaten Onur geçen yıldan iyi kaleci olduğunun sinyallerini vermişti.Son dediğinize de katılmıyorum ligin en hazır takımı ve Şampiyonluğun baş adaylarından biriydik..Bu her programda spor yorumcuları tarafından söylendi..Siz de Hocanın inadının Umut konusunda tutmadığını biliyorsunuz ama hocaya toz kondurmuyorsunuz,Şampiyon olamazsak Hoca ve Umut yüzünden şampiyon olamayacağız bunu herkes biliyor..

OFLU_79
13.05.2011, 00:28
Zaten Onur geçen yıldan iyi kaleci olduğunun sinyallerini vermişti.Son dediğinize de katılmıyorum ligin en hazır takımı ve Şampiyonluğun baş adaylarından biriydik..Bu her programda spor yorumcuları tarafından söylendi..Siz de Hocanın inadının Umut konusunda tutmadığını biliyorsunuz ama hocaya toz kondurmuyorsunuz,Şampiyon olamazsak Hoca ve Umut yüzünden şampiyon olamayacağız bunu herkes biliyor..

Günah kecisi aramakla bikmadiniz mi ya siz...:confused:

Uğurtan
13.05.2011, 00:52
Öncelikle gelmeden önceki döneme de bakabiliyor olmak gerekir. "Gönüllerin şampiyonu" ile küçümsenen başarıya dahi ondan başkası yaklaşmış mı buna da bakmak lazım.

Malesef "objektif" sıfatı sadece karşıdan saldırırken kullanılan bir enstrüman.

Gerçekten ortada "objektif" bir düşünce varsa önüne de arkasına da bakmak gerekir.

Ama bizde çoğunlukla "subjektif" düşünceler "objektif" servis edilir. Tabii yersen.

Armağan Dere
13.05.2011, 00:54
Pardon da ben bi terbiyesizlik yapmadım mesajlarım neden silindi..Bu arada son yazım 1996'da Orhan'ın yaptığını,2011'de Umut yaptı..Yani kader benziyor..

Ahmet Başkaya
13.05.2011, 00:58
Pardon da ben bi terbiyesizlik yapmadım mesajlarım neden silindi..Bu arada son yazım 1996'da Orhan'ın yaptığını,2011'de Umut yaptı..Yani kader benziyor..

Ben raporladım . Yaptığın yorum da hiç güzel değil . Şenol Güneş demeden önce elimizi , yüzümüzü yıkaması gereken bizler bazen çok haddimizi aşıyoruz .

Armağan Dere
13.05.2011, 01:03
Ben raporladım . Yaptığın yorum da hiç güzel değil . Şenol Güneş demeden önce elimizi , yüzümüzü yıkaması gereken bizler bazen çok haddimizi aşıyoruz .

Abartmayalım Ahmet,istersen abdest de alalım..Bakın o da bizim gibi insan,o da HATA yapar,yapıyor,yapacaktır da..

HH_52
13.05.2011, 01:11

Sana herzamanki gibi katılıyorum :alkış::alkış::alkış:

Ahmet Başkaya
13.05.2011, 01:13
Abartmayalım Ahmet,istersen abdest de alalım..Bakın o da bizim gibi insan,o da HATA yapar,yapıyor,yapacaktır da..

Elimizi yüzümüzü yıkamak derken zaten abdesti kastettim bu bi deyimdir , illa lafları açıklayarak mı yazalım . Saygı duyması gereken bizler bazen haddimizi aşıyoruz diyorum .

Hata yapar , yapıyordur da ama sen buraya gelip de 4 defadır bi şey yapmıyor hep hüsran dersen gülerim hem de pis .

HH_52
13.05.2011, 01:17
Elimizi yüzümüzü yıkamak derken zaten abdesti kastettim bu bi deyimdir , illa lafları açıklayarak mı yazalım . Saygı duyması gereken bizler bazen haddimizi aşıyoruz diyorum .

Hata yapar , yapıyordur da ama sen buraya gelip de 4 defadır bi şey yapmıyor hep hüsran dersen gülerim hem de pis .

Bu sezon Şenol Hoca Takımı şampiyon yapamazsa onun yerinde olsam onun iyiliği için Teknik Direktörlüğü bırakırım.

Neden diye soracak olursan. Kaderi aynen Hector Couper gibi de ondan!

Ahmet Başkaya
13.05.2011, 01:18
Bu sezon Şenol Hoca Takımı şampiyon yapamazsa onun yerinde olsam onun iyiliği için Teknik Direktörlüğü bırakırım.

Neden diye soracak olursan. Kaderi aynen Hector Couper gibi de ondan!

Tamam . Söylerim .

Armağan Dere
13.05.2011, 01:18
Abdestin başka farzları da var ama neyse,diyeceğim şu ki başarı kıstasımız nedir?..senin ki farklıdır,benim ki farklı..Misal seneye bu takım nerede olacak,bu kadar şans geçecek mi eline muammayken,sen avuçlarındaki kupayı Fener'in avucuna verirsen başarısızsın demektir bu kadar basit..Senin forvetin boş kaleye atamıyor herşeyden önce

OFLU_79
13.05.2011, 01:20
S.Günesden baskasi yalan....

Anlayin bunu!

HH_52
13.05.2011, 01:22
Tamam . Söylerim .

Zahmet olacak... :D

Celil Köse
13.05.2011, 01:34
Umut Bulut başlığında ki İQ seviyesi buraya da sirayet etmiş...

Yaşar
13.05.2011, 01:35
Ligin ilk yarısı 17 maç 13 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyet:42 puan
Bjk,Fb, Gs ile içeride; G.Antepspor, Bursaspor ve Kayserispor ile deplasmanda oynamış ve sadece Kayserisipor'a puan kaybetmiş bir takım.
Ligin 2. yarısı 15 maç 10 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet:34 puan ve muhtemel alınacak 6 puan daha yapar 40 puan
Fb, Gs ve Bjk ile deplasmanda; Bursapor, G.Antepspor ve Kayserispor ile içeride oynamış bu puanı alırken takım.
Eeeeeeeeee. şimdi bu takım veya hoca başarısız mı oluyor? Gidin işinize Allah aşkına. Fb'nin 15 maçta aldığı 43 puana yorum yapın biraz da. Hakemlere, medyaya yorum yapın.

Celil Köse
13.05.2011, 01:39
Bjk,Fb, Gs ile içeride; G.Antepspor, Bursaspor ve Kayserispor ile deplasmanda oynamış ve sadece Kayserisipor'a puan kaybetmiş bir takım.
Ligin 2. yarısı 15 maç 10 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet:34 puan ve muhtemel alınacak 6 puan daha yapar 40 puan
Fb, Gs ve Bjk ile deplasmanda; Bursapor, G.Antepspor ve Kayserispor ile içeride oynamış bu puanı alırken takım.
Eeeeeeeeee. şimdi bu takım veya hoca başarısız mı oluyor? Gidin işinize Allah aşkına. Fb'nin 15 maçta aldığı 43 puana yorum yapın biraz da. Hakemlere, medyaya yorum yapın.

Ayrıca 32 haftada topladığımız puan son 4 yılın şampiyonluk puan ortalamasında. Ama bunu görmezler. Çünkü görmek istemiyorlar veya görme yetenekleri yok...

HH_52
13.05.2011, 01:42

Fenerbahçenin Hakemlerle 15 de 15 yaptığı kesin zaten. Orasını kimse tartışmıyor. Ama bizde onlara çanak tutmasaydık iyi olmazmıydı???

Armağan Dere
13.05.2011, 01:43
Siz Fener'in 2.yarı rahat duracağını sanıyormuydunuz ve buna göre davranacağını da bilmiyomuydunuz..Ben 9 puan farkın eriyeceğini düşünüyordum ama bu şekilde değil..İstanbul maçlarında erir diye düşündüm...İlk başta kendi kapımızı süpürmedik,Senin forvetin boş kaleye atamıyor herşeyden önce..Otur ağla...Bu takım Şampiyon olmalıydı bişe demiyorum ama olamazsa Hoca ve Umut suçludur diyorum

Ahmet Başkaya
13.05.2011, 01:46
Siz Fener'in 2.yarı rahat duracağını sanıyormuydunuz ve buna göre davranacağını da bilmiyomuydunuz..Ben 9 puan farkın eriyeceğini düşünüyordum ama bu şekilde değil..İstanbul maçlarında erir diye düşündüm...İlk başta kendi kapımızı süpürmedik,Senin forvetin boş kaleye atamıyor herşeyden önce..Otur ağla...Bu takım Şampiyon olmalıydı bişe demiyorum ama olamazsa Hoca ve Umut suçludur diyorum

Ya olursa ?

Celil Köse
13.05.2011, 01:47

Armağan sezon başında sürekli bu takımdan bişe olmaz ona yenilir buna yenilir diyen sen şimdi bu takım şampiyon olmalıydı olamazsa hocanın ve Umut'un suçu diyorsun az vicdanlı, az tutarlı ol.

Yaşar
13.05.2011, 01:53
Fenerbahçenin Hakemlerle 15 de 15 yaptığı kesin zaten. Orasını kimse tartışmıyor. Ama bizde onlara çanak tutmasaydık iyi olmazmıydı???
Bütün maçları mı kazanacaktık? Dünya yıldızlarını alan takıma 26 puan fark yapan bir takım. Avrupa liglerinde Barcelona(Şampiyonlar Ligi finalisti) ve Porto(Uefa finalisti)'dan sonra en iyi puan yüzdesine sahip takım. Şampiyon olmak için ne gerekiyorsa yapmış, sahada şampiyonluğu haketmiş bir takım. Ve olacak da Allah'ın izniyle.

Armağan Dere
13.05.2011, 01:53
Burak beni yanılttı saolsun...o olmasaydı Fenerbahçe çoktan Şampiyon olmuştu...halen daha bütün maçları mı kazanacaktık diyorsunuz ama Allah Kuran aşkına Boş kaleye atamıyorsun 4 puanın gidiyor..Boş kale yav Boş kale yiyeceğim kendimi..Şimdi siz bütün maçları mı kazanacaktık diyorsunuz?

HH_52
13.05.2011, 01:56
Bütün maçları mı kazanacaktık? Dünya yıldızlarını alan takıma 26 puan fark yapan bir takım. Avrupa liglerinde Barcelona(Şampiyonlar Ligi finalisti) ve Porto(Uefa finalisti)'dan sonra en iyi puan yüzdesine sahip takım. Şampiyon olmak için ne gerekiyorsa yapmış, sahada şampiyonluğu haketmiş bir takım. Ve olacak da Allah'ın izniyle.

Amin!!! Olalım ortalığı yıkalım...

Ama birazda saha dışında bizde çalışsaydık. Bak Fener her maç öncesinde çalışıyor. Geçen hafta Teşvik gitti dediler Karabüke. Şimdide Ankaragücü Prim veriyor diye palavralar. Bizler neden saha dışında pasif kaldık?

Yaşar
13.05.2011, 01:56
Takımın başarısını veya başarısızlığını bir futbolcuya bağlamak da yanlış bir düşünce ayrıca. Burak çok önemli goller attı ve müthiiş mücadele etti. Ama bu başarı da Giray'ın Alan ın, jaja'nın , Selçuk'un ve diğerlerinin de özverisi, emeği, alınteri var.

Celil Köse
13.05.2011, 01:57
Hani şu hocanın Prensi hatta torpillisi Burak dimi ?

Neyse daha fazla uzatmanın manası yok .

Hocam kalan 2 haftada Allah, senin ve bizim yardımcımız olsun .

Celil Köse
13.05.2011, 02:00

Ama birazda saha dışında bizde çalışsaydık. Bak Fener her maç öncesinde çalışıyor. Geçen hafta Teşvik gitti dediler Karabüke. Şimdide Ankaragücü Prim veriyor diye palavralar. Bizler neden saha dışında pasif kaldık?

Son mesajımı atarak bu sayfadan çıkıyorum.

Kusura bakmayın saha dışında çalışan bir takım istiyorsanız gecenin bu saatinde yanlış adresdesiniz...

Armağan Dere
Adamlar oraya kadar getiriyor topu ''Umut al at'' dışarıya..Adam binbir zorlukla getiriyor ''Umut al at diyor dışarıya''..Orta geliyor kafa dışarıya..Şimdi adamlar çalışıyor çabalıyor Umut atamıyor ama tüm takım başarısız... geçiniz

OFLU_79

Muhalefet gene isbasi yapiyor

HH_52
13.05.2011, 02:01
Burak beni yanılttı saolsun...o olmasaydı Fenerbahçe çoktan Şampiyon olmuştu...halen daha bütün maçları mı kazanacaktık diyorsunuz ama Allah Kuran aşkına Boş kaleye atamıyorsun 4 puanın gidiyor..Boş kale yav Boş kale yiyeceğim kendimi..Şimdi siz bütün maçları mı kazanacaktık diyorsunuz?

Sen bunları diyorsun galiba...

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/13/1074.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/13/1070.gif

Yaşar
13.05.2011, 02:02

Fb ile şampiyonluk yarışına girmek, lağım çukuruna düşmek gibi birşeydir. Hangi taşı kaldırsan ardından okkalı Fbliler çıkar burada. yazılı ve görsel medyanın çoğu Fblilerden oluşuyor. Bjklısı ve Gslisi bile Fb'yi destekliyor. Hatırlarsan sadri Şener bir ara demişti ''Medya bize yer vermiyor diye''. Aldığı tepkilerden dolayı sustu ve şimdi de '' Fb'yi alkışlarız şampiyon olursa '' demeye başladı.

Yaşar
13.05.2011, 02:04
Armağan sana laf anlatılmaz. Boşuna konuştuğumu düşünüyorum. Size iyi geceler.

HH_52
13.05.2011, 02:12
Muhalefet gene isbasi yapiyor

Muhalefetsiz Demokrasi Olmaz

"Frédéric Walthard"

Armağan Dere
13.05.2011, 02:14
Oğuzhan abi,senin şu görüntüler tam ibretlik..adama konuşacak hal bırakmaz..Savunulacak tarafı yok

HH_52
13.05.2011, 02:17
Oğuzhan abi,senin şu görüntüler tam ibretlik..adama konuşacak hal bırakmaz..Savunulacak tarafı yok

Ama adamlar hala savunuyorlar. Mahkemede bile suçluların avukatları konuşur durur konuşur durur. Ama Hakim Delil istiyorum Delil der. Deliller yani Görüntüler ortada. Daha bunun neresi savunulur?

uemit
13.05.2011, 02:20
armagan bi kac yazini okudum da cok pessimstsin... cok muhalefet sin. bende senle hem fikir oldugum konular var ama.. su takimda begendin bir sey varmi merak ediyorum :)

Yaşar
13.05.2011, 02:23
Ben futbola ve Trabzonspor'a senin baktığın gibi bakmam kesinlikle. Ben sahada sonuna kadar şampiyonluğu hakeden bir futbolcu kadrosu ve teknik direktör görüyorum. Burda birkaç hafta önce ''fb çok güzel oynuyor, hakem falan hikaye'' diyen de sendin. Artık söyleyecek sözleriniz bitti. Bir Umut kaldı vurulacak, bir de Umut'u oynattığı için Şenol güneş. Ha Tolga da vardı ama ne yazık ki iyi oynuyor.

HH_52
13.05.2011, 02:26
Ben futbola ve Trabzonspor'a senin baktığın gibi bakmam kesinlikle. Ben sahada sonuna kadar şampiyonluğu hakeden bir futbolcu kadrosu ve teknik direktör görüyorum. Burda birkaç hafta önce ''fb çok güzel oynuyor, hakem falan hikaye'' diyen de sendin. Artık söyleyecek sözleriniz bitti. Bir Umut kaldı vurulacak, bir de Umut'u oynattığı için Şenol güneş. Ha Tolga da vardı ama ne yazık ki iyi oynuyor.

Aslında suç Umutta değil. Trabzonsporu boş kalelere gol atamayan tek bir Forvete teslim eden Yönetim birde o Forveti formsuz olduğu halde oynatan Teknik Direktör daha fazla suçludur...

Armağan Dere
13.05.2011, 02:28
armagan bi kac yazini okudum da cok pessimstsin... cok muhalefet sin. bende senle hem fikir oldugum konular var ama.. su takimda begendin bir sey varmi merak ediyorum :)

var tabiiki...Giray,Egemen,Burak,Selçuk bunlar çok üst düzey oynadılar,oynuyorlar.Keza Jaja düzgün bir forvet olsaydı önünde daha çok skora etki ederdi..Giray kendini çok geliştirdi,Burak kariyerinin en iyi sezonunu yaşıyor..Bunları sölemessem Allah çarpar katılıyorum.Ancak bizim sorunumuz bunca yıl kaleciydi,şimdi forvete döndü..

uemit
13.05.2011, 02:30
bizim sorunumz bence bize gelince yönetimde ki insanlarin kafalarin degismesi! ve antr. degismesi!! ersun yanal bile bizdeyken degisti.. transferde yanlislar yapti!!

Ahmet Başkaya
13.05.2011, 12:34
Son mesajımı atarak bu sayfadan çıkıyorum.

Kusura bakmayın saha dışında çalışan bir takım istiyorsanız gecenin bu saatinde yanlış adresdesiniz...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Armağan Dere
15.05.2011, 02:09
Sayın Güneş,zaten 9 puanı koruyamayan Şampiyon olamaz,ya Şampiyonlar ligine katılamazsak ne diyeceksiniz çok merak ediyorum...o 15 trilyonu da Fener'e hediyemiz olsun mu diyeceğiz,ne diyeceğiz Sayın Güneş...

Yaşar
15.05.2011, 02:21
İçip içip bu başlığa geldiğinizi düşünüyorum artık.

Mustafa Yüksek
15.05.2011, 02:25
Sayın Güneş,zaten 9 puanı koruyamayan Şampiyon olamaz,ya Şampiyonlar ligine katılamazsak ne diyeceksiniz çok merak ediyorum...o 15 trilyonu da Fener'e hediyemiz olsun mu diyeceğiz,ne diyeceğiz Sayın Güneş...

Sence ne demeliyiz Armağan? Kazanılması muhtemel 82 puanın değeri yok mu? Gene mi yakıp yıkalım? Gene mi fetret devri?

Yakıp yıkıp, baştan yapacak kadar güç kalmadı bende. Bu süreci takip edecek kadar. O kadar dinç misin hala?

Armağan Dere
15.05.2011, 11:22
Hayır Mustafa,hoca olarak zamanında Umut'u takımda tuttuğu gibi,Egemen ve Selçuk'u yönetime baskı yaparak takımda tutsun yeter ses çıkarmayıp susarsa gider o adamlar..Ben Şampiyonlar ligi ve Şampiyonluğu unuttum bile,kadroyu koruyalım davasına düştüm artık..Ama bu yılı hiç unutmayacağım

Emirhan Makul
15.05.2011, 12:35
Haberler doğru mu bilmiyorum ancak eğer Yattara 18 kişilik kadroya alınmadıysa gerçekten çok büyük bir vefasızlık ve haksızlık yapılmıştır.

Nedir yani şampiyonlar ligi finaline mi çıkıyoruz son 1 dakikada bile koysan onun için önemli bir olaydır.

Barış ataş , sezer badur , tayfun kadroda da yattara kadro dışı neden ? Sebebi nedir bunun adamın son maçı be

Tunay ERDEM
15.05.2011, 12:43
vallahi inanmak istemiyorum, billahi inanmak istemiyorum yattara nın kadroda olmayacağı haberine. o kadar da değildir canım değil mi??!!

Ozan Yazıcı
15.05.2011, 12:45
Ne olursa olsun, ayıp ettin hocam.

Çağdaş DENİZ
15.05.2011, 13:31
yattara kadroda yok mu?

Mustafa Yüksek
15.05.2011, 14:04
Kadroya almadı ise iyi yapmış. 2 maç kaldı. Kimse bedavaya 6 puan vermeyecek. Yattara'ya süre vermek için kasmaya lüzum yok.

Punisher-61
15.05.2011, 16:26
Helal olsun... Yattarayi neden kadroya almadin senol bey... Cok genis kadron mu var diye???

Senin hangi futbolculari sonradan oyuna alacagin belli zaten... Baris, mustafa, giray belkide pawel

Yattaranin sana ne gibi zarari olurdu???

İlker Akçay
15.05.2011, 19:37
Yattara yüzünden Şenol Hoca'ya saydıranlar..Şimdi ne düşünüyorlar??

Beyefendinin kendisi oynamak istememiş...!!!

bahadır2561
15.05.2011, 20:46
.......................

AYYILDIZ
15.05.2011, 21:02
Hocam Yattara konusunda hakkini yedik.Bu arada moralini bozma bu sene sampiyon oldun sen.2 senede o kadar aci tattirdin ki Azize'ye simdi hakem,saibe ile sampiyon olacaklar.

Bıyıklıoğlu
15.05.2011, 22:23
Yaşattığın tüm duygular için teşekkürler hocam.

Sefa
15.05.2011, 22:24
Hocam Eskişehir maçının önemini kavrayabilseydiniz futbolcuları o maça daha iyi hazırlasaydınız Eskişehir'i yener şu an farklı bir psikolojide olurduk..

61viya
15.05.2011, 22:26
Çok seviyorum seni.. O tertemiz duruşun şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyor. Ama lig o kadar pislik içinde ki, aradaki temizleri dışlıyor her şey ve herkes...

Ahmet Faruk
15.05.2011, 22:52
2.yarı için 12 galibiyet bekliyordum ben, onun altına düşersek yazacaktım sene basından beri düşündüklerimi. Hedefi tutturdugumuza göre benim de söyleyecek bir şeyim kalmıyor. 82 puan alıyorsun ve şampiyon olamıyorsunuz... Ne diyebilir ki insan...

diskus
15.05.2011, 23:26
Çok seviyorum seni.. O tertemiz duruşun şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyor. Ama lig o kadar pislik içinde ki, aradaki temizleri dışlıyor her şey ve herkes...

baska söze gerek yok.

sametaydin
15.05.2011, 23:35
Hocam sen bu takıma, bu ülkeye çok fazlasın.

OZDEN61
15.05.2011, 23:36
ilk yarıda kaybedilen 12 puan, 2. yarı kaybedilen 11 puan. sana 2. yarı başarısız diyenler halt etmiş. febeşin nasıl puan aldıklarına baksınlar..

erolizmts
15.05.2011, 23:38
Hocam, geriye dönüp baktığında "acaba Umut yerine Brozek'i tercih etseydim boş kalelere kaçırılan maçlarda kaybedilen puanları kazanır mıydım" diye bir özeleştiri yapıyor musun merak ediyorum.

Firtina52
15.05.2011, 23:39
Mükemmel bir insan, o elini öpmek icin neler vermezdim. Allah insAllah birgün firsat verir.

Adem Erdoğan
15.05.2011, 23:40
Bu ligde en çok puan toplayan 2003'te 85 puanla bjk.

Haftaya kazanırsak 82 puanımız oluyor. Teşekkürler hocam.

Sayende derbi galibiyeti neymiş onu da hatırladık.

DEEP BLUE
15.05.2011, 23:46
Hep söyledim, yine söylüyorum... İyidir, hastır ama yüzde doksandokuzluk hocadır. Oysa kalan yüzde bir, herşeydir...

Bir anekdot;

Saraçoğlundaki FB maçında, Egemen sakatlandı, Glowacki oyuna giriyor. Aynı anda FB korner kullanacak. Hemen önümüzdeki kalede oluyor pozisyon. Biz tribünden kendimizi yırttık ''Glowacki Lugano'yu tut'' diye... Yani değerli hocamızın yapması gereken, küçük gibi görünen ama çok önemli bir detayı biz hatırlatmaya çalıştık, olmadı... Boşta kalan Lugano vurdu ve gol... Çöktük kaldık...

Ve bir soru;

Trabzonspor takımı, bu sezon kaç korneri ön direğe kullanarak heba etmiştir? Sayı veremem ama, oran olarak yüzde doksanbeş olduğu konusunda iddialıyım... Buraya kadar herşey normal, ama bu kornerler ön direğe atılırken ön direkte kimsenin olmaması nasıl açıklanır, işte bunu ben de anlamadım...

61viya
16.05.2011, 00:07
Kendimi tutuşum, ikinci yarının başına kadar oldu bugün.. Sonra koyverdim gitti... Ağladım, ağladım, hıçkırıklarla hem de.. Ama dökemedim içimde biriken şeyleri...Öyle çok şey biriktirdim ki içimde. Öyle çok hassaslaştım ki haftalar ilerledikçe... Bir insan, her saniye aklına getirir mi bi takımı?

Canım acıyor...

Çok ağır sözler söylemek işten değil Şenol Hoca... Sana saçma gelecek belki ama, ben öğrenciyken bile sırf Trabzonsporluyum diye iki kat daha fazla çalıştım hep.. Dedim ki, ben başarılı olursam, birileri benim başarımdan bahsederken, mutlak herkesin bildiği Trabzonsporluluğumu da sıkıştırır araya... Sandım ki, bi şekilde Trabzonsporumun adı güzel geçer cümlelerinde bu vesileyle... Sırf bunun için mücadele ettim. Zira, ülkemde Trabzonsporun cümle içerisinde iyi şekilde anılması öyle zor ki...

Çok alakasız şeyler yazıyorum biliyorum. Amacım sadece seninle konuşmak. Sana anlatmak bazı şeyleri...

Öğretmenlik yapıyorum şu an. Düz lisede öğretmenlik yapıyorum. Ve her çeşitten öğrencilerimle baş etmeye çalışırken bile sen geliyorsun aklıma... Senin Engin'i düzeltme çabaların geliyor aklıma, Burak'ın performansını nasıl yukarı taşıdığını... Aldığım örnek sensin Şenol Hocam. Öğretmen olarak da, insan olarak da...

Nerden geldi aklıma bunlar bilmiyorum... Ama canım acıyor...

Çok mu şey istedik bilmiyorum ki. Daha mı az hak ediyoruz şampyion olmayı? Aleyhmize verilen onlarca karar varken, lehimize gelen bir iki karar konuşulurken televizyonlarda, birilerinin her yolu mübah göre göre ilerlemesi yakıyor canımı.

Burak'ın attığı golden sonra haykırışı yakıyor canımı, Tolga'nın eliyle doktoru saha kenarına itişi... Bunca yaklaşmışken, bir şeylerin elimizden gidecek olması düşüncesi acıtıyor beni. Kulüpten kimsenin sesinin çıkmaması... Merak etmiyor değilim: Nsip olmayacak mı biz Trabzonsporlulara o günü kutlamak? Gelmeyecek mi öyle bi an...

Son haftaya giriyoruz. Herkes birilerinin kaybetmeyecek olmasından emin... Sabır çekiyorum, heveslerninin kursaklarında kalmasını diliyorum, bizim uşakların alınterinin karşılıksız kalmaması gerektiğine inanıyorum. Ama ne kadar işe yaracağını bilememek, yakıyor canımı...

Ve biliyor musun Hocam: Trabznsporlu olduğum için kendimle gurur duyuyorum! İnsan doğduğu yeri seçemez, Türk olmayı, Kürt olmayı, anne babasını seçemez. Çok şükür ki, seçimi bana bırakılmış bi mevzuda, doğru kararı verebilmişim! Üzülüyorum fenerbahçelilere. Benim abim de fenerli, ama objektif bi adam çoğunluğa rağmen. Bi topluluk, azize nin parasıyla maç alması durumuyla nasıl övünür ki hocam? Hangi yüzle, hangi sıfatla, Buca maçında durum 1-1 ken attığımız golde şike durumu arar? Yazık... Vicdan denen, insaf denen, haysiyet denen kavramlardan yoksun insanlara, acıyorum sadece...

Sen gibi bi adam, sahalardan uzaklaştırılabiliyor. Ama azize nin cezaları hemencik kaldırılabiliyor. Bu acıtıyor canımı hocam... Azıcık gözlem kabiliyetinde olan insanlar, senin "adam"lığını nasıl göremiyor, hangi akla hizmet birtakım cezaları sana uygun görebiliyorlar bilmiyorum ki...

Hocam,

Gurur duyuyorum seninle! Ne mutlu bana ki, seninle konuşabilme şerefine eriştim ben. Anadolu kokan gözlerine bakabildim.

Gurur duyuyorum öğrencilerinle! Akıttığınız alınteriyle gurur duyuyorum! Her şeyinizlei herkese ve her şeye inat dimdik duruşunuzla gurur duyuyorum!

Çok şey istemiyorum aslında hocam... Sen gibi bi adamın hak ettiği şampiyonluğu, bu takımın başında, bu yıl yaşamasını istiyorum! Hepsi bu... Hak etmediğimiz şampiyonluğu istemedim hiç, hak ettiğimiz şampiyonlukların çalınışına isyanım gibi!

İyi ki varsınız. Sen gibi bi adamla aynı takıma gönül vermek, ne büyük şeref!

Sezgin Öztürk
16.05.2011, 00:19
Bu ligde en çok puan toplayan 2003'te 85 puanla bjk.

Haftaya kazanırsak 82 puanımız oluyor. Teşekkürler hocam.

Sayende derbi galibiyeti neymiş onu da hatırladık.
Abi şu istatistik herşeyi özetliyor herşeyi... HELAL OLSUN TÜM TAKIMIMIZA!!!

mancester
16.05.2011, 00:34
Adamsin adam degerli hocam Ellerinden operim....

Armağan Dere
16.05.2011, 00:37
Masa başında biten Şampiyonluklar:96,2005,2011..Sağol varol(!)...Hiçbişey deme penaltılarını irdelesinler sen hiçbişey deme,maçı cuma gününe versinler hiçbişey deme,2 golünü yesinler hiçbişey deme..Hocam sen hiçbişey deme

61viya
16.05.2011, 00:39
Masa başında biten Şampiyonluklar:96,2005,2011..Sağol varol(!)...Hiçbişey deme penaltılarını irdelesinler sen hiçbişey deme,maçı cuma gününe versinler hiçbişey deme,2 golünü yesinler hiçbişey deme..Hocam sen hiçbişey deme

Hocamızdan evvel, saçma sapan zamanlarda, basının sorularını, saçma sapan bi şekilde bu takımın teknik direktörüne sormalarını söyleyen, Başbaknın azize ile konuşmaları ortadayken, taraftarının kendisini yırtmasına rağmen görüşmeye giden, ve espriktüel şekillerde cevap verince, medyanın bunları anlayacağını sanan Başkanımızın sesi çıkacaktı.

Adem Erdoğan
16.05.2011, 00:40

Dese angut suratsızından ne farkı kalırdı.

talsuv61
16.05.2011, 01:23
Keşke umutu önce ki maçlarda da 60. dk da çıkarsaydın. Belki şimdi şampiyon olmuştuk.

ilknurozmen
16.05.2011, 02:15
ya gerçekten inanamıyorum bazı şeylere, hala hocaya sallayanlara, adam onca şey yapmış, 82 puan almışsın, fenerin onca çirkefliğine rağmen hala başabaş mücadele vermişsin, aynı puandasın hala hocaya laf atıyorsun, o da insan o da hata yapabilir burdan hocaya sallayanları çok merak ediyorum acaba onlar dört dörtlük taraftar mı, kaç kez maça gitmişler, kaç forma almışlar.. Ya da ne kadar takım çalıştırdılar da hocaya sallıyorlar sizin bu yaptığınız nankörlük. İçimden bir his diyorki, hoca yapılan pislikleri gördükçe, artık takım çalıştırmak istemeyecek.. zaten bırakacağının da sinyalini vermişti.. yeter artık daaaa... Gidince yalvarırsınız aman hocam bırakma bizi... bir takım 82 puanla şampiyon olamıyorsa ve karşısında 17 de 16 yapmış bir takım varsa hocayı değil, başka şeyleri eleştirin..

Ertan 51
16.05.2011, 08:10
Hocam hakkın çok emeğin çok ta inadın da çok.
Pawel'i beğenmeyip oynatmadıysan inandığın bir golcü alsaydın da Umut'ta ısrar edip bu durumlara düşmeseydin,düşmeseydik olmazmıydı acaba.
Hadi o dengeler,kulübün menfaati seni kurtarsın bakalım kurtarabilcekmi.
Seneye ve sonraki seneye Morinho'ya değişmem seni yine takımın başında kalmanı isterim ama,bırak bizi 96 dan sonra 2011 in acısı en çok sende olacak,biraz cesur olup devre arası çürüteceğin değilde oynatacağın elemanlar aldırsaydın çoktan şampiyonluk turu atmıştık.

tslover
16.05.2011, 10:04
hocam iyisin hoşsun da bir eksiklik var şampiyonluk için..anahtar cümle şu:kötü de oynasa dökülse de burak ya da selçuk'u oyundan alabilir misin hocam ?hiç sanmıyorum.işte şampiyon olamamanın nedeni.anlayana..

talsuv61
16.05.2011, 10:14
ya gerçekten inanamıyorum bazı şeylere, hala hocaya sallayanlara, adam onca şey yapmış, 82 puan almışsın, fenerin onca çirkefliğine rağmen hala başabaş mücadele vermişsin, aynı puandasın hala hocaya laf atıyorsun, o da insan o da hata yapabilir burdan hocaya sallayanları çok merak ediyorum acaba onlar dört dörtlük taraftar mı, kaç kez maça gitmişler, kaç forma almışlar.. Ya da ne kadar takım çalıştırdılar da hocaya sallıyorlar sizin bu yaptığınız nankörlük. İçimden bir his diyorki, hoca yapılan pislikleri gördükçe, artık takım çalıştırmak istemeyecek.. zaten bırakacağının da sinyalini vermişti.. yeter artık daaaa... Gidince yalvarırsınız aman hocam bırakma bizi... bir takım 82 puanla şampiyon olamıyorsa ve karşısında 17 de 16 yapmış bir takım varsa hocayı değil, başka şeyleri eleştirin..

Benim için 2. olmak başarı değil ve böyle olacağına keşke hiç iddialı olmasaydık. Böyle lig tvye figüranlık yapmış olduk. Hatayı 96 faciasını yaşamış birisi yapamaz bence. Yapsan da dönmesini bilirsin.
Şenol Güneşe sene başından beri umut yüzünden kızıyordum. Kendisi de gördü ki bu maçta 60. dk da çıkardı.
Pavele bakıyorum, toplam 5 maç oynadı. bildiğim 2 gol 2 asisti var. 90 dk da hiç oynamadı.
Tm en başta satılmış hakemler suçlu ama bizim suçumuz yok mu? Türkiye kupasından niye elendik ? 2. olmak için mi.?

ozturk
16.05.2011, 10:45
Bence yeni sezon için en büyük hedefimiz Şenol Hocayı takımın başında TD olarak tutmak..

Aksi takdirde bu yıl ki gs gibi oluruz..

Armağan Dere
16.05.2011, 11:19
sus,sus sakın konuşma İrdelesinler seni konuşma sakın..Cumaya maç versinler,2 golünü yesinler ağzını bile açma...Tolunay kadar olamadın kahroluyorum..

Tolga_61
16.05.2011, 11:26
Hoca yı kimsenin değiştirmeyi düüşüneceğini zannetmiyorum.Fakat görülen hataların ya da yanlışların da düzeltilmesi gerekli diye düşünüyorum.Hoca ve yönetimimizin transfer konusunda eksikliklerini hepimiz biliyoruz sanırım.Bu konuda çok düşünceliyim.Transfer işinden iyi anlayan portföyü geniş bir kişi bulunmalı (ki şu site takip edilse hiç gerek kalmaz buna.).Bilemiyorum burada bu konuda klübe yakın kişiler var mı? İkinci olarak istekelet kadroyu koruyabildiğince korumalıyız.

TheCrow
16.05.2011, 11:38
Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Ülker ile birlikte geleneksel olarak düzenlediği Spor Gazeteciliği Başarı Armağanı yarışmasında özel ödüle layık görülen Teknik Direktörümüz Şenol Güneş plaketini TSYD Genel Sekreter Yardımcısı Güven Göktaş’ın elinden aldı.

Yuh artık Hocam ya!.. Trabzon şubesi neden topluca üyelikten istifa etti o zaman?.. Bu adilerin ödülünü kabul etmek de neyin nesi oluyor şimdi?..

Onur Civelek61
16.05.2011, 11:40
Üstüne hoca tanımam...Müthiş bi taktiği yok.Hep harika hamleler yapmıyor ama çok çok daha fazlasını yapıyor...

Tatar Kemal
16.05.2011, 11:47
bir yanda aziz yıldırımın satınaldığı hakem ve futbolcularla şampiyonluğa giden aykut kocaman diğer yanda bileğinin hakkıyla şampiyonluğu zorlayan Şenol Güneş... işte bunun için çok ama çok büyük bir teknik direktörsün Sen. Sen'in kıymetini bilmeyen ve bilemeyen bütün futbol cahillerine çok güzel ders veriyorsun hocam. Sen bu işin tek pirisin piranısın.

jeepeers
16.05.2011, 12:19
Ahh be hocam ahh be hocam.Şu umut inadının bize nelere malolduğunun farkına daha iyi varmışsındır umarım şuan.
Duruşun,adamlığın ancak 2.'liğe yetti yine.Biraz daha akıl ile inşallah ilerde şampiyonluk yaşatacaksın bize.

erolizmts
16.05.2011, 12:56
Özeleştiri yapmadığı sürece, önümüzdeki sezon da takımın başında kalması birşeyi değiştirmeyecektir.

-Umut Bulut'u kazanma hırsı, Trabzonspor'un kazanmasının önüne geçmiştir.

-Trabzonspor'u kumpasa çekmek isteyen Fenerbahçe ve Aykut Kocaman ile gereksizce polemiğe girmesi ve takımı gereksiz yere kumpasın içine sürükleyip strese sokması.

-Devre arası kampı ve yabancı oyuncularla yaşanan sorunlar

-Beşiktaş kupa maçına yedek kadroyla çıkıp Fenerbahçe'den korkutuğunu bariz şekilde göstermesi ve Fb maçı öncesi futbolcuları gereksiz yere strese sokması. Bu stresin sonucunda kendisi gibi takımında Fenerbahçe maçının ağırlığını kaldıramaması..

-Galibiyet golüne ihtiyaç duyulan maçlarda Pawel'in 80 küsürlerde oyuna alınması ve hatta 0-0 devam eden ve zamana ihtiyacımız olan maçlarda 90'larda oyuncu değiştirerek rakibe zaman kazandırıp oyuna soktuğu adamın Barış Ataş olması.

vb gibi bazı sorunlar.

Armağan Dere
16.05.2011, 12:59
Bu takım Şampiyonluğu geçtim,Şampiyonlar ligine katılamazsa,meşhur beyitlerinizden neler sunacaksınız önümüze merakla bekliyorum...bakalım sezon sonunda yönetime ne diyeceksiniz çok merak ediyorum

Ali Tunahan Güllü
16.05.2011, 13:07
Malesef hocam yine kaç oldu bilmiyorum ama yine son anda kaybettik.

Ahmet Faruk
16.05.2011, 13:42
Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Ülker ile birlikte geleneksel olarak düzenlediği Spor Gazeteciliği Başarı Armağanı yarışmasında özel ödüle layık görülen Teknik Direktörümüz Şenol Güneş plaketini TSYD Genel Sekreter Yardımcısı Güven Göktaş’ın elinden aldı.

Yuh artık Hocam ya!.. Trabzon şubesi neden topluca üyelikten istifa etti o zaman?.. Bu adilerin ödülünü kabul etmek de neyin nesi oluyor şimdi?..

Burda ben de bir şey demek isterim. Daha önce yazdıklarımla hiç alakası olamayan bir şey.

Sen basına o kadar yükleniyorsun, sonra gitmiş basının ödülünü alıyorsun. Daha dün maçtan sonra dedin kasıtlı yapıyorlar diye. E hani samimiyet, hani idealizm...
Lafta mı sadece? Yoksa biz mi göremiyoruz?

slmn
16.05.2011, 13:46
Sen böyle kirli ülkeye çok fazlasın hocam çok.Allah sana bir gün şampiyonluk nasip eyleyecek.

bahadır2561
16.05.2011, 13:54
O ödülü almak yakışmadı hocam

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 13:59
şenol güneş güney korede son maçlarda kaybetti, 96 da , 2011 de

beraberliğe fazla oynuyor. 2 mağlubiyet ve şampiyon olamıyoruz.

gelecek yıl rakip çok iş daha zor 70 puanı gören şampiyon olur..

bu ligde atan şampiyon. 0-0 maçları bitirmek çözüm olmadı.

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 14:02
Güneş ödülünü aldı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7334-6E3Q5Z6B.jpg

Hem basına çatıp hemde ödülü almak olmamış, yakışmadı

erolizmts
16.05.2011, 14:45
Şu aldığın ödülden sonra "sezon sonunda o gazete küpürlerini medyaya göstereceğim" desen bile ne inandırıcılığın olacak ki hocam?

Seyfi_B
16.05.2011, 15:08
Hocam bu heyecanı yaşamamızın zaten en önemli sebebi sensin, ama bu Umut Bulut inadın olmasa sanki mutlu sona ulaşacaktık gibime geliyor.

Yaşar
16.05.2011, 15:26
Eğer yine bu yılki gibi bir başarı yakalar ve lider olursak, lider olduktan sonraki maçlarımza öyle bir strateji uygulat ki rakibimiz bütün maçlarını kazansa bile şampiyon olamasın. Bu yıl da senin hayatında bir daha yaşayamayacağın bir tecrübe olsun Hocam.

Abdullah Altıntaş
16.05.2011, 15:33
tsyd den ödül almak.Şaka mı bu hocam

Fatih Özkan
16.05.2011, 15:36
Nasıl yani ?
Yanlış okudum sandım başta...
Hocam ne işin var senin onların vereceği ödülle ?

talsuv61
16.05.2011, 15:39
Ben Tolunay kafkası çok beğeniyorum. Adam hakkını yenildiğinde ağzına geleni söylüyor. Hoca dediğin böyle olacak. Şenol güneş bi tutturmuş Fair play vs. Beşiktaş maçında haksızca dışarı atılıyor atan utanmıyor da kendisi utanıyor.

Armağan Dere
16.05.2011, 15:48
''Spor gazeteciliği başarı ödülü yarışması'' ödülün konusu ile Şenol Güneş'in ne alakası var..Bizim Olcay abi ve Erdal abi almalıydı ödülü..

DeAgLeMaNyAq
16.05.2011, 16:58
Benim anlamadığım TSYD Trabzon şubesi istifası bir göstergeden mi ibaretti? Cevat Kol o günkü basın açıklamasında yer alırken, şimdi nasıl TSYD yöneticisi olarak gözüküyor?

Pshycologist41
16.05.2011, 18:04
Dünyanın en iyi insanı olabilirsin Kore'de çok iyi felsefe öğrenmiş kendini geliştirmiş sabır sanatını çok iyi kavramış binlerce kişinin çatlama noktasına gelebildiği anlarda sükut ile takımı izlemiş bişeylere olağanüstü sabretmiş olabilirsin.
Adamlığınsa takdire şayan. Fakat bilmen gerekirdiki bu takım 1996 senesindeki hüsranın ardından çökmüştür. 10-15 sene o senenin izlerinin taşımış toparlanamamıştır. O seneyi aramızda en iyi bilecek kişi sen iken aynı hataya nasıl tekrar düşebildin anlamayamıyorum hocam...
Olmaz olamaz diyorum olmamalı diyorum ama yok oldu sanırım. Ne yapacaksın şimdi ? Yine çekip gidecekmisin ? Hadi gittin diyelim bunca aldığın ah ile ne yapacaksın ? Hadi biz seni bagrımıza bastık ki öylede yapıcaz inşallah takımda da kaldın çıkabilecekmisin o psikolojiden ? Gelmeyecek mi her an aklına bunlar ? offf hocam...

9 puan inanılmaz bir fark 2 büyük rakibin yarışta yok kopmuşlar hemde daha sezonun ilk yarısı herşey mükemmel ilk devre bitiyor yılbaşı devre arası derken anlamsız bir şekilde jaja alan colman gibi yıldızlarınla gereksiz tarifi imkansız saçma bir olay içine giriyorsun. Neden hocam ? Sebep neydi ? Arkasındaki takımların en yakınına 9 puan fark atmış oyuncularına bir yılbaşı tatilinimi çok gördün ? Aradaki gün sayısıda sayı olsa anlıycamda 2 gün izni bu takıma çok görmekte neyin nesi ? Ne oldu sezonu erken açtında ? Takımı gerdinde ne oldu ? Eline ne geçti bi açıkla hocam ne istedin ne elde ettin bi söyle bizde bilelim.

Sonra anlamsız bir Umut ısrarı. Evet seni o noktaya getiren futbolcundu o senin 9 puan farkıda atarken o vardı elinin altında öyle veya böyle bu adamla oynadın bu adamdı sahada koşan mücadele eden gol atan çünkü Teofilo gitmişti ??? dimi hocam ? o gitmişti yani... Mutlaka o konudada bildigin birşeylerin olduğunu düşünmeden edemiyorum. 2. yarı başlamış ortada fena bir golsüzlük problemi elindeki en iyi 2 adamdan biri ki bu Umut oluyor performans yerlerde tüm ülke bunu görmüş insanlar artık çatlama noktasına gelmiş bu nasıl bir sabırdır hocam anlat hele.

1- Bu takıma gerçekten forvet alınmasını istedin mi devre arasında ?
2- Diyelim ki istedin isteyen adamın istedigide bir isim olur şu der bu der vs. vs.
3- Pawel'i sen istemedin mi hocam ?
4- Sen istemedin de birileri alıp önüne getirdi ise nerde felsefen hocam nerde büyüklüğün ? Beğenmediğin sevmedigin yemeği biri önüne koyarsa yermisin hocam ?

Neyse öyle yada böyle olan yine oldu değil mi... Sanada bizede çok yazık be hocam üzülüyoruz. Takım şampiyonluk yolunda ilerlerken sezonun 2. yarısının ortalarında şampiyon olunca bırakıcam triplerin neydi hocam ? Takım futbolcular böyle bir mücadele içindeyken başkanla ortaklaşa anlaşmış gibi misyonumuzu tamamlarız ayakları neydi ne gerek vardı? Sn. başkanla birlikte her gördüğünüz mikrofona konuşma ihtiyacınızın altında yatan nedir ? Ve neden konuşmalarınız espri ve felsefe üzerine oldu hep ? Trabzonspor'un ihtiyacı olan neyi konuştunuz ne kadar konuştunuz düşünüyormusunuz ara ara acaba... Mutlaka düşünüyorsunuzdur eminim.

Sonuç itibariyle keşke tarih tekerrür etmeseydi. Keşke senin umut ısrarınla takımı ve umut'u harcamanı değilde bitmiş tükenmiş bir Burak'tan nasıl dünya yıldızı olabilecek bir futbolcu çıkarttığını konuşsaydık hocam. Ama galiba böyle olmasını sen istedin ,sende bilirsinki burası Türkiye, Ha onuda geçtim muhatabın Trabzonspor taraftarı...Dilerim takımda kalırsın elimizdeki en büyük değerlerdensin şüphesiz. Seviyoruz seni hocam ama kes at o içindeki tarifi mümkün olmayan anlamsız bir kısmını...

Efendioglu
16.05.2011, 19:32
Şenol Hocam istersen 956 puan ilerdeyken şampiyonluğu versekte sen bu takıma en az 5-6 sene daha lazımsın daima arkadandayız.

Sibel
16.05.2011, 20:31
Maç sonu açıklamaların çok doğruydu Şenol hocam,ama söylemek bir işe yaramıyor,sen de dahil hepimiz bunu biliyoruz..

murat karahasan
16.05.2011, 21:14
senol gunes bırak trabzonu turkıyeye gelmıs en buyuk ınsan en buyuk hocadır trabzon buraya geldıyse senol hoca sayesındedır gerekırse 20 puan gerıdekı fenere sampıyonluk versın umurumda degıl trabzon taraftarı ve yonetımı onu yanlız bırakmamalı arkasında dımdık durmaşıdır.SENOL GUNES GIDIRSE BU TAKIM NE OLUR DUSUNUN.herkesı senol hocayı dınlemeye davet edıyorum o ne derse kayıtsız yerıne getırılmelı hocayı bu namusuz ıstanbul basını karsısında yanlız bırakmayalım ona soylenecek her laf bıze soylenmıs sayıp en yuksek sekılde cevap vermelıyız cunku lıg bıtımınde senol hoca bu namussuzları bombalayacakhep destek tam destek

murat karahasan
16.05.2011, 21:23
senol gunesı oturdugu yerden elestıren bebeler senol gunesı anlamadınız tamamda anlamaya calısın barı fenere ve aykuta namussuz dıyorsunuz sonrada aynısını senol hocadan beklıyorsunuz ayıp beyler ayıp. herkes hata boyle yaptınız ersun hocayı yedınız sonucta gecen sene ne oldu gordunuz herkes hata yapar ama senol hoca resmen kendınden 10 kat buyuk ordulara karsı savasıp yenılmemıs bır kahramandır benım ıcın herkes ıcınde oyle olmalı

exuu
16.05.2011, 21:28
İzlemeyen varsa diye;
http://www.youtube.com/watch?v=3Rqijr_xDGc

bordo61
17.05.2011, 01:36
82 puan başarısızlıksa

Dilin kemiği yok demektir.

Tüm maçları almalıydın , üstüne üstük hepsine en az 3 atmalıydın bence.

h@msi61
17.05.2011, 05:48
Hocam yine olmadi ama senin canin sagolsun... Senin bu takima kattiklarin, o muthis adamligin her seye bedel. Sen bu takimin basina gelebilecek en iyi seysin... Allah seni basimizdan eksik etmesin...

Ayrica bu kalitede bir hocayi Trabzonlu olmasa takimin basinda ruyamizda bile goremezdik...

Tatar Kemal
17.05.2011, 11:12
senin canın sağolsun hocam. bu sezon şampiyon olamasak da hiç önemli değil. sen başımızda ol yeter. bu sezon olmazsa önümüzdeki sezon, o da olmazsa sonraki sezon... ne de olsa o şampiyonluk mutlaka tekrar trabzon'a gelecek. çünkü senin gibi bir hocamız var başımızda. san sadece sahada değil saha dışındakilere karşı da mücadele veriyorsun. ve sadece rakip takımlara karşı değil trabzonspor taraftarına karşı da mücadele etmek zorundasın. tek kişi de kalsam senin yanındayım. Trabzonspor'un başında en az 10-15 sene kalmalısın. bize senden başka hiçbir hocadan fayda gelmez.

M.S.SOFU
17.05.2011, 12:29
adalet zengin bir hazinedir
elbet bir gün herkesin o hazineye ihtiyacı olacaktır.

balli_kuymak
17.05.2011, 12:50
96,2005,güney kore macerası,ve 2011 sezonu yine hüsran hocam...var sende bi kısmetsizlik..:(

Ahmet Karaman
17.05.2011, 14:20
japonya kore den daha dogudadır

mehmets61
17.05.2011, 14:37
82 puanla ligi bitiriyor normal şartlarda 2 3 hafta kala şampiyonlugu ilan etmeliydik.fener in bu performansını hiç birimiz beklemiyorduk.bence gayet başarılı bu sezon.yine kurban edilmemeli.seviyorum seni şenol hocam...

talsuv61
17.05.2011, 14:42
Entrika şaibe yapılır da bu kadar da yapılmaz ki. Aslında yapılır. cem papila 2 dfa feneri şampiyon yaptı ya..
Benim kabullenemediğim A.gücü antalya kayseri eskişehir gibi takımları yenememek. Keşke şerefsizlikler dikkate alınarak takıma çok iyi forvet alınsaydı...
Şerefsizlik yapacakları belliydi zaten.

Aytaç Çakıroğlu
17.05.2011, 15:14
İzlemeyen varsa diye;
http://www.youtube.com/watch?v=3Rqijr_xDGc

KIYMETİ BİLİNMELİ :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

pReN@_61
17.05.2011, 15:22
96,2005,güney kore macerası,ve 2011 sezonu yine hüsran hocam...var sende bi kısmetsizlik..:(
Henüz hiçbir şey bitmedi.

Ali YİĞİT
17.05.2011, 15:26
Dünyanın en iyi insanı olabilirsin Kore'de çok iyi felsefe öğrenmiş kendini geliştirmiş sabır sanatını çok iyi kavramış binlerce kişinin çatlama noktasına gelebildiği anlarda sükut ile takımı izlemiş bişeylere olağanüstü sabretmiş olabilirsin.
Adamlığınsa takdire şayan. Fakat bilmen gerekirdiki bu takım 1996 senesindeki hüsranın ardından çökmüştür. 10-15 sene o senenin izlerinin taşımış toparlanamamıştır. O seneyi aramızda en iyi bilecek kişi sen iken aynı hataya nasıl tekrar düşebildin anlamayamıyorum hocam...
Olmaz olamaz diyorum olmamalı diyorum ama yok oldu sanırım. Ne yapacaksın şimdi ? Yine çekip gidecekmisin ? Hadi gittin diyelim bunca aldığın ah ile ne yapacaksın ? Hadi biz seni bagrımıza bastık ki öylede yapıcaz inşallah takımda da kaldın çıkabilecekmisin o psikolojiden ? Gelmeyecek mi her an aklına bunlar ? offf hocam...

9 puan inanılmaz bir fark 2 büyük rakibin yarışta yok kopmuşlar hemde daha sezonun ilk yarısı herşey mükemmel ilk devre bitiyor yılbaşı devre arası derken anlamsız bir şekilde jaja alan colman gibi yıldızlarınla gereksiz tarifi imkansız saçma bir olay içine giriyorsun. Neden hocam ? Sebep neydi ? Arkasındaki takımların en yakınına 9 puan fark atmış oyuncularına bir yılbaşı tatilinimi çok gördün ? Aradaki gün sayısıda sayı olsa anlıycamda 2 gün izni bu takıma çok görmekte neyin nesi ? Ne oldu sezonu erken açtında ? Takımı gerdinde ne oldu ? Eline ne geçti bi açıkla hocam ne istedin ne elde ettin bi söyle bizde bilelim.

Sonra anlamsız bir Umut ısrarı. Evet seni o noktaya getiren futbolcundu o senin 9 puan farkıda atarken o vardı elinin altında öyle veya böyle bu adamla oynadın bu adamdı sahada koşan mücadele eden gol atan çünkü Teofilo gitmişti ??? dimi hocam ? o gitmişti yani... Mutlaka o konudada bildigin birşeylerin olduğunu düşünmeden edemiyorum. 2. yarı başlamış ortada fena bir golsüzlük problemi elindeki en iyi 2 adamdan biri ki bu Umut oluyor performans yerlerde tüm ülke bunu görmüş insanlar artık çatlama noktasına gelmiş bu nasıl bir sabırdır hocam anlat hele.

2- Diyelim ki istedin isteyen adamın istedigide bir isim olur şu der bu der vs. vs.
4- Sen istemedin de birileri alıp önüne getirdi ise nerde felsefen hocam nerde büyüklüğün ? Beğenmediğin sevmedigin yemeği biri önüne koyarsa yermisin hocam ?

Neyse öyle yada böyle olan yine oldu değil mi... Sanada bizede çok yazık be hocam üzülüyoruz. Takım şampiyonluk yolunda ilerlerken sezonun 2. yarısının ortalarında şampiyon olunca bırakıcam triplerin neydi hocam ? Takım futbolcular böyle bir mücadele içindeyken başkanla ortaklaşa anlaşmış gibi misyonumuzu tamamlarız ayakları neydi ne gerek vardı? Sn. başkanla birlikte her gördüğünüz mikrofona konuşma ihtiyacınızın altında yatan nedir ? Ve neden konuşmalarınız espri ve felsefe üzerine oldu hep ? Trabzonspor'un ihtiyacı olan neyi konuştunuz ne kadar konuştunuz düşünüyormusunuz ara ara acaba... Mutlaka düşünüyorsunuzdur eminim.

Sonuç itibariyle keşke tarih tekerrür etmeseydi. Keşke senin umut ısrarınla takımı ve umut'u harcamanı değilde bitmiş tükenmiş bir Burak'tan nasıl dünya yıldızı olabilecek bir futbolcu çıkarttığını konuşsaydık hocam. Ama galiba böyle olmasını sen istedin ,sende bilirsinki burası Türkiye, Ha onuda geçtim muhatabın Trabzonspor taraftarı...Dilerim takımda kalırsın elimizdeki en büyük değerlerdensin şüphesiz. Seviyoruz seni hocam ama kes at o içindeki tarifi mümkün olmayan anlamsız bir kısmını...

Keşke gelmeseydin hocam biz ne güzel uefaya katılma hesapları yaparken seneler akıp geçiyordu..

Ozan Yazıcı
17.05.2011, 19:25

Ya bu ne güzel bir yazı böyle..

Sibel
17.05.2011, 19:44
Adam olmak ,senin gibi adam olmak,herkesin harcı değil işte Şenol hocam...İnşallah haftaya taçlanır bu başarın da,emeklerinin karşılığını en nihayetinde alırsın.Bu pis ligde,bu pis camiada yarışmak zor,seni sadece alkışlarım ben.Ellerinde öpüyorum:alkış::alkış: Helal olsun,helal...Bütün hayallerimi ,umutlarımı,en başta sana boçlu olduğumu çok iyi biliyorum...

Erdal
17.05.2011, 20:36
Bana "doğrunun yanına yanlış koymayan" bir teknik direktör söyler misiniz?....Bizim bunca zaaflarımıza katlanacak bütün güçsüzlüğümüzün vebalini sırtına yükleyecek....

Burak TOSUN
17.05.2011, 21:15
82 toplayıpta şampiyon olamayan 2 kulüp var hocam;
Biri 93 puanla Fenerbahçe'nin şampiyon olduğu yıl Beşiktaş;83 puan.
Diğeride 1996 ve 2011 yılında senin yönetiminde Trabzonspor.
Şanssızlık mı diyelim, kader mi diyelim,
Ama şunu demek geçiyor içimden:
Çekirge 3 kere zıplamaz, ha GAYRET.

erolizmts
17.05.2011, 21:39
Burak kardeşim, 93 puanla şampiyon olan takım 1988/89 sezonunda Fenerbahçe'ydi sanırım.

Erdal
17.05.2011, 21:42
Burak bayıldım son cümlene...Çekirge iki kere bile zıplamaz yeter ki ara verme....araya beş seneyi koymadan yüklen surlara....

Burak TOSUN
17.05.2011, 22:14
Burak kardeşim, 93 puanla şampiyon olan takım 1988/89 sezonunda Fenerbahçe'ydi sanırım.
Düzelttim, yanlış bakmışım sanırım.

Ömer Kibar
17.05.2011, 22:45
Bu sene olmasa da sen devam ettiğin sürece Şampiyonluk gelecektir hocam..

Yavuz Hasan
17.05.2011, 23:04
bu forumda dolaştıkça iyiki de şampiyon olamamışız diyorum

bu taraftarla olmayalım da

Ugur Kursad
17.05.2011, 23:09
hala 9 puan farktan şampiyonluğu verdik diyenler varya bende bunu anlamıyorum ... ilk yarıdada ikinci yarıdada aynı oranda puan kaybı yaptık puan kayıpları gayet normaldir , bu ligde 17de 16 yapan bir takım var şike ile şaibe ile , şampiyonluğu şenol güneş kaybetmemiştir şampiyonluk elinden çalınmıştır .. Tek eleştirebileceğimiz nokta sessiz kalmasıdır onun dışında şenol hoacaya laf söylemek lafi güzaftır ... Şenol hoca gitsin isterse morinho gelsin bu takım bu kadar puan alabilir mi ? mümkünü yok .

fteotdgs
18.05.2011, 00:37
Insallah haftaya bir mucize olur da sampiyon oluruz. Ben de simdi buraya yazacaklarimi afiyetle yerim: Renkdaslar diger seyleri de yazmislar ama asil herkesin malumu Umut inadi sampiyonluktan etti bizi. Cekirge bir sicradi iki sicradi, guce tapmayan, "buyuklerimiz her seyi, en dogrusunu bilir elbet" ezberinde omayan onca insan isini gucunu birakti, yazdi soyledi "Hocam gel kazaya ugramadan vazgec su inattan" dedi. Dedi de ne oldu? Sonunda Eskisehir'de biraktik sampiyonlugu. Zamaninda Umut'a verdigi sansin yuzde onunu Pawel'e verse, ya da simdiki gibi Umut ile birlikte ona takimda yer acabilse Fener'in su herkesin malumu tum cabasina! ragmen gule oynaya sampiyonluk bizimdi. Her zaman Senol hoca ile ilgili iddiam su: Sampiyonluk icin, Trabzonspor icin konusuyorum, baska hicbir hocanin yapamayacagi dogrulari yapar, gerceklestirir ama ne yapar ne eder sampiyonlugu kaybettirecek o birkac, hatta tek seyi, mutlaka bulur. E o zaman soruyorum: Benim gibi sampiyonluk ozleminin diger her seyden once geldigi bir taraftarsaniz, diger her amac, basari ondan sonra geliyorsa bizi sampiyonluga bu kadar yaklastirip her seferinde bunu bir sekilde kaybedecegini bildiginiz Senol Gunes'i mi tercih edersiniz, yoksa baska herhangi bir hocayi mi tercih edersiniz??? Bir tarafta sampiyonlugu ne yapip edip, taraftara mumkun olan en aci sekillerde kaciracagini defalarca kanitlamis Senol Gunes, diger tarafta bu sans henuz kendilerine verilmemis diger adaylar???

Armağan Dere
18.05.2011, 00:51
1996'da 30.hafta bıraktık Şampiyonluğu,2011'de de aynı 30.hafta ve 2'sinin de rengi kırmızı,siyahtı..Tevafuk mu tesadüf mü anlamadım

ApoCaN28
18.05.2011, 13:48
Aman hocam seneye bırakma bizi . Bir 96 sendromu daha yaşamayalım .
İstikrar = Başarı

Semra
18.05.2011, 14:01
7. şampiyonluk seninle gelecek buna inanıyorum♥

hanifta
18.05.2011, 15:19
ünal karaman dan iyi bir teknik direktör olacağını düşünmüyorum,sportif direktör olacaksan şayet yerine iyi bir hoca bulman gerekir...

Armağan Dere
18.05.2011, 15:34
Şampiyonluk için 3. kez mücadele

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, teknik direktörlük döneminde Fenerbahçe ile 3. kez şampiyonluk mücadelesi veriyor.

Bordo-mavili takım, Güneş’in teknik direktörlük döneminde yüksek puanlar toplamasına karşın daha önce iki kez sarı-lacivertli takım karşısında şampiyonluğu elde edemedi.

İlk olarak teknik direktör Şenol Güneş ile 1995-96 sezonunda Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışı yapan Trabzonspor, 31. haftaya kadar liderliği götürdü. Ancak 32. hafta sahasında Fenerbahçe’ye 2-1 mağlup olan bordo-mavililer, ligi 84 puan toplayan Fenerbahçe’nin 2 puan gerisinde 82 puanla şampiyonluğu rakibine kaptırdı.

Trabzonspor, söz konusu sezonda 82 puan toplayarak lig tarihinin en fazla puanını teknik direktör Şenol Güneş ile elde etmesine karşın ipi göğüsleyen taraf olamadı.

Daha sonra 2004-2005 sezonunun devre arasında göreve gelen Güneş ile bordo-mavili takım, 80 puan toplayan Fenerbahçe’nin arkasında 77 puanla ligi ikinci sırada bitirerek yine şampiyonluk başarısı gösteremedi.

Güneş döneminde Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışı yapan Trabzonspor, bu sezon ligin son haftasına da dezavantajlı bir şekilde girmesine karşın bu kez mutlu sona ulaşmak istiyor.

Ancak, ligde 79 puanla ve averajla lider durumda bulunan Fenerbahçe, Sivasspor’u yenmesi halinde, Trabzonspor Kardemir Karabükspor’u yense dahi şampiyonluğu elde etmiş olacak.

Her iki takımın da son hafta maçlarını kazanması halinde Trabzonspor, 1995-96 sezonunda olduğu gibi 82 puan ile rekor puan toplamasına karşın şampiyonluğa yine ulaşamayacak.

Fenerbahçe’nin puan kaybetmesi, Trabzonspor’un 3 puan alması halinde ise bordo-mavili takım, teknik direktör Şenol Güneş ile ligde ilk şampiyonluğunu elde edecek ve bu kez Fenerbahçe önünde mutlu sona ulaşmış olacak.

.....
18.05.2011, 15:50
Şampiyon olana kadar devam.

macuka
18.05.2011, 16:11
Trabzonspor 82 puan almaya devam etsin, 5 senede 3 kez sampiyon olacaktir.

Adem Erdoğan
18.05.2011, 16:51

Evet abi.

Kimse farkında değil fakat bir gerçek varki her açıdan üstüne koyarak gidiyoruz.

Gurpas
18.05.2011, 17:51
Seneye Allah nasip ederse şampiyon olacağız haa bu, bu sene olmayacağımız anlamına gelmesin:)

Seyfi_B
18.05.2011, 19:44
Hocam sakın bırakma bizi, sonuna kadar Şenol Güneş :)

Emre GÜRDAL
18.05.2011, 20:18
şenol hocam'dan başka bizi bukadar şampiyonluga yaklaştıran bir hoca varmı? biri bana açıklasın kendi açımdan yok o yüzden ne zman şenol hoca geldi bu takımın başına ozman biz yarışın içinde olduk o yüzden ben ömürlük bir imza istiyorum....

hanifta
18.05.2011, 20:36
her sene böyle galatasaray beşiktaş kötü olmaz,dua edelim de ALLAH bi mucize yapsın da şampiyon olalım...

Sibel
18.05.2011, 20:44
Şu kupa sana ne çok yakışacak Şenol hocam...

Armağan Dere
19.05.2011, 15:39

Geçmiş 2 defa aldığında (96-2011) olamadığından 3 defa şampiyon olur diyorsunuz:)..Bakalım kaç sene daha 80 barajına gelemeyeceğiz..seneye güçlü Bjk ve Gs olursa biz nerede konumlanacağız o zaman bakacağım Şenola ve takıma..

talsuv61
20.05.2011, 12:07
Insallah haftaya bir mucize olur da sampiyon oluruz. Ben de simdi buraya yazacaklarimi afiyetle yerim: Renkdaslar diger seyleri de yazmislar ama asil herkesin malumu Umut inadi sampiyonluktan etti bizi. Cekirge bir sicradi iki sicradi, guce tapmayan, "buyuklerimiz her seyi, en dogrusunu bilir elbet" ezberinde omayan onca insan isini gucunu birakti, yazdi soyledi "Hocam gel kazaya ugramadan vazgec su inattan" dedi. Dedi de ne oldu? Sonunda Eskisehir'de biraktik sampiyonlugu. Zamaninda Umut'a verdigi sansin yuzde onunu Pawel'e verse, ya da simdiki gibi Umut ile birlikte ona takimda yer acabilse Fener'in su herkesin malumu tum cabasina! ragmen gule oynaya sampiyonluk bizimdi. Her zaman Senol hoca ile ilgili iddiam su: Sampiyonluk icin, Trabzonspor icin konusuyorum, baska hicbir hocanin yapamayacagi dogrulari yapar, gerceklestirir ama ne yapar ne eder sampiyonlugu kaybettirecek o birkac, hatta tek seyi, mutlaka bulur. E o zaman soruyorum: Benim gibi sampiyonluk ozleminin diger her seyden once geldigi bir taraftarsaniz, diger her amac, basari ondan sonra geliyorsa bizi sampiyonluga bu kadar yaklastirip her seferinde bunu bir sekilde kaybedecegini bildiginiz Senol Gunes'i mi tercih edersiniz, yoksa baska herhangi bir hocayi mi tercih edersiniz??? Bir tarafta sampiyonlugu ne yapip edip, taraftara mumkun olan en aci sekillerde kaciracagini defalarca kanitlamis Senol Gunes, diger tarafta bu sans henuz kendilerine verilmemis diger adaylar???

Çok güzel yazmışsın... Daha kötüsü 96 yılında da, atak futbol inadı yüzünden fenere yenildik. 1-0 öndeyiz ne diye 2. gol için bastırırsın bırak fener senin üstüne gelsin, kontratak futbolu çok iyi oynuyorsun. Ne gereği vardı böyle yapmaya.
Ali şenin bi demeci vardı. Şenol güneş öndeyken bile açık futbol oynatır diye. Biz işte bundan şampiyonluğu kaybettik.

A.gücü maçında da benzeri oldu çok kızdım. Yani 1-0 öndeyiz, A.g. defans yapıyor biz saldırıyoruz! Bırakalım onlar bizim üstümüze gelsin ne gereği vardı böyle yapmaya...

Yanlışlardan hiç ders almıyor, aynı yanlışlarda daima ısrar ediyor...Kendisinden soğudum. Tercihim Tolunay Kafkas; adam haksızlığa uğradığında da susmuyor da.

Davut Özdemir
20.05.2011, 12:11
Siz kimsiniz.. ?

Ağzınızı Şenol la doldururken, sonuna Güneş veya Hoca koyamama basiretsizliktenmidir yoksa terbiyesizliktenmi ?

Bu takımın sizler gibi insanları mutlu etme gibi bir amacı yok bilesiniz.

Bu sezon ; Harcanan emek,yaşatılan mutluluk ve bu onurlu mücadele varken , bazılarının bu nefretini anlamakta güçlük çekiyorum.

Bazı sayfaları özellikle rehin almış olmanın da nefretten başka bir izahı yoktur heralde.

talsuv61
20.05.2011, 12:12
Geçmiş 2 defa aldığında (96-2011) olamadığından 3 defa şampiyon olur diyorsunuz:)..Bakalım kaç sene daha 80 barajına gelemeyeceğiz..seneye güçlü Bjk ve Gs olursa biz nerede konumlanacağız o zaman bakacağım Şenola ve takıma..

Gs ve bjk'nin güçlü olması çok daha iyi neden dersen ?
Bu iki takım fenerin rakiplerine teşvik primi de veri başka şeyler de. Onlar verdi mi suç olmaz ki .

Fener lehine hakem hataları olmaz,Çünki onlar haklarını, bizim gibi yedirmezler.

Yeter ki biz hatalardan ders çıkaralım ama Şenol güneşte bu yok. Ve daha kötüsü seneye umut denilen şahıs hala bu takımın as futbolcusu olacak.

Adem Erdoğan
20.05.2011, 13:34
Siz kimsiniz.. ?

Ağzınızı Şenol la doldururken, sonuna Güneş veya Hoca koyamama basiretsizliktenmidir yoksa terbiyesizliktenmi ?

Bu takımın sizler gibi insanları mutlu etme gibi bir amacı yok bilesiniz.

Bu sezon ; Harcanan emek,yaşatılan mutluluk ve bu onurlu mücadele varken , bazılarının bu nefretini anlamakta güçlük çekiyorum.

Bazı sayfaları özellikle rehin almış olmanın da nefretten başka bir izahı yoktur heralde.

Nankörlükten başka birşey değil.

Ali İhsan
20.05.2011, 14:47
Bu sene gs ve bjk güçlü olsaydı fener meydanı boş bulamazdı. Biz de 82 puan almazdık ama 75 puanla şimdi şampiyonluk kutluyor olurduk. Hocam en büyük şanssızlığın fener gibi vicdansızların karşısında onurunla dikilmeye uğraşman, arkadanki yönetim bile gitmiş arkandan, Don Kişot gibi... İçerden çelme takan mallara değinemeyeceğim bile...

apachi61
20.05.2011, 16:36
Şimdi maziye gitsek en az 100000000 kere keşke kelimesini kullanırız.
9 puanlık farktan tutta trabzonda colmanın kaçırdığı penaltıdan umutun atamadıklarına kadar keşkeler bitmez
Ama keşkelerle olmuyor bu işler ne yazık ki kime kızsakta sinirlensekte giden geri gelmiyor.
Tek üzülceğim nokta şampiyonluğun fenere kaptırılmış olması bu şenol hocanın hiç mi şansı yaver gitmiycek hep mi ayak oyunlarına kurban gidecek bu adam hiç mi hakettiği değeri göremeyecek spor kamuoyundan...
Kısaca hiç mi yüzü gülmeyecek trabzonspor teknik direktörü iken.
Ah hocam ah umutta ki ısrarının hem sen hemde biz kurbanı olduk. Belkide sen bizden daha çok diyosundur 'keşke'...
Şampiyon 48 saat sonra belli olacak belki biz oluruz belki olamayız.
Her ne olursa olsun ben senin takımın başında kalmanı ve bize ligde olmasa bile avrupada başarı getirmeni istiyorum.
Avrupada adalet hak edenin yanında Güneş'imiz olarak sende bizimle kalmalısın ki karanlıklara gömülmeyelim.
Bu ligdeki başarı bize 'yıllar sonra gelen şampiyonluk' kılişesinden başka birşey katmayacaktır ama avrupada herhangi bir başarı gerek trabzonspora gerekse trabzon şehrine çok şey katacaktır. Kısaca hocam bize avrupada başarı lazım.

halil ibo
20.05.2011, 16:46
her sene böyle galatasaray beşiktaş kötü olmaz,dua edelim de ALLAH bi mucize yapsın da şampiyon olalım...

Yanılıyorsun !
Zaten bizim sıkıntımız bu oldu.Meydanı boş bulan şeref yoksunu rakibimiz her türlü rezilliği yaptı.Diğerleride onların dilinden anladığı için,o iğrenç çekişmeleri bizim işimize yarayacaktı.
Onlar rakibimizden puan alarak bu haftalara puan farkıyla girmemizi sağlayacaklardı.

Armağan Dere
21.05.2011, 00:58
zaten 3'ünün arasından çıkıp Şampiyon olabilirdik ya..bakacağım seneye bu takım ilk 5'e girebilecek mi?..Eylül ayında Avrupa macerası sonra erer..Ligde Aralık'ta biter..Yeni yönetim falan 5 sene kendimize gelemeyiz bu kadar basit olay..Hele bu sene Selçuk ve Egemen gittiğinde iskeletin nası dağılacağını hep beraber göreceğiz

hasona
21.05.2011, 07:45
gece boyu uyku tutmamis sabahlamisim... dolasiyorum forumda...

ulan bizi kanser etmek icinmi yaziyorsunuz buraya!...

bütün Senol Günes düsmanlari, topunuzun köküne kibrit suyu...

o basimizdayken hep kafaya oynadik, yenildiysek bile güzel yenildik...
ki Senol Günes basimizda olsun kümeye oynayalim ne cikar, hic olmazsa yine elinden geleni yaptigini, geceleri bizim gibi uykularinin kactigini biliriz...
sevinirkende üzülürkende bizdendir O... Insan dir her davranisi ile güzellikler yaratir...
Su an yazarken, elim ayagim titrerken, icimden agiz dolusu sövmek gecerken buna engel olanda bu basligin O nun adini tasimasidir....

Tatar Kemal
21.05.2011, 11:38
Şenol Güneş bu takımın başında olduğu sürece zirveye oynarız. ve elbette şampiyonluk gelir. bu sene bu kısıtlı kadroyla ligi ikinci bitirebiliyorsak önümüzdeki sezonlarda bir kaç iyi takviyeyle şampiyon da olabiliriz. aşağıda yazdığım badirelere bakıp da Şenol Güneş'i beğenmeyenlerin Trabzonspor taraftarı olduklarından şüphe edilir:

- çok önemli bir liverpool maçının hemen öncesinde umut bulut'un fransa transferiyle bütün camia birbirine girmiş
- takımın en önemli golcüsü şehri terketmiş gitmiş sezon ortasında sizi yalnız bırakmış
- defansın en önemli iki ismi glowacki 5 ay, egemen 3 ay sakatlanmış takımdaki yerini alamamış
- performansının zirvesindeyken takımın en önemli silahlarından engin baytar sakatlanmış ve 3 ay takımda yer alamamış
- Türkiye'nin en iyi kalecisi onur sakatlanmış ligin bitimine 4 ay kala sezonu kapatmış
- zirvedeki tek rakibin fenerbahçe yöneticileri istanbul medyasını da kullanarak camiayı karıştırmış
- hakemler, fenerbahçe yönetimince odalarında tehdit edilmiş, bazıları ayartılmış
- fenerbahçe teknik direktörü denen adam "penaltıları sorgulayın" demiş kendi takımı penaltılarla şampiyonluğa yürümüş
- istanbul medyası hemen her hafta selçuk ya da egemen'i başka bir takıma transfer etmiş bütün bir camia birbirine girmiş

ve daha neler neler.... ve buna rağmen Şenol Güneş'le bir Türkiye kupası, 1 Süper kupa kazanmışız, fenerin şampiyonluğuna engel olmuş kadıköy stadının yanmasına sebebiyet vermişiz ve şu anda da ligin en az yenilgi alan takımı olarak ikinci durumdayız. bu adam daha ne yapsın. adamın ayağına betonu bağlamışlar denize atmışlar "hadi yüz bakalım" diyorlar bizim Trabzonspor taraftarı diye geçinen Şenol Güneş düşmanları da buna alkış tutuyor.

Mert67
21.05.2011, 12:03
Hocam iken sen varsın.

Ozan Yazıcı
21.05.2011, 13:14
Ben Şenol Hoca'yı severim ve daha da önemlisi saygı duyarım. Birkaç kez de kısa sohbetlerim olmuştur.
Ama Şenol Hoca tartışılmaz bir kişilik değildir, onu tartışmak da terbiyesizlik veya had bilmezlik değildir.

Bir teknik direktör 7-8 yıllık periyotlarda aynı takıma 3 kez şampiyonluk bırakıyorsa ben bunu tartışırım. Güney Kore macerasının ona saplantılarından kurtulmuş olma ve daha da önemlisi en azından yıllarca hocalık yaptığı takımın yıldızlarını da yanında getirme yetisi kazandırabilmiş olmasını isterdim ama aynı tas aynı hamam. Şenol Hoca'nın yanında getirdiği tek şey Uzakdoğu felsefesi oldu, ona da bu topraklarda kimlik arayışı içindeki bunalımlı beyaz yakalı bayanlar dışında kimse prim vermiyor.

Daha önce de yazmıştım, 2002'deki Hakan Şükür ısrarı ile 2011'deki Umut Bulut ısrarının arasında zerre fark yoktur. 1996'da yapılmayan o tek 1 transferle bu sene yapılmayan o tek 1 transfer arasında da zerre fark yoktur.

İyi adamsın has adamsın ama kader sana başı değil başaltını yazmış hocam.
Seni seviyorum, ilkeli olmayı seviyorum ama şampiyonluk duygusunu da merak ediyorum be hocam..

Davut Özdemir
21.05.2011, 15:01
Süpersin :alkış::alkış::alkış:

gece boyu uyku tutmamis sabahlamisim... dolasiyorum forumda...

ulan bizi kanser etmek icinmi yaziyorsunuz buraya!...

bütün Senol Günes düsmanlari, topunuzun köküne kibrit suyu...

o basimizdayken hep kafaya oynadik, yenildiysek bile güzel yenildik...
ki Senol Günes basimizda olsun kümeye oynayalim ne cikar, hic olmazsa yine elinden geleni yaptigini, geceleri bizim gibi uykularinin kactigini biliriz...
sevinirkende üzülürkende bizdendir O... Insan dir her davranisi ile güzellikler yaratir...
Su an yazarken, elim ayagim titrerken, icimden agiz dolusu sövmek gecerken buna engel olanda bu basligin O nun adini tasimasidir....

bASTURk
21.05.2011, 15:24
Yattara ve Alanzinho Trabzonspor'un oyuncusu değildi bunu biraz geç gördü hocamız.Belki biraz da çaresizdi bu konuda.Ama bilhassa iç saha maçlarında Pawel'i daha erken ısındırabilirdi.Çünkü Avni Aker'de hiç bir takım beklerini çıkarmıyor,aksine takım halinde savunma yapıyor.Pawel,Teofilo gibi oyuncular tam anlamıyla iç saha santraforları.Ceza sahasında golü koklayan,fırsatçı oyuncular olmadan skor zor bulunuyor,nitekim biz de zorlandık.

Ha,Şenol Güneş Trabzonspor'a gelebilecek en iyi hocadır,ülkenin en iyi hocasıdır tartışmasız.O olmadan asla buralara gelemiyoruz.

Eleştrilerimizi haddimizi aşmadan yaparız ama Şenol Güneş her zaman baş tacımız olmalıdır.Kıymetini bu sefer çok iyi bilelim.

hasona
21.05.2011, 20:05
Ben Şenol Hoca'yı severim ve daha da önemlisi saygı duyarım. Birkaç kez de kısa sohbetlerim olmuştur.
Ama Şenol Hoca tartışılmaz bir kişilik değildir, onu tartışmak da terbiyesizlik veya had bilmezlik değildir.

Bir teknik direktör 7-8 yıllık periyotlarda aynı takıma 3 kez şampiyonluk bırakıyorsa ben bunu tartışırım. Güney Kore macerasının ona saplantılarından kurtulmuş olma ve daha da önemlisi en azından yıllarca hocalık yaptığı takımın yıldızlarını da yanında getirme yetisi kazandırabilmiş olmasını isterdim ama aynı tas aynı hamam. Şenol Hoca'nın yanında getirdiği tek şey Uzakdoğu felsefesi oldu, ona da bu topraklarda kimlik arayışı içindeki bunalımlı beyaz yakalı bayanlar dışında kimse prim vermiyor.

Daha önce de yazmıştım, 2002'deki Hakan Şükür ısrarı ile 2011'deki Umut Bulut ısrarının arasında zerre fark yoktur. 1996'da yapılmayan o tek 1 transferle bu sene yapılmayan o tek 1 transfer arasında da zerre fark yoktur.

İyi adamsın has adamsın ama kader sana başı değil başaltını yazmış hocam.
Seni seviyorum, ilkeli olmayı seviyorum ama şampiyonluk duygusunu da merak ediyorum be hocam..

meraklanmayin,bu sefer ne 96 gibi olacak ne de baska bir sene gibi... Senol Hocayi yedirmeyecegiz bu sefer... sampiyon olsakta olmasakta...
bu tur yazilari bizim taraftarimizin kaleminden görmek inanin sampiyon olamamaktan daha fazla koyuyor adama...
Umut olayinda bütün herkese hepimize ders veriyor hoca da anlayabilecekmiyiz bilmiyorum.. liverpool macini ve yasananlari hatirlayin ve oradan bu yana dogru dusunun... ama biz alismisiz hatayi tek bir adama hemde elini en cok tasin altina koyana yikmaya...

"İyi adamsın has adamsın ama kader sana başı değil başaltını yazmış hocam"

öyle bir cümle yazmissin ki ne karsilik versem süper bir gol olur... ama bu baslikta olmaz... sadce bu agiz 2002 deki hincalin agizina cok benziyor demekle yetiniyorum...

Ozan Yazıcı
21.05.2011, 20:13
Umut olayında hoca bize ne gibi bir ders veriyor anlayamadım tam olarak? En fazla şöyle bir ders veriyor olabilir; "Saplantılarınızın esiri olmayın, benim gibi 9 puandan şampiyonluğu verirsiniz", bak buna katılırım.

Şenol Hoca Trabzonspor için ideal seçimdir, kulüpte hoca veya idareci olarak muhakkak yer almalıdır. Ama hala bir oyuncu veri tabanına sahip olmaması, hala yanlış oyunculara bel bağlaması ve hala stresi kaldıramayarak final periyotlarını kaybetmesi bize bir şampiyonluğa daha mal olmuştur. Ve ilave olarak Trabzonspor'un ligin ikinci yarısında oynadığı rezalet futbolun sorumlusu da takdir edersiniz ki ben değilim.

Ama yanlış anlaşılmasın, benim ağzımdan Şenol Hoca gitsin gibi bir laf çıkmaz, çıkamaz.

.....
22.05.2011, 00:34
Türkiye Kupasındaki beşiktaş maçına yedek kadro ile çıkmak benim için dönüm noktasıydı.

Sibel
22.05.2011, 01:10
O şampiyonluğu ''Sen'' alacaksın...İnşallah,inşallah Şenol hocam.

Asi Çaykaralı61
22.05.2011, 01:11
Hocam güveniyoruz size sizlere gösterin kendinizi yarın kazanın maçı.Sivas maçından İnşallah mutlu haber gelecektir

Ali YİĞİT
22.05.2011, 02:22
İçinizdeki nefreti,pisliği gelipte burda hocamın başlığına kusmayın.

Gidin salyalarınızı başka yerde akıtın.Eleştiri ise adam gibi yapın küfreder gibi tehdit eder gibi değil.Burası sokak arası değil forum.

Ozan Yazıcı
22.05.2011, 10:48
İçinizdeki nefreti,pisliği gelipte burda hocamın başlığına kusmayın.

Gidin salyalarınızı başka yerde akıtın.Eleştiri ise adam gibi yapın küfreder gibi tehdit eder gibi değil.Burası sokak arası değil forum.

Arada silinen mesaj falan oldu galiba, sözlerin bana değildir inşallah.

macuka
22.05.2011, 10:58
Senol Hoca ya ust uste bir 5 sene musaaede edersek basari gelecektir arkadaslar...

Gecen sene size, Bross giderken, "2 kupa versek, seneyede 82 puan versek" diye bir teklife gelse herkes kabul ederdi zannedersem.

Senol hoca elestirilemez demek yanlistir, elestirilebilir ama "basarisiz" demek ise ona haksizliktir diye dusunuyorum.
Senol hocanin bazi secimlerine bende kiziyorum, bazi konusmalarina kiziyorum, ama bu onun bu takimda basarisiz oldugunu gostermiyor.
5 seneyi tamamlasin ve sonuclarini gormek istiyorum.
Insan olarak ise, verdigi mesajlar ititbari ile, 10 numara insan gozukuyor. (Gorunen TV den, yakindan taniyanlar daha iyi not verebilirler):)

talsuv61
22.05.2011, 11:58
Türkiye kupasında beşiktaşa karşı as takımla sahaya çıksaydık bügün, 2 kupanında sahibi biz olacaktık.
Beşiktaş da fener de bize karşı, aynı hırs, aynı taktik, aynı istekle, oynadılar.
As takım beşiktaş maçına çıksaydı fenerin hırsına karşı büyük tecrübe kazanacaklardı.

Senelerdir, umut böyle ama ona sınırsızca güvendi ki, devre arasında oynatacağı forvet aldırmadı.
Forvet 2 hafta gol atamıyorsa forveti değiştirmeliydi. Yapmadı ve puan farkı bir anda bitti.
En çok canımı sıkansa, kazanamadığımız maçlar zayıf takımlara karşı, özellikle evimizdeki maçlar oldu. Pozisyon bulduk, gol atamadık çare de bulamadık.

Çok kırgın olsamda güvenim bu yıl bitmiş olsa da gene de kalmasını isterim eğer hatalarından ders alacaksa.

lazkopat647; sen önce kendi yazdıklarına bak da sonra bize laf söyle.

irfan61
22.05.2011, 12:29
Hocam 1 olmadı 2 olmadı inşallah 3. de olacak ve A.Suat Özyazıcı ve Özkan Sümer den sonra bu takım da şampiyon olan 3. yerli T.D olursun.Allah yardımcımız olsun.

Armağan Dere
22.05.2011, 13:36
Mutlumusun Hoca,kalbin rahat mı..Eskişehir'de bıraktık Şampiyonluğu,gık demedin,her zaman ki gibi diyemedin...96'da göz göre elinden aldılar,yine aynısını yaptılar..gık diyemedin,TRABZONSPOR'UN BÜYÜK MENFAATLERİ İÇİN HEP SUSTUN.

Devam et birgün Şampiyon olacağız(!)

bestrafer
22.05.2011, 14:02
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2011/5/22/fft96mm1438270.jpg

Aradaki fark buradan belli oluyor...

Salih Yazıcı
22.05.2011, 14:18
adam gibi adam kimse şenol hoca 3 kere aynı takıma şampiyonluk kaptırdı demesin sözde trabzonun büyüğüm öyle güçlüyüm diye param var biz hakkımızı yedirmeyiz diye konuşmasın kimsede masa başında kaybedilen şampiyonluğu şenol hocaya fatura etmesin yanarım yanarım da bir trabzon şehrinde levent kızıl gibi bir adam çıkmadı.

Adem Erdoğan
22.05.2011, 14:19
"Türkiye kupasında beşiktaşa karşı as takımla sahaya çıksaydık bügün, 2 kupanında sahibi biz olacaktık. "

Bırakalım bu halamın bıyığı olsaydı tarzındaki lafları.

As kadroyla çıksaydı bu seferde diyilecektiki; "Şenol Güneş şampiyon olacağına inanmıyordu bu yüzden kupaya asıldı" diye.

Ezberledik artık.

2 sezon önce Ersun hoca kupa maçlarına as kadroyla çıkıyordu diye yemediği laf kalmamıştı.

hamucera
22.05.2011, 14:22
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2011/5/22/fft96mm1438270.jpg

Aradaki fark buradan belli oluyor...

nedense geçen seneki Türkiye kupası aklıma geldi aynı şekilde başlamıştı yolculuk. İnşallah bu seferde mutlu sona biz ulaşacağız

Erbay
22.05.2011, 14:24
Kupadan elenmemiz hayrımıza oldu. Takım zaten fark ettiyseniz sezon sonunu zor çıkardı, bir de kupa maçları olsaydı çökerdik. Hee, devre arasında bunu öngöremeyenler kimler orası çok ayrı.

Armağan Dere
22.05.2011, 14:27
http://fanatik.ekolay.net/Kadere-bak_3_Detail_35_225769.htm....

Mollasalihoğlu
22.05.2011, 14:29
http://fanatik.ekolay.net/Kadere-bak_3_Detail_35_225769.htm....

Armağan, inanmıyorsan gölge etme..