PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

İlker ToSun
14.02.2011, 00:21
Şenol Güneş sadece Onur'a dua etsin.

Bu takım şampiyon olacaksa Onur sayesinde olacak.

Vallahi öyle

Zaten şampiyon olursak mutlaka yönetim Ersun hocayı Trabzon'a davet etmeli maça ve ona teşekkürlerini sunup en iyi şekilde ağırlamalıdır.

Bu takımın en değerli iki yerli oyuncusu da (Onur-Selçuk) , Ersun hocanın bize ve Türk futboluna hediyesi.

Onur bu hafta hem maçı, hem de Şenol hocayı kurtardı bence de çünkü Şenol hoca kronikleşen hatalarına bu maçta da devam ettik ancak son 3 maçtan farklı olarak bu maçta 3 puan aldık ve bunu da Onur sayesinde yaptık.

Umarım Şenol hoca bunun farkındadır

Cem Akyüz
14.02.2011, 00:33
Vallahi öyle

Zaten şampiyon olursak mutlaka yönetim Ersun hocayı Trabzon'a davet etmeli maça ve ona teşekkürlerini sunup en iyi şekilde ağırlamalıdır.

Bu takımın en değerli iki yerli oyuncusu da (Onur-Selçuk) , Ersun hocanın bize ve Türk futboluna hediyesi.

Onur bu hafta hem maçı, hem de Şenol hocayı kurtardı bence de çünkü Şenol hoca kronikleşen hatalarına bu maçta da devam ettik ancak son 3 maçtan farklı olarak bu maçta 3 puan aldık ve bunu da Onur sayesinde yaptık.

Umarım Şenol hoca bunun farkındadır

Ersun Hoca Onur'u getirdi eyvallah lafımız yok ama neden doğru düzgün oynatmadı Onur'u :)..Şenol Hoca ise geldi direk Onur'a teslim etti kaleyi

futbalski60
14.02.2011, 00:36
Ersun Hoca Onur'u getirdi eyvallah lafımız yok ama neden doğru düzgün oynatmadı Onur'u :)..Şenol Hoca ise geldi direk Onur'a teslim etti kaleyi

Orda yanlışınız var Onur'u Ünal Hoca oynattı Şenol Hoca Gent'in kalecisiyle Legia Warsaw takımın kalecisini istemişti Onur iyi oynayınca vaz geçildi transferlerden. Onur şansını kendisi yarattı :)

Emirhan Makul
14.02.2011, 00:37

Korkar korkak diyorlar Şenol Hocayada en büyük korkak Ersun yenaldı o zaman adam antreman maçlarında ki 11e bile aynı kadro ile çıktı :D Bak hazırlık maçı bile değil antremanda ki çift kale maçda bile aynı kadro Şenol hoca korkaksa Ersun ersun değil Yusuf Yenal.

Cem Akyüz
14.02.2011, 00:38
Orda yanlışınız var Onur'u Ünal Hoca oynattı Şenol Hoca Gent'in kalecisiyle Legia Warsaw takımın kalecisini istemişti Onur iyi oynayınca vaz geçildi transferlerden. Onur şansını kendisi yarattı :)

O transfer olayını bilmiyordum ben.Yanlış biliyordum demek ki :).Bilgilendirme için teşekkürler.

Onur Şeref
14.02.2011, 00:44
Umut haftalardır, aylardır, yıllardır ne yapıyor?

İlker ToSun
14.02.2011, 00:47

Ersun hoca zamanında Tonay Sylva vardı ve 1. kaleci o idi , Şenol hoca geldikten sonra Sylva ile yönetim arasındaki maddi sorunlar tavan yapmıştı hatırlarsan ve tonla problem ortaya çıkmıştı.

Şenol hoca Sylva-Onur tercihinden Onur'u seçmedi, Onur-Tolga seçiminden Onur'u seçti

Sefa
14.02.2011, 00:48

Katılıyorum ki bence Onur'u Şenol Hoca tam manasıyla tanımıyordu. En iyi kalecimiz Sylva demişti Şenol Hoca ve dediğiniz gibi büyük ihtimalle kaleci transferi düşünüyordu.

ApoCaN28
14.02.2011, 00:51

Hafta ve aylara Şenol Hoca'ya bağlamak eyvallah da =)

Yıllar olunca işin içine bunlar giriyor , Ersun Yanal , Ziya doğan , Lazaroni , Bross Hugo . Saymadığım varsa tamamlayıverin =)

lazrail8989
14.02.2011, 01:59

hiçbir şey yapmıyor hocalar da sırf neymiş koşuyor defansı yıpratıyor artık bu işe yaramıyor.Sivas maçında gördük pozisyona bile giremedi oyundan çıktı mevkiisine sevmediğim oyuncu burak geçti 2 pozisyona girdi 2 sini de attı.Artık hoca oyun içinde değişikliklere gitmeli yoksa çok puan kaybı yaşarız

ozturk
14.02.2011, 12:45
Puan kayıplarının Şenol hocayla hiç ilgisinin olmadığını düşünüyorum..

Trabzonspor'a gelmiş en iyi teknik direktördür kendisi..

Yusuf BALCI
14.02.2011, 12:51
''Biz ligin ikinci yarısı öncesinde elde ettiğimiz avantaja güvenerek yola çıkmadık. Kendimize güvendik. Olumlu yönleri fazla bir takım olarak artılarımızı kenara atamayız. Sadece saha içinde değil, saha dışında da uğraşacak gücümüz var. Ama biz saha içinde kalmak istiyoruz. Pozitif düşünceye sahibiz. Bunu çalışarak ortaya koymak, hayallerimize bu şekilde kavuşmak istiyoruz.''

Şenol hocanın sözleri. Saha dışında uğraşacak gücümüz var ama biz doğru olanı seçiyoruz gibi bir açıklama yapmış. Umuyorum ki bu tutumun sonu hayırlı olur. Kasıtlı hakem hataları devam eder de bu şampiyonluk elden giderse eğer, doğru olanı seçmek bu camiaya pek birşey kazandırmayacak çünkü. Bu ligin, federasyonun ve diğer takımların doğru olanı yapmadığını ve doğru muameleyi haketmediğini bilmeyen yok artık. Ama madem biz buna rağmen doğru olanı yapıp şampiyon olacağız, bekleyelim ve görelim bakalım yedirecekler mi bu şampiyonluğu bize...

hami08
14.02.2011, 14:23
Şenol Hoca'ya rağmen 21 hafta sonunda elimizde olan Liderlik.

Şaşırdım mı?
Kesinlikle şaşırmadım.

Şenol Hocamız robot diyil o da her insan gibi hatalar yaparbilir benim sinirimi bozan ''yok şenol hocaya rağmen kazandık''bak sen.Kardeşim ne diyorsun sen ya ziya doğan liderliğinde 21 haftadır lideriz biz şenol hoca bu takıma ne yaptı ki alt tarafı bi türkiye kupası,bi süper kupa ve geçen yıl beşinci olan enkaz bi takımı toplaması ve böyle bi futbol oynatıp(Şu anda ilk devredeki gibi futbol oynamasak da bu ligin en iyi futbol oynayan takımıyız sakın kimse yanlış anlayıp ''şimdi ne futbol oynuyoruz'' demesin lütfen) 21 hafta sonunda lider yapması basit şeyler ya herkes yapar dimi ama(!)

Tatar Kemal
14.02.2011, 14:30
Şenol Güneş'i eleştirenlerin aklına şaşıyorum. Şenol Güneş sadece Trabzonspor'da değil Türkiye'de gelmiş geçmiş en büyük teknik direktördür. hocamıza akıl vermeye kalkanlar kendisini futbol dahisi zannedenlerdir ama hiç kimse Şenol Güneş'in yanında futbol bilgeliği yapmaya kalkmasın. hakeza çok komik oluyor vesselam.

canna52
14.02.2011, 14:31
Senol hocaya soru sorma firsatim olsa tek bir soru sorardim . O da busquets barcelona da neden oynuyor olurdu .
Goz gore gore orta saha yolgecen hani olmus hala selcuk colman ikilisiyle oynuyoruz . Liverpool macina boyle ciksaydik nolurdu acaba ..

Külünkoğlu
14.02.2011, 14:33
Hiç şüphesiz Türkiye Süper Lig'in en iyi teknik direktörüne sahibiz.
Üç maç üst üstte kaybetsekte bu görüşüm değişmeyecek.

hami08
14.02.2011, 14:35
Şenol Güneş'i eleştirenlerin aklına şaşıyorum. Şenol Güneş sadece Trabzonspor'da değil Türkiye'de gelmiş geçmiş en büyük teknik direktördür. hocamıza akıl vermeye kalkanlar kendisini futbol dahisi zannedenlerdir ama hiç kimse Şenol Güneş'in yanında futbol bilgeliği yapmaya kalkmasın. hakeza çok komik oluyor vesselam.

Dinleme abi onları ya.Şenol hocamız dünya kupası üçücülüğü apoleti olan bi teknik direktör girin bakın lig tv ye oraya buraya bakın yorumlara elin galatasaraylısı,beşiktaşlısı,fenerlisi ''şenol hoca türkiyenin en iyi teknik direktörü keşke bizde olsaydı''diyor biz sanki herşeyi ondan iyi bliyoruz.Tamam eleştirirsin ama işini öğretemessin çünkü hocamız senden benden herkesten daha iyi biliyor bu işi.

ApoCaN28
14.02.2011, 14:36
Antalya ve Ankaragücü maçlarında kaçırdıklarımızı atsaydık . Şenol Hoca yine kral olacaktı. Skora endeksli yorumlara devam bakalım .

hami08
14.02.2011, 14:38
Antalya ve Ankaragücü maçlarında kaçırdıklarımızı atsaydık . Şenol Hoca yine kral olacaktı. Skora endeksli yorumlara devam bakalım .

Aynen öyle kardeşim.Sene sonu allahın izniyle şampiyon olunca da göklere çıkarıcaklar o kişiler hocamızı.

Hüseyin Gündoğdu
14.02.2011, 15:03
takımımızda bir tane bile topu ayağına aldığında bizi heyecanlandıran oyuncu yok.
sergen'in dediği gibi bizim takımımızda yıldız oyuncu yok.
takımın başarısı tamamen şenol hoca'nın başarısıdır.

Ilelioglu
14.02.2011, 18:01
Helal olsun Hocam böyle devam...!

;):)

Adem Erdoğan
14.02.2011, 22:31
Hıncal'a ve onun çakmalarına acayip uyuz oluyorum, Hıncal gibi alayı da sezon sonunda kaba et olacaklar.:D

Koray Yiğit
15.02.2011, 19:27
Bu kadar vasatın altında olan, istikrarsız ve sorunlu futbolcuları kollektif bir ruh etrafında birleştirerek iki kupa ve yarışmacı takım olma hüviyetini kazandıran Şenol hoca'ya minnet duymamız gerekir. Fb, Bjk ve Bursa ile kadromuzu mukayese ettiğinizde bu saptamaların ne kadar isabetli olduğunu göreceksiniz. Teknik ve taktik konularda yıkıcı ve aşağılayıcı boyutlara vardırmadan eleştiride bulunabiliriz. Mesela ummadığımız bir sonuçla karşılaştığımızda '' ikinciliklerin hocası, kaleciden hoca olmaz '' vb. mesnetsiz ve içiboş tespitlere şahit olabiliyoruz. Türk milli takımını dünya üçüncüğüne taşıyan ve Trabzonspora her geldiğinde ümitvar olmamızı sağlayan efsanevi hocamıza bunların reva görülmesini hazzetmem pek mümkün değil. Dolayısı ile Şampiyon olmadığımız takdirde de ipe un sermeden bu yolun meşakatli olduğunun bilincinde Şenol hoca'ya olan sadakatimizi ve inancımızı kaybetmemeliyiz.

İlker ToSun
15.02.2011, 19:37
hocam çık ve "Volkan Babacan'ın yediği goller irdelenmeli" de

lütfen

Gandhi felsefesi ışığındaki tutumun ne sana ne bize kazandırdı

oyunu kuralına göre oynayalım,, rakibin her türlü bel altısına misliyle karşılık

şampiyonluk sadece sahda değil unutma

macuka
15.02.2011, 19:55
Senol hocam ya Aykut hoca gibi sacma sapan konus, yada hic konusma... Bir seyler ima etmekle bu ulkede hic kimse bir sey kazanamamis simdiye kadar.... Adam direk TS yi hedef aldi, hedefi belli, yalani belli, neden yaptigi belli.. O gun ona yakistiramayanlar, bugun FB nin galibiyetleri ile Aykut hoca diye yeri gogu inletiyorlar...
Ilker Tosun kardesim gayet dogru demis, " Onder de Volkan da kiralik ama Volkan oynayabilir, onder oynayamaz... Bu nasil is? Adam kaleci, birini sanki bilerek pas veriyor, oburune hade hata diyelim" bu irdelenmeyecek de ne irdelenecek Allahaskina... Sorgulanmasi gereken 1.incisi Volkan kiralanirken neden oynayamaz bize karsi denmedi... kayseri keske becerip 2 gol atsaydi Volkan neler yapardi cok merak ediyorum valla

el_conquistador
16.02.2011, 13:26
Takdir edin, sahip çıkın, kıymet bilin Pazar gününden başlayarak, geçtiğimiz haftanın 3 gününü Trabzon'da geçirdim. Önce Antalyaspor maçını izledim. Diğer günlerde değişik çevrelerden tanıdık-tanımadık bir dolu Trabzonsporlu ile sohbet ettim.Trabzon'a gittiğinizde futbol dışında bir konuyu konuşma olanağınız neredeyse hiç yok. Lâf dönüp dolaşıp bir yerde futbola ve tabii ki doğal olarak Trabzonspor'a geliyor.

Benim bulunduğum günler, tam da Trabzonspor'un sarsıntılı dönem yaşadığı sürece denk gelmişti. İçerideki Ankaragücü beraberliği... Ardından Beşiktaş'a yeniliş ve kupaya veda ediş... Sonrasında Fenerbahçe karşısında kaybedilen maç... Ve o yaralı dönemin üzerine tuz-biber etkisi yapan Antalyaspor beraberliği.
Yakın geçmişte şampiyonluk şarkılarının söylendiği kent, 3 maçta kaybedilen 7 puanın etkisiyle bir anda derin bir umutsuzluğun içerisine girmişti. Neredeyse her sohbete karamsarlığın keyifsizliği düşüyordu. Bu ruh hali anlaşılır gibiydi. Hangi camiada böylesi keskin düşüşler yaşansa, benzer keyifsizlik sergilenirdi.
Anlayamadığım, anlamakta zorlandığım taraf, eleştirilerin kişiselleştirilmesiydi. Mesela Burak'a karşı hoşgörüsüz bir tepki vardı. Çoğu kişi Burak'ın bu takımda neden oynatıldığını sorgulamaktaydı. Engin'e, Colman'a, Umut'a da benzer tepkiler yollanmaktaydı.
Ama beni asıl şaşırtan, Şenol Güneş'e yönelik suçlamalardı! Hocanın yanlış takım kurduğundan tutun da oyuncu kayırdığına, söz gelimi Burak'a gereğinden fazla şans tanıdığına, Yattara'yı sevmediği için oynatmadığına varana kadar bir dolu eleştirel suçlama. Üstelik sadece taraftar arasında değil, yerel basına da yansıyan yargılama.
Şöyle bir düşündüm... İlk şampiyonluk sezonundan başlayarak, onlarca kez gittiğim kentin, hele 1980'li yılların ikinci yarısından sonra gelişen tavrında, ne yazık ki bir değişiklik olmamıştı.
Çeyrek yüzyıldır üç büyüklerle Trabzonspor arasındaki makasın açılmasının öncelikli nedeni, ekonomik koşullardan öte galiba biraz da bu keskin sirkelikte yatmaktaydı! Çünkü o camialardaki yapıcı ve hoşgörülü hal, Trabzon'da nedense pek yaşanmamaktaydı. Oysa takım hâlâ liderdi. Ve desteğe en fazla gereksinim duyduğu bir evrede bulunmaktaydı.
Bazı sohbetlerde bunu da dile getirmeye çalıştım. Hatta, kentin baskısının yoğunlaştığı bu dönemde, üst üste iki deplasman oynamanın, Sivasspor ve Manisaspor'la dışarıda karşılaşmanın büyük şans olduğundan söz ettim. Dahası, Trabzonspor'un bu iki deplasmandan 6 puanla dönüp, yeniden şampiyonluğun en güçlü adayı olabileceğini belirttim. Bunu da lâf olsun diye değil, rakiplerin pozisyonları ve oyun yapılarını dikkate alarak söyledim. Nitekim Sivasspor maçı kazanıldı. Manisaspor maçının da kazanılacağını düşünmekteyim. Ama asıl vurgulamak istediğim bu da değil. Az önce anlatmaya çalıştığım ve açıkçası çok da anlamlandıramadığım o tepkiler.
Burak için söylenenler mesela. Bu sezonun en iyi çıkış yapan yerli oyuncularının başında duruyor Burak. İki gol attı, Sivasspor maçını kazandırdı. Gol sayısını 11'e çıkarttı. Ligin en fazla gol atan yerli oyuncusu. Beşiktaş'ta bu performansta bir yerli oyuncu yok. Fenerbahçe'de, Galatasaray'da, Bursaspor'da da yok. Ama gelin görün, Trabzonspor camiasında da bazılarının Burak'a tahammülü yok!
Demek ki futbol Trabzon'dan farklı, dışarıdan farklı görülüyor!
Sözgelimi Şenol Güneş, Burak gibi, Engin gibi, Serkan gibi yeniden futbola kazandırdığı, tıpkı Onur ve Umut gibi Millî Takım'a gitmesini sağladığı oyuncuları nedeniyle futbol camiasında saygıyla anılırken, Trabzon'da oyuncu tercihleri nedeniyle eleştirilebiliyor. Üstelik bu takımı da apayrı bir kimliğe taşımasına karşın.
Bir şeyleri doğru değerlendirmek lâzım.
Trabzonspor'un daha düne kadar Millî Takım'a verdiği oyuncu sayısı birdi. Şimdi en az beş. Trabzonspor daha düne kadar şampiyonluk yarışının figüranıydı. Şimdi baş aktörü. Ve de bu kadrosuyla!
Küçümsemek için söylemiyorum. Aksine takdir ediyorum. Lâkin beğenmeyen ve eleştiren Trabzonsporlulara da şunu hatırlatmak istiyorum. Bu kadro ligin en iyi kadrosu mu? En pahalı kadrosu mu? En popüler kadrosu mu? Bu üç sorunun hangisine evet diyebilirsiniz?
Ama bu kadro, en azından şu ana kadar ligin en başarılı kadrosu. Hem de yerli okların hedefinde duran Burak'ıyla, Colman'ıyla, Engin'iyle, Umut'uyla ve Şenol Güneş'iyle.
Dostça bir öneri; takdir edin, sahip çıkın, kıymetini bilin. Size her yer Trabzon da... Başka Trabzonspor'unuz yok!

http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazarno=1156

Dursun Kaplan
16.02.2011, 16:05
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6542-9X0D6I3P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6542-5V2G4Q5S.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6542-0J7N0P7E.jpg

Süleyman50
16.02.2011, 16:10
şenol hocam neden transferde kaliteli isimler istemedin yönetimden anlamış değilim...

delikoyun
16.02.2011, 20:26
zeki çol, umut ve burak bir maç biri iyi oynuyor diğer maç diğeri sonraki 2 maçta ikisi birden kötü oynuyor şimdi attığı 11 gol var doğru ama kaçırdıkları goller onlar bize antalya ankaragücü maçında toplam 4 puan kaybettirdi daha bir çok maçta kaçıracakları goller en az 20 puan daha kaybettirecek yani 19 puan daha alabiliriz bu oyuncularla soruyorum lütfen herkes elini vicdanına koysun ve söylesin umut ve burağın kaçırdığı gollerin sayısı 50 den az diyebilecek var mı evet net 50 gol kaçırdıklarını idda ediyorum bu güne kadarki tüm maçlarda en son sivas maçı kazandık kaçtane kaçırdık 7 tane yazık kaçırsalarda ilk 11de ler pozisyone dahi giremedikleri maçlarda da ilk 11de ler böyle adalet olur mu böyle hocalık olur mu açık söylüyorum bu oyuncuların kaçıracağı goller bizi şampiyonluktan edecek bu oyunculardaki ısrarını şenol güneşin kırmak zorundayız kıramazsak şampiyonluk kaçıcak emin olun kayseri beşiktaş maçından sonra şenolgüneş burak ve umut sıkıntı yaşar umut koşuyo boş koşuyo kaç kez top kaptı kaçını değerlendirdi trabzon taraftarı haklı zeki çok yanlış yazmış biz umut ve burağın kaçırdıkları gollerle şampiyonluğu kaçıracağız kime bunun aksini idda etmesin en geç 3 hafta sonra haklı çıkarız

delikoyun
16.02.2011, 20:39
bu kadroya powel brozek bir şey katamaz yanlışdeğerlendirme bu kadroya alanzinho yattara ceyhun monte edilmeli bu 3 oyuncunun en az ikisi ilk 11 de oynamalı 3.sü ise ikinci45 dakika rakibin direnci kırılınca girmeli aksi takdirde umut ve burak sonumuz olucak kayseri beşiktaş maçlarından sonra şenol güneş istifa eder diyorum bence her iki maçıda kaybedeceğiz burak ve umut gol kaçırma rekoru kırar kesin sonraki maç yine ilk 11de oynarlar

delikoyun
16.02.2011, 20:43
şenol güneşe baskı uygulayalım ilk 11de umut ve burak yerine alanzinho ceyhun oynasın aksi takdirde şampiyonluk kaçıcak

İsa
16.02.2011, 20:45
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6542-9X0D6I3P.jpg

Adamın yaptığı işlere bak.

Elbette yönetime söz geçiremez:)

SinopLu 61
16.02.2011, 20:54
şenol güneşe baskı uygulayalım ilk 11de umut ve burak yerine alanzinho ceyhun oynasın aksi takdirde şampiyonluk kaçıcak

ceyhunla Alanzinyo bir maç iyi oynar 10 maç kotu

Erdal
16.02.2011, 20:54
İsa bu mu yorum :).....Derler....Derler anasını satayım....Derler....

Erdal
16.02.2011, 21:00
"Alın işte Hoca'nın karizmasının olmadığının ispatı yukarıdaki fotoğraf"....Ben böyle bir yorum bekliyorum forumda mesela :)

Uğur Kalyoncu
16.02.2011, 21:01
Ersun hoca zamanında Tonay Sylva vardı ve 1. kaleci o idi , Şenol hoca geldikten sonra Sylva ile yönetim arasındaki maddi sorunlar tavan yapmıştı hatırlarsan ve tonla problem ortaya çıkmıştı.

Şenol hoca Sylva-Onur tercihinden Onur'u seçmedi, Onur-Tolga seçiminden Onur'u seçti
ünal karaman eskişehir maçında slyva kadro dışı,tolga sakat olduğu için başka da alternatifi olmadığı için mecburen kaleye Onuru geçirdi..Onurda şansını iyi kullandı,yani onuru ilk kaleye geçiren Şenol güneş değildir,Şenol güneş Ünal Karamanın mecburiyetten verdiği eldivenleri slyvanın affedilmesine rağmen Onurdan almayan hocadır..

Cengiz
16.02.2011, 21:05
İt ürür kervan yürür hocam, arkandayız sonuna kadar. buraya kadar sen getirdin, gerisinin geleceğine de inancım tam

h@msi61
16.02.2011, 21:22
Hocanin sahadaki kari temizlemesinden cikarilan yoruma bakin. Hey Allah'im :)

h@msi61
16.02.2011, 21:26

Ersun hoca zamaninda Onur ikinci kaleci de degildi, kulubede bile goremiyorduk kendisini.
Ayrica 2007-2008 sezonunun son macinda Fener'i 2-0 yenerken Onur'un muhtesem performansina ragmen Onur'a guvenemeyen de yine Ersun hocadir.

Çağatay_
16.02.2011, 22:41
Hocam işine karışmak gibi olmasın da şu transferleri bir oynat rica ediyorum..

Bu adamlar kötü adamlar değil..Bir maç olsun Umut - Brozek - Burak 3'lüsü ile başla..Veya Umut'u dinlendir adam formsuz ona da takıma da yazık oluyor..

Mert Oğuzlu61
17.02.2011, 00:42
bu kadroya powel brozek bir şey katamaz yanlışdeğerlendirme bu kadroya alanzinho yattara ceyhun monte edilmeli bu 3 oyuncunun en az ikisi ilk 11 de oynamalı 3.sü ise ikinci45 dakika rakibin direnci kırılınca girmeli aksi takdirde umut ve burak sonumuz olucak kayseri beşiktaş maçlarından sonra şenol güneş istifa eder diyorum bence her iki maçıda kaybedeceğiz burak ve umut gol kaçırma rekoru kırar kesin sonraki maç yine ilk 11de oynarlar

ard arda 2 tane içi boş yorum.

İlker ToSun
17.02.2011, 01:27
"Alın işte Hoca'nın karizmasının olmadığının ispatı yukarıdaki fotoğraf"....Ben böyle bir yorum bekliyorum forumda mesela :)

Ah be Erdal Abi ben bu fotoyu malzeme yapar tam da ordan yürürdüm :D

Bu cümleyle kestin önümü

fena kazık attın :)

İlker ToSun
17.02.2011, 13:49
yorumlarımın boş mu dolu mu olduğunu beşiktaş ve kayseri maçından sonra lütfen üşenmeyip yazın idda ediyorum beşiktaş ve kayseri yenilgileri bize boş yorum yapıyo diyen kıişileri utandıracak

Kayseri ve Beşiktaş maçlarının ilk 11 lerini ve maç sırasındaki yapılacak oyuncu değişikliklerini görmeden bunu söyleyemeyiz.

Şenol hoca belki en doğru 11 i ve maça en doğru müdahaleleri yapacaktır ancak yine de puan kaybedecektir. O zaman da bize insanları utandırmaktan ziyade "hoca sen doğrusunu yaptın ama olmadı, kısmet değilmiş" demek düşer.

O yüzden insanları utandırmayı maç sonuçlarının üzerine kurmamalıyız bence. Hata yaptığı aşikar maçlarda 3 puan aldığı zaman ben eleştirdim diye "utanmıyor musun" diye çıkış yapanları ne kadar yanlış buluyorsam bu yaklaşımı da o kadar yanlış buluyorum

selamlar

Asi Çaykaralı61
17.02.2011, 16:07
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-8K8Y0A5F.jpg

Ahmet Faruk
18.02.2011, 01:16
fb maçından sonra yaptığı basın toplantısında "Göreceksiniz Barselona da yenilecek. Messi kötü oynayacak göreceksiniz" demişti de pek inanmamıştım :) Adam haklıymış...

Onur Şeref
18.02.2011, 21:04
Hocam bu hafta şu Umut'u al kenara artık. Savunmayı 5'leyelim ama o adam oynamasın. Etkisiz eleman bile değil direk yutan eleman. Biraz dinlenmesi lazım.

balli_kuymak
20.02.2011, 00:10
Sivas maçında beni o kadar sinir ettin ki ceza aldım forumda :) takım bas bas bagırdı gol yiyecem diye sen bir müdahale etmedin be hocam...oyuncu değiştirme konusunda çook gecikiyorsun...oyuncu değiştirmek için illa 75-85 dk beklemeye gerek yok zaten o saatten sonra giren oyuncudan da pek hayır gelmez bu konuda hocamız biraz daha cesaretli olmalı bence..heralde oyuncuları küstürmekten korkuyor...

MARVEL
20.02.2011, 00:54
Bursa spor rezil topoynuyor kaç haftadır.. sansı ve hakemlerin yardımıyla ite kaka puan topluyor.. Okadar transfere ragmen maca cıkan kadro her hafta arap sacına donuyor.. kendi sahasında 4 gol birden yiyor, Bursa taraftarı teknik direktorune ve takımına mactan sonra sahip cıkıyor, alkıslıyor..

Bizim cok bilmişlerse fırsat cıksada Teknik direktore sallasak diye 4 gozle bekliyor..

antagonist
20.02.2011, 00:59

Kim ne derse desin,şu fotoğraflar beni çok duygulandırdı...

Yürüyedur hocam...

BALKAN 06
20.02.2011, 10:08
hocam bizim takımın ilacısın,müthiş insansın,şampiyonluk sen le gelecek buna da inanıyorum ama kızmazsan bişi diyeceğim;)
takıma yeni katılan oyunculara karşı tutumunu bi değiştirsen diyorum,
yavaş yavaş ilk 11 e monte etsen,ufak ufak menfaatlensek diyorum,
en iyimser 3 ay sonra görmeye başlamasak saha da diyorum
hee,
ne dersin:)

Mustafa Cem Şeyhoğlu
21.02.2011, 02:00
Eğer şampiyon olursak şehrin doğusuna heykelin yapılmalı hocam!

Yaşar
21.02.2011, 02:13
Duruşuyla, konuşmasıyla, adamlığıyla bu ülkeye çok. Biz bile anlamıyoruz onu. Diğer insanlardan anlamasını bekleyemeyiz.

mizah
21.02.2011, 20:43
sezon bitecek hala yeni transferler oynamiyor.. oynayamayacak kapasitedelerse neden aldirdin hoca.. kaliteleri varsa neden oynatmiyorsun.. diger takimlar yeni transferlerini ilk mactan itibaren ilk 11 de oynatirken kimi zaman yedege bile almaya gerek görmedigin bu yeni transferlerin sorumlusu kim acaba..? sasiyorum bazi kararlarina vesselam..

izzet
21.02.2011, 21:57
Ne kadar kazanmis olsakta, oyuna müdahale etmekte cok gec kaliyorson Hocam.

Ben ne yazikki skora bakip "Vardir bir hocanin bildigi" diyemiyorúm...

el_conquistador
21.02.2011, 21:59
Ne kadar kazanmis olsakta, oyuna müdahale etmekte cok gec kaliyorson Hocam.

Ben ne yazikki skora bakip "Vardir bir hocanin bildigi" diyemiyorúm...

Arkadasim, gol Alanzinho, pas Pawel, bunlarin ikiside sonradan girmis oyuna. Eger oyunumuzda ilk yaridaki serilik yok diyorsan, onu su oyuncuyu cikarip, bu oyuncuyu sokarak saglayamazsin...

izzet
21.02.2011, 22:01
Oyuna girmelerini degil, gec girmelerini dogru bulmuyorum.

el_conquistador
21.02.2011, 22:03
Oyuna girmelerini degil, gec girmelerini dogru bulmuyorum.

Alanzinho belki bes-on dakika önce girse 1-1 olmayacak, belki Pawel bes dakika girse, o pozisyon olusmayacak. Bunlari bilemezsin, hersey birazda sans. Ama ikinci yari oyun olarak, maci cok istedik, her iki dakikada pozisyona girdik, yani iyiydik.

izzet
21.02.2011, 22:05
Hicbirseyi kesin bilemeyiz, ama "bilemyiz bilemeyiz" diye buraya görüslerimizidemi yazmayalim?

Mac 1-1 bitse buralar Mahser yerine dönerdi. Ben galibiyete ragmen, hamlelerim gec geldigini düsünüyorum. Ne daha fazlasi, ne daha azi...

DeAgLeMaNyAq
21.02.2011, 22:42
Hoca'da gelişme var. 2 maçtır geçte olsa skor adına her türlü değişikliği yapıyor. Umarım FB maçındaki Tayfun değişikliği ikili averajda karşımıza çıkmaz...

seyyah61
21.02.2011, 22:49
Mac 1-1 bile bitseydi ben takimin ikinci yaridaki oyunundan gayet memnunum. Her yer mahser yerine döner miydi? Mümkün, taraftarimizin yapisi bu malesef. 1-0 gerideyken neler yazildi mac basligina, acaba silmisler midir yazdiklarindan utanip?

Bülent Bayraktar
21.02.2011, 23:37
her zamanki hastalığı yüzünden az kalsın puan kaybedecektik
bu kadarda olmaz yaa 80 den sonra değiştirdiğin oyuncudan ne medet umuyor anlayamıyorum, artık sahada kötü oynayanlarda ısrar etmesinden bıktım usandım...

Kaan
21.02.2011, 23:38
Şenol hoca mı çok sabırlı, biz mi çok sabırsızız..

AYYILDIZ
21.02.2011, 23:46
Senol Hocayi izleyen abilerimize sorum var.Senol Hoca mi daha iyi kaleciydi Onur mu?

Kaan
21.02.2011, 23:47
Senol Hocayi izleyen abilerimize sorum var.Senol Hoca mi daha iyi kaleciydi Onur mu?

Babama sormuştum bu soruyu. Şenol Güneş daha iyiymiş babama göre.. :cool:

dimsag
21.02.2011, 23:54
güvenmekten başka çaremiz yok eminimki hocada transfer konusunda yanlış yapıldığının farkında bu maça ceyhunla başlıyorsak colmanın sahada olmaması gerekirdi elinde alanzinho gibi yattara gibi rakip defansı yıpratan oyuncular var en azından jaja daha rahat oynayacak yenik kapadığımız ilk yarıdan sonra ikinci yarıya en azından yattara yada alanzinho ile başlar diye düşünüyordum en büyük gerçek yedek kulubesinde alanzinho ve yatttara dışında maçın çevrilmesine yardımcı olacak oyuncumuzun olmayışı istatiksel olarak takımın attığı 23 gol son yarım saatte atılmış bu bile çok şey ifade ediyor

Mustafa ÖZDEMİR
22.02.2011, 00:16
hoca maçlara biraz daha erken müdahale etse iyi olacak...

balli_kuymak
22.02.2011, 00:34
hoca maçlara biraz daha erken müdahale etse iyi olacak...

aynen öyle ve birde Giray'ı oyuna alıyor sonrada ilerde baskı yapın diyor futbolculara :) bari orta sahaya bi adam alsaydın be hocam..maç 1-1 berabere giderken 85 dk beklenirmi oyuncu almak için daha erken hocam daha erken müdahale etmen lazım..

erolizmts
22.02.2011, 01:24
Fenerbahçe maçında olsa Ceyhun-Colman-Selçuk üçlüsüyle oyuna başlaması anlaşılabilir. Çünkü 1 puan bile yeterlidir ve defansif anlamda sağlam bir set oluşturursun. Fakat bu tip maçlara Ceyhun-Colman-Selçuk üçlüsüyle başlamak resmen harakiri olur. Kazanmamız gereken bir maçı az daha kendi elimizle veriyorduk. Başladığımız 11 resmen ilk olarak gol yememeyi düşünen bir takım onbiriydi. Netekim ilk yarı bunu denedik ve maç gider gibi oldu. Fakat beklenen hamle geldi ve orta yuvarlağı dahi zoraki geçen 3 oyuncudan biri dışarı alındı. Oyuna Alanzinho girdi ve Jaja tekrar serbest oynamaya başladı. İşte maçın dönüm an'ı o an'dır. Tabi galibiyet golüne kadar yine bir çok taraftarın hayatından günler çalındı. Nedir bu 85. dakikayı bekleme hastalığı anlamadık birtürlü.

Onur Akyüz
22.02.2011, 01:25
hocam duran toplar...

lütfen...

kafayı yicem bu yüzden...

el_conquistador
22.02.2011, 01:33
hocam duran toplar...

lütfen...

kafayı yicem bu yüzden...

Duran toplar yüzünden yedigimiz gol sayisi bu sezon 10'a cikti. Sadece bir karsilastirma yapmak icin, bu sezon toplam 16 gol yedik...

Samet Yildirim
22.02.2011, 02:04
Tebrikler hocam..

piotr, Pawel, Alan ve Ibo bu 4 lüyü fazla kullan hocam. Yoksa sikinti yasamaya devam edersin.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
22.02.2011, 03:27
"Dünya kupası'nda millet Şenol Güneş'e İlhan Mansız'ı neden oyuna sonradan sokuyor diye kızıyordu. Adam daha sonra buzda kaydı." :D

Sunay Akın

Gurpas
22.02.2011, 09:29
Şenol hocamında hataları var Allah için kimse bana kızmasın. Pavel i daha önce almalıydı Colman haftalardır formsuz çözüm bulmalı Cale yetersiz Çözüm bulmalı ufak tefek rötüşlar lazım gibi.

F.Erdem
22.02.2011, 12:52
Hocam keşke kanat oyuncuları alsaydınız ilk yarının sonunda.Ne sol taraf çalışıyor ne sağ taraf.

Dün oyunu kanatlara açma çabanızı spikerde belirtti.Trabzonspor orta alandan çok iyi hucüm yapıyor ama artık herkes bu olayı çözdü.Ki rakip takımlar artık Trabzonsporu çok zorlarken,kanatları çalışmayan bir takımla zor.

Teknik direktör olarak bizden daha iyi görüyorsunuzdur eminim.
Allah yar ve yardımcınız olsun.

Harun-61
22.02.2011, 12:56
Biraz risk alin Lütfen, korkmayin...

Pawel 86. Dakikada girip ne yapacak ?

hamucera
22.02.2011, 13:16
Pavel girdi 86. dakikada yine ayak dışı ile pas verdi Alan gitti golü attı,

hamucera
22.02.2011, 13:18
takımda kimin ne zaman neyi daha iyi yapabileceğini en iyi bilen Şenol Güneş'tir, tüm gününü haftasını iş dışı saatlerini oyuncular ile geçiriyor, 1 maça 2 maça hatta sezona bakarak kim daha iyi kim değil kararını biz veremeyiz.

Asi Çaykaralı61
22.02.2011, 16:55
Şenol Hocamızın maç sonu açıklamaları

http://www.facebook.com/connect/uiserver.php?app_id=184853971539573&next=http%3A%2F%2Fa184853971539573.lounjr.com%2Fre sults.php&display=page&cancel_url=http%3A%2F%2Fa184853971539573.lounjr.co m%2Fqotd.php&locale=tr_TR&perms=publish_stream%2Cfriends_online_presence&return_session=1&session_version=3&fbconnect=1&canvas=0&legacy_return=1&method=permissions.request#!/video/video.php?v=1840390487711&oid=182089889579&comments

Kereşenli
22.02.2011, 18:34
Şenol hocamızı ben de çoğumuz gibi çok seviyorum ve aldığı kararlara saygı duyuyorum. Ama her yapılan eleştiriden sonra onun avukatlığını yapanların ''siz daha mı iyi biliyorsunuz?, ''takımın başına siz geçin o zaman'', ''Şenol hoca yaptığını çok iyi biliyor'' vb. cümlelerini anlamıyorum. Şenol hocamızın biz de değerini en az sizin kadar biliyoruz. Aldığı başarıları ve Türk futbolunu hem oyunculuk döneminde hem hocalık dönemde en iyi şekilde temsil ettiğini de biliyoruz. Ama bu Şenol hocanın hiçbir zaman hata yapmayacağı anlamı gelmez. Doğrudur, bazı arkadaşlarımız eleştirinin dozunu tutturamıyor hatta hakaret ediyorlar ama herkes böyle değil. Eğer eleştiremiyorsak o zaman bu başlık kapatılsın. ;)

Mesela dün yaptığı tercihlerin çoğunu beğenmedim. Engin'in yokluğunda Alanzinho'yu ya da Yattara'yı beklerken Ceyhun tercihine anlam veremedim. Ceyhun'u mu oynatacaksın? O zaman al Colman'ı dışarı Selçuk'u da biraz daha öne çek. Hem Selçuk hem Ceyhun defansa ağırlık verince, buna da Colman'ın isteksizliğini katılırsa orta sahanın hiçbir yaratılıcığı kalmıyor maalesef. Bu sefer bütün hücum hattımız Burak'la Jaja'ya bağlı oluyor. Bu ikisi de biraz bencil olunca, pas yerine çalımı ya da şutu düşününce işin içinden çıkamıyoruz. Alanzinho değişikliğinin tam zamanında gerçekleştiğini düşünmüyorum ben açıkcası. Ben Alanzinho değişikliğini ikinci yarının başında bekliyordum. Sonra Pawel 85. dakikada alınıyor oyuna. Bu adamın günahı ne? Teofilo'ya yapılanın aynısı Pawel'e de yapılıyor. Adamı beş dakika oyunda tutmakla mı kazanmaya çalışıyoruz? Golü Alanzinho'nun atmasıyla assisti Pawel'in vermesi tamamen tesadüf bence.

Bir de Piotr'un neden oynatılmadığını anlamış değilim. Cale'nin yetersiz olduğunu görmeyen yoktur herhalde. Lig TV spikerinin bile defalarca dile getirdiğini Şenol hoca neden anlamıyor? Bu adamın ne defansı iyi ne ofansı. İsaac'ı kaç kez kaçırdı görmedik mi? Piotr'ın ne günahı var? Bir de Mehmet Çakır olayı var. Bu adamı biz niye aldık? Oynasın diye almadık mı? Yoksa yönetimin bir oyunu mu? Transfer olsun da ne olursa olsun artık mı denildi Mehmet'i alırken? En azından bir maç denenilmeli. Aynı şey Zafer Yelen'in de başına geldi. Adamı iki sene oynatmadık, sonra hazırlık maçlarında istenilen performansı gösteremediği için kendisine kulüp bulması gerektiğini söyledik. Messi'yi de iki sene oynatmazsan sonuç aynı olacak.

Ömer Faruk61
22.02.2011, 21:03
Hocam Senin tüm açıklamalarını sonuna kadar dinleyip okuyorum.Seni Rahmetli Babam gibi seviyorum.Dün İlk yarı sonunda Kahvede sana edilen lafları duyduktan sonra bu camiaya çok fazla olduğunu düşünüyorum.Bu camia senin kıymetini bilemezse 4.kez bile bilemezse diyecek lafım yoktur Yazıklar Olsundan başka.27 senede 31 Hoca değişti ne oldu Şampiyon mu olduk?Kendi adamımıza sabır gösteremiyorsak bu kadar tezcanlı isek kimse kusura bakmasın Başarıya hazır değiliz.!!!

bASTURk
24.02.2011, 01:09
Antrenörlerin antrenörlüğünü yaptığı/yapmadığı oyuncu değişiklikleriyle ölçen dünyadaki tek ülke olabiliriz.

el_conquistador
24.02.2011, 01:38
Antrenörlerin antrenörlüğünü yaptığı/yapmadığı oyuncu değişiklikleriyle ölçen dünyadaki tek ülke olabiliriz.

:D:D:D:alkış::alkış::alkış:

Ünal Cumhur
24.02.2011, 12:51
arsen venger heralde tartışılacak bir hoca değildir arshavini ve bendteri barsa maçında kaçıncı dakkada oyna aldı???. şu ölü takımı diriltti 15 senenin en iyi performasını takım olarak gösteriyoruz. zaten o 30-50 yaş arası taraftarlarmıza yorum yapmıyorum maraton tribnü bunun göstergesi. aslında kahvede maç izlerken insanlar toplum psikolojisiyle hareket ediyo sövüp sayıyolar ondan kahvede izlemeyi hiç sevmiyorum özellikle 30-50 yaş arası taraftarlarımızın geneliyle

macuka
24.02.2011, 14:04
hersey degissin, hoca degismesin ki sistem altyapidan itibaren duzene girsin.. zaman verelim biraz... en az 3-4 sene..

nesta61
25.02.2011, 02:54
http://www.youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs&feature=player_embedded

sizce aynisini senol hoca yapsa bu takim sezon sonu zirvede tamamlar... yurek lazim cesaret lazim ...

el_conquistador
25.02.2011, 03:03
http://www.youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs&feature=player_embedded

sizce aynisini senol hoca yapsa bu takim sezon sonu zirvede tamamlar... yurek lazim cesaret lazim ...

hahaha... iyiymis... Ama buda iyi ;)

WO4tIrjBDkk

Great White
25.02.2011, 11:07
bi de şöylesi var tabii!

yMwmqp3GLMc

DnZbRk
26.02.2011, 00:42
Her zaman çok büyük saygı duyduğum ender spor adamlarından biri ..

ugurozturk
26.02.2011, 00:58
hahaha.. nerden bulursunuz bunlari..

tsira_5561
27.02.2011, 15:15
şenol hocayaa nasıl ulaşabılırmm yardımcı olabılırmısınızzzzzzzzzz

balli_kuymak
27.02.2011, 19:57
Hocam şu pawel'i al oyuna umut bizi çıldırtıcak :mad:

delikoyun
27.02.2011, 19:58
her ne pahasına olursa olsun umut burak jaja ile orta sahamız çöküş yaşamaya devam ediyor gerçi oynatacak adamda kalmadı engin selçuk da olmayınca mecburi kadro ama ben yine de burak yada umutun yerine yattara yı tercih ederim bence bu ikisi fazla gereksiz inat yapıyo hoca ama eleştirsekte değizşmez hoca inattır bildiğini okur sanki kayseri manisa bjk fener hepsi aynı takım hepsine aynı kadro anlamak mümkün değil gerçi iş işten geçti bu maç şampiyonluğun gittiği maçolucak herkese geçmiş olsun bjk maçından sonra ben istifa bekliyorum

Uğur Ö.
27.02.2011, 20:00
şenol hocayaa nasıl ulaşabılırmm yardımcı olabılırmısınızzzzzzzzzz
Meydandaki lambalardan dön ilk aralıktaki kırmızı ev

Erkin Ekşi
27.02.2011, 21:00
aynen devam senol hoca.
aldirdigin adamlari oynatmiyorsun bos kaleye atamayan umutu her mac ilk 11 de tutmaya devam et.
madem oynatmayacaksin niye aldiriyorsun?

alanzinho bir gol atti diye berbat oyununa ragmen ilk 11 de baslatiyorsun...sonra malup duruma dusunce kurtar beni yattara diye onu oyuna sokuyorsun? Basta aklin nerdeydi?

daha once takim galipkende soyledim simdide soyluyorum takim alarm veriyor. Senenin basindan beri ayni kadro ne inatci kafaymis arkadas bu? Insan biraz degisime gelisime acik olur.

artik yeter ya bos kaleye gol atamayan adamin forvette ne isi var illa ilk 11 de baslatacam diyorsan on liberoya falan koy bizde rahat edelim ya bu nedir?

izzet
27.02.2011, 21:00
Gecen hafta kazanmamiza ragmen seni elestirme gafletine (!) düsmüstüm.

Söylediklerimin arkasindayim, iyisin hossun hocam ama Takintilarindan vezgecemeyen bir Hocasin.

Ek olarak: Vardir Hocanin bir Bildigi :)

Uğur Ö.
27.02.2011, 21:02
Takım neden koşmuyor hocam...

Mustafa Cem Şeyhoğlu
27.02.2011, 21:04
Haftaya sol bekte umut un denenmesi taraftarıyım :D

bahadır2561
27.02.2011, 21:05
Transfer döneminde kaliteli defans, orta saha aldırmadınız bunu herkes görüyorken sizin görememeniz çok enteresani? Yıllardır bu kadar yaklaşmışken Umut denen koşucuyu forvete koyup 3 puan bekleyen dünyada ki tek takımız. . Şimdi siz yine konuşacaksınız kaba tabiriyle edebiyat parçalayacaksınız ama bunlar yitirdiğimiz avantajı bize getirmeyecek. .

Kahlenberg hamlesine bu kadar ihtiyaç varken Mehmet Çakır'ı alıp niye fantezi yaptık?

Mustafa Ayazoğlu
27.02.2011, 21:11
Yanlış transferler yaptı

DarthVader
27.02.2011, 21:12
Cale ye 95 dk dakika nasıl dayandım be hocam.

Vkgz
27.02.2011, 21:12
Umutla,Yumuyla yoluna devam et sen hocam. Bi bildiğin vardır elbet.

DarthVader
27.02.2011, 21:14
Cale ye 95 dk nasıl dayandın be hocam.

28TS61
27.02.2011, 21:17
9 puan önde basla. 1 puan geriye düs

Batuhan
27.02.2011, 21:20
Yaptığı değişiklikler yanlış, eğer transferleri kendi istediyse yanlış..

Tanju
27.02.2011, 21:24
Ah be hocam orta sahaya Ceyhundan daha gezgin bi Sezer müdahalesi yapmadın ya

Erkin Ekşi
27.02.2011, 21:34
yedek kulubesine transfere devam.
maksat kadroyu sisirmek...zaten ayni 11 i degistirmeyecegine yemin etmissin o zaman kulubeye niye transfer yapiyorsun?
14 oyuncu al kadroya cik sahaya.

bahadır2561
27.02.2011, 21:38
Ersun Yanal'a neden hep 14 kişiyle oynuyor diye eleştiriyorduk ki o zaman 14 adam vardı oynayacak. .

Şimdi 20 tane adam var oynayan yine 14 kişi

Murat'
27.02.2011, 21:39
Ceyhun hamlesi yanlış bir hamleydi bana göre, onun yerine daha çok mücadele eden Sezer'i oynatabilirdi.

000061
27.02.2011, 21:40
Beşiktaş maçından beri şöyleyim --> :N

unique
27.02.2011, 21:42
Devre arası transfer dönemini fiyaskoyla atlattı Şenol Hoca. Aldırdığı adamlar kulübeyi dolduruyor sadece. Diğer taraftan futbol kültürü olarak yarımız kadar bile olamayan takımlar Amrabat&Kujovic&Ziani CO, Wagner&Cenk Tosun CO VE Miller gibi takviyelerle puanları toplarken bizim transfer olayını Brozek kardeşler ile bitirmemiz tarihi bir hata, fiyasko ve utançtır. Bunların en büyük sorumlusu da Şenol Güneş'tir.

dimsag
27.02.2011, 21:45
hocamızı hep eleştiren birisi olarak bugün eleştiri yapmıcam engin, egemen, son olarak selçuk yok yedekler içindede oyunu çevirecek bir oyuncu yok eldeki malzeme bu ara transfer dönemini değerlendiremedik onun içinde yeterli eleştiri yapıldı, kenarda girecek iki oyuncu kalmıştı ikisinide sürdü sahaya belki brozek daha erken alınmalıydı neyse bir puana şükretmek lazım o bile hayal olacaktı

bahadır2561
Polonya pazarı didik didik edilip Brozekler alınmış bizde bunu yedik Brozekleri almak için gidip 1 yıl izlemeye gerek yok milleti kandırmayın. . .

Brozek dediğin adam Polonya milli takım forveti neyini izliyorsun 3-5 maç izle gel . .

Sonra da çıkıp Avrupanın her yerini izliyor arkadaşlar diyip gözümüzün içine bakarak kandırmayın. .

Enes Ünal Kaya
Mevcut Kadro İçin Birşey Diyemem Ama Transfer Neden Yapılmadı Doğru Düzgün ?

Ama Yanındayım Ben Her Zaman

Mert Oğuzlu61
27.02.2011, 21:47
devre arası millet canavar gibi topçular isteyip yönetimlerine aldırırken sen niye işe yaramaz adamlarla şişirdin kadroyu hocam ???

her zaman en iyisini iste demiştim, karabük maçını 3-0 aldık son dakkalarda, antep belediye ile kupada berabere kaldık transfer dönemi başladı söylediğim şey şu her zaman en iyisini iste ama korktuğum başıma geldi, bir emenike bir cleo bir jovanovic kısacası bizi coşturacak, takıma şampiyonluk yolunda gerçekten katkı verecek bir yıldız oyuncu beklerken sen gittsin işe yaramaz 3 adamı aldın getirdin 9p fenere 5p bursa ya fark atmış takımın kalitesini yükseltecekken seviyeyi yerlere düşürdün şimdi fenerlilerin laflarını yiyoruz bravo hocam bravo...

bu süreçte sen ve sadri başkan takımı batırdınız, anca bu kadar olur yani. ama hep destek tam destek, bu takımı sen şampiyon yapacaksın, bu takım sezon sonu ''7'' ye kavuşacak !!!

Fatih Özkan
27.02.2011, 21:48
Anlamıyorum Hocam!
Vallahi anlamıyorum!

Murat'
27.02.2011, 21:49
Bize bir Ambarat bir de Cenk Tosun transfer edilmiş olaydı şampiyonduk valla, hocam neden adam gibi transfer istemedin anlayamıyorum.9 puan fark atmıştık alsaydın ya en iyi adamlardan.

erolizmts
27.02.2011, 21:50
Selçuk ve Colman gibi takımın en önemli ve en kritik mevkisinde oynayan oyuncuların 1 tane bile doğru düzgün alternatiflerinin olmadığını nasıl göremedin hocam. Neyi kanıtlamaya çalıyorsunki? Al işte Ceyhun ve Sezer'e kaldı iş. Bjk-Trabzonspor kupa maçında hem kupayı çöpe attın hemde ligi altın tepsiyle veriyorsun.

Murat'
27.02.2011, 21:55
Hocanın yanlışları devre arasında başladı, bu takım takviye istiyorum diye bas bas bağırıyordu ama öyle etten püften adamlar değil, gerçekten kaliteli oyuncular, Cenk Tosun ve Ambarak gibi.Sonra ne yaptın hocam ben Fener maçını düşünüyorum deyip hazırlık maçlarında bile görev vermediğin adamları ilk 11'e koydun, bu da as oyuncuların üstünde gereksiz yere stres oluşturdu.

Efendioglu
27.02.2011, 21:55
Lütfen şu adamı eleştirip soğutmayın bizi Şenol Güneş'ten bugün gittiği zaman son 25 yıldaki oyuna geri döneriz.Bu sene olmadı seneye olur olmazsa sonraki sene ama bu 3 sezondan birinde olacağız.Bırakın taktiğini tekniğini konuşmayı çok biliyorsanız siz hoca olun.Vardır elbet bir bildiği bu kadar puan ilerdeydik kapandı fark fakat şuanda düşünülecek tek şey beşiktaş maçı GALİBİYETİ ondan sonra oturup hep beraber yas tutalım

unique
27.02.2011, 22:00
Lütfen şu adamı eleştirip soğutmayın bizi Şenol Güneş'ten bugün gittiği zaman son 25 yıldaki oyuna geri döneriz.Bu sene olmadı seneye olur olmazsa sonraki sene ama bu 3 sezondan birinde olacağız.Bırakın taktiğini tekniğini konuşmayı çok biliyorsanız siz hoca olun.Vardır elbet bir bildiği bu kadar puan ilerdeydik kapandı fark fakat şuanda düşünülecek tek şey beşiktaş maçı GALİBİYETİ ondan sonra oturup hep beraber yas tutalım

Hala vardır bir bildiği diyorsun, çok komik. Yahu 9 puan gerimizdeki takım seni yakalamış hala ezbere papağan gibi vardır bildiği. Şenol Hoca karakter olarak, oyuncuyla diyalog olarak sadece Türkiyenin değil dünyanın sayılı insanlarındandır ama şu an durum buraya gelmişken Hocanın bazı hataları da yok diyemeyiz, onları da eleştirmek en doğal hakkımız çünkü burası düşüncelerin tartışıldığı bir forum.

Fatih
27.02.2011, 22:01
Fb-Kayserispor maçını iyi analize edememişsin Hocam yoksa çok rahat bir galibiyet alabilirdik.

dimsag
27.02.2011, 22:04
@Murat Dinç Sonra ne yaptın hocam ben Fener maçını düşünüyorum deyip hazırlık maçlarında bile görev vermediğin adamları ilk 11'e koydun, bu da as oyuncuların üstünde gereksiz yere stres oluşturdu.renkdaş çok iyi yorumlamışsın gerçekten katılıyorum

Efendioglu
27.02.2011, 22:06
Hala vardır bir bildiği diyorsun, çok komik. Yahu 9 puan gerimizdeki takım seni yakalamış hala ezbere papağan gibi vardır bildiği. Şenol Hoca karakter olarak, oyuncuyla diyalog olarak sadece Türkiyenin değil dünyanın sayılı insanlarındandır ama şu an durum buraya gelmişken Hocanın bazı hataları da yok diyemeyiz, onları da eleştirmek en doğal hakkımız çünkü burası düşüncelerin tartışıldığı bir forum.

Kardeşim eleştirmeyin demiyorum-diyemem haddime değil.Ama çok acımasız eleştirenler var değerini bilmemiz gerek o bize sunulmuş bir şans.

Gürkan
27.02.2011, 22:25
‎''Sadece sahada kazanmak için oynuyoruz başka bir şeyle işimiz yok'' Şenol Güneş

Hocam desene zaten istesekte saha dışında bir şey yapamayız diye.

erolizmts
27.02.2011, 22:34
"Kaleciliği 20 yıl yaptım. 24 senedir de antrenörlük görevi yapıyorum. Ama hala oyunu okuyamıyorum."

Şenol Güneş, 5 Oca 2011. TSYD seminerinde söylediği cümle. Daha doğrusu itiraf diyelim.

Sefa
27.02.2011, 22:35
Net bir forvet ve Kahlenberg transferi konusu en büyük hata.. Ve bu büyük hata belki de Şampiyonluğu kaçıracak neymiş takım buraya bunlarla gelmiş e bunlarla geldi de eksikler gözükmedi mi ?

96-05-11- ???

macuka
27.02.2011, 22:50
Senol Hoca degisikliklerde bence hata yapmadi, cunku takimda ki generaller Jaja, alanzinyo, burak,Yattara geriye yardim etmiyor... Serkan bile abandone oldu garibim... Kayseriye verilen puan cok anormal bir puan degil... Haftaya Besiktas macida ayni sekilde gececek ve bu sefer kazanacagimizi dusunuyorum...

Kapıcıoğlu 61
27.02.2011, 22:51
Bugün yapabilceği çok da bir şey yokdu, ama devre arasında yapılabilcek kaliteli nokta transferlerle 2. yarı başlamadan bu ligi bitirebilirdik.

Sefa
27.02.2011, 22:55
Takımda büyük bir fiziksel düşüş var. Oyuncular tel tel dökülüyor. İnşallah sezon sonuna hazırlıyorsundur Hocam takımı yoksa halimiz duman. Fenerbahçe'nin devre arası yaptığı yüklemeyi ilerleyen haftalarda yapmayı düşünüyorsunuzdur umarım eğer bunu düşünmüyor iseniz düşünün takımın bu yüklemeyi kaldıracak durumu yoksa vah bizim halimize..

Mustafa ÖZDEMİR
27.02.2011, 22:56
caleyi neden hala oynatıyor...

mda61
27.02.2011, 23:01
Hocam seni seviyoruz,İNANIYORUZ!

crazyman_61
27.02.2011, 23:05
cale haftaya ilk 11 de oynarsa bu takımdan şampiyonluk beklemiyorum

Ozan Yazıcı
27.02.2011, 23:28
Ah be hocam.
Seni çok seviyorum ama olmadı mı olmuyor işte. Bir yere kadar getiriyorsun ama nefesin yetmiyor bir türlü. Çok mu zordu devre arasında gerekli transfer paketini tamamlayıp 2. yarı kulübede arkana yaslanıp keyifle maç seyretmek.. Hani 2 aya kalmaz işi bitirecektin, daha 1,5 ay oldu bizim işimizi bitirdiler. Çok küskünüm sana çok..

bordo61
27.02.2011, 23:32
Takıma birşeyler oluyor.

Stattan çıktığımda çok yorgundum fiziksel olarak bitmiştim , ama hiçbir futbolcunun benim kadar yorulduğunu görmedim.

Bir umursamazlık var hocam

blackrain61
28.02.2011, 00:28
Tarih tekerrürden ibaretmis, yeniden ögrendim, her zaman ki gibi... Tesekkürler.
Ama hic hayal kirikligi yasamiyorum nedense... Cünkü artik hayalperest degilim. Beni hic yaniltmiyorlar. Keske yanilsam ne olur, 27 senede bir olsa.
Ama Persembe gelisi carsambadan belli oluyor. Her sene ayni hatalari yapilmakta israr ediliyor.

berkoao
28.02.2011, 00:49
şenol hocanın ağzından çıkan her kelime çok önemli.her kelimesi ayrı bi mana taşıyor.ayrı ayrı irdelendiğinde eleştirmiyoruz diyor ama en kral eleştiriyide yapıyor inceden inceye..hocamızı seviyoruz ve güveniyoruz

Harun-61
28.02.2011, 00:54
Final Maclari ve Senol Hoca....

erolizmts
28.02.2011, 00:59
Devre arası kampının gereksizce çok erkene alınması. Ligin ilk yarısında, kapasitelerinin üzerinde performans gösteren oyunculara gerektiği kadar tatil izni verilmemesi. Bu sorunun devamında, kampa zamanında katılan oyuncuların belkide -biz enayimiyiz!- tarzı düşüncelere itilmesi. Veya bu başarı sonucunda ödül olarak, en azından diğer takımların futbolcuları kadar izni haketmelerine rağmen bu ödülün verilmemesi. Ki bence bunu sonuna kadar haketmişlerdi.

Çamura yatmaktan başka çaresi kalmayan Fenerbahçe'nin tuzağına bu kadar kolay düşülmesi ve psikolojik savaşı dahada abartarak devam ettirmek isteği. Hemde bütün bu tartışmaları futbolcularında okuyor, izliyor ve onlarında psikolojik olarak bu durumdan etkileniyor olabileceği gerçeğine rağmen. Ne gerek vardı gereksiz atışmalara?

Devamında Beşiktaş kupa maçına tamamen yedeklerle çıkmak. Bu hamle kimilerine göre "as oyuncuları yormamak için" alınan bir karar gibi görünsede, bildiğin takımın inancını dahada zayıflatan bir hamle olmuştur. Sırf Fenerbahçe maçı için kupayı bile çöpe atıyorsan ligi orada bırakmışsın demektir. Eminimki klasik onbirle çıkan Trabzonspor Bjk'den en azından 1 puan alabilir, o kadar ezik futbol oynamaz ve kupada da yoluna devam ederdi. Fenerbahçe maçına olan bu yoğunlaşma anlaşılan futbolcularda ters tepti. Sahada ne yaptığını bilmeyen, tamamen kafa olarak bitmiş bir takım vardı sahada.

Ligin ilk yarısında, rakiplerine sıkı pres uygulatan ve bunun ekmeğini bol bol yediğimiz futbol anlayışını, ligin ikinci yarısından itibaren bir kenara atılması. Bugün 1 dakikalık pres bile bize 1 gol buldurmasına rağmen, maçın genelinde bu oyun anlayışının olmaması.

Ligin ikinci yarısında daha sert futbol, daha bozuk zeminler, daha sıkı mücadeleler olacağı ortadayken, en önemli mevkilere transfer yaptırmaması. Gereksizce birşeyleri kanıtlama zorunluluğunda olması ve malesef kanıtlamaya çalıştığı şeyin Ceyhun ve Sezer gibi yetersiz oyuncuları, en önemli mevki adamlarının alternatifleri olarak düşünüyor olaması. Kampta en önemli savunmacısı sakatlanmasına rağmen, aynı kalitede savunmacı aldırmaması. Ve bütün bunların sonucunda, elimizdeki şampiyonluk kupasına Fenerbahçe'nin de el atması.

Velhasılı kelam, ilk yarıda başarının mimarıdır. Aynı şekilde ligin ikinci yarısında, şu ana kadar olan başarısızlığında mimarı Şenol hocadır.

TUNCAY HİÇYILMAZ
28.02.2011, 01:02
Hocam yanlış giden birşeyler var.. Artık çözüm zamanı gelmedi mi ?

61_Serhat_61
28.02.2011, 03:47
Hocam sana karsi cok büyük saygim var... Sana karsi bi saygisizlik etmek istemem...
Sen isini bilirsin tabiki... Bizlerin ne haddine sana karismaya...
Ama...
YETER....
Umutta bu israrini Bukartaki gibi anlamis degilim...
Artik YETER...
Pawel gibi bir oyuncun varken Umutta kalman beni bunaltiyor...
Burak desen o gol haricinde SIFIR... Hic Sahada Yoktu...
Ve artik Sampiyonlugu UNUT... Bu takimi samipiyon yapamazsin sen bu saatten sonra...
Bitti... Finito... Game Over...
Fenerbahce daha birakmaz... 9 puani kapatana kadar Azize Ablamiz hakemlere yüklendi ve sonucunu aldi...
ve artik puani kapattiktan sonra hekemlere döndü ve dediki "ARTIK BIZE BIRAKIN SIZ ISINIZE BAKIN"
daha yok hocam... bitti...
sampiyonluk hayal oldu....
yinede emeklerin icin cok tesekkürler...
seneye artik...
"seneye" diye diye dilimiz alisti ;)
anlayana...

Tatar Kemal
28.02.2011, 09:28
Şenol Güneş'e laf yok... şampiyon olsak da olmasak da yola Şenol Güneş'le devam etmeliyiz. kayseripspor gibi ligin en iyi takımlarından birine karşı egemen-selçuk ve engin gibi üç önemli asından mahrum çıkan bir takım için 3-3'lük beraberlik hiç de yabana atılacak bir sonuç değil. eğer fener alex, lugano ve niang gibi üç asından mahrum bir şekilde bu kayserispor'un karşısına çıksaydı kadıköyde tarihi bir fark yerlerdi.

ağasarlı emre
28.02.2011, 09:40
dün maçı izlerken bi adam arkamdasn hocamıza öyle laflar dediki ulan dedim bize iyi oluyo. arkadaş bi insan düşünün.. orta kalitede bir takımı şampiyonluğa oynatan.. camianın en kötü zamanında görev alan.. milli takımı dünya üçüncüsü yapan.. 96da 82 puan alıp sanssız bir şekilde şampiyonluğukaybeden.. daha ne yapsın.. hataları yokmu elbette var.. ama mayısın 22sini bekleyin..

delikoyun
28.02.2011, 09:45
bence sorun orta alanda ki boşluk şenol güneş burak yılmaz ve umut bulut sevdası yüzünden orta alanı 3 kişiyle götürüyor kimse bana burak yılmaz sağ kanat oynuyor demesin solucandan yılan olmaz umut bulut fenerbahçeli eski futbolcular ve köşe yazarları tarafından göklere çıkarılıyor trabzon satıyor sene sonu alsınlar 3 milyon euroya satıyoruz yemin ederim yalan yazıyorlar 5oobin verip almazlartrabzonu iki şey yok ediyor biri şenolun burak yılmaz inadı diğeri fener li yazarların umutla ilgili yazdıkları süper santrafor aldatmacası orta alan düştü hayırlı olsun kalabalık orta alanımız çöktü helal olsun bırakın calenin adam kaçırmasını bırakın brozekleri gerek yok emin olun bizde 11 de ilerde oyanayacak iki yetenekli var jaja yattara arkasına koy pres yapan 5 kişi gör bakalım neler oluyor bu kafayla zor şenol güneşten istifa bekliyorum

delikoyun
28.02.2011, 09:49
sene sonu acilen şota trabzona gelmeli yeni teknikdirektörümüz şota hayırlı olsun
ben manisda maçından önce bu sitede 20 kere kayseri bjk maçlarından sonra şampiyonluk olayı sona ereceke dedim site bana ceza verdi defalarca yazdım sitede bana sen boş konuşuyosun dendi geldik ben haklı çıktım keşke yanılsaydım haftaya bjk yada yenileceğiz emin olun burak jaja umut inadı bırakmaz merak etmeyin şenol güneşte ki her maça aynı kadro ile çıkma zihniyeti ancak istifa edince biter istifa bekliyorum

Ali İhsan
28.02.2011, 09:55
Oyuna gelmeyin dedi, geldik, hala daha geliyoruz, Allah aşkına fener yetersiz hocasına destek oldu adamlar hatalarından döndüler, Alex'i silmeye uğraşan Aykut Alex'e sarılıp kral oldu, biz ise bariz hakem hatalarıyla, medya gazıyla ve taraftarlarının bütünleşmesiyle 7 maçtır ite kaka giden feneri görmezden gelip en büyük değerimizi Şenol hocamızı ayaklar altına alıyoruz.

Hocam sen takımın defansında ve ortasahasında en önemli isimleri yokken bile bize güzel futbol, sahaya karakter koyuyorsun ya o bana yetiyor. Senin arkandayım her zaman, ta ki hiçbir zaman kendi anlayış seviyene çıkamayacak futbol dünyasından boğazın düğümlenip emekli olana kadar.

Tyler Durden
28.02.2011, 12:22
Senol hoca'nin en buyuk eksikligi sakatlik ve cezali durumu olmadigi surece rotasyona gitmemesi.Her zaman ayni kadroyla oynuyor ve belli bir sure sonra rakipler bunu cozuyor veya oyuncu bitiyor.Bosuna hafta ici antrenman yaptirmasin, nasilsa son maclarda ne bir duran top organizasyonu nede degisik bir seyler goruyoruz.Surekli ayni adamlar oynadigi surece hafta ici yorulmasinlar..
Bir de transfer olaylarindan pek anladigi soylenemez.6 hafta gecmis yeni alinan adamlarin toplam oynadiklari sure 45 dk civari.Kaybedilen 9 puan var ortada..
Ben artik ne hocaya ne de takima inaniyorum..
96'nin tekrarini yasayacagiz gibi.
Simdi herkes deste cikalim diyecek ama ben sıkıldım artik arkadas.İnsan her zaman ayni hatalari yapar mi..Yine sampiyon olamayacagiz ve yine bu takimi zirveye oynatanda Senol Gunes'di denecek.Zugurt tesellesine devam anasini satayim.
1996,2005 ve kore macerasi..Hepsinin ortak noktasi sonunu bi turlu getirememesiydi..Yine aynisi olacak gibi..Allah bu taraftara sabir versin.

OZDEN61
28.02.2011, 12:38
yine yerel muhalefet iş başında, yeni hoca tavsiyeleri başladı. bu takımda27 senedir çok değişti sadece taraftar zihniyeti değişmedi. şampiyon olamamamızın en büyük sebebi kendi içimizde. avni aker hariç bize her yer trabzon... her zaman , hep destek tam destek....

pazarkapılı
28.02.2011, 13:08
ne takım gol yiyince susan taraftara,ne rant pesinde kosan pek sayın idarecilere,ne teknik taktik bilgisi üst düzey yerel basına ne baskanına ne milyon dolarları cukkalayıp sonra eksik oynayan futbolcularına....gol yedigimizde berabnere kaldıgımızda bir tek hocamıza üzülüyorum....geçmişiyle son zamanlardaki efendiliği ile o bu postmodern futbolun biraz üzerinde....

Turgay Atalay
28.02.2011, 13:44
-Antalya Kampında ne yaptınız? Tatil mi, çalışma mı, antrenman mı ne?
-Fener aşırı yükleme yaptı deniyor, siz ne yaptınız?
-Sizden geç başladı fener antrenmanlara, herhangi bir üstünlük kurabildiniz mi erken başlayarak?
-Kötü Fener! ikinci yarının en kritik altı haftasını eze eze geçti, senin takımın ne yaptı?
-Çıkıp Anguta laf yetiştirdin, ne kazandın? Bize oyuna gelmeyin dedin, oyuna gelen kim aslında?

pazarkapılı
28.02.2011, 13:47
turgut atalay kardesimizi cok kızdırmıs sayın hocamız....önemli sorular....

hami08
28.02.2011, 14:25
"Kaleciliği 20 yıl yaptım. 24 senedir de antrenörlük görevi yapıyorum. Ama hala oyunu okuyamıyorum."

Şenol Güneş, 5 Oca 2011. TSYD seminerinde söylediği cümle. Daha doğrusu itiraf diyelim.

Bende izledim o semineri ben böyle bişey duymadım bu kadar uzun zamandır futbolun içinde olan,dünya kupası üçüncülüğü apoleti olan,dünyada yılın en iyi teknik direktörü seçilmiş şenol hocamız çıkıp böyle bişey söyledi.Bırakın allah aşkına ya.Bunu şenol hoca değil de daha çok sen söyledin gibime geldi.O seminer dandik öylesine bi seminer değildi çok sayıda basın mensubu ve kamera vardı rica etsem hocamızın o söylediğin sözlerinin olduğu bölümle ilgili bi video paylaşır mısın ?

İskender66
28.02.2011, 18:57
Akbabalar sarsa da her tarafı seni çok seviyoruz ve sonuna kadar yanındayız hocam. Şampiyon olsak da olmasak da her zaman destekçiniz..

Ali Tunahan Güllü
28.02.2011, 20:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6629-9Y6K8U9W.jpg

bestedeniz
28.02.2011, 20:44
Şenol Hoca mızı başarıları için nasıl tebrik ediyorsak son haftalardaki formsuzluğu nedeniylede eleştirmeliyiz. evet teknik direktörlerde formsuz olur. Bu maçta Cale nin önünde piotr brozek oynamalıydı. Burak ilerde tek forvet Umut daha çok Serkan ın önünde olmalıydı Sezer veya barış varken Ceyhun da ısrar neden. ağırlığıyla takımın dengesini bozuyor.

ozcilingir
28.02.2011, 20:58
Şenol hoca talebesi ŞOTA'ayı yenemedi, boynuz kulağa geçtimi diyelim. Yoksa kulak boynuzumu geçti diyelim. ŞOTA takımını maça hazırlamış , bizim hoca ve yardımcıları maçöncesi takımının ortadaki en önemli silahı olan futbolcusunun ( ton balığı ziyafeti çekip ardından çikolata yiyip zehirlenmiş) zehirlenmesini önleyememiş. Maç esnasındada maçı kazanmak için gol yenilmemesi gerektiğini anlatamamış, kendi sahanda rakipten 3 gol yiyorsun, yarıştığın rakibin 6 maçta 3 gol yiyor ve puan kaybetmiyor .ŞOTA işini yaptı, ŞENOL 'da işini yapsın. Yarın başka bir TRABZONSPOR da futbol oynamış ve talebesi ile oynayacak. Dersini iyi çalışssın talebeleri derslerini iyi çalışıyor. Artık demeçlerine ara versinde sahaya baksın.

Steril61
28.02.2011, 22:06
Son üç lig maçında 6 gol yedik. Şenol hocanın defans bölgesine müdehale etmesi gerekiyor. Bu gollerin yenmesinde orta alan oyuncularımızın defansa yardımcı olmamasının da etkisi var. Lakin ne olursa olsun defans bloğumuzun rakibe bu kadar pozisyon vermemesi lazımdı. Serkan fizik olarak iyi değil Mustafa Yumlu bu bölgeye çekilip defansın göbeğinde Giray-Glowacki ikilisi oynatılabilir. Bir de yukarıda arkadaşımızın zikrettiği gibi Cale'nin önünde Piotr Brozek'e şans verilmesi lazım artık. Her ne yapılacaksa bir an evvel yapılmalı ve bjk maçına özellikle defansif açıdan hazır olmalıyız. bjk den gol yemdikten sonra en az bir-iki tane gol atarız. Mesele gol yememek.

macuka
28.02.2011, 22:11
Bakalim Senol hoca Trabzonda 2 inci senesini doldurduktan sonra kalabilecek mi?
Senol Hoca yi gonderelim sesleri ne zaman cikacak bakalim?
Tarih tekerrur ise bu taraftar akillanmaz ve 2 hafta icinde (yenilirsek), Senol Hoca yi yollayalim nidalari baslar...

Mehmet SELEN
28.02.2011, 22:15
Arkadaşlar Hoca formsuz falan değil.Trabzonspor zenit saat gibi tıkırçalışıyordu.Egemenin defansta olmaması her şeyi altüst etti Kaptan döndüğüzaman Fenere 5 puan fark atarak şampiyonluğa ulaşacağız.

Emre EFENDİOGLU
28.02.2011, 22:35
Elinizde defansınızın kilit adamı, orta alanınızın kilit adamı, kanatlarınızın kilit adamı yokken Kayseriye 3 gol atmak, üstelik bunu AVNİ AKERDE yapmak kolay bir iş değil.
Şenol hocanın tek suçu varsa o da Aykutu kaale alıp konuşmalar yapmasıdır bana göre, bence konuşmayı sezon sonuna kadar bırakmalı ve takım ile yatıp kalkmalı.

futbalski60
28.02.2011, 23:42
Sakat oyuncuları olan takımın Hocası Kayserispor gibi güçlü bir ekibe karşı 4 forvetle sahaya çıkarsa eleştirilir son haftalarda Şenol Hoca formsuzluğun kitabını yazıyor umarım tez zamanda düzeltir kendisini.

İlker ToSun
01.03.2011, 01:51
20. haftalara geldiğimizde bu formda olacağımızın garantisi yok ve biz bu birkaç hafta yüzünden oyuncuya dayalı sistemin esiri olursak işler tersine dönmeye başladığı anda normalden daha büyük darbe yeriz.

28/11/2010 tarihinde Engin olayından yola çıkarak "oyuncuya dayalı düzen"den bahsetmeye başlamıştım.

Bu haftalara dair tehlikeler daha o zamanlardan adeta bas bas bağırıyordu ama sonuçlar iyi olduğu için sümen altı ediliyordu.

Şenol hocayla bu takımda şöyle bir moda başladı. Bazı oyuncular şunu çok iyi biliyorlar ki ne kadar kötü oynarlarsa oynasın bu takımın değişilmez ilk 11 oyuncusu onlardır (örneğin Cale, örneğin Umut). İşte bu oyuncuya dayalı düzenin çok net bir yansımasıdır.

Çünkü Şenol hoca ezelden beri değişimden korkan, yaratıcılıktan uzak, kendisi hiçbir şey üretmeyen sadece eline sunulanla bir şeyler yapmaya çalışan bir teknik adam modelidir.

Şampiyonluktan gün geçtikçe uzaklaşan halimize ve bu düştüğümüz trende hiç şaşırmıyorum çünkü bunu görüyor bunu söylüyordum.

Kariyerinde (58 yaşında) 1 tane bile lig şampiyonluğu yaşamamış bir isme şampiyonluk yolunda sorgusuz sualsiz teslimiyetin sonu başarısızlıktır.

Hala daha ümit var hala daha şans var ama Şenol hoca ile olacak iş değil. Yarın sabahtan itibaren kendisini yenilerse Şenol hoca ile de bu iş olur ama yılların Şenol hocasıyla bu iş olmaz.

Şampiyonluk saha içi saha dışı komple bir çalışmanın bir idarenin sonucudur ancak ne yazık ki Şenol hoca bu idare kabiliyetinden ve stres yönetiminden pek nasiplenmemiş bir insan.

Şenol hoca kriz çözen biri değildir. Şenol hoca bir kriz varsa krizi yok sayar, kendisi de bunu krizi çözmek sanır ve bizleri de buna inandırmaya çalışır (çoğumuz da inanırız).

pardon

Şenol hoca yapıyorsa vardır bir bildiği ...

İlker ToSun
01.03.2011, 02:08
Şenol hoca talebesi ŞOTA'ayı yenemedi, boynuz kulağa geçtimi diyelim. Yoksa kulak boynuzumu geçti diyelim. ŞOTA takımını maça hazırlamış , bizim hoca ve yardımcıları maçöncesi takımının ortadaki en önemli silahı olan futbolcusunun ( ton balığı ziyafeti çekip ardından çikolata yiyip zehirlenmiş) zehirlenmesini önleyememiş. Maç esnasındada maçı kazanmak için gol yenilmemesi gerektiğini anlatamamış, kendi sahanda rakipten 3 gol yiyorsun, yarıştığın rakibin 6 maçta 3 gol yiyor ve puan kaybetmiyor .ŞOTA işini yaptı, ŞENOL 'da işini yapsın. Yarın başka bir TRABZONSPOR da futbol oynamış ve talebesi ile oynayacak. Dersini iyi çalışssın talebeleri derslerini iyi çalışıyor. Artık demeçlerine ara versinde sahaya baksın.

En basitinden Şota'nın devre arası karnesi ?

Amrabat - Ziani

Şenol hocanın devre arası karnesi ?

Trabzonspor'un parasını keyfi olarak çöpe atmak. Bu yaptığının başka hiçbir açıklaması yok. Bu kanıya varmamın sebebi aldığı oyuncular mı ? Hayır. Kendi aldığı oyunculara verdiği şans.

pardon

Şenol hoca yapıyorsa vardır bir bildiği ...

Paksoy
01.03.2011, 02:34
Şenol hocamın Şanssızlığı son maçlarda golden sonra oyuna müdahale yapma fırsatı kalmıyor.

slmn
01.03.2011, 02:38
Biz Trabzonspor'un efsane isminin her daim arkasındayız.Siz ne ayaksınız Allah bilir.

İlker ToSun
01.03.2011, 02:48
biz arkasında olanlardan değiliz yanında olanlardanız

kötü zamanında arkasından tekme atmanın peşinde değil, yanında ona yanıldığı noktalarda doğruyu göstermek için varız

slmn
01.03.2011, 02:49
Allah razı olsun sende olmasan.

is_mail61
01.03.2011, 02:58
bu başlığı kapatın çünkü ŞENOL GÜNEŞ tartışılabilicek birisi değil

Tolga
01.03.2011, 03:06
İki maç mağlubiyette ben demiştim demek için çok boş konuşmalar bence.Tamam ikinci yarı ilk yarının üstüne hiçbirşey koymadık.Tamam sistemde hiçbirşey ilerlemedik onada eyvallah.Ama bu yaptıkların mantıklı eleştiri değil konuşmak için eleştiri olmuş. Şenol Hocam bilir bilir diyorsun. Sen hiç takip etmiyorsun.Çoğu röportajında kendisi bunu vurguluyor."Kişiler geçicidir kurumlar kalıcıdır.Onun için Şenol Güneş başarılı diye eksiklerimizi gidermememizi istemeyin" tarzında çok söylemleri var Hoca'nın.

Geçen sene kendisiyle hiçbir alakası olmayan bir takımı planlarını iptal ederek eline almıştır.Yani bu takım için sıradan bir insan değildir.Geçen sene gelir gelmez başarılar kazandı.

Sezona müthiş bir futbolla başladı.Hemen hemen çoğu maçta yandaş medyanın lanse ettikleri gibi şunun la bununla değil şuna rağmen buna rağmen kazandıran futbol oynattı.

Tek hatası ikinci yarı kötü bir başlangıç yapması.Kaybedilmiş tek şey avantaj.Bu sezon olmazsa önümüzdeki sezon oda olmazsa bir sonraki sezon garanti olacak bir şampiyonluk var.Çünkü bu kadro onun kadrosu değil ve buna rağmen senin onu eleştirmeye çalışacağın kadar futbol oynatıyor.

Ama şimdi sen sırf konuşmak için eleştiriyorsun onu.Ben bu sezon olmasa bile sırf sempati vs olduğundan değil bu takıma inandığım için onu destekliyorum.

sethfilo
01.03.2011, 09:32
bu başlığı kapatın çünkü ŞENOL GÜNEŞ tartışılabilicek birisi değil
Biraz fazla çocukça cümle olmuş bu ülkede başta ATATÜRK olmak üzere tartışılırken Ş.Güneş tartışılacak biri değildir demek saçmadır.
Kaldıki Ş.Güneşin Trabzonluluğu, Trabzonsporluluğu, kaleciliği ve adamlığı tartışılsa bir çok kişi gibi bende karşı çıkarım tabiki tartışılabilir ancak nankörlüktür derim ancak T.Direktörlüğü her zaman tartışmaya açıktır çünkü birisi çıkıp hocam bu kaçıncı eline geçen fırsat diye sorsa açıklamasında bunun attığı taş hakemin verdiği ofsayt yada birilerinin verdiği demeçlermi diyecek yapmayın! Önce kendimizdeki hatayı görmeliyizki kapalı gözlükle dolaşmış olmayalım çünkü hepimizin ortak paydası Trabzonspor...

Ali İhsan
01.03.2011, 10:39
Herkesin fikrine saygım vardır ama değerlere saygısızlığa tahammülüm yoktur.

Şenol hoca aşağılanmayı hakedecek ne yaptı soruyorum size?

Son üç hocalık dönemini de hatırlıyorum, hepsinde şampiyonluğa oynattı takımı, gelir gelmez hep havayı değiştirdi.

Evet şampiyon olamadı hiç, hatta Kore'de de yüzüp kuyruğuna gelip yine olamadı ama hep bir ölüyü diriltme potansiyeli var hocada, hiç bir zaman sıradan bir takım olmadık onunla her zaman saygı duyulan korkulan olduk bu bana yeter.

Bunları da yapmayabilirdi, sonuçta o Trabzonspor efsanesinin baş kahramanlarından biriydi ama o yapıyor, yapmaya uğraşıyor.

Dışardan birine Trabzonspor denince aklına kim gelir diye sorulsa ilk cevap verilecek, tüm spor camiasının saygı duyduğu ve benim de gurur duyduğum bir isim.

Arkasında, yanında, tepesinde neresinde durursanız durun saygı göstermeyi bilin lütfen...

ilhan
01.03.2011, 10:48
Ortada puan kazanılırken hocanın gerekli övgüyü aldığı gibi, ortada puan kayıpları varken hocanın gerekli eleştiriyi alması kadar doğal bir olay yok. Zaten her fırsatta kendisi söylüyor. Eleştirilmeliyiz, eleştiriye açık olmalıyız. Ama 'yıkıcı değil', 'yapıcı eleştiriler'. Bu bağlamda hocanın saha kenarından maça müdehale etmekte geç kalması, erken davranması, kadro varyasyonları, oyuncu seçimleri ve olağan puan kayıpları neticesinde eleştiri alması gayet normal.

Fener 3-4 maç sendeledi taraftarı Aykut Kocaman'a sövdü. Şimdi imparator ilan edecekler. Saha sonuçlarına endeksli olarak futbolcu, hoca asıp kesmek doğru değil. Elbette eleştireceğiz. Nasıl ki Yattara son dakikada pası atmadığı için eleştiriliyorsa, Umut 1 metreden topu kaleye iteleyemediği için eleştiriliyorsa, Cale sol tarafta vasatı aşamadığı için eleştiriliyorsa, Selçuk duran toplarda etkisiz diye eleştiriliyorsa, Onur yan toplarda zayıf diye eleştiriliyorsa, hoca da eleştirilir. Ama eleştiri yapıyorum diye yıkıp geçmekle olmaz bu işler. Özellikle böyle önemli haftalarda hiç olmaz.

delikoyun
01.03.2011, 12:56
şenol güneşi savunmayın mahcup olacaksınız korku filmi yeni başlıyor daha çok yenilecek bu takım

hami08
01.03.2011, 14:52
şenol güneşi savunmayın mahcup olacaksınız korku filmi yeni başlıyor daha çok yenilecek bu takım

Sizin düşünce tarzınızdaki insanlar yüzünden 96 yılında şenol hocamıza maç sonu tesislere giden bir grup kendini trabzonspor taraftarı zanneden insanlar tarafından küfürler,tehditler edildi ve şenol hocamız görevi bıraktı.Bence o gün ne olursa olsun hocamıza sahip çıkılsa ve o zamandan sonra geçen 15 yıllık süre zarfında hocamız takımızın başında kalsaydı bu kadar uzun bi süre şampiyonluk hasreti çekmezdik.Biz uslanmayız,biz akıllanmayız kaç yıl önce yaptığımız hataları yine yapmaya başlıyoruz.Ben bu forumda ''şenol güneş''başlığında öyle şeyler gördüm ki takımımız allah korusun iki hafta daha kötü gitse ''şenol güneş istifa''sesleri çıkıcaktır ben buna eminim artık.Tabiki şenol hocamızda herkes gibi eleştirilir ama bu eleşitiriler neden hakaret düzeyine veya ''sen bu işten anlamıyorsun be hoca''düzeyine getiliriyor ki ?Bu takım buraya zembille mi indi.Sene başında ''ligin 23.haftasında 51 puanda olucaksınız ve şampiyonluğun en büyük adaylarında biri olucaksınız ister misiniz ? '' deseler kaçımız hayır derdik bu teklife? Eyvallah bu takım 9 puan öndeyken farkın kapanmasında hatta liderliği kaptırmamızda da herkesin olduğu kadar şenol hocamızın da suçu vardır ama bu size onun hocalığını sorgulama hakkını verir mi(bunu direk size yazmıyorum genel olarak söylüyorum)Ankaragücü maçında girdiğimiz net 5-6 gol pozisyondan birini,antalya maçında girdiğimiz pozisyonlardan birini gol yapsak şimdi şenol hocamız ne olucaktı ? Tabiki kral.Geçen sene türkiye kupası zaferimizden sonra gazeteci mehmet demirkol şunu yazmıştı yazısında ''iki takımın teknik direktörlerine baktığımda bi tarafta sıradan bir teknik direkör,bir taraftan da dünya kupası üçüncülüğü kazanmış bir teknik direktör görüyorum''demişti.Hatta yanlışlık olmasın tam hatırlamıyorum ya mehmet demirkolun bu yazısının devamında ya da başka bir yazardı ''daum şenol güneşin yanında staj yapsın''bile denmişti.Ne kadar gurur verici bişey o yazıyı okuğumda şenol hocamızla o kadar gurur duymuştum ki.(Ki hala da ne olursa olsun gurur duyuyorum ve şenol hocamızın bizim efsanemiz olduğu içinde binlerce kez dua ediyorum allaha)Kızdığımız yeri geldiğinde sövdüğümüz ve günahımız kadar sevmediğimiz ist takımı taraftarı olan insanlar bile şenol hocamızın türk futbolu ve bizim adımıza ne kadar değerli bi insan olduğunu söylediği halde bile en küçük bi hatasında onu yerden yere vurmak ve ona hakaretler ve ağza alınmıycak küfürler etmek de bizim ayıbımızdır...

Saygılarımla.

mustebaTS
01.03.2011, 16:14
şampiyonluk tek yoldan geciyor.. atak futbol değil gol avantajınızı sağladıkdan sonra her maçdan arkaya cekilip kontraya oynamakdan gecer.. gerceği göremeyen bizleriz. fenerbahçe kendi sahasın kasımpaşa maçında bile ikindi golü buldukdan sonra şutu yok kaleye.. ve kendi sahasından üç kez gemiş rakip sahaya.. güzel furbol değil kazanmak zihniyeti .. bu takımlar böle şampiyon olunuyor dersi veriyor bize.. kayseri maçında ilk golden sonra ikinci golden sonra koruyamadık neden mi savunma yapmak ayıp sanki savunma yapıp sahamızda beklemiyoruz.. sivas maçıda böleydi.. hep ileri olmaz az da geri vites yapmak lazım.. izleyin feneri.. şenol hocanın uyanması lazım..

Külünkoğlu
01.03.2011, 16:46
Hocam ilk defa eleştiriyorum sizi.
Anlatmak istediğinizi çok iyi anlıyorum ama lütfen hocam, "gücüm yok" diye bir kelime asla kullanmayın.
Lütfen.

Emre EFENDİOGLU
01.03.2011, 18:42
Herkesin fikrine saygım vardır ama değerlere saygısızlığa tahammülüm yoktur.

Şenol hoca aşağılanmayı hakedecek ne yaptı soruyorum size?

Son üç hocalık dönemini de hatırlıyorum, hepsinde şampiyonluğa oynattı takımı, gelir gelmez hep havayı değiştirdi.

Evet şampiyon olamadı hiç, hatta Kore'de de yüzüp kuyruğuna gelip yine olamadı ama hep bir ölüyü diriltme potansiyeli var hocada, hiç bir zaman sıradan bir takım olmadık onunla her zaman saygı duyulan korkulan olduk bu bana yeter.

Bunları da yapmayabilirdi, sonuçta o Trabzonspor efsanesinin baş kahramanlarından biriydi ama o yapıyor, yapmaya uğraşıyor.

Dışardan birine Trabzonspor denince aklına kim gelir diye sorulsa ilk cevap verilecek, tüm spor camiasının saygı duyduğu ve benim de gurur duyduğum bir isim.

Arkasında, yanında, tepesinde neresinde durursanız durun saygı göstermeyi bilin lütfen...

Aynen altına imzamı atıyorum.

mit_o
01.03.2011, 18:59
maçlarda öne geçtikten sonra sağlam defans yapmak lazım hocam gol yememeye çalışmalıyız

canna52
01.03.2011, 19:46
Hocam biz atarak sampiyon olamayiz artik bunu gormusuzdur umarim.3 gol attigimiz bir maci kazanamiyorsak biraz durup dusunmek gerek.

Mustafa Ayazoğlu
01.03.2011, 21:22
defansif oynamalı beşiktaşa

ibb, karabük, ankaragücü, kiev hatta fenerbahçe öyle ondadı

blackrain61
01.03.2011, 21:27
defansif oynamalı beşiktaşa

ibb, karabük, ankaragücü, kiev hatta fenerbahçe öyle ondadı

Kesinlikle defansif oynamamaliyiz, takim oyunu oynamaliyiz sadece.Toplu hücum, toplu defans.
Asil sorun gol attiktan sonra oyundan düsmemiz. Ne zaman erken gol atsak, maci birakiyoruz. Ilerde oynayanlar erken golden sonra fantaziye kaciyorlar.

İlker ToSun
01.03.2011, 21:33
beşiktaşın güçlü yanı hücumu, zayıf yanı defansı yani aynı bizim gibi

bizim defansif futbol oynamamız demek oyunun beşiktaşın en güçlü, bizim ise en zayıf yerimizde oynanması demektir.

defansif bir anlayışla sahaya çıktığımız anda yani 1 puan için sahaya çıktığımız anda 0 puanla döneriz bu maçtan.

ugurozturk
02.03.2011, 00:46
maçlarda öne geçtikten sonra sağlam defans yapmak lazım hocam gol yememeye çalışmalıyız

yapmiyo adam defans, burak, jaja , alanzinyo, salmis geziyor orta sahada topuk dansi yapiyor, hoca ne yapsin. turkce bilmiyor ki bu breziller :)

Harun CAN
02.03.2011, 02:15
beşiktaşın güçlü yanı hücumu, zayıf yanı defansı yani aynı bizim gibi

bizim defansif futbol oynamamız demek oyunun beşiktaşın en güçlü, bizim ise en zayıf yerimizde oynanması demektir.

defansif bir anlayışla sahaya çıktığımız anda yani 1 puan için sahaya çıktığımız anda 0 puanla döneriz bu maçtan.

EStetik, güzel futbol, göze hoş gelen futbol falan dinlemeyip koşan-mücadele eden bi ortasaha defans kurgusu ile BJK yi oyalamalıyız bence. 70.dakikadan sonra BJK iyice yorulunca Engin-UMut-Burak-ALanzinho-Yattara gibi adamları devreye sokup işi bitirmeliyiz.

Ali İhsan
02.03.2011, 08:55

Fazla söze gerek yok, ne diye yırtınıyoruz ki.

Hocayı eleştirmek istiyorum. Kayseri maçına Yattara ile başlayıp, sonradan Alan'ı oyuna alsa, ikinci yarı Ceyhun yerine mesela Sezer ile başlasa farklı bir maç olurdu.

Hatta Umut'u çıkarmasını bile yadırgadım. Ama bütün bu eleştirileri yaparken hep aklımda hocanın kendi hamlelerini yaparken birşeyler planladığı ve bunların ters gittiği vardı.

Ama bunları buraya yazmak isterken bakıyorsun birisi çıkıyor resmen Trabzonspor taraftarını provoke etme amaçlı cins cins yazılar yazıyor, gel de eleştir, mecburen savunacaksın, çünkü bu laflar orada dururken insan Şenol hocayı kıyıp da eleştiremiyor.

Adem Erdoğan
02.03.2011, 10:02
Evet, bazı yazılar, insana eleştiri yapmayı engelliyor, savunma moduna geçirtiyor.

Şenol Güneş'in istemeyen sevmeyen çekemeyen, başarılı zamanlarda da sevinmesin mümkünse.

Bazı taraftarlarımız gerçekten de şampiyonluk değil, bir gol sevincini bile haketmiyor.

Kayseri maçını izlediğim mekanda buna şahit oldum.

Maç boyu sövmedik kimse bırakmayan dinozor, Colman'ın pasına da ana avrat düz gitti, sonunda gol olunca ..t gibi oturdu kaldı sevinmedi bile gole.İşte bu insanlar hiçbirşeyi haketmiyor.

a f s
02.03.2011, 10:27
Hocam tebrikler,

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6650-5H9Q8X9H.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6650-0J6U9E9G.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6650-7G5J7L4B.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6650-0V1B7F4N.jpg

Nice başarılara, kalbimiz, dualarımız sizinle.

Erdal
02.03.2011, 13:24
Dün gazetenin ödül töreni...Kokteyl...Kalabalalık....Önümde Şenol hoca bir kameraya konuşuyor...Hemen arkamda FB tv nin muhabiri...İsmini hatırlamıyorum ama daha önce CNN de idi galiba...Yanındakine diyor ki "oğlum bu adama şampiyonluk yakışır be"....Yanındaki aynen şöyle diyor " Oğlum bu adama her şey yakışır"....Bir de bizimkiler yakıştırabilse diyorum içimden...Bir de bizimkiler yakıştırabilse...

BALKAN 06
02.03.2011, 13:30
hocam seni çok seviyorum ama m.çakır ve pawel diyorum başka da bişi demiyorum,
lütfen...

Ahmet Başkaya
02.03.2011, 13:53
Dün gazetenin ödül töreni...Kokteyl...Kalabalalık....Önümde Şenol hoca bir kameraya konuşuyor...Hemen arkamda FB tv nin muhabiri...İsmini hatırlamıyorum ama daha önce CNN de idi galiba...Yanındakine diyor ki "oğlum bu adama şampiyonluk yakışır be"....Yanındaki aynen şöyle diyor " Oğlum bu adama her şey yakışır"....Bir de bizimkiler yakıştırabilse diyorum içimden...Bir de bizimkiler yakıştırabilse...

Büyük adam be.

İlker ToSun
02.03.2011, 14:45

Erdal abi Şenol Güneş'i burada en çok eleştirenlerin belki de başını çektiğim için ben buna cevap vereyim.

Benim bütün derdim zaten "ah bir de Şenol Güneş kendine yakıştırabilse"

Buradaki bütün kimi zaman yıkıcı eleştiriler bile zaten Şenol Güneş'in iyiliği için, "bunu sen de yapmayacaksan artık kim yapacak" düşüncesinin yarattığı isyandan kaynaklı.

Şu an hocamız Ziya Doğan, Güvenç Kurtar, Samet Aybaba yada benzeri isimler olsaydı sence bu sayfalarda parmaklarımızı, dost meclislerinde dilimizi bu kadar yorar mıydık ?

ugurozturk
03.03.2011, 03:03

abi mansetlik bir haber...

ugurozturk
03.03.2011, 03:09
Senol hocam, su Teoyu bi sekilde takimda tutamazmiydik.. Evine gitseydin bi cayini icseydin, hal hatirini sorup takip eteydin.. :(

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4I8eBtmfE0s

ilhan
03.03.2011, 15:26
Eleştiri yaparken biraz daha özenli cümleler kuralım arkadaşlar.

aurora
03.03.2011, 15:43
Brozek konusunda Şenol Hocaya yapılan eleştiriyi hazır olmadıgı şeklinde haksız görenler , Bursa Milleri Getirdi gelir gelmez 3 maç aldı attıgı gollerle , Sivas ta Polonyalı Grosicki iki haftadır jeneriklik goller atıyor , bize mi gelince hep bu uyum sureci aylar hatta yıllar suruyor. Hatırlayın Teo yu . Şimdide Brozekler. Şayet iyi oyuncu degillersede yine teknik heyetin suçu. Yıllardır transfer listemizde olan izlenen topculardı bunlar. Alem Bir bakmayla jeneriklik goller atan yabancıları brak adapte olma sürecünü uçaktan iner inmez gol atmaya başlayan oyuncuyu bulur hemen kadroya adapte eder , biz yıllar boyu izleriz hala soru işareti. Ama Şenol Hocanın transfer edilecek topcu konusunda bir kere bile insiyatif alıp bana illa şunu alakcaksınız diye bastırdıgını hatılamıyorum. Ya kotu cıkarsa diye korkuyor yada anlamıyor galiba iyi oyuncudan....

hami08
03.03.2011, 17:16
İlhan abi benim yorumum silinip de ''Eleştiri yaparken biraz daha özenli cümleler kuralım arkadaşlar''cümlesini kullandığın için ben üstüme alınıp cevap veriyim.Ben hiç bir arkadaşımızı kırıcak,yaralıycak şekilde yorum yapmam ama ''delikoyun''adlı arkadaşımız eleştiri yapmıyor bildiğin ''bundan bişey olmaz,bu gitsin,şu gelsin''şeklinde asıp kesip yorumlar yapıyor.Tamam şenol hocamızı da eleştirebiliriz bu başlık o yüzden var zaten eyvallah ama bu arkadaş sürekli yok ''şenol güneşi korumayın,daha bu takım ne yenilgiler görücek''falan filan şeklinde yorumlar yapıyor bende bu yüzden bu arkadaşın niyetinin farklı olduğunu söyledim kendimce yoksa kimseyle kişisel bi münasebetim falan olamaz.Bilmeden yanlış bişey yaptıysam özür dilerim.

Ilelioglu
03.03.2011, 21:05
Sizi cok seviyoruz Hocam...!

Böyle devam...!

;):)

Mustafa Ayazoğlu
04.03.2011, 18:14
egemen ile başlayarak. aynı hatayı 2. kez yapmaz umarım.
belki beşiktaşı bizde 10 kişi bırakacak senaryo üretmeliyiz.
benim aklımda ibrahim toraman var. sabıkalının önde gideni. ilk devre toramana oynarsak kesin atılır.

Mustafa ÖZDEMİR
04.03.2011, 19:01
orta sahası sağlam bir takımla çıkarsak inönüye iyi olur...

İlker ToSun
06.03.2011, 18:18
Umut dışında bence doğru bir kadro çıkarttın hocam

Umut'un yerine Yattara'yı oynatıp, Yattara'yı sağ açık, Burak'ı uçta tek oynatsaydın bence daha iyi olacaktı

61viya
06.03.2011, 21:23
Seni seviyorum ben...

Çünkü'lerim olmadan, "dan dolayı"lardan arınık vaziyette ... Safi seviyorum seni!

İyi ki varsın!

DeAgLeMaNyAq
06.03.2011, 21:33
Umarım Ünal Hoca'nın dediği gibi hakem yanlış anlaşılmadan dolayı hocayı tribüne göndermiştir. Aksi takdirde federasyon kesin ceza verir...

Oğuz ZEYTİN
06.03.2011, 22:03
Taktiğini, tekniğini bilemem... Gol atana, yiyene de sözüm yok. Ama bugün, Türkiye'de Yılmaz Vural'lar, Mesut Bakkallar ve daha bilmem neler "hoca" diye ortalıkta dolaşırken, Şusterler gündem belirlerken; eğer bu hafta Şenol Güneş'e yapılan saldırı için cümle alemden özür dilettiremezsek, yazıklar olsun bize!

Bu geceki programlarda "Bjk neden kaybetti" tartışması değil Şenol Güneş gibi eşsiz değerin maruz kaldığı saldırıyı o pisliklerin yüzlerine vurmalıyız. Vurmalıyız ki anlasınlar kimle dans ettiklerini!

Sayın Hocam,

Yine bırak bu takımı ki değerini anlayalım. Sen başımızdayken pek bilmiyoruz önemini. Her gelene "adam gibi adam ... " bağırmaya alışmışız. Sen affet bizi.

Sibel
06.03.2011, 22:07
Seni seviyorum ben...

Çünkü'lerim olmadan, "dan dolayı"lardan arınık vaziyette ... Safi seviyorum seni!

İyi ki varsın!
Kesinlikle katılıyorum.:alkış:Adam olmak kolay değil bu alemde,helal olsun Şenol hocamıza.

Erkin Ekşi
06.03.2011, 22:23
eski tas eski hamam.
allahtan shuster senol hocadan daha kotu de kazandik maci...baska hoca olsa affetmezdi.

yorumsuz6117
06.03.2011, 22:32
eski tas eski hamam.
allahtan shuster senol hocadan daha kotu de kazandik maci...baska hoca olsa affetmezdi.

Çok üzülüyorum sana :)

28TS61
06.03.2011, 22:40
yarin yazili bir aciklama yapacak kendisi. bu sefer cok agir konusacagi kesin

Tatar Kemal
06.03.2011, 22:41
teşekkürler Şenol hocam. gerçekten çok büyük bir teknik direktörsün.

OZDEN61
06.03.2011, 22:45
senol hocam sinirlerini yıprattılar, üstüne cok geldiler ama sen çizginden sasma. seni bu hala getiren FENERasyon, aykut ve azize nin yedi ceddini tüm trabzon sevsin....

Deniz Tosunoğlu
06.03.2011, 22:46
Hocam, seni orada yüzü asik gördükten sonra icim ciz etti. Gözlerim doldu, hakeme sövecektim, delirecektim. Nasil hocami yollarlar tribüne? Cok ilginc bir histi, allah kimseye göstermesin. Ama Senol hocama o ayakkabiyi atan benim karsima cikarsinlar derhal!!

Ahmet Başkaya
06.03.2011, 22:54
Öl de öleyim
!

Erkin Ekşi
06.03.2011, 23:39
Çok üzülüyorum sana :)

uzulme sen kiyamam.

MuratJ
06.03.2011, 23:44
ders verdin bugün sevgili hocam. tebrik ederek önünde saygıyla eğiliyorum.

Mert Oğuzlu61
06.03.2011, 23:59
eski tas eski hamam.

ne bekliyordun mesela, ne yapabilirdi maçta ? birşey söylüyorsun eleştiriyorsun madem, sebebinide yazacaksın.

TUNCAY HİÇYILMAZ
07.03.2011, 00:00
eski tas eski hamam.

Her başlıkta olumsuz mesajların var. Amacın ne ?

Fatih
07.03.2011, 00:04
Oyunu okuyamadığını söylemişti bir insan bu kadar mütevazi olabilir.:)

Davut Özdemir
07.03.2011, 00:22
Hocam, koşulsuz şartsız destek,

Emeğine kurban..

Teşekkürler

Hüseyin İlkin
07.03.2011, 00:23
Maçta hocaları değiştir, 3-0 net galibiyet almış olurlardı.

Tebrikler hocam.

Hasan YAYLI
07.03.2011, 00:28
Bu geceki programlarda "Bjk neden kaybetti" tartışması değil Şenol Güneş gibi eşsiz değerin maruz kaldığı saldırıyı o pisliklerin yüzlerine vurmalıyız. Vurmalıyız ki anlasınlar kimle dans ettiklerini!

Aynen herşey biryana bu büyük insan bunu haketmedi hiç bir zaman,ona saldırıda bulunanlar yapdıkları edepsizlikle kalmamalı,bunu onların yanlarına bırakırsak yazıklar olsun hocasına saygısızlık yapanlara sesini çıkaramıyan bizlere,yani bırakalım bu işi gitsin......

Sefa
07.03.2011, 00:34
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6692-9H6T8C9F.jpg

Güneş'in olduğu yerde yıldızlar söner!

..

-Samet
07.03.2011, 00:34
Bugün maçın devre arasında , bizim forvet sağ bekte oynuyor ! , diyen bilinçsiz taraftara da gerekli cevabı verdin.

Teşekkürler hocam.

seyduna_efil
07.03.2011, 00:38
bugun taktiksel açıdan inanılmaz doğru işler yaptı..

-Samet
07.03.2011, 00:52

Sence abi ? :) Bugün süper oynayan Piotr'un sayfasına gir , bak ne demiş : Hadi abini de al kaybol demiş :confused:

mit_o
07.03.2011, 00:57
Tribüne gönderilecek en son teknik direktörsün seni oraya gönderenler utansın !

kocaman61
07.03.2011, 00:57
bu galibiyet senol hocayı eleştiren içimizdeki çok bilmişlere gelsin hocam biz seni seviyoruz adam gibi adamsın

Mustafa Yüksek
07.03.2011, 01:05
Güneş doğduğunda yıldızlar söner.

lazoli06
07.03.2011, 01:14
uzulme sen kiyamam.

Sana Allah kıymış bile belli :)

Emirhan Makul
07.03.2011, 01:20
Adam Kelimesinin Canlı Kanlı Karşılığı.

ma80
07.03.2011, 02:02
ilk defa bu kadar sinirli gördüm sadri şener faln sakinleştirdi,galiba bjkli denyocuklar ailesine küfretti,yenikken alkışla yenilince ayakkabı fırlat adam goledemi sevinmesin yav 10 kişi kalmışız.

Mustafa Ayazoğlu
07.03.2011, 02:12
ilk devre 17 maçta 10 gol yiyen takım , 7 maçta 10 gol yedi. çok daha fazlasını yiyebilirdi takım.

ilk 7 hafta 13 gol atan takım , 2. yarı 11 gol attı. bir kısırlık söz konusu.

az attık çok yedik bu süreçte.

Erkin Ekşi
07.03.2011, 02:17
maca umutla baslamaya devam ettikce benim gozumde hatasini surduruyor akillanmiyor demektir. Adam bos kaleye gol kaciriyor,artik yorumcularin alay malzemesi oldu... bugun sahada 10 kisi kalana kadar ne yaptigi belli degil halen ilk 11de 90 dakka. Bu israr nedendir anlamakta gucluk cekiyorum. Bugunku oyuncu degisikliklerine lafim yok ilk defa dogru hamleler yapti maci cevirdi ama bu umut israri beni bitiriyor.

10 kisi kaldiktan sonra geri cekilince ise yaradi umut.

Erkin Ekşi
07.03.2011, 02:19

sen neden yalan soyluyorsun senin amacin ne?
hangi baslikta olumsuz mesajim var?

umut ve senol hoca.

senol hocaya kizmamin sebebide zaten umut.

Ali İhsan
07.03.2011, 02:19
Tam vaktinde gelen Jaja-Ceyhun ve Colman-Alan değişiklikleri ile Şuster'in oyunu anlamsız hale sokan değişikliklerini inceleyin yeter.

Erkin Ekşi
07.03.2011, 02:21
Sana Allah kıymış bile belli :)

istersen haddin olmayan laflari kendi cevrendeki insanlara sakla.
O isim boyle olur olmadik yerlerde kullanilmaz 24 yasina gelmissin zerre gelisim gosterememissin.

el_conquistador
07.03.2011, 02:22
ilk devre 17 maçta 10 gol yiyen takım , 7 maçta 10 gol yedi. çok daha fazlasını yiyebilirdi takım.

ilk 7 hafta 13 gol atan takım , 2. yarı 11 gol attı. bir kısırlık söz konusu.

az attık çok yedik bu süreçte.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27473&page=2

Istersen bu basliga bir ugra. Bu sezon ile igili bütün bilgileri burda topladim.

maca umutla baslamaya devam ettikce benim gozumde hatasini surduruyor akillanmiyor demektir. Adam bos kaleye gol kaciriyor,artik yorumcularin alay malzemesi oldu... bugun sahada 10 kisi kalana kadar ne yaptigi belli degil halen ilk 11de 90 dakka. Bu israr nedendir anlamakta gucluk cekiyorum. Bugunku oyuncu degisikliklerine lafim yok ilk defa dogru hamleler yapti maci cevirdi ama bu umut israri beni bitiriyor.

Yukarki baslikta sende göreceksin. Senol hoca, oyuna hamle yaptiktan sonra, dokuz maci kazanmisiz. O yüzden ilk defa ise yaradi demek, insafsizliktir...

ph=61
07.03.2011, 02:24
Senin Allah'ına kurban olayım, sen bi tanesin hocam..

Erkin Ekşi
07.03.2011, 02:34
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27473&page=2

Istersen bu basliga bir ugra. Bu sezon ile igili bütün bilgileri burda topladim.

Yukarki baslikta sende göreceksin. Senol hoca, oyuna hamle yaptiktan sonra, dokuz maci kazanmisiz. O yüzden ilk defa ise yaradi demek, insafsizliktir...

ilk defa ise yaradi demedim dogru hamleler yapti dedim senol hocanin ise yarayip yaramamasini dile getirmek benim taktirimi asar.

ancak benim hatirladigim kadariyla ilk defa yada ilk olmasin 3. defa olsun aksayan taraftan bir oyuncuyu dogru zamanda cikarip yerine koydugu oyuncu ile golu buluyor birde ustune orta sahayi dogru zamanda guclendirip shusterin hatasindan cok guzel verim aliyor. Ayrica takim antremanlarda 11e 10 calismalar yapiyormus.
Takim resmen 10 kisi kalmaya alisik bir goruntu gosterdi. Ben senol hocadan daha once bu kadar verimli degisiklikler gormedim.

Daha onceden olmustur zaten degistirdigi 3 oyuncu var takimda direncli oldugu icin 80den sonra gol atiyor hep ayni oyunculari degistirse gene dogru degisiklik yapmis oluyoruz istatistiksel olarak. Benim kastettigim o degil.

Osman Erdoğan
07.03.2011, 03:15
şenol hoca bence ligin ilk macında ve kayserispor karsındaki hatalrını bu macda düzeltti inşlah böle devam eder ben tek begenmedim noktası antramanları traftarlara kapatması kapanması futbolculara yasak fln ve bu yuzden bence avni akerede sıkıntı cekiyoruz futbolcular sıkıntıya sokuyor biraz sosyal olmak lazim o zmn iinsanlar birbirine güvenir ve bizim ne istedimizi daha net anlarlar

seyyah61
07.03.2011, 03:26
Besiktas mac basligina söyle bir göz attim, Ceyhung girdikten sonra ve özellikle yenik durumdayken kendisine söylenenleri bir okudum da Senol hoca cennetlik olmustur dedim. O cemkirenlerin hepsi gidip özür dilesin ayagina kapansin ne yaparsa yapsin hakkini helal ettirsin, yoksa sonunuz hayir degil.

coren
07.03.2011, 03:39
Bu maçta Şenol hoca oyunu çok güzel okudu. Helal olsun.:alkış::alkış::alkış:

Ibrahim Gaygusuz
07.03.2011, 03:42
Herzaman yaziyorum artik klasik oldu ama seni ciddi babam gibi seviyorum

Mert Pasa
07.03.2011, 08:50
Senin icin tum o seref(siz) tribununu yaksak az gelir,sana uzanan eller kirilsin

Gökhan BAYRAK
07.03.2011, 09:00

sen kimsin de kendini şenol güneş'le kıyaslıyorsun?

sen birşey göreceksin ama şenol güneş bunu göremeyecek öyle mi?

sen buna inanabiliyorsun yani!

dün umut bulut sahanın en iyilerinden bir tanesiydi.

bir tane pozisyon kaçırmakla kötü futbolcu olunmuyor.

dün bobo'nun kaçırdıkları neydi?

simao'nun kaçırdıkları neydi?

arkadaş çok iyi demiş, gerçekten ben de üzülüyorum sana.

sen futbolla ilgilenmeyi bırak, başka dallarla ilgilen bence...

Erkin Ekşi
07.03.2011, 09:10
ben sana sadece guluyorum.
Bir futbolcuyu sahada begenmis olabilirsin, ben begenmemis olabilirim, birinin hamlelerini dogru bulmus olabilirsin ben bulmamis olabilirim ama bunlari dile getirmenin disinda dile getirene dil uzatirsan sanada soylenecek soz bulunur lakin ben bir suru buldum.
Oncelikle okudugunu idrak etmekten acizsin...egitimin muhtemelen yetersiz ki Senol Hoca ile kendimi bir tuttugumu hangi yazimdan cikardin anlamak guc. Muhtemelen sen harflerikafanda farki birlestiriyorsun ben farkli.
Ayrica padisah olsam nasil bir tebaan olsun deseler tamami senin gibi olsun derim.Hepsi desinki sen padisahtan iyimi bilicen hasaa sen bunu nasil aklina getirebiliosun nasil elestirebiliyorsun?Cehalet mutluluktur.

Aklini basina al elestirini karsindakinin elestirdiklerine karsi fikir olusturucak sekilde yap karsindakine hakaret edecek sekilde degil...yoksa hakaret etmek kolay gordugun gibi.

Gökhan BAYRAK
07.03.2011, 09:29
eski tas eski hamam.

sen şenol güneş'i elin gavuruyla bir tutacaksın, eleştirini bu yönde yapacaksın, sonra da bana üslup dersi vereceksin, hadi oradan!!!

ben sana sadece guluyorum.
Bir futbolcuyu sahada begenmis olabilirsin, ben begenmemis olabilirim, birinin hamlelerini dogru bulmus olabilirsin ben bulmamis olabilirim ama bunlari dile getirmenin disinda dile getirene dil uzatirsan sanada soylenecek soz bulunur lakin ben bir suru buldum.
Oncelikle okudugunu idrak etmekten acizsin...egitimin muhtemelen yetersiz ki Senol Hoca ile kendimi bir tuttugumu hangi yazimdan cikardin anlamak guc. Muhtemelen zeka seviyenden oturu sen harfleri ufacik kafanda farki birlestiriyorsun ben farkli.
Ayrica padisah olsam nasil bir tebaan olsun deseler tamami senin gibi olsun derim.Hepsi desinki sen padisahtan iyimi bilicen hasaa sen bunu nasil aklina getirebiliosun nasil elestirebiliyorsun?Cehalet mutluluktur.

Aklini basina al elestirini karsindakinin elestirdiklerine karsi fikir olusturucak sekilde yap karsindakine hakaret edecek sekilde degil...yoksa hakaret etmek kolay gordugun gibi.

sen umut'a giydireceksin, futbolcu olmadığını dile getireceksin, şenol güneş'i onu oynattığı için eleştireceksin ve bütün bunları yaparken şenol'a futbol dersi vermeye çalıştığın gerçeğini de görmezden geleceksin.

hadi oradan...

panik havasında, konudan sapıp belden aşağı vurarak karşındakini galeyana getirme çabalarına cevap verip, diplerde seyreden seviyene ineceğimi zannediyorsan yanılıyorsun. bundan sonra hiçbir mesajını okumayacağım bile.zira çıtanın çok altında yer aldığın açıkça ortada...

Erkin Ekşi
07.03.2011, 09:31
o citanin ben neresindeyim sen neresindesin bilemezsinde mesajlarimi okumama kararini isabetli buluyorum.

28TS61
07.03.2011, 10:11
su yazili aciklaman bir an önce dagit basinada herkesin hattini bildir

Tatar Kemal
07.03.2011, 10:27
Türk futbolunun gelmiş geçmiş en değerli futbol adamına fiyapı inönü stadında yapılanlar bjk taraftarına hiç yakışmadı. Şenol Güneş'e küfür eden, el kol hareketi çeken ve bir rivayete göre ayakkabısını fırlatanlara derim ki: tepkinizi 130 milyon euronuzu çöpe atan bjk yönetimine gösterin. efendi olun, adam olun, şapkanızı çıkarın başınızı öğe eğin Şenol Güneş ve Trabzonspor karşısında saygı duruşuna geçin.

Adem Erdoğan
07.03.2011, 10:32
Bjk taraftarının tümüne maletmemek lazım. Sonuçta alkışlayan da onlar.

Yapan birkaç kişi.

Cihad Varlı
07.03.2011, 10:33
Başımıza gelen en büyük şans..
Bu sene olmasa bile kalmalı , mutlaka olacak..

bahadır2561
07.03.2011, 10:48
tebrikler hocam . .

Olacak gibi bu iş