PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Keramettin
27.03.2010, 22:05
Büyük iş yaptı hala yapıyor.

ugurozturk
28.03.2010, 10:49
Super rekabet kumeleri olusturdu...

egemen -giray - song arasinda guzel bi rekabet var; hicbiri formayi garanti goremiyor..

hakeza Cale ve Colmana da iyi ders verdi.. ferhatla bile Caleyi kendine getirebildi..

Gabric - Engin - Alanzi - Burak - Ceyhun ayni sekilde...

Selcuk ve Umutu da zamanla rekabete sokacaktir. Murat sezer iyi bir alternatif olsa coktan yapardi...

Teo'yu da yavas yavas denkleme katacak gibi...

Hoca bi tane.. sampiyonlukta seneye direk favoriyiz.. Daha fener geyse hoca bulacak; Besiktasin ne yapacagi belli degil..

Seneye icimden bir ses; sampiyon olacagiz diyor... 28 Mart 2010; buraya not ettim.. seneye 25 mayisata goruselim :)

Keramettin
28.03.2010, 21:39
Teo'yu oynatmalı kayseri maçında

ugurozturk
29.03.2010, 09:23
Aksamki futbol fakiri rezil derbiyi ve turkcell superlige degil; 2.lige bile yakismayacak pozisyon ve golu de ustune koyduktan sonra; hocam sana ne kadar tesekkur etsek azdir..

boyle oynayalim; ben sampiyonluk falan istemiyorum; bu futbolla basim dik gezmek bana yeter...

Keramettin
29.03.2010, 12:02
Teo'yu oynatsa iyi olur.

sefatoyer
29.03.2010, 13:40
Egemen de artık oynamaya başlasa hocam..

Ekrem D.
29.03.2010, 22:49
Şu takıma bol bol duran top çalıştırın hocam. Uzun boyunun verdiği avantajı kullanamayanlar yüzünden her maç en azından bir golden oluyoruz.

Mustafa Yüksek
29.03.2010, 22:50
Hocam sana sonuna kadar güveniyorum...Oynattığın futbolla gurur duyuyorum...

erolizmts
29.03.2010, 22:58
Kulübede Engin, Teofilo ve Ceyhun olmazsa kesinlik oyuncu değişikliği yapmayacak hocam. Sanırım 3. oyuncu değişikliği
olmadı.
Yani 0 veya 1 puan almamızın bir anlamı olmayacakken, savunmadan bir oyuncu eksiltip daha çok risk almayı düşünmeliydi.
Galatasaray galibiyeti sezon sonuna kadar götürür bizi.

OZDEN61
29.03.2010, 23:17
Hocam su teo yu ilk 11 de baslat bir kere, aynı şekilde zafer i de oynat. görelim bunlar nasıl oyuncular daa...

stormtiger61
29.03.2010, 23:37
Hocam, sevgili ve saygideger hocam. Niye bu kadar inat ediyorsun be hocam? Sok su Baris Memis i be hocam ya. Allah askina hocam.

Hocam Allah askina gabric ten, burak tan, umut tan da kotu mu oynardi be hocam???

Erkin Ekşi
29.03.2010, 23:37
Senol hocam cok guzel oynadi takimin sansizdik yapicak bir sey yok.

eski defansif oyun tarzini degistirdigini goruyorum son maclarda...beni haksiz ciakriyorsun tesekkurler ama tek ricam artik su umutu ve baytari kes takimdan teoyu ilk 11 bastlat kurban olam.

Samet Yildirim
29.03.2010, 23:39
Belki teofilo oynar dedim burakin yerine ama yarim senedir sakat olan toledoyu görünce burak olmasi daha dogru dedim ama burak etkisizdi. Gabrice haksizlik ediliyor deniliyordu halini gördük bu sene zor oynar seneye kadroda olursa sevinmesi gerekir. Oyuncu degesiklikleri yerinde ve iyi buldum fakat bu seferde ceyhun cok pas hatasi yapti.

Iyi oynadik canin sagolsun

Mellih
29.03.2010, 23:43
artık eleştiri yapmacağım demiştim ama şenol güneş döneminde ilk kez t.direktör eleştirisi yapacam: Şenol güneş korkuyor, umutu kesmekten, teo'yla başlamaktan, m.tosunu b.memişi denemekten korkuyor.. hazır işleyen alanzinho, burak varken bunu göze alamıyor. yanlış yapıyor

Mustafa Yüksek
29.03.2010, 23:45
Biri bana korkuyor kavramını anlatabilir mi? Acaba Şenol Hoca neden korkuyor? Sürekli söylenen bir laf da...

Tolga Kurt
29.03.2010, 23:47
artık eleştiri yapmacağım demiştim ama şenol güneş döneminde ilk kez t.direktör eleştirisi yapacam: Şenol güneş korkuyor, umutu kesmekten, teo'yla başlamaktan, m.tosunu b.memişi denemekten korkuyor.. hazır işleyen alanzinho, burak varken bunu göze alamıyor. yanlış yapıyor

Kendin söylüyosun işleyen alanzinho burak varken neden risk alsınki ? Denese kötü oynasa bunun hesabını kim vericek.

sefatoyer
hep destek tam destek

Salih Edip
şenol hocanın hiç birşeyden korktuğu yok.

değişen isimler ve değişikliklerin zamanı çok iyiydi bence. daha önce korkuyor diyenlere 45. dakikada 0 - 0 giden maçta defansif orta saha çıkarıp forvet almakla cevabı vermişti zaten.

bu maçta da gabriçe yazık ediyor diyenlere cevabı gabriç verdi...

seni çok seviyoruz hocam ....

Mert Oğuzlu61
29.03.2010, 23:51
takım güzel oynadı, şenol hocalık bir durum yok bu 3p kaybında, kaleye topu sokmaktan aciz oyuncularımız yine iş başındaydı, bu takımda birşey!!! eksik..........

erolizmts
29.03.2010, 23:58
Lig bitmiştir Trabzonspor için. Lig ikinciliğide mucize artık. Bundan sonra oynanacak maçlar, takımda kimlerin kalıp kimlerin gideceğinin görüleceği maçlar olmalı.

Umut bundan sonra 20 gol atsa da bir faydası yok. Teofilo sezon sonuna kadar ilk 11 oynamalı. Umut'tan iyimi kötümü bir görsek. Barış yerine Burak, Ceyhun ve Sezer gibi oyuncuları kazanmaya çalışmak anlamsız. Eminim ki bu oyunculardan daha kaliteli kumaşa sahip Barış. Çalışmıyor hikayesi artık inandırıcı değil. Oynayan adamlar çalışıyor da ne oluyor? Önümüzdeki sezon için kazanabileceğimiz oyuncuları kazanmalıyız.

Great White
30.03.2010, 00:37
Ligde zaten bir ümidimiz yok. Şenol Hoca geldiğinde hiç yoktu zira..

Ben hocayı değerlendirirken sahada oynanan futbola bakarım. Sahaya sürülen kadronun yapısına dikkat ederim..

Bu kriterler ışığında da Şenol Hoca'yı alnından öperim. Helal olsun vallahi :ok

Erdal
30.03.2010, 00:42
Soner, büyüklerin ellerinden öpülür dostum :)...Bu arada geçen gün yönetim başlığındaki göndermeni üzerime aldım ve cevap yazdım haberin olsun :)

Great White
30.03.2010, 00:47
Soner, büyüklerin ellerinden öpülür dostum :)...Bu arada geçen gün yönetim başlığındaki göndermeni üzerime aldım ve cevap yazdım haberin olsun :)

Neyse yahu, elini de öperiz sorun değil:)

Cevabını gördüm, uzatmayayım dedim..

Zira durumu anlamış olman yeterliydi benim için..

Mellih
30.03.2010, 00:54
Kendin söylüyosun işleyen alanzinho burak varken neden risk alsınki ? Denese kötü oynasa bunun hesabını kim vericek.
hesabını kendi verecek işte, korkuyor diyorum. bence yanlış yapıyor, teo yedek kalacak bi oyuncu değil, en azından bu takımda
neden risk alsına gelince kayseri malubiyeti bazı arkadaşlar 8 günde 3 maç temposunu yoğun olmasına bağlamışlar, bende diri kalmış teo'ya yönelmesi gerektiğini, yorulmuş umut-alan-colman (neyse artık) dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyodum.

Salih Edip
30.03.2010, 00:57
hesabını kendi verecek işte, korkuyor diyorum. bence yanlış yapıyor, teo yedek kalacak bi oyuncu değil, en azından bu takımda

ordaki teoyu sil , yerine gabriç yaz , sonra eski sayfaları bir oku kaç tane yorum yapılmış bi gör. sonra gabriçin sayfasına gir yazılanları oku. var var hocanın bir bildiği var eminim...

Mellih
30.03.2010, 01:05
ordaki teoyu sil , yerine gabriç yaz , sonra eski sayfaları bir oku kaç tane yorum yapılmış bi gör. sonra gabriçin sayfasına gir yazılanları oku. var var hocanın bir bildiği var eminim...
bilmiyorum daum bile guiza'ya güveniyor ama şenolhoca teo'ya güvenmiyor. Ama gabric örneğine katılamayacam, şenolgüneş'in de bu konuda toptan ürkek olduğunu söylemek yanlış olur, mesela onura güvendi, aynı şekilde engine ve giraya güveniyor.

İlker ToSun
30.03.2010, 01:44
maç ismi itibariyle büyük bir maç olmasa bile puan durumu ve bu hafta alınan sonuçlar itibariyle bir "final maçı" niteliğine bürünmüştü. bu maçtan 3 puan çıkartmamız halinde yukarıdaki 4 takıma özellikle de 4. takıma yaklaşmış olacaktık. bu şekil bir "final" maçı kıvamına büründüğü için, hocamız da şenol güneş olduğu için ekran karşısına hiç umutlu oturmadım.

ancak fizik açıdan çok güçlü ve iyi pas yapan bir trabzonspor vardı ve şenol güneş sahaya sadece umut ve giray ı ilk 11 de çıkartarak hata yapmıştı benim gözümde. ancak maç başladığında daha 20. dk olduğunda asıl yanlış gidenin burak ve gabriç olduğunu hepimiz anladık (oysa ben gabriç in ilk 11 de oynaması konusunda çok ısrarcıyım ancak kendisi bu maç trabzon kariyerinin en kötü futbolunu oynadı ancak mutlaka onda ısrar edilmelidir en az engine verildiği kadar şans verilmelidir ) ve sağolsun bu sefer maçta yanlış gidenleri şenol hoca da anladı ve oyuna çok güzel 2 müdahalede bulundu.

maalesef takımın ve şenol güneş in şansı yanında değildi bu akşam. teo nun o muhteem şutu 10 cm daha sola gitseydi bambaşka bir tablo çıkacaktı karşımıza.

bu maçta takımı fizik olarak iyi hazırlayan ve maçı iyi okuyan bir şenol güneş vardı ve oyunun çoğunda futbolumuz keyif verdi.

tebrik ediyorum hocayı.

hoca ama artık şu takıntılarından kurtul ve şu takımın gol yükünü umuta yüklemekten vazgeç.

Yavuz Hasan
30.03.2010, 01:48
ligden koptuk sayılır artık daha fazla yukarı çıkamayız

avrupaya kupadan gidiyoruz rakibe ve oynadığımız oyuna bakarsak kaza bela olmazsa kupa bizim

artık yeni adam kazanmak zamanı

sahada teo yu zafer i barış ı genç oyuncuları daha fazla görelim

ufaktan ufaktan seneye hazırlıklar yapalım hocam

Celil Köse
30.03.2010, 18:04
maç ismi itibariyle büyük bir maç olmasa bile puan durumu ve bu hafta alınan sonuçlar itibariyle bir "final maçı" niteliğine bürünmüştü. bu maçtan 3 puan çıkartmamız halinde yukarıdaki 4 takıma özellikle de 4. takıma yaklaşmış olacaktık. bu şekil bir "final" maçı kıvamına büründüğü için, hocamız da şenol güneş olduğu için ekran karşısına hiç umutlu oturmadım.

ancak fizik açıdan çok güçlü ve iyi pas yapan bir trabzonspor vardı ve şenol güneş sahaya sadece umut ve giray ı ilk 11 de çıkartarak hata yapmıştı benim gözümde. ancak maç başladığında daha 20. dk olduğunda asıl yanlış gidenin burak ve gabriç olduğunu hepimiz anladık (oysa ben gabriç in ilk 11 de oynaması konusunda çok ısrarcıyım ancak kendisi bu maç trabzon kariyerinin en kötü futbolunu oynadı ancak mutlaka onda ısrar edilmelidir en az engine verildiği kadar şans verilmelidir ) ve sağolsun bu sefer maçta yanlış gidenleri şenol hoca da anladı ve oyuna çok güzel 2 müdahalede bulundu.

maalesef takımın ve şenol güneş in şansı yanında değildi bu akşam. teo nun o muhteem şutu 10 cm daha sola gitseydi bambaşka bir tablo çıkacaktı karşımıza.

bu maçta takımı fizik olarak iyi hazırlayan ve maçı iyi okuyan bir şenol güneş vardı ve oyunun çoğunda futbolumuz keyif verdi.

tebrik ediyorum hocayı.

hoca ama artık şu takıntılarından kurtul ve şu takımın gol yükünü umuta yüklemekten vazgeç.

Hocanın takıntısı filan yok..

Bu takımda Umut'tan başka bi forvet yok..

İlker ToSun
30.03.2010, 18:14
kulüp başkanının uğruna 50 saat yol gittiği teo neci o zaman?

Fatih Özkan
30.03.2010, 18:29
Ben artık Teo'yu ilk 11'de görmek istiyorum...
Bir de kupayı müzemizde...

Celil Köse
30.03.2010, 18:35
kulüp başkanının uğruna 50 saat yol gittiği teo neci o zaman?

Onu başkana sorun..:)

Şakayı bir kenara bırakırsak ben bu Teofilo'nun geldiğinden beri oynadıgı tüm maçlarda aklımda kalan 3 hareketi var..

1- İ.B.B kupa rövanşında ceza sahası önünde plase şutunun kaleci tarafından çıkarılması..

2- Dün akşam ki şutu..

3- İ.B.B. lig maçında kale çizgisi üzerinde topu Colman'ın bacaklarına nişanlaması..

Bunun haricinde oynadıgı sürelerde olumlu bi hareketi varsa veya takıma katkısı buyrun yazında hocayı birlikte eleştirelim..

halukozcelik
30.03.2010, 19:47
yönetimler gitse bile hoca kalmalı.ama birisi mourinho yada fergusonu getirirse iş değişir derse gitsin demek bile gelmiyor içimden...

İlker ToSun
30.03.2010, 19:51

Şakayı bir kenara bırakırsak ben bu Teofilo'nun geldiğinden beri oynadıgı tüm maçlarda aklımda kalan 3 hareketi var..

1- İ.B.B kupa rövanşında ceza sahası önünde plase şutunun kaleci tarafından çıkarılması..

2- Dün akşam ki şutu..

3- İ.B.B. lig maçında kale çizgisi üzerinde topu Colman'ın bacaklarına nişanlaması..

Bunun haricinde oynadıgı sürelerde olumlu bi hareketi varsa veya takıma katkısı buyrun yazında hocayı birlikte eleştirelim..

başkana sorsam ne değişecek, o da "hocaya sorun" diyecek :)

bana göre ise, teo, top kontorolüyle, top sürüşüyle, seri düşünmesiyle, oyun zekasıyla, vuruş kabiliyetiyle kat be kat umut'tan daha üstün bir futbolcu.

teo nun en çok ihtiyaç duyduğu şey zamandan çok şans dolayısıyla güven.

şenol hoca, teo nun bu takıma en kolay adapte olabileceği dönemde teo yu bu takıma adapte etmektense onu kenarda tutmaya çalıştı. yeni bir transfer bir takıma nasıl uyum sağlatılmazsa şenol hoca onları yaptı. ancak bunu korkularından dolayı yaptığını düşündüğüm şenol hoca artık lige havlu attığımız için teo yu kazanmak adına ona daha çok şans verir düşüncesindeyim en azından buna inanmak istiyorum.

teo şu an sezon sonuna kadar her maç ilk 11 başlamalıdır ve en azından bu sezon olumsuz eleştiriler yapılmamalıdır. çünkü bu adamın resmen kendine olan güveni elinden alındı.

bir de kendinizi onun yerine koyun, futbolcusunuz, bir takımın başkanı sizi transfer etmek için 50 saat yol geliyor ama takımın teknik patronu sana hiç gereken şansı vermiyor. bu travmayı atlatmak kolay değil. bunu atlatmanın tek yolu da onu oynatmaktır.

(((((ha yok bütün bunlardan sonra, "ama bunlar teo nun futbolculuğuyla ilgili senin düşüncelerin, yada şenol güneş teo hakkında böyle düşünmüyorsa?" diye bir soru yönelteceksen ona da cevabımı vereyim

eğer şenol güneş in onay vermediği transferler, bu kadar önemli mevkilere bu kadar maliyetle yapılabiliyorsa şenol hoca hiç boşuna o koltuğu işgal etmesin yerini liderlik vasfı olan birisine bıraksın.)))))

Celil Köse
30.03.2010, 20:13
Şenol hocanın transferine onay verip vermemesi konusunda haklısın..

Ama ben Teo'nun bu fizik gücü ve bu ağırlığı ile bizim şuan ki sistemimizde oynayabileceğine inanmıyorum..

İkili mücadelelerde çok zayıf hava hakimiyeti yok bu lig de her takım bize karşı kapanarak oynuyor Teo bu savunmalar da erir gider..

Hocayı neden oynatmadıgı için değil de neden bu transfere izin verdiği için eleştiriyorum ben...

Ilelioglu
30.03.2010, 22:55
Kayseri;

Bu macta Takima oynattigin Futbol üst düzeydi.

Cok keyif aldim, karsimizdaki Takim Futbol oynasaydi bu maci alirdik.

Yanliz böyle Takimlara karsi cogu zaman oynayacagiz.

Onun icin Forvet hattina bir cözüm gerekiyor. Böyle iyi kapanan Takimlara karsi, ki Kayseri o kadar iyi yapamadi bunu, gol atabilmek icin farkli seyler yapmak gerekir.

Insallah bu sorun ilerleyen zamanda cözülür.

Böyle devam edin Hocam...!!

:alkış:

ugurozturk
30.03.2010, 23:28

Kadrodki 24 oyuncunun 20si umuttan daha iyi forvettir. Paf takimdanda en az 5 kisi umutun onune gecer. Songu oynatirim Umutu oynatmam. Siir gibi makina gibi paslasirken takim, bir anda pas ucgenlerinden birine umutun girmesiyle top- duvar iliskisi ve buyunun bozulmasi. Son macta en az 10 kere yasandi. Bu macta Teo zemin agirlasmadan oyuba girseydi, o ilk yaridaki paslarin yarisi teo girdikten sonra olsaydi, teo 2 golle cikardi o sahadan.

Goreceksiniz, onur kaleye gecince nasil yandisak gecen 15 haftaya ve puanlara, Teo gecince umutun yerine aynen oyle cildiracagiz.

Teoyu antalya macinda ciplak gozle izledim, hava hakimiyeti top kontrolu, pas dagitmasi Umutun ustune Messi gibi geldi. Adam gogsuyle kendi ayagina top indiriyor Messi gibi, Umutun gogsune aldigi top 3 metrede yumusuyor.

Umutu 3 senedir izliyorum, daha Teonun direkte patlayan sutu gibi bi sutunu gormedim.

Bundan sonraki maclardan alinacak skor umrumda degil. Teoyu, Barisi, farkli isimleri izlemek istiyorum.

cplc
30.03.2010, 23:35
ufak bir umuttu şampiyonluğu, büyük bir ihtimalle şampiyonlar ligini kaybettik bu maçla.
bu maçı alsak olası bir bjk galibiyetiyle üsteki 2 seçenekte daha belirgin olacaktı.
ama korkak şenol güneş, yaptığı oyuncu değişikliğiyle seçtiği adamlarla bir maçı kaybetti.
merak ediyorum şenol güneş bu takıma ne kazandırdı.
bana geldğinden beri kazanılan maçlardan bahsetmeyin lütfen.
değişen bir kandı tuttu. önceden neysek aynı devam etti futbol.

1) burak niye çizgide oynuyor.
2) alan niye 2. yarı çizgiye çekildi
3) colman ön libero ise hüseyin niye gitti
4) ceyhun gibi genç yedek kulubesinde mi tecrübe kazanacak
5) umut'un sözleşmesinde 34 maçın hepsinde oynayacam mı yazıyor
6) teofilo ne zaman 1 yarı ne zaman 90 dk oynayacak
7) gabriçin etkisizliğini ne zaman görecek

ben bunların cevabını almak öğrenmek isterim. bilmek isterim yanındaki ünal karaman ne iş yapar?
adam kulubeye indikten sonra takımda düşüşü ben mi hayal ediyorum.
bunları şenol güneşe soruyorum çünkü takımdan tek sorumlu kişinin o olduğunu biliyorum. yanılıyor muyum?

cplc
30.03.2010, 23:39

düne kadar aynı fikirdeydim.
ancak şu bir kesinki, çok düşük maliyete artık trabzon amatör liginden 4-5 yılda 10 tane umut çıkar. teo iyidir demiyorum ama umut ne koşu biliyor, ne topa vurabiliyor, ne de kafasını kullanabiliyor.

yapabildikleri tek forvet oynamasına yeterli değil, bu takımda 2 forvet oynamaya yeterli değil

ugurozturk
30.03.2010, 23:42

2- Dün akşam ki şutu..

4) orduspor macindaki asisti, arka direkte umutun ayagina noktasal indirdigi top.

5) antalya macinda alanzinyoya yaptigi asist

6) antalya macinda umutun sutundan once saliselik bi kararla umutun onunden kendini yere atarak kacisi

7) antalya macinda arkasindan havadan gelen bi topu topuguyla sol kanat oyuncusunun kosu yoluna birakmasi, en son hagide izledim boyle bi hareket

8) kayseri macinda selcuga sadece dokunmak kalan asisti, pozisyon penaltiydi, aydinusu inandiramadi selcuk

daha sayarimda kafanin basacagina inancim yok...

ugurozturk
30.03.2010, 23:55
Burak omru boyunca cizgide oynamis

alan 2. Yari cizgiye cekilmedi, serbest oynuyor, cogu zaman ortadan , atasira sag ve sol kanattan gidiyor

colman on libero degil, selcuk on libero, ceyhun girince cift on liberoya donduk, bence hataydu

ceyhuna verilen sans bu takimda hic bir gence verilmedi. Bence bu sansi iyi kullanamadi.

cok haklisin...

Ben de merak ediyorum..

Bu mac kotuydu, Ama yinede ceyhun icin cikmamaliydi. ah engin ah..

cplc
31.03.2010, 00:04
Burak omru boyunca cizgide oynamis
bize geldiği 1-2 maç umutun yanında gayet etkili verimli idi. ben bunu kastettim. hatta şunu demek isterim. umutun yerine tamm teo etkisiz burakla başla. koşu ise koşu vuruş ise de umuttan etkili. pres desen oda var..
alan 2. Yari cizgiye cekilmedi, serbest oynuyor, cogu zaman ortadan , atasira sag ve sol kanattan gidiyor
alan 2. yarıda özellikle teonun gelişi ile sol çizgiye çekildi. gabriç çıkınca ceyhun ortaya, alanda sola çekildi.
colman on libero degil, selcuk on libero, ceyhun girince cift on liberoya donduk, bence hataydu
colmana önlibero dememde maksatbir orta saha oyuncusu gibi selçuğa yardımcı olarak top kesmeye çalışıyor. onu yapacak serkan, ceyhun, sezer var takımda bırak onlar oynasın. colmanla yeni sezonda yabancı kontenjanı doldurmaya gerek yok.
ceyhuna verilen sans bu takimda hic bir gence verilmedi. Bence bu sansi iyi kullanamadi.
istatistikler elimde değil ama ikimizden birinde hata var abi. yeterli süreyi alamadığını düşünüyorum...
cok haklisin...

Ben de merak ediyorum..

Bu mac kotuydu, Ama yinede ceyhun icin cikmamaliydi. ah engin ah..
önerdiğin adamdan daha iyi, bırakalım o oynasın o zaman :)

Celil Köse
31.03.2010, 01:28
4) orduspor macindaki asisti, arka direkte umutun ayagina noktasal indirdigi top.

5) antalya macinda alanzinyoya yaptigi asist

6) antalya macinda umutun sutundan once saliselik bi kararla umutun onunden kendini yere atarak kacisi

7) antalya macinda arkasindan havadan gelen bi topu topuguyla sol kanat oyuncusunun kosu yoluna birakmasi, en son hagide izledim boyle bi hareket

8) kayseri macinda selcuga sadece dokunmak kalan asisti, pozisyon penaltiydi, aydinusu inandiramadi selcuk

daha sayarimda kafanin basacagina inancim yok...

1 ) Ordu maçında ki pozisyonu tam hatırlamıyorum yorum yapamıcam..

2 ) Antalya maçında Alanzinho'ya bilinçli bi şekilde topu attı diyorsanız yapacak yorumum yok..

3 ) Umut'un önunde bulunması zaten hataydı bi bakıma kendi hatasını telafi etti bunun neresi övünülecek bişe anlamıyorum:confused:

4 ) Bir pasla bi oyuncunun ne olduguna karar vermek de enterasan geldi bana..

5 ) Bu adama 3.5 milyon dolar verilde kanattan içeri girerken topu içeri doğru şişirdi bırakında o kadarını da yapıversin;)

Bende Umut'tan memnun değilim ama yapabilecek bişe yok..

serdaracıl
31.03.2010, 19:21
ufak bir umuttu şampiyonluğu, büyük bir ihtimalle şampiyonlar ligini kaybettik bu maçla.
bu maçı alsak olası bir bjk galibiyetiyle üsteki 2 seçenekte daha belirgin olacaktı.
ama korkak şenol güneş, yaptığı oyuncu değişikliğiyle seçtiği adamlarla bir maçı kaybetti.

ben bunların cevabını almak öğrenmek isterim. bilmek isterim yanındaki ünal karaman ne iş yapar?
bunları şenol güneşe soruyorum çünkü takımdan tek sorumlu kişinin o olduğunu biliyorum. yanılıyor muyum?

hüseyin niye gitti bilmiyorum ama belediye maçında yaptı yine asistini. Belki de takımını şampiyonluktan etti:) Her fener maçında Alex'e bir asisti vardı kaptamınımız.

Cem Akyüz
31.03.2010, 19:23
Hocam ligde fazla iddaalı bir durumumuz yok..teofilo'yu ilk 11 oynat en azından bir forvet kazanırız

Onur Şeref
31.03.2010, 19:34
Bizim Zafer diye bir topçumuz var tanıyor musunuz acaba Şenol Hocam?

Mert Oğuzlu61
31.03.2010, 19:44

takımın oynadığı futboldan zevk alıyorum, böyle oynasın yenilsin, gelecek sezon için olumlu sinyaller veriyor takım.

türkiye kupasında finale çıkmak üzereyiz, şenol güneş geldikten sonra hakem yüzünden bir fb mağlubiyeti var birde maçın genelinde rakibi ezdiğimiz maçta rakibe hediye ettiğimiz 3p var, fb ve kayseri yenilgileri... bakıyoruz berabere kaldığımız maçlarda bile güzel futbol var, o kadar isyan etmeye gerek yok şenol güneş sezon başı almadı bu takımı devre arası geldi hatırlatayım, gelmeden önce takım gelene geçene yeniliyordu, kötü futbol oynuyordu.

şu sorularınada kendimce cevap vereyim:

1) sistem gereği oynaması gereken yerde oynuyor
2) maç içinde taktiksel olarak bir süre çizgiye çekilmiş olabilir, ne var bunda ?? maçın genelinde serbest olarak oynadı zaten sol açık gibi oynamadı.
3) hüseyin neden gitti diye şenol hocaya değil yönetime sor, daha iyisi alınsın diye gönderildi, iyide yapıldı ama bu bölgeye oyuncu alamadık, sezon sonu ilk iş olarak muhtemelen buraya appiah tarzı bir oyuncu alınacak.
4) gereken şansı kendisine veriyor ama ceyhun bunu değerlendiremedi, son maçlarda pek iyi değil ama yinede oynatılması gerektiğini düşünüyorum.
5) hemfikiriz
6) umutun yerine onu görmek istiyorum
7) engin yoktu, barışı oynatsa daha iyiydi ama bizlerede göstermiş oldu gabricin durumunu, zaten uzun bir süre sonra ilk kez 11 de forma giydi gabric !

....

sefatoyer
31.03.2010, 23:57
yönetimler gitse bile hoca kalmalı.ama birisi mourinho yada fergusonu getirirse iş değişir derse gitsin demek bile gelmiyor içimden...
Şenol Hocayı asla bırakmayız
ondan iyisini mi bulcaz??

Tolga Kurt
01.04.2010, 00:13
1 ) Ordu maçında ki pozisyonu tam hatırlamıyorum yorum yapamıcam..

2 ) Antalya maçında Alanzinho'ya bilinçli bi şekilde topu attı diyorsanız yapacak yorumum yok..

3 ) Umut'un önunde bulunması zaten hataydı bi bakıma kendi hatasını telafi etti bunun neresi övünülecek bişe anlamıyorum:confused:

4 ) Bir pasla bi oyuncunun ne olduguna karar vermek de enterasan geldi bana..

5 ) Bu adama 3.5 milyon dolar verilde kanattan içeri girerken topu içeri doğru şişirdi bırakında o kadarını da yapıversin;)

Bende Umut'tan memnun değilim ama yapabilecek bişe yok..

Eleştirmeliyizzz Kesin biyerlerde bişey var bulunn eleştirelimmm ..

Emirhan Makul
01.04.2010, 00:51
Kayserispor maçında ki futbol için teşekkür ederim Şenol Hoca.

Bunu demek zorunluluğum yoktu ama ben böyle bir futbolu oynatabilecek yeterlilikte olmadığınızı düşünüyordum ama demek ki Pres ve markaj yapan bir takım kurabiliyormuşsunuz.

İnşşallah seneye klübe resti çekip bütün Transferleri kendiniz yaparsınız.

genç61
01.04.2010, 13:11
senol hoca soyledigin lafların icratınıda gorelim hani altyapı hani verdigin onem bjk gs fb ne kadar kovdugu adam varsa bizde

oynıyamıcak kalitede yabancılara sureklı forma verirken nerde bizim genclerimiz nerde goremiyoruz

kalan maclarda gencelere sans verince elinemi yapıscak kaybın ne olcak

sanki takımı sampiyon yapcakasın bu saaten sonra bırak gencleri oynat bari

genclerlede oynasak 5. 6. oluruz bu adamlarla oynasakta bari oynat

sen bu zamanda oynatmadıgın gencleri ne zaman oynatcan

ya oynat yada altyapı onem veriyorum sözlerini soyleme ayıp gercekten ayıp

Salih Edip
01.04.2010, 16:04
Şenol Güneş Hollanda'ya gitti..

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş Avrupa'ya gitti.. İşte deneyimli teknik adamın Avrupa'da yapacakları..

http://www.ajansspor.com/resim/senolgunes_yakin_10.jpg

(http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Bordo-mavili takımın teknik adamının, Avrupa'da yeni sezon öncesi kamp yapılması planlanan yerleri inceleyeceği, Hollanda'da MVV Maastricht takımında kiralık olarak oynayan Cristian Brüls ve Faty Papy'i de izleyerek son durumlarını göreceği belirtildi.

Güneş'in, gelecek hafta başında Türkiye'ye dönerek Beşiktaş maçının hazırlıklarında takımın başında olacağı kaydedildi.

Bordo-mavili kulüp, iki genç futbolcudan Brundili savunma oyuncusu Faty Papy'i bir süre antrenmanlara çıkarttıktan sonra Maastricht takımına kiralamıştı. Orta alan oyuncusu Cristian Brüls'ü ise Belçika'nın Eupen KAS takımdan alarak Hollanda kulübüne kiralık vermişti

İlker ToSun
01.04.2010, 19:46
Şenol Güneş Hollanda'ya gitti..

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş Avrupa'ya gitti.. İşte deneyimli teknik adamın Avrupa'da yapacakları..

http://www.ajansspor.com/resim/senolgunes_yakin_10.jpg

Bordo-mavili takımın teknik adamının, Avrupa'da yeni sezon öncesi kamp yapılması planlanan yerleri inceleyeceği, Hollanda'da MVV Maastricht takımında kiralık olarak oynayan Cristian Brüls ve Faty Papy'i de izleyerek son durumlarını göreceği belirtildi.

Güneş'in, gelecek hafta başında Türkiye'ye dönerek Beşiktaş maçının hazırlıklarında takımın başında olacağı kaydedildi.

Bordo-mavili kulüp, iki genç futbolcudan Brundili savunma oyuncusu Faty Papy'i bir süre antrenmanlara çıkarttıktan sonra Maastricht takımına kiralamıştı. Orta alan oyuncusu Cristian Brüls'ü ise Belçika'nın Eupen KAS takımdan alarak Hollanda kulübüne kiralık vermişti

Bravo Şenol Hoca'ya ... :alkış:

Bu olay benim için şu an çıkardığı kadrolardan yaptığı oyuncu değişikliklerinden çok daha önemli bir olay. Aylardır basbas bağırıyorum bu iki oyuncunun durumu ve gelecek seneye de Umut Bulut ile başlayıp başlamamak bu kulüp adına bir vizyon bir büyüklük meselesi diye. Ben Şenol hoca o yetenekleri orada unutacak diye düşünüyordum. Bizzat izlemeye gitmiş olması beni çok umutlandırdı.

İnşallah Papy-Brüls-Trabzonspor ortak kariyeri adına güzel planlamalarla döner görevinin başına.

Keramettin
01.04.2010, 21:06
Şenol Hoca baksa Bank Asya'ya Rize'ye kiralasak nasıl olur

sefatoyer
02.04.2010, 02:23
Ben yalnızca bu ikiliyi izlemeye gittiğini düşünmüyorum
Vardır aklında bişeyler
başka futbolcularıda izler

Ahmet Faruk
02.04.2010, 10:21
Geçen devreyi 27 puanda kapattık.
Bu devreyi yapılan takviyelerle kaç puanda kapatacağız?
Evet belki yarıştan koptuk ama, bu devre toplanan puanlar da irdelenmeli...

ugurozturk
03.04.2010, 15:30
Senol hoca geldi geleli; bir kac puan fazla almis olabiliriz; ama onun doneminde oynanan maclar baz alindiginda 3.yuz. Yani soyle de denebilir. Senol hoca geldigi hafta lig baslasaydi; Bursanin 4 puan gerisinde, su an 3. olacaktik.

ha 3. ha 5. Acil cozulmesi gereken sorunlarimiz var. Transferi beceremiyoruz.

Adam Joyu aliyor; bir hafta sonra ilk 11; giovanni dos santosu aliyor; bir hafta sonra ilk 11de, tabatayi aliyor; 4 gun sonra ilk 11'de..

Trabzonsporda ise alinan futbolcu 6 aydan evvel oynamaz gibi bir kural olusuyor yavas yavas. Teo havalara alisacak; suya alisacak; turk futbolunu taniyacak; hamsi mangal yiyecek; belki seneye.. Alanzinho oyle; Gabric oyle...

elin oglu gibi bu adamlarin hazirini bulup alamiyor muyuz?

Fatih Tekke; %1000 hazirdi.. Hoca istiyordu, niye alinmadi?

EGN
03.04.2010, 15:51
Sevgili Hocam;
Sendeki beni senin için ifade etmek bu kadar zorken, seni anlatabilmek, seni ifade edebilmek bu kadar güçken, senin kararlarını beğenmeyen yazarlarımıza, basınımıza ve de kendilerini "renktaş" diye nitelendiren Trabzonspor sevdalılarına inan ki birşey söyleyemiyorum.

Trabzonspor'un başında olması gereken birisi varsa o da Sensin Hocam... "Trabzonspor'a olan sevdan, Trabzonspor'a kattığın değerler, başarılar ve de Trabzon için göze aldığın engeller asla unutulamaz, unutulmayacaktır da."

Hocam; alınan sonuçlar ne olursa olsun, gelinen mevki neresi olursa olsun, bir maçta açılan küçük bir pankarta yazılanın herşeyi ifade ettiği ve de söylendiği gibi "RUHUN YETER" be hocam... Senin bu takıma ruhun yeter...

el_conquistador
03.04.2010, 15:55
Senol hoca geldi geleli; bir kac puan fazla almis olabiliriz; ama onun doneminde oynanan maclar baz alindiginda 3.yuz. Yani soyle de denebilir. Senol hoca geldigi hafta lig baslasaydi; Bursanin 4 puan gerisinde, su an 3. olacaktik.

Adam Joyu aliyor; bir hafta sonra ilk 11; giovanni dos santosu aliyor; bir hafta sonra ilk 11de, tabatayi aliyor; 4 gun sonra ilk 11'de..

Trabzonsporda ise alinan futbolcu 6 aydan evvel oynamaz gibi bir kural olusuyor yavas yavas. Teo havalara alisacak; suya alisacak; turk futbolunu taniyacak; hamsi mangal yiyecek; belki seneye.. Alanzinho oyle; Gabric oyle...

Gecen sezon Alanzinho oynasaydi, Yattara-Umut-Gökhan üclüsünden birisini yedek birakmasi gerekiyordu hocanin. Bu sezonda Umut-Alanzinho ikilisinden birisi yedek kalmasi gerekiyordu. Kurulmus takim düzenini sirf yeni transfer yapilmis, oynasin diye bozmama konusunda hocalarimizi anlayabiliyorum. Senin verdigin örneklerin hicbiride, Jo, Dos Santos veya Tabata olsun, olaganüstü bir performans göstermediler. Tam tersi. Bence Galatasaray su an Aralik ayina göre daha kötü durumda. BJK zaten transfer konusunda komedi.

Transferi beceriyormuyuz peki? Bu sezon transferde olaganüstü yanlislar yapildi, ama bunun nedeni transferlerin yönetim karariyla yapilmasi. Hoca karariyla degil. Gecen sezon bütün transferler hoca tarafindan yaptirilmisti ve o konuda gayet'de basariliydik bence.
Bizdeki en büyük sorun hala var olmayan sabirdir. Cünkü olaganüstü bir basari gösterebilecek bir takim kurmak icin ya Chelsea'de oldugu kadar cok para veya iyi bir takimin gelismesi icin gereken sabir lazim. Bizde cok para yok. Ikincisi ise ne yazikki hic yok. Bizde olaganüstü iyi olan tek sey, iyi bir takimin gelismesi icin gereken bu süreci sürekli baltalamaktir. Bunu yönetim, hoca veya futbolcu bazinda gayet iyi basariyoruz.

ugurozturk
03.04.2010, 16:16
Gecen sezon Alanzinho oynasaydi, Yattara-Umut-Gökhan üclüsünden birisini yedek birakmasi gerekiyordu hocanin. Bu sezonda Umut-Alanzinho ikilisinden birisi yedek kalmasi gerekiyordu. Kurulmus takim düzenini sirf yeni transfer yapilmis, oynasin diye bozmama konusunda hocalarimizi anlayabiliyorum.

1) Gecen sene ikinci yari Yattara oynadi mi? ben niye hatirlamiyorum.

2) Alanzinhoyoya yer yoktu kadroda madenm; kulubede oturmasi icin mi 4 milyon avro verildi.

3) Derdimiz Umutu kulubeye oturtacak birini transfer edebilmek zaten.

sessizkral_1
03.04.2010, 16:27
Yapacağın 4 tranferle seneye ligin en büyük Şampiyonluk adayı olacağımıza inanıyorum.

el_conquistador
03.04.2010, 16:40
1) Gecen sene ikinci yari Yattara oynadi mi? ben niye hatirlamiyorum.

2) Alanzinhoyoya yer yoktu kadroda madenm; kulubede oturmasi icin mi 4 milyon avro verildi.

3) Derdimiz Umutu kulubeye oturtacak birini transfer edebilmek zaten.

1)Yattara ikinci yari üc macin disinda hep görev almistir.
2)Alanzinho'ya yer yoktu diye bir sey yok. Ayni yazida ayni anda sabrimizida vurgu yapmistim, sende ne güzel sabirsizlik örnegi veriyorsun. Su an Alanzinho yedek'mi peki?
3) Senin tek derdin oysa, kutlarim seni. Benim mesela tek derdim, Trabzonspor'un basarili olabilmesi. Bu Umut'lami olur, Umut'suzmu o kadar önemli degil. "Bizde olaganüstü iyi olan tek sey, iyi bir takimin gelismesi icin gereken bu süreci sürekli baltalamaktir. Bunu yönetim, hoca veya futbolcu bazinda gayet iyi basariyoruz."
Tekrar kendimden alinti yaptim. Cünkü bu tanima verdigin örnekler iyi uyuyor.

Keramettin
03.04.2010, 18:23

Fatih konusunda bi iş var :cool: Fatih'le ilgili değil,yönetimle ilgili de değil.

Beşiktaş deplasmanını hatırlayın Fatih silahla geziyordu

BALKAN 06
04.04.2010, 09:41
yav lig de ne şampiyonluk hedefimiz var ne başka bişi,
madem teo ya güvenmiyorsun kupa da güvendiğin umut u oynat tamam da kalan lig maçlarında teo yu oynatsaydın da iyi ise seneye umutlansaydık kötüyse sezon sonu postalsaydık be hocam,
sende enteresan bi adamsım vesselam...

kudu_61
05.04.2010, 01:55
istanbul büyükşehir belediyenin maçlarını izlediğimde ali güzeldalı satan zihniyeti saygıyla anıyorum hocam senden istediğim gel sen bu hataya düşme zafere,barışa şans tanı lig de kazanacak birşeyin kalmadı colmanla-selçukla-alanzinho ile kupayı alalım ama lütfen geleceğimizi son 6 lig maçında kurtaralım zamanında günü düşündüümüz için bugünleri kaybettik gelsen yarınları kaybetme ben inanıyorum ki 10 tane profesyonel takımı olan bir şehir en azından 2 tane futbolcu çıkarabilir isim vermek istemiyordum ama bizde cale çok araştırıp onları çıkarmak senin görevin biz sana güveniyoruz....

Great White
06.04.2010, 22:18
Geçen gün bir ajansta Şenol Hoca' nın yeni sezon için eksik bölgelere transfer düşündüğünü anlatan bir haber okudum..

O haberde defansın soluna, stopere ve kanatlara takviye yapmak istediği yazıyordu..

Eğer ki Şenol Hoca bir sonraki sezona da sadece Umut-Teofilo' dan ibaret forvet hattıyla başlarsa yandığımızın resmidir bana göre..

Cafer Bulur
06.04.2010, 22:22
Geçen gün bir ajansta Şenol Hoca' nın yeni sezon için eksik bölgelere transfer düşündüğünü anlatan bir haber okudum..

O haberde defansın soluna, stopere ve kanatlara takviye yapmak istediği yazıyordu..

Eğer ki Şenol Hoca bir sonraki sezona da sadece Umut-Teofilo' dan ibaret forvet hattıyla başlarsa yandığımızın resmidir bana göre..
Aynen.:)

Ama yok yok,senol hoca bahsettigin hatayi yapabilecek kadar futbol cahili bir hoca degildir.

pazarkapılı
10.04.2010, 11:18
hiçbirzaman yapmadıgı bir seyi yapsın...hedefini acıklasın....

ilhan
10.04.2010, 18:10
Hocam kadroyu gördüm benden yana 5 yıl opsiyonun var. Doya doya kullan.

Murat'
10.04.2010, 18:11
Şenol Hoca'nın Beşiktaş karşısındaki genel istatistiği nedir arkadaşlar ?

Mesut
10.04.2010, 18:13
şenol hoca her daim hep destek tam destek :)

Oğuzhan İnce
10.04.2010, 18:13
Gecen sezon Alanzinho oynasaydi, Yattara-Umut-Gökhan üclüsünden birisini yedek birakmasi gerekiyordu hocanin. Bu sezonda Umut-Alanzinho ikilisinden birisi yedek kalmasi gerekiyordu. Kurulmus takim düzenini sirf yeni transfer yapilmis, oynasin diye bozmama konusunda hocalarimizi anlayabiliyorum. Senin verdigin örneklerin hicbiride, Jo, Dos Santos veya Tabata olsun, olaganüstü bir performans göstermediler. Tam tersi. Bence Galatasaray su an Aralik ayina göre daha kötü durumda. BJK zaten transfer konusunda komedi.

Transferi beceriyormuyuz peki? Bu sezon transferde olaganüstü yanlislar yapildi, ama bunun nedeni transferlerin yönetim karariyla yapilmasi. Hoca karariyla degil. Gecen sezon bütün transferler hoca tarafindan yaptirilmisti ve o konuda gayet'de basariliydik bence.
Bizdeki en büyük sorun hala var olmayan sabirdir. Cünkü olaganüstü bir basari gösterebilecek bir takim kurmak icin ya Chelsea'de oldugu kadar cok para veya iyi bir takimin gelismesi icin gereken sabir lazim. Bizde cok para yok. Ikincisi ise ne yazikki hic yok. Bizde olaganüstü iyi olan tek sey, iyi bir takimin gelismesi icin gereken bu süreci sürekli baltalamaktir. Bunu yönetim, hoca veya futbolcu bazinda gayet iyi basariyoruz.
jo ile dos santos 4 aylık alındı 6 ay nasıl beklesinler(:
ayrıca oynayınca da görüyoruz,
jo rezalet dos santos a verilen para ise günahtır..

izzet
10.04.2010, 18:14
Hocam bu ne . Sana burdan Korkak Korkak diye bagirdik- Sen Harakiri yaptin :p

Allah Utandirmasin :)

61viya
10.04.2010, 18:21
Allah utandırmasın hocam. Bol şans!

İlker ToSun
10.04.2010, 18:59
maça kazanmayı hedefleyen bir kadro ile çıktıın için teşekkürler hocam.

alacağın sonucun hiç bir önemi yok.

bu niyetin benim için herşeyden önemli

Vkgz
10.04.2010, 20:23
burak oyundan düştü hoca gormuyormusun ama genede alma oyundan belki o bişey yapar umuttan gol beklemek sacmalık biraz. bos kale olacakta atacak.

Alptuğ
10.04.2010, 21:15
inönü deplasmanına bu kadar ofansif takım çıkardığı için tebrik ederim şenol hocamı
ve yaptığı değişiklikler de gayet yerindeydi

Salih Edip
10.04.2010, 21:20
umutu sola çekmesi ve yaptığı değişiklikler çok yerindeydi :alkış:

gururumuzsun hocam :alkış:

unique
10.04.2010, 21:23
Deplasmanda oynadığımız futbolla gurur duydum, eskiden rakip Barcelona da olsa kendi hücum futbolundan ödün vermeyen takımı gördüm sahada. Böyle oynamalıyız işte, biz rakibe değil, rakip bize önlem almalı. Mustafa Denizli, bizi resmen durdurmaya çalıştı bu akşam galibiyete onların daha çok ihtiyacı olmasına rağmen.

Tebrikler hocam, hep aynı cesur futbolu görmek istiyorum kendi adıma.

İlker ToSun
10.04.2010, 21:28
maçın başında maçı kazanmak parolasıyla maça çıktığı her halinden belli olan şenol hoca, 2. yarının başından itibaren 1 puana razı olmuş havasına girdi.

ceyhunu sokması doğru ancak teo yu çıkarması çok yanlıştı. oyundan çıkması gereken buraktı, veya 2. isim olarak umuttu.

teo ya karşı bu tahammülsüzlükle biz teoyu kazanamayız. böyle devam edeceksek yollayalım teoyu ki katılmıyor olsam bile sonuçta teknik adamın kendi tercihidir der ve saygı duyarım ancak teo yu bu takımda tutup bu şekil muamele göstermek bizleri üzüyor.

takıma hava katan, şehre de bir sinerji getiren şenol hocanın bu takıma getirdiği bir başka ve en kötü şey ise kimi oyuncalara, ne kadar kötü oynarlarsa oynasın, ilk 11 oyuncusu oldukları ve kolay kolay oyundan çıkamayacakları duygusunu yerleştirmiş olmasıdır. ve bu bir takım için çok tehlikeli bir şeydir.

burak-sezer değişikliğinde ise, oyuna girmesi gereken barış memiş olmalıydı.

Emrah KabuL
10.04.2010, 21:32
İkinci yarı yaptığı oyuncu değişiklikleri ne kadar doğruysa, çıkardığı ilk 11'de bir o kadar yanlıştı..

sefatoyer
10.04.2010, 22:11
Tebrikler hocam
bambaşkasın

Oğuzhan İnce
10.04.2010, 22:19
İkinci yarı yaptığı oyuncu değişiklikleri ne kadar doğruysa, çıkardığı ilk 11'de bir o kadar yanlıştı..
yapma be,her hareketi doğruydu
dosdoğru bir adam şenol hocam

serdaracıl
10.04.2010, 22:37
zekanla korkutuyorsu hocam. hep bir adım öndesin

Hürgün Aygün
10.04.2010, 22:47
Teşekkürler hocam o kadroyu çıkartmak yürek isterdi çok teşekkürler.:)

iboandibo
10.04.2010, 22:49
Şenol hocamızın maç sonundaki yaptığı açıklama bu sezonu lig olarak kafasında kapattığını anlatıyor gibi geldi.Konuşmasında bundan sonra ligde çok kasmayız sahaya çıkıp mücadele ederiz en iyisini yapmaya çalışırız değişik varyasyonları denyerek önümüzdeki sezonun temelini atarız gibi bi tavır gördüm.Artık tek hedef kupa ben öyle anladım

Muhalif
10.04.2010, 23:08
Şenol Güneş'i bir büyük maçtan daha alnının akıyla çıktığı için tebrik ediyorum. Gerçi bu maçlar hiç bir stresi olmayan maçlar olduğundan da böyle olabilir, fakat Bjk maçındaki gerek cesur kadroyla maça çıkışı, gerek Bjk üstünken ortaalana ard arda yaptığı müdahalelerle maçı dengelemesi çok olumlu hamlelerdi bence. Ama asıl sınavı eğer yükselirsek Fb ile kupa finalinde olacak. O maçta da iyi işler yaparsa önümüzdeki sene için kendisini destekleyebilirim:)

bangkook_61
11.04.2010, 00:11
Beşiktaş ın 3 önlibero ile kendi sahasında çıktığı maça ön liberosuz çıktık. Maçtan önce kadroları görünce mest oldum bunu söylemeliyim. Ama çok hücumcunun çok fazla pozisyon demek olmadığını gördük. Ama kadroyu yinede beğendim tebrikler o konuda.
Sadece Burak a çok fazla tahammül etti diye düşünüyorum.

Cafer Bulur
11.04.2010, 00:37
Şenol Güneş'i bir büyük maçtan daha alnının akıyla çıktığı için tebrik ediyorum. Gerçi bu maçlar hiç bir stresi olmayan maçlar olduğundan da böyle olabilir, fakat Bjk maçındaki gerek cesur kadroyla maça çıkışı, gerek Bjk üstünken ortaalana ard arda yaptığı müdahalelerle maçı dengelemesi çok olumlu hamlelerdi bence. Ama asıl sınavı eğer yükselirsek Fb ile kupa finalinde olacak. O maçta da iyi işler yaparsa önümüzdeki sene için kendisini destekleyebilirim:)
O maci kazanirsak zaten herkes senol hocayi destekleyecektir.

Simdi destekle de bir ise yarasin.:)

Cem Kıran
11.04.2010, 00:52
Şenol hocayı her yönüyle beyeniyorum.Şimdiye kadarki geldiği dönemlerde böyle bir başarı yapamamıştı.Sanırım Kore'de büyük ilerleme kaydetti.Taktik,uyum,pas yüzdesi,oyunu okuma herşey çok güzel..

Yanlız şunlarda kızıyorum.Başka oyuncuları kızağa çekmesini biliyor ama bunu Engin ve Umut'a yapmıyor.Yeter artık hocam vazgeç artık şunlardan.

Emre Çömez
11.04.2010, 01:09
Ben bir Beşiktaşlı olarak Trabzonspor'u güzel oyunu için tebrik ederim. İki takım da zaman zaman etkili oldu, gol pozisyonları buldu. Maç herhangi bir takım lehine de bitebilirdi ancak hakkı beraberlikti bence.

Şenol Güneş gerçekten çok büyük hoca. Beşiktaş tam baskıyı kurduğu anlarda saha içinde harika değişiklikler yaptı. Başka bir teknik direktör olsa skor farklı olabilirdi.

Son olarak Egemen'in pozisyonu bence penaltıydı (topun yönü az da olsa değişiyor) ancak hakemin bunu görmesi kolay değil. Tekrarlarda bile zor anlaşılıyor. Bu tür ufak şeylere takılmamak gerektiğini düşünüyorum. Taraftarın yaptığı küfürlü tezahürattan ben ekran başında utandım.

İki takıma da mücadelelerinden dolayı tebrikler.
:alkış::alkış:

Samet Yildirim
11.04.2010, 01:47
Cok büyük bir hocaya sahibiz coook !

Mustafa Yüksek
11.04.2010, 01:54
Şenol hocam bana İnönü'de yaşattığın müthiş gurur için teşekkür ediyorum...Sana sonuna kadar destek vereceğim...

Cem Akyüz
11.04.2010, 01:59
Yaptığı değişiklikler ile sıkıntılı geçecek dakikaları rakip alanda oynamamızı sağladı..Teşekkürler Hocam

sametaydin
11.04.2010, 02:11
Seneye çok büyük işler yapacak bu takım. Yeter ki yaz kampında iyi çalıştırılsın.

Canberk
11.04.2010, 02:13
Evet yerinde değişikliklerle oyunun yavaşlamamasını sağladığın için teşekkürler hocam.
Bugün maçta tempoyu Şenol hoca belirledi resmen :)

mashal61
11.04.2010, 02:15
Oyuna 4 ofansif oyuncuyla başladığımızı görünce bir bildiği vardır dedim. Gördük ki yaptığı Sezer ve Ceyhun hamleleriyle bu düşüncemi boşa çıkarmadı. Hatta 4 ofansif oyuncuyla oyunun kontrolü bizdeydi. Umut verici bir maçtı gelecek için.

askemo_garleli
11.04.2010, 05:19
hugo broos'tan aldığı o dökük takımı adam etti,teşekkürler Şenol hoca.senin gölgen bile bu takıma yeter.

Hasan Ayvenli
11.04.2010, 05:46
Şenol Hocam sana çok güveniyorum. Ve seni çok seviyorum. O tebessümün anlatıyor bazen herşeyi. Ne kadar bizden birisi olduğunu.

Deniz Telci
11.04.2010, 07:51
seni hepimiz seviyoruz ! ama antalyaspor maçında umutu sağ açık yaparsan süper olur ;) !

ergin cesit
11.04.2010, 08:23
hocam sana çok güveniyoruz

Fatih Özkan
12.04.2010, 00:20
Gurur duyduk Hocam!
Kadroyu görünce bir an şaşırdım ama bir planın olduğunu biliyordum (:
Çok saol Hocam!

Oğuz B.
12.04.2010, 11:10
Hemen her posizyondan sonra Mustafa Denizli'yi gösteren ancak seni 1 kez(oda devre arasında kulubeye giderken) gösteren yayıncı kuruluşa selamlarımı vede sevgilerimi gönderiyorum hocam.

EGN
12.04.2010, 11:17
Şenol Hocam'a...

Dün o kadar sevindim ki "Şenol Güneş Caddesi" tabelasını görünce... Sana verilen değeri, hak ettiğin o mevkiyi o kadar çok hakediyorsun ki, bunu ifade etmek inan benim işim değil hocam. Maç sonunda, maç hakkında yaptığın her röpartajlarda o duruşun yok mu, bizi asaletinle o temsil edişin yok mu, seni her dinleyişimde, seni her görüşümde "işte budur Trabzon'lu olmak" diye söylettiriyorsun bana be hocam

Ya maç esnasında her sevinişin de, her heyecan dolu bekleyişlerinde, her üzülüşün de ve de durgun bakışlar içinde kala kalmalarının her defasında beni benden ediyorsun be hocam. Ve sayende Trabzon'a daha çok bağlı kalıyor daha çok seviyorum.

Bir futbol da güven demek sen demek, inanmak sen demek, sevinmek sen demek, üzülmek sen demek, bordo da sen demek hocam, mavi de sen de demek, şampiyon da sen demek.

İyi ki varsın, iyi ki Trabzon(spor)lusun.

bordo61
12.04.2010, 11:17
Hocam inşallah burdaki olumlu tepkiler.

Puan kaybettiğimiz zamanda devam eder.

Kupayı istiyoruz hocam.

Haberiniz olsun :D

Bir şeyi eklemek istiyorum.

Yıllarca Trabzon efsanesinden bir haber hocalarla çalıştık anlayamadılar bizi , belki çok yeteneklileri vardı ama sindiremediler bu havayı. Ondan başarıya hasret kaldık.

Burda başka bir hava vardı.Bilmeyen adamı çarpardı.Çarptı da.

Neyseki Efsanenin mimarlarından 2'si şuanda Teknik Heyette , Belki şimdi değil ama ileride sabredersek çok güzel sonuçlar alacağız.

Buna eminim. Güveniyoruz sana hocam

Cafer Bulur
12.04.2010, 22:13
Gecenlerde sansal büyüka senol günes icin Trabzonda vidi vidilar baslamis dedi.

Kim bu vidi vidiyi olusturanlar,anlatacak olan var mi?

Samet Yildirim
12.04.2010, 22:19

Kendi kafasina göre yazmis iste bende okudum. Bos bos konusmalar.

Cafer Bulur
12.04.2010, 22:23
Kendi kafasina göre yazmis iste bende okudum. Bos bos konusmalar.
Aynen öyle.

Senol hocayi tartisanin alnini karislarim,herkes ayagini denk alsin.:D

tslover
13.04.2010, 11:02
Hocam en az 10 sene bu takımın başında kal lütfen

hamucera
13.04.2010, 12:53

birkaç sayfa gerilere gidince görürsün abi, zaten bilmiyormuyuz sanki istanbul medyası bu forumu aralıksız takip ediyor,

maç o kadro ile çıkmasa ve yenilseydik eleştirden en çok ŞEnol hoca nasibini alacaktı, korkaklık ile suçlanacaktı, oyunu okuyamamak ile suçlanacaktı, ama kurduğu kadro ve değişiklikleri ile herkesi susturdu

Oğuz B.
13.04.2010, 13:06
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/13/1950.jpg

Hasan Ayvenli
13.04.2010, 21:19
Şenol Güneş Belgeselini indirmek için;

http://dl.dropbox.com/u/2820392/Senol_Gunes_Belgeseli.AVI

Ahmet Faruk
13.04.2010, 21:22
Şenol Güneş Belgeselini indirmek için;

http://dl.dropbox.com/u/2820392/Senol_Gunes_Belgeseli.AVI

HaberTürkteki mi bu?

Hasan Ayvenli
13.04.2010, 21:23
HaberTürkteki mi bu?

Evet HaberTürk'teki..

anth
14.04.2010, 13:05
Şenol Hoca'nın takıma oynattığı futbolu oynayabilen başka Türk takımı yok ligde. Ama keşke daha fazla gence şanş verip Burak, Umut, engin gibi takıntılardan vazgeçse.

ugurozturk
14.04.2010, 16:06
Şenol Hoca'nın takıma oynattığı futbolu oynayabilen başka Türk takımı yok ligde. Ama keşke daha fazla gence şanş verip Burak, Umut, engin gibi takıntılardan vazgeçse.

dedigini yapsa bu futbolu oynayabilecek miyiz peki?

İlker ToSun
14.04.2010, 21:55
burak , umut = ne kadar kötü olurlarsa olsunlar daima ilk 11 oyuncusudurlar, muhtemelen 90 dk sahada kalırlar, bir sonraki maç oynayabilmek için herhangi bir ekstra şey yapmalarına gerek yoktur, alternatifsizler

gabriç , teo = 90 dk oynamaları dinimizce günahtır, bir sonraki maç oynamaları için önceki maç 3 gol 4 asist yapmaları lazım, zorda kalmadıkça oynatılmamalı

işte şenol güneş fişlemeleri ...

İbrahim Gökhun Öztürk
14.04.2010, 22:04
dedigini yapsa bu futbolu oynayabilecek miyiz peki?

umut sayesinde mi böyle futbol oynuyoruz...top indirmeyip,top tutamayıp,pas atmayan bi zihniyet ve sonsuzluga uzanan bir yeteneksizlik mi itiyor futbolcularıda iyi futbol oynuyoruz yoksa...

erolizmts
14.04.2010, 22:04
Alanzinho - Song değişikliğinden sonra allahtan gol yemedik ve maç uzatmaya gitmedi. Aksi halde bir yarım saat daha Umut'un insafına kalacaktık. Bence son oyuncu değişikliğini yapmayabilirdide.

yaranozlu
14.04.2010, 22:13
umut-burak ikilisinden acilen kurtar bizi diyoruz, Şenol Hoca da onlara sarılıyor inadına. Yeni moda çıkan sol ayaklıların sağda, sağ ayaklıların solda oynama olayı da çok gereksiz. Oyuncular istediklerini yapamıyorlar ve pas akışı olmayınca ileri çıkamıyoruz. Pas yapamayınca panik havasından dolayı da pozisyon yiyoruz. Bunlara acil önlem!

OZDEN61
14.04.2010, 22:16
avantajlı ilk skora rağmen, tercih ettiği oyuncular ve bu oyunculara göstermiş olduğu sabır yanlıştı. bu maçın kötü performanslı olmasının sebebi şenol hocadır. şu maçta bile teo yu oynatmıyor. onur-colman hariç diğer oyuncuların hepsi kötü oynadı. zaten performansı düşen umuta alan ve burak ın kötü oyunu sebebiyle destek gelmeyince ilerde oynamayadık. bu skorun sebebi bence hoca...

İlker ToSun
14.04.2010, 22:27
trabzonsporun teknik direktörü devrimci olmak zorundadır

trabzonspor teknik direktörü adaletli olmalıdır

şenol güneş ne devrimcidir ne de adildir ...

burada şenol güneş in bu tavırlarını savunan, iş hayatının içinde olan herkese şenol güneş adaletinde bir patron nasip eder allah inşallah.

belki o zaman anlarlar gabriç i teo yu barış ı

belki o zaman anlarlar umut un burak ın aslında ne kadar beleşçi olduklarını

OZDEN61
14.04.2010, 22:29

burada şenol güneş in bu tavırlarını savunan, iş hayatının içinde olan herkese şenol güneş adaletinde bir patron nasip eder allah inşallah.

:alkış: :alkış:

Emrah Akcagöz
14.04.2010, 22:30
Burak ve Umut sevgine anlam veremiyorum hocam..

Celil Köse
14.04.2010, 22:32
Hocam vazgeç şu Burak sevdasından...

Mustafa Yılmaz.20
14.04.2010, 22:33
85. dakikada yapılan Alanzinho-Song değişikliği çok gereksizdi.Kalan +4 le birlikte 8-9 dakikalık sürede bir gol yesek, 30 dakikalık uzatma süresinde ne yapacaktık bilmiyorum.

Gabric-Burak değişikliği içinde 75. dakikayı neden bekledik, onu da bilmiyorum.

Ayrıca Umut neden 90 dakika oynadı onu da bilmiyorum.Şenol Hoca biliyor mu? Onu da bilmiyorum...

hos_cocuk61
14.04.2010, 22:38
Bugün en büyük eleştirim Şenol Güneş'edir.

Sahada varlığı ile yoklu belli olmayan aldıgı topuda umursamazca kaptıran Burak'a 75 dakıka nasıl sabreder. Haftalardır kötü bir performans çizmesine rağmen neden bu Burak hala ilk 11 de oynatılmak için diretilir.

İleride hiç bir faaliyeti olmayan, Attığından çok kaçıran, topu ayağında bile tutmaktan aciz bir Umut neden her maç 11 de başlar. Umut'un kesilmesi için illa kart cezalısımı olması lazım.

Burak ve Umut'u gören diğer oyuncular acaba demezmi, ben istersem ağzımla kuş tutuyim olmaz olmuyacak yine o sahada! Yine o sahada!

Bu sezon boyunca gördükki Egemen-Giray tutmuyor. Ama hala olmayacak duaya amin der gibi bir yol izleniyor.

ozcan_asanoglu
14.04.2010, 22:40
Belki Hoca da çaresiz malzeme bu ama bugünkü tercihleri çok kötüydü. Taktiksel anlamda sıkıntı yok ama tercihler değil..kötü günündeydi o da...

Mert Oğuzlu61
14.04.2010, 22:49
hocam burak a 75dk nasıl dayandın ??????

bu maç çok kötüydük.... şu burakla umutu kes takımdan koy gabricle teofiloyu hocam yap şunu artık ne buluyon bu adamlarda :confused:

oyuncularımız topu neden her aldıklarında kaptırma çabasına girdi bi anlam veremedim, özellikle orta sahayı emanet ettiğimiz colmanla selçuk, hele hele selçuk!!! şu 90 dk boyunca bomboş olmasına rağmen topa defalarca rastgele vurup rakibe hediye ettiği o kadar çok pozisyon vardıki, zaten ilk goldede onun hatasıyla geldi !!!

bizim takım harbi dengesiz, iyi oynadılarmı takım olarak coşuyorlar, kötü oynadılarmı tamam o 90dk bizlere eziyet oluyor, inşallah finaldede böyle oynamayız o maçın havası farklı olur tabi ama yine böyle oynarsak bir 5 mayıs faciası daha kaçınılmaz olur :eek::eek:

unique
14.04.2010, 22:58
Burak-Umut faciasına bir an önce son verirsin umarım hocam.

pinaradnan
14.04.2010, 23:00
Burak ve Umuttan vaz geç be hocam ayaklarının altnı öperim vazgeç ne olur

Hasan Ayvenli
14.04.2010, 23:14
Ersun Yanal da ısrarla aynı kadroyla çıkıyodu ama bu kadar geniş bir kadro yoktu elimizde. Şenol Hocam yeter artık da 4 senedir inadına Umut Bulut oynadı. Burak geldiğinden beri oynuyor. İşleyen sağ kanadımız işlemez oldu. Biraz değişiklik yap. Performansların hiç mi önemi yok.

sametaydin
15.04.2010, 00:45
Hocam şu buraka çok bile şans tanıdın bence.

Kader KORELİ
15.04.2010, 00:51
Zafer Yelen ve Baris Memis'e artik sans versen be hocam.

Deniz Telci
15.04.2010, 09:42
Hoca, zafer-barış kesinlikle kazanılmalı !;)

umut gibi nerden çıkıpta Trabzon'a gelen fovret, oyuncusu midemi bulandırıyor!

Dursun Kaplan
15.04.2010, 10:28
Neden korkuyosun hocam ?

Tamam ilk maçın skor avantajı ile geriye yaslanık bir oyun oynadık ilk dakikalarda. Ama ne gerek var ? Çarp geç rakibe. Ondan sonra rahat rahat maçını izle. Bizde ecel terleri döküyoruz ekran başında.

Mesut
15.04.2010, 10:32
şenol hocaya sırf zaferi sormak için muhabir olmaya karar verdim çalışmam lazım gece gündüz :)
hiç birimi sormaz yahu

Ümit Tekşan
15.04.2010, 10:46
Şenol Hoca, ilk geldiğinden bu yana taraftar hep yanında kadroyla ilgili eleştirmek yanlış olur. Biz teknikdirektör değiliz biz taraftarız sadece destekleriz. Sahaya değil Burak TrabzonKaradenizden bile futbolcu koysan biz destekleriz. Bu manada Şenol Hoca sen işini bilirsin. 5 Mayıs 2010 Çarşamba akşamı bize Türkiye kupasını kazandır hocam.. Sana güveniyoruz.

Serdær
15.04.2010, 11:01
85. dakikada yapılan Alanzinho-Song değişikliği çok gereksizdi.Kalan +4 le birlikte 8-9 dakikalık sürede bir gol yesek, 30 dakikalık uzatma süresinde ne yapacaktık bilmiyorum.

Gabric-Burak değişikliği içinde 75. dakikayı neden bekledik, onu da bilmiyorum.

Ayrıca Umut neden 90 dakika oynadı onu da bilmiyorum.Şenol Hoca biliyor mu? Onu da bilmiyorum...

Herşey ile beraber güzel bir yorum olmuş :rolleyes:

anth
15.04.2010, 11:14
Umarım Burak, Engin, Umut takıntısı yüzünden başını yakmaz. Kaldı 5 maç hocam, hiçbir iddaamız yok ligde. 3 basamak gerilesek kaybedeceğimiz parayı iyi bir futbolcu kazanırsık rahat çıkarırız. Başta Teo olmak üzere, Barış ve Zafer'i artık oynatalım. Hepsi genç ve kumaşları iyi oyuncular...

muribbi
15.04.2010, 11:15
ben hocanın tercihlerine saygı duyuyorum. ama sahada rakibin karşısında aciz duruma düşen futbolcusuna oda saygı duymalı. burak alan ve umut tüm maç boyu rakiplerine ezildiler ve çaresizce kenara baktılar, kameralar her yakın plan yaptığında bu görüldü. oyuncuyu bu durumda bırakmamak gerekir, oyuncuya duyulması gereken saygıdan dolayı.

kefkenist
15.04.2010, 16:23
hocam seni tartışmak ve hocalığını eleştirmek haddim değildir, ama şu umuta bi çare

yigits
15.04.2010, 16:32
Ben Trabzonspor'un orta sahasında Ceyhun Gülselam'ı izlemek istemiyorum hocam.Bir insan sadece şut attığı için mi oynar onu da anlamış değilim.
Ama yine de arkandayız hocam.

EGN
15.04.2010, 20:50
Geçmişine, başarılarına, bakışına, duruşuna, asaletine ve de ruhuna hasret kaldığım Şenol Hocam’a…
Anlamıyorum Hocam, Sen geldiğinde Trabzon’u ayağa kaldıran bordomavi renktaşlar ve de Trabzon halkı senin için “Trabzon’da Güneş Doğdu” diye mutluluktan ışığından faydalanırken bugün neden senin yaptıklarının arkasında sana sahip çıkmıyorlar? Türkiye’yi “dünya üçüncüsü” yaptın, sana “sen yapmadın” dediler ve sen buna rağmen asaletinden asla taviz vermeden “önemli değil ben yapmadım ama yapılış olması çok önemli” derken bile mütevaziliğini asla bozmuyorsun be hocam…

Aslında söylemiş olduğun şu sözler her şeyi ifade ediyor, “benim için hayatın her döneminde merdivenler vardır ve zirve vardır. Her basamak önemlidir, ve basamağın ilkine basmadan o zirveye çıkamazsınız. Eğer zirveye hedef diyen bir insansanız her basamağı tek tek basmalısınız. Atlayarak gitmenizde olabilir ama basamağı sindirerek gitmek daha yararlıdır”

Hocam sana beslediğim sevgi asla azalmayacak, tam tersine her geçen gün daha çok artacak. Nasıl gelişin beni bir Trabzonsporlu olarak mutlu ettiyse varlığın boyunca bu sevgi, bu saygı, bu samimiyet, bu sana olan bağımlılık ömrüm boyunca sürecek hocam.
“Yensen de, yenilsen de KALBİMİZ HEP SENİNLE…”

sefatoyer
15.04.2010, 21:01
Geçmişine, başarılarına, bakışına, duruşuna, asaletine ve de ruhuna hasret kaldığım Şenol Hocam’a…
Anlamıyorum Hocam, Sen geldiğinde Trabzon’u ayağa kaldıran bordomavi renktaşlar, Trabzon halkı senin için “Trabzon’a Güneş Doğdu” diye mutluluktan ışığından faydalanırken bugün neden senin yaptıklarının arkasında sana sahip çıkmıyorlar? Türkiye’yi “dünya üçüncüsü” yaptın sana “sen yapmadın” dediler ve sen buna rağmen asaletinden asla taviz vermeden “önemli değil ben yapmadım ama yapılış olması çok önemli” derken bile mütevaziliğini asla bozmuyorsun be hocam…

Aslında söylemiş olduğun şu söz her şeyi ifade ediyor, “benim için hayatın her döneminde merdivenler vardır ve zirve vardır. Her basamak önemlidir, ve basamağın ilkine basmadan o zirveye çıkamazsınız. Eğer zirveye hedef diyen bir insansanız her basamağı tek tek basmalısınız. Atlayarak gitmenizde olabilir ama basamağı sindirerek gitmek daha yararlıdır”

Hocam sana beslediğim sevgi asla azalmayacak, tam tersine her geçen gün daha çok artacak. Nasıl gelişin beni bir Trabzonsporlu olarak mutlu ettiyse varlığın boyunca bu sevgi, bu saygı, bu samimiyet, bu sana olan bağımlılık ömrüm boyunca sürecek hocam.
yüreğine sağlık..

Kereşenli
15.04.2010, 21:25
Geçmişte yakaladığı büyük başarıları bir tarafa bırakıp yaptığı - bana göre - hatalı tercihleri değerlendirmek istiyorum. Evet, ilk onbiri fazla değiştirmek istemediğini biliyoruz ama kötü oynayanı da değiştirmemek için elinden geleni yapıyorsun. Mesela dün akşam oynanılan maçı değerlendirirsek:

1) Teofilo'yu oynatmamana anlam veremedim. Bu sezon ilk kez ilk onbirde çıktığı maçta iyi oynamamış olabilir ama en azından bir kaç maç oynatıp sonra verseydin Teofilo'yla ilgili kararını.

2) Umut Bulut haftalardır kötü oynuyor ve attıklarından çok kaçırdıkları hakkında konuşulmasına rağmen nedir bu Umut ısrarı hocam? Hem kendisi, hem takım hem de taraftar için bir kaç maç dinlendirilmesi daha mantıklı olmaz mı?

3) Hâlâ Burak'ı neden onsekiz kişilik kadro'ya aldığını da anlamıyorum. Burak'ı aldık diye oynadığımız her maçta ilk onbirde başlamak zorunda mı? Dün takıma hiç bir faydası olmamasına rağmen maçın 75. dakikasında oyundan aldın kendisini, neden bu kadar bekliyorsun? Hemen ikinci yarınının başında oyundan alınmalıydı.

4) Futbolculuğu bile tartışma konusu olan Giray'ı tercih edip takım kaptanı Song'u yedek bırakmak mantıklı mı? Bence değil. Üstelik verdiği kötü paslar, kaptırdığı toplar ve yapamadığı müdahaleler yüzünden dün akşam maçı kaybettik ve bu gidişle daha çok maç kaybederiz.

5) Neden şampiyonluk için oynamamıza rağmen hâlâ bu sezon hiç şans bulamayan Zafer, Murat, Barış ve diğer şans bulamayan futbolcularımıza şans vermekten çekiniyorsun?

Ama yinede seviyoruz seni hocam, sen geldin takım futbol oynamaya başladı. Bu yazdığım şeyleri de düzeltebilirsek ve bir kaç transfer yapabilirsek şampiyon olabiliriz. :)

Onur Şeref
15.04.2010, 22:20
Takımı 14 kişiden sanmayı ne zaman bırakcaksın hocam?

OZDEN61
18.04.2010, 16:56
Hocam bazı oyuncuları devamlı oynatma artık, ligde bir hedefimiz kalmamışken, isim değişikliklerine git. şu teo yu, hele zafer bize bi izlet yaw. Israrcı olma artık. Bu taraftar Ersun hocaya kızardı bazı isimlerde ısrarcı olduğundan dolayı, sende bu yolda gitme. Yoksa daha önceki tecrübelerinden başına nelerin geleceğini tahmin edersin.....

Salih Edip
18.04.2010, 17:11
Şenol Hocadan beklentim öncelikle teonun her maç oynaması . barışı zaferi ve muratı da görmek istiyorum tabi.

Ahmet Faruk
18.04.2010, 19:17
Teofilonun ilk 11 başladığı ve kötü oynadığı söylenen - ki bana göre oldukça olumlu oynadı- maç 7 tane defans, 2 tane ortasaha 1 tane forvet ile oynayan bir takımala idi.
Şimdi Teofilo kötü oynayacağı için mi, Teofilo oynaması gerektiği için mi oynadı.
Sui zana sebep olmayacaksın arkadaş...

Mert Oğuzlu61
18.04.2010, 23:07
hocam yarın barış teo gabric, bu oyunculardan en az ikisini inşallah 11 de görürüz... üçünüde çıkarırsan yenilsek bile yemin ederim tek laf etmeyeceğim.

burak şükürki bu maç cezalı, birde umutu at yedeğe oynamasın 1 maçtada görmeyelim umutu ne olacak kıyametmi kopacak ????????????

surmeneli_keles
19.04.2010, 16:36
kötü gıttıgınde takım senol ıstıfa et demesın kımse takım ii gıttıgındede kötü gıttıgındede hep destek tam destek trabzonspora gelebılecek en iyi teknık dırektorlerden bırı geldı ayrıca şenol guneş kendını geliştirmis buda bı avantaj trabzon için bıze gereken sureklılık.. şampıyon olamadıgımız 25 yılın sadece 2 yada 3 yılı bı teknık dırektorle ve ıskelet bı kadroyla sabretseydık sımdıye bı cok sampıoynluk ,sampıyonlar ligi uefa lar gormustuk ondan
gerçek trabzonsporlu olarak bu takımın ve hocanın yanında olalım

ilhan
19.04.2010, 17:15
Kasımpaşa ile ilgili zeki dokundurman için tebrik ediyorum hocam. :) Gerçekten müthiş.

*

Türkiye'nin Barcelonası he.
:D :D

Tolunay Abdioğlu
19.04.2010, 18:08
Anlamıyorum Hocam, Sen geldiğinde Trabzon’u ayağa kaldıran bordomavi renktaşlar ve de Trabzon halkı senin için “Trabzon’da Güneş Doğdu” diye mutluluktan ışığından faydalanırken bugün neden senin yaptıklarının arkasında sana sahip çıkmıyorlar? Türkiye’yi “dünya üçüncüsü” yaptın, sana “sen yapmadın” dediler ve sen buna rağmen asaletinden asla taviz vermeden “önemli değil ben yapmadım ama yapılış olması çok önemli” derken bile mütevaziliğini asla bozmuyorsun be hocam…

Aslında söylemiş olduğun şu sözler her şeyi ifade ediyor, “benim için hayatın her döneminde merdivenler vardır ve zirve vardır. Her basamak önemlidir, ve basamağın ilkine basmadan o zirveye çıkamazsınız. Eğer zirveye hedef diyen bir insansanız her basamağı tek tek basmalısınız. Atlayarak gitmenizde olabilir ama basamağı sindirerek gitmek daha yararlıdır”

Helal olsun. :alkış::alkış::alkış:

Tolunay Abdioğlu
19.04.2010, 18:09
Kasımpaşa ile ilgili zeki dokundurman için tebrik ediyorum hocam. :) Gerçekten müthiş.

*

Türkiye'nin Barcelonası he.
:D :D

İlhan abi nerede o açıklama.?

Arka sayfalara baktım ama bulamadım. :)

h@msi61
19.04.2010, 18:10
Konusurken Denizli gibi, Terim gibi kendini pohpohlamiyorsun ya hocam, bu taraftar da senin kiymetini anlamiyor iste....

ilhan
19.04.2010, 18:13
İlhan abi nerede o açıklama.?

Arka sayfalara baktım ama bulamadım. :)

“Kasımpaşa ligde oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla kendini ispatlamış, Türkiye’nin Barcelona’sı unvanını almış bir takım. Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız. Futbolda konsantrasyon bozukluğunun ne sonuçlara yol açtığını bizler ve oyuncularımız çok iyi biliyoruz. Bu nedenle tüm dikkatimizi bu karşılaşmaya vererek sahadan 3 puanla ayrılmayı hedefliyoruz”

Resmi siteden Tolunay'cım.

Tolunay Abdioğlu
19.04.2010, 18:14
Resmi siteden Tolunay'cım.

Teşekkür ederim abi.Okul dolayısıyla pek fazla takip edemiyorum hafta içi.

Tolunay Abdioğlu
19.04.2010, 18:15
“Kasımpaşa ligde oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla kendini ispatlamış, Türkiye’nin Barcelona’sı unvanını almış bir takım. Bu nedenle çok dikkatli olmalıyız. Futbolda konsantrasyon bozukluğunun ne sonuçlara yol açtığını bizler ve oyuncularımız çok iyi biliyoruz. Bu nedenle tüm dikkatimizi bu karşılaşmaya vererek sahadan 3 puanla ayrılmayı hedefliyoruz”

Çok güzel bir dokundurma olmuş. :)

İlker ToSun
19.04.2010, 19:11
kadro çok güzel şenol hocam.

tıpkı geçen beşiktaş maçında olduğu gibi yine güzel bir kadroyla çıktığın için maç başlamadan teşekkürler. biz yeterki bu mantaleiteyle sahaya çıkalım, yenilsek de hiç mühim değil.

umarım beşiktaş maçında olduğu gibi kadrondan pişman olup dakikalar ilerledikçe defansa çekilmezsin de keyifli bir maç izleriz ;)

İlker ToSun
19.04.2010, 21:26
yine yaptın yapacağını yine bir çuval inciri berbat ettin

şu durumda teo yu çıkardın ya

artık şunu anladım

sen iyi bir insan değilsin.

cınar#7
19.04.2010, 21:28
nedir bu Umut-Ceyhun ısrarı hocam?? kasımpaşa karşısındada oynamayaksa Teofilo ne zaman oynayacak? 1-0 yeter kasımpaşaya karşı kendi sahanda savunma bravo..

aman Umutu Çıkarma hocam!!!

Deniz Telci
19.04.2010, 21:35
broos gibileri umut'u çıkarmıştı ! umutu niye çıkarmıyor anlamış hala değilim ! hocam bu gidişle adamı milli edeceksiniz... adam milli takım formasını haketmiyor bence ! ona verilen paraya yazık ! 10 tane gol attı diye gol kralı saydık yeter yani ! :(

İlker ToSun
19.04.2010, 22:01
böyle bir rezillik olamaz,

trabzonspor teknik adamının adalet kelimesinin a sından nasibini alamamış olması içler acısı bir durum

şenol'un benim gözümdeki hocalığı tamamen bitmiştir

ama o da haklı, nasıl olsa her işsiz kaldığında ona kucak açan bir camia var, takılır o da tabii kafasına göre

erolizmts
19.04.2010, 22:03
Hocam 4 maç denedin 10 maç denedin. Bu Ceyhun'da nasıl bir ışık görüyorsun ki halâ vazgeçilmez oluyor anlamıyorum. Barış Memiş'i denemek için bundan daha güzel bir fırsat olabilirmi artık. Lig'e havlu atmışsız zaten.

Onur Şeref
19.04.2010, 22:03
Her maç aynı senaryo ben sıkıldım sen sıkılmadın mı hoca?

Umut'un yaptıklarını görünce mutlu mu oluyorsun? Eğer oluyorsan sende kesin bi mazoşistlik var herkes gördü dövünmelerini.

EEEE! O zaman hala nedir bu Umut ısrarı?

Teofilo'yu yiceksin ona yanıyorum.

albatros
19.04.2010, 22:05
niye hocam niye?
Umut ve Teofilo karşılaştırmasında neden hep Umut ağır basıyor senin gözünde?

sametaydin
19.04.2010, 22:06
Ya hocam çok özür dileyerek söylüyorum sende takıntı oldu heralde bu gabriç ve teofilo. Niye çıkarıyorsun bırak oynasınlar bırak bir maçı da 90 dakika tamamlasınlar ne var yani. Maç bizim için çok mu önemli anlamadım ya. Yazık ya. Değişiklikler aynı, her maç aynı oyuncular mı kötü oynuyor anlamadım gitti ya.

Haftaya tekrar burakı oynatırsın şimdi sen deli olur herkes. Gabriç bugün mükemmel oynadı açıkçası. Bana göre bu maççtan sonra tekrar burakı ilk 11 başlatırsan bu eziyeti bize yaparsan yazık...

Ömer SEVİNÇ
19.04.2010, 22:09
Yazıklar olsun..

Özge
19.04.2010, 22:15
Umut'u hâlâ göremedi Şenol hoca.Bir Umut iki Burak zaten.Neden bu kadar ısrar ediliyor ki anlamıyorum.

ölümüne61
19.04.2010, 22:16
snenye şampiyonuz hocam tabi bu umut böyle devam ederse zor ama takıma oynattığın futbol bugün güzeldi özellikle ilk yarıyı çok beğendim

Hürgün Aygün
19.04.2010, 22:17
Çok sağol hocam.Seninle bu takım pası,güzel oyunu öğrendi.Ama Teo yerine Umut çıkmalıydı bence.

fırtına_08
19.04.2010, 22:24
Hocam yalvarıyoruz.Lütfen Umut Bulutu gönderin yaaaa.Adamın arkasında birileri mi var.Nedir bu adamdan çektiğimiz.Koşmakla olmuyor işte.Sırf koşmaksa iş. süreyya ayhanı alın bu umutu gönderin.Takımdan soğuttu herkesi.Adamda yetenek yok bu gol atsada hayırı yok.Yemin ediyorum halı saha maçlarında takıma almam bu adamı ben.Bencilin teki...LÜTFENartık kim görecek.Bak onur geldi kale rahatladı.TEO yu kazan hücum rahatlasın....

Erkin Ekşi
19.04.2010, 22:24
umutuda al git.

ölümüne61
19.04.2010, 22:31
şampiyonluk gitmiş olsada ilk beş hedefi devam ediyor avrupaya gitmek için bu şart bence şenol hoca bu yüzden diğer oyunculara şans veremiyor olabilir

Celil Köse
19.04.2010, 22:31
Yav hocam oynattıgın oyun için teşekkür ediyorum ama yeter da vazgeç şu Umut sevdasından

Alihan Ertürk
19.04.2010, 22:32
Kalan maçlarda inşallah Umut'u oynatmaz , final maçı dahil.

Teo'ya güvenelim biraz da ..

blackrain61
Senol Günes Umut´u kesemez. Adam dokunulmaz. Bes senedir kim kesebildik ki. Ama biz bu Umutla sampiyon olamayiz. Kisaca: "Takimda Umut Bulut Tabzon sen sampiyonlugu unut". Defans ve orta saha gol atacakta mac kazanacagiz.

Ali Tunahan Güllü
Bazı oyunculara taktımı takıyor hep aynı değişiklikler..

unique
19.04.2010, 22:41
Umut aşkını anlayabilen beri gelsin.

İlker ToSun
19.04.2010, 22:41
Umut aşkını anlayabilen beri gelsin.

anlamak güç

ne yaptıklarını gerçekten merak ediyorum

Serdar Şahin
19.04.2010, 22:44
bu maçta 3 tane net pozisyonda ve diğer maçlarda da kasti teofilo ya pas vermeyen umut bulut u kenara almayan barış gibi trabzon topçularını kazanmaya calısmayan sürekli sabit değişikler yapan senol güneş' in biraz sağdan soldan dürtülmesi gerekiyor!!!

Cem Akyüz
19.04.2010, 23:01
Hocam neden Teo'yu kenara aldın

Adil ÖZGÜR
19.04.2010, 23:03
Teofiloyu çıkarmanı hiç tahmin etmiyordum. Çok yanlış karar verdin hocam.
Skorun üzerine yatmak, efsaneye yakışmaz.

Çakıroğlu İhsan
19.04.2010, 23:18
Hep aynı değişiklikler hep..En büyük hatan bu başka bir şey değil.
1 milyon kişi futboldan anlamıyor eğer sen Umut'un oynadığı topa futbol diyorsan.

ofluoglu
19.04.2010, 23:21
hoca macı almaya calıstı aldı da ..

sem61
19.04.2010, 23:23
şenol hocanın oyunu iyi okuyabildiğini düşünmüyorum ... önceki maçlarda da kötü oynayan oyuncuları oyundan çıkarmama gibi durumları olmuştu ...

Samet Metin
19.04.2010, 23:31
Hocam bizi önümüzdeki sene için umutlandıramıyorsun malesef...

no NAME
19.04.2010, 23:35
her seferinde;ordusunu ne zaman ateş edeceği belli olmayan silahla savaşa götüren komutana benzetiyorum sizi. Bunu yanlışlıkla yapmadığınıza da inandım bu akşam. Tarih bu tarz kişilerin hikayeleriyle doludur. Duyan yada okuyanların yüzünde alaycı ve küçümseyen bir ifade belirir .Size "aptallık ve şans tarihi nasıl değiştirdi" isimli kitabı tavsiye ediyorum;sizin gibi davranan çok adamların hikayeleri var orda.

Murat SİSMAN
broos gibileri umut'u çıkarmıştı ! umutu niye çıkarmıyor anlamış hala değilim ! hocam bu gidişle adamı milli edeceksiniz... adam milli takım formasını haketmiyor bence ! ona verilen paraya yazık ! 10 tane gol attı diye gol kralı saydık yeter yani ! :(

Ne A Millisi Ya Toprak Trabzonspor Formasını Haketmıyorki :cool:
bide 10 numara

Samet Yildirim
Müthis futbol oynattiriyorsun hocam haketten süper ama oyuncu degesikliklerinde hata yaptin.

Umut cikmaliydi teo degil.

Fatih Özkan
19.04.2010, 23:46
Hocam Teo'yu neden çıkardın oyundan ?
Neden Hocam ?

Kader KORELİ
19.04.2010, 23:47
Umut'u nasil doksan dakika oynatirsin anlayamiyorum. Böyle rezil futbolculara muhtacmi Trabzonspor?

İlker ToSun
19.04.2010, 23:54
üniversite mezunu bir insan nasıl olur da bugün teo yu şu maçta oyundan alır anlamak mümkün değil,

onca yıl okudun be adam hiç mi okutmadılar sana felsefe dersi, insna ilişkileri dersi, psikoloji dersi

yoksa galiba hakikaten eğitim sadece cehaleti alıyor da öbür şey baki mi kalıyor

Kereşenli
19.04.2010, 23:57
Benim için bugün yaptığın değişiklik sonrası Şenol Güneş dönemi bitmiştir. İstediğin kadar şampiyon ol, çoğu taraftarımızın gözünden düştün.

OZDEN61
20.04.2010, 00:06
yazıklar olsun hocam, eleştiriyorum ama istikrar içinde arkandayım. hala korkaksın, maç 1-0 olmuş teo yu cıkarıyon skorun korumak için ortasahayı güçlendiriyorsun. barış, zafer, teo artık oynasın. her gelişinde çok az bir gelişim kaydederek geliyorsun. bross için zaman tahmini yapmıştım tutturdum. ersun içinde oyle. senin içinde bir zamanım var. bu taraftar yavaş yavaş homurtulara başladı haberin ola. biraz cesur ol,

Bekir
20.04.2010, 00:10
Şenol Hoca takımı süper oynatıyorsun,Takıma güç kattın her şey harika...

Fakat Umut'a bu kadar sabretmendeki amaç ney,Neden bugün Teofilo çıkıyor da Umut çıkmıyor??

Böyle kişiye göre karar vericeksen Sen de git...

Samet Yildirim
20.04.2010, 00:13
Senol Günes: Yılmaz hocanın dediği gibi ‘Barcelona gibi oynayan’ bir takımı yenmek kolay değil.

Bu aciklama haketten cuk diye oturmus hocam. tebrik ederim.

Barcelonaya top göstermedik :)

Arif Timurcioğlu
20.04.2010, 00:16
Anlaşılan teofiloyu istemiyosun hocam bunun başka bir açıklaması gelmiyor aklıma.

Salih Edip
20.04.2010, 00:17
hocam Allah rızası için Umuta dikkat et. yoksa kendini yakarsın hepimiz

üzülürüz. belki yerinden net olarak görememiş olabilirsin diye düşünüyorum ,

ama tekrarını izeyince umutun art niyetini göreceksin. takım ruhu olmayıp

yeteneği olanı da , takım ruhu olup yeteneği olmayanı da göndericez gibi

birşey demiştin. umutta hiç biri yok. takım bulabilirsen hemen gönder

lütfen..

erolizmts
20.04.2010, 00:17
Umut'u ilk yarı sonunda oyundan almalıydı. İlk yarı çok tepki almış bir futbolcu ve her hareketinde tepki görebilecek bir futbolcuyu inatla ikinci yarı da oyuna sürdü. Ve açıkcası ikinci yarı çıkarmaya cesaret edemedi. Oyundan çıkarken daha büyük tepki görmesini istemedi sanırım. Ama yinede bunu düşüneblmeliydi. Sanki ligde bir hedefimiz varmışcasına inatla aynı hamlelerden vazgeçmiyor. Devamlı Ceyhun'u oynatması ve Ceyhun'un takıma gram faydasının olmamasına rağmen. Barış Memiş için kendini gösterebilme ve performansını görebilmek uygun şartlar olmasına rağmen bir türlü onu oynatmaması.

Birde Trabzonspor'un özellikle kendi sahasında oynadığı maçlarda, en kıytırık takımlara karşı bile 1-0'a yatan bir takım haline gelmesi. 85'lerden sonra 2 oyuncu birden değiştirmek gibi.

Taner Uykuçeken
20.04.2010, 00:19
Hocam Umuta 90 dk tahammül ettin ya brova valla
Umut bulut kadar taş düşsün kafana

My
20.04.2010, 00:31
Eleştiriyi anlıyorum da artık işi hakarete, bedduaya vardıran yazıları anlamakta güçlük çekiyorum. Arka sayfalarda birisi insanlığını sorguluyor. Pes!

serdaracıl
20.04.2010, 00:31
üniversite mezunu bir insan nasıl olur da bugün teo yu şu maçta oyundan alır anlamak mümkün değil,

onca yıl okudun be adam hiç mi okutmadılar sana felsefe dersi, insna ilişkileri dersi, psikoloji dersi

yoksa galiba hakikaten eğitim sadece cehaleti alıyor da öbür şey baki mi kalıyor

evet baki kalıyor

serdaracıl
20.04.2010, 00:35
hocam kasımpaşaya yenildiğimizde 2 gün kendime gelememiştim. şimdi rakiple oyun oynadık resmen. bu takımı ayağa kaldırdın. sıradan oyuncularla uğraştırma artık bizi iyi forvetlerde diret şampiyonluğa yürüyelim

r9emre
20.04.2010, 00:43
demedi demeyin ne zaman ciddi,hedefimiz olan bir maç oynasak Umut,Burak tercihlerinden mi desem,takıntılarından mı desem hep olmuyor ya kaybediyor ya beraber kalıyoruz aynısını fb maçlarında yaşarsak lütfen kimse burada ahlanmasın çünkü Umut ilk 11 olacağı 2 fb maçınıda kaçırdıkları yüzünden mükemmel bile oynasak kaybederiz

MetiN08
20.04.2010, 00:49
Hocam bizim kadroda sade 15 oyuncu yok heralde dimi, biz bu sene Kupa haric neyin pesindeyiz forma sanzi olmayanlari oynat bir görelim ne var ne yok onlardada dimi, bide teoyu cikardin ya helal olsun sana böyle maclari onu oynatmicanda hangi maclarda oynatcan, ahan Umut 30 haftada beri ayni Umut bu son 4 macta 10 gol atsa bize ne yazar artik, lütfen hocam biraz daha dikkat yoksa kendi ipini kendin cekersin yine

stormtiger61
20.04.2010, 00:52
Bizim usaklar burda zaten elestirmisler ama bence de oyuncu degisiklikleri cok kotuydu bugun. Bugun olmadi fakat bu her zaman boyle olacagini da gostermez beyler.

Teo oyundan cikmamaliydi, Umut cikmaliydi ve yerine Murat Tosun girmeliydi, Gabric cikip yerine Baris Memis girmeliydi ve son olarak macin gercekten kotulerinden Colman cikip yerine Sezer Badur girmeliydi.

Bu degisiklikleri yapsaydi bugun hic kimse ama hic kimse Senol hoca yi burda tartisiyor olmayacakti. Bunu sanirim kendisi de biliyordur. Gercekten garip. Yani Senol hoca nin kisiligini bilmesem Baris Memis e karsi bir art niyeti oldugunu dusunecegim fakat umalim ki bizim bilmedigimiz bir seyler biliyordur.

maxim
20.04.2010, 00:57
Yaptığı değişiklikler beni hayattan soğuttu...

3 tane as oyuncun cezalı. Doğal olarak 3 tane farklı kişi 11de oynuyor. Ve senin oyuna soktuğun yedekler yine aynı.

Ceyhun, Sezer, Murat Tosun.

Maçtan eve dönerken kendime sordum, bu adamlardan biri de olmasa acaba kimi sokardı oyuna...Çok geçmeden cevabı buldum :

Ferhat :)

Zafer mi, Barış mı? Peh...

Egemen Yılmaz
20.04.2010, 01:00
Şu Kasımpaşa maçında bile oyun tamamıyla lehimize işliyorken neden bir anda savunmaya çekildik, skoru korumak için defansif adamları sahaya doldurduk, en önemlisi de takımla birlikte futbol oynamaya, gol atmaya, attırmaya en çok ihtiyacı olan futbolcumuz Teofilo'yu neden oyundan aldık anlayamıyorum.

Ahmet Kuru
20.04.2010, 01:02
Şenol Hocam,

Sezon bitmek üzere...
5 maçımız kaldı.ligde herhangi bir iddamız yok ve 3.5 milyon dolar maliyetli bir forvet alınmış...
kalitesi belli.Belirli bir çizginin üzerinde bir futbolcu olduğunu görüyoruz..
nasıl bir düşünce ile Teofilo'yu çıkarıp Umut Bulut'u tercih ettiniz çok merak ediyorum...
Her türlü oyuncu tercihinizi saygı ile karşılıyor ve size sonuna kadar güveniyorum...
Fakat buradaki şu mantıksızlığı bir türlü çözemiyorum...

Erdem Keser
20.04.2010, 01:15
Bir teknik adamın futbolcu listesi olmaz mı elinde.Ne diye menajer oyunuyla getirilen bir adama izlemeden razı olursun hocam.Hele ki ortadaki para 3 milyon dolar gibi ciddi bir paraysa.Madem bu adamı oynatmayacaksın, ki haklısında, ne için göz yumdun bu transfere?
Bu kadar ucuz mu...Gevurun parası mı Trabzonspor'un kasasından çıkan paralar.

Serhat ŞAHİN
20.04.2010, 01:17
Şenol hocanın bu takıma katkısı ve insanlığı hiç bir zaman tartışılamaz ama hocalık konusunda yanlışları var. Korkak top oynatıyor. ben bugün oynamayanların oynamasını görmeyi bekledim. bir teonun 90 dk, zafer yelenin, murat tosunun ve barış memişin oynamasını beklerdim. iddaan kalmamış ligde.

Bekir
20.04.2010, 01:25
''El-kol hareketi tamamen yanlış. Takım adına oynayan oyuncu görevini yapacak. Kimse takımdan üstün değil. Zaman zaman saha içinde duygusal olarak etkilenen oyuncuların tepkileri olabiliyor. Umut fazla oynuyor. Teofilo, daha az oynadığı için bir gerginliklik yaşıyor diye düşünüyorum. 'Pas verdi, vermedi'den çok, kendi adlarına daha fazla üretmek isteğinden kaynaklanıyor ama bunlar doğru değil. El-kol hareketleri ve konuşmaları yanlış buluyorum. Teofilo'nun Türkiye'yi tanımaması, kendisinin uzaktan gelmesi ve aile sorunları devam ediyor. Her geçen gün daha iyi olmasını bekliyorum. Şık olmadı, bunun gereğini yapacağız.''

Bunun gereği olarak Teofilo'ya ceza verilirse Şenol Hoca'nın oyuncu ayırdığı tezim gözümde kesinleşicek...

Salih Edip
20.04.2010, 01:34
''El-kol hareketi tamamen yanlış. Takım adına oynayan oyuncu görevini yapacak. Kimse takımdan üstün değil. Zaman zaman saha içinde duygusal olarak etkilenen oyuncuların tepkileri olabiliyor. Umut fazla oynuyor. Teofilo, daha az oynadığı için bir gerginliklik yaşıyor diye düşünüyorum. 'Pas verdi, vermedi'den çok, kendi adlarına daha fazla üretmek isteğinden kaynaklanıyor ama bunlar doğru değil. El-kol hareketleri ve konuşmaları yanlış buluyorum. Teofilo'nun Türkiye'yi tanımaması, kendisinin uzaktan gelmesi ve aile sorunları devam ediyor. Her geçen gün daha iyi olmasını bekliyorum. Şık olmadı, bunun gereğini yapacağız.''

Bunun gereği olarak Teofilo'ya ceza verilirse Şenol Hoca'nın oyuncu ayırdığı tezim gözümde kesinleşicek...

bence şenol hoca maçın tekrarını izleyince teoya hak verecek. öyle ümid ediyorum.

CAFER ÖZER
20.04.2010, 08:52
Şenol Hocayı burda Bir çok insan eleştirirken,Dünya Üçüncülüğünü tesadüf diyenler varken,Fatih Terime mal edenler varken,Avrupa takımı ile oynamadık vs vs gibi saçmalıklarla eleştirenler varken Ben Israrla hararetle,Türkiyenin En başaılı en iyi hocalarından Olduğunu savundum,
Birisi MİLLİ TAKIMI DÜNYA 2.yapsın ondan sonra gelsin Konuşsun dedim.
İstatistiklerde hala Trabzonsporun en başarılı hocası diye savundum.
Hocayı gerçekten İnanılmaaz bir şekilde savundum,Ve halada Çok seviyorum ısrarla Bu takımın başında Uzun süre kalması gerektiğini söylüyorum.
Ama Bu Umut ısrarını anlamıyorum.
Ligde İddiamız kalmamış,Kupa maçına Teoyu hazırla,Birilerini hazırla,
Bak Böyle goller kaçırırsak Kupada eleden gidecek.
Darıca Hayvanat Bahçesinmden Kaçmış Hayvanların Oynadığı bir takımla Kupada Mücadele edeceğiz.
Bunların Önlemini şimdiden al,
Oynamayan adamları Oynat bunları dene,
Umutttan Trabzonspora fayda gelmeyecek,
Bunu akşam kendinde Israrla Söyledin,Açık açık demedin ama resmen İma ettin.
Çok gol kaçırıyoruz diyorsun Kim kaçırıyor Umut
Son golü bile Zor attık diyorsun,Kim bu golü zor atan UMUT
Ama neden UMUT u oynatıyorsun,Hem Oynatıp hem eleştiriyorsun
Bunun Yolu belli 5 HAFTA oynatma,kes Bak nasıl hizaya geliyor,
Teoya Pas vermediği anda Çıkarman gerekirdi,
Şenol Hocaya sevgim ve saygım Hala Çok büyük,
Ama Bu Sevgi ve Saygı Umutu oynattığı oranda azalmay başladı.
Dikkat et Hocam Umut Yüzünden Bu sevgi ve saygını azaltma,
Bende Umutla orantılı olarak Svegin saygım azalıyor.

Hüseyin Bağdat
20.04.2010, 08:57
Hocam ligin son maçları oynanıyor. Bizim kaybedecek pek birşeyimiz kalmadı. Lütfen oynamayan oyuncularımızı oynat. Murat Tosun, Zafer, Barış oynasın onlarıda görelim...

Ahmet Faruk
20.04.2010, 09:02
Benim anlamadığım şey şu:
Şenol Güneşin oynatmaya çalıştığı sistem için Türkiyedeki belki de en uygunsuz forvet Umut. Belki başka oyun anlayışları için iyi olabilir, ama Şenol Güneşin oyununu bozuyor Umut...

E yani kendinle çelişme be Güneş...

Ahmet Faruk
20.04.2010, 09:14
Hayır yani kimi cezalandırıyorsun Hocam...
Umut senin için önemli bir oyuncu olabilir, genele baktığında onu başarılı görebilirsin, ama bu adamın hiç mi kötü oynama hakkı yok gözünde.
Bu kadar mı kıymetli senin için....

Maçtan sonra "Evet Umut orda pas atmalıydı" demen gerekirken, "El kol hareketi yanlış, olmuyor" falan....
Yanlış olan bir o mu var...

Sorun ne, bari bilelim de ona göre yorum yapalım.
Günahınızı mı alıyoruz bilemedim ki...

Emrah KabuL
20.04.2010, 09:20
@Ahmet Faruk

Dünkü maçı da göz önüne alarak şu takımın temel sisteminin ne olduğunu anlayamıyormusun ?

Bu takımın ortasahasında top yapabilen, rakip kaleye hızlı inip, defans arkasına top atabilen oyuncular var.. Dün de gördüyseniz eğer Teofilo bu tür pozisyonlardan hiçbirine hareketlenemedi bile.. hepsine Umut hareketlendi ve pozisyona girdi.. ama son vuruşları olmadığından dolayı gol yapmayı başaramadı.. Umut'u eleştirelim fakat Teofilo'yu bu takımın ideal forveti olarak görmeyelim.. Bu takımın sistemine uyacak en iyi forvet Baros tipi forvettir.

Mesut
20.04.2010, 09:22
Hocam ligin son maçları oynanıyor. Bizim kaybedecek pek birşeyimiz kalmadı. Lütfen oynamayan oyuncularımızı oynat. Murat Tosun, Zafer, Barış oynasın onlarıda görelim...

o dediğin mümkün değil artık bir çok oyuncu cezalı durumda iken kasımpaşa karşısında oynatmadı.bundan sonrada cezalılar gelecek yattara gelecek.kadroya bile giremezler.

Ahmet Faruk
20.04.2010, 09:24
Pozisyonlara Umut dahil olursa mecburen dediğin gibi oluyor. Adamın önüne top atmaktan başka çare yok onun pozisyona girmesi için.
Ama Umutun geride kaldığı durumlarda hep rakip sahaya yerleşip top yekün o alanı kullanmaya çalışıyoruz. Paldır küldür ceza sahasına girmiyoruz, Alan bazen çıldırıyor...

tslover
20.04.2010, 09:34

artık ceza ise ceza başka şeyse başka şey.içimden bu ve benzeri pek çok mesaj için acayip ağır sözler söyleyesim var.
Evet kardeşim cehalet harbiden baki kalır.Böle bir mesaj yazmanın başka bir açıklaması olamaz zaten.Ama bu sadece senle alakalı değil anladım ki Trabzonsporu yönetmek gerçekten zormuş ama Trabzonda herkes futboldan anladığı için değil çok büyük çogunluk futboldan anlamadığı ve salya sümük konuştuğu için zormuş.

Senin nezdinde TS taraftarına diyorum ki,biraz anlamaya çalışın şu futbol denilen oyunu artık.Bi defa hocanın yaptığı bütün değişiklikleri sorguluyorsunuz.Teo gerçekten gerilmişti maçta ve ayrıca Umut'u dışarı alsa ve kalan dakikalarda Teo gol atamasa bu sefer ne diyecektiniz.Hoca Teo'yu çıkartarak onu korumuş oldu bir anlamda.Ama bunu anlamak için asgari bi futbol zekası değil asgari zeka lazım.

Diğer husus Umut neden çıkmadı?Eğer hoca dün akşam Umut'u çıkarmış olsa Umut'u da sonsuza kadar kaybetmiş olcaktık bir daha Umut'u kazanmak söz konusu bile olamazdı.Kupa finali gibi önemli bir maç öncesinde bu hiç akıllıca birşey olmayacaktı.Kaldıki Umut'ta o veya bu şekilde beğenirsin ya da beğenmezsingolünü attı.(90+4'te 100 metre depar atabilecek bir oyuncu oldugunu da gösterdi)onuda kaymetmemiş olduk.

oyuna Sezer'in girmesine gelince.Onu bende beğenmiyorum ama böyle bir maçta gelecek sezon adına şans bulması gerekiyordu.gidecekse yada kalacaksa neye göre belirlenecek bu gidiş yada kalış?Hoca öyle bir tercih yaptı bakalım sezon sonunda sezerle ilgili nasıl bir karar verecek?

Murat girdi evet ama zaten süre çok az kalmıştı ve Alanı alarak alkışlatmak istedi ona da moral olsun diye.kaldı ki murat giremez mi o da bu takımın oyuncusu

Sonuç olarak bakıyorum ki güzel oynadığımız bir maç ve 2-0 gibi net bir sonuçta futboldan anlayan! (zerre anlamayan) TS taraftarının yaptığı yorumlara harbiden içim acıdı.Bu taraftar bir kere daha emin oldum ki Şenol Hocayı hak etmiyor.

playa
20.04.2010, 09:38
Şenol hoca Umuta bu kadar devam ederse kendi başınıda yakacak dün maçta teo 10 kat daha fazla iş yaptı. Herkesin gördüğü şeyi şenol hoca niye görmüyor anlamadım.

stormtiger61
20.04.2010, 09:42
Hocam Allah rizasi icin vazgec su inadindan artik ya. Yapma bunu iste. Bir mac yedek soyundur su umut u.

Gelecek maca da koy su Baris Memis i suraya, koy su Murat Tosun u, koy su Zafer Yelen i de bir kez de biz gorelim Allah askina ya.

Yani tamam taraftar istedi diye kadro olusturacak degilsin ama iddiamiz kalmamis zaten ligde, e sen de biraz taraftari dusun ya. Kimin icin var bu takim zaten? Taraftar icin degil mi?

talsuv61
20.04.2010, 09:44
Sadri şener bile, umutun bencilliğini görüyor da sen göremiyorsun.Umut sevdan seni de yakacak, yeter yav başkası kötü oynadımı hemen çıkartıyorsun da umutu niye çıkartmıyorsun.

Murat Erdem
20.04.2010, 10:36
Umut Bulut'u da al ve git.

İHTİLALL
20.04.2010, 10:37
Sadri şener bile, umutun bencilliğini görüyor da sen göremiyorsun.Umut sevdan seni de yakacak, yeter yav başkası kötü oynadımı hemen çıkartıyorsun da umutu niye çıkartmıyorsun.

Umut dün akşam kötümü oynadı,sizce?

Fatih Özkan
20.04.2010, 10:40
Hocam 2. kez soruyorum...
Teo'yu neden oyundan aldın Hocam ?

Ümit Tekşan
20.04.2010, 10:41
Umut Bulut'u da al ve git.

:) Yapma be abi, nereye alsın gitsin? Daha yolun başındayız Şenol hocayla en az 5 Yıl....

Murat'
20.04.2010, 10:56
Şenol Hocam Umut'u az biraz kenarda oturtsan hiç fena olmayacak.Ben biliyorum düşeceğimiz durumu ama ne olur bir iki maç yedek kulübesinde başlat şu adamı.Hatta mümkünse oyuna bile alma.

peker61
20.04.2010, 10:56
Hocam seni çok seviyorum ama şu anlamsız oyuncu değişikliklerinden vaz geç ne olur seni kaybetmek istemiyoruz..

anth
20.04.2010, 11:03
Şenol Hoca gelip Gökhan gittiğinden beri Umut her maç 90 dakika oynadı. Nedir bu Umut sevdası? Dün başka vazgeçilmezi Burak cezalıydı ve ne kadar olumlu olduğunu dün gördük... Burak ve Umut Hocamızın sonunu hazırlamaz umarım.

Emirhan Makul
20.04.2010, 11:10
Teşekkürler Şenol Güneş maç sonunda ki açıklaması bile yeter ; Umut bulut hakkında aynı düşüncede olmamız beni sevindirdi. Başarılar şenol hocam.

Samet Berber
20.04.2010, 11:12
Hocam ayıp ediyorsun , adaleti sağlayamıyorsun !Şu Umut'a 90 dakika dayanabilmek ciddi bir mide ister .Sen de buna sahipsin gibi görünüyor Hocam , kusura bakma !

Murat Erdem
20.04.2010, 11:17
Bilmem kaçıncı Şenol Güneş dönemininde hüsranla biteceğinin resmi oldu dün akşam ki maç.
Devre arası F.Tekke için ağırlığını koyamaması,
Sezer, Murat Tosun gibi dahiyane transfer hamlelerine seyirci kalması,
Dün akşam "benim takımımda oynayamaz" diye ilan ettiği, Teofilo'nun alınmasına ses çıkarmayıp (yönetimin F.Tekke'yi almamak için taraftara yem atmasına) milyon dolarların batmasının önünü açması.
Yönetimin hiç bir icraatına taraf olamamak adına Trabzonspor'un menfaatlarının ikinci planda kalması (başlıca done: transfer)
Muhtemelen seneye 10. hafta civarları "bildiklerim var, konuşursam deprem olur" diyerek, taraftar ve yönetimden talep olmamasına rağmen istifa edip gidecektir. (başlıca done: başarının en önemli şartlarından birisi olan transfer, yani iyi bir takım kurmak işinde, yönetimin ağzı laf yapan menajerleri refarans alarak , kendisine rağmen kuracağı takımla (bakınız:devre arası transferlerı) istediği oyunu, sistemi oynatamayacak, menajer kazığı gol makinaları ile cebelleşmekten bıkıp gidecek)

zafer6161
20.04.2010, 11:18
hoca akıllı ol,umut senide postalar

Erbay
20.04.2010, 11:21
Herkes güzelce yazmış, yazacak bir şey kalmamış :)

nbay
20.04.2010, 11:21
şenol hocayı ilk kez suçlamak gereği hissediyorum,dünki maçta teoyu oyundan alması gerçekten çok büyük haksızlıktı,gidip ceyhunu oyuna almasının hiç bir mantığı yoktu.. muratı daha erken alamazmıydı oyuna zafer ya da barış dünki maçta hiç mi oynayamazlardı biz mi çok biliyoruz anlamadım doğrusu

ysfemr
20.04.2010, 11:28
bir macta da farklı oyuncular oyuna grsin de bizde farklı bişeler goruyoruz diye sevinelim yoksa artık herkes oyuna kim girip cıkacak bilmketen bıktık

CAFER ÖZER
20.04.2010, 11:36
Umut ne kadar oynarsa şenol Güneşe Saygım ve sevgim o kadar düşecek.

Mahmut Baran
20.04.2010, 11:37
Hocam hakikaten Sende nasıl bir mide varış ? Nasıl sabrediyorsun bu adama (Umutsuz Umut'a) yemin ederim ben Hoca olsam çoktan sahaya girip tekme tokat dövüp lisansını yırtmıştım , biraz da adalet be Hocam :(

ozcan_asanoglu
20.04.2010, 11:40
Her hafta izliyorum, Ferguson'un da yaptığı pyuncu değişiklikleri her hafta aynı. Mesela, rooney-berbatov değişikliği tam bir klasik oldu. Bu belki bir nevi sistem takımı olduğunun işareti bu açıdan eleştirmek yanlış olabilir.

Esas sıkıntı Teo bu tip maçlarda yer verilmeyecekse bu adamın takıma nasıl uyum sağlayacağıdır.

Şenol Hoca kendisi için çok kritik aylara giriyor.

Hepimiz ona çok güveniyoruz, eşi görülmemiş bir konsessusla takımın başına geldi.

Bu gücü arkasında hissederek takımda gördüğü eksikliklere neşter vurmalı. 3 veya 4 her neyse nokta transferleri yaptırmalı.

Yoksa da gereğini yapmalı...

Dursun Kaplan
20.04.2010, 11:40
Aman öne geçmeyelim hocam hemen Ceyhun'u felan al aman.

Korkma be hocam korkma ! Fb maçında da bu tarz işler yaparsan işimiz zor. Bu Umut Bulut'a neden katlanıyosun anlamıyorum. Sen bile kaçırdığı pozisyonlarda kendi kendini yedin. Ama neden 90 dk oyunda kaldı bunu merak ediyorum ?

İlker ToSun
20.04.2010, 12:17
burak , umut = ne kadar kötü olurlarsa olsunlar daima ilk 11 oyuncusudurlar, muhtemelen 90 dk sahada kalırlar, bir sonraki maç oynayabilmek için herhangi bir ekstra şey yapmalarına gerek yoktur, alternatifsizler

gabriç , teo = 90 dk oynamaları dinimizce günahtır, bir sonraki maç oynamaları için önceki maç 3 gol 4 asist yapmaları lazım, zorda kalmadıkça oynatılmamalı

işte şenol güneş fişlemeleri ...

maçın başında maçı kazanmak parolasıyla maça çıktığı her halinden belli olan şenol hoca, 2. yarının başından itibaren 1 puana razı olmuş havasına girdi.

ceyhunu sokması doğru ancak teo yu çıkarması çok yanlıştı. oyundan çıkması gereken buraktı, veya 2. isim olarak umuttu.

teo ya karşı bu tahammülsüzlükle biz teoyu kazanamayız. böyle devam edeceksek yollayalım teoyu ki katılmıyor olsam bile sonuçta teknik adamın kendi tercihidir der ve saygı duyarım ancak teo yu bu takımda tutup bu şekil muamele göstermek bizleri üzüyor.

takıma hava katan, şehre de bir sinerji getiren şenol hocanın bu takıma getirdiği bir başka ve en kötü şey ise kimi oyuncalara, ne kadar kötü oynarlarsa oynasın, ilk 11 oyuncusu oldukları ve kolay kolay oyundan çıkamayacakları duygusunu yerleştirmiş olmasıdır. ve bu bir takım için çok tehlikeli bir şeydir.

burak-sezer değişikliğinde ise, oyuna girmesi gereken barış memiş olmalıydı.

Şota'nın açıklamalara bakıyorum da baştan aşağı futbol bilgisi kokuyor.

zaten kendisinin bu hayattaki en büyük şanssızlığı gürcü olmasaydı, eğer bir avrupalı yada brezilyalı, arjantinli olsaydı şu an çok daha başka bir yerlerdeydi.

bir de dönüp aklıma Şota nın şenol güneş in yardımcısı olabileceğine dair haberlerin çıktığı günler geliyor da, komik olurmuş hakikaten bu büyüklükteki bir adamın şenol güneş in yardımcısı olması.

bir de dönüp şota nın "trabzonspor için daha hazır değilim" demeci aklıma geliyor da, bu ilişkiye hazır olmayan o mu yoksa biz mi hayrete düşüyorum.

ha bakarsınız şenol güneş teo yu bu haftasonu ilk 11 de çıkartır.

ve bunu yaparsa da amacını şimdiden söyleyeyim

küme düşmemeye oynayan takımlara karşı bile doğru düsgün oynatmadığı, 1 maç bile 90 dk oynatmadığı adamı, bütün özgüvenini kemirdiği adamı çıkar böyle hayati bir maçta ilk 11 e koyar sonra da olası mağlubiyette günah keçisi ilan eder ve sezon sonunda yollamanın da alt yapısı hazırlar.

ah şenol güneş ah, sahip olduğun apoletin 1/10 u kadar bile vizyonun olsaydı fena mı olurdu. ee tabi sen de haklısın sana apoletini getiren futbolcular bile senin eserin değildi. hazıra konmuştun bir bakıma. zaten ülke futboluna oyuncular hediye etmeden, ligde bir şampiyonluk bile yaşamadan nasıl bu kadar "büyük" olarak adlandırılıyorsun kimi taraftarlarımızca onu da anlamak ümkün değil ya :)

değişik zamanlarda yazdığım şenol'a dair çekincelerim,

şu durumda da haklı olduğumu görünce gerçekten üzüldüm.

takımın altına koydğu dinamit ilk patlamasını dün akşam yaptı, bakalım daha neler olacak

tslover
20.04.2010, 12:22
değişik zamanlarda yazdığım şenol'a dair çekincelerim,

şu durumda da haklı olduğumu görünce gerçekten üzüldüm.

takımın altına koydğu dinamit ilk patlamasını dün akşam yaptı, bakalım daha neler olacak
haklı olduguna üzülebilirsin ama ben senin haklı olduguna değil futboldan hiç anlamadığın halde burda yorum yapmana üzüldüm.

Kazım Uzunboy
20.04.2010, 12:23
Hocam neden çıkarırsın şu yeni uşağı anlayamıyorum.

90 dakika dayanamıyor mu bu uşak?

İlker ToSun
20.04.2010, 12:25
haklı olduguna üzülebilirsin ama ben senin haklı olduguna değil futboldan hiç anlamadığın halde burda yorum yapmana üzüldüm.

neyleyeyim futboldan anlayanları insanlıktan, insani duygulardan bi haber olduğu zaman.

şenol kadar futboldan anlayıp (!) , bu denli adil (!) olacağıma varsın ben böyle futbol cahili kalayım.

ne mutlu bana.

cehalet en büyük mutluluk

Great White
20.04.2010, 12:35
Her şeyden önce şu dünkü maçı bana izlettirdiğin için sana sonsuz teşekkürler Şenol Hocam..

Ziya Doğan döneminde sahada sekiz defans oyuncusuyla mücadele eden, Ersun döneminde kazanırken bile insanı kabızlaştıran, Broos dönemindeyse adamı adeta insanlıktan çıkaran futbolu gördükten sonra senin bizlere armağan ettiğin şu cesur futbolun önünde şapkamı çıkarırım arkadaş..

Dün sahada tam 6 ofansif oyuncu varsa ve bu takımda sadece Umut bile en az 5 net pozisyona girebilmişse bu tamamen senin eserindir. Her ne kadar dün akşam Teofilo' ya biraz fazla sabır göstermiş olsan da hak vermek gerekir tabii. Bu adama 3 milyon avroyu sayanlar düşünsün hocam, sen değil..

Ama bir sonraki sezona gerçek bir santrfor transferiyle girmezsen en büyük muhaliflerinden biri olurum; onu da itiraf edeyim şimdiden..

mehmetali61_55
20.04.2010, 12:37
Şenol hocanın ben umutu değilde teoyuu çıkarmasını ve neden zaferi barışı değerlendirmeğini anlamıyorum,sürekli aynı şeyler.Bence diğer oyuncularımızıda denememiz lazım.