PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

magicyattara
04.12.2009, 11:31
Merak etme, o zamanda kılıflar hazır olur; nasıl olsa kadromuz yeterli değil, hoca ne yapsın.

Buna kılıf denmez ki.Kadro bariz yetersiz.
Ersun Yanal ve Broos'un gitmelerinin sebebi de yetersiz kadrodur.

Şenol Güneş'in farkı ne o zaman;benim için yeniden yapılanmayı gerçekleştirebilecek tek adamdır.
Diğerleriyle olmazdı.
:)

Rasim YILMAZ
04.12.2009, 11:32
Bingo.

Bu kadronun takviyeye ihtiyacı var. Özellikle stopere Ferrari, Stepanov ayarında bir adam çok fena şart. İleriye sağlam bir forvet şart. Fatih'i alırlar umarım. Ama sadece Fatih'i almasınlar. Bir tane daha alternatif alabilsinler.

Hepimiz Trabzonspor taraftarıyız ve Trabzonspor'u seviyoruz. Trabzonspor'un başarısını istiyoruz ve Trabzonspor teknik direktörünü sahipleneceğiz. Ama bu körü körüne değil, bilerek, düşünürek ve doğru şekilde dile getirerek olacak.

İşler inşallah iyi gider. İşler iyi gidince herkes iyidir. Ama tam tersi olunca ne işler ne de işi yapanlar iyi sıfatıyla lanse edilmiyor.

Kan değişimi iyidir. Ama hoca değişikliklerinin lig ortasında yapılması taraftarı bir insan değilim.

Zaman ne gösterecek bekleyip göreceğiz. İnşallah Trabzonsporumuz başarılı olur da hoca postalamayız artık.

İlhan;

Hala ihtiyacımız olmayan tip stoperleri örnek gösteriyorsun:) Stepanov'un en büyük eksikliği idi oyun kuramaması , zaten başını da o yedi:)
Ferrari de aynı yanındaki Sivok defanstan top çıkaran:) En az 4 -5 kare hatırlıyorum baskı yemesine rağmen çok serinkanlı şekilde ortasahaya bakarak pas verdiğini Sivok'un...

Bayern'in stoperi adı neydi onun? İşte bize o lazım:):)

Erdem Keser
04.12.2009, 11:34
Buna kılıf denmez ki.Kadro bariz yetersiz.
Ersun Yanal ve Broos'un gitmelerinin sebebi de yetersiz kadrodur.

Şenol Güneş'in farkı ne o zaman;benim için yeniden yapılanmayı gerçekleştirebilecek tek adamdır.
Diğerleriyle olmazdı.
Kesinlikle .

Ertan 51
04.12.2009, 11:36
İlhan gurbetteki sen-ben önemli değil Trabzondakilerin gerçekten sahip çıkması,
skor ve en önemlisi ego-menfaat taraftarlığını bırakması lazım(yerel basın,eski yönetici,eski topçu ve bunların sempatizanları)bunlar yapıcı ve sevecen olmadığı sürece başarı gelmez.Allah göstermesin şu son 3 maçımızı kötü geçirdiğimizi bi düşün sonra olacakları da düşün,bu sefer kime sarılacağız Allah bilir.(tövbe tövbe)

Haydi Hayırlı Cumalar bu insan gider.

Fatih
04.12.2009, 11:37
Eller tam aradığımız adamdı aslında.:)

Erbay
04.12.2009, 11:38
Yılmaz Vural kim yahu? Kaç takım dolaştı da ne yaptı bir yazın da görelim. Şaklabanlıkları olmasa bunun yarısı kadar ilgi görür müydü? Bu hafta Sivas, Kasımpaşa'yı yener görürsünüz.

Şenol Güneş'e güveniyorum. Son yılda 9 kere şampiyon olduk, sadece Şenol Güneş şampiyon yapamamıştı bizi ama olsun.

ilhan
04.12.2009, 11:40
İlhan;

Hala ihtiyacımız olmayan tip stoperleri örnek gösteriyorsun:) Stepanov'un en büyük eksikliği idi oyun kuramaması , zaten başını da o yedi:)
Ferrari de aynı yanındaki Sivok defanstan top çıkaran:) En az 4 -5 kare hatırlıyorum baskı yemesine rağmen çok serinkanlı şekilde ortasahaya bakarak pas verdiğini Sivok'un...

Bayern'in stoperi adı neydi onun? İşte bize o lazım:):)

- Rasim abi,

Benim hatırladığım Stepanov gelişi güzel top şişiren bir adam değildi. Akıllı ve yerden toplar oynayan biriydi. Geriden oyun kurmaktan kasıt nedir? Bir savunma oyuncusundan her topu gelişi güzel uzaklaştırmasını istemem. Topu ayağına aldıklarında, orta sahada o topu en iyi kullanacak adama vermeleri benim için kâfidir.

Ferrari'yi kaç defa 90 dakika izledin bilmiyorum Rasim abi ama Türkiye'deki her takımda hiç sırıtmadan oynar o adam. Yanındaki adamların hiç önemi olmadan. Onun bu performansında Ernst'in de katkısı mutlaka vardır.

Van Buyten'den bahsediyorsun sanırım.

Fatih Özkan
04.12.2009, 11:41
Hocamızın ilk maçı olması sebebi ile merakla bekliyorum kadroyu ve oynanacak futbolu...
İnşallah umduğumuzu görürüz sahada...

Erdem Keser
04.12.2009, 11:42
İlhan bencede Ferrari tarzında bir stoperden daha çok Sivok tipinde bir süpürücüye ihtiyacımız var.Ne yazık ki eldeki savunmacılarımız sezgileri güçlü olmayan iyi niyetli oyuncular.Ama arkayı kapatacak, ilk müdahaleden daha çok sonrasını düşünen bir oyuncuya ihtiyacımız var.Oyun kurucu stoper olarakta değerlendirebiliriz.Song'un top tekniği nispeten daha iyi ama O da oyun kurucu değil.Kasımpaşa maçında Koray bu bahsettiğim görevi muhteşem yapmıştı Fener'e karşı.Daha doğrusu Yılmaz hoca böyle kullanmıştı kendisini.İkinci hamleyi düşünen bir libero gibiydi.
Şimdilik böyle bir oyuncuya ihtiyaç var.Ama Ferrari gibi bir adamda alsak hayır demem:)

ilhan
04.12.2009, 11:42
İlhan gurbetteki sen-ben önemli değil Trabzondakilerin gerçekten sahip çıkması,
skor ve en önemlisi ego-menfaat taraftarlığını bırakması lazım(yerel basın,eski yönetici,eski topçu ve bunların sempatizanları)bunlar yapıcı ve sevecen olmadığı sürece başarı gelmez.Allah göstermesin şu son 3 maçımızı kötü geçirdiğimizi bi düşün sonra olacakları da düşün,bu sefer kime sarılacağız Allah bilir.(tövbe tövbe)

Haydi Hayırlı Cumalar bu insan gider.

Öncelikle Allah kabul etsin diyorum abi. :)

Skor taraftarlığı sadece bizim değil, Türk insanının kronikleşmiş hastalığıdır. Yorumlara önce skora bakarak başlarız. Genel olarak konuşuyorum. İstisnalar tabii ki var. Ama toplum olarak bu sorunu aşmamız gerekiyor. Aşmak için ne yapıyoruz? Hoca getirip, gönderiyoruz. :)

İHTİLALL
04.12.2009, 11:47
Eller,Szymek,Marcelinho,Fatih,Gökdeniz,Olsen,Pfaf, Ersun,Song,Sylva,vs.vs.

Zeki adamlarla sürekli sorun yaşıyoruz yıllarca..

Bir şekilde bezdiriyoruz.

Geriye bu özelliği ön planda olmayanlar kalıyor..

Sonra "taraftar baskısı" vs gibi,"elektrikler kesikti" den daha klasik bir mazeret moda oluyor..

Bana kızdığın yazıyı hatırladınmı?..:)

ilhan
04.12.2009, 11:48
İlhan bencede Ferrari tarzında bir stoperden daha çok Sivok tipinde bir süpürücüye ihtiyacımız var.Ne yazık ki eldeki savunmacılarımız sezgileri güçlü olmayan iyi niyetli oyuncular.Ama arkayı kapatacak, ilk müdahaleden daha çok sonrasını düşünen bir oyuncuya ihtiyacımız var.Oyun kurucu stoper olarakta değerlendirebiliriz.Song'un top tekniği nispeten daha iyi ama O da oyun kurucu değil.Kasımpaşa maçında Koray bu bahsettiğim görevi muhteşem yapmıştı Fener'e karşı.Daha doğrusu Yılmaz hoca böyle kullanmıştı kendisini.İkinci hamleyi düşünen bir libero gibiydi.
Şimdilik böyle bir oyuncuya ihtiyaç var.Ama Ferrari gibi bir adamda alsak hayır demem:)

Sivok süpürürken kantarın tozunu çok fazla kaçırıyor be Erdem :) Yoksa benim gönlümde yatan stoper örneği Lugano'dur. Her şeyden biraz var adamda :) Neyse bu konuyu Transfer dosyası konusunda tartışalım biz.:)

Rasim YILMAZ
04.12.2009, 11:51

İlhan ;

Anlatmak istediğimi Erdem anlatmış. Hatta Fatih'te elimizde olupta kullanamadığımız en iyi örneği vermiş. Ferrari , Step , Egemen , Song bunlar benim görüşümle yardımcı stoperler. Ferrari diğer üçüne göre İtalya artısı ile biraz daha gelişmiş.
Yakın geçmişten bir örnek daha; Giray - İlhan Eker ikilisi , Giray savaşır kafa vururdu.. İlhan top yapardı :)

ilhan
04.12.2009, 12:00
İlhan ;

Anlatmak istediğimi Erdem anlatmış. Hatta Fatih'te elimizde olupta kullanamadığımız en iyi örneği vermiş. Ferrari , Step , Egemen , Song bunlar benim görüşümle yardımcı stoperler. Ferrari diğer üçüne göre İtalya artısı ile biraz daha gelişmiş.
Yakın geçmişten bir örnek daha; Giray - İlhan Eker ikilisi , Giray savaşır kafa vururdu.. İlhan top yapardı :)

- Rasim abi,

Bizimle Denizli maçına gelirsen yol boyunca uzun uzadıya konuşuruz bu konuyu :)

Fatih
04.12.2009, 12:04

Sonra "taraftar baskısı" vs gibi,"elektrikler kesikti" den daha klasik bir mazeret moda oluyor..

Anımsayamadım...:)

Rasim YILMAZ
04.12.2009, 12:23
- Rasim abi,

Bizimle Denizli maçına gelirsen yol boyunca uzun uzadıya konuşuruz bu konuyu :)

Farkındayım , İzmir BMN'den sosyal etkinliklerde biraz kopuğum.
Gerçekten isterdim , fakat evdeki 9 aylık yumurcak tüm yaşantımı üzerine kurdurmayı başarıyor:)

Bir dahaki halı saha maçında şehir dışında olmaz isem söz.

Konu dışına çıktığım için ise özür:)

B.AKDEMİR
04.12.2009, 13:04
Dünyadaki tüm teknik direktörler gibi Şenol hoca da kendi kafasındaki takımı sahaya sürecektir.Şenol hoca kadro kurgusuyla hepmizi tatmin edemeyeceğine göre,şu futbolcu neden oynamadı bu neden orada oynadı gibi saçma ve aleyhte kulislere altyapı hazırlayacak olan abuk konuşmalardan bence herkes kaçınmalıdır.

Trabzonsporu en çok seven taraftarlık görevini en iyi yapandır!!!

Ahmet Başkaya
04.12.2009, 13:23
Ersun Hoca'nın takıma kattığı en büyük şey hırstı ...

Takım yensede yenilse de bir kaç maç dışında basıyordu ...

Ama bu sene anlam verilmeyen bir bıkkınlık var takımda , aslında bu geçen sene Sivas maçıyla başladı ...

Canlı izlediğim o maçta futbolcular sanki 1 hafta boyunca hiç hazırlanmamış gibiydi koşmadılar basmadılar ve 3-0 yenildiler ...

Oyuncu topluluğu olarak tekniği iyi olan fazla oyuncumuz olmadığından bu açığı presle kapatırız ancak ama anlam verilmeyen bir sıkkınlık bir senedir gözüküyor...

Geçen sene takımın Fenerbahçe maçını verişi bir ihanettir bence seyirciye yazıktır en ötesinde ...

1 Maçla şampiyonlar ligine gidiyorsun ama koşmuyorsun ... Bunda kasıt ararım ... Ondan dolayı ben Umut'a hiç bir oyuncu kadar kızmam ...

Hugo Bross döneminde hat safaya çıkan bu bıkkınlık Bross'tan mı yoksa yönetimden mi yoksa her ikisinden mi bilinmez ...

Şenol Hoca'nın Kore'den gelişi ve Türkiye Ligine hasret oluşu hırs açıdan bir avantaj sayılabilir ama bu hırs Takımın tamamında olmadıkça geçici kalacaktır ...

Yönetim yalan uydurmak için ayırdığı vakiti takım için ayırırsa , her 2 galibiyetlik seride kahraman gibi ortaya çıkıp iki mağlubiyette birilerini basının önüne atmazsa takım yeniden toparlanabilir ...

Bazen ben mi yanılıyorum diyorum bu yönetimdi beni en çok bu kadar umutlanan , profosyonel işlere imza atan ...

Ne değişti bir sezonda ?

Yoksa yapılan transferlerden dolayı ilk sene biz mi bişeyleri göremedik ?

Şenol Güneş hamlesi şu an bence çok mantıklı bir hamledir fakat bu anlayışla devam ettikçe en mantıklı hamle bile takımı sadece belli periyotlarda yükseltecektir...

Kubilay ŞAHİN
04.12.2009, 13:28
Takımın İyi Gitmesi İçin Takımı Destekleyelim Demek Körü Körüne Destek Anlamınamı Geliyor Artık..? !

ceserdar
04.12.2009, 13:39

Bu cümleyi yazan eli öperim ben. :) Vay be 1-2 sene önceki mesajlarımda Eller'i yazardım. Galatasaray'da Popescu diye bir olgu vardır ya, Eller de bizim Popescu'muz olabilirdi. :) Eller ile yanına böyle az akıllı ama seri, hava toplarında uçana kaçana müdahale eden bir stoper. Mesela Çağdaş olurdu. Çağdaş'ı da severim ben mesela. :) Güzel olurdu bence.

İHTİLALL
04.12.2009, 13:42
Anımsayamadım...:)

Seni İlhan'la karıştırmışım..

İhtiyarlığıma ver..:D

Gülay
04.12.2009, 13:44
Hayırlı olsun.

Orhan Aydın
04.12.2009, 13:52
Gerçekten yazık oldu.Marcelinho,Eller,Stepanov.Bu adamları değerlendirebilsek şaşardım zaten.Eller bildiğim kadarıyla Atletico'da Stepanov Porto'dan kiralık Malaga'YA Gitti.Kaç tane Türkiye'den giden yabancı bu kadar kaliteli takımlarda oynayabiliyorBizimkiler haricinde hiç yok nerdeyse.

mehmets61
04.12.2009, 13:58
bize düzgün adamlar geldi ama hep yanlış zamanda geldiler malesef.

mehmets61
04.12.2009, 13:59
Bize düzgün adamlar geldi ama yanlış zamanda geldiler malesef...

Serdar A
04.12.2009, 14:07
Ne stepanov ne de Eller Trabzonspor'dan sonra istikrarlı bir sporcu olmayı başaramadı .

İsimlere fazla takılıyoruz , eskiye rağbet etmemek gerek . Peşinde olmamız gereken takım uyumu ve futbol karakteri olmalı .

Madem isimlere bu kadar itibar ediyoruz , isimlerin altındaki felsefeyi biraz deşelim . Aydınspor'dan , Konyaspor'dan , Malatya'dan ve daha pek çok BankAsya ve 2. lig kulübünden alınan futbolcuları üçüncü dünya ülkelerinden yabancılarla destekleyerek şampiyonluğa oynayabilir misiniz ? Her yıl en önemli yıldızını satsanız bile ertesi yıl yine aynı menzilde kalabilir misiniz ?

Örnekse , o Trabzonspor ki Ali Kemal gibi dönemin en büyük yıldızını sattı ve futbolculara alacaklarını ödedi .

O takım yine şampiyon oldu , üstelik eze eze .

hevesli
04.12.2009, 14:11
Dünyadaki tüm teknik direktörler gibi Şenol hoca da kendi kafasındaki takımı sahaya sürecektir.Şenol hoca kadro kurgusuyla hepmizi tatmin edemeyeceğine göre,şu futbolcu neden oynamadı bu neden orada oynadı gibi saçma ve aleyhte kulislere altyapı hazırlayacak olan abuk konuşmalardan bence herkes kaçınmalıdır.

Trabzonsporu en çok seven taraftarlık görevini en iyi yapandır!!!

tebrik ederim:alkış:

Murat Erdem
Eller, şu anda nerede oynuyor ? Brezilya'ya döndü biliyorum ama...

OLCAY ÇAKIR
Stepanov şimdi nerde sahi?

Remzi
04.12.2009, 14:12
Eller Brezilya'ya döndü. Stepanov Malaga'da kiralık olarak oynuyor.

Fatih
04.12.2009, 14:14

Estağfirullah Abi.:)

asimetrik
04.12.2009, 14:21

Çok önemli bir konu..
Saha içinde zeki oyuncu azlığı başımıza çok iş açtı.

UğuR
04.12.2009, 14:26
Stepanov şimdi nerde sahi?

Malaga da kiralık olması lazım...

İHTİLALL
04.12.2009, 14:31
Bir futbol takımının en önemli katma değeri,"aidiyet " duygusu olan kaliteli,yıldız ya da bu kriterlere yakın oyuncu topluluğudur..

Trabzonspor mucizesi de,efsanesi de aslında budur,bu yapının bir şekilde oluşturulmuş olmasıdır..

Bizim şu anda bu kriterlere uyan üçoyuncumuz var bence..

Biri daha 18 yaşında,hiç parlamadan sönmek için elinden geleni ardına koymuyor..

Diğer ikisini ise almamak(çok kolay şartlara rağmen)ve göndermek bu yönetimin,en çok çaba sarfettiği,en çok emek harcadığı,hit işleri..

Diğer eleştiriler bir yana..

Bu anlamda ,kendisi bizzat "fıkra" olan bir yönetime sahibiz..

Serdar A
04.12.2009, 14:34
Abi , bu üç futbolcunun isimlerini alabilir miyiz ?

İHTİLALL
04.12.2009, 14:41
Barış,Gökdeniz,Fatih Tekke..

Şu an gezegende bu üçü,benim tanımıma göre..

tuncay1984
04.12.2009, 14:45
bi iki resim yokmu antremandan

M.S.SOFU
04.12.2009, 14:56
Fatih Terim zaten yok, onu zorla yarattilar, fakat 96 da sampiyon olsaydik, Senol bugün takimin basina bu kadar hevesli ve heyecanli gelmezdi.
benim ağırıma giden ne biliyor musun?
fatih terim var
şenol güneş var
hiç oynattıkları futbolu konuşarak polemiğe girmeye gerek yok
fark açık ve net
birisi imparator oluyor
birisi koreye gidiyor,kimse bir şey demiyor
hey gidi şenol hocam hey
karizması yok dediler,şu dediler bu dediler
ulan fatih terimin karizması var dı da ne oldu
karizmayla mı gittik dünya kupasına alın size karizma
koskoca memleketin futbolununun başında duran gomeşler,sözüm size:futboldan 1 gıdım anlamıyorsunuz,defolun,defolunda bari arkadan gelenin önünü tıkamayın:mad:
kahrolsun tff

Murat Erdem
04.12.2009, 14:58
Hacısalihoğlu gene ahkam kesmiş...Aynı tahmin ettiğim gibi,''Ş.Güneşi getirdik, Trabzonsporu kurtardık'' havasıyla.

irfanb
04.12.2009, 15:12
Hacısalihoğlu gene ahkam kesmiş...Aynı tahmin ettiğim gibi,''Ş.Güneşi getirdik, Trabzonsporu kurtardık'' havasıyla.

Hayrettin Emice biz batirdik diyemiyor da Trabzonsporu kurtardik mi diyor.:)

Faik Yılmaz
04.12.2009, 15:15

Bu açıklamaları devre arasında Fatih Tekkeyi alamayacağız onun yerine bununla idare edin birde kongrede fazla üzerimize gelmeyin diye anlıyorum ben.....

Yarın büyük gün.....

Hesaplaşma günü.....

OLCAY ÇAKIR
04.12.2009, 15:16
Ziya yüzünden gittiği iddia edilenler futbollarına pek birşey katamadılar anlaşılan.:)

Pek bi kıymetliydiler giderken..

Murat Erdem
04.12.2009, 15:17
Yönetimin mikrofonlardan uzak duracağına dair umutlar vardı...vardı !

poetricus
04.12.2009, 15:18
Ziya yüzünden gittiği iddia edilenler futbollarına pek birşey katamadılar anlaşılan.
Pek bi kıymetliydiler giderken..
Yok Abi,
Mantalite zehirinin etkisi kendisini geç ve tedricen gösteriyor.:)

Sinem Yılmaz61
04.12.2009, 15:19
Senol Günes geldi, sirf Fatih Tekke esksik...Insallah Senol Hocamiz getirir Tekkeyi....

Murat Erdem
04.12.2009, 15:19
NTV SPOR, Hacısalihoğlunun açıklamalarının tam ortasına kocaman bir anket koymuş, Güneş başarılı mı olur ? başarısız mı ?

Konuşun emmiler, konştukca malzeme çıksın millete !

OLCAY ÇAKIR
04.12.2009, 15:20
Hocam,o mantalite zehirini iliklerine kadar alan ve de Rusya ligine gidenleri farklı etkiledi,ne olaki:)
Yok Abi,
Mantalite zehirinin etkisi kendisini geç ve tedricen gösteriyor.:)

Orhan Aydın
04.12.2009, 15:24
Stepanov ve Eller gibi stoperimiz var mıdır şu anda:)Ya da onlardan sonra gelen daha iyi bir stoper?bence yok Song'u bir kenara bırakalım :)

Erbay
04.12.2009, 15:26
Stepanov Malaga'da yedek de Ziya Doğan'ın oynattıkları nerede acaba :)

UğuR
04.12.2009, 15:27
Hocam,o mantalite zehirini iliklerine kadar alan ve de Rusya ligine gidenleri farklı etkiledi,ne olaki:)

onlar panzehiri bulmuşlar....

bordo61
04.12.2009, 15:29
NTV SPOR, Hacısalihoğlunun açıklamalarının tam ortasına kocaman bir anket koymuş, Güneş başarılı mı olur ? başarısız mı ?

Konuşun emmiler, konştukca malzeme çıksın millete !

Bu yönetim bir susmasını öğrenemedi.

Bırakında Yeni Ceo'nuz konuşssun :)

irfanb
04.12.2009, 15:30
Trabzonspor'un yıldız futbolcuları Gökhan Ünal ve Alanzinho'yu da değerlendiren başkan Sadri Şener "Alanzinho ve
Gökhan Ünal çok değerli oyuncular. Gökhan Ünal mutlaka büyük bir çıkış yakalayacaktır. Alanzinho ve Gabriç de form durumlarını arttıracaktır."

Ilahi başkan değerine değer katsin diye mi iki haftaliğina kadro disi biraktin.:)

ilhan
04.12.2009, 15:32

Baskı konusuna girince çıkamıyoruz abi. :p

Stepanov Malaga'da yedek de Ziya Doğan'ın oynattıkları nerede acaba :)

Ayman, Musa Büyük, Erdinç Yavuz ve Adnan yanında halen. :D

OLCAY ÇAKIR
04.12.2009, 15:35
Keçeli ve Hüseyin'de Bursa'da...:)

Unutmadan..

ilhan
04.12.2009, 15:52
Şenol Güneş artık resmi imzayı atıp hocamız olduğuna göre başlık miyadını doldurmuş bulunuyor. Başlık bir süre kapalı kaldıktan sonra Futbolcular kategorisindeki "Şenol Güneş | Teknik Direktör" başlığı ile birleştirilecektir.

Bir süre bu başlıktan devam edelim lütfen; Şenol Güneş | Teknik Direktör (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19552)

Teşekkürler.

Serdar A
04.12.2009, 17:02
Bir Trabzonspor taraftarı olarak asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve futbol takımı sorumlumuz Şenol Güneş'e teşekkür ederim .

Bu ziyaretlerin sıklamaşsını , Trabzonspor ve Trabzon kenti için emeklerini esirgememiş insanların yeni nesil taraftarlar ile daha çok tanıştırılmasını diliyorum .

Tolunay Abdioğlu
04.12.2009, 17:32
Muhteşem bir görüntü gerçekten.

Ömer Kaya
04.12.2009, 17:54
Şenol güneş'e Teşekkürler:alkış:

.....
04.12.2009, 18:11
Şenol hocamız başlamış çalışmalara :)

Mustafa Yılmaz.20
04.12.2009, 18:34
UEFA nın resmi sitesinde dolaşırken 2009 yılının en iyileri kimlermiş bi bakayım dedim.Sonra yavaş yavaş önceki yıllara baktım ve 2002 de şenol güneş i görünce şaşırdım.Bunu zaten biliyordum ama unutmuşum
http://www1.uefa.com/fanzone/teamoftheyear/history/newsid=52201.html

Mustafa Yılmaz.20
04.12.2009, 18:35
şenol güneş'ten sonraki yıllarda gelenler jose mourinho, arsene wenger ve alex ferguson

Mollasalihoğlu
04.12.2009, 19:18
Fotolara baktım da bu adamın giyimine laf edilir mi yahu..
Göz var nizam var !!!

Ahmet Faruk
04.12.2009, 19:21
Beni gelecek adına umutlandıran Şenol Güneş değil, Şenol Güneşin üstlendiğini düşündüğüm rol.

ilhan
04.12.2009, 19:25
Fotolara baktım da bu adamın giyimine laf edilir mi yahu..
Göz var nizam var !!!

Olmadı Metin'im, hiç olmadı.

Karizmadan kasıt kıyafetler mi sanıyorsun? Hiç yakıştıramadım.

* Küfür edeceksin
* Futbolcuları çocuk azarlar gibi azarlayacaksın
* Hakemin üzerine yürüceksin
* Rakip antrenöre el kol hareketleri yapıp tehdit edeceksin
* Canlı yayına katılıp adamların bıyıklarına küfür edeceksin

Karizma dediğin budur yaaa..

Tabii yerseniz.

İstanbul basınını güzel sevgi sözcüklerimle anıyorum.

Fatih Özkan
04.12.2009, 19:42
Allah yardımcın olsun Şenol Hocam!

hamucera
04.12.2009, 20:19
Taka Gazetesinden inciler;
Song kriz olsun

Sadri Şener tarafından kadro dışı bırakılan Song'un Şenol Güneş tarafından kaptan yapılması rahatsızlık yarattı. Yerel bir gazetede yazan Afrika Krizi yazılı gazeteye çirkin harekette bulunan Song'un kaptan yapılması basın camiasından büyük tepki aldı, Güneş'in bu kararı ilk kriz olarak adlandırıldı,

Song Ödülü Haketmedi:

Song'un son 1 ay içinde kulüp ile yaşadığı sorunlar sayfalara sığmaz, kulübü şikayet etti, sonra bunu yazan gazeteyi yırttı, sonrada kadro dışı kaldı, sonra da ödüllendirildi, Şenol Güneş Song'a kaptanlığı verirken demek ki yeterince bilgilendirilmedi

ancak bu kadar olur dedirten haberler bunlar işte

yorumsuz6117
04.12.2009, 21:22
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=Videolar

danger00
04.12.2009, 21:35
Şenol Güneş'in Seul'den ayrılışı sırasındaki görüntüler (http://www.youtube.com/watch?v=3Rqijr_xDGc)

Fatih
04.12.2009, 22:11
Sayın Hacısalihoğlu da teşekkürü hakediyor bence.

Ilelioglu
04.12.2009, 22:32
Insallah kalici olacak...;)

Her ne olursa olsun arkandayiz Senol Hocam...!

Tunga
05.12.2009, 01:32
"Güneş" Sıcaklığını Hissettirdi!

http://www.bordomavi.net/images/haber/gunessh.jpg

Hafta içinde yeniden Trabzonspor'da göreve getirilen Güneş'e taraftar da destek veriyor. BMN Forumlarına yansıyan bu iyimser hava, daha ligde köprülerin altından çok sular akacağına işaret ediyor.

Sezon başında yenilmez armada ilan edilen Fenerbahçe ile Galatasaray'ın son haftalarda yaşadıkları düşüşler ile birlikte, Trabzonspor'un zirveyle arası çok açılmamış oldu. Sezon başından beri istikrarı yakalayamamış olan ekibimiz için şimdi bir fırsat daha var.

Şenol Güneş'in teknik direktörlük görevine getirilmesi ardından şimdi camiaya oldukça iyimser bir atmosfer hakim.

Taraftarlarımızın gözünde bir kahraman olan Şenol Güneş ile ilgili yorumlardaki olumlu hava, futbolculara da s,rayet edecek olursa, ligin ikinci yarısında bizleri oldukça heyecanlandıracak bir performans yakalamamız kaçınılmaz olacaktır.

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=2739

Tunga
05.12.2009, 01:48
Yeni Anket Sorumuz:

Şenol Güneş'in göreve getirilmesi takımı nasıl etkiler?

- Olumlu
- Olumsuz

Ana sayfamızdan oy verebilirsiniz.

pReN@_61
05.12.2009, 01:52
Tabii ki olumlu:)

Başarılar Şenol Hoca.

isimsiz_61
05.12.2009, 08:44
bence erun yanal gitmemeliydi.ama şenel güneşin gelmesinede sevindim

Dursun Kaplan
05.12.2009, 09:12
Oyumu olumlu yönde kullandım. :)

İskender66
05.12.2009, 09:51
Bende oyumu olumlu yönde kullandım :)

Tolunay Abdioğlu
05.12.2009, 09:58
Tabi ki olumlu.

Cyzio
05.12.2009, 10:21
Ben de az evvel "olumlu" oy kullandım. Çünkü ankette sorulan soru

-"Şenol Güneş'in takımın başına geçmesini nasıl buluyorsunuz?"

değil,

-"Şenol Güneş'in göreve getirilmesi takımı nasıl etkiler?"

şeklinde idi. Her ne kadar takımın başına getirilişini doğru bulmasam da, kısa vadede takıma olumlu bir etki yapacağını öngürüyorum. Geçen gece Üstad Poetricus'la yaptığım telefon görüşmesinde de bu konuyu konuştuk. Takıma sezon içinde yeni gelen her teknik direktör, çoğunlukla olumlu etki gösterir. Çünkü, sezon içinde geldiğine göre, mutlaka bir kriz ortamı üzerine kendisiyle anlaşılmıştır. O kriz de, geçici olarak rafa kalkar. O gece üstâda söylemedim ama, ben bu durumu şiddetli mide bulantısından sonra kusmanın getirdiği geçici rahatlamaya benzetirim.

Unutmayın ki, Lazaroni'den sonra greve getirilen Ziya Doğan'la da başlarda Beşiktaş ve Galatasaray maçlarını kazanmıştık. Sonrası mâlûm...

.

Ertan 51
05.12.2009, 11:03
Yaktın beni Cyzio Hocam Abim:),
İmzanızdaki ''bmn bazı üyeler''e tıklayınca benim yazı geliyor,
Şenol hocayı ben özde sever saygı duyarım da:
4. kez gelmeye bu kadar sıcak bakması,koşarak gelmesi ve başına gelenleri unutması çok garibime gittiği için tepki verdim,tekrar yollanacağını tahmin edip hocanın tekrar üzüleceğini düşündüğüm için öyle yazdım(gerçi senin anlatmak istediğim de bu ya)
ateşli Şenol Hoca karşıtlarından bir alıntı yapsaydın daha etkili olmazmıydı:o

poetricus
05.12.2009, 11:07
Unutmayın ki, Lazaroni'den sonra greve getirilen Ziya Doğan'la da başlarda Beşiktaş ve Galatasaray maçlarını kazanmıştık. Sonrası mâlûm...
Üstâd;
Ziya doğan greve gelmemişti. O geldikten kısa bir süre sonra takım galibiyet grevine girmişti. :)

Yine kaşındım. Başıma geleceklere hazırlansam iyi olacak.

Ahmet Faruk
05.12.2009, 11:30
Şenol Güneşin yardımcıları gerçekten kaliteli olmalı.
Adam sadece hocalık yapmayacak gibi duruyor....

Cyzio
05.12.2009, 11:48
İmzanızdaki ''bmn bazı üyeler''e tıklayınca benim yazı geliyor,
...
ateşli Şenol Hoca karşıtlarından bir alıntı yapsaydın daha etkili olmazmıydı:o

Ateşli Şenol Hoca karşıtlarından bu lâfı duymak ilginç değil. Önemli olan, Şenolseverlerden bu ifadeyi yakalayabilmekti.

O bakımdan benim için (üstelik ceza yememiş bir mesaj olması açısından da) sizin mesaj çok değerli. Yani ben de Şenol Güneş için o kelimeleri kullanırsam ceza yemeyeceğim demektir.

Üstâd;
Ziya doğan greve gelmemişti. O geldikten kısa bir süre sonra takım galibiyet grevine girmişti. :)

Yine kaşındım. Başıma geleceklere hazırlansam iyi olacak.

Size vakt-i zamanında bu konuda o kadar çok takıldım ki, bu konuda edebilecek tek kelâmım yok :o.

.

ugurozturk
05.12.2009, 12:34
Şenol Güneş'in Seul'den ayrılışı sırasındaki görüntüler (http://www.youtube.com/watch?v=3Rqijr_xDGc)

sen her gittigin yerde en az 3-4 sene kal; ayrilirken bile omuzlarda ayril; sonra trabzona gel; 1500 tirajli Taka gazetesine papara ol. Trabzonspor icin iyi oldu da hocam; kendine yazik ettin. Bu degirmende cekirdek gibi citlatacaklar seni...

Ahmet Faruk
05.12.2009, 12:44

Adamı yolculamaya futbolcular gelmiş.
Ne kadar güzel...
Ben duygulandım anasını satayım...

İskender66
05.12.2009, 14:49
İzlerken duygulanmamak elde değil. Videoyu facebook'a ekledim.

ALİ FATİH
05.12.2009, 15:47
Şenol Hoca ile Trabzonsporum İnşallah yeni ufuklara ulaşacaktır!!!

Murat Erdem
05.12.2009, 17:16
Slyva'yı oynatırsa ve Slyva'da gene dandik bir gol yerse sıkıntı olur. Kazanan kadroyu bozmasın.

KERİM
05.12.2009, 17:28
Şenol hoca Korede REKLAMLARDA bile Oynamış :D http://www.youtube.com/watch?v=RpUg0qLwy8s

KERİM
05.12.2009, 17:37
Şenol hocanın orada çok fazla sevildiğini bilmiyordum. http://www.youtube.com/watch?v=VFXZ-yyRPbc

Uğurtan
05.12.2009, 17:49
Başarılar hocam..

İyi başlar, iyi gider umarım..

Yanındayım kendi adıma..

karatasof
05.12.2009, 17:55
İlk resmi maçında kadro tercihi en fazla merak ettiğim durum şu anda.
Nasıl bir tertiple oynayacağımızda cabası tabi.
Umarım iyi bir skor alınır.
Yoksa Başkanın söylemi malum
''Mağlubiyeti Teknik Direktöre sorun!!!!!!'' diye buyurur.

Turgay ATEŞ
05.12.2009, 19:16
hepimiz için hayırlı olsun
inşallah şenol hocaya haksızlık yapmayız
her şeyden önemlisi SABIR lı olmamız lazım ve koşulsuz desdek olmamız şarttır.

oguzhann
05.12.2009, 19:16
hoca geldiğinde bayram havası estiren taraftarımız inşallah puan kayıplarından sonra homurdanmaya başlamaz.pozitif futbol oynayalım yeter hoca,gerisi gelecektir.

Semih Aydın
05.12.2009, 20:21
Hayırlı olsun.
En az 5yıl görev yaparsa Trabzonspor'da çok sevinirim. :) Biraz zor gibi ama, neyse :)

Mehmet Fatih Silik
05.12.2009, 20:26
http://www.youtube.com/watch?v=CUSmpcZVmVQ&NR=1

Adam nasil gönülden seviniyor yaa :)

http://www.youtube.com/watch?v=3Rqijr_xDGc

$uraya bak arkada$ yaa...bizde teknik direktörler "kovularak" gönderilir burda neredeyse Kücük Emrah filmi cekiliyor...ne kadar duygu yüklü arkada$...hayranim bu asya'lilara...adamlarda saygi her$eyden önce gelir...

Yasin Altuntas
05.12.2009, 23:45
http://www.youtube.com/watch?v=CUSmpcZVmVQ&NR=1

Adam nasil gönülden seviniyor yaa :)

http://www.youtube.com/watch?v=3Rqijr_xDGc

$uraya bak arkada$ yaa...bizde teknik direktörler "kovularak" gönderilir burda neredeyse Kücük Emrah filmi cekiliyor...ne kadar duygu yüklü arkada$...hayranim bu asya'lilara...adamlarda saygi her$eyden önce gelir...

0:21 ´deki Senol Günes´in sarildigi kisi Ünal Karaman mi ??

Ahmet Karadeniz
06.12.2009, 00:29
beyaz show da bi japon mu korelimi cıktı turkce ne ögrendi diye sordu beyaz aynen dediki Şampiyon Trabzon:D

danger00
06.12.2009, 11:25
Pick of the week

http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/ucl/90/38/33/903833_mediumsquare.jpg (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;)

FC Salzburg's famous five, Diego Milito's scoring success as well as Luis Suárez's surprising lack of it and the crowning of Lionel Messi all make uefa.com's review of the last seven days in European football.

Player: Lionel Messi (http://www.uefa.com/competitions/ucl/news/kind=1/newsid=927070.html)
Fresh from helping FC Barcelona to victory over Real Madrid CF in 'El Clásico' the 22-year-old became the first Argentinian to win the Ballon d'Or. Messi, who scored nine times en route to Barça's UEFA Champions League triumph last season as well as playing a key role in his side's domestic double, earned 473 points out of a possible 480 in the poll of 96 journalists worldwide, beating Cristiano Ronaldo into second by a record 240-point margin.

Team: FC Salzburg (http://www.uefa.com/competitions/uefacup/fixturesresults/round=2000037/match=2000871/report=rw.html)
Four Austrian sides qualified for the UEFA Europa League group stage, but only one remains standing as we head towards the knockout phase. While SK Rapid Wien, SK Sturm Graz and FK Austria Wien have mustered just one win between them, Salzburg took their tally to a perfect five from five games with Wednesday's 2-1 win against S.S. Lazio. "If someone had told me after the draw we would have 15 points after five games, I would have said he was crazy," Huub Stevens, coach of the joint-Bundesliga leaders, said.

(http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=16/newsid=925795.html)Sharpshooter: Diego Milito (FC Internazionale Milano) (http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=16/newsid=925795.html)
Inter striker Diego Milito has had Serie A statisticians reaching for the record books this week with yet another goal for the Nerazzurri. His penalty in the 1-0 win over ACF Fiorentina was his ninth in the league since signing from Genoa CFC in the summer. Including his time with the Rossoblù he has scored 33 goals in 43 Serie A games at a rate of 0.767 goals per game. Since 1921 only Pedro Petrone (0.841) in the 1930s and Gunnar Nordahl (0.773) in the 1950s have been more prolific. The 30-year-old is on course to break Ronaldo's record of most league goals in a debut season for Inter, the Brazilian having hit 25 with the Nerazzurri in 1997/98.
Goal: Shaun Wright-Philips (Manchester City FC)
After throwing away leads in four of their last five league games, City were on familiar ground again against Arsenal FC on Wednesday in the English League Cup, 1-0 up and desperately searching for a crucial second goal. It came in spectacular fashion as Wright-Philips stormed down his right flank and cut inside to release a blistering shot across Łukasz Fabiański and right into the opposite top corner.
Quote: Mark Stimson (Gillingham FC)
"The referee was demanding the team sheet and I had three players on a tube between Stratford and Leyton and I couldn't make contact with them. I gambled and put two in the starting XI and one on the bench."
The Gillingham manager regrets the decision not to hire a team bus as his side lose their way and then the game against Leyton Orient FC in the English third tier on Tuesday.

Paying the penalty: Luis Suárez (AFC Ajax) (http://www.uefa.com/competitions/uefacup/fixturesresults/round=2000037/match=2000859/report=rp.html)
Eredivisie goalkeepers would have been rubbing their eyes in amazement if they had tuned in to watch Ajax's UEFA Europa League tie with FC Timişoara. Suárez has been a thorn in their side all season, having already hit 17 goals in 15 Eredivisie games, but on Wednesday he contrived to miss two penalties against two different keepers. Costel Pantilimon saved one low to his right early in the second half, but hardly had time to celebrate before being sent off soon after for hauling down the Uruguayan striker in the area. On came reserve goalkeeper Pedro Taborda and he guessed the same way as once again Suárez was thwarted. Not that he was kept off the scoresheet all night; Suárez had already scored the eighth-minute goal that sent the Dutch club on their way to a 2-1 win.

Miss: Rocky Baptiste (Harrow Borough FC)
Talking of misses, spare a thought for veteran Harrow striker Rocky Baptiste who became an internet sensation this week after hitting what has been dubbed the 'Miss of the Century' in a 5-3 win over Waltham Abbey FC in England's seventh tier. The 37-year-old has enjoyed a successful career in non-league English football, scoring over 100 goals, and made a name for himself with his FA Cup exploits for former club Havant & Waterlooville FC. It looked like he would add to that tally on Saturday when he rounded the Waltham goalkeeper, but after walking the ball towards the unguarded net he smacked it off the post and wide from less than a metre.

Fourth time lucky? Şenol Güneş (Trabzonspor) (http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=927602.html)
Şenol Güneş just cannot get enough of Trabzonspor. The former Turkey coach returned to the club for a fourth time this week following the dismissal of Hugo Broos. Güneş made 453 appearances in goal for the Black Sea side from 1975 to 1987 when the club won its six Turkish titles and was coach between 1988-89, 1993-97 and 2005-06 and is determined to bring back the glory days. "Trabzonspor have been through an unlucky period but it would be wrong to question their worth," the 57-year-old said.

uefa.com (http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=928916.html)

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 11:28
Hocam fazlası ile güveniyorum sana umarım bu güvenimi boşa çıkarmazsın ...

Vira Bismillah ...

bordo61
06.12.2009, 11:43
Haydi hocam umarım 3 sene sonrada da aynı lafları kullanırız :)

UğuR
06.12.2009, 11:57
Şenol Güneş UEFA sitesinde

Trabzonspor'daki 4. dönemine başlayan Teknik Direktör Şenol Güneş, UEFA'ya konu oldu.

Kurumun internet sitesi uefa.com'da yer alan “Haftanın Seçimi” bölümünde, bordo-mavili teknik adamın yeniden göreve gelmesi konu edildi.

Yazıda, “Dördüncü sefer şans getirecek mi? Şenol Güneş, tek kelimeyle Trabzonspor'a doyamıyor. Türk Milli Takımı'nın eski Teknik Direktörü, Hugo Broos'un kovulmasını takiben dördüncü kez kulübe geri döndü” şeklinde ifadelerin kullanılması dikkat çekti.

Güneş kararlı

Şenol Güneş'in Karadeniz ekibinin 453 kez kalesini koruduğu 1975 ile 1987 yılları arasında, Trabzonspor'un 6 şampiyonluk kazandığının vurgulandığı yazıda, 1988-89, 1993-97 ve 2005-06 sezonlarında da takımın başında olan deneyimli teknik adamın “şerefli günleri geri getirmeye kararlı olduğu” yorumu yapıldı. 57 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı, 2002 Dünya Kupası'nda A Milli Takım ile elde ettiği başarının bir sonucu olarak, her yıl geleneksel olarak UEFA'nın internet sitesi üzerinden yapılan oylama sonucunda belirlenen “Yılın Takımı” anketinde “Yılın Teknik Direktörü” olarak seçilmişti.

Güneş'ten revizyon

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, geçen hafta Eskişehirspor'u 2-1 mağlup eden takımdan 4 futbolcuyu saha kenarına çekerek, yerlerine kendisinin affettiği 5 futbolcudan dördünü monte edecek. Kalede Onur'un yerine Sylva, savunmada Giray-Ceyhun ikilisinin yerine Song ve Egemen'e görev vermeyi düşünen Güneş, ileride ise Gökhan'ı görevlendirmeyi planlıyor. 4-4-2 sistemine dönecek olan Güneş'in, rakip takım hakkında da yardımcısı Turgut Kural'dan önemli bilgiler aldığı belirtildi.

bordo-mavii
06.12.2009, 12:08
hocam hoş geldin,seninle birlikte çok başarılı oluruz umarım..seni çok severim umarım harcanmazsın inşallah hakettiğin ve hakettiğimiz yerlere geliriz

Ahmet Kuru
06.12.2009, 12:34
Şenol Hocaya sonuna kadar güveniyorum...
Her ne olursa olsun destekleyeceğim.
Şenol Hocayı 5.kez gönderip 6.kez tekrar çağırmayacağaız...
Taraftar olarak eğer Hocamıza sahip çıkabilme erdemini gösterebilirsek eğer,Hocaya ne medya ne kendini yazar diye tanımlayan insanlar,nede medya eleştirebilir nede gönderme teşebbüsünde bulunabilir..
ARtık iş taraftarda...

Samet Berber
06.12.2009, 12:40
Hocam , umarım iyi bir başlangıç yaparsın.

Size güvenimiz sonsuz .

Yönetime dikkat edin yeter Hocam !

Oğuzhan Fidan
06.12.2009, 13:23
Güneş back in Trabzonspor saddle
http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=927602.html

Murat Erdem
06.12.2009, 13:32
Legend is come back city...

Atakan
06.12.2009, 13:34
İnşallah güzel bir başlangıç yapacaksın Hocam.:)

Sinem Yılmaz61
06.12.2009, 14:19
Hocam sana cok ama cok güveniyoruz ve seni cok seviyoruz :)

Adem Erdoğan
06.12.2009, 18:45
1 haftada sihirli değnekle takımın galibiyetini Şenol hocaya bağlamak olmaz fakat bugünkü gerek sahaya çıkarttığı 11 gerekse oyuncu değişiklikleri oldukça yerindeydi.

Samet Yildirim
06.12.2009, 18:46
Oyuncu degesikliklerini bende begendim...tebrikler hocam...ilk 11 desen farkli farkli cikacak bir kadro yapimiz var oyuncular dogru mevkilerinde oynadilar...

aciklamalari ise süperdi..

Mustafa Yüksek
06.12.2009, 18:48
Açıklamalarınla sana olan güvenimi bir kat daha arttırdın...Teşekkürler hocam...

61viya
06.12.2009, 18:49
Her yönüyle "insan" kalabilmeyi beceren bir adamsın sen. Çok seviyorum seni.. Allah yardımcın olsun.. Her şeye rağmen yeniden geldiğin bu takımda, önce senin yüzün gülsün dilerim, akabinde bizim...

Atakan
06.12.2009, 18:57
Güzel başlangıç.Seni saha kenarında görmek çok güzel oluyor Hocam.

Miraç Atalay Çiftçi
06.12.2009, 19:00
Bir felsefe ile başladın mücadelene. İnşallah bu düşüncelerini takıma ve şehre empoze edebilirsin hocam, inşallah.

Hüseyin İlkin
06.12.2009, 19:02
Oyuncuları sahaya getirip, içeri gidenleri gördüğünde, bu tarafa da bu tarafa da işaretin her şeyi anlatıyor.

Teşekkürler hocam.

İsmail Çavuşoğlu
06.12.2009, 19:05
Çok güzel harika bir başlangıç inşallah böyle devam edeceksin hocam. ALLAH yardımcın olsun teşekkürler hocam..

hamucera
06.12.2009, 19:14
maç sonu açıklamaları çok güzeldi, özellikle çok bilen taraftara verdiği mesajlar harikaydı

Uğurtan
06.12.2009, 19:16
Maç sonu açıklamalarınız ve futbolcularla beraber tekrar sahaya gelmeniz manidardı hocam..

Bu kez çok farklı bu net..

Umutlandırdınız..

Tekrar hoşgeldiniz hocam.. :)

zaferyıldız
06.12.2009, 19:17
yahu yemin ediyorum bu adamın insanlık kalitesi trabzona değil ,bu ülkeye fazla...konuşmanın içeriği süperdi

SDinc
06.12.2009, 19:20
Oyuna müdahalelerini bir tek benmi beğenmedim acaba ?

Bu arada uzun zamandan beridir ilk kez derli toplu birlikte defans yapıp birlikte hücum yapan takım gördüm. Maç sonuda müthiş güzellikte açıklamalarda bulundu. Umarız böyle gidersin vede takımımızı yeniden ayaklandırsın.

Fatih
06.12.2009, 19:21
Herşey güzel başladı.

Kubilay ŞAHİN
06.12.2009, 19:27
1 haftada sihirli değnekle takımın galibiyetini Şenol hocaya bağlamak olmaz fakat bugünkü gerek sahaya çıkarttığı 11 gerekse oyuncu değişiklikleri oldukça yerindeydi.

Evet Aynen Katılıyorum..
İlerleyen Zamanlar Gösterecektir Durumu..

Değişiklikler Takım Oyunu Tam Beklediğim Gibiydi..(ilk Yarı Hariç..:))

Bu Arada Soyunma Odasından Takımı Tekrar Çıkartmışsın.. Farklılığını Hissettiriyorsun Hocam..

Teşekkürler.

Ahmet Başkaya
06.12.2009, 19:29
Teşekkürler hocam Pollyannacılık oynamanın mantığı yok ama her şey bugün olabileceğinin en güzeliydi...

Özge
06.12.2009, 19:42
Maç sonu çok güzel konuştu.Özellikle 2.yarıdaki oyun için teşekkürler Şenol hocam.

iboandibo
06.12.2009, 19:52
güzel bir gündü teşekkürler Şenol güneş

onur-ts
06.12.2009, 20:27
ALANZİNHO yu değerlendirdiğin için çok teşekkürler hocam.sana güveniyor seni destekliyorum...çok iyi işler yaptın..

Enes Başkaya60
06.12.2009, 20:35
Teşekkürler canım hocam çok güzel başladık...........

Mustafa Çolak
06.12.2009, 20:41
Teşekkürler Hocam, Seni Seviyoruz.

61_ts
06.12.2009, 21:23
Teşekkürler Hocam,yattarayi bu takima kazan......süpersin....basarilar..

Mira_61
06.12.2009, 21:26
Maç sonu açıklamalarını şimdi dinledim.
Teşekkürler Hocam.
Fatih'i bu takıma aldırt sana ömrümce minnettar kalacağım.:)

Abdülkadir Kılıç
06.12.2009, 21:30
Bugün hocamız çok önemli mesajlar verdi. Benim için o mesajlar daha önemli. Size güveniyorum hocam İnşallah çok başarılı olursunuz.

Osman Pervaneli
06.12.2009, 21:55
bugünki performansin cok iyidi gerek oyuna sürdügün onbir gerek müdahalelerinle

Dursun Kaplan
06.12.2009, 22:12
Çıkardığın kadro ve oyuna müdahalelerin yerindeydi hocam.

Hoşgeldin hediyesi oldu bu sana.

Güzel olacak. Güzel...

Fatih
06.12.2009, 22:16
Herşey bir yana soyunma odasına giden futbolcuları tekrar sahaya çıkardın ya takdire şayan.

Muhammet*
06.12.2009, 22:21
Herşey bir yana saha kenarında Şenol hocayı görmek bana güven veriyor.

Ruhun Yeter...

Ahmet Kuru
06.12.2009, 22:33
bugün ki ilk 11,oyuncu değişiklikleri,açıklamarını vs herşeyi es geçtim...
Maç sonunda futbolcuları tekrar sahaya çıkarmak aher hocanın yapacağı şey değildir...
Teşekkürler Şenol Hocam...
Ben dahil herkes inşallah senin kıymetini 1-2 mevsim sonra unutup eleştiri oklarını sana saplamayız...
Düzenin,kurulan sistemin değişmesi adına taraftarlar birşey yapmak için mücadele içinde...
Bu taraftar artık akıllandı diye düşünüyorum...
Şenol Güneş isminin 5.kez bu klüpten gönderilip 6.kez tekrar çağırılmasına müsade etmeyecektir...

ugurozturk
06.12.2009, 22:40
Hocam tesekkurler hocam. Allah senden razi olsun hocam. Gulmeyi unutmustuk. Gerci yine gozlerim yasli, ama boyle aglamak gulmekten daha guzel...

_SeRKaN_
06.12.2009, 22:56
Hocam kısa bir zamanda böyle bir takımı bize izlettiğin için teşekkürler...İnşallah sistemini oturttuktan sonra dahada iyi olacağız...

Cafer Bulur
06.12.2009, 23:09
Teknik direktörden öte bir insan,bir markadir benim gözümde senol hoca.

Tekrar hosgeldin diyor,basarilar diliyorum.

Yalniz hocamin bu aksamki oyuncu degisikliklerini pek anlamadim.:)

Ahmet Faruk
06.12.2009, 23:12
Öyle gözüküyor ki, Şenol Hoca son defa hoca olarak Trabzonsporun başında geldi.

İskender66
06.12.2009, 23:51
Helal olsun hocam. Takıma katkınla, konuşmalarınla, adamlığınla 1 numara olduğunu dosta düşmana gösterdin. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İnşallah çok uzun yıllar takımın başında hep sen olursun.

Serhat ŞAHİN
06.12.2009, 23:54
kısa ve net :

Hoca farkı

M.S.SOFU
07.12.2009, 00:38
maçtan sonra ki baskı ile ilgili açıkllmaları bir kulüpnasıl düzlüğe çıkkarılır sorusuna bir cevap,yöneticilere ders,önceki hocalra tokat niteliğinde idi
maçtan sonraki açıklamaları incelenmeli,anlanmalı,ezberlenip yutulmalıdır

61_Serhat_61
07.12.2009, 00:39
tebrikler hocam...
bu is seninle bu sefer olacak insallah...

M.S.SOFU
07.12.2009, 00:54
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş müsabakanın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Benim için yoğun bir altı gün oldu. Takımla birlikte bütünleşmeye çalıştım. Takımı tanımaya çalıştım. Geçen zamanın ardından şehre alışmaya çalıştım. Zor bir dönemdi. Sıkıntılar olmuştur ancak şimdi yeni bir dönem başladı. Geçen hafta Ünal Karaman’la iyi sonuç almışlardı. Bugün bizimle birlikte bir galibiyet geldi. Takım savunması adına kontrollüydük. Bu sevindiriciydi. Henüz düşündüğümüz oyun anlayışında değiliz. Zaman zaman hatalar vardı takım oyunu içinde. Bunları daha sonra konuşacağız. 3-0’la üç puan iyiydi. Taraftar – oyuncu bütünlüğü iyiydi ancak yeterli değildi. Oyuncunun ya da seyircinin kırgınlıkları var gibi görünüyor. Sabır kelimesini kullanmak belki doğru değil. Çünkü çok kullandık. Ama buna ihtiyaç var. Daha düşünceli bir camia oluşturabilirsek hamurumuzda olan başarıyı yakalarız. Geçmişi geleceğe bağlamaya çalışıyoruz”

Güneş, takımda bir teslimiyet ve şikayet var olduğunu belirterek, “Mazeretler olumsuzluğun ve başarısızlığın sebebi olarak gösteriliyor. Bu mazeretleri aşacağız. Ekonomik ya da taraftar baskısı olabilir. Bunları konuştuk ve konuşuyoruz arkadaşlarla. Sonuçlar kötü olunca bu sıkıntılar üst düzeye çıkıyordu. Düşüncelerimizi hayata geçirebilirsek daha iyi olacak inşallah. Song bizim oyuncumuz. Liderlik vasfı var. Herkesin sorununu konuşursak oyuncu bulamayız. Her oyuncunun yanlışını konuşmamalıyız. Konuşursak ben dahil kimse kalmaz burada. Herkes doğru yapmalı. Bugün için doğruları konuşmalıyız. Dört tane kaptanımız var. Sorunlardan en az etkilenen oyuncu Song. Takım sorumluluğunu taşıyacak oyuncu önemli. Taktik değişiklikler oyuncu yapılarıyla ilgili. Takım iyi oynadı. İyi işler yaptı. Yorgunluklar oldu. Kimin oynadığı değil, takımın ne yaptığı önemli. Bir parça olduklarını onlara verebilirsek biz de sonuçlardan mutlu oluruz” dedi.

Güneş, teknik heyet konusunda ise, “Buradaki arkadaşlardan yararlanıyoruz. Görüştüğüm isimler var. Henüz sonuç almadık” diye konuştu.

hocanın sözlerini kesip biçmek istemedim ama bence bu konu çok önemli
ayrıca maçtan sonra burada yazılı olmayan açıklamasında''ben olmasamda burada bu çocuklar bu oyunla kazanırlardı'' açıklamasıyla ne kadar alçakgönüllü bir insan olduğunu göstermiş,benim gönlümü fethetmiş,yıllar sonra babamın gözlerinin dolduğunu görmüşümdür

halukozcelik
07.12.2009, 09:12
3 veya 4 senedir bu kadar rahat bir maç seyretmemiştim :) Bu maçta galibiyete katkısı olan herkese teşekkür ederim.(Parası ödenmeyen oyuncuların ve teknik ekibin bir an önce parası ödensin.bi zahmet!)

Süleyman50
07.12.2009, 09:44
gelmesine çok sevindim, inşallah özlenen başarılara seninle ulaşacağız...

Adil ÖZGÜR
07.12.2009, 10:04
Bu sezon oynanan büün oyunlarımız ile son Ankaragücü karşısında GÜNEŞ'li Trabzonsporu kıyaslamak istiyorum.

Ankaragücü fizik üstünlüğü olarak ilk yarıda T.S. fark atmıştı, bir ara topla oynama oranları istatiksel olarak verildiğinde %70 Ankaragücü %30 T.S. olarak ekranlara geldiğinde, Ankaragücünün deve gibi defansı ile orta sahası gerçekten İlk yarı T.S. çok zorladı.

**Sonra Şenol Hoca oyuna müdahale etti, Gabric'i Sağ kanada, Alanzinyo'yu sol kanata aldı, işte ne oldu ise bu dakikalardan sonra oldu. Gabriç ve Alanzinyo GÜNEŞ'le FIRTINA'yı bir anda yaşattı.

**Bu sezon oynadığımız bu maçtan ilk defa GÖZ'e hitap etme ve SKOR'da net bir galibiyet alınmıştır.

İlk defa T.S. kadrosunda gizli hazineleri yerli yerine yerleştirme oldu. Tıpkı bir SANTRAÇ oyunu gibi.

Gençliğimde mükemmel kaleciliğini örnek aldığım Şenol GÜNEŞ hocamızı, daha düne kadar kendi üslübünca dürüst karakter belirtileri göstererek kendisini saçmadan, dökmeden kariyerini ve KARİZMASI'nı konuşturarak her konuşanı ile Son maçında da OYUNU OKUMASI ile aklınca iyi okuyuculara herhalde birşeyler anlatmıştır.

Hep böyle kal hocam.

Bize FENERBAHÇE DERBY'sini kazanarak ilk derbi maçımızı alalım artık.

Tebrik ederim.

a f s
07.12.2009, 10:34
Şenol Hocam tekrar hoş geldin.
Açıklamalarınız, hele Fatih Tekke sorusuna verdiğiniz cevap çok zekice idi.

:alkış:

alioglua
07.12.2009, 11:30
şenol güneşin soyunma odasında bir aile babası gibi futbolculara hadi sahaya demesi, futbolcuların her ne kadar kırgın olsalarda el ele vermesi, tribün liderlerinin sahaya inip futbolcuları tribünlere götürmesi alkışlatması, onların arkasında orta yuvarlakta bütün bunları izleyip gönülden alkışlayan şenol hocamızı ve bütün taraftarları ve bütün futbolcularımızı tebrik ve teşekkür ediyorum çok duygusal bir anı olarak kalacak hep hafızamda

çok teşekkür ederim hocam

Koray
07.12.2009, 12:44
Ankaragücü sakat gelmeye başladığı anlarda Serkan'ı ortaya çekip Gabric'i sağ açık'a -bize gelmeden önce çoğunlukla sağ açık oynuyordu sol ayak olmasına rağmen- alması, Selçuk'u defansa daha yakın oynatması çok yerinde kararlardı...

Emre GÜRDAL
07.12.2009, 13:07
basarılar hocam allah senın yardımcın olsun.. güneşli günler görmek dilegiyle

Kader KORELİ
07.12.2009, 15:15
Seni çok seviyorum hocam.

Kazım Uzunboy
07.12.2009, 15:17
Şenol Hoca, Broos ile arasındaki farkı takıma oynattığı futbol ile gösterdi. :alkış

İbrahim CİHAN
07.12.2009, 15:28
güzel bi başlangıç oldu aynen devam hocam seni seviyoruz :)

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 16:20
Alanzinhoyu en iyi kullanacağından eminim hocam tebrikler:)

Murat Erdem
07.12.2009, 16:45
aynen devam hocam...

Samet Yildirim
07.12.2009, 17:10
Senol hocaya sesleniyorum....alanzinho yu kazandirdin daha da kazandiracagin isimler olacakdir ama bide yattara yi kazandirdin mi ve tekke yi aldin mi bu takim sampiyon olmazsa ben bu futbolu bilmiyorum demekdir

Kaan
07.12.2009, 20:03
http://img130.imageshack.us/img130/1120/senolgunes.jpg

İki fotoğraf arasındaki 7 farkı bulunuz. :p

Mustafa Çolak
07.12.2009, 20:18
http://img130.imageshack.us/img130/1120/senolgunes.jpg

İki fotoğraf arasındaki 7 farkı bulunuz. :p

Kaşlar ve Dudaklar Aynıya =)

genç61
07.12.2009, 20:37
basarılar hocam yalnız senın kotu bu huyun var gencleri oynatmazsın o yuzden senden bu sene buyuk beklentimizde yok bari gencleri bu sene oynat ara sıra forma ver onlara

çunku seneye hiç vermiceksin sampiyonluk için hadi hayırlısı
ama bu sene süprizlere acık bir mucizede olabilir bu ulkeyi dunya ucuncusu yapan hocada sensin bide bizi yap sampiyon hocam

sonsuz basarılar ve artık sampiyonluk kupasını senın elinde ve bordo mavi renkleri giyen topcuların elinde görmek istiyoruz

Enes Ünal Kaya
07.12.2009, 20:44
Bizi Yapımızı İyi Biliyor.. Taraftar Futbolcu İlişkisinden Anlıyor Takımı Tutmuş sahaya Çıkarmış.. Hep Diyorum Bizi Bilen Hoca Lazım Bize.. Başarılar Hocam..

Hasan61
07.12.2009, 22:03
Şenol Hoca bizi biliyor.Ne tarz oyun istediğimizi biliyor.
Kabul edelim fazla pas yaparak başarılı olan bir takım değiliz,öyle olmadık.
Sabırsız taraftar yapısına sahibiz çabuk skor istiyoruz.Hocada bunu biliyor.2 maçtır takım daha fazla dikine oynamaya başladı,fazla hazırlık pası yapmadan oynuyoruz.
Maç içinde yaptığı değişiklikler bence yerindeydi...

SüRMeNe_6161
07.12.2009, 23:01
Şenol Hoca bizi biliyor.Ne tarz oyun istediğimizi biliyor.
Kabul edelim fazla pas yaparak başarılı olan bir takım değiliz,öyle olmadık.
Sabırsız taraftar yapısına sahibiz çabuk skor istiyoruz.Hocada bunu biliyor.2 maçtır takım daha fazla dikine oynamaya başladı,fazla hazırlık pası yapmadan oynuyoruz.
Maç içinde yaptığı değişiklikler bence yerindeydi...Evet Yeridne Degisiklige Gitti Ama Gökhan İlk Onbirde Oynamali

pazarkapılı
08.12.2009, 11:28
az öncede yazdım tolunay hoca için...bir teknik dürektörün iyisi olmaz kendini gelistireni olur...senol hoca...kendisi trabzonspordan sonra vizyonunu genis tutmus...koreye gitmiş peki diger trabzon kökenli antrönörle napmıs bu sürecte?ben sölim hepsi yerinde saymıs...trabzonsporda dogabilecek pozisyon için beklemişler...baska bir pencere baska bir gözle;senol hoca onlara ve yandaslarına kapıyı kapatmıstır...işte sorunun bir diger boyutu...trabzondan yetisenlerin trabzonspordan hep beklenti içinde olmaları...konuyu daha derin incelemek gerekir...

Lancet_61
08.12.2009, 11:45
önceki senelere oranla çok daha sağlam bi duruşu var gibi geliyor bana...Belki de artık ne olursa olsun,o sağlamlığı koruyup takımın başından gitmemesini istediğimdendir bilemiyorum.

faik celikoflu
08.12.2009, 12:34
"Siz değerli taraftarlarımız bu takımın sembolü, gururu ve temsilisiniz. Çok sabrettiğinizi ve beklentilerinizi biliyoruz. Ama Trabzonspor'un geleceği aydınlıktır. Tartışmaları speküle etmeden kendi özüne dönen, büyük düşünen dışarıdan faydalanan bir takım olacağız. Bu doğrultuda ve sizlere layık olma adına olağanüstü çalışacağıma söz veriyorum."

Şenol Güneş 7 aralık 2009

M.S.SOFU
08.12.2009, 14:27
az öncede yazdım tolunay hoca için...bir teknik dürektörün iyisi olmaz kendini gelistireni olur...senol hoca...kendisi trabzonspordan sonra vizyonunu genis tutmus...koreye gitmiş peki diger trabzon kökenli antrönörle napmıs bu sürecte?ben sölim hepsi yerinde saymıs...trabzonsporda dogabilecek pozisyon için beklemişler...baska bir pencere baska bir gözle;senol hoca onlara ve yandaslarına kapıyı kapatmıstır...işte sorunun bir diger boyutu...trabzondan yetisenlerin trabzonspordan hep beklenti içinde olmaları...konuyu daha derin incelemek gerekir...
vay çok derin bir konuya temas etmiş pazarkapılı
bencede olaya bir de bu oencereden bakıp manzarayı öyle yorumlamak gerek

halukozcelik
08.12.2009, 15:29
hocam sana sesleniyorum eğer oyuncuların parası ödenmezse sanada yazık olur 28 yıldır taraftara olduğu gibi...

61karradeniz61
08.12.2009, 18:07
türkiyeni en iyi antrenörü bizde ...kiymetini bilelim

pazarkapılı
08.12.2009, 18:30
vay çok derin bir konuya temas etmiş pazarkapılı
bencede olaya bir de bu oencereden bakıp manzarayı öyle yorumlamak gerek:):) derin bi mevzu olmus bende tekrar okuyunca güldüm yazıma yaaa...:)

M.S.SOFU
08.12.2009, 22:16
:):) derin bi mevzu olmus bende tekrar okuyunca güldüm yazıma yaaa...:)
ciddi şekilde bu konuya bakılmalı
bu bakış açısı farkıdır,bence değerlidir :)
yani özellikle şenol hoca ve öbür trabzonlu hocaların arasında ki fark incelenmelidir,beynimizin de biraz açılmasına katkı olur mutlaka
şenol hocanın yaptığı herkesin cesaret edeceği bir olay değildir
mustafa denizli-kendisini sevmesemde-böyle bir cesareti gösterdi ve irana gitti
şenol hocanın gösterdiğide büyük cesarettir,sen memeleketinin takımından kovul,milli takımı 3, yap haksız şekilde kovul,gitallahın koresine başarı göster...
zor valla,ama helal olsun

Cafer Bulur
09.12.2009, 00:47
Seytanin avukatligina soyundum,aklima 96 geldi.:)
Ikinci devrede müthis bir cikis yakaliyoruz ve son haftaya fb nin 2 puan önünde lider giriyoruz.

O maci da senol günesin hatalari nedeniyle kaybedip,ikinci oluyoruz.

Bu durumda da senol günese sahip cikarmiyiz?:rolleyes:

yorumsuz6117
09.12.2009, 00:59
Ikinci devrede müthis bir cikis yakaliyoruz ve son haftaya fb nin 2 puan önünde lider giriyoruz.

Ben çıkarım bu kadroyla bunları yapmak zaten çok büyük bir başarı olur..

Cafer Bulur
09.12.2009, 01:03
Ben çıkarım bu kadroyla bunları yapmak zaten çok büyük bir başarı olur..
O anki psikoloji ile senol günes büyük maclari kazanamiyor,hedefe ulasamiyor diyenlerin az olmayacagina eminim.;)

Adem Erdoğan

Sahip çıkmayıp ne yapıcaz; sil baştanmı yapıcaz bi daha.İster 2. ister 12. bitirelim Şenol Güneş'le yola devam.

M.S.SOFU

çıkmasak ne yapacaz
yine yabancı biri getirip ligin ortasına varmadan kovacağız...
valla ne olursa olsun ben ses etmemeye karar verdim
isterse fb den 10 yiyelim
artık anladım ki istikrar olmadan olmuyor
zaten biz bu t.d. işinin altından kalkamayız
her giden td bize nerden baksan 2-3 milyon tl ye patlıyor
artık bıçağın kemiğe dayandığı noktadayız
şenol hoca bizim için son şans
umarım o bizi bırakıp gitmez,çünkü bence bizim seçme şansımız kalmadı

Cafer Bulur
09.12.2009, 01:06
Sahip çıkmayıp ne yapıcaz; sil baştanmı yapıcaz bi daha.İster 2. ister 12. bitirelim Şenol Güneş'le yola devam.

çıkmasak ne yapacaz
yine yabancı biri getirip ligin ortasına varmadan kovacağız...
valla ne olursa olsun ben ses etmemeye karar verdim
isterse fb den 10 yiyelim
artık anladım ki istikrar olmadan olmuyor
zaten biz bu t.d. işinin altından kalkamayız
her giden td bize nerden baksan 2-3 milyon tl ye patlıyor
artık bıçağın kemiğe dayandığı noktadayız
şenol hoca bizim için son şans
umarım o bizi bırakıp gitmez,çünkü bence bizim seçme şansımız kalmadı
Senol günesin kiymetini bilenleri görmek hos.;)

Zaten Ts taraftarinin genelinin senol günesin bu takim icin en iyilerden biri oldugu gercegini kavradigini düsünüyorum.

yorumsuz6117
09.12.2009, 01:07
Bizim için Şenol Güneş'ten iyisi yok..

cem arin
09.12.2009, 06:22

seytanin avukatligina bak hele!
Yahus enin agzindan elinden hayirli bir kelam cikmaz mi dostum?
bir sey diyecegim, diyecegim diyemiyorum ancak olur da bahsettigin gerceklesirse yaglarin erir herhalde!

ben somagizli insanlardan oldum olasi igrenmisimdir.

macuka
09.12.2009, 07:29
Senol Gunesin elde ettigi ikincilikleri de arar duruma gelmedik mi?

Süleyman50
09.12.2009, 08:55
Transfer gerekli

http://www.fotomac.com.tr/2009/12/09/im/8EB26260FB45894EBECED8B4x.jpg

Takımdan kimseyi göndermeyi düşünmeyen tecrübeli çalıştırıcı devre arasında kadronun güçlendirilmesi için yoğun çaba harcıyor.

Gelecek aydınlık
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ankaragücü maçı sonrası yönetime belli bölgelerde takviyeye ihtiyaç duyduklarını söyledi. Takımdan ayrılmak isteyenler dışında kimseyi göndermeyi düşünmediğini ifade eden başarılı çalıştırıcı, "Kimsenin şüphesi olmasın. Trabzonspor'un geleceği aydınlıktır" dedi.

Şota'ya teklif
Sportif direktör Ünal Karaman ile transfer edilecek oyuncular için görüşme halinde olan Güneş'in, yönetimden olumlu rapor aldığı belirtildi. Bu arada kaleci antrenörünün Alper Boğuşlu olması beklenirken, kurt hocanın, Şota'ya yardımcılık teklifi yaptığı ancak net bir cevap alamadığı vurgulandı.

Cafer Bulur
09.12.2009, 12:32
seytanin avukatligina bak hele!
Yahus enin agzindan elinden hayirli bir kelam cikmaz mi dostum?
bir sey diyecegim, diyecegim diyemiyorum ancak olur da bahsettigin gerceklesirse yaglarin erir herhalde!

ben somagizli insanlardan oldum olasi igrenmisimdir.
Ben senol günesin sonuna kadar yanindayim,arkasinda degil.;)

Cogu kisi 96 da kacan sampiyonlugun sorumlusu olarak senol hocayi gösterirken,ben her defasinda kendisini savunmusumdur.

Senol günesin Ts icin her zaman en iyisi oldugunu düsündüm,düsünüyorum.

Hayatta kendisiyle hic konusmamis olmama ragmen ona büyük bir sempati besleyenlerdenim.

Sonuna kadar senol günesle gitmeye de hazirim...

Dursun Kaplan
09.12.2009, 13:34
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3132-9Q6U9V5L.jpg

Soytürk
09.12.2009, 14:27
yenilsekte şenol güneş............bukadar....

Samet Yildirim
09.12.2009, 15:56
Yardimci hocalari artik belirlemeli...bazi sikintilar cekiyor sanirim halanda belirlenmedigine göre..

Gülay Yazıcıoğlu
09.12.2009, 16:33
hocam hoşgeldin her şarta arkandayım sana söz ben istikrardan yanayım başarının sırları başarı=hedef*çalışma*disiplin**araç*istikrar başarıda duygusalığa yer yok mantığa yer var inşallah hep beraber bu bilinci yakalayalım herkese sevgiler

Hürgün Aygün
09.12.2009, 17:46
kesinleikle sabırrrrr daha yeni geldi ve kamp filan da yapmadı takımı tanımalı iyice 2-3 sene sabırrrrr

Koray
09.12.2009, 20:15
Başka taraftarların forum sitelerini dolaşıyorum çoğu maç başlıklarına Şenol Hoca'nın da avatantajıyla Trabzonspor maçı alır şeklinde yorum yapıyor...

Şenol Hoca'nın adı yeter.

İskender66
09.12.2009, 20:39
Şenol hocaya hep destek, tam destek, sonuna kadar destek. Kaçıncı olursak olalım Şenol Hoca uzun yıllar Trabzonsporumuzun başında tam yetkiyle durmalıdır. Bizi çok iyi tanıyan hocadır Şenol Hoca. Bize başka hoca fayda sağlamaz şu dönemde. Hem şimdi hemde gelecek için tek kurtuluş Şenol Hocadır.

b_m_61
10.12.2009, 08:50
Bir taraftar olarak ilk maçındaki tüm tercihlerinden memnun kaldım, kadro seçiminden maç taktiğine, sahaya dizilimden oyuncu değişikliklerine kadar puanım tam. Böylede devam edicektir Şenol hocamız Allah'ın izniyle. Umarım uzun yıllar görevini başarıyla sürdürür ki rahat bırakılırsa olucak olanda budur zaten.

b_m_61
10.12.2009, 08:58

Şenol hocanın yaptığı hata olabilir ama asıl hata ligin en iyi takımını dağıtarak o hatayı ileriki 10 sezona bedel etmekti bana göre.
4 büyük arasında en iyidik o dönemler. Milli takımlara 11 oyuncu(yanılmıyorsam 11)verdiğimiz bir dönemdi ve kalite olarak tüm rakiplermizin üstündeydik.

Süleyman50
10.12.2009, 11:10
Bizi kimse tutamaz

http://www.fotomac.com.tr/2009/12/10/im/0FC44EF76B762C4B81158A3Cx.jpg

Denizli'den zaferle dönmek zorunda olduklarını ifade eden teknik direktör Güneş, "Fener'i de yenersek, 2. yarıda coşarız" dedi.

Trabzonspor'a yepyeni bir hava kazandıran teknik direktör Şenol Güneş, ilk yarıda kalan iki maçı mutlaka kazanmak zorunda olduklarını vurguladı. Bu hafta karşılaşacakları Denizlispor'u küçemediklerini ifade eden tecrübeli hoca, "Ben ve futbolcularım, maçın önemini biliyoruz" diye konuştu.
Ligdeki dengelerin ilerleyen haftalarda daha da değişeceğine işaret eden Güneş, "Denizli'nin ardından F.Bahçe maçını da kazanırsak çok rahatlarız. Devre arasına moralli girip, iyi bir hazırlık döneminden sonra 2. yarıda coşarız. İşte o zaman önümüzde kimse duramaz" ifadesini kullandı.
Cevat KOL

irfanb
10.12.2009, 11:22
Şenol Güneş ile İstikrar.
Güneş batidan doğana kadar ...

Dursun Kaplan
10.12.2009, 17:01
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3144-8I9P5T2A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3147-3D7M6T6D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3147-2C9O1X2A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3147-8I5M8N2S.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3144-2H9S1C2E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3144-5Q3U5V2L.jpg

İ. C. Ertem
10.12.2009, 22:50
Şenol Hoca için açmış olduğum facebook sayfasına hepinizi bekliyorum. Arkadaşlarınızı davet ederseniz sevinirim.

www.facebook.com/senolgunesfan

delikoyun
10.12.2009, 23:19
ArkadaŞlar hocalari hoca yapan seÇtİklerİ aldiklari yada aldirdiklari oyunculardir İŞte sİze Örnek makakula eĞer Şenol hoca bÖyle bİr golcÜ aldirip bjk gs fb yİ yikamazsa herkes mayis ayinda Şenol hocaya yÜklenİr ben Şenol hocanin daha Önce geldİĞİ 3 dÖnemİde bİlİyorum gİderken yapilan tezaahurat hatirlatiyorum Şenol İstİfa dİye trbÜnler yildi sebeb suydu fb yİ bjk yi gs yİ yenemİyordu bence Çok abartiliyo Şenol hoca acele etmeyİn bence hoca 2 oyuncu aldirsin o her Şeyİ gÖsterİcek

ibrahim_yattara
10.12.2009, 23:42
ArkadaŞlar hocalari hoca yapan seÇtİklerİ aldiklari yada aldirdiklari oyunculardir İŞte sİze Örnek makakula eĞer Şenol hoca bÖyle bİr golcÜ aldirip bjk gs fb yİ yikamazsa herkes mayis ayinda Şenol hocaya yÜklenİr ben Şenol hocanin daha Önce geldİĞİ 3 dÖnemİde bİlİyorum gİderken yapilan tezaahurat hatirlatiyorum Şenol İstİfa dİye trbÜnler yildi sebeb suydu fb yİ bjk yi gs yİ yenemİyordu bence Çok abartiliyo Şenol hoca acele etmeyİn bence hoca 2 oyuncu aldirsin o her Şeyİ gÖsterİcek

o eleştirdiğin şenol hoca transfer döneminde fenerin gs nin harcadığının kaçta kaçını harcatabiliyor?

şenol hocayla 96 dan sonra şampiyonluğu hakettik biz, hakemler elimizden aldı fenere verdi olay budur arkadaşım.. şenol hocanın kariyerini eleştirmek için bi fırına girmek lazım..

M.Kılıç50
10.12.2009, 23:45
hocam... bu yattara konusuna bi el atsan... :(

birtek sen adama edebilirsin bu konuda cilve yapan kisi´yi (artik yattara´mi cilve yapiyor yönetim´mi anlamadim )

delikoyun
10.12.2009, 23:57
ben şenol hocayı eleştirmiyorum önceden sizleri uyarıoyrum gereksiz ve bilinçsiz methiyeler düzdüğünüz şenol hocayı yuhalayanları eleştiriyorum yoksa elindeki kadro tabiiki kısıtlı 96 yılındaki kadronun 7 oyuncusu milli takımın as oyuncusuydu şuan öyle bir kadro yok elinde bu kadroyu güçlendirmesi için beklentilerimi söylüyorum sizlerinde yönetime baskı yapmasını transferleri şenol hocaya yaptırması karışmaması için bu yazılarıyazıyorum çünkü ben bu yönetimin transfer politikalarına inanmıyorum bu yönetim seçemiyo şenol hoca arkadaşlar bu yönetimin yapamadığı futbolcu seçimini yapmalı diyorum siz beni yanlış okumuşsunuz sayın yattara

İlker ToSun
11.12.2009, 00:20
sahaya çıktığı sistem doğruydu. ilk maçında yaptığı iki hata vardı, birincisi bu takımın sağ açığı serkan balcı olamaz , ikincisi tek forvet oynayacaksa bu isim umut değil gökhan olmalıydı

61_Serhat_61
11.12.2009, 16:38
sahaya çıktığı sistem doğruydu. ilk maçında yaptığı iki hata vardı, birincisi bu takımın sağ açığı serkan balcı olamaz , ikincisi tek forvet oynayacaksa bu isim umut değil gökhan olmalıydı
bu gökhan hic olamaz...
tek kisi var oda gelecek insallah devre arasi...
FATIH "SULTAN" TEKKE !!!!

İlker ToSun
11.12.2009, 23:26
ben eldeki oyuncular dahilinde gökhan taraftarıyım

Mesut
12.12.2009, 10:22
ben eldeki oyuncular dahilinde gökhan taraftarıyım

abi harbi diyorum gezinen gökhan yerine çalışan savaş veren umutu izlemeyi tercih ederim

Ilelioglu
12.12.2009, 23:43
abi harbi diyorum gezinen gökhan yerine çalışan savaş veren umutu izlemeyi tercih ederim

Aynen öyle...;)

61_Serhat_61
13.12.2009, 08:05
hadi senol hocam...
show zamani...
firtinayi estir...
efsane geri dönsün...

ilhan
13.12.2009, 19:03
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş müsabakanın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

"İlk yarıda pas trafiği bakımdan baya iyiydik. Oyunun kontrolü bizdeydi, gol pozisyonları da bulduk, rakibin ise pozisyonu yoktu. İkinci yarı pas sayımız düştü. Buna rağmen net pozisyonlar bulduk ama rakibe de şans verdik. Maç boyuncu iyi niyetli çalışan oyuncularıma teşekkür ediyorum. Net pozisyonlarımız fazlaydı, bunlar artılarımız. Hücumda final paslarını daha iyi yapabilsek daha farklı bir sonuç alabilirdik. Önemli olan oyuncuların iyi niyetleri. Eksiklere, sorunlara rağmen Trabzon'un durumu olumlu. Oyun kurarak oynamak çok önemli. Oyun kurmayı hızlı yapmak da lazım ama ilk olarak oyun kurmak. Trabzonspor'un geleceği bu futbolcularla. Çok daha iyi oynayıp güzel sonuçlar alacağız"

Fenerbahçe maçı için de konuşan Güneş, "Fenerbahçe Trabzonspor ile birlikte bu ülkenin büyük takımlarından biri. Zor maç olacak, daha zaman var. Umarım iyi bir sonuçla ayrılırız" dedi.

-----

Kalınlaştırdığım bölüme dikkat diyorum.

Önce Ersun Yanal'a böyle genç bir kadro kurduğu için teşekkür ediyorum. Daha sonra Şenol hocaya açık sözlülüğünden ve objektifliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

Samet Yildirim
13.12.2009, 19:04
Oyuncu degesikliklerini cok begendim hele hele ikili forvete döndük helal olsun dedim...

"Daha önce 4-2 geride olupda tek forveti cikaran ve onun yerine forvet koyanida gördük.."

Hasan ZAİMOĞLU
13.12.2009, 19:07
Güneş'ten 'derslik' açıklama !.. (http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65269)

Türkiye'de yerine geldiği teknik direktör hakkında iyi konuşan bir teknik adam zor görürüz. "Bu takım iyi çalışmamış" cinsinden enkaz edebiyatı yapan teknik direktörlere Şenol Güneş Denizlispor maçından sonra iyi bir ders verdi. Tecrübeli teknik adam kendisiyle Hugo Broos'u kıyaslayan futbolcularını eleştirerek "Her antrenör burada bir hizmette bulunup gider. Ben de görev yapıyorum burada. Her tip antrenör gelebilir. Önemli olan oyuncuların ne alacağıdır" dedi.

Uğurtan
13.12.2009, 19:09
Güneş içimizi ısıtmaya devam ediyor..

Hem sahada hem saha dışında..

Güzel şeyler söyledi maçtan sonra Şenol Hocam.. :)

Özge
13.12.2009, 21:35
Çok iyi konuşuyor Şenol Hoca.Oyuncu değişikliklerini de tam yerinde yapıyor.Tebrikler Hocam.

Emirhan Ömeroğlu
13.12.2009, 21:44
Resmi sitemizde ki Gabriç'in açıklamaları Şenol Hocaya destek vermem için çok fazlasıyla yeterli.

Harun-61
13.12.2009, 21:52
Senol Hocam...

Ömer Üründü'ün Asker arkadasi imis :)

61viya
13.12.2009, 22:00
Yerin çok ayrı hocam. Çok özelsin benim için.. Allah utandırmasın..

Cafer Bulur
13.12.2009, 22:54
Senol hocamin mac sonunda yaptigi aciklamalar gercekten de derslikti.

Sadece bu durusu nedeniyle bile kendisi tam destegi hakediyor.

Iyi ki geldin senol hocam,sagol ve varol....

_SeRKaN_
13.12.2009, 22:59
Şenol hocanın en çok saha içerisinde oyun devam ederken futbolcularla santranç gibi oynaması hoşuma gidiyor...

yigits
13.12.2009, 23:07
Oyuncu değişiklikleriyle oyunu ne kadar iyi okuduğunu göstermiş oldu!

Fatih Özkan
14.12.2009, 01:24
Senol hocamin mac sonunda yaptigi aciklamalar gercekten de derslikti.

Sadece bu durusu nedeniyle bile kendisi tam destegi hakediyor.

Iyi ki geldin senol hocam,sagol ve varol....

Maç sonunda yaptığı açıklamaya hayran kaldım diyebilirim...
Ne kadar olgun bir Hoca...
Adam gibi adam budur işte...
Allah senden razı olsun Hocam... :alkış:

mehmet83
14.12.2009, 06:16
Ben de cogu arkadas gibi sampiyonluk gormedim hic. Sampiyonluga yaklastigimiz senelerde hep basimizda Senol Hoca vardi. Ama nedense ikinci bi sans verilmeden hep dislandi, kovuldu. Bence bu takimi sadece ve sadece Senol Hoca sampiyon yapabilir. Bunun bilincinde olup, sabredip, ona hakettigi destegi vermeliyiz. O bizi mahcup etmeyecektir, yeter ki biz onu mahcup etmeyelim.

alioglua
15.12.2009, 12:46
medyatrabzonda okudum hakan şüküre sormuşlar şenol güneşin yardımcısı olma teklifi gelse çalışır mısın onla diye

o da şenol hocayla çalışmayı kim istemez demiş

nasıl olurdu sizce şenol güneş- hakan şükür ikilisi

iboandibo
15.12.2009, 13:56
İnşallah şampiyon olmadan gitmezsib bir daha şenol hoca.ama bu maçın son dakiklarında gol yiyip 1-1 yada 2-1 yenilseydik o baskıdan sonra çok farklı şeyler yazılıyor olacaktı bu yorumda işte bizi başarısız yapanda bu.bunu ne zaman yapmazsak o zaman meyveleri toplarız

Ahmet Faruk
15.12.2009, 14:40
Bu iş böyle olmayacak. Hala ciddi anlamda kaliteli iki tane yardımcı hoca bekliyorum. Işin heyecanı kaçmak üzere...

ugurozturk
15.12.2009, 15:08
Bi gercegi kabullenmek lazim. Sampiyon olmak "Mission Impossible".

Ama Senol Hoca, bu takimi surekli yarisin icinde tutacaktir.

Dursun Kaplan
16.12.2009, 16:31
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3182-1E8Q7P0C.jpg

yorumsuz6117
17.12.2009, 15:29
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş Pazar akşamı oynayacak olduğumuz Fenerbahçe maçına yönelik açıklamalarda bulundu.

“UYUMLU, İLKELİ, PRENSİPLİ FUTBOL”
Takım olarak her şeyden önce uyumlu bir futbol oynamak, ilkeli, prensipli, futbolun gerektirdiği değerleri sahaya yansıtan bir ekip hüviyetinde görünmek istediklerini dile getiren tecrübeli teknik adam şunları söyledi: “Bu hafta elde edilecek sonuçlara göre kazandığımız taktirde ligdeki puan savaşı daha da büyüyecek. Bizim sürekli anlayışımız her zaman için motivasyonumuzun oynayacağımız ilk maça yönelik olması. Oyuncularımızı böyle bir müsabakaya motive etmek için de dışarıdan fazla etkilere gerek yok. Zaten onlar büyük bir maça çıkacakları için bu yönde kendilerini gerektiği gibi konsantre edeceklerdir. Bize düşen bu motivasyonu doğru yönlendirmek ve saha organizasyonuyla birleştirmek olacak”
“BÜTÜNLÜK ÖNEMLİ FAKTÖR”
Trabzonspor’u istenen başarılara ulaştıracak en önemli faktörün takım bütünlüğü olduğuna da değinen Şenol Güneş, “Ama bu takım bütünlüğü sadece sahada mücadele eden oyuncuları kapsayan bir olgu değildir. Camianın içindeki tüm unsurlar bu takım bütünlüğünü teşkil etmektedir. Yöneyimi, teknik heyeti, oyuncusu, taraftarı hatta medyasıyla bir bütün olarak hazırlığımızı yapmalı, üzerimize düşen görevleri sorumlulukla yerine getirmeliyiz. Hepimiz bir bütünün parçalarıyız. Ne kadar uyumlu olursak ve birbirimize destek verirsek o kadar başarı şansımız artar. Futbolda her sonucun olabileceğinin farkındayız, buna hazırlıklı olmalıyız ama elbette 3 puanı hedefliyoruz” diye konuştu.
“SEVGİ KÖPRÜSÜ KURMALIYIZ”
Takımda görev yapan futbolcuların sevgiye ihtiyaç duyduklarını, Trabzonspor taraftarının ise buna karşılık verecek hissiyata fazlasıyla sahip olduğuna işaret eden teknik direktörümüz, “Eğer sağlıklı bir sevgi köprüsü oluşturabilirsek işimiz daha da kolaylaşır. Şu anda biraz da aşırıya kaçtığına inandığım son derece pozitif bir atmosfere sahibiz. Elbette bunda camianın beklentilerinin önemi de büyük. Ancak zamana yayılacak doğru hamlelerle kalıcı bir başarı elde edebiliriz. Camiamız bu bilinçle hareket ederse mutluluğu daha kolay inşa ederiz. Aksi halde uç noktalarda yaşanan övgü ve tepki bir çok doğruyu ortadan kaldırdığı gibi zamanı da aleyhimize işletebilir.” İfadelerini kullandı.
“YETENEKLERİ ORTAYA ÇIKARMALIYIZ”
Güneş, oyuncularının yaşadıkları dalgalanmalara rağmen katılılarıyla ilgili iyimser olduğunu da hatırlatarak sözlerini şöyle tamamladı: “Onlara hep birlikte yardımcı olarak gerçek kapasitelerine ulaşmalarını sağlayacağız. Bu takım bugün bulunduğu yerden çok daha iyi seviyelerde olması gereken yeteneklere sahip. Bu yetenekleri ortaya çıkaracak değerleri bir an önce tam kapasiteyle kullanabilir hale getirmeliyiz.”

Resmi Site

b_m_61
18.12.2009, 06:00
http://www1.uefa.com/fanzone/teamoftheyear/history/newsid=52201.html

mehmetali61_55
18.12.2009, 08:51
takımı nasıl oynatacak acaba hucum ağırlıklımı yoksa sabredip fırsatı geldiğinde indirici darbeyi vuracak iki forvet oynama ihtimali varmı sizce?

Kader KORELİ
18.12.2009, 13:25
Efsanevi futbolcularla ilgili bir anınız?

- Eski sahada Sotka'nın, mahalle takımının bir maçı vardı... Maç sonrası, oyuncular saha kenarındaki pis su birikintisinde yıkandılar ve hemen oracıkta giyindiler. Şimdi trübün olan tümseğin üstünde o yıllarda Erdoğdu'yu çalıştıran, Trabzon futbolunun çok tanınmış ismi Beykoz vardı. Bir de yanında 8-9 yaşında bir çocuk, ayakları dibinde onlara bakıyorum, Sotka'nın kalecisi geldi. "Beykoz ağbi konuşabilir miyiz?" dedi. Yazlık spor ayakkabıları bir gazete kağıdına sarılmıştı. Hem gazete kağıdı paramparça hem de yazlıklar. "Şunlara bak ağbi" dedi. Bu Sotkalı kalecisinin ilk transferiydi ve bir yazlık ayakkabıya transfer oluyordu, yaşı 16 ya da 17'ydi. Yanlarında bu görüşmeye şahit olan yalnız bendim. Sotkalı kaleci, bir yazlık ayakkabıya transfer olan futbolcu, bugün Türk milli takımını çalıştıran Şenol Güneş'ti.

(Nihat Genç)

tslover
19.12.2009, 19:09
Ziya Doğan'nın eskişehir maçı sonrası açıklamaları:

'Takımın yüzde 40'ı yoktu. Savunmanın yüzde 90'ı değişti. İlk yarıyı şansın yardımıyla 0-0 tamamladık. İkinci yarı oyunda denge vardı. İlk yarıda Eskişehirspor oldukça fazla pozisyona girdi. Bugün biraz şanslıydık. İkinci yarı oyun dengeliydi. Rakibe çok az pozisyon verdik. Son saniyelerde bulunan pozisyonda topu ağlara atabilsek bugün üç puanla dönebilirdik. Zor şartlara, imkansızlıklara ve inanılmaz sıkıntılara rağmen 18 puan topladık. Oyuncularımı kutluyorum.

İkinci yarı takviye yapmamız lazım. En az 4-5 oyuncu alıp ikinci yarıda çıkış yapmak istiyoruz. Her kulüpte kriz vardır elbette ama bizdeki krizin de üstünde bir şey. Bunu çok paylaşmak istemiyorum. Yerlisiyle yabancısıyla takımı buraya kadar taşıdık. Unutmayın bu takım 10 günde kuruldu. Toplama bir takımla iyi bir takım olduk. Takım ruhu sahada çok üst seviyede.''

Doğan, yaşanan sıkıntıların büyük Diyarbakırspor camiasına yakışmadığını belirterek, ''Kulübün şu anda hiçbir geliri yok. Yöneticiler kendi ceplerinden para harcayarak kulübü buraya kadar getirdi. Başkanından malzemecisine kadar herkes çok onurlu bir mücadele verdi. Bir iki kaliteli oyuncuyla ikinci yarı daha bir seyrettiririz diye düşünüyorum'' dedi.

bu açıklamaları şu nedenlerden dolayı buraya koydum arkdaşlar kusura bakmayın:

1-Bu adam hiç değişmemiş gittiği heryerde sürekli şikayet eden sürekli şikayet eden hep eksiklerimiz var hep sorunlarımız var şeklinde insanları uyutmaya devam ediyor.Ya kardeşim sen niye orda Teknik direktörsün o eksiklikleri gider şikayet etme diye.
2-Şimdi eminim TS'de olsaydın devre arasında yapacağın ilk iş Alanzinyo'yu gönderip tabiki Ayman'ı almak olacaktı
3-Şimdi bunları okuyup,hatırladıktan sonra birde Şenol Hocamızın maç sonu demeçlerini okuyunca insanın binlerce kez şükredesi geliyor.O günlerden bugünlerde geldik arkdaşlar lütfen kimse artık felaket tellallığı yapmasın ve elimizdeki herşeyin değerini artık bilelim.Ama düşünmeden edemiyorum gene de.Şimdi yarın Fener'e yenilirsek nolur acaba :confused:

delikoyun
19.12.2009, 22:08
inşallah fener maçından sonrada şenol hocaya bu destek sürer

Fatih Özkan
20.12.2009, 02:47
Hocam Allah yardımcın olsun!
Sana güveniyoruz!

Lancet_61
20.12.2009, 12:28
inşallah fener maçından sonrada şenol hocaya bu destek sürer

bu kadar olaydan sonra bir daha şenol güneşe sırt çevirilirse terbiyesizliktir

T.B_1461
20.12.2009, 12:35
Yensekte, yenilsekte...

Mustafa Çolak
20.12.2009, 13:09
Şenol Hocamıza Güveniyoruz. Alacağız Bu Maçı.

Ilelioglu
20.12.2009, 13:24
Yensekte, yenilsekte Senol Hoca'ya güvenimiz tam...!

İlker ToSun
20.12.2009, 21:58
yine bir şenol güneş klasiği, yine kazanılamayan bir final maçı

hamucera
20.12.2009, 22:03
maç başlığına da aynısını yazmışsınız, kusura bakmayın ama şenol hoca ne yapacaktı

ugurozturk
20.12.2009, 22:14
Hocam agzina saglik, mac sonu demeci guzeldi. Ozelliklede 13 sene oncesinde kalmak cagdisiliktir yorumu..

Degisiklikleri guzeldi. Gabric Baris degisikligini pek begenmedim ama burda Barisa daha cok suc buluyorum

Kubilay ŞAHİN
20.12.2009, 22:15
İlk yarı Düşük İkinci Yarı Yüksek Bir Futbol..

Evet Bazı Hataları Vardı.. Fakat Bütün Suçu Şenol Hoca'ya Yükleyemeyiz..

Özge
20.12.2009, 22:19
Çıkarabilecek en iyi 11'i çıkardı ama olmadı.Bazı etkenlere bir şey yapamazdı.

Emrah KabuL
20.12.2009, 22:22
Nasıl çıkarabilinecek en iyi 11 oluyor bu ? ortasaha da defansif özellği olmayan 2 oyuncu Colman ve Selçuk var , Colman zaten kaç maçtır saha da dolaşıyor.. ve rakibin en etkili oyuncusu Alex'e hiç bir adam vermiyorsun onu marke etmesi için.. kim ne derse desin Şenol Güneş Avrupa'ya gitti geldi ama değişen birşey yok.. böyle pres yapmayan bir ortasahayla a.gücü,denizli'yi yenersin ama fener'i yenemezsin işte.. kaldı ki şu an yenildiğimiz fener top falan da oynamadı..

Kaan
20.12.2009, 22:23
Bir de büyük maçları kazanamıyor diye laf ediliyor.

Daha ne yapacak ?

Fatih ZENGİN
20.12.2009, 22:23
Elindeki malzemeyi en iyi şekilde kullanmaya çalıştı.. Barıştan bir yol olmayacağını bize göstermek istedi sanırım son dakikalarda.

delikoyun
20.12.2009, 22:25
şenol güneşin neden ünal abdullah hami yardımcısı olarak görev almıyorlar işte bundan her şey açık umut gökhan ligdeki diyarbakırın kasımpaşanın antepin antalyanın kayserinin bursanın golcüleri kadar bile değiller başarmaıcağını biliyorlar şenolunda yönetimin transferden kaytarmasına göz yumacağını biliyorlar hepimize geçmiş olsun ama trabzonsporluyum diyenlerin %90 göremiyor umut gökhanla bu iş olmaz

Emrah KabuL
20.12.2009, 22:33
yahu vazgeçin şu huydan.. tutturduğunuz bi umut-gökhan'la bu iş olmaz.. senı yenen fenerin gol atan oyuncusu guiza boş kalelere gol atamıyor.. senin ortasahan bomboş.. defansın kötü forvete değil F.tekke , zlatan gelse ne yazar.. kaldı ki forvetlerimiz bile iyiyken şampiyon mu olduk ? forvetin iyi olur kalecin vasat olur defansın vasat olur vs.. komple bir takım olamadıktan sonra 1-2 oyuncuyla ancak günü kurtarırsın. öyle bir hava hakim ki sizlerde.. sanki F.tekke veya x bir isim gelse takım 2.yarı 17 de 17 yapıp şampiyon olacak..

Ahmet Başkaya
20.12.2009, 22:36
Çok ciddiyim harikaydın hocam erken müdahale , seçilecek ilk 11 de isabet ...

Tebrik ederim ...

Özge
20.12.2009, 22:39
Nasıl çıkarabilinecek en iyi 11 oluyor bu ? ortasaha da defansif özellği olmayan 2 oyuncu Colman ve Selçuk var , Colman zaten kaç maçtır saha da dolaşıyor.. ve rakibin en etkili oyuncusu Alex'e hiç bir adam vermiyorsun onu marke etmesi için.. kim ne derse desin Şenol Güneş Avrupa'ya gitti geldi ama değişen birşey yok.. böyle pres yapmayan bir ortasahayla a.gücü,denizli'yi yenersin ama fener'i yenemezsin işte.. kaldı ki şu an yenildiğimiz fener top falan da oynamadı..
Büyük maça çıkıyorsun kazanan kadroyu bozmak doğru mu?Colman çok kötüydü,kaç haftadır da kötüydü ama yedek bırakmak doğru olmazdı bana göre.Eğer yedek bırakılsaydı da eminim ki maçtan sonra niye ilk 11'de başlamadı denirdi.;)Alex'e tutması için adam verilmemesi ilk 11'in hatası mı?

sametaydin
20.12.2009, 22:48
Takımı presli oynatması gerekirdi. Hiçbir olumlu müdahalede bulunmadı. Özellikle alex e nasıl birebir markaj yaptırmaz akıl alır gibi değil. Onun yanında ezik oyuncu guiza bile böyle olunca etkili oldu.

Bunun haricinde oyuna olumlu anlamda tek müdahalesi colmanın oyundan çıkışı onu da geç yaptı.

En etkili oyuncularımızdan biri olan serkanı beke çekip barıştan medet umması akıl alır gibi değil. Gabriçle birlikte ileriyi tek zorlayan oyuncumuz serkandı. Onun beke çekilmesiyle o bölgedeki etkinliğimiz de sona erdi.

Gabriçin de oyundan alınması yanlıştı. Bu kötü takımdaki en iyi oyunculardan biriydi.

delikoyun
20.12.2009, 23:00
inanın bu takıma iki forvet almazlarsa şenol güneş sene sonunda yerini yılmaz vurala bırakır şenol güneş sana sesleniyorum bırak yönetimle uyumlu hoca rollerini dişini göster bu takım yetersiz de ben kariyerimi bu takımla heder etmem de çeker giderim de adam gibi iki golcü isterim de masaya yumruğu vur

genç61
20.12.2009, 23:02
1-senol gunes su takima hucum oynat agresif oynat tamam takim kaliteli degil ama bari hirsli oynat topcular ruh gibiydi macla alakalari yoktu sanki demekki motive edememissin

2-omer aysani niye cikartiyorsun kardesim git alanzinhoyu cikar aldigi her topu kaptirdi sen forvet aliyorsun sagi sollu oynican fenere karsi ama gidiyorsun omeri aliyorsun bir tek serkan kaliyor orda gormedimmi umutu forvet ikilenince git sagdan soldan glen ortalar kafa vurdu sen oyuna saga sola accana gidiyorsun sagdan adam aliyorsun halbuki macin en iyi adamiydi belki omer

3-bir adam kotuyse cok bekleme degistirmek icin hemen degistir adam kotu ikinci yariya niye gene kotu olanlarla basliyorsun

4- acaba colmani cikartip ceyhunu almandaki amac neydi tamam colmani cikar ama niye ceyhun bu adam gercekte stoper maci kazanmak gerek sen gidiyorsun stoper aliyorsun tam bir komedi