PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134

Timur Bey
28.06.2020, 14:31
Muhtemelen izin vermezler ama bundan sonra geçmişte olup bitene bakmadan takımın başına gelmeli.

Ersun gibi soytarıyı sindirdik. Şenol Güneş'i de sindiririz.

Harun-61
29.06.2020, 16:28
Ani bir seyler yasansa, son 5 mac icin teklifi kabul etse :) Hayaller iste ....

Murat KARAKURT
20.08.2020, 15:54
Uğurcan Türkiye üzerinde bir kaleci dedi....İyi de Niye o zaman Mert ile çıktın maçlara....

alper*
20.08.2020, 15:55
Göz kırptı kuzeye doğru.

Ali İhsan
20.08.2020, 21:30
Uğurcan Türkiye üzerinde bir kaleci dedi....İyi de Niye o zaman Mert ile çıktın maçlara....

Babası eski Trabzonspor kalecisi ve Şenol Güneş'in çok iyi dostu

Başkanı Türk futbolunun iplerini elde tutan adam

olan kaleci varken sıra gelemez Uğurcan'a

Allah'tan defans iyi, kendisi de o seviyeyi idare edecek kadar kaleci de kimse bişey demiyor...

Ozan Yılmaz
28.08.2020, 18:01
https://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/db5fde1a3a704d2c9777e7db3835d989.png

Murat'
28.08.2020, 18:37
Şenol Güneş milli takımın başındayken hep böyleydi. 2002'deki Dünya Kupasına da dördüncü kaleci olarak Metin Aktaş'ı götürmüştü. Bu adamın Hami Mandıralı'ya yaptığı haksızlığı unutamıyorum.

acan61
28.08.2020, 19:13
Abdulkadir'lerin milli takıma gitmemesi bizim açımızdan çok iyi oldu. Takımla sezon öncesi kalmaları çok faydalı olacak.

Ozan Yılmaz
28.08.2020, 19:53
arda turan, gökhan gönül, caner erkin, emre belözoğlu vs. nasıl çağırmazsın bu adamları şenol hocam?

Hakan
28.08.2020, 19:58
0 gol 0 asist Efecan da düşmüyor milli takımdan maşallah.

cyberentalpi
28.08.2020, 22:01
Ahmet kutucuya mal bulmuş mağribi gibi atlar
Hasan Ali başarılı ise Hüseyinde kupa galibi ve lig 2. takımın stoperi olarak başarılı
mert Hakan ve emre varsa lig 2 kupa galibi abdüşler neden yok

Sorloth Türk olsa almazdı mili takıma düzenin güneşi

cyberentalpi
28.08.2020, 22:02
arda turan, gökhan gönül, caner erkin, emre belözoğlu vs. nasıl çağırmazsın bu adamları şenol hocam?

Emre nin yeri her zaman ayrı dedi felsefik. ee deveye diken.....

Anıl C
04.09.2020, 11:44
Futbolun gelecegi hakkinda yorum yaparken ne güzel gömüyosun milyon eurolari beee. Bosuna uzun adamin resminin önünde resimler cekmiyosun. Dibini siyir dibiniiii. Yedin yedin doymadin

Mollasalihoğlu
08.09.2020, 15:27
gs'liler terim'in aldığı maaş ile gurur duyar, biz şenol güneş'inki üzerinden ona hakaret etmeye çalışırız. Garip :)

korkusuzmaraz
08.10.2020, 00:18
https://i.hizliresim.com/BZ7yPf.jpg
https://i.hizliresim.com/z0IaUJ.jpg
https://i.hizliresim.com/M4J1f0.jpg
Bu aksamki macta ugurcani neden oynatmadigini cok merak ediyorum. Ayrica 85.dakikaya kadar niye bekledi abdulkadir omuru sokmak icin. Aday kadrodaki oyuncu fercihleri de cok ilginc milli takim kadrosuna gokhan gonulu cagirmayip yedegi nazim sangareyi cagirdi. Fenerbahceden gonderilen hasan alinin yerine caner erkin alinmisti onu da cagirmadi milli tskima. Gerci bu caneri besiktastayken de cagirmiyordu. Gokhsn gonulu cagiriyordu onu cagirmiyordu. Galiba oyuncuyla ozel bir sıkıntısı var.Birde abdulkadir parmaka da milli takim icersinde sans verebilirdi onu da cagirmadi. Her neyse yine oynanan oyun almanya gibi guclu bor rakip karsisinda iyiydi. Sahadaki oyunculardan performansi kotu olan hemen hemen yok gibiydi.

https://eksisozluk.com/senol-gunes--91730?p=1986

https://eksisozluk.com/7-ekim-2020-almanya-turkiye-maci--6598240?p=47

https://twitter.com/aliamacansiz/status/1311796295783321604?s=19

https://twitter.com/HkaLemdarTS/status/1211066790782083073?s=19

https://twitter.com/yenisafakspor/status/1184420710766301184?s=19

Yiğit Gayretli
08.10.2020, 08:28
Defans dörtlüsündeki tek as oyuncu Merih'ken, Uğurcan'ın kenarda olmasını yeğlerim demiştim maçtan önce. Nitekim Almanlar yedek oğlu yedek kadrosuyla 3 attılar. İdeale yakın çıkılacak Rusya ve Sırbistan maçlarında kalede olmasını yeğlerim açıkçası.

erolizmts
11.10.2020, 23:31
Rusya-Türkiye maçında 2 dakika uzatma verilmişken 90+2'de iki oyuncu değişikliği yaparak nasıl bir fitbol dehası olduğunu yine tüm dünyaya kanıtlamıştır.

pReN@_61
12.10.2020, 13:03
Rusya-Türkiye maçında 2 dakika uzatma verilmişken 90+2'de iki oyuncu değişikliği yaparak nasıl bir fitbol dehası olduğunu yine tüm dünyaya kanıtlamıştır.

Buna ben de hiç anlam veremedim.Neden acaba ? Hem de iki oyuncu birden...
Bu arada sadece 2. yarıyı izleyebildim, oynanan oyunu beğendim.

artvints
12.10.2020, 18:37
Sosyal medyada Ünal karaman'a yapılan şimdi Şenol Güneş'e yapılıyor. Milli takımı bir seviyeye çıkarttı, değerlendi oralar. Şimdi herkes hoca beğenmemeye, her tercihe bir kulp takmaya başladı. Bu kısır döngüden kurtulamayacağız belli ki.

Oğuz B.
12.10.2020, 20:16
Herkesle alakası yok fenerliler hocaya zaten düşman. O da anlamsız/çaresiz bir planlama ile onlara yaranmak adına ligin en potansiyelli iki oyuncusunu oynatmadığı için bizlerin de desteğini kaybediyor.

Olay basit kim hak ediyorsa onu oynat. Oyuncuların kalitesine bak kulübüne değil. Şimdi bizim oyuncuları oynatmadığı için bizlerin saldırısına maruz kaldığı düşünülebilir lakin kimse ona git de HT'yi oynat demiyor. Ligin en iyilerinden bahsediyoruz. Ve son 10 saniye kala oyuncu değişikliği yapma. Yaparsan dalga malzemesi olman doğal.

Ayrıca ne yaparsa yapsın fenerliler onu sevmeyecek.

Son olarak yardımcı eksikliği bariz. Yukarıda adı geçen diğer kişi de gidip hocaya yardımcılık yapsa ikisi için de en iyisi olur.

Sosyal medyada Ünal karaman'a yapılan şimdi Şenol Güneş'e yapılıyor. Milli takımı bir seviyeye çıkarttı, değerlendi oralar. Şimdi herkes hoca beğenmemeye, her tercihe bir kulp takmaya başladı. Bu kısır döngüden kurtulamayacağız belli ki.

artvints
12.10.2020, 20:46
Herkesle alakası yok fenerliler hocaya zaten düşman. O da anlamsız/çaresiz bir planlama ile onlara yaranmak adına ligin en potansiyelli iki oyuncusunu oynatmadığı için bizlerin de desteğini kaybediyor.

Olay basit kim hak ediyorsa onu oynat. Oyuncuların kalitesine bak kulübüne değil. Şimdi bizim oyuncuları oynatmadığı için bizlerin saldırısına maruz kaldığı düşünülebilir lakin kimse ona git de HT'yi oynat demiyor. Ligin en iyilerinden bahsediyoruz. Ve son 10 saniye kala oyuncu değişikliği yapma. Yaparsan dalga malzemesi olman doğal.

Ayrıca ne yaparsa yapsın fenerliler onu sevmeyecek.

Son olarak yardımcı eksikliği bariz. Yukarıda adı geçen diğer kişi de gidip hocaya yardımcılık yapsa ikisi için de en iyisi olur.

Hak etmeyen kimi oynattı ?

Oğuz B.
12.10.2020, 23:09
Son maça dayalı değil bu olay. Şuan takımda olmaması gereken en az 5 oyuncu var.

Sen Uğur'un ve Ömür'ün hak etmediğini düşünüyorsan konuşacak bir şey yok.

artvints
13.10.2020, 00:20
Son maça dayalı değil bu olay. Şuan takımda olmaması gereken en az 5 oyuncu var.

Sen Uğur'un ve Ömür'ün hak etmediğini düşünüyorsan konuşacak bir şey yok.

Oynayanlar da hak ediyor, zaten milli takım o yüzden iyi durumda.

ibrahim
13.10.2020, 00:43
Kurban ol sen Ugurcana Yusufa. Istanbul medyasinin pohpohlamadigi hic kimseyi aynen böyle oynatma devam, aferin büyük hocasin! :alkış:

Oğuz B.
13.10.2020, 12:53
Ponçik bir taraftar olsak belki ama yemezler.

Oynayanlar da hak ediyor, zaten milli takım o yüzden iyi durumda.

turgut kasap
14.10.2020, 14:00
Şenol hocayı bende severim ama galiba Erman toroğlunun dediği Şenol hocanı galiba Trabzon lu futbolcularla bir problemi var milli takımda benden başka Trabzon lu istemiyorum tezine inanmak üzereyim

artvints
14.10.2020, 14:03
Bugün yine ömür'ü ilk onbir oynatmayacak.

Çağatay96
14.10.2020, 16:10

Alanyadan Ozani milli takima cagirdi oynatti
Besiktasta oynamamis olsa milli takima gitmemesi gerekn oyuncular aldi
Bunun gibi bir kac ornek daha var.. genel olarak yaptigi yanlislar oldu

Oğuz B.
14.10.2020, 20:57
3 maçta da ligin en iyi kalecisini oynatmadı.

Bu gidişle önündeki sıfatı kaybettiği gibi bu alandan da Türk futbolu bölümüne taşınır.

Yazık.

Sefaenes
14.10.2020, 21:10
Istanbul takimi tutan hocalardan hic bir varki yok hatta daha fazla düşman bunun ismini Trabzonspordan silmek gerek

emre6117
14.10.2020, 21:33
Istanbul takimi tutan hocalardan hic bir varki yok hatta daha fazla düşman bunun ismini Trabzonspordan silmek gerek

Senol gunes gibi kendi sehrine kendi insanina dusman birinin bizim statta zaten ne isi var.
Senol gunesi gercekten tanimak istiyorsaniz size guzel bir ornek vereyim.
Ahmet nur cebi ne ise senol gunes aslinda odur.sadece senol gunes trabzonsporda futbolculuk yapmis ve o donemlerde sampiyonluklar yasamistir.
Ama zihniyet olarak bnce ahmet nur cebiden farki.yoktur.
Sehrini sevmeyen,.kendi insanini kucumseyen, istanbul yalamasi olan tiplerdir.
Bu saatten sonra bnm gozumde
Kaya cilingiroglu,sinan engin,ahmet nur cebi neyse senol gunesde odur.

Çağatay96
16.10.2020, 20:07
Ozani niye oynatti gecen sene diye dusunurken , ozanin da bursadan oyuncusu oldugunu yeni farkettim. Cok tiksindirici

afsbahar
17.10.2020, 11:11
Son iki yılda Türkiye liginde değerini kanıtlayan 3 oyuncu var. Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır. Bu üç oyuncu açık ara Türkiyedeki oyuncu standartlarının üzerindedir. Gerek ligdeki oyunları gerekse transferdeki ilgilenen kulüpler bunu gösteriyor. Milli takımda oldum olası Trabzosporlu oyuncular forma şansını hakettiği gibi bulamamıştır. Geçmiş yıllarda bunlara örnek, İskender Günen, Hami Mandıralı, Orhan Çıkrıkçı, Osman Özköylü, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, Onur Kıvrak, günümüzde ise Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır hatta Abdülkadir Parmak'ı da sayabiliriz.
Geçmiş dönemdeki hocalar malum İstanbul takımlarının destekçilerinden oldukları için bizim oyuncuları oynamazlardı. Ya günümüzde Şenol Güneş; nasıl bir hikmetse yeni stadımıza ismini verdiğimiz kahramanımız. Geçmişdeki başarılarıyla her zaman övündük ve övüneceğiz. Ama hakettiği halde bile Trabzonlu oyunculara forma vermeyen bir kahramanımız.
Ya Erman Toroğlu'nun dediği gibi Trabzondaki tek kahraman kendi olmak istiyor; ya da Türkiye'nin oyuncu değeri ve oynadıkları oyun bakımından en üstte yer alan oyuncularımızı oynatırsa Trabzonlu oyunculara TORPİL yaptığımı düşünürler deyip oynatmıyor.
Oynatsa bizim de oyuncularımız belki prim yapacak transferde değerleri artacak. Ama medar-ı iftiharımız nedense Trabzonsporlu oyuncuları milli takımda oynatmayarak hem oyunculara hem de kulübümüze maddi zarar veriyor.

Benim görüşüm budur. Yanlış veya alakasız bulana saygı duyarım.

Ogün YAZICI
18.10.2020, 16:51
Herkes başını kuma gömmüş
Milli takımın 1 numaralı ort sahası İrfancan aday kadroya çağrılmasına rağmen milli maça çıkmayıp milli maç günü klubüyle hazırlık maçına çıkıyor

Ve bütun milli maç haftasıni klübüyle antreman yapıp Trabzonspor'a karşı ligde yıldızlaşıyor.

Bakalım Trabzonspor efsanesi ! Şenol Güneş milli takıma yapılan bu saygısızlığı cezalandırabilecek mi ?

Çağatay96
05.11.2020, 22:28
Tarihimizin kara lekesi.
Bulundugu yer tam yakisan yer.

Stattan ismi kaldirilsin mi diye anket yapilsin. Yüzde 65 kaldirilsin cikar en az.

Emre Çömez
01.12.2020, 19:26
Buzz Spor
@buzzspor
· 35d
Şenol Güneş: "Atiba, Trabzonspor'a transfer oluyordu. Kadroda kalması konusunda ısrarcı oldum ve ayrılmasına izin vermedim." (Milliyet)

Cengiz Çubukcu
01.12.2020, 20:58
Niye kızıyorsunuz? Kendisi iyi bir beşiktaşlıdır...

alperrr
01.12.2020, 21:21
Şenol Güneş: "Atiba, Trabzonspor'a transfer oluyordu. Kadroda kalması konusunda ısrarcı oldum ve ayrılmasına izin vermedim." (NTV)

bu haber doğru ise facia..hemde facianın babası..
bjkden ayrılacağı belliydi..
bizim en ihtiyacımız olan adamdı..
geçen yıl resmen bizi şampiyonluktan etmiş demektir..
hadi ekmek yediğin yere çalıştın diyelim..
peki adama sormazlarmı..
zamanında JAJA için..selçuk inan için..burakyılmaz için bunları dedinmi diye..

eğer doğru değilse yine facia..hemen yalanlaması lazım..
adam bu sözleri rahatça söylüyorsa senin efsanen falan olamaz..
direkt stadyumdan ismini silerim..zaten AVNİ AKERe yapılan vefasızlıktır..
bu dediğim hamleleri yapamazsan büyük falan olamazsın..

büyük olmak sorunun yoksa da taraftarda seyircide bulamazsın..
bakma biz zamanında tutmuşuz..bırakamıyoruz..
insanlar bu kulübü ..isyan..başkaldırı ..asilliği ve büyüklüğü için tutuyor..
bu söylediklerimi istanbul takımı hariç bir takım yapsa her ne kadar tam anlamıyla tutamasamda tutmaya destek vermeye çalışırım..

Ozan Yılmaz
01.12.2020, 21:37
Niye kızıyorsunuz? Kendisi iyi bir beşiktaşlıdır...

Hangi takıma daha yakındır Abi efsanemiz?

Cengiz Çubukcu
01.12.2020, 22:00
Hangi takıma daha yakındır Abi efsanemiz?

Tabi ki kara kartal ... Artık istanbullu oldu ...

emre6117
01.12.2020, 23:09
Tabi ki kara kartal ... Artık istanbullu oldu ...

Şenol güneşin trabzonsordan ayrıldıktan sonra yani 2011 yıkından sonra hicbir faydası olmamıştır. Hatta hep zararı olmuştur.
Bence trabzonsporla ilgili bir bağı olduğunu da düşünmüyorum.
Sorsanız bjkmi ts mi diye kartallar yüksekten uçar der.
Malesef starımızda bu şahsın ismi var.

sasone
02.12.2020, 16:27
Şenol güneşin trabzonsordan ayrıldıktan sonra yani 2011 yıkından sonra hicbir faydası olmamıştır. Hatta hep zararı olmuştur.
Bence trabzonsporla ilgili bir bağı olduğunu da düşünmüyorum.
Sorsanız bjkmi ts mi diye kartallar yüksekten uçar der.
Malesef starımızda bu şahsın ismi var.
Stadın ismini biz koymadık taraftarın pek dikkate alındığı yok zaten ama kulüp içinde eskilerin hemen hemen tamamı Şenol Güneş'in arkadaşı olduğu için yaptıklarının bir bedeli de olmuyor.

Bizim gücümüz sadece bu başlıkta eskiden olan 'efsane' ibaresini kaldırmaya yetti maalesef.

M.Kılıç50
07.02.2021, 23:51
Hic unutmuyorum;
2015/2016 sezonu Türkiye Kupası
Senol Güneş bjk nin başında bizim 1461 Trabzon ile aynı gruptalar.
Son hafta maçları yani 6. Hafta maçları oynanmadan önceki puan durumu:
1.bjk - 10 Puan
2.Sivas Belediyespor - 9 Puan
3.1461 Trabzon - 7 Puan
4. Karabük - 3 Puan

1461 Trabzon Karabükü yendi bjk ile puanları eşitledi. Ertesi gün Bjk - sivas belediyespor maçı var. Ufak bir hatırlatma; 1461 Trabzon Sivas Belediyesporu 7-1 yenmiş o gurupta. S. Belediyesporun gücünü anlamanız açısından yazıyorum.
Şenol Güneşli Beşiktaş maça öyle bi yedek çıktı ki, maç okadar şaibe doluydu ki Sivas Belediyespor maçı 4-3 kazandı ve 1461 Trabzon o sene grupları çıkmamıştı. Mucizeler yaratıyorlardı o ve ondan önceki sene.
Şenol Güneş e o gün ilk kez sinirlenmistim.
Ardından bizle alakalı açıklamaları, Milli takımda İstanbul yalakasına dönüşmesi, Abdülkadiri, Yusuf Yazıcı yı, Uğurcanı, Parmakı en hakettikleri dönemde oynatmayı bırak, çağırmaması ve en son şu atiba açıklaması bu adamın bize karşı birseylerin olduğunu göstergesidir.
Şimdiye kadar yaşattıkları için kendisine teşekkür edilip ismi Stadyumumuzdan silinmelidir. İstanbula gidene kadar efsanemizdi, ama bjk macerası onu cok bozdu.
Stadyumdaki isim olayında bence yöneticiler dahil herkes hemfikir de ismi veren kişi Cumhurbaşkanı olunca yemiyor sanki silmek.
Özkan Sümer varken, Avni Aker varken, Dozer Cemil varken Şenol Güneşin ne haddine?

ÖmürKaradeniz61
10.02.2021, 22:44
Öncelikle forum yöneticilerini kınayarak söze başlıyorum çünkü bu sayfa Trabzonspor tarihi ve nostalji sayfası Beşiktaş değil. Benim gözümde Alanzinho,Colman,Giray gibi adamlar daha fazla Trabzonsporludur.

Kemal Duru
11.02.2021, 14:01
Eminim ki Trabzonspor camiasının, taraftarının Avcı'ya muhabbetini gördükçe kıskançlıktan içi içini yiyordur.

Bunun da belirtilerini ilk milli takım kadrosu açıklandığında göreceğiz. Tek Uğurcan'ı alıp onu da Altay'ın arkasında yedek bırakacaktır.

ÖmürKaradeniz61
11.02.2021, 16:01
Eminim ki Trabzonspor camiasının, taraftarının Avcı'ya muhabbetini gördükçe kıskançlıktan içi içini yiyordur.

Bunun da belirtilerini ilk milli takım kadrosu açıklandığında göreceğiz. Tek Uğurcan'ı alıp onu da Altay'ın arkasında yedek bırakacaktır.

Öyle zaten,kendisinin emekli olmadan önce son bir vurgun yapma planı var.

Trabzon’daki takıma olan sevgi boğuyormuş Şenol güneşi. Bunu dışardan biri dese anlarım da sen neye göre böyle diyorsun. Ne yapalım farklı formalarla dışardan gelenler cirit mi atsın sokaklarda. Bu bizim kültürümüz ister kabul et ister etme.

1 numaralı Trabzonspor düşmanıdır kendisi. Yarın gel başla desen koşa koşa gelir merak etmeyin.

Bu o kadar çekemeyen bir adamki ne şiş yansın ne kebap diye kalede Mert’i oynatmazsa ne olayım!

jönts
04.03.2021, 20:10
Gökdeniz Bayrakdar kesinlikle milli takımda olmalı. Kenan Karaman'da olup bu çocukta olmayan hiçbir şey yok. Hatta biz nasıl kaçırdık bu çocuğu ya?

Sefer A.
05.03.2021, 11:22
Gökdeniz Bayrakdar kesinlikle milli takımda olmalı. Kenan Karaman'da olup bu çocukta olmayan hiçbir şey yok. Hatta biz nasıl kaçırdık bu çocuğu ya?
yönetim sag olsun, paralar plaza anil gibilerine vardi ama bu usaga yoktu =)

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=34648

23 Kasım 2001 Kocaeli, Kandıra doğumlusun. Futbol öncesi dönemini konuşarak başlayalım. Aslen nerelisiniz? Nasıl bir çocukluk geçirdin? Anneni, babanı, varsa kardeşlerini tanıyabilir miyiz?

Öncelikle benimle bu söyleşiyi gerçekleştirme fikriniz nedeniyle sizlere teşekkür etmek isterim. Ailem Trabzon'un Akçaabat ilçesinden. Fakat ben doğma büyüme Kocaeli Kandıralıyım. Annem ev hanımı, babamın marketi var. Babam ve iki ağabeyim maketimizi işletiyorlar. Ağabeylerimden biri 25, diğeri 23 yaşında. Kendimi bildim bileli hep mutlu bir aile yaşantım ve çocukluğum oldu. Çocukluğumla ilgili kötü hiçbir anım yok. Her anı tekrar yaşamak isteyeceğiniz kadar güzeldi.

Gökdeniz ismi nereden geliyor?

Az önce de belirttiğim gibi, biz Trabzonluyuz. Amcamlar koyu Trabzonspor taraftarıdır. Doğar doğmaz ismimin Gökdeniz olmasına karar vermişler. Trabzonspor'daki Gökdeniz Karadeniz'in hayranı oldukları için adımı Gökdeniz koymuşlar. Yıllar sonra, adımın esinlenildiği Gökdeniz Karadeniz'le tanışma fırsatım da oldu. Benim için unutulmaz bir buluşmaydı.

Ligimizde ve dünyada beğendiğin oyuncular kimler?

Çok sayıda, dünya çapında yetenekli oyuncu var. Mutlaka tek bir futbolcu söylemem gerekirse Cristiano Ronaldo diyebilirim. Yeteneklerinden çok beni asıl ilgilendiren, disiplini. Hiç taviz vermiyor ve yaşı ilerlemesine rağmen aynı diri görüntüsünü, disiplini sayesinde sahaya yansıtabiliyor. Türkiye'de ise izlerken keyif aldığım isim Anthony Nwakaeme. Çalım yeteneğine bayılıyorum.

jönts
05.03.2021, 16:42
yönetim sag olsun, paralar plaza anil gibilerine vardi ama bu usaga yoktu =)

Büyük kayıp. Bjk de ilgilenmiş, belki de bize gelse aynı performansı veremeyecekti.

Sefer A.
18.03.2021, 03:59
Yusuf Demir'i nasil kaptirdin ? Kenan Karaman'ini al da git rezil seni...

Yusuf Demir su an millî takimda sag açikta hemen 11 baslayabilecek seviyede, ayrica o mevkîde formda oyuncumuz yok ya sakatlar ya süre almiyorlar (Abdüs, Cengiz), bi Efecan var onu da oynatmazsin.... o kadar sinirliyim bir yandan ama diger taraftan da diyorum ki bizim bu çöp zihniyetten uzak kalsinlar daha iyi... az biraz ugrasilsa ciddi olunsaydi kesinlikle Yusuf da Ercan da bizi seçecekti

Ozan Yılmaz
18.03.2021, 17:43
Fransa'da Profesyonel Futbol Ligi, koronavirüs tedbirleri nedeniyle; Lig 1 ve 2’de forma giyen, AB üyesi olmayan ülke futbolcularının milli takımlara gönderilmemesi kararını aldı.

Buna göre; Lille forması giyen Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz ve Zeki Çelik'in yanı sıra Le Havre'de oynayan Umut Meraş, A Milli Takımın 2022 Dünya Kupası Elemeleri maçları için Türkiye'ye gelemeyecek.

Doğukan Uçan
19.03.2021, 14:54
şenol milli takıma 5 kaleci almış hahaha.

acan61
19.03.2021, 17:10
Ne kadar kesik yemiş formsuz oyuncu varsa çağırmış. Yüzde 90 şampiyona kadrosu bu olur.

Mert Günok, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır, Gökhan Akkan, Zeki Çelik, Nazım Sangare, Merih Demiral, Ozan Kabak, Mert Müldür, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Umut Meraş, Caner Erkin, Okay Yokuşlu, Taylan Antalyalı, Dorukhan Toköz, Ozan Tufan, Orkun Kökçü, İrfan Can Kahveci, Emre Kılınç, Yusuf Yazıcı, Halil Akbunar, Hakan Çalhanoğlu, Deniz Türüç, Burak Yılmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman, Cenk Tosun.

emre6117
19.03.2021, 17:50
Ne kadar kesik yemiş formsuz oyuncu varsa çağırmış. Yüzde 90 şampiyona kadrosu bu olur.

Mert Günok, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır, Gökhan Akkan, Zeki Çelik, Nazım Sangare, Merih Demiral, Ozan Kabak, Mert Müldür, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Umut Meraş, Caner Erkin, Okay Yokuşlu, Taylan Antalyalı, Dorukhan Toköz, Ozan Tufan, Orkun Kökçü, İrfan Can Kahveci, Emre Kılınç, Yusuf Yazıcı, Halil Akbunar, Hakan Çalhanoğlu, Deniz Türüç, Burak Yılmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman, Cenk Tosun.

Eğer avrupa şampiyonasında ugurcan as kaleci, ve berat da kadroya çağrışmazsa şenol güneşin kesinlikle stattan ismi silinmelidir.
Çok net bir tepki verilmelidir artık diyorum.
Şenol güneşin ciddi bir trabzonspor alerjisi olduğunu dusunuyorum.

DeAgLeMaNyAq
19.03.2021, 18:04

Herkesin ortak eleştirisi aşağı yukarı aynı. Takımlarında kesik yemiş Caner, Ozan ve Dorukhan'ı sırf kendi öğrencisi olduğundan çağırdı. Onun haricinde Mert her ne kadar formsuz ve takımından dolayı düşüşte olsa da davet edilmesinde bir beis görmüyorum. Yine dua edelim Mahmut, Berkay ve Oğuzhan'ı falan almamış. Normal şartlarda milli takımın iskelet kadrosunda yer alıp çağırılmayan tek isim Cengiz gözüküyor. Gerçi Efecan da var ama o geniş kadroda olsa bile çok fazla şans bulan bir isim değil. Bizden Uğurcan dışında davet edilme ihtimali olan tek isim Berat'tı. O da gelir gelmez ortaya koyduğu birkaç maçlık performansını ne yazık ki yukarıya taşıyamadı. Zaten o bölgede bir hayli oyuncu fazlalığı olduğundan oynama şansı sıfır.

Cengiz kalan haftalarda şans bulamasa dahi Avrupa Şampiyonası'na davet edileceğini düşünüyorum. Onu eklediğimizde sayı 29'a çıktığından turnuva için 6 kişinin kesik yemesi gerekiyor. İdeal kadrodaki oyuncularda sakatlık olmadığı takdirde Gökhan, Mert ve Enes kesin gibi duruyor. Kalan 3 kişi Okay, Taylan, Dorukhan, Orkun, Emre, Halil ve Deniz arasından belirlenir. Diğer isimlerin kadroya alınmaması büyük sürpriz olur...

tristram
19.03.2021, 18:10
Eğer avrupa şampiyonasında ugurcan as kaleci, ve berat da kadroya çağrışmazsa şenol güneşin kesinlikle stattan ismi silinmelidir.
Çok net bir tepki verilmelidir artık diyorum.
Şenol güneşin ciddi bir trabzonspor alerjisi olduğunu dusunuyorum.

bunun adi alerji degil dusmanlik.bize karsi net bir dusmanligi var.futbol dunyasinda son yillarda trabzonspor'a karsi bu kadar kinli bir adam gormedim.bazen tetikci hakemlerde bu kini bu nefreti goruyorum..berat bize degil istanbul takimina gitmis olsaydi birak kadroya cagrilmayi sahaya 11 cikardi.
kendi takiminda forma bulamayan dorukhan'in cagrildigi yerde berat cagrilmiyor.senin ben kadro adaletine tukureyim.hatta o adaleti silkeleyeyim.

Doğukan Uçan
19.03.2021, 18:33
yazıklar olsun şenol güneş

Turgay Atalay
20.03.2021, 00:30
Gökhan/Caner/Dorukhan/Okay/Emre Kilinç ve Enes zerre milli takimi haketmeyen adamlar. Bu adamlarin ne milli takima ne de takimlarina verebilecekleri hicbirsey yok. Hele Enes denen cocuk, hicbir zaman milli takimi haketmedigi halde niye bu kadar sans bulabiliyor hayret ediyorum.
Senol Günes iyice sacmalamaya basladi, tiksinti geldi artik bu bagnazligindan.

Illa sayi tamamlanacakti ise bu isimler İrfancan Egribayat/Ridvan/Berat/Salih/Gökdeniz/Serdar veya Muhammed Demir olmaliydi.

Kadrolu memeur gibi ise yarasin yaramasin hep ayni isimlerin cagrilmasi tiksinçlik seviyesine geldi artik. Milli takimda bile torpil donuyor arkadas.

Murat'
20.03.2021, 03:42
Şenol Güneş'in Dorukhan ısrarını gerçekten anlamıyorum, kendi takımında bile gözden düşmüş bir oyuncu.

zaqua
20.03.2021, 09:46
davasını satan adam.

Sefer A.
20.03.2021, 11:43
bu herifi hâlen daha savunan varsa gerçekten ya adamcidir ya da akrabâsidir, baska olasilik yok

Uğur Ö.
20.03.2021, 13:04
Net şekilde art niyetli. Stada adının verimesi utanç verici

Hakan
20.03.2021, 13:58
Sezonun büyük bölümünü formsuz geçiren D.Türüç iki maçta gol atıp kadroya atmış kendini. Kimse Başakşehir'in maçlarını izlemediği için çok sorgulayan da olmuyor.
Son 2-3 maçta oynatıp sonrasında Ömür'ü milli takıma aldırmak için her türlü algıyı yapmalıyız.

Sefer A.
20.03.2021, 14:43
Serdar Dursun bugün de takimini sirtlasin da bunlara maç sonu küfretsin.... böyle kepâzelik rezillik görmedim... enescik kenancik ile oynasin fark yesin senol hoça... rezil rezil rezil... adam degil, adamligin a'si yok kendisinde

Arda'
20.03.2021, 17:38
Serdar Dursun bugün de takimini sirtlasin da bunlara maç sonu küfretsin.... böyle kepâzelik rezillik görmedim... enescik kenancik ile oynasin fark yesin senol hoça... rezil rezil rezil... adam degil, adamligin a'si yok kendisinde

Enes’i almasi komedi ya, ulan git Muhammet Demir’i al daha iyi, hatta arttırıyorum Pektemek bile iş yapar milli takimda en azindan gol atiyor adam.

Sefer A.
20.03.2021, 18:06
Enes’i almasi komedi ya, ulan git Muhammet Demir’i al daha iyi, hatta arttırıyorum Pektemek bile iş yapar milli takimda en azindan gol atiyor adam.
gicik bir tip olsa da formda topçularin basinda gelen SalihUçan'i almamasi da saçmalik... menejerlerle mi kadro kuruyor naapiyor bilmem

Sefa Alış
20.03.2021, 21:15
Şenol Hoca'nın Euro 2021'de hangi kaleciyi tercih edeceğini merak etmeye başladım. Mert bu sene çok formsuz, her hafta hatalı gol yiyordu bi ara. Ama Uğurcan/Altay tartışmasına girmemek için yine Mert'i oynatacak gibi duruyor.

redbul
20.03.2021, 22:43
1 numaralı Trabzonspor düşmanıdır kendisi. Yarın gel başla desen koşa koşa gelir merak etmeyin.

sadri şener : şenol güneş için para her zaman önce gelir kendinin kazancı takım dan önce gelir o yüzden şuan tff den iyi para alıyor gelmez.

alper*
20.03.2021, 22:46
stattan ismi silinmeli.

DeAgLeMaNyAq
21.03.2021, 00:42
Şenol Hoca bizi Avrupa Şampiyonası'na Mert taşıdı o yüzden oynamak onun hakkı diyebilir. Zaten turnuva ertelenmeseydi her halukarda kale Mert'in olurdu. Açıkçası Uğurcan ve Altay konusunda çok fena bir bölünmüşlük var. Bir tarafta Uğurcan hata yapsa da yerin dibine sokalım diyenler, diğer tarafta aynı muameleyi Altay'a yapanlar. Ben Altay'ın önümüzdeki sezon transfer olabileceğini düşünmüyorum. Dolayısıyla Uğurcan'ın olası transferinde Avrupa Şampiyonası'nda göstereceği performans çok önemli...

Ali İhsan
21.03.2021, 01:34
Uğurcan Altay tartışması bence saçmalık

Net şekilde Uğurcan önde

Bu Altay değersiz bir kaleci anlamına gelmiyor, şu an hem form hem olgunluk vs anlamında Uğurcan önde. Ama Uğurcan oynamayacaksa da ikinci kişi net şekilde Altay olur.

Mert işi ise saçmalıktan öte.

Mert zaten yetersiz bir kaleciydi, milli takımın defans hattının en formda döneminde 1-2 maçta da kendi katkısıyla bi anda tartışmasız milli kaleci moduna gelindi ama kariyeri boyunca dikiş tutturamamış, sadece fiziği iyi, refleksleri gayet yavaş bir kaleciyi şu bollukta milli kaleye abone etmek ciddi bir ayıp bence.

Milli takım seçmelerinde büyük takım, takım sahibi, menejer gibi kriterler olmasa son 1 yıldır banko Uğurcan oynuyor olurdu. Bakın kulüp takımında takımı yakıp durdukça ondan daha kötü haldeki Volkan'a bile kaleyi kaptırdı adam, milli takımda son 10 yılın en iyi kaleci jenerasyonu gelmiş hala o oynayabilir deniyorsa ayıp derim ben...

Mert ile ilgili tek söyleyeceğim de eğer babası Şenol Güneş'in kankası olmasa şu an max 5 kere milli olmuştu.

Sefa
21.03.2021, 04:54
Bizden olan bize bunu yapıyorsa elin yaptığını çok görmemek gerek..

Anıl C
22.03.2021, 01:27
Şenol Güneş'te Fatih Terim gibi emekli olmalı.

Sefer A.
22.03.2021, 16:37
isterse 61 sampiyonluk yasatmis olsun bize... son senelerde yaptiklariyla söyledikleriyle "zerre adam degilim" diyor bagira bagira hem de...
bunu kiyidan köseden savunan varsa kendine Trabzonsporlu demesin

Turgay Atalay
24.03.2021, 09:10
İnşallah ismin cismin Trabzonsporla ilgili herşeyden silinir Şenol Güneş. Ne takımın takımım, ne de Trabzonspor için efsanesin benim için.

Gökhan Balcı
24.03.2021, 16:29
Milli takım kavramını halen daha anlayamamış biri Şenol Güneş. Sözde en profesyonel kendisi. Profesyonel birinden işine çok bağlı olmasını duygularını ikinci plana atmasını beklersiniz ya da bunu makul bulursunuz. Şenol efendi mesela hangi gerekçe ile dorukhanı almıştır bilemiyoruz. Milli takımlar turnuva için vardır. Yani hata şansının pek olmadığı performansa dayanan bir iştir. Formda olmayan oyuncuyu takıma alıp formda oyuncuları kadroya bile almamak amatörlüğün dik alasıdır. Kendi takımında dahi yer bulamayan maça girdiği anda takımı baltalayan adamlar milli takımda. Performansı yükselen parmak yok berat yok. Uğurcan senelerdir devamlı yükselen bir performans ile oynamasına rağmen bugün kaleye geçecek mi endişesi taşıyorsak bunun sebebi kendisidir. Beyefendiye Trabzonlu oyuncuları takıma alıyor diye laf söyleyecekler diye mecbur kalmadıkça bizden adam gitmiyor. Bizi bırak avrupada oynayan yerli oyuncular da öylece bekliyor. Bugün maçı izleyebilirsem sırf uğurcan için izleyeceğim. O yoksa izlemeye gerek bile yok. Milli takımdan tiksindirdiler beni senelerdir.

Kemal Duru
24.03.2021, 19:05
Bu o kadar çekemeyen bir adamki ne şiş yansın ne kebap diye kalede Mert’i oynatmazsa ne olayım!

Niye böyle bir şey yapsın ki? Sanki direkt Altay'ı oynatsa bizim hamsi kafalılar bir tepki gösterecek. Bizi genital organına taktığı mı var adamın? İstediği an bu kulübün başına milyon euroluk sözleşmelerle yine geçmeyecek mi sanki? Böyle süzme saf, biçare bir camiayı neden umursasın ki adam?

Adam doğru söylemiş. Tabii ki gider. Nitekim 96'da Ali Şen'in katakullileriyle şampiyonluğu kaybedip iki taraftarın intihar etmesinden bir sene sonra aynı Ali Şen ile çalışmak için soluğu İstanbul'da alan da kendisiydi. Sen niye bu kadar şok oldun?

Artık açın birader şu gözünüzü, artık açın be!

alperrr
24.03.2021, 20:46
şu iğrençliğe bakarmısınız..
mide bulandırıcı bir haber..
lemi çelikk senin şerefini sorgulıyorum şuan..

Şenol güneşin şuanda bir günahı yok..
ama vereceği cevaba göre karar vermek lazım..

[https://www.milliyet.com.tr/skorer
B]Son dakika haberleri: Olay iddia: Şenol Güneş, Fenerbahçe'ye gider![/B]

EFSANE İSİMDEN FLAŞ İDDİA
Trabzonspor'un efsane isimlerinden Lemi Çelik, Ajansspor'a açıklamalarda bulundu ve Şenol Güneş hakkında çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi.

'FENERBAHÇE'YE GİDER'
Çelik, "Zaman zaman Şenol Güneş'in adı Fenerbahçe ile geçiyor. Sizin tanıdığınız Şenol Güneş, Fenerbahçe'ye gider mi?" sorusuna "Benim bildiğim Şenol Güneş, Fenerbahçe'ye gider tabii. Neden gitmesin?" yanıtını verdi.

MESLEKİ DİSİPLİN BAMBAŞKADIR'
Lemi Çelik ayrıca, "Zaten Fenerbahçe semtinde oturuyor. Kaç yıldır İstanbul'da yaşıyor? Şenol Hoca, nerdeyse 30 yıldır Fenerbahçe'de oturuyor. Şenol Hoca, duygularını asla profesyonel iş hayatıyla karıştırmaz. Mesleki disiplini bambaşkadır. Özel hayatı farklıdır." ifadelerini kullandı.

mancester
28.04.2021, 18:15
Şenol Güneş: "Rıza Hoca çok güzel bir şey söyledi, 'Kazansam da üzülüyorum, kaybetsem de...' dedi. Rıza Beşiktaşlı, gurur duyması lazım. Ben de Trabzonsporluyum. Bizim öğrendiğimiz şey ahlak değerleriyle işimizi yapmak. Nereye gidersek gidelim, aynı şekilde çalışırız."

Murat KARAKURT
14.05.2021, 13:44
Beşiktaş için ölürüm mü demiş.....:)

Reha Asan
14.05.2021, 13:54
Hocam geçmişimizde sen varsın, bu kulübü buralara siz getirdiniz, başarılarımızın çoğunda siz varsınız hepsi kabul aksini demek mümkün değil zaten.

amaaaa ne demek bjk için de ölürüm demek. Bursa’da da sevdiydiler orası içinde deseydin keşke. Bunları yaparak işte zaten efsanemiz olamıyorsun.

bu lafı demeye gerek varmıydı. Ne bjk imiş arkadaş.

başakşehire terimin ismini bize de senin ismini vererek eziyorlar bizi sayende.

chopper61
14.05.2021, 14:38
Trabzonspor tesislerinden adı silinmedigi sürece Trabzonspor ve değerleri hep çiğnenmiş kalacak.Hakkini yiyenlerle kolkola giren adam.. İstanbul lu Şenol.

chopper61
14.05.2021, 14:41
Yazık bize.İlkesi olmayan.Nihat vb ile kanka olan adam efsane diye geçiyor.Yazik emek verenlere yazık.Dozer Cemil gibi emekçilere yazık.

Murat'
14.05.2021, 15:14
Dorukhan ve Abdülkadir'i alıp Salih'i almamak nasıl bir iş?

yorumsuz6117
14.05.2021, 15:27
Fener'e de giderim diyen ŞG bütün karakterini kaybetmiş birisidir.. Otobüsten paraya karşı emeğin savaşı diye bağıran ŞG bide bu ŞG.. Düzene boyun eğmiş bir adam ŞG, Trabzonspor'la bir bağı olamaz ben kabul etmiyorum, Akyazının o ŞG ismi değişmediği sürece bizim camiamızdan da bir bok olmaz..

Sadettin_
14.05.2021, 16:23
trabzonluymus ama besıktas için canını verirmiş . öyle soyluyor basın toplantısında .
e kardesım aynı lafları burak yılmazda etti . stada onun adını nıye vermedık ?
aynı lafları fatih terim eder mi dicem , profesyonellık falan dıyeceksınız .
hiç ugrasacak halım yok ne halınız varsa gorun .
benım gozumdekı trabzonspor bambaska bı yerde

Sefer A.
14.05.2021, 17:28
yâhu 61 kere yazmis oluyorum, adam degil adamligin "a"si yok kendisinde, omurgasizin önde gidenidir... hâla savunani var hâla... rezillikten baska bir sey degil

Sefer A.
14.05.2021, 17:30
o mur ga siz

Oğuz B.
14.05.2021, 17:50
Kafasına terlik yediği elemanlar için ölmesinin yanında, emeğini çalan, zımbarator diye taşkala geçen camiaya da giderim demiştir. 39 yaşında milli takıma aldığı yere yakın ile beraber seneye hizmet edebilir.

yagiz1461
14.05.2021, 17:50
Camianın %75’ini bir ayna gibi yansıtıyor ne yazık ki.
Keşke kendimize rol model aldığımız 10 yıl önceki Şenol Güneş olarak kalabilseydi.

Murat KARAKURT
14.05.2021, 17:55
Bir sonraki durağınız olacak Şikebahçede başarılar....

Kadir Aydın
14.05.2021, 17:56
A. Ömür'ü milli takima cagirip Salih Ucan'i almamak cok enteresan bir sey olmus.

Sefer A.
14.05.2021, 18:14
fbye umarim gider, benim nefretim artmaz ayni kalir en üst seviyede zâten ama belki bâzilari akillanir,, akillanmazlar da iste sok olup bizim safimiza geçerler kendisine sövüp,,, ama onlar da lâzim degil benden uzak olsunlar... yalakalik yapacaksaniz Trabzonspor'a yapin, senol efendiye degil lan

artvints
14.05.2021, 18:46
A. Ömür'ü milli takima cagirip Salih Ucan'i almamak cok enteresan bir sey olmus.Ömür salih'ten daha yetenekli daha genç hatta ondan çok daha uzun süredir düzenli forma giyiyor anlamayacak birşey yok.

ilelebeTS
14.05.2021, 20:08
Başka takım için ölen efsane de ilk defa görüyorum. Dur bakalım daha neler göreceğiz.

Kadir Aydın
14.05.2021, 20:46
Ömür salih'ten daha yetenekli daha genç hatta ondan çok daha uzun süredir düzenli forma giyiyor anlamayacak birşey yok.

Tamam.

Sefer A.
14.05.2021, 21:10
senolcular ve onu savunanlara zerre zaygim yok... Trabzonspor'u küçük düsürenlere saygisi olanlar bu takimi tutmasin gitsin senol'a yalakalik yapsin bizden uzak dursun....

Çağatay96
14.05.2021, 21:53
yok mu bir tag veya yürüyüs destek verelim.. bu nedir ya..

hofsaale
15.05.2021, 10:52
Seni sevmeyenlere yaranmak için seni sevenlerin gözünde efsaneligin bitti...

Düzene ayak uyduran kişi olarak kalacak kafamda...

Mehmet BAŞ
15.05.2021, 12:25
Şenol Güneş'i burada pek çok kez müdafa etmişimdir. Lakin son ettiği sözler akrabalık bağımı da zedelemiştir ve gerçekten kabul edilebilir değildir. Adı Trabzonspor ile özdeşleşmiş bir isim başka bir takım için canımı veririm tarzında bir söylemde bulunuyorsa iş bitmiş demektir. Şenol Güneş kendini yok etmiştir! Aslını inkar etmiş, haramzedelerin hesabına çalışmakta bir beis görmemiştir. Adının bu kulübün herhangi bir yerinde olması bu saat itibariyle beni rahatsız etmektedir. Eğer mümkünse spor kompleksinden adının silinmesi daha doğru olacaktır.

Manu61
15.05.2021, 14:23
Seni sevmeyenlere yaranmak için seni sevenlerin gözünde efsaneligin bitti...

Düzene ayak uyduran kişi olarak kalacak kafamda...

Aynen öyle. Yaranmak istediği kişiler onu asla sevmeyecek bunu anlayamıyor bir türlü.

hofsaale
15.05.2021, 17:13
Şenol Güneş'i burada pek çok kez müdafa etmişimdir. Lakin son ettiği sözler akrabalık bağımı da zedelemiştir ve gerçekten kabul edilebilir değildir. Adı Trabzonspor ile özdeşleşmiş bir isim başka bir takım için canımı veririm tarzında bir söylemde bulunuyorsa iş bitmiş demektir. Şenol Güneş kendini yok etmiştir! Aslını inkar etmiş, haramzedelerin hesabına çalışmakta bir beis görmemiştir. Adının bu kulübün herhangi bir yerinde olması bu saat itibariyle beni rahatsız etmektedir. Eğer mümkünse spor kompleksinden adının silinmesi daha doğru olacaktır.

Kompleksin adi degismelidir...tüm transferlerden daha önemli bir konu bu....

Furkan
15.05.2021, 19:29
Yıllarca tesislerin adını değiştirmedik üstüne birde bu çıktı. Birisi kafasına göre stada isim verdi. Şimdi bu istanbul hayranı efsanemizin adını ordan kaldırmak için yıllarca konuşur dururuz...

Çağatay96
17.05.2021, 22:40
Ağabey , Salih varken Ozanla oynamak benim hiç tarzım değil.. tarzı olan avrupai hocanın da aklına şaşarım.

Sol bek te Uğur Çiftçi tecrübesi maç sayısı varken çocuk almak bana uymaz.

jönts
24.05.2021, 18:23
Bizim neden başarılı olamıyor oluşumuzun canlı kanlı örneğidir Şenol Güneş.

Bizimleyken bizim ona yaptıklarımız, bizimle değilken onun bize yaptıkları bu camianın özetidir.

Gümüshaneli61
13.06.2021, 18:25
Tam bir loser.

OrkHun
16.06.2021, 20:52
net olarak bunamış. rapor falan alıp tazminatsız fesih yoluna gitmeli tff.

adam iki maçtır salak saçma orta sahayla başlayıp sonra devrede ikisini de çıkarıp orta sahayı bir stoper bir de forvete bırakıyor. takımın en bariz sorunu orta sahanın top taşıyamaması iken o yönde tek bir hamle bile yapmadı iki maçtır. inanılmaz yani. dorukhan-orkun-irfan vs bu işi yapamayacak kadar kötüyse sen ne demeye salih uçan'ı almazsın bu kadroya. orta sahan ne pas yapabiliyor, ne adam geçebiliyor ne savunma yapabiliyor.

rezalet bir hoca olmuş durumda. çimşir seviyesine inmiş. derhal kovulması lazım.

zorroid
16.06.2021, 20:58
Trabzonspor efsanesi falan değildir. Yılda 35 trilyon alıyor ama kafa 1977 model. Zaten Bjk için ölür kendisi.

kudu_89
16.06.2021, 21:03
Trabzonspor efsanesidir. Burada yorum yapanların muhtmelen %90'ı yokken o Trabzonspor ile kupa kaldırıyordu. Şike yaptıran adamdır kendisi.

redbul
16.06.2021, 21:16
Trabzonspor efsanesidir. Burada yorum yapanların muhtmelen %90'ı yokken o Trabzonspor ile kupa kaldırıyordu. Şike yaptıran adamdır kendisi.

kardeş geçmişe mazi derler hayat malesef maziden ibaret değil gelecekten ibarettir geçmişe takılırsa arpa boyu yol gidemessin ve futbolda klişe bir söz vardır dün dün dür bugün bugün dür.

kudu_89
16.06.2021, 21:20
kardeş geçmişe mazi derler hayat malesef maziden ibaret değil gelecekten ibarettir geçmişe takılırsa arpa boyu yol gidemessin ve futbolda klişe bir söz vardır dün dün dür bugün bugün dür.Teknik direktörlüğü ya da futbolculuğunu eleştirilebilir. Zira ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Ama bizimle aynı düşünmüyor diye bu kulübün parçası değildir demek yanlış.

redbul
16.06.2021, 21:21
Teknik direktörlüğü ya da futbolculuğunu eleştirilebilir. Zira ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Ama bizimle aynı düşünmüyor diye bu kulübün parçası değildir demek yanlış.

kardeşim söz gider yazı kalır şenol güneş bu takımın 6 şampiyonluğunda oyuncu 1 şampiyonluğunda hocaydı bu gerçek zaten inkar edilemez ama malesef bunlar artık geçmişte kaldı futbol da dün yoktur ben onu anlatmak istedim.

zorroid
16.06.2021, 21:30
Şenol Güneş kutsallaştırma işi bitmeli artık. Adam ben beceke için canımı veririm dedi. Statdan başlayıp temizlik yapılmalı.

Ozan Yılmaz
16.06.2021, 23:27
Emekli olma vakti çoktan gelmiş
Devri bitmiş artık

r9emre
17.06.2021, 01:40
Ayni zamanda sike yaptigi tescillenen bir takimin teknik direktorlugunu yapmistir, ve ilk sampiyonlugunu onlarla kazandigini ifade etmistir. Eksik bilgi vermeyelim. :)

jönts
17.06.2021, 12:56
Stadyumun ismini ne zaman değiştiriyoruz? Benim için şampiyonluktan daha önemli.

Telonyus
17.06.2021, 13:21
Stadyumun ismini ne zaman değiştiriyoruz? Benim için şampiyonluktan daha önemli.

2023'te gibi görünüyor şuan, umarım daha erkene alınır.

Remzi
17.06.2021, 19:16
İstanbul'un havası kirli dedin 1 sene sonra oraya gittin.
Başına ayakkabı atılan stadyumda şikeci takımla şampiyon oldun bu benim ilk şampiyonluğum dedin.
10-11'de senin hakkını çalan şikeci takımın as başkanının yönetiminde milli takıma gittin.
Her şey iyi giderken sorun yoktu. Ama bir tökezledin mi görüyorsun adama neler yapıyorlar..
Ne denildiyse yaptın.Gökhan Akkan, Halil Akbunar, Efecan Karaca ve Mahmut Tekdemir'i EURO 2020 kadrosundan çıkardın. Neden ? Çünkü onlar Anadolu takımı topçusu, camiaları yok ses çıkmaz. Kendi takımında oynayamayan Dorukhanı aldın ses çıkarmasınlar diye Abdüşü de aldın kadroya. Maçlar lehimize olsun aleyhimize olsun iyi oynasa dahi oyundan çıkardığın ilk oyuncu Yusuf oldu hep..
Buna rağmen yine de yaranamadın. Savunduğun değerleri bir bir terk edersen seni böyle maskara yaparlar, maaşını da konuşurlar, Trabzonluluğunu da..

Ve malesef yine seni savunuyorum lağım kokan istanbul medyasına ve futboldan bihaber istanbul taraftarlarına karşı..

Arda'
18.06.2021, 19:09
Eğer İsvicre macında zaten gruptan çıkamayacağız bari yedekleri oynatayim deyip millete, siyasilere şirin görünmek ve yaranmak için kaleye Altay denen kovayı koyarsa bu adamın adını stadyumdan silmeyen yönetimin gözümde değeri yoktur.

r9emre
18.06.2021, 20:51
Bu durumda Abdulkadir Omur'u de oynatmasi lazim ama goreceksin Omur kulubede, Altay kalede olacak. Omur'u 75'te filan sokacak. :)

Eğer İsvicre macında zaten gruptan çıkamayacağız bari yedekleri oynatayim deyip millete, siyasilere şirin görünmek ve yaranmak için kaleye Altay denen kovayı koyarsa bu adamın adını stadyumdan silmeyen yönetimin gözümde değeri yoktur.

Sefer A.
19.06.2021, 16:15
isterse 61 sampiyonlugu olsun, yaptigi diger rezil açiklamalar ve yalakaliklar ile ancak fuski olabilir... biz kaldirilan kupa bile dogru dürüst göremedik, ama hâla buradayiz hep variz vâr olacagiz, kendisi nerede ? bjkli senol olmakla mesgul

onu da yapar, kaç kere dedik adam degil diye, daha çok sinir edecek bizi ama yarin ama baska bir zaman...

Gökhan Balcı
20.06.2021, 02:05
Ayakkabı atmak denince aklıma geldi zamanında babam da atmış ayakkabı Avni akerde. O zamanlar tribünler öyle miydi ne bilmiyorum. Sonra Trabzon'dan ofa yürümek zorunda kalmış.

Her neyse burada bana ekmek yedirmeyecekler diye düştü İstanbul yollarına Şenol Güneş. Baktı saygı falan da görüyor renkleri sevmeye başladı. Şimdi ise edilmedik hakaret bırakmadılar. Ben şunu biliyorum bu ülkede şirin görünmeye çalışırsan ananı ağlatırlar. Tam tersi sert mizaçlı olacaksın ki saygı göresin. O yüzden son maçta yapacağı tercihler beni hiç şaşırtmayacsk çünkü bunun artık bir önemi kalmadı. Milli takım performans yeridir ve sen böyle hak yiyerek milli takıma çalışılarak girilebilir inancını yok ettin. Hoş senden öncekiler de farklı değildi ama sen fark yaratma şansını da yok ettin. Stattan isim kaldırma meselesi de bana mümkün gelen bir şey değil. İsimler tamamen ısmarlama. Bursaspor stadyumunun ismi Bursa büyükşehir stadyumu mesela. İbrahim yazıcı koymadılar ya da koyamadılar. Bu da bunun gibi. Ben yaptım diyor adam sana stadı. Benim yaptığım belli olsun diyor lütuf diyor bu sana. Sen kimsin diyor. O yüzden isimden yana beklenti olmasın hiç. İbrahim hacıosmanoğlu olur dozer cemil olmaz o stadyumun adı.

Sefaenes
20.06.2021, 14:25
Yine şaşırtmadı beni A. Ömüru kadro ya almayi korkan efsane Trabzonlu. Keske ismi Trabzonspor dan silinse. Dorukhan onun icin daha önemli

Sefer A.
20.06.2021, 14:46
adamligini kaybettin, zerresi kalmamis sende

Murat'
20.06.2021, 16:19
Abdülkadir'e neden bu kadar şaşırılıyor anlamıyorum, bence buraya gelmesi bile mucizeydi. Zira bu sene ne oynadığı kesinlikle belli değildi.

Cem Balcı
20.06.2021, 21:00
Abdülkadir'e neden bu kadar şaşırılıyor anlamıyorum, bence buraya gelmesi bile mucizeydi. Zira bu sene ne oynadığı kesinlikle belli değildi.

Kenan'ı hocanın vazgeçilmezi gördükçe insan şaşırıyor haliyle.
Şenol Güneş bir kez daha bu işten anlamadığını ispatladı.Hakan'ı ısrarla sol açık oynatarak ( orta açtığını hatırlamıyorum ),Okay'ın yanına Ozan'ı koyarak merkezi bozarak,Cengiz gibi tek top taşıyan adamı çıkarıp Kenan'dan medet umarak hakettiği yerde grubu tamamladı.

r9emre
20.06.2021, 21:05
Abdulkadir'i oynatmamasi sorun degil ama iki mactir turnuvanin en kotu oyununu oynayan takimi neredeyse ayni ilk 11'le sahaya surdu. Hakan ile Ozan Tufan ilk 2 mac ne oynadi da bu maca da ilk 11 basladi. Hayatimda bir turnuvada gordugum en kotu teknik direktor yonetimiydi. Kenan ile Hakan'in sozlesmesi bitti, transfer yapabilsin ve Ozan da Avrupa transferi konusuluyor diye mi menajerlerin baskisiyla sahada tutuldu diye dusunmeden edemiyorum. Yazik. Insallah emekli olmadan son bir turda bize binmez. Hoca da oyuncular gibi kafada emekli olmus ve birilerinin masasi gibi oyuncu tercihleri yapar olmus. Gitsin yabanci sinirindan bahsetsin, bazi siyasilere yalakalik yapsin.

Heisenberg
20.06.2021, 23:19
Milli takımdan sonra milletin ne olduğunu anlamasını için fenere gitmesini istiyordum ama bu saatten sonra o da zor gibi. Hoş bu zamana kadar yaptıklarına bahane bulanlar fener için ölürüm dese ona da bir kılıf uydururdu muhtemelen. Büyük ihtimal yine geri gelecek ama umarım bizden olabildiğince uzak durur artık.

hamdi_61
21.06.2021, 01:24
Bu sezon lig başladığında işler istediğimiz gibi gitmezse eğer en geç ocak ayında yeni teknik direktörümüz olur. Atın fava bekleyin. Ben kendisini hiç sevmem ama sevenlerine de saygı duyarım orası ayrı.

OrkHun
21.06.2021, 12:37
Abdulkadir'i oynatmamasi sorun degil ama iki mactir turnuvanin en kotu oyununu oynayan takimi neredeyse ayni ilk 11'le sahaya surdu. Hakan ile Ozan Tufan ilk 2 mac ne oynadi da bu maca da ilk 11 basladi. Hayatimda bir turnuvada gordugum en kotu teknik direktor yonetimiydi. Kenan ile Hakan'in sozlesmesi bitti, transfer yapabilsin ve Ozan da Avrupa transferi konusuluyor diye mi menajerlerin baskisiyla sahada tutuldu diye dusunmeden edemiyorum. Yazik. Insallah emekli olmadan son bir turda bize binmez. Hoca da oyuncular gibi kafada emekli olmus ve birilerinin masasi gibi oyuncu tercihleri yapar olmus. Gitsin yabanci sinirindan bahsetsin, bazi siyasilere yalakalik yapsin.

normalde böyle grupta sıralaması netleşen takımlar son maça farklı kadrolarla çıkar, üst turu garantileyen oyuncu dinlendirmek, çıkamamayı garantileyen de farklı oyunculara turnuva deneyimi yaşatmak için.

ama şg sırf oynatmadığı topçular olur da iyi oynar, sonra da "daha önce niye onu değil de bunu oynatmadın" diye hesap sorulmasından korktuğundan gidip aynı mal 11'le çıktı neredeyse. ne bir orkun, ne dorukhan hiçbir yenilik yapmadı dökülen orta sahaya rağmen, kanatlar geberik olmasına rağmen kerem'i denemedi. burak maç başı 8 km koşmasına rağmen (normali 11 artık bunun), halil-enes vs denemedi. bu çocuklar oynayıp ezkaza yenseydi isviçre'yi hesap sorulacaktı çünkü. bu tıynette bir adam bu. bir daha uzak olsun bu kulüpten. inşallah fener hoca bulamaz da bunu alır, biz de staddan rahat rahat sileriz ismini.

erolizmts
21.06.2021, 23:29
Artık bırakması ve torunlarıyla vakit geçirmeye başlamalı. Kaos futbolu devri bitti. Bu kaos futbolu sizi bir anda coşturur ama devamlılığı yoktur. Tam oldum derken sizi en dibe çeker ve tersine kaos yaşarsınız. Devir sistem devri. Üç maç yapıp takıma bir gram top yaptıramayan adam hâlâ futboldan para kazanmamalı. Para ise para, şöhret ise şöhret, şampiyonluksa şampiyonluk hepsini yaşamışsın ama yetmiyor. Geri kalmış futbol anlayışı yetmiyormuş gibi ülke futbolu için de saçmasapan kararlar aldırıyor. Artık devir değişti. Ver gaz ile işler yürümüyor. Yani sistem taktik bilmeyen hocalar artık Türk futbolundan elini ayağını çekmeli.

Gümüshaneli61
22.06.2021, 13:13
Türk futbolun kanser hücresi. Senolitis.

Togrul
22.06.2021, 18:37
Düşüşe geçen bir Şenol Güneşi durdurmak zordur

jönts
23.06.2021, 20:55
https://eksisozluk.com/entry/124685151

hüseyin avni aker stadyumumun yerine ismi yeni stadyuma verilen şahıs.

ingiliz akademisyen john bale sporu tıpkı coğrafya gibi uzamsal bir bilim olarak tanımlar. çünkü spor alanları, sınırları belli kural ve ölçülere göre çizilmiş mikro-coğrafyalardır.

hüseyin avni aker stadyumu ile şenol güneş stadyumu arasındaki fark eski türkiye ile yeni türkiye arasındaki farktır.

hüseyin avni aker vakfıkebir'e bağlı çavuşlu köyünde doğmuş bir vatanseverdi.
istiklal savaşına katılmıştı. düşmanla göğüs göğüse savaşmıştı. istiklal şavaşı madalyası vardı. savaş bitmiş. yeni genç cumhuriyet kurulmuştu. kurulmuştu kurulmasına ama ne para var. ne eğitimli insan.

avni aker cephedeki savaştan daha zor olan savaşın yeni başladığının farkında olan biri. istanbul'a gidip selim sırrı tarcanın spor mektebine kayıt oluyor. bir tür hızlandırılmış kurs. beden eğitimi öğretmeni olarak şehrine dönüyor. ama bu ele avuca sığmaz vatansever öğretmen şehrin ilk diplomalı öğretmeni olmakla yetinmiyor.

ülkesini en çok seven işini en iyi yapandır öyle değil mi?

işi spor olduğu için şehrin spor ile ilgili soruları üzerine kafa patlatıyor. şehrin futbol oynanacak bir sahası yok. saha olmaya müsait düz arazi de yok.
o dönem içinde kendi tütün tarlasının da olduğu avni aker stadyumunun arsası bir şekilde istimlak edilip bir şekilde ilk kazma vuruluyor. at arabasıyla vadi olan bu alanın doldurulması için toprak taşıyor avni bey. bizzat kendi.

bir yandan öğretmenlik, diğer yandan şehrin gençlik spor il müdürlüğünü yapıyor.

şehirde seviliyor avni aker. bir dönem millet vekili olması için teklif geliyor. benim burada işlerim var. şehrime hizmetim aksar diyerek reddediyor. öğretmen maaşı dışında geliri olmayan adam.

evine sık sık misafir gelir. eşini tembihler. aman hanım misafirlerimizi iyi ağırla, ben karalahana çorbası yerim. bir hafta hergün yerim. ama misafirimiz masadan aç kalkmasın der.

o stadyumun inşaatında çalışan didinen avni aker ne yazık ki stadyumun bittiğini göremeden ölür.

yeni stadyumun ismi şenol güneş

ülkede insanlar parasızlıktan intihar ediyor.
türk lirası kampanyaları yapılıyor. kendisi dolar ile maaş alıyor.
hemde 30 milyon tl

hüseyin avni aker bugün yaşasa öğretmen olarak maaşı 4500 tl olurdu.

hüseyin avni aker 4500 tl maaşı ile karalahana çorbası içip yemeğini paylaştı. tütün tarlasını araziye kattı. at arabasında toprak taşıdı. ülkesi için savaştı. istiklal madalyası kazandı. gazi oldu.

eski stadyumun ismi hüseyin avni akerdi.
yeni stadyumun ismi şenol güneş

biri türkiye
diğeri yeni türkiye

bizim çocuklar diyorlar ya
bu sloganı sevmiyordum. ama şimdi hak veriyorum.
bakanla yer sofrasında yemek yediği için kadroda olan
salgın döneminde 3 tane maç için 10 milyon euro prim alan
evet sizin çocuklar bunlar.

bizim çocuklarımız hüseyin avni bey

1- kul yâ eyyuhe’l-kâfirûn.

2- lâ a’budu mâ ta’budûn.

3- ve lâ entum âbidûne mâ a’bud.

4- velâ ene âbidun mâ abedtum.

5- velâ entum âbidûne mâ a’bud.

6- lekum dînukum veliye dîn.

de ki: "ey inkârcılar!

2 ben sizin tapmakta olduğunuz şeylere tapmam.

3 siz de benim taptığıma tapıyor değilsiniz.

4 ben sizin taptıklarınıza tapacak değilim.

5 siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz.

6 sizin dininiz size, benim dinim banadır

sizin çocuklarınız size bizim çocuklar bize sizin dininiz size bizim dinimiz bizim bize

telkombe
24.06.2021, 17:54
Epeyce uzun olduğu için, üstteki mesaja konu metni alıntılamıyorum. Ekşi'de gördüm ve açıkçası içimden küfrederek karşıladım ilgili entriyi. Şimdi matah bir şey gibi burada paylaşıldığını görünce de şaşırdım.

Beşiktaşlı bir yazarın, Trabzon ve Trabzonspor'a olan kinini günümüz muhalif jargon vesilesiyle kusup, belli başlı kelimeleri görünce içeriğe bakma ihtiyacı duymayan insanlardan alkış topladığı saçma bir metinden fazlası değil. Abdülkadir Ömür'ün "yer sofrasında bakanla yemek yediği için" Millî Takıma alındığı konusunda hemfikir misiniz yani? Tarihinin en kötü turnuva performasına imza atmış takımda, Ömür'ün oturduğu sofradan başka gündem edilecek bir şey yok mu? Hoş burada da her fırsatta "yer sofrası" mevzusu açan arkadaşlar var ama o ayrı tabii.

Hüseyin Avni Aker'i de tepkiyi asgari düzeyde tutmak için, söylemek istediğine alet etmiş. İnönü Stadyumu/Vodafone Park ya da kalplere atılan imza/para yüzünden imzalamayan şampiyon teknik direktör üzerinden yapsın mukayesesini.

cyberentalpi
09.07.2021, 01:21
Kendisine şike yapıp şampiyonluğunu çalan Emre Belezoğlan ı istiyormuş.
Gerçekten bari inandığın değerlere saygı duy ve Emre ile çalışma
Takımı fb bile sepet havası gönderdi. Sana mı düştü şikeciye sahip çıkmak

Eğer emre milli takıma gelirse isterse takımın yarısı bizden olsan hem muhalefetim
Milli seyirciye or. evlatları diyen bir adamı destekleyemem

Murat'
09.07.2021, 03:56
Emre Belözoğlu ile ilgili açıklamaları gerçekten de korkunç.

CaptanBarbosa
09.07.2021, 09:07
Sadri Şener'in kendisi için söylediği bi söz vardı. Şenol parayı sever paracıdır diye.
Parayı görüp her şekle girebiliyor olmasına şaşırmıyorum ben artık. Gelmişsin kaç yaşına, doğduğun büyüdüğün yıllarca formasını terlettiğin bi camiayı bu kadar da eziyor olması nasıl bi karaktersiz olduğunu belli ediyor.
Futbolcu eleştirisi yapıyorsun, 2 isim kullanıyosun sadece 2si de trabzonun oyuncusu. Rezilsin rezil.
O şikeci, ırkçı yerden bitmeye de karakter güzellemeleri yapacak kadar da alçaldın.
Daha da seni savunan varsa gitsin trabzonsporluluğunu sorgulasın!

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rıza ÇOLAK
09.07.2021, 18:30
sayın filazof efendi Trabzonspor'a başkan olabilecekken bjk ya imza attığında Trabzonspor ile başarılı olmuş, bunun karşılığında parasını takır takır almış bir spor adamı seviyesine inmiştir. Kendisine İstanbul'un temiz havasında başarısızlıklar diliyorum. Zira orada başarılı olması bizim başarısız olacağımız anlamına gelirki zinhar istemem bunu. Mümkünse yolu bir daha Trabzonspor ile bir daha kesişmesin. hani diğer başlıklarda diyorlarla ASLOLAN TRABZONSPOR'dur. diğer herkes gelip geçicidir.
rüşdünü ispat etmiştir. Yanılmadık maalesef

Burak Bıyıklı
10.07.2021, 00:08
Senin adının herhangi bir Trabzonspor yerleşkesinde, tesisinde, su satan büfesinde bile olduğu her gün ayıptır. Kazım koyuncu, avni aker, cemil usta ve daha nice niceleri varken senin adını koyan siyasi irade ve ona ses çıkaramayan vasıfsızlar elbet bir gün gidecek. O gün de bu isim değişecek.

Ogün YAZICI
10.07.2021, 16:08
Bu forumda yönetici iken bu İstanbul sempatizanıni eleştirdiğim için Şenol Güneş aşkı Trabzonspor aşkından büyük 1-2 forum üyesinin gazabına uğramış ve ceza almıştım

Bugün daha yüksek sesle söyleyebilirim ki son 10 yılda Trabzonspor'u Şenol Güneş'ten daha fazla rencide eden bir spor adami daha yoktur.

Bjk teknik direktörüyken Türkiye Kupası'nda Sıvas Belediyespor maçına asılmayıp 5 yiyip 1461'in elenmesini de unutmadım
Avni Aker'de ısıtıcalar çalışmıyor galiba diyip dalga geçmesini de

En güzel renkler siyah beyazı da

Ben sevgiyi besiktas'ta gördüm Trabzon'da jandarmayla tesislere giriyorsunuzu da

O stadın ismi hepimizin ayıbı hepimizin

Sefaenes
10.07.2021, 16:22
Git gite antipatik oluyor kesinlikle Trabzonspor dan adi silinmeli, aslinda cok gec kaldik bile ne zaman bjk hocasi oldu o anda ismi Trabzomspor la anilmamali. Simdi gitsin kankaso şikeci fetocu emre le milli takimi yönetsin

gurur6134
10.07.2021, 16:44
Malum sahsi yanina alarak medyanin elestirilerini bir sureligine aklinca bastiracak koltugunu saglama alacak ..igreniyorum tiksiniyorum stadinin ismine bile karar veremeyecek bir sehire mubah bu yaptiklari..

artvints
10.07.2021, 16:49
Emre'ye futbolu bıraktığında yardımcım ol diye teklif götürmüştü zaten. Zayıflayinca yanına istediği doğru değil, en başından beri istedi.

Arda'
10.07.2021, 16:50
Bu adam ciddi ciddi kendi takımındaki bi oyuncuya karşı(Zokora) ırkçılık yapan birini yardımcısı yapmaya çalışıyor. Ben futbolcu olsam bu adamın takımında oynamam oyuncusunu korumuyor çünkü hiçbir şekilde. Ayrıca yine rakip takım oyuncusunu arayıp seni aldiricam demişti sanırım Emre 2011 sezonunda Karabükte oynayan Kağan diye biriydi.

Sefer A.
10.07.2021, 16:54
Emre'ye futbolu bıraktığında yardımcım ol diye teklif götürmüştü zaten. Zayıflayinca yanına istediği doğru değil, en başından beri istedi.
özrü kabahatinden büyük mü desem ne desem... iyi pok yemis... serefsiz serefsizi bulmus tencere kapak gibi

Bu adam ciddi ciddi kendi takımındaki bi oyuncuya karşı(Zokora) ırkçılık yapan birini yardımcısı yapmaya çalışıyor. Ben futbolcu olsam bu adamın takımında oynamam oyuncusunu korumuyor çünkü hiçbir şekilde. Ayrıca yine rakip takım oyuncusunu arayıp seni aldiricam demişti sanırım Emre 2011 sezonunda Karabükte oynayan Kağan diye biriydi.
aynen öyle... bu herifin hakkinda yillardir sövüp sayan 3-5 kisiden biriydim, neyse ki sayimiz epey çogaldi mutluyum...
o zamanlar forum yöneticileri bile yok efsânemiz yok bilmem ne baslik tartismasi bile olmustu... Gayretli kardesler azili senol savunucusuydu, kaç zamandir bu konuda sesleri çikmaz bu konuda ama =) onlar da herhalde anlamistir senol'un eski senol olmayip pust senol oldugunu

zorroid
10.07.2021, 17:08
2011 Kupasının yarısı Şenol Güneş'in yardımcısı oldu. Şenol beyi savunmak için nasıl kıvrak laf oyunları yapılacağını görmek için girdim foruma.

Ozan Yılmaz
10.07.2021, 17:13
zamanı geldi 2010-2011 şampiyonunu da açıkla şenol hoca!

birilerine yaranma çabasıyla herkesin gözünde kendini bitirmeyi başarıyor, bravo!

#AkyazıAVNİAKERdir (https://twitter.com/hashtag/Akyaz%C4%B1AVN%C4%B0AKERdir?src=hashtag_click)

M.Kılıç50
10.07.2021, 17:49
Bu forumda yönetici iken bu İstanbul sempatizanıni eleştirdiğim için Şenol Güneş aşkı Trabzonspor aşkından büyük 1-2 forum üyesinin gazabına uğramış ve ceza almıştım

Bugün daha yüksek sesle söyleyebilirim ki son 10 yılda Trabzonspor'u Şenol Güneş'ten daha fazla rencide eden bir spor adami daha yoktur.

Bjk teknik direktörüyken Türkiye Kupası'nda Sıvas Belediyespor maçına asılmayıp 5 yiyip 1461'in elenmesini de unutmadım
Avni Aker'de ısıtıcalar çalışmıyor galiba diyip dalga geçmesini de

En güzel renkler siyah beyazı da

Ben sevgiyi besiktas'ta gördüm Trabzon'da jandarmayla tesislere giriyorsunuzu da

O stadın ismi hepimizin ayıbı hepimizin
Hatırlattığın için teşekkürler renkdaş! Bunları unutanlara, unutmak isteyenlere inat hep burada tekrarlayacağız!!

Sefer A.
10.07.2021, 18:21
millî takima Ömür'ü aldi diye burada artislik yapan 1-2 kisi vardi, çiksinlar ortaya savunsunlar senol efendilerini yine

Mehmet BAŞ
10.07.2021, 19:00
Forumda vakti zamanında bu adamı müdafaa edip kırdığım ne kadar arkadaş varsa hepsinden tek tek özür diliyorum. Şenol Güneş yaptığı rezil hareketlerle kendi kendini yok etmiş bir adamdır!

hay1699
10.07.2021, 19:04
Kendisi benim için yok hükmündedir, isminin stadtan silindiği günü görmek üzere.

Bayraktaroğlu
10.07.2021, 19:23
Kendisinden iğreniyorum. Daha neler göreceğiz acaba. Zokora nın tekmesi sana da gelsin Şenol Güneş

angraf
10.07.2021, 19:49
Sana yazıklar olsun.
Büyük küfürler ederim ama bu büyük takımda kaptanlık yaptıgın için susuyorum.
Satılık olmamalıydın bizi satmamalıydın.
Gözümde şuanda aziz yıldırımdan farksızsın.

Burak Bıyıklı
10.07.2021, 22:38
Sen efsaneysen dozer cemil, ozkan sumer nedir acaba. Senin adini stada verdiren siyasi irade gittigi zaman o isim de bir daha geri gelmemek uzere kalkmalidir.

Kendine emre belozoglundan yardimci yaptiysan sportif direktor olarak aykutu, danisman olarak da azizi getir. Kaleye de korcani alirsin belki sana bir iki mini cooper alir.

Senin gibi efsaneye ben

Sefer A.
10.07.2021, 22:43
Sen efsaneysen dozer cemil, ozkan sumer nedir acaba. Senin adini stada verdiren siyasi irade gittigi zaman o isim de bir daha geri gelmemek uzere kalkmalidir.

Kendine emre belozoglundan yardimci yaptiysan sportif direktor olarak aykutu, danisman olarak da azizi getir. Kaleye de korcani alirsin belki sana bir iki mini cooper alir.

Senin gibi efsaneye ben
müthis yorum :D bunu kendisine iletmek gerek, ama utanmaz ki, yüzsüz

Mehmet BAŞ
11.07.2021, 12:59
Şenol Güneş'e bu saatten sonra Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü yakışır.

M.Kılıç50
11.07.2021, 14:52
Yokmu Trabzon'da bir kac babayiğit, Stadyuma giderken bu Şahsın levhalardaki ismini silecek?
Tepkimizi vermeliyiz bir türlü. "Şenol Güneş Spor Kompleksi" yazan yere aynı renklerle "Hüseyin Avni Aker Stadyumu", "Ahmet Suat Özyazıcı Kompleksi" veya "Özkan Sümer Spor Kompleksi" yazmamız lazım.
Kimse Başkana kızmasın, R.T.E, çakma efsanemiz bjk teknik direktörüyken yapıştırdı bu ismi bize. İsmi değiştirip R.T.E ye saygısızlık yapmak istemiyorlar belliki.

alper*
11.07.2021, 15:28
Şenol Güneş'in Trabzonspor'a karşı duruşuyla ilgili bugun gelinen nokta netliği açısından üzücü.

Zamanında burada ŞG'ye Şenol diyemezsin denilerek cezalandırılıp uzaklaştırılan üyelerden özür dilemeli yöneticiler.

Çünkü sebebi bilinmeyen bir şekilde kurumsal tavır aldınız Şenol lehine. Şimdi hiç sesiniz çıkmıyor. Size de yazıklar olsun.

Şenol klasik Trabzonludur. Trabzon'da rastgele bir adam tutun profil budur.

Rıza ÇOLAK
11.07.2021, 20:21
Şenol Güneş'e bu saatten sonra Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü yakışır.
İnan teklif edilse ve parada anlaşırlarsa 1 dakika düşünmez. dini imanı para olmuş

Arda'
11.07.2021, 20:50
Trabzonspor eski Başkanı Sadri Şener: "Ben demedim mi Şenol Güneş parayı çok sever. 4 ay daha maaş almak için her şeyi kabul eder. Bana ve Trabzon’a hakaret eden Emre’yi yardımcı alır. Profesyonel gibi adi bir kelimenin arkasına sığınıp Trabzon’dan sonra her takımı çalıştırır."

Sadri Şener: "Stada Şenol Güneş'in ismini vermek Trabzon’a hakarettir. Senin başkanını uçakta dövmek için arayan Emre’yi yanına almak bize hakarettir. Terbiyesizliktir. İnsanlarda biraz utanma duygusu olmalı. Yazıklar olsun benim verdiğim emeklere, haram olsun." (61Saat)

Çağatay96
11.07.2021, 21:03
Bir kere o isim kalkacak..

He o ismi koyanları ve degistirmeyenleri biliyoruz. O ismi degistirmeyenleri degistirmek icin elimden geleni yapacagım.. umarım giderler. Ne davayı unuturuz ne Tslulugu.

Ayrıca bu kadar tepkiyi tam anlayamadım.. Aynı tepkiyi rakip takımın hocasına ana avrat küfür eden adamı, milli takıma aldıgında vermeliydik.

Mustafa YILMAZ
11.07.2021, 21:08
o ismin hala yazılı olması bu takım ve şehir için utançtır.

çok direndim şenol güneş'in bu takım için varlığına ama o küfürler etmeye devam ediyor. omurga şart.

Ufuk
11.07.2021, 21:40
Trabzonspor kestanesi.

Sadettin_
11.07.2021, 22:03
Altay sevinçten ucmustur emre kararından sonra :)
Şenol gunes emreye karsı , daha dogrusu istanbula karsı dik mi duracak ? üstelık koltugu sallantıda iken ? :)

sizin kafanızda büyüttüğünüz trabzonspor algısıyla gülüp dalga gecıyor bu adam .
ve her yaptıgını sadri şenerinde de dedıgı gıbı profesyonellik denen şeyin arkasına saklanarak yapıyor .

Bizim profesyonel adamlarla bir derdimiz olmadı olamazda .
Profesyonel adamı severiz , hatta gittiğinde suçu ondan değil yönetimde buluruz neden tutamadın dıye .
buraya kadar bir sıkıntı yok .
örnek : Burak yılmaz
sıkıntı şu , burak yılmazın adı, hemde yaşarken üstelik rakip bir kulubün içerisinde mensupken en sevdiği renklerde siyah beyazken gelip benım stadıma isim olarak verilemez .

Biz nasıl bir rezillik yaşadık ve yaşıyoruz halen farkında değiliz .
kahrolmamız lazım . utancımızdan yerin dibine girmemiz lazım . Ama kimseden ses çıkmıyor .
adamlar bizi adana demir spor gibi nazilli belediyespor gibi gördü . Yaşayan ve suan baska bır takımı çalıstıran en sevdıgım renkler siyah beyaz dıyen adamın adını stadamızıa isim olarak verdiler .

ve adam kendisine yapılan eleştirileri "yoo bakın rıza calımbayda trabzon u calıstırdı" gibi cumlelerde örtbas ediyor .
yani diyorkii "sizin efsaneniz olmak istemiyorum . Evet kupalar kazandırdım ama o hayallerinizdeki adam değilim ben , rıza calımbay sizden ayrılınca ne tepki verıyorsanız banada aynısını verın kasmayın bu kadar" diyor
adam safını yolunu çizmiş . adam kendi içinde tutarlı aslında .
Tek sıkıntı sıkıntı bizim şenolsporluların bunu bir türlü kabullenmıyor oluşu ..

halen daha neden koruyorsunuz bu adamı ?
buraya gelip sakın teknik direktör meziyetlerinden dem vurup onu aklamaya calısmayın ,
Yok eger oyle yapacaksanız emre belezoglunada tek laf etmeye hakkınız yoktur bunuda bilesiniz . Cunku emre de futbolculuk meziyetlerı olarak turkıyenın yetıstırdıgı en onemlı ortasahalardan birisi kendısı .

şenol güneşi bu dakikadan sonra savunmak omurgasızlıktır . Trabzonspor a ihanettir .
şenol güneş sampıyonluk kazandırdı hain oldu . Ben klavye basından büyük trabzonsporlu mu oldun ?
Evet aynen öyle oldum şenolsporlu kardeş .

Bordomavi renk hayallerinin ortasında olan herkes senol gunesten daha büyük trabzonsporludur .
Zira senol gunesin hayallerinin bir kosesinde kucukde olsa bordomavi rengın olduguna inanan aptaldır .

gurur6134
11.07.2021, 23:01
Sadri baskan gerekeni soylemis tercuman olmus dusuncelerimize zaten adam olan bu laflarin ustune trabzonspor adini agzina alamaz..ha bu arada son senelerde yaptiklarina ragmen senol gunese laf kondurmayanlara da selam olsun!!!

İsa Gündoğdu
13.07.2021, 10:41
feneri çalıştır da tam olsun Şenol bey

Yiğit SARI
14.07.2021, 11:55
Volkan Demirel, Fenerbahçe’den ayrıldı

Şenol hocama hayırlı olsun

Cem Balcı
14.07.2021, 12:54
Benim gözümde de artık farklı bir kimliğe bürünmüştür.Ne hali varsa görsün diyelim.

Gümüshaneli61
14.07.2021, 16:00
Fenere yakisir Zinil Ginis efendi. Emre ile beraber TS taraftariyla alay eder güzelce.

gurur6134
15.07.2021, 12:52
Hazir volkan demirel de boşa cıkmisken hizli davran şenöl efendi yakisir emrenin yanina kaçirma!!!

mmert
05.09.2021, 08:41
Çağdaş Alanyaspor'dan ayrılmışken direkt yanına çekmesi lazım.

Tolunay'ı falan da yollaması lazım.

alper*
05.09.2021, 17:18
Çağdaş Alanyaspor'dan ayrılmışken direkt yanına çekmesi lazım.

Tolunay'ı falan da yollaması lazım.

Çağdaş tek başına milli takımı yürütür.

Şenol ancak Çağdaş'ın yardımcısı olabilir.

Mesela maç istatistikleri falan tutabilir Şenol.

alperrr
06.09.2021, 12:08
https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2021/09/06/ugurcanla-devam

Uğurcan’la devam

MEHMET ÖZCAN

hayır..oynatmasın..
galatasaraylı mehmet özcan fenerle bizi kapıştırmayı sevdiği içinmi böyle başlık atmış acaba..

ne güzel zevk yapıyorduk..Altay kaledeyken..
bu Şenol Güneş e de başlıyacam şimdi haaa..
kobay olarak bizim oyuncuları kullanma ..kullanamazsın..

Adam kendini kurtarmak için boyna bizi kullanıyor..
oynasın Altay ..bizde rahat rahat izleyelim..bize şikecilerin yaptığını bizde onlara yapalım..
lan arkadaş bize gelince herkes uyanık kesiliyor..

mmert
09.09.2021, 09:45
Büyük adamsın. Sakın istifa etme :) İstifa etmez de kovulursa 1 taşla kuş katliamı yaparız. Bize teknik direktör olarak gelmez, Sergen'e salça olurlar, TFF zor duruma düşer.

İsa Gündoğdu
10.09.2021, 14:21
şenol güneş yeniden A milli takımdan ayrıldı :)

Ufuk
10.09.2021, 14:38
Eyvah ya şimdi bize musallat olacak.

mmert
10.09.2021, 14:43
Eyvah ya şimdi bize musallat olacak.

Zamanında istifa etse böyle bir tehlike vardı kovulunca bence o ihtimal ortadan kalktı

alperrr
10.09.2021, 14:56
Uğurcan - Altay kıyası varken ..kendini düşünüp çocuğu yaktın..
her konuda istanbullulardan ve şikecilerden korkarak adım atan bi insansın..
kaleye niye Altayı koymadın hollanda maçında..
şikecileri bir kere daha koruduğun için seni tebrik etmek lazım..

ne oldu uğruna öldüğün istanbullular sana acımadı dimi..

şu Uğurcanı göz göre göre hacadın ya ..sana yazıklar olsun..

6Şafak Aydın1
10.09.2021, 16:12
2 bucuk sene dayanmis bu ortama. Sonunda kafa kalmadi.

Sefer A.
10.09.2021, 16:21
2 bucuk sene dayanmis bu ortama. Sonunda kafa kalmadi.
kendi istedi,, aglamasin...

kendisini uzaktan yakindan takimimizla görmek istemiyorum, adi bile geçmesin... olur da takimin basina gelirse maç falan izlemem açik ve net

6Şafak Aydın1
10.09.2021, 16:31
kendisini uzaktan yakindan takimimizla görmek istemiyorum, adi bile geçmesin... olur da takimin basina gelirse maç falan izlemem açik ve net
Adam bitti görmüyormusun ne takimi, ne kulübü. Finish.

ÖmürKaradeniz61
10.09.2021, 16:51
Şimdi yakında ben antrenörlüğü bıraktım açıklaması yapar ondan sonra el birliğiyle Abdullah hocayı gönderirler Şenol gelsin diye. En sonunda Şenol çıkar der ki ben antrenörlüğü bıraktım ama bana yalvardıkları için Trabzonspor’a geri döndüm.

Turgay Atalay
10.09.2021, 18:01

Al benden de o kadar. Cok sevdigim Trabzonspor nefretim olur o geldigi anda.

Sefer A.
10.09.2021, 18:20
belli olmaz onun isi....

Şimdi yakında ben antrenörlüğü bıraktım açıklaması yapar ondan sonra el birliğiyle Abdullah hocayı gönderirler Şenol gelsin diye. En sonunda Şenol çıkar der ki ben antrenörlüğü bıraktım ama bana yalvardıkları için Trabzonspor’a geri döndüm.
ve senolcular çikar der ki , utanmadan : "senol sizden daha fazla seviyor bu kulübü, biraktim demesine ragmen geldi fedâkarlik yapti" :D

jönts
10.09.2021, 18:27
“Hocam, seni asla aralarına almayacaklar.” dedik, sen ısrarla onlara “Ben de sizdenim.” mesajı vermeye çalıştın. Hani derler ya hem dünyanı hem de ahiretini kaybettin, hah tam olarak öyle işte.

ÖmürKaradeniz61
10.09.2021, 18:52
Hocam çok iyi niyetlisin bu lafı mı not edin günü geldiği zaman konuşuruz. En geç 3 maç sonra gözlükleriyle Akyazı stadının protokol tribününde görürüz beyefendiyi üstelik o geldiği gün takım mağlup olur tribündeki mamacı tayfa Şenol güneş diye bağırır ve Şenol’un Trabzonspor’a dönüş yolu kolayca açılır.

AyhanPe
10.09.2021, 21:51
Hocam çok iyi niyetlisin bu lafı mı not edin günü geldiği zaman konuşuruz. En geç 3 maç sonra gözlükleriyle Akyazı stadının protokol tribününde görürüz beyefendiyi üstelik o geldiği gün takım mağlup olur tribündeki mamacı tayfa Şenol güneş diye bağırır ve Şenol’un Trabzonspor’a dönüş yolu kolayca açılır.

Adam dayanmis 70 ine..Ne isi var Trabzonspor da..Lig maratonuylami ugrasacak artik..Aklini peynir emekle yemis olmasi gerekir..

ÖmürKaradeniz61
11.09.2021, 10:34
Adam dayanmis 70 ine..Ne isi var Trabzonspor da..Lig maratonuylami ugrasacak artik..Aklini peynir emekle yemis olmasi gerekir..
Sorun yok ölmez de sağ kalırsak görürüz hep beraber,bu mesaj burda dursun.

Ozan Yılmaz
11.09.2021, 10:57
Adam dayanmis 70 ine..Ne isi var Trabzonspor da..Lig maratonuylami ugrasacak artik..Aklini peynir emekle yemis olmasi gerekir..Mustafa Denizli yapıyorsa Şenol hoca da yapar duramaz :)

faysal
11.09.2021, 13:21
Gitmen hayırlı oldu yolun açık olsun.. trabzonsporda başarlı olanları görebilcek iyi bir hoca gelir umarım :)

AyhanPe
11.09.2021, 14:00
Sorun yok ölmez de sağ kalırsak görürüz hep beraber,bu mesaj burda dursun.

Ben sanmiyorum ama yönetim hayatini kisaltmak istiyorsa bu ise girisebilir. Avci nin basarisiz olmasi icin hem yönetimde hemde futbolcular icinde onu sabote edecek kisiler lazim. Parmak bu isin basini cekebilirdi yerli oyuncular icinde ama gecen sene olanlardan sonra böyle birseye girisemez..

Yiğit SARI
11.09.2021, 22:19
Bırak artık hoca

positive61
31.10.2021, 14:51
https://twitter.com/AYGUNts/status/1454512885707780106?t=wJgOr4LMtXns6VDFXFyvdQ&s=19
Olur mu olur ha

https://twitter.com/AYGUNts/status/1454512885707780106?t=be-8B-X9P3QOtEXexL_i3A&s=19

https://twitter.com/cifturnike/status/1454535995362263042?t=VwoDgXeomFHOBRTObOBjqw&s=19

Gümüshaneli61
31.10.2021, 14:53
Sikecilere imza atarsa, Trabzon'daki en azili Günes yalakalari vazgecer mi bu mahluk'dan ? Gözleri acilir mi ?

Gökhan Balcı
01.11.2021, 04:50
Böyle bir şeyi yaptığı takdirde her ne kadar bu sosyal medya çağında mümkün görünmese de hiçbir tepki vermemek gerekir. Konuya zerre ilgi duymamak bu konudaki tavrımız olmalı. Stattan isim kaldırılacaksa önceden yapılacaktı. Bunun üzerine yapmak kompleks muhabbetlerini doğurur ve gereksiz toplara girmiş oluruz. Biz kendisinden böyle bir şeyi her daim bekledik çünkü o şehirde kendisinden daha profesyonel biri olmadığını biliyoruz . Zaten beklediğimiz bir şey için ortalığı ateşe vermek sadece bize zarar verir.

Mehmet Fatih Yavuz
08.11.2021, 10:50
Kendisinin 10 kasım 2021 tarihinde Fenerbahçe ile görüşeceği söyleniyor.
Ben yakışacağını düşünüyorum.
Tam anlamı ile sağabileceği bir camia ve başkana gidecektir, ki gitmeli...
Artık Trabzonspor ile adının bir daha anılmaması için böyle birşey olmalı zaten.

ÖmürKaradeniz61
08.11.2021, 14:10
Yahu Beşiktaş’a gidecen adam fenere neden gidemiyor ben onu anlamadım. Şenol güneş Fenerbahçe’ye gider basın toplantısında şike kumpastı biz o zamanda inanmamıştık der. Cümlemi imzalayıp mesajım burda dursun bekliyorum.

Cem Balcı
08.11.2021, 14:15
Yakışır Hocama.

falcon_61_
08.11.2021, 22:25
Sir Senol Sun : Dünyanın en güzel renkleri siyah - beyaz, şey pardon damarımı kesseniz sarı lacivert akar.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

r9emre
08.11.2021, 23:14
Cunku bazi taraftarlara gore sike kendisine karsi yapilmadiysa sike sayilmiyor. :)

Yahu Beşiktaş’a gidecen adam fenere neden gidemiyor ben onu anlamadım. Şenol güneş Fenerbahçe’ye gider basın toplantısında şike kumpastı biz o zamanda inanmamıştık der. Cümlemi imzalayıp mesajım burda dursun bekliyorum.

Süleyman50
09.11.2021, 13:54
şaşırırmıyım hayır şaşırmam...

Enaldo61
09.11.2021, 14:07
fenere gitmez diyen var mı cidden, şartları uyuşursa kesinlikle gidebilir.

61_Hasan_69
10.11.2021, 18:25
FB ye gider bordo mavi kravat takar yine burada onu savunanlar olur

bkandil
11.11.2021, 08:34
Şenol Güneş, "Arkadaşlar arıyor, 'Hocam şu takımla bu takımla görüşmüşsün' diyorlar. Ben, hiçbir güzide kulübümüzün yetkilisi ile görüşmedim. Görüşeceğim konu da yok. Bu aşamada dinlenmekten başka bir şey düşünmüyorum. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Şenol Güneş’e yakın isimlerden Hayrettin Hacısalihoğlu da, "Hoca, gerçekten çok yoruldu. Fenerbahçe, Beşiktaş hatta Galatasaray sahada iyi sonuçlar alamayınca birileri sosyal medyada, gazetelerde ve TV’lerde hemen Şenol Hocanın ismini gündeme taşıyorlar. Trabzonspor da kötü sonuçlar alsa, Trabzonspor’da da Güneş’in ismi telaffuz edilmeye başlanacaktı" dedi.

https://www.ntvspor.net/futbol/senol-gunes-kimseyle-gorusmedim-gorusecegim-konu-da-yok-618a75de8b32621f9c82ed30

Sefer A.
12.11.2021, 07:10
Şenol Güneş, "Arkadaşlar arıyor, 'Hocam şu takımla bu takımla görüşmüşsün' diyorlar. Ben, hiçbir güzide kulübümüzün yetkilisi ile görüşmedim. Görüşeceğim konu da yok. Bu aşamada dinlenmekten başka bir şey düşünmüyorum. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Şenol Güneş’e yakın isimlerden Hayrettin Hacısalihoğlu da, "Hoca, gerçekten çok yoruldu. Fenerbahçe, Beşiktaş hatta Galatasaray sahada iyi sonuçlar alamayınca birileri sosyal medyada, gazetelerde ve TV’lerde hemen Şenol Hocanın ismini gündeme taşıyorlar. Trabzonspor da kötü sonuçlar alsa, Trabzonspor’da da Güneş’in ismi telaffuz edilmeye başlanacaktı" dedi.

https://www.ntvspor.net/futbol/senol-gunes-kimseyle-gorusmedim-gorusecegim-konu-da-yok-618a75de8b32621f9c82ed30
en basta da sen hayrettin emice... senin ben

Onur Akyüz
12.11.2021, 15:05
Yolunu yapıyor hayri. Hem kendine hem hocaya.

alperrr
04.02.2022, 11:19
Çebi bile isim misim atmayın ortaya benim hocam Önder karaveli diyor..

EYYY Şenol hoca kendini bu kadar küçültme ..çık ortaya istenmediğim yerde olmam de..

bjk muhabiri her tvye bağlandığında Şenol Güneş bjk de çalışmak için çok istekli diyor..REZİLLİK..
YAAA küçücük tinerci adamların ismini bu kadar karalamasına niye izin veriyon..

gerçi sen onlara ve büyük şikecilere yaranmak için ..kalecimiz Uğurcanda hiç maç kurtarmamış demiş adamsın..

thehell61
04.02.2022, 11:52
Karalanmak çok umurunda değildir. Hatta Spekülasyonların kaynağı kendisi bile olabilir. Takımın başına geçmek için taraftar desteğini arkasına almaya çalışıyordur. Son zamanlarda taraftarlar ne isterse yapıyor bu üçüzler. Ersun' u taraftar getirmişti şikecilere.

Oğuz ZEYTİN
15.02.2022, 12:40

Biz o defteri kapatalı çok oluyor. Neredeyse on yıl dolacak. Tolunay, Hami, Şota, M. Reşit Akçay, Halilhodzic, Ersun, Rıza, Ünal, Hüseyin ve Newton girdi araya...

Trabzonsporlu Şenol'u sevdik, kahramanımız yaptık. Fakat profesyonel Şenol'un gölgesi artık Beşiktaş'ta görevdeki teknik adamların tepesinde dolansın, yöneticileri ikiye bölsün. (:

Reha Asan
15.02.2022, 12:45
Terim'in adını başka takımlarla duymadık duyamayız da. ama bizim efsanemiz Şenol Hoca maşallah bizden çok Bjk efsanesi oldu.

Cem Balcı
15.02.2022, 12:47
Terim'in adını başka takımlarla duymadık duyamayız da. ama bizim efsanemiz Şenol Hoca maşallah bizden çok Bjk efsanesi oldu.

Alsınlar onların olsun,biz efsanemizi bulduk (:

bkandil
16.02.2022, 09:44
Biz o defteri kapatalı çok oluyor. Neredeyse on yıl dolacak. Tolunay, Hami, Şota, M. Reşit Akçay, Halilhodzic, Ersun, Rıza, Ünal, Hüseyin ve Newton girdi araya...

Trabzonsporlu Şenol'u sevdik, kahramanımız yaptık. Fakat profesyonel Şenol'un gölgesi artık Beşiktaş'ta görevdeki teknik adamların tepesinde dolansın, yöneticileri ikiye bölsün. (:

:)
Biraz da Bjk uğraşsın

alikk
19.02.2022, 13:13
Genel görüşe paralel düşünüyorum,devri bitmiştir, büyük hizmetleri olmuştur saygı duyulasidir, ancak bir idol değildir,bu fırsatı elinin tersiyle itmiştir. İdol olmadığı yerde ezeli rakibinin başındayken stadyuma ismi verilmiştir,tarihe not düşülecek bir hatadır gözümde ki kendisi de bunun mahcubiyetini açılışta hissettirmistir. Sağlıklı bir emeklilik diliyorum kendisine

Gümüshaneli61
19.02.2022, 18:33
Insallah futboldan tamamen cekilir ve ismini artik duymayiz. Ve stadimizin ismide degisecek insallah.

crixus_61
22.02.2022, 22:39
Tek haklı çıktığı konu Taylan oldu siyah beyaz sevdalısı abimizin

Burak Bıyıklı
25.02.2022, 13:18
Avcının şampiyonluğuna üzüleceklerden biridir diye düşünüyorum. Çünkü öyle kurtarıcı moduyla döneceği bir trabzon kalmayacak. Aşık olduğu siyah beyazlı kulübünde devam etsin hayatına.

jpositve
17.06.2022, 19:46
https://i.hizliresim.com/giffv2g.jpg

jpositve
12.07.2022, 19:28
https://twitter.com/serkan_korkmaz/status/1184406245979119617?s=20&t=oCUlyzHZSnH3MCSSjY8YqA

MetehanS
15.07.2022, 00:24
şenol hoca, her ne olursa olsun Trabzonspor efsanesidir benim için. Konu tartışmaya kapalıdır.

jpositve
22.07.2022, 14:43
https://twitter.com/realtzadect/status/1550430074649939969?s=20&t=tzvwDq5RrC0eoywiOGPqHg
Senol gunesin yanindaki de belediye baskani murat zorluoglu:D
https://twitter.com/baskanzorluoglu/status/1550447907844784130?t=MZQTA64w6MNFR4Euw0Vmhg&s=19

jpositve
22.07.2022, 19:27
https://twitter.com/burakakay_1903/status/1475918839682674690?s=20&t=2iWiMbnaOJnQIjcfX9Ngmw
https://twitter.com/Guvendowski9/status/1278659242426277893?s=20&t=qAzPDafNPaGOluL1Vdg6Zg
https://twitter.com/ykaydinn/status/1490638501511147522?s=20&t=H7IYrWaVd7LXMFtRnubB1w

alper*
22.07.2022, 20:12
Ocak 2023'te Trabzonspor teknik direktörü.

Burak Bıyıklı
27.07.2022, 08:33
https://twitter.com/sporx/status/883074830978908161

Benzerini diyen bir trabzonsporlu görmedim. Herhangi birini düşünmeyi geçelim, efsane 76-84 arasındaki takımdan benzerini duyan varsa paylaşsın, anlatsın.

Millet eleştirince 2 saat felsefe yaparak filozofluğunu kanıtlıyor, trabzonspor sevdasını değil.

Emek vermek, kupa kazanmak, başarılar kazanmak kulüp efsanesi olmak için yeterli şeyler değil. Hayatının devamında da buna göre yaşayacaksın. Dünyanın her yerinde görev alabilirsin. Sonuçta mesleğin bu. Ama istanbul güzellemesi yapıp sonra boş boş konuşmayacaksın.

Daha önce de dedim. Avcının başarısız zamanları için gün sayıyordur.

jpositve
18.08.2022, 13:53
https://twitter.com/KuzeyTarafi/status/1559654596825554946?t=mQyazIBjyE3lDhvzf4IL3g&s=19

Enaldo61
20.08.2022, 16:54
Ocak 2023'te Trabzonspor teknik direktörü.

TS'yi şampiyon yapan Avcı'yı göndermek biraz yürek ister yalnız. Yersiz olmuş.

alper*
20.08.2022, 17:04
TS'yi şampiyon yapan Avcı'yı göndermek biraz yürek ister yalnız. Yersiz olmuş.

Kesinlikle katılıyorum. Ben olacağı söyledim olması gereken bu değil asla.

Avcı istemediği sürece asla gönderilemez.

OrkHun
25.08.2022, 00:37
taktik tahtasını yağlamaya başlamıştır bu akşam..

Ozan Yılmaz
25.08.2022, 00:41
taktik tahtasını yağlamaya başlamıştır bu akşam..Valerian Ismael gidiyor o hâlde

OrkHun
25.08.2022, 00:44
Valerian Ismael gidiyor o hâlde

o mu önce gider avcı mı belli olmaz.
ben kendisini hiç istemem bu arada. çağdaş deneyelim bir tur..

Ufuk
26.08.2022, 19:34
https://twitter.com/61saat/status/1563200176768004098
Şampiyon olunca bu tarz sokakta insanlarla muhabbet ettiği video düştü mü hiç? Çok bozdu, daha da bozamaz diyordum; daha daha da bozdu. Öyle böyle bozmadı.

jpositve
18.09.2022, 16:15
https://youtu.be/xMTuQDW74dI

Heisenberg
18.10.2022, 13:19
https://twitter.com/JimenaJuani/status/1582055859604971522

Sefer A.
18.10.2022, 13:45
https://twitter.com/JimenaJuani/status/1582055859604971522
Bielsa'dan SenolGünes'e füze jkhjkh

Murat KARAKURT
26.10.2022, 14:43
Hayırlı olsun hoca yine aşık olduğun renkler peşindesin...

pReN@_61
26.10.2022, 20:57
https://twitter.com/HkaLemdarTS/status/1584977667409207296

Veysel
26.10.2022, 21:40
Lafta büyük karakter. Stadyumda ismi var rakip olup duruyor. Sanki ihtiyacı varmış gibi..

Furkan
26.10.2022, 21:55
Büyük(?) efsanemiz yine koşa koşa en sevdiği renkli takıma gitmiş. Bir bu adamın bir de Mehmet ali yılmazın isminden kurtulamadık bir türlü…

Burak Bıyıklı
26.10.2022, 22:51
https://twitter.com/sporx/status/883074830978908161

Benzerini diyen bir trabzonsporlu görmedim. Herhangi birini düşünmeyi geçelim, efsane 76-84 arasındaki takımdan benzerini duyan varsa paylaşsın, anlatsın.

Millet eleştirince 2 saat felsefe yaparak filozofluğunu kanıtlıyor, trabzonspor sevdasını değil.

Emek vermek, kupa kazanmak, başarılar kazanmak kulüp efsanesi olmak için yeterli şeyler değil. Hayatının devamında da buna göre yaşayacaksın. Dünyanın her yerinde görev alabilirsin. Sonuçta mesleğin bu. Ama istanbul güzellemesi yapıp sonra boş boş konuşmayacaksın.

Daha önce de dedim. Avcının başarısız zamanları için gün sayıyordur.Neyse ki avci basarisiz olmadan senol efendi en sevdigi renklere kavusmus. Kafamiz bir sure daha rahat eder.

Avni aker stadyumunda siyah beyaz senol gunese bes atip gonderme hayalimiz gercek olur mu bir gun.

Ertan 51
26.10.2022, 22:52
Biz Trabzonlu olmayan Trabzonsporluların 3-4 kahramanından birisi olan şenol güneş artık gözümde rıdvan dilmenden farksız oldu,üzücü ama öyle oldu.
İsminin stadtan silinmesi en çok istediğim şeylerden birisi,
Diğeri de çok sevdiği bjk de rezil kepaze olması.

Doğukan Uçan
26.10.2022, 23:01
artık kesin kararımı verdim bu adam trabzonspor'un efsanesi değildir bana göre her yerde söyleyecem bunu. forumda bile adının olmaması lazım.

alikk
26.10.2022, 23:07
Hocayla bir derdim yok,olamaz da. Önceki sayfalarda da yazdım büyük emekleri var, hakkını da vermisizdir,zaten mesele de o değil. Ama şu stadyuma ismi dikte edildi, asıldı yakışmıyor arkadaş. Bir profesyonel aidiyeti varmış kendisinin görüldü, söylemleri icraatları da onaylıyor bunu, Trabzonspor kendi kararlarını kendi verebilen bir klüp olmalı,bu işi umarım çözeriz. Asinca indirmesi de ayrı ayıp ama şu şanlı tarihe de ayıp, stadyumumuzda sadece bizden olan isimlerin yankılanmasi yakışır.

Sefaenes
27.10.2022, 01:08
istifa etsin diye küfür eden tinercilere yine td olmuş. Ya keske tesislerden ismi silinse

Fatih Öztürk
27.10.2022, 04:28
2003-04 sezonu bjk başkanı serdar bilgilinin sedat peklerle bi problemi olması üzerine problemi çözmek için araya bjk'li sinan enginin girip aziz yıldırımla bağlantı sonrası ikilinin arasını bulmak için diyet olarak fenere şampiyonluk satıldı. Trabzonspor bu işin neresinde diye sorarsak, tam göbeğindeydi. O sezonun 31.haftası bjk kendi evinde fenere 3-1 mağlup oluyor hem de acayip komik gollerle. O hafta lider fb'nin 67, bizim 65 puanımız var, biz adanayı yenip 68 yapıyoruz, fener yenilse lider oluyoruz. Bu sinan denen herifin bu tür pisliklerini senden benden daha iyi bilen şenolun yine sinanın devreye girmesiyle bjk antrenörü olması kendisi için ne kadar doğal değil mi?

Fatih Öztürk
27.10.2022, 04:54
Biz Trabzonlu olmayan Trabzonsporluların 3-4 kahramanından birisi olan şenol güneş artık gözümde rıdvan dilmenden farksız oldu,üzücü ama öyle oldu.
İsminin stadtan silinmesi en çok istediğim şeylerden birisi,
Diğeri de çok sevdiği bjk de rezil kepaze olması.

Vay Ertan abim, yıllar oldu görüşmeyeli can abim, seni gördüm mutlu oldum.

Fatih Öztürk
27.10.2022, 05:07
Benim efsanem Rizeli ve galatasaraylı olan Abdullah Avcı'dır.

Çağlar Güleryüz
27.10.2022, 08:04
Başarılı ve profesyonel bir isimsin. Trabzonspor'a da emeklerin çok büyük. Fakat bizim efsanemiz değilsin. Onur Recep Kıvrak bile o kadar olaydan sonra başka takıma gitmedi, futbol kariyerini bitirdi.
Umarım en kısa zamanda stadın ismi değiştirilir. Kanıma dokunuyor.

MetehanS
27.10.2022, 08:37
abicim şaka mısınız nesiniz siz?

Şenol Güneş Trabzonspor efsanesidir. Bugün fenerbahçeye bile gitse bu değişmez.

Takımda bir iki kıvırıp adam geçen wakaemenin heykeli dikildi bu memlekette. Şenolla biz kaç tane şampiyonluk kazandık? Saçmalamayı bırakın. Son şampiyonluğumuzdan önceki tüm şampiyon sezonlarımızda bulunan bir adamdan bahsediyoruz.

Bize 7 tane şampiyonluk kazandırmış, milli takımla dünya üçüncülüğü almış beyefendi bir adamdan bahsediyoruz. Gereksiz sinir insanı yorar, sakin olun.

1975-1976 Şampiyonluğu, kaleci Şenol
1976-1977 Şampiyonluğu, kaleci Şenol1978-1979 Şampiyonluğu, kaleci Şenol1979-1980 Şampiyonluğu, kaleci Şenol1980-1981 Şampiyonluğu, kaleci Şenol1983-1984 Şampiyonluğu, kaleci Şenol
2010-2011 Şampiyonluğu, TD Şenol

Heisenberg
27.10.2022, 08:39
Fener'e gitmesini istiyordum ama en azından bize gelmesi ihtimalinden kurtulmuş olduk böylece, hiç yoktan iyidir.

Enes Ünal Kaya
27.10.2022, 08:58
abicim şaka mısınız nesiniz siz?

Şenol Güneş Trabzonspor efsanesidir. Bugün fenerbahçeye bile gitse bu değişmez.

Takımda bir iki kıvırıp adam geçen wakaemenin heykeli dikildi bu memlekette. Şenolla biz kaç tane şampiyonluk kazandık? Saçmalamayı bırakın. Son şampiyonluğumuzdan önceki tüm şampiyon sezonlarımızda bulunan bir adamdan bahsediyoruz.

Bize 7 tane şampiyonluk kazandırmış, milli takımla dünya üçüncülüğü almış beyefendi bir adamdan bahsediyoruz. Gereksiz sinir insanı yorar, sakin olun.

1975-1976 Şampiyonluğu, kaleci Şenol
1976-1977 Şampiyonluğu, kaleci Şenol1978-1979 Şampiyonluğu, kaleci Şenol1979-1980 Şampiyonluğu, kaleci Şenol1980-1981 Şampiyonluğu, kaleci Şenol1983-1984 Şampiyonluğu, kaleci Şenol
2010-2011 Şampiyonluğu, TD Şenol

Beni Trabzon'daki sevgi boğuyor.
Beni Beşiktaş sahiplendi.
En sevdiğim renk siyah beyaz

Bence beşiktaşın efsanesi