PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134

Fatih Çelik
16.03.2019, 13:02
ömür'ü ilk çağırdığında oynatacaktı mal gibi gönderdi u21'e ondan beri şansı tutmuyor. ozan kabak'ın ömür'den önce forma giymesi zoruma gidiyor. ümit milli'de maçı da yok adamın onun da gönderilmesi lazım ümit milli'ye ömür gibi.

Ömür orta sahaya cekilmez veya büyük transfer yapmazsa önü kapalı. Cengiz'i kesmezler.

kopeli
16.03.2019, 17:02
Gokhan Akkan neden yok, onu anlayamadim birtek ?

Kesinlikle haketmisti su performansiyla orada olmayi ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hakkını teslim etmek gerekir.

çok kaliteli kaleci. kalede bence de gökhan olabilirdi.

kopeli
16.03.2019, 17:03
emre blz. , topal, oguzhan rezalet seçimler.

cyberentalpi
16.03.2019, 17:56
Hoca sen tam bir İstanbul yalağı olmussun. Nedir bu içindeki Ts nefreti
1- Oğuzhan ı Bjk de oynatmıyorsun milli takıma çağırıyorsun. Aama haftalardır taş gibi oynayan Parmak ı ödüllendirmiyorsun
2- Emre Taşdemir bam diye kadroya girecek ama Aylardır banko oynayan Huseyin giremeyecek öyle mi ?
3- Hasan Ali Kaldırım kadroya girecek ama Huseyin giremeyecek yani
4- Emre Belezoğlu ve fenerlilerin bile nefret ettigi Mehmet Topal milli olacak yani. Bunun adı acizlik le yalaklık arasıdır
5- Guven Yalcın zaten senin bjk seyircisine yalaklığındır.

Oyle bir kadro ki lobisi güçlü olanların zaferidir. azcık demirorene,azcık basaksehire,azcık fatih terim e , azcıkta bjk ye yalaklıktan kadro yapmıssın
sadece sana yazıklar olsun.

Bu arada emre beloz u seçtiğine en çok emre şaşırmıştır herhalde. Hem ırkçı hem şikeci sağlam kombo

Emrah KabuL
19.03.2019, 11:10
Şenol Güneş, "Sangare'nin Türk olup olmadığını bilmiyordum. Bu da benim eksikliğim. Bülent Korkmaz'dan öğrendim. Eksilerini, artılarını anlattı. İleride o da kadroda yer alabilir." dedi.

Mehmet Fatih Silik
19.03.2019, 12:14
Şenol Güneş, "Sangare'nin Türk olup olmadığını bilmiyordum. Bu da benim eksikliğim. Bülent Korkmaz'dan öğrendim. Eksilerini, artılarını anlattı. İleride o da kadroda yer alabilir." dedi.

Nerden bileceksin ki dimi? Zaten senin mesleğin fırıncılık.

Uğur KÜÇÜK
19.03.2019, 12:33
Kalede Ugurcan tercihi yaparsa, en azindan gozumdeki degeri biraz daha dusmez bu saatten sonra.

Mert milli takimin as kalecisi olacak capta bir kaleci degil.

artvints
19.03.2019, 12:35
Kalede Ugurcan tercihi yaparsa, en azindan gozumdeki degeri biraz daha dusmez bu saatten sonra.

o tercihi yapmak kolay değil. belli ki başakşehir kadrosu üzerinden şekillenecek takım.

Hakan
19.03.2019, 13:18
Sangare'nin Türk olduğunu ben bile biliyorum,böyle saçma açıklama olur mu.
Bu arad o bölgede Zeki oynamalı ki hakediyor çocuk.

DeAgLeMaNyAq
19.03.2019, 17:34
Sangare olayında Şenol Hoca'nın ifadesini biraz çarpıtıyorlar. Türk olduğunu bilmiyordum değil de Türk mü yabancı statüsünde mi olduğunu bilmiyordum diyor. Ha bir tarafta Akhisar'ın yabancı oyuncularını irdeleyen hocanın, Nazım'ın durumunu bilmesini beklerdim. Bu olayla ilgili geçen yıl Bein Sports spikerinin yaşadıkları da ortada. Diğer taraftan Nazım'ın bu olay üzerine twitter hesabı açıp cevap vermesini de çok hoş karşılamadım...

David_LuiZ4
21.03.2019, 22:28
Milli takımın ideal 11'ini yazıyorum..

Mert

Gökhan Ozan Merih Hasan Ali
Dorukhan Emre
Efecan Yusuf Hakan
Burak

Gökhan Gönül'ün yerine Zeki de olabilir..

Sefa
21.03.2019, 23:52

Duygusal bir yorum.. Mert'i çok beğenmem ancak yıllarca tecrübesi varken bugün açık ara farkla liderin en az gol yiyen kalecisiyken Mert'în yerine daha yeni kaleye geçmeye başlamış birini beklemek duygusallık..

Bana göre Gökhan Akkan bile daha önce Uğurcan'dan şu anda..

TSemih61
22.03.2019, 00:03
Her yerde millet Merih-Ozan defansını yazıyor. Bu ikili ne yapmış bugüne kadar acaba? Yerleri burası değil U21 olmalıydı, henüz A milli takım seviyesi için yeterli değiller. Ha madem onları çağırıyorsun Türkmen'i de çağıracaktın, bu sene o da çok iyi maçlar çıkardı.

Merih'i fazla izlemedim ama Süper Lig'de kötü oynadığı maçlar da hatırlıyorum seviyesi çok iyi değil. Ozan GS'de gerçekten iyi maçlar çıkardı ama Stuttgart'ta 3-4 tane maçına baktım rezalet ötesiydi. Hele bir Bayern maçı var kendini kaybetmiş gibiydi sahada. Hep takım arkadaşları topluyor arkasını. Süper Lig'de kontra oynayan takımları 1vs1'de oyuncuları durdurmaya benzemiyor orası. Rakibi oyunu tempolu oynayan sistem takımı olunca rezilleri oynadı. Aslında ne kadar abartıldığı da ortaya çıktı. Potansiyeli yüksek yine de orası ayrı.

Zeki de abartılan bir diğer oyuncu. Milletin işi gücü şov olmuş. Gökhan bin basar bu arkadaşa her ne kadar kronik sakat da olsa.

Emre'yi Fatih Terim de çağırıp oynatmıştı 1 maç rezil oynamıştı çünkü bu seviyenin oyuncusu değil artık. Süper Lig'de imtiyaza sahip, rakip ona dokunduğu gibi kendini yere bırakıyor anında hakem bir faulü veriyor aynısı Avrupa'da olmaz. Zaten 2-3 senedir bir şey oynadığı yok bir tane uzun top atıp asist yapar oo ne kadar büyük topçu oluyor. Eğer oynatılırsa komediden öte bir şey olur.

Okay'ın oynadığı hiçbir takım başarılı falan olamaz. Celta'da rezilleri oynuyor. ŞG oynatırsa modern futbolu gerçekten kavrayamamış demektir.

Deniz Emre Kılınç gibi oyuncular direkt olarak çöp çağrılmaları bile utanç verici.

Cenk'in BJK'den gittiğinden beri iyi oynadığı maç yok. Kesinlikle oynatılmamalı. Dorukhan ise yetersiz ama enerjisiyle belki bir şeyler katabilir.

Mert Günok ligin en kötü kalecilerinden biri rezalet ötesi, ayağı bile temiz değil ama öyle isim yapmış. Gençleri oynatma riskini alamayacaksa Bolat'ı oynatırım. Kale ise Uğurcan'ın hakkıdır bu çok açık.

Mahmut 2 senedir top oynamıyor eskiden çok iyiydi ama artık ne diye milli takıma çağrılır onu anlamıyorum. Sahtekarlık yapıyor sahada kendini atıp duruyor sadece.

Velhasıl kadrom şöyle olur:

Uğurcan(Bolat)

Gökhan Kaan Çağlar Hasan

Oğuzhan Dorukhan

Yusuf Yunus Hakan

Burak

En doğru kadro budur. ŞG'yi tanıyorsam buna benzer bir kadro çıkarır.

DeAgLeMaNyAq
22.03.2019, 00:31
Uğurcan'ın şans bulması mümkün değil hatta 23 kişilik kadroya alınmazsa da sürpriz olmaz. Şenol Hoca daha önce milli takımdayken de sürekli göstermelik olarak Metin Aktaş'ı alırdı.

28 kişilik kadrodan Mehmet Topal ve İrfan Can Kahveci sakatlıklarından dolayı çıkarıldı. 3 kişi daha çıkacak. Biri doğal olarak Uğurcan veya Muhammed'den birisi olacak. Stoperde bir hayli fazlalık var hatta Okay, Mahmut ve Dorukhan gibi gerekirse oraya çekilebilecek oyuncular da olduğundan, stoperlerden veya defansif orta sahaların birinden vazgeçilebilir. Savunmadan kimse kesik yemezse mecburen hücumdan 2 kişi seçilecek. Onlar da Deniz Türüç, Efecan Karaca, Emre Kılınç, Güven Yalçın ve Yunus Mallı arasından olur...

jairzinho
22.03.2019, 01:11
ben olsam uğurcanı oynatırdım ama hoca mert i tercih edecek.

mert basit hata yapabilen bir kaleci maalesef.bursasporda defansın kötü olduğu dönemlerde saçma sapan goller yiyordu.başakşehirde olmanın avantajını kullanıyor.kaleye fazla top gelmezse sıkıntı olmaz ama defans arızalar verirse takımı kurtaramaz.

uğurcan ise hem basit goller yemez hemde takımı oyunda tutacak kurtarışlar yapabilir.

şenol hoca iki tecrübeli iki genç kaleci aldım diyor ama tecrübe konusunda yanılıyor.

https://www.transfermarkt.de/mert-gunok/detaillierteleistungsdaten/spieler/51894

bu mu tecrübe aga. 30 yaş ve 1,5 sezonluk kariyer.

bursaspordaki 20 maç 34 gol yedikten sonra kaleyi haruna terkediyor.

jairzinho
22.03.2019, 01:39
Her yerde millet Merih-Ozan defansını yazıyor. Bu ikili ne yapmış bugüne kadar acaba? Yerleri burası değil U21 olmalıydı, henüz A milli takım seviyesi için yeterli değiller. Ha madem onları çağırıyorsun Türkmen'i de çağıracaktın, bu sene o da çok iyi maçlar çıkardı.

Merih'i fazla izlemedim ama Süper Lig'de kötü oynadığı maçlar da hatırlıyorum seviyesi çok iyi değil. Ozan GS'de gerçekten iyi maçlar çıkardı ama Stuttgart'ta 3-4 tane maçına baktım rezalet ötesiydi. Hele bir Bayern maçı var kendini kaybetmiş gibiydi sahada. Hep takım arkadaşları topluyor arkasını. Süper Lig'de kontra oynayan takımları 1vs1'de oyuncuları durdurmaya benzemiyor orası. Rakibi oyunu tempolu oynayan sistem takımı olunca rezilleri oynadı. Aslında ne kadar abartıldığı da ortaya çıktı. Potansiyeli yüksek yine de orası ayrı.

Zeki de abartılan bir diğer oyuncu. Milletin işi gücü şov olmuş. Gökhan bin basar bu arkadaşa her ne kadar kronik sakat da olsa.

Emre'yi Fatih Terim de çağırıp oynatmıştı 1 maç rezil oynamıştı çünkü bu seviyenin oyuncusu değil artık. Süper Lig'de imtiyaza sahip, rakip ona dokunduğu gibi kendini yere bırakıyor anında hakem bir faulü veriyor aynısı Avrupa'da olmaz. Zaten 2-3 senedir bir şey oynadığı yok bir tane uzun top atıp asist yapar oo ne kadar büyük topçu oluyor. Eğer oynatılırsa komediden öte bir şey olur.

Okay'ın oynadığı hiçbir takım başarılı falan olamaz. Celta'da rezilleri oynuyor. ŞG oynatırsa modern futbolu gerçekten kavrayamamış demektir.

Deniz Emre Kılınç gibi oyuncular direkt olarak çöp çağrılmaları bile utanç verici.

Cenk'in BJK'den gittiğinden beri iyi oynadığı maç yok. Kesinlikle oynatılmamalı. Dorukhan ise yetersiz ama enerjisiyle belki bir şeyler katabilir.

Mert Günok ligin en kötü kalecilerinden biri rezalet ötesi, ayağı bile temiz değil ama öyle isim yapmış. Gençleri oynatma riskini alamayacaksa Bolat'ı oynatırım. Kale ise Uğurcan'ın hakkıdır bu çok açık.

Mahmut 2 senedir top oynamıyor eskiden çok iyiydi ama artık ne diye milli takıma çağrılır onu anlamıyorum. Sahtekarlık yapıyor sahada kendini atıp duruyor sadece.

Velhasıl kadrom şöyle olur:

Uğurcan(Bolat)

Gökhan Kaan Çağlar Hasan

Oğuzhan Dorukhan

Yusuf Yunus Hakan

Burak

En doğru kadro budur. ŞG'yi tanıyorsam buna benzer bir kadro çıkarır.

kadroyu resmen doğramışsın bro :D

türkmen tek hamleli stoper.henüz fiziğini ve tecrübesini konuşturmuş değil.tek hamleli stoperlerde ikinci stoper mutlaka oyun bilgisi tecrübesi olan stoper olmalı.kadroda böyle bir isim yok.

ozan kabak ın farkı fiziğini kullanıp topla rakip arasına girmesi.ikili mücadelelerde topu kaybetmemesi.kayarak topa müdahaleden bahsetmiyorum.top ozan kabak ta iken topu saklaması olayı.
merihi birkaç kez izledim.bence çok çok iyi bir stoper.hızlı çevik ve soğukkanlı

türkmen yanında tecrübeli bir stoperle (misal glowacki tarzında) fayda sağlar.

zeki bencede abartılan bir bek.lakin sistem takımlarında defansif bek olarak katkı verir.izlediğim maçlarda anormal bir tekniğini görmedim.ama istatistiksel açıdan iyi asist rakamlarına ulaşmış.demekki ortaları iyi.çoh enteresan

https://www.transfermarkt.de/zeki-celik/detaillierteleistungsdaten/spieler/251075

set hücumunda daglıs gibi içeri kat etmez yada pasör özelliği yoktur lakin bindirmelerde herhalde iyi orta çıkarıyor.

emre taşdemir bu fizik gücü ve kötü defansı ile faydalı olması imkansız.zaten açık oyuncusundan evrilme bir oyuncudur.

emre kılınç a çöp diyemeyiz.etkili bir sol ayağı var.asistleride cabası

deniz türüç ise set hücumunda futbol aklı koyacak profilde değil.özellikle dar alanda.yani belhanda feguli sosa layiç tarzı futbol aklı yok.set hücumu oynamak başka bişey istiyor.emre kılınç ile bence set hücumu oynayabilirsin.

cenk iyi golcü.ama premier lige adapte olamadı.gole ihtiyaç olduğunda çift forvete dönebiliriz.cenk in duvar olma özelliği var.haliyle burak ı duvar olup defansın arkasına kaçırabilir.

kadrodaki oğuzhan tercihi doğru olabilir.çünkü şenol güneş kesinlikle selçuk inanı arıyor.neden? burak ı defansın arkasına sarkıtacak ara pasını kim atacak sorusu var.bunun için hızlı düşünmesi ve uygulaması doğru olan bir oyuncu gerekiyor.çünkü 1 saniye geç kaldın mı burak ofsayta düşer.bu isim belkide hakan çalhanoğlu olabilir.

TSemih61
22.03.2019, 09:25
@jairzinho (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=35855)

Ozan rakibi karşılayamıyor, yerleşik halde savunma yapamıyor. Hüseyin bunları yapabiliyor, son maçlarda savunmada sorumluluk alarak ceza sahasını iyi savunduğu maçlar oynadı. Rakibin kanatlardan içeri oynadığı durumlarda iyi pozisyon alıyor artık, savunma bilgisi artıyor tecrübelendikçe. Ozan bunların hiçbirini yapamıyor kafamızdan uydurmuyoruz, hem GS'de hem Stuttgart'ta dikkatli izledim. Potansiyeli daha yüksek olabilir ama şuanki durumuna bakarak söyleyebilirim ki Hüseyin daha iyi durumda. Yani 3 oyuncunun da eksiklikleri var, diğer 2'sini çağırıp Hüseyin'i çağırmamak yanlış diyorum sadece.

Hüseyin yanında tecrübeli bir stopere ihtiyac duyuyorsa Ozan 3x duyuyor. Şu Almanya'da oynadığı maçları izleyen biri milli takıma çağırmazdı. Yukarıda da yazdığım gibi hep takım arkadaşları topluyor arkasını. Hüseyin çok şanssız biri bizde yanındaki adam genç, Toure ise ortalama bir isim. Yani bu zor şartlarda bile Ozan'dan daha iyi performans gösteriyor. Her halükarda daha çok hak ettiği kesin milli takımı.

Zeki'yi oynatıp o bölgeyi idare etmesini isteyeceğime Gökhan'ı oynatıp en azından topun bizde kalmasını sağlarım. Arada da bilinçli orta yapar veya oyunu açacak paslar atar hücumda. Defans yapmamıza gerek kalmaz o zaman. :D

Emre Kılınç ile set hücumu falan oynanmaz hocam vasatın da altı bir oyuncu, tam zamanında pas atıp doğru koşuyu yapacak yetenek yok onda. Hızı bile yok rakip stoper arkasından yetişip topu alıyor. :D Banko 11 oynuyor bir zahmet 5-6 gol atsın yani onu yapamayanın da bu ligde işi yok zaten.

Cenk katır kadar ağırlaşmış, aşırı çöp bir topçuya dönüşmüş. Milli takımda da bir şey oynamadı uluslar kupasında. Everton'da en az 10 maçını izlemişimdir rakiple amaçsızca boğuşmaktan başka bir şey yapmıyor. Gol lazım olursa ikinci yarı girer yine de iş yapabilir.

Takımın en önemli eksiği bence İrfan Can. Gerçekten formda son zamanlarda yazık oldu. Onun haricinde yazdığım kadro çıkabilecek en iyi kadro. Dışarıda kalan hiçbir oyuncu daha iyi değil.

reisoğlu61
22.03.2019, 11:31
Ozan almanyada kornerden iki gol atti diye milli takima alindi. defansif yönü 0...

tarafsiz olarak bakarsak cikacak en ideal 11:

mert
zeki kaan caglar h.ali
okay emre
yusuf cenk hakan
burak

Kadir
22.03.2019, 18:55
Tam milli takıma ısınalım diyoruz pat diye bir virüs çıkıyor. Emre Belözoğlu denen herifin ne işi var şimdi?

61_Hasan_69
22.03.2019, 19:11
Tam milli takıma ısınalım diyoruz pat diye bir virüs çıkıyor. Emre Belözoğlu denen herifin ne işi var şimdi?

Futboluyla hakediyor adam orada olmayı

Uğur KÜÇÜK
22.03.2019, 20:19
Senol Gunes'in cikaracagi kadroyu yaziyorum.

__________________Sinan__________________

Gokhan____Ozan____Mahmut____Hasan Ali

____________Emre_____Okay_______________

Yusuf____________Hakan_____________Cenk

__________________Burak__________________

Genclere guvenmeyen korkak Senol hocam beni yaniltmaz.

Yusuf ve Ozan da yokluktan oynarlar.

Sefaenes
23.03.2019, 15:36
s.g Emre milli takıma alıp kaptan yapmadı benim gözümde hiç bir değeri kalmadi zokora bile s.g Adam dır ona ırkçılık yapan şerefsizin elini dahi sıkmadı, ama efsane dediğimiz sahtekar onu kaptan yapıyor.

Sefer A.
23.03.2019, 15:52
emre memre olayi tâlimatlidir, büyük yerden... önceden ve simdi bile fazla dedikodu olmasin diye bizden fazla topçu almayacak olan, eskiden beri böyle davranan herif, 2'si fupfuzuli 5 bjkli almasini biliyor, emre memre dinlemiyor takima aliyor o da yetmezmis gibi 11'e aliyor, haydi onu da kabul ettik, ama kaptanlik neyin nesi, yardimci hoca yapsaydin bir de..
Yardimci demisken, hayâtinda 1 kere berâber çalismadigi sikeci tayfur havutçu hiyarini yardimci olarak almasi da neyin nesi ??

Rezilin tekidir çakma efsâne, kestâne bile olmaz bundan

Bizde olsa, yönetim yanina 1 kisiyi koymak istese, surat asar takimi bile sabote eder sonrasinda ise istifâ eder, ama simdi ? ooohh emre tayfur tâlimat üstïne tâlimat, oohh kolay gelsin

Çağatay96
23.03.2019, 21:39
hocam aksini iddia edenin Allah belasını versin, bencede senden büyük beşiktaşlı yok :D:D:D

hahaah ulan ben çıkıp desem şu lafı şu forumda barındırmazlar bizi bu herifin ismi bizim stadyumda duruyor :)

Valla ya yok mudur bir yönü? Stadımıza koyacagımız isme bile başkaları karar veriyor? Şehir kimi istiyorsa onu koyar lavuk herifler sordunuz mu şehre isim olarak kimi istiyorsunuz diye? E koyanlar kendini şehrin sahibi görüyorlar heralde.

Ben şahsen degistirilmesini isterdim , rakip takım adına mücadele ediyorsan ben kendimi.senin farklı olduguna inandıramam , zaten ne farkın kalir ki tüpcüden ormandan zülfikarogludan dürenden.. Oyna hoca yazık

Çağatay96
23.03.2019, 21:42
burda var mi yok mu bilmem, ama genel olarak kensinlikle öyle kisiler var, çevremde bile vardir...
benim Jàjà sevgimi bile geçti bunlar...
ah Jàjà dedim de, tekrar Abv Genol Sünes.... kuarejma ile sana mutsuzluklar... bize gelince 1 sene zor dayan göndert, baska yerde sabret dayan gönderme..... senin hocaligina da 2 yüzlü davranislarina da

Ne jajası baskan ? Adam şampiyonlugu kaybetmek üzereyken biz hiç umrunda degil saçma sapan hareketler yapıyordu.. Sadri başkan döverek gönderdi diyorlardı ne kadar dogru kim bilir

Sefer A.
25.03.2019, 17:10
Ne jajası baskan ? Adam şampiyonlugu kaybetmek üzereyken biz hiç umrunda degil saçma sapan hareketler yapıyordu.. Sadri başkan döverek gönderdi diyorlardı ne kadar dogru kim bilir
Ya adam her seye ragmen sahada çatir çutur oynuyordu daha ne olacak... baskan degil de hoca zorla göndertmistir onu....

Sonra daha fazla para vererek 3'te1'i etmeyen Adrian'i alarak da mükemmel bir is çikardi yönetim ve hoca...

Çağatay96
25.03.2019, 17:30
Ya adam her seye ragmen sahada çatir çutur oynuyordu daha ne olacak... baskan degil de hoca zorla göndertmistir onu....

Sonra daha fazla para vererek 3'te1'i etmeyen Adrian'i alarak da mükemmel bir is çikardi yönetim ve hoca...

Adrian fena degildi.. Jaja gitmeli idi dogrusu yapıldı

Sefer A.
25.03.2019, 18:25
Adrian fena degildi.. Jaja gitmeli idi dogrusu yapıldı
Jaja'nin 3'te 1'i kadar iste

Kesinlikle dogrusu yapilmadi, Adrian katki verene kadar 3 sene geçmisti

Çağatay96
25.03.2019, 18:33
Jaja'nin 3'te 1'i kadar iste

Kesinlikle dogrusu yapilmadi, Adrian katki verene kadar 3 sene geçmisti

Jaja karakterinde adamla ugrasılmaz.. Alkol alıyor filan deniyordu , bizden gittikten sonra napmıs? iyi oyuncuydu ama ondan sonraki sezon aynı katkıyı veremeyebilirdi

Murat KARAKURT
25.03.2019, 19:13
Devam efendi devam...Aman Yusuf piyasa yapmasın Avrupa'da...Dorukhan oynasın sevdiğin bjk kazansın.....

Çağatay96
25.03.2019, 20:49
Dear Sefer

3 le çarpıp böldüğü yok 1 sene oynadı diye agzında o tat kaldı , gel sen de oyna barış özbekle 1 sene hangi tat kalır görelim ? :) ya da tek taraf zokora veya akılsız colman

Mustafa YILMAZ
27.03.2019, 12:26
Binali kdroyu kurmada katkımız oldu dedi hoca hayırdır artık çehren fena değişti emre'lerle falan takılıyorsun.

Game of thrones'daki jaime bile senin kadar karakter değişimi yaşamadı.

Çok direndim bildiğim gibi kalmana ama artık sende bildiğin gibi değilsin

Mehmet BAŞ
28.03.2019, 11:54
Sadri Şener'in Şenol Güneş ile alakalı parasını verirsen bir şey olur demişti. Cümle tam hafızamda değil.:)

Sadri ŞENER, başkaları hakkında iyi hoş konuşuyor. Ama biraz da kendisi hakkında konuşsun.

Mesela şike sürecinin en kritik dönemlerinde başkanlık yaptı. Şike nedeniyle gasp edilen hakkımızı almak için ne yaptı?

Siyasi baskılara rest çekip gerekeni yaptı mı? Yoksa TAV adlı şirketlerini düşünüp geri adım mı attı?

Herkes önce kendi kapısındaki pisliği temizlesin. Sonra başkaları hakkında konuşsun.

Ben de soruyorum Sadri Bey, şike sürecinde para mı aldı? Yoksa tehditlerden korkup geri adım mı attı? Hangisi? :confused:

Mehmet BAŞ
28.03.2019, 12:04
Burada yeri gelmişken bazı lafları söylemek lazım.

Tüm kariyerini Trabzonspor'a vermiş, şike sürecinin başından sonuna kadar takımı savunmuş Onur'a hain damgası kim vurdu?

Bakın siz (bazılarınız) onlarca sene aynı safta savaştığınız adama bir ay içerisinde ''Hain'' damgası vuracak kadar döndünüz!

Şimdi Onur'a yapılanlara bakıyorum, arkasından edilen laflara bakıyorum. Ve diyorum ki Şenol GÜNEŞ iyi ki gitmiş! Ve kurtulmuş!

Zira siz kadir kıymet bilmez insanlarsınız. Fırsatını bulduğunuzda yanınızda savaşan adamı dahi harcayacak bir anlayışa sahipsiniz.

Şenol GÜNEŞ, buradan hiç gitmeseydi ve tüm kariyerini buraya verseydi bir gün birileri çıkıp Onur'a yapılanları ona da yapacaktı.

Ve sizler bu adamın arkasından Onur'a ettiğiniz hakaretleri ve kötü sözleri edecektiniz! O yüzden iyi ki Şenol GÜNEŞ gitti diyorum.

Gitti de kendini kurtardı.

İlker Yazıcıoğlu
28.03.2019, 12:21
Sadri ŞENER, başkaları hakkında iyi hoş konuşuyor. Ama biraz da kendisi hakkında konuşsun.

Mesela şike sürecinin en kritik dönemlerinde başkanlık yaptı. Şike nedeniyle gasp edilen hakkımızı almak için ne yaptı?

Siyasi baskılara rest çekip gerekeni yaptı mı? Yoksa TAV adlı şirketlerini düşünüp geri adım mı attı?

Herkes önce kendi kapısındaki pisliği temizlesin. Sonra başkaları hakkında konuşsun.

Ben de soruyorum Sadri Bey, şike sürecinde para mı aldı? Yoksa tehditlerden korkup geri adım mı attı? Hangisi? :confused:

TAV Havalimanları ile Sadri Şener arasındaki ilişkiyi söyler misiniz?

TAV ceo'su Sadri Şener'in ağabeyi Sani Şener.

Ee?

Tav'dan maddi bir gelir/beklenti vb. bir şey söz konusu değil ki Sadri Şener açısından?

Ayrıca ağabeyi TAV'ın sahibi de değil, sadece en üst düzey çalışanı...

Yanlış bilgiyle insanları yönlendirmeyin hocam, olmuyor...

Bu şekilde yapılan algı operasyonları zaten çok meşhur malesef ülkede de, camiada da...

Şike sürecinde kimden ne parası alacak adam?

Bunlar aslı astarı olmayan ithamlar ve tam da mahkeme sebebidir...

Hoş değil...

Mehmet BAŞ
29.03.2019, 13:14
TAV Havalimanları ile Sadri Şener arasındaki ilişkiyi söyler misiniz?
TAV ceo'su Sadri Şener'in ağabeyi Sani Şener. Ee?
Tav'dan maddi bir gelir/beklenti vb. bir şey söz konusu değil ki Sadri Şener açısından?Ayrıca ağabeyi TAV'ın sahibi de değil, sadece en üst düzey çalışanı..
Yanlış bilgiyle insanları yönlendirmeyin hocam, olmuyor...Bu şekilde yapılan algı operasyonları zaten çok meşhur malesef ülkede de, camiada da...
Şike sürecinde kimden ne parası alacak adam?Bunlar aslı astarı olmayan ithamlar ve tam da mahkeme sebebidir...
Hoş değil...

Öncelikle Sani ŞENER ve TAV ilişkisini netleştirelim.
Sani Bey, bu şirkette üst düzey çalışan değil. İcra kurulu başkanı ve şirketin ortaklarından biridir.
TAV Holding ve TAV İnşaat'ta da halen ortaktır. O nedenle ''sadece çalışandır'' iddianız değildir. Ortaklık başka çalışan başka(!)

Gelelim bu durumun Sadri ŞENER ile alakasına...
TAV ile Sadri ŞENER arasında resmi bir bağ olmadığını, kardeşi vesilesi ile dolaylı bir bağı olduğunu ima ediyorum.
Yazımda da bu durumu vurgulamak istedim. Lakin açıkça yazmadığım için anlaşılmadı sanırım. Hata benimi açıkça yazmalıydım.
Burada bir şeyi vurgulanmak lazım. TAV bir örnekti. Esasında ''İş adamı Sadri ŞENER kendini mi düşündü?'' sorusunu sordum.
Konumuz TAV vb. değil. Şike sürecinde Sadri Beyin, siyasi baskılara direnip direnemediği konusudur.

Hiç yakışık almayacak şekilde algı yaptığımı iddia etmenize kırıldım.
Zira ben sadece bir soru sordum. Sadri ŞENER, şunu yapmıştır, böyle davranmıştır diye bir söz söylemedim.
O soruyu sorma gerekçemi de açıklayıp bu mevzuyu burada kapatmak istiyorum. Çünkü çok gereksiz bir yere çekildi.

Sadri Şener'in Şenol Güneş ile alakalı parasını verirsen bir şey olur demişti. Cümle tam hafızamda değil.:)
Bakın böyle bir mesaj yazılmış. Araştırdım. Gerçekten de Sadri Beyin böyle bir sözü var. Ben çok yakışıksız buluyorum.
Ben de haklı olarak bir soru sordum. Şike sürecindeki pasif davranışlarının para ile ilgisi olup olmadığını sordum.
Benim sorduğum soru bir ima veya dava sebebi ise Sadri Beyin açıkça söylediği şey on kere dava sebebidir.
Benim sorum hoş değil ise Sadri Beyin davranışı 10 kere hoş değildir. Ben bu durumu ortaya koymak istedim.
Her neyse, meramım budur.

İlker Yazıcıoğlu
29.03.2019, 13:43
Öncelikle Sani ŞENER ve TAV ilişkisini netleştirelim.
Sani Bey, bu şirkette üst düzey çalışan değil. İcra kurulu başkanı ve şirketin ortaklarından biridir.
TAV Holding ve TAV İnşaat'ta da halen ortaktır. O nedenle ''sadece çalışandır'' iddianız değildir. Ortaklık başka çalışan başka(!)

Gelelim bu durumun Sadri ŞENER ile alakasına...
TAV ile Sadri ŞENER arasında resmi bir bağ olmadığını, kardeşi vesilesi ile dolaylı bir bağı olduğunu ima ediyorum.
Yazımda da bu durumu vurgulamak istedim. Lakin açıkça yazmadığım için anlaşılmadı sanırım. Hata benimi açıkça yazmalıydım.
Burada bir şeyi vurgulanmak lazım. TAV bir örnekti. Esasında ''İş adamı Sadri ŞENER kendini mi düşündü?'' sorusunu sordum.
Konumuz TAV vb. değil. Şike sürecinde Sadri Beyin, siyasi baskılara direnip direnemediği konusudur.

Hiç yakışık almayacak şekilde algı yaptığımı iddia etmenize kırıldım.
Zira ben sadece bir soru sordum. Sadri ŞENER, şunu yapmıştır, böyle davranmıştır diye bir söz söylemedim.
O soruyu sorma gerekçemi de açıklayıp bu mevzuyu burada kapatmak istiyorum. Çünkü çok gereksiz bir yere çekildi.

Bakın böyle bir mesaj yazılmış. Araştırdım. Gerçekten de Sadri Beyin böyle bir sözü var. Ben çok yakışıksız buluyorum.
Ben de haklı olarak bir soru sordum. Şike sürecindeki pasif davranışlarının para ile ilgisi olup olmadığını sordum.
Benim sorduğum soru bir ima veya dava sebebi ise Sadri Beyin açıkça söylediği şey on kere dava sebebidir.
Benim sorum hoş değil ise Sadri Beyin davranışı 10 kere hoş değildir. Ben bu durumu ortaya koymak istedim.
Her neyse, meramım budur.

Eleştirinizin temeli şu ifadeniz:

Yoksa TAV adlı şirketlerini düşünüp geri adım mı attı?

Bu algı işte. Keza TAV işletmesi Sadri Şener'in değil...

İtiraz ettiğim nokta burası, yoksa siyasi irade karşısında yönetimlerin (geçmiş veya şimdiki yönetim olması farketmez) pek bir gücü yok. Türkiye'de kimsenin yok...

Neyse, tartışma konusu bu başlık da değil zaten...

İyi forumlar...

Oğuz ZEYTİN
06.04.2019, 09:30
Spor Arena Dergisi'nde bu ay Kenan Başaran'ın yazısını (Trabzonspor'la ilgili bazı noktalarına katılmamakla birlikte) okumak lazım.

İsmail ALİOĞLU
07.04.2019, 14:59
Senol Gunes Turk futbol tarihinin gelecegini gorebilen ender adamlardandir.

Nazim Sagnare'yi Milli takima almadi diye cumle alem elestirirken onu almamakla ne kadar hakli oldugunu ortaya cikaranda Nwakaeme oldu. :)

Teoman Karadeniz
08.04.2019, 00:04
1986-87 sezonunda Beşiktaş'a karşı oynadığı bir maçı izledim. Beşiktaş'ın attığı üçüncü goldeki gibi olacak Şenol Güneş bir gün; hem Beşiktaş JK hem de Trabzonspor taraftarı için.

3. Gol için 8. dakikaya gidiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PkVLt2mjNcg

İlker Yazıcıoğlu
09.04.2019, 08:59

Nazim Sagnare'yi Milli takima almadi diye cumle alem elestirirken onu almamakla ne kadar hakli oldugunu ortaya cikaranda Nwakaeme oldu. :)

Tamam da Şenol Günei, Nazım Sagnare'nin Türk olduğunu bilmiyordu:)
Takıma almama sebebi tamamen bu...
(Kendi açıklaması zaten)

hay1699
10.04.2019, 16:09

Tam Sangare’yi yazın bi yere iteleyeceklerdi ki olanlar oldu :)

İsmail ALİOĞLU
18.04.2019, 18:24
Tamam da Şenol Günei, Nazım Sagnare'nin Türk olduğunu bilmiyordu:)
Takıma almama sebebi tamamen bu...
(Kendi açıklaması zaten)

biliyorum hocam, biliyorum :)

black-sea
20.04.2019, 19:46
Senol hocanin Milli takima gelmesi gurur verici

Çağatay96
03.05.2019, 15:11
tekrar aday kadroya besiktaslıları doldurursa gördügüm yerde vurasım geliyor

ayıptır ya oraya sen 2 maçlık bile gelsen bildigin oyuncuları alamazsın

besiktaslıları seçsin tekrar görelim , bir şey başaramayacagını düşünüyor ve umuyorum.. milli takımı desteklemem

sason
03.05.2019, 23:07
sinkaflı küfürlere bile izin veren yönetim, umarım yediğiniz haklar bir yerinizden çıkar.

Doğruluğun, dürüstlüğün, terbiyenin ilke edilnildiği bir camiaya çok yakışıyorsunuz.

Şimdi İlker Bey yine banliyebilirsin beni.Tek titrin bu çünkü.

Çağatay96
04.05.2019, 00:10
staddan ismi silinmeli

ama o kadar söylenmesine ragmen tık yok ,, stadın ismine taraftar karar vermeli

Sefer A.
04.05.2019, 01:13
sinkaflı küfürlere bile izin veren yönetim, umarım yediğiniz haklar bir yerinizden çıkar.

Doğruluğun, dürüstlüğün, terbiyenin ilke edilnildiği bir camiaya çok yakışıyorsunuz.

Şimdi İlker Bey yine banliyebilirsin beni.Tek titrin bu çünkü.
Siz 33. haftada bjkyi tutmaya hazirlanin gerisine karismayin, sizin gibilere de yakisan budur...

David_LuiZ4
04.05.2019, 01:41
Ne olmuş Senol hoca birilerini kudurtmuş mu gene diye başlığı şöyle bi gözden geçirdim bir şey yokmuş..

Her canı sıkılan bu başlığı hortlatıyor enterasan...

sason
04.05.2019, 01:49
Siz 33. haftada bjkyi tutmaya hazirlanin gerisine karismayin, sizin gibilere de yakisan budur...

Güzel demagoji.

Sana yakışanda sinkaflı küfürler.Aldığın terbiye ve yönetimden torpilinle devam et.

En fazla editlerler küfürlerini yine.Benide banlesinlenlerki seninle aynı ortamda olmayayım.

Sefer A.
04.05.2019, 01:58
Ne olmuş Senol hoca birilerini kudurtmuş mu gene diye başlığı şöyle bi gözden geçirdim bir şey yokmuş..

Her canı sıkılan bu başlığı hortlatıyor enterasan...
"çoh enteresan" .... derdi jairzinho reyiz :D
Onu geçtim de, Senol efendi de cani skildiginda bize laf atiyor öyle veya böyle... yakindir yine baslar

Güzel demagoji.

Sana yakışan da sinkaflı küfürler. Aldığın terbiye ve yönetimden torpilinle devam et.

En fazla editlerler küfürlerini yine. Beni de banlesinlenlerki seninle aynı ortamda olmayayım.
Son cümle güzeldi hee :D yalan yok

Çağatay96
05.05.2019, 11:51
şenol güneşi gördükçe bir adam hakkını yiyen bir camia da nasıl çalışır diye öfke geliyor? Anlamak mümkün degil , ondan sonra şampiyon oldun diyolar hani kupa nerede demeyi bilirsin tabii? aziz yıldırım kadar onurun yokmuş

https://twitter.com/forever1903bjk1/status/1125099210607456256

bunlar kader arkadaşı yoldaş.. sen de onlardan birisin.. bjk icin üzülen bir vatandaş.

Ozan Yılmaz
19.05.2019, 14:58
Selamlar Şenol Hoca,

Dün Uğurcan ile tanışabildin mi?

Malum milli takım maç öncesi toplantısında bilmiyorum, tanımıyorum, izlemedim gibi şeyler söylemiştin hatırlatayım,

Peki ya Yazıcı, Türkmen, Ömür, Parmak gibi diğer değerlerimiz gözüne çarptı mı maç esnasında?

Şimdi milli takım seçerken unutursun tekrar, en iyisi maç görüntülerini de iste yayıncıdan da vakit bulduğunda bakarsın,

Yine laf olmasın diye bizden değil de sevdan bjk.den alırsın gereksiz 3-5 topçunu sürersin tekrar onları sahaya, ne de olsa istanbul havasını derinden ciğerlerine çektin artık oradakilerden bir farkın kalmadı pek artık.

Selametle...

Gökhan Balcı
19.05.2019, 15:55
Gg

Çağatay96
22.05.2019, 14:27
Kadro cuma mi açıklanacak yine? Bir an önce açiklansa

Uğur KÜÇÜK
22.05.2019, 14:41
Omur, Parmak, Yazici ve Ugurcan cagrilir kadroya tahminim.
Huseyin icin erken daha.

artvints
22.05.2019, 14:51
5'i de çağrılmalı, siftah yapsınlar. hüseyin sonradan ümit milli'ye geçebilir. hüseyin'in bu performansın üstüne çağrılması lazım. bu yaşta büyük takımda banko oynayan stoper mili takıma gider. hem de iyi bir takımda oynadı.

Sefer A.
22.05.2019, 19:43
Bizden 2 topçu çagirsa öpüp basimiza koyalim

reisoğlu61
23.05.2019, 10:36
bizim usaklari cagirir, ancak oynatirmi bilemeyiz.
ama bizim usaklarda senol hoca ya karsi gözüne soka soka öyle bir top oynadilarki, artik bir zahmet sans verse iyi olur.

Ancak tanidigim senol hoca söyle bir onbir ile cikar maca:
kirintili
gönül merih kaan h.ali
yusuf dorukhan okay calhanoglu
burak cenk

Uğur KÜÇÜK
24.05.2019, 13:39
Parmak nerede Looser Senol !!!!https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190524/d03f675ecf1015456db32d4b482a815c.jpg

Samet Berber
24.05.2019, 13:45
Şenol G. yanıltmadı yine, yazık gerçekten.

Mustafa YILMAZ
24.05.2019, 13:45
En çok beklediğim isim a.parmak'tı ama son maçta parmak attı herhalde milli takım hocasına ağrısı geçmemiş belli ki. İzahı yok tam fiyasko.

Beni de hakkında böyle konuşturdun ya Şenol hoca hiç bir cacık olmaz senden.

A.parmak'ı kadroya almayan hoca bomboştur bomboş. Hiç bir bok bildiği yoktur

Uğur Ö.
24.05.2019, 13:46
Tam bir hıyarsın şenol güneş.

Arda'
24.05.2019, 13:48
ŞG ulan sana çok pis sövesim var öyle böyle değil. Abdulkadir Parmak'ın o parmakları var ya sana girsin lan bunak herif Oğuzhan Özyakup denen çöp ne zaman top oynamış olm en son karı kız kovalamak dışında ne yapmış bu adam milli takıma alınıyor?

Kadir
24.05.2019, 13:49
Parmak kesin olmalıydı, futbol topunu unutan Oğuzhan var.

Hüseyin bile çağrılabilirdi.

yorumsuz6117
24.05.2019, 13:52
Parmak müthiş formuyla sonuna kadar haketmişti.. Kendi takımında oynatmadığı Oğuzhan'ı alıp Parmak'ı almamak tam bir şerefsizliktir..

Uğur KÜÇÜK
24.05.2019, 13:54
https://twitter.com/sporx/status/1131875988370087941?s=19

Alttaki yorumlari okuyun.
Herkes ( hadi biz fanatigiz ama rakip takim taraftari bile ) tek bir isimde birlesmis.

O da Parmak.

Hakkaten Senol Gunes yazik sana..

3 Istanbullu'dan korkarak, Parmak gibi adami 33 kisilik kadroya cagirmadin.

artvints
24.05.2019, 13:57
hüseyin ve parmak'ın çağrılmaması skandal. istediğin kadar iyi oyna çekirdekten gelmiyorsan milli takıma giremezsin mesajı.

yorumsuz6117
24.05.2019, 13:58
Bitik Belözoğlu , futbolu unutmuş Oğuzhan.. Yani bir futbolcu daha ne yapması lazım Milli takıma seçilmek için, bjkye gittiğinde adamlığı unuttuğunu biliyorduk ŞG tekrar tekrar yüzümüze vuruyorsun ama sende..

DeAgLeMaNyAq
24.05.2019, 13:58
Bir önceki kadroda olan Muhammed Şengezer, Gökhan Gönül ve Emre Kılınç tercih ve sakatlıkları sebebiyle alınmadı.

Onların yerine ve daha geniş bir kamp olacağından ilaveten Gökhan Akkan, Nazım Sangare, Umut Meraş, Ozan Tufan, Ömer Ali Şahiner, Abdulkadir Ömür, Cengiz Ünder, Enes Ünal ve Kenan Karaman çağırılmış.

Hüseyin'in çağırılmasını zaten beklemiyordum. Dört lejyonerler sağlamken onların aralarına 5.stoperin girmesi çok zor. Lâkin haftalardır kendini parçalayan Abdulkadir Parmak varken sırf Bursa geçmişinden tanıdığı için Ozan Tufan'ın alınması garip olmuş. Oğuzhan Özyakup olayına hiç girmiyorum bile. Fatih Terim de zamanında hiç süre almayan oyuncuları böyle çağırırdı...

yorumsuz6117
24.05.2019, 14:04
Belözoğlu'nun , Ozan Tufan'ın , Oğuzhan'ın Milli takıma alınmaları rezil bir iş bana göre..

artvints
24.05.2019, 14:05
istanbul takımında değilsen yarım iyi sezonla milli takıma gidemezsin, mesaj bu.

Uğur KÜÇÜK
24.05.2019, 14:08
Kadroya ilk kez cagirdigi Anadolu oyuncularinin cogu da, yaz donemi 3 Istanbul kulubune gidecek adamlar.

Korkaksin Senol Gunes.

Seni Istanbul basini elestirecek diye, Parmak'i su genis aday kadroya cagiramadin.

Iyi ki yollarimiz ayrilmis seninle..

Ve insallah ilerde de Trabzonspor'un hicbir mevkisinde gorev yapmazsin.

Sen simdiden Bjk efsanesi gibi davran, ilerde ordan ekmek yersin..

Royal Heart
24.05.2019, 14:19
Şu kadroda Abdülkadir Parmak'ın olmaması detaylı bir izahat ister zira salt futbol ekseninde bakılınca futbol kamuoyu bunu sorgular.

Uğur KÜÇÜK
24.05.2019, 14:35
Abdurrahim Dursun'u takip eden var mi 1461 Trabzon'da.

Yillardir Umit Milli takima istisnasiz cagriliyor.

Yusuf Sari'yi aldik zaten.

Halil Ibrahim'i de alirsak iyi olacak..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190524/96e4e2c639570ad308dc43affa3abb6b.jpg

Hakan
24.05.2019, 14:51
istanbul takımında değilsen yarım iyi sezonla milli takıma gidemezsin, mesaj bu.Emre Taşdemir iki vasat maçla gitmiş yarım sezon da değil.

Ozan Yılmaz
24.05.2019, 15:33
Selamlar Şenol Hoca,

Dün Uğurcan ile tanışabildin mi?

Malum milli takım maç öncesi toplantısında bilmiyorum, tanımıyorum, izlemedim gibi şeyler söylemiştin hatırlatayım,

Peki ya Yazıcı, Türkmen, Ömür, Parmak gibi diğer değerlerimiz gözüne çarptı mı maç esnasında?

Şimdi milli takım seçerken unutursun tekrar, en iyisi maç görüntülerini de iste yayıncıdan da vakit bulduğunda bakarsın,

Yine laf olmasın diye bizden değil de sevdan bjk.den alırsın gereksiz 3-5 topçunu sürersin tekrar onları sahaya, ne de olsa istanbul havasını derinden ciğerlerine çektin artık oradakilerden bir farkın kalmadı pek artık.

Selametle...
Tam da tahmin ettiğim gibi!

Sefaenes
24.05.2019, 15:59
Adalet den soz edip Adaletsiz olana istanbul yalaması denir. Inşallah birdaha Trabzonspora gelmezsin. Ismini bile Trabzondan çıkarmak gerekir

tristram
24.05.2019, 17:08
terbiyesiz herif abdulkadir parmak son macta gozunun onundeydi.sezon boyunca 3-5 dakika sure verdigin oguzhan ne yapti da milli takimda?abdulkadir'i cagirman icin seni parmaklamasimi gerekiyordu..

Sefer A.
24.05.2019, 17:28
Burada her gün Senol'a sövmedigim için, gün gelecek bana söveceksiniz :D

Tahir61
24.05.2019, 17:37
bu efsane için asıl utanılacak durum nihat özdemir başkanlığında bu milli takım t.direktörlük görevini yürütmeye devam ettiğinde ortaya çıkacak.

lan azıcık dik dur da "benim, şehrimin, hemşerilerimin gururunu sevincini emeğini çalan -zamanında dimdik karşısında durduğum haykırdığım- bu insanın ve bunun gibilerin altında asla çalışmam" deyip bırak gel köyüne.

nerde!

emre6117
24.05.2019, 18:09
terbiyesiz herif abdulkadir parmak son macta gozunun onundeydi.sezon boyunca 3-5 dakika sure verdigin oguzhan ne yapti da milli takimda?abdulkadir'i cagirman icin seni parmaklamasimi gerekiyordu..

Şenol pragözü istanbul yalaması herif daha 5 gün önce trabzonspor bjkyi evire çevire göstere göstere yenmiş. O maçta bjkden güven rezildi. Oğuzhan kadroda bile yoktu. Rakip dediğin seni ezen takımda a. Parmak vardı maçın en iyilerindendi. Sen seni ezen takımın iyi oyuncularından birini çağırmıyorsun. Ezilen takımdan hiçbir halt oynayamayan güveni ve bu ezilen takımda kadroya bile almadığın oğuzhanı çağrıyprsun. Bu konu açıklanmaya muhtaçtır. Kör olan yapmaz böyke bir hata. Bjkye ağır bir yalakalık. Ts ye ağur bir nefret kokusu var burada.

Mustafa YILMAZ
24.05.2019, 18:10
hüseyin ve parmak'ın çağrılmaması skandal. istediğin kadar iyi oyna çekirdekten gelmiyorsan milli takıma giremezsin mesajı.

Yanlış. İstediğin kadar iyi oyna İst. takımlarında değilsen yada torpilin yoksa veya menejer kankan yoksa milli takıma giremezsin mesajı.

Kriter bu; İst. takımları,menejer,torpil.

yusuf ve abdüş'ü eli mahkum çağırdı keza uğurcan'da öyle yoksa kamboçya'daki 3 yaşında ki çocuk bile söverdi.

İstanbullu Şenol artık gözümde zerre değerin yok sende o çarkın dişlisisin

Turgay Atalay
24.05.2019, 18:35
Bir tarafi kopmuş sari tuvalet terliği...

Mustafa YILMAZ
24.05.2019, 18:58
Efsaneydin bir çok şeye rağmen ama şu son olayın bitirdi tamamen. artık safkan İstanbul karmasısın. Jaime lannister bile senin kadar karakter değişimine uğramadı.

Ulan büyük adamdın gözümde şimdi gördüğüm tek şey görevini hakkıyla yapmak yerine bir yerlere gelmek için el pençe divan durup yalamayla iş yapan ucuz bir kişi.

Sahi ilk 11 'i verdiler mi eline? Hangi taktikle oynayacaksın söylemişlerdir kesin.

Yazık

jairzinho
24.05.2019, 19:44
şenolun parmakı almaması tam bi skandal

hemde 33 kişilik kadroya

şenol ön liberosuz (selçuk colman) sistemden geldiği noktaya bak. bırak tek ön liberoyu çift ön liberoya geçiş yapmış.

kıssadan hise: teknik adamlar 70 i ne yaklaştığında yani yaş ilerledikçe geriye doğru gidiyor .net

Çağatay96
25.05.2019, 02:44
Kadrosu

Sinan,Zeki,Merih,Kaan,Hasan,Mahmut,Irfan(Emre),Oka y,Hakan,Cenk,Burak.

Bu kadroyu cikarir. Ama benim icin bu kadro çok hatali.

Soner Albayrak
26.05.2019, 14:01
Ben sana ne diyeyim Hocam? Şu son açıklamaların ne öyle Allah aşkına?

Ozan Yılmaz
26.05.2019, 16:25
"Beşiktaş'a geldiğim gün en mutlu günümdü."
Şenol Güneş

Enaldo61
27.05.2019, 10:21
Bunun adını stada verdirenler utansın. Ama zor.

Sefaenes
30.05.2019, 20:32
Insallah Abdulkadir ilk milli macini oynarsirf bizim gencler icin seyredecem ama emre serefsizini gördükce midem bulaniyor

Ekrem D.
30.05.2019, 21:44
Kadrosu

Sinan,Zeki,Merih,Kaan,Hasan,Mahmut,Irfan(Emre),Oka y,Hakan,Cenk,Burak.

Bu kadroyu cikarir. Ama benim icin bu kadro çok hatali.

11'de 3...

Ekrem D.
30.05.2019, 21:45
Yusuf'un ilk golde verdigi pas :cool:

Muhammed Kambur
30.05.2019, 21:45
Maşallah Allah nazarlardan korusun bizim uşaklar pırıl pırıl :ok

Çağatay96
30.05.2019, 21:58
11'de 3...

Fransa maçi için yazdim. Gorecegiz ;)

Çağatay96
30.05.2019, 22:00
Yusuf o pasi bilerek mi atti. Olay orada.

Murat KARAKURT
30.05.2019, 22:08
Biz niye akıl edemedik şu çocuğu solda oynatmayı....

Kadir
01.06.2019, 19:53
Abdülkadir üretecek, üretmezse burada olmayacak, bekleyemeyiz demiş.

Açıklamaya bak hele! Çocuğu oynayacağı bölgeye koyarsan kralını üretir, motivasyon kırmaya ne gerek var hoca?

Emre Çömez
01.06.2019, 20:33
Abdülkadir üretecek, üretmezse burada olmayacak, bekleyemeyiz demiş.

Açıklamaya bak hele! Çocuğu oynayacağı bölgeye koyarsan kralını üretir, motivasyon kırmaya ne gerek var hoca?

oğuzhan, güven ve dorukhan üretmezse ne olacak mış?

Kadir
01.06.2019, 20:42
oğuzhan, güven ve dorukhan üretmezse ne olacak mış?

Soru cevap olarak mı söylemiş bilmiyorum, Twitter’da okudum.

Murat KARAKURT
01.06.2019, 20:49
Güneş: "Genç oyuncuyu bekleyelim diye bir durumumuz yok. Abdülkadir genç ama üretecek. Üretemezse burada olmayacak. Tabii ki toleransımız da olacak. Daha fazla yarınlara bakalım."
Sen çocuğu solda mahkum et...Sonra bunları söyle...

artvints
01.06.2019, 22:00
Güneş: "Genç oyuncuyu bekleyelim diye bir durumumuz yok. Abdülkadir genç ama üretecek. Üretemezse burada olmayacak. Tabii ki toleransımız da olacak. Daha fazla yarınlara bakalım."
Sen çocuğu solda mahkum et...Sonra bunları söyle...
açıklama böyle değil. abdülkadir özelinde yapılmış bir açıklama yok. gençleşme üzerine gelen bir soruda en genç ve en yaşlı oyuncunun adı geçti. üretmezse burada olmayacak kısmını emre üzerinden söyledi hatta.

pazarkapılı
02.06.2019, 00:56
abdulkadir icin solemisse bile gayet yerinde ve dogru bir tespit uretemzse oynayamiyorsa milli takimda ne isi war?....yeter artik adamciliginizdan memleketciliginizden de...birakin kim hakediyorsa o girsin kim secici ise gorevini yapsin....

alper*
02.06.2019, 11:35
Üretemezse burada olmayacak lafı, yeterince moral bozucu.

Mustafa YILMAZ
02.06.2019, 13:11
Abdüş'ü sol kanatta oynatıp üretmesini bekle öyle bir dünya yok cengizi alıp orada oynatacaktın abdüş'ü bu kadar kolay değersizleştirme yapılmaz ki senide forvete koyup üretim bekleseydik zamanında daha nazım'ın Türk olduğunu öğrenemeyen adamdan ne beklersin ki

Sefaenes
02.06.2019, 19:43
Üretemezse burada olmayacak lafı, yeterince moral bozucu.

sevdiği oğuzhan çok üretiki milli takıma çağırıp 11 de oynaşıyor ama kendi Takımında oynamıyordu. Şenol Güneş hikaye anlatmasın bari hiç bir oyuncumuzu almasın adı da Trabzon tesislerinde silinsin. Istanbul yalakasi ismi lazi. değil bize

ÖmürKaradeniz61
03.06.2019, 00:21
19 yaşındaki çocuğu çekemeyen 70 yaşındaki Trabzonspor efsanesi o penaltıyı kullandırsaydın ya o çocuğa.

BERBATOV61
03.06.2019, 01:56
Adını o stada Trabzonspor taraftarı koymadı sende çok iyi biliyorsun sinirin birazda ondan, ama elbet bir gün şartlar değişecek ve gerçek Trabzonsporlular adını oradan kaldıracak.

Onur Akyüz
03.06.2019, 12:59
Yardımcısı Tayfur, başkanı Nihat Özdemir, kaptanı Emre, eski kulübü bjk.

Allah daha beter edemez bence.

pazarkapılı
04.06.2019, 17:43

Allah daha beter edemez bence.bence eder, mesela yukarida yazilan duruma gidip klup olarak federasyon secimlerinde oy vermek onaylamak tasdik etmek diyebiliriz...

Sadettin_
08.06.2019, 19:24

Allah daha beter edemez bence.Kompleksede ismi verildi .
Tarih boyle rezillik gormedi

Sadettin_
08.06.2019, 19:29
"Beşiktaş'a geldiğim gün en mutlu günümdü."
Şenol Güneş

Hadi bjk ye yeni geldiginde "profesyonel" ayagina en koyu bjk li kendisi oldu da ,
Be kardesim giderkende mi ayni .
Hala istanbul takimlarinin gonlu olsun diye niye cirpiniyor bu adam .

castillo61
08.06.2019, 21:07
... Adam Trabzon düşmanı kesildi, imkan verilse Trabzonspor geçmişini bir kalemde silecek. Adının hâlâ Akyazı Kompleksini süslemesi ise bizim ayıbımız.

Enaldo61
08.06.2019, 21:32
Yok mu bunun adını stadyumdan silecek bir babayiğit?

İsmail ALİOĞLU
08.06.2019, 22:54
Şenol hoca görünen oki ilk 11 seçiminde tam isabet yapmış. Bu sistemde Abdulkadirin yeri olamazdı zaten, Yusufu yedege alması maçına göre dogru karardi belkide. Göreceğiz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. C. Ertem
08.06.2019, 23:32

Allah daha beter edemez bence.

her kim o saydıklarını onaylayıp oy verip trabzonsporu bu duruma düşürdüyse Allah onu da beter eder mi? Mesela Tüpçüye kim oy verdi? Özdemir'e kim oy verdi? Şenol hocanın burada kabahati nedir onu anlayamadım ben şimdi?

İ. C. Ertem
08.06.2019, 23:34
Dünya şampiyonu karşısında Şenol hoca ve A milliler bu maçı aldı ya sizin gibilere inat!..
Bir insan düşünün 2010-2011 Sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonu "TRABZONSPOR" yazıp o kadronun mimarına teknik direktörüne "kanırta kanırta, kölesi olduğun zihniyet, kurtarsın seni bakalım" gibi aşağılık laflarla hakaret etsin, aşağılasın..
Allah sizin gibileri hem A Milli Takımdan hem de Trabzonspordan uzak eylesin!

İsmail ALİOĞLU
08.06.2019, 23:36
Teşekkürler Şenol hocam bize bu sevinci yasattigin icin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. C. Ertem
08.06.2019, 23:39
Şenol hocanın milli takımda dünya üçüncüsü olduğunda da, Trabzonsporumuzda şampiyon olduğunda da hakkı yendi.. Bu adam bursasporu ayağa kaldırdı, beşiktaşı avrupada uçurdu.. Hıncal Uluç ve tayfası çürüdü... Fatih Terim yalakaları da kar etmiyor. Trabzonlu olup da sizin gibi azılı Şenol Güneş düşmanlarına da hocayı yedirmeyiz bilesiniz. İnsan gibi hakaret etmeden, aşağılamadan küfretmeden yorum yapın en azından saygısızlık yapmayın!

Mehmet BAŞ
08.06.2019, 23:47
Şenol Güneş'i seviyorum. Fakat Milli Takıma geldikten sonra özellikle Trabzonsporlu oyunculara takındığı tavır hoşuma gitmiyor. Abdülkadir Parmak' ın kadroya çağrılmaması, A. Ömür'e yönelik eleştirisi ve Fransa maçı tercihleri gerçekten canımı sıktı. Bir şeyler söylemek için henüz erken fakat 3-5 tane maçta takındığı tavrı görüp ona göre bir değerlendirme yapmak istiyorum. Milli Takım kazandığı için mutluyum. Tebrikler çocuklar.

Onur Akyüz
09.06.2019, 00:06
her kim o saydıklarını onaylayıp oy verip trabzonsporu bu duruma düşürdüyse Allah onu da beter eder mi? Mesela Tüpçüye kim oy verdi? Özdemir'e kim oy verdi? Şenol hocanın burada kabahati nedir onu anlayamadım ben şimdi?
Şenol Hoca’nın kabahatı çizdiği kariyer yoludur bana göre. Bu yol bjk hocası olmasıyla başlıyor. Burada da tamamen tercihini böyle kullandı diyebiliriz. İlkelerinden taviz verirsen etrafında olanlar bunlar olur, çünkü her taraf bunlardan. Sonuç çok normal.

Tabi ki diğer konularda %100 haklısın. Aslında bu mücadeleyi Trabzon halkı en başta kazanabilirdi. Onların tercihi de böyle oldu. O tercihin de bu sonucu vermesi normal. Çünkü her noktası böyle bu ülkenin.

Biz Şenol Güneş’i başka bir yerde belki köşesinde bekliyor halde, belki emekli olmuş halde, belki TS başkanlığı için çalışıyor halde vs. görebilirdik.

Bunların hepsi tercih meselesi.

BERBATOV61
09.06.2019, 00:45
yusuf irfancan ı neden kesemedi onu bir anlatmalı bende art niyet aramayayım. Abdüş eyw merkez için çok isim var sağ açıkta hazır cengiz var bir yere kadar anlarım ama yusuf olayını anlamam. Burak ve şenol işini iyi yapan fakat diğer iç bir konuda iyi olmayan insanlar.

5 dünya kupasıda alsan o adı oradan sileceğiz

Murat KARAKURT
09.06.2019, 08:50
Bjk sonrası tamamen değeri kalmamıştı gözümde....Ama yaa Terim'in kadrolarıyla şunu yaptı bunu yaptı diyenlere en güzel cevap idi dün oynanan maç....Sıfır yerli oynatan çakma imparatora mal edemezler herhalde artık :)

Turgay Atalay
09.06.2019, 16:49
Dünya şampiyonu karşısında Şenol hoca ve A milliler bu maçı aldı ya sizin gibilere inat!..
Bir insan düşünün 2010-2011 Sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonu "TRABZONSPOR" yazıp o kadronun mimarına teknik direktörüne "kanırta kanırta, kölesi olduğun zihniyet, kurtarsın seni bakalım" gibi aşağılık laflarla hakaret etsin, aşağılasın..

Senin önünde saygiyla egildigin o adam, ezilerek yenildigi maç sonrasi senin üyesi olduğun kulubun adini bile agzina almamiş, "rakip" diyerek gecistirmis, hayatinin en guzel gununun kargalara imza attigi gun oldugunu beyan etmis, sevgili takiminda 8 dk forma verdigi zatlari milli takima doldururken Trabzonsporlu futbolculari milli takima almamis, irfancan gibi ne idüğü belirsiz topçuyu bu ligin en degerli ve formda topcularina tercih etmistir. Senin o çok sevdigin adam dorukhan guzellemesi yapip, tipi tip güven yalçini överken, nedense Abdülkadiri yerme teveccuhunde bulunmustur.

Anlayacagin sen de şehrin de takimin da o adamin umurunda degilsiniz. Benimde temennim sizler gibi adam sevicilerin Trabzonspordan uzaklasmasi. Milli takim falan sizin olsun, bana ve benim gibi dusunenlere Trabzonspor yeter.

Not: 2011 kadrosunu kuran ve mimari olan kisi Ersun Yanal'dir, Şenol Güneş degildir.

Sefer A.
10.06.2019, 00:25
Hmmm fbden alinmasini istedigi topçu da "sampiyon kanirta kanirta fener" diyen gökhan gönül idi... onunla çalismaya utanmadi da ona laf atanlar olarak biz mi utanacagiz ??
senol efendi dünya sampiyonu etsin bizi, fikirlerimiz degismeyecek,,, sizin mantiginizdan da bir sey çikmaz, sizin mantik 2 gâlibiyet sonrasi aziz yildirim sikecisinin köpegi nihat özdemir hiyarina da "adam" falan çeker... mantik ayni mantik çünkü

Enaldo61
10.06.2019, 17:30
Yazıcı'nın Karius'a salladığı gol belli ki Şenol Bey'e çok dokunmuş ;-)

Rahat ol Hoca o Beşiktaş'ı seneye de ezeceğiz, diğerlerini de ezeceğiz hiç merak etmeyin İstanbul'a yine diz çöktüreceğiz sen de o zaman hatırlarsın tekrar Trabzonlu olduğunu belki.

pazarkapılı
10.06.2019, 22:08
trabzon sehrinden en az 10 sene ilerde olan teknik direktor....

BERBATOV61
11.06.2019, 10:02
trabzon sehrinden en az 10 sene ilerde olan teknik direktor....

çok güzel bence de yoluna baksın daha da ilerlesin gözden kaybolsun mümkünse

Enaldo61
11.06.2019, 20:32
Yazık.

BERBATOV61
11.06.2019, 20:35
Sen bu şehrin başına gelen en büyük talihsizliksin

Mert Acar
11.06.2019, 20:54
Kestane diye boşuna demedik zamanında..Burada savunucuları çıkardı hemen (:

Çağatay96
11.06.2019, 21:06
Şenol Hoca’nın kabahatı çizdiği kariyer yoludur bana göre. Bu yol bjk hocası olmasıyla başlıyor. Burada da tamamen tercihini böyle kullandı diyebiliriz. İlkelerinden taviz verirsen etrafında olanlar bunlar olur, çünkü her taraf bunlardan. Sonuç çok normal.

Tabi ki diğer konularda %100 haklısın. Aslında bu mücadeleyi Trabzon halkı en başta kazanabilirdi. Onların tercihi de böyle oldu. O tercihin de bu sonucu vermesi normal. Çünkü her noktası böyle bu ülkenin.

Biz Şenol Güneş’i başka bir yerde belki köşesinde bekliyor halde, belki emekli olmuş halde, belki TS başkanlığı için çalışıyor halde vs. görebilirdik.

Bunların hepsi tercih meselesi.

Zamanında görsem sarılacagım kişiydi

Yolda görsem selam vermeyecegim kisi oldu. Tercih meselesi.

Çağatay96
11.06.2019, 21:07
Hmmm fbden alinmasini istedigi topçu da "sampiyon kanirta kanirta fener" diyen gökhan gönül idi... onunla çalismaya utanmadi da ona laf atanlar olarak biz mi utanacagiz ??
senol efendi dünya sampiyonu etsin bizi, fikirlerimiz degismeyecek,,, sizin mantiginizdan da bir sey çikmaz, sizin mantik 2 gâlibiyet sonrasi aziz yildirim sikecisinin köpegi nihat özdemir hiyarina da "adam" falan çeker... mantik ayni mantik çünkü

tüpcü ile çalıştı canerle çalıstı emreyle çalıstı nihat özdemirle calıstı. var mı baska.. tükür tükür şükür.

Ufuk
11.06.2019, 21:08
Taktik dehası yine aklından nasıl muhteşem taktikler geçti de bu kadroyu dizdi kim bilir? Benim futbol bilgi birikimim, zeka seviyem algılamaya yetmiyor. Geçen maçtaki taktik savaşını anlayan arkadaşlar maç başlamadan bizi de aydınlatırsa sevinirim. Maçı ona göre izleyip feyz alalım.

Kadroyu görüp eleştirecek futbol fukaraları kesin çıkacaktır ama siz Şenol hocamdan daha mı iyi bileceksiniz? Taktik bunlar taktik..

BERBATOV61
11.06.2019, 21:12
Taktik dehası yine aklından nasıl muhteşem taktikler geçti de bu kadroyu dizdi kim bilir? Benim futbol bilgi birikimim, zeka seviyem algılamaya yetmiyor. Geçen maçtaki taktik savaşını anlayan arkadaşlar maç başlamadan bizi de aydınlatırsa sevinirim. Maçı ona göre izleyip feyz alalım.

Kadroyu görüp eleştirecek futbol fukaraları kesin çıkacaktır ama siz Şenol hocamdan daha mı iyi bileceksiniz? Taktik bunlar taktik..

:):) maçı kaybetsin hıncal Hakkından gelir

Ufuk
11.06.2019, 21:26
:):) maçı kaybetsin hıncal Hakkından gelir

Şuan ortada olmayan yılmaz savunucular maç sonunu bekliyor. Muhtemel galibiyet ile bize burayı dar edecekler. Tüm başlıklara aynı mesajı girip hocalarını savunacaklar. İki saattir bu sefer nasıl savunacaklar diye düşünüyorum aklıma gelmiyor.
Geçen seferkiler: Kenan beke yardım ediyor, boyu uzun duran topları savunabiliyor. Orta saha zayıf olmasın, Fransızları kitlemesi için İrfan. Sizin gibilere inat dünya şampiyonunu yendi :D

Maça 5 dk kala orta sahadan biri sakatlansa Oğuzhan falan girebilir adamlar hala savunuyor.

BERBATOV61
11.06.2019, 21:33
Şuan ortada olmayan yılmaz savunucular maç sonunu bekliyor. Muhtemel galibiyet ile bize burayı dar edecekler. Tüm başlıklara aynı mesajı girip hocalarını savunacaklar. İki saattir bu sefer nasıl savunacaklar diye düşünüyorum aklıma gelmiyor.
Geçen seferkiler: Kenan beke yardım ediyor, boyu uzun duran topları savunabiliyor. Orta saha zayıf olmasın, Fransızları kitlemesi için İrfan. Sizin gibilere inat dünya şampiyonunu yendi :D

Maça 5 dk kala orta sahadan biri sakatlansa Oğuzhan falan girebilir adamlar hala savunuyor.

bu adamlar Trabzonlu diye şenolculuk yapıyorlar ama şenolun Trabzon zerre umrunda değil farkında değiller. Yıllardır futbol izlerim ulan bak abdülkadiri yine anlarım ama elinde başka sağ açık yokken bile anlarım yusufu anlamam bunun altında art niyetten başka bir sebep yok irfancanla ozan yusufun olduğu takımda yusuf sakatlansında fırsat bulalım diye dua eder ancak

emre6117
11.06.2019, 21:41
Bu sözde felsefecinin adının stattan silinmesi için acaba daha ne yapmalı. Kendi memleketine kendisini adam eden şehire bu kadr aymazlık yapılmaz. Birgün şehre aleni küfür de edecek ama bakalım ne zaman. Yusufun oynamayıp irfan ve ozanın oynuyor olmasının açıklamasını yapabilecek varmı.

BERBATOV61
11.06.2019, 23:35
inadın yüzünden yenildin o iki çocuk sana ne etti bilmiyorum ama aldığın bedduaları naparsın artık sen düşün

Enaldo61
12.06.2019, 00:21
Sen milli takıma Parmak'ı almayarak, geçen maça ve bu maça Yazıcı'yla başlamayarak, Abdüş'e hakettiği süreyi vermeyerek zaten kaliteli gösterdin, ne desek boş.

Turgay Atalay
12.06.2019, 00:47
Ben artik şöyle düsünüyorum. Bu milli takim bizim oyuncularin seviyesinde degil, bizimkilerin seviyesine cikacak futbolu oynamaya baslasinlar o zaman milli takima cagirsin :) Senol bey bu durumu gördü, bizimkiler futboldan soğumasin diye ilk 11 oynatmiyor :p

Gökhan Balcı
12.06.2019, 02:32
iyiliğini kötülüğünü bilmem de inat biri. takıntılı adam.

Mustafa YILMAZ
12.06.2019, 17:38
Geçmiş mesajlara bakarsanız şenol'u savunanlardanım.. bjk'ye gitmesi veya bazı cümleleri dert etmedim ama son kadro seçiminin izahı yok.

Oğuzhan, Ozan Tufan, İrfan can seçimleri şaibelidir. Hem defans yapıp hem orta sahada dikine gidebilen tam bir joker oyuncu söyleyin bana ?ilk isim a.parmak'tır ama alınmadı Oğuzhan var!!. Yusuf şu takımın cengiz'le beraber ilk yazılacak ismi ama irfan can var. Ozan Tufan ne lan.

Zerre değeri kalmadı gözümde zaten bu tercihlerin sebebi Fransa maçında ki locada çekilen fotoğraftır şimdi Aziz versin eline kadroyu oda oynatsın afiyet olsun İstanbullu.

Çok büyük adamdın gözümde çok ama yerle bir ettin

ÖmürKaradeniz61
22.07.2019, 21:53
Milli takımın tüm iç saha maçları istanbulda oynanacak. Bu Trabzon düşmanı adam beni hiçbir zaman yanıltmadı.

Kazım Bostan
12.08.2019, 20:34
Şampiyonluk yarışı hakkında şöyle konuşmasına denk geldim: Trabzonspor kadrosu itibariyle şampiyonluk adayı olabileceğini hissettirmek istiyor. Beşiktaş'a gelirsek, beşiktaş her büyük takım gibi zaten şampiyonluğun doğal adayı.

Başka takımın teknik direktörü olması ve sonra her ne yaptıysa umrumda değildi ama şu açıklama sinirimi bozdu.

pazarkapılı
12.08.2019, 23:47
arkadaslar, insanlarin agzindan kendi duymak istediklerinizi beklemeyin, trabzonspor ali veli ahmet mehmet in soylemleriyle ne kuculu ne buyur, trabzonsporun yetistirdigi degerler vardir, senol gunes de bunlardan biridir. kimse kendi dusunceleri icin hesap sormak ve hesap vermek zorunda degil...

insanlari yaptiklari islere eylemlere gore degerlendirmek yerine memleketlerine gore memleketeleri icin soyledikleriyle degerlendirmeyi dogru bulmuyorum...insanlarin nufus kimlikleri ozelinde fikirlerini elestirmek bize ne kazandirabilir ki....

Ozan Yılmaz
30.08.2019, 20:46
https://pbs.twimg.com/media/EDPFWRVW4AAyWT9?format=jpg

DeAgLeMaNyAq
30.08.2019, 20:59
Emre Kılınç ne ara defans oldu...

Ufuk
30.08.2019, 21:01
İki Abdülkadir fazla oluyor herhalde..

bordomaviask
30.08.2019, 21:06
Abdulkadir Ömür'ün fener maçında oynamaması kesinleşti sanırım

Hakan
30.08.2019, 21:30
Okay nasıl çağrılıyor yahu sakatlıktan maç kadrosuna bile giremedi henüz.

Mustafa YILMAZ
30.08.2019, 22:43
mert yıldırım roma'ya transfer oldu diye kadroya alındı bu nasıl bir ezikliktir ? transfer olmasaydı çağrılmayacaktı. izlemedim hiç iyidir kötüdür bilmem ama roma'da oynasın bakalım bi ! hüseyin'i seve seve çağırakcasın istanbul'lu şenol.

abdüş'ü kadroya almama gibi bir lüksü yok istanbul'lunun muhtemelen bizimkiler riske etmemek için olumsuz rapor vermiştir.

reisoğlu61
02.09.2019, 11:13
cagirilan oyuncular icinde benim kadrom bu olur:
ugurcan
zeki kaan merih umut
parmak emre
cengiz yazici hakan
cenk

Ozan Yılmaz
02.09.2019, 13:32
formayı hak eden isimler:
Uğurcan
Zeki
Çağlar
Merih
Kaan
Cengiz
Yazıcı
Emre
Hakan
İrfan(V)Dorukhan(V)Parmak
Cenk

must61
07.09.2019, 10:49
Kalecilik donemi efsane olabilir.

Teknik direktörlük döneminde İstanbul'a yaranma çabası içinde bir hoca görüyorum ben sadece.

bordomaviask
07.09.2019, 21:06
Uğurcan 11 de değil.. Yine şaşırtmadı çok şükür.

ÖmürKaradeniz61
07.09.2019, 21:29
Yusuf Trabzonspordan ayrıldığı için ödüllendirilmiş.

olcay_61
07.09.2019, 21:29
Çağlar formda diye Kaan Ayhanı kesen sayın Güneş, ülkenin en formda kalecisini kıytırık Andorra maçında yedek bırakmış...

Alper Beyazay
07.09.2019, 21:40
Bizdeyken ilk 11 oynatmadığı adam gider gitmez 11'e almış. Şenol bey. :)

kayseriliyiz
07.09.2019, 21:46
Yusuf Trabzonspordan ayrıldığı için ödüllendirilmiş.Gitmesi zaten milli takim'da halledildi, sagolsunlar sasirtmadilar. Ugurcan'da Abdulkadir'de bizden gitmeden oynatilmazlar.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Fatih Çelik
07.09.2019, 21:46
Okay nasıl çağrılıyor yahu sakatlıktan maç kadrosuna bile giremedi henüz.

Haberi bile yoktur.

Kazım Bostan
07.09.2019, 21:54
uğurcan werderveremem'e transfer olmuş olsa alır mıydın o zaman ilk 11'e şenol hoca...

kayseriliyiz
07.09.2019, 21:56
Evet elemelerde iddiali olan andora çok iyi basladi.

pazarkapılı
07.09.2019, 21:57
kendisinden bagimsiz soyluyorum milli takim teknik direktorlugu cok onemsenecek bir mevki degil, ya bu adamlarin yaptigi tek sey kadroyu yazmak, bir kac cumle ile kadro farklilikleri ile gundemi degistirmek insanlari oyalamak, senol hocali kismina gelince tam bir emeklilik donemi geciriyor, hala gundeme gelebiliyor oldukca mutlu olmali...tff sagolsun, tff icinse dostlar sagolsun diyelim artik....

Anıl C
07.09.2019, 22:00
Şenol Güneş cukladığı paralardan olmamak icin riske girmeyi sevmez

kayseriliyiz
07.09.2019, 22:19
Berbat ötesi bir milli takim izliyoruz.

yorumsuz6117
07.09.2019, 22:29
Yusuf bitik..

Anıl C
07.09.2019, 22:30
Yaratici bir oyuncu yok. 80 milyonluk ülkenin ortasahasinda 39 yasinda boş beleş biri oynuyor.

Ahmet Taşçı
07.09.2019, 22:33
Yaratici bir oyuncu yok. 80 milyonluk ülkenin ortasahasinda 39 yasinda boş beleş biri oynuyor.

Boş beleş? Karakteri ve Fb'liliği dışında tüm futbolcular onu her yönüyle örnek alsalar ülke futbolu ihya olurdu?

artvints
07.09.2019, 22:35
Şu maçlarda yetenekli kanat oynatmayı ne zaman öğrenecekler acaba? Merkezi doldurmaktan bıkmadılar.

Anıl C
07.09.2019, 22:39
Boş beleş? Karakteri ve Fb'liliği dışında tüm futbolcular onu her yönüyle örnek alsalar ülke futbolu ihya olurdu?

Karakteri disinda ortada bisey kalmiyor zaten. Ihya olurmuş bi de.

Ahmet Taşçı
07.09.2019, 22:42
Karakteri disinda ortada bisey kalmiyor zaten. Ihya olurmuş bi de.

Ya kardeş Emrenin Futbolculuğunu beğenmeyenle hiç futbol konuşmam zaten.

yorumsuz6117
07.09.2019, 22:43
Bodoslama hücum yapıyor Türkiye futbolla alakası yok..

ilelebeTS
07.09.2019, 22:44
Hücumda 1 tane faydalı iş yapan adam yok. Saha torpilli dolu. Kanatları kullanıp ceza sahasında çift santrafor ile gol aramak lazım.

Hakan
07.09.2019, 22:47
Stadta izlemenin bile bir keyfi yok, öyle bir maç.

Anıl C
Ya kardeş Emrenin Futbolculuğunu beğenmeyenle hiç futbol konuşmam zaten.

Bence de konuşmasan iyi edersin.

Ahmet Taşçı
Bu tür maçlarda delici adam lazım Ömür, Nwakayame gibi. Adam eksiltemezsek oyun doldur boşata döner.

yorumsuz6117
07.09.2019, 23:00
Yusuf'la Zeki arasındaki uyum 0.. :)

pazarkapılı
07.09.2019, 23:03
milli mac oncesi basin toplantisinda oyuncu yetistirme konusunda alenen dogru konusmamaktadir...

kayseriliyiz
07.09.2019, 23:10
Çalhanoglunun ne özelligi var da oynuyor?

Anıl C
07.09.2019, 23:11
Çalhanoglunun ne özelligi var da oynuyor?

Elinde önemli kisilerin kasetleri var diyolar

yorumsuz6117
07.09.2019, 23:12
Cenk'te oynamaya oynamaya vasata bağlamış..

kadeng
07.09.2019, 23:12
adamlar bizden daha iyi defans yapiyorlar.

kayseriliyiz
07.09.2019, 23:13
Elinde önemli kisilerin kasetleri var diyolarHiç begenmiyorum, sisirilmis bir balon kendisi.

ilelebeTS
07.09.2019, 23:13
Rakip zaten çıkamıyor, orta sahayı doldurup oyunu kördüğüm etti.

yorumsuz6117
07.09.2019, 23:14
https://www.transfermarkt.com.tr/andorra/startseite/verein/10533

kayseriliyiz
07.09.2019, 23:15
Koy Merih'i santrafor, madem yanlardzn orta yapamiyorsun doldur bosalt oyna.

kayseriliyiz
07.09.2019, 23:15
https://www.transfermarkt.com.tr/andorra/startseite/verein/10533Hahaha bende buna baktim demin

kayseriliyiz
07.09.2019, 23:19
Deniz türüç'ü koysaydi bari ne kadar merkez ortasaha varsa sahada.

Ozan Yılmaz
07.09.2019, 23:20
Cengiz ve Burak yoksa milli takım Andorra ya bile gol atamayan düzeye düşüyor peh!

Jackdaniels
07.09.2019, 23:24
Bir daha oyuncu seçimi ve değişikliği hakkında Ünal hocaya birşey söylemicem , bu ne rezalettir o kadar futbolcu havuzunda oyuna Ozanlar Kenan’lar giriyor ayıptır.

Ufuk
07.09.2019, 23:24
Çağlar alt yaş grubuna karşı oynuyor gibi maşallah.

Cenk oynayacakta moral bulacak. Evertona adam hazırlıyoruz.

kayseriliyiz
07.09.2019, 23:26
Emre kilinç'i aliyor oyuna saka gibi.

14TS61
07.09.2019, 23:26
Bu Cenk premier ligde oynuyorsa dünyada herşey olabilir. Bu adam futbol oynamayı bilmiyor

kayseriliyiz
07.09.2019, 23:29
Koy deniz'i hem sut tehdidi olusturur

batugol
07.09.2019, 23:30
Ben artık gülmeye başladım

batugol
07.09.2019, 23:30
Sonunda be
Spiker kadar enerji harcamadılar

Ufuk
07.09.2019, 23:31
Hakan salağı boşuna kullanıyor duran topları :)

kayseriliyiz
Hahahahah

Gürkan Asma
Şu hakan balonu bırakmıyor ki Yusuf kullansın şunları ya

Enes Başkaya60
Hakan salağı boşuna kullanıyor duran topları :)

Futbolcu değil o hakan denilen adam Yusuf Yazıcı kapak etti ona...

Manu61
07.09.2019, 23:32
Yazıcı sahada olduğu sürece duran topları başka bir oyuncuya kullandırmak delilik.

Ufuk
07.09.2019, 23:33
Yusuf korner kullanmayı bekliyormuş meğer [emoji14]

Ufuk
07.09.2019, 23:38
Parmak yarın Leganese falan transfer olsa milli takımda oynar mı oynamaz mi?

Kazım Bostan
07.09.2019, 23:39
Yusuf o frikiği hakan yerine kullansaydı zımbalardı %100.

DeAgLeMaNyAq
07.09.2019, 23:41
Andorra ne kadar çağdışı bir oyun oynasa da bizimkiler de onlara ayak uydurdu. 90 dakika boyunca doldur boşalttan başka bir şey yapamadılar. Organizasyon adına hiçbir şey yoktu. Hem Cengiz'in hem de Abdulkadir'in aynı anda sakat oluşuna Cenk'in formsuzluğu eklenince ortaya kısır futbol çıktı. Puan kaybı gelseydi İzlanda ve Fransa % 95 garantilemişti. Ucuz yırttık...

yorumsuz6117
07.09.2019, 23:41
Grupta ikili averaj mı genel averaj mı geçerli ?

Ekrem D.
07.09.2019, 23:42
Cenk Tosun = Semih Erden al birini vur otekine.

Biri a milli futbol takimini kanser ediyor digeri basketbol milli takimini.

Gürkan Asma
07.09.2019, 23:42
İlk yarıda da hakan 10 no oynayacak diye kanada attılar çocuğu ya. Şişirilmişin şişirilmişi bi topçu.

Ozan Yılmaz
07.09.2019, 23:44
Yusuf o frikiği hakan yerine kullansaydı zımbalardı %100.Hakan bir sürü gol attı frikikten Yusuf henüz sıfır

Fatih Çelik
07.09.2019, 23:52
Yazıcı sahada olduğu sürece duran topları başka bir oyuncuya kullandırmak delilik.

Bu biraz abartılı oldu da Hakan Balonoğlu artık ilk 11 çıkmamalı.

David_LuiZ4
08.09.2019, 00:15
Milli takımda haddinden fazla merkez oyuncusu var Andorra gibi kale önüne yatmaktan baska bir nane yiyemeyen takımların kapalı savunmasını açman için adam eksiltebilen iyi orta kesen kanat oyuncuların olması lazım...Şenol hoca aslında kanat oyununu çok iyi bilen teknik direktörlerden buna rağmen neden Yusuf'u sağ kanada Hakan'ı ve Irfan Can'ı sol kanada hapsetti anlayamadım..Zeki'nin bindirmeleri dışında sağ kanadı etkli kullanamadık çünkü Yusuf bir açık oyuncusu değil..İrfan hakeza ikinci yarı sol açığa geçti yerini yadırgadı saçmaladı durdu..

Safkan açık oyuncularının olmadığı bir maçta rakibi sürekli merkezden delmeye çalışmak boşa harcanan efordan başka bir şey değildi üstüne formda bir golcün olmayınca futbolu unutmuş Cenk Tosun'la kilidi erken açamadık..

Emre Kılınç bir açık oyuncusu olarak oyuna girince o kanada bir anda hareket ve orta sirkülasyonu getirdi..Keza Efe Can da oyuna girmeliydi..

Emre B. Ozan Irfan Yusuf bunların hepsi merkez ortasaha oyuncusu üstüne Hakan Ç. bence bırak kanat oyuncusu olmayı veya 10 numarayı futbolcu falan bile değil..Bu kadar merkez adamla kapanan takımları açmak kolay iş değil..Kanatlarda safkan oyuncuları oynatacaksın..Oyuna genişlik kazandırıp birbirine yakın oynayan rakip oyuncular arasındaki mesafeyi iyice açıp boşluk yaratacaksın..

Yine de mili takım iyi yolda diyebilirim..Cengiz ve Ömür gibi iki kreatif yaratıcı oyuncunun dönüşüyle milli takım daha iyi yerlere gelecektir..

Stoperlerimiz bir kere çok iyi neden Çağlar oynadı da Kaan oynamadı denilemez Merih Kaan Çağlar bu üç stoperin de ayak tekniği iyi topu oyuna sokabiliyorlar özellikle Çağlar öne çıkıp alan daraltıp top kapıp atak tazeletebiliyor Merih zaten kendini aşmış durumda..

hos_cocuk61
08.09.2019, 03:00
Ey gidi 2002 Dünya kupasına bizden sadece göstermelik Metin Aktaş'ı kadroya almıştı. Yusuf Lille yerine Trabzon'da oynasa gene ilk 11 başlamayacaktı. Klasik Felsefeci Şenol işleri.

ÖmürKaradeniz61
08.09.2019, 09:48
Parmak neden milli takımda yok teranelerini fırsat bu fırsat yok edeyim diye beklemiş meğer. Ne güzel Abdüş sakat ben şu parmakı alayım milli takıma zaten oynatmam spekülasyonlar da son bulur diye düşünmüş.

Uğur Ö.
08.09.2019, 12:38
Zerre karekter yok, ulan bu adam geçen sene döktürürken bir kez ilk 11 e koymadın şimdi direk 11 e koyuyorsun, aynısını Uğurcana da yapıyor. Allah ıslah etsin seni ihtiyar

DeAgLeMaNyAq
08.09.2019, 16:42
Ey gidi 2002 Dünya kupasına bizden sadece göstermelik Metin Aktaş'ı kadroya almıştı.

Metin Aktaş kadroda yoktu. Geniş kamp kadrosunda yer almıştı sonra kadroda çıkarılmıştı ama kampı terk etmemişti...

kayseriliyiz
08.09.2019, 18:35
Parmak neden milli takımda yok teranelerini fırsat bu fırsat yok edeyim diye beklemiş meğer. Ne güzel Abdüş sakat ben şu parmakı alayım milli takıma zaten oynatmam spekülasyonlar da son bulur diye düşünmüş.Çocuklari bu sekilde bizden uzaklastirmak için, zemin olusturuyorlar.
Yönetim acil tedbir almali.

Ufuk
08.09.2019, 18:43
Hakan bir sürü gol attı frikikten Yusuf henüz sıfır

Yarın Yusuf 10 tane kötü atar Hakan'ın ortasından gol atarız problem orada değil Ronaldo bile arada bırakıyor çok isteyen varsa. Hakan milli takımda ne yapmış ki bir korner dahi vermiyor?

Ozan Yılmaz
08.09.2019, 18:46
Yarın Yusuf 10 tane kötü atar Hakan'ın ortasından gol atarız problem orada değil Ronaldo bile arada bırakıyor çok isteyen varsa. Hakan milli takımda ne yapmış ki bir korner dahi vermiyor?Bu tür kararları sahadakiler değil teknik sorumlu verir-vermeli. Görev kime verilmişse o istediği sürece kullanır.

Ufuk
08.09.2019, 19:16
Bu tür kararları sahadakiler değil teknik sorumlu verir-vermeli. Görev kime verilmişse o istediği sürece kullanır.

Penaltı olsa anlarım ama basit bir korner. Saymadım ama en az 5-6 tane kullanıp dağa taşa attı, arkadaşın gelmiş istemiş versen ne olur. Egosu kendisinden büyük.

Alper Beyazay
08.09.2019, 21:35
Hakan koca bir balon.

Cem Balcı
10.09.2019, 14:02
Hakan boşunu kestiği söyleniyor.Doğrudur inşallah.

ozturk
10.09.2019, 22:44
TS'da görev almadığı zamanlarda bize karşi tuhaf tavırları var. Efsanelikten uzaklaşıyor gittikce.

Mehmet BAŞ
10.09.2019, 23:33
Yusuf Yazıcı her oyuna girdiğinde iyi işler yapıyor ama sen İrfan Can denen yetersiz herifi oynatmaya devam et hocam. Aman Yusuf'u oynatırsın da değere biner. Aman aman! Ligin formda kalecisi Uğurcan'ı da oynatma! Sen Mert'e devam et. Ömür ve Parmak'ı konuşmuyorum. Onları zaten oynatmazsın. Yazık!

pazarkapılı
10.09.2019, 23:37
kendisini trabzon trabzonspor ile yaklasimindan cok ankara ile olan iliskiler duzeyinde inceleyip degerlendirmek gerekir artik, cunku son zamanlarda trabzonspora yaklasimi kucuk bir ayrinti gibi gorunuyor...

Çağdaş DENİZ
10.09.2019, 23:45
.... geçen maç sağ açıkta oynatti
Bu maç son 10 dk aldı gol attırdım diye sisiniyor

pazarkapılı
11.09.2019, 01:12
ilk defa milli olsun diye bir oyuncu oynatilir mi yahu?, nasil bir soylem bu?...aciksozluluk ile patavatsizligi karistirmazdi hoca dengesini bozan birseyler mi oldu acaba?...

Toraman
11.09.2019, 13:14
Şenol Güneş'e Trabzonspor efsanesi demek Şenol Güneş'e de haksızlık bence adam mükemmel bir profesyonel bizde çalışırken de kaleci ve hoca olarak yüzde yüzünü vermiştir. Nitekim Bursa'da da verdi BJK'de de. Şimdi milli takımda da veriyor. Trabzonspormuş filan zerre umrunda olduğunu zannetmiyorum. O yüzden Şenol Güneş gibi birini takdir edebilirsin ama sevemezsin adam duyguyla iş yapmıyor. Sevilmek gibi bir derdinin olduğunu da düşünmüyorum.

reisoğlu61
16.09.2019, 13:02
hep destek tam destek. ancak Senol hoca anderlecht-antwerp macini neden izlemeye gitti hala anlamam. eger sinan bolat icin ise, bu kaleci bildigimiz kaleci neyini izler...

Emirhan Yazıcı
11.10.2019, 23:23
Her Geçen gün kendisinden soğuyorum

Ufuk
12.10.2019, 00:11
Kalede Uğurcan'ı görmedim ve izlemedim. Taktığı kravat yüzünden fbliler saldırıyor :)

muhammed bilgin
12.10.2019, 00:16
Senin gibi korkak bir TD. Görmedim sorumluluk almamak için yaşı geçmiş kaşar futbolcuları oynatıyorsun kaybedersen de suçu onlarda bulacaksın. Cesaretin varsa oynat gençleri kırk yaşındak emreyle bel bağlayan milli takım görmek istemiyorum.he bu arada sen Trabzon'un ta kendisi değilsin tam tersi hiç alakan bile yok yakın zaman da isminin de stadımızdan kaldırılması dileğiyle...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tsukru61
12.10.2019, 01:24
Oyuncu değişiklikleri şaşırtmadı.

Ünal'ın değişmesini beklemeyin.

Çağdaş DENİZ
12.10.2019, 13:20
Kravat taksa Ne olacak
Showunu yaptı yine

tristram
12.10.2019, 16:18
cikardigi kadro les otesiydi.sansimiz yaver gitti golu attik ama takimin 11inde olmamasi gereken en az 4-5 isim var..bide dun niye sikecileri tahrik etmek icin bordo mavi kravatla maca cikti anlamadim.mac oncesi herkes sadece milli forma giysin diye duyurular yapiliyor sen milli takimin hocasi olarak kalkip kadikoyde daha once tartisma konusu olan bordomavi kravat takiyorsun.boyle bir gunde insanlari germenin alemi nedir.kac yasinda adamsin hala trolluk pesindesin.normal bir lig maci olsa kudursun sikeciler derim ama milli macta boyle eziklik yapilmaz,ayiptir..

o kadar trabzonspor'lu olsa icim yanmaz.son iki senedir en cok yerli oynatan takimiz ama her nedense bizim topcularin hicbiri 11in gediklisi olamiyor..abdus sakat degilken bile forma bulamiyordu..yusuf kotu deniyor eyvallah ama bu cocuk iyiykende dogru duzgun forma yuzu gormediki.ki en kotu hali dun oynayanlardan iyidir.ayni sekilde ugurcan gibi bir gercek var, su anda muslera ile birlikte ligin en iyi kalecisi..bu cocuk nasil oluyorda 11 cikamiyor?ugurcan istanbul takimlarinda oynasa oynatmamaya bir tarafi yiyecek miydi?keza abdulkadir parmak.dun emre-ozan-mahmut uclusuyle maca cikti.milli takim ileriye adim atamazken abdulkadir parmak neden hic dusunulmuyor.gecen sene en formda oldugu donemde kendisinin besiktasta forma vermedigi oguzhani cagirip abdulkadiri yine cagirmamisti..

bu adamin bu kuyruk acisi neyden kaynaklaniyor.bizim cocuklar senol gunes'in anasina mi sovdu nedir anlamiyorum..ve hala bu adamin ismi neden stadimizda?

alper*
14.10.2019, 15:27
Kravat konusunda bırakalım BJK'liler savunsun.

Bize ne.

pazarkapılı
14.10.2019, 16:39
egosu tavan yapmis durumda, ankara ile iliskiler ust duseyde olunca sonucda yuksek kibir, ego gibi ozelliler vucuduna beynine sirayet etmis...yazik aciyoruz kendisine....

Mehmet BAŞ
15.10.2019, 08:55
Yusuf Yazıcı her oyuna girdiğinde iyi işler yapıyor ama sen İrfan Can denen yetersiz herifi oynatmaya devam et hocam. Aman Yusuf'u oynatırsın da değere biner. Aman aman! Ligin formda kalecisi Uğurcan'ı da oynatma! Sen Mert'e devam et. Ömür ve Parmak'ı konuşmuyorum. Onları zaten oynatmazsın. Yazık!

Hala aynı noktadayım. İrfan Can denen vasat ve beyinsiz herifi oynatmaktaki ısrarında artık futbol dışı sebepler arıyorum. Elinizin altında Yusuf Yazıcı varken İrfan ve Ozan'ı tercih etmek futbol içi sebeplerle açıklanamaz. Bu işin ardında başka bir şeyler var. Misal Uğurcan bu kadar formdayken iki maçta da tercih edilmemesi gülünç oluyor. Mert iyi bir kaleci, kabul ediyorum. Milli Takımda da iyi performans gösteriyor. Ama Uğurcan da Mert'ten daha yetenekli ve daha formda. En azından bir maçta forma giymeyi hak ediyordu. Maalesef Milli Takımlarda Trabzonspor orijinli oyunculara karşı farklı bir tutum var. Bu durum teknik direktörlerden bağımsız bir durumdur. Kim gelirse gelsin bu sansür uygulanıyor. Bakın yarın öbür gün A. Ömür form tutsun yine tercih edilmez. A. Parmak gayet iyi futbol oynuyor ama formsuz Dorukhan, Ozan ve Mahmut'a tercih edilmiyor. Dün akşam kazandık, sevindim. Ama artık ne diyeyim, alın Milli Takım sizin olsun. Gerçekten bazı şeylerden soğuttunuz.

Ozan Yılmaz
24.01.2020, 12:59
https://www.tff.org/Resources/TFF/FileGallery/10523b3bcf15453198f3e5669d3ab4c2.jpeg

Bakan Kasapoğlu'ndan Şenol Güneş'e ziyaret

pazarkapılı
27.01.2020, 05:20
eski guzel trabzonun ve trabzonsporun ex temsilcisi, merhaba yeni dunya...elveda ahmet beyin ceketi....

Saint Castillo
13.02.2020, 21:10
ezbere konuşmaktan başka yaptığı bir şey yok. bu adamı dinlemek, söylediklerini anlamlandırmak çin işkencesi

Anıl C
16.02.2020, 12:47
Elbet bir gün Hüseyin Avni Aker ismi ile tekrar buluşacağız.

Stad açılışında egona yediremediğin haklı ıslıklardan dolayı stadı koşarak terkettiğin zamanları unutmadık Şenol Bey.

Anıl C
16.02.2020, 12:48
ezbere konuşmaktan başka yaptığı bir şey yok. bu adamı dinlemek, söylediklerini anlamlandırmak çin işkencesi

Ayrıca ne dediği de anlaşılmayan biri. 5 cümle kuruyorsa hepsi de birbirinden alakasız cümleler

Emirhan Uludüz
17.02.2020, 13:21
Şenol ile Ünal'ı anlayabilmek için dekoder lazım.

Harun-61
17.03.2020, 15:41
EURO 2020, Koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi.
2021 yılında düzenlenecek turnuva 11 Haziran-11 Temmuz 2021 tarihlerinde yapılacak.

**

Acaba bu sezon icin geri dönse ??? Teknik Danisman v,s. ?
Hüseyin Hoca'ya tecrübesi ile katki verir.

sessizkral_1
17.03.2020, 15:54
liglerin durumuna göre kesinlikle teklif götürülmeli

Reha Asan
17.03.2020, 20:32
şampiyona ertelendi.Boş boş duracağına takıma gelsin.Bütçede açıldı parasını da veririz bol bol.

Çağdaş DENİZ
17.03.2020, 22:32
Bu saatten sonra Şenol güneşlik bir durum kalmadı
Ama yine de her görüşe saygılıyım

David_LuiZ4
01.06.2020, 17:53
Doğum günün kutlu olsun King.

Kadir
07.06.2020, 14:33
Boşa paraladın hoca kendini, bjk’de Cenk tosun kadar değerin yok.