PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Mete DORUK
18.12.2012, 19:26
Anlaniyorum neden su yil basariliydi bu yil basariliydi denip duruluyor? Bizimbaska zamanko basarilarla su an ne alakamiz var? Basarisizligimizin nedenlerini tartirmak yerine su zaman boyle onu yapti bunu yapamadi ne alaka? Bu sezona bakalim digerleri gecti ve su anlik faydasi yok. Bu sezon hem yonetim hem senol hoca hemde fitbolcular basarisizdir. Ama bemim fikrim takimin bu sekilde kotu futbol oynamasidan sorumlu senol hocadir. Kabul etmek gerek bu sezon senol hoca Kotu.

HH_52
18.12.2012, 19:27
Siz varken evet zor biraz

Biz varken değil.

Bu adama 4 kez fırsat verildi!!! 3 kez de kovuldu. Ben mi kovdum onu ve yine takımın başına getirdim???

Alican Altunbaş
18.12.2012, 19:27
Yazdıklarım işinize gelmiyor tabi.

Sivas maçında oyuncuların ayakları mı bağlıydı diyen bir arkadaş Fener deplasmanı için de aynı soruyu yönelttiğimiz de neden hemen şikeyi ortaya atıyor ?

Neden o dönem ki derbi maçı istatistikleri ile cevap verebiliyor ?

Devre arasında Yusuf ve Ernst örneğinde olduğu gibi en az 1 adet nokta transferi yapabilseydik eğer 9 puanlık fark şikeye rağmen bu kadar kolay kapanabilir miydi ? Brozek kardeşler ve Mehmet Çakır transferi şampiyonluğa giden bir takımın yapması gereken transferler olabilir mi ?

İlk yarı 42 puan toplayan bir takım 9 puan gerisinde olan rakibini deplasman da olsa bile eze eze yenip hadi en azından beraberlik bile alamıyorsa,şike sürecinden sonra 5 maçta 1 kez bile galip gelemiyorsa şike,şike de nereye kadar yani ?

Bu takım zaten gerekli puanı toplamış.Yapılan transferler takımın performasını çok olumsuz etkilememiş sadece 2 puan az toplamış.Hala bunu başarısızlık olarak sunuyorsun o sezonla alakalı şike olmasına rağmen avejla 2. bitirilmiş.2. yarı messiyi transfer etsen sanki 51 puanmı toplayacaktık.Kaybedilen puanlarda verilmeyen penaltıları , verilmeyen golleri söylemiyorsun.Colmanın kaçırdığı penaltınında sorumlusu Şenol hoca evet.

Alican Altunbaş
18.12.2012, 19:29
Yapamazki... :D

Size kalsa zaten su içmeye gidemez Şenol hoca.

HH_52
Sohbetin sonu gelmiyor. Size iyi akşamlar.

Son sözüm...

İstifa...

Ergin Varlibas
Millet yemin ediyorum sasirmis, artik nasil elestiririz diye baktiklarindan supheleniyorum.

Tamam ya yeni teknik direktorle her sene sampiyonlar liginde ust tura cikariz umarim

Emirhan Çorumlu
18.12.2012, 19:36
ya neden o tarihi basarimizi kütülemeye calisiyorsun?? Bu grup sampiyonlar ligin en cekismeli gruplarindan bir tanesiydi. Bu sezon Galatasarayin ciktigi grupdan daha zor bir grup. Turu kilpayi kacirdik, beklemedigimiz puanlari topladik. Sizin yaptiginiz nankörlükten baska birsey degil.

Katiliyorum... Üstelik biz son anda ögrendik SL' ne katilacagimizi... Transfer fln. söylemiyorum bile... Gece Yarisi Operasyonu ile Sapara ile Vittek' i alabildik anca... :D

Ergin Varlibas
18.12.2012, 19:36
Katiliyorum... Üstelik biz son anda ögrendik SL' ne katilacagimizi... Transfer fln. söylemiyorum bile... Gece Yarisi Operasyonu ile Sapara ile Vittek' i alabildik anca... :D

Aynen cok onemli bir nokta mesela bu..

inanilmaz bir taraftar grubu ya anlam veremiyorum

Mete DORUK
18.12.2012, 19:37
Bu futbolu izleyipte memnun olan herkimse bende onlari anlayamiyorum.

Pshycologist41
18.12.2012, 19:38
Benim gördüğüm ;

Takım galip gelsede gelmesede Şenol hocanın istifasını isteyenlerin her an her durumda başlıkta olmaları galibiyette de maglubiyette de yazmak istediklerini yazmaları.

Savunucu arkadaşların maglubiyet sonrası sır olup 2-3 gün sonrasında yine koşa koşa buraya gelip aynı kişilerin aynı savunuculugu yapması. Niye yapıyorsunuz demiyorum sakın yanlış anlamayın dilediğinizi yapmakta elbette özgürsünüz.

Sadece çok komik gözüküyorsunuz söylemek istedim

Emrah KabuL
18.12.2012, 19:40
Şurda 9 puan fark diyorlar ya, şikeyi geçtim kafa atası geliyor insanın.
Ayıp kardeşim.

Türk futbolunda 2010/11 sezonuna kadar adaletin,emeğin egemen olduğuna dair garanti verebilir misiniz ?

Neredeyse şikeyi görmemezlikten geldiğimizi ima edenler dönüp bir maziye baksın.Trabzonspor lige çıktığından bu yana diğer takımlarla eşit şartlarda mı mücadelesini veriyor ?

Şike olmuştur,doğru ama ben istiyorum ki geçmişte olduğu gibi dönen tüm oyunlara rağmen takımımız başarılı olsun.

Bu yüzdendir ki 9 puan önde olduğumuz bir dönem de bu kadar kolay pes etmeyelim.Böylesine bir avantajı şikeye rağmen bile kaybetmeyelim.Geçmişte olduğu gibi eze eze bozalım oyunları.

Diğer türlüsü ne yazık ki işin kolayına kaçmaktır.

Üzerinden 2 sene geçmiş halen daha üzerimizden bu ölü toprağı atamadık.

Kaç sene daha sürecek bu süreç ?

Kulübün kapısına kilidi vuralım nasılsa bu düzen de başarılı olamayacağız belli iken geçmişte kazanılan 6 şampiyonluk yeter de artar bize.

Maçların yayınlanmadığı,basının bugün ki gibi etkili olmadığı bir dönem de nasıl oldu da o 6 kupayı Trabzon'a getirebildik hayret ediyorum.

Acaba o dönemler de hiç mi hırsız yoktu ?

Bana bunu açıklayın.

Berkan
18.12.2012, 19:44
Hocayı eleştirecekseniz, hakkını yemeden eleştirin.

Mehmet Fatih Yavuz
18.12.2012, 19:45
Aynen cok onemli bir nokta mesela bu..

inanilmaz bir taraftar grubu ya anlam veremiyorum

O kadronun yetersizliği bariz iken transfer yapmak için Ş.Ligi girişini bekleyip yumurtayı kapıya dayayan ekibindir kabahati. O kadro sadece ş.ligi için değil uefa için de, lig için de yetersizdi.
Bu ekibin de bir numarasıdır hoca.

Gadromuz yeterli. Hocadan ses yok.

Nasıl sorumluluk duygusu var anlamadım.

Yeterli olmadığını bile bile susmak, hatta olmaz-bu kadro ile benden neler bekliyorsunuz deyip görevi bırakmamak.

Görev sorumluluğunun bilincinde olmak lazım.
Da kimden bekliyoruz bunu.

canna52
18.12.2012, 19:46
23235443. yazışım. Ersun Yanal gitmemeliydi. Gitmemesi için her şeyi de yaptım.

O dönemde de burda "biz Trabzonspor'uz nasıl 3. oluruz?" diye kelle isteniyordu. Değişen sadece TD ismi. Senaryo aynı.

gayet açık bir soru soruyorum o zaman..

ersunun gitmesini isteyen yöneticiler neyi amaçlıyorlardı?

kimi teknik direktörlüğe getirmek istiyorlardı

bundan kimin ne gibi bir çıkarı oldu? (burası çok önemli)

bu sorulara adamakıllı cevap verilmedikçe tarbzonspor 10 senede bir kafaya oynar ancak.

Emrah KabuL
18.12.2012, 19:49
Bazı arkadaşlar demişti ki Şenol Güneş'i savunanlar ancak 3-4 gün sonra ortaya çıkabilirler.

Bakıyorum da haklı çıktılar.

Mevcut durumumuz,16 lig maçında sadece 23 puan toplayabilmemiz işlerine gelmediği için başlığa bir kaç gün ara verdiler.

Yaşar ağabeyin de belirttiği gibi yazabildikleri tek şey,

Nankörsünüz,3 sene de 3 kupa,iddaasız yıllar,gitse kim gelecek vs.

Takımın durumu nedir,ne yapmaya çalışıyoruz ?

Kendi oluşturduğu kadro için fazlalık var,yabancı sayımız fazla diyen bir teknik adamı ancak bu şekilde savunabilirsiniz zaten.

Masör Şefik'i sıkça yazmaya başladım ama sanırım bütün suç onun.

Berkan
18.12.2012, 19:54
Ayıp yahu eleştirdiğiniz daha doğrusu çamur attığınız kişi sizin kulübünüzün sayılı efsanelerinden biri.

Sayısal istatistik sunuyormuş :) Şampiyonlar liginde Inter Lille Cska olduğu grupta 7 puan toplamak şuan ki futbol düzeninde Trabzonspor için en fazlasıdır. Lille formda değilmiş :D Fransa ligi şampiyonu olarak katılmıştı turnuvaya lille. (Sanki şuan fenerli birisine laf anlatıyorum :( )

Her sene avrupada 6 da 6 yapıyoruz sanki.

Royal Heart
18.12.2012, 19:55
Şenol Güneş'i iş bilmez, futbolun '' f ''sinden anlamaz, kazandığı tüm başarılar öncekilerin temellerine dayalı başarılar vs. diye diye yerin dibine soktunuz. Öyle ki ondan önce gelenler mükemmel iskelet oluştururlar takımda, harika futbol oynatırlar ama ne hikmetse taraftar yine sabredemez ve ''mükemmel'' hoca gider yerine yine yeni iskeletin ''kaymağı''nı yiyecek Şenol Güneş gelir ve yine ne hikmetse Trabzonspor'un tarihindeki en başarılı sezonlardan biri yaşanır ama adaletsiz arenada ne yaparsa yapsın bu takım o metal yığınını alamaz(!) Sonra yine Şenol Güneş bu takımdan gider. Kısır döngü. Gariptir ki bu süreçte ondan daha büyük başarıya sahip bir t.direktörü olmaz yine Trabzonspor'un. Velhasılı eleştirmenin de bir dozu var, ben de şu anki tabloyu önce Trabzonspor'a sonra Şenol Güneş'e yakıştıramıyorum. Ne Şenol Güneş'in şu takıma oynattığı futbolu ne de ona yapılan bu haksız tutumu hazmedebilecek durumdayım.

Mehmet Fatih Yavuz
18.12.2012, 19:58
Ayıp yahu eleştirdiğiniz daha doğrusu çamur attığınız kişi sizin kulübünüzün sayılı efsanelerinden biri.

Sayısal istatistik sunuyormuş :) Şampiyonlar liginde Inter Lille Cska olduğu grupta 7 puan toplamak şuan ki futbol düzeninde Trabzonspor için en fazlasıdır. Lille formda değilmiş :D Fransa ligi şampiyonu olarak katılmıştı turnuvaya lille.

Her sene avrupada 6 da 6 yapıyoruz sanki.

Ya eyvallah aldı o puanları. Konuşalım mı o puanları aldığımız ş.ligi dahil kaç kuruşluk top oynadık?
3 kuruş bile değil.

Ayıp nedir anlamadım?
Çamur atmak nerden çıktı.

Söylenen doğru mudur yanlış mı?
Tartışılacak mevzu bu iken çamurdan pislikten bahsediyoruz. Nasıl iş anlamadım.

Mollasalihoğlu
18.12.2012, 19:59
Ne Şenol Güneş'in şu takıma oynattığı futbolu ne de ona yapılan bu haksız tutumu hazmedebilecek durumdayım.

Eleştiri yanında bunu diyebilmek zor mu?

Mehmet Fatih Yavuz
18.12.2012, 20:02
Kendisine haksızlık edildiğini düşünmüyorum. Ve dahi takıma gelmiş diğer bütün hocaları düşündüğümde son derece de torpilli davranıldığını görüyorum.

Haksızlık edilen hocalar gideli çok oldu.

Kendisi torpilli mikro-milli kontenjanındandır.

farozlufatih61
18.12.2012, 20:08
Her gelen hocayı eleştirirken çamurdan hakaretten iftiradan bahsediyor..

Yahu gerçekler ne zamandır iftira hakaret çamur oluyor..

1.5 senedir karşılaştığın şikeçiler maçları bile bir t.direktörü o koltuktan etmeye yeterde artardı bile gerçeklere gözlerimizi kapatalım yani söylemeyelim mi?

İstifa etsin demek ne zamandır hakaret hakaretse daha öncekilere ne diye bağırdık durduk yerde başka işimiz mi yoktu..

Avni akerde bizi yenmeyeni dövüyorlar şu ara bu rezaleti söylemek haykırmakmıdır çamur atmak .

Oruç
18.12.2012, 20:11
3 Temmuz süreci olmasaydı şikeyi konuşabilecek miydik ?

Varlığından haberimiz olabilecek miydi ?

2010/11 sezonundan önce ki tüm dönemlerin temiz olduğunu garanti edebilir misiniz ?

Bu süreç, işi resmileştirdi sadece. Maçlar oynanırken bir sürü maçta şike ve şaibe olduğu yazıldı çizildi. Farkına varmak isteyen herkes şikenin varlığından haberdardı. Kimse kimseyi kandırmasın. Kabak gibi her şey ortadaydı.

Oruç
18.12.2012, 20:14
3 Temmuz'la birlikte şikenin 'varlığından haberdar olana' günaydın demekten başka yapacak bir şey yok.

Emrah KabuL
18.12.2012, 20:20
İşinize geldiği gibi anlayın emi.

Sezon biter bitmez neden şike ile ilgili başlık açılmadı peki ?

İlla resmiyete dökülmesi mi lazımdı ?

alper*
18.12.2012, 20:22
Şenol hoca ile alakası yok ama bu bahane değil. Biz her zaman ön eleme oynarız katıldığımız kupalara. Ve her zaman da bir ön elemeyi geçelim bakarız hal çaresine düşüncesi vardır. Ön eleme geçilir, bu arada pazarlık elin zayıflar. 3'e alacağın adamı 6'ya alırsın. Kötü yani :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.12.2012, 09:30
Şenol hoca ile alakası yok ama bu bahane değil. Biz her zaman ön eleme oynarız katıldığımız kupalara. Ve her zaman da bir ön elemeyi geçelim bakarız hal çaresine düşüncesi vardır. Ön eleme geçilir, bu arada pazarlık elin zayıflar. 3'e alacağın adamı 6'ya alırsın. Kötü yani :)

Bu tespit maalesef doğru;
2011 kadrosunun şampiyonlar ligine gidilecekmiş gibi revize edildiğini düşünün;

Vittek, Sapara, Cech yerine Zokora kalitesinde 2 yada 3 yabancı ve Alper Potuk seviyesinde 3-4 yerli alındığını düşünün şu na çok daha iyi bir takımımız olurdu ve mevcut polemiklerin hepsinden uzak zirve yarışında olurduk.
Bu sezon da geçen sezon da çok daha güzel geçerdi...

Bu da bir vizyon sorunudur malesef...

DeAgLeMaNyAq
19.12.2012, 22:36
Giray Bulak tehlikesinden kurtulduk bundan sonra olası istifasında çok üzülmem...

spormania
19.12.2012, 23:11
Senol hocanin isyifasi 3 temmuz surecinde castan uefadan gelebilecek olumsuz bir sonuca karsi tek atimlik bir kursundur..
Bu surec tamamlanmadan istifasini gereksiz buluyorum..

Siz hala sahada futbol izlediginizi zannediyorsunuz ama cok yaniliyorsunuz..bir osikolojik savas veriyoruz..aktorler belli..

Sureci yanlis yonettik, transferde vs ck hata yaotik dogru ama artik gereksiz hata yapma luksumuz yok...

Varsin takim bu seneyi de serefiyle 6. Bitirsin...

Yaşar
19.12.2012, 23:28
Senol hocanin isyifasi 3 temmuz surecinde castan uefadan gelebilecek olumsuz bir sonuca karsi tek atimlik bir kursundur..
Bu surec tamamlanmadan istifasini gereksiz buluyorum..

Siz hala sahada futbol izlediginizi zannediyorsunuz ama cok yaniliyorsunuz..bir osikolojik savas veriyoruz..aktorler belli..

Sureci yanlis yonettik, transferde vs ck hata yaotik dogru ama artik gereksiz hata yapma luksumuz yok...

Varsin takim bu seneyi de serefiyle 6. Bitirsin...

Katılmasam da gördüğüm en güzel yorumlardan bir tanesi...
Olay budur, bu şekilde savunulsun, kimse kimseyi kırmaz...

Burak Sahin
19.12.2012, 23:40
Yahu fikir tartışmak; üretmek yerine milleti tahrik edip polemik yaratmakta ne fayda var anlamıyorum.
Özel zevk herhalde...

Şenolspor'Lu olsak aynı kişilere karşı Ersun Yanal'ı da savunmazdık.

KelleİsterükSpor taraftarı mıyız, Trabzonspor taraftarı mı?

Bu iki mesajin arka arkaya gelmesi cok manidar olmus:) ama halit abiye katiliyorum....

Süleyman50
20.12.2012, 10:20
belliki 96 dan sonra 3 temmuz süreci de hocayı etkilemiş...

Travelair
20.12.2012, 10:45
Trabzonspor'da güneş tutulması 2-3 senede bir yaşanır. Kaçış yok

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
20.12.2012, 10:55
belliki 96 dan sonra 3 temmuz süreci de hocayı etkilemiş...

3 Temmuz sürecinden etkilenmeyen bir tek fenerbahçe kulübü var...

farozlufatih61
20.12.2012, 11:15
3 Temmuz sürecinden etkilenmeyen bir tek fenerbahçe kulübü var...

Kadromuz yederlidir diyen yönetici ve ona hiçbir ses çıkarmayan hoca olursa tabiki en az zararı gören şikebahçe olur neden başka yerlerde arıyoruz suçluyu kendimize bakmadan.

Süleyman50
20.12.2012, 11:18
şampiyon kadroyu elinde tutamayan ve bu kadar beceriksiz yabancıyı takıma dolduranların ve tüpçüyü destekleyenlerin de çok büyük suçu var...

Travelair
20.12.2012, 11:20
Şenol Güneş: Takım olamadık

* Yabancı fazlalığı
* Toplama futbolcular
* Sürekli değişen sistem
* Yerinde oynatılmayan futbolcular
* Çeşitli bahanelerle küstürülen futbolcular

Şenol Güneş: Benim sizden farkım yok, o kadar gücüm yok

Haklısınız..

TSezgin61
20.12.2012, 11:26
Senol Günesin Giray Bulaktan bosalan göreve getirilip, Teknik Direktör olarak Tolunay Kafkasi Takimin basina gecmesini istiyorum...

Süleyman50
20.12.2012, 11:29
bu takımın teknik direktörü şenol güneş değilmi ki bunları söylüyor, bunlar zaten taraftarın bildiği ve dile getirdği şeyler...

Süleyman50
20.12.2012, 11:31
Senol Günesin Giray Bulaktan bosalan göreve getirilip, Teknik Direktör olarak Tolunay Kafkasi Takimin basina gecmesini istiyorum...
eskilerden biri gelecek deseler bende tolunay hocayı isterim...

Travelair
20.12.2012, 11:35
Kendi ekibini kuracağını bilsem Giray Bulak yerine Tolunay'ın gelmesini isterim

Yaşar
20.12.2012, 13:21
Şenol Güneş'İn bizden bir farkı olmadığını zaten söylüyorduk.
Sahada kötü giden şeyler olduğunda o da bizim gibi izliyor ve herşeyin kendiliğinden değişmesini bekliyor.
Ama biz O'Ndan çok daha fazlasını bekliyoruz...

DEEP BLUE
20.12.2012, 14:00
Şenol Güneş'İn bizden bir farkı olmadığını zaten söylüyorduk.
Sahada kötü giden şeyler olduğunda o da bizim gibi izliyor ve herşeyin kendiliğinden değişmesini bekliyor.
Ama biz O'Ndan çok daha fazlasını bekliyoruz...

Üstelik bunun nafile bir bekleyiş olduğunu bilerek... Ne büyük bir acı bu yarabbim...

M.S.SOFU
20.12.2012, 14:31
hocanın açıklamaları takımda gruplaşmanın olduğunu gösteriyor
son açıklamasında neredeyse 4 kez takım olamadık diyor

takım çok şişkin bu kadar fazla oyuncuyu yönetmek zordur
başımıza birazda bu geliyor

artık yenilenmenin zamanı geldi
takımda gitmesi gereken bir çok oyuncu var
barış ö. , marek cech , serkan balcı , yasin ö. , volkan ş. ,halil a. , henrique , neredeyse hiç faydalanamadığımız oyuncular.

ayrıca taktik değişimide gerekiyor
şu anda bize sahada yeni bir dizlim ve taktik gerekiyor.

Burak Sahin
20.12.2012, 14:35
hocanın açıklamaları takımda gruplaşmanın olduğunu gösteriyor
son açıklamasında neredeyse 4 kez takım olamadık diyor

takım çok şişkin bu kadar fazla oyuncuyu yönetmek zordur
başımıza birazda bu geliyor

artık yenilenmenin zamanı geldi
takımda gitmesi gereken bir çok oyuncu var
barış ö. , marek cech , serkan balcı , yasin ö. , volkan ş. ,halil a. , henrique , neredeyse hiç faydalanamadığımız oyuncular.

ayrıca taktik değişimide gerekiyor
şu anda bize sahada yeni bir dizlim ve taktik gerekiyor.

Volkan, Henrique hatta Halilin satilmasina tamamen karsiyim sezon sonu belki olabilir ama devre arasinda bence cok büyük risk almis oluruz, neden dersen bu sene ne olacagimiz belli degil simdi devre arasi takimi dagitip, sezon sonu hoca giderse, sil basdan bunlarin yerine adam alacagiz,ki böyle adamlari her ne kdara simdi formsuzda olsa almak hicde kolay degil, en azindan yeni gelen adam bunlardan muhakkak bir sekilde faydalanir 3 de bos adamlar degil, 3 adam en az 3 er milyon eurodan nerdeyse 10 milyon ediyor bence 3 de sezon sonuna kadar kalmali....

Ergin Varlibas
20.12.2012, 16:44
Takimdaki gereksiz siskinlik en buyuk sorun su an. Ikinci yariya gereksiz oyunculardan kurtularak girdigimizde bambaska bir Trabzon izleyecegiz buna adim gibi eminim. Senol hoca bu isin ustesinden gelecek kapasite, psikoloji ve futbol bilgisine sahiptir.

M.S.SOFU
20.12.2012, 17:24
Volkan, Henrique hatta Halilin satilmasina tamamen karsiyim sezon sonu belki olabilir ama devre arasinda bence cok büyük risk almis oluruz, neden dersen bu sene ne olacagimiz belli degil simdi devre arasi takimi dagitip, sezon sonu hoca giderse, sil basdan bunlarin yerine adam alacagiz,ki böyle adamlari her ne kdara simdi formsuzda olsa almak hicde kolay degil, en azindan yeni gelen adam bunlardan muhakkak bir sekilde faydalanir 3 de bos adamlar degil, 3 adam en az 3 er milyon eurodan nerdeyse 10 milyon ediyor bence 3 de sezon sonuna kadar kalmali....

sezon sonu satılsın o zaman da ben açıkçası ne halilin ne volkanın şu vakitten sonra katkı sağlayacağına inanmıyorum
teklif varsa devre arası satılsın
henrique de halilin yokluğunda forvet oynar,sonra 1 senelik kiralarız
gençler birliği istiyor zaten henrique yi

ha hoca gidecek yeni gelen adam bunlardan yararlanacak diyorsan henrique yle
volkan şen dursun
ama barış ö. ya da halil gibi yeni hocanında yararalanamayacağı oyuncular gönderilebilir.

Ertan1982
20.12.2012, 19:08
Volkan,Halil ve Henrique kafa olarak artik bize zor birsey verir.Senol Günesin Toplantisindan degindi problemlerin nerdeyse hepsi bir Teknik direktörden kendi cözmesi gereken sey.Kadro byüklü rotasyon gruplasma bunlarin hepsi Hocanin alani.Cikipta sikayet etme hakki hic yok.Sezon öncesi acacakti agizini.

farozlufatih61
20.12.2012, 19:29
Sezon başı Kadromuz yederli mi? yedersiz mi? Tartışması yapıyorduk..

Şimdiki tartışmamız Kadro şişkinliği amerikayı yeniden keşfedeceğiz anlaşılan..

Hoca başarısızlığını kadro şişkinliğine bağlıyor.Bilmeyende derki herhalde bu hoca bu takımın başına 2-3 hafta önce kovulan t.direktörün yerine geldi takımını yeni yeni tanıdı ve teşhisi koydu..

Fazlalık olarak görülen oyuncular kimler acaba Sapara mı geçen sezon başı geldi cech mi aynı şekilde geçen sezonbaşı geldi vittek ha keza barış özbek,halil,henrigue,volkan v.s v.s kimi kandırdığını sanıyor bu t.direktör anlamıyorum..

Sanki devre arasında yapacağı transferlerle bizi şampiyon yapacakmış gibi pembe hayaller çiziyor.Aslında kendide inanmıyor söylediklerine nede olsa körükörüne destekleyen toz kondurmayan bir kitle var arkasında bu kitlede öyle şahıslar varki zavallıca yorumlar bile yapabiliyorlar küme düşüreceksede (şenol güneş)düşürsün diye kendileri bu şekilde şahısları koskoca TRABZONSPOR camiasının üzerinde görürken şenol güneşin gitmesi gerektiğini söyleyenlerede hemencecik şikeci içimizdeki irlandalı hain senin TRABZONSPOR'lu olduğundan şüpheliyim gibi aptalca kelimelerle egolarını tatmin etme yolunu seçiyorlar kimin zavallı olduğu gün gibi aşikar.

alper*
20.12.2012, 19:38
Celutskayı hatırlamış hoca :) Son sekiz dokuz maçta 18'e bile gireme, sonra direkt 11 başla :) Ya cidden biri açıklasın bu durumu. O da mı sakattı?

Tarık Talşık61
20.12.2012, 19:45
Sen hoca falan değilsin.

Yiğit Gayretli
20.12.2012, 19:49
Üsluba koş...

Devam. Sonra biri laf edince "oooouuuwww" yok ama.

must61
20.12.2012, 19:50
Hocam 2 maçın daha var.Oynat istediğini , izlet rezil futbolu , çıldırt bizi .

Sonra da git bir zahmet.

must61
20.12.2012, 19:53
Üsluba koş...

Devam. Sonra biri laf edince "oooouuuwww" yok ama.

http://www.youtube.com/watch?v=KsMjyQGFJ0Y

Emrah Akcagöz
20.12.2012, 19:56
http://www.youtube.com/watch?v=KsMjyQGFJ0Y
"Hoca kötü futbol oynatınca ooouuuwww yok ben yorum yapınca ooouuuwww var ...." gibi birşey oluyor sanırım. :)

must61
20.12.2012, 20:02
Git artık .

alper*
20.12.2012, 20:57
Şu ana kadar gördüğüm takım gayet güzel oynuyor :) Hep böyle devam eder inşallah :)

alper*
20.12.2012, 21:19
Bundan sonra Şenol hocaya bir şey yazarken iki kere düşüneceğim. Ben böyle kötü sağ sol bek görmedim arkadaş. Sıfırdan orta yapamamak için obez olmak lazım.

alper*
20.12.2012, 22:02
Aykut'un girmesi hata. Bu oyuncudan bir beklentimiz olduğunu sanmıyorum. Neden başka oyuncuları denemiyoruz?

Yavuz Hasan
20.12.2012, 22:14
50. Dk da orta saha düştü gol yiyelim diye bekledik yat kalk onur a dua et

Yaşar
20.12.2012, 22:23
Koltuğunun sallandığı her kritik maçı kazanarak biraz nefes alıyor.
Tıpkı beyin ölümü gerçekleşmiş hastaların makinede yaşamaya çalışması gibi.
Değişen hiçbir şey yok.
Allah razı olsun, bugün de Onur kurtardı maçı...

fteotdgs
20.12.2012, 22:26
Koltuğunun sallandığı her kritik maçı kazanarak biraz nefes alıyor.
Tıpkı beyin ölümü gerçekleşmiş hastaların makinede yaşamaya çalışması gibi.
Değişen hiçbir şey yok.
Allah razı olsun, bugün de Onur kurtardı maçı...

Zaten su anki kalecilerimizin yerine iki kazma kaleci olsaydi kume dusme potasinda debeleniyorduk coktan.

[KAPLAN]
20.12.2012, 22:27
Ne kadar vasat bir teknik direktör olduğun bu maç ile bir kez daha tescillendi.

Fatih
Sahada takım falan yok Hocam.

Uğur Ö.
Bugün okuduğu tek şey duadır herhalde.Yahu anlarım Gs maçı vardır takımı geriye çekersin.Ama 4 forvet oynasan bukadar pozisyon vermez takım.İğrenç ötesi bir futbol

Kadir Aydın
Seni teknik direktör yapana ne diyim ben. Yeter artik, insanda biraz vicdan olur. Kesen doldu dolacagi kadar. Etme bu zulmü bize.

Emrah KabuL
20.12.2012, 22:29
Yine futbol konuşamayacağız değil mi ?

Yavuz Hasan
20.12.2012, 22:30
fark atacağımız maçta kan işedik tebrikler hocam oyun okumanız müdahale refleksini bir harika

DeAgLeMaNyAq
Trabzonspor'un İstanbul takımları haricinde evinde bu kadar mahkum olduğu ve kalecisi sayesinde fark yemekten kurtulduğu olmuş mudur sormak lazım. Oturtmaya çalıştığın sistem her ne ise oturacak gibi değil hocam...

Ömer Öztürk
inatla gol yememizi bekledin onur sayesınde yırttın bu mac

Ömer Öztürk
20.12.2012, 22:35
jankoyu sen nediye aldın hoca bı acıkla be

jeepeers
20.12.2012, 22:50
takımın şu anki halinin ne kadar farkındasın merak ediyorum
son zamanlarda futboldan ne kadar anladığını merak ettiğim gibi
lütfen trabzon fikir klübünün başına geç sana orası yakışır
bu takımın teknik direktörlüğünü ebediyen bırak

Ogün'
20.12.2012, 22:53
Bence artık bırakmalı.

fteotdgs
20.12.2012, 22:53
Sezonun ilk macindan sonra hersey ortadaydi. Istifa etme erdemini gosterecek biri o mactan sonra istifa etmisti. Cok merak ediyorum, kendisi performansini yeterli mi goruyor, gormuyor da kisa zamanda iyilesecegini mi dusunuyor, yoksa tum bunlari hic takmiyor mu?

Emrah KabuL
20.12.2012, 22:54
Rakip takımın sağ beki 4 kez gol pozisyonuna girdi.

30 yaşın üzerinde 6 oyuncu bulunduran Eskişehir'e 2-0'lık skor üstünlüğünden sonra 6-7 tane net gol fırsatı verdik.

Hani takım savunmasını çok iyi yapmaya başlamıştık ? ?

yorumsuz6117
20.12.2012, 22:56
Niye gitmiyorsun artık niye ?????

ibrahim
20.12.2012, 22:56
G. Bulak tehlikeside kalmadigina göre Mustafa Akcaya birakabilirsin yerini. Akil akildan üstündür... ;)

arifberkay
20.12.2012, 22:57
Sıktın artık cidden...

hasancebi81
20.12.2012, 22:57
İstifaaaaaaaaaaaaaa. Ama yok, neden etsinki. Hele bir düşünün, trabzonspordan başka hangi takım ona buladar maaş verir ve kim ister onu. İstifaaaaaaaaaaaaaaa, yeter trabzonspordan soğudum ya.

Yavuz Hasan
20.12.2012, 23:01
Sezonun ilk macindan sonra hersey ortadaydi. Istifa etme erdemini gosterecek biri o mactan sonra istifa etmisti. Cok merak ediyorum, kendisi performansini yeterli mi goruyor, gormuyor da kisa zamanda iyilesecegini mi dusunuyor, yoksa tum bunlari hic takmiyor mu?
istifa etmek de bir erdem

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 23:04
GS maçıyla ilgili soru soruluyor o maça daha var diyip röportajı bırakıp kaçıyorsun. Neden kaçıyorsun hocam iki çift laf söylemek çok mu zor...

FC-ST-PAULI-61
20.12.2012, 23:06
Takimi Dünyanin en kötü Hocasi bile bukadar kötü oynatmaz.
En kisa zamanda gidersin insallah.

burrows
20.12.2012, 23:07
2 uefa+16 lig+3 turkiye kupasi maci=rezil bir oyun rezil bir trabzonspor..
bu isin sonu nereye varacak cok merak ediyorum..takim her gecen gun daha
kotu oynuyor..gram ilerleme yok.
avni akerde istifaya cagrilmasi yakindir..
cunku her zaman kaleci kurtarmaz..bir gun Onur kotu gununde olur
bu anlayisla bizi delik desik ederler..yuz kizartici bir skor olusur..o zaman
avni aker hep bir agizdan kufretmeye baslar..
bir an once istifa etmesi gerekiyor..senol gunes' devri bitmeli artik..

farozlufatih61
20.12.2012, 23:07
Takimi Dünyanin en kötü Hocasi bile bukadar kötü oynatmaz.
En kisa zamanda gidersin insallah.

İnşallah

Burak Sahin
20.12.2012, 23:14
Takimdaki gereksiz siskinlik en buyuk sorun su an. Ikinci yariya gereksiz oyunculardan kurtularak girdigimizde bambaska bir Trabzon izleyecegiz buna adim gibi eminim. Senol hoca bu isin ustesinden gelecek kapasite, psikoloji ve futbol bilgisine sahiptir.

Futboldan anlamiyorsunuz, bari anlayanlarin önüne durmayin, sorunu hocada arayanlar, takim kalabalik, tüm suc bu kendi kendine cogalan futbolcularda, cogslmaxi bir biraksalar hersey düzelecek;)

Ilelioglu
20.12.2012, 23:23
Hocam yeter artik;!!!

Olcan ile olmuyor, Halil ile olmuyor, sahada yürüyorlar resmen.

Emre'yi oynat baskasini oynat ama bunlari dinlendir bir.

Ayrica bu takima STOPER lazim. Nasil olurda 3 tane Stoper ile baslarsin sezona???

..

artvints
20.12.2012, 23:32
hocam nerde disiplin, iş ahlakı, sevgi, samimiyet, arzu, inanç.bunlar senin özelliklerin ama takımda bu özelliklerden hiçbiri kalmadı.nedir sorun? bi de şu halili oynatma allahına seversen.adam maçın 1.dakikasından itibaren yorgun.

alper*
20.12.2012, 23:36
Maçın yıldızı Onur :)

Ömer Öztürk
20.12.2012, 23:41
10tane net pozisyon vermısız kaleci ınanılmaz kurtarıslar yapmış hoca olur oyle kafasında iyi valla

Soner Albayrak
20.12.2012, 23:41
Rakibin sağ beki 3 net gol pozisyona girebiliyorsa bir maçta oturup düşünmek lazım hocam. Sıkıntı büyük.

Yaşar
20.12.2012, 23:45
Az önce saydım 7 pozisyon verdik.
Bir de Diego'Nun frikiği 8 pozisyon.
Girdiğimiz gol pozisyonu sayısı 2 si gol olmak üzere 6.

Ömer Öztürk
20.12.2012, 23:49
takım planlaması yapamayan bır hocamız var arkadaşlar
takımda 5tane forvet arkası varken sadece 3tane stopermız var ki biri mustafa dıgerınınde sezon ortasında afkra kupasına gıdecegı bellı olan bamba
2tane yabancı solbekimiz var ve tek bır macını hatırlamadıgım ferhat (bu cocugun bıde sozlesmesı uzatıldı sebep? cokmu fayda gorduk )
kadroda vıttek varken gıttın aynısından bıtane daha aldın :)
sahada gezınen adamları ınatla oynatıp yedek bekleyenlerı de kusturdun
hatan bır degılkı hangı bırıne yanam...

Sefa
21.12.2012, 00:25
Onur'a teşekkür ettin mi acaba seni kurtardığı için ?

Hoca'nın düşünce yapısını çok merak ediyorum.. İnatçılıkta sınır tanımıyorsun. Hayır yetenekli adamlarda inat etsen tamam da 180 maç oynatsan bir şey olmayacak adamlarda ısrarın anlamı ne ?

Ergin Varlibas
21.12.2012, 00:26
Futboldan anlamiyorsunuz, bari anlayanlarin önüne durmayin, sorunu hocada arayanlar, takim kalabalik, tüm suc bu kendi kendine cogalan futbolcularda, cogslmaxi bir biraksalar hersey düzelecek;)

Tamam

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 00:34
Onur'a teşekkür ettin mi acaba seni kurtardığı için ?

Hoca'nın düşünce yapısını çok merak ediyorum.. İnatçılıkta sınır tanımıyorsun. Hayır yetenekli adamlarda inat etsen tamam da 180 maç oynatsan bir şey olmayacak adamlarda ısrarın anlamı ne ?

Aksine sürekli Onur'u soran spikeri azarladı neredeyse... :)

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 00:35
küfür etmesi çok yanlıştı yakışmadı ona.....

bangkook_61
21.12.2012, 00:37
Ula takımda düzelme var diyordum şu gördüğüm rezaletten sonra daha mümkün değil sesimi çıkarmam. Ne olur git, aramız bozulmadan git, lütfen git.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 00:43
küfür etmesi çok yanlıştı yakışmadı ona.....

Kime etti?

Canberk
21.12.2012, 00:44
Küfür etmesi tabi ki yanlıştı ama buraya neden küfür ediyorsun deyip peşine küfür edecek türden mesajlar yazmanın da anlamı yok.

ibrahim
21.12.2012, 00:45
Ne küfürü??

farozlufatih61
Biri bana bugün hocanın oynattığı sistemin ne olduğunu açıklayabilir mi?

Henrigue mi halil mi forvetti ikisini bir o kanatta bir bu kanatta birşeyler yaparken gördüm e onlar değişmeli kanat oynayacaklardıda bu ruhsuz olcanın ne işi vardı 90 dk sahada

Hüseyin Başoğlu
Kime etti?

henriqieye...2.yarıdaki pozisyonda adriana pas atmayıp şut çektiğinde....

baya söylenmiş söylenmiş allah belanı versin akç demiş....kameralarda tam a diyerek başladığı anda ekrana aldı hocayı :D

deadpool
21.12.2012, 00:47
Maçı izlerken bana da Henrique'ye küfretti gibi geldi ama tekrarına bakınca sanki başka bir şey söylemiş de olabilir. Olay Henrique'nin Adrian'a vermediği pastan sonra oldu.

ibrahim
21.12.2012, 00:47
henriqieye...2.yarıdaki pozisyonda adriana pas atmayıp şut çektiğinde....

baya söylenmiş söylenmiş allah belanı versin akç demiş....kameralarda tam a diyerek başladığı anda ekrana aldı hocayı :D

Nolmus bizde ettik aynisini??

Hem Senol Günesin küfürleri hayirli oluyo.. Bkz: Adrian

:D:D

Yaşar
21.12.2012, 00:48
Küfür etmesi tabi ki yanlıştı ama buraya neden küfür ediyorsun deyip peşine küfür edecek türden mesajlar yazmanın da anlamı yok.

Hangi mesajmış o.
Cidden merak ettim ...

farozlufatih61
21.12.2012, 00:48
Ne küfürü??

Valla henrigueye giydirirken kamera yakaladı...

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 00:50
Nolmus bizde ettik aynisini??

Hem Senol Günesin küfürleri hayirli oluyo.. Bkz: Adrian

:D:D

:D:D olsun etmemesi lazım bizim ona yakıştırdığımız durum bu değil :)

Canberk
21.12.2012, 00:51
Hangi mesajmış o.
Cidden merak ettim ...

Bu neyi değiştirir ? Artık şu başlığı amacına uygun kullanalım lütfen.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 00:51
Şenol Hoca'nın küfürleri de hep Türkiye Kupası maçlarına rastlıyor. Adrian'a ettiği küfür de Güngören maçındaydı. Yabancı oyunculara bu tarz lafları söylemekten kaçınmıyordur ama aynı şeyleri yerli oyuncularda kendini frenler yapmaz emin olun...

Yaşar
21.12.2012, 01:00
Bu neyi değiştirir ? Artık şu başlığı amacına uygun kullanalım lütfen.

Canberk kardeşim.
Bu başlığın amacı nedir?
Şenol Güneş hakkında yazılıyor işte...

Canberk
21.12.2012, 01:02
Canberk kardeşim.
Bu başlığın amacı nedir?
Şenol Güneş hakkında yazılıyor işte...

Başlığın yörüngeden çıktığının en az benim kadar farkındasınız o yüzden bu konuyu uzatmıyorum hayırlı geceler.

Miraç Atalay Çiftçi
21.12.2012, 01:06
Henrique'ye az bile söyledin ya o değil de Terim'den ne farkın kaldı? Yoksa bir masken var da daha çözemedik mi?
Marcelinho diye bir oyuncu gelmişti zamanın birinde bu takıma yine bir başka adam gibi adam onu sol bek oynatmıştı yanılmıyorsam, şimdi de aynı Marce gibi Sapara ve Adrian diye iki oyuncumuz var birileri bu iki adamı değiştirip değiştirip önlibero yapıyor. Dökülen Emerson'a sabrediyor, gençleri unutuyor, aklı sahada olmayanları bile sahaya entegre edemiyor.

Aykut diye bir oyuncmuz varmış, bize de hatırlattın sağol.

Bu arada her maç topa sahip olmamızdan, rakibi açamamış olmamızdan bahsederdin ya. Bugün rakibi açtık, topluca topun arkasına geçtik ama rakip yine 7 tane YÜZDEYÜZ gol pozisyonuna girdi.

Konuş, bunları konuş.

M.S.SOFU
21.12.2012, 01:29
Henrique'ye az bile söyledin ya o değil de Terim'den ne farkın kaldı? Yoksa bir masken var da daha çözemedik mi?
Marcelinho diye bir oyuncu gelmişti zamanın birinde bu takıma yine bir başka adam gibi adam onu sol bek oynatmıştı yanılmıyorsam, şimdi de aynı Marce gibi Sapara ve Adrian diye iki oyuncumuz var birileri bu iki adamı değiştirip değiştirip önlibero yapıyor. Dökülen Emerson'a sabrediyor, gençleri unutuyor, aklı sahada olmayanları bile sahaya entegre edemiyor.

Aykut diye bir oyuncmuz varmış, bize de hatırlattın sağol.

Bu arada her maç topa sahip olmamızdan, rakibi açamamış olmamızdan bahsederdin ya. Bugün rakibi açtık, topluca topun arkasına geçtik ama rakip yine 7 tane YÜZDEYÜZ gol pozisyonuna girdi.

Konuş, bunları konuş.
şu konuyu konuşmamız lazım
hem de derinlemesine
niye böyle oluyor diye
yani elimizde zokora gibi bir defansif orta saha var
niye 2 li orta saha oynayamıyoruz
sorun kim de
hangi mevkii de
bence takımın asıl sorunu da bu
yani bu sorun çözülürse gerisi çorap sküğü gibi gelir diye düşünüyorum

vadaa55
21.12.2012, 01:56
istifa ederek son hizmetini yapmalı(teknik anlamda).

GencZonguldak
21.12.2012, 02:00
sezon başından beri bekliyoruz bakalım oturtmaya çalıştığı sistem ve ilk 11 neymiş..sahada rezil oluyoruz ama hala bekliyoruz..

Sefaenes
21.12.2012, 07:35
bana göre dünkü macta yine hocamiz sinifta kaldi. 2 yari adamlar habire saldiriyor ama bizim Hoca oyuncu degisikligini cok gec yapti gerci girenler cokmu iyi oynati onlarda berbatti. Herzaman Onur bu takimi kurtarmaz. onurun 100 de 20 mücadeleyi digerleri oynasa daha rahat kazanirdik. Bu takimin neden 20 dak mücadele ettigini neden kimse hesap sormaz onuda anlamam

Faik Yılmaz
21.12.2012, 08:15
15 dakika futbol....

75 dakika eziyet....

Rakibin girdiği %100 gol olacak 8 pozisyon....

Bumu daha iyi Trabzon.....?

cakalkerem
21.12.2012, 08:34
hoca galiba transfer isiyorum diye ses çıkarmayan başlamış....Yönetim kulak versin

Alican Altunbaş
21.12.2012, 09:26
Hocanın en büyük yanlışı yanlışlara devam etmesi bence.
Bazı oyuncular mevkiierinde oynamıyor.Henrique kanada daha yakın özelliklerde olmasına rağmen santrafor,Halil santrafora yakın özelliklerde olmasına rağmen kanat oynuyor.Yasin mesela sol youncusu ama bizde sağda oynuyor.Olcan haftalardır her maç oynuyor kondisyon olarak maç içinde kopmalar yaşıyor.Rotasyon için uygun oyuncu grubu olmasına rağmen bunu değerlendirmiyoruz.Benim gördüğüm ufak tefek sıkıntılar bunlar.Hocam bir şeylerin değişmesi için seninde bazı şeyleri değiştirmen lazım.Futbol bilgine inanıyorum inşallah düzelecek.

alper*
21.12.2012, 09:51
20-25 dakika iyi futbol oynamıştık aslında ama iyi gitmeyen şeyler futbol dışı şeyler sanırım. Buna eminim artık.

Çakıroğlu İhsan
21.12.2012, 09:56
hocanın giydiği böyle baklava dilimleri olan koyu mavi bi montu var hatta sanırım aynısı zeki yavruda da var bu montun markası nedir allahını seven soylesn :D

Alican Altunbaş
21.12.2012, 10:12
Maç sonucu Onur'un açıklamasını dinleyen varsa çok önemli bir şey var. Gerçekten birlik beraberliği sağlayabilirsek yenemeyeceğimiz takım yok dedi. Ve üstüne basabasa vurguladı.Sizce burdan ne çıkıyor?

Adem Erdoğan
21.12.2012, 10:14
Eskiden futbolculara para cezası verilirdi, şimdi neden yok?

irfanköse276
21.12.2012, 10:43
Şenol Hoca döneminde 45M Euroluk transfer yapmışız. Geriye dönüp bakıldığında Jaja ve B.Yılmaz haricinde çok iyi denecek transfer malesef yok.

Bence sorun burada, Olcan'la Volkan'la ancak bu kadar hücum yapılıyor. Dün ikisi de kendi topuyla gol atmaya çalıştılar defalarca, BankAsya da bile rastlamak mümkün değil artık.

http://a1212.hizliresim.com/14/p/h3j7d.jpg
11/12 Sezonu
http://a1212.hizliresim.com/14/p/h3j7v.jpg

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 12:59
Eskiden futbolculara para cezası verilirdi, şimdi neden yok?

colman niye bu halde sence ??

Adem Erdoğan
21.12.2012, 13:22
colman niye bu halde sence ??

Colman geldiği günden beri böyle, canı istedimi tek başına maç alır istemedimi sahada yürür.

Kadir Aydın
21.12.2012, 13:43
-di'li gecmis zamanda konusma takintisi var.

"8 puanimiz daha olsa böyle olurdu" "5 puan daha alsaydik söyle olurdu"

Yok ama iste yok, alamadik hoca. Halamin da biyigi olsa amcam olurdu ama yok.

burrows
21.12.2012, 13:49
En az 10 puan daha toplamamız gerekiyordu. Ama bunların hepsi geride kaldı.

dogru soyluyor aslinda ama akhisar teknik direktorude cikip
20 puanla liderligi kaptirdik diyebilir..
sanirsin takim cok cok iyi oynuyorda 10 puan havadan kaybedildi..
ilk yari oynanan futbola toplanilan puan fazla bile..bu puanlarida hoca degil
trabzonspor formasi topladi..biraksin bu isleri..adam burasi babamin ciftligi kimse
karisamaz demeye getiriyor..trabzonspor toplamasi gereken puanlari toplayamadiysa bir zahmet basip gideceksin..10 yasindaki cocugun tespitlerini
yapmak icin orada durmayacaksin..

Faik Yılmaz
21.12.2012, 13:51
Bursa maçında hakem golümüzü saysaydı lı başlayan bir sürü mesajla karşılaştım...

herkes hakem hatalarından dem vuruyordu.....

Ama dünkü maçta lehimize yapılan en az 3-4 sarı kartlık pozisyon vardıki 2 tanesi daha önceden sarı kart gören oyuncularımıza aitti.....yani iki kırmızıyı vermedi hakem....

Madem objektif olacağız bunlardan da bahsetmeliyiz.... bahsedebilmeliyiz....

alper*
21.12.2012, 14:09
Bursa maçında hakem golümüzü saysaydı lı başlayan bir sürü mesajla karşılaştım...

herkes hakem hatalarından dem vuruyordu.....

Ama dünkü maçta lehimize yapılan en az 3-4 sarı kartlık pozisyon vardıki 2 tanesi daha önceden sarı kart gören oyuncularımıza aitti.....yani iki kırmızıyı vermedi hakem....

Madem objektif olacağız bunlardan da bahsetmeliyiz.... bahsedebilmeliyiz....

Utanç verici bir akşamdı.Bir arkadaş yazmış,dünkü maçı futbol için seyreden başka takım taraftarlarının tamamı hakeme kıl olmuştur.Malum Fırat Aydınus hikayesinden sonra yine bir Eskişehir maçında yine bir hakem alenen bizi kayırdı.Bu formsuzluk falan değil,yine bir arkadaşın dediği gibi hafta sonu yaşanacakların peşin ödenen diyeti olabilir.Eskişehirli oyuncuların yerde yatan Serkana rağmen devam ettikleri pozisyondaki ayıplarını bir kenara bırakırsak,her isyanları son derece haklıydı.Serkan,net bir faulle Erkanı indiriyor,sonra kalkıp Erkanın ve hakemin üzerine yürüyor,seyirciyi tahrik ediyor,kart isyan eden Necatiye çıkıyor.Özellikle Serkanın her hareketi faul.Maçta en az 3 sarı kartlık hareketi var,lütfen birinde sarı kart gördü.Kamaraya yapılan en az 3-4 sarı kartlık faul var,Saparanın Veyselin sağ ayağındaki topun yarım metre gerisinde sol ayağına attığı net tekme var. Alperin yakapaça tehlikeli bir pozisyonda indirilişi var,var oğlu var.Bunlara kart vermeyip isyan eden her Esesliye kart çıkardı.Televizyondan hakemin yönetimine ben bile kıl oldum.Düdüğü bana verseler utanır bu kadarını yapamazdım.Tamam goller temiz ama hakem maça direk etki etti.
Kötü oynayabiliriz,çok pozisyon da verebiliriz ama kendi sahamızda bu kadar çirkef ve aciz olmamalıydık.Bence bunlardan çok daha ötesi ve ayıbı,Şenol Hocanın maç sonu açıklamaları.Rakip çok pozisyona girdi diyen spikere biz de çok kaçırdık diyebiliyorsa ve ortada bir sorun görmüyorsa,ortada Şenol Güneş diye büyük bir sorun vardır.Kim ne derse desin böyle bir maçtan sonra bile oyuncusunun kırmızısını tartıştırmayan ve hakeme tek bir imada bile bulunmayan Ersun Yanalı da takdir ettim.Onun yerinde Şenol Güneş de dahil olmak üzere, Aykut,Fatih ya da Ertuğrul Sağlam olsaydı,ilk lafları hakem olurdu.

Abimiz yazmış :)

Mollasalihoğlu
21.12.2012, 14:12

Gs maçı sonrası da herkes yazar, Faik abi takıma sallar, sıkıntı yok :)

canna52
21.12.2012, 14:24
sıkıntı yapmaya gerek yok.

şenol hocamız eksik mevkileri tespit edip devre arası doğru transferlerle sistemini oturtacaktır.

Ilelioglu
21.12.2012, 14:28

şenol hocamız eksik mevkileri tespit edip devre arası doğru transferlerle sistemini oturtacaktır.

Insallah öyle olur insallah. Artik Transferinde onun isi oldugunu kavramasi lazim.

..

leviathan_-1461
21.12.2012, 14:30

Abinize söyleyin gözlük alsın..

Serkan faul yapmış,yok tribinleri tahrik etmiş,erkanın üstüne yürümüş miş oğlu miş..

Herhalde göremedi serkanla giray hakemle konuşurken erkanın açılın ulan der gibi serkanla girayı bir tarafa itmesini, göremedi herhalde necatinin girayla her mücadelesinden sonra hakeme itirazlarını..

Kart isyan eden necatiye çıkıyor diyor birde, 5 dakika önce hakemin ortasahada necatiyi bir daha itiraz edersen kart veririm diye uyardığını görememiş herhalde..

Oyuncunun kırmızısını tartışmayan herhalde 2 metre yanındaki hakem oyuncuyu sebepsiz yere direk kırmızı ile atmaz diye düşünmüştür..
O düşünmüştürde abin ne düşündü merak ettim..

Faik Yılmaz
21.12.2012, 14:31

İyide 2 gün önce Sevgili Hocamız transferleri bana yaptırmıyorlar karıştırmıyorlar " Bende sizin gibiyim " demedi mi ?

Nasıl yapacak doğru transferleri....

Hangi saf takımlar en iyi oyuncularını devre arası bize vericek....

İnşallah öyle olur.....

Bu arada Zokora ve Bambanın Ocakın 10 larında gideceğini ve en az 1 ay afrika kupasında olduğunuda hatırlatmak isterim.....

DEEP BLUE
21.12.2012, 15:21
Şenol Güneş, PTT'den para transferi bile yapmaz... Bu kavramdan kabus gibi korkuyor nedense...

Arif Timurcioğlu
21.12.2012, 15:53

şenol hocamız eksik mevkileri tespit edip devre arası doğru transferlerle sistemini oturtacaktır. Şimdiye kadar aklı nerdeydi niye yapmamış? Yapmadığını iddia ediyo ya. Şimdiye kadar yapamadı şimdiden sonrada bir şey yapamaz transfer konusunda.

mertacar
21.12.2012, 15:59
şenol hoca niye bu kadar formsuz çözemedim ?

Ergin Varlibas
21.12.2012, 16:56
İyide 2 gün önce Sevgili Hocamız transferleri bana yaptırmıyorlar karıştırmıyorlar " Bende sizin gibiyim " demedi mi ?

O dediklerinden onu cikardiniz dimi?

Hqmi
21.12.2012, 16:57
Olmuyor hoca, bi teknik direktör transfere nasıl karışmaz. Ortadaki transfer fiyaskosu, boş oyuncu çöplüğüne şaşırmamak lazım. Ğs maçından sonra istifası herkes için hayırlı olur.

sedatalis82
21.12.2012, 17:12
hoca gidenler en iyilerdi diyor
ne yapalım şimdi kulübümü kapatalım
kalanlarla bir takım oluşturamadın
hala bekliyoruz
ama neyi bekliyoruz o bile belli değil
yok abi yok

Adem Erdoğan
21.12.2012, 17:15
Hugo Bross da bizim gibiydi, Ersun Yanal da.

must61
21.12.2012, 17:25
hoca gidenler en iyilerdi diyor
ne yapalım şimdi kulübümü kapatalım
kalanlarla bir takım oluşturamadın
hala bekliyoruz
ama neyi bekliyoruz o bile belli değil
yok abi yok

Gidenleri kendi mi getirmişti de kalanlardan ve aldıklarından takım oluşturamamaktan yakınıyor.

Takımda alternatif olmaz alternatifsizlikten yakınılır.

Takımda alternatif çoktur bu sefer fazlalıktan yakınılır.

Kadro kalitesini yukarıya çekmek teknik ekibin işidir.

Takımdaki fazlalıktan ve vasatlıktan da teknik ekip sorumludur.

Bunları söylemek bile çok saçma ama Şenol Güneş'in açıklamalarını yorumlamak için bu basit şeyleri bile belirtmek zorunda kalıyor insan.

seyduna_efil
21.12.2012, 17:35
Onur olmasa 2-0 dan maç vermenin gururunuda (!) yaşatacaktı bize.....

farozlufatih61
21.12.2012, 17:49
Bugün giray bulak için söyledikleride çok ilginç süper ötesi hocamızın sistemi kurmaya çalışırken giray bulağın gitmesiyle sistem çökmüş.Yahu bu nemenem şeydirki böyle bir kişi gidince çöküyormuş helede giray bulak denen şahıs geldiği günden beri TRABZONSPOR'a verdiği zararlar göz önündeyken adam kurtulduğuna şükredeceğine topa tutuyor kendi gibi beceriksiz birini..

Neden giray bulağı bu kadar ağır sözlerle eleştirip hedefe oturtturuyor bay şenol güneş!!!!!!!

"Gelsin biri gitsin biri diye düşünürsek olmaz. Bu belki ömür boyu sürmesi gereken bir sistem".Filozofumuz konuşmasının bu kısmında nedenmek istemiş anlayan varmı ben bişey anlamadımda.

Hoca diyorki 10 puan daha yukarıda olmamız lazımdı ama benim iş bilmemem sayesinde bugün 23 puandayız bunada şükretmeliyiz.EVET şükrediyoruz zaten devam ediyor cinconu yenmek istiyorlarmış bak hele bak koskoca TRABZONSPOR t.direktörü yeneceğiz diyemiyor çünkü kendide biliyor bu takımdan hiçbir cacık olmayacağını..

Son olarak sakat oyunculara değiniyor travma uzmanımız colman alan yumlu soner v.s v.s bambadanda bahsetmemiş bunları maçlarda izlemesek herhalde adamlar sahaya çıktıklarında rakibe tekme tokat giriyor zannederiz yahu bu adamlar sahada gezinip 90 dk'yı dolduruyorlar bu ne sakatlığı anlayabilmiş değilim, ya git ALLAH aşkına senden 11 tane koyuna çoban bile olamaz birde t.direktörüm diye geçiniyorsun.

Ergin Varlibas
21.12.2012, 17:49
Ikinci yari izleyin Trabzonumuuuuuuuuuuuuuu!!

Ergin Varlibas
21.12.2012, 17:51
Bugün giray bulak için söyledikleride çok ilginç süper ötesi hocamızın sistemi kurmaya çalışırken giray bulağın gitmesiyle sistem çökmüş.Yahu bu nemenem şeydirki böyle bir kişi gidince çöküyormuş helede giray bulak denen şahıs geldiği günden beri TRABZONSPOR'a verdiği zararlar göz önündeyken adam kurtulduğuna şükredeceğine topa tutuyor kendi gibi beceriksiz birini..

Neden giray bulağı bu kadar ağır sözlerle eleştirip hedefe oturtturuyor bay şenol güneş!!!!!!!

"Gelsin biri gitsin biri diye düşünürsek olmaz. Bu belki ömür boyu sürmesi gereken bir sistem".Filozofumuz konuşmasının bu kısmında nedenmek istemiş anlayan varmı ben bişey anlamadımda.

Hoca diyorki 10 puan daha yukarıda olmamız lazımdı ama benim iş bilmemem sayesinde bugün 23 puandayız bunada şükretmeliyiz.EVET şükrediyoruz zaten devam ediyor cinconu yenmek istiyorlarmış bak hele bak koskoca TRABZONSPOR t.direktörü yeneceğiz diyemiyor çünkü kendide biliyor bu takımdan hiçbir cacık olmayacağını..

Son olarak sakat oyunculara değiniyor travma uzmanımız colman alan yumlu soner v.s v.s bambadanda bahsetmemiş bunları maçlarda izlemesek herhalde adamlar sahaya çıktıklarında rakibe tekme tokat giriyor zannederiz yahu bu adamlar sahada gezinip 90 dk'yı dolduruyorlar bu ne sakatlığı anlayabilmiş değilim, ya git ALLAH aşkına senden 11 tane koyuna çoban bile olamaz birde t.direktörüm diye geçiniyorsun.

bak bak, 11 tane koyuna coban bile olmazmis, teknik direktor diye geciniyormus. sana da buyuk bir TAMAM

Alican Altunbaş
21.12.2012, 17:59

Bnede ALLAH aşkına soruyorum bu eleştirimi , hakaretmi?
Özellikle eleştiren arkadaşlara soruyorum.

farozlufatih61
21.12.2012, 18:05
bak bak, 11 tane koyuna coban bile olmazmis, teknik direktor diye geciniyormus. sana da buyuk bir TAMAM

Hayırdır neyin TAMAMI

farozlufatih61
21.12.2012, 18:10
Bnede ALLAH aşkına soruyorum bu eleştirimi , hakaretmi?
Özellikle eleştiren arkadaşlara soruyorum.

O yazının neresinde hakaret var göz önünde olan gerçekler değil mi? onlar

r9emre
21.12.2012, 18:13
"Orada isim önemli değil. Bu iş futbolu bilen yönetim anlayışını yöneticiliği bilen, teknik anlamda bilgisi olan, lisanı olan her şeyiyle mükemmel bir insan bulmak istedik. En uygun isimlerden biri de Giray hocaydı o da kabul etmişti.."

Yöneticilik bilgisine nerede ermiş Giray Bulak, teknik olarak bilgisiyle elde ettiği kaç tane elle tutulur başarısı var bunları da örneklerle verseydi keşke Şenol Hoca. Bildiği lisana bile güvenmiyorum.

Allah aşkına Şenol Hoca'm artık bana felsefe yapmayı öğretme, puan ver bana.

Felsefeyi bende yapıyorum.

Ergin Varlibas
21.12.2012, 18:14
Hayırdır neyin TAMAMI

Bosver dayi farkli frenkanslardayiz anlayamayiz birbirimizi.

Sana gore bu kisi coban bile olamazken bana gore bir futbol adamindan otesi o kisi.

Aramizda daaaaglaaar kadar fark var fikir anlaminda

farozlufatih61
21.12.2012, 18:19
Bosver dayi farkli frenkanslardayiz anlayamayiz birbirimizi.

Sana gore bu kisi coban bile olamazken bana gore bir futbol adamindan otesi o kisi.

Aramizda daaaaglaaar kadar fark var fikir anlaminda

Evet ben TRABZONSPOR sevdalısıyım sizler şenol güneş aramızda dağlar kadar fark var ben TRABZONSPOR başarısız olursa kahrolurum sizler şenol güneş ile amatöre düşmeye bile razı olursunuz ben TRABZONSPOR'u hayatımın her anına koyup onunla yaşarım sizler şenol güneş ile başarısızlığı bile kabul edemezsiniz.

Ergin Varlibas
21.12.2012, 18:22
Evet ben TRABZONSPOR sevdalısıyım sizler şenol güneş aramızda dağlar kadar fark var ben TRABZONSPOR başarısız olursa kahrolurum sizler şenol güneş ile amatöre düşmeye bile razı olursunuz ben TRABZONSPOR'u hayatımın her anına koyup onunla yaşarım sizler şenol güneş ile başarısızlığı bile kabul edemezsiniz.

Haha hadi ya ? Nerden biliyorsun boyle oldugunu ?

Varya Allahtan tan tek dilegim sizin gibilere kalmasin Trabzsonpor ya.

Ben londrada yasiyorum, balkonumdan trabzonspor atkisi asili diye, sokaktan ve burada yasayan herkezden sikayet geldi hemde kac kere, sokagin goruntusunu bozuyormus diye, ben bu yuzden mahkemeye ciktim, onu kaldirmadim diye ordan.

Mesela yani......

farozlufatih61
21.12.2012, 18:28

Ben londrada yasiyorum, balkonumdan trabzonspor atkisi asili diye, sokaktan ve burada yasayan herkezden sikayet geldi hemde kac kere, sokagin goruntusunu bozuyormus diye, ben bu yuzden mahkemeye ciktim, onu kaldirmadim diye ordan.

Mesela yani......

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=39813&page=54

Ergin Varlibas
21.12.2012, 18:28
Yani soyle diyim sana, emin ol sana kalmadi benim Trabzonsporlulugumu olcmek

farozlufatih61
21.12.2012, 18:31
Yani soyle diyim sana, emin ol sana kalmadi benim Trabzonsporlulugumu olcmek

Ben kimsenin TRABZONSPOR'luluğunu ölçmem banane ama bana cevap verenede cevap veririm

Ergin Varlibas
21.12.2012, 18:37
Ben kimsenin TRABZONSPOR'luluğunu ölçmem banane ama bana cevap verenede cevap veririm

Yok ya.. Senden korkulur o zaman

Ama mesaj yazarken beni Senol Gunesi Trabzonspordan daha cok sevdigimi ima etmeye calistin? Bu ne demek oluyor? Yandaki resmime bak parmak nereyi gosteriyor..

Yaşar
21.12.2012, 20:16
Edit...

Emrah Akcagöz
21.12.2012, 20:43
Takım açık ve net kötü oynuyor.

Yaşar
21.12.2012, 20:45
Şenol Güneş'in her zaman şanssız bir adam olduğunu düşünürdüm.
Ama bu sene kendi adına çok şanslı bir sezon.

Sacit
21.12.2012, 21:52
Shakhtar Donetsk hocası Lucescu, 5 tane Brezilyalı ve 2 tane italyalı futbolcu ile hem ligde hem de şampiyonlar liginde büyük ses getirdi.

hasancebi81
21.12.2012, 22:44
Çok kalabalık bir kadromuz var, o yüzden futbol oynayamıyor takım. İlk defada böyle bir bahane duydum:) şenol güneş istifaaaaaaa.....

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 22:58
Shakhtar Donetsk hocası Lucescu, 5 tane Brezilyalı ve 2 tane italyalı futbolcu ile hem ligde hem de şampiyonlar liginde büyük ses getirdi.

lucescu çok farklı bir hoca ama :) bunu sadece şenol güneş açısından sölediğimi sanmayın bana göre dünyadaki ender tarzdaki teknik direktörlerden...çoğu hoca elindeki kadroya göre iş yaparken lucescu gibi hocalar lig okuyarak iş yapar...

bizim takımın başına gelmesini isterim açıkçası...

ibrahim
22.12.2012, 03:05

Mesela yani......

Helal olsun!!! :D

Travelair
22.12.2012, 10:22
Ben Şenol Güneş'e inancımı yitirdim. Eksikleri görmek ve gidermek yerine mazeretlerle durumu açıklamaya çalışıyor. Abondone olmuş bir boksör gibi

Travelair
22.12.2012, 10:37
16 maç 23 puan. 25 puan kaybedilmiş ve şampiyonluğa oynayan kadro kurduk, şampiyonluğa oynuyoruz öyle mi? Kadroyu kuran kim? Kadroyu yöneten kim? Sorumlu kimse gereğini yapsın

burrows
22.12.2012, 12:34
bir seyi cok merak ediyorum..
kume dusmeye oynayan takimlarda bu adam ne yapardi.
yilmaz vural-guvenc kurtar-mesut bakkal-giray bulak-ziya dogan-
hikmet karaman..
bu adamlar surekli dusuk butceli takimlarda gorev yaptiklari icin
adlari cikmis durumda..sizce senol gunes bu adamlarin gorev yaptigi
kluplerde olsa bu hoca fark yaratabilir mi?bence bu hocalardan bir farki yok..
futbolcu olarak huseyin cimsir-tayfun-hasan ucuncu td olarak senol gunes
kafa kagitlari yuzunden yillardir bu kulup tarafindan istihdam edildiler.
buna birileri dur demeli..
olasi bir gs maglubiyetinde tribunlerden umarim tepki gorur..
cozum uretmesi gereken adam bahanelerden baska birsey uretmiyor..
senol gunes buralari okuyorsan bir zahmet istifa et be mubarek.yildirdin artik..
seninle yasamadigimiz rezillik kalmadi..yeter artik..

farozlufatih61
22.12.2012, 12:44
16 maç 23 puan+2 videoton maçı ve koca bir 0

Sacit
22.12.2012, 15:29
Ben Şenol Güneş'e inancımı yitirdim. Eksikleri görmek ve gidermek yerine mazeretlerle durumu açıklamaya çalışıyor. Abondone olmuş bir boksör gibi

İşte özet budur, katılıyorum. Bunu anlatmaya çalışıyoruz ama kimin umurunda

DeAgLeMaNyAq
22.12.2012, 16:18
16 maç 23 puan+2 videoton maçı ve koca bir 0

Ben puana değil daha çok oyuna kafayı takıyorum. Yoksa geçen sezon da 16.haftada 21 puanımız vardı ve 10.sıradaydık Ama ikinci yarı en çok puan toplayan takımlardan biri olup 3.sırada ligi bitirdik...

M.S.SOFU
22.12.2012, 17:13
Ben puana değil daha çok oyuna kafayı takıyorum. Yoksa geçen sezon da 16.haftada 21 puanımız vardı ve 10.sıradaydık Ama ikinci yarı en çok puan toplayan takımlardan biri olup 3.sırada ligi bitirdik...

aynen aynen
kötü oynayarak 3 maç 5 maç kazanabilirsin
ama ligi bitiremezsin
iyi oynayarak 3 maç 5 maç kaybedebilirsin
ama ligi bitirirsin

ophius
22.12.2012, 17:22
allah senden razı olsun hocam
yarın yine çok güzel bir ilk 11 çıkarıp maçı bize kazandıracağına inancım tam
inşallh yine 90 dk hiç bir şey yapmayan yasin ve olcanı kanatlara ve 95 kilo olduğunu tahmin ettim henrikeyi ileriye koyarsın...

farozlufatih61
22.12.2012, 17:45

Oyun olarak'ta çok gerideyiz 2.yarı çok puan alacağımız garanti mi?..Maalesef

Bu sezon benim gözümde bitti.Asıl seneyi kaybetmeden birşeyler yapmak lazım ama kimsenin kılı kıpırdamıyor.Sorun yumağı belli sorun çözecek yada yönetecek beyin yok bizde belkide çözmek işlerinede gelmiyor olabilir.

96'da yaşadığımız travmanın daha büyüğü ile karşı karşıyayız.Freni patlamış kamyon gibi hızla yokuş aşağı gidiyoruz direksiyonda becerikli bir şoförümüz olsa belki kurtarabilecek duruma gelebiliriz ama yok oğlu yok!!!!..

Yarın akşam umarım kazanırız.İNŞALLAH kazanırız yoksa film kopar.Tüm gerçeklerle karşı karşıya kalırız.

artvints
22.12.2012, 20:33
böyle bi sezonda bu kadar geri düşmemeliydik.ibb maçını kazansak o bile yetebilirdi.ortasahanın merkezini çok boş bırakıyosun hocam, zaten kanat oyuncularından fayda yok, bari merkezi kalabalık tutup çift forvet oynayalım.merkez boş kalmasın.

Ömer Faruk61
22.12.2012, 20:40
Hocam lütfen Yarında Taraftardan özür dileme..Son Maç Oyuncular Mücadele etsin..Oyuncuları motive et...Motivasyonun kalmadıysa lütfen devre arası bırak...

Sadettin_
22.12.2012, 21:38
sanırım şenol hocanın bırakma vakti geldi . Ben bile sasırıyorum bunu dedıgıme . senol hocam bırak artık . yeni bir kan gerekiyor

alper*
22.12.2012, 21:52
Aykut Kocaman'ın istifasının ardından Şenol hoca da görevi bırakabilir diye düşünüyorum. Yazalım bir kenara. Takım ikinci yarıya farklı bir hoca ile çıkacaktır.

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2012, 21:54
Aykut Kocaman'ın istifasının ardından Şenol hoca da görevi bırakabilir diye düşünüyorum. Yazalım bir kenara. Takım ikinci yarıya farklı bir hoca ile çıkacaktır.

Dört gözle bekliyoruz.
Derhal bırakmalı, ivediliğini anlatacak söz bulamıyorum.

Ergin Varlibas
22.12.2012, 22:12
Hocam sen bu yuzden farklisin. Umarim kulaklarini tikar ve 5 sene daha bizimle kalirsin. Aykut zavallisi gibi kacmazsin.

bangkook_61
22.12.2012, 22:23
Ne olursa olsun Aykut'tan önce gitmemesine sevindim. (Hoş Aykutunki kolpa istifa gibi duruyor ama). Sadri Başkanda Azizden önce gitmemeli.

Oğuz B.
22.12.2012, 22:28
Şenol hocam sen benim kahramanımsın ve her zaman öyle kalacaksın.

Zamandan ve mekandan bağımsız efsanesin benim nazarımda.

Bu maç çok önemli hocam, sevindirmeyelim şu yüzsüzleri.

Size inanıyorum, güveniyorum.

Allah yardımcımız olsun hocam. Şu karaktersizler ordusuna unutamayacakları bir şamar atalım.

Mert Oğuzlu61
22.12.2012, 22:58
inanıyorum... inanmak istiyorum...............

hasancebi81
22.12.2012, 22:59
Hocam sen bu yuzden farklisin. Umarim kulaklarini tikar ve 5 sene daha bizimle kalirsin. Aykut zavallisi gibi kacmazsin.

5 sene sonra bankasyada şampiyonluğa oynarsak iyidir. Bu hafta söylemeye dilim varmıyor ama gs 1461 in intikamını feci alacak. Taraftardan tek isteğim var bağırın Şenol istifa diye. Kim gelecek Şenol giderse diyecek arkadaşlar, sezon başında aynı şeyi samet aybaba içinde derdiniz, keşke gelseymiş, hiç diilse futbol izlerdik. Bir iki genç oyuncu kazanırdı takım. Ucuza kaliteli topçularımız olurdu. Bir futbol anlayışımız olurdu, yenilsekte takımımızı oynadığı futboldan ötürü alkışlardık. Hee şimdi şenol giderse kim gelecek diyen arkadaşlar, kim gelirse gelsin. Şenol güneş istifaaaaaaa

Burak Sahin
22.12.2012, 23:12

Daha önce 2 kere birakti, yani senin tabirinle kacti????

hasancebi81
22.12.2012, 23:16
Daha önce 2 kere birakti, yani senin tabirinle kacti????

İkisindede şampiyonluğa oynayan takımı aldı, dibe vurdurdu takımı, sonrada kaçtı. Şimdide aynı şey olacak. Ama güzel maaş alıyor bırakmaz hemen.

yorumsuz6117
22.12.2012, 23:29
Yarın sonuç ne olursa olsun istifa etmelisin.

hasancebi81
22.12.2012, 23:32
Yarın sonuç ne olursa olsun istifa etmelisin.

Katılıyorum. Geyseyi 5-0 yenelim. Şenol hoca için müthiş bir kariyer sonu olur. En tepede bırakır mesleği, herkesin takdirini kazanır. Eeeeeh, geyik bile yapamıyorum, istifa hoca istifaaaaaaaaaaaaaa.

Sacit
22.12.2012, 23:36
Mesut Bakkal'a kulak verelim: "İlerideki 4 adamımda iyiydi. Koyverin gitsin dedim, koydular.

Şenol Güneş duydun mu ? ilerdeki 4 adam da iyiydi. Lualua gibi

Sibel
22.12.2012, 23:55
Yaşıyor mu diye uğruyorum başlığa ara sıra.

ophius
23.12.2012, 01:47
aykut bıraktı...aynı performansı senden de bekliyoruz kurt hoca şenol

Yunus Danışmaz
23.12.2012, 01:51
Hocam sen işini bilirsin. Yarın için yap bi güzellik de iyi bir takım çıkar..

61 baha
23.12.2012, 02:35
Cok yakinda isifa edeceginden adim gibi eminim.. Cok merak ediyorum trabzonsporun halini..
Yanlislarn bu sene cok vardi ama bu takim senin gibisini hicbir zaman bulamayacak bana gore. Mumla arayacak seni bu taraftar. Yine bana gore malesef taraftar olarak sinifta kaldik bence. Zor zamanda elestirmyi tercih ettik sallamayi tercih ettik. Adamlar sikeci baskanlarinin takimlarinin arkasinda dim dik durdular. Seviyorum seni senol hocam. HER ZAMAN

İbrahim CİHAN
23.12.2012, 03:03
fenerbahçe taraftarı hiç bir başarısı olmayan aykut kocamana sahip çıkmaya çalışıyo bizse her zaman kafaya oynatan Şenol Hoca'yı göndermeye yer arıyoruz. bence kıymet bilmiyoruz. yanlış yapıyoruz. herkes hata yapabilir Şenol Hoca da elbette yanlışlar yapmıştır; misal yanlış kadro çıkarmıştır yanlış değişiklik yapmıştır ancak hep de başarılı olmuştur. biraz kıymet bilelim değerimize sahip çıkalım. elalem hiç bir şey yapmayan adamına sahip çıkıyo bizse satmaya rezil etmeye çalışıyoruz söylemlerimizle yerin dibine sokmaya çalışıyoruz. ben şahsen utanıyorum fenerlilerin aykut kocamanı vazgeçirmeye çalışırken bizim Şenol Güneş'i yerin dibine sokmamızdan.

Ergin Varlibas
23.12.2012, 03:36
fenerbahçe taraftarı hiç bir başarısı olmayan aykut kocamana sahip çıkmaya çalışıyo bizse her zaman kafaya oynatan Şenol Hoca'yı göndermeye yer arıyoruz. bence kıymet bilmiyoruz. yanlış yapıyoruz. herkes hata yapabilir Şenol Hoca da elbette yanlışlar yapmıştır; misal yanlış kadro çıkarmıştır yanlış değişiklik yapmıştır ancak hep de başarılı olmuştur. biraz kıymet bilelim değerimize sahip çıkalım. elalem hiç bir şey yapmayan adamına sahip çıkıyo bizse satmaya rezil etmeye çalışıyoruz söylemlerimizle yerin dibine sokmaya çalışıyoruz. ben şahsen utanıyorum fenerlilerin aykut kocamanı vazgeçirmeye çalışırken bizim Şenol Güneş'i yerin dibine sokmamızdan.

Anlatamazsin, dinletemezsin afaroz ederler

outoftime
23.12.2012, 03:40
şenol hocam bu maçı taraftara hediye et ve ardından da istifa et de seni güzel bir maçın ardından hatırlayalım

Travelair
23.12.2012, 09:34
Çok anormal birşey olmazsa bırakacağını sanmıyorum

Ali İhsan
23.12.2012, 12:06
Şenol hoca ile Aykut'u bir tutuyorsunuz yani.

Başkanının emriyle her türlü omurgasızlığı yapan adamla
Başkana, düzene rağmen bişeyler yapmaya çalışan adam aynı tutmak....

Şenol hoca geçen sezon saha içinde başarılıydı, çünkü biz son anda katıldığımız Şampiyonlar ligine hazır değildik, dağılmış kadro vardı ve oraya odaklanıp, oraya göre bir sistemle ayakta kaldık.

Bu sezon ise herkesin beklentisi takımın toparlanmasıydı ama şu ana kadar hoca gerçekten çok başarısız, eleştirilmeyi de sonuna kadar hakediyor. Hoca da bunları her açıklamasında söylüyor, inkar etmiyor. Aykut gibi her başarısızlıkta lafı 3 Temmuz'a da getirmiyor, bizim o puanları almamız gerekirdi diyor, ki almalıydık da.

Sorununun çoğunluğunun futbolcu grubunda olduğunu, hocanın rahata alışmış bu grubu artık yola getiremediğini, bu şekilde kafa olarak futboldan kopmuş grubu başka bir hocanın Trabzon'da yola getirmesinin de zor olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple takımda futbol oynamayı düşünmeyen kişilerin gönderilip, sezon sonu da Şenol hocayla adam gibi bir vedalaşma ile ayrılınması gerektiğini, yerine şu an kendini süper lige hazırlamakta olan Mustafa Reşit hocanın getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Getirilirken de camia tarafından Şenol hocaya verilen kredinin kendisine verilmesini aksi takdirde Şenol hoca harici gelen her hoca gibi yarım sezondan az kalıp ayağının kaydırılacağını da düşünüyorum.

Ömer Faruk61
23.12.2012, 12:17
Günlük Başarı hiç önemli değil benim gözümde Ancak bu takım 1,5 senedir futbol oynamıyor...

KazazogLu
23.12.2012, 12:28
Bu maç arifesinde "Senol Güneş istifaa" yazanlar lütfen gidin başka takımları tutun ne olur.Maç arifesindeyiz bi oynayalım söversiniz sayarsınız...

Sibel
23.12.2012, 12:41
Allah utandırmasın hocam.

alper*
23.12.2012, 12:43
Bu maç arifesinde "Senol Güneş istifaa" yazanlar lütfen gidin başka takımları tutun ne olur.Maç arifesindeyiz bi oynayalım söversiniz sayarsınız...
Şenol Güneş istifa.

farozlufatih61
23.12.2012, 13:08

Nasıl bir mantık gidin başka takımları tutun demek bu kadar kolay mı?......

Siz şenol güneşsiz Trabzonspor zamanlarında başka takım taraftarımıydınız?...Merak ediyorum....

Düşünüyorumda bu kadar başarısızlığa ve rezalete rağmen istifa dememeyi bir türlü işin içinden çıkamıyorum. Siz nasıl çıkıyorsunuz bu işin içinden......

Umarım bu akşam yeneriz ve şenol güneşte istifa eder yani gerekeni yapar.........

KazazogLu
23.12.2012, 13:19
Nasıl bir mantık gidin başka takımları tutun demek bu kadar kolay mı?......

Siz şenol güneşsiz Trabzonspor zamanlarında başka takım taraftarımıydınız?...Merak ediyorum....

Düşünüyorumda bu kadar başarısızlığa ve rezalete rağmen istifa dememeyi bir türlü işin içinden çıkamıyorum. Siz nasıl çıkıyorsunuz bu işin içinden......

Umarım bu akşam yeneriz ve şenol güneşte istifa eder yani gerekeni yapar.........

Abi tamam haklısınız bişey demiyorum...

Zafer Fidan
23.12.2012, 13:33
Şenol Güneş istifa.

:ok

Yaşar
23.12.2012, 13:41
Yusuf ile Olcan veya Volkan arasında hiçbir fark yok Hoca'm.
Seneye (kesinlikle devre arası değil) bu takımda olmalı.

Mollasalihoğlu
23.12.2012, 14:16
Aykut Kocaman şike yapamadığı için başarısız bıraksın.

Hocanın da adamları elden kaçırılıp yerine sıradan adamlar alınıyor. O da bıraksın..

burrows
23.12.2012, 15:20
Aykut Kocaman şike yapamadığı için başarısız bıraksın.

Hocanın da adamları elden kaçırılıp yerine sıradan adamlar alınıyor. O da bıraksın..

he hee sizde kendinizi boyle avutun..
elin sikecisi aykut bile takimina faydali olamayacagini anladiginda
istifa etmesini biliyor..
artik herseyi sikeye baglamaktan bikmadiniz mi yahu..sike surecinde en buyuk
zararida senol gunes vermistir..takimin canina okuyarak insanlarda ne sevk birakti
nede baska birsey..
sanki takimin basinda baska biri varda o aliniyor bu aliniyor diye ihaleyi
baskalarina birakmaya calisiyorsunuz.iki senedir adrian'i ben aldirdim diyemeyen
hoca ne zaman adrian iyi oynamaya basladi o zaman adriani ben aldirdim dedi.
sizin yere goge sigdiramadiginiz senol gunes vasat bir hocadir..
kimliginde trabzon degil baska bir sehir yazsa yilmaz vural'dan farki kalmaz..
o sehir senin bu sehir benim gezer durur..

Emrah Akcagöz
23.12.2012, 15:27
Ya şike sürecinden aleyhimize bir karar çıkarsa kim toparlayacak bu camiayı, başarısızlıkları hangi kılıfa koyacağız ?

Sahada da, saha dışında da mücadelemizi vermeliyiz ancak ne sahada ne de saha dışında doğru dürüst bir mücadele veremiyoruz.

ophius
23.12.2012, 15:32
kadro hemen hemen belli zaten
kale+geri 4 lü fix menü
önlerinde vazgeçilmez ama hiçbir işe yaramayan zokora efendi
solda boş gezenin boş kalfası olcan
ortada adrian sapara
ileride de halil bey ile henrique arkadaşımız

alper*
23.12.2012, 15:34
kadro hemen hemen belli zaten
kale+geri 4 lü fix menü
önlerinde vazgeçilmez ama hiçbir işe yaramayan zokora efendi
solda boş gezenin boş kalfası olcan
ortada adrian sapara
ileride de halil bey ile henrique arkadaşımız
Muhtemel skor tabelasını unuttun. :)

Mollasalihoğlu
23.12.2012, 15:38
he hee sizde kendinizi boyle avutun..
elin sikecisi aykut bile takimina faydali olamayacagini anladiginda
istifa etmesini biliyor..
artik herseyi sikeye baglamaktan bikmadiniz mi yahu..sike surecinde en buyuk
zararida senol gunes vermistir..takimin canina okuyarak insanlarda ne sevk birakti
nede baska birsey..
sanki takimin basinda baska biri varda o aliniyor bu aliniyor diye ihaleyi
baskalarina birakmaya calisiyorsunuz.iki senedir adrian'i ben aldirdim diyemeyen
sizin yere goge sigdiramadiginiz senol gunes vasat bir hocadir..
kimliginde trabzon degil baska bir sehir yazsa yilmaz vural'dan farki kalmaz..
o sehir senin bu sehir benim gezer durur..

Hadi ordan.

Aykut Kocaman'ın aldığı Meireles ve Sow'un bonservislerine, maaşlarına bir bak bakalım bilmiş bilmiş konuşup iftiralarını saçmadan önce.

Şike sürecinde en büyük zararı Şenol Güneş vermişmiş.. Şenol Güneş olmasa adamlar şike yapma gereği bile duymayacaktı.

İftiranın lüzumu yok.. Şike sürecinde ne zarar vermiş hoca ispatlamayan müfteridir. İspatla bakalım..

ophius
23.12.2012, 15:46
Muhtemel skor tabelasını unuttun. :)

handikaplı galatasaray

alper*
23.12.2012, 15:49
iki senedir adrian'i ben aldirdim diyemeyen

Bu düşünceyi ilk kez sizden duymuyorum.

Aynı şeyi birbiriyle irtibatlı olmayan birkaç kişi birden söylüyorsa oturup düşünmek lazım :rolleyes:

burrows
23.12.2012, 15:55
trabzonspor sahada guclu olacak ki masada guclu olsun..
sen sikeden sonra vasat bir anadolu takimina donusmussen bu yolda
mucadele eden insanlarin sevkini kirarsin..sike sezonundan sonra sonra
sikecilerle kac mac yaptik..kac kere yenebildiler..sikecileri gec ligde bizi yenemeyen takimlar ah ediyor..siradan bir takima donusturdu sagolsun..
sen sahada trabzonspor markasini bu kadar ele ayaga dusurursen bu surecte
en buyuk zarari vermis olursun..
atiyorum takim iyi olsa ve biz israrla hakkimizi aramaya devam etsek
istanbulun yavsak medyasi cikip bizi ti'ye alabileceklermiydi..hayir..
ama bu sekilde en fazla adamlar aglamaktan oynamaya firsat bulamiyor dedirtirsin.
meireles ve sow'a niye bakayim arkadasim..ben dun aksam lua lua ve
sheltona baktim..sen bir taraftan 10 milyon euroyu iki futbolcuya baglarken
obur taraftan uc kurus parayla anadolu takimlarinin yaptiklari kaliteli
transferler var..
kaldi ki yatin kalkin sadri senere dua edin, vizyonu hocadan genis bir baskan var..yoksa senol gunes dediginiz vizyonsuz adam su anda mevcut kadroda
bulunan bir cok futbolcuyuda getirmek istemezdi..
senol gunese halil-musta yumlu-aykut akgun-henriqe'leri vereceksin
kivrandirip duracak..adamin olayi bu yani..
senol gunes vasat oglu vasat bir hocadir..bugun ligde surunen elazigin basina
gecir yilmaz vural'dan bir farki olursa disimi kiracagim..tek artisi bizim devrim
yapan kadrolarin kalesinde durmasiydi .yoksa hocalik yonunden ligdeki
bir cok hocayla ayni seviyede..hicbir zaman ust seviye olamadi..
olamadigi icinde taa korenin bilmem ne takiminda kendine is bulabildi..
yarin trabzon'dan ayrilsin ikinci yilmaz vural olup cikar..gezer durur yani..bunun farkinda oldugu icin takima zararli oldugunu bildigi halde istifa etmiyor..

Mollasalihoğlu
23.12.2012, 15:57
Bu kafayla şike sürecinde çok bile yol almışız.

Takımı seçebiliyorsun ama taraftarlarını seçemiyorsun maalesef..

kahver
23.12.2012, 16:50
Şenol Güneş istifa ama yerine kim gelecek? İstifacıların hepsinin ortak sorunu vizyonsuzluk.

Ergin Varlibas
23.12.2012, 16:56
En buyuk dusman icimizde.

alper*
23.12.2012, 16:57
Şenol Güneş istifa ama yerine kim gelecek? İstifacıların hepsinin ortak sorunu vizyonsuzluk.
Vizyonsuzluk, istifa durumunda aynı işi yapacak bir başkasını akla getirememek, bu işi başka kimin yapabileceği bilgisine sahip olmamaktır. ;)

kahver
23.12.2012, 16:58
Durum şu ki bizim millet artık değişiklik istiyor sıkıldılar aynı teknik adamı görmekten. Başka mantıklı bir izah bulamıyorum. Şenol Güneş'in taktiksel bilgisi mi zayıfladı da takım çok kötü oynuyor? Dışarıdaki Trabzonspor imajının camianın kendi kendine zarar verdiği bir takım olduğunu biliyorsunuz değil mi? Zaten ben de şu foruma göz gezdirsem bunun çıkarımını yapmakta zorlanmazdım.

Herşeyi geçtim de üç günlük çocuklar bile Şenol Güneş'e şenol diye hitap eder olmuş yazık.

kahver
23.12.2012, 17:01
Yanlış anlaşılmasın burada yapmak istediğim bir polemik çıkarmak değil sadece bazı yorumlara daha fazla sessiz kalmak istemedim. Kaldı ki istanbul çakallarına bari iç çatışmalar kozunu
vermeyelim değil mi?

İskender YILMAZ
23.12.2012, 17:15

Peki Şenol Güneş'le bu takım nerelere gelecek bir de ondan bahsetseniz? He bir de Şenol Güneş'çilerin vizyonunu da öğrenmek isteriz?

kahver
23.12.2012, 17:32
Bir zamanlar sadece hayal olan şampiyonlar ligine katılıp hele ki Interi deplasmanda yenmemizde Şenol Hoca'nın hiç bir katkısı yoktu. Güney Kore'den Trabzon'a Şenol Güneş'i görmeye gelen bir dünya turist de vizyonsuz sanırsam bir daha görürseniz iletirsiniz. 0'dan yıldız kazandırmanın da esasında onunla alakası yok.

Şimdi iğnelemeler bir tarafa da yeni futbolcusu bol olan bir takımın kendini bulmasının en az 3 4 sene oldugunu hepimiz gayet iyi biliyoruz geçmiş deneyimlerimizden. Burada yeni futbolcuları 2 faktör sisteme alıştırır. 1-Teknik Direktör 2-Taraftar. Teknik direktörden bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Sen 2010-2011 şampiyonu benim diyorsan Şenol Hoca'yı da işin büyük bir kısmına katıyorsun demektir. Ama baskının en kralını taraftarın yaptığı da ortada. Alem ırkçı, tükürükçü, saygısız, vicdansız futbolcusunu el üstünde tutarken biz pas hatası yapan adamı sahada yerin dibine sokuyoruz bitmiyor bir de ondan daha fazla verim bekliyoruz.
Sevgili vizyon sorusu soran arkadaşım sen istifa istifa derken bunları hesaba katıyor musun bunu da bilmek isterim.

cakalkerem
23.12.2012, 17:51
bu maç bari şenol güneşin maçı olsun

Kadir Aydın
23.12.2012, 17:58
Sonuc ne olursa olsun. Allah askina birak.

Murat SİSMAN
23.12.2012, 18:11
Hocam bu nasıl kadro

Sacit
23.12.2012, 18:16
İstifa edeceğin günü heyecanla bekliyorum

Kadir Aydın
23.12.2012, 18:18
Vac gectim kendisinden beklemeyi. Kovun bunu.

delikoyun
23.12.2012, 18:19
bence şenol hoca kalacaksa kesinlikle ingiltere liginden transfer yapmalı bir sürü lua lua vardır eminim o ligde allahını severse yöneticiler bir daha bizim ligin altındaki liglerden transfer yapmasınlar

farozlufatih61
23.12.2012, 18:22
Bu kafayla şike sürecinde çok bile yol almışız.

Takımı seçebiliyorsun ama taraftarlarını seçemiyorsun maalesef..

Canım kardeşim her taraftar senin gibi düşünecek diye bir kaide mi var bu camiada tarafatarlık kriterimi koymuşlar tüzüğe şu düşünce taraftar olabilir bu düşünce asla gibisinden yapma etme karşı düşünceyi suclamak yerine yazdıklarını çürütecek karşı tezle cevap versen daha doğru olmaz mı?

Yaşar
23.12.2012, 18:22
En buyuk dusman icimizde.

Evet...
Bence de....

Yiğit Gayretli
23.12.2012, 18:24
"Değer"lerini bu denli değersizleştirme çabası içinde olan ikinci bir camiaya henüz rastlamadım.

Hayretler içerisinde izliyorum...

yorumsuz6117
23.12.2012, 18:27
Ya neyse ya ben bişey demiyorum.

ophius
23.12.2012, 18:41
janko ilk 18 de bile yok
bunu nasıl açıklayacakasın merak ediyorum kurt hoca şenol?

Emrah Akcagöz
23.12.2012, 18:55
"Değer"lerimiz o kadar tepemizdeki yıllardır bunlardan kurtulup başarılı olamıyoruz.

Bülent Bayraktar
23.12.2012, 19:55
Bugun çok daha iyi anladım Şenol Güneş bu takıma rakiplerimizden daha fazla zarar veriyor.
Sinir hastası oldum artık bu kadar körlük olmaz kulubu daha aşağı çekmek için çaba sarfediyor

ophius
23.12.2012, 19:56
4-1-5 oynuyoruz barça gibi ama biz kontra oynuyoruz farklı olarak
bi de şöyle bi sorun var kontraya çıkması gereken iki adam g.tünü kaldıramıyor...
kurt hocamız şenol allah seni başımızdan eksik etmesin

seyduna_efil
23.12.2012, 20:02
"Değer"lerini bu denli değersizleştirme çabası içinde olan ikinci bir camiaya henüz rastlamadım.

Hayretler içerisinde izliyorum...

Biz değersizleştirmiyoruz..
Şenol Güneş kendi kendini değersizleştiriyor..

must61
23.12.2012, 20:57
Maç sonu söyleyeceklerini şimdiden yazayım ;

-Maçı kazanabilirdik pozisyonlarımız vardı ama olmadı.

-2.yarı daha farklı olacak.

Uğur Ö.
23.12.2012, 21:01
Emreye iyi şans verdi.10 sn daha ne olsun.

İsmail ALİOĞLU
23.12.2012, 21:02
Şu durumda son saniye değişikliğinin bilmediğim bir anlamı mı var ?

M.S.SOFU
23.12.2012, 21:03
kusura bakma şenol hoca

emre gürala yapılan ahlaksızlıktan başka bir şey değildir
ayıptır be ayıp
kimin sahası orası
maç istanbulda da bizim mi haberimiz yok
sen hangi takımın teknik direktörüsün
önce bunları bi idrak etmen lazım

ha ayrıca evet bir puanı aldın
çok büyük iş başardın
şimdi sana o 1 puanınla mutluluklar diliyorum

ibrahim
23.12.2012, 21:04
Senol Günes istifa...

ophius
23.12.2012, 21:05
son dakika değişiklği nedir açıklasın bunu?
bu kadar mı düştük ya ? ha ? lanet olsun böyle işe !

must61
23.12.2012, 21:05
Ulan akıl fikir.

Bu adam işe yarayacaksa ne diye oynatmıyorsun ?

Hadi kadroda düşünmedin sonradan oynatmaya karar verdin. adamı kurtarıcı olarak nasıl sürebiliyorsun sahaya ?

Hadi buna da eyvallah 10 saniye nedir ?

Sen hangi takımın teknik direktörüsün ?

Sen uzatmalarda +3 de oyuncu değiştirerek 1 puana yatacak kadar alçaldın mı ?

Sen neyin peşindesin ?

Bana birisi mantıklı bir açıklama yapsın.

Harun-61
23.12.2012, 21:06
92.30'da Emre'yi sahaya sürmek abes-e istigal'dir.

Son 10 dakika'da sans versen lisansini mi alacaklar Senol Hoca ???

!

Mehmet Fatih Silik
23.12.2012, 21:07
Kanser olacam arkada$ yeminle yaa...sinir hastasi oldum!

Yahu bulmu$sun cimcimeleri böyle aptalca al oyuna ikinci forvetini bitir i$lerini...neyin kafasi bu? neyin pe$inde hoca anlamiyorum ki!!!

tsukru61
23.12.2012, 21:08
ŞG, oyunculara ettiğin küfürleri aynen sana iade ediyorum.

M.S.SOFU
23.12.2012, 21:09
vizyona bakarmısın yahu
hem çıkıp vizyondan bahsedeceksin hemde çıkıp 90 artı 3 te oyuncu değiştireceksin
,halil dışarı çıkarken koşarken utandı mı acaba?

dimsag
23.12.2012, 21:11
eskişehir maçında 6 net pozisyon vermişiz sapara sahanın en kötüsü bugün yine ilk onbirde sahaya çıkıyor, hadi onu geçtik dakika 85 onur topu bekletiyor oyalanıyor, dakika 87 onur yine topu eline almıyor rakibin gelmesini bekliyor resmen bu maça beraberlik için çıkmışız yazık olmuyor hocam, alanzinhoyuda gönder doyadoya gittiği takımda izliyelim şu adamı ölüsü saparadan iyidir haala bunu göremiyorsan bırak bu işi hocam destek destek dedim şu maç sabrımı taşırdı olmuyor kendi evimizde beraberliğe razı olmayı ben kabullenmiyorum

yaranozlu
23.12.2012, 21:12
Bu kadar korkak olunmaz. Şu leş galatasarayı evinde yenemezsen neyin peşindeyiz. Emre güraş oyuncu değişikliği nedir? Halil 60da bitti, sen 94. Dk oyuncu değiştiriyorsun. Yağmurlu kötü zemin herkesi yormuş, şerefsiz terim bütün haklarını 75lerde kullanıyor, sen son snde oyuncu değişiyorsun. Neyi hedeflediğini bizimle paylaşır mısın?

Daha fazla saygınlığını yitirmeden istifa et, kurban olayım