PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

h@msi61
07.12.2012, 19:16
Senol Gunes'i asla Trabzonspor'un onune koymam, ama oyle yapanlar dahi Senol Gunes gitsin diye kinalar elinde yenilmemizi bekleyenlerden cok daha erdemli insanlardir...

Lig siralamalari ve sampiyonlar belirli maclara gore belirlenmiyor, her macin esit degeri var. Futbol da siralama sporudur, belirli maclara gore degil sezon sonu siralamana gore belirlenir hersey.
Ayrica israrla beraberligi futbolun icinde gostermeyenlerin kotu niyetinden bahsetmeye gerek bile duymuyorum...

farozlufatih61
07.12.2012, 19:29
Lig siralamalari ve sampiyonlar belirli maclara gore belirlenmiyor, her macin esit degeri var. Futbol da siralama sporudur, belirli maclara gore degil sezon sonu siralamana gore belirlenir hersey.
Ayrica israrla beraberligi futbolun icinde gostermeyenlerin kotu niyetinden bahsetmeye gerek bile duymuyorum...

Bazı hallerde sıralama belirli maçlara göre şekilleniyor Şampiyonlukta dahil buna şimdi bir iki örnek versem hemen bana şikeci yaftası takacak eleman bolluğu yaşarız bu forumda onun için ne dediğim anlaşılmıştır sanırım.

Yiğit Gayretli
07.12.2012, 19:31
Yahu artık gına geldi bu "şike " muhabbetinden....

Geçen sene herkes kaçmaya çalışıyordu Fenerbahçeden.....

Başkanları , bir sürü yöneticileri hapise yollandı....

Takımının en iyi oyuncuları kaçtı....

morallleri bozuldu bizim gibi.....

Onlar toparlandı..... Başa oynadılar.. Şampiyonluğu tek maçla kaybettiler.....Türkiye Kupası aldılar.....

Biz ne yaptık Avrupa'da 3-5 maç oynadık fazladan o kadar... Oda Türkiye Kupasından elendik ona say.....

İşin özü şu...

Fenerbahçede dağıldı geçen yıl ama daha iyilerini aldılar....

Biz dağıldık ne kadar marangoz eskisi varsa topladık takıma.... beceremedik ne takımda oyuncu tutmayı, ne de yerlerine daha iyilerini almayı....

yok sıkışıktı filan diyorsunuz ama 53 maç oynadık koskoca sezon boyu.....

Sonuçmu...

Sonucu hep birlikte görüyoruz.....

Ayıptır, yazıktır, günahtır... Geçen sezon fener'e uygulanan itmenin yarısı bize uygulansa biz de kafaya oynardık.

Başka yerde söyleme de alay konusu etme bizi abi...

farozlufatih61
07.12.2012, 19:38
Cok cok basarisiz oldugumuz, rezil rusva oldugumuz gecen sezonu 3. bitirmisiz, vah vah...

3.lukten yukarida bitirdigimiz sadece 14 sezon var ki bunlarin 9'u 84 yilindan once zaten, yani Senol Gunes'in de dahil oldugu efsane kadro zamani (9'u da ust uste, ne zamanlar :)). Kalan 5.nin 4'unde de kendisi hoca, digeri de saolsun Ziya Dogan ile gelen ikincilik... :)

Yani diyecegim odur ki Trabzonspor icin 3. luk basari olmasa da asla bir basarisizlik degildir, hele hele gecen sezonun sartlarinda bana kalirsa basaridir da.
Tarihimiz ortada.

Dostum keşke 10.uncu bitirseydik geçen sezonda o şikeçilere cinconlara gargalara kendi evimizde yenilmeseydik.bak g.birliğini i.b.byi m.i.y'i de saymıyorum yenilgiden

Yiğit Gayretli
07.12.2012, 19:40
fener'in Uefa'da lobisi olduğuna, devletin özerk kurum ve kurullarına etki ettiğine inanıp, "Geçen sene Trabzonspor başarısızdı, fener iyiydi" diyen arkadaşlar;

Bundan sonra benle futbol konuşmayın. Ben bilmeden sizle konuşmaya çalışırsam da uyarın. Rica ediyorum...

h@msi61
07.12.2012, 19:46
Dostum keşke 10.uncu bitirseydik geçen sezonda o şikeçilere cinconlara gargalara kendi evimizde yenilmeseydik.bak g.birliğini i.b.byi m.i.y'i de saymıyorum yenilgiden

Hocam ben de kahroluyorum takimim o adilere yenilince. Ama futbolda da sirf o maclara bakip yorum yapilamaz. 2005-2006 sezonunda fenere 4-0 yenildikten 2-3 hafta sonra gs sampiyon oldu, kimse o maci hatirlamiyordu. Fenerliler ise hala sica sica agliyor o sezona...

Ergin Varlibas
07.12.2012, 21:14
Dehsetle okuyorum yazilanlari. Biz yanlis yerde savasiyoruz sike ile...

seyduna_efil
07.12.2012, 22:21
Zokora ile kapışmış, Tolga ayırmış
Var mıdır doğruluk payı ???

h@msi61
07.12.2012, 22:30
Zokora ile kapışmış, Tolga ayırmış
Var mıdır doğruluk payı ???

Nerden duydunuz bunu, ben hicbiyerde boyle bir haber goremedim de?

Yaşar
07.12.2012, 23:37
Zokora'ya Orduspor maçından önce izinsiz takıma katılmadığı için ceza kesildiği, Zokora nın bu cezaya karşı çıktığı, bunu hocaya ilettiği ; hocanın da cezanın doğru olduğunu söylemesinin ardından tartıştıkları söyleniyor.
Ben Taka gazetesinde okudum.

bangkook_61
07.12.2012, 23:47
Rakamların canı cehenneme. 2 senedir top oynamıyoruz. Geçen sene hadi neyse de bu senenin izahı yok.

Mellih
08.12.2012, 00:11
ziya doğan şenol güneş tartışmalarını okudumda.. bence ikisininde eksikleri vardı.. kapasiteleri bizi biyere kadar götürebiliyor. ersun yanalında kapasitesi sınırlı.. tabiki dönemin oyunları farklıdır bişeyler ters gitmiştir ama bu hocalarda biyerlerde bişeyler eksik.

cakalkerem
08.12.2012, 00:42
acaba Bamba ile janko gerçekten sakatmı?

eğer değiller ise ve hoca ile sorunları varsa kulüp bunları açıklamalı bence....

eğer sakatlarsa nasıl sakatlandılar bununda bir açıklaması olmalı....

herhalde bizim takımdakiler kadar idmanda sakatlanan başka oyuncu yoktur...

maden bu kadar idman yapıyorsak ya oyuncular kendine bakmıyor ya yanlış idman yaptırılıyor...

eğer idmanlar iyiyse takım sahada neden yürüyor...

50 tan sonra dik oynadığımız bir maç hatırlayamıyorum henüz....

Mollasalihoğlu
08.12.2012, 00:43
Bugün ilk yarının sonunda Eskişehir'in kesilen atağını gördünüz mü?

Samet bile neler yaptırıyor BJK'ye değil mi? :)

Emrah KabuL
08.12.2012, 09:30
Sporting Lizbon 2 - Videoton 1

Bu sonuçla birlikte Lizbon bu sezon 19.resmi maçında 4.galibiyetine imza attı.

Tabi bu sonucu ancak benim gibi hocaya düşman olanlar yazabilir.

http://d1212.hizliresim.com/14/8/gpl9v.jpg

Tarih 04.10.2012

Videoton'un evinde Lizbon'u 3-0 yendiğinde maç sonucunu bu başlıkta paylaşan Mollasalihoğlu ve bu paylaşımdan sonra ona eşlik eden h@msi61,ibrahim ve Adem Erdoğan dünkü maç sonucunu neden buraya taşıyamadı ?

Tarafsızlık bu olsa gerek.

Emrah Akcagöz
08.12.2012, 11:08
Hoca da kötü oynadığımızdan bahsediyor. Ancak forumda görüşler çok farklı.

bakigokhan
08.12.2012, 11:18

O bahsettiğin maçların hangisinde 11'e 11 bitti maç? Beşiktaş maçını hatırlayalım tartışmalı bir penaltı 10 kişi kalmışız ve en önemlisi son dakika attığımız gol iptal edilmiş.

Gayse maçı nasıl gittiği bellidir 50 küsür dakka 10 kişi oynanmış. Dğer maç deplasman ama yine aynı şekilde faule maruz kaldığı iddia edilen adam hakeme bana bişey yapmadı derken kırmızı kart yedik. Bir elli küsür de orada 10 kişi oynamışız.

Hala futboldan ve istatistiklerden konuşuyorsak asıl sorun burdadır. Bu ülkede bu kadar futbol var. Sana bir görev belirlerler ve sen oyunu o kadar oynayabilirsin. Bizim olması gereken tepkimiz ise bu rolü kabul etmemektir. Bugün Şenol Hoca vardır yarın ahmet gelir ertesi gün mehmet ama değişmesi gereken Şenol Güneş değil bu sistemdir.

farozlufatih61
08.12.2012, 11:59
O bahsettiğin maçların hangisinde 11'e 11 bitti maç? Beşiktaş maçını hatırlayalım tartışmalı bir penaltı 10 kişi kalmışız ve en önemlisi son dakika attığımız gol iptal edilmiş.

Gayse maçı nasıl gittiği bellidir 50 küsür dakka 10 kişi oynanmış. Dğer maç deplasman ama yine aynı şekilde faule maruz kaldığı iddia edilen adam hakeme bana bişey yapmadı derken kırmızı kart yedik. Bir elli küsür de orada 10 kişi oynamışız.

Hala futboldan ve istatistiklerden konuşuyorsak asıl sorun burdadır. Bu ülkede bu kadar futbol var. Sana bir görev belirlerler ve sen oyunu o kadar oynayabilirsin. Bizim olması gereken tepkimiz ise bu rolü kabul etmemektir. Bugün Şenol Hoca vardır yarın ahmet gelir ertesi gün mehmet ama değişmesi gereken Şenol Güneş değil bu sistemdir.

Dostum sen konuyu anlamadan kendince birşeyler yazmışsın....

Ancak yazdıklarındada tutarsızlıklar göze çarpıyor ilk cincon maçı sana göre 40 küsürüncü dakikadan sonra başlamış öncesini ne yapacağız..

Şikeçilerle oynanan ilk istanbul maçını yazarken süper finalde TRABZONDA'kini yazmamamda ilginç olmuyor mu?

Son cümlene katılmamak imkansız sistemi değiştirmediğin sürece her defasında kurtarıcımız rolündeki adam hep şenol güneş olur

Ali İhsan
08.12.2012, 12:11

Geçen sene çok kötüydük ama bütün derbilerde kırmızı kart, ofsayt gol, olmayan frikiklerle çok hakkımız yendi.

Hele o gsyi yenecekken Alan'ın eline çarpan topa verilen penaltı
Fener maçında Cristian'ın attığı ofsayt gol
Aykut'un kırmızı kartı
say say bitmez...

Biz de kötüydük ama rakipler ahım şahım değildi, farkları genelde bize düşman olan TFF belirledi.

Ömer Faruk61
08.12.2012, 12:36
Burada kısır döngü devam ediyor. Şenol Güneşi ben çok seviyorum.Ama eleştirilmeyecek değildir.. Burada Hocanın kişiliğine garezi olanların yorumları ile Yapıcı eleştiri yapanların yorumları güme gidiyor.Yazı dili ve konuşma dili çok farklı malesef. Mesela ben Emrah Kabul ' un tuttuğu istatistiklere helal olsun diyorum.Yapıcı eleştiri budur...

Mollasalihoğlu
08.12.2012, 12:55
Benim Videoton'un o mac sonucunu paylaşmamın nedeni, heriflerin lig maclarını dahi takip edip hocaya sallamak icin kullananların bunu görmezden gelmesiydi. Tıpkı senin hala Videoton maclarını takip etmen gibi.

hasancebi81
08.12.2012, 13:05
Burada kısır döngü devam ediyor. Şenol Güneşi ben çok seviyorum.Ama eleştirilmeyecek değildir.. Burada Hocanın kişiliğine garezi olanların yorumları ile Yapıcı eleştiri yapanların yorumları güme gidiyor.Yazı dili ve konuşma dili çok farklı malesef. Mesela ben Emrah Kabul ' un tuttuğu istatistiklere helal olsun diyorum.Yapıcı eleştiri budur...

Forumdaki bazı arkadaşlar istatistiklere pek inanmıyorlar. Emrah arkadaşımız bu konuda gayet başarılı. Şu Ersun yenal zamanında antremanda yada maçta sakatlanan kaç oyuncumuz var bakabilirmisin. Şenol hoca nasıl idman yaptırıyorsa her hafta biri sakat. Bunun yanında ersun zamanında kaç oyuncu disiplin cezası almış, colman basar gider, zokora gider, jaja içer, engin hocaya küfreder, ceyhun oynamayacam der, adrian oyundan çıkarken hocaya el kol yapar vs. Hocamız çok iyi insan ama disipin 0, oyuncularda kondüsyon 0, sağlık ekibi 0, antreman 0, oyuncu gelişimi 0, gelen adam 1gram gelişmiyor. Kimse burak demesin, bir tane kafa golü yotu bizde, terim görmüş işte,adam çatır çatır kafa golü atıyor.selçuk 3 sene oynadı,frikik golleri 1 elin parmağını geçmez, geçen sene 6 tane attı. Engin terime el kol yapabilirmî sizce, bence hayır. Neyse şenol hoca istifa. Tolunay gelsin. En azından disiplini sağlar takımda. Hakedene şans verir. Kendinide geliştiren bir hova. Kendi futbolcu bankasıda bar. Yeter valla şenol hoca gitsinde kim gelirse gelsin.

Samet Türkmen
08.12.2012, 14:29
Evet doğru dediniz, Jaja içer ... Ersun zamanındaki disiplini övüyorsunuzda, Şenol Güneş veya yönetim Jaja'yı gönderince neden suçlu oluyor ?

Ersun ve Ziya Şenol Güneş'le kıyaslanmak için daha birkaç fırın ekmek yemeli. Evet bu sene belki iyi oynamıyoruz ama bu adamlarla karşılaştırmak asla doğru değil.

Şenol Güneş'in şu anki kötü performansı bile Ersun Yanal ile yarışıyor. İstatistik,istatistik diyenler bunu kendileri itiraf etmiş oluyor zaten. Güldürmeyin Allah aşkına.

Mollasalihoğlu
08.12.2012, 15:11
Ersun Selçuk İnan'a "imza atma fb'ye götüreyim seni" der, Şenol demez.. Yetmez size gerçi..

Tunga
08.12.2012, 15:21
.......

Galibiyet ortalamaları işine gelince.

Aykut Kocaman son üç sezonda istatistiksel olarak Şenol Güneş'ten daha başarılıdır. Peki bugün ŞEnol Güneş'in yerine onu takımın başına getirmek isteyecek Trabzonsporlular'ın oranı %15'i geçer mi?

Hiç sanmam.

O halde demek ki istatistikler çok şeyi anlatır ama tek başına hedefi vurmaya yetmez.

....

İlave...

Hiddink fenerden kovuldu çoook zaman önce. Galibiyet oranlarında Aykut Kocaman Hiddink'e 3 basıyor. Demek ki Kocaman Hiddink'in önünde.

E, istatistik değil mi?

Tunga
08.12.2012, 15:23
Broos'a verilmeyen şans, neden Güneş'e veriliyor?

:)

Broos Trabzonspor'a gelmeden önce kimler tarafından tanınıyor ve Trabzonspor'a öneriliyorsa (eğer böyle birileri varsa) o yanıtlasın bence bu soruyu.

Tunga
08.12.2012, 15:25
Trabzonspor tarihinde bir sezonda oynadığı 6 büyük maçta 5 galibiyet alan tek hoca (şampiyonluk yaşayan takımlarla oynadığı maçlarda bu istatistik 8'de 7) ...

Ouuuvv.

Emrah Akcagöz
08.12.2012, 15:31
Keşke Şenol hoca Jaja konusunda gösterdiği tutumu bütün futbolcularda gösterse.

Tunga
08.12.2012, 15:42
Emrah, büyük kulüplerde bazı sorunlar son raddeye gelmeden çözülür, çözülmelidir. Jaja olayı aslında sadece Şenol Hoca'nın değil, bizde görev yapan pek çok hocanın yaşadığı bir durum.

O sorunları o noktalara gelmeden çözsün diye teknik adam dışında pek çok adam görev yapıyor. O kişilerin bazı sorunları kangrene dönmeden çözmesi gerekiyor.

Ama mesela ben Jaja'yı Beşiktaş ile İstanbul'da oynadığımız maçta silmiştim kafamdan.

10 kişi kalmış,
Sol açığı sağ beke geçerek oynamak zorunda kalmış,
1-0 mağlup durumda
Muhakkak kazanmak zorunda
Tüm takım 2'şer kişilik oynarken
Hücumdaki tek adamken

eli belinde orta sahada duran Jaja'yı aklımdan çıkaramıyorum. Aynı maçta durum 1-1 iken Beşiktaş bizim sol tarafımızdan akın halindeyken topu kesen ve o atak kontratağa dönüştüğünde Burak'a kafayla topu indirip asist yapan Umut, bu Jaja kadar sahiplenilmedi.

seyduna_efil
08.12.2012, 15:51
Eskiden futbolcular sorun çıkarırdı, şimdi Şenol hoca sürekli sorun çıkartıp futbolcuları küstürüyor...
Takımda ki kopmaların bir medenide bu..

Ilelioglu
08.12.2012, 15:56
Eskiden futbolcular sorun çıkarırdı, şimdi Şenol hoca sürekli sorun çıkartıp futbolcuları küstürüyor...

Katilmiyorum, kurallardan taviz vermiyor Senol Hoca. Disiplin önemli, dogru olani yapiyor.

..

deadpool
08.12.2012, 15:57
Ersun Selçuk İnan'a "imza atma fb'ye götüreyim seni" der, Şenol demez.. Yetmez size gerçi..

Adam gitmeyi kafasına koymuş, bir nevi akıl hocası olan kişiyle de bunu konuşmuş, Ersun Yanal'da cevap vermiş. Burada ne şerefsizlik ne ahlaksızlık ne de hak yeme var.

Trabzonspor tarihinde bir sezonda oynadığı 6 büyük maçta 5 galibiyet alan tek hoca (şampiyonluk yaşayan takımlarla oynadığı maçlarda bu istatistik 8'de 7) ...

Ouuuvv.

Bu istatistik değil, sadece veri. Örnekle açıklamak Jamaikalı halkının bir üyesi olan Usain Bolt 100 metreyi 9,58'de koşuyor. Buradan yola çıkarak Jamaika halkı 100 metrede çok başarılı demek ne kadar mantıklı ve gerçekçiyse bu da o kadar gerçekçi.

Jamaika halkı gerçekten hızlı da olabilir ama elimizde bütün herkesin değerleri varken sadece bir kişiye veya bu durumda bir seneye göre değerlendirme yaparsak bu istatistik olmaz, görmek istediğini görmek olur.

Tunga
08.12.2012, 15:57
Aynı konu üzerine birbiri ile 180º farklı iki görüş.

Keşke Şenol hoca Jaja konusunda gösterdiği tutumu bütün futbolcularda gösterse.

Şenol Güneş ile konuştuğumda direk söylediği: "Biz burada futbolcu ile sözleşmesini uzatalım diye debelenip dururken, adamın üzerine şehirde araba sürüyorlar. Adam da gelip 'hocam şu kulüpten çıkmadan yaşamak mümkün olsa kalırdım; ama bu şehirde yaşamak istemiyorum' diyor".

Tunga
08.12.2012, 15:59
Adam gitmeyi kafasına koymuş, bir nevi akıl hocası olan kişiyle de bunu konuşmuş, Ersun Yanal'da cevap vermiş. Burada ne şerefsizlik ne ahlaksızlık ne de hak yeme var.

Bu istatistik değil, sadece veri. Örnekle açıklamak Jamaikalı halkının bir üyesi olan Usain Bolt 100 metreyi 9,58'de koşuyor. Buradan yola çıkarak Jamaika halkı 100 metrede çok başarılı demek ne kadar mantıklı ve gerçekçiyse bu da o kadar gerçekçi.

Jamaika halkı gerçekten hızlı da olabilir ama elimizde bütün herkesin değerleri varken sadece bir kişiye veya bu durumda bir seneye göre değerlendirme yaparsak bu istatistik olmaz, görmek istediğini görmek olur.
İstatistiklerle ilgili genel olarak anlatmak istediğimi benden farklı düşünüyormuş gibi zannederek, demek istediğimi teyit ettiğin için teşekkür ederim.

Mollasalihoğlu
08.12.2012, 16:21

Sİzce burada bir sıkıntı yoksa problem yok..

Haa akıl hocasını da sallamayıp gs'ye gitti gerçi orada da kabahatli Şenol Güneş :)

ESER
08.12.2012, 16:37

ersun yanalin tapelerinden pek oyle anlasilmiyordu ama..
abi bak aramizda kalsin yoksa ben biterim diyordu ersun reyiz...ahlaksizlik yoksa bu korkusu nedendi acaba.? hem ersun menajer mi oyuncu pazarlamaya kalkiyor, ona ne selcuktan ahmetten mehmetteen?

deadpool
08.12.2012, 17:08
Sİzce burada bir sıkıntı yoksa problem yok..

Haa akıl hocasını da sallamayıp gs'ye gitti gerçi orada da kabahatli Şenol Güneş :)

Sizce varsa sıkıntıyı söyleyin, belki benim içinde farklı bir bakış açısı olur.

ersun yanalin tapelerinden pek oyle anlasilmiyordu ama..
abi bak aramizda kalsin yoksa ben biterim diyordu ersun reyiz...ahlaksizlik yoksa bu korkusu nedendi acaba.? hem ersun menajer mi oyuncu pazarlamaya kalkiyor, ona ne selcuktan ahmetten mehmetteen?

Belki yanlış bir şey yok ama bu tarz şeyler insanın aklına şüphe getiriyor sizde olduğu gibi. Teknik direktörlük kariyeri olan birinin böyle şüphelerden, ithamlardan uzak kalmayı istemesi suç mudur?

Ersun Yanal menajer değil bu doğru ama Selçuk ile birbirlerine çok yakınlardı ve onun doğru kararı vermesini istiyordu. Bu konuda naif olduğumu veya Ersun Yanal'a toz konduramadığımı düşünmüyorum, kaldı ki Gençler'e giderken bize attığı son dakika çalımından ötürü pek de sevmem kendisini.

Olaya bakıyorum; adam topçuyu ikna etmeye çalışıyor, Fener'i ikna etmeye çalışıyor, menajeri ikna ettirmeye çalışıyor. Bu adamın çıkarı nerede peki, görebilen varsa söylesin fikirlere açık bir insanımdır.

seyduna_efil
08.12.2012, 17:11
Katilmiyorum, kurallardan taviz vermiyor Senol Hoca. Disiplin önemli, dogru olani yapiyor.

..

Ben buna disiplin değil kapris diyorum ya da egosunu tatmin etmek.

Şenol Güneş,bir filozof misali futbol takımını Evrensel mutlak kurallar,evrensel ahlak kuralları açısından yönetmeye çalışıyor ki bu durum oyuncularla sık sık sorun yaşamasına neden oluyor.

İşin ilginç yanı uyguladığı bu kurallar disîplin yaratmak yerine iyice sorun olmaya başlıyor. Sonunda o futbolcu takımdan ayrılıyor...

ESER
08.12.2012, 17:19
Sizce varsa sıkıntıyı söyleyin, belki benim içinde farklı bir bakış açısı olur.

Belki yanlış bir şey yok ama bu tarz şeyler insanın aklına şüphe getiriyor sizde olduğu gibi. Teknik direktörlük kariyeri olan birinin böyle şüphelerden, ithamlardan uzak kalmayı istemesi suç mudur?

Ersun Yanal menajer değil bu doğru ama Selçuk ile birbirlerine çok yakınlardı ve onun doğru kararı vermesini istiyordu. Bu konuda naif olduğumu veya Ersun Yanal'a toz konduramadığımı düşünmüyorum, kaldı ki Gençler'e giderken bize attığı son dakika çalımından ötürü pek de sevmem kendisini.

Olaya bakıyorum; adam topçuyu ikna etmeye çalışıyor, Fener'i ikna etmeye çalışıyor, menajeri ikna ettirmeye çalışıyor. Bu adamın çıkarı nerede peki, görebilen varsa söylesin fikirlere açık bir insanımdır.

ithamlardan uzak kalmak isteyen kisi milletin oyuncusunu ayartmaya calismayarak bunu pekala basarabilir. cikari yok yada var.bu onun sorunu. benim gordugum Trabzonsporun oyuncusunu fenere pazarlamaya calismasi ve bunun masumane bir eylem oldugunu da belli

Tolga
08.12.2012, 17:45
Ben buna disiplin değil kapris diyorum ya da egosunu tatmin etmek.

Şenol Güneş,bir filozof misali futbol takımını Evrensel mutlak kurallar,evrensel ahlak kuralları açısından yönetmeye çalışıyor ki bu durum oyuncularla sık sık sorun yaşamasına neden oluyor.

İşin ilginç yanı uyguladığı bu kurallar disîplin yaratmak yerine iyice sorun olmaya başlıyor. Sonunda o futbolcu takımdan ayrılıyor...

Ne yazıktır ki büyük kulüp olarak lanse edilen Avrupa takımları bunları altyapılarında çocuklara aşıladıkları için büyük kulüp oluyorlar.

Farazi örnek vereyim, Mesela Zokora'nın bu takıma gelmiş olması gerçekten iyi bir olay, kariyeri ve oynadığı oyun her zaman belirli bir seviyede olduğu için ve (belkide) yetiştiği topraklardan dolayı genlerinde olan hırslı oyun yapısı ona bu değerin verilmesini sağlıyor.

Diyelim ki son zamanlardaki haberler gerçek, Zokora söylendiği gibi izinsiz gitti, şunu bunu yaptı ardından geldiğinde bunu ilk defa yaptım, yapmaya mecburdum, kulübün gelmeyeceğimi tahmin ettiğini biliyordum mutlaka bana ihtiyaç duyulmayacaktı vs. gibi düşünmüş olabilir.Bu aslında çoğumuza göre geçerli bir mazeret olabilir.

Ancak biz en baştaki Kulüp herkesten üstündür bilgisini değil Trabzonspor olarak, ülke olarak kafamıza yerleştirmemiş olduğumuz için ve Şenol Güneş'in böyle ufak detaylara önem kattığını varsayarsak Hoca'ya hak veririz.

Keza ben bu konuda Zokora gibi bir kişiliğe sahip hırçın bir oyuncunun herhangi bir antipatik olayı medyaya yansıtmamasını da bu yönde yorumluyorum.Hatanın kendisinde olduğunu biliyor, ancak anlayış bekliyor, fakat bu durumda da Şenol Güneş ona bile insiyatif kullanmamaya çalışıyor.

Bu tarz yönetilen bir kulüpte bu sistemin uygulanması konusu da ayrı bir düşünce ve muamma orası ancak durum böyle.

Yiğit Gayretli
08.12.2012, 19:00
Tesadüf, Ganzilis'in "Unutulmaz Anlar" videosunu izlerken gördüm. Buraya koyup, şu "not tutma" hadisesine kökten açıklık getirmek istedim.

http://a1212.hizliresim.com/14/8/gq51u.png (http://bit.ly/c25MCx)

M.S.SOFU
08.12.2012, 19:14
burada istatistik tutan arkadaşlardan bir ricam var
şu maçlarda ki pas,top kaybetme,kimin top kaybettiği kaçıncı bölgede kaybettiğimiz istatistiklerini bulabilirlerse çok iyi olacak
en azından daha düzgün eleştirebiliriz
ben bulamıyorum bunları
geçen sene castrol tutuyordu
şimdi bırakmış onlar istatistik tutmayı
bunları nereden bulabiliriz

(mesajda ironi yoktur,internette araştırdım bulamadım ondan soruyorum)

Ergin Varlibas
08.12.2012, 19:16
Tesadüf, Ganzilis'in "Unutulmaz Anlar" videosunu izlerken gördüm. Buraya koyup, şu "not tutma" hadisesine kökten açıklık getirmek istedim.

http://a1212.hizliresim.com/14/8/gq51u.png (http://bit.ly/c25MCx)

O kalemi tutusuna bak.. Boyle hocami olur ya..

Emrah KabuL
08.12.2012, 19:21
burada istatistik tutan arkadaşlardan bir ricam var
şu maçlarda ki pas,top kaybetme,kimin top kaybettiği kaçıncı bölgede kaybettiğimiz istatistiklerini bulabilirlerse çok iyi olacak
en azından daha düzgün eleştirebiliriz
ben bulamıyorum bunları
geçen sene castrol tutuyordu
şimdi bırakmış onlar istatistik tutmayı
bunları nereden bulabiliriz

(mesajda ironi yoktur,internette araştırdım bulamadım ondan soruyorum)

http://tr.matchstudy.com/TSL2012-13/TSLTeamQ.aspx?team=Trabzonspor&no=01&item=1

İşini görebilir belki.

Fatih Öztürk
08.12.2012, 19:28
O kalemi tutusuna bak.. Boyle hocami olur ya..

Yazıklar olsun.kalemin rengi ne öyle hıyyyyy:)

Emrah Akcagöz
08.12.2012, 19:41
Tunga abi bu sayfaya sık sık uğra, uğraki bazı ön yargılarımızı kıralım.

Tunga
08.12.2012, 21:35
Atay Aktuğ başkanlığı döneminde ik yaşamıştım bu durumu. Forumda iki farklı görüş çarpışıyordu; ki zaten bu da olması gerekendi. Ama bir taraf diğerine Aktuğsporlu demeye başladı.

Sonra Gökdeniz Karadeniz mevzusu gündeme düştüğünde, forumda Gökdenizsporcular diye bir tabir konuşulur oldu.

Albayrak döneminde birileri birilerini Albayraksporcu olmakla itham etti.

Fatih Tekke'nin geri alınması gündeme geldiğinde Tekkesporcu diye bir tabir çıktı ortaya. Hüseyim Çimşir'i destekleyenler için Hüseyinsporcular...

Bazen zıt fikirlerimizin öyle bir esiri oluyoruz ki, örneğin Şenol Güneş'i eleştirenlerin de atılan gollerde "gooool" diye havaya sıçradığını, Atay Aktuğ başarısız olduğunda onu destekleyenlerin de kahrolduğunu ve dolayısıyla aynı gölün balıkları olduğumuzu unutuyoruz.

Forum denilen bir kültür var. Çok da önemli. Örneğin diğer sosyal mecralardakinden farklı olarak burada "karşılıklı" görüşlerden oluşan bir fikir sermayesi çıkabiliyor. Bu nedenle de fikirler değerli. Her türlüsü.

Bazı durumlarda hepimizin zaman zaman içine düştüğü görüş ifadesindeki sıkıntı, birbirimizi anlamaya ve hatta saygı duymaya engel oluyor.

Mesela bana "muhasebe hesaplarında hata yapıyorsun" derseniz size ilk soracağım "neyi yanlış yapıyorum" olur. Ama bana "çapın yetmiyor muhasebe hesaplarını yapmaya" derseniz bunu bir eleştiri değil de hakaret olarak algılamamdan daha doğal ne olabilir? Zaten birinci önermede bu eleştiriyi yapan bir şeylerin düzeltilmesini istiyor demektir. İkinci önermede ise doğrudan bir yargı söz konusudur. Yargının net olduğu yerde tartışmanın olması doğaya aykırıdır.

M.S.SOFU
08.12.2012, 21:45
http://tr.matchstudy.com/TSL2012-13/TSLTeamQ.aspx?team=Trabzonspor&no=01&item=1

İşini görebilir belki.

eyvallah

Adem Erdoğan
09.12.2012, 01:53
Halilodziç postalayınca disiplin, Şenol Güneş postalayınca yetenek düşmanı..

alper*
09.12.2012, 11:27
Volkan Şen'e tepkisi gazetede yer aldığı gibiyse helal olsun Şenol Güneş :)

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 14:58
Kadroyla ilgili eleştirileri tabii ki işler kötü giderse yapacağız :)

Cafer Bulur
09.12.2012, 15:05
Kadroyla ilgili eleştirileri tabii ki işler kötü giderse yapacağız :)

Bence kadro riskli ama kötü degil,oyuncularimiz özellikle adrian ve zokora orta sahada özverili oynarlarsa galibiyet hic de uzak degil.

Yiğit Gayretli
09.12.2012, 15:06
Volkan Şen'e tepkisi gazetede yer aldığı gibiyse helal olsun Şenol Güneş :)

Ne yapmış?

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 16:54
Skora göre mi futbola göre mi yazacağımı bilemediğimden bir şey yazmadan gidiyorum.

Ergin Varlibas
09.12.2012, 16:57
Hocam brace yourself, mac sonu dolacak burasi!! Nasil biterse bitsin mac :)

MuratJ
09.12.2012, 16:59
şenol güneş benim için Trabzonspor efsanesi değildir. kendisinin içten samimi dürüst bir Trabzonsporlu olduğuna dahi inanmıyorum. şenol güneş derin Trabzonspor'un ta kendisidir. hocalık kapasitesi sıfır olan futbolu bilmeyen bir adam ama canı istediği zaman gelip takımı çalıştıran kendi olmayan bilgisini kullanıp takımı kurmaya kalktığında takımı mahveden bir adam. efsane olduğu yalanıyla çevresinde topladığı güneş sevicilerin gücüyle Trabzonspor'u çalıştırıyor.

ligin ilk yarısı bitti takım daha ideal 11i ile oynayamadı. yahu bu adam daha antreman yaptırmayı bile bilmiyor. sene başından beri takımı biçiyor. bamba ve colman mahkemeye versin bundan tazminat alsın. janko'nun ise sakat olduğuna inanmıyorum. janko geldiğinde demiştim şenol güneşi daha tanımıyorsun en büyük belanın içine düştün diye.

bugün ki maça bakıyoruz şenol güneş bile kapasitesi olmamasına rağmen halil denen adamın ligin en kötü futbolcusu olduğunu bilir bu kadar ısrarla oynatmaz. ama buna rağmen hala oynatıyorsa aralarında gizli anlaşma olduğuna inanırım ben. Trabzonspor'un kanını emen şenol güneş ya para alıyor halilden yada bir söz verildi kendisi tarafından halile. bence şenol güneş paracıdır. parasına bakar kovulmazsa gitmez. o yüzden para alabildiği ihtimalini ciddi düşünüyorum.

ha son olarak şike süreci boyunca aziz yıldırıma en büyük faydası dokunan isim yine Trabzonspor sözde efsanesi şenol güneş olmuştur. bu dönemde Trabzonspor'un mücadelesine katılmayıp öyle belini kırmıştır ki kafasını ayağa kaldıramamıştır Trabzonspor.

Trabzonspor'un en büyük sorunu Şenol Güneş'tir. Bu adamdan tamamen kurtulmadıkça derin Trabzonspor bitmeyecek.

Adem Erdoğan
09.12.2012, 17:00
şu anda sahada en enkaz 11imiz var ve takım gayet iyi oynuyor. polyannacılık falan değil bu gerçekten iyi yoldayız.

unaLhso
09.12.2012, 17:01
Dehşet oynuyoruz ama direkleri geçemiyoruz.Yinede Şenol Güneş İstifa :)

MuratJ
09.12.2012, 17:03
Sen ciddi anlamda futbolu bilmeyen, kalitesiz, kötü bir teknik direktörsün. Halil'in futbolcu olduğunu düşünmen bile futboldan zerre anlamadığını gösterir. 5 yıl daha bu takımda kalsan bu takım 5. yılda bile şampiyonluğa oynayamaz. Geçen senenin Mayıs ayından beri söylüyordum bu adamdan kurtulmadığımız sürece bulaştığı her sezon kafadan kayıp olacak diye. Bu sene çoktan gitmişti. Yakın gelecekte ayrılmazsa önümüzde ki sezondan da hiçbir şey beklemeye kalkmasın kimse. He kalırsa elde ne kadar kaliteli futbolcu kaldıysa onlarda gidecek. Takımı eskiden de 5. sınıf takıma dönüştürüp anca o zaman kaçacak.

Yukarıda yazdıklarım futbolun gözler önüne serdiği gerçeklerdir. Bir takım Şenol Güneş sevicilerinin tuhaf düşünceleri bu gerçekleri değiştirmez.

Son olarak eklemek istediğim şike sürecinden bugüne kadar Şenol Güneş yaptıklarıyla şikeci babaların ekmeklerine bir güzel yağ sürmüştür. Sürekli olarak bunu yapmıştır. Trabzonspor'un bu zor dönemde kolunu kanadını kırmaktan başka birşey yapmayarak şikecilerin ekmeklerini birbir yağ sürmekten başka birşey yapmamıştır.

- Yukarıda ki gerçekleri her sayfada gündemde tutacağım. Bu adamın karşısında durmayan, Trabzonspor için bu adamın karşısına geçmeyen lütfen Trabzonsporluyum demesin. Güneş seviciden başka birşey olamaz artık bu zatlar. Ucundan bulaştığı her sezon kafadan yok sayılmalıdır. Bunla kalsa neyse ama futbolu bilmezliği ile takımın kaliteli futbolcularını kaçırıyor. 3 senede elde bir tek Onur, Colman kaldı onlarda kaçmadan yine kendisi bu takımı 5. sınıf takım yapmadan def edilmeli. Def edilmezse gitmeyecek çünkü gönülden Trabzonsporlu değil maç sonlarında yaptığı açıklamalar bir Trabzonsporlunun yapacağı açıklamalar değil. Trabzonspor'u 20 yıl geriye atan Şenol Güneş geleceği tamamen karanlık altına sokmadan DEFOL !

must61
09.12.2012, 17:17
Hoca bu takım böyle oynasın isterse her maç 3 yesin.

Şu dakikaya kadar girdiğimiz pozisyonlara ligin başından beri girmemişizdir heralde.

alper*
09.12.2012, 17:17
Formsuz oyuncu çıkmalı, sonra yuhalanıyor.

Mesela Halil.

Oyuncu değişiklikleri facia.

Kadir Aydın
09.12.2012, 17:56
Cok kötü bir insansin. Halil'e bu yaptigin insanliga sigmaz hoca.

[KAPLAN]
09.12.2012, 17:56
Takım ilk defa iyi oynadı. Yapılan oyuncu degisiklikleriyle ne yazik ki kazanma şansımızı kaybettik.

seyduna_efil
09.12.2012, 17:57
İnşallah manevi oğlunuda alıp tez zamanda defolup gidersin bu takımdan...
Senin yüzünden maçtan zevk alamıyorum artık.
2 yılda kurulan takımın içine 2 yıldan ettin..
Her zamanki gibi kocaman enkaz bırakacaksın arkanda...

Mellih
09.12.2012, 17:58
artık teknik heyette radikal bi kararla değişikliğe gidilmeli

FC-ST-PAULI-61
09.12.2012, 17:58
Allah Askina Istifa et git Koreyemi gidiyorsan git yeter artik yeter.

Uğur Ö.
09.12.2012, 17:59
Allah aşkına niye kızıyorsunuz Hocaya.Kaç maçtır kötü oynuyoruz bende istifaya çağırdım ancak bu maç mükemmele yakın oynayan bir takım vardı.Benmi yanlış maç seyrettim.Tek Halil'i niye oynattı onu anlamadım.Ancak takımın sınıf atladığı maçtada artık kulp bulmayın.Böyle oynatacaksa takımı kalsın

MuratJ
09.12.2012, 18:00
güneş seviciler Allahtan korkunuz varsa Trabzonspor'luyuz demezsiniz bir daha. Etrafında neredeyse ayin ritüel yaptığınız şenol güneş sayenizde takımı avucunda oynatıyor. la bu adam bi kere futbolun f sini bilmiyor. oyuncu değişiklikleri herşeyi tekrar göstermedi mi ziya doğan bu adamın olduğu yerde futbol profesörüdür. bu adamı bugün defedebilirsek belki 3 sezon sonra şampiyonluğa oynayabiliriz. takımın başında kaldığı her 6 ay ilerideki 2 sezonu kafadan iptal ediyor. Trabzonspor'un yarınlarını yedi. şikecileri güzelce hizmet etti yapacak başka bişeyi kalmadı. defol git şenol güneş. karşıma çıksan bi yerde boğazına yapışır küfür manyağı yaparım seni. hayatımda sana ettiğim kadar küfür başka kimseye etmedim. !!!!!!!!!!

HH_52
09.12.2012, 18:00
Trabzonsporu azıcık olsada seviyorsan pırını pırtını topla ve bir an kayıp ol...

FC-ST-PAULI-61
09.12.2012, 18:01
Allah aşkına niye kızıyorsunuz Hocaya.Kaç maçtır kötü oynuyoruz bende istifaya çağırdım ancak bu maç mükemmele yakın oynayan bir takım vardı.Benmi yanlış maç seyrettim.Tek Halil'i niye oynattı onu anlamadım.Ancak takımın sınıf atladığı maçtada artık kulp bulmayın.Böyle oynatacaksa takımı kalsın
Vittek ve Emre varken Futbolla alakasi olmayan Henriqueyi niye oynatti ?
Simdi Henrique iyidi veya Vittek ve Emreden iyi deme.

DeAgLeMaNyAq
09.12.2012, 18:02
Artık bahane kalmadı bu sene bir ileri bir geri Avrupa hedefiyle tamamlanacak...

HH_52
09.12.2012, 18:02
İstİfa.....

gabriel omar
09.12.2012, 18:04
Valla ben bu maç çok beğendim takımı eleştirecek ,istifaya davet edecek bir şey yok bu maçlık.Sadece değişiklikleri biraz daha erken yapabilirdi.Onun haricinde sürekli özlediğimiz bol pozisyona giren bir Trabzonspor vardı.Tebrikler hocam.

Ergin Varlibas
2 haftadir futbol olarak buyuk cikis var. Bugun ku skor ne Halilin sucu ne onun ne bunun, tamamen sansizlik. Butun mac domine ettik. Halil oynamasa bende mutlu olurdum ama arkasindan agladigimiz Emre oyuna ne zaman girse buyuk tecrubesizlik gosteriyor, belirgin bir sekilde, her ne kadar kaliteli oldugunu bilsekte..

Bu mactan sonra da hocaya atanlar iste gercekten onyargili bakanlardir. Burasi "iyi top oynasak ta yeter" diyenlerle doluydu simdi onu niye oynatmadi bunu oynatticilarla dolar.

Ilk yarida ki dominasyonu su ana kadar hicbir takim oynamamistir Turkiye liginde bu sene..

unaLhso
Yine istifa sesleri :) Klasik Trabzonspor taraftarı.Keşke siz taraftarlıktan istifa etseniz.

jojuk
09.12.2012, 18:06
2 haftadir futbol olarak buyuk cikis var. Bugun ku skor ne Halilin sucu ne onun ne bunun, tamamen sansizlik. Butun mac domine ettik. Halil oynamasa bende mutlu olurdum ama arkasindan agladigimiz Emre oyuna ne zaman girse buyuk tecrubesizlik gosteriyor, belirgin bir sekilde, her ne kadar kaliteli oldugunu bilsekte..

Bu mactan sonra da hocaya atanlar iste gercekten onyargili bakanlardir. Burasi "iyi top oynasak ta yeter" diyenlerle doluydu simdi onu niye oynatmadi bunu oynatticilarla dolar.

Ilk yarida ki dominasyonu su ana kadar hicbir takim oynamamistir Turkiye liginde bu sene..
şenol güneş gome over halil altıntop kardeşi heral :D

alper*
09.12.2012, 18:06
Zokora'yı takımdan kesmeli kesinlikle.

Ogün'
09.12.2012, 18:07
Halil'i yuhalatma isteği niye Sayın Şenol Güneş.Bugünki oyun için teşekkürler ama bu Halil inadı nedir?

Uğur Ö.
09.12.2012, 18:08
Vittek ve Emre varken Futbolla alakasi olmayan Henriqueyi niye oynatti ?
Simdi Henrique iyidi veya Vittek ve Emreden iyi deme.

Henrique bence etkiliydi.Özellikle ilkyarı.Gol kaçırması tabikide beceriksizlik.Ancak takımın bu oyunun en son şampiyon olduğumuz sezon Antep deplasmanındaki 3-1 lik galibiyette gördüm.Bence özellikle ilk yarı müthiş bir top oynadık.Ben hocaya takımı ilerletemediği için çok kızarım bu maç bunu biraz olsun yerdi.

TSemih61
09.12.2012, 18:08
Henrique ve Alanzinho, Halil'den daha iyiyken niye Halil'den önce oyundan çıkarılır anlamıyorum.

HH_52
09.12.2012, 18:09
Valla ben bu maç çok beğendim takımı eleştirecek ,istifaya davet edecek bir şey yok bu maçlık.Sadece değişiklikleri biraz daha erken yapabilirdi.Onun haricinde sürekli özlediğimiz bol pozisyona giren bir Trabzonspor vardı.Tebrikler hocam.

Hiç birşey değiştirmez. Bir zahmet.... istifa...

seyduna_efil
İyi oynamış gibi gözükmemiz Kayserispor un gömülü futbolundan kaynaklandı.
Ne zaman Kayseri ileride basmaya başladı gerçek futbolumuz ortaya çıktı, ikinci yarı hiçte iyi top oynamadık.
Orta saha dirençli her takım bizi mahvediyor

Emrah Akcagöz
Halil ile arasındaki bağı anlayamadım ya çok seviyor ondan oynatıyor, ya bir çıkarı var ondan oynatıyor ya da hiç sevmiyor taraftarın önüne atmak istiyor.

Ergin Varlibas
09.12.2012, 18:10
İyi oynamış gibi gözükmemiz Kayserispor un gömülü futbolundan kaynaklandı.
Ne zaman Kayseri ileride basmaya başladı gerçek futbolumuz ortaya çıktı, ikinci yarı hiçte iyi top oynamadık.
Orta saha dirençli her takım bizi mahvediyor

Gecen hafta da 10 kisiye oynadik diyeydi. Bakalim bir dahaki hafta neye baglanicak iyi oyunumuz

alper*
09.12.2012, 18:10
Oyuncu değişikliklerinde eksikler var. Oyuna müdahalede eksikler var. Bunu ilk ben söylemiyorum ama bugün de böyleydi.

jojuk
09.12.2012, 18:11
halil oynamasa bende mutlu alirdim yazisini g.....le okudun sanirim?
senin yazını okumaya gerek yok baktım bişeler yazmışın şenol güneşi savunmaktan başka bişe yaptıgın yok zaten :)

Trabzonspor 61
09.12.2012, 18:12
Halil'i nasıl 11'de oynatıyor gerçekten merak ediyorum?

Ergin Varlibas
09.12.2012, 18:13
senin yazını okumaya gerek yok baktım bişeler yazmışın şenol güneşi savunmaktan başka bişe yaptıgın yok zaten :)

e iste senin profilin budur zaten. neyse benimle direkt konusma o seviyede diilsin. baska birilerine ilet onlar bana soylesin ne dedigini.

unaLhso
Hâlâ Halil konuşuluyor.Yerine oynayacak adam varda ben bilmiyorum sanırım.

Mellih
Ahmet özen hoca gelsin.. onun dönemindeki futbol düzenini çok arıyorum

Ergin Varlibas
09.12.2012, 18:14
Ahmet özen hoca gelsin.. onun dönemindeki futbol düzenini çok arıyorum

Bu futboldan memnun degilsin yani

Fatih
09.12.2012, 18:15
Oyuncu değişiklikleri ???

wolf_43_61
09.12.2012, 18:16
ya bu kadar beceriksiz bir teknil direktör tanımadım,derhal istifa etmeli ve yerine 1461'in hocasını getirmek gerekli
''alanzinho gibi oyunu dikine oynayan vede tekdüşüncesinin kaleye gitmek olan bir futbolcuyu cıkartıp onun yerine adrianı oyunda tutuyorsan sende gariplik var hocam,adrian bu maçta en az 20 top kaptırdı gözlerinmi bozuk yada banane mi diyorsun?
10 adrian gelse 1 alanzinho etmez

Ali İhsan
09.12.2012, 18:19
Devre arası Halil-Yasin veya Halil-Vittek değişmeliydi. Halil artık çok diplerde, fiziksel ve mental olarak düşmüş durumda.

Hocadan artık şu hakemlere de ayar vermesini bekliyorum. Bu takımın lideri sensin, senin sahanda gelip hakemler resmen hakkını gaspediyorlar, git Aykut nasıl Fırat'a saldırdıysa sen de saldır, azıcık şu camiaya gaz verin bu nedir ya? Eses maçında iki hakem hatasıyla 30.dakkada maç bitti, rezil olduk. Bugün hakem yine doğradı, tüm stad, oyuncular ve hoca da seyretti...

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:19
Futboldan anlayanlar > Skor taraftarları.

Yaşar
09.12.2012, 18:20
İyi oynayan takımı, ancak böyle saçma sapan değişikliklerle durdurabilirdi, onu da yaptı ya; diyecek laf yok.
Sahanın en iyi iki adamı Henrique ve Alaninho oyundan çıkarken; Halil o sahada nasıl kaldı?
Hadi diyelim yaptın, Henrique'nin yerine grmesi gerken adam Yasin miydi?
Yoksa Vittek veya Emre miydi?
Kafayı yiyeceğim arkadaş ya.
Takım top oynamıyor diyorduk, sorumlu Hoca diyorduk, laf işitiyorduk.
Bugün de takım iyi oynarken, yaptığı değişikliklerle takımı durdurdu.
Resmen takıma zarar veriyor, kaldığı her dakika Trabzonspor için zarardır.
Açık ve net.

seyduna_efil
09.12.2012, 18:20
Gecen hafta da 10 kisiye oynadik diyeydi. Bakalim bir dahaki hafta neye baglanicak iyi oyunumuz

Benim için gösterge Eskişehir ve dengi takımlarına karşı oynadığımız futboldur.
Bu tarz takımla oynadığımızda tekrar yazarım buraya...

Geçen sene yine berbat futbol oynadığımız bir dönemde Kayseri ile oynamıştık,müthiş bir maç olmuştu adımıza ama sadece o maçta kaldı o oyun.
Sonra yine rezil futbola devam ettik.

Jackdaniels
09.12.2012, 18:21
Seni şu yedek kulübesinde sahaya salak salak bakarken görünce çıldırıyorum yaaa yazıkki senelerdir şu camianın ekmeğini yedin.

jojuk
09.12.2012, 18:23
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2012/12/9/fft104mm2026725.jpg
hocam beni bitiriyosun şenol güneşe diyor kesin

wolf_43_61
09.12.2012, 18:24
Futboldan anlayanlar > Skor taraftarları.
ya arkadaşım bak git,,,senmi futboldan anlıyorsun.....15 mac gecti trabzonsporun11'ini say desem sayamazsın..kimin oynayacağı belli,
eğer sen futboldan anlıyorsan şu maçta en son cıkması gereken yada hiç çıkmaması gereken alanzinhoydu,neden çıkardı...alanzinho cıktıktan sonra say bakalım kac pas yapabilmişiz...sende şenol hoca gibi futbol fakirisin galiba

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:26
ya arkadaşım bak git,,,senmi futboldan anlıyorsun.....15 mac gecti trabzonsporun11'ini say desem sayamazsın..kimin oynayacağı belli,
eğer sen futboldan anlıyorsan şu maçta en son cıkması gereken yada hiç çıkmaması gereken alanzinhoydu,neden çıkardı...alanzinho cıktıktan sonra say bakalım kac pas yapabilmişiz...sende şenol hoca gibi futbol fakirisin galiba

24 şut, 3 direk, verilmeyen 2 penaltı, çıkmayan kartlar.

Siz hakemi konuşmayın, hocayı konuşun.

Siz anlıyorsunuz futboldan canım..

Aylarca Emre Güral diye başımızın eti yendi, bugün yanlış değişiklik oldu.. Az stabil olun, samimi olun ;)

ek:Şenol Güneş'e futbol fakiri diyebilmen için kırk fırın ekmek yemen lazım ama sen futbolla alakalı değil kişiliğinle alakalı izler sergiliyorsun tarzınla.

Erbay
09.12.2012, 18:26
Halil'in ikinci yarıya başlamaması gerekiyordu.

MuratJ
09.12.2012, 18:28
seviciler yine görevlerini yapıyor farklı şeyler yazmama gerek yok

şenol güneş benim için Trabzonspor efsanesi değildir. kendisinin içten samimi dürüst bir Trabzonsporlu olduğuna dahi inanmıyorum. şenol güneş derin Trabzonspor'un ta kendisidir. hocalık kapasitesi sıfır olan futbolu bilmeyen bir adam ama canı istediği zaman gelip takımı çalıştıran kendi olmayan bilgisini kullanıp takımı kurmaya kalktığında takımı mahveden bir adam. efsane olduğu yalanıyla çevresinde topladığı güneş sevicilerin gücüyle Trabzonspor'u çalıştırıyor.

ligin ilk yarısı bitti takım daha ideal 11i ile oynayamadı. yahu bu adam daha antreman yaptırmayı bile bilmiyor. sene başından beri takımı biçiyor. bamba ve colman mahkemeye versin bundan tazminat alsın. janko'nun ise sakat olduğuna inanmıyorum. janko geldiğinde demiştim şenol güneşi daha tanımıyorsun en büyük belanın içine düştün diye.

bugün ki maça bakıyoruz şenol güneş bile kapasitesi olmamasına rağmen halil denen adamın ligin en kötü futbolcusu olduğunu bilir bu kadar ısrarla oynatmaz. ama buna rağmen hala oynatıyorsa aralarında gizli anlaşma olduğuna inanırım ben. Trabzonspor'un kanını emen şenol güneş ya para alıyor halilden yada bir söz verildi kendisi tarafından halile. bence şenol güneş paracıdır. parasına bakar kovulmazsa gitmez. o yüzden para alabildiği ihtimalini ciddi düşünüyorum.

ha son olarak şike süreci boyunca aziz yıldırıma en büyük faydası dokunan isim yine Trabzonspor sözde efsanesi şenol güneş olmuştur. bu dönemde Trabzonspor'un mücadelesine katılmayıp öyle belini kırmıştır ki kafasını ayağa kaldıramamıştır Trabzonspor.

Trabzonspor'un en büyük sorunu Şenol Güneş'tir. Bu adamdan tamamen kurtulmadıkça derin Trabzonspor bitmeyecek.

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:30

İftiraların sıktı artık.

Kulüp sakat bu adamlar diyor. Aksini iddia ediyorsan kulübe dilekçe ver bilgi al..

İnanmıyormuş sakat olduğuna.. Doktor mübarek..

Tarık Talşık61
09.12.2012, 18:30

Aylarca Emre Güral diye başımızın eti yendi, bugün yanlış değişiklik oldu.. Az stabil olun, samimi olun ;)

ek:Şenol Güneş'e futbol fakiri diyebilmen için kırk fırın ekmek yemen lazım ama sen futbolla alakalı değil kişiliğinle alakalı izler sergiliyorsun tarzınla.

Verilmeyen 2 penaltıdan sonrasını okumadım, göster bana 2 penaltıyı allah aşkına göster yalan dolanı bırakın maçda penaltı denebilecek bi pozisyon yoktu kaçırdık atamadık hakeme neden sallayalım.

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:31
Verilmeyen 2 penaltıdan sonrasını okumadım, göster bana 2 penaltıyı allah aşkına göster yalan dolanı bırakın maçda penaltı denebilecek bi pozisyon yoktu kaçırdık atamadık hakeme neden sallayalım.

Halil'İn çekilmesi tartışılır.

Adrian'ın bileğine yapılan müdahale????????

MuratJ
09.12.2012, 18:31
Trabzonspor'un tüm forvet oyuncularının toplamından daha fazla gol atan bobo'nun olmadığı maçta kontra futbol ile maça başlıyor kayseri. gerektiği gibi duran toptan golü buluyor. sonra tamamen kapanıyor. bizim sevicilerde takımın iyi futbol oynadığını sanıyor. kayserinin oynattığı kadarıyla iyi futbol oynadık bugün. ne oldu son 15-20 dakika kayseri evire çevire ezdi bizi. son 5 dakika iki pas yapamadık. daha fazla komik olmayın. şenol güneş futboldan anlar diyen adam bile futboldan men edilmeli bence. takımın en etkili ismi alanzinho idi. ama böyle olması egosuna ters olunca hemen dışarı aldı alanzinho'yu. oyundan çıkması gereken iki isim vardı olcan ve halil. yasini sağ çizgiye koyunca maçı kurtaracağını sanıyor. acınacak halde şenol güneş. sevicileri daha komik duruma düşmeyin. adamlar şu maçtada iyi futbol diyor kıçı kırık kayserinin müsade ettiği kadarıyla iyi futbol oldu ben cidden gülüyorum :D

jojuk
09.12.2012, 18:32

şenol güneşin akrabasısın sen kesin

Mollasalihoğlu
3 top direkten dönmüş, kaçan gollerin haddi hesabı yok, Kayseri bizi ezmiş :)

Gözleri vardır görmezler style :)

wolf_43_61

konuşulacak cok detay varki hangi birisini konuşmamız gerek?
dan-dun vuran,geriden oyun kuramayan defansımı
20 korner kullanıp bir tanesinde tehlikeli olamadığımızamı
futbolcuların kaçak güreş yapa gibi tac cizgisi kenarlarında gizlenmelerinimi
dosdoğru bir orta yapamayan futbolcularımımızı(bende hayret ettim serkan nasıl o ortayı yaptı diye,adrian nasıl vurdu diye,serkanın ortaları 100 boş 1 dolu)
pas trafiklerinde sağasola deplase olamıyan futbolcularımı
pası verip nöbet tutan er misali yerinden kımıldamayan futbolcuyumu
hangisini konuşalım usta
ama şu en buyük gercekki şu maçta hiç çıkmaması gereken alanzinhoydu
onu çıkartmakla ayağımızı kurşun sıkanda şenol hocadır

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:33
şenol güneşin akrabasısın sen kesin

Çok bilgi dolu, faydalı bir tespit..

Fatih Özkan
09.12.2012, 18:35
Hocam...
Oyuncu değişikliklerinin bir izahı var mı ?

Tarık Talşık61
09.12.2012, 18:36
Halil'İn çekilmesi tartışılır.

Adrian'ın bileğine yapılan müdahale????????

Burak'ın kendini her yere atmasıda penaltı bence bırak abi bunları kaç puan kaybedildi bi kez bile Şenol Güneş'i eleştirmedin.

MuratJ
09.12.2012, 18:36

bi an bende sevici olmayı denesem yani güneş sevici. süper top oynuyoruz ya halilde harika bütünleşiyor ortasaha ile serkan arı gibi çalışıyor. takım bu sene bi kaç kere daha böyle iyi oynayacak. seneye bi ihtimal inşallah takım oturacak. diğer sene ise şampiyonluğa oynayacağız. inşallah ondan sonra ki sezon yada diğer sezon şampiyon olacağız. hocamız 70 yaşında bizi şampiyon yapıp emekli olacak. ama yinede gitmesin bitkisel hayatta dahi olsa hocamız olsun...vs yani güneş sevici olsam toplam 5 senede şampiyonluğa oynayacak duruma gelmeyi umutla bekleyeceğim. yok olmuyor bana çok ters. şenol güneş'in benim için cehenneme kadar yolu var. böyle felaket teknik adam hiçbir klüp görmedi. adam büyük takım çalıştırıyor. 3 yılda 20 yıl geriye atıyor takımı. bırak şampiyonluğa oynamayı ideal 11 bulamıyor.

wolf_43_61
09.12.2012, 18:38
bak ben kütahyanın gediz ilçesinde ikamet ediyorum,burda trabzonspor taraftarı olarak 30 kadar kişiyiz,lakin her pazartesi boynum bukuk dolaşmaktan nefret eder oldum,nedir bu rezalet arkadaşım,futboldan anlamıyan yöneticin olursa futboldan anlamıyan t.direktörün olursa galiba ben başım eğik coooooooooooooooooooooooook dolanacağım..şimdi arkadaş cevremin yanına yaren odasına gideceğim ve başım eğik,katıla katıla gülmelerini izleyeceğim söyle bakalım trabzon sevdalısının bu çeşit entrikalarla eğik dolaşmasını daha ne kadar müsade edeceğiz?

Mollasalihoğlu
bi an bende sevici olmayı denesem yani güneş sevici. süper top oynuyoruz ya halilde harika bütünleşiyor ortasaha ile serkan arı gibi çalışıyor. takım bu sene bi kaç kere daha böyle iyi oynayacak. seneye bi ihtimal inşallah takım oturacak. diğer sene ise şampiyonluğa oynayacağız. inşallah ondan sonra ki sezon yada diğer sezon şampiyon olacağız. hocamız 70 yaşında bizi şampiyon yapıp emekli olacak. ama yinede gitmesin bitkisel hayatta dahi olsa hocamız olsun...vs yani güneş sevici olsam toplam 5 senede şampiyonluğa oynayacak duruma gelmeyi umutla bekleyeceğim. yok olmuyor bana çok ters. şenol güneş'in benim için cehenneme kadar yolu var. böyle felaket teknik adam hiçbir klüp görmedi. adam büyük takım çalıştırıyor. 3 yılda 20 yıl geriye atıyor takımı. bırak şampiyonluğa oynamayı ideal 11 bulamıyor.

Maçı bıraktık goy goy yapmaya başladık.

Şu maçtan sonra başka türlü eleştiremezsin çünkü. Eleştiremezsen de yoksun. Başka fikrin yok :)

Bu maç 4-1 bitse ne yazacaktınız çok merak ediyorum..

Yaşar
Alanzinho çıkmadan yaklaşık 25 saniye önce bizim defanstan top aldı, yaptığı dripling ile rakip cezasahasının önüne kadar gelip topu Emerson'a verdi.
Tabelada adını görünce ben bile şaşırdım.
O ana Alanzinho olasydım, kramponumu çıkartıp, hocanın yüzüne atardım.
Allah'tan çocuk efendi de, sesi soluğu çıkmadı.

Ogün'
seviciler yine görevlerini yapıyor farklı şeyler yazmama gerek yok

Kusura bakma ama her defasında el pençe çağırılan adam Şenol Güneş.Güney Korede inanılmaz mutlu olan sevilen bir adam Kasımpaşaya 3-1 kaybeden orta sıralarda bir takıma geldi o takıma aynı sezon türkiye kupası kazandırdı.Sonraki sene şampiyon yaptı(tek başına yapmadı bunu da belirtelim sonra ünal hoca felan başlamayın.)Bence de Şenol Hoca bırakmalıydı sezon başında Ünal Hocaya ama şu cümleyi nerden nasıl çıkardınız acaba.

jojuk
trabzonspor taraftarının yapacağı tek birşey kaldı hiç bir maça gidmesinler hiç maçıda tv den dahi izlemesinler fakat tek fenerbahçe maçında onlara cehennem etmemiz gerekir tek bir amaçı kaldı trabzonspor taraftarının başka bişey kalmadı

seyduna_efil
09.12.2012, 18:39

2 yıllık süreçte yine bir Kayseri maçında inanılmaz istatistikler yakalayıp güzel futbol oynadık.
Evet 2 yıldaki diğer maçları görmezden gelip bu maça bakarak şunu söyleyebiliriz: mükemmelsin Şenol hoca.
Buna Şenol style denir

jojuk
09.12.2012, 18:40
2 yıllık süreçte yine bir Kayseri maçında inanılmaz istatistikler yakalayıp güzel futbol oynadık.
Evet 2 yıldaki diğer maçları görmezden gelip bu maça bakarak şunu söyleyebiliriz: mükemmelsin Şenol hoca.
Buna Şenol style denir
şenol bizi bitirdi renkdaş cep e paraları koyuyor bizi uyutuyor

Mollasalihoğlu
Buna Şenol style denir

Her hafta eleştiriyorsunuz zaten.. Gel bugün, takım genel olarak kötü de, bu maçla bahar gelmez de.

Ama bu maçla ilgili eleştiri yapıp iyi niyetliyim ayağına yatanları yemezler..

artvints
Trabzonspor'un tüm forvet oyuncularının toplamından daha fazla gol atan bobo'nun olmadığı maçta kontra futbol ile maça başlıyor kayseri. gerektiği gibi duran toptan golü buluyor. sonra tamamen kapanıyor. bizim sevicilerde takımın iyi futbol oynadığını sanıyor. kayserinin oynattığı kadarıyla iyi futbol oynadık bugün. ne oldu son 15-20 dakika kayseri evire çevire ezdi bizi. son 5 dakika iki pas yapamadık. daha fazla komik olmayın. şenol güneş futboldan anlar diyen adam bile futboldan men edilmeli bence. takımın en etkili ismi alanzinho idi. ama böyle olması egosuna ters olunca hemen dışarı aldı alanzinho'yu. oyundan çıkması gereken iki isim vardı olcan ve halil. yasini sağ çizgiye koyunca maçı kurtaracağını sanıyor. acınacak halde şenol güneş. sevicileri daha komik duruma düşmeyin. adamlar şu maçtada iyi futbol diyor kıçı kırık kayserinin müsade ettiği kadarıyla iyi futbol oldu ben cidden gülüyorum :D

bu yorumundan sonra ciddiyetini kaybedersin, maçın başından itibaren aynı oyunu oynadı takım.son 10 dakika takım düştü ama kayseri öyle bi dayak yedi kiçıkmaya korktular hücuma çıktığında bocaladılar.

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:41
bu yorumundan sonra ciddiyetini kaybedersin, maçın başından itibaren aynı oyunu oynadı takım.son 10 dakika takım düştü ama kayseri öyle bi dayak yedi kiçıkmaya korktular hücuma çıktığında bocaladılar.

Kayseri korkusundan 90+3'te adam değiştiriyordu zaman geçirmek için..

canna52
09.12.2012, 18:41
maç nasıl verilir volume 183634529....

jojuk
09.12.2012, 18:43
biri mollasalihoğlunu durdursun

Mollasalihoğlu
O direği koydurursa oraya yenemeyiz tabi.. 3 cm daha yukarı koydurmalıydın hocam.. Bir de Henrique'ye "sakın köşeye vurma, kalecinin üstüne vur" dedin, hepimiz biliyoruz.. Bu yüzden yenemedik :)

Mollasalihoğlu
Futbol konuşsanıza.. Puan farkı az deyince "ama top oynamıyoruz" diyordunuz..

Konuşun.. Şutlar, rövaşatalar, direkler.. :)

jojuk
09.12.2012, 18:45
artık şenol güneşten ve onu savunanlardan nefret etmeye başladım ...

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:46
https://pbs.twimg.com/media/A9sAYkoCMAA_MRM.jpg:large

Hocaya olan nefretinden takımın aleyhine olan kararları bile söyleyemeyenlerden nefret ettim..

Yaşar
09.12.2012, 18:47
Futbol konuşsanıza.. Puan farkı az deyince "ama top oynamıyoruz" diyordunuz..

Konuşun.. Şutlar, rövaşatalar, direkler.. :)

Takım mükemmel top oynadı.
Ta ki değişikliklere kadar değil mi ama?

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:48
Takım mükemmel top oynadı.
Ta ki değişikliklere kadar değil mi ama?

Alanzinho çıkmayabilirdi.. Evet.

Yasin ve Emre bu kadar dökülür diye de hiç düşünmemiştim ama. Siz düşünmüş müydünüz?

E. Okan Bülbül
09.12.2012, 18:49
bende hocaya sallamısımdır ama bu macta bişey diyeni allah carpar degisiklikleri acıklayın diyolar vittek girdi gol attırdı daha napsın arkadaş ? 3 direk verilmeyen penaltı bi sürü kaçan gol hoca mı girip atsın. EMRE EMRE diyonuz ne yaptı bugune kadar emre de kurtarıcı olarak sürekli onu sokmasını istiyosunuz şans da veriyo cocuga ama yok işte yok ne kot kafalısınız ya bu kadar önyargı olmaz size ziya doğan yakışır sizin gibi tarftara

jojuk
09.12.2012, 18:50

Yasin ve Emre bu kadar dökülür diye de hiç düşünmemiştim ama. Siz düşünmüş müydünüz?
aga alanzinhoyu dışarayı aldı maç orda bitti bizim için bir insan takımda en iyi oynayan oyuncuyu nasıl dışarı alır nasıl bir hocalık dır bu

Emrah Akcagöz
09.12.2012, 18:50
Ulan şu penaltıyı yedi şerefsiz hakem. Yoksa güzel futbolu galibiyetle süsleyecektik.

Tarık Talşık61
09.12.2012, 18:52

Halil 10 maçtır dökülüyor el insaf 10-15 dakika oynayan Emre'ye yapılan eleştirilerin çok insafsızca abi. Aynı şeyler Volkan içinde geçerli ben taraftarın Şenol sevgisi yüzünden futboldan uzaklaştığına inanıyorum.

jojuk
Ulan şu penaltıyı yedi şerefsiz hakem. Yoksa güzel futbolu galibiyetle süsleyecektik.
:D galibiyet alacaktık diyo vermedi penaltıyı tamam kabul ediyom 90 dk oynadı sahada takım naptı söle sonuç 1-1

Yaşar

Sorun giren isimlerde değil ki, çıkanlarda.
46. Dakikada Halil, Vittek değişikliği yapılarak iyi oynayan takımın sistemini bozmazdık.
Diğer takkmlar değişiklik yapar, genelde kötü oynayan adamlar çıkar ve girenler takıma dinanizm katar.
Bizde tam tersi oluyor.
Genelde iyi oynayanlar çıkıyor ve değişikliklerden sonra takım bir anda duruyor.
Yalan mı?

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 18:56
Halil 10 maçtır dökülüyor el insaf 10-15 dakika oynayan Emre'ye yapılan eleştirilerin çok insafsızca abi. Aynı şeyler Volkan içinde geçerli ben taraftarın Şenol sevgisi yüzünden futboldan uzaklaştığına inanıyorum.

Yukarıdaki fotoya bir bak bakalım sen.. Penaltı mı?

Tarık Talşık61
09.12.2012, 18:57
Yukarıdaki fotoya bir bak bakalım sen.. Penaltı mı?

Video gerekli ama sen 2 penaltı verilmedi iddasındaydın.

delikoyun
09.12.2012, 18:59
maalesef adrian ve aalanzinho yu birlikte oynatma hastalığı yaktı bizi alanzinho düşmanlığını anlamak mümkün değil orta alanda alanzinho olcan zokora colman şart zokora ve colman varsa alanzinho olmalı yaratıcı olmuyor yoksa takım alanznho varsa adrian olmamalı direnci olmuyor takımın colman alan zokora olmalı hem yaratıcı hem direnç şart

jojuk
09.12.2012, 19:02
tarık bey burdaki bazı taraftarlar sadece şenol güneşi savunmak için var aldırmayın burda yazıdıgınız mesaj lara harfiyen katılıyorum volkana emreye yapılan eleştiriler saçma bencede şenol güneşi sanki koruması olmuş herkes

cakalkerem
09.12.2012, 19:02
son 10 dakıkayı izlemediniz herhalde....takımın yürüyecek hali kalmadı......

Halil'e 75 dakıka sahada sutumak insanlık suçudur arkadaşlar.....Yazıklar olsun sana hoca....Bu Halil'e verdiğin şans için....

seyduna_efil
09.12.2012, 19:03
Mollasalihoğlu,
Tek maça bakarak takımı göklere çıkaracaksak futbol konuşmayalım.
Teselliyi tek maçta oynadığımız oyunlarda buluyoruz ya gerisini var sen düşün...

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:06
Futbol konuşalım'dan tek maç ile futbol konuşulmaz'a mı geçtik?

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:06

Sen de hiç yok dedin. Dinliyorum?

cakalkerem
09.12.2012, 19:07
Allah bana Peygamber sabrı versin...Yahu bu adam bavulunu hazırlayıp içine Halil'i de koyarak ilk uçakla gönderilmeli...Hala ne bekleniyor anlamıyorum

Hürgün Aygün
09.12.2012, 19:10
Şu maç sonrası bile buraya gelip amansızca hocayı eleştirenlere bir şey soracağım.Daha önce hep geçmişteki başarılarını bize yaşattığı zaferleri bir kalemde silip atmamalıyız diyordum ama bu sefer bunları tekrarlamayacağım.Sezon başı kabul oyun kötüydü ancak 2 haftadır takım çok iyi top oynuyor.Özellikle bu maç bana 2010-2011'i hatırlattı resmen.3 Kere direğe çarptı top Şenol Hoca ne yapsın? Oyuncu değişiklik haklarının hepsini kullandı.Sahaya girip direkleri mi sökseydi adam? Oyuncu değiştirmese de bu sefer "Neden değişiklik yapmadı, yanlış karardı." diyecektiniz.Takım çok iyiydi sadece şanssızdık ve hakemin katline uğradık.Daha ne yapmalı bu adam bilmiyorum.

Onun dışında normal olarak eleştirenlere bir sözüm yok.Çünkü hepimiz insanız hepimizin hataları var ki hocayı ben de eleştiriyorum mesela Halil konusunda.Kesinlikle takımda en kötü performans gösteren isim ama en geç de o çıkıyor hocam ne görüyorsun Halil'de anlamıyorum...

jojuk
09.12.2012, 19:11
Allah bana Peygamber sabrı versin...Yahu bu adam bavulunu hazırlayıp içine Halil'i de koyarak ilk uçakla gönderilmeli...Hala ne bekleniyor anlamıyorum
para kazanacak trabzonspordan iyi bir iş yeri olmuş onun için trabzonspor

jojuk
09.12.2012, 19:14
Şu maç sonrası bile buraya gelip amansızca hocayı eleştirenlere bir şey soracağım.Daha önce hep geçmişteki başarılarını bize yaşattığı zaferleri bir kalemde silip atmamalıyız diyordum ama bu sefer bunları tekrarlamayacağım.Sezon başı kabul oyun kötüydü ancak 2 haftadır takım çok iyi top oynuyor.Özellikle bu maç bana 2010-2011'i hatırlattı resmen.3 Kere direğe çarptı top Şenol Hoca ne yapsın? Oyuncu değişiklik haklarının hepsini kullandı.Sahaya girip direkleri mi sökseydi adam? Oyuncu değiştirmese de bu sefer "Neden değişiklik yapmadı, yanlış karardı." diyecektiniz.Takım çok iyiydi sadece şanssızdık ve hakemin katline uğradık.Daha ne yapmalı bu adam bilmiyorum.

Onun dışında normal olarak eleştirenlere bir sözüm yok.Çünkü hepimiz insanız hepimizin hataları var ki hocayı ben de eleştiriyorum mesela Halil konusunda.Kesinlikle takımda en kötü performans gösteren isim ama en geç de o çıkıyor hocam ne görüyorsun Halil'de anlamıyorum...
tarihimiz de ilk kez bursaya yenildik
tarihimizde ilk kez eskişehire farklı yenildik
tarihimiz de ilk kez macaristan takımına elendik
tarihimizde ilk kez bu kadar sabırlı taraftarımız var

şenol güneşin neresini savunacaksın madem iskelet kadrosunu kaybetti sezon başında gideydi neden gidmedi trabzonspor da iyi para alıyom ya tutarsa dedi öle değil bu işler şenol güneş ve savunucuları

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:15

şenol güneşin neresini savunacaksın madem iskelet kadrosunu kaybetti sezon başında gideydi neden gidmedi trabzonspor da iyi para alıyom ya tutarsa dedi öle değil bu işler şenol güneş ve savunucuları

Gitse bazı yavşaklar çıkabilirdi "kaçtı gitti" diyen. Ondan gitmemiştir belki.

Tarık Talşık61
09.12.2012, 19:16
Sen de hiç yok dedin. Dinliyorum?

1 tanesinde olmadığı kesin bununda videosu lazım ben bundada bi şey göremedim izlerken.

jojuk
09.12.2012, 19:17
Gitse bazı yavşaklar çıkabilirdi "kaçtı gitti" diyen. Ondan gitmemiştir belki.
iskelet kadromu kaybettim veya burak yılmaz gs ye gitti diye takımdan ayrılsaydı şenol güneş onu ayakta alkışlardım ama yapmadı bunu şenol güneş daha kötü duruma düşdü

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:17
1 tanesinde olmadığı kesin bununda videosu lazım ben bundada bi şey göremedim izlerken.

Videosunu izle, mp3'ünü dinle, sinema kapat, fark etmez..

Zor değil gözün gördüğünü söylemek ama ah o gurur..

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:18
iskelet kadromu kaybettim veya burak yılmaz gs ye gitti diye takımdan ayrılsaydı şenol güneş onu ayakta alkışlardım ama yapmadı bunu şenol güneş daha kötü duruma düşdü

Sen ayakta alkışlardın ben eleştirirdim..

cakalkerem
09.12.2012, 19:19
aldığı paraya bakıyor be ...Trabzonspor kimin umrunda.....

jojuk
09.12.2012, 19:20
Sen ayakta alkışlardın ben eleştirirdim..
şuan ben onu eleştiriyom sende onu savunuyosun ne garip durum dimi ben içime sindiremiyom burak yılmazın gs ye gidmesini şenol güneş sindirdimi bilmiyorum

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:20
aldığı paraya bakıyor be ...Trabzonspor kimin umrunda.....

Kore'de pirinç/bulgur alıyordu, o yüzden geldi..

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:21
şuan ben onu eleştiriyom sende onu savunuyosun ne garip durum dimi ben içime sindiremiyom burak yılmazın gs ye gidmesini şenol güneş sindirdimi bilmiyorum

Şenol Güneş teknik direktör, yönetici değil..

Şenol Güneş kötü yönetim nedeni ile Trabzonspor'u bırakmıyorsa bu artı puandır. Masaya vurup dediğini yaptıramaması ise eksi puandır. Ancak bunun çözümü kaçıp gitmek değil.

cakalkerem
09.12.2012, 19:22
Kore'de pirinç/bulgur alıyordu, o yüzden geldi..

orarada harıka basarı yakaladı....döndükten sonra seul şampiyon oldu 2 kere.....

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:24
orarada harıka basarı yakaladı....döndükten sonra seul şampiyon oldu 2 kere.....

Başarı umrunda değil diyorsun? Orda da para alıyordu burada da alıyor. Burada bir de hakaret edenler var ekstra..

ekleme: Hocanın hazır kadrosuna konmuştur ondan sonra Seul'e gelen ;)

canna52
09.12.2012, 19:25
Masaya vurup dediğini yaptıramaması ise eksi puandır.

zaten şenol güneşin ta korelerden 6 ay sonraya anlaşılıp getirilmesi de bu özelliğinin bir sonucu değil midir.

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:26
zaten şenol güneşin ta korelerden 6 ay sonraya anlaşılıp getirilmesi de bu özelliğinin bir sonucu değil midir.

Oradaki takımını yarı yolda bırakmayacak kadar karakterli olmasıydı tek sorun(!)

Hürgün Aygün
09.12.2012, 19:27

2 Kere bu takıma tarihinde en fazla puanı toplattı ikisinde de emeği çalındı.Tüm parlattığı oyuncularını kaybetti.Gitmedi çünkü tıpki geldiği sezonki gibi takımı ayağa kaldırmaya çalışıyor.Bir gelmeden önceki takımın haline bir de geldikten sonra değişikliklere bakın.Çalınan emeklerine karşı yılmıyor ayakta durmaya bu takımı düzeltmeye çalışıyor yaşadığı her şeye rağmen.Çünkü en az bizim kadar o da bu takımı seviyor.Yaptığı iyi şeyleri hiç yazmıyorsunuz nedense...

jojuk
09.12.2012, 19:27
Şenol Güneş teknik direktör, yönetici değil..

Şenol Güneş kötü yönetim nedeni ile Trabzonspor'u bırakmıyorsa bu artı puandır. Masaya vurup dediğini yaptıramaması ise eksi puandır. Ancak bunun çözümü kaçıp gitmek değil.
bence kaçıp gidmek değildir o sen ezeli rakipine futbolcu veriyosun birde taraftarların hislerine tercüman olmak gibi bir şey bu trabzonsporu tam tanımayan kişiler trabzonsporun küçük bir kulüp oldugunu biliyolar bu kötü işte biz neden gs ye fb ye topçu verecez eğer taraftar veya şenol güneşi tavrını koysaydı bunlar hiç olmazdı bizde hangi topçu iyi mesela alanzinho direk gslen anılıyo o zaman biz büyük kulüp değiliz öle düşünüyo taraftarlar ama fakat şunu sölim kimse trabzonspordan üstün değildir

canna52
09.12.2012, 19:35
Oradaki takımını yarı yolda bırakmayacak kadar karakterli olmasıydı tek sorun(!)

benim üzerinde durduğum şey gayet basit aslında..

neden her yönetimin gözdesi şenol güneş oluyor? bu adamın hiç sevmeyeni falan olmaz mı?

yönetimlerin en sevdiği hoca olmak iyi birşey mi?

bu adamı paratoner olarak kullanıyor olabilirler mi?

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:36

neden her yönetimin gözdesi şenol güneş oluyor? bu adamın hiç sevmeyeni falan olmaz mı?

Olabilirler.. En iyi alternatif olduğu için de istiyor olabilirler.

M.S.SOFU
09.12.2012, 19:37
beni bilen bilir
sürekli şenol hocayı eleştirip duruyorum
ama bu maçın ilk yarısını izlemenin tadı paha biçilemez
uzun süreden sonra ilk defa trabzonsporu beğendim
işte böyle ya
işte bu
çıkın mücadele edin
biz sizi alkışlarız

ayrıca şenol hocaya bir çift lafım var (beyim)
maçta çok iyi oynadık
takıma atak organizasyonu sıkıştığı zaman şut vurun demiş galiba
iyide yapmış
bu maç için tek kızdığım nokta henrique nin çıkmasıydı
bence ilk çıkacak adam halildi

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:38
beni bilen bilir
işte böyle ya
işte bu
çıkın mücadele edin
biz sizi alkışlarız

maçta çok iyi oynadık
iyide yapmış

Kurban olayım eleştiriye de yoruma da..

Ağzına sağlık.

cakalkerem
09.12.2012, 19:40

para vermesende sssi çıkmaz...neden her yönetim geldiğinde fatih terim diyor acaba

Sefa
09.12.2012, 19:40
Halil evlat olsa bu kadar sabredilmez..

Halil Hoca çıkar diye bağırırken Takımda ileri top taşıyan tek adam olan ve maçın en iyisi Alanzinho çıkıyor. Sebebi açık be net inat.

Biz şanssızlıktan değil beceriksizlik ve Hocanın inadından puan kaybettik.

Yeteneksizlere gösterdiğin sabrı onda birini yeteneklilere göstermediğin gibi kovmak için kuyularını kazıyorsun..

Yetenek düşmanı adaletsiz bir Hovamız var maalesef..

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:42
Halil Hoca çıkar diye bağırırken Takımda ileri top taşıyan tek adam olan ve maçın en iyisi Alanzinho çıkıyor. Sebebi açık be net inat.

Alanzinho ve Adrian özellikle iyi oynadılar. Ama yorulunca ikisinden birini çıkarmam gerekiyordu.

Çok basite indirgiyorsunuz çok.

canna52
09.12.2012, 19:42

evet bütün yönetimlerce en iyi alternatif şenol güneş oluyor zaten..

ve 2 yıl sonra geride hep enkaz kalıyor, kadrolar dağılırken kimseden çıt çıkmıyor vs.

yerine alınan adamlar menajer listesinden seçmece usulü kabaklar oluyor.

birileri daha zengin, birileri hep daha üzgün..

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 19:43
evet bütün yönetimlerce en iyi alternatif şenol güneş oluyor zaten..

ve 2 yıl sonra geride hep enkaz kalıyor, kadrolar dağılırken kimseden çıt çıkmıyor vs.

yerine alınan adamlar menajer listesinden seçmece usulü kabaklar oluyor.

birileri daha zengin, birileri hep daha üzgün..

2011'de sevindiğim kadar sevinmedim ben hayatımda..

Ömer Öztürk
09.12.2012, 19:44
hocam neden halil ??????????

cakalkerem
09.12.2012, 19:45
Halil evlat olsa bu kadar sabredilmez..

Biz şanssızlıktan değil beceriksizlik ve Hocanın inadından puan kaybettik.

Yeteneksizlere gösterdiğin sabrı onda birini yeteneklilere göstermediğin gibi kovmak için kuyularını kazıyorsun..

Yetenek düşmanı adaletsiz bir Hovamız var maalesef..

kesinlikle noktalık bir yazı.....

Fatih Öztürk
09.12.2012, 19:50
Helili devre arasında değişseydi hoca maçı tam anlamıyla iyi tamamlayacaktı.

M.S.SOFU
09.12.2012, 19:51
hocam neden halil ??????????

aga bunu tek açıklaması var
çok fazla koşuyor ve ileriye basıyor olması
bende sinirleniyorum bu halil meselesine ama böyle bir gerçekte var
iki tercih var
ya henrique yi tutup oyunu geniş alana yayacağız
ya halili tutup ileride basıp rakip defansı bozacağız
hoca genelde 2. sini seçiyor
bunu umut bulutta da yaşamıştık
benim bugünkü oyundan anladığım bu
yoksa halilde henrique de gol yeteneği sıfıra yakın oyuncular ama adamlar oyunu az çok biliyor
mesela halil çok doğru yere koşuyor,ilerde rakibi bozuyor
mesela henrique iyi takip ediyor iyi oyun açıyor pas tekniği yüksek
maça göre değişir herhalde
bu maçtada doğrudan böyle oldu

hoca henriqueyi çıkardı
biraz ileride sıkıştık
bunu anladı ve alanzinhoyu çıkarıp ilerde top tutması için vitteki aldı
çünkü henriqueyi çıkarınca ilerde top tutma yüzdemiz düştü
belki alanzinho kötü değildi ama böyle bir durumda var haliyle
bunuda değerlendirmek lazım
ha ne henrique ne halil bizim aradığımız forvet değil
bence janko bizim aradığımız forvettir
ikili forvette de yardımcı olarak halil ya da henrique kullanılabilir
lakin bu sefer orta sahayı ikilemek durumunda kalıyoruz
aslında bir delilik yapıp 3-4-3 oynatacaksın ama şu sıralar iyi olmaz :)

bir şey daha söylemek isterim
halil ve henriqueyi tek forvet oynatmak hem oyuncuyu hem takımı yıpratıyor
eğer çift forvete dönersek bu sefer orta alan zayıflıyor
teknik kadronun maça göre iyi seçim yapması gerekiyor.
bu gün çok iyi oynadık ama maalesef futbolun adaleti yok
ben bu gün sahaya çıkan takım ve oynanan oyunla gurur duydum
hep böyle oynasınlar

Ogün'
09.12.2012, 19:56
Madem ilerde basıp rakip defansı bozmak için halili oynatıyor umutu neden gönderdin sözleşmeli futbolcundu.Umut gitmek istedi tamam ama takımda kalınca oynamaya devam ederdi Umut sabote etmezdi.

deadpool
09.12.2012, 20:02
Alanzinho oyun yapısı itibariyle top kaptırmaya müsait bir oyuncu ve o yoruldukça top kaptırma ihitmali, takım yoruldukça da kaptırdığı topu telafi edememe ihtimali arttı. Bence yapılması gereken bir hamleydi ama Halil'le başlamak ve Henrique'yi çıkarmak için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

M.S.SOFU
09.12.2012, 20:04
Madem ilerde basıp rakip defansı bozmak için halili oynatıyor umutu neden gönderdin sözleşmeli futbolcundu.Umut gitmek istedi tamam ama takımda kalınca oynamaya devam ederdi Umut sabote etmezdi.

valla şimdi duyumcu filan değilim ama umut baya gitmek istemiş diye duydum ben
ha belki hoca satın demiştir satılmıştır orasını bilemem
halil konusunda benim tahminim bu
başka bir neden bulamıyorum
çünkü ciddi anlamda bu adam 1.forvet değil
henriquede 1.forvet değil
eldeki bitiriciliği en yüksek adam janko
o bugün sakattı

ben düşünüyorum düşünüyorum halilin oynamasının tek sebebi bu olabilir

bangkook_61
09.12.2012, 20:06
Bugün takım muazzam oynadı. İşte Trabzonspor böyle oynamalı.

Valla Henrique gol kaçırdı ama takım adına çok etkilydi. Alanzinho, Adrian çok çok iyidi ama 2. yarı çıkmalarına yakın çok top kaybetmeye başlamıştık. Ben Soner'i alırdım.

Neyse özet olarak bugünkü oyun için teşekkürler. Şu önümüzdeki 2 maçı alırsak en kötü liderin 3 puan gerisinde ve Fenerin üstünde ilk yarı tamamlayacağız. Bugünkü futbolu o maçlarda da sürdürebilirsek, en azından birazını, çok çok çok umutlanırım. Trabzonspor bugünkü gibi oynasın yeter.

unaLhso
09.12.2012, 20:08
Öyle yorumlar var ki herhalde hocadan oyuna girip gol atmasını bekliyordular :)

M.S.SOFU
09.12.2012, 20:21
yeri gelmişken biraz yorum yapayım

şimdi bugün biraz şunu anladım ben
bizim orta saha 2 li olmuyor
bunun en büyük nedenlerinden biri kondisyon sorunumuz ve bu iş özcan bizatiye kadar uzanır
o konuya girmiyorum
üçlü orta saha oynarsak tek forvet oynamak zorunda kalacağız ki bu durumda ne halil ne janko tek forvvet oynar
emre güralı hazırlık maçalrı dışında ilk 11 de adam gibi izleyemediğim için bu adam emre güralda diyemiyorum
tabi bir maçla bahar gelmez lakin rakip kayserispor ve adamların son dakikalar harici pozisyonu yok
bugün beklerin oyuna katkısını beğendim

maç sonunda düşündüm taşındım,eğer henrique bugünkü oyununu oynarsa bizim en iyi ilk 11 imiz muhtemelen şu şekilde olur

----------------onur----------------------
zeki-----giray-----bamba---------emerson
--------------zokora----------------------
---------colman--------adrian(alanzinho)-------------
olcan--------------------------------------henrique
--------------------janko--------------------------

tabi adrian ve alanzinho form durumuna göre değiştirilebilir
ayrıca ben adrianın sol açıkta da yeri geldiği zaman denenebileceğini düşünüyorum
bu günün benim için süprizi henriquenin iyi oyun açması,alanzinhonun ve adrianın performansı
normalde yendiğimiz maçlarda bile bu kadar övgü yorum kasmam ama ilk defa bu kadar heyecanlandım
hele o ilk yarıda dönen iki top yok mu
futbolun adaleti yok işte
kötü oynar kazanırsın
iyi oynar kaybeder ya da berabere kalırsın

artvints
09.12.2012, 20:39
yeri gelmişken biraz yorum yapayım

şimdi bugün biraz şunu anladım ben
bizim orta saha 2 li olmuyor
bunun en büyük nedenlerinden biri kondisyon sorunumuz ve bu iş özcan bizatiye kadar uzanır
o konuya girmiyorum
üçlü orta saha oynarsak tek forvet oynamak zorunda kalacağız ki bu durumda ne halil ne janko tek forvvet oynar
emre güralı hazırlık maçalrı dışında ilk 11 de adam gibi izleyemediğim için bu adam emre güralda diyemiyorum
tabi bir maçla bahar gelmez lakin rakip kayserispor ve adamların son dakikalar harici pozisyonu yok
bugün beklerin oyuna katkısını beğendim

maç sonunda düşündüm taşındım,eğer henrique bugünkü oyununu oynarsa bizim en iyi ilk 11 imiz muhtemelen şu şekilde olur

----------------onur----------------------
zeki-----giray-----bamba---------emerson
--------------zokora----------------------
---------colman--------adrian(alanzinho)-------------
olcan--------------------------------------henrique
--------------------janko--------------------------

tabi adrian ve alanzinho form durumuna göre değiştirilebilir
ayrıca ben adrianın sol açıkta da yeri geldiği zaman denenebileceğini düşünüyorum
bu günün benim için süprizi henriquenin iyi oyun açması,alanzinhonun ve adrianın performansı
normalde yendiğimiz maçlarda bile bu kadar övgü yorum kasmam ama ilk defa bu kadar heyecanlandım
hele o ilk yarıda dönen iki top yok mu
futbolun adaleti yok işte
kötü oynar kazanırsın
iyi oynar kaybeder ya da berabere kalırsın

dün sivas ilk yarıda ezdi galatasarayı, ama kaleci her gelen topu içeri aldı.böle maçlar sezon içinde dengelenir.yeter ki böle oynayalım.ama hakem yüzünden kaybettiğimiz puanlar var, diğer büyük takımlar hakem sayesinde puan kazanırken biz kaybediyoruz.kötü oynadığımız içinde hakeme yüklenemiyoruz.bugün ki hakemin kolay faul vermemesini takdir ettim ama standardı tutturumadı.hele ki kartlarını hiç doğru kullanamadı.

bu kadar kötü oyunlara rağmen, hakem hatalarıyla kaybettiğimiz puan zirveye uzak olduğumuz puana denk geliyosa, biraz sabretmek gerekir derim ben.devre arası da geldi zaten.iyi bi başlangıç yapılabilir.

M.S.SOFU
09.12.2012, 20:57
dün sivas ilk yarıda ezdi galatasarayı, ama kaleci her gelen topu içeri aldı.böle maçlar sezon içinde dengelenir.yeter ki böle oynayalım.ama hakem yüzünden kaybettiğimiz puanlar var, diğer büyük takımlar hakem sayesinde puan kazanırken biz kaybediyoruz.kötü oynadığımız içinde hakeme yüklenemiyoruz.bugün ki hakemin kolay faul vermemesini takdir ettim ama standardı tutturumadı.hele ki kartlarını hiç doğru kullanamadı.

bu kadar kötü oyunlara rağmen, hakem hatalarıyla kaybettiğimiz puan zirveye uzak olduğumuz puana denk geliyosa, biraz sabretmek gerekir derim ben.devre arası da geldi zaten.iyi bi başlangıç yapılabilir.

hakem hataları hep bize denk geliyor zaten
şampiyon olduğumuz sezonda böyleydi
bu sene öteki takımların maçlarına bakmıyorum pek ama bjk ye yapılan hakem desteği herhalde hiç kimseye yapılmıyor
e haliyle demirören etkisi
allahlarından bulsunlar
gücümüz anca buna yetiyor

Ahmet Faruk
09.12.2012, 20:57
Şenol Hocayı eleştirecek hiçbir sebep olmasa bile -ki böyle bir şey hem mümkün değil, hem de Trabzonspor için bu kadar insafsız olmak mümkün değil- sadece şu Halilin sene başından beri en popüler oyuncu olması başlı başına bir sebeptir. Ve bence de sebebi klasik Trabzonlu hasleti:İnat.

deadpool
09.12.2012, 20:58
Takımın başarısızlığının en büyük etkenlerinden biride gerçek manada bir kaptanımızın olmaması. Şampiyon olduğumuz sene Egemen ve Selçuk takımı çok iyi idare ediyorlardı, hata yapanı uyarıp morali bozulanı teselli ediyorlardı. Bugün eğer sahada bir kaptanımız olsaydı eğer yediğimiz golün öncesindeki pozisyondaki vurdumduymazlığından ötürü Olcan'ı uyarırdı, hatta sene başından beri Olcan'ı baya bi uyarırdı.

Tolga ve Onur bu işe uygun gözüküyorlar, özellikle Onur ama kaleciden kaptan olmuyor malesef. Defansı uyarıyor, kızıyor ama ön taraf sahipsiz, başı boş. Hocanın bu sorumluluğu birine vermesi lazım fakat hakikaten takımdan böyle birini çıkaramak çok zor şu anda. Yani bana en uygun gelen kişi Adrian diyeyimde olayın zorluğu daha iyi anlaşılsın.

Sinan Karadeniz
09.12.2012, 21:04
beni bilen bilir
işte böyle ya
işte bu
çıkın mücadele edin
biz sizi alkışlarız

maçta çok iyi oynadık
iyide yapmış
Kesinlikle dogru, aslinda ilk yarida halil de iyidi ama ikinci yarida yorulunca hata yapmaya basladi... Seno hoca halili kazanmaya calisiyo cok fazla oyunda tutunca bu sefer ters etki yapiyo...

Emrah Akcagöz
09.12.2012, 21:06
Bu maçta ancak hocanın değişiklik dakikaları eleştirilir. 3 top direkten dönüp net 2 penaltı verilmiyorsa ve forvetleriniz beceriksizse hocaya denilecek bir laf bulamıyorum. Evet son 2 sezondur takım kötü ancak bu maçta iyi şeyler yaptık.

h@msi61
09.12.2012, 21:07
Hocam kurban olayim ya, Henrique ve Halil nedir ya, ne bekliyorsun su adamlardan...

Takim belki de en iyi oynadigi macta iki puan birakti sunlar yuzunden, yazik gunah...

cakalkerem
09.12.2012, 21:11
tamam biz iyiydik ama Kayserispor'da yol geçen hanı gibiydi....Forveti yok defansı yok ...birazda oynayalım yani

cakalkerem
09.12.2012, 21:14
Hocam kurban olayim ya, Henrique ve Halil nedir ya, ne bekliyorsun su adamlardan...

Takim belki de en iyi oynadigi macta iki puan birakti sunlar yuzunden, yazik gunah...

kafası çalışsa zaten bu durumlarda olmazdık......malesef takımı yönetemiyor

Necmettin ALTUNTAŞ
09.12.2012, 21:15
Giden iki puana gel de üzülme.Farklı alabileceğimiz maçı berabere bitirdik.

cakalkerem
09.12.2012, 21:20

hemen hemen aynı fikirlerim

Adem Erdoğan
09.12.2012, 21:30
Halile gösterilen tepkinin sorumlusu hocadır.

farozlufatih61
09.12.2012, 21:37
Yazık günah.......

Bu kadar kendi sahanda puan kaybı yaşıyorsun ve hala çıkıp konuşabiliyorsun oraya buraya çatıp kendi hatalarını göz ardı edip bu taraftarı aptal yerine koyuyorsun......

Adriana yapılan penaltının verilmemesini puan kaybına baş etken olarak görürken oyuna sürdüğün 11,i ve oyuncu değişliklerindeki yanlışlarını görmüyorsun ......

Alanın yorulduğunu görüyorken Adrianın 60,dan sonraki yürüyecek halinin olmadığını görmeyip orta sahayı rakibe bırakıp cirit atmalarını seyrediyorsun yazıkki ne yazık.....

Halil bile yeterlidir eleştirmek için ama şu sumoya o kadar tahammül etmek nasıl bir futbol felsefesidir çözemiyorum......

Vittek ve emre kurtarıcı aman ALLAH,ım bir kerede beni şaşırtsan dişimi kırcağım ama sen 88/89,da neysen 2012 dede aynısın hala diyorum senden t.direktör olmaz

Mellih
09.12.2012, 21:39
ne yazıkki şenol hoca kendisine duyulan saygıyı yitiiriyor..

oyuncular tarafından da bunun gerçekleştiğini düşünüyorum.
tvdeki yorumculara bakıyorum onlarda tavırlarını değiştiriyorlar..
burada taraftarlarda aynı şekilde..

farozlufatih61
09.12.2012, 21:43
Hadi geçmiş olsun bu sezonda böylece bitmiş oldu

Samet Türkmen
09.12.2012, 21:50
Nedense bu konuya yazma gereği hissettim.

Samimi diyorum bu akşamki güzel futboldan sonra hiçte puan kaybetmiş gibi bir his yok içimde. Mutluyum.

İnanın bu yazının düşük beklenti iddialarıyla hiç alakası yok.

Geçen hafta daha kötü bir futbolla gelen galibiyetten sonra "Yeri gelince hocaya hakkını veririz" diyen adamlar daha iyi futbol görmelerine rağmen bu hafta sövmeye başlamış yine.

Bu skor taraftarlığı değilde nedir ? Akl-ı selim ile şu maçı izleyen herkes Şenol Güneş'in bu maçta eleştirilmeyeceğini bilir. Tamam Halil olayı yanlıştı ama geri kalan tüm yorumlar zorlama.

Burak Sahin
09.12.2012, 21:52
Henrique ye bugün kötü oynadi diyen gercekten ya maci izlememistir, yada lWNİwn..... Bizim bu seneki hücumdaki en büyük sorunumuz yavas oynamak, statik oynamak duragan olmakti, bugün henrique rakip stoperleri sürükledi, 2 ye birler yapti, bos alanlar yaratti, bunlari nasil görmezsiniz anlamak güc, Henrique ve alanzinho ciktiktan sonra oyunumuz diger 10 küsür macdaki oyuna döndü, burda Henrique yi elestirenlerin büyük cogunlugu gol atmadigi icin elestiriyor ama o adamdan hedef santrafor olmaz, sol forvet veya serbest forvet oynatirsin verim almak icin, keza bugün soldan birkac yardira yardira bindirmesinide gördük, bugün hocanin en büyük hatasi oyuncu degisikliklerinde oldu, zokora-sapara, halil vittek yapsa bence su anda galibiyeti kutluyorduk...

alper*
09.12.2012, 22:02
Trabzonspor, bu sezon geriye düştüğü maçlarda sadece 2 gol atabildi. Gol attığı bu maçlardan ancak iki puan çıkarabildi.

Öne geçtiği maçlarda tam 7 puan kaybetti.

Buradan, hocamızın oyun anlayışı planları ile ilgili neler çıkarabiliriz? Bana göre Trabzonspor, geriye düştüğünde B planına sahip olan bir takım değil. Trabzonspor'a yemeden 1 gol atan her takım bu sezon bizden puan almış. Üstelik öne geçtiğimiz maçlarda da skorun üzerine yatmamıza rağmen skoru koruyamıyoruz.

Oyuncular takımı yaşamıyor. Bir 1461'e bakın bir de bu takıma. Bir tarafta kazandığı maçtan sonra amatör ruhla tweet atıp rakiple dalga geçenler; diğer tarafta önemli bir maç öncesinde GS'liyim ama BJK'de oynamaktan gurur duyarım diyen adamlar. Bu futbolcular bu hale nasıl geldi? Zaten bu formayı haketmeyen adamlardı diyelim, o zaman neden transfer ettirdin bunları? Jaja'dan daha mı az zarar verdiler bu takıma?

İddiam odur ki 1461'in komple teknik kadro futbolcularını alın formalarını çıkarın Trabzonspor formasını giydirin; o takım o haliyle şu andakinden kötü olmaz. Ve şu anki sözde Trabzonspor takımını aynı şekilde PTT Ligi'nde oynatın, o takım ilk 10'a giremez.

Ali İhsan
09.12.2012, 22:06
Hocaya en büyük eleştirim, bugün şu maçtan sonra hakemi eleştirmiş ya, zorla satır aralarında buldum o eleştirileri.

Takım ezilirken gerekirse sahaya gireceksin, taraftarı oyuncuları gaza getireceksin, cezaysa alırsın.

Bizi ezip geçen hakemler bi sonraki hafta maçla ödüllendiriliyormuş!

Hocam sen o adama saha içinde dikkat çekmezsen iplemiyorlar, zaten o adamlar talimatlı

Sahanın ortasına kadar gidip üstüne yürürken belki bakarlar bu adam niye sahaya giriyor diye!

Takım top oynadı, herşeyi yaptı hakem yüzünden kaybetti ama hakemi kontrol etmek de senin ve oyuncularının görevi. İroni değil gerçek, taraftardan zaten ümit yok, onlar anca hocaya ve oyunculara söverler zaten.

MuratJ
09.12.2012, 22:07
kurduğu felaket yanlış takıma rağmen karışmasa çekip gitse defolsa stadtan karışmasa takım başladığı 11 ile bitirse maçı alırdı büyük ihtimal. ama kendisi yemin ederim ki futbolun f sinden dahi anlamadığı için hücum anlamında en etkili iki isim henrique ve alanzinho yu kenara alıp futbolculuğunu hala tanıyamadığı yasin denen arkadaşı sağ çizgiye hapsedince direk maçı verdik zaten. öyle bir hoca ki elinde ki futbolcuların hangi mevki oyuncuları olduğunu bilmiyor. takımın anasını ağlattı. takımın öyle belini kırdı ki Trabzonspor bir daha şampiyonluğa zor oynar. defolup gitmeye de niyeti yok. parasına bakıyor. gelecek yok Trabzonspor için takımın kanını emen bu adam yüzünden. en fazla sezon sonu onur ve colman'da kaçmak zorunda kalacak. düşünüyorumda ben bu Trabzonluluğum ve Trabzonsporluluğum ile bu takımda Colman gibi bi futbolcu olsam bu hocaya çok pis dalardım çok fena söverdim ya o giderdi yada ben. sonuçta insanım kafayı yeme niyetimde yok. burası büyük takım ama hedef falan bırakmadı hedefi olan adamlarda kaçmak zorunda kalır.

MuratJ
09.12.2012, 22:11
şikecilere şenol güneş kadar hizmet tüpçüde etmedi aydınlarda etmedi. Trabzonsporu ağzını açamayacak durumlara düşürdü.

Samet Türkmen
09.12.2012, 22:15
şikecilere şenol güneş kadar hizmet tüpçüde etmedi aydınlarda etmedi. Trabzonsporu ağzını açamayacak durumlara düşürdü.

Şenol Güneş'in etttiğini iddia ettiğiniz o hizmetleri öğrenmek istiyorum. 2010-2011'de 82 puan almakla mı bu hizmeti yapıyor ? Bu dediğin lafın ''Şenol Güneş şikecidir" demekten ne farkı var ?

İnsanlar hakkında bu kadar iftira atılmaz ! Allah'tan korkun. Eleştrininde bir dozu var.

Mollasalihoğlu
09.12.2012, 22:31
böylece gördük ki "biz kötü futbolu eleştiriyoruz" işi tıraşmış..

Hadi hayırlı tıraşlar..

Samet Türkmen
09.12.2012, 22:35
Şimdiden söyleyeyim iş yine Şenol Güneş'in ayakkabılarına doğru gidiyor. Gülşen'di sanırım hocaya bu şekilde laf atan şarkıcının adı.

''Gucci marka ayakkabı giymekle adam olunmuyor" demişti galiba ezik kadın :)

alper*
09.12.2012, 22:39
Ben maçı 55'ten sonra izledim ve futbol göremedim. Hatta stoperlerin topu ileri şişirmesi gibi halı sahalarda bile hoş karşılanmayacak hareketlerin sıkça yapıldığını gördüm. Bunların engellenmesi kimin görevidir? Her topu alanın kafasına göre koşup sıkışınca geri dönmesi ya da topu kaptırmasını engellemek kimin görevidir? Sahi Trabzonspor bu sene geri düştüğü bir maçı çevirebilecek mi?

Yaşar
09.12.2012, 22:50
Ben maçı 55'ten sonra izledim ve futbol göremedim. Hatta stoperlerin topu ileri şişirmesi gibi halı sahalarda bile hoş karşılanmayacak hareketlerin sıkça yapıldığını gördüm. Bunların engellenmesi kimin görevidir? Her topu alanın kafasına göre koşup sıkışınca geri dönmesi ya da topu kaptırmasını engellemek kimin görevidir? Sahi Trabzonspor bu sene geri düştüğü bir maçı çevirebilecek mi?

Sen maçtaki ilk oyuncu değişikliğimizi yaptığımız zamana denk gelmişsin.
O zamana kadar mükemmel bir futbol, direklerden ve rakibin çizgiden çıkardığı toplar vardı.
Ne olduysa hocanın yaptığı değişikliklerden sonra oldu, oynayan takım bir anda durdu.
Zaten son 15 dakikadaki görüntünün sebebi 60 dakika yapıp skor çıkaramadığımız müthiş baskı ve presin ortaya çıkardığı yorgunluktu.

serdaracıl
09.12.2012, 22:58
Sen maçtaki ilk oyuncu değişikliğimizi yaptığımız zamana denk gelmişsin.
O zamana kadar mükemmel bir futbol, direklerden ve rakibin çizgiden çıkardığı toplar vardı.
Ne olduysa hocanın yaptığı değişikliklerden sonra oldu, oynayan takım bir anda durdu.
Zaten son 15 dakika 60 dakika yapıp skor çıkaramadığımız müthiş baskı ve presin ortaya çıkardığı yorgunluktu.

Şimdi de oyuncu değiştirdiği için mı suçlu oldu

Emirhan Çorumlu
09.12.2012, 22:59
Yasin, Zeki, Celustka, Emre, Sapara veya Colman gibi Oyuncular'i oynatmayan ve Kadroyu kuran Kisiyi elestiririm Arkadas... Bu durumda Sayin Senol Günes'i elestiriyorum :) Serkan ve Halil belki bugün ikiside Sut atip üst diregi tutturmus olabilirler ama bunlar yapdiklari hatalarin önüne gecmemeli... istisnalar kaydeyi bozmaz... Serkan ve Halil in bu Takimda Isi yok - okadar.... Eger Senol Günes de bu iki Oyuncuda israrci ise onunda bu Takimda daha isi yok... Bu da benim Düsüncem.... Henrique' nin Pozisyonunda Emre olsaydi bence Gol olurdu... Bos Kalede tam Kalecinin üstüne top vurmakta bir Hüner... Eger Serkan ile Halil de Israr ettigi kadar Zeki ve Emre de etseydi bence bugün 2 tane piril piril genc Oyuncu kazanmis olacaktik... Stad desen bombos... Acaba neden? Halil Oyundan cikarken yuhalaniyor acaba neden? Bir Dönemin daha Sonu geldide geciyor bence...

Yaşar
09.12.2012, 23:03
Şimdi de oyuncu değiştirdiği için mı suçlu oldu

Ben öyle birşey mi dedim, yoksa yaptığı değişikliklerin yanlış olduğunu mu söylemek istedim?

serdaracıl
09.12.2012, 23:12
Ben öyle birşey mi dedim, yoksa yaptığı değişikliklerin yanlış olduğunu mu söylemek istedim?

Ben yanliş degisiklik göremedim.

Yaşar
09.12.2012, 23:19
Ben yanliş degisiklik göremedim.

Bu dünyada olan herşey tesadüftür zaten.

Fatih
Bu maçta Hoca'nın eleştirilecek fazla bir şeyi yok iyi futbol oynadık.Sadece Alanzinho'nun çıkması yanlıştı yorulduysa yerine Sapara girebilirdi.Halil daha önce çıkabilir yerine Vittek girebilirdi.Yasin ve Emre'nin bu kadar kötü oynayacağını Hoca da bizim gibi tahmin edemezdi o ayrı mesele.

Travelair
Kadromuz yeterli. Artık sıdkım sıyrıldı

Ahmet Başkaya
09.12.2012, 23:20
Direkleri hesap etmemiş hoca , böyle hoca mı olur (!)

serdaracıl
09.12.2012, 23:26
Bu dünyada olan herşey tesadüftür zaten.

Onu bilmem degisiklikler yerindeydi.

Oruç
09.12.2012, 23:29
Arada bir tatmin olmasını da bilmek lazım. İlk yarıdaki pozisyonlar girse maç 5'lik, 6'lık olacaktı da İstanbul takımlarındaki bal bizde hiç olmadı nedense.

Böyle oynasın takım, puan kaybetsin ben razıyım.

Ha eleştirilecek yerler yok mu, var. Bu eleştirileri de yapan yapıyor zaten.

AYYILDIZ
09.12.2012, 23:29
Bu macta elestirilecek bir nokta yok.Belki Vittek daha once girebilirdi o kadar.

Yaşar
09.12.2012, 23:32
Arada bir tatmin olmasını da bilmek lazım. İlk yarıdaki pozisyonlar girse maç 5'lik, 6'lık olacaktı da İstanbul takımlarındaki bal bizde hiç olmadı nedense.

Böyle oynasın takım, puan kaybetsin ben razıyım.

Ha eleştirilecek yerler yok mu, var. Bu eleştirileri de yapan yapıyor zaten.

Oynayan takımın değişiklerden sonra durması tesadüf müdür yahu?
Henrique çıkarsa Vittek veya Emre girer, Yasin değil.
İlk çıkması gereken adam Henrique değil Halil'dir.

Oruç
09.12.2012, 23:37
Yaşar abi, siz eleştiriyorsunuz zaten eksik yerleri. Ben bir şey demedim ki. Zaten bu sayfadaki genel üslup, yaklaşım değişmedikçe kolay kolay tartışmalara dahil olmayacağım. Hem olmak da istemiyorum. İş futboldan çıktığı için bu durumun kimseye faydası yok nasılsa.

Siz yapıyorsunuz kritiğini, biz de okuyoruz ne güzel. Şikayetçi değilim bu durumdan.

Yiğit Gayretli
09.12.2012, 23:49
2-3 haftadır bu takım iyi top oynuyor diyorduk. Yavaş yavaş bunu oyun geneline yaymaya başladık. Eskişehir maçına ve Gençler maçına da böyle başlamıştık. Eskişehir maçında golü yedik ve oyundan düştük, Gençler maçında gol ve kırmızı kartla oyuna iyice tutunduk...

Bu maça da iyi başladık, golü yememize rağmen oyundan da düşmedik. Sezonun en iyi futbolunu oynadık. Ama o topu içeri atamadık. Olcan'ın attığı gol bile ite kaka... 4 tane direğe çarpan top var(gol olan pozisyon dahil)...

Karakterli futbol oynayalım, iyi oynayalım da yenilelim diyenlerin alayı methiyeler(!) düzüyor şimdi hocaya :) Seveyim sizin samimiyetinizi :)

must61
09.12.2012, 23:54
böylece gördük ki "biz kötü futbolu eleştiriyoruz" işi tıraşmış..

Hadi hayırlı tıraşlar..

''Kötü futbolu eleştiren'' gruba dahil olduğum halde bu maçta takımı takdir ettim.

Bu takım her maç böyle oynasın bu futbolu izletsin sonuç hiç mühim değil.

Lakin tek maçla eleştiriye başlamayanlardan, tek maçla destek beklemek yanlış.

Tıraş konusuna da anlam veremedim.Burada kimsenin Şenol Güneş'e kişisel bir kini olduğunu sanmıyorum.Taraftarın bir kısmı sonuçlara bir kısmı da oynanan futbola bakar.

Bu günkü mücadele umut verdi.Uzun bir aradan sonra Trabzon Spor'u izleyebildik.Tek temennim takımın aynı keyfi her maçta yaşatması.

Bunu yaşattığı takdirde kimsenin ,(sizin deyiminizle) ''tıraş''yapacağını da sanmıyorum.

Yaşar
10.12.2012, 00:03
''Kötü futbolu eleştiren'' gruba dahil olduğum halde bu maçta takımı takdir ettim.

Bu takım her maç böyle oynasın bu futbolu izletsin sonuç hiç mühim değil.

Lakin tek maçla eleştiriye başlamayanlardan, tek maçla destek beklemek yanlış.

Tıraş konusuna da anlam veremedim.Burada kimsenin Şenol Güneş'e kişisel bir kini olduğunu sanmıyorum.Taraftarın bir kısmı sonuçlara bir kısmı da oynanan futbola bakar.

Bu günkü mücadele umut verdi.Uzun bir aradan sonra Trabzon Spor'u izleyebildik.Tek temennim takımın aynı keyfi her maçta yaşatması.

Bunu yaşattığı takdirde kimsenin ''tıraş'' yapacağını da sanmıyorum.

''Bugün şanssızdık lanet top girmedi.'' dışında yapılan her yorum tıraştır.
Hoca yanlış değişiklik yapmış, değişikliklerden sonra takım bozulmuş falan geçerli bahaneler değil.
Not: Bugün şanslı olsaydık tarihi fark olurdu.
Hakem 2 penaltımızı vermedi. şeklindeki yorumlara katılıyorum ama bu hocanın herşeyi doğru yaptığı anlamına mı gelmeli?
Neden eleştiriler tıraş oluyor?

Burak Sahin
10.12.2012, 00:04
Forumdaki bazi ''yavsaklar'' (mollasalihoglunun dediginin aynisi ne bir eksik ne bir fazla:) bugünki iyi oyundan kendilerine pay cikartiyorlar, yalniz göremedikleri bir konu hoca hep bizim elestirdigimiz konulari düzelttikce takim kendine geliyor :)

farozlufatih61
10.12.2012, 00:08
Golcüsü son anda kadrodan sakatlanıp çıkan....

Akhisara bile kendi evinde yenilen sivas gibi takımlardan 4 yiyen defansı kevgire dönen bir takıma karşı iyi oynamışız vaybe.....

Beraberliğe sevinenleri gördükçe ne kadar iyi oynadığımızı anlıyorum düşünsene ya iyi oynamasaydık...

Yesinler sizin gibi taraftarı.....

Yiğit Gayretli
10.12.2012, 00:10
Golcüsü son anda kadrodan sakatlanıp çıkan....

Akhisara bile kendi evinde yenilen sivas gibi takımlardan 4 yiyen defansı kevgire dönen bir takıma karşı iyi oynamışız vaybe.....

Beraberliğe sevinenleri gördükçe ne kadar iyi oynadığımızı anlıyorum düşünsene ya iyi oynamasaydık...

Aynı takım geçen hafta şikecilere dar etti sahayı ikinci yarı. Onu neden yazmıyorsunuz? :)

Sizin derdiniz üzüm yemek değil de bağcıyı dövmek sanki...

ferdeco128
10.12.2012, 00:20
Hücumsal açıdan da takım kimliği kazanmaya başladık. sadece içeri topu itekleyecek bir futbolcu eksiğimiz var. Burak'ın gitmesi gündemdeyken net gol vuruşu olduğu için Gekas ismini ortaya atmıştım. Mesela Gekas türü bir golcümüz olsa liderdik. Puan farkı olarak ortada bir uçurum yok, kaybedilmiş bir şeyde yok. Rakiplerimizde öyle aman aman oynamıyor. hatta biz şikebahçe ve bjk maçlarında futbol olarak daha üstün olan taraftık büyük ihtimal gs maçında da üstün oynayan taraf olacağız. Devre arasında olursa Alper ve Gekas türü net gol vuruşu yapabilen bir transfer bizi çok rahatlatır.

İşin hakem kısmı ihmal edilmemeli. Burada artık bu şike çetesinin bizi yıldırmak istediğini bilmeyen yok. En basit örnek bugün şikebahçeli gökhan hakeme küfrediyor hakemden ses seda yok ama bizim futbolcumuz küfretse kırmız kartı yer. Bize verilmeyen penaltılar, şikebahçenin maçlarında verilmese hakemler idam edilirdi. Ortada böyle anormal dengesizlikler var.

Sabır herşeyin ilacı. Takım olmanın ilacıda bu. Hiç kimsenin elinde de sihirli değnek yok. Geçmişte bizi yanlış yollara sürükleyen şeyleri yaşayan, gören çok kişi biliyor. Şenol hoca gittikten sonra takım uçacak diye bekleyenler takımın tepetaklak gidişatınıda gördü hemde sayısız defalarca gördü. Son 20 yılda takımımızın 5 yılda bir olgunlaşıp şampiyonluğa oynadığını gördük. Geçtiğimiz sene takımımız büyük buğranlara rağmen zirveden kopmadı. Şİke kararları uygulansaydı bugün bunlar konuşulmayacakltı bile. Bu sene sonuçlar istediğimiz gibi gitmemesine rağmen zirve aramızda sadece 2 galibiyetlik fark var. Bir tane kaleye net vuruş yapan golcümüz olsa bu kadar ağır eleştirildiğimiz yıl zirvede olacaktık.

Şenol hoca bizi şampiyon yapan hoca. Şampiyonluğa giden yolu biliyor. Bunu Ersun bilmez, Ziya'da bilmez, Samet hoca bilmez, çalıştığı her takımı küme düşüren Aykut'ta bilmez. Türkiye liginde en son şampiyon olan yerli hocalar; Şenol Güneş, Fatih Terim, Mustafa Denizli ve Ertuğrul Sağlam. Bunlar son yıllarda hedeflerine ulaşmış, ve değişen futbolda hedefe nasıl ulaşılacağını bilen kişiler. Bu çok değerli bir şey. Elimizde bu tecrübe varken korumak ve sonuna kadarda yararlanmak lazım. Eninde sonunda hedefimize ulaşacağız.

Samet Türkmen
10.12.2012, 00:21
golcüsü son anda kadrodan sakatlanıp çıkan....

4,3 ...

M.S.SOFU
10.12.2012, 00:32
Hücumsal açıdan da takım kimliği kazanmaya başladık. sadece içeri topu itekleyecek bir futbolcu eksiğimiz var. Burak'ın gitmesi gündemdeyken net gol vuruşu olduğu için Gekas ismini ortaya atmıştım. Mesela Gekas türü bir golcümüz olsa liderdik. Puan farkı olarak ortada bir uçurum yok, kaybedilmiş bir şeyde yok. Rakiplerimizde öyle aman aman oynamıyor. hatta biz şikebahçe ve bjk maçlarında futbol olarak daha üstün olan taraftık büyük ihtimal gs maçında da üstün oynayan taraf olacağız. Devre arasında olursa Alper ve Gekas türü net gol vuruşu yapabilen bir transfer bizi çok rahatlatır.

.........
yazı daha uzun normalde ama ben sayfayı kaplamasın diye alıntı yapmadım

bu topu içeri sokacak oyuncu konusunda arkadaşları üzmek istemem ama bu adam ndoye idi
bilen bilir
fatih tekke gittikten sonra yine iyi bir takımdık
şampiyonluğa oynayacak gücümüz vardı
o yaz dönemi zurawski gündeme geldi
almayada çok yaklaşmıştık
ama adamı celtice kaptırdık
o sezondan sonra 10 sene geriye gittik
şimdi yine bir iyi forvet gitmesi krizi yaşıyoruz
almamız gereken adam ndoye gibi bir adamdı
inşallah ikinci bir zurawski vakası yaşamayız

umarım ndoye gibi bir adam buluruz
ve bu adamı yarı dönemde transfer etmemiz gerekiyor
haliyle biraz pahalı olacak

kadro üzerine çok düşündüm ve kurdum
eğer barça taktiğinden devam edilmek isteniyorsa ciddi anlamda bir araya kaçan forvet ihtiyacımız var
yoksa bu sezon heba olacak

ancak barça taktiğini bırakıp yeni bir taktik ve oyun planı deneyeceksek(ki kayseri maçında ki oyun bana bunu gösterdi) çok iyi bir orta alan oyuncusuna ihtiyacımız var
şu açık ve net ki mevcut oyuncular ile 2 li orta saha oynamamız imkansız

ısrarla ve inatla takımın bir KONDİSYONERe ihtiyacı olduğunuda söylemeye devam edeceğim.

farozlufatih61
10.12.2012, 00:45
Benim derdim takım ne üzümcüyü tanırım nede bağcıyı

11e 11 olmuyormuş anladık
0-1 geride başlıyorsun devreye ve 2 tane dökülen adamın var sahada(halil henrigue) kimse bana henrigue iyi oynadı masalı anlatmasın.....

60 dkdan sonra oyunda alınacak oyuncu adrian mı Alan mıydı hala anlamış değilim bu değişikliği anlayan beri gelsin........

Sonuçta ne oldu iyimi oldu yani hem puan kaybettik hemde oyuncunu yuhalattın tribünlere bu halil ısrarı niye ne bekliyorsun bu adamdan anlamıyorum.......

Yiğit Gayretli
10.12.2012, 00:49

0-1 geride başlıyorsun devreye ve 2 tane dökülen adamın var sahada(halil henrigue) kimse bana henrigue iyi oynadı masalı anlatmasın.....

60 dkdan sonra oyunda alınacak oyuncu adrian mı Alan mıydı hala anlamış değilim bu değişikliği anlayan beri gelsin........

Sonuçta ne oldu iyimi oldu yani hem puan kaybettik hemde oyuncunu yuhalattın tribünlere bu halil ısrarı niye ne bekliyorsun bu adamdan anlamıyorum.......

Eee? Başkası da Henri iyiydi niye çıkarttın diyor... Kim haklı?

Ya da diğer bir deyişle; takım bugün iyi oynadı demek bu kadar mı zor? Zul mü?

Burak Sahin
10.12.2012, 00:51

60 dan sonra oyundan alinacak oyuncu bence zokoraydi sapara yerine girip baskiyi artirip golü daha erken bulabilirdik, ayricada henriquenin döküldügü konusuna hic katilmiyorum halildende, olcandanda cok daha iyi oynadi bugün....

farozlufatih61
10.12.2012, 01:02
İyi oynamak nasıl bişeydir uzun zaman görmediğimiz için unuttuk herhalde.......

Yaşar
10.12.2012, 01:12
İyi oynamak nasıl bişeydir uzun zaman görmediğimiz için unuttuk herhalde.......

Allah aşkına abi, yapma sen de...
Bugünkü maçın ilk yarısındaki futbolu oynayan herhangi bir takım hatırlamıyorum uzun zamandır.

Yiğit Gayretli
10.12.2012, 01:40
Şenol Hoca'm. Dediklerinin yavaş yavaş çıkıyor olması benim için en büyük umut ışığıdır.

İlk yarının dalgalanmalarla geçeceğini, yavaş yavaş sistemin oturacağını ve asıl ritmimizi ligin ikinci yarısında bulacağımızı söylemiştin. 3-4 haftadır da bu söylemlerinin tesadüf olmadığı net şekilde görülüyor.

Yerli iskeleti sağlam tutmamız taktirinde bu kadroyu bir sonraki sezon, yine şampiyonluğun en güçlü adayı yapacaksın. Buna adım gibi eminim...

Gurpas
10.12.2012, 08:46
bu takımdan bu senede umudum yok seneyede yok uzun sürecek bu iş biraz.

cakalkerem
10.12.2012, 08:55
Şenol Hoca'm. Dediklerinin yavaş yavaş çıkıyor olması benim için en büyük umut ışığıdır.

İlk yarının dalgalanmalarla geçeceğini, yavaş yavaş sistemin oturacağını ve asıl ritmimizi ligin ikinci yarısında bulacağımızı söylemiştin. 3-4 haftadır da bu söylemlerinin tesadüf olmadığı net şekilde görülüyor.

Yerli iskeleti sağlam tutmamız taktirinde bu kadroyu bir sonraki sezon, yine şampiyonluğun en güçlü adayı yapacaksın. Buna adım gibi eminim...

yapma Yiğit kardeşim....
Şimdi iskeleti oluştur sonra satarız nede olsa...Sıkıntı yok....Yahu 14 hafta oldu hala iskelet mi arıyor Hoca.....BU hoca haftanın 5 günü ne iş yapar tesislerde.....Ben hoca olsam adamlarla yatar kalkarım ne yediklerinden tut ne çıkarttıklarına bile bakarım...Ama bizim padişah 14 hafta da hala iskelet kuruyor ....

Adem Erdoğan
10.12.2012, 08:59
Halil'e ek olarak Yasin sağ tarafta oynamamalı. 1 kişi eksik oynuyoruz o durumda.

Travelair
10.12.2012, 09:39
Trabzonspor kadrolarının her sene şampiyonluk hedefiyle kurulduğu söylenir. Ama aslında %90'ı bu hedefi karşılayamaz. Zaman istenir, fındık istenir, fıstık istenir, oluyor denir, olacak denir. Taraftar oyalanır, taraftar teselli edilir, taraftar kandırılır. Her sene. Bunları yapanlar kahramanlardır, yapılanlar haksız

delikoyun
10.12.2012, 11:46
colman tarzında oynayan 2 oyuncuya ihtiyacımız var başka transfer değil orta alanda direnç yok takımda direnemiyoruz colman tarzı oyunculardan biri belliki alper olucak 1 tane yetmez diğeri kim olur araştırmak lazım olmazsa olmaz 2 colman şart

Alican Altunbaş
10.12.2012, 12:37
Dün Barcelona maçını izleyen varmı?
Bizmi daha iyi oynadık Barcelona mı?

cakalkerem
10.12.2012, 16:03
Şenol hocaya alan için yazılan tepkiler....

Sultan Reis10 Aralık 201 15:12
Yapilan yanlislardan dolayi Senol hocayi hep elestirmek zorunda kaliyoruz, bu yanlislar önce yönetimden basliyor ve asagiya dogru ...
Puan 10
Gokhan Çavuş10 Aralık 201 14:30
şu bi gerçek ..şenol hoca takımı oynatamıyor.hep yanlış isimler yanlış değişğikler.doğru değişiklik yapsa onu da 80 ni bekliyor.ha...
Puan 30
ali cans10 Aralık 201 14:27
Ben 2.yarıyı radyodan dinledim. TR'nin 2 spikeri de Alanzinyo'nun çıkartılıp Halil'in sahada kalmasını çok büyük bir hata diye nit...
Puan 30
ramazan bayram10 Aralık 201 14:23
hocam alanzinhoyu hangi sebebden dolayi cikardin bir anlatsana bizi öne tasiyabilecek tek oyuncumuzdu cikarsaydin yasini yasin sag...
Puan 30
elen siral10 Aralık 201 13:33
Topu ileri taşıyan tek adam her maç oynamalı colman fizik gücünü kazananmalı yoksa alan formayı ona bırakmaz

cakalkerem
10.12.2012, 16:05
herkes haksız ama Şenol Güneş ve ulemaları haklı...vay anasını be...ne güzel dünya.....yahu bir kere de oyuncu değişikliğini adam gibi yap...Halil duruken Adrian duruken Alan'ın çıkması neyin nesi....Sonra 1 tane doğru dürüst top çıktımı ileriye hele bir son 10 dakika var ki sorma gitsin...Felaketti bizim için

Murat 61
10.12.2012, 16:06
Dün Barcelona maçını izleyen varmı?
Bizmi daha iyi oynadık Barcelona mı?

Kıyas mı yapacağız ?

Yaşar
10.12.2012, 16:16
Futbolcular üzerinden yapılan kısır tartışmaların ne kadar gereksiz olduğunu görmek gerekiyor.
Volkan Şen, Olcan, Henrique, Adrian, Halil, Janko vb. oyuncuların sahada ne yaptıklarından çok; onlara ne yaptırmaya çalışıldığı; nasıl oynatıldığı; oynadığımız sistemin oyuncusu olup olmadığı gibi birçok faktör ile beraber ciddi bir Şenol Güneş analizi yapılırsa ortaya çok vahim bir durum çıkıyor.
Şenol Güneş inatlarından ve takıntılarından vazgeçip doğruları yapmaya başlarsa, bu kadro bu ligde şampiyonluk yarışında olabilecek kalitede bir kadrodur.
Şenol Güneş 15 maç sonra elindeki oyuncuların özelliklerini anlamaya ve en uygun kadroyu oluşturmaya başladı.
Bir 15 maç sonra da yaptığı değişikliklerde doğru ve yerinde tercihler uygularsa o zaman olacağız gibi geliyor bana.

cakalkerem
10.12.2012, 16:18
daha iskelet kuracakmış:) pehhhhh...

demek ki her maç gol yediğimizde tuttuğu notlardan ders çıkarmış olacak...

zafer6161
10.12.2012, 16:34
'Bana göre futbolu kirletenler ile eroin ve kadın satanlar arasında fark yok..' Şenol Güneş

hocamız kısaca aziz'e pzvnk demiş...... :D

helal hocam