PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Muhammed
28.11.2009, 19:10
Ne bu umutsuzluk anlamıyorum. En iyi birkaç yerli hocadan birisiyle anlaştık. Muhtemelen en iyi yerli forvet ile de anlaşacağız. Orta sahamızda yeni kaptan Selçuk gibi mevkisinin en iyi oyuncularından birisi var. Yanında Ceyhun ve Colman gibi 2 kaliteli oyuncu. Şu ana kadar en çok dikkatimi çeken genç oyuncu olan Faty Papy. Defans ve kaleci sorunumuz var malesef onuda halledeceklerdir. Ha diyeceksiniz ki bunların ne önemi var yönetim kötü. Birkaç galibiyetten sonra hepsi unutulur hiçbirisinden bahsedilmez.

Erdal
28.11.2009, 19:12
Şenol Güneş in takımı şampiyon olamaz demek Ersun Yanal ın takımı lig in ikinci yarısında düşer demek kadar klişedir...

Muhammed
28.11.2009, 19:12
Yalnız birisi beni 2005-2006 yılı başlangıcındaki kondüsyon problemi ile ilgili aydınlatırsa sevinirim. Oyuncular laktak testinde olması gerekenden çok daha düşük sayılar almışlardı. Bu Şenol hocanın sorunu muydu bilmiyorum. Eğer öyle olsa aynı sorun önceki dönemlerde neden olmamıstı mesela?

Muhammed
28.11.2009, 19:13
Türkiye'de taraftar sayısı olarak ve bütçe olarak bizden daha büyük 3 tane takım var. Sen bunlardan 2 tanesini geçeceksin ve sana başarısızsın diyecekler. Kendimizi kandırmayalım Trabzonspor için 2. lik her zaman başarıdır.

ilhan
28.11.2009, 19:14
Yeterince süre 3 yıl mı İlhan? 96 yı alalım: Bir C.B kupası, iki kez lig ikinciliği, bir Türkiye kupası....İki maçta kaybedilen şampiyonluk ve bu iki maçta girilen 15 in üzerinde poziyon verilen 2 buçuk pozisyon...Başarısızdır bu hoca diyebilirmiyiz?

Ben Şenol Güneş'in 2002 Dünya kupasındaki başarısı dışında aman aman bir başarısını göremiyorum. O üçüncülük bana göre tesadüf değildi. Ama Trabzonspor'da yaşamış olduğu ikincilikleri küçümseyecek değilim. Ama elindeki kadrolar zaten ligi forse edecek kadar üst düzeydeydi. Kaldı ki aynı kadroyla Ziya Doğan'la da ikincilik yaşamıştık.

Bir teknik direktörün başarı ya da başarısızlığını ele alacaksak, teknik direktörlüğe geldikten sonra ne kadar süre görev yaptığını ve görev süreleri boyunca futbol kamuoyuna verdikleri etkiyle ele alalım.

Benim bir kulübüm olsa bir hocayla 2-3-4 defa çalışmazdım. Ama bir hocaya kendisini gösterme fırsatını da verirdim. Ama malesef benim bir kulübüm yok. :)

poetricus
Ne bu umutsuzluk anlamıyorum!
Çok siyahsa bulutlar gelen yağmur sellidir,
Zurna taksim etti mi sonu çiftetellidir,
Her akıbet önceden belli eder kendini;
Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir.

Serdar A
Serdar, yine parça parça aktarıyorsun:)...Arkası yarın demyeceksin dimi ...

Yok abi bir şey aktardığım yok . Şu ana kadar anlattıklarım zaten ortada olan şeyler .

Bir süredir , Trabzonspor ile ilgili istisnasız her konuda düş kırıklığı yaşıyorum . Motivasyonum yok , dolayısıyla inanç problemi var . BMN forumu , her şeye rağmen Trabzonsporluların en özgürce tartışabildiği platform . Buna rağmen " durun bir dakika" dediğimizde ne kutsallarımız ne değerlerimiz kalıyor küfür edilmeyen , tehdit edilmeyen .

Şenol hocam başlığı olması sebebiyle onunla bitireyim ; Sevgi tükenen bir şeydir . Sizden bağımsız olarakta tüketilebilir . önünüzü aydınlatmak için sevgiyi alırsanız ormanın ortasında karanlıkta bir başınıza kalma ihtimaliniz de yok değildir . Trabzonspor camiası, ulusal medya ve medya dışı istanbul köpeklerine inat Şenol hocamın bir defa olsun kendisine olan saygısını önüne koymasını isterdim .

Muhammed
28.11.2009, 19:15
Seoul Şenol Güneş'ten önce en son 2001'de 2. olmuş. Ama Şenol Güneş ile ilk yıllarında 7 yıl aradan sonra 2. oldular. Başarı değil mi şimdi bu?

Murat Erdem
28.11.2009, 19:15
Erdal, kendin diyorsun ''Trabzonspor'un sorunu, teknik direktör sorunu değil'' diye.
Hem de benim yönetim sorununu Şenol Güneş üzerinden eleştirişime, durmadan sitem ediyorsun.
Tamam kabul ediyorum, ben sizin gibi süslü yazamıyorum, düşüncelerimi dört dörtlük klavyeye aktaramıyorum ama, durmadan bana çıban başlığı yapıyormuşum gibi çıkışmana da içerliyorum.

Onur Akyüz
28.11.2009, 19:16
Yalnız birisi beni 2005-2006 yılı başlangıcındaki kondüsyon problemi ile ilgili aydınlatırsa sevinirim. Oyuncular laktak testinde olması gerekenden çok daha düşük sayılar almışlardı. Bu Şenol hocanın sorunu muydu bilmiyorum. Eğer öyle olsa aynı sorun önceki dönemlerde neden olmamıstı mesela?
+11023981029381

al benden de okadar,Şenol hocayla alakalı herşeyi geçtim,

bu kondüsyon olayı kabusum oldu.

bende son döneminde sahada dökülen bir takım hatırlıyorum,

öyle böyle değil ama,manisa ve 4-1 lik cincon maçında.

Berat
28.11.2009, 19:17
Şenol Güneş in takımı şampiyon olamaz demek Ersun Yanal ın takımı lig in ikinci yarısında düşer demek kadar klişedir...

Abi imkansız demiyoruz,yanılmayı çok isteriz ve tabi ki soınuna kadar destek vereceğiz Şenol Hoca'ya. Ancak "Şenol Güneş'in takımı şampiyon olamaz" demek klişeyse "Şenol Güneş en iyi seçim" demek ya da "Şenol Güneş çok başarılı" olacak demek te aksi yönde bir klişedir bana göre..

Sonuçta Şenol Güneş'in gelişiyle ilgili "doğrudur" ya da "yanlıştır" şeklinde kesin bir yargıya varmamız mümkün değil. Herkes kendi düşüncesini söylüyor burada.

Muhammed
28.11.2009, 19:18
Bence bu takıma Vahid Hoca cuk diye otururdu ama olmadı yapacak bişey yok. Şenol Hoca'nın en çok dikkat etmesi gereken konu disiplin konusu. Takımda bu konuda zaafı olan oyuncular var affetmezler. Oyunculara acımasın gerekirse taraftarın önüne atsın.

karatasof
28.11.2009, 19:19
Şimdi Şenol Güneş ile anlaşma kesin de şartları belli oldu mu acaba?
Şenol Güneş daha evvel üç kere geldiği bu göreve yeniden gelirken anlaşmasında bir farklılık yapabildi mi?
Yani yine bildiğimiz gibi Ersun'u,Hugo'yu kovalayan anlayışla bildik TD anlaşması mı imzaladı?
Yoksa basına yansıtıldığı gibi TS'un Ferguson'u olarak mı geliyor?

Mustafa ÖZDEMİR
28.11.2009, 19:19
Benim anlamadığım yöneticiler futbolcusunun namaz kılmasını neden istemez kendileri müslüman değil mi acaba..?
maalesef öyle .sadri yönetiminin geldikten sonraki ilk icraatı maalesef tesislerdeki mescidi kapatmak oldu...

Erdal
28.11.2009, 19:20
Neyse yoruldum siz yazın ben okuyayım biraz...Son olarak kondüsyon dediğiniz şey sadece fiyolojik değil aynı zamanda psikolojiktir...Israrla Gökdeniz hadisesini atlayıp Manisa maçını sorgulamak doğru değil bence...

Bununla birlikte kriz yönetebilir mi Şenol hoca sorusu sorulabilir mesela...Cevabım sanmıyorum....Ancak ismi halihzırdaki krizi yönetiyor....İyi ki var...

Erdal
28.11.2009, 19:21
Yaşadığımız sıkıntıların sebebi Şenol hoca değil :)

Hotaman
28.11.2009, 19:22
Ben Şenol Güneş'in son 15 yılda takımımıza gelmiş en iyi hoca olduğunu düşünüyorum.

Gelmesine karşıydım. Lakin karşı olmamın nedeni kesinlikle kalitesi değildir. Ben herhangi bir ismin 2. kez geri gelmesine karşıyım. Şenol Hoca malesef 4. kez geri geliyor.

Bana göre en büyük eksikliği duygusal bir kimliğe sahip olması Şenol Hoca'nın. Taktik bilgisinin zayıf olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Bu konuda ki sıkıntısı aşarsa bize faydalı olacaktır.

Yolu açık olsun.

Murat Erdem
28.11.2009, 19:23
Şimdi Şenol Güneş ile anlaşma kesin de şartları belli oldu mu acaba?
Şenol Güneş daha evvel üç kere geldiği bu göreve yeniden gelirken anlaşmasında bir farklılık yapabildi mi?
Yani yine bildiğimiz gibi Ersun'u,Hugo'yu kovalayan anlayışla bildik TD anlaşması mı imzaladı?
Yoksa basına yansıtıldığı gibi TS'un Ferguson'u olarak mı geliyor?

Tam da aynısı bence.

poetricus
28.11.2009, 19:23
Yaşadığımız sıkıntıların sebebi Şenol hoca değil.
Kurtuluş reçetemiz de onun dördüncü kez takımın başına gelmesi değil.

karatasof
28.11.2009, 19:24
maalesef öyle .sadri yönetiminin geldikten sonraki ilk icraatı maalesef tesislerdeki mescidi kapatmak oldu...

Üstelik o Şener'in seçilmesi için her türlü desteği veren,kefil olan da Trabzon'un ünlü vaizlerinden birinin oğlu olup maneviyatçı partide her dönem Bakan olarak görev alan biri.......

Berat
28.11.2009, 19:24
Takımdaki disiplin hususu demişken; 154657542577 farklı kaynaktan duyduğum bir Anorthosis hikayesi var mesela. Rövanş maçının sabahında tesislerde kadro açıklanıyor, Hüseyin'in yerine İ.Ege ilk 11'de. Daha sonra herkes odalarına çekiliyor. Fatih Tekke Orhan Hoca vasıtasıyla Şenol Güneş'e haber yolluyor ve diyor ki "Hüseyin oynamazsa biz de oynamıyoruz".. Ve tabi ki ilk 11'de Hüseyin oynuyor o maçta..

Şenol Güneş'in yanına takımda disiplini sağlayacak, Şenol Hoca'nın yükünü hafifletebilecek, yüksek bilgi-birikimi olan bir yardımcı şart.. Mesela Hami olmaz (bana göre)..

Muhammed
28.11.2009, 19:25
Takımdaki disiplin hususu demişken; 154657542577 farklı kaynaktan duyduğum bir Anorthosis hikayesi var mesela. Rövanş maçının sabahında tesislerde kadro açıklanıyor, Hüseyin'in yerine İ.Ege ilk 11'de. Daha sonra herkes odalarına çekiliyor. Fatih Tekke Orhan Hoca vasıtasıyla Şenol Güneş'e haber yolluyor ve diyor ki "Hüseyin oynamazsa biz de oynamıyoruz".. Ve tabi ki ilk 11'de Hüseyin oynuyor o maçta..

Şenol Güneş'in yanına takımda disiplini sağlayacak, Şenol Hoca'nın yükünü hafifletebilecek, yüksek bilgi-birikimi olan bir yardımcı şart.. Mesela Hami olmaz (bana göre)..

Vahid Hoca olacaktı ki orda var ya. Acaba Fatih aynı şeyi söylediğinde ne yapardı?:D

karatasof
28.11.2009, 19:26
Tam da aynısı bence.

Yani Şadri Şener Başkan, Hayrettin Hacısalihoğlu Asbaşkan olduğu müddetçe TS'un parolası belli.
''TD anlaşması devre arası,şampiyonluk seneye...'':D:D:D

Uğurtan
28.11.2009, 19:28

Hami olmaz..

Ünal olur..

Orhan hocayı çok severim ama olmaz..

Metin hoca olurdu..

Abdullah'ı bilmiyorum ama Tolunay yüzde yüz olurdu T.Direktör olmasaydı..

Otorite bambaşka birşeydir.. Yaradılışla alakalıdır.. Herkeste olmaz..

metinbay61
28.11.2009, 19:29
hep istikrar istikrar diyoruz ya şimdi başlayalım istikrara hep beraber...neden ersunla neden brossla devam edilmedi diyenler şimdi şenol hocaya gelmeden yol çizenlerle aynı kişiler malesef...

Murat Erdem
28.11.2009, 19:32
Yani Şadri Şener Başkan, Hayrettin Hacısalihoğlu Asbaşkan olduğu müddetçe TS'un parolası belli.
''TD anlaşması devre arası,şampiyonluk seneye...'':D:D:D
Son 6 aydır yaşananların üzerine, Kasımpaşa maçının bitişiyle yaşadığımız kadro dışı bırakma ve H.Broos'a düzenlenen komplo hadisesiyle beraber Trabzonspor'un büyük camia olma devri sona ermiştir artık !
Büyüklük ''müzede ki kupalar ve biz cefakarlardan'' iberettir şu saatden sonra.

Serdær
28.11.2009, 19:32
Okumak,öğrenmek,irdelemek güzel oluyor.

Tüm yazı yazanlar için ''Elinize sağlık'' .

metinbay61
28.11.2009, 19:33
şu bile yetmeli bize ne ersun hoca nede bross yönetime şunu yaptıramadı...tüm yetki ve daha ne vaatler verildi şenol hocaya...yinede yönetim korkuyor ya gelmezse diye...işte bu yüzden şenol güneşle istikrar denmeli...

Erdal
Ömer hocam, reçetemizdeki ilaçları alabilecek durumumuz yok...Öyle ise hasta ölsün mü yoksa geciktirelim mi....Ben geciktirmekten yanayım...Kadercilik de diyebilirsiniz....

Berat o örneğin doğruluk ihtimalini bilmiyorum...Başka takımlarda olmuştu bizde de olmuştur....Sen olsan ne yapardın o gün kadro dışı mı bırakırdın Fatih i? Hakan Şükür ü kadro dışı bıraktı mı Fatih Terim? Ali Şen Oğuz u gönderdi..Ama Trabzon da sahadaydı Aykut da o da....

Uğurtan
hep istikrar istikrar diyoruz ya şimdi başlayalım istikrara hep beraber...neden ersunla neden brossla devam edilmedi diyenler şimdi şenol hocaya gelmeden yol çizenlerle aynı kişiler malesef...

Yol çizmiyoruz en azından ben kendi adıma.. Bu düzen onu da yutacak diyoruz..

Ben Ersun hocaya ne kadar destek vermiş isem aynısını Şenol hocaya da vereceğimi söylüyorum..

Bu düzen değişene kadar isim ayrımı yapmıyorum..

metinbay61
28.11.2009, 19:34
bu seferki hoca ne olursa olsun yönetimin arkasında duracağı bir hoca...hep diyiliyorya yönetim kendini kurtarmak için hocayı yolladı taraftarı kandırdı...al işte fırsat bu sefer kovamayacı bir hoca getiriyor...

Serdar A

Is(tik)rar bir yöntemdir . Koşulsuz doğruya götüren araç değil .

Erdal
Ayırca hikaye'yi nerden duydun bilmiyorum ama aynı hikayeyi ben affedilmesi durumunda ayaklandılar şeklinde duymuştum...Malum şu otel vakası....

Erdal
28.11.2009, 19:35
Ben o takımda olsaydım ben de ayaklanırdım ayrıca...

metinbay61
28.11.2009, 19:35
Yol çizmiyoruz en azından ben kendi adıma.. Bu düzen onu da yutacak diyoruz..

Ben Ersun hocaya ne kadar destek vermiş isem aynısını Şenol hocaya da vereceğimi söylüyorum..

Bu düzen değişene kadar isim ayrımı yapmıyorum..

bu seferki hoca ne olursa olsun yönetimin arkasında duracağı bir hoca...hep diyiliyorya yönetim kendini kurtarmak için hocayı yolladı taraftarı kandırdı...al işte fırsat bu sefer kovamayacı bir hoca getiriyor...

...........

poetricus
28.11.2009, 19:39
Ben de ilave edeyim:
Şenol Güneş ya da başka biri Trabzonspor'un hocası olduğu andan itibaren, yanlış ve hatalı gördüğüm uygulamalarına eleştiri hakkımı saklı tutmak kaydıyla sonuna kadar arkasındayım. Sonuna kadar destek olurum.

tigin
28.11.2009, 19:39
Farabi Üstâd'ım;
Affınıza ve hoşgörünüze sığınarak ben de birkaç ilave yapayım:

-Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a dönüşü gündeme geldiğinde yönetimden birinin -ismi lazım değil soyadı Hacısalihoğlu- "O molla bu kulüpten içeri bir daha adım atamaz!" diyip transferi sabote etmesi ve ardından yönetimin; "Hoca gerek yok!" dedi diyerek topu Ersun Hoca'ya atması manidardır.

-Yönetimin mescidi kapatması ve Yanal'ın namaza gidecek futbolcular için antrenman saatini değiştirdiği Cuma günü Trabzon'daki neredeyse bütün TV kanallarında; "Yanal namaz kılan oyunculara kafayı taktı!" haberinin geçmesi manidardır.

-Ersun Hoca'nın altyapının yeniden yapılandırılmasıyla ilgili raporunun sümen altı edilip, Karadenizspor macerasına atılınması ve pekçok kişiye yeni istihdam alanlarının sağlanması manidardır.

-Bu yönetimin ardından teneke çaldığı Ersun Yanal'a hâlâ 240.000 USD -Euro da olabilir- borçlu olması daha bir manidardır.

Eğer bu yazılanlar gerçekse ki ben gerçek olduğuna inanıyorum, Ersun Yanal gönderildikten sonra dediğim gibi bu şehirden de bu takımdan da bi halt olmaz.
Kendi kendimizi yiyip sinir olmaktan geçtim, artık bu takıma hala destek vermekle kendimi enayi gibi hissediyorum. :mad:

Murat Erdem
28.11.2009, 19:40
Gerçekten bu yönetimin burnunun sürtüldüğüne, tövbe ettiğine inanlar var. Hayret ediyorum !
50-60 yaşında ki adamlar bu saatden sonra huy mu değiştirecek. Bir de söz konusu adamlar, standart üzeri kibir, egoya sahip, erk i paylaşamayacak tipler.
İlk dik durmaları gereken nokta da, ''önce can, sonra canan'' diyerek, ''hocaya sorun !'' buyuracaklardır !!!

Berat
28.11.2009, 19:41
Berat o örneğin doğruluk ihtimalini bilmiyorum...Başka takımlarda olmuştu bizde de olmuştur....Sen olsan ne yapardın o gün kadro dışı mı bırakırdın Fatih i? Hakan Şükür ü kadro dışı bıraktı mı Fatih Terim? Ali Şen Oğuz u gönderdi..Ama Trabzon da sahadaydı Aykut da o da....

Abi ben ki Fatih Tekke'yi abim kadar sevdiğim için kullanıcı adı olarak "Berat Tekke"yi kullanan bir insanım ancak profesyonel bir kulüpte böyle birşey olmaz,olmamalı..Takımın lider futbolcusu olarak hocayla muhakkak görüşlerini paylaşırsın ancak bu şekilde değil.. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi; Halilhodziç varken yapsaydı Fatih bunu..??

Biz Halilhodziç'i bunun için sevdik, çünkü adam dobraydı, hayal satmıyordu. Ve bana göre Trabzonspor bir gün yeniden şampiyon olacaksa, Halilhodziç tarzında, futbolculara-yöneticilere dayalı düzeni sonlandırabilecek bir adam takımı 3-4 sene çalıştırırsa şampiyon olacak.. Tabi böyle birşeyin olabilmesi için kafasında tilkiler dolaşmayan, hocaya kayıtsız şartsız güvenebilecek ve onun her şartta arkasında duracak bir yönetim lazım.. O da Trabzon gibi bir şehirde -camiada maalesef çok zor..

Serdar A
28.11.2009, 19:41
Trabzonspor , aynı hocanın hem kriz idare edeceği , hem iskelet kuracağı hem şampiyonluk iddiası kazanacağı hem de nihayetinde şampiyonluğa ulaşabileceği bir camia değil .

Trabzonspor eylemsiz durduğunda ivmesi aşağı dönen bir kulüp . Yani aynı seviyede kalabilmek için bile yönetimin önemli organizasyon-iletişim becerilerine sahip olması gerek .

Yönetim bu becerilere sahip olsa bile Trabzonspor futbol takımı her aşamasını alanında uzman kişilerce geçmesi gerek .

Şenol hoca , uzman olduğu bir aşamada Trabzonspor'un başında değil .

İbrahim CİHAN
28.11.2009, 19:42
hayırlı olsun.. hoşgeldin hocam.. inşallah uzuuuuun bi dönem bizi bekliyodur :)

metinbay61
28.11.2009, 19:43
Gerçekten bu yönetimin burnunun sürtüldüğüne, tövbe ettiğine inanlar var. Hayret ediyorum !
50-60 yaşında ki adamlar bu saatden sonra huy mu değiştirecek. Bir de söz konusu adamlar, standart üzeri kibir, egoya sahip, erk i paylaşamayacak tipler.
İlk dik durmaları gereken nokta da, ''önce can, sonra canan'' diyerek, ''hocaya sorun !'' buyuracaklardır !!!
abi bende iddia ediyorum bu sefer bunu diyemecekler...bu sefer elini açıp diz çöken taraf kendileridir...muhtaç olan taraf kendileridir...ne ersun hocada nede bross bu böyle değildi...

Erdal
28.11.2009, 19:44
Berat, al o zaman bir hikye: Vahid hoca zamnında takım kötü bir oyunla mağlup olmuştur...Fatih hoca ya siz bira otobüsten inermisiniz der...Sonra da takıma baar fırçayı :)....Olmamalı...Profesyonel kulüpte olur mu bunlar? Türk futbolu bu kadar profesyonel...Üstelik emin olun bize ha bir durum değil bu.........

nakzo
28.11.2009, 19:44
Kesinlik Senol Hoca'nin Trabzon'a ayak bastigi gun Trabzon Havaalani ayaga kalkmalidir diye dusunuyorum cunku o gercekten bunu hakediyor. Ericsson gelecegi haberi ciktiginda neler dusunulmustu. Senol hoca icin cok cok cok daha fazlasi dusunulmelidir.
Aynen katılıyorum bu adama TRABZON ,ayağa kalkmalıdır inletmelidir şehiri.

Berat
28.11.2009, 19:46
Berat, al o zaman bir hikye: Vahid hoca zamnında takım kötü bir oyunla mağlup olmuştur...Fatih hoca ya siz bira otobüsten inermisiniz der...Sonra da takıma baar fırçayı :)....Olmamalı...Profesyonel kulüpte olur mu bunlar? Türk futbolu bu kadar profesyonel...Üstelik emin olun bize ha bir durum değil bu.........

Abi kaptanın kötü oyundan dolayı takımı fırçalamasında profesyonellik dışı bir durum yok..Ancak kadro seçimine karışmasının -hatta işi tehdite vardırmasının- profesyonellikle uzaktan yakından alakası yok.. Aynı şey mi bunlar Allah aşkına?

Mustafa ÖZDEMİR
yönetim taraftarın istediğini yapmak zorunda olmuş gibi bi pozisyona düştü aksi halde Şenol Güneş ismi yönetim götürür demedi demeyin :)
trabzonda kime sorarsan sor en azından insanların yarısı istemez şenol hocayı...

Muhammed
Dursun Işık ve Ferhat Boz kim mesela. İkiside kulübümüzün fizyoterapistleriymiş. Güray beyde kondüsyonerdi. Gönderildi Broos ile beraber.

Erdal
nakzo, sen birilerine şarlatan dersen birileri de senin evdiklerine şarlatan diyebilir...Siliverin o mesajı lütfen...

erkankoc
28.11.2009, 19:48
Hocam, benim aklımdan gönül rahatlığıyla şüphe edebilirsiniz o zaman :D.

Benden size açık çek :).

.

allahtan sen ve senin gibilere itibar eden yok...bence siz senol fobisinden kurtulun..yada bu takim sizden kurtulsun..

Erdal
28.11.2009, 19:49
Berat, yapısal problemler bunlar hep...23 yaşında daha önce yaramaz diye kovduğun uşak gelir takımın hem kaptanı hem kurtarıcısı olursa böyle olur....Bakın görün Arda dan da duyacakınız benzer şeyleri....O hareket doğru demiyorum...Hatta hocayı otobüsten indirmek ne demek...O da yanlış...Ama tekrar ediyorum bence hikaye sana yanlış aksetmiş....O isyan o arkadaşın affına idi...Ben de ederdim...Yalan yok...

Serdær
28.11.2009, 19:50
Forumun daimi kişileri,gelinen durumdan dolayı o kadar hayal kırıklığı,ileride hiçbirşey olamayacağını kendilerine aşı ediyor gibi geldi bana.

Sonuçta az çok fikirlerim okunan biri olarak nacizane şunu söylemek istiyorum ;

Ben şuanda 23 yaşındayım ve şuana kadar şampiyonluk görmedim.

Benim gibi şampiyonluk görmeyen birçok kişi vardır.

Çok mu şey istiyoruz bilmiyorum ki .

Sadece Türkiye Ligi Şampiyonu Trabzonspor yazısını görmek istiyorum.

Dolayısıyla bunu Şenol Güneş mi yapar kim yapar bilmiyorum ama,

Şampiyon yaptığı zaman neler olabileceğini şuanda en iyi Şenol GÜNEŞ bilir.

İnşallah bu heves arzuyla bizi istediğimiz noktaya ulaştırır.

metinbay61
28.11.2009, 19:50
bi iddia da daha bulunuyorum hatta sene başında broos a paramız yok diyen yönetim sezon sonu şenol hocaya çok yüksek bir transfer bütçesi verecektir...

poetricus
28.11.2009, 19:51
Allah'tan sen ve senin gibilere itibar eden yok... Bence siz Şenol fobisinden kurtulun.. Ya da bu takım sizden kurtulsun..
Yerinizde olsam daha saygılı bir üslup kullanırdım.
Burada aynı fikirde olmayan yüzlerce insan var ama kimse muhalifine böyle bir üslup kullanmamalı.

Uğurtan
28.11.2009, 19:51
Dursun Işık ve Ferhat Boz kim mesela. İkiside kulübümüzün fizyoterapistleriymiş. Güray beyde kondüsyonerdi. Gönderildi Broos ile beraber.

Dursun Işık ve Ferhat Boz tam sürede emin olmasamda 10 sene falandır kulüpte çalışıyorlar benim bildiğim.. :)

Berat
28.11.2009, 19:52
allahtan sen ve senin gibilere itibar eden yok...bence siz senol fobisinden kurtulun..yada bu takim sizden kurtulsun..

Forumda birine cevap yazarken o insanın kaç yaşında olduğuna bakıp ona göre hitap edersek daha şık olur dostum.

Ayrıca herkes aynı şeyi düşünecek diye bir kanun yok.. Dolayısıyla bu takımın kimseden kurtulmaya da ihtiyacı yok. İhtiyacımız olan şey tam aksine; Şenol Güneş'in başarısız olacağını düşünen-başarılı olacağını düşünen, Şenol Güneş'i seven-sevmeyen herkesin egolarını ve düşüncelerini bir kenara bırakıp ona ve takıma kayıtsız şartsız destek olması, sahip çıkmasıdır.

Erdal
28.11.2009, 19:53
Erdem, Fatih sayın forum yöneticileri karamsarlığınızı anlıyorum ama forumu yönetmeyi ihmal etmeyin lütfen :)

Uğurtan
28.11.2009, 19:53
Yerinizde olsam daha saygılı bir üslup kullanırdım.
Burada aynı fikirde olmayan yüzlerce insan var ama kimse muhalifine böyle bir üslup kullanmamalı.

Hocam, fikrini edeple adapla sunamayandan zikrini makul isteyemezsiniz.. :)

Erdal
28.11.2009, 19:54
Size bir sır vereyim mi? Bu akşam fb puan kaybetsin ben fikstürü incelerim:) Umut yahu umut...Umutsuz olur mu....Olacak...Bir gün mutlaka olacak...Şenol hoca ile olması şık olur valla :)

poetricus
28.11.2009, 19:55
Hocam, fikrini edeple adapla sunamayandan zikrini makul isteyemezsiniz...
Sevgili Uğurtan;
Çok güzeldi. Şunu forum ya da Facebook'ta kullanabilir miyim?

Uğurtan
Size bir sır vereyim mi? Bu akşam fb puan kaybetsin ben fikstürü incelerim:) Umut yahu umut...Umutsuz olur mu....Olacak...Bir gün mutlaka olacak...Şenol hoca ile olması şık olur valla :)

Erdal abi affına sığınıyorum bu akşam pek romantik şövalye görüyorum sizi :)
Ayrıca balık yemeğini unutmadım :p

delikoyun
beyler 3,5 yılı az bulanlara sesleniyorum eğer ikinci yarı 3 tane yetenekli adam bulamasın sevgi öfkeye dönecek sanıyosunuz ki sahada antrenörler oynar bu kadro yetersiz sorun bros ta değil şenol güneşle bu daha iyi görülecek

Erdal
2000 yılından daha mı kötü durumdayız? Değiliz...2000 de ayağa kalktı bu takım...Yine kalkar...Kalkacak evelallah....

Uğurtan
28.11.2009, 19:56
Sevgili Uğurtan;
Çok güzeldi. Şunu forum ya da Facebook'ta kullanabilir miyim?

Haddime bile değil izin vermek hocam size.. Altına poetricus bile yazabilirsiniz.. :)

Fatih
28.11.2009, 19:56
Erdem, Fatih sayın forum yöneticileri karamsarlığınızı anlıyorum ama forumu yönetmeyi ihmal etmeyin lütfen :)
Keşke Trabzonspor'u yönetmek de bu kadar kolay olsaydı.:)

Uğurtan
28.11.2009, 19:58
Keşke Trabzonspor'u yönetmek de bu kadar kolay olsaydı.:)

Fatih'im bence pek farkı yok biliyormusun? :)

Aynı egolar.. Aynı sataşmalar.. Ve aynı coğrafik tepkiler..

Biraz düşününce pek farkı yok.. :)

Muhammed
28.11.2009, 19:58
Umut aşılamaya devam...

Bu takımın gelecek sene daha kötü olma ihtimali yok. Yattara , Song, Sylva, Tjikuzu gidecek. Bunlardan bize kalacak olan yıllık ücret limiti 4 milyon euroya yakın. 4 tane sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncuya bu parayı versen takım bonservis ödemeden gelecek sene bu takımdan çok daha güçlü olur.

Erdal
28.11.2009, 20:00
Güneş, Trabzon'a başkan olmalı!http://medya.zaman.com.tr/2009/11/28/gunes.jpgbelçikalı Hugo Broos'un ardından rotayı, 'yangında ilk başvurulacak kişi' konumundaki Şenol Güneş'e çeviren Trabzonsporlu yöneticiler, deneyimli hocayla her konuda anlaştı.
Yakın bir zamanda Bordo-Mavililerde 4. Şenol Güneş dönemi başlayacak. Yönetimin son 6 aydır yaşadığı erozyon göz önüne alındığında Şenol Güneş isminin tercihten öte zorunluluk olduğu sonucuna varmak mümkün. Kadronun yetersizliği, ekonomik sorunlar, yönetimin azalan kredisi gibi dezavantajlar düşünüldüğünde de Şenol Hoca için bu görevin ateşten gömlek olduğu aşikâr. Bu anlamda görevi kabul etmekle ismini riske edecek olan Güneş'in hangi yetkilerle takımın başına geçeceği konusu geçmişin muhasebesi yapıldığında çok önemli görünüyor. Şampiyonluk hasretinin dinmediği son 25 yılda özellikle 1993-96 ve 2001-2005 dönemleri Trabzonspor'un izlemesi gereken yol haritasına ışık tutuyor. Bu iki tarihin ortak özelliği, başkanlık veya asbaşkanlık düzeyinde direksiyonun başında kulüpte daha önce futbol oynamış kişilerin yer alması. Yüksek bütçeli transfer harcamaları, sayısız yerli ve yabancı futbolcu transferi, ihmal edilen altyapı sonrası gerek 93 gerekse 2001'de enkaz halinde devralınan kulüp, Faruk Özak, Özkan Sümer ve Atay Aktuğ gibi futbolun içinden gelen yöneticilerin el atmasıyla düze çıkmıştır. Son 25 yılda Trabzonspor'un şampiyonluğa en çok yaklaştığı zamanların bu süreçlere denk gelmesini tesadüf olarak değerlendirmek pek mümkün görünmüyor. Keza her üç isim, kendilerinden sonra gelen yönetimlere, futbolcu kadrosu değerli, bütçesi artıda olan bir kulüp devretmiştir. Bugün gelinen nokta 1993 ve 2000'den pek farklı değil. En iyimser bakışla 100 milyon lirayı bulan borç, demoralize olmuş futbolcu kadrosu ve geleceğe dair ümitsizlik... Bu açıdan bakıldığında Şenol Hoca'nın futboldan gelen bir isim olarak pratikte yönetici olmamakla birlikte teknik direktörden çok daha öte yetkilerle göreve gelmesi beklenebilir. Üstelik bu adım, futbolcu-başkan geleneğinin sürmesi adına bir anlamda Güneş başkanlığındaki bir Trabzonspor'un habercisi de olabilir. İşler yolunda gider ve geçmişte eksik bırakılan son hamleler tamamlanırsa 1980'lerin şimdilerde hafızalardan silinmek üzere olan sloganı da yeniden hatırlanabilir belki de: "Şenol'la Trabzon şen ola". ZAMAN (http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=921034&title=gunes-trabzona-baskan-olmali)
ERDAL HOŞ (http://www.zaman.com.tr/ara.do?author=455244414C20484FC59E2020C4B05354414E 42554C)

Fatih
Hami Mandıralı ismi bana da sıcak gelmiyor nedense.

Miraç Atalay Çiftçi
Erdal abi, yönetime zerre güvenmeyip, onları getirdiği bir teknik direktöre nasıl güvenebiliriyorsun?
Diyelim ki Güneş başaramadı ne olacak?
Diyelim ki Güneş başarıyordu ama yönetim Broos'a ya da Ersun'a yaptığını Güneş'e de yaptı o zaman ne olacak?

Yani demem o ki, Güneş'in işine daha adım atar atmaz karışmak için hazır bekleyen bir iki kişi halen bu yönetim kurulundayken Güneş'den Broos'un daha fazlasını yapmasını beklemek nasıl bir duygu?

Dip.Ing.Mag.
Senol hoca mevcut kadrodan 3 kisiyi istemiyormus kim bunlar bilen var mi?

Erdal
28.11.2009, 20:01
Bu kadar adam bulmuşken yazıyı kopyalayalım :)...Şenol hoca'nın başkanlık çalışmaları tarafımdan başlatılmıştır....

Burak
28.11.2009, 20:01
Hoşgeldin Şenol hoca, vallahi gözlerimden yaşlar aktı sabah okuyunca haberı, sevıyorum bu adamı ben, hıc gıtmese Trabzonspor'dan keske ...

Koray
28.11.2009, 20:03
Kimse Şenol Güneş ismi üzerinden kendine eğlence çıkartmasın, ayıptır, bi yere kadar insanların sabrı var, NDND başlığı var ganitada...

Fatih
Erdal abi, yönetime zerre güvenmeyip, onları getirdiği bir teknik direktöre nasıl güvenebiliriyorsun?
Diyelim ki Güneş başaramadı ne olacak?
Diyelim ki Güneş başarıyordu ama yönetim Broos'a ya da Ersun'a yaptığını Güneş'e de yaptı o zaman ne olacak?

Yani demem o ki, Güneş'in işine daha adım atar atmaz karışmak için hazır bekleyen bir iki kişi halen bu yönetim kurulundayken Güneş'den Broos'un daha fazlasını yapmasını beklemek nasıl bir duygu?
Broos'la Ersun Yanal'ı ayrı tutuyorum ben.Yönetim ne kadar ikisinin de kuyusunu kazsa da Ersun Hoca hiçbir zaman basına Broos tarzı açıklamalar yapmamıştı hala da yapmıyor.

Uğurtan
-[ooD;2793182']Senol hoca mevcut kadrodan 3 kisiyi istemiyormus kim bunlar bilen var mi?

Tayfun olabilir mi?

Malum ilk Anortosis maçında hocayı yakan adam :)

Erdal
Kasımpaşa galip.....

Berat
28.11.2009, 20:05
Kasımpaşa galip.....

Artık değil...

Uğurtan
Bu kadar adam bulmuşken yazıyı kopyalayalım :)...Şenol hoca'nın başkanlık çalışmaları tarafımdan başlatılmıştır....

Bu konuda aynı düşünüyorum Erdal abi..

Şenol hoca başkan olmalı.. Çok ciddiyim.

Hoca adayım ise Tolunay Kafkas ;)

Erdal
Ulan yediler hemen.......

Onur Akyüz
28.11.2009, 20:08
bu sefer tamam inşallah?
:)
abi yanlış anlamada hep umutlusun ama görünen köy?

Mustafa Hazıroğlu
28.11.2009, 20:08
Hayırlısı olsun bakalım. Bekleyip göreceğiz. Allah yardımcısı olsun.

Miraç Atalay Çiftçi
28.11.2009, 20:10
Broos'a yapılandan fazlası yapıldı Ersun'a aslında. Bakma Ersun Türk diye konuşamadı. Broos'un kaybedeceği birşey yok, ununu elemiş eleğini asmaya hazırlanıyor Fatih ama Ersun öyle değil.

Erdal
28.11.2009, 20:12
Ulan biz bu fb den kötü takım değiliz yahu...Hani sahiden Fatih ile başlasaydık sezona.......Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhh Başkanı bulun bana başkanı bulunnn:)

Berat
28.11.2009, 20:12
@erkankoc

Peotricus KTÜ'de, -yanılmıyorsam- Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde öğretim görevlisi.. Nereden bildin? :D

poetricus
28.11.2009, 20:13
@erkankoc

Peotricus KTÜ'de, -yanılmıyorsam- Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde öğretim görevlisi.. Nereden bildin? :D
Malum olmuştur Berat, malum olmuştur.

000061
28.11.2009, 20:13
Şenol Güneş, adı bile takıma güven veriyor..
Bence şu an verilebilecek en güzel karardı. Bir de Fatih'i alsak..

Berat
28.11.2009, 20:14
Ulan biz bu fb den kötü takım değiliz yahu...Hani sahiden Fatih ile başlasaydık sezona.......Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhh Başkanı bulun bana başkanı bulunnn:)

Fatih Tekke'yle başlasaydık Broos'u gönderip Şenol Güneş'i getirecek ortam olmayabilirdi.. Böyle bir riski göze alamazlardı Erdal Abi.. :)

ÜNAL
28.11.2009, 20:14
Umarım istikrar...........istikrar..............ve yine istikrar sağlanır...

Erdal
28.11.2009, 20:17
Kasımpaşa iki gol kaçırdı görmeniz lazımdı....Bu maçı fb alırsa yazık olur...Yılmaz Vural ı mı getirseydik be...

Erdem Keser
28.11.2009, 20:17
Erkan Koç,

lütfen uzatmayın.Saygıdan bahsediyorsunuz, yazdığınız iletileri okumuyorsunuz."Araeskçi olur" nasıl bir ifade...Saygı bekliyorsanız , herşey karşılıklı.

Erdal
28.11.2009, 20:23
Şimdi bu maçı fb kazanır Kasımpaşa kaybederse Yılmaz Vural başarısız mı diyeceğiz :) Abi bu pozisyonları Gökhan bile atar yahu...

poetricus
28.11.2009, 20:26
Abi bu pozisyonları Gökhan bile atar yahu...
Bir tek ondan şüpheliyim Erdal Abi.:)

000061
28.11.2009, 20:35
- Eger kendisine sen bizim Ferguson'umuzsun yaklasimini hissettirebilirsek,
- Kendisi ile uzun vadeli bir sozlesme imzalayip, yonetici statusu verirsek,
- Sampiyon olmasa da onumuzdeki yil yine burada olacagi garantisine sahip olursa,
- Bizim derdimiz onumuzdeki bir iki yil degil, seninle 8-10 yil sonra baska bir duzeye gelmek istiyoruz, bizim hedefimiz senin icin de sanstir diyebilirsek...

Eminim cok farkli bir Şenol Güneş izlemeye baslayacagiz. Iste o zaman genc oyuncu bulup cikartma da, Avrupa da, transferler de farkli olacaktir.

Adamin derdi bize kisa vadede kendisinden istediklerimizi vermek değil belkide. Kendisi ne istiyorsa,onu veriyordur.

Güneşten beklentilerimizi, Güneşle iliskilerimizi yeniden tanimlamamiz gerekiyor. O zaman Güneşte daha farkli bir Güneş olacaktir.

Tamamen katılıyorum. Trabzon'u tanıyan adam lazım bize. Bakın Ferguson'a, yirmi küsür yıldır adam Manchester'da. Adam altyapı maltyapı hepsini inceliyor. Biliyor. Bizde buluyorlar bir yerlerden bir adam, (Sven-Goran Eriksson, Hugo Broos, Hans-Peter Briegel sayesinde küme düşüyorduk, Sebastiao Lazaroni vs.) getiriyorlar takımın başına. Adam Belçika'da şampiyon olmuş. Belçika'da takım mı var Allah aşkına?
Türkiye'ye geliyor adm, kaybedeceği bir şey yok, (bkz. Aragones) bir şeyler saçmalıyor, parasını alıp tıpış tıpış gidiyor. İnanır mısınız, Gökhan Ünal ve Song transfer edildiğinde nasıl sevinmiştim. Ama .. boşverin..

Dip Not : ssaraloglu neden uzaklaştırıldı az önce burdaydı ?

Erdal
28.11.2009, 20:42
Hasan Yener in açıklamalarında "bundan sonraki transfer sürecini hocamız ve onun belirleyeceği bir ekip yürütecek" ifadesi var....İnanmak istiyoruz......

Koray
28.11.2009, 20:49
Hoşgeldin Hocam :)

titanic
28.11.2009, 20:50
Hasan Yener in açıklamalarında "bundan sonraki transfer sürecini hocamız ve onun belirleyeceği bir ekip yürütecek" ifadesi var....İnanmak istiyoruz......
Daha rahat hocaya sorun derler artık

Serdar A
28.11.2009, 20:50
Trabzonspor son günlerde bir ezber daha kazanmıştır . Trabzon'un Ferguson'u olmak .

Alex Ferguson kariyerinde Manchester dönemeci olmasaydı da Trabzon'a gelseydi ...

Mustafa ÖZDEMİR
28.11.2009, 20:51

inşallah eskilere yaptıklarını yapmazlar.adam forvet alın dedi almadılar ...

Samet Berber
28.11.2009, 20:53
Hoşgeldiniz Hocam ...

Umarım bu sefer başarırsınız.

Fatih
Trabzonspor son günlerde bir ezber daha kazanmıştır . Trabzon'un Ferguson'u olmak .

Alex Ferguson kariyerinde Manchester dönemeci olmasaydı da Trabzon'a gelseydi ...
Trabzonspor'da 1 sezondan fazla çalışan yabancı hoca var mı?

Uğurtan
Tamamen katılıyorum. Trabzon'u tanıyan adam lazım bize. Bakın Ferguson'a, yirmi küsür yıldır adam Manchester'da. Adam altyapı maltyapı hepsini inceliyor. Biliyor. Bizde buluyorlar bir yerlerden bir adam, (Sven-Goran Eriksson, Hugo Broos, Hans-Peter Briegel sayesinde küme düşüyorduk, Sebastiao Lazaroni vs.) getiriyorlar takımın başına. Adam Belçika'da şampiyon olmuş. Belçika'da takım mı var Allah aşkına?
Türkiye'ye geliyor adm, kaybedeceği bir şey yok, (bkz. Aragones) bir şeyler saçmalıyor, parasını alıp tıpış tıpış gidiyor. İnanır mısınız, Gökhan Ünal ve Song transfer edildiğinde nasıl sevinmiştim. Ama .. boşverin..

Dip Not : ssaraloglu neden uzaklaştırıldı az önce burdaydı ?

Çünkü daha önce defalarca uzaklaştırılmış olmasına rağmen ısrarla yeniden üye olan hatta bu kez başkasının nickini kullanıp mesaj yazan birisi olduğu için..

Samet Berber
28.11.2009, 20:54
Hayırlı olsun ...

Bu sefer uzun soluklu olması dileğiyle.

Miraç Atalay Çiftçi
28.11.2009, 20:55
Ferguson'dan başka bu işi layıkı ile yapan ve bu kadar uzun süre tek bir takımın başında kalan başka uluslararası bir teknik adam bilen var mı arkadaşlar? Ben bilmiyorum da.

000061
28.11.2009, 20:56

Yazık yahu.

Çünkü daha önce defalarca uzaklaştırılmış olmasına rağmen ısrarla yeniden üye olan hatta bu kez başkasının nickini kullanıp mesaj yazan birisi olduğu için..

Sağol kardeşim.

Serdar A
28.11.2009, 20:58

1985 sonrası yerli hocaları da hesaba katalım . Hangi hoca birden fazla fonksiyonun içine girebildi ?

Kulübün yapısı buna izin vermiyor , dünden bu güne hiç bir şey değişmedi . Şimdi nedir taraftarımızı her şey değişmişçesine umutlandıran ?

Fatih
28.11.2009, 21:00
1985 sonrası yerli hocaları da hesaba katalım . Hangi hoca birden fazla fonksiyonun içine girebildi ?

Kulübün yapısı buna izin vermiyor , dünden bu güne hiç bir şey değişmedi . Şimdi nedir taraftarımızı her şey değişmişçesine umutlandıran ?
Şenol Güneş ismi sanırım.:)

Mehmet Fırat
28.11.2009, 21:01
Şenol Güneş ismi sanırım.:)

Daha önceki 3 dönemde de aynı umut var mıydı acaba?

Bu sorunun 2 yanıtı da kötü aslında. :)

000061
28.11.2009, 21:02
Soru basit. Cevap ise Şenol Güneş.

ve Fatih Tekke bilinmezi. Ya tutar da, gelirse ?

Sefa
28.11.2009, 21:04
Ferguson'dan başka bu işi layıkı ile yapan ve bu kadar uzun süre tek bir takımın başında kalan başka uluslararası bir teknik adam bilen var mı arkadaşlar? Ben bilmiyorum da.
Ferguson kadar uzun süre olmasada Wenger'in işini layıkı ile yaptığını düşünüyorum.

Uzun bir süre daha gönderilmesinin söz konusu olmadığına göre Wenger diyebilirim. :)

Oruç
28.11.2009, 21:05
Yönetim günü ve kendisini bir süre daha kurtarmak için Şenol hocaya sarılmıştır. Bunun başka bir açıklaması yoktur.

Fatih
28.11.2009, 21:05
Daha önceki 3 dönemde de aynı umut var mıydı acaba?

Bu sorunun 2 yanıtı da kötü aslında. :)
Bu yönetim geldiği günden beri Şenol Güneş'i getirmek istiyordu. Çalışmak istedikleri Hocayı takımın başına getirdiler geç de olsa kendileri de bu da tutmazsa bırakacaklarını deklare ettiler bu nedenle Şenol Güneş'in arkasında duracaklarını sanıyorum (ümit ediyorum).

Serdar A
28.11.2009, 21:12
Şenol Güneş kulüp başkanı olarak gelmiyor . Hangi idari alanda reforma gidebilecek ?

1985 sonrası derken Şenol hocayı hariç tutmuyoruz . Şenol hocaya bir özlem var . Yönetim plansız , taraftar ümitsiz iken Şenol hoca , sevgisi ile kulüpten içeri giriyor . Bunların tüketildiğini daha önce hep görmedik mi ? Şimi hangi gerçekliği inkar ederek bir farklılıktan söz ediyoruz ?

Askeri darbe ile aynı döneme denk gelmesi anlamlı mıdır , tesadüfmüdür bilinmez ama Trabzonspor o yıllardan başlayarak yavaş yavaş değişime girerek bu günkü modern Trabzonspor'un görünümüne kavuşmuştur . Bu değişimin kahramanları , bu gün Trabzonspor'un onurlu kahramanlarıdır .

ÜNAL
28.11.2009, 21:30
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2361/164/53/754644268/n754644268_1315509_5290.jpg

Seda
28.11.2009, 21:49
Bu sefer hersey cok farkli olacak :)

Serdar Ersoy
28.11.2009, 21:50
Bu sefer hersey cok farkli olacak :)

İstikrar olur mu dersin ? :)

Cihad Varlı
28.11.2009, 21:53
Tüm camiamıza hayırlı uğurlu olsun . Allah utandırmasın . Allah kendisinin yar ve yardımcısı olsun . Kendisi hiç bi şekilde ücret konusunda rakam vermemiş , tebrik ediyorum .

Tunay ERDEM
28.11.2009, 21:57
Şenol Güneş imzayı attıktan sonra bir haftalığına dinlendirelim. Takımı fener maçı için Yılmaz Vural hazırlasın en iyisi.

karim@benzema10
28.11.2009, 21:58
Hocamız görevi hangi kriterlere göre kabul etti bilemiyorum ama daha önce yaşadığı tecrübeleri anımsarsa kötü sonuçlar karşısında,şehrin ve medya'nın baskısı ile oluşan kaos ortamı o kulübe'de uzun soluklu durmasına maalesef imkan vermiyor inşaallah ben yanılırım ve şenol hocamız ülkemizin arsene vengeri olarak takımımızda kalıcı ve istikrarlı bir şekilde görev yapar.
Şenol güneş ve camiamız için hayırlı olsun.

Mustafa Ayazoğlu
Konuyla alakasız ama Paşa çaktı.

Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş
Kasımpaşa 3 - 1 Trabzonspor

Trabzonspor hocasını kovdu bakalım fener ne yapacak !

Beşiktaş 3 - 0 Fenerbahçe
Fenerbahçe 1 - 3 Kasımpaşa

yorumsuz6117
http://img339.imageshack.us/img339/6918/30594m8v7c7m.jpg (http://img339.imageshack.us/i/30594m8v7c7m.jpg/)
Şu 2. adam Nuri Alço değil mi ya..?:)

Seda
Haberi duydugumda inanki sevincten agladim..
Senol hocamin duygusalligini saymazsak cok kaliteli ve kesinlikle Trabzonspor'a faydali olabilecek bir isim..
Ben inaniyorum en azindan..
Dörtte de kalir artik, yani umarim :o

Senol hocamla emin adimlarla istikrara dogru ... :rolleyes:

Sefa
28.11.2009, 22:00
http://img339.imageshack.us/img339/6918/30594m8v7c7m.jpg (http://img339.imageshack.us/i/30594m8v7c7m.jpg/)
Şu 2. adam Nuri Alço değil mi ya..?:)
Evet O. Nuri Alço fanatik Eskişhirsporludur. :)

titanic
28.11.2009, 22:00

Ligdeki yerleri fena değil bişey olmaz

Selçuk Demircioğlu
28.11.2009, 22:01
Dönüp dolaşıp şenol hocayı getiriyoruz..
Bu da bir istikrar değil midir?

yorumsuz6117
28.11.2009, 22:01
Evet O. Nuri Alço fanatik Eskişhirsporludur. :)
Bilmiyodum saol..Şaşırdım bi an ya..:)

Serdar Ersoy
28.11.2009, 22:04
Haberi duydugumda inanki sevincten agladim..
Senol hocamin duygusalligini saymazsak cok kaliteli ve kesinlikle Trabzonspor'a faydali olabilecek bir isim..
Ben inaniyorum en azindan..
Dörtte de kalir artik, yani umarim :o

Senol hocamla emin adimlarla istikrara dogru ... :rolleyes:

Ben haberi duyduğumda ağlamadım ama istikrarı Şenol Güneş ile deneyebiliriz.
Artık bu hocaya biraz sabrımız olur şöyle 2-3 sene en azından :o
Hoşgeldin yine (yeni) hocamız Şenol Güneş...

sametaydin
28.11.2009, 22:10
Şenol hocada bizim fergusonumuz olsun hiçbir şartta gitmesin. Sonunda başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için yeterli bir hocadır kendisi.

Erdal
28.11.2009, 22:11
Yönetim günü ve kendisini bir süre daha kurtarmak için Şenol hocaya sarılmıştır. Bunun başka bir açıklaması yoktur.

Doğrudur...Aynı sebeple ben de Şenol hoca'ya sarılıyorum....Üstelik bu yönetimin tek iradesinin Fatih i almamak olduğunu bildiğim halde...

Olabilir mi? Olabilir...Yani bu çaresiz adamlar çaresizliklerinden dolayı yaptıkları hamle ile hayra vesile olabilirler...Sahiden ellerinden gelen bir şey olmadığını anlayıp işi Şenol hoca ve Ünal Karaman a bırakabilirler...Bu ihtimal varsa umut hep var olacaktır....Önce kadroyu takım yapmak...Takım olmanın önüne geçen saikleri ortadan kaldırmak...Hele bir takım olalım...Yahu Mustafa keçeli'nin forma giydiği takım 2. sırada bu Lig de...Neden? Çünkü takımlar...

SDanışmaz
28.11.2009, 22:13

Bende bu düşüncedeyim. Şenol Hoca'ya inandıkları için değil kendileri için takımın başına getirdiler.

Ben Şenol Hoca'ya üzülüyorum, yazık edecekler...

metinbay61
28.11.2009, 22:16
şenol hocam hoşgeldin ben kendi adıma söz veriyorum 5 de yesen 5 hafta galibiyettte alamasan asla vazgeçmiycem ve hep destek çıkacağım sana...

metinbay61
28.11.2009, 22:19
Bende bu düşüncedeyim. Şenol Hoca'ya inandıkları için değil kendileri için takımın başına getirdiler.

Ben Şenol Hoca'ya üzülüyorum, yazık edecekler...

Bu sefer yok öyle...diğer iki hoca gelmek için can atıyordu ama bu sefer yönetim yalvar yakar getirdi gel kurtar bizi dedi açık açık...2 hocayı yollayıp seni bugün kurtaran adamı kovmaya kalkarsan ki bu seferki hocanın eli yönetimden daha güçlü bunu yapmaya gücün yetmez...ama olmadı yollıyım dersen kimse bırakmaz sizi orda...

ben inanıyorum bu sefer yönetimde akıllandı...

61viya
28.11.2009, 22:29
Trabzonspor sevgisinin vücuda gelmiş halisin Güneş.. Nerede, ne durum ve şartta olursan ve üstelik vaktiyle ayrılırken ne byük yanlışlıklara ayrılısan ayrıl, konu bu sevda olunca gerisi yalan oluyor.. Gelmeni istemedi bir yanım, sana yapılan haksızlıkları düşününce. Dilerim, yeryüzünün en mutlu insanı olursun bu süreçte, önce sen gülersin dilerim, akabinde biz... Hoşgeldin yuvana...

aaahmet61
28.11.2009, 22:35
yılmaz vuralı mı transfer etseydik.adam ligin tozunu attırıyor :)

000061
28.11.2009, 22:38
Daum'u kovdurabildi mi :)

İstikrar yok, istikrar yok, istikrar yok..

Ersun Yanal senenin sonlarında kovulmasaydı belki daha iyi olabilirdi şu anda her şey.
Ama o zaman da Şenol Hoca gelemezdi. :)

Demişler ya, her şeyde bir hayır var. Haydi hayırlısı diyelim.

garez
28.11.2009, 22:40
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2361/164/53/754644268/n754644268_1315509_5290.jpg

yeniden hoş geldin hocam

Dursun Kaplan
28.11.2009, 22:41
Hoşgeldin hocam.

Hayırlı olsun.

titanic
28.11.2009, 22:43
yılmaz vuralı mı transfer etseydik.adam ligin tozunu attırıyor :)
yılmaz hoca büyük maçların adamı birkaç hafta sonra ligin ortalarına gelir orada geçirirler ligi,

000061
28.11.2009, 22:45
---RESİM---

yeniden hoş geldin hocam

Resimdekiler kim? Daha doğrusu yanındakiler kim?

Dursun Kaplan
28.11.2009, 22:48
Hocam hoşgeldin.

Bu sefer başka olacak, bu sefer başka.

Nihal Ayvaz
28.11.2009, 22:48
Evine, ait olduğun yere hoşgeldin hocam..Bu sefer üzmezler seni umarım.

Muhammed
28.11.2009, 22:50
Cale ve Gabrice ödeme yapılmamış hiç. Haberi transfer dosyasından aldım. Gerçekten can sıkıcı bir durum gerekirse kredi bile çekilip oyunculara paraları ödenmeli.

http://sportske.jutarnji.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=15840

aaahmet61
28.11.2009, 22:53
en çok merak ettiğim şenol hocanın forvette kimi oynatacağı.

Muhammed
Habere göre Hajduka 400 bin euro ödememiz gerekiyormuş. Cale'nin Fransa ve Almanya'dan talipleri varmış. Gabric'te kısa sürede alacaklarının ödenmesini umuyormuş. Umarım doğru çevirmişimdir :)

Barış Mayda
hayırlı olsun

crazyman_61
28.11.2009, 23:00
hayırlı olsun Trabzonspor'umuza

kamyonetçi
28.11.2009, 23:06
Şenol hoca gözünü kırpmadan yine yeniden ateşten gömleği sırtına geçirdi.İnşAllah hakkında ve hakkımızda hayırlısı olur.Anlaşıldığı kadarıyla geniş yetkilerle gelecek ve yepyeni bir modelle çalışacak.
Eğer böyle olacaksa ki umarım böyle olur yeni transfer yapma işini unutabiliriz.Fatih konusu hariç.
Şahsi kanaatim önceliği kulübün mali yapısını düzeltmeye verecektir.

titanic
28.11.2009, 23:11
Kendini yenilemiş, geliştirmiş bir Şenol Hoca geliyor,İnşallah Trabonspora uzun yıllar yaşamadığı mutlulukları yaşatr

ESER
28.11.2009, 23:17
kimsenin arkasinda durmamayi prensip edinmis yonetim insallah senol hacamiza geren destegi verir ve onun yaninda oldugunu hissettirir. senol hoca kisa vadede basarili olamasa da mevcut hoca secenekleri icerisinde alinmasi gereken en iyi isimdi ve mutlaka uzun vadede basarili olur kanaatindeyim.. tabi yipratilmaz ve kurban edilmezse

Cihad Varlı
28.11.2009, 23:17
Şenol Güneş'in kendisine yazık ettiği falan yok . Taraftar görevini yaparsa , her şartta kendisine sahip çıkarsa kimse kendisine yazık etmiş olmaz . İstifalar , kovulmalar çoğu zaman bizim baskımız yüzünden olmuyor mu zaten ? Sahip çıkın sorun olmaz .

SDanışmaz
28.11.2009, 23:19
Şenol Güneş'in kendisine yazık ettiği falan yok . Taraftar görevini yaparsa , her şartta kendisine sahip çıkarsa kimse kendisine yazık etmiş olmaz . İstifalar , kovulmalar çoğu zaman bizim baskımız yüzünden olmuyor mu zaten ? Sahip çıkın sorun olmaz .

Ersun Hoca'ya verilen destek bugüne kadar hangi hocaya verildi?

Cihad Varlı
28.11.2009, 23:20
Ersun Hoca'ya verilen destek bugüne kadar hangi hocaya verildi?

Arka arkaya alınan mağlubiyetlerden ( Denizli , İBB , Konya ) sonra , ben dahil taraftarın %90'ı kendisini istafaya davet etti .

Zurawski
28.11.2009, 23:21
şenol hocam hoşgeldin ben kendi adıma söz veriyorum 5 de yesen 5 hafta galibiyettte alamasan asla vazgeçmiycem ve hep destek çıkacağım sana...

Çok güzel bir noktaya temas etmişsin arkadaşım .Şu anda yok Şenol Hoca Fergusson modeli olsun ,3.5 değil 5 hatta 10 yıllık anlaşma yapılsın ,Şenol Hoca aranan kandır vs. vs. şeklinde görüş bildiren arkadaşların bir çokları bir kaç mağlubiyet sonrası dördüncü kez aynı hataya düşmek enayiliktir ,yabancı hoca gelsin ,yerlinin yerlisi gelsin ,Yılmaz Vural gelsin vb. ahkam kesmeye başlayacaklardır bundan eminim .Bunun aksini iddia edebilen varsa lütfen şimdiden metinbay61 arkadaşımız gibi söz versinler,verelim .Vereceğimiz destek en azından kendi içimizde ne kadar tutarlı bir taraftar grubu olduğumuzu ; aksi durumda da ne kadar işkembeden konuştuğumuzu ortaya koyma adına bir ölçü olabilir.Ben kendi adıma Şenol Güneşi teknik direktör olarak beğenen ,ama başarı için de istikrarın olmazsa olmaz bir unsur olduğunu düşünen bir Trabzonsporluyum . Kendi adıma Şenol Güneşe devir abinin tabiriyle 'her daim' destek olacağıma söz veriyorum .

SDanışmaz
28.11.2009, 23:29
Arka arkaya alınan mağlubiyetlerden ( Denizli , İBB , Konya ) sonra , ben dahil taraftarın %90'ı kendisini istafaya davet etti .

Trabzonspor bu mantıkla yönetildiği için 42 senede 48 teknik direktörle çalıştı, 49. yolda.

Böyle dönemlerde kim olursa olsun hep istifası istendi. Benim demek istediğim genelleme yaparsak hiç bir teknik direktöre Ersun Hoca kadar destek verilmdi. Şimdi de olanları görüyoruz.

Ben Şenol Hoca'nın gelmesini eleştirmiyorum, tam tersine gelmesine sevindim. Fakat yönetim Şenol Hoca'yı ihtiyacı olduğu için değil, bulundukları durumu atlatıp kendilerini kurtarmak için aldı.

Şenol Hoca ateşten gömleği 3 kere giydi. Her giyişinde verilen sözler tutuldu mu? Takımı istediği gibi yönetilmesine izin verildi mi? Şimdi 4. kez giydi. Bakalım neler olacak...

Cihad Varlı
28.11.2009, 23:33
Trabzonspor bu mantıkla yönetildiği için 42 senede 48 teknik direktörle çalıştı, 49. yolda.

Böyle dönemlerde kim olursa olsun hep istifası istendi. Benim demek istediğim genelleme yaparsak hiç bir teknik direktöre Ersun Hoca kadar destek verilmdi. Şimdi de olanları görüyoruz.

Ben Şenol Hoca'nın gelmesini eleştirmiyorum, tam tersine gelmesine sevindim. Fakat yönetim Şenol Hoca'yı ihtiyacı olduğu için değil, bulundukları durumu atlatıp kendilerini kurtarmak için aldı.

Şenol Hoca ateşten gömleği 3 kere giydi. Her giyişinde verilen sözler tutuldu mu? Takımı istediği gibi yönetilmesine izin verildi mi? Şimdi 4. kez giydi. Bakalım neler olacak...

Bende diyorum ki bu sefer arka arkaya alınan mağlubiyetlerden sonra istifa diye bağırmayalım . Gösterdiğimiz en büyük sabrı gösterelim . Burda en büyük görev bize düşüyor . Yönetimin neyi niçin yaptığı bizi ilgilendirmemeli , bence . Şuan için doğru bir karar alındı . Arkasında kötü şeyler aramayalım . Sonuna kadar destek olalalım . Elinde sonunda başarı gelecektir . Evet Şenol Hoca kendisini ateşe attı , bizde onu bu ateşten kurtarıcaz inşallah . Nasıl ? Destek olarak . Arkasında durarak . Bu kadar basit .

erol-61
28.11.2009, 23:34

istikrarı önce biz taraftarlar sağlaması lazım şenol hocanın elinde sihirli değnek yok takım bu kadar karışıkken hele biz sadece HER NE OLURSA OLSUN DESTEĞİMİZİ ESİRGEMEMELİYİZ bize başkası çare olamaz kısa ve uzun vadede tek adam şeneol hoca ve yanına alacağı ekiptir.Beklentim en kısa zamanda yanına hami , ogün ve apoyuda alacaktır zaten milli takımdayken ünalda yardımcısı idi yanılmıyorsam

pReN@_61
28.11.2009, 23:35
Allah yardımcın olsun Şenol Hoca.

erol-61
28.11.2009, 23:36
Bende diyorum ki bu sefer arka arkaya alınan mağlubiyetlerden sonra istifa diye bağırmayalım . Gösterdiğimiz en büyük sabrı gösterelim . Burda en büyük görev bize düşüyor . Yönetimin neyi niçin yaptığı bizi ilgilendirmemeli , bence . Şuan için doğru bir karar alındı . Arkasında kötü şeyler aramayalım . Sonuna kadar destek olalalım . Elinde sonunda başarı gelecektir . Evet Şenol Hoca kendisini ateşe attı , bizde onu bu ateşten kurtarıcaz inşallah . Nasıl ? Destek olarak . Arkasında durarak . Bu kadar basit .

saygı duyulacak bir hareket takım bu durumda iken başkası buraya gelmezdi zaten buda hocamızın TRABZON VE TRABZONSPOR sevgisinden kaynaklanıyordur

erol-61
28.11.2009, 23:36
Allah yardımcın olsun Şenol Hoca.

bizlerde destekcisi olalım

Cihad Varlı
28.11.2009, 23:37
Şenol hocayı ateşten çıkarmak istiyorsak eğer , ilk olarak kendisini havaalanında karşılayarak başlayabiliriz .

pReN@_61
28.11.2009, 23:38
bizlerde destekcisi olalım
Olacağız evelallah:sevinç:

Sinan SARI
28.11.2009, 23:40
Şenol Güneş ilk olarak güzel bir basın toplantısı yapmalı ve burdada en çok taraftara, bol bol sabırdan ve destek olmaktan bahsetmeli.Ayrıca yönetim olarak birçok imtiyazada sahip olmalı.

cobts28
28.11.2009, 23:40
Bu borçla allah sabır versin güneşe.

İsmail ALİOĞLU
28.11.2009, 23:44
bakalım bizlere (taraftara) ne kadar dayanabilecek...

Böyle yorum yapmak istemezdim ama bizim için tarih hep tekerrürden ibaret neyazıkki..

jako13
28.11.2009, 23:46
Şenol Hoca, Büyük bir sorumluluk alacak! Ateşten gömlek giyecek.Allah kolaylık versin...Şayet denildiği gibi futbolcu alacaklarıda ödenmiyor ve huzursuzluk var ise bu takım için önemli bir handikaptır. Taraftar olarak ersun yanala,bross göstermediğimiz sabrı göstermek zorundayız. Keza yönetim de bu seferde başaramazlar ise Şenol Güneşi değil kendilerinin gitmesi gerektiği bilmelidir. Sadri Başkanı çok sevmeme rağmen işler kötüye gidince topçularla,hocayı yerel oligarkların önüne atarak ona olan güvenimi çok sarstı. Tüm bu hengamede Metin Diyadinin istifasına çok üzüldüğümü söylemeliyim. Çok kötü harcadılar Metini...!

Muhammet*
28.11.2009, 23:51
Hayırlı olsun. :)

magicyattara
28.11.2009, 23:53
bakalım bizlere (taraftara) ne kadar dayanabilecek...

Böyle yorum yapmak istemezdim ama bizim için tarih hep tekerrürden ibaret neyazıkki..

Asıl yeniden yapılanma şimdi başlayacak.
Taraftar bu takımdan şampiyon çıkmayacağını zaten biliyor.
"Broos istifa" diye bir ses ben duymadım tribünden.Taraftar hocalarda suç olmadığını biliyor zaten.
Takımı kuran Yönetim,hocaların işine son veren de yönetim.
Taraftarın gıkı çıkmıyor ne zamandır.

Ki bu taraftar Ersun Yanal'ı dahi istifaya çağırmadı.Sadece İBB maçında ki ruhsuz oyundan sonra bir iki tezahürat oldu o kadar.

Her şeyi yapan maalesef Başkan.

asimetrik
28.11.2009, 23:55
Murat, şehirde durum ne? Malum hocanın sevmeyeni de az değildir.

Erdal
28.11.2009, 23:59

Murat hoca cevap verir....Ama benim uzaktan yaptığım görüşmelerde edindiğim intiba şehirdeki hava forumdan iyi abi :)

poetricus
29.11.2009, 00:02
Taraftar Hoca'nın suçu olmadığını biliyor da ne oluyor? O "suçsuz" hoca ilahlara kurban edilirken ne yaptı taraftar ve yarın Şenol Güneş edilirken ne yapacak?

Erdal
29.11.2009, 00:02
Ha burdan forumda uzak görüşlülük daha fazla diyebiliriz...Ama bu gün ben iyi şeylere bakmak istiyorum...Yarın yenersek puan farkı 10...İyi bir şey :)

Erdem Keser
29.11.2009, 00:03
Olası kötü sonuçlarda bahane neyse ki hazır ; takım kadrosu iyi değil.

Ahmet Başkaya
29.11.2009, 00:03
Şenol Hoca'nın başımızdaki maçlarını izledim de aslında mantıklı bir tercih olmuş takımı şu an kaos ortamından çıkarabilecek , Gökhan'a gel oğlum , Egemen'e gel paşam deyip bir araya toplayabilecek en iyi tercih Şenol Hoca'dır ...

Artı tarafından bakalım yahu artık kenarda Takım Elbiseli , karizmatik bir hocamız var...

asimetrik
29.11.2009, 00:04
Murat hoca cevap verir....Ama benim uzaktan yaptığım görüşmelerde edindiğim intiba şehirdeki hava forumdan iyi abi :)

Aslında forumdaki havanın Şenol hocayla ilgisi olmadığını sende biliyorsun.

Muhammet
29.11.2009, 00:06
Şenol hocanın 1,5 seneden fazla kalabileceğine inanmıyorum. O arada ne yapabilirse artık..

SDanışmaz
29.11.2009, 00:06
Taraftar Hoca'nın suçu olmadığını biliyor da ne oluyor? O "suçsuz" hoca ilahlara kurban edilirken ne yaptı taraftar ve yarın Şenol Güneş edilirken ne yapacak?

Hocam, işin kötü tarafı bu zaten. Biz yine birşey yapamayacağız!

erik
29.11.2009, 00:07
Sabir sabir sabir.gerekİrse 3 sene 4 sene 5 sene sabir.

Muhammet*
29.11.2009, 00:08
Her gecenin bir sabahı vardır, umarım Güneş bu kez gerçekten doğar. :)

TSezgin61
29.11.2009, 00:09
senol hoca simdi hangi yetkilere sahip olacak? hicbir sayfada bulamadim... bellimi ne gibi yetkileri olacagi? Ünal karamanin altindami yer alacak? nasil olacak?

rahmits
29.11.2009, 00:10
umarım ikigün sonra yuhalayıp kapı önüne koymayız hayırlı olsun...

poetricus
29.11.2009, 00:11
senol hoca simdi hangi yetkilere sahip olacak? hicbir sayfada bulamadim... bellimi ne gibi yetkileri olacagi? Ünal karamanin altindami yer alacak? nasil olacak?
Yetki olarak kim kimin neresinde belli değil.
Şenol Güneş'in bildiğini de zannetmiyorum, hatta yöneticilerin de...
Yakında yeni yardımcılar falan da gelir, her kesimin bir adamı olur çatışmalar başlar...

salihismet
29.11.2009, 00:12

Hayir, Ünal Karamanin deyil, taraftarin altinda olacak, her zaman oldugu gibi.

Erdal
29.11.2009, 00:13
Aslında forumdaki havanın Şenol hocayla ilgisi olmadığını sende biliyorsun.

Valla Gürcan abi ben bu işin maksadını aştığını düşünüyorum artık...Ben kişisel olarak yabancı hocaya karşıyımdır bilirsin...Ama başkan İsveçli ile görüşürken de Hugo Broos gelirken de arkadaşların heyecanını kırmak istemedim...Bunun üstüne Tayfun un kaptanlığı muhabbetini koyuyorum...Kimse kusura bakmasın çizgi şikayetçi olunan öz evlatlarçıla aynı....Sadece birinin yönü atıyorum batı diğerinin ki doğu...

TSezgin61
29.11.2009, 00:16
ohooooo desenize sil bastan... 4. senaryonun devami ve ayni son..

senol günesin sihirli güclerinin olmadigini biri bizim insanlarimiza anlatsin. Hatta biride senol günesin istediklerini yine yapmadan ondan basari yine gelmiyeceginide bizim insanlarimiza anlatsin.

adami getiriyorsak bari istediklerini yapalim. bu kiymet bilmektir. bosuna harcamayalim. herseyi yüzümüze gözümüze bulastirip sonra senol hocadan mucize bekliyoruz.

Erdal abinin dedigi gibi, SENOL HOCA ARTIK BASKAN OLSUN... kimsenin altinda ezilmesin!!!

Fanatik34
29.11.2009, 00:16
Avrupali hoça isteruk, başarisiz olinça ''istikrar'' deruk...

Herkesle istikrara varız ama söz konusu Şenol Hoca olunca bu kelimeyi hemen unutuveririz, ''denedik olmadı '' adı altına gizlenerek.
Evet kardes...Senol Günes yine idam sephasinda bu takimin basina geliyor gibi!
Keske duygusal davranmasa..ama adam Trabzonspor´lu...yani Adam gibi Adam!

Ne diyim, insallah Sadri Sener sapkasini önüne koyar ve Yöneticilerinin yaptigi yanlislara bir son verir!

asimetrik
29.11.2009, 00:17
umarım ikigün sonra yuhalayıp kapı önüne koymayız hayırlı olsun...

Bizim yuhalamamızla gidiyorsa hocalar, Ziya Doğan o kadar kalır mıydı takımın başında.

Erdal
29.11.2009, 00:17
Bu yönetimden ümitli değiliz...bjk taraftarının yönetiminden ümitli olmadığı gibi...Ama bu yönetim her ne sebeple olursa olsun ( kendilerini aklamak için olsa bile ki öyledir inanırım) Şenol hoca'nın gelişi felaket haberi oldu...Buna eyvallah yok...Ben direnirim :)

Cyzio
29.11.2009, 00:18

Üstâdım bu köşede size sorduğum soruları ikidir cevaplamıyorsunuz ama ben gene de devam edeyim.

Her ikisi de şu ana kadar doğru çıkmadı mı? "Ersun Yanal takımları ikinci yarı düşüşe geçer" tezini bu forumda daha mukavele imzalanan ilk günden beri, hattâ daha kendisi gündemde bile yokken (bunu eski mesajlarımı bularak isbat edebilirim) söyleyenlerden biri ben değil miyim? Ersun Yanal'la geçen sene ikinci yarıda düşüşe geçmedik mi?

Ya da Şenol Güneş'le 5 senede kaç kere şampiyon olduk?

Umarım bu sefer cevaplandırırsınız.

.

poetricus
29.11.2009, 00:20
Oh be nihayet Cyzio üstad geldi.

agasaro
29.11.2009, 00:20
Hayırlı olsun. Uzun yıllar beraberce çalışmak dileğiyle.

Erdal
29.11.2009, 00:22
Cyizo hocam, benim başarı kriterim şampiyonluk değil...Bu anlamda benim açımdan Ersun Yanal da Şenol Güneş te başarılıdır...Ersun hoca'yı Sivas Şenol hoca'yı da son seferinde İstanbuldaki bjk maçından dolayı eleştirmişimdir....Bilerek bir cevap vermeme değildir...Gündemden düşmüştür Ya da soru gerilerde kalmıştır...İstanbul basını muamelesini reva görmeyin bana :)

Cyzio
29.11.2009, 00:22

İster misiniz onlarda Daum'u kovup, bizden atik davranıp, Şenol'la anlaşsınlar.

Çok harika olur, ha... Bir daha iki yakaları bir araya gelmez.

.

magicyattara
29.11.2009, 00:23

Donuk abi:)
Şehir koptu olaydan.

Fanatik34
29.11.2009, 00:24
Üstâdım bu köşede size sorduğum soruları ikidir cevaplamıyorsunuz ama ben gene de devam edeyim.

Her ikisi de şu ana kadar doğru çıkmadı mı? "Ersun Yanal takımları ikinci yarı düşüşe geçer" tezini bu forumda daha mukavele imzalanan ilk günden beri, hattâ daha kendisi gündemde bile yokken (bunu eski mesajlarımı bularak isbat edebilirim) söyleyenlerden biri ben değil miyim? Ersun Yanal'la geçen sene ikinci yarıda düşüşe geçmedik mi?

.
Hocam ( yasiniza istinaden)...bu takimin basina kim gelsin?

Senol hoca yine kellesi koltukta takimin basina geliyor..bence bu fedakarlik, sizce ne?

Cyzio
Cyizo hocam, benim başarı kriterim şampiyonluk değil...Bu anlamda benim açımdan Ersun Yanal da Şenol Güneş te başarılıdır...Ersun hoca'yı Sivas Şenol hoca'yı da son seferinde İstanbuldaki bjk maçından dolayı eleştirmişimdir....Bilerek bir cevap vermeme değildir...Gündemden düşmüştür Ya da soru gerilerde kalmıştır...İstanbul basını muamelesini reva görmeyin bana :)

Hâlâ cevap vermediniz:

1-) Ersun'un takımları ikinci yarı düşüşe geçmiyor mu?

2-) Şenol Güneş'le kaç şampiyonluk kazandık?

Yani bu tezler, doğru mu, yanlış mı?

.

yigits
Biz zaten mağlubiyetlere alıştık,alıştırıldık! Şenol hocaya sabır göstermeyeceğiz de kime göstereceğiz arkadaşlar? 2-3 sene daha şampiyon olmayalım ancak sabır gösterirsek biliyoruz ki özlediğimiz günü mutlaka göreceğiz...

Erdal
29.11.2009, 00:25
Geçen sene düşüş falan yaşamadı takım....Deplasmandaki Sivas, bjk ve Antep kupa maçını çıkarın ( ki Antep maçı ilk yarıdır) hemen hemen aynı topu oynadı takım

Cyzio
29.11.2009, 00:26
Hocam ( yasiniza istinaden)...bu takimin basina kim gelsin?

Keşke eskisi biraz daha kalsaydı.

Senol hoca yine kellesi koltukta takimin basina geliyor..bence bu fedakarlik, sizce ne?

İşsiz kalma korkusu.

.

Ahmet Başkaya

.

- ŞENOL GÜNEŞ, FUTBOLCULUK VE TEKNİK ADAMLIK KARİYERİNDE BİR ÇOK KUPA KALDIRIRKEN EN ÖNEMLİ KUPALARDAN 6 LİG ŞAMPİYONLUĞU, 4 TÜRKİYE KUPASI, 7 CUMHURBAŞKANLIĞI KUPASI, 4 BAŞBAKANLIK KUPASI, 2002'DE DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ VE KONFEDERASYON KUPASI ÜÇÜNLÜĞÜ OLMAK ÜZERE TOPLAM 23 CİDDİ KUPA KALDIRDI

Milli Takım ve Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şenol Güneş ise bordo-mavili takımda görev yapan teknik adamlar sıralamasında ilk sıradaki yerini koruyor. Güneş, Trabzonspor'un başında çıktığı 138 maçta 96 galibiyet, 23 beraberlik ve 19 mağlubiyet elde etti. Trabzonspor, bu maçlarda 323 gole karşılık kalesinde 119 gol gördü ve yüzde 69.57'lık bir başarı grafiği yakalayarak son 20 yılın en başarılı teknik direktörü oldu.

Cyzio Hocam ben de size nacizane bir soru sorabilir miyim ?

Takıma şu an gelebilecek ve takımı şampiyon yapabilecek hoca kim ?

Kuşkusuz Şenol Hoca , Şampiyonluğu yaşamasada , buna en çok yaklaşan ve istikrarlı şekilde bu başarının tesadüf olmadığını ispat eden bir hocadır ...

Ondaki şanssızlık , takımdaki şanssızlık la birleşince şampiyonluk bir türlü gelmedi ...

Bence..

poetricus
İster misiniz onlarda Daum'u kovup, bizden atik davranıp, Şenol'la anlaşsınlar.
Şenol Hoca'nın Türkiye'ye döneceği kesin olduğu halde bizim yöneticilerin apar topar G. Kore'ye gitmesi o yüzden olmasın!

Erdal
Şenol Güneş in takımı şampiyon olmaz...Neden? Olmadı çünkü...Cyzio hocam yok...Bunu siz demeyin...Lütfen demeyin....

Cyzio
29.11.2009, 00:27
Geçen sene düşüş falan yaşamadı takım....Deplasmandaki Sivas, bjk ve Antep kupa maçını çıkarın ( ki Antep maçı ilk yarıdır) hemen hemen aynı topu oynadı takım

Teşekkürler.

.

magicyattara
29.11.2009, 00:27
Hâlâ cevap vermediniz:

1-) Ersun'un takımları ikinci yarı düşüşe geçmiyor mu?

2-) Şenol Güneş'le kaç şampiyonluk kazandık?

Yani bu tezler, doğru mu, yanlış mı?

.

İzninizle 2. soruya ben cevap vereyim:)
Şenol Güneş'in ellerinde bu takım,6 Türkiye Şampiyonluğu kupası kaldırdı.

Cyzio
29.11.2009, 00:30
Cyzio Hocam ben de size nacizane bir soru sorabilir miyim ?

Takıma şu an gelebilecek ve takımı şampiyon yapabilecek hoca kim ?

Vallahi haklısınız. Klüpte yabancı hocalara yapılanlarAvrupa'da duyulunca, ne yazık ki, Avrupa'dan iyi bir hoca getirmek artık imkânsıza yakın zor.

Maalesef böyle yönetilen bir klübü artık sadece Şenol kabul eder.

.

Ahmet Başkaya
İşsiz kalma korkusu.

.

Türkiye'de Hikmet Karaman , Samet Aybaba , Yılmaz Vural işsiz kalmıyorsa Şenol Güneş istese takımsız kalmaz...

İş korkusu olan biri Dünya üçüncülüğünden sonra takımı bırakmaz ...

İş korkusu olan biri 3 yıl Seoul de takım çalıştırmaz ...

İş korkusu olan biri takımı bu haliyle değil sene başındaki haliyle alır ...

İş korkusu olan biri Trabzonsporu çalıştırmaz ...

Erdal
Şenol Güneş in dünya 3. lüğü hikaye...Neden Fatih Terim in gs ı idi o takımın iskeleti

Peki Terim in 96 elemelerindeki ilk 11 i i kimin iskeleti idi? Leekens in....En azından iskeleti koruyor adam derim...

asimetrik
29.11.2009, 00:32
Donuk abi:)
Şehir koptu olaydan.

Şehre güvenim tazelendi.
Benimki Şenol hocayla alakalı değil, sanırım şehrin durumu da farklı değil.

Cyzio
29.11.2009, 00:33
İzninizle 2. soruya ben cevap vereyim:)
Şenol Güneş'in ellerinde bu takım,6 Türkiye Şampiyonluğu kupası kaldırdı.

Vaayyy.... Sıkışınca kelime oyunlarına başladık :D.

Eh o zaman ben de devam edeyim: Benim taraftarlığımda kazanılan 5 şampiyonluğu da unutmayalım :D.

.

Erdal
29.11.2009, 00:34
Şenol Güneş in teknik adamlık kariyerindeki en büyük hatası 2003 te Fransa'da başladığı hamleyi devam ettirmemesi...Bu eleştiriyi anlarım...Ama Güneş gelmesin...Neden? Şampiyon yapamıyor takımı...Aziz Yıldırım Mutafa Denizli ye ne demişti sahi? Sen mi şampiyon yaptın takımı....

agasaro
29.11.2009, 00:34

Erdal bey, Cyzio ağabeyle olan sohbetinizin arasına girmeden "Benim başarı kriterim şampionluk değil" sözünüzden duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Galiba bizim taraftar olarak zihnimizden asla çıkarmamamız gereken önemli ölçütlerden birisidir bu söz. Bazı olaylara gereğinden fazla tepki verme nedenimiz biraz da bu baskıdan kaynaklanıyor.

Fanatik34
29.11.2009, 00:35
Keşke eskisi biraz daha kalsaydı.

İşsiz kalma korkusu.

.
Issiz kalma korkusu...inanin Trabzonspor´a gelmese su anda milli takimin basinda olurdu.

4 seneden beri Kore´de olup Sampiyonluk yasamayan Senol Hoca´yi Koreliler niye hala istiyordu?
Cünkü o takima kazandirdigi oyuncular ortada. Bu sezon Sampiyonluga giderken(liderken) en iyi 2 oyuncusunu Avrupa´ya satan bir Kulüp Seoul!

Evet Trabzonspor´a Sampiyonluk yasatmadi ama bunu engelleyenler !. Rüstü 2. Cem papila degil mi?

Özellikle 96 yilindaki olayin tekrarlanmasi mümkün mü?

Ahmet Başkaya
29.11.2009, 00:35

Eh o zaman ben de devam edeyim: Benim taraftarlığımda kazanılan 5 şampiyonluğu da unutmayalım :D.

.

Şenol Güneş'in futbolculuğuyla da bu takım 6 şampiyonluk kazandı :D ...

6>5

Alibeyoglu
29.11.2009, 00:36
insallah basarili olur ama ben basarili olacagina inanmiyorum trabzonun yetisdirdigi deger oldugu icin diger teknik adamlara oranla kendisine daha fazla tahammül edilecek ama ben kene basarili olacagina inanmiyorum

poetricus
29.11.2009, 00:37
Başarı ölçütü şampiyonluk değilse neden ilk sezonunda dördüncü olan Şenol Güneş başarılı sayılıyor, kendisine iki yıl daha imkân ve fırsat tanınıyor da aynı sonucu alan Ersun Yanal sezon sonunu görmeden postalanıp arkasından teneke çalınıyor?

Futbolculuk kariyerindeki başarıları referans göstermek de komik.

-Adam fena yaşlanmış, ayakta duramıyor.
-Öyle deme, kırk yıl önce tığ gibi delikanlıydı. Bütün kızlar peşinden koşardı.

Erdal
29.11.2009, 00:37
96 da neden takımı müdafaya çekmedi? Yahu o takım müdafa ederek kazanamazdı zaten...Müdafa yaparak kazandığı maç yok o takımın...Aston Villa maçı diyelim ordaki...O nu da kazanamadı 2-1 bitti ama eledik....Barcelona müdafa yaparak maç kazanabilir mi? Rubin Kazan yendi Barca yı kötü hoca mı Pep...O takım bir sistem takımı idi...2 maçta 15 in üzerinde pozisyona girdi 2 buçuk pozisyon verdi bir gol attı 3 gol yedi...Bunun sebebi hoca diyene şaşırırım...Şaşırıyorum....

magicyattara
29.11.2009, 00:38

.

Bu 7. şampiyonluk bizden çok bu ülke için önem arz ediyor.
Bu şampiyonluk;"o dönem bir fırtına geldi geçti,bitti" tezinin çürümesine neden olacak.Tüm Türkiye bir daha şampiyon olmayalım diye kenetleniyor.
Kabak ta Şenol Güneş'in başına patlıyor her seferinde..

metinbay61
29.11.2009, 00:39
İşsiz kalma korkusu.

.

abi yapma sende biliyosun ki çok taliplenen çıkar...şenol güneş şampiyon olamaz deyince aklıma hector cuper geliyor...

OKTAY YILMAZ
29.11.2009, 00:39
Trabzonspor taraftarları içinde en cahili olarak sadece şu soruya cevap almak istiyorum????
1- Yeniden yapılanma deniliyor, Peki bu Şenol'un Türk futboluna kattığı yıldız demiyorum, sıradan bir topçu bile varmı?
2- 3 kez geldiğin ve 3 kez gittiğin bir klübe 4. kez gelmek hangi "HAYSİYET" le bağdaşıyor?
3- Adam kariyeri boyunca hep hazır kadrolara oturdu ilk Braems'in sonra Leekens'in sonra da Ziya Doğan'ın, milli takımda da Fatih Terim'in hazırına oturdu. Şuanda bütün orduları dağıtılmış, bütün tersanelerine girilmiş ve takımın her yeri bilfiil kaos ortamındayken bu takımı ayağa dikecek kapasite varmı?
4- Güney Kore'de 2 tane takım var birisi Seul, başkent takımı, 4 yıl orada kaldı, sonsuz bir bütçe ile 4 yılda sadece 2 kez 2. olabildi, Şampiyonluk havasını kaldıramıyor, "tecrübeyle sabit TS-FB 1-2" bu dar bütçeli ve 150 trilyon borçta ki takımda ne yapabilecek?
5- Şenol güneş geleceğine o futbol fakiri çoban Brooss gitmese daha iyi deilmiydi diyesi gelmiyormu insanın?
6- bunlar benim cahilce düşüncelerim, kimsenin bana katılmasına gerek yok.

magicyattara
29.11.2009, 00:40
Başarı ölçütü şampiyonluk değilse neden ilk sezonunda dördüncü olan Şenol Güneş başarılı sayılıyor, kendisine iki yıl daha imkân ve fırsat tanınıyor da aynı sonucu alan Ersun Yanal sezon sonunu görmeden postalanıp arkasından teneke çalınıyor?

Futbolculuk kariyerindeki başarıları referans göstermek de komik.

-Adam fena yaşlanmış, ayakta duramıyor.
-Öyle deme kırk yıl önce tığ gibi delikanlıydı.

Ersun Yanal'a kimse git demedi,başkan hariç.
Hepimiz destek olduk kalsın diye.Avatarımızı bile değiştirdik hocam.
Unutmayalım bunları.

Şenol Güneş'in yaşadığı şampiyonlukları es geçemeyiz.

Erdal
29.11.2009, 00:41

Yahu bu soruyu bana mı soruyorsunuz hocam? Ben yönetiyor olsaydım takımı cevap verirdim...Şenol Güneş e ayırcalık tanınıyor mu demek istiyorsunuz? Diyelim ki öyle suistimal etti mi bunu....Kaldı ki bu gün ben yönetiyor olsaydım Şenol Güneş i değil Tolunay Kafkas ı getirirdim...Ama bu gün forumda yaşatılan karartma nın bana göre tribünlerden Ersun istifa seslerinden farkı yok....

Ahmet Başkaya
96 da neden takımı müdafaya çekmedi? Yahu o takım müdafa ederek kazanamazdı zaten...Müdafa yaparak kazandığı maç yok o takımın...Aston Villa maçı diyelim ordaki...O nu da kazanamadı 2-1 bitti ama eledik....Barcelona müdafa yaparak maç kazanabilir mi? Rubin Kazan yendi Barca yı kötü hoca mı Pep...O takım bir sistem takımı idi...2 maçta 15 in üzerinde pozisyona girdi 2 buçuk pozisyon verdi bir gol attı 3 gol yedi...Bunun sebebi hoca diyene şaşırırım...Şaşırıyorum....

+ Şenol Güneş : Ben Cengiz'e Aykut'u müdafaa etmesini bırakmamasını söyledim ... Aykut gol attığında Cengiz'in nerede olduğuna bakınız ...

agasaro
Şenol hoca kesinlikle başarılı olacaktır. Şampiyon olacaktır demiyorum dikkatinizi çekerim. Şampiyon da olursa bal kaymak olur. Şenol hoca ahlakı, futbol bilgisi ve entellektüel duruşu ile tam bizim hakettiğimiz teknik adamdır. Bizi en iyi anlayacak hocadır. Şenol hoca geldiğinde takım içindeki bazı problemlerle uğraşacak, bari biz adamı rahat bırakalım da gelinine hep önyargıyla bakan ve en ufak hatasını kollayan kaynana tavrıyla ona güvensiz gözlerle bakan taraftarla uğraşmak zorunda kalmasın. Şenol Güneş'in esas başarısı önümüzdeki sezon ölçülebilir ama tekrar ediyorum bu ölçü şampiyonluk olmamalı.

metinbay61
29.11.2009, 00:42
Şenol Güneş in teknik adamlık kariyerindeki en büyük hatası 2003 te Fransa'da başladığı hamleyi devam ettirmemesi...Bu eleştiriyi anlarım...Ama Güneş gelmesin...Neden? Şampiyon yapamıyor takımı...Aziz Yıldırım Mutafa Denizli ye ne demişti sahi? Sen mi şampiyon yaptın takımı....
abi mustafa denizli diyince bende yazayım bişey...hocam siz fenerbahçeyi şampiyon yapan ilk türk teknik adamsıznız...yok ben fb de sezonu tamamlayan ilk türk TD yim demiş...;)

Ahmet Başkaya
Şenol hoca kesinlikle başarılı olacaktır. Şampiyon olacaktır demiyorum dikkatinizi çekerim. Şampiyon da olursa bal kaymak olur. Şenol hoca ahlakı, futbol bilgisi ve entellektüel duruşu ile tam bizim hakettiğimiz teknik adamdır. Bizi en iyi anlayacak hocadır. Şenol hoca geldiğinde takım içindeki bazı problemlerle uğraşacak, bari biz adamı rahat bırakalım da gelinine hep önyargıyla bakan ve en ufak hatasını kollayan kaynana tavrıyla ona güvensiz gözlerle bakan taraftarla uğraşmak zorunda kalmasın. Şenol Güneş'in esas başarısı önümüzdeki sezon ölçülebilir ama tekrar ediyorum bu ölçü şampiyonluk olmamalı.

Katılıyorum ....

Alibeyoglu
sampiyonluk disindaki sonuclar trabzonsporumuz icin basarisizlikdir

poetricus
29.11.2009, 00:43
Ersun Yanal'a kimse git demedi,başkan hariç.
Hepimiz destek olduk kalsın diye.Avatarımızı bile değiştirdik hocam.
Unutmayalım bunları.

Şenol Güneş'in yaşadığı şampiyonlukları es geçemeyiz.
Abi ben de onu söylüyorum. Taraftarın sahip çıkması ya da desteği bir işe yaramıyor.

SDanışmaz
Ama bu gün forumda yaşatılan karartma nın bana göre tribünlerden Ersun istifa seslerinden farkı yok....

Erdal Abi, forumda daha çok geçmişte olan olaylar hatırlatılıyor. Ve bu olaylardan ders alınmadığı.

Cyzio
Türkiye'de Hikmet Karaman , Samet Aybaba , Yılmaz Vural işsiz kalmıyorsa Şenol Güneş istese takımsız kalmaz...

Hikmet Karaman ve Samet Aybaba konusunda birşey diyemem. Ama Yılmaz Vural, Şenol Güneş'ten fersah fersah üstün bir hocadır. Pek çok kıytırık klüp dahil, çalıştırdığı pek çok takımda Fenerbahçe'i rahatlıkla yenmesi bunu gösterir. Üstelik Özkan Sümer engellemeseydi, belki o da takıı şampiyon yapacaktı.

İş korkusu olan biri Dünya üçüncülüğünden sonra takımı bırakmaz ...

Bırakmadı, şutlandı.

İş korkusu olan biri 3 yıl Seoul de takım çalıştırmaz ...

Bilakis, büyük klüplerden teklif alamayan çapsız hocalar, işsiz kalma korkusuyla Antalyaspor, Boluspor, Sakaryaspor, İstanbulspor, Seoul gibi küçük takımlara sarılırlar.

İş korkusu olan biri takımı bu haliyle değil sene başındaki haliyle alır ...

Tazminat olmasaydı, ben görürdüm ilkeyi milkeyi.

.

İş korkusu olan biri Trabzonsporu çalıştırmaz ...

ilhan
29.11.2009, 00:44
Forumda bir karartma falan olduğunu pek düşünmüyorum. Çok çirkin ifadeler bunlar.

kagan61
Vallahi haklısınız. Klüpte yabancı hocalara yapılanlarAvrupa'da duyulunca, ne yazık ki, Avrupa'dan iyi bir hoca getirmek artık imkânsıza yakın zor.

Maalesef böyle yönetilen bir klübü artık sadece Şenol kabul eder.

.

slm,

öyle bir alayci halin varki sinir olmamak elde degil.nedemek trabzonu ancak senol kabul eder.senol haca bukadar düsük bir insanmi.bu sekilde yazmaya hakkin yok.

saygilar

Cyzio
Trabzonspor taraftarları içinde en cahili olarak sadece şu soruya cevap almak istiyorum????
1- Yeniden yapılanma deniliyor, Peki bu Şenol'un Türk futboluna kattığı yıldız demiyorum, sıradan bir topçu bile varmı?
2- 3 kez geldiğin ve 3 kez gittiğin bir klübe 4. kez gelmek hangi "HAYSİYET" le bağdaşıyor?
3- Adam kariyeri boyunca hep hazır kadrolara oturdu ilk Braems'in sonra Leekens'in sonra da Ziya Doğan'ın, milli takımda da Fatih Terim'in hazırına oturdu. Şuanda bütün orduları dağıtılmış, bütün tersanelerine girilmiş ve takımın her yeri bilfiil kaos ortamındayken bu takımı ayağa dikecek kapasite varmı?
4- Güney Kore'de 2 tane takım var birisi Seul, başkent takımı, 4 yıl orada kaldı, sonsuz bir bütçe ile 4 yılda sadece 2 kez 2. olabildi, Şampiyonluk havasını kaldıramıyor, "tecrübeyle sabit TS-FB 1-2" bu dar bütçeli ve 150 trilyon borçta ki takımda ne yapabilecek?
5- Şenol güneş geleceğine o futbol fakiri çoban Brooss gitmese daha iyi deilmiydi diyesi gelmiyormu insanın?

Aramızdaki yaş farkına rağmen, ellerinizden hürmet ve ta'zimle öpüyorum.

.

metinbay61
29.11.2009, 00:45

sadece ilk soruna bi cevap vereyim fatih tekkeyi ilk oynatan td şenol hocaydı diye hatırlıyorum...bayağı da düşmüştü üstüne diyede hatırlıyorum...

Kubilay ŞAHİN
29.11.2009, 00:46
Başarı = Şampiyonluk.. O Zaman Bizi Mustafa Denizli Paklar..

Peki Kim Gelmesini İster..?

Erdal
29.11.2009, 00:47
Forumda bir karartma falan olduğunu pek düşünmüyorum. Çok çirkin ifadeler bunlar.

Çirkin? Çirkin olan nedir İlhan? Ne anladın forumdaki karartma dan? Karartma geleceği kötü görme...Umuttsuzluk...Çirkin? Bu güne kadar ne zaman çirkin bir ifademi gördün İlhan?

poetricus
sadece ilk soruna bi cevap vereyim fatih tekkeyi ilk oynatan td şenol hocaydı diye hatırlıyorum...bayağı da düşmüştü üstüne diyede hatırlıyorum...
Ben de hatırlıyorum. 3-1 kazandığımız Kocaeli maçıydı.
Unuttuğunuz bir şey var: Şenol Güneş Fatih Tekke'yi hep ön libero olarak oynatmıştı.

Hüseyin Hatırlı
sampiyonluk disindaki sonuclar trabzonsporumuz icin basarisizlikdir

Biz senelerdir başarısızlığı başarıyoruz zaten...

Cyzio
29.11.2009, 00:48
slm,

öyle bir alayci halin varki sinir olmamak elde degil.nedemek trabzonu ancak senol kabul eder.senol haca bukadar düsük bir insanmi.bu sekilde yazmaya hakkin yok.

saygilar

Bu ifadeleri sadece ben kullanmıyorum.

Benden de size saygılar.

.

salihismet
29.11.2009, 00:49
Dünyanin hicbir yerinde, hocalar böylesine acimasizca hemen masaya yatirilmaz, belki yatirilirda, hemen nester vurulmaz, biz hemen
ameliyata basliyoruz,böbrek ciger, ne varsa sökmeye ugrasiyoruz. gerekce, Senol hoca basarisiz oldu Trabzonda, sampiyon olmayinca
basarisiz sayiyoruz ya, yeni gelen hocalarda tam orasini ögreniyor, alismaya basliyor, onlarida kovuyoruz. peki nasil oalcak bu is?

Sefa
29.11.2009, 00:50
Fatih Tekke'yi takıma alıp Türk futboluna kazandıran Samet Aybaba'dır ;)

ilhan
29.11.2009, 00:50
Çirkin? Çirkin olan nedir İlhan? Ne anladın forumdaki karartma dan? Karartma geleceği kötü görme...Umuttsuzluk...Çirkin? Bu güne kadar ne zaman çirkin bir ifademi gördün İlhan?

Bu ifade en az geçen sezon "Tarafınızı iyi seçin" gibi söylenen ifade kadar çirkin.

Ersun Yanal gittiğinde buradaki herkes Trabzonspor tarafındayken, "tarafınızı seçin" ifadesi vardı. O ifadenin çirkinliği kadar çirkin bir ifadeye daha tanıklık ediyorum.

Çok fazla geçmiş bir zaman değil yani. Geçtiğimiz sezon gördüm.

Mehmet Fırat
29.11.2009, 00:51
Karartma olayı tamamı ile 'Tribün Terörü'ne yöneliktir.

Sefa
29.11.2009, 00:51
Başarı = Şampiyonluk.. O Zaman Bizi Mustafa Denizli Paklar..

Peki Kim Gelmesini İster..?
Şampiyon yapacağını bilsem Fatih Terim'i bile isterim. :)

magicyattara
29.11.2009, 00:52

Peki bu tersaneleri kim dağıttı?
Şenol Güneş mi yoksa bu takımı kuran başka bir hoca mı?

Erdal
İlhan bekliyorum bana çirkinlik göster...?

tamuğ yamtar
Bu ifadeleri sadece ben kullanmıyorum.

Benden de size saygılar.

.

Ben Şenol Güneş'in takımın başına gelmesinden insanlar memnundur diye düşünmüştüm.

Uzun zamandır da siteye girmiyorum.

Değişik yaklaşımlar ve ağır ifadeler de var.

Okumak ve takip etmek lazım.

agasaro
29.11.2009, 00:53
Burada yazı yazan herkesin Şenol Güneş'in futbol bilgisinden emin olduğuna eminim. Hiç kimse bizden daha fazla bu bilgiya sahip olmayan birini takımının başına geçirmezdi aksi halde. Teknik adamlık konusunda isim yapmış adamların da Trabzon'a gelmesi pek kolay görünmediği gibi bana gereksiz de geliyor aynı zamanda. Şimdi yeni teknik direktörümüz Şenol Güneş. Trabzon'un evladı ve samimiyeti bana güven veriyor. Mevcut şartla için çalışabileceğimiz en iyi teknik adamla çalışacağız.

Ben Şenol Güneş'e karşı olanların şu soruyu cevaplamasını istiyorum. Şu anda bu ülkenin en iyi teknik direktörlerinden olan Fatih Terim ya da Mustafa Denizli'nin Trabzonspor'un başına geçmesini istermiydiniz? Eğer cavabınız hayır ise o zaman gerçekten biz mevcut durumda en iyisiyle çalışacağız. Müsterih olunuz efendiler...

Kubilay ŞAHİN
Karartma olayı tamamı ile 'Tribün Terörü'ne yöneliktir.

..............

Ahmet Başkaya
Hikmet Karaman ve Samet Aybaba konusunda birşey diyemem. Ama Yılmaz Vural, Şenol Güneş'ten fersah fersah üstün bir hocadır. Pek çok kıytırık klüp dahil, çalıştırdığı pek çok takımda Fenerbahçe'i rahatlıkla yenmesi bunu gösterir. Üstelik Özkan Sümer engellemeseydi, belki o da takıı şampiyon yapacaktı.

Bırakmadı, şutlandı.

Bilakis, büyük klüplerden teklif alamayan çapsız hocalar, işsiz kalma korkusuyla Antalyaspor, Boluspor, Sakaryaspor, İstanbulspor, Seoul gibi küçük takımlara sarılırlar.

Tazminat olmasaydı, ben görürdüm ilkeyi milkeyi.

.

Yılmaz Vural Şenol Güneş'ten Fersah Fersah üstün bir hoca değildir aksine fersah fersah alçak bir hocadır bence ...

Yılmaz Vural yapınca kıytırık takımı başarılı yapmış oluyor , Şenol yapınca çapsızlığından yapmış oluyor yok öyle ...

Şenol Hoca'ya teklif alamamış falan demişsiniz bir de Yılmaz Hoca'ya daha iyi demişsiniz ... Yılmaz hoca 3 maç üst üste kazandığında ben şuyum ben buyum diyen bir adam , Şenol Güneş ise takımı en başarılı iken bile BEN lafını ağzına almayan bir adam ...

Ama biz öyle bir toplumuz ki lafım sana değil üstadım yanlış anlama , kendini övenleri üstün görürüz egolular zirvededir ..

Haa son cümlenize gelince tazminat ile bir kulubü tehdit edebilirsiniz ama Tazminat ile bir takım bir hocayı asla tehdit edemez...

Teknik direktör ben değil miyim yahu koyarım kaleciyi forvete bu adam yanlış yerde oynuyormuş diye sıkıyorsa kovma ....

Erdal
29.11.2009, 00:54
Tribün terörü??? Yahu Ziya Doğan a tribün terörü yok mu idi? Bir yönetim bir hoca ile çalışmak isterse tribün falan bahanedir...Tribüne hem de çarşıya rağmen Mustafa Denizli yi getirdi bjk...

ilhan
29.11.2009, 00:54
İlhan bekliyorum bana çirkinlik göster...?

Bknz: 1899 numaralı mesaj.

İskender66
29.11.2009, 00:55
Şenol Güneş iyidir iyi. Yönetimin son zamanlarda yaptığı tek olumlu hareket bu oldu bana göre.