PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT Protestomuz ( Faik kovuldu )

Sayfa : [1] 2 3

nuri43
02.08.2004, 18:06
Arkadaslar az önce trt nin yayin akisini göz gezdridim. bu hafta genclerbiligi-sakarya macini cumartesi canli yayinliyorlar

<DIV id=toptabsover style="LEFT: 624px; WIDTH: 87px; TOP: 9px; HEIGHT: 30px; 2: ">
<TABLE height=30 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=87><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#846b00 height=1></TD>
<TD width=1 bgColor=#846b00 height=1></TD>
<TD width=85 bgColor=#846b00 height=1></TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#8c6b00 height=1></TD>
<TD width=1 bgColor=#9c7b00 height=1></TD>
<TD width=85 bgColor=#a58400 height=1></TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#9c7b00 height=1></TD>
<TD width=1 bgColor=#cea500 height=1></TD>
<TD width=85 bgColor=#e7b500 height=1></TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#a58400 height=2></TD>
<TD width=1 bgColor=#e7b500 height=2></TD>
<TD width=85 bgColor=#ffce00 height=2></TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#a58400 height=14></TD>
<TD width=1 bgColor=#e7b500 height=14></TD>
<TD width=85 height=14 ="ttabstover">CUMARTESI</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#a58400 height=1></TD>
<TD width=1 bgColor=#e7b500 height=1></TD>
<TD width=85 bgColor=#ffce00 height=1></TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#bd9400 height=1></TD>
<TD width=1 bgColor=#efbd00 height=1></TD>
<TD width=85 bgColor=#ffce00 height=1></TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#ffce00 height=1></TD>
<TD width=1 bgColor=#ffce00 height=1></TD>
<TD width=85 bgColor=#ffce00 height=1></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></DIV>Edited by: Emorfo

trapezus61
02.08.2004, 18:16
ALLAH BIRGÜN HEPSININ BELASINI VERECEK....

TRABZONSPORUMU YOK SAYMAK ISTEYENLERE ÖYLE BIR TOKAT VURACAGIZ KI.....

Erhan|TS
02.08.2004, 18:52
Trt'ninde Dötü Kalkmaya Basladi..!

psikolaz
02.08.2004, 19:03
ben bu zihniyetin içine tükürürüm, daha çok sey yaparim ama ortam müsait degil....neyse hemen sinirlenmiyeyim...

FANATIK61
02.08.2004, 19:11
kayseri-trabzon maci trt 1de

slm arkadaslar
trt ilk süper ligmaci cumartesi saat 19.00(TSI=TÜRKIYE SAATI ile)
KAYSERI-TRABZON naklen ve sifresiz saadece TRT1'de.
http://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif http://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif TRThttp://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif http://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif TRThttp://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif http://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif

Ama Nuri43 dedigi gibi Trt'nin Yayin Akisi öyle demiyor. Genclerbirligi Macini veriyor.

Onur1967
02.08.2004, 21:08
ALLAH hepsini kahretsin bu ne yahu simdi veriyo mu vermiyo mu ?

Bunlar simdi TRABZONSPOR evinde oynayacagi zaman TRT'ye verirler deplasmanda kimse vermez maçi. Bu nedir yahu Zaten onlarin amaci her türlü TRABZONSPOR'un önünü kesmeye çalismak degil mi zaten ?

Kul
02.08.2004, 21:44
<TABLE =devam style="LINE-HEIGHT: 19px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=375>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>

www.trt.net.tr (http://www.trt.net.tr)

19:00</TD>
<TD width=315>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Gençlerbirligi - Sakaryaspor"</TD></TR></T></TABLE>

serefsizler

peja
02.08.2004, 22:13

slm arkadaslar
http://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif http://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif TRThttp://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif http://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif TRThttp://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif http://beceriksizler.beep.to/images/smilies/ok.gif

Ama Nuri43 dedigi gibi Trt'nin Yayin Akisi öyle demiyor. Genclerbirligi Macini veriyor.

Neye dayanarak maçin verilecegini söyledin açiklasanda ögrensek.Yayin akisinda gençler-sakarya maçi verilecek diyo.Digitürk yetmiyodu bide basimiza trt belasi çikti.Kanser etcek bu adamlar bizismileys/smiley7.gif

unyelimetin
02.08.2004, 22:49

slm arkadaslar

Kaynak ?

$FIRTINA61$
02.08.2004, 23:04
arkadaslar bizim maci veriri en büyük ihdimale &lt;yani vermez büyük kavga cikar hem hem ts macina daha cok kisi bakiyo adamlar salak degil ya

Tandogan
02.08.2004, 23:24
Evet,mantik olarak bizim maçin verilmesi lâzim amayayin akisinda bizim maç görünmüyor.Acaba TRT tanitimlarda mi Trabzon'un maçini verecegiz diye duyuru yapti da, "Fanatik61" nickli arkadasimiz yukaridaki yaziyi yazdi tam bilmiyorum.

Aslinda deplâsman maçlarimizin TRT'den verilmesi avantajimiza olur.Nasil iç saha maçlarimizin TRT'den verildigi zaman seyirci azalmasindan endise ediyorsak,deplâsman maçlarimizin verildigi haftalarda da rakibimizin seyircisinde azalma olacaktir.Gerçi zaten biz deplâsmanlarda daha iyi oynuyoruz, bu da ayri bir konu ama seyirci faktörü de her zaman önemlidir.

kadirsa_2000
03.08.2004, 00:54
Arkadaslar bu nasil is ya, Gençlerbirligi - Sakaryaspor maçi neymis TRABZONSPOR'UMUZUN maçi dururken. Hayir Anadolu kulüplerine böyle bir hitapta bulunmak istemem ama TRABZONSPOR'UMUZUN yaninda ('03-'04 Süper lig 2.si,'03-'04 Türkiye kupasi sampiyonu ve daha niceleri)Gençlerbirligi kim yaa, Sakaryaspor kim yaa, Allah Allaaah, Allah Allaaaah. Ya sabir...

Harun-61
03.08.2004, 02:07
lih 2. macini vermezler ise, yaziklar olsun...daha ne diyeyimki ???

murat
03.08.2004, 02:28
ya hersey ortada TRT dorduncu haftada bizim maci vercek okadar... yayin akisina falan bakmaya gerek yokki, haftanin mac programina bakin yeterlidir..

Harun-61
03.08.2004, 02:37
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>17:55</TD>
<TD width=315>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Gençlerbirligi - Sakaryaspor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TABLE =devam cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>18:45</TD>
<TD width=315>Devre Arasi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>19:00</TD>
<TD width=315>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Gençlerbirligi - Sakaryaspor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>20:38</TD>
<TD width=315>Spor</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>22:30</TD>
<TD width=315>Ligde Bugün</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

peja
03.08.2004, 02:43
Murat hakli 4 haftalik maç saatlerine bakarsak anlasiliyo 4.hafta maçimizin verilecegi ve oda gençlerbirligi maçi sanirim!!!

O.Ç lari insanda sabirbirakmamaya yeminliler.Bu adamlar trabzona gelince yayin arabasi falan filan ne var neyok parçalicaksin yakacaksin birdaha trabzon sinirlari içine sokmayacaksinsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

liginefendisi
03.08.2004, 04:02
Selam

Hani gökten kafamiza tas düsse yönetimemi kabahat bulacagiz bilmiyorum ama ne Ö.S yönetimi ne deA.A. yönetimi taraftarin bu konudaki magduriyetini umursamadilar bile...Maalesef kendimiz söylüyor kendimiz dinliyoruz...Bunlar bence haftalik programlar degil T.S efsanesini bitirme çabalaridir...Burasi Muz Cumhuriyeti olsaydi bile bu hareket yapilmazdi.Hep digiturk diyorduk ama iste beterin beteri var...

T.S nin maçlari ekrandan verilmezken popularitesi nasil artar bu konuda fikri olan varsa bir zahmet bu fakiri de aydinlatsin...Eger bu eziyet devam ederse yakinda T.S. taraftarlarini mumyalayip müzeye koyacaklar;çünkü bu adamlarin yayin politikalariyla amaçladiklari sey bu!!!!Merakla bekliyorum bu konuda yönetimimiz çikip bir açiklama yapacak mi????

Buradan Serdar in yan baslikta belirttigi noktaya katilmamak mümkün degil...Eger düzenin içinde bir çark olacaksan T.S. yönetiminde isin ne?Bir Allah(c.c.)in kulu daçikip hesap sorsun "nedir bu rezalet " diye..Param var ama digiturk alsam nafile...Param yok Trt de bana Gençler maçini reva gördü..Her halde yönetimlerimiz bize su slogani reva görüyor"Madem T.S. liyiz katlanacagiz" !!!!!!!!!!

Taraftarin magdur,transferde fiyasko yasamissin önemi yok...Vefali iki futbolcuyu kulüpte tutup bunu kendi basarin olarak gösterirsin...Daha göreve geldiginde bizimle geldi bizimle gider dedigin adami kovup 3. haftada yerine yeni hoca getirirsin....Takimin kazandigi müthis ivmeyi kendine referans yapip üstüne birsey katmazsin....Taraftar magdurmuymus? Bosverin canim, yarin çikarim "Özgür e talibiz" derim olur biter!!!!!!

selçukabi
03.08.2004, 08:51
trt teletextine bakarsaniz yanilmiyorsam 202. sayfada kayseri-ts maçinin yaninda trt1 yaziyor arkadaslar

Emorfo
03.08.2004, 09:53
TRT isin ucuzluguna kaçti. Ankara'daki maçi yayinliyor. Yönetim maçlar TRT'den yayinlanacak diye ödü koptu. Biz maçlarimizi izleyebilmek için ugrasirken yönetim izletmemek için elinden geleni yapiyor. Yazik valla..

zisinoli
03.08.2004, 10:53
Arkadaslar bir hossunuz. Maçlarimizin TRT den yayinlanmamasini sevgili yönetimimiz rica etmedi mi ? Onlarda bu bahaneyle deplasman maçlarimizi da vermeyecekler.

Onlar bunu istiyorlardi. Ancak yönetim daha akilli yaklasmaliydi. smileys/smiley19.gif

metehan
03.08.2004, 11:11
Digitürk'ün web sitesinde ilk 4 haftanin maç programi yayinlanmis. Tahmin edeceginiz gibi 3 Istanbul takiminin maçlari yayinlaniyor. Yani ilk 4 hafta Digitürk'te bizim maçimiz yok. Ben sezon boyu derbiler hariç olacagini da sanmiyorum. Ancak geçen yilki gibi birsey olursa olur. Yani, biz iddiali olur da Istanbul takimlarindan biri sezon sonu zirveden koparsa bizim maçi verebilir. Bu da tamamen bir varsayim.

TRT'ye gelince. Benim Trabzon'daki yakinlarimdan duyduguma göre ilk 4 hafta TRT bizim maçlari verecekmis. Ne derece dogru bilemiyorum çünkü TRT'nin sitesinde GB-Sakarya maçi var. Bizim yönetim de buna itiraz etmis.Deplasman maçlarinda sorun yok amaTrabzon'daki maçlarda seyircinin azalmasindan korkuyor yönetim. Haklilik payi var elbette ama bence birakalim bizim maçlarin hepsini TRT versin.Hiç olmazsa tüm Türkiye TS'u izlemis olur.Edited by: metehan

selçukabi
03.08.2004, 11:24
ts taraftari her ne olursa olsun stadi doldurmali. maç tv den veriliyor diye evinde oturmamali. yoksa transfer mransfer istemeye hakki yok.

taraftar uyuma takimina sahip çik.

Badaloğlu
03.08.2004, 11:59
ts taraftari her ne olursa olsun stadi doldurmali. maç tv den veriliyor diye evinde oturmamali. yoksa transfer mransfer istemeye hakki yok.

taraftar uyuma takimina sahip çik.

Eskiden öyleydi,maçi tvler verse bile stad dolardi.

MeKanSiZ
03.08.2004, 12:56
trt sende show tv gibi yamuk yaptin bize..illaki protesto mu yapalim da akliniz basiniza gelsin..

Emin
03.08.2004, 13:08
Ya TRT maçlari vermesin stad dolmuyor diyen biz. Vay adiler bizim maçlari vermiyorlarda diger takimlarinkini veriyorlar diyen biz. Sifresiz evimizde maç izleyecegiz oh ne güzel diyen biz. Bize TV de maç izlemek yakismaz dogru stada takimi desteklemeye diyen biz.

Yav arkadaslar bari BMN olarak ortak bir tavir belirleyelim de ondan sonra tepki verilecekse ortak verelim yada iyi olmus denilecekse iyi olmus diyelim. Kafam karisti ya. Sahsen maçlari TV versede stada gidilmesi taraftariyim. Ankara daki hiç bir maçi da kaçirmayacagim son 4 yilda oldugu gibi....

serdarhoca
03.08.2004, 14:03
Yönetimin baska isi yok taraftar seyretsin diye yayinci kuruluslarla ugrasacak, peh peh peh

CaMoKa
03.08.2004, 14:05
Gercek taraftar imkani oldukça maçi yerinde seyretmelidir

FANATIK61
03.08.2004, 14:06
Kaynak TRT'nin Teletext'den orada bizim Macin yaninda TRT1 yaziyor. Ama arkadaslarin dedigi gibi Internet Sitesinde Cumartesi Genclerbirligi-Sakaryaspor Macini veriyor. Bence o Maci verecekler cünkü Ankaranin Takimiya ondan TRT Ankaradan yayin yapiyor zaaten, kiyak olsun diye onlarin macini verir. Ne yapalim !!!smileys/smiley7.gif

Imdat
03.08.2004, 14:12
kim seyreden Genclerbirligi-Sakaryaspor yapmasinlar yahu..

TRT bu maça reklam alamaz. Biraz mantikli bakim , devlet gözlüklerini çikarsalar anlayacaklar ama..

Salih61
03.08.2004, 14:29

TRT bu maça reklam alamaz. Biraz mantikli bakim , devlet gözlüklerini çikarsalar anlayacaklar ama..

Bence de kimse seyretmez...Bizim maçi verseler hayatlarinda ilk defa reyting rekoru kirarlar.........smileys/smiley2.gif

Saygilarimla....

CaMoKa
03.08.2004, 14:32

Kendileri oturup izlerler

$FIRTINA61$
03.08.2004, 15:24
TRT INT TEXT ACIN ORDA YAZIYO TS MACINI GÖSTERECEK DIYE

Emre7
03.08.2004, 15:32
yaaa arkadasla lütfen bir açiklama yapin maçi veriyolarmi vermiyolar mi ne smileys/smiley23.gif

Berk Akçay
03.08.2004, 16:00
TRT bizim avni akerdeki maçlarimiz vermesin yeter ya eger avni akerdeki maçlarimiz verirse taraftarin bazi kismi gitmemeyi tercih edecektir.Bizim için gerçekten kötü olur.

Zamaninda ben trt ye zaten güvenmemistim böyle olacagi belli idi oyy allahim bunlarin bir gün çok pis belasi verilicektir.

chota
03.08.2004, 16:09
trt maçi veriyor diye maça gelmeyen adam zaten geldiginde çekirdek yemekten baska ne yapar.O yüzden tribünde bagiracak adam ve devamli takimini destekleyecek taraftarlar istiyorum.Bakin o zaman daha iyi bile olur.Futbolcumuz olumsuz bir hareket yaptigi zaman onlari yuhalayan ve morallerinin bozulmasina neden olanlarda bu tip insanlar zaten.Çünkü onlar seyir zevki için gelmisler sadece.Tabii yönetime sorarsaniz taraftar biletini veya kombinesini alsin gelsin.bagirmis bagirmamis önemli degil...

BILALPS
03.08.2004, 17:06
ya trt yi anlamak çok zor hangi mantikla o maçi veriyor anlayamiyorum.stadyum programinin sunucusunuda faik çetiner yapmislar.buna inanabiliyormusunuz buna inanbiliyormusunuz...

HERKES TRABZONSPOR IÇIN DUA ETSIN...

Duman
03.08.2004, 17:17
Tüm bu olanlara en iyi yaniti Sampiyonlar ligine kalarak verebiliriz. Sampiyonlar ligine de kaldiktan sonra TRT hala siradan bir takimin maçini verirse Tüm Türk halki TRT ye kiçi ile gülecektir.

Biz zaten büyüklügümüzü çoktan ispatladik ama,Sampiyonlar ligine kalmakla en iyi tokati vurmus olacagiz.smileys/smiley9.gif

Tandogan
03.08.2004, 17:27
Su lige hayirlisiylafirtina gibi girelim, üst üste bir kaç maç kazanalim; bakin görün o zaman, her hafta maçlarimizi yayinlamak için nasil tepinecekler???

Şahinoğlu
03.08.2004, 17:58
Arkadaslar TRT bizim maçlari vericekti ama yönetim güvence istedi maçlarin verilmemesi için haksiz rekabet oldugundan dolayi stad dolmuyo diye o yüzden TRT bizi iplemediginden degil yönetimimiz böyle istedigi için bizim maçlari vermiyo ama bencew deplasmandaki her maçimizi veremesi lazim TRT'nin.

Punisher-61
03.08.2004, 18:13
ALLAH AKIL FIKIR VERSIN.....

Bunlarda LigTV gibi Serefsizmis....

Bunlar hafta sonu ne kadar Reyting alabilir??????

Genclerbirligi Ligin en az taraftarina sahip....ve Sakaryaninda cok taraftari oldugu söylenemez...

yuh

Onur1967
03.08.2004, 18:32
Ya arkadaslar Trabzonspor yeni idari binanin açilisini yapmis yeni idari bina nerede bilen yazarsa çok sevinirim

metehan
03.08.2004, 18:45
Benim bildigim MAY tesislerinde. Yani farkli bir mekanda degil.

tsakrep61
03.08.2004, 20:10
hocam trt niye macimizi vermio diye karsi cikionuz ama bunu istemeyen bizim yonetimimiz

kelkitli29
03.08.2004, 20:51
vermiyormu macimizi TRT ? mac günü gelsin bakalim. bence verecekler. icime dogdu

Gerisbase
03.08.2004, 23:24
vermiyormu macimizi TRT ? mac günü gelsin bakalim. bence verecekler. icime dogdu

ins. öyledir

Yada Yanis köfte mi yedinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ts_fan
04.08.2004, 12:01
arkadslar trt teletex'e gör bizim maçi veriyormus ama simdi trt.net'e baktim gb-sakarya maçini veriyor, bu ne perhiz bu ne lahana tursusu yaa... smileys/smiley7.gifEdited by: ts_fan

Imdat
04.08.2004, 12:12
herkes radyo basina

Özkan Erdem
04.08.2004, 22:25
verir abi trt..

oLmaz öLe sey ayiptir..

Gerisbase
04.08.2004, 23:00
Arkadaslar Trt teletexte degstirdirer orda da artik Gb - Sakarya yazior ....

serdar61
04.08.2004, 23:12
SONUÇ NE MAÇIMIZI VERECEKLERMI?

Gerisbase
04.08.2004, 23:13
Ben de bilmiyorum ama galiba vermecekler .....smileys/smiley19.gif

serdar61
04.08.2004, 23:15
ADI TOSBAALAR!! ALLAH SORACAK BUNLARDAN HESAPLARINI!! SIMDI SAMPIYON OLUNCA NAPACAKLAR?

Tandogan
04.08.2004, 23:24

O zaman umut yok demekki.Bu maçi izleyemeyecek miyiz simdi??

Yaziklar olsun.Reyting almak istemiyorlar herhalde.Koskoca Trabzon'un maçi varken, kim takar GB-Sakarya maçini??

serdar61
04.08.2004, 23:25

O zaman umut yok demekki.Bu maçi izleyemeyecek miyiz simdi??

Yaziklar olsun.Reyting almak istemiyorlar herhalde.Koskoca Trabzon'un maçi varken, kim takar GB-Sakarya maçini??smileys/smiley32.gif

ts_fan
04.08.2004, 23:39
artik TRT'yi de katiyorum kahpe ist. medyasina...kahrolsun TRT...ben Yattara'mi nerde seyredecegim simdi???smileys/smiley19.gif

$FIRTINA61$
04.08.2004, 23:45
bunlar hakikaten manyak genclerbirliginin boklu macini gösteriyo seyircilerinin kendisi stada gelmiyo tv veriyorlarsmileys/smiley7.gif

serdar61
04.08.2004, 23:47
BU YAPILAN ÇOK BÜYÜK BIR AYIPTIR.. AYNI ZAMNDA AOTALLIKTIR.. KAÇ TANE GB TARAFTARI VAR DECODER ALACAK YADA KAÇTANE DECODER ALACAK OLAN VAR SAKARYA TARAFTARI HADI TAHMIN EDELIM BENCE 3 TANE GENÇLER TARAFTARI 1 TANADE SAKARYALI TOPLAM 4 KISI YETER . ALIN DA BASINIZA ÇALIN smileys/smiley7.gif

peja
05.08.2004, 00:10
SONUÇ NE MAÇIMIZI VERECEKLERMI?

VERMEYECEKLERsmileys/smiley7.gif

Bu konuda çektigimiz nedir yeter artik ya bukadarda olmaz!Nekadar pasif yönetimimiz var görüyoruz.Bu olaylardan anlayinki yönetim gözünde taraftar bir hiçtir.Gelsinler biletlerini alsinlar otursun çekirdek yesinler isterlerse maçin yarisinda çekip gitsinler,hiç önemi yoktur önemli olan paradir ama sözde trabzonsporun sahibi taraftardir.Resmen hakkimiz yeniyor ben bu takimin taraftariysam onu izlemeyede hakkim var ve benim hakkimida yönetim savunmali.Savunacagina resmen hakkimi yiyor,yayini engelliyor.Ben böyle isin .............!!Senelerdir bu konu yüzünden hep çektik ve çekmeyede devam edecegiz bundan süpheniz olmasinsmileys/smiley7.gif

trapezus61
05.08.2004, 00:23
TRT CUMARTESI GÜNÜ IÇIN GB. - SAKARYA MAÇINI CANLI VERIYOR. REKLAMLARINA BILE BASLADILAR...

BU KADAR SEREFSIZLIK OLMAZ YA... BU DÜPEDÜZ BIZE HAKARETTIR... ALLAH TOPUNUN BELASINI VERSIN. BEN KAYSERIYE GIDECEGIM AMA IZLEYEMEYECEK ARKADASLAR IÇIN ÜZÜLÜYORUM. INSALLAH TRABZONUM ÜSTÜSTE ALDIGI GALIBIYETLERLE HEPSININ SURATINA BU YAPTIKLARINI YUMRUK GIBI VURACAK...

Tolgaa6161
05.08.2004, 01:19
yaaa bu kadarda olmaz yaaa ben taaaaa fransadayim ve oturdugum yerde 30-40 tane TRABZONSPOR lu var yani $imdi bu maci radyodan mi dinleyecegiz ayip yaaa ayip digiturk almayi du$unuyordum ama boyle olursa naaahhhhh alirim biiiiiippppp lerrrrr yaaaaaa

ama merak etmeyin arkada$lar 4-5 hafta sonra lider olacagiz ve bizim maclarimizi kopekler gibi verecekler ineklerrr

Harun-61
05.08.2004, 01:40
trt = smileys/smiley7.gif

Bordomavi08
05.08.2004, 07:14
Gençlerbirliginin yeryüzündeki tüm taraftarlarini toplasaniz Avni Aker'in kale arkasi dolmaz. Böyle zihniyeti allah kahretsin.

selhus
05.08.2004, 11:50
iide arkadaslar burda yazmanin bi alemi yok bakiyorum herkes dertli ben su ana farkli farkli mail adreslerinden 30 a yakin mail attim trt ye haydi klavye basina

corleone
05.08.2004, 16:02
Gençlerbirliginin yeryüzündeki tüm taraftarlarini toplasaniz Avni Aker'in kale arkasi dolmaz. Böyle zihniyeti allah kahretsin. smileys/smiley32.gif

schumi
05.08.2004, 16:07
serefsiz istanbul basiniydi simdi serefsiz ankara basini(trt) oldusmileys/smiley7.gif

CaMoKa
05.08.2004, 16:11
Trt bence tarafsiz futbol anlayisini çignemistir

Tandogan
05.08.2004, 16:17
Bunlarin alayi serefsiz.Koskoca Sampiyonlar Ligi'ne girme maçlari yapiyoruz;basin Suat'in jübile maçina daha çok yer veriyor.

Gazeteler,televizyonlar hepsi birbirinin aynisi.Simdi bu zincirin halkalarina TRT de eklendi.Olsun bakalim,simdi canlari kimin maçini vermek istiyorsa onu versinler ama çok degil 4-5 hafta sonra maçlarimizi yayinlamak için Trabzon'a kamp kuracaklar.

Harun-61
05.08.2004, 16:22
Trt bence tarafsiz futbol anlayisini çignemistir

kesinlikle........

tigin
05.08.2004, 21:33
neye kizdiniz anlamadim bugün trtde bizim maçin yayinlanacagi söyleniyordu.

Tandogan
05.08.2004, 21:36
neye kizdiniz anlamadim bugün trtde bizim maçin yayinlanacagi söyleniyordu.

Nasil yani??Yayinlanacak mi yayinlanmayacak mi??

Ben bu isten bir sey anlamadim.Is geregi TV izleyemiyorum.Bu konuda kesin bir bilgisi olan yok mu acaba???

tigin
05.08.2004, 21:41
arkadaslar bizim maçi trt y-a-y-i-n-l-i-y-o-r.bu kadar

Ahmet Erkan Sezgün
05.08.2004, 21:41
Selamlar,

Evet maçimiz Cumartesi saat 19.00'dan itibaern TRT1'den Naklen yayinlanacak.Umarim bizler için keyifli bir sezona baslariz.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

kelkitli29
05.08.2004, 21:47
olllleeeeyy. insallah dogrudur.

Tandogan
05.08.2004, 22:06
arkadaslar bizim maçi trt y-a-y-i-n-l-i-y-o-r.bu kadar

Eyvallah kardes.Seni sitenin müjdecisi ilan ediyorum.

Ya saka maka biz TRT'ye bu kadar bosu bosuna mi yüklendik simdi??

Yoksa sesimizi mi duydular acaba??

selcuk
05.08.2004, 22:13
arkadaslar trabzonunu genel sitesinde yayinlanacak gibi bisey yok

My
05.08.2004, 22:22
Bismillah...!!! Yahu TRT1' de reklamlari var gençlerin buda nerden çikti...?!?

tigin
05.08.2004, 22:23
içiniz rahat olsun.bugün tanitimini izledim.kayseri maçini trt yayinliyor.insallah iç saha maçlarimizi yayinlamazlarsmileys/smiley2.gif

tigin
05.08.2004, 22:26
1.HAFTA<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

<TABLE align=center border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 =Ms&#111;normalTable style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne; BORDER-COLLAPSE: collapse; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; WIDTH: 543.5pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-padding-alt: 0cm 3.5pt 0cm 3.5pt; mso-border-insideh: .5pt solid silver; mso-border-insidev: .5pt solid silver" width=725>
<T>
<TR style="mso-yfti-irow: 0; page-break-inside: avoid">
<TD colSpan=4 style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: silver 1pt solid; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: silver 1pt solid; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 543.5pt; mso-border-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=725>
06 AGUSTOS 2004 CUMA</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 1">
<TD style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: silver 1pt solid; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 165.5pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-border-top-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=221>
ÇAYKUR RIZESPOR </TD>
<TD style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 162pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-border-top-alt: solid silver .5pt; mso-border-left-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=216>
FENERBAHÇE</TD>
<TD style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 162pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-border-top-alt: solid silver .5pt; mso-border-left-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=216>
ATATÜRK</TD>
<TD style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 54pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-border-top-alt: solid silver .5pt; mso-border-left-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=72>
20:00</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 2; page-break-inside: avoid">
<TD colSpan=4 style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: silver 1pt solid; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 543.5pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-border-top-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=725>
07 AGUSTOS 2004 CUMARTESI</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 3">
<TD style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: silver 1pt solid; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 165.5pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-border-top-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=221>
GENÇLERBIRLIGI</TD>
SAKARYASPOR A.S.</TD>
19 MAYIS</TD>
<TD style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 54pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-border-top-alt: solid silver .5pt; mso-border-left-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=72>
18:00</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 4">
DENIZLISPOR</TD>
GAZIANTEPSPOR</TD>
ATATÜRK</TD>
19:00</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 5">
KAYSERISPOR</TD>
TRABZONSPOR</TD>
ATATÜRK</TD>
<TR style="mso-yfti-irow: 6">
MALATYASPOR</TD>
BESIKTAS A.S.</TD>
INÖNÜ</TD>
20:00</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 7; page-break-inside: avoid">
<TD colSpan=4 style="BORDER-BOTTOM: silver 1pt solid; BORDER-LEFT: silver 1pt solid; BORDER-RIGHT: silver 1pt solid; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-BOTTOM: 0cm; PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-RIGHT: 3.5pt; PADDING-TOP: 0cm; WIDTH: 543.5pt; mso-border-alt: solid silver .5pt; mso-border-top-alt: solid silver .5pt" vAlign=top width=725>
08 AGUSTOS 2004 PAZAR</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 8">
AKÇAABAT SEBATSPOR</TD>
B.B. ANKARASPOR</TD>
ERZURUM CEMAL GÜRSEL</TD>
17:00</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 9">
ISTANBULSPOR A.S.</TD>
DIYARBAKIRSPOR</TD>
MIMAR YAHYA BAS</TD>
17:00</TD></TR>
<TR style="mso-yfti-irow: 10">
SAMSUNSPOR</TD>
MKE ANKARAGÜCÜ</TD>
19 MAYIS </TD>
<TR style="mso-yfti-irow: 11; mso-yfti-lastrow: yes">
GALATASARAY</TD>
KONYASPOR</TD>
ALI SAMI YEN</TD>
19:00</TD></TR></T></TABLE>

Kul
05.08.2004, 22:27
hala sitede gençlerbirligi yaziyo insalla dediginiz gibidir..

My
05.08.2004, 22:28
Allah bee...!!! http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

My
05.08.2004, 22:30
Iide gençlerin reklamini veriyordu TRT1, bu nasil çeliski yahu...!!!???? smileys/smiley5.gif

tigin
05.08.2004, 22:35
arkadaslar trtnin sitesinde gençler yaziyor ama bugün tanitimini izledim bizim maçi verecekler.

My
05.08.2004, 22:43
Aha valla bende gördüm smileys/smiley4.gifcumartesi günü saat 19.00 da

tigin
05.08.2004, 22:49
Aha valla bende gördüm smileys/smiley4.gifcumartesi günü saat 19.00 da

hele sükür...kendimden süphelenmeye baslamistim

Cenkhan
05.08.2004, 22:50
Ise bak Kayseri Trabzon maçinin yayinlanacak olmasina sevinir hale getirildik. Yani bizi Gençlerle ikileme soktu ya bu Trt artik hiç umurumda degiller.1 sene radyodan takip etmisim yine ederim.

metehan
05.08.2004, 22:55
Evet az önce reklami ben de gördüm. Herhalde attigimiz mailler hedefine ulastismileys/smiley1.gif Edited by: metehan

murat
06.08.2004, 00:08
oleeeeeeeyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyy

oleeeeyyyyyyyyyyyyyy asigim sana

trabzonummmmmmmmmmmmmmmm

cok cok mutlu oldum buaralar cok mutluyum yaaaaa, Trabzonsporum iyi olunca bende iyiyim kotu olunca bende kotuyum, okadar sevviyorumki hayatimin gidisati bile trabzonsporuma bagli.

TORUN
06.08.2004, 00:20
Ya su konunun dogrusu nedir.Simdi TRT'ninsitesine baktimGençlerbirligi-Sakarya yaziyor. Bizim resmi sitede yayin pas geçilmis.

HangisiDogru......

Harun-61
06.08.2004, 00:46
ehh herhalde yayinlancak, bu aksma mübarek aksam, tüm BMN üyeleri birden dua edince....smileys/smiley2.gif

lig ikincisinin, CL katilacak bir takimin maci yayinlanacak diye seviniyoruz,smileys/smiley19.gif...ahhhh ahhhhhhhhhhhhh

TORUN
06.08.2004, 01:09
Hadi hayirlisi....

unyelimetin
06.08.2004, 01:27
Ya su konunun dogrusu nedir.Simdi TRT'ninsitesine baktimGençlerbirligi-Sakarya yaziyor. Bizim resmi sitede yayin pas geçilmis.

HangisiDogru......

Bugün TRT'de maçin fragmanini verdiler Torun.Ben gördüm,kesin veriliyor maç.Cumartesi saat 19:00'da TRT 1'de.

TORUN
06.08.2004, 02:02

HangisiDogru......

Bugün TRT'de maçin fragmanini verdiler Torun.Ben gördüm,kesin veriliyor maç.Cumartesi saat 19:00'da TRT 1'de.

Evallah kardes sagol...... Gelecekte bir gün gelecektir.

Gün ola harman ola... Yapsinlar böyle.... Bizlerin basi her zaman yukarida olacak. Ama onlarki.........

Tolgaa6161
06.08.2004, 02:14
cok sevindim bende valla allahim sana cok $ukur bin $ukur

Emorfo
06.08.2004, 09:37
Böyle olmasi gerekiyordu. Ekran basina.

$FIRTINA61$
06.08.2004, 10:55
maci trt 1 veriyor arkadaslar trabzon.org. de öyle gösteriyorsmileys/smiley17.gif

Harun-61
06.08.2004, 10:59
<TABLE cellSpacing=0 borderColorDark=#f2f2f2 cellPadding=0 width=130 borderColorLight=black>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<CENTER>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD align=middle colSpan=2>Trabzonspor
Kayserispor

</TD></TR></T></TABLE></CENTER></TD></TR>
<TR>
<TD>Tarih</TD>
<TD>: 07.08.2004 </TD></TR>
<TR>
<TD>Saat</TD>
<TD>: 19:00</TD></TR>
<TR>
<TD>Hakem</TD>
<TD>: Erol Ersoy</TD></TR>
<TR>
<TD>Stad</TD>
<TD>: Atatürk</TD></TR>
<TR>
<TD>Yayin</TD>
<TD>: TRT1</TD></TR></T></TABLE>

Emin
06.08.2004, 11:04
Aman Trabzondaki arkadaslar maçi TRT veriyor diye gitmemezlik yapmasin. Stad dolu olursa bizim yönetiminde TRT ye tepki göstermez. Stadi cehenneme çevirmeyi unutmayalami.

kadirsa_2000
06.08.2004, 11:04
Evet arkadaslar bende TRABZONSPOR'UMUZUN resmi sitesinde gördüm çok sasirdim, maç yayini TRT 1 yaziyor. Haydi bakalim devami gelir insallah. Çok sevindim çoook smileys/smiley31.gif

Imdat
06.08.2004, 11:05
gidebilecek herkes maça....

kadirsa_2000
06.08.2004, 11:06
Aman Trabzondaki arkadaslar maçi TRT veriyor diye gitmemezlik yapmasin. Stad dolu olursa bizim yönetiminde TRT ye tepki göstermez. Stadi cehenneme çevirmeyi unutmayalami.

Kardes, maç Kayseri'de ama dedigin çok dogru Trabzon'daki bir maçta maçi TVyani TRTverse bile gitmemezlik etmemek lazim. Edited by: kadirsa_2000

Bordomavi08
06.08.2004, 11:12
Olmasi gereken buydu zaten. Yeryüzünde 1000 tane taraftari olan takimin maçini vermek tek kelimeyle rezaletti. TRT büyük bir yanlistan döndü.

Emin
06.08.2004, 11:14

Kardes, maç Kayseri'de ama dedigin çok dogru Trabzon'daki bir maçta maçi TVyani TRTverse bile gitmemezlik etmemek lazim.

Hakkaten ya. Kayseriye maça gitme planlari yaparken maçin Trabzonda oldugunu unuttuk. Genç yasta bunadim herhalde...smileys/smiley36.gif

Çebi
06.08.2004, 12:56
yaw ne trabzonu maç kayderide....................

Emin
06.08.2004, 13:38
Yine yanlis yazdim. Hakkaten bunadim. Anladik Maç Kayseride....smileys/smiley4.gif

Gerisbase
06.08.2004, 14:46
Evet arkadaslar TrAbZoNsPoR Resmi Sitede Admin bi arkadas cevap yasmis Artik bende Banko inaniyorum trt1 Naklen verdini:

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/yorum.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=233>
<T>
<TR bgColor=#808080>
<TD>Selim (selimsaka2002@yahoo.com) (06.08.200413:20:52) </TD></TR>
<TR bgColor=#c0c0c0>
<TD>Arkadaslar, lütfen maç TRT 1'de yazisi kaldirilsin artik.Sitemizin çok ciddi çalismasi gerekiyor.Bir çok Trabzonsporlu siteden görüp maç canli verilecegi için seviniyor ama böyle birsey yok(Cevap Webmaster: Siz verilmeyecgei bilgisini nereden aldiniz ? Maçimiz TRT tarafindan verilecektir.) </TD></TR></T></TABLE>

FANATIK61
06.08.2004, 14:56
Hersey yarin belli olacak. O zaman vermesinler bakalim ne olacak.

corleone
06.08.2004, 15:15
halil sanli da onayladigina göre maç kesinlikle trt den verilecek...

Imdat
06.08.2004, 15:16
<TABLE style="LINE-HEIGHT: 19px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=375 ="devam"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>

06:28</TD>
<TD width=315>Istiklal Marsi ve Günün Program Akisi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="devam"><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>06:30</TD>
<TD width=315>Neseli Türküler</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>07:30</TD>
<TD width=315>Haber Haftasonu</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" vAlign=top width=60 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(1,8216,1,1)">08:00</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" width=315 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(1,8216,1,1)">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=315 ="devam1"><T>
<T>
<TR>
<TD width=267>Yabanci Sinema "Buck Amca"</TD>
<TD id=imgplus1 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 bgColor=#d7d9d9 ="devam"><T>
<T>
<TR>
<TD id=divac1></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>09:40</TD>
<TD width=315>Çizgi Film "Uzun Çorapli Pippi"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>10:10</TD>
<TD width=315>Çizgi Film "Scooby Doo"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>10:40</TD>
<TD width=315>Çizgi Sinema "King Kong"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>12:00</TD>
<TD width=315>Hayvan Zekasi "Animal Intelligence"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>13:00</TD>
<TD width=315>Haber</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>13:25</TD>
<TD width=315>Fragman+Spot</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" vAlign=top width=60 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(2,8217,1,1)">13:30</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" width=315 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(2,8217,1,1)">
<T>
<TR>
<TD width=267>Yabanci Sinema "Virginia'nin Yarisi"</TD>
<TD id=imgplus2 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac2></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>15:15</TD>
<TD width=315>Türk Silahli Kuvvetler Saati</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>15:40</TD>
<TD width=315>Mc Leod'un Kizlari</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>16:40</TD>
<TD width=315>Evdeki Dost</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" vAlign=top width=60 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(3,817,2,1)">17:15</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" width=315 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(3,817,2,1)">
<T>
<TR>
<TD width=267>Türk Sinemasi "Baba Bizi Eversene"</TD>
<TD id=imgplus3 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac3></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>18:55</TD>
<TD width=315>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Kayserispor - Trabzonspor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>19:45</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>20:00</TD>
<TD width=315>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Kayserispor - Trabzonspor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>20:50</TD>
<TD width=315>Reklam</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>21:00</TD>
<TD width=315>Sayisal Loto Çekilisi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>21:05</TD>
<TD width=315>Gece Mavisi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>22:20</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>23:00</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>23:10</TD>
<TD width=315>Kanit Pesinde"Crime Scene Investigation"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>00:00</TD>
<TD width=315>Günün Ardindan</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" vAlign=top width=60 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(4,8255,1,1)">00:20</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" width=315 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(4,8255,1,1)">
<T>
<TR>
<TD width=267>Yorumsuz</TD>
<TD id=imgplus4 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac4></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" vAlign=top width=60 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(5,8218,1,1)">01:50</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" width=315 bgColor=#d7d9d9 ="showAciklama(5,8218,1,1)">
<T>
<TR>
<TD width=267>Yabanci Sinema "Ter"</TD>
<TD id=imgplus5 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac5></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>03:30</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>04:30</TD>
<TD width=315>Müzik-Klipler</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>05:30</TD>
<TD width=315>

Mc Leod'un Kizlari

Trtnin internet sitesinden iste yayin akisi. Sabah gençler maçi vardi burda ama düzeltmisler. Hatadan dönmek de erdemdir bravo TRT.

</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: Imdat

DeAgLeMaNyAq
06.08.2004, 15:42
Ya bunlarada Digitürk'ten hastalik bulasmis. Geçen sene ne zaman Digitürk'ün yayin akisinda baska maç olsa burada gene tartisirdik sonra maçtan bir gün evvel bir bakardik maçimiz veriliyor. Allah askina son gün neler oluyor ki bu yayin akislari geçen seneden beri degisiyor...

kelkitli29
06.08.2004, 16:22
MAY silahla basiyordur onlarda mecburen veriyordursmileys/smiley36.gif

CaMoKa
06.08.2004, 16:23
Afferin trt adam ol

zisinoli
06.08.2004, 16:25
<TABLE cellPadding=0 cellSpacing=0 style="LINE-HEIGHT: 19px" width=375 ="devam"><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>

06:28</TD>
<TD width=315>Istiklal Marsi ve Günün Program Akisi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TABLE cellPadding=0 cellSpacing=0 ="devam"><T><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>06:30</TD>
<TD width=315>Neseli Türküler</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>07:30</TD>
<TD width=315>Haber Haftasonu</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; COLOR: #990000; CURSOR: hand" vAlign=top width=60 ="showAciklama(1,8216,1,1)">08:00</TD>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; CURSOR: hand" width=315 ="showAciklama(1,8216,1,1)">
<TABLE cellPadding=0 cellSpacing=0 width=315 ="devam1"><T><T>
<T>
<TR>
<TD width=267>Yabanci Sinema "Buck Amca"</TD>
<TD align=right id=imgplus1 style="COLOR: #000099" width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TABLE bgColor=#d7d9d9 cellPadding=0 cellSpacing=0 ="devam"><T><T>
<T>
<TR>
<TD id=divac1></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>09:40</TD>
<TD width=315>Çizgi Film "Uzun Çorapli Pippi"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>10:10</TD>
<TD width=315>Çizgi Film "Scooby Doo"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>10:40</TD>
<TD width=315>Çizgi Sinema "King Kong"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>12:00</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>13:00</TD>
<TD width=315>Haber</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>13:25</TD>
<TD width=315>Fragman+Spot</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; COLOR: #990000; CURSOR: hand" vAlign=top width=60 ="showAciklama(2,8217,1,1)">13:30</TD>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; CURSOR: hand" width=315 ="showAciklama(2,8217,1,1)">
<T>
<TR>
<TD width=267>Yabanci Sinema "Virginia'nin Yarisi"</TD>
<TD align=right id=imgplus2 style="COLOR: #000099" width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac2></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>15:15</TD>
<TD width=315>Türk Silahli Kuvvetler Saati</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>15:40</TD>
<TD width=315>Mc Leod'un Kizlari</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>16:40</TD>
<TD width=315>Evdeki Dost</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; COLOR: #990000; CURSOR: hand" vAlign=top width=60 ="showAciklama(3,817,2,1)">17:15</TD>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; CURSOR: hand" width=315 ="showAciklama(3,817,2,1)">
<T>
<TR>
<TD width=267>Türk Sinemasi "Baba Bizi Eversene"</TD>
<TD align=right id=imgplus3 style="COLOR: #000099" width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac3></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>20:50</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>21:00</TD>
<TD width=315>Sayisal Loto Çekilisi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>21:05</TD>
<TD width=315>Gece Mavisi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>22:20</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>23:00</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>23:10</TD>
<TD width=315>Kanit Pesinde"Crime Scene Investigation"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>00:00</TD>
<TD width=315>Günün Ardindan</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; COLOR: #990000; CURSOR: hand" vAlign=top width=60 ="showAciklama(4,8255,1,1)">00:20</TD>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; CURSOR: hand" width=315 ="showAciklama(4,8255,1,1)">
<T>
<TR>
<TD width=267>Yorumsuz</TD>
<TD align=right id=imgplus4 style="COLOR: #000099" width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac4></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; COLOR: #990000; CURSOR: hand" vAlign=top width=60 ="showAciklama(5,8218,1,1)">01:50</TD>
<TD bgColor=#d7d9d9 style="BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid; CURSOR: hand" width=315 ="showAciklama(5,8218,1,1)">
<T>
<TR>
<TD width=267>Yabanci Sinema "Ter"</TD>
<TD align=right id=imgplus5 style="COLOR: #000099" width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac5></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>03:30</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>04:30</TD>
<TD width=315>Müzik-Klipler</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>05:30</TD>
<TD width=315>

Mc Leod'un Kizlari</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Imdat biraz abartmadin mi ?smileys/smiley2.gif

ts_fan
06.08.2004, 16:28
TRT aferin sana hatali bir yola girdin ama bastan geri döndün, helal olsun, umarimbir daha böyle bir hata yapmazsiniz ...

Onur1967
06.08.2004, 16:41
ya yok böyle bisey ya bu nedir bazi yerlerde TRT yayinlayacak deniliyor. Bazi yerlerde yayinlanmayacak deniyor. Dün TRT'de spor haberlerinde GB-SKYS maçi verilecek diyordu. Bu TRT'de tarafsiz davranacaksa artik ne olacak bu ya. Herkes TRabzonspor'umuzu her alanda görmemeye çalisiyor ama TRABZONSPOR'umuz bunun fazlasiyla üstesinden gelir.

BU ASK BITMEZ

BU FIRTINA DINMEZ !

kelkitli29
06.08.2004, 16:43
verirler macimizi. reyting rekoru kirarlar. bu sezon maclarimizin cogunu trt den izleriz bence

ts_fan
06.08.2004, 16:46
verecekler; hemdeseve seve olmazsa s... s... smileys/smiley2.gif

Emre7
06.08.2004, 16:47
abi sabah trt.net.tr yayin akisina bakti gb-skarya diyo

arkadaslar hanerleri izlemisler trt maçi verecek diyo

trabzonspor.org.tr maçi verecek diyo ne bu yaaaa

bmn yönetiminden biri açiklama yapsa sevinirim saolun

Emre7
06.08.2004, 16:48
abi simdi yine baktim veriyomus galiba

<T>
<TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=315>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Kayserispor - Trabzonspor"</TD></TR></T></TABLE>

Mehmet
06.08.2004, 18:11
TRT YE MAIL ATTIM MAÇ YAYININI SORDUM BANA CEVAB GELMEDI AMA YAYIN PROGRAMINI DEGISTIRMISLER.

GENÇLER MAÇINI KALDIRIP TRABZON KAYSERI MAÇINI YAZMISLAR.

Tandogan
06.08.2004, 18:30
Papatya fali açiyoruz valla.Verecek---vermeyecek---verecek--- vermeyecek...

Ama benim en son duydugum ve yakin çevremden de herkesin onayladigi maçin TRT'den yayinlanacagi.Insallah bir aksilik olmaz.Edited by: Tandogan

Kul
06.08.2004, 19:06
<T>
<TR>
<TD width=315>

Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Kayserispor - Trabzonspor

he söle yola girin...</TD></TR></T></TABLE>

CAFER ÖZER
06.08.2004, 22:19
MAÇ TRT 1 DEN NAKLEN VERILIYOR.

RIZE nin F.B yi dagittigi maçta her bes dk.bir söyledi KESIN ne olduysa yola gelmisler.

TRT yanlistanda dönmüstür kedilerini tebrik ederiz.

YASASIN KARADENIZ DOSTLUGU

helal sana RIZE

tswonder
06.08.2004, 22:25
yaw usaklar internet sitesinde arkadaslarin dedigi gibi yayinlanacak diyor.. anlasilan o ki yola gelmisler de trt int maci vermiyor??

yurt disindaki arkadaslar maci nasil izlemeyi düsünüyorlar??

Gerisbase
06.08.2004, 22:44
yaw usaklar internet sitesinde arkadaslarin dedigi gibi yayinlanacak diyor.. anlasilan o ki yola gelmisler de trt int maci vermiyor??

yurt disindaki arkadaslar maci nasil izlemeyi düsünüyorlar??

Türksatdan trt 1 ,2 ,3 ,4 ve int cekebiliyorus

kelkitli29
06.08.2004, 22:45
valla ben almanyadayim trt int,1,2,3,4 hepsi var

tswonder
06.08.2004, 23:11
hmm ya biz üniversite davasina buralara göcenlerdeniz. cok yeni olmasakta, eskilerden de degiliz yani. o yüzden bilmiyoruz daha böyle herseyi...

bizdeki telekabel. onda da sadece trt int var ...bir yer bulacaz artik smileys/smiley6.gif

cevap veren kardeslere tesekkürler smileys/smiley20.gif

ts_fan
06.08.2004, 23:15
iyi seyirler kardes...yarin herhalde saat 19:00-21:00 arasi burda kimseyi bulamayacagiz...benim olmayacagim gibismileys/smiley2.gif

Tolgaa6161
07.08.2004, 00:28
evet burada o saate kimse olmaz

Ben fransadan TRT 1 2 3 4 int seyrediyorum numerikten

irfanparlak
07.08.2004, 00:56
yillar sonra bi lig maçimizi daha sifresiz kanaldan izlicez vay be eski günler geldi aklima hamdi soner filan ne günlerdi bee

Harun-61
07.08.2004, 01:28
MAÇ TRT 1 DEN NAKLEN VERILIYOR.

RIZE nin F.B yi dagittigi maçta her bes dk.bir söyledi KESIN ne olduysa yola gelmisler.

TRT yanlistanda dönmüstür kedilerini tebrik ederiz.

YASASIN KARADENIZ DOSTLUGU

helal sana RIZE

Akin-61
07.08.2004, 09:24
ewet beyler benmd edün Tv de gördüm bugun maç naklen yayindan veriliyor.

kelkitli29
07.08.2004, 10:10
maca 9 saat kaldi.
lalalallaaaaaaaaaaa trt reyting rekoru kiracak bugün.

grandiose
07.08.2004, 10:40
TRT HAYATI BOYUNCA YAPAMAYACAGI REYTINGI BUGÜN YAPACAK smileys/smiley2.gif

perfectstorm
07.08.2004, 11:43
uyduda sanirim anolog yayinda trt-int kanali olabilir.o yüzden izleyemiyo olabilir. öyleyse dijital uydusu olan bi yerde izlesin maçi.

perfectstorm
07.08.2004, 11:45
vayyyyy be yillar sonra tüm türkiye trabzonumu izliyecek sifresiz .takim görsün millet.bu trabzona olan sempatiyide arttirir gibime geliyor,var olanida dahada güçlendirir.

MeKanSiZ
07.08.2004, 12:00
trt aklini basina topladi dogru karari verdi aferin sana trt:)

Yağızhan Sağnak
07.08.2004, 15:41
TRABZONSPOR-KAYSERISPOR

StAd=Atatürk

yayin=TrT 1 o smileys/smiley36.gifkAdAr

smileys/smiley29.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley10.gif

kelkitli29
07.08.2004, 16:17
3 saatten az kaldi. haydi trabzon

ts_fan
07.08.2004, 16:22
evet sayin seyirciler Karadeniz Firtinasi geri döndü, az sonra TRT ekranlarinda karsinizda...

Emorfo
07.08.2004, 16:26
az sonra dedigin 3 saat var smileys/smiley36.gif

ts_fan
07.08.2004, 16:27
olsun bu 3 saat su gibi akar be Faruk...smileys/smiley2.gif

trabzonsporlu61
07.08.2004, 16:58
uyduda sanirim anolog yayinda trt-int kanali olabilir.o yüzden izleyemiyo olabilir. öyleyse dijital uydusu olan bi yerde izlesin maçi.

valla dijital uduymus muydusmus anlamam takiyorum televizyonun arkasina bir çay kasigi ohh deme keyfime ayna gibi çekiyor.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

ts_fan
07.08.2004, 16:59

valla dijital uduymus muydusmus anlamam takiyorum televizyonun arkasina bir çay kasigi ohh deme keyfime ayna gibi çekiyor.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

harbi bu isi nasil yapiyon???söylesene bana benim TV hiç iyi çekmiyor, belki bir çare olur bana..

Doğan ATASOY
07.08.2004, 17:57
Eger dediginiz gibi trt gerçekten maçi veriyorsa,bence maçtan sonra hepimiz tesekkür mailleri atmaliyiz,bu daha sonraki maçlarimiz için önemli

lazkaya
08.08.2004, 05:03
Evet bunu çok hakettiler.Bide dooru düzgün maçi anlatacak bi spiker olursa daha iyi olur tabii

Tandogan
08.08.2004, 12:27
TRT maçi verdi.Bizler de evimizde ilk hafta takimimizi izleme keyfini yasadik.Iyi,güzel; ama bir de su spikerler oyuncularimizin ismini ögrenseler çok iyi olacak.Maçi anlatan spiker özellikle ikinci yari Emrah'a, Erman dedi durdu.

Recep Çaltepe
08.08.2004, 12:48
arkadaslar iç saha maçlarimizi trt vermesin (stad dolulgu açisindan) ben istanbulda oturmama ragmen iç sahadaki maçlar için para verip sifreliden izlemeye raziyim yeter ki trabzonsporum kazansin

Panther
08.08.2004, 13:40
bencede tüm maçlarin trtden verimesi trabzonspor açisindan taraftar kaybettirebilir. Stadlari doldurma yönünden ciddi bir problem olabilir tabi iyi geiyor ama bu kulubümüz için maddi eksiklige ve taraftar kaybina yol açabilir.. Lig maçlarini vermeleri dogru degil bence.. Ankaradaki maçlarda beraberiz artik 3 kere gelior trabzon :).. smileys/smiley32.gifYattarayi ayri tebrik ediyorum..

murat
08.08.2004, 13:46
madem oyle, bizim ic saha maclarimizi digiturk versin ve disarida oyniyan 3 cuclerinin 1 macinida trt versin...

Panther
08.08.2004, 13:54
tabi Trabzonda bulunup da takiminin maçlarini Avni Aker' de degide evinde izleyemeyi tercih eden biri ne kadar taraftardir o da tartisilir ama Skonto maçini canli izlemek için gttim sirf trabzon'a imkan olursa Kiev e de gelmeye çalisacam ..

Onur1967
08.08.2004, 16:08
4 büyüklerden hangisinin deplasman maçi oldugunda onu TRT verecekmis. Bu da benim gönlüme su serpti çünkü Trabzon evinde oynayacagi maçlari TRT verecegi zaman seyirci kaybi olacagini belirtince böyle bir karar almislar.

Yani kisacasi evimizde oynayacagimiz maçlari Digiturk verecek.

Muhalif
08.08.2004, 19:47
yahu su serseri spiker beni de uyuz etti.. halbuki ilk yarida emrah diyordu.. devre arasinda ne oldu ki bizim emrah oldu erman.. yakinda gökdeniz e yerdeniz, fatih e fethi, celalettine semsettin falan derse sasmam.. bu arada farkina vardiniz mi bilmem 2. golden evvel gökdeniz yüzde yüz bir gol kaçirdi bu sirada gik i çikmadi herifin.. oyuncu degisikligine bakiyordu herhalde.. unutmus bu isi trt spikerleri yillardir yatmislar zirtolarsmileys/smiley36.gif

kelkitli29
08.08.2004, 20:48
smileys/smiley36.gif
yahu su serseri spiker beni de uyuz etti.. halbuki ilk yarida emrah diyordu.. devre arasinda ne oldu ki bizim emrah oldu erman.. yakinda gökdeniz e yerdeniz, fatih e fethi, celalettine semsettin falan derse sasmam.. bu arada farkina vardiniz mi bilmem 2. golden evvel gökdeniz yüzde yüz bir gol kaçirdi bu sirada gik i çikmadi herifin.. oyuncu degisikligine bakiyordu herhalde.. unutmus bu isi trt spikerleri yillardir yatmislar zirtolar

evet gökdeniz 100 de 100 lügü atamadi adam hiiiic. o anda bastim kalayi smileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
09.08.2004, 00:56
gökdenize macda bi ara fatihdedi körmü ne baya oynadi topla gökdeniz halafatihfatih diyo hiyar

unyelimetin
09.08.2004, 01:01
4 büyüklerden hangisinin deplasman maçi oldugunda onu TRT verecekmis. Bu da benim gönlüme su serpti çünkü Trabzon evinde oynayacagi maçlari TRT verecegi zaman seyirci kaybi olacagini belirtince böyle bir karar almislar.

Yani kisacasi evimizde oynayacagimiz maçlari Digiturk verecek.

Öyle bir sey olmayacak arkadasim.Digiturk har hafta üç sülüklerin maçini verecek,TRT'de herhangi bir Anadolu takiminin maçini.Kim bilir TRT bir daha ne zaman veriri bizim maçimizi.Bu kadr iyimser olmayin bu yayin konusunda.Bunlarin alayi..neyse agzimi bozdurmayin bana.Bu gece bile yapti TRT yapacagini.TRT'nin yeni programi "Stüdyo", MAraton gibi çikti. HAzirlayan Faik Çetiner, herhalde hakkinda yorum yapmaya gerek yok. 3 Istanbul takimin maçini verdiler, is bitti. Araya baska program koydular, sonra baska bir spor programinda "Anadolu Takimlarinin" maçlarini vereceklermis. Utanmadan diyor ki, "TSlular kizmasin, bizi çok aradilar, onlarin maçini da verecegiz." Basiniza TS kadar tas düssün. Ondan sopnra da piskin piskin, "Bu ülkede IStanbul-Anadolu ayrimi yok" diyorlar.

TRT, kimin televizyonu? Bir holdinge mi ait? Bu ülkedeki "devlet televizyonu" bunu yaparsa digerlerine nasil tepki gösterebiliriz? Bu aslinda geçen sezon ortasinda basladi. Levent Özçelik'in hazirladigi program, TRT'ye yakisir bir tarzda idi. Ama ne olduysa sezon ortasi o program kaldirildi yerine Maraton benzeri bir program geldi. Bu seneki de ayni.

Metehan alinti için kusura bakma.Valla bu saatte yazmak zor geldi.

EmrahYalçınalp
09.08.2004, 10:28
Bu maç görüntüleri konusunda TRT'nin yaptigi çok ciddi bir terbiyesizlik. Benim maasimdan o kuruma katki payi kesiliyor. Kullandiginiz elektrik için ödediginiz paranin %4'ü o kuruma gidiyor. "Mutfaga da bir TV alayim" dediginiz zamanbandrol parasi ödüyorsunuz Faik Çetiner sizin takiminizin maçini saksiçiçegispor'la ayni kefede tutsun ve ayni zaman diliminde yayinlasin diye.

Her sey de söylenmez ki... Arkadaslar, özellikle Trabzon'daki genç ve memuriyetle vs alakasi olmayanarkadaslar... Bir siyah çelenk birakmak zor olmasa gerek Sögütlü'deki TRT binasinin önüne. Bir kaç tane de yerel kanallardan kameraman alin gidin, ertesi gün ya Faik Çetiner gitsin TRT'den, ya da lig liderinden baslansin programa, olmasi gerektigi gibi...

TEPKILER IÇIN

trthaber@trt.net.tr

trabzonsporlu61
09.08.2004, 12:01

harbi bu isi nasil yapiyon???söylesene bana benim TV hiç iyi çekmiyor, belki bir çare olur bana..

çok kolay malzemeler 1 adet ince çay kasigi,bir adet televizyon

önce televzyonu açiyoruz sonra çay kasigimiz alip televizyonun arkasindaki anten giris yerine takiyoruz ve maçi keyifle izliyoruz.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bu arada unutmadan televizyonun açik alanda(balkon,çati kati)olmasi siddetle önerilir.smileys/smiley36.gif

Badaloğlu
09.08.2004, 12:09
Bu maç görüntüleri konusunda TRT'nin yaptigi çok ciddi bir terbiyesizlik. Benim maasimdan o kuruma katki payi kesiliyor. Kullandiginiz elektrik için ödediginiz paranin %4'ü o kuruma gidiyor. "Mutfaga da bir TV alayim" dediginiz badrol parasi ödüyorsunuz Faik Çetiner sizin takiminizin maçini saksiçiçegispor'la ayni kefede tutsun ve ayni zaman diliminde yayinlasin diye.

Her sey de söylenmez ki... Arkadaslar, özellikle Trabzon'daki genç ve memuriyetle vs alakasi olmayanarkadaslar... Bir siyah çelenk birakmak zor olmasa gerek Sögütlü'deki TRT binasinin önüne. Bir kaç tane de yerel kanallardan kameraman alin gidin, ertesi gün ya Faik Çetiner gitsin TRT'den, ya da lig liderinden baslansin programa, olmasi gerektigi gibi...

TEPKILER IÇIN

trthaber@trt.net.tr

Imza,sonrada çikip öterler bu ülkede Istanbul-Anadolu ayrimi yok!...

grandiose
09.08.2004, 13:00
Bu maç görüntüleri konusunda TRT'nin yaptigi çok ciddi bir terbiyesizlik. Benim maasimdan o kuruma katki payi kesiliyor. Kullandiginiz elektrik için ödediginiz paranin %4'ü o kuruma gidiyor. "Mutfaga da bir TV alayim" dediginiz badrol parasi ödüyorsunuz Faik Çetiner sizin takiminizin maçini saksiçiçegispor'la ayni kefede tutsun ve ayni zaman diliminde yayinlasin diye.

TEPKILER IÇIN

trthaber@trt.net.tr

imza.. daha dün gece utanmadan anadolu istanbul ayrimi yok dedi kendi agzindan.. yok neymis,anadolu takimlarinin vtr'leri geç ulasiyormus ellerine.. atma faik,din kardesiyiz!!! öylemiyiz onu da sorgulamaya basladim. bu kadar pervasizca ve gözünün içine baka bakayalan söylenmez ki...

Tandogan
09.08.2004, 13:13
TRT Faik Çetiner'i niye göreve getirme ihtiyaci duydu, zaten anlamis degilim.Faik Çetiner; Ömer Çavusoglu,Aziz Üstel ve Ihsan Kalkavan gibi holiganlarla program yapan ve format geregi habercilikten çok bu holiganlarin atismalariyla programi yürüten, bu sayede reyting toplayan bir adamdi.Yapi itibariyla TRT'ye ters.Ama demek ki TRT deayni yolu seçmis.

TRT geçen yil, Ömer Üründül ve Zeki Çol'le daha iyiydi.Özellikle Zeki Çol bize yakinligi dolayisiyla bizle ilgili bayagi yorumlarda bulunuyordu.

grandiose
09.08.2004, 13:21
TRT Faik Çetiner'i niye göreve getirme ihtiyaci duydu, zaten anlamis degilim.Faik Çetiner; Ömer Çavusoglu,Aziz Üstel ve Ihsan Kalkavan gibi holiganlarla program yapan ve format geregi habercilikten çok bu holiganlarin atismalariyla programi yürüten, bu sayede reyting toplayan bir adamdi.Yapi itibariyla TRT'ye ters.Ama demek ki TRT deayni yolu seçmis.

TRT geçen yil, Ömer Üründül ve Zeki Çol'le daha iyiydi.Özellikle Zeki Çol bize yakinligi dolayisiyla bizle ilgili bayagi yorumlarda bulunuyordu.

haklisin .. zeki çol bir dönem milliyet gazetesinde sadece Trabzonspor kritikleri yazan ve bizi taniyan bir yazar.. herseyden önemlisi dolu bir insandi spor konusunda.. ben buraya takilmiyorum.. zeki çol da olmasindi ama hiç olmazsa fanatizmi vakti zamaninda yaptigi programla körükleyen bir masayi da TRT bünyesine almasalardi keske..

saygilar..

Emin
09.08.2004, 13:28
Admin arkadaslar bu topigin basligini degistirirse iyi olur. Malum haftalar ilerliyor. Bu topic geçen haftayi ilgilendiriyor. Birde Sebat maçini TRT verecekmi bilgisi olan varsa yazssin lütfen

Tandogan
09.08.2004, 14:09
Sebat maçinin verilip verilmeyecegi konusunda galiba bir kaç gün daha beklememiz lâzim.Ama maçimizi Digitürk'ün vermeyecegi kesin gibi.Çünkü programda bizim ve Besiktas'in maçlari ayni gün ve saatler de çakisiyor.

Bu arada sanirim su an en popüler takim biziz ve herkes bizi konusuyor.Bir Show Tv, bir TRT maçlarimizi verip duruyor.Insallah bu Kiev maçini geçersek devreye Star da girecek.Yani adamlari maçlarimizi yayinlamaya mecbur birakiyoruz.

unyelimetin
10.08.2004, 14:46
Lig tv hafta sonu üç sülüklerin maçini veriyor.Simdiden maçlarin fragmanini yayinlamaya bile basladilar.TRT'nin hafta sonu yayinlayacagi maçin hangisi olacagi belli degil ama TS-Sebat maçi olmayacagi kesin.Her hafta TRT'nin bizim maçimizi yayinlayacagini veya Lig Tv'nin yayinlayacagini bekleyen arkadaslar,lütfen yani bu kadari da ayip oluyor!!! Edited by: unyelimetin

murat
10.08.2004, 14:50
Lig tv hafta sonu üç sülüklerin maçini veriyor.Simdiden maçlarin fragmanini yayinlamaya bile basladilar.TRT'nin hafta sonu yayinlayacagi maçin hangisi olacagi belli degil ama TS-Sebat maçi olmayacagi kesin.Her hafta TRT'nin bizim maçimizi yayinlayacagini veya Lig Tv'nin yayinlayacagini bekleyen arkadaslar,lütfen yani bu kadari da ayip oluyor!!!

Metin kardes niye ayip olsun 3 suluklerinkini veriyorlar bize gelince ayipmi oluyor ??

ahmetturk
10.08.2004, 14:56
Buradaki maçlarimizi TRT vermesin de taraftar stada gelsin. Bizim insanlarimiz rahatina çok düskün. Hele soguk havalarda kimse gelmez stada. Il disinda olan arkadaslar izliyemiyecekler napalim biz anlatiriz artik.

perfectstorm
10.08.2004, 15:16
trt.nin vermesinin bi sakincasi yok.hatta daha iyi.az önce yoldan geçen bi kaç kisi yattaraaaaaa diye sarki gibi mirildaniyodu ts.li oldugunuda zannetmem.bunlar güzel seyler trabzonun medyada yer almadigindan yakinan biz degilmiyiz ALIN SIZE CANLI YAYIN HAFTADA IKI TANE HEMDE. sükredin sadece.

grandiose
10.08.2004, 15:22
olay sadece vizyona bakar demistik.. ve hala onun arkasindayiz.. haftalar ilerledikçe Trabzonsporumuzun basarisina paralel olarak,bizi en sevmeyen yayinci kurulus bile olsa,mecburen maçlarimizi vermek ZORUNDA.. Vizyonumuz arttikça yarisacaklar bizimle ilgili haber alabilmek ve maç yayinlayabilmek için...

irfanparlak
10.08.2004, 15:29
trt ilk yaridaki 17 maçimizda toplam 4 maçimizi verecek

Onur1967
10.08.2004, 15:38
4 büyüklerden hangisi evinde maç yaparsa onu digiturk verecekti acaba bakalimsimdi ne yapacaklar bu hafta bjk ile ayni saatte maç yapacagiz.

Onlar simdi seyirci kaybimiz olsun diye maçi TRT'ye verdirirler...

Bülent Şirin
10.08.2004, 15:51
Degerli Arkadaslar,

Trabzon'da tribünde takima gerekli destegi veren kitle zaten her halûkarda maça gidiyor bildigim kadariyla... Tiyatro izleyicisinden farkli olmayip, sadece gol oldugu zaman lûtfen ayaga kalkanlar maça gitse de olur, gitmese de... Her ne olursa olsun, dolu tribünlere karsi oynamanin takimi daha iyi motive edecegini savunuyorsaniz -ki buna benim de prensip olarak bir itirazim yoktur- o zaman baska bir faktörün devreye girdigini size acizane hatirlatayim:

Biz farkinda degiliz belki ama sifreli kanal bir yana, ülkemizin bazi bölgelerinde özel kanallar hâlâ seyredilemiyor.Buna karsilik TRT'nin yayinlari sifresiz, uydu antensiz her eve giriyor. Bizim maçlarimizin takim tutma yasina gelmis, mayalanmaya hazir bir halde bekleyen kaç tane çocuga ulasacagini bir düsünelim ve Yattara'nin bir bel hareketiyle, Fatih'in sik bir golüyle kazanacagimiz taraftarlarin Trabzon'da stada gelmeyecek bir kaç bin ehli keyf tiyatro seyircisinden çok daha önemli oldugunu unutmayalim derim.

Yeniden görüsebilmek ümidiyle... Simdilik hosçakalin...

trapezus61
10.08.2004, 16:15
Degerli Arkadaslar,

Trabzon'da tribünde takima gerekli destegi veren kitle zaten her halûkarda maça gidiyor bildigim kadariyla... Tiyatro izleyicisinden farkli olmayip, sadece gol oldugu zaman lûtfen ayaga kalkanlar maça gitse de olur, gitmese de... Her ne olursa olsun, dolu tribünlere karsi oynamanin takimi daha iyi motive edecegini savunuyorsaniz -ki buna benim de prensip olarak bir itirazim yoktur- o zaman baska bir faktörün devreye girdigini size acizane hatirlatayim:

Biz farkinda degiliz belki ama sifreli kanal bir yana, ülkemizin bazi bölgelerinde özel kanallar hâlâ seyredilemiyor.Buna karsilik TRT'nin yayinlari sifresiz, uydu antensiz her eve giriyor. Bizim maçlarimizin takim tutma yasina gelmis, mayalanmaya hazir bir halde bekleyen kaç tane çocuga ulasacagini bir düsünelim ve Yattara'nin bir bel hareketiyle, Fatih'in sik bir golüyle kazanacagimiz taraftarlarin Trabzon'da stada gelmeyecek bir kaç bin ehli keyf tiyatro seyircisinden çok daha önemli oldugunu unutmayalim derim.

Mantikli bir yaklasim. Tebrik ederim...

melrok
10.08.2004, 16:40
bu sehrin Trabzonspordan daha degerli neyi var. hem istanbula göre çok ucuz biletler olacak hem iki haftada bir olacak ama trt maçi veriyo diye stada gitmeyecek. ben bu adamin takim tutugundan süphe ederim. biz burda (ankara) TS ne zaman gelecekte maçina gidecez diye deli danalar gibi beklerken, böyle bir endiseyi bile anlamakta zorluk çekiyorum

trapezus61
10.08.2004, 16:45
Merlok kardesim haklisin ama surasida bir gerçek ki TRABZONSPOR tribünleri son yillarda eski heyecanini kaybetti. Bu heyecanin geri gelmesi ve AVNI AKER in yeniden cehenneme dönmesi en büyük temennim. Bu ne zaman gerceklesirse inaniyorum ki sampiyonlukta o zaman gelecek...

HAYDI TRABZONLULAR... HEP DESTEK... TAM DESTEK...

denizci61
10.08.2004, 16:58
bu sehrin Trabzonspordan daha degerli neyi var. hem istanbula göre çok ucuz biletler olacak hem iki haftada bir olacak ama trt maçi veriyo diye stada gitmeyecek. ben bu adamin takim tutugundan süphe ederim. biz burda (ankara) TS ne zaman gelecekte maçina gidecez diye deli danalar gibi beklerken, böyle bir endiseyi bile anlamakta zorluk çekiyorum

Kesinlikle katiliyorum...Trabzon'da yasasam da Avni Aker'in önünde yatsam...

Badaloğlu
10.08.2004, 17:07
Eger sirf Trabzona tasinirsam bu Trabzonspor yüzünden olacaktir.Zira orda olupta maça gitmeyenleri anlamakta zorlaniyorum.Deli oluyorum.

grandiose
10.08.2004, 17:14
Eger sirf Trabzona tasinirsam bu Trabzonspor yüzünden olacaktir.Zira orda olupta maça gitmeyenleri anlamakta zorlaniyorum.Deli oluyorum.

kesinlikle.. hala akil sir erdirebilmis degilim bu ise.. ulan insan cebinde para olmasa da bi punduna getirip sevdasi için maça gider be.

ahmetturk
10.08.2004, 17:22
Burda yasayan insanlar Trabzon disindakiler kadar Trabzonsporu sahiplenmiyor. Bilmiyorlarki disarida Trabzonsporu tutmak Trabzonspor taraftari olmak nasil bisey. Siz orda diger takim taraftarlariyla bogusmak zorundayken burda rakip takim taraftari yok buda sahiplenmeyi azaltiyor. Insallah tüm Trabzon maçlara gelir. Ben sahsen bulundugum ortamda bunu basarmak için ugrasiyorum. Bu bilince insanlari sevketmek çok önemli ve zor bi sey. BMN deki arkadaslar zaten maçlara geliyorlar onlar Trabzonspor sevdasi ile dolu insanlar çünkü.

metehan
10.08.2004, 17:43
Ben de Momentus gibi düsünüyorum.Televizyonun verecegi maçlarda stada gelmeyecek 2-3 bin seyirciye karsilik tüm Türkiye'nin TS'u izleme gibi bir sansi olacak. Bu bence çok daha önemli, keske TRT her hafta bizim maçi verse ama bunu yapmaz. Ama ligin ilerleyen haftalarinda TS iddiasini sürdürürse TRT de ister istemez bizim maçlara kayacaktir, bu kaçinilmaz. Bence yönetimin bu konudaki endisesi yersiz.

CeSS
10.08.2004, 18:03
trt maçi veriyor diye maça gelmeyen adam zaten geldiginde çekirdek yemekten baska ne yapar.O yüzden tribünde bagiracak adam ve devamli takimini destekleyecek taraftarlar istiyorum.Bakin o zaman daha iyi bile olur.Futbolcumuz olumsuz bir hareket yaptigi zaman onlari yuhalayan ve morallerinin bozulmasina neden olanlarda bu tip insanlar zaten.Çünkü onlar seyir zevki için gelmisler sadece.Tabii yönetime sorarsaniz taraftar biletini veya kombinesini alsin gelsin.bagirmis bagirmamis önemli degil...

Cok güzel bir tespit... Mac verilmis yada verilmemis. Taraftar stada gitmeli. Kulüb kazancli degilmi arkadaslar verilen maclarda. Extra para almiyormuyuz naklen yayinlarda. Külüp menfaatine olan seylere nicin karsi cikiyoruz ?

34_TS_0061
10.08.2004, 20:06
Herseyi birakin, Sezon öncesi anlasmada Digiturk önem sirasina göre ilk 3 maci verecek, 4. önemli maç da TRT den yayinlanacakti...!

Her hafta Trabzonumuzun maçini TRT'den yayinlamasini beklemek, Direk Trabzonspor'un seviyesinin düsmesini kabul etmek demektir...!!!!

Maçimizin Digiturk'den Yayinlanmasini istiyorum ben...

Evimde digiturk yok ama, oradan yayinlanmali...

lazkaya
11.08.2004, 01:03
Bana göre ise daha çok Trabzonspor taraftari demek.galatasaray avrupada basarili oldugu için çoluk çocuk o takimi destekliyor.Eger bu sene güzel futbol oynar ve de Avrupa da iyi isler yapilirsa takimimizin taraftar sayisinda çok önemli bir artis olur ve yine Trabzonspor kazanir.

Merak etmeyin zaten digitürk Trabzonspor'un sampiyon olacagini anladigi zaman maçlari vermeye baslayacaktir.Sonrasini ezikler düsünsün.

Harun-61
11.08.2004, 01:07
büyük ihtimalle sebat macini vermezler...smileys/smiley7.gif

unyelimetin
11.08.2004, 02:14
Lig tv hafta sonu üç sülüklerin maçini veriyor.Simdiden maçlarin fragmanini yayinlamaya bile basladilar.TRT'nin hafta sonu yayinlayacagi maçin hangisi olacagi belli degil ama TS-Sebat maçi olmayacagi kesin.Her hafta TRT'nin bizim maçimizi yayinlayacagini veya Lig Tv'nin yayinlayacagini bekleyen arkadaslar,lütfen yani bu kadari da ayip oluyor!!!

Metin kardes niye ayip olsun 3 suluklerinkini veriyorlar bize gelince ayipmi oluyor ??

Benimki bir sezenis,bir mecaz.Yanlis anlamissin.

EmrahYalçınalp
11.08.2004, 08:16
Su an Dynamo zaferinden sonra çok güçlüyken, bikmadan, usanmadan TRT'nin ve Faik'in spor programinda Trabzonspor'u geçen senenin Show TV'si gibi istanbul takimlarindan ayri bir kategoride degerlendirmesinin nedenini bir soralim...

Seviyemizi düsürmeden gerekli tepkiyi bir gösterelim, bakin bu hafta "derbi" maçimizi pasa pasa olmasi gereken zamanda veriyorlar mi vermiyorlar mi...

trthaber@trt.net.tr

Akin-61
11.08.2004, 09:00
Arkadaslar Güzel bir metin Hazirliyalim Hep beraber Kendi Imzamizi Altina Atip Yolluyalim birisi Güzelbir metin yazarmi acaba.

ahmetturk
11.08.2004, 09:08
Metin bekliyoruz.

EmrahYalçınalp
11.08.2004, 09:33
Kamu kurumlarinda, özel sirketlerde vb web hizmeti olan yerlerde çalisan arkadaslar, bu gibi durumlarda yahoo,hotmail gibi mail adresleri yerine mümkünse kurum adreslerini kullanmak daha etkili oluyor gibime geliyor...Edited by: perhaps

FEDAİ
11.08.2004, 09:50
Metin hazirlayan var mi?

Bülent Şirin
11.08.2004, 10:39
Degerli arkadaslar,

Ben protesto metni olarak acizane bir seyler karalayacagim.Fakat acele etmemenizi rica edecegim. En güzel, en dogru cümleleri bulacagimi iddia etmiyorum ama etkili olmasini istedigimiz bir yazinin da öyle çalakalem yazilamayacagini herhalde takdir edersiniz... Öyle zannediyorum 1-2 saate kadar ortaya bir metin çikmis olur... Bir aksilik olmazsa tabii... Benimkinden daha iyi bir yazi yazan arkadas çikarsa, ben de onun altina memnuniyetle imzami atarim...

Görüsmek ümidiyle...

metehan
11.08.2004, 10:54
Arkadaslar, benzer konuyu www.trabzonsporlist.org (http://www.trabz&#111;nsporlist.org) 'daki forumda da tartisiyoruz. Hatta orada da ortak bir metin hazirlandi. Ama "Ayni metni göndermektense herkesin farkli seyler yazmasi daha iyi olur" gibisinden görüsler de var. "Ayni metni farkli mail adresleri ile postalayip durdurlar" diye düsünülebilir, bu da dikkate alinmali. Ben yine de diger forumdaki metni asagiya ekleyeyim, karari sizler verin.

Momentus'un bu metni çok daha güzel hale getireceginden süphem yoksmileys/smiley1.gif

----------------------------

Sayin Ilgili,

08.08.2004 Pazar aksami TRT1?de yayinlanan ?Stadyum? isimli spor programini ilk kez izledim ve büyük bir hayal kirikligina ugradim. 3 Istanbul takiminin maçlari en ince ayrintisina kadar yayinlandi, tartismali pozisyonlari incelendi ve program bitti. Daha sonra baska bir program araya girdi ve gece yarisi diger Anadolu takimlarinin maçlarinin yayinlandigi farkli bir spor programi basladi. Daha önce Show TV?nin yaptigini bu sefer TRT uyguladi.

TRT, kimin televizyonu? Devlet kontrolünde olan, bugüne kadar tarafsizligi ile takdir toplayan TRT?nin bu uygulamasi, sayginligina gölge düsürdü. TRT böyle davranirsa, diger özel kanallara söyleyecek sözümüz kalmaz. Özel kanallarin artik aliskanlik haline getirdigi, ?Istanbul ? Anadolu ayrimi? na TRT?nin de ortak olmasi beni hem üzdü hem de sinirlendirdi.

Geçtigimiz yil Levent Özçelik tarafindan hazirlanan ve ülkemizde objektifligine inanilan nadir yazarlardan ikisi olan Zeki Çol ve Ömer Üründül?ün yorumlariyla renk kattigi bir spor programi yayinlanmaktaydi. Bu programin içerigi ve formati TRT?nin sayginligina ve tarafsizligina yakisir sekildeydi. Ancak daha sonra ne olduysa bu program yayindan kaldirildi ve Istanbul takimlarinin öne çikarildigi bir spor programi yayina koyuldu. Bu yil ise Faik Çetiner tarafindan hazirlanan ve yukarida bahsettigim özellikleri olan bir program var. Faik Çetiner?in tarafsizligina ben inanmiyorum. Daha önce görev yaptigi televizyon kanallarindan kendisini çok iyi taniyoruz. Programi sunus tarzi ve Türkçe?yi kullanma sekli ile kesinlikle TRT?ye yakismiyor.

Ülkemizin resmi televizyonu olan TRT?yi bugüne kadar hep tarafsizligi ile takdir ettik. Ama görünen o ki, TRT de günümüzün acimasiz canavari olan ?reyting?in kollarina düsmüs durumda. Böyle bir ayrim ve tarafli yayin politikasi TRT?ye asla ve asla yakismiyor. Bir Trabzonspor taraftari olarak bu konuda TRT?yi siddetle kiniyor, bu büyük ayiptan en kisa sürece vazgeçilecegine olan inancimi belirtmek istiyorum.

Saygilarimla

EmrahYalçınalp
11.08.2004, 11:29
Tamam, güzel seyler bulup yazmak da güzel olur ama yani bu is için zaman kaybetmeye deger mi?

Niye Trabzonspor'un maçlarini 3 istanbul takimindan daha farkli bir zamanda ve içerikte yayinliyorsunuz kardesim?

Bitti.

Yine de herkes bildigi gibi yapsin tabi ki. Ama sicagi sicagina haftasonuna kadar daha azaman varken tepkilerimizi bildirmek (ve farkli biçimlerde, farkli cümlelerlebildirmek) daha etkili olacaktir diye düsünüyorum.

Imdat
11.08.2004, 11:38
dün trabzonun maçi sirasinda TRT 3 kayseri maçimizi banttan veriyordu ayip be kardesim kim seyredecek onu ... Dinamo maçi varken. Artik bu yaptiklarini kasten yapiyorlar gibi geliyor bana..

Fb maçini ise tamamini 12 den sonra trt 1 den verdiler.. yorumlsarinizi bekiyorum...

metehan
11.08.2004, 11:49
Arkadaslar burada 2 farkli konu var. Birincisi TRT'nin maç yayinlama politikasi. Ikincisi ise Faik Çetiner'in hazirladigi programin tarafliligi. Benim yukarida verdigim metin programla ilgili, maç yayinlariyla degil. Faik Çetiner'i, TRT'yive programin formatini elestiriyoruz.

Naklen yayin olayinda durum farkli. 3 maçi Digitürk seçecek ve derbiler disinda bunlar dogal olarak 3 Istanbul takiminin maçi olacak. Istisnai durumlar olabilir. Ondan sonra TRT'ye seçim hakki kaliyor. Tahminimce TRT agirlikli olarak bizim maçlari verir, hele de böyle oynarsak.

Ama öncelikli hedef Faik Çetiner'in sundugu program olmali. Devlet televizyonu olan TRT, Show TV gibi davranamaz.

ahmetturk
11.08.2004, 11:58
Ya neye karar verdiniz simdi herkes kendine göre bir elestiri metni mi gönderiyor.

Emorfo
11.08.2004, 12:08
TRT o maçi verir mi vermez mi bilmiyorum ama Allah'in izni ile o maçta Trabzon'dayimm..

heycan basti valla.

Bülent Şirin
11.08.2004, 12:33
Degerli arkadaslar,

Yazmaya çalistigim metin asagidadir. Metehan'in da dedigi gibi bu maç yayinina degil, Faik Çetiner'e ve hazirladigi programa yönelik bir tepkinin dile getirilmesi olmustur. Begenip begenmemek, yeterli bulup bulmamak size kalmistir. Yalniz önemli bir ayrinti var: Bu mesaji bireysel olarak mi, yoksa topluca BMN ailesi olarak mi gönderecegimiz hakkinda bir konsensüse varmamiz gerekiyor. Bu konuda degerli site yöneticilerinden bir tavir belirlemelerini bekliyoruz. Eger BMN olarak gönderilirse, metindeki "Biz Trabzonspor taraftarlari" olarak geçen ifadeler "Biz BMN ailesi" gibi bir sekilde degistirilebilir. Benim tercihimi sorarsaniz, "topluca gönderelim" derim. Böylece BMN biraz daha kendini tanitmis, varligindan dostu düsmani haberdar etmis olur diye düsünüyorum. Ancak dedigim gibi yöneticilerin bu konuya el atmalari gerekiyor. Simdi onlardan cevap bekliyoruz...

Sayin TRT yetkilileri,
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
Geçen hafta sonu, 2004-2005 futbol sezonu ile birlikte baslayan ?Stadyum? adli ?spor? programinin yayin formatini ve TRT?nin kulüplere olan genel bakis açisini müsahade ettikten sonra, böyle bir protestoya mecbur kaldigimizi düsünüyoruz.
<O:P></O:P>

Sayin Yetkililer,

Trabzonspor, o zamanki adiyla 1.Türkiye futbol liginde ilk sampiyon oldugu 1975-1976 sezonundan beri Istanbul merkezli yazili medyada, sonraki yillarda özel televizyonlarin yayin hayatina baslamalariyla görsel medyada bir türlü hakettigine inandigimiz yeri bulamamistir.
Biz Trabzonspor taraftarlari olarak, bu fiilî durumdan ne kadar rahatsiz olsak da, yayin politikalarini ?ticarî kaygilar? istikametinde düzenleyen bahsi geçen müesseselerin bu tutumlarini bir dereceye kadar makûl karsilamis; buna karsilik reklam gelirleri haricinde bütün bir toplumun vergilerinden pay alan, tek kurus reklam geliri olmasa bile devlet kurumu olmasi hasebiyle yine de yayinlarina devam etmek durumunda olan, dolayisiyla yurt sathinda bütün kisi ve kurumlara esit mesafede olmasi gereken TRT?nin, ?digerleri?ne göre hayli tarafsiz sayilabilecek yayinlari karsisinda ferahlamis ve hâttâ ?iyi ki TRT?miz var? bile demisizdir.
Geçen zamanla birlikte, ?digerleri?nin TRT?yi örnek alacaklarini tahmin ve temenni ederken, geçen hafta sonu tam tersine TRT?nin ?digerleri?ni örnek aldigini hayret ve teessüf duygulari ile görmüs bulunuyoruz.

Sayin yetkililer,

Simdi size soruyoruz:

-Sampiyonlar Ligi?ne girmeye hazirlanan, futbolda Türkiye?nin 4 büyügünden biri oldugunu dosta düsmana kabûl ettirmis bir kulübe nasil olur da siradan bir Anadolu Kulübü muamelesi yaparsiniz?

-Geçen yilin ortalarina kadar, Levent Özçelik gibi kaliteli bir TRT mensubu ile Türkiye?nin okunmaya ve dinlenmeye herkesten fazla layik oldugunu düsündügümüz yorumculari olan Ömer Üründül ile Zeki Çol?un birlikte hazirladigi o güzelim programin yayindan kaldirilmasinin sebebi nedir?

-TRT?nin kendi bünyesinde bunca degerli personel varken, tarafsizligi ve programciligi hayli tartismali bir isim olan Faik Çetiner adli sahsin disaridan ithal edilip, ticari amaçla yayin yapan ?diger? televizyonlardakine benzer bir program yaptirmaktaki maksadiniz nedir?

Aslinda çok daha uzatilabilecek bu soru listesini burada kesiyor, böyle bir uygulamayla kendisine hiç yakismayan bir yayin politikasi içine giren TRT?yi medeni ölçülerin ve Trabzonspor ahlâkinin izin verdigi en yüksek derecedeki duygularimizla (ancak bu kadar söyleyebiliyoruz) protesto ediyor, bu yanlistan bir an evvel dönülmesini istiyoruz.

Biz Trabzonspor taraftarlari olarak, bu ve bunun gibi durumlarda, içinde en ufak bir illegalite unsuru bulunmamak kaydiyla tepkilerimizi, protestolarimizi arttirarak sürdürecegimizi bilgilerinize sunariz.
Saygilarimizla?

Edited by: momentus

metehan
11.08.2004, 13:39
Momentus, eline saglik çok güzek yazmissin. Bu konunun pesini birakmayalim. Bu forumu takip eden çok kisi var. Bir hayli tepki maili gitmeli. TRT'nin yaptigina akil sir ermez.

trapezus61
11.08.2004, 14:36
Momentus kardesim ellerine ve aklina saglik çok güzel olmus. Simdi görev sirasi taraftarda...

ahmetturk
11.08.2004, 14:43
TRT nin e mail adresini verinde gönderelim su metni

Harun-61
11.08.2004, 14:44
Momentus kardesim ellerine ve aklina saglik çok güzel olmus. Simdi görev sirasi taraftarda...

Tandogan
11.08.2004, 14:57
Aslinda TRT'ye en büyük cevabi izlenme oranlarina bakarsaniz izleyici vermis.Bizim maçimiza yer vermedikleri Stadyum programi ilk 100 program içinde 10. olurken,Kayserispor-Trabzonspor maçi Cumartesi ilk 100 program içinde 6. olmus.Hatta bizim maçin TRT'ye iyi reyting saglamasiyla ilgili bir sitede yazi bile buldum.Bir kismini buraya kopyaliyorum:

(SÖZ TRT'den açilmisken TRT ile devam edelim.
Cumartesi aksami TRT, yillar sonra Süper Lig'den ilk maç yayinini yapiyor ve Kayserispor- Trabzonspor maçi izleyiciden ilgi görüp altinci siraya yerlesiyor. Böyle bir basari ardina takilan her programi uçurur)

Artik kiymetimizi bilsinler.

Onur1967
11.08.2004, 15:20
Ya anlasinlar Trabzonspor'un degerini ama gördük maasallah çok güzel maç sundular !

ahmetturk
11.08.2004, 15:22
TRT nin e mail adresini verinde gönderelim su metni

FEDAİ
11.08.2004, 15:31
'trthaber@trt.net.tr'

ahmetturk
11.08.2004, 15:34
'trthaber@trt.net.tr' sagol

ahmetturk
11.08.2004, 15:42
Tamam Momentusun hazirladigi metni ben gönderdim. Herkes göndersin.

Akin-61
11.08.2004, 17:21
Bende yolladim..

Akin-61
11.08.2004, 17:24
Koskoca Devletin Tv si takimlar arasinda bölücülük yapar ise Showtv anasini aglatir gerçi bu basdan beri böyle idi bir ülkenin basbakani Canli yayinda Tv de halkini 2 ye böliyorsa Bu devletin yayin organi bunu yapmasiu gayet normal Balik basdan kokar.

ahmetturk
11.08.2004, 17:28
Ondan sonra Belediye seçimlerini kazanicam diye bekler.

Emin
11.08.2004, 17:40
Metni gönderdim. Insallah kaale alirlar.

Ahmet Erkan Sezgün
11.08.2004, 17:49
Selamlar,

Momentus nickli dostum yazdigin güzel yazi için seni tebrik ederim.yüregine,emegine saglik.Ben hemen kopy paste yapip gönderdim mail'i.Lütfen bu formda bulunan herkes ayni sekilde hareket etsin.Sadece sikayet etmekle olmaz,medeni bir biçimde tepkilerimizide dile getirmemiz gerekiyor.

Hayatta dorularin var olmasini istiyor isen,var olmasi için çalismalisin...

FEDAİ
11.08.2004, 17:57
Syn.Ilgili ,

Ben TRABZONSPOR taraftari bir futbolseverim.

08.08.2004 trh deki 'Stadyum' isimli spor programinizi izledim.

Fakat açik bir sekilde belirteyimki programinizdan hiçte keyif

almadim. Sebebiyse açik tipki geçtigimiz sezonlarda oldugu gibi

reyting canavarlari özel tv lerin yaptigi gibi 3 ist.takiminin maçlarini

en genis ayrintilarina kadar verdiniz Daha sonra da taraftari oldugum

TRABZONSPOR ve diger anadolu takimlarinin maçlarini izlemek zorunda

kaldik.

Yillardir hep dürüst ve ilkeli yayinciligi ile takdir toplayan TRT nin

bu davranisi bizi hem üzmüs hemde tepkimizi toplamistir.Biz yillardir TRT

yi reyting kaygisi olmayan bir tv kanali olarak gördük ve izledik.Ama

görülüyorki eger bu sekilde devam ederseniz (insallah en kisa zamanda degistirirsiniz)

diger reyting canavarlarindan hiçbir farkiniz kalmayacaktir.

Bunun yaninda program sunucusu da rengi belli olan ve kesinlikle objektif olmayan Faik Çetiner

se programi sunus tarzi ve Türkçe yi kullanis sekliyle TRT ye yakismamaktadir. Bu konuda daha

objektif ,tarafsiz ve Türkçe yi daha güzel kullanan birisi olursa hem izlenirliliginizin hem de size karsi

olan hosgörünün artacagi kanisindayim.

Ülkemizin resmi televizyonu olan Trt nin yaptigi bu ayrimcilik kesinlikle ama kesinlikle

yayin etigine uymamakla birlikte TRT nin sayginligina da gölge düsürmektedir.

Bir TRABZONSPOR taraftari olarak TRT yi siddetle kiniyor ve düstügü bu yanlisi

en kisa sürede düzeltecegini zannediyorum.

SAYGILARIMLA

Fedai IMANCI

Hem bu metin hem de momentusun metni trt ye sutlanmistir.

Emre7
11.08.2004, 18:44
bileniniz var mi bu hafta Trabzonumun maçini veriyomu bunlar

lazkaya
11.08.2004, 21:30
Daha belli deil.

Yazi içinde tesekkürler.TRT umarim yaptigi ayibi en yakin zamanda örter.smileys/smiley7.gif

unyelimetin
12.08.2004, 00:26
TRT dize geldi arkadaslar.Bu aksam hafta sonu yayinlanacak olan "Stadyum" programinda üç sülüklerle beraber TS-Sebat maçinin da genis özeti ve yorumlari yayinlanacak dediler.

Bekleyip görecegiz.

Bu alkis mail gönderen arkadaslara.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Cenkhan
12.08.2004, 00:34
Geçen hafta datanitimda bizim maçi vereceklerinikulaklarimla duydum abi. Ben programlarini izlemedim ama vermemisler. Zaten verseler de "Bu arada programin sonlarina geliyoruz sirada Trabzon maçi var." deyip pesine 2 dk maçi verip yorumcudan yorum isterler o da " Trabzon bu sene bütünlesirse çok is yapar" muhabbeti yapar programi kaparlar.

unyelimetin
12.08.2004, 00:37
Geçen hafta da o sekilde dediklerini bilmiyordum dogrusu.Ama faIK'ten beklenir.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Harun-61
12.08.2004, 01:26
TRT dize geldi arkadaslar.Bu aksam hafta sonu yayinlanacak olan "Stadyum" programinda üç sülüklerle beraber TS-Sebat maçinin da genis özeti ve yorumlari yayinlanacak dediler.

Bekleyip görecegiz.

Bu alkis mail gönderen arkadaslara.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

inanayimmi ???? smileys/smiley18.gif

Akin-61
12.08.2004, 08:57
Yav usaklar Vermesse vermesinler. Verler ise 2 mize vermezler ise S. mize Bizmi Kayip ederiz onlarmi bunu düsünelim bunun örnegini Seçim zamani gördük kimin kayip ettigini Hiçfark etmes vermesinler ama ligde Terörestirmeye basaladigimiz zaman Karadeniz firtinasi ligi sardigi zaman ESSEK GIBI VERECEKLER ozamanda Ben izlemiyecegim izleyen namerttir.

denizci61
12.08.2004, 09:38
Arkadaslar biraz daha sabir lütfen..Her zaman dedigim gibi biz böyle oynayalim "SEVE SEVE" verecekler Trabzonspor'umuzu. El mahkum çünkü :)

Duman
12.08.2004, 11:10
Merhaba Arkadaslar, bende asagidaki gibi bir e-mail attim trt'ye,daha çok tarafsiz bir taraftar gibi görünmeye çalisip hadiseyi Faik'e getirdim.

Sayin TRT Yetkilileri,

Programlarinizi yillardir ilgi ile takip edip
zevkle izliyorum.Özellikle tarafsiz yayin anlayisinizi
bugüne kadar hep takdir ettim.

Bu pazar gününe kadar da spor programlariniza da
hayrandim.Ama ne olduysa geçen seneki, herkes
tarafindan çok begenilen Levent Özçelik liderligindeki
futbol programiniz yayindan kaldirilip
yerine,tarafsizligi çok ama çok tartisilacak bir
ismi(Faik Çetiner) getirmeniz beni ve futbol programi
izleyicilerini hayal kirikligina ugratti.

Eger geçen sene bu sahsin ATV de yaptigi spor
programlarini izlerseniz,programlarinin ne kadar
seviyesizce yapildigini sizlerde farkedersiniz.

Yillardir tarafsizligina inandigimiz TRT nin tüm
Türkiye'nin televizyonu oldugunu hatirlatarak,bu
yanlisliktan dönmenizi rica ediyorum.

Saygilarimla

Oguz DUMAN

Ibo61
12.08.2004, 13:51
Trabzonspor-Sebat macini naklen VERMIYORLAR!!!!!!!

Pazar günü TRT 1 de Sakaryaspor-Denizlispor maci naklen veriliyor!!!!!!!!!!!

trapezus61
12.08.2004, 13:59
Taktilar bu Sakaryaspora ... illa bir maçini verecekler...

ahmetturk
12.08.2004, 14:38
Allah Allah Sakarya sampiyon olacak ya hafatanin en önemli maçi. Iyi reyting alirlar. Puhahaha...!

Guests
12.08.2004, 14:47
Tamam Sakarya'nin taraftari fanatiktir de,maç canli verilse bile gidip stadda izlerler. Iyi bir izlenme orani alamazlar.

Onur1967
12.08.2004, 16:01
<TABLE =devam cellSpacing=0 cellPadding=0 width=283>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>06:28</TD>
<TD width=243>Istiklal Marsi ve Günün Program Akisi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>06:30</TD>
<TD width=243>Neseli Türküler</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>07:30</TD>
<TD width=243>Son Cennetler</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(1,8261,1,1) vAlign=top width=40 bgColor=#d7d9d9>08:00</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(1,8261,1,1) width=243 bgColor=#d7d9d9>
<TABLE =devam1 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=243>
<T>
<TR>
<TD width=175>Yabanci Sinema "Babanin Günü"</TD>
<TD id=imgplus1 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/web3/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TABLE =devam cellSpacing=0 cellPadding=0 bgColor=#d7d9d9>
<T>
<TR>
<TD id=divac1></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>09:35</TD>
<TD width=243>Çizgi Film"Büyük Kirmizi Köpek Clifford"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>10:00</TD>
<TD width=243>Çizgi Fim "Hayvanlar Alemi"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>10:30</TD>
<TD width=243>Günes Dogudan Dogar</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(2,8259,1,1) vAlign=top width=40 bgColor=#d7d9d9>11:00</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(2,8259,1,1) width=243 bgColor=#d7d9d9>
<T>
<TR>
<TD width=175>Yabanci Sinema "Diablo Kanyonu"</TD>
<TD id=imgplus2 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/web3/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac2></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>12:50</TD>
<TD width=243>Hayatta Kalmayi Ögrenmek "Survival School"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>13:40</TD>
<TD width=243>Altin Kanatlar "Pensacola: Wings of Gold"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>14:30</TD>
<TD width=243>7.Gün</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(3,409,2,1) vAlign=top width=40 bgColor=#d7d9d9>16:25</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(3,409,2,1) width=243 bgColor=#d7d9d9>
<T>
<TR>
<TD width=175>Türk Sinemasi "Battal Gazi Destani"</TD>
<TD id=imgplus3 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/web3/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac3></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>17:55</TD>
<TD width=243>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Sakaryaspor - Denizlispor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>18:45</TD>
<TD width=243>Devre Arasi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>19:00</TD>
<TD width=243>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Sakaryaspor - Denizlispor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>19:50</TD>
<TD width=243>Ana Haber Bülteni</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>20:03</TD>
<TD width=243>Reklam</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>20:08</TD>
<TD width=243>Spor</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>20:13</TD>
<TD width=243>Hava Durumu</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>20:15</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>20:25</TD>
<TD width=243>Stadyum</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>22:25</TD>
<TD width=243>Tele Lig</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>23:25</TD>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>23:35</TD>
<TD width=243>Polis Merkezi "Division"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>00:25</TD>
<TD width=243>Günün Ardindan</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(4,1128,2,1) vAlign=top width=40 bgColor=#d7d9d9>00:45</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(4,1128,2,1) width=243 bgColor=#d7d9d9>
<T>
<TR>
<TD width=175>Ölü Bölge "The Dead Zone"</TD>
<TD id=imgplus4 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/web3/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TD id=divac4></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>01:45</TD>
<TD width=243>Yabanci Sinema "Diablo Kanyonu"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>03:35</TD>
<TD width=243>Hayatta Kalmayi Ögrenmek "Survival School"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>04:25</TD>
<TD width=243>Müzik-Klipler</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=40>05:10</TD>
<TD width=243>Altin Kanatlar "Pensacola: Wings of Gold"</TD></TR></T></TABLE>

ts_fan
12.08.2004, 16:02
iyi iyi, vermeyin bakalim bizim maçimizi...bakalim ne kadar dayanabileceksiniz???

ahmetturk
12.08.2004, 16:04
Trabzon disindaki arkadaslar için kötü oldu bu? TRT yi protestoya devam.

selhus
12.08.2004, 16:15
bu aksam fragmanda bende gördüm trabzonun maçinin genis özetini ve tartismali pozisyonlarini stadyuimda vereceklermis. eeeee yalandan 55 tane mail adresi aldim klavye sapitti kardesim. bencede sebat maçini vermesinler televizyondan verecekselerde digitürkten versinler ondan sonra tribünler bos kalacak trt verecekse bizim deplesman maçlarimizi versin.

Emin
12.08.2004, 17:22
bu aksam fragmanda bende gördüm trabzonun maçinin genis özetini ve tartismali pozisyonlarini stadyuimda vereceklermis. eeeee yalandan 55 tane mail adresi aldim klavye sapitti kardesim. bencede sebat maçini vermesinler televizyondan verecekselerde digitürkten versinler ondan sonra tribünler bos kalacak trt verecekse bizim deplesman maçlarimizi versin.

Ya arkadasim neye dayanarak tribünlerin bos kalacagini söylüyorsun. Hayret birsey. Ne kadar paranoyak olduk. Kardesim Kayseri taraftari doludruyorsa bizimkiler de doldurur. Biraz güvinin kendinize. Ne demek TV veriyor diye stat bos kalir demek.

CaMoKa
12.08.2004, 17:24
Abi her hafta aynı şey hep son anda değişiyor bekliyip görelim

ahmetturk
12.08.2004, 17:27

Harcadigin emek için tesekkürler.

schumi
12.08.2004, 17:57
bu lalelerbizim maçlariverse ne olur vermese ne olur!!!!!

kayseri maçinda herif 90 dakika emraha erman dedi bunlarin futbol birikimi bu kadar&gt;!!!!

$FIRTINA61$
12.08.2004, 18:28
Bilmiyom siz biliyormusunuz büyük olay oldu trt 1 haftada gösterdiyi özet maclarda sade 3.5 reyting almis gs,bjk,ve fb maclarinda cok az yani bunlar günlerine göre hepsi 8 sirada yer almis show tv de yayinlanan yarim elma dizisi baya oldu oda biteli nerdeyse 4-5 o bölümün tekrarini veriyo daha fazla bakilmis ve trt önün gecmis ayni vasiyete en son bobalar duyanintekrari daha fazla izlenmis,trabzunumuzun macida bir sira önde bitirerek 7 sirada yer almis, ve yöneticler biri patronun bir eski okul arkadasindan mi ne anlasarak bu proje gerceklesdirmis ve kendi yöneticileri büyük bi kazik yediklarini söylüyorlar.

senede 10 milyon dolar ödüyeceklermis bu paranin yarisina bile kurtal vadisin satin alabilirmis simdide gidib sakarya macini veriyorlar

corleone
12.08.2004, 19:40
iki hafta önce taraftari da yönetimi de içerdeki maçlari vermesin diyorduk simdi de vermedi diye sinirleniyoruz tepkimizi belirleyelim de herkes ona göre davransin....

Cenkhan
12.08.2004, 21:39
Izleyebilecegimiz her maçi mümkünse versinler bence. 2 sene önce kupayi aldiktan sonraki maçta stadta 3.000 kisi vardi. Seyirciden ölü topragi kalkti artikcanli yayinlansabile o stad dolar. Sampiyonlar Ligi maçlari da sifresiz veriliyor.

Tandogan
12.08.2004, 22:05
TRT'yi ben de bir çok konuda elestirdim.Özellikle Pazar aksamki Faik Çetiner önderligindeki yayinindan dolayikiniyorum; ama bu naklen yayin konusunda mantikli bir sekilde düsündügüm zamanaklim biraz karisiyor.

Çünkü; TRT yetkilileri normalde herakli basinda insangibi, Istanbul takimlari haricinde maç verilecekse, mutlaka Trabzon'un maçini vermek isteyecektirler.Çünkü bizim reytingimiz diger Anadolu takimlarinin reytinginin 3-4 kati daha fazla.Fazla reyting demek, fazla reklam demek.Fazla reklam da, fazla para demek.Hiç bir kanal getirisi fazla olan bir maç varken, gidip tegetirisi az olan bir maçi vermek istemez.O yüzden bu naklen yayin konusunda TRT'yi asan bazi konular olabilir.

denizci61
12.08.2004, 23:10
Bu Faik ÇETINER olayina bende taktim kafayi. Senin elinde Levent ÖZÇELIK gibi deneyimli bir çinar var, sen kalkip Faik ÇETINER gibi tarafli birini getiriyorsun. Hiçbir ülkede devletin televizyonu reyting ugruna çizgisinin disina çikmaz. Hincal yazmisti kösesinde Ingiltere'de heryil BBC reyting ortalamalarinin altinda kalip,milyonlarca sterlin zarar ediyormus ama çizgilerinin disina kesinlikle çikmiyorlarmis...TRT'de çizgisini korumali bence. Yoksa biz kime güvenicez kardesim.

Harun-61
13.08.2004, 01:18
niycin bu millet bizi sevmiyor, ne yapdik biz bunlara...

SL ligine girecegiz, sucmu??? ülkeye puan getirdik, siralamada yukari ciktik, ama bizim maci yine vermiyorlar...

yazik yazik...

denizci61
13.08.2004, 07:44

SL ligine girecegiz, sucmu??? ülkeye puan getirdik, siralamada yukari ciktik, ama bizim maci yine vermiyorlar...

yazik yazik...

Millet demek yanlis olur.Bazi kesimler sevmiyor. Bu kesimleri de biz çok iyi biliyoruz

ahmetturk
13.08.2004, 08:57
Bu Faik ÇETINER olayina bende taktim kafayi. Senin elinde Levent ÖZÇELIK gibi deneyimli bir çinar var, sen kalkip Faik ÇETINER gibi tarafli birini getiriyorsun. Hiçbir ülkede devletin televizyonu reyting ugruna çizgisinin disina çikmaz. Hincal yazmisti kösesinde Ingiltere'de heryil BBC reyting ortalamalarinin altinda kalip,milyonlarca sterlin zarar ediyormus ama çizgilerinin disina kesinlikle çikmiyorlarmis...TRT'de çizgisini korumali bence. Yoksa biz kime güvenicez kardesim.

e mail lerle TRT yi protestoya devam. Arkadaslar bu konuyu es geçmeyelim.

ahmetturk
13.08.2004, 08:58
TRT nin email adresi bu topic de var.

EmrahYalçınalp
13.08.2004, 11:56

yazik yazik...

Millet demek yanlis olur.Bazi kesimler sevmiyor. Bu kesimleri de biz çok iyi biliyoruz

Tamam, belki "millet" degil ama büyük bir kesim "gicik" bize...

Geçen sene sahasini Fenerbahçe'ye tahsis eden (Amerika'da olsa febe'nin sampiyonlugu tescil edilmezdi. Açikça kanunsuz bir is yapildi, %10 asildi. Gerçi febe'nin Türkiye disinda ne isi varsmileys/smiley4.gif), A milli topçusu Çagdas'i 700 bin USD'a Besiktas'a verenDenizli sirf biz zor durumdayiz diye adini bile unuttugum topçusuna IEGE + 1 milyon USD diyor...

Çok yaktik canlarini belli ki... Çokta yakacagiz!!

Bu arada TRT'ye maillere devam. "Içerden" bilgi aldim, oldukça etkili olmusuz...

Edited by: perhaps

Doğan ATASOY
13.08.2004, 13:04
Her zaman tarafsizligiyla Türk insaninin gönlünde taht kurmus olan TRT'nin tarafsizligina malesef geçen hafta yayinlanan "Stadyum" programiyla gölge düsmüstür. Geçtigimiz yillarda Anadolu-Istanbul ayrimi yapmadan bütün kulüplerimizin maçlarina yer veren TRT "Istanbul" takimlarina ayri program yaparak malesef tarafsizligina gölge düsürmüstür.Oysakiayni hafta sonu bir Trabzonspor taraftari olarak yüzümüzü güldüren TRT, uzun yillar sonra bizi kahve köseleri yerine evimizde maç izleme imkani vermisti.Biliyoruzki TRT tarafsizlik geregi her haftaTrabzonsporun maçlarini vermeyecek, buna saygi da duyuyoruz, Ancak ayni tarafsizligin Stadyum ve diger spor programlarinda da gösterilmesi sartiyla. Aksi takdirde Trabzonspor'lu taraftarlar olarak her platformda protestomuza devam edicegimizden süpheniz olmasin.TRT'nin en kisa zamanda "Raiting"ugruna yapmis oldugu bu hatadan dönmesi dilegiyle

Umarim kale alirlar bide arkadaslar mailleri trthaber@trt.net.tr yerine televizyon@trt.net.tr (televizy&#111;n@trt.net.tr) gönderirsek daha iyi olur sanirim&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;

ahmetturk
13.08.2004, 13:22
Devam arkadaslar çevremizdekileride tesvik edelim bu olaya. haydi arkadaslar zaman birlik zamani.smileys/smiley32.gif Edited by: ahmetturk

Harun-61
13.08.2004, 13:24
sadece BMN ile olmaz bu is...!

Salih61
13.08.2004, 13:27
Su FAIK ÇETINER de nerden çikti.....Adam ezelden beridir Trabzonspor düsmanidir....Bir de kardesler bu hafta ki maçi umarim TRT vermez...

Saygilarimla....

ahmetturk
13.08.2004, 13:27
Diger taraftar sitelerindeki arkadasalimizda katilsin bu olaya.

melrok
13.08.2004, 15:56
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify">TÜRKIYE GAZETESI YAZARI ÖCAL ULUÇ, TRT'YI VE "STADYUM" PROGRAMINI TOPA TUTTU!...</TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify">Iste Uluç'un çarpici yazisi:

TRT, kanununu çigniyor!..

"Özel TV'lerin hayal bile edemeyecegi" imkânlara sahip TRT'nin, ekranlarda "büyük reklamlarla" çiglik çigliga ilân ettigi "Stadyum" programi, tam bir fiyasko idi ve üstelik "TRT Kanunu'nu da pas pas etti!"
"Mustafa Denizli de olmasa", bunca reklamla, bunca iddia ile baslanan programin, izlenen hiçbir yani olmayacakti!
Gazeteciligin "G'si", programciligin "P'si" yoktu!
Daha da kötüsü, kanununa göre, "tarafsiz olmasi gereken" TRT, tam bir taraflilik içinde "Istanbul'un üç büyüklerini", digerlerinden ayirdi ve "Stadyum sadece 3 Istanbul takiminin programidir" diye ilân etti!..
Hadi, bunu "Maraton" yapiyordu; ama "o özel bir televizyon kanali idi" ve "özel kanunu yoktu", yani özel kanunu ile beraber "uymak zorunda oldugu" bir "tarafsizlik ilkesi" de yoktu!..
Ama, TRT?..
Hangi hak ve yetki ile, hangi TRT yetkilisi, Süper Lig takimlarini, nasil "üç büyükler ve digerleri" diye ayirabiliyor?
"Üç büyükleri" Stadyum'a, digerlerini de "Tele-Lig"e koyuyor?
Bu nasil "tarafsizliktir", bu nasil "ulusal devlet televizyonculugudur?"
Neymis, Rizespor - Fenerbahçe maçinda "hakemin gösterdigi sari kartlar dogru muymus, egri miymis?"
Bu, TRT'nin isi mi?
"Herkesin ekran basinda oldugu" bir zamanda, "Stadyum'un kiymetli dakikalarini" bunun gibi "saçma sapan görüntüler ve yorumlarla geçir", sonra da "diger takimlarin maçlarini, gollerini, görüntülerini" ilerdeki saatlere, geç saatlere ertele!..
Millet de "onlarin görüntülerini seyretmek için" beklesin!
Bir ay sonra okullar açiliyor; "gençler ertesi sabah erkenden okula gideceklermis" kime ne?
Sevgili Kemal Belgin'in mesajina çok tesekkür ederim, yazdigi olay, tüylerimi diken diken etti; koca "TRT ne hâllere düsmüs!"
Futbol topu pesinde, "basketbol milli maçinin sonucunu bile takip etmiyor"; üstelik "basketbol milli maçini" baska kanallar veriyor; iyi mi?
Yillardir, "hakemlere karsi taraftar ve tribün güvenini yok eden" yayinlari elestirip geldik; "ileri geri" palavralariyla ve "aldatici kamera görüntüleriyle" dakikalar süren incelemelerden sonra "hakem kararlarini elestirmenin haksizligini" yazip geldik!..
Kulüpleri, yöneticileri "birbirine sokan", futbolcularin, taraftarin hakemlere olan düsmanligini körükleyen bu yayinlarin "sonu geliyor" derken, karsimiza "bu defa" devlet televizyonu çikmaz mi?
Allah'tan, "Mustafa Denizli vardi" da, Ali Aydin'in "tansiyonu yükseltecek" yorumlarina engel oldu!
Beyler, kendinize gelin...
TRT'nin "reyting yarisinda isi olamaz!"
TRT'nin "futbol da olsa" programlarinda "hakemlere güveni sarsacak" hiçbir sey olamaz!
TRT "tarafsiz" olmak zorundadir!
Bunlari bilmeyenlere, bunlar ögretilmelidir!
Stadyum "bir emekliler kahvesi yavasligi içinde" degil, pazar aksamlari "bütün maçlari kapsayacak ve can alici görüntü ve olaylari ekrana getirecek" bir canlilik ve aktivite içinde baslayip, bitmelidir!
"Daha sonraki Tele Lig'de", isteyenin bekleyip seyredecegi, istemeyenin yatip uyuyacagi ya da "baska program seyredecegi" diger atraksiyonlar, "yorumlanmasi gereken" pozisyonlar ve mesela eger ille de gösterilecek ve tartisilacaksa, "Fenerbahçe ile Rizeli futbolcularin gördügü dokuz sari kart" ekrana getirilip, sohbet edilebilir; isteyen istedigi gibi yorumlar yapar, tabii izleyeni olursa!..
TRT'nin yapacagi budur; böylece "tarafsizlik" ilkesi korunur, "Stadyum" sadece 'Üç Büyükler'-in olmaz; "digerleri" adeta "antrenman sahasinda oynamis ekipler" muamelesi görmez!
Bilmem anlatabildim mi?
Anlatamadimsa, bilinmelidir ki, anlatana kadar yazacagim!..
Ve bu arada da "Kulüpler Birligi'ni göreve çagiracagim!"
Devletin TV'sinde "bu ayrimciliga izin vermesinler"; verdirmesinler!.. </TD></TR></T></TABLE>

Bende biraz önce mail atim hadi hayirlisi