PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT Protestomuz ( Faik kovuldu )

Sayfa : 1 2 [3]

sanatik
31.08.2004, 10:56
TRT'nin naklen yayini gerçekten evlere senlik. 2. dakikada maça baglaniyor. Ne maç öncesi atmosfer, ne takim kadrolari, röportaj, vs hiçbir sey yok.

Ama "Stadyum" programi yavas yavas hizaya gelmeye basladi. TRT, kendine yakisani yapana kadar, "medeni" tepkimiz sürmeli. Tabi ayni medeni tepkiyi Digitürk'e de göstermeliyiz.

Bazi degisiklikleri oldu - bunda haklisin ancak hizaya gelmesi henüz sözkonusu degil bence.

Hem Tartismali pozisyonlari programmin büyük bir bölümünde görüsmek ile & Hakem seminari vermekle kaliteli futbol programmi olmaz. Birisi konusurken onu kesip live repörtaj yayinlamak AYIPTIR. Bunu ard arda 5 kere yaparsanizda bu bir REZILLIKDIR. Programmda cok eksik var daha ve bunlar saymakla bitmez. Faik cetiner gibi her reklamdan & mac görüntülerin ardinden EVET ile sözlerine baslayan ve nerdeyse uyumak üzere olan ve anadolu kulülerine sahip cikmak istemeyen, TARAFLI YAYIN yapan KiSACA SATILMIS KALITESIZ biri ile kaliteli futbol programmi bir kere olmaz.

Cok kisitli imkanlarina ragmen Meltem TV daki ACIK TRIBÜN programmdan ders alabilirler. Almanyada / Avrupada futbol programmlari izleyerek bu is nasil yapilmasi gerekdiginide ögrenebilirler, ögrenmeleri gerekiyor.

Kendilerini hakli görmeye calisacaklarina baskalari ( türkiyeden bahsetmiyorum - acik tribün haric ) neler yapiyormus gidip görsünler & ne kadar HAKSIZ olduklarini anlasinlar ARTIK.

FAIK CETINER BASTA OLMAK üzere cezlandirilmasi gerekiyor & TRT programmi tamamen yeniden düzenlemesi gerekir. Özellikle Tartismali pozisyonlari son olarak yayinlayabilirler, Bir maci konusurken diger maclar araya girmemeli, moderatör SEREFSIZ olmamali ......

ASLINDA programm ismini SKANDAL olarak degistirmemiz gerekiyor.

ozcan_asanoglu
31.08.2004, 11:02
biz naklen gelir havuzundan payimizi öyle ya da böyle alacaz, tek maçimizi vermeseler bile..orada sorun yok...trt tamamen saçmalamaya basladi..bence ne yapacaklarini bilemiyorlar, eski elamanlarini devreden çikarip faik adisini ise alinca arap saçina döndü...bu adami yakinda kovabilirler...

ayrica, tek maçimizi bile vermeyen digiturkün hala trabzonda tek bir futbol abonesi bile (cafeler hariç) varsa yaziklar olsun...

Tandogan
31.08.2004, 11:09
Aslinda burda ben sahsen TRT'den çok DIGITIRK'E kiziyorum.Yayin politikasini tamamen Üç Istanbul Takimina göre ayarlamis.Zaten dün aksam yerel kanallardaki spor programlarinda izledigim kadariyla yönetimimiz de bu duruma tepkili ve tepkilerini belirteceklermisler.

Burda TRT'ye kizgin olmamin en büyük sebebi geçen yilki o tarafsiz programlari dururken,kalkip bu yil "amigo Faik"i neden transfer etme ihtiyaci duyduklaridir.Reytinglerde de görüldügü gibi, TRT'nin Stadyum programi tam bir fos çikmistir.Zaten Faik Çetiner geçen yil ATV'de Ömer Çavusoglu,Aziz Üstel,Ihsan Kalkavan gibi gözü dönmüs üç tane holiganla reyting ugruna abuk sabuk, tamamen polemige dayali bir program yapan insandi.

Akin-61
31.08.2004, 11:24
Faik çetin erin sundugu Prg. dan ne bekliyorsunuzki ?

Badaloğlu
31.08.2004, 11:26
O zaman hep beraber Fenerli Faik inbesine yüklenelim,herkes birar mail atsa zaten deli olurlar.Vede ilk amacimiz Faik Çetinerin oradan kovdurmak omali!...Baska adammi kalmamis?Koskoca TRT program yaptiracak adammi bulamamis?

l-m
31.08.2004, 11:30
Faik Çetiner'e ait bir mail adresi yok sanirim ama TRT'ye mail atmaya devam edelim.Simdi baskanin kendi evimizdeki maçlarimizi vermeyin lafini gösterip deplasman maçlarini da vermemeye kalkacaklar.Bu arada esas suçlunun Digiturk oldugunu unutmayalim.Digiturk bizim elestirileri Trt'ye yöneltti o kadar,ayni politikaya devam ediyor çünkü abone sayisinda degisme olmadi.Geçen sene de bizim maçi vermiyor du bu sene de vermiyor.TRT'ye protesto maili atarken Digiturk arada kaynamasin.Esas suçlu onlar.Bjk küme düsecek hala israrla onlarin maçini veriyor.Canlari sagolsun...

Yönetim eger onlar Trabzona fener,bjk yada cincon maçini çekmeye geldiginde zorluk çikarmiyorsa YAZIKLAR OLSUN...Kes kameralarinelektrik baglantisini,kameralarini içeri geç al,anlasinlar anyayi konyayi...Ama onlar da korkuyor aleyhlerinde yazi yazilir diye,sanki leyhlerinde yayin yapan var da...

Harun
31.08.2004, 11:48
Hazir yazili bir metin yokmudur ? Aramizda izah gücü yüksek,mantikli dostlarimiz var.Kaliteli bir yazi ile sikayet ve önerilerimizi daha iyi iletebiliriz.

Cemalettin Taşkın
31.08.2004, 11:50
bizim yönetim trt maçi naklen verdi diye tepki mi gösterdi?

seyirci maça gelmedi diye mi?

normalde denizli maçi da naklen verilmeli.

Onur1967
31.08.2004, 13:25
Evimizdeki maçlari vermeseler çok iyi olacak çünkü illa ki seyirci kaybi oluyor millet isinde gücünde izin alip maça gidecegine adam isyerinde maçi izliyor TRT verince tabii o da hakli ..

Bence TRT maçlarimizi eger evimide oynuyorsak vermemeli. Ve verdigi zamanda biraz kaliteli maç sunumu yapmalilar... Gol oluyor hiç bir nida hiç bir ahenk yok sanki siradan bir olay oluyor......

Onur1967
31.08.2004, 13:26
Ayrica maçada 2. dakika biterken basliyorlar ve maç öncesi olan hiç bir aktiviteden haber yok sahaya taraftarlar birligi pankartla giriyor bunu maçtan saatler sonra hatta ertesi günü ögreniyoruz....

unyelimetin
31.08.2004, 13:36
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'UN YAYIN ISYANI BÜYÜYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>

Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, yayinci kurulus Digitürk ve TRT'ye tepki gösterdi. Sahin, "TRT, sahamizdaki maçi yayinladi. Yayinci kurulus, naklen yayinlar konusunda esit davranacagina dair söz vermisti. Bu sözünü yerine getirmesini bekliyoruz. Bakalim TRT, 3 büyüklerin sahalarindaki maçlari da naklen verecek mi? Bu olayin takipçisi olacagiz. Gerekirse yayini engelleyecegiz" dedi.

__________________________________________________ __________ _________________

</TD></TR></T></TABLE>Bizim yönetim anlasilan hep alma agacinin altinda büyümüs!Bakiyorum da TRT GB maçini Trabzon'da verdi,seyirci de maça gelmedi diye TRT'ye kiziyolar.Hakli olabilirler ama kaç yildir biz taraftarlar olarak yirtiniyoruz buralarda maçlarimiz verilmiyor vs. diye.O zamanlar nereledeydiler?!!!E.Tuna digiturk'un bas bayiligini yapiyordu o siralar!!!!

Yöneticiler iki yüzlülük yapmasinlar.Hep kendi basiniz sikistiginda bagirmayin.Tabiki TRT bizim Tranzon'daki maçlarimizi vermesin.Ama deplasman maçlarimizi ve stadyum programinda hak ettigimizi versin.Yönetim önce GB maçinda iki dakika sonra maça baglanan TRT'ye bu nedenle kizsin!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifÜç sülüklerin maçarinin TRT'den verilmesini bekleyecek kadar saf olmasinlar lütfen!!!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifDigiturk'un yayin politikasindan bihaberler galiba!!!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

TheCrow
31.08.2004, 14:47
Ya bu Faik'in zeka yasi 3'den fazlaysa ne olayim,adam almis eline faksi okuyor "Maçlarimizin kanalinizdan yayinlanmamasi...Atay Aktug...Ama biz de dedikki olmaz,biz karar veririz yayinliycamiz maça..." Bu cümleleri de Trabzon'un maçini vermedikleri için TRT'ye kizanlara karsi söylüyor...E lavuk madem sen karar veriyorsun niye vermedin Malatya maçini?..Ha,Trabzon'un maçini vermek istemiyorum diyorsan,bu faksi kime karsi okudun?..Allah bize sabir ihsan eylesin,Amin...

eroglu81
31.08.2004, 16:48
bu trt sikiysa fener galata ve besiktas maci versin o zaman anlarimki adaletli yayin var. nasilki trabzonun ic saha macini verebiliyuor o zaman onlarinkinide vermek zorunda. eger lider bizsek ozman bizimkini lig tv versin...

metehan
31.08.2004, 17:29
Arkadaslar, "Stadyum" programi nedeniyle TRT'ye tepki göstermeye devam edelim, bunda hemfikirim. Ama asil tepkiyi naklen yayin konusunda Digitürk'e göstermemiz lazim. Digitürk'e bir e-mail bombardimani baslatalim. Daha önce de belirtmistim. Digitürk TRT'yi günah keçisi yapti. Asil suçlu kendi iken hedef TRT oldu. Ama TRT'nin de anlasmayi yaparken böyle olacagini görüp önlem almasi gerekirdi. Böyle giderse Digitürk, bizim sadece 6 maçimizi verir. Bunlar da derbiler olur ve bizim degil Istanbul takimlarinin maçlari oldugu için verilir. Sampiyonluga dogru kosabilirsek belki Digitürk bizim maçlari da verebilir ama o durumda da muhtmelen TRT'den bunu bekleyecektir.

Kisacasi, Digitürk hedefine ulasti ve TS'u tamamen disladi. Asil tepkimiz Digitürk'e olmali. Mail bombardimanina baslayin. Ama yazdiklariniz TS taraftarina yakisir olsun lütfen.

kurt61
31.08.2004, 18:12
Arkadaslar,

Bence bu konuda biraz objektif olmaliyiz. Digitürk'ün Trabzonsporumuzun maçlarini yayimlamak istememesi adaletsiz ve asagilikca olmasi kadar çok dadogal bir ticari karardir. Bu adamlar tüccardir ve arz-talep iliskisine göre davraniyorlar. Geçen sezon lig bitimine yanilmiyorsam son 3 hafta kala Elazig maçini izlemek için Ankara Anittepe'de civarda Digitürkü olan yegane kahveye gittim. Takimimiz iyice sampiyonluk havasina girmisti ve çok kritik bir maçti. Maçi kaç kisi izledik biliyormusunuz?

Rakamla 1, yaziyla Bir.

Yani sadece ben. Onda da ara sira at yarisini açtiklari için kavga etmistim, hiç unutmam.

Ben Digitürk'e kizmiyorum, sonuçta bunlar paragöz tüccarlar, maçini gösterecegi takim sampiyon olacakmis, falanmis, fistikmis hikaye bunlar için.

Bu arada son maçi TRT naklen verse de vermese de stad bu kadar dolardi bence. Çünkü bu bizim taraftarimizin en dogal hali. Böyle bir maçtan sonra stadi doldurmalariiçin bence mucize gerekli. Gelenler zaten gerçek taraftarlar, onlar da yeter..

Ve TRT'nin de 3 sülükler yerine sadece Trabzonun maçlarini verecegi de asikardi. Ve de maalesef ne kadar protesto edersek edelim bu esekler esekliklerinden dolayi bizim protestolarimiza yanit vermeyeceklerdir, ki bunun örnekleri daha önceden mevcuttur (Bkz. Zaman Gaztesi, Show tv protestolari).

Ha bu demekmidir ki biz susup oturacagiz. Kesinlikle hayir! Sonuç alinmasa da, esegin yüzüne "SEN ESEKSIN"diye haykirmak gereklidir. Ve bu protestolar çogalarak, ama düzeyli bir üslupla devam ettirilmelidir. Ben sahsen devam ediyorum.

Sevgiler...

Çebi
31.08.2004, 19:52
Yukarida da bazi arkadslarin belirttigi gibI

iç saha maçlarimiz açik kanaldan TRT'denyayinlanmasin...

sadce dis saha maçlarimizin tamamiTRT'den yayinlansin....

TRT ye tepkimiz bu olmali....

metehan
01.09.2004, 11:55
Yukarida da bazi arkadslarin belirttigi gibI

iç saha maçlarimiz açik kanaldan TRT'denyayinlanmasin...

sadce dis saha maçlarimizin tamamiTRT'den yayinlansin....

TRT ye tepkimiz bu olmali....

Arkadaslar iyi güzel de bu bencillik olmuyor mu? Biz neden iç saha maçlarini istemiyoruz, seyirci gelmez diye. Peki Anadolu takimlarin da ayni sorun yok mu? Bizden daha fazla var. Mesela Malatya maçinin TRT'den verilmesini Malatya yönetimi engellemis diyorlar. Bu açidan bakarsak onlar da hakli.

Olayin gidisati yanlis. Bu konuda belli ki sezon öncesi yeteri kadar düsünülmemis. Digitürk-TRT-Federasyon ve klüpler buna bir çare bulmali. Böyle giderse is arapsaçina döner, TRT de ne yapacagini sasirir.

Emorfo
01.09.2004, 12:20
TRT devlet kanali oldugu için her takima objektif yaklasmali. Ancak böyle olmayacagini Faik Çetiner embesiline program yaptirarak gösterdi. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum su anda bütün Tv'lerdeki spor programlarinda mesleki açidan buhran yasamis becereksiz ve ne kadar gereksiz adam varsa mevcut. Mustafa Denizli, Hakem faciasi Ali Aydin, MHK Eski baskani rezil herif Bülent Yavuz ve daha niceleri televizyonculuk bu kadar ucuz mu?

l-m
01.09.2004, 12:24
Hakikaten bu spor programlari tam bir çeliski...Simdi bakiyorsun geçen seneki hatalariyla kovulan Ali Aydin ahkam kesiyor,öte yandan takimda basarisiz olmasi nedeniyle takimdan kovulan adam yorumcu olmus.E güzel abim o ki bu isi bu kadar iyi biliyorsun,atip tutuyorsun,sahaya çikinca ne olyor sana.O yüzden sahadaki atmosferi,psikolojiyi bilmeden yorum yapan adamlarin %99'u bosa salliyor.Geri kalan %1'lik alan ise reyting toplamadigi için gösterilmiyor.

Digiturk özel kurulus,modül satmaya yetistiremiyorlar,su 29 milyona maç yayini isi satislari tavan yaptirdi modüller geldigi gün bitiyor,bir gün bayiye gittim oradan biliyorum.Trt'ye gelince devlet kanali,çok da umurlarinda degil izlenme orani,sonuçta alacagi para belli,YUKARDA(!) adami varsa kovulmayacagi da...Atarsin oraya bi faik,yilmaz vural bas bas bagirarak konusmaya çalisirken tikar adamin agzina lafini evet sami yene dönüyoruz diye,bütün sezon izle cümbüsü...

Harun-61
01.09.2004, 12:57
arkadaslar üst düzey hakemlik yapdimsmileys/smiley2.gifsaka degil, hava icin de demiyorum...bu bizim yorumcularin söylediklerinin % 70 yanlis ve celiskili...harbiden diyorum bunlar isi bilmiyor...bilselerdi TR den hakemler intertoto da degil, SL liginde hakemlik yaparlardi...gelsinler almanyadaki hakem sistemini ögrensinler...öyle TV de ahkam kesmek le olmuyotr, kötü olan insanlar bunlara inaniyorlar !!!!

Emin
01.09.2004, 13:29
Arkadaslar belki kizacaksiniz ama TRT ninbizim içerideki maçlarimizi vermesinde ben sakinca görmüyorum. Resmen TRT ye kizarak "TRT bizim maçlari verme yoksa maçi evde oturur izleriz" diye kiziyoruz. Maçi TRT veriyor diye maça gitmeyenler zaten gitselerde oturup çekirdek yiyeceklerdi. Gençler maçinda gördük. Gidip bagiranlar takimi destekleyenler yeter bize. Trabzon ekibine çok büyük bir görev düsüyor. Organize olup gerekirse maç günü sabahtan maç saatine kadar hoparlörle uzun sokakta turlanmali ve tüm sehire "Haydi Trabzon takimina sahip çik" anonslari ile mesaj verilmeli. Kaybolan degerlerin yeniden uyanmasi için de bir vesile olur bu.

Ancak TRT nin Trabzonsporun içerideki maçini TV den yayinlama cesaretini Istanbul takimlari için de göstermesini istiyorum. Ama nerde o yürek....

TheCrow
02.09.2004, 00:29
Arkadaslar,

Bence bu konuda biraz objektif olmaliyiz. Digitürk'ün Trabzonsporumuzun maçlarini yayimlamak istememesi adaletsiz ve asagilikca olmasi kadar çok dadogal bir ticari karardir. Bu adamlar tüccardir ve arz-talep iliskisine göre davraniyorlar.

Bu adamlar tüccar filan degildir,bu adamlar MISYONER'dir.Geçen sene biz sampiyonluga giderken Trabzon-Denizli yerine Kalastasaray-Çaykur Rize maçini vermislerdi.O maçi ne Kalastasarayli ne Rize'li ne de baska bir taraftarin izlemeyecegini bile bile.Adamlara gelen geçen 4 atiyordu,lig bitsin diye bekliyorlardi.nitekim o maçta da Rize 4 tane atmisti Istanbul'da.

Uyumayalim,bu adamlar misyonerdir ve bu bir soguk savastir...

kurt61
02.09.2004, 11:49
[/QUOTE]

Uyumayalim,bu adamlar misyonerdir ve bu bir soguk savastir...

[/QUOTE]

Çok fazla film izliyorsun galiba..Abartmayin..Adamlar istedikleri maçlari yayimliyorlar, biz ne yaparsak yapalim bu böyle olacak..

Madem soguk bir savastayiz, bu savasi kazanmak için ne yapilabilir, onu söyleyin o zaman, bizde uyanmis olalim derin uykumuzdan bilinçsiz taraftarlar olarak..

Uyuyan bir taraftar olarak, mail de gönderdim, telefon da açtim. Ama durumun degismisini ümit ettigimden degil, sadece esekliklerini yüzlerine haykirmak için, o kadar...

Onur1967
02.09.2004, 12:58
Bu hafta maçimizi vermeli sayin TRT kanali !

Çünkü rakip denizli iyi maç olur. Ama onlar adalet! olsun diye gidipbilmem kimin maçini verirler.......

TRT ; buhafta bizim maçimizi ver!

Onur1967
02.09.2004, 12:59
Evet TRT versin bakalim istanbul süzüklerinin maçlarini bakalim verebiliyorlarmi ama bize gelince önemsiz bir yayinla evimizdeki maçlari gönül rahatligi ile veriyorlar....

ahmetturk
02.09.2004, 13:39
Arkadaslar belki kizacaksiniz ama TRT ninbizim içerideki maçlarimizi vermesinde ben sakinca görmüyorum. Resmen TRT ye kizarak "TRT bizim maçlari verme yoksa maçi evde oturur izleriz" diye kiziyoruz. Maçi TRT veriyor diye maça gitmeyenler zaten gitselerde oturup çekirdek yiyeceklerdi. Gençler maçinda gördük. Gidip bagiranlar takimi destekleyenler yeter bize. Trabzon ekibine çok büyük bir görev düsüyor. Organize olup gerekirse maç günü sabahtan maç saatine kadar hoparlörle uzun sokakta turlanmali ve tüm sehire "Haydi Trabzon takimina sahip çik" anonslari ile mesaj verilmeli. Kaybolan degerlerin yeniden uyanmasi için de bir vesile olur bu.

Ancak TRT nin Trabzonsporun içerideki maçini TV den yayinlama cesaretini Istanbul takimlari için de göstermesini istiyorum. Ama nerde o yürek....

Yönetim senin gibi düsünmüyor ama. Herkes gelmeli maça hem maddi hem manevi olarak destek olmali bu güzel takima. Elimize çok önemli bir firsat geçti sampiyonluk için. Bunu degerlendirmeliyiz. Haydi uyan Trabzon!!!

Gerisbase
02.09.2004, 21:03
Digitürk sayfasinda bi anket var soruyorlar kim sampiyon olacakherkes gitsin oy versin Trabzonspor icin belki bakarsin akilanirlar da baslarlar bizim maci gösterme ...

http://www.digiturk.tv/default.php?tema=3&amp;stil=0

Onur1967
04.09.2004, 12:39
Evet ya nerede eskiden dükkanin kapatip maça giden insanlarimiz ?

Tamam bizde islerini güçlerini birakip maça gitsinler demiyoruz ama 2 haftada bir gitmeliler yoksa bize buradan böyle mi geliyor onu bilemem ?

Maça gitmek kulübe bire bir gelir saglamaktir. En garanti yoludur hatta... Gazetelerde çikiyor yok fenerin bir - iki maçinin hasilati TRABZONSPOR'un bir sezonuna bedelmis diye yemin ediyorum utaniyorum yerin dibine giriyorum

Trabzon'daki kardeslerimiz , canlarimiz lütfen maddi imkanlariniz el verdigi süreç içerisinde maçlara gitmeye çalisin lütfen......

Akin-61
08.09.2004, 16:52
TRT BU HAFTA GENE BIZIM MAÇI VERIYOR AKILLANDI BUNLAR AFERIM YOLA GELIN BAKALIM SÖYLE..

ekrem75-61
08.09.2004, 19:23
babanin macini tabiki verecek

Guests
09.09.2004, 09:17
babanin macini tabiki verecek

smileys/smiley2.gif smileys/smiley32.gif

hakantpl
10.09.2004, 22:11
TRT bu hafta maçimizi veriyor. Haftaya evimizde ki maci da verecek mi acaba ben sehir disinda oturmama ve maca gelme imkanim olmamasina ragmen TRT nin evimizdeki maclarini verme taraftari degilim. Yok eger diyosaniz trt maci versede vermesede giden kisi sayisi degismez. o zaman maci acik kanal versin derim.. Klubün en önemli gelirlerinden birisi olan trübin geliridir. Bence Maçlar Trt de olsa da olmasada maca gitme imkani olanlar stadda cekirdek yese dahi.. maca gitmelidirler.. her taraftarin bagirmasi diye birsey yok. sonucta o taraftarda klube bilet alarak katki sagliyor.

Tsk..

Bordomavi08
11.09.2004, 00:07
TRT yarinki maçida vererek 5 haftada 3 maçimizi vermis oluyor. Esas yayinci kurulus ise lider olmamiza ragmen tek bir maçimizi vermedi. Digiturk kendine gel diye bir topic açmak daha mantikli gözüküyor.

l-m
11.09.2004, 09:04
TRT yarinki maçida vererek 5 haftada 3 maçimizi vermis oluyor. Esas yayinci kurulus ise lider olmamiza ragmen tek bir maçimizi vermedi. Digiturk kendine gel diye bir topic açmak daha mantikli gözüküyor.

Digiturk bayisine üye olmaya gittim.Sirf aradigimda aboneligimi iptal ettiririm tehditini yapabilmek için ama ne göreyim.Kuyruk var.Adamlar modül satmaya yetistiremiyor.Kisacasi degil sampiyon,Sampiyonlar ligi kupasini alsak adamlar bizim maçimizi vermez.Ben de olsam vermem.Trabzonsporun maçi var kahveye gidiyorum milletin haberi bile yok,fenerin,galatasarayin maçlarindan 2 saat öncesinde kahve doluyor.Bu kahveler bu takimlar sayesinde para kazaniyor ve bu tkaimlari yayinlamak için digiturke yüklü para ödüyor.Kisacasi bizim umudumuz TRT ama onun da basinda var sinir Faik.Al basina sikinti.

Guests
11.09.2004, 09:07
DIJITURK 4 maç vermiycek diye bir kuralmi vardi sanki. 4 maçi dijiturk 1 maçi gene trt verebilirdi

Akin-61
11.09.2004, 10:27
usaklar dert etmeyinya niye sikinti ediyoirsunuz 8. hafatayi bekliyelim Trabzona bjk maçini vermeye gelmiyecekmi bunlar? gereken yapilir.

Onur1967
11.09.2004, 13:16
DIJITURK 4 maç vermiycek diye bir kuralmi vardi sanki. 4 maçi dijiturk 1 maçi gene trt verebilirdi

Ikisi toplam haftada 4 maç verecekler. Ama bu hafta maçimizi TRT veriyor...

Bu arada digiturk'e yaziklar olsun ...bizans yalakasi olduklarini her hafta ziyadesi ile gösteriyorlar...Hani sampiyonluga oynayan takimlarin maçlari vereceklerdi....?

Harun-61
11.09.2004, 13:22
usaklar dert etmeyinya niye sikinti ediyoirsunuz 8. hafatayi bekliyelim Trabzona bjk maçini vermeye gelmiyecekmi bunlar? gereken yapilir.

aman haaaaaa

CeSS
11.09.2004, 13:52

Evet öyle bir kural var. digitürk haftada 3 maç, trt haftada 1 maç naklen verebilir. sözlesmeleri bu sekilde.

digitürk bu 3 maç hakkini 3 eziklerdenyana kullaniyor. trt ise sanirim gelen tepkilerden dolayi bizden yana kullaniyor.

sanatik
11.09.2004, 15:23
gelecek hafta sanirim trabzon - antep macini digitürk verir beziktas - Jim Beam maci oldugundan.

peja
11.09.2004, 15:24

Sanirim sekizinci haftayi beklemeye gerekkalmayacak haftaya ezikler kendi aralarinda oynayacak dt bizim vaçi verir büyük ihtimal maçta trabzonda.

$FIRTINA61$
11.09.2004, 18:19
haftaya derbi var ts macini galibalig tv de veriyorlar.

Analyzer
11.09.2004, 18:30
Evet Gaziantep maçini digitürk verecek.

Faik Yılmaz
11.09.2004, 18:39
onlara öyle bi tokat atacagizki önümüzdeki yilligmaçlarimiz digiturk te sampiyonlar ligi maçlarimiz ise starda yayinlanacak o zaman1- faik çetiner 2-kazim kanat 3-hincal uluç ve bütün istanbulusaklarininyüzünün rengini görecegizsmileys/smiley18.gif

My
11.09.2004, 21:48
Bugünki maçta Trt daha ii bir yayin yapti. Maçtan önce baglandi. Devre arasinda baglandi hatta röportaj yapildi Ergun ATA' yla hayretler içinde kaldim smileys/smiley5.gifAkillaniyorlar akillaniyorlar...! Tepkiler çok olunca mecbur kaldilar bu sekilde yapmaya. Tepkiler devam etsin Faik' ciimde düzelek zamanla. SEVE SEVE tabii http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

ekin
12.09.2004, 13:47
Ben spikere kil oldum.

Galeyana getirdi D'heane nin 2. sari karti maç tekrarlancak falan diye.

Kircaktim kafayi adam gibi daha kimin sari kart gördügünü bilmiyorlarsmileys/smiley7.gif

Onur1967
12.09.2004, 16:45
Kardesim ne anlattiklarini bilmiyorlar ki tatsiz tuzsuz maç anlatimlari falan dikkatinizi çektimi bilmem ama maça baslarken ' Fenerbahçe bu maç öncesi maç fazlasi ile liderlige yükseldi diye bas bas bagirdi ama '

Neyse dünkü maç öncesi biraz altyapi yaptilar herhalde 3-5 dakikalik bir maç öncesi yaptilar...

Guests
12.09.2004, 17:20
bide düzgün spiker verseler tamam. ilk yari bitti 90 dakka bitti diyo adam

My
12.09.2004, 21:44
smileys/smiley36.gif

My
12.09.2004, 21:53
Su andan TRT' de Fatih SULTAN Tekke vede Gökdeniz KARADENIZ' imizin klibi yayinlaniyor arkadaslar smileys/smiley32.gif

My
12.09.2004, 21:55
Çok ilginç yahu smileys/smiley36.gifSanirim burnu sürtmüs Faik' ciimin smileys/smiley32.gifDüzelmeye basladi biras biras hade hayirlisi... Dahada düzelicek dahada...!

PsYcHo_LaZ61
13.09.2004, 10:50
var birseyler var...

dun aksam ilk liderin maci ile basladilar ardindan da fatih&amp;gökdeniz klibi yayinladilar....

ins. böyle adam gibi yayin yapmaya devam ederler...

My
13.09.2004, 10:55
Sanirim hane hep diyorduk ya '' haftalar geçsin o zaman SEVE SEVE '' olayi gerçeklesmeye basladi smileys/smiley36.gifAfferin Faik' ciim. Ama karnen hala zayif smileys/smiley7.gifDaha çok çalismalisin hade bakem hade...!!!

TSMareNero
13.09.2004, 13:19
o kadar da olsun arkadaslar, onca e-mail attik faik e, cok zorlarina gidiyo ama mecburiyet iste.smileys/smiley2.gif

Emin
13.09.2004, 13:26
Hiç kimse bos yere sevinmesin. Iyi gün dostlari biraz kötü gün yüzü gördümü hemen eski hallerine dönerler. Hatta eski hallerini bile aratirlar. Allah vermesin iki maç kaybetsek yüzümüze bakmaz Faik ve tayfasi. Zaten öyle bir firsat da kolluyorlar....

My
13.09.2004, 13:30
He orasi kesin tabe...

sanatik
13.09.2004, 14:05
Faik Cetiner TRT ye yakismiyor !

En uyuz oldugum özelligide bir soru sordukdan sonra misafir 3 kelime konusur ve faik tekrar sözü alir birseyler söyler ve yine sözü misafire birakir. Aradan fazla gecmez yine cevabini keser ve önemli sandigi bir seyler söyler.

Adam gibi bir soru sor ve birak karsindaki cevap versin.

Programmi yönetemiyor.

Birde NTV deki Güntekin Onay?in sunuculuguna bakin !

Külünkoğlu
13.09.2004, 14:07
Stadyumun birazina rastgeldim Faik Çetiner Antep maçini açik kanaldan vermeyecez de ne yapacaz dedi.

ismail kocak
13.09.2004, 14:11
ALLAH BIRGÜN HEPSININ BELASINI VERECEK....

TRABZONSPORUMU YOK SAYMAK ISTEYENLERE ÖYLE BIR TOKAT VURACAGIZ KI.....

İlyas Özdemir
13.09.2004, 14:11
antep maçini vermek istiyorlar ama dijiturk verir diye düsünüyorum

bence tvlerdeki en rezil program trtdeki

denizgrsy
13.09.2004, 14:19
arkadaslar bende trt ye büyük öfke duyuyordum ancak artik umursamiyorum bizleri umursamayanlari,onlar yüzünden her gün günaha giriyoruz!!!beni artik TRABZONSPORUMUZUN galibiyetleri ilgilendiriyor,ne bok yerlerse yesinler,herkez bizim büyüklügümüzü kabul ediyor en iyi topu bizim usaklarin oynadigini herkez biliyor,artik herkez ilk olarak bizi düsünüyor,,,tüm bunlari da TRABZONUMUZ anlinin teriyle kabul ettirdi,ancak artik trt ye kizamiyorum;çünkü kendi içimizde bile TRABZON bayragina tas atan serefsizleri barindiriyoruz,elalem ne yapmaz!haliylen istanbullu düsmanlarimiza her sezon bi sekilde koz veriyoruz,her sey iyi giderken mutlaka bi bok çikiyor!ya ist basini yada kendi içimizde ki serefsizler,iki tarafinda kani bozuk!

kisacasi biz trt yi protesto edip sesimizi duyurmaya çalistigimiz bi ortamda bazi serefsizler ne yazik ki bunlar içimizde bizim düzenimizi bozmaya çalisiyor!!!her seyin oldugu gibi bunlarinda karsisinda olacagiz,BIZIM DAVAMIZ TRABZONSPOR..........

tüm davadaslarimiza saygilar.........

FANATIK61
13.09.2004, 14:24
Dün baktim akillandilar biraz, dediler ki Liderin Maciyla basliyoruz. Ama özet görüntüler yine cok kisaydi. MAfya Takimlarin Maclarini cok genis ve ayrintili gösteriyorlar. Bakalim bu hafta Antep Macini verecekmi ???

sanatik
14.09.2004, 02:24
bu aksam futbol vizyonu programmini izledim ilk defa TRT 1 de.

Bunu Pazartesi günü yerine Pazar gününe alsalarda FAik Cetinerli Stadyumu ve Teleligi Pazartesiye alsalar gayet iyi olacak.

Antep macini sanirim bu hafta LigTV verir. Besiktas ile GS karsi karsiya geldiginden bizans maclari ikiye düsecek !

Bordomavi08
14.09.2004, 03:36
TRT'ye kiziyoruz ama yinede 5 haftada 3 kez maçimizi verdiler. Digitürk ise ilk kez 6.haftada oda zorunluluktan maçimizi verecek.

Trabzonsporumuz-Antep maçi Lig TV'de.

CAFER ÖZER
15.09.2004, 15:46
TRT bu hafta ilk bizim maçi verdi Liderin maçina gidiyoruz dedi ve ilk önce verdi.TRT önceden Levent Özçelik le puan sirasina göre veriyordu.Faik çetinerde nihayet öyle yapmaya basladi.Ve "Trabzonsporlular bize kiziyorlar Maçlarini veriyoruz niye verdin diyorlar vermiyoruz niye vermiyorsun diyorlar" diye sitem etti.

Su anda TRT de maç ile ilgili sorunlar çözülmüs gibi görünüyor.

sanatik
15.09.2004, 16:02
Trabzonsporlularin tepkileri olmasaydi FAik cetiner stadyum programminda önce 3 bizans takimini gösterecek tartisacak ve ardindanda telelig programminda diger kulüpleri izletecekdi.

Bizans takimlari küme düsse bile bunlari ilk olarak izletirler.

düzen böyle.

SDanışmaz
15.09.2004, 16:17
Trabzonsporlularin tepkileri olmasaydi FAik cetiner stadyum programminda önce 3 bizans takimini gösterecek tartisacak ve ardindanda telelig programminda diger kulüpleri izletecekdi.

Bizans takimlari küme düsse bile bunlari ilk olarak izletirler.

düzen böyle.

malesef öyle

Akin-61
15.09.2004, 18:48
UEF a maçini sanirim kimse vermiyor.. neden ki

sanatik
15.09.2004, 19:05
CilginGenc

Bilbao macini TSI 20:00 de Showtv yayinlayacak.

CeSS
21.09.2004, 18:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=4 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =article_baslik align=middle bgColor=#1ba93a colSpan=100>TRT'de Stadyum'a hakli isyan</TD></TR>
<TR>
<TD rowSpan=2>http://www.internetspor.com/ana/picid=11356</TD>
<TD =black10 vAlign=top align=right width="100%">17:11 21.09.2004
<HR width="100%" noShade SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD =black14 align=left>TRT tarafindan transfer edildikten sonra Stadyum Programi'ni yöneten Faik Çetiner'e anadolu takimi taraftari isyan ediyor.</TD></TR></T></TABLE>TRT tarafindan transfer edildikten sonra Stadyum Programi'ni yöneten Faik Çetiner'e anadolu takimi taraftari isyan ediyor. Isyanin nedeni ise ayirimcilik yapilmasi.

Internetspor okuru Osman Öz gönderdigi meilde bu isyanini su kesilde dile getiriyor.

Her hafta sonu isyan ediyorum büyüklerin maclarini TRT defalarca tekrarliyorlar bizde kücük takimlarin maclarini hava aliyoruz. Biktim kardesim stadyum programi o kadar adi yönetiliyorki önce onar dakika kücüklerin maclarini göster sonra istersen 24 saat büyükleri güster yazik cok ayip kul hakki yiyorlar.

l-m
21.09.2004, 18:10
Bu haftaki maçimizi yine vermiyorlar.

CeSS
21.09.2004, 18:11
dijitürkte vermez sanirim bjk maciyla cakisiyoruz.

gene radyoya kaldik .

emamella
21.09.2004, 18:19
faik cetiner gibi dili uzun akli kit bir herifin yonettigi bir kanaldan ne beklenirki.

FANATIK61
24.09.2004, 12:27
Herhalde son dergide okudunuz adam Fenerli. Ikinci oldukya daha macimizi vermezler derbiler haric.smileys/smiley7.gif

$FIRTINA61$
24.09.2004, 13:28
alinda siz o voleyball macina seyinis sey yabin olmazya bizim voleyball takimina bakdim dün almanyaa 3-1 kaybedi gecen günde 3-0 kaybetdi aptal takima karsi gösterin tabiki voleyboll macin ts macini gösteceniz cok aklisiniz keske irak da patlayan bir bomba onlarda patlazasmileys/smiley7.gif

Harun-61
24.09.2004, 16:57
Bu haftaki maçimizi yine vermiyorlar.

smileys/smiley7.gif

Tolgaa6161
24.09.2004, 19:27
bu sefer ne dicek bakalim faik beeyyy TRABZONSPOR macini kim yayinlanmasini istememi$ acabaaaa

ben kafayi yedim galibaaaaa ole geliyo bana

My
25.09.2004, 00:29
Bunlar böyle bizi dizginlemeye çalistikça dahada hirslandiriyorlar smileys/smiley7.gif

TURHAN
25.09.2004, 03:50
bakalim dongoz fa-ik ne mazeret bulacak simdi

Guests
25.09.2004, 08:49
gene giderler kendi sahamizdaki maçi yayinlarlar seyircide maça gitmez zaten seyirci bulamiyoz töbe töbe

Çebi
25.09.2004, 11:12
bakalim dongoz fa-ik ne mazeret bulacak simdi

simdi yine veriyoruz kiziyor Trabzonsporlu yöneticiler,vermiyoruz yine olay oluyor der adi herif....

""DANGALAK FAIK HALA ANLAYAMADIN MI "IÇ SAHA MAÇLARIMIZI VERMEYECEKSINIZ,DIS SAHA MAÇLARIMIZI VERECEKSINIZ""laftan anlamiyo bu yaa yazip önüne koymak lazim...

TURHAN
25.09.2004, 15:05
önüne koysanda saçmalar osmileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gif

İleli
25.09.2004, 21:34
srfsiz eziktasli ne olacak!!!!!!!!!

Muhalif
25.09.2004, 23:35
sarkittilar görüntüleri yine.. ben beklemiyordum zaten.. lig tv den izledim... ama trt gerçekten artik ayip etme safhasini geçti.. resmen küfrediyor bize!

Guests
26.09.2004, 09:03
bunlarin alayi serefsiz ya

Oğuzhan Turhan
26.09.2004, 17:32
adi herif yine bir bahane bulur,bu seferde sakaryali yöneticiler istemedi der.

Harun-61
27.09.2004, 00:54
bjk macini vereceklermi ??? smileys/smiley5.gif

baris_aykan
27.09.2004, 01:17
su anda trt1 seyrediyorum bunlarin allahtan korkusu yok ya star tv gibi 3 saattir besiktas allah sizi bildigi gibi yapsin smileys/smiley21.gif

baba1212
27.09.2004, 13:57
yaa beyler zaten bizim maçlarimizi trt vermesin trt verdigi zaman trabzon halki maça gitmiyo trt sadece özetleri versin ama onuda vermiyorlar size bi sey söylim bakin trabzon yenilsin bi hafta bakin nasil vercek o zaman maçin özetlerini hemen

Recep Alkan
28.09.2004, 19:13
kardsim yenilirsiniz yenildi diye vermezler ligi birinci sirada goturursunuz bu sefer usakligini yaptiklari takimlar kotu gidiyor diye onlara fazla zaman ayirirlar ben bu isten bir sey anlamadim. kulubumuzu yonetmimizi ce bizler taraftarlarimizi hep beraber goreve cagiriyorum....

Recep Alkan
28.09.2004, 19:23
abicim yillarcauc buyukler diye tabir edilen seyimin buyuklerimin (tirnagimin ayp olmasin) usakligini yapan merdya vemensuplerinden ben caykarali recep olarak baska hicbir davranis bekleyemiyorum. bunlar bu usakliginin bedelini birgun cok agir odeyecekler. unutmayin koskocaman bir bizans ordusu da yuz binleri buluyordu ama o ordunun binde biri olan osmanli ordusu onlari mahvetti. bizde birgun mutlaka o bizanslilari tamamen yok edecegiz.

bu kurduklari imparatorlugu 6 kez yiktik bir alti ve daha fazlasi icin bizler haziriz

tum arkadaslara saygilar ve sevgiler

hopserali recep alkan...

AtalaY_BuğrA
29.09.2004, 12:29
Bilmiyorum bu hafta Trt nin programini izlediniz mi ben oyle bir hatada bulundum ve gozklerime inanamadim. Boyle bir terbiyesizlik yok arkadaslar. Faik cetiner denen futbol kulturu olamyan adam. Resmen terbiyesizlik sinirlarini asti. Sen bir defa devletin kanalinda program yapiyorsun laflarina dikkat et.. daha genc hakemlerin yönettigi maclar için . o maci bende yönetirim o penaltiyi bende calarim ... Cok biliyorsan çikda çal o zaman smileys/smiley7.gif

Ayip ayip Böyle terbiyesizlik yokk. Herkesin lafi agzina tikiyor...

Çebi
29.09.2004, 17:59
bjk macini vereceklermi ??? smileys/smiley5.gif

bjk maçi digiturkte pazar 19:00

Akin-61
30.09.2004, 09:16
Bu aksam Showtv ye aboneyiz galiba Kurtlarvadisi-Trabzonspor maçi büyükbir cips aliyim söyle en bügüyünden bu keyif kaçmaz.

Çebi
30.09.2004, 10:56
Bu aksam Showtv ye aboneyiz galiba Kurtlarvadisi-Trabzonspor maçi büyükbir cips aliyim söyle en bügüyünden bu keyif kaçmaz.

ulen o kadar salliyoz bu show'a yine düstük ellerine...neyse akilli olsunlsarda n'aparlarsa yapsinlar...

Akin-61
30.09.2004, 11:39
bencede adamolsunlar basimizin üstlerinde yeri var..

Guests
03.10.2004, 22:44
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Trt de bizim maclar trabzonda ellerine gecvmiyor diye bildiriyorlardi acaba bügünkü besiktas macinin kaseti nasil yetisdi nasil hemen hazir hale getirildi bunlar tükürdüklerini nasil yaliyorlar ama insanlarin icine baka baka yalan atiyorlar smileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

EmrahYalçınalp
04.10.2004, 08:12
Faiikkkk, yine kasiniyorsun sen... Bundan sonra kizmadan, sinirlenmeden seni seyretme karari almistim ama...

Fatih Tekke'miz gole giderken yere indiriliyor... Bülent Yavuz "kesin faul, bariz gol sansi var mi diye bakm...." derken Faik atliyor...: "neyse, fazla vaktimiz yok, bu pozisyon önemli de degil. Su penalti pozisyonuna geçelim...!"

Benzateno ana kadar zor tutmusum kendimi, demek biraz fazla kaçirdim ses tonumu...Sonra annem içerden bagirdi bana "Sana hiç yakismiyor bu sözler"smileys/smiley9.gif

deco
04.10.2004, 09:20
Faik haddini bil sabrimizi tasirma.Aksam tokat gibi bir cevap aldin yarin ne gibi bir cevap alirsin bilinmez.

melrok
04.10.2004, 10:15
maçin sadece özetini segretim ama faikin dedigi gibi bjk'nin parçalayici oyununu göremedim aksam bir erman toroglunu, birde faik ve yalaklarini segretim adamlar hakikaten tarafsiz degiler ve insanda sinir filan birakmiyorlar. erman hoca maçin hakeminin hiç hatasiz maç yönetigini söylerken bu lavuklar maçi katleti diyor insan çildiriyor. neyse bunlar gibi lavuklar sayesinde bjk küme düser artiksmileys/smiley36.gif

ozcan_asanoglu
04.10.2004, 10:40
bu arada yusuf ziya yilmaz'i tebrik etmek lazim....hem star'a, hem trt'ye baglanip çok güzel konustu...meydani bos bulduklarini sandilar bir an..

Emorfo
04.10.2004, 10:54
Dün aksam benide çileden çikardi faik embesili. TRT böyle hiyar adamlara program yaptiriyorya yazik valla.

calypso
04.10.2004, 11:30
TRT özel kanallarin yaptigi soytariligi yapmaya basladi, bunun asil nedeni özel kanallardan transfer ettigi kisiler.. Adamlar sanirim altyazi operatörlerini bile transfer ettiler!!!! TRT de hiç görmedigimiz Show'a özgü altyazilar 2 dk da bir ekrandan geçiyor.. Dün aksam bir de "Trabzon maçinda olay..kartlar havada uçustu..birazdan" seklinde ifade geçirmesinler mi?ATV den gelen bu ekipshow'un taklidini yapiyor simdi..ama TRT nin yayin etigine hiç mi hiç uymuyor.

My
04.10.2004, 11:49
bu arada yusuf ziya yilmaz'i tebrik etmek lazim....hem star'a, hem trt'ye baglanip çok güzel konustu...meydani bos bulduklarini sandilar bir an..

Olayi biraz açarmisiniz seyreden arkadaslar....!

Magnolia
04.10.2004, 11:52
Bir hafta önceki programda Trabzonspor tartisiliyor....
Yilmaz Vural : "Fatih ve Gökdeniz Türkiye'nin en iyi forvetlerindendir" diyor.
Faik Çetiner : Evet ama Fenerbahçe'den Alex'i de unutmamak lazim!

Bu duruma nasil iyi niyetli bir yorum yapilir ki!Edited by: Magnolia

Çebi
04.10.2004, 12:35
TEBRIKLER Yusuf Ziya Yilmaz!!!

Uzun süredir hiç bir yöneticimizin yapmadigi sekilde tek tek Star'i,Kanal D ve TRT'yi aradi son dakikadaki penalti ve Çagdas'in gördügü kirmizi kartlarda hakemin dogru karar verdigini söyledi...Trt,Star ve Kanal D'deki yorumculara "pozisyonlari bu sekilde degerlendirerek takimimizin galibiyetine gölge düsürmeye çalisiyorsunuz,lütfen daha dikkatli olun" seklinde konustu....

Özellikle TRT baglantisinda daha sert konusan Y.Ziya Yilmaz

Penalti Pozisyonunu defalarca Bülent Yavuz'a izletti ve buna nasil penalti diyebiliyorsunuz diyerek elestirdi...Lig Tv'deki programda Erman Toroglu'nun pozisyonda kesinlikle penalti olmadigi seklinde yorum yaptigini da ileten Y.Ziya Yilmaz karsisinda Bülent Yavuz bi anda kendine güvenini kaybetti,pozisyonu tekrar tekrar izlemeye basladi ve ardindan o yorum onu baglar seklinde konustu...Ardindan elestiri oklarini FAIK ÇETINER'e çeviren Y.Ziya Yilmaz "Devletin televizyonunda program yapiyorsunuz,daha dikkatli olmalisiniz,üstelik yorumlarinizla yipratmaya çalistiginiz takim Trabzonsporgibi çok büyük bi camia,Trabzon'da sizin sahsinizakarsi bir reaksiyon var,az önce Fatih'e yapilan fauller ekrana geldiginde pozisyonu geçelim diyorsunuz,penalti pozisyonunu gösteriyosunuz Trabzonspor'unhakkettigi bi galibiyet almistir buna gölge düsüremezsiniz seklinde konustu"

Her iki programda da Yusuf Ziya Yilmaz Berkant'in iki kez üst üste kendini yere atmasi vegöremedigi kirmizi kart,Juan Fran'in topu yere vurmasi ve ardindan kendini yere atmasi nedeniyle çift sari karttan göremesi gereken kirmizi karti görememesi nedeniyle bu karsilasmada madur olan tarafin Trabzonspor oldugunu her kanala baglayip polemik olusturmaya çalisan KIVANÇ OKTAY'in da basarisizliga kilif aradigini sözlerine ekledi....

------------------------------------------------------------ -

"tam haberci gibi anlattim olayi hesmileys/smiley2.gif...bazi cümleler düsük falan idare edin arkadaslar"smileys/smiley2.gif

murat
04.10.2004, 12:42
TEBRIKLER Yusuf Ziya Yilmaz!!!

Uzun süredir hiç bir yöneticimizin yapmadigi sekilde tek tek Star'i,Kanal D ve TRT'yi aradi son dakikadaki penalti ve Çagdas'in gördügü kirmizi kartlarda hakemin dogru karar verdigini söyledi...Trt,Star ve Kanal D'deki yorumculara "pozisyonlari bu sekilde degerlendirerek takimimizin galibiyetine gölge düsürmeye çalisiyorsunuz,lütfen daha dikkatli olun" seklinde konustu....

Özellikle TRT baglantisinda daha sert konusan Y.Ziya Yilmaz

Penalti Pozisyonunu defalarca Bülent Yavuz'a izletti ve buna nasil penalti diyebiliyorsunuz diyerek elestirdi...Lig Tv'deki programda Erman Toroglu'nun pozisyonda kesinlikle penalti olmadigi seklinde yorum yaptigini da ileten Y.Ziya Yilmaz karsisinda Bülent Yavuz bi anda kendine güvenini kaybetti,pozisyonu tekrar tekrar izlemeye basladi ve ardindan o yorum onu baglar seklinde konustu...Ardindan elestiri oklarini FAIK ÇETINER'e çeviren Y.Ziya Yilmaz "Devletin televizyonunda program yapiyorsunuz,daha dikkatli olmalisiniz,üstelik yorumlarinizla yipratmaya çalistiginiz takim Trabzonsporgibi çok büyük bi camia,Trabzon'da sizin sahsinizakarsi bir reaksiyon var,az önce Fatih'e yapilan fauller ekrana geldiginde pozisyonu geçelim diyorsunuz,penalti pozisyonunu gösteriyosunuz Trabzonspor'unhakkettigi bi galibiyet almistir buna gölge düsüremezsiniz seklinde konustu"

Her iki programda da Yusuf Ziya Yilmaz Berkant'in iki kez üst üste kendini yere atmasi vegöremedigi kirmizi kart,Juan Fran'in topu yere vurmasi ve ardindan kendini yere atmasi nedeniyle çift sari karttan göremesi gereken kirmizi karti görememesi nedeniyle bu karsilasmada madur olan tarafin Trabzonspor oldugunu her kanala baglayip polemik olusturmaya çalisan KIVANÇ OKTAY'in da basarisizliga kilif aradigini sözlerine ekledi....

------------------------------------------------------------ -

"tam haberci gibi anlattim olayi hesmileys/smiley2.gif...bazi cümleler düsük falan idare edin arkadaslar"smileys/smiley2.gif

Super anlattin, harbi Yusuf ZIya Yilmaz Telegole cikinca cok sevindim. Super bir yonetici. Konusmasini bilen herkesi susturan bir yonetici.

yaptigi tespitlerde cok yerinde bence.
BJK ve Fenerliler elele verip penalti diye bagiriyorlar, gslilarin cogu degil diyor. Hic sevmedigim GS hepsinden adam cikti!

ARAGORN01
04.10.2004, 13:21
Yusuf Ziya Yilmaz , uzun zamandir ihtiyacini duydugumuz bir yönetici. Adamlar yillardir , bizim hakkimizda atip tutarken , bizim hiç bir yöneticimiz çikipta bir kelam edemedi.

Bu Faik'lerle, Kazim'larla, Engin vereller'le her yerde kavga etmemiz lazim. Bu adamlar Trabzonspor'u sahipsiz zannediyorlar, burun kiviriyorlar.

Tsk Yusuf Ziya Yilmaz

Emin
04.10.2004, 13:42
Yusuf Ziya Yilmazi tebrik ediyorum. Reha Muhtarin aradigi her kanali tek tek arayarak. Besiktas kulübünün maçi hakem kaybettirdi seklinde kamu oyu olusturma çabasi içinde oldugunu söyledi. Ayrica Telegol programinda Reha Muhtarla yüzlesen Yusuf Ziya Yilmaz Reha Muhtara spor ahlaki dersi verdi. Acemi oldugunuz futbol yöneticiliginde sampiyonluga oynayan bir takimin hocasina talip olmaniz spor ahlakina uymaz dedi. Reha Muhtar bizm Trabzonsporla bir alip veremedigimiz yok dedi. Yusuf Ziya Yilmaz Ziya Hocaya yapilan tekliflerin arkasinda hep sizin adiniz var deyince Reha Muhtar polemige girmek istemedigini söyleyip telefonu kapatti. Her neyse Trabzonsporun sahipsiz olmadigini göstermek adina Yusuf Ziya Yilmazin bu tutumunu destekliyorum. Ha bu arada güzel bir yorumda Kanal D de Ahmet Çakardan geldi. Güya Tolga yere yapistirdigi ayaginin topuguyla Ali Günese tik seklinde dokunmus. Bu tik lafida aynen Çakara aittir. Çakar söz konusu tik dokundurmasinin futbolcuyu düsürmeye yetecegini söyledi ve pozisyonun penalti oldugunu iddia etti. Yusuf Ziya Yilmaz canli yayina baglanarak kendisinin mühendis oldugunu ve ayak topuguyla yapilan küçük bir tik temasinin nasil olurda iki metrelik bir adami düsürebilecegini sordu. Çakar 25 yillik hakemlik tecrübesine dayanarak bunun mümkün oldugunu iddia etsede aslinda söyledgine kendisi bile inanmiyordu.

izmir
04.10.2004, 13:55
Faik gerçekten, sinir bir adam oldu. Trabzonspor
denilince bu aralar burnu kizar?yor. onu geçin o
önemli degil, bunu bosverin. Önemli olan besikta??n
aleyhine olan pozisyonlar, bu kadar olmaz. San?r?m,
camur at izi kalsin kampanyas? ve diger maçlarda
hakemleri etki alt?nda b?rakmak. Biz bile?imizin
hakk?yla maç? ald?k. Be?ikta?l? futbolcular geçen
y?ldan beri futbolu unuttular, pozisyon penalti mi
degil mi yerine , be?ikta?li futbolcular
bir daha futbol oynamayi ögrenebilirler mi,
ögrenemezler mi, bu olmal?... Ayakta duramad?klar?n?
bodo maç?nda hep beraber gördük. Ve trt 'de daha
kaliteli adamlar görmek istiyoruz, en az?ndan biraz
daha tarafs?z!

My
04.10.2004, 14:04
Bütün Tv kanallarinda bu jimLastikçiler. Hepsi agliyorlar yahu biri emzik versin sunlarada biraz sussunlar anasini satiim. Lem bu kadar aglicaklarini bilseydik yenmezdik be smileys/smiley36.gifNe kadarda aciz gözüküyorlar yahu vah vah vah smileys/smiley36.gifSimdi Reha' ciima sormak lazim '' aci varmi aci '' smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Taner Uykuçeken
04.10.2004, 14:13
bikmadinizmi bu bizans tohumlu heriflere herhafta her hafta burdan sövmekten ya yormayin artik çenelerinizi bü serefsizlerin amaci zaten belli ne diye keyfinizi kaçiriyorsunuz bakin yöneticimiz agizlarinin payini vermis bir güzel agzi Yüzü dert görmesin insallah canlarina okumus bu programlarin bizi kötülücegini bile bile nediye seyrediyosunuz ki bu HARAMILERI

FANATIK61
04.10.2004, 14:33
Her hafta böyle olmasi lazim ortami bos buluyorlar basiyorlar palavrayi. Nihayet bu hafta birisi ciktida birseyler söyledi. Bu tür olaylarda yönetim bizim sesimizi duyurmasi lazim ekranlarda. Bravo Yusuf Ziya Yilmaz!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sanatik
04.10.2004, 14:45
Yusuf Ziya Yilmazi tebrik ediyorum. Reha Muhtarin aradigi her kanali tek tek arayarak. Besiktas kulübünün maçi hakem kaybettirdi seklinde kamu oyu olusturma çabasi içinde oldugunu söyledi. Ayrica Telegol programinda Reha Muhtarla yüzlesen Yusuf Ziya Yilmaz Reha Muhtara spor ahlaki dersi verdi. Acemi oldugunuz futbol yöneticiliginde sampiyonluga oynayan bir takimin hocasina talip olmaniz spor ahlakina uymaz dedi. Reha Muhtar bizm Trabzonsporla bir alip veremedigimiz yok dedi. Yusuf Ziya Yilmaz Ziya Hocaya yapilan tekliflerin arkasinda hep sizin adiniz var deyince Reha Muhtar polemige girmek istemedigini söyleyip telefonu kapatti. Her neyse Trabzonsporun sahipsiz olmadigini göstermek adina Yusuf Ziya Yilmazin bu tutumunu destekliyorum. Ha bu arada güzel bir yorumda Kanal D de Ahmet Çakardan geldi. Güya Tolga yere yapistirdigi ayaginin topuguyla Ali Günese tik seklinde dokunmus. Bu tik lafida aynen Çakara aittir. Çakar söz konusu tik dokundurmasinin futbolcuyu düsürmeye yetecegini söyledi ve pozisyonun penalti oldugunu iddia etti. Yusuf Ziya Yilmaz canli yayina baglanarak kendisinin mühendis oldugunu ve ayak topuguyla yapilan küçük bir tik temasinin nasil olurda iki metrelik bir adami düsürebilecegini sordu. Çakar 25 yillik hakemlik tecrübesine dayanarak bunun mümkün oldugunu iddia etsede aslinda söyledgine kendisi bile inanmiyordu.

Yusuf Ziya Yilmaz --&gt; helal olsun smileys/smiley32.gif

sanatik
04.10.2004, 15:00
Bir hafta önceki programda Trabzonspor tartisiliyor....
Yilmaz Vural : "Fatih ve Gökdeniz Türkiye'nin en iyi forvetlerindendir" diyor.
Faik Çetiner : Evet ama Fenerbahçe'den Alex'i de unutmamak lazim!

Bu duruma nasil iyi niyetli bir yorum yapilir ki!

Yilmaz Vural bu haftada fatih &amp; gökdeniz ( ziya dogan &amp; trabzonspor dahil ) hakkinda dogru ve güzel yorum yapdi. ancak kütük faik nedense bu sefer hemen sözünü kesip araya girmedi.

kütük bir soru sorar yilmaz 3 kelime cevap vermeden yeniden birseyler söyler. Hatta söyledikleride cogu zaman öyle sacma ve offtopicci bu adami TRT ye aldiranida kütüklen birlikde ( bülent yavuz dahil ) derhal atv a postlamalari gerek.

Ayrica dikkatimi ceken birde TRT de pazartesi günü yayinlanan FUTBOL VIZYONU programmi var. Meltdemdeki Acik tribün programmi ile asagi yukari ayni anda sunuluyor. Futbol Vizyon programmi stadyum programminda cok daha iyi diyebiliriz ancak niye sadece üc bizans takimindan üc kaptan yer aliyor programmda anlamak mümkün degil. Lider Trabzonsporun eski kaptanlarindan biri nerde ?

Türk Futbolunun daha iyi olabilmesi böylemi gerceklesecek ?

Neyse Sezon sonuna kadar sampiyonluk mücadelemiz devam ederde TRT de yapdiklarinin ne kadar yanlis oldugunu biraz anlarda programmlarini daha farkli daha esit sunar.

Besiktas gercekden küme düserse ne yapacaklar merak ediyorum. smileys/smiley4.gif

sanatik
05.10.2004, 02:39
Yukardaki yazimdada bahsettigim gibi bu aksam TRT 1´de yine yayinlanan "futbol vizyonu" programminda diger büyük takimlarin kaptanlari üc istanbul takimini temsil ediyor ve bir ts kaptani eksik programmda.Misal Hamitsmizi temsil edebilir.

Bunun icin "Futbol Vizyon" programmina teklifde bulunuabiliriz hep beraber internet E-mail. yoluyla. Simdiye kadar programmda hic konu olmadi ancak olmasi gerekiyor. Besiktasdan Sifo Mehmet yer aliyorsa orada TS den Hamide ( veya baska bir kaptanimizda ) yer almali TS yi temsil etmeli.

Umarim bu konuyu ciddiye alir - programmda TS yi sadece diger 3 istanbul kaptanlarindan yorumlanmayi önleriz.

Iki haftadir bu sorun kafamda ve e-mail göndermek istiyorum. Ancak türkcem pek iyi olmadigindan erteliyorum. Isterseniz hep beraber bir E-mail göndermesi yapalim ? Yaziyida türkcesi kuvvetli olan bir arkadas az biraz sekillendirirse bizde buna dayanarak e-maillerimizde kullanacagimiz yazilari ( hep ayni yazi olmasin diye ) düzenleyebiliriz ( misal yukarda poetricus arkadas harika yazilar yaziyor ) ?

DeAgLeMaNyAq
05.10.2004, 06:29
Yusuf Ziya Yilmaz 1 ay sonraki kongrede yöneticilik görevini birakma karari almis. Onun gibi degerli insanlara çok ihtiyacimiz var...

TheCrow
05.10.2004, 07:34
Sürekli yaziyorum,yazmaya da devam edecegim,siz de üsenmeyin TRT'ye her gün e-mail yazin.Son yazdigim mesaj da asagidaki gibidir.

Umarim okursunuz ve cevap verirsiniz...
Diger bütün tv kanallarini Istanbul kulüplerinin çigirtkanlari parselledigi zamanlarda "Olsun,nasil olsa TRT var,onlardan Allah razi olsun,onlar bize yeter" diye düsünüyorduk.
O zamanlar maçlar takimlarin kurulus yillarina göre verilmiyordu TRT'de,hak edenin maçi önce veriliyordu,pek öyle saçma sapan klip de yayinlanmiyordu,klip izlemek istedigimizde Kral TV'yi açiyorduk,TRT'nin spor programini degil.Futbol bilgisi sifir olan,hayattaki tek gayesi taraftari oldugu takima yaranmak için her türlü seviyesizligi yapabilecek olan bir sunucu(!) da salyalarini saçarak diger takimlara saldirmiyordu ekranlardan.
Tabi bu bahsettiklerim faik çetiner denen adami karsimiza çikarma gibi bir hatayi yapmanizdan önceydi.Benden alinan vergilerle bu adama para ödeyemezsiniz,haram olsun...
Eger siz izlemiyorsaniz kendi programlarinizi,üburda verecegim örnekleri okuyun,tabi zahmet edip de maillerinize bakiyorsaniz...

-Bülent Yavuz:Fatih'in arkadan çekildigi pozisyonda....
-faik çetiner:Ya birak simdi Fatih'i Besiktas'in penaltisina gelelim biz...

-Bülent Yavuz:Bak burda Çagdas eliyle oynamis,oynamamis demistiniz ama...
-Evet evet neyse geçelim önemli degil bu...

-Yilmaz Vural:Fatih ve Gökdeniz gerçekten çok iyi oyunc...
-faik çetiner:Alex de çok iyi di mi?çok süper,falan,filan...

-Bülent Yavuz:Trabzonsp...
-faik çetiner:Besiktas çok iyi mücadele etti degil mi maçta?..Yani fena degildi...Degil mi?...

-Yilmaz Vural:Tra...
-Evet bu konuyu da geçelim simdi,penalti pozisyonuna bakalim...

-Bülent Yavuz:Tr..
-faik çetiner:Vermedi penaltiyi hakem...Di mi?..

Bu adam sizden aldigi paranin daha çogunu büyük ihtimal baska bir yerlerden aliyor,adam misyoner.Sizden istirhamim,artik bazi seyleri farkedin,bir de benim parami bu adama vermeyin.Devletin televizyonunu böyle parali misyonerlere alet etmeyin...

EmrahYalçınalp
05.10.2004, 07:46
Sürekli yaziyorum,yazmaya da devam edecegim,siz de üsenmeyin TRT'ye her gün e-mail yazin.Son yazdigim mesaj da asagidaki gibidir.

Umarim okursunuz ve cevap verirsiniz...
Diger bütün tv kanallarini Istanbul kulüplerinin çigirtkanlari parselledigi zamanlarda "Olsun,nasil olsa TRT var,onlardan Allah razi olsun,onlar bize yeter" diye düsünüyorduk.
O zamanlar maçlar takimlarin kurulus yillarina göre verilmiyordu TRT'de,hak edenin maçi önce veriliyordu,pek öyle saçma sapan klip de yayinlanmiyordu,klip izlemek istedigimizde Kral TV'yi açiyorduk,TRT'nin spor programini degil.Futbol bilgisi sifir olan,hayattaki tek gayesi taraftari oldugu takima yaranmak için her türlü seviyesizligi yapabilecek olan bir sunucu(!) da salyalarini saçarak diger takimlara saldirmiyordu ekranlardan.
Tabi bu bahsettiklerim faik çetiner denen adami karsimiza çikarma gibi bir hatayi yapmanizdan önceydi.Benden alinan vergilerle bu adama para ödeyemezsiniz,haram olsun...
Eger siz izlemiyorsaniz kendi programlarinizi,üburda verecegim örnekleri okuyun,tabi zahmet edip de maillerinize bakiyorsaniz...

-Bülent Yavuz:Fatih'in arkadan çekildigi pozisyonda....
-faik çetiner:Ya birak simdi Fatih'i Besiktas'in penaltisina gelelim biz...

-Bülent Yavuz:Bak burda Çagdas eliyle oynamis,oynamamis demistiniz ama...
-Evet evet neyse geçelim önemli degil bu...

-Yilmaz Vural:Fatih ve Gökdeniz gerçekten çok iyi oyunc...
-faik çetiner:Alex de çok iyi di mi?çok süper,falan,filan...

-Bülent Yavuz:Trabzonsp...
-faik çetiner:Besiktas çok iyi mücadele etti degil mi maçta?..Yani fena degildi...Degil mi?...

-Yilmaz Vural:Tra...
-Evet bu konuyu da geçelim simdi,penalti pozisyonuna bakalim...

-Bülent Yavuz:Tr..
-faik çetiner:Vermedi penaltiyi hakem...Di mi?..

Bu adam sizden aldigi paranin daha çogunu büyük ihtimal baska bir yerlerden aliyor,adam misyoner.Sizden istirhamim,artik bazi seyleri farkedin,bir de benim parami bu adama vermeyin.Devletin televizyonunu böyle parali misyonerlere alet etmeyin...

Süper...smileys/smiley32.gifBen de bir mail geçeyim bari, hazir gaza gelmisken...

Bu da benim mailim...

...... Faik Cetiner'in yaptigi spor programi bana her hafta cok hos olmayan seyler soyletmeyi ve kanal degistirmeyi basartiyor. Bu sandiginizdan cok daha zor bir sey emin olun. Size tebriklerimi iletirken, benim verdigim vergiden maasini alan bu adami ekranlarinizda gordukce "hey gidi TRT" dedigimi bilmenizi isterim.

Trabzonpor sampiyon olursa alt yazidan gecersiniz umarim... Ya da spor programinizdaki kliplerin arasina serpistiriverin, n'olacak, alt tarafi tasra takimi...!

Saygilar, iyi calismalar...
Edited by: perhaps

Emin
05.10.2004, 09:41
Tam bi yöneticimiz çikti da takimi korumasi altina aldi. Sahipsiz olmadigimizi gösterdi diye seviniyorduk ki adam birakacagini açiklamis. Yusuf Ziya Yilmazi bu kararindan vazgeçirmek lazim....

calypso
05.10.2004, 17:48
arkadaslar, trt eski trt mi? iktidarin icraatlarindan biri trt de ki tüm kadroyudegistirmek degilmiydi?bakin Levent Özçelik (ki Trabzonludur kendisi) nerede simdi? Getirdikleri spor müdürünün ilk icraati, kirk yillik trt gelenegi olan maçlarin yayiminipuan sirasina göre vermeyi bir anda yoketmek degilmiydi?ve sanki TRT de eleman yokmus gibi (kimden geldiyse emir) özel kanallardan ekip transfer etti? kim?? TRT, yani özel kanallara eleman yetistiren bir televizyon okulu. Üstelik saha içi takim muhabirlerine varincaya dek. Neden? çünkü TRT deki elemanlarla yeterince lobi yapamazlar, o kültür yok adamlarda,öyle provakatif soru soracak muhabiryok? adamlarin trabzon da koca bölge müdürlügü var, sira bize gelince maç görüntüsü elimize ulasmadi diyorlar ayiptir ya.. sonuç olarak kasit oldugu ortada.. ts tv konulu basliga da yazdim neden tv kurulmali diye. trt den önce görüntüleri yayinlasin da görelim bakalim nasil ulasmiyormus.. eski mhk baskanina yorum bile yapmamak lazim.. hakemleri nasil kayirdigini.."o abilerinden bile hizli gelisiyor" diye kendi itiraf etmedi mi ? demek görevdeyken de kayiriyormus?bjk maçinda "hakem 60.dakikadan sonra kontrolü kaybetti" dedi, sonra pozisyonu tekrar izlerken "ama burda top eline çarpmis biz görmedik izlerken" dedi "hakem hakliymis".. e hani hakem bundan sonra kontrolü kaybetmisti?ve daha bir sürü zirvalik..

uzatmayalim.

benim size tavsiyem ekrandaki en iyi spor programi olan trt3 de sali aksamlari futbol futbol programi.. sansasyondan uzak, temiz, seviyeli bir spor programi..izlerken ne geriliyorsunuz ne de kiskirtiliyorsunuz.. örnek birspor programi.

sanatik
05.10.2004, 18:40
arkadaslar, trt eski trt mi? iktidarin icraatlarindan biri trt de ki tüm kadroyudegistirmek degilmiydi?bakin Levent Özçelik (ki Trabzonludur kendisi) nerede simdi? Getirdikleri spor müdürünün ilk icraati, kirk yillik trt gelenegi olan maçlarin yayiminipuan sirasina göre vermeyi bir anda yoketmek degilmiydi?ve sanki TRT de eleman yokmus gibi (kimden geldiyse emir) özel kanallardan ekip transfer etti? kim?? TRT, yani özel kanallara eleman yetistiren bir televizyon okulu. Üstelik saha içi takim muhabirlerine varincaya dek. Neden? çünkü TRT deki elemanlarla yeterince lobi yapamazlar, o kültür yok adamlarda,öyle provakatif soru soracak muhabiryok? adamlarin trabzon da koca bölge müdürlügü var, sira bize gelince maç görüntüsü elimize ulasmadi diyorlar ayiptir ya.. sonuç olarak kasit oldugu ortada.. ts tv konulu basliga da yazdim neden tv kurulmali diye. trt den önce görüntüleri yayinlasin da görelim bakalim nasil ulasmiyormus.. eski mhk baskanina yorum bile yapmamak lazim.. hakemleri nasil kayirdigini.."o abilerinden bile hizli gelisiyor" diye kendi itiraf etmedi mi ? demek görevdeyken de kayiriyormus?bjk maçinda "hakem 60.dakikadan sonra kontrolü kaybetti" dedi, sonra pozisyonu tekrar izlerken "ama burda top eline çarpmis biz görmedik izlerken" dedi "hakem hakliymis".. e hani hakem bundan sonra kontrolü kaybetmisti?ve daha bir sürü zirvalik..

uzatmayalim.

benim size tavsiyem ekrandaki en iyi spor programi olan trt3 de sali aksamlari futbol futbol programi.. sansasyondan uzak, temiz, seviyeli bir spor programi..izlerken ne geriliyorsunuz ne de kiskirtiliyorsunuz.. örnek birspor programi.

Levent Özçelikin trabzonlu oldugunu bilmiyordum - senden ögrendim
cok güzel &amp; dogru yazmissin yazini -tesekkürler, tebrikler.

TRT 1 de pazartesi günü Futbol vizyonu programmi var - yukarda son yaziimda bahsettim. 3 Bizans takimi kaptani yorumluyor haftayi ancak TS mizden kaptan yok bu programmda. Bunu E-mail yoluyla istememiz gerekir diyorum ve uygun bir yazi hazirlamak sahane olur. Türkcem yetersiz oldugundan, kaliteli bir yazi düzenleyip gönderelim diyorum.
Misal Eski Kaptanimiz Hami yorumcu olarak yer alabilir degilmi ?

ne dersin ? ne dersiniz ?

http://www.trt.com.tr/saytek/Images/TanitimReklam/Reklamlar/haldun_domac_banner.gif

Bahsettigin TRT 3 deki FUTBOL FUTBOL Programma henüz rastlamadim ancak bugün TSI Saat 20.00 de izleyecegim.Tesekkürler.Edited by: TesTosTeron

nuri43
12.10.2004, 01:22
B.B.Ankara-TRABZONSPOR maci 17 .10.2004 pazar günü saat TSI 19.00 da TRT1 de canli yqayinlanacak.

Kaynak:http://www.trt.com.tr

61mehmet61
12.10.2004, 02:05
ya arkadaslar birakin adamlar bu programlari yapmaya devam etsinler. sinirimi bozsada hosuma gidiyor. basarimiz karsisinda acizliklerini görmek hosuma gidiyor. birakin f.çetiner konussun. konussun ki biraz gülelim. nesemizi bulalim. onun gibilerin yüzü olsa Trabzona maç izlemeye gelirler. f.çetiner gibi adamlar bizi övecekse ben üzülürüm. çünkü, onlar kim oluyor ki. satilmis insanlarin, üç kagitci, pes para etmez insanlar ancak pes para etmez takimlari överler. hirsiz dürüstü, namussuz namusluyu, satilmis parayla satin alinamayani övermi???????

61mehmet61
12.10.2004, 02:08
SEN BIR SEVDASIN

HIÇ BITMEYECEK

SEN BIR GÜNESSIN

HIÇ BATMAYACAK

SANA SEVGIM KUCAK KUCAK

BU TAKIM NE ZAMAN SAMPIYON OLACAK

FANATIK61
12.10.2004, 10:23
<TABLE =devam style="LINE-HEIGHT: 19px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=375>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>06:58</TD>
<TD width=315>Istiklal Marsi ve Günün Program Akisi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TABLE =devam cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>07:00</TD>
<TD width=315>

Sebeklerin Dünyasi "Up With The Gibbons"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>07:30</TD>
<TD width=315>Habervizyon</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>08:00</TD>
<TD width=315>Çizgi Film"Büyük Kirmizi Köpek Clifford"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>08:30</TD>
<TD width=315>Çizgi Fim "Hayvanlar Alemi"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>09:00</TD>
<TD width=315>Pazardan Pazara</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>10:00</TD>
<TD width=315>Küçük Seyler</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>10:35</TD>
<TD width=315>Dünya Mutfaklarindan Iftar Sofrasina</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>11:05</TD>
<TD width=315>Alaturka "Magazin"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD style="CURSOR: hand; COLOR: #990000; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(1,8558,1,1) vAlign=top width=60 bgColor=#d7d9d9>11:50</TD>
<TD style="CURSOR: hand; BORDER-BOTTOM: #999999 1px solid" =showAciklama(1,8558,1,1) width=315 bgColor=#d7d9d9>
<TABLE =devam1 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=315>
<T>
<TR>
<TD width=267>Yabanci Sinema "Son Soygun"</TD>
<TD id=imgplus1 style="COLOR: #000099" align=right width=48>http://www.trt.com.tr/saytek/1024/gif/ik&#111;n1.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<TABLE =devam cellSpacing=0 cellPadding=0 bgColor=#d7d9d9>
<T>
<TR>
<TD id=divac1></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>13:25</TD>
<TD width=315>TSK Saati</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>13:55</TD>
<TD width=315>Türkiye 2. Lig Futbol Karsilasmasi "Sivasspor - Bursaspor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>14:45</TD>
<TD width=315>Devre Arasi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>15:00</TD>
<TD width=315>Türkiye 2. Lig Futbol Karsilasmasi "Sivasspor - Bursaspor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>15:55</TD>
<TD width=315>Fragmanlar + Reklam</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>16:00</TD>
<TD width=315>Haberci Türkiye Renkleri</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>16:55</TD>
<TD width=315>Fragmanlar + Reklam</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>17:00</TD>
<TD width=315>Kur'an Yorumu</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>17:15</TD>
<TD width=315>Hosgeldin Ramazan</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>18:55</TD>
<TD width=315>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "B.B.Ankaraspor - Trabzonspor"</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>19:45</TD>
<TD width=315>Devre Arasi</TD></TR>
<TR>
<TD>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=60>20:00</TD>
<TD width=315>Süper Lig Futbol Karsilasmasi "B.B.Ankaraspor - Trabzonspor"</TD></TR></T></TABLE>

selçukabi
12.10.2004, 11:03
eyvah eyvah maçtaki taraftar sayimiz az olmaz insallah... stadi doldurmamiz lazim...

noname
12.10.2004, 11:11
Isterse bütün kanallar ayni anda naklen versinler. Olay maçi izlemek degil, takima destek olmak. trt ye ragmen o stadi dolduracagiz evel Allah..

umraniye
12.10.2004, 13:08
ARKADASLAR her zaman diyorum trt bizim maçlarimizi vermesin bu sefer stad bos kaliyo trt niye fenerin bjk ve gs maçlarini vermiyo sadece bizim maçlarimizi insallah trt ragmen stadi doldururuz

Ibo61
12.10.2004, 13:44
Deplasman maclarini versinler! Icerideki maclarimizi vermesinler!

umraniye
12.10.2004, 13:47
ibo deplasman maçini bile vermesinler bu sefer deplasmanda takim iyice yalniz kaliyo benim görusum bu saygilarimla

Atmaca
12.10.2004, 15:34
Kardesim takimimiz ayda yilda 1 Ankaraya maca geliyor, TV veriyor diye maca gitmeyen taraftar olur mu hic.Asil kendi sahasinda oynayan takimin seyircisini etkileyecegi icin, tabiki deplasman maclarimiz Tv den verilsin.Halen daha bu konuda mantik yürütmeye mi calisiyoruz.Pes Vallahi...

Emin
12.10.2004, 15:45
Maçi TRT de verse ben ve tüm BMN Ankara ekibi maçi yerinde yani stadda izleyecek. Istanbuldan gelecek BMN Istanbul ekinibi Ankarada misafir etmekten mutluluk duyariz....

My
13.10.2004, 04:00
Kendine Trabzonspor' lu diipte takimi kendi sehrine misafir olarak geldiinde sirf maçi TRT veriyor diye maça gidip desteklemiyen, sahip çikmayan kisilere akil sir erdiremiyorum. Millet Istanbul' dan, Ankara' dan, Zonguldak' tan vs. gelirken o nasil olupta evde oturup maçi gönül rahatliiyla seyredecek aklim ermiyor... smileys/smiley5.gif

Murat BAYRAKTAR
13.10.2004, 13:40
çok güzel dedin abi.. böyle insanlar taraftar falan degil... sadece laf olsun diye söylüyorlar... kismetse pazar gün ankaradayim... bir takimin nasil taraftari oldugunusakaryada gösterdik simdi sira baskette... yolumuz açik olsun...

akrep61
13.10.2004, 14:25
SAMPIYON TAKIMIN SAMPIYON TARAFTARLARI bu hafta sonu trabzonspora basarilar dilerim...!

Onur1967
13.10.2004, 16:58
Bu hafta veriyorlar maçimizi bakalim insallah adam gibi maç sunarlar...

Akin-61
13.10.2004, 17:05
bu deplasman sayinin düsecegi anlamina gelmez ama Maç ramazan ayinda olacagi için disardan maça gelecek olanlar sayisi düsebilir.

umraniye
13.10.2004, 19:14
insallah sizin dediniz gibi olur size stad simdiden basarilar saygilarimla

Duman
17.12.2004, 10:45
" Zenginin mali, zügürtün çenesini yorar" diyebilirsiniz belki, ama yaptigi yorumlari izledikten sonra, bu kadar para alan Sayin Faik Çetiner'e,yorumlarinda tarafsiz olma ve maçlari gösterirken kulüplere esit davranma( ilk devre bitti henüz 3 takimin maçlarini TRT 1'den izleyemedik) ilkelerine saygili olmasi gerektigini hatirlatip,devletin televizyonundan hepimizin ödedigi vergilerle aldigi maasini, kamu vicdaninda dahaketmesi gerektigini düsünüyorum.

Kamuoyunu uzun süredir mesgul eden, 'TRT'de kim ne kadar maas aliyor?'
sorusu Genel Müdür Senol Demiröz'ün Devlet Bakani Besir Atalay'a
gönderdigi yaziyla cevap buldu
Aylardir gündemden düsmeyen, "TRT ve ödenen maaslar" tartismasi Genel
Müdür Senol Demiröz'ün Devlet Bakani Besir Atalay'a gönderdigi yaziyla
yeni bir boyut kazandi. Demiröz'ün 19 Kasim 2004 tarihinde CHP
Milletvekili Emin Koç'un soru önergesine yanit olarak Devlet Bakani Besir
Atalay'in gönderdigi açiklamaya göre, tartisilan isimler ve ödenen maaslar
ise söyle siralaniyor:
IKBAL GÜRPINAR: Haftada 5 gün 'Gün Basliyor' programini sunan Ikbal
Gürpinar'a program basina 500 milyon lira ödeniyor. Gürpinar'in haftada
bir sundugu 'Çalsin Davullar' programi için de 750 milyon lira veriliyor.
Bu durumda, Ikbal Hanimin sadece TRT'deki görevinden dolayi ayda 14
milyar lira aliyor.
SENAI DEMIRCI: Ramazan ayinda 'Ramazan Sevinci' adli iftar programini
sunan Senai Demirci program basina 250 milyon lira aldi.Yani, bir ayda
ayda 7,5 milyar kazandi
MIM KEMAL ÖKE: Prof.Dr. Mim Kemal Öke'ye de "Sahur Özel Programiî için
250 milyon lira ödenmis.
SEVKET UGURLUER: Sevket Ugurluer'in hazirlayip sundugu "Anilarla Müzikî
programi için yapilan ödeme ise program basina 650 milyon lira, aylik
ise 2 milyar 600 milyon lira.
FAIK ÇETINER: "Stadyum" ve "Tele Lig" programinin sunucusu Faik
Çetiner'e "brüt" ücret ödemesi program basina yapiliyor. Stadyum'dan dolayi
Faik Çetiner'e, 10 kisilik ekibinin sigorta, maas, yol, konaklama ve buna
benzer masraflariyla birlikte program basina 17 milyar 850 milyon lira
ödeniyor. Ayni programda yer alan Bülent Yavuz'a 1 milyar 850 milyon
lira, Yilmaz Vural'a ise program basina 1 milyar 840 milyon lira ödeniyor.
Çetiner, "Tele Ligî programini da sunuyor. Bu programda da Faik
Çetiner'in 10 kisilik ekibinin sigorta, maas, yol, konaklama masraflari
ödeniyor. Program basina Çetiner'e 6 milyar 750 milyon lira, programin
konuklarindan Bülent Yavuz ile Yilmaz Vural'a ise bir milyar 740'ar milyon
ücret üzerinden ödeme yapiliyor.

l-m
17.12.2004, 10:49
Oguz abi,yukardaki yazindaki rakamlar Faik Bey'in sadece Trt'den aldigi paralar.Parayla imanin kimde oldugu bilinmez derler,Faik Bey degerli(!) bir insan,para vereni çok olur...

Bu arada bir profesöre program basina 250 milyon ödenirken vatana millete neredeyse hiçbir faydasi olmayan bir spor programininsunucusuiçin 17 milyar ödenmesi de(hem de devlet eliyle) ülkemiz adina çok güzel(!) bir olay...Edited by: L-M^

Harun-61
17.12.2004, 10:54
böyle seviyesiz ve reyting ugruna sacma program yapan adamlar bu kadar para aliyorlar....vay haimeze vayyy..!

Emorfo
17.12.2004, 10:54
millet açliktan kiriliyor bunlar devletin tv sinde hep tarafli yayin yapiyor hemde balli maas aliyor.

devletin mali deniz yemegen keriz deyimine en güzel örnek. tvlerdeki spor programlarinin genel bir özelligi olan kendi isinde basarisiz olanlarin yorumculuk yapmasi TRT'de de mevcut. Bu milletin verdigi vergilere yazik.

Kaya
17.12.2004, 11:03
millet açliktan kiriliyor bunlar devletin tv sinde hep tarafli yayin yapiyor hemde balli maas aliyor.

devletin mali deniz yemegen keriz deyimine en güzel örnek. tvlerdeki spor programlarinin genel bir özelligi olan kendi isinde basarisiz olanlarin yorumculuk yapmasi TRT'de de mevcut. Bu milletin verdigi vergilere yazik.

Hakkatten öyle. Teknik adamlikdan kovulan ya da basarisizlik sonucu ayrilan kisiler yorumcu oluyor. Atip tutuyorlar. Sen ne yaptin da baskalarini elestiriyorsun. Deli olmamak elde degil.

Guests
17.12.2004, 12:25
burdan devlet yetkililerine sesleniyorum bende onlarin yaptigi yorumlari yaparim hatta tarafsiz gözle daha iyisini yaparim para istemiyorum üstüne para vermeye hazirim.

Salih61
17.12.2004, 14:04
Maçlarimizi neden Naklen vermiyor anlamak mümkün degil...Acaba reyting alabiliyorlar mi? merak ediyorum...smileys/smiley7.gif

Bordomavi08
17.12.2004, 15:48
Iç saha maçlarimizin verilmemesini kulübümüz istedi Bu nedenle iç saha maçlarimizi vermiyorlar.

TaraftaR
17.12.2004, 19:36
Bence en önemli olani ve maalesef hic göze batmayani, TRT nin simdiye
kadar Istanbul kulüplerinin ne ic saha, ne de dis saha maclarini
yayinlamamis olmasi.

Bu, üzerinde özenle durulmasi gereken bir konu..

Harun-61
17.12.2004, 22:16
trt 3 suan bizim samsun macimizi veriyor...smileys/smiley18.gif

Nytre
17.12.2004, 22:31
:)))
MILLET GELMIYOR KI MAÇA...

gelsinler iste...

Emorfo
22.06.2005, 17:39
Evet millet TRT sonunda dogru yolu buldu.

Faik Çetiner ile TRT'nin yollari ayrildi. Önümüzdeki sene Faik belasindan kurtulmus olduk. Insallah adam gibi futbolda anlayan objektif birisi hiç bir takimi magdur etmeden maç özetleriniverir..

Punisher-61
22.06.2005, 17:43

Faik Çetiner ile TRT'nin yollari ayrildi. Önümüzdeki sene Faik belasindan kurtulmus olduk. Insallah adam gibi futbolda anlayan objektif birisi hiç bir takimi magdur etmeden maç özetleriniverir..

bir faik gider digeri gelir merak etme sen..

TheCrow
22.06.2005, 17:54
Oh be,artik kumandayi televizyona firlatmayacagiz demek ki...TRT'yi sov kanalina çevirmisti saklaban herif...

Muhalif
22.06.2005, 18:08
Efenim bu konuda Gençler maçinda Bmn Ankara'nin yapmis oldugu

'Trabzon yener trabzon öper, alkislasin faik çetiner' tezahüratinin etkili oldugu söyleniyorsmileys/smiley17.gif

Egemen
22.06.2005, 18:09
faikler bitmez bu memlekette. ben bi tek altan tanrikulunu seviyorum. bi objektif o geliyo bana.. trtye onu getirsinler.. adama dönsün kanal..

Ferşat Balcı
22.06.2005, 18:12
Faik çetineri yola getirebilmek için bi sezon boyunca ugrastik. Tam adam etmistik ki gitti... simdi yeni gelen elemenla ugrasiriz...

tsmaniac
22.06.2005, 18:15
kim gelirse gelsin yola getiririz isterlerse sansal sülügünü bile

Burhan61
22.06.2005, 18:22
trt kültürü ile yetismis bir kisi gelmesi gerekir. özel kanallardan adam transfer ederlerse yine aynisi olur.

geçen yil teleligi sunan erdogan arikan iyi olur bence.

Hünkar
22.06.2005, 18:24
trt kuruldugundan beri en dogru icraatini yapti .cok sukur kovdular o dallamayi alex yalamasini ovmekten program yapamayidi

selcjK
22.06.2005, 18:26

iyi olmus ya Türkçeyi dogru konusamiyordu daha, ben maratonu erman hocayi özledim en begendim program oydu, ama bu sene digitürk alinca kavuscaz gene :)

yattara11
22.06.2005, 18:54
faikler bitmez bu memlekette. ben bi tek altan tanrikulunu seviyorum. bi objektif o geliyo bana.. trtye onu getirsinler.. adama dönsün kanal..

altan tanrikulu mu?!? yanlis anlama sana saygisizlik etmek istemem ama ben altan tanrikulu denilen adama 'insan' diyemiyorum...

bence simdi haldun domaç gelebilir... ne de olsa bir fenerli gider, yerine baskasi gelir...

bu haldun domaç bu sene 'sporvizyon' diye bi program sunuyodu yine trt'de... bi aksam Ibrahim Sahin telefonla baglanmis programa... daha baglanir baglanmaz haldun domaç süremiz çok kisitli diye uyarmis Ibrahim Sahin'i... Ibrahim Sahin de demis: ''iki saat fenerbahçeyi konustunuz acaba bu programin ismi 'fenervizyon' mu?'' demis... smileys/smiley17.gif

My
22.06.2005, 19:12
Giden geleni aratir arkadaslar. Ha bu kalasi yontuncaya kadar neler neler yaptiydik. Bu böyle gelmis böylede gider, sanmayinki bu Istanbul köpekleribizi rahat birakir...

The Londoner
22.06.2005, 19:32
Altan Tanrikulu`da Fener`in parali askerlerindedir. Aziz abisinin sozunden cikamaz o da.

Levent Ozcelik gibi bir adam bunyelerideyken TRT`nin arayisa girmesi sacma olur. Ama mantik her zaman duz islemiyor. Yine bulurlar bir angut!

Sacit
22.06.2005, 19:32
hele bir birakmasin hem birakmasa ne yazar o devir artik çaglar oncesine kaldi smileys/smiley7.gif

Barış
22.06.2005, 19:48
Altan Tanrikulu`da Fener`in parali askerlerindedir. Aziz abisinin sozunden cikamaz o da.

Levent Ozcelik gibi bir adam bunyelerideyken TRT`nin arayisa girmesi sacma olur. Ama mantik her zaman duz islemiyor. Yine bulurlar bir angut!

Abi çok haklisin Levent Özçelik varken baska birini koymak ne kadar dogru bilemem.Altan Tanrikulu da tam dedigin gibi Fenerin köpegi.

zafercalikoglu
22.06.2005, 19:49

levent özçelik

agahozlu
22.06.2005, 20:01
bunun aldigi para helalmidir harammidir sormiyacagim çün kü haram dir.tam adam ettik yenisini getiriyorlar baktilar bu ugra_amadi bizle gelsin yenisi gelsin..fener yolcusu kalmasin;trabzona kalkiyor..........

Crazy_OfLu61_
22.06.2005, 20:05
Gelenide adam ederiz bosverin. Hayirli ugurlu olsun. Anlasilan birileri devreye girdi temizlik basladi.

Beytullah
22.06.2005, 21:15
adam zaten ekrana siymiyordu bence ondan yollamislardirhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Cenkhan
22.06.2005, 22:12
Haldun Domaç da tarafsiz olmaya çalisiyor ama Trabzon yine çok az konusuluyordu.Faik'in kovulmasi da hem Istanbul merkezli hem de düzeyli program yapmaya çalismasindan.Öyle program tutmaz tabii... Ama biri gider yenisi gelir; keske hafiften yola geleni kalsaydi.

Mollasalihoğlu
22.06.2005, 23:39
tam da adam olmaya basliyodu ha bu faik.

ümit aktan gelsin..

mahir_kuzey
22.06.2005, 23:40
Faik kovulmusmu. Yehhuuuu. Son günlerde aldigim en iyi haber ya bu. Tek kelimeyle MÜKEMMEL. Artik yerine Azize yildirim da gelse önemli degil.

Duman
23.06.2005, 00:15
BMN olarak baslattigimiz TRT yi protesto kampanyasi da bunda mutlaka etkili olmustur.Adamlarin faxlarini kilitlemistik,e-mailleride çökmüstü.Sonuca biraz geç de olsa ulasildigini görmek çok sevindirici.

TRT 30 000 Kisilik yürüyüsümüzüde gördükten sonra,bizle biraz daha ugrasmanin akil kari olmayacagini anlamis oldu. Umarim o kütügün yerine adam gibi bir adam getirirler...

Keleşoğlu
23.06.2005, 01:03
birsey degismez, daha kotusu gelir!!!!!bunlar adam olmazsmileys/smiley7.gif

Egemen
23.06.2005, 01:06
altan tanrikulunun fenerli oldugunu söyleyene gülerim. adam galatasarayli :)

sanatik
23.06.2005, 01:20

levent özçelik

kesinlikle levent özcelik.

muhtesem olur.

Utku061
23.06.2005, 02:20
Kesinlikle eski msiyonuna yani Levent Özçelik-Zeki Çol ikilisine dönüs olmali.

mahir_kuzey
23.06.2005, 10:45

Iste delikanli taraftar bu. Levent ÖZÇELIK Trabzonsporlu degil ama en azindan isini iyi yapiyor. Bende Levent'i istiyorum.

Iki sene önce bi pazar gecesi bunlari izliyorum . Levent özçelik sunuyor o ara programi. Reklamlara girdiler Sonra stüdyoya dönüyorlar reklam bitiminde ama yönetmenin hatasi sanirim bunlara haber vermemisler. Levent ÖZÇELIK masanin altina koymus kültablasini sigarasida orda, bi de arkaya dogru yayilmiski MALAK GIBI sanki amcam evinde uzaniyor. Koltuga uzanmis öyle arkaya dogru sigarasini tüttürüyor, dumanini da havaya öyle bi üflüyorki görsen ''havali melahat'' misali. O ara uyardilar demekki yayina girdik diye bi toparlanisi vardi görmeliydiniz. Küçük çocuklar sigara içerken babalarina yakalanirlar ya aynen öyle.

Velhasil kelam seviyorum bu adami...

Oruç
23.06.2005, 12:36

aynen katiliyorum.lvent özçelik ne kadar da geseli olursa olsun faik kadar tarafli davranmadigi kesin!

FATIH SULTAN TEKKE

Burçak
23.06.2005, 12:59
tarafsiz biri gelsinde kim olursa olsun yaa. adam gibi bi adam gelsin satilmis olmasinn..

FANATIK61
23.06.2005, 13:13
Oh be kurtulduk bir pislikten aynisi gelmez insallah...smileys/smiley7.gif

Salih61
23.06.2005, 13:23
SEN OLA TRABZON...SEN OLA...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Fatih Ersoy
23.06.2005, 14:19
Bu haber e gerçekten çok sevindim...

Badaloğlu
23.06.2005, 15:43
Giden geleni aratmasinda...Halkin parasini çar çur eden TRT yetkilileri sene sonunu neden beklemisler?anlamis degilim!...

Erkin
23.06.2005, 15:51
Evet insallah tarafsiz,adam gibi biri gelir o kadar para veriyorlar.. Yoksa Faik gibilerden piyasada çok var..

Emin
23.06.2005, 15:55
Sükürler olsun kurtulduk

SDanışmaz
23.06.2005, 16:09
Oh be...

InsaLLah adam gibi biri geLir.Yagmurdan kaçarken doLuya tutuLmayaLim da...

Guests
23.06.2005, 16:12
vatana millete ve türk futboluna hayirli olsun . ben yerine gelicek olani merak ediyorum.

oumaer61
23.06.2005, 16:13
smileys/smiley32.gifbu zaferi kutlamak lazim aslindasmileys/smiley32.gif

Armağan Dere
23.06.2005, 17:08
kovulmasi iyi oldu o kadar tarafli yayin yaparsan olacagi budur serefsizsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

zanoylu
23.06.2005, 17:13
smileys/smiley36.gifÇok üzüldümsmileys/smiley36.gif

sametaydin
23.06.2005, 17:45
yani etik açidanda uymuyidu zaten oraya. istedigi kadar objektif olmaya calissin olamiyodu. oraya getirilecek kisinin takim tutmamasi gerekiyor. tutsada tüm takimlara esit yaklasmali proigramda.

Can basten
23.06.2005, 17:59
Vay hiyar issiz kaldi simdi hasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Azize efendisi kurtarsin onu simdi...smileys/smiley2.gif

U.Sadıkoğlu
23.06.2005, 18:16
oHH BE BUNUN USTUNE IYI BI HORON YAPARIM BEN SIMDIsmileys/smiley4.gif

Erinç
23.06.2005, 18:21
OH!!!!!!! CANIMA DEGSIN smileys/smiley4.gif

HARUN DOLMAÇ IYI GIBI GÖZÜKÜYOR. EN AZINDAN TARAFSIZ GIBI ???

yattara11
23.06.2005, 18:57

yo hayir tarafli... o da fenerli ve defaik çetinerden iyi olmaz... baska birileri olmali ama kim olursa olsun bizim isimize yaramayacagi kesin... keske Halit Kivanç olsa smileys/smiley4.gifbelki o taraf tutmazdi...

Sabri Kurban
24.06.2005, 01:39
Bizi anca Trabzonspor TV paklar. Insallah açilir da Trabzonspor'un Nostaljik maçlarini da izleriz. Ne güzel olur be.

$FIRTINA61$
24.06.2005, 09:54
canima degsin

Murat'
24.06.2005, 14:07
oh be kurtukduk su pislikten acaba yerine kim gelecek arkadaslar tahmin alalim

KuĞu
24.06.2005, 15:28
bunlar simdi reha muhateri getirirler bak sen ozaman eglenceye hahahaha nede olsa eski gözagrilari ondan sonra keske faik gitmeseydi diye dövünürüz :)))

bence sirin berber, ahmet agaoglu, hami mandirali 3 lüsü olsun :D

FANATIK52
24.06.2005, 15:34
simdi kimin kucgina oturacak bakalim smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Oruç
24.06.2005, 17:24

ne tarafsizi kardes gördük geçen hafta domaçi adam programinin 1.5 saatini geseye ayirdi! bunun neresi tarafsizlik? tabii stüdyoda oturanlari söylememe gerek yok!

FATIH SULTAN TEKKE