PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hugo Broos

karablue61
23.11.2009, 18:43
Mezarlığa gönderilen adam.

SDinc
23.11.2009, 19:29
Hocalığınıda beğenirdim , kişiliğinide. Allah rahmet eylesin.

Emrah Akcagöz
23.11.2009, 20:51
Yolun açık olsun hocam yalanın bol olduğu yerde dürüst insan milletin gözüne batıyor..

.....
25.11.2009, 10:01
Güle güle hocam Güle güle.

Sana karşı ayrı sevgimiz var. Bunu bil.

İsmail Çavuşoğlu
25.11.2009, 10:04
ALLAh yolunu açık etsin hocam. Urbain Bremse anlatırsın artık Trabzonda hiç bir şeyin değişmediğini..

UğuR
25.11.2009, 10:08
Ben giderken bazı demeçler vermesini bekliyordum....

Ama belkide bELÇİKA DAN GELECEK bu açıklamalar...

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 10:19
Gelmesi hataydı zaten..

mehmetdoğan
25.11.2009, 13:32
ilk duyduğumda sadece ''hayırlısı'' dediğim biriydi

pazarkapılı
25.11.2009, 17:50
o artık nostalji sayfasında...

hamucera
25.11.2009, 20:30
bu kadar erken bu sayfalarda görmeyi hiç istemediğim bir isim, karanlık yapraklarımıza bir yaprak daha ekledik, Allah yolunuzu açık etsin,

şimdi çıkar çok bilmişler o müslüman değildi ezan sesinden bile rahatsız olmuştu, Allah verdi cezasını der, zaten hep derler ya derler ya muhabbeti yokmu Trabzonsporda

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 20:33
Nostalji dediğin biraz daha fazla eski olmaz mı yahu? Yokas ben yanlış biliyorum. :p:)

Miraç Atalay Çiftçi
25.11.2009, 20:44
Oyunu okuyamayan bir teknik adamdı. Ama oyunu yanındaki de okuyamıyordu...

Aklımda hep demeçleri ve körlere yol göstermesi kalacak.
Son maçıda bir yol gösterişiydi zira...

Şenol'a geçiş sürecini başarıyla tamamladı.

Teşekkürler Broos..

Enes Ünal Kaya
25.11.2009, 22:34
İnatcı Tavrın Başına Bela Oldu .. Bu Yüzden Seni Hiç Sevmedim..
Bir Futbolcuya 11 de Düşünmüyroum Diyerek Şevkini Kırmak..
Diğer Futbolcu İçin Taraftara Kve Yöneticilere Kör Demek..
Bi Futbolcu Cezasını Almasına Rağmen Kadrodan Kesmek..
Başka Bir Futbolcu İçin 25 Silahı Var Demek..
Lige Gelen 3 Takıma 3 Puan Hediye Etmek..
Bir Hocalık Dışında Her İşe Burnunu Sokan Bi Hocaydın.. 2 .yurt dışı deneyiminden de kovuldun seni tebrik ediyorum :)

Hayatımda Tanıdığım En Kötü Hoca Olarak Kalıcaksın.. Aldığın Tazminatı Ye Şimdi. Git Ülkende Biramı Alıyosun Ne Alıyosun Geril İç .. Karışan Olmaz..

M.Kılıç50
25.11.2009, 22:38
Nostalji´ye bak :D

Hoca Mezarligi diye diye kendinede yer buldun´ya helal sana Broos :)

Ömer Kaya
25.11.2009, 23:47
Bir Hocalık Dışında Her İşe Burnunu Sokan Bi Hocaydın.. 2 .yurt dışı deneyiminden de kovuldun seni tebrik ediyorum :)

Hayatımda Tanıdığım En Kötü Hoca Olarak Kalıcaksın.. Aldığın Tazminatı Ye Şimdi. Git Ülkende Biramı Alıyosun Ne Alıyosun Geril İç .. Karışan Olmaz..
Hayatımda sürekli duyduğum Trabzonspor Taraftarı futboldan anlar kelimesinin gerçeği yansıtmadını aslında Trabzonspor taraftarınını hiçbirşey bilmediğini öğrettin Tşkler:)

hamucera
26.11.2009, 00:03
BROOS HORONLA TRABZON’A VEDA ETTİ
25 Kasım 2009 / 14:35
Kaybedilen Kasımpaşa maçından sonra Trabzonsporla yollarını ayıran Teknik Direktör Hugo Broos, Trabzon’un halkoyunu horonla Trabzon’a veda etti.
Dün gece Trabzon’da içkili bir mekânda Broos’a veda yemeği düzenlendi. Yemeğe, Trabzonspor’la yollarını ayıran Metin Diyadin ve Kaleci Antrenörü Jacky Munaron’un yanı sıra İdari Menajer Caner Çuvalcıoğlu, Yardımcı Antrenör Turgut Kural, Fizyoterapist Ferhat Boz, Doktor Hakan Ayaz, medyatrabzon yazarı Selçuk Okan Kartal, Tercüman Halil Yazıcıoğlu ve eşleri katıldı. Hugo Broos’un şerefine düzenlenen veda yemeğine yönetimden hiç kimsenin katılmaması dikkat çekti.

SADECE MEDYATRABZON ORADAYDI

Bu özel geceyi sadece medyatrabzon görüntüledi. Trabzon’da medyayla problemleriyle de gündeme gelen Hugo Broos, medyatrabzon’un Haber Müdürü Elif Çavuş’la horon oynadı. Broos, sahada kendini gösteremedi ama sahnede müthiş performans sergiledi. Horona Trabzonspor’un Fizyoterapisti Ferhat Boz da katılırken, Trabzonspor’un teknik kadrosu ve ortamda bulunanlar alkışlarıyla ortama eşlik etti. Basına kırgınlığını ifade eden Broos’tan Çavuş, Trabzon basını adına helallik istedi.

HATIRA FOTOĞRAFI

Trabzonspor tarihinde bir sayfa kapanırken, giden hocaların yüzündeki acı tebessüm ilginçti. Onlar büyük bir baskıdan ve stresten kurtulurken yinede Trabzonspor’dan hüzünlü ayrıldılar.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ:

ne kadar ilginç, Teknik adama veda yemeği düzenliyorsun ama yemeğe kimse gitmiyor,

hamucera
26.11.2009, 00:05

Hayatımda sürekli duyduğum Trabzonspor Taraftarı futboldan anlar kelimesinin gerçeği yansıtmadını aslında Trabzonspor taraftarınını hiçbirşey bilmediğini öğrettin Tşkler:)

gerçekten de çok doğru bir tespit,

ayrıca bu genç arkadaşın imzası Alanzinho ya ait değil,

Alanzinho ilk verdiği röportajda öyle dememişti, hareketleri şov amaçlı yaptığını söylemişti

Enes Ünal Kaya
26.11.2009, 00:05
Yalan mı Yani Söylediklerim.. Hoca Futbolcusunu Motive Etmez mi.. Destek Olmaz mı ? Bross Bunları Yapamıyordu İnatcının Tekiydi.. Hoca Demek Taktik Demek İdman Demek Mi ?

_SeRKaN_
26.11.2009, 00:18
Ne çabuk nostaljilere karıştı...:)

Enes
26.11.2009, 00:51
Hocam hızlı geldin çabuk gittin.
Yolun açık olsun....

pReN@_61
26.11.2009, 01:31
Her şey çok çabuk oldu :)

Cengiz Çubukcu
26.11.2009, 01:45
Hocam hızlı geldin çabuk gittin.
Yolun açık olsun....

Tekrar gelir merak etmeyin, nasılsa süper ligin alt sıra takımları onu keşfetmiştir ...

İHSAN
26.11.2009, 02:21
Ah be hocam. İnsan gelmeden önce ülkedeki futbol kültürünü araştırmaz mı? Sonra da çıkıp burada td öğütülüyor demezdin.

Hocam profesyonellik henüz Türkiye'ye uğramadı, sen yanlış zamanda geldin ve yanlıştan dönüldü.

BURAK DOGU
26.11.2009, 09:08
hugoooooo sende mi nostalji oldun :D sana samanyolunu armağan edip sarı sayfalı albümümüze ekliyoruz ismini:D

Hasan ZAİMOĞLU
26.11.2009, 14:00
hey gidi hugo emice :D

Misina
26.11.2009, 14:54
Hugo Parmaklarımızın Ucunda :D

Sümeyye Şahin
26.11.2009, 15:57
Anlatamadı bir türlü kendini. Bir röpörtaj veriyor, ertesi gün öyle demedim medyaya kırgınım haberleri..

Kısa oldu, tuhaf, daha önceleri hep duyumlardan bildiğim 'O gitti bu geldi, şu gitti o geldi' cümlelerine ilk defa tanık oldum. Bilinçli olarak ilk defa teknik direktör eskittim.

Kişiliğine saygı duyuyorum. Teknik direktörlüğünde başarılar diliyorum.
'Hugo Broos' -> '.'

Adil ÖZGÜR
26.11.2009, 16:07
Zamanında yabancı hocanın şu ortamda takıma yarardan çok zarar vereceğini spor otoriteleri, herkes söyledi.

Sitemizde bir anket yapıldı, anketten yabancı çıktı, ben yerli olmasında ısrar ettim, mesajlarım incelenebilir, anlaşılır.

Sonra yabancının iyisi arandı, bir kaç düzüne hocalar düşünüldü, kimisinin postu pahalı, kiminin kariyeri pahalı derken, dost'lar vasıtasıyla Sayın Broos önerildi, görüşüldü, teklif yapıldı Broos yumuşak huylu ve ağır duruşlu olarak şartlarına Trabzonsporun teklifi uygun düştü ve kabul etti.

Bence neden kabul etmişti. Komşumuz da kayıp ettiği kariyerini Trabzonda bulmaya gelmişti. Kısaca Dimyata PİRİNCE giderken, Eldeki BULGUR'dan olacağını anlayınca, Sayın Broos ağzını yanlış açtı, bence MEZARLIK'lar meselesi BULGURU'nu kaynatmış oldu.

Yoksa Trabzon yönetimi Kasımpaşa yenilgisine tahammül edebilecek kadar sabırlıydı, çünkü; Bir düzüne yanlışlarını kapatmak için zamana ihtiyaç vardı, fakat bu yanlışların içeriğini malesef mezarlıktan HORTLAYAN, Broos bozdu, bu nedenle istifa etme veya ettirilme KERAMETİNE ermiştir.

Zamanımızda kişi babasını dahi tanımazken PARA'yı tanıyor, devir PARA devri olduğunu hiç kimse unutmasın. Onun için kırk ölçüp bir biçmek lazım.

Zaman dost veya post devri değildir.

Ne demişler, Güvenme Dostuna Saman Doldurur POSTUNA,

Kısaca Trabzonspor bir DOST KAZIĞI YEMİŞTİR....

Orhan Aydın
26.11.2009, 16:53
Bu kadar kısa zamanda nostaljiye girmeni istemezdik ama ne yapalım hoca uşaklar çalışıyor!

bogazici
26.11.2009, 17:05
Günebakış gazetesi umarım artık mutludur

karablue61
26.11.2009, 17:17
Planlanılmışın dışında oldu herşey.Piyango misali geldi kulübümüze.Geldiğinde Belçika'daki başarılarını örten bir durumu vardı.Yunanistan'daki kulübü küme düşürmüştü.Bunun evvamında geldi Trabzonspor'a ve bilindiği üzere başarılı olamadı.

Sadri Şener'in sezon başındaki en büyük fiyaskosuydu.Samet Aybaba 2 iki idi ama yabancılığı ile kurtardı.Kapalı kutu misali yapabilecekleri meçhuldu.İlk lig maçında ki zevkli oyun dikiş tuttu dedirti ama üst üste gelen olumsuzluklar geç kalınmış bir kovulmayı getirdi.

İstikrarsız kadro yapısı,ilginç demeçleri,farklı oyun yapısı ve anlamsız hareketleri ile akıllarda kalmayı başardı.Özünde iyi birisi olarak anılan Broos,futbolda hiçleri oynadı.

Muhammed
26.11.2009, 17:20
Gideceğiniz takımı mutlaka takip edeceğim hocam. Yolunuz açık olsun...

abdullah6134
26.11.2009, 17:29
İlk defa takımından ayrılan bir teknik direktöre bu kadar üzülüyorum...bir daha yollarımız kesişmiycek belki ama umarım iyi bir takımda başardığın birşeyden sonra oyuncularımın üzerinde bordo mavili formanın olmasını çok isterdim diyebilirsin...

Emrah KabuL
26.11.2009, 18:20
Yani Broos'un arkasından yok iyi hocaydı , yok şöleydi böleydi , gönderilmesi hataydı fln diyenleri anlamıyorum.. Ankara maçı hariç 12 maçın 4 tanesini kazandırabilmiş bir hocayı nasıl oluyor da yeterli bulabılıyorsunuz ? Ha dersin ki takım da şanssızlık vardı gol atamıyoruz falan ama iyi top oynuyoruz , takım 90 dakika savaşıyor vs.. öyle bir şey de yok.. 4-5 hafta önce yerden yere vurulan Denizli'nin Beşiktaş'ı bile her ne kadar Manu yedeklerle çıksa bile adamlar 90 dakika mücadele etti,savaştı, saha da basmadık yer bırakmadılar.. Neyse Broos bir kapalı kutuydu ne yazık ki bizleri yanıltamadı.. Başarılar dileyelim kendisine.

Ömer Kaya
26.11.2009, 18:23
Yani Broos'un arkasından yok iyi hocaydı , yok şöleydi böleydi , gönderilmesi hataydı fln diyenleri anlamıyorum.. Ankara maçı hariç 12 maçın 4 tanesini kazandırabilmiş bir hocayı nasıl oluyor da yeterli bulabılıyorsunuz ? Ha dersin ki takım da şanssızlık vardı gol atamıyoruz falan ama iyi top oynuyoruz , takım 90 dakika savaşıyor vs.. öyle bir şey de yok.. 4-5 hafta önce yerden yere vurulan Denizli'nin Beşiktaş'ı bile her ne kadar Manu yedeklerle çıksa bile adamlar 90 dakika mücadele etti,savaştı, saha da basmadık yer bırakmadılar.. Neyse Broos bir kapalı kutuydu ne yazık ki bizleri yanıltamadı.. Başarılar dileyelim kendisine.
Ha diyorum ozaman;
Takım şansızdı,gol atamıyorduk,iyi top oynuyorduk,90 dakika olmasada savaşıyorduk Aksini iddaa eden ile 2'li Tartışmaya girmem;)

karatasof
26.11.2009, 18:26
Bu Başkan ve yönetime inanmakla en büyük hatayı yaptı.Daha baştan kaybetmişti zaten.Hazırlık dönemi ardından takımı değerlendirdiğinde gerçekleri söylemişti.Bu kadro ile Şampiyon olunmaz diye.Ama adama hiç yardımcı olunmadı.Transfer sezonunda takıma takviye diye alınanların bugün hiç biri takımda yer almıyor.Ve bunların hiç biri Broos'un transferi değil.Bu bile her şeyi anlatıyor aslında.Yönetim her zaman ki gibi kendi hatasını TD'e yükledi.Hugo gitti ama kavga bitmedi......

Emrah KabuL
26.11.2009, 18:27
Ha diyorum ozaman;
Takım şansızdı,gol atamıyorduk,iyi top oynuyorduk,90 dakika olmasada savaşıyorduk Aksini iddaa eden ile 2'li Tartışmaya girmem;)

Girme de zaten :)

Ömer Kaya
26.11.2009, 18:28
Girme de zaten :)
;)Rahat ol girmem

Ömer Kaya
26.11.2009, 18:29
Bu Başkan ve yönetime inanmakla en büyük hatayı yaptı.Daha baştan kaybetmişti zaten.Hazırlık dönemi ardından takımı değerlendirdiğinde gerçekleri söylemişti.Bu kadro ile Şampiyon olunmaz diye.Ama adama hiç yardımcı olunmadı.Transfer sezonunda takıma takviye diye alınanların bugün hiç biri takımda yer almıyor.Ve bunların hiç biri Broos'un transferi değil.Bu bile her şeyi anlatıyor aslında.Yönetim her zaman ki gibi kendi hatasını TD'e yükledi.Hugo gitti ama kavga bitmedi......
Abi herkes senin gibi herşeyi görebilse sorun kalmayacak;)

Emrah KabuL
26.11.2009, 18:30

Bu kadro ile şampiyon olunmaz da Kasımpaşa,D.Bakır,Manisa,Bursa,Gençler,Antep' le oynayan 6 maçta da 15 puan kaybedilir mi ? Sanki bu saydığım takımları eze eze yendik de bir tek Bjk ile Gs'ya kafa tutamadık..

mehmets61
26.11.2009, 18:48
mustafa denizli yi örnek gösteren arkadaşlar eger yıldırım demirören o kötü dönemde ona sabretmese şu durumda olmazlardı.neyse teşekkür ederim hocam yanlış zamanda geldin degerin bilinmedi...

karatasof
26.11.2009, 18:51
Bu kadro ile şampiyon olunmaz da Kasımpaşa,D.Bakır,Manisa,Bursa,Gençler,Antep' le oynayan 6 maçta da 15 puan kaybedilir mi ? Sanki bu saydığım takımları eze eze yendik de bir tek Bjk ile Gs'ya kafa tutamadık..

Tamam Emrah kızma.
Bu kadro şampiyon olur.
Hem de açık ara.
Şimdi Ünal geldi....
Bütün bu dediklerini gerçekleştirecek.

Emrah KabuL
26.11.2009, 19:31
Tamam Emrah kızma.
Bu kadro şampiyon olur.
Hem de açık ara.
Şimdi Ünal geldi....
Bütün bu dediklerini gerçekleştirecek.

Estağfurullah..

Ama 12 maçın 4 tanesini kazandırabilmiş ve lige yeni çıkan toplama takımlara Kasımpaşa,D.Bakır gibi 3'er puan vermeyi bu kadro şampiyonluğa oynayamaz mantığına mı bağlıyabiliriz ? Yani anlamıyorum şu hoca da sizi ikna eden neler vardı da şimdi Ünal geldi takımı toparlıyacak geyiğini yapabiliyorsunuz.. cidden merak ediyorum. Saygılar.

Emrah KabuL
26.11.2009, 19:34
mustafa denizli yi örnek gösteren arkadaşlar eger yıldırım demirören o kötü dönemde ona sabretmese şu durumda olmazlardı.neyse teşekkür ederim hocam yanlış zamanda geldin degerin bilinmedi...

İyi de Bjk geçen sene Denizli ile şampiyon oldu.. Broos ise geçen sene (her ne kadar takımın başına 2.yarı geçse de )bir takımı küme düşüren bir hoca sıfatıyla Trabzonspor'a geldi. Bunlar aynı şeyler mi ? Şampiyonluk bu bizim 26 senedir beklediğimiz bir olay...

wien_ts
26.11.2009, 20:08
hey gidi bross ne adamdi yahu..

Adem Erdoğan
26.11.2009, 21:11
Körler için Broos'la Trapattoni veya Morinho'nun bir farkı yok.

Fatih
26.11.2009, 22:30
Trabzon'a gelen vasat yabancı hocalardan biriydi.Briegel,Lazaroni neyse Broos da oydu sonu da onlardan farklı olmadı haliyle.

Ömer Kaya
26.11.2009, 22:34
Trabzon'a gelen vasat yabancı hocalardan biriydi.Briegel,Lazaroni neyse Broos da oydu sonu da onlardan farklı olmadı haliyle.
+halilhodzic;)

Fatih
26.11.2009, 22:36
+halilhodzic;)
Halilhodzic'i karıştırma Ömer.:)

Ömer Kaya
26.11.2009, 22:39
Halilhodzic'i karıştırma Ömer.:)
Neden Takımı şampiyon yapmadıki?
Gerçekleri konuştu?

Yedunuz ömrümü fatih abi:)

Fatih
26.11.2009, 22:40
Neden Takımı şampiyon yapmadıki?
Gerçekleri konuştu?

Yedunuz ömrümü fatih abi:)
Gerçekleri konuşmak başka şey sürekli bahane üretmek başka alenen başarısız olmak bambaşka birşey.Broos Vahid Hocanın tırnağı olamaz bu kadar net söylüyorum.:)

Ömer Kaya
26.11.2009, 22:45
Gerçekleri konuşmak başka şey sürekli bahane üretmek başka alenen başarısız olmak bambaşka birşey.Broos Vahid Hocanın tırnağı olamaz bu kadar net söylüyorum.:)
Bende hocalıklarını kıyaslamadım zaten kıyaslayamam:)
4 Ayda nasıl böyle bir kanıya vardınız anlamadım.Kendi kurduğu takımda değil.Sezo başında şampiyon olacak kadro olmadıgıını söylrmişti:)Transfer istedi ama hayrettin yapmış oldugu espirilerle cvb verdi.Fatih tekke transfe rsüresi tam facia yönetimin yapmış oldugu hatalar hugonun mezarının üstüne toprak diye serildi ve üstü kapandı:)

Fatih
26.11.2009, 22:49
4 Ayda nasıl böyle bir kanıya vardınız anlamadım.Kendi kurduğu takımda değil.Sezo başında şampiyon olacak kadro olmadıgıını söylrmişti:)Transfer istedi ama hayrettin yapmış oldugu espirilerle cvb verdi.Fatih tekke transfe rsüresi tam facia yönetimin yapmış oldugu hatalar hugonun mezarının üstüne toprak diye serildi ve üstü kapandı:)
Bu kendi kurduğu takım masalına da hiç inanmam Ömercim.Yani Dünya'da başarılı olan Teknik Direktörlerin hepsi kendi kurdukları takımlarla mı başarılı oldu?

Broos'un elinde şampiyon olacak kadro yoktu doğru ama 13 maçta 18 puan alacak kadro da yoktu.Broos'un çalışabileceği rahat ortam Trabzon'da yoktu bunu kabul ediyorum bu Broos'a özgü birşey değilki önceki hocaların hepsi için geçerli Eriksson da gelse aynı ortamda çalışacaktı Broos şehirle ve takımla hiç uyum sağlayamadı bence gayet açık.

Ömer Kaya
26.11.2009, 22:51
Bu kendi kurduğu takım masalına da hiç inanmam Ömercim.Yani Dünya'da başarılı olan Teknik Direktörlerin hepsi kendi kurdukları takımlarla mı başarılı oldu?

Broos'un elinde şampiyon olacak kadro yoktu doğru ama 13 maçta 18 puan alacak kadro da yoktu.Broos'un çalışabileceği rahat ortam Trabzon'da yoktu bunu kabul ediyorum bu Broos'a özgü birşey değilki önceki hocaların hepsi için geçerli Eriksson da gelse aynı ortamda çalışacaktı Broos şehirle ve takımla hiç uyum sağlayamadı bence gayet açık.
Erickson neden gelmedi fatih abi? Dünyanın en başarılı teknik direkötürlerinden biri değilmi?

Fatih
26.11.2009, 22:53
Erickson neden gelmedi fatih abi? Dünyanın en başarılı teknik direkötürlerinden biri değilmi?
Eriksson para için gelecekti o da bizde yoktu.:)

Ömer Kaya
26.11.2009, 22:56
Eriksson para için gelecekti o da bizde yoktu.:)
Ericsona verecek paramız vardı fatih abi Ama istediği oyunculara verecek paramız yoktu

Fatih
26.11.2009, 22:58
Ericsona verecek paramız vardı fatih abi Ama istediği oyunculara verecek paramız yoktu
Olabilir yine de paraya çıkıyor.:)

Ömer Kaya
26.11.2009, 22:59

Yukardaki olaya çıkıyor fatih abi kendi takımını kendi kurmak istedi:)

Fatih
26.11.2009, 23:05

Yukardaki olaya çıkıyor fatih abi kendi takımını kendi kurmak istedi:)
Kendi takımını kurmak istedi ama 20 milyon Euro transfer bütçesi de istedi.Neyse Broos başarısızdır ben bunu bilir bunu söylerim.:)

Ömer Kaya
26.11.2009, 23:06
Kendi takımını kurmak istedi ama 20 milyon Euro transfer bütçesi de istedi.Neyse Broos başarısızdır ben bunu bilir bunu söylerim.:)
4 aylık sürede başarısızdır.

Şenol güneşi çok seviyorum ama inş peşpeşe puan kayıpları yaşamayız:)

Adem Erdoğan
27.11.2009, 00:07
Ünal Garaman tek forvete dönmüş.Bu takım hani tek forvet oynamazdı.

Adem Erdoğan
27.11.2009, 00:11
Ericson gelseydi zatenşimdi 45 puanımız olacaktı.:)

Travelair
27.11.2009, 00:35
Futbolcularla vedalaştı mı? Hiç sanmıyorum

Fatih
27.11.2009, 01:13
Ünal Garaman tek forvete dönmüş.Bu takım hani tek forvet oynamazdı.
Elinde 2. forvet yok ne yapsaydı.:)

Adem Erdoğan
27.11.2009, 01:16
Elinde 2. forvet yok ne yapsaydı.:)

Evet 2. forvet kadro dışı kaldı.:)

Onu oynatmayan hoca tek forvet oynuyor diye eleştirildi, sonra da o adam yüzünden kovuldu. Tam bir fıkra.:)

Ömer Kaya
27.11.2009, 09:24
Evet 2. forvet kadro dışı kaldı.:)

Onu oynatmayan hoca tek forvet oynuyor diye eleştirildi, sonra da o adam yüzünden kovuldu. Tam bir fıkra.:)
Böyle fıkralar anca Trabzonda olur:rolleyes:

mehmets61
27.11.2009, 14:12
İyi de Bjk geçen sene Denizli ile şampiyon oldu.. Broos ise geçen sene (her ne kadar takımın başına 2.yarı geçse de )bir takımı küme düşüren bir hoca sıfatıyla Trabzonspor'a geldi. Bunlar aynı şeyler mi ? Şampiyonluk bu bizim 26 senedir beklediğimiz bir olay...
26 sene beklememizin sebebi ney sence?bence bir hocaya bir sene bile sabredememiz ki bence başarı için en az 2 sene sabredilmeli.diyeceksin ki hogo kötü hopca sabredilmez ersun da mı kötü şenol da mı kötü halilodzicde mi kötü vb hiç bir hocaya tahammülümüz yok bu şartlar altında 26 sene normal...

Serdar Ersoy
27.11.2009, 14:31
çok çabuk nostajiler arasına karıştın be hugo :D

sametaydin
28.11.2009, 05:42
Kişiliğini beğendim Hugo Brossun. Doğruları sakınmayan bir hocaydı bunun üstüne biraz da hata yapınca kovulması farz oldu.

Hasan ZAİMOĞLU
06.12.2009, 23:49
evet hugom, memleketler içerisinde bir güzel memlekettir türkiye'm
ama memleketimizde hoca olmak zor zanaat öyle değil mi?

sen gittikten sonra değişen pek birşey yok buralarda, (!). alanzinho bildiğin gibi yine coşturdu takımı .umut'da astı kaleciyi .

unutmadan,
bu sene de şampiyonluğa oynayacaz .

UğuR
07.12.2009, 09:07
Futbolcularla vedalaştı mı? Hiç sanmıyorum

Bunu ben de çok merak ediyorum?
Basına böyle bir şey yansımadı...!!!

Ali İhsan
07.12.2009, 10:19
Hocayı Alan hariç hiçbir şey için eleştirmiyorum. Onun getirilmesi hataydı ve bu hatadan bir şekilde geç kalsak da döndük. Ben camiadan hocanın buradayken veya giderayak söylediklerinin değerlendirilmesini isterim. Bir Vahid bir de Hugo cesaretle birşeyleri söyleyebildiler, sadece bu cesaretleriyle bile alkış alabilirler.

Ama Alan konusunda Hugo'yu affetmeyeceğim. Alan konusundaki tutumu yüzünden hem maddi hem manevi anlamda Trabzonspor'a ciddi zararı dokunmuştur. Maddi değeri yüksek olan bir oyuncuyu oynatmayarak klübü zarara sokarken, takımın kağıt üstünde en ciddi tehdidi olabilecek bir silahı adeta körelterek başarıyı da sabote etmiştir. Son iki haftadaki Alan'a bakınca bunu görebiliyoruz.

Tekrar ediyorum. Her gidenin arkasından sallamak yerine bazı fikirlerine kulak verebiliriz, Alan meselesindeki gibi yanlışlarını da görüp kendimiz düzeltebiliriz.

Mehmet Fırat
07.12.2009, 13:10
Getiriliş amacın ve gönderiliş hikayen çok acı. Ben seni söylediğin doğrularla hatırlayacağım. Umarım bundan sonraki kariyerinde başarılı olursun.

Emrah Akcagöz
07.12.2009, 17:59
Doğru istemesi gereken transfer bütçesi 2 milyon euroyu geçmemeliydi ve bu takım açık ara farkla şampiyon olacak demeliydi Broos başarısızdır başarısızlığının nedeni önünün kapatılması..

Emrah Akcagöz
07.12.2009, 18:02
Kendi kurduğu takımdan vazgeçtim eksik gördüğü mevkiler bile kapatılmadı..

Bunun nedenini açıklayacak bi babayiğitte çıkmadı yönetimden..

miaksoy
07.12.2009, 19:50
Dick Advocat ve Fatih Terim'in Fatih Tekke'ye yaptigini Hugo Broos Alanzinho'ya yapti. Futbolcu takintisi olan , adalet duygusu gelismemis , kucuk dusunen her teknik direktor gibi basarisizliga mahkumdu. Olan tabi bu arada ne yazik ki Trabzonspor'a oldu.

Fatih Ersoy
08.12.2009, 02:10
Bir dönem Trabzonspor da görev almış, körlere yol gösteren (!) refakatçi hoca... :)

Cafer Bulur
08.12.2009, 17:46
Broosu getirmek hataydi ,gereginden fazla bile sabredildi.

Ben olsam bu hocayi bursa macindan sonra kovardim,o zamanda yazmistim.

Kendisini iyi bir karakter oldugunu düsünüyordum,son dönemdeki aciklamalarindan sonra bunda yanildigimi düsünüyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2009, 19:10
mezarlığa onuda gömdük:D...

bmnserdar_61
08.12.2009, 20:39
çok başarılı bir futbol oynatmıyordu ama şehri baskıyı iyi yönetiyordu.Ersun yanal saha dışında Hugo Broos kadar başarılı olsaydı geçen sene şampiyon olurduk.

Birtan Karaman
08.12.2009, 20:59
mezarlığa onuda gömdük:D...
:) :) :alkış:

2 Faydasını Gördük ;

Ceyhun'u Takıma Kazandırdı , İstifa Etti Alanzinho'yu Tekrar Kazandık.:cool:

maxim
09.12.2009, 12:21
kendi kurduğu takım hikayesini anlatanlar Şenol Güneş'i izlesin.

Bizim elimizdeki kadro ligde zirve mücadelesi verebilecek kalitededir. Her iyi hoca da bu kadroyla zirve mücadelesi verir.

61viya
09.12.2009, 15:48
Beyefendi kişiliğinle hatırlayacağım seni. Bir de Sivas maçında, Halil'e sarılışınla..Seni bu klübün başına getirenlerin sorgulaması gereken sorudur "Neden?" Zira biz az çok farkındaydık durumun bu noktaya geleceğinin. Hoş, bize gelen her teknik adamın varacağı son bu ama, neyse :)

Yolun açık olsun.

Gorowski
09.12.2009, 16:21
en büyük hata onu buraya getirenlerindir yine bir sürü para boşa gitti yine hüsran yine ... hep aynı şeyler yazık bizlere ...

bordox
09.12.2009, 16:26
Bir mihenk taşı bıraktı gitti,ne kadar yetersiz bir kadroda olsa ehil bir insanın elinde Bjk maçı gibi veya Antep maçı gibi oynayabiliyormuşuz.
Hatta şimdiki lideri de 20.dakikada yaptığı iki değişiklikle sürklase edebiliyorduk.

Yönetimin organizasyonu ile karakteri tartışmalı futbolcuların ipini çekmesine müsade edilmeseydi belki farkında olmadan önümüzü kurtarabilecektik.

AdemS
09.12.2009, 18:59
İlk geldiğinde hayırlısı olsun demiştim.. Sezon başı kampında sevmeye başlamıştım, ama sadece başlamakla kaldı.. Devamını getirmedim.. Çünkü sevmedim sevemedim..
Sezon başı kamplarında oyuncularla aralarının çok iyi olduğunu görmüştük ama sezon içerisinde ise tam tersini.. Ne oynatmaya çalıştığını bir türlü anlayamadım.. Bir daha karşılaşmamak üzere Sayın Broos.. Güle güle..

cobts28
09.12.2009, 19:43
Hugo broos unda haklı oldugu yerler fazlasıyla var.

miaksoy
09.12.2009, 19:52
Bir mihenk taşı bıraktı gitti,ne kadar yetersiz bir kadroda olsa ehil bir insanın elinde Bjk maçı gibi veya Antep maçı gibi oynayabiliyormuşuz.
Hatta şimdiki lideri de 20.dakikada yaptığı iki değişiklikle sürklase edebiliyorduk.

Yönetimin organizasyonu ile karakteri tartışmalı futbolcuların ipini çekmesine müsade edilmeseydi belki farkında olmadan önümüzü kurtarabilecektik.

Ya da iki farkli one gectigimiz Genclerbirligi macini taktik bir fiyaskoyla neredeyse kaybetme noktasina gelebiliyormusuz "ehil" insanin elinde. Kume dusmeye oynayan 3 ekibin "yeterli" kadrolarina boyun egebiliyormusuz "yetersiz" kadromuzla.

pazarkapılı
10.12.2009, 12:08
trabzonspor yönetiminin ne amacla takmıın basına getirdigi anlasılamayan teknik adam...

karatasof
10.12.2009, 12:33
İyi bir TD ancak iyi bir Yönetim'de belli olur!

Emrah Akcagöz
24.12.2009, 18:38
Senin döneminde hiç değilse rakip kaleye daha rahat gidiyoduk..

SDinc
24.12.2009, 18:43
Adamın elinde müthiş bir kadro yoktu ki takıma bir şeyler vermeye çalışsın. Yaptığı en büyük hata skora gitmekten çok güzel futbol oynamaya çalışması vede güzelde futbol oynattı ancak taraftar ondan puan istiyordu. Ayriyetten Şenol Güneş'e de yazık gerçekten , böyle ancak orta sıralara oynayabilecek bir kadroyla kariyerli bir adamın kariyerini berbat edeceğiz.

bestrafer
24.12.2009, 19:18
Aslında suçun sadece hocada olmadığını, sorunların başka başka yerlerde olduğunu ve bu takıma asıl etkiyi teknik direktörün değil de başkalarının yaptığını yakın bir zamanda anlarız İnşallah.

Amacım polemik yaratmak değil, Şenol Güneş'in de sonuna kadar arkasındayım. Belki takım yine de orta seviyede oynuyor. Ama bilmemiz gereken bir şey var; takım bu kafayla devam ederse, takımın başına değil Şenol Güneş, Mourinho bile gelse bir etki edemez.

sametaydin
25.12.2009, 02:52
Kabahatin Hugo Broos da olmadığı bu gs maçından sonra açıkça görüldü. Şenol hoca da daha çok işimiz var dedi ve takviye gerektiğini söyledi. Demek ki sorun gerçekten hoca da değilmiş. Elinden geldiğince takımı oynatmaya çalıştı.Türlü türlü kadrolar denedi doğruyu bulmaya çalıştı. Bir tek kasımpaşa maçında saçmaladı onda da zaten yollandı. Kayserispor maçı ve sonraki konuşmasını hiç unutmayacağım.

Lancet_61
25.12.2009, 13:43
fizik olarak berbat durumda olan bir takım,anlamsız oyuncu değişiklikleri,saçmasapan kadro tercihleri...hugo ne kadar masumsun sen aslında...

Orhan Aydın
25.12.2009, 17:04
seni özleyeceğiz:)İyi adamdın

Kader KORELİ
09.02.2010, 23:28
(yorum baska bir basliga kaydirilmistir)

bordox
23.02.2010, 21:37
Bundan sonra gelen ilk yönetimin Hugo Broos'tan resmen özür dilemesini beklerim.
Fazla bir şey yazmasına gerek yok.

Kulübün başarısı için çalışması gereken yönetim kurulu üyelerinin,profosyonel ekibin ve futbolcu kadrosunun arkanızdan çevirmiş olduğu kumpas ve kurdukları tuzaklar sayesinde kulubümüzde sağlıklı bir çalışma ortamı bulamayışınız o zaman bu olayı farkedip üzülen taraftarlar kadar biz yeni yönetimi de üzmüştür.
Tarih önünde sorumluluk duygusuna sahip olan her insan ve Trabzonspor Kulubünün büyüklüğüne her şartta inanan bizler ve taraftarlarımız adına sizden resmen özür dileriz.

Bitti.

Tansu Onur Erdoğan
23.02.2010, 23:00
Vahid halilodzicle beraber trabzonspor yönetimlerinin hazmedemediği hocalardan birisi hugo bross

kimse bross basarısız diyemez zira bross geldikten sonra aldıkları tek adam gabriç

yani ts yönetiminin 6 ay sonra senol hocayı getirmek için kulandığı maşa'da diyebiliriz.

Fatih Özkan
23.02.2010, 23:13
Geldi pek sevinmedim...
Ümitliydim ama...
Gitti üzülmedim...

hay1699
24.02.2010, 01:13
zaten kovmak uzere alinmisti. bu yonetim zihniyetinden hala caresizce basari bekliyor olmamiz cok aci geliyor bana.

Sinan_Ts61
24.02.2010, 01:25
Aman geldi de ne oldu olan bize oldu bosuna puanlari hediye ettik diger
takimlara ben zaten anlamisdim bu adamdan birsey olmaz diye;)
yabanci ne anla....

m@ss
24.02.2010, 10:58
Vahid halilodzicle beraber trabzonspor yönetimlerinin hazmedemediği hocalardan birisi hugo bross

kimse bross basarısız diyemez zira bross geldikten sonra aldıkları tek adam gabriç

yani ts yönetiminin 6 ay sonra senol hocayı getirmek için kulandığı maşa'da diyebiliriz.

Bence yönetim ''Şenol Hoca ile 6 ay sonrası için anlaşıp (ki bence mümkündü) bu konuda dürüst bir açıklama yapabilirdi.Güneş'in gelişinin altyapısı hazırlanıp takım ünümüzde ki sene hedef gösterilerek hazırlanabilirdi.
Hadi yapamadın Ersu Yanal kalabilirdi.

61viya
27.02.2010, 00:14
Hugo amcam, sana değildi kastımız anla. Biz dışardakileri ezerkenkinden çok daha büyük keyif alırız kendi içimizdekileri ezerken. ;)

Deniz Tosunoğlu
10.05.2010, 00:22
Hugo Broos :D Sen olmasaydin ben Alanzinho ve Yattara ile konusma firsatim olmayacakti. Iyi ki vardin, Mierlo'ya getirdin takimi hahaha.

yatmaztara
05.07.2010, 18:37
o değilde şenol güneş inş. teknik direktörlüğü bırakana kadar ts nin başında kalır

ilhan
25.07.2010, 19:03
Eski takımını izlemeye gelen eski hocamıza teşekkürler. :)

Miraç Atalay Çiftçi
25.07.2010, 19:19
Broos :) ve vahid hoca kişilik bakımından tek gecerim.

.....
25.07.2010, 21:13
Broos :) ve vahid hoca kişilik bakımından tek gecerim.

Katılıyorum.

Teşekkürler Hugo Hocam...

:alkış:

Samet Yildirim
26.07.2010, 00:28
Maca gelmesı güzel bır jest olmus...:alkış:

hamucera
26.07.2010, 08:55
gidişine çok üzülmüştüm, yapmak istediklerini yapamadı, hazırlık döneminde mükemmel bir takım çıkartmıştı ortaya, sanırım kondisyon olarka yeterli derecede tutamadı takımı,

Oğuz B.
26.07.2010, 10:18
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4930-3X0J3S3U.jpg

Melek
26.07.2010, 11:39

Güzel bir kare :alkış::alkış:

Hüseyin Bağdat
26.07.2010, 12:08
Maça gelmesi ve futbolcularla samimi bir şekilde sohbet etmesi güzel bir olaydı...

Teşekkürler...

Alihan Ertürk
26.07.2010, 13:24
Taktik verir gibiydi şu yukarıdaki karede Broos.

Aman çocuklar , dikkat edin ! Siz Şenol Hoca'yı dinleyin.. :)

Kazım Uzunboy
26.07.2010, 13:39
Cidden çok güzelmiş fotoğraf. :)

süveyş
26.07.2010, 13:44
maça gelip eski takımını izlemesi güzel bi davranış, teşekkürler.

Tolunay Abdioğlu
26.07.2010, 14:46
Karakterli bir kişiliği olduğu belliydi.

bestrafer
26.07.2010, 14:52
Trabzonspor'da başarılı olamadın ama geldiğin günden beri sana büyük bir saygım var Hugo hocam. Bu sadece bu fotoğraf yüzünden değil geçmiş yorumlarımı okuyanlar da bilirler.

Bera B.
27.07.2010, 20:16

"sizin o yönetim yok mu söyleyin ellerim yakalarında..." :D

Uğur Ö.
27.07.2010, 22:20

Hugo:Eğer yönetim beni kovamasa şimdi Ben oturacaktım o koltukta ben
Futbolcular:Hocam sakin olun size takım mı yok
Hugo:Varmı
Futbolcular:Yokmu

:)

EmreYavuz61
27.07.2010, 22:41
Trabzonspor'da başarılı olamadın ama geldiğin günden beri sana büyük bir saygım var Hugo hocam. Bu sadece bu fotoğraf yüzünden değil geçmiş yorumlarımı okuyanlar da bilirler.

evet saygın bir adamdı.ama abi şimdi kabul edelim.hugo broosta neydi bee :)ne alaka yani :) yaşlı felan ama daha da geliştirirse kendini ilerde gelir....

futbalski60
27.10.2010, 17:01
http://www.standaard.be/Assets/Images_Upload/2010/10/27/Broos.jpg.275.jpg

Hugo Broos Belçika Jupiler Ligi ekiplerinden Zulte Waregem'in yeni teknik direktörü oldu.

Oğuz ZEYTİN
27.10.2010, 17:11
"Bazen körlere yol göstermek gerekir."

Yolun açık olsun büyük hoca...

Melek
27.10.2010, 17:49
Hayırlı Olsun eski hocamız için umarım başarılı olur.

mehmets61
27.10.2010, 18:33
hayırlı olsun hocam.

HIRCINBEY
20.12.2010, 19:19
Allah kurtardı bizi

matrix5782
17.07.2011, 02:39
Gelirken El Üstünde geldi.

Giderken köylü dendi.

''Körlere Yol Göstermek Gerek.'' dedi oldukça haklıydı.

Efendioglu
20.07.2011, 14:05

Giderken köylü dendi.

Onun hakkında aklımda kalan teş şey var Uğur Dündar'ın ona sayın GROS demesi :)

iboandibo
23.07.2011, 16:14
çok efendi ve düzgün bir adamdı birkaç yanlışı oldu ama oda hem daha takımı tanımayışı hemde yabancı birinin Trabzonda yaşayabileceği muhtemel yabancılık problemleriydi

MonteCristo
07.08.2011, 00:51
Adı Hugo Boss'u hatırlatsada hocalığı hatırlatmadı.

cahana
05.09.2011, 13:03
gidişi şenol hocanın gelişine sebep olduğu için kendimi belki avutabilirim onun dışında kendisine reva görülen haksız eleştirilere kesinlikle katılmıyorum bence iyi bir hocaydı ve dursaydı başarılı olurdu

Tolga
05.09.2011, 13:58
gidişi şenol hocanın gelişine sebep olduğu için kendimi belki avutabilirim onun dışında kendisine reva görülen haksız eleştirilere kesinlikle katılmıyorum bence iyi bir hocaydı ve dursaydı başarılı olurdu

Aynen bende katılıyorum bu görüşe.Birşeyler yapmaya çalıştı ama Trabzon taraftarı hatta yönetimi geçici hoca diye 1 sene önceden hazırlamıştı kendisini.

Açıkçası Şenol Hoca ben sıkıldım gidiyorum dese gelmesini isteyeceğim 2 hocadan biri.

Kereşenli
05.09.2011, 18:42
Hiç aramayacağım. Şükürler olsun ki gitti.

pazarkapılı
05.09.2011, 20:30
populizmin kurbani....basarisizliginin degil....

Murat SİSMAN
08.09.2011, 00:46

Giderken köylü dendi.

Aklıma geldi Almanyanın hocası fenere gelmıstı sanırım köylü diye kovmuslardı İstanbuldan :)

MonteCristo
08.09.2011, 11:07
Aklıma geldi Almanyanın hocası fenere gelmıstı sanırım köylü diye kovmuslardı İstanbuldan :)

Werner Lorant'a köylü demişlerdi sanırım. Daha öncesinde de Lucescu'ya... Del Bosque de hoca değildi kasap mıydı öyle birşey...

Ogün'
09.09.2011, 15:13
Werner Lorant'a köylü demişlerdi sanırım. Daha öncesinde de Lucescu'ya... Del Bosque de hoca değildi kasap mıydı öyle birşey...
yeniköy kasabı:D

Ozan Yılmaz
02.06.2015, 23:50
Ali şen in kazigiydi sanırım bu adam. Şimdi napar acep

gece_bekcisi
03.06.2015, 12:53
Ali şen in kazigiydi sanırım bu adam. Şimdi napar acep

http://www.transfermarkt.com.tr/hugo-broos/profil/trainer/706

Kulüpsüz :)

OĞUZHAN061
03.06.2015, 14:37
tanrı hugo broos'u göremeyenler için vahid halilhodzic'i gönderdi..

Ozan Yılmaz
03.06.2015, 22:32
http://www.transfermarkt.com.tr/hugo-broos/profil/trainer/706

Kulüpsüz :)
Başka türlü olsaydı zaten futbola ihanetti :)

Oğuz ZEYTİN
02.02.2017, 12:04
Kamerun'u calistiriyor. Bu aksam Afrika Milletler Kupasi yari finalinde Gana'yla karsilasacaklar.

Hakan
05.02.2017, 23:47
Tebrikler hocam.

Cengiz Çubukcu
05.02.2017, 23:56
Kazandılar mı?

Faruk BERBER
06.02.2017, 13:39
Kazandılar mı?

Kazandılar ;)

Yiğit Gayretli
06.02.2017, 16:02