PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım Ünal Karaman'a Emanet

Külünkoğlu
23.11.2009, 17:26
Yeni teknikdirektörümüz Ünal Karaman

Kaynak : Reuters

Hasan ZAİMOĞLU
23.11.2009, 17:26
ünal karaman ile istikrar mı diyoruz ozaman

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2009, 17:27
Yönetim kurulumuz kulübümüzde görev yapacak en uygun teknik direktörün belirlenmesi doğrultusunda arayışlarına başlamış olup, kısa sürede bu konuyu çözüme kavuşturmayı planlamaktadır. Yine kurulumuzca söz konusu ara dönemde şuandaki mevcut görevi ve sorumluluğu gereği Ünal Karaman’ın takımı hazırlaması yönünde karar alınmıştır.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3028#Icerik

İsmail ALİOĞLU
23.11.2009, 17:27
Reutersşaka yaptı galiba :)
doğruysa geçici olarak getirilmiştir büyük ihtimal.

irfanb
23.11.2009, 17:28
Bir Yönetim, 3. Hoca
Dördüncüsü de yolda.
Allah sonumuzu hayreylesin.

Ali Can
23.11.2009, 17:28
ünal istifa ünal istifa..
şimdiden başlayalım

Yiğit SARI
23.11.2009, 17:29
Umarım geçicidir

cahana
23.11.2009, 17:30
ALLAHIM sen bu yönetime akıl fikie bize de bol bol sabır ver. -amin

Külünkoğlu
23.11.2009, 17:31
Bir Yönetim, 3. Hoca
Dördüncüsü de yolda.
Lütfen kongre sayılarını da ekler misiniz...

Bekir
23.11.2009, 17:32
Şaka herhalde...
Geçici olarak Ünal takımı çalıştırıcak da Teknik Direktor olmamıstır herhalde...
Zaten Reutersin kaynak olması tuhaf...

Sinem Yılmaz61
23.11.2009, 17:32
Ünal Karaman mi??hayir olamaz...

bocek
23.11.2009, 17:33
bu adam kulüpten içeri girdiğinden beri şüpheleniyodum zaten, ne yaptı etti aldı yine koltuğu demek... sadri şener ve ekibi sağolsun 2 forvet alacakları yerde amatörlerle doldurdu takımı kulübü, yazıklar olsun hepsine....

Ali Can
23.11.2009, 17:34
Bir Yönetim, 3. Hoca
Dördüncüsü de yolda.
samet aybaba faciasınıda eklersek 4
istikrar?

Bekir
23.11.2009, 17:35
Yahu ne bu tepki sadece takımı hazırlıcak,Teknik Direktör falan olmadı...

Samet Yildirim
23.11.2009, 17:37
T.Dirktör felan degil ki.

"Yönetim kurulumuz kulübümüzde görev yapacak en uygun teknik direktörün belirlenmesi doğrultusunda arayışlarına başlamış olup, kısa sürede bu konuyu çözüme kavuşturmayı planlamaktadır. Yine kurulumuzca söz konusu ara dönemde şuandaki mevcut görevi ve sorumluluğu gereği Ünal Karaman’ın takımı hazırlaması yönünde karar alınmıştır."

Nihal Ayvaz
23.11.2009, 17:40
Doğru olan bu zaten.Aceleyle teknik adam almaktansa Ahmet Özen gibi geçici teknik direktör Ünal Karaman'ın olması normaldir.

lazkopatfaroz
23.11.2009, 17:42
şimdilik.. hoca bulana kadar...

Cengiz Çubukcu
23.11.2009, 17:43
Bari Metin Diyadin de kalsaydı :)

Murat 61
23.11.2009, 17:43
İstikrar başlığını açıp, başını yemek gerekiyor fazla dur(a)madan.

Serdar Ersoy
23.11.2009, 17:44
3 haftalık Teknik Direktörümüz : Ünal Karaman !

Külünkoğlu
23.11.2009, 17:45
Yahu ne bu tepki sadece takımı hazırlıcak,Teknik Direktör falan olmadı...

T.Dirktör felan degil ki.

"Yönetim kurulumuz kulübümüzde görev yapacak en uygun teknik direktörün belirlenmesi doğrultusunda arayışlarına başlamış olup, kısa sürede bu konuyu çözüme kavuşturmayı planlamaktadır. Yine kurulumuzca söz konusu ara dönemde şuandaki mevcut görevi ve sorumluluğu gereği Ünal Karaman’ın takımı hazırlaması yönünde karar alınmıştır."
Ünal Karaman'ın yardımcı antrenör diploması mı var ? Basbayağı Teknikdirektördür Ünal Karaman.

Medallion
23.11.2009, 17:45
Her sene en az iki teknik direktor olmazsa olmaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzz!!!

OnOuR
23.11.2009, 17:46
Geçici de olsa yeni bir Ahmet Özen çıkışı yaşayıp daha sonra evet evet Ünal doğru isim dermiyiz acaba! Deriz neden olmasın :)

kudu_61
23.11.2009, 17:47
okuduğumuzu da anlamaz olduk yazılması gereken yazılmış olması gereken olmuş yeni hoca bulunana kadar takımı ünal karaman hazırlayacak anlaşılmayan bişey yok yani joker takım çalıştırıcısı devreye girdi hayırlı olsun

Emre7
23.11.2009, 17:48
sabah çok var .
sanırım rüyadayım

karablue61
23.11.2009, 17:49
Maç başlığında belirtmiştim.Beklenen bir gelişme.En az 1 ay takımımızın başında Ünal Kahraman olacak.

sametaydin
23.11.2009, 17:52
Ünal Karaman süper ligde takım çalıştırmış futbol bilgisi üst düzey bir teknik hocadır. Tamam kendi içimizde büyük kulübüz ama bu taraftarın hoca beğenmemesi de beni deli ediyor. Yıllardır aynı şeyi söylüyoruz burada dinleyen yok. Bu kulüp kendi yağında kavrulmalı kendi üretmeli kendi kazanmalı teknik direktörünü dahi böyle bulmalı. Trabzonspor bi real madrid barcelona filan değil. Üç istanbul takımı gibi de değil. Onlar gibi transfer politikası izleyemeyiz bu bizim kimyamıza ters. Bunu artık anlayın bu tarz konularla bizi istanbul takımlarıyla kıyaslamayın. Ünal bizim en büyük değerlerimizden biridir. Şimdilik ünal karaman olsun sonra değişiriz anlayışı ünal karamana büyük bir hakarettir bence. Takımın başına geçmeli sorumluluk üstlenip metin hocayla beraber bu takımı disipline düzeltmeli bunu yapabilecek bilgisi var.

Adem Erdoğan
23.11.2009, 17:55
Yeni kurban Ünal Karaman.

İyi oldu bu işe yarasın bari, ne yaptığı belli değildi zaten.

Sefa
23.11.2009, 17:55
Bir Yönetim, 3. Hoca
Dördüncüsü de yolda.

samet aybaba faciasınıda eklersek 4
istikrar?
Ahmet Özen ???

Özge
23.11.2009, 17:59
Bakalım Ünal ne kadar kalacak?

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2009, 18:00
Ünal Karaman süre rekoru kırabilir ! Çünkü açıklamada en kısa sürede bulacağız deniyor !

Sefa
23.11.2009, 18:00
Başlığı ben açsam mı :rolleyes:

Emrah Akcagöz
23.11.2009, 18:05
Umarım başarılı olursun kaptan hadi rastgele..

M.S.SOFU
23.11.2009, 18:06
bu bile bile ladestir...

Dursun Kaplan
23.11.2009, 18:07
Yakında ben geçicem takımın başına,hazır olun. :)

Emrah Akcagöz
23.11.2009, 18:08
Ünal Karaman süre rekoru kırabilir ! Çünkü açıklamada en kısa sürede bulacağız deniyor !
Bulacakları t.direktör mü..?

Eğer öyleyse sezon sonunu bulur..

Salih Edip
23.11.2009, 18:08

ersun hoca gidince de en kısa sürede buluyolardı :D

ünal hocayı bilmem ama yönetim hoca değiştirme rekorunu kıracak , sahi maç başına kaç teknik direktör düşüyo :D

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 18:09
Nerde Ünal Karaman ile İstikrar başlığı..

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2009, 18:10
"Yönetim tarafından kadro dışı bırakılan 5 futbolcu, yine bizim değerli oyuncularımızdır. Belki bizim aramızda olmayacaklar ama yine bu takımı ruhen destekleyeceklerdir"

Ünal Kahraman

poetricus
23.11.2009, 18:11
"Yönetim tarafından kadro dışı bırakılan 5 futbolcu, yine bizim değerli oyuncularımızdır. Belki bizim aramızda olmayacaklar ama yine bu takımı ruhen destekleyeceklerdir."

Ünal Kahraman
Bu ifade şaka olmalı. Merak ettiğim siz mi Ünal Karaman'a şaka yaptınız yoksa o mu bütün camiaya yapıyor?

Murat Hızal
Her şeyden önce Ünal Karaman'ın bunu kabul etmesi ilginç.

Madem geçici süre için denilmi,sormak lazım yönetici beyefendilere;Metin Diyadin bostan korkuluğu mu orada?

danger00
Ünal Karaman destek istedi
23 Kasım 2009 / 17:44
Ünal Karaman idmandan önce açıklama yaptı.

Karaman, açıklamasında şunları söyledi:

Gelişmeleri hepiniz takip ediyorsunuz. Bir çoğunuz benden daha önce bilgiye sahip oldu. Geçmişi ifade etmeme gerek yok. İlk geldiğimizde Trabzonspor'a hizmet adına buraya gelmiştik. Trabzonspor'un geçiş dönemi içinde yönetimin bizden isteği oldu.Bu isteğe bizim kayıtsız kalma şansınız söz konusu olmazdı. Bunu cevaplandırmaya çalışıyoruz.

Trabzonspor formasını giyen her oyuncu bizim için önemli oyuncu hepsi ayrı bir değer. Dolayısıyla hiçbir arkadaşımızı dışlayıp itilmiş pozisyonuna sokmaya düşüncemiz söz konusu değil. Trabzonspor'un yapacağı her türlü eylemi tepeden tırnağa kendisini yakışır bir şekilde yapar. Belli dönem arkadaşlarımız aramızda olmayacak. Yine kenarda çalışarak ama ruh olarak duygu olarak içimizde olacaklar.

İnşallah en kısa sürede herkes kendine ait özeleştiriyi yapacak ve Trabzonspor bir bütün olacak,futbolcuları ben de bu bütünün bir parçasıyım diyecek bir ruha ulaştırmaya gayret göstereceğiz.

Herkesten anlayış bekliyorum.Trabzonspor zor dönemde ancak bu dönemi aşacak güce sahip.

Bu dönemde en fazla taraftara ihtiyacımız var. Takımlarına sahip çıksınlar. Trabzonspor sahipsiz değil. Çok daha iyi bir Trabzonspor olacak.
Bordo mavili takım Karaman nezaretinde idmana çıktı. 5 futbolcu Egemen, Song, Sylva, Engin ve Gökhan Ünal ise takımdan ayrı çalışma yapıyorlar

Mehmet Zeki
Unal Karaman Istifa.

Süleyman Sofu
23.11.2009, 18:13
bu dünya ne aşağılık bir dünya yaa herkes birbirinin kuyusunu kazıyor resmen
bu yönetim aldığı ahların vebalini ağır ödeyecek...

Murat Hızal
23.11.2009, 18:14
Kadro dışı bırakılan futbolcularla ilgili içime bir şüphe düştü.

''Ünal hocanın parmağı olabilir mi''?

Dursun Kaplan
Yönetim kurulumuzdan açıklama

Son oynadığımız Kasımpaşa maçının ardından yaşanan gelişmeler üzerine yönetim kurulumuz tarafından bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Sezon başından beri takımımızı çalıştıran Teknik Direktörümüz Hugo Broos’un gerek şehrimizin gerekse de ülkemizin şartlarına uyum konusunda çektiği sıkıntılar ve alınan başarısız sonuçlar nedeniyle karşılıklı görüşmeler neticesinde görevden alınmıştır. Yönetim kurulumuz kulübümüzde görev yapacak en uygun teknik direktörün belirlenmesi doğrultusunda arayışlarına başlamış olup, kısa sürede bu konuyu çözüme kavuşturmayı planlamaktadır. Yine kurulumuzca söz konusu ara dönemde şuandaki mevcut görevi ve sorumluluğu gereği Ünal Karaman’ın takımı hazırlaması yönünde karar alınmıştır.

Bu arada yapılan değerlendirme sonucunda takıma katkıları açısından büyük beklenti içerisinde olduğumuz oyuncularımız Egemen Korkmaz, Rigobert Song, Tony Sylva, Gökhan Ünal ve Engin Baytar’ın sezon başından beri ve özellikle de son maçtaki formsuzlukları sebebiyle bir süre özel çalışmaları uygun görülmüştür. Bu oyuncularımızın eski performanslarını kazanarak yeniden takıma katkı sağlaması yönündeki beklentimiz sürmektedir. Alınan karar gereğince gündeme gelen kaptanlık konusu ve kadrodan ayrı çalışacak olan oyuncular hakkındaki nihai karar yeni göreve başlayacak olan teknik direktörün tasarrufuna bırakılacaktır. Kamuoyuna duyurulur”

Resmi Site

Mustafa Ayazoğlu
Bu ifade şaka olmalı. Merak ettiğim siz mi Ünal Karaman'a şaka yaptınız yoksa o mu bütün camiaya yapıyor?

Haber bu linkte

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=7113

Cihad Varlı
23.11.2009, 18:15
Başlık çok yanlış olmuş . Ünal Karaman geçici olarak getirildi , temelli değil ki .

Ali Tunahan Güllü
Anlaşıldı sıradki kurban Ünal Karaman..

Süleyman Sofu
Onursal Başkana pankartlı çağrı
23 Kasım 2009 / 11:34
Mehmet Ali Yılmaz'I Erdoğdulular açtıkları pankartla Trabzonspor'un başına "Gel" çağrısında bulundu

Trabzonspor’un Kasımpaşa mağlubiyeti, yönetimin Broos ile ilgili kararı ardından bazı futbolcularla ilgili operasyonu gündemi belirlediği anlarda, Trabzon’un en işlek bölgesinde Zağnos Vadisinde burçlara asılar dev bir pankart gözledi Onursal Başkan M.Ali Yılmaz’a çevirdi.

Erdoğdulu taraftarlar imzası ile asılan dev pankarta Onursal Başkan Yılmaz’a geri dön çağrısı yapıldı.

Sabah saatlerinde burçlara asılar dev pankartı gören Trabzonlular ve taraftarlar pankarttaki çağrıya kendilerinin de katıldıklarını belirttiler.

http://www.medyatrabzon.com/images/other/468.jpg
Burçlara asılı dev pankartta şu ibare yer aldı..
Onursal Başkanımız Trabzon Seni Bekliyor. Bizi düşürdükleri bu durumdan sen kurtarırsın"

http://www.medyatrabzon.com/images/other/onur_sal.jpg
Reklam kokan hareketler bunlar ama yönetime iyi oluyor...

erol bakırtaş
23.11.2009, 18:16
Takımı bu hale getirenler belli.1-Yönetim 2-Uyumsuz yeknik heyet 3-Yeteneksiz futbolcular. Biri diğerinin yerine nöbete mi geçiyor.Reuters şaka mıyapıyor.Futbolcu Ünal değerliydi.Ama Baros-Metin ve Ünalın yaptıkları ortada.:confused::confused::confused:

Süleyman Sofu
23.11.2009, 18:17
bu konuyla bunun ne alakası var diyecek olan olursa şaşırmış yönetime bir uyarı olsun diye paylaştım ÜNAL BU TAKIMIN HOCASI OLAMAZ BELKİ OLUR AMA BU YÖNETİM VARKEN YAZIK ETTİ KENDİNE...

Samet Türkmen
23.11.2009, 18:17
Bu kadar tepkiye gerek yok Ünal Karaman için. Geçici olarak getirildi. Hemen karalamaya başlamak yanlış. Şu az sayıdaki mesajlarda olan sertlik Bross için kullanılmadı.

Cihad Varlı
23.11.2009, 18:19
Bazı arkadaşlar olayı hala anlayamadı galiba . Ünal Karaman geçici süreliğine göreve getirildi . Ayrıca başlık çok yanlış lanse edilmiş .

Emiroğlu
23.11.2009, 18:20
Erdoğdulular aç kaldı heralde.

Fatih
23.11.2009, 18:27
Ünal Karaman Teknik kadroda değil İdari kadrodadır o yüzden istifa etmesi gibi birşey olamaz olursa da saçma olur.Şuanda geçici süreyle takımın başına geçecek Teknik Direktör diploması da olduğuna göre sorun yok.Kendisine başarılar diliyorum.

Fatih
23.11.2009, 18:29
Ntvspor'da canlı yayında.

Salih Edip
23.11.2009, 18:31
kaptan henüz belli değil dedi canlı yayında...

cihatöztürk
23.11.2009, 18:33
geçiçi bir süre için td ünal karaman ewt

.....
23.11.2009, 18:34
Başka ne dedi ? Aktarabilecek kimse var mı ?

Misina
23.11.2009, 18:44
Yeni Hoca gelinceye kadar takımın teslim edileceği en doğru kişi.

Mustafa AYDIN
23.11.2009, 18:47
İsabetli bir karar.

Ahmet Başkaya
23.11.2009, 18:49
Başarılı olacak takımda kalacaktır ... Seneye kovulacaktır ...

macka61
23.11.2009, 18:55
şenol güneş gelene kadardır herhalde

KemaL_Ts
23.11.2009, 18:57
baska ne dedi biri izleyemenler icin söyliyebilirmi?

ariftoprak
23.11.2009, 18:59
Destek olalım arkadaşlar bu takım çok iyi yerlere gelecektir.

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 19:03
Ntvsporda tam olarak ne dedi dinleyen bir arkadaş aktarabilirmi?

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2009, 19:04
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3030-8G9N4R2Y.jpg

Elleri ceplerinde , elinden gelen bu olsa gerek !

İHSAN
23.11.2009, 19:36
Bu konuda yönetim ne demiş okuyamadım, ama geçici olarak görevlendirdikleri anlaşılıyor. Dolayısıyla ben, teknik direktörümüz gözüyle bakamıyorum. TD vekilimiz ünal karaman başlığı daha iyi olurdu. :D

legolas
23.11.2009, 19:42
ünal gibi adammı var be

bu taraftarı memnun etmek çooookk zor

Kamil Çakmak
23.11.2009, 19:47
Resmi sitede Ünal karaman geçici olarak göreve getirilmiştir diye söylensede, eğer başarılı olursa yeni bir teknik direktör arayışına gidilmeyecektir. Başarısızlığında tabiki yeni hoca aranacaktır.

İleli
23.11.2009, 19:47
baslik degistirilsin taraftar olarak zaten bunalimdayiz millet bi adrenalinle daliyor basliklara..

Cihad Varlı
23.11.2009, 19:48
Resmi sitede Ünal karaman geçici olarak göreve getirilmiştir diye söylensede, eğer başarılı olursa yeni bir teknik direktör arayışına gidilmeyecektir. Başarısızlığında tabiki yeni hoca aranacaktır.

Katılmıyorum . Ünal Karaman Sportif Direktör olarak göreve başlamıştır , öylede devam edecektir . Aksi takdirde bu taraftar bu olanları kabullenemez . Açık ve net bir şekilde Şenol Güneş ile ilgileniliyor . Büyük bir ihtimal kendisi yakın zamanda göreve başlar .

Punisher-61
23.11.2009, 19:49
ilk mresaji takimin taraftara ihtiyaci var trabzosnpor sahipsiz degil..daha iyi trabzonspor olacagiz...

arkadas bu sözleri bu kulübden o kadar duydumki midem bulaniyor artik duyunca

Kamil Çakmak
23.11.2009, 19:50
Katılmıyorum . Ünal Karaman Sportif Direktör olarak göreve başlamıştır , öylede devam edecektir . Aksi takdirde bu taraftar bu olanları kabullenemez . Açık ve net bir şekilde Şenol Güneş ile ilgileniliyor . Büyük bir ihtimal kendisi yakın zamanda göreve başlar .

ooooo buraya gelene kadar taraftarın kabullenemeyeceği çok şeyler yaşadık gördük. Sonuç?

Cengiz Çubukcu
23.11.2009, 19:51
Ünal Karaman Teknik Direktör Şenol Güneş Sportif Direktör olmalı bence... tabi ki sportif direktör teknik direktörün üstünde olmalı ve her branşta yetkisi olmalı, yönetimin yetkisini kendi almalı...

Erdal
23.11.2009, 19:51
Valla Giray Bulaktan sa iyidir derim...

Uğurtan
23.11.2009, 20:00

Bilalim aynısını dedim az önce.. Benden çok yaşayasın.. Bu aralar arpa dağıtan çok sanırım Trabzon'da.. ;)

Valla Giray Bulaktan sa iyidir derim...

Eyvallah Erdal abi hakkaten eyvallah..

Ünal Karaman'ı benim kadar seven kişi sayısı nadirdir..

Ama bu olay şık durmadı hocanın üstünde sportif direktörde olan birinin sene başındaki tüm dedikodulara rağmen hocanın yerine geçici de olsa getirilmesi hiç şık olmadı bence..

Ama işte ölümü görüp vereme razı geliyoruz.. Giray Bulak tehlikesinden kesinlikle daha iyidir..

Salih Edip
23.11.2009, 20:06
ahmet özen veya turgut kural da gelebilirdi. yarın şenol hoca gelirse ünal karaman ne olacak. delgado - tabata meselesine dönecek olay.

Muhammed
23.11.2009, 20:22
Umarım başarılı olur.

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2009, 20:27
Ünal Karaman ile 2005 yılında İzmir'de organizasyonda tanışma imkanım oldu.

Kendinden emin Trabzonspor'a yakışan bir isim. Ancak büyük bir teknik direktör karizmasına sahip değil. En azından o enerjiyi yansıtamıyor. İyi bir teknik direktör bilgi, tecrübe yanında hem karizma hem popülaritenin yüksek olmasını gerektirir.

Trabzonspor'da farklı bir görev üslenmesi gerekir. Camia tarafından kolayca harcanmamalı. Metin Diyadin de önemli bir isimdi. Bıraktıysa yazık oldu.

karaman6106
23.11.2009, 20:40
ersunu gönderdiler 5 haftalığına-şenol gelene kadar- ahmet özen. sonra şenol getirilemedi, geldi hugo.
şimdi hugo gönderildi. 5 haftalığına-şenol gelene kadar geldi ünal...ya yine şenol gelmezse sizce kim gelir????
-hikmet karaman
-top möller
BİZ BU FİLMİ GÖRMÜŞTÜK...HA BU ARADA RAKİBİ YORGUNLUKTAN BİTAP DÜŞÜRECEK BİR FORVET DAHA GELMELİ DEĞİL Mİ hAYRETTİN BEY

Ilelioglu
23.11.2009, 20:54
ahmet özen veya turgut kural da gelebilirdi. yarın şenol hoca gelirse ünal karaman ne olacak. delgado - tabata meselesine dönecek olay.

Yardimcisi olacak gibi gözüküyor ama bence bu Senol Günes'e tanisilmali...

Ve Senol Hoca'ya Transfer'de tam yetki verilmeli, aslinda bircok konuda ancak bu sekilde basarili olur....!

Adem Erdoğan
23.11.2009, 21:13
Giray Bulak olsun.

Semih58
23.11.2009, 21:21
Şenol Hocayı kovan bizdik, dört gözle arar olduk.Ersun hocayı-Ziya Doğan'ı kovduk arar olduk.

BENCE YEPYENİ BİR YABANCI HOCA GELMELİ.

Adem Erdoğan
23.11.2009, 21:23
Şenol Hocayı kovan bizdik, dört gözle arar olduk.Ersun hocayı-Ziya Doğan'ı kovduk arar olduk.

BENCE YEPYENİ BİR YABANCI HOCA GELMELİ.

Evet; Gigi Multescu.Efsane teknik adam.

ALİ FATİH
23.11.2009, 21:23
Sadece Trabzonsporlu insan olsun.(Trabzon doğumlu kastım değil)....Trabzonsporlu olmasa da Trabzonsporlu olabilecek insan lazım!!!

hamucera
23.11.2009, 21:43
Yardimcisi olacak gibi gözüküyor ama bence bu Senol Günes'e tanisilmali...

Ve Senol Hoca'ya Transfer'de tam yetki verilmeli, aslinda bircok konuda ancak bu sekilde basarili olur....!

Şen ol Güneş'e tam yetki verildi, hatta kulübeye dahi istese inmeyecekti, ama o olmaz demişti, tam yetkili olarak kulübeye de indi, başarılı oldumu,

Şenol Güneş'in tekrar takıma gelmesi takıma birşey kazandırmaz belki bir süreliğine kazandırır ama olan yine her zamanki gibi Şenol Güneş'e olur,

burada Şenol Güneş diye yazanlar çıkıp o zaman yazarlar, senden çok ümitliydik ama ümitlerimizi yıktın, senle de olmadı güle güle yazacaklardır, sadece Hugo Broos'a kullanılan kaba kelimeler biraz daha azalıcaktır.

Adil ÖZGÜR
23.11.2009, 21:53
Ünal KARAMAN;
Mezarlık hocası Broos tan daha iyi olacağını düşünüyorum,

Üzüntüm, tercüman Halil'e. Gerisi artık kim olursa espisirisi kalmamış.

bordo61
23.11.2009, 21:54
Alın size Konyalı hoca işte

Çok istiyordunuz ya Trabzon doğumlu olması diye

atomania
23.11.2009, 21:56
Alın size Konyalı hoca işte

Çok istiyordunuz ya Trabzon doğumlu olması diye

Ne diyon anlamadim? Trabzon dogumlu yoksa Trabzonsporlumu olmasi önemli.

Trabzonlu istiyorsan al sana Ergün Gürsoy, Sinan Engin......

Bu ünal dedigin adam hepinizden daha cok Trabzonsporlu.

Pro-TS
23.11.2009, 21:58
Muzspor bile daha iyi yönetilir yazıklar olsun şu son birkaç aydır yaşadıklarımız nedir yaw.
Yönetim acilen kendini toparlayıp emin adımlarla devam etmelidir. Hoca konusuda Şenol Güneş olacak galiba. Şenol Güneşi 3 kere harcadık inş bidaha harcamayız

Cengiz Çubukcu
23.11.2009, 21:59
Ünal KARAMAN;
Mezarlık hocası Broos tan daha iyi olacağını düşünüyorum,

Üzüntüm, tercüman Halil'e. Gerisi artık kim olursa espisirisi kalmamış.

Halil gitmez abi ...yabancı topçular var..

Adil ÖZGÜR
23.11.2009, 22:01
Halil gitmez abi ...yabancı topçular var..
Sağol Cengiz, Halil de benim gibi Trabzonsporu sevdiğinden üzüntü duymuştum. Diğerleri fasa fiso.

bordo61
23.11.2009, 22:03
Ne diyon anlamadim? Trabzon dogumlu yoksa Trabzonsporlumu olmasi önemli.

Trabzonlu istiyorsan al sana Ergün Gürsoy, Sinan Engin......

Bu ünal dedigin adam hepinizden daha cok Trabzonsporlu.

Benim için belli hangisi önemli olduğu ama

Bazıları illada Trabzon doğumlu olmasın diyor.

Salih Edip
23.11.2009, 22:07

kim demiş ben hiç görmedim ?

Ömer Kaya
23.11.2009, 22:11

Bizim ne istediğimiz kimin umrunda:cool:

Bu medya bu yönetim oldugu sürece kim gelirse gelsin istikrar aramayalım

irfanb
23.11.2009, 22:34
Ünal'dan Şenol Güneş yorumu

23 Kasım 2009 / 19:08
Ünal Karaman Şenol Güneş ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
Trabzonspor'da Broos'un görevde alınmasının ardından göreve getirilen Ünal Karaman Şenol Güneş ile ilgili değerledirmelerde bulundu.

Şenol Güneş'in büyükleri olduğunu belirterek "Şenol Güneş bizim çok değerli bir büyüğümüz. Camiayı yakından tanıyan birisi. Trabzonspor'da göreve gelmesi bizleri gururlandırır. Eğer teveccüh gösterip gelirse bundan gurur duyarız" dedi.

haber61

wizard
23.11.2009, 22:37
:Dhaftaya da hacısalihoğlu geçer takımın başına o da olmadı sora da sadri şener

Hürgün Aygün
23.11.2009, 23:11
ünal hoca bence faydalı olucaktır takıma şu an için o trabzonsporluluk ruhunu iyi bilir ve bunu takıma yansıtıcaktır

karatasof
23.11.2009, 23:15
Ünal'ın td olarak gelebileceği en üst seviye.Ünal adına büyük bir adım ancak TS adına geri gidiş.Zaten bu Başkan ve Yönetimden de başka bir şey beklenmezdi.Hayırlı olsun diyemeyeceğim çünkü olmayacak duaya amin demem....

Hamsi_61_61
23.11.2009, 23:26
Yahu Resmi sitemiz teknik direktor bulana kadar ara surecte olacagini soyluyor, neden dikkatli okumazsiniz hayret...

Hamsi_61_61
23.11.2009, 23:31
Son oynadığımız Kasımpaşa maçının ardından yaşanan gelişmeler üzerine yönetim kurulumuz tarafından bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Sezon başından beri takımımızı çalıştıran Teknik Direktörümüz Hugo Broos’un gerek şehrimizin gerekse de ülkemizin şartlarına uyum konusunda çektiği sıkıntılar ve alınan başarısız sonuçlar nedeniyle karşılıklı görüşmeler neticesinde görevden alınmıştır. Yönetim kurulumuz kulübümüzde görev yapacak en uygun teknik direktörün belirlenmesi doğrultusunda arayışlarına başlamış olup, kısa sürede bu konuyu çözüme kavuşturmayı planlamaktadır. Yine kurulumuzca söz konusu ara dönemde şuandaki mevcut görevi ve sorumluluğu gereği Ünal Karaman’ın takımı hazırlaması yönünde karar alınmıştır.

Bu arada yapılan değerlendirme sonucunda takıma katkıları açısından büyük beklenti içerisinde olduğumuz oyuncularımız Egemen Korkmaz, Rigobert Song, Tony Sylva, Gökhan Ünal ve Engin Baytar’ın sezon başından beri ve özellikle de son maçtaki formsuzlukları sebebiyle bir süre özel çalışmaları uygun görülmüştür. Bu oyuncularımızın eski performanslarını kazanarak yeniden takıma katkı sağlaması yönündeki beklentimiz sürmektedir. Alınan karar gereğince gündeme gelen kaptanlık konusu ve kadrodan ayrı çalışacak olan oyuncular hakkındaki nihai karar yeni göreve başlayacak olan teknik direktörün tasarrufuna bırakılacaktır. Kamuoyuna duyurulur”

Yani Ünal Karaman Yeni Teknik direktörümüz değil arkadaşlar... Başlığın adını değiştirmenizi rica ediyorum...

Hamsi_61_61
23.11.2009, 23:33
Sportif Direktörümüz Ünal Karaman, hizmet etme anlamında yeni bir teknik adam gelene kadar takımı çalıştırmayı kabul ettiğini açıkladı.

Takımın başında çıktığı ilk antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Karaman, şöyle konuştu: “Gelişmeleri hepiniz takip ediyorsunuz. Birçoğunuz benden daha önce bilgiye sahip oldu. Geçmişi ifade etmeme gerek yok. Başlangıçta Trabzonspor’a hizmet adına buraya gelmiştik. Trabzonspor’un geçiş dönemi içinde yönetimin takımı çalıştırma anlamında bizden isteği oldu. Bu isteğe bizim kayıtsız kalma şansınız söz konusu değildi. Bunu cevaplandırmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Karaman, takımdan ayrı özel çalışmasına karar verilen oyuncular Engin, Egemen, Gökhan, Song ve Sylva’yla ilgili de konuşarak, “Trabzonspor formasını giyen her oyuncu bizim için önemli ve hepsi ayrı bir değerdir. Dolayısıyla hiçbir arkadaşımızı dışlayıp itilmiş pozisyonuna sokma düşüncemiz söz konusu değil. Trabzonspor yapacağı her türlü eylemi tepeden tırnağa kendisine yakışır bir şekilde yapar. Belli dönem arkadaşlarımız aramızda olmayacak. Yine kenarda çalışacaklar ama ruh olarak duygu olarak içimizde olacaklar. En kısa sürede inşallah herkes kendine ait özeleştiriyi yapacaktır. Futbolcular, ‘Biz de Trabzonspor’un içerisinde bir bütün olmalıyız’ diyeceklerdir. Onları bu ruha ulaştırmaya gayret edeceğiz. Herkesten anlayış bekliyorum. Trabzonspor bu zor dönemi aşacak güce sahiptir” şeklinde konuştu.

Karaman, şu anda en çok taraftara ihtiyaç duyduklarını da vurgulayarak, “Takımlarına sahip çıksınlar. Trabzonspor sahipsiz değil. Çok daha iyi bir Trabzonspor olacağız” dedi.

Kazım Uzunboy
23.11.2009, 23:34
Bakalım neler yapacak Ünal Hoca.

İyi ya da kötü, arkadandayız inşalah.

Adil ÖZGÜR
23.11.2009, 23:41
Bakalım neler yapacak Ünal Hoca.

İyi ya da kötü, arkadandayız inşalah.
Eski hocadan çok daha iyi olacağını düşünüyorum.
Tabiki emaneti bırakacağı gün acaba neler hissedecek. O da bir bölünme yapacakmı?

Serhat
24.11.2009, 01:05
Hayırlısı ALLAH'tan ...

mashal61
24.11.2009, 01:16
Ünal Karaman'ın ilk işi bu takıma mücadele ruhu kazandırmak olmalı.

28TS61
24.11.2009, 01:18
son 26 yilda kacinci teknik direktör oldu ünal karaman ?

Harun-61
24.11.2009, 01:37
isterse 10 mac arka arkaya kazanalim...

ee ne olacak, o da gidecek sonunda :(

Hüseyin Çümen
24.11.2009, 02:00
ünal bulunduğu yere niye getirildi?
broos nasıl olsa gönderilecekti o gittiğindede takımın başına ünal geçecekti bizim bu seneki başarsızlığımızın önemli nedenlerinden bitaneside ünal broos çekişmesiydi biz görmedik tabi

legolas
24.11.2009, 02:10
Başlık "Geçici Teknik Direktörümüz Ünal Karaman" şeklinde değiştirilmeli.:ok

Fatih Özkan
24.11.2009, 02:43

Erdoğduluyum...
Fakat bu söze sonuna kadar katılıyorum!
Bu zamana kadar Erdoğdulular ile 2 kere maça gittim...
Sonrasında en doğrusunun bu gruptan ayrı maç izlemek olduğuna karar verdim...
MAY'in bu takımın başına geçmesini istemiyorum!

28TS61
24.11.2009, 03:55
sportif direktör ünal karaman oldu teknik direktör.
peki sportif direktörlük konumuna kim gececek?

yoksa 2sini bir mi yönetecek ünal karaman?

Lumcera
24.11.2009, 03:58
Şuan için bu hamlenin pek bir önemi yok bence.

Çünkü karışık olan birçok şey var.

Hayırlısı olsun.

Oruç
24.11.2009, 08:09
Ünal Karaman'ın bu kulübe neden alındığını bilmeyen yoktu zaten.

theo
24.11.2009, 09:37
ünal bulunduğu yere niye getirildi?
Broos nasıl olsa gönderilecekti o gittiğindede takımın başına ünal geçecekti bizim bu seneki başarsızlığımızın önemli nedenlerinden bitaneside ünal broos çekişmesiydi biz görmedik tabi

doĞru tespİt...

LazAnisT
24.11.2009, 09:43
Söylenecek çok şey var ama mevcut şartlarda sadece hayırlı olsun diyebiliyorum.

Serdar A
24.11.2009, 09:51
Ünal hoca bana göre Trabzonspor'da başarı üretebilecek yapıda bir insandır , değerdir .

Fakat yanlış zamanda yanlış işlere alet oldu . Kendi eliyle bu geleceği zora soktu .

Travelair
24.11.2009, 09:52
Sportif Direktörümüz Ünal Karaman, hizmet etme anlamında yeni bir teknik adam gelene kadar takımı çalıştırmayı kabul ettiğini açıkladı...

/////////////////////////////////

Takımımız Eskişehirspor maçı hazırlıklarına bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktörümüz Ünal Karaman yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanda oyuncularımız yaklaşık 45 dakika süren bir koşu yaptılar.

Trabzonspor.org.tr

Adem Erdoğan
24.11.2009, 10:34
61. hocamız kim olacak bakalım, bişe da kalmadı.:)

Murat'
24.11.2009, 10:35
Ünal Hocam umarım kaledeTolga'yı oynatmazsın.

Doğan Şahin
24.11.2009, 10:44
Ünal Karaman Teknik Direktör olursa "Nerede Kaldı İstikrar!"
Bir yapı oluşturuyorsunuz ve başına o işi üstlenecek birini koyuyorsunuz.
Sonrasına 3-4 ay geçmeden eşofmanı giydiriveriyorsunuz.

Gerçekten yazık..Hem Ünal Karaman'a yapılan ayıp, hem de taraftara..
Futbolcularına "kadro dışı olanlardan benim de yeni haberim oldu" diyen Sportif Direktör Ünal Karaman'a, sportif direktörlüğün gereklerini yerine getirme şanşı bilie verilmemiştir.

Gerek Fatih Tekke olayında, gerek kadro dışı bırakma olaylarında, gerekse de teknik direktör görev fesih ve belirleme olaylarında kendisinin hiçbir söz hakkı olmamıştır.
Olması gereken bunlara Sportif Direktör'ün karar vermesidir.

Peki nasıl olabilirdi; Metin Diyadin 2-3 hafta takımı idare edebilir sonrasında kendisinin çalışmayı uygun gördüğü teknik direktöre devredebilirdi.

Ancak resim ortaya yavaş yavaş çıkıyor ki; Asıl niyet Ünal Karaman'ın teknik direktör olmasıydı..
Şenol Güneş'e 6 ay önce danışıldı bu.. Ama doğrudan teknik direktör olarak gelse taraftar yönetimin başını yiyecekti, bu şekilde Trabzonspor Broos'a teslim edildi ve Başkan sözünü yememiş oldu.. Bu arada Broos'un kuyusu 6 ay sonunda bırakabilmesi amaçlı oyulmaya başlandı.
Sonunda olan Trabzonspor'a oldu ve bir kayıp sezon daha..

İnşallah Ünal Karaman başarılı olur da, biz de yanılmış oluruz ve enayi yerine konuğumuz gerçeğini sinemize çekeriz.

O kadar kalmayacak takımın başında diyen arkadaşlara da katılmıyorum; en azından Fenerbahçe-Galatasaray maçları atlatılana kadar Ünal Karaman yeni Teknik Direktörümüzdür. Şenol Güneş'i riske etmezlezler. Böylece Şenol Güneş'te ikinci yarı başında işe temiz başlamış olur. Ünal Hoca başarılı olursa da Şenol Güneş Sportif Direktör olarak tam yetki ile göreve devam eder. Tabi yönetim görevde kalabilirse..

Tek tesellimiz Yönetimin profesyonel konulardan ve basın açıklamalarından elini eteğini çekmesi olur ki bu açıdan Şenol Güneş'in gelişi herşeyden daha önemli şu aşamada.

Bize Aziz Yıldırım gibi yönetimi ve taraftarı idare edebilecek bir başkan lazımdı Sadri Başkan ne yazık ki bunu başaramadı..
İkinci model Mustafa Hoca gibi yönetimi ve taraftarı yönetecek biri gerekecekti.. Şenol Güneş bunu başarabilecek mi göreceğiz..
Tememennim başarması yönünde. Ama Şenol Güneş'in altında yıpranmamış ve başarı ışıltıları saçan Teknik Direktör olarak Tolunay Kafkas'ın tercih edilmesini yeğlerdim. Ünal Hoca tabi ki de kötü niyetli değil herşey onun iyi niyetinin su istimali ile başlıyor. Bakınız Konya'daki son görev süresi ve yaşananalar..
Elimizden gelen destek vermeye devam etmek ve herşeyin hayırlısını dilemek.
Umarım biran önce toparlanırız ama yönetim yeniden oluşmadan sanırım başarılar günlük olmaktan öteye geçemeyecek.

UğuR
24.11.2009, 10:47
Damjanovic geliyor

Teknik Direktör Hugo Broos'un yerine Bordo-Mavili takımın başına geçecek olan Güneş, Seoul'dan öğrencisi Dejan Damjanovic'i getiriyor. 28 yaşındaki forvet G. Kore ekibinin en etkili silahlarından...

</SPAN>

ve 5 oyuncunun kadro dışı bırakılmasıyla sıkıntılı bir sürece giren Trabzonspor'da Şenol Güneş'in gelmesiyle yeniden yapılanma hızlanacak. Kadroyu istediği gibi kurma garantisi alan deneyimli hoca Seoul'dan öğrencisi Dejan Damjanovic'i de Trabzonspor'a getirecek. 28 yaşındaki ve 1.82 m. boyundaki Karadağlı oyuncu hava toplarındaki hakimiyetiyle dikkat çekiyor.

Fatih Tekke'yi de isterim
Trabzonspor yönetimiyle bir öngürüşme yapan deneyimli hocanın listesinde yer alan bir diğer isminse Fatih Tekke olduğu öğrenildi. Rusya'nın Zenit takımında forma giyen oyuncunun yeteneklerinin tartışılmayacağını belirten Güneş, "Takımın gol yollarında sıkıntı çektiği ortada. Damjanovic ve Tekke bu açığı giderecek yetenekte isimler" dediği öğrenildi.

Karaman işbaşı yaptı!
Kasımpaşa yenilgisinin ardından çalkantılı bir döneme giren Trabzonspor, dün sportif direktör Ünal Karaman yönetiminde antrenman yaptı. Karaman "Buraya hizmet için geldik. Şimdi de bunu cevaplamaya çalışıyoruz" dedi. Tadro dışı bırakılan Egemen, Song, Gökhan Ünal, Sylva ve Engin Baytar dün takımın yaptığı antrenmana çıkamazken saha kenarında düz koşu yaptı. Tebligatı geç alan 5 oyuncu, bugünden itibaren başka sahada antrenman yapacaklar.

SüRMeNe_6161
24.11.2009, 10:50
Hayırlı Olsun Belliydi Zaten Ünalin Takım Başina Gececegı Ama Biraz Erken Oldu..

İHTİLALL
24.11.2009, 10:52
Başlığın " geçici teknik direktörümüz Ünal Karaman " olarak düzeltilmesi gerekmezmi?.

magicyattara
24.11.2009, 10:56
Abi geçici de olsa şu an Teknik Direktör o.
Zaten hepsi geçici değil mi:)

magicyattara
24.11.2009, 10:58
Bu arada dün akşam bir spor programında;Şenol Güneş ile Ünal Karaman Milli Takımda çok başarılı oldular diyen bir büyüğümüz vardı,hatırlayamadım şimdi..

Muhammed
24.11.2009, 11:12
Bu arada dün akşam bir spor programında;Şenol Güneş ile Ünal Karaman Milli Takımda çok başarılı oldular diyen bir büyüğümüz vardı,hatırlayamadım şimdi..

Yardımcısı idi sanırım. Futbolculuk döneminde de Şenol Güneş ile çalışmış birisi zaten. Uyumlu olacaklarını düşünüyorum bende.

antagonist
24.11.2009, 11:14
Yardımcısı idi sanırım. Futbolculuk döneminde de Şenol Güneş ile çalışmış birisi zaten. Uyumlu olacaklarını düşünüyorum bende.

Bence de milli takımda uyumlu olurlar...Ama Trabzonspor'da birlikte olmasınlar...

28TS61
24.11.2009, 12:11
Ünal Hocam umarım kaledeTolga'yı oynatmazsın.

eger tolgayi oynatirsa bilki torpil var isin icinde.
tolga hic bir zaman ts nin kalesini koruyacak kapasitede degildir.
eger ünalda bunu göremiyorsa yaziklar olsun diyorum

mustafakaya
24.11.2009, 12:24
Abi geçici de olsa şu an Teknik Direktör o.
Zaten hepsi geçici değil mi:)

:))) trabzonsporda her teknik direktör geçicidir. diğer takımları anlayamıyorum bir hoca ile bütün sezon geçer mi?:)

mustafakaya
24.11.2009, 12:30
şaka bir yana. ünal hoca sen futbol oynamayı biliridin. torpil ya da baskı ile değil de futbolun gereklerine göre kadro kurarsan başarılı olabileceğine inanıyorum. hem oynarken takımı ünal yapıyor diye söylentiler dolaşırdı. al sana fırsat. fena bir kadro yok elinde. futbol da absit bir oyun. gereğini yap hoca.

Cengiz Çubukcu
24.11.2009, 12:32
bugün 13-14 arası lig radyoda yayınlanan öteki Trabzonspor'un konuğu yeni teknik direktörümüz Ünal Karaman...kaçmaz....

LazAnisT
24.11.2009, 12:46
Mesajımı okurlarsa bir iki sorum olacak kendisine

Ustaalioğlu
24.11.2009, 12:51
Tek başına metin diyadin'i tercih ederdim...

Murat Erdem
24.11.2009, 12:54
düzenin adamı olup, olmadığını Eskişehir maçında sahaya süreceği kadro belli eder. Özellikle kaleci tercihi.

anth
24.11.2009, 13:06
bugün 13-14 arası lig radyoda yayınlanan öteki Trabzonspor'un konuğu yeni teknik direktörümüz Ünal Karaman...kaçmaz....

Lig radyo digiturk de kaçıncı kanalda?

arifberkay
24.11.2009, 13:08
emeline ulaştın ama bence sen de istifa etmeliydin

arifberkay
24.11.2009, 13:09
düzenin adamı olup, olmadığını Eskişehir maçında sahaya süreceği kadro belli eder. Özellikle kaleci tercihi.

düzenin adamı olmasa sence bugün orda olabilirmiydi?

Ahmet Faruk
24.11.2009, 13:09
http://www.bizidinle.com/player/radyoplayer.asp?rd=46

Samet Yildirim
24.11.2009, 13:11
Ünal Karaman: Bu kadroya 2-3 takviye yapiirsa Sampiyon olur...

Lig Radyo..

Ayni görüsteyim..

Kubilay ŞAHİN
24.11.2009, 13:12
ünal karaman = " görev bakımından teklif ettiğimiz bir hocamız var Şenol hocamız.. Gelirse Lütfedecek.."
ünal karaman = " Bu oyuncularımızın klübümüze yakışmayacak bir hareketleri varsa.."
ünal karaman = " Bunlar Geriye attığımız bir kaç adımdır.."
ünal karaman = " Bu Oyuncular En Kısa süre içerisinde takıma dönecektir.."
ünal karaman = " Bu hafta ben çıkacağım sahaya kaptan olarak..:)"

Ahmet Faruk
24.11.2009, 13:13

Lig Radyo..

Ayni görüsteyim..

Şunu söylemesi bence yanlış.
Niye yapmadılar o zaman?
Şamiyonluk mu istemiyorlar...

28TS61
24.11.2009, 13:13

Lig Radyo..

Ayni görüsteyim..

e yapsaydin o zaman broosa 2-3 transferi. yada neden yapmadin ?

Samet Yildirim
24.11.2009, 13:15
Şunu söylemesi bence yanlış.
Niye yapmadılar o zaman?
Şamiyonluk mu istemiyorlar...
Ünal Karaman nezaman geldi ?? Geldiginde transfer yapma sansi nekadar vardi...Tekke icin ellinden geleni yapmadi mi ?? Son hamleyi yönetim yapar..

Samet Yildirim
24.11.2009, 13:16
e yapsaydin o zaman broosa 2-3 transferi. yada neden yapmadin ?
Alala adami hasta etmeyin:D:D:D

Nezaman geldi ?? Ünal Karaman F.Tekke icin ellinden geleni yapmadi mi ?? Yapti.

Son hamyi yönetim yapacak bukadar basit

anth
24.11.2009, 13:18
Bazı arkadaşlar geliği ilk gündenberi Ünal Hoca'ya karşı... Ne yapsa yada yapmasa eleştiriyorlar.

engraulis
24.11.2009, 13:23
ünal kraman hugo bross'tan iyi td değildir diye düşünüyorum. kaldıki bross'a kumpas kurulduğu bana göre çok belli.
lakin yine de olay taraftarda biter, hocasına sahip çıkmayan taraftara, ünal karaman çok fazla bence.

not:son 11 yılda sadece iki td başımızda 1 komple sezon geçirmiş,aybaba ve milne

Kazım Uzunboy
24.11.2009, 13:28
Şenol Güneş gelmezse ve Ünal Hoca başarılı olursa, bu takımın başında Ünal Hoca kalır bence.

Atılay
24.11.2009, 13:29
Herşey bellliydi sanki bi senaryo vardı ve oynandı

futbalski60
24.11.2009, 14:19
Hala Tjikuzu'yu kazanacağız diyor tam yönetime göre bir Hoca.

trabzonsporfan
24.11.2009, 14:25

Lig Radyo..

Ayni görüsteyim..
niye yapmamış o zaman

Sinem Yılmaz61
24.11.2009, 14:30
Bu Ünal Karaman belirili bi zaman icin mi Antrenör, yoksa Sezonun sonuna kadar mi?

biltrabzon
24.11.2009, 14:32

Lig Radyo..

Ayni görüsteyim..

aynen dogrudur.2-3 takviye ve takimi rahat birakacak kan emiciler ve yerel medyadaki cikarcilar.bizim takimda iyi futbolcular var kim ne derse desin.sorun saha ici degil saha disi olaylardi,ama maddi ama manevi her türlü sorunla ugrasiyor trabzonspor.

trabzonsporfan
24.11.2009, 14:33
2-3 takviyeyle takım şampiyon oluyorsa bizede söyleyin o takviyeleri.

OnOuR
24.11.2009, 14:34
Bu Ünal Karaman belirili bi zaman icin mi Antrenör, yoksa Sezonun sonuna kadar mi?

Yeni teknik direktör'le anlaşılana kadar takımı Ünal Hoca çalıştıracak. Açıklama bu şekildeydi sanırım...:cool:

Sinem Yılmaz61
24.11.2009, 14:39
Yeni teknik direktör'le anlaşılana kadar takımı Ünal Hoca çalıştıracak. Açıklama bu şekildeydi sanırım...:cool:

Demekki öyleymis. Bilgin icin tessekürler Renktas :cool:

Uğurtan
24.11.2009, 14:40
Bitirici bir forvet
Sağlam bir orta saha elemanı
Uzun havadan etkili iyi bir stoper ile rahatlıkla bu kadro kafaya oynar..

Yine eksikleri olur ama şampiyonluğa oynar..

trabzonsporfan
24.11.2009, 14:43
Bitirici bir forvet
Sağlam bir orta saha elemanı
Uzun havadan etkili iyi bir stoper ile rahatlıkla bu kadro kafaya oynar..

Yine eksikleri olur ama şampiyonluğa oynar..
Trabzonspor şampiyonluğa oynayan bi takımla şampiyon olabilir mi hayır.
Şampiyon olacak bi takımla ancak şampiyon olur.
Fenerbahçe ve Galatasaray için bu durum farklı olabilir.

Bu takıma 3 nokta transferi yap yine şampiyon olabilecek bi kadro yok diye düşünüyorum ben.

arifberkay
24.11.2009, 15:03
Trabzonspor’un kadrosu şampiyonluğa oynayacak bir kadro değildir en fazla 4. olabilecek bir kadrodur
metin diyadin- kaynak habertürk

Hekimoğlu
24.11.2009, 15:25
Trabzonspor’un kadrosu şampiyonluğa oynayacak bir kadro değildir en fazla 4. olabilecek bir kadrodur
metin diyadin- kaynak habertürk4. yapabilseydiniz de ondan sonra böyle konuşsaydınız.

turgut kasap
24.11.2009, 15:35
Benim anlamadığım biz Trabzonsporumu tartışıyoruz yoksa trabzonluluğumu bu sitedekilerin yüzde doksanı trabzon milliyetçiliği yapmakta sanırım bu takım tutmaktan öte bişey başkasını istemeyen küçük olsun ama bizim şehrimizden olsun ğibi dengesiz bi düşünce metin diyadin trabzonlu imiş bana ne bu takıma ömrü hayatında ne gibi bi katkısı olmuş o değilmiydi trabzonspor yerine fenerbahceyi tercih eden 40 lı yaştaki insanlar bunun böyle olduğunu bilir ünalmı ona en azından bi vefa borcumuz var bize hizmet etti bizim için ter döktü metin diyadin beyefendi ğibi çakma tabzonsporlu değil en azından gönülden trabzonsporlu hemşeriliçilik değil aklınızla mantığınızla hareket edin hocayada saygı duyun.( ziya dogana) adam gibi adam diyenler asıl adam gibi adam (ünal karaman) saygılarımla

Mayls
24.11.2009, 17:08
Ünal Karaman'ın çok fazla başarılı olabileceğini düşünmüyorum. Teknik Direktörlük kariyeri ortada. Umarım yanılırım.

Ayrıca işler yolunda giderse yeni bir hocayla anlaşılmamalı. İşler yolunda giderse Ünal Karaman'la devam edilmeli, onun istekleri doğrultusunda hareket edilmeli.

M.Kılıç50
24.11.2009, 17:19
Ünal´dan nedense sogumaya basladim...

Sanki hacisalihoglu nun sag kolu ve Sadri Baskan´a Komplo Kuruyorlar...

biliyorum biraz ilginc bir teori ama takimimizi son aylarda bu görünümde gördüm...
sadri Baskan "A" diyor hacisalihoglu "B" Yapiyor... Ünal´da Uyguluyor....

Murat Erdem
24.11.2009, 17:29
Ünal'ın da düzenin adamı olup, olmadığı Eskişehir maçında ki kaleci tercihiyle ortaya çıkar.

Ali Tunahan Güllü
24.11.2009, 17:31
Peki Şenol Güneş gelirse Ünal karaman tekrarda n sportif direktör mü olacak?

keles76
24.11.2009, 17:42
unal yasi 30 uzerinde olanlar icin bizansa atilan tek kazık ve gerçekten yapılan tek transferdir biz ünalın alındığını duyunca acaib hava attığımı hatırlarım biz büyük kulubuz ama hep kaliteli yerlinin yerlisi ile varlık gösterdik diğer yerliler hep bize geldikten sonra parlamıştır benim hatırlatığım kadarıyla tek süper yıldızdır bizansa karşı bizi tercih etmiştir ve hiçbir bizans takımındada oynamamıştır bence kendisine hocalık çok yakışır başarılar hocam

Ahmet Kuru
24.11.2009, 18:10
Ben Ünal Hoca'yı her zaman sevmişimdir..
Hala daha seviyorum...
Yeni hoca gelene kadar Ünal Karaman gibi bir isim bünyende var iken başkalarına takımı emanet etmek yanlış olundu...
Metin Diyadin de olabilirdi,o tercihini istifadan yana kullandı saygı duyuyorum...
Ünal Hoca zor günlerin adamıdır...Takım hocasına kavuşana kadar üzerine düşeni yapacaktır...

SDanışmaz
24.11.2009, 18:14
Bir Yönetim, 3. Hoca
Dördüncüsü de yolda.

istatistikleri alt üst etmeye devam ediyoruz...

sametaydin
24.11.2009, 20:31
Şu takım şu durumda bile biraz toparlansa 4. olur. Şampiyon olması biraz zordu zaten. Ama ünal karamanın da söylediğine katılıyorum ki bu takım bozulmayıp 2-3 ilaveyle yine şampiyon olabilecek bir takımı olur.

Emorfo
24.11.2009, 20:39
Şenol Hoca gelirse, Ünal hoca tekrar Sportif Direktörülük görevine devam edemez gibime geliyor. Yani Şenol Güneş eski öğrencisisin altında çalışmaz. Ünal da istemez bunu. Bu durumda Şenol Güneş futbolda tek sorumlu sorumlu olarak gelebilir. Yani Menajer tarzı Ünal da takımı çalıştırmaya devam eder. Böyle bir şey hoş olur bence.

cınar#7
24.11.2009, 20:54
belliydi bu istedikleri oldu..Broosu yolla Ünalı getir,rezalet..bu kadar amatör yönetilen bir klüp daha yok..

İskender Çakmak
24.11.2009, 21:14
Ünal hoca zor görev üstlendi bu takım iyi oynarsa da kötü oynarsa da hakkında çok şey yazılacak bundan sonra ne olacak sorusunun hala cevabı yok ünal hoca geldi bross gitti kriz bitti mi Egemen affedilirse bu takıma katkısı ne olur problemler daha da büyüyecek Allah taraftara yönetime futbolculara herkese yardımcı olsun

Fatih Solmaz
24.11.2009, 21:53
karizma yaa. :)

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3030-8G9N4R2Y.jpg

Adil ÖZGÜR
25.11.2009, 09:21
Akşam Sayın Bali'mizin proğramını biraz seyrettim, düşündüğüm gibi çok az düşünüyor, ancak Metin DİYADİN'i kutluyor, yönetimin teklifini kabul ederek takımın başına geçtiği için Ünal KARAMAN'a kızıyor.

Kuşkusuz bu ortamda zor günlerde Trabzonspor yönetimine ve futbolcularına yapılacak saldırılardan sadece Trabzonspor zarar gördüğünü bile bile Ünal KARAMAN'a saldırıyor.

Daha sonra Tempo Tv ye giderek gece yarılarına kadar Kadir ÖZCAN'ın konuk olduğu programı izledim. Çok daha mantıklı konuşuyordu. Ordada bir KAOS olduğunu buna herkesin katkıda bulunması gerektiğini izledim.

Diğer konuk Turgay ise çok daha mantıklı konuştu, herkesi sağ duyulu olmaya çağırdı, kesinlikle T.S. zarar görüyor, fazla hırpalamanın gereği olmadığı çağrısını yaptı.

Ünal KARAMAN'a kızan zihniyetli Sayın Bali'mize yönetim geç o zaman sen idare et takımı dese idi, acaba böyle teşhislerle milletin kafasını karıştırırmıydı? Kuşkusuz hayır.

Şu ortamda bile KARAMAN'a tam muhalefet şehirde başlatılmış. Senaryolar yazılmış. Acaba kim daha fazla takımı seviyor, Bali gibi düşünenlermi? KARAMAN mı?

Dursun Kaplan
25.11.2009, 09:26
Serdar Bali'nin canı bilmem nereye Adil abi.

Trabzonspor'a en çok zarar veren ucube adam bu Bali'dir. Herşeye bi halt bulmakta üstüne yoktur. Hep yıkıcıdır. Bir gün çok pis yıkılacak kendisi,enkazında boğulacak ama bakalım ne zaman.

Serdar Bali, Cevat Kol gibi düşünen yıkıcı ekipte yer alan insanlar ömür boyu böyle pasif olmaya mahkumdurlar.

Ünal Karaman'ı çok severim ve her zaman desteklerim. Yeni hocamız gelene kadar elinden gelenin en iyisini yapacağınada şüphem yok.

Adil ÖZGÜR
25.11.2009, 09:40
-Bütün taraftarımız sağ duyuya davet edilmelidir.
-Şu bir gerçekki, bu takımı televizyonlar karşısında konuşanlar değil, taraftar kurtaracaktır.

Yönetim Hocamızı yolladı, kendileri devam etme niyetinde olduklarından, dere geçerken at değiştirme yolunu seçmişlerdir. Bunun çeşitli nedenleri vardır. Bence esas neden Sayın Nuri ALBAYRAK gibi Sadri ŞENER gibi duayenide aynı akıbete uğrattılar. Yarın Mehmet Ali YILMAZ da gelse, fazla değil, bir sene sonra onun da akıbeti böyle olacaktır.

Bu nedenle ben BMN yöneticilerine taraftarımızı sağ duyuya davet edecek, Genel Bölümde yoğunluğu sağlayacak, KRİZ'i BİZ ATLATACAĞIZ başlığı atmasını uygun görüyorum. Çünkü bu ortamda eğer yönetim devam kararı aldı ise, bu kadar saldırmada Takımı kaş göz arasında küme düşmesi bile yüksek ihtimaldir.

Dursun Kaplan
25.11.2009, 09:43
Adil abi affına sığınarak mesajını raporladım. :) Birliktelik için elele vermeliyiz.

lazajan
25.11.2009, 09:45
senol guneş gelene kadar en iyi sekilde takımı yöneteceğine inanıyoruz yada inanmak istiyoruzz azıcık düzelme olsun takımda ya kasımpasaya esir oynadık

Adil ÖZGÜR
25.11.2009, 09:51
Adil abi affına sığınarak mesajını raporladım. :) Birliktelik için elele vermeliyiz.

Sevgili Poyraz, gece saat 2 ye kadar T.S. ile ilgili proğramları izledim, her kafadan bir ses çıkıyor, eski futbolcuların ortak tavırlarını, (Kadir ÖZCAN ve Serdar BALİ) yi tahlil ettim, Kadir ÖZCAN çok daha mantıklı, Lemi ÇELİK'in daha önceki düşüncelerinden bütün kamuoyu haberdar.

Ortadaki KRİZ'i çözmek lazım.

Şimdi Serdar BALİ akşam diyorki Şenol gelirse karşısına çıkacağım, daha sonra bu yönetime gelirse karşısında olacağım, ancak yönetim gider de yeni bir yönetimde takımın başına gelirse yanında olacağım. Zihniyet bu.

Halbuki Şenol gelse ona karşı bir direnç, istemeyen gruplar var mı var. Mehmet Ali Yılmaz başkanlığa gelirse aynı düşünceler ona da var. Bu durum Sadri ŞENER'e de vardı.

Ancak ortada bir gerçek var. Kim gelirse gelsin, iyi niyetle birşeyler yapmaya çalışmışlarsa, takımımız küme düşüyor, o zaman herkese saldıralım düşürelim mantığı ile KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIKARMA olacaktır.

Krizi çözmek bana göre herkesi kuçaklamakla olmalıydı. Her kafadan bir ses çıkıyor. Arada taraftarımız kalıyor. Zaten kalabalığa verilen istikamette OT BİZMEZ, ortalık doz duman olur.

Bu Kriz Çözülmeli...

İsmail Çavuşoğlu
25.11.2009, 10:00
Ünal hoca adamlık yapmış gelmiş takımın başına geçmiş.hocasını kovmuşsun yardımcısı istifa etmiş futbolcuların bazıları haberler doğruysa kazan kaldırmış resmen bir kaos ortamı oluşmuş ve sen Ünal hocaya sallıyorsun sayın Bali.ne yapsaydı yani s o da bu kaos ortamından nemalansamıydı..keşke herkes Ünal hoca karekterinde olabilse.

mahmuter61
25.11.2009, 10:09
Bikerede bir insan eleştirmeyelim yahu dünyanın enzor işi bize yaranmak heralde Şenol hocayıda harcadık şimdi aman gelsin diye yalvarıyoz 6 ay sonra onu da yer bu taraftar.

Adil ÖZGÜR
25.11.2009, 10:12
Ünal hoca adamlık yapmış gelmiş takımın başına geçmiş.hocasını kovmuşsun yardımcısı istifa etmiş futbolcuların bazıları haberler doğruysa kazan kaldırmış resmen bir kaos ortamı oluşmuş ve sen Ünal hocaya sallıyorsun sayın Bali.ne yapsaydı yani s o da bu kaos ortamından nemalansamıydı..keşke herkes Ünal hoca karekterinde olabilse.
Sevgili İsmail Kardeşim, akşam Meltem Tv deki spor programını seyrettiysen bana katılırmısın bilmem ancak ben kahroldum.

Herkesin ortak görüşü Takım gidiyor, borçlar büyüyor, hoca yollanmış gitmiş. Onun yerine gelen yine benim senin gibi öz Trabzonsporlu bir hoca. Eğer takımını sevse ona bu KAOS ortamında yardım etmesi lazım. Ancak hiç yakıştıramamış. Ne içinmiş, T.S. gelirken Teknik Direktörlük diplomasını asarak gelmiş miş. Bu bir senaryo, senaryonun bir parçası falan filan.

Oysa gecen sene aynı Bali Ersun YANAL için ortalığı kastı kavurdu. O gitti başka biri geldi olmadı, onun yerine başka biri olan KARAMAN geldi, yok efendim diplomasını asarak geldiğinden görevi kabul etmemeliymiş. Bu nasıl bir mantık nasıl bir yaklaşım.

Sonra Kasımpaşa maçından sonra Sayın ŞENER'i Tv den izledim. Onun ruh halini beden dili ile okudum, iddia ediyorum, bir kişinin BABA'sı ölse, o vaziyeti almaz, daha METİN dururdu. Bu zihniyetimle, Sayın Sadri ŞENER'i o şekilde görünce içimden benim de ağlayasım geldi. Oysa iddia ediyorum, Sayın Bali o ortama eğer gülmedi ise ben adam değilim.

İsmail Çavuşoğlu
25.11.2009, 10:20
Sevgili İsmail Kardeşim, akşam programı seyrettiysen bana katılırmısın bilmem ancak ben kahroldum.

Herkesin ortak görüşü Takım gidiyor, borçlar büyüyor, hoca yollanmış gitmiş. Onun yerine gelen yine benim senin gibi öz Trabzonsporlu bir hoca. Eğer takımını sevse ona bu KAOS ortamında yardım etmesi lazım. Ancak hiç yakıştıramamış. Ne içinmiş, T.S. gelirken Teknik Direktörlük diplomasını asarak gelmiş miş. Bu bir senaryo, senaryonun bir parçası falan filan.

Oysa gecen sene aynı Bali Ersun YANAL için ortalığı kastı kavurdu. O gitti başka biri geldi olmadı, onun yerine başka biri olan KARAMAN geldi, yok efendim diplomasını asarak geldiğinden görevi kabul etmemeliymiş. Bu nasıl bir mantık nasıl bir yaklaşım.

Sonra Kasımpaşa maçından sonra Sayın ŞENER'i Tv den izledim. Onun ruh halini beden dili ile okudum, iddia ediyorum, bir kişinin BABA'sı ölse, o vaziyeti almaz, daha METİN dururdu. Bu zihniyetimle, Sayın Sadri ŞENER'i o şekilde görünce içimden benim de ağlayasım geldi. Oysa iddia ediyorum, Sayın Bali o ortama eğer gülmedi ise ben adam değilim.
Biraz izledim Adil abi.
daha fazla kahrolmamak içinde uyumayı tercih ettim.
söylediklerinizede aynen katılıyorum.

Adil ÖZGÜR
25.11.2009, 10:30
Sonra bir eleştirisi daha var, o na da açıklık getirmeliyim. Trabzonsporun Başkanı böyle bir uslüpla, böyle bir görüntü ile TV karşısına hiç çıkarmı? (O üzüntü anındaki görüntüler ve hoca için söylediği sözleri sarfediyor)

Şimdi ben cevap vermek istiyorum.

Ben suçluluk ve masumluk psikolojisinden az çok anlayan değersiz ve eğitimsiz biriyim.
(Bali ne kadar akademisyen futbolcu değilde profesyonel futbolcu olduğunu iddia ediyorsa işte o profesyonellik gibi, bende 22 sene bu işin okulunda çekirdekten profesyonel bir suçluluk ve masumluk psikolojisinden anlarım.)

O ortamda bir başkaları mesala kendisi olsa vallahi cinayet işlerdi. Çıkmış kevrek kevrek bu görüntüyü eleştiriyor. Bir takımın sorumlusu olan sayın Şener Başkanımızın o tavrını çok koyu bir Trabzonsporluluk ruhunu hastalığı ile (Kalp Rahatsızlığı) dışa vurmuştur Sayın Bali. İsterse bu görüntüleri Trabzonda bir sağlık ocağındaki pratisyen bir doktora tanışsın, benim yazdıklarımı ona söyler herhalde.

Şimdi Ünal KARAMAN'ı takımın başına getirilmesine karşı bir kampanya yı da başlatmış oldu akşamki programda. İşte ben diyorumki bizler taraftar olarak böyle oyunlara gelmeyelim. Yasal süreçte eğer Yönetimin başındaki Sayın Şener istifa etmemiş ise, bu ortamda hala daha birşeyler yapmaya çalışıyorsa bu çalışmayı karalamanın yararı olmayacağını söylemeye çalışıyorum.

Sonra eski başkanlarımız medya karşısında bundan daha beter şekilde demeçler vermedimi? O futbolcu bunu ırkçılıkla algılamadı mı? bizi İngiltereye veya dünyaya bu şekilde lanse etmedimi? aynı kişiyi başkan ol diye şu anda felaket dellallığı yapma ile bu eleştirisi bile tezat düşmüyor mu?

ismail tüfekçi
25.11.2009, 11:35
yazıklar olsun sezon başı takımın hocası varken yardımcısı m diyadin varken önalın takıma gelmesi zaten bi operasyondu ben o gün bile ünalın gelişinden rahatsızlık duymuştum hocada zaten rahatsız olmuştu ve olması gerekenler oldu bu kafa ile 50 yıldaha şampiyon olamayız

Kamil Çakmak
25.11.2009, 11:54
Unal Karaman' a bu kadar yüklenmenin izahı ne acaba merak ediyorum. Şu an için kim gelecektiki.
Benim görüşüme göre iddalı olacak şu an da bi kadromuz yok. İlk 18 i tamamlayacak ancak kadro çıkarabileceğiz. Bu durumda şaşalı bir hoca getirsek ne yapabilirki. Üstelik hangi para ile.

Zaten zor dönemdeyiz. Bir Ünal Karaman istifa demediğimiz kaldı yahu.
Lütfen biraz sağduyu, kötü günümüzde hocaya destek olalim. Önümüzde psikolojik önemi çok büyük bir maç var. Bunu düşünerekten yapıcı olalım.

UğuR
25.11.2009, 12:25
Ünal Karaman nefes aldırmadı
25 Kasım 2009 / 11:55
Trabzonspor hafta sonu oynayacak olduğu Eskişehir maçı hazırlıklartını bir gün aradan sonra tekrar başladı.

Trabzonspor'un yeni patronu Ünal Karaman futbolculara nefes aldırmadı.
Trabzonsspor kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Bordo Mavili ekipte Broos'un yönetim tarafından görevden alınmasının ardından geçici süre ile görevlendirilmen Ünal Karaman bugünkİ çalışmada futbolculara nefes aldırmadı.

Mehmet Ali Yılmaz tesisleri Cemil Usta sahasında yapılan çalışmaya Gine'den dönen Yattara Ameliyat olan Zafer yelen ve Tijukuzu katılmadı.
http://www.haber61.net/images/news/idman1.20091125115853..jpg

Kadro dışı bırakılan Song, Sylva, Egemen, Engin ve Gökhan Ünal aynı sahada ancak takımdan ayrı olarak çalıştı. Bugünkü çalışmaya A2 Takımından A takıma çağrılan Kaleci Mücahit, Santrofor Mustafa, Orta saha oyuncusu Abdulkadir, Sağbek Zeki ve Stoper Rasimcan'da katıldı.
http://www.haber61.net/images/news/as_takim.jpg

Bu futbolcular dün maç oynadıkları için bugün takımdan ayrı olarak bir süre düz koşu yaptılar.
http://www.haber61.net/images/news/5_futbolcu.jpg

Taktık çalışmada teknik direktör Ünal Karaman futbolcuların sık sık uyardı. Karaman futbolcularından çok çabUk hareket etmelerini istedi

Dursun Kaplan
25.11.2009, 13:39
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3040-9A3J1Q9P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3040-0J7M0O4T.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3040-9M3V2C2M.jpg

UğuR
25.11.2009, 15:04
Ünal Karaman’ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3043-9W6H8R9T.jpg

Sportif Direktörümüz Ünal Karaman, sabah antrenmanı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Futbolcuların son dönemde yaşananlardan olumsuz etkilendiklerini söyleyen Karaman, şöyle konuştu: “Oyuncularımız profesyonelliğin gereğini yapıyorlar. Elbette yaşanan olaylardan etkilenmemeleri söz konusu değil ama biz el birliğiyle bunu aşma gayreti içerisinde olacağız. Futbolcularımız bugünkü antrenmanda kısmen biraz daha rahatladılar. İnşallah maça kadar da sevenlerimizin desteğiyle bu zorluğu aşacağız. Oyuncularımıza o konuda tarafımızdan sonsuz destek var. Trabzonspor’u sevenler de aynı desteği verirse bu süreci daha kısa sürede atlatırız.”

Hafta sonu oynayacakları maç için kadro kurmakta biraz zorlanabileceklerini de ifade eden Karaman, “Antrenmanlara yeni başladık. Biz de her ihtimale karşı hazırlanıyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz ve kadro kurmakta biraz zorlanıyoruz. En azından bu hafta zorlanacağız. Ama sahaya bir 11’le çıkacağız ve inşallah o 11 bizi zafere taşıyacak” diye konuştu.

Karaman, takımdan ayrı çalışan 5 futbolcu için kadro dışı teriminin kullanılmasının yanlış olduğunu da belirterek, “Bizde kadro dışı kalmış oyuncu yok. Bizim kulüp olarak yaptığımız açıklamada da kadro dışı diye bir ifade yok. Belli bir süre dinlendireceğimiz arkadaşlar söz konusu. Kenarda çalışacaklar. Şu an için öyle uygun görüyoruz. İnşallah en kısa sürede onları tekrar aramıza katmaya çalışacağız. Başkanımızın açıklamasına kesinlikle saygı duyuyoruz ama biz oyuncularımızla da konuştuk. Değerli başkanımızın da bu konuda görüşlerini aldık. Bu oyuncular Trabzonspor formasını giydiği dönem sürecinde bizim oyuncularımızdır. Eğer Trabzonspor’u temsilde çok ciddi hata yapacak olursalar bir dakika aramızda durmaları söz konusu değildir” dedi.

Mevcut dönem içerisinde bazı futbolculardan ekstra görev sorumluluğu beklediklerini de vurgulayan Karaman, “Mesela benim dönemimde Ünal’ın tek başına futbol oynaması bir şey ifade etmezdi. Takım adına bir şey yapması lazımdı. Şu anda bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarımız da benzer özellikler taşıyor. Egemen’in, Song’un veya Sylva’nın kendi performansları değil takım arkadaşlarına yapacakları katkı bizim için önemliydi. O konuda beklentilerimizde biraz sıkıntı ve hayal kırıklığı yaşadığımız için bu süreci işlettik. Bu futbolcularımız belli bir süre dinlenecekler” şeklinde konuştu.

Takımdan ayrı çalışan 5 futbolcuyla sürekli diyalog halinde olduklarını da ifade eden Karaman, “Bu futbolcularımız Eskişehirspor maçında bizimle beraber olmayacaklar. Ama kendilerini en kısa süre içerisinde kadromuza katmaya çalışacağız. Eğer Song, profesyonel bir imza atmışsa bunun takibini yapmasını da doğal karşılamamız gerekebilir. Ama şu anda Trabzonspor’un değerleri her şeyin üzerinde olmalı. Biz de bu beklenti içerisinde olduğumuz için o gayreti gösteriyoruz. Yoksa hiç kimsenin burada kalkıp Don Kişotluğa soyunduğu yok. Biz burada bir özveri içindeysek, benzer arkadaşlarımızdan da Trabzonspor’a hizmet adına özveri beklememiz söz konusu olabilir. Bazı futbolcuların profesyonelliği ön planda olabilir. Bizim de bu isteklerini dikkate almamız gerekiyor. Kayıtsız elbette ki kalmayacağız. O futbolcuları tekrar bizim düşüncemize ve ruhumuza çekme gayreti içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Karaman, Şenol Güneş’le yönetimle aldıkları ortak karar sonucu görüşmeye başladıklarını da söyledi. Karaman, salonda çalışan Tjikuzu, Yattara ve Ömer Aysan’la ilgili de bilgi vererek, “Ömer Aysan’ın hafif kırgınlığı var. Doktorumuz, ‘Sabah antrenmanına çıkmasın’ dedi. Tjikuzu’nun ise iki üç günlük daha tektikleri devam edecek. Yattara iyi ama biraz daha ağrırları var. Onun da iki üç günlük dönem içerisinde tedavisi yapılacak” dedi.

Adem Erdoğan
25.11.2009, 17:00
Ünal Karaman istifa!

Mehmet Sarigül
25.11.2009, 17:14
"Bizde kadro dışı kalmış oyuncu yok."

Ünal Karaman herhalde saka yapiyor...tipki Sayin Hacisalihoglu'nun sakalari gibi...antreman görüntülerini görünce ben gülemiyorum.

Adil ÖZGÜR
25.11.2009, 17:18
Elbet bu kriz atlatılacaktır. Hugo istifa etti diye takım hocasız mı devam etseydi. Bu olay Trabzonda ilk olmuyor ki.
Nice masum hocalarımız vardır,
Hugo da onlardan birisidir, sadece Trabzonu çalıştırmaya ehliyeti küçük gelmiş.
Ünal'ın gelişi Hugo'yu katlayacak, ben böyle görüyorum.

Ben Ünal'a Hugo'dan fersah fersah daha sıcak bakanlardanım.

Yönetim işine aklımı vermem. Çünkü yasal süreçte meşru başkanlıkları olduğu için birşey söylemeyi uygun bulmuyorum.

Yönetimin kendisi gitmesi halinde kim gelirse başımızın taçıdır. Zira sevdiğimiz Trabzonspor olduktan sonra sağ duyulu olmalıyız.

Dursun Kaplan
25.11.2009, 17:19
Adil abi işimiz çok zor. :)

Adil ÖZGÜR
25.11.2009, 17:25
Adil abi işimiz çok zor. :)
Ne gibi anlayamadım. Ünal Hugo'dan daha verimli olacak. Bir kaç maçı arka arkaya aldıktan sonra, bugünkü karamsarlar hep pembe tabloları görecek ve şekil alacak.

Ancak potansiyel muhalefetin elindeki kirli senaryoları kendilerine kalacaktır.

Potansiyel Muhalefet; Şenol'u, Halilhodziçi ve Ersun YANAL'ı gönderen zihniyettir. Futbolu az bilmektir. Sabredememektir.

Dursun Kaplan
25.11.2009, 17:33
Ne gibi anlayamadım. Ünal Hugo'dan daha verimli olacak. Bir kaç maçı arka arkaya aldıktan sonra, bugünkü karamsarlar hep pembe tabloları görecek ve şekil alacak.

Ancak potansiyel muhalefetin elindeki kirli senaryoları kendilerine kalacaktır.

Potansiyel Muhalefet; Şenol'u, Halilhodziçi ve Ersun YANAL'ı gönderen zihniyettir. Futbolu az bilmektir. Sabredememektir.

Destek konusunda Adil abi.

Ünal hocanın Hugo'dan daha verimli olacağı konusunda hemfikirim Adil abi.

pazarkapılı
25.11.2009, 17:39
Potansiyel Muhalefet; Şenol'u, Halilhodziçi ve Ersun YANAL'ı gönderen zihniyettir. Futbolu az bilmektir. Sabredememektir. tebrikler adil özgür abimizin bu güzel yorumu için...

Fatih
25.11.2009, 18:00
Serdar Bali Ünal Hoca'yı eleştiriyorsa Yönetim doğru yapmış demektir.

Ahmet Kuru
25.11.2009, 18:23
Eğer Klüb başkanı aynı zamanda teknik direktörü ve en önemli mevkilerin koltuğunda Serdar Bali oturuyorsa ozaman eleştirmez...
Yoksa Serdar Bali gündem maddesi oluşturmak için her zaman ''hayır,şu,bu,o doğru isimler değil,ilerde Serdar Bali dedi dersiniz'' cümlesi geçerlidir...
Benim gözümde heşeyiyle bitmiş,Trabzonspor'u medyada yanlış,yalanlı,taraflı temsil edecen,bjk sempatizanı bir insanın yorum yapması,lafları gevelemesi artık önemli değil...
Camia içinde herkesinde Serdar Bali'ye karşı artık ''He Serdar He''deyip,muhattap almamalıyız..
Sadece Serdar Bali içinde değil ebet...O ve onun gibi kimler var ise,Trabzonspor'u amaç değil bir yerlere gelebilmek için rant kapısı gören herkesi...

krdnz
25.11.2009, 19:51
Bence Ünal hoca Şenol Güneş'in yardımcısı olarak devam edecek/etmeli.

Travelair
25.11.2009, 20:13
İlginize teşekkürler

hamucera
25.11.2009, 20:39
Yok şimdi bir zamanlar Şenol Güneş'in altında çalışan yani futbolcu olarak Ünal Karaman bir nevi Şenol Güneş'in üstüne çıkmış gibi olacak

Hotaman
25.11.2009, 22:07
Ünal Hoca kafanı kullan. Bu takımın hocası olabileciğini cümle aleme göster.

28TS61
25.11.2009, 22:38
eger tolgayi kaleye koyarsa ünal karaman bastan bitmis demektir.

avniaker
25.11.2009, 22:58
ünal'ın futbol bilgisi yeteneğinin yanında sıfır kalmış

irfanb
25.11.2009, 23:44
Serdar Bali`ye bu yönetim Futbol Subesi Sorumlulugunu versin tükürdüklerini yalamazsa,bu yönetim icin methiyeler dizmezse ben de adam degilim.

ahmet aydın
26.11.2009, 03:10
Ünal Hoca kafanı kullan. Bu takımın hocası olabileciğini cümle aleme göster.
şenol güneş kesin gelecek gibi gözüküyor.ama ünal karamanda bu takımın hocası olabilir.

yanbeyi61
26.11.2009, 03:16
Yaşlı nasihat eder gençler nasihatı kulak ardı eder....futbolcu genç teknikdirektor yaşlı.

Yaşlı ile genç arkadaş olurlarsa ne olur...Ya kalkıp ziya hoca gibi futbolcu olur....Ya da Benim gibi bardan pavyonda bulur kendini teknikdirektor.

Aynı yaş olursa ne olur...terazi dengeler....dengelemesine de ...Taraftar nereye oturur bilinmez....:D

Süleyman50
26.11.2009, 09:00
Karaman'dan mesaj var

Şenol Güneş gelene kadar takımı çalıştıracak olan Sportif Direktör Ünal Karaman, oyuncularıyla toplantı yaptı, moral verdi.
Futbolcularının tamamından özveri beklediğini dile getiren Karaman, “Takımı bu duruma bizler getirdik. Hep beraber de düzlüğe bizler çıkaracağız” dedi. Bu arada Ünal Karaman, A2 takviyeli kadrodan ilk 11 oluşturmakta zorlanacağını da itiraf etti.

Y.Emre Sel/DHA

BURAK DOGU
26.11.2009, 09:23
ünal konya sporu çalıştırırken ve güzel sonuçlar alırken hepimizin aklından geçmiştir zamanında ''Trabzonsporda olsa nasıl olur acaba'' diye... şimdi bunu görme zamanı... bakalım neler olacak...

BURAK DOGU
26.11.2009, 09:29
Eğer Klüb başkanı aynı zamanda teknik direktörü ve en önemli mevkilerin koltuğunda Serdar Bali oturuyorsa ozaman eleştirmez...
Yoksa Serdar Bali gündem maddesi oluşturmak için her zaman ''hayır,şu,bu,o doğru isimler değil,ilerde Serdar Bali dedi dersiniz'' cümlesi geçerlidir...
Benim gözümde heşeyiyle bitmiş,Trabzonspor'u medyada yanlış,yalanlı,taraflı temsil edecen,bjk sempatizanı bir insanın yorum yapması,lafları gevelemesi artık önemli değil...
Camia içinde herkesinde Serdar Bali'ye karşı artık ''He Serdar He''deyip,muhattap almamalıyız..
Sadece Serdar Bali içinde değil ebet...O ve onun gibi kimler var ise,Trabzonspor'u amaç değil bir yerlere gelebilmek için rant kapısı gören herkesi...

serdar bali dediniz gene aklıma geldi :D geçen seneki eskişehir deplasmanında serdar baliyi delirtmiştik delirtmiş:D sinirinden camları yumrukluyordu... bıraksalar aşşağı inecekti otobüsten:D bizde karşısında ''Beşiktaşlı taraftar istemiyoruz'' diye bağırıyorduk:D vuhuhuhuhuuuuuuu:D:D:D gene aklıma geldi o hali:D

bilmiyorki inse aşağı yiyecek bioyun sopa:D

serdar bali Allah seni bildiğu gibi eylesun:D

sen beşiktaşın peşinden koşarken Ünal bu takımda top oynuyordu terbiyesiz adam... adam olaydın da paraya satmasaydın Trabzonu... bu yönetim seni şımartan zaten... sana bi höd diyen olmadığından çık spor programlarına cak cak cak çene çal iki de fıkra anlat olsun bitsin...

serdar bali oflu ali ile fıkra yarışması yapsın Trabzonspora bi katkı sağlamak istiyorsa adam gibi kendisini dinletmesini bilemiyorsa sussun birlik beraberlik naraları atıp sonrasında polemik yaratmasın... Trabzonsporuma hep destek tam destek...

Adil ÖZGÜR
26.11.2009, 09:50

Serdar Bali`ye bu yönetim Futbol Subesi Sorumlulugunu versin tükürdüklerini yalamazsa,bu yönetim icin methiyeler dizmezse ben de adam degilim.
Donkişot’luğa SoyunmadımTarih: 26.11.2009 06:41:34 (66 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/manset_26112009.061111.jpg

Karaman, el birliğiyle sorunları aşmaya gayret gösterdiklerini belirterek, “Şu anda bulunduğumuz durum içinde Trabzonspor değerleri her şeyin üzerinde olmalı dedi.
Trabzonspor’da Broos’un görevine son verilmesinden sonra görevi devralan Sportif Direktör Ünal Karaman süreçle ilgili değerlendirmeler yaptı. Karaman, “Şu anda bulunduğumuz durum içinde Trabzonspor değerleri her şeyin üzerinde olmalı.

Biz de bu beklenti içerisinde olduğumuz için bu gayreti gösteriyoruz. Yoksa hiç kimsenin kalkıp Don Kişotluğa soyunduğu yok. Eğer biz bir özveri içinde olacaksak benzer arkadaşlardan da Trabzonspor`a hizmet adına burada bulunduğumuz için aynı özveriyi beklememiz lazım” ifadelerini kullandı.

Karaman, antrenmanda yaptığı açıklamada, Trabzonspor`un zor bir süreçten geçtiğini, ancak oyuncuların profesyonelliğin gereğini yaptıklarını belirterek, ``Elbette ki yaşanan olaylardan etkilenmemeleri söz konusu değil ama biz el birliği ile bunu aşma gayreti içindeyiz.

Bugünkü idmanda kısmen biraz daha rahatladılar.İnşallah sevenlerin desteği ile Eskişehirspor maçına kadar bu zorluğu aşacağız. Oyuncularımıza o konuda tarafımızdan sonsuz destek var. Eğer sizler, Trabzonspor`u sevenler de aynı desteği ve ilgiyi gösterirse bu süreci daha kolay atlatırız`` dedi. Karaman, bir gazetecinin kadro dışı kalan Sylva, Egemen, Gökhan, Song ve Engin`in diğer oyuncularla aynı sahada antrenman yapmalarına ilişkin sorduğu bir soruya ise, ``Şunu düzeltelim bizde kadro dışı kalmış oyuncu yok. Kulüp olarak açıklamamızda da dikkat ederseniz `kadro dışı` diye bir ifade söz konusu değil.

Belli süre dinlendireceğimiz dediğimiz arkadaşlarımız söz konusu. Evet, kenarda çalışacaklar. Şu anda öyle uygun görüyoruz. İnşallah en kısa sürede de onları aramıza katmaya gayret edeceğiz`` yanıtını verdi.

Kaynak: http://www.takagazete.com/haber_images/lo.jpg

Evet bu haberi bugün Taka gazetesinde okuyunca, Meltem TV ve Kadırga Tv gibi televizyonlarda yapılan yoğun eleştirili programlara illa da Ünal kayıtsız kalsa, kariyeri adına ilkesizlik olurdu dedim ve bu durumu sizlerle paylaşmak istedim.

İstifa ortamında eleştiri dozajını çok demli yapan, olayları böyle bir zihniyete dökmek isteyen kişiler eğer Trabzonsporun Başkanı bu durumda İSTİFA etmemiş ise, yapabileceği projeleri vardır elbet.

Bu ortamda sağ duyulu olmayı ben şahsen çok yerinde buluyorum.

Adil ÖZGÜR
26.11.2009, 10:01
serdar bali Allah seni bildiğu gibi eylesun:D

sen beşiktaşın peşinden koşarken Ünal bu takımda top oynuyordu terbiyesiz adam... adam olaydın da paraya satmasaydın Trabzonu...

İstanbul'a taşınsa, T.S. adına konuşmayı bırakır BJK adına program yapardı herhalde.

Herhangibir iş olsun, ne olursa olsun aşırı hırs her zaman hata yaptırır ve doğru bir yol değildir.

Eğer eski futbolcular Serdar BALİ'yi konuşmacı olarak ileri atıyorsa, Trabzon Trabzona sığmayacağını unutuyorlar galiba.

Adem Erdoğan
26.11.2009, 10:36
Desteğe davet etmişmiş.

Sen Hugo'ya ne kadar destek oldun Ünal efendi..

28TS61
26.11.2009, 13:13
ünalin teknik direktörlügü kaleye onurumu tolgayimi koymasiyla netlik kazanacak.
digerleri umrumda bile degil. en cok merak edilen kale bence.
tolga gecerse ünal ilk dakikada bitmistir benim icin

Gökhan Döner
26.11.2009, 17:54
Trabzon Sporun Çarşamba gününkü idmanını bir tenis hocası arkadaşımla tesislerde
izlemeye gittim ve ne görelim.Herkes ayrı teranede çalıyor inanın.Ünal Hoca futbolculara taktik veriyor
ama dinleyen kim.Anlayacağınız futbolcular gördüğüm kadarı ile kafalarında bazı şeyleri bitirmiş.

Murat Erdem
26.11.2009, 17:55
Tolga-Onur tercihiyle, düzenin adamı olup, olmadığı belli olacak benim için.

Dip.Ing.Mag.
26.11.2009, 19:44
ünalin teknik direktörlügü kaleye onurumu tolgayimi koymasiyla netlik kazanacak.
digerleri umrumda bile degil. en cok merak edilen kale bence.
tolga gecerse ünal ilk dakikada bitmistir benim icin

ozaman fatih terimin teknik direktörlügü sifir bile degil, cunku EURO 2008 de milli takima almisti tolgayi...

bence unal hoca performansa göre koyacaktir kaleye kimi koyacaksa yani mantikli olani yapacaktir .. tabiki isine karisanlar olmazsa..

Dip.Ing.Mag.
26.11.2009, 19:47
Desteğe davet etmişmiş.

Sen Hugo'ya ne kadar destek oldun Ünal efendi..

hugoyu hala hocadan sayanlar var ey ALlahim ..

Tolunay Abdioğlu
26.11.2009, 19:50
-[ooD;2790059']ozaman fatih terimin teknik direktörlügü sifir bile degil, cunku EURO 2008 de milli takima almisti tolgayi...

bence unal hoca performansa göre koyacaktir kaleye kimi koyacaksa yani mantikli olani yapacaktir .. tabiki isine karisanlar olmazsa..

Fatih Terim Teknik Direktör olsaydı Türkiye G.Afrika vizesini çoktan almıştı. :)

Miraç Atalay Çiftçi
26.11.2009, 20:05
Takımın başına Karaman geçti diye dert yanıyormuş kimileri, yahu kim geçecekti başka?
Sportif Direktör adam.
Bu kadar da çekememezlik olmaz ya!
Yeminle...

Adem Erdoğan
26.11.2009, 20:45
Takımın başına Karaman geçti diye dert yanıyormuş kimileri, yahu kim geçecekti başka?
Sportif Direktör adam.
Bu kadar da çekememezlik olmaz ya!
Yeminle...

Böylece siportif tirektör ne iş yapar bunu da öğrenmiş olduk.

Yedek t.d.:)

Miraç Atalay Çiftçi
26.11.2009, 21:39
Böylece siportif tirektör ne iş yapar bunu da öğrenmiş olduk.

Yedek t.d.:)

Yok, aslında hala ne görevde olduğunu bilmiyoruz gerçi.
Sadece şu pozisyonda olabilecek en iyi adaydı Karaman.

Adil ÖZGÜR
26.11.2009, 21:45
-[ooD;2790062']hugoyu hala hocadan sayanlar var ey ALlahim ..
Türkiye şartlarını iyi bilemiyordu, lokantada balık ile şarabı buluna kadar içmeden sarhoş takımına taktik verdi demekki, ne edelim, takıma gelen hocalarımızın içkisini likörünü ve elinin körü ile hocanın körünü hesaplamak lazım. Yoksa Körler Okuluna tek şerit istikamet verir.

SüRMeNe_6161
27.11.2009, 09:13
Bence Hemen Şenol Gelmesi Lazım Yada Başka Birisi..

Travelair
27.11.2009, 10:57
Şimdi Serdar BALİ akşam diyorki Şenol gelirse karşısına çıkacağım, daha sonra bu yönetime gelirse karşısında olacağım, ancak yönetim gider de yeni bir yönetimde takımın başına gelirse yanında olacağım. Zihniyet bu.

Yani Serdar Bali Ünal Karaman'ı "Suça" ortak olmakla / "Yardım ve yataklıkla" mı suçluyor? Ya da yanımda değilsen karşımdasın mantığı mı güdüyor? Bölme mantığı değil midir bu?

Akşam Sayın Bali'mizin proğramını biraz seyrettim, düşündüğüm gibi çok az düşünüyor, ancak Metin DİYADİN'i kutluyor, yönetimin teklifini kabul ederek takımın başına geçtiği için Ünal KARAMAN'a kızıyor.

Kuşkusuz bu ortamda zor günlerde Trabzonspor yönetimine ve futbolcularına yapılacak saldırılardan sadece Trabzonspor zarar gördüğünü bile bile Ünal KARAMAN'a saldırıyor.

Daha sonra Tempo Tv ye giderek gece yarılarına kadar Kadir ÖZCAN'ın konuk olduğu programı izledim. Çok daha mantıklı konuşuyordu. Ordada bir KAOS olduğunu buna herkesin katkıda bulunması gerektiğini izledim.

Diğer konuk Turgay ise çok daha mantıklı konuştu, herkesi sağ duyulu olmaya çağırdı, kesinlikle T.S. zarar görüyor, fazla hırpalamanın gereği olmadığı çağrısını yaptı.

Ünal KARAMAN'a kızan zihniyetli Sayın Bali'mize yönetim geç o zaman sen idare et takımı dese idi, acaba böyle teşhislerle milletin kafasını karıştırırmıydı? Kuşkusuz hayır.

Şu ortamda bile KARAMAN'a tam muhalefet şehirde başlatılmış. Senaryolar yazılmış. Acaba kim daha fazla takımı seviyor, Bali gibi düşünenlermi? KARAMAN mı?

Ben biraz Trabzonspor'un yıllar yılı yönetiliş biçimini tanıyorsam takımın başına Şenol Güneş gelir o belli, ama yanına da Hami gelir. Ünal-Hami çekişmesini hortlatmak için. Sonra da her gün mesele vardı yoktu diye konuşuruz, işini geri plandan yürüten yürütür yine

Ortam hazırlanıyor tabiki. Aralık'ta kongre var (Henüz seçimli değil). Taktikler konuşuyor. Öz evlatçı Serdar Bali Şenol Güneş hamlesiyle afalladı, Ünal Karaman'a yükleniyor. Hami de gelirse tamam polemik ortamı sağlanmış olacak. Gönül ister ki hepsi olsun ama kaos ortamını sevenler kaostan besleniyorlar. Burda kimseyi suçlamıyorum ama açıkçası koca koca adamlara da çok şeyi yakıştıramıyorum. Trabzonspor'un zarar gördüğü yerde daha ihtiyatlı davranmak lazım