PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hatay’da trabzonspor!

Nytre
16.07.2005, 14:59
arkadaslar gittigim tatil yöresinde trabzonspor sortu giyen bir çocuk gördüm...

trabzonlumusun diye sordum!.. hayir dedi hatayliyim dedi..

peki dedim baban mi trabzonlu .. yok dedi o da hatayli..

dedim o zaman niye trabzonsporlusun..

dedi ki benim babam trabzonsporlu oldugu için dedi..

bu durum beni çok gururlandirdi ve duygulandirdi aslinda..

forman var mi dedim var dedi.. atkin var mi dedi var dedi.. amacim formasi veya atkisi yoksa göndermekti..

eski futbolculari bile biliyordu ve babasi ona trabzonsporumuzun efsane futbolcusu ünalin ismini koymus!...

ve son olarak çocuk dedi ki (ünal yani) hataydaki tanidiklarimizin neredeyse hepsi trabzonsporludur!..

sasirdim!.. ne kadar dogru bilmiyorum ama eger orada bir potansiyel varsa trabzonsporumuz hataysporla bir hazirlik maçi oynayabilir diye aklima geldi..

amaç trabzonsporu daha fazla sevdirmek ...

Armağan Dere
16.07.2005, 15:22
amcam hatayda görev yapti bi ara kirikhan'da çaykarali mahallesi vardir yani hatayda var trabzonsporlu ve trabzonlu tabi gururlandirici bisey bu .. Edited by: ÇAYKARALI_61

Crazy_OfLu61_
16.07.2005, 16:13
Benimde hatay/kirikhanda akrabalarim var çok eskiden oraya gitmeler artik hatayli oldular yani.

Ama ne olursa olsun genede güzel.

sametaydin
17.07.2005, 12:50
vay be gercektn cok hosuma gitti helal olsun o aileye

TaraftaR
17.07.2005, 16:38
Evet Hatay da bior Trabzon Mahallesi oldugunu biliyordum. Adini hatirlayamamistim, ama arkadasin biri Kirikhan i dile getirince aklima geldi.

Duydugum kadariyla yöre insanina "Trabzonlular" olarak kendilerini sevdirmeyi basarmislar. Trabzonspora olan ilginin de onlar dolayisiyla yayildigini düsünüyorum.

Yine Van a yerlesen Rizeli ailelerinde Vanlilarin gönlünde taht kurduklarini duymustum.

Bodrumda alisveris yaptigim Urfali vatandasin Sürmeneli eski komsulari hakkindaki söyledikleri de, hemserilerimle duydugum gurur duymami sagladi. Bunlari malini satmak icin söylemedi adam, mali aldiktan sonra söyledi :-)
< name="AdsSignaller">if(document.body){document.body.off_complete = "yes"; window.status = "off_end"; window.status = ""}Edited by: TaraftaR

immortal_TS
17.07.2005, 22:41
arkadaslar su gerçegi kabullenelim artik illa trabzonumuzu trabzon halkimiz tutacak diye bi kaide yok benim çok tanidigim var trabzonlu olmayipta trabzonu tutan bu arada kendimi unutuyodum bende sinopluyum ama annem trabzonlu.Ama hiç gitmemis sakaryada büyümüs ben çok küçük yaslarda asik oldum bu renklere velhasil trabzonumuz çok büyük bir kulüptür ve adam olan herkese kapimiz açiktir.Hatayda ki olay benim de çok hosuma gitti ve bi okadar duygulandim, bu olayi heryerde görmek tek arzum ve dilegim.

Badaloğlu
18.07.2005, 09:44
Yine Van a yerlesen Rizeli ailelerinde Vanlilarin gönlünde taht kurduklarini duymustum.

)

&lt; name="AdsSignaller"&gt;if(document.body){document.body.off_c omplete = "yes"; window.status = "off_end"; window.status = ""}

Vanda Rizeli degil; Çaykaralilar yerlesmislerdir.Zamaninda Çaykarada anlasamayan 2 sülalenin bir tanesini oraya yerlestirmisleridir.

Hünkar
18.07.2005, 21:09
bende hatay da uni de okuyorum burada kirikhanda caykaralilarin 408 evler mahallesi var onlarla antep macinda beraberdik sehirde de trbzonspor sempatizani olan baya insan var zaten biz en kotu 25 kisi olarak macimizi izliyoruz (sadece uni de okuyanlar) hele hele gs yi istanbulda 2-1 yendikten sonra sehirde bir turlamamiz vardi yagmur altinda camdan bizi alkislayanlar ts diye bagiranlar hala aklimda ALLAH kaptanla yattara dan razi olsun bize o geceyi yasattiklari icin

Hünkar
18.07.2005, 21:12
unutmadan akrabalarinizdan tanidiklarinizdan mustafa kemal universitesini kazaan olursa insaat muhendisligi 4. sinifa gectim adim hunkar kop beni bulsunlar beklerim

no NAME
27.07.2005, 11:31
Benimde hatay/kirikhanda akrabalarim var çok eskiden oraya gitmeler artik hatayli oldular yani.

Ama ne olursa olsun genede güzel.

ben orda dogup büyüdüm ama hatayli olmakla uzaktan yakindan alakam yok sadece orda yasadim. oradaki insanlarin hepsi hala 1.sinif çaykarali. ortami bilmeden yorum yapmayalim lütfen

zanoylu
27.07.2005, 16:01
Benzer bir olay benim de basima geldi 2004 de sanliurfa nin siverek ilçesine tayinim çikti.2 ay geçmisti iddaa oynamak için çarsiya çikmistim.Bayinin önüne geldim karsi duvarda Sampiyonum Trabzonum diye boyayla yazilmis kocaman bir yazi gördüm.Yemin ediyorum dondum kaldim 5 dk. öyle. sordum bayinin sahibi yazmis kendisi siverekli ama hasta trabzonsporlu oglunun adida fatih mis simdi kendisi çok iyi dostum....Dogrusu çok duygulanmistim. HELAL BEEEE