PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Teknik Direktörümüz Şenol Güneş

Sayfa : [1] 2 3

ilhan
22.11.2009, 21:45
İçeriğini fazla doldurmaya gerek yok diye düşünüyorum. Öyle laf olsun torba dolsun diye açılmış bir başlık değil.

Zaten buraya kadar gelinen durumu hep beraber biliyoruz. Teknik direktörümüzün kim olabileceğini/olacağını ve takım kaptanının kim olacağını/olabileceğini tartışmaya açmak gerekiyor.

Bir futbolcuyu kaptan yaparken hangi vasıflar göz önüne alınır mesela? Kaptanlık vasıfları neler olarak baz alınır ve neye göre seçim yapılır?

Çalışılması düşünülen hocaya ne kadar süre tanınır veya ileriye dönük projeler neler olabilir?

Hali hazırda hoca olarak Şenol Güneş gözüküyor. Takım kaptanı da Tayfun ya da Tolga olucak gibisinden şeyler söyleniyor. Ama şunu da söylemeyi ihmal etmiyorlar. "Biz de bırakabiliriz."

Eğer bırakmayı düşünüyorsanız hangi gerekçeler ile hoca getireceksiniz? Ya da kaptan seçeceksiniz? Olası yönetim değişikliğinde gelen yönetim hocayı ya da kadroyu revize ederse ne olacak?

Trabzonspor'un zarar mı yoksa yarar mı göreceğini düşünüyoruz?

Mustafa Ağaoğlu
22.11.2009, 21:46
Büyük Kaptan Tayfun Cora...

Sefa
22.11.2009, 21:47
Selçuk İnan.. ;)

Ali Tunahan Güllü
22.11.2009, 21:47
Şenol Güneş ve Tayfun Cora..

Mehmet Zeki
22.11.2009, 21:48
Fatih Tekke.

Hürgün Aygün
22.11.2009, 21:50
şenol hoca hocamız olsun colman da kaptan başka bir şey istemem ilk yarı sonunda 7 oyuncu da yenilenmeli ilk 11'de sadece colman selçuk alanzinho onur kalmalı öbür hepsi yenilensi

Mustafa K. Demirbaş
22.11.2009, 21:51
Umut Bulut;)

ALİ FATİH
22.11.2009, 21:51
Trabzonsporlu ya da Trabzonsporlu olabilecek insan gerekli...Trabzonspor ruhu taşıyan insan olsun yeter! Maçtaydım.Ruhsuz,ucuz insanlar gibiydiler.Hoca maç 2-1 iken Sekan'ı alıyor! KELLELER KOPMALI:::HEM DE RADİKAL OLARAK!!!

Ba®ış
22.11.2009, 21:52
Yılmaz Vural'ın tazminatı neyse verilsin takımın başına getirilsin.

Kaptanda Selçuk olsun,takımda en fazla sorumluluk alabilecek ve kaldırabilecek tek isim kendisi.gerisi gevşekler topluluğu,o yüzden tartışmasız Selçuk.

ilhan
Dostlarım,

İsim zikretmeniz güzel ama lütfen içini doldurun. Kaptanlık vasıfları nedir diye bir soru yöneltiyorum. Tamam X olsun ama neden o olsun?

Hasan61
Tayfun olur kaptan sonra yakışanı yapar A.Aker'in ortasında kaptanlık bandını Fatih'in koluna geçirir(gelirse tabi)
T.D ise Şenol hoca olur

fındıkoğlu
22.11.2009, 21:55
onu bunu bilmem 61 numara gibi olmasın bu kaptanlık işi sonra....

Mehmet Zeki
Dostlarım,

İsim zikretmeniz güzel ama lütfen içini doldurun. Kaptanlık vasıfları nedir diye bir soru yöneltiyorum. Tamam X olsun ama neden o olsun?

Neden Fatih Tekke?

O gittiginden beri forvet hattinda sikinti cektigimiz icin. O gittiginden beri kaptansiz ciktiyoruz maca. O gittiginden beri lider ruhlu oyuncumuzun olmadigi icin. Yeterli mi :).

Hürgün Aygün
bence colman liderlik oyun kuruculuğu ve takımı morali düşükken takımı motive ediyo bu yüzden kaptan olmalı

futbalski60
Ben Selçuk'un isabet olacağını düşünüyordum gelişimi için de bu görev onun için çok iyi olacaktı saha içinde gayet soğuk kanlı, düzgün bir oyuncumuz ama karar verilmiş iki kaptanın da Trabzonlu olması her şeyi çok iyi açıklıyor düzeltiyim derken yanlış üstüne yanlış yapmaya devam ediyoruz.

Mustafa Çolak
22.11.2009, 21:56
Tayfun olur kaptan sonra yakışanı yapar A.Aker'in ortasında kaptanlık bandını Fatih'in koluna geçirir(gelirse tabi)
T.D ise Şenol hoca olur
Olabilir Aslında.

lazajan
22.11.2009, 21:56
şenol hoca hocamız olsun colman da kaptan başka bir şey istemem ilk yarı sonunda 7 oyuncu da yenilenmeli ilk 11'de sadece colman selçuk alanzinho onur kalmalı öbür hepsi yenilensi

katılıyorum hocamız senol güneş kaptan colman olmalı ayrıca kaleye onur geçmeli dıye düşünüyorum arkadaslar

Talha.YILMAZ
22.11.2009, 21:57
Senol Guneşle Önümüzdeki 10 seneyi doldurmak ve İSTİKRAR sağlamak dileği ile ;
Kaptanlık İçin ise Fatih tekke ( Gelirse ) , Gelmezse Tayfun Cora , Bize bizim evlatlarımızdan başkasından Hayırmı geldi ?

Erdem Keser
22.11.2009, 21:59
Nasıl olsa 6 ayda kovacağımız için kim olursa olsun diyebilirim hoca için:D

Kaptanda Selçuk olmalı.

Mehmet Fırat
22.11.2009, 21:59
Kim gelirse gelsin. Sonuç değişmeyecek.

Yemin ederim bıktım yahu!

Hasan61
22.11.2009, 22:01
3 hafta sonra bu adam futboldan anlamıyor diyeceğimiz için çok önemli değil kimin geldiği...

Murat KOÇ
22.11.2009, 22:01
kaptanlık tayfun veya tolgaymıs :F koptum ya :D

ilhan
22.11.2009, 22:02
Neden Fatih Tekke?

O gittiginden beri forvet hattinda sikinti cektigimiz icin. O gittiginden beri kaptansiz ciktiyoruz maca. O gittiginden beri lider ruhlu oyuncumuzun olmadigi icin. Yeterli mi :).

- Mehmet'cim,

Yeterli değil. Neden? İyi de güzelim şu an Fatih kadroda değil ki. :) Fatih olsa zaten kaptanın kim olacağını değil, 2. kaptanın kim olacağını konuşurduk. :D

Ben Selçuk'un isabet olacağını düşünüyordum gelişimi için de bu görev onun için çok iyi olacaktı saha içinde gayet soğuk kanlı, düzgün bir oyuncumuz ama karar verilmiş iki kaptanın da Trabzonlu olması her şeyi çok iyi açıklıyor düzeltiyim derken yanlış üstüne yanlış yapmaya devam ediyoruz.

Tamamen aynı görüşteyim. İşte bu yüzden kaptanlık vasıflarını sorgulamak istiyorum. Nedir kaptanlık? Padişahlık sistemi gibi bir olay mı? Trabzonlu'dan Trabzonlu'ya geçen.. Tabii ki Trabzonlu bir futbolcu kaptan olsun isteriz. Ama kaptanlık vasıflarını barındırmalı kendisinde.. Mesela Fatih Tekke'nin liderlik vasıfları vardı ve kaptanlığı yapıyordu. Hüseyin (her ne kadar beğenmesemde futbolunu) sahada abilik yapabiliyordu takıma. Hataları, yanlışları mutlaka olmuştur. Ama saha içerisinde kaptan gibi durabiliyordu.

Şimdi takıma bakınca Selçuk'u görüyorum. Kötü oynadığı, vasat olduğu dönemler oluyor. Ama kaptanlık vasıfları arasında ayakta kalma, mücadele, takımı ileriye taşıma vb. saha içerisinde ön plana çıkan, liderlik vasıfları aranıyorsa en doğru ismin Selçuk olduğunu düşünüyorum.

Tolga ve Tayfun iyi güzel, bizim evlatlarımız. Ama kaptanlık dediğin şeyi kaldırabilecek hangi vasıfları var?

(futbalski, sorular salt olarak sana değil, direkt olarak genele sorulmuştur. Ama senin mesajının üzerine geldi. :) )

Özge
22.11.2009, 22:02
Ne yaparsak yapalım boş.Her şey aynı olacak yine.

LECOSSEEMRE
22.11.2009, 22:03
Fatih Tekke Geldiğinde O Olsun..Şuan için İse Tayfrun Cora Dışında Yok Sanırım Hoca Olarak Gelebilcek İsimler bu Üç İsimden Biri gelirse iyi Olur ŞenoL Güneş - Samet Aybaba - Bülent Uygun Gerisi gelmesin.

yattarinho61
22.11.2009, 22:04
hasan ahmet sari olsun :D

Fatih Ersoy
22.11.2009, 22:05
KAptanlığın egemenden alındığı tam olarak kesinleşmeden bu başlığın takıma ve oyunculara zararlı olacağını düşünüyorum...

onur-ts
22.11.2009, 22:06
hocamız muhtemelen şenol güneş oacaktır.ama alternatif isimler de çıkabilir.
kaptanımız ocakta gelirse tabiki Fatih Tekke olacaktır.ama ben ALANZİNHO'nun olmasını istiyorum şuan için.bi o hak ediyor...

Ilelioglu
22.11.2009, 22:06
Senol Günes gelsin ama ilk önce bu Yönetim gitsin..!!

Hersey bu Yönetimin yüzünden oldu...

Kaptan: Tayfun Cora(simdilik) sonra Fatih Tekke...;)

Tunay ERDEM
22.11.2009, 22:08
Kaptan Colman ya da Sekçuk.

TD Giray Bulak ya da Bülent Uygun (tahmin)

İstediğim Ahmet Özen

Erbay
22.11.2009, 22:09
Takımda kaptan olacak futbolcu yok. Kendini takıma kabul ettirebilecek kimseyi göremiyorum. Kaptan ilk olarak takımda futbolcu olarak yerini garantiye almalı. Her hafta yeri banko olacak bir futbolcu olacak yani. Javier Zanetti mesela. Uçuk bir örnek olabilir. Takımdaki yeri tartışılmamalı. Lider vasfı ikinci özellik. Bu özellikler kimsede yok şu an takımda. Tayfun değil. Tolga hiç değil. Selçuk olabilir. Yattara oynayamıyor maalesef, olamaz. Umut daha kendini yönetemiyor hiç olamaz. Başka da aklıma gelmiyor.

ilhan
KAptanlığın egemenden alındığı tam olarak kesinleşmeden bu başlığın takıma ve oyunculara zararlı olacağını düşünüyorum...

Kaptan kim olsun? gibi bir soru yöneltilse kısmen dediğinde haklı olabilirsin Fatih. (Şu an haksızmısın, tabii ki kendine göre haklısın).

Ama gördüğün üzere başkanın demeçlerinden yola çıkılarak -sadece olasılıklar ve olabilecek durumlar- üzerine neler olup biteceğini konuşmaya çalışıyoruz.

Ortada Trabzonspor kaptanına bir saygısızlık ya da onun zararına olabilecek bir durum yok. Başkanın demeçleri bu yönde ve Egemen'in kadro dışı bırakıldığı ve kaptanlığının alınacağı resmi ağızdan çıktığı için amaç sadece kamuoyu tepkisini yoklamak. ;)

oguzkoc
kaptan selçuk olmalıdır çünkü kaptanlık vasıflarına en yakın oyuncu selçuk.tolga ve tayfunda yardımcı kaptanlar olabilir. hoca konusuna gelince inanın artık önemli değil içimizden biri bile geçebilir takımın başına ne farkederki

A.Ali Karanis
22.11.2009, 22:10
Maç içinde en soğukkanlı kalabilen,oyunu yönlendirebilen,ayrıca gelişimi için önemli olduğu nedeniyle,sorumluluk alabilme olasılığı diğerlerine göre daha yüksek olduğu için,kaptan selçuk olmalı bana göre.

mahmuter61
22.11.2009, 22:12
Sene başı Samet hocaya burun kıvırdık doğrumu ettik?HAYIR!!!
Bülen Uygun un adı geçti bağırdık çağırdık yalanmı???
Şenol Güneş 1 numara
Bülent Uygun 2 numara
Samet Aybaba 3 numara ama Smet Hoca artık gelmez 2 sinden biri.
Kaptan olayıda Hüseyinin başını yiyenler düşünsün kafası yarılana kadar oynayan kaç topçu var bu takımda???

LECOSSEEMRE

Alındı arkdşım kaptanlık kesin olarak kadro dışıda bırakıldı egemen.

mehmets61
bence forumdan futbolu çok iyi bilenlerden biri gelsin!!!hep öyle denmiyor muydu ben olsam bu takım daha kötü olmaz!!!yine transferleride forumdan kondisyonu iyi olan arkadaşlardan yaparız olur biter!!! nasıl olsa biz futbolu herkesden iyi biliyoruz hocanın iyisinden de futbolcunun iyisinden de anlıyoruz...

avniaker
22.11.2009, 22:13
hacısalihoğluda kado dışı bırakıldımı

LECOSSEEMRE
Şenol Güneş 1 numara
Bülent Uygun 2 numara
Kaptan olayıda Hüseyinin başını yiyenler düşünsün kafası yarılana kadar oynayan kaç topçu var bu takımda???

Cok Doğru Samet Aybabayı İstemeyenler Şimdi Bu Halimizde Baya Mutludur.

erolizmts
Kaptanlık için sırf Trabzon'lu oldukları için Tolga ve Tayfun'un düşünülmesini yanlış buluyorum. Takım kaptanı demek takımın lider vasfına sahip futbolcusu olmalı. Takım içinde sözü dinlenen, her futbolcu tarafından saygı duyulabilecek ve sözü dinlenecek biri olmalı. Ne Tayfun nede Tolga bu vasıflarda oyuncu değiller.

Gerçi Egemen ve Song'dan sonra pek kaptanlık yapabilecek oyuncuda yok gibi ama sırf Trabzon'lu olmalarından dolayı Tayfun-Tolga ikilisi tercihini doğru bulmuyorum.

Giray Kaçar-Selçuk İnan ikilisi benim için ideal kaptanlar.

Teknik Direktör olarak Şenol Güneş'in geleceğini artık ima yoluylada olsa başkan tarafından dillendirildi. Şenol hoca olmaz ise Bülent Uygun'a uygundur diyorum.

LECOSSEEMRE
22.11.2009, 22:14
Kaptanlık için sırf Trabzon'lu oldukları için Tolga ve Tayfun'un düşünülmesini yanlış buluyorum. Takım kaptanı demek takımın lider vasfına sahip futbolcusu olmalı. Takım içinde sözü dinlenen, her futbolcu tarafından saygı duyulabilecek ve sözü dinlenecek biri olmalı. Ne Tayfun nede Tolga bu vasıflarda oyuncu değiller.

Gerçi Egemen ve Song'dan sonra pek kaptanlık yapabilecek oyuncuda yok gibi ama sırf Trabzon'lu olmalarından dolayı Tayfun-Tolga ikilisi tercihini doğru bulmuyorum.

Giray Kaçar-Selçuk İnan ikilisi benim için ideal kaptanlar.

Aslında Güzel Yazmşssın Dostum Bence Giray Selçuk seçimi yapsak kesinlikle Giray Kaçar derim..

.....
22.11.2009, 22:15
Kaptan Selçuk olmalı.

Hoca artık farketmez ben sıkıldım hoca değiştirmekten bunlar sıkılmadı!

Dip.Ing.Mag.
22.11.2009, 22:17
Şenol Güneş 1 numara
Bülent Uygun 2 numara

bence hüseyinin ahi tuttu bizi , onu en cok elestirenlerin basinda ben geliyordum belkide , ama adam dedigin gibi yeteneksiz olsa bile trabzonlu gibi mücade ediyordu ... ama sorun oda degil , yinede diyorum hüseyin bu takim icin yetersizdi, onu gönderip 2 mio. euro verip tjikuzu gibi bir ayyasi bu takima alan yönetime sormak lazim hangi akla ve mantiga hizmet ederek yapildi bu transfer diye..

Dip.Ing.Mag.
22.11.2009, 22:18
yokta egemenden kaptanligi almanin manasi ne ki... egemen kaptan diye mi bugun yenildik.... ben böyle sacma sapan birsey görmedim.. onuda mi sabote ettiler takimda... anlamadim gitti.. lan dallas ailesi gibi oldukkkk

Murat'
22.11.2009, 22:20
Kaptan Umut Bulut olmalı bence.

Bu takımda herkes onun kadar özverili olsa idi şampiyon olmuştuk.

İnadına Umut Bulut.

emre81
22.11.2009, 22:21
Bence kesinlikle Ersun Hoca ile devam edilmeliydi sağ duyumuzu kaybettik geleceği kaybettik bir anda, şimdi Şenol Güneş olmalı ama ona daha önceki geldiği dönemlerde yapılanlar yapılmamalı ve geçen sene Ersun Hoca'ya yapılanlar da yapılmamalı. Umut Bulut'un kaptan olma seçeneği de bence olması gereken onun kadar özverili başka biri mi var takımda ne kadar gol kaçırsada ruhuyla oynuyor takım olarak eksik olan bu bizde. Birde Yattaraadı geçiyor hala cinlerim tepeme çıkıyor bırakı n artık şu adama umut bağlamayı.

7can61
İyi güzel yeni kaptanı tartışalım da Egemenden kaptanlık neden alındı bunu biliyor muyuz?

Sorunu bilelim de ona göre kaptan seçelim ...

LECOSSEEMRE
Kaptan Umut Bulut olmalı bence.

Bu takımda herkes onun kadar özverili olsa idi şampiyon olmuştuk.

İnadına Umut Bulut.

Umut Bulut Haklısın İdman Bitiyormuş Adam ek idman yapıyor sahada Koşmadığı Yer Yok Helal Olsun Aldığı Paraya adam Çok Gol kaçırıyor ama Sonuna Kadar aldığı Parayı hakediyor Helal Olsun UMUT BULUT....

Mehmet
22.11.2009, 22:22
Hoca: Şenol Güneş..
Kaptan; Fatih Tekke

Gerisi hikaye.

.....
22.11.2009, 22:23
Bir mağlubiyetle yerlerde sürünürüz.

Bir galibiyetle tepelere çıkarız.

Bir iki kişinin değil , koskoca bir ulusun özelliği bu!

Muhammed
Selçuk olmalı. Bizim Gerardımız olsun.

_SeRKaN_
Seçuk yada Umut'un kaptanlığı yapabileceği görüşündeyim...Tayfun yada Tolga'ya verilmesinden kasıt bence Fatih Tekke gelene kadar devre arasıda düşünülerek nöbetçi kaptan olarak ikisinden birini görmeleridir...

Buğra Dege
22.11.2009, 22:24
onur
serkan giray tayfun ferhat
barış ceyhun selçuk alanzinho
umut ahmet
bu takımın bundan sonraki kadrosu arkadaşlar

Barış Mayda
22.11.2009, 22:25
ibrahima yattara ya versinler nasıl olsa oynamıyor fatih devre arası gelince yattaradaan alıp fatihe geri versinler

.....
Onur

Ömer-Giray-Egemen-Ferhat(Cale)

Ceyhun-Selçuk

Alanzinho-Colman-Gabric

Umut

KERİM
Onur hemen kazanılmalı ve kaptanlık ona verilmeli diye düşünüyorum. Fatih alındıktan sonrada Pazubantın ona yakışacağı kanaatindeyim.

Murat'
Bu takımdan artık gelecek sene içinde bişeyler beklemek imkansız.

Bence kırılma noktası kesinlikle geçen sene Ersun Yanal'ın gidişi oldu.

Tansu Onur Erdoğan
22.11.2009, 22:28
cok komiksiniz ya onura umuta alanzinhoya kaptanlık veriosunuz :)

KERİM
22.11.2009, 22:29
-----------------Onur-----------------

--Tayfun---Mustafa Y.---Giray---Cale--

----------------Ceyhun---------------

------Barış------Selçuk-----Colman---

-----------------Alanzinho------------

------------------Umut----------------

Gibi ilk yarı bitirlmeli

delikoyun
acilen oyuncu transferi yapılmalı ama transfer komitesi kurulsun önce şuan ben daha önce çok denediğimiz elimizde 7 milli oyuncu olduğu dönemde bile bizi şampiyon yapamayan şenol güneşten başkası yok işimizçok zor bize futbolcu avcısı hoca lazım yetenekli ucuz bu ligde oynaybilecek oyuncu almamız lazım

KERİM
Sen daha komiksin Nuri :)

Murat'
22.11.2009, 22:30

Kime verelim sen söyle.

Takımda tanıdığın daha iyi birisi var mı?

albatros
22.11.2009, 22:30
şu başlığı sinirle değil de sakin ve mantıklı düşünerek yorumlasak daha iyi olur arkadaşlar.
benim fikrim takımda kaptanlık bandını takabilecek ilk sıradaki futbolcu Selçuk İnan'dır.

Sefa
22.11.2009, 22:34
-----------------Onur-----------------

--Tayfun---Mustafa Y.---Giray---Cale--

----------------Ceyhun---------------

------Barış------Selçuk-----Colman---

-----------------Alanzinho------------

------------------Umut----------------

Gibi ilk yarı bitirlmeli
Mustafa Yumlu Karadenizspor'da ;)

fish_bone
22.11.2009, 22:35
Broos gibi adamıda harcadıkya heLaL oLsun bize!
Yaptığı transfer yanLışLarını Hoca'ya maLedip arkasına yasLanan yönetim istemiyoruz. ÖnceLikLe Yönetim istifa etmeLi...!!!
Takım kaptanı geçici oLarak SeLçuk oLmaLı. Ara transerde mutLak suretLe Fatih TEKKE aLınıp kaptanLık ona veriLmeLi. 2.kaptan SeLçuk, 3.kaptan Tayfun Cora oLmaLı.

Teknik direktör konusunda da Metin Diyadin ara transfere kadar devam etmeLi. Sonra yeni geLecek Yönetim birini buLur nasıLsa. Zaten kim geLdiği önemLi değiL, sezon sonu onuda göndeririz.

h@msi61
Devre arasina kadar kaptanlik takimin en eskisi olan Tayfun'a yakisir, kral geldiginde de verir bandi sahibine...

ilhan
şu başlığı sinirle değil de sakin ve mantıklı düşünerek yorumlasak daha iyi olur arkadaşlar.
benim fikrim takımda kaptanlık bandını takabilecek ilk sıradaki futbolcu Selçuk İnan'dır.

Teşekkür ediyorum. Böyle düşünen insanların olması sevindirici.

Murat'
Bakıyorum dsa arkadaşlar kadro kurmaya başlamışsınız yine.

Biz bu gidişle daha çok kadrolar kurarız.

bordox
22.11.2009, 22:36
Tolunay Kafkas gelsin,hem Gökhan denen adamın intikamı alınsın hem futbolcunun canına okusun istiyorum.
Şenol Güneş gelse ne yapacak?Bu kadar sakin adamı yiyorlar işte.

Murat'
22.11.2009, 22:36
Broos gibi adamıda harcadıkya heLaL oLsun bize!
Yaptığı transfer yanLışLarını Hoca'ya maLedip arkasına yasLanan yönetim istemiyoruz. ÖnceLikLe Yönetim istifa etmeLi...!!!
Takım kaptanı geçici oLarak SeLçuk oLmaLı. Ara transerde mutLak suretLe Fatih TEKKE aLınıp kaptanLık ona veriLmeLi. 2.kaptan SeLçuk, 3.kaptan Tayfun Cora oLmaLı.

Teknik direktör konusunda da Metin Diyadin ara transfere kadar devam etmeLi. Sonra yeni geLecek Yönetim birini buLur nasıLsa. Zaten kim geLdiği önemLi değiL, sezon sonu onuda göndeririz.

Öyle diyorsun da Gabric'i kim aldırdı.

Transferin hepsini de Bross'a bıraksaydık sonuç yine bundan farksız olmayacaktı.

bordo61
22.11.2009, 22:38
Aynı senaryolar bozuk plak gibi dönüyor

fish_bone
22.11.2009, 22:39
Öyle diyorsun da Gabric'i kim aldırdı.

Transferin hepsini de Bross'a bıraksaydık sonuç yine bundan farksız olmayacaktı.

Gabriç Broos'un Listesinde kaçıncı sıradaydı? ÖnceLikLiLer neredeLer? Ayrıca yetenkLi forvetLerimiz oLsaydı şuan ne Broos gitmişti, nede biz bunLarı konuşuyorduk. 3.-4. sırada faLandık zaten.

OZDEN61
tayfun olurmuş? tolga olurmuş? neye göre olacak. kıstasınız nedir. neden onlara yakıstırıyorsunuz. ben profesyonel futbolculugu bile yakıstırmazken onlara...

gökçay61
şenol güneş-fatih tekke

KERİM
22.11.2009, 22:40

Sen ne yapardın ?

Mellih
22.11.2009, 22:40
Walla kardeş çok doğru söylüyosun.. Bizim Trabzonspor taraftarı böyle işte, o kadar bağırırlar F.Tekke diye Gökhan'ı yuhalarlar.. Ama alınan en ufak radikal kararda herşeyi unuturlar.. Herkes çok mutlu olmuş, oysaki takım tam bir kaos'a gitti...

geçen senede böyledi... ondan öncede.. ondan öncede.. .... ve şimdi de böyle.. gelecekte de biz bu KAOS ortamından kurtulamayacağız..

Murat'
22.11.2009, 22:43
Bu takımda Hasan Üçüncü bile kaptanlık yaptı Tayfun'a verir bunlar kaptanlığı.

bordo61
22.11.2009, 22:44
Kaptan dediğin takımın yenildiğinde arkadaşını sırıtarak çıkarmayandır.

O otoriteyi kurandır.

Kader KORELİ
22.11.2009, 22:44
Senol Günes teknik direktör olmali ve onunla istikrarli olmaya yemin etmeliyiz, en azindan bes sene takimin basinda kalmali.

Kaptanlik en çok Fatih Tekke ye yakisir. Su an ki futbolcular arasinda ise Selçuk veya Colman.

only ts
22.11.2009, 22:45
haberlerı yeni okudum ni oliyoor yawwww :D

Fatih
22.11.2009, 22:46
Egemen'in Kaptan olduğu takımda Tayfun da hayli hayli Kaptan olur.Benim düşüncem Selçuk'un olması yönünde o ayrı.

Halil Atalay
yeni hoca halil atalay

yeni kaptan halil atalay

:) :) :)

Mesut
şenol güneş hem başkan hemde teknik direktör olmalı istediği oyuncuyu istediği kadroyu başı agrımadan kimsenın ağız kokusunu çekmeden yapar.
şenol güneş hem başkan hem teknik direktör olsun.
5 maçlık kaptan olarak tolga iyidir 5 maşlık idare et tolga

Harun-61
22.11.2009, 22:47
Selcuk kaptan olsun diyen arkadaslari anlamiyorum.

son 1 sene de ne yapti bu adam ?

begenmedigimiz Tayfun'dan ne farkli özelligi var ?

gecen sezon IBB macinda ki süper oynundan sonra birsey göremedik ondan.!!

TD olarak Rubin Kazan'in hocasini istiyorum.

.

F.Erdem
22.11.2009, 22:49
Kaptan kesinlikle Selçuk olmalı, hırsı var en azından adamın. Ayrıca kaldırabileceğini de düşünüyorum.

Teknik direktör ise Samet Aybaba , Şenol Güneş olabilir. Bilmiyorum ama oynattığı hırslı futbolda Bülent Uygun düşünülebilir. Çünkü Samet Aybaba ve Şenol Güneş denendi.

Neden Şenol Güneş olmaz, şu durumda Şenol Güneşin başını hemen yerler çünkü...

Neden Samet Aybaba, zamanında küme düşme seviyesinde olan Trabzonsporu alıp şampiyonluğa kadar kaldırdığı için...

KERİM
22.11.2009, 22:49
Fúser (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=25091) 'in dediklerine katılıyorum. Yeni gelecek hocanın kontratında öyle bir madde olmalıki, kaosa sürüklensekte, kötü sonuçlar alsakta, yönetim dahi istese en az bi 3 sene takımda durmalı Sonuç gözlemlenmeli :)

fish_bone
22.11.2009, 22:50
1- Fatih TEKKE
2- SeLçuk İNAN
3- Ceyhun GÜLSELAM

Sacit
yeni hocanın yine yabancı olmasından yanayım ama sıradan bir isim olmayacak tabi..
tayfun'un kaptan yapıldığı bu durumda Trabzonspor'un ne hale geldiğini üzülerek izliyorum..

Colman'ın kaptanlık görevini en iyi şekilde yapacağından şüphem yok ve kaptanlık Colman'a çok yakışır.

ilhan

Göremediyseniz yapacak bir şey yok. Eğer Tayfun ile Selçuk'un skorsal ya da oyun sahası içerisinde yaptıklarını, verdiklerini kıyaslayacak durumdaysanız çok vahim olarak nitelendiriyorum.

Bir orta saha oyuncusu ile bir sağ bek(gerçekte stoper) oyuncusunun verdiklerini birbiriyle mukayese edecek ya da etmeyi düşünen birisinin Selçuk'un geldikten sonra yaptıklarını görememesi kadar normal bir olay olamaz.

:)

Tebrik ediyorum

.

Mellih
22.11.2009, 22:52
şenol güneş hem başkan hemde teknik direktör olmalı istediği oyuncuyu istediği kadroyu başı agrımadan kimsenın ağız kokusunu çekmeden yapar.
Şenol Güneş öyle dünya futbolunda lobisi olan bi hoca değil.. Tamam oyuncuyu araştırıp alabilir ama kendisi de daha önce bu konularda başarısız oldu.. Araştırarak oyuncu alınmıyor. Bu konuda işi bilenlerin gelmesi gerekir.

F.Erdem
22.11.2009, 22:53
Bu arada unutmuşum.

Hoca kim olursa olsun yönetim 2-3 sene arkasında dursun.

Hugo Broosu yollamak tamamen hatadır. Günah keçisi sürekli hocalar olmamalı.

Serdær
22.11.2009, 22:54
Şuana kadar yapmış olduğu gerek açıklamalar gerek duruş bakımından ,

Sahada ki lider özellik'i bulunması oyuncuları bu yönde yönlendirmesini düşüneceğimden dolayı ;

1.Kaptan Gustavo Colman.

2.Kaptan Selçuk İnan.

Etem Güner
22.11.2009, 22:54
askaptan tayfun diğerleri colman ve selçuk

BOZOHAN
22.11.2009, 22:57
şenol güneş hoca selçuk kaptan

Murat'
22.11.2009, 22:58
Şenol Güneş gelsin ama ne olur sezon sonuna kadar ne olursa olsun ona güvenelim sabredelim.

önümüzdeki sezon da sabredelim.Yoksa herşey hep aynı olacak.

champions
Hoca olarak ne desek boş, Hz. Musa'nın asasını bir yerlerden bulup ilgili yerlere dokundurmaktan başka şansımız yok gibi duruyor. Eh, ondan sonra da kaptana gerek yok zaten.

Erdem Keser

.
Ne yaptı derken ciddisin sanırım Harun abi.Ayrıca bu sezon iyi oynadığı bir çok maçı sayarım.Geçen sezon İBB maçında ise iyi futbol oynamadı.He gol attı, siz iyi futbolu skora endeksli değerlendiriyorsanız tartışmayı devam ettirmenin bir manası yok.

İnsaf diyorum...

SüRMeNe_6161
22.11.2009, 23:00
Şenolla Fatih..

Bülent AKBULUT61
22.11.2009, 23:01
hoca şenol güneş kaptanımız tabiki Fatih Tekke

Bekir
22.11.2009, 23:02
yeni hoca halil atalay

yeni kaptan halil atalay

:) :) :)
Abi hoca olursan,beni de Stopere ya da Sag beke aldırır mısın??
Kendimi bildim bileli Trabzonsporda oynama hayalim var,kadro çok dar,isyan falan da etmem.....

Bu arada Hocayı bilmem ama Kaptan Tekke olmalı...
Hoca da Tolunay olursa iyi olur..

Fatih Özkan
22.11.2009, 23:02

.

Selçuk ne mi yaptı ?
Ben çok beğeniyorum Selçuk'u...
Umarım uzun yıllar boyunca forma giyer bu takımda...
Yanlış görmüşsünüz...
Görememişsiniz hatta (:

Bülent AKBULUT61
22.11.2009, 23:03
birde unutmuşum Fatih Tekke gelene kadar kaptanımız tayfundur

Harun-61
22.11.2009, 23:04
Ne yaptı derken ciddisin sanırım Harun abi.Ayrıca bu sezon iyi oynadığı bir çok maçı sayarım.Geçen sezon İBB maçında ise iyi futbol oynamadı.He gol attı, siz iyi futbolu skora endeksli değerlendiriyorsanız tartışmayı devam ettirmenin bir manası yok.

İnsaf diyorum...

evet Insaf, el-Insaf.

Selcuk diye tutdurdunz gidiyorsunuz.

Gelecegin Gerrard'in dan ben daha cok seyler bekliyorum acikcasi.

bugün ne yapti bu adam ?

neyse tartismaya gerek yok, ha Tayfun olmus ha Selcuk....:rolleyes:

Ahmet KESKİN
22.11.2009, 23:07
colmannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hoca belli zaten güneşşşşşşşş

7can61
22.11.2009, 23:09
Herkesin hemfikir olacağı bir adam gelene kadar Trabzonun gerçek anlamda kaptanı olamayacak.

Erdem Keser
22.11.2009, 23:09
evet Insaf, el-Insaf.

Selcuk diye tutdurdunz gidiyorsunuz.

Gelecegin Gerrard'in dan ben daha cok seyler bekliyorum acikcasi.

bugün ne yapti bu adam ?

neyse tartismaya gerek yok, ha Tayfun olmus ha Selcuk....:rolleyes:
El İnsaf!

Bugün kim ne yaptı peki? Öncelikle lafı değiştirmeyin.İBB maçından sonra ne yaptı dediğiniz adamın iyi oynadığı kazandırdığı maçları sayarım size.Kimsenin Selçuk'u tutturduğu yok ama belli ki O'na karşı bir hazımsızlık olmuş sizde.

avniaker
22.11.2009, 23:11
bu kadroda trabzonsporun kaptanı olabilecek kapasitede bir adam göremiyorum

F.Erdem
22.11.2009, 23:15
Colman istikrarsız bir futbolcu . 2 iyi 2 kötü...
Kaptan takımı sürekli ateşlemeli..

Dikkat ettiyseniz bu maçta ilk yarıda, ön tarafın pres yapmadığını gören Selçuk ön liberoluğu bırakıp gitmiş ön tarafa pres yapmıştır. Ben o hırsı onda görüyorum.

Ön libero olduğu için oyunda pek görünmüyor ama ruhuyla oynadığına eminim.

Yazici_61
22.11.2009, 23:17
TD: Senol Günes ve K: GUSTAVO COLMAN!!!!!

Harun-61
22.11.2009, 23:20
El İnsaf!

Bugün kim ne yaptı peki? Öncelikle lafı değiştirmeyin.İBB maçından sonra ne yaptı dediğiniz adamın iyi oynadığı kazandırdığı maçları sayarım size.Kimsenin Selçuk'u tutturduğu yok ama belli ki O'na karşı bir hazımsızlık olmuş sizde.

yok Erdem, gercekten yok.
gir bak Selcuk basligina, pozitif yazilar yazdigimi göreceksin.

Tabii farkli beklentiler var, bence Selcuk Inan vasati kesinlikle asamadi.

Orta Sahamiz resmen dökülüyor.

yada söyle ifade edeyim, biz Selcuk geldigin'de ne dedik; gelecek 10 yil icin kaliteli, Türkiye'nin en iyi genc orta saha oyuncusunu aldik.

ben istedigimiz verimi aldigimizi düsünmüyorum, yanlis düsünebiliyor olabilirim.

.

mashal61
22.11.2009, 23:24
Teknik direktör: Şenol Güneş

Neden? Bu sefer olacağına inanıyorum. :) Zaten bu enkazı bir Trabzonspor'ludan başka kim kaldırabilir? (El cevap: Tazminat için gelecek hocalar.)

Kaptan: Fatih Tekke gelene kadar Umut Bulut.

Neden? Uzun zamandır bizde ve çok yetenekli olmasa da Trabzonlu gibi mücadelesini takdir ettiğim için. Fatih Tekke geldikten sonra da 2. kaptan olur. Zaten yedek olur. :)

Adem Hotaman
22.11.2009, 23:28
ne tolga ne de tayfun 2side olmasın yeter yaa

Qolbasti_Kinq61
22.11.2009, 23:36
yattara olsun kaptan kral gelene kadar t.d senol günes gelsin ama sabir edelim artik bir kac yil kim gelirse gelsin en basda sabirli olmamiz lazim

futbalski60
22.11.2009, 23:38
Kurban Bayramı yaklaşıyor gerçekten.

wizard
22.11.2009, 23:38
arkadaşlar selçuk kaptanlık vasıflarına sahip olabilir ama ben fatih abi gelince onun kaptan olması gerektiğini düşünüyorum. şimdi bir kaptan olcak ama sora tekke ye verebilecek biri olmlıdır ki bu da bence başkanın dedii gibi tolga ya da tayfun olur. bence başkanda böle düşünüo ömce tayfun ya da tolga sora TEKKE!!!;)

wizard
22.11.2009, 23:41
hoca güneş olmmalı tabii ama o milli takıma giderse adayım bülent uygun ya da t. kafkas

İHSAN
Zorla birini kaptan yapacağız yani.... Yok daha, yoooookkk. Tayfun kaptan olsun diyecek bir kadro derinliğine sahip bir kulüpte adam kalmamış demektir. Kimse kusura bakmasın.

Bu takımda kaptan varken de bir şey olmadı, olmazsa da bir şey olmaz. Rahat olun.

Samet BuLut
Yeni hoca ŞenoL Güneş yeni kaptan Fatih Tekke..

Mellih
22.11.2009, 23:43
birde unutmuşum Fatih Tekke gelene kadar kaptanımız tayfundur
F.Tekke ebediyen gelmeyeceğine göre, bundan böyle Tayfun :D:D

Koray
22.11.2009, 23:44
Umut ve Selçuk ikilisinden biri olmalı kaptan...

Hüdai Pervaneli
22.11.2009, 23:48
Captan Colman

Bülent AKBULUT61
22.11.2009, 23:49
lig tv söyledi yeni kaptan tolgala tayfun olacakmış maratonda söylediler

Emre Bekar
22.11.2009, 23:51
Kaptan Selçuk olmalı bence...

Egemen
22.11.2009, 23:52
devre arasına kadar diyadin.. sonra da şenol güneş.. varmı başka çözüm önerisi?

ya da çözüm önerisi arayacak kafa yönetimde?

Kazım Uzunboy
22.11.2009, 23:55
Tayfun kaptan olsa eleştiri üstüne eleştiri gelir. Ama daha doğrusunu da bizim takımda bulamayızki.

Hüdai Pervaneli
22.11.2009, 23:56
Simdi kaleyede Tolgo gecer

Ahmet Kuru
Şu kaos ortamında kaptanın kim olacağına pek kafa yormuyorum açıkcası...
Şayet bu yönetim böyle devam ederse yeni kaptanında ömrünün 3-4 ay olacağından çokda üzerinde durmamak gerek...
Hoca konusuna gelince,herkesin de bildiği gibi Şenol Güneş yine gündemde...
Yerli hoca diye yırtınan yerel basın,eğer Şenol Güneş'in takımın başına geçtikden sonraki tavrı ne olacak çok merak ediyorum...

Trk61
seneye yine gitecem umarim bu gez alirlar beni forvet sorunuda olmaz

MehmeTS_ADANA
22.11.2009, 23:57
yeni kaptan ve hoca kim olursa olsun hiç bi şey değişmeyecek
yapılması gereken tek bişey var teknik direktörlüğüne inandığınız bi hocayı getirip tüm yetkileri vereceksiniz ve 3-4 sene sabırla bekleyeceksiniz.yoksa bi 25 sene daha bekleriz

Canİlker
23.11.2009, 00:03
bu karmaşada gelecek olan şenol hocada fatih tekkede bekleneni veremeyecek. beklenti çok ama çok fazla olduğu için en ufak bir problemde çok büyük baskı hissedecek ikiside. keşke bu transferler sezon başında yapılsaydı. sonuçta koca 1 sene daha heba oldu.

ayrıca kaptanlığın tayfuna verilmesi çok büyük bir hata. muhtemelen başkan o sinirle böle birşey düşünmüş. Allah aşkına tayfunda kaptanlık vasıflarından hangisi var? elle tutulacak hiçbir yeri yok takımın. sonuç olarak kaybeden her zamanki gibi taraftar. yapacak birşey yok. Allah bizi sınıyor galiba.

Kubilay ŞAHİN
23.11.2009, 00:07
Kaptanın Tartışmasız Selçuk Olması Gerekir..

biltrabzon
23.11.2009, 00:25
umut,selcuk,colman ücüde kaptan olur .1.kaptan kim olur onu bilemem.hocamiz kim olursa olsun 6 ayligina farketmez.

Adem Erdoğan
23.11.2009, 00:33
Kaptan Fatih Tekke olmalı.

Harun-61
23.11.2009, 00:34
lig tv söyledi yeni kaptan tolgala tayfun olacakmış maratonda söylediler

bu ikislisi olacaksa...

Forza Tayfun

Kalede Onur'u görmek istiyoruuuuuuz !

Emirhan Makul
23.11.2009, 00:41
Kaptanın geçici olarak Tayfun Olması Lazım Teknik Direktörün Hiddink olmasını istiyorum.

Enes
23.11.2009, 00:56
Kaptan niye değişiyormuş ?

bugrahankazaz
23.11.2009, 01:00
yazıklar olsun yönetime...lafın kısası!!!Bu adam çok şey biliyordu maalesef ayağını kaydırdılar konuşur diye...

Adem Erdoğan
23.11.2009, 01:00
Kaptan niye değişiyormuş ?

gemi sağa çekiyor, değişince herşey düzelecek; bu yüzden çok önemli bir konu.

steelturkTS
23.11.2009, 02:40
tayfun coraya kaptanlık mı verilecek eee!!! o zaman hasan üçüncüyü neden sattık????

Orhan Kahraman
23.11.2009, 04:15
Kaptan...Geminin kaptanı olarak düşünürsek,sıfatlarından birisi soğukkanlı olmalı yani engin gibi olmamalı hemen celallenen parlayan,bir kulağı taraftarda olmalı,takımı gaza getirebilecek bir bakışıyla herkesi oyuna konsantre edebilecek birisi olmalı ama kim olmalı? Fatih Tekke bence güzel bir örnektir.Kendine faydası olmayan tayfunu;gidecek olan bi yönetim kaptan yapıyor gelecek olan hoca ve yönetimse büyük ihtimalle ondan kaptanlığı alacak ve ne yazıkkı buda bence her insanda olacağı gibi tayfunda egemende de hatta bi moral bozukluğu yaratacaktır ve böylece birisi orta dereceli bir stoperi ötekiyse vasat bir topcuyu daha kaybettiğimiz anlamına gelir...

Hoca mı ?? Şenol Güneş / Giray Bulak / Tolunay Kafkas / Scolari :)

ilhan hocam başlığın dışına taşarak başkan da söyleyeyim bari : M.Ali YILMAZ

Dream Theater
23.11.2009, 05:39
Neden eskilerle yaşıyoruz ? Yok Fatih Tekke Yok Şenol Güneş .

Ali Can Salihoglu
23.11.2009, 05:45
Takimin kaptani Fatih Tekke olacaktir arkadaslar, sezonuda 4. bitirecegiz, guzel gunlerde gorecegiz ins.

tans
23.11.2009, 06:41
trabzonspor için yapılacak tek şey var

tüm teknik kodroyu sportif direktörlüğü değiştirmek

mevcut başkan kimse 5 yıl kadar süre isteyecek

takımın başına ingiltere den 5 futbol hocası gelecek. trabzon da futbol okulu açılacak ve hocalardan ikisi okulun başına getirilecek. türkiye de hiçbir futbolcunun futbolu bilmedi bir gerçek. avrupada neden oyuncumuz yok sorusunun cevabıda burda işte. futbolu bilmiyoruz.

diğer 3 hoca altyapı ve a takımdan sorumlu olacak ve futbolcular eğitilecek.

trabzon da ne kadar yetenekli genç olduğunu bilmeyen yok. ama eğitilmedikten sonra hiçbişeye yaramazlar.

hocalardan biride kesinlikle istatistikçi olmalı. diğeride sportif direktör

bu hocaları ingiltereden nasıl seçilmesine gelince;

futbol okulundan görevini bırakıp takımlarda sorumlu olan hocalar var ingilterede. bi grup olarak trabzon a gelebilirler.

edim
23.11.2009, 09:10
beyler dün fox tvdede sölendi yüzde 99 bülent uygunla anlaşılmış
belçika türkiyemaçı öncesi prensipte anlaşılmış hadi hayırlısı

6_DenizhaN_1
23.11.2009, 09:19
T.D Şenol Güneş.
Kaptan Tekke..

Murat'
23.11.2009, 09:35
Bülent Uygun bence iyi bir tercih olur.

Ama tabi ki arkasında durmayı becerebilirsek.

sedat_s
23.11.2009, 10:00
hocanin ya da kaptanin o kadar onemi yok

sadri sener gitsin, kaptansizda ilerleriz biz....

delfino
23.11.2009, 10:19
kaptan belli deilmi umut taciri hayrettin HACISALİHOĞLU kesin hala çıkar şampiyonluğun en buyuk adayı biziz derrr :)

theo
23.11.2009, 10:30
aslında yönetim o kadar oyuncuyu kadro dışı bırakcağına hacısalihoğlunu kadro dışı bırakmalıydı...

prestijimizi düşüren açıklamalarından bir türlü vazgeçmiyor...

theo
23.11.2009, 10:31
buarada bülent uygun haberi ne kadar doğru??

Murat Erdem
23.11.2009, 10:36
Umurumda değil.

Atalay
23.11.2009, 10:37
Umurumda değil.

Aynen katılıyorum..!!

CAFER ÖZER
23.11.2009, 10:38
Yeni Hoca Sadi Tekelioğlu yerlinin yerlisi
Trabzonda ne kadar Trabzonlu olmayan oyuncu varsa derhal bonservisi ellerine verilip Kovulmalı
Ergin Keleş,Mehmet Yılmaz,Adnan Güngör,Hasan Üçüncü, gibi yerli oyuncular Yyeniden transfer edilmeli,
Trabzonlu olmayıpta Trabzonsporu Tutan benim gibilerin Trabzonsporu tutması yasaklanmalı,Kongre Üyelikleri İptal edilmeli,
Hatta Trabzonlu olupta Trabzonda oturmayanların bu takımı tutması yasaklanmalı,
Serdar Bali Başkan
Özkan Sümer genel Koordinatör
Necmi perekli genel menejer olmalı,
Yerel medya hariç Trabzonspor haberlerinin Ulusal medyada Çıkması yasaklanmalı,
Kulübün medya sorumlusu Cevat Kol olmalı,
Yıllardır İstenen Bu değilmi.?
Yapılmak İstenen Bu değilmi.?
Küçük olsun bizim olsun mantığı ve Bu mantığa hizmet eden Başkanlar.
Benim anlamadığım Trabzonsporda Kim başka olursa olsun,
Bu küçük kafalı İnsanlara teslim olup,Trabzonsporu bunlara Yönettiriyorlar,
Dünyanın Hiç bir yerinde Eskiden Başkanlık yapmış bir adam O kulüpte PARA İLE ÇALIŞMAZ.
ama Trabzonsporda çalışır.
Özkan Sümer ne iş yapar bu takımda bilen varsa izah etsin.
Trabzonspor malesef 10 yıl daha geri gitmiştir.
Özellikle Sadrinin yaptığı,Kaptanlığa Trabzonluları getiriyoruz,Diyerek 5 oyuncuyu kadro dışı bırakması Bundan Sonra Trabzonspor Yıldız Oyuncunun gelmesinin Kolay olmayacağının temellerini atmıştır.
Bu yaşananları görüpte Trabzonspora Kim gelir.
Açıklamaya Bak.
"Trabzonlu oyuncuları kaptan yapacağız."
Hakedip etmediğ önemli değil.
Büyük oyuncu olup olmadığı önemli değil.
10 yıldır kendisini geliştirememiş,Hala kaleciliği ÖĞRENEMEMİŞ olması önemli değil.Trabzonlu olsun yeter.
10 Senedir 1 adım yol alamamış,Ama Hala Bu takımda Nasıl oynadığı bilnimyen Taryfunun Kaptanlığı hakedip etmemesi önemli değil.Trabzonlu ya yeter.
Zihniyete bak.
TrabzoSPOR u sadece Trabzondan ibaret sayan Zihniyeti Kınıyorum.
O zaman Yukarda dediklerimi yapın.
Kurtulursunuz
SERDAR BAŞKAN,SADİ HOCA ÖZÜN ÖZÜ FUTLBOLCU,TRABZONDA İKAMET EDENLER TARAFTAR TRABZON ŞAMPİYON,
Tabi öyle bir takım bulabilirlerse.

Murat61
23.11.2009, 10:46
Tolga tayfun kaptan olmasin gelsin Fatih kaptan olsun bosuna Hoca konusunu konusmaya gerek yok nerde ucuz bedelsiz varsa baskan getirir simdi siradaki olursa senol Hoca olmazsa unal Hoca

ozzy!
23.11.2009, 10:52
Selçuk İNAN Olmalı Kaptanlık Vasıflarının Çoğu Kendisinde Mevcut.

ahmetto
23.11.2009, 10:53
Şöyle takımımız oyuncularına bakıyorumda kaptanlık yapabilecek vasıfta bir isim göremiyorum şu an.Fatih Tekke olsaydı o yapardı rahatlıkla.Mevcut düzende olması gereken kaptan zaten Egemendi ama nedense o kaptan olduktan sonra çok hata yapmaya başladı.Şimdi bazıları Tayfun diyor.Tayfun şu haliyle çok hata yapıyor birde kaptan olunca düşünemiyorum.Hem Tayfunun lider özelliği yok sorun çözemez ve takıma hakim olamaz.Bence En ideal Kaptan adayı şu an itibarıyla Colman dır bana göre.Belki kaptan olunca daha fazla sorumluluk ve insiyatif almaya başlar düşüncesindeyim.

Uğur Ö.
23.11.2009, 11:05
Kaptan tayfun olacak ama ben umut-alanzinho olmasını isterdim çünkü takımda isteyen sadece bunlar
T.D belli zaten Şenol güneş

Ahmet Başkaya
23.11.2009, 11:07
Umut Bulut ...

Başka kime verilirse haksız verilmiştir gözümde ...

akhilleus80
23.11.2009, 11:11
Egemen'le telefonda görüştüm, "Öyle kadrodışı falan filan konuşulan bir yemek olmamış, konuşulan bir durumda yok, birazdan antrenmana çıkacağını" ona tebliğ edilmiş bir şey olmadığını, medyadaki haberlerin yalan olduğunu söyledi. Egemen'in ağzındandır.

Ahmet Başkaya
23.11.2009, 11:12
Egemen'le telefonda görüştüm, "Öyle kadrodışı falan filan konuşulan bir yemek olmamış, konuşulan bir durumda yok, birazdan antrenmana çıkacağını" ona tebliğ edilmiş bir şey olmadığını, medyadaki haberlerin yalan olduğunu söyledi. Egemen'in ağzındandır.

Bu daha bir kötü ya .. Direk oyuncunuzu kurt kapanına atıyorsunuz ...

İskefiyelireis
23.11.2009, 11:13
Kaptan seçilmesin. Teknik direktör getirilmesin. Transfer de yapılmasın. En iyisi taraftar da maça gitmesin. Hatta LigTV de izlemesin.
Hiç bir durumda bundan daha başarısız olunamaz.
Ahmet Hoca genel kurula kadar takımın başında kalsın. Bu yönetimin yerine gelen yönetim radikal ve gerçekçi kararlar alarak bu işleri yapsın.
Sadri Şener ve ekibi son 8 ayda tamamen çuvallamıştır.
Aksal Abi Broos için kaç ay önce söylemişti: "Yarından tezi yok gönderilmeli". Bu yönetim bunu bile göremiyor.
Bu yönetim anlayışı ile Trabzonsporumuz hiç bir yere gelemez. Gidip Lyon, Mancester, Az Alkmaar gibi örnekleri inceleyip uygulayacak bir ekip lazım. Bu klüp iyi yabancı dil bilen gerçek yöneticilere emanet edilmelidir. Parası olan konuşursa, eski futbolcuyum diyen konuşursa son 25 yıldır olanlar devam eder.
Allah bu taraftara sabır versin. TS başkanı sadece gerekli durumlarda elini masaya vursun yeter. Doğru futbolcuyu transfer etmek için, doğru hocayı seçmek için başka meziyetler gerekli. Trabzonsporun geliri, tarihi, adı istenen kişiyi bu şehre getirir. Bundan endişe etmeye gerek yok. Gerekirse Maurinho olmasa bile kaliteli hoca Trabzon' a gelir. Onlar getiremezse biz 10.000 kişiyi İngiltere' de bile toplar adamın kapısında yatar ve o motivasyonu sağlarız.
Bu klübe büyük amaçlara hizmet edecek, başarıya aç, donanımlı, bilgili, kültürlü gençler hizmet etmelidir.

pazarkapılı
23.11.2009, 11:21
bence yerel medyadaki bazı tetikçilerin bu klup üzerinde olusturdukları baskı maliklik kaldırılmalı...evet ilk iş bu olmalı...

Sami Kuk
23.11.2009, 11:29
Şuanda Ligin en ıyı Teknık adamı Mustafa Denizli sonra Yılmaz Vural adam yutmus herseyi kurt kurt

Mustafa AYDIN
23.11.2009, 11:35
Umut Bulut ...

Başka kime verilirse haksız verilmiştir gözümde ...

Aynen katılıyorum,Gökhan Ünalı gördükten sonra Umut'un değerini anladım.

macgyver16
23.11.2009, 11:44
Dün akşam televizyondaki yorumları dinledim.Hakan Şükür çok güzel konuşmalar yaptı..Bunlardan birisi '' Colman ve Alanzinho atağa çıkıyor forvetler yok..Gökhan Ünal atamam korkusuyla ataklara zorla geliyor.Bütün suç kanatların oluyor.''.. Kaptanlık umutun gökhanın yapacağı iş değil.Fatih Tekke bu takımda kaptanlık yapabilecek tek kişi.

erolizmts
23.11.2009, 11:45
Takımın en çok yuhalanan oyuncusunu kaptan yapmak tuhaf.

AKSOY_61
23.11.2009, 11:49
Şuanda Ligin en ıyı Teknık adamı Mustafa Denizli sonra Yılmaz Vural adam yutmus herseyi kurt kurt

Bize karşı bütün hocalar kurt, bütün kaleciler de panter kesiliyor.
Aslında alakası yok sırf bizim beceriksizliğimizden.

Dün futbolcular bilerek oynamadılar eğer yenmek isteselerdi kasımpaşayı darmaduman ederdik kimse de yılmaz vuralı konuşmazdı.

Adem Erdoğan
23.11.2009, 11:54
buarada bülent uygun haberi ne kadar doğru??

fox tv'de söylendi dün akşam; fakat öyle kesin olarak değil kulaktan dolma gibi söylendi.

batmış geminin kaptanı kim olmuş çokmu önemli.

Fatih Tekke gelince o olur, o zamana kadar bu görevi yapabilecek kapasitede kimse yok takımda.

AKSOY_61
23.11.2009, 12:00
Ya hocayı niye merak ediyosunuz ki?

Şenol güneş de gelse, bülo da gelse, Alex Ferguson da gelse işbilmez yönetim ve futbol fukarası taraftar
suçu 25 yıldır olduğu gibi yine hocaya kesmeyecek mi?

Bence hoca felan hikaye bizim yönetimler şahane!:)

macuka
23.11.2009, 12:01
kimin umurunda ki bu?

ccd6167
23.11.2009, 12:02
bulent trabzonsporda her turlu iş yapar adam ıktısat okumus gıbı mınımum malıyetle maximum verim almaya calısıyor..bedava kurdgu sıvası kafaya oynattıı...
bana gore gelecek kısı bellıdır ABDULLAH AVCI YADA SENOL GUNES..ıkısınden bırıyle 5 yıllık anlasma yapılsın...ıkısıde bızden sayılır..bırıde rızelı hoc yoktan..basarıları ortada..

bmavi61
23.11.2009, 12:06
kaptan FATİH TEKKE gelirse ollur t.d. bence ünal karaman olmalı

bmavi61
23.11.2009, 12:08
Takımın en çok yuhalanan oyuncusunu kaptan yapmak tuhaf.

Tayfunu yuhalamamalıyız... onun gibi oyunculara bak neler yaptık. Mesela hüseyin abi boşuna gitti bizden herkes yuhalıyordu ama gittikten sonra kıymete bindi

Murat'
23.11.2009, 12:18
Takımda kaptanlığı hak eden birisi varsa o da kesinlike Umut'tur.

Salih Yazıcı
23.11.2009, 12:31
Şuan kimse bülent uygun demesin çünkü şenol hocanın sözleşmesi bitmişken bu yönetim şenol hocayı getirir bülent falan yalan ayrıca bu bülent olsaydı broos bu kadar takımda tutmazdılar aleni şenol hocanın korede işinin bitmesi beklendi

Ömer SEVİNÇ
23.11.2009, 12:36
Kaptan Umut olmalı. Başka hakeden tek bir kişi görmüyorum ben.

Adem CAKIR
23.11.2009, 12:38
Ya hocayı niye merak ediyosunuz ki?

Şenol güneş de gelse, bülo da gelse, Alex Ferguson da gelse işbilmez yönetim ve futbol fukarası taraftar
suçu 25 yıldır olduğu gibi yine hocaya kesmeyecek mi?

Bence hoca felan hikaye bizim yönetimler şahane!:)

Geçen sezon başı onlarca doğru iş yapan bir yönetimin, yine geçen yılın devre arasından itibaren bir çok yanlış ve hatalı karar/beyanatla takımı, bu hale nasıl soktuklarını anlayamıyorum... Akıl alacak gibi değil.

Umarım bu krizi bir fırsata dönüştürecek yerinde ve doğru adımlarla takımı kısa zamanda toparlarlar. Zira şampiyonluk hayallerimiz suya düşse de, halen Avrupa kupaları için mücadele etmemiz gerekiyor.

İhtiyacımız olan doğrular belli. Doğru hoca seçimi, ara transferde faydasız oyuncuların tasfiyesi, az ama öz oyuncu transferi, yönetimde ağzı olanın değil aklı olanın konuşması...

mustafakaya
23.11.2009, 12:39
dört-beş senedir takımı daha yakından takip eden biri olarak söyleyebileceğim şey trabzonspor için gerekli olan tek şeyin kritik zamanda doğru kararları alabilecek bir yönetimi olması gerektiği gibi. zamanında benim de kalayı bastığım nuri albayrak yönetimi lazaroni, ziya doğan gibi abuk tercihlerle yola çıkacağına direkt ersun yanal ile başlasaydı sanırım kendisi için şu an büyük başkan diyecektik. ya da eskiler bilir, alamadığımız zurawski yi alabilsek atay aktuğ da büyük başkan olurdu. sadri şener ersun yanalı tutup f. tekke yi getirse o büyük başkan olacaktı. biz saha sonuçlarına çok bağımlı bir takımız. kritik zamanda bazı ufak doğru tercihlere bulunmamız lazım. bulunamıyoruz. bu noktadan sonra ben takımın başına ersun yanal, şenol güneş dahil herhangi bir eski teknik direktörün gelmesini istemem. takımda top oynamaya gayret eden kim varsa kalmalı, top oynamak deli dana gibi koşmak değil elbet ama koşma ve mücadele hırsı olmadan da olmuyor. ben bu tür yabancı hoca tecrübelerinden sonra ismi çok ön plana çıkmamış ve bizde daha önce çalışmamış yerli hocalarla başarı sağlayabileceğimizi düşünüyorum. bu isimler benim için başta nurullah sağlam, ikinci planda abdullah avcı'dır. trabzonspor için en önemlişey doğru teknik direktör tercihi ve fazla seçeneğimiz de olmayan transfer piyasasında bize maksimum faydayı sğlayabilecek bir-iki iyi isim alabilmek. daha da önemlisi benzer kuvvetteki oyuncular arasında mücadele gücünü kaybetmeyen, biraz trabzonspor ruhu olan (o her ne ise ben uzun süredir göremiyorum, umarım gelir, çünkü kaybolduğuna inanmıyorum, avni akerin taşları arasına sinmiş olabilir, ya da bir futbolcunun bilinçaltına) futbolcuları bulup çıkarabilmek. hayırlısı.

ha kaptanlık meselesi farklı. sosyal ilişkileri en iyi olan takımdaki en kıdemli isim olabilir. takımın içi meçhul.

cem arin
23.11.2009, 12:41
bu isler derin isler diyesi geliyor insanin! Dün sahada oynayan takim gecen hafta besiktasa karsi oynayan takimdi! Yani anlasilir gibi degil! Anlasilir olmayan takimin bu denli degismis olmasiydi!
Anlasilan takimin icinde birileri dün oynanmasin demis ve takim da buna uymus! Tek basina colman ya da song yetmiyor kaldi ki baskanin yine cok acele yapilmis aciklamalari tedirgin edici! Songa verilen cezayi anlamayiorum . egemenin düny aptiklari aslinda herseyi acikliyor!
Ancak benim dikkatimi ceken diyadinin bu yasananlardan nasibini almamis olmasi! Ilginc degil mi? Anlasilan baskan diyadini oraya kendi adami olarak koymus. simdi de diyadini takimin basina koyuyor senol günes gelenedegin!
yattaranin ülkesine yollanmasi ise bu yasananlarin cok önceden planlandiginin göstergesi! onu bu yasananlardan uzak tutarak bir anlamda yipranmis imajini daha da yipranmaktan korumak hedeflenmis olabilir!
Hadi bakalim medin diyadin! Yap yapacagini ve kostur atini senol günes gelenedegin! Artik colmanla mi kavga edersin ya da alanzinhoyu mu takimdan kovarsin göster bize marifetlerini! Eskisehirde,rizede yasananlari unuttugumuzu zannediyorsan yaniliyorsun!
song disinda yapilan kadro disi birakma eylemini de dogru buluyorum! Ancak bu takim kalecisiz ne yapar onu bilemiyorum iste!
Yönetimin yaptigi isler ersun yanalin gönderilmesinden bu yana garip bir hal aldi!ANladigim akdariyla ipin ucu elden bir kez kacinca bir daha toparlamak olanaksiz hale geliyor!
baskanin aciklamasinda ünal karaman da bu cezadan nasibini alacak vurgusu bize bazi seylerin ipucunu da veriyor! Ünalin bu operasyonda hangi rolu üstlendigini de görecegiz elbet! Umarim Broos gitmeden önce etraflica bir basin aciklamasi yapar ve kimi karanlik noktalara isik tutar ki biz de kim dost kim düsman görürüz.

söyledigim gibi karanlik,derin isler bu isler.

Serdar Ersoy
23.11.2009, 12:41
Kaptan Tayfun cora olucak bak görürsünüz,
Hocamızda Şenol Güneş olur

Forever özevlatçılık :D

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 12:44
Kaptan Umut olmalı. Başka hakeden tek bir kişi görmüyorum ben.

Evet bu görüşe katılıyorum eğer biri kaptan olacaksa hırsıyla takımı ateşlemesiyle Umut olmalıdır..

Sinem Yılmaz61
23.11.2009, 12:45
Tayfun Kaptan olacani cok eminim, ve olur. Belki devre arasinda gelen Fatih Tekke Kaptanligi onunlan paylasir, bilemem.
Hocada bence Senol Günes olur yine, o acaba niye Türkiyeye geri dönüyor...

Ömer SEVİNÇ
23.11.2009, 12:47
Bizden başka 3. kalecisini kaptan yapmaya çalışan bir takım olur mu acaba şu dünyada?

Bence futbolcular arasında oylama yapılsın. Kendi kaptanlarını kendileri seçsinler. Tepeden inme olmasın.

AKSOY_61
23.11.2009, 12:57
Geçen sezon başı onlarca doğru iş yapan bir yönetimin, yine geçen yılın devre arasından itibaren bir çok yanlış ve hatalı karar/beyanatla takımı, bu hale nasıl soktuklarını anlayamıyorum... Akıl alacak gibi değil.

Umarım bu krizi bir fırsata dönüştürecek yerinde ve doğru adımlarla takımı kısa zamanda toparlarlar. Zira şampiyonluk hayallerimiz suya düşse de, halen Avrupa kupaları için mücadele etmemiz gerekiyor.

İhtiyacımız olan doğrular belli. Doğru hoca seçimi, ara transferde faydasız oyuncuların tasfiyesi, az ama öz oyuncu transferi, yönetimde ağzı olanın değil aklı olanın konuşması...

Valla ben de anlamıyorum bir yönetim nasıl bu hale gelebilir?
Bence en büyük nedeni ilk önce kasanın boş olması.Para yoksa itibar da yok, laf da geçiremiyorsun.
Diğer başlığa da sizin yazınıza benzer bişey yazmıştım.

bi yönetim bi sene takımı çok iyi idare edip diğer sene de ancak böyle içine edebilir.
örnektir bu yönetim.

nuri albayrak'ın batırdığı takımı aldı kısa zamanda düzlüğe çıkardı sonra yine berbat bir duruma soktu.
ne anladım bu işten.

futbolcuları özellikle de t.d ü ortaya atıp hedef saptırmaları da ayrı bi olay.

muratt
23.11.2009, 13:00
Eger gecen senenin sonunda Senol Gunes'le anlasilmis olsaydi bugunku durumdan daha iyi bir durumda mi olcaktik ?? Hic sanmiyorum, ama bunu gormemiz icin Senol Gunes'i 5. defa hoca yapmamiz gerekecek sanirim.. Onun sonunda da (sezon sonu) yonetimle beraber gider zaten.. Doneriz basa..

Acaba diorum Fatih Terimi mi getirsek ? En azindan heyecan yaratir sehirde ve oyuncularda..

hakankutlu
23.11.2009, 13:02
Yapılacaksa Şenol hoca ile en az 5 yıllık sözleşme yapılmalı.Kaptanlık ise bizim öz çocuklarımız olan Tayfun,Tolga gibi adamlara verilmeli.Bross ile olmadı belki Şenol hoca yada kim gelirse onunla da olmayacak bilemeyiz ancak istikrar olmadığı sürece ancak geçici mutluluklar ile kendimizi avutabiliriz.En büyük isteğim Yerli bir teknik direktör ve bizim evladımız olan birisine kaptanlığın verilmesi.Yoksa sezon sonu avrupaya bile gidemeyeceğiz.

tuncay1984
23.11.2009, 13:04
senol günesin devri bitti tolunay gelsin
senol hoca trabzonda yapamiyor son zamaninda gördük

Atalay
23.11.2009, 13:04
Yönetim,hoca vede kaptan mezarlığı bir kulüp...!!

anth
23.11.2009, 13:08
Takımda kaptanlık vasıfları taşıyan bir tane adam yok. Bu seneki durumumuzda bunun da katkısı var zaten. O yüzden devre arasına kadar hevesi olanlara takılsın bant, farketmez. Ama transferin ilk günü bize kaliteli bir Kaptan transferi olmazsa olmaz.

ozgurkilic
23.11.2009, 13:16
Evet bu görüşe katılıyorum eğer biri kaptan olacaksa hırsıyla takımı ateşlemesiyle Umut olmalıdır..
Hırsıyla hakediyorda... Beceriksizlikleriyle takımı bilmem ama yıllardır taraftarı ateşliyor zaten. Geldiği yıldan bu yana saçlarımda ateşlenmedenmidir yoksa yolmaktanmı bilmiyorum %.25 azalma var.....

tsk61_24
23.11.2009, 13:22
Kaptan => Umut ama Fatih gelene kadar
Antrenör => Ahmet Özen (TS A2 takim antrenörü)

oguz altinbas
23.11.2009, 13:25
hoca kesinlikle senol güneş tartışmak bile doğru değil..takım kaptanına gelince tayfun oynarsada kaleci tolga.kendi değerlerimizle işe başlamamız gerekir.

leavemealone
23.11.2009, 13:35
Ve Şenol Güneş açıkladı!

Trabzonspor Yönetimi'nin teknik direktörlük için teklifte bulunduğu Şenol Güneş, DHA'ya konuştu.

Bordo-Mavili ekibin sezon başında da kapısını çaldığı Şenol Güneş, Seoul takımına sezonu tamamlamak adına söz verdiği için teklifi kabul etmediğini açıklarken; "Trabzonspor'un başına geçmek ister misiniz? " sorumuza "Aslında 6 ay dinlenmek istiyordum. Senelerdir Türkiye'den çok uzaktayım" yanıtını vererek açıklamalarına başladı.

Güney Kore ligini 3. sırada tamamlayan ve play-off maçını kaybeden Şenol Güneş, Seoul takımındaki görevini tamamladı. Yaklaşık 4 senedir uzakdoğuda bulunan Güneş, "Seoul'den resmen ayrılmadım ama sezon başında bu sene bittiğinde ülkeme döneceğimi söylemiştim. Bu hafta içinde kulüp yöneticileri ile görüşüp onlara Allah'ısmarladık demem, veda etmem gerekiyor. Bize de bu yakışır" diye konuşarak Trabzonspor'a sıcak baktığını da ima etti.

Güneş, Trabzonspor başkanı Sadri Şener'in ısrarla kendisini istemesi ve resmi teklifi de iletmesinin ardından; "Ben daha önce de Trabzonspor çaresiz kalırsa seve seve çalışacağımı söylemiştim. Sezon başında da görüştüğümüzde siz iyi bir yerli hoca bulun ve onunla çalışın demiştim. Seoul'deki görevim devam ettiği için görevi kabul edemezdim. Şimdi Trabzonspor'un içinde bulunduğu durum farklı. Sanırım Broos ile de yollarını ayırmışlar. Sonuçta kendi şehrimin takımı. Aslında 6 ay çalışmayı düşünmüyordum. Senelerdir Türkiye'den uzaktayım. Memleketimi ve yakınlarımı çok özledim ve yorgunum. Trabzonspor'a dışarıdan destek gerekirse her zaman seve seve veririm. İçinde bulunmam, görevin başına geçmek gerekirse o zaman oturur konuşuruz. Bu hafta sonu da buradayım ve haftaya Türkiye'deyim." dedi.

ŞENOL GÜNEŞ 4. KEZ TRABZONSPOR'UN BAŞINA GEÇECEK

Bordo - Mavili takımda daha önce üç kez göreve gelen Şenol Güneş, Trabzonspor'un ardından gittiği Güney Kore'nin FC Seoul takımında iki kez şampiyonluğu kaçırdı. FIFA tarafından bir kez yılın en başarılı teknik adamı seçilen Güneş, milli takım düzeyinde Türkiye'ye Dünya üçüncülüğü kazandıran tek teknik adam olma ünvanını da elinde bulunduruyor.
Güneş'in Trabzonspor'da görev yaptığı dönemler ve süreleri şöyle:

1. DÖNEM: 1988 - 1989 (32 maç), 1989 - 1990 (sezon başlamadan istifa etti)
2. DÖNEM: 1994 - 1995 (tüm sezon), 1995 - 1996 (tüm sezon), 1996 - 1997 (20 maç)
3. DÖNEM: 2004 - 2005 (17 maç), 2005 - 2006 (7 maç)

23.11.2009

Kaynak : DHA

Dip.Ing.Mag.
23.11.2009, 13:47
suan lig radyo da yorum yapiyorlar zeki col ve ahmet soyadini hatirlamiyorum iki yorumcu , diyorlarki biz senol günes i taniyorsak, kesinlikle gelmez trabzonsporun basina... ayrica gelirsede cok buyuk hata yapmis olur cunku kaos ortami var oda bunun farkinda..

Dip.Ing.Mag.
23.11.2009, 14:05
bence gidip bülent uygunu getirecekler

Kamil Çakmak
23.11.2009, 14:07
kaptan kim olursa olsun sonucta 4 maçllık kaptanlık yapacak. Fatih tekke gelirse ki büyük ihtimal gelecektir. kaptanta Fatih Tekke olur.

abanoz61
23.11.2009, 14:08
hocamız şenol güneş kaptanımız gelirse fatih tekke gelmezse umut bulut yada tayfun olabilir

.....
23.11.2009, 14:10
Fatih Terim rüyalarıma giriyor :S

erkankoc
23.11.2009, 14:11
ben yeni hocayi ve kaptani degilde ,,, yeni yonetimin kim oldugunu bilmek istiyorum..beceriksizleri daha gormek istemiyorum

mehmets61
23.11.2009, 14:17
hoca kim olursa olsun sabredilmeli böyle 2 3 ayda bir hoca göndererek bizden hiç bir şey olmaz.geçen sene 3 ya da 4 hoca degiştiren gençlerbirliginden ne farkımız kalıcak?
kaptan ise en iyi oynayan mücadele eden degil takımı en iyi yönetebilecek takımda saygı duyulacak biri olmalı...

okanyildirim
23.11.2009, 14:17
şenol güneşi getireceksin 5 yıllık sözleşme kimi istiyor kimleri istemiyorsa bi dahaki sene için kuracaksın kadroyu sonra yapılacak tek şey kalıyor sabır bak sonra nasıl geliyor şampiyonluk

cavenaghi
23.11.2009, 14:21
Ersun Yanal ın baslattıgı yapılanmanın bir anda yok edılmesınden sonra yenıden baslamak ıcın tek cozum yolu var.O da ;

Bülent Uygun -Teknik Direktor
Şenol Gunes - Sportif Direktor

Zaten en son geldıgınde hayal ettıgı konum buydu.Sahada olan ısler Bulent Uygun`a ait olacak onun dısında yenıden yapılanma transferler, gidecek kalacaklar vs... butun sorumluluklar Senol Gunes e verılecek.

Baska mantıklı bır cozum goremıyorum.

Salih Edip
23.11.2009, 14:24
Ersun Yanal ın baslattıgı yapılanmanın bir anda yok edılmesınden sonra yenıden baslamak ıcın tek cozum yolu var.O da ;

Bülent Uygun -Teknik Direktor
Şenol Gunes - Sportif Direktor

Zaten en son geldıgınde hayal ettıgı konum buydu.Sahada olan ısler Bulent Uygun`a ait olacak onun dısında yenıden yapılanma transferler, gidecek kalacaklar vs... butun sorumluluklar Senol Gunes e verılecek.

Baska mantıklı bır cozum goremıyorum.

bülent uygunun en büyük özelliği transfer konusunda çok isabetli olmasıydı.yoksa taktik anlamında bülent uygunun diğer yerli teknik direktörlere göre başka bir artısı yok bence

Murat'
23.11.2009, 14:25
Bence Bülent Uygun Şenol Güneş'ten de daha iyi bir tercih olabilir.Sivasspor'u iki sene kafaya oynatmak az bir iş değildir.

erol bakırtaş
23.11.2009, 14:35
Şenol Güneş bir efsanedir.Bize başkalarının faydası olmaz yalnız unutulmamalıdır ki bu takımda oynayan veya esame listesine dahi yazılmayan futbolcuların derhal Trabzonu terk etmeleri gerekir.Yenilebilirsin ama asla ezilmeyeceksin.Formayı hak etmeyen 22 futbolcu var.Colman ve Alanzio haricinde herkesi yollayabilirsin.Trabzon forması asildir.Onu sırtında taşımak asalet ve gurur ister.Sahada futbol oynayacaksın kordonda gezer gibi gezmeyeceksin.Şenol Güneş ile yapılacak uzun vadeli bir anlaşmaya gerek var.İdari olarak yeniden yapılanmalı ve ziyniyet devrimi yapmalıyız.:alkış::alkış::alkış::meşale1:

Badaloğlu
23.11.2009, 14:46
Bu takımın kaptanı bence Selçuk olmalı... Hoca nasıl olsa birini uydururlar...

UğuR
23.11.2009, 14:48
Bu takımın kaptanı bence Selçuk olmalı... Hoca nasıl olsa birini uydururlar...

Bence de öyle...

Anıl Caner
23.11.2009, 14:52
Tekke gelmediği sürece bu takımın kaptanı Umut Bulut olmalıdır. Diğer ihtimaller bir yalanı yaşamaktır.

oflukaan
23.11.2009, 14:54
Şu an takımda kaptan özelliği olan kimse yok FATİH TEKKE transferiyle yeni kaptanımız o olmalı kaleye de korkak olmadan Onur'u sokmalıyız t.d de kesinlikle senol gunes olmalı ama sabır sabır sabır.... we stoper de giray la ceyhun tjikuzu geri kazanılmalı cnki oynatıcak adam yok ara transfer donemine kadar sabretmeliyiz we yonetimin istifa etmesi gerekir

oflukaan
23.11.2009, 14:56
selcuk da trabzonspor a yakışmayan bir topcu kendisini hiç beynmiorum bu bnm dsuncem tabi

Adem Erdoğan
23.11.2009, 14:57
Bence Bülent Uygun Şenol Güneş'ten de daha iyi bir tercih olabilir.Sivasspor'u iki sene kafaya oynatmak az bir iş değildir.

Bence de. En azından giderken arkasından üzülmeyiz.

Ne günlere kaldık, hoca daha gelmeden gidişini konuşuyoruz..

legolas
23.11.2009, 15:00
Beyler Şenol Güneş bu takıma gelmez

Allah aşkına soruyorum size gelmesi mantıklı mı ????

altinkaya08
23.11.2009, 15:06
takımda en iyi kaptanlık yapacak kişi egemendi nasıl neden kadro dışı kaldı bilmiyorum vede anlamıyorum tabiki bizim bilmediğimiz bişeyler vardır ama sadece dışarıdan görünen bu arkadaşlar.egemen takımın hakkını arıyodu sahada.yanlış kararlarda hakemle konuşuyordu arkadaşlarını motive ediyodu.
söylenecek okadar şey varki....sadece kaptanlık konusu değil

Ahmet Başkaya
23.11.2009, 15:12

Son yılda Mantıklı hangi hamlemizi gördün de mantık arıyorsun ...

Gelir tanzimat vermeden göndeririz gelen gidiyo bari tanzimatsız gönderelim karlı iştir ...

Jester
23.11.2009, 15:16
Eğer Ünal Karaman gerçekten sportif direktörümüz olsaydı şu an hepimiz merakla ve heyecanla onun vereceği kararları bekliyor olurduk.

Yönetimin halen hoca ve kaptan araması bile başlı başına bir skandaldır.

cellchook
23.11.2009, 15:26
colman olmalı kaptan.duruşu diğer futbolculara göre daha anlamlı.

teknik direktör keşke aykut kocaman olsa ama o fb için yetişiyor şuan.

BDiler61
23.11.2009, 16:05
KAdro içinden Selçuk olabilir.Ama devre arası Fatih Tekke kesinlikle alınmalı ve kaptanlık ona verilmeli.

CAFER ÖZER
23.11.2009, 16:35
Eğer Şu kaos ortamına Şenol Güneş Gelirse ben Onun aklından şüphe ederim.
Takımı Bozun Bozmak yetmez bitirin Şenol Güneş gel Enkaz kaldır.
Şenol Güneş Enkaz kaldırma Görevlisimi.
Takımı Yönlendiren Serdar Baliler konuşsun
Özkan Sümer Konuşsun,
Nerdeler Bu efsane beyler

turgut kasap
23.11.2009, 16:41
fener aragonesi getirdi bizde ahmet suat hocayı getirelim aragonestende bi gömlek üstün hoca neyi eksikki hala ayakta hala aklı başında hocaya çift südürmeyeceğiz takımı koordine ettireceğiz bence ahmet suat hoca bu işi yapar

OFLU
23.11.2009, 16:41

Trabzonluda mantik aranmaz...

Hasan Ayvenli
23.11.2009, 16:44
artık ders alınması lazım. birini getirin. ama dursun 3-4 sene. nasılsa hiç bir fark yok senelerdir olan şeyin yapılışında. gel şenol hocam. kulağını tıka da gel. 5 yıl boyunca dur gitme. naparsan yap. ilk 5e gireme. ama yine de gitme.

Oğuzhan İnce
23.11.2009, 16:52
kaptan tekke gelene kadar,umut olmalı,umut olmazsa yine umut olmalı,olmadı yine umut olmalı,naşka ihtimal yok

ESER
23.11.2009, 17:00
Bence de öyle...

bence de ....

parlayan
23.11.2009, 17:01
Kim gelirse gelsin hiçbirşey değişmeyecek..
Önemli olan isimler değil sistem.
Senin uzun vadeli planların bir stratejin olmadıktan sonra kim gelirse gelsin bir arpa boyu yol katedemezsin.

ozayarda
23.11.2009, 17:14
hiç sevmem bu lafı ama ben demiştim:)..hugo bross geldiği zaman..aynen şu ifadeyi yazmıştım...devre arasını göremez ve yerine şenol güneş gelir demiştim..inanmayan arşive bakabilir...zaten şenol hocadan başkası da bu takımı şampiyon yapamaz..lakin en az 5 yıllık kontrat yapacaksın ve arkasında duracaksın...ben inanıyorum ki bu 5 yıl içinde şampiyonluk gelecek...zaten gelse iyi olur yoksa ben göremeyebilirim:(saygılarımla....

wizard
23.11.2009, 17:17
terim gelir mi acaba??:rolleyes:

ozayarda
23.11.2009, 17:17

he he avni akerde maça bakarken benimde terim geliyo:))

bahadır2561
23.11.2009, 17:18
ne önemi var gelen 3-5 ay durup gdiyo...

ozayarda
23.11.2009, 17:21
ne önemi var gelen 3-5 ay durup gdiyo...

bence hüseyini başkan yapıp yanınada tayfunu hasan üçüncüyü yönetici olarak verecen..:)

Sinem Yılmaz61
23.11.2009, 17:22

Allah göstermesin diyorum, öyle Artistlere hic gerek yok.

danger00
23.11.2009, 17:23
...........Alınan karar gereğince gündeme gelen kaptanlık konusu ve kadrodan ayrı çalışacak olan oyuncular hakkındaki nihai karar yeni göreve başlayacak olan teknik direktörün tasarrufuna bırakılacaktır. Kamuoyuna duyurulur”

resmi site

bahadır2561
bence hüseyini başkan yapıp yanınada tayfunu hasan üçüncüyü yönetici olarak verecen..:)
en az mevcut yonetımın yaptgını yapabilirler..

wizard
Allah göstermesin diyorum, öyle Artistlere hic gerek yok.
bende onu diorum karizması yeter ama tabii ilk tercih şenol haca

h@msi61
23.11.2009, 17:24
Tekke gelmediği sürece bu takımın kaptanı Umut Bulut olmalıdır. Diğer ihtimaller bir yalanı yaşamaktır.

Yanyana iki kelimeyi dogru durust getiremeyen, uc dakikalik konusmasinda Turkce'yi katledebilen Umut Bulut mu?

Ibrahim Gaygusuz
23.11.2009, 17:25
Oyunun her bolgesinde yardimci olan Selcuk kaptan olmali.

Senol Guneside tekrar harcamiyalim. Takimin basina Ahmet hoca gelsin.

ozayarda
23.11.2009, 17:26
en az mevcut yonetımın yaptgını yapabilirler..

hayır sana katılmıyorum kardeşim..emin ol fazlasını yaparlar..zaten trübün baskısınada alışkınlar:)

ozayarda
23.11.2009, 17:29
Yanyana iki kelimeyi dogru durust getiremeyen, uc dakikalik konusmasinda Turkce'yi katledebilen Umut Bulut mu?

insanları konuşmaları ile değerlendirmek yanlıştır...ALLAHtan gelen bir olaydır düzgün konuşabilme..bu yüzden kaptanlığa layık olmadığını düşünürsen yanlış düşünürsün kardeşim..kaptanlık yapacak vasıf yok de amenna

ozayarda
23.11.2009, 17:30
Oyunun her bolgesinde yardimci olan Selcuk kaptan olmali.

Senol Guneside tekrar harcamiyalim. Takimin basina Ahmet hoca gelsin.

selçuk kendine yardım edemiyor ki:))

bocek
23.11.2009, 17:30
ne hocası kaptanı ya... yeni golcülerimiz kim olacak bunu sormamız gerek... hocaların kaptanların peşinde vakit harcamaya bayılıyoruz... mourinho gelse ne olacak şu takıma hadi bunu cevaplayın???

Bahattin Aydın
23.11.2009, 17:31
Ben Şenol Hoca'nın gelmesi taraftarıyım.Ancak kendi memleketinde basitçe harcanacaksa gelmesin derim.Eğerki Şenol Hoca gelirse tüm taraftaların sabır ve sukunetle destek olmaları gerekir.Kaptan olacak şahısda takımı çevirebilecek,sözünü geçirebilecek,sorumlulukları üstlenecek,gerektiğinde sahadaki oyuncuyu yönetime karşı savunabilecek,birşeyler kötü gittiğinde oyuncuları uyararak kendine getirebilecek biri olmalı.Yani takımın büyük abisi olabilmeli.

hüseyinylmz
23.11.2009, 17:34
Egemen korkmaz

ozayarda
23.11.2009, 17:35
ne hocası kaptanı ya... yeni golcülerimiz kim olacak bunu sormamız gerek... hocaların kaptanların peşinde vakit harcamaya bayılıyoruz... mourinho gelse ne olacak şu takıma hadi bunu cevaplayın???

ne kızıyon ya....yeni golcümüz hasan ahmet sarı:)

bocek
23.11.2009, 17:38
ne kızıyon ya....yeni golcümüz hasan ahmet sarı:)

oynasın o çocuk oynasın, diğer 2si oynamasında...

serkanholep
23.11.2009, 17:40
bilmiyorum yazıldımı ama yeni gördüm tv de (CNN TURK)

şenol güneş istekli değil diye

haydi bakalım

bülent uygunun adı geçtimi hiç forumda

ozayarda
23.11.2009, 17:44

haydi bakalım

bülent uygunmu ıyyy..:mad:bross geri gelsin o zaman:)

sen cnn türk bakmaa..http://www.internetspor.com/senol-gunesten-trabzona-yesil-isik-news18405.html

Şenol Güneş'ten Trabzon'a yeşil ışık!
23 Kasım 2009 Pazartesi 13:38
Şenol Güneş, ''Trabzonspor'un bana ihtiyacı var mı, başka hoca bulunabilir mi? Bulunamazsa o zaman değerlendiririz'' dedi.

Güney Kore'nin FC Seul Takımı'nı çalıştıran milli takımlar ve Trabzonspor eski teknik direktörü Şenol Güneş, ''Trabzonspor'un bana ihtiyacı var mı, başka hoca bulunabilir mi? Bulunamazsa o zaman değerlendiririz'' dedi.

Kulüp başkanı Sadri Şener'in, Kasımpaşa yenilgisi sonrası teknik direktör Hugo Broos ile yolların ayrılacağını açıklamasının ardından gözler, en büyük aday olan Şenol Güneş'e verildi.

Kore'de bulunan Güneş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulüp başkanı Şener'in açıklamalarını internetten okuduğunu belirterek, ''Henüz görüşmedik. Dün oldu gelişmeler. Hoca ayrılmış galiba. Sözleşmem ay sonunda bitiyor. Buradan henüz ayrılmadım, ama ayrılmak için Kore kulübüyle yarın, öbürgün görüşmem gerekiyor. Ondan sonra bakacağız'' dedi.

Geçen sezon sonunda Seul Kulübü'ne, ''Trabzonspor beni istiyor'' dediğinde, kulübünün buna izin vermediğini dile getiren Güneş, ''O dönemde sözleşmem sürüyordu, olmamıştı. Trabzonspor'a, ayrılamayacağımı söylemiştim. Trabzonspor'un, hocası olur, işler iyi giderse zaten bir sorun yok demiştim. Ben Trabzonspor'un iyi olmasını isterim. Trabzonspor çaresiz olduğu zaman elimizden geleni yaparız diye konuşmuştuk. Sezon başında düşüncem aralık ayından sonra 6 ay dinlenip, yaz sezonu çalışmaktı. Ama Trabzonspor olayına ne yapabiliriz onu bilmiyorum. Tekrar dikkate alıp Trabzonspor'da ihtiyaç var mıdır, yoksa başka hoca bulunabilir mi? Bulunamazsa o zaman değerlendiririz.''

Her zaman Trabzonspor'un iyi olmasını istediğini anlatan Güneş, ''Trabzonspor, benim için farklı. Kentimin takımı. Futbol oynadığım yer. Bu konuda yeni bir konuşma yapmadık. Konuşursak gerekli açıklamayı yaparım. Hoca daha Trabzonspor'dan yeni ayrıldı. Benim de burada maçlarım yeni bitti. Mukavelem bitti, serbest kalıyorum. Trabzonspor isteği şartlara bakarız. Trabzonspor'un hoca bulabilme şansı varsa bulmasını isterim. Bulamazsa da bakarız'' diye konuştu.

Güneş, Hugo Broos'un ayrılmasının üzücü olduğu belirterek, ''Keşke devam etseydi. Ama Trabzonspor çaresiz değil. Öyle veya böyle hocası olacak. Ben mi olurum, başkası mı bilemiyorum'' dedi.

bocek
23.11.2009, 17:44

haydi bakalım

kim boştaysa adı geçecek artık...

ozayarda
23.11.2009, 17:50
dün fox ta adı geçti b.uygunun anlaşıldı falan diye ama şenol hoca olmazsa bu dirayetsiz yönetim bülent uygunu alır bence..

ozayarda
23.11.2009, 17:52
bu arada fbeklenilen gelişme http://www.internetspor.com/trabzonsporda-karaman-donemi-news18427.html

metehan
23.11.2009, 17:58
Kaptanın kim olacağı,şu an TS için en önemsiz konulardan biri. Asıl önemli olan TS'un ne olacağı !

serkanholep
23.11.2009, 17:59
ünal olmaz ya

bırakın bu işleri

yönetim gitsin artık saçma sapan kararlar veriliyo

uzun süreli değildir inşallah