PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF 2. Lig 3. Grup | 17. Hafta | Çorumspor 2 - 0 T.Karadenizspor

Burçak
22.11.2009, 18:41
Takımımıza Yükselme gurubu yolunda Başarılar dileriz...
Zor maç olacak. hedefe gitme açısından inanılmaz önemli bir maç daha..

Hotaman
22.11.2009, 21:49
Yenilmezsek iyidir. Bu maçtan sonra çark bize dönmeye başlıyor. Üstte ki rakiplerden sadece Buğşas ile deplasmanda oynayacağız. Çorumdan puan almamız demek benim gözümde çıkmamız demektir.:)

Uğurtan
22.11.2009, 22:45
Aynen katılıyorum bu maçtan alınacak 1 puan bizi ilk 3 için büyük oranda avantajlı kılıyor.. Galip gelmemiz halinde kesin çıkarız..

Öncelik 1 puan olmalı ama.. Zorlu deplasman.. Ayrıca rakip bu hafta maç yapmadı..

BURAK DOGU
24.11.2009, 14:07
Karadeniz sporun geçenseneki kadrosunu bozan zihniyet umarım bu sene aynı hatayı yapmaz... Haydi Karadeniz hep destek tam destek seninle... güldür yüzümüzü...

Canİlker
24.11.2009, 15:32
bende çoruma gidiyorum takımla birlikte, hep destek tam destek :D

Sefa
24.11.2009, 17:59
Bu maç tökezleyebiliriz.

Başarılar Karadenizspor..

.....
24.11.2009, 18:00
Allah yardımcımız olsun.

İnşallah kazanırız.

Kazım Uzunboy
24.11.2009, 18:02
Bu maçı alırsak çok fiyakalı olacak ya. :)

Ali Tunahan Güllü
24.11.2009, 18:03
Evet bu maçta olacağım bayram dolayısıyla memlekete gidiceğiz İnşallah hakeden kazanır iki takımıda ayıramıyorum:)

Sinem Yılmaz61
24.11.2009, 18:21
Cok önemli bir Mac daha, insallah iyi bir sekilde yine alirlar Maci. Bol sanslar dilerim, Usaklar!

Ali Tunahan Güllü
24.11.2009, 18:22
Futbolcularla konuşmaya çalışıcam İnşallah böyle bir imkanım olur:)

Canİlker
24.11.2009, 18:26
Futbolcularla konuşmaya çalışıcam İnşallah böyle bir imkanım olur:)

hocam bende takımla birlikte gidcem maça. orada buluşabiliriz.

Ali Tunahan Güllü
24.11.2009, 18:28
hocam bende takımla birlikte gidcem maça. orada buluşabiliriz.

Olabilir abi ben ve babam zaten bizim köyden yola çıkıcaz orada buluşabiliriz..

Canİlker
24.11.2009, 18:30
Olabilir abi ben ve babam zaten bizim köyden yola çıkıcaz orada buluşabiliriz..

tamamdır adım ilker benim. takımın doktoru olarak gidecem oraya. orada tanışıklık ver mutlaka bana :)

Ali Tunahan Güllü
24.11.2009, 18:30
tamamdır adım ilker benim. takımın doktoru olarak gidecem oraya. orada tanışıklık ver mutlaka bana :)

Tamam abi İnşallah görüşürüz:)

BURAK DOGU
25.11.2009, 17:28
bende çoruma gidiyorum takımla birlikte, hep destek tam destek :D

hüseyin başkana selamlar :D

reisoğlu61
25.11.2009, 23:14
yükselme grubuna cikmak icin cok önemli bir mac
umarim galip geliriz, corumun bugün maci vardi yorgun olabilirler.

pReN@_61
26.11.2009, 01:32
İnşallah kazanırız

BURAK DOGU
26.11.2009, 09:00
karadeniz spordaki sami öldü mü kaldı mı bir bilgisi olan var mı... ne umutlarla getirildi o çocuk ancak bir doğrudüzgün 90 dakika oynadığını göremedim... bi sorun mu var nedir mevzunun iç yüzü?

Uğurtan
26.11.2009, 22:50
Geçen sene tüm maçlarda vardı hemen hemen izlemiş ve beğenmemiştim..

Hotaman
29.11.2009, 13:36
Yuh 6. dakika da gol yedik.

Hotaman
29.11.2009, 13:49
Karsspor deplasmanda öne geçti. Bu maçtan bir beraberlik alırsak çok avantaj sağlarız.

Burçak
29.11.2009, 13:54
Çorum maçından en kötü ama en kötü beraberlik almalıyız..

Mustafa Çolak
29.11.2009, 13:57
Hadi Uşaklar İlk Yarıda En Azından Bir Gol Bekliyorum.

Hüdai Pervaneli
29.11.2009, 13:57
Karadeniz kaybediyor 15dakikada golu yemisler

Ali Can
29.11.2009, 14:10
inş. maçı çeviririz
bu maç dönüm noktasıydı en azından beraberlikle kapatalım

drabzon_54
29.11.2009, 14:37
gol lazım gol

Uğurtan
29.11.2009, 14:42
1 gol çok şeyler kazandırır.. Haydi çocuklar 1 puan..

drabzon_54
29.11.2009, 14:48
gol yok malesef :(

drabzon_54
29.11.2009, 14:51
2 yi yedik hayırlı olsun :( :(

Kamil Çakmak
29.11.2009, 14:52
maalesef 2-0 oldu
üstelik dk 61 de:)

Uğurtan
29.11.2009, 14:54
2 oldu artık diğer maçlara bakacağız.. Bu treni kaçırdık..

Mustafa Çolak
29.11.2009, 15:00
Tüh Be =( Olmadı Bu Hafta

Hotaman
29.11.2009, 15:10
Tokat öne geçti.
Kalan 5 maçın 4'ünü kazanmamız gerekiyor. Bu maçlardan Bugsaş'a en kötü yenilmemiz gerekiyor.

Hotaman
29.11.2009, 15:39
Kısmet değilmiş.
Bildiğim kadarı ile maça giden arkadaşlarımız var. Gelsinler birşeyler yazsınlar bakalım.:)

Mert Oğuzlu61
29.11.2009, 15:46
çok para akıttık bu pilot takım projesine, elimizde patladı, bu sezonda çıkamaz bunlar üst lige.

Murat Erdem
29.11.2009, 15:48
Ne köy, ne de kasaba...

Uğurtan
29.11.2009, 18:31
Üçüncü lig tarihinin en zengin kulübüne bakarmısınız =( Yazık...

çok para akıttık bu pilot takım projesine, elimizde patladı, bu sezonda çıkamaz bunlar üst lige.

Ne köy, ne de kasaba...

Bu proje gerekliydi ya da gereksizdi..

Belki de hatalı yönetildi bu proje.. Olabilir..

Ancak şunu görüyorumki bu takım 3-4 maç üst üste galibiyet serileri oluşturduğunda iddialı duruma geldiğinde hiç gelip yorum yapmıyorsunuz?

Neden hemen bir olumsuzlukta gelip laf atıp gidiyorsunuz?

Ve bu şekilde elinize/elimize ne geçiyor?

Merak içerisindeyim..

Özge
29.11.2009, 22:18
Yazık oldu ya.

_SeRKaN_
29.11.2009, 23:30
Şöyle kilit maçları alamıyoruz...Sonrada iddialı olmaktan bahsediyoruz...Umarım kalan haftalarda yükselme gruplarına kalmak için gerekli puanları toplarız...

Hotaman
29.11.2009, 23:46
Karadenizspor içerde Tokat'ı geriden gelip yendi.
İçerde 3-0 kaybettiği Şekerspor ile deplasmanda puan aldı.
Yine kendisinden yukarı da olan Bugsaşspor'u içeride yendi.
Çorumspor'u kupa da eledi, ligte içeride berabere kaldı.

Genel anlamda rakiplerinden puan ya da puanlar alabilen bir takım. Şu an bu lig yeniden başlasa 17 hafta oynansa asgari 4 puan farkla lider olurdu. Ancak özellikle sezon başında yeni takım olmamın dahi demiyeceğim yeni profesyonel olmanın ciddi sıkıntıları çekti. Aşırı derece de istikrarsız bir görüntü çizdi ve sonuç orta da...

Yine de Karadenizspor önünde ki 2 maçtan 4 puan çıkarırsa bu guruptan çıkacaktır. Sonra ki 3 maç nispeden fiksür bizim lehimize. Özellikle son hafta rakipler çok çetin maçlara çıkarken bir ligte bir puanı olan Erzurumspor deplasmanına gideceğiz...

Evet bu çocuklar başarısız.
Bu çocuklar gereksiz.
Bu takım tam bir hayal kırıklığı çünkü grubun en büyük favorisine deplasmanda yenildi.

Takımımız bu gruptan çıksa da çıkmasa da bu yıl sonunda Bank Asya'ya ya çıkacak ya da kıl payı kaçıracaktır.

Birşey daha takımımızın pahalı bir kadrosu yok. O kadro geçen yıl ki büyük yanlıştı. Bu yıl takımımızın en yaşlı oyuncusu 22 yaşında...

Geçen yıl paf liginde ve Trabzon amatörde mücadele eden çocuklar Çorum, Tokat, Kars, gibi arkalarında ciddi taraftar desteği olan il takımları ile mücadele ediyor.

Kimse destek vermek zorunda hissetmesin. Ancak Trabzonspor lisanslı sporcularılarının en çok takip ettiğini düşündüğüm başlık bu başlık.
Yadırgıyorum, üzülüyorum.

İstemiyorsanız ilgilenmeyin. Eğer yok derseniz galip geldiğimiz maçlarda da sizleri buralarda görmek isteriz.

Canİlker
30.11.2009, 11:40
evet arkadaşlar... çorumdan yeni döndüm. maç hakkındaki analizlerimi aktarayım size.
öncelikle karadenizspor çok iyi futbol oynadı. adeta tek kale oynandı maç. 2 topumuz direkten döndü, 2 topumuz çizgiden çıkardılar. ayrıca ilk goldede orta hakem yan hakemi dinlemeyip lehimize olan faulü vermedi. sonrasında golü yedik. hatta çorumspor teknik heyeti bile çok şanslı olduklarını söylediler.

karadenizspor ligin en genç takımı arkadaşlar. takımın çoğu 19-20 yaşında. ama mükemmel mücadele ediyorlar. kendileriyle görüşmemde taraftarın onlara sahip çıkmadığından yakınıyorlar. örneğin çorumspor deplasmanında tribünler doluydu ve takımlarını çok iyi idestekliyorlardı. ama karadenizsporun böyle bir taraftar desteği yok malesef. bu takım ilerleyen yıllarda çok iyi işler yapacaktır arkadaşlar kimsenin şüphesi olmasın. ayrıca 3. ligin en zengin takımı falşan değiliz. şekerspor, bucaş, çorumspor hepside çok fazla yatıım yapıyor klüplerine.

sopn kez şunu söylemek istiyorum. 2 hafta sonra içerde maçları var. toplanıp onlara destek olsak çok iyi olur. taraftar dernekleriyle konuşsak ve bir organizasyon düzenlesek mükemmle olur. o zaman bu çocukların ne kadar yürekli oynadıklarını anlarsınız. hele hele A takımdaki ruhsuzlardan sonra... umarım söylediklerimi dikkate alırsınız ve Trabzonspor'un geleceğine sahip çıkarız hep beraber.

saygılarla...

of_trabzonlu
30.11.2009, 12:46
evet arkadaşlar... çorumdan yeni döndüm. maç hakkındaki analizlerimi aktarayım size.
öncelikle karadenizspor çok iyi futbol oynadı. adeta tek kale oynandı maç. 2 topumuz direkten döndü, 2 topumuz çizgiden çıkardılar. ayrıca ilk goldede orta hakem yan hakemi dinlemeyip lehimize olan faulü vermedi. sonrasında golü yedik. hatta çorumspor teknik heyeti bile çok şanslı olduklarını söylediler.

karadenizspor ligin en genç takımı arkadaşlar. takımın çoğu 19-20 yaşında. ama mükemmel mücadele ediyorlar. kendileriyle görüşmemde taraftarın onlara sahip çıkmadığından yakınıyorlar. örneğin çorumspor deplasmanında tribünler doluydu ve takımlarını çok iyi idestekliyorlardı. ama karadenizsporun böyle bir taraftar desteği yok malesef. bu takım ilerleyen yıllarda çok iyi işler yapacaktır arkadaşlar kimsenin şüphesi olmasın. ayrıca 3. ligin en zengin takımı falşan değiliz. şekerspor, bucaş, çorumspor hepside çok fazla yatıım yapıyor klüplerine.

sopn kez şunu söylemek istiyorum. 2 hafta sonra içerde maçları var. toplanıp onlara destek olsak çok iyi olur. taraftar dernekleriyle konuşsak ve bir organizasyon düzenlesek mükemmle olur. o zaman bu çocukların ne kadar yürekli oynadıklarını anlarsınız. hele hele A takımdaki ruhsuzlardan sonra... umarım söylediklerimi dikkate alırsınız ve Trabzonspor'un geleceğine sahip çıkarız hep beraber.

saygılarla...

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Çok iyi oynadığımız bir maçı kaybetmek üzücü olmuş. Ben inanıyorum bu takım ilk 3'e girip yükselme grubuna kalacaktır.

Hotaman
30.11.2009, 12:49
Teşekkürler Can.

Maç hakkında hiçbir fikri olmayıp burda atıp tutanlara iyi bir cevap vermişsin.

Dilerim Karadenizspor'a olan ilgi artar. Grupta ki en önemli maçımızda dahi mesaj sayısı 50'yi geçmiyor. Kaldı ki mesajları yazanlarda belli kişiler.

Renktaşlar Karadenizspor tek başına Trabzonspor'u kurtaramayacak olsa da kurtulması için en önemli unsurdur.

Biraz daha ilgi, ne kaybederiz ki?

M.S.SOFU
30.11.2009, 12:50
karadeniz bankasyaya çıkarsa akdenizin üstüne benzin döküp yakacam

.....
30.11.2009, 18:24
Hayırlısı olsun. Bundan sonraki maçları almamız lazım.

Ali Tunahan Güllü
30.11.2009, 20:35
http://www.ajanscorum.com/yonetim/img/haber/29112009corumspor.jpg

Çorumspor: 2 - T. Karadenizspor: 029.11.2009 - 17:30
Bu haber 1512 kez okundu. Çorumspor, Yükselme Grubu yolunda önemli bir engeli daha aştı. Trabzon Karadenizspor’u konuk eden kırmızı siyahlılar, rakibini 2-0’lık net bir skorla geçti. İzleyin…TFF 2. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Çorumspor, evinde konuk ettiği Trabzon Karadenizspor’u 2-0 mağlup ederek büyük moral buldu. Grupta oynadığı son iki maçta sadece 1 puan kazanan kırmızı siyahlılar, grubun güçlü takımlarından Trabzon temsilcisini güzel bir futbolla mağlup ederek taraftarlara bayram hediyesi verdi.

Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda saat 13.30’da başlayan maçı Burak Aslan yönetti. Aslan’ın yardımcılıklarını Ömer Kürşat Tüfekçi ve Kadir Tanıyan’ın yaptığı maçı yaklaşık 5 bin taraftar izledi. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Garnizon Komutanı Albay Eyüp Bölük, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Daire Başkanı Nurettin Özen ve Çorumspor Kulübü Başkanı Enver Şen, karşılaşmayı protokolden takip etti.

Maça mutlak galibiyet parolasıyla çıkan Çorumspor, bu zorlu karşılaşmaya Hüseyin, Erkam, Fatih, Ömür, Bora, Veysi, Cemal, Aydın, Ali Köse, Ali Kemal ve Emre’den oluşan ilk 11’i ile başladı. İlk dakikalardan itibaren etkili bir oyun ortaya koyan kırmızı siyahlılar, rakip ceza alanında büyük bir baskı kurdu.

http://img410.imageshack.us/img410/4529/mackadro.jpg

Kanatlardan geliştirilen ataklarla gol arayan Çorumspor’un baskısı 7. dakikada sonuç verdi. Bu dakika içerisinde ceza yayının yakınından serbest vuruş kazanan Çorumspor’da atışı kullanan Ali Kemal, Aydın’la paslaştı. Aydın’ın ceza sahasına ortaladığı topu Ali Köse kafayla indirdi, Emre altı pas içinde yaptığı sert vuruşla, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu: 1-0

Golün ardından daha rahat oynayan Çorumspor, Aydın ve Emre ile yakaladığı 2 net fırsatı da değerlendiremedi. İlk yarının ortalarında gelişen bir Karadenizspor atağında Emre’nin ceza sahası dışından çektiği şut direkten döndü. Girdiği pozisyonları değerlendiremeyen Çorumspor, kalesinde de önemli bir tehlike yaşamayınca soyunma odasına 1-0 üstünlükle gitti.

http://img69.imageshack.us/img69/2724/macenstantane.jpg

KARŞILAŞMANIN İKİNCİ YARISI

Maçın ikinci yarısına Trabzon Karadeniz hızlı başladı. İkinci yarının ilk dakikalarında sağ kanattan Emre’nin ortasında Göksu’nun çaprazdan sert şutunu, kaleci Hüseyin elinden kaçırdı, kaleye giden topu Erkam çizgiden çıkarttı. Maçın 49’uncu dakikasında savunmanın arkasında topla buluşan Göksu’nun vuruşunu kaleci Hüseyin kurtardı. Çorumspor maçın 62’inci dakikasında bir gol daha buldu. Gelişen atakta ceza sahası içerisinde toplan buluşan Ali Köse, sol çaprazdan vurdu, farkı 2’ye çıkardı.2-0.

İkinci golden sonra gol için Çorumspor kalesine yüklenen Karadenizspor’un bir topu da direkten döndü. Karşılaşmayı 2-0 kazanan Çorumspor, haftayı 3 puanla kapatarak Etimesgut Şekerspor’la liderliği paylaştı.

http://img69.imageshack.us/img69/4919/macsevinc.jpg

MAÇIN YILDIZLAMASI

Hakemler: Burak Aslan xx, Ömer Kürşat Tüfekçi xx, Kadir Tanıyan xx

Çorumspor: Hüseyin xx, Erkam xx, Fatih xx, Ömür xx, Bora xx, Veysi xx, Cemal xx, Aydın xx, Ali Köse xx (Dk. 90+2 Ozan ?), Ali Kemal xx (Dk. 83 Ali Cemal x), Emre xx (Dk. 90 Alaaddin ?)

Trabzon Karadenizspor: Erhan xx, Göksu xx, Ferhat x, Gökhan x, Abdullah x (Dk. 65 Mustafa x), Emre x, Yasin x, Mehmet x, Erhan Kurt x, Selçuk x (Dk. 63 Adem x), Kadir x (Dk. 76 Utku x)

Goller: Dk. 7 Emre, Dk. 63 Ali Köse (Çorumspor)

Sarı Kartlar: Dk. 48 Hüseyin, Dk. 66 Fatih (Çorumspor), Dk. 7 Abdullah, Dk. 76 Göksü (Trabzon Karadenizspor)

http://img109.imageshack.us/img109/863/mactaraftar.jpg

HAFTANIN SONUÇLARI

Çorumspor: 2 - T. Karadenizspor: 0

Etimesgut Şeker-Bugsaş Spor: 1-1

Tokatspor-Karsspor: 3-2

A.Sebatspor-Kırşehirspor: 3-0

Çankırı Bld.- Pursaklarspor: 3-2

GELECEK HAFTA MAÇLARI ( 18. HAFTA)

Pursaklarspor – Çorumspor

Karsspor – T. Karadenizspor

A. Sebatspor - Ofspor

Erzurumspor - Tokatspor

Karsspor - E. Şekerspor

Bugsaşspor - Çankırı Bld

PUAN DURUMU

http://img28.imageshack.us/img28/5177/puandurumu.jpg

Ali Tunahan Güllü
30.11.2009, 20:36
Maçın özet görüntüleri;

http://www.ajanscorum.com/spor.asp?id=1958

Hotaman
30.11.2009, 22:12
Yahu Can söylemişti ama bu kadar da şansızlık olmaz.
Neyse bu futbolu oynasınlar yeter ki.
Bu gruptan çıkacağız.
Yükselme grubunda bu futbolla rakip tanımayız.
Helal çocuklar.
Helal size.

Mert Oğuzlu61
30.11.2009, 22:47
Bu proje gerekliydi ya da gereksizdi..

Belki de hatalı yönetildi bu proje.. Olabilir..

Ancak şunu görüyorumki bu takım 3-4 maç üst üste galibiyet serileri oluşturduğunda iddialı duruma geldiğinde hiç gelip yorum yapmıyorsunuz?

Neden hemen bir olumsuzlukta gelip laf atıp gidiyorsunuz?

Ve bu şekilde elinize/elimize ne geçiyor?

Merak içerisindeyim..

düşüncemi söyledim, başarılı oldularmı gelirim tebrik ederim başarısız oldularmıda haklı eleştirimi doğal olarak yaparım, o kadar para akıttık biz bu pilot takım işi için, bu sezonda çıkamazsa karadeniz çok üzüleceğiz, inşallah en iyi şekilde bitirip şu sezonu, üst lige çıkarlar.

Gorowski
01.12.2009, 02:45
yine yenildik ben anlayamıyorum bu takımı ya bizim açık ara lider olmamız gerekiyken nerelerdeyiz bazı şeyler yolunda gitmiyor ...

SüRMeNe_6161
01.12.2009, 23:34
Bi Problem Var Ama Ne ..Sorun Çözülmesi Lazım Bir An Önce.