PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce Şu Anki Durumun Sorumlusu Kim?

msukas
22.11.2009, 17:48
Muhtemelen Kasımpaşaya yenileceğiz ve hugo baros günah keçisi ilan edilip gönderilecek. Bu kısır döngü acaba nereye kadar sürecek Sizlerin yorumlarınızı bekliyorum. Yönetimmi? teknik heyetmi? futbolcularmı? yerel medyamı? yoksa seyircimi? anket açılmasını taleb ediyorum

Salih Yazıcı
22.11.2009, 18:03
Yönetim kesinlikle

albatros
22.11.2009, 18:05
hepsinden yüzer gram...
futbolcular,teknik heyet, yönetim...

onur-ts
22.11.2009, 18:06
Hugo Broos sorumludur...
Alanzinho gerçeğinin farkına varamayan herkes sorumludur...

lazkopatfaroz
22.11.2009, 18:10
a dan z ye herkes...

Ali Tunahan Güllü
22.11.2009, 18:10
Yönetim,teknik heyet,futbolcular!!!

Kereşenli
22.11.2009, 18:12
Teknik direktör ve yönetimin suçudur. Yönetim böyle bir adamı göreve getirdiği için suçludur Hugo Broos ne yaptığını bilmediği için suçludur.

Uğur Ö.
22.11.2009, 18:13
a dan z ye herkes...
aynen herkes bunun sorumlusu en az taraftar

aaahmet61
22.11.2009, 18:13
yapılan yanlış transferlerden tabiki yönetim sorumlu.ama yönetimi 2 şekilde değerlendirmeliyiz.saha içi ve saha dışı başarı.saha içi malum.ama saha dışı projeleri harika.yönetimin (2-3 yönetici değişmeli) devamından yanayım.

mkmoglu
22.11.2009, 18:14
herkes suçlu

argaliya
22.11.2009, 18:14
bu yönetim demedi mi hugo varken şenol güneşle görüşmeyiz diye. Şimdi utanmadan şenol güneşle görüştük diyorlar.
Ey Trabzonspor taraftarları!
Artık bıçak kemiği paramparça etmiştir.Yönetim bizimle gözümüzün içine baka baka dalga geçmeye devam etmektedir.
İç sahadaki maçı beklemeden tepkimizi koymanın vakti geldi.

Bekir
22.11.2009, 18:15
Kesinlikle tek sorumlu Serdar Bali...

Pardon bi de Yattaranın büyük suçu var..

sessizkral_1
22.11.2009, 18:18
Önce lig başlamadan önemli yerlere ısrarla gerekli transferleri yapmayan yönetim,sonra bross.Yönetim iyi birşey yapmak istiyorsa Broos u yollar.Dvre arasına kadar diyadinle devam eder.Devre arasında şenol güneş gelir.Fatih tekke ve 2 doğru transferle takım kendine gelebilir.

AYYILDIZ
22.11.2009, 18:18
Sadece Yönetim.

ergin cesit
22.11.2009, 18:19
yönetim kim olucak ki.en az hata bana göre broos da

bmtr
22.11.2009, 18:21
Gabric alinirken buradaki yorumlarimda defalarca dedim. Hangi akla hizmet bu adama bu kadar para veriliyor. Kim izliyor bu futbolcuyu. Izeleyen ya futbolcudan anlamiyor, ya cok acemi, ya da Trabzon'un parasi umurunda degil. Ben Trabzonspor'un cok acemice idare edildigini dusunuyorum. Bu yonetim profesyonel kisilerden olusmali. Oyle kendine yakin ya da parasi olandan degil. Hatalar yapildiginda yonetimdekiler bunlarin hesabini bir sekilde vermeli. Ben bir de su teknik heyet kismina bir atifda bulunmak istiyorum. Bence bu istikrarsizlikta Metin Diyadin'in parmagi var. Bilmiyorum ama hep icime boyle hisler geldi, Metin Diyadin yardimci antrenor oldugundan beri. Serkan neden ilk 11 baslamiyor. Ben bunu anlamiyorum. Bu adam iyi futbolcu ve iyi oynuyor. Trabzon'u da seviyor. Bir muddet Engin denendi. Kardesim orasi egitim yeri mi. Eger isi bilmiyorsan gidersin ikinci sinif takimlara ya da ligde tutunmaya calisan takimlara orada egitimi alirsin. Orasi Trabzonspor. Hep zirveye oynayan bir ekiptesin. Futbolu da fotbolcuyuda taniyacaksin. Tanimiyorsan, kulupte yatacak, futbolcularin videolarini defalarca izleyecek, ve ogreneceksin. Aldigin para oyle memur maasi degil. Bir memurun emeklilige kadar calisipta kazandigi maaslari toplasan, belki senin bir yilda aldigin parayi tutmaz. Olmaz boyle bir sey. Ben anlamiyorum bu Trabzonspor yonetimini, idaresini, ve teknik heyetini. Futbolcuya suc bulmuyorum. Cunku adamlar memur. Eger istemezsen gonderirsin. Ya da almazsin basta. Aldin, o zaman en iyi verimi almanin yollarini bulursun. Bulamadin, cekip gidersin.

Murat'
22.11.2009, 18:22
Bu durumun tek bir sorumlusu var bana göre.Herşeyi bildiğini zanneden ama aslında hiçbir şey bilmeyen taraftar.Sadri Şener takımın başına Samet Aybaba'yı getirdiği zaman kıyameti koparan ve herşeyin en iyisini bildiğini zanneden ama aslında hiçbirşey bilmeyen taraftar bizi bu hale getirdi.Bu takımın bir yabancı teknik direktörle başarıya ulaşamayacağını bilmiyor muydunuz sanki.Ne diye yabancı yabancı diye tutturdunuz.Alın işte eseriniz.

Övünün.

tigin
22.11.2009, 18:23
Ersun Yanal'a sahip çıkmayan, Fatih Tekke'nin transferine engel olan yöneticileri kovamayan, Gökhan ve Umut'a tahammül edebilen, takımın tek sorunun yeni logo tasarımı olduğunu sanan başkandan hala daha hayır bekleyen, forma diye satılan paçavralara bir ton para döken, yılardır enayi gibi bekleyen, umut eden, destek veren, üye olduğu, abone olduğu, para kazandırdığı kulübünü arayınca karşısına "nereyi aradın sen" diyen öküzlerin çıkmasına hala ses etmeyen taraftardır suçlu.

mashal61
22.11.2009, 18:23
Hugo Broos..

28TS61
22.11.2009, 18:30
Ersun Yanal'a sahip çıkmayan, Fatih Tekke'nin transferine engel olan yöneticileri kovamayan, Gökhan ve Umut'a tahammül edebilen, takımın tek sorunun yeni logo tasarımı olduğunu sanan başkandan hala daha hayır bekleyen, forma diye satılan paçavralara bir ton para döken, yılardır enayi gibi bekleyen, umut eden, destek veren, üye olduğu, abone olduğu, para kazandırdığı kulübünü arayınca karşısına "nereyi aradın sen" diyen öküzlerin çıkmasına hala ses etmeyen taraftardır suçlu.

:alkış::alkış::alkış:

karablue61
22.11.2009, 18:37
Bermuda Üçgeni...

Yönetim
Teknikdrektör Futbolcular

lutfu61
22.11.2009, 18:38
tek sorumlu yönetimdir

Punisher-61
22.11.2009, 18:39
kadro yetersizligi acisindan : YÖNETIM
Taktik ve hatali kadro arti ideal 11i olusturamayan: TEKNIK DIREKTÖR
Ruhsuz oynayan: FUTBOLCULAR

61karradeniz61
22.11.2009, 18:51
Bu durumun tek bir sorumlusu var bana göre.Herşeyi bildiğini zanneden ama aslında hiçbir şey bilmeyen taraftar.Sadri Şener takımın başına Samet Aybaba'yı getirdiği zaman kıyameti koparan ve herşeyin en iyisini bildiğini zanneden ama aslında hiçbirşey bilmeyen taraftar bizi bu hale getirdi.Bu takımın bir yabancı teknik direktörle başarıya ulaşamayacağını bilmiyor muydunuz sanki.Ne diye yabancı yabancı diye tutturdunuz.Alın işte eseriniz.

Övünün.

aynen sana katiliyorum

İlker ToSun
22.11.2009, 18:51
gidip sadri şener e sorsan bu soruyu adım gibi eminim vereceği 2 cevap var, 3. bir ihtimal yok bile.

1) ben bilmem hocaya sorun
2) yattara

:):)

ilhan
22.11.2009, 18:52
Yönetim ve futbolcular.

Mira_61
22.11.2009, 18:58
Başkan Sadri Şener.
Yanındaki adama dikkat edeceksin.

argaliya
22.11.2009, 19:00
Taraftara yalan söyeyen,
teknik direktörünün arkasından iş çeviren,
Klübün parasını har vurup harman savuran,
Gerekli yerlere oyuncu almayan,
Yaptığı yanlışları kabul etmeyip suçu hep başkasına atan,
Koltuk sevdaları Trabzonspor sevdasından fazla olan
Bu yönetim artık gitmeli...
Gerçek Trabzonspor taraftarı bu oyuna alet olma Yönetimin Bross u göndermesini isteme gidedek varsa YÖnetimdir.

erkankoc
22.11.2009, 19:01
sadece yonetim ve sadri sener dir..ilk olarak o gitmeli

crazyman_61
22.11.2009, 19:07
yönetim ve hugo broos

fish_bone
22.11.2009, 19:11
Hugo Broos'u ruhsuz Gökhan ve yeteneksiz Umut'La oynamaya mahkum eden yönetim gitmeLidir asıL!!! Sezon başı bas bas bağırdık forvet Lazım diye, onLar naaptı İsaac'ı biLe gönderdi. Şimdide üstü kapaLı istifaya davet ediyorLar Broos'u. YazıkLar oLsun!!! YÖNETİM İSTİFA!!!

theo
22.11.2009, 19:16
Hugo Broos'u ruhsuz Gökhan ve yeteneksiz Umut'La oynamaya mahkum eden yönetim gitmeLidir asıL!!! Sezon başı bas bas bağırdık forvet Lazım diye, onLar naaptı İsaac'ı biLe gönderdi. Şimdide üstü kapaLı istifaya davet ediyorLar Broos'u. YazıkLar oLsun!!! YÖNETİM İSTİFA!!!

klavyene sağlık renktaşım... gerçekleri görmüşsün...

ama alternatifi bu tönetimin MAY olmamalı...

Cabri61
22.11.2009, 19:17
Erdal abinin dediği gibi takımı idare edenler.

fish_bone
22.11.2009, 19:19
klavyene sağlık renktaşım... gerçekleri görmüşsün...

ama alternatifi bu tönetimin MAY olmamalı...

SaoL kardeşim, sende çok iyi bişey ekLemişsin. KesinLikLe M.A.Y oLmamaLı. KraLLıkLa yönetiLecek bir kLüp istmiyoruz.

Burçak
22.11.2009, 19:23
Bütün suç benim.

Trabzondaki 17 maçın belki 10 tanesine ancak gidebilecek olmama rağmen Kombine aldım.
Yeni çıkan formadan aldım
Her ay düzenli olarak dergimizi alıyorum.
Taraftar kartı ilk çıktığı gibi aldım.
vs vs...
Bütün bunları yaparken malum Türkiye şartlarında başka şeylerden keserek gerçekleştirdim..

Trilyonların nasıl değerlendirileceğini hesap edemeyen transfer nedir bilmeyen Yönetim, kazandıkları trilyonların hakkını vermeyen ruhsuzların hiç kabahati yok.
Suç tamamen bana ait..

Dursun Kaplan
22.11.2009, 19:24
Taraftar hariç herkes !

Mehmet Ç.
22.11.2009, 19:26
Suc kesinlikle Hugo Broos'da!!

Ama Yönetimin'de sucu yok degil!!! Sezon basi düzgün transfer yapma!!! Olani'da gönderirsen, anca bu olur!!!!

Ömer Kaya
22.11.2009, 19:37
Yönetim ve bazı futbolcular

Mustafa K. Demirbaş
22.11.2009, 19:38
Hayrettin Hacısalihoğlu nokta.

Reşit
22.11.2009, 19:42
ne olursa olsun sadri şenere kızamıyorum ama o yanına aldıgı hacisalihoğluna ağzıma geleni diyorum. bir transfer için bu kadar inat edersen olacagı budur

danger00
22.11.2009, 19:42
geçtiğimiz sene kötü bir dönemden geçerken ersun yanalı istifaya davet eden taraftar;
yedek klübesinin arkasından ersun yanala nefret kusan yaratıklar;
bunlar karşısında sezon başında koyulan hedefi unutup hocasının arkasında duramayan, 3 ay şenol güneşten haber bekleyen ve sonunda beklentileri yükseltip hugo broosu getiren, geçtiğimiz sezon kadroda görülen eksikler belli olmasına rağmen gerekli yerlere gerekli takviyeleri yapmayan yönetim;
yönetimin içinden çürük elmaları temizlemeyen sadri şener;
4 ay geçmesine rağmen sahada hala ne oynatmaya çalıştığını anlayamadığım hugo broos;
sahada trabzonspor formasını taşıdıklarından bir haber olan futbolcular topluluğu

Emre ÖZTÜRK
22.11.2009, 19:45
YÖnetİm yÖnetİm yÖnetİm yÖnetİm yÖnetİm

Timur
22.11.2009, 19:51
1. 4 ay Teknik direktör arayip, bula bula Hugoyu bulan Baskanimiz, yani yönetim.

2. Engini, Yattarayi, Alanzinhoyu, Tjikuzuyu, Barisi yok etme politikasini uygulayan ve bu konuda baya da basarili olan Teknik direktörümüz Hugo.

3. Sorumluluk almayan futbolcularimiz.

4. Biz.

5. Herkesin payi var masAllah.

Off ya, moralim 0. Su Hugo, Umut, Gökhan ve Sylva dan kurtulsak ilk 5`e gireriz de ama nerde...

karim@benzema10
22.11.2009, 20:08
YÖNETİM-kulübe ek gelirler sağlaması ve marka değerini yükseltmesini sportif başarı getirmiyor.Belçika dışında çalıştırdığı tek takım olan yunan takımını küme düşüren bir hocayı ts'a layık görmesi,transferlerdeki hatalı tercihler,yattara'nın küstürülmesi vs...

ERSUN YANAL- Mevcut kadromuzdaki büyük takım atmosferini taşıyamayan kalitesiz oyuncuların transferlerinde payı olduğu için kötü gidişatın sorumlularından biri olarak görüyorum.

HUGO BROOS - Ts'un konumu herşeyi ifade ediyor.

erolizmts
22.11.2009, 20:08
Tek sorumlusu Sadri Şener'dir. Yok Hacısalihoğlu yok Broos yok forvetler falan filan. Sonuçta Ersun Yanal'ı gönderip Broos'u getiren, Hacısalihoğlu ile devam eden, bu forvetlerin yetersiz olduğunu küük çocuklar bile görebilirken görmek istemeyen ve halâ çıkıp "hatalı davrandık" demeyip hatasını kabul etmeyen Sadri Şener'dir. Bu kadar büyük bir destekle kaç başkan kulübü yönetmiş düşünmek lazım.

bkandil
22.11.2009, 20:16
Bugünkü durumun sorumluları FUTBOLCULAR dır...
Forvet ikilisi geçen sene Yanal'ı gönderdi, şimdi hedeflerinde Broos var. Kaleye attıkları isabetli değil ama hocalara attıkları gayet isabetli...
Fakat yönetimden birilerinin hocayı zorda bırakmak adına oyunculara "yenilin" telkinleri varsa, artık söylenecek bir şey yok demektir. Sözün bittiği yere gelmişiz zaten...
Unutulmamalı ki bugün birilerinin telkinleri ile hoca göndermeye alışan oyuncu bir zaman sonra hoca konusunda inisiyatifi ele alacağı gibi, çıkarına uygun başkalarının telkinleri ile yönetimi de zor durumda bırakacaktır...

Fatih ZENGİN
22.11.2009, 20:19
sadece ve sadece sadri şenerdir... önceki sezon forvetlerimiz kötü diye şampiyonlugu kacırdık bu sene sampıyonluk vaadı ıle sezona basladık eldekı forvetlerın birini daha sattık... burda suclu taraftar değil heralde.

Ilelioglu
22.11.2009, 20:20
Tabiki Yönetim...

Koskoca sezona sadece iki Forvet ile baslayan Yönetim...:cool:

Üstelik ikisininde kapasitesi belli...

My
22.11.2009, 20:25
Bilmem kaç sene oldu suç hep hoca, yönetim, futbolcu vs. ekseninde dönüp duruyor. Ben artık çok ciddi umudumu yitirdim. 25 yılda koskoca camia bi doğru kombinasyonu tutturamaz mı yahu!

Uğurtan
22.11.2009, 20:27
Bu sefer sadece yönetim..

Emirhan Makul
22.11.2009, 20:29
Trabzonspor'u tutan taraftarlardır,bu durumun sorumlusu.

problem jojuk61
22.11.2009, 20:31
başkan ve yönetimi...

arifberkay
22.11.2009, 20:33
hayrettin hacısalihoğlu

Paksoy
22.11.2009, 20:38
herkezden biraz var

İlyas Özdemir
22.11.2009, 21:01
bence yönetim

cemka
22.11.2009, 21:10
YÖNETİM tatbiki.... Bu su götürmez bir gerçektir... Tabi üsütün çalışmalarından ötürü Hacıfaciaoğluna özel bir parantez açmak istiyoruum....

Mustafa Çolak
22.11.2009, 21:12
Geçen Seneyi Başarı Sayıp Erken Havaya Giren Yönetim.

leleuk87
22.11.2009, 21:14
bence trabzondaki din gorevlileri suclu hersey dort dortluk yonetim teknik kadro kalecimiz dunyanin en ii golculerinden kurulu forvet hattimiz eksik olan hic bise yokki .demekki onlar yeteri kadar dua etmiyorlar yoksa bizim acik ara sampiyon olmamiz lazim

ALİ FATİH
22.11.2009, 21:19
Benim...Kesinlikle benim...Tahmin ettiğim halde, öngördüğüm halde, bildiğim halde yetersiz tepki gösterdim...Daha fazla sesim çıkmalıydı, daha fazla yorumlamalıydım...Birşeyler ,radikal birşeyler yapmalıydım...Trabzonsporum yöntetime, hocaya ,oyuncuya teslim edilmeyecek kadar değerlidir...

Berat
22.11.2009, 21:21
Futbolcuların da Broos un da hataları muhakkak olmuştur ancak baş sorumlşu peki tabi ki yönetim.. Daha doğrusu yönetim kurulu adına Trabzonspor'u yöneten niteliksiz birkaç kişi.

Misina
22.11.2009, 21:28
Ersun Yanalı Gönderip Ondan daha düşük bir hocaya takımın başına getiren yönetimdir suçlu.

Ayrıca sorunlu olduklarını sağır sultan duyan Tjikuzu ve Engin gibi yanlış transferleri yapan da bu yönetim.

Ancak çok daha kötü günlerde nuri albayrak gibi bir faciaya dayandık sabrettik Geçen yıl Flaş transferler yaparken göğsümüzü kabartan yönetimin hala kredisi olduğunu fikrindeyim.Trabzonsporun büyüklüğünün altında kalmayacak vizyon sahibi bir hoca ile yönetimin devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.

macka61
22.11.2009, 21:36
bence futbolcular

Kader KORELİ
22.11.2009, 22:21
Yönetim + Gökhan ve Umut

Bu sezon basinda yapilan transferlerin hemen hemen hepsi hatali.

Teknik Direktör seçimi hatali.

Gökhan ve Umut´un beceriksizligi takimin geri kalanini çok etkilemistir. Düsünün siz elinizden geleni yapiyorsunuz bir futbolcu olarak ama ilerideki ikili hep kaçiriyor ve her maça yinede ilk onbirde çikiyorlar. Zamanla bu diger futbolculari demotive etdi ve futbolcular arasinda dayanisma azaldi diye düsünüyorum.

Murat'
22.11.2009, 22:22
Umut'u da suçlu buldunuz ya tebrik ediyorum gerçekten de.

mehmets61
22.11.2009, 22:23
Yönetim + Gökhan ve Umut

Bu sezon basinda yapilan transferlerin hemen hemen hepsi hatali.

Gökhan ve Umut´un beceriksizligi takimin geri kalanini çok etkilemistir. Düsünün siz elinizden geleni yapiyorsunuz bir futbolcu olarak ama ilerideki ikili hep kaçiriyor ve her maça yinede ilk onbirde çikiyorlar. Zamanla bu diger futbolculari demotive etdi ve futbolcular arasinda dayanisma azaldi diye düsünüyorum.
bu kısımlarına katılıyorum forvet takımın gersini etkilemiştir.

OZDEN61
22.11.2009, 22:46
25 senedir bu takımın basından ne hocalar değğişti, ne futbolcular değişti. ama sonucta değişen ne oldu. bize bir yansımasını gormedik. birinin beğenmediğini diğer grup begeniyor, birinin adam gibi adam dediğini diğeri adam yerine koymuyor, birinin o yabancı değil bizden dediğini diğeri elin adamı diyor.
25 senede ne yönetimler, ne hocalar değişti. değişmeyen tek şey yerel basının ve taraftarın düşüncesi, tribündeki farklılaşmalar, senelerdir "bordo mavi en büyük trabzon" tezahuratından oteye gidememeler,

ne adamlar geldi geçti bu takımın başına hepsini bu yerel medya ve taraftar harcadı.

sonuc olarak suc biz trabzonlularda.

Hürgün Aygün
22.11.2009, 22:47
taraftarmı harcadı ben buna katılmıyorum

fish_bone
22.11.2009, 22:48
Bu takımı ruhsuz Gökhan ve yetenksiz Umut'a mahkum eden YÖNETİM İSTİFA..!!!

hamibasoglu
22.11.2009, 23:20
forvet özelliklerinin tek bir zerresini bile taşımayan ruhsuz ve yetenek yoksunu Golcü! lerimiz.+ Hugo

TSigalko
22.11.2009, 23:22
Bence Hugo Broos.Gabric yerine forvet aldırabilirdi.Sezona 2 forvetle başlaması Isaac'i hatta Eren'i göndermesi intihar oldu..

metehan
22.11.2009, 23:24
Yönetim ! Bir kurumun başarısı veya başarısızlığı yönetimin icraatları ile belli olur. Mutlaka diğer birimlerde de sorunlar olabilir tıpkı şu an bizde olduğu gibi. Ama bütün bunları yönlendiren yönetim olduğuna göre temel sorumluluk ondadır.

Oğuzhan Fidan
22.11.2009, 23:25
yönetimin seçim hataları ve teknik direktör ..

F.Erdem
22.11.2009, 23:27
1. Yönetim - Forvet almadıkları için ve isabetsiz transfer yaptıkları için.

2.Ruhsuz topçular

3.Samet Aybaba'yı istemeyenler.

ve sonlara doğru da Hugo Broos gelir.

macuka
22.11.2009, 23:27
yonetim ve hocasina ihanet eden futbolcular...

poetricus
22.11.2009, 23:28
Sorumlu: Yönet[mey]im!

SüRMeNe_6161
22.11.2009, 23:29
Yönetimdir Sade Bide Bazi Futbolcular..

arifberkay
22.11.2009, 23:29
hayrettin hacısalihoğlu ve eşek gibi her sene maaşımın 3 katı kadar orjinal ürünlere paran sayan ben

İsmail ALİOĞLU
23.11.2009, 00:00
Soru: Sizce Şu anki Durumun Sorumlusu Kim?

Cevap:
-Trabzon
-Yönetim
-Taraftar
-Teknik heyet
-Yerel Basın

......

Emre Bekar
23.11.2009, 00:02
Yönetim tek kelimeyle...

TheRapZoNe
23.11.2009, 00:03
Sorumlular

1- hacısalihoğlu
2- takıma forvet almayan yönetimin diğer üyeleri
3- beceriksiz forvetler
4- diğer oyuncular
5- teknik kadro

M.S.SOFU
23.11.2009, 00:07
evi istanbul'da
kendisi istanbulda
madem istanbul'da kalacaktın bize niye vakit kaybettirdin...

çomakçıları trabzon'da takımı yöneten bir yönetim ancak bu kadar sağlıklı bir karar alabilirdi

Fatih Ersoy
23.11.2009, 00:08
Ersun Yanal'a tahammül edemeyen başta taraftar ve yönetimdir...

OrkHun
23.11.2009, 00:13
yönetim
lakin bin sene geçse de bu kapitalist sistemin içinde
çıban gibi vakıf mantalitesiyle çalış(may)an bu kulüpler
ancak çıban gibi adamlarla bir yere gelir

şöyle ki bu vatandaşların üstün ahlakın muazzam örnekleri olmaları, özveri de tavan yapmaları çıkarcılıkta sıfır tolerans zihniyetine sahip olmaları falan gerekir
tabi modern dünyada bunlara aptal deniliyor genelde yada enayi falan
ama ve da fakat ve hatta lakin bu adamların yönetimden anlayan çok zeki adamlar olmaları gerekiyor

velhasılı gerçekçi bir açıdan bakarsak bu kulübün tek çıkar yolu trabzonspor a.ş.'nin hisselerinin en az %51 ine sahip bir patronunun olması ve altında maaşlı profesyonel çalıştırıcıları olması gerekir.
nokta.

Kubilay ŞAHİN
23.11.2009, 00:43
Herkes Birilerine Sallama Peşinde..
Kimse " Evet Benimde Suçum var.." Demiyor..

Geçenlerde M.A.Yılmaz'ın Bir Cümlesi Vardı.. İnsanımız birbirini Yemeyi Bırakmadıkca Başarı Gelmez..

Sevdiğim Tek Cümlesidir Bu.. Bu Cümleye İthafen Boşverin Şampiyonluğu, Başarıyı..

Serhat
23.11.2009, 00:45
Yönetimsizlik...

Ahmet Başkaya
23.11.2009, 00:46
Bu yönetime zamanında güvenen BEN ...

CAFER ÖZER
23.11.2009, 09:36
Tek sorumlu var
Orda 2 senedir Başkan sıfatı ile oturan Sadri efendi.
Kim ona git hocayı değiştir.
Sıradan bir hoca getir dedi.(serdar baliden başka)
3 tane eksik mevkiye Oyuncu al dediler,O inatla,Eldeki yedek Golcüleri gönderdi,Ama Golcü almadı,
Hüseyini Gönderdi ama Hüseyinin yerine daha iyisini getirmedi,
Geçen sezon lig 3.lüğü beyefendiyi kesmedi,Hemde hedefimiz avrupa Kupaları dediği halde,
Bu sezon Takımı Hızla Küme Düşme hattının İçine sokmak için ne lazımsa yapıyor,
Başka Sorumlu aramaya Gerek Yok Sadri Şener tek suçludur.
Adam gibi Başkanlığını yapsaydı,Kendine faydası dokunmamış adamlardan akıl alacağına,takımı adam gibi yönetseydi.

sedat_s
23.11.2009, 09:58
sadri sener ve ona bu sekilde sahip cikan futbol ustadi taraftar

Sinan SARI
23.11.2009, 11:57
Son 1 senedir yönetmeyi beceremeyen Sadri Şener başkanımız.

Hekimoğlu
23.11.2009, 12:01
Sözde yönetim.

Muhalif
23.11.2009, 19:46
Bu durumun sorumlusu mu?

Şöyle bir hayal kurun... Ormanda canı sıkkın bir çocuğa babası(hamisi) bir kaç kibrit çöpü veriyor... O çocuk da bir kaç mantar bulup çevresini bu kibrit çöpleriyle çevirerek bir ev yapıyor. Bu evin çatısını da örümcek ağıyla örüyor. Aha da size bu yönetimin gelişi ve kurduğu yapı. İçinde yaşayanların mantar olduğu, duvarları kibrit çöpü, tavanı örümcek ağı olan bir yapının çökmesi sizleri niye şaşırtıyor ki?

İleli
23.11.2009, 19:50
Futbolcular!

Mehmet Zeki
23.11.2009, 19:51
Benim!!!..

gvnlp
23.11.2009, 20:36
Gökhan Ünala Serkan Balcı ya İbrahim yatanayı ya milyon dolar verenler , Trabzonspor yetkisiyle o sözleşmeleri imzalayanlar ve onlara sözleşme imzalama yetkisini veren bizler artık akıllanmamız gerek. Boşuna Sadri Şener, Futbolcular, Yönetim, Ersun Yanal, Hugo Broos, Metin Diyadin, Unal Karaman şu bu aramayın. Suçlu öncelikle TARAFTAR dır. Her sene şampiyon olacağız diyoruz saçmalıyoruz. Ben bile acaba diyorum boş boş ümitlenip. Eğri oturup doğru konuşalım. Aşağıda The Deloitte Football Money League tablosu var bilen var mı bilmiyorum. Dünyanın en zengin 20 takımı. Bakın 19. sırada kim var. Hala şampiyonluk diyoruz. Her şey para değil tabi. Trabzon ruhu var ama o ruhu taşıyan futbolcuyu yetiştirmek yada gençken bulup çıkarıp o ruhu vermek için de para lazım.

Position Club Revenue (Euro)

1 (1) Real Madrid 365.8
2 (2) Manchester United 324.8
3 (3) FC Barcelona 308.8
4 (7) Bayern Munich 295.3
5 (4) Chelsea 268.9
6 (5) Arsenal 264.4
7 (8) Liverpool 210.9
8 (6) AC Milan 209.5
9 (11) AS Roma 175.4
10 (9) Internazionale 172.9
11 (12) Juventus 167.5
12 (13) Olympique Lyonnais 155.7
13 (16) Schalke 04 148.4
14 (10) Tottenham Hotspur 145.0
15 (15) Hamburger SV 127.9
16 (19) Olympique de Marseille 126.8
17 (14) Newcastle United 125.6
18 (n/a) VfB Stuttgart 111.5
19 (n/a) Fenerbahce 111.3
20 (n/a) Manchester City 104.0

Selçuk Demircioğlu
23.11.2009, 20:42
önce saçma sapan transferler yapıp o kolay sezonda bile şampiyonluğu kazanamayan ERSUN YALAN..
daha sonrada fatih tekkeyi inat uğruna almayan yönetim ...

Adil ÖZGÜR
23.11.2009, 20:59
Soru: Sizce Şu anki Durumun Sorumlusu Kim?

Cevap:
-Trabzon
-Yönetim
-Taraftar
-Teknik heyet
-Yerel Basın

......

Sizce Şu anki Durumun Sorumlusu Kim;

Cevap;

1- Sarmaşıklar,

2-Sarmaşık Bülbülleri,

3-Altın Kafes Bekçileri.

Sizce Şu anki suçlunun masumu kim;

Cevap;

Trabzonspor,

Tanju
23.11.2009, 21:04
Ersun Yanal'ın arkasında duramayan yönetim,

Bross gibi Türkiye'yi tanımayan bir hocayı getiren yönetim,

Geçen seneki gol sıkıntısından kafayı yediğimiz halde üstüne Isaac, Ergin'i de gönderip kimseyi almayan yönetim,

Futbolcular üzerinde ağırlığını hissettiremeyen yönetim,

"Bak giderim haaa!", diyen bir başkan ve Trabzonspor sahipsiz değil diyemeyen bir dünya Trabzonspor'lu işadamı, yönetici...

Semih58
23.11.2009, 21:17
Sabırsızlık-sabırsızlık-sabırsızlık.

Plansızlık-plansızlık-plansızlık.

Çok acele etmeden iyi bir Hoca gelmeli.

Önümüzde ocak ayı transferi var.

okg_53
23.11.2009, 21:22
1-Teknik direktör
2-Beceriksiz forvetler.

arifberkay
23.11.2009, 21:25
gerçek başkan hacısalioğlu

Emrah Akcagöz
23.11.2009, 21:26
Yönetim
Yönetim
Yönetim
Yönetim
Yönetim

only ts
23.11.2009, 21:26
ne yonetimde iş var ne futbolcuda nede taraftarda. bir şeylerin değişmesi gerekiyo en başta taraftar profili değişmeli adam gibi bir stat adam gibi adam taraftarlara ihtiyac var. sokak serserilerini statta oturtursan elin abazasına bilet verirsen yönetimdede bu kafa olursa futbolcuda ben parama bakarım derse olacagı buuu.. hersey degısmelı herseyy bu taraftar profili oldugu surece hiç bir şey degişmezz alın bu cumlemı gıdın bı yere yazın ...

Mustafa Çolak
23.11.2009, 21:27
Benim,
Bu Kadar Trabzonspor'u Sevmeseydim Şu anda Sorunda Olmayacaktı.

Cengiz Çubukcu
23.11.2009, 21:29
tabi ki dünyanın en kötü yönetilen takımının yönetimidir suçlu olan....

Adil ÖZGÜR
23.11.2009, 21:56
Suçlu ayağa kalk !!!

Bardon, Yönetim ayağa kalk!!!

(Broos'un istifası, veya görevden alınması çok önemli değil, ancak bu tablo'da yönetimin de derhal gitmesi gerekir.) Çünkü kendi silahını kendisi kafasına dayadı, ateşledi, ortada bir suç ve suçlu meydana geldi.

Sanki Nasrettin Hoca ile Broos Hoca'yı (bardon mezarlık hocasını) birbirine benzetiyorum. Kendi bindiği dalları kestiler. Tabiki yönetim de..

.....
23.11.2009, 21:57
gerçek başkan hacısalioğlu

Bence de...

Selman
23.11.2009, 22:01
Ersun Yanal'ın ahı çıkıyor. Onun gitmesini isteyen herkes sorumludur.Yönetiminden taraftarına kadar.

Erdal
23.11.2009, 22:03
Ersun Yanal'ın ahı çıkıyor. Onun gitmesini isteyen herkes sorumludur.Yönetiminden taraftarına kadar.

Birileri de Hüseyin olduğunu söylüyor:)..Onun da ahı olmasın Selman:)))

Adil ÖZGÜR
23.11.2009, 22:04

Bir haksız iş olduğu zaman, haklı olan hıncını alamaz, düşünür taşınır, kendisine ve çevresine ters gelmeyen bir kelime arar ve bulur,

O kelimeyi açıklıyorum !

"Kına Yaksınlar"

Adem Erdoğan
23.11.2009, 22:07
Fatih Tekke'nin ahı çıkıyor.

Milli takımda çekti bunu biz de çekiyoruz.

Allah'ın adaleti bir şekilde tecelli ediyor.Almayacaksın mazlumun ahını.

O gelmiş olsaydı biz yine birşeyleri tartışıyor olacaktık ama bu kadar da darmadağın olmayacaktık.

Salih Edip
23.11.2009, 22:09
Fatih Tekke'nin ahı çıkıyor.

Milli takımda çekti bunu biz de çekiyoruz.

Allah'ın adaleti bir şekilde tecelli ediyor.Almayacaksın mazlumun ahını.

O gelmiş olsaydı biz yine birşeyleri tartışıyor olacaktık ama bu kadar da darmadağın olmayacaktık.

katılıyorum. adama resmen iftira atıldı.

Selman
23.11.2009, 22:16
Birileri de Hüseyin olduğunu söylüyor:)..Onun da ahı olmasın Selman:)))

Güzeldi abi, espri yani :) Zira bu anca espri olur, ciddi düşünen yoktur umarım :)

Geçen sene 3. olan takım Ersun'la bu sene en kötü yine 3. olurdu.Bas bas bağırdık, "Hedefi tutturduk, kıymayın adama.Bir sene daha sabredin diye".

irfanb
23.11.2009, 22:18
Bence Hayrettin Emice .:)

Selçuk Demircioğlu
23.11.2009, 23:55
Samet aybabanın ahı çıkıyor..onun gelmesini istemeyen çok bilmiş taraftarda suçlu !!!!

r9emre
24.11.2009, 00:41
Geçen sene ortasında takımdaki kolej havasını bozar yok disiplinli değil yok karakterinde sorun var tarzı deli saçması gülünç bahanelerle Fatih Sultan Tekke'nin alınmasına kim engel olduysa onlar geçen sene ara dönemde gelmiş olsa ne ibb maçı ne denizli maçı ne konya maçı nede son fb maçı öyle bitmezdi 4 maçıda alırdı ibb berabere bitti diğerlerinde yenildik toplamda en az 11 puan daha fazlamız olacaktı 1 futbolcu bu kadar etkili mi olurdu evet aynen bu kadar etkili olurdu burada Tekke'den bahsediyoruz Türk futbolunun en iyi en yetenekli forvetinden bahsediyoruz ve o bi tarafaı bi tarafından ayrı oynayan koşma özürlü yusuf düşünün bjkyi şampiyon yaptı ve eğer yönetim o tarihi hatayı yapmasaydı şuan biz geçen sene şampiyon olmuş takımın taraftarı olarak hemde ilk defa tarihinde şampiyonlar ligine hemde direkt olarak katılan bir Trabzonspor taraftarı olarak konuşuyor olurduk...

Başka söze gerek yok bence..

Mahmut Yılmaz
24.11.2009, 00:51
Arkadaşlar belki cok eleştiri alabilirim diyeceklerimle. Teknik direktör gitti ve sıra yönetimdedir. Artık onunda gitmesi lazım. Herkez diyorki Mehmet Ali YILMAZ kulübü hacize verdi bir dünya borcla bıraktı gitti ama hic degilse kendi parasını da yeri geldiginde bıraktı kulüpte. Hep bakınca kalıcı olan şeyleri o yaptı. Şuan başkanın düşüncesi may tesislerinden gelecek olan paralan kulübün borcunu kapatmak peki orayı kim kazandırdı Trabzonspor'a. Stadyum projesinde herkez bas bas bagırıyor bize stad lazım diye ya may o stadı büyütmeseydi ne diycektik hic düşünen varmı ne kadar kalıcı bişey varsa o yaptı bu takıma tamam kendiside kazandı veripte almayan kim var söylermisiniz? Sadri Şener iflasın eşiginden döndü asbaşkan kendini düze cıkardı kimin parasıyla cıkardı bizlerin parsaıyla. Asgari ücretle calışıp herkez 2 şer kombine aldı forma aldı yetmedi kaşkol aldı yetmedi hat aldı. Onlar bizim paramızı yediler kulübü batırdılar.Yok efendim 60 milyon euronun üstünde takımımız varmış kime geldi 5 milyon euroluk teklif transfer sezonunda söylermisiniz? Kimi aldıkta bu kadar borc oldu birisi söylesin allah aşkına. Sol kanada Abdullah gibi topcumuz gelmedi diyoruz kim kazandırdı bunu takıma MAY orta sahaya Ünal gibi gelmedi diyoruz kim kazandırdı MAY Ogün gibi defans oyuncusu olmadı diyoruz Kim kazandır MAY gelen her başkan yer ama hic degilse kalıcı bişeyler bırakır. Hic düşündünüzmü Trabzonspor'un borcunu 90 trilyon deniliyor hayır. En son cekilen 15 trilyonluk kredi hala eklenmedi o borca. İddaa ipotek altında. Yayın gelirlerinin parasının cogu alındı. HEs projesi yapılmadan tahmini gelir borctan düşürüldü. Bunları hic düşündünüzmü bi hesaplarmısınız borcu arkadaşlar 2 kat nerdeyse arttı. Nuri albayrak 40 trilyon borcla bıraktı takımı 4. oldu. Şimdi var 150 trilyon borc kacıncı oldugumuza bakmaya utanıyorum. Ya sizler artık bazı şeyleri görmenin vakti gelmedi. Nuri Albayrak iyi degildi belki ama hic degilse o kadar borcla bırakmadı takımı. Yedi yemedi degil ama kararında yedi bunlar kararında degil bunların amacı tesislerin parasının birazını cebe indirmek yada stad projisinin ihalelerinden bişeyler koparmak. Tek amacları bu başka bişey degil. Keşke Nuri Albayrak dursaydıda hic degilse projeyi cıkartan yeseydi parayı elini kolunu sallayanlar degil. En kısa zamanda yönetimde istifa etmelidir. Kalıcı projeler kazandıran birisi gelmelidir. Bunlarda kazandırdı ama kazancları hep ipotek altına alındı ne anladık bundan.

HAYRETTİN
24.11.2009, 00:54
Kötu sonuclar alındığında hocayı camianın önune atan yönetim (Gecen sezon sivas macını sonrası cok önemliydi yönetim o gün suçu hocaya atarak bugünü hazırladılar)

Sabırsız futboldan anlamayan yapbozcu bir taraftar gurubuyuz öylesineki bugun gelsin takımı kurtarsın dediğimiz senol guneşi kaçkere getirdik ve kovduk ben sayısını hatırlayamıyorum bu kısa net bir özet

Suha
24.11.2009, 01:02
bir takımda displin yoksa hocaya bakarsınn..hocayıgetiren yönetime bakarsınn..yönetim bu takımın bu hale düşmesinde 1. suçludur..

sametaydin
24.11.2009, 04:21
Takımın şu halde olmasında tek suçlu yönetim. Hoca bu sıralamada en alttadır bence.

Barış Mayda
24.11.2009, 04:45
bence bu takımın kötü gitmesinin sebebi üzülerek söylüyorum yattarayı cok ama cok seviyorum ama onun yüzünden bu takım bu kadar kötü huzursuzluk ondan kaynaklanıyor o yatarak para kazanıyor gerisi ona bakaraka ortama ayak uydurmaya calışıyor tabi broosunda cok ama cok hatası var

S.DEMİRCİ
24.11.2009, 09:16
hepimiz......

afsbahar
24.11.2009, 09:33
Fatih Tekke !!!

Golcülerimiz bu ismi duydukları zaman neredeyse altlarına yapacaklarmış. Çok baskı altında kalıyorlarmış. İsmi bu kadar tehlikeli ise kendisi kim bilir nasıldır?

Takımın bu hale gelmesinin tek sebebi Fatih Tekke ismidir...

Serdar A
24.11.2009, 09:45
İçinde kaldığımız durumun en büyük suçlusu , suçu kendinden başkasında arayanlardır . Günah keçisi arayan herkes önce dönüp kendisine bakacak .

toksoy61
24.11.2009, 09:53
İçinde kaldığımız durumun en büyük suçlusu , suçu kendinden başkasında arayanlardır . Günah keçisi arayan herkes önce dönüp kendisine bakacak .

katılıyorum:alkış:

kurt2000
24.11.2009, 09:58
Şımarık yönetici profili,

Hasan ZAİMOĞLU
24.11.2009, 14:47
anket eklenebilir :S

BAHADIR33
24.11.2009, 15:03
Kim olacak..
AJDAR..Nane Nane

engraulis
24.11.2009, 15:04
taraftardır bence,
taraftar birlik olup istikrar adına hocasının arkasında dursaydı , yönetim hiç bişey yapamazdı. belki bu sene değil ama gelecek sene adam gibi oynayan bi kadromuz olurdu.

Murat Erdem
24.11.2009, 15:41
Benim. Gırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Hasan Habip Özbay
24.11.2009, 17:45
ben de dahil herkesin payı var amam en büyük kabahat bence içimizdeki kimse kusura bakmasın hainler bence çok büyük kusurlardan biride yerel medya kimin medyası belli değil ne yapılsa beğenmezler herşeyi onlar bilir biraz insaf yahu adamların medyadaki adamlarına bakın ölü bir takımı bile süper yazıp havaya sokuyorlar biz peh

Kadir
24.11.2009, 17:52
İkiz dingiller..

Sinem Yılmaz61
24.11.2009, 17:57
Yönetim.......

keles76
24.11.2009, 17:58
bazıları yöneim diyecektir ama bence %70 başkandır kalanı herkese dağıtın
Başkan her yanlışını bir başka yanlışla düzeltme yoluna gidince oldu

Murat 61
24.11.2009, 18:10
Yönetimi, teknik kadrosu, futbolcusu, taraftarı, medyası, malzemecisi, güvenlikçisi...

Kısaca bu takıma gönül vermiş herkes benim gözümde suçludur.

Özeleştiri yapmanın zamanı geldide geçiyor çoktan.

SDanışmaz
24.11.2009, 18:12
Yönetim...

Serdar A
25.11.2009, 09:26
Yönetimin en büyük kabahati , sorunu kendi varlığı dışında bir yerlerde aramasıdır .

Yani biz bize benzeriz , yönetimi de doğal olarak yönettiği kulübün taraftarından tamamen farklı karakterde açıklayamayız .

Açıklamaya kalkmak , ötekileştirip tüm günahları bir tarafa yüklemek en basit ifadesiyle kolaya kaçmak , daha açıkça sorumsuzluktur .

Ahmet Faruk
25.11.2009, 09:35
Hepimiz suçluyuz....
Taraftarından gazetecisine, malzemecisinden yöneticisine.
Yönetim kurulundan muhalefetine...

Birtek istisna yok.

BAHADIR33
25.11.2009, 09:45
Hepimiz suçluysak yönetim bize de 20.000 tl ceza verebilir mi acaba?

Napoli
25.11.2009, 09:49
Başkan,Bence Yanlız kaldı.. Yaz ayından beri.

.....
25.11.2009, 09:49
Hayrettin Hacısalihoğlu...

lazajan
25.11.2009, 09:52
yönetimmmmmmmmmmmmm

Ahmet Kuru
25.11.2009, 17:12
Medya bu durumlara gerilememizde en önemli etkenlerden biri...
Aslı astarı olmayan haberler ile Trabzonspor Camiasını karıştırabilmek için,2-3 gazete daha fazla satabilmek için,bir kaç kez daha fazla tıklanabilmek için Trabzonspor'un kaderiyle oynadılar...
Bundan 10 sene öncede aynıydılar şimdide...
Medyayı fişekleyen eski yönetici ve eski futbolcuların katkılarıda bunda söylenmez ise olmaz.
Başarılı dönemde herkes kedi gibi olurken,başarısız olunca herkes aç kurt gibi ortalığa çıktı...
Sanki batan geminin mallarına talip olurcasına herkes bir anda Trabzonspor'un sevdalısı oldu,diğeri kurtarıcısı...
Biz şimdiki ortada üç maymun oynayanları gayet iyi biliyoruz,izliyoruz.
Kişisel çıkarları uğruna her türlü yola başvuranların yüzünden Trabzonspor işte bu haldedir...

Trabzonsporluluk mu?
O sadece Tribündedir...

Buğra Çora
25.11.2009, 17:21

Övünün.

bin kere katiliyorum...samet aybaba zamanindaki kaadro muhtesemdi...ondan sonra bi antrenör geldi, hatirlamiyorum adini, mafeti takimi..

Samet Aybaba gelsin..

Senol Günes Korede okadar güzel yasirken, 2 sene sonra onunda kariyerini mafetmiyelim. Biz Türküz "bidi bidi" konusmadan duramiyoruz...:)

pazarkapılı
25.11.2009, 17:29
trabzon sehrindeki takımın üzerinde olduklarını sanan herkes...

MDanışmaz
25.11.2009, 17:45
Yönetim tabiki kendi ipini kendi çekti ...

ALİ FATİH
25.11.2009, 22:30
Fatih Terim ve Erman...Çünkü bizim başkan hep onları referans göstermiyor mu?

kuymakk
26.11.2009, 05:34
FATİH TERİM gelirse takımın başına kimse şaşırmasın...! ! ! Yeni başkanda M.ALİ YILMAZ ve Yönetim kurulu... ! ! !

GolaMTuRi
26.11.2009, 07:40
Bence bu durumun baslica sorumlusu yerel gazeteler(yerel basin diyelim),ersun hocayi protesto eden taraftarlar ve serdar bali gibi kendini dunyanin merkezi sanan kan emiciler.
Ne zaman ki ersun hoca gonderildi o zaman isler karismaya basladi.
Gecen sene ersun hoca karsisinda bu kadar kamuoyu olusmasaydi baskanda hocanin arkasinda dururdu.Gelen tepkilere o da eslik ederek hocayi gonderdi.
Halbuki gecen sene saglanan birlik beraberlikten sonra yapilmasi gerekenler belliydi.Iki mac kaybedildi diye hoca kovulmaz.Cok elestirilen ersun hocanin takimi son hafta feneri yenseydi sampiyonlar ligindeydi..
Eger ersun hocayla devam edilip adam gibi bir golcu+sagbek+sol acik alinsaydi bu takim suanda zirvede veya zirveye yakin bir yerde olurdu.

Gecen seneki takimin en buyuk sikintisi gol atmak iken yonetimin bu konu hakkinda bir sey yapmamasi ustune ustluk her ne kadar kotu olsalarda iki yedek forvetide takimdan uzaklastirmasi bambaska bir olay.Tutarli bir tarafi yok.

Engin Demirci
26.11.2009, 08:16
Başta yerel medya, Ersun hocayı benimsemeyen yönetim ve Trabzondaki bazı bazı dinazorlar.

Süleyman50
26.11.2009, 09:07
yönetim ve yerel basın....

yorumsuz6117
26.11.2009, 09:12
Yönetim tabi ki başka kim olucak..

OZDEN61
26.11.2009, 09:21
25 yılda yönetimler değişti, hocalar değişti, futbolcular değişti. Değişmeyen tek şey taraftar profili, taraftarın zihniyeti. Herhalde 25 yılda değişmeyen neyse suclu odur. Önce taraftar ve yerel basın, sonra yönetim ve futbolcular.

taraftar ve yerel basın suçulu, çünkü kulubü yönetmeye ve takımı yönlendirmeye çalışıyor sürekli. Ehil insanlara bu işi bırakmak lazım.

yönetim ve futbolcular suclu, çünkü yönetim hocanın eksik dediği yerlere transfer yapmadı, istediklerinin listesindekilerden de en sondakini aldı. futbolcuda aldığı paraya göre oynadı, hırs yoktu. kendini trabzon dan büyük gören oyuncularımız var.

avniaker
26.11.2009, 09:43
Tabiki yönetim tutarsız davranışlar içinde olup sağlam bir duruş gösteremedi, yani bu niteliklerde insanlar olamdığı için yönetimimizde maalesef bu durumlara düştük düşününsene futbolcuların hepsi yöneticilerin çoğundan zengin gerisini siz düşünün

Ömer Yüce
26.11.2009, 10:04
Tutarsız ve bilinçsiz yönetim 1. sırada Taraftarsa 2. sırayı hak edenlerden...

kudu_61
26.11.2009, 10:04
samet aybabayı kabul etmeyen kimse o

Külünkoğlu
26.11.2009, 10:15
Anket eklenmiştir.

cahana
26.11.2009, 10:32
yönetim sadece ve sadece yönetim

Hayriye Ayan
26.11.2009, 11:56
bence kesinlikle futbolcular
tabiki bu ruhsuz futbolcuları alan yönetim de suçlu

Hasan Habip Özbay
26.11.2009, 14:16
ben de dahil olmak üzere herkes neden mi bi düşünün

Emre Bekar
26.11.2009, 14:19
en önemli sorumlu yönetim....

Hasan ZAİMOĞLU
26.11.2009, 14:21
aslında şıklarda 'Yerel Basın' seçeneğide olsa iyi olurdu

titanic
26.11.2009, 14:44
Futbolcular başta olmak üzere Obamaya kadar herkes

İskefiyelireis
26.11.2009, 14:47
Tabii ki yönetim suçludur.
Bazı arkadaşları anlamıyorum. Taraftar nasıl suçlu olabilir? Taraftar bu yönetimi seçti, gittiler geri istedi falan derseniz geçelim. Bunlar oynanan oyunun bizi yanıltması.
Taraftar maça geldiği için mi suçlu? Trabzon' da TS' dan başka ne izlenir?
Fatih Tekke' yi istedi diye mi suçlu? Geçen sene Umut ve Gökhan performansını gören taraftar bunu anlamış, yönetim anlamamışsa yanlış mı yaptı?
Bu futbolcuları taraftar mı transfer etti? İnanın etseydi daha iyisini getirirdi.
Geçen yıl takım iyi giderken çomağı taraftar mı soktu Ersun Hocayı kovdurdu? Gidin onu Sn. Başkan'a bir sorun.
Şenol Hoca oradan gazetecilere haber yaptırıp lobi faaliyeti yürütürken taraftar hiç oralı oldu mu?
Broos' u takımın başına ben mi getirdim ya da bizlerden biri mi?
Sezon açılılışından beri hastalanan, sakatlanan futbolcuları da mı biz tedavi ettik? Grip olana ıhlamur, bacağı ağrıyana Ben-Gay verseydik daha az problem yaşamazmıydık?
Alnzinho' ya 3.5, Gabriç' e 2.5 milyon E ben mi verdim? O parayı harcama yetkimiz olsa daha iyisini almaz mıydım?
Bu takımın 25 yıldır kalecisi olmadığını taraftar görmeyerek hata mı yaptı? Bu takımın Barça olmadığını Valdez gibi kaleciyi Barça' nın oynatabileceğini TS' un oynatamayacağını taraftar bilmiyor mu?
Hatayı bile kendinde arayacak bu taraftar mı suçlu? Bırakın Allah Aşkına...
Evet taraftar suçlu hala bir çözüm aramaya çalışıyor...

real_rock
26.11.2009, 14:54
Bu takımın başına elbet şenol hoca geçecekken elin Belçikasından hoca getirtip herşeyi rezil eden yönetim bu işin baş sorumlusudur. Madem adamı getirdin, yanında dur! Broos'un yanında tercuman halil'den başka kimsecikler yoktu. Yalnız geldi, yalnız gitti...
İkinci olarak Broos'un da suçu var. Suçtan ziyade hataları. Oyuncuların karakterlerini iyi çözemedi. Bu takımın kişilik bakımından bana göre en güvenilir oyuncusu Alanzinho..Ama hoca gidip Engin Baytar'a, Tji'ye, Slyva'ya vs ye güvendi. Yanlış yaptı. Son maçta oyuncularda hocayı satınca, hoca kovuldu gitti.

titanic
26.11.2009, 14:57
Bu takımın başına elbet şenol hoca geçecekken elin Belçikasından hoca getirtip herşeyi rezil eden yönetim bu işin baş sorumlusudur. Madem adamı getirdin, yanında dur! Broos'un yanında tercuman halil'den başka kimsecikler yoktu. Yalnız geldi, yalnız gitti...
İkinci olarak Broos'un da suçu var. Suçtan ziyade hataları. Oyuncuların karakterlerini iyi çözemedi. Bu takımın kişilik bakımından bana göre en güvenilir oyuncusu Alanzinho..Ama hoca gidip Engin Baytar'a, Tji'ye, Slyva'ya vs ye güvendi. Yanlış yaptı. Son maçta oyuncularda hocayı satınca, hoca kovuldu gitti.
Hakikattende Engin ve sylivann suratında bır guvensızlık ifadesi var.

demiahme
26.11.2009, 14:59
taraftar...

Kaan
26.11.2009, 15:01
Tartışmasız yönetim.

Tolunay Abdioğlu
26.11.2009, 15:08
Bence en büyük suç yönetim de.

2.planda ise sahada ruhsuz dolaşan bazı futbolcular.

abdullah6134
26.11.2009, 15:10
en önce yönetim en son Broos....

futbalski60
26.11.2009, 15:14
Teknik kadro hariç hepsi.

magicyattara
26.11.2009, 16:33
Not:Bugün duyduğum son dedikodular.:)
-Futbolcular Başkanı çok seviyorlarmış.Canımız feda diyorlarmış.
-Yönetimdeki bazı yöneticilere isyan ediyorlarmış.Bu yöneticilerin tutumu futbolcuları futboldan soğutacak seviyeye gelmiş.Sezon sonu ayrılmayı isteyen çok futbolcu varmış.
-Ödeme falan yapılmamış futbolculara.Para yüzü görmüyorlarmış.
-Futbolcularla Trabzon kanadı yöneticileri arasında diyalog yokmuş.
* * *
Başka şeylerde var ama onları buraya yazamam.
Netice de dedikodu bunlar.Trabzon sokaklarında konuşulanlar.
Para konusunda suçu yönetime atacak halimiz yok,başlarında başkanları var.
Bunları anlatan abimiz bazı futbolcuların hiç para almadıklarını,güç durumda olduklarını ve bunun sorumlusu olarak Trabzon'da ki bazı yöneticileri gördüklerini söyledi.
* * *
Ankete,"Başkan" şıkkı ayrı olarak eklenebilir mi acaba?

BAHADIR33
26.11.2009, 16:36
ankete yerel medya da eklenebilir

firidin61
26.11.2009, 16:39
Zincirleme '' sorumsuzluk '' söz konusu . Taraftarından yönetimine ..

Erdal DİLEK
26.11.2009, 16:44
kesinlikle futbolcular. . .

Samet Yildirim
26.11.2009, 16:44
Yüzd 90 yönetim..hatta yüzde yüz diyebilirim

Ozan Yazıcı
26.11.2009, 17:15

Süper süper, 10 numara bir yorum (Ersun Yanal kısmı hariç)..
Sorumlu Trabzondaki Trabzonsporlulardır.

SüRMeNe_6161
27.11.2009, 09:13
Yönetim Ve Bazi Futbolcular..

alpozan61
27.11.2009, 09:22
bence suçlu futbolcular ve teknik kadro bunları da takıma getiren yönetim olduğuna göre yönetim suçlu.....

Erbay
27.11.2009, 10:49
%61 yönetim, %61 futbolcular. :D

Tabii ki yönetim.

Onur
27.11.2009, 11:12
%50 Futbolcular
%30 Yönetim
%20 Teknik Heyet

Nedense ilk giden teknik kısım oldu...

Murat Erdem
27.11.2009, 11:19
Benim her halde.

Travelair
27.11.2009, 11:27
En başta yönetim, sonra futbolcular, sonra teknik kadro ve taraftarlar. Bana kalırsa %70 yönetim %10 diğerleri. Çünkü "At sahibine göre kişner" Yönetenler yanlış yönetirse yönetimle biçim alması gerekenler biçimsiz kalır. Başkan yanındakileri iyi seçemedi. Gitgide yalnızlaştı. Yanındakilerin enformasyonuyla kararlar aldı. Enformasyon yanlışsa kararlar da yanlış olacaktı.

serdar avcı
27.11.2009, 11:40
Yönetim,yönetim,yönetim...iş bilmeyen beceriksiz yönetim.

Emrullah
27.11.2009, 12:18

Övünün.

Sametle olurdu değil mi? Ne kadar vizyon sahibiyiz. Sameti almayın dedikte gidin Broosla anlaşın mı dedik. Adam akıllı, kariyerli bir yabancı hoca istedik. Samet Aybaba noktasında taraftar yerden göğe kadar haklıdır(bunu taraftarımızı srekli eleştiren biri olarak söylüyorum)

tuncay1984
27.11.2009, 12:33
bu anketten yönetimin cikmasi beni sasirtti
gecen sene forwet biraz becerikli olsaydi sampiyon bile olabilirdik
ersunun gitmesine sebep olan taaraftar kendine ceki düzen versin
tek suclu onlardir erman toroglu bousna demiyodo gecenyil Ts bu seneki durumu cok arar diye
hakliymis adam

Napoli
27.11.2009, 13:22
BENCE bu şıkların hepsi

%60 yonetim
%30 futbolcular
%10 taraftar

Fatih Ay
27.11.2009, 13:51
%30 şans
%30 umut bulut-gökhan ünal
%30 yönetim
%10 taraftar

Semih58
27.11.2009, 14:58
SABIRSIZLIK. İYİ bir hoca bulacaksın. Disiplinli çalışacaksın.

ÇALIŞAN KAZANIR.

ALİ FATİH
27.11.2009, 14:58
Efsane kadro...bİzlere hep en ÜstÜn baŞarilari ve gÜzellİklerİ sundular...bİze hİÇ tatsizlik,Çİrkeflİk,kİrlİlİk gÖstermedİler...ÇÜnkÜ Çİrkİn gÜzellİĞİ, soĞuk sicaĞi, karanlik aydinliĞin deĞerİnİ bİzlere ÖĞretİr...

Ilelioglu
28.11.2009, 00:08
Yönetim suclu...;)

Doğukan Uçan
13.03.2023, 11:41
Yönetim ve abdullah avcı.

bu nasıl kadro aga.

Steril61
19.03.2023, 23:36
Birinci derecede yönetim ikinci derecede Abdullah Avcı bu başarısızlıktan sorumludur. Bu kadar çöp futbolcuyu bir araya getirmek ve milyon eurolar vererek kulübü borç batağına sokmak büyük bir beceri istiyor. Geçen seneki şampiyonluktan sonra anlaşılan o ki kulübü yemişler.

Barista
20.03.2023, 09:14
Ertuğrul Doğan.

bilginsem
20.03.2023, 10:40
Yönetim çünkü mali olarak yürütemeyecekleri bir kadro kurdular. Yabancı bir insansan Trabzon maaşını almamana rağmen yaşayacağın bir şehir değil, huzursuz oyuncu da odaklanmaz, arayışa girer.

Kadromuz kötü falan değil bu arada geçen seneki kadrodan da daha iyi.

6-8 yok forvet yok diyen geçen senenin kadrosuna bi baksın rica edicem, koita, köybaşı, edgar vs vardı geçen sene de uçmamızın sebebi düzgün bir mali yapımızın olması ve düzgün bir planlama yapmamızdı

Çankaya
20.03.2023, 17:21
50% Futbolcular
50% Ertuğrul Doğan ve Abdullah Avcı ikilisi

cakalkerem
22.03.2023, 13:38
çok desteklememe rağmen tek sorumlu yönetim..

Yani geçen sezon şampiyon olan bir takımı 1 senede nasıl hiç ederler...daha iyi anladık..
Koca bir camia Wakaya bağlıymış demek..

Gitti yerine 5-6 adam alındı dünyanın paraları verildi sonuç koca bir sıfır

Doğukan Uçan
08.04.2023, 23:25
şampiyonlar liginde oynayacak takıma umut bozok, eren elmalı, doğucan haspolat'ı aldıran futbol aklı kimse onlardır.

doc holliday
08.04.2023, 23:35
Öncesini bilmiyorum ama mağlup olduğumuz ve kupadan elendiğimiz son 3 maçın sorumlusu orhan ak- derelioğlu maceralarına atılan mevcut yönetimdir..

mmert
08.04.2023, 23:36
1. Aciz başkan Ağaoğlu (Boş konuşmak ve yönetimini idare edememek)
2. Yetersiz Ertuğrul (Bir miktar parası var ama bilgi-beceri yok)
3. Kimyager Avcı (Düzen sağlamaktan başka bir iş yapmaz. Tekdüze.)
4. Zeyyat kafkas ile kulübün içini boşaltanlar. (Devre arası atanmış gibi çöktü kulübe edersiz

deepmavi
09.04.2023, 05:49
Fitne fesat Ve Parasızlık...

Sefaenes
09.04.2023, 06:04
bence ilk basta bu iyunculara calistirmayip tatil veren avci sonra yönetim bu transferleri hangi akil tutulmasinla yapti sonra forma degil para düsünen oyuncular. Küme düsmeye oyniyan takimlar bile daah cok efor veriyor.

pReN@_61
09.04.2023, 12:59
https://twitter.com/omerlothjr/status/1644846137960984580

Doğukan Uçan
15.04.2023, 17:59
transferler yanlıştı fakat sene başında abdullah avcı'Nın en az 3 kere yollanması lazımdı. sırf şampiyon yaptı hatrına koca sezonu çöpe attılar.

wakaeme
15.04.2023, 18:16
2009 başlığıymış ya bu. transferleri yapanlar sorumlu. bir transfer bile tutmadı

HasanTezel
16.04.2023, 03:05
%80 yönetim demiş…

Şampiyon olur olmaz Uğurcan Ömür Djaniny Nwakaeme başta olmak üzere ONORE EDİLİP SÖZLEŞME YENİLENSEYDİ, hem şl de olurduk hem ligde.

Cezalandırıldı tüm fedakarlıklar

Oğuz ZEYTİN
17.04.2023, 14:44
On beşinci hafta Fener'i yendikten sonra puan tablosu şöyleydi:

Gs - 30 puan / 14 maç
Fb - 29 puan / 14 maç
ADS - 27 puan / 14 maç
Başakşehir - 27 puan / 14 maç
Biz - 26 puan / 14 maç
Konya - 25 puan / 15 maç
Bjk - 24 puan / 15 maç

Depremden dolayı ara verildiğinde;

Gs - 54 puan / 22 maç (8 maç +24)
Fb - 48 puan / 22 maç (8 maç +19)
Bjk - 40 puan / 22 maç (7 maç +16)
Başakşehir - 40 puan / 21 maç (7 maç +13)
ADS - 39 puan / 22 maç (8 maç +12)
Biz 38 puan / 22 maç (8 maç +12)

Gs'nin serisini bir kenara koyarsak, depremden sonraki fikstürle (Ümraniye - EV, ADS - EV, Antep - BAY, Kayseri - EV, Kasımpaşa - DIŞ, Bjk - EV) ilk üç için tutunabilirdik.

Doğukan Uçan
20.04.2023, 22:58
abdullah avcıyı zamanında kovmayan ahmet ağaoğlu ve yönetim kadrosudur. sırf şampiyon yaptı diye aylarca takım hiç bir şey oynamadığı halde ısrarla görevde tuttular. sonuç kaçınılmaz.

Cem Balcı
20.04.2023, 23:00
Giden başkan ve hoca.

acan61
21.04.2023, 00:20
Kalan başkan.

mmert
21.04.2023, 01:13
Muktedir olamayan başkan ve vasat avcı.

OMERYILMAZ_TS
21.04.2023, 07:34
Avci ne yapsam olmuyor dedigi halde gondermeyen yonetim
Ve avciyla devam etme karari alirken kadro disi karari vermeyen akil tutulmasi yasayan yonetim sonra orhan ak ihsan
Hepsi yonetimin sucu
Trabzonspor cocugu yusufu da hic unutmayacagim al sana oz evlat ...

CEMEFKER
21.04.2023, 14:07
Yolda gidiyorsun, bir tanıdığın dükkanı önüne geldin. Sana 1 saatliğine emaneti dükkan verseler ne kadar dikkatli bakarsın?

İkide bir saatine bakarsın...., harcadığın en büyük değer vaktindir..., dükkan önünden gelen gideni keser, reklam yaparsın....

Ama dükkan senin olsa, arsanı satıp sermaye yapmışsın...Gözün gibi bakarsın. İmajı iyi olsun diye gelen gidene boynu bükük buyrun çekersin...
Gelinen nokta bu.

Futbolu bu mesleği yapanlar yönetmedikçe, kulüp kültürü, tarzı, modeli, oyun felsefesi ve bunların en tepesinde kafasında bir kasketli sportif direktör olmadıkça zor. Abdullah Avcı 'yı en çok eleştirenlerdenim ama başarı bu dediklerim biraz uygulanınca geldi. Sonra araya menfaat, başkaları girince dağıldı düzen. "Bir gemide iki kaptan olmaz". Avcı'nın "hastalıklı hal" dediği bu işte. (Avcı iyi top oynatmıyor başka şey, kültür, düzen,sistem başka şey)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jairzinho
21.04.2023, 15:10
cevabı çok basit

ertuğrul doğan ve avcı ikilisi

tabi aa nında suçu var biraz, şampiyonluk sonrası bütün ipleri ed ye ve avcı ya vermemesi gerekiyordu,bazen kötü polis olmak gerekiyor aga

şampiyon olundu diye projeden vazgeçip ed ye ve avcı ya ipleri verirsen olacağı bu, 40 milyon avroluk maaş bütçesi ve enkaz

Mehmet
21.04.2023, 20:41
Anketin cevabı tabi ki Yönetim.
Şampiyon olan takım üzerine daha da güç katar.
Yönetim takıma güç katmadı, bilakis takımı zayıflattılar.
Son bir yıl Ağaoğlu sosyal medya da hiç gözükmedi hiç sesi çıkmadı.
2022 yılının PROJE şampiyonluğu garantilendikten sonra Trabzonspor takımında
sürekli bir düşüş, sürekli gerileme oldu. Sessizce istifalar kuzu gibi istifalar
herkes bir şeyleri biliyordu yada az bir kısım yönetici biliyordu, Trabzonsporun
alacağı olan bir şampiyonluğu verildi - alındı... Trabzonspor tekrar 40 yıllık sürünme dönemine girdi.
Trabzonspor da Yönetim başkan ve futbolcular iyi olsun amatör bir hoca bile takımı idare eder.
Kısacası yönetim Başkan ve futbolcular ??????????

objek
22.04.2023, 00:56
Cok seyler varda en buyuk eksiklik alt yapidan gelip hazir kita bekleyen duruma gore oyuna girince katki saglayan futbola ac savasci ruhlu 3-4 oyuncumuzun olmayisi 12,inci hamle oyuncumuz djanini vardi sonlara dogru oda dusunce aslari zorlayacak yedek oyuncumuzun olmayisi takimdaki direnci ve rekabeti bitirdi

Doğukan Uçan
01.05.2023, 13:12
Kopenhag'ı neden eleyemediğimiz belli oldu işte. Kurulan kadroya bakılırsa aslında taraftarla dalga geçildiği ve geçen sene kazanılan paraların menajerlere yedirildiği akabinde de transfer edilen oyunculara değerinden çok fazla para verilmesi bu sezonun özeti gibidir.