PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadir Keleş

Sayfa : 1 2 [3] 4

Berat Akçay
24.11.2013, 23:07
Kadir iyiydi bugün.
Böyle devam et koç

Kirk_Cooley
24.11.2013, 23:11
Soğukkanlılığı ve feykleri çok hoşuma gidiyor.

serdaracıl
24.11.2013, 23:18
Harika oynadi.

Courage
24.11.2013, 23:27
''Sol Bek'' hakikaten.

Oraya abuk sabuk bir yabancıyı almaktan bizi kurtardın.

Alper Beyazay
24.11.2013, 23:32
Dedik o kadar, Olcan'dan Aykut'tan ne kadar kötü olabilir, bir kere oynat görelim diye. İkisinden de kat kat iyi sol bekte. Hem de kendi mevkisi. Böyle devam Kadir.

Oğuzhan
25.11.2013, 00:19
Soğukkanlı bir oyuncu top tekniği de iyi gerçekten beğeniyorum ben baya. Israr etmesi lazım hocanın o bölgede çok daha iyi maçlar oynar zamanla.

objek
25.11.2013, 00:30
Gecen sezon 1461de oynarken takimdaki en sakin ve ne yapacagini bilen bir oyuncu profili ciziyordu simdi ayni cizgisini as takimda surduruyor umariz boyle devam eder

İskender YILMAZ
25.11.2013, 00:45
Top ayağındayken çok çok olumlu işler yapıyor, asla saçmalamıyor, afallamıyor. Hücuma çıkışları, zamanlamaları çok iyi, keza kestiği toplar da. Formayı sonuna kadar hak ediyor.

calavera
25.11.2013, 01:10
Kado kurarken artık sol beke Kadiri yazıcaz. O belli oldu

gudoz81
25.11.2013, 08:57
inşallah devre arası portekizin saçma sapan bi takımından saçma sapan bi brezilyalı, zamanında şuna buna gol atmış milyon öro luk bi solbeke kurban gitmez.

serdar
25.11.2013, 10:33
Bravo! Sol bek aramaya gerek yok artik.

Mert Acar
25.11.2013, 11:16
A takıma çıkarılması gereken ilk isim Kadir Keleştir.
Çok iyi pozisyon alıyor,fiziği de gayet iyi.
Kafa topları ve sürat konusunda da sıkıntısı yok.
Aynı zamanda çok soğukkanlı.
Ben çok beğeniyorum ama bakalım teknik heyet görebilecek mi ?

Geçen sezon yazdığım bir yazı.Beni utandırmadın Kadirim.Çalışmaya devam :)

a f s
25.11.2013, 11:45
Maşallah diyelim, nazar değmesin.

Yiğit Gayretli
25.11.2013, 12:15
Bosingwa ile üst düzey olma şansını tepme. O yetenek var. İyisin, daha iyi olabilirsin.

Emrah Akcagöz
25.11.2013, 18:21
Allah utandırmasın, başarılarının devamını dilerim.

endlessdeath
27.11.2013, 13:41
maşallah böyle devam şımarma olmadığı sürece ben oldum demediğin sürece en iyi sen olacaksın kadir

Ragazzo
27.11.2013, 22:32
Güzel başladı. Umarım her hafta üstüne koyarak ilerler.

Yalnız Zeki de böyle başlamıştı, hatırlatmakta fayda var sanırım..

Ceyhun Dündar
27.11.2013, 22:53
trabzonlu sakin gerektigi gibi kademe bilgisi de biraz artarsa bosuna milyon euroluk topa dokunamayan adamlardan kat kat iyi.
Ve artik turk oyuncusunun oneminin cok oldugu ligde 1 yabanci hakki kazandirdi bize saolsun.

Courage
28.11.2013, 22:00
Orası senin artık dostum. ''Efsane Kadir'' i tekrar yaşatmak senin elinde...

serdaracıl
28.11.2013, 22:03
Forma senin artik. Kapat solu git:)

Mert'
28.11.2013, 22:04
Asist çok iyiydi bayadır solbekten böyle asist görmedim teşekkürler.

Öznur61
28.11.2013, 22:05
O yaptığın asist varya... Helal sana Kadir !

DeAgLeMaNyAq
28.11.2013, 22:11
Daha cesur olmalı. Ceza sahası içerisine attığı her pas tehlike oluşturuyor...

calavera
28.11.2013, 22:12
Penaltı ağır bi karardı, 10 hakemden bi tanesi anca verirdi, öyle oldu.

Kadir den ofansda çok memnunum. Top tekniği de iyi. Defansif ve fiziksel olarak biraz gelişse tamamdır

ccd6167
28.11.2013, 22:14
oldu bence :)

Alper Beyazay
28.11.2013, 22:15
Bozmadan devam et.

TSemih61
28.11.2013, 22:18
Hiç bozmadan her maç performansını arttırarak oynuyor. Tekniği de bir orta saha oyuncusu kadar iyi. Yıllar sonra beklerimizden memnunuz.

Anıl C
28.11.2013, 22:21
Milli takimda sonunda sol bekini buldu.

Terzioğlu
28.11.2013, 22:25
Fazla söze gerek yok. Cok cok akilli bir oyuncu. Yine cok basariliydi. Penalti pozisyonunda sadece cok ufak bir temas var ama kesinlikle penalti degildi. Hakemin acisindan cekmis gibi gözükmüs olmali yoksa alakasi yok. Kendisine yapilan faul ise kirmizi kartlik.

delikoyun
28.11.2013, 22:28
saçmalamayın savunması zayıf bu kadar kötü bir takıma karşı bile ikili mücadeleleri hep kaybetti ileri böyle bir maçta çıkmayacaksında hangi maçta çizgiye kadar ineceksin bence bu da değil bize sol bek şart ama ondan önce orta alanda zokroa soner adrian alanzinho sorununu çözmemiz gerekir

Anıl C
28.11.2013, 22:29
saçmalamayın savunması zayıf bu kadar kötü bir takıma karşı bile ikili mücadeleleri hep kaybetti ileri böyle bir maçta çıkmayacaksında hangi maçta çizgiye kadar ineceksin bence bu da değil bize sol bek şart ama ondan önce orta alanda zokroa soner adrian alanzinho sorununu çözmemiz gerekir

Bu yazdiklarinda önemli bi detay

gabriel omar
28.11.2013, 22:32

Katılmıyorum,çizgiye indiği çoğu pozisyonda adama top atmadılar çok net gördüm.Bindirmeleri yeterli bence.

Kadir gibi bir oyuncu,hem de sol bek,bu yerli kıtlığında altın madeni gibidir.

Tolga
28.11.2013, 22:34
Allah nazarlardan saklasın. Herşeyden önce de helal olsun. Asisti muhteşem bence, o görüş, o net pas falan, teşekkürler Kadir.

Çıkarma o formayı lütfen ...

Bartuğ13
28.11.2013, 22:38
verdiği asist mükemmeldi. sol kanadı maloudayla harika kullanıyor.

penaltı pozisyonunda bence penaltı değildi ama yine de elini kullanmaması gerekirdi.

Terzioğlu
28.11.2013, 22:41
Savunmasi zayif falan degil. Aksine cok iyi pozisyon aliyor ve kanadini kapatmayi cok iyi biliyor. Kabul edelim ki 1-2 pozisyonda zorlandi bugün ki bu cok normal ama hata yapmadi. Ne ariyorsunuz kafanizdaki oyuncu profili nasil birsey anlamak mümkün degil. Dani Alves bile Lahm bile hata yapiyor, calim yiyor siz neyin pesindesiniz. Üstelik bu oynadigi ilk avrupa maci ve bu adam daha 3 hafta önce ilk kez birinci ligde forma giydi. Oynadikca zaten dahada iyi olacaktir ama simdiden cok iyi. Kadir hücumuyla savunmasiyla müthis bir sol bek.

TSemih61
28.11.2013, 22:41
Savunma yönünde bazı eksiklikleri olabilir ama hücuma katılmadığını nereden çıkardınız. Bugün maçı dikkatli izleyen biri Kadir'in ofansif anlamda yeterince katkı verdiğini görür.

apachi61
28.11.2013, 22:48
Olcanla beraber bence macin yildizidir soyle ki asisti olsun, ilk avrupa macinda siritmamasi olsun, ozguveni, bindirmeleri vs on numara is cikardi. Icinde az bucuk yattaralik var ben oyle sezdim insallah o yonunu gelistirir,gelistirebilir,gelisitirilmesi icin yardimci olunur. 10 numara 5 yıldız.

Samet Yildirim
28.11.2013, 23:06
Bravo. Insallah devam eder böyle.

Yabanci sol bek gereksiz. Yerli ztn yok.

Uğur Ö.
28.11.2013, 23:08
Maalesef çok ağır.Bir bek için ağır bunu atabilirmi bilmiyorum ancak sağlam bir oyuncu ne yaptığını biliyor.

Anıl C
28.11.2013, 23:10
Bravo. Insallah devam eder böyle.

Yabanci sol bek gereksiz. Yerli ztn yok.

Rizede oynayan berber nasil

Oğuzhan
28.11.2013, 23:12
Rizede oynayan berber nasil

O adamı almayan yönetimin de ben. Trabzon'da top oynadı adam Avni Aker'de gözlerinin önünde. Adamı tek topa vuruşları için bile alırsın. Adam topa Ronaldo gibi vuruyor bildiğin tesadüf değil tarzı aynı adamın üst iç karışık kaldırıp indiriyor topu.

Ogün YAZICI
28.11.2013, 23:12
daha iyi bir yabancı sol bek bulamazsın devre arasında.kadir oraya çok iyi oldu çok da güzel oldu :) bundan sonra çok bilmiş taraftarımıza düşen bir yerli futbolcuyu daha küstürmemek...

Anıl C
28.11.2013, 23:13
O adamı almayan yönetimin de ben. Trabzon'da top oynadı adam Avni Aker'de gözlerinin önünde. Adamı tek topa vuruşları için bile alırsın. Adam topa Ronaldo gibi vuruyor bildiğin tesadüf değil tarzı aynı adamın üst iç karışık kaldırıp indiriyor topu.

Duyuyorum hep yetenekli oldugunu. Ki sen izlemişsin bide

bordomavi1
28.11.2013, 23:15
4*4 lük adam

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
28.11.2013, 23:22
Tek kelimeyle mükemmel. Oyunu, tekniği, yaptığı asist. Çok iyi bir sol bek'imiz var artık.

Berat Akçay
28.11.2013, 23:32
Mükemmeldi bugün de. Asist harikaydı

Ömer SEVİNÇ
28.11.2013, 23:35
Ben beğenmedim şahsen. Adamların sağ kanadı her pozisyonda geçti Kadir'i. Çok ağır kaldı. Ama asisti güzeldi.

Mehmet Mangan
28.11.2013, 23:40
Bir sol Bek'in asist yaptığını en son ne zaman gördük şu takımda acaba. Böyle devam bizim uşak. Allah yardımcın olsun. :)

Adem Akyüz'
28.11.2013, 23:42
Bir sol Bek'in asist yaptığını en son ne zaman gördük şu takımda acaba. Böyle devam bizim uşak. Allah yardımcın olsun. :)

Yine Kadir ilk maçında Emre Güral'a yaptı bir asist :)

Sibel
28.11.2013, 23:44
Kasım ayının en istikrarlı oyuncusu bence( Onur'u dahil bile etmiyorum)
Görevini yapıyor. İnşallah bu oyunun üstüne koyarak ilerler.

Fatih Öztürk
29.11.2013, 00:10
Bir kaç defa otobana döndü kanadi.Malouda yardıma gelınce sorun yokta bıre bırde hıc ıyı değil.sezon sonu daha ıyısı alınmali.

Furkan Özdem
29.11.2013, 00:22
Her şey iyi güzel de bence de birebirde sıkıntı yaşıyor. Tabi cale, cech, ferhat, emerson ve sol bek olcana kıyasla çok daha iyi.

asilhamsi
29.11.2013, 00:32
onunde yusuf oynadıgı zaman defansif olarak cok daha rahat olacak.

bence artık sol bek kadir sol acık yusuf

sag bek reis sag acık olcan

olarak ısrar etmeliyiz.

Malouda forvete yakın oynamalı.Boylece ileride top tutma suremiz artar.

gabriel omar
29.11.2013, 00:39
Bir kaç defa otobana döndü kanadi.Malouda yardıma gelınce sorun yokta bıre bırde hıc ıyı değil.sezon sonu daha ıyısı alınmali.

Abi olacak o kadar.Bu adamdan Bosingwalık bekleyemeyiz.

Daha iyisini almaya kalksak yabancı alacağız.Ne gereği var yabancı hakkımızı oraya kullanmaya ?Bu ligde Hakan Baltalar,Hasan Aliler oynadı kral oldu Kadir de onlardan aşağı değil bana göre.

Öyle hem birebir de hiç geçilmeyen,hem bir açık oyuncusu kadar hücuma destek veren adamı almaya kalksak 4 5 milyon euroyu gözden çıkaracağız.Bence lüzum yok,Kadir düzgün ayağı,oyun görüşü ,soğukkanlılığı ile bizi götürebilecek kapasitede ,en azından ligde.

Bu maç defansif olarak biraz ağır kaldığı doğrudur,ama onuda artık önündeki açık oyuncusu ve yanındaki stoperle anlaşarak kapatacak.Takım olmak bunu gerektirir.Bu da aynı isimlerle daha çok oynayarak olacak.

Ha bu formunu korur mu korumaz mı orasını bilmem ama şu an ki görüntüsü formayı sonuna kadar hakettiğini gösteriyor.

Fatih Öztürk
29.11.2013, 00:45
Abi olacak o kadar.Bu adamdan Bosingwalık bekleyemeyiz.

Daha iyisini almaya kalksak yabancı alacağız.Ne gereği var yabancı hakkımızı oraya kullanmaya ?Bu ligde Hakan Baltalar,Hasan Aliler oynadı kral oldu Kadir de onlardan aşağı değil bana göre.

Öyle hem birebir de hiç geçilmeyen,hem bir açık oyuncusu kadar hücuma destek veren adamı almaya kalksak 4 5 milyon euroyu gözden çıkaracağız.Bence lüzum yok,Kadir düzgün ayağı,oyun görüşü ,soğukkanlılığı ile bizi götürebilecek kapasitede ,en azından ligde.

Bu maç defansif olarak biraz ağır kaldığı doğrudur,ama onuda artık önündeki açık oyuncusu ve yanındaki stoperle anlaşarak kapatacak.Takım olmak bunu gerektirir.Bu da aynı isimlerle daha çok oynayarak olacak.

Ha bu formunu korur mu korumaz mı orasını bilmem ama şu an ki görüntüsü formayı sonuna kadar hakettiğini gösteriyor.

Olurda sezon sonu takıma önemlı derecede neşter vurulup sampıyonluğa oynayacak kadro kurulursa her hattımızla güçlü olmalıyız kardeşım.Onur,Bosıngwa,Aykut Demir,Mustafa,Soner,Malouda,Yusuf bırazda Olcanımız var.en az 7 oyuncu şart bıze.bence sol bek daha güçlü olmalı.bıre birde kolay ekarte edilmemelı.

gabriel omar
29.11.2013, 00:52
Olurda sezon sonu takıma önemlı derecede neşter vurulup sampıyonluğa oynayacak kadro kurulursa her hattımızla güçlü olmalıyız kardeşım.Onur,Bosıngwa,Aykut Demir,Mustafa,Soner,Malouda,Yusuf bırazda Olcanımız var.en az 7 oyuncu şart bıze.bence sol bek daha güçlü olmalı.bıre birde kolay ekarte edilmemelı.

Elbette her zaman daha iyisini isteriz ama şöyle düşünelim,diğer mevkileri sağlam iyi işleyen bir takımda görece daha az iyi oyuncular da sırıtmaz.Farzı misal şampiyonluk sezonunda Cale,bir şekilde götürüyordu o mevkiyi.

Ki Kadirin Cale,Emerson,Cech kadar büyük bir defansif zaafiyeti yok bence.Tek eksiği düzenli oynamaya devam edip ritm tutması,böylece daha da iyi oynayacağı kanaatindeyim.Ayrıca önünde Malouda değilde,diyelim ki Yusuf gibi daha dinamik,geriye yardıma daha sık gelebilen bir açık oyuncusu olursa kanadını daha iyi koruyacaktır.1461keyden de hayli iyi anlaşıyordu bu ikili.

Yani abi,o saydığın listeye bence ilk Kadiri ekle.Bu senenin en büyük kazanımı yerli sol bek olarak Kadir olacak.Şu halde bile bence yeterli seviyeye yakın.Demişti dersin :)

Sinan Ayaz
29.11.2013, 00:56
bravo be kadir aynı yusuf gibi formayı zorla aldın yoksa mra'nın oynatacağı yoktu

Fatih Öztürk
29.11.2013, 01:02
Elbette her zaman daha iyisini isteriz ama şöyle düşünelim,diğer mevkileri sağlam iyi işleyen bir takımda görece daha az iyi oyuncular da sırıtmaz.Farzı misal şampiyonluk sezonunda Cale,bir şekilde götürüyordu o mevkiyi.

Ki Kadirin Cale,Emerson,Cech kadar büyük bir defansif zaafiyeti yok bence.Tek eksiği düzenli oynamaya devam edip ritm tutması,böylece daha da iyi oynayacağı kanaatindeyim.Ayrıca önünde Malouda değilde,diyelim ki Yusuf gibi daha dinamik,geriye yardıma daha sık gelebilen bir açık oyuncusu olursa kanadını daha iyi koruyacaktır.1461keyden de hayli iyi anlaşıyordu bu ikili.

Yani abi,o saydığın listeye bence ilk Kadiri ekle.Bu senenin en büyük kazanımı yerli sol bek olarak Kadir olacak.Şu halde bile bence yeterli seviyeye yakın.Demişti dersin :)

Inşallah daha iyi olur:)

İbrahim CİHAN
29.11.2013, 01:27
gençlerbirliği maçında yediğimiz o saçma gol haricinde büyütülcek bi hatasını hatırlamıyorum. aksine büyütülmesi gereken olumlu katkıları var. soldan ortalara alışık değiliz. hele ki bugünkü asist :) inşallah daha da iyi olcak. kadirde ısrar etmek gerekiyor.

sifuni
29.11.2013, 04:50
Temposu yüksek olan bir oyuncu degil malesef pozisyonlarda biraz yavas kaliyor insallah oynadikca pozisyon bilgisi artar ve hiz problemini yer tutma becerisi ile kapatir. Ne olursa olsun bekte bir bekin olmasi güzel :)

berezilya
29.11.2013, 05:06
güzel bir asist yapmış.

Yiğit Gayretli
29.11.2013, 08:17
Kadir top rakipteyken ağır bir futbolcu. Top bizdeyken de ağır :) ama topu iyi kullanıyor.

Turgay Atalay
29.11.2013, 09:03
Daha da iyi olacak inşallah, yeter ki özgüveni daha da artsın.

alper*
29.11.2013, 09:10
Dünya standartlarında bir asist yaptı.

İ. SARAL
29.11.2013, 09:16
Ayaklarına hakim ve soğukkanlı futboldaki en önemli özelliklerden ikisine sahip. Ama herkesin hemfikir olduğu gibi ağır. Açık alanda hızlı bir oyuncu ile birebir bırakılmamalı. Sol beke falan ihtiyacımız yok. Devre arası tüm parayı adam gibi bir santrafora harcayalım başka bir şey lazım değil. He birde şu Giray'dan kurtulalım.

Ibrahim Gaygusuz
29.11.2013, 09:42
Normalde bizim sol beklerimiz guzel dusunur ama uyguliyamaz ama bu sefer oyle olmadi.

Kadir guzel dusundu, guzelde verdi pasini

Sevda61
29.11.2013, 10:11
Dün ki asisti gerçekten mükemmeldi..

serdaracıl
29.11.2013, 10:12
Yok kanadi otobana dönmüşde yok birebirde iyi degilmiş. Adam harika oynadi. Gençler maçini canli izledim zokora da dahil benim diyen topcularin baskiyi yiyince topu can havliyle kadire attiklarini gozlerimle gordum. Bu cocukta farkli bişey var.
Ayrica dün bir bugun iki birkac haftaya temposunu da lige uydurur. Şampiyonluga aynayan kadro kurulursa her hattimiz iyi olmaliymiş. Kim kuracak? Birakin boş hayalleri. Şampiyonluga oynayacak kadro böyle böyle kurulur. Milyonluk adamlarla degil

nchls
29.11.2013, 10:21
eferim len adaş :) bosingwa sol versiyonu bulduk bence. ayaklarına hakim baya. Pres gelince heyecanlanıp dağlara taşlara atmıyor ya topu o bile yeter benim için.

Mehmet BAŞ
29.11.2013, 10:38
Kadir ''Sol Bek'' için aradığımız oyuncu olmak yolunda hızla yol alıyor.

Şu an ki hali ile ''Tamam oldu'' diyemiyorum fakat performansı ile bize göz kırpıyor.

U16-U17-U18-U20 takımlarında oynayan oyuncumuz sürekli oynatılırsa Türk Milli Takımının da değişmez oyuncusu olabilir. O nedenle kendisinde ısrar edilmesinden yanayım.

Ayaklarına hakim oluşu, oyunu okuyuşu ve zekası gayet iyi. Türk oyuncular içinde 2-3 adım öne çıkıyor bu yönüyle...

Gelelim eksiklerine; henüz çok fazla maç yapmadığı için tecrübe eksiklikleri göze çarpıyor.
Özellikle dün akşam ki maçta biraz ürkek oynadığını gözlemledim.

Elazığ maçındaki o kendinden emin görünen Kadir yoktu sahada...

Kadir ile ilgili en büyük korkum da Kadir'in çekinerek oynaması...
Kendinden emin ve öz güveni yüksek bir Kadir bize çok şey katacaktır.

Harun-61
29.11.2013, 11:05
Bi arkadas yazmis hic depar atmadi. En az 3-4 defa cizgi'ye indi ama Malouda-Henri sag'aya pas verdiler.

Gittikce daha iyi olacak.

Cale'ye, Cech'e ve Emerson'a gösterdigimiz sabri bu cocuga gösterelim yahu !!!!

.

Nihat Güneş
29.11.2013, 14:45
Yok kanadi otobana dönmüşde yok birebirde iyi degilmiş. Adam harika oynadi. Gençler maçini canli izledim zokora da dahil benim diyen topcularin baskiyi yiyince topu can havliyle kadire attiklarini gozlerimle gordum. Bu cocukta farkli bişey var.
Ayrica dün bir bugun iki birkac haftaya temposunu da lige uydurur. Şampiyonluga aynayan kadro kurulursa her hattimiz iyi olmaliymiş. Kim kuracak? Birakin boş hayalleri. Şampiyonluga oynayacak kadro böyle böyle kurulur. Milyonluk adamlarla degil

Agzina saglik kardesim...

bordomavi1
29.11.2013, 18:03
Senden iyisi bayernde.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

calavera
29.11.2013, 18:05
Kadir ''Sol Bek'' için aradığımız oyuncu olmak yolunda hızla yol alıyor.

Şu an ki hali ile ''Tamam oldu'' diyemiyorum fakat performansı ile bize göz kırpıyor.

U16-U17-U18-U20 takımlarında oynayan oyuncumuz sürekli oynatılırsa Türk Milli Takımının da değişmez oyuncusu olabilir. O nedenle kendisinde ısrar edilmesinden yanayım.

Ayaklarına hakim oluşu, oyunu okuyuşu ve zekası gayet iyi. Türk oyuncular içinde 2-3 adım öne çıkıyor bu yönüyle...

Gelelim eksiklerine; henüz çok fazla maç yapmadığı için tecrübe eksiklikleri göze çarpıyor.
Özellikle dün akşam ki maçta biraz ürkek oynadığını gözlemledim.

Elazığ maçındaki o kendinden emin görünen Kadir yoktu sahada...

Kadir ile ilgili en büyük korkum da Kadir'in çekinerek oynaması...
Kendinden emin ve öz güveni yüksek bir Kadir bize çok şey katacaktır.

U16-U17-U18-U20 de nasil oynadi? Performansini bilen birisi varsa paylasabilir mi?

28TS61
29.11.2013, 18:06
asisti cok güzeldi

Tuğrul
29.11.2013, 18:50
Takımının oyun zekasını, pas adedini ve hücum zenginliğini ciddi oranda artırdı.

Baskı karşısında ürkmeden topa hükmeden, topu alıp verebilen ve etkili bindirmeleriyle modern bir bek oyuncu Kadir Keleş.

Şurada Kadir'in oynatılması için dilimde tüy bitti.

Ne yazıkki MRA bu oyuncunun potansiyelini görmek ve kullanmak bir tarafa sezonbaşı kampına dahi almadı.

Ancak Cech ve Emerson gözden çıkarılınca alternatif olarak alınması sözkonusu oldu. Kadir'i oynatmamak için yapmadığı nane kalmadı. Stoper'den dönme Celutska-Aykut, pozisyon bilgisi ve kademe anlayışı olmayan Olcan gibi ilginç tercihler yaptı.

Kadir'in formaya olan hasreti Yusuf örneğinde olduğu gibi sakatlık ve ceza sonrasına denk geldi. Antrenmanlarda iç içe olduğun oyuncunun rekabet ettiği adamlardan daha iyi olduğunu görememek MRA'ye münhasır bir mesele olsa gerek. Hakikaten MRA'nin kafa yapısını anlamak çok zor.

Kadir bu ritmini korursa ilk milli maçta kadroya çağılacaktır.

serdaracıl
29.11.2013, 20:30
Sağ ayağı ile yaptigi etkili bir orta vardi. Beni orda mest etti. Sol bek icin onemli bir özellik

Kadir
29.11.2013, 23:16
Kesinlikle yerli oyucular en azından çat pat ingilizce bilmeli. Adam hakemin her kararından sonra bir şeyler demek istiyor ama diyemiyordu.

Alika87
30.11.2013, 13:00
Kesinlikle yerli oyucular en azından çat pat ingilizce bilmeli. Adam hakemin her kararından sonra bir şeyler demek istiyor ama diyemiyordu.

türk gencler ne kadar biliyorda, topcular bilsin.

Kadir
30.11.2013, 13:14
Futbolcu bu işten para kazanıyor yabancı bit hakemle konuşacak kadar bilmesi lazim en azından.

Alika87
30.11.2013, 13:16
Futbolcu bu işten para kazanıyor yabancı bit hakemle konuşacak kadar bilmesi lazim en azından.

Liseyi bitirmis her kisi hakemle konusacak kadar bilmesi lazim. En temel egitim bu.

Tolga
30.11.2013, 13:38
Liseyi bitirmis her kisi hakemle konusacak kadar bilmesi lazim. En temel egitim bu.

Türkiye'den bahsediyoruz, Üni mezunlarının çoğunun İngilizce pratiği yok.Aile üstüne düşmez ya da çocuk kafaya koyup yurt dışı programına kaçmazsa ohoooo ...

Alika87
30.11.2013, 13:46
Türkiye'den bahsediyoruz, Üni mezunlarının çoğunun İngilizce pratiği yok.Aile üstüne düşmez ya da çocuk kafaya koyup yurt dışı programına kaçmazsa ohoooo ...

egitim sart Tolga :D

Ogün YAZICI
30.11.2013, 13:47
stilini marek cech'e benzetiyorum.soğukkanlı,ataklara destek veren ve zeki bir yapısı var.marek cech'i bitiren savunma zaafiyeti olmuştu.kadir o konuda cech'ten çok daha iyi...

Tolga
30.11.2013, 13:51
egitim sart Tolga :D

Orası öyle, eğitim sistemimiz çok ama çok geride ve bir çok revizyon gerektiriyor. Çok utangaç nesiller yetiştiriyoruz, haddinden fazla.

Kadir benden büyük ama oda sistemin kurbanı, adam utancından gidip 2 kelam edemedi.

Ama burada yine büyük takım olmadığımız ortaya milyonlarca kez çıkmış olmasına rağmen bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Trabzonspor'un altyapısından çıkmış bir oyuncu hakeme 3-5 kelime bile mırıldanamayarak penaltıya sebep olmadığını izah edemiyor. Tepki gösteremiyor.

Hepimizin ayıbı ...

Vkgz
01.12.2013, 16:25
bugün bu kadir çok kötü, adam çok rahat orta yapıyor oradan, erciyes maçı. çok uzak kalıyor adamlara orta yaptırıyor.

TSemih61
01.12.2013, 16:33
bugün bu kadir çok kötü, adam çok rahat orta yapıyor oradan, erciyes maçı. çok uzak kalıyor adamlara orta yaptırıyor.

Ne kötüsü yahu gayet iyi. Burada asıl sorgulanması gereken bu adamların 3 topta nasıl ceza sahamıza girdiği. Orta saha yok takımda.

Vkgz
01.12.2013, 16:38
Ne kötüsü yahu gayet iyi. Burada asıl sorgulanması gereken bu adamların 3 topta nasıl ceza sahamıza girdiği. Orta saha yok takımda.

sanırım kadir genç vs diye duygusal yaklaşman kadir in tarafından rahatça yapılan ortaları görmeni engelliyor.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2013, 17:33
Malouda hiç savunma yardımı yapmayınca neredeyse atağa çıkmadan maçı bitirdi. Oysa Kadir'in özelliği savunmacı değil hücumcu olmasıdır ve ne yazık ki bunu yeteri kadar kullanamıyoruz...

Terzioğlu
01.12.2013, 17:36
Hatasiz oynadi ama rakibe daha yakin oynamali rahat orta actiriyor.

Adem Akyüz'
01.12.2013, 17:47
Bu maç da begenmedim. Savunmada ataklarin çoğu o bölgeden geldi. Bunda Malouda'nın geri gelmemesi de etkili oldu ama rakibe biraz daha yakın olması gerekiyor.

İ. SARAL
01.12.2013, 18:05
Takım da orta saha diye bir şey yok. Sağdan gelen ortaların çoğunu Cem Can açtı.

Ömer SEVİNÇ
01.12.2013, 18:05
Yetersiz malesef. Türk olduğu için ısrar ediliyor ama çok hantal, rakibinde yaklaşamıyor. Daha iyisini bulmamız şart. Zor tabi o ayrı.

Yaşar
01.12.2013, 18:24
Aykut tan da Olcan dan da daha iyi o bölgede.
Devre arasına kadar idare eder bizi.

calavera
01.12.2013, 19:54
biraz çabukluk kazanmalı ve defansda daha agrasif olmalı. Bomboş orta açtırdı adamlara, 3-4 metre geride sabit durmaması lazım, gidip basması lazım.

Piotr Brozek i anımsatıyo bana neden bilmem

Cafer Bulur
01.12.2013, 20:06
Bu macta iyi degildi pasif kaldi son maclarda düsüse gecti diyebilirim.

serdaracıl
01.12.2013, 20:45
Önündeki adamla anlaşamadi. Oyuncularin mevkileri uzerinde bu kadar oynanmamali

DeAgLeMaNyAq
01.12.2013, 21:20
Orta yaptırma konusu benim de dikkatimi çekiyor. Artık çalım yeme korkusundan mı bilmiyorum ama rakibine hiç yaklaşmıyor. Bu anlamda Bosingwa'dan ders almalı...

Terzioğlu
01.12.2013, 21:33
Orta yaptırma konusu benim de dikkatimi çekiyor. Artık çalım yeme korkusundan mı bilmiyorum ama rakibine hiç yaklaşmıyor. Bu anlamda Bosingwa'dan ders almalı...
Bence de özgüven ile alakali. Calim yememek icin olabilir. Halledilmeyecek birsey degil ama. Onun disinda bir eksigini görmüyorum zaten.

Samet Yildirim
01.12.2013, 21:34
Türk solbeki yok...Bosuna daha iyisi lazim veya alinmali felan demeye gerek yok.

sifuni
02.12.2013, 00:29
Hiz konusu sikinti

poetricus
02.12.2013, 18:40
Hız konusu sıkıntı.
Aynı fikirdeyim...

Enisc
02.12.2013, 20:32
Soğukkanlı hareketleri var, iyi bir çalıştırıcıyla vazgeçilmez sol bek olur. Taraftar sadece Yusuf'u görmemeli, Kadir'e de destek biraz.

DeAgLeMaNyAq
02.12.2013, 23:18
Toplu koşularda bene iyi ama savunma arkasına rakip sarktı mı yakalayamıyor...

Uğur Ö.
02.12.2013, 23:19
Herkes gibi bende hız konusunda şüpheliyim.Biraz daha hızlı olabilse çok iyi olacak

artvints
02.12.2013, 23:45
cale ye benziyor işte, onun gibi teknik ve pasör.ama cale daha tembeldi ve hücumda iştahlı değildi.kadir de savunma kısmında şimdilik eksik kalıyor.yani cale deyip geçmeyelim.şampiyon kadronun parçasıydı, ne olursa olsun.kadiri şampiyon kadronun parçası yapmak daha kolay.her şeyi geçtim matematik diye bir şey var :) dünyada iyi sol bek az, iyiileri de büyük takımlarda zaten.o yüzden transferle falan uğraşmayıp bu mevkide alt yapıya kasmak lazım.basit düşünüp uygulayacağız bu kadar.

Bayundur Han
02.12.2013, 23:47
uzerine kata kata oynuyor. Helal olsun. Boyle devam

irfan61
02.12.2013, 23:48
Herkes hız konusuna takılmış haklı olarak ama hızlı koşmakta bir yetenektir sonradan kazanılmaz onun için Kadir bu konuda kendini geliştiremez.Ama oyun zekası ile bu açığını kapatabilir buda Kadir'in oyun zekasının ne kadar iyi olduğuna bağlı ki Kadir'in oyun zekası bence çok iyi.

calavera
03.12.2013, 00:32
Kadir Keleş i çok seviyorum ama Ferhat vardı gödnerdiğimiz solbek, vallaha o da Kadirden daha kötü değildi .

Neyse... önümüze bakarsak görüşüm şu, Kadir kesinlikle en az 5 yıl daha takımda olmalı, ama Ali Adnan transferi şart

Vkgz
08.12.2013, 19:58
Bu kardeşimiz hangi mantıkla Trabzonspor ilk 11inde oynatılıyor anlamadım gitti. hiçbir varlığı defansif müdahalesi yok oyuna, inanılmaz yetersiz.

Emre ÖZTÜRK
08.12.2013, 21:13
Bence gayet iyi bir maç çıkardı.Umarım durumu iyidir.Aykut'a göre Ashley Cole gibi kalır zaten

Alper Beyazay
08.12.2013, 21:30
Umarım ciddi bir şeyin yoktur. Bize sol bekte Aykut'u izlettirme.

Terzioğlu
08.12.2013, 21:41
Bu kardeşimiz hangi mantıkla Trabzonspor ilk 11inde oynatılıyor anlamadım gitti. hiçbir varlığı defansif müdahalesi yok oyuna, inanılmaz yetersiz.
Bu nasil bir sacmalik sen hangi maclara bakiyorsun merak ettim. Ilk yarida Colman ile birlikte takimin en iyisiydi. Nerde hatasini yetersizligini gördün?

Bu arada gecmis olsun umarim tez zamanda geri döner.

Fatih Özkan
08.12.2013, 21:41
Çok geçmiş olsun.

TSemih61
08.12.2013, 21:55
Sol kanatta topu kaptırdıktan sonra oyuna küsüp geri gelmeyen Malouda varken iyi idare etti o kanadı Kadir. Takımda eleştirilecek en son oyunculardan.

Fatih Öztürk
08.12.2013, 22:32
Çok geçmiş olsun koçum.Malouda o pozısyonda gerı gelemezdı spot ataktı Kadirın kademesıne stoper gırecek meseleyı takıp etmeden yorumlamayın.

gabriel omar
08.12.2013, 22:50
Bu sağlık ekibiyle 1 aydan evvel takıma katılamaz hiç kendimizi kandırmayalım.

Yaşar
08.12.2013, 23:39
Nasıl bir ağzımız, nasıl bir gözümüz varsa maşallah dediğimiz 2 gün yaşamıyor.
Önce Yusuf, şimdi de Kadir.

irfan61
08.12.2013, 23:45
Bu sağlık ekibiyle 1 aydan evvel takıma katılamaz hiç kendimizi kandırmayalım.Aynen dediğin gibi 1 hafta da geri dönecek adamı 1 ay da evvel geri dönemiyor.

poetricus
08.12.2013, 23:59
Nasıl bir ağzımız, nasıl bir gözümüz varsa maşallah dediğimiz 2 gün yaşamıyor.
Önce Yusuf, şimdi de Kadir.
Hocam sanırım sözünüze ilave olarak bir de; "Nasıl bir sağlık ekibimiz var ki üç haftada sahalara dönmesi gerekenler üç ay sakat kalıyor." diye sormamızda gerekiyor.

Bugün Colman'la birlikte takımın en iyisiydi. yazık oldu.
Geçmiş olsun.

serdaracıl
09.12.2013, 00:09
Temposu ligi kaldiracak düzeyde degil. Yusufun da öyle. Böyle genç iyunculari 60-70 dakika oynatirsin ki tempo kazansinlar nihayetinde 90 dakikayi çıkarsinlar. Eger fizigin elvermiyorsa hocanin gözüne bakarsin beni oynatmasa diye.

Berat Akçay
09.12.2013, 00:53
Yazık oldu. Muazzam oynuyordu sol bekte.
Geçmiş olsun

poetricus
09.12.2013, 02:49
Defansif olarak yeterli olup olmadığı konusunda net bir şey söyleyemeyeceğim henüz, ancak hücuma çıkışları oldukça iyiydi. Yazık oldu.

DeAgLeMaNyAq
09.12.2013, 04:40
Ciddi bir şeyi yok gibi gözüküyor ama Lazio maçında kapanacağımız için Hoca kesin Aykut'u oynatır...

Murat'
09.12.2013, 10:43
Temposu ligi kaldiracak düzeyde degil. Yusufun da öyle. Böyle genç iyunculari 60-70 dakika oynatirsin ki tempo kazansinlar nihayetinde 90 dakikayi çıkarsinlar. Eger fizigin elvermiyorsa hocanin gözüne bakarsin beni oynatmasa diye.

Ya renktaş ne genci Allah aşkına adam 1 Ocak'ta 26 yaşını dolduracak.Adam en verimli olacağı çağda bile 90 dakikayı kaldıramıyor.Kötü oyuncu mu değil orası ayrı ama Trabzonspor takımında direkt oynayabilecek, bizi hedefe götürecek bir oyuncu değil.

Tayfun
09.12.2013, 11:06
Kadir oynadığı maçlarda hep belirli bir seviyede oynadı kötü de oynamıyor bana göre, elinden geleni yapıyor.

Geçmiş olsun bu arada.

iboandibo
09.12.2013, 11:56
Kadir iyidir.Hatta şampiyon olduğumuz sezon dahil en iyi sol bekimiz. Malesef

ccd6167
09.12.2013, 14:51
Sahadan ne yapmasını biliyor en azından

DeAgLeMaNyAq
09.12.2013, 17:01
Röntgende bir şey çıkmamıştı ama MR'a göre durumu çok iyi değil en az 2 hafta yok gibi gözüküyor...

Bud Spencer
09.12.2013, 17:06
Trabzonspor'dan dün akşam oynanan Gaziantepspor maçında sakatlanan Kadir Keleş2in sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı.

Bordo-mavili kulübün kulüp doktoru tarafından yapılan açıklamada Kadir Keleş'in çekilen MR sonucu sağ ayak bileğinde bağ yaralanması olduğu ve tedavisine başlandığı belirtildi.

Trabzonspor'dan yapılan açıklama şöyle;

Kulüp Doktorumuz Hakan Bozdoğan, Gaziantepspor maçında sakatlanan oyuncumuz Kadir Keleş hakkında bir açıklama yaptı.

Kadir Keleş’e bugün MR çekildiğini belirten Bozdoğan, “Kadir’in sağ ayak bileğinde ikinci derece bağ yaralanması tespit edildi. Oyuncumuzun tedavisine yoğun bir şekilde başlandı” dedi.

benim bildigim, bag yaralanmasi asagi yukari 4-6 haftayi bulur

ikinci devreye baslar tekrar

Ahmet Kuru
09.12.2013, 17:35
Geçmiş olsun. tam yerini sağlama almışken.....
İnşAllah en kısa sürede sahalara döner.

poetricus
09.12.2013, 18:20
Söz konusu bizim sağlık heyeti ise futbolcunun sahadan uzak kalacağı hafta sayısını söylediklerinde o haftaları ay olarak hesaplayınız, lütfen...

Adem Akyüz'
09.12.2013, 18:32
Söz konusu bizim sağlık ekibiyse 2. Devreden önce dönmez..

Sefaenes
09.12.2013, 18:59
gecis olsun ma ligi kapati gibi bizim doktorlar iyilestiremez yusuf 2 hafta dediler kac hafta oldu ve gecmisde de bunun örnegi cok vardi simdi hatirlamiyorum hangi oyunculardi ama vardi onu iyi hatirliyorum

Tuğrul
09.12.2013, 19:14
Kadir'e büyük geçmiş olsun. Umarım önemli birşeyi yoktur. Onsuz bir takım düşenemiyorum.

Kaldı mı gene stoper'den dönme oyunculara.

Fatih Özkan
10.12.2013, 09:50
Yusuf gibi olacaksa eğer 2. yarının ilk 2-3 maçında da oynayamazsa şaşırmam.

Yavuz Hasan
12.12.2013, 15:02
Antepden yediğimiz ikinci gole baktım ya kadir ya Abdülkadir tam kestıremedım top rakibe geçtiğinde ağır çekimde kosmasa cenk o kadar rahat gol atamazdı

Takımda genel olarak pozisyon alma sıkıntısı var daha fazla canımız yanmadan çözüme kavuşması lazım

Emre ÖZTÜRK
13.12.2013, 18:09
Kadir ne kadar süre takımdan ayrı kalacak acaba ?

Samet Yildirim
13.12.2013, 21:01
En kisa sürede döner insallah.

Sibel
14.12.2013, 11:08
Çabuk iyileş.

Muhammet YILMAZ
14.12.2013, 11:14
Aradığımız sol bek işte daha ne sitiyorsunuz.Fazla para vermedik veya maaşı az diye mi adamı beğenmiyorsunuz.

Terzioğlu
14.12.2013, 11:54
Aradığımız sol bek işte daha ne sitiyorsunuz.Fazla para vermedik veya maaşı az diye mi adamı beğenmiyorsunuz.
Aynen öyle. 4-5 Milyon € verip getirtmedik ya bazilari cok iyi performans göstermesine ragmen hala güvenemiyor. Tabi bunda 25 yasina kadar Süper ligde oynamamasinin da etkisi var. Ama sadece gösterdigi performansa bakip yorum yapilsaydi kesinlikle Bosingwa kadar begenilirdi.

Adem Akyüz'
14.12.2013, 12:15
Üst düzey bir sol bek alamayacağımıza göre devre arası mucize aramaya gerek yok. Kadir Keleş sol bek için lig standartlarında çok iyi bir sol bek. Avrupa'da da çok fazla sırıtmaz..

Vkgz
16.12.2013, 21:24
trabzonspor seviyesinde değil teknik adam torpilli

Erbay
16.12.2013, 21:55
Berbat ötesiydi. Böyle yavaş bek olmaz.

Harun-61
16.12.2013, 21:58
Sakatliktan sonra bu mac'ta kötü oynadi ya,
vurun cocgua vurun !!!!

.

Terzioğlu
16.12.2013, 22:04
Gercekten kötüydü simdi bir macla adami asmak isteyenler olacak ama taraftarimiz böyle yapacak birsey yok. Zaten mac öncesi kendiside acikladi sakatligi tam düzelmemisti agrilarim var diyordu. Bu mac oynamasa daha iyi olurdu.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2013, 22:04
Yavaş olduğunu ilk söyleyenlerdendim ve bunun için eleştirilmiştim. Ha çok iyi ayak içi var ve fena toplar kesmiyor ama onun haricinde çok kolay çalım yediği için yediğimiz gollere çok katkı yapıyor...

dağlıca61
16.12.2013, 22:17
Kadir'i ikinci yarıda sahaya süren MRA hatalıdır çünkü Kadir kendisine şüphe ile bakıldığı düşüncesi içerisinde oyuna girdi, o düşünceler içerisindede malum hataları yaptı, madem öyle ilk 11 de başlatsan Bamba'yı yedek soyundursaydın daha iyi olmaz mı idi.

Adem Akyüz'
17.12.2013, 01:10
Vurun bakalım vurun.. Bi maç kötü oynadı ya hemen yerine transferlere başlayın.

Ogün YAZICI
17.12.2013, 14:36
kadir'in girmesiyle beraber ikinci yarının ilk 15 dakikası onun kanadından futbol oynamaya başladık...yıllardrı sol bekde oynayan her futbolcuyu yavaş diye yerin dibine soktuk...kadir'i yedirtmemek lazım...

TSemih61
17.12.2013, 20:24
Bir hata yaptı diye yerin dibine sokulan bir oyuncu daha. Tüm bek oyuncuları bu tip hatalar yapabilir. Bosingwa bile yapıyor. Kadir bir hata yapsın da saldıralım diye bekleyen ne çok insan varmış.

Anıl C
17.12.2013, 22:56
Beyler olur böyle hatalar. Sabredelim

Samet Yildirim
17.12.2013, 23:20
Golde hatasi yok golde hatali olan Yusuf...

Yusufun adami bindiriyor...Peki yusuf neden onunla kosmuyorda topa sahip olana basiyor ? Sacmlayan yusuftu orada..o hata yapinca kadir de tabiki gec kaldi..

ama yinedegenel olarak rahatlikla sol bekte oynar...sikinti rotasyon icin biri lazim.

Mellih
22.12.2013, 22:05
olmadı olmaz olmayacak.. oyuna girerken hangimiz heyecanlandık.. yada hangimiz kadir yedekteyken kadir oynasa bari dedik..

Öznur61
22.12.2013, 22:15
Hata yaptı diye zaten hemen takımdan kovalım demi.
Olacaksın Kadir inanıyorum.

TSemih61
22.12.2013, 22:25
olmadı olmaz olmayacak.. oyuna girerken hangimiz heyecanlandık.. yada hangimiz kadir yedekteyken kadir oynasa bari dedik..
İroni mi yapıyorsunuz yoksa ciddi ciddi oturup böyle bir mesaj mı yazdınız?

Sefa
22.12.2013, 22:50
Riera'nın formasıyla mutluluklar sana. 2. Tayfun Cora seni..

Murat Engin Akyüz
29.12.2013, 23:17
Kadir sakatlığı cezası olmadığı sürece mevcut kadro içerisinde 11e ilk yazılması gereken adamlardan biri.Savunma yönü zayıf biraz belki ama topu ayağına aldığında hücum oyuncularımızdan daha olumlu kullanıyor topu neredeyse.

ibrahim
29.12.2013, 23:20
Aykutun maasiyla Kadirin maasi ayni düzeye gelsin, sürekli oynayacagindan eminim. :)

20Colman
31.12.2013, 18:33
Arayı iyi değerlendirip, ikinci yarı solbekte banko olmalı

Muhammet YILMAZ
31.12.2013, 19:56
Hata yaptı diye zaten hemen takımdan kovalım demi.
Olacaksın Kadir inanıyorum.

Kadir sakatlığı cezası olmadığı sürece mevcut kadro içerisinde 11e ilk yazılması gereken adamlardan biri.Savunma yönü zayıf biraz belki ama topu ayağına aldığında hücum oyuncularımızdan daha olumlu kullanıyor topu neredeyse.

Arayı iyi değerlendirip, ikinci yarı solbekte banko olmalı

Hepinize katılıyorum.Yine yeniliyorum Kadir şuan Caner hariç bütün sol beklerden iyi

ophius
01.01.2014, 14:28
sol bekte hatalar yapsa da aykut demirden 2 kat daha iyi olduğu kesin bu mevkide

ibrahim
01.01.2014, 22:21
Sonuna kadar, dibine kadar hakli. Geri zekali degil bu cocuklar, en az futbolu bildigini sanan 1 milyona yakin Trabzon nüfusu kadar haberleri var neyi yapip yapamadiklarindan.

Kadir:

"İnşallah bu formayı çok uzun süre giyerim. Ben üç ay ya da 1 sezon için Trabzonsporlu Kadir olmak istemiyorum. Ama Trabzonsporlu taraftarların Trabzonlu çocuklara daha çok destek vermeleri, bir pas hatası yapmalarına kızmaması lâzım. O zaman görecekler ki, o genç oyuncu seneye çok daha iyi olacak. O hataları bir daha yapmayacak. Bizim insanımız bizi saha içinde boğarsa, sadece bir insana yüklenirse, o insanın psikolojisi bu baskıyı kaldırmaz.

Trabzonspor taraftarı bir oyuncuyu mimlerse bitti. O oyuncu ağzıyla kuş tutsa bir daha yaranamaz. Ben Mustafa arkadaşıma üzülüyordum, şimdi Zeki arkadaşıma çok üzülüyorum. İkisi de yaşadıklarını hak etmeyen insanlar.Gerçi Mustafa'yı kurtardık, şimdi sıra Zeki'de. Taraftarımızdan sağduyulu davranmasını istiyorum. Elbette hatalarımız olacak. Hangimiz dört dörtlük olabiliriz ki? Hatalarımızı biliyoruz ve bunları kapatmak için çalışıyoruz. Hem de bütün iyi niyetimizle, yürekten oynayarak çalışıyoruz. Belki kapasitemiz bu kadar ama o forma için her şeyimizi veriyoruz sahada. Taraftarımız buna emin olsun."

Kendinde eksik gördüğün, geliştirmeye çalıştığın yönlerin var mı? Ekstra çalışmalar yapıyor musun?

"Ağır olduğum yönünde eleştiriler alıyorum. Her insanın bir fizyolojik yapısı var ve benim bacak uzunluğum nedeniyle hızım görünmüyor. Ama dikkat etsinler, birebirde rakibin yanımdan hızla geçtiği görülmemiştir. Bacak boyumdan ve adımlarımı uzun atmamdan dolayı ağır bir görüntü versem de yeterince hızlı olduğumu düşünüyorum. Fiziksel olarak ise biraz daha kuvvetlenmem gerektiğinin farkındayım. Bu lig için biraz daha güçlü olmam gerekiyor. Onu da başarırsam tam anlamıyla bu ligin oyuncusu olabilirim."

DeAgLeMaNyAq
25.01.2014, 21:03
Rakibin solbeki Motta 90 dakika bindirme yaparken Kadir ceza sahası ön çizgisini bile geçmedi neredeyse. Birebirde kolay çalım yemiyor ama derinlemesine top atıldı mı yakalayamıyor...

bordomavi1
25.01.2014, 21:53
Rakibin solbeki Motta 90 dakika bindirme yaparken Kadir ceza sahası ön çizgisini bile geçmedi neredeyse. Birebirde kolay çalım yemiyor ama derinlemesine top atıldı mı yakalayamıyor...

bence bunun nedeni mustafa hocanın rakibin kanat organizasyonlarını durdurmak istemesiydi. dikkat ettiyseniz yusuf ve olcanda her zamankinden çok katkı verdiler beklerine. mustafa hoca bunda başarılı da oldu.

delikoyun
25.01.2014, 21:55
kanattan bindirme bosingwada yapamıyor ki kadir nerden yapsın bizim kara talihimiz bu biz kanatlardan bindiremiyoruz bir türlü

TSemih61
25.01.2014, 22:28
Takım hücuma çıkmıyor ki Kadir nasıl çıksın? Kanat oyuncularımız bile defanstan ayrılmıyorken Kadir'den ileri çıkması beklenemez.

Ercan DEMİRCİ
25.01.2014, 22:31
Seninle olacak iş değil ama el mahkum yönetim sağ olsun..!

Adem Akyüz'
25.01.2014, 23:09
90 dakika defans yapan bir takımda sol beki hücuma çıkamıyor diye eleştirmek (!)

Erbay
25.01.2014, 23:11
Cale ekolünden.

Berkedogan
25.01.2014, 23:24
anadolu kulüplerinden birinde olsa milyonlar sayardık çok iyi olacak bence.

Courage
26.01.2014, 00:57
Bosingwa gibi bir bek takımda ve potansiyeli olduğunu düşündüğüm Kadir için bu büyük nimet.

Bak Kadir kardeş, biliyorum bu yazdıklarımı okumayacaksın haberin bile olmayacak ama enayi iyimserliğiyle sana tavsiyem şudur ki git Bosi'ye maaşının tamamını ver,yalvar,ayakçlığını yap ve nasıl pozisyon alman ,topu nasıl saklaman gerektiğini öğren. Yapış o adamın yakasına, özel olarak ne çalışıyorsa sende çalış. (adam yapılan fizik dayanıklılık testinde 31 yaşında olmasına rağmen 1. oldu) Ne yiyorsa sende ye!

Fatih Öztürk
26.01.2014, 02:54
Kadır'in sürekli kademesıne girmek zorunda kalan Yusuf'a acıdım bu akşam.aga,25 yaşından sonra Mustafa Yumlu bıle Bosıngwa'nın gayretlerıyle alan savunması yapmayı ve duracağı yerı öğrenmişken sen napıyorsun?arkadaşın dediği gibi git yalvar yakar Bosıngwa'ya birşeyler öğren yoksa yenı sezonda senle yola devam etmek çok zor haberın ola.

Gökhan Uzun
26.01.2014, 14:48
Bir futbol yorumcusu veya uzmanı değilim ama çıplak gözle izleyince pek beğenmedim. Çok yanlış basıyor rakip futbolcuya ve biraz hantal. Gökhan Töre çok defa topu rahatça kurtardı. Allahtan Aykut kademesini çok iyi yaptı. Yeteneği var ayağı düzgün ama atletik bir oyuncu değil. İnşallah daha iyi olur.

gökhants1966
02.02.2014, 21:06
Kadir şampiyonluğa oynayacak bir takımın sol beki değildir.Ama biz şuan sıradan bir takım görüntüsü verdiğimiz için bizde şuanlık idare ediyor.

Öznur61
03.02.2014, 22:13
Bütün olarak iyidi bugün..

atomantcum
03.02.2014, 22:38
Fena değildi, rakibi iyi karşıladı çoğu pozisyonda, rakiplerini ortaya yönelmeye zorladı.

+1 de çizgiden çıkardığı gol. 1 puanı Kadir'e ve Onur'a borçluyuz.

Yavuz Hasan
03.02.2014, 22:40
nispeten iyi görüntü verdi

Kaan
03.02.2014, 22:40
Yukarıdan dendiği gibi şampiyonluğa oynayan bir takımın sol bekli olamaz ancak Türkiye'deki sol beklerin halini, ve hatta takımın halini düşündükten sonra fazla da eleştiremiyorsun. İdare ediyor.

Tuğrul
03.02.2014, 22:45
1461'ten gelen kalbürüstü tek oyuncu.

Kendisini rotasyonda tamamlayacak bir oyuncuyla orayı çok rahat idare edecektir.

Farzı misal İshak Doğan nokta bir transfer olurdu.

Sibel
03.02.2014, 22:48
Teşekkürler çocuk...

Adem Akyüz'
03.02.2014, 23:04
İlk yarı çok fazla stoperlerin içine girdiği için Rize sürekli o taraftan geldi ama ikinci yarı kendini toparladı... bugün ayakta kalanlardan..

Ertan 51
04.02.2014, 09:57
Teşekkürler Kadirim,az bişi daha üzerine koy o formayı senden kimse alamaz,
hele hele sahada Trabzonspor'dan az biraz esintiler olsa sen daha da sivrileceksin bundan da eminim ama malesef sahada forvetsiz oynayan ve kaleyi bulan şutu olmayan bir Trabzonspor olunca sizin emekler de güme gidiyor.

Murat Engin Akyüz
06.02.2014, 21:16
Kendisinin yerine şu an yerli olarak tek alınabilecek oyuncu İshak Doğan.Onun dışında yerli sol bekler arasında üst sıralarda bence.Zaafları olsa da bir kaç maç üst üste oynadıktan sonra güven vermeye başlıyor.

Anıl C
06.02.2014, 21:30
Kendisinin yerine şu an yerli olarak tek alınabilecek oyuncu İshak Doğan.Onun dışında yerli sol bekler arasında üst sıralarda bence.Zaafları olsa da bir kaç maç üst üste oynadıktan sonra güven vermeye başlıyor.

Kayseriden ömer bayramda iyi oyuncu

Tayfun
06.02.2014, 21:34
Oğlum Kadir geldin 26 yaşına halâ kendini geliştireceksin diye bekliyoruz :)

Murat Engin Akyüz
06.02.2014, 21:34
Kayseriden ömer bayramda iyi oyuncu

Evet o da var ama izlediğim kadarıyla savunma yönü Kadir'e göre daha zayıf,genelde açıkta tercih ediliyor.Siz daha dikkatli takip ettiyseniz bir şey diyemem tabi.

Anıl C
06.02.2014, 21:35
Evet o da var ama izlediğim kadarıyla savunma yönü Kadir'e göre daha zayıf,genelde açıkta tercih ediliyor.Siz daha dikkatli takip ettiyseniz bir şey diyemem tabi.

Yok kardes. Özetten özete :)
Ama ishak bence de bayramin önünde

endlessdeath
09.02.2014, 21:21
cenazemiz varmış gibi diyor :)

ophius
16.02.2014, 15:22
kötü ötesi oynadı kendisi dün

Kadir
16.02.2014, 15:24
Aynı Mustafa Yumlu gibi Kadir'de ancak yedek olur kaliteli bir Trabzonspor'da.

Vkgz
20.02.2014, 20:32
değil Trabzonspor 1461'de bile yedek olamaz.

Ogün'
20.02.2014, 20:53
İlkyarının en kötüsü.

TSemih61
20.02.2014, 20:59
Son birkaç haftadır formu düşüşte. Kendini toparlar inşallah.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2014, 21:51
PTT oyuncusunun ligin en iyi solbeki olduğunu iddia edenler vardı. Kötü oyunu bir yana rövanşı formaliteye çevirdi sağolsun...

Arda'
20.02.2014, 21:52
2. goldeki hatası affedilemez azıcık bi umudumuz vardı o da gitti aferim koçum.

Uğur Ö.
20.02.2014, 21:52
Sen kimsin hadsiz herif tevezi arkana alıp koşacan yaktın koca takımın emeğini vatan haini

Emre ÖZTÜRK
20.02.2014, 21:54
Allah'ından bul emi :@

Ogün'
20.02.2014, 21:56
Ne yaptın be kardeşim :/

Sefa
20.02.2014, 21:57
Amatör ruh Trabzon çocuğu adına şu yetenek fakirlerini takıma doldurdular hayır bir de topçu sananlar vardı bunu Abdulkadir'i Zeki'yi..

Mesut
20.02.2014, 21:57
Senın yerin burası değil.Gömlek 5-10 beden büyük geldi.

Oğuz ZEYTİN
20.02.2014, 21:59
1461i yere goge sigdiramayanlarin yeni (ama kesinlikle son degil) kurbani.

Bir Fb ve bir Gs maciyla los Galacticos muamelesi goren, hocasi filozof ilan edilen 1461 yalaninin gercek yuzunu gosterdi.

Abdulkadirler, Canerler, Fatihler, Yusuflar, Kadirler... Bahari bekleyen kumrular gibi beklenmislerdi halbuki...

Adem Akyüz'
20.02.2014, 22:00
Bu ne rahatlık Kadir? Arkandan koşan adam Tevez lan Tevez !

Ali İhsan
20.02.2014, 22:04
Yazık oldu, Juventus maçında aşırı özgüvenden hata yapması çok garip...

OnurKul
20.02.2014, 22:05
Tevez'e artizlik yapılmaz kardeşim, öğrenmiş oldun ama bize pahalıya patladı.

Kadir
20.02.2014, 22:05
İçine ettin 90 dakikanın.

Mert'
20.02.2014, 22:06
Yazıklar olsun sanki yıllardır bu seviyede oynuyorsun

Öznur61
20.02.2014, 22:12
Küçük maçların adamı.
Tam 1 hayal kırıklığıydı bugün.

Arif Timurcioğlu
20.02.2014, 22:15
Adama sövmeye gerek yok kapasitesi belli tecrübesi belli o bölgeye as oyuncu almayanlar utansın.

ibrahim
20.02.2014, 22:16
Bu seviyedeki ilk deneyiminde Teveze hareket çekmeye çalışırsan her lafı hak ediyorsun demektir. Gitti tur sayende. Teşekkürler...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Tayfun
20.02.2014, 22:22
Vur o topa da gitsin da mübarek ....

Ogün YAZICI
20.02.2014, 22:23
pahalıya mal oldu ama sakin olmak da fayda var...kadir'i kaybetmeyelim...

mertacar
20.02.2014, 22:34
Topa gelirken anladım hata yapacağını bağırdım vuuuur ileri vuuuuuuur diye . Dakika olmuş 90+3 yaptığın,harekete bak be Kadir.

Furkan Özdem
20.02.2014, 22:37
Yavaş düşünürsen cezalandırırlar böyle. Maç her an beraberliğe gelecek şekilde devam etmiş, 90+4'e kadar dayanmışsın, maç 1-0 bitse takım, taraftar büyük umutla ikinci maça çıkacak sırf bunun korkusundan topu kontrol eder etmez vurur insan. Ki arkandan koşan adam tevez uyuz uyuz top sürüyorsun. Yazık vallahi...

Tamam yeteneği bu kadar da affedilir bir hata değil bu.

Ömer Öztürk
20.02.2014, 22:37
o an arayışlarda oldugunu butun Trabzon anladı :) ama yapacak bişey yok artık

Bahadır Şimşek
20.02.2014, 22:41
Neyini kaybetmeyecez?
25 yaşında Türk topçu ilk süper lig deneyimini bizle yaşamamalı arkadaş.
Bu neyin kafasıdır?
Dakika 90 olmuş, sen kimle kafa buluyosun. Arkandaki adam Senin peste oynadığın takımların çoğunda oynamış ve oynuyor senin yaptığına bak.

Yavuz Bektaş
20.02.2014, 22:44
Bütün futbolcularin emeğini mahvettin

GULER
20.02.2014, 22:46
O da yaptigi inanilmaz hatanin bilincinde. Turu resmen hediye etti Juveya 90+3e. Cok yazik cok.

SpOtLesS
20.02.2014, 22:46
vur gitsin su topu daha vurrr

Ogün YAZICI
20.02.2014, 22:48
Bütün futbolcularin emeğini mahvettin

şöyle yorumlar yapmanın ne anlamı var ? ne kazandırır bize...kadir 2. avrupa maçına juventus deplasmanında çıkıyor...iyi veya kötü elimizdeki tek sol bek...

Terzioğlu
20.02.2014, 22:49
Ilk yari iyi degildi. Ikinci yari toparladi cok daha iyi oynadi ama son dakikada yaptigi hata kabul edilecek gibi degil. Iyi bir tecrübe olmustur kendisini icin. Ben yinede Kadir'in kesinlikle iyi bir oyuncu oldugunu düsünüyorum. Güvenim tam.

Sibel
20.02.2014, 22:49
O an şok geçirmiş olmalısın... Geçmiş olsun.
İkinci golü hediye ettin. Ne diyelim.

TSemih61
20.02.2014, 22:50
Ne denir bilemiyorum ki. Sağlık olsun daha çok çalışıp taraftara affettirmeli kendisini.

Mert'
20.02.2014, 22:51
Sen en güel duyguların katilisin be Kadir. :)

1-0 bitse ne kadar umutluyduk rövanşta.

Fatih Özkan
20.02.2014, 22:58
O nasıl bir özgüvendi öyle ?
Umarım Trabzon'daki maçta affettirirsin kendini diyeceğim ama zerre ihtimal vermiyorum!
Vur gitsin be adam!
Ne diye sürersin o topu ?

Soner Albayrak
20.02.2014, 22:58
Suç sende değil bu takımın solbek mevkiini sana muhtaç edende..

Vkgz
20.02.2014, 23:01
bank asya'ya iade edilsin.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2014, 23:12
Kadir'i yerin dibine sokalım demiyorum ama sahip çıkılmayı gerektirecek bir durum da göremiyorum. 26 yaşına kadar hiçbir Süper Lig takımında oynamayan bir oyuncu, sırf zorunluluktan dolayı pat diye Trabzonspor'un solbekine yerleşiyorsa orada sıkıntı var demektir...

freedomforever
20.02.2014, 23:19
Delirttin beni bizi. Umudumuzun alip goturdun! Agir olup bu kadar ozguvenli olmak???!!!

Erbay
20.02.2014, 23:32
Hadi topu kaptırdın bari ortalatma ya. Her pozisyonda rakibi karşılıyor sözde ama "sözde" işte. Hep ortalattırıyor. Yazık.

h@msi61
20.02.2014, 23:36
Hem bedford kamyon gibi agirsin, hem de 90+ kusurde topu surmeye calisiyorsun. Mutlu musun simdi acaba?

truva28
21.02.2014, 00:13
Hem takımı,hem kendini bitirdi.O dakikada yapılacak hata değildi kesinlikle

artvints
21.02.2014, 00:25
ne oyuncular ne hatalar yapıyorlar, maç hızlanmıştı o aralar, sürekli atak yapıyorduk, topu olumlu kullanmak istedi.keşke olmasaydı ama oluyor işte.bu seviyede tempolu futbol oynamak kolay değil.zaten alışık değil bizim takım buna.alıştığımızda hatalar da azalır.

ilhan
21.02.2014, 00:57
Şu takımda maşallah dediğim sezonu çıkaramıyor arkadaş. Juventus ile hayatında kaç defa oynayacaksın da o dakikada o derece vahim bir hata yapıyorsun? Şanssızlık değil, aklım almıyor. Profesyonel futbolcusun ve bunun için herhangi bir yazılı sınav olmuyorsun. Kafanı kullanıp at ileri gitsin, taça vur ama ayağında tutup öyle sallanma. Tamam maçtan umudumuz yoktu yenemezdik ama böyle hatayla gol yemek koyuyor.

İskender YILMAZ
21.02.2014, 01:01
Ah be Kadir, ah be Kadir her maçta tolere edilebilirdi ama bu maçta olmadı..

Bir de hız, çabukluk dezavantajlarını kapatmak için karşıladığı her oyuncuya mesafe bırakıyor kendisine hamle şansı kalsın diye, bu bizim için büyük sıkıntı.

poetricus
21.02.2014, 07:50
Bank Asya'ya iade edilsin.
Yazık bank Asya'ya be...

6Şafak Aydın1
21.02.2014, 08:10
haksizlik etmeyin Kadire solbeksiz kaliriz benden söylemesi. Tam sinif atliyacagi zamani simdi ne bank asyasi. Demek istedigim eger mental olarak su travmayi atlatabilirse cocugu kazanmis oluruz.

6Şafak Aydın1
21.02.2014, 08:34
Ah be Kadir, ah be Kadir her maçta tolere edilebilirdi ama bu maçta olmadı..

Bir de hız, çabukluk dezavantajlarını kapatmak için karşıladığı her oyuncuya mesafe bırakıyor kendisine hamle şansı kalsın diye, bu bizim için büyük sıkıntı.

bunlari asmasi icin sürekli oynamasi ve cok calismasi lazim. yas olmus 25/26 simdi form tutamazsa dahada tutmaz.

mkmoglu
21.02.2014, 09:04
kadir bu yazılanlara bakma..son dakıkalarda çok yoruldun hoca senin tarafa takviye adam göndermeliydi..bu yazılanlara kulak asma..

Hüseyin Kurt
21.02.2014, 09:11
Ya bi git olum,nerde oynuyorsan oyna.

Murat'
21.02.2014, 09:15
İlk golde bir şanssızlık sonucu adamını kaçırdı, ikinci golü de hazırlayan kişi oldu maalesef.

Lazman
21.02.2014, 09:16
dun aksam bize 2. golu atmaktan baska ne yaptin?

zeki,sen ve sizin gibilerin yetistigi dere bi kurusada kurtulsak.

umutberna
21.02.2014, 09:23
Solbekte alternatifsiz Kadir. Mustafa Hoca ne solbekler denedide olmadı, Aykut'u en son Akhisar maçından hatırlıyorum , berbattı. Aynı şekilde Olcanda.
Kadir dün büyük bir hata yaptı ama maç esnasında yorumcularında dediği gibi Trabzonsporlu oyuncular birbirleriyle konuşmuyorlar, saha içnide her bölgenin lideri olmalı ve akasayan oyuncuları uyarmalı bağırmalı. fbyi örnek alalım, defansta egemen , ortasahada christian , emre , unlar sağa sola bağırarak oyuncuları oyunda tutarlar.
Bence o son dakika hatası, akçayın başaramadığı bu takım olgusundan geliyor. Defansın lideri kimi kimse 30m gerideki Onur demesin aynı şekilde ortasahada kim lider.
Kadire dün bende çok kızdım ve yetersiz buldum ama Kadiri 1461'den de biliyorum, oyun zekası olan , sürati olmasada önünde sağlam bir solaçıkla berbaer hücuma destek veren bir oyuncu. Şu ana kadar düzenli oynatılmadı ve çoğu maçta kesik yedi , buna rağmen 2 tane asisti varki ikiside birbirinde güzel.
Çok kolay oyuncu kaybediyoruz hele en az bizim kadar belkide daha fazla üzülen oyunculara olmadık yıkıcı eleştiriler yapıyoruz, bırakalımda bu arkadaşlar biraz şans bulsun ve yapıp yapamayacaklarını öyle görelim.

Mert Oğuzlu61
21.02.2014, 09:57
1461 den soğuttunuz beni, şu pilot takımdan A takıma çıkacaksa 1 taş çatlasa 2 oyuncu çıksın o da eğer işe yarayacak birşeyse.

beşikdüzüspor da oynayamayacak adamları doldurdular Trabzon a, memur kontenjanı doldu resmen maaşa bağladık adamları.

Samet Yildirim
21.02.2014, 09:58
Linc etmeye gerek yok. Cok abartiyoruz.

Golde hatasi büyük..1 hata daha yapti okadar...Onun disinda gayet normal oynadi..

umutberna
21.02.2014, 10:02
1461 den soğuttunuz beni, şu pilot takımdan A takıma çıkacaksa 1 taş çatlasa 2 oyuncu çıksın o da eğer işe yarayacak birşeyse.

beşikdüzüspor da oynayamayacak adamları doldurdular Trabzon a, memur kontenjanı doldu resmen maaşa bağladık adamları.

Ne bekliyorsun , hem parası hemde Trabzonsporlu oyuncusu kalmayan bir kulup olarak , hem az maliyetli hemde Trabzsonporlu oyuncularla yoluna devam etmek zorunda kulup başka hiçbir seçenek yok bana göre.

Harun-61
21.02.2014, 10:10
1 gereksiz hata ikinci gole neden oldu.

Unutmayalim, bu adam daha 10 ay önce Tavsanli'ya karsi oynuyordu.

Bahadır Şimşek
21.02.2014, 10:11
Bu kulüp Keleş'lerden çok çekti. Daha ne kadar çekecek bakalım!

Mert Oğuzlu61
21.02.2014, 10:14
Ne bekliyorsun , hem parası hemde Trabzonsporlu oyuncusu kalmayan bir kulup olarak , hem az maliyetli hemde Trabzsonporlu oyuncularla yoluna devam etmek zorunda kulup başka hiçbir seçenek yok bana göre.

kalmasın TS li oyuncusu çokta umrumaydı, şampiyon olduğun sene takımın 11 inde kaç Trabzonlu vardı saysana ? kadir, zeki, abdül felan kim bunlar ne işleri var TS de ???

paramız yok diyorsun, o yönetimin sallamasıdır, bizi en azından şu PTT ligi topçularına mahkum etmeyecek kadar paramız var merak etmeyin.