PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 14. Hafta Maçı | Trabzonspor 2 - 1 Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Remzi
29.11.2009, 18:31
Uğultu değildi bildiğin yuhlama, ıslıklama..

Eren Karaahmetoğlu
29.11.2009, 18:32
Yuhlanan oyuncu mu vardı bugün? Televizyondan belli olmadı. Ben anlamadım en azından..?

Hasan ZAİMOĞLU
ulaa onurrr ödümü patlattın ya :D nasıl hatalar onlar öle .. es es 3 4 gol attı xD daha 5. dk da 2 gol attılar ama ofsayta takıldılar :S:S gabriç ve serkan süperdi ...

İsmail Çavuşoğlu
şimdi golleri gösteriyorda,Selçuk resmen havada uçarak kafayı vurmuş helal olsun valla..

Muhammed
Tjikuzu'yu benden başka beğenen yok mu? Pas trafiğini çok iyi yönetti bence. Baskıyıda kırdı.

cihatöztürk
29.11.2009, 18:33
bu zor dönemde 3 puan herşeyden önemliydi

çok da iyi oldu haftaya bakalım neler olacak şenol güneşle çıkacağımız ilk maçımız

Cem Akyüz
Tjikuzu'yu benden başka beğenen yok mu? Pas trafiğini çok iyi yönetti bence. Baskıyıda kırdı.

Bende beğendim

Murat Erdem
Hem Selçuk'un, hem de Ömer'in kadro dışı kalan oyunculara destek veren açıklamaları, takımda kimsenin parasını alamadığının kanıtıdır. Yönetime karşı tavır var. Bence de haklılar.

serdaracıl
Ünal: "Trabzonspor'un Şenol Güneş'e ihtiyacı var" (herhangi bir teknik adama değil)

Birtan Karaman
Yaz Benide Muhammed Bende Beğendim :)

futbalski60

Tjikuzu'nun özelliği o zaten artık onu da yapsın bir kere disiplinsizlik yaptı ve huyundan vaz geçecek gibi gözükmüyor.

Arda'
bence gabriç bugün iyi oynadı

İsmail Çavuşoğlu
29.11.2009, 18:34
oynadığı süre içersinde gayet iyiydi bende beğendim.

Erdal
Selçuk'un sadece bugünkü demeci bile kaptanlığa en uygun isim olduğunun kanıtıdır.
Maalesef özevlatçılar bu demeci aleyhinde kullanacaklardır.
Aldığın (ve alamadığın) tüm paralar helal olsun Selçuk.

Sanmıyorum...Hafta boyunca Ünal Karaman ın açıklamaları da bu yönde idi...Şenol hoca da affedilmelerini istemiş...Ha bana kalsa ben Song ve Slyva ile devam etmem...Ama sanıyorum hepsi affedilecek...

Bu arada Selçuk ikinci kez ben olgunum diyor...Tebrikler...Bir de şu bel problemine baktırsa...Ne bileyim alternatif tıp yöntemleri falan bile denenebilir...Yattara ya başvursun :)

Uğurtan
Maçta bölüm bölüm güzel şeyler yaptık..

Aynı oranda bölüm bölümde amatörce işler yaptık..

5 es-esli ile izledim maçı ortam keyifli olsa da ben mutlu ayrılmadım içtenlikle..

Aynı skoru onlar alsaydı mutluluklarının tarifi olmazdı.. Ama ben mutlu değilim..

Aramızdaki farkı anlatıyor sanırım bu hissiyat..

Dip not: Onur'u ne yaparsa yapsın bir süre eleştirmeyeceğim.. Oynasın çocuk yeterki..

Mehmet SELEN
29.11.2009, 18:35
kardeş bu takımda çok oyuncu eleştirildi zamanında, hüseyinler tayfunlar tolgalar vs vs... hiçbirisi hakkında kötü bir yazım yok. sonuçta 2 maç kötüyseler 2 maç iyi oynadılar, ortalama oyuncu sayabiliriz hepsini. ama umuta gelince, bir sezon boyunca iyi oynadığı maç sayısı 3 ü geçmeyen bir forvete, gol atmasını beceremeyen bir forvete tahammül edemez hiç bir takımın taraftarı. fenere bakın adamlar guizaya sabredemiyorlar, bizim arkadaşlar umuta toz kondurmuyor. umutun neyi var Allah aşkına ya

Kardeş ben Umut iyi demiyorum.Yazdığım yanlış anlaşılmasın.Ama başka çare yok elimizde. Onun için Umut a destek olmamız gerektiğini söylüyorum.

__S__e__S__
şimdi golleri gösteriyorda,Selçuk resmen havada uçarak kafayı vurmuş helal olsun valla..

Selçuk uçurak vurduda Alanzinho zıplamaya çalışıyor :D

Serdar Ersoy
tjikuzu pas trafiğini güzel yaptı evet ama hala bizde oynuyacak oyuncu olucağı konusunda şüphelerim var.

Ben yeniliriz diyordum ama 3 puan aldık teşekkürler...

serdaracıl
Hem Selçuk'un, hem de Ömer'in kadro dışı kalan oyunculara destek veren açıklamaları, takımda kimsenin parasını alamadığının kanıtıdır. Yönetime karşı tavır var. Bence de haklılar.

Murat bence çok zorlama bir yorum. Belki sadece takımdaki birlik havasını göstermek istediler.

Süleyman Eruyar
29.11.2009, 18:36
bende beğendim

Sümeyye Şahin
Selçuk'un golünde Ünal Karaman'ın sevincini gösterirken bir kafa da Ünal Hocam atıyordu sanki. :)

Samet Berber
Tjikuzu bence de iyiydi , topu yere indirmeye çalışan nadir futbolcularımızdan birisi bana göre .

necmiati61
29.11.2009, 18:37
umut yüreğiyle oynuyor varsın kaçırsın zaman gelir ki hepsini atar. Umutun yanına iyi bir golcü alırsan bak nasıl gol atıyor tek başına bu kadar olur.

cngz
29.11.2009, 18:37
Kardeş ben Umut iyi demiyorum.Yazdığım yanlış anlaşılmasın.Ama başka çare yok elimizde. Onun için Umut a destek olmamız gerektiğini söylüyorum.

yok sana eleştiriyorsun demeidm zaten, ama ben umuta daha fazla sabredilmesinden yana değilim, katılmıyorum bu düşüncene. çünkü adamın yetenekleri sınırlı, bundan daha fazlası olmaz umutta. bize geleli kaç sene oldu adam üstüne hiçbirşey koymadı. yanlışmı düşünüyorum. en kısa yoldan umutu gönderip yerine işe yarar gol atan bir forvet lazım.

Burak_52
29.11.2009, 18:38
futbolcularımız çok iyi mücadele verdi sahada bence bu galibiyetten çok daha önemli
bitirici birde forvetimiz oldumu 2.yarı şenol hoca ile beraber heyecanlı geçecek bana göre

ilhan
Tjikuzu'yu ben de beğendim.

ALİ FATİH
onurun yediği gol çok hatalıydı önümüzdeki maçlarda kendine çeki düzen vermesi lazım bu konuda

KUTADGU
İyi bir maç oynadığımız kanaatindeyim.

Eskişehirspor'un deplasmanda aldığı ilk yenilgi.

İyi goller attık, iyi pozisyonlar harcadık.

Bunun yanında da saçma sapan bir gol yedik.

Onur'un maç eksikliğine bağlıyorum bu durumu.

Hayat devam ediyor.

cngz
umut yüreğiyle oynuyor varsın kaçırsın zaman gelir ki hepsini atar. Umutun yanına iyi bir golcü alırsan bak nasıl gol atıyor tek başına bu kadar olur.

iyi niyetine yada insanlığına laf etmem, orası kesin iyineytli oynuyor ama az öncede dedim, umutun yetenekleri bukadarla kısıtlı. daha fazlasını beklemek hayal olur. kaç senedir üzerine hiçbirşey koymazmı bir oyuncu

İskender YILMAZ

Milattan beri Tjikuzu'nun çok iyi bir oyuncu olduğunu söylüyorum .. :) Tabi tipik Afrikalı olarak profosyonelliğin gereklerini itina ile yerine getiren bir oyuncu değil .. :) Profosyonellikten uzaklaşmaya çalışmadığı sürece çok katkısı olur .. Gitmeli gitmemeli ayrı konu ..

asimetrik
29.11.2009, 18:39

Yaz yaz beni de yaz Muhammed..

Armağan Dere
Başkan Maçta yoktu dimi?..neden yoktu olabilecek bi hezimeti görmemek için mi? yoksa çok daha önemli işleri mi vardı...

Muhammed
bende beğendim

Tjikuzu'nun özelliği o zaten artık onu da yapsın bir kere disiplinsizlik yaptı ve huyundan vaz geçecek gibi gözükmüyor.

Bende beğendim

Tjikuzuyu bu maçta beğenenler Fan Club :D

Erdal
Yeni bir Tjkuzu ya ihtiyacımız var bence...İstikrarlı bir Tjkuzu ya...Ama önce iki stoper...Egemen bile değil...Yabancı iki stoper...

necmiati61
29.11.2009, 18:40
yok sana eleştiriyorsun demeidm zaten, ama ben umuta daha fazla sabredilmesinden yana değilim, katılmıyorum bu düşüncene. çünkü adamın yetenekleri sınırlı, bundan daha fazlası olmaz umutta. bize geleli kaç sene oldu adam üstüne hiçbirşey koymadı. yanlışmı düşünüyorum. en kısa yoldan umutu gönderip yerine işe yarar gol atan bir forvet lazım.

bence umut gönderilmemeli forvet alınır kulubede durur kaç yıldır kulubede adam akıllı forvet yok. Bence trabzon transfer yapacaksa 2 tane forvet almalı biri tekke diğeride iyi bir yabancı golcü olmalı

Birtan Karaman
6 Kişiyiz :D

ilhan
Ömer Aysan - Tayfun

O kanadı götürür.
:)

Erdal
29.11.2009, 18:41
Maça giden kimse yok mu...Şu yuhh kısmına bir açıklık getirsek?

cngz
bence umut gönderilmemeli forvet alınır kulubede durur kaç yıldır kulubede adam akıllı forvet yok. Bence trabzon transfer yapacaksa 2 tane forvet almalı biri tekke diğeride iyi bir yabancı golcü olmalı

en azından bu mantıklı. fenerli semih bile kulübeden çıkamıyorsa bu umutun kulübeye çivi çakması lazım

necmiati61
Tjkuzu yerine faty papy alınmalı bu sene gitti elden nasıl olsa oynasın alıssın çocuk

serdaracıl
Yeni bir Tjkuzu ya ihtiyacımız var bence...İstikrarlı bir Tjkuzu ya...Ama önce iki stoper...Egemen bile değil...Yabancı iki stoper...

Erdal bu konuda sana kesinlikle katılıyorum. Çok üstün fizikli ve deneyimli 2 stoper lazım bize.

Muhammed
29.11.2009, 18:42
Milattan beri Tjikuzu'nun çok iyi bir oyuncu olduğunu söylüyorum .. :) Tabi tipik Afrikalı olarak profosyonelliğin gereklerini itina ile yerine getiren bir oyuncu değil .. :) Profosyonellikten uzaklaşmaya çalışmadığı sürece çok katkısı olur .. Gitmeli gitmemeli ayrı konu ..

Yaz yaz beni de yaz Muhammed..

Bende beğendim

bende beğendim

Tjikuzu bence de iyiydi , topu yere indirmeye çalışan nadir futbolcularımızdan birisi bana göre .

Tjikuzu'yu ben de beğendim.

Tjikuzuyu bu maçta beğenen insan sayısındaki artış tüm hızıyla devam ediyor :D

Uğurtan
29.11.2009, 18:42

Beğenmek bir kenara yerinde bir hamleydi Ünal hocanın düşüncesi.. Orta sahamız bir anda düştü akın akın eskişehir geliyordu o zaman zarfında..

Tjikuzu ağır olsa da bu baskıyı kıracak şekilde basit oynadı..

Yararlı oldu hemfikirim..

İçimde uhde kaldı ama 2-0'da iken skor Hasan Ahmet'i almasını çok istemiştim hocanın.. :)

cngz
29.11.2009, 18:43
Tjikuzuyu bu maçta beğenen insan sayısındaki artış tüm hızıyla devam ediyor :D

devamlılığı olacağına inanabilsem bende iyi diyecemde, al yattarayı vur tjikuzuya

Mehmet SELEN

Kardeş aramızda bi anlaşamama sorunu oldu.İyisi alınacaksa bencede satılsın.Ben Umutta ısrar edelim demiyorum.Benim dediğim şimdilik elimizde bundan iyisi yok .Onun için maçlarda onu desteklememiz lazım psikolojik olarak çökertmemeliyiz..

Erdal
İlk yarı soldan gelen ortaya vurduğu kafa var aklımda Umut'la ilgili...Ayrıca takım iki forvete top şişirme alışkanlığını bırakmış değil...Hal böyle olunca Umut un şişirilen toplarda tek başına anlamsız boğuşmak zorunda kaldığını unutmayalım...Umut a kızdığım tek pozisyon Barış ın verkaç denemesini sezememesi...Sezgileri zayıf...

BAHADIR33
Murat bence çok zorlama bir yorum. Belki sadece takımdaki birlik havasını göstermek istediler.
Ben de aynen Murat'ın dediği gibi anladım

necmiati61
29.11.2009, 18:44
en azından bu mantıklı. fenerli semih bile kulübeden çıkamıyorsa bu umutun kulübeye çivi çakması lazım

renkdaş kulubede otursun rakip yorulduğunda 60 70 gibi sal üstlerine hele bide önde isen o zaman izlenir umut tamam çok yetenekli değil ama oynatmayı bileceksin demi max faydalanma diye bir şey var

Birtan Karaman
Tjkuzu yerine faty papy alınmalı bu sene gitti elden nasıl olsa oynasın alıssın çocuk
Devre Arası Veya Sene Sonu Papy Takıma Gönderilmemek Kaydıyla Çağırılmalıdır.

En Azından Bir Kamp Döneminde Değerlendirilmeli.

Erdal
Alanzinho ?

Ömer SEVİNÇ
29.11.2009, 18:45

Bir stoper Ceyhun olmaz mı abi? Olamaz mı?

BAHADIR33
Alanzinho ?
Ben beğenmedim çok..çok top kaybetti ilk yarıda.. ikinci yarıda daha iyiydi

Samet Berber
Alanzinho ?
Verdiğimiz paraya yanıyorum , yanmamak elde değil .

Uğurtan
29.11.2009, 18:46
Alanzinho ?

Erdal abi Alanzinho kötü değildi ama bilinçaltı kendini ispatlama dürtüsüne sahipti..

Uzun bir aradan sonra ilk 11 ve onu takımda düşünmeyen hocanın gidişi..

Biraz egoist oynadı diyebilirim..

Ama fena değildi.. :)

Erdal
Ayrıca bence kalecinin Umut a hareketi penaltı...

Uğurtan
Bir stoper Ceyhun olmaz mı abi? Olamaz mı?

Ömer Ceyhun'u stoperde köreltiriz.. Aman Fatih Terim ışığı gördüm sende :)

cngz
Kardeş aramızda bi anlaşamama sorunu oldu.İyisi alınacaksa bencede satılsın.Ben Umutta ısrar edelim demiyorum.Benim dediğim şimdilik elimizde bundan iyisi yok .Onun için maçlarda onu desteklememiz lazım psikolojik olarak çökertmemeliyiz..

kardeş şimdi şöyle birşey söyleyim, elimizde daha iyisi olup olmadığını tam olarak kestiremiyorum. sadece bir yorumdur ama umutun yerine hasan ahmet yada göksu sürekli oynatılsa dahamı kötü oynar sence (özellikle hasan ahmet). umuta tanınan bu iki oyuncuya tanınsa acaba nasıl olur merak ediyorum

asimetrik
29.11.2009, 18:47
Onur'un golde hatası topu tutmaya çalışmasıydı gençliğine verelim. Ancak o kadar yakından vurulan topa yaptığı refleks de takdire şayandı. Onun dışında topu oyuna sokuşu ve geri paslarda ki durumu ve heyecanlı olması tehlikeli.Eğer ligde iddiamız yoksa ısrar edilmeli.

Uğurtan
Ayrıca bence kalecinin Umut a hareketi penaltı...

Erdal abi hakeme hiç girmeyelim ilk ofsayt pozisyonu es-es in bence nizami goldü..

Samet Yildirim
-Onur aksadi ama cani sagolsun
-Ömer Aysani begendim uzun zamandir oynamadi oda kafayla oynuyor bakiyor ediyor küt pat topa vurma yok...sag beki bence garanti...
-Giray ve Ceyhun savunmada iyilerdi...Kafaya cikarken topu nereye vurduklarini bilerek vursunlar tjikuzu mesela öyle yapyior:)
-Cale gayet normal bir futbol sergiledi..
-colman i begendim gereksiz top kayiplari felan yapmadi
-seluk ne diyim ki ?? bu takimin kalbi selcukdur
-alanzinho bana göre iyi isler yapti oynadikca daha da iyi olacakdir...hele sol aya disiyla attigi pas harikaydi..elleri belde öyle mal mal beklemiyor takim icin de mücadele ediyor...
-serkan icin tebrikleri ama su maclari umarim birgün 90 dk oynayacakdir :D
-umut mükemmel mücadele ama futbol olarak yetersiz kaldi..yüregile oynuyor tebrikler..
-Gabric bir böyle bir böyle artik karar ver :) gittikce performansi artarsa sevinirim kumasi var..
-Tjikuzu beyinle oynayan bir arkadas...adam kafaya cikarken bile benim arkadas nerde bende oraya vurigim gibi cikiyor hep...rasgele cikip rasgele vurmuyor...topu yere indiriyor...süper oyuncu degil ama asla 15 hafta oynamicak bir adam degil..

Takmi genel olarak begendim

yorumsuz6117
29.11.2009, 18:48
kardeş şimdi şöyle birşey söyleyim, elimizde daha iyisi olup olmadığını tam olarak kestiremiyorum. sadece bir yorumdur ama umutun yerine hasan ahmet yada göksu sürekli oynatılsa dahamı kötü oynar sence (özellikle hasan ahmet). umuta tanınan bu iki oyuncuya tanınsa acaba nasıl olur merak ediyorum
Daha iyi olur..

Erdal
Değil Uğurtan...Çok dikkatli baktım yarım metre ofsayt adam :)

Ömer SEVİNÇ
Ömer Ceyhun'u stoperde köreltiriz.. Aman Fatih Terim ışığı gördüm sende :)

Uğurtan yıllardır topu oyuna iyi sokabilen bir stoper arıyoruz. Aha da elimizde var işte. Boyu da uzun, hava toplarına hakim.

2 stoper birden alabilecek bütçemiz olduğunu düşünmüyorum ben.

cngz
renkdaş kulubede otursun rakip yorulduğunda 60 70 gibi sal üstlerine hele bide önde isen o zaman izlenir umut tamam çok yetenekli değil ama oynatmayı bileceksin demi max faydalanma diye bir şey var

aynen tabi, sonuçta benim gözümde umut kulübe oyuncusudur ama dediğiniz gibi bu yoklukta ne yapacaksın. gençleride unuttuğumuza göre, elde var birtek umut. gidipte bizim oynayacak halimiz yokya

necmiati61
29.11.2009, 18:50
Ben beğenmedim çok..çok top kaybetti ilk yarıda.. ikinci yarıda daha iyiydi

alanzinyo ya sabır gösterilmeli tayfuna gösterdiğimiz sabrın çeyreğini ona göstermeliyiz geldi geleli oynayamadı doğru dürüst renkdaş

Erdal
Ömer, bence olmaz...Ben de takıntı oldu stoper yabancı olmalı :)

İskender YILMAZ
Alanzinho ?

Alanzinho oyundayken skor üstünlüğü lehimizeyse Alanzinho kötü gününde değilse her zaman çok çok yararlı olur bence .. Doğal olarak ilk yarıda özellikle golü bulana kadar, daha sonra da gole rağmen Eskişehir'in oyun disiplininden kopmamasından dolayı çok fazla etkili olamadı .. Yine de kötü değildi, ikinci yarı ise daha iyi, daha hareketli oldu bence ..

Oynamalı, sürekli ..

yorumsuz6117
Umut Trabzonspor'un kulübesinde bile oturamaz bana göre Umut gitsin Ahmet Sarı oturur kulübede..

Süleyman Eruyar
29.11.2009, 18:51
Değil Uğurtan...Çok dikkatli baktım yarım metre ofsayt adam :)

bencede ofsayt,çok net..

Semih AYDIN
29.11.2009, 18:51
Takım iyiydi golü yiyince biraz tedirgin oldular biraz zor atlattık. İnş. Ankaragücünü de yenicez ve cıkışa gecicez.

ilhan
29.11.2009, 18:52
Ömer Aysan - Tayfun

Sağ kanadı götüremez mi?

Ayrıca Ömer Aysan olacak gibi. Hataları vardı ama olacak. :)

Samet Berber
29.11.2009, 18:53
Ömer bence de gayet başarılıydı .

En azından düşünerek oynamaya çalışıyor .

Arda'
es-es in ilk ofsayt golü bence çok net ofsayt

asimetrik
Alan ancak doğru oyun kurgusuyla işe yarar.Kaybettiği topların tehlike yaratmayacağı bir kurgu ve kadro yapısı.
Mevcut takım içinde Alan 11 için zor. Bence gerek Ersun hoca gerekse Bross haklı. Skora ve maçların zorluk derecesine göre oynamalı.

Erdal
29.11.2009, 18:54
Artık sağ bek aramıyoruz bence de...Soper arıyorum...Şu Step in sözleşmesi ne zaman bitiyor :)

Ömer SEVİNÇ
Ömer, bence olmaz...Ben de takıntı oldu stoper yabancı olmalı :)

Abi o zaman 2. soruya geçeyim. Bu yönetimin 2 tane Lugano bulabileceğine inanıyor musun? Hadi buldular diyelim, alabileceğine inanıyor musun?:)

Hasan61
Oyuncuları mücadelelerinden dolayı kutluyorum..

Erdal
Colman' ı ne yapıyoruz?

Ömer SEVİNÇ
Şu maçları kazandıktan sonra tartışmak ayrı bir keyifli oluyor yahu:))

61_DoqukaN_61
29.11.2009, 18:55
Arkadaşlar Dün Yazdıgım Gibi

''Bu Maçı Alırız 2-0 veya 2-1 veya 1-0 ama alıcaz umutsuzluk yapmayın ... ''

Ben Size Ne Dedim Umutsuzluk yapmayın alırız dedim ve aldık 2-1 bu takıma inanın:alkış:

Ozan Gözaçan
tjikuzu pas trafiğini güzel yaptı evet ama hala bizde oynuyacak oyuncu olucağı konusunda şüphelerim var.

Ben yeniliriz diyordum ama 3 puan aldık teşekkürler...

abi hala bizde oyuncu oynaycak adam değil diyoruz kendi portföyümüze bakmıyoruz ... kusura bakmayında bizde kim oynaya bilecek adam merak ediyorum ....

saygılarımla...

Mustafa Calik
Artık sağ bek aramıyoruz bence de...Soper arıyorum...Şu Step in sözleşmesi ne zaman bitiyor :)

2011 sezon sonu..

Erdal
29.11.2009, 18:56
Abi o zaman 2. soruya geçeyim. Bu yönetimin 2 tane Lugano bulabileceğine inanıyor musun? Hadi buldular diyelim, alabileceğine inanıyor musun?:)

Yönetim yok...Ünal Karaman Şenol Güneş var...Ben burdan böyle görmek istiyorum...Bir haftadır yönetim yok Ünal Karaman var...Makul, mantıklı bir görüntü çiziyor...

Murat Erdem
29.11.2009, 18:56
Bu adamlar, ancak devre arasına kadar sıkarlar dişlerini. Bu ödeme krizi devre arasında çok baş ağrıtır. Şehri terk edecek isimler çıkar. FİFA ya fazla mesai var sayemizde. Transfer yasağı gelebilir bize.

Mustafa Calik
29.11.2009, 18:57
Stepanov kiralik olarak Malaga'da. Satis opsiyonu da var .. 5 milyon €.

metinbay61
29.11.2009, 18:58
daha bir hafta önce bu tjkuzu(böyle mi yazılıyo) ya bi sövmediğimiz kalmıştı şimdi fan clubler açılmış...çok garibiz valla...bence devre arası gönderilmesi gereken ilk adam...bu adamlar öyle bi yerde bırakır kı bizi anlamayız ne olduğunu...

bordoylamavi
tjikuzu olmasa çok düşmüştük son 20 dakka oyundan. gerçekten güzel topladı orta sahayı

Birtan Karaman
Arkadaşlar Dün Yazdıgım Gibi

''Bu Maçı Alırız 2-0 veya 2-1 veya 1-0 ama alıcaz umutsuzluk yapmayın ... ''

Ben Size Ne Dedim Umutsuzluk yapmayın alırız dedim ve aldık 2-1 bu takıma inanın:alkış:
Sen Her Maç Öncesi Bi Değerlendirme Yap O Zaman ?.

necmiati61
daha bir hafta önce bu tjkuzu(böyle mi yazılıyo) ya bi dövemediğimiz kalmıştı şimdi fan clubler açılmış...çok garibiz valla...bence devre arası gönderilmesi gereken ilk adam...bu adamlar öyle bi yerde bırakır kı bizi anlamayız ne olduğunu...

katılıyorum renkdaş yerine de alınacak adam için hiç para harcama faty papy

Erdal
29.11.2009, 18:59
Bu adamlar, ancak devre arasına kadar sıkarlar dişlerini. Bu ödeme krizi devre arasında çok baş ağrıtır. Şehri terk edecek isimler çıkar. FİFA ya fazla mesai var sayemizde. Transfer yasağı gelebilir bize.

Forum yöneticisi olsam kural mural bakmak sana ceza veririm :)...Muratcım hayallerimizin yönetimini, hayallerimizin teknik adamını ve hayallerimizin takımını kuracak kadar müdahil değiliz...Gözünü seveyim söyleme böyle...Dua niyetine geçer diye korkuyorum:)

Ilelioglu
29.11.2009, 19:00
Oyunun genelinde iyidik, sadece ikinci yari bir ara bocaladik ama okadar olacak elbet sonucta 8 oyuncudan yoksun ciktik....;)

Ömer SEVİNÇ
Stepanov'u maksimum 1 milyona alırsın ama 2. kez transferlerine prensip olarak karşıyım.

Erdal abi inşallah haklısındır ama daha topçularına para veremeyen yönetimin transfer yapacağına inanmıyorum ben.

Fatih'e bonservisini al gel derler, olursa da belki 1-2 tane adam kiralamaya çalışırlar. Bu kadar..

Bu seneyi kayıp yıl olarak kabul edip genç oyunculara yönelsek keşke..

Samet Berber
İnişli çıkışlı bir performansa sahip olmasına rağmen ,Colman'a ihtiyacımız var bence .

Erdal
Şu yeni yayın ihalesi ne zamandı?

Ilelioglu
29.11.2009, 19:01
tjikuzu olmasa çok düşmüştük son 20 dakka oyundan. gerçekten güzel topladı orta sahayı

Evet aynen...;)

ilhan

Hele spor programlarını izlemesi daha keyifli oluyor.

Ilelioglu
İnişli çıkışlı bir performansa sahip olmasına rağmen ,Colman'a ihtiyacımız var bence .

Kesinlikle...;)

A.Ali Karanis
Ömer Aysan - Tayfun

Sağ kanadı götüremez mi?

Ayrıca Ömer Aysan olacak gibi. Hataları vardı ama olacak. :)

bencede ömer olacak ilhan abi.uzun zamandır maç yapmamasına rağmen kondisyonunun bu kadar iyi olması iyiye işaret.hemde bekte oynamak o kadar kolay değilken.atağada çıktı defansta yaptı.maça gelince takımın oynadığı oyunu beğendim.70ten sonra ortasaha düştü fakat ünal hoca'nın Tjikuzu hamlesi çok yerindeydi.Muhammed abi Tjikuzu'yu beğenenler listesine benide yazabilirsin :) ayrıca selçuk ve gabric çok iyiydi bugün,çok begendim.

Uğurtan
Şu yeni yayın ihalesi ne zamandı?

Ocakta abi..

Muhtemelen devre arasında yapılır..

Ilelioglu
29.11.2009, 19:02
Hele spor programlarını izlemesi daha keyifli oluyor.

Yani......:)

metinbay61
29.11.2009, 19:02
abi denenmişi sevmeyenler var...stepanov bizdeyken şampiyon olduk mu...yok;)

onur-ts
29.11.2009, 19:03
uzun zaman sonra spor programı izleyecem.işte olay budur yeneceksin bekleyeceksin.ne güzel.

SDanışmaz
Tjikuzu ve Ömer iyi oynadılar. Gelecek maçlarda inşallah daha iyi olurlar :)

Tolunay Abdioğlu
Erdal abi hakeme hiç girmeyelim ilk ofsayt pozisyonu es-es in bence nizami goldü..

Es-Es'in verilmeyen bütün golleri doğru karar. :)

Cabri61
Sol beklerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz?Çoğu pozisyonu oradan yiyoruz

Muhammed
Colman' ı ne yapıyoruz?

5 sene sözleşme yapmıştık zaten. Senelik ücretide 650 bin euro. Sorunsuz bir oyuncu. Dursun bir kenarda :D

000061

Evet çok güzel bir tespit :)

Erdal
Jester, ne diyorsunuz bahsedilen rakamlara ulaşılabilir mi ihalede? Mesela TRT alabilir mi?

Tolunay Abdioğlu
Bence Gabric'de iyiydi. ?

ilhan
29.11.2009, 19:04

Bence sağ kanada geçtikten sonra "harikaydı" Tolunay'ım :)

Murat Erdem
29.11.2009, 19:05
Erdal, sanki olmayan şeyleri yazıp, iftira atıyorum ! Arkadaş ben durum tespiti yapıyorum sadece !
Tamam ! süpürün halının altına canına yandığım !
25 SENEDİR SÜPÜRÜYOZ ! BAŞIMIZ GÖĞE ERDİ YA !!!!!
Helal olsun yönetime yanlız !
Bir Şenol hoca hamlesiyle her şeyi unutturdular !
Adamlar insan psikolojisinden anlıyormuş.

Ömer SEVİNÇ
TRT'nin almasına kulüpler birliği müsaade etmez bence.

Ilelioglu

Evet hele ikinci yari esti...;)

Erdal
29.11.2009, 19:06
abi denenmişi sevmeyenler var...stepanov bizdeyken şampiyon olduk mu...yok;)

Metin, gözünü seveyim şu işi birbirimize gol atmaya çevirmeyelim...Şimdi başka şeyler konuşma zamanı...Makul işler bekliyoruz Ünal hoca dan Şenol hoca dan...Makul yorumlar bekliyoruz birbirimizden...Ve uzak durmasını bekliyoruz sevgili yöneticilerimizden...

Muhammed
Gabric'in sol ayağı sağ ayağına göre çok daha iyi bu nedenle mutlaka sol kanatta oynamalı. Onların sol tarafındaki oyuncular ağır olduğu için Gabric sağa geçtikten sonra hızıyla çok rahat geçti onları ancak sağ ayağıyla iyi orta yapamıyor.

ozkurt_ibrahim
hadi hayırlı olsun

KUTADGU
29.11.2009, 19:07
Ömer Aysan'ın alınmasını çok isteyen hatta en başından beri isteyen birisi olarak ilk hafta performansını çok yeterli bulduğumu söyleyemem açıkcası.

Güç olarak yeterli gözüktü belki ama Ömer Aysan gördüğünüzden çok daha iyisi.

Umarım çok daha iyi maçlarını, sürekli olarak izleyeceğiz.

Bu arada Selçuk. Harikasın be adam.

Futbolculuğunla, karakterinle.

Seni bu takıma getirenlerden Allah Razı Olsun!

__S__e__S__
Evet hele ikinci yari esti...;)

esecek tabi oda Fırtınanın bir parçası..:)

Muhammed
Metin, gözünü seveyim şu işi birbirimize gol atmaya çevirmeyelim...Şimdi başka şeyler konuşma zamanı...Makul işler bekliyoruz Ünal hoca dan Şenol hoca dan...Makul yorumlar bekliyoruz birbirimizden...Ve uzak durmasını bekliyoruz sevgili yöneticilerimizden...

En makulu sene sonunda bonservissiz yabancı oyuncu almak. Haddi hesabı yok sene sonunda boşa çıkacak oyuncuların.

Samet Berber
Erdal abi , Fatih için ne düşünüyor yönetim çok merak ediyorum .

Sizce transfer gerçekleşecek mi ?

Erbay
29.11.2009, 19:08
Kötü oynadık ve kazandık. Bu kadar kapanmayı ne olursa olsun kendime yediremiyorum. Evimizde oynuyoruz ya.

asimetrik
29.11.2009, 19:09
Erdal, sanki olmayan şeyleri yazıp, iftira atıyorum ! Arkadaş ben durum tespiti yapıyorum sadece !
Tamam ! süpürün halının altına canına yandığım !
25 SENEDİR SÜPÜRÜYOZ ! BAŞIMIZ GÖĞE ERDİ YA !!!!!
Helal olsun yönetime yanlız !
Bir Şenol hoca hamlesiyle her şeyi unutturdular !
Adamlar insan psikolojisinden anlıyormuş.

Murat biliyorsun ben de muhalifim artık. Yalnız her hafta olduğu gibi, maç günü maç dışında konuşmuyorum. Bırak keyfini sürelim. Sen de öyle yap. Bu yüzden tutuyoruz takım. Yarın devam ederiz muhalif tavrımıza..

Tolunay Abdioğlu
29.11.2009, 19:11
Bence sağ kanada geçtikten sonra "harikaydı" Tolunay'ım :)

Abi ben Hajduk'ta oynarken 3-4 tane maçını izledim.

Hep sağ tarafta oynuyordu.

Biz mi yanlış yerde oynatıyoruz. ? :)

asimetrik
Bu arada Erdal, Selçuk'u öz evlat kontenjanından avatarıma koyabilir miyim?
Öyleyse İlhan kardeşimden yakışıklı bir Selçuk avatarı rica ediyorum. Şöyle gol sonrası hırsla bağırırken filan..

Uğurtan
Jester, ne diyorsunuz bahsedilen rakamlara ulaşılabilir mi ihalede? Mesela TRT alabilir mi?

Siyasi irade bastırır ise her şartta TRT-Telekom işbirliği alır..

Ancak normal şartlarda çukurova okadar kolay bırakmayacaktır..

Doğan grubu ise yalnızca fiyat yükselttirir.. :)

Ayrıca Erdal abi bu seneki ihale 3 paket halinde yapılacak o yüzden..

Hepsini tek grup almayacak sanırım..

Bayağı bi yükselecek rakamlar..

İpTv ve 3g yayınları çok iştah kabartıyor :)

metinbay61
29.11.2009, 19:12
abi anladım haklısın...ama kızıyorum bazı şeylere tjkuzu adlı futbolcumuz yerin dibindeydi kovun gitsin deniyordu yüzde doksanımız tarafından şimdi 20 dk oynadı diye fun clublar kuruluyor bu kadar balık hafızalı olursak bu iş olmaz...bu adamın daha yeni yaptıklarını unutan bizler şenol hocanın yıllar önce yaptığı yanlışların hiç bir hanesini atlamıyoruz...bu beni üzen işte...

Erdal
29.11.2009, 19:12
Erdal abi , Fatih için ne düşünüyor yönetim çok merak ediyorum .

Sizce transfer gerçekleşecek mi ?

Doğruları ancak başka ihtimal kalmayınca yapmak gibi bir huyları var "büyüklerimizin"....40 sene önce böyle idi hala böyle...Dolayısıyla inşallah...

Murat Erdem
29.11.2009, 19:13
Yahu ! ben Allahın Alanyasında orta direk bir adamım ! neyimden rahatsız oluyorsunuz ? ben burdan bi yerimi yırtsam ne çare ?
3 satırlık iletiden bu kadar rahatsızlık neden çıkıyor ?

asimetrik
29.11.2009, 19:13
Abi ben Hajduk'ta oynarken 3-4 tane maçını izledim.

Hep sağ tarafta oynuyordu.

Biz mi yanlış yerde oynatıyoruz. ? :)

Ben de izledim sağ kanattaydı. Ancak her iki kanatta da oynayabiliyor. Orta yapıyor, içeri giriyor. Hep böyle olacak inşallah.

cihatöztürk
29.11.2009, 19:14
işllah trt alırda kurtuluruz

herkez rahat eder

Tolunay Abdioğlu
Ben de izledim sağ kanattaydı. Ancak her iki kanatta da oynayabiliyor. Orta yapıyor, içeri giriyor. Hep böyle olacak inşallah.

İnşallah abi.

6Şafak Aydın1
ohhhh beeeeeee yine öldük öldük dirildik....

Gabric o golü atsan nolurdu sanki.

Muhammed
29.11.2009, 19:15
Trt alırsa bilet fiyatları ucuzlatılmak zorunda olur. En çok Fenerbahçe'ye zarar verir Trt'nin alması :D

metinbay61
yoksa son bir haftadır çok olumluyum onur un bu kadar hatalı maç çıkarmasına karşın bile olsun oynadıkça olacak diyip geçtim...maçı kazanalım yeter dedim...herşey güzel olacak durumundayım yani...

erkankoc
serkani da ben cok begendim..kare asi yaparsak serkan-gabric-selcuk-omer aysan

necmiati61
abi anladım haklısın...ama kızıyorum bazı şeylere tjkuzu adlı futbolcumuz yerin dibindeydi kovun gitsin deniyordu yüzde doksanımız tarafından şimdi 20 dk oynadı diye fun clublar kuruluyor bu kadar balık hafızalı olursak bu iş olmaz...bu adamın daha yeni yaptıklarını unutan bizler şenol hocanın yıllar önce yaptığı yanlışların hiç bir hanesini atlamıyoruz...bu beni üzen işte...

metin hocam ben hatırlıyorm merak etme hatırlayanlarda vardır şenol hocanın çok iyi bir tercih olmadığını da biliyorum ama madem hoca oldu destekleyeceğiz en azından eleştirmeyeceğiz bence tjkuzu kesin gönderilmeli ilk yarı bitti kaç maç oynadı adam

Erdal
29.11.2009, 19:16
Murat, hiç bir şey unutmuş değiliz...Değilim...Tam tersi daha önce görmediklerimi bile görüyorum...Ama bu gün bunu konuşmamak lazım diye düşünüyorum...

Gürcan abi, Selçuk daha gelirken yaptığı tercih ile benim için öz evlat statüsüne girmişti...Giray da öyle...Ama Giray olmayacak gibi...Keşke olsa ama olmayacak gibi...

Uğurtan bilgi için teşekkürler...Muhtemelen yeni yayın ihalesi açıklanır ve rakamlar artarsa makul kredi almak mümkün olur...

metinbay61
29.11.2009, 19:18
metin hocam ben hatırlıyorm merak etme hatırlayanlarda vardır şenol hocanın çok iyi bir tercih olmadığını da biliyorum ama madem hoca oldu destekleyeceğiz en azından eleştirmeyeceğiz bence tjkuzu kesin gönderilmeli ilk yarı bitti kaç maç oynadı adam
hocam yanlış anlaşıldı heralde ben şenol hocanın gelmesini çok ama çok doğru buluyorum...aman gözünü seveyim :)

Burak
29.11.2009, 19:19
Hala orta sahamız ÇA-LIŞ-MI-YOR !!!

Rakibe çok alan verıyoruz oynamak için, eskişehir yerine başka takım olsa gol atardı...Ömer Aysan'ı Bursa da bır-ıkı kere ızlemek dısına ılk defa daha once bılgım yoktu, hatta maç oncesı arkadasa Ankaraspor'dan ala ala bunu mu aldık demiştim.Maç başından itibaren gördükki Trabzonspor gerçek bek oyuncusuna kavuşmuştur.Inşallah bu performansı bozulmaz, sürekli ileri oynamayı düşünen, hücum organizasyonlara katılan bir bek izledik, açıkçası özlemiştim böyle bir beki emrah erenden sonra ... hele tjikuzu ile duvar pası yapıp attığı şutu görünce vay be(!) dedim http://www.turkforum.net/images/smilies/biggrin.gif Stoperlerımız sırıtmadı, ceyhunu hareketlı savunma karşısında merak edıyorum hata yapmadı ılk mudahalelerde genelde başarılı oldu, cale eski günlerinden daha iyi bir maç çıkardı...

Colman oyunda fazla yoktu, olduğu bölümlerde de saman alevi gibi parladı durdu, Alanzinho ileri taşıma adına takımı görevini tam olarak yerine getiremese de olumlu işler yaptı, Selçuk tek başına orta saha da savaşıp atakları karşılamaya çalıştı hucuma gıttı, atakları yonlendırdı, gol attı ( guzel goldu, en az orta kadar guzeldı ), Serkan sakatlanıp çıkana kadar Trabzonspor'un en ıyılerınden bırıydı, attıgı gol şapka çıakrtılacak türdendi.

GABRIC !!! Bu çocukta kumaş var, geldiği günen beri diyorum, adamı sola koyduk oynadı sağa koyudk oynadı, presse press koşuysa koşu çalımsa çalım, ileri gitmekse ileri gitmek ortaysa orta, pozısyonsa pozısyon hepsını yaptı, Trabzonspor'un en ıyısıydı bana göre, ilerleyen günlerde alıştığı takımına daha fazla katkı yapacak ...

Umut, tek başına varlık gösteremese de forvete orta sahaya yardımcı oldu, koştu, kapasitesinin sınırlarını zorladı, ıyı nıyetını gosterdı ...

Onur en sona bıraktım, kalemız emın ellerde , sylva da dahıl 3 kalecımızde ıyı kalecı ... Onur oynadıkça kendine gelecke, milli takımda yer bulacaktır buna inancımız var, tek olumsuzluğu önüne gelen kalecilerin iyi olmasıydı, artık forma onun, şans onun, gelecek onun ...

Tebrık edıyorum ıkı takımı da, eskısehır bos takım degıl, bursaspor ıle bırlıkte en cok dıkkat ettıgım takım, yanı bugun macı kazanabılırlerdı belkı de eksıklerı olmasaydı ... Trabzonspor bugun ıyı bır performans gosterdı, ozellıkle Gabric ve Selçuk ile etkılı oldu maçı kazandı ...

Cilgin1986
29.11.2009, 19:20
Güzel mac oldu, ama görünen su ki daha cooooooooook isimiz var! Kesinlikle Umutu yedek soyundurmasi lazim 90 dakkanin adami degil! Altyapidan al bi forvet dene. Bu sezon degilde hangi sezon? Hadi bakalim...

necmiati61
29.11.2009, 19:20
hocam yanlış anlaşıldı heralde ben şenol hocanın gelmesini çok ama çok doğru buluyorum...aman gözünü seveyim :)

ya tabi havada karada bross dan iyidir inşallah takım için en iyi seçenektir biraz endişelerim var ama onları gölgeliyorum şimdi

asimetrik
29.11.2009, 19:22
Tjikuzu'nun gelmesini en çok isteyenlerdenim. Yaptığı yanlışları da eleştiriyorum. Ancak mevcut durumda iddiamızı kaybetmediğimiz sürece, parasını ödediğimiz her oyuncudan gidecekleri ilk güne kadar maksimum faydalanmaktan yanayım.Yani en yakın gidecekleri gün devre arası. Ceza ver ama parasını verdiğin oyuncuyu da gerekiyorsa oynat.

UğuR
29.11.2009, 19:22
3 puan 3 puandır İnşallah seri başlangıcı olur...

Erdal
29.11.2009, 19:23
Onur'la ilgili endişem gol pozisyonu değil...Degaj...Oyun kurma...Yoksa hata olur...Ama stres her halinden belli idi uşağın...Haftaya yine kalede olmalı...

Burak
Şu maçı anlatan spikerin adı nedir bilen varmı acaba ?

iril
Takımı mental olarak maça hazırlayan Ünal Hoca büyük bir alkışı hakediyor. Kolay iş değildi.

Erdal
29.11.2009, 19:25
Takımı mental olarak maça hazırlayan Ünal Hoca büyük bir alkışı hakediyor. Kolay iş değildi.

Kesinlikle...Hem takımı hazırladı hem yönetimi idare etti...:)

Muhammed
29.11.2009, 19:26
Oyuncuların gol sevinçleride beni çok mutlu etti.

poetricus
Eskişehir'i yendik; bayram yapıyoruz.
Koca Trabzonspor ne hallere gelmiş?!

necmiati61
bencede ünal hoca iyi takım yapmış hırs yapmış topcular

forza61ts
selcugun mac sonrasında bu galbıyeti kadro dısı kalan arkdaslarımıza armağan edıorum demesi çok şık...

macka61
tebrikler Trabzonsporum

kursat1313
29.11.2009, 19:27
Kesinlikle...Hem takımı hazırladı hem yönetimi idare etti...:)
umut bu akşam çok kötüydü kaptanlık ağır gelmiş ama ne olursa olsun ne kadar büyük bir takım olduğumuzu görsünler nerdeyse sıfırdan bir kadroyla 3 puan almasını bildik helal olsun o 5 futbolcuyu inşallah kadroya almazlar bir tek Fatih tekke lazım bize ya da çok iyi bir forvet

KUTADGU
29.11.2009, 19:28
Ünal Karaman'ın gerçek bir yönetici profiline ulaşmaya başladığını göstermesi de sevindirici bir durumdu.

Erdal Abi'nin de dediği gibi, Yönetim kenarda dursun artık. Konuşmalarına fazla gerek yok.

Hatta bazıları bu duruma dayanamayıp, istifa etsinler :)

Farklı bir yapı bekliyorum artık.

forza61ts
Koca Trabzonspor ne hallere gelmiş?!alakası yok bu macı kayıpetmı olsaydı trabzonspor takımı yukarıyla bağlantısı nerdeyse kesılmış olacaktı şımdı şampiyonluk umutları yenıden yeşerdi 10 puan cok rahat kapanır...

Arda'
Şu maçı anlatan spikerin adı nedir bilen varmı acaba ?
ertunç öner

asimetrik

Hocam her maç 3 puan. Şahsım adına takım ayırımı yapmıyorum.

atomania
29.11.2009, 19:29
Stepanov'u maksimum 1 milyona alırsın ama 2. kez transferlerine prensip olarak karşıyım.

Erdal abi inşallah haklısındır ama daha topçularına para veremeyen yönetimin transfer yapacağına inanmıyorum ben.

Fatih'e bonservisini al gel derler, olursa da belki 1-2 tane adam kiralamaya çalışırlar. Bu kadar..

Bu seneyi kayıp yıl olarak kabul edip genç oyunculara yönelsek keşke..

bu sene niye kayip olsun. Liderle aramizda sadece 10 puan var. 10 puan ne ki 3 puan sistemde. Büyüklerde tökezlemeye basladi. Biz pes pese 5 mac alalim gör o zaman.

poetricus
29.11.2009, 19:29
Ünal Karaman'ın gerçek bir yönetici profiline ulaşmaya başladığını göstermesi de sevindirici bir durumdu.
Erdal Abi'nin de dediği gibi, Yönetim kenarda dursun artık. Konuşmalarına fazla gerek yok.
Hatta bazıları bu duruma dayanamayıp, istifa etsinler!
Farklı bir yapı bekliyorum artık.
Bu yönetim kenarda durmaz, duramaz.
Kenarda durmalarını istiyorsak kendilerini kamera ve mikrofon olmayan bir odaya kilitleyip hiçbir basın mensubuyla görüştürmememiz gerekiyor.

Berk
29.11.2009, 19:30
bu sene niye kayip olsun. Liderle aramizda sadece 10 puan var. 10 puan ne ki 3 puan sistemde. Büyüklerde tökezlemeye basladi. Biz pes pese 5 mac alalim gör o zaman.

Sorun zaten burada değil mi?:o

metinbay61
çok önemli bi galibiyetti bence bizim için...şu dönemde olması çok iyiydi...

Erdal
Bayram falan yaptığımız yok...Umutlu olmak istiyoruz...Çünkü bu lanet olası oyunda umut olmayınca geriye bir şey kalmıyor be Ömer hocam...Ne yapalım ?

Burak
"Çok zor bir hafta geçirdik, hocamızla yollar ayrılmıştı. Çok güzel bir gol attım, Serkan çok iyi orta yaptı. Biz de olabilirdik onların yerinde sahada olmayan, bu galibiyeti ve golümü aramızda olmayan arkadaşlara armağan ediyorum. Ne olursa olsun kazanmak gerekiyordu. Bu galibiyetin anlam kazanması için önümüzdeki maçları kazanmamız gerekiyor. Şenol Güneş'e hayırlı olsun diyorum, biz profesyonel futbolcuyuz. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız" dedi.

ertunç öner

Geçen senekı bursaspor maçından sonra hastayım bu adama her maçımızı anlatsa keske :D

Sefa
29.11.2009, 19:31
Ofsayt pozisyonlarına ne diyorsunuz ?

3. pozisyon bana gol gibi geldi.

Diğerlerini görmedim.

Şeref
29.11.2009, 19:32
arkadaşlar bu lig tv' de TRABZONSPORumuzu yorumlayabilecek bir yorumcu yok mu?? güvenç kurtarla olmaz adamın bilgisi yok hiçbişeden çok yetersiz sinirimi bozuyor

asimetrik
29.11.2009, 19:32

Diğerlerini görmedim.

Hepsi doğru karar. İlhan'ın dediği gibi maçın yıldızları yan hakemlerdi.

krilov
29.11.2009, 19:33
maç sonu yorumları dikkat çekici...

Ömer Aysan Barış: "En çok ihtiyaç duyduğumuz 3 puandı. Aramızda bazı arkadaşlar yok. Onlar da en kısa sürede aramıza katılırlar. 3 puanı arkadaşlarımıza hediye ediyoruz"

Selçuk İnan: Galibiyeti aramızda olmayan arkadaşlara hediye ediyoruz. Bu galibiyetin anlam kazanması için ilk yarıda önümüzde bulunan 3 maçı da kazanmak istiyoruz. 9-10 puanlık fark büyük fark değil. Seri yakalamak istiyoruz. Hiçbir şey bitmiş değil. Hedefimiz şampiyonluk"
şeklinde konuştu."

Berk
29.11.2009, 19:34

Diğerlerini görmedim.

Sayılmayan gollerin tamamı ofsayt.Yan hakemler ders niteliğinde bir maç çıkardılar, kutluyorum kendilerini..

Şeref
29.11.2009, 19:35
bu es es ten cok cekiniyordum allahtan kazasız belasız atlattık serı yakalamamız şart bence son 3 maçıda kazanacaz inşallah

Burak
29.11.2009, 19:36
Sayılmayan gollerin tamamı ofsayt.Yan hakemler ders niteliğinde bir maç çıkardılar, kutluyorum kendilerini..

Evet aynen, belkı de lıgın en temız maçıydı bence de.

Celil Köse
29.11.2009, 19:36
İyi oldu bu galibiyet..:)

Erdal
29.11.2009, 19:37
Evet aynen, belkı de lıgın en temız maçıydı bence de.

Bizim penaltı gitti:)

matrix5782
29.11.2009, 19:39
bana gabriç 2.yarı daha etkili geldi sağ tarafta.bundan sonra sağ tarafta mı oynatsak

ömer aysanın ilk maçı olmasına rağmen iyi idi.

onur u yeterli bulmadım.

Burak
29.11.2009, 19:40
Bizim penaltı gitti:)

O Pozısyonu tam goremedım abı yemek soylemıstım onu alıyordum :D o zaman savundugum şey çürümüştür :D

Erol Koç
29.11.2009, 19:41
bana gabriç 2.yarı daha etkili geldi sağ tarafta.bundan sonra sağ tarafta mı oynatsak

onur u yeterli bulmadım.

Sana katılıyorum bende onur'u beğenmedim golde çok hatası vardı kendine güvenmeden kaleye geçmemesi lazım...

Erol Koç
29.11.2009, 19:42
Bunada şükür yenilsek hepten rezil olacaktık

Erdal
29.11.2009, 19:42
O Pozısyonu tam goremedım abı yemek soylemıstım onu alıyordum :D o zaman savundugum şey çürümüştür :D

Görmemiştir...Umut un bir problemi de bu...Öyle bir hali oluyor ki faule maruz kaldığını anlamak mümkün değil :)

Celil Köse
29.11.2009, 19:43
Kulubede durarak güven kazanamayacagına göre Onur da ısrara devam..;)

necmiati61
29.11.2009, 19:43
bencede :)

irfanb
29.11.2009, 19:44
Lider Fenerbahceyle attigimiz gol sayisi ayni 26.
Aramizda 10 puan fark var.
Golcülerimize haksizlik ediyoruz.
Tek suclu Tony Sylva.:)

Celil Köse
29.11.2009, 19:45

Değişik ama güzel bi bakış açısı..:rolleyes:

Koray
29.11.2009, 19:46

Golcülerimiz derken forvetleri kasdetmiyorsundur inşallah, orta sahamızı demek istemişsindir bence :))

Celil Köse
29.11.2009, 19:47
Bu takım da golcü yokki:D

Gol yollarında iyiyiz demek istemiştir..:rolleyes:

BAHADIR33
29.11.2009, 19:48
Bir maçta 6 gol istatistikleri bozuyor sanki.

ÜNAL
Artık toparlansınlar... Şenol hoca dize getirir onları ...;)

metinbay61
umutun bende son bir şansı var fatih geldikten sonraki oyunu... o zamanda olmazsa ümidimi keserim hepten...çok gol atmasını beklemiyorum yanlış anlaşılmasın...

cihatöztürk
beyler yeri deyil ama

mecidiyeköydeki ts clup mağazamız duruyor demi kapanma fln olmadı işllah

asimetrik
29.11.2009, 19:49

onur u yeterli bulmadım.

Her iki kanatta da çok etkiliydi. Girdiği net gol pozisyonu sol kanattan geldi. İki gol olabilecek ortası da soldan geldi.
Solda oynayacak bir oyuncu varsa (Engin oynarsa) sağda kullanılabilir.

playa
29.11.2009, 19:50
Çok hırslı çıktık maça ve kazandık haftayada böyle hırslı çıkarsak 3 puan bizim olur.

Murat Erdem
29.11.2009, 19:54
Kadro dışı kalanlardan, stada gelip maçı izleyen isim var mı ?

Ali Can
29.11.2009, 19:55
iyi bir başlangıç olur inş. bu maç bizim için

matrix5782
29.11.2009, 19:57
bu takım şampiyon olamaz ama burayı da haketmiyor.inşalah düzeliriz ve şenol hocanın takıma katkısı olur

BAHADIR33
29.11.2009, 19:58
Belli ki kadro dışı kalan oyunculara takım içinde destek var.
Belli ki sorun para..
Şenol Güneş gelince ilk işinin bu problemi çözmek olacağını düşünüyorum.
Yoksa başımız ağrıyabilir..
Yönetimin "bize birşey olmaz" düşüncesi yoktur umarım.

antagonist
29.11.2009, 19:58
Selçuk için çok olumlu şeyler okuyorum. İnşallah daha da iyi olacak. Belki de ikinci bir "Ünal Karaman" olur. :)

necmiati61
29.11.2009, 20:00
selçuk çok iyi oyuncu geçen sene çok haksızca eleştirildi

Ercan DEMİRCİ
29.11.2009, 20:02
Geçen haftadan sonra alınan galibiyet az da olsa nefes almamızı sağladı . İyi oldu...

irfanb
29.11.2009, 20:06
"Forvetlerimiz yoracak,orta sahamiz gol atacak"(Hayrettin Emice)taktigini bu güne kadar basariyla uyguladik.:)
Saka bir yana,her ne kadar Umut ve Gökhan`dan istedigimiz verimi almasak ta gol sayisi olarak üst takimlarla aramizda ucuk bir fark yok.
Fark her macta kalemizde gördügümüz goller.
Hayrettin Emice`nin bu ise de el atmasini bekliyoruz.

Murathan
29.11.2009, 20:07
Onur belki hatalı bir gol yedi ama yan toplarda çok atılgan yav :D
Top bırakmadı ve zamanlamasıda gerçekten iyi bana göre :)

Burak DERELİ
29.11.2009, 20:07
bu galibiyet çok güzel oldu.Selçuk İnan'ın performansı çok güzeldi

Mustafa ÖZDEMİR
29.11.2009, 20:10
ilk yarı iyi bunalttık .2.yarı ise hiç bişe yapmadık.ama bu zor günlerde önemli olan kazanmaktı ...

Mustafa ÖZDEMİR
29.11.2009, 20:20
ben maçtaydım .yediğimiz ofsayt golleri tv den görme fırsatım olmadı. goller ofsaytmıydı...

elif dikmen
29.11.2009, 20:22
ben maçtaydım .yediğimiz ofsayt golleri tv den görme fırsatım olmadı. goller ofsaytmıydı...
evet ofsayttı :rolleyes:

Jester
29.11.2009, 20:24
Kaleye, defansın göbeğine, orta sahaya ve forvete birer üst düzey oyuncu almadan herhangi bir iddiamız olamaz.
Bunlardan ikisini alabilirsek zirveyi ve rakiplerimizi zorlar gibi yapabiliriz.

necmiati61
29.11.2009, 20:26
Artık git umut giiiiiiitt satın şu adamı ya..

ya renkdaş umut dan iyisini getir gitsin bu antipatiklği anlamadım tamam gol kaçırabilir de adam oynuyor canını dişine takıyor o zaman ayfun da gitsin ikisinde de yetenek yok ama adamlar canıyla mucadele edior takıma lazım bunlardan

Jester
29.11.2009, 20:28
Onur yedekteyken Tony'den çok Tolga'dan birşeyler öğrenmiş gibi.
Ben kendisini şampiyon bir takımın kalecisi gibi göremiyorum.
Bu kadar zaman Tony gibi bir kaleciden bazı şeyleri kapamadıysa bundan sonra da zor kapar.
Eksikleri heyecanla açıklanabilecek gibi değil.

elif dikmen
29.11.2009, 20:28
zor maç olacak diyoduk ama gayet güzel oldu :) yenmemiz de gerekiyodu.
ayrıca gördük ki olmazsa olmaz dediğimiz adamlar olmadan da yenebiliyormuşuz ;)

asimetrik
29.11.2009, 20:33
Kaleye, defansın göbeğine, orta sahaya ve forvete birer üst düzey oyuncu almadan herhangi bir iddiamız olamaz.
Bunlardan ikisini alabilirsek zirveyi ve rakiplerimizi zorlar gibi yapabiliriz.

Diğerlerine katılıyorum ama orta saha yerine sağ kanat tercih ederdim. Yattara'yı yok sayarak.

asimetrik
29.11.2009, 20:38
zor maç olacak diyoduk ama gayet güzel oldu :) yenmemiz de gerekiyodu.
ayrıca gördük ki olmazsa olmaz dediğimiz adamlar olmadan da yenebiliyormuşuz ;)

Her şekil iki on bir çıkar takımdan. İkisi de ne düşer ne şampiyon olur. Karıştırıp onbir yapsan diğer iki takıma 3-5 puan fark atar. İşte öyle bir kadro yapımız var.
Olumlu olan ise doğru işler yapılırsa güzel bir iskelet var.

Mustafa Çolak
29.11.2009, 20:38
Serkan ve Selçuk'un Performansı İle Gelen Güzel Bi Galibiyet. Teşekkürler.

Tunay ERDEM
29.11.2009, 20:44
Umut çok mücadele etti bu akşam. Helal olsun.

Hürgün Aygün
29.11.2009, 20:55
umuttan tam forvet olmaz ama yedek olur

Murat Erdem
29.11.2009, 20:58
Kadro dışı kalanlardan, stada gelip maçı izleyen isim var mı ?
Maça giden arkadaşlardan cevaplayacak birisi var mı ?

vatandas61
29.11.2009, 20:59
takimda siritan tek bir adam vardi oda umut du, tamam bazen 3 adamla bogustu önde ama önüne evya kafasina gelen toplari artik gol yapmasi lazim.
Kaptan olarak cikti sahda ama her top kaybinda herzamanki gibi hakeme kostu. Bu isleri birakmasi lazim.
Cok kötü oynadigimiz bir macti, buna ragmen cok gol pozisyonu bulduk.
Alanzinhonun ölüsü bile gökhan ünal dan iyi oynar birkez daha gördük.
Onur a gelince, yaptigin bütün hatalar sana helal olsun, sezon basindan beri tony bol gol yedi de ne oldu? Insallah o kalede kalici olursun, bu takimin senin gibi adama ihtiyaci var.

Kötü oynamamiza ragmen usaklar galibiyeti cok istediler ve hirsliydilar. Bundan sonra iyi oyuna gerek yok zaten, önümüzdeki 3 maci da almamiz lazim.

U.Sadıkoğlu
29.11.2009, 21:01
Beyler olay falan çıktı mı Eskişehirlilerle ?

irfan61
29.11.2009, 21:03
Beyler olay falan çıktı mı Eskişehirlilerle ?Küfürleşmeler oldu.

Atalay
29.11.2009, 21:03
Gabriçi çok beğendim...

Çok iyi bir oyun çıkardıgı kanaatindeyim...

hatice_61
29.11.2009, 21:04
maçı izlemedim ama galibiyetten çok mutlu oldum inş iyi bir çıkış yakalarız

TSercaN
29.11.2009, 21:08
Birakin Onuru ilk macinda kotulemeye gozunuzu seveyim. Bu cocuga bir kac mac guvenmemiz lazim. fb li volkanin yedigi golleri aklima getiriyorum da bu cocugun yedigi golde pek hatasi yok. O yuzden ne olursa olsun bu cocuga guvenelim. Bence kaliteli bir kaleci.

61_DoqukaN_61
29.11.2009, 21:11
Sen Her Maç Öncesi Bi Değerlendirme Yap O Zaman ?.

Ben Bu Takıma Güvenin Diyorum Bu Sonuçları Alırız Ve Daha Fazlası Olmaz ... Dedim Anlamadıgıysan Banane ...

LECOSSEEMRE
29.11.2009, 21:15
İşte Gene Futboldan Anlamayan Zihniyetler Ortada..
Onura Laf söyleyenler Trabzonspor Gibi Büyük Camiada Ve Son Derece Önemli Bir Maçta Üstelik Hiç Bir Süperlig Maçındada Oynanamamış Biri İçin Kolaymı ?
İkincisi Umut Buluta Laf söyLeyenler Onun kadar Mücadale eden Bir Oyuncu daha Varmı ?
Ücüncüsü Türkiyeyi Bırakın Dünyada Dört Dörtlük Hata Yapmadan Oynayan Hiç Bir Futbolcu Olamaz Çünkü Yeryüzünde Dört dörtlük Bir İnsan Yokki Futbolcu Olsun..
Birşeylere Yorum Yapmadan Evvel İyice Tartın Biçin Öyle Yazın Onurun daha İlk Maçı ve Gayet İyidi 3-4 Maç Oynarsa Üst üste Çok İyi Olur.
Tıjıkuzunun Takıma Katılması Son Derece İyi Olmuş.
Şenol Güneşin Gelmesi Ayrı Bir Güzellik Olucak..
Ama Bu Maçta En önemli Konu Bir Avuç Eskişehir Seyircisinin Sesinin Duyulması Esas Bunun İçin Neler Yapmalıyız(Gerçi Yapılcak şey Belli Taraftar Grupları Birleşmeli Açık Tribünde Toplanmalı ) Ama Bunlar En Önemli Konular.
Gene Bir Maçı Daha Bitirdik Ve 3 Puan aldık Umarım seri Galibiyetler alır son 3 Haftayı Kayıpsız Geçeriz.

esra61
29.11.2009, 21:15
aırı güzel oynamadık ama kazanmasını bildik.........bo zorlu dönemeçte herşeyden fazla 3 puana ihtiyaç vardı......maça giden TARAFTARA teşekkür ediyorum........bu zorlu maçta takımı yalnız bırakmadıkları için...

onur-ts
29.11.2009, 21:23
maçta kaptanlık pazubandını kim taktı?

61 baha
29.11.2009, 21:24
umut bulut

Enes Ünal Kaya
29.11.2009, 21:24
Umut Bulut : )

onur-ts
29.11.2009, 21:27
vayy umuta bak.10 numara yetmedi kaptanlık da aldı:D

lazzz61
29.11.2009, 21:39
takımın en kötu oyuncusu kaptannnn :S:S:S:S düşünmek lazımmm

Sefa
29.11.2009, 21:45
Eskişehirsporluların sesi duyuldu mu Tv'den ?

Mustafa Calik
29.11.2009, 21:45
Evet duyuldu..

Sefa
29.11.2009, 21:46
Yok artık yuhh diyorum..

Ligtv sanırım artık mikrofonu rakip seyirci tribünün önüne değil içine koymaya başladı..

titanic
29.11.2009, 21:56
Zor maçtı iki haftada 6 puan kaybetmiştik, ne olursa olsun kaanmamız gereken bir maçtı.Oynanan oyun ıyıydy Serkan çok verimliydi,Gabriç ilk defa bişeyler yaptı,Umut çabaladı, Alaninho nun poisyonları vardı genel olarak maç güzeldi inşallah seri yakalarız

necmiati61
29.11.2009, 22:03
Ünal Hoca'yı çok beğendim.. Karizmasıyla, oyunu okumasıyla yerini doldurdu.. Oyuncu değişiklikleri de çok iyiydi.. Alanzinho'yu alıp tjikuzu'yu koyarak da maçı kurtardı bence.. yoksa stresten 2.yi yiyecektik.. Şenol Hoca geliyor ama Ünal Karaman ne olacak onu da kaybetmek iyi olmayacak bence.. Adamda Trabzonsporun hocası olmak için müthiş bir heyecan var.. O duyguyu tek maç ta olsa tattığı için çok mutluydu bence..

avniaker
29.11.2009, 22:04
umut kaptan olmuş vay efendim umut kaptan olmuş allahım yütfen çıldırmamam için bana yardım et allahım bu adam bırakın 11 de oynamayı tesislere bile alınmamalı ama adam kaptan allahım sen aklıma mukayet ol

winner
29.11.2009, 22:08
Takımı çok beğendim.Beşiktaş maçını da buna benzer oynamış kaybetmiştik.Daha doğrusu Kasımpaşa ve Manisa maçı haricinde çok kötü oyunumuz hatırlamıyorum.Kaybedilen maçlarda bile iyyidik ama özellikle kaleden kaynaklanan bireysel hatalarla çok puan kaybettik.

Bugün tempolu oyun vardı sahada.Sırıtan isim yoktu, gabriç bu oyunuyla geleceğe dönük çok umut vardı.Umut Bulut gol kaçırıyor ama bence bu takımda bulunmaı gereken bir oyuncu.Hırsı, formanın hakkını vermeye çalışması vs.takım içerisinde de sorun çıkardığını hatırlamıyorum.keşke onun karakterinde birkaç oyuncumuz daha olsa.5 oyuncunun cezalı 4 oyuncunun sakat olduğu bir maçta Barış uzatmalarda oyuna giriyor, sanırım ondan umut kesildi...

Oktay AKKUŞ
29.11.2009, 22:09
Ünal Hoca'yı çok beğendim.. Karizmasıyla, oyunu okumasıyla yerini doldurdu.. Oyuncu değişiklikleri de çok iyiydi.. Alanzinho'yu alıp tjikuzu'yu koyarak da maçı kurtardı bence.. yoksa stresten 2.yi yiyecektik.. Şenol Hoca geliyor ama Ünal Karaman ne olacak onu da kaybetmek iyi olmayacak bence.. Adamda Trabzonsporun hocası olmak için müthiş bir heyecan var.. O duyguyu tek maç ta olsa tattığı için çok mutluydu bence..

Emin olmalıyız ki Ünal hoca , teknik direktör Şenol hoca olsa da takılmıyacak biri değil , Şenol hoca Sadri başkanla değil Ünal hoca ile kadroyu kuracak oyuna el atıcak

keles76
29.11.2009, 22:10
onur ilk macinda oldugu gercegi unutularak yorumlar yapiliyor bu cocuk bize lazim bunu destekliyelim is var bu cocukta volkan kasimpasada neler yapti o salagi milli takimda izliyoruz bence onur ondan alir milli formayi yeterki bir sene duzenli oynasin

kamyonetçi
29.11.2009, 22:11
Bir kez daha gördük ki bu takım yerden yere vurulacak bir takım değil.Eldeki malzeme beklentileri karşılamasada düşünülenin üstünde bir takım.Biraz öz güven takımı kısa zamanda yukarılara taşıyacaktır.Gerçek bir golcüylede zirveye ortak edecektir.
Eldeki malzeme, Şenol hocanın bol aksiyonlu hucüm futboluna tam olarak uymasada,topu tutacak, servis yapacak bir golcü ile özlenen Trabzonsporu yakında göreceğimizi düşünüyorum.
Bugün bütün takım çok iyiydi ama Cale beni yine hayal kırıklığına uğrattı.Bu kadar kötü oynamaya hakkı yok.Umarım formasının kıymetini bilir.

bekir61
29.11.2009, 22:18

ben duymadim

kulagim hep tribünlerdeydi

yinede duymadim

Hasan61
29.11.2009, 22:21
Eğer bizim tribünün sesi duyulmayıp,onların ki duyulmuşsa var bu işte ligtvnin bir pisliği

kaptans
29.11.2009, 22:23
arkadaşlar ilk defa bi maçımızı izleyemedim netten geniş özetini izleyebileceğim bir yer acilen rica edyorum

Mehmet Ç.
29.11.2009, 22:25
Onur'a yapilan yorumlari hayranlikla okuyorum!!
Cocuk uzun aradan sonra bir maca cikti!!! Bikere topa vurmadi, ondan büyük hatasi'da yokdu!!!

Sylva yi gördük'den sonra Onurla ben oynamaya yüzde 1000 raiziyim!!

Ömer TOPAL
29.11.2009, 22:25
umut kaptan olmuş vay efendim umut kaptan olmuş allahım yütfen çıldırmamam için bana yardım et allahım bu adam bırakın 11 de oynamayı tesislere bile alınmamalı ama adam kaptan allahım sen aklıma mukayet ol

arkadasım git trabzona bul umutu konus onla...yada git yonetime...ne bu ya her yerde felaket tellallıgı yapıyorsun...Ben begeniyorum kaptanlık pazu bandıda yakıstı..hayret bi şey ya..nedir bu ya...nobre daha gol atamadı kimse adam hakkında konusmaz biz kendi oyuncumuzu yerden yere vururuz bu nedir ya....Kadro dısı bırakılmamış, üstelik kaptanlık pazu bandı verilmiş...ilk 11 de oynamış...mücadelede etmiş..ilk golde serkana güzel bir pas atarak selcugun güzel pasını degerlendirip gol atmasına büyük katkı yapmıs...ya napsın bu adam size....

Barış Mayda
29.11.2009, 22:26
takım iyiydi bence bugün sadece forvette biraz eksiktik bu takım çift forvet oynamalı gerçi bizim elimizde oynayacak 2 forvet olmadıgından tek forvet oynadık ama genel olarak görüntü iyiydi kondisyonu yok takımın okadar

bordo-mavii
29.11.2009, 22:26
iyi oldu maçı almamız,böyle devam edelim son maçların hepsini kazanırız umarım

MaDDoX_61
29.11.2009, 22:27
takımın kondüsyonu çok kötü.broos bu takıma sadece topla antrenman yaptırmış son 25 dakika oyundan düştük

Mustafa Çolak
29.11.2009, 22:28
Eğer bizim tribünün sesi duyulmayıp,onların ki duyulmuşsa var bu işte ligtvnin bir pisliği
Bence Sorun Bizim Trübünlerde Var.
Hem Maç Esnasında da Ben Hiç Fark Etmedim.

Cihad Varlı
29.11.2009, 22:30
ben duymadim

kulagim hep tribünlerdeydi

yinede duymadim

Bariz olarak duyulmadı ama arada 3'lü falan çektiler , onlar duyuldu .

Kazım Uzunboy
Avni Aker'de Eskişehirspor'a hiç yenilmemişiz. Hiçte yenilmeyiz inşallah.

Kamil Çakmak
Bu akşam takımda mücadele vardı. Futbolcular istekli idiler.
Ünal Karaman zamanında değişiklik yaptı. 2-2 yada mağlup durumda uyansa idi bir anlamı olmayacaktı yada bir sonuç alamayacaktı.Tebrikler Ünal hoca.

Süleyman Baykan
29.11.2009, 22:31
hafta içi söylemiştim nasıl kadro olursa olsun hırslı olalım bu ligde herkesi yeneriz diye maç kadro darlığı nedeniyle bir ara sıkıntıya girdi ama genel olarak iyiydik daha önce neredeydiniz diye sorası geliyor insanın özellikle ömer aysanı çok beğendim süperdi bence tayfun forma göremez artık daha ne yaptığını bilir gibiydi ilk maçı olmasına rağmen ayrıca selçuk,gabric ve alanzinhoda iyiler arasındaydı ankaragücü maçındada aynı mücadele olur inşallah belkide daha fazlası kim bilir;)

Cihad Varlı
29.11.2009, 22:31
arkadasım git trabzona bul umutu konus onla...yada git yonetime...ne bu ya her yerde felaket tellallıgı yapıyorsun...Ben begeniyorum kaptanlık pazu bandıda yakıstı..hayret bi şey ya..nedir bu ya...nobre daha gol atamadı kimse adam hakkında konusmaz biz kendi oyuncumuzu yerden yere vururuz bu nedir ya....Kadro dısı bırakılmamış, üstelik kaptanlık pazu bandı verilmiş...ilk 11 de oynamış...mücadelede etmiş..ilk golde serkana güzel bir pas atarak selcugun güzel pasını degerlendirip gol atmasına büyük katkı yapmıs...ya napsın bu adam size....

Gol atsın , yeter abi :)