PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 14. Hafta Maçı | Trabzonspor 2 - 1 Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

ESESESKİKİKİ
27.11.2009, 10:22
Selamun Aleyküm

Öncelikle tüm Trabzonspor camiasının Kurban Bayramı mübarek olsun.Daha öncede forumunuza üyeydim fakat bilmediğim bir sebebden dolayı üyeliğim dondurulmuştu.Sağlık olsun , inşallah bu üyeliğim açık kalırda düşüncelerimi sizlerle paylaşabilirim.

Gelelim pazar günü oynayacağımız maça.
Biliyorum geçen sene olan olaylardan dolayı bazı arkadaşlarımız kırgın,kızgın ve belkide biz oraya geldiğimizde bu duygularını dışarı vurmak isteyecekler.Bazı kendini bilmezler yüzünden çıkan bu olaylar o zaman tüm ESkişehirspor camiasını üzdü.Hatta bizim forumumuzda (eskisehirspor.com'da) birçok sayıda özür mesajıda yayınlanmıştı.

Özelliklede sanal alemde başlayan düşam kazanma yarışına çanak tutmayalım.Geçen hafta Ankaragücü maçında gördükkü bu sanal alemde yaratılmaya çalışılan düşmanlıklar ortaya büyük sorunlar, olaylar çıkarıyor.Sırf bunun için belkide 2 kişi hayatından olacaktı.Allah yardımcı olduda onları ailesine bağışladı.

Demem odur ki lütfen sakin olalım.Asarız keseriz muhabbeti yaparak , şehirleri karşı karşıya getirmeyelim.Sonradan istemeyeceğimiz olaylar olmasına vesile olmayalım.

Eskişehirspor ve Trabzonspor ülkemizin önemli iki takımıdır.Lütfen bu iki camianın yanına düşman ünvanını yazdırmyalım.

Bazı arkadaşlarımız şehirimizde gezmesinler vs yazmış.Zaten Eskişehirden ve Trabzon çevresinden maça gelecek olan taraftarlarımızın böyle bir düşüncelri olduğunu düşünmüyorum.Oraya gelecek olan renktaşlarımız turistik geziye değil takımı desteklemek için herne olursa olsun arkalarında olduğumuzu göstermek için gidecekler.

Geçen sene şehrimizin çeşitli yerlerinde birçok Trabzonspor taraftarı gezdi.Hİçbir takım taraftarının giremediği kızılcıklı,adalar caddelerinde kol kola gezdik çoğu kişiyle.Atkı , forma takas ettiğimiz abilerimiz kardeşlerimiz oldu.İnşallah bu güzel görüntüler arkada kalmaz yine aynı görüntüleri beraber mutluluk içinde izleriz.

Futbol hakkında söyleyecek söz yok zaten.İki takımda güzel futbol oynamıyor.İki takım taraftarıda bu konuda çok dolular.İki tarafta karşısındaki takımın yeneceğini düşünüyor.Kadro durumuna bakınca şu anda sizin kadro bizimkinden daha iyi.Bizde zaten dar olan kadrodan bu hafta doğa ve ümit karanda eksildi.İleride birtek Youlamız var.bütün iş ona düşüyor.

İnşallah güzel bir maç olur.Tribündede kötü olaylar yerine güzel görüntüler izleriz.

Saygılarımla

Can01
27.11.2009, 10:35
- - - - - - - - -- - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- SerkaN - - - - - TayfuN - - - - - - GiraY - - - - - CalE - -

- - - - - - - - - - SelcuK- - - - - CeyhuN - - - - - - - - - - - - - -

- - -BariS - - - - - - - - -ColmaN - - - - - - - AlanzinhO - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - UmuT - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2.Yari UmuT ouT Hasan A. Sari iN
BariS ouT Gabric iN

Bence en mantiklisi BöyLe ;)

bence de en güzeli böyle olur...

Kazım Uzunboy
27.11.2009, 10:44
O kadro zaten Ünal Hoca'nın dünkü kadrosu. ;)

Sadece Barış ve ve Gabriç konusunda kararsız olduğu söyleniyor.

LazAnisT
27.11.2009, 10:52
Eskişehirli kardeşim.
Her Trabzon maçından önce bu tür mesajlar yazıyorsunuz ama yazdıklarınızla yaptıklarınız şu ana kadar hiç birbirine uymadı.İnşallah bu maç milad olur.Ben Trabzonda olay çıkmayacağına eminim(yıllardır tüm maçlarımızda olduğu gibi).Gelin ADAM gibi maçınızı seyredin hakkınızla kazanın bizlerde sizi alkışlayarak yollayalım.

tstafi
27.11.2009, 12:54
Eskişehirspor ile dostluğun bozulmaması için belki de en çok gayret gösteren ve hassas davranan isimlerden biriydim. Ama artık öyle düşünmüyorum. Geçen sene Eskişehirde yaşadıklarıımızdan sonra, ne kadar iyi niyetle yaklaşsamda olmuyor. Ben, Eskişehirlilerin Trabzonda tıpkı Üç ezikler gibi atkılarını ve formalarını saklayarak gezmelerini hatta hiç gezmemelerini tavsiye ediyorum.
öyle olcak zaten harun abı kımsenın canını sıkmasına gerek yok

Dip.Ing.Mag.
27.11.2009, 13:07
1996 yılında 12 yaşındayken şampiyonluğu kaçırdığımız için kendini incir ağacına asan şehidimiz MEHMET DALMAN 'Igördün mü Kazım?Hopa’ya giderken Zigana dağları'na bakan gözlerinle bak ona. Söyle ona: ''Mehmedim 22 oldu şampiyon olamadık ama şampiyonluk için uşaklar hala uğraşıyor''

imzan da ki yazi ilgimi cektide biraz arastiraayim dedim , her yerde 12 yasindayken intihar etti diye geciyor mehmet dalman icin ama ... buldugum bu resim öyle demiyorr... 28 yasindaydi burada ki resme göre intihar ettiginde

http://img524.imageshack.us/img524/7074/mehmetdalman.jpg

Onur Şeref
27.11.2009, 13:11
konu ile alakasız bir soru soracam.
bir çok arkadaşın avatarı siyah, bunun anlamı ne ?
neden niçun,
ha bu arada hafta içi yaptığım yorumu tekrarlıyorum

Kasımpaşa maçında bize kendi taraftarımızca yapılan kötü muamele,küfür,tartaklama protesto ediliyor...

Onur Şeref
27.11.2009, 13:11
-[ooD;2790900']imzan da ki yazi ilgimi cektide biraz arastiraayim dedim , her yerde 12 yasindayken intihar etti diye geciyor mehmet dalman icin ama ... buldugum bu resim öyle demiyorr... 28 yasindaydi burada ki resme göre intihar ettiginde

Şaşırdım doğrusu bu resime.Bende 12 yaşında biliyordum.

Sefa
27.11.2009, 13:18
Bir yazar'ın Kazım Koyuncuya mektubunda geçiyordu o. 12 yaşında olduğunu belirtmişti..

Dip.Ing.Mag.
27.11.2009, 13:23
Şaşırdım doğrusu bu resime.Bende 12 yaşında biliyordum.

evet mezar tasinda dogum tarihi 1968 vefat tarihide 1996 yaziyor. acaba mezar tasina mi yanlis yazdilar yada biz mi yanlis goruyoruz

Turan Bebek
27.11.2009, 13:28
ya bu takımın 1.kaptanı umut olmalı....canla başla oynuyor adam.

Sümeyye Şahin
27.11.2009, 13:34
-[ooD;2790900']imzan da ki yazi ilgimi cektide biraz arastiraayim dedim , her yerde 12 yasindayken intihar etti diye geciyor mehmet dalman icin ama ... buldugum bu resim öyle demiyorr... 28 yasindaydi burada ki resme göre intihar ettiginde

2 ayrı kişi diye biliyorum ben. İmzadaki yani 12 yaşındakinin adı Mehmet Dalman değil, hatırlayamadım ismini. Mehmet Dalman da diğer şehidimiz.

Bir kez daha Allah rahmet eylesin.

Onur Akyüz
27.11.2009, 13:48
2 ayrı kişi diye biliyorum ben. İmzadaki yani 12 yaşındakinin adı Mehmet Dalman değil, hatırlayamadım ismini. Mehmet Dalman da diğer şehidimiz.

Bir kez daha Allah rahmet eylesin.
bu konu tartışılmıştı daha önce,mehmet dalman 28 yaşında onun dışında 12 yaşında 1 çocuk daha hayatına kıydı...

Oğuzhan İnce
27.11.2009, 14:01
-[ooD;2790923']evet mezar tasinda dogum tarihi 1968 vefat tarihide 1996 yaziyor. acaba mezar tasina mi yanlis yazdilar yada biz mi yanlis goruyoruz
belki manevi doğum tarihi falandır ts kurulduktan bir yıl sonra ya

LECOSSEEMRE
27.11.2009, 15:09
Arkdaşlar Eskişehirde yaşadıklarımızı Kimse Unutmasın..Trabzonda eskişehir Formasınla Gezen Olursa Yuh Olsn Hepinize cehennemi getirin Onlar neler yaptı Bilseniz..Ankaragücü dışında Kimse trabzonda rahat gezmemeli...

Semih Aydın
27.11.2009, 15:10
3puan farz :cool:

albatros
27.11.2009, 15:34
forvette hasan ahmet sarı'yı görürüz inşallah

Talat YAVUZ
27.11.2009, 15:37
3 puanı alacagımız düşündüğüm maç stop.

hüseyin1975
27.11.2009, 15:56
Allah kolaylik versin.
Alamanlar derki: Neue Besen kehren gut.
Yani yeni süpürgeler iyi süpürür diyor alamanlar.
Bu halde bizde Eskisehiri süpürecegiz demek.

kemaLAZ61
27.11.2009, 15:58
_______________Onur_______________

Serkan____Tayfun____Giray_____Ferhat

______________Ceyhun______________

________Selcuk_______Colman________

Baris___________Umut________Alanzinho

..........

Atmaca
27.11.2009, 16:02
Arkdaşlar Eskişehirde yaşadıklarımızı Kimse Unutmasın..Trabzonda eskişehir Formasınla Gezen Olursa Yuh Olsn Hepinize cehennemi getirin Onlar neler yaptı Bilseniz..Ankaragücü dışında Kimse trabzonda rahat gezmemeli...

Trabzona gelen misafirlerimiz insanlik dersi alip gitmeliler. Eger begenmediginiz bir davranisi sizde yapiyorsunuz, o begenmediklerinizden bir farkiniz kalmaz.

Ercan DEMİRCİ
27.11.2009, 17:37
Yeni Hocamızla: 3 puanımızı alıp , yolumuza bakacağız inş. ...

boztepeliyasin
27.11.2009, 19:43
liderlik maçı olduğu için çok önemli bir maç! şampiyon olmamız için mutlaka kazanmalıyız! bunları söylemek isterdim ama bizim için bence bu sene çoktan bitti. hersene dedikleri gibi önümüzdeki yıl inşallah.

Birtan Karaman
27.11.2009, 20:02
Ünal Hoca İle 3 Puanla Merhaba Diyip , 3 Puanla Veda Etmeliyiz :D

Uğurtan
27.11.2009, 21:01
Mehmet Dalman intihar etmemişti zaten onu trafik canavarına kurban verdik..

İntihar eden kardeşimiz başka birisi..

yorumsuz6117
27.11.2009, 21:06
Bu maçla çıkışa geçicez inş..

barto33
27.11.2009, 21:13
Selamun Aleyküm

Öncelikle tüm Trabzonspor camiasının Kurban Bayramı mübarek olsun.Daha öncede forumunuza üyeydim fakat bilmediğim bir sebebden dolayı üyeliğim dondurulmuştu.Sağlık olsun , inşallah bu üyeliğim açık kalırda düşüncelerimi sizlerle paylaşabilirim.

Gelelim pazar günü oynayacağımız maça.
Biliyorum geçen sene olan olaylardan dolayı bazı arkadaşlarımız kırgın,kızgın ve belkide biz oraya geldiğimizde bu duygularını dışarı vurmak isteyecekler.Bazı kendini bilmezler yüzünden çıkan bu olaylar o zaman tüm ESkişehirspor camiasını üzdü.Hatta bizim forumumuzda (eskisehirspor.com'da) birçok sayıda özür mesajıda yayınlanmıştı.

Özelliklede sanal alemde başlayan düşam kazanma yarışına çanak tutmayalım.Geçen hafta Ankaragücü maçında gördükkü bu sanal alemde yaratılmaya çalışılan düşmanlıklar ortaya büyük sorunlar, olaylar çıkarıyor.Sırf bunun için belkide 2 kişi hayatından olacaktı.Allah yardımcı olduda onları ailesine bağışladı.

Demem odur ki lütfen sakin olalım.Asarız keseriz muhabbeti yaparak , şehirleri karşı karşıya getirmeyelim.Sonradan istemeyeceğimiz olaylar olmasına vesile olmayalım.

Eskişehirspor ve Trabzonspor ülkemizin önemli iki takımıdır.Lütfen bu iki camianın yanına düşman ünvanını yazdırmyalım.

Bazı arkadaşlarımız şehirimizde gezmesinler vs yazmış.Zaten Eskişehirden ve Trabzon çevresinden maça gelecek olan taraftarlarımızın böyle bir düşüncelri olduğunu düşünmüyorum.Oraya gelecek olan renktaşlarımız turistik geziye değil takımı desteklemek için herne olursa olsun arkalarında olduğumuzu göstermek için gidecekler.

Geçen sene şehrimizin çeşitli yerlerinde birçok Trabzonspor taraftarı gezdi.Hİçbir takım taraftarının giremediği kızılcıklı,adalar caddelerinde kol kola gezdik çoğu kişiyle.Atkı , forma takas ettiğimiz abilerimiz kardeşlerimiz oldu.İnşallah bu güzel görüntüler arkada kalmaz yine aynı görüntüleri beraber mutluluk içinde izleriz.

Futbol hakkında söyleyecek söz yok zaten.İki takımda güzel futbol oynamıyor.İki takım taraftarıda bu konuda çok dolular.İki tarafta karşısındaki takımın yeneceğini düşünüyor.Kadro durumuna bakınca şu anda sizin kadro bizimkinden daha iyi.Bizde zaten dar olan kadrodan bu hafta doğa ve ümit karanda eksildi.İleride birtek Youlamız var.bütün iş ona düşüyor.

İnşallah güzel bir maç olur.Tribündede kötü olaylar yerine güzel görüntüler izleriz.

Saygılarımla
bırakın hikaye anlatmayııı.sizin ne olduğunuzu geçen sene gördük.herkes ektiğini biçer.siz gidin 8tasa yatın

Birtan Karaman
27.11.2009, 21:18
Maç Avni Aker'de Oldumu Es Es'liler Hemen BMN'ye Hücum Ediyor :cool:

Korkmayın Bu Kadar Biz Siz Değiliz :rolleyes:

titanic
27.11.2009, 21:56
Ünal Hoca İle 3 Puanla Merhaba Diyip , 3 Puanla Veda Etmeliyiz :D
Başarı istatistikleri yüzde 100 olan bir hocayı nasıl kovabiliriz

Mustafa Calik
27.11.2009, 22:03
Pazar gününe kadar beklemek benim canimi cok sikiyor..

ALİ FATİH
27.11.2009, 22:05
Normal şartlarda Es-Es bize rakip olamaz!

Hürgün Aygün
27.11.2009, 22:06
maçı şenol hoca yarın yurt dışına gitmezse izlicek tribünden

Birtan Karaman
27.11.2009, 22:14
Başarı istatistikleri yüzde 100 olan bir hocayı nasıl kovabiliriz
Şenol Güneş Hava Almaya Gelmiyor ya Trabzon'a ?

titanic
27.11.2009, 22:21
Şenol Güneş Hava Almaya Gelmiyor ya Trabzon'a ?
espriydi biraz kalitesiz ,1 maçla istatistik mi olur yav

erkankoc
27.11.2009, 22:26
es es lileri her zaman kendime yakin hissetmisimdir..her macda desteklemisimdir.. bir avuc capulcu icin de bu huyumdan vazgecmem...dostluk kazansin bu macta..zorla degil seviyorum es esi....

Kazım Uzunboy
27.11.2009, 22:29
Gs Bursa'da 3 puan bıraktı. Avni Aker'de kesinlikle puan bırakmamamız gerekli.

Mustafa K. Demirbaş
27.11.2009, 22:32
eskişehir Trabzon'a erken geldi bu akşam geldiler

Kazım Uzunboy
27.11.2009, 22:33
Trabzon'un havasına alışalım demişlerdir. :)

Koray
27.11.2009, 22:35
Sezon arasına kadar her türlü puan kaybına açık bi takımız malesef...

playa
27.11.2009, 22:39
Bu maçı kesinlikle almamız lazım

ESESESKİKİKİ
27.11.2009, 22:51

Daha öncede forumda yazdığımı fakat sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı üyeliğimin dondurulduğunu mesajımın başında yazmıştım.

Ben bu forumda yazarken daha süper lige çıkmamaıştık.

Yeni üyelik almak bu zamana kısmet oldu.

Hiçkimsenin birinden korktuğu yok.Korkuyor olunsa zaten deplasman organizasyonları yapılmaz.

Ben iki camianın düşman olmasını istemiyorum.ESkişehirsporu seven Trabzonsporlular olduğu kadar Trabzonsporu seven ESkişehirsporlularda var.

Bu insanlara saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca bir avuç çapulcunun yaptığını tüm camiaya mal edemeyiz.Bu Eskişehirspor camiası içinde Trabzonspor camiası içinde geçerlidir.

Koray
27.11.2009, 22:54
Bu sene Trabzon taraftarından pek bi dostane yaklaşım beklemeyin burda ki maçta, Eskişehir'de bize karşı yaptığınız ayıbı temizleyin sonra herşey eskiye döner zaten bilader...

lazzz61
27.11.2009, 22:56
Kaale almayın aarkadaslarr bunlar bızım tek dostumuz olann ankgucunun en büyük düşmanı gecen kı mac ta bi cocuga 10 kısı daldılarrr bunlar bölee kendı evlerınden bıyerlerı kalkıyoo

Mehmet Fırat
27.11.2009, 22:59
Kaale almayın aarkadaslarr bunlar bızım tek dostumuz olann ankgucunun en büyük düşmanı gecen kı mac ta bi cocuga 10 kısı daldılarrr bunlar bölee kendı evlerınden bıyerlerı kalkıyoo

Bizim dostumuz falan yok.

Tunay ERDEM
27.11.2009, 22:59
Daha öncede forumda yazdığımı fakat sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı üyeliğimin dondurulduğunu mesajımın başında yazmıştım.

Hiçkimsenin birinden korktuğu yok.Korkuyor olunsa zaten deplasman organizasyonları yapılmaz.

Ben iki camianın düşman olmasını istemiyorum.ESkişehirsporu seven Trabzonsporlular olduğu kadar Trabzonsporu seven ESkişehirsporlularda var.

Ayrıca bir avuç çapulcunun yaptığını tüm camiaya mal edemeyiz.Bu Eskişehirspor camiası içinde Trabzonspor camiası içinde geçerlidir.
Farklı takım taraftarlarının da forumda görüş belirtmesi gerektiğini savunanlardanım.

Kaldı ki Eskişehirspor'a ve özellikle taraftarına ayrı bir sempatim var. Maçlarda takımlarını bjk seyircisinden daha iyi destekliyorlar, bu yönleri ile de Türkiye'nin en iyi taraftar gurubuna sahipler.

Umarım güzel maç olur.

lazzz61
27.11.2009, 23:03
ama bızı en iyi sekkılde agırlayann ankaragucudur

Murat Acar
27.11.2009, 23:05

Evet gerçekten çok haklısın Biz geçen yıl Eskişehir maçına ıspartadan kalkıp gelmiştik ve Anadolu üniversitesi önünde çarşıya giden yoldaki taksi durağında 2 araba maça kadar bekledik ve bize Eses liler çok misafirperver davrandılar.Yemeğimizide orda yeyip maça gittik.Yolda Bordomavi forma ve atkılarımızla eseslilerle beraber stada kadarda yürüdük hiçbir ters hareket görmedim.Hatta maç esnasında takımlarını okadar güzel destekledilerki hayran bile kaldım desem yeridir.15 dakika hiç durmadan sesleri kısılana kadar bağırmaları takdire şayandı.maç dönüşüde skor gibi süper geçti bizim adımıza eskişehirden çevre yoluna çıkabilmek için formalarımızla durup yardım istedik ama hiçkimse ters bir şey söylemedi yardımcı olup yolumuzu bulmamıza yardım ettiler.Lakin Ankaradan gelen BMN otobüsüne taşlı saldırı olduğunu duyuncada üzüldüm gerçekten.İşte her yerde çıkıyor kendini bilmeyen birkaç densiz.Tüm İle bunu mal etmek doğru değil.Eskişehir deplasmanından önceki son deplasmanım Sivas maçıydı orada yaşadıklarımızı düşününce Eskişehirdeki tek olumsuzluğun Büyükşehir olmuş Bir ile yakışmayacak derecede kötü bir stadının olmasıdır...

ispela61
27.11.2009, 23:07
aslında geçen sene 5-2 lik maçtan önce herşey iyi başlamıştı eskişehir taraftar derneği başkanı bize meyve falan da yedirmişti maçtan önce hatta dostluk fotoğrafları falan ama maçın başından sonuna kadar küfür yedik kırmızı diye bağırdık küfür yedik siyah dedik küfür yedik es es dedik küfür yedik şimşek dedik yine küfür yedik hemde öyle bir kaç kendini bilmez değil bütün staddan yedik gönül ister ki biz aynısını yapmayalım ama yaparsak da kısasa kısas olur.

Barış Kaptanoğlu
27.11.2009, 23:27
şu devre sonuna kadar her maçımıza kazanalım ikinci devre bakalım neler olur

Barış Kaptanoğlu
27.11.2009, 23:28
ünal hoca alanzinhoyu serbest oynatacakmış...buna sevindim doğrusu

ESESESKİKİKİ
27.11.2009, 23:28
Lazzz61;

Görmediğin bir durum üstünde kesin kanılara varmamanı öneririm.Bazen gerçekler anlatılanlardan ibaret değildir.Bu konudada bu durum var.Bizim olmadığımız,yazmadığımız sanal ortamlarda işi bizim üstümüze yıkarak yapmaya çalıştıkları şeyi malesef başardılar.ESES kötü çocuk durumuna düşürdüler.

Ama inan olaylar öyle değil.Soruyorum sana bir takım taraftarı gelse senin caddende sokağında senin şehrinin takımına küfür etse , senin annene kız kardeşine küfür etse ,laf atsa ne yaparsın.

Ben bıçaklama olaylarını kesinlikle tasvip etmiyorum.İlk mesajımdada buna yer verdim.Eğer okuduysan göreceksin.

Johan Cyruff ;

Güzel sözlerin için teşekkür ederim.Fakat malesef son yıllarda bizim tribünümüzde inanılmaz bir gerileme var.Ben 9 yıldır ESkişehirspor tribününde yer alıyorum.2lig b kategorisinde bankasyayıda süper ligide gördüm.O zamanki tribünler içinde yer aldım.Bazen 2.ligb kategorisindeki tribünleri özlüyorum.Ozaman ne rantçılar vardı tribünde nede başkanın çanakçıları.Sadece ESkişehirspor aşkıyla yanıp tutuşan benim gerçek taraftarım vardı.

Yıldan yıla kan kaybediyoruz.Ama biliyorum ki birgün çark tersine dönecek.Tribünden pislikler arınacak.O özlediğimiz tribünlere geri döneceğiz.

Belki o zaman süper ligte değilde yine 2b de oluruz...Aman ne fark eder.Biz yinede boğazımız patlarcasına omuz omuza ESkişehirsporu destekleriz.

Barış Kaptanoğlu
27.11.2009, 23:32
Eskişehirspora oldum olası bi sempatim vardır...Trabzonspora yakın bi taraftar topluluğu ve takımları var...Olaylar her zaman olabilir en azından istanbul eziklerinden daha delikanlılardır

r9emre
27.11.2009, 23:40
alanzinhonun maçı olacak inşallah..

Barış Kaptanoğlu
27.11.2009, 23:44
alanzinhonun maçı olacak inşallah..
aynen sana katılıyorum benim de beklentim böyle

Kazım Uzunboy
27.11.2009, 23:49
Ben 3 puandan basşa bir şey düşünmek istemiyorum. :) İsterse Umut'un maçı olsun. :)

Barış Kaptanoğlu
27.11.2009, 23:50
Ben 3 puandan basşa bir şey düşünmek istemiyorum. :) İsterse Umut'un maçı olsun. :)
sen de haklısın be Kazımım...3 puana hasret kaldık valla

asimetrik
27.11.2009, 23:57
Sahaya çıkacak 11 normal oyununu oynasın galibiyet için yeterli. Şu sıkıntılar sahaya yansımaz umarım.

agasaro
28.11.2009, 00:05
Bu maçta Trabzon'da olacak kardeşlerim maça gidip takıma doğru dürüst destek olsunlar. Bizim bu takımla aramızda adına aşk denilen yoğun duygular var. Tüm yaşanan olaylardan bağımsız olarak stada gidip sahada oynanacak güzel futbola şahit olmalı ve Trabzon insanının en zor anlarda bile büyük problemlerin altından kalkabilme yeteneğinin her zaman mevcut olduğunu göstermek gereklidir. Kaleyibulan şut, topa sahip olma oranı, isabetli pas sayısı, korner, maç skoru... Hadi gelin bu hafta Trabzonsporumuzla olan ilişkimiz rakamlardan arınmış olsun. Tamamen aşk cümleleri dökülsün ağzımızdan...

SüRMeNe_6161
28.11.2009, 00:07
Alırsak Çok Güzel Olacak İçimde Bi His Var Alacaz Diyor.

Dip.Ing.Mag.
28.11.2009, 00:18
Alırsak Çok Güzel Olacak İçimde Bi His Var Alacaz Diyor.

gs puan kaybetti ya kesinlikle biz bu maci alamayiz ahada yaziyorum buraya.. berabere kalacaz ...

bbyanik
28.11.2009, 00:21
..........................onur.................... ....
serkan.......tayfun.........giray.........ferhat
barış.........selçuk.........colman.......alan
..................umut........ahmet

Ilelioglu
28.11.2009, 00:23
Anladigim kadariyla söyle cikacagiz:

--------------Onur------------

Serkan--Tayfun-----Giray--Cale

-------------Ceyhun-----------

-----Selcuk--Colman--Gabric---

------------Alanzinho----------

--------------Umut-----------

Yani 4-1-3-1-1....:)

Yasin Altuntas
28.11.2009, 00:33

Daha cok Colma sag Tarafa kayar bence

Ayrica keske Gabric yerine Baris oynasa

Semih AYDIN
28.11.2009, 03:23
Bu macı almalıyız ya.

Ibrahim Gaygusuz
28.11.2009, 04:28
Trabzonspor mac kazanana kadar sakalimi kesmicem inat ettim :D Bayadirda oldu galibiyet yuzu gormedik pek iyi durumda degilim sacim basim. Hadi su maci alda kurtar bizi

sametaydin
28.11.2009, 04:32

Şu andaki en ideal kadromuz.

61_DoqukaN_61
28.11.2009, 10:12
Bu Maçı Alırız 2-0 veya 2-1 veya 1-0 ama alıcaz umutsuzluk yapmayın ...

Bir_Bilen
28.11.2009, 12:32
es es lileri her zaman kendime yakin hissetmisimdir..her macda desteklemisimdir.. bir avuc capulcu icin de bu huyumdan vazgecmem...dostluk kazansin bu macta..zorla degil seviyorum es esi....

İşte bizim de demek istediğimiz budur! O birkaç çapulcu maalesef deplasmanlara falan gitmiyorlar. Keşke gitseler ve derslerini alsalar. Ama yok.. Onlar sadece Eskişehir'e gelen rakip taraftarlara "küfrederek, tahrik ederek" kendilerini deşarj ediyorlar. Bunlardan arınmak gerekiyor.İnşallah bu çapulculardanda arınınca, tertemiz bir tribün oluruz..

Normal şartlarda Es-Es bize rakip olamaz!
Eğer böyle küçümserseniz, üzülürsünüz, Bu ligde her takım her takımın rakibidir. Ha Eskişehirspor'un iddiası olmaz, tamam sizin rakibiniz de olmaz. Şuan ligde 3 puan gerimizde bulunuyorsunuz. Bu da bizi, sizin direk rakibiniz yapıyor. Kaldı ki Anadolu'nun en büyük derbisidir "Trabzonspor-Eskişehirspor" maçları... Biri İhtilali başlatan, diğeri ise ihtilali başarı ile sonuçlandıran. Sizden de bizden de kim ne derse desin "en büyük maçtır"...

Lakin Ankaradan gelen BMN otobüsüne taşlı saldırı olduğunu duyuncada üzüldüm gerçekten.İşte her yerde çıkıyor kendini bilmeyen birkaç densiz.Tüm İle bunu mal etmek doğru değil.Eskişehir deplasmanından önceki son deplasmanım Sivas maçıydı orada yaşadıklarımızı düşününce Eskişehirdeki tek olumsuzluğun Büyükşehir olmuş Bir ile yakışmayacak derecede kötü bir stadının olmasıdır...

Dediklerinize katılıyorum. BMN Ankara'a aracını taş atanlarında 13-14 yaşında çocuklar olduğunu biliyorum. Bu yüzden bu olayların tüm Eskişehirspor camiasına mal edilmesi yanlıştır, haksızlıktır. Böyle bir olay Trabzon'da yaşansa "Bu olayı Trabzon'a mal edilmesin" denilecektir. Bu yüzden değerlendirmeyi doğru yapmak lazım.

Kimsenin kimseden korktuğu yok. Korkmak için bir neden de yok. Buraya sadece maç ile ilgili görüşlerimizi paylaşmak için üye olduk. Geçen sene yaşananların üzücü bir kaza olduğunu ve bir daha yaşanmamasını temenni etmek için üye olduk.Size "durun şunu yapmayın, etmeyin" demedik. Diyemeyiz de.Geçen sene yaşanılanların aynısını yapmak isteyebilirsiniz. Buna da birşey diyen yok. Demek istediğimiz sadece zararsız insanların zarar görmemesidir. Trabzon'a komşu illerden ailesi ile gelecek taraftarlarımızın zarar görmemesidir. Yoksa size Eskişehir'de küfür edenler, taşlayan Trabzon'a gelsin, onların durumları bizi ilgilendirmez.

Daha önce de üye olmuştuk. Fakat; başka takım taraftarlarının üye olmasına izin verilmediği için üyeliğimiz silinmişti.

Kazım Uzunboy
28.11.2009, 12:58
Dediklerinize katılıyorum. BMN Ankara'a aracını taş atanlarında 13-14 yaşında çocuklar olduğunu biliyorum. Bu yüzden bu olayların tüm Eskişehirspor camiasına mal edilmesi yanlıştır, haksızlıktır. Böyle bir olay Trabzon'da yaşansa "Bu olayı Trabzon'a mal edilmesin" denilecektir. Bu yüzden değerlendirmeyi doğru yapmak lazım.

Sadece buraya bir cevap yazmak istiyorum. O taşı görseydin, 13-14-15-16 yaşlarında bir çocuğun atmaya cesaretinin olamayacağını anlardın. Bu Es es muhabbetini artırmanın bir faydası yok. Biz maça bakalım, siz de..

Mert67
28.11.2009, 13:33
Ne kadar kötü olursak olalım.Trabzonum maçı olduğunda her zaman içimde heyecan ve galibiyet umudu oluyor.
Güveniyorum takımımıza.Kazanacağız inşallah.

Ömer Kaya
28.11.2009, 13:38
Kazaanacağız yolumuza devam edeceğiz inş

Hürgün Aygün
28.11.2009, 13:38
Alanzİnho!!!!!!!!!!!!

Enes Ünal Kaya
28.11.2009, 13:40
Nedense Kazanacağız Gibi Geliyor .. Umut da GoL Atıcak Sanki : /

avniaker
28.11.2009, 13:46
İşte bizim de demek istediğimiz budur! O birkaç çapulcu maalesef deplasmanlara falan gitmiyorlar. Keşke gitseler ve derslerini alsalar. Ama yok.. Onlar sadece Eskişehir'e gelen rakip taraftarlara "küfrederek, tahrik ederek" kendilerini deşarj ediyorlar. Bunlardan arınmak gerekiyor.İnşallah bu çapulculardanda arınınca, tertemiz bir tribün oluruz..

Eğer böyle küçümserseniz, üzülürsünüz, Bu ligde her takım her takımın rakibidir. Ha Eskişehirspor'un iddiası olmaz, tamam sizin rakibiniz de olmaz. Şuan ligde 3 puan gerimizde bulunuyorsunuz. Bu da bizi, sizin direk rakibiniz yapıyor. Kaldı ki Anadolu'nun en büyük derbisidir "Trabzonspor-Eskişehirspor" maçları... Biri İhtilali başlatan, diğeri ise ihtilali başarı ile sonuçlandıran. Sizden de bizden de kim ne derse desin "en büyük maçtır"...

Kimsenin kimseden korktuğu yok. Korkmak için bir neden de yok. Buraya sadece maç ile ilgili görüşlerimizi paylaşmak için üye olduk. Geçen sene yaşananların üzücü bir kaza olduğunu ve bir daha yaşanmamasını temenni etmek için üye olduk.Size "durun şunu yapmayın, etmeyin" demedik. Diyemeyiz de.Geçen sene yaşanılanların aynısını yapmak isteyebilirsiniz. Buna da birşey diyen yok. Demek istediğimiz sadece zararsız insanların zarar görmemesidir. Trabzon'a komşu illerden ailesi ile gelecek taraftarlarımızın zarar görmemesidir. Yoksa size Eskişehir'de küfür edenler, taşlayan Trabzon'a gelsin, onların durumları bizi ilgilendirmez.

Daha önce de üye olmuştuk. Fakat; başka takım taraftarlarının üye olmasına izin verilmediği için üyeliğimiz silinmişti.

la gardaşım sen kisin ya git eskişehir sayfasında yaz o zaman derbiymiş lütfen trabzonsporuımuzu hiç bir takımla kıyaslamayın çünkü sizin ağanızdır trabzonspor

Zidane
28.11.2009, 13:58
Rasimcan ve Şahin profosyonel olmuşlar A takımdalar artık.Futbolcular bölümüne kendilerine ait başlıklar açılsa iyi olur

Birtan Karaman
28.11.2009, 14:49
Alanzinho Esecek Bu Maç .. Tüm Takım Olarak Eseceğiz Aslında ..

Birtan Karaman
28.11.2009, 15:22
Maç Saat Kaçta ?

Tayfun
28.11.2009, 15:27
Her Ne Kadar Kötü Durumda Olsak da Trabzon'da Esemezler....

Mustafa ÖZDEMİR
28.11.2009, 15:32
Maç Saat Kaçta ?
maç 16:00 da...

Mustafa K. Demirbaş
28.11.2009, 15:35
@Bir_Bilen
sizin sitenize misafir girişi ve üye alımı neden donduruldu?

Kubilay ŞAHİN
28.11.2009, 15:50
Artık Bu Maçtan Emin Değilim..
Yenilgi veya Beraberlik Bekliyorum.. Taraftarımızda Buna Hazır Olması Gerekir..
Hiçbir Zaman Emin Olmadığım Halde Kesin Konuşmayı Sevmem.. Sonrası Hep Hüsran Oluyor.. Hala Anlayamadık Küçümsememeyi.. Anlaşılan da Bu Böyle de Devam Eder..

Neyse Artık Hayırlısı Olsun..

Burak_52
28.11.2009, 16:07
es es dede çok eksik var ama bu maçı alcaz gibi bi his var içimde hadi hayırlısı

M.S.SOFU
28.11.2009, 16:17
es es bize atar 2 tane maçta 2-0 biter...
zaten durumumuz ortada
öyle çok coşkulu heyecanlı bi maçta olmaz gibi
yani bu hafta yine uyuyacaz

LECOSSEEMRE
28.11.2009, 16:18
es-es trabzonda rahat hareket etmemeli es-es seyircisinin eskişhrde yaptığını unutmayalım..

ESESESKİKİKİ
28.11.2009, 16:26
@Bir_Bilen
sizin sitenize misafir girişi ve üye alımı neden donduruldu?

Arkadaşa sormussun ama ben cevap vereyim.

Üye alımları hersene haziran-tehmuz ayı zamanlarında başlıyor bir ay filan sürüyor.

Misafir girişinin kapatılmasının nedeni ise tribündergi denilen sitedeki bazı art niyetli insanların bütün forumdan bir kaç mesajı cımbızla çekip o siteye alıntı yapıp bizi karalamasını engellemek için kapatıldı.Bir iki haftaya kadar geri açılacaktır.

Buda site adminin açıklaması.

"Arkadaslar bu durum Geçici bir durumdur.
Normalde forum yonetimi olarak dişarıya kapatmak gibi bir dusuncemiz olmadığını hep soyledim.
Ama son olaylardan sonra bazı olaylar kişiselleşmeye basladığı ve karşılıklı forumlardaki cımbızla alınan seyler ortamı cok fazla germeye basladığı icin için bir sure bu sekilde olacak, daha sonra açılacak tekrar."

M.S.SOFU
28.11.2009, 16:31
es-es trabzonda rahat hareket etmemeli es-es seyircisinin eskişhrde yaptığını unutmayalım..
takım çok iyide takım uğruna adam mı döveceksiniz...
peh....
sahadaki topçu maç bitimi evine gidecek ben adam dövecemgelip internette oturup millete gaz veriyorsunuz
insanları tahrik etmeyin
zaten azıtan olursa maç sonu görürler onun işini
trabzonda kolay kolay azıtıp ortada gezinemez kimse

Yasin Altuntas
28.11.2009, 16:37
Haber61´de Kaleye Tolga gececek diye yaziyor :mad:

Kazım Uzunboy
28.11.2009, 16:38
Her yazılana inanmayın o zaman. :)

Maç saati yaklaşınca belli olacak nasılsa.

Mustafa ÖZDEMİR
28.11.2009, 18:04
tolga geçemez bence...

poetricus
28.11.2009, 18:48
Eskişehirspor maçı kaçta?
TV yayını var mı?
Güneş çarpması yüzünden maçı unuttuk iyi mi?

Sefa
28.11.2009, 18:51
Maç Saat 16.00'da.. LigTV veriyor maçı..

Tayfun oynayamıyormuş. Stoperde Ceyhun - Giray ikilisi oynar.

Tjikuzu da önlibero oynar büyük ihtimalle..

Mustafa K. Demirbaş
28.11.2009, 19:02
Arkadaşa sormussun ama ben cevap vereyim.

Üye alımları hersene haziran-tehmuz ayı zamanlarında başlıyor bir ay filan sürüyor.

Misafir girişinin kapatılmasının nedeni ise tribündergi denilen sitedeki bazı art niyetli insanların bütün forumdan bir kaç mesajı cımbızla çekip o siteye alıntı yapıp bizi karalamasını engellemek için kapatıldı.Bir iki haftaya kadar geri açılacaktır.

Buda site adminin açıklaması.

"Arkadaslar bu durum Geçici bir durumdur.
Normalde forum yonetimi olarak dişarıya kapatmak gibi bir dusuncemiz olmadığını hep soyledim.
Ama son olaylardan sonra bazı olaylar kişiselleşmeye basladığı ve karşılıklı forumlardaki cımbızla alınan seyler ortamı cok fazla germeye basladığı icin için bir sure bu sekilde olacak, daha sonra açılacak tekrar."

Eyvallah sağolasın;)

sametaydin
28.11.2009, 19:05
Zor maç belli olmaz baya ekiğimiz var özellkle savunmada. Eskişehir iyi takım, hakeden kazansın.

yorumsuz6117
28.11.2009, 19:06
Maç Saat 16.00'da.. LigTV veriyor maçı..

Tayfun oynayamıyormuş. Stoperde Ceyhun - Giray ikilisi oynar.

Tjikuzu da önlibero oynar büyük ihtimalle..
Tjikuzu hasta tedavisi sürüyor ..:)

Birtan Karaman
28.11.2009, 19:07
Zor Maç Olacak.

İnşallah Kazanırız.

Mustafa K. Demirbaş
28.11.2009, 19:10
İyi gün kötü gün bayram seyran demiyoruz bu zor günler de de takımızın yanında olmaya devam ediyoruz eskişehir maçında bayram olması münasebetiyle bayramlaşma faslıda yaşanacağından biraz erken toplanıyoruz .bu zor günlerde desteğe devam diyoruz unutmayalım ki Trabzonspor bizim,hepimizin herkes gelip geçici ama biz kalıcıyız biz bu takımın gerçek sahipleriyiz yeri gelir cefa çekeriz yeri gelir seviniriz ama sevdamızdan birgün bile olsun vazgeçmeyiz biz boşuna demiyoruz Trabzonlu Gençler Delice Sever diye....

Tarih:29.11.2009 (Pazar)

Saat:13:00

Yer: Trabzon Lisesi Önü

Trabzonlu Gençler

Yunus Emre AYAZ
28.11.2009, 19:32
kasımpaşa maçında maça gitmeyecem dedim ama yine yarın avni aker havası almak ağır bastı avniakerde kazanacağız inşallah.

Mustafa ÖZDEMİR
28.11.2009, 19:40
bu maçı nasıl alacağız biliyormusunuz.aynı kayserri maçında olduğu gibi , önce bir kaos yaşayacağız .ondan sonra farka gideceğiz...

AKSOY_61
28.11.2009, 19:51
Ben bizim taraftarın sadece geçen sene kötü muamele gördüğünü hatırlıyorum.
Ya da ben böyle biliyorum.

Onlar bize yaptı biz de bu sene onlara yapalım mantığı çok saçma.
Biz yapmayalım ki geçen sene yapanlar utansın.

deneme61
28.11.2009, 20:16
mutlaka almamız gereken bır mac..cok da arahat alacagız..senol hoca yı atese atar aksı durumlar

danger00
28.11.2009, 20:19
her maçtan önceki klasik ilkonbir tahiminimi yapayım

----------onur--------
ömer(serk)-tayfun-giray-cale
-selçuk-ceyhun-colman
-------alanzinho-------
----umut-----ahmet---

000061
28.11.2009, 20:40
Bu Ahmet nerden çıktı yahu?

titanic
28.11.2009, 20:45
Bu Ahmet nerden çıktı yahu?
gizli kahraman hasan ahmet sarı galiba

titanic
28.11.2009, 20:47
Hasan Ahmet Sarı forumdaki arkadaşlarn umut bağladığı bir isim,ben kendisini görmüş değilim henüz ama; genç ve söylenenlere göre gelcek vadeden bir isim

000061
28.11.2009, 20:52
İnşallah. Yeni nesil Fatih'imiz olabilir mi?

titanic
28.11.2009, 20:54
İnşallah. Yeni nesil Fatih'imiz olabilir mi?
Ben hiç izlemedim ama, Fatih gibi bişey olabilir mi yetenekli ise ve disiplinli çalışırsa neden olmasın?İnşallah da olur birkaç Fatih tekke fena olmazdı.

Samet Berber
28.11.2009, 20:55
Önemi olmayan bir maç ,bence ...

000061
28.11.2009, 20:59
birkaç Fatih tekke fena olmazdı.

Bu taraftar bir tanesine razı kardeşim, alçak uçalım :)

bbyanik
28.11.2009, 21:28
.................................................. ..onur............................................ .....

ömer........................tayfun................ ............giray..........................ferhat

serkan....................selçuk.................. ...........colman........................gabriç

..............................................alan zinho............................................. ....

................................................um ut................................................ ....

Hqmi
28.11.2009, 21:32
Bu eskişehirliler dolmuş buraya çok mu korkuyorlar bizden olay çıkmasın deniliyor.

En büyük TRABZON!

titanic
28.11.2009, 21:39
Bu eskişehirliler dolmuş buraya çok mu korkuyorlar bizden olay çıkmasın deniliyor.

En büyük TRABZON!
Eskişehir taraftarı olaydan korkmasın,Trabzonsporun futbolundan korksun,sanki biraz gurur duyuyomusun gibi anladım Eskişehir taraftarının çekinmesinden, futbolumuzdan çekinsinler bu daha gurur verici

ALİ FATİH
28.11.2009, 21:48
Serkanı kesinlikle sağ kanatta oynatmam Barış varken .

danger00
28.11.2009, 22:02
Maç öncesi dostluk yemeği http://www.trabzonspor.com/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3059-9Q6B8L9N.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'3059'))
2 (javascript:rateImg(2,'3059'))
3 (javascript:rateImg(3,'3059'))
4 (javascript:rateImg(4,'3059'))
5 (javascript:rateImg(5,'3059'))

Bu habere henüz oy kullanılmamış !

Yönetim kurulumuz Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ve yönetim kurulu üyelerine Zorlu Grand Otel'de yemek verdi.

Yemeğe Genel Sekreterimiz Hasan Yener ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Atal, Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ile yöneticiler katıldı.
Yemekte her iki kulüp yönetimleri karşılıklı olarak bugün oynanacak olan müsabakada birbirlerine başarılar dilediler.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3059-7R4V7W4M.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3059-5C6I2M9U.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3059-4M8V7C7M.jpg

Erdal
28.11.2009, 22:03
Yarın ki maçı kazanın...Ne yapıp edin kazanın şu maçı ...

Serdar Ersoy
28.11.2009, 22:09
Eyvah çocuklar Nuri Alço'da gelmiş... çççççç

Ömür Karadeniz
28.11.2009, 22:13
kasımpada yendı ula helal olsun o usaklara bizimkilerden iyi

umitçebi
28.11.2009, 22:19
Lİg bİttİ napcaz bİz..bİzİm kadro kisitli dİyen futbol ulemalarina...
FenerbahÇe:1-kasimpaŞa:3

neymİŞ futbolda ÇaliŞan kazanirmiŞ İsİmler deĞİl...

Eren Karaahmetoğlu
28.11.2009, 22:20
Kazanırsak 10 puan kalıyor.:D Habire yeniliyoruz fark açılmıyor, arada bir yensek fark kalmamıştı.

kaptans
28.11.2009, 22:24
Kazanırsak 10 puan kalıyor.:D Habire yeniliyoruz fark açılmıyor, arada bir yensek fark kalmamıştı.

içimden geçenleri söyledin renktaş ayen öyle olacaktı ama şu belli oldu eskişehir maçı bizim için çok önemli üst sıralardan kopmamak adına inşallah yeneriz ve kopmayız daha fazla

kursat1313
28.11.2009, 22:28
içimden geçenleri söyledin renktaş ayen öyle olacaktı ama şu belli oldu eskişehir maçı bizim için çok önemli üst sıralardan kopmamak adına inşallah yeneriz ve kopmayız daha fazla
ah ah kaybettiğimiz puanlar ah

000061
28.11.2009, 22:33
Kasımpaşa maçından sonra Trabzondan soğudum be.

(Allah göstermesin şaka şaka :))

Emrah KabuL
28.11.2009, 22:37
Artık bır yerden başlamak gerekiyor kazanmaya fakat.. hıc heveslenmeyın fb ve gs'nin puan kayıplarına.. Bjk yine aradan sıyrılıp ipi göğüsleyecek.. hatırlarsanız bu adamlar bir ara bizden bile gerideydii.. oysa yarın yenerlerse liderle aralarında 1 puan kalacak.. futbol da herşey oluyor ve sanırım şu Denizli'yi takımın başına getiremeden şampiyon olamıyacaz :)

Mustafa Çolak
28.11.2009, 22:50
Ezikler Puan Kaybetmişken Kazanmamız Gerekiyor.

U.Sadıkoğlu
28.11.2009, 22:51
Ezikler Puan Kaybetmişken Kazanmamız Gerekiyor.

Kazansak ne olacak ki ? 10 puan :D

Mustafa Calik
28.11.2009, 22:56

Belki Senol Günes'len hava yakalariz .. o zaman sollariz herkesi.. :)

kursat1313
28.11.2009, 22:56
10 puan kapanır yeterki kazansınlar

000061
28.11.2009, 23:05

Geçen sene bir Denizli bir Konya ne olduğunu hepimiz biliyoruz kardeş :)

oguzkoc
28.11.2009, 23:15

bu sene sadece 3 maç yaktı canımızı. diğer puan kayıpları hayati önem taşımıyor.diyarbakır,manisa ve kasımpaşa'da bıraktığımız 9 puan daha olsaydı şuan şampiyonlukta bizde vardık. çok gereksiz yer kaybettik bu maçları.

ayrıca tayfunun sakat olduğu söyleniyorsa bu hafta değişik bir 11 izlicez sanırım.

----------onur----------
serkan-ceyhun-giray-cale
barış-selçuk-colman-gabriç
-----umut-alanzinho-----

umitçebi
28.11.2009, 23:17
uğurrrrrrrrrrrrr senin bu karamsarlığın beni öldüreceekkkk:(

albatros
28.11.2009, 23:21
maçın saati nedir arkadaşlar?

Mustafa Çolak
28.11.2009, 23:23
maçın saati nedir arkadaşlar?
16,00 aaaaaaaaa

albatros
28.11.2009, 23:24
sağol arkadaşım

Cihad Varlı
28.11.2009, 23:24
Defans kurgusunun nasıl olacağı meçhul . Açıkcası çok merak ediyorum . Tahmin yürütmek zor , malum sakatlar fazla . Nasıl olacak acaba .

Mustafa Çolak
28.11.2009, 23:40
Haberlere Göre Ünal Hocanın Düşündüğü Kadro.

http://img301.imageshack.us/img301/7950/avnaker.jpg

Emre ÖZTÜRK
28.11.2009, 23:40
Bu maçı almak şart oldu

cobts28
28.11.2009, 23:49
sen hala kadromu yapıon
girayın ne işi var bu kadroda giray sezon başındada dedim bu takımın topçusu degil ancak bank asyada oynar.

Emre ÖZTÜRK
28.11.2009, 23:52
Haberlere Göre Ünal Hocanın Düşündüğü Kadro.

http://img301.imageshack.us/img301/7950/avnaker.jpg

Neden sahaya 10 kişi çıkıyoruz :)

Sefa
28.11.2009, 23:53
Gökhan oynadığında zaten 10 kişi oynadığımızdan pek sorun yaratmaz :rolleyes:

Mustafa Çolak
28.11.2009, 23:54
Bende Bi Değişik Bu Kadro Diyordum =) Ahmet'i Ekleriz Forvete

gcolman
28.11.2009, 23:55
----------------------- onur -------------------------------

ferhat-----------------------giray------------ceyhun---------------------cale

serkan---------------------selçuk------------colman---------------------gabric

---------------------------------------alanzinho-------------------------------

-----------------------------------------umut----------------------------------

ben şu anlık en doğru 11 in bu olduğuna inanıyorum

Emre ÖZTÜRK
28.11.2009, 23:57
Gökhan oynadığında zaten 10 kişi oynadığımızdan pek sorun yaratmaz :rolleyes:

:)

Gökhan kadro dışı olduğuna göre bu alışkanlığımızdan vazgeçmeliyiz.

Normal takımlar gibi 11 kişi çıkabiliriz artık :)

Eren Karaahmetoğlu
28.11.2009, 23:59
Tayfun sakat oynayamayacak deniliyordu. Eğer oynayamayacaksa:

---------------------------ONUR----------------------------

SERKAN----------CEYHUN-----------GİRAY-------------CALE

-----------------COLMAN----------SELÇUK------------------

BARIŞ-------------------ALANZİNHO------------------GABRİC

---------------------------UMUT----------------------------

Böyle çıkarız heralde. Aslında Serkan'ın yerine sakat falan değilse Ömer'in, Hasan Ahmet Sarı'nın da Gabric veya Umut yerine 11'de oynamasını tercih ederim. Mesela Hasan, Gabric yerine oynayabilir bu maçta. Yani istediğim kadro:

------------Onur-----------

Ömer--Ceyhun--Giray---Cale

-------Colman--Selçuk------

Barış----------------Alanzinho

-------Umut-----Hasan-------

Samet Yildirim
29.11.2009, 00:02
Eren119 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20911)

Ayni görüsteyim öyle gözüküyor kadromuz...

Şeref
29.11.2009, 00:09
inşallah kazasız belasız atlatırız bu maç bir silkiniş maçı olur

Samet Yildirim
29.11.2009, 00:20
Belki söyle de olabilir..

----------------Onur----------------
Ömer-------Giray----Ceyhun---Cale
------------selcuk--colman---------
serkan-----------------------gabric
--------------alan-----------------
--------------umut---------------

Tayfun Aydın
29.11.2009, 00:34
Kadrolar güzel bence kalede Tolga olacak(Umarım olmaz)Tayfun da oynar ve inşallah esas yeri olan stoperde oynar.

Fatih Özkan
29.11.2009, 01:17
Allah yardımcımız olsun!
Destek için gene stadta olacağım...

robinhood61
29.11.2009, 01:21
yarın ki maç önem kazandı inşallah alırız hem şenol güneşe moral olur hem de puan farkını 10 a indirmiş oluruz.
en azından heyecan yaşayalım şu ligde.

Fatih Özkan
29.11.2009, 01:22
yarın ki maç önem kazandı inşallah alırız hem şenol güneşe moral olur hem de puan farkını 10 a indirmiş oluruz.
en azından heyecan yaşayalım şu ligde.

Takım adam gibi oynayacak olsa 10 puanlık fark kapanır...

kocaman61
29.11.2009, 02:37
2 farklı galip geliriz
eskişehire şansımız tutuyor

avniaker
29.11.2009, 09:10
bugün trabzonsporumuzun, efsanemizin, tüm kalbimizin, türkiyenin en büyüğünün yeniden doğumu olurmu
inşallah bu olacak buna inanıyorum

Burak
29.11.2009, 09:13
Umut'u tek forvet bırakmayız ınsallah

Kazım Uzunboy
29.11.2009, 09:17
Rakip Es Es, hedef zafer

Kasımpaşa yenilgisi sonrası Hugo Broos'la yolları ayıran Trabzonspor, Ünal Karaman yönetiminde ilk maçına Eskişehirspor karşısında çıkacak.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm792912.jpg

Ligde Kasımpaşa ile oynanan karşılaşmanın ardından teknik direktör Hugo Broos’un görevine son verilen ve 5 futbolcusu kadrodışı kalan Trabzonspor, sahası Hüseyin Avni Aker Stadı’nda Eskişehirspor’u konuk edecek. Broos’un ayrılmasının ardından bu karşılaşmada takımın başında Sportif Direktör Ünal Karaman görev yapacak. Bordo-Mavililer’in amacı ise alınacak galibiyetle taraftarları mutlu etmek olacak.

TRABZONSPOR
Onur
Ömer Aysan
Giray
Ceyhun
Cale
Serkan
Selçuk
Alanzinho
Colman
Gabric
Umut

ESKİŞEHİRSPOR
İvesa
Koray
El Saka
Vucko
Murat Önür
Ragıp
Sezgin
Volkan
Burak Yılmaz
Youla
Ümit Karan

Stat: Avni Aker
Saat: 16.00
Yayın: Lig TV
Hakem: Deniz Çoban, Baki Akkın, Volkan Narinç

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Suha
29.11.2009, 09:48
gabriçi sahada görmeyiz umarım..

Mesut
29.11.2009, 09:50
gabriç-barış değişikliği ile güzel bir kadro olurdu bence

Uğur KÜÇÜK
29.11.2009, 10:06
yine bir ts macı ve ben ne kadar kızsam da,macı izlemiyecegım desem de yine içim kıpır kıpır haydı TRABZONSPORUM göster gücünü ve bize bugunluk olsa da bır zafer yasat hayde karadeniz fırtınam

Birtan Karaman
29.11.2009, 10:08
Eskişehirspor İncelemesi

Eskişehirspor 21 Puanla 7.Sırada Bulunuyor.
Takımda En Değerli 2 Oyuncu Var. unlar 2.500.000 Milyon Euro Değerindeki Ümit Karaman Ve Souleymane Youla.

Son Karşılaşmalarında Ankaragücü İle 0-0 Berabere Kaldılar.Ankaragücü Karşılaşmasına Klasik 4-4-2 Taktiği İle Çıktılar.

İlk 11 ;

Vanja Ivesa - Sezgin Coskun , Safet Nadarevic , Luka Vucko , Volkan Yaman - Ragib Basdag , Doga Kaya , Bülent Kocabey , Burak Yilmaz - Mehmet Yilmaz , Souleymane Youla

Takımın En Golcü Oyuncusu 4 Golle Mehmet Yılmaz. Ardından 3 Gol Youla , Ve 2 Gol Ümit Karan.
Asist Bazında Takımın Dikkat Çeken Oyuncusu 5 Asistle Burak Yılmaz.

Sonuç Olarak Bir Trabzonspor İle Karşılaştıracak Olursak ;

6 Gol 4 Asistle Oynayan Bir Colman'ları , 3 Gol 4 Asistle Oynayan Bir Santraforları Yok :)

Kalite Bazında ; Bir Alanzinho'ları , Bir Yattara'ları , Bir Selçuk İnan'larıda Yok.

Benim Tahminim Kazanacağımız Yönünde ; Ama Trabzonspor bu , Nerde Ne Yapacağı Hiiç Belli Olmuyor :rolleyes:

Tayfun
29.11.2009, 10:48
gabriçi sahada görmeyiz umarım..

İnşallah....

langalunga
29.11.2009, 11:06
HAdi herkez maca gitsin bu macı alalım bari...

KAYSERİDE askerim macı tlevizyondan izleyeceğim.. sesini duyayım haa.

Keramettin
29.11.2009, 11:10
inşallah gabric oynar

mk.esen35
29.11.2009, 11:18
umarim tek umutla çıkmayız.yanında geçen hafta oyuna giren genç oynar.gabriçe zaman lazım bence çok iyi oyuncu.kaleye onuru hazırlamamız lazım.inşallah tolga hatasını yapmazlar.onur tolgadan daha iyi.

Ömer Kaya
29.11.2009, 11:22
Zorla potaya soktular bizi şampiyonluk hayallerimiz yeniden canlandı:)

Emre Bekar
29.11.2009, 11:23
Alırız bu maçı rahat olun...

Mesut
29.11.2009, 11:23
Zorla potaya soktular bizi şampiyonluk hayallerimiz yeniden canlandı:)

aman aman o hava bize yaramıyo boşwer biz ümitsiz devam edelim bogle iyi gidiyo durumlar bize çalışıyo biz karalar baglamaya devam edelim ne zaman umutlanıyoruz işler tersine gidiyo boşwer biz umutsuzca gidelim :D

Ertan 51
29.11.2009, 11:26
Mantık Eskişehir alır diyor ama biz takım olarak hep mantıksızlıklara imza attığımız için galip te gelebiliriz ;)

Ömer Kaya
aman aman o hava bize yaramıyo boşwer biz ümitsiz devam edelim bogle iyi gidiyo durumlar bize çalışıyo biz karalar baglamaya devam edelim ne zaman umutlanıyoruz işler tersine gidiyo boşwer biz umutsuzca gidelim :D
Seni bilmemde ben yapamam beceremem:)
Hiçbir zaman umudumu kaybedemiyorum Matematiksel olarak iddamız kalmasa bile matematik yalan söyliyor der maçı yine büyük bir heyecanla izlerim:)

langalunga
bugün k, maçı mutlaka almalıyızz.. eğer aksi bir skor olursa takım zor toparlanırr. seyirci zaten Allah muhafaza

Serdar Ersoy
29.11.2009, 11:31
Bugün kü maçı alıcağımız konusunda tereddütlerim var inşallah yanılırım..

Başarılar Trabzonspor'um...

pReN@_61
29.11.2009, 11:40
İnşallah stad dolar

Dip.Ing.Mag.
29.11.2009, 11:48
kalede tolga mi oynuyor yani , bu onur nasil gelecegin milli takim kalecisi anlamadim gitti... gelecegin milli takim kalecisi 21 yasindaki bir oyuncu hic oynamaz mi?

yorumsuz6117
29.11.2009, 11:50
İnşallah stad dolar
Dolmaz....

Semih AYDIN
29.11.2009, 11:52
stadı dolma şansı yok ya :S ne yazık ki

6Şafak Aydın1
29.11.2009, 11:54
galibiyet.

kemaLAZ61
29.11.2009, 11:55
Fanatik'e göre ilk 11:

_____________Onur_____________

Ömer____Giray____Ceyhun____Cale

Serkan___Selcuk___Colman__Gabric

___________Alanzinho___________

____________Umut______________

4-4-1-1

alioglua
29.11.2009, 12:06
Alanzinho'yu kucakladı

Son dönemde alınan sonuçların ardından morallerin bozulduğu Trabzonspor'da yüzler, Kurban Bayramı nedeniyle yapılan bayramlaşma töreninde güldü.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm792896.jpg
Kamp Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen törene yönetim kurulu üyeleri, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak ve kentin önde gelen isimleri de katıldı. Kadrodışı bırakılan Sylva, Gökhan, Egemen, Song ve Engin de, arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Bu aradaAsbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun da, Alanzinho’yu sımsıkı kucaklaması dikkat çekti.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1259488785239&ids=(7615,23815,100128),(7615,23713,101920)

kaynak fanatik

:DD gülesim geldi :)

Mustafa Önder
29.11.2009, 12:07
Dolmaz....

Bence dolar bayram tatiline gelen vatandaşlarımızın stada gidiceklerini düşünüyorum. Şenol Hocanın da gelmesi pozitif etki yapmıştır.

Burak
29.11.2009, 12:09
Hasan Ahmet'ı gormek ıstıyorum ınsallah oynar bugun

torsten61
29.11.2009, 12:15
1-0 olsun bizim olsun... çok zor maç...

Berat
29.11.2009, 12:20
Youla vs. Ceyhun Gülselam.. Yeterince korkutucu..

Çok kontrollü, kontraataklara dayalı bir oyun oynamamız lazım bana göre. Alanzinho ve Selçuk'tan patlama bekliyorum bu maçta.

zafercalikoglu
29.11.2009, 12:44
hazır zirvede puan kayıpları yaşanıyor almamız gerekn bir maç,
beşiktas-paşa-eses -bu maclardan 7 puan alsaydık liderle aramızda 6 puan kalacaktı,yarışa ortaktık bence bu maçı alalım ilk yarı gfire vermeyleiğm yarışla yeniden ortagız

ceserdar
29.11.2009, 12:51
Bu maç saat kaçta? Lütfen başlık düzeltilsin.

ceserdar
29.11.2009, 12:55
Bu maçta sonucu oynarsa Alanzinho belirler. Ceyhun, Serkan, Colman vs bunlar bizim takımı hızlı oynatabilecek adamlar değil. Yavaş kalırsak, Eskişehir bizi yener.

sametaydin
29.11.2009, 12:56
Üst sıradaki takımlar puan kaybediyor ben umutlanıyorum, sonra bizde kaybediyoruz ben yine hayal kırıklığı yaşıyorum. Her hafta aynı şey oluyor.

Birtan Karaman
29.11.2009, 12:58
bu maç saat kaçta? Lütfen başlık düzeltilsin.
16 : 00 ..

Ertan 51
29.11.2009, 13:02
Fanatik'e göre ilk 11:

_____________Onur_____________

Ömer____Giray____Ceyhun____Cale

Serkan___Selcuk___Colman__Gabric

___________Alanzinho___________

____________Umut______________

4-4-1-1
Kaleye Onur u koydurmazlar demedi demeyin.
Malesef 1 Tolga diye başlar gerisini bilmem.

Dream Theater
Youla Ümit karan sakatlarmı hala ?

Emre ÖZTÜRK
bu maçı kazanırsak tekrar hayata dönebiliriz

Faik Yılmaz
29.11.2009, 13:04
Hava o kadar güzelki Trabzonda...

Lakin sağolsunlar maça gitmek için içimde hiç istek bırakmadılar......

Birtan Karaman
29.11.2009, 13:05
Mehmet Yılmaz Ve Ümit Karan Yok Galiba.

Gordon Freeman
29.11.2009, 13:06
1 puan alıcak güçteyiz..ilk 10 içersinde yer almak istiyorsak puan almalıyız...

Dream Theater
29.11.2009, 13:07
TRABZONSPOR: Onur, Ömer Aysan, Giray, Ceyhun, Cale, Serkan, Selçuk, Alanzinho, Colman, Gabric, Umut
TEKNİK DİREKTÖR: Ünal Karaman

ESKİŞEHİRSPOR: İvesa, Koray, El Saka, Vucko, Murat Önür, Ragıp, Sezgin, Volkan, Burak Yılmaz, Youla, Ümit Karan
TEKNİK DİREKTÖR: Rıza Çalımbay

Talat YAVUZ
29.11.2009, 13:16
Hava o kadar güzelki Trabzonda...

Lakin sağolsunlar maça gitmek için içimde hiç istek bırakmadılar......
faikcim sen yinede git kardeşim benim:)

Emre ÖZTÜRK
29.11.2009, 13:21
Ömer Aysan sağlam mı yahu.

Oynasında izleyelim o zaman

Tayfun
29.11.2009, 13:23
Hadi bakalım yeneriz inşallah...

Orhan Aydın
29.11.2009, 13:24
Kazanmayı devam ederiz inşallah Eskişehir'e karşı.Ben seriyi bozmayacağımızı düşünüyorum ama tek korkum rakiplerin puan kayıpları.Biz bu tip haftalarda hep puan kaybederiz

SEDAT
29.11.2009, 13:25
Ya her maç bittiğinde bidaha izlemicem diyorum maç zamanı yaklaşırken yinede izlemek istediğimi anlıyorum ruh-beden ilişkisi olmuş bu artık...yeniceğimizi umuyorum..

kemaLAZ61
29.11.2009, 13:30
3-0 :cool:

deepmavi
29.11.2009, 13:34
kazanma vakti coktan geçti artık kazanmak Allahın emri oldu bu kazanacagız sonuna kadar devam edecegiz kötü günler bitti iyi günlerin gelmesi baslaması gerek....

Mustafa Önder
29.11.2009, 13:36
Yeneriz genel de bu tip durumlar da galibiyet geliyor:D

Burçak
29.11.2009, 13:37
Hava süper bugün.
inşallah ters bi skor almayızda bayramı zehir etmezler..

Mustafa Çolak
29.11.2009, 13:53
Yenip Doğrulmamız Lazım.

akhilleus80
29.11.2009, 14:01
Merhabalar Hayırlı Bayramlar, Egemen benim yakın dostumdur ve hemen hemen hergün telefonla görüşürüz, Egemen'in üzüldüğünü ve kadro harici durumu hazmekte güçlük çektiğini, anne ve babasının şu anda ona psikolojik destek olmak için Trabzon'da olduklarını ve olup bitenleri büyük sükunet içerisinde takip ettiğini biliyorum. Ama Egemen, hiçbir suretle ve hiçbir konuda medyaya gitmek istediğini söylemedi. Durumdan istifade etmek için bazı menajerler aracılığıyla asıllı asılsız haberler geliyormuş kendisine ama hiçbirine itibar etmiyor, zaten bu oyunlara gelecek bir insan da değil. Herşeyi yönetimin ve Şenol Hoca'nın vereceği kararlar belirleyecek. Kendi ağzından söyledikleri ve konuşmalarımızdan çıkardıklarım bunlardır. Yalan haberlere ve söylentilere itibar ederek ne Trabzonspor'a ne de Egemen'e lütfen haksızlık etmeyelim.

Birtan Karaman
29.11.2009, 14:03
Trabzon'da Hava Nasıl Güneşlidir İnşallah :confused:

titanic
29.11.2009, 14:03
Eskişehir maçı günümüzde isek farklı kazanacağamız bir maç olablilir.Takımdan bir sıçrama bekleniyor,yazık olacak Eskişehirspor'a

Hürgün Aygün
29.11.2009, 14:05
Haydi cocuklar bu mesaji telfndn yazıyrm :D

esra61
29.11.2009, 14:07
inş kazanırız.bayram bayram moralimizi bozmazlar inş.......

Hürgün Aygün
29.11.2009, 14:08
961. Mesajıda teldn atmsm xd

Burak DERELİ
29.11.2009, 14:08
allahın izniyle kazanacaz bu maçı...TRABZONSPOR

Ilelioglu
29.11.2009, 14:10
Insallah kazaniriz...;)

Kereşenli
29.11.2009, 14:28
Hiç umudum yok. Eskişehirspor bu sezon çok iyi bir başlangıç yaptı, bence kazanmamız çok zor olacak. Hele de kadro'dan çıkarılan futbolcular olmadan daha da zor olacak.

asimetrik
29.11.2009, 14:29
...............Tolga
Ömer Aysan,Ceyhun,Giray,Cale
Serkan,Selçuk,Colman, Gabriç
...............Alan
...............Umut
Hayırlısı olsun..

Ibrahim Gaygusuz
29.11.2009, 14:30
Ne olursa olsun o stadi doldurun beyler, biz gelip gecici olan yonetim icin orda olmicaz. Her zaman orda olcak renkleri desteklicez

Kereşenli
29.11.2009, 14:31
Kaleye Tolga mı geçecek? Bu maçı yüzde yüz kaybederiz. Umut nasıl kadro dışı bırakılmaz anlamış değilim, bu Gabriç ne işe yarıyor hala anlamadım. Serkan orta yapamıyor neden oynuyor? Ceyhun'u neden göbekte oynatıyoruz?

avniaker
29.11.2009, 14:32
kadronun bir önemi yok öyle veya böyle bu maçı almalıyız

Hqmi
29.11.2009, 14:33
İnşallah yenicez.

A.Ali Karanis
29.11.2009, 14:33
Hele de kadro'dan çıkarılan futbolcular olmadan daha da zor olacak.

o kadrodan çıkartılan futbolcular kendi performanslarını sergileselerdi kadro dışı kalmazlardı.ben bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.inşallah kazanırızda iyi bir başlangıç olur.

Kereşenli
29.11.2009, 14:34
Dediğin çok yanlış, öyle değerlendirmiş olsaydılar Umut'un şu an kadroda ne işi var? Gabriç'in ne işi var?

drabzon_54
29.11.2009, 14:35
maça az kaldı . kadro ne zaman belli oluR ?

Bülent AKBULUT61
29.11.2009, 14:36
ALLAHIN izniyle paf takımıylada cıksak bu maca kazanacağız.başka yol yok.

asimetrik
29.11.2009, 14:37
Gabriç iyi olacak.
Sabır..
Ömer Aysan'ı merak ediyorum.
Ceyhun göbekte sakıncalı gibi..
Tayfun'u Serkan'a tercih ederim.

drabzon_54
29.11.2009, 14:38
alacaz bu maçı. Başkada yolu yok zaten

Kereşenli
29.11.2009, 14:39
Gabriç iyi olacak.
Sabır..
Ömer Aysan'ı merak ediyorum.
Ceyhun göbekte sakıncalı gibi..
Tayfun'u Serkan'a tercih ederim.

Dediklerine katılıyorum ama Gabriç'in iyi olacağı falan yok. Adamın tekniği sıfır, orta veremiyor, adam geçemiyor. Ya biz bu futbolcu'yu nerden bulduk?

lazkopatfaroz
29.11.2009, 14:40
ESKİŞEHİRSPOR GALİBİYET PEŞİNDE!

Turkcell Süper Lig'de 13 maçta 21 puan toplayan Eskişehirspor, Trabzonspor deplasmanında galip gelmeyi hedefliyor.

Kırmızı siyahlı takımda kaptan Ümit Karan'ın ciddi sakatlığı nedeniyle ilk yarıyı kapattığı belirtilirken, Ankaragücü karşılaşmasında kırmızı kart gören Doğa, sarı kart cezalısı olan Bülent Kocabey ile sakatlıkları süren Mehmet Yılmaz, Bülent Ertuğrul ile Serdar Özbayraktar Trabzonspor maçında forma giyemeyecek.

Eskişehirspor'un Trabzonspor maçında sakat ve cezalı oyuncularının fazlalığının kendileri için dezavantaj olmaması için A-2 takımından kadrolarına oyuncu takviyesinde bulunduğu belirtildi.

MUHTEMEL 11'LER

TRABZONSPOR
Tolga
Serkan Balcı
Ömer Aysan
Giray
Cale
Ceyhun
Selçuk
Colman
Gabriç
Alanzinho
Umut Bulut

ESKİŞEHİRSPOR
İvesa
Koray
El Saka
Vucko
Murat Önür
Ragıp
Sezgin
Volkan
Burak Yılmaz
Youla
Ümit Karan

sporx. com nasıl iş ??

Birtan Karaman
29.11.2009, 14:41
maça az kaldı . kadro ne zaman belli oluR ?
Kadromuz Az Çok Belli. Ama Alanzinho Yine Yedek Başlarsa Kahrolurum :)

Kereşenli
29.11.2009, 14:42
Başlamaz inşallah zaten başlarsa o'nun yerine oynayacak başka futbolcumuz yok.

Birtan Karaman
29.11.2009, 14:43
Nasıl Gol Atacağız Bilmiyorum Ama Maçın Yıldızını Şimdiden Söyliyeyim ; Vanja İvesa :cool:

A.Ali Karanis
29.11.2009, 14:43
Dediğin çok yanlış, öyle değerlendirmiş olsaydılar Umut'un şu an kadroda ne işi var? Gabriç'in ne işi var?

bana göre hiç olmazsa bir çaba gösteriyor,formanın hakkını vermeye çalışıyor umut ve gabric.neden gol atamıyorlar,asist yapamıyorlar diye onları eleştiremem çünkü sınırlılar demekki..onların orada oynaması onların değil,takıma yeterli görüp takıma katanlardadir suç.(işleri gol atmak ve asist yapmak olmasına rağmen)ancak gökhan'a bakıyorum,onda çaba yok.bu adam yeteneksiz olsa iki yıl önce gol kralı olabilir miydi ? Son üç maçtır bakıyorum umut çabalıyor,pozisyona girmeye çalışıyor(beşiktaş maçı ortada,umut çok iyi oynamıştı fakat hakan devleşmisti.)ancak gökhan ortalarda yok.Tabi bu çaba gösterme olayı filan görecelidir.(bu arada kadro dışı kalanlardan bir tek egemeni savunurum.) :)

drabzon_54
29.11.2009, 14:44
Alanzinho as başlar.

Serkan orta sahada oynamalı

asimetrik
29.11.2009, 14:44
Dediklerine katılıyorum ama Gabriç'in iyi olacağı falan yok. Adamın tekniği sıfır, orta veremiyor, adam geçemiyor. Ya biz bu futbolcu'yu nerden bulduk?

Gabriç ürkek oynuyor. Rahat olduğu zaman takımın vazgeçilmezi olacak. İki yönü de olan oyuncu.
Nereden bulduk dediğiniz futbolcu ülkesinin milli takımında bölgesinin 2. oyuncusu. Yaşı daha genç.
Biraz sabır.

drabzon_54
29.11.2009, 14:46
Gabric-Colman-Alanzinho-Serkan ortada olmalı. tjikuzu filan hikaye oynamamalı

Kereşenli
29.11.2009, 14:47
Bırak çaba göstermeyi falan, bir oyuncunun görevi neyse o'nu en iyi şekilde yapması gerekir. Bakıyorum Umut'a bu sezon sadece üç gol atmış ve onlarca gol pozisyonu kaçırmış. Gabriç'e bakıyorum adam hiç bir şey yapamıyor, rezil ediyor bizi. Suç kendilerinde değil tabi, bu futbolcuları alan yönetimde ama çaba göstermek yeterli değil. Yapamıyorsan kadrodan çıkarılmalısın, Egemen'i neden çıkardılar kadro'dan? Performansı çok kötü değildi, kaptanlığını bile elinden aldılar yazıklar olsun. Kendi kafasına göre iş yapıyor yönetim.

asimetrik
29.11.2009, 14:47
...............Tolga
Ömer Aysan,Ceyhun,Giray,Cale
Serkan,Selçuk,Colman, Gabriç
...............Alan
...............Umut
Hayırlısı olsun..

Son anda değişiklik olmazsa kadro bu..

Tolunay Abdioğlu
29.11.2009, 14:48
Son anda değişiklik olmazsa kadro bu..

Ne zaman izlicez Onur'u. :(

Hüdai Pervaneli
29.11.2009, 14:49
Yattara Ilk 11 baslicak bence

drabzon_54
15 dakika içinde kadroonun açıklanmasını bekliyorum

Kereşenli
Sakat değil mi o?

drabzon_54
29.11.2009, 14:50
Yattara Ilk 11 baslicak bence

öyle bir şey olursa kahrolurum

A.Ali Karanis
Egemen konusunda bende katılıyorum sana,çok yanlış bir karar.ancak umut'a kızıyorsan gökhan yok diye eskişehirspor'a karşı işimiz zor dememelisin çünkü istatislikleri aynı neredeyse.ayrıca gabric konusunda asimetrik abiye katılıyorum bence,çok heyecanlı ve ürkek oynuyor.rahatladığı an asıl gabric'i izleyeceğiz.

Birtan Karaman
Yattara 11'de Başlamaz. Kadro'ya Girmesi Bile Şüpheli.

Yattara bu :)

Kereşenli
29.11.2009, 14:53
Artık bir an önce rahatlarsa iyi olacak, sezonun ilk yarısı bitti bitecek. Gökhan ve Umut ikisi de bence Trabzonspor'da oynayabilecek futbolcu değil ama dediğin gibi ikisi arasında bir tercih yapmak zorundasın. Bence Umut'u seçmesi doğru olmuş ama yine de pek umudum yok. Ne olursa olsun bu maçı kazanmalıyız, bu maçı kaybedersek iş bitecek.

asimetrik
29.11.2009, 14:54
Ne zaman izlicez Onur'u. :(

Bence oyuncu tercihlerinde hocalara fazla eleştiri yapmamak lazım.
Şimdi Ünal Karaman (t.d. olarak) hayatının en büyük maçına çıkıyor. Bir haftadır oyuncularla beraber. Daha iyi olanı oynatmayıp kendi kariyerini riske atmaz.
Onur'a da sitem etmek lazım neden gelişim gösteremiyor diye. Bir takımda formayı hoca vermez oyuncu alır.
Aynen Ceyhun'un yaptığı gibi, zorla alacaksın formayı.

drabzon_54
29.11.2009, 14:54
Onur
Ömer-Ceyhun-Giray-Cale
Serkan-Selçuk-Colman-Gabric
Alanzinho-Umut

Uğur KÜÇÜK
29.11.2009, 14:55
bu macı alıcaz arkadaslar bız ısterse 18 eksık olsun TRABZONSPOR uz herkese selam bursa dan bordoooooooooooooooooooooooooooo ............................................. sampıyon .................................................. ........

biltrabzon
29.11.2009, 14:58
tayfun yok kadroda

Mustafa Çolak
Kadro = Onur, Cale, Giray, Ceyhun, Ömer, Colman, Selçuk, Serkan, Alanzinho, Gabric, Umut

biltrabzon
onur-serkan-ömer-giray-ceyhun.cale-selcuk-colamna-gabric-alanzinho-umut onbirimiz

Mustafa Çolak
29.11.2009, 14:59
Kaptan Umut Olacakmış.

My
Onur
Ömer Giray Ceyhun Cale
Serkan Selçuk Colman Gabriç
Alan
Umut (K)

biltrabzon