PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 14. Hafta Maçı | Trabzonspor 2 - 1 Eskişehirspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

BURAK DOGU
24.11.2009, 16:41
hala birilerini galayana getirmeye çalışıyorsun eğer amacına ulaşırsan seni 2.yarı daki maçta eskişehire gelmemen konusunda uyarırım çünkü hiç istemeyeceğin bir düşman kazanma çabasoındasın kimseye benzemeyiz hiç bir konuda ne dostluk ne kardeşlik ne düşmanlık peşindeyim şahsen ama sen çok fazla bizde takılı kalmışsın kardeşim...SADECE saygı peşindeyim

arkadaşım sen anlamıyosun ya hakikaten anlamıyosun :D ben sana diyorum ki BEN TRABZONLUYUM!!! kanım deli akıyor anladın mı? sana diyorum ki adam olun canımızı yiyin adam değilseniz töbe töbeeeee :D geleceğim turgutçuğum en önde de tribünlerde olacağım merak etme... hatta es-es e davul getirip çalacağım beni daha kolay teşhis edebilirsin tamam mı:D bakalım ne olacak:D saygı görmek istiyorsan saygılı davranacaksın

yediğin tasa işemeyeceksin... Trabzona gel ye iç git, ana bacı küfür et, taş at sonra yine geleceğin zaman aman ben yaptım sen etmeeeeeeee..... yoooooooookkkkkk eşşek bir defa dürtülür;)

Kazım Uzunboy
24.11.2009, 16:42
Herkesin görüşü kendinedir ama Eskişehir benim için geçen sene Eskişehir'deki maçtan sonra bitmiştir, Trabzon'da krallar gibi ağırlan Eskişehir'de küfret taşla ne güzel...

Trabzonspor tarfatarının çoğunun sempatisine güvenip rehavete girip uzun sokakta felan kimse elini kolunu sallaya sallaya gezmeye kalkmasın, bu son yazdığım sadece benim düşüncem değil emin olun.

Bu mesajı alıntılayıp, dikkate almakta fayda var. Bunu herkesin yazacağı aynı türden mesaj için söylemiyorum.

BURAK DOGU
24.11.2009, 16:43
Ya amma uzattınız bi konuyu turgut sen de yazma kardeş artık sana özel mesaj attım yazma diye bakarsan görürsün.Burda 3-5 kişi kurmuş kendini eses e sen de laf anlatmaya çalışıyosun.Tartıştığın kişilerin hiçbiri de tribüncü değil ikamet ettikleri yerlere bakarsan ankara istanbul v.s. Muhattabımız yılda 1 kere maça giden değil tribünü kovalayan insanlardır.Yazma artık buraya konu şişmesin daha fazla.Biz gereken mesajı ilettik alan alır almayana da eyvallah der geçeriz. Maç hakkında yorumlarla devam etsin sohbet konu başlığına uygun mesajlar değil bunlar. Son nokta iki takıma da BAŞARILAR HAK EDEN KAZANSIN !

:D tribüncülüğü sizden mi öğreneceğiz :D o kadar çok laf var diyecekte ah şu forum kurallarının canı çıkmasın:D

BURAK DOGU
24.11.2009, 16:45
ne taş attım ne başka bişey burak doğu sadece sempati duyduğum bir ilin takımıyla oynayacak olmamızdan dolayı bu forumdayım çünkü sen istemesen anlamak istemesende birbirine çok yakın tribünler vardır trabzon ve eskişehirde

biliyorum bir taş atımı kadar yakınız birbirimize:D

Kazım Uzunboy
24.11.2009, 16:46
Ya amma uzattınız bi konuyu turgut sen de yazma kardeş artık sana özel mesaj attım yazma diye bakarsan görürsün.Burda 3-5 kişi kurmuş kendini eses e sen de laf anlatmaya çalışıyosun.Tartıştığın kişilerin hiçbiri de tribüncü değil ikamet ettikleri yerlere bakarsan ankara istanbul v.s. Muhattabımız yılda 1 kere maça giden değil tribünü kovalayan insanlardır.Yazma artık buraya konu şişmesin daha fazla.Biz gereken mesajı ilettik alan alır almayana da eyvallah der geçeriz. Maç hakkında yorumlarla devam etsin sohbet konu başlığına uygun mesajlar değil bunlar. Son nokta iki takıma da BAŞARILAR HAK EDEN KAZANSIN !

Benim gittiğim deplasmanların sayısı, senin Eskişehir'de gittiğin maçların sayısından fazladır. ;) Tribün dediğin zaman olay değişir. ;)

Hekimoğlu
24.11.2009, 16:50
Bize nasıl davranırsanız öyle karşılık görürsünüz gibi mesajlar yazarsanız Eskişehir'li arkadaşlarım, Eskişehir'de taşlanan arkadaşlara hiçbirşey diyemezsiniz.

Burçak
24.11.2009, 16:50
Burak haklıyız tamam. bunu onlarda kabul ediyor buda tamam.
yanlız bu tür mesajların çözüm olmadığıda bir gerçek.
herşey bi tarafa BMN gibi ciddi bir sitede bu şekilde tartışmaların olmasını ben kendi adıma istemiyorum.
ha adam gelse ileri geri konuşsa burda gereken zaten yapılıyor .
siteye misafir olarak üye olmuş iyi dileklerini iletenlere karşı ev sahibi gibi olalım.
güzel gelene güzel yaklaşalım. demek istediğimi anlamışsındır.
misafir arkadaşlarda geçmiş olaylar yerine maç hakkında fikirlerini paylaşırsa kimse eski konuları açacak mesjlara cvp verme gereği duymaz.

Külünkoğlu
24.11.2009, 16:53
Senin yaşın kaç İzzet ?

Hekimoğlu
24.11.2009, 16:57
SON OLARAK TRİBÜNLERİ TÜRKİYEYE GETİRENLER ESKİŞEHİRSPORLULARDIR...SHOWLAR,bir babalar,espanalar vs ler hepsi bizim armağımızdır bu ülkeye değerimizi bilin...amigo orhanın torunları olduğumuzuda unutmayın eğer tanıyorsanız bu da son yazımdırSenin de biraz Trabzonspor'u incelemen tanıman gerekli İstanbul eziklerinin 20 sene boyunca korkularından gelemedikleri bayrak sallayamadıkları Trabzon'da forma ile dolaşmak herkese nasip olmaz size olmuş ama bunu iyi değerlendiremediniz.

BURAK DOGU
24.11.2009, 17:03
haklısın kardeşim seni kendi forumumuzdan da tanırım az çok ama şimdilik sadece okuyorum banlandıgım için :) evet burada birşeyler anlatmaya çalıştım ancak yaşca küçük ikamet adresleri istanbul olan istanbullaşan ankara olan ankaragüçlüleşen arkadaşlar anlamadı ama tanıdığım insanlarda var burada ve kendılerının yerleri ayrı benim için caner topaloülu kardeşim gibi...HAKEDEN KAZANSIN DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY KALMIYOR ARTIK YAZMIYORUM AMA UNUTMAYIN NE YAPARSANIZ ONU GÖRÜRSÜNÜZ BU LAFIM BİZE BİLENENLER İÇİNDİR GERÇEK TRABZONSPORLULAR ALINMASINLAR..

arkadaşlar hakikaten canımı sıkıyorsunuz hadi gidin forumdan da yaaaa... yarım saat sonra işim bitecek eve gidecem bir de evde sizle uğraşmayayım yahu... izzet sende yollamak istiyorsan msn adresini yolla akşam çok istiyorsan konuşmak konuşurum... ancak ben sabit fikirli bir adamım... kavgayı gürültüyü de severim... bana kardeşlik nidaları ataksan hiç boşuna atma... sen sen ol eskişehirden gelecek olan arkadaşlarını pazar günü için uyar trabzonda atkı falan takmasınlar... tamam mı... madem bizimle dostane ilişkiler geliştirmek istiyorsunuz o zaman atkı falan takıp bizi tahrik etmeyin...

biz eskişehire geldiğimizde nasıl karşılarsanız öyle de karşılığını alırsınız... tüm forumdaki arkadaşlardan bugün kafalarını şişirdiğim için özür dilerim ama damarıma da çok basıldı da yaaaa:D

ANADOLU!
24.11.2009, 17:16
bakıyorum gene kendini bilmezler gelip ortamı germiş yakışmıyo arkadaşlar ne bu siteyi karıştırmak nede ona buna suç atığ siz bize söyle biz sizi şöyle yakışmıyor kimseye adam gibi maçına git adam gibi gel ne olucak esesli görsen yolda öldürecekmisin onlar seni öldürecekmi bırakın bu işleri esesliler küfür eder eses ceza yer sen edersin ts yer ne olur olan takıma olur tribünde sen takımı desteklemessen niye ordasın? oyuncunun yanında olmassan niye ordasın her gelene küfür etmek içinmi trabzonspor taraftarı sıradan anadolu taraftarına benzemez eses tmm iyidir iyi tribün yapar taraftarı vardır ama istiyosa trabzona 100 bin kişi gelsin ne olucak 10 kişi gelsin adam gibi adam gelsin oraya buraya girip ortam germeyin sizde bunlara karşılık vermeyin adam gibi gidin maçınıza gelin ne eses ceza yesin nede ts ye zaten 2 takımında çok fazla sorunu var eses de artık hep böyle olmakdan sevilen bir yönü kalmadı ilk tribün kimin şovlar kimin eskişehirspor un ama herkesin elle gösterdiği eskişehirsporun şimdi sen şov yaparsın ne güzel ama alkış almayıda haket eskişehirsporlular trabzona kötü düşünce içinder gelmiyecekler taş sallamaya küfür etmeye gelmiyecekler trabzonlularda gördükleri eseslilere saldırmıcaklar bu kadar basit kaç yaşıma geldim ben trabzon doğumlu eskişehir büyüme biriyim ts yada eses daha ağır basıyor diyemicem sahada hakeden kazansın ortamı germek isteyenleri aldırmayın güzelde gidelim güzelce gelelim...

BURAK DOGU
24.11.2009, 17:25
bakıyorum gene kendini bilmezler gelip ortamı germiş yakışmıyo arkadaşlar ne bu siteyi karıştırmak nede ona buna suç atığ siz bize söyle biz sizi şöyle yakışmıyor kimseye adam gibi maçına git adam gibi gel ne olucak esesli görsen yolda öldürecekmisin onlar seni öldürecekmi bırakın bu işleri esesliler küfür eder eses ceza yer sen edersin ts yer ne olur olan takıma olur tribünde sen takımı desteklemessen niye ordasın? oyuncunun yanında olmassan niye ordasın her gelene küfür etmek içinmi trabzonspor taraftarı sıradan anadolu taraftarına benzemez eses tmm iyidir iyi tribün yapar taraftarı vardır ama istiyosa trabzona 100 bin kişi gelsin ne olucak 10 kişi gelsin adam gibi adam gelsin oraya buraya girip ortam germeyin sizde bunlara karşılık vermeyin adam gibi gidin maçınıza gelin ne eses ceza yesin nede ts ye zaten 2 takımında çok fazla sorunu var eses de artık hep böyle olmakdan sevilen bir yönü kalmadı ilk tribün kimin şovlar kimin eskişehirspor un ama herkesin elle gösterdiği eskişehirsporun şimdi sen şov yaparsın ne güzel ama alkış almayıda haket eskişehirsporlular trabzona kötü düşünce içinder gelmiyecekler taş sallamaya küfür etmeye gelmiyecekler trabzonlularda gördükleri eseslilere saldırmıcaklar bu kadar basit kaç yaşıma geldim ben trabzon doğumlu eskişehir büyüme biriyim ts yada eses daha ağır basıyor diyemicem sahada hakeden kazansın ortamı germek isteyenleri aldırmayın güzelde gidelim güzelce gelelim...

daha yazmaktan bıktım... ünlü atasözümüzü tekrar söylüyorum... Ne ekersen onu biçersin... biz dostluk ektik taş ve küfür bulduk... eşşek bir defa dürtülür bunu da yeniliyorum... madem maça geliyorlar... giderler tribüne adam gibi izlerler maçlarını sonra da dönerler... bu kadar basit...

Ali Tunahan Güllü
24.11.2009, 17:25
eses geçen seneki maçtan sonra göstermiştir ne kadar Anadolu olduğunu hiç uzatmaya gerek yok Tek Büyük Var oda Biziz..

Emre GÜRDAL
24.11.2009, 17:29
Hatırlamakta fayda var. :)

Bir İtalyan düşünür demişki: İtalyanlar hep eleştirilir, İtalya da beş yüz yıldır kavga var, isyan var, kin var diye. Fakat Rönesansı İtalyanlar başlatmış, tarihe damgasını vurmuş onlarca bilim adamı, matematikçi ve sanatçı yetiştirmiş.

Buna karşılık İsviçre’de beş yüz yıldır huzur ve barış var.

Peki ne yapmışlar ?

Guguklu saat...

Türkiye’nin bir çok yöresindeki insanlar futbol konusunda pek bir mülayim, pek bir kalender. Fakat ne üretebildiler ? Inter-Toto kupasına katılma başarısı ! Trabzon’da kırk yıldır isyan var, öfke var, hırs var, kin var. Peki ne yaptık ? Altı şampiyonluk, yedi defa cumhurbaşkanlığı ve Türkiye kupası ve diğer kupalarla birlikte Avrupa arenasında yazılmış nice destanlar. Var mı ötesi ?

Biz Her Yer Trabzon Kitabından
Ali Faik Ulusoy

anadoluda kenıdı buyuk sana ıkı mac ust uste kazanana ve sonunda bız anadolunun kralıyız dıyen takım taraftarlarına bu metın abımden alıntı yazı kapak olsun ıste buyukluk bole tarztısılır ve bole susturulur....

ANADOLU!
24.11.2009, 17:33
daha yazmaktan bıktım... ünlü atasözümüzü tekrar söylüyorum... Ne ekersen onu biçersin... biz dostluk ektik taş ve küfür bulduk... eşşek bir defa dürtülür bunu da yeniliyorum... madem maça geliyorlar... giderler tribüne adam gibi izlerler maçlarını sonra da dönerler... bu kadar basit...

kusura bakmayın ama bu arkadaşımız çok fazla mesajlara karşılık vermiş onun için ufak birkaç şey söyliyicem

sakın eseslilere bişi yapmayın fln birşey demiyorum. onlar buraya taş atmak intikam almak hesap sormak için gelmiyor 3-4 ay önce trabzona ufak bi ziyaretim olmuştu eses atkımla trabzonspor formamla dolaşıyordumki 3-4 tane delikanlı geldi yanıma hesap sorar gibi üslupsuz kendini bilmez abisi babası yaşındaki biriyim ben öyleyken çıkar onu yoksa zor kullanmak zorunda kalırız dedi neden dedim bi anlatım tamam çıkarıyım başladı taş attılar sen hala böyle şöyle dedi bende dedim ben trabzonluyum trabzon deplasmanlarına senden çok gitmişimdir senin yaşın kadar tribün tecrübem vardır 20 li yaşlardeyken bende öyleydim atargider yapardım kardeşim zamanla alışırsın dedim gittim ve o çocuklar arkamdan bağırdılar

ben buraya gelip size küfür etmedim 1 kere isyan etmedim o kişilerin yaptığını eses forumlarına yazıp kirletmedim herkes yanlış anlar diye şimdi onlar bana öyle yaptı diye benim gelip seni dövmem küfür etmem beklenemez tabi sırf sen tslisin diye birşey yapmamda beklenemez sen onları öldürmiyeceksinde öyle konuşmakla biryere varılmaz senin burda yaptığın herşey eskişehirdede karşılık bulur gider konuşursun bi sorun olursa oaly çözülür lütfen sağduyulu olalım arkadaşlar sonuçda bu klüp taraftarıyım bende zamanında ts tribünlerinede girdim

Mehmet Zeki
24.11.2009, 17:35
Dusundumde. Trabzonspor bizim Trabzonspor. Bu takimi ayaga kaldiracak adam Senol hoca. Bu takimi destekleyecek olanlar: Biziz. Elbette yonetimin buyuk yalnislari var. Ama Trabzonspor bizim!

Külünkoğlu
24.11.2009, 17:36
Burak daha yazma kardeşim, rica ediyorum.

Mustafa K. Demirbaş
24.11.2009, 18:09
Herkesin görüşü kendinedir ama Eskişehir benim için geçen sene Eskişehir'deki maçtan sonra bitmiştir, Trabzon'da krallar gibi ağırlan Eskişehir'de küfret taşla ne güzel...

Trabzonspor tarfatarının çoğunun sempatisine güvenip rehavete girip uzun sokakta felan kimse elini kolunu sallaya sallaya gezmeye kalkmasın, bu son yazdığım sadece benim düşüncem değil emin olun.
aynen;)...

İskender Çakmak
24.11.2009, 21:26
eskişehirin dostluğu geçen sene bitti artık iki yabancı bu kar açık ve net

SeRHaD
24.11.2009, 21:31
Rahat ötesi kazanırız.

kesinlikle..

yeneceğiz A dostlar...

3 - 0 olabilir..

hos_cocuk61
24.11.2009, 21:45
Eski mesajlara şöyle bir göz attım. Hem üzüldüm halimize, hemde güzelce bir kahkaha attım...

Üzüldüm; çünkü sıradan anadolu takımları bile biz ile kendilerini mukayese eder hale geldi, bu üzüntü verici...

Kahkaha attım; nedense biz ile kendini muhayase eden o sıradan takımlar genelde küme düşüyor yada küme mücadelesi veriyor.

Yasin Altuntas
24.11.2009, 23:32
Bu Mac yine Dale Cavese denenecekmi ??

Ve bir sey daha kötü gidis yüzünden Stada sadece hala takima her zaman inanan kisiler gelir yani sadece bagirnlar gelecek bakalim herkez bagrinca nasil gözüküyor

Hasan Safa ŞAHİN
24.11.2009, 23:44

Gel kardeşim benden iyisini bulamazsın tribün kovalayan arıyosan bu forumda..! biz gereken mesajları aldık sen rahat ol sanalda kimse kimseye gider yapmasın bu konuda burda kapansın tatsızlığa gerek yok ama sana ufak tüyo verebilirim geçen yıl o kafamızın üstünden uçan taşların küfürlerin(ana-bacı) hesabı yarıda kalmıyacak ;) bu konuyuda uzatmaya gerek yok maç hakkındaki görüşlerini yazsın herkez gerisini (reel'i) bize bırakın...

Mustafa GÜLAY
24.11.2009, 23:50
aldınızmı mesajınızı herkes sussun şimdi

Suha
24.11.2009, 23:50
hoca değişikliği kısa sürelide olsa her zaman olumlu olmuştur..zaten takım bu kötü ortamdan çıkabilmesi için galibiyet serisi yakalamsı lazım..bu maç ile başlıyacaktır..hiç bir maç öncesi garanti alırzs demem..ama bu maç öncesi kesin kazanırızs diyorum.kesin kazanırız..

Ömer Kaya
24.11.2009, 23:52
Nasipse 2.devre eskişehir stadında yerimizi alacağız:)
Bu maça gelirsek la kazanacağızda

lazuk61
24.11.2009, 23:58
yenelim be biraz olsun moralimiz yerine gelsin anasını satiyim

Fatih Özkan
25.11.2009, 00:02
Başkalarını bilmem!
Ama ben başka forma ile Uzun Sokak'da kimseyi görmek istemiyorum!
Dostluk mu kardeşlik mi ?
Geçen sezondan sonra pek çok fikrim değişti...
Es-Es maçı öncesi her maç öncesi olduğu gibi Uzun Sokak'da turluyor olacağım!
Es-Es forması giyecek olanlara da diyeceğimi de yapacağımı da bilirim!!!
Yüreği olan dolanır forma ile!

Core
25.11.2009, 00:36
Gönül verdiğim, ismi geçince bile içimin titrediği takımım dışında ilk kez başka bir takımın forumuna girip yazıyorum,öncelikle bunun bilinmesini isterim.
Bu sezon öncesi fikstür çekilirken tek beklentim Trabzonspor maçımızın ilk bizim sahamızda oynanmasıydı,maalesef ki olmadı :(
İnanıyorum ki öyle olsa çok daha iyi olacaktı, var olan ufak tefek soğukluklar giderilebilecekti belki. Şu anda burada ne söylense boş.
Ben desem ki Trabzonsporu severiz, kendimize en çok benzeyen camia olarak görürüz,saygı duyarız bir manası olmayacak,ilk maç Trabzonda olduktan sonra,zira içinizden bazı arkadaşlar haklı olarak deplasmana gelirken rahat etmek için böyle söylüyorlar diyebilir.
Ben camiamı çok ta temsil eden bir adam değilim, ne tribün lideriyim, ne de tribün gruplarındanım. Dolayısıyla çok ta burada camia adına birşeyler söyleyecek durumum da yok,ancak şahsi düşüncelerimi,gördüklerimi ifade edebilirim.
Trabzonlu adam Trabzonsporu tutar,Eskişehirli adam Eskişehirsporu. İstisnalar tek tük çıkabilir ancak bunlar da kaideyi bozmaz. Varsa bu iki şehir dışında Anadoluda başka da bu derece takımına bağlı şehir,söyleyin Trabzonspordan sonra onlar da saygımı haketsin.
Hal böyleyken ve bu forumu okurken hissettiğim bu denli efendi insanların, yüreği temiz insanların varlığı ortadayken,umut ediyorum ki hiçbir zaman Anadolu nun bu iki camiası karşı karşıya gelmez.
Burak kardeşim, epey geçen seneye sinirlenmiş arada sert te yazmış mesela ama nedendir bilinmez, ben onun yazdıklarını bile gülümseyerek karşılayabildim, yazdıkları aslında hoşuma gitmeyecek şeyler olmasına rağmen altında pırıl pırıl temiz bir yüreği olduğunu hissedebildim,belki Karadeniz insanının yapısını bildiğimdendir.

Ankaragücü maçıyla ilgili ise ben şehir dışında olduğum için maça gidemedim, görmediğim şeyler için ondan bundan duyduklarımla yorum yapmak istemem, ancak bizzat gördüğüm gittiğim Bursa maçından sonra günboyu gördüklerim üzerine nette insanların tam tersine bire bin katarak anlattıklarını duyduktan sonra bazı camiaların (aslında camialar da değil,kendine bunu eğlence yapmış üç beş çocuğun) internette neleri başarabildiğini de çok iyi biliyorum. Bıçaklayan hayvana binlerce kere yazıklar olsun (ki ben bunu yapana ne Eskişehirsporlu derim,ne de insan derim) , ancak internette atarı gideri marifet sanıp,olay yaratma,düşmanlıklar yaratma peşinde ta bu olaya çanak tutanlara da yazıklar olsun.

Fazlasıyla işgal ettim forumunuzu, cümleten iyi bayramlar, bu güzel çizginizden ötürü de tebrikler.

Dip.Ing.Mag.
25.11.2009, 00:44
Başkalarını bilmem!

ne alaka yakismaz zaten camia olarak sarsilmis durumdayiz , birde üsütüne densizlikler yapip olaya tuz biber olmayalim.... bence biz kendimize yakisani yapmaliyiz... nedir bu ya farkli renklerin mücadelesinde , spor adina yapilan bir musabakada yada musabakalarda , antrenörü, futbolcusu , baskani isin maddi, spor ve rekabet, kendini ispat etme boyuntundayken, taraftarlar niye sadece dalasma pesindeler... vurdi vurdi vurildi ne anladim bu isten... rekabet herzaman cok guzeldir , ama insancil bir cercevede...

Bir_Bilen
25.11.2009, 00:46
Tüm Trabzonsporlu kardeşlerime merhaba,

Yine bir Trabzonspor-Eskişehirspor karşılaşması izleyeceğiz. Bu maçın iki ayrı önemi var. Birincisi saha içi önemi! İkincisi ise saha dışı önemi!

Birinci olarak Trabzonspor'da idari ve teknik anlamda sorunlar yaşanıyor. T.Direktör'ün ayrılması ve bazı futbolcuların kadro dışı kalması vs.. Trabzonspor'un gösterdiği kötü performans ile taraftarlarını üzdüğü gerçektir. Hele ki İstanbul takımlarına alınan kötü sonuçlar ise tüm Anadolu'yu üzmektedir. Trabzonspor, Eskişehirspor maçına ciddi eksiklerle çıkacak. Ama yinede kadro derinliği olan bir takım, Trabzonspor...

Eskişehirspor'da ise Trabzonspor kadar olmasa da sıkıntı içindedir. Bu önemli müsabaka da Eskişehirsporumuz da son Ankaragücü mücadelesinde sakatlanan Mehmet Yılmaz, sportif sakatlığı bulunan Bülent Ertuğrul ve Serdar özbayraktar forma giyemeyecektir. Ayrıca Ankaragücü maçında kırmızı kart gören Doğa Kaya ile sarı kart cezalısı durumuna düşen Bülent Kocabey'de forma giyemeyecek. Trabzonspor'un aksine kadro derinliğimiz yok denecek kadar azdır. Bu mücadele de ilk 18'i bile tamamlayamayabiliriz. Muhtemelen A2 takımımızdan takviyeler ile geleceğiz. Görünen o ki ortada bir müsabaka olacak. Eskişehirspor, deplasmanlarda daha rahat oynayan ve daha çok pozisyona giren bir takım. Deplasmanda şu ana kadar 1 Galibiyet (Hük. Ank. Galibiyeti) ve 5 Beraberlik aldık. Bu da dirençli bir takımımız olduğunu gösteriyor. Ben maçın ortada olduğunu ve sinirlerine hakim olan takımın kazanacağını düşünüyorum.

İkinci olarak ise geçen sene Eskişehir'de ki maçta yaşananlar. Bu maçta yaşananlar en az Trabzonsporlular kadar "gerçek Eskişehirspor taraftarını da" üzmüştür. Kişilik yoksunu insanlar tarafından tüm açık tribün gerilmiştir ve bunlara uyarak, istemediğimiz küfürlerde bulunulmuştur. Benim yanımda ki adam ile kavga ettim. Neden rakip taraftara küfür ediyorsunuz diye. Bu küfürleri başlatan insanlar, hiçbir deplasmana gitmeyen, bu maç öncesi Trabzon'da nasıl ağırlandığımızı bilmeyen, kombine-bilet parası vererek karşı rakibe küfür etme gafletine sahip olduğuna düşünenlerdir. Maalesef Eskişehir Atatürk Stadyumunda ki en başlıca sorunlardan birisidir. Benim en temel korkum Trabzon'da, Rize'den, Samsun'dan, Ordu'dan vs.. Trabzon'a komşu illerde yaşayan ve Eskişehir'den gidecek gerçek taraftara yani "masum taraftara" yapılacak kötülüklerdir. Yoksa size taş atanlar/küfür edenler bu maça gitsinler ve yaptıklarının karşılığını alsınlar, üzülmem. Hatta sevinirim. Belki akıllanırlar diye. Dediğim gibi korkum masum taraftarın bu işten zarar görmesidir. Eskişehir'de Trabzonspor sevilir. Trabzon'da da Eskişehirspor sevilir. Her ne kadar böyle tatsız bir olay yaşamışsakta... Şimdi buraya yazılan görüşeceğiz, hesaplaşacağız gibi mesajlara, karışma veya hesap sorma gibi bir hakkımız yok. Olamaz da...Bu mesajları yazan kardeşlerimin, mutlaka ve mutlaka haklı sebebleri vardır. Sadece söylemek istediğim "Bu mevzuların kimseye fayda getirmediğidir. Getirdiği tek şey vardır, o da zarardır. Bu zararı da hiçbir taraftar/takım görmez. Bu zararı gören bir ana kuzusudur. Ve onu doğuran/büyüten ana'dır. Tek endişemiz anaların ağlatılmamasıdır. Bu bir Trabzonsporlunun ve Eskişehirlinin annesi olsa fark eder mi? Bence etmez. Etmemeli...Bu mesajdan sonra "Ya işte buda edebiyat yapıyor" demeyin. Bir Eskişehirsporlu olarak "kişisel fikrimi" söylüyorum. Ve bu düşünceleri "gerçek Eskişehirspor taraftarı da" taşıyor.

Bu maça dersler nedeniyle gelemiyeceğim. Ama bir Trabzonspor-Eskişehirspor maçına, Eskişehir'de okuyan Trabzonsporlu kardeşim İlhan ile gideceğim. Allah bu günü nasip eder inşallah..

Sevgilerimle...

Dip.Ing.Mag.
25.11.2009, 00:50
eskisehirli kardeslerimize katiliyorum, haddini bilmez üc bes capulcunun yaptigi terbiyesizlikler hic bir zaman tüm camiaya mal edilemez...

r9emre
25.11.2009, 01:17
rüyamda gördüm 3-1 alıyoruz maçı goller colman,selçuk,yattaradan geliyordu hemde yattara nasıl girdiyse artık rüyamda bile inanamadım gol attığına inş gerçeğe dönüşür :D

Burçak
25.11.2009, 01:20
Metin Diyadin meltem tv de canlı yayında. neden bırakmak istediğini açıklıyor..

başka bir takımda bu ortamda olsam çoktan bırakır giderdim diyor.
şuana kadar kalmamın tek nedeni Trabzonspora zarar vermemek içindi diyor..
bağlantı koptu..

Trabzonsporun şuan ki kadrosu ne şampiyon olabilecek kadrodur, nede 18 puan da kalacak bi kadrodur diyor.
ama bunun nedeni tamamen teknik kadro ile alakalı değil vs diyor..

bugüne kadar hep tek başıma çalıştım. ama bu Trabzonspor olduğu için yardımcı konumunda çalıştım diyor.

Oyuncuları suçlayarak bir yere varılmaz.
hayatım boyunca şunu gördüm. oyuncu kısmının %95 problemsizdir. sadece bulundukları ortama ayak uydurduklarında dolayı performans ddüşüsü olabilir. onlara liderleri nasıl duruş gösterse onlarda ona göre davranır diyor..

Mali sayman Mahmut Aksu birazdan bağlanıyor telefona..

Serhat
25.11.2009, 02:09
Mahmut Aksu Şenol hocayı sevdiğinden gelmesini istemiyormuş, Sezon başındada aynı sebepten ötürü istememiş... Ama Koreye gitmemesinde Bayram tatilini sebep gösteriyor... (Benim yayın cok berbattı, anladıklarım bunlar. birde son sözleri böyleydi, öncesini anlayamadım yayının kötü olmasından dolayı.)

Burçak açıklamaları başından beri takip ettin sanırım, bi bilgilendirsen bizi :)

Tabi anladıysan ... :)

Yokmu şu programı izleyen ve Mahmut AKSU'nun ne dediğini anlatacak birisi?

Alper Beyazay
25.11.2009, 02:34
Gel kardeşim benden iyisini bulamazsın tribün kovalayan arıyosan bu forumda..! biz gereken mesajları aldık sen rahat ol sanalda kimse kimseye gider yapmasın bu konuda burda kapansın tatsızlığa gerek yok ama sana ufak tüyo verebilirim geçen yıl o kafamızın üstünden uçan taşların küfürlerin(ana-bacı) hesabı yarıda kalmıyacak ;) bu konuyuda uzatmaya gerek yok maç hakkındaki görüşlerini yazsın herkez gerisini (reel'i) bize bırakın...

Sen yap o yapsın,sen yap o yapsın,sen yap o yapsın..Bu da böyle sürüp gitsin.Ne güzel değil mi ? :alkış:

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 02:36
Tribünde olmayan, tribünü anlayamaz. Bu, bu kadar basit.

BURAK DOGU
25.11.2009, 03:46
Tribünde olmayan, tribünü anlayamaz. Bu, bu kadar basit.

senin ağzını yerim ben kazımım:D bu saate kadar girmeyeyim dedim dayanamadım girdim gene:D Külünkoğlu 'nun ricası üzerine hiçbirşey yazmayacağım es-es ile ilgili... sabahtan akşama kadar yazdık zaten... herkese iyi sabahlar...

Mehmet Fatih Silik
25.11.2009, 04:00
Gecen sezon Sivas macindan sonra Kayseri bizi 5'ler deniyordu...noldu? Kayseri'yi tuzladik :) Aynisi bu macta da olacak eminim...Taraftar bu zor günde takimini yalniz birakmasin yeter...

Barış Bağcıoğlu
25.11.2009, 04:26
zor maç olacağı ortada
takım ve taraftar çok gergin olcak
yani budurumda taraftara çok büyük iş düşüyor
bizim çekirdekçi grubu yine homurdanacak yine saçma sapan hareketlerde bulunursa
elimizdeki 3-5 değerli futbolcuyada yazık eder kaybederiz.
Aslında iş taraftar gruplarına düşüyor.
Bu zamanda desteklerini esirgemeden son dk. kadar takımın yanında olmalı
yenilseler bile takımı alkışlamalı ve futbolcusuna sahip çıktığını göstermeli yoksa bu kaos çok uzun sürer.

sametaydin
25.11.2009, 05:12
Zor maç belli olmaz. Bu hafta yağananlardan sonra şu maç aklıma bile gelmedi. Sonucu da açıkçası önemli değil benim için. Zaten lig gitmiş ancak prestij mücadelesi olabilir bu maç.

Bu takım bundan sonra lig için değil de türkiye kupası için konsantre olmalı.

KUTADGU
25.11.2009, 07:57
Ankaragücü tribünleri hariç bize gerçekten misafir uygulaması yapan başka hiç bir tribün olmamıştır şu ana kadar. Eskişehirspor'lu taraftarların yaptığını "bir kaç kişinin taşkınlığı" olarak nitelemek de hiç bir zaman geçerli ve doğru bir yaklaşım değildir.

Külünkoğlu
25.11.2009, 09:32
Artık bu konuyu uzatmayalım,

Trabzon’a Eskişehirliler gelecekse, o gelenlerde az çok tribun işlerinden anlayanlar olacaktır. Ve onlarda son maçta yaşananlar nedeniyle Trabzon’un Uzun sokağında forma ile gezilememesi gerektiğini de bilirler. Maçta tribundeki yerlerini alırlar, bundan sonrasını onların hareketleri belirleyecektir. Takımın durumu şehri fazlaca germiş durumda korkarım ki Eskişehirlilerin A dedikleri B olarak anlaşılacak. Bu yüzden Trabzon’a gelecek Eskişehirlilere çok iş düşüyor. Ya bu korun soğumasına vesile olacaklar yada ateşin üzerine benzin dökecekler.

Maça gelince takımında kadroda yer bulamayan oyuncuların forma giymesi sebebiyle büyük bir hırs olacağı inancındayım, bu yüzden kazanacağız.

.....
25.11.2009, 09:40
Bu maçı alacağımızı düşünüyorum.

Oyuncular sakin kafayla daha iyi oynarlar. Geçen sen Ersun Yanal gidince üst üste çok net skorlar almıştık. Bu da öyle olabilir.

Murat Hızal
25.11.2009, 09:54
Geçen sene Eskişehir'de ki maçtan önce,üzerimde Trabzonspor formasıyla Porsuk çayının kenarında Eskişehirlilerle hafif demlenmiş bir adam olarak,Eskişehirlilerin maç boyunca ve maç sonunda bize gösterdikleri tavra çok öfkelenmiştim.

Şimdi sakin kafayla düşünüyorum da,Eskişehir tribünlerinin yüzde 90'ının yaptığı bu terbiyesizliğe cevap vermemiz bize hiç bir şey kazandırmayacak.Eskişehir'li taraftarlar bırakın dolaşsın formalarıyla,döndükten sonra bize yaptıkları ayıbı, daha iyi anlayabilmeleri açısından iyi olur

Serdær
25.11.2009, 09:56
Onur

Serkan-Tayfun-Giray-Cale

Barış Memiş-Ceyhun-Selçuk-Colman

---------------Alanzinho-------

----------Umut Bulut--------

Bu maça çıkacak en iyi kadrodur .

.....
25.11.2009, 09:57
Alanzinho yine mi yok :)

Ahmet Faruk
25.11.2009, 10:00
Bi kadro yapalım bakalım nasıl duracak :)

-----------Onur-------
Ömer--Tayfun--Giray---Cale
----------Ceyhun-------
Barış--Colman-Selçuk-Gabriç
(Serkan)

---------Umut----

Fena durmadı....

İlyas Özdemir
25.11.2009, 10:24
dostluk kardeşlik ayaklarına kanmayalım unutmayın ne kadar dostluk kardeşlik o kadar atılan taş demek biz birlik olalım dosta kardeşe ihtiyacımız yok!

Ahmet Faruk
25.11.2009, 10:32
Koskoca Trabzonsporun kıçı kırık takımların taraftarıyla atışmasına anlam veremiyorum...
Trabzonspor taraftarı bu adamlara üstten bakmalı...

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 10:32
Bencede futbolcular bu maçta hırs yapmışlardır,kazanırız..

Dip.Ing.Mag.
25.11.2009, 11:51
Bencede futbolcular bu maçta hırs yapmışlardır,kazanırız..

simdiye kadar hep hirs yaptilarda ne oldu... biz nezaman önemli mac desek , cikis macimiz desek o maclari kesin kaybediyoruz

Dip.Ing.Mag.
25.11.2009, 11:52
Koskoca Trabzonsporun kıçı kırık takımların taraftarıyla atışmasına anlam veremiyorum...
Trabzonspor taraftarı bu adamlara üstten bakmalı...

üstten bakiyorduk bir zamanlar ama simdi kici kirik dedgin takimlar oldu bizim rakiplerimiz, en son nezaman buyuk takimlari adam gibi yendik bi dusun bakalim?

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 11:55
Bizi getirdikleri duruma bak arkadaş!

Ali İhsan
25.11.2009, 12:41
Onur
Ömer Aysan--Tayfun--------Giray------Ferhat
Selçuk-----Ceyhun----Colman
Alanzinho
Umut Bulut---Hasan Ahmet

Yedekler: Tolga, Serkan, Barış, Tjikuzu, Gabric, Cale

Sakatlar: Yattara, Zafer

Kadro dışı: Egemen, Engin, Song, Sylva, Gökhan

Alper Beyazay
25.11.2009, 12:49
Geçen sene Eskişehir'de ki maçtan önce,üzerimde Trabzonspor formasıyla Porsuk çayının kenarında Eskişehirlilerle hafif demlenmiş bir adam olarak,Eskişehirlilerin maç boyunca ve maç sonunda bize gösterdikleri tavra çok öfkelenmiştim.

Şimdi sakin kafayla düşünüyorum da,Eskişehir tribünlerinin yüzde 90'ının yaptığı bu terbiyesizliğe cevap vermemiz bize hiç bir şey kazandırmayacak.Eskişehir'li taraftarlar bırakın dolaşsın formalarıyla,döndükten sonra bize yaptıkları ayıbı, daha iyi anlayabilmeleri açısından iyi olur

Bende bunu söylemek istiyordum ama tribünde olmayan tribünü anlayamaz denildi.Üstelik geçen sene Eskişehir'de olan maçta bende ordayken(Olanlar bu maçta olduğu için bu maçı örnek veriyorum).Olanları bende çok iyi biliyorum.Benimde o maçtan sonra o taraftar hakkındaki görüşlerim değişti,çok laf ettim.

Ama gel gelelim,biz onlara aynısını yaptığımızda ne değişecek ? Ne kazanacağız ? Hiçbir şey olmamış gibi karşılayıp,tepki vermediğimizde onlar bize yaptıkları ayıbı ve bizim büyüklüğümüzü daha iyi anlayacaklarını düşünüyorum.Bu da benim düşüncem.

lazajan
25.11.2009, 12:49
kazanalımmm artııkkkkkkkk

kemaLAZ61
25.11.2009, 12:52
_______________Onur_______________

Serkan____Tayfun____Giray_____Ferhat

______________Ceyhun______________

________Selcuk_______Colman________

Baris___________Umut________Alanzinho

sessizkral_1
25.11.2009, 12:55
Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sürdüren Bordo Mavili ekipte geçici olarak göreve getirilen teknik direktör Ünal Karaman 19 kişilik futbolcu kadrosuna A 2 Takımından 5 futbolcu dahil etti

A2 takımından Broos döneminde Ahmet Sarı A takım kadrosuna alınırken Ahmet'in dışında A2 takımından Kaleci Mücahit, Rasimcan, Abdulkadir, Mustafa ve Zeki de A takımla birlikte çalışmalara çıkacaklar.

Futbolcuların mekileri:
Mücahit : KALECİ
Mustafa : SANTROFOR
A.Kadir ; ORTASAHA
ZEKİ : SAĞBEK
Rasimcan : STOPER

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 13:12
Bu habere çok sevindim işte. Umarım gençler kendilerini güzelce gösterebilirler.

Fatih Özkan
25.11.2009, 13:22
Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sürdüren Bordo Mavili ekipte geçici olarak göreve getirilen teknik direktör Ünal Karaman 19 kişilik futbolcu kadrosuna A 2 Takımından 5 futbolcu dahil etti

A2 takımından Broos döneminde Ahmet Sarı A takım kadrosuna alınırken Ahmet'in dışında A2 takımından Kaleci Mücahit, Rasimcan, Abdulkadir, Mustafa ve Zeki de A takımla birlikte çalışmalara çıkacaklar.

Futbolcuların mekileri:
Mücahit : KALECİ
Mustafa : SANTROFOR
A.Kadir ; ORTASAHA
ZEKİ : SAĞBEK
Rasimcan : STOPER

Allah yardımcıları olsun...
İnşallah başarılı olurlar...

of_trabzonlu
25.11.2009, 13:44
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3040-9W0C5H3O.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3040-6X3I5S6U.jpg

ANADOLU!
25.11.2009, 13:49
Başkalarını bilmem!

gelmeye tüm gücümle çalışıyorum gelirsemde gidecek olan arkadaşlarımda eses forması ile dolaşıcaklar
ben gelirsemde eses formam la ts atkımla dolaşıcağım memleketimi iyi vakit geçirceğim maça gideceğim sonuç ne olursa olsun sevinen ben olacağım

Artık bu konuyu uzatmayalım,

Trabzon’a Eskişehirliler gelecekse, o gelenlerde az çok tribun işlerinden anlayanlar olacaktır. Ve onlarda son maçta yaşananlar nedeniyle Trabzon’un Uzun sokağında forma ile gezilememesi gerektiğini de bilirler. Maçta tribundeki yerlerini alırlar, bundan sonrasını onların hareketleri belirleyecektir. Takımın durumu şehri fazlaca germiş durumda korkarım ki Eskişehirlilerin A dedikleri B olarak anlaşılacak. Bu yüzden Trabzon’a gelecek Eskişehirlilere çok iş düşüyor. Ya bu korun soğumasına vesile olacaklar yada ateşin üzerine benzin dökecekler.

Maça gelince takımında kadroda yer bulamayan oyuncuların forma giymesi sebebiyle büyük bir hırs olacağı inancındayım, bu yüzden kazanacağız.

trabzona gelicek eseslilerden şüphen olmasın birşey olmadığı sürece geyet iyi davranırlar

işte benim düşüncem tebrik ederim hemşerim

Onur
Ömer Aysan--Tayfun--------Giray------Ferhat
Selçuk-----Ceyhun----Colman
Alanzinho
Umut Bulut---Hasan Ahmet

Yedekler: Tolga, Serkan, Barış, Tjikuzu, Gabric, Cale

Sakatlar: Yattara, Zafer

Kadro dışı: Egemen, Engin, Song, Sylva, Gökhan

gayet iyi bir kadro sakatlansın kötü oynasın hiçyoktan bir alternetifi var kadronun esesin cezalı sakat çok oyuncu var gerçek 11 lerinden 4-5 kişi oynnayamıyacak onların yerine yenisi gelir ama onlar gibi oynayamaz ondan kadro genişliği pek yok eses de ama ts de o çıksa o girer ondan eses maçında kadroyu sorun etmememiz gerekir

Dursun Kaplan
25.11.2009, 14:03
Hakem belli olmuş ;

16.00 Trabzonspor-Eskişehirspor: Deniz Çoban

UğuR
25.11.2009, 14:04
20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa: Hüseyin Göçek
29 Kasım Pazar:
13.30 Antalyaspor-Gençlerbirliği: Aytekin Durmaz
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor: Yunus Yıldırım
14.00 Ankaragücü-Denizlispor: Tolga Özkalfa
14.00 Manisaspor-Kayserispor: Suat Arslanboğa
16.00 Trabzonspor-Eskişehirspor: Deniz Çoban
20.00 Sivasspor-Beşiktaş: Bünyamin Gezer
</SPAN>

Dip.Ing.Mag.
25.11.2009, 14:24

insallah bu cocuklarin cogu takima kazandirilir, gercekten artik takimda trabzonlu oyuncularin sayisinin arttirilmasi lazim... bu basariyi tetikleyecektir buna eminim

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 14:27
Bu gençler çok can yakacak inşallah!!

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 14:29
İnşallahh bundan sonra takımımızda en az 3 Trabzonlu olur..

bangkook_61
25.11.2009, 15:01

Öncelikle yaş olarak abimsin. Ama koyuyla belirttiğim yerle ilgili bişe söylemek istiyorum. Söyleyeceklerim saygısızlık olarak algılansın istemem.
Bu forumdaki birçok kişinin ve benimde bir düşüncem var. Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin diye. Bu yüzden senin sürekli hemşerim demen beni açıkçası rahatsız ediyor çünkü seni hemşerim olarak göremiyorum. Ayrıca yazdıklarındanda eses sende daha ağır basıyor gibi gözüküyor bunu da belirteyim. Ama yinede anadoluda bir takım tutman kesinlikle güzel bir şey.
Ben eskişehirde okuyorum şu an bayram dolayısıyla trabzondayım. Geçen seneki olaylardan sonra şehirde tanıştığım insanlarla sürekli bize olan bakış açılarını sordum. Yalan olmasın tek bir kişiden bile kötü birşey duymadım. Bunların arasında gençlerde vardı orta yaşlı olanlarda. Dolayısıyla benim gördüğüm bi sevgisizlik yok. Ama forumlarında şu an bile bize bizans yakıştırması yapan çok sayıda adam var bu da öle azımsanacak bir sey değil. Dolayısıyla şunu demek istiyorum. Esesliler iyi niyetliyse gerçekten bu seferlik uzun sokakta gezmesinler formalarıyla. Maçta da sevgi saygı çerçevesinde davransınlar bu mevzu zaten kapanır. Ama eğer gezerlerse sanıyorumki bi tatsızlık olacak çünkü şehir zaten gergin ve geçen seneki maçtan kötü bir izlenim var. Bu izlenimi değiştirecek olan Eskişehirsporlulardır. Biz hiç bir şey olmamış gibi davranacak değiliz. Gönlümüzün alınması lazım. Özür yazısıyla iyi bir başlangıç yapmışlardı her ne kadar o başlığın altındaki yorumlarda pek özür dileyen olmasada. O yüzden biraz Esesliler bize 2 adım gelmeliki biz 1 adım yaklaşalım. Yoksa uzun sokakta pek güzel şeyler olmayacak.

Engin Türkyılmaz
25.11.2009, 15:02
İnşallahh bundan sonra takımımızda en az 3 Trabzonlu olur..

bence 3bile cok az. Belki öz evlatcilik olcak ama ben cok basarili 3 4 futbolcu haric diger butun futbolcular yerli mali yirdun mali fikrinde olmali

Ali İhsan
25.11.2009, 15:03
Bu çocukların bir kaç tanesi Almanya doğumlu...

Bence Trabzonlu'dan çok kendi yetiştirdiğimiz(memleketi önemli değil), değer kazandırdığımız isimler olması önemli. Bu çocuklar hem çok cüzi miktarlarla yetiştirilebiliyor, yüz taneden bir tanesi çıkıp hepsinin masrafını karşılayabiliyor.

Altyapıya çok önem vermemiz lazım, dün gece Inter'le köşe kapmaca oynayan Barca'nın ilk onbirinde 7 tane kendi altyapı ürünü vardı. Hem borçlanmayı önleriz hem de aidiyet kavramı gelişmiş, şehre, takıma, seyirciye, futbol yapımıza uygun kadrolarımız olur.

Ben özevlat düşmanıyım ama özkaynak hastasıyım. Trabzon doğumlu gençlerden çok Trabzonspor altyapısı etiketli gençler benim için önem hazzediyor.

Umarım bu çocuklardan birisi eksik kadroya girer ve bir şekilde maçta şans bularak diğerlerine umut ışığı olur.

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:15

istersen çömlekçilere de götürelim ne dersin...

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:16
dostluk kardeşlik ayaklarına kanmayalım unutmayın ne kadar dostluk kardeşlik o kadar atılan taş demek biz birlik olalım dosta kardeşe ihtiyacımız yok!

senin ağzını yerim ben bu zamana kadar nerelerdeydin sen:D
saygılar...

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:19
Bende bunu söylemek istiyordum ama tribünde olmayan tribünü anlayamaz denildi.Üstelik geçen sene Eskişehir'de olan maçta bende ordayken(Olanlar bu maçta olduğu için bu maçı örnek veriyorum).Olanları bende çok iyi biliyorum.Benimde o maçtan sonra o taraftar hakkındaki görüşlerim değişti,çok laf ettim.

Ama gel gelelim,biz onlara aynısını yaptığımızda ne değişecek ? Ne kazanacağız ? Hiçbir şey olmamış gibi karşılayıp,tepki vermediğimizde onlar bize yaptıkları ayıbı ve bizim büyüklüğümüzü daha iyi anlayacaklarını düşünüyorum.Bu da benim düşüncem.

büyüklüğümüzü geçen sene yaptık bu sene o büyüklük naralarını geçelim... adamlar bizi rakip gördükleri için zaten bu tür davranışları yapabiliyor... es-es türkiyede sayısız kupalar kaldırmış bir ekip ya, ondan eskişehirde es-es in borusu öter ya... o polis bıraksın bakayım Türkiyede nerede Trabzonun borusundan başka boru ötüyo...

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:22
Bu habere çok sevindim işte. Umarım gençler kendilerini güzelce gösterebilirler.

amiiiiiiiiiiiiiiin... bu çocuklar oynasın yeter ki... rant meselelerinden kurtulalım yeter ki... ama sadrinin kafasında uefaya bu sene de gidip para gelsin yeterki düşüncesi varsa bu çocukların her biri messi kadar yetenekli olsalar da rant meselelerinden dolayı yine oynayamazlar...

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:23

yerim ula sizin o parlak suratlarınızı:D

Serhat
25.11.2009, 15:23

Sadece benim mi dikkatimi çekti?
Yeni katılan Uşakların Kendilerine ait bir idman Forması veya Şortu bile yok... Ayrı Numaralar ayrı Formalar... Belliki abilerinden almışlar ... ;)
Kasımpaşa maçında Hasan Ahmet oyuna girince tribünlerdeki sevinç kaldı birtek aklımda... :)

Murat Hızal
25.11.2009, 15:24
istersen çömlekçilere de götürelim ne dersin...

Götürmek istiyorsan götür tabi.??Çömlekçinin nerede olduğunu biliyorsun değil mi Trabzon'u biliyorsundur heralde.

Geçen sene Eskişehir maçında mıydın çok merak ediyorum,arka sayfalarda bir sürü yazını gördüm inan bana hiç birine değer vermiyorum sen de benim yazdıklarıma değer verme benden alıntı da yapma cevap da verme.

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 15:25
Sadece benim mi dikkatimi çekti?
Yeni katılan Uşakların Kendilerine ait bir idman Forması veya Şortu bile yok... Ayrı Numaralar ayrı Formalar... Belliki abilerinden almışlar ... ;)
Kasımpaşa maçında Hasan Ahmet oyuna girince tribünlerdeki sevinç kaldı birtek aklımda... :)

O kadar sorun içerisinde bir de bu sorun mu çıktı şimdi? :rolleyes:

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:26
Öncelikle yaş olarak abimsin. Ama koyuyla belirttiğim yerle ilgili bişe söylemek istiyorum. Söyleyeceklerim saygısızlık olarak algılansın istemem.
Bu forumdaki birçok kişinin ve benimde bir düşüncem var. Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin diye. Bu yüzden senin sürekli hemşerim demen beni açıkçası rahatsız ediyor çünkü seni hemşerim olarak göremiyorum. Ayrıca yazdıklarındanda eses sende daha ağır basıyor gibi gözüküyor bunu da belirteyim. Ama yinede anadoluda bir takım tutman kesinlikle güzel bir şey.
Ben eskişehirde okuyorum şu an bayram dolayısıyla trabzondayım. Geçen seneki olaylardan sonra şehirde tanıştığım insanlarla sürekli bize olan bakış açılarını sordum. Yalan olmasın tek bir kişiden bile kötü birşey duymadım. Bunların arasında gençlerde vardı orta yaşlı olanlarda. Dolayısıyla benim gördüğüm bi sevgisizlik yok. Ama forumlarında şu an bile bize bizans yakıştırması yapan çok sayıda adam var bu da öle azımsanacak bir sey değil. Dolayısıyla şunu demek istiyorum. Esesliler iyi niyetliyse gerçekten bu seferlik uzun sokakta gezmesinler formalarıyla. Maçta da sevgi saygı çerçevesinde davransınlar bu mevzu zaten kapanır. Ama eğer gezerlerse sanıyorumki bi tatsızlık olacak çünkü şehir zaten gergin ve geçen seneki maçtan kötü bir izlenim var. Bu izlenimi değiştirecek olan Eskişehirsporlulardır. Biz hiç bir şey olmamış gibi davranacak değiliz. Gönlümüzün alınması lazım. Özür yazısıyla iyi bir başlangıç yapmışlardı her ne kadar o başlığın altındaki yorumlarda pek özür dileyen olmasada. O yüzden biraz Esesliler bize 2 adım gelmeliki biz 1 adım yaklaşalım. Yoksa uzun sokakta pek güzel şeyler olmayacak.

altına kocaman bi imza...

Yağızhan Sağnak
25.11.2009, 15:28
İki ya da üç sıfır yeniliriz.

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:33
Götürmek istiyorsan götür tabi.??Çömlekçinin nerede olduğunu biliyorsun değil mi Trabzon'u biliyorsundur heralde.

Geçen sene Eskişehir maçında mıydın çok merak ediyorum,arka sayfalarda bir sürü yazını gördüm inan bana hiç birine değer vermiyorum sen de benim yazdıklarıma değer verme benden alıntı da yapma cevap da verme.

ben sana güzel bi cevap verecem de dosyam kabarık kusura bakma... alttaki resim de sana kapak olsun...

eses2688
25.11.2009, 15:34
dostluk kazansın hakeden kazansın türk futbolu kazansın.

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 15:36
İnşallah biz kazanırız. :)

Murat Hızal
25.11.2009, 15:38
ben sana güzel bi cevap verecem de dosyam kabarık kusura bakma... alttaki resim de sana kapak olsun...

Bu ağızla konuşmaya devam et çok kaale alınırsın:)

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 15:38
Kardeşlik hikaye gördük kimin ne kadar kardeş ne kadar Anadolu olduğunu tek büyük var oda Trabzonspor..

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:42

sen kapağı ağzına alıp sus, daha fazla batma dibe... önce orada olacaksın sonra yaşayacaksın, sonra konuşma hakkın olacak... çömlekçilere gel istersen beraber gidelim de nasılmış öğreteyim sana adamı iki dakkada atlattırma... ne çok seviyormuşsunuz eskişehiri yahu... vay anasına...

BURAK DOGU
25.11.2009, 15:47
Kardeşlik hikaye gördük kimin ne kadar kardeş ne kadar Anadolu olduğunu tek büyük var oda Trabzonspor..

Alemin Kralıyız o kadar... Tuttuğu takımın değerlerini bilmeyen, içindeki Trabzonluluğu unutan arkadaşlar mümkünse bana cevap falan yazmasınlar...

Adam olana adamlığı kadar değer veririz, daha fazla lafa gerek var mı? Adam olmayana da yazacam bişeyler de Allahım sen sabır ver...

Bilen bilmeyen tutturmuş bir hoşgörülü taraftar zihniyeti... Nerede yaşıyorsunuz arkadaşım Türkiyedeki futbol kültürü bir anda değişti de ben mi bilmiyorum... sanki bize çiçek yağdı eskişehirde yahu... Küfür etmediler sanki adamlar da bordo- mavi diye bize eşlik ettiler...

Gururumuzu mu yitiriyoruz bizler arkadaşlar... yoksa ben mi kendimi çok gerdim bu konuda anlamıyorum ya... Demir gibi sağlam olmamız gerekirken adam tutmuş bana ne diyo... verecem cevabını forum kuralları denen bir illet var kanlı belam...

Murat Hızal
25.11.2009, 15:48
Bak çocuk (çocuk diyorum yazdıkların yetişkin bir bireyin kaleminden çıkıyormuş gibi gözükmüyor). Çömlekçiler dediğin yer Çömlekçi sanırım yanlış mıyım?

Ben geçen sene Eskişehirdeydim,tıpkı Bursa'da Kayseri'de Ankara'da vs olduğum gibi.Bunu sidik yarıştırma meselesi haline getirirsen kalbin kırılır.

Ben sana ne dedim senin fikirlerini kaale almıyorum ciddiye alınacak bir tavrın yok,ha birde şu var normalde karşısında ezileceğin adamlara, buralarda racon kesmek kolay tabi,kolay olanı seçmeni de yadırgamıyorum.

Benim yazdığım tek mesaj var ortada,okursun değerlendirirsin hoşuna gitmezse hoşuma gitmedi dersin geçersin karşıya.Daha fazla konuşmazsın,çünkü ben seni ciddiye almıyorum,anlaştık mı?:)

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 15:49

Hep konuşmakla olmuyor ki bu işler. Biraz da gerçek destek vermek gerekir. Yazmak bir yere kadar.

Murat Hızal
25.11.2009, 15:51
Hep konuşmakla olmuyor ki bu işler. Biraz da gerçek destek vermek gerekir. Yazmak bir yere kadar.

Benim ne kadar destek verdiğimi aldığımı biliyor musun?

eses2688
25.11.2009, 15:51
arkadaşlar sinir strese gerek yok sonuçta herkesin bi ailesi var geleceği hayatı var burda olan gerginlik maça yansıdığında olmadık şeylerle karşılaşabiliriz buda iki tarafı üzecektir sonuçta hepimiz insan evladıyız bugün rakibin başına gelen yarın senin başına gelir olan ailelerimize hayatımıza olru maç hakkında tattik teknik stratejiyle ilgili futbol bilgilerimizi belirtmemiz daha mantıklıdır.

Oktay AKKUŞ
25.11.2009, 15:55
Kazanacağız.'
Maçı veya futbolcuları,
Ama kazanacağız ,
Belki de Hasan Ahmet Sarı'yı , Alanzinho'yu,
Kazanacağız

Murat Hızal
25.11.2009, 15:56

Son olarak bu sabah attığım mesajı tekrar alıntılıyorum,artık cevap verecek arkadaşların bu mesajıma ithafen cevap yazması,konuyu dallandırıp budaklandırmamasını istiyorum.

Raskolnikof
25.11.2009, 15:59
şenol hoca fc seul resmi sitesinde trabzonsporun teklifini kabul ettiğini söylemiş. Yazık olacak Şenol hoca' ya
neyse seneye şampiyonuz inşallah :)

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 16:02
Benim ne kadar destek verdiğimi aldığımı biliyor musun?

Peki ya Burak'ın ne kadar destek verdiğini biliyor musun? Veya şunu sorayım, Burak'ın kaale alınıp alınmadığını nereden biliyorsun?

Murat Hızal
25.11.2009, 16:05
Peki ya Burak'ın ne kadar destek verdiğini biliyor musun? Veya şunu sorayım, Burak'ın kaale alınıp alınmadığını nereden biliyorsun?

Ben kendi adıma kaale almıyorum başkası alır almaz pek umurumda değil.

Bak kardeşim ben kendisinin ne kadar destek verdiğini sorgulamış mıyım?

Yukarıda yazdığım mesaja bak muhabbetin geldiği noktaya bak:)

Kasım BEKTAŞ
25.11.2009, 16:08
hodus tarafından yazılan

diyorsunki taş atana ekmek at belki utanır
sen inanıyormusun ki Türkiyede böyle bir taraftar profili var
malesef bunlar ancak dayaktan anlar

ha ben buna rağmen kimsenin dövülmesi taraftarı değilim
ama Trabzonda hangi takım olursa olsun başka bir formanın rahat gezmesi beni rahatsız eder, en büyük farkımızın kaybolmasına neden olur...

İskender
25.11.2009, 16:08
Kendini bildikten sonra herkez istediği gibi dolaşma hakkına sahiptir, Trabzon hoşgörülü bir şehir hakeden herkeze bu hoşgörüyü gösterir...

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 16:09

Ben kendi adıma kaale almıyorum başkası alır almaz pek umurumda değil.

Bak kardeşim ben kendisinin ne kadar destek verdiğini sorgulamış mıyım?

Yukarıda yazdığım mesaja bak muhabbetin geldiği noktaya bak:)

Kaale alındığının farkına var o zaman. O adam tribüne gidiyor, destek veriyorsa; kaale alınmaması bence ayıptır.

Neyse, konuyu yine amacından saptırmayalım.

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 16:11
Kasım abiye katılıyorum Trabzonda eseslilerin rahat gezmesi benide rahatsız eder yine söylüyorum kardeşimiz yok biz tek çocuğuz..

Kul
25.11.2009, 16:11
Son olarak bu sabah attığım mesajı tekrar alıntılıyorum,artık cevap verecek arkadaşların bu mesajıma ithafen cevap yazması,konuyu dallandırıp budaklandırmamasını istiyorum.

Yazdıklarınız sağduyulu taraftar olduğunuzu gösteriyor..

Geçen yıl Eskişehir'de olan arkadaşlar maç boyunca yediğimiz küfürleri ve attıkları taşları unutmadı. Ben Bursa'dan Eskişehir'e götürdüğüm arkadaşımın kafasının yarılmasını da unutmadım. Kimse çıkıpta Eskişehirli taraftarların Uzun sokakta elini kolunu sallayarak gezsin demesin bu bizim es-eslilere iyi görünme çabasından öteye gitmez. Yarın öbürgün biz Trabzon'da da elimizi kolumuzu sallayarak geziyoruz diye dalgalarını geçtiklerinde anlarsınız..

Es-Eslilere aynı tarifeyi uygulayalım demiyorum ama uzun sokakta da formalarıyla dolanmalarına karşıyım.. Misafir taraftarlara uygulanan muamele uygulansın yeter..

He bir de geçen yıl BMN Ankara minibüsünü taşlamışlar ve Ankara'ya kadar kırık camla gitmişlerdi..

Murat Hızal
25.11.2009, 16:12
hodus tarafından yazılan

diyorsunki taş atana ekmek at belki utanır
sen inanıyormusun ki Türkiyede böyle bir taraftar profili var
malesef bunlar ancak dayaktan anlar

ha ben buna rağmen kimsenin dövülmesi taraftarı değilim
ama Trabzonda hangi takım olursa olsun başka bir formanın rahat gezmesi beni rahatsız eder, en büyük farkımızın kaybolmasına neden olur...

Bu bir fikirdir saygı duyarım,ben de tam tersini düşünüyorum Üç İstanbul takımının taraftarları ve bazı anadolu takımlarının taraftarları (onlar kendilerini biliyor) hariç, Trabzon'da maç günü formasıyla (adabıyla) dolaşan bir avuç, takımının sevdalısı taraftarı paket yapıp göndermenin bize bir şey kazandırmayacağını düşünüyorum.

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 16:13
editttt....

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 16:13

Koray'ın mesajını alıntılamakta fayda var.

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 16:14

Geçen yıl Eskişehir'de olan arkadaşlar maç boyunca yediğimiz küfürleri ve attıkları taşları unutmadı. Ben Bursa'dan Eskişehir'e götürdüğüm arkadaşımın kafasının yarılmasını da unutmadım. Kimse çıkıpta Eskişehirli taraftarların Uzun sokakta elini kolunu sallayarak gezsin demesin bu bizim es-eslilere iyi görünme çabasından öteye gitmez. Yarın öbürgün biz Trabzon'da da elimizi kolumuzu sallayarak geziyoruz diye dalgalarını geçtiklerinde anlarsınız..

Es-Eslilere aynı tarifeyi uygulayalım demiyorum ama uzun sokakta da formalarıyla dolanmalarına karşıyım.. Misafir taraftarlara uygulanan muamele uygulansın yeter..

He bir de geçen yıl BMN Ankara minibüsünü taşlamışlar ve Ankara'ya kadar kırık camla gitmişlerdi..

Hala neyin kardeşliğinden bahsediyoruz!!!!

Murat Hızal
25.11.2009, 16:16
editttt....

Bak güzel kardeşim ben de o maçtaydım,ben Eskişehir kardeşimiz mi dedim?

Kan davası gütmenin bize bir yararı oldup olmadığını soruyorum,derseniz ki ''Evet var'' bu sizin fikrinizdir.

Benim düşüncem ise,Eskişehirlilerin yaptığı ayıba, ayıpla karşılık vermemiz bize bir şey kazandırmaz.

Kasım BEKTAŞ
25.11.2009, 16:20
Bu bir fikirdir saygı duyarım,ben de tam tersini düşünüyorum Üç İstanbul takımının taraftarları ve bazı anadolu takımlarının taraftarları (onlar kendilerini biliyor) hariç, Trabzon'da maç günü formasıyla (adabıyla) dolaşan bir avuç, takımının sevdalısı taraftarı paket yapıp göndermenin bize bir şey kazandırmayacağını düşünüyorum.

Taraftar yapısı itibari ile Türkiyede tek şehir takımı olan Trabzonda bu tür şeylere izin vermek belki bir şey kazandırmaz ama ÇOK ŞEY KAYBETTİRİR... tavizin küçüğü büyüğü olmaz...

BURAK DOGU
25.11.2009, 16:20
Bak çocuk (çocuk diyorum yazdıkların yetişkin bir bireyin kaleminden çıkıyormuş gibi gözükmüyor). Çömlekçiler dediğin yer Çömlekçi sanırım yanlış mıyım?

Ben geçen sene Eskişehirdeydim,tıpkı Bursa'da Kayseri'de Ankara'da vs olduğum gibi.Bunu sidik yarıştırma meselesi haline getirirsen kalbin kırılır.

Ben sana ne dedim senin fikirlerini kaale almıyorum ciddiye alınacak bir tavrın yok,ha birde şu var normalde karşısında ezileceğin adamlara, buralarda racon kesmek kolay tabi,kolay olanı seçmeni de yadırgamıyorum.

Benim yazdığım tek mesaj var ortada,okursun değerlendirirsin hoşuna gitmezse hoşuma gitmedi dersin geçersin karşıya.Daha fazla konuşmazsın,çünkü ben seni ciddiye almıyorum,anlaştık mı?:)

madem deplasman deplasman koşturuyorsun elbet bir gün deplasmanda karşılaşırız yüz yüze konuşuruz :D burak doğu eğilir mi eğilmez mi o zaman ben sana sen bana kendini anlatırsın... benim resmim orada tanımama imkanın yok sanırım...

Telha TANYILDIZI
25.11.2009, 16:21
trabzonda yaşamak ne güzel olurduu

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 16:22
Bak güzel kardeşim ben de o maçtaydım,ben Eskişehir kardeşimiz mi dedim?

Kan davası gütmenin bize bir yararı oldup olmadığını soruyorum,derseniz ki ''Evet var'' bu sizin fikrinizdir.

Benim düşüncem ise,Eskişehirlilerin yaptığı ayıba, ayıpla karşılık vermemiz bize bir şey kazandırmaz.

Abi ben senin yazdıklarına cevap olarak yazmadım zaten genel konu hakkındaki düşüncemi söyledim..

Evet ben esesi kardeş olarak görüyordum ama o maçta biz es es ki ki diye tempo tutarken adamlar bize küfür ediyorlar..

Buna ya kan davası dersin yada başka birşey ama bu maçta bizde birşey yapmamız lazım..

Külünkoğlu
Kimse kimsenin kardeşi değil merak etmeyin. Kardeş olanlar aralarında kan bağı bulunması bile Trabzonsporlulardır.

Hem kardeşlerimiz, hem de Eskişehirli arkadaşlar konuyu uzatmasınlar.

Gerçek Eskişehirliler haklı olarak aklı selim istiyorlar Aynı isteği Eskişehir'de de görmek dileğimle şunları söylemek istiyorum. Uzun sokakda Eskişehir forması ile yürümek işini bi geçin. Çünkü Trabzon'da bulunan o sokağın müdavimi olup tribunde bulunan kardeşlerimiz net olarak yazıyorlar. En hafif tabirle müsade etmeyeceklerini söylüyorlar.

Bu saatten sonra bunu kaşımak mantıksızlıktır, cahilce meydan okumadır. Trabzon'a öyle 40 kişi de değil, 40 otobüs gelipde meydan okunamadığını Erzurum üzerinden geri dönülen taraftarların olduğunu da hatırlatırım. Dediğim gibi uzatılması ısrar edilmesi gereksiz bir konu. Yürünmeyecek deniyorsa yürünmeyecektir.

Eskişehirli olsam bütün programımı Eskişehir - Stad - Eskişehir olarak yapardım. Kimseyle de işim olmadan döner Eskişehir'deki Trabzon maçında da bütün izlerin silinmesine yardımcı olmaya çalışırdım. Çalışırdım ki, seneye Uzun sokak'da Eskişehir forması ile rahat gezeyim Nihat Usta'da rahat rahat köfte yiyeyim.

Bundan sonrasını siz bilirsiniz.

Ahmet Başkaya
Yapmayın yahu Eskişehir kardeştir , değildir bizene yahu önce kendimizle kardeş olalım nedir bu şimdi ?

Kimsenin taraftarlığını da kimse yargılayamaz etmeyin ya ...

Murat Hızal
25.11.2009, 16:24
madem deplasman deplasman koşturuyorsun elbet bir gün deplasmanda karşılaşırız yüz yüze konuşuruz :D burak doğu eğilir mi eğilmez mi o zaman ben sana sen bana kendini anlatırsın... benim resmim orada tanımama imkanın yok sanırım...

Tamam bakalım umarım bir maçta beraber oluruz:)

Ahmet Başkaya
25.11.2009, 16:24
Kimse kimsenin kardeşi değil merak etmeyin. Kardeş olanlar aralarında kan bağı bulunması bile Trabzonsporlulardır.

Gerçek Eskişehirliler haklı olarak aklı selim istiyorlar Aynı isteği Eskişehir'de de görmek dileğimle şunları söylemek istiyorum. Uzun sokakda Eskişehir forması ile yürümek işini bi geçin. Çünkü Trabzon'da bulunan o sokağın müdavimi olup tribunde bulunan kardeşlerimiz net olarak yazıyorlar. En hafif tabirle müsade etmeyeceklerini söylüyorlar.

Bu saatten sonra bunu kaşımak mantıksızlıktır, cahilce meydan okumadır. Trabzon'a öyle 40 kişi de değil, 40 otobüs gelipde meydan okunamadığını Erzurum üzerinden geri dönülen taraftarların olduğunu da hatırlatırım. Dediğim gibi uzatılması ısrar edilmesi gereksiz bir konu. Yürünmeyecek deniyorsa yürünmeyecektir.

Eskişehirli olsam bütün programımı Eskişehir - Stad - Eskişehir olarak yapardım. Kimseyle de işim olmadan döner Eskişehir'deki Trabzon maçında da bütün izlerin silinmesine yardımcı olmaya çalışırdım. Çalışırdım ki, seneye Uzun sokak'da Eskişehir forması ile rahat gezeyim Nihat Usta'da rahat rahat köfte yiyeyim.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Dahada uzatmanın mantığı yok sanırım bu kadar güzel anlatılabilirdi teşekkürler Metin Abi ...

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 16:25
Bencede daha da uzatmayalım İnşallah biz kazanırız:)

Tolunay Abdioğlu
25.11.2009, 16:25
Maçı rahat kazanıcaz.

Ben takımıma güveniyorum.

BURAK DOGU
25.11.2009, 16:26
Tamam bakalım umarım bir maçta beraber oluruz:)

oluruz oluruz Türkiyede küçük:)

komen61
25.11.2009, 16:31
geçen sene ben de eskişehir'deki maçtaydım onlar nasıl bizim formamızla serbestçe dolaşmamıza izin vermedilerse biz de gerekeni yapıcaz bu kadar basit onların x bir takımın formasını giyip porsuk çayı kenarında dövdüğü bayan taraftarları da biliyoruz kısacası tavrımızı koymalıyız

BURAK DOGU
25.11.2009, 16:34
geçen sene ben de eskişehir'deki maçtaydım onlar nasıl bizim formamızla serbestçe dolaşmamıza izin vermedilerse biz de gerekeni yapıcaz bu kadar basit onların x bir takımın formasını giyip porsuk çayı kenarında dövdüğü bayan taraftarları da biliyoruz kısacası tavrımızı koymalıyız

2 gündür bunu konuşuyoruz ama umarım boşuna yazmamışızdır... ben bayramda trabzondayım gezsinler de görelim... vermem o hakkı ellere Trabzon üstüme kalksa:D

Ali Şahin
25.11.2009, 16:35

evet bende ordaydım ve o günden sonra tek dileyim eskişehirin düşmesi

TameRHan
25.11.2009, 16:46
genç ve yedekler oynamalı artık

reisoğlu61
25.11.2009, 16:51
Onur
Ömer-Tayfun-Giray-Cale
Serkan-Selcuk-Colman-Alanzinho-Gabric
Umut

Mesut
25.11.2009, 17:01
benim 11 im

-------------onur-------------
serkan--tayfun--giray----cale
-----colman-----selçuk--------
barış-----------------alanzinho
-----umut-------hasan ahmet-----

olay çıkmaması en büyük temennimiz.
adamına göre mualeme yapılmasından yanayım.
sen bir dal uzatırsın yarın öbürgün trabzonda elimizi kolumuzu sallayarak gezdik derler.
hak edene hak etdiği değeri vereceksin.
ha ben yokum trabzonda senede 3-4 maça gidebiliyorum hataydayım.yazları trabzonda oluyorum.imkanım olsada her maçına gidebilsem olmuyor işte imkan meselesi.

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 17:02
genç ve yedekler oynamalı artık

Zaten şuan başka çare yok:)

Ahmet Kuru
25.11.2009, 17:14
Trabzonspor için son derece önemli bir dönem başlıyor artık...
Eğer yine uçuruma doğru sürüklenirse...
vay halimize...

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 17:34
27 Kasım 2009, Cuma 20:00
20:00 Bursaspor - Galatasaray : Halis Özkahya

28 Kasım 2009, Cumartesi
20:00 Fenerbahçe - Kasımpaşa : Hüseyin Göçek
29 Kasım 2009, Pazar
14:00 Antalyaspor - Gençlerbirliği : Aytekin Durmaz
14:00 İstanbul B.B. - Gaziantepspor : Yunus Yıldırım
14:00 Manisaspor - Kayserispor : Suat Arslanboğa
14:00 Ankaragücü - Denizlispor : Tolga Özkalfa
16:00 Trabzonspor - Eskişehirspor : Deniz Çoban
20:00 Sivasspor - Beşiktaş : Bünyamin Gezer

Sefa
25.11.2009, 19:15
Onur

Ömer - Giray - Tayfun - Cale

Ceyhun - Selçuk

Barış.........................Colman

Alanzinho

Umut

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2009, 19:19
İyi gün kötü gün bayram seyran demiyoruz bu zor günler de de takımızın yanında olmaya devam ediyoruz eskişehir maçında bayram olması münasebetiyle bayramlaşma faslıda yaşanacağından biraz erken toplanıyoruz .bu zor günlerde desteğe devam diyoruz unutmayalım ki Trabzonspor bizim,hepimizin herkes gelip geçici ama biz kalıcıyız biz bu takımın gerçek sahipleriyiz yeri gelir cefa çekeriz yeri gelir seviniriz ama sevdamızdan birgün bile olsun vazgeçmeyiz biz boşuna demiyoruz Trabzonlu Gençler Delice Sever diye....

Tarih:29.11.2009 (Pazar)

Saat:13:00

Yer: Trabzon Lisesi Önü

Trabzonlu Gençler

isimsiz_61
25.11.2009, 19:57
bu maçın sonucunu çok merak ediyorum

Cihad Varlı
25.11.2009, 19:58
Maçı alıp , yükselişe geçeriz .

Melek
25.11.2009, 20:01
Kritik maç diyorum takımda bozuk olan moreller hayırlısı mutlaka kazanmamız gereken bir maç..

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 20:04
Trabzon'da Eskişehir Hazırlığı

Trabzonspor Eskişehirspor maçı hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör Ünal Karaman yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana salonda çalışan Yattara, Zafer, hasta olan Ömer ve tedavi gören Tjikuzu katılmadı.

Oyuncular antrenmanda düz koşunun ardından taktik çalışması gerçekleştirdi.

www.spor61.net

Samet Yildirim
25.11.2009, 20:09
..-------------------------Onur-----------------------
Serkan-------------Tayfun------Giray--------Cale(ferhat)
-----------------------Ceyhun----------------------
-------Colman-------------Selcuk--------Baris--------
---------------------Alanzinho----------------------
---------------------------Umut--------------------

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2009, 20:14
geçen sene bizi karşılamadınız deniliyor öyle böyle oldu deniliyor bu fotoğraf o görmeyen gözlere...

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs088.snc3/15538_181117177910_690277910_2931374_5339151_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1106417&id=690277910)

ama bu sene böyle bişey olmayacak

Ali Tunahan Güllü
25.11.2009, 20:21
Evet Mustafa abi olmasın böyle insanlara biz yakın bilelim karşılayalım onlarda taşlasınlar,küfür etsinler..Hadi şimdi eses formasıyla yürüyün bakalım..

real_rock
25.11.2009, 20:29
Hazır Trabzondayken bu maça gideceğim.İnşallah kazanırız.Gergin bir maç olacağı kesin.Şehir takımın konumundan dolayı baya bi gergin.İnşallah tatsız bi olay olmaz. Bence Eskişehirli arkadaşlar burdaki tavsiyeleri dikkate alsınlar. Hem geçen yıl Eskişehirde yapılanlar, hemde şu andaki ligteki konumumuz sebebiyle bunu söylüyorum.Tehdit olarak algılanmasın.Trabzonda rahat bir ortamı deplasmana gelenler olarak bir tek Eskişehir taraftarı bulmuş idi...herneyse umarım kötü şeyler olmaz ve biz bu maçı alırız.
Her ne kadar Ünal Karaman'ın bu mevkiye gelişini içime sindirmeyip,etik bulmasamda; yapabileceğim şey maça gidip takıma destek olmak.Şu an için tam bir kapalı kutuyuz.Bakalım ne çıkacak.İnşallah bayram günü gülen taraf biz oluruz...

Bir_Bilen
25.11.2009, 20:54

Sn Külünkoğlu;

Bence olması gereken de budur. Eskişehirsporlular buna uyacaktırlar. Umarım kavgasız-gürültüsüz bir maç olur. İkinci maç ise geçen senenin kötü anılarını silmek için uğraşalım...

Hasan ZAİMOĞLU
25.11.2009, 21:02
güzel bir atmosfer olur inşallah .. artık güzelliklere ihtiyacımız var .. tepeden tırnağa silkelenme zamanı diye düşünüyorum !

Ömer SEVİNÇ
25.11.2009, 21:03
Şimdi yenilince kimi istifaya çağıracağız? Benim kafam karıştı:S

Kazım Uzunboy
25.11.2009, 21:04
Akla ilk kim gelirse onu. :rolleyes::)

esra61
25.11.2009, 21:06
bumaçı kazanıcaz bence ve takımdaki ruh müthiş olcak...........süper bi futbol olcak sahada bence....

Ömer SEVİNÇ
25.11.2009, 21:07
Öyle bir şey olursa bütün futbolcuları kovalım gitsin. Böyle bir şerefsizlik olmaz çünkü..

Hasan ZAİMOĞLU
25.11.2009, 21:36
Öyle bir şey olursa bütün futbolcuları kovalım gitsin. Böyle bir şerefsizlik olmaz çünkü..
şerefsizlik derken abi ?

Hotaman
25.11.2009, 21:40
Biz daima sende mi Brütüs diyoruz.
Bir düşmanlık görmeyeceksiniz, geçen yıl ki gibi gelin birşeyler içelim diyenleri de.
Efendice maçınızı izleyin ve güle güle gidin.

Ömer SEVİNÇ
25.11.2009, 21:41
Eskişehir maçında süper performans göstermek demek Kasımpaşa maçında hocanın gitmesi için bilerek oynamadılar demektir.

Hasan ZAİMOĞLU
25.11.2009, 21:43
Eskişehir maçında süper performans göstermek demek Kasımpaşa maçında hocanın gitmesi için bilerek oynamadılar demektir.
anladım abi ... ama böle düşünmemek lazım ya .. geçmiş dönemlerde de hoca kovduk ertesi maçlarda öle bi oynadık ki ağzımız açık kaldı

Hotaman
25.11.2009, 21:45

Sırf bundan dolayı hoca her kim olursa olsun sözleşmesi bitene kadar kalması taraftarıyım.

Hocayı göndermek, sporcu, taraftar ve hatta başkanın elinde olmamalı.

ALİ FATİH
25.11.2009, 23:03
Kazanmalıyız...Çok sıradanlaştık...Dibe vurduk...Artık yükselme zamanı...

yanbeyi61
25.11.2009, 23:28
Vur parçala bu maçı kazan demekden başka hal çaresi bırakılmadı...onlar vurmazsa geçmişde onların abilerini vuranlar devreye girebilir...eskiler moda olmuyo mu bu dümyada.Modaya uyarız abi.

LECOSSEEMRE
26.11.2009, 00:20
Bu Maçta Birlik Beraberlik Zamanı STadı doldurmalıyız Ve Eskişehirden geliceklere ders vermeliyiz Eskişehirde yaptıklarını Unutmayalım Bizim İki Dostumuz Var Biri Sakarya Biride Ankaragücü Gerisi Hikaye.

BURAK DOGU
26.11.2009, 00:25
defanstan korkmuyorum ancak forvet hattında ne yapacağız onu düşünüyorum... umarım tayfunu defansın ortasında oynatır... benim yerim defansın ortası diyordu... bir de gerçek mevkisinde görelim dünya gözüyle tayfunu... genç oyuncularımızı da ayrıca takımda görmek istiyorum fakat ünal rant peşinde koşar mı, bu oyuncuları oynatır mı, yattarayı takıma tekrar kazandırayım diye bir gaflette bulunur mu bunu bilemiyorum...

bu maçta asıl olmasını istediğim arkaya yaslanmadan devamlı atak bir futbol seyretmek...

Kazım Uzunboy
26.11.2009, 00:31
bu maçta asıl olmasını istediğim arkaya yaslanmadan devamlı atak bir futbol seyretmek...

Olması gerekende bu zaten.

pReN@_61
26.11.2009, 00:31
zor maç...

MDanışmaz
26.11.2009, 01:10
Zor maç beraberlik iyidir...

umitçebi
26.11.2009, 01:17
sen hala kadromu yapıon,
sen hala kadromu yapıon diyen arkadaşlar futbol bilgilerini gözden geçirsinler..bu takım kötüdeğil kötü giden birşeyler varrr.....
8.haftadaki bjk ile fb arasındaki fark ile şimdiki farka bibakın sadece 5 hafta geçti..5 hafta sonra nerelerde olacağımızı kimse bilemez...
hala kadromu yapıosun diyenler ts taraftarı olduklarını unutmasınlar..

Ömer TOPAL
26.11.2009, 01:19
varsın zor olsun..kolayları kaybettik hep..beraberlik degil...bu maçı alıcaz..ve güneşli günler gelicek...

metinbay61
26.11.2009, 01:24
defanstan korkmuyorum ancak forvet hattında ne yapacağız onu düşünüyorum... umarım tayfunu defansın ortasında oynatır... benim yerim defansın ortası diyordu... bir de gerçek mevkisinde görelim dünya gözüyle tayfunu... genç oyuncularımızı da ayrıca takımda görmek istiyorum fakat ünal rant peşinde koşar mı, bu oyuncuları oynatır mı, yattarayı takıma tekrar kazandırayım diye bir gaflette bulunur mu bunu bilemiyorum...

tayfun yanlış hatırlamıyosam geçen yıl ahmet özen dönemi hep göbekte oynadı...fena da sonuçlar almadık o zaman...

Cengiz Çubukcu
26.11.2009, 01:25
geçen sene bizi karşılamadınız deniliyor öyle böyle oldu deniliyor bu fotoğraf o görmeyen gözlere...

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs088.snc3/15538_181117177910_690277910_2931374_5339151_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1106417&id=690277910)

ama bu sene böyle bişey olmayacak

çünkü güzel şeyler bizim ülkemizde asla devamlılık arzetmez :(

BURAK DOGU
26.11.2009, 03:05
tayfun yanlış hatırlamıyosam geçen yıl ahmet özen dönemi hep göbekte oynadı...fena da sonuçlar almadık o zaman...

o dönem heyecandan kimin nerede oynadığına bakamadım doğrusu:D

edbyttt
26.11.2009, 03:34
kasımpaşa maçı zor maçtı, eskişehir maçı çok çok zor maç.

Ömer Yüce
26.11.2009, 10:15
Dostluk çervesinde güzel bir maç olsun. Ya tek bişey istiyorum neden 50 tane tribün grubumuz var ya bunlar birleşip tek ses bağırmıyolar. Ya bi kere göreyim ya.

BURAK DOGU
26.11.2009, 10:36
Dostluk çervesinde güzel bir maç olsun. Ya tek bişey istiyorum neden 50 tane tribün grubumuz var ya bunlar birleşip tek ses bağırmıyolar. Ya bi kere göreyim ya.

rant meselesi diye düşünüyorum...

Gökçebey
26.11.2009, 10:37
Bence olay geçtiğimiz seneye kadar rant meselesiydi. Geçen seneden itibaren prestij yarışına döndü.

Tayfun
26.11.2009, 10:37
Geçen sene td olmadığında 5 atmıştık şimdi de olur mu acaba :)

kimyager
26.11.2009, 10:44
Bu Maçta Birlik Beraberlik Zamanı STadı doldurmalıyız Ve Eskişehirden geliceklere ders vermeliyiz Eskişehirde yaptıklarını Unutmayalım Bizim İki Dostumuz Var Biri Sakarya Biride Ankaragücü Gerisi Hikaye.
................

Ufuk Bayraktar61
26.11.2009, 10:46

Trabzonsporun hiç bir zaman dostu olmadı. gerçek düşmanıda 1 tane var oda Fenerbahçe..çoğumuz gs da bjk da düşman görüyo ama bazen ıı mıı ediyolar..Gerçek düşman her zaman sahte düşmanlıktan daha iyidir..o yüzden fenerbahçe en gerçekci düşmanım olmasına raağmen diğerleri arasında saygı duyduğum tek takımdır..

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2009, 10:55
-----------------------onur-------------------------

Ömer-------tayfun------------gİray--------ferhat

----------------------ceyhun-----------------------

-------------selÇuk------------colman-------------

bariŞ----------------------------------------alanzİnho

----------------------hasan------------------------

:)

Külünkoğlu
26.11.2009, 11:05
Hugo Bross görevde olsaydı eminim bu kadar kadro dışı kalan futbolcuya rağmen Alanzihno'yu ilk 11'e koymazdı. :)

BURAK DOGU
26.11.2009, 11:06
Bence olay geçtiğimiz seneye kadar rant meselesiydi. Geçen seneden itibaren prestij yarışına döndü.

aradaki fark nedir? prestij ile rant? rant sahibiysen prestijinde vardır zaten diye düşünüyorum... aydınlatırsanız sevinirim...

Gökçebey
26.11.2009, 11:13
aradaki fark nedir? prestij ile rant? rant sahibiysen prestijinde vardır zaten diye düşünüyorum... aydınlatırsanız sevinirim...

Ranttan kastım parasal anlamda. Eskiden kale arkaları için bilet basılırdı. Yönetimden bir tomar bilet alan tribüncüler bunları "gişelerin önünde" daha ucuza satarlardı. Geçen seneden beri bütün kale arkası koltukları kombine karta dönünce haliyle böyle bir para kazancı da ortadan kalktı. Gerçi hala nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde biletler satılıyor, gişenin önünde ve polisin yanında. Nerenin biletidir, bu vatandaşlara bunları kim veriyor hala meçhul.

Bu sene de ben eskiyim, ben kalabalığım, ben güçlüyüm yaklaşımıyla gruplar dağınık.

Trabzonlu Gençler ve bazı grupların birleşip yol tarafı kale arkasını komple satın alma hedefi var. İnşallah gerçekleşir de stadın en azından bir tribünü tamamen takımına ses ve görsel olarak destek vermek için gelmiş taraftarlarla dolar.

karatasof
26.11.2009, 11:15
Eskişehir maçı alır.
Herkese iyi bayramlar....

BURAK DOGU
26.11.2009, 11:29
Ranttan kastım parasal anlamda. Eskiden kale arkaları için bilet basılırdı. Yönetimden bir tomar bilet alan tribüncüler bunları "gişelerin önünde" daha ucuza satarlardı. Geçen seneden beri bütün kale arkası koltukları kombine karta dönünce haliyle böyle bir para kazancı da ortadan kalktı. Gerçi hala nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde biletler satılıyor, gişenin önünde ve polisin yanında. Nerenin biletidir, bu vatandaşlara bunları kim veriyor hala meçhul.

Bu sene de ben eskiyim, ben kalabalığım, ben güçlüyüm yaklaşımıyla gruplar dağınık.

Trabzonlu Gençler ve bazı grupların birleşip yol tarafı kale arkasını komple satın alma hedefi var. İnşallah gerçekleşir de stadın en azından bir tribünü tamamen takımına ses ve görsel olarak destek vermek için gelmiş taraftarlarla dolar.

ben rant mevzusuna hem parasal olarak hemde taraftar kitlesine sahip olmak olarak bakıyorum tribünlerde... ve şuan hala taraftarlara bilet verildiğini düşünüyorum... heee bu bilet olmaz da kombine bilet olur ;) eğer polisin yanında bilet satılıyorsa demek ki hala bilet veriliyor... kulüp görevlisi gidip bilet satmaz sanırım...

her neyse asıl olan bu yanlışlığın ortadan kalkması... her gelen yönetici bilet vermeyeceğini söylüyor ama bir şekilde bu rant çarkının içerisine giriyor... yani bizleri kandırıyor...

bu ne Trabzonspora ne de o biletlerle gelip maç seyreden insanlara birşey kazandırır... kazanan sadece o rantı elinde bulunduran tribün liderleridir...

buradan tribün liderleri; ben tribün lideriyim sen bana rantçı mı diyorsun diye üzerine alınmasın lütfen... kasdettiğimiz konu ilgili yerlere ulaşmıştır;)

BURAK DOGU
26.11.2009, 12:00
saat 8.5 arabasıyla geliyorum canım avni akerim kavuşmamıza şunun şurasında kaç saat kaldı:D

Mustafa GÜLAY
26.11.2009, 13:47
,
sen hala kadromu yapıon diyen arkadaşlar futbol bilgilerini gözden geçirsinler..bu takım kötüdeğil kötü giden birşeyler varrr.....
8.haftadaki bjk ile fb arasındaki fark ile şimdiki farka bibakın sadece 5 hafta geçti..5 hafta sonra nerelerde olacağımızı kimse bilemez...
hala kadromu yapıosun diyenler ts taraftarı olduklarını unutmasınlar..
abi sen onun ne zaman yazıldığına baktınmı abicim kasımpaşa maçının gerginliğiyle yazdım ben onu tabiki her zaman yanındayım ve pazar günü maçtayımhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

Fatih Özkan
26.11.2009, 14:02
http://img209.imageshack.us/img209/9905/15362124169603743010801.jpg/

Murat Keçeci
26.11.2009, 14:58
Taktiğin ikinci planda kalacağı duygusal yönün daha ön planda olacağı bir maç olacak stoperler giray-tayfun olacak büyük ihtimal kalede onuru görmek isterim idmanlarda tolga daha iyi gözüksede onura şans verip durumu hakkında bir fikir sahibi olup ona göre kiralanmasına veya kalmasına karar verebiliriz.Genç oyuncular ellerine gelecek şansları iyi kullanmaları gerek kalan maçlarda oynama şansı bulacaklar zannediyorum.Taraftarların ilk başlarda genç oyunculardan beklentileri görevlerini çok iyi yapmaları değil iyi mücadele etmeleridir bunu iyi benimsesinler.

Hugo Broosa hayatında başarılar diliyorum.Çok düzgün bir insan olan Metin hocayada katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Dinlendirilen oyuncularında yeniden kazanılacağına inanıyorum.

Oğuzhan Fidan
26.11.2009, 14:59
formayı koysan zemine en az 2 gol atar

14cell61
26.11.2009, 15:03
]-----------------------TOLGA-------------------------

TAYFUN-------CEYHUN------------gİray--------ferhat

-------------SELÇUK------------colman-------------

bariŞ-----------------ALANZİYO-------------SERKAN

----------------------UMUT------------------------

:)[/QUOTE]

Erdal DİLEK
26.11.2009, 16:46
yensek ne oluır yenmesek ne olur. . .

BAHADIR33
26.11.2009, 16:50
yensek ne oluır yenmesek ne olur. . .
yenersek sevinirim, yenilirsek üzülürüm

vatandas61
26.11.2009, 17:02
gün kadro kurma günü, bende kadromu kurayim

-----------onur--------------
ömer----tayfun--giray--ferhat
yattara--colman--selcuk--baris
---------alanzinho------------
---------umut----------------

Gökhan Döner
26.11.2009, 18:10
Kurban bayramı için istanbuldan Trabzona geldik ve hafta sonu Eskişehir maçına giderim diye düşünüyordum ama hiç istek kalmadı İdmana gittik takımın atmosferi nasıl diye tamamen berbat herkes bir dünyada bu yüzden maça gidipte
hiç canımızı sıkmaya gerek yok.

Samet Yildirim
26.11.2009, 18:12
Kurban bayramı için istanbuldan Trabzona geldik ve hafta sonu Eskişehir maçına giderim diye düşünüyordum ama hiç istek kalmadı İdmana gittik takımın atmosferi nasıl diye tamamen berbat herkes bir dünyada bu yüzden maça gidipte
Yanlis bir düsünce...

herkes böyle düsünse stad bos kalir buda iyi olmaz..

Simdik maca gidip destek vermek lazim..

Iyi günde kötü günde yanindayiz bosuna dememisler :D

Tolunay Abdioğlu
26.11.2009, 18:15

Abi ben Trabzon'da olucam ve maça gitmiycem.

Kendimi asardım herhalde. :)

Samet Yildirim
26.11.2009, 18:21
Karaman bu akşam Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde yapılan taktik çift kale maçta as takımı Onur, Serkan, Tayfun, Giray, Cale, Ceyhun Colman, Selçuk, Alanzınho, Gabriç,ve Umut onbiri ile sahaya sürdü.

haber61

Ayni görüsteyim sadece gabric disari baris sahaya derdim..

Emre ÖZTÜRK
26.11.2009, 18:24
Karaman bu akşam Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde yapılan taktik çift kale maçta as takımı Onur, Serkan, Tayfun, Giray, Cale, Ceyhun Colman, Selçuk, Alanzınho, Gabriç,ve Umut onbiri ile sahaya sürdü.

haber61

bencede süper bir kadro
Umut yerine Hasan da oynayabilir.

Ömer Kaya
26.11.2009, 18:26
Barış önce yaşının adamı olsun sonra futbol oynar

Tolunay Abdioğlu
26.11.2009, 18:29

haber61

Güzel kadro.

Yasin Altuntas
26.11.2009, 19:02
Bencede Baris Gabric yerine oynasin cok güzel bir Kadro olur

Birtan Karaman
26.11.2009, 19:06
Kalede Onur'u Oynatmış Ünal Hoca :alkış:

Zor Maç Olacak , İnşanlah Kazanırızda Bi Nebze Olsun Karabulutlar Gider Üstümüzden :)

Peleray
26.11.2009, 19:11
genelde böyle radikal kararlardan sonraki ilk maçlar kazanılır ama yinede belli olmaz bizimkilerin işi.

bangkook_61
26.11.2009, 19:15
Barış önce yaşının adamı olsun sonra futbol oynar
aynen diyorum

Hamit Güner
26.11.2009, 19:30
ewet yenecegimize eminim ama inanın arkadaşlar yenmek heyecan vermiyor
çünli çok açıldı ara her yıl aynı
barış konusunada katılıyorum :alkış:

Yunus Emre SEYHAN
26.11.2009, 19:35
----------------------Onur---------------------
Serkan----------Giray-------Tayfun-------Cale
Colman-----Selcuk---------Ceyhun------Gabric
---------------Alanzinho----------------------
-------------------H.Ahmet-------------------

Dip.Ing.Mag.
26.11.2009, 19:42
bu ömerin nesi var niye oynamiyor hala?

Serdær
26.11.2009, 19:44
-[ooD;2790054']bu ömerin nesi var niye oynamiyor hala?

8 yıldır top oynamıyor maç ve kondisyon eksiği var herhalde ..

avniaker
26.11.2009, 19:49
bu maçı kazanırsak trabzonsporu kimse tutamaz lig sonuna kadar yazmadı demeyin

Hasan61
26.11.2009, 19:52
Hepsi bir yana şu Onur'un artık sabrının ödülünü alması lazım

Tolunay Abdioğlu
26.11.2009, 19:54
-[ooD;2790054']bu ömerin nesi var niye oynamiyor hala?

Takımımız Eskişehirspor maçı hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktörümüz Ünal Karaman yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana salonda çalışan Yattara, Zafer, hasta olan Ömer ve tedavi gören Tjikuzu katılmadı.
Oyuncularımız antrenmanda düz koşunun ardından taktik çalışması gerçekleştirdi.

kaynak:trabzonspor.org.tr
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3045#Icerik

Bilâl ÇOBAN
26.11.2009, 20:00

haber61

ceyhun yerinde hasan sarı olsaydı daha memnun kalırdım.

şöyle ki;

*************onur***************

serkan **** tayfun ****giray******cale

********selçuk ******* colman********

alanzinho **********************gabriç

********umut***********hasan********

Hasan ZAİMOĞLU
26.11.2009, 20:06
nedense bu maçı 4 gözle değilde 44 gözle bekliyorum

Mehmet Fırat
26.11.2009, 20:07
Çok kolay alacağız maçı.

Hasan ZAİMOĞLU
26.11.2009, 20:08
Çok kolay alacağız maçı.
diyorsun :D:D:D

ilhan
26.11.2009, 20:11
Çok kolay alacağız maçı.

Bu konuda ne düşündüğümü biliyorsun.

Kaan
26.11.2009, 20:12
Ünal Karaman 11'ini belirledi

Trabzonspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Eskişehirspor maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

26 Kasım 2009 Perşembe

Haber-Kamera:Yunus Emre SEL/TRABZON DHA

ÜNAL KARAMAN 11'İNİ BELİRLEDİ

Trabzonspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Eskişehirspor maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları nedeniyle salonda çalışan Yattara ve Zafer Yelen katılmazken, Tjikuzu takımdan ayrı olarak koşu yaptı. Bordo - mavili futbolcular ise antrenmanda koşunun ardından tam sahada taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı. Karaman, A takımında Onur - Serkan, Tayfun, Giray, Cale - Colman, Alanzinho, Selçuk, Ceyhun, Gabric - Umut'a görev verdi. Yedek takım ise A2 takımından 5 futbolcu takviyesiyle mücadele etti. Oldukça çekişmeli geçen maçta Alanzinho, performansıyla dikkat çekti. Bu arada dinlendiren 5 futbolcu da takımdan ayrı olarak koşu yaptı.

Bu arada Trabzonspor yönetiminin prensip anlaşmasına vardığı teknik direktör Şenol Güneş'in göreve geleceği haberi de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde heyecan yarattı. Bordo - mavili yöneticiler de, Şenol Güneş'le yarın resmi sözleşmenin imzalanabileceğini belirtti. Ancak Güneş'in sadece A futbol takımının başına mı geçeceği, yoksa çok daha büyük yetkilerle mi takımın başına geçeceğinin henüz netlik kazanmadığı öğrenildi.

Birtan Karaman
26.11.2009, 20:12
Alanzinho'nun Maçı Olur.

Muhammed
26.11.2009, 20:18
Umut çok saç baş yoldurur bu maçta.

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2009, 20:22
Umut'un yerine Hasan oynasa keşke.. En azından ikinci yarı girsin bu çocuk oyuna.. Barış da..

Kaan
- - - - - - - - - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - - - - - - -

- Serkan - - - - - Tayfun - - - - - - Giray - - - - - Cale -

- - - - - - - - - - - - - - - Ceyhun - - - - - - - - - - - - - -

- - - Umut - - - - - - - - Selçuk - - - - - - - Alanzinho - - -

- - - - - - -Hasan Ahmet - - - - - - Mustafa - - - - - - - -

Kadrom böyle olurdu. Kaybedecek bir şeyimiz yok. :cool:

Selçuk Demircioğlu
Umut çok saç baş yoldurur bu maçta.
umut bu maçta hat-trick yapar

Yunus Emre SEYHAN
26.11.2009, 20:25
Ancak bu maçta yapar zaten.

M.Kılıç50
26.11.2009, 20:28
ceyhun yerinde hasan sarı olsaydı daha memnun kalırdım.

şöyle ki;

*************onur***************

serkan **** tayfun ****giray******cale

********selçuk ******* colman********

alanzinho **********************gabriç

********umut***********hasan********

Bunu cok begendim... ama yattara da olsa hayir demem... kaybedecek cok seyimiz yok oynat havasini alsin kara bela... :D

İskender Çakmak
26.11.2009, 21:39
güzel futbol bol gol istemiyorum tek isteğim 3 puan 1 gol de yeter çünkü krizden 3 puanlarla çıkarız başka türlü değil

lazzz61
26.11.2009, 22:01
umutun hatıck yapması devenın takla atma olsaılıgından daha kötu...çünki umut topcu deıll bi golcunun en onemlı özellıgı teknnıgı olmasıdır bence o da umuttaaa yok ... oyun zekası 0 sadece kosuoyoooooooorrr veee biz buunu hala yıyoruzzzz ..

lazzz61
26.11.2009, 22:03
SaÇ bas yollmaya hazirmisinizz...bu hafta sonu umut bulut showw var ..İİ halİmİzz yok cİnnet gecirmessek İİyİdİr bu mac beraberlik kokuyo o da en İyİ İhtİmal

Cihad Varlı
26.11.2009, 22:44
Kaptanımız ( Tayfun ) sakatlanmış idmanda . :)

Kaan
26.11.2009, 22:47
Trabzonspor'da bir sakat daha

Trabzonspor'un yakasını sakatlıklar bırakmıyor.

Eskişehirspor maçı öncesi kadro kurmakta zorlanan Trabzonspor'un yakasını sakatlıklar bırakmıyor.

Bu akşam yapılan son idmanda yapıla çift kale maçta Tayfun Cora sakatlandı.

Maçta girdiği ikili mücadele sonrasında kasığında gerilme oluşan Tayfun Cora'nın durumu yarın yapılacak olan kontrollerden sonra belli olacak.

haber61.net

KUTADGU
26.11.2009, 22:49
umutun hatıck yapması devenın takla atma olsaılıgından daha kötu...çünki umut topcu deıll bi golcunun en onemlı özellıgı teknnıgı olmasıdır bence o da umuttaaa yok ... oyun zekası 0 sadece kosuoyoooooooorrr veee biz buunu hala yıyoruzzzz ..

Geçmiş olsun o zaman.

Develer bundan çok önce takla atmış bile.

Umut'ta hattrick yapmıştı.

Yaaaa...

Fatih
26.11.2009, 22:56
Bülent Kocabey,Doğa Kaya ve Mehmet Yılmaz yok bence önemli eksikler.Bende Mehmet Fırat gibi düşünüyorum kolay geçecek.

Uğurtan
26.11.2009, 22:59
Kolay mı zor mu geçer bilmiyorum ama kazanacağımızı düşünüyorum...

Ayrıca da Barış Memiş bitmiştir.. Yollanması gerekmektedir..

Yetenekli adamdı.. Yıldız demesekte üst düzey oyuncu olabilirdi..

Kendi etti kendi buldu kimse şans verilmedi de demesin..

Ömer Kaya
26.11.2009, 23:01
Bülent Kocabey,Doğa Kaya ve Mehmet Yılmaz yok bence önemli eksikler.Bende Mehmet Fırat gibi düşünüyorum kolay geçecek.
Bizdede eksik çok hugo bross yok:mad:

Ahmet Kuru
26.11.2009, 23:15
Şu zamanlarda 3 puana takımın çok ihtiyacı var.Şenol Hoca'ya da 3 puanlı karşılama yapmak lazım...:)

legolas
26.11.2009, 23:29
Yıllar yıllar önce Trabzon çok çalkantılı günlerin ardından Ç.Kale Dardanelle Avni Aker de ligde karşılaşmış ve maçı 4-0 kazanmıştı.Bu maçında Ç.Kale maçına benzer şekilde sonuçlanacağını düşünüyorum.

Sefa
26.11.2009, 23:34
Böyle çalkantılı dönemlerde farklı sonuçlar genelde ortaya çıkar geçen yılki Kayseri maçı da buna bir örnektir. Beklemiyorum değil :)

Eskişehir eksik olmasaydı yenileceğimizi düşünürdüm..

hos_cocuk61
26.11.2009, 23:47
5 kadro dışı oyuncuyuda hesaba katar isek;

__________________Onur________________________

Serkan________Tayfun________Giray________Ferhat

__________________Ceyhun____________________

____________Selçuk_________Colman_____________

__________________Alanzinho___________________

____________Umut_____________Gökhan__________

Muhammed
26.11.2009, 23:54
5 kadro dışı oyuncuyuda hesaba katar isek;

__________________Onur________________________

Serkan________Tayfun________Giray________Ferhat

__________________Ceyhun____________________

____________Selçuk_________Colman_____________

__________________Alanzinho___________________

____________Umut_____________Gökhan__________

Abi Gökhan kadro dışı ya.

hos_cocuk61
27.11.2009, 00:04
Abi Gökhan kadro dışı ya.
O zaman şöyle yapalım; Gökhan'ın yerine Ahmet Sari.

Kaan
27.11.2009, 00:37
- - - - - - - - - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - - - - - - -

- Serkan - - - - - Tayfun - - - - - - Giray - - - - - Cale -

- - - - - - - - - - - - - - - Ceyhun - - - - - - - - - - - - - -

- - - Umut - - - - - - - - Selçuk - - - - - - - Alanzinho - - -

- - - - - - -Hasan Ahmet - - - - - - Mustafa - - - - - - - -

Kadrom böyle olurdu. Kaybedecek bir şeyimiz yok. :cool:

:rolleyes:

Sefa
27.11.2009, 00:39
Zafer Yelen hala mı sakat yahu ?

Ben 2. yarı oynar diye düşünüyorum.

Murathan
27.11.2009, 00:49
Bizim öyle bir futbolcumuz var değil mi yaa ?

Aklıma geldi şimdi :)

İsa
27.11.2009, 01:19
Haber 61 in verdiği ilk on bir geçen yıl Eskişehir'e 5 attığımız 11 cok benziyor o günde Gökhan ve Song yok hadi hayırlısı bakalım.

10 numara
27.11.2009, 01:27
Bizim öyle bir futbolcumuz var değil mi yaa ?

Aklıma geldi şimdi :)avatarıma bakarsan hatırlarsın...bu arada tayfun sakatmış ceyhun oynar stoperde heralde...

M.S.SOFU
27.11.2009, 01:43
-------onur-------
------------------------------
serkan--ceyhun--giray---ferhat
barış-colman-selçuk--alanzinho
-----------------------------
-------hasan---umut--------

yattarinho61
27.11.2009, 02:05
takim kendini göstermek ve affettirmek icin oynayacaktir ve kazanacaktirda.. bakin buraya yaziyorum, bu mactan sonra, avni aker eskisine dönecek.. taraftar olarak olmasada,evdeki maclarimizim 90% kazanacagiz lig bitene kadar..

Dip.Ing.Mag.
27.11.2009, 02:14
avatarıma bakarsan hatırlarsın...bu arada tayfun sakatmış ceyhun oynar stoperde heralde...

zafer yelen i birtek Championship 2010 dan biliyorum adam orada cok iyi ozelliklere sahip gercektende, bitiriciligi 90 in uzerindeydi... paslari ve teknigide fena degildi ama adami gercekte bir goremedik ki degerlendirelim nasil oynuyor diye...

Dip.Ing.Mag.
27.11.2009, 02:15
-------onur-------
serkan--ceyhun--giray---ferhat
barış-colman-selçuk--alanzinho
-----------------------------
-------hasan---umut--------

acaba cift forvet mi cikacak ünal hoca? var mi net bir bilgisi olan? bu takimin tek forvet hele hele forveti gol kacirmas ustasi umut olunca , oynuyamadigini biliyor herkes, buna ragmen tek forvet cikar mi hoca ??

Ömer Kaya
27.11.2009, 07:52
-[ooD;2790641']acaba cift forvet mi cikacak ünal hoca? var mi net bir bilgisi olan? bu takimin tek forvet hele hele forveti gol kacirmas ustasi umut olunca , oynuyamadigini biliyor herkes, buna ragmen tek forvet cikar mi hoca ??
Ahmet sarıya çok güveniyormuş şans vermesi bekleniyor bakalım

Serdar Ersoy
27.11.2009, 08:40
Yeniliceğimizi düşündüğüm bir maç inşallah yanılırım...

Sefa
27.11.2009, 08:58
1,60 - 3,30 - 3,60

İddaa oranları..

SüRMeNe_6161
27.11.2009, 09:10
Bu Maçi Rahat Alicaz..

Uğur Ö.
27.11.2009, 09:10
...............ONUR

SERKAN...TAYFUN..GİRAY...CALE

...............CEYHUN

..........SELÇUK...COLMAN

ALAN..........UMUT.........GABRİC

Bu kadro ile çıkıcakmışız galiba zaten mevcut kadroda en iyileri bunlar

Emre Yavuz
27.11.2009, 09:27
- - - - - - - - -- - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- SerkaN - - - - - TayfuN - - - - - - GiraY - - - - - CalE - -

- - - - - - - - - - SelcuK- - - - - CeyhuN - - - - - - - - - - - - - -

- - -BariS - - - - - - - - -ColmaN - - - - - - - AlanzinhO - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - UmuT - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2.Yari UmuT ouT Hasan A. Sari iN
BariS ouT Gabric iN

Bence en mantiklisi BöyLe ;)

Ömer Kaya
27.11.2009, 09:32
En mantıklısını teknik direktör sahaya sürer
Neoluyor ne bitiyor bilmeden kadro yapmayın:)

M.Kılıç50
27.11.2009, 09:38
En mantıklısını teknik direktör sahaya sürer
Neoluyor ne bitiyor bilmeden kadro yapmayın:)

Tahminen Kadro Kurduk, her zaman, her mac öncesi yaptigimiz gibi...
bu cikisinizi hic mi hic anlamadim :confused: yoksa saka´da benmi anlayamadim :)

Emre7
27.11.2009, 09:42
konu ile alakasız bir soru soracam.
bir çok arkadaşın avatarı siyah, bunun anlamı ne ?
neden niçun,
ha bu arada hafta içi yaptığım yorumu tekrarlıyorum

yeneceğiz...

hooligans61
27.11.2009, 10:06
bu arada yeni kaptan Selcuk İNAN,ikinci kaptan Umut BULUT olmus,ne oldu baskan hani trabzona özüne bakarsak tayfun veya tolga olacaktı bu takımıı kim yonetior arkadas

hooligans61
27.11.2009, 10:07
frikikten veya penaltıdan bi gol bekliorum selcuk inandan,icime dogdu

Cihad Varlı
27.11.2009, 10:12
konu ile alakasız bir soru soracam.
bir çok arkadaşın avatarı siyah, bunun anlamı ne ?
neden niçun,
ha bu arada hafta içi yaptığım yorumu tekrarlıyorum

Ligde ki konumumuzu protesto ediyor olmalılar :)

Kazım Uzunboy
27.11.2009, 10:19
İddaa bize az vermiş yahu.

Bu halde 2.00 vermemiş. :rolleyes: