PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ibrahim Sahin Ile Kisa Bir Sohbet

Utku061
15.07.2005, 17:19
Ibrahim Abi öyledir herkese güler yüzünü eksik etmez,Taraftarin dilinden anlayan ender yöneticilerimizden.Bende kisa bir süre içersinde ziyaret etmek istiyorum kendisini..

SiNo
15.07.2005, 21:35
smileys/smiley32.gif

MaHMuT_61
15.07.2005, 23:01
http://mahmuthalil.sitemynet.com/C/id4.htm

Linkinden fotografimiza ulasabilirsiniz..

Bu gün enistemin,arkadaslarinin ve benim kombinelerimizi almak üzre Sadri Sener binasina gittim ve Ibrahim Sahinle karsilastim girer girmez sicak bir merhabalasma ve daha sonra islemlerim devam ederken kendisi ile sohbet etme imkani buldum..

I.Sahin kendisinin bmn ti yakindan takip ettigini ve çok önem verdigini söyledi..Kombinelerde dogan sikintimizi (shipbroker61) kendisine söyledigimde haber oldugunu ve artik binayi daha sik ziyaret ettigini söyledi..Bunlara ek olarak Trabzonspor'un taraftar site olan bmn ye bir basin toplantisinda kombine kampanyasindan ötürü tesekkür ettigini ve Istanbul'da ki zengin is adamlarina bu teklifi getirdikleri söyledi.Fakat bizlerin bu basin toplantisini kaçirdigimizi söyleyen Ibrahim Sahin tekrardan böyle bir basin toplantisi yapacagini dile getirdi...

Bu içten karsilama ve sitemize degervermesi gerçekten çok hosuma gitti.smileys/smiley2.gifSayin Sahin potansiyelimizin farkinda oldugunu ve destege devam etmemizide rica etti..Bu arada arkandan gelen bir ses ise yeni transfer ellerin ayaginda çekme oldugunu söyledi ve gülüsme oldu..Transfer konusuna tam girecektim ki kendisinin acelesi oldugunu fark ettim insallah bir baska sefere..

#10 Fietra
15.07.2005, 23:29
Ibraihm Sahin'in ilgili olmasina sevindim.

Utku061
16.07.2005, 17:53
abi hayirdir bu topici ben açmadim ki! smileys/smiley5.gif

KESKIN_34
16.07.2005, 20:07
evet smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emir BAYRAK
16.07.2005, 20:10
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Armağan Dere
16.07.2005, 20:11
sevindim ibrahim sahinin sitemize önem vermesinden insallah sölediklerimizi dikkate aliyolardir (transfer açisindan vs..)

perfectstorm
16.07.2005, 21:43
çok para degil aslinda,tamam durumu iyi olmayan vs. tamamda belese alismis bedavacilara gitmesin bari,ihtiyaci olan harbi taraftar olsun.

zafercalikoglu
18.07.2005, 11:49
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

immortal_TS
18.07.2005, 11:58
Taraftari anlayan yöneticilerimiz oldugu için sevinçliyim ibrahim sahin gerçek bir yönetici ve hakkimizi sonuna kadar savunan bir kisilik,diger kulüplerin yöneticileri kuyruklarini sikistirip kenara çekilirken ibrahim sahin ve diger yöneticilerimiz kaplanlar gibi geçer kameralarin karsisina dobra dobra konusur.Yeni sezonda hayirli polemikler ibrahim abismileys/smiley4.gif

Guests
18.07.2005, 21:22
Basin Sözcümüz Ibrahim Sahin, Kanal Mavi televizyonundakatildigi bir söyleside yine bordomavi.net'den bahsetti...

" Programin sonunda sunu da belirtmeden geçmeyeyim, internete girenler bilirler,piril pirilTrabzonsporlularin bir arada bulundugu bordomavi.net diye bir site var... Bu sitedebazi kampanyalar yapiliyor okudukça gözlerim yasariyor... Bu sitede bulunan taraftarlarimiz, kombine bilet hediye kampanyasibaslatmislar ve haril haril kombine bilet satin aliyorlar... Keske bütün taraftarlarimizbordomavi.net kadar takimina sahip çiksa... Hepsine burdan tesekkürlerimi iletiyorum..."

Bizde size tesekkür ederiz sayin Ibrahim Sahin...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

kuzey_lee
18.07.2005, 21:24
ah bi de gerçekler vardi aci gerçekler..neyse..simdi baslamayalim konusmaya...

My
20.07.2005, 01:18
Basin Sözcümüz Ibrahim Sahin, Kanal Mavi televizyonundakatildigi bir söyleside yine bordomavi.net'den bahsetti...

" Programin sonunda sunu da belirtmeden geçmeyeyim, internete girenler bilirler,piril pirilTrabzonsporlularin bir arada bulundugu bordomavi.net diye bir site var... Bu sitedebazi kampanyalar yapiliyor okudukça gözlerim yasariyor... Bu sitede bulunan taraftarlarimiz, kombine bilet hediye kampanyasibaslatmislar ve haril haril kombine bilet satin aliyorlar... Keske bütün taraftarlarimizbordomavi.net kadar takimina sahip çiksa... Hepsine burdan tesekkürlerimi iletiyorum..."

Bizde size tesekkür ederiz sayin Ibrahim Sahin...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gif

pacos_bill
20.07.2005, 01:24
Biz nasil yönetimi takip ediyorsak, yönetim taraftarinin yaptiklarini da görüyor. Tesekkürler Ibrahim Sahinsmileys/smiley32.gif