PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BORDOMAVI.NET 6 YASINDA

Çakır
15.07.2005, 13:25
Trabzonspor'un ilk taraftar sitesi ve internet üzerinde kurulan ilk taraftar olusumu olma niteligini tasiyan BORDOMAVI.NET, yarin (16 Temmuz Cumartesi) 6. yasina giriyor. 1999'da kurulan ve o günden bu yana attigi her adimda Trabzonspor'umuza tam destek olmayi hedefleyen, Trabzonspor taraftarinin her ilde ve her ülkede kaynasmasi,taraftarlar arasindaki birlik-beraberligingüçlenmesini amaç edinenBORDOMAVI.NET, taraftarin deyimiyle BMN,bugün çok daha büyük hedefler pesinde, çok daha kararli adimlarla yürüyor.

BORDOMAVI.NET için çok büyük emek veren, çaba harcayan, gösterdikleri fedakarliklarla sitemizin bugününe gelmesini saglayantümyönetici dostlarimiza ve BORDOMAVI.NET'in herkes tarafindan sagduyulu, mantikli ve özverili bir Trabzonspor taraftar grubu olarak bilinmesine varliklariyla destek olan tüm BMN üyelerine tesekkür ediyoruz. Sitemizin geleceginin geçmisinden daha iyi olmasi dileklerimizle.

Iyi ki dogdun BORDOMAVI.NET...
http://img302.imageshack.us/img302/5092/bmngerede31yx.th.jpg (http://img302.imageshack.us/my.php?image=bmngerede31yx.jpg)http://img339.imageshack.us/img339/1825/bmngerede16dn.th.jpg (http://img339.imageshack.us/my.php?image=bmngerede16dn.jpg)

Özkan Erdem
15.07.2005, 13:28
Iyi ki dogdun BORDOMAVI.NET... Iyi ki varsin.. Hep birlikte nice dogumgünlerine..

LazAnisT
15.07.2005, 13:29
keske bununla ilgili kapsamli bir organizasyon yapsaydik

Emin
15.07.2005, 13:31
Nice yillara. BMN yi var edenlere bir kez daha tesekkürler...

KIYMETINI BILELIM...

Emin
15.07.2005, 13:32
Bu arada BMN Ankara bu yildönümünü kutlamayi düsünmüyormu. Çakir kardesim her halde haftasonu gelirsin Ankaraya. Varsa aklinda bir afacanlik yapalim bir organizasyon....

Guests
15.07.2005, 13:34
6. yilimizda sampiyonluk kutlamak dilegiyle. mutlu yillara

yakup midi
15.07.2005, 13:35
çakir bey tebrik ediyoruz sizleri bordomavi.net ailesini nice senelere...

imported_Suha
15.07.2005, 13:56
6. yilimizda sampiyonluk kutlamak dilegiyle. mutlu yillara smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Çakır
15.07.2005, 13:59
Yasgünümüzle ilgili duyuruyu forumasimdiden yapalim diye düsündük, yarin site anasayfasindanda genis bir sekilde duyuruyapilacak, yine gerekli görülen kisi/kurumlara da bilgilendirmede bulunacagiz. Son günlerde organizasyon açisindan yogun günler geçirdigimiz için yasgünü ister istemez biraz geri planda kaldi. Altinci yilimiz sampiyonlukla taçlanip kurulusumuzdan bugüne yasadigimiz en güzel dönem olur insallah.

Emin'imbu arada haftasonu Ankara'dayim, bulusup birseyler ayarlariz artik smileys/smiley2.gif

selçukabi
15.07.2005, 14:12
Çig gibi büyüyen bordomavi.net bu 6 senenin özellikle son senesinde (bilin bakiyim niyesmileys/smiley9.gif) yapmis oldugu atilimla, özellikle camiamizin taninan simalarindan gerekli övgüleri almis ve aldigi bu gazla Trabzonsporumuzu destekleme ve sampiyonlugunda pay sahibi olma yolunda düsünce ve eylemlerini müsbet noktalara tasimistir.BMN, herseyden önce düzeyli, akilcil ve demokratik olma özelligi ile özellikle diger (ezik) taraftar gruplarindan üstün, Anadolu takimlarinin taraftar gruplarina da örnek olma özelligi kazanmistir.Buralara gelmemizde emegi geçen herkese tesekkürü bir borç bilir bonusa6 taksit olarak öderim.smileys/smiley4.gif

U.Sadıkoğlu
15.07.2005, 14:14
6. yilimizda sampiyonluk kutlamak dilegiyle. mutlu yillara ins.

HayirLi oLsun 6 Yilimiz Nice yiLLara

Tserhan
15.07.2005, 14:14
HAPPY BIRTH DAY BORDOMAVI.NET

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Salih61
15.07.2005, 14:16
1 yildir Gururla üyesi bulundugum BMNye Nice yillara,Nice Sampiyonluklarla hep beraber ulasmak dilegiyle basarilar diler burda tanistigim ve hayatimdabu kadar karakterli insanlarla burada oldugum için kendimle iftihar ediyorum...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Saygilarimla...

Berat
15.07.2005, 14:18
Nice yillara BMN...

arakop
15.07.2005, 14:20
NICE YILLARA BMN.fakat nasil olurda biz daha yeni tanistik.bir yerlerde eksiklikmi var??

tekrar MUTLU YILLAR

gultekinsurul
15.07.2005, 14:28
bordomavi net gerçekten trabzon sporlularin sesi olma basarisini gösterdi.

Çok basarili tüm sitemiz yöneticilerini ve özellikle kurucularini bu özverili çalismalarindan dolayi kutluyorum. Her zaman yaninizdayim

iyi ki varsin bordo mavi net, nice yillara

Tmac61
15.07.2005, 14:30
Daha da büyümek dilegiyle....

Aslıhan
15.07.2005, 14:40
bu siteden ne yazikki 6 yilgeç haberim oldu amasmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

nice mutlu yillara hep beraber

Armağan Dere
15.07.2005, 14:42
nice 6 yillara insallah

Utku061
15.07.2005, 15:04
Insallah el birligiyle daha nice yillar görürüz BMN çatisi altinda,ama özellikle sampiyonlukla denk olacak bir yas günü baska olur tabi.Bu sene bu da olacak allahin izniyle.

CeSS
15.07.2005, 15:08
Nice yillara BMN... Güzel Bir organizasyona daha imza atabiliriz..

Bu arada 16 Temmuz sadece BMN'nin degil sevgili Çakir'imizinda dogum günü. Onu da tebrik ediyorum nice yaslara Çakir...

Çakır
15.07.2005, 15:17
Sagolasin Erkan abi 16 Temmuz benimle birlikte Metin abimizin de (Külünkoglu)dogum günü, onu da simdiden kutlayalim. Ayni günde 3 dogumgünümüzvar yarinsmileys/smiley2.gifMetin abim dogum günün kutlu olsun, iyi varsin, iyi ki bizimlesin.

SiNo
15.07.2005, 15:19
Nice yillara. BMN

yakup midi
15.07.2005, 15:20
dogum günününüz kutlu olsun çakir bey.

CeSS
15.07.2005, 15:23
Sagolasin Erkan abi 16 Temmuz benimle birlikte Metin abimizin de (Külünkoglu)dogum günü, onu da simdiden kutlayalim. Ayni günde 3 dogumgünümüzvar yarinsmileys/smiley2.gifMetin abi dogum günün kutlu olsun, iyi varsin, iyi ki bizimlesin.

Onu bilmiyordum , ögrenmis oldum ne güzel günde dogmussunuz smileys/smiley2.gif

Metin Kardesiminde dogum gününü kutlar, yeni yasinda nice organizasyonlara imza atmasini temenni ederim smileys/smiley1.gif

Egemen
15.07.2005, 15:33
mutlu yillar bmn ve çakir abi ve metin abi :):):):) varmi baska yarin dogan...

zanoylu
15.07.2005, 15:38
IYIKI DOGDUN B.M.N Hep beraber nice yillara

Bartuğ13
15.07.2005, 15:45
HEPIMIZIN BU MUTLU GÜNÜ KUTLU OLSUN,

BMN CAMIASINA HAYIRLI,UGURLU OLSUN!

#10 Fietra
15.07.2005, 15:51
Nice yillara BMN ve Çakir Abi.

Ne çabuk geçti besmileys/smiley4.gif

Bir de futbolcularla çekildigimiz resimde Can abiye dedim kapatiyor muyum diye yok yok dedi resimde ortaya çikti ki Can abinin gözden asagisi gözükmüyorsmileys/smiley36.gifBen demistim ama Can abismileys/smiley36.gif

sultantekke
15.07.2005, 15:52
BMN ye ve buradaki tüm arkadaslara sampiyonlukla dolu mutlu yillar diliyorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Külünkoğlu
15.07.2005, 15:53
Sagolasin Erkan abi 16 Temmuz benimle birlikte Metin abimizin de (Külünkoglu)dogum günü, onu da simdiden kutlayalim. Ayni günde 3 dogumgünümüzvar yarinsmileys/smiley2.gifMetin abim dogum günün kutlu olsun, iyi varsin, iyi ki bizimlesin.

NeMübarek bir günmüs 16 temmuz... smileys/smiley36.gif

Çakir'im senin ve BMN'nin de dogum günü kutlu olsun. Bu güzel rastlantinin bütün BMN ailesine güzellikler basarilar getirmesini temenni ederim. Nice yillara...

cemilsezgin
15.07.2005, 15:55
mutlu senelere bmn ve çakir abi hafta sonu güzel bir eylence ayarlayalim nedersiniz bmn ankara pazar günü hatta kemence var orda kutlaya biliriz

veya asiyanda hafda sonlari kemence oluyor ne dersiniz orda toplanallimmi.haydi bmn ankara önerileri bekliyoruz.

FANATIK61
15.07.2005, 15:58
Nice yillara BMN ve Çakir

Muhalif
15.07.2005, 16:07
Merhaba ehlen ve sehlen...

Sanirim 2001 yiliydi... Üniversiteyi 2 dersten uzatmistim... o dersler de 2002 yaz dönemindeydi... arada müthis bir bosluk vardi... koskoca bir yaz tatili ve kis döneminden sonra bir dahaki yaz döneminde mezun olacaktim... iste BMN ile tanisikligim o döneme rastlar ilk olarak... tam olarak hatirlayamiyorum fakat internet kafelerden birinde günlük gazeteleri okurken aklima düstmüstü ve Trabzonspor ile ilgili google da bir arastirma yapmistim herhalde... karsima bu site çikmisti.. 'ckumas' kullanici adiyla üye olmustum.. dedigim gibi hatirlamiyorum ama bir ara site kayboldu, sonra yeniden meydana çikti... ve sonunda BesinciMevsim olarak yeniden kaydoldum... çesitli dost sohbetlerinde dile getirdigim üzre bu siteye üye olurken kimse ile rû be rû tanisip, görüsmeyi hayal etmemistim... BMN ne anlam ifade ediyordu bende? Hiç... sadece can sikintimi gidermek için günde takribi 1 saat ugradigim internet kafelerden birinde, gezindigim sitelerden biri... böyle basladi iste BMN maceramiz... bir zamanlar BesinciMevsim BMN Balikesir yazardi avatarimda... okuldan kalan 2 dersi verdik, vakt oldu is tuttuk... BMN Iskenderun olduk... Besinci Mevsim begenerek okudugum bir sairin siiriydi... Insanin iç dünyasidir diyordu sair Besinci Mevsim... gel zaman git zaman BMN bizim için Besinci Mevsim oldu dostlar... sonradan Muhalif olmamiz yapimizdan kaynaklanan birseydir... Bati da büyüdüm... çocukluk dönemimde gs liydim hatta.. çünkü o zamanlar Avrupa'da gurur duyulan tek Türk takimiydi gs.. arkadaslarim hep gs liydi.. ben de uymustum cemaâte... ama kendimizi bilmeye baslayali beri aslimiza rûcu ettik... ortaokul yillarimda girdi hayatima Trabzonspor... Trabzonspor u tutmak bir ayricalikti... siz bütün sinifa karsi tek basina olmanin izdirabini bilir misiniz? Belki...

Neyse geçelim bunlari... BMN üyesiydim... arada organizasyonlar v.s olurdu... kendi kendime ' yahu koskoca adamlar isi gücü birakmis Gerede'ye gitmis hayret' derdim... gün geldi ben de Gerede'deydim...

Burada sunu itiraf etmeliyim dostlar.. ben nerede idealden söz edildigini isitsem orada itaatten söz edildigini duymustum hep hayat boyu... ideal olan her yerde birilerinin çikari vardi... BMN'yi de öyle bir olusum olarak tasavvur ediyordum yalan yok... ama gelin görün ki kader BMN'yi kuran kisi ile yollarimizi birlestirdi... Evet Çakir Kakisim.. Kadim dost... Özel insan.. Idealizmin sahikasi... gün oldu Iskenderun'da bulustuk...

Size Çakir'i anlatacak degilim... bilenler biliyor zaten... samimi bir bakis gördügünde gözleri dolan, BMN'de herhangi bir kargasa çiktiginda canindan can kopan, en uç kisileri bir arada tutmayi basaran, kimseler bilmese de bu sitenin yasamasi için gereken maddi külfetin büyük bir kismini cebinden karsilayan, adam gibi adam... Su site Ergün Ata'nin köse yazisina konu oluyorsa kalbi Trabzonspor sevgisiyle atan 23-24 yasinda bir genç adamin Trabzonspor sevgisiyle yola çikisi sayesindedir dostlar... Suna inaniyorum... Gökkubbede hos bir seda birakip giden ender adamlardandir Çakir... Zira en basitinden birbirlerine tamamen zit dünya görüsüne sahip insanlari ortak bir noktada bulusturan birlikteligin mimaridir... özellikle dikkat çekici bir örnek vermek istiyorum... Esenler'den Özgür kardesimiz ve ABD'den Ozgur dostumuz... taban tabana zit siyasi görüslere sahip olmalarina ragmen ortak idealleri Trabzonspor için BMN çatisi altinda kolkola girmis vaziyetteler... 100 Bin üye kampanyasi konusunda son yazismalarini takip eden biri olarak gerçekten çok duygulandim... Iste BMN'nin birlestirici gücü bu diyorum... ve en zit kutuplarin ortak bir idealde birlesmesini saglayan kisi Çakir Kakisim... iste budur dostlar... Trabzonspor hem kapitalizm'e karsi devrimcilik, hem geleneksel degerlerimizi yok etmeye çalisan batiya karsi bir milliyetçi durustur... Çirpinirdi Karadeniz ve Gündogdu Marsi'nin bir arada söylendigi bir platformdur BMN...

BMN kimseden maddi destek istemez... bir organizasyon yapacaksa kendi iç dinamikleriyle bu maddi gücü saglar... Biz asla kulüpten bedava bilet istemedik... bizi diger taraftar gruplarindan farkli kilan çesitli özellikler var... biz üniversitelimiz, liselimiz, ortaokullumuz ve dahi ilkokul mezunumuz... hepimiz ayni bilinçteyiz... önce ben degil.. önce biz.. biz yani Trabzonspor... BMN kurucusu Çakir dostumuz basta olmak üzere hiç birimiz Trabzonspor idealimiz adina yaptiklarimizi kamuoyuna deklare edip reklam yapmadik... biz kimseye gelin bizi çekin, dergiye konu edin, radyoda röportaj yapin demedik... Büyüdükçe gelip bizi buldular... Arada klavyemizin tuslari aleyhte yazar oldu, arada birçogumuz yasimiza basimiza yakismayan laflar ettik... fakat öyle veya böyle BMN çatisi altinda disa karsi hep birlikteyiz... içteki Muhalif'ligimiz sirf takimimizi her daim zirvede görmek arzusundandir...

Gerçekçi, idealist, hayalperest,girgir, anlamsiz, sevgi dolu, öfke ve isyan içeren yazilarimiz oldu... ama biz birdik ve Trabzonspor'luyduk... 1999'da neyse, 2005'de de odur... 16-17 yasinda bir Osman Özçilingir, 40 li yaslarda bir Cafer abi, Ahmet abi, Denizli dogumlu bir Analyzer(Savas) Çankiri dogumlu bir Harun, Adiyaman'li bir Berat, Ingiltere'den Abdullah abi(Londoner) , Abd'den Ozgur, Diyarbekir'den Diyarbekir dogumlu arkadaslar, Almanya'da yasayan Mardinli_Ts(Gezegen), Antalya'dan Andrei 07 v.b... hepimiz bir çati altindayiz... öfkemizi, sevgimizi, isyanimizi, üzüntümüzü, nesemizi hep birlikte paylasiyoruz... bir BMN daha kurmak kolay degil dostlar... 6. kurulus yildönümü hatrina sizden ricam sudur...

Birbirimize karsi kirici olmayalim... alem-i sanaldir deyip agzimiza geleni klavyeye dökmeyelim... siyasi görüslerimizi bir kenara birakip ortak idealimiz olan Trabzonspor'da bulusalim... kisilere takilip kalmayalim... elestirenlere hain, savunanlara yalaka damgasi vurmayalim...

Son olarak 16 Temmuz dogumlu Çakir kardesimin dogum gününü de can-i gönülden kutluyorum... Ömür boyu bu sekilde vicdanli ve temiz kalpli kal dostum... Allah yolunu açik etsin...

Iktidar Yalakasi Muhalifsmileys/smiley17.gif

Harun
15.07.2005, 16:23
NIce yillara BMN.Nice yillarayni gün dogan tüm üylerimize.

61. yil umudu ilesmileys/smiley1.gif(abarttimmi birazsmileys/smiley4.gif)

Şahinoğlu
15.07.2005, 16:29
6 yil odumu ya vay be yaslandik nice yillara ..

TheRapZoNe
15.07.2005, 16:32
Nereden nereye.. 2000 yilindan beri takip ediyorum,Allah devamini esirgemesin..Hep birlikte daha iyiye

6.YilimizHayirli ve Kutlu olsun

Ayhan Yüksek
15.07.2005, 16:33
Nice yillara BMN, TRABZONSPORUMUZLA nice sampiyonluklara...

Reha
15.07.2005, 16:33
SINCE 1999 REHA smileys/smiley32.gif............................OIUTE..... ......

perfectstorm
15.07.2005, 16:53
nice 6 yillara hep birlikte

perfectstorm
15.07.2005, 16:55
metin ve çakir ; sizinde dogum günlerinizi simdiden kutlarim..

Taner Uykuçeken
15.07.2005, 16:56
Birlik! ve beraberlik! içinde kirmadan kirilmadan küsmeden küstürülmeden NICE 6 YILLARA BMN iyiki varsin

yabgu61
15.07.2005, 17:04
daha nice yillara!!!!!!!!!!!!!

devamini dileriz....

hep birlikte daha da büyürüz INSAALLAH................

Sacit
15.07.2005, 17:12
vay be ne zaman gecti yillar....smileys/smiley19.gif

nice yillara smileys/smiley32.gif

Oruç
15.07.2005, 17:24
6. yilimizda sampiyonluk kutlamak dilegiyle. mutlu yillara

+

1967

FATIH SULTAN TEKKE

worldmaster
15.07.2005, 18:14
Nice yillara!Bu arada BMN 1999 DAN beridir var olan bi olusum ama forumumuzda 1999-2000-2001-2002 ya da 2003 ten beri üye olan yok ne istir busmileys/smiley2.gif

imported_cagatay
15.07.2005, 18:20
daha nice yillara insallahsmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
15.07.2005, 18:21
worldmaster forum 1999'dan beri ayni sekliyle kalmadi herhalde hatta 1999'da forum bile yoktu mail grubu vardi.Anlatabilmisimdir umarim

Crazy_OfLu61_
15.07.2005, 18:22
Dogum Günümüz Kutlu Olsun smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

61viya
15.07.2005, 18:25

Çakir'im senin ve BMN'nin de dogum günü kutlu olsun. Bu güzel rastlantinin bütün BMN ailesine güzellikler basarilar getirmesini temenni ederim. Nice yillara...

Biraz geç olsa da,bu güzel ailenin içinde olmaktan dolayi çok mutluyum...Huzurlu,daha güzel yillara insallah...Bu arada 16 temmuz petkonun da dogumgünüsmileys/smiley4.gif

#10 Fietra
15.07.2005, 18:28

Biraz geç olsa da,bu güzel ailenin içinde olmaktan dolayi çok mutluyum...Huzurlu,daha güzel yillara insallah...Bu arada 16 temmuz petkonun da dogumgünüsmileys/smiley4.gif

Viya duygusal olayi 2 katina çikarmis bulunmaktasmileys/smiley36.gif

Guests
15.07.2005, 18:32
Hep birlikte...

Nice yillara...

Zaferlerle...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Harun-61
15.07.2005, 18:37
Allah cc mübarek etsin smileys/smiley32.gif

nice nice 6 yillara...emegi gecen abilerimze özellikle t$k. ediyorum.

tekrar kutlu olsun....smileys/smiley32.gif

Ebru
15.07.2005, 18:45
nice yillara

SDanışmaz
15.07.2005, 19:00
Nice yiLLara...

Yaw ben burayi çok geç buLmusum.5 sene bensiz ne yaptiniz burda smileys/smiley36.gif

KESKIN_34
15.07.2005, 19:25
smileys/smiley32.gifiyiki varsin BMN DOGUM GUNUMUZ KUTLU OLSUNsmileys/smiley32.gif

A.Hilal Çakıroğlu
15.07.2005, 19:45
BIRLIKTE SAMPIYONLUKLARI KUTLAYACAGIMIZ NICE YILLARA...

nezih
15.07.2005, 20:36
Nice Mutlu Yillara BMN

Bence bundan sonraböyle günlerimizi illerde biraraya gelerek kutlayabiliriz.

tunganyan
15.07.2005, 20:50
sampiyonluklarla dolu nice yillara insallah..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

murat
15.07.2005, 20:57
6 yil olmus, boyle bir olusumun bukadar uzun yillar ayakta durmasi hepimizin Trabzonspora olan sevgisinin bir gostergesidir. Bu sevgi sonsuza kadar ve karsiliksiz bir sevgidir. Iyiki varsin BMN iyiki varsiniz Trabzonsporlu dostlarim, iyiki varsin Cakirim smileys/smiley31.gif

Nice dogum yillarina...

yavuzselim_61
15.07.2005, 21:02
Nice mutlu yillara,

Sampiyonluklar ve kupalarla

Kul
15.07.2005, 21:06
Nice 6 Yillara...Iyi ki Varsin BmN... smileys/smiley32.gif

ozcilingir
15.07.2005, 21:17
Oglum OSMAN sayesinde bu siteye 1 yil önce üye oldum.

Üye olmamin sebebini bilenler biliyor ,ancak bu dogum günü nedeniyle burada tekrarlamak istiyorum.

Bir site düsününki, bir çocuk o sitedeki yazisma ortamindaki agbilerine babasini sikayet ediyor ve destek istiyor.Ve baslik açiyor tesadüfen bir aksam bilgisayarda sik kullanilanlarda bordomavi.net i görüyorum ve ilgimi çekiyor, OSMAN'IN BABAMA KARSI DESTEK BASLIGINI OKUYORUM.

Cevap yazmam için üye olmam gerekiyor ve üye oluyorum, daha sonra hali saha maçi organizasyonu , kisilerle tanisiyorum, TRABZON'DA RIGA maçi , hemen oradaki SERDAR hoca LM -OSMANve birkaç üye ile tanisip BMN TISÖRTÜ nü aliyorum.VE artik BMN nin EN GENÇ ÜYESI OGLUM OSMAN , EN YASLI ÜYESI BEN OLUYORUM.

Yil içinde düzenlenen tüm organizasyonlara katilmak için oglum OSMAN dan daha sabirsiz hale geliyorum, ayrica eve geldigimde bilgisayarda olan OSMAN'I kaldirip BMN ye girip göz atmadan yatamaz hale geliyorum. Bakin su anda bile saat 05.00 sitede yazi yaziyorum.

Kisacasi oglum sayesinde sizlerle tanisdim , birçok organizasyondaberaber olduk, BMN çatisi altindaki kisilerin hepsinin ortak paydasinin TRABZONSPOR oldugunu gördüm ve çok mutlu oldum. Tabii zaman zaman yazismalarda,kisilerin birbirleriyle ters düstügü durumlar olmusdur ve olacakdir. Tepkide aldim,tebrikte aldim.

Bu siteyi kuran ve yasatan kisi ve kisileri tebrik ediyor ,BMN nin tüm aktörlerinin TRABZONSPOR'un basarisi ve menfaatleri için zaman harcadiklarindan dolayi kutluyorum.

Ayrica METIN VE ÇAKIR KARDESLERIME NICE MUTLU YILLAR DILIYORUM

Saygilarimla

Ozan
15.07.2005, 21:20
iyiki varsin BMN .nice mutlu yillara.

benimde 1 yilim dolmak üzere BMN 'de

#10 Fietra
15.07.2005, 21:22
Nerden nereye hey gidi heysmileys/smiley1.gif

Yasemin
15.07.2005, 21:26
6ci yilda sampiyonluk kutlamak dilegiyle. mutlu yillara

Hüseyin Çümen
15.07.2005, 21:32
trabzonsporlularin bulusma ve organize olma noktasi olan bmn nin kurulusunda emegi geçen herkese tesekkürler

BDiler61
15.07.2005, 23:58
nice 6 yillara

çok çabuk geçti bu 6 yil

kobra_61
16.07.2005, 10:58
insallah bmn'nin 6. yilinda sampiyonlugu yasarizsmileys/smiley2.gif

Muhalif
16.07.2005, 11:32
Yahu gece sitede bir sorun vardi.. ayni mesaji 5-6 kez yollamaya çalistim ekranda gözükmedi.. sabah baktigimda hepsi çikmis.. bunlara bakipMuhalif'de iyice yönetim yalakasi oldu demeyin hasmileys/smiley36.gif

Neyse.. bu arada Külünkoglu'nun da dogum günü oldugunu ögrendik.. Kutlu ola..

Selamlar..

Oflumehmet
16.07.2005, 11:40
Bordomavi net'in son üyesi olarak ve ilk mesajimi bordomavi net'in kurulus yil dönemini kutlayarak yazmak güzel bir olay.

Daha nice mutlu, beraberce ve sampiyonluklarin yasandigi 6 yillar temennilerimle bordomavi net ailesine katilmaktan son derece mutlu oldugumu bildirmek istiyorum.

te4cher
16.07.2005, 12:21
Nice yillara BMN...

deliadam61
16.07.2005, 12:21
nice mutlu yillara

Oğuzhan Görkan
16.07.2005, 12:29
hep beraber nice yillara

Burçak
16.07.2005, 12:38
Iyiki varsin BMN . Dogum günün kutlu olsun.Edited by: forever61

Emorfo
16.07.2005, 12:46
6. Senemiz hayirli olsun. Daha nice senelere insallah. Günler su gibi geçiyor BMN büyüdükçe bizde yaslaniyoruz :)

Ilkgünden bu güne çok sey degisti. Insallah bundan sonra çok daha iyi olacak. Dünyanin neresinde olursa olsun kulübüne üye olan bilinçli ve her zaman iyi organize olan bir taraftar kitlesi en büyük amaçlarimizdan biridir. Takimina küsen sinirlenen taraftar profilini degistirmemiz gerekiyor...

Sloganimiz:Sonuna Kadar Hep Birlikte

Ayrica Metin Abi ve Çakir'in da dogum gününü kutlarim.

Sevgi
16.07.2005, 13:29
iyiki dogdun Çakir

Nice huzurlu senelere Metin Bey

Varliginiz BMN yi dogurdu.

kutoz
16.07.2005, 14:09
BMN.nin 6 yasini kutlarken, bizleri bir araya getiren tüm dostlarin ellerine, yüregine ve emegine saglik. Nice nice 6 yillara hep beraber ve sampiyonluklarla.

oumaer61
16.07.2005, 14:30
BMN.in 6. yili tüm trabzonspor ailesine hayirli olur insallah

Nytre
16.07.2005, 14:55
nice mutlu yillara bordomavi.net!

shipbroker61
16.07.2005, 15:21
yanlis hatirlamiyorsam benimde yaklasik 2 seneden beri icinde oldugum bir aile BMN. 6 sene once bir kac Trabzonspor sevdalisi kardesim ve arkadasimin kurdugu ve bugun sayisi artarak buyuyen BMN'ye nice yillar diliyorum bende. ayni sevdaya bagli bizlere boylesine guzel bir ortam saglayan basta Cakir ve onun sahsinda diger arkadaslara ne kadar tesekkur etsem azdir herhalde.

dostlugumuz, kardesligimiz hep boyle guzel, hep boyle ozel ve daim olur insallah.

eh son olarak metin ve cakirada saglik, huzur, mutluluk dolu nice seneler....smileys/smiley2.gif

Zafer Keskin
16.07.2005, 15:40
bu muhtesem aile ortamina girmekte her ne kadar geç kaldiysamda muhtesem bir arkadaslik ve kardeslik kurdum ve bundan duydugum mutlulugu anlatmama gerek yok sanirim herkes benim gibi düsünüyor zaten....

bu siteyi kuran kurulmasina yardimci olan ve sabirla 6 sene site için çalisip didinen tüm kisilere ve emegi geçen herkese tesekkürler trabzonsporlunun bulustugu bu büyük platforma birlikte daha nice 6 seneler diliyorum !!!!

agahozlu
16.07.2005, 17:17
sitede emegi geçen(siteyi kuran onu yasatan ve ona hayat veren degerli üyelerimize)herkese tesekür ederim.böyle güzel bir siteyi kurdugunuzdan ve trabzonumuz için çaba sarfettigimizden mutluyum.ayrica nice yillara bmn

Can basten
16.07.2005, 17:31
Nice yillara BMN ve Çakir Abi.

Ne çabuk geçti besmileys/smiley4.gif

Bir de futbolcularla çekildigimiz resimde Can abiye dedim kapatiyor muyum diye yok yok dedi resimde ortaya çikti ki Can abinin gözden asagisi gözükmüyorsmileys/smiley36.gifBen demistim ama Can abismileys/smiley36.gif

Olsun Osmancim sen çik daha iyi, bu sitenin gelecegi sizsiniz...smileys/smiley36.gif

Nice yillara BMN. daha güzele en iyiye...smileys/smiley32.gif

Hüseyin Kurt
16.07.2005, 17:52
ölene kadar trabzon.ölene kadar bordo mavi.

daha nice 6 senelere insallah.

uslanmazlaz
16.07.2005, 17:56
taraftarin sesi bordomavinete nicE 6 seneler

Tmac61
16.07.2005, 19:05
Nice B O R D O</span> M A V I</span></span> senelere...

özlü
16.07.2005, 19:16
Altinci yilin Tabzonspor ve Bmn için bir altin yil olmasi dilegiyle...

Beytullah
16.07.2005, 20:24
nice yillara...hersey zaten co k güzel umarim bundan sonra hersey dahagüzel olur

Keleşoğlu
16.07.2005, 21:44
nice yillara,insallah 6. yilda 7. sampiyonlugu kutlarizsmileys/smiley32.gif

Önder28
16.07.2005, 22:07
çooook geç kalmisim çooook. 6 nci senesinde haberim oldu , neler neler kaçirdim acaba. 1999 da dogan kizimla yasit bir site ,kizim bu sene okula baslayacak ben 2005 mayistan beri haberdarim BMN den.Bunun nedenibilgisayarin eve geç gelmesi internete olan uzakligim.Bu arada sunu da söyleyeyim; internetten yararlanamayan veya imkanlari olmayanlarin bu siteden haberleri yok denecek kadar az. Acaba BMN'nin kapsama alani internet ile mi sinirli? Neyse BMN'nin kurulmasinda ve bugünlere getirilmesinde emegi geçenherkese çok tesekkurler , tüm BMN'liler aci günde , mutlu günde, hep beraber el ele tek bir yumruk olarak dahanice yillara insallah!

LazY_61
16.07.2005, 22:58
bütünbordomavi.net üyelerine hayirli olsun insallah daha hayirli yillara...

Berk Akçay
17.07.2005, 14:28
iyiki varsin nice yillara BMN

Mehmet
17.07.2005, 20:29
http://www.free-hoster.cc/users/spor/birthd_006.gifhttp://www.free-hoster.cc/users/spor/birthd_006.gifhttp://www.free-hoster.cc/users/spor/birthd_006.gifhttp://www.free-hoster.cc/users/spor/birthd_006.gif

ts_fan
17.07.2005, 21:04
ne mutlu hepimize Trabzonspor'luyuz ve ne mutlu bize hangi kesime yakin olursak olalim (bir kesime yakin olmayanlarda vardir-mesela ben)yakin oldugumuz kesimi agzimiza bile almadanbu güzelplatformda hep beraberiz,sagolsun var olsun bize bugüzelligi yasatan kardeslerimize, Abi'lerimize...

yeni bestemizle (Akin Abi ve Ben)olayi renklendirelim

yeni beste siksiksik, yeni beste siksiksik

melodisi: Trabzon'um sen çok yasa canim feda olsun sana...

Yemin edin, yemin edin

Bu sene sampiyonluga

Sabredemez bu taraftar

Bekleyemez bir yil daha

Armağan Dere
17.07.2005, 23:16
recep abi ellerinize saglik güzel olmus

TRABZONLU_TS
17.07.2005, 23:26
hayirli senelere hep beraberce;)

immortal_TS
17.07.2005, 23:28
abi beste kisa ve öz yani çok güzel kissadan hisse uzundan senet hesabismileys/smiley4.gif

Bora Sönmez
18.07.2005, 02:06
Nice B O R D O</span> M A V I</span></span> senelere...
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ayrica Metin Abi ve Çakir kardesiminde dogum günleri kutlu olsun...

Hiç ayrilmamak ve dahada büyümek dilekleriyle..

Külünkoğlu
18.07.2005, 08:08
Gerekmesaj çekerekgerek telefon ile aramak suretiyle dogum günümüdolayisi ile BMN'ninde dogum gününü kutlayan bütün arkadaslarima sonsuz tesekkürlerimi sunarim, 16 Temmuz günü bir kez daha anladim ki biz çok büyük bir aileyiz... herkese tekrar tekrar tesekkürler.

Badaloğlu
18.07.2005, 09:29
O kadar zaman geçti demek!...Hayatimda bu 6 yil içinde çok sey degisti ama degismeyen bir sey var ki; o hiç degismedi.Hatta her geçen gündaha da büyüyerek igenisledi.Bu bahsettigim sey; Trabzonspor sevdasidir.Ona her geçen gün daha fazla baglaniyorum.Bir avuç gönül adaminin attigi ilk BMNadimlardan sonra bu sitenin bugünleri görecegi ve dahada da büyüyecegini görmek inanin beni çok mutlu ediyor.Trabzonspor var oldukça bu site hergün daha fazla destekle büyüyerek devam edecektir.

BMN ailesi 6.yas gününü kuluyor.Imkanimiz olsada tüm üyeler bir arada bu mutlu günü paylasabilsek.Buda bizim en büyük hayalimiz olsun.Belki 10.yili hep birlikte bir arada kutlariz.Çakir ve Metin kardesimizin dogum günlerini bu vesile ile kutlarim...

SEN VAROLDUKÇA; BIZ YASAMAYA MAHKUMUZ...

halil ibo
18.07.2005, 14:33
TRABZONSPOR'umuzla ve BMN'mizle BIRLIKTE DAHA NICE 6 YILLARA !

Emir BAYRAK
18.07.2005, 15:24
Nice Yillara BMN.Nice 6 YILLARA...

metehan
18.07.2005, 17:33
Birkaç TS sevdalisi insanin bir araya gelerek baslattigi bir organizasyonun bu günlere gelmesi ve TS dendiginde artik ilk akla gelen unsurlardan biri olmasi gerçekten çok büyük bir olay. Çakir ve emegi geçen tüm arkadaslari yürekten kutluyorum.

Insallah BMN bundan sonra hem üye sayisi hem de etkinlik olarak büyüyerek yasamaya devam edecek.

Mutlu yillar BMN !

denizci61
18.07.2005, 19:48
Çakir eline, yüregine saglik...Bu çati altinda daha nice yillara...

aysegul
18.07.2005, 19:54
nice yillara bordomavi.net

geç tanidigim, ama uzun süredir aradigim taraftar ortamini buldugum bordomavi.net 'te; daha uzun yillar güzel günler paylasmak dileklerimle...

Guests
18.07.2005, 20:35
yeni beste siksiksik, yeni beste siksiksik

melodisi: Trabzon'um sen çok yasa canim feda olsun sana...

Yemin edin, yemin edin

Bu sene sampiyonluga

Sabredemez bu taraftar

Bekleyemez bir yil daha

ALTINCI YIL MARSIMIZ ...smileys/smiley32.gifEdited by: CuttySark

Faik Yılmaz
19.07.2005, 08:55
BIZ BURADAYIZ....

BMN NICE YILLARA......

INSALLAH 7. YILIMIZDA SAMPIYONLUKLA KUTLARIZ....

electrix
19.07.2005, 12:40
hep beraber nice alti senelelere BMN

bordox
19.07.2005, 15:55
Deprem zamaninda BMN de dertlerimizi dökerdik.Gerçi kimseler yoktu o zamanlar.Simdi çok nicelikli ve nitelikli bir site oldu.

BMN taraftarin sitesive büyük bir hizmet veriyor.Emegi geçen herkesetesekkürler ve basarilar.

Yunus Emre AYAZ
19.07.2005, 20:54
hep beraber nice alti nice atmis yillar olsun insallah smileys/smiley2.gif

Colakoglu
20.07.2005, 01:16
nice yillara bmnsmileys/smiley32.gif

alitemelli
20.07.2005, 08:57
DOGUM GÜNÜMÜZ MUBAREK OLSUNEdited by: l-m

GurbetciGenc
21.07.2005, 02:49
Nice 6 YiLLara

sargonali
22.07.2005, 11:27
" Bir avuç genç yürek yazdi, Bordo Mavi destanini "

Sevgili Koyuncu bunu bestelerken sanirim BMN'yide düsünmüstür.

Nice 6 yillara ve nice 6 sampiyonluklara hep beraber tek yürek.

Mesut AKYILDIZ
22.07.2005, 13:36
TRABZONSPOR TARAFTARININ INTERNET ÜZERINDEKI EN BÜYÜK BULUSMA ADRESI BORDOMAVI.NET'IN 6. YASINI KUTLARIM. UMARIM BIZLERIN DESTEKLERIYLE SITEMIZ BU ALANDA ÖRNEK ALINAN BIR SITE OLUR VE SÜREKLI YENILIKLER YARATARAK FARKLILIGINI ORTAYA KOYAR NICE YILLARA BORDOMAVI.NET

BEN YAKLASIK 3 YIL ÖNCE TRABZONSPORUN RESMI SITESINDE DOLASIRKEN TANISMISTIM BORDOMAVI.NET ILE VE BU 3 YILDIR HER NE KADAR AKTIF BIR ÜYE OLMASAMDA INTERNETE HER GIRISIMDE SITEYI ÖZELLIKLE ZIYARET ETMEYE GAYRET GÖSTERIYORUM INSALLAH BUNDAN SONRA DAHA AKTIF BIR ÜYE OLACAGIM.

BENCE SU AN IÇIN SITEMIZIN BAZI YENILIKLERE IHTIYACI VAR. UMARIM BU IHTIYAÇLARI GIDERILIR VE TARAFTARIMIZA COK DAHA IYI HIZMET EDER .

mavidenizim61
22.07.2005, 14:51
NICE MUTLU YILLARA BMN VE BMN'NIN BÜYÜK DESTEKÇILERI HEP BERABER NICE 6 SENELERE :) IYI KI DOGDUN IYI KI VARSIN BMN....Edited by: l-m

CaMoKa
23.07.2005, 15:21
yillardan 1999 bir avuç insanin kurdugu bu aile günden güne kucak kucak artiyor biz geç kaldik katilmakla ama iyi ettiknice yillara Edited by: l-m

poetricus
23.07.2005, 23:22
Askerlik vazifemi ifa ettigim 3003 yazinda tanistigim ve o günden beri bir müntesibi olmakla iftihar ettigim Bordo Mavi Net'in altinci yas gününü tebrik ediyor birlik ve beraberlikle nice yillara ulasmamizi temenni ediyorum.

Bu arada Dogum Günü Bordo Mavi Net ile ayni güne denk gelen sevgili kardesimize de nice yillara diyor saglikli, hayirli ve mesud bir ömür diliyorum.Edited by: Poetricus

BERKE
24.07.2005, 14:38
smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifMutlu yillar BORDOMAVI.netsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

OfluMulkiyeli
24.07.2005, 16:41
türkiye'de genel taraftar çizgisinin bir adim önündeyiz, bunda bordomavi.net'in payi çok büyük.

çizgimizi sürdürelim, TS taraftarindaki bu dönüsümü devam ettirelim.

basarilarin devamini diliyorum.

feridun
25.07.2005, 14:31
Ilk mesajim buraya olsun, mutlu yillar..

delihamsi
27.07.2005, 17:03
Nice yillara...

Oğuz
31.07.2005, 21:17
Avatarinin altinda BMN yönetimi yazan bir üye olarak sitemizin dogum gününü böylesine geç bir zamanda kutlamak istemezdim.

BMN, Trabzonspor için önemli bir olusumdur. Her geçen gün Trabzonspor ve Trabzonsporluluk adina önemli isler yapmaktadir. Hangi kesimden olursa olsun, hangi sehirden olursa olsun, BMN; Trabzonspor ve Trabzonspor taraftari açisindan yeri doldurulamaz, varligi yadsinamaz bir güçtür.

Bu olusumun nice 6 yillara ulasmasi dilegiyle, sitenin bugünlere gelmesinde emegi olan herkesi kutluyorum.

Iyi ki dogdun BMN..!

Bora Sönmez
31.07.2005, 21:19
Neyse Oguz biz aliskiniz senin gecikmelerine,umursamazligina..Bosver ya...

Burçak
01.07.2006, 12:40
Trabzonspor'un ilk taraftar sitesi ve internet üzerinde kurulan ilk taraftar olusumu olma niteligini tasiyan BORDOMAVI.NET, yarin (16 Temmuz Cumartesi) 6. yasina giriyor. 1999'da kurulan ve o günden bu yana attigi her adimda Trabzonspor'umuza tam destek olmayi hedefleyen, Trabzonspor taraftarinin her ilde ve her ülkede kaynasmasi,taraftarlar arasindaki birlik-beraberligingüçlenmesini amaç edinenBORDOMAVI.NET, taraftarin deyimiyle BMN,bugün çok daha büyük hedefler pesinde, çok daha kararli adimlarla yürüyor.

BORDOMAVI.NET için çok büyük emek veren, çaba harcayan, gösterdikleri fedakarliklarla sitemizin bugününe gelmesini saglayantümyönetici dostlarimiza ve BORDOMAVI.NET'in herkes tarafindan sagduyulu, mantikli ve özverili bir Trabzonspor taraftar grubu olarak bilinmesine varliklariyla destek olan tüm BMN üyelerine tesekkür ediyoruz. Sitemizin geleceginin geçmisinden daha iyi olmasi dileklerimizle.

Iyi ki dogdun BORDOMAVI.NET...
http://img302.imageshack.us/img302/5092/bmngerede31yx.th.jpg (http://img302.imageshack.us/my.php?image=bmngerede31yx.jpg)http://img339.imageshack.us/img339/1825/bmngerede16dn.th.jpg (http://img339.imageshack.us/my.php?image=bmngerede16dn.jpg)

Geçen sene buzamanlardan bir baslik.

Yani 15 gün sonra BMN 7. yasina girecek. smileys/smiley32.gif

Tabiki baslik degistirilip 7 olmali. smileys/smiley2.gifEdited by: forever61

DKaraduman
01.07.2006, 13:02
Nice 7 Yillarasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emre B.
01.07.2006, 13:22
7. yilimizkutlu olsun.Keske bu siteye daha önce üye olsaymisim

Özkan Erdem
01.07.2006, 13:35
Vazgeçilmezimizsin BMN.. nice yillara..

Nytre
01.07.2006, 14:20
7. yil...

Nice mutlu yillara ...

Çizgimizi kalitemizi birlikteligimizi degistirmeden devam...

Hersey Trabzonsporumuz Için!...

Bülent Bayraktar
01.07.2006, 15:25
takimimizin en büyük tARAFTAR sitesi bordomavi.nete mutlu yillar

Berat
01.07.2006, 15:25
zamani geldiginde 7. yil basliginda görüsmek üzere:)