PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR kimin?

ugurozturk
11.11.2009, 08:52
BORDOMAVI.NET üyelerinin ve tüm Trabzonspor taraftarlarının dikkatine !

Aşağıdaki demeç eski asbaşkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu tarafından verilmiştir:

20 gün önce Fatih’in maçına gittim. Gelmek istiyor, ama bazı yöneticiler, biz buradayken Fatih Tekke, kulüpten içeri giremez diye haber göndermişler. Bunu Fatih bana birebir görüşmemizde söyledi.

Bu demeç; bazı yöneticilerimizin TRABZONSPORUMUZU şahsi MALI gibi gördüğünü göstermektedir.

Bu demeç, TRABZONSPORUMUZUN yönetim kadrosunda dikta kafalı, şahsi ihtiras ve menfaatlerini kulubün çıkarları üzerinde gören şahıslar bulunduğunu göstermektedir.

TRABZONSPORUN tek sahibi TARAFTARdır.

Hiç bir TRABZONSPOR taraftarı bu yöneticilerin varlığını kabullenemez. Kendimi en değerli varlığım zorla elimden alınmış, en kutsal mahremiyetime tecavüz edilmiş gibi hissediyorum.

Fatih Tekke gelmek isteyecek fakat kendini YETKİLİ sanan birileri onu telefonla arayıp tehdit edecekler: Biz varken sen bu kulüpten içeri giremezsin diyecekler.

Burada mesele Fatih Tekke meselesi değildir. Taraftarı yok sayan; taraftara ait olanı kendi malı sayan; beni yok sayan bir zihniyetin TRABZONSPORUMU çöküşe sürüklemesidir. Buna dur diyecek TRABZONSPORUN sahibi sizden başka kim var.

Bu tecavüzü, bu hak gaspını oturup izleyecek miyiz? Yoksa kükreyip, sel olup taşacak mıyız?

Heyhat!!!!

TRABZONSPOR taraftarı! Dağları yırtacağın; enginlere sığmayıp taşacağın zaman başka ne zamandır. Bu yöneticileri ortaya çıkarıp; gerekirse kulubün kapısında nöbet tutup bir daha onları bu kulübün; kendi malı sandıkları kulubün kapısından içeri sokmayacak, senden başka kimi var TRABZONSPORUN !

Dursun Kaplan
11.11.2009, 08:59
Bu taraftar o birilerini çok iyi biliyor bence. ;)

Oruç
11.11.2009, 09:02
Devre arasına kadar kendileri zahmet edip gitmese bile taraftar onları göndermesini bilir. Hiç merak etmesinler. O koltuklar kime kaldı ki sizlere kalsın.

Kendi çıkarlarını Trabzonspor kulübünün çıkarlarına önceleyen dar kafalı zihinler bu kulüpten, o şehirden gitmedikçe Trabzonspor gün yüzü görmeyecek.

Faik Yılmaz
11.11.2009, 09:03
Ve hala mevcut yönetimde Başkandan daha çok sözü geçen bu zatı muhteremi herkes bildiği tanıdığı halde destek veriyor....

Kusura bakmayın Başkanımız Sadri Şener ama kağıt üstünde icraatları o yapmıyor.

Recep Alkan
11.11.2009, 09:05
Abi çok yanlış bir başlık açmışsın.

Sonuç olarak Hacısomanoğlu kendini tanıtmaya çalışan, Fatih Tekke ve Selçuk Aydın üzerinden siyaset yapan, ağzı bozuk, reklam peşinde ve tek bildiği aşırı eleştiri olan bir zattır.

Buna bağlı olarak da Fatih Tekke de yalancı, bu yönetimi göndermek isteyen, kariyerinin sonuna gelmiş, yaşlı, avrupada hiçbir işe yaramadığı için de tekrar Trabzona dönmek isteyen bitmiş bir oyuncudur.

İşte bu iki durumu birleştirdiğimiz de ortaya iki muhalefet insanın el el verip değerli insanları o koltuklardan indirme çabaları ile karşılaşıyoruz.

Neyse sanırım bu kadar ironi yeter, tam da ihtiyacım olan, esip gürlemek için açılmış bir başlık, öncelikle teşekkürler.

Zamanında bunlar bu forumda yazıdlığında belgeci taraftar hemen ispat et, edemezsen müfterisin gibi karşımıza çıkmıış, bir Tekke için yönetimi alaşağıya etmeye çalışıyorsun diyip sorumlu taraftarlık örnekleri göstermiştir. Daha iyisinin olmadığını söyleyerek bu yalanlar göz ardı edilmiş, istikrar başlıkları açılarak yönetime destekler verilmiştir.

Son yapılan seçimli genel kurulda, Başkan içindeki irinleri temizle yoksa yaşam şansın kalmıyor dediğimizde, sıradan taraftarlar olarak ne yazık ki dinlenmedik, ne kadar iş yapacak adam varsa gönderilmiştir. Tek suçları da Başkana mesaj atmaktı anlayabildiğimiz ve görebildiğimiz kadarı ile.

Geçen sene ki başlığı ben açmıştım, ligin bitmesine takriben 6-7 haftalık bir süre vardı, ama gel gelelim o kadar birleşmeye, ankete, hatta yürümeye rağmen birileri inatlarının arkasında çok güzel ve net durmuş yine de kaptanı almamıştır.

Son not olarak şunu söyleyebilirim, kaptanla konuşmalarımız sırasında kaptana iki isim söylemiş ve bu isimler mi senin gelmeni istemiyor demiştim. Kaptan isimleri evet diyerek onaylamasa da, verdiği siz olayı çözmüşsünüz kardeşim, daha ne dyeyim demesi bana yetmişti.

Saygılar;

murat köse
11.11.2009, 09:08
ozaman burdan şu anlaşılıyor tekke geri gelmeyecek....

way halimize be bizi bu hale düşüren lere yazıklar olsun....

antagonist
11.11.2009, 09:19
Böyle bir başlığa gerek var mı? Trabzonspor'un sahibi elbette ki taraftardır.

Amaç yönetimi eleştirmekse bununla ilgili başlık var. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19233)

Amaç Fatih'in geri gelmesi ise bununla ilgili de başlık var. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16770)