PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Operatöre Bağlanmak İçin Lütfen Bekleyiniz"den Sonra Ardı Arkası Kesilmeyen Müzik

zafer6161
09.11.2009, 21:37
Müşteri Hizmetlerini Aradıgımızda Veya Bi Kurum & Kuruluş İle İrtibata Geçmek İstedigimizde..

İlk Olarak Kurumun Adını Duyarız..Daha Sonra Bize kampanyalar,reklamlar falan sunar,daha sonra ,Dahili Kodu Biliyorsanız Tuşlayınız Bilmiyorsanız Operatöre Baglanmak İçin Bekleyiniz Der

Ve Biz Dogal Olarak Bilmeyiz Baglanmak İçin Beklerken Sonu Gelmeyen Bi Müzik Çalmaya Başlar..

Siz Bu Müzigi Ne Zamana Kadar Dinlemeye Devam Edersiniz Müzigin Sonu Gelmeyince İçinizden Neler Geçirirsiniz..

Mustafa Çolak
09.11.2009, 23:31
Müzik Çalarken Benim Konuştuklarımı Kaydediyorlarmı Diye Düşünürüm =)

not: konuya kilit gelebilir.

Fatih Ersoy
09.11.2009, 23:38
Bahsettiğimde forumdan uzaklaştırma cezası alabileceğim kötü cümleler :) :)

Adem Erdoğan
09.11.2009, 23:40
Finansbankla çok yaşadım bunu, üçe bas beşe bas ana menüye dön az bekle, bir insanoğluna ulaşamıyorsun arkadaş; sonradan kapattırdım kartı kurtuldum.

Selim Turan
10.11.2009, 10:26
Şu telefonla borç sorgulamak istediğimde bunu hep yaşıyorum. Yok arkadaş operatör sanırım 1 kişi ve 72 milyon ile o ilgileniyor sıra gelmek bilmiyor...

Badaloğlu
10.11.2009, 10:44
Shell & Turcas şirketini arayaın kafayı kırın.Kimseyle konuşmanıza imkan yok.Her şey telefonla, bir Allahın kuluna derdinizi anlatmak istiyorsunuz ama sistem buna imkan vermiyor.Çıldırıp telefonu sert bir şekilde kapatıyorsunuz :(

hatice_61
10.11.2009, 16:07
ben genelde işimin bitsemi için sonuna kadar dinlerim ama güzel müzikler koysunlar ya kulak buda sonuçta

Ahmet Başkaya
10.11.2009, 18:45
Shell & Turcas şirketini arayaın kafayı kırın.Kimseyle konuşmanıza imkan yok.Her şey telefonla, bir Allahın kuluna derdinizi anlatmak istiyorsunuz ama sistem buna imkan vermiyor.Çıldırıp telefonu sert bir şekilde kapatıyorsunuz :(

Sadece bu kadar mı Abi :) ...

ugurTS1989
10.11.2009, 19:02
özellikle mozart müziklerine bayılıyorum...

Burçak
11.11.2009, 21:55
Müşteri Hizmetlerini Aradıgımızda Veya Bi Kurum & Kuruluş İle İrtibata Geçmek İstedigimizde..

İlk Olarak Kurumun Adını Duyarız..Daha Sonra Bize kampanyalar,reklamlar falan sunar,daha sonra ,Dahili Kodu Biliyorsanız Tuşlayınız Bilmiyorsanız Operatöre Baglanmak İçin Bekleyiniz Der

Ve Biz Dogal Olarak Bilmeyiz Baglanmak İçin Beklerken Sonu Gelmeyen Bi Müzik Çalmaya Başlar..

Siz Bu Müzigi Ne Zamana Kadar Dinlemeye Devam Edersiniz Müzigin Sonu Gelmeyince İçinizden Neler Geçirirsiniz..
çalan müziğe bağlı :p:confused::D:o:rolleyes::D

Miraç Atalay Çiftçi
11.11.2009, 21:58
Çağrı merkezleri artık sinir edemeyecek

"Çağrı merkezleri için çalışma usul ve esasları belirleyecek yeni düzenleme geliyor. Buna göre çağrı merkezleri müşterileri dakikalarca telefonda bekletemeyecek. Bekleme süresine ilişkin üst sınır belirlenecek."

Habertürk Gazetesi'nden Olcay Aydilek'in haberine göre, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na (BTK) çağrı merkezlerinin insanı sinir küpü haline getiren tartışmalı uygulamasına neşter vurulması için talimat verdi.

BTK tüm çağrı merkezleri için çalışma usul ve esasları belirleyecek, standart oluşturacak. Çağrı merkezleri müşterileri dakikalarca telefonda bekletemeyecek.

Bekleme süresine ilişkin üst sınır belirlenecek. Bazı çağrı merkezlerinde, kontör atış düresi 6 saniyeye kadar düşüyor. Kurum, kontör atış sürelerini de tüketici lehine olacak biçimde düzenleyecek.

BEKLEMEYE ÜST SINIR
BTK yetkilikeri tüm çağrı merkezleri için usul ve esasların belirleneceği bu alanını standarda kavuşturulacağını söyledi.
Yetkililerden alınan bilgiye göre yapılacak düzenlemede yer alacak unsurlar şöyle
- Çağrı merkezleri müşterileri dakikalarca telefonda bekletiyor, müzik dinletiyor. Bazen insan nereyi ne için aradığını unutuyor. Kurum bekleme süresine ilişkin üst sınır belirleyecek.

TARİFELER BELİRSİZ
- Bir müşteri çağrı merkezine sabitten, sabit telefona yönelik normal aramalara göre çok daha yüksek ücret ödüyor. Bazı çağrı merkezlerinde, kontör atış düresi 6 saniyeye kadar düşüyor. Kurum kontör atış sürelerini de tüketici lehine olacak biçimde standarda kavuşturacak.
Örneğin Türk Telekom'un sunduğu sabit telefon hizmetinde 60 saniyede bir kontör atıyor.
- BTK çağrı merkezlerinin müşterilere sorunlarını giderecek ölçüde doyurucu yanıt vermesi için de alt yapı oluşturacak.

Semih58
11.11.2009, 23:26
Geçen VAKIFBANK tam 45 dakika bekletti.Genel Müdürünüzün cebini istiyorum dedim, kuzu gibi oldular.

HAKKIMIZI ARAMAZSAK, DÜZEN BOZUK GİDİYOR.

Fatih Yücel
12.11.2009, 09:49
Bu olayla ilgli olacak o kadar da bir bölüm yayınlandı ve çok başarılıydı :)