PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN İnsan Kaynakları | Eleman Arayanlar - İş arayanlar

Sayfa : [1] 2

shipbroker61
14.07.2005, 13:38
Arkadaslar aslinda uzun zamandan beri aklimda olan bir sey ama bir turlu firsat yaratamadim acmak icin topigi. Hepimizin bildigi gibi burda sayisi azimsanmayacak bir uyeye ulasti sitemiz ve bazi genc arkadaslarimizin tabii olarak isle ilgili problemleri olabilir. Yuzyuze tanimasakta birbirimizi Trabzonsporumuz ilk baslangic icin iyi bir referans olabilir. Onun icin siteye uye veya degil eleman arayanlar buraya taleplerini bildirirlerse -bir kisi dahi olsa- kardeslerimize, arkadaslarimiza yardim etmenin mutlulugunu yasar ve yasatirlar.

Danismanlik komisyonu olarak, elemani bulan kisi yada firma, sitemize 1 maas tutari komisyon vererek yapacagimiz organizasyonlarda katki saglamis olur veya tsclubtan 1 maas tutari alisveris yaparsmileys/smiley2.gif

eger adminlerde uygun gorurlerse topigin sabitlenmesi faydali olur diye dusunuyorum. acik olan pozisyonlar haftada veya ayda bir guncellenebilir.

seyyahali
25.08.2005, 17:50
arkadaslar trabzonda çalisacak biomedikal mezunu veya elektronik ve elektirk mezunu çalisabilecek tejnik servis yapabilecek arkadaslar bana özel mesaj atabilirse veya mail adresime mail atabilirse sevinirim cv olarak saygilarimla

halil ibo
28.08.2005, 15:14
Aramizda fazla patron yok herhalde.Ama çalistigimiz sirketlerde de eleman ihtiyaci olabilir.Bu sekilde yardimlasmada mümkün.

Ama gözardi edilmemesi gereken birsey:Ülkemizde adi konmasada bir çesit KRIZ ortaminda yasiyoruz.Bu sebeple is bulmakta zor,eleman almakta.

Harun
28.08.2005, 21:27
arkadaslar trabzonda çalisacak biomedikal mezunu veya elektronik ve elektirk mezunu çalisabilecek tejnik servis yapabilecek arkadaslar bana özel mesaj atabilirse veya mail adresime mail atabilirse sevinirim cv olarak saygilarimla

Hemde Trabzon'dasmileys/smiley4.gifBedavaya çalisirim abismileys/smiley1.gif

My
29.08.2005, 11:40
Bu topiç gereken ilgiyi göremiyor yazik....

Maalesef... Hazir konu açilmisken bide buraya ekliim. Eski NASAS yeni STANDART ALMINYUM eer bi aksilik olmazsa bizim firmanin olacak. Dolayisiylabayaa bi isçi alinacak.Kocaeli ve Istanbul Anadolu yakasinda oturanlar www.assan.com.tr (http://www.assan.com.tr) ve www.kibarholding.com (http://www.kibarholding.com) adreslerinden form doldursunlar.

sümela61
20.01.2006, 23:54
ben Trabzon'da yasamak istiyorum ve o yüzden Trabzon'da is ariyorum...

shipbroker61
04.05.2006, 13:19
Arkadaslar,

Toptan ve perakendecilere yonelik kasa satisi yapan bir firmanin, satis pazarlama ekibi icin, Istanbul'da ikamet eden, ikili iliskileri guclu, prezentabl elemanlara ihtiyaci var. Firmanin satis pazarlama ekibini kuran kisi yakin arkadasim oldugundan elimden gelen yardimi yapacagimdan da emin olabilirsiniz. Daha fazla detay icin ozelden mesaj gonderirseniz veya eger taniyorsaniz ts_fan (recepP la temas kurarsaniz istediginiz bilgiye ulasabilirsiniz.

ts_fan (recep) orada ise baslayali yaklasik 1 ay oldu bende daha fazla bilgi verebilir size.

saygilar...

coach
04.05.2006, 16:55
Arkadaslar Beykoz Merkez'de çalisacak Mobilya ustalari alinacaktir,ilgilenen varsa özelden mesaj yazabilirler.Mesaji yazmadan önce görüstüm 1,000 YTL' yakin maasi var haberiniz olsun,firma sahibinide taniyorum seker gibi adam valla.

İ.Öztel
04.05.2006, 22:41
Almanca veya ingilizce ögretmenligi yapabilecegim bir okul ariyorum. smileys/smiley4.gifKPSS den bize hayir yok.smileys/smiley7.gif

BarbarOF
19.05.2006, 12:11
Bu forumda bu tip çalismalar çok güzel smileys/smiley32.gif

cakal 61
19.05.2006, 20:25
yakinda askerlik var ve geldikden sonrailk olarak trabzona her yaz gidiyorum ve gidecem ve is arayacagim

tigin
31.10.2006, 11:25
DUYURU

İstanbulda'ki Toysrus bebek mağazalarında ürün tanıtımı ve satışı yapacak bayan eleman aranmaktadır.
Şartlar:12.00-20.00 çalışma saatleri
Hafta içi bir gün izin
Asgari ücret
Sigorta
Yol+Yemek
Tanıtımı ve satışı yapılacak ürün için www.babycity.com.tr (http://www.babycity.com.tr) adresine bakınız.
İlgilenen arkadaşlar bana özel mesajla ulaşabilir.

Sevgi
31.10.2006, 11:28
DUYURU

İstanbulda'ki Toysrus bebek mağazalarında ürün tanıtımı ve satışı yapacak bayan eleman aranmaktadır.
Şartlar:12.00-20.00 çalışma saatleri
Hafta içi bir gün izin
Asgari ücret
Sigorta
Yol+Yemek
Tanıtımı ve satışı yapılacak ürün için www.babycity.com.tr (http://www.babycity.com.tr) adresine bakınız.
İlgilenen arkadaşlar bana özel mesajla ulaşabilir.

Semt neresi ?

tigin
31.10.2006, 11:35
ilgilenen arkadaşlara detaylı bilgi alabilecekleri numarayı özelden göndereceğim.

TURHAN
08.06.2007, 17:55
israil kudusteki bi alışveriş merkezinin yapımı için acele inşaat mühendisi (şantiye şefi olarak) aranıyor.
bana verilen bilgiler;
- 2500 dolar maaş (ilerleyen zamanlarda artış)
-ayda bir türkiyeye gelebilme imkanı (şirket karşılıyo)
-kalınacak yer ve yemeği şirket karşılıyo
yanlız bu kişinin anlaşıldığı taktirde 1 hafta içinde işlemlerini yapıp oraya gitmesi lazım.
ilgilenler aşağıdaki numarayı arayıp daha fazla bilgi edinebilirler.
Adem KAPAN 0532 658 14 91

NOT: arkadaşlar ayrıca bunun yanında inşaat teknikeride aranıyor varsa tanıdıklarınız onlarada bu numarayı verebilirsiniz.

Badaloğlu
08.06.2007, 19:45
Ben İnşaat mühendisi değilim ama olsaydım isterlerse bana 100.000 dolares maaş verseler bile gidipte onlara iş yapmazdım.Tabi bu benim düşüncem...

Tansu Onur Erdoğan
08.06.2007, 19:58
bende pegasos otelde satınalma sorumlusuyum muğlada ama istanbulda olmam gerektiğinde o tarafta bi iş arıyorum.

ceserdar
09.06.2007, 00:15
Staj yeri aranıyor: Yazılım sektöründe.

Hasan Ayvenli
11.06.2007, 04:19
kayseride bi iş bulmam lazım

Semih GÜL
11.06.2007, 15:13
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Tic.A.Ş. / SPORPazarlama DirektörüReferans Kodu: PD-01 Trabzon-Türkiye http://www.yenibiris.com/images/tra.gifKısa Şirket TanıtımıTRABZONSPOR KULÜBÜ
www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)
İş TanımıTürk spor sektörünün liderlerinden Trabzonspor, gelişen kurumsal yapısı ve hedefleri doğrultusunda, dernek ve bağlı şirketleri bünyesinde görevlendirmek üzere, spor sektörünün dinamizmine uygun, kurumun vizyonu doğrultusunda global düşünebilen ve toplam kalite anlayışı çerçevesinde takım çalışmasına inanan, Pazarlama Direktörü pozisyonunda görevlendirilecek elemanlar aramaktadır.
Aranan Nitelikler• Ürün ve marka yönetimi ile sponsor ilişkileri konusunda deneyimli,
• Tercihen mağazacılık tecrübesine sahip,
• Çalışma süresi boyunca Trabzon’da ikamet etmek,
• Başvuru tarihinde 40 yaşını aşmamış olmak,
• Çok iyi derecede İngilizce bilmek (ikinci yabancı dil tercih sebebidir),
• İlgili konuda 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak,
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya ilgili bölümde yüksek lisans yapmış olmak,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,• Eğitim Derecesi:Lisans, Yüksek Lisans• Deneyim Süresi:3-5 yıl• Yabancı Dil:İngilizceBilgi Derecesi :Çok iyi
Ek Bilgiler• İş Alanı:Pazarlama• Organizasyondaki Yeri:Üst Düzey Yönetici• Çalışma Şekli:Tam zamanlı• Şehir:Trabzon• Ülke:Türkiye• Yayınlanma Tarihi:11.06.2007• Son Başvuru Tarihi:08.07.2007

www.yenibiris.com (http://www.yenibiris.com) dan başvuru yapabilir,ilgilenen olursa....

hamdi bey
20.06.2007, 23:22
haçan yaz geldi, funduğa günlükçü aranıyor :D yalnız biraz bayır buralar haa

Mustafa Önal
21.06.2007, 15:33
hazır böle bir başlık bulmuşken yazın istanbulda kalacağımı düşünerek. bende istanbul anadolu yakası tercih edilir. 3.5 aylık iş arayabilirim. okulun başlama durumuna göre part time da yapabiliriz.

Faik Yılmaz
21.06.2007, 15:54
arkadaşlar halkbankası 1300 yeni eleman alacakmış....

Bilgilerinize sunulur....

sümela61
24.08.2007, 15:03
arkadaşlar merhaba... yaklaşık 5 aydır bir İK firmasında görev alıyorum... bu anlamda danışmanlığını yaptığımız bankalar, ulusal ve uluslararası kurumsal firmalar ve bu firmaların bizden talep ettiği pozisyonlar mevcut... bankalar noktasında özellikle "telefon bankacılığı müşteri hizmet yetkilisi" pozisyonunda görüşmelerimiz devam ediyor... üniversitesi öğrencisi/mezunu renkdaşlarımızdan iş arayışında olanlar benimle özel mesaj yoluyla irtibata geçebilirler...

sevgi ve saygılarımla...

sümela61
29.08.2007, 15:31
arkadaşlar merhaba, aşağıdaki kriterlere uygun olup, iş arayışında olan renkdaşlarımız bana özel mesajla ulaşabilirler...

- Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun

- En az 2 yıl deneyimli

- Analitik, hızlı ve sonuç odaklı davranabilen

- Estetik bakış açısını pratik uygulamalarda hızlı bir şekilde hayata geçirebilecek

- Güleryüzlü, canlı ve dinamik,

- İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın

- MS Office uygulamalarına hakim,

- Auto-CAD programını etkin bir şekilde kullanabilen

- İngilizce konuşma-yazma-anlama becerisi bulunan

- Yoğun iş temposu içinde çalışabilecek

- İstanbul dışındaki şubeler için şehirdışı seyahetlerine çıkabilecek

- Erkek adaylar için askerliğini yapmış

İş Tanımı:

- Banka bünyesinde yeni açılacak olan şubelerin mimari projelerini uygulayacak

- Kurumsal Kimlik doğrultusunda projenin uygulanmasından sorumlu olacak

- Yeni açılacak ve mevcut şubelerin her türlü projelendirilmiş mimari ihtiyaçlarını uygulayacak

İnşaat Mühendisi arıyoruz.

sümela61
29.08.2007, 15:41
arkadaşlar merhaba, "iletişim danışmanı" pozisyonunda görev alacak ve aşağıdaki kriterleri karşılayan renkdaşlarımız bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirler...

• En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu,

• İstanbul'da ikamet eden

• 24-30 yaşları arasında,

• Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan,

• Esnek çalışma saatlerine uygun, görev verilen bölgede çalışabilecek,

• Yoğun bir tempoda görev alacak, sabırlı, sakin ve güleryüzlü,

• Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsil becerisine sahip,

• Bayi ilişkilerini yürütebilecek, empati kurabilen,

• Satış konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, tercihen mağazacılık deneyimi bulunan,

• MS Office programlarını etkin kullanabilen, teknolojiye meraklı

• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

İş Tanımı:

Satış hedeflerinin gerçekleşmesi için ilgili bölgenin ihtiyaçlarını belirlemek

Görev aldığı bayide tüm kurum işlemlerini yürütmek

Bölgesel aktiviteleri planlamak ve takip etmek

Müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamak

Günlük, haftalık, aylık raporlamaları zamanında eksiksiz olarak yapmak ve takip etmek

İlgili bölge sorumlusuna rapor vermek,

Performans geliştirici aktiviteler oluşturulmasına katkıda bulunmak ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak

sümela61
29.08.2007, 15:53
arkadaşlar, yine aşağıdaki kriterlere uygun renkdaşlarımız bana özel mesajla ulaşabilirler...

- Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun

- En az 2 yıl deneyimli

- Analitik, hızlı ve sonuç odaklı davranabilen

- Estetik bakış açısını pratik uygulamalarda hızlı bir şekilde hayata geçirebilecek

- Güleryüzlü, canlı ve dinamik,

- İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın

- MS Office uygulamalarına hakim,

- Auto-CAD programını etkin bir şekilde kullanabilen

- İngilizce konuşma-yazma-anlama becerisi bulunan

- Yoğun iş temposu içinde çalışabilecek

- İstanbul dışındaki şubeler için şehirdışı seyahetlerine çıkabilecek

- Erkek adaylar için askerliğini yapmış

İş Tanımı:

- Banka bünyesinde yeni açılacak olan şubelerin mimari projelerini hazırlayacak

- Kurumsal Kimlik doğrultusunda projenin uygulanmasından sorumlu olacak

- Yeni açılacak ve mevcut şubelerin her türlü mimari ihtiyaçlarını projelendirecek

"mimar" arıyoruz.

Yasin N.
04.09.2007, 17:47
Arkadaşlar çokk acil sivas ilinden personel aranmaktadır. işin niteliği: markette tanıtım elemanı, işin süresi: 25 gün kazanç: 600 ytl çalışma saatleri: sabah 10:00 akşam 22:00 skk lı olarak çalışacaktır. yaş 18 ile 30 arası çok acil eleman lazım.

Yasin N.
04.09.2007, 18:00
kayseridende aynı iş için personel aranmaktadır. bilenlerin ve duyanların haber vermesi önemle rica olunur.

sümela61
03.10.2007, 16:18
arkadaşlar merhaba,

Danışmanlığını yaptığımız bir bankaya (Trabzon için)

Tercihen Üniversite mezunu,

28 yaşını aşmamış,

İnsan ilişkileri ve temsil yeteneği güçlü,

Sahada aktif satış görevinde çalışacak,

Bankacılık alanında kariyer hedefi olan,

Kredi Kartı Satış Temsilcileri arıyoruz,

İş Tanımı:

Bankanın Kredi Kartı'nın , potansiyel satış noktalarının ziyaret ederek tanıtılması ve satışın gerçekleştirilerek raporlanması.

ilgilenen arkadaşlar bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirler...

turgi
04.10.2007, 03:21
www.secretcv.com adresine kayıt olun arkadaşlar cvnizi doldurun siza uygun iş ilanları gelmeye başlıyacaktır sırasıyla

sümela61
07.10.2007, 00:48
bu arada aşağıdaki ilanın mülakatlarını gerçekleştirmek için Trabzon'a benim gitme ihtimalim var... ben de genel müdürümüze bunun için bastırıyorum... eğer ben gelirsem mülakatları bizzat ben yapacağım, haberiniz olsun... ayrıca ben gitmesem bile, yine de pozisyonu düşünen arkadaşlar bana özel mesaj atabilirler...

arkadaşlar merhaba,

Danışmanlığını yaptığımız bir bankaya (Trabzon için)

28 yaşını aşmamış,

İş Tanımı:

Bankanın Kredi Kartı'nın , potansiyel satış noktalarının ziyaret ederek tanıtılması ve satışın gerçekleştirilerek raporlanması.

ilgilenen arkadaşlar bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirler...

Öztürk Adem
07.10.2007, 01:26
bende ıs arıom lıse mezunuyum muhtemelen 2 yıllık daha okucam part tıme ıs olursa cok sevınırım aöf işletme 2.sınıf:D

Yasin N.
23.10.2007, 18:12
trabzonda bir firmada, muhasebe bölümünde istihdam edilmek üzere bayan eleman alınacaktır giriş için asgari ücret, sonrasında ise dolgun maaş, ssk çalışma saatleri sabah 08:00 ile akşam 18:00 dır müracaat tel: 3259779

Badaloğlu
21.11.2007, 09:55
Arkadaşlar,
Kia otomotiv (Çelik Motor) eleman alacaktır.Eğer aşağıdaki krıterlere uyan arkadaşlarımız varsa benle irtibata geçsinler.Cv'lerini özel olarak göndereceğiz...

satış temsilcisi (çalışacağı bölge: altunizade, levent) tercihen ünv. mezunu, konusunda en az 2 yıl tecrübeli, iş tanımı : showroom satış
aktif satış temsilcisi (çalışacağı bölge : altunizade, levent) lise tercihen ünv. mezunu, 1 yıl tecrübesi olursa iyi olur, ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen. iş tanımı : dışarıda önceden randevu alınan müşterileri ziyaret ederek araç satışı yapacak.
2.el temsilcisi (çalışacağı bölge levent) tercihen ünv. mezunu, konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, , iş tanımı : takasa gelen araçların ekspertizini yapıp,fiyat verecek, satın almasını ve daha sonra da satışını gerçekleştirecek
satış destek elemanı (çalışacağı bölge: altunizade) , lise tercihen yüksekokul mezunu, 1-2 yıl tecrübeli olursa iyi olur iş tanımı: ön muhasebe ve araçların vergi ve plaka işlemlerini takip edecek.
resepsiyonist (çalışacağı bölge: levent) , lise tercihen yüksekokul mezunu , tecrübeye gerek yok, iş tanımı : santrale bakacak ve showrooma gelen müşterileri satış temsilcilerine yönlendirecek. bu konumdaki personelin kapasitesi varsa genelde 1 yıl sonra satışa alıyoruz.
mekanik teknisyen, boya teknisyeni, kaporta teknisyeni (çalışacağı bölge ; altunizade ve levent), meslek lisesi mezunu, konusunda en az 3 yıl tecrübeli.

sümela61
20.03.2008, 16:21
Arkadaşlar merhaba,

Bu hafta sonu, Samsun'da bir banka için işe alım mülakatları gerçekleştireceğiz, mülakatlara ben katılmayacağım ama Samsun'daki renkdaşlardan iş arayışında olanlar varsa, özel mesaj yoluyla benimle iletişime geçebilirler.

SAMSUN İÇİN KREDİ KARTI SATIŞ TEMSİLCİSİ

Genel Nitelikler:

32 yaşını aşmamış,

İş Tanımı:

sümela61
28.05.2008, 14:02
Arkadaşlar merhaba,

Türkiye'nin önde gelen bir bankası için;

Çağrı Merkezi'nde yetişip geleceğin bankacısı olacak ve gece vardiyasında çalışabilecek adaylar arıyoruz.

Aranan nitelikler:

Akşam 18:00 • 03:00 saatleri arasında çalışabilecek

TC vatandaşı

1980 ve sonrası doğumlu

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (özellikle Levent, Sarıyer, Maslak, Beşiktaş, Haznedar, Merter, Zeytinburnu, Güngören, Bahçelievler, Şirinevler civarı)

Askerliğiniz tamamlanmış, (erkek adaylar için)

En az lise mezunu ya da üniversite öğrencisi,

MS Office programlarına hakim.

bu projenin yöneticilerinden birisi de benim... mülakat, sınav gibi süreçleri bizzat ben takip ediyorum... ilgilenen arkadaşlar özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler...

Hüseyin Kurt
31.05.2008, 10:17
arkadaşlar acil olarak gebze organize sanayinde fabrikada çalıştırılmak üzere üretim elemanı alınacaktır.
tanıdıklarınız falan varsa yönlendirebilirsiniz.
konuyla ilgili özelden mesaj atın.

Ayşe Aygün
17.06.2008, 16:43
Trabzon of vestel bayiinde çalışmak üzere.Bayan veya erkek fark etmez.Acil elamana ihtiyaç vardır.
Sahibi çok sevdiğim bir abim olduğundan bu görevi bana verdi.İlgilenen arkadaşların benimle iletişim kurmasını bekliyorum.Siz veya bir yakınız iş arayabilir.:)

Mehdi
17.06.2008, 16:47
Kaçmaz bu fırsat

Ula seviyorum şu siteyi.Her türlü hizmet mevcut.

Mustafa Önal
17.06.2008, 16:54
ayşe istanbul civarlarında yokmudur :)

Ali Can
17.06.2008, 16:55
ofta olsam direk kaçırmazdım ..

sümela61
17.06.2008, 17:02
Ayşe'cim, öncelikle bu ilanı öncelikle BMN ile paylaşmayı düşünmen çok güzel ve mutluluk verici bir davranış... sevgili Mehdi'nin dediği gibi "ben burayı seviyorum"... :)

ancak ufak bir hatırlatmada da bulunmak istiyorum... bu tip ihtiyaçlarla ilgili bir başlığımız mevcut... o başlıkta da paylaşabilirsin bu tip şeyleri, teşekkürler...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=1921

sevgilerimle...

Ayşe Aygün
17.06.2008, 17:02
ayşe istanbul civarlarında yokmudur :)

İstanbul da değilde. Trabzonda olsaydım acaba size bırakırmıydım bu işi.Kobineyide almışım işte hazır. :)

Ayşe Aygün
17.06.2008, 17:03
Ayşe'cim, öncelikle bu ilanı öncelikle BMN ile paylaşmayı düşünmen çok güzel ve mutluluk verici bir davranış... sevgili Mehdi'nin dediği gibi "ben burayı seviyorum"... :)

ancak ufak bir hatırlatmada da bulunmak istiyorum... bu tip ihtiyaçlarla ilgili bir başlığımız mevcut... o başlıkta da paylaşabilirsin bu tip şeyleri, teşekkürler...

sevgilerimle...

Aslında eve öle bir başlık vardı ama pek düşünmeden yazdım orayada alabiliriz sorun değil

gerenimo
17.06.2008, 17:25
İnsan kaynakaları ve/veya hizmet içi eğitim konusunda iş arıyorum. istanbul ya da başka bir il sorun değil. Şu anda iş arıyor olmak gerçekten çok zormuş...

Nebiye
17.06.2008, 19:38
Trabzon of vestel bayiinde çalışmak üzere.Bayan veya erkek fark etmez.Acil elamana ihtiyaç vardır.
Sahibi çok sevdiğim bir abim olduğundan bu görevi bana verdi.İlgilenen arkadaşların benimle iletişim kurmasını bekliyorum.Siz veya bir yakınız iş arayabilir.:)

Sacit yada Barış düşünmez mi acep ?
Uşaklar hanisiniz ?

Mustafa Önal
17.06.2008, 19:50
Aslında eve öle bir başlık vardı ama pek düşünmeden yazdım orayada alabiliriz sorun değil

ne yapalım trabzonda ikamet edemiyoruz etsek uçarak başvururduk :) hiç bir şeyini beğenmediğim sacit şu başlığa bakacakmısın :D

Emirhan Makul
17.06.2008, 19:55
iş bekliyorum iyi oldu bu başlık vasıfsız eleman arayan varsa park tıme full tıme her daim çalışırım cumartesi pazar hariç 1-2 aylığına üniversiteye gideceğim çünkü

a f s
08.07.2008, 19:20
Müşterimizin ilanını hazırlıyorum. İlk siz öğrenmiş olacaksınız.

KARİYER HEDEFİ
Satış ve pazarlama alanındaki birikim ve iş geliştirme becerilerini bir e-ticaret şirketinde üst düzey yönetici konumunda değerlendirmek.

DENEYİM VE BECERİLER
- Tüketim malları piyasalarında Satış ve Pazarlama Yöneticiliği deneyimi, özellikle iş geliştirme konusunda başarılı iş sonuçları
- Tanıtım, reklam ve promosyon kampanyaları deneyimi
- Pazar Araştırma, Ürün geliştirme ve ve lansmanı konusunda farklı sektörlerde beş senelik bilgi ve deneyim
- Farklı ülkelerden yöneticiler ile birlikte proje yönetimi becerileri
- İletişime açık, ikna edici, sonuç odaklı çalışan ve analitik bakış açısına sahip yönetim tarzı.

CVleriniz için ik@generalmobile.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

GENERAL MOBILE TÜRKİYE
GENÇCELL İLETİŞİM A.Ş.
İletişim Bilgileri
Adres: Basın Express Yolu, Evkur Plaza No: 29 Kat: 6
İkitelli / İSTANBUL
Telefon: +90 212 692 12 00
Fax: +90 212 472 44 22
Çağrı Merkezi: +90 212 495 24 24

Bu da son istedikleri özellikler aslında bu pozisyonda çalışacak olanlar bizim ajansla çok sık diyalog içinde olacak

• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
• İngilizce bilen ( ileri düzeyde )
• Markalaşma, ürün yönetimi, trendlerin takibi ve pazar çalışmaları konusunda benzer görevde 5 yıl deneyimli
• Oda tiplerinin farklı müşteri beklentilerine göre uyumlandırılmasını sağlayacak bilgi birikimine sahip
• Pazar analizi ve araştırmalarında tecrübeli, satış ekibi ile iletişimi güçlü
• Askerliğini tamamlamış
• Seyehat engeli olmayan
• Ürünler bazında, hedeflere ve hedef kitleye yönelik pazarlama aktivitelerini belirlemek, planlamak,uygulamak, fiyatlandırma çalışmalarını yürütmek.
• Hedeflere paralel olarak yeni ürün gereksinimlerini belirleymek, ürün çeşitliliğini geliştirmek,
• Marka geliştirmeye ve marka değerini yükseltmeye yönelik projeler oluşturmak
• Tasarım, iletişim, promosyon ve müşteri ilişkileri ile ilgili süreçleri yürütmek.
• Satış faaliyetlerini desteklemek ve arttırmak amacıyla, satış ve üretim departmanları arasındaki koordinasyonu sağlamak.

harbıı
25.01.2009, 21:21
merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim trabzonda ikamet ediyorum ,biliyorum iş bulmak çok zor ve şu an daha zor ama çok acil bulmam ve çalışmam gerekli eğer yardımcı olursanız sevinirim .

Selami Gürpınar
05.02.2009, 15:33
Bilgisayar Programcısı aranıyormu. :)

Harun Karadeniz
05.02.2009, 16:13
İşletme mezunu var..

Kazım Uzunboy
05.02.2009, 16:18
Selami Gürpınar ve Harun Karadeniz bana özelden ulaşın. ;)

Selami Gürpınar
05.02.2009, 16:19
Selami Gürpınar ve Harun Karadeniz bana özelden ulaşın. ;)

Zuahahhahah yemin ediyorum koptum varya. ççç

EyüpKILIÇ61
05.02.2009, 16:27
Kazım bende ulaşayım mı sana, özelden hemde :D

Ümit Küçük
05.02.2009, 16:41
ankarada ögreciyim part time iş arıyorum haftanın 4 günü full time calısırım yardım edebilecek varmı

Onur Civelek61
05.02.2009, 16:42
Sigortacılık bölümünü bitiremedm daha ama sigorta ile ilgili iş arıyorum bilginize...:)

Ufuk Bayraktar61
05.02.2009, 17:19
kimyager isteği olan varsa ki hiç sanmıyorum :) bana her yerden ulaşabilirler. yeter ki ulaşsınlar. :)

Ümit Küçük
05.02.2009, 17:24
kimyager isteği olan varsa ki hiç sanmıyorum :) bana her yerden ulaşabilirler. yeter ki ulaşsınlar. :)

bugun iş görüsmesine gittim ufuk parttime 750 1000 ytl dedi harbelife şirketin adı zayıflama ilacı satıyolar ha adam öldürenlerden geri kacdım hemen ankardaki abiler bana part time iş acil

Onur Civelek61
05.02.2009, 17:42
bugun iş görüsmesine gittim ufuk parttime 750 1000 ytl dedi harbelife şirketin adı zayıflama ilacı satıyolar ha adam öldürenlerden geri kacdım hemen ankardaki abiler bana part time iş acil

Bi arkadaşım girdi o işe bence hiç bulaşma ilk bunlardan 200tl toplamışlar.Otele götürmüşler felan eğitim zart zurt sonrada 1 tane ilaç satamadı:D

EyüpKILIÇ61
05.02.2009, 18:07
Herkes işsiz yahu :S (bende dahil)

Kubilay ŞAHİN
05.02.2009, 18:15
Tam başlığa girecektim eleman arayan varmı diye benim gibi bir çok kişinin iş aradığını gördüm. Durum vahim.

UmutBaykan
05.02.2009, 18:46
İnşaat işiyle uğraşan varsa okul bitsin iş arıyor olacagım :D

Mustafa
05.02.2009, 18:49

Part time konusunda yardımcı olabilecegim bir kaç yer var aslında.Özelden msn yollayayım bi konuşalım.

İskender Çakmak
05.02.2009, 20:36
çok güzel bir konu kocaelide oturuyorum dış ticaret mezunuyum kendi işimle ilgili iş olmasına gerek yok her türlü iş yaparım

sümela61
12.03.2009, 15:21
arkadaşlar merhaba... aşağıda yazacağım proje acil bir proje yarın mülakatları gerçekleştirmiş olacağız...

İş Tanımı

KREDİ KARTI SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ arıyoruz.

Aranan Nitelikler

.1981 ve üzeri doğumlu,
.En az lise mezunu,
.İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
.Tercihen SAHA SATIŞI konusunda deneyimli,
.SAHA SATIŞININ gerektirdiği kişisel özelliklere sahip,
.İnsan ilişkilerinde başarılı,
.Dış görünümüne özen gösteren,
.Yoğun tempoda çalışabilecek,
.ŞEHİR DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN,
.Erkek adaylar için askerliği en az 1 yıl tecilli.

arkadaşlar ilgilenenler özelden bana yazabilir... teşekkürler...

Halil Atalay
12.03.2009, 21:04

istanbul büyükşehir belediyesi başvur insan kaynaklarına burada yazılım grubu var çok iyi bir staj olur

Öztürk Adem
12.03.2009, 21:09
Insallah herkes aradıgını bulur :D

maxim
13.03.2009, 00:20
Öğrencilik hayatımın bu son döneminde part-time çalışabileceğim bir yer olsa ne güzel olurdu :)

Bilgisayar mühendisi adayına bir iş var mı acaba? yazılım sektöründe tabi.

LazAnisT
13.03.2009, 14:03
Sümela 61

Öncelikle bu kriz zamanında BMN ye öncelik tanıdığın için sana çok teşekkür ederim.Merak ettiğim birşey var o kadar eleman arıyorsun BMN den sana geri dönüş yapan kimse oluyormu?Y

Tuğba ÖZTÜRK
13.03.2009, 14:42
çok güzel ve faydalı olmasını istediğim bir başlık :)

ben bu sene bitiriyorum okulu içmimar ararsanız eğer ben varım :) :)

çalışabileceğim yerler;

*mutfak tasarım ve projelendirme
*banyo tasarım ve projelendirme
*mobilya tasarım ve projelendirme
* inşaat içmimarlığı,şantiye
*sırf autocad üzerine de olabilir.

sümela61
13.03.2009, 16:55
Sümela 61

Öncelikle bu kriz zamanında BMN ye öncelik tanıdığın için sana çok teşekkür ederim.Merak ettiğim birşey var o kadar eleman arıyorsun BMN den sana geri dönüş yapan kimse oluyormu?

Süleyman Abicim,

öncelikle belirttiğin gibi şu sıralar firmalar bırak işe alım yapmayı, aksine baya bir çıkartma da yapıyorlar...

dolayısıyla bizim projelerde de eski yoğunluk yok...

zaman zaman ben buradan bazı projeleri paylaşmaya çalışıyorum... sorunun cevabına gelince açıkçası pek dönüş almıyorum... ancak İstanbul dışından bir kaç renkdaşı (burada bilgi paylaşarak) bazı projelerden haberdar etmiştim ve o kurumlarda işe başladılar...

ama burada kilit nokta; bu renkdaşların kendi emekleri ve nitelikleriyle işe kabul edilmiş olmalarıdır... ben sadece buraya yazarak onları haberdar etmiştim... başka bir deyişle vesile olma durumu...

sümela61
27.05.2009, 17:06
arkadaşlar merhaba... aşağıda sizinle paylaştığım pozisyonda eğer bayan tercih edilmiyor olsaydı, ben bu işi kimselere bırakmazdım... :)

firmanın uluslararası bir firma ve kendi alanında dünyanın en büyüğü olduğunu söyleyebilirim... detaylar aşağıda:

BÖLGE YÖNETİCİ ASİSTANI - TRABZON

İş Tanımı

Danışmanlığını yaptığımız hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firma için "BÖLGE MÜDÜRÜ ASİSTANI" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

.Lise mezunu (üniversite mezuniyeti tercih sebebidir),

.Çok iyi derecede İngilizce bilen

.Benzer pozisyonda iş tecrübesi olan,

.Ms ofis programlarına hakim,

.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

.İletişim gücü yüksek,

.Bayan,

Bölge Müdürü Asistanı aramaktayız.

Ömer SEVİNÇ
27.05.2009, 17:14
BMN krize kafa tutuyor:D

halil ibo
27.05.2009, 17:16
Yaş belirtilmediği için ''bayan'' şartı olmasa sana rakip olurdum.:)

sümela61
27.05.2009, 17:21
arkadaşlar bir de böyle bir pozisyonumuz var... Anadolu yakasında ikamet edenler için... :) Türkiye'nin en büyük holdinglerinden birine bağlı, oldukça ünlü bir beyaz eşya üreticisi için arayış söz konusu... hafta içi 5 gün, vardiyasız bir çalışma düzeni var... kurumun, bu pozisyonda görev alacak kişiden, anadil seviyesinde Almanca beklentisi var...

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir beyaz eşya firması için Almanca dilinde operasyonların desteklenmesinde; Müşteri Hizmetleri sürecinde kariyer hedefleyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Bay / Bayan,

Anadil seviyesinde Almanca bilen,

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

20-28 yaşları arasında,

En az lise mezunu (ancak üniversite mezunu olmak tercih sebebi),

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetlerinde kariyer hedefi olan,

Tercihen çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri tecrübesi olan,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve/veya 2 yıl tecilli

Takım çalışmasına uyumlu,

Müşteri ilişkilerinde başarılı,

Kendini geliştirmeye açık,

Hatasız çalışmaya özen gösteren,

MS Office programlarını ve Windows tabanlı internet uygulamalara hakim,

sümela61
27.05.2009, 17:31
Yaş belirtilmediği için ''bayan'' şartı olmasa sana rakip olurdum.:)

firma bize projeden bahsederken "Trabzon için arayışımız var" deyince, benim gözler bir anda açılmıştı... :)

ama "bayan" şartını duyunca hayallerim yıkıldı bir anda... :(

halil ibo
27.05.2009, 17:33
firma bize projeden bahsederken "Trabzon için arayışımız var" deyince, benim gözler bir anda açılmıştı... :)

ama "bayan" şartını duyunca hayallerim yıkıldı bir anda... :(

Hayırlısı kardeşim yakın gelecekte inşallah o kapı açılır bizede.Fakat önce giden diğerinide yanına almasını bilmeli.:)

sümela61
27.05.2009, 17:45
Hayırlısı kardeşim yakın gelecekte inşallah o kapı açılır bizede.Fakat önce giden diğerinide yanına almasını bilmeli.:)

inşallah... keşke, keşke... :)

sümela61
01.06.2009, 16:02
BÖLGE YÖNETİCİ ASİSTANI - TRABZON

İş Tanımı

Danışmanlığını yaptığımız hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firma için "BÖLGE MÜDÜRÜ ASİSTANI" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

.Lise mezunu (üniversite mezuniyeti tercih sebebidir),

.Çok iyi derecede İngilizce bilen

.Benzer pozisyonda iş tecrübesi olan,

.Ms ofis programlarına hakim,

.Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

.İletişim gücü yüksek,

.Bayan,

Bölge Müdürü Asistanı aramaktayız.

arkadaşlar, söz konusu pozisyon kapanmıştır, umuyorum Trabzon'da başka pozisyonlarımız olur ve ben sizi haberdar ederim...

sümela61
01.06.2009, 16:08
bu arada Anadolu yakasında (özellikle Gebze ve civarında) ikamet eden, arkadaşlarımız için 2 farklı pozisyonu da buradan sizlerle paylaşmak istiyorum... pozisyonlarla ilgilenen arkadaşlar bana mail yoluyla ulaşabilirler (mehmet.yoldas.61@hotmail.com)

PROJE MÜHENDİSİ

İşin Tanımı :

Danışmanlığını yaptığımız %100 Alman sermayeli, otomotiv yedek parça üretimi yapan bir firma için "Proje Mühendisi" aramaktayız.

Aranan Nitelikler :

· Otomotiv sektöründe minimum 3 yıl görev almış,

· Benzeri pozisyonda yan sanayi kuruluşlarında çalışmış,

· İyi derecede İngilizce bilen (tercihen Fransızca da bilen),

· Tercihen Ms-Project programı kullanabilen,

· Ms Office programlarını etkin kullanabilen,

· Anadolu yakasında ikamet eden,

· 16949 Kalite sistemine yatkın olan,

· Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan,

· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

BAKIM TEKNİSYENİ

İşin Tanımı :

Danışmanlığını yaptığımız %100 Alman sermayeli, otomotiv yedek parça üretimi yapan bir firma için "Bakım Teknisyeni" aramaktayız.

Aranan Nitelikler :

· Elektrik üzerine eğitimi olan,

· Minimum 3 yıl deneyimi olan (tercihen otomotiv sektörü) ,
ı
· Engel plastik enjeksiyon makinalarının bakımı hakkında tecrübeli,

· Vardiyalı çalışmaya uygun,

· Askerlikle ilişiği olmayan,

Not: Torna/freze kullanım tecrübesi ve kaynak tecrübesi tercih sebebidir.

sümela61
10.06.2009, 14:57
arkadaşlar herkese merhaba... yine bayan renkdaşlarımızı ilgilendirebilecek bir pozisyon arayışı ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyorum... projeyi bizzat ben yürütüyorum, ön görüşmeler benimle gerçekleşiyor, bilginiz olsun...

Türkiye'nin en büyük holdinglerinden birisinin CEO'su için;

benzeri büyüklükteki kurumsal bir yapıda min. 4 yıl üst düzey yönetici sekreterliği deneyimi olan, çok iyi düzeyde İngilizce bilen, İstanbul'da ikamet eden, 27 - 34 yaş aralığında, bayan "Üst Düzey Yönetici Sekreteri" arayışımız söz konusu...

istenilen özelliklerdeki arkadaşlar, özel mesaj yolu ile benimle irtibata geçebilirler...

teşekkürler...

ceserdar
10.06.2009, 17:45

istanbul büyükşehir belediyesi başvur insan kaynaklarına burada yazılım grubu var çok iyi bir staj olur

Bir bakayım ne var ne yok bu başlıkta diye göz gezdirirken ilk önce kendi mesajıma rastladım. Hatırlıyorum o zamanları. :) Staj yapabilecek bir yer bulmak için sağa sola saldırdığım zamanlardı. Sonra 2 kere, toplamda 50 iş gününe tekabül eden "naylon" stajlar yaptım. :) Halil Ağabey aradan 2 sene geçmiş mesajıma sağolsun duyarlılık gösterek cevap vermiş.

Öğrencilik hayatımın bu son döneminde part-time çalışabileceğim bir yer olsa ne güzel olurdu :)

Bilgisayar mühendisi adayına bir iş var mı acaba? yazılım sektöründe tabi.

@maxim, sana da bir tavsiyede bulunabilirdim ama öğrenciliğinin son dönemindeymişsin. Vazgeçtim o yüzden. :)

sümela61
23.06.2009, 10:18
arkadaşlar herkese merhaba... yine bayan renkdaşlarımızı ilgilendirebilecek bir pozisyon arayışı ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyorum... projeyi bizzat ben yürütüyorum, ön görüşmeler benimle gerçekleşiyor, bilginiz olsun...

Türkiye'nin en büyük holdinglerinden birisinin CEO'su için;

benzeri büyüklükteki kurumsal bir yapıda min. 4 yıl üst düzey yönetici sekreterliği deneyimi olan, çok iyi düzeyde İngilizce bilen, İstanbul'da ikamet eden, 27 - 34 yaş aralığında, bayan "Üst Düzey Yönetici Sekreteri" arayışımız söz konusu...

istenilen özelliklerdeki arkadaşlar, özel mesaj yolu ile benimle irtibata geçebilirler...

teşekkürler...

herkese merhaba... pozisyon kapandı arkadaşlar, bilginize...

Adem Erdoğan
01.07.2009, 10:49
İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü işbirliğinde “İŞGÜCÜ YETİŞTİRME” kursları gerçekleştirilecektir .

İstihdamın artırılması ve işgücü piyasasının nitelikli işgücü ihtiyacının karşılanması amacıyla günümüzde en çok talep edilen “Veri Tabanı Programcılığı, Autocad, Grafik Tasarım, Ağ İşletmenliği, Web Tasarım ve Solidworks” alanlarında kurslar düzenlenecektir. Ücretsiz olarak düzenlenecek bu kurslara katılmak isteyenlerin İŞKUR Bahçelievler İlçe Müdürlüğüne müracaat ederek bu eğitimlerden birine katılacaklarını belirtmeleri ve kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kurslara sadece işsiz olan ve herhangi bir kurumdan sigortası olmayan kişiler kabul edilmektedir. Eğitimlere ilk ve orta derece eğitim kurumlarından yeni mezun ya da mezun olan kişiler de katılabilmektedir.

Kurslarda başarılı olanlara seçtikleri meslek dalları ile ilgili İstanbul Aydın Üniversitesi ve Türkiye İş Kurumu onaylı sertifika verilecektir. Eğitimler İstanbul Aydın Üniversitesi Florya yerleşkesinde yapılacak olup, katılımcılara günlük 15 TL harçlık verilecektir. Kursiyerler aşağıda belirtilen tarihlerde yapılacak mülakatlar sonrasında eğitime alınacaktır.

Aşağıdaki eğitimlerde uzmanlaşmak ve bu alanlarda çalışmak isteyenlere duyururuz.

Veri Tabanı Programcılığı Eğitimi:
410 saat – Toplam 52 gün (Hafta içi 5 gün)
Mülakat ve Son Başvuru Tarihi: 02 Temmuz 2009 Perşembe, saat 10.00
Başvuru Yeri: Bahçelievler İŞKUR İlçe Müdürlüğü (Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 2. Sok. No:14 Şirinevler – İstanbul)

Autocad Eğitimi:
240 saat – Toplam 30 gün (Hafta içi 5 gün)
Mülakat ve Son Başvuru Tarihi: 03 Temmuz 2009 Cuma, saat 14.00
Başvuru Yeri: Bahçelievler İŞKUR İlçe Müdürlüğü (Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 2. Sok. No:14 Şirinevler – İstanbul)

Grafik Tasarım Eğitimi:
380 saat – Toplam 48 gün (Hafta içi 5 gün)
Mülakat ve Son Başvuru Tarihi: 03 Temmuz 2009 Cuma, saat 14.00
Başvuru Yeri: Bahçelievler İŞKUR İlçe Müdürlüğü (Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 2. Sok. No:14 Şirinevler – İstanbul )

Ağ İşletmenliği Eğitimi:

410 saat – Toplam 52 gün (Hafta içi 5 gün)
Mülakat ve Son Başvuru Tarihi: 03 Temmuz 2009 Cuma, saat 10.00
Başvuru Yeri: Bahçelievler İŞKUR İlçe Müdürlüğü (Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 2. Sok. No:14 Şirinevler – İstanbul )

Web Tasarım Eğitimi:
270 saat – Toplam 34 gün (Hafta içi 5 gün)
Mülakat ve Son Başvuru Tarihi: 08 Temmuz 2009 Çarşamba, saat 10.00

Solidworks Eğitimi:
90 Saat – Toplam 12 Gün (Hafta İçi 5 gün)
Mülakat ve Son Başvuru Tarihi: 10 Temmuz 2009 Cuma, saat 10.00

sümela61
01.07.2009, 13:28
PROJE MÜHENDİSİ

İşin Tanımı :

Danışmanlığını yaptığımız %100 Alman sermayeli, otomotiv yedek parça üretimi yapan bir firma için "Proje Mühendisi" aramaktayız.

Aranan Nitelikler :

· Otomotiv sektöründe minimum 3 yıl görev almış,

· Benzeri pozisyonda yan sanayi kuruluşlarında çalışmış,

· İyi derecede İngilizce bilen (tercihen Fransızca da bilen),

· Tercihen Ms-Project programı kullanabilen,

· Ms Office programlarını etkin kullanabilen,

· 16949 Kalite sistemine yatkın olan,

· Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan,

· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

arkadaşlar yukarda paylaştığım pozisyondaki ihtiyacı kapattık... bilginize...

Mustafa SAHİN
17.08.2009, 12:34
Çelik Özel İstihdam Bürosu Karadeniz Bölgesindeki ilk ve tek yasal istihdam bürosudur.
Karadeniz Bölgesinde İlk Olarak Kurulan Çelik Özel İstihdam Bürosu doğru nitelikli işgücü ile bu işgücüne ihtiyaç duyan firmaları bir araya getirmeyi hedefleyen Çelik Özel İstihdam Bürosu Türkiye , faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde doğru işgücü ve işvereni doğru zamanda bir araya getirerek istihdam kalitesini arttırmayı ilke edinmiştir.
Çelik Özel İstihdam Bürosu; Hem iş arayanlara hem de iş verenlere doğru hazırlanmış bir veri tabanı ile zaman kazandırmak ve işsiz sayısında önemli bir düşüş kaydedilmesine katkı sağlama gayretinde olacağız.iş yada eleman arayanlar gerek ofisimizi gerek web sayfamızı ve gerekse (0462) 323 30 93 Numaralı telefonumuzdan bize ulaştıkları takdirde kendilerini en kısa zamanda ve uygun ortamda buluşturmayı hedeflemekteyiz

Tel-Fax 0462 323 30 93
email: istihdam@karadenizistihdam.com (istihdam@karadenizistihdam.com)
Ofis Adresi:

İskenderpaşa Mah. Dervişoğlu Çıkmazı Gümü-Batu İş Merkezi No:11

Merkez / Trabzon
0555 818 70 86 Kubilay YILDIZ Büro Sorumlusu
0533 300 28 56 Organize Hasan Taşkın
0554 203 76 03 Organize Mustafa ŞAHİN

Mustafa SAHİN
17.08.2009, 12:40
Şuan Eleman aramakta olan sektörler ;

Ön Muhasebe 2 kişi
Hemşirelik 4 kişi
Makina Mühendisi 6 kişi
Maden Mühendisi 7 kişi
Pazarlama da 25 kişi
Turizm Otelcilik Alanında 22 kişi alınacaktır.

Müracat Çelik Özel İstihdam Bürosu
Tel-Fax 0462 323 30 93
email: istihdam@karadenizistihdam.com (istihdam@karadenizistihdam.com)
Ofis Adresi:

İskenderpaşa Mah. Dervişoğlu Çıkmazı Gümü-Batu İş Merkezi No:11

Merkez / Trabzon
0555 818 70 86 Kubilay YILDIZ Büro Sorumlusu
0533 300 28 56 Organize Hasan Taşkın
0554 203 76 03 Organize Mustafa ŞAHİN

Hüseyin Kurt
29.12.2009, 14:55
Arkadaşlar,medya sektöründeki lider kurum için ;

Yabancı dil bilgisi çok iyi olan
Sinema ve filmlere karşı ilgisi olan,yakından takip eden.
Analitik gücü yüksek
Yorum kabiliyeti olan
İletişim bölümü mezunu (radyo-tv ve sinema)
Bana özel mesaj atsın.

Dursun Kaplan
29.12.2009, 14:57
Sadece son şıktan eleniyorum. :cool:

Hayırlısı. :)

ceserdar
29.12.2009, 23:30
Arkadaşlar,medya sektöründeki lider kurum için ;

Yabancı dil bilgisi çok iyi olan - Eh işte.
Sinema ve filmlere karşı ilgisi olan,yakından takip eden. - Eh işte, Ezel favori dizim.
Analitik gücü yüksek - Analitiği ben buldum.
Yorum kabiliyeti olan - BMN sağolsun.
İletişim bölümü mezunu (radyo-tv ve sinema) - 4 sene boyunca 2 tane Radyo Sinem Televizyon bölümü öğrencisiyle aynı evde yaşadım.
Bana özel mesaj atsın.

Abi uygun muyum acaba? :)

Hüseyin Kurt
30.12.2009, 08:52
Abi uygun muyum acaba? :)

Fazlasın bile Serdar :)

Nurbanu
30.12.2009, 09:54
Trabzon'da ikamet edip de özel bir dershanede İngilizce öğretmenliği yapabilecek arkadaşlar varsa özel mesajla bana ulaşabilirler ;)

Tuğba ÖZTÜRK
02.01.2010, 13:47
GEÇEN SENE YAZDIĞIM MSJ ;
''
çok güzel ve faydalı olmasını istediğim bir başlık :)
ben bu sene bitiriyorum okulu içmimar ararsanız eğer ben varım :) :)
çalışabileceğim yerler;
*mutfak tasarım ve projelendirme
*banyo tasarım ve projelendirme
*mobilya tasarım ve projelendirme
* inşaat içmimarlığı,şantiye
*sırf autocad üzerine de olabilir.
__________________''

Şimdi mezun oldum. iş aramaktayım.

TUĞBA ÖZTÜRK
İstanbul Kültür Üniversitesi - İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
4 Mart 1988

Eğitim
ümraniye nevzat ayaz lisesi 2002 - 2005
İstanbul Kültür Üniversitesi - 2009
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ( Türkçe )Lisans
Mezun
Örgün öğretim
Başarı bursu

İş / Staj
mdm mimarlık - Staj | Haziran 2007 - Temmuz 2007
İç Kontrol-Teftiş - Stajyer - Türkiye , İstanbul
teşfikiye/nişantaşı
mirage mobilya - Staj | Haziran 2006 - Temmuz 2006
İç Kontrol-Teftiş - Stajyer - Türkiye , İstanbul
modoko mobilyacılar sitesi.

Tercihlerim
Çalışmak istediğim sektörler: Dekorasyon-İç Mimarlık, Ev Mobilyaları, Mobilya & Aksesuar, Ofis Mobilyası ve Dekorasyonu, Mimarlık, İnşaat
Çalışmak istediğim pozisyonlar: Eğitim, İş Geliştirme, Mühendislik, Proje Yönetimi, Satınalma, Satış, Tasarım
İlgilendiğim çalışma şekilleri: Tam zamanlı
Çalışmak istediğim şehirler: İstanbul
Çalışmak istediğim ülkeler: Türkiye

Yetkinlikler
Dil İngilizce - Okuma (Orta) Yazma (Orta) Konuşma (Orta)

Teknik bilgi
Autocad - Çok iyi
3ds max : iyi
Photoshop: Çok iyi.
SketchUp - Çok iyi
MS Office Programları - Çok iyi
Adobe Acrobat - İyi
Adobe Photoshop - İyi

faik celikoflu
02.01.2010, 14:01
Trabzon'da ikamet edip de özel bir dershanede İngilizce öğretmenliği yapabilecek arkadaşlar varsa özel mesajla bana ulaşabilirler ;)

bunu bana niye demedun..zevk için yapardum da :)

Nurbanu
02.01.2010, 18:35
bunu bana niye demedun..zevk için yapardum da :)

İngilizce bilen birine ihtiyaçları vardı o yüzden sen aklıma gelmedin Faik hocam :D hani Merveciiim olsa neyse :p

Annemin meşhur bir lafı var. Bu durumda sana onu söylemek istiyorum :
"Sol elinden gelir!" ççç ççç ççç

faik celikoflu
02.01.2010, 18:37
İngilizce bilen birine ihtiyaçları vardı o yüzden sen aklıma gelmedin Faik hocam :D hani Merveciiim olsa neyse :p

Annemin meşhur bir lafı var. Bu durumda sana onu söylemek istiyorum :
"Sol elinden gelir!" ççç ççç ççç

tmm da KPDS sınavında ben merveden yüksek aldım arkadaşııım :)

Nurbanu
02.01.2010, 18:41
tmm da KPDS sınavında ben merveden yüksek aldım arkadaşııım :)

KPDS sınavı sadece Türkiye'de bir grup insanın bir araya gelip oluşturduğu saçma sapan bir sınav :) hayatımda böyle saçma bir sınav daha görmedim. kaldı ki üniversitelerdeki hocalarımız dahi bu sınavın kesinlikle ingilizce bilgisini ölçmediğini hep söylerler :D amaaa elimiz mahkum girmeye... :( başka türlü bir yere bir halt olamıyoruz!

sıkıyorsa toefl a gir de geçerli puanı al :D

faik celikoflu
02.01.2010, 18:43
hahahahaaa toefl da merveyi 2 ye katlarım ben :D

Nurbanu
02.01.2010, 18:44
Hodri meydan o zaman. Ben merveciimin çalışınca senden daha yüksek yapacağını düşünüyorum. hatta buna eminim :D

faik celikoflu
02.01.2010, 18:44
ben çalışırsam nolcak peki :D

Nurbanu
02.01.2010, 18:45
merve kadar olamaz :D :D :D

faik celikoflu
02.01.2010, 18:46
işte buna gülerim :)

merve gelsin, kendisi de itiraf eder zaten :)

Nurbanu
02.01.2010, 18:49
neyse yaa başlığın rotası değişiyor :D merve gelsin ona sorarız :D

Hüseyin Kurt
28.01.2010, 10:51
Arkadaşlar Adana ve Antalya'da Sağlık Elemanı - Memuru olarak çalışabilecek olan var mı?
Varsa özelden ulaşın bana.

Hüseyin Kurt
28.01.2010, 12:04
Arkadaşlar aramızda İzmir'de çalışmak isteyen Elektrik Elektronik Mühendisi (Bakım Mühendisi olarak) varmıdır?
Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
Güç elektroniği, makine, bakım ve onarım konularında en az 2 yıl deneyimli

Var ise özelden bana ulaşsın.

Hüseyin Kurt
02.03.2010, 09:21
Küçük İlanlar
Müşteri Temsilcisi
Aranılan özellikler;
- Prezantabl
- 25-30 yaş arası
- Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği yüksek
- En az 2 yıllık üniversite mezunu
- İyi derecede office (word-excel) bilgisine sahip,
- Seri klavye kullanabilen
- Tercihen aktif saha pazarlama ve satış tecrübesi olan
- Bay/ Bayan

İzmir için.

Hüseyin Kurt
26.03.2010, 14:50
Müşteri Temsilcisi
Aranılan özellikler;
- Prezantabl
- 25-30 yaş arası
- Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği yüksek
- En az 2 yıllık üniversite mezunu
- İyi derecede office (word-excel) bilgisine sahip,
- Seri klavye kullanabilen
- Tercihen aktif saha pazarlama ve satış tecrübesi olan
- Bay/ Bayan

Böyle biri var mı arkadaşlar? Ankara için

LazAnisT
26.03.2010, 15:04
Anlaşılan BMN'de iş sıkıntı yok.

Hüseyin Kurt
26.03.2010, 15:24
Öyle galiba Süleyman abi.

Hüseyin Kurt
26.03.2010, 17:30
SAP FI , CO ve SAP Lojistik Danışmanı arıyoruz.
Tanıdığınız bildiğiniz iş arayan var mı bununla ilgili?

Adem Erdoğan
26.03.2010, 17:31
SAP FI , CO ve SAP Lojistik Danışmanı arıyoruz.
Tanıdığınız bildiğiniz iş arayan var mı bununla ilgili?

abapçı arıyomusunuz abi.:D

Samet BuLut
26.03.2010, 17:36
Anlaşılan BMN'de iş sıkıntı yok.

Var var da askerLik engeL oLuyo kimse aLmıyo işe :)

Hüseyin Kurt
26.03.2010, 18:51
abapçı arıyomusunuz abi.:D
Sen askere git gel önce Adem :)

mesut61
06.04.2010, 19:46
Bilindiği gibi dünya genelindeki ekonomik krizden Türkiye de etkilenmiş ve birçok insan işini kaybetmiştir.Mevcut işsiz sayısına yenileri eklenmiştir.Bu sayı gün geçtikçe artmaktadır ve bundan etkilenenler ailenin 3 kişi olduğunu varsayarsak 3 katına çıkmaktadır.Hal boyleyken etrafında tanıdığı iş adamları olan, çalıştığı iş yerinde çalışma arkadaşları arayan şirketler olursa burası vasıtasıyla birbirimize haber verilebilir.İkamet ettiğim Bursa da fabrika sahipleri Karadenizliler bilhassa Trabzonlular hatırı sayılır derecede var.Benim çalıştığım şirkette de zaman zaman iş bulma olanağı mevcut. Bu vesile ile kim iş sahibi olursa bizi mutlu eder.

inşallah hayırlı bi konu olur.

herkese hayırlı işler.

Ufuk Bayraktar61
06.04.2010, 19:57
abi böyle bir başlık vardı sanırım, muhtemelen kilit gelir.. ha gelmedi mi ?

kimyagerim
ıso 2000
gmp
sorumlu müdürlülük gibi sertifikalarım var
word excel yeterş kadar kullanılır
ingilizce çat pat var bişeler..
...................:D

Gamze
06.04.2010, 20:25
Bu başlıktan yine devam edelim.
İnşallah bu başlık vesilesiyle iş sıkıntısı çekenler sorunlarını çözerler.

Ben de mezunum 2 aya bu arada. :rolleyes:

tigin
06.04.2010, 21:31
Başlıkta neden acil yazıyor, acil olan nedir? Acilen iş mi lazım, çalışan mı?

Ali Sırrı
06.04.2010, 22:40
Radyo TV mezunuyum
Adobe Premiere ve Conopus Edius kullanıyorum.
Daha önce TV58 1 sene çalıştım TRT Trabzon'da da 40 gün staj yaptım.
Kamera, kurgu & montaj ve reji işlerinden anlarım.
Photoshop iyi derecede bilirim.
Office programları da öyle..
Askerlik 2012'ye kadar tecil

:) :)

Uzunoğlu
06.04.2010, 22:47
Vasıfsızım iş arıyorum :)

Emirhan Makul
06.04.2010, 23:17
Vasıfsızım iş arıyorum :)

Bende vasıfsızım iş arıyorum , vasıfsızım çünkü okulda gösterilenlerle bir işte çalışacak kapasitem yok. Staj yapmak için uygun iş yerleri arıyorum. İşim bilgisayar. Ofis programlarından anlarım.

Ufuk Bayraktar61
06.04.2010, 23:23
Başlıkta neden acil yazıyor, acil olan nedir? Acilen iş mi lazım, çalışan mı?

her ikiside acil olsa iyi olur :)

Hüseyin Kurt
08.04.2010, 15:29
Bende vasıfsızım iş arıyorum , vasıfsızım çünkü okulda gösterilenlerle bir işte çalışacak kapasitem yok. Staj yapmak için uygun iş yerleri arıyorum. İşim bilgisayar. Ofis programlarından anlarım.

Sen bana cv ni gönder bakalım Emirhan.
Belki bi hayrımız dokunur.

ÜNAL
08.04.2010, 15:57
Sen bana cv ni gönder bakalım Emirhan.
Belki bi hayrımız dokunur.
Hüseyin abi aradığın elemanı bulabildin mi?

Hüseyin Kurt
08.04.2010, 19:56
Hüseyin abi aradığın elemanı bulabildin mi?
Buldum ama kariyer.netten buldum.
Çıkmadı bizden birileri.

54gökten özlü61
08.04.2010, 20:31
silahlı özel güvenlik görevlisiyim iş arıyorum

Emirhan Makul
11.04.2010, 17:52
Sonu yahoo olan adresine CV'mi gönderdim Hüseyin Abi.

Hüseyin Kurt
12.04.2010, 09:09
Sonu yahoo olan adresine CV'mi gönderdim Hüseyin Abi.

Tarihlerde hata var Emirhan. Tekrar bi gözden geçir.

Hüseyin Kurt
21.04.2010, 13:36
...............

Fatih Ersoy
21.04.2010, 13:41
Veteriner Hekim aranıyor..

Sinop erfelek ilçesinde Büyükbaş hayvan kliniğinde çalışmak üzere 2 bin lira maaşlı ( Kişinin konut ihtiyacı karşılanacaktır )sun'i tohumlama sertifikası sahibi veteriner hekimler bana özel mesaj yolu ile ulaşsınlar ;)

Nihal Ayvaz
21.04.2010, 13:46
Başlığı görmüşken yazmadan olmaz.:)

İstanbul'da yaz dönemi için (zorunlu 20gün) yazılım staj yeri arıyorum.

Hüseyin Kurt
21.04.2010, 13:53
Başlığı görmüşken yazmadan olmaz.:)

İstanbul'da yaz dönemi için (zorunlu 20gün) yazılım staj yeri arıyorum.

cvni gönder bana Nihal.
Bi bakayım ben.

Nihal Ayvaz
21.04.2010, 13:55
cvni gönder bana Nihal.
Bi bakayım ben.

Mailini verirmisin Hüseyin abi.Tşk.ler ilgin için ;)

Hüseyin Kurt
21.04.2010, 13:58
Mailini verirmisin Hüseyin abi.Tşk.ler ilgin için ;)

Gönderdim Nihal.
Maillerine bak.

sümela61
21.04.2010, 13:59
herkese merhaba,

Aralık ayından beri Turkcell'e ait bir grup şirketinde işe alım tarafındayım (biraz da bu sebeple siteden uzak kaldım, sistem yasağını delmem zaman aldı)...

BMN olarak bizim aramızda veya yakınlarımızın arasında "engelli" statüsünde iş arayanlarımız var ise; özgeçmişlerini bana (mail yoluyla) iletmelerini ve mail attıklarına dair özel mesajla beni bilgilendirmelerini rica ediyorum...

umarım hepimiz keyif alarak çalıştığımız alanlarda görev alırız... sevgiler, Mehmet...

Hüseyin Kurt
21.04.2010, 14:02
herkese merhaba,

Aralık ayından beri Turkcell'e ait bir grup şirketinde işe alım tarafındayım (biraz da bu sebeple siteden uzak kaldım, sistem yasağını delmem zaman aldı)...

BMN olarak bizim aramızda veya yakınlarımızın arasında "engelli" statüsünde iş arayanlarımız var ise; özgeçmişlerini bana (mail yoluyla) iletmelerini ve mail attıklarına dair özel mesajla beni bilgilendirmelerini rica ediyorum...

umarım hepimiz keyif alarak çalıştığımız alanlarda görev alırız... sevgiler, Mehmet...

Mehmet abi , benim görüştüğüm ama pozisyon olmadığı için değerlendiremediğim adaylar oluyor.
Sana da yönlendirmek isterim onları.

Şuan bi güvenlikçi var , ihtiyacın var mıdır?

sümela61
21.04.2010, 14:13
Mehmet abi , benim görüştüğüm ama pozisyon olmadığı için değerlendiremediğim adaylar oluyor.
Sana da yönlendirmek isterim onları.

Şuan bi güvenlikçi var , ihtiyacın var mıdır?

Hüseyin'cim,

güvenlik için outsource hizmet alıyoruz ama yine de paylaşabilirsin, ben de gerek hizmet aldığımız firma ile gerekse de çevremdeki diğer firmalarla paylaşırım... ayrıca havuzunda "engelli" aday varsa, onları da paylaşabilirsin... çok teşekkürler...

Hüseyin Kurt
21.04.2010, 14:24
Hüseyin'cim,

güvenlik için outsource hizmet alıyoruz ama yine de paylaşabilirsin, ben de gerek hizmet aldığımız firma ile gerekse de çevremdeki diğer firmalarla paylaşırım... ayrıca havuzunda "engelli" aday varsa, onları da paylaşabilirsin... çok teşekkürler...

Abi bunlarla ilgili iş kurumunun hazırladığı dosyalar var excel formatında.
Geçen senenin dosyasını sana gönderebilirim istersen.
Hem engelli hemde hükümlü aday listeleri.

sümela61
21.04.2010, 14:40
Abi bunlarla ilgili iş kurumunun hazırladığı dosyalar var excel formatında.
Geçen senenin dosyasını sana gönderebilirim istersen.
Hem engelli hemde hükümlü aday listeleri.

Hüseyin'cim,

İş-Kur'la bu yönde bir işbirliği içerisindeyiz... ayrıca FEV ve benzeri engellilere yönelik kurumlarla da kontak halindeyiz... ben hem aramızda engelli varsa yardımcı olmak, hem de alternatif kaynak yaratmak için burada da paylaşayım dedim...

yine de teşekkürler tabi ki... :)

Hüseyin Kurt
21.04.2010, 14:47
Hüseyin'cim,

İş-Kur'la bu yönde bir işbirliği içerisindeyiz... ayrıca FEV ve benzeri engellilere yönelik kurumlarla da kontak halindeyiz... ben hem aramızda engelli varsa yardımcı olmak, hem de alternatif kaynak yaratmak için burada da paylaşayım dedim...

yine de teşekkürler tabi ki... :)

Tamam abi :)

A.Hilal Çakıroğlu
21.04.2010, 14:48
herkese merhaba,

İş arayan bir arkadaşım vardı(engelli). Hala arıyorsa mail göndermesini söyleyeceğim.

sümela61
21.04.2010, 15:01
İş arayan bir arkadaşım vardı(engelli). Hala arıyorsa mail göndermesini söyleyeceğim.

Hilal'cim,

mailimi paylaşmayı unutmuşum, buraya gönderebilirler:

mehmet.yoldas.61@hotmail.com

iskenderunlu
21.04.2010, 17:01
iskenderun da fil filtrede çalışıyordum orasıda bugün yandı kül oldu ve 600 kişi işsiz kaldı biride benim malesef yine iş arayacam bakalım :(

gerenimo
21.04.2010, 19:21
insan kaynakları ve hizmetiçi eğitim alanında iş arıyorum.

M.S.SOFU
21.04.2010, 19:30
iktisat 3. sınıf öğrencisiyim
staj yeri aramaktayım
istanbul

Hüseyin Kurt
28.04.2010, 10:11
Otomobil dergilerinde muhabirlik yapmış yada yapmak isteyen , İngilizce ve Almanca'sı iyi olan var mı?

omer61
28.04.2010, 14:43
Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde öğrenciyim. Ankara içinde SBS'ye hazırlanan öğrencilere(6-7-8.sınıf) 'Matematik' ve 'Fen ve Teknoloji', 'İngilizce' derslerini uygun fiyata verebilirim. İletişim için özel mesaj atabilirsiniz.

Dursun Kaplan
28.04.2010, 15:31
Mehmet abi bi ara özel mesaj kutuna bakıver. :o

EMiRHAN61
29.04.2010, 02:05
Otomobil dergilerinde muhabirlik yapmış yada yapmak isteyen , İngilizce ve Almanca'sı iyi olan var mı?

dil hariç gerisine talip olurdum ama neyse :D

M.Kılıç50
29.04.2010, 02:33

Almanya´da yasiyorum... isine yaramam herhalde abim he ?:confused:

Hüseyin Kurt
29.04.2010, 08:35
Almanya´da yasiyorum... isine yaramam herhalde abim he ?:confused:

İstanbul'da yaşaması gerekiyor çalışacak kişinin :)
Bidahaki sefere diyelim.

Hüseyin Kurt
29.04.2010, 09:38
Aramızda Pedagog var mı? Çocuk psikolojisi üzerine çalışmış olan birileri varsa yönlendirin bana.

Samet BuLut
29.04.2010, 18:12
İstanbul'da yaşaması gerekiyor çalışacak kişinin :)
Bidahaki sefere diyelim.

Bursa'da yaşıyorum ama iş oLursa istanbuL'da da yaşarım probLem diiL de yabancı diL yok bende oLmaz mı öyLe (:

Faruk BERBER
29.04.2010, 18:42
Jeoloji mühendsiliği öğrencisiyim 3. sınıf , geleceğim parlak :) , ilgilenen varsa seneye yine burdayım .

İşin arayan abilerim arkadaşlarım , herşey gönlünüzce olsun , umarım en kısa zamanda iş sahibi olursunuz .

BMN . . .

Hüseyin Kurt
07.05.2010, 09:58
Bilgisayar teknolojileri , mühendisliği , bilişim sistemlerinde okuyan kimler var bizde?

EMiRHAN61
07.05.2010, 11:28
Microsoft Sistem Network sertifikalarım var :/ Ama bu konuda iş düşünmüyodum. Tüh :)

nunu61
05.06.2010, 13:16
ama hani bana uygun işş:)

nunu61
05.06.2010, 13:28
 PowerPoint, (32 saat),
 Microsoft Ofis 98, (32 saat);
 Excel, (32 saat)
 Word, (32 saat)
 Windows NT(12 saat),
 Internet, (10 saat)
bu programların eğitimini aldım ayrıca anadolu unv.sosyolojı bolumunde öğrenciyim sekreterlik trzında veya müşteri hizmetleri alaanında iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim..... trabzonda ikamet etmekteyim..

Hüseyin Kurt
16.03.2011, 13:48
İşsiz mi yok , yoksa iş aramaktan ümit mi kesilmiş? Bu sayfa hiç aktif değil , anlamadım.

Adem ERTUĞRAL
16.03.2011, 14:17
İşsiz mi yok , yoksa iş aramaktan ümit mi kesilmiş? Bu sayfa hiç aktif değil , anlamadım.

iş aramaktan ümit kesilmiştir abi:D

Dursun Kaplan
16.03.2011, 14:20
Hüseyin abi haber bekliyoruz biz. :cool:

Armağan Dere
16.03.2011, 14:23

buranın olduğunu bilmiyordum abi,makine mühendisine ihtiyaç var mıdır?...kariyerden başvurdum dönen olmadı...

Adem ERTUĞRAL
16.03.2011, 14:25

senin işin yok muydu tursn:D

bASTURk
16.03.2011, 14:34
İşveren abilerimizin sayısı belki kısıtlıdır ancak çalışan arkadaşlarımız buradaki işsizlere referans olabilirler.Şirket içi referansın önemini herkes biliyor belki bu şekilde birbirimize yardımcı olabiliriz.

Allah iş arayan herkese yardımcı olsun.İnşallah en kısa sürede iş sahibi olurlar.

Hüseyin Kurt
16.03.2011, 14:45
Turkuvaz Medya Grubu'na başvuru yapan olursa bilgim olsun mutlaka.

Canberk
16.03.2011, 18:52

Motor'u satmak yerine üzerine binip poz verdiğin için maaşına zam yapıp işine son mu verdiler yoksa abi ççç

ırmak
16.03.2011, 19:16
Her ne kadar kpss ye hazırlanıyor olsam da tekliflere açığım:D

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunuyum..:)

Canberk
16.03.2011, 22:34
Irmak ablam Daha yeni mezun oldu ona göre değerlendirin çççççç

ırmak
16.03.2011, 22:43
Irmak ablam Daha yeni mezun oldu ona göre değerlendirin çççççç

:) Eski yeni farketmez;mezunum da mezunum :)

Canberk
16.03.2011, 22:52
:) Eski yeni farketmez;mezunum da mezunum :)

ablaa ççççççççç

Neyse konuya dönelim.

6 sene sonra Ya Gazi yada Karabük Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği mezunu olacağım inşallah şimdiden iş bakmaya başlamalı mıyım ?

Burak DERELİ
16.03.2011, 23:13
ablaa ççççççççç

Neyse konuya dönelim.

6 sene sonra Ya Gazi yada Karabük Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği mezunu olacağım inşallah şimdiden iş bakmaya başlamalı mıyım ?

Canberk senin işin aynen "doğmamış bebeğe don biçmek" gibi birşey oldu :D ççç

Canberk
16.03.2011, 23:27
Olsun şimdiden işi sağlama almalı ;)

ırmak
17.03.2011, 11:57
Canberk iş bulma konusunda şimdiden başarılar sana ;)

Mesajım arkada kalmasın tekrar ediyorum :)

Her ne kadar kpss ye hazırlanıyor olsam da tekliflere açığım:D

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunuyum..:)

Ali Yerlikaya
17.03.2011, 12:57
Almanyada Ziraat Mühendisligibitirmek üzere (suan tezimi yaziyom), haliylen Almancam ana dilim gibidir ingilizcemde iyi düzeyde, Istanbul yada Bursada iyi kosullarda is bulunsa hayir demem acikcasi, Türkiyeye dönmey düsüniyom...

Hüseyin Kurt abimiz bu isi herhale profesyönel yapiyor, bizede güzel bi yer ayarliyabilirse ne mutlu bize... :)

bordo61
17.03.2011, 13:18
Bilgisayar teknolojileri , mühendisliği , bilişim sistemlerinde okuyan kimler var bizde?

Geçen sene yazmışsınız :)

(Yunusemre ) var sanırım .

ırmak
01.04.2011, 15:44
Bugün ilk iş görüşmeme gittim :) Pazartesi 1 mülakatım daha var :) Hayatıma renk katıyorum :)

Canberk
01.04.2011, 16:07
İnşallah hayırlısı olur Irmak ablaa :)
Darısı başımıza :D

Faruk BERBER
01.04.2011, 16:16
İnşallah hayırlısı olur Irmak ablaa :)
Darısı başımıza :D

Sınavın nasıldı Canberk

Canberk
01.04.2011, 16:19
Beni bi okula yerleştirir cinstendi ağabey :)
Sonuçları beklemedeyim :)

Gamze
04.04.2011, 17:55
İngiliz Dili ve Edebiyatı okumuş, donanımlı bir arkadaşım var.
Part / full time iş arıyor. Bu işsizlik halinde tam anlamıyla "ne iş olsa olur" hali.

Herhangi bir şekilde yardımı dokunabilecek olan biri varsa benimle iletişim kurarsa çok sevinirim.. :)

Hüseyin Kurt
08.04.2011, 08:48
SAP programı bilen İnsan Kaynakları Uzmanı arıyorum. Aşağıda eklediğim ilanı inceledikten sonra özelden bana ulaşabilirsiniz.
http://www.secretcv.com/ilan/insan-kaynaklari-uzmani_371804.html

Hüseyin Kurt
08.04.2011, 10:31
Tasarımcı - Grafiker arıyorum. İlan detayları aşağıdaki linkte.

http://www.secretcv.com/ilan/grafiker-tasarimci_341903.html

Hüseyin Kurt
08.04.2011, 10:33
Ve de İnteraktif Medya Müdürü / Editörü. Haber , çocuk ve spor üzerine olabilir.

http://www.secretcv.com/ilan/interaktif-medya-yonetmeni_339768.html

Burak DERELİ
08.04.2011, 19:03
Elektrik-Elektronik okuyorum lise son sınıftayım
Şuan İstanbul Ulaşım'da staj görüyorum okul bitince
çalışacağım bir iş arıyorum

Hüseyin Kurt
14.04.2011, 09:48
Günaydın,
Reklam Satış alanında çalışmak isteyen var mı?

ırmak
20.04.2011, 16:40
3. iş görüşmeme gittim bugün...

İlk gittiğim görüşmede,görüşmeyi yaptığım kişi "Pek çalışmak istemiyorsunuz sanırım" dedi...Zaten ben onlara başvurmamıştım ki...Sonuç;geri dönüş olmadı..

İkinci gittiğim görüşmede telefonum çaldı...Etrafı incelerken anlattıkları birşey hakkında soru sordular,tabi ki ne sordular farkında değildim..Grup mülakatıydı..Diğer kişilerin cevaplarına yakın cevap verdim(sayısal birşey söylemem gerekiyordu )...Sonuç;geri dönüş olmadı...

Bugün gittiğim görüşme bir sigorta şirketinde finansal danışmanlıktı,öylesine bir başvuruydu.Sigortacılıkla ilgili kariyer planlarımızı sordu..Sigortacılık yapmak istemediğimi söyledim :) Asıl amacımın kpss de iyi bir puan alıp a kadrolara yerleşmek olduğunu ve olmazsa özel sektörde,okuduğum bölümle yakından ilişkili olduğu için İnsan Kaynakları ile ilgili bir pozisyonda çalışmak istediğimi söyledim...Ayrıca görüşme esnasında şu sıralar çalışmasam da olacağını,ailemin bana baktığını söyledim :)Sanırım direk adımı çizmişlerdir:)Sonucu sonraki günlerde açıklarım...

Hüseyin Kurt
29.04.2011, 13:55
Ankara'da gazetecelik yada televizyonculuk okuyup ilgi alanı "haber" olan var mı?

Hüseyin Kurt
30.04.2011, 17:06
Şuraya kaçtane ilan verdim , kaç tane iş fırsatı yazdım bir tane bile dönüş olmaz mı yaa :)
Bi Suha var dönüş yapan o kadar. Onu da uygun bi posizyon olduğunda alıcam İnşallah.

Faruk BERBER
30.04.2011, 17:11
Abi bizle ilgili de yaz yakında döneriz merak etme, ama ilanı yazabilirsen :)

Jeoloji mühendisliği son sınıf son 34 günümüz okulda ;)

Hüseyin Kurt
30.04.2011, 17:14
Abi bizle ilgili de yaz yakında döneriz merak etme, ama ilanı yazabilirsen :)

Jeoloji mühendisliği son sınıf son 34 günümüz okulda ;)

Basın - Yayın - Televizyon ile alakalı olsa tabi ki :)
Başka yerlerden de duyarsam senin bölümünle ilgili ulaştırırım sana ;)

Faruk BERBER
30.04.2011, 17:18
Basın - Yayın - Televizyon ile alakalı olsa tabi ki :)
Başka yerlerden de duyarsam senin bölümünle ilgili ulaştırırım sana ;)

Tamam, teşekkürler ;)

Miraç Atalay Çiftçi
30.04.2011, 17:44
Önümüzdeki ay sonunda İstanbul'a yerleşmeyi düşünüyorum. Yakında ben de is arayanlardan olurum.

Hüseyin Kurt
10.05.2011, 12:15
http://www.secretcv.com/ilan/insan-kaynaklari-uzmani_377371.html

İlgilenenler ulaşsın bana.

ırmak
14.05.2011, 11:06
http://www.secretcv.com/ilan/insan-kaynaklari-uzmani_377371.html

İlgilenenler ulaşsın bana.

Ankara'da olaydı iyiydi :)

a f s
14.05.2011, 11:39
Ajansımızda çalışmak üzere -tercihen güzel sanatlar mezunu veya bu işin eğitimini almış- Grafik Tasarımcı ve Grafik Operatörüne ihtiyacımız var.

Apple MacOS X kullanan Freehand, Photoshop, Indesign programlarını kullanabilen -tercihen- anadolu yakasında oturan, kendini geliştirmek keyifle iş yapmak isteyen tasarımcılar arıyoruz.

CV'lerinizi bordo@bordobank.net adresine gönderebilirsiniz.

0 216 316 01 06/07/08

Not: Fenerli olanları ve sigara içenleri baştan eliyoruz.

Onur
14.05.2011, 12:40
Ajansımızda çalışmak üzere -tercihen güzel sanatlar mezunu veya bu işin eğitimini almış- Grafik Tasarımcı ve Grafik Operatörüne ihtiyacımız var.

Apple MacOS X kullanan Freehand, Photoshop, Indesign programlarını kullanabilen -tercihen- anadolu yakasında oturan, kendini geliştirmek keyifle iş yapmak isteyen tasarımcılar arıyoruz.

CV'lerinizi bordo@bordobank.net adresine gönderibilirsiniz.

0 216 316 01 06/07/08

Not: Fenerli olanları ve sigara içenleri baştan eliyoruz.

Abi büyüksün :)

Emirhan Makul
16.05.2011, 01:10
İş arıyorum , kademeli kıdemeli olmasına gerek yok , bilgisayar bölümü okuyorum mezun olur muyum bilmem bildiğin iş arıyorum şuanda.

Ürün pazarlama olur , satış olur , müşteri ile diyaloğa girilecek tüm işlere talibim , bunun dışında sıkıcı bilgisayar başı işlerede talibim.

Cv ye felan gerek yok tüm bilgilerim bu ülkede 2 senelik bilgisayar teknolojileri bölümünde ne öğretiliyorsa o kadar office programlarını sıra sıra yazıp çakma cv hazırlayacak halim yok programlama dili felanda bilmiyorum , bilgi girdisi felan yaparım ama.

Bunun dışında dediğim gibi laf ile halledilecek tüm pazarlama ve satış işlerine talibim.

Mert Marabaoğlu
16.05.2011, 01:17
İş arıyorum , kademeli kıdemeli olmasına gerek yok , bilgisayar bölümü okuyorum mezun olur muyum bilmem bildiğin iş arıyorum şuanda.

Ürün pazarlama olur , satış olur , müşteri ile diyaloğa girilecek tüm işlere talibim , bunun dışında sıkıcı bilgisayar başı işlerede talibim.

Cv ye felan gerek yok tüm bilgilerim bu ülkede 2 senelik bilgisayar teknolojileri bölümünde ne öğretiliyorsa o kadar office programlarını sıra sıra yazıp çakma cv hazırlayacak halim yok programlama dili felanda bilmiyorum , bilgi girdisi felan yaparım ama.

Bunun dışında dediğim gibi laf ile halledilecek tüm pazarlama ve satış işlerine talibim.
ileriye dönük hedeflerin nedir emirhan? gireceğin yerde kalıcı olabilmek mi, yoksa kendini dahada geliştirmek mi ?

Emirhan Makul
16.05.2011, 01:36
ileriye dönük hedeflerin nedir emirhan? gireceğin yerde kalıcı olabilmek mi, yoksa kendini dahada geliştirmek mi ?

Her ikiside , iş vereni üzmem , işten kaytarmam , çalışkanımdır bir işden anlıyorsam sonuna kadar çalışırım.

Yardımcı olacak tüm herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

İşin mevkisi olarak farketmez yollarda sürünmeye alışığım ancak Kartalda oturduğumun bilgisini vereyim.

Armağan Dere
16.05.2011, 02:16
Makine Mühendislerine iş varmıdır burada:)

Hüseyin Kurt
16.05.2011, 08:55

Emirhan , çalışacağın zaman işyerinde birilerine dalacak gibisin :) az sakin :)

Emirhan Makul
16.05.2011, 15:26
Emirhan , çalışacağın zaman işyerinde birilerine dalacak gibisin :) az sakin :)

Çalışma azmi ile doluyum abi , bu eğitimde yetersiz olan ülkede 2 senelik pek işe yaramayan diplomamla bütün sektörlere talibim.

Dursun Kaplan
18.05.2011, 21:19
3 senelik özel sektör çilesinden sonra çok şükür devlet dairesi sayılacak bir yerde işe başladım. Ziraat Bankası'nda 11 Mayıs itibari ile haberleşme operasyon departmanında göreve başladım.

Darısı diğer arkadaşların başına.

Serdar Dilekoğlu
18.05.2011, 21:23
3 senelik özel sektör çilesinden sonra çok şükür devlet dairesi sayılacak bir yerde işe başladım. Ziraat Bankası'nda 11 Mayıs itibari ile haberleşme operasyon departmanında göreve başladım.

Hayırlı olsun Dursun güzel iş ;)

Dursun Kaplan
18.05.2011, 21:24
Teşekkür ederim eyvallah. :)

Cengiz Çubukcu
18.05.2011, 21:24

Tebrik ederim Dursun...

Dursun Kaplan
18.05.2011, 21:28
Çok teşekkür ederim Cengiz abi. :)

Burak DERELİ
18.05.2011, 21:47
Tebrikler Dursun abi

Dursun Kaplan
19.05.2011, 17:53
Sağol Burak eyvallah. :) Daha iyi işler sizlerin olsun.

ilyas BAHADIR
19.05.2011, 18:05
Aslında boşa bakıyorum sayfaya..Hatay da bir iş fırsatı çıkacak değil sanırım..ha oldu ki çıktı.. 2 yıllık büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum..emirhanın söylediklerinin hepsine katılmakla beraber cok feci şekilde de umutsuzum..

Dip not : Şehir, hatta ilçe dışına cıkamam. ;)

Ali Tunahan Güllü
19.05.2011, 20:28
Hayırlı Olsun Dursun Abi..

Anıl Caner
19.05.2011, 21:12
İngilizce İşletme Mezunu, Askerlik engeli bulunmayan, çalışma tecrübesi olmayan yeni mezun, iyi derece sözlü, yazılı ingilizce bilen, takım çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi, gelişime ve öğrenmeye açık bir renkdaşınız olarak, Tercihen Kocaeli,İstanbul,Sakarya,Eskişehir dolaylarında iş arıyorum.

Saygılar, sevgiler :)

bordo61
20.05.2011, 17:11
Trabzonda Merkez

Doksanoğlu pasajında bir berber dükkanına çalışacak bir berber aranıyor.
(Cümle düşük oldu kısaca berber arıyorlar )

İrtibat ve Detaylı bilgi : Haktan Tonyalı
http://www.facebook.com/profile.php?id=1135102082&ref=ts

Canberk
20.05.2011, 17:47
İlk iş teklifi mi aldım :)
Türk Telekom'a tekniker arıyorlar diyor arkadaş Meslek Lisesi çıkışlı olduğum için hatta senin diplomadan birtane de bana lazım diyor bilmiyorum napsam üniversite sınavı bir geçsin eğer boşta kalırsam başlarım kesin :D

Taner Gündoğdu
22.05.2011, 01:05
tersanelerde tanıdığı olan varsa bir görüşelim :)

Burak DERELİ
22.05.2011, 10:16
İlk iş teklifi mi aldım :)
Türk Telekom'a tekniker arıyorlar diyor arkadaş Meslek Lisesi çıkışlı olduğum için hatta senin diplomadan birtane de bana lazım diyor bilmiyorum napsam üniversite sınavı bir geçsin eğer boşta kalırsam başlarım kesin :D

kazanamazsan başla Canberk hiç bekleme bakmışsın tekniker sonra usta olmuşsun :D

Canberk
22.05.2011, 14:59
Muhtemelen başlayacağım zaten devlet kapısına bakalım neler oluyor Telekomda :D

AYYILDIZ
22.05.2011, 15:48
Muhtemelen başlayacağım zaten devlet kapısına bakalım neler oluyor Telekomda :D

Mutlaka disardan da olsa universite oku.

Canberk
22.05.2011, 16:02
Sınav sonucuna göre davranacağım zaten.
Bu sene olmazsa bir sene çalışır haftasonu dersane yapar seneye kazanır yerleşirim biryerlere muhakkak.

Hüseyin Kurt
24.05.2011, 08:54
İngilizce İşletme Mezunu, Askerlik engeli bulunmayan, çalışma tecrübesi olmayan yeni mezun, iyi derece sözlü, yazılı ingilizce bilen, takım çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi, gelişime ve öğrenmeye açık bir renkdaşınız olarak, Tercihen Kocaeli,İstanbul,Sakarya,Eskişehir dolaylarında iş arıyorum.

Saygılar, sevgiler :)

Anıl, görüşelim haberleşelim. Sana attığım mail adresine özgeçmişini ve iletişim bilgilerini gönder. Telefonlaşalım.

Emirhan Ömeroğlu
24.05.2011, 10:48
Yurt dışında iş arıyorum arkadaşlar :)

Doğan BULAT
24.05.2011, 11:33
Arkadaşlar burası yerimidir bilmiyorum ama eşimin İstanbul İncirlide bir bayan kuaför dükkanı var ve eleman arıyorlar.. Bayan kalfa olarak varsa eşiniz dostunuz irtibata geçebilrsiniz benimle saygılar :)

Gürsoy61
24.05.2011, 14:41
İstanbul Avrupa yakasında ofisi olan Avukat varsa,işlerin yolunu yordamını öğrenmek için çalışabilirim.Evrak işleri yapabilirim.Müvekillere verilebilecek,çokta uzmanlık gerektirmeyen bilgileri verebilirim vs.Para da istemiyorum.Yol ve yemek versin yeter :) Tabi birşeyler öğretmek şartıyla.

Miraç Atalay Çiftçi
24.05.2011, 14:48
17 Haziran sonrasında bende artık iş arayanlar kategorisine giriyorum.
Amacım 4 yıldır eğitimini aldığım Gazetecilik mesleğini icraa etmek.
Hedef spor muhabirliği, inşallah.

Mehmet Ç.
24.05.2011, 14:52
Yurt dışında iş arıyorum arkadaşlar :)

Her ülkede ne varsa yaparim diyorsun yani :D

Emirhan Ömeroğlu
24.05.2011, 14:57
Her ülkede ne varsa yaparim diyorsun yani :D

Bi süreliğine buralardan uzaklaşmak istiyorum :)

bordo61
24.05.2011, 16:26
Trabzonda Merkez

Doksanoğlu pasajında bir berber dükkanına çalışacak bir berber aranıyor.
(Cümle düşük oldu kısaca berber arıyorlar )

İrtibat ve Detaylı bilgi : Haktan Tonyalı
http://www.facebook.com/profile.php?id=1135102082&ref=ts

İş arayan eş dostunuz ulaşabilir

Fatih Özkan
24.05.2011, 17:38
Trabzon'da insanlarla dialog kurabileceğim türden bir iş arıyorum (:
Böyle oturup beklemek istemiyorum kısacası (:

Burak DERELİ
24.05.2011, 19:12
İstanbul'da
elektrik, elektronik , PLC için eleman arayanlar bende iş arıyorum

Hüseyin Kurt
26.05.2011, 16:48
Yaz döneminde staj yapmak isteyen üniversite öğrencileri var mı?

Uzunoğlu
27.05.2011, 12:24
Trabzon Meydan da internet cafede çalıştırılmak üzere elemana ihtiyaç vardır.

Çalışma saatleri 08:30 - 17:00 arasıdır

İlgilenenler telefon numaralarını özel mesaj yoluyla bildirebilirler

Not: Bilgisayar mühendisi aranmıyor, az bir şey bilirseniz yeter :)

Hüseyin Kurt
16.06.2011, 09:41
Yaz döneminde staj yapmak isteyen üniversite öğrencileri var mı?

Staj yapmak isteyen arkadaşlar yok sanırım.

Serdar Ersoy
16.06.2011, 09:54
Emirhan Makul var ama görmedi herhalde abi.

Emirhan Makul
16.06.2011, 10:25
Emirhan Makul var ama görmedi herhalde abi.

Ben staj yapmak istemiyorum , sadece iş arıyorum vasıfsız iş , pazarlama olur , getir götür olur , ürün girdi çıktısı olur.

Beni anlıyor musun Patron ?

asimetrik
16.06.2011, 10:30
İstanbul'da

Merhaba Burak ;
cv atar mısın?
gurcanbayrak@hotmail.com.tr

asimetrik
16.06.2011, 10:34
Makina mühendisi arkadaşlar varsa aşağıdaki posta adresine cv gönderebilir.. En az 1 yıllık deneyim gerekli. Bir hastanede 2 aylık geçici bir iş.. Kalıcı olma ihtimali de var.. İlgilenenler iletişime geçerse detaylı bilgi veririm..
e-posta : gurcanbayrak@hotmail.com.tr

asimetrik
16.06.2011, 10:36
Bursa'da çalışmak üzere asansör montajından anlayan teknisyen, usta, kalfa gerekli.. Forumdan olmasa da çevrenizden iş arayan olabilir..
İletişim için ;

Burak DERELİ
16.06.2011, 11:33
Merhaba Burak ;
cv atar mısın?

CV yi yolladım adrese

Gürsoy61
19.06.2011, 00:42
Staj yapmak isteyen arkadaşlar yok sanırım.

Ben vardım ama bölümümü söyledikten sonra geri dönüş yapmadınız.Anladığım kadarıyla hukuk için staj yok.

Reşit
19.06.2011, 01:05
Trabzon Meydan da internet cafede çalıştırılmak üzere elemana ihtiyaç vardır.

Çalışma saatleri 08:30 - 17:00 arasıdır

İlgilenenler telefon numaralarını özel mesaj yoluyla bildirebilirler

Not: Bilgisayar mühendisi aranmıyor, az bir şey bilirseniz yeter :)
neyy işmiş mi. şimdi işsiz bir öğretmenin işsiz bir öğretmene iş vermesi düşündürüc değilmi :)

ırmak
20.06.2011, 01:21
Haftaya yapılacak olan Ziraat Bankası Personel Alımı sınavına girecek olan var mı?

Anıl Caner
20.06.2011, 02:13
Haftaya yapılacak olan Ziraat Bankası Personel Alımı sınavına girecek olan var mı?

Sınava girmeyeceğim ama Ziraat Bankasında yöneticilik yapan bir tanıdığımdan aldığım bilgiler dahilinde sınavda torpil ihtimalinin bulunmadığını, işe alımda önceki dönemlerin aksine kpss puanının bir şey ifade etmeyeceği, kpss standartlarının oldukça üstünde zorlukta bir sınav hazırlandığını söyleyebilirim.

ırmak
20.06.2011, 10:57
Kpss ye bakılmadığını biliyorum,zaten daha önce kpss ye girmedim.3 hafta sonra gireceğim.Bilgilendirme için teşekkürler.

Mollasalihoğlu
20.06.2011, 11:02
İstanbul Çekmeköy'de çalışacak avukat arkadaşlar aranıyor.. Buradan iletişime geçilebilir benimle..

mda61
20.06.2011, 12:12
Turizm şirketine ingilizce bilen yardımcı rehber arayan varsa, işe talibim :) Yahut buna benzer işler arıyorum. Yaz boyu yarı zamanlı çalışabileceğim bir yer bulmak istiyorum.

Gürsoy61
20.06.2011, 15:59
İstanbul Çekmeköy'de çalışacak avukat arkadaşlar aranıyor.. Buradan iletişime geçilebilir benimle..

4 sene sonra talibim bu işe :)

Burak DERELİ
21.06.2011, 13:42
İstanbul'da

Hala arıyorum :)

Lise Elektrik-Elektronik mezunuyum.

Hüseyin Kurt
21.06.2011, 16:28
Ben vardım ama bölümümü söyledikten sonra geri dönüş yapmadınız.Anladığım kadarıyla hukuk için staj yok.

Hukuk tarafında maalesef staj talebi olmadı.

Dursun Kaplan
22.06.2011, 19:56
Ziraat Bankası sınavlarında herkes kendi bileğinin hakkı ile birşeyler yapıp kazanıyor. Diğer sınavlar gibi kopya, torpil gibi şeyler kesinlikle yok. Bu hafta sonu başlıyor sınavlar. Herkese başarılar dilerim.