PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ya Anarthosis çikarsa... ?

aydingursoy
14.07.2005, 09:16
Iste bu soruya BAZI yöneticiler tedirgin bakiyorlar.. Çünkü kibris rum takimi olduklari için DIPLAMATIK sorunlan karsi karsiya kalmalarindan tedirginliklebekliyorlar..

Bana göre hiç tedirgin olmaya gerek yok.bu yunan moskoflarina çok büyük futbol dersi verip, atalarimiz gibi ezip geçeriz...

buda KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETINE hediyemiz olur.

ozcan_asanoglu
14.07.2005, 09:22
hiçbir sikinti olmaz, sampiyonlar liginde oynamak istiyorsak, uefa, fifa'ya üye isek çikip topumuzu oynayacagiz....1970'lerde efsanenin dogusu kibris baris kupasi ile sinyalleri vermisti, insallah simdide güney kibrisdan olacak....

firtina_celo
14.07.2005, 09:25
dagita dagita yenecegiz insallah

andrei07
14.07.2005, 09:35
Iste bu soruya BAZI yöneticiler tedirgin bakiyorlar.. Çünkü kibris rum takimi olduklari için DIPLAMATIK sorunlan karsi karsiya kalmalarindan tedirginliklebekliyorlar..

Bana göre hiç tedirgin olmaya gerek yok.bu yunan moskoflarina çok büyük futbol dersi verip, atalarimiz gibi ezip geçeriz...

Ya arkadasim topic açmis olmak için her akliniza geleni yaziyorsunuz.Yazdigin yazinin içi saçmalik dolu.Yunan moskofu ne demektir.Cahilligin bu kadarina pes dogrusu.Yazik taraftar profilimiz keske daha içi dolu yazabilseydi.Hangi devirde yasiyoruz? Hükümet bile geri adim atmaya hazirlanirken sen bahaneyi gene moskofa yükle.Nedenleri niçinleri nerelerde ariyorsun.

agahozlu
14.07.2005, 09:36
hiç bir sey olmaz.bunlari atalarimiz ezmisti bir de biz ezeriz çifte kavrulmus olur.gelsinler ya avni akere gömeriz bunlari daha saha ya çikmaya cesaretleri omazsmileys/smiley36.gif

Mehmet
14.07.2005, 09:50
Senol Hoca Kibris takimi ile oynama ihtimalimiz daha fazla demis.
Gidip oynayacagiz demis.

Bu bir ilk olacak.

Ancak ilk olmasi ile beraber eleyebilmemizde önemli.
Çünkü futbol kulüplerini ÜLKELERINE GÖRE DEGERLENDIRMEMEK LAZIM!

Kibris rum kesimini küçük bir yer diye degerlendirebiliriz ama
takim iyi oynuyorsa? Yada sansimiz tutmasa? Ben bunlari düsünür
endise ederim. Kendi takimimiza güveniyorum diye kesin yenebilecegimiz anlamina gelmiyor! Oynanmadan maç kazanilmiyor.

Tabiki biz kazanacagimizi umud ediyoruz. INSALLAH BIZ KAZANIRIZ.

Emin
14.07.2005, 09:54
[/QUOTE]

Ya arkadasim topic açmis olmak için her akliniza geleni yaziyorsunuz.Yazdigin yazinin içi saçmalik dolu.Yunan moskofu ne demektir.Cahilligin bu kadarina pes dogrusu.Yazik taraftar profilimiz keske daha içi dolu yazabilseydi.Hangi devirde yasiyoruz? Hükümet bile geri adim atmaya hazirlanirken sen bahaneyi gene moskofa yükle.Nedenleri niçinleri nerelerde ariyorsun.[/QUOTE]

selçukabi
14.07.2005, 10:02
Arkadaslar panige gerek yok, su anda tam hatirlamiyorum ama bir basketbol takimimiz geçen sene pasa pasa gidip maçini Rum Kesimide oynayip gelmisti.Problem çikmaz yani nette bulup dönecem.

Crazy_OfLu61_
14.07.2005, 10:03
Özellikle Rauf Denktasa Hediyemiz Olur.

Sorun falan olmaz. Türk kesimine geçer ordanda rumkesimine geçeriz.

melrok
14.07.2005, 10:09
Türk kesiminden rum kesimine geçis zor, vize isi filan biraz zor zira bizde konsoloslugu yok rum kesiminin bunun için atina üzerinden gidilir diye tahmin ediyorum

TSunami
14.07.2005, 10:15
problem ettiginiz seye bakin. biz hersene kadiköye mecidiyeköye gidiyoruz oraya mi gidemeyecegizsmileys/smiley36.gif

vigor
14.07.2005, 10:26
smileys/smiley4.gif

SiNo
14.07.2005, 10:40
Ya Anarthosis çikarsa... ?

10 tane atariz

kuzey_lee
14.07.2005, 10:47
arkadaslar bilip bilmeden gider yener geliriz 10 atariz kibrisi feth ederiz tarzinda seyler söylemeyin..

bu konu pek bize düsmese de tartisilmasi gereken bir konu...rum kesimi ile diplomatik olarak birbirimizi tanimamis ülkeleriz..iste bu yüzden adanin güneyine gitmemiz sorun teskil edebilir..oraya hangi ülkenin vatandasi sifati ile gidecek futbolcular?

bunun bir örnegi 1989 yilinda bjk'nin basina gelmisti..o sene bjk2ye rum takimi çikmis..ilk maç türkiyede oldugu için rum takimi gelememis ve turu bjk geçmisti..simdi bu konuda bizim degil dediplomatlarin biraz düsünmesi gerekiyor

Ayhan Yüksek
14.07.2005, 11:36
Arkadaslar ortada henüz oynanmamis bir maç var yani 1-1 in rövansi maçin bu sekilde bitmesi dinamo minskin elendigi anlamina gelmez, pekala dinamoda eleyebilir, gider orda yenebilir bu takimi,ha elenebilirde. O zaman bizde gerekeni yapariz güney kibrisa gider yener geliriz centilmence Allah'in izniyle

arakop
14.07.2005, 11:40
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley36.gif

halil ibo
14.07.2005, 11:46
Eger rum takimi geçerse ilk maçimizi orada mi oynayacagiz. ?

Ayhan Yüksek
14.07.2005, 11:50
Eger rum takimi geçerse ilk maçimizi orada mi oynayacagiz. ?

evet aynen öyle. Hangisi çikarsa çiksin ilk maç deplasmanda

Muhalif
14.07.2005, 11:50
Tasa etmeyin yahu.. bakarsiniz isler Tr deki gibi yürür ve derin güçler Türk ve rum takiminin karsilasmasindan dogacak bir takim krizlerin önüne geçmek için minsk i galip getirirlersmileys/smiley17.gif

worldmaster
14.07.2005, 11:52
Rumlar futbolcularimiza ve takimimiza zarar vermesinde sonuçtan hiç endisem yok en az 3 atariz

Adem Erdoğan
14.07.2005, 11:56
onlari tarihe gömecez.. fenerden daha urum olamazlar...

TSlimetin08
14.07.2005, 12:48
ya bence niye simdi kafa yoruyorsunuz daha su ilk turu gecsinler sonra
kafamisi yorariz adamlar berabere oynadilar diye turmu gectiler hem
bence minsk alir daha maci

arakop
14.07.2005, 12:53
bIR KONU AÇILIYOR,KONUNUN IÇERIGINE AÇANDA INANMIYOR.smileys/smiley7.gif

nerjin
14.07.2005, 13:03
neden dert edelimki ama diplomatik olarak biz türk takimlarina yapilan baskilari unutmayalim. bizde aynisini yapip ortami gerelim ki varlimiz dahada pekissin. kisasa kisas bence...

SiNo
14.07.2005, 13:09
arkadaslar bilip bilmeden gider yener geliriz 10 atariz kibrisi feth ederiz tarzinda seyler söylemeyin..

bu konu pek bize düsmese de tartisilmasi gereken bir konu...rum kesimi ile diplomatik olarak birbirimizi tanimamis ülkeleriz..iste bu yüzden adanin güneyine gitmemiz sorun teskil edebilir..oraya hangi ülkenin vatandasi sifati ile gidecek futbolcular?

bunun bir örnegi 1989 yilinda bjk'nin basina gelmisti..o sene bjk2ye rum takimi çikmis..ilk maç türkiyede oldugu için rum takimi gelememis ve turu bjk geçmisti..simdi bu konuda bizim degil dediplomatlarin biraz düsünmesi gerekiyor

benim arkdaslarim kibris da rum takimindan cacik olmazmis hatta bizde çok korkuyorlarmis keske trabzonspor çikmasaydi diyorlarmis sen daha neyden bahsediyorsun 10 degil 15 atacagiz

zanoylu
14.07.2005, 13:57
since 1461

TRABZON'um parçalar

hauptstrasse
14.07.2005, 14:07
gecmiste yasananlari,polkitik sorunlari bu sekilde dallandirip bu sayfada onlari bu sekilde problemmis gibi gostermek dogru mudur yanlis midir diye sormaya gerek yok! cevap bellidir! YANLISITR!

ancak durum bu kez biraz baska! kibristan bir takimla karsilasilmasi sozkonusu! adanin iki halkindan birinin gecmisten gelen problemler dolayisiyla bu sekilde onyargiya magruz birakilmasi,diplomat edalariyla oneriler sunulmasi garibime gidiyor dogrusu!

acikcasi soyle diyeyim!

bugun kibrista yasayan turkler diger halkin toplumunda kendisine yer bulmaya calisirken-hadi direkt soyleyelim;turkler guneye gidip calisirken,turkler guney takimlarinda futbol oynamak icin can atarken- hala burda kimisahislarin bu konuyu sorun gibi gostermeye calismalari dogrusu ya cok ama coook garibime gidiyor! simdi ben bunlara kurtcuk deyince-demiyorum ha yönetici arkadaslar ya da admin-kotu oluyor cünkü bu sahislar biz politik bir soylemle burda bir seyle yazinca aman politikayla futbolu karistirmayin aman futbola politika degdirmeyin kirlenir falan gibi abuk sabuk seyler soyleyebiliyorlar ama olay boyle birsey olunca hemen yok politik kriz yok yasamsal kriz! hepsi birden ortaya cikiveriyor!

benim onerim bambaska!

yazin sicaginda kibrisin keyfini cikarmaya calismak daha guzel olmaz mi! ordaki takimin internet sayfasina girip dostluk mesajlari atilip birlikte birseyler yapilamaz mi! eger o takim rakip olarak cikarsa rum seyircilerin turkiyeye davet edilmesi bizimde oraya gitmemiz daha uygun olmaz mi!

yani gecmiste yasanilanlarin uzerine yanginla gitmenin yerine sicak yazgunlerinde kibrsta denizdne cikip maca gitmek varken yorgo´nun yerinde soyle guzel bir firinda danaeti yiyip uzo icmek varken simdi burda bu tur seyleri konusmak bile sikinti veriyor insana...

yani olaylara oyle de bakabiliriz boyle de ama dogrusu ya kimisinden ne koy olur ne kasaba adi ustunde kurtcuk iste...

U.Sadıkoğlu
14.07.2005, 14:22

10 tane atariz smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

zanoylu
14.07.2005, 14:31
Olsa olsa turistik bir gezi yapar bizimkiler.Kibrista güzeldir haaa bu mevsimdesmileys/smiley36.gif

Keleşoğlu
14.07.2005, 14:33
Rumlar ciksa da ilk mac deplasmandaysa bu bizim icin avantaj cunku herhangi bi kazayi Trabzonda duzeltme sansimiz var

ShadoW
14.07.2005, 14:42
problem ettiginiz seye bakin. biz hersene kadiköye mecidiyeköye gidiyoruz oraya mi gidemeyecegizsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

SiNo
14.07.2005, 14:48
kibrisda da yenecegiz trabzonda da

TheRapZoNe
14.07.2005, 14:48
Kisisel görüsüm Türk takimlarinin,Türkiyenin tanimadigi bir ülkenin takimlariyla olan maçlara çikmamalari..Bir ülkeyi tanimiyorsunuz..Ee sonra o ülkenin takimiyla maç yapiyorsunuz.Bu bir çeliskidir.

Atina olimpiyatlarinda Iranli Dünya sampiyonu bir Judocu kendisine Israilli rakip çikinca,Israilin müslüman ülkelere yaptigi zulümü boykot için Olimpiyat sampiyonlugunu kaçirmak ugruna yahudi sporcuyla maça çikmamis ve Iran devletide ona bu davranisindan dolayi yüklü miktarda para vermisti.

Kibris rum kesimini tanimiyoruz.Onlarin takimlariyla da maç yapmayi ben istemiyorum.. Çiksinlar bize 5-10 tane atalim muhabbetini bende düsünmüstüm ama sonra hiç gerek olmadigini anladim

Insallah yunan takimi degil de öteki takimla eslesiriz..

zanoylu
14.07.2005, 14:49
Rumlar ciksa da ilk mac deplasmandaysa bu bizim icin avantaj cunku herhangi bi kazayi Trabzonda duzeltme sansimiz var

Ne kazasi kardes..;Kaza benim uzmanlik alanimsmileys/smiley36.gif

Ilk maçin skorundan sonra tenezzül edip gelmezler bilesmileys/smiley36.gif

Salih61
14.07.2005, 14:51
Gider Zamaninda Mehmetçigimizin yaptigi gibi ezer geçeriz...Ayrica orta sahanin ortasina KKTC ve Türk bayragini dikeriz...

#10 Fietra
14.07.2005, 14:52
Yönetim Kibrisa gemi kaldirsmileys/smiley17.gifKeske gitseksmileys/smiley1.gif

SiNo
14.07.2005, 14:54
Yönetim Kibrisa gemi kaldirsmileys/smiley17.gifKeske gitseksmileys/smiley1.gif

gideruz valla

Salih61
14.07.2005, 14:54
Yönetim Kibrisa gemi kaldirsmileys/smiley17.gifKeske gitseksmileys/smiley1.gif ÖLMEYE...ÖLMEYE...ÖLMEYE GELDIK...KIBRISI GERI ALMAYA GELDIK...smileys/smiley2.gif

SiNo
14.07.2005, 15:00
valla ga öyle olacak:D

Gazete basliklari böyle olur

TRABZON KIBRIS I FETH ETTI

KIBRIS A TRABZON ÇIKARMASI

tunganyan
14.07.2005, 15:19
rumlar ciksin belki ikinci macaBasbug Denktas da gelir.onun icinde bi zevk olur.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

melrok
14.07.2005, 15:19
Bu federasyon ve recep bastayken Türkiye tanimiyo diye Trabzonumun kendini yakmasi gerektigini düsünmek anlamsiz. bizim maçtan üç bes gün sonra tayip tanir zaten rum kesimini olan bize olur yine. avrupa birligi sürecinde 2006'ya kadar zaten taniyacagiz

SiNo
14.07.2005, 15:25
rap atma süper oooooooooooooooo

Emir BAYRAK
14.07.2005, 15:26
Trabzon Adada Terör Estirdi 5-0 smileys/smiley36.gif

Sacit
14.07.2005, 15:26
ne çikarsa çiksin bizim adimiz türk.tozu dumana katariz yunan rum demezhepsini sahaya gömeriz smileys/smiley7.gif

Salih61
14.07.2005, 15:27
Trabzon Adada Terör Estirdi 5-0 smileys/smiley36.gif TRABZON KIBRISA ADINI KAZIDI...6-1...smileys/smiley2.gif

TheRapZoNe
14.07.2005, 15:28
Bu federasyon ve recep bastayken Türkiye tanimiyo diye Trabzonumun kendini yakmasi gerektigini düsünmek anlamsiz. bizim maçtan üç bes gün sonra tayip tanir zaten rum kesimini olan bize olur yine. avrupa birligi sürecinde 2006'ya kadar zaten taniyacagiz

yazdigin kelimelerde az daha dikkatli olursan bizi sevindirirsin.. herkes siyasi görüsünü yazarsa burasinin amaci dogrultusundaki islevinden bahsedebilir miyiz?

az daha dikkat arkadas..

Salih61
14.07.2005, 15:31

yazdigin kelimelerde az daha dikkatli olursan bizi sevindirirsin.. herkes siyasi görüsünü yazarsa burasinin amaci dogrultusundaki islevinden bahsedebilir miyiz?

az daha dikkat arkadas..

Hakkaten Recep diye yazilmaz...Yani ne olursa olsun ister sevelim ister sevmeyelim...Sonuçta Devlet büyüklerimiz onlar daha saygili olmak lazim bence...

Saygilarimla...

SiNo
14.07.2005, 16:03

az daha dikkat arkadas..

melrok
14.07.2005, 16:03
hocam saygisiz bir tavir yok ayrica siyasi görüsümü soruyorsaniz hiçbir zaman olmadi olmiyacakta siyaset konusmaktanda nefret ederim tartismaktanda. ismi ile birisine hitap edilmesinin saygisizlik oldugunu düsünmüyorum bunun disinda sayin büyük cart curt yazmayi gerektircek bir durumda görmüyorum. eger ismi bir saygisizlik içeriyorsa bu kendi problemi. ben burada ayrica bir makale yazmiyorum ki syn veya baska seylerde ekliyeyipte yazayim. bundan önce recep beyle ilgili bu sitede bir çok sey atildi tutuldu (fenerasyopn vs...) o zaman nerdeydiniz??????????????????????????????????????? ???

bunu yabanci bir kitapta okudum ama nerde hatirlamiyorum. bir insanin en degerli seyi ismidir.

Ancak birisi bunun degersiz oldugunu düsünürse yaninda tamlamalar ile onu kuvetlendirmek ister syn , basbakan, genel müd. vs...

bu konuda tek verilebilcek sifat doktoradir (tüm dünyada geçerliligi olan ve ömür boyu sürecek) gn müd, müd ve yönetim sifatlari o anliktir ve göreviniz bitigpinde bir anlam teskil etmez.

Berk Akçay
14.07.2005, 16:07

10 tane atariz smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

TheRapZoNe
14.07.2005, 16:13
hocam saygisiz bir tavir yok ayrica siyasi görüsümü soruyorsaniz hiçbir zaman olmadi olmiyacakta siyaset konusmaktanda nefret ederim tartismaktanda. ismi ile birisine hitap edilmesinin saygisizlik oldugunu düsünmüyorum bunun disinda sayin büyük cart curt yazmayi gerektircek bir durumda görmüyorum. eger ismi bir saygisizlik içeriyorsa bu kendi problemi. ben burada ayrica bir makale yazmiyorum ki syn veya baska seylerde ekliyeyipte yazayim. bundan önce recep beyle ilgili bu sitede bir çok sey atildi tutuldu (fenerasyopn vs...) o zaman nerdeydiniz??????????????????????????????????????? ???

bunu yabanci bir kitapta okudum ama nerde hatirlamiyorum. bir insanin en degerli seyi ismidir.

Ancak birisi bunun degersiz oldugunu düsünürse yaninda tamlamalar ile onu kuvetlendirmek ister syn , basbakan, genel müd. vs...

bu konuda tek verilebilcek sifat doktoradir (tüm dünyada geçerliligi olan ve ömür boyu sürecek) gn müd, müd ve yönetim sifatlari o anliktir ve göreviniz bitigpinde bir anlam teskil etmez.

Seni anliyorum ama burada siyasi düsüncelerle ilgilenmiyorum demen inandirici gelmedi açikçasi. Zaman olunca burada siyasete de giriliyor ama öyle senin dedigin gibi - recep,deniz,süleyman,bülent felan denilmesi yanlistir.Ve de bizim burada siyasete ihtiyacimiz yok.Çünkü üyelerin birlikteligi TRabzonsporladir.Farkli görüslere Trabzonspor çatisi oldugunda ihtiyacimiz var , siyaset alaninda degil

Tekke
14.07.2005, 16:17
Koyar geçeriz Rum Gavurunaaaaa...

melrok
14.07.2005, 16:19
sayin therapzone,

benim su ana kadarki postlarima bakarsaniz siyasi hiç bir öge bulamasiniz, ve ben size siyasi bir görüsüm yok ve siyasi taraflarla ( yani partidir, politikadir) ilgilenmiyorum diyorsam buna inanmak durumundasiniz. aksi halde siz bana en büyük saygisizligi yapip yalancilikla itham etmis oluyorsunuz?

bana verdiginiz düsünüpte yaz ögütünü sanirim kendinizde uygulamalisiniz. siyasetle ilgilenmemem olaylari yorumlayamadigim ve düsünemedigim anlamina gelmez ben sadece nötr bir insanim.

melrok
14.07.2005, 16:31
ayrica sizin daha önce belirtiginiz Türkiye tanimiyorsa oynamayalim görüsü nasil bir postur acaba ( bana siyasi görüsün alasi gibi geldi)

Crazy_OfLu61_
14.07.2005, 16:37
Türk kesiminden rum kesimine geçis zor, vize isi filan biraz zor zira bizde konsoloslugu yok rum kesiminin bunun için atina üzerinden gidilir diye tahmin ediyorum

Iste bende bunu istemiyorum niye atina üzerinden gidicez.

Tek yol var oda Ercan havaalani ordanda rum kesimi baska yol yok.

Iyi be onlar Türkleri yok saysin biz onlari var sayalim yok öle yagma ya.

Crazy_OfLu61_
14.07.2005, 16:39
Trabzon Adada Terör Estirdi 5-0 smileys/smiley36.gif

Maç sonrasu gazetelerdeki baslik.

Trabzonspor Adaya Çikarma Yapti, Ada Tek Devlet Kibri Türk Cumhuriyeti...

Fatih Ersoy
14.07.2005, 16:42
gider ve dagitiriz onlari.................

Badaloğlu
14.07.2005, 17:06
Anarthosis uru geçerse bizi orada böyle bir stad ve böyle bir taraftar bekliyor olacak,Türk olmamizdan dolayi bu maça ilgi dahada fazla olacaktir.

http://img347.imageshack.us/img347/2892/anarhoss7pq.jpg

baris_aykan
14.07.2005, 17:23

hay senin agzina saglik beee su cumle yeter

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURIYETINE hediyemiz olur

Emin
14.07.2005, 17:36
Su bizim forum sayfalarini Yunan veya Rum basini takipetse ve bunlarin tercümesini de yaptirirsalar baris maris hikaye kalir. Adayi yaktik yiktik feth ettik pehhhhhhhhh

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

kuzey_lee
14.07.2005, 19:23
arkadaslar sanki tartistigimiz rum takimini yenip yenemeyecegimiz..okuma yazmaniz yok mu?ülkelerin birbirlerini diplomatik olarak tanimadigindan giris çikisin nasil olacagi ülkelerin hangi sifatla birbirlerini agirliycaklarindan bahsediyoruz..siz tutmus 10 atariz ezeriz geçeriz diyorsunuz hala..atin durun

ozgur
14.07.2005, 19:45
Kardesim bir suru Turk takimi gitti Rum kesimine Trabzonspor neden gidemesin veya gitmesin anlamiyorum. Butun dunya KKTcyi tanimiyor, turkiye bu konuda yalniz o zaman Trabzonspor'a mi dustu turk devletini siyasi problemlerini halletmek. Binersin atina'dan hatta herhangi bir Ab uyesi ulke havalanindan kibrista lefkose'ye varirsin. Cunku kibrisli rumlar ab uyesi. 1960zurich antlasmalarinagore kibris Cumhuriyeti turkiyece ve turkiyede kibrisca taniniyor sorun cikacagini zannetmiyorum. Tabii iki tarafin ultra milliyetcileri olayi siyasi malzeme yapmaya kalkarsa cok basimiz agrir.

Emir BAYRAK
14.07.2005, 22:24
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Baskan'in Rum endisesi! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Anarthosis'in ilk maçta deplasmanda Dinamo Minsk'le 1-1 berabere kalarak avantaj yakalamasi, Baskan Atay Aktug'u tedirgin etti </TD></TR></T></TABLE>Anarthosis?le oynamalari durumunda büyük sikinti yasayacaklarini söyleyen Trabzonspor?un patronu, ?Vize ve gidis gelis islemlerimizin tümünü Atina üzerinden halletmemiz gerekiyor. Bu durumda da diplomatik sorunlar ortaya çikiyor. Bakalim böyle bir durum olursa bunlari nasil asacagiz?? dedi. Transfer gelismeleri hakkinda da bilgi veren Aktug, sözlerini söyle tamamladi: ?Avrupa?nin dev kulüpleri de Brezilya?dan oyuncu alirken benzer durumlarla karsilasiyor. Fenerbahçe Alex?i alirken de ne kadar ugrastigini biliyoruz. Zaten Brezilya?da ligler devam ettigi için oyuncular hazir. Idman eksiklikleri yok. Bu, büyük avantaj.?

Eddy
14.07.2005, 22:45
ah keske vize böle büyük bi sorun olmasaydi da bizde gitseydik oraya...

Armağan Dere
14.07.2005, 22:47
aydincim biz gine ezip geçecez onlari merak etmeyelim çakariz bi 5 tane kesin ama onlar çikacak gibi ilk maçta rusyada 0-0 kalmislar ama bakalim ne olur

Emir BAYRAK
15.07.2005, 00:06
aydincim biz gine ezip geçecez onlari merak etmeyelim çakariz bi 5 tane kesin ama onlar çikacak gibi ilk maçta rusyada 0-0 kalmislar ama bakalim ne olur

1-1

FERO61
15.07.2005, 01:15
mihlariz

FERO61
15.07.2005, 01:21
http://www.anorthosis.net/graphics/denxehno.jpg

su resime bakarmisiniz beyler ...ne istir yaaa...anorthosis.net ten alinti

bunlarin sitesinide basmak lazim , gelenide trabzona almamak lazim

61trabzonomer
15.07.2005, 01:29
mihlariz

peja
15.07.2005, 03:15
Trabzonspor 2 veya 3 Agustos?ta Sampiyonlar Ligi ön eleme turunda
Dinamo Minsk-Anarthosis Famagusta maçinin galibi ile karsilasacak.

Kâgit üzerinde Minsk favori..

Ama ben sürpriz yapip Anarthosis?in kazanmasini istiyorum.

Kazanip Agustos basinda, tam da festival zamani Trabzon?a gelmesini istiyorum.

Çünkü Anarthosis bir Rum takimi.

Famagusta sehrinin, yâni Magosa?nin..

Magosa da 74?den beri bildigimiz kadariyla tamamen Türklerle meskûn bir sehir..

Peki nasil oluyor da Magosa?da Rum takimi oluyor?

Eee.. Söz konusu Rumlar olunca her sey olur.

Nasil Istanbul?a hâlâ Konstantinopl diyorlarsa öyle..

Bunlar biliyor musunuz 74?te Türklerin kurtardigi Magosa için hala Belediye Baskani bile seçiyorlar?

Efendim uzun sözün kisasi Anarthosis, 74?te Magosa?dan terliksiz KAÇAN Rumlarin kurdugu bir takimmis..

Trabzon?a geliyorlar..

Gelsinler..

Ben simdiden, 20.750 kisilik Avni Aker stadinda 41 buçuk 1000 KKTC bayrakli seyircinin o gece için hazirlik yaptigini biliyorum.

Tam bir ??festival?? olacak..

Alti-yedi gollük bir panayir?

Kolay gelsin Trabzonspor.</font>

------------------------------------------

Bir makaleden alinti.Ilginç geldi buraya yapistirdim.

Firtina28
15.07.2005, 05:05
rumlar gelecekler ve dusunsenize KKTC bayraklari trabzonda dalgalanacak. ilk basta tereddut etmistim ama simdi insallah cikarlar diyorum. onlari bu seferde karadenize dokerizsmileys/smiley4.gif

andrei07
15.07.2005, 09:45
Kardesim bir suru Turk takimi gitti Rum kesimine Trabzonspor neden gidemesin veya gitmesin anlamiyorum. Butun dunya KKTcyi tanimiyor, turkiye bu konuda yalniz o zaman Trabzonspor'a mi dustu turk devletini siyasi problemlerini halletmek. Binersin atina'dan hatta herhangi bir Ab uyesi ulke havalanindan kibrista lefkose'ye varirsin. Cunku kibrisli rumlar ab uyesi. 1960zurich antlasmalarinagore kibris Cumhuriyeti turkiyece ve turkiyede kibrisca taniniyor sorun cikacagini zannetmiyorum. Tabii iki tarafin ultra milliyetcileri olayi siyasi malzeme yapmaya kalkarsa cok basimiz agrir.

Sadece bir futbol maçi olacak.Tabii bu takimla karsilasirsak.Olayi savasa çevirmek çok yanlis olur kanisindayim.Kivilcim bekliyor gibi bir haliniz var.

selçukabi
15.07.2005, 10:13
simdi deplasmana maça gitmek için schengen vizesi alsak yeterli degil mi? Yunanistandan alsak mesela atina üzerinden yallah Larnakaya... bu rum i..leri havaalaninda problem çikarir mi acaba bize???

Cemalettin Taşkın
15.07.2005, 10:22
önceki yillarda besiktasa rum takimi çikmisti ama rum takimi maça gelmedigi için besiktas tur atlamisti. rum takimi çikarsa diplamatik sorun çikacagi kesin. çünkü adamlari resmen tanimiyoruz ve vize problemi çikacaktir. güvenligi bahane ederek türkiye ye gelmek isteyebilirler.

augustus
15.07.2005, 10:23
insallah rum takimi elenir.resmiyette tanimadigimizi iddia ettigimiz rum kesimini fiiliyatta çoktan tanidik.Trabzonsporumuzunda bu olaya alet olmasini istemiyorum.Insallah Dinamo minsk elerde böyle bir seyle karsilasmayiz

EmrahYalçınalp
15.07.2005, 10:29
Ben Rumlarin elenecegini düsünüyorum açikçasi. Yine de elesinler isterlerse. Muhtemelen orada birçok taskinlik olacaktir. Ama eminimTrabzon'da hayatlarinda görüp görebilecekleri en büyük KKTC bayragini göreceklerdir...

Yine de bence Belarus'a gidiyoruz...

Semih58
15.07.2005, 12:47
Arkadaslar ne yazikki Türkiye üzerine oyun oynaniyor.Görünüste çok basit gibi,aslinda çok karisik.Biz bunlari tanimiyoruz.AB zorla tanimamizi istiyor. KKTC'ni her seyiyle destek oldugumuz Türk Cumhuriyetlerinden 1 tanesi bile neden tanimiyor.(Azerbeycan.Türkmenistan VB.Gibi) Kaçirilan askerimiz ile ilgili neden somut bir gelisme yok.Çözüm bence,Birlik beraberlik içinde olup,sesimizi duyurmak.Ya yumruk'umuzu masaya koyacagiz,ya da gidip oynayacagiz.Kesinliklede yenmeliyiz.

tsmaniac
15.07.2005, 14:56
üff anarthosis ne ki yaaa biz 3. ön elemede ne yapacagiz onu
düsünmeliyiz simdi gidipte köy takimindanmi korkacagiz i.pnelik
yaparlarda ise diplomatik sorunlar çikarirlarsa zaten onlarin basi
agrir

tsmaniac
15.07.2005, 15:02
.................................................. .......Edited by: tigin

SiNo
15.07.2005, 15:16
..............................

smileys/smiley32.gifEdited by: tigin

Salih61
15.07.2005, 15:35
.................................................. .......... ..... .........................................Edited by: tigin

zanoylu
15.07.2005, 15:45
Minsk ciddiye almadi galiba ama ikinci maçta bulari tarihe gömer

EmrahYalçınalp
15.07.2005, 16:18
[QUOTE=tsmaniac]................................................. .................................................. .......... ..QUOTE]

Ülkenin.......... ima ederken kullanilan kelimelere dikkat etmek lazim. Sevsen de sevmesen de bu ülkenin............ en üst düzeyde bu ülkeyi temsil ediyor demektir. Ona yapilan hakaret o makama yapilmis hakarettir. Söylenecek çok sey yok. Sevmezsin, elestirirsin, eyvallah (Gerçi bu bölümde onu da yapamazsin ya...)

Ergun Ata'nin iki gün önce ulusal basinda "seviyeli" diyerek bahsettigi siteye ilk kez girecek birinin görecegi manzaraya bak.

Yakisiksiz, ayip.

Edited by: tigin

bordoomavii
15.07.2005, 16:23
milanin sol kanadindaki kaladze(bir ara bizim gündemdeydi)anarthosis'de mi oynuyor???

zanoylu
15.07.2005, 16:26
PERHAPS Tesekkürler dogruya nerde kaldi bizim seviyemizsmileys/smiley32.gif

U.Sadıkoğlu
15.07.2005, 17:19
BIZ BU TAKIMA GELIRSE IÇERDE EN AZ3 TANE ATMAZSAK BENDE NEYIM

perfectstorm
15.07.2005, 18:05
sunu 5 yapsaksmileys/smiley2.gif

perfectstorm
15.07.2005, 18:07
rumlar çikarsa gerçekten sikinti olacak.diplomasi vs.hentbol takimlari gidip oynadimi mesele edilmiyo ama gözönünde olan bi takim oldumu isler karisir o yüzden forza minsk.

peja
15.07.2005, 18:09
milanin sol kanadindaki kaladze(bir ara bizim gündemdeydi)anarthosis'de mi oynuyor???

Yok be nerden çikardin.

abdullah60
15.07.2005, 18:09
rumlar ciksin abiya onlara ayar verelim.zaten onlara karsi tek üstünlük firsatimiz trzbzonspor.

ibrahim_yattara
15.07.2005, 18:24
yahu birakin allahaskina panik yapmayin arkadaslar :))

hiiçde bisey olmaz futbolcumuzumu vurup öldürecekler ülkeyemi giremeyecez. bos isler bunlar.. ben bu rumlari istiyorum valla ölmüslerimizin hayrina bi yarim düzine atalimda ruhlari sad olsun :)

Guests
15.07.2005, 18:47
Trabzonspor kafilesi tedbirli bir sekilde, Rum kesimi için seyahat hazirliklarina basladi...

Bilindigi gibi Rum kesiminin Türkiye'de konsoloslugu bulunmuyor... Vize islemleri Yunanistan'daki Rum kesimi konsoloslugundan halledilecek. Ayrica Türkiye'den Rum kesimine direkt uçus yapilamadigindan bu seyahatte özel uçak kaldirilmayacak. Yani takim tarifeli uçaklarla gidecek. Bu durumun deplasmana gitmek isteyen taraftarlarimiza bir sikinti doguracagi dakesin... Çünkü Rum konsoloslugu vize basvurularinin en az 5 is günü önceden yapilmasini sart kosuyor ve özel uçak yok... Trabzon'daki seyahat acentalari bu günlerde haril haril çalisiyor ama, buraya taraftar götürebilmeleri zor gibi görünüyor...

Insallah Beyaz Rusya ekibi turu çikar...smileys/smiley2.gif

bordoomavii
15.07.2005, 18:48
Yok be nerden çikardin.
baktigim yerlerde öyle yaziyordu. Edited by: bordoomavii

onurts61
16.07.2005, 09:34
Rum takimini kucumser bi havadayiz bence cok buyuk yanlis cunku gecen yil fransa rum kesimini 3-2 zar zor yendi ve rum takiminin 7 oyuncusu o gun rum milli takiminin ilk 11 indeydi , anarthosis turkiye liglerinde ilk 10 icinde olabilecek bi takim yani surprizlere acik kimse ordan 5-6 gollu bi galibiyet beklemesin tur bizim elimizde kucumsemessek sorun yok ama kucumsersek buyuk sorun olurama yapicagimizi zannetmiyorum turu geceriz gunumuzde futbol oyle bi hal aldiki rakip kim olursa olsun rakiptten fazla mucadele edilmedigi surece maclar cok tehlikeli olabilir

SiNo
16.07.2005, 09:47
Rum takimini kucumser bi havadayiz bence cok buyuk yanlis cunku gecen yil fransa rum kesimini 3-2 zar zor yendi ve rum takiminin 7 oyuncusu o gun rum milli takiminin ilk 11 indeydi , anarthosis turkiye liglerinde ilk 10 icinde olabilecek bi takim yani surprizlere acik kimse ordan 5-6 gollu bi galibiyet beklemesin tur bizim elimizde kucumsemessek sorun yok ama kucumsersek buyuk sorun olurama yapicagimizi zannetmiyorum turu geceriz gunumuzde futbol oyle bi hal aldiki rakip kim olursa olsun rakiptten fazla mucadele edilmedigi surece maclar cok tehlikeli olabilir

uf ula biz onlara 10 degil 20 atariz ya trabzon numuzu kimlerle degerlendiriyoruz orada da yenecegiz burada da yenecegiz bukadar uzatmaya gerek yok

andrei07
16.07.2005, 09:48

Akilli adamin yorumuda baska oluyor.Kesinlikle katiliyorum.

selçukabi
16.07.2005, 10:39
Trabzonspor kafilesi tedbirli bir sekilde, Rum kesimi için seyahat hazirliklarina basladi...

Bilindigi gibi Rum kesiminin Türkiye'de konsoloslugu bulunmuyor... Vize islemleri Yunanistan'daki Rum kesimi konsoloslugundan halledilecek. Ayrica Türkiye'den Rum kesimine direkt uçus yapilamadigindan bu seyahatte özel uçak kaldirilmayacak. Yani takim tarifeli uçaklarla gidecek. Bu durumun deplasmana gitmek isteyen taraftarlarimiza bir sikinti doguracagi dakesin... Çünkü Rum konsoloslugu vize basvurularinin en az 5 is günü önceden yapilmasini sart kosuyor ve özel uçak yok... Trabzon'daki seyahat acentalari bu günlerde haril haril çalisiyor ama, buraya taraftar götürebilmeleri zor gibi görünüyor...

"Akil Akil gel bana takil" diye bir laf var, Rum kesimi Avrupa Birligi ülkesi degil mi? Schengen vizesi aldin mi herhangi bir ülkeden, Rum kesmine sorunsuz girmen lazim yani rum kesimi konsolosluguna gitmene gerek yok yaniliyor muyum arkadaslar???

SiNo
16.07.2005, 11:31
aynen selçuk abi

kuzey_lee
16.07.2005, 13:27

"Akil Akil gel bana takil" diye bir laf var, Rum kesimi Avrupa Birligi ülkesi degil mi? Schengen vizesi aldin mi herhangi bir ülkeden, Rum kesmine sorunsuz girmen lazim yani rum kesimi konsolosluguna gitmene gerek yok yaniliyor muyum arkadaslar???

diiiitttt yanlis cevap..schengen vizesi rum kesimi için geçerli degil..heralde bunu akil edecek adamlar vardir yonetimde..

bu arada ''aynen selçukabi'' yorumunu yapan kisinin mumkunse kendi fikirlerini de istiyoruz..15 atariz 20 sallarizin disindaEdited by: kuzey_lee

SDanışmaz
16.07.2005, 13:32
Bu takimi biraz fazLa küçümdedik gibi.Kendi sahamizda rahat yeneriz ama depLasmana baya zorLanabiLiriz.Geçen seneki S.Riga esLesmemizdeki iLk maçimizi unutmayin.FazLa küçümsemistik onLari ama iLk maçta az daha yeniLiyorduk...

oumaer61
16.07.2005, 14:19
çok dogru dikkatli olmak lazim

oumaer61
16.07.2005, 14:21
eger rum takimi turu geçerse büyük ihtimalle türk takimiyla oynayacaklari için maça daha fazla asilacaklar ve kazanmak için herseyi yapacaklar bu nedenle hafife alinmamasi gereken bi takim oldugu kanaatindeyim!! Yanlis mi düsünüyorum sizce?

Keleşoğlu
16.07.2005, 21:37
cok dogru futbol bu bide isin icine milliyetcilik girince hersey olabilir.. gerci bizim turkluk damarimiz daha agir basar ama yinede dikkat etmek lazim

Colakoglu
17.07.2005, 14:09
abi hangi konuda cekindiginizi ben hale daha anlamis
degilim...Isterseler ikisi birden karma cikarip öyle ciksinlar
karsimiza.. EZECEGIZZZZ

sah_zade61
17.07.2005, 17:51
onlar karsilarinda türk takimi var diye daha hirsli oynayabilirler ama bizde karsimizda yunan görünce ne yapariz onlar daha iyi bilir.

Egemen
17.07.2005, 17:57
ahahahhah dökeriz denize.. bu sefer trabzondan dökeriz.. farkedermi aga ben manchesteri istiyorum. bide ingiliz dökelim denize...

immortal_TS
17.07.2005, 21:10
Arkadaslar biz büyük bir kulübüz gideriz gavur topraklarina aliriz maçimizi evimiz,yurdumuz,mekanimiz trabzonumuzda veririz ellerine.............. çiçeklerismileys/smiley4.gif

Hünkar
17.07.2005, 21:16
ismail turutun ofli ile yunanli sarkisi giubi olur

dedem de dedenizi dokmis idi denize

onlar ege ye dusti sizde karadenize

Hüseyin Çümen
17.07.2005, 21:21
insallah onlar çikar bize de bi kafalarini ezeriz olay çikartmak kolay di yenmek mi rüyalarinda bile göremezler

SiNo
17.07.2005, 22:55
çikarsa çiksin öyle de koyacagiz böylede

Oğuzhan Görkan
18.07.2005, 14:25
bekle bizi yunan gavuru biz geliyoruzsmileys/smiley32.gif

Muhalif
18.07.2005, 14:59
Ilk maçi Minsk ile deplasmanda oynayacak olmamiz büyük avantaj...

zanoylu
18.07.2005, 15:03
Kesinlestimi ki

kuzey_lee
18.07.2005, 15:03
Ilk maçi Minsk ile deplasmanda oynayacak olmamiz büyük avantaj...

minsk?nerden çikti minsk..daha belli degil..2. maçi oynamadilar

Crazy_OfLu61_
18.07.2005, 15:34

sssss terbiyesiz smileys/smiley36.gifsen ne biçim konusuyosun smileys/smiley36.gif.

Ama haklisin bende katiliyorum dediklerine smileys/smiley9.gif

Emir BAYRAK
18.07.2005, 15:55

+1967

irfanköse276
18.07.2005, 16:41
rumlarla oynamak tehlikeli. olay filan çikar da ceza neyin aliriz basimiz agrir. 3. tur da everton gelsin

Atinuri
18.07.2005, 16:57
hangi takim çikarsa çiksin trabzon isini bilir bu arada uzun bir aradan sonra tekrar girmek güzel baska bir kullanici adiyla

Jeffer
18.07.2005, 17:03
Anorthosis inkendi evinde çok sansli oldugu bi gerçek.Ayrica bize karsi da daha hirsli oynayacaklardir bunu da biliyoruz.Güney Kibris a gitmek de hiç sorun olmayacaktir emin olun Basbakan yardimcisi Abdullah Gül bu konuyla ilgileniyor...Ilk maçimiz Kibrista olursaberaberlik bize turu getirir.Ama olasi hakem faciasi da yasanabilir.Ve Rumlar her türlü pisligi yapacaktir kazanmak için.

gerçekefsane
18.07.2005, 17:53
kinkladze oynuyor bir de cemauluri oynuyor, oynasa da farketmez. bordomavi forma kazandirir bize turu

murat
18.07.2005, 21:07
varsiyamlarla hareket edemeyiz,,, konuyu kapatiyorum.