PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sorunlar ve Çözümler

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 23:03
Evet hepimiz üzgünüz hepimiz kırgınız.Ben anlamıyorum nasıl oluyor da bu pozisyonlar gol olmuyor nasıl bu kadar şanssız yada beceriksiz oluyoruz anlamıyorum.Evet sorunun olduğu açıkça ortada kulübün teknik anlamda yönetim anlamında sorun var bu nasıl düzelir illaha birilerinin istifa etmesi mi lazım?

Bütün bir haftasını bu maça ayıranlar o stada ne umutlarla giden taraftarlar vardır kimbilir bunu bir çözümü olmalı sizce neler yapılmalı?

Emorfo_55
07.11.2009, 23:05
Forvet -- Fatih Tekke
Ant ---- Senol Gunes
Yrd Ant-- Hamı Mandıralı

Özgür Öztürk
07.11.2009, 23:07
Yıllardır süregelen sistem,
Yık ve Yeniden kur!
Ama ne olursa olsun.
Ne geçmişten ders alarak nede geleceğe dik bakarak.

hevesli
07.11.2009, 23:07
ya herkesin dilinde hala fatih tekke kaldı ki kaç sene oynayacak merak ediyorum. ben fatih gelince çok şey değişeceğini zannetmiyorum

uzungöllü
07.11.2009, 23:08
en iisi kökten çözüm... bırak bu takımı... ama olmuyo olmuyo olmuyo....of ulan offfffffffffffffffffffffffffffffff

Zafer Fidan
07.11.2009, 23:09
ne sag bek, ne kaleci, ne ön libero, ne sol acik..

bütün transfer bütcesini alsinlar 1 Tane FORVET transfer etsinler. Mümkünsede forveti BMN secsin.

bocek
07.11.2009, 23:10
bence acil bülent uygun gelmeli. umutu gökhanı da bi zahmet yollasınlar, gol atamayan adamlar trilyon alıyorlar.. 4-6-0 bile daha mantıklı, öyle de gol atamıyoruz böyle de en azından ekonomik olarak rahatlarız ya.. tekke gelir inşallah ama gelirken yanına herhangi birini alıp gelsin göhkan ve umuttan daha faydalı olacağı kesin!

batugol
07.11.2009, 23:16
çözüm altyapıda
her sene en az iki tane adam çıkarmamız lazım
alanzinho, tomas jun, lange gibi adamlara verilen paralarla profesyonel kurumsallaşmış bir alt yapı yapılırdı
ama biz de bunu yapacak yönetici yok

EyüpKILIÇ61
07.11.2009, 23:16
bence acil bülent uygun gelmeli. umutu gökhanı da bi zahmet yollasınlar, gol atamayan adamlar trilyon alıyorlar.. 4-6-0 bile daha mantıklı, öyle de gol atamıyoruz böyle de en azından ekonomik olarak rahatlarız ya.. tekke gelir inşallah ama gelirken yanına herhangi birini alıp gelsin göhkan ve umuttan daha faydalı olacağı kesin!

Bülent Uygun'u bu takıma bu renklere layık gördünüz yaa daha başka bir şey demiyorum :)

Emre ÖZTÜRK
07.11.2009, 23:17
ortada forvet sorunu var o zaman çözüm olarak tekke yi öneriyorum

Hoca sorunu olduğunu düşünmesem bile şenol hoca gelecekse hugo gidebilir

Kubilay ŞAHİN
07.11.2009, 23:18
Bence Bizim Sorunlarımızın Çözümü Olmaz..

1 İleri 2 Geri..

bocek
07.11.2009, 23:20
Bülent Uygun'u bu takıma bu renklere layık gördünüz yaa daha başka bir şey demiyorum :)

evet gördüm benim fikrim, diyeceğinizi demişsiniz zaten sonrada başka bir şey demiyorum triplerine girmeye lüzum yok. ben onun bir tane olumsuz demecini okumadım trabzon şehriyle, takımıyla veya renkleriyle ilgili... varsa yollayın eyvallah...

Canİlker
07.11.2009, 23:22
broos ile devam
kaliteli bir santrafor
eskisi gibi ateşli taraftar

bu üçü ile çok iyi işler yaparız.

LECOSSEEMRE
07.11.2009, 23:23
evet gördüm benim fikrim, diyeceğinizi demişsiniz zaten sonrada başka bir şey demiyorum triplerine girmeye lüzum yok. ben onun bir tane olumsuz demecini okumadım trabzon şehriyle, takımıyla veya renkleriyle ilgili... varsa yollayın eyvallah...

Aynen Bende Okumadım Adam bizim İçin Anadolunun Kralı diyordu..Bülent Uygun çok daha İyidir Hugo Brosstan Yerli Teknik adam Gelmeli Kim Gelir eder Bilemem Yabancı yabancı diye Tutturdu bazı arkdşlar Samet Aybaba Olsaydı eminim bu durumda Olmazdık. 12 maç = 18 Puan.

LECOSSEEMRE
07.11.2009, 23:24
broos ile devam
kaliteli bir santrafor
eskisi gibi ateşli taraftar

bu üçü ile çok iyi işler yaparız.

Geçen senede Bu kadro vardı Brossla Devam diyor halen fUtboldan anlamadığın Ortada senin Gibiler varken zaten biz her hafta daha cok sinir Oluruz acil Yerli teknik adam geLmeli ALanzingo TIJIKUZU barış Memiş Takıma Kazandırılmalı..

sessizkral_1
07.11.2009, 23:24
fatih tekke olsaydı şuan liderdik.diyarbakır maçı manisa maçı.hep aynı değişen birşey yok.

ligin en çok poziyon üreten takımıyız ancak sıramaladaki durumumuza bak

sorun nerde?

sorun şurda bulduğunu atamıyorsun !

Sümeyye Şahin
07.11.2009, 23:27
Kaldı geriye cevapsız sorular..

Canİlker
07.11.2009, 23:28
Geçen senede Bu kadro vardı Brossla Devam diyor halen fUtboldan anlamadığın Ortada senin Gibiler varken zaten biz her hafta daha cok sinir Oluruz acil Yerli teknik adam geLmeli ALanzingo TIJIKUZU barış Memiş Takıma Kazandırılmalı..

peki madem sen çok biliyosun, kim gelsin? bana bir tane alternatif söyle. senin gibiler yüzünden gelen hocada 6 ay sonra gider. takımdanda bi halt olmaz.

LECOSSEEMRE
07.11.2009, 23:30
peki madem sen çok biliyosun, kim gelsin? bana bir tane alternatif söyle. senin gibiler yüzünden gelen hocada 6 ay sonra gider. takımdanda bi halt olmaz.

Kimmi Gelsin ? Bu Saydığım İsimlerin Hepsi Hugo Brosstan Bin Kat İyi Kimmi Gelsin ? Devre arasında ŞenoL güneş oLur - Şimdi Samet Aybaba Gelsin Yada Bülent Uygun. Çok daha İyi..

Canİlker
07.11.2009, 23:31
samet aybaba geliyodu zaten, adamı daha gelmeden astınız gelmedi. şenol güneşi severim ama tutmuyor işte. bülent uygunuda bu takıma yakıştırdınya sana daha cevap vermeye bile gerek yok.

bocek
07.11.2009, 23:31

bence bülent uygun olsun tam yerinde olur, tam yeri ve zamanı. bu adam çok iyi forvet oyuncusuydu forvetten anlar en azından, bu umutu veya gökhana taviz vermez

bocek
07.11.2009, 23:32
samet aybaba geliyodu zaten, adamı daha gelmeden astınız gelmedi. şenol güneşi severim ama tutmuyor işte. bülent uygunuda bu takıma yakıştırdınya sana daha cevap vermeye bile gerek yok.

ya kardeş lütfen bi kanıt bulursan yollarmısın merak ediyorum bu bülent uygunun yakışmama sebebini?

Canİlker
07.11.2009, 23:34
ya kardeş lütfen bi kanıt bulursan yollarmısın merak ediyorum bu bülent uygunun yakışmama sebebini?

konuşmalarından ne kadar karaktersiz bir insan olduğunu hala anlayamadın mı? zaten iyi bir hoca olsaydı çoktan birileri alırdı onu.

bocek
07.11.2009, 23:38
konuşmalarından ne kadar karaktersiz bir insan olduğunu hala anlayamadın mı? zaten iyi bir hoca olsaydı çoktan birileri alırdı onu.

tamam kardeş varsa kanıtı yolla? ts için bir tane olumsuz cümlesini hatırlamıyorum. tam tersine övüp durdu... hani sanki takımın başına sivasspor gelsin diyoruz, küfür etmiş gibi tepki görüyoruz. bülent uygun un ts için 1 tane olumsuz demecini falan hatırlamıyorum. bilen varsa yazsın ya...

Atmaca
07.11.2009, 23:40
Sorun : Yönetim
Çözüm: İstifa

TheRapZoNe
07.11.2009, 23:41
Takımda katkısı olmayan onca oyuncuya çuvalla para veriliyor.
Başta yabancı oyuncular ama öncelikle devre arasında umut-gökhan ikilisini takımdan uzaklaştırmak şart.

Bu kulüp bu tarz sıradan oyuncuları hak etmiyor..

Atmaca
07.11.2009, 23:42
tamam kardeş varsa kanıtı yolla? ts için bir tane olumsuz cümlesini hatırlamıyorum. tam tersine övüp durdu... hani sanki takımın başına sivasspor gelsin diyoruz, küfür etmiş gibi tepki görüyoruz. bülent uygun un ts için 1 tane olumsuz demecini falan hatırlamıyorum. bilen varsa yazsın ya...

Bülent Uygun Trabzonlu ve en büyük hayali Trabzonsporu çalıştırmak.Tabiki febeyi çalıştırma şansı olmadığı için.

Muhalif
07.11.2009, 23:43
En büyük sorun istikrarlı ve kaliteli yabancı oyuncularımızın olmaması. 3 tane olsun sürekliliği ve kalitesi olsun yeterli. İyi bir kaleci, iyi bir forvet, iyi bir ortasaha. Sorun da çözüm de bu.

bocek
07.11.2009, 23:44
Bülent Uygun Trabzonlu ve en büyük hayali Trabzonsporu çalıştırmak.Tabiki febeyi çalıştırma şansı olmadığı için.

en büyük hayalim anadoludan şampiyon çıkartmak demişti yanlış hatırlamıyorsam. ama trabzonlu bir insanı trabzonspor hakkında neden kötü birşey söylemiş gibi gösterme gayretindeyiz bunu anlamıyorum.

Canİlker
07.11.2009, 23:45

biri takımı övüyor diye takımın başına getirilir mi? ya da bir insana karaktersiz dememiz için illa trabzonspora mı kötü şeyler söylemesi gerekiyor. bülent bize uygun değil kardeşim, ne duruşuyla, ne tavırlarıyla...

bocek
07.11.2009, 23:45
Takımda katkısı olmayan onca oyuncuya çuvalla para veriliyor.
Başta yabancı oyuncular ama öncelikle devre arasında umut-gökhan ikilisini takımdan uzaklaştırmak şart.

Bu kulüp bu tarz sıradan oyuncuları hak etmiyor..

aynen katılıyorum nasılsa gol atamıyoruz isterse göksu gelip oynasın forvette boşuna masraf bu ikili...

Anıl Caner
07.11.2009, 23:47
Bülent Uygun'un 96da kaçan şampiyonluk maçında yaptığı şerefsizlikler bile yeterlidir isminin Trabzonspor ile beraber anılmamasına. Sivas masallarını saymıyorum bile.

Sağa sola şiir yazsın, intiharlardan adam kurtarsın. Benim tertemiz Trabzonsporumla ismi anılmasın bir zahmet.

bocek
07.11.2009, 23:49
biri takımı övüyor diye takımın başına getirilir mi? ya da bir insana karaktersiz dememiz için illa trabzonspora mı kötü şeyler söylemesi gerekiyor. bülent bize uygun değil kardeşim, ne duruşuyla, ne tavırlarıyla...

ya şimdi takımı övüyor diye gelsin diyen mi oldu? trabzonspor hakkında kötü şeyler demiş gibi tavır takınıyosun sonra da lafı çeviriyosun. beşiktaşa bir iki lafı oldu diye mi kötü oldu? hakemlere federasyona karşı duruşuylamı kötü oldu? nerde trabzonlu biri var yadırgıyoruz olmaz bu kadar...

hakankutlu
07.11.2009, 23:54
Ne Bülent'i ne Samet'i arkadaşlar.Şurada kaldı Şenol Güneş'in orada işinin bitmesine devre arasına kadar dayanalım.Sonrasında Şenol hoca ile geleceğin takımını kurmak gerekiyor.Takımın %90'ı genç zaten.Bunlardan iş yapmayanları gönderip yerinde 1-2 tane nokta yerinde transfer gerekiyor.

bocek
07.11.2009, 23:58
Bülent Uygun'un 96da kaçan şampiyonluk maçında yaptığı şerefsizlikler bile yeterlidir isminin Trabzonspor ile beraber anılmamasına. Sivas masallarını saymıyorum bile.

Sağa sola şiir yazsın, intiharlardan adam kurtarsın. Benim tertemiz Trabzonsporumla ismi anılmasın bir zahmet.

abdullahın eline çarpan toptan sonra el diye bağırmış. hakemde peki bülent diyip vermiş eli sanki:confused: o maçtan önce oğuz ve aykut ile birlikte gönderileceklerini bile bile sahaya çıktıklarını söylüyor adam. neyin şerefsizliğini yapacakki bu durumdaki futbolcu? yaptıysa da bunlar neler? her şeyi bilmek gerek...

askemo_garleli
08.11.2009, 00:15
çözüm basit beyler:

başkan=haluk ulusoy
teknik direktör=şenol güneş
yardımcıları=hami mandıralı-ünal karaman-tolunay kafkas'tan biri.
umut,sylva,gökhan ünal,engin baytar defolup gitcek.alanzinho banko 11 oynayıp,fatih,gökdeniz,göksu,ergin keleş yuvaya döncek.

erolizmts
08.11.2009, 00:37
Yeniden yapılanma denen şeyi A takımdan değilde Altyapı'dan başlatabilirsek çok sorunu çözmüş oluruz. Bu yüzden yıllardır A takıma oyuncu çıkaramayan kişiler kim ise görevlerine son verilmeli. Bu işi gerçekten profesyonelce yapabilecek kişileri bir şekilde bulmalıyız.

reisoğlu61
08.11.2009, 00:40
sorun forvette.
90 dakika boyunca tek sutu olan 6,5 milyon € luk bir oyuncu varsa bu takimda, ozaman hic bir beklenti icinde olmamaliyiz

Ilelioglu
08.11.2009, 00:56
Sorun: Transfer'de basarisiz olan bir Yönetim var.

En büyük hatayi Fatih Tekke konusunda yaptilar.

Cözüm: Fatih Tekke'nin Transferine Yönetim icinde karsi cikan her kimse bunu mertce söyleyip bu isten anlamdigini dile getirip istifa etmelidir.

Bu Arkasamizin yada Arkadaslarimizin yerine baska Futbol'dan ve Futbolcu'dan anlayan isimler takviye edilmeli. Sonrasinda cok daha dikkat etmeleri ve Taraftarin sesine de bazen kulak vermeleri gerekir.

zafer6161
08.11.2009, 01:08
çözüm basit beyler:

başkan=haluk ulusoy
teknik direktör=şenol güneş
yardımcıları=hami mandıralı-ünal karaman-tolunay kafkas'tan biri.
umut,sylva,gökhan ünal,engin baytar defolup gitcek.alanzinho banko 11 oynayıp,fatih,gökdeniz,göksu,ergin keleş yuvaya döncek.

hepsi çok superde ergin keleş sistemi bozmuş bence:p

Semih
08.11.2009, 01:26
Sorun camia.

Çözüm, istikrar.

hodlu
08.11.2009, 01:38
Bu filmi kaçıncı tekrarı bilmiyorum.İyi oynadık ama yenildik.Gerçek olan iyi oynamak değil yenilmek...

askemo_garleli
08.11.2009, 03:27
hepsi çok superde ergin keleş sistemi bozmuş bence:p

hocam ergin keleş bizim altyapıdan yetişti,manisaya yolladık ve orda patır putur atıyo gollerini.

ankaragücü'nden gelen hıyar umuta katlanacağıma memleketimin topçusu ergin'e katlanırım hiç değilse.

İsa
08.11.2009, 11:03
Temel sorun yönetimin transferde yaptığı akılalmaz yanlışlar.

Çözüm:

Futboldan ve futbolcudan anlayan en az 5 kişilik transfer komitesi kurulup gelecek sezonun hazırlıklarına başlamak.

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 11:12
Ben artık iyi oynayıp kaybetmek yada oyuncularımızın beceriksizliğinden maç kaybetmek istemiyorum!!

ALİ FATİH
08.11.2009, 11:20
Tarİh der kİ; trabzonsporum ancak trabzonsporlularla baŞarili oldu ve olacaktir. Bunun diŞinda kİ her yol, hÜsran olmuŞtur ve olacaktir. Her kİŞİ, her kurum ancak kendİ karakterİ İle baŞarili olabİlİr...