PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 13. Hafta Maçı | Kasımpaşa 3 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

servet nuh
22.11.2009, 18:40
GÖKHAN ÜNAL denen golcu bozuntusu bjk ve bu maç toplam189 dakiak kaleye tek bir şut dahi öekmedi....yuuuuh diyorum artık yuh.....gökhan +alanzinho + gabriç toplam 20 milyon dolar ediyor....her ne kadar umut ideal golcu değilse de gökhana 5 çeker....

irfanb
Broos`un kaleci Syvla israrindaki hikmet nedir?
Her macta kalesinde ücer beser gol yiyen adam dinlenmeyi haketmedimi simdiye kadar.
Golcülerin suskunlugundan ziyade kalecinin oburlugu Broos`un ipini cekti.

Ali Tunahan Güllü
Fatih Tekke+Şenol Güneş!!!

Mehmet Zeki
Fatih Tekke.

__S__e__S__
22.11.2009, 18:41
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=7065

broos gidiyor
senol günes geliyor

İslam Sezer
umutun çıkıp alanzinho nun oyuna girmesi taktiksel faciaydı.
1-1 biten ilk yarı sonu yapılan bu değişiklik mağlubiyeti getirdi.oysa gabriç yerine veya gökhan ünal yerine girse alanzinho hatta maç 1-0 iken girseydi skor asla bu olmazdı.yazıklar olsun...
artık memleketin takımı Karabüksporun süper lige çıkmasını desteklemek dışında futbola ara verme zamanı geldi.sağlığa zarar bu Trabzonspor...

Sinem Yılmaz61

Buna ben Imzami atiyorum ;)

antagonist
inanamıyorum ! Trabzonspor'un başkanı, İHANETİ, getirdiği hocanın arkasından çevirdiği ENTRİKAYI, TV lere son dakika açıklaması diye İTİRAF ediyor.
Forumda bile üyelerimiz bunun çeyreği olmayacak söylemleri yüzünden ceza alıyor. PES !!! sözün bittiği yerdeyiz artık !

Yönetim anlayışı farkı abi.

;)

mhayri
Hoca kalsın yönetim gitsin...
Eğer bu yönetimin içinden etkili birileri oyunculara maçtan önce
bırakın oynamayın da hoca gitsin demediyse ben adam değilim...
Satışı görmek için Leekens'in nasıl gittiğine bakın...
Ders alınsaydı hiç tekerrür edermiydi...

ilyskm
hata tamamen Hugonun, sen gabriç denen adamı oyunda tutuyorsun....

uemit
hugo bross kätü mötü bir sey deniyor helal olsun :D

KOSİFOĞLU

+ Mehmet Ali Yılmaz :alkış:

Ümit Tekşan
22.11.2009, 18:42
Yahu tutturmussunuz Hoca istifa diye , tamam hocanın hataları yokmu tabiki var. Ama egri oturup doğru konusmak lazım; bu gün sahada hangi futbolcu istekli , arzulu , azimli , hırslı vs. oynadı bana bir tanesini söylermisiniz?

Baktığımız zaman oyuncu değişikliklerinde hocanın hatası olabilir eee sahaya çıkan oyuncunun formasının rengi farklımı oda BordaMavi formayıyı giyiyor. Dolayısıyla giydiği o formanın hakkını vermek zorunda bunun

sonimp
haydi Sadri Bey, lütfen daha fazla şansınızı zorlamayın,isminizi kötü andırmayın, merak etmeyin daha çok defalar gelir başkan olursunuz ama bu seferlik bu kadarmış. Yaptıklarınız için teşekkürler; yapabilecek olup da şu ya da bu sebeple yapmadıklarınız için ise sizi bu mazlum taraftara havale ediyorum...

titanic
GÖKHAN ÜNAL denen golcu bozuntusu bjk ve bu maç toplam189 dakiak kaleye tek bir şut dahi öekmedi....yuuuuh diyorum artık yuh.....gökhan +alanzinho + gabriç toplam 20 milyon dolar ediyor....her ne kadar umut ideal golcu değilse de gökhana 5 çeker....
Bunlara o yazdığın parayı verecek tek kulüp biziz.Umut'un iyi niyetinden şüphemiz yok yetenekleri bu kadar ama diğerlerinin elinden geleni aptığını düşünmüyorum

Bekir
sevgili kardşim,bu takımın bu haliyle Bank Asya'da şampiyon olabileceğini mi düşünüyosun? oldukça iyimsersin bana göre...
Orda dur abi,2,B.Asya'da olursak bu adamların çogu gider,hem Bank Asya da güçlü takım yok,Ankara ile çekişiriz...

Ozan Gözaçan
arkadaşlar bunu derken içim acıyor ama bross artık gitmeli anlaşılan bu daha iyi olacak bizim için şenol hoca belki bişeler yapabilir ama bilmiyorum açıkcası .....

engraulis
doğru düzgün takım vermediler diyon bu takım 18p da kalacak takımmıydı !!! lig sıralamasına git bi daha bak gör artık birşeyleri !

evet 18 puan alacak takımdı. forvetleri dogru düzgün oynamayan orta sahasındaki 10 tane oyuncunun yarısının oynamadıgı bir takım.
sayalımmı
tjikuzu 1. haftanda beri yok
zafer yeleni görebilen yok
engin baytar aldıgı her topu ezer herkesi çalımla derdinde
keza alanzinho denen adamın baytardan bi farkı yok
yattara iyi ki sakat sakat olmayıncada oynadıgı yok
serkan balcının olumlu bi tane hareketi yok haftalardır.

kim bu kadronun iyi oldugunu iddia ediyor.
4 tane orta saha oyuncun ne kadar oynarsa o kadar iyi
bu haftaya kadar colman oynuyodu bu hafta o da oynamadı

Ufuk Bayraktar61
22.11.2009, 18:43
bu takımı Fatih Tekkede kurtarmaz..sakın kimse bel bağlamasın uşağa sonra onuda yollarız biz

outlaws61
http://www.medyatrabzon.com/images/news/15421.jpg
BROOS’UN VEDA KONUŞMASI
22 Kasım 2009 / 18:20
Böyle gol yenmez

Trabzonspor Teknik Patronu Hugo Broos, Kasımpaşa maçında çok kötü oynadıklarını belirterek, “Beşiktaş karşı çok pozisyon bulan bir takımdık. Aynı kadro ile bu maça başladık ama hiç iyi oynayamadım. Yediğimiz goller aynı nitelikte. Alanzinho ile biraz hareketlilik getirmeye çalıştık ama 2. gol sonrası oyundan koptuk. Gol bölgesinde etkisiz bir görüntü çıkardık” dedi

servet nuh
umutun çıkıp alanzinho nun oyuna girmesi taktiksel faciaydı.
1-1 biten ilk yarı sonu yapılan bu değişiklik mağlubiyeti getirdi.oysa gabriç yerine veya gökhan ünal yerine girse alanzinho hatta maç 1-0 iken girseydi skor asla bu olmazdı.yazıklar olsun...
artık memleketin takımı Karabüksporun süper lige çıkmasını desteklemek dışında futbola ara verme zamanı geldi.sağlığa zarar bu Trabzonspor...
dostum sen bu işi biliyorsun...aynısını dedim...46 ncı dakikak da ...gökhanın bırakın kaleye şut atmayı veya gol atmayı...takıma zerre kadar katkısı yok...ayağına gelen her topu her maçta kaptırıyor

Ahmet Faruk
Bu gün iyi top oynamadık. Bunun sorumlusu 15 gün aradan sonra takımı sahaya çıkaran hocadır. Bakın yenilginin demiyorum, top oynamıyor olmamızın sorumlusu bu adam.

Murat Erdem
22.11.2009, 18:44
Sahada kasten mağlup olan Trabzonspor'u görmekte varmış kaderimde !!! başkanından, futbolcusuna İHANET içindelermiş !
Bizde burada kendimizden geçiyoruz, Trabzonsporumuz diye...
Herşey yalanmış be !!!

Burçak
Gökhanın yerine Emre,
http://www.trabzonkaradenizspor.com.tr/Upload/Resimler/buyuk/261-7P4A6K7M.jpg

Umutun yerine Göksu.
http://www.trabzonkaradenizspor.com.tr/Upload/Resimler/buyuk/261-2B6K5R2R.jpg

Sizce onlardan eksik bir yanları var mı ?
Bence; fazlaları bile var..
Bugün ki maçta

lazkopatfaroz
bu takımı 2 kendını bilmez forvete emanet eden yönetim bu işten anlamıyor arkadaşlar

robinhood61
22.11.2009, 18:45
arkadaşlar beni iyi dinleyin tamam şenol güneşi ben de istiyorum ama yazık değil mi şenol güneşe her dibe indiğimizde adama sarılıyoruz ve sonra kovuyoruz ben olsam onun yerine gelmem ama adam harbi trabzonsporlu ki yine de gelmek istiyor.. lütfen şenol güneş gelirse arkasından atıp tutmayalım..bırakın yıllarca çalıştırsın bizi adam. şampiyon olamasakta zaten olamıyoruz kaybedecek bişeyimiz yok

Emrah Akcagöz
Futbolcularda kasıt vardı kasıtlı bi şekilde oynamadılar bence..

tsk61_24
Fatih tekke + Ahmet hoca + Mehmet ali yilmaz
(senol günes gelip de ne yapti)

lazkopatfaroz
22.11.2009, 18:46

banada öyle gelıyor ama çok yanlış bır davranış bu

servet nuh
arkadaşlar beni iyi dinleyin tamam şenol güneşi ben de istiyorum ama yazık değil mi şenol güneşe her dibe indiğimizde adama sarılıyoruz ve sonra kovuyoruz ben olsam onun yerine gelmem ama adam harbi trabzonsporlu ki yine de gelmek istiyor.. lütfen şenol güneş gelirse arkasından atıp tutmayalım..bırakın yıllarca çalıştırsın bizi adam. şampiyon olamasakta zaten olamıyoruz kaybedecek bişeyimiz yok
evet,katılıyorumm sana...bırakalım batırsada çıkarsa da 20 sene bizi o çalıştırsın...

Burçak
Kesinlikle katılıyorum.
Ama yok , böyle değerli insanları küfür ederek yollamak adetimiz olmuş!

lazkopatfaroz

gelsinde o zaman görürüz neler yapacagını. gerçi biz o adamıda yeriz o ayrı konu. bu bitmiş takıma bu sene bişey yapamaz

mhayri
Sahada kasten mağlup olan Trabzonspor'u görmekte varmış kaderimde !!! başkanından, futbolcusuna İHANET içindelermiş !
Bizde burada kendimizden geçiyoruz, Trabzonsporumuz diye...
Herşey yalanmış be !!!

Doğru söze ne denir...
Körlere yol tarif etmek kadar zor oldu bu takımı tutmak...
Körlerin yöneticiliğini geçtim ihanetini de gördü ya bu gözler daha fazla söze ne hacet...

Sencer Bulut
22.11.2009, 18:47
Arkadaşlar kimse brossa sallamasın.Bross u bu takıma getiren kim.Futbolcu almayan kim.Şenol güneş gelse ne degişecek...

nakzo
Arkadaşlar ilk olarak şu gerçeği görelim :Hocayı göndermek çözüm değil,
takımımızdaki futbolcular amatör küme ayarındadır. Bu futbolculara bu forma bol gelmiyor üstlerinden dökülüyor.Yönetim bu işte tek suçludur ;bu rezilleri toplayıp bize takım diye yutturmuşlardır.Yapılacak tek şey toptan temizliktir yoksa bu kadronun başına şenol hocayı getirsek bu reziller onunda başını yerler.Polyannacılığa gerek ve tahamül kalmamıştır deniz bitmiş takım uçurumun eşiğindededir öyleki bursa gibi takımdan 10 puan geridedir ve tarihimizde böyle bir durum gözükmemiştir.

servet nuh
yok,alakası yok,olurmu öyle şey
şikecimiyiz biz yav.ne söyledinizin farkındamısınız

Mert Oğuzlu61
evet 18 puan alacak takımdı. forvetleri dogru düzgün oynamayan orta sahasındaki 10 tane oyuncunun yarısının oynamadıgı bir takım.
sayalımmı
tjikuzu 1. haftanda beri yok
zafer yeleni görebilen yok
engin baytar aldıgı her topu ezer herkesi çalımla derdinde
keza alanzinho denen adamın baytardan bi farkı yok
yattara iyi ki sakat sakat olmayıncada oynadıgı yok
serkan balcının olumlu bi tane hareketi yok haftalardır.

kim bu kadronun iyi oldugunu iddia ediyor.
4 tane orta saha oyuncun ne kadar oynarsa o kadar iyi
bu haftaya kadar colman oynuyodu bu hafta o da oynamadı

bu takımın şuanda oynayan 11 i geçen sene şampiyonluğa oynuyordu ekleyeyim bunuda !!! tamam beceriksiz çok oyuncumuz var ama bu takım 18p da kalmışsa, her ne kadar geçen seneki kadronun üstüne birşeyler eklemeden yeni sezona girmiş olsak bile burada yönetimden sonra suçlu olan kiişi hugo broos dur ve yönetim gitmeyeceğine göre (bende hala kredileri var) hugo broos defolup gitmeli şu saatten sonra istifa haberini alsakta biraz rahatlasak !

yönetim büyük düşünsün artık bir plan yapsın bişeyler yapsın devre arasında büyük takımın yapması gerekenleri yapmalılar ama en başta şu hugo yu yollasınlar ülkesine sinir hastası olduk bu yaşta yeter be !!! :mad:

titanic
Ahmet Hoca da kim ?Şenol hocadan daha ıyı ne yapmıs

ilyskm
bu takımı yönetim manupüle etti yoksa en azından 1 kişi hırslı oynardı...

Badaloğlu
Yahu her yenilgiden sonra ortaya bir Şenol hoca ismi atılıp tutuluyorda ne hikmetse Yılmaz Vural ismini kimse neden söylemiyor? Yılmaz Vural'ın hocalığını ben ne Fatih Terimde, Ne Mustafa Denizlide, ne de Şenol Güneşte gördüm.Taktiksel olarak onun üstüne bu ülkede hoca tanımıyorum!!! Ne Şenoluda ne Ünalı...

Bu arada arkadaşlar maçı kaybetmiş olabiliriz ama saygımızı kaybetmeyelim.Lütfen herkes buraya yazacaklarına dikkat etsin... Boş yere ceza almayın...

Uğur Ö.
Bross gitmesin kötü oynanan maçtan sonraki maçta aynı oyun sergileniyorsa ozaman sorun td dedir

/_!mmortalTs_\
22.11.2009, 18:48
Bence yönetim böyle yaptırdı Hugo' yu yollamak için ...:(

7can61
Bross Allah ını seversen istifa etme dedecim, bu beceriksizler sana bir de tazminat yollasın, Şenol hoca eğer sen bildiğim Şenolsan sende bu takıma gelme abicim yok böyle bi kolaycılık yolla birini getir birini kurtul yok ya!!

ugurTS1989
Broos'un bileti kesildi mi?

Trabzonspor'da Kasımpaşa mağlubiyeti sabırları iyice taşırdı. Karşılaşma sonrası sıcağı sıcağına açıklamalarda bulunan Sadri Şener, "Hugo Broos'un istifa düşüncesi olduğunu biliyorum. Şenol Güneş'le de görüştük dedi."

Enes Ünal Kaya
Sende onlardan birisin..;)
aranızda kala kala böyle olduk napcaksın

Sefa Murat Dokuz
22.11.2009, 18:49
Trabzonspor, Ersun Yanal dan helallik almadan bir daha zor doğrulur. Çok günahını aldık. Bunların hepsini hakettik. Ersun İstifa diyenler Tribünde kendini yırtanlar, Bross'a o kadar bağırmadı!
Ne oldu Yılmaz Vural kayin oldu. Yeneceğiz ve Trabzonsporda köklü değişikler olacak demişti. Hepsi gerçekleşiyor.

cahana
22.11.2009, 18:49
bu maç komplo kokuyorr

Murat Erdem
22.11.2009, 18:50
Bu rezaleti yaşamaya gerek yoktu. Adam gibi Broos'u çağırırlardı, medenice istifasını isterlerdi. Marka değerimiz yükseliyor sayelerinde. Başkan çıkıyor TV ye çevirdikleri entrikaları maharetmiş gibi anlatıyor.
Medeni olsalar, insan olsalar Broos zorluk çıkarmazdı eminim.

engraulis
22.11.2009, 18:51
bu takımın şuanda oynayan 11 i geçen sene şampiyonluğa oynuyordu ekleyeyim bunuda !!! tamam beceriksiz çok oyuncumuz var ama bu takım 18p da kalmışsa, her ne kadar geçen seneki kadronun üstüne birşeyler eklemeden yeni sezona girmiş olsak bile burada yönetimden sonra suçlu olan kiişi hugo broos dur ve yönetim gitmeyeceğine göre (bende hala kredileri var) hugo broos defolup gitmeli şu saatten sonra istifa haberini alsakta biraz rahatlasak !

yönetim büyük düşünsün artık bir plan yapsın bişeyler yapsın devre arasında büyük takımın yapması gerekenleri yapmalılar ama en başta şu hugo yu yollasınlar ülkesine sinir hastası olduk bu yaşta yeter be !!! :mad:

işte beceriksiz çok oyuncumuz var. geçen seneden kötü oynuyor takım , lakin bu bir yenal klasiği aslında ersun yenalın çalıştırıp bıraktıgı her takım bir sezon sonra dökülür.
hugonun yerine çıkartacagın 11i bi say hocam. ona göre karşılaştıralım.

ugurTS1989
Yahu her yenilgiden sonra ortaya bir Şenol hoca ismi atılıp tutuluyorda ne hikmetse Yılmaz Vural ismini kimse neden söylemiyor? Yılmaz Vural'ın hocalığını ben ne Fatih Terimde, Ne Mustafa Denizlide, ne de Şenol Güneşte gördüm.Taktiksel olarak onun üstüne bu ülkede hoca tanımıyorum!!! Ne Şenoluda ne Ünalı...

Bu arada arkadaşlar maçı kaybetmiş olabiliriz ama saygımızı kaybetmeyelim.Lütfen herkes buraya yazacaklarına dikkat etsin... Boş yere ceza almayın...
türkiye de eğer kurt hoca tanımına yakışacak bir hoca varsa kesinlikle yılmaz vural dır...

mashal61
Bu rezaleti yaşatan ne yönetimi ne futbolcuları ne de teknik direktörü ve ekibini unutmayacağım.

macuka
bu maç komplo kokuyorr

Zaten Almanya da yakalanan sike olaylarida cikti, hemen TS-Antalya kupa maci gundeme dusmus... Senol Hoca gelsin diye futbolcular oynamamis olabilirler... Ciddi ciddi dusunuyorum...

Ufuk Bayraktar61
22.11.2009, 18:52

katılıyorummmmm:alkış:

Muhammed
Ortada bişeyler var. 11 oyuncumuzda kötü oynadı bugün.

Ümit Tekşan
Yahu tutturmussunuz Hoca istifa diye , tamam hocanın hataları yokmu tabiki var. Ama egri oturup doğru konusmak lazım; bu gün sahada hangi futbolcu istekli , arzulu , azimli , hırslı vs. oynadı bana bir tanesini söylermisiniz?

Baktığımız zaman oyuncu değişikliklerinde hocanın hatası olabilir eee sahaya çıkan oyuncunun formasının rengi farklımı oda BordaMavi formayıyı giyiyor. Dolayısıyla giydiği o formanın hakkını vermek zorunda bunun baska çaresi yok.

Burda hatayı öncelikle o formanın hakkını vermeyen futbolculara sormak lazım. Sonrada Teknik heyete sormak lazım. Eğer o formanın hakkını veremeyecek futbolcu varsa ki bunlar var öncelikle bunların biletinin kesilmesi lazım. Ben inanıyorumki TrabzonKaradeniz spor çıksaydı bu gün sahaya bence Kasımpaşayı evire çevire yenerdi. En azından abileri gibi rezalet futbol ortaya koymazlardı.

Ben maçı izlerken açıkçası Kasımpaşayı alkışladım çünkü adamlarda istek,arzu,hırs ne ararsanız vardı.

Bundan sonrası için artık düşünecek fazla bişey yok , biz yıllardır bu ve bunun gibi maçları kaybetmeye alıştık bundan sonraki maçlarda inşallah diyorum düzelirler bu Tekdikdirektör değişikliğiylemi olacak , yönetim değişikliğiylemi veya futbolcu değişikliğiylemi bilmiyorum ama bu saatden sonra zaten zirveden iyice uzaklaşmış ve havlu atmışız bırakın havluyu Bornoz attık artık bu sezonun bitmesini ve Türkiye kupasını düşünmemiz lazım.

Ligde bu saatden sonra bizim takımdan bişey olmaz , bir hafta yeneriz , bir hafta berabere kalır ve iki üç haftada yeniliriz bu şekilde sezonu bitiririz.

Çok acı ama her sene söylediğimiz gibi artık seneye diyeceğiz yine ve şimdiden seneye oluşacak kadronun gidecek futbolcuların ve gelecek futbolcuları konusup tartışmamız lazım diye düşünüyorum.

Ha şunu da söyliyeyim biz taraftarlar artık Trabzonspor'un son nesilleriyiz diye düşünüyorum baktığımız zaman gerçekten taraftarımızda azalma oluyor ve gittikce geriye gidiyoruz. İnşallah bunları atlatır istediğimiz arzuladığımız eski Trabzonsporumuzu geri gelir. Gerçekten durumumuz içler acısı hayırlısı olsun dimekten baska çaremiz yok.

saygılar..

TSercaN
bugun gercekten yerin dibine girdim.

cihatöztürk
herşey beklenir abi trabzondan kim bilir neler dönmüştür

güneyli
Deniz ortasında susuz kalan denizci ,en sonunda denizin suyundan içer ve tuzlu suyunda etkisiyle çıldırmıştır.Çıldırma hali; derin bir huzur ve sükunet şeklindedir.Artık herşey toz pembedir.Şu anki durumumuz budur.Teşekkürler Trabzonsporum; hislerimi öldürdüğün bana insani bir özelliklik olan kızmayı ve öfkelenmeyi unutturduğun için.Artık KIZMIYORUM.

TSigalko
22.11.2009, 18:54
Formsuz Gabric'i ve Sylva'yı hala ilk 11 oynatırsan yersin tabi 3 golü.Üstelik hafta içinde idmanlarda Alanzinho'yu bu kadar ön plana çıkardın hala Gabric'te ısrar ediyosun.Yazık,günah..

sonimp
22.11.2009, 18:56
öncelikli olarak gitmesi gereken birileri varsa çok kıymetli,vefakar,cefakar yönetimimizdir. bu yönetimin zihni arka planı,hedefleri sene başında yapmadıkları transferlerle ortaya çıkmıştır. kısacası şampiyonluk hedefi koyulmamıştır,geçen sezon bu amaçla iyi bir şekilde yola çıkıldıysa bile bu sezon üzerine hiçbirşey katılmayarak şampiyonluk hedefinden vazgeçildiği tescillenmiştir. e bu kafadaki yönetimin getireceği hoca da Broos olacaktır zira o da ilk dörtte yer alabilmeyi yeterli görmektedir. dolayısıyla Broos bir dereceye kadar mazur ve masum görülebilir fakat yönetimin affedilecek,savunulacak,tutulacak bir tarafı kalmamıştır.

cahana
sahaya 11 tane lobut çıkarsaydık kasımpaşayı yenerdi hemde farklı yenerdi

ilyskm
TS divan kurulu göreve, bu maçta bir anormallik var

Ozan Yazıcı
bu maç komplo kokuyorr

İddaa kuponu gibi mi mesela..?
Olabilir..

Mert Oğuzlu61
22.11.2009, 18:57
işte beceriksiz çok oyuncumuz var. geçen seneden kötü oynuyor takım , lakin bu bir yenal klasiği aslında ersun yenalın çalıştırıp bıraktıgı her takım bir sezon sonra dökülür.

________________onur________________

__?ömer?____???_____egemen_____???

__yat???___colman____???______???

_________alanzinho_____???

çıkaracağım kadro bu olurdu hocam ! caleydi songdu tony sylvaydı umuttu gökhandı gabricti boşşşşş boşşş !!!

ilyskm
22.11.2009, 18:57
ulan gökhan senin Trabzonsporla adın geçtiği güne lanet olsun...

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 18:58
Ne şikesi abi futbolcu kendi istek ve arzusu ile yani bilerekten performansının neredeyse çeyreğini bile ortaya koymuyorsa bunun şike ile ne alakası var..

aranızda kala kala böyle olduk napcaksın
Hadi canım ciddi misin :rolleyes:

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 18:59

çıkaracağım kadro bu olurdu hocam ! caleydi songdu tony sylvaydı umuttu gökhandı gabricti boşşşşş boşşş !!!
Yediğimiz son gol Egemenin bariz hatasındandı..

ilyskm
22.11.2009, 18:59
1 takım kötü oynarda 11 futbolcusuda kötü oynamaz ya...
Umut biraz yırtınıyordu onu da Hugo oyundan aldı...

tsk61_24
22.11.2009, 19:00
Bu takim ile senol günes hiç bir sey yapamaz ne zaman basimiz agrirsa adami getirip resmen harciyoruz olmaz o yüzden biraksinlar bi bakalim ahmet hoca ne yapacak en azindan ilk yarini bitimine kadar.
Ahmet Özen => Trabzonspor paf takimi antrenörü

Murat Erdem
22.11.2009, 19:01
Hakkımızda çıkan şike haberlerine, bu maçtan sonra fazla kızamıyorum. Başkanın çıkıp söylüyor zaten.

keles76
22.11.2009, 19:01
Sadri başkan ve yönetimi istifa etsin herşey ancak o zaman düzelebilir at sahibine göre kişner bence sahip bu işi bilmiyor

robinhood61
22.11.2009, 19:02
egemenin neden milli takıma alınmadığı anlaşılıyor bi de kaptan yaptık adamı bence yeteneği sınırlı trabzona yakışmaz..

devilkid
22.11.2009, 19:03
taraftarı bahane edip ersun yanalı harcayanlar..hedef avrupa kupası deyip hedefi tutturan hocayı gönderenler..sene başında ilk sıra hedefi deyip tutturamayanlar...golcuye gerek yok 5 forvetimiz var diyenler...acilen gece gündüz bu renkleri sevenlere hesap vermeliler..

ilyskm
bu maçta bile bile oynamadılar...

M.S.SOFU
1 takım kötü oynarda 11 futbolcusuda kötü oynamaz ya...
Umut biraz yırtınıyordu onu da Hugo oyundan aldı...
o zaman hocadan şüphelenmek lazım illa bir şeyden şüphelenilecekse...

engraulis

çok güzel
peki hocam soru şu alanzinho bugün oynadımı ?
yattara denen adam aylardır nerde ?

onur ve aysan konusunda sana katılıyorum ama aysan henüz hazır değil.

__?ömer?____giray_____egemen_____ferhat

______________Ceyhun________________

____________Selcuk_Colman_____________

şimdi burda 3 eksiğin var ya iki forvet bir forvet arkası oynayacaksın ya bi sağ açık bir sol açık (ki gabriç bence fena bi sol açık değil) artı bir forvete ihtiyacın var.
ki onların hiçbiri de bizde yok

Erdinç Dilek
nasıl bir sitedir bu harbi takdir ediyorum o şiirimi ne ara sildiniz neyse başka bir yerde yayınlıyayım ben onu

CaMoKaEnEs
22.11.2009, 19:04
şu takımın taraftarı bile TRABZONSPOR kümeye die bagırdıya bundan büyük rezillikmi var???

lazkopatfaroz

abi futbolcunun isteksiz olmasıyla şikenın ne alakası var

zahido
Sadri Şener malesef ki kendi hatalarından dolayı hocayıda yaktı..

Hocanın arkasında duramadı.. Güven olmadı mı oişin tadı kaçar..

Hoca sagbek önliberoı ve forvet istemiş ama almamışsın şimdi hocayı zorla istifa ettiriyosun..

Önce hoca gider sonra yönetim.. MAY gelir Trabzonspor dahada dibe gider..

Enes Ünal Kaya
Ne şikesi abi futbolcu kendi istek ve arzusu ile yani bilerekten performansının neredeyse çeyreğini bile ortaya koymuyorsa bunun şike ile ne alakası var..

Hadi canım ciddi misin :rolleyes:

Emrah ABİ... bak büyüksün benden .. benden çok görmüşündür ama tepkimi anla.. kasımpaşaya eziliyoruz.. bizim insanımız onurlu gururlu hırçın insanlardır.. kasımpaşalılar bize sallıyor.. ne hatlerine ise.. bu kdr düşüyoruz.. bırak görüşüm bana kalsın.. ben istemiyorum bu hocayı hatalı buluyorum..

macuka
Kasimpasa macinda futbolcularin bazilari bence kasten oynamadi... Artik kim verdi ise onlara bu talimati...

argaliya
22.11.2009, 19:05
Taraftara yalan söyeyen,
teknik direktörünün arkasından iş çeviren,
Klübün parasını har vurup harman savuran,
Gerekli yerlere oyuncu almayan,
Yaptığı yanlışları kabul etmeyip suçu hep başkasına atan,
Koltuk sevdaları Trabzonspor sevdasından fazla olan
Bu yönetim artık gitmeli...
Gerçek Trabzonspor taraftarı bu oyuna alet olma Yönetimin Bross u göndermesini isteme gidedek varsa YÖnetimdir.

sametaydin
22.11.2009, 19:06
Hakeden maçı kazandı. Ben umuta ya da gökhana suç bulmuyorum bu maç için. Onlar gol atamasalar bile en az berabere kalırdık. Fakat böyle goller yediğimiz sürece berabere kalmamız bile imkansız.

Enes Ünal Kaya
KASIMPAŞA FORUMUNDAN

Paşa Paşa Çaktık
Turkcell ,Süper Ligde bu hafta oynanan karşılaşmada rakibimizi sahada eze eze mağlup ettik. Gol sevincini küfür ederek kutlayan Trabzonspor taraftarı gereken cevabı net şekilde aldı.

REZİLLİK KAHRETSİN :(

Muhammed
Oyuncular sabote ettiler takımı.

S.DEMİRCİ
22.11.2009, 19:07
egemenin neden milli takıma alınmadığı anlaşılıyor bi de kaptan yaptık adamı bence yeteneği sınırlı trabzona yakışmaz..
ben bunu çok önce yazdım.
burada futbol dehaları tarafından linç ediliyorduk..
büyük kaptan ya...

mutluhayri
şu yönetimi hala burada destekleyenler var ya UTANIYORUM.. geçen yıl hedef şampiyonluk değildi, şampiyon olamadık diye Ersun hocayı gönderdiler.. forvet var dediler, aptal saptal oyunculara para verdiler..yönetimden hiçkimse delikanlı gibi konuşmaz.. hocanın arkasında durmaz.. böyle sahtekar düzenbaz insanlar Trabzonsporumuzu yönetiyor.. Biz de onları destekliyoruz.. Yazıklar olsun.. Tek sorun yönetimdedir kesinlikle..

Travelair
Yılmaz Vural Trabzonspor'u gözüne kestirdi

Yılmaz Vural: Trabzonspor maçını kazanırsak Trabzon'da büyük değişimler olur

Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, pazar günü oynanacak Trabzonspor maçını kazanmaları halinde Trabzonspor'da büyük değişimler olacağını söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, zorlu maçı kazanmaları halinde Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun Teknik Direktör Hugo Broos'un görevine son vereceğini ima etti.

Turkcell Süper Lig'de son haftalarda aldıkları puanların yanısıra oynadıkları futbolla da kendilerine güvenleri geldiğini ifade eden tecrübeli çalıştırıcı, "Galatasaray, Eskişehirspor ve Ankaragücü maçlarının son dakikalarında yediğimiz gollerle 5 puan kaybettik. Şimdi bunları alsaydık daha iyi yerlerde olurdur. Biz alacağımız galibiyetlerle bir an önce tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istiyoruz." diye konuştu.

Ligde takımlar için büyük küçük ayrımı yapmadığını da dile getiren Vural, Trabzonspor maçıyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Bizim Trabzonspor maçını kazanmak gibi mecrubiyetimiz var. Rakiplerimiz ile aramızdaki puan farkını attırmak için mutlaka Trabzonspor maçını kazanmamız lazım. Biz zaten o maçı kazanırsak Trabzonspor'da büyük değişimler olur. Bu da Trabzonspor'un menfaatine olur."

Yılmaz Vural, ligin ilk yarısını 20'li puanla tamamlamaları halinde ligden düşme korkusu yaşamayacaklarını sözlerine ekledi.

(CİHAN)

Yılmaz Vural'ın maçtan önceki beyanatı

lazkopatfaroz
22.11.2009, 19:08

servet ve gökhan zan çok mu mukemmel oyuncular. yada kazım gökdenızden dahamı iyi oyuncu. mustafa sarp selcuktan daha mı iyi. mevlut ve nıhat fatıhten iyi mi golcu. bunun mıllı takımla ne alakası var ???

Sefa Murat Dokuz
22.11.2009, 19:08
Dünya üzerindeki en büyük saçmalık teorisi. İstatislikler bunun tam zıttını söylüyor. 2 Ahmet Özen bu takımı bıraktığında bu takım 4 maç üst üste kazandığındaki takım Ersun Yanal'ın bıraktığı takım değil miydi?
Oyuncuları motive etmek diye birşey var biliyormusun.
Sylva geçen sene böylemiydi.
Ya song?
Ya kaptan olmadan önce geçen sezon Egemen nasıl kaptan oldu bu adam demekki çok iyiydi?
Diğerleri!
Kadro aynı. Eskişehirde,Sakarya'da Avni Aker'de Gs maçlarında şiir yazan alanzinho değilmiydi?

Bu da Ersun Yanal Bross farkı!
Adam gitmiş halen daha bu sezonun grafiği yanal'a çıkartılıyor. Böyle bir mantıksızlık olamaz. Yahu 3 aylık tatil vardı tatil yaptı oyuncular geldi yeniden hazırlandılar. Yanal Lig Tv de yorum yapmaktan başka nasıl etkileyebilir takımı. Adam yorumlarda bile çekinerek yanlış yapmamak için dikkat ediyor.Kendini beğenmiş artis olaydı ben 3. yaptım bak ne haldesiniz demeye getirirdi yorumlarda. Lanet olsun işte biz bu kafayla 10 tane Ersun Gönderir 11 tane Bross getiririz! Bu zihniyete SON!

Murat Erdem
22.11.2009, 19:09
Ben bunu da gördüm : ihanet.

SEDAT
22.11.2009, 19:10
broosun sadri şenerin felanın filanın bileti kesilse ne olur bir sistem yok bir hava yok gelen gideni aratıyor her gelen ümit veriyor kadromuz yeterli diyor bizi resmen salak yerine koyuyor bıktım artık kandırılmaktan umurumda değil kötü futbol iyi futbol işin içine siyasetin pis oyunları giriyor stad yapıcaz diye kandırıp emellerine ulaşanlar daha şehre uğramıyor herkes futbol sevgimizi kullanıyor ama ne olursa olsun herşeye rağmen mezara kadar Trabzonspor ...

engraulis
22.11.2009, 19:10
neyse bu takımı ve hocalarını satan futbolcuları ve yönetimi kınıyorum. daha fazla sinirim bozulmasın.
herkese iyi akşamlar. (bu rezilliklerden sonra ne kadar iyi olabilirse )

CaMoKaEnEs
22.11.2009, 19:12
Trabzon'da Broos'un bileti kesildi
22 Kasım 2009 Pazar 18:29
Trabzonspor'da Kasımpaşa mağlubiyeti sabırları iyice taşırdı. Karşılaşma sonrası sıcağı sıcağına açıklamalarda bulunan Sadri Şener, şunları söyledi... Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Kasımpaşaspor maçından sonra yaptığı açıklamada Hugo Broos'un yerine Şenol Güneş ile görüştüklerini söyledi.

Hocanın gitmeye niyeti var...
Kasımpaşa'a 3-1 mağlup oldukları maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şener, ''Tribünlerde istifa sesleri vardı'' şeklinde hatırlatma yapılarak yöneltilen soruya, ''Hocanın mı, benim mi... Hocayı düşüneceğiz'' yanıtını verirken, ''Var mı böyle bir düşünceniz?'' şeklindeki ikinci soruya da Şener, ''Var var, onun da var. Zannediyorum hocanın da gitmeye niyeti var'' dedi.

Trabzon Şenol Güneş'le temasta!
Başkan Şener Hugo Broos’un istifayı düşündüğünü bildiğini kaydederken, hafta içerisinde ' "Broos'un istifa düşüncesi olduğunu biliyorum. Türkiye'ye döneceğim diyen Şenol Güneş'le görüşüyoruz' açıklamasını yaptı...

Şener, maçla ilgili olarak da ''Kötü bir sonuçtu. İyi oynamadık. Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum. Bundan sonra gerekli tedbirleri almamız lazım'' diye konuştu.

theo
başına buyruk transfer politikası ile tek suçlu yönetim...

Birtan Karaman
Ne Hallere Düştük .. Helal Olsun Yılmaz Vural'a , Murat Erdoğan'a , Cenk İşlere ...

2 Oyuncumuzun Toplam Bedelleri Satın Alır Kasımpaşayı .. Ama Her şey Para Değil ..

Yürek , İnanç Lazım Biraz ..

Mustafa Calik
Bugün ki hata Umut ve Gabric'i almak oldu bana göre. Ikinci yarinin basinda Umut degil Gökhan cikmaliydi.

tsk61_24
22.11.2009, 19:13
Ne Hallere Düştük .. Helal Olsun Yılmaz Vural'a , Murat Erdoğan'a , Cenk İşlere ...

2 Oyuncumuzun Toplam Bedelleri Satın Alır Kasımpaşayı .. Ama Her şey Para Değil ..

Yürek , İnanç Lazım Biraz ..

Ilk önce takim ruhu lazim bu ne yawwww rezillik vallah

Hamza Yilmaz
22.11.2009, 19:14
Bugün ki hata Umut ve Gabric'i almak oldu bana göre. Ikinci yarinin basinda Umut degil Gökhan cikmaliydi.

Gabric bence hikaye.. Bir numarasi yok.. Siradan oyuncu.....

Kamil Çakmak
22.11.2009, 19:16
Şenol güneş le görüşüyorlarmış. Şönol Güneş, sizin gibi bir yönetime kendini madara ettirirmi?

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 19:18
Emrah ABİ... bak büyüksün benden .. benden çok görmüşündür ama tepkimi anla.. kasımpaşaya eziliyoruz.. bizim insanımız onurlu gururlu hırçın insanlardır.. kasımpaşalılar bize sallıyor.. ne hatlerine ise.. bu kdr düşüyoruz.. bırak görüşüm bana kalsın.. ben istemiyorum bu hocayı hatalı buluyorum..
Hocaya gelene kadar çok sıkıntı var emin ol bundan he kadro tas tamamdır takım top oynayamaz eyvallah derim bende tepkimi gösteririm yahu bu takım geçen sene forvetsizlik yüzünden şampiyon olamadı ve halen daha forvet alınmadı üstüne alternatifler de gönderildi olacak iş mi bu keza t.direktörün takıma geç katılması da başlı başına bir sorun eğer hugo gidecekse yönetimle beraber gitmeli çünkü onu getirende transfer yapmayıp bize isyan ettiren de bu yönetim..

Amacım seni ya da bir başkasını kırmak, üzmek değil herkes gibi bende gerginim tabi birde fikirlerimiz uyuşmuyor..

sonimp
22.11.2009, 19:19
Trabzon'da Broos'un bileti kesildi
22 Kasım 2009 Pazar 18:29
Trabzonspor'da Kasımpaşa mağlubiyeti sabırları iyice taşırdı. Karşılaşma sonrası sıcağı sıcağına açıklamalarda bulunan Sadri Şener, şunları söyledi... Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Kasımpaşaspor maçından sonra yaptığı açıklamada Hugo Broos'un yerine Şenol Güneş ile görüştüklerini söyledi.

Hocanın gitmeye niyeti var...
Kasımpaşa'a 3-1 mağlup oldukları maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şener, ''Tribünlerde istifa sesleri vardı'' şeklinde hatırlatma yapılarak yöneltilen soruya, ''Hocanın mı, benim mi... Hocayı düşüneceğiz'' yanıtını verirken, ''Var mı böyle bir düşünceniz?'' şeklindeki ikinci soruya da Şener, ''Var var, onun da var. Zannediyorum hocanın da gitmeye niyeti var'' dedi.

Trabzon Şenol Güneş'le temasta!
Başkan Şener Hugo Broos’un istifayı düşündüğünü bildiğini kaydederken, hafta içerisinde ' "Broos'un istifa düşüncesi olduğunu biliyorum. Türkiye'ye döneceğim diyen Şenol Güneş'le görüşüyoruz' açıklamasını yaptı...

Şener, maçla ilgili olarak da ''Kötü bir sonuçtu. İyi oynamadık. Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum. Bundan sonra gerekli tedbirleri almamız lazım'' diye konuştu.

Sadri bey, bu kadar pişkinlik size yakışmıyor ve siz Trabzonspor Başkanısınız, bu takımı temsil ediyorsunuz. demek istediğim anlaşılmıştır sanırım, bırakın gariban Hugo'yu da siz kendi kafanızı bi ellerinizin arasına alın bakalım önce!!!

lazkopatfaroz
22.11.2009, 19:19

umut biraz daha futboldan anlasa gabrıce atılması gereken pası ve pasları atabılse gabrıcı daha iyi anlarız.

SEDAT
22.11.2009, 19:20
evimizdeki ilk maçta dünya tarihinde görülmemiş bir protesto yapılmasını kimsenin stada gitmemesini istiyorum inşallah bu konuda yanlız değilimdir..

Canİlker
umut biraz daha futboldan anlasa gabrıce atılması gereken pası ve pasları atabılse gabrıcı daha iyi anlarız.

biz umutun gol atabilme ihtimalini sevdik

Enes Ünal Kaya
Amacım seni ya da bir başkasını kırmak, üzmek değil herkes gibi bende gerginim tabi birde fikirlerimiz uyuşmuyor..

ben seni anlıyorum ztn o yüzden öle bi açıklama yaptım tartışmanın luzmu yok.. yönetimde suçlu evet farkındayım bende.. yönetim hatasını düzeltir ama oyuncular bu hoca ile oynamak istemiyor gibi duruyor... devre arası gerekli transferleri yapsın yönetim yoksa gitsin ztn.. bu sene bitti ztn seneye hazırlık olur.. yeni hocada takıma alışır..

asimetrik
22.11.2009, 19:21
İtiraf etmeliyiz ki Trabzonspor'umuzun büyük taraftarı ve büyük mazisinden başka bir büyük tarafı kalmadı.
Hani 2 sezon iyi gidersin de böyle bir mağlubiyete sesin çıkmaz. Başkan gitsin, hoca gitsin dersin. O iyi değildi, kaleci böyle yememeliydi diye avutursun kendini.
Şöyle bir hatırlayalım en son hangi sezon, büyük bir takım vardı sahada?
En son hatırladığımız büyük başarı hangisi?
Onlarca hoca yüzlerce futbolcu. Kimler geldi kimler geçti..
Görünen o ki futbol büyük paraların döndüğü endüstri haline geldikten sonra şehir, içinden bu çapta hiç bir yönetim çıkaramadı.
Ne bugün ne dün ne de ondan önceki gün..
Maalesef ufukta öyle birilerinin de varlığı gözükmüyor.

Biz (doğal olarak) her maçtan sonra yaptığımız gibi suçu teknik kadro ve-veya futbolculara yıkacağız. Haklı da olabiliriz. Ancak geçen sezon suçlu kimdi? Ya ondan önceki sezon, ya da 25 yıldır diyelim..
Sanırım büyük olan geçmişimiz ve sadece taraftar. O taraftar ki 25 yıldır (sportif başarı anlamında) boynu bükük iken mağazalarda satılık hat, forma, bilet,kombine bırakmayan, gittiği her yeri onca cefaya rağmen Trabzon yapan, tuttuğu takımdan dolayı dikliğini ve büyüklüğünü hala muhafaza eden.
Küçük olan ise ...

DİNÇ

Görüyorum ki taraftarlarımız yavaş yavaş bilinçlenmeye başlamış...
Yabancılar:
1.Sylva
2.Song
3.Cale
4.Gabriç
5.Tjikuzu
6.Yattara
7.Alanzinho

Yerliler:
1.Gökhan
2.Umut
3.Serkan
4.Engin
5.Egemen
6.Ferhat
7.Tayfun

7+7 = 14 futbolcunuz vasatın altındaysa...

Bunlar Trabzonsporun oyuncularıysa...

Vah Vah...

Trabzon Kümeye bağırtıları yeniden duydum ya ..

Yazıklar olsun...

Ruhsuzluğun senfonisi yazılsa bu 14'ü çalar Bross ve Başkan oynardı...

lazkopatfaroz
ersun hoca mükemmel bir hoca, yılmaz hoca çok akıllı bir hoca. hugo nun hocalıgı konusunda şüphelerım var

Enes Ünal Kaya
22.11.2009, 19:22
Bu Maçı KazanaBiLiriz .. Gerçekten :)

Hocasızda KazanıLır.. Pafdan Bi Kaç Oyuncu Deneyerekde.. Başkansızda.. Seyircisizde Kazanılır

maçın ilk yorumunu ben yapmışdım.. hoca vardı pafdan oyuncu vardı başkan vardı seyirci vardı ama kazanamadık yine :S

Özkan
İstanbul cumhûriyet savcılarını göreve çağırıyorum. Darbeciliğin de, cuntacılığın da kralı Trabzonspor'da. Bunlar kendi süflî çıkarları için kasıtlı olarak sıradan takımlara yenilmekte bir sakınca görmüyorlar.

lazkopatfaroz
evimizdeki ilk maçta dünya tarihinde görülmemiş bir protesto yapılmasını kimsenin stada gitmemesini istiyorum inşallah bu konuda yanlız değilimdir..

gitmemek değil gidip bişeyler yapmak önemlı. stada gidilmese ondanda bişey anlamaz anlaması gerekenler

lazkopatfaroz
22.11.2009, 19:23
biz umutun gol atabilme ihtimalini sevdik

o ihtımalı görme ihtimalımız var mı ??

SEDAT
22.11.2009, 19:24
gitmemek değil gidip bişeyler yapmak önemlı. stada gidilmese ondanda bişey anlamaz anlaması gerekenlerolsun biz yapalım gitmesin kimse avni akere ...

sonimp

ayni dÜŞÜnceyİ sayfalar Önce ben de paylaŞmiŞtim,yalniz deĞİlsİnİz yanİ...

Yunus Emre SEYHAN
Bu takım geçen yıl kuruldu.
Ne diyorduk? Takım oturdu, Artık daha fazla verim alacağız.
Ama Kasımpaşa bizden daha uyumlu,organize takım. Bir takım da takım oyunu yoksa, uyum yoksa hiç bir oyuncuyu eleştiremessin.
Bunun tek suçlusu hocadır ya da oyuncular bilerek oynamıyordur.

Bu kadar disiplinsizlik olmaz.

Defans-ortasaha-Forvet.. Hiç bir mevkiinin birbiriyle uyumu yok. Herkes kafasına göre birşeyler yapmaya çalışıyor..

Takım halinde ne defans yapabiliyoruz, ne de ofans.

Birde senin 2 forvetin ayağında 2 sn top tutamıyorsa zaten bu takımdan birşey beklemiyeceksin.

Erdal
22.11.2009, 19:25
Akşamdan beri sağa telefon sola telefon...Pozisyon almak lazım da nerde alacağız...Yönetimin alternatifi kim? Mehmet Ali Yılmaz....Hadi al pozisyon alabilirsen...

Özkan
22.11.2009, 19:26
Kulübü Rus işadamlarına mı satacaklar, ne yapacaklarsa yapsınlar artık.

lazkopatfaroz
22.11.2009, 19:26
olsun biz yapalım gitmesin kimse avni akere ...

ele güne karşı rezil olmak var. Trabzonspor taraftarına bak takımı yenilgiler aldı dıye avni akere bile gitmiyolar derler. kocaelı bile düştüğü halde taraftarı tıklım tıklım gidiyodu izlemeye. gidip doğru bir şekılde tepkımızı koymalıyız

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 19:27
Akşamdan beri sağa telefon sola telefon...Pozisyon almak lazım da nerde alacağız...Yönetimin alternatifi kim? Mehmet Ali Yılmaz....Hadi al pozisyon alabilirsen...
Abi başka aday olmayı düşünenler yokmu..?

SEDAT
22.11.2009, 19:27
Kulübü Rus işadamlarına mı satacaklar, ne yapacaklarsa yapsınlar artık.gelsin abi rus olur arap olur gelsin hiç farketmez dünya değişiyor bizde değişiriz...

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 19:28
ele güne karşı rezil olmak var. Trabzonspor taraftarına bak takımı yenilgiler aldı dıye avni akere bile gitmiyolar derler. kocaelı bile düştüğü halde taraftarı tıklım tıklım gidiyodu izlemeye. gidip doğru bir şekılde tepkımızı koymalıyız
Her gol sonunda yönetim ya da hacısalihoğlu istifa veya maç boyunca..

legolas
22.11.2009, 19:28
bu takıma yönetim yenilin diye direktif vermediyse fenerli olayım

Hami KüçüKAslaN
22.11.2009, 19:29
lafım gökan ünal ve tony slvya ya allah .... versin

SEDAT
Her gol sonunda yönetim ya da hacısalihoğlu istifa veya maç boyunca..ya maç 0-0 biterse:)

sonimp

bu kez durum farklı,bu taraftar geçen 25 yıla rağmen her stadı doldurmadı mı doldurdu. fakat birileri anlamamak için ısrar ediyolar hatalarını. bu bir tepkidir,verilir,sonrasında kaldığımız yerden devam. onalr gider Trabzonspor kalır.bize de O lazımdır.

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 19:30
Her gol sonunda yönetim ya da hacısalihoğlu istifa veya maç boyunca..

ya maç 0-0 biterse:)
Abi devamını da okusaydın ya :)

sonimp
22.11.2009, 19:31
kaç maçta Fatih Tekke diye de yönetim istifa diye de protesto yapıldı ama anlamıyolar işte.

magicyattara
22.11.2009, 19:32
Atapark'ta "Biz istiyoruz" yazılı bir pankart astırmış May.
Resmi falan da var üstünde.Büyük te bir pankart.
Elinde tesbihi ile poz vermiş.
Ataparklılar diye de yazmışlar altına.
Geliyor vesselam..

Bekir
Kulübü Rus işadamlarına mı satacaklar, ne yapacaklarsa yapsınlar artık.
Kulubun satılması harika olur,geçenlerde böyle bir şey konusuldugunda herkes çok tepki göstermişti..

Şimdi o tepki gösterenlere sormak lazım Sadri Bey zaten Kulubu kendi malı gibi yonetmiyor mu??

Özkan
Aslında anladıkları dil mâlûm ama burada yazınca "suç ve suçluyu övme" oluyor.

Erdal
Abi başka aday olmayı düşünenler yokmu..?

Var Mehmet Ali Yılmaz işte...Seç beğen al...

lazkopatfaroz
22.11.2009, 19:33
bu kez durum farklı,bu taraftar geçen 25 yıla rağmen her stadı doldurmadı mı doldurdu. fakat birileri anlamamak için ısrar ediyolar hatalarını. bu bir tepkidir,verilir,sonrasında kaldığımız yerden devam. onalr gider Trabzonspor kalır.bize de O lazımdır.

papaza kızıp oruç bozmaya ne gerek var. yönetimi, futbolcuları, hocayı istemiyor olabılır. biz Trabzonsporu seviyoruz ve Trabzonsporu desteklemeye gidiyoruz.

SEDAT
22.11.2009, 19:33
öybir protestoda bize nasip olsun ne var yani belki stada taraftar gelmezse baskıda kalkar sanal baskı sadece şu bazı futbolcuların gördüğü baskı...

Ömer Kaya
22.11.2009, 19:34
Taraftara yalan söyeyen,
teknik direktörünün arkasından iş çeviren,
Klübün parasını har vurup harman savuran,
Gerekli yerlere oyuncu almayan,
Yaptığı yanlışları kabul etmeyip suçu hep başkasına atan,
Koltuk sevdaları Trabzonspor sevdasından fazla olan
Bu yönetim artık gitmeli...
Gerçek Trabzonspor taraftarı bu oyuna alet olma Yönetimin Bross u göndermesini isteme gidedek varsa YÖnetimdir.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

İskender Çakmak
maçı izlemeye gitmedim maçın sonucunu öğrendiğim an zehir oldu güzelim pazar günü

Özkan
Kulubun satılması harika olur,geçenlerde böyle bir şey konusuldugunda herkes çok tepki göstermişti..

Şimdi o tepki gösterenlere sormak lazım Sadri Bey zaten Kulubu kendi malı gibi yonetmiyor mu??O tepki gösterenlerden birisi de bendim. Teknik direktörü istifâya zorlamak için takımın kötü oynadığını da gördüm ya, Rus işadamı fikri bana sıcak gelmeye başladı. Hattâ Rus mafyası, silâh kaçakçısı vs. olsun da hem medya hem de futbolcular akıllarını başına devşirsin.

asimetrik
22.11.2009, 19:35
Umarım tarih, taraftar devrimi yapan ilk ve tek takım olarak Trabzonspor'u yazar.

Yunus Emre SEYHAN
22.11.2009, 19:36
Hugo Broos: " Engin ve Alanzinho'yu şimdilik ilk 11'de düşünmüyorum, Kadro oldukça yetersiz."
Yahu bu acıklamayı yaptın da ne oldu?
Şenol Güneş: " Türkiye'ye dönüyorum".
Yönetim: " Şenol hoca ile görüşmemiz imkansız, başımızda hoca var."

Egemen'in silah hikayesi....

Yönetim hocayı sorgular.. " Hacı, Böyle böyle demişsin bizim için,Belçika'da? "

Serkan Balcı, Metin hoca ile kavga eder, idman sonu barışılır.

Almanya basınında " TRABZONSPOR'LU OYUNCULAR ŞİKE YAPTI!" haberi çıkar.

Takım dün tam 4 saat gecikmeli şekilde İstanbul'a uçar.

Saat 03:00 gibi takım otele konaklar. Maça 16:00 'da çıkar.

Tamamen şansızlık ve kişisel hatalar ile takım golleri yer ve takım disiplinden kopar........

E normal yani.

Bekir
Bi ara Hacı Yıldız vardı ne oldu o adam??
O Sadri Şenerden daha komik bi adama benziyodu...

toogi
Hugo gidecekde ondan önce devre arasında slvya tikjızu, gökhan ünal kesin gitmeli onur kaleye ,sezon sonuna kadar görelim adamı yazık bu takıma parasız saadet olmaz yönetim istifaaaaa!!!

Murat Erdem
Bu işin sonu 3-4 seneye kalmaz bir alt lige gidiyor. Bence bu şer değil, hayır olacak bizim için...

Ahmet Kuru
22.11.2009, 19:38
Her kafadan ses çıkarırsan,hoca ile alakalı hergün demeç verirsen eğer olacaklar normaldir...
Hocayı göndermek için takımın puan kaybetmesini isteyecek şeref yoksunu insan yoktur yönetimde...
Eğer böyle birşey var isede eğer,sözün bittiği yerdeyiz...

Mellih
22.11.2009, 19:38
Arkadaşlar yanlış anlamayın ben bu maçta Kasımpaşayı destekledim.. Çünkü ne zaman zor durumda olsak, takım iyi bi oyun çıkarıp 3 puan alıyoduk, Gökhan-Umut gol atıyolardı, Kaleci bir-iki top tutuyodu.. Diyolardı ki takım toparlandı.. Artık çıkışa geçecek deniyodu, herşeyi unutuyodu. Bari bu malubiyet bazı radikal kararları beraberinde getirir..

Sefa
22.11.2009, 19:39
Yılmaz Vural'ın maçtan önce söyledikleri harbiden doğru çıktı.

Bu Trabzonspor'un menfaatine olacak dedi bakalım o da doğru çıkacak mı..

matrix5782
22.11.2009, 19:39
bu kadar büyük potansiyeli olan bir kulübün bu hallere düşemsi gerçekten çok üzücü.

futbolun da bir spor olduğunu ve takımı yönetmeyi herkesin yapamıyacağını (mühendis , doktor)

transferin de futbol da ayrı bir yere geldiğini bunu da herkesin yapamıyacığını gördük.

artık bu potansiyeli kullanmazı lazım öyle herkesin yönetime seçilmemesi lazım burası ticarethane değil hastane hiç değil

transferleri de artık bu işe emek vermiş mesleği futbol ile ilgili olan insanlara bırakmak lazım.

Mustafa K. Demirbaş
22.11.2009, 19:40
Bi ara Hacı Yıldız vardı ne oldu o adam??
O Sadri Şenerden daha komik bi adama benziyodu...
içerdeydi en son

Emrah Akcagöz
Var Mehmet Ali Yılmaz işte...Seç beğen al...
Hangisini seçsek acaba Mehmeti mi Aliyi mi Yılmazı mı..? :)

legolas
Yönetim gitmeli yönetim Bross u göndermek çözüm değil !!!
:hırr:hırr:hırr:hırr:hırr:hırr:hırr:hırr:hırr

Sefa
Matrix Abi nedir haberler Şenol Güneş mi geliyor ?

İskender Çakmak
22.11.2009, 19:41
futbolcular hocayı istemiyor bu hafta içi olanlar futbolcuların hocaya bakışını bir kez daha değiştirdi hocanın bu saatten sonra takımda kalması doğru değil ardında çok sevdiğim her zaman savunduğum ama artık yapamadığını anladığım sadri başkan

nakzo
Gabriç dahil bütün yabancılar rezalet ötesi benim anlamadığım sol kanada adam alıyorsun adam orta dahi açamıyor ben böyle birşey ne duydum ne gördüm.

Erdal
Evet, nerde duruyoruz? Yönetim gitsin Bali- Yılmaz ikilisi mi gelsin? Hoca gitsin bu zavalıllar mı devam etsin? Kalma kozları da Fatih- Güneş....

Ne ağır imtihandır başındaki Sakarya
Binbir başlı kartalı nasıl taşır kanarya?

lazkopatfaroz
22.11.2009, 19:42
Hangisini seçsek acaba Mehmeti mi Aliyi mi Yılmazı mı..? :)

3 ü 1 arada olsun :D

lazkopatfaroz
22.11.2009, 19:43
Gabriç dahil bütün yabancılar rezalet ötesi benim anlamadığım sol kanada adam alıyorsun adam orta dahi açamıyor ben böyle birşey ne duydum ne gördüm.

dunyanın en iyi kanat oyuncularını getir bizim takıma koy. umut ve gokhanda ne değişir ???

matrix5782
Matrix Abi nedir haberler Şenol Güneş mi geliyor ?

büyük bir ihtimalle ama çözüm değil ilk önce trabzonsporu yönetme becerisine sahip insanları getirmek ve iyi bir kadro oluşturmak lazım

yoksa kimi getirisen getir sonuç değişmez

futbalski60
Yönetim ve futbolcular bugün resmen formamızı alıp çamura attı.

legolas
hep kullanılmışlardan medet ummak zorunda mı bu taraftar..

şenol güneş en son nasıl ayrıldı takımdan mehmet ali yılmaz da aynı şekilde bir hatırlayın bakalım

Özkan
Evet, nerde duruyoruz? Yönetim gitsin Bali- Yılmaz ikilisi mi gelsin? Hoca gitsin bu zavalıllar mı devam etsin? Kalma kozları da Fatih- Güneş....

Binbir başlı kartalı nasıl taşır kanarya?Abi satalım moskoflara ne yapıyorlarsa yapsınlar. Bana da bunu söylettiler ya, ne diyelim artık.

kutup61
22.11.2009, 19:44
futbolcular hocayı istemiyolar ne demek yahu?
o zaman şener şen i hoca yapalım, herkes sever.

Muhammed

Takım bugün iflas etti değil Fatih-Güneş ikilisi Mourinho-Drogba ikilisi bile kurtaramaz.

cihatöztürk
başkan lazım adam gibi başkan lazım

paralı zengin başkan deyil zaten yokda öle başkan

bize adam gibi başkan lazım

sonimp
22.11.2009, 19:47

yönetim gitmelidir bence, şu saatten sonra verecek birşeyleri kalmamıştır. verseler de alıp götürdüklerinin yanında bir değer ifade etmeyecektir. garibim Hugo bugün olmazsa yarın zaten gidecek.
kim gelir sorusu ise işte o zor soru ama elbet bu soruyu da çözebilecek birisi çıkar diye umuyorum. yoksa mevcutlarla en basit sorularda bile afallıyoruz artık.

Erdal
22.11.2009, 19:49
Valla ilk kez söyleyecek bir şey bulamıyorum...Alacak pozisyon bulamıyorum...

Mehmet Zeki
22.11.2009, 19:50
Egemen sen nasil kaptan oldun?

sonimp
22.11.2009, 19:50
zaten ne kalecimiz ne defansımız pozisyon almayı biliyor ne de forvetimiz! onları izleye izleye biz de onlara benzedik desene.

Özge
22.11.2009, 19:51
Bir takım bu kadar kötü mü oynar ya.90 dakika boyunca 1 dakikalık bile oyunumuz yoktu.Sylva'da hala ısrar eden Broos'u anlamış değilim.Yazıklar olsun hepinize.

cihatöztürk
22.11.2009, 19:52
delirmek üzereyim halen istifa yok ya ne kadar yüssüzler bunlar

Erdal
Doğrusunu isterseniz Bali'nin öz evlatçı yönetim tarzının hiç değilse olmazları belirlemek adına denenmesi taraftarıyım....Ne olmayacak görerek gidelim...Görmedikçe rafta durmaya devam edecek diye düşünüyorum....

__S__e__S__
anlaşılan istifa etmicek(ler)

S.DEMİRCİ
22.11.2009, 19:55
ne oynamaması..
futbolcuların kapasitesi bu..
zaten stoperlerin böyleyse zor maç kazanırsın..
hele birde böyle forvetleirn varsa..

DİNÇ
22.11.2009, 19:56
Geçen sene bu RUHSUZLAR topluluğu Ersun Hocayı gönderdi...

Başkan "Artık hocanın arkasında duramam" deyiverdi...

Suçlu Kimdi?
Ersun Hocamı?...HAYIR...

Bu sene Hugo Bross'ta sıra...Başkan "Artık hocanın kalması zor" demekle kendine yeni bir kurban arayışına başladığını anlatıyordu...

Başkanın yeni kubanı kim?
Şenol Hocamı?
Sanmam...O, bu oyuna gelmez...
Sadri başkana veya herhangi birine malzeme olma zamanını atlattı Şenol Hoca...
Yeni kurban adaylarından biri de Giray Bulak...
Tam da Başkana uygun...
Başarısızlıkta Hocayı suçla...
Hep aynı adresi ver "Hocaya sorun"...

Sorun futbolcuda ey Başkan...

Senin Transfer politikanda sorun...

Sorun senin ve yönetimin beceriksizliğinde...

Yoksa Çoook Hugolar gelir....Brooslar gider....

30-40 sene bu millet hep ah çeker...

Erdal
22.11.2009, 19:57
Şenol hoca gelmez...En azından mevcut yönetimden bir iki istifa olmadan gelmez....

Hürgün Aygün
22.11.2009, 19:58
maçtan yeni geldim istdaki akrabamıza tam rezil oynadık ve ks. seyircisini kınıyorum durduk yere küfür etmeye başladılar

asimetrik
22.11.2009, 20:01

Tercihimi yazıyorum, saldırılara açığım.

Birinci tecih olarak, Trabzonspor'u egolarından çok seven, dış baskılara direnecek gücü olan ve kesinlikle yeterliliği olan bir yönetim kuruluyla çalışacak olan henüz adı konmamış bir aday.
İkinci tercih olarak, birinci tercihte ki kişilerin olmadığını kabul ederek taraftar yönetmeli diyorum.
Üçüncü tercih olarak İbrahim Hacıosmanoğlu.
Trabzonspor'u egosundan çok seven, kaybettiği seçim sonrası kazanan yönetime maddi desteği veren (benim bildiğim) ilk başkan adayı. Yeterli değilse bile samimi, numara yapmayan, tezgah çevirmeyen, Karadeniz inadını sahaya taşıyacak kapasitede bir insan. Tarzdan filan vazgeçtim artık. Samimi birileri olsun yeter.

Tolga Han
fazla söze gerek yok YAZIK BİZE HEM DE ÇOK YAZIK:(

problem jojuk61
haklılar tabi 3 bin kişi 50kişiyi susturamssan soverler .....

Eren Karaahmetoğlu
22.11.2009, 20:02
Pek maç izlemedim. Kasımpaşalılar daha bir sardı beni. Bu kadar rezil şekilde futbol oynanmaz, oynanmamalı. Tamam kadro yetersiz, ancak Kasımpaşa'dan çok daha üst düzey bir kadro. Taraftar her şeye ramen destek veriyor. Binlerce kişi yine orada. Ama takım yine bir garip. Anlayamıyorum. Bu arada, maçtan sonra Kasımpaşalıları sahilde gördüm:D Kendilerini bir de ben kınıyorum buradan. Oysa çıkarken geliyoruz diye bağırmışlardı:( Fenerli puştlar demek istiyorum kendilerine müsadenizle.

Yasin T.
22.11.2009, 20:05
şimdi maçın özetini izledim.kasımpaşa lavukları trabzon kümeye diye bağırıyor.yazıklar olsun bu yönetime.bizi ne hallere düşürdü.

Birtan Karaman
22.11.2009, 20:07
Adamların En Pahalı Futbolcusu 1,500,000 Milyon Euroluk Gökhan Güleç..

only ts
22.11.2009, 20:07
stadın etrafındaki bir otelde bir arkadasım kalıyordu. mesaj attı bana mac sırasında sizin takım sanırım yenılıyor trabzon kumeye dıye bagırıyorlardı ..

Ömer Kaya
22.11.2009, 20:08
Ayrıca Stadda kaçan bir taraftar topluluğunun,Dışarda kaçanın bilmem ne bilmem demesine çok şaşırdım :cool:
http://www.facebook.com/#/video/video.php?v=1097848420235
Çoluk çocuklar yaptıkları iş sadece küfüretmek

matrix5782
22.11.2009, 20:08
şimdi maçın özetini izledim.kasımpaşa lavukları trabzon kümeye diye bağırıyor.yazıklar olsun bu yönetime.bizi ne hallere düşürdü.

bize kümeye diye bağıran her kulüp aynı sene küme düşmüştür.

arifberkay
22.11.2009, 20:09
hacısalihoğlu-gökhan-umut üçlüsü ersun dan sonra bross un da başını yediniz ama şu biline ki siz bu camiadan gitmeden bu camia dzülüğe ÇIKAMAZ

albatros
22.11.2009, 20:11
taraftara sahip olduğundan bile şüphe duyduğum kasımpaşa gibi sıradan bir takımın taraftarı bile Trabzon kümeye diye bağırmaya başladıysa vay halimize. bizi bu hale düşürenler utansın ne diyim.

Eren Karaahmetoğlu
22.11.2009, 20:12
Erdal abi Şenol hoca gelmez diyorsun. Ancak Türkiye'ye dönüyorumdan kastı ne idi ki o zaman? Trabzonspor'dan başka bir klübe gelmez heralde. Hugo Broos'un gideceği kesinleşti gibi. Eğer Şenol hoca gelmezse yine 3 ay teknik direktörsüz kalırız.:)

ilyskm
22.11.2009, 20:14
Herkes TS' mi? Adamlar buldular mı affetmiyorlar. Helal olsun... Bence Umut ile Gökhanı Yılmaz Vurala bırakıp dönmeli...

arifberkay
22.11.2009, 20:14
şenol hoca ve fatih in yerinde olsam bu yönetimin olduğu camiaya gelip kendimi sefil etmezdim

İsa
22.11.2009, 20:15
Tebeden tırnağa yeni bir oluşum gerekli.
Baştan başlayarak.
Kadroda ciddi bir revizyon şart.
Hemen bu akşam bir kaç oyuncu kadro dışı bırakılmalı.
Bugüne kadar ne kadar savunsamda Hugo Broos'la da hemen yollar ayılmalı.

Erdal
22.11.2009, 20:15
Böyle bir zamanda gelmez Şenol hoca...Zannetmiyorum...Arkadaşların da gelmeyeceğini bildiklerinden eminim...Madem Şenol hoca gelmedi biz de Giray hoca ile anlaştık noktasına gider bu iş...Bu işin gideceği yer ister beğenelim ister beğenmeyelim Mehmet Ali Yılmaz- Serdar Bali çizgisidir....Burdan bakıldığında görünen odur...

Hasan Habip Özbay
22.11.2009, 20:17
sen at rezil olsunlar daha geçen hafta bjk ye at yarısını lig karışsın ama sonuna kadar devam asla pes etmeyeceğim ha bide kasımpaşalılara kim trabzona laf attıysa sonucunu herkes biliyor

İsa
22.11.2009, 20:17
gökhan ve Slyvia bu takıma ciddi zarar veriyor.Vede mümkünse solbekte Cale sakat bile olsa oynatılsın.

Ilelioglu
22.11.2009, 20:18
Bu arada mactan önce yapilan "sahaya yabanci madde atmayin" Aciklamasi neyin nesi?

Yani bu takimin kaybedecegini Yönetim biliyorduda böyle bir uyari mi yapti??

U.Sadıkoğlu
22.11.2009, 20:18
Bu arada mactan önce yapilan "sahaya yabanci madde atmayin" Aciklamasi neyin nesi?

Yani bu takimin kaybedecegini Yönetim biliyorduda böyle bir uyari mi yapti??

O Her maçta yapılan bir anons ayrıca bu takımın başına jose mourinho'yu getirseler yinede nafile..

Eren Karaahmetoğlu
22.11.2009, 20:19
Erdal abi bu nasıl bir çizgi:( Hiç mi ileri gidemeyeceğiz biz? Ne zaman olacak artık bu iş? Ne zaman sizin çocukken yaşadığınız o şampiyonluğu ben yaşayacağım? Anadoludan başka şampiyonlar çıktıktan sonra mı? Belki başka şampiyonlar çıkar biz yine olamayız? Sıradanlaşırız iyice? Fener falan Trabzon'a gelince bilmem ne fener olamazsın şampiyon deriz? Kümeye deriz? Olmaz değil mi bunlar, oluruz yakında şampiyon:( Hiç mi istediğimiz şeyler olmayacak:(

SeRHaD
22.11.2009, 20:20
takım iyi takıma laf etmemize gerek yok..takımı yonetecek vasıflarda teknik heyet ve yönetim yok bizde..

Ilelioglu
22.11.2009, 20:21
O Her maçta yapılan bir anons ayrıca bu takımın başına jose mourinho'yu getirseler yinede nafile..

Anons'u demiyorum yahu...Resmi Sitemizde yayinlanan Haberi diyorum ben..:rolleyes:

İsa
22.11.2009, 20:23
Eğer bir takım Kasımpaşa,Diyarbakır gibi takımlara öne geçtikten sonra mağlup oluyorsa durum gerçekten vahim.

ilhan
22.11.2009, 20:23
Takımımız 2008-2009 sezonunda ise geride bıraktığı 13 hafta sonunda 8 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 27 puan toplayıp ligde ilk sırada yer almıştı. Takımımız söz konusu maçlarda rakip filelere 19 gol gönderirken kendi kalesinde 10 gol gördü.

Geçen sene bu durumda olan takımın bu sene şu halini görmek benim bir taraftar olarak zoruma gidiyor.

Erdal
22.11.2009, 20:24
Hasan Ahmet olur mu? ...Kendinizi "öz evlatçı" bir yönetim anlayışına hazırlayın...İyi tarafından bakalım: En azından Serdar Bali den kurtulmuş oluruz:)

bkandil
İlk kez bir stattan üzgün, kızgın, sinirli ve malesef başım önümde ayrıldım. Başka maçlarda da yenildi bu takım, ama bu kadar ruhsuzca oynadıklarını görmedim. Kızgınlığım bu yüzdendi, fakat asıl hazmedemediğim sahadaki oyuncuların, kümede kalma mücadelesi veren rakip takım taraftarlarının "kümeye" sloganlarını duymalarına rağmen hiç umursamamalarıydı...

SEDAT
Takımımız 2008-2009 sezonunda ise geride bıraktığı 13 hafta sonunda 8 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 27 puan toplayıp ligde ilk sırada yer almıştı. Takımımız söz konusu maçlarda rakip filelere 19 gol gönderirken kendi kalesinde 10 gol gördü.

Geçen sene bu durumda olan takımın bu sene şu halini görmek benim bir taraftar olarak zoruma gidiyor.nedense hep üstüne koymamız gerekirken 200 le yolda giderken el frenini çekiyoruz hep...

Uğur Ö.
Eskişehirr maçını 90 dk herkes sahaya ters dönse maç boyunca çok yankı bulur bence

arifberkay
22.11.2009, 20:25
hocayı günahım kadar sevmem ama istifası bu kadroya çözüm getirmez tez istifa etmesi gereken yönetim kurulundan sözümona yöneticilerdir.slyva,gökhan,yattara,serkan ,tayfun süresiz kadro dışı bırakılmalıdır.

U.Sadıkoğlu
22.11.2009, 20:26
Anons'u demiyorum yahu...Resmi Sitemizde yayinlanan Haberi diyorum ben..:rolleyes:

Ona bişey diyemeyeceğim görmedim valla ..

Ilelioglu
22.11.2009, 20:27
Ona bişey diyemeyeceğim görmedim valla ..

O zaman Site'ye gir bak...!

İsa
22.11.2009, 20:27
Biri Gökhan'a para verse hiç oynama,hiç koşma,Trabzon'nun bütün ataklarını bitir dese bu kadar oynayamazdı.
Başkan göreve geldiğinde iyi atan ve iyi tutan iki adam aldık mı tamamdır demişti.Gerçekten Sylvia ve Gökhan takımı mahvetti.

bkandil
22.11.2009, 20:28
takım iyi takıma laf etmemize gerek yok..takımı yonetecek vasıflarda teknik heyet ve yönetim yok bizde..

iyi olan takım bugün istanbula gelmedi sanırım, zira benim tribünden gördüklerim tamamen imitasyon (çakma) futbolculardı da...

U.Sadıkoğlu
22.11.2009, 20:29
O zaman Site'ye gir bak...!

“Takımımızın oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın sahaya attığı konfetiler sorun yaratmakta ve temsilci raporlarında yer bulmaktadır. Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını istiyoruz.

Takımını zarara uğratmak istiyorsan serbestsin dilersen kendin atla..

Muhammed
22.11.2009, 20:30
Hasan Ahmet olur mu? ...Kendinizi "öz evlatçı" bir yönetim anlayışına hazırlayın...İyi tarafından bakalım: En azından Serdar Bali den kurtulmuş oluruz:)

Hasan Ahmet bal gibide olur. Birkaç maç sonra Hasan Ahmeti oynatmak zorunda kalacaktır. Hasan Ahmet Trabzonspor'un ruhunun temsili olacak.

Cem Akyüz
Resmen rezillik

ilhan

Takımın ruhsuz görüntüsünden midir nedir bilemem ama Hasan Ahmet bana ışık verdi. Bir topu kafayla indirdi. Hani öyle karambole kafaya çıkıp indirme falan değildi. Çıktı ve bakarak indirdi. Bunun dışında kaleye şut atıyor. Ya kendini göstermek için yaptı ya da gerçekten kendine güveniyor.

Buram buram forvet kokuyor. Komple bir forvet mi? Buna karar veremeyiz. Ama bu çocuk buram buram forvet kokuyor.

Şimdi bu çocuğu geçmiş futbolcularımızla kıyaslarız ya da bir maçla vezir yaparız, sonra da adam olacak oynayacak diye bekleriz.

Bence sahip çıkmalıyız.

Şansı hak ediyor. Umut ve Gökhan formsuz ve kötüyken bile oynuyorlar. Hasan Ahmet Sarı biraz ezilir falan ama Gökhan ve Umut kadar da kötü oynamaz.

bkandil
22.11.2009, 20:31
nedense hep üstüne koymamız gerekirken 200 le yolda giderken el frenini çekiyoruz hep...

Yok o öyle değil...
5. vitesle giderken Roket'e (R) takıyoruz vitesi Temel misali...

Mustafa Ağaoğlu
22.11.2009, 20:34
Takım 2 hafta dinlendi sanki dün maç yapmış gibi yorgun oynadı .
Kasımpaşa'yı tebrik etmek lazım iyi mücadele ettiler .
Arkadaşın da dediği gibi Diyarbakır , Kasımpaşa gibi takımlara öne geçtikten sonra yeniliyorsan...

Ilelioglu
22.11.2009, 20:34
“Takımımızın oynadığı müsabakalarda taraftarlarımızın sahaya attığı konfetiler sorun yaratmakta ve temsilci raporlarında yer bulmaktadır. Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını istiyoruz.

Takımını zarara uğratmak istiyorsan serbestsin dilersen kendin atla..

Böyle bir Aciklama neden bu mac öncesi yapildi??

Neden GS ve BJK maclari öncesi yapilmadi??

Demekki Yönetim bu maci kaybedecegimizi biliyordu(yada istiyordu) ve bundan dolayi böyle bir Aciklamaya gerek duydu...:cool:

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 20:35
Ben hakeme çok takıldım maçta aleyhimize çok gereksiz fauller verdi..

.....
22.11.2009, 20:35
Hey gidi ne hallere düştük. Yazık ya...

Bir yılda bir Takım bu kadar mı çok değişir ?

Ömer Kaya
22.11.2009, 20:36
Hey gidi ne hallere düştük. Yazık ya...

Bir yılda bir Takım bu kadar mı çok değişir ?
Daltonlar olduğu sürece çok daha değişriiz:cool:

Erdal
İlhan, muhammed, ben de öyle düşündüm...Acaba çaresizlik mi bana bunu düşündüren diye sordum...Tabi bu konuda hocayı eleştiririm...Böyle oyuncuları giden maçlarda değil kazanılan maçlarda kazanabilirsiniz...Ne yazık ki Ersun hoca da Hugo hoca da yaptı bunu....

Hamza Yilmaz
Kayserispor yöneticilerini tebrik etmek lazim... Bizi saglam kazikladilar.... Ulan Gökhan yedin bitirdin beni:mad::mad::mad::mad::mad:

ofluhalit
22.11.2009, 20:38
bu kadar ruhsuzca oynanan bir maçta galip gelmek tesadüf olurdu.amatörce goller yiyoruz.hoca desen bütün maç gezen g.ünalı oyunda tuttu hiç olmazsa koşabilme yeteneği olan umutu oyundan aldı,ne yaptığını kendide bilmiyordur eminim.ve son olarak kendi deyimiyle futboldan çok anlamayan başkanımıza;eğer sen futboldan anlamazsan aksular,hacısalihler aldırırlar sana gabrici,caleyi parayı cukkalarlar kabakta senin başına patlar.ne oluyorsa taraftara oluyor arkadaş,yıllardır hüsran ne zaman düzelecek bu durum???

SEDAT
22.11.2009, 20:39
Yok o öyle değil...
5. vitesle giderken Roket'e (R) takıyoruz vitesi Temel misali...evet senin örnek daha iyidi ..zaten ben o fıkraya acaip gülmüştüm ilk duyduğum zaman ama şimdi görüyorumki fıkra değil gerçekmiş:)

Mustafa Ağaoğlu
22.11.2009, 20:39
bu takımı tuttuğum için utanıyorum

Saçma sapan konuşmayın kardeşim .

İsa
22.11.2009, 20:40
Herşeyi geçtim Hüseyin'i gönderip yerini doldurmayan,Fatih'i almayan şu yönetimin ne hocayı nede oyuncuları sorgulamaya hakkı var.

Erdal
22.11.2009, 20:40
Bu arada Song gidecek ise sanırım iki yabancı stoper lazım...Serdar Bali'yi şimdiden uyarmak lazım...Stoperler yabancı olacak arkadaş...

S.DEMİRCİ
22.11.2009, 20:41
Bu arada Song gidecek ise sanırım iki yabancı stoper lazım...Serdar Bali'yi şimdiden uyarmak lazım...Stoperler yabancı olacak arkadaş...
serdar blai gelirse stoperin biri tayfun olur herhalde.....

Ilelioglu
22.11.2009, 20:42
Herşeyi geçtim Hüseyin'i gönderip yerini doldurmayan,Fatih'i almayan şu yönetimin ne hocayı nede oyuncuları sorgulamaya hakkı var.

Fatih'i alamayan degil almak istemeyen...

matrix5782
22.11.2009, 20:43
hugo broos itifa ett.

7 futbolcu kadro dışı

kaptan değişyor

Cihan Catli
bu takımı tuttuğum için utanıyorum

tutma kardeşim silah zoruylamı tutturuyolar sana..

UmutBaykan
Trabzonspor Yönetimi Hugo Broos ile yolarını ayırma kararı aldı.

Bordo mavili takımda 7 futbolcu kadro dışı bırakılacak ve kaptanlıkta değişecek...

Broos yarın istifa kararını açılkayacak..

Detaylar geliyor...

haber 61

SEDAT
ben hüseyin çimşiri özledim ya gerçekten ...

Sefa
22.11.2009, 20:44
hugo broos itifa ett.

7 futbolcu kadro dışı

kaptan değişyor
Futbolcular kim ?

Kaptan değişirse egemen den nasıl bir performans beklersiniz..

bkandil
...Serdar Bali'yi şimdiden uyarmak lazım...Stoperler yabancı olacak arkadaş...
Bali gelirse olmaz abi...
Adam stoper'de Mustafa Yumlu'yu tek geçerim diyor...
Diğer aday da yine Bali'nin "hak savaşçısı" olan Giray olacaktır...
Egemen de var, yeter gider...

Ilelioglu

Bordo mavili takımda 7 futbolcu kadro dışı bırakılacak ve kaptanlıkta değişecek...

Detaylar geliyor...

haber 61

Gökhan Ünal ve Sylva Kadro disi birakilmali bence...;)

ihtimana
22.11.2009, 20:45
KAradenizspor sahaya çıksa bu takımdan daha karekterli bir futbol oynayabilirdi.OYnamasa da ne olurdu ki en azından ucuz maliyetli bir yenilgi olurdu,YA da 2 lig oyucuları ile yenildiğimiz için utanmazdık.
Gökhan Ünal 2 lig takımlarından birinde veya kümede kalma savaşı verecek( bizim gibi) takımlarda oynayabilir. İstanbul 3 büyüklerinin almadığı, talip bile olmadığı futbolcularla biz günü kurtarmaya çalışıyoruz(Celalettin, Erdinç, Ayman,Fatih Akyel örneklerini tekrar hatırlamaya gerek yok)

Egemen Serkan klasında karadeniz bölgesinde bir futbolcu yok mudur?

S.DEMİRCİ
22.11.2009, 20:45
birkaç tanede yönetici kadrodışı kalmalı en azından...

ilhan
22.11.2009, 20:46
İlhan, muhammed, ben de öyle düşündüm...Acaba çaresizlik mi bana bunu düşündüren diye sordum...Tabi bu konuda hocayı eleştiririm...Böyle oyuncuları giden maçlarda değil kazanılan maçlarda kazanabilirsiniz...Ne yazık ki Ersun hoca da Hugo hoca da yaptı bunu....

Hasan Ahmet Sarı'ya inanalım, yeterli şansı verelim sonra göndereceksek başka yere gönderelim.

Şöyle bir maçta bile kendini gösterebildi. Çok hareketli birisine benziyor. Yavaş yavaş şans bulmalı.
:)

Bu sefer olacak.

serkansdkasma
22.11.2009, 20:46
hüseyini yollıyanlar utansın

SEDAT
22.11.2009, 20:47
bu takıma şok lazım nasıl olur bilmiyorum ama bişeyler olması lazım nerde oynadığını bilsinler ..

Yiğit SARI
22.11.2009, 20:48
7 futbolcumu :eek:

monokotilodon
22.11.2009, 20:49
tüm bunlara rağmen

TRABZONSPOR'u tuttuğum için GURUR DUYUYORUM

S.DEMİRCİ
22.11.2009, 20:50
panikle alınan her kararın sonucu daha ağır olur..
7 futbolcu haberi çok saçma..
kaptanın bu takımda oynamaması gerektiğine inansamda değişiklikte saçma..

lazkopatfaroz
kaptan değişirse kım olabılır ???

İsa
7 futbolcuyu karo dışı bırakıp,bugüne kadar gelen süreçte kendisini yanlış yönlendiren kişilerin istifasını isteyecek başkanı sırtımda gezdiririm.

Mustafa Ağaoğlu
22.11.2009, 20:51
Tony Sylva,Tayfun Cora,Selçuk İnan,2 Kazma Forvet diğer 2'si kim olur bilmiyorum..

__S__e__S__
22.11.2009, 20:52
kaptan değişirse kım olabılır ???

İlk aklıma gelen isim Colman

Ilelioglu
22.11.2009, 20:53
Tony Sylva,Tayfun Cora,Selçuk İnan,2 Kazma Forvet diğer 2'si kim olur bilmiyorum..

Neden Tayfun Cora ve Selcuk Inan?????

Hürgün Aygün
22.11.2009, 20:54

Detaylar geliyor...

haber 61
O 7 kişiyi diyim ben hemen bana göre, gökhan umut sylva gabriç egemen tayfun selçuk/ceyhun

Mehmet Zeki
22.11.2009, 20:54
FUTBOLCULAR KADRO DIŞI
Trabzonspor Yönetim Kurulu Broos'un istifasının ardandan futbolculara da ağır yaptırımlara gidiyor. Bordo Mavili futbolculardan Kaptan Egemen ,Gökhan Ünal, Slyva ,Song ve Engin yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.
KAPTAN DEĞİŞİYOR
Bordo Mavili ekipte takım kaptanlığı Egemen'den alınarak Ya Tolga ya da Tayfuna verilecek.