PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Derin Trabzonspor" Yazarı Cevat Ocak'la Buluştuk.

Çakır
28.10.2009, 21:43
Arkadaşlar,

"Derin Trabzonspor" kitabının değerli yazarı Cevat Ocak, camiamızın tüm kesimlerinden çok olumlu tepkiler alan kitabının 2. baskısı için düzenlenen "imza günü ve sohbet toplantısı" için Pazar günü İstanbul'a geliyor.

1 Kasım Pazar günü saat 13:00'te, Beşiktaş'ta bulunan Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği'nde düzenlenecek imza günü ve sohbet toplantısı için gelebilen tüm üyelerimizi belirtilen yer ve saatte hep bir arada görmeyi umuyoruz.

Trabzonspor'umuzu çok yakından takip eden ve kitap çalışmalarının yanısıra gazetecilik görevini de aktif olarak sürdüren Cevat Ocak ağabeyimizle Trabzonspor'la ilgili sohbet etmek, düşüncelerimizi paylaşmak ve hep bir arada olup hepinizi takımımızla ilgili durum değerlendirmesinde bulunmak için Pazar günü saat 13:00'te Beşiktaş'taki Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği'nde buluşalım.

Buluşmanın yerinin adresi, telefon numarası ve buluşma saati detayları aşağıdaki gibi olacak:

~~~~~~

Yer:
Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği

Adres:
Türkali Mah, Ihlamurdere Cad, Mısırlıbahçe Sok. No:14 Beşiktaş/İstanbul

Tel:
0 (212) 236 62 61

Tarih / Saat:
1 Kasım Pazar / Saat 13.00

~~~~~~

Pazar günü, Trabzonspor'umuzu konuşmak ve tecrübeli gazeteci-yazar Cevat Ocak'la buluşmak için Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği'nde buluşuyoruz!

Dursun Kaplan
29.10.2009, 10:15
İyi sohbetler dilerim şimdiden. :)

ilhan
29.10.2009, 10:26
Başlık çok ilgisiz kalmış sanki. Arkadaşlar bence fırsat bulabilen herkesin katılması gereken bir toplantı/söyleşi. Keşke fırsatım olsa da katılabilsem.

Emre İskender
29.10.2009, 10:47
http://www.haber61.net/images/author/25_b.jpg

Haber61.net de de severek yorumlarını okudugumuz Cevat Ocak la buluşmak için pazar günü Beşiktaştayız...

Trabzondan İstanbula gelen köşe yazarı bulmak her zaman kolay olmuyor bulmuşken kacırmayalım ;)

Hayriye Ayan
29.10.2009, 10:54
nedense cevat kolla cevat ocak ı hep karıştırıyorum

LazAnisT
29.10.2009, 11:06
Hayriyeninde belirttiği gibi isim konusunda biraz şansız bir abimiz.:)
Ogün Rizespor-Kartalspor maçına gitmek niyetindeyim.Hava yağmurlu ve soğuk olursa tercihimizi Cevat abimizden yana kullanabiliriz..

Çakır
30.10.2009, 10:16
Pazar gününe az kaldı, programlarımızı yapmaya başlayalım yavaş yavaş :)

Güzel bir gün olacak.

ugurTS1989
30.10.2009, 13:07
Derin Trabzonspor kitabının imza gününe Devlet Bakanı Faruk Özak, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve efsane Başkan Şamil Ekinci ile Trabzonspor eski yöneticileri ve eski futbolcularının da katılması bekleniyor.

umitçebi
30.10.2009, 22:15
yaw şansa bak o gün kız istemeye gitcez:D

LazAnisT
31.10.2009, 09:33
yaw şansa bak o gün kız istemeye gitcez:DUmut sizin adınıza üzüldüm.Organizasyonu kaçırdığınıza değil ama:D

umitçebi
31.10.2009, 19:50
Umut sizin adınıza üzüldüm.Organizasyonu kaçırdığınıza değil ama:D

ümit... :D ya yarınmış biz haftaya pazartesi gitcez ama kitabın 1.sini okumadım ne anlatıyoduki 2.siyle devam eden ne acaba:D:confused:

umitçebi
31.10.2009, 19:51
Umut sizin adınıza üzüldüm.Organizasyonu kaçırdığınıza değil ama:D

ehehhe...gel bide baa sor renkdaşum..napalum aralıkda askeriz olayı sağlama alalım dedik:D:alkış:

Bülent Şirin
01.11.2009, 23:25
Güzel bir gün oldu. Müsait olup da gelmeyenler çok şey kaçırdı. İmza gününden ziyade Trabzonspor'un derinliklerinin konuşulduğu, tartışıldığı sıcak bir panel oldu. Herkes güzelce fikrini söyledi.

"Derin Trabzonspor vardır ve gereklidir" diyenler, "Vardır, bu kadar güçlüdür de filan tarihteki olaya neden müdahale etmemiştir?" diyenler, "Vardır ama sizin ifade ettiğiniz kadar güçlü değildir" diyenler... Taylan Üner de oradaydı ve önemli şeyler söyledi.

Vakit bulabilirsem ayrıntıları yazarım.

Erdal
01.11.2009, 23:32
Koca forumdan bir Bülent abi mi gitti yahu? :)

Bülent Şirin
02.11.2009, 00:01
Olur mu Erdal, Çakır ve Mustafa Önal da oradaydı. Bir de Aytekin Akay... Başkalarının düzenlediği bir organizasyon için hiç de fena bir rakam sayılmaz.

Cengiz Çubukcu
02.11.2009, 10:15
ben de nasıl kaçırdım bu haberi bilmiyorum, pazar günü Mustafayla tesadüfen rastlaşınca öğrendim ama çoktan kırklareline dönmenin hazırlıklarına başlamıştım...Mustafa senden haberleri alalım :)

Mustafa Önal
02.11.2009, 20:22
cengiz abi ben bu ara ne yediğimin içtiğimin farkında bile değilim. ama kendi adıma konuşulan konular beni tatmin etmedi. melih arkadaşımızın bizim hislerimize biraz tercüman olmasıyla taylan abi az da olsa yapılması gerekenler hakkında konuştu. cevat abinin derin trabzon hakkındaki söylemleri beni çok fazla tatmin etmedi.