PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tayfun Cora

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

admin
04.06.2004, 12:37
Tayfun Cora ile ilgili tüm yorumlar bu başlıkta...

http://img398.imageshack.us/img398/9848/jtayfuncorabd7.jpg

Akin-61
07.06.2004, 11:11
türkiyenin en iyi defabs oyunlarindan biri olacak kimsenin süphesi olmasin..

Harun-61
07.06.2004, 11:27
sansiz sakatlik gecirdi...

ins. iyilesmistir...

l-m
07.06.2004, 19:54
sag kanati kapatmisti,sakatlik geçirdi.insallah kisa sürede eski performansina kavusur.

kadirsa_2000
07.06.2004, 20:32
Allah'in izniyle TRABZONSPOR'UMUZUN gelecegi parlak...

trapezus61
08.06.2004, 16:50
ona guvenim sonsuz.... goster kendini cora.

KeeN
10.06.2004, 18:27
Arkadaslar Tayfun son derece muhtesem bir oyuncu.Acaba Emrahtan Sag kanati ne zaman alacak.

O genç yasina ve tecrübesizligine ragmen ne maçlar çikartiyordu.Bir an önce takima girmesi lazim bence hemde çok iyi sert sut çekiyordu.Bir an önce takviye olmasi lazim.Emrah eren tam manasiyla defans oyuncusu degil ki Orta saha oyuncusu Volkan gibi.

Bordomavi08
11.06.2004, 05:01
Sadece sag kanatta degil gerektiginde defansin göbeginde de oynayabilen Ümit milli oyuncumuz. Hazirlik kampinda iyi çalisirsa Emrah ile kiyasiya rekabete girisir.

Harun-61
11.06.2004, 11:16
Allah'in izniyle TRABZONSPOR'UMUZUN gelecegi parlak...

ins. smileys/smiley32.gif

Doğan ATASOY
12.06.2004, 12:09
ben okadar ümitli degilim açikcasi,mantalite yok adamda istedigi kadar yetenekli olsun kafa olmayinca olmuyor....insallah yanilirim

Punisher-61
23.06.2004, 13:29
gecen sezon sakatti...insallah bu sezon daha iyi gecer

schumi
24.06.2004, 15:09
tayfun cora müthis bir yetenek gelecekte sag kanadimizi domine edecek bir oyuncu ve milli takiminda vazgeçilmezi olacagindan hiç süphem yok!!

İleli
24.06.2004, 19:00
valla bu tayfunu ben unutmustum ne zamandir ortalikta yojktu sakatligi yuzunden, sag tarafimiz saglam bence tayfun ve emrah iyidir iyi!

Harun-61
04.07.2004, 01:42
http://www.trabzonspor.org.tr/img/haberpic/0405almanya/34.jpg

Turgut Altun
05.07.2004, 12:02
sakatlanmadan önce çok iyiydi.

Emorfo
12.07.2004, 21:20
Böyl efendi böyle yüregi ile oynayan futbolcular çok ender bulunur.

Tayfun Cora insallah sakatliktan sonra çok daha basarili olacak.

kadirsa_2000
05.08.2004, 01:54
Bu aksam Tolga'nin yerine oyuna girdi ve hiç mevkisini yadirgamadi, bocalamadi, maasallah. Hazir asker... Gençler, gelecegimiz...

Harun-61
05.08.2004, 01:58
Bu aksam Tolga'nin yerine oyuna girdi ve hiç mevkisini yadirgamadi, bocalamadi, maasallah. Hazir asker... Gençler, gelecegimiz...

aynen katiliyorum.....

tigin
05.08.2004, 21:20
bencede tolganin yoklugunu aratmayacak.eski formunu yakalar insallah.

Tandogan
05.08.2004, 21:44
Teknigi Emrah kadar iyi degil; ama çok hirsli ve yasi çok genç.Üstelik sadece sag kanatta degil,defansin göbeginde hatta ve hatta ön libero mevkiinde bile oynayabilecek bir yetenek.Bu sezon çok daha iyi olacagina inaniyorum.

Imdat
10.08.2004, 11:46
Teknigi Emrah kadar iyi degil; ama çok hirsli ve yasi çok genç.Üstelik sadece sag kanatta degil,defansin göbeginde hatta ve hatta ön libero mevkiinde bile oynayabilecek bir yetenek.Bu sezon çok daha iyi olacagina inaniyorum.

Tayfun bu takima çok lazim bir topçu. Ileri çikislari ve paslari Hüseyinden iyi . Bu aksam ondan çok sey bekliyorum... Çok begeniyorum tayfun'u.. Geçen sezon sakatlanmasaydi defansizn degismezi olurdu. Simdi hem sakatligi hemde takim içindeki rakiplerini geride birakmak için savasmak zorunda ..

Harun-61
11.08.2004, 01:52
bugün coook calisti....smileys/smiley32.gif

61_TS_1967
25.08.2004, 02:06
eski formundan cok uzak

TheCrow
25.08.2004, 03:16
Fizik olarak çok iyi bir futbolcu,saglam,kuvvetli ve kalipli.Teknigi zayif,ama defans adaminda fizik teknikten daha önemli.

Trabzonspor dergisinde bir röportajini okumustum,çok mantikli ve entellektüel cevaplar vermisti.Mentalitesi de zamanla çok iyi olacaktir bence.

Guests
12.09.2004, 16:23
tayfun seni çok begeniyorum futbolunuda...wala yakisikli çocuksun hosumada gidiyosun..bence fizigin çok düzgün..geçen maçta kale çizgisinden kurtardigin top süperdi.ya warya ben sana asigim galiba.çünkü seni görünce çok heyecenlaniyorum ayni zamanda hemserimsin bende trabzonluyum..istersen görüsebiliriz.korkma begenirsin;)ben sana hastayim zaten

Erhan|TS
12.09.2004, 16:45
tayfun seni çok begeniyorum futbolunuda...wala yakisikli çocuksun hosumada gidiyosun..bence fizigin çok düzgün..geçen maçta kale çizgisinden kurtardigin top süperdi.ya warya ben sana asigim galiba.çünkü seni görünce çok heyecenlaniyorum ayni zamanda hemserimsin bende trabzonluyum..istersen görüsebiliriz.korkma begenirsin;)ben sana hastayim zaten

smileys/smiley36.gifArkadasim Burda yazdiklarin Tayfuna Iletilmiyo.. burda sadece futbolcular tartisiliyo.. sen en iiisi tribün bölümünde ''Bmn Fanatik Bayan Grubu'' Topici Gez..

murat
12.09.2004, 16:47

smileys/smiley36.gifArkadasim Burda yazdiklarin Tayfuna Iletilmiyo.. burda sadece futbolcular tartisiliyo.. sen en iiisi tribün bölümünde ''Bmn Fanatik Bayan Grubu'' Topici Gez..

Tayfun hayranida cikti yandik valla smileys/smiley36.gif

Gercekten ben cok begeniyorum Emrahin onunde ortasahada basarili olur yeterki sans verilsin..

Berat
14.09.2004, 19:24
geçen sene bjk yi 3-0 yenigimiz maçtan sonraki antremana gittik..ziya hocayi bekliyoduk bisey konusmak için,,yanimizda da bisürü usak var liseli...tayfun çikti arabayla,son ses müslüm dinliyosmileys/smiley4.gif,liseliler durdurular arabayi basladilar konusmaya,tayfun çok mütevazi,,onlari kirmadi 10 dk muhabbet etti çocuklarla..sonra tel no sunu istediler,onu da verdi...bu mütevaziligi çok hosuma gitti.

bu arada futbolunu da çok begeniyorum,karsilastirma yapiyomusum gibi bi yanilgiya kapilmayin ama tarzi puyol a benziyo..çok savasçi..

saygilar...

Guests
17.09.2004, 14:28
http://www.trabzonspor.org.tr/img/futbolcu/tayfun1.jpgTayfun Cora ile ilgili tüm yorumlar bu ba?lykta...

Guests
17.09.2004, 15:10
ILK ÖNCELIKLE BENCE TÜRKIYENIN ENIYI DEFANS OYUNCULARINDAN BIRISIN DÜN AKSAMKI MAÇTA OYNAYAMAMAN BÜYÜK TALIHSIZLIK BENCE EMRAHLA KIYASLANAMASSIN SENI DAHA YETENEKLI BULUYORUM ASLINA BAKARSAN ÇOK TATLISIN ÇOK HOSSUN ITIRAF EDIYORUM SENI ÇOK SEVIYORUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM SANA NASIL ULASABILIRIM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUN

grandiose
17.09.2004, 15:23
ILK ÖNCELIKLE BENCE TÜRKIYENIN ENIYI DEFANS OYUNCULARINDAN BIRISIN DÜN AKSAMKI MAÇTA OYNAYAMAMAN BÜYÜK TALIHSIZLIK BENCE EMRAHLA KIYASLANAMASSIN SENI DAHA YETENEKLI BULUYORUM ASLINA BAKARSAN ÇOK TATLISIN ÇOK HOSSUN ITIRAF EDIYORUM SENI ÇOK SEVIYORUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM SANA NASIL ULASABILIRIM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUN

yaw burasi forum smileys/smiley1.gif... itiraf.com degil ki... tayfun hakkindaki futbol yeteneklerinden bahsediyoruz,bilgin olsun..

Harun-61
17.09.2004, 18:15

yuuuhhh artiiiiiik...smileys/smiley36.gif

Magnolia
17.09.2004, 18:22

yuuuhhh artiiiiiik...smileys/smiley36.gif

Aysuncum bence askini kalbine gömmelisin.Bu sitede ancak onun futbolcu kimligi ile ilgili yorumlar yapmanda fayda var.Ha asigim diyorsan buradan ulasamazsin...
Bu arada sana kötü bir haber.Tayfun sözlü.Yakinda nisanlanacak.Çokta mutlu,gel sen bu sevdadan vazgeç:)

İleli
17.09.2004, 18:34
dinamo kiev ilk macindaki mucadelesi beni acaip ama acip sevindirmisti ben hayatimda oyle mucadele gormemistim sastim kalmistim helal olsun tayfun helal olsun sana buyuk cok buyuk bir futbolcu olacaksin!

Faik Yılmaz
17.09.2004, 18:47
kendidni biraz daha gelistirmelisin

Guests
19.09.2004, 14:52
kardes dogrumu söylüyosun ya sözlü mü tayfun cidden?nerden biliyosun hemsmileys/smiley11.gif

Punisher-61
19.09.2004, 15:01
kardes dogrumu söylüyosun ya sözlü mü tayfun cidden?nerden biliyosun hemsmileys/smiley11.gif

esra sözlü doyorsa sözlüdürsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

bosver Trabzonsporda 21 futbolcu daha varsmileys/smiley2.gif

Guests
19.09.2004, 15:11
kardis tesellin için saolasin mutlu oldugunu nerden biliyomus yafsmileys/smiley19.gif

mutluysa tayfun biyerlerine kina yaksinsmileys/smiley7.gif

Guests
19.09.2004, 16:17
arkadas hem tayfun benim akrabam.öyle bisey olsaydi duyardim hem ne olursa olsun asla ondan vazgeçmiycemsmileys/smiley17.gif

Punisher-61
19.09.2004, 19:11
arkadas hem tayfun benim akrabam.öyle bisey olsaydi duyardim hem ne olursa olsun asla ondan vazgeçmiycemsmileys/smiley17.gif

sende o zaman ona Asik oldugunu söyle olsun bitsin...

$FIRTINA61$
20.09.2004, 10:19
bence cok iyi bir defans oyunucusu gelecekde ilk 11 bako oynayacak bir izim a milli takimdadasmileys/smiley32.gif

Guests
25.09.2004, 21:04
tayfun cora gelecegin en yildiz futbolcularindan biridir abicim..itirazi olan katilmayan warmi?smileys/smiley32.gif

Magnolia
30.09.2004, 09:28

Aysuncum,burada bu tip yazilari yazmana gerek yok.Sadece futbol tekniginden falan bahset bence...
Özel hayati ile ilgili seyleri kendisinden ögrenebilirsin.Hem kendin söylüyorsun akrabam diye.Sorularinin cevabini bu sekilde alabilirsin...
Sözlü oldugunu yakin çevresi biliyor.Ha illede yazi seklinde birsey istiyorsan Trabzonspor Dergisinde (sayisini hatirlamiyorum) Tayfun Cora röportajinda istedigin cevaplari bulabilirsin...

Diger arkadaslara gelince alay edecek birsey göremiyorum bu durumda.Arkadasimiz sitede yeni.Bu topicte bunlari sormasi ya da yazmasi gayet dogal.Üzerine gitmeye gerek yok,yeterince üzülmüs zaten...
Biri olmazsa digeri mantigini(!)lütfen kullanmayin.Tayfun sözlü ise bekarlardan birini seçersin demekte hiç hos degil!Herkesin duygulari var,bunlara taraftar ve futbolcularda dahil...
Sevgiler...

LaDyHaMSi
21.10.2004, 20:56
aysuncugum yok canim bir itirazimiz... sana katiliyorum ... cok iyi bir oyuncumuz...smileys/smiley32.gifumarim ilerde onu dahaiyi yerlerdegörürüz..sakin böyle dedigim icin trabzonsprorun iyi bir takim olmadigini düsündügümüsanmayin...Umarim Milli Takimada girer ilerde

kendisini cok severim...smileys/smiley1.gif

LaDyHaMSi
21.10.2004, 21:31
yani A Milli Takima ...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gif

Guests
22.10.2004, 08:33
sakatliktan sonra tekrar kendini buldu helal olsun azimle devam et. ayrica emrahtan daha iyi oldugu yazilmis onada katilmiyorum. su anda emrah türkiyenin en iyi sag kanat oyuncusu.

selçukabi
22.10.2004, 10:43
yani A Milli Takima ...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gif

lütfen -HAMSI- uzantisi nicklerinizi degistirinsmileys/smiley7.gifHakaret istiyorsaniz ezikler yeterince ediyor zaten, kendi kendinize hakaret etmeyinsmileys/smiley7.gif

Aniketus
30.10.2004, 11:59
Tayfun'un Diyarbakir maçinda ortaya koydugu futbolu begendim. Emrah'in formsuzlugu nedeniyle kendisine bu önemli maçta sans verilmesinin anlamini iyi kavramis olacak ki çok heyecanliydi ve bu yüzden de ufak tefek hatalar yapti. Ama ben futbol mantalitesini ve oyun anlayisini çok begendim.

Bence, Emrah problemini -ner ne ise artik- tam olarak çözene kadar Tayfun'a verilen bu sans devam ettirilmeli, özgüveni güçlendirilmeli. Gelecek vaad eden bir oyuncu.

TORUN
30.10.2004, 16:30
Bu maçta daha iyi oynayacagini düsünüyordum. Malesef bekledigim gibi çikmadi. Bir ara takimin el fireni gibiydi. Neyse goller gelince birazrahatladi.

Gelecekten ümitliyim. AncakDiyarbakir maçinda oynadigi gibi olmaz.

kadirsa_2000
30.10.2004, 19:44
Emrah'in yerine oynadi, onun iyi zamanlari gibi olmasi beklenemez tabiiki ama bence de potansiyeli çok yüksek. Dün aksam Yattara'yi besleyemedi, onuda tecrübesizligine vermek lazim.

Guests
31.10.2004, 09:07
bence diyar maçinda pek etkili degildi. emrah olsaydi sag kanadi daha çok kullanirdik. tayfun herhalde tolganin yerine alisti sag kanatta aksadi

$FIRTINA61$
05.11.2004, 10:17
artik yeterince tercübe kazandi bence artik ideal bir joker bence defansa ilk 11 dede tabiki almalar bile 2 miliyon dolar biciyo bu yasda tayfunu helal

Murat BAYRAKTAR
08.11.2004, 14:08
ah tayfun ah... fener maçinda çok arayacaz seni...

Guests
08.11.2004, 14:47
ah tayfun ah... fener maçinda çok arayacaz seni...

hiç sanmiyorum

selçukabi
08.11.2004, 14:58
bence tayfun sampiyon takimin kadrosu için yeterli bir oyuncu degil.takimda zaten genç oyunculara 2-3 yil sans vereceksin eger hala asama kaydedemisse... haydi ugurlar olsun.bir kere defanstaki oyuncun topu iyi kullanmali tayfunun kesinlikle böyle bir özelligi yok.hucumda hiç etkili degil.e ne isin var be bu takimda derseniz kadro yetersizliginden derim ben.sadece tan-dem defansa alternatif olabilir o da bence selim akbulut daha iyidir.

kadirsa_2000
09.11.2004, 01:36
Son maçta ikinci sari karttaki hareketi çok gereksizdi. Genç oyuncu, tecrübesiz. Bunlar olabilir ama takimini zora sokmamak için biraz daha dikkatli olmali tabiiki. Sahip oldugu potansiyelinden ve kalitesinden hiç süphem yok.

kutoz
09.11.2004, 15:13
bence cok iyi bir defans oyunucusu gelecekde ilk 11 bako oynayacak bir izim a milli takimdadasmileys/smiley32.gif

I M Z A</font>

İleli
07.12.2004, 15:40
21. dogum gunun kutlu olsun Tayfun Cora

Berk Akçay
15.01.2005, 19:58
ey gidi tayfun dünkü hazirlik maçinda tayfunun yapmis oldugu 2 tene affedilmeyecek hatlar yüzünden çok anlamsiz 2 gol yedik yani ama selim oyuna girdikten sonraki hareketlerini çok beyendim selim hiç olmazsa pozisyonda hata yaptiktan sonra topa bakmadi arkasindan kostu ama tayfun hatayi yapti topu kaptirdi ama sadece topu izlemekle yetindi taa arkalardan gelen hüzeyin ise tayfundan çok yoruldu anlam veremedim yani tayfun ne yapmaya çalisiyor

murat
16.01.2005, 03:22
Tayfunu ben cok begenniyorum, Bremen macini seyretmedim ama 1 macla bir futbolcuyu yargiliyamaz kimse!!

Berk Akçay
16.01.2005, 17:03
iyi güzel diyorsunda sen ne zmna tayfunun iyi oynadigi bir maç gördün bana söylermisin güldürmeyin beni

Erhan|TS
16.01.2005, 17:49
Tayfunu ben cok begenniyorum, Bremen macini seyretmedim ama 1 macla bir futbolcuyu yargiliyamaz kimse!!

aynen katiliyorum..

Berk Akçay
16.01.2005, 18:24
ne yazikki ben size katilamiyorumm

61trabzonomer
17.03.2005, 20:43
insallah emrah'in yoklugunda defansda top geçirmez sana güveniyoruz

smileys/smiley2.gif

delihamsi
15.05.2005, 20:51
Bazi maçlarda iyiydi de bazi maçlarda da çok kötüydü.

Sönmez Özlü
16.05.2005, 21:42
Aslinda Emrah gitmezse, Tayfun'u bir sene kiralik vermek hiç de kötü olmaz bence. Potansiyel var bu çocukta ama tecrübesi çok az. O tecrübeyi kazanmasi ugruna da Trabzonspor defansini riske atamaz.

sevgi_n
17.05.2005, 22:52
bence tayfun ise yaramaz

Emiroğlu
18.05.2005, 08:06
Bence gönderilmeli.

61viya
29.05.2005, 21:27
Tayfun Coram...seni seviyrum,ve bildigim kadariyla sen de rahatsizdn...geçmis olsun...iyileseceksin bir an önce

gerisiyalan
30.05.2005, 15:30
Tayfun da Hüseyin gibi olacak insallah, kendisinden futbolcu olmaz diyenlere yakinda "vay be, ne futbolcuymus, helal olsun" dedirtecek.
Bilsin ki kendisine güvenimiz sonsuz, ümit milli takimda çikardigi maçlar ortada. haydi be Tayfun Çora...

oflubektas
30.05.2005, 18:15
Tayfun gibi altyapidan yetisen ve gelecek için potansiyeli olan bir oyuncunun kulüpten ayrilmasi gerektiginasil bu kadar rahat söyleniyor anlamis degilim.Bu çocuk hem sag bek,hem de stoper oynayabiliyor.Sürati desen oldukça yeterli,mücadele gücü ise üst düzeyde.Topu oyuna sokma ve sogukkanlilik açisindan bazi eksikleri var ama bu arkadas daha 20 yasinda.Kiev'deki maçta besiktasin 3 sene pesinden kostugu Arjantinli gol makinasi Nanni ile Letonya'ninSheva'si Verpakovskis'ten olusan ileri ikiliyi nefessiz biraktigini ne çabuk unuttuk? (Üstelik partneri de D'Heane iken)Ya daha 17 yasindayken Antalya'da Gençlerbirligi ile yaptigimiz kupa finalindeoynadigi futbol ve attigi golü?Kimse benimle ayni fikirde olmak zorunda degil ama gönderilmesi hususundaki fikirleri ancak unutkanliga veya dikkatsizlige baglayabilirim.Eger stoperde Tolga'yla,sag bekte Emrah'la rekabet edebilecek iki yerli futbolcu alinirsa kiralik gönderilmesi düsünülebilir.Ayrica bu arkadas 2003-2004 sezonu basinda ayagini kirmis ve yaklasik bir sezon takimdan uzak kalmisti.Buna ragmen zaman zaman ilk 11'i zorlayacak performansa ulasmasi bile takdire deger.3-4 sezon sonra Yattara,Szymek ve hatta Fatih Tekke gibi oyuncular bu takimda olmayabilir.O nedenle bu takimin Tayfun gibi,Selim gibi,Ufuk gibi yetenekleri gelecek yillar içintam olarak hazirlamasi gerekiyor.

osman__61
31.05.2005, 10:07
bir kere fazla forma bulamiyor. bakmayin oynamadigina iyi top kesiyor.

Burçak
04.06.2005, 14:29
hüseyin için neler denirdi. ama degisilmez oldu. millis takima gitti. Tayfunda onun gibi olacak ben buna inaniyorum. alt yapidan gelmesi ayri bi gurur.

gerisiyalan
28.06.2005, 12:34
Tolga "benim yerimi Tayfun doldurur" demis.

Doldurur tabii ki, üstelik doldurdugu zaman Shaktar gibi takimlar için birakip gitmez Trabzonsporu.

Oruç
28.06.2005, 13:45
bence tayfun ise yaramaz

arkadasim böye adamlar kolay yetismiyor.tolganin yoklugunda tayfun da kendini göstermek için her seyini ortaya koyacaktir.neden bir sey yaramaz yawsmileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

halil ibo
28.06.2005, 15:40
Altyapimizdan yetismis genç bir oyuncumuz için ne kadarda ahmakça ve insafsizca yorumlar yapiliyor.Ayip yahuuuuuuuuuuu .Kendinize gelin!Tayfun'um insallah bu sene kendini göster ki bazilari utancindan yorum yapamaz olsunlar.

sevgi_n
29.06.2005, 12:32
e heralde kolay yetismiyor ama trabzonsporumuza daha kaliteli futbolcular gerek diye söylüyorum. tamam tayfunda iyi ama trabzonspora göre degil. biz çok basarili olmak istiyoruz

Tmac61
29.06.2005, 16:16
Inanmiyorum size yahu...

Maasallah..

Bravo...

20 yasindaki çocuga söylediklerinize bakin...

Insallah bunlari okumaz...Herkes Trabzonsporun gelecegi gözüyle bakiyor bir de buradaki yorumlara bakin....smileys/smiley32.gifsmileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
29.06.2005, 17:17
bence tayfun iyi bir oyuncu, daha genç, sans buldukça daha iyi olabilir..

osman__61
29.06.2005, 18:40
tayfun iyi top kesiyor. bence tolga gittikten sonra erdinçten sonra en iyi top kesici defansta.

alone_61
30.06.2005, 13:06
samet aybaba zamaninda mevkiisi olmamasina ragmen sagbek oyanamisti ve gayet iyiniyetli ve basariliydi. daha sonra gelen sakatlik hepimizi üzdü ve ondan sonra da istedigi formu yakalayamadi. bunun yaninda Trabzonlu, iyiniyetle çalisan, sahada elinden geleni yapan, sorun çikarmayan bir futbolcu. zaman zaman ön libero mevkiinde de oynatildi ama maalesef basarisiz bir oyun çikardi. örnek trabzondaki fenerle oynadigimiz maç yani omarin atildigi maç, istanbuldaki 5-0 yenildigimiz bejeke maçi. önlibero oynadiginda ortasaha oyuncusu olmadigi ve agir oldugu içinbasarili olamamistir. teknik kadromuzun üzerine düsmesi, kendi özel çalismalari ile gerçekten çok çok iyi bir stoper kazanmis oluruz ki,birçok stoperde olmayan uzaktansutlarini da hatirlatirim. örnek malatyayi deplasmanda yendigimiz kupa maçi. kendisine basarilar diliyorum ve onda enaz Tolga'daki kapasiteyi, yetenegi görüyorum yeter ki çok çalissin...

uygar_trb
23.07.2005, 21:48
ayip ya valla ayip üstteki arkadaslarimizin trabzonsporlulugundan süphelenmemek mümkün diil altyapidan çikmis iyide oynayan kardesimize denenlere bakin yaaa...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Bartuğ13
27.07.2005, 16:29
ben maalesef dünkü maglubiyeti tamamen tayfunun suçu olarak yorumluyorum kesinlikle son iki gol onun hatasi!!!

çok kizmak istemem ama ikisi de çok net onun hatasi.yazik

The Legend
27.07.2005, 20:12
Bence dünkü maçtaki o hatalarda tayfun un payi büyüktü.Ama maçin basindan beri ben erdinçi de pek begenmedim.Tolga gittikten sonraerdinçin hatalarini kapatmak içindedefansa bi adam lazim.

Erdinç dünkü maçtaki formsuzlugu ilehatanin ana noktasi degildi belki ama kaynagi bence o idi.smileys/smiley11.gif

onurkaradeniz
27.07.2005, 20:25
arkadaslar dünkü eller-tayfun degisikligi çok kötüydü neden tayfun anlamadim bizim defansimizda özgür gibi 4 büyüklerin pesinden kostugu bi adam var.tamam tayfun bizim öz evladimiz ama tecrübesiz oldugunu ve sorumluluk almaktan kaçtigini görüyoruz yani...aslinda tayfunun da yapacagi bisey yok tolga gibi bi adamin yerini doldurmaya çalismak çok zor insaallah daha iyi olursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley19.gif

Armağan Dere
27.07.2005, 23:25
dün bizi mahvetti 2 golde de hatasi vardi hele 3.golde o ara topunu sen nasi geçirirsin ya arkadas anlamiyom smileys/smiley5.gif

Beytullah
28.07.2005, 00:02
yaa gerçekten dün cok kötüydü umarim cok calisip kendini affettirir

lazutlarlivera
28.07.2005, 12:01
yaaaaa arkadaslar adam alt yapidan yetisti diye hatalarini görmezlikten mi gelelim.onun yüzünden yenildik iste.2. golde o kafayi kim olsa vurdurmazdi.3. golde topu nasil izledigini hepimiz gördük.ben olsam"ben bu takima layik degilim"der çeker giderim.yazik yaa.geçen sene trabzon daki kiev maçinda yedigimiz gollere bakin tayfun nasil izliyo.yaaa hayret bisey ya git takima daha fazla zarar verme.git artik giiiiiiiiiiitttttttttt

imported_Suha
28.07.2005, 12:06
bence gollerde hayasi felan yoktuuu..onu o dakikada oyuna alan senol hocaya bakin..hangi akla mantiga hizmet çocugu oyuna aliyoo..suçu onun üzerine kimse yikmasinn..bi kare onun yeri sag bekk onu oraya alan hacaya bir bakinn...son 10 dak.böyle bir risk bu çocuga yüklenmezzz...

Tserhan
28.07.2005, 13:07
FORVET IYI OLSAYDI DEFANSTA IYI OLURDU.

kutoz
28.07.2005, 19:54
Dinamo Batum maçindaki performansiyla, kim olursa Tayfun'u oyuna alirdi. Yaptigi iki hata bize tarihimizin en kötü günleri yasatti. Ama her insan hata yapabilir. Önemli olan istikrari yakalamak. Tayfun'un da bu istikrari yakalayacagina inaniyorum.

Berk Akçay
28.07.2005, 21:33
ben maalesef dünkü maglubiyeti tamamen tayfunun suçu olarak yorumluyorum kesinlikle son iki gol onun hatasi!!!

bu adamada trabzonspor dan ekemk yiyorya iste gelde kafayi yeme arkadas eger su adam oyuna girmeseydi biz son iki golu yemiyecektik bu belliydi

imported_Suha
28.07.2005, 21:59

bu adamada trabzonspor dan ekemk yiyorya iste gelde kafayi yeme arkadas eger su adam oyuna girmeseydi biz son iki golu yemiyecektik bu belliydi yaniliyosunnn..son 10 dk kala böyle riskli bir savunma oyuncusunu oyuna alana bakk..çocuk ne yapsinn..yeni oyuna girdi yan yopda bir gol yedik..birde mevkisi orasi degil bi kere..yönetim adam olsunda oraya oyuncu alsinn çoguguda kimse günah keçisi yapmasinn..

metinulusoy
24.08.2005, 12:52
-TAYFUN CORA, KAYSERISPOR'DA
Besiktas'in stoper oyuncusu Kürsat ile anlasmaya varan Trabzonspor, kendi altyapisindan yetistirdigi stoper oyuncusu Tayfun Cora'yi Kayserispor'a verdi.

Dün Tayfun konusunda Kayserispor ile prensipte anlasildigi ve bu futbolcunun kiralik olarak yeni takiminda forma giyecegi bildirildi. Tayfun'un bu sabah Kayseri'ye gittigi ve yeni takimiyla son bir görüsmenin ardindan aksilik çikmadigi takdirde sözlesme imzalayacagi ögrenildi.

DieGo
24.08.2005, 12:58
Fanatik gazeteside denizliye gitti diyor.

Muhalif
24.08.2005, 13:42
Yitik neslin garip çocugu... gökdeniz den sonra tutunan çikmadi bu nesilden... simdilerde ise bir kaleci Tolga, bir de Ergin Keles den umutluyum... ama birinin önüne ayni yasta bir brezilyali, digerinin önüne 3-4 senedir adam olacak diye bekledigimiz Mehmet i diktik... umarim onlar da yitip gitmezler Tayfun gibi...

kiralik da olsa bu gidisin geri dönüsü olacagini pek sanmiyorum açikçasi... hakkinda hayirlisi olsun...

ozcan_asanoglu
24.08.2005, 13:52
tolga kayseri de artik, hayirlisi..çok üstün performans sergileyip kendini çok gelistirirse geri dönebilir...insallah basarir....

metinulusoy
24.08.2005, 15:32
Insallah basarili olursun hemserim.A takima yükseldiginde bir Tonyali olarak çok sevinmistim.Ama zaman nelere kaadir,iste simdi kayseride,insallah basarili olur,kendini gelistirir ve takima tekrar dönersin...

halil ibo
24.08.2005, 15:41
Basarili olacagina inaniyorum.Baskalarida inaniyor ki seni satmadilar.Çok çalis bordo-maviyi hak et ve geri dön.Seni seviyoruz.

diskus
24.08.2005, 21:12
orda oynami firsati bulursa kendisi icin cok guzel,olur bana gore cok kaliteli bir futbolcu kendisi,biraz guven lazim ona.
< =text/>
<!--
nopopups();
//-->

Tmac61
25.08.2005, 09:57
Tayfun olarak gidecek Fatih olarak dönecek...

lazutlarlivera
25.08.2005, 10:22
Allah ima sükürler olsun.Üzgünüm ama bunu demekten kendimi alamiyorum."OOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHHHH be kurtulduk walla."Ama yinede TRABZONSPOR luve iyi niyetli birioldugu için"ALLAH yolunu açik etsin,insallah olgunlasip TRABZONSPOR umuza geri dönersin"

metinulusoy
26.08.2005, 14:02
Tayfun geri döndü!

Trabzonspor'da Teknik Direktör Senol Günes'in raporu dogrultusunda kiralik olarak gönderilmesine karar verilen ve önceki gün Kayserispor?la anlasmak üzere Kayseri'ye giden Tayfun Cora geri döndü. Genç oyuncunun Kayserispor Kulübü ile yapilan görüsmelerde alacagi para konusunda anlasma saglayamadigi ve dün Trabzon'a döndügü belirtildi. Tayfun konusunda, yönetimin, gelecek teklifleri degerlendirmeye alacagi ifade edildi...

Burçak
26.08.2005, 18:39
geri döndü ama baska bi takima gidecek .

mini FaNaTiK
26.08.2005, 18:50
insallah gider baska takima ben sevmediginden degil tecrube kazanmasi yonunde istiyorum cunku gercekten eksikleri bol bir futbolcu az sure almasi da onun eksiklerini dahada arttiriyor..temennim sure alacagi bir takima gider sonunda fatihin donusu gibi kendine birseyler katmis olarak doner

KeeN
27.08.2005, 00:26
Bu adam ayagi kirilmadan önce sag bek oynardi ve mükemmel de oynardi.Ayagi yilestikten sonra defansin ortasinda oynamaya basladi ve bir türlü verim veremedi.Madem böyle neden defansin ortasinda diretildiki.Sagda Emrah banko diye Tayfun'un basi yandi.Aslinda sagda kaliteli bir oyuncuydu ama ortada bombos.Bu adam ortada yapamiyor sagda oynatilmasi lazim.

Berat
27.08.2005, 02:09
Bildigim kadariyla PAF takimda asil mevkisi defansin ortasiydi, yani tandem oyuncusuydu.. Sag bekte oynatmak, o mevkiideki eksiklikten dolayi Samet Hoca'nin yaptigi bir kesifti ve özellikle ilk sene iyi de oynadi..Daha sonra defansin ortasinda da denenmeye basladi ama;A takimla çiktigi maçlarda,asil mevkisi defansin ortasi olmasina ragmen ilk olarak Samet Hoca'nin oynattigi sag bek mevkiinde daha basarili oldu..

Mert Pasa
27.08.2005, 08:19
sagda cok iyi maclari olmustu hatta federasyon kupa finalinde genclerbirligine guzel bir golu de vardi

uftinci
03.09.2005, 11:29
Ona Rum maçindan dolayi o kadar kizginimki. Oyunda bulundugu 10 dakikada yedigimiz 2 golün nedeni acemeligidir. Gerçi senol hocayada kizmak lazim. Bunun yorumlarini çok yazdim. Kisacasi tayfun'un baska bir takima verilmemesi trabzon için bir kazanç degil kayiptir.

Tekora61
06.11.2005, 01:01
Ben ona güveniyorum düzelicak eskisinden daha ii olacaksmileys/smiley2.gif

Tekora61
06.11.2005, 01:05
file:///C:/&#068;ocuments%20and%20Settings/SUSKUN/Belgelerim/Resimlerim/051105mac14%5B1%5D.jpg

KuĞu
06.11.2005, 01:45
mümkün degil düzelmez, insaallah m.yilmazla ayni takima satilmaz yoksa o takim için pek de hayirli olacagini sanmiyorum.

Hasan Cubukcu
06.11.2005, 02:07
Düzelmez , ama Trabzon sokaklarinda arabasinlan hava atamsini iyi bilir o genc , yazik taraftarin parasini yiyorsun hakkini yarisini bile vermiyorsun.

agahozlu
06.11.2005, 12:00
bence ileride takimin bankolarindan olacak.sadece tecrübeye ihtiyac var.eger o bölgede oynayacak klaiteli adamimiz varsa ki yok baska bir yere kiralik gönderilebilir.ama ben basarili olacagina inaniyorum

İleli
07.11.2005, 00:14
bence oynadigi lig maclarinda cok mucadele etti gerek defansta gerek orta sahada, TAKIMDA TUTULMALI!

TSlimetin08
07.11.2005, 01:13
adamda hirz var istek var ama güven yok insallah eski günlerine geri döner sag bek oynarken cok hosuma gidiyordu

Tekora61
08.11.2005, 12:50
kugu 61hamsi61 destek olacaginiza güzel köstek oluyosunuz

smileys/smiley5.gif

halil ibo
08.11.2005, 13:47
Bu sene oynayarak tecrübe kazanir,seneyede takimin degismezlerinden olursun insallah.

JoNTuRK
08.11.2005, 14:49
cora iyi yetenekli 1 oyuncu amma bayagI caLI$masI LazIm ..

gonderip ba$kasInda pisicegine biz pi$ireLim iyi oLmazmI ..

17 ya$ aLTI milli takImImIzIn oyuncusu Ergin KeLe$ hij $uphe yokki tomas jun dan daha yararLI olurdu takima .. niye kiraliyoruz ben $a$ kaLIyorum.. sankide oyuncu bollugu var ..

kimseyi gonderimiyelim(gencleri) biz pisirelim ki malzemeden caLInmasIn..

Tayfun iyi oyuncu amma daha pi$memi$ .. o da oLur yakInda..

Tmac61
08.11.2005, 17:51
Defansta Tayfunun yani daha tecrübeli ve daha kaliteli bir yabaci
stoper alinirsa Tayfunla çok iyi bir ikili olurlar hem tecrübe olarak
açigini kapatir hem de abilik yapabilir ona...

Kürsat su anki haliyle kendine dahi yeter seviyede degil.Tayfun'un
ayagini iyi kullanmasi ve sutlarini daha da gelistirmesi halinde mili
takimi dahi zorlar...

Güven bizden özveri ve azim de ondan olsun yeterki...

k_o_m_a_n_d_o
08.11.2005, 19:55
Arkadaslar yazilan bu olumsuz elestiriler beni çok üzdü açikcasi helede berk'in(KTÜTS)'nin yazdigismileys/smiley7.gifkardesim bu adam iyi adam daha yasi 20 kendine biseyler katmasi için biraz zaman ihtiyaci var.Ben idmanlarda fatih tekke'de göremedigim hirsi görüyorum bu çocukta lütfen önyargili olmayalim.

Peki yattarayi baz alalim adam tam bir AVNI AKER MARATON TRIBÜNÖNÜoyuncusu 4 maç yok 1 maçta iki klas hareket yattara da yattara ben açikçasi yattara yi hiç ama hiç begenmiyorum eger ki tayfunu istikrarsiz vede sürekliligi olmayan bi futbolcu olarak görüyosaniz.Lütfen ama lütfen yattara için de ayni seyleri söyleyin yoksa tayfuna karsi art niyetli oldugunuzu düsünecem

Hepinize saygilarsmileys/smiley2.gif

Hekimoğlu
09.11.2005, 17:26
mehmet yilmazin defans versiyonu.attigi 50 pasin 49'u rakibe gidiyor.yetersiz yetersiz yetersizzzz.sikildim artik bu ileride düzelecek bilmem pisecek oyunculardan.yetenek sifir oda mehmet gibi kosar mücadele eder o kadar.nesine destek olalim allah askina kanser eder adami bu oyuncular.

k_o_m_a_n_d_o
09.11.2005, 18:24
Hekimoglu kardes bu adam bir zidane bir beckham bir raul degil zaman ihtiyaci var.Bu futbolculara sahip çikmazsak nasil basariyi beklicez sölermisin bana mehmet yilmaz konusunda katiliyorum sana ama bu çocugun yasi daha çok genç neden bu kadar sabirsizsiniz anlayamiyorum.

Futbolda basari iki klas hareketle olacak bisey degil biz bunlari kazanacagimiz yerde kaybetmeyi istiyoruz.Lütfen biraz daha sabir ben tayfunun trabzonspora çok sey katacagina inaniyorum.

Saygilar...

Sevgi
09.11.2005, 21:47
bazi arkadaslar Tayfun u anarthosis maçinda izlemis yapilan ikihata ikigol var ve o maçin suçlusu belli TAYFUN CORA.Ondan baska hiç kimsede suç yok hepsi sütten çikmis ak kasik.Neymis Tayfun o maçta kötüymüs buda onun her maçta kötü olacagi anlamina gelir.Hani futbol u bilen TS taraftari böyle diyor.Acaba futbol izlemek spikerin agzindan çikan isimleri takip etmek midir ? Edited by: sevgi

İleli
10.11.2005, 01:55
tmm anorthosis macindan sonra cok elestirdik onu ama birde gecen sene kievdeki maci hatirlayalim ben gozlerime inanamadim top nerde tayfun orda soke oldum resmen?!

Hekimoğlu
10.11.2005, 08:16
ben tayfun da ilerisi için bir isik göremiyorum.szymek ve gökdenizin dahil oldugu bir orta sahada oynarsa siritacaktir.simdi beraber oynadiklarininda ondan farki yok.defansta ise hiç düsünemiyorum.ligde su ana kadar ki performansindan memnunsaniz daha birsey söylemiyorum.

Burçak
10.11.2005, 19:30
o genç sabret bu genç sabret dedikçe yillar gidiyo. takim 4 4 lük olursa tayfun gibi adamlari kazanma sansimiz artar. bu gençleri serpistirirsin ii adamlarin arasina kendini bulur. ama kurtarici gözüyle baktigimiz müddetçe hem onlari kaybederiz hem biz kaybederiz.

neyazikki ii adam almayi birak, normal denecek bi transferimiz bile olmadi bu sene. bu kadroda tayfun neden oynamasinki.Edited by: forever61

onurts61
26.11.2005, 07:06
Umut ediyorum cok iyi futbolcu olacaksin ama ne kendini gelistir ,hava toplarinda zamanlaman cok kotu calisarak bu sorunu cozebilirsin topu oyuna sokman yetersiz ama her idmandn sonra 30 dakia top kontrolu idmani yapsan 3 ay icinde cok iyi yerlere gelirsin sana guveniyorum cunku senin ilk dinamo kiev macini hatirliyorum muhtesemdin madem oyle oynayabiliyorsun neden her macta o mactaki performansina yakin futbol oynamiyorsun belki sana komik gelicek ama bos vakitlerinde bol bol kitap oku inan bana dunyaya bakis acini degistirecek daha genis kapsamli dusunmeyi ogreneceksin buda saha icinde daha mantikli hareket etmeni sagliyacak sakin simarma ali sen kandil in hali ortada

sana guveniyorum cok iyi yerlere geleceksin

Tmac61
26.11.2005, 10:44
Dün erdinç'in sahada gören var miydi...

Tek basina müdafa yapti...

Çok çok iyi olacak çok çok çalisacak...

Sana da helal Tayfun...

Simdi onu kaliteli bi yabanci stoperle izlemek vardi ama ...

Barış
03.12.2005, 20:18
Hey yavrum hey .Emrah sen bi daha alirsin o formayi! Tayfun hep böyle devam.smileys/smiley32.gif

selokal61
03.12.2005, 20:25
Hey yavrum hey .Emrah sen bi daha alirsin o formayi! Tayfun hep böyle devam.smileys/smiley32.gif

he vallaha tayfun fener maçinda canavar gibiydi

osman__61
03.12.2005, 20:29
eferin bea tayfun. anelka dan top almak kolay is degil ama sen basardin eferin.

Tansu Onur Erdoğan
03.12.2005, 23:23
ya alt yapidan gelen trabzon dogumlu olan oyuncularin basarili olmalarini cook istiyorum öz kaynaklarimizla yolumuza devam etmeliyiz.....diger takimlarinin oyuncusuna muhtac olmak istemiyorum

cünkü biliyorumki tr de en yetenekli futbolcular bizim altyapida..

halil ibo
04.12.2005, 14:18
Sezon sonuna kadar sag kanatta devam etmeli.Onun basaracagini biliyorum.

Oruç
04.12.2005, 15:08
bazi arkadaslar Tayfun u anarthosis maçinda izlemis yapilan ikihata ikigol var ve o maçin suçlusu belli TAYFUN CORA.Ondan baska hiç kimsede suç yok hepsi sütten çikmis ak kasik.Neymis Tayfun o maçta kötüymüs buda onun her maçta kötü olacagi anlamina gelir.Hani futbol u bilen TS taraftari böyle diyor.Acaba futbol izlemek spikerin agzindan çikan isimleri takip etmek midir ?

Koyu yazilan yerlerden hiç süphem yok...

Tayfun o sirada oyuna girdiginde kimse ''Henüz isinmamis oyuna'' diye bir sey söylemedi yanlis hatirlamiyorsam!

Düsünsenize Celallettin gibi -orta yapma özürlü,sadece topu ileriye dan dun atmaktan baska bir sey yapmayan- bir oyuncu varken Lee elestiriliyor!.Ilginç gerçekten...(Lee ile ilgili yazdiklarimin gebe maçiyla hiç bir ilgisi olmadigini belirtmek isterim...)

Trabzon halkinin futboldan anladigina hiç birimizin süphesi yok...

gurbetçi 61
04.12.2005, 23:01
VAHIT HOCA SAYESINDE TAYFUN TOPARLANMAYA BASLADI,INSAALLAH HEP BÖYLE OLUR,

Tekora61
08.12.2005, 16:13
süperin be kuzen böle devam etttttttsmileys/smiley4.gif

Tekora61
09.12.2005, 23:35
MUTLU YILLAR KUZENsmileys/smiley32.gif

FANATIK52
10.12.2005, 11:43
VAHIT HOCA SAYESINDE TAYFUN TOPARLANMAYA BASLADI,INSAALLAH HEP BÖYLE OLUR,

insallah daha iyi olacak son maçlardaki performansi bunu gözteriyoo

diskus
17.12.2005, 17:58
son macta cok iyi oynadi defansta tek basina her topa mudahale etti yalniz vahid hoca kursat i alip tayfun u sag tarafa alinca defans olarak kim kimi tutacak diye sasirdilar,ondan sonra tayfunda bozuldu.

Tekora61
19.12.2005, 00:12
bjk maçinda süperdinn insallah fatih kara gümrük maçindada bole oynarsinsmileys/smiley17.gif

osman__61
19.12.2005, 00:17
gençlerimiz iyi ama tayfun göbek adami degilki. ama yinede iyi oynuyo. massallahhhhh...

cIlgInIm
24.12.2005, 11:46
bu tayfun zamaninda amatörde oynarken bizim ilcede bu takima almazdilar gitti Trbazonsporda banko oynuyor helal olsun demekten ileri gidemicem.. ama Trabzonspor kalitesinde bir oyuncu degil .. bu forma ona cok büyük bence .. tam bi tayfun olana kadar baska takimlarda hizmet vermesi lazim

Tekora61
11.01.2006, 00:18
bu tayfun zamaninda amatörde oynarken bizim ilcede bu takima almazdilar gitti Trbazonsporda banko oynuyor helal olsun demekten ileri gidemicem.. ama Trabzonspor kalitesinde bir oyuncu degil .. bu forma ona cok büyük bence .. tam bi tayfun olana kadar baska takimlarda hizmet vermesi lazim& nbsp; cIlgInIm

sen tayfunu nekadar taniyosun bilmiyorum ama tayfun amatör top oynamadi trabzonsporun alt yapisinda oynadi sadece ordan a takima çikti zaten

o formanin hakkini vere bilmesi için çoooooooooooookkkkkkkkkk çalismasi lazim tabiki

Harun-61
22.01.2006, 23:53
3 yildir naparsin sen be adam ???

azcik, zerre-i miskal futbolculugunu geli$tir, Lütfen yaaaasmileys/smiley18.gif

Tekora61
13.02.2006, 21:05
ona guvenim sonsuz.... goster kendini cora. hadiii

smileys/smiley32.gif

Egemen
13.02.2006, 23:01
güvenioz da o da gelistirsin azcik yaa..

Tekora61
13.02.2006, 23:22
evet haklisin soylerim ona kendini gelistirsin die

smileys/smiley1.gif

halil ibo
14.02.2006, 13:00
Canim kardesim senden çok umutluydum.Hala umudum var.Bak bu sezon belkide son sansini kullaniyorsun.Biraz daha gayret,siki çalis.Gösterise,fantaziye kaçma basit oyna,saglam oyna.Oynadikça güven kazan.Basarili olmani cani gönülden istiyorum.

Hekimoğlu
14.02.2006, 15:57
takimda siritan üç oyuncudan biri idin malatya maçinda sen,celalettin ve hasan üçüncünün bu takimda isi yok.

Mollasalihoğlu
14.02.2006, 16:16
kendini hiç gelistiremedi,ilk izledigimiz tayfun neyse hala o maalesef..

irfanköse276
14.02.2006, 17:02
aksine gerileme bile var. bu adam çok isabetli sert sutlar çekiyordu. ilk senesinde; türkiye kupasi yari final maçinda (malatyada) takimi öne geçirdigi güzel bir gol vardi. Pazar günü izleyince aklima geldi. bu tayfun o tayfun degil sanki. Samet hoca çikarmisti A takima. Simdi de takimin basinda tipki ozamanki gibi gençlere sans veren bi hoca var iyi degerlendirmesi lazim. Belki de son sansi....

FirtinaTS
14.02.2006, 21:38
Tayfun sag kanat için yetersiz,isabetsiz palari var yattaraya yardimci olamiyor.Omevki zor onun için en iyisi biraz daha sabredip pismesi gerekir.Çok panik vir adam topu kullanamiyor.Takimin iki eksigi kaldi.Biri bu mevki digeri orta saha hadi bakalim kapatirsak sampiyonuz insallah seneye

yaranozlu
15.02.2006, 00:29
Tayfun için çok olumlu düsüncelerim vardi samet aybaba zamaninda ama o seneden sonra sürekli geriledi ve dibe vurdu. çok agirlasti bide inanilmaz pas hatalariyla canimizi yakacak gibi...

uftinci
15.02.2006, 11:23
Arkadaslar ben burda emrah niye gönderildi dedigimde beni elestirenler oldu. Hocayla sorun yasadi diye emrahin gönderilmesi bence yanlisti. Tayfun onun tirnagi olamaz. Bu adam yüzünden rumlara elendik. Odur budur buna acaip gicigim kardesim.

Yillardir trabzonda 1 adim ileri gidemedi. Bu adami bizde bi ara macit diye bi oyuncu vardi ona benzetiyorum. Futbolculugu bir adim ileri gitmedi bence gitmezde. Ama hoca bu adami seviyo anladigim kadariyla diyecek bisey yok. FAtih Akyel sag beke geçmeli Ferhat su an nasil bilmiyorum ama formdaysa ferhat orda oynamali. Yada ufukhan oynasin sag bekte kardesim bundanda kötü olmaz ya!!

Tekora61
18.02.2006, 20:12
uftinci senin olumlu bi konusuhun yokmu bakiyorumda hep muhalefetsin

İleli
24.02.2006, 00:53
Mucadele gucu super ama ne pas var ne sut var nede orta var delirttin beni tayfun...

My
24.02.2006, 05:17
Kosan saatli bomba. Her topta rakibe atilmazki..

Faik Yılmaz
24.02.2006, 08:53
Mucadele gucu super ama ne pas var ne sut var nede orta var delirttin beni tayfun...

evet ya sadece kosmakla olmuyor bu isler...

kaç yildir bu takimda oynuyorsun.adam kendini gelistirir biraz teknik olarak.

frango
24.02.2006, 12:45
ben ozellikle sag kanatta trabzona faydali olacagini dusunmuyorum farkli bi mevki olabilir ama bu mevki kesinlikle sag kanat deyil bence

uftinci
24.02.2006, 17:18
Ne buluyor bu adamda anlamis degilim ya seni birakmayacaklar sen bizi birak git kardesim senden baska kurtulus yok. Dün gecenin bence en kötüsüydü.

Murat'
24.02.2006, 18:04
walla emrahin kesinlikle gitmemesi lazimdi bence çok büyük hata yaptik

hamucera
24.02.2006, 18:17
yok bence emrah gitti iyi de yerine yanlis adam var. ufukhan i oynat tayfunu yedek birak. böylesi daha mantikli olmaz mi?

Emre GÜRDAL
24.02.2006, 19:17
tayfun benim hemserim vakfikebirli ama onun oynadigi futbola uzuluyorum ve utaniyorum ya insan kendini hic mi gelistirmez yabu kadar mi cahil olur ya sen trabzonsporun formasini giyosun buyuk limanin degil gerci bu oyunla ordada oynayamassin ama olsun bence orda ufukhanin yerine ferudun oynaya bilir bence daha tecrubeli bu benim gorusum solada ufukhani koyabiliriz ordada oynayabilir gordukki fener macinda anelkaya sol dan gecit vermedi artik bizim kendi cocuklarimza onem vermemmiz gerekiyo celladinle tayfunla bu is olmaz

coach
24.02.2006, 19:20
Evet tayfun için bende çok üzülüyorum zaten bu oyun anlayisiyla seneye Trabzonspor formasini giyemez,yerine kesinlikle Ufukhan'in oynamasi lazim,bu arada Tayfun benimde hemserimsmileys/smiley1.gif

diskus
24.02.2006, 22:58
ya madem bu tayfun o kadar kotu neden vahit hoca onu oynatiyor?bu adam son maclarda defansta fatih veya stepanov un kacirdigi toplari yetisip pozisyonu onluyor bunu benden baska heralde sadece vahit hoca goruyor.

UğuR
24.02.2006, 23:14
Ufukhan mi Tayfun mu diye sorulsa ben Ufukhan derim,ancak Vahid Hoca Tayfun diyor.Vahid Hocanin çözemedigim bazi israrlari var buda bunlardan biri.

Uğurtan
25.02.2006, 18:42
Tayfun da israr etmedi aslinda ufukhan antep maçinda oynamisti ve yorgundu genç bir futbolcu haftada 2 maçi kaldiramayabilir..Bu adam daha birkaç ay önce paftaydi unutmayalim..Tayfun hem daha tecrübeli hemd eonu da küstürmemek lazim altay da daha düsük bir takim çok aksamicani düsündü sanirim..ama bencede ufukhan daha iyi tayfun agir kaliyor..Kendini gelistirmesi gerek..Ama unutmayinki tayfun aslinda bir stoperdir..fazlasi degil..

Mollasalihoğlu
25.02.2006, 20:33
sagda feridun solda ufukhan...

hoca da bunu anlasin artik,israr etmenin anlami yok..

yaranozlu
26.02.2006, 10:48

hoca da bunu anlasin artik,israr etmenin anlami yok.. kesinlikle...

onurts61
26.02.2006, 22:23
Tayfun un trabzonsporlulugundan suphem yok ama insan kendini gelistirir be kardesim biraz utopik olacak ama vahid hoca seni ilk 11 e koydugunda hocam ufukhan benden daha iyi oyun zekai ve yetenegiyle forma onun olmali dersen trabzonspora en buyuk iyiligi yapmis olursun

Burçak
27.02.2006, 21:29
Tayfun sen nezaman kendini gelistireceksin? çok merak ediyorum.

Hasan Ayvenli
27.02.2006, 22:50
ya inanilmaz aksiyo

neden israr ediyo ki bu adam

FirtinaTS
02.03.2006, 23:38
Tayfun Trabzonun ilk onbirinde oynayabilecek kapasitede degil.Hocanin onu Ufukhana tercih etmesini anlayamadim ama fizik farki olsa gerek.Ufukhan en son maçinda süper oynadi ama ne hikmetse antep maçindan sonra kadroya almiyor onu.Yattaranin verimsizlignin etkenlerinden biride Tayfun maalesef adam pas atamiyor arkasindan destek olamiyor yeterince.Hocanin Ufukhani görmesi lazim.Denizli maçinda Tayfunun yapamadigini o yapti.Yusufa geçit vermedi.Teknigi de zekasi da süper.Hoca seni illede oynatmazsa biz bir sey bilmiyoruz.Bu sekilde diretirse de sezon sonuna kalmiyacak gibi..

Barış
02.03.2006, 23:42

hoca da bunu anlasin artik,israr etmenin anlami yok..

Yapma abi ya sag ayakli sol kanat yeteri kadar izledik,uzun bi süre daha dayanamayiz..

caykarali erhan
03.03.2006, 15:14
allaha kitaba raziysan git habu takimdan yaaaaaaaawwwsmileys/smiley7.gif

uftinci
03.03.2006, 15:47
al bendende o kadar

onurts61
05.03.2006, 11:09
allaha kitaba raziysan git habu takimdan yaaaaaaaawwwsmileys/smiley7.gif

Soylenecek bisey birakmadin bize her seyi bir cumlede soyledin tayfun sinir sistemimi bozuyor varligiyla

Aslıhan
05.03.2006, 11:22
sizinle ayni fikirdeyim ama bu kadar da sert mesajlar yazmasak smileys/smiley9.gif

İ.Öztel
05.03.2006, 11:29
birak içlerini bosaltsin arkadaslar. smileys/smiley36.gifdevam beyler devam smileys/smiley36.gif

Aslıhan
05.03.2006, 11:35
ya yapmayin smileys/smiley9.gifsizinle ayni fikirdeyim ama daha çok genç baska bi takimda pismesi lazim bu kadar acimasiz olmayin

Hekimoğlu
10.03.2006, 16:22
gaysaray maçinda oynar ise bu tayfun'un trabzonspor 'daki son maçi olur tahminim.

Özsu
10.03.2006, 16:37
galatasaray maçi için yedek soyunmasi gerekli bence ama ileride cok daha iyi olacagina inaniyorum... sizler trabzonsporun ewlatlarisiniz

Hüda Topaloğlu
10.03.2006, 18:17
yaa anlamadim fm2006da herkes istiyor tayfunusmileys/smiley4.gif, sirf o yuzden TS de kalmasini istiyorum hani kaçan balik buyuk olur

ENESLAZ
10.03.2006, 20:55
smileys/smiley9.gifbence tayfun iyi bir futbolcu ama daha genç seneler geçtikçe daha iyi olucagina inaniyorumsmileys/smiley9.gif

ENESLAZ
10.03.2006, 20:56
smileys/smiley7.gifbana kalirsa trabzon'un sampiyonlugunu yiyen iki sey var 1. hakem 2. teknikdirektörsmileys/smiley7.gif

lutfu61
13.03.2006, 00:15
bu aksamda görüldüki bu adam toparlanamayacak

düzelene kadar bu takimda yeri yok

sezon sonunda mutlaka kiralanmali

Özgür Öztürk
13.03.2006, 01:02
Neden tayfunun yerine Ufukhan oynamaz anlamis degilim. Bu adama verilen tolerans limiti açti.

uftinci
13.03.2006, 08:35
eskiden tayfuna kizar bagirirdim ama adamda suç yokki suç onu oynatan hocada. Anortosis maçinda oldugu gibi kademe hatasi yaparak bizi gene yakti. zaten tayfunla djokaj'a hoca bu kadar sans vermese maçi bence rahat alirdik...smileys/smiley7.gif

FirtinaTS
13.03.2006, 23:59
çürük elmalar görünmeye basladi.Ama Trabzonspor formasi bukadar ucuz olmamali.Tayfun gibi oyuncular Trabzonun ilk 11 inde olmamali kesinlikle.Ufukhan da genç ama yetenkelerini 10 dk da gösterebiliecek kadar müthis.Tayfun go away..

Hoca da bizi basariya ulastiramiyacak.

Sezon sonuna dogru yeni hocamiz

Ziya Dogan için anket yapilsin

Tüysüzoğlu Onur
18.03.2006, 20:36
arkadaslar nekadar acimassizsiniz adam harcamak bukadar kolaymi yaww.adam alismis stoper oynamaya sen sonra tut sag bek oynat adam belliki yerini yadirgamis.bu çocukta çok genç elbet kötü dönemi olacak ona köstek deil destek olmaliyiz.onu kazanabilirsek çok sey kazaniriz.ama bende sag bekte ufukhan in oynamasindan yanayim çünkü tayfunun yeri orasi deil.tayfun fatih ve stepanow la forma savasina girmesi lazim.egger hak ederse formayi onun almasindan yana gönlüm

falcon61
30.03.2006, 19:25
Sen bi b.ksun o taraftar olmasa o bile degilsin gariptirki seni yücelten o taraftara o hareketi yapabiliyosun demekki yanilmisim sen ............ kiymet bilmez bi paçavrasin bundan sonrada ayaklar altinda çignenmeye mahkumsun...

Bülent Bayraktar
30.03.2006, 19:41
bizi batirmaktan baska hiç bir b..a yaradigi yokk bizim hasta vahid hala her maçta onu oynatiyooo ufukhan warken

ahamitokutan
30.03.2006, 20:07
Kabahat Tayfunda degil onu oynatandadir.Bu hodziç bir an önce kovulmalidir!Iddia ediyorum yarimci antronerle kalan maclarimizi kazanip uefaya gideriz.

Nytre
30.03.2006, 21:09
rum maçindada bu adamin hatasindan gol yemistik...

simdide yine ayni sahis...

hayir bu adami oynatan mantik nedir?

zky_ts
30.03.2006, 21:29
ya bu hoca hala duruyo...Tayfun'da ne buluyo anlamadim,giderken bence onuda götürsün...smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
30.03.2006, 21:38
Kabahat Tayfunda degil onu oynatandadir.Bu hodziç bir an önce kovulmalidir!Iddia ediyorum yarimci antronerle kalan maclarimizi kazanip uefaya gideriz.

aynen dogru.

4 hftadir kötü oynayan bi adam israrla oynatiliyorsa ve biz de buradan 2 gol yiyorsak ya bu hoca kovulmaya çalisiyor ya da bi halt bilmiyor.

tayfun'a en çok kizanlardan birisiydim ama bugün acidim.Halilhodziç yüzünden taraftari oldugu kulübün oyuncusu oldugu kulübün taraftarinca yuhalandi..sen oyna vahid sen oyna !!

Adnan Mollasalihoğlu
30.03.2006, 23:23
Kariyerli hocamiza laf etmeyelim lütfen....

Seyit Hoca
30.03.2006, 23:29
eger bu hoca kovulmak için Tayfun u oynatmak dahil , taraftarin tüm beklentilerini bosa çikartircasina , inadina hareket etmiyor iseben de bisi bilmiyorum....istedigi kovulmak ..tazminati cebe indirmek..vallahi ballahi diyorum...bir çogunuzdan yasça da büyügümdür..böle bir teknik direktör görmedim su ana kadar..taraftarinla bu kadar zitlasan..futbolcusunu yuhalatan bi adam görmedim..her hafta yuhlatilir mi bi futbolcu ya...tamam ..Tayfun un yarari yok..zarari var..çikarma sahaya yahu...sizofren adam...sahaya çikariyon..hermaç hata yapiyor...yuhalatip disari aliyon..HOCA sen bu adami eziyon be..TS ye de zarar veriyon..ÇIZMEYI astin hoca...çoook astin..Tayfun a yazik...gidip bi takimda pisecegine simdiden taraftarin sevmedigi bir futbolcu haline geldi...Vahid sayesinde...

Mollasalihoğlu
30.03.2006, 23:36
agladiysa bugün bu usak hakkim haram sana vahid hoca !! Edited by: oflee61

61viya
31.03.2006, 00:04
Yaziklar olsun o futbolu çok bilen taaraftarimiza! (çok rica ediyorum üstüne alinmasi gereken kesim alinsin.lafim herkese degildir)

Bu çocuk daha22 yasinda ya...Yazik...Çok yazik..Hiç düsnmüyor musunuz o çocugun psikolojisini...Adam trabzonsporlu be..Hiç birseye saygi duymuyorsaniz giydigi formaya duyun..

Simdi baslamayin bana,"o da giydigi formanin hakkini versin...bizim döktügümüz gözyasina yazik degil mi" edebiyatina...Sebebi ne olursa olsun,bir insana yapilmaz bu!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.03.2006, 00:23
Tayfun basimizin tacidir insallah çok da hizmet edecektir.
her futbolcu formsuz olabilir ama hocanin görevi o formu yükseltmek ve formsuz oyunculari taraftara ezdirmemektir. Vahit hocadadir tek kabahat, ben tayfunun elinden geleni yapmaya çalistipini düsünüyorum ama dahi halilo ufukhani kulübeye hapsetmek adina malesef tayfuna yazik etmistir umarim küsmez ve takima faydali olur ....

Seyit Hoca
31.03.2006, 00:25
Adamin futboluna elestiriler..kendine degil...Tayfun u taniyanlar bilir ...efendi...dürüst..merttir..

Tayfun un bu hale gelmesine sebep VAHID dir..

Maç esnasinda Tayfun a yapilan kakaretler ..yuhlamalar..maçin atmosferinden..Kimin hosuna gider ki CANIMIZIN ,KANIMIZIN üzülmesi...herkes üzülüyor..Gözümüzümn önügnde eritti çocugu Vahid...TAYFUN bizim çocugumuz ya...kardesimiz..arkadasimiz...oglumuz..CANIMIZ...

biz severiz BIZIM olani hirpalamayi..bagirip çagirmayi...

TAYFUN kendine gelir...Et de kemikten ayrilmaz...Kisa zamanda dakendini toparlar...Insallah ta futbolu bir baska takimda daha çok gelis..

Ama VAHID ...ben hakkimi helal etmiyecegim sana..TAYFUN u ..UFUKHAN i..ADEM i..ÖMER RIZA yi..vs ezdirdigin için..Tüm bu gençlerin müsebbihi sensin..Kisa zamanda takimin ..çok pardon...içine ettin..KARISTIRDIN ...tarftari birbirine düsürdün....adam harcadin..yuhalattirdin agladin..

SEN NE YAPTIN MÜSBET ????

offfffffffffffffffffffffffffffffffffffff

valla billa offff

Harun-61
31.03.2006, 00:28
Yaziklar olsun o futbolu çok bilen taaraftarimiza! (çok rica ediyorum üstüne alinmasi gereken kesim alinsin.lafim herkese degildir)

Bu çocuk daha22 yasinda ya...Yazik...Çok yazik..Hiç düsnmüyor musunuz o çocugun psikolojisini...Adam trabzonsporlu be..Hiç birseye saygi duymuyorsaniz giydigi formaya duyun..

Simdi baslamayin bana,"o da giydigi formanin hakkini versin...bizim döktügümüz gözyasina yazik degil mi" edebiyatina...Sebebi ne olursa olsun,bir insana yapilmaz bu!

yapilanlar dogri degil, hak veriyorum

ama...

yillardan berli Trabzonspor formasi giyen bir insan, "zerri-i miktar" futbolunu geli$tirmezmi ????? hangi genc futbolcuya, Tayfun'a verilen $ans verildi ???? Samet Aybaba'dan tut, Vahid'e kadar, tüm hocalar onu oynatti! pek bir geli$me gördünmü sen karde$ ???

eee olacagi buydu, sabri tükenen taraftar en sonunda patladi...

61viya
31.03.2006, 00:35

ama...

yillardan berli Trabzonspor formasi giyen bir insan, "zerri-i miktar" futbolunu geli$tirmezmi ????? hangi genc futbolcuya, Tayfun'a verilen $ans verildi ???? Samet Aybaba'dan tut, Vahid'e kadar, tüm hocalar onu oynatti! pek bir geli$me gördünmü sen karde$ ???

Farkettiysen zaten,olayin futbol boyutuna girmedim..smileys/smiley2.gifTayfunun form durumunu biliyoruz su anda..Seversin sevmezsin,begenirsin begenmezsin...Ama olayin bahsettigim yönü bana çok dokunuyor..Bu edilen laflari babam dese,yüzüne bakmiyorum ben haftalarca..Kanima dokunuyor..22 yasinda ya...Ayip! Evet patlayabislir insan...Taraftar da etten kemikten.Ben de bir taraftarim...Ama tepkinin de bi adabi olmali di mi? Kirmamlisin karsindakini..

Hem beni bosver sen avniaker abi,ya da kardesim..yasini bilmedigim için belirleyemedim hitap seklimi ama..Ben hep böyleyim sanirim! Sükürler olsun ki,hak veren birkaç yürek var hala..Umarim anlatabilmisimdir demek istedigimismileys/smiley2.gif

Harun-61
31.03.2006, 00:38

ama...

Farkettiysen zaten,olayin futbol boyutuna girmedim..smileys/smiley2.gifTayfunun form durumunu biliyoruz su anda..Seversin sevmezsin,begenirsin begenmezsin...Ama olayin bahsettigim yönü bana çok dokunuyor..Bu edilen laflari babam dese,yüzüne bakmiyorum ben haftalarca..Kanima dokunuyor..22 yasinda ya...Ayip! Evet patlayabislir insan...Taraftar da etten kemikten.Ben de bir taraftarim...Ama tepkinin de bi adabi olmali di mi? Kirmamlisin karsindakini..

Hem beni bosver sen avniaker abi,ya da kardesim..yasini bilmedigim için belirleyemedim hitap seklimi ama..Ben hep böyleyim sanirim! Sükürler olsun ki,hak veren birkaç yürek var hala..Umarim anlatabilmisimdir demek istedigimismileys/smiley2.gif

anladim karde$im, ama senin arzu attigin Taraftar Türkiye'de sanirim hicbirzaman olmuyacak...

hele Trabzon'da cok ama cok zor, yillardir $ampiyonluk hasreti ile yanan taraftar'dan bunu beklemek dahada zor...

ne diyelim, Allah sabir versin Tayfun'a...ve gayretini artdirsin....

61viya
31.03.2006, 00:43
Insallah...

Sabir versin ve gayretini arttirsin..Ne güzel dedin abicigim...Taraftar profiline gelince..Ütopik oldugunu biliyorum da,umut fakirin ekmegi iste,neylersin??smileys/smiley2.gif

falcon61
31.03.2006, 01:25

Adamin Trabzonsporlu olduguna katilmiyorum kardes onlar profesyonelya ondan diyorum sadece Trabzonspor un futbolcusu o kadar.

Trabzonsporlu olmak ayri bisey öyle olsa o küfürleri yemezdi zaten

zanoylu
31.03.2006, 02:13
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Ne teknigi , ne fizigi , ne özgüveni nede futbolu Trabzonspor a yakismiyor....smileys/smiley5.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

aleminkrali
31.03.2006, 02:37
kendi futbolcusuna mac esnasinda yuhlayan,kufur eden taraftara

YAZIKLAR OLSUN

Hasan Ayvenli
31.03.2006, 03:31
halil efendi yazik ettin tayfuna
niye oynatirsin formsuz adami be adam smileys/smiley7.gif
bi daha nasil top oynicak o çocuk o sahada

Hekimoğlu
31.03.2006, 10:09
bir vahidzede daha.yazik.defol vahid

coach
31.03.2006, 10:52
kendi futbolcusuna mac esnasinda yuhlayan,kufur eden taraftara

YAZIKLAR OLSUN

smileys/smiley32.gif

Aslıhan
31.03.2006, 11:03
kimse tayfuna kizmasin

bende onun yerinde olsam hocam banada ilk onbirde yer verse çikar oynarim hacama ben oynamam demem hiç kimse demezsmileys/smiley7.gif

Faik Yılmaz
31.03.2006, 11:12
evet kapasitesi yok belli...

bu kadar israrala oynatmak niye onu anlamadim....

tayfunun

-kapasitesi olup oynamayanlarin

-kapasitesi olmayanlarin .....

bu takimda isi olmamali.....

Faik Yılmaz
31.03.2006, 11:15

katilmiyorum sana...

bu takimda oynamak çoçuk oyuncagi degildir. bak hasana adamin kapasitesi yok ama onu kimse yuhalamiyor neden çünkü canla basla oynuyor...... arkasinda duran formanin hakkini vermeyen herkes defolup gitmeli bu takimdan....

artik yeter ya kendi sahamizda yenilmedigimiz takim kalmadi...

sokak takimi olduk... üzülmüsmüs bizim itibarimiza ne oldu peki. kayserinin bile maskarasi olduk.......

serseerii
31.03.2006, 11:28

smileys/smiley20.gif

helal sana taraftar bizans taraftari gibi davrandi bence insan o formayi giyen birini yuhlamamali onu yuhlayanlara ben bi soru soruyim fatih i ni ye yuhlamadiniz o kosmuyo bile he dogru o torpilli dimi yok abi öle sey ya kimse ya hepsi

ahamitokutan
31.03.2006, 12:21
burada neyi tartisiyoruz beyler.garibim tayfun ne yapsin.iyi oynayamiyor formsuz ama elinden geleni yaptigina eminim.Ya garibim taraftar ne yapsin.kendimden biliyorum haftalardir tayfunu hele ufukhanotururken sahada görmek sinirlerimi bozuyordu.konya macinda onun kanadindan iki gol yemek taraftarin sabrini tasirdi onlarda bir yere kadar hakli.bugun halilhodzic halabu takimin basindaysa oturup dusunmek lazim.eger hala arkasinda duran bir kisi dahi varsa ya trabzonsporlu degildir ya da aklindan zoru vardir.ARKADASLAR SESIMIZI YÖNETIME DUYURMALIYIZ.BU ADAM GITMELI YARIN COK GEC OLABILIR...

halil ibo
31.03.2006, 12:23
Kaybettik ne yazik ki Tayfun'u kaybettik.Bundan sonra hiç o formayi giyme sansi kalmadi.Simdi bir yerlerine kina yaksin ona hakaret edenler.

Tunga
31.03.2006, 12:31
Bu çocugun basina gelenler pismis tavugun basina gelmedi.

Senol Hoca Anorthosis maçinda öyle bir zamanda oyuna aldi ki, çocuk nefes alana kadar iki gol yedik.

Vahid Hoca çocuk anasina, soyuna sopuna küfürü yiyene kadar inatla sahada tuttu.

Güya ikisi de iyilik yapiyordu. Ama 22 yasinda 60 küsur defa milli olmus bir gencimizi kaybettik. Simdi onun alternatifi olan Ufukhan ne düsünüyor merak ediyorum. Bunlari görünce sahada nasil "özgüvenle" oynayacak merak ediyorum. Ikisine de çok üzülüyorum.

Daha önce söyledim, tekrar edeyim: "Trabzonspor'a hizmet edip de DEFOL demeden kaç kisi gönderdik ki?"Edited by: simal yildizi

Özsu
31.03.2006, 12:40
tayfuna ceza

tayfun 63. dakikada kendisine kötü pas atan Lee yi kulübeye !!cikarin bu adamni!! diye sikayet etti. Halilhodziç ise iki golu de senin kanadindan yedik diyerek 5dakika sonra Tayfun u cikardi..

tayfun hala senin isin ne bu takimda niye seni sawunuolar hala anlamadim... yeter artik biktim heryerde yazmaktan bi git birak trabzonumu allah seni bildiigi gibi yapsin yaziklar olsun yaa

DeAgLeMaNyAq
31.03.2006, 14:05
tayfuna ceza

tayfun 63. dakikada kendisine kötü pas atan Lee yi kulübeye !!cikarin bu adamni!! diye sikayet etti. Halilhodziç ise iki golu de senin kanadindan yedik diyerek 5dakika sonra Tayfun u cikardi..

tayfun hala senin isin ne bu takimda niye seni sawunuolar hala anlamadim... yeter artik biktim heryerde yazmaktan bi git birak trabzonumu allah seni bildiigi gibi yapsin yaziklar olsun yaa

22 yasinda genç bir futbolcu mu koskoca Vahid'e direktifte bulunacak?

LORD OFLU
31.03.2006, 14:16
tayfun oyuncumu sanki..orada ufukhan gibi genç bi yetenek war...tayfun un trabzunda isi yok.2.golü onun laubaliliginden yedik zaten..savunmayin su adami

Sevgi
31.03.2006, 14:29

bizim döktügümüz gözyaslarina yazik degilmi demek bir nevi edebiyat yapmak degildir Begüm.Tayfun ayagi kirilmadan önce gelecegin yildizi olacagina dair sinyaller veriyordu sanssizliktir ki sakatlandi tam iyilesti en kisa zamanda kendine gelir diyorduk ki byük hoca Senol Günes Tayfun a bitirici çelmeyi takti ve Tayfun toparlanamadi bir daha demek isterdim ama diyemiyorum çünkü Tayfun toparlanmisti Anarthosis maçindan sonra tayfun çok iyi maçlarda çikardi.Olay burda performans kötüydü suydu buydu degil olay onlarin o senin ugruna ölebilecegin formayi art niyetle giymeleri , formaya bakmak bile istemeyisleri TRABZONSPOR sevdasini görmemeleri görmek istememeleri.bunlar giydigi formanin hakkini verene kadar taraftar haklidir.kimse Tayfun'u yada bir baskasini bir maça bakarak degerlendirmiyor.Sen rakiplerin puan kaybedince hemen heycanla kalem kagit alip uefa hesabi yaparken onlar sahada yürüyorsa taraftar haklidir.

frango
31.03.2006, 14:31
bu saatten sonra tayfun için en hayirlisi kendisinin basarili olacagi bi takima gidip futbol hayatina devam etmesi

Faik Yılmaz
31.03.2006, 15:10
takimin iyiligi için tayfun gitmeli....

evet evladimiz bizim çoçugumuzu psikolojiside önemli ama TRABZONSPOR hepsinden daha önemli

Aslıhan
31.03.2006, 15:14
ne kadar savunmaya çalistiysam beni o kadar rezil ettin artik ne sen taraftari ne de taraftar seni affetmez smileys/smiley18.gif

diskus
31.03.2006, 17:09
maca baslamadan stadyum spikeri ilk onbiri acikliyor herkese oley tayfun soylenince kocaman bir yuh,mac baslamadan adamin moreli sifir aman sakin yanlis bir sey yapmayayim diye adamin ayaklari birbirine giriyor ve sonuc bu oluyor o muhtesem buyuk taraftarimiz sayesinde. tayfun acaba hocaya zorlami kendisini oynattiriyor yoksa akrabaligi mi var vahid le.ben mac baslamadan kendi takim futbolcusunu yuhlayan taraftar baska yerde gormedim.

Sacit
31.03.2006, 17:19
maca baslamadan stadyum spikeri ilk onbiri acikliyor herkese oley tayfun soylenince kocaman bir yuh,mac baslamadan adamin moreli sifir aman sakin yanlis bir sey yapmayayim diye adamin ayaklari birbirine giriyor ve sonuc bu oluyor o muhtesem buyuk taraftarimiz sayesinde. tayfun acaba hocaya zorlami kendisini oynattiriyor yoksa akrabaligi mi var vahid le.ben mac baslamadan kendi takim futbolcusunu yuhlayan taraftar baska yerde gormedim.

bu da çok yanlis ama tayfunun daha olgunlasmasi gerek.tecrübe kazanmasi lazim böyle bir yere varilmaz

İleli
31.03.2006, 17:33
17 yasindan beri bizde ama daha mesafe alamadibiz ne yapalim daha...

kusura bakmayigidim buyuk takim yuku kaldiramicaksin sen...

gurbetçi 61
31.03.2006, 23:45
NE GÜNLERE KALDIK BE,BU TAKIMDA OLMAMASI GEREKEN O FORMAYI TASIYAMAYACAK OLAN ADAMLARA KALDIK,VE ZORLA O FORMAYI GIYDIRMEYE ÇALISIYORUZ,YOLLAYIN BÖYLE SIRADAN ADAMLARI,BU TAKIM DAHA IYILERINE LAYIK,UFUKHANNIN HATASI NE IDIDE TAKIMDAN KESILDI,

Adnan Mollasalihoğlu
01.04.2006, 01:09

bizim döktügümüz gözyaslarina yazik degilmi demek bir nevi edebiyat yapmak degildir Begüm.Tayfun ayagi kirilmadan önce gelecegin yildizi olacagina dair sinyaller veriyordu sanssizliktir ki sakatlandi tam iyilesti en kisa zamanda kendine gelir diyorduk ki byük hoca Senol Günes Tayfun a bitirici çelmeyi takti ve Tayfun toparlanamadi bir daha demek isterdim ama diyemiyorum çünkü Tayfun toparlanmisti Anarthosis maçindan sonra tayfun çok iyi maçlarda çikardi.Olay burda performans kötüydü suydu buydu degil olay onlarin o senin ugruna ölebilecegin formayi art niyetle giymeleri , formaya bakmak bile istemeyisleri TRABZONSPOR sevdasini görmemeleri görmek istememeleri.bunlar giydigi formanin hakkini verene kadar taraftar haklidir.kimse Tayfun'u yada bir baskasini bir maça bakarak degerlendirmiyor.Sen rakiplerin puan kaybedince hemen heycanla kalem kagit alip uefa hesabi yaparken onlar sahada yürüyorsa taraftar haklidir.

Sevgi hikaye anlatiyorsun kusura bakma...

O maraton tribünü 99 da ayni seyi Fatih'e de yapti.Sonra M.A.Y'a yillar sonra Fatih'i niye sattiniz denildi.

Biz kendi çocuklarimizi kolay harcayan bir taraftariz bu kadar basit...

Bu taraftar böyle oldugu sürece sampiyonluk hayalden öteye gidemez.Edited by: adnanm61

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.04.2006, 01:22
Taraftar malesef ..... haklidir!..

Bizim taraftar malesef takima daha fazla zarari nasil verecegini düsünüyor.
Tayfunun formsuz oldugu 3 haftadir ortada dahi halonun disinda herkes görüyordu bunu
çocugu kenara alip dinlendirecegine saldi sahaya
hem kendine hem gencecik bi yetenege hem de taraftara yazik etti...

bence tayfun bu takimin en onurlu adamidir eger kalirsa
çünkü ona yapilan haksizlik kimseye yapilmadi TS tarihinde...

İleli
01.04.2006, 03:36
17 yasindan beri bizde ama daha mesafe alamadibiz ne yapalim daha...

kusura bakmayigidim buyuk takim yuku kaldiramicaksin sen...

22 yasinda hemserimiz oyle olmamaliydi pazar gunu gonlu alinmali alinacaktirda Cilginlar geregini yapar kanimca!

Tansu Onur Erdoğan
01.04.2006, 03:51
arkadaslar haklisiniz tayfun acaip kötü topoynuyo ama hafizalarinizi biraz geriye alin ziya dogan zamaninda ilk kez oynatti sag kanatta gercekten cok iyiydi daha sonra sakatlandi ve dikis tutturamadi yoksa adam torpilli fln degil bence kendini bulamadi bi türlü

bencede gitmeli nasil mehmet yilmaz kendini bulduysa oda ayni sekilde cok basrili olur gittigi takimda

Erdem Keser
01.04.2006, 11:05
arkadalar kusura bakmayin ama bizim taraftarimizda bu zihniyet oldugu sürece hersene sampiyomluk masallari dinlemeye devam eder kendimizi kandirmaktan baska bisey yapamayiz ya anlamak mümkün degil bir futbolcuyu harcamak karalamak bu kadar mi basit ya yapmayin allah askina bu takimda tayfundan once fatihin gokdenizin szymekin ne yaptigina &lt;daha dogrusu yapamadigina&gt; bakin ondan sonra ümit milli takimda oynayan bu memeleketin oz evladini yargilayin iste bu sekilde devam edersek daha cok bekleriz sampiyonlugu vebir yirmi sene daha bekleriz

uftinci
01.04.2006, 12:53
ya ne gidecek siz olsaniz gidermiydiniz. Verelim akçaabat'a pissin diyecem ama pisse bizde piserdi. Bu adam ne piser nede bundan bise olur. Konya maçini izlemek için daireden izin alip apar topar maça gittim baktim tayfun 11'de yine. Valla az daha çikip gidiyodum maçtan.

Isin özü ne köy olur ne kasaba...

FcTrabzon
01.04.2006, 13:58
Merhabalar; öncelikle maça baslarken Tayfunun bizim takimin taraftarlari tarafindan "yuhlanmasi" ne olursa olsun yanlissmileys/smiley7.gif birsey bu hem bize hemde Trabzonspora yakismaz ama bu Tayfun Cora'nin bu takimda kalmasi da Trabzonspora yakismaz el oglu R.Carloslardan bahsediyo biz T.Cora'yi oynatiyoruz.. Bence E.Eren Tayfunun yaninda Rio Ferdinand gibi duruyorsmileys/smiley2.gif

laz_kubi_61
01.04.2006, 15:51
konya maçindahata yapti ama o kadar olacak..smileys/smiley2.gif

sametaydin
01.04.2006, 16:18
agalar belli tayfunun kapasitesi. trabzonspor tayfunlarla hasanlarla bi yere gelemez. bence gönderilsin. ben bi ototrite degilim bu benim görüsüm:hiç umudum yok tayfundan yana.

Tüysüzoğlu Onur
01.04.2006, 18:16
bende tayfunun futbolunu savunmuyorum ama maçta yuhlamak çok yanlis.hiçmi suç yok hocada kötü oynadigini göre göre oynat1yo tayfunu.gidin hocayi yuhlayin

61viya
01.04.2006, 20:51

Adamin Trabzonsporlu olduguna katilmiyorum kardes onlar profesyonelya ondan diyorum sadece Trabzonspor un futbolcusu o kadar.

Trabzonsporlu olmak ayri bisey öyle olsa o küfürleri yemezdi zaten

pardon ama son cümlenden anladigim sey,mehöet yilmaz ve fatih tekke ve daha birsürü adam da trabzonsporlu degil.vaktinde ayni seyler onlaraa da yapilmisti..Bu formayi giymeyi bekleyen gencecik çovuklar var.Kendinizi bir koysaniza yerlerine..."demek kihata yaptigim an,ayni sey bana da olacak." az buçuk futbol oynamis bi tip olarak,igrenç bir histir bu tahminim!

frango
01.04.2006, 23:02
suçlu araniyodu ve suçlu bulundu tayfun ne kadar kolay bi suclu buluyoruz bence ondan once o sahada yuhlanmayi hak eden cok kimse vardi transfer zamani en yuksek ucreti alanlar sahaya geldimi gezenler onlar cok mu iyiydi konya macinda birakalim bu isleri arkadaslar yuhlasaniza son maçlarda dokulen faatihi symeki yazik oldu tayfuna

diskus
01.04.2006, 23:59
son olaylardan sonra hoca artik tayfunu oynatmaz kurtulduk tayfundan.siradaki kotuleyecegimiz maca baslamadan yuhlayacagimiz futbolcu gelsin siradaki kim?

UğuR
02.04.2006, 00:50
bende tayfunun futbolunu savunmuyorum ama maçta yuhlamak çok yanlis.hiçmi suç yok hocada kötü oynadigini göre göre oynat1yo tayfunu.gidin hocayi yuhlayin

Aynen katiliyorum.Vahid Hoca nin Tayfunda israrini anlamiyorum.Insallah yarin Ufukhan a sans verir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.04.2006, 00:29
vermedi malesef smileys/smiley7.gif

Tekora61
16.04.2006, 13:03
smileys/smiley19.gifevet tayfun takimdan ayrilmak istiyor konya maçindaki olaylardan sonra helal yaptiniz gene smileys/smiley7.gifama hodziç yollamak istemiyor

Özsu
16.04.2006, 13:33
tayfun haLa bu takimdami? birde gitmek istiyomus

gitsede artik bu tayfun mewzusunu topigi kaLdirsak

omerkucuk
28.04.2006, 02:10
Trißüne Karsi o hareketi yaptigi anda ßitmistir ProfesyoneL oLamayaßiLirsin genç deyip hataLarini görmezden geLeßiLiriz ancak TaraftarLa diaLoga giriLmeyecegini amatör futßoLcuLar ßiLe ßiLir KaLdi ki sen Taraftari kuLüßeye Sikayet ederek ßundan siyriLaßilecegini ßiLe düsüneßiLiyorsun.Traßzonspor disinda sürdürecegi FutßoL yasantisinda ßæsariLar diLenip yoLLanmaLi...

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 22:36
ortalarda daha gözükmüyooooosmileys/smiley36.gif