PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tayfun Cora

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Erbay
25.11.2007, 22:29
Ah ah sen futbolcu oldun ben olamadım ya lanet olsun böyle futbola.

Cafer Bulur
25.11.2007, 22:39
her ne kadar bazi pozisyonlarda cok basit hatalar yapsada bugün fena degildi.kendi evlatlarimizi yerden yere vurmayalim arkadaslar.onun bu takimda olmasindan neden utaniyorsunuz?begenmeyebilirsiniz ama bu kadar tahammülsüzlük niye?yattara oyundan ciktiktan sonra dogru dürüst bile terlememisti.tayfun ise herseyini orataya koymustu.bunlari niye görmüyorsunuz?mactan sonra yanalin kimleri elestirdigini görmediniz mi?

Misina
25.11.2007, 22:58
Bugün Genelde iyiydi ama ısrarla söylüyorum Trabzonsporun topçusu değil

Sefa Murat Dokuz
25.11.2007, 23:00
kötünün iyisi

Emirhan Makul
25.11.2007, 23:00
acaba aids veya verem olabilirmi sarılıkda olabilir bu kadar dengesiz bir insan evladı görmedim

Great White
26.11.2007, 01:07
Bu gece Serkan' ın en az 10 mt lik bir yürüyüş ile gelip de attığı golde önüne atlamak için adamın şut atmasını beklemen ve maç boyunca kritik bazı hatalar yapmış olman senin bu takımda ne aradığını sorduruyor insana..

DeAgLeMaNyAq
26.11.2007, 02:34
Arkadaşları bile her topu rakipe yada taça atmasından sonra onun ne kadar amatör bir topçu olduğunu anlamıştır ama Trabzon'lu kontenjanından oynuyor ne yazık ki...

Ünyeli Murat
26.11.2007, 08:06
aferin tayfun....topları böyle şişirmeye devam et...gerçi kadroda o kadar yetersiz futbolcu varki...memleketi senmi kurtaracan?

Faik Yılmaz
26.11.2007, 08:46
Bu gece Serkan' ın en az 10 mt lik bir yürüyüş ile gelip de attığı golde önüne atlamak için adamın şut atmasını beklemen ve maç boyunca kritik bazı hatalar yapmış olman senin bu takımda ne aradığını sorduruyor insana..

maçın başından beri kaleye şut çeken bir adamı yaylanın çimenlerinden dolaşanlar gibi rahatça dolaşığ gezip tozup gol atması defans bloğundaki tayfun edendinin ne kadar görevşnş şyş yaptığını gösteriyor

Şenol YİĞİT
26.11.2007, 12:21
Eferim Tayfun devam koçum.Bütün toplar taca.Gerçi ben sende bir performans düşüklüğü görüyorum eskiden topu hep ileriye doğru şişiriyordun.Şimdi ne olduda bütün topları taca atmaya başladın.Çok şaşırdım doğrusu...
Sen saç uzatmaya devam et, sakın kendini geliştirme emi.Sonra Allah korusun başka bir takım felan ister seni.Sonra biz ne yaparız!

Eyüphan
26.11.2007, 12:40
Dünkü Trabzonspor'un kanaatimce en iyisiydi. HAva toplarında rakibe top aldırmaması, Serkan ve Tolga'nın kademelerine girmesi oldukça başarılıydı.
M. United, Milan, Barcelona, Chealse... gibi takımların defans oyuncuları aldıkları topları oyuna sokan oyunculardır. Rakip 3-3, 4-4 yakaladığı anlarda, kısacası zorda kalınan hallerde bile topu taça atmazlar. Pozisyonu uzaklaştırmayı ilk anda denemezler Tayfun gibi...!

Emirhan Makul
26.11.2007, 13:22
galatasaraydaki ferhatda insan sende insanın oda topçuuu demekki tek söz budur sen çalışmıyorsun arkadaşımm

Hekimoğlu
26.11.2007, 13:41
böyle vasatın altındaki futbolcular bizim kaderimiz mi.

Cem Balcı
26.11.2007, 14:08
tayfun birazdaha kendini geliştirsen faydalı olacaksın.ama birazdaha gayret...

Samet Yildirim
26.11.2007, 15:10
tayfun birazdaha kendini geliştirsen faydalı olacaksın.ama birazdaha gayret...

ne gayreti ya her macta cok facia hatalar yapan kisi gayret etse nolur...berbat bi futbolcu..

Cem Balcı
26.11.2007, 15:14
ne gayreti ya her macta cok facia hatalar yapan kisi gayret etse nolur...berbat bi futbolcu..

katılmıyorm dostum.dahada yaşıda geçmiş diiil yanılmıysm 22 yaşında.bence gelecekte ii işler yapıcak.

Nuray
26.11.2007, 15:14
bence dün kötünün iyisiydi bu kdr kini anlamıyorum sanki bütün futbolcular mükemmelde bi tayfun var kötü olan:rolleyes:

Samet Yildirim
26.11.2007, 15:21
katılmıyorm dostum.dahada yaşıda geçmiş diiil yanılmıysm 22 yaşında.bence gelecekte ii işler yapıcak.

Mevki : DefansForma Numarası : 18Doğum Tarihi : 05.12.1983Dogum Yeri : TrabzonAna Adı : GüllüBaba Adı : AliBoy : 1.82 cmKilo : 77 kgAyakkabı No : 43Medeni Hali : BekarBurcu : YaySözleşme Başlangıç : -Sözleşme Bitiş : -Oynadığı Kulüpler : Kayserispor

yani 24 yasinda...TAYFUN dünkü macta golde yüzde yüz hatasi vaar...
mac baslarken defansdan top cikarmak istyior sol ayagla ve defans icin olan ölüm pas hatasi yapyior ve gol pozisyonu oluyor...
dün topu ileri vurmaya calisiyor ve rakibe carptiriyor ve topu disara cikacak diye beklyior ve duruyor ama ne oluyor top disari cikmyor gol pozisyonu...

daha coooooook hatalari vaar say say bitmez

Samet Yildirim
26.11.2007, 15:22
bence dün kötünün iyisiydi bu kdr kini anlamıyorum sanki bütün futbolcular mükemmelde bi tayfun var kötü olan:rolleyes:

89.dk gol olduuuuuuu hata kimin tayfunun ozaman ilk elestirecegim kisilerden birisi tayfun olur tabi daha kim olacak alala...golü onun yüzünden yemisiz...

LazAnisT
26.11.2007, 15:47
Tayfun yetenekleri kısıtlı bir oyuncu.Futbol tarzını pek beğenmem ama dün serkanla birlikte sahanın iyilerinden bir tanesiydi.

ugrpnk
26.11.2007, 15:53
tayfun'a yapılan acımasız eleştrilere anlam veremiyorum...
tamam eksikleri olabilir ama bence tayfun bu sene stoper de iyi işler yaptı.. dünkü maçta serkan'a o şutu çektirmemeliydi..
kendi değerlerimize sahip çıkmalıyız.ben inanıyorum ki tayfun iyi olacak...
kaldı ki tayfun'a gelene kadar 1 sürü futbolcu var utanılacak...
ayman,çağdaş,ceyhun... bu adamların bu takımda işi olmamalı...

Cem Balcı
26.11.2007, 16:59
89.dk gol olduuuuuuu hata kimin tayfunun ozaman ilk elestirecegim kisilerden birisi tayfun olur tabi daha kim olacak alala...golü onun yüzünden yemisiz...

hata yaptı diosn,eleştirrim tabiki diosn.bi yandanda berbat birisi diosn. hatada eleştirmek başka bişi berbat futbolcu demek başka bişi.her hata yapan uyuncu berbat değildir.

Samet Yildirim
26.11.2007, 17:23
hata yaptı diosn,eleştirrim tabiki diosn.bi yandanda berbat birisi diosn. hatada eleştirmek başka bişi berbat futbolcu demek başka bişi.her hata yapan uyuncu berbat değildir.
anlatamadim galiba.....hem golde hatasi var hemde baska cok hatasi var bunlari benim elestirilelim ve ayrica cok kötü bi futbolcu...

fatih28
26.11.2007, 19:07
tayfun, kardesim trabzondan git biz aramizda para toplayip kalan alacaklarini ödemeye raziyiz

corleone
26.11.2007, 20:10
taraflı tarafsız herkes beğendi dünkü tayfun'u, hataları var mı? tabi ki var, ama stepanov da ölümcül hatalar yapıyordu taraftar onu çok seviyordu, aynı hataları tayfun yapsa sonucu biliyorsunuz, bu yüzden bizden bişey olmuyor ya...

ugrpnk
26.11.2007, 21:41
taraflı tarafsız herkes beğendi dünkü tayfun'u, hataları var mı? tabi ki var, ama stepanov da ölümcül hatalar yapıyordu taraftar onu çok seviyordu, aynı hataları tayfun yapsa sonucu biliyorsunuz, bu yüzden bizden bişey olmuyor ya...

++++++++++++++++++61

Hekimoğlu
27.11.2007, 08:55
bizim altyapımızdan çıkmış ama altyapı eksikliği had safhada.altyapıya iyi eğilmek gerek.bu adam en temel kuralları bilmiyor.

Hasan Ayvenli
27.11.2007, 13:16
son zamanlarda iyi ama bazen garip hatalar yapıyo
servet gibi her an patlayabilcek bomba gibi duruyo :D

efemehmet
27.11.2007, 18:47
Futbolu nerede öğrendin bilmiyorum.. Senin oynadığın futbol değil.. Bütün herkes satıldı ama sen kiraya verilip geri alındın.. Demek ki çok değerlisin.. Ya da biz futboldan anlamıyoruz..

Trabzonli_61
30.11.2007, 20:02
Arkadaslar kim ne derse desin su an tayfun trabzonspordaki en iyi savunma oyuncusu...biraz daha tecrübesi olursa cok daha iyi olacak buna inaniyorum

Samet Yildirim
30.11.2007, 22:47
TS tarihinde belki de TAYFUN ve TOLGA en berbat oyuncu olarak cikacakdir...böyle rezillik olamaz...ben ALMANYA 2.LIGINDE birisine önersem hic biri kabul etmez bu rezilli....

Böyle oyunculara kaldik helal ...

Laz_61
01.12.2007, 02:05
TS tarihinde belki de TAYFUN ve TOLGA en berbat oyuncu olarak cikacakdir...böyle rezillik olamaz...ben ALMANYA 2.LIGINDE birisine önersem hic biri kabul etmez bu rezilli....

Böyle oyunculara kaldik helal ...

kardesim sen maclari hangi gözle bakiyorsun...su an tayfun Trabzonsporun tartisilmaz tek tarafli en iyi oyuncusudur..

Great White
01.12.2007, 02:18
TS tarihinde belki de TAYFUN ve TOLGA en berbat oyuncu olarak cikacakdir.

Mevkii olarak bakarsak hakikaten yalan da değil..

Şöyle bir düşündüm de bu ikiliye yaklaşabilecek kapasitesizlikte yanlış hatırlamıyorsam bir Kürşat-Mehmet Kahraman ikilisi vardı sanırım..

Bu gece de iki golü göbekten yedik. Gene göbekten en az 3 net pozisyon daha verdik.

Zaten takımın göbeğindeki oyunculara baktığınızda her şey ortaya çıkıveriyor..

İşte göbek salatası..

Tayfun-Tolga-Hüseyin-Ayman..

DeAgLeMaNyAq
01.12.2007, 02:33
kardesim sen maclari hangi gözle bakiyorsun...su an tayfun Trabzonsporun tartisilmaz tek tarafli en iyi oyuncusudur..

37 yaşındaki Osman Özköylü'yü getirin Tayfun'dan iyi oynar...

Samet Yildirim
01.12.2007, 11:59

Ben cok yakin oldugum birisiyle konustum hep hamiyle ogünle ünala apo yla görüsen insan...ona dedim ki ogünü defansa, ünali orta sahaya, apoyu sol atarafa, hami forvete iddaa ediyorum böyle olmaz...yol gecen ani bizim defans...

Samet Yildirim
01.12.2007, 12:01

Gecen hafta onun hatasi vardi....
Denizli macinda hatasi vardi...
Bu hafta acayip facia hata yapti...
ve daha cooooooooooooooooooooooook....

ben üzüldügüm sudur adam ceza alanin icinde calim yedi ve birden durdu rakib oyuncunun vurmasini bekledi sen kimsin kardesim TS da oynamak ne oldugunu bilmeyen bi insan ancak bunu yapar....PAF TAKIMDAN 2 stoper koysak böyle olmazzz....veya OGÜN ve OSMANI getirelim böyle olmaz onlar en azindan topa dang dung vurmazlar ölene kadar mücadele ederler TS da oynamak ne oldugunu bilyiorlar ve bizim defans yolo gecen ani olmazzz

fatih28
01.12.2007, 12:29
bu kadar düz bir oyuncu görmedim, yaptigi her hamle yanlis

Cem Balcı
01.12.2007, 12:38
dün sende çok vasattın tayfun savunma hatalı golleri gertirdi zaten.

ugrpnk
01.12.2007, 13:44
Mevkii olarak bakarsak hakikaten yalan da değil..

Şöyle bir düşündüm de bu ikiliye yaklaşabilecek kapasitesizlikte yanlış hatırlamıyorsam bir Kürşat-Mehmet Kahraman ikilisi vardı sanırım..

Bu gece de iki golü göbekten yedik. Gene göbekten en az 3 net pozisyon daha verdik.

Zaten takımın göbeğindeki oyunculara baktığınızda her şey ortaya çıkıveriyor..

İşte göbek salatası..

Tayfun-Tolga-Hüseyin-Ayman..

yaaa dün tayfun tolga'nın hatalarını kapatmaya çalıştı ama napsın tek mi oynıcak... Tayfun bence en iyi defans oyuncumuz... dün tolgayı izlediyseniz bomboş 2 durumda karşısındaki adama çarptırdı topu... yenilen ikinci golde saçma sapan adamların ayaklarına dalarak çalım yedi... bırakın tayfunun yakasını rahat... değerlerinize sahip çıkın... bu adam iyi topçu...

Samet Yildirim
01.12.2007, 14:03
yaaa dün tayfun tolga'nın hatalarını kapatmaya çalıştı ama napsın tek mi oynıcak... Tayfun bence en iyi defans oyuncumuz... dün tolgayı izlediyseniz bomboş 2 durumda karşısındaki adama çarptırdı topu... yenilen ikinci golde saçma sapan adamların ayaklarına dalarak çalım yedi... bırakın tayfunun yakasını rahat... değerlerinize sahip çıkın... bu adam iyi topçu...

halanda iyi topcuymus...bu adam ise ozaman ben REAL MADRID`e oynamam lazim alala..

ofluhalit
01.12.2007, 14:19
maalesef takımdaki gökdeniz harici trabzon kökenli oyuncularda hep vasat adamlar.biz öze dönelim öze dönelim diyoruz ama bu kadar vasat topçuyla öze dönsen de fayda getirmez.sadece belk biraz daha fazla mücadele eder kendi evlatlarımız.ama skora olumlu katkı yapabilecek kapasite olmadıktan sonra ne faydası olur ki.altyapıdan kaliteli futbolcular çıkarmalıyız.teknik kapasiteleri,futbol bilgileri üst düzeyde olmalı.son yıllarda böyle oyuncuların çıkmayışının nedenlerini iyi etüd etmeliyiz.

coskun0661
01.12.2007, 15:18
Futbolu nerede öğrendin bilmiyorum.. Senin oynadığın futbol değil.. Bütün herkes satıldı ama sen kiraya verilip geri alındın.. Demek ki çok değerlisin.. Ya da biz futboldan anlamıyoruz..

yorumsuz..:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Erbay
01.12.2007, 17:53
Gelmiş geçmiş en kötü savunma ikilimiz Tayfun ve Tolgadır herhalde.Adamlar duvar pası yapıyor bunlar hala bakıyor.Trabzonluysa Trabzonlu o ayrı mesele.İlk başta iyi oynasın ben ona bakarım.

Zifinaluk
07.12.2007, 22:48
Kendisini tanıma ve konuşma fırsatım oldu.Kişilik olarak çok iyi bir insan olduğunu söyleyebilirim ama futbolu için tam tersi düşüncelere sahibim ve bunu kendisinede söyledim.Kendisi gibi bu takımda haketmediği halde oynayan hatta kaptanlık dahi yapan futbol yoksunu kişiler olduğunuda açıkça kendisine söyledim.
Aynı şekilde Hasan,Hüseyin,Celalettin ve Ayman gibi futbolcularında kişiliklerinin çok iyi olabileceğine inanıyorum ama malesef Trabzonsporda oynamayı haketmiyorlar ki bunlardan Hüseyinin bu kadar başarısızlıklara rağmen halen takımda devamlı oynaması ve kaptan olmasıda bunun tuzu biberi diye düşünüyorum.
Ne güzel kiralık verilmiştin neden geri geldinki.Senin gibi kiralık gidipte yılın futbolcusu seçilenler sırf oynamak istemiyor denilip satıldıda sen niçin buradasın bunun cevabını sen bile verememiştin be Tayfun kardeşim.
Futbol hayatında başarılar dilerim ama bizde değil.

isaret parmagi
08.12.2007, 00:19

şu anda etimesgut şekerporun teknik direktörlüğünü yapıyo . futbola geri donceğini sanmıyorum;)

Zifinaluk
10.12.2007, 00:00
Girmenle birlikte bu takımda olmaman gerektiğini yine ispat ettin.

Samet Yildirim
10.12.2007, 14:19
su adami oynatmayin kardesim her macta hata yapyior ve hatali gollerde hep payi var...
daha duran topda adamini kaciriyor hey allahimya...

önceden dedim simdi de diyorum OGÜN veya OSMAN`i felan koyalim 40 yasinda bundan daha iyi oynarlar...

ahamitokutan
10.12.2007, 15:27
ikinci golde de De nigrisi babam kaçırdı zaten.yok abi tolga kötü tayfun ondan da kötü.saatli bomba gibi.tayfun varken biz daha çook hatalı gol yeriz.

Erbay
10.12.2007, 18:37
Tayfun'u anlamakta güçlük çekiyorum.Defans yapmıyor hücum ediyor resmen.

Ayşe Aygün
22.12.2007, 21:04
Sana yazıklar olsun.Carlosun formasını almak için resmen yalvardın.Onun giydiği forma real madrid forması değil fener forması ne rezil adamsın sen.Bu formayı asla hak etmiyon.

Gürkan
22.12.2007, 21:21
Sana yazıklar olsun.Carlosun formasını almak için resmen yalvardın.Onun giydiği forma real madrid forması değil fener forması ne rezil adamsın sen.Bu formayı asla hak etmiyon.

gel de bu adamdan carlosa karşı oyun bekle...

jefferson61sefa
22.12.2007, 21:22
carlos çıkışı mıkışı gösteriyordu, yalvarıor ver formanı diye ....

Ayşe Aygün
22.12.2007, 21:23
gel de bu adamdan carlosa karşı oyun bekle...

Zaten formamızı hak etmeyen adamalra bu kutsal formayı giyerse böyle maç olur.

Gürkan
22.12.2007, 21:24
carlos anladı durumu herkes görüyo şöyle kuytu yere gel orada veririm demiştir.

macka61
22.12.2007, 21:26
derhal gitmeli tayfun kendi gitmiyorsa yönetim yollamalı yoksa biz yollamalıyız rum maçından sonra taraftar tepki gösterdi diye taraftara kızıyorlardı ne yapalım şimdi biz bu adamı

bahadır2561
22.12.2007, 21:42
tayfun varya bi sürü kelime var sana karşı ama bi söylersem ömür boyu ceza alırım herhal

Gürkan
22.12.2007, 21:48
tayfun bu hareketi ile ne kadarlık bir oyuncu oldugunu gosterdı. vucut trabzonda beyın kayseride kalmış. ayırmama lazım. beyinle vücudu. gitsin kayseride toplasın formaları.

ulen beyaz forma olsa diycem realle karıştırdın.

ÇAĞDAŞ AYDIN
22.12.2007, 22:16
Yazıklar olsun.
Hemde Trabzon lu bir futbolcuya yakismadi.

Ayşe Aygün
22.12.2007, 22:27
Hafta içi bir carlos forması alıp dereağzına gidip carlosa imzaltıp Tayfuna kargo ile yollayacağım.Yazık adam çok ısrar etti alamadı haline çok üzüldüm. merak etme tayfun sana bir carlos forması ben hediye edeceğim.Ş......Aklıma geldikçe sinirleniyorum bu saate.

Obi-Van
22.12.2007, 22:33
tayfun giy karlos amcanın formasını doğru yazın beşikdüzü plajına git orda millete hava at sen

DeAgLeMaNyAq
22.12.2007, 22:37
Bazı arkadaşlarımız da nedense durmadan Tayfun'u savunuyordu. Alın işte savunduğunuz futbolcuya bakın. Bunca yıldır Trabzonspor'un büyüklüğünü kavrayamamış. Yazık, çok yazık...

Adem Erdoğan
22.12.2007, 22:59
tayfun dooru gayseriye git orda oyna.

karatasof
22.12.2007, 23:03
TS'un kurtuluşu için öze dönmek lazımcılar!Bu sizin öz çocuğunuz Tayfun değilmi?Yazık etmeyin çocuğa,febede hizmetkarlık yapan nice trabzonlu var.Arayın aracı olun.Bu çocuğu götürsünler febe idmanlarını seyretsin.Sevdiği topçularla fotoğraf çektirsin.İmzalı forma alsınlar adama.Yazık valla içimin yağı eridi.O hiç bilmediği yabancı dili yüzünden R.C abisinden forma isteyeceğim diye girdiği haller yaptığı pandomimler beni çok etkiledi.Bu Haluk Ulusoy'un febeye hizmetkarlık edeni vardı adı başaran ulusoy olacak.Ona biriniz durumu iletsede çocuğa bi forma kapıverse sevabına.Bi çift lafta R.C isimli vatandaşa.Senki o kadar tecrubeli bir topçusun,futbolcu kardeşini düşürdüğün durumdan hiç mi utanmadın.Sanada yazık!Bari formanı vermiyon ne vermiyon şu mübarek bayram günü eline bikaç kuruş parada sıkıştıramadın mı?Bayram harçlığı olarak sevinirdi garibim?

efemehmet
22.12.2007, 23:06
sen hala bu takımdasın ya pes doğrusu daha ne diyelim.

yağız61
SEN e utanıyorum.arkadaşlar birşey paylaşmak istiyorum sizlerle.anortosis maçın da oyuna girip yaptığı hatalarla hani üç bir yenilmiştik.sonra 1-0 yenmemize rağmen elenmiştik.stata çıldırmıştım.bir gün sonra tonya da lokantada yemek yiyoruz.dediler ki bu adam tayfunun babasıdır.GTTİM YANINA ABİ DEDİM ALLAH AŞKINA ŞUNA SÖYLE ARTIK GİTSİN KİMSE İSTEMİYOR BU TAKIMDA OYNAYACAK KAPASİTE YOK.YETER ARTIK.ADAM BİR ŞEY DEMEDİ.SONRA GİTTİ OH DEMİŞTİK.NERDE N DÖNDÜN.YALVARIYORSUN YAZIKLAR OLSUN SANA .ARTIK BU TAKIMDAN DEFOL.

Şenol YİĞİT
Sözleşmesi feshedilsin bu kendini futbolcu zanneden mahlukatın.Ben Trabzonsporumun tarihinde böyle ezik bir futbolcu görmedim.Yazıklar olsun sana.

Sümüklü carlos'a formasını vermesi için yalvaracağına,git onu maç içerisinde madara eden ''İbrahim YATTARA'nın formasını iste.

yns61
22.12.2007, 23:08
bu bayram günü agzımı kapatıyorum sana..

Ayşe Aygün
22.12.2007, 23:08
Sözleşmesi feshedilsin bu kendini futbolcu zanneden mahlukatın.Ben Trabzonsporumun tarihinde böyle ezik bir futbolcu görmedim.Yazıklar olsun sana.

Sümüklü carlos'a formasını vermesi için yalvaracağına,git onu maç içerisinde madara eden ''İbrahim YATTARA'nın formasını iste.

Seni tüm kalbimle alkışlıyorum.:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::a lkış::alkış::alkış:

Murat'
22.12.2007, 23:12
posizyonu göremedim....bence formaistemesinde birşey yok...ama eğer formayı almak için bir çocuk gibi yalvarmışsa yazıklar olsun gerçekten..

ilhan
22.12.2007, 23:12
Halilhodziç seni bu takımdan postalarken ne kadar haklıydı.

Keleşoğlu
22.12.2007, 23:13
yazik be yazik su adamlar trabzonsporda top oynuyor bide bedenini satsa alamayacagi parayi aliyor.

yns61
22.12.2007, 23:14
tayfun coranın sözleşmesi tek taraflı feshedilsin... bizim böyle ooyunculara ihtiyacımız yok..

carlosun formasını alacagına.. maçın yıldızı yattaranın formasını alsın..

yns61
22.12.2007, 23:14
yensek hadi neyse ama yenilmişiz..

kübraTs
22.12.2007, 23:18

:alkış::alkış:
utaniyorum bunun gibi futbolculardan utaniyorum!!Bir insan kendini bu kadar mi kücük düsürür!!Yazik,yazik birde Trabzonspor gibi bir takimda futbol oynuyorsunuz!

Kadir Aydın
22.12.2007, 23:19
Bu başlık kilitlenir. :) Kilit yemeden, olmadı be tayfun :(

Obi-Van
22.12.2007, 23:22
kilitlenmeden bende yazayım, "fenerbahçe gibi büyük bir camianın bizim futbolcumuzu istemesi gurur verici" diyen başkanın futbolcusu böyle yapıyorsa o futbolcuya kızmamak gerekir, imam-cemaat hesabı

karatasof
22.12.2007, 23:38
Herhalde TS forması ile çıktığı son lig maçıydı.Umuyor ve diliyorum ki ikinci devrede kendisine başka bir takım bulur.

sbay
22.12.2007, 23:39
tayfunun bence bu takımda yeri yok ersun hoca yeni trabzonsporda böyle kişiliksiz futbolculara yer vermez.

Gökçebey
22.12.2007, 23:40
Tayfun, r. carlos formanı da al git burdan ulan

Dogan
22.12.2007, 23:43
Tayfun şu an sanırım ben ne yaptım falan diyodur. Bu aptallığı nasıl yaptı anlamak mümkün değil.

Gökçebey
22.12.2007, 23:45
Onda ne yaptım ben diyecek zeka kırıntısı olduğunu sanmıyorum.

Onur
22.12.2007, 23:46
Oynadığı takımın farkında değil abilerii kızmayın...

TheCrow
22.12.2007, 23:50
Maç boyunca "şu maç bitse de gidip carlosun formasını istesem" diye düşünen bir oyuncumuz var,Allah sonumuzu hayır etsin...

eys_61
22.12.2007, 23:50
Tayfun'un Trabzonspor'da oynayabilecek bir futbolcu olduğuna inanmıyorum,kendi kariyeri açısından da Kayserispor gibi daha iyi performans sergilediği bir takıma gitmesinin en doğrusu olduğunu düşünüyorum.
Febe maçı sonrası görüntüleri izlerken ben de Serdar Bali gibi tepki verdim açıkcası ama olayı linç boyutuna getirmek de acımasızca.Evet Tayfun Cora R.Carlos'tan forma isteyebilir (kendisi için veya bir yakını için) ama bunu bu kadar göz önünde yapmaması gerektiğini düşünmeliydi,düşünemedi.
Tayfun Cora'yla yollar ayrılmalı ama bu olay sebebiyle değil.

ilhan
22.12.2007, 23:51
Bizden gitmesine neden olan pozisyonu hatırlıyor musunuz ?

Lee Young'u Halilhodziç'e işaret edip bunu oyundan al demişti. Halilhodziç'te kendisini oyundan almıştı. Sonrada postaladı.

Şu hareketi bile bu takımdan gitmesi için iyi bir neden!

Gökçebey
22.12.2007, 23:57
Bir düzeltme yapalım Tayfun o maçta Lee'yi değil kendisini değiştirmesini istemişti hocadan. O maç bizim izlediğimiz tribünün önünde oynuyordu ve çok top kaçırmıştı. Taraftar da haklı olarak ıslıklıyordu kendisini. Hocaya değiştirme işareti yaptı akabinde de layık olduğu yere gitti.

A.Hilal Çakıroğlu
22.12.2007, 23:57
Maç sonrası Tayfun'un o görüntüsünü seyrederken gerçekten şoke oldum. Trabzonspor altyapısında yetişmiş bir oyuncunun böyle birşey yapması çok küçük düşürücü. Yattara da forma değiştirdi, belki diğerleri de. Ama bunu bir formalite, hemen her maçtan sonra adet haline gelmiş birşey olarak yaptı. Ne formasını aldığı futbolcunun kim olduğuna baktı ne de benzer bir davranış sergiledi. Tayfun'un Roberta Carlos'un formasını almak için bu kadar ısrarcı olması hatta "küçük Emrah" moduna girmesi hiç yakışmadı.

Colakoglu
23.12.2007, 00:08
Trabzonspor gibi bi takimda oynamayi ne hareketleri nede futboluyla haketmiyor tayfun,sözlesmesi derhal fesheldilmeli ve devre arasi gönderilmeli.

ilhan
23.12.2007, 00:08
Bir düzeltme yapalım Tayfun o maçta Lee'yi değil kendisini değiştirmesini istemişti hocadan. O maç bizim izlediğimiz tribünün önünde oynuyordu ve çok top kaçırmıştı. Taraftar da haklı olarak ıslıklıyordu kendisini. Hocaya değiştirme işareti yaptı akabinde de layık olduğu yere gitti.

Spiker ve yanındaki yorumcu Serdar Bali'ydi sanırım bizi uyuttu o zaman o maçta. Sağ olasın düzeltme için.

Sevgi
23.12.2007, 00:17
ezeli rakibin olan, oynadığın 10 maçın 9 unu hakemle kazanan, dış kuvvetlerle el ele verip kafana vura vura elinden şampiyonluk alan bir takımda oynayan, oynadığın futbolla ezdiğin halde mağlup olduğun bir maç sonrası (taraftarın için önemi çok farklı olan bir maç)90 dk boyunca 3 kere topla buluşamayan sözde bir dünya yıldızından! forma almak için yalvaran bir zavallının, Trabzonspor formasını bir gün dahi giymesine müsade etmek bu kulübe ihanettir.

Colakoglu
23.12.2007, 00:21
Yalvaran bir zavalli, olay budur iste

Emirhan Makul
23.12.2007, 00:55
defol gitt ezikkk tayfunnn defol gitttt

SDanışmaz
23.12.2007, 00:57
Umarım Fb maçı TS formasıyla çıktığı son maçıdır...

UmutBaykan
23.12.2007, 00:58
Umarım Fb maçı TS formasıyla çıktığı son maçıdır...

selami bunu hüseyin için de

Uğurtan
23.12.2007, 03:11
Formasını istediği takıma gitsin.. Bir daha TS formasını giymesin!...

Great White
23.12.2007, 03:18
Bir zamanlar da Hasan Şaş' dan forma dilenen bir Cem Becerenimiz vardı. Şimdi de bu çıktı..

Facebook listesinde olan iki tane akrabama bile telefon açıp bu adamı listelerinden silmelerini istedim resmen..

Roberto Carlos tabii ki büyük bir futbolcudur ama sen de büyük bir takımın defans oyuncususun..

Maçta toplasan 5 dakika sahada kalmışsın..

Üstelik maçı mağlup bitirmişsin..

Böylesi şartlar altında hem de Fenerbahçeli bir Carlos' dan forma dilenmek de neyin nesi be adam..

Zaten futbolunla yerlerde sürünüyorsun bari dik bir duruşun olsun ama o da yok işte..

S.F.K.
23.12.2007, 09:42
hem abimin adı oluşu hemde Trabzonspor alt yapısından gelmesi sebebiyle hep sempatiyle bakmıştım Tayfuna
ama dün gözlerime inanamadım gerçekten çok şaşırdım yazıklar olsun Tayfun yuh sana
ben valla dün evin içi misafir kaynıyor yenilmişiz ağlamamak için kendimi zor tutuyorum hırsımdan çatlıyorum bizim Tayfun efendi adi fenerin adi formasını istiyor söylenecek çok kelime var ama neyse.

Emre B.
23.12.2007, 09:52
Git Kayseri'ye 10 sene boyunca kendini geliştir.

Nytre
23.12.2007, 15:04
bir Trabzonsporlu senin yaptığın hareketi yaparsa cezasını çeker.

yönetimimizin trabzonspor menfaatlerine ve değerlerine sahip çıkmadığını ve çıkmayanları da görmemezlikten geldiğini biliyoruz ancak taraftar bu tür davranışlara asla izin vermez.

My
23.12.2007, 15:34
Carlos'un formasının peşine koştuğu kadar sahada koşsaydı her maça ilk 11'e çıkardı.

Misina
23.12.2007, 16:05
Ruhsuz herif git senin gibi topçunun bu kulüpte yeri yokkk

Özge
23.12.2007, 22:29
Carlos'tan forma istemesini görmedim.Bugün Serdar Bali bir programda söyledi.Gerçekten çok şaşırdım.Real Madrid , Barcelona vb. takımlarla oynarsın Ronaldinho , Raul ,Henry gibi futbolcuların formasını istersin anlarım ama Fenerbahçe'de oynayan bir oyuncunun formasını almak için o kadar ısrar etmek çok saçma.

The Legend
23.12.2007, 22:35
bi trabzonlu olarak sana yakışmadı tayfun.

fatih28
23.12.2007, 22:47
sen deplasmanda ezdigin takimin futbolcusundan utanmadna nasil forma istersin !!!!

azad53
23.12.2007, 23:22
seni bu takımın 2. kaptanı yapanlar utansın. bakalım şimdi ne yapacaklar

Cem Balcı
23.12.2007, 23:29
yakışmadı tayfun yakışmadııı...

ince_memed
24.12.2007, 00:07
peki aldımı formayı onu kimse yazmamış.

ayrıca belki bir arkadası için istemiştir.

UğuR
24.12.2007, 01:12
Tayfun Cora , R.Carlos dan forma isteyeceğine Onu madara eden Yattara dan forma iste...
giydiğin formanın değerini bile bilmiyorsun....

AYDIN KANTEKIN
24.12.2007, 01:15
ben yazsam milletin gücüne gider bunlar ne av yapar nede koyun güder Allahim hepimizin basinda gercek bir lider görecegimiz günlere eristir.

Fatih BALTA
24.12.2007, 02:16
Biz Trabzonspor formasını giyenlere saygı gösteriyoruz,bizler o formayı giymenin nedenli tarif edilmez bir duygu olduğunu düşünürken sen git fb li Carlos un formasını almak için komik durumlara düş.Bir an önce düş yakamızdan.

28TS61
24.12.2007, 03:40
takimdan gitmesini istedigim ilk siradaki futbolcudur
oynadigi maclarda kademe hatalarndan cok gol yiyoruz
dunki hareketi onun sonu oldu

Ünyeli Murat
24.12.2007, 07:52
bence tayfun sahada elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor...son yorumlardaki tepki forma muhabbetinden kaynaklanıyor...bazıları direkt formayı bahane etmişler bazılarıda forma üzerinden saha performansı eleştirisi yapmaya çalışmışlar...hangi profesyonel futbolcu olsa senin yaptığını yapar beğendiği bir futbolcuyla forma takası yapmak isterdi...tayfun senin yaptığın gayet normal,normal olmayan bu olayı anormal göstermeye çalışanlardır....

Ayşe Aygün
24.12.2007, 08:56
İoni Arkadaşım sorun zaten forma takası değilki.Tbaiki insan beğendiği futbolcu ile forma takası yapar.Ama bunu 3 yaşındaki çocuk gibi yalvaraka abi ne olur ver anlamında değil.birde ardakadşım biz gayet normla insanlarız anormal olmayanlar kendini zaten belli ediyo.

Faik Yılmaz
24.12.2007, 08:59
Amatör takımda bile oynayamayacak kalitesiz bir adamı Trabzonspor A takımında oynatırsanız olacağı budur....

Bnece takımdaki bütün oyunculara Trabzonsporun büyüklüğüyle ilgili ders verilmeli....

Ünyeli Murat
24.12.2007, 09:26
Amatör takımda bile oynayamayacak kalitesiz bir adamı Trabzonspor A takımında oynatırsanız olacağı budur....

Bnece takımdaki bütün oyunculara Trabzonsporun büyüklüğüyle ilgili ders verilmeli....

bana kadromuzda tutabileceğin kaç isim sayabilirsin dostum...

Faik Yılmaz
24.12.2007, 09:32
bana kadromuzda tutabileceğin kaç isim sayabilirsin dostum...
Abicim.....

serkan
yattara
gökdeniz
azıcık ceyhun ( bazı maçlarda yedek olarak ihtiyacımız olabilir)
hüseyin ( hatalarına rağmen orta sahada bir tane o tipte oyuncu olabilir)
belki çağdaşta kalabilir ama belki iyi bir oyuncu alındığında yollanabilir
jeff ( iyi bir yedek olur tolgadan ve ahmet şahinden 1000 kat iyidir)
yusuf ( geleceği var oynatılırsa)
umut ( kendini geliştirmesi kaydıyla şimdilik yedek oyuncu olarak saklanabilr)

kalması gerekenleri saydım. bence geriye kalanlar gönderilmeli....

_SeRKaN_
24.12.2007, 11:32
Senin gibi zihniyeti olan hiç kimsenin takımda yeri olamaz..Takım yenilmiş sen forma peşinde koşuyorsun ayıp bee hangi takımın topçususun sen,senin yerinde olmak isteyen ne kadar topçu var paf takımda ihanetin büyüğü bu olmalı...

Faik Yılmaz
24.12.2007, 11:35
Ali Güzeldalı İstanbul bbye yollayan zihniyet seni neden bu takımda tutar anlamadım.....

Ahmet Kuru
24.12.2007, 13:12
insan düşünerek hareket eden bir varlık. Tayfun un bunu yaparken tepki alacağını hiç mi düşünmedi?Trabzonspor taraftarının sevgisi carlos formasından daha mı düşük???Ayıp her ne olursa olsun ayıp.

Faik Yılmaz
24.12.2007, 13:14
bu adamı ne güzel kovmuştk gene ne yaptı etti geldi geri..... :)

mustafa gürsoy
24.12.2007, 13:38
Tayfun a bence haksız yere yükleniyorlar bazı arkadaşlar. Eminimki onun yerinde bu eleştiren arkadaşlar oynasa o formayı isterdiler. Şu ayrımı yapmamız gerekir. İstenen ezeli rakibimizin forması değildir bir dünya devi olan bir futbolcunun formasıdır. Abartmanın anlamı yok.

Mustafa AYDIN
24.12.2007, 13:53
Tayfun a bence haksız yere yükleniyorlar bazı arkadaşlar. Eminimki onun yerinde bu eleştiren arkadaşlar oynasa o formayı isterdiler. Şu ayrımı yapmamız gerekir. İstenen ezeli rakibimizin forması değildir bir dünya devi olan bir futbolcunun formasıdır. Abartmanın anlamı yok.

Maç sonunda forma alınır verilir buna hiç kimsenin diyeceği bir şey yok,tabi karşılıklı olmak kaydıyla ama sen sırtında Trabzonspor forması ile bir futbolcunun peşinden forma almak için gidersen ve hatta yalvarır derecesine getirirsen o zaman taraftar tepkisini koymakla haklıdır,ve bunun futbolcu lehine savunulacak bir tarafı yoktur..

x_man
24.12.2007, 13:55
bu adama verilen şans bana verilseydi ben şimdi tsde kaptandım

mustafa gürsoy
24.12.2007, 14:07
bu adama verilen şans bana verilseydi ben şimdi tsde kaptandım

eminim olurdun baksana kaptanımız kim:)

mustafa gürsoy
24.12.2007, 14:08
Maç sonunda forma alınır verilir buna hiç kimsenin diyeceği bir şey yok,tabi karşılıklı olmak kaydıyla ama sen sırtında Trabzonspor forması ile bir futbolcunun peşinden forma almak için gidersen ve hatta yalvarır derecesine getirirsen o zaman taraftar tepkisini koymakla haklıdır,ve bunun futbolcu lehine savunulacak bir tarafı yoktur..

Einstein ne demiş atomu parçaladım ama insanın önyargısını parçalayamadım...

Sacit
24.12.2007, 14:21
Hani diyolar yaa;neden uzun zamandır şampiyon olamıyoruz ?

işte bunun cevabının bir parçasıda bu dur.Başkalarının kirli eşyalarını almak gibi... :mad:

Yönetim,futboldan anlamadığı için bu adamda istediği gibi davranır. :mad:

Biraz bilgileri olsa hemen kovarlardı ama nerde...

Cengiz
24.12.2007, 14:26
bense büyütülecek bişey yok

tayfun'un istediği f.bahçe forması değiL "Roberto Carlos" forması

f.bahçe forması istese vermeye can atacak çok oLur

Bülent Bayraktar
24.12.2007, 14:29
GİTSİN kayseride oynasın kimin formasını almak istiyorsa alsın,
zaten kılım kendisine

Bahattin Aydın
24.12.2007, 15:17
artık takımda süresi dolan bi oyuncusun o büyük trabzonspor formasına yakışmıyorsun....

karatasof
24.12.2007, 15:33
Formanıda al git Tayfun!
Üstelik bir dahada geri gelme!
Gittiğin yerde kal.

kurtefe
24.12.2007, 16:09
herhangi bir futbolcudan istemedi dünya yıldızından istedi beyler önemli olan fener forması değil ROBERTO CARLOS ben yıllarca amatör ligde oynadım ve 3 numara sol bektim ve her zaman hayran olduğum bir futbolcu idi bence bu açıdan bakmak lazım

Egemen
24.12.2007, 16:24
yaptıgın şey Trabzon formasını yere atmakla aynı şey benim gözümde.. miadını doldurdun.. kayseride başarılar..

ahmethandizdar
24.12.2007, 20:24
tayfun cora sen bir trabzonlusun alt yapıdan geldin bizim evladımızsın ama 22.12.2007 tarihinde fenerbahçe ile oynadığımız müsabaka sonunda maç biter bitmez carlosun peşinden forma almak için koşuşun bir trabzonspor futbolcusuna yakışmıyor maçtaydım ve bize doğru koşuyordun

Emirhan Makul
24.12.2007, 21:59
facebookdan saldırın arkadaşlar pozlar vermiş orda bide ezikkk

Cem Balcı
24.12.2007, 22:04
facebookdan saldırın arkadaşlar pozlar vermiş orda bide ezikkk

yapma abicim vuralımda öldürmeyelim yav.ne olursa olsun bordo-mavi renkleri taşıyor hala.

Emirhan Makul
24.12.2007, 22:29
yok sadece kendisini yaptığı haraket nedeniyle kınadığımı söyledim küfür etmedim

Doğan ATASOY
25.12.2007, 12:07
Tayfun cora geçenlerde x şahsa takım arkadaşları hakkında bazı yorumlar yapmış,

Stephanov: bence kötü bir stoper, gitmesi iyi oldu

Serkan balcı: o adama o para verilmez( haklı olabilir)

Ziya Doğan: Büyük hoca

Ersun Yanal: Türkçe'yi güzel kullanıyor

Erdinç Yavuz: Erdinç abi Türkiyenin en büyük stoperi...........

Bu arada kayseri'ye gitmek istiyormuş tekrar, Allah'ım sen büyüksün o günleride görürüz inşallah

_SeRKaN_
25.12.2007, 12:18
Burada konu tayfunun forma alması değil tayfunun maç sonrası etrafa gülücükler dağıtmasıdır..Millet kafası önde soyunma odasına doğru giderken tayfun carlos un peşinde gülücükler saçarak forma istiyor..Zoruma giden sadece gülmesi forma istemiş istememiş onunda bir şekli vardır..

Özge
25.12.2007, 15:35
Tayfun'dan Carlos tepkisine cevap!

Fenerbahçe maçında Roberto Carlos'un formasını almaya çalışan Trabzonspor'un genç stoperi Tayfun Cora, kendisine yönelik tepkileri anlayışla karşıladığını ancak formayı bir başkasının ricası üzerine almak istediğini açıkladı.

Tayfun, Carlos'un formasını teyzesinin kızı için almak istediğini belirterek, "Maç bittiği anda, Roberto Carlos elimi sıktı. Merhaba deyip tebrik etti. Carlos giderken de aklıma teyzemin kızının ricası geldi. Bana oynamam halinde Carlos'un formasını alıp almayacağımı sormuştu. Ben de o anda çok fazla düşünmeden formayı istedim. Ancak Carlos kulübeyi göstererek orada oturan Jefferson'a söz verdiğini söyledi. Benim amacım Carlos'un formasına sahip olmak değildi. Ne olursa olsun, o an bu kadar öne çıkmamalıydı. Çok üzgünüm" dedi.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

Berat
25.12.2007, 15:40
Tayfun kardeşim, mesele Carlos'un formasına sahip olmak isteyip istememen değil, hatta istemen de gayet doğal..Orada doğal olmayan ve bizim tepki verdiğimiz unsurlar çok başka.. Umarım hatanın Carlos forması istemek olmadığını anlayabilirsin..

Koray
25.12.2007, 15:43
beyin ols anlardı zaten...

hakankurt1967
25.12.2007, 15:49

Fenerbahçe maçında Roberto Carlos'un formasını almaya çalışan Trabzonspor'un genç stoperi Tayfun Cora, kendisine yönelik tepkileri anlayışla karşıladığını ancak formayı bir başkasının ricası üzerine almak istediğini açıkladı.

Tayfun, Carlos'un formasını teyzesinin kızı için almak istediğini belirterek, "Maç bittiği anda, Roberto Carlos elimi sıktı. Merhaba deyip tebrik etti. Carlos giderken de aklıma teyzemin kızının ricası geldi. Bana oynamam halinde Carlos'un formasını alıp almayacağımı sormuştu. Ben de o anda çok fazla düşünmeden formayı istedim. Ancak Carlos kulübeyi göstererek orada oturan Jefferson'a söz verdiğini söyledi. Benim amacım Carlos'un formasına sahip olmak değildi. Ne olursa olsun, o an bu kadar öne çıkmamalıydı. Çok üzgünüm" dedi.

roberto carlosun formasını Jefferson mu aldı şimdi ?:confused::confused::confused:

Cem Balcı
25.12.2007, 17:25

içim biraz daha rahatladı.

hakankurt1967
25.12.2007, 19:47
Tayfun Cora: “Kimse Trabzonsporluluğumu tartışamaz”
Takımımızın savunma oyuncularından Tayfun Cora, Fenerbahçe maçı sonrası Roberto Carlos’dan forma istediği yönündeki eleştirilere açıklık getirdi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/251207cora.jpgTrabzonsporlu doğduğunu ve Trabzonsporluluğun gereklerini iyi bildiğini belirten Tayfun, “Fenerbahçe maçı bitiminde Carlos benim yanıma gelip elimi sıktı. Onun bu jestine karşılık formaları değiştirmeyi teklif ettim. Ancak kendisi formasını başkasına vereceği yönünde işaret yaptı. Ben de üstelemeden yanından ayrıldım. Durum bundan ibaret. Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir oyuncu olarak asla birinin peşinden koşmam” dedi.

Acımasızca eleştirilere uğramasından da yakınan Tayfun, “Benim için söylenenleri içime sindiremiyorum. İnsanlar sanki bir suç işlemişim gibi söylemlerde bulunuyorlar. Ben asla tarihinde çok büyük başarılar bulunan kulübüme yakışmayacak hareketlerde bulunmam. Bunu herkes böyle bilsin” diye konuştu

ince_memed
25.12.2007, 22:35
Tayfun cora geçenlerde x şahsa takım arkadaşları hakkında bazı yorumlar yapmış,

Stephanov: bence kötü bir stoper, gitmesi iyi oldu

Serkan balcı: o adama o para verilmez( haklı olabilir)

Ziya Doğan: Büyük hoca

Ersun Yanal: Türkçe'yi güzel kullanıyor

Erdinç Yavuz: Erdinç abi Türkiyenin en büyük stoperi...........

Bu arada kayseri'ye gitmek istiyormuş tekrar, Allah'ım sen büyüksün o günleride görürüz inşallah

bunlar dogrumu acaba:)

stepanov ve ziya için dedigi sacmalık,ama erdinc için se biraz abartmış:D

karatasof
25.12.2007, 22:51
Yaptığı harekette zavallıca;sözümöna yaptığı açıklamasıda.Ulan yemişsin bir herze bari adam gibi kabahatini bil otur.Ne demeye aileni işe karıştırıyorsun.Yok teyzesinin kızı istemişmişte yok onu kıramamışmış?

hakantpl
25.12.2007, 23:03
bence bu kadar abartmaya gerek yoktu. Tayfun Cora Trabzonspor Altyapısından yetişmiş bir Futbolcudur Onun Trabzonsporluluğunu Tartışmayalım bence.. Kaptanımız Hüseyin in yaptığı hataları yapsa ne olurdu şimdi hali acep... Kendi Öz varlıklarımıza TEhammül etmesini bilelim. Olayı Fenerbahçe Forması değilde Roberto Carlos Forması olarak değrlendirirsek daha ii olur saygılar

Nytre
25.12.2007, 23:19
açıklamaları da tehditkar. vay be!...

senin trabzonsporluluğunu gördük. daha anlatma bize.

yasin6167
25.12.2007, 23:34
tayfun bence cogu kımsenın yapmak ıstedıı seyı yapt ben olsam bende ısterdım bence dunyanın en ıyı futcolcularından bırı reberto carlos dur . tayfun da trabzonludur sahıp cıkılsın bu hareketı ceyhun yapsa kımse elestırmez ama bız kendı ozumuzden olan kısılerı cok cabuk elestırıyoruz.. senol gunes gıbı huseyın gıbı cogu zaman gokdenız ı bıle elestırıyoruz ama bunlar bızım kendı degerlerımız....

Terzioğlu
26.12.2007, 03:45
Cok abartiliyor bence. Ben ilk önce bu forma meselesine kacirmistim yani izleyememistim. Sonra foruma girdim "Eziklerin formasini..." diye bir baslik var daldim iceriye. Anlatilanlara bakilirsa dedim herhalde bu adam gercekten kendini cok kücük düsürecek hareket yapmis ve yalvarmis Carlos'a. Oysaki sonradan o görüntüyü görünce olayi ne kadar abarttigimizi anladim. Adam normal bir sekilde Carlos'tan forma istemis yani bunda abartilacak ne var. Tamam böyle bir mac sonrasi herkes gerginligini üzerinden atmak isterken Tayfun'un forma düsünmesi belki yanlis olabilir fakat sizin dediginiz kadarda abartilacak bir durum yok ortada...Oyuncularimiza köstek degil destek olalim. Hele böyle genc ve trabzonlu futbolcularimiza sahip cikalim...!

Gürkan
26.12.2007, 09:20
Bence de destek olalım.

Başka takımlara gitmesi için.

ugrpnk
26.12.2007, 13:03
yahu bırakın adamın yakasını rahat...
camia bütünleşsin diyoruz,ama kendi değerlerimize acımasızca saldırıyoruz...
ne istiyonuz bu adamdan...
vallahi daha çok şey yazmak istiyorum ama siz yine at gözlüklerinizi takmışsınız...

Ayaz
26.12.2007, 13:26
beni forma olayı yada başka şeyler ilgilendirmiyor, vermiş olduğu katkıya bakıyorum ama elde kalan sadece takıma tattırdığı mağlubiyetler. ve kendini geliştirmeyi hiç mii beceremez anlamadım, kayseridede dikkat ediyordum ama kayseride sağbek oynuyordu oda tartışılır ya, kiralanabilir bence.

halil ibo
26.12.2007, 13:34
Gerçektende forma istemesi bir yana takıma katkısı tartışılmalıdır.Trabzonlu olupta bu kadar şans verilen ve yararlanamadığımız bir sürü oyuncu oldu.Hani dışarıdan gelenler için aşı tutmadı diyoruz ya Tayfun'da onlardan biri gibi.Bünyemiz maalesef onuda kabul edemiyor.

Cem Balcı
26.12.2007, 14:40
işin aslını öğrendik.ne olursa olsun bordo-mavi renkleri taşıyor hala.bukadarda abartmaya gerek yok.

celilmuhcu
27.12.2007, 00:19
bencede çok abartılıyor bu konularda kalmamamız lazım daha önemli şeyler dururken neyitartışır olduk:rolleyes:

amour_61
27.12.2007, 13:11
bu adama iyi diyen ya futboldan anlamıyor yada ondan para yiyor arkadaş bu adam Tonya'lıdır ts de torpille oynuyor benimle aynı takımda oynuyordu benim 10/1 kadar ancak oynuyordu bende o kadar iyi bir oyuncu sayılmam Ts ye gidisini biliyorum boyle oldugu icin iste bu durumda ts yazık

OLCAY ÇAKIR
27.12.2007, 14:13
Burda da bulunsun yazı;

Kıyas kabul edermi bilmem.

Hep aklımdaydı.

Yasin'i milli takıma çağırdıkları dönemdi,ekstradan.!

O dönem Tayfun iyi gidiyordu.

O dönem aklımda olan bugünde halen ısrar ettiğim şey şuydu;Bizim Tayfun,Yasin'e 10 basar.

Ama milli karar vericilier bu hakkı farklı şekillerde teslim ediyorlar.

Tıpkı;Hüseyinin uzunca süre milli takıma çağrılıp,geri bırakılması sonrası yaşadığını düşündüğüm özgüven kaybı gibi.

Ah ah.!

Hep iddia ederim;milli takım kampına giden topçu oynamasada özgüven sahibi olur.

Bu hakkı Tayfun'un elinden o dönem alınmıştır.

efemehmet
29.12.2007, 23:30
Evet Yasinde Milli takımda şimdilik olmaması gereken birisdir ama Tayfun için milli yakımı düşünmek bana göre yanlış ki bırakın Milli Takımı Trabzonsporda oynamayı haketmiyor.
Hüseyin ve Tayfun milli olabilecek diyorsanız ve oynatılmadıkları için özgüven kay,bediliyorsa Gökdeniz çok mu oynatıldı acaba.Türkiyenin en formda ve mevkiinin en iyisi olduğu halde oynatılmadığı halde Gökdeniz niçin özgüvenini kaybetmedi acaba .Yoksa aklı mı yok.

OLCAY ÇAKIR
29.12.2007, 23:39
kampa katılmaktan söz ediyorum.
aday kadroda olmak,o havayı teneffüs etmek.

başka bişeyin derdindeyim dostum.

Yasin yerine tayfun gitmeliydi o dönem.

Gökdeniz başka bir mevzu.
Evet Yasinde Milli takımda şimdilik olmaması gereken birisdir ama Tayfun için milli yakımı düşünmek bana göre yanlış ki bırakın Milli Takımı Trabzonsporda oynamayı haketmiyor.
Hüseyin ve Tayfun milli olabilecek diyorsanız ve oynatılmadıkları için özgüven kay,bediliyorsa Gökdeniz çok mu oynatıldı acaba.Türkiyenin en formda ve mevkiinin en iyisi olduğu halde oynatılmadığı halde Gökdeniz niçin özgüvenini kaybetmedi acaba .Yoksa aklı mı yok.

Great White
30.12.2007, 02:06
Eh tabii..

Milli Takım' ın stoperleri Servet ve Emre Aşık olunca, ister istemez Tayfun gibi bir futbolcu bile Milli Takım' a yakıştırılabiliyor..

Çok görmemek lazım:)

Cem Balcı
31.12.2007, 16:51
aslında bazen izlediğimde bu adamda bir ışık görüyodum,iyi işler yapabilir diyordum,ama artık pek bişe olacağını sanmıyorum.

OLCAY ÇAKIR
31.12.2007, 17:06
Tayfun iyi seneler.

Emirhan Makul
13.01.2008, 17:18
tayfun sen topçumusun ya ben şüphe ediyorum ya ne biçim insansın sen yaa defol git artık

Cem Balcı
13.01.2008, 17:28
tayfun bugün gördümki sen celodanda betersin.celonun hakkını yemişim...

Muhammed KOÇ
13.01.2008, 17:43
hadi sen de defol git

Sefa Murat Dokuz
13.01.2008, 18:04
trabzonu terket senden topçu olmaz artiss

Misina
13.01.2008, 18:09
senin oynadığın takımla benim gönül verdiğim takım aynı takım olduğu için utanıyorum.

Samet Yildirim
13.01.2008, 18:10
trabzonlusun ama kalite yok kusura bakma gidicisin kocum gidici...

yns61
13.01.2008, 19:29
verkaç falan denemesi yokmu... sanki beceriyo..

Cem Balcı
13.01.2008, 19:31
yav bide bu adam sağ taraftan hucuma katıldı.daha doğrusu katıldığını zannetti.serkan ve jabinin yokluğunda bu adam oynuyacağına aylardır oynamayan musayı izlemeyi tercih ederdim.ki musa buna bin basar.

özçelik61
13.01.2008, 19:44
herkes maşallah giydirdi çocuğa bence çocuğun tek derdi guveni =0 .ts forması ağır geliyor yeteneği var defansif manada ii boyuna gore hava toplarında da ii mucadeleci ve en onemlisi trabzonsporlu!..sanki trabzonspor çok ii bi donemde de tayfunun hataları goze batıyor,arkadaşlar bence bu çocuk milli stoper diye nitelenen servet ve emreden daha ii evet kendi takımına katkısı yok ama onlardan daha ii..taraftar da haklı ii olan bişe yokki herşey sarpa sarıyo..sonuç olarak tayfun çok ii bi topçu değil ama bu eleştirileri hakedecek kadar da kotu değil

28TS61
13.01.2008, 19:54
defolup gitmesini gerekenlerin basinda yer aliyor

Emre B.
13.01.2008, 19:56
Gitsin Kayserispora jübileye kadar kendini geliştirsin.

Harun
13.01.2008, 21:17
İki tercihin var Tayfun.Ya futbolu bırak ya da Trabzonsporu.

Fatih
13.01.2008, 21:20
topu alıyo önü boş gitsene kardeşim gitsene madem yüreğin yok oynama bırak futbolu

efemehmet
13.01.2008, 22:57
Sende futboldan ekmek yiyorsun ya hemde Trabzonsporda pes doğrusu.

Emirhan Makul
13.01.2008, 23:04
kendin utanda gitt ya hiç mi utanma yokk yaa

unique
13.01.2008, 23:07
Bu adam futbolcu değil ki, yönetici arkadaşlar bi zahmet çıkarın Tayfun'u futbolcular kısmından. Gerçi hangi birini çıkaracan, al birini vur ötekine.

KUTADGU
14.01.2008, 10:15
Maç izlerken Tayfun hakkında tek düşünce belirdi kafamda...

Ulan sen bu halinle trilyonlar alıyosun..
Biz öğretmenevinde gelip seni izliyoruz..

Bende Trabzonluyum kardeşim.
Bende öz evladım...

Bu halimle Tayfun kadar oynarım heralde...
Hatta stop, pas yapmayı bile öğrenmişliğim, yapmışlığım vardır...

UğuR
14.01.2008, 10:34
37 yaşındayım
dubleks göbeğe sahibim...
Ama Trabzon Spor formasını giyeyim ondan iyi top oynamazsam hiç birşey bilmiyorum.
Hiç olmazsa topa basmasını pas vermesini ondan iyi beceririm.

Şenol YİĞİT
14.01.2008, 10:53
Top gelecek,istop edecek,topun üzerine basacak(artık nedense),kafasını kaldıracak,......kime pas atayım diye o küçücük beyni ile düşünecek......pfff

Sonuç;Top rakipte!

UĞUR DURTAŞ
14.01.2008, 11:11
tayfun kardeşim kayseri ye gittiğinde bize karşı oynadığında gökdenize adım attırmadın orda süper oynuyordun burda niçin 3.lig te oynayan oyuncu gibi oynuyorsun herkesi kendin gibi zannediyorsun ayağına top gelince bekliyorsun düşünüyorsun dün sivaslı oyuncular seni tanımış iki defa sen beklerken arkadan gelip topu senden çaldılar.sen bizde oynayamıyorsun çok yetersizsin
çok..........

Erbay
14.01.2008, 16:26
Tayfun,atağa çıkma mümkünse.Bırak ya atağı dur kalenin önünde.Yoksa kafayı yiyeceğiz.

Fatih Ay
14.01.2008, 19:38
tayfun seni mahalle maçlarında bile kadroya almazlar..

Miraç Atalay Çiftçi
14.01.2008, 19:51
Tayfunun yerine ferhatı kadro kısıtlılığı nedeni ile sag bekte oynatmalı adnanı aymanın yanına koymalıydı, münkünse tayfun'uda ceyhun ve celo'nun yanina göndermeliydi.

KUTADGU
15.01.2008, 22:35
İrezil adam....
Kimse senin futbolculuğunu da sorgulayamaz...

Nesiniz, kimsiniz, kaç kişisiniz...?
Amacınız neyyy?

Bırakın yakamızı da...

Emirhan Makul
16.01.2008, 00:10
hangi insan kendi ceza sahasının önünde top ayağında 10 sn den fazla durur:tayfun cora

ince_memed
16.01.2008, 21:44
bşey dikkatimi cekti top bu adamın yayagında olunca ayakları birbirine mi dolasıyor yoksa benmi öyle görüyorum anlayamadım.

Cem Balcı
16.01.2008, 21:51
ferhatı tercih ederdim bu adamın yerine.

unique
17.01.2008, 15:27
Top ayağına gelince bi afallıyo, ne napayım ne edeyim diye düşünürken rakip gelip güle oynaya ayağından topu alıyor; işin garibi bu adam Süper Lig'de oynuyor. Pess..

BURAK DOGU
17.01.2008, 15:33
tayfun oyun kuramıyor arkadaşlar bu iki iki dört bu adamı stoper olarak oynatmak saçma... yükü kaldıramıyor sorumluluk taşıyamıyor... çok çabuk strese giriyor... kayseri gibi takımlarda oynayabilir ancak trabzonsporda oynaması için çok çalışması lazım çabuk havalandı yanlış yaptı...

Emirhan Makul
17.01.2008, 22:41
tayfun sen ne adamsın ya facebookda bide poz vermiş ya Allahım ya o kadar senden futbolcu olamaycağını anlattım anlamadım mı hala ya

Cem Balcı
18.01.2008, 00:16
mümkünse birdaha sağ beck oynama.:Dhele sağ açık hiç.

Cem Akyüz
18.01.2008, 00:19
tayfun sağ bek oynayamaz oynicaksa anca geri dörtlünün ortasında oynar

Cem Balcı
18.01.2008, 00:24
tayfun sağ bek oynayamaz oynicaksa anca geri dörtlünün ortasında oynar

ki oynayamayacağınıda sivas maçında gördük.:o

defansta sıkıntı büyük hemde çok büyük...

İdris Toksoy
18.01.2008, 00:38
tayfun liberoyu becerir sadece.onda da sadece topu kesip uzaklaştırır.yok top sürmekmiş,top dağıtmakmış,,,bunları coradan beklemek yanlış olur.

BURAK DOGU
18.01.2008, 10:17
revizonun başında gönderilmesi gereken isimlerden biri...

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 23:39
olum samet aybaba donemınde kayserideyken nasıldın şimdi nasılsın
TOPARLANAN

BURAK DOGU
19.01.2008, 09:44
olum samet aybaba donemınde kayserideyken nasıldın şimdi nasılsın
TOPARLANAN

o çok kötü dağıtmış şanzumanı artık toparlaması çok zor:)

Emirhan Makul
19.01.2008, 12:19
2. lige göndereceksin aklı başına gelecek

BURAK DOGU
19.01.2008, 12:21
2. lige göndereceksin aklı başına gelecek

aklı başına gelemez onun çünkü futbol oynamayı unutmuş artık... bu yavaşlıkla ancak ağır çekim AY da oynar...

ince_memed
19.01.2008, 14:13
son iki yılda bu yönetim geldi geleli kim iyiki söylesenize bana allahtan fatih tekke gittide,kendini kurtardı adam şmapiyonluk gördü,soför iyi olmadıktan sonra araba nın tüm parcaları saglamda olsa yolda yawas gider. fazla elestirmeyelim bence kim olsa böle durumda bocalama yaşar.

Great White
19.01.2008, 22:08
Stopere bak.. Tayfun Cora..

Adam sağ bekde oynarken bile yüreğimizi ağzımıza getiriyordu şimdi geldi altıpasın önünde bekliyor..

Ee beklemeye hakkı var tabii, ne de olsa Trabzon' lu..

Ama bizim için rakip forvetten çok daha tehlikeli..

Önceleri o bölgede Stephanov varken yanında biraz yabancılık çekiyordu..

Şimdi kendisiyle aynı özelliksizlikte bir Hüseyin abisi var..

Kulağa korkunç geliyor ama Hüseyin ve Tayfun ciddi ciddi bizim stoperlerimiz..

Böyle iki stopere sahip bir takımın karşısına forvetsiz de çıksan en az 2 gol bulursun zaten..

TSknbkTS
19.01.2008, 23:23
seni futbolcu diye piyasaya sürenin......

Terzioğlu
20.01.2008, 00:52
Bugün iyi oynadi...gollerde hatasi yoktu...tamamen Hüseyin'in kazmaliklari...

28TS61
20.01.2008, 03:03
seni futbolcu diye piyasaya sürenin......

al bendende okadar

Emirhan Makul
20.01.2008, 11:19
burnun kopsun tayfun

UmutBaykan
24.01.2008, 21:43
tayfun ne zaman hatasız bir maç çıkarcaksın...off of

Samet Yildirim
24.01.2008, 21:48
senden TS futbolcusu olursa benden basbakan olur...ulan 1 tane macta da hata yapma be...

UmutBaykan
24.01.2008, 21:54
senden TS futbolcusu olursa benden basbakan olur...ulan 1 tane macta da hata yapma be...

hastalık ya kardeşim bırak..

Fatih Öztürk
24.01.2008, 22:05
trilyonları cebe indiriyorsun bu takımın formasını giymeye layık görülüyorsun.
suc sende değil.
sana o formayı teslim edenlerde.

Samet Yildirim
24.01.2008, 22:07
trilyonları cebe indiriyorsun bu takımın formasını giymeye layık görülüyorsun.
suc sende değil.
sana o formayı teslim edenlerde.

tmm dogru söylüyorsun da ama gidelim amatörlerden futbolcu getirelim heralde son adam olarak calima gidilmeyecegini bilir ama TAYFUN CORA halanda ögrenememis bukadar da pes yani...

UmutBaykan
24.01.2008, 22:09
tmm dogru söylüyorsun da ama gidelim amatörlerden futbolcu getirelim heralde son adam olarak calima gidilmeyecegini bilir ama TAYFUN CORA halanda ögrenememis bukadar da pes yani...

tayfun gibi bikaçtane daha var takımda...o yüzüden bizim takım boyle işte..lanet olsun:(

jefferson61sefa
24.01.2008, 22:25
kovun şunu satın ya hiç bir yararı yok beceriksizin teki

Can Tuna Kurt
24.01.2008, 22:26
Geçen sene kiralık gittiği kulüpte bize karşı oynadığı futbolun yarısını oynasın, yeter.

Fatih
24.01.2008, 22:52
hiç değişmiceksin dimi yazık!

Gökhan Uzun
24.01.2008, 23:02
bu macta bence o hatasının dısında pek de kötü oynamadı ama iste bir hata bile cok güzel maci aleyhine cevirebiliyor gerci tayfun bu aksam harikalar yaratmadı ama...

golden sonra kameralar ersun hocayı gösterdi o da "ah tayfun ah" dedi

Özge
24.01.2008, 23:07
Öyle bir hata nasıl yapılır anlamıyorum.Bir an önce git de kurtulalım.

Fatih Ay
24.01.2008, 23:16
tayfun sana güle güle denmez defol git...

28TS61
25.01.2008, 00:11
nedir senden cektiyimiz ya

Emirhan Makul
25.01.2008, 00:15
geline 4 kapı göstermişler birini açmayacaksın demişler gelin o hariç hepsini açmışş içinden para yiyecek değerli eşyalar çıkmışş yine dayanamamış 4. kapıyıda açmışşşş ee sana ne diyeyim ya kişiliksiz şahsiyet kaleciye atabilirsin solundaki adamada atabilirsin ya işin tersi gibi sağındaki adamda boş hiç olmadı auta at ama sen ne yaptın rakibe arkan dönülkken dönüp rakibine çalım atmaya kalktın hemde ceza sahaınısını önünde sen topçumusun bi izle kendini de sor kendine ???

i-çing
25.01.2008, 00:22
tebrik ederim seni ya sayende yine yedik gol!

ilk golden sonra bizim kaleci Onur'un yüzü çok tuhaftı ya.Ne yaptı bu?ben nereye geldim ?bu nasıl bi gol?:S:S faln gibi duruyordu. Yazık!

h@msi61
25.01.2008, 00:51
Bu adamin ciktigindan beri hayrini gormedik, surekli hata surekli hata... Kac sene gecti futbolu zerre ilerlemedi...

macka61
25.01.2008, 01:21
aynen katılıyorum

_SeRKaN_
25.01.2008, 09:18
Yaptığın hatayı amatör ligdeki topçularda bile göremezdik..Bu ne vurdumduymazlık kendini ne sanıyorsun anlamış değilim..Elin oğlu alır yanından gider golünü atar sende baka kalırsın ...

Gürkan
25.01.2008, 09:27
senin futbolcu lisansın mı var şimdi. Allah Allah.

yavuss
25.01.2008, 10:22
Nasıl futbolcu olduğu tartışma konusu TRABZONSPORDA nasıl

yavuss
25.01.2008, 10:24
Nasıl futbolcu olduğu tartışma konusu TRABZONSPORDA nasıl oynadığıda ayrı bir konu zaten hiç bi insanda ilerleme olmaz b gayret olmaz yaptığı hataları amatör kümede bile yapmıyorlar ayıp ayıp bu ne ya formanın büyüklüğünü kaldıramayacak kadar küçük insanlar için burda boşuna vakit harcıyoruz.....

Harun-61
25.01.2008, 10:45
senin futbolcu lisansın mı var şimdi. Allah Allah.

futbolculuktan mankenlige terfi etmesini teklif ediyorum :alkış:

yillardan beri profosyönel futbolcu adam azicik bi futbolunu düzeltir yaaa !

kendinden utan !!!

!

Onur
25.01.2008, 10:47
Dün akşam herkese bir daha gösterdi ki "BENDEN BİR HALT OLMAZ!!!"

Umarım başkaları da görmüştür...

28TS61
25.01.2008, 11:57
Nasıl futbolcu olduğu tartışma konusu TRABZONSPORDA nasıl

onu sahada görünce: "bundan futbolcu olmusta benden niye olmadi" diye kendi kendime soruyorum,

sanirim cogumuz ondan daha iyi oynariz,

Murat'
25.01.2008, 12:00
yorum yapmıyorum tayfuna...bu kadar amatörece hatalar yapılmaz..

UmutBaykan
25.01.2008, 12:51
tayfun 3. ligde oynar ancak

28TS61
25.01.2008, 12:54
tayfun 3. ligde oynar ancak

guldurme beni ya, ne 3.ligi. ancak hali saha liginde oynar

UmutBaykan
25.01.2008, 12:56
guldurme beni ya, ne 3.ligi. ancak hali saha liginde oynar

:D bizi bıraksında nerde oynarsa oynasın :D

Erdinç Barutçu
25.01.2008, 13:07
yok yok siz bu adamı yine Kayseriye yollayın...Bizim takımdan gidenler bize karşı aslan kesiliyor..Geri gelince de "bu adam o muydu?" diyoruz..

Faik Yılmaz
25.01.2008, 13:10
Sonrada neden altyapıdan adam takımda oynatılmıyor diyoruz....

böyle oynayacak yerde hiç oynamasınlar 10 kişi çıkalım maçlara daha iyi

ilhan
25.01.2008, 14:22
böyle oynayacak yerde hiç oynamasınlar 10 kişi çıkalım maçlara daha iyi

Bu adam oynarken zaten 10 kişi oynuyoruz. :)

Nytre
25.01.2008, 15:03
takımın defansı serseri mayın gibi hüseyin - ayman - tayfun - togla - erdinç gibi oyuncular yüzünden her maç en sakin geçen maçlar da dahil bir atraksyon yaratıp gol yiyoruz.

motivasyon ekslikliği midir -- güvensizlik midir -- aptallık mıdır siz karar verin.

ancak bu insanların yaptığı bu GÜLÜNÇ hareketler takımı bu hale getirdi. artık kızamıyorsun bile çünkü bunlar onların peryotik hareketleri olmuş ve sen tv.nin karşısında gülüyorsun!

yazıklar olsun aldığınız onca paralara.

Erbay
25.01.2008, 17:30
Bunlar artık hata yapmadan duramıyorlar.Alışkanlık olmuş bir kere.Tayfun hatanı yaptın rahatladın herhalde.

onur_alabuga_61
25.01.2008, 17:39
kaybol git ya.................. futbol sana yakışmıyo fiziğin de bi sorun var

KUTADGU
25.01.2008, 23:29
Bu adam oynarken zaten 10 kişi oynuyoruz. :)

Ama karşı takım 12'leniyor o zaman..

Dolayısıyla Ya Tayfun Ya Hiç'ten Hiç olanı tercih ediyorum...

Bırak Yakamızı futbolcu bozuntusu, forma koleksiyoncusu..

Cem Balcı
25.01.2008, 23:32
defansımız böyle adamlardan oluşmamalı....

gönderilmesi gereken topçulardan.

Emre B.
26.01.2008, 00:18
Git Kayseri'ye bir daha gelme.

Terzioğlu
26.01.2008, 00:30
Yaptigi büyük hata disinda cok güzel oynamisti Genclerbirligi macinda...

LazAnisT
26.01.2008, 01:20
Yaptigi büyük hata disinda cok güzel oynamisti Genclerbirligi macinda...Ben başka maç seyrettim o zaman

Terzioğlu
26.01.2008, 02:17
Ben başka maç seyrettim o zaman

Niye ya Trabzonspor maci dururken baska mac seyretmek olur mu :p

Emiroğlu
26.01.2008, 02:43
Ama karşı takım 12'leniyor o zaman..

Dolayısıyla Ya Tayfun Ya Hiç'ten Hiç olanı tercih ediyorum...

Bırak Yakamızı futbolcu bozuntusu, forma koleksiyoncusu..

Çok iyiydi...

Kim bilir ne Trabzonspor formaları vardır bu insanda...:rolleyes:

Dursun Kaplan
26.01.2008, 02:56
Bana göre 3.lig futboLcusu.. GeL görki 11 de oynuyo bizde.. :S