PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hazırlık Maçı | Trabzonspor 3 - 0 Karşıyaka

Sayfa : [1] 2

ilhan
25.10.2009, 11:10
Bu konuyu ara ara bazı başlıklarda farklı arkadaşlar da gündeme getiriyor. Ama ligde Ankaraspor maçını oynamayacağımız için Beşiktaş maçına kadar uzun bir ara var. Bu araya en az 1 hazırlık maçı sığdırabiliriz. Ama mümkünse A2 takımımızla ya da Karadenizspor'la yapılmayacak hazırlık maçı ayarlamalıyız.

Hazırlık maçı için müsait takım bulabilir miyiz? Sizin aklınıza gelen takım ya da takımlar var mı?

Mümkünse hazırlık maçında forma şansı bulamayan futbolcuların diğer futbolcularla kaynaşmasını sağlamalıyız. Mesela Ömer Aysan, Barış Memiş, Onur Recep Kıvrak, Hasan Ahmet Sarı, Ferhat, Tolga Zengin vs. vs. takıma kaynaştırılmalı ve hep hazır tutulmalılar.

Lütfen şu 2 hafta boyunca takıma 2-3 gün izin ve sadece antrenman olmasın!

Serdær
25.10.2009, 11:13
A2 ve Karadenizspor seviyesinde takımla maç yapacaksak eğer hiç hazırlık maçı yapmayalım.

Adana Demirspor nasıll Livorno ile maç yaptıysa, bizimde İtalya,Almanya,Holanda,İspanya gibi üst düzey ligden bir takımla maç yapmamız gerekiyor.

Hazırlık maçı o zaman olur.

Mümkünse as kadroyla çıkıp takımı görelim.

Ali Tunahan Güllü
25.10.2009, 11:14
Çok güzel bir düşünce zaten büyük bir ihtimalle a2 takımıyla bi maç yaparlar..

.....
25.10.2009, 11:16
Şöyle Adam gibi bir takımla yapılsın ya , Lig maçı ayarında olsun. süper olur valla.

Serdær
25.10.2009, 11:19
Hatta bir adım daha ileriye gidip hazırlık maçını İstanbul'da yapsınlar.

Şöyle Dünyaca ünlü bir takımla İstanbul'da maç yaparsak iyi sükse olur ..

Tolunay Abdioğlu
25.10.2009, 11:21
Süper Lig takımları kıvamında bir takımla hazırlık maçı yapılması gerekiyor.

Miraç Atalay Çiftçi
25.10.2009, 11:31
Bir hazırlık maçı mutlaka ayarlanmalı.
Mümkünse uluslararası düzeyde bir maç olmalı.

servet nuh
25.10.2009, 11:31
rubin kazanla maç yapalım,barcelonaya hazırlık olur onlar için

Kazım Uzunboy
25.10.2009, 11:34
Elbette olursa güzel ve yararlı olacaktır ama olacağını hiç sanmıyorum..

KUTADGU
25.10.2009, 11:44
Körlere muhakkak yol göstermeli değil mi?

Yol, bu hafta içerisinde muhakkak bir hazırlık maçı yapmak gerekliliğidir.

Başlığa katılıyorum.

Travelair
25.10.2009, 11:45
Evet aklımdaydı unutmuşum. Tebrik ederim İlhan kardeşim. Önemli bir konu. Bakalım yönetimimiz mesela dışardan uygun bir takım getirebilecek mi? Hatta Sportif direktörümüz Ünal Karaman

Atakan
25.10.2009, 11:45
Güzel fikir.Ama gerçekleşir mi bilmem.:)

Mehmet Fırat
25.10.2009, 12:04
İyi de o hafta maç yapmayan kaç tane takım var ki?

bordo61
25.10.2009, 12:07
Mutlaka yapılmalı hatta İstanbuldada yapılabilir.

Hem ordaki renkdaşlarımız için güzel bir organizasyon olur

OFLU
25.10.2009, 12:09
iyide avrupa da ligler devam etmiyor mu? Bizim gibi o hafta mac yapmayacak takim hemde kaliteli bir takim nasil bulanacak?

Orhan Aydın
25.10.2009, 12:09
a2den daha iyi bir takımla hazırlık maçı felan yapmayız:)

Emre ÖZTÜRK
25.10.2009, 12:10
iyide hangi takım maçı haftasonu maçı varken bizimle hazırlık maçı yapmayı kabul eder.

Bizim gibi haftasonunu boş geçecek bir takım bulmamız lazım.

Anıl C
25.10.2009, 12:10
bence maç yapacağımız takımın haftaya da maçı olmamalı
yoksa kimsenin kabul edeceğini sanmıyorum
hele hele yurt dışından

Hüseyin Sahtiyan
25.10.2009, 12:11
düşünce süper ama kaliteli bir takımla nasıl maç yapabiliriz ki ? tüm ligler oynanıyor dünya bazında.. yani bizle hafta sonu kaliteli maç yapabilecek bir takım bulmak şuanda çok zor.. Avrupa takımı olduktan sonra isim pek önemli değil, Sakarya Kocaeli veyahut İzmir gibi yerler de oynasa da hem sürekli takımı göremeyenler hasret giderse hem de biz çok özlemeden gidip desteklesek :)

Mehmet Fırat
O değil de, A2'nin bile maçı var sanırım. :)

Hqmi
İstanbul'da olsun. :)

Cafer Bulur
25.10.2009, 12:12
Önemli bir konu,katilmamak elde degil.

Bu mac ciddi bir takimla yapilsa daha iyi olur elbette.

Olmazsa yurticinden bir takimla mutlaka bir hazirlik maci yapilmali.

Erdinç Barutçu
25.10.2009, 12:16
Bende başka bir konu içerisinde fikrimi beyan etmiştim.EVet katılıyorum.Mesela Ankaragücü bu hafta bay geçtiği için Telekomsporla hazırlık maçı yaptı.Ama hocanın "yedeklerin v.s. diğer oyuncuların hazır tutulması" gibi bir mantığa sahip olacağını,böyle bir hazırlık içinde olduğunu sanmıyorum.

bordo61
25.10.2009, 12:16
Madem Ankaraspor boşta bizde onlarla yapalım :)

Hemde yenersek gerçekten 3 puanı hak etmiş oluruz :D

Cafer Bulur
25.10.2009, 12:17
Böyle bir macin hafta sonunda yapilma zorunlulugu da yok.

Gelecek hafta sonu pazar günü oynayacak bir takimla hafta ici sali veya carsamba günü de bir mac yapilabilir.

Cok sey olur da,cidden istemek lazim.

Murat Erdem
25.10.2009, 12:20
Arkadaşlar, diyelim ki Kayseri maçında Gökhan'ın gördüğü sarı kart 4.sarısıydı ve cezalı duruma düşmüştü. Peki cezasını bu hafta ki hükmen galip geçiceğimiz Ankaraspor maçında çekmiş mi olacaktı, yani BJK maçında oynayabilecekmiydi ?

Dursun Kaplan
25.10.2009, 12:21
Defalarca dile getirilmiş bir konu. Ama ne bizim yönetim ne de teknik heyette kıpırdanma yok. Uyuyolar resmen.

Miraç Atalay Çiftçi
25.10.2009, 12:21
Arkadaşlar, diyelim ki Kayseri maçında Gökhan'ın gördüğü sarı kart 4.sarısıydı ve cezalı duruma düşmüştü. Peki cezasını bu hafta ki hükmen galip geçiceğimiz Ankaraspor maçında çekmiş mi olacaktı, yani BJK maçında oynayabilecekmiydi ?

Murat abi, Ankaraspor ligden düşürüldü. Yani o yokmuş gibi davranıyoruz. Beşiktaş maçında cezalı olacaktı.

ilhan
25.10.2009, 12:22

Ankaraspor ligden düştüğü için Trabzonspor'un bu hafta maçı yok "Bay" geçiyor. Yani oynanmayacak olan bir maçta futbolcunun cezasını doldurması gibi bir durum yok. Bir sonraki oynanacak müsabakada yer alamaz.

Ben böyle biliyorum.

Murat Erdem
25.10.2009, 12:22
Miraç, federasyon skor ilan ettiği bir maçı nasıl yok sayıyor ?

Yok saydığın takımın maçlarına skor ilan ediyorsun, bu işte hukuksuzluk var. Lig 17 takımla devam etmeliydi.

Cafer Bulur
25.10.2009, 12:24
Abi o zaman kurallar hice sayilmis olur.

Düsünsene gökhan in 3 sari karti var ve bjk macinda oynamak icin 4.sariyi kayseri macinda görüp besiktas macina hazirlaniyor olurdu.

ilhan
25.10.2009, 12:25

Bu kural Fifa ve UEFA'da da uygulanıyor.

Miraç Atalay Çiftçi
25.10.2009, 12:25
Ankaraspor lig başlamadan hemen önce ligden düşürülseydi. Yani hiç bir maçı oynanmadan düşseydi skor ilanı olmadan ligden düşecekti. O zaman ya alt ligden bir takım daha çıkacaktı ya da ligi böyle tescil edip bir takım eksik olarak lig başlayacaktı.
Olaylar ligin devam ettiği süreçte olduğu ve Ankaraspor herhangi bir resmi müsabakada yer aldığı için, ligden düşünce karşı takım hükmen galip sayılıyor.
Skor ilanı olmuyor, takımlar hükmen galip sayılıyor ve bunun resmi sonucu 3-0 ilan ediliyor.

Murat Erdem
25.10.2009, 12:26
Cafer ben de onu diyorum, hem skor ilan ediyorsun o takım aleyhine, hem de yok sayıyorsun. Bu işin üstüne gitseler federasyonun başı ağrır.

Gökhan KAN
25.10.2009, 13:24
İyi de o hafta maç yapmayan kaç tane takım var ki?

iyide avrupa da ligler devam etmiyor mu? Bizim gibi o hafta mac yapmayacak takim hemde kaliteli bir takim nasil bulanacak?

iyide hangi takım maçı haftasonu maçı varken bizimle hazırlık maçı yapmayı kabul eder.

Bizim gibi haftasonunu boş geçecek bir takım bulmamız lazım.

düşünce süper ama kaliteli bir takımla nasıl maç yapabiliriz ki ? tüm ligler oynanıyor dünya bazında.. yani bizle hafta sonu kaliteli maç yapabilecek bir takım bulmak şuanda çok zor.. Avrupa takımı olduktan sonra isim pek önemli değil, Sakarya Kocaeli veyahut İzmir gibi yerler de oynasa da hem sürekli takımı göremeyenler hasret giderse hem de biz çok özlemeden gidip desteklesek :)
Bunlar cevaplanmalı..

ilhan
25.10.2009, 13:25
Azerbaycan, Gürcistan vs. ülkelerden bir takım bulamayız yani hazırlık maçı yapmak için?

Miraç Atalay Çiftçi
25.10.2009, 13:29
Bunlar cevaplanmalı..

Bunlar cevaplanmalı derken?

Çok zor değil dünya üzerinde bizim kalitemize biraz daha yakın bir takım bulup hazırlık maçı ayarlamak.
Haa, belki deplasman olur hoca gitmeye razı olmaz belki maddi olarak yük getirir diye yönetim istemez.
Ama bu tür bir hazırlık maçı oyuncularımız için önemlidir...

* Büyük takımların rezerv ligdeki takımları ile oynanabilir.
* Asya takımları bulunabilir...

EMiRHAN61
25.10.2009, 13:38
karma eski futbolcularla felan bi gösteri maçı iyi olur bence moral verir hemde

Gökhan KAN
25.10.2009, 13:42
Bunlar cevaplanmalı derken?

Çok zor değil dünya üzerinde bizim kalitemize biraz daha yakın bir takım bulup hazırlık maçı ayarlamak.
Haa, belki deplasman olur hoca gitmeye razı olmaz belki maddi olarak yük getirir diye yönetim istemez.
Ama bu tür bir hazırlık maçı oyuncularımız için önemlidir...

* Büyük takımların rezerv ligdeki takımları ile oynanabilir.
* Asya takımları bulunabilir...
Birçok kişi yazmış nasıl buluruz ligler devam etmiyor mu diye cevap gelmemiş bende topluca dile getirdim..

Avrupa dışından bir maç masraflı olur bence o yüzden olmaz..Avrupadaki takımların ligleri devam ediyor bir takımın bay geçtiği bir lig de hatırlamıyorum..

Rezerv ligdeki takımların elbet maçları vardır heralde..Nasıl bizimkilerin varsa onlarında vardır..

İyi bir takım imkansız gibi yinede bilemiyorum...İnşallah olur ama bence Yine A2 ye kalırız..

ilhan
25.10.2009, 13:44
Maçları Cumartesi, Pazar oynamak zorunda değiliz ki. :) Çarşamba'da olabilir. Adı üzerinde hazırlık maçı olacak.

uzunhakan
25.10.2009, 13:46
a2 takımıyla bir hazırlık macı hic fena olmaz gerci son macta da onlara yarım düzine gol atmıslardı ama neysee macının iyisi kötüsü olmaz

Cagdas Topal
25.10.2009, 13:49
Kasımpasa hazırlık macı için takım buluyor da biz mi bulamayacagız ?

Hangi ligler bitmiş onlara bakmak lazım :confused:

bkandil
25.10.2009, 13:59
Bordo Takım (T.D.: H.Broos)

...................Sylva...................

Tayfun.....Song....Egemen.....Cale

Serkan....Selçuk....Colman....Gabriç

............Umut......Gökhan..............

------------------------------------------------------------------

Mavi Takım (T.D. M.Diyadin)

...................Onur........................

Ö.Aysan....Giray.... Ceyhun......Ferhat

Yattara....Tjikuzu.....Engin.........Barış

...................Alanzinho.....................

...................H.Ahmet......................

A2 kadrosunu da ikiye bölüp yedek yaparlar. Bilet basılır, Avni Aker'de taraftar önünde bir müsabaka yapılır....

Cafer Bulur
25.10.2009, 14:02
@b kandil.

En kötü ihtimalle dedigin yapilabilir ama böyle bir idman maci icin bilet neden basilsin ki?

Giris herkese bedava olur bu durumda.

Miraç Atalay Çiftçi
25.10.2009, 14:03
Şimdi evet takımlar ikiyede ayrılabilir ama hazırlık maçının amacı belli olmalı.
Neden?
Çünkü takımımızda oynamasını beklediğimiz oyuncular var. Form tutmasını beklediğimiz oyuncular var.
Kemik kadronun üstüne bazı oyuncularımızı da ekleyerek takımın son durumuna bakmak daha mantıklı olacaktır.

bkandil
25.10.2009, 14:20
@b kandil.

En kötü ihtimalle dedigin yapilabilir ama böyle bir idman maci icin bilet neden basilsin ki?

Giris herkese bedava olur bu durumda.

Bedava'nın cılkını çıkarmada Türk Milletinin üstüne yok...
Bu yüzden cüzi miktarla da olsa paralı bilet taraftarıyım...

Cafer Bulur
25.10.2009, 14:23
Bedava'nın cılkını çıkarmada Türk Milletinin üstüne yok...
Bu yüzden cüzi miktarla da olsa paralı bilet taraftarıyım...
Baska bir takimla oynasan dedigin olur.

Ama senin bahsettigin durumda rakip yok,bunun icin bilet talep edemezsin.

Zaten Trabzondaki taraftarin maddi imkanlari kisitli,hickimse idman macina para verip de maca gitmez.

bkandil
25.10.2009, 14:23
Şimdi evet takımlar ikiyede ayrılabilir ama hazırlık maçının amacı belli olmalı.
Neden?
Çünkü takımımızda oynamasını beklediğimiz oyuncular var. Form tutmasını beklediğimiz oyuncular var.
Kemik kadronun üstüne bazı oyuncularımızı da ekleyerek takımın son durumuna bakmak daha mantıklı olacaktır.

Eğer hazırlık maçı yapılırsa (başka bir takımla) iki seçenek olacak hocanın önünde...
Ya İdeal 11'i sahaya sürüp formda kalmaları için oynatacak.
Ya da oynatılmayı bekleyen müzmin yedekleri sahaya sürüp oynatacak...

1.Durumda yedekler yine kulübede olacak, hazırlık maçının onlar için anlamı olmayacak...
2.Durumda ise as kadro haftayı maç yapmadan kapatmış olacak ki sanırsam hazırlık maçının sebebi as kadronun haftayı boş geçmemesi...

bkandil
25.10.2009, 14:25
Baska bir takimla oynasan dedigin olur.

Ama senin bahsettigin durumda rakip yok,bunun icin bilet talep edemezsin.

Zaten Trabzondaki taraftarin maddi imkanlari kisitli,hickimse idman macina para verip de maca gitmez.

Farketmez, zaten maksat para kazanmak değil, maç havası estirmek...

Ahmet Kuru
25.10.2009, 14:28
Hazırlık maçı olması güzel olur tabi...
Fakat üst düzey bir takım bu aralar müsait bulunabilir mi o soru işareti işte...

Alihan Ertürk
25.10.2009, 14:30
Kulüp bulamıyorsak bir milli takımla hazırlık maçı ayarlayabiliriz ..

Kazakistan , Azerbaycan , San Marino vs .. :)

Miraç Atalay Çiftçi
25.10.2009, 14:41
Kulüp bulamıyorsak bir milli takımla hazırlık maçı ayarlayabiliriz ..

Kazakistan , Azerbaycan , San Marino vs .. :)

Alihan milli takımda oynayan oyuncular takımlarıyla lig maçına çıkmıyor mu?:rolleyes:

OLCAY ÇAKIR
25.10.2009, 15:16
Gelsinler İstanbulda oynasınlar.

Tribün geliri olur.
Şifa olur.

Birtan Karaman
25.10.2009, 15:31
MVV'nin Programı Uygun Olursa Onlar İle Oynayabiliriz Ama Sanmam.

Mehmet Fırat
25.10.2009, 15:32
Drogheda Utd. diyecektim ama onların da ligi devam ediyor. :o

Tanju
25.10.2009, 15:36
Avni Aker'de kendi aramızda yapalım :D

Hüseyin Sahtiyan
25.10.2009, 15:36
Azerbaycan, Gürcistan vs. ülkelerden bir takım bulamayız yani hazırlık maçı yapmak için?

İlhan elbette ki bulunur da ben bazı arkadaşlar avrupanın önemli takımlarından diye bahsedince öyle bir takım çok zor demiştim :) Eğer amaç yapmaksa 150 tane takım bulurlar da ben öyle bir amaç içinde olacağını sanmıyorum bu yönetimin.. Halbu ki İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya gibi takıma hasret şehirlerdeki insanlar için süper olur, o insanların gönüllerini kazanabilirler şu çok fazla göze batmayan muhabbetten..

bekir61
25.10.2009, 15:37
mümkünse almanyada olsun:D

ilhan
25.10.2009, 15:39
İlhan elbette ki bulunur da ben bazı arkadaşlar avrupanın önemli takımlarından diye bahsedince öyle bir takım çok zor demiştim :) Eğer amaç yapmaksa 150 tane takım bulurlar da ben öyle bir amaç içinde olacağını sanmıyorum bu yönetimin.. Halbu ki İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya gibi takıma hasret şehirlerdeki insanlar için süper olur, o insanların gönüllerini kazanabilirler şu çok fazla göze batmayan muhabbetten..

Valla Hüseyin isterlerse takımı ikiye bölsünler bilemiyorum ama mutlaka bu arayı değerlendirmek gerekiyor. İstanbul fikri daha güzel. İstanbul'da en kötü 10000-20000 kişiye oynar Trabzonspor. Ama hazırlık maçı yapmadan geçirirsek yedekte hep bekleyen adamları nasıl hazır tutacağız işte o sorunun cevabını veremiyorum.

Adem Erdoğan
25.10.2009, 15:39
haftasonu amatöründen süperine her takımın maçı var.:)

yine en mantıklısı ankaraspor.:)

uemit
25.10.2009, 15:55
HAZIrlik maci olur yine oynatmaz alanzinho yu :D gecen mac kirmizdan sonra alackti oyuna hatta tayfunun yerine !!

Ilelioglu
25.10.2009, 16:03
Önümüzdeki haftayi bos gecirecek olan bir takim varmi?

avniaker
25.10.2009, 17:24
evet bir hazırlık maçı istanbul da

Emrah Akcagöz
25.10.2009, 17:57
Bu konuyu ara ara bazı başlıklarda farklı arkadaşlar da gündeme getiriyor. Ama ligde Ankaraspor maçını oynamayacağımız için Beşiktaş maçına kadar uzun bir ara var. Bu araya en az 1 hazırlık maçı sığdırabiliriz. Ama mümkünse A2 takımımızla ya da Karadenizspor'la yapılmayacak hazırlık maçı ayarlamalıyız.

Hazırlık maçı için müsait takım bulabilir miyiz? Sizin aklınıza gelen takım ya da takımlar var mı?

Mümkünse hazırlık maçında forma şansı bulamayan futbolcuların diğer futbolcularla kaynaşmasını sağlamalıyız. Mesela Ömer Aysan, Barış Memiş, Onur Recep Kıvrak, Hasan Ahmet Sarı, Ferhat, Tolga Zengin vs. vs. takıma kaynaştırılmalı ve hep hazır tutulmalılar.

Lütfen şu 2 hafta boyunca takıma 2-3 gün izin ve sadece antrenman olmasın!
Hasan Ahmet Nijeryada milli takımda şu an..

Enes Ünal Kaya
25.10.2009, 18:01
1 hafta idman 1 hafta izin ohh : ) ne gerek var hazırlık maçına

Birtan Karaman
25.10.2009, 18:07
Stabaek İle Yapalım. Onlarda Görsün Alan'ın Ne Halde Olduğunu :cool:

Furkan Dündar
25.10.2009, 18:10
Hazırlık maçı olacağını Hiçç sanmıyorum :)

Mustafa Ayazoğlu
25.10.2009, 18:13
Hazırlık maçı oynayıp sakat mı verelim çok saçma fikir ! Takım, iyi antreman ve taktik çalışsın !

Beşiktaş zor gol yiyen bir ekip ! Duran top çalışılsın. Aynı şekilde bizde duran toptan gol yiyoruz!

Stoperler de nerde duracaklarını çalışsın ! Beşiktaş'a gol atamazsak bile golde yemeyelim !

Emirhan Makul
25.10.2009, 18:14
Bırakalımda bu işi ünal karaman yapsın biz karar vereceksek Ünal karaman ne iş yapar o klüpte ?

Mustafa ÖZDEMİR
25.10.2009, 18:16
en iyisi a2 ile maç yapmak...

Hasan ZAİMOĞLU
25.10.2009, 18:16
BMN TRabzon 18 kişilik bir kadroyla idmanı bassın bir maç ayarlasın (:

Hasan Habip Özbay
25.10.2009, 19:24
takımlar dolu olduğundan başka takım zor görünüyor ama karadenizden bi takımda iyi olur

Fatih Kuloğlu
25.10.2009, 19:27
Rize doludur fenerle yaparlar onlar giresun'un samsun'un maçı vardır ofspor'un yoksa güzel olur

Anıl Caner
25.10.2009, 19:33
Kocaelispor oyuncularının lisansları yok. Paf takım oynuyor maçlarda. Haliyle as kadrosu boşta bekliyor. Ankaraspor aynı şekilde. Sakaryaspor misal. Yapmak istedikten sonra yapılır.

Yasin Altuntas
25.10.2009, 19:35
Haftaya cogu Takimin Lig Maclari var bence Rakip bulunmaz

Gökhan Döner
25.10.2009, 21:46
Şöyle takım bulup istanbulda bir hazırlık maçı yapılsa kötü mü olur hem tribün geliri
hem motivasyon beşiktaş maçı öncesi

LazAnisT
25.10.2009, 23:15
Takım bulamazlarsa BMN istanbul olarak biz iyi bir takım çıkarabiliriz.:cool:

İlhancım mesajım içinde özür dilerim:)

irfanb
26.10.2009, 00:43
haftasonu amatöründen süperine her takımın maçı var.:)

yine en mantıklısı ankaraspor.:)

Hükmen 3-0 mac bizim :)

Adem Erdoğan
26.10.2009, 01:05
Hükmen 3-0 mac bizim :)

goller sahipsiz kalmasın.:)

avniaker
26.10.2009, 09:52
hangi hazırlık adamlar haftayada 2 gün izinli ohh ne güzel evladım

Emrah Akcagöz
26.10.2009, 09:54
hangi hazırlık adamlar haftayada 2 gün izinli ohh ne güzel evladım
Adamlar kesintisiz anrenman mı yapsın abi bırakta 1-2 gün izinli olsunlar..

İskender
26.10.2009, 10:53
Isındırılması gereken ilk kişi Yattara onun adına güzel olur...

zafer6161
26.10.2009, 10:57
Bu hafta maÇ yapmamiz gerekİr bence

.....
26.10.2009, 11:00
adanademirspor bile italyadan takım getiriyor biz ne yapıyoruz :)

Enes Ünal Kaya
26.10.2009, 11:07
Trabzonspor Kayseri Kadrosu...

..............Tony S................

Tayfun.....Song....Egemen.....CaLe

Yattara .... Ceyhun ...CoLman...Gabric

............ Engin
..........................Gökhan

Trabzonspor Kayseri Yedek Kadrosu...

..............Onur K....................

Ömer Aysan........Serkan......Giray... Ferhat

Barış.....Selçuk......Tjikuzu.......Alanzinho

............Umut.......Ahmet Sarı.......

Bu 2 Kadro Avni Akerde HazırLık Maçı Yapsın.. Keyseri Maçındaki Yedek Kadro Yener :D

Kader KORELİ
26.10.2009, 11:18
Bencede iki takim kurup birbirimize karsi oynamaliyiz. En mantiklisi o.

yorumsuz6117
26.10.2009, 11:19

............ Engin

Serkan........Giray.......Ceyhun... Ferhat

Bu 2 Kadro Avni Akerde HazırLık Maçı Yapsın.. Keyseri Maçındaki Yedek Kadro Yener :D
Başa baş oynarlar..

Erdinç Barutçu
26.10.2009, 11:33
Takım bulamazlarsa BMN istanbul olarak biz iyi bir takım çıkarabiliriz.:cool:

İlhancım mesajım içinde özür dilerim:)
Benimde aklıma gelmişti.Hatta BMN karma takımı yapalım belki bazılarımızla sözleşme bile imzalarlar...:p

Emrah Akcagöz
26.10.2009, 11:42

............ Engin

Hasan Ahmet Sarı U-17 milli takımla birlikte Nijerya'da..

İskender
26.10.2009, 12:15
Şöyle İstanbulda bir maç olsa ailecek gitsek kızımıda ilk maçına götürmüş olsam...

Çokmu şey istemiş olurum...

Mehmet Fırat
26.10.2009, 13:16

............ Engin

Hasan Ahmet Sarı U-17 milli takımla birlikte Nijerya'da..

Ayrıca Ceyhun'u da klonlamak lazım. :)

erolizmts
26.10.2009, 14:50
Üst düzey takım getirmek için parası varmı kulübün onuda düşünmek lazım.

Halit Aydın
26.10.2009, 15:09
Hugo Broos yine 3-4 gün izin verir bi de A2 leriyle maç yaparlar. Umut 2 gol atar. Maça hazırız derler biz de yeriz.

Emrah Akcagöz
26.10.2009, 15:35
Hugo Broos yine 3-4 gün izin verir bi de A2 leriyle maç yaparlar. Umut 2 gol atar. Maça hazırız derler biz de yeriz.
Hafta sonu 2 gün izin var bunun dışında izin yok diye biliyorum..

Enes Ünal Kaya
26.10.2009, 15:53
Ayrıca Ceyhun'u da klonlamak lazım. :)
pardon ya gözden kaçmış herkesi mevkilerine göre yerleştirmeye çalışırken :D

b_m_61
26.10.2009, 15:57
Magnifico Ömer Aysan'a henüz alışamadın sanırım :) 2 kadroda da yok :)

Enes Ünal Kaya
26.10.2009, 16:00
Magnifico Ömer Aysan'a henüz alışamadın sanırım :) 2 kadroda da yok :)
tmm ceyhunun yerine koyalım o zmn : ) alışamadım deilde antremana fln çıkmadı die yazmak istemedim = ) ama madem istiyosun koyalım dur :D

Enes Ünal Kaya
26.10.2009, 16:01

............ Engin

Ömer Aysan........Serkan......Giray... Ferhat

Kadro Güncellendi Ömer Aysan Koyuldu... Ceyhun Klonlanmakdan Kurtluldu :D

b_m_61
26.10.2009, 16:06
Kadro Güncellendi Ömer Aysan Koyuldu... Ceyhun Klonlanmakdan Kurtluldu :D

Ömer'i sokman iyi olmuş da şimdi Tayfun'u yedeklerde stopere çekip Serkan'ı sağa alsan Ömer'de 11'de çıksa daha dengeli bi kadro olucaktı ama neyse uğraştırmayalım seni :D

Enes Ünal Kaya
26.10.2009, 16:07
Ömer'i sokman iyi olmuş da şimdi Tayfun'u yedeklerde stopere çekip Serkan'ı sağa alsan Ömer'de 11'de çıksa daha dengeli bi kadro olucaktı ama neyse uğraştırmayalım seni :D
sanki gerçekden bi maç var ve maç kadrosunu ben kuruyorum he :D maçın gidişine göre düşünücem:cool: :p = )

bide tayfunu yedeklere alamam kayseri maçında 11 di = ) hugo ya gönderme var kadro anlayışında :D

__S__e__S__
26.10.2009, 16:14

neden bilmiyorum ama güldüm :D

Oğuzhan
26.10.2009, 16:14
çoğu takımın lig maçı olacağından biraz zor gözüküyor .

a f s
26.10.2009, 16:26
A2 takviyeli Avni Aker'de bordo ve mavi takım olarak hazırlık maçı yapsınlar.

Basına ve taraftara kapalı yapılacak maçta, maçın hakemi olabildiğince ters kararlarla Beşiktaş maçı öncesi futbolcuları psikolojik olarak hazırlasın.

Tribüne küfür edecek birkaç taraftar yerleştirilsin. Böylece takım hem fizik, hem de psikolojik olarak maça hazırlanmış olur.

.....
26.10.2009, 17:09
Aslında Hazırlık maçı kadar nasıl hazırlandığımız ve bjk maçına nasıl çıktığımız da önemli. Maç oynayıp kaybetmekte var , oynamayıp kazanmakta. Önemli olan ikisi arasında farkı bulup BJK MAÇINI KAZANMAK!

Hasan Habip Özbay
27.10.2009, 11:24
takım bulmak zor bu tarihte en iyisini bulurlar eminim ama boş geçmek olmaz maç maçtır

Aytaç Çakıroğlu
28.10.2009, 20:04
kesinlikle olması lazım. maç eksiği olan futbolcularımız için iyi olur.

Ahmet Kuru
29.10.2009, 00:20
Yarın 16:00 da Karadenizspor la hazırlık maçı yapıyormuşuz..

Hqmi
29.10.2009, 00:23
İyi o zaman. Avni Aker'dedir maç.

rahmits
29.10.2009, 00:27
afs harikasın sen yaaa süper düşünmüşsün valla

.....
29.10.2009, 11:18

karadenizsporun maçı yokmu zaten ?

SDinc
29.10.2009, 16:24
Karadeniz-Trabzonspor'a karşı

Bordo mavili takım gelecek hafta sahasında oynayacak olduğu Beşiktaş derbi mçaının hazırlıklarını sürdürüyor.
Trabzonspor-Karadenizspor ile bir hazırlık maçı şu sıralar yapıyor.
Dün akşamki idmanda Giray ile girdiği ikili pozisyonda ayağından sakatlanan Gökhan Ünal ise Karadenizspor karşısında takımdaki yerini aldı.
İŞTE KADROLAR
Hakem : Turgut Kural
Trabzonspor: Sylva, Tayfun, Giray, Egemen, Cale, Colman, Selçuk, Engin, Ceyhun, Umut, Gökhan
Karadenizspor: Erhan, Ferhat, Yasin, Mustafa Yumlu, Abdullah Karmil, Mehmet, Selçuk, Gökhan, Kadir, Göksu, Emre

Haber 61.

Gene Karadeniz'le maç yapıyoruz. Bu arada hakem olarak bizim yardımcı antrenörü yapmışlar. :)

bocek
29.10.2009, 16:26
bizim olmayabilir ama a2 ve karadenizspor un maçı yokmu? tanju ve devlerle yapalım :D:D

ilhan
29.10.2009, 16:26
Allah'tan kadroda fazla şans bulamayan adamlar oynasın dedik. Resmen as kadroyla çıkmışız.

bocek
29.10.2009, 16:29
Allah'tan kadroda fazla şans bulamayan adamlar oynasın dedik. Resmen as kadroyla çıkmışız.

olsun oyuncu değişiklik hakkı sınırsız değilmi zaten

SDinc
29.10.2009, 16:37
olsun oyuncu değişiklik hakkı sınırsız değilmi zaten

Bana göre yedek oyuncuların ilk 11'de başlayıp kendilerine bir özgüven gelmesi lazım. Herhangi bir sakatlıkta , cezada korkarak oynarlar topla.

Samet Yildirim
29.10.2009, 17:49
Karadenizspor'la hazırlık maçı tamamlandıhttp://trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2872-0B8F0G7W.jpg

Takımımız Karadenizspor'la bir hazırlık maçı oynadı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Yardımcı Antrenörümüz Turgut Kural'ın yönettiği ve ekibimizin 6-1 kazandığı müsabakada iki takımın kadrosu şöyle:
Trabzonspor: Sylva (Onur), Tayfun,(Serkan) Giray, Egemen, (Song) Cale,( Ferhat), Colman (Alanzinho) Selçuk (Yattara), Engin (Gabriç), Ceyhun (Tjikuzu), Umut (Barış), Gökhan

Karadenizspor: Erhan, Ferhat, Yasin (Sami), Mustafa Yumlu, Abdullah Karmil (Erhan Kurt), Mehmet, Selçuk, Gökhan, Kadir, Göksu (Utku), Emre

Goller: Colman (Pen), Umut, Barış, Alanzinho (Pen), Gökhan (2) (Trabzonspor), Gökhan (Karadenizspor

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2872-6D3O5Y6A.jpg

resmi site

SDinc
29.10.2009, 17:51
Sevindiğim tek nokta 61'e sadık olmalarıdır.

Ali Tunahan Güllü
29.10.2009, 17:51
6-1 bitmiş...

Emrah Akcagöz
29.10.2009, 19:32
Gökhan sakat değil miydi..?

Yoksa başka Gökhan da mı var..?

Birtan Karaman
29.10.2009, 19:34
Alanzinho Gol Atmış :D

Cafer Bulur
29.10.2009, 19:36
Gökhan sakat değil miydi..?

Yoksa başka Gökhan da mı var..?
Sakatligi ciddi degilmis ve oynatildi.

Gökhan in iyilesmesine cok sevindim,onsuz bjk macinda elimiz kolumuz bagli olur.

Gökhan in cok iyi olmasindan degil bu,forvette alternatifi olmayisindan.:)

Ali Tunahan Güllü
29.10.2009, 20:11
Plakayla birlikte güzel bir skor ancak başka bi kuüple maç yapılmalı..

ahmetto
29.10.2009, 20:16
Daha ciddi bir ekiple maç yapmamız gerekiyordu.Ama olmayacak galiba.

Kazım Uzunboy
29.10.2009, 23:17
Sonuç özellikle yapılmış gibi geldi bana. :)

ugurTS1989
29.10.2009, 23:28
Sakatligi ciddi degilmis ve oynatildi.

Gökhan in iyilesmesine cok sevindim,onsuz bjk macinda elimiz kolumuz bagli olur.

Gökhan in cok iyi olmasindan degil bu,forvette alternatifi olmayisindan.:)
yorum süperdi:)

Vural Kuyumcu
30.10.2009, 00:51
Karadenizle oynadimiz mactan 3 bucuk dakkalik görüntü http://www.holigan.com.tr/n.php?n=trabzonspordan-gol-yagmuru-2009-10-29

Samet Yildirim
14.11.2009, 14:09
Trabzon-Giresunspor Canlı
14 Kasım 2009 / 14:04
Trabzonspor Bank Asya 1. Ligi takımlarından Giresunspor ile bir hazırlık maçı yapıyor.

Stat: Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri 1.No'lu saha

Hakemler: Ali Şükrü Beldüz Ali Yetim Şener İnan

Trabzonspor Onur, Serkan, Egemen, Giray, Ferhat, Colman, Engin, Selçuk, Alanzinho, Gökhan, Umut Bulut

Giresunspor, Ramazan, Feridun, Gencer, Buğra, İsmail, Özgür, Ömer, Fatih, Evren, Halil, Eren Görür,

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

/_!mmortalTs_\
14.11.2009, 14:57
Trabzonspor-Giresunspor
Trabzonspor Bank Asya 1. Ligi takımlarından Giresunspor ile bir hazırlık maçı yapıyor.

Trabzonspor Onur, Serkan, Egemen, Giray, Ferhat, Colman, Engin, Selçuk, Alanzinho, Gökhan, Umut Bulut

Giresunspor, Ramazan, Feridun, Gencer, Buğra, İsmail, Özgür, Ömer, Fatih, Evren, Halil, Eren Görür,

Karşılaşmanın ilk yarısı bitmek üzere, 0-0 devam ediyor.

Trabzonspor'lu oyuncu Colman ile Ömer arasında tartışma yaşandı.
:eek:

Bu ne ya:mad::mad:

Murat Erdem
14.11.2009, 15:01
Slyva hariç, sezon başında ki kadro sahada.

ilhan
14.11.2009, 15:05
Hazırlık maçı demek as kadronun sahaya çıkması demek midir? :D

Yahu şu maçta oldu da şu as takım oyuncularından birisi sakatlandı diyelim. Hoca hesabını nasıl verecek? Abi oynat bu sezon forma şansı giyemeyenleri. Şu maçta 5 atalım ya da 5 yiyelim ne fark eder.

Muhammed
14.11.2009, 15:11
Hazırlık maçı demek as kadronun sahaya çıkması demek midir? :D

Yahu şu maçta oldu da şu as takım oyuncularından birisi sakatlandı diyelim. Hoca hesabını nasıl verecek? Abi oynat bu sezon forma şansı giyemeyenleri. Şu maçta 5 atalım ya da 5 yiyelim ne fark eder.

Bu maçın yapılmasındaki amaç oyuncuların maç temposundan kopmaması sanırım. Çok fazla ara yaşadık bu yıl.

ilhan
14.11.2009, 15:14
O paralelde düşünüp bu sezon forma şansı bulamayan futbolcularımızın futbolu unuttuğunu ve takıma asla monte olamayacaklarını söylemek doğru olur mu Muhammed'cim?

Samet Yildirim
14.11.2009, 15:15
Trabzonspor Onur (Dk. 46 Tolga), Serkan, Egemen (Dk. 46 Tayfun) Giray, Ferhat, Colman (Dk. 46 Ceyhun), Engin, Selçuk, Alanzinho, Gökhan, Umut Bulut (Dk. 46 Barış)

Giresunspor, Ramazan, Feridun, Gencer, Buğra, İsmail, (Dk. 46 Volkan), Özgür, Ömer, Fatih, Evren (Dk. 46 Şenol) Halil, Eren Görür,

Ibrahim Gaygusuz
14.11.2009, 15:15
Serkan, Giray, Ferhat, Alanzinho , Engin son haftalarda sans bulmuyor takima tekrar girmek icin hoca bu sansi ellerine vermis.

Gerci Song yok Cale yok mecburi Girayla Ferhat oynuyor.

Onuru ise yavas yavas hazirliyor hoca heralde

Muhammed
14.11.2009, 15:16
O paralelde düşünüp bu sezon forma şansı bulamayan futbolcularımızın futbolu unuttuğunu ve takıma asla monte olamayacaklarını söylemek doğru olur mu Muhammed'cim?

Yazdığım şey benim yorumum değil. Bir yerde okumustum ama bulamıyorum şimdi. Haberde "Hugo Broos oyuncularının maç temposundan kopmaması için hazırlık maçı yapılmasını istedi" gibisinden birşeyler yazıyordu. O nedenle yazdım üstteki iletiyi.

Mustafa ÖZDEMİR
14.11.2009, 15:20
maç kaç kaç...

ilhan
14.11.2009, 15:22
Yazdığım şey benim yorumum değil. Bir yerde okumustum ama bulamıyorum şimdi. Haberde "Hugo Broos oyuncularının maç temposundan kopmaması için hazırlık maçı yapılmasını istedi" gibisinden birşeyler yazıyordu. O nedenle yazdım üstteki iletiyi.

Ben sana sormuş olayım.
:D

/_!mmortalTs_\
14.11.2009, 15:28
http://www.haber61.net/images/news/18913.jpg
Trabzonspor-Giresunspor

Trabzonspor Onur (Dk. 46 Tolga), Serkan, Egemen (Dk. 46 Tayfun) Giray, Ferhat, Colman (Dk. 46 Ceyhun), Engin, Selçuk, Alanzinho, Gökhan, Umut Bulut (Dk. 46 Barış)

Giresunspor, Ramazan, Feridun, Gencer, Buğra, İsmail, (Dk. 46 Volkan), Özgür, Ömer, Fatih, Evren (Dk. 46 Şenol) Halil, Eren Görür,
Maçtan önce Onur ile Tayfun arasında kısa süreliğine bir tartışma yaşandı, Engin araya girdi ve iki futblcuyu barıştırdı.

http://www.haber61.net/images/news/1.20091114151855..jpg
Karşılaşmanın ilk yarısı bitmek üzere, 0-0 devam ediyor.

Trabzonspor'lu oyuncu Colman ile Ömer arasında tartışma yaşandı.
İlk yarı 0-0 bitti,
http://www.haber61.net/images/news/2.20091114152002..jpg

maçta ikinci yarı başladı..
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne çok tartışma yaşanıyo ya..

Samet Yildirim
14.11.2009, 15:28
GOLLER
DK.60 Hasan Ahmet Sarı (Trabzonspor)
Dk.61 Bülent (Giresunspor)

ilhan
14.11.2009, 15:33
Onur-Tayfun?

Bizim adamlar mı? Yoksa rakip takımdan futbolcularla mı tartıştılar? Yahu ne oluyor bu adamlara?

Yürü be Hasan Ahmet.. Adamımsın. :)

/_!mmortalTs_\
14.11.2009, 15:36
GOLLER
DK.60 Hasan Ahmet Sarı (Trabzonspor)
Dk.61 Bülent (Giresunspor)
Haber 61 de böyle bişey yazmıyor. Maçı nerden takip ediyorsunuz ?

Murat'
14.11.2009, 15:37
İlhan onlarda Tayfun olmadığına göre tartışanlar bizimkiler.

Bir hazırlık maçında kendi içimizde tartışma yaşamamız düşündürücü.

Samet Yildirim
14.11.2009, 15:43
Haber 61 de böyle bişey yazmıyor. Maçı nerden takip ediyorsunuz ?
medyatrabzon.com

ama haber 61 de yaziyor simdik..

Uğur Ö.
14.11.2009, 15:52
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=47461
bu nasıl bir rezalet böyle bişey olabilirmi yerel medya sizi allaha havale ediyorum sanki adam arabistandan geldi nasıl bir mallık bu adam ilkkez ezan duyuyor sizin gibi medya düşman başına(düşmana acıyorum)

irfanb
14.11.2009, 15:54
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=47461
bu nasıl bir rezalet böyle bişey olabilirmi yerel medya sizi allaha havale ediyorum sanki adam arabistandan geldi nasıl bir mallık bu adam ilkkez ezan duyuyor sizin gibi medya düşman başına(düşmana acıyorum)

Kas yapayim derken göz cikariyorsun.
Arabistan`da ezan okunmuyormu?

Dursun Ali Bahçekapılı
14.11.2009, 15:55
mac 1-1 bitmiş

Berat
14.11.2009, 16:01
Kas yapayim derken göz cikariyorsun.
Arabistan`da ezan okunmuyormu?

Okunuyor işte..Arkadaş ta "Adamlar müslüman bir ülkeden -Arabistan'dan- gelmediler, ezanı garipsemeleri normal" diyor..

Osman Yavuz
14.11.2009, 16:03
Onur-Tayfun tartışmasını anlayamadım açıkçası.

Uğur Ö.
14.11.2009, 16:04
Okunuyor işte..Arkadaş ta "Adamlar müslüman bir ülkeden -Arabistan'dan- gelmediler, ezanı garipsemeleri normal" diyor..
aynen bu anlamda dedim nasıl anladın öyle merak konusu:confused:

Samet Yildirim
14.11.2009, 16:07
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2964-7T5X7Z1E.jpg

Takımımız hazırlık maçında karşılaştığı Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor ile 1-1 berabere kaldı.

SAHA: Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri

HAKEMLER: Ali Şükrü Beldüz, Ali Yetim, Şener İnan

TRABZONSPOR: Onur (Dk. 46 Tolga), Serkan, Egemen (Dk. 46 Tayfun), Giray, Ferhat, Colman (Dk. 46 Ceyhun), Engin, Selçuk, Alanzinho, Gökhan (Dk. 60 Hasan Ahmet Sarı), Umut (Dk. 46 Barış)

GİRESUNSPOR: Ramazan, Feridun, Gencer, Buğra (Dk. 60 Bülent), İsmail (Dk. 46 Volkan), Özgür, Ömer (Dk. 72 Onur), Fatih (Dk. 60 Fabiano), Evren (Dk. 46 Şenol) (Dk. 75 Gani), Halil (Dk. 73 Ali), Eren (Dk. 60 Pedriel)

GOLLER: Dk. 66 Hasan Ahmet (Trabzonspor), Dk. 67 Bülent (Giresunspor)

Diğer Fotoğraflar

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2964-0F7R9A0C.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2964-6B4F7G3W.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2964-9U0A6E3M.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2964-1I5R4Y4I.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2964-3V0H2Q3T.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2964-9Y0E6J3Q.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2964-0E4N2U0U.jpg

Hasan ZAİMOĞLU
14.11.2009, 16:16
golü hasan atmış :D aferim adaş :D

Kaan
14.11.2009, 16:18
Yediğimiz gol, biz gol attıktan 1 dk. sonra atılmış.

Durum böyle olunca ve kalemizde de Tolga olunca santradan gol yediğimizi düşünmüyor değilim. :rolleyes:

Hasan Ahmet Sarı'yı tebrik ederim. :) Bu hafta oynamasını çok istiyorum.

irfanb
14.11.2009, 16:23
aynen bu anlamda dedim nasıl anladın öyle merak konusu:confused:

Özür dilerim ben yanlis anlamisim.

Mustafa ÖZDEMİR
14.11.2009, 17:02
yedeklerlemi oynadık...

Muhammed
14.11.2009, 17:12
Helal olsun Hasan Ahmet Sarı. Umarım ligdede şans bulur ve golünü atar.

Murat'
14.11.2009, 17:16
Arkadaşlar topu topu bir tane gol atmış.Bu nasıl bir heyecandır böyle.

Ali Tunahan Güllü
14.11.2009, 18:34
Tebrikler Hasan Ahmet..

Ama anlamadığım şu tartışmalar nedir;

1-Tayfun-Onur
2-Colman-ömer??

28TS61
14.11.2009, 18:40
Tebrikler Hasan Ahmet..

1-Tayfun-Onur
2-Colman-ömer??

kesin birbirlerine öyle atma böyle at topu yada biraz daha dikkatli oyna demislerdir ama bizim medya haber olsun diye abartmistir tabiki

Hqmi
14.11.2009, 18:51
Arkadaşlar topu topu bir tane gol atmış.Bu nasıl bir heyecandır böyle.
Takımda forvet olmayınca gençlere heyecanlanıyoruz ne yaparsın. :rolleyes:

Mustafa Çolak
14.11.2009, 18:51
Hasan Tebrik Ederim. İnşallah Süper Lig'tede İzleme Fırsatımız Olur Seni.

Muhammed
14.11.2009, 19:11
Tolga ve Tayfun tartışmış sanırım.

okg_53
14.11.2009, 19:34
As kadro ile bile giresuna boyun eğiyoruz.hugo git artık git...
senin yüzünden yönetim de yıpranıyor.

M.S.SOFU
14.11.2009, 19:56
Tolga ve Tayfun tartışmış sanırım.
evet tartışmış

haber burda....

Hazırlık maçında tartışma!

Süper Lig'de Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, Bank Asya 1. Lig takımlarından Giresunspor ile yaptığı hazırlık karşılaşmasından 1-1'lik sonuçla ayrıldı. Maçın devre arasında sahada ısınan Tayfun ile Tolga arasında tartışma yaşandı, ancak daha sonra iki futbolcu barıştı.

kaynak:ensonhaber

Ilelioglu
14.11.2009, 20:31
Hasan Tebrik Ederim. İnşallah Süper Lig'tede İzleme Fırsatımız Olur Seni.

Insallah...:)

SDinc
14.11.2009, 20:42
As kadro ile bile giresuna boyun eğiyoruz.hugo git artık git...
senin yüzünden yönetim de yıpranıyor.

Kardeşim madem senin için hazırlık maçları bu kadar önemli sene başındaki hazırlık maçlarınıda bir hatırlamanı öneririm.

nakzo
14.11.2009, 20:58
Rezillik, A takım ağırlıklı kadroyla oynuyoruz ama bank asyada düşmemeye oynayan giresunu bile yenemiyoruz.

Yasin Altuntas
14.11.2009, 22:06
Tebrikler Hasan Ahmet..

1-Tayfun-Onur
2-Colman-ömer??

kesin birbirlerine öyle atma böyle at topu yada biraz daha dikkatli oyna demislerdir ama bizim medya haber olsun diye abartmistir tabiki

Ömer Aysan degil galiba rakip takimdaki Ömer onardada bir Ömer var :)

.....
14.11.2009, 22:08
Ömer Aysan degil galiba rakip takimdaki Ömer onardada bir Ömer var :)

Ömerlerin problem çıkarmaması lazım ama... :)

Emre7
14.11.2009, 23:38
Rezillik, A takım ağırlıklı kadroyla oynuyoruz ama bank asyada düşmemeye oynayan giresunu bile yenemiyoruz.

çok basit bir soru sana çok basit....

ankaraspordan dolayı bay geçtiğin hafta karadenizsporla oynadık ve 6-1 yendik...
beşiktaş maçında ne oldu....

Sefa
14.11.2009, 23:40
çok basit bir soru sana çok basit....

ankaraspordan dolayı bay geçtiğin hafta karadenizsporla oynadık ve 6-1 yendik...
beşiktaş maçında ne oldu....
Ben daha basitini sorayım. :) Sezon başı tüm hazırlık maçların iyi süper geçti aralarında dişli takımlar vardı.. Şuan ne durumdayız ? ;)

kudu_61
16.11.2009, 14:50
Ben daha basitini sorayım. :) Sezon başı tüm hazırlık maçların iyi süper geçti aralarında dişli takımlar vardı.. Şuan ne durumdayız ? ;)
Bana sormamışsın aıma ben cevaplayabilir miyim diye düşündüm ve cevabın basit olduğunu ama görülmesinin çok zor olduğunu anladım ve yazıyorum sene başı oynadığımız hemen hemen bütün hazırlık maçlarını kazandık ama malesef oynamadan ve penaltılarla yani sene başı göz aldanması varmış

Gökçebey
16.11.2009, 16:03
Trabzonspor - Giresunspor maçının hakemi Ali Şükrü Beldüz, Cemil Usta(Dozer Cemil)'nın damadı. Maçta görevli olduğu için fidan dikimi günü aramızda olamamıştı.

Birtan Karaman
16.11.2009, 22:59
Karşılaşmadan Görüntüler ;

http://www.yenitirebolu.com/index.php?option=com_content&view=article&id=4525&catid=5&Itemid=51

:rolleyes:

.....
04.01.2010, 16:57
Bugün ki maç hangi kanaldı acaba ?

Kereşenli
04.01.2010, 17:11
Yayınlanacağını düşünmüyorum.

Murathan
04.01.2010, 17:12
Bu gün ki maç ?

:):)

28TS61
04.01.2010, 17:13

bende düsünmüyorum.
dün starda ertem sener carsamba ve persembe icin bjk-vitesse ve kayseri-hamburg maci yayinlancak dedi

Kereşenli
04.01.2010, 17:18
Bu gün ki maç ?

:):)

Karşıyaka ile yapacağımız hazırlık karşılaşması.

Mesut
04.01.2010, 17:22
maçın başlamasına 6-7 dk var hala tv arıyoruz :) vermıyolar malesef

Murat 61
04.01.2010, 17:28
Bugün maç mı yapıyoruz ¿

FANATIK61
04.01.2010, 17:39
Karşılaşma saat 17.30'da başlayacak...

HAKEMLER: Cihan Burgan, Barış Akdemir, İzzet Balaban,

TRABZONSPOR Onur, Ömer Aysan, Giray, Cale, Ferhat, Serkan Balcı, Sezer Badur, Barış Memiş, Engin, Umut, Gökhan

YEDEKLER Tolga, Selçuk, Tijukuzu, Zafer, Şahin, A.Kadir, Rasımcan, Zeki

KARŞIYAKA: Ramazan, 23 Volkan, 22 Ufuk, 30 Kerem, 64 Serkan Kılıç, 6 Cem, 8 Taha, 20 Eser, 66 Kıvanç, 7 Timucin 99 Emrah

YEDEKLER 14 Necati, 4 Saffet, 88 Ayhan, 11 Köksal 19 Mutlu, 10 Serdar 87 Güney, 17 Şaban 5 Hakan 38 Mesut

Kereşenli
04.01.2010, 17:45
Cale ve Ferhat oynadığına göre birisi göbekte görev yapacak, Colman neden oynamıyor sakatlandı mı?

hooligans61
5. dakikada gelişen hızlı kontra atakta topla ceza sahası içinde buluşan Gökhan düzgün bir vuruşla takımımızı 1-0 öne geçirdi

Eren Karaahmetoğlu
Gökhan gol atmış.:)

hooligans61
04.01.2010, 17:46
''gökhan'' gol attı ii ii karsıyaka olsada attı :D

Kereşenli
04.01.2010, 17:46
Yok artık, Gokhan mı atmış? :eek:

EmreBir61
04.01.2010, 17:47
Gökhan herhalde silkelenmeye başladı :p nereden takip ediyorsunuz yazılıda olsa?

hooligans61
04.01.2010, 17:48
macı neden canlı vermiyolar yhaa bi rahat rahat mac izlicez onuda bizden yoksun bırakıyolar

hooligans61
04.01.2010, 17:49
Trabzonspor kulÜbÜ resmİ web sİtesİ

Murat 61
04.01.2010, 17:50
Gökhan bu yaşadıklarını artı motivasyona çevirirse iyi iş yapar.

hooligans61
04.01.2010, 17:50
gobekte cale veya ferhatın yerine ceyhunu neden oynatmıyor ??

Eren Karaahmetoğlu
04.01.2010, 17:51
http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3319#Icerik

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=50302

hooligans61
04.01.2010, 17:52
11. dakikada Umut taşıyarak ceza sahasına kadar getirdiği topu Ömer Aysan’a aktardı. Bu futbolcunun vuruşu üst direkten geri döndü

/_!mmortalTs_\
04.01.2010, 17:53
gobekte cale veya ferhatın yerine ceyhunu neden oynatmıyor ??
Hazırlık Maçı :)

Eren Karaahmetoğlu
11. dakikada Umut taşıyarak ceza sahasına kadar getirdiği topu Ömer Aysan’a aktardı. Bu futbolcunun vuruşu üst direkten geri döndü.

:D

Kereşenli
11. dakikada Umut taşıyarak ceza sahasına kadar getirdiği topu Ömer Aysan’a aktardı. Bu futbolcunun vuruşu üst direkten geri döndü.

Maça iyi başladık.

.....
Trabzonspor: 1-0 Karşıyaka (Canlı)

İkinci devre hazırlıklarını Antalya'da sürdüren ekibimiz hazırlık maçında Banka Asya 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'yla mücadele ediyor. Müsabaka takımımızın 1-0 üstünlüğüyle devam ediyor.

SAHA: Gloria Otel

HAKEMLER: Cihan Burgan, Barış Akdemir, İzzet Balaban

Trabzonspor: Onur, Ömer Aysan, Giray, Cale, Ferhat, Serkan, Sezer, Engin, Barış, Gökhan, Umut

Karşıyaka: Ramazan, Volkan, Kerem, Ufuk, Serkan, Cem, Taha, Eser, Kıvanç, Timuçin, Emrah

Gol: Dk. 5 Gökhan Ünal (Trabzonspor)

Sarı kart:

İLK YARI

Maç başladı.

5. dakikada gelişen hızlı kontra atakta topla ceza sahası içinde buluşan Gökhan düzgün bir vuruşla takımımızı 1-0 öne geçirdi.

hooligans61
bole zaman da gecmezki yaw :S

.....
04.01.2010, 17:54
Adamım Ömer ahh bee :)

Olsun bir dahakine atarsın inşallah :)

hooligans61
04.01.2010, 17:56
............onur.................

omer...giray...cale...ferhat

........serkan......sezer.......

barış......................engin.

.......gökhan.....umut........

bole olsa gerek :)

İbrahim Keleşoğlu
04.01.2010, 17:58
Cale ve Ferhat oynadığına göre birisi göbekte görev yapacak, Colman neden oynamıyor sakatlandı mı?
hayır sakatlanmadı yeni geldiginden oynamıyordur büyük ihtimalle

Fatih Özkan
04.01.2010, 18:00
Gökhan gol attı demek (:
Aynen böyle devam etsin...

Kereşenli
04.01.2010, 18:01
hayır sakatlanmadı yeni geldiginden oynamıyordur büyük ihtimalle

Evet doğru kampa yeni katıldığını unutmuştum, sağol.

Mehmet Ç.
04.01.2010, 18:04
yazilanlara inanmayin..

top kesin gökhanin bi yerine carpmisdir :)

iknci gölü atsin inanirim..

FANATIK61
04.01.2010, 18:05
Yarim saat oldu hala 11. dakikada takili kaldik ???

Fatih Özkan
04.01.2010, 18:05
yazilanlara inanmayin..

Size cidden yaranılmaz...
Adam gol atmasa ne dicektiniz ?
Biraz destek bu kadar mı zor ?

Atılay
04.01.2010, 18:06
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs125.snc3/17272_229757737741_79472017741_3280545_1817249_n.j pg

Vural Kuyumcu
04.01.2010, 18:06
Size cidden yaranılmaz...
Adam gol atmasa ne dicektiniz ?
Biraz destek bu kadar mı zor ?
zor baksana hocam :cool:

İbrahim Keleşoğlu
04.01.2010, 18:07
yazilanlara inanmayin..

abi yapmaya o kadar da kötü degil :)

Cem Akyüz
04.01.2010, 18:08
yazilanlara inanmayin..

he he görürsem söylerim

Emrah KabuL
04.01.2010, 18:09
yazilanlara inanmayin..

İster inan ister inanma çok da mühim yani.. bu tip boş msjlarla forumdakilere sempatik gözükmeye mi çalışıyorsunuz ? :)

.....
04.01.2010, 18:15
İlk yarı bitmiştir büyük ihtimalle. Bakalım skor ne durumda olacak. :)

Kereşenli
04.01.2010, 18:16
Maç çok zevksiz geçiyor galiba sitemizde hala bir gelişme olmadığına göre..

zafer6161
04.01.2010, 18:17
1-0 yeniyoruz

gol : dk 5 ünallllllllllllll gökhaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn

Bülent AKBULUT61
04.01.2010, 18:17
son durum nedir bilen yokmu

Mehmet Zeki
04.01.2010, 18:18
Gokhan devam :).

Hasan ZAİMOĞLU
04.01.2010, 18:19
gökhan bu yazılanları görse tövbe ederdi sanırım:confused::confused::confused:

hooligans61
04.01.2010, 18:20
DK 30 Maç orta saha mücadelesi şeklinde geçiyor

Dk 32 Engin Baytar ile Eser arasında bir ikili mücadele sonrası Engin ve Eser arasında gerginlik yaşandı. Araya diğer futbolcular girdi.Olay büyümeden yatıştırıldı
Dk 37 Ani gelişyen Karşıyaka atağında Kıvançın sol taraftan ceza sahası içersine yaptığı ortada topa Giray ile Kıvanç birlikte yükseldi Kıvançın yakın mesafeden kafa vuruşu kaleci Onur'da kaldı

hooligans61
04.01.2010, 18:22
Dk 40 Umut Gökhan paslaşmasında top Gökhan'a bir kez daha geldi. Gökhan'ın yerdoen sert ve düzgün vuruşu direğin yanından auta çıktı

İLK YARI SONA ERDİ
Trabzon 1 Karşıyaka 0

Murat Erdem
04.01.2010, 18:24
Aksiyon yok. Kaçayım...

Tayfun
04.01.2010, 18:24
Buldunuz garipleri atın diyeceğim ama o gariplere de 1 tane attınız :D

Kereşenli
04.01.2010, 18:26
Engin'i neden geriyorsunuz? :D

hooligans61
04.01.2010, 18:29
Engin sivasa takasda gitmemis miydi yha ??

Mehmet Ç.
04.01.2010, 18:34
İster inan ister inanma çok da mühim yani.. bu tip boş msjlarla forumdakilere sempatik gözükmeye mi çalışıyorsunuz ? :)

Ben maci haber61'den takip ediyordum ve orada en basda sadece Goll Gökhan yaziyordu ve ben ilk aklima geleni yazdim oraya!!!

Sempatik görünmeye calisip'da ne yapim, madalyon mu takacaklar?

Gökhan Ünal zamaninda Gol krali olmus önüne gelene atmis ve biz onu GOLCÜ diye Kayseri'den o kadar para vererek aldik..!! Adamin bizi düsürdügü hallere bak, adamin Karsiyakaya bir Hazirlikmacin'da gol atmasina bile acaip sevinmeye basladik... O bir golcü... O degil'de ben mi atacam!!

Yazici_61
04.01.2010, 18:36
Gol 48.dk Serkan

FANATIK61
04.01.2010, 18:37
Trabzonspor 2 - 0 Karşıyaka | Dk. 48 | Gol: Serkan Balcı

erkankoc

Engin sivasa takasda gitmemis miydi yha ??

gunes engini birakmiyor takimdan..bencede birakmasin zaten

Uluç
İkinci devre hazırlıklarını Antalya'da sürdüren ekibimiz hazırlık maçında Banka Asya 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'yla mücadele ediyor. Müsabakanın ikinci yarısı takımımızın 3-0 üstünlüğüyle devam ediyor.

Dk 59 : Umut Bulut

Yazici_61
Gol 59.dk Umut

Mehmet Ç.
Mac 3-0 olmus Gol Umut Bulut

Yunus Emre SEYHAN
3 oldu......

Keramettin
3-0 gözüküyo web sitede

FANATIK61
04.01.2010, 18:38
Ula ne oli :D resmi sitede 3:0 yaziyor...

Cafer Bulur
04.01.2010, 18:38
Usaklar 3-0 öndeyiz,galiba forvete ihtiyacimiz yok.;)

Süleyman Eruyar
04.01.2010, 18:40
fark olması bizim için hayırlı değil.. Kanmaya bahane arayan yönetim için fırsat doğmamalı..

FANATIK61

Bende onu yazacaktim Cafer. Fatih'i hatda yabanci forveti unutun...

ugurozturk

guzeldi :)

M.Kılıç50
noluyo ya 1-0 dan 3-0 olmus birden.... :)

serkanin gol atmasina sevindim... kaplanim benim bee :D

M.Kılıç50
04.01.2010, 18:41

yok cafer abi ya karsiyaka´ya gol attilar diye böyle düsünmeyelim bence... :rolleyes:

ama gökhan 2. yari cidden cosacak... cok istekli gördüm, Senol Hoca cok iyi Motive etmis onu...

Orhan Aydın
04.01.2010, 18:42
Mevcut kadromuzla yola devam ediyoruz, golcülerimize güveniyoruz, 7 forvetimiz var:)

SDinc
04.01.2010, 18:42
Anca Karşıyaka'ya atarız zaten :)
Zaten sevdiğim bir takım , yeter bu kadar. Hatta bir tane yeselerde olur.

Cafer Bulur
04.01.2010, 18:43
Bende onu yazacaktim Cafer. Fatih'i hatda yabanci forveti unutun...
Bundan sonraki maclarimizi otellerin sahasinda yaparsak kazanmaya devam ederiz.:)

Ama avni aker otel sahasina benzemez,bunu hacisalihogluna anlatmak gerek.:)

Hasan ZAİMOĞLU
anammm :D 3-0 hemide umut :D iyi iyi (:

hooligans61
Giray kasığından sakatlandı yerini Rasımcan'a bıraktı

Yunus Emre SEYHAN
Giray kasığından sakatlandı yerini Rasımcan'a bıraktı

İnşallah ciddi birşey yoktur.

Takımda stoper kalmayacak yakında.

Uğurtan
04.01.2010, 18:45
Aha Giray'da gitti..

Son Durak filminde bizim stoperler sanki..

mirac61
04.01.2010, 18:45
47.dakka Serkan Balcı goll

Eren Karaahmetoğlu
04.01.2010, 18:46

Cafer abi mükemmel bir noktaya değindin. Bir takıma daha böyle 3-4 tane atarsak, ismi lazım olmayan yöneticilerimiz çıkıp gol sorunumuz yok, Türkiye'nin en iyi forvetlerine sahibiz diye açıklama yapabilir. Eyvah ki ne eyvah

mirac61
04.01.2010, 18:46
49.dakka Umut Bulut gol

FANATIK61
04.01.2010, 18:47
Bundan sonraki maclarimizi otellerin sahasinda yaparsak kazanmaya devam ederiz.:)

Ama avni aker otel sahasina benzemez,bunu hacisalihogluna anlatmak gerek.:)

Otel sahasinda fazla seyirci baskisi yok aslinda fena düsünce degil :D