PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 12. Hafta Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 22:42
Farketmez bu maci almamiz gerekiyor vede alacagiz, Taraftarin müthis destegi olacaktir, buna inaniyorum!
İnşallah öyle olur ama dediğim gibi zor bi maç hatta gs maçından daha zor olacak..

Hqmi
06.11.2009, 22:43
Ayıpsın her daim heryerde Birinci TRABZONSPORDUR ALLAHIN İZNİYLE!

o kadar!!!!

:) :)
Her zaman. :) Bu sekiztaşa 5 tane vursak ne güzel olur be.. :D

Adil ÖZGÜR
Adil abi saydığın futbolculara gerek duymuyorum:)Bu şüphe ile yaşanmaz valla hiç biri oynamasa:)
Kaleye kimi koyacaksın?

yorumsuz6117
Keşke Ertuğrul Sağlam bizim teknik direktörümüz olsa..:)

.....
06.11.2009, 22:44
Adaş abartma:D

Gerçek diyorum adaş. Bak hislerim genellikle kuvvetlidir.

Kayseri maçını rahat alacaz demiştim hiç korkmuyorum demiştim aldık. gs maçına inanıyorum demiştim. ama idda etmemiştim. nasıl yenildiğimiz malum.

Ama bu maçı ALLAHIN izniyle alacaz - alacaz- alacaz!!!

Cafer Bulur
06.11.2009, 22:44
Zirveye tutunma macimiz olacak.

Kazanirsak cok sey kazanacagiz,kaybetmeyi düsünmek bile istemiyorum.

Futbol sansi yanimizda olmali....

Ömer Kaya
06.11.2009, 22:45
Tamam yarın gerek duymadığın futbolcular maçın bir şekilde kazanılması veya puan almaları durumunda sevinmeyeceksin nasıl olsa gereksiz.

Üstünde Trabzonspor forması olan her futbolcu benim için velinimettir,gereklidir.
Benim için formasının hakkını veren,terleten velinimettir,gereklidir;)

Yeterki maçın bir şekilde kazanılmasına etki etsinler ben sözümü yemeye hazırım:)

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 22:46
Keşke Ertuğrul Sağlam bizim teknik direktörümüz olsa..:)
Taraftar gerekli sabrı da gösterecektir ona yalnız eleştirmek istiyorum onu da burdan Taddeu'yu ne diye oyuna soktun ne diye çıkardın..?

Nedense bu tip olaylar bu sene g.birliği maçına denk geliyor bakalım sırada hangi takım var..

Ömer Kaya
Kaleye kimi koyacaksın?
Onur kıvrak

Seviyorum,güveniyorum

Ilelioglu
İnşallah öyle olur ama dediğim gibi zor bi maç hatta gs maçından daha zor olacak..

Bu kadar olumsuz düsünme Emrah, bu maci kesin almamiz lazim.

Taraftarin müthis destegi ile ilk 30 dakikada müthis baski ile yorgun Besiktas'a karsi bir gol bulabilirsek bu mac bizimdir.;)

Skor Tahminim: 2:1

(Macta belki geriye düsebiliriz ama toparlayip maci alacak gücümüz var)

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 22:47
Bizde yaraliyiz, unutmayin!!

Hic kolay olmayacak evet ama Besiktas icin..

Tabiki katılırımda genelde İstanbul takımlarına Trabzon son senelerde şifa olduğu da aşikar.

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 22:47
Onur kıvrak

Seviyorum,güveniyorum
Tabiki Onur olursa endişe olmaz
Ancak hoca Tony den vazgeçmiyor biliyorsun

Ilelioglu
06.11.2009, 22:49
Tabiki katılırımda genelde İstanbul takımlarına Trabzon son senelerde şifa olduğu da aşikar.

Evet öyle ama bu sefer öyle olmayacak, bu sene derbilerde daha farkli esecegiz...;)

Mustafa Calik
Bu macta degil, önümüzde ki hafta Kasimpasa'ya karsi oynayacagiz .. ve orda Onur'u oynatsak diyorum artik.

Ilelioglu

Bunu tartismaya gerke bile yok, Kalede Sylva ile baslayacak hoca...;)

Ömer Kaya
06.11.2009, 22:51
Evet :cool:

Hatadan vazgeçmiyor

Emirhan Makul
06.11.2009, 22:52
Uzaktan afrikalının sesi sorunlu gibi gelir,birde adamların yaşadıklarını bilsekde konuşsak ne kadar güzel olacak.

Ya daha kaç sene oldu Jeferson'ları,Tolga Zenginleri atlatalı neden iflah olmuyoruz biz ya adam bir sezon top oynadı bu sezon bir kaç maçta hatalı diye adamı astık hemen.

Neyse ne kadar söylesem boş yine sylva kaleci değil,her maç gol yiyor gibi ucu açık mantıkla boğuşan yorumlar kol gezecektir.

Tony Mario Sylva Türkiye'nin En Profosyonel,en yetenekli ve En Başarılı Kalecisidir.

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 22:53
Bu kadar olumsuz düsünme Emrah, bu maci kesin almamiz lazim.

Taraftarin müthis destegi ile ilk 30 dakikada müthis baski ile yorgun Besiktas'a karsi bir gol bulabilirsek bu mac bizimdir.;)

Skor Tahminim: 2:1

(Macta belki geriye düsebiliriz ama toparlayip maci alacak gücümüz var)
Olumsuz düşünmüyorum gs maçı bizim için çok kolay kazanabileceğimiz maçtı ve basit hatalar yüzünden kaybettik o maçı Kayseri maçı içinde demiştim gs maçından daha zor olacak diye bu maç içinde aynı şeyi diyorum gs kadar savunması kötü bi takım kolay bulamayız..

lazkopatfaroz
ilk 25-30 dakıka çok yoğun bir şekilde rakibin üzerine gitmeliyiz. bulabılecegımız 1 gol bizi çok rahatlatır. bulamazsak bile rakibi çok yormuş ve yıpratmıs oluruz. ilk dakıkalarda baskımızı kurabılırsek taraftarda destegini daha fazla arttıracaktır. ama avare avare oynar maçada bu sekılde başlarsak işimiz zor olur

Hqmi
Bu maçta değilde Kasımpaşa maçında oynamaya başlasa aslında çok iyi olur Onur. :)

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 22:54
irfanb tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2745826#post2745826)
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/wol_error.gifBu görsel küçültülmüştür. Buraya tıklayarak orjinal boyutunda görüntüleyebilirsiniz.http://www.load-it-up.de/100212/71gHEyiL.jpg

Beşiktaş`in hocasi, ey Denizli Mustafa
Senin antrenörlüğün Pazara kalkar rafa
O kadar bel bağlama otuzbeşlik Yusuf`a
Dizilse de takimin ondört kişilik safa
Trabzonu yendirmeye nerde sende o kafa
Senin rakibin biziz baksana bu tarafa
Beşiktaş senin ile hep kaybetti irtifa
Trabzon maçi sonrasi bekliyorum istifa

Beşiktaş`in hocasi, ey Denizli Mustafa
Beşiktaş Çarşi`sinda bulunmaz asla vefa
Pazardan sonra sana hergün dert,hergün cefa
Çarpar seni Yildirim, hiç meyli yoktur affa
Allah`tan diliyorum sen gibilere şifa
Iran paklamaz seni, git Kâbe`yi tavafa
Şampiyonluk bir yana, çoktur sana Uefa
Beşiktaş`ta baştasin, ben reva görmem Of`a …

Üsdat İrfanb yazmış, katılmamak elde değil,

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 22:55
Uzaktan afrikalının sesi sorunlu gibi gelir,birde adamların yaşadıklarını bilsekde konuşsak ne kadar güzel olacak.

Ya daha kaç sene oldu Jeferson'ları,Tolga Zenginleri atlatalı neden iflah olmuyoruz biz ya adam bir sezon top oynadı bu sezon bir kaç maçta hatalı diye adamı astık hemen.

Neyse ne kadar söylesem boş yine sylva kaleci değil,her maç gol yiyor gibi ucu açık mantıkla boğuşan yorumlar kol gezecektir.

Tony Mario Sylva Türkiye'nin En Profosyonel,en yetenekli ve En Başarılı Kalecisidir.
Akşamdan beridir amcama aynı şeyleri anlatıyorum ama yok arkadaş yedi ya birkaç tane hatalı gol ondan kötüsü olmaz..

.....
06.11.2009, 22:56
Adil abi seviyoruz seni ya , Allah razı olsun

süper bir şey çok sağol :)

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 22:56
Evet :cool:

Hatadan vazgeçmiyor
İşte çekincelerimden Tony'nin psikolojisi profesyonel olursa;
Mübarek profesyonel bir gol yerse kim ne diyecek?

Harun_ayar_ts
06.11.2009, 22:57
hugo besiktası ezberledik diyodu yarın görecegiz ezberi inş futbolcularda ezberlemiştir besiktası

Murathan
06.11.2009, 22:58
61'de alalım yerimizi :)
edit:Alamadık :D

Cafer Bulur
06.11.2009, 23:00

Zamaninda jefferson hatali goller yerken de iyi deniliyordu,adam konya da bile tutunamadi.

Sylva yi yarin aksam görecegiz,iyi kaleci bana bu maclarda lazim...

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 23:01
Adil abi seviyoruz seni ya , Allah razı olsun

süper bir şey çok sağol :)

Üsdat İrfanb yazmış, güzel bir şiir, aslında bu formda herkesin ortak temennisini çok güzel özetlemiş, sağolsun.

Bende Fatih TRIM için "Tırnaklı bir şiir istedim kendisinden" bakalım...

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 23:04

Form'da bir kaleci için evet sana katılıyorum Emirhan, ancak aksi durumda da kulübede form tutması daha iyi olur. Yoksa antreman bile yapmadan, gelen yan toplarda cin çarpmış gibi apışıp kalır. Haksız isem formdaki arkadaşlarımın iyi niyetine saygılıyım.

Samet Yildirim
06.11.2009, 23:06
Baya cok yazdim ama "fantezi" islere girmeye gerek yok. Kayserispor macinin 28.dk sindan sonraki kadro dogru secim olur...

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 23:08
Zamaninda jefferson hatali goller yerken de iyi deniliyordu,adam konya da bile tutunamadi.

Sylva yi yarin aksam görecegiz,iyi kaleci bana bu maclarda lazim...
Sylva şu an formsuz, onunla başlayacağımız maçta ben kazanacağımızı tahmin etmiyorum. Yoksa o uzaktan şut çeken FİNK'in toplarında ARMUT toplar hepimiz göreceğiz.

.....
06.11.2009, 23:08
Üsdat İrfanb yazmış, güzel bir şiir, aslında bu formda herkesin ortak temennisini çok güzel özetlemiş, sağolsun.

Bende Fatih TRIM için "Tırnaklı bir şiir istedim kendisinden" bakalım...

canın sağolsun abi senin şiirlerini de biliyoruz. Tekrar yazan abimizden de senden de Allah razı olsun :)

Ömer Kaya
06.11.2009, 23:10
Sylva şu an formsuz, onunla başlayacağımız maçta ben kazanacağımızı tahmin etmiyorum. Yoksa o uzaktan şut çeken FİNK'in toplarında ARMUT toplar hepimiz göreceğiz.
Tek tesellimiz FİNK'in şutları kaleyi tutmuyor.

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 23:11
canın sağolsun abi senin şiirlerini de biliyoruz. Tekrar yazan abimizden de senden de Allah razı olsun :)
Sağol Ömer, şu günlerde konsantrosyon meselesinde geçici değil, kalıcı sorunlarım olsa da, her zaman ortak temennileri dile getirmek herkes için onur vericidir.

only ts
06.11.2009, 23:11
8 tane atabilsek 8 taşa ah ahhh

.....
06.11.2009, 23:12
Sağol Ömer, şu günlerde konsantrosyon meselesinde geçici değil, kalıcı sorunlarım olsa da, her zaman ortak temennileri dile getirmek herkes için onur vericidir.

Allah cümlemizin yardımcısı olsun abi.

Şu maçı alalımda rahatlayalım.

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 23:12
Tek tesellimiz FİNK'in şutları kaleyi tutmuyor.

Dedim ya; İstanbul takımlarına son günlerde Trabzon merhem oluyor, tutarsa yandık demek istiyorum. Oysa son maçta FİNK süperdi, o maçı kendisine ANTREMAN sayarsa, biz yandık ki yandık.

servet nuh
06.11.2009, 23:13
tony sylvıa ya kalecidir diyene pes diyorum başka da bişey demiyorum

Cafer Bulur
06.11.2009, 23:14
Bir de sunu düsündüm,15 gündür mac yapmamamiz bizi biraz mac ritminden uzaklastirmis olabilir.

Bu nedenle ilk dakikalarda daha kontrollü oynamamiz gerektigini düsünüyorum.

Ilelioglu
06.11.2009, 23:17
Bir de sunu düsündüm,15 gündür mac yapmamamiz bizi biraz mac ritminden uzaklastirmis olabilir.

Tam tersi full baski yapmamiz lazim bence..:)

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 23:18

Bu sezon öyle olmuyor milli maç aralarından sonra ibbyi 6-1 yendik gsye 4-3 yenildik baya gol atıyoruz maşallah aralardan sonra..:)

Cafer Bulur
06.11.2009, 23:20
Bu sezon öyle olmuyor milli maç aralarından sonra ibbyi 6-1 yendik gsye 4-3 yenildik baya gol atıyoruz maşallah aralardan sonra..:)
Gol atmakla her mac kazanilmiyor ki.

Hatirlarsan gs macinin ilk yarisinda sahada yoktuk,tezimi belgeledin.:)

Ibb yi rakipten sayma.:)

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 23:21
HUGO hoca; kaleciye şan ver şöhret ver,
Beşiktaşın maçında kalemize ONUR ver,

İki yana, bir uyana birde yukarı zıplasın,
Büyük maçı, en küçük ONUR'umuz kurtarsın,
*-*

Yetti artık, Trabzonda alalım Derby maçını,
Biz yenelim, maçtan sonra kaşısınlar ...ını,

Trübünler halay çekip, horonunda tadını,
Yıllar önceki hesabımızın çıkaralım hıncını,
*-*

magicyattara
06.11.2009, 23:22
Bu maçı alırsak,fener maçına kadar tüm maçları alabiliriz.
İçerde feneri de yenersek,lig yeniden başlar.
Bu sezonun miladı niteliğinde bir maç.

KÖKSAL AYDIN
06.11.2009, 23:23
Maç dönüm noktası maçı gerçekten.Ama böyle maçlarda hep sorun yaşamışızdır.Bu maç öyle olmaz inşallah...

Ilelioglu
06.11.2009, 23:23

Evet öyle, insallah alacagiz, hadi Trabzonum!

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 23:25
Gol atmakla her mac kazanilmiyor ki.

Hatirlarsan gs macinin ilk yarisinda sahada yoktuk,tezimi belgeledin.:)

Ibb yi rakipten sayma.:)
Olurmu abi adamlarla aynı puandayız bakma sen arada 6 yediklerine bakmışsınki yarın 4 gibi maç fazlasıyla üstümüzdeler ne yalan söylim seviyorum ibbyi :)

Yalnız bu kez dinlenmiş olan biz yorgun olan bjk, gs maçının ilk yarısı gibi olacağını sanmıyorum..

Cafer Bulur
06.11.2009, 23:27
Aslina bakarsak geride kalan 6 macin 4 ünü kazanip,2 sinde berabere kalirsak iyi bir is cikarmis oluruz diyesim geliyor ki bjk beraberligini kabul edemiyorum.:)

.....
06.11.2009, 23:28

Çok haklısın abi. Ben de öyle düşünüyorum.

inşallah kazanırız.

KUTADGU
06.11.2009, 23:28

Tony Slyva, Vinç operatörüdür.

Selman
06.11.2009, 23:29
Her türlü yeneriz.

Var mı iddiaya giren ? :)

Ali Tunahan Güllü
06.11.2009, 23:30
Bu maçı 2 farkla alırız:)

Yeniden tekrarlıyorum İnşallah ernst oynamaz:)

Cafer Bulur
06.11.2009, 23:32

G.birliginin bu aksam yenecegini tahmin eden ender kisilerdensin,ne olur söyle bjk yi yenermiyiz?:)

Ernst oynarsa ne olur,oynamazsa ne olur?

Fatih
Her türlü yeneriz.

Var mı iddiaya giren ? :)
Nesine?

Hüseyin'inine?:D

Uğur Ö.
iyi oldumu çok iyi kaleci kötü oldumu çok kötü kaleci nasıl bir mantık(sadece sana değil):mad:

Ilelioglu

Ernst önemli degil. Rüstü'de oynamiyor zaten..;)

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 23:34
Ne kadar doğru bilemem hatta inanmıyorum ama 55-60 yaşlarında fbli bi abi anlatıyor rakipler(ist. takımları) Trabzona geldiklerinde onların kaldıkları otelin çevresinde davul zurna çalıp sabaha kadar uyutmuyolarmış bizim taraftarlar varmıdır aslı..?

Mehmet Sarigül
06.11.2009, 23:35
Bende Silva'yi Jeffersonlarla karsilastiranlara "pes" diyorum...Silva tartismasiz ligin en iyi kalecisi...kötü bir kaleci hatali bir, iki gol sonrasi dagilirdi, oysa Silva dimdik ayakta. Ben Tony Mario Silva'ya güveniyorum...

Ali Tunahan Güllü
G.birliginin bu aksam yenecegini tahmin eden ender kisilerdensin,ne olur söyle bjk yi yenermiyiz?:)

Ernst oynarsa ne olur,oynamazsa ne olur?

Abi gençlerbilriğine çok güveniyodum beni yanıltmadı:) Beşiktaş maçınıda dediğim gibi en az 2 farklı alırız gibime geliyor:)

En son wolsburg maçındada gördük ki beşiktaşın orta sahasında ernst olmazsa bir halt olmaz finkmiş uğurmuş hikaye..

Bana kalırsa defans hatlarıda güçlü ama İnşallah forvetlerimiz gününde olurlar..

Selman
Nesine?

Hüseyin'inine?:D

Al o senin olsun Fatih'cim :D

Ben zaten istemem ;)

Yeneriz rahat olun ;)

Cafer Bulur
06.11.2009, 23:37
Bende Silva'yi Jeffersonlarla karsilastiranlara "pes" diyorum...Silva tartismasiz ligin en iyi kalecisi...kötü bir kaleci hatali bir, iki gol sonrasi dagilirdi, oysa Silva dimdik ayakta. Ben Tony Mario Silva'ya güveniyorum...
Karsilastirma yok,gecmiste yasananlari hatirlatma geregi var.

Sylva Türkiyenin tartismasiz en iyi kalecisi derken,kendin buna inaniyormusun?

Eymen
gökhanın durumu ne beyler oynar mı yrn dersiniz?

Hürgün Aygün
sizce yattara oynarmı???

Onur Şeref
06.11.2009, 23:38
Banada yeneriz gibi geliyor ama bilemicem.Ne zaman çok umutlu oldum,kazanmamızı çok istedim hayal kırıklığına ugradım bu derbilerde onun için temkinliyim.İnşallah yüzümüz güler.Pazartesi okula formamız,atkımızla gideriz gururlu gururlu.

Adil ÖZGÜR
06.11.2009, 23:39

Ben ise kesinlikle BABAM'a bile güvenmiyorum.

Eğer ben babama güvenseydim,
1.Gurbette olmazdım,
2.Trabzonspor bu sezon dandik ve cacık gol(ler) yemezdi,
3.Eğer Tony'e güvensem, en az (6) puanın sorumlusu Onur KIVRAK derdim.

Şöyle diyebilirim;
1.Tony geçen yıl çok daha başarılı idi.
2. Tolga'dan fersah gömlek tecrubeli.

.....
Valla iddaya girmem ama Allahın izniyle alacaz bu maçı. Bu kadar açık ve net :)

Cafer Bulur
gökhanın durumu ne beyler oynar mı yrn dersiniz?
Oynar.

sizce yattara oynarmı???
Oynamaz.

Ali Tunahan Güllü
sizce yattara oynarmı???

Bence oynamaz eğer ikinci yarı rahatlarsak alır gibime geliryor zaten bu maçta şuanki performansıylada oynamaması lazım..

ilhan
06.11.2009, 23:40
Bol bol şut diyorum, bol bol şutttttttt :)

- Selman,

Senle Fransa'ya uçak biletine iddiaya girmek isterdim.
ççç

matrix5782
sizce yattara oynarmı???

hala daha yattaradam medet mi umuyosun

Ali Tunahan Güllü
Bol bol şut diyorum, bol bol şutttttttt :)

Gazetede okumuştum;

Ligin en çok şut çeken takımıymışız..

ilhan
06.11.2009, 23:41
sizce yattara oynarmı???

Bal gibi oynar.
;)

Erdal
06.11.2009, 23:42
Göbeği iki Alman ın kapatacağını varsayarsak orayı delmek zor...Şut ve Tayfun- Gabriç

Erdal
06.11.2009, 23:43
Bu anlamda Colman ı test edebileceğimiz bir maç olacak mesela...

Ali Tunahan Güllü
06.11.2009, 23:44
Defanslarıda sağlam ferrari-sivok.Maçın ilk dakikalarında golü bulursak çok güzel olur:)

Cafer Bulur
Göbeği iki Alman ın kapatacağını varsayarsak orayı delmek zor...Şut ve Tayfun- Gabriç
Tayfun-gabricin yapacagi ortalarda umut ve gökhan dan ön ve arka direk paylasimi bekliyoruz.:)

ilhan
Gazetede okumuştum;

Ligin en çok şut çeken takımıymışız..

İsabetli olmadıktan sonra çok fazla şut çekmenin pek faydası yok. 10 tane vurup 2 tanesi kaleyi tutacaksa 2 tane harbi şut at kaleye gitsin. :p

Şut ve kanatlar.
;)

Tanju
Aha bu maçı alamazsak hiç konuşmaya hakkımız yok bu sezon...

Erdal
06.11.2009, 23:46
Eğer yarınki maçtan sonra Colman'dan övgü ile söz ediyorsak elde var Colman demektir...

Ali Tunahan Güllü
06.11.2009, 23:47
İsabetli olmadıktan sonra çok fazla şut çekmenin pek faydası yok. 10 tane vurup 2 tanesi kaleyi tutacaksa 2 tane harbi şut at kaleye gitsin. :p

Şut ve kanatlar.
;)

Oda doğru:)

Kanatlar konusuna katılıyorum beşiktaşta zaten kadroda kanatlardan sınıtı çekiyormuş;

Beşiktaş'ta kanat krizi

http://www.spor3.com/images/news/besiktasta-kanat-krizi-310794.jpg Beşiktaş'ta Trabzonspor maçı öncesi kanat kiriz başladı.
06 Kasım 2009 Cuma 15:47

Wolsburg maçında bir süre sağ kanatta oynayan Uğur İnceman'ın takım arkadaşlarına, "Hatalı bir pas ya da yanlış bir haraketin ardından bütün tribünler küfür ediyor. Sanki bütün hata bana aitmiş gibi bütün küfürleri ben yiyorum. Tribünlere o kadar yakın olunca tek suçlu da biz oluyoruz" diyerek üzüntüsünü dile getirdiği belirtildi.

Uğur'un bu sitemine espirili bir şekilde yaklaşan İbrahim Üzülmez'in ise, "Sen sadece bir maçta kanatta oynadın. Benim ne yapmamı bekliyorsun? Yıllardır sol kanatta oynuyorum ve benim kadar küfür yiyen yoktur" dediği öğrenildi.

Uğur İnceman'ın ayrıca "O bölge benim yerim değil. Niye orada oynadığımı anlamadım. Rakip zatan hızlı ataklara çıkan bir takım, benim o bölgeyi kapatmam ve ardından da oradan atağa çıkmam çok zordu" diye konuştuğu iddia edildi.

Beşiktaş, Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamladıktan sonra Trabzon'a gitti. Sakatlıkları süren Nihat, Tello ve Rüştü ile Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin kadroya almadığı Serdar Özkan kafilede yer almıyor.

Lig Tv

Erdal
Diğer taraftan Eğer Tayfun un önünde yine Umut oynuyormuş gibi yapar ve aslında oynamazsa İsmail- Yusuf Tayfun u hırpalar diye endişe ediyorum

Cafer Bulur
Eğer yarınki maçtan sonra Colman'dan övgü ile söz ediyorsak elde var Colman demektir...
Colman en degerli yabancimizdir,degerini bilmeliyiz.

Fatih Özkan
Haydi aslanlar!
Bu maçı almak hiç de zor değil!
Sizlere inanıyoruz!
Bursa da puan kaybetti!
Tam zamanı!

Ilelioglu
Gökhan Ünal oynar ama Yattara belki mac zora girince oyuna alinir...:)

Ali Tunahan Güllü
06.11.2009, 23:48
Peki sizce sol bekde kim oynar;

Ferhat mı Cale mi?

Mehmet Sarigül
06.11.2009, 23:49
Karsilastirma yok,gecmiste yasananlari hatirlatma geregi var.

Sylva Türkiyenin tartismasiz en iyi kalecisi derken,kendin buna inaniyormusun?

Inanmiyorum...cünkü bunun inancla hicbir ilgisi yok. Gözle görülen birsey. Ona karsi önyarigini bir kenara birakirsan sende görürsün.

Silva'nin iyi bir kaleci oldugunu oynadigi her macda görüyorum.

Cafer Bulur
Diğer taraftan Eğer Tayfun un önünde yine Umut oynuyormuş gibi yapar ve aslında oynamazsa İsmail- Yusuf Tayfun u hırpalar diye endişe ediyorum
Bende.:)

Bunun icin önce kontrollü futbolu tercih etmeliyiz,risk isi daha sonraya birakilmali...

Adil ÖZGÜR
Colman ve Ceyhun ikilisi iyi olmak zorunda.

Ilelioglu
06.11.2009, 23:50
Peki sizce sol bekde kim oynar;

Ferhat mı Cale mi?

Bence Cale oynar...:)

Fatih
Selçuk kademeye girer Erdal Abi merak etme.:)

Samet Yildirim
Cafer Abi,

Tony Sylva türkiyede bir numara artik anla :)

Herkese iyi geceler umarim maglubiyetle yollariz BJK yi istanbla...

Salih Edip
yattara yı verip hurşiti alalım bizim maçta döktürmüştü ben dedim heralde iyi gününe denk geldi ama adam harbi döktürüyo adı hurşit yerine huscik falan olsaydı 8taş alırdı :D

Erdal
Bu ligde pozisyon bulma açısından bizim en çok zorlanacağımız takımdır Beşiktaş...

Abdülkadir Kılıç
Cale oynamalı.

Cafer Bulur
Inanmiyorum...cünkü bunun inancla hicbir ilgisi yok. Gözle görülen birsey. Ona karsi önyarigini bir kenara birakirsan sende görürsün.

Yarin aksam yine burada olalim.

Sen almanya nin neresindensin,seni bizzat görürsem daha iyi ikna edebilirim.:)

Ali Tunahan Güllü
06.11.2009, 23:51
Colman ve Ceyhun ikilisi iyi olmak zorunda.

Abi Ceyhun-Colman-Selçuk üçlüsü iyi olmak zorunda desek daha doğru olur heralde?

.....
Umut-Gökhan-Colman

Maçın kilit adamları.

Salih Edip
Bence Cale oynar...:)

beşiktaşın kadrosu belli mi bu soruya ona göre cevap vermek lazım bence

Erdal
Maçın adamı Gabriç olur diye tahmin ediyor ve umuyorum

Onur Akyüz
06.11.2009, 23:52
içimdeki his bi dur ya!

ne 4-1'i:)

Ali Tunahan Güllü
beşiktaşın kadrosu belli mi bu soruya ona göre cevap vermek lazım bence

Bizim hangi maçtan önce kadromuz belli olduki bu sezon?:)

Salih Edip
Abi Ceyhun-Colman-Selçuk üçlüsü iyi olmak zorunda desek daha doğru olur heralde?

takım olmamız lazım takım gibi oynamamız lazım işte savunma değil takım savunması iyi olmalı mesela

Abdülkadir Kılıç
06.11.2009, 23:53

Ben Silva'da rakip üzerine gelirken topu eliyle alacağına ayak vurmaya çalışan, uçmaya korkan bir kaleci olarak görüyorum. Bu da benim Tony ile ilgili düşüncelerim değil ama gördüklerim bunlar. Ama yine de bu önemli maçta Tony oynamalıdır.

10 numara
Bu ligde pozisyon bulma açısından bizim en çok zorlanacağımız takımdır Beşiktaş...pozisyon kolay olacak bence ama atabilene aşk olsun...

Cafer Bulur
Cafer Abi,

Tony Sylva türkiyede bir numara artik anla :)

Herkese iyi geceler umarim maglubiyetle yollariz BJK yi istanbla...
Bursanin kalecisi ivankov u bile sylvadan daha cok begeniyorum,adam caki gibi penalti atiyor üstüne üstlük.:)

Salih Edip
Bizim hangi maçtan önce kadromuz belli olduki bu sezon?:)

beşiktaştan bahsediyorum:cool:

Ali Tunahan Güllü
Defans hattında bana göre bu maç için Song-Egemen ikilis oynaması lazım artık şu defasn ikilisndede bi istikrar sağlasak ne güzel olucak:)

Ali Tunahan Güllü
06.11.2009, 23:54
Bursanin kalecisi ivankov u bile sylvadan daha cok begeniyorum,adam caki bir penalti atiyor üstüne üstlük.:)

Abi bende Sylva konusunda sana katılıyorum ama ivankovdan daha iyiydir yahu:)

.....
--------------Sylva----------------

Tayfun----Song----Egemen----Cale

---------Ceyhun---Selçuk--------

-----Colman-------------Gabric---

Umut ----------Gökhan------------

Diziliş farklıdır ama kadro böyle olacaktır.Yani bence.

Salih Edip
Bursanin kalecisi ivankov u bile sylvadan daha cok begeniyorum,adam caki bir penalti atiyor üstüne üstlük.:)

abi haklısın kaleci konusunu tartışmaya hiç gerek yok leo franco iyidir diyodum ama o da kötü. ligin tartışmasız en iyi kalecisi volkan objektif olalım.

Erdal
06.11.2009, 23:55
Bu arada en acısı hala stoperlerimizin adam paylaşımını yapamıyor olmaları...

Mehmet Sarigül
Yarin aksam yine burada olalim.

Sen almanya nin neresindensin,seni bizzat görürsem daha iyi ikna edebilirim.:)

Mümkün degil...km olarak fazla uzak degiliz, ama kalecilik konusunda aramizda galaksiler var diyebilirim.

Ali Tunahan Güllü
Orta saha şöyle olsun iyi olur güzel olur:);

------Selçuk--------
-Ceyhun------Colman--

Abdülkadir Kılıç
Bursanin kalecisi ivankov u bile sylvadan daha cok begeniyorum,adam caki gibi penalti atiyor üstüne üstlük.:)

Bence Ivankov'u tartışmaya gerek yok. Şu an Silva'dan daha verimlidir.

Ilelioglu
06.11.2009, 23:56
abi haklısın kaleci konusunu tartışmaya hiç gerek yok leo franco iyidir diyodum ama o da kötü. ligin tartışmasız en iyi kalecisi volkan objektif olalım.

Bencede Volkan...

Erdal
Her iki kaleci de uzaktan şutlarda zayıf...

Ali Tunahan Güllü

Özelliklede yan toplarda:confused:

Cafer Bulur
Tayfun-egemen i bu maca hazirlamaliydik,bu sekilde sagbekte serkan i oynatmak iyi olacakti....

Ömer Kaya
3-0 Tahmini skor:)

Ali Tunahan Güllü
06.11.2009, 23:57
Tayfun-egemen i bu maca hazirlamaliydik,bu sekilde sagbekte serkan i oynatmak iyi olacakti....

Kayseri maçında sağbekde iyi işler yapan Tayfunu defansın ortasına almak iyi olmazdı bana göre.

Abdülkadir Kılıç

Volkan Türkiye liginin çok üstünde bir kaleci. Şu an hangi Türk futbolcu yurt dışında oynar deseniz Volkan derim.

Cafer Bulur
Mümkün degil...km olarak fazla uzak degiliz, ama kalecilik konusunda aramizda galaksiler var diyebilirim.
Kacak güresme,yerini bildir bana,ben seni orada bulurum.:)

Mehmet Sarigül
06.11.2009, 23:58
Ben Silva'da rakip üzerine gelirken topu eliyle alacağına ayak vurmaya çalışan, uçmaya korkan bir kaleci olarak görüyorum. Bu da benim Tony ile ilgili düşüncelerim değil ama gördüklerim bunlar. Ama yine de bu önemli maçta Tony oynamalıdır.

Senin anlattigin farkli bir Tony...izledigin Tony, Tony Mario Silva oldugundan emin misin? :)

Erdal
06.11.2009, 23:58
Şöyle bir baktım bjk nin muhtemel kadrosuna...Öyle havada karada alırız gibi bir durum göremedim...

kaptans
06.11.2009, 23:59
trabzoum kayseri maçının 28. dakikasından sonraki kadroyla büyük ihtimal maça başlayacaktır diye umuyorum ve biz bu kadroyla renkdaşlar hiç sıkıntı etmeye gerek yok bu beşikaşı profesyonelce oynarsak yeneriz değil ezeriz o kadarda eminim....

tek korkum hugo brossun bi teknik hata yapması inşallah hugoda gününde olur...

maçın yıldızı kim olur derseniz bence selçuk orta alandaki performansıyla saat 22.00 da bizden büüyük bi alkışı hak edecektir (yalnız bu selçuktan hep büyük şeyler beklediğimden oluyor inşallah yüzümü kara çıkartmaz)

Ali Tunahan Güllü
06.11.2009, 23:59
Şöyle farklı bir galibiyet bu dönemde ne güzel olurdu ama:)

Abdülkadir Kılıç
07.11.2009, 00:00
Senin anlattigin farkli bir Tony...izledigin Tony, Tony Mario Silva oldugundan emin misin? :)

Sana Kayseri maçında 2. golden sonraki pozisyonu hatırlatırım. Dakikasını falan hatırlamıyorum ama ecel terleri dökmüştüm. Hani Kayserili oyuncu boş kaleye atamadı. ;)

Cafer Bulur
07.11.2009, 00:01
Kayseri maçında sağbekde iyi işler yapan Tayfunu defansın ortasına almak iyi olmazdı bana göre.
Kesmeyip ortaya kaydiracaktik,tayfunun gercek mevkiisi stoper zaten.

Tayfun kayseride stoper oynamasaydi bugün bizde olmayabilirdi.

Katilan,katilmayan?

Salih Edip
Volkan Türkiye liginin çok üstünde bir kaleci. Şu an hangi Türk futbolcu yurt dışında oynar deseniz Volkan derim.

kesinlikle çok rahat oynar avrupa da üst düzey bir takımda.

kaptans
--------------Sylva----------------

Tayfun----Song----Egemen----Cale

---------Ceyhun---Selçuk--------

-----Colman-------------Gabric---

Umut ----------Gökhan------------

Diziliş farklıdır ama kadro böyle olacaktır.Yani bence.

zaten en mantıklı kadro şuanda bu duruma göre gabriç çıkar alanzinho girebilir(ama ne olur alanzinho bi kerede geriye düşmeden oyuna girsin adamın böyle harcanmasına hiç içim el vermiyor)

Mehmet Sarigül
07.11.2009, 00:02
Kacak güresme,yerini bildir bana,ben seni orada bulurum.:)

Bak önceden söyleyeyim, ben Fb'li bir arkadasi Trabzonspor taraftari yapan biriyim.

Sonra kendini forumda Silva'yi överken bulursun...:)

.....
07.11.2009, 00:02
Şöyle bir baktım bjk nin muhtemel kadrosuna...Öyle havada karada alırız gibi bir durum göremedim...

Havada karada almayacaz abi Avni Akerin çimlerinde alacaz Allahın izniyle :)

Rahat ol rahat :)

magicyattara
07.11.2009, 00:03
Erdal seni sarmış karamsarlık.:)
Korkma yahu alırız maçı.
Bizim yükselen bir formumuz var rakibin düşen formu.
İkili mücadelelerde bizim ayakta kalacağımızı zannediyorum.
Rakibin hücumda sadece Bobo ve Nobre'si var,onların da bir şey yapabileceklerini zannetmiyorum.
Alanzinho Alanzinho diyorum,bu bjk'yi orta sahadan delerse o delecek.Tabii oynarsa.

Cafer Bulur
Bak önceden söyleyeyim, ben Fb'li bir arkadasi Trabzonspor taraftari yapan biriyim.

Sonra kendini forumda Silva'yi överken bulursun...:)
Tamam anlastik,yeterki sen beni ikna et.:)

Kasimpasa macini beraber izlememiz gerekli...;)

Erdal
Keşke Nihat olsaydı...

lazkopatfaroz
07.11.2009, 00:05

abi biz ne zaman havada karada maç alabildik kı :D

Erdal
Erdal seni sarmış karamsarlık.:)
Korkma yahu alırız maçı.
Bizim yükselen bir formumuz var rakibin düşen formu.
İkili mücadelelerde bizim ayakta kalacağımızı zannediyorum.
Rakibin hücumda sadece Bobo ve Nobre'si var,onların da bir şey yapabileceklerini zannetmiyorum.
Alanzinho Alanzinho diyorum,bu bjk'yi orta sahadan delerse o delecek.Tabii oynarsa.

Kazanırsak da kaybedersek de hiç bir şey eskisi gibi olmaz...Klişe laf ama gerçek bu olmaz...Böyle durumlar geriyor beni...Keşke....Ne çok keşke var yahu:)

Ali Tunahan Güllü
Kesmeyip ortaya kaydiracaktik,tayfunun gercek mevkiisi stoper zaten.

Tayfun kayseride stoper oynamasaydi bugün bizde olmayabilirdi.

Katilan,katilmayan?

Kesme sözcüğünü yanlış yazmışım düzelttim.Tayfunun gerçek mevkisinin stoper olduğunu biliyorum ama bunca zamandır sağbekde denediğimiz ve alıştırmaya çalıştığımız adamı stopere çekmek iyi olmaz dedim ayrıca bence Tayfun stoperde tehlikeli çünkü ne yapacağı belli olmuyor..

Ilelioglu
07.11.2009, 00:06
Keşke Nihat olsaydı...

Ne alaka?:cool:

Erdal
07.11.2009, 00:07
İyi tarafından bakalım; Galatasaray'a bile gol atamamış bir takımla oynayacağız...Kötü tarafından bakalım bizim en iyi yaptığımız defansın arasına atılan topları kolay ıskalamayan stoperleri var...

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 00:07
Colman,yine yıldızlaşacaktır oyunu onun üzerine kurmamız lazım şuanda elimizdeki en yaralı futbolcu iyi kullanmalıyız..

Erdal
07.11.2009, 00:08
Ne alaka?:cool:

Bir kişi eksik oynamış olurlardı....

magicyattara
07.11.2009, 00:08
Keşke Nihat olsaydı...

Aslında keşke olmasaydı.
Bobo ve Nobre statik forvtler.Bobo hareketli görünse de öyle değil.
Holosko ve Nihat olsaydı daha çok zorlanırdık bence.
Defansımız ağır ve süratli futbolcuları çabuk kaçırıyor.
Görüntüye göre bjk takımı arkaya yaslanacak.Durağan bir takım çıkaracaklar sahaya.
Çakılı oynayacaklar,kontratağa kimle çıkacaklar,öyle adamları kadroda yok.

Ekrem Dağ ve Yusuf zorlar bizim takımı.

Mehmet Sarigül
07.11.2009, 00:09
Tamam anlastik,yeterki sen beni ikna et.:)

Kasimpasa macini beraber izlememiz gerekli...;)

O degil de, belki birgün beraber Papy'nin bir macina gideriz. Sana fazla uzak degildir Maastricht. Bu arada Papy'ye de cok güveniyorum...:)

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 00:09
Aslında keşke olmasaydı.
Bobo ve Nobre statik forvtler.Bobo hareketli görünse de öyle değil.
Holosko ve Nihat olsaydı daha çok zorlanırdık bence.
Defansımız ağır ve süratli futbolcuları çabuk kaçırıyor.
Görüntüye göre bjk takımı arkaya yaslanacak.Durağan bir takım çıkaracaklar sahaya.
Çakılı oynayacaklar,kontratağa kimle çıkacaklar,öyle adamları kadroda yok.

Ekrem Dağ ve Yusuf zorlar bizim takımı.

Bobo konusuna katılıyorum ama bu adamda bizim maçları hiç boş geçmiyor kötü döneminde olsa bile..

.....
07.11.2009, 00:10
Selçuk - Ceyhun da saatli bomba gibi kime patlayacağı belli olmuyor bjkyi yıkabilirler :)

Cafer Bulur
O degil de, belki birgün beraber Papy'nin bir macina gideriz. Sana fazla uzak degildir Maastricht. Bu arada Papy'ye de cok güveniyorum...:)
Bana 50 km gideriz.

Ama simdi yatmaya gidiyom,yarin saat 05 30 da isbasi.:)

Ilelioglu
Bir kişi eksik oynamış olurlardı....

Belki Nihat patlama yapardi bu macta...Ya aslinda bunlar bizi iliglendirmememli, biz bu maci almaliyiz o kadar...!!:)

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 00:11
Özledik Selçukun uzaktan şutlarını denese olacak ama..:)

Erdal
07.11.2009, 00:12
7 maçtır derbi kazanamıyoruz...Sahiden kazanalım artık...Fark mark istemez...3 puan...

Mehmet Sarigül
07.11.2009, 00:12
Bana 50 km gideriz.

Ama simdi yatmaya gidiyom,yarin saat 05 30 da isbasi.:)

Iyi geceler...:)

magicyattara
07.11.2009, 00:13
Bobo konusuna katılıyorum ama bu adamda bizim maçları hiç boş geçmiyor kötü döneminde olsa bile..

Maç tamamen bizim nasıl oynayacağımızla alakalı bence.
Rakip dağınık görünüyor.
Devamlı oynayan adamları kadroda yok.Biz kaç maçtır aynı kadroyla oynuyoruz.
Gökhan Ünal gününde olursa kolay maç olur.

Bobo bjk yüklendiğinde iş yapıyor.Sorumluluk aldığı tek maç hatırlamıyorum.
Öylesine takılır sahada.

Mehmet Zeki
Ceyhun'a bu macta cok guveniyorum.

Ali Tunahan Güllü
'Kolbastı' senide özledik:)

Erdal
07.11.2009, 00:14
Murat hocam geçen sene İnönüdeki maçı hatırlarsak pek size katılamayacağım...Ama inşallah siz haklı çıkarınız :)

futbalski60
Baskılı oynayacağımızı sanmıyorum Bjk'nın top oynamasına izin veririz ve rakibi üzerimize çekerek pozisyonlar yaratırız. Geçen sene evimizde oynadımız 2 Bjk maçı var ikisinde de oyunu rakip kaleye yıktık ve 2 maçı da kazanamadık bu sene tersi olur diye düşünüyorum. Bjk geriye yaslandığında kolay kolay pozsiyon vermez.

Emrah Akcagöz
Erken gol bulursak maç farka gider yoksa Kayseri maçındaki gibi zorlanırız umarım bizim gibi futbolcularda bunun farkındadır..

.....
'Kolbastı' senide özledik:)

valla şunu iyi dedin :)

bjk maçından sonra kolbastı süper gider ama dimi :)

Mehmet Sarigül
07.11.2009, 00:15
7 maçtır derbi kazanamıyoruz...Sahiden kazanalım artık...Fark mark istemez...3 puan...

Erdal, bu derbiyi de kazanamazsak, bir 7 mac daha bekleriz...

devilkid
07.11.2009, 00:16
545 gündür istanbulu yenemiyormuşuz...artık son veririrz umarım..

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 00:17
valla şunu iyi dedin :)

bjk maçından sonra kolbastı süper gider ama dimi :)

Hemde nasıl gider:) Sonrada bi 'üçlü':)

.....
07.11.2009, 00:18

Ya içim kıpır kıpır varya en ufak bir çekingenliğim yok.

Sanki şampiyonluğu garantiledikte son maça çıkıyoruz :)

Allah utandırmasın bu maça inanıyorum. Çoğu zaman da hislerim beni yanıltmadı bu sefer de yanıltmayacak.

.....
07.11.2009, 00:19
Hemde nasıl gider:) Sonrada bi 'üçlü':)

Off offf

ne özlemişiz be derbi kazanmayı. Yarın hayırlısıyla olacak inanıyoruz

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 00:20

O kadar oldumu yahu:)..

ilhan
07.11.2009, 00:21
Bol bol şut ve kanatlar :)

- Bol bol şut;

Çünkü Hakan Arıkan'ın uzaktan (çapraz ya da cepheden) şutlara karşı çok başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Metalist Kharkiv maçında yediklerini hiç unutamıyorum. En son Wolfsburg'dan yedi :)

- Kanatlar;

Çünkü Sivok-Ferrari-Ernst üçlüsü en sağlam halkaları. Göbeği iyi savunuyorlar. Kanat bindirmelerini sıkça yaparsak Ernst'in kanatlara yardıma gideceğini biliyoruz. Bu durumda kale sahasına yapılacak ortalar geri döner ve Ersnt gelene kadar topu önüne alan şutunu çeker. :p

Bu maç berabere bitecek gibi bir his var içimde.

.....
07.11.2009, 00:23
Kaleci Hakan dimi

84 Numara HAKAN dimi :) :) :)

Bu akşam 61 yazdırsak sırtına fena mı olur yani :)

lazkopatfaroz
07.11.2009, 00:25
çok rahatım kazanacagımızı düşünüyorum. maçıda gayet rahat heyecan ve panık yapmadan izleyecegım. rahat oldugum maçlarda kazanıyoruz inşallah bu seferde benım açımdan gelenek bozulmaz

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 00:26
Yarınki maçı kazanmamız dileğiyle hepinize iyi geceler..

Oruç
07.11.2009, 00:26
Yahu yine fark deyip uçmayalım. Son sekiz maçta 1 galibiyetimiz var İstanbul kulüplerine karşı.

En son 5 atarız, plaka yaparız denildiğinde sahamızda Diyarbakırspor'a 1-2 yenildik. Ne çabuk unutuldu.

Mehmet Sarigül
07.11.2009, 00:30
Bol bol şut ve kanatlar :)

- Bol bol şut;

Çünkü Hakan Arıkan'ın uzaktan (çapraz ya da cepheden) şutlara karşı çok başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Metalist Kharkiv maçında yediklerini hiç unutamıyorum. En son Wolfsburg'dan yedi :)

- Kanatlar;

Çünkü Sivok-Ferrari-Ernst üçlüsü en sağlam halkaları. Göbeği iyi savunuyorlar. Kanat bindirmelerini sıkça yaparsak Ernst'in kanatlara yardıma gideceğini biliyoruz. Bu durumda kale sahasına yapılacak ortalar geri döner ve Ersnt gelene kadar topu önüne alan şutunu çeker. :p

Bu maç berabere bitecek gibi bir his var içimde.

Yazdiklarini okuyunca Ernst ve Fink'in defansdan dönem ikinci toplara vurma özellikleri aklima geldi, bizim en büyük dezavantajlarimizdan biri.
Defansimizdan dönem ikinci toplari kazanamiyoruz, bu anlamda Ceyhun'un bu bölgede oynamasi iyi olur.

.....
07.11.2009, 00:34
Yahu yine fark deyip uçmayalım. Son sekiz maçta 1 galibiyetimiz var İstanbul kulüplerine karşı.

En son 5 atarız, plaka yaparız denildiğinde sahamızda Diyarbakırspor'a 1-2 yenildik. Ne çabuk unutuldu.

Bu laf bana ise ben onu sadece HAKAN ın özel durumundan dolayı espiri olsun diye dedim. Yoksa kazanalım da alnımızın hakkıyla skor 1-0 bile olur!

.....
07.11.2009, 00:38
Neyse Cümleden hayırlı geceler.

Yarın güzel bir gün olacak Allahın izniyle.Buna inanın...

ilhan
07.11.2009, 00:39
Yazdiklarini okuyunca Ernst ve Fink'in defansdan dönem ikinci toplara vurma özellikleri aklima geldi, bizim en büyük dezavantajlarimizdan biri.
Defansimizdan dönem ikinci toplari kazanamiyoruz, bu anlamda Ceyhun'un bu bölgede oynamasi iyi olur.

Bence savunma dörtlüsünün önünde oynaması gereken isim Selçuk. Kayserispor maçında olduğu gibi Ceyhun biraz daha serbest oynarsa daha iyi olur. İlk topları Ceyhun değil Selçuk kullanmalı.

Biz cepheden şut attırmayız kolay kolay. Galatasaray maçında olduğu gibi kanatlardan yemeyelim yeter. :)

U.Sadıkoğlu
07.11.2009, 00:47
Ernst'de oynamıyor sanırım ben 3 diyodum ama 5 olucak heralde :D

İ.Öztel
07.11.2009, 00:48
alah utandırmasın hic birimizi insallah.. icimden 2-0 gecio.. 1 - 0 da yeter ama icimden geceni sölüom..

fanatikmühendis
07.11.2009, 00:51
Nihat, Holosko, Tello, Rüştü ve Serdar yani direkt 5 as oyuncusu olamayan bir Beşiktaş ı
Bu sene gol atmakta çok zorlanan bir Beşiktaş ı
Yorgun ve moralsiz bir Beşiktaşı
ve de bu sezon hiçde iyi olmayan bir Beşiktaş ı
kendi evimizde yenemezsek başka hiç bir zamanda yenemeyiz demektir.

Gökhan KAN
07.11.2009, 00:51
Hiç organize olmadan pozisyon bulan en iyi takımız...Ferdinand-Vidic de olsa pozisyon buluruz...

Cem Kıran
07.11.2009, 01:04
Tayfun oynamasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:@

faik celikoflu
07.11.2009, 01:05
Nihat, Holosko, Tello, Rüştü ve Serdar yani direkt 5 as oyuncusu olamayan bir Beşiktaş ı

o dediğin beşiktaşın bi benzerine avni akerde göz göre 5-0 yenildik.hatta maç bitmeden tatil edilmişti.derbilerde sonuç tahmin edilemez ama tabi ki biz yenecez :D

faik celikoflu
07.11.2009, 01:10
ve ekliyim ki 2003-04 sezonunda lucescunun muhteşem top oynayan beşiktaşı yine inönüde 5-0 yendi bizi fakat avni akerde biz yendik onları 3-0...

yani gerçekten maç sonucu eksiklere göre falan tahmin edilemez..ama gönlümüz tabi ki biz alacaz maçı diyor...

kaptans
07.11.2009, 01:16
FlaŞ flaŞ...
Pazar gÜnÜ gazetelerİn manŞetİ

kayip araniyor
kartal karadenİzde firtinaya tutuldu
(amİn)

faik celikoflu
07.11.2009, 01:21
benden de bir manşet:

Kartal fırtınada ağır yaralandı...

TheRapZoNe
07.11.2009, 01:23

Bu örnekte olduğu gibi her şey lehimize ama bu tür maçların çoğunu kaybettik çünkü bizim takım kadar kolayı zora çeviren bir takım daha yok..
İnşallah bu maçı kazanacağız!

Uğurtan
07.11.2009, 01:24
Ciddi bir his.. Kazanacağız diyor.. Rahat demiyorum ama öyle hissediyorum..

İnşallah doğru çıkar ve bu derbi galibiyeti ivme kazandırır kafamızı kaldırırız zirveye doğru biraz..

Kazanmamız lazım bir tane yahu bir tane kritik dönemeçte maç alalım artık..

Mustafa Ayazoğlu
07.11.2009, 01:38
5-0 lık hezimetlerin hesabını bir türlü alamadık !

http://img4.imageshack.us/img4/4870/tsbjk.jpg

Uğurtan
07.11.2009, 01:43
Kardeş ona bakarsan 7-2 lik maçın rövanşını da hiç alamadık?

Mustafa Calik
07.11.2009, 01:45
Beşiktaş'ın Trabzonspor karşısına; Hakan, İbrahim Kaş, Ferrari, Sivok, İbrahim Üzülmez, Ekrem Dağ, Fink, Ernst, Yusuf Şimşek (İsmail Köybaşı), Tabata ve Bobo onbiri ile çıkması bekleniyor.

faik celikoflu
07.11.2009, 01:46
maç berabere bitmesin de...ya yenelim devam diyelim ya da yenilelim bişeyler değişsin...

faik celikoflu
07.11.2009, 01:47

çok teşekkürler bu tablo için...

Fatih Özkan
07.11.2009, 01:53
Puan almak için mükemmel bir hafta...
Sadece 3 puan için çıkmayacağız sahaya!

Kaan
07.11.2009, 01:54
Beşiktaş'ın Trabzonspor karşısına; Hakan, İbrahim Kaş, Ferrari, Sivok, İbrahim Üzülmez, Ekrem Dağ, Fink, Ernst, Yusuf Şimşek (İsmail Köybaşı), Tabata ve Bobo onbiri ile çıkması bekleniyor.

Tam çift forvetlik maç. :cool:

demir
07.11.2009, 01:56
ne rovanşı arkadaslar ? bu eskıye takılma adetını hala bırakmadınızmı ?? hangı derbı macın sonucu once fark atarızla tartısılıyor ? konustugumuz takım bjk be bu lıgın ilk 4 takımından bırısı ? ve bıze karsı daha farklı motivasyon olacaklardır. ewet ilk 11 inde 3 yada 5 oyuncuları yok ama dusunun bızde okadar eksık olsa fark yerızmı dıyecektık ? eksık olmaları onların bu maca daha cok asılmalarına sebep olacaktır ustelıkde takımları suan bu durumdayken ?? bizim bu macı almamız hıc zor degıl ama ıs taraftara dusuyor ? bızde oyle bır taraftar varkı sırf gıcık oldugu ıcın bır oyuncunun oynamasını ıstememekle kalmayıp ustune bırde hakaretler yada kufurler edebılıyor bır kere olsun, 25 yıldır bır kere olsun 90. dakıkada 6-0 yenılıyor olsak bıle o dudugun calmasını bekleyelım ama o dakıkaya kadar butun oyuncularımıza tayfunada umutada ıyı tezahuratlar edelım. bır kerede bunu deneyelım ne olacak sankı ? ıste bunu denediğimiz gun 5-0 ın rovansınıda alırız 7-1 inde ama denemedıgımız surece sonuc; baktıgınız o tabeladan farklı olmayacak hatta dahada kotuye gıdecektır

zahido
07.11.2009, 02:03

Almaya gerek yok 1-0lada 3 puan alıyorsun 5-0lada..

Fatih Özkan
07.11.2009, 02:16
Yatma vakti...
Herkese hayırlı geceler...
Dualarımızı eksik etmeyelim (:

Dip.Ing.Mag.
07.11.2009, 02:55
bursa malubiyeti ile dahada önemi artti bu macin zirve yolunda artik haybeye puan kayiplari olmamasi lazim... ama söylede birsey var ki , endiselerimi artiran da budur ; biz nezaman önemli diyip bir maca ciksak, hüsran oluyor... Allah utandirmasin

MuratJ
07.11.2009, 03:03
Ben bu maçı alacağımızı düşünüyorum. Dikkatli olalım gol yemeyiz. Pozisyon bulacağımızdan şüphem yok yeterki bu akşam forvetlerimiz bu pozisyonları değerlendirsin. İnşallah kazanacağız çok önemli bu maç çoook!

İsmail Coşgun
07.11.2009, 03:35
Bugün büyük Trabzonspor'lu Kazım Koyuncu'nun doğum günü...

Takımımız vefa borcunu ödemek adına Doğum günün kutlu olsun Kazım pankartla çıksa hem Kazım Koyuncunun ailesine hem sevenlerine güzel bir jest olur...

cihatöztürk
07.11.2009, 07:37
bu sabahın 6 sından beri çekmediğm çile kalmadı....

abim evleniyor köyden 1 münibüs insan geldi...git gel yükleri getir taşı yukarı çıkart

sabahın ilk ışıklarıyla pert olmuş vaziyetteyim işllaah trabzonun şahlanışıyla bende kendime gelicem :)

isimsiz_61
07.11.2009, 09:08
2-1 yeneceğuk gibime geluyu.......

Ömer Yüce
07.11.2009, 09:35
Trabzondaki renkdaşlarım bu maçı kaybetsekte baskısız bir maç izletse bütün tribün bordo-mavi-enbüyük-trabzon diye inlese vay beşiktaşın haline...

Mert M.
07.11.2009, 09:39
@ demir

Yazınıza harfi harfine katılıyorum. Bundan bir önceki yazınıza da katılmış ve benim gibi düşünmeniz hoşuma gitmişti.

Ben de bu maç için çekimserim doğrusu. Beşiktaş'a karşı ahım şahım bir skor alacak ne kadromuz var ne de gücümüz. Tamam kuvvetli takımız vesselam ama gerçekleri görelim. Rakip Beşiktaş!

Tabii ben de galip gelmemizi istiyorum sizler gibi, Colman tango yapsın istiyorum, Selçuk bombalasın istiyorum, Ceyhun yıldırım çaksın istiyorum ama sadece temenni! Rakip Beşiktaş!

C.Gümrükcü
07.11.2009, 09:56
Bu maci alacagiz insallah. Tek yürek, Tek Trabzon icin ...:alkış:

Can01
07.11.2009, 10:28
büyük gün geldi,akşam olmaz artık :)
yenersek eğer cok şeyin değişeceğine inanıyorum..

Mehmet BAL
07.11.2009, 10:30
bu sabahın 6 sından beri çekmediğm çile kalmadı....

abim evleniyor köyden 1 münibüs insan geldi...git gel yükleri getir taşı yukarı çıkart

sabahın ilk ışıklarıyla pert olmuş vaziyetteyim işllaah trabzonun şahlanışıyla bende kendime gelicem :)
abine mutluluklar

Hürgün Aygün
07.11.2009, 10:30
Bordooooo:sevinç::sevinç:

ilhan
07.11.2009, 10:33
Bol bol şut.
:)

Mesut
07.11.2009, 10:35
ben dünki yazdığım tony-serkan-cale-egemen-giray-yattara-colman-selçuk-ceyhun-gökhan-umut 11 inden tayfundan özür diliyorum :) sağ beke onu yazmalıydım

sessizkral_1
07.11.2009, 10:41
Trabzonspor: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Tayfun, Colman, Ceyhun, Selçuk, Gabriç, Gökhan

Ligtv nin kadrosu bu.Broos gene tek forvet çıkaracak sanırım ? Çıldırmaya az kaldı

ugurozturk
07.11.2009, 10:41
tony-tayfun-song-egemen-ferhat-gabric-selcuk-ceyhun-colman-umut-gokhan diyorum ;

Ömer Kaya
07.11.2009, 10:43
Trabzonspor: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Tayfun, Colman, Ceyhun, Selçuk, Gabriç, Gökhan

Ligtv nin kadrosu bu.Broos gene tek forvet çıkaracak sanırım ? Çıldırmaya az kaldı
O lig tv'nin Kadrosu:)

futbalski60
07.11.2009, 10:44

Tayfun'u hücumda mı değerlendirecek ne yapacak anlamadım ama biz yine maç saatini bekleyelim kadro için şuan konuşmak erken.

jako13
07.11.2009, 10:46
Bu Beşiktaşı bi daha böyle yakalamayız....Bizden sonra Fener,CSKA ve Sıvas maçları var. Kapanamazlar açık oynayacaklar. Holosko, İbrahim Toraman,İsmail,Nihat, Rüştü yok. Sahi ERNST oynacak mı bilen varmı?

Tayfun
07.11.2009, 10:49
Berabere bitecek bence....

Salih Edip
07.11.2009, 10:51
tony-tayfun-song-egemen-ferhat-gabric-selcuk-ceyhun-colman-umut-gokhan diyorum ;

bence gabriçi kesmez

Salih Edip
07.11.2009, 10:52
Bu Beşiktaşı bi daha böyle yakalamayız....Bizden sonra Fener,CSKA ve Sıvas maçları var. Kapanamazlar açık oynayacaklar. Holosko, İbrahim Toraman,İsmail,Nihat, Rüştü yok. Sahi ERNST oynacak mı bilen varmı?

toraman ve ernst kadroda diye biliyorum

Volkan Taş
07.11.2009, 11:01
beşiktaş iyi futbol oynamıyor ama çok şanslılar. inşallah şans bugun birazda bizden yana olur .

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 11:03
5 milyon TL'lik doping!

Trabzonspor Yönetimi, kriz söylentilerine nispet yaparcasına takıma para yağdırdı. Bu durum futbolcular üzerinde büyük bir rahatlama yarattı, derbi için ekstra prim de gündemde.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm769984.jpg

Bordo-Mavililer’de Beşiktaş müsabakası öncesinde yönetim son kozunu oynadı... Trabzonspor’un kurmayları, son günlerdeki ‘kriz’ iddialarının aksine öyle bir ödeme yaptı ki, hem futbolcularını mest etti hem de motivasyonu kelimenin tam anlamıyla iki katına çıkardı. Birikmiş ödemelerin de arasında bulunduğu tam 5 milyon TL’yi hesaplara yatıran Karadeniz temsilcisinin idarecilerinin Beşiktaş galibiyetine özel bir prim vermeyi de düşündüğü öğrenildi. Bu kritik müsabaka için günler öncesinden Trabzon’a gelerek futbolcularına duyduğu güveni gösteren Bordo-Mavililer’in patronu Sadri Şener’in dün de teknik direktör Hugo Broos ve sportif direktör Ünal Karaman ile bir durum değerlendirmesi yaptığı belirtildi.
‘Futbola yoğunlaşalım’
Başkan Şener’in Broos ve Karaman’dan takımın sadece futbola yoğunlaşması yönünde telkinlerde bulunduğu da edinilen bilgiler arasında. Takımının başında şu ana kadar hiç büyük maç zaferi tatmayan Bordo-Mavililer’in patronu, ilk kez bu mutluluğu yaşamak istiyor.
Yunus Emre Sel/DHA

.....
07.11.2009, 11:07
Berabere bitecek bence....

ula bir kere de bizim kazandığımız skor söyle be

gs maçında yeniliriz dedin , kayseri maçı desen öyle , şimdi bjk maçı

biraz da senin gibilere inat ALACAZ BU MAÇI TAMAM MI ?

uzun zamandır takip ediyorum seni o yüzden!!!

Orhan Aydın
07.11.2009, 11:09
Az para değil yahu:)bu akşam 3 korner 1 gol bjkye:)

Mehmet Zeki
07.11.2009, 11:19
Bol bol şut.
:)

Bol bol gol

Ve 3 puan

Insallah.

Telha TANYILDIZI
07.11.2009, 11:22
zor maç yarım sıfır olsun bizim olsun derim orta saha mücadelesi olarak geçer diye düşünüyorum eğer kazanırsak bir box marlboro benimdir hehe

Oğuzhan Fidan
07.11.2009, 11:30
hadi be trabzon gol yağmuruna tut 8jekayı çokta zor değil yakalamışın paranızıda almışsınız daha ne istiyosunuz akşam fark bekliyorum =) kim iyi takım gösterin elaleme hadi !

.....
07.11.2009, 11:32
Fırtınam benim al şu maçı sevindir bizi.

Biz sevinmek için sevmedik seni ama bizansa boyun eğmek bize koyuyor! O yüzden Allahın izniyle alacaz bu maçı

jako13
07.11.2009, 11:33
Beşiktaş için çok kritik bir maç.....! Denizlinin bile biletini kesebilecek bir maç bu! KAZANACAĞIZ...!

macuka
07.11.2009, 11:34
Dandik medyamız, BJK nin eksiklerinden dem vurup Beşlik yapacagımızı düşünüyor(düşündürüyor) Belli ki hocayı yollamak için altyapı hazırlanıyor.

Lancet_61
07.11.2009, 11:36
kesinlikle çift forvet çıkmalıyız...kayseri maçından sonra bir daha tek forvet çıkmaz heralde...yattara kenarda oturmalı...diri bi orta saha ile hücumda sıkıntı çeken bjk krizlere girer...ben bjknin geçen sene kupa maçında oynadığı gibi birfutbol bekliyorum...o maçta da ilk yarı çok iyiydik ama bjk geriye doğru yaslandı...bu akşam da geriye doğru yaslanıp oynamasını bekliyorum ama bu sefer kontraya yatkın bi adamları yok kadroda...bobo çok ters bize ne kadar formsuz olsa da dikkat edilmesi gerek...biz de çift forvet oynasak dahi sıkıntı çekebiliriz pozisyon bulma konusunda bu akşam

poetricus
07.11.2009, 11:39
Ne zaman bu hallere düşse BJK'ye ilaç gibi geliyoruz. İnşallah bu seer farklı olur?

jako13
07.11.2009, 11:41
Cesur oynamak lazım....Ben Serkanın defansın sağ kanatında oynamasını aklım almıyor. Adam tip olarak defans oyuncusu değil...Keşke Ömer Aysan hazır olsada bu maçta oynasaydı....!

Hasan ZAİMOĞLU
07.11.2009, 11:43
güzel bir maç sabahı ve havada 3 puan kokusu (:

Gökhan KAN
07.11.2009, 11:45
Ligdeki durumumuz iç sorunlar falan hiç umurumda değil...Artık büyük maç galibiyeti istiyorum..Yarın gazetelerde manşet olmak istiyorum...

jako13
07.11.2009, 11:46
Alanzinho eski Alanzinho olsaydı..bu maçın düğümünü çözerdi... Ne talihsiz takımız adam futbolu unuttu....
http://video.mynet.com/oturtanis/Trabzonun-Transfer-Gozdesi/271432/

.....
07.11.2009, 11:47
Cesur oynamak lazım....Ben Serkanın defansın sağ kanatında oynamasını aklım almıyor. Adam tip olarak defans oyuncusu değil...Keşke Ömer Aysan hazır olsada bu maçta oynasaydı....!

Tayfunu kayseri maçında izledik ve gerçekten kendine geldiğini gördük. Bu maç Aynı Zamanda Tayfun un maçı olabilir.

KemalEROĞLU5961
07.11.2009, 11:52
Tayfunu kayseri maçında izledik ve gerçekten kendine geldiğini gördük. Bu maç Aynı Zamanda Tayfun un maçı olabilir.

Katılıyorum, Tayfun Kayseri maçının Colman'la birlikte yıldızlarından biriydi. Hocanın o performansı üzerine Tayfun'u keseceğini sanmıyorum.

jako13
07.11.2009, 11:52

Hücüm anlamında ben de hiçbir zaman kendisinden umudumu kesmedim.Ama defansta tam bir el bombası..89. dakikada bir hata yapar, bir anda herşeyi yıkar..Tayfun böyle bir adam...!

esra61
07.11.2009, 11:56
şimdiden heyecan bastıya........

T.B_1461
07.11.2009, 11:56
Kazanacağız diyorum ama kafama sürekli bir beraberlik takılıyor. :)

jako13
07.11.2009, 11:59
Beşiktaşı yendiğimiz Ersen Martinin yıldızlaştığı üç gollü maçtan bu yana galibiyetimiz yok galiba...

Mesut
07.11.2009, 12:02
maça tek forvet mı çift forvetmı çıkacağımız maçın kaderini belirleyecek bence.hala tek forvet diyen varsa şaşırıyorum.neyi göremıyoruz hala olmuyor tek forvetle hangi maçda galibiyet aldık tek forvet çıktıgıımız maçlarda.veya hangi maçda üstünlük kurmuşuz tek forvetle.maçın kaderini belirleyecek adam hugo brossdur bakalım tekmı çiftmı :)

Gökhan KAN
07.11.2009, 12:06
Cale en rahat maçlarından birini çıkarabilir..Kanatlardan gol yiyeceğimizi düşünmüyorum..Kontra yada araya atılan toplar etkili olur..

albatros
07.11.2009, 12:08
Bugün büyük Trabzonspor'lu Kazım Koyuncu'nun doğum günü...

Takımımız vefa borcunu ödemek adına Doğum günün kutlu olsun Kazım pankartla çıksa hem Kazım Koyuncunun ailesine hem sevenlerine güzel bir jest olur...

çok güzel bir düşünce.
taraftar da benzer birşey yapabilir.

mhayri
07.11.2009, 12:12
En ufak bir heyecan taşımıyorum, tadı kaçmış gazoz misali yavan bir sezonun sözde büyük maçı...
Tek endişem en kötü zamanında rakibe mağlub olmak...
Galibiyete dair neden bir umut taşımadığımı ben de merak etmekteyim...
Herkese geçmiş olsun şimdiden...

Tolunay Abdioğlu
07.11.2009, 12:14
Maça tek forvet çıkarsak kendi kendimizi yakarız.

Kenan Berber
07.11.2009, 12:15
yeeteeeeeerr.... yıldırım demirören yeeeteeeeeeerrr ;)

Sefa Murat Dokuz
07.11.2009, 12:18
Bjk nin sivok ferrari ikilisi dışındakiler apaçık dökülüyor bu maçı mutlaka kazanmamız lazım.

Orhan Aydın
07.11.2009, 12:19
artık derbi kazanalım yeter hoş bizden başka derbi diyende yok ama yarı sahayı geçirtmeyen takımdan eser kalmadığı için yok

Emre Bekar
07.11.2009, 12:22
Çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

Hürgün Aygün
07.11.2009, 12:22
alıcaz allahın izniyle maçı bjkli dayım ve bjkli kuzen ile izlicem :D

doctorsurgeon
07.11.2009, 12:24
Bu maçı alırsak ilk yarıyı FB'nin ardından ikinci bitirebiliriz.

FANATIK61
07.11.2009, 12:26
Bu maci taraftar sayesinde almamiz lazim ;)

Mesut
07.11.2009, 12:26
Bu maçı alırsak ilk yarıyı FB'nin ardından ikinci bitirebiliriz.
bende ümitliyim 5 hafta var 5dee 5 yaparsak devre arasındada bir tekke hamlesi degmeyin keyfimize olabilir neden olmasın ama 5de 5 yapmak lazım